-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Yuusuke szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Yuusuke szobája - Page 3 Cl0te68000/100000Yuusuke szobája - Page 3 29y5sib  (68000/100000)

Yuusuke szobája - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Yuusuke szobája   Yuusuke szobája - Page 3 EmptyKedd Ápr. 26, 2011 1:26 am

[Amnézia³ - Ismerjük meg egymást újra!]


Felettébb mókás a dadogása, bár valamiért jobbnak látom nem elmosolyodni a dolgon, mert azzal még súlyos sérüléseket okozhatnék magamnak, visszaemlékezve a lány néha feltörő vehemenciájára. Visszatartott jókedvem csak akkor csillapodik le véglegesen, amikor hatalmas sivítozás közepette olyanokat vág a fejemhez, amiknek semmi alapja nincs. Először is miért utált meg ilyen hirtelen, hisz’ ténylegesen semmi sértőt nem mondtam, alakját is csak magamban dicsérgettem meg, tudván, hogy mennyire visszafogott alkat is Ő. Ettől függetlenül teljes erővel repül homlokomnak egy jegygyűrű, s akárhogy is szeretném, a fejem és a gyémánt közötti párharcot sajnálatos módon az utóbbi nyeri meg, biztosítva Nekem ezzel egy lendületes hátrabukfencezést. Olyan összevissza ez az egész, egyik berúgásom alkalmával feleségül kértem volna Vegasban? Ugyan, ez teljességgel abszurd gondolat, semmi valóságalapja nincs. Kétségtelenül lesitteltek volna közszemérem sértésért, ahogy magamat ismerem, szép kis nászút lett volna egy cellában sínylődve. Mindenesetre megszólalni nincs időm, mivel Chiyo-chan hatalmas könnyek hullatása közepette indul meg a kijárat felé. Tisztában vagyok vele, miszerint igencsak érzékeny alkat, ám úgy istenigazából sírni még sosem láttam. Önkéntelenül is rosszul érzem magam a történtek miatt, holott nem tudom mivel bántottam meg. Lévén a helyzet megoldásához több gondolkodásra van szükségem, tekintetem az ölembe hullott ékszerre vándorol, ami feltehetőleg egy kisebb vagyonba kerülhetett. Azt kell mondjam, tökéletesen tükrözi az ízlésemet, jómagam is ilyesfajtát választottam volna kedvesemnek vagy pont ilyet. Kezdenek összeállni fejemben a képek, de mivel rengeteg a fehér folt, képtelen vagyok rájönni az összefüggésekre.
- Öhm… hát igen, minden rendben volt, de most már úgy érzem, nem annyira… - szólalok meg némileg határozatlanul, miután szemtanúja voltam szegénykém ide-oda botladozásának. – Furcsaság mostanában? Nos, lássuk csak… Volt egy érdekes utazásom Afrikában, nagy piramisok, próbák, bolond istenségek! Biztos akkor sütött meg a Nap, mert azóta nem találom teljesen önmagam, ha érted mire gondolok. Amúgy meg hármat mutatsz, nem Én vertem be a buksimat, hanem Te.
A shinigami elég ramaty állapotban van, főleg kisírt csokoládébarna szemei, valamint az elkenődött arcfestés árulkodik erről. Sosem szerettem, ha miattam érezte rosszul magát vagy aggódnia kellett, mert rossz állapotban tértem vissza egy-egy küldetésemről. Visszagondolva már régen is rengeteg időt töltöttünk egymás mellett, nem is annyira elképzelhetetlen, miszerint tényleg Ő a feleségem. A korábban elhajított gyűrűt inkább nadrágom zsebébe teszem, nem szeretném, ha megint a célkeresztbe kerülnék. Közelebb lépve próbálom jobbommal kicsit megtisztogatni az arcát, ám mivel szerény személyem is ücsörgött egy keveset a poros padlón, így pontosan az ellenkezőjét érem el, mint amit terveztem. A mai nap olyan remeknek indult, lekaszaboltam saját magam vagy kétszer, hihetetlenül pózör módon villogtam, most meg már abban se vagyok biztos, hogy ki vagyok és mit keresek itt. Chiyokonak nem megy olyan egyszerűen a vezetéknevemen szólítani, mint Nekem Őt, feltehetőleg az első sikkantásához hasonló becenevekkel szokott illetni, melyekre nem emlékezhetek. Rövid töprengést követően beugrik a Végzet Völgyében élő isten figyelmeztetése, ami az egyenértékű cseréről szólt. Talán pont a Chiyo felé táplált érzéseimet vette volna el? Nem, ennek így nem lenne értelme, mivel most sem közömbös számomra, hiába is utál most nagyon-nagyon. Valamivel több információra lenne még szükségem a múlttal kapcsolatban, akkor ki tudnám következtetni a Dárdáért feláldozott izét. Viszont ennyi sokk egyelőre elég lesz a 13. osztag tisztjének, meg kellene Neki valami tiszta ruha is, mivel eléggé összekoszolódott a nagy drámázás közepette.
- Mit szólnál hozzá, hogyha a szobámban folytatnánk ezt a beszélgetést? – teszem fel a kérdés érdeklődő hangnemben, mialatt végtagom visszahanyatlik az oldalam mellé. – Megmosakodsz, aztán egy finom tea mellett elmesélheted miért is gyűlölsz olyan nagyon. Nem szeretnék rossz viszonyban lenni Veled, annak idején is kedveltelek és… azt hiszem ez semmit se változott, a sok értelmetlenség ellenére sem, ami a felbukkanásod óta történt.
Némi pír költözik az orcámra, nem szoktam ilyen nagyon kifejezni az érzéseimet, még ha igazak is, akkor sem. Előzékenyen szeretném magam elé engedni, ám mivel egy létrán kell felmászni, így ez inkább a bunkóság határát súrolná, szóval gyorsan előre is szaladok. A fokok számolgatása közben gondolataim már a lány bugyija körül forognak, csak Nekem kellett volna másodiknak másznom, hátha történik valami felfelé menet. Legnagyobb megkönnyebbülésemre viszont semmi ilyesmire nem kerül sor, ezért kínos hallgatásban kísérem el lakóhelyiségemhez, bár ha meséje igaz, akkor már tudhatja a járást elég alaposan. Míg Ő elvonul a fürdőszobába összeszedni magát, jómagam addig a szekrényben lévő ruhák között kutakodok, lévén így már értelme van a rakatnyi koktélhacukának, amit eddig skalpjaim ajándékának könyveltem el. Hm, ez egy elég hülye gondolat volt a részemről mellesleg, miért adnának számomra női göncöket és távoznának anyaszült meztelenül? Agyrém!
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Yasuji Chiyoko
4. Osztag
4. Osztag
Yasuji Chiyoko

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 134
Age : 34
Registration date : 2009. Jan. 23.
Hírnév : 20

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Yuusuke szobája - Page 3 Cl0te13000/15000Yuusuke szobája - Page 3 29y5sib  (13000/15000)

Yuusuke szobája - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Yuusuke szobája   Yuusuke szobája - Page 3 EmptyKedd Ápr. 26, 2011 4:24 am

[Amnézia³ - Ismerjük meg egymást újra!]

Mézes magyarázata még ha nem is adott túl sok okot a bizodalomra, mégis nagy követ gördített le hevesen zakatoló szívemről. Egészen biztos küldetés közben érte valami, ami kicsit megritkította az amúgy máskor remekül szuperáló memóriáját, tehát nem is lett volna szabad magamra venni a furcsa viselkedését. Ugyan nem lehettem vele tisztában, hogy mi dolgozik a háttérben, mégis meglehetősen pocsékul éreztem magam, amiért teljesen jogtalanul előadtam Bucónak a királydrámát és jól letoltam nyilvánosan és magamban mindenféle koholt vád miatt.
Az alapján, amit elmondott, annyit sikerült elsőre leszűrnöm, hogy rám ugyan még emlékszik, de nem éppen a közelmúltból idéz fel velem kapcsolatos emlékeket; ellenben a nyilván nem olyan régi afrikai kiruccanása vagy a tény, hogy elhagyta Soul Societyt elég élénken él abban a nagy okos bukójában. Akárhogy néztem, csűrtem-csavartam a dolgot, nagyon úgy festett, hogy csak a mi közös múltunk képei törlődtek Mackó memóriájából, ami így önmagában simán okot adhatna a kétségbeesésre. Belegondolni is szörnyű, hiszen az a cirka három év az én életemet alapjaiban változtatta meg, ahogy a világ dolgaihoz való hozzáállásomat is. El se bírom képzelni, mi lenne velem ennyi idő távlatában a Kuckó iránt érzett szerelem és kötődés nélkül, így az is totál megfejthetetlen volt számomra, hogy vajon a beszélgetésünk pillanatában mi járhatott az ő fejében.
- Biztos valami múmia rágta ki az agyad egy részét, de a jelenlegi felszereltségünkkel ez nem lehet probléma... Majd jól belefúrom magam a szakirodalomba és legközelebbre hozok magammal pár szupercsúcs bizgerét meg beszervezem néhány tisztem és egy rutin agyműtét után jobb leszel, mint újkorodban! - Elmélkedtem hangosan a probléma lehetséges megoldásán összefűzve azt egy biztató mosollyal, elvégre én aztán végképp nem hagyhatom, hogy Yuu-chancsi most már az idők végezetéig így maradjon!
Így is meglehetősen hülyén éreztem magam a fennálló szituációban, mint ahogy látványosan Mézi se volt ura a helyzetnek. Hiába emlékezett ő a három évvel ezelőtti énemre, ha én azóta rengeteget változtam neki köszönhetően és én hiába vártam, hogy Ő olyan legyen, mint mielőtt legutóbb elváltunk, ha ez egyszerűen nem volt lehetséges. Mintha nem is ismerném és közben mégis - lassan inkább furcsa nosztalgiát keltett bennem a zokniagyú Mackóalteregó jelenléte, mint idegenséget és közben kezdett egyre inkább olyan érzésem lenni, mintha én is újra ugyan az a személy lennék, aki annak idején belerohant a 13. osztag folyosóján. Talán ezért és mert kellőképpen össze voltam már zavarodva, kapásból fülig pirultam, amikor Yuu-chan a saját mancsán lévő maszatot is gondosan az én fejemre applikálta. Még egy szégyenlős kuncogás is egérutat nyert a maradék önkontrollom elől, a normálisabbik felem pedig -feltéve ha van ilyen- kétségbeesetten rúgkapálva próbálta visszaszerezni az elmém felett az irányítást ezzel tovább bonyolítva ezt a kibogozhatatlan tudathasadásos állapotot.
Kapva kaptam az ötleten, miszerint igazán nem lenne rossz, ha inkább a szobában folytatnánk ezt az egész mizériát, hiszen az olckúl Yuu-chan nem sűrűn láthatott olyan pocsék állapotban, mint amilyenbe a hisztériám sodort és abba még belegondolni is rossz lett volna, hogy a végén még így utólag kiábrándul belőlem a lestrapált fejem látványától. Na meg addig nekem is volt időm kiötölni valami taktikát hogy hogyan és miként közelítsek felé egyáltalán amíg tart ez a kacifántos összevisszaság a fejekben, bár volt egy olyan sanda gyanúm, hogy már a saját magaviseletemnek se én vagyok az egyedüli irányítója. Azért igyekeztem viszonylag határozottan fellépni a Kuckózugba vezető úton már csak azért is, mert mintha az illető kissé kételkedne abban, hogy igenis jogosan tartózkodom a raktárban, így a szobába érve a legnagyobb biztonsággal léptem az arclemosóimat őrző kisszekrényhez, amíg vendéglátóm egy másik tárolóban matatott. Egy dacos pillantás kíséretében fordultam be a fürdőbe az összehalászott cuccokkal, hogy ha már emlékezni nem is emlékszik akkor legalább tudja; én vagyok az alfanőstény a gáton!
Piperészkedés közben igyekeztem lehetőség szerint semmire nem gondolni, túl sok kérdés és gondolat kavargott a fejemben lévő káposztalében ahhoz, hogy rendszerezni tudjam őket, mire Yuu-chan elé lépek. Már az is furának hatott, hogy magamban is már csak így emlegetem őt az amúgy szokásos Mackózás helyett; ez a nyilván ösztönös váltás mondjuk segített is némileg a helyzethez való aklimatizálódásban, hiszen bármennyire is szeretném, Ő éppen nem az az ember, legalábbis nem egészen az, akihez pár hónapja hozzámentem.
A szobába elég bátortalanul toppantam vissza, nem csak vele de már magammal se voltam egy ideje tisztában így kissé megkönnyebbültem, hogy további pár percem maradt még egyedül. Az ágyra hajtogatva várt már egy váltásruha, amit egy régebbi adaggal együtt hagytam még itt; jobbnak láttam még gyorsan addig belebújni, amíg magam vagyok, úgyhogy egyből neki is láttam a tranzakciónak. Már csak a cipzárral való pepecselés maradt hátra, amikor azonban nyílt az ajtó, úgyhogy egy hirtelen pördüléssel és egy széles mosollyal fogadtam a frissen belépő felszolgáló fiúcskát.
- Milyen furcsa, mostanában úgyse nagyon főztél nekem teát.. - Bazsalyogtam egy hajtincset a mutatóujjam köré csavargatva miközben célba vettem a kedvenc puffomat letelepedés céljából. - Tudod úgy tűnik elég sok mindenre nem emlékszel ám, azt hiszem itt gubbasztanánk még a jövő héten is, ha megpróbálnék mindent elmesélni. Nem is tudom, hogy ki akarok e tálalni egyáltalán, végül is neked akkor se jelentenének ezek semmit, ha tőlem csak úgy mellesleg hallanál róluk... Amúgy meg nem értem, Nabe-kun miért nem mondott erről a memóriazárlatról egy árva mukkot sem, egész biztos tatárbifszteket csinálok belőle, ha hazaértem!
Persze az lett volna a normális, ha kapásból tartanék egy beszámoló délutánt, de elképzelésem sem volt, miként fogadná Yuu-chan mindazt, amit hall. Még ha velem világ életében kedves is volt és türelmes, biztos nem örömtánccal fogadná az infót, hogy a "semmiből" lett két fia meg egy felesége, bár ez utóbbit talán gyanítja a kidobósozásom után. Legszívesebben sírni támadt volna kedvem szégyenemben, amiért olyan irgalmatlan dühvel vágtam el a számomra legkedvesebb tárgyat; hüvelykujjammal ösztönösen matattam a gyűrű hűlt helyén. Mackó biztos nagyon mérges lenne, ha tudná, hogy én csak így hajigálom azt a méregdrága gyémántcsodát, úgyhogy kérlelően pillantottam fel Yuu-chanra, hogy majd ha újra találkoznak, ezt azért inkább ne mesélje el neki.
- Mindegy-mindegy, inkább mesélj te egy picit a világmentős szuperkalandokról! Máskor még diavetítéseket is tartottál, úgy ám, mint valami igazi antropológus! - Próbáltam bevetni egy kis témaelterelést némi füllentéssel megfűszerezve, elvégre ha már így alakult igazán lehet némi hasznom Yuu-chan tájékozatlanságából! Tulajdonképpen ha mégiscsak összeapplikálok elég bátorságot ahhoz, hogy beszámoljak neki a Csibefalatokról, akár azt is elejthetném, hogy beígért Chiyo-chancsinak egy tündéri kislányt! Meg egy dubai nyaralót, egy megajachtot, egy jóóó nagy ugrálóvárat a kertbe ja és egy igazi pónilovat meg egy vikunya farmot! Ennyi egyelőre elég is lenne, igazán nem nagy ár a lelkem megkínzásáért!
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Yuusuke szobája - Page 3 Cl0te68000/100000Yuusuke szobája - Page 3 29y5sib  (68000/100000)

Yuusuke szobája - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Yuusuke szobája   Yuusuke szobája - Page 3 EmptyKedd Ápr. 26, 2011 8:53 am

[Amnézia³ - Ismerjük meg egymást újra!]


Némi paradoxonként jelentkezik az a szégyenlős kuncogás az első támadásához képest, de azt kell mondjam, sokkal inkább bejön ez a fajta viselkedése, a régi önmagát idézi, akire még Én is emlékezni tudok. Sok nővel volt már dolgom százötven év során, ám egyiknek sem volt szebb mosolya, mint Chiyo-channak. Ilyen és ehhez hasonló gondolatok rózsaszín felhői között lebegve kormányzom lépteimet a konyha irányába, ahol megkísérlem elkészíteni a beígért nedűt, ha már ilyen előzékenyen beígértem az italozást. Múmiával eggyel sem találkoztam, ellenben feltehetőleg tényleg akkor történt valami, erre már rá is jöttem különösebb megerőltetés nélkül is. Valami biztosítéknak azonban lennie kellett, különben nem mentem volna bele egy ilyen kilátástalan üzletbe. Ennél valamivel több ész birtokában vagyok, még ha leginkább agyatlan gyilkológépnek is tartanak egy találkozás után az emberek. Nem lehet levonni egy pillantásból a következtetés a másikról, kicsit meg is kell ismerni. Például Engem közelebbről nézve beigazolódna az elképzelés, miszerint tényleg jobban szeretem az agresszív véleménycserét, mint a felesleges mellépofázást. Miután már másodjára is a kézfejemre engedem a forró vizet, jobbnak látom elcsendesíteni háborgó elmémet, s minden idegszálammal a feladatra összpontosítani. Először legalább három púpos kanállal halmozok az egyik kellemes illatú teafüvemből a porcelán kancsóba, azután ebbe zúdítom bele a szinte már forrásban lévő folyadékot. Az egyik magas polc tetejéről két poharat vadászok le, melyek még úgy, ahogy tisztának látszanak, ezt követően minden egy tálcára pakolok, kiegészítve mézzel, cukorral és efféle ízesítőkkel, ha túlságosan kesernyésre sikerült volna az ital. Részemről natúr szeretem, de ahány személy, annyi ízlés ugye.
Szerencsére végtelenül tehetséges és remek képességekkel megáldott férfiú vagyok, ennek megfelelően sikeresen jutok fel az emeletre, valamint az ajtót is kinyitom egy jól irányzott rúgás kíséretében. Állam, illetve szállítmányom is majdnem a padlón köt ki, amikor lévén a saját szobámba érkezvén kopogás nélkül rontok be, ahol nem várt kép fogad. Eddig csupán elképzeléseim lehettek alakjáról, mivel selejtes memóriámnak hála mindig csak az idióta egyenruhától elnagyolt körvonalait látom magam előtt, mit nem adtam volna, ha mondjuk a 2. osztagban szolgáltunk volna, ott nagy sikernek örvend a testhez simuló hacuka. Mielőtt teljesen lemerevednék, gyorsan Felém fordul, arcán sugárzó mosollyal máris csacsogni kezd. Hihetetlenül aranyos, ahogy csavargatja azt a fürtöt, kedvem lenne ölbe kapni és addig ölelgetni, amíg csak meg nem unja. Remélhetőleg Neki sem lenne az ellenére, mivel ugyebár a feleségem, ám Én mégse kísérlek meg egy ilyesfajta akciót, túlságosan tartok a pofára eséstől. Bambulásom közepette beljebb masírozok, terhemet pedig lehelyezem a dohányzóasztalra. Egyet kell értenem Chiyo-channal, rengeteg dolog kieshetett, viszont leginkább egy mondat vonta magára a figyelmem, ami nem hagy nyugodni, ezért rákérdezek. Előbb viszont egy szál cigarettát bányászok elő a nadrágom zsebéből, amit egy néma Haiennel lobbantok lángra.
- Remélem nem bánod, régen nem zavart… - szólalok meg szabadkozva, mialatt tekintetemmel egyértelművé teszem, hogy a bagóra célzok. – Ez elég különös, pedig igencsak kedvelem a teát, bizonyosan valahol máshol jártak a gondolataim, ha nem osztottam meg Veled ezen élvezetet. Suke feltehetőleg elsiklott valami felett, mostanában igen figyelmetlenné vált, gondolom, bajok vannak otthon a lányával… Kamaszok! Más téma… Hogy értetted azt, hogy a tisztjeiddel? Talán nem csak előléptettek? Ez csodálatos Chiyoko, gratulálok hozzá!
Tényleg felettébb örülök a dolognak, már régóta kijárt számára az elismerés, úgy is fogalmazhatnék, hogy korosztályunkból csak Ő nem kapott még semmilyen magasabb rangot, ám végre ez is megváltozott. Csontjaimat valaki műanyagra cserélte, legalábbis olyan érzésem van, miközben közelebb caplatok a nőhöz, azután haját félresöpörve segítek Neki felhúzni azt a fránya cipzárt, aminek köszönhetően önkéntelenül is beleszuszogok a nyakába, jó nagyot slukkolva a leginkább eperre emlékeztető aromából. Már nagyon régóta ezt a sampont használja, mivel gyomrom rándulásából arra tudok következtetni, miszerint igencsak kedvemre való ez az illat. Szívesen elidőznék még itt egy ideig, viszont újabb kérdés hangzik el, amire muszáj leszek válaszolni. Jobb szemöldököm kissé felemelkedik, egyáltalán nem jellemző Rám, hogy beavatok mindenkit mindenbe, ennél azért paranoiásabb vagyok, ráadásul sokkal jobban féltem a hozzám közel állókat. Ennek ellenére mégis összeszedem a gondolataimat, habár a túlzás érzékelése miatt füllentés szagát érzem a levegőben. Miután mindketten helyett foglaltunk, s már kortyoltunk is egyet-kettőt a teából, hozzá is kezdek.
- Elég húzós kaland volt, majdnem ott hagytuk a fogunkat. – kezdek bele nevetve, pedig abban a pillanatban egyáltalán nem volt vicces a helyzet. – Néhány barátommal indultam neki az útnak, angyali arcok, Nekem elhiheted. Egy ősrégi ereklye darabját szereztük meg, de eközben szinte mindannyian lesérültünk. Erőnket se tudtuk rendesen használni, mivel a hely lekorlátozta azt. Csupán lélekjelenlétünknek, valamint egy jó cserének hála lehetek most itt, aminek értelmé… Ööö… Hogy ízlik az ital, tegyek még bele mézet?
Meg se várva véleményét kanalazok bele még kettővel, mialatt egyre nagyobbakat szippantok a félig már leégett dohányáruból. Valamiért jobbnak érzem befogni a pofámat, mielőtt olyasmit kotyognék ki, amivel újabb rohamot idéznék elő. Részemről már tisztában vagyok a történtekkel, s titkolózni se lenne jogom, mivel szerelmem is ugyanolyan részese a dolognak, mint Én magam. A megnevezés gondolatára majdnem megfulladok, méretes füstpamacsok köpködése közepette próbálok némi oxigént jutatni a tüdőmbe, mivel a vártnál jobban sikerült meglepődnöm.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Yasuji Chiyoko
4. Osztag
4. Osztag
Yasuji Chiyoko

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 134
Age : 34
Registration date : 2009. Jan. 23.
Hírnév : 20

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Yuusuke szobája - Page 3 Cl0te13000/15000Yuusuke szobája - Page 3 29y5sib  (13000/15000)

Yuusuke szobája - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Yuusuke szobája   Yuusuke szobája - Page 3 EmptySzomb. Ápr. 30, 2011 9:55 am

[Amnézia³ - Ismerjük meg egymást újra!]

Mélázásomból félig kikecmeregve egy bamba fejrázással jeleztem, hogy nem zavar különösebben a dohányfüst. Ez is csak egy újabb tónus szépia volt a látképen, hiszen Mackó egy ideje már sose bagózott előttem, ez alól az egyetlen kivétel talán épp a múltkori találkozásunk alkalmával megesett dráma idején esett meg. Az égő cigaretta illata mégis inkább a régi emlékeket idézte fel bennem, ahogy összekavarodott a tea aromájával a kis szoba légterében; különös nyugodtság telepedett rám annak ellenére, hogy azért lett volna miért aggódnom. Valahogy mégis olyan kellemes volt így, merengve követni a plafon felé közelítő füstkarikákat minden közös gondunk és problémánk súlya nélkül. Elfogadtam már a játékszabályokat, pontosan ismerem a kapcsolatunk és a jelenlegi helyzet árnyoldalát, mégis megdöbbentően könnyűnek éreztem magam, ahogy ott üldögéltünk Yuu-channal, akár egy rég elkavarodott fényképen. Ez persze még véletlenül sem jelenti azt, hogy egy negyed miliszempillantásig is megfordult volna a fejemben, hogy elcserélem az én Mackómat erre a bájosan szelíd lyukasagyúra, de mivel ő is Mézi, joggal élvezhettem ki ezt az oldalát, amit ki tudja hány éve láthattam utoljára. Már csak azért is érdekes volt a helyzet, mert így ha túl pontos nem is, de egy körvonalas képem lehetett arról, hogyan is viselkedhet másokkal akik nem én vagyok. Mert hát ugye mi ketten olyanok vagyunk, mint két jámbor gyengeelméjű, viszont ismerem őt annyira hogy tudjam, másokkal közel sem olyan felszabadult és nyílt mint velem. Ennek fényében nagyon mókás volt hallgatni a kicsit körülményes stílusában előadott mondókáját, ami valamikor olyan elképesztő magabiztosságot és higgadtságot árasztott, amibe egy magamfajta naivának lehetetlenség volt nem beleszeretni elsőre.
- Eöö..e.. Ii-igen, tulajdonképpen elő vagyok léptetve, uhum. A negyedik osztag kapitánya vagyok éppenséggel....egy ideje...
Fejben hiába voltam magamhoz és a helyzethez képest egész higgadt, agyhibás Yuu-chan társaságában valahogy képtelen voltam bármiféle normális kinyilatkoztatásra, úgyhogy ismételten rákvörös fejjel méltattam őt válaszra, leszegett fejjel egymást böködő ujjaimat szugerálva. Meg ha nem is lenne elég, hogy látványosan reneszánszát éli épp bennem tinikorom szelleme, az is rátett egy lapáttal a nyamvadt zavartságra, hogy még úgyse nagyon mertem vagy akartam mesélni Mackónak a kinevezésdiről, hogy épp nem volt híján az emlékei nagy részének. Bár talán valamelyest még könnyebb is volt ilyen téren megnyílni Yuu-chan előtt; ha valahogy nagyon konkrétan nem merül fel a dolog, Mézinek még egy darabig biztos nem mesélek az osztagváltásról. OlcckúlKuckó pedig annyira máshogy tekint rám az ismert okoknál fogva, hogy tényleg egyszerűbben megy neki ilyesmiről fecsegni, mint annak a Bubónak, aki már nem csak a szelburdi és űberügyetlen kislányt látja bennem. Ugyan neki sincsenek túl nagy elvárásai ami a képességeimet illeti, de az ő szemében már mégsem egy butus fruska vagyok talán, hanem egy legalább minimálisan érett nő, feleség, anya.. És ezek a szerepek sokkal több felelősséggel járnak, amik alapján joggal lehetnek magas követelményei velem, mint kapitánnyal szemben is.
Ha már amúgy nem hasonlítanék így is túlságosan alapszínemet illetően egy bordó bőrkanapéra, Yuu-chan volt olyan szíves és a dadogásom türelmes végighallgatása után vagy közben kiszúrta, hogy titokban továbbra is a cipzárral szenvedek. Lényeg a lényeg, nagyon előzékenyen kívánt megsegíteni amit abban a pillanatban amúgy is túltengő zavartsággal fogadtam volna de úgy, hogy módszeresen még a nyakamba is sikerült beleszuszognia, hát egészen végem volt. Összeszorított fogakkal voltam kénytelen nyüszörögni egy sort, ha már fel nem is sikkanthattam; de talán így is túl látványosra sikeredett a szenvelgésem, pedig az összes létező agyenergiámmal azon voltam, hogy valahogy belapátoljam szende bazsalygásomat. Ez Yuu-chancsi élménybeszámolója alatt elég jól is ment, mivel ő látványosan beleélte magát a sztorizásba, nekem elég volt nagyokat nézve hümmögni kontraként, de a szövegelés végére igencsak halványodásnak indult az arcszínem. Eddig csak elképzeléseim lehettek, hogy milyen veszélyekbe sodorják magukat Kuckóék hétről hétre, de az elhangzott pár szó is bőven elég volt arra, hogy a félelmeim hamar beigazolódjanak. Kicsit magamba is fordultam, miközben ő kedélyesen firtatta, hogy miként hagyták ott majdnem a fogukat, úgyhogy a letargiámból hamar lassan bugyorgó düh lett. Ennek a tejszínhabos csodának a tetejére jött még egy félig elharapott információfoszlány is, ami amúgy fel se tűnt volna, ha Yuu-chan egy éles témaváltással nem tereli rá a figyelmet. Nem tudtam, hogy mit hallgat el, de nem lehetett számára se túl hízelgő ha így, a közös emlékeink hiányában se igen meri elmondani.
- Aminek az értelmében micsoda, Mézesmackó? - Vontam össze a szemöldökömet haragosan villogó szemeim fölött tettetett nyájassággal nekiszegezve a kérdést. Túl sok mindenre legyintettem már, mondván ez úgy sem az én dolgom és túl sok mindent engedtem el a fülem mellett, csak hogy a leghamarabb és a legkönnyebben megbocsájthassak Kuckónak bármiért is. Bár alig pár perce még én eresztettem el egy ártalmatlan kis füllentést, magamban őrjöngve kaptam fel a fejem arra, hogy már megint valami fontos dolog van előlem elhallgatva. Nem elégedtem meg önmagam győzködésével, a nevetséges érvvel, hogy nincs hozzá közöm... Már hogy ne lenne, ha Macinyó az életem és ő úgy szórakozik a sajátjával, mintha csupán egy szükséges áldozat lenne a világ megmentésének oltárán?!
Mivel a szavak útját befagyasztottam ami az indulatkieresztést illeti, kényszeresen pattantam fel a puffból, hogy a szoba másik felében lévő ajtóval nézhessek farkasszemet. A megindulásom volt annyira váratlan még számomra is, hogy nem sikerült megúsznom anélkül, hogy a forró teát az ölembe ne öntsem, de akkor, hangosan tomboló gondolataim kavalkádjában nem ért el a tudatomig a fájdalom. Csak álltam ott, háttat fordítva a szoba nagy részének és az embernek, aki most valószínűleg megint értetlenül pislog maga elé, hiszen nem igen tudja hová tenni az efféle kitöréseimet. Pillanatok alatt bevillant, ahogy padlizsálnlila fejjel sipákoltam nem is olyan régen egy olyan Mackónak aki éppen nem is Mackó igazán; akinek nem, hogy nem kötelessége megérteni, hogy mit érzek, de nem is lenne képes rá. Én pedig bármennyire is úgy gondoltam, hogy nem okozhat problémát egy ilyen kis közjáték, mint Yuu-chan, minden igyekezetem ellenére kudarcot vallottam.
- Ne haragudj, nem.. nem is érdekes igazán... - Fordultam vissza a dohányzóasztal irányába lesütött szemmel és egy esetlen félmosollyal, miközben egy hajtincset igyekeztem a jobb fülem mögé applikálni kényszercselekvés gyanánt. Bele se mertem gondolni, hogy milyen kép alakulhatott ki Yuu-chanban rólam azóta, hogy cirka fél órája rátörtem edzés közben, minden esetre elég valószínű, hogy nem így képzelte el a nőt, akinek majd egyszer gyűrűt húz az ujjára.
A Karma pedig nem ver bottal - hogy még teljesebb legyen a nyomorom, egy olyan elképesztőt mordult a gyomrom lelki defektusom megkoronázásaként, hogy ha lennének képek a falon, biztos egyből csörömpölve kötöttek volna ki a padlón. Nyikkanva kaptam szám elé a kezem azon morfondírozva, hogy most azonnal sírjam el magam, vagy egy-két másodperccel később; még normális helyzetben se biztos, hogy lenne képem kiszempillarebegni Yuu-chancsitól némi elemózsiát, mint valami rossz éhenkórász, nem hogy így, hogy rövid időn belül másodjára csinálok előtte magamból totális hülyét! Bár talán jobb is így, a szégyenbe már amúgy is készültem belepusztulni, mit nekem egy kis éhhalál.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Yuusuke szobája - Page 3 Cl0te68000/100000Yuusuke szobája - Page 3 29y5sib  (68000/100000)

Yuusuke szobája - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Yuusuke szobája   Yuusuke szobája - Page 3 EmptySzomb. Ápr. 30, 2011 8:35 pm

[Amnézia³ - Ismerjük meg egymást újra!]


Nos, hazudnék, ha meglepődést színleltem volna az osztag számának említése közepette. Chiyo-chan mindig is végtelenül segítőkész volt, bárkinek tudott valami kedveset mondani, ezért tökéletes választás egy olyan csoport irányításához, akik betegekkel foglalkoznak. Ezen gondolatmenet alapján kétségtelenül képes már a Bankai megidézésére is, kíváncsi lennék milyen új képességeket sajátított el, mióta nem láttuk egymást. Nishibi shikai alakját is maximum kétszer láttam eddig, küzdeni ellene pedig még nem volt szerencsém, hiszen még a korábbi osztagedzések alkalmával sem vettük annyira vérkomolyan a gyakorlást, inkább elnevetgéltük az időt. Már akkor is hihetetlenül képzett voltam minden téren, az elmúlt hónapok megpróbáltatásai, valamint a sok edzés csak rátett erre egy lapáttal. Miután köhögésem lecsillapodik, s az oxigén hiányától liluló fejem is kezdi visszanyerni természetes színét, ismét minden figyelmemet a nőre fordítom. Nagyon keveset változott a régmúlt óta, még mindig képes a legkisebb apróság miatt is elvörösödni, holott tudása miatt igenis megérdemli az elismerést, akármit is gondol. Az elcsípett félmondatra nem igazán van kedvem válaszolni, egy szemforgatás közepette próbálok inkább az ülőgarnitúra egyik karfájának csücskén lévő apró porszemre koncentrálni, azonban a kitörő vihar nem engedi, miszerint mélázásom végbe menjen. A hirtelen jött felpattanást nem tudom mire vélni, ahogy kirohanását sem. Kénytelen vagyok bevallani, hogy amíg egyes viselkedési formulák nem változnak semmit, addig mások hatalmas változáson mennek keresztül. Fogalmam sincs, láttam-e valaha Chiyokót úgy isten igazán dühösnek, ám a kézenfekvő válasz egy egyértelmű nem lenne. Most mégis látom a tekintetében az indulatot, melyet megint csak bamba pislogással tudok viszonozni.
Dermedtségem csak azután szándékozik kiengedni, miután a lány szíveskedik lenyugodni, azután visszaülni a puffra, amely eddig is ülőhelyeként szolgált. Döbbenetemből csupán egy fájdalmas érzés ránt vissza, mivel az időközben leégett cigarettacsikk megégette az ujjbegyem, ami elég kellemetlen tud lenni, ha nem készül fel rá az ember. Ahogy a forró tea is hasonló kínokat okozhatott, amint a hirtelen mozdulat következtében tetemes része a korábban átvett ruhára borult. Ennyi erővel teljesen felesleges volt átöltözni, de persze sose jutott volna eszembe, miszerint ilyesfajta drámázások is kialakulhatnak a mai nap folyamán, egyáltalán nem készültem fel lelkileg. Pár másodperc késéssel eszmélek fel, majd halk „ooh”-zás kíséretében máris megiramodok a fürdőszoba felé, ahol reményeim szerint tudok találni valamit, ami segíthet. Nem lévén más ötletem egy törölköző nedvesítek be a csapnál, ezt követően rohamléptekben térek vissza, hogy azután letérdelhessek jövendőbeli feleségem elé, s módszeresen elkezdhessem felitatni a ragadós italt. Feltehetőleg egyedül sokkal eredményesebben, illetve gyorsabban tudna haladni, ám akkor megfosztana attól a lehetőségtől, mely szerint teljesen véletlennek álcázott mozdulatokkal megérinthessem őt. A szoknyarészen való munka közepette balom önkéntelenül is egyre feljebb és feljebb vándorol a combján, apró köröket rajzolgatva majdnem egészen a… Rémülten kapom el a kezem a váratlan hang hatására, valamint képem is rögtön ciklámenszínbe vált, ezáltal beismerve bűnösségem. Némileg megkönnyebbülve veszem tudomásul, hogy ez csak Chiyo-chan pocakja volt, viszont ez eszembe jutat egy remek ötletet.
- Khm… Épp ebédet készültem csinálni… - kezdek bele sután a meghívásba, lévén semmi ilyesmi nem járt a fejemben éppenséggel. – Örülnék, ha csatlakoznál hozzám, mert sajnálatos módon nem vagyok egy nagy konyhaművész, de gondolom ezt már sikerült bebizonyítanom egyszer-kétszer. Leköteleznél egy kis segítséggel!
Igazából az egész főzőcskézésben csak a darabolás részét szoktam élvezni, kicsit a harcra emlékeztet. Töprengésem közepette tápászkodok fel és miután a törölközőt egy nemtörődöm mozdulattal bevágtam a szoba közepe felé, immáron semmi akadálya nincs az indulásnak. Még mindig előbbi akcióm miatt égve tisztességes távolságban sétálok a 4. osztag kapitánya mellett, lopva azért mindig irányába pislogva. Nem kéne úgy viselkednem, mint egy taknyos kölyöknek, akit épp csínyen kaptak, ám valamiért mégis ez az érzésem. Idegesen kezdek el szöszölni a zsebemben lévő eljegyzési gyűrűvel, amit valamilyen módon mindenképp vissza szeretnék húzni az ujjára, bár az elveszett emlékeimnek is örülnék, ha már ilyen kívánságreggelt tartok itt magamnak. A konyha most pang az ürességtől, mindenkinek dolga van, a legtöbben a városba mentek járkálni vagy épp a szobájukban döglenek hatalmas beleéléssel. Halvány fogalmam sincs, hogy mit kellene csinálni, ellenben eléggé el vagyunk eresztve hozzávalókat illetően, ezért egy gyakorlott háziasszonynak biztos eszébe jut majd egy jó ötlet. Némi ihletet azért Én is szeretnék magunkba tölteni, így első utam a szakés polchoz vezet, ahonnan leveszem a fontos felszereléseket. A két csészét hozzáértő mozdulattal loccsantom tele, ámbátor ezzel nem kellene dicsekednem, nem sokan szeretik az alkoholistákat. A rizspárlat lenyelését követően két kötényt veszek elő, s valamilyen érhetetlen okból pont magamnak hagyom azt, aminek egy bikinis női test van az elején. Hm, egész csinos vagyok!
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Yasuji Chiyoko
4. Osztag
4. Osztag
Yasuji Chiyoko

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 134
Age : 34
Registration date : 2009. Jan. 23.
Hírnév : 20

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Yuusuke szobája - Page 3 Cl0te13000/15000Yuusuke szobája - Page 3 29y5sib  (13000/15000)

Yuusuke szobája - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Yuusuke szobája   Yuusuke szobája - Page 3 EmptyVas. Május 01, 2011 2:25 am

[Amnézia³ - Ismerjük meg egymást újra!]

A puffra visszahuppanva hirtelen nem igen tudtam hova tenni Yuu-chan viharos megiramodását egészen addig, amíg egy nedves törölköző társaságában vissza nem tért a helyiségbe. Már éppen nyújtottam volna ki a kezem egy halk "köszönöm" elhüppögése közben, de a következő pillanatban már arra kellett feleszmélnem, hogy a házigazdám saját kezüleg kívánja eltávolítani a ruhámra operálódott foltot - legnagyobb rémületemre. A váratlan sokk persze nem hagyta, hogy esetleg a közreműködést megköszönve rángassam ki a rongyot Yuu-chan kezéből, hogy aztán inkább magam hajtsam végre a műveletet, így kénytelen voltam lángoló buksimat körbe-körbe forgatni a szobát pásztázva, mintha éppen semmi rendkívüli nem történne. Eddig talán rendben is lett volna a dolog, hogyha a takarító fiúcska nem kezdett volna módszeres taperolásba a legőszintébb döbbenetemre, aminek hatására csak épphogy nem kezdtem el sipákolva csapkodni azokat a nagy mancsait, merthogy elvégre álljon már meg a fáklyás menet! Ha már előállt ez a helyzet amibe én is belekényszerültem, igazán illett volna úgy viselkednie, mint egy makulátlan úriembernek, hiszen ismeretségünk korai szakaszában szó se volt ám tapizásról, de nem ám! A tény, hogy esetleg ennyit változott volna az elmúlt évek alatt, hogy az össze gátlását elhajigálva fogdos mindenféle nőcskéket, épp elég idegörlőnek hatott ahhoz, hogy aktuális lelki állapotomat figyelembe véve ne akarjak tovább erről elmélkedni; úgyhogy inkább egy bosszús sóhajjal nyugtáztam a dolgot. Bendőm mordulása szerencsére megzavarta Yuu-chan operációját is, így nem kellett közbelépnem, mielőtt túlságosan messzire megy, na meg a felvetés se hangzott túl rosszul, miszerint jó lenne enni valamit. Tulajdonképpen ezzel sikerült egyből le is kenyereznie, hiszen már ölni tudtam volna pár finom falatkáért, viszont az egészen tutibiztos, hogy legközelebb nem ússza meg ennyivel, amiért már megint beleeszkábált a zavaró zavarok végtelen zavarába!
- Na igen, a konyhában nem olyan szárnyaló a kézügyességed, mint amikor egy ártatlan hajadon ruháját kell megtisztogatni.. - Motyogtam az orrom alá változatlanul kipirulva, hogy azért értse, mennyire nem pálya rájátszani Chiyo-chancsi amúgy is éppen tomboló szégyenlőségére.
Persze sose tudtam túl haragtartó lenni, ha Róla volt szó, így nem sokkal később a morcos zavar helyett már szende zsibogás ült az arcomon, ahogy caplattam Yuu-chan mellett a konyha felé menet. Az a hiperszuper ötletem támadt a nagy kalandtúra közben, hogy igazán összehozhatnánk egy gigaóriás házi készítésű pizzát, az nem olyan nehéz még így, egy gasztronómiai antitalentummal a nyakamon sem. Már csak az volt kérdéses, hogy ebben a leélt kócerájban van e egyáltalán némi lőrén és kitikkadt morzsán kívül más is a spájzban, így a helyiségbe érve gyorsan lecsekkoltam a fennálló készleteket.
- Arra gondoltam, hogy gyárthatnánk pizzát, ha gondolod... Nagy is lenne meg finom is, meg talán a raktár is egyben maradna közben... - Kuncogtam magam elé halkan, miután összelapátoltam a szükséges hozzávalókat, közben mókásabbnál mókásabb elképzelésekkel elárasztva Yuu-chan konyhaművészetét illetően. Hiába, ez az a terület, ahol kétségtelenül elég széles a szakadék kettőnk közt az én javamra; nem is nagyon értettem sosem, hogy hogy nem kapott még skorbutot a rengeteg chipstől és rántottától, ha már mást nem nagyon tud előállítani magának. Minden esetre korgó gyomrom egyszerű utasítására akkora pizzát szándékoztam előállítani, amekkorát még nem látott a világ, úgyhogy abból talán elél még vagy két hétig is!
Idő közben egy üveg szaké és két csésze is előkerült az egyik szekrény tetejéről, amin tulajdonképpen nem is kellene csodálkoznom a mulatási szokásainkat ismerve, és ami mégis némi félénk pillogásra ösztökélt, amint elém került a saját adagom.
- Köszönöm szépen, nem iszok.. - Babráltam az újonnan szerzett köténykém szélét szemérmesen mosolyogva, hogy aztán inkább nekilássak a tészta kikeverésének figyelemelterelésképpen. Mert ugye az egy dolog, hogy Yuu-channak fogalma se nagyon lehet róla, milyen állati ösztönök tudnak a hatalmukba keríteni, ha egy picikét többet iszom a kelleténél; másrészt nem titkolt célom kihisztizni Mackónál egy édes kislányt és amíg el nem érem, hogy beadja a derekát, addig is teljes odafigyeléssel kell készülnöm jövendőbeli terhességemre! Ennek jegyében egy ideje már nagy elhivatottsággal lapátolom magamba a különböző, ilyenkor ajánlott vitaminokat és gyógyteákat, na meg heti rendszerességgel járok az osztagban meghirdetett terhesjógára is, biztos ami biztos. Mondjuk Mézi jelenlegi elmeállapota nem túl kedvező Kislány-chanra nézve, úgyhogy már csak ezért is a lehető leghamarabb meg kell találnom a módját, hogy visszakapjam az én édes mézes, egyetlenségesen megacsudálatos és mindemellett kellőképpen befolyásolható Mackónadrágomat!
Lassan a tészta alapjával is elkészültem, amire még ráfért egy kiadós gyúrás, így le is passzoltam a Masszát Yuu-channak a kellő instrukciókkal együtt. Mivel ez nem valami szupergyors folyamat, úgy gondoltam jobb lesz, ha nekilátok a szósz elkészítésének, ami több bonyodalommal járt, mint azt elsőre gondolhattam volna. Egyrészt nyilván luxus, hogy egy ekkora háztartás tartson a konyhában némi friss paradicsomot, így már kapásból bosszankodva álltam neki kihámozni a konzervből a zöldséget pótló pürét; másrészt a türelmetlen izgágaságom eredményeképpen az egész pléhcsoda egy csodálatos szaltó után a földön között ki, tartalmával elárasztva a konyha egy részét.
- Bocsánatelnézést, nem akartam nemakaaartam! Máris feltörlöm, nagyonazonnal de tüstént! - Sipákoltam a padlón elterülő képződményt körbeugrálva, majd miután sikerült magamra erőszakolni némi önfegyelmet, magamhoz ragadtam egy guriga papírtörlőt, hogy azzal számoljam fel ügyetlenkedésem eredményét. Nagy igyekezettel, széép kapkodó körmozdulatokkal kentem szét a csempén a trutymázt ami úgy tűnt, sosem akar felszívódni, még az egész tekercs Jiruvia felhasználásával sem, úgyhogy leszegett fejjel orzulva vártam, hogy mikor vet véget egy semmiből lecsapó villám a szenvedéseimnek. Először a tea, aztán a paradicsomszósz... Agyhiányos Yuu-chan kétség kívül mágnesként vonzza a lúzer énemet.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Yuusuke szobája - Page 3 Cl0te68000/100000Yuusuke szobája - Page 3 29y5sib  (68000/100000)

Yuusuke szobája - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Yuusuke szobája   Yuusuke szobája - Page 3 EmptyVas. Május 01, 2011 3:35 am

[Amnézia³ - Ismerjük meg egymást újra!]


Egy vállrándítás kíséretében értek egyet a felvetett ötlettel, Nekem aztán teljesen mindegy, hogy mit csinálunk, csak lehessen belőle enni és lehetőleg sokat. Eddig nem sokat tartózkodtam ebben a helyiségben, leginkább csupán átjáróként használom, vagyis bejövök, felmarkolok bármi ehetőt, azután pedig kivonulok. Valamilyen érthetetlen okból kifolyólag a raktárban élők nagy része igencsak magának való, illetve befelé forduló, ezért a közös programok száma igencsak lekorlátozódik a születésnapokra, valamint kisebb-nagyobb fontos eseményekre. A nagydarab kidou-mester szokta magára vállalni a séf szerepét, amit alakjából adódóan készséggel Rá is hagytunk, mivel ekkora mérettel megáldva biztosan tisztában van vele, miszerint mit hogyan kell elkészíteni. Továbbra is bólogatva követem a Főnökasszony minden utasítását, azonban az itóka visszautasítása közben kicsit összezavarodok. Sosem hallottam még előtte ezt az igét azzal a másik szóval egy mondatban, így először fel sem fogom, hogy mit is mondott. Aztán persze leesik a tantusz, ezért hápogva küldöm be a gyomromba a másik csésze tartalmát is, miközben meglepődöttségem már-már az egekig szökött. Igazából jómagamnak is vissza kellene fognia ezt a fokozott alkoholfogyasztást, ám érthető okokból nem félek a májzsugortól, ezért értelmét sem látom a dolognak. Természetesen a lehető legegyszerűbb feladatot kapom, viszont nem is bánom annyira, így legalább feltörő gondolataimat le tudom vezetni valamivel, mielőtt még rávetném magam a mellettem álló nőre, aki feltehetőleg nem díjazná túlságosan ezt a cselekedetem, hiszen régen is szinte sokkos állapotba került, amikor véletlenül meglátott meztelenül. Ugye a kopogás nagyon fontos, még akkor is, ha otthon van az ember! Kitudja, mit látnak meg…
- Jaj, ugyan, ne aggódj miatta! – szólalok meg egy legyintés kíséretében, ahogy a kiömlött paradicsom felé pislogok. – Az ilyesmi mindennapos ezen a helyen, nem hiába hívjuk egyszerűen szemétdombnak a konyhát magunk között. Nem valami gusztusos megnevezés ismerve az itt végbemenő műveleteket, de hát a mosogatás és a takarítás sosem volt a kedvenc elfoglaltságunk. Van egy íratlan szabály köztünk… Ami nem látszik, az igazából nincs is!
Beszédem végeztével még megsimizem Chiyo-chan buksiját, mint régen, majd az egyik fiókból néhány már elolvasott újságot veszek elő. Az ilyenkor bevett formulát használom, azaz néhány széthajtott lappal leterítem a hatalmas, vörös foltot, azután tapicskolok rajta egy kicsit, hogy kellőképpen felszívja a cuccost. Dolgom végeztével elégedetten bólintok, ezt követően pedig nekilátok a következő kiadott feladatnak, ami nem más, mint a hozzávalók felszeletelése. Ez egy testhezálló tevékenység számomra, s már rohannék is vissza a szobámba a katanámért, amikor egy elégedetlen morgást vélek hallani a fejemben. Lélekölőm valamiért nem ért egyet efféle felhasználásával, mondván Ő egy tiszteletet érdemlő fegyver, nem pedig valamiféle daraboló bárd. Halk prüszkölés kíséretében adom tudtára véleményem, de azért célomat korrigálva az egyik szekrényhez lépek, amiben az evőeszközöket szoktuk tárolni. Hamarosan már egy halom késsel felszerelkezve térek vissza a pulthoz, ahol már szépen sorjában várnak is Rám a halálra ítélt áldozatok. Gyilkos kacajomat hallatva csapok le egyszerre négy késsel, félelmet és kegyelmet nem ismerve csapok ide-oda, arcomról hamarosan máris különböző nedvek folynak alá, melyek vegyülnek a képemen csillogó verejtékcseppekkel. Néhány percnyi kitartó kaszabolás után mindent a lehető legtökéletesebb, s mi több, egyforma szeletekre vágok. Azt kell mondjam, elégedett vagyok a teljesítményemmel, remélhetőleg egykori munkatársam tetszését is elnyerte ez a rögtönzött bemutató. Kissé céltalanul lézengek ide-oda a helyiségben, amíg a lány elkészíti a második szószt, ezen idő alatt szabadidőmet újabb és újabb felesek legurításával töltöm ki, ennek hála a végére már egészen rózsás hangulatban nézek a következő kihívás elé, melyet rövidesen meg is kapok Chiyo-chantól.
- Szóval nyújtsam ki valahogy? – kérdezek vissza kicsit gyámoltalanul. – Egyet se félj, menni fog! A múltkor valamelyik tévécsatornán láttam egy főzőműsort, ott nagyon értettek a tésztapörgetéshez. Nem tűnt túlságosan nehéznek, Én is megpróbálkozom vele! *<*
Semmiből jött magabiztosságom kétségtelenül az elfogyasztott fél liternek köszönhető, azonban eszemben sincs vitába szállni magammal, ráadásul a darabolást már letudtam, ezért életveszélyben sem lesz senki a közelemben. Egy önelégült mosoly kíséretében veszem kezembe az irányítást, lassan pörgetve a masszát próbálok neki valamiféle kör alakot adni. A végén már annyira belejövök, hogy még némi figurázáshoz is van kedvem, egyre magasabbra és magasabbra lököm a matériát, amíg egyszer csak nem esik vissza semmi. O.O Értetlenül nézek körbe, majd acélkék íriszeimet felfelé irányítva meglelem az elvesztett pizza-alapot. Szerencsére pont háttal állok a shinigaminak, ezért csak a fülcimpáim vörösségét képes maximum felfedezni, a szégyentől izzó képemet inkább megtartom magamnak. Pár ugrándozást követően ismét megkaparintom a cuccot, ami szerencsére csak egy kicsit lett megviselt, kis törölgetésnek köszönhetően sokkal jobb lett, mint új korában! A sütőben amúgy is elégnek a bacilusok. :/
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Yamakida Tsuki Reiko
12. Osztag
12. Osztag
Yamakida Tsuki Reiko

nő
Hozzászólások száma : 72
Registration date : 2010. Aug. 13.
Hírnév : 34

Karakterinformáció
Rang: 6. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Yuusuke szobája - Page 3 Cl0te6000/15000Yuusuke szobája - Page 3 29y5sib  (6000/15000)

Yuusuke szobája - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Yuusuke szobája   Yuusuke szobája - Page 3 EmptyKedd Aug. 21, 2012 1:23 am

Pimpinkinisztikus kisangyalkodás az Angyaloknak Angyalka

Hát az úgy volt, kérem nagyon szépen, hogy tegnap egész éjjel fent voltam, vagyis nem nagyon, hanem csak kicsit, míg rám nem parancsoltak, de hát Pimpinkin matiné volt a tévében, úgyhogy nagyon sokáig kellett ám fent lennem, mert hát értitek, muszáj volt! Surprised Persze, aztán rám szóltak, hogy hát nem úgy van az, hanem úgy, szóval éppen úgy, ahogyan ők akarják, pedig tisztára rossz már, hogy mindig a felnőttek parancsolnak, pedig bírtam volna még sokáig, nem voltam ám álmos kicsit sem, na jó, csak egy iciri-picirit, mert már fájt a szemem a Judit bácsi tévéjétől, mert az olyan jó nagy, és azt mondta, nekem adja, ha hozok neki konzerves pisit a hűtőből, vagyis hát hogy nézhetem vele, amikor éppen otthon van, mert ő egy nagyon elfoglalt kis pimpinkin tündérkeresztapó, meg akkor is, amikor nem, csak nem tud róla, hogy én olyankor is nézem, amikor nincs itt, csak mindig megjegyzem, hol volt a távirányító, meg hát Judit bácsi biztosan nem haragudna. :3
Így történt az, hogy elszundítottam, meg mindenki más is, mert hát nem egyedül néztem ám, hanem itt volt velem Nővérke, meg Judit bácsi is, meg doktor néni, akitől nem félek ám, mert az orvosok nem is gonoszak, csak egy kicsit, ha csúnya ízű köptetőt akarnak adni neked, mert megfájdult a torkod, pedig nem is szoktam tőle köpködni. Nem is értem, miért mondják rá azt, hogy köptető. Az orvosok nagyon buták, még ezt se tudják.
Szóval tehát, mind-mind itt aludtunk, mert valamiért itt kellett lenniük nekik is, még annak az ijesztő Jiji-bácsinak is, aki nemrég költözött a szomszédba, meg egy másik lány is, aki még csak nem is orvos, ami azt jelenti, hogy nem lehet olyan buta, mint az orvosok, főleg, mert láttam már játszani a faházikóban Aoi-channal meg mindig Dede-channal megy mindenhova. A napocska meg már úgy sütött be az ablakon, hogy nagyon, mert Judit bácsi is buta volt és nem húzta be a függönyöket. Nyújtóztam nagyot többet is, míg ki nem ment az álom a szememből, pedig csudijó álom volt, éppen csak elfelejtettem, hogy mi az. Senki meg se moccan viszont, pedig úgy illik ám, hogy felkelés, fogmosás, aztán meg tornázás, majd fincsi palacsintázás, ami a kedvencem reggelire. Persze sok kedvencem van, de mégis csak az a legjobb, ha reggelire palacsinta van, olyan jó vastag, sok sziruppal meg gyümölcsökkel, csak ne legyen magjuk, mert abba mindig beleharapok és a múltkor is kijött belőlem egy tejfog. Ami megint csak butaság, mert nem is tejből van a fog. Ezek az orvosok aztán nagyon buták... Rolling Eyes
Nincs palacsinta! TT_TT Futkosok körbe a konyhában, meg főleg előre, míg hasra nem esek, de nem sírok ám, mert különben is, senki sem látta, úgy meg mi értelme. Találok azonban mást, szimatolok meg szaglászok addig, míg meg nem pillantom a dobozkát. Biztosan nekem hozták! *-*
Vissza is tipogok, olyan ügyesen hopikázok, konyhán innen és folyosón túl, bár most nem látom az Üveghegyet, csak üvegek hegyét a konyhapulton, de nincs bennük Pimpinkin, meg kistündér sem, így nem érdekel, meg tudom jól, hogy nem szabad hozzányúlni, mert akkor összetöröm, és nem akarok takarítani, csak ha Masi bácsi visz el egy felmosórongy-körre, mert azzal bent is lehet szánkózni, még lejtő sem kell hozzá, sőt, hó sem, mert csúszik anélkül is. Így vagy úgy, meg inkább amúgy, de visszamegyek, szóval akárhogyan, vagyis nem is akárhogyan, de nem ám, mert hoztam magammal szép, fehér dobozt, amit biztosan nekem hoztak, mert tudják, hogy ez is a kedvencem, mint a palacsinta, sőt, csak még inkább, meg ezt mindig lehet enni meg minden, és az csudijó ám! Surprised
- Reggeli, Judit bássi, reggeli, nővérke! – tolakodok vissza a szobába, mert hát már biztosan mindenki felkelt, de nem! Szuszog mindenki meg alusszák az álmuk, pedig már biztosan megy a mese a tévében, nem lehet ilyenkor lustálkodni! Yuyu bácsinak az arcát molesztálom (nem tudom, mit jelent ez a szó, de biztosan azt jelenti, amit jelentenie kell, mert hát nem így van az, hanem úgy), meg a fehér haját birizgálom és picike csomókat kötök bele, de eskü, hogy véletlen volt. Nem, nem, ez így nem jó... nem akarnak felébredni még sem. Senki sem akar velem játszani? TT_TT
Tiporgok még kicsit, Judit bácsi pedig álmában felhorkan, meg gügyörészik, sőt, még horkol is. Ajkam mosolyra görbül, meg kuncogok mellé, odatipegve pedig befogom az orrát, hátha úgy nem horkol. Egy nagyobb horkantáskor aztán elengedem, meg amúgy is a másik oldalára fordul. Nincs más választásom, itt kell hagynom nekik a reggelit. Mert ha túl vannak a reggelin, akkor majd ha felkelnek, biztosan hamarabb játszanak majd velem, meg folytatjuk a Pimpinkin matinét. Kár, hogy nekem nemsokára oviba kell mennem, sietnem kell.
Vaníliás-pudingos fánk az első, amit jól meg is nyálazok, hogy Judit bácsi fejére tegyem, mert hát hol máshol keresné az ember a reggelijét, mint a saját fején? Hiszen éppen ezért alszanak néha szemüvegben is, hogy ne kelljen levenniük meg minden. Persze nem eszem meg a fánkot, ezt nem, de ha jól benyálazom a cukormázt, akkor jobban ragad és nem esik le. Tutty... nyomom rá Judit bá buksijára, majd pedig Nővérkém következik. Placcs, kerül a fejére az epres töltelékes, és folytatom ezt végig. Potty, Yuyu bácsi csokisat kapott. Totty, blatty, hlatty, kapják meg a többiek is a jussukat. Jó alaposan rányomva, bár a buta doki néninél véletlenül kifolyt a töltelék. Talán nem kellett volna olyan erősen nyomnom... Szívesen kölcsön adom a szappanom, ha visszajöttem az oviból. Angyalka

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Yuusuke szobája - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Yuusuke szobája   Yuusuke szobája - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Yuusuke szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Karakura Town ::   :: Iparnegyed :: Vaizardok búvóhelye-