-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Urahara Vegyesbolt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Urahara Vegyesbolt - Page 2 Cl0te53000/65000Urahara Vegyesbolt - Page 2 29y5sib  (53000/65000)

Urahara Vegyesbolt - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Urahara Vegyesbolt   Urahara Vegyesbolt - Page 2 EmptyVas. Május 10, 2009 10:57 pm

Nyugisan csöveztem odalent a dögrovás soron, mert nem akaródzott egyetlen ku*va élőlénynek sem felbukkannia. A feszült idegállapotomat pedig rohadtul nem lehetett eltéveszteni, mert időnként még a Jupiteren is lehetett hallani, ahogy őrjöngök a játszótéren. Tipikus debil gyerek, aki még arra is rájön hogyan verje szét a homokot!
A zöldségek bálványa meg örülhet nekem, mert egész kővárnyi kavicsot felpolcoltam a lejárathoz. Amilyen fogyatékos a végén még tényleg építkezni kezd, aztán legközelebb arra a látképre esünk be, hogy a vörös sokkos hercegnőként feszít a toronyablakban a hős bajszos gerilla meg megy megmenteni. Indulhatnának ezzel a remekművel valami meleg felvonuláson. Ott aztán szivárványosan baszott nagy sikerük lenne!
Éppen buckalakóba akartam átmenni, amikor bevakultam a hirtelen fényességtől. A zöldtata igazán haladhatna a korral és feltoszhatna pár reluxát, mert rövidesen gecire vaksi leszek ettől a látok-nem látok csiki csukitól. Rosszabb mint a pszichoállatoknál a mi van a sötét pacán, amit egy elefánt varázsolt oda unalmában.
-Az az elkúrt amazon anyádat! Fasznak villogtok itt...-
-Pofádat befoghatod tapló paraszt! Nesze!-vágott az arcomba répalé valami fekete cuccot. -Mit szobrozol itt?! Takaroggyá öltözni!-
-Kuss, paradicsomok gén kezelt szégyene!-kukkoltam meg mi a francot reptetgetnek itt a képembe, hát majd nem behánytam a halálosztó gúnyát meglátva. A porba baszva fel akartam gyújtani elmebeteg ábrázattal és táncot járni körülötte, de a hordár fejbe kólintott a Frédi Béni korszakból ráragadt bunkójával.
-MI?! Kitaposom a beledet, te óriás létra!-
-Próbálkozz csak kerti törpe! Előtte inkább én fogom szétverni azt a köcsög fát a rusnya képeden!-ekkor elsüvített közöttünk valami Nasa fejlesztéses rakéta, ami gatyába rosálósan nagyot tűzijátékozott a szomszédban. A kráterből ítélve asszem istenhívő leszek, hogy nem kapott telibe.
-Tessék felvenni a ruháját, Sachi bácsi vagy kénytelen leszek jobban célozni!-szólalt meg a horrorfilmek ártatlan mészáros kislányának tökéletes mása. Ismerve a szadista hajlamait szó nélkül felkanalaztam a holmimat már csak egyetlen problematika volt. Nem akaródzott találnom fedezéket a kis fruskát megrontani meg nem szándékoztam a naturisztikus megjelenésemmel.
Miután varázsoltak egy mérhetetlenül tré és égő öltözőt átvedlettem, csak a fenének se jutott az eszembe mit, hogyan kell megkötni. Löktem is azonnal az S.O.S jeleket, de a fogyatékos lecsóba való szarság olyan lendülettel kukkolt be,hogy szétesett az egész bunkerom. Ezután kénytelen voltam megkergetni és trágár szavak kíséretében kérdőre vonnom, miért ekkora szerencsétlen nyomorék. Addig kergetőztünk dedósok módjára, hogy fel se tűnt a népes nézőközönség.
-Bassz...aa...meg!-rémültem meg a díszmenetbe vágott birkákat meglátva. Hozzájuk képest én még félkész állapotban lófráltam, szóval a zöld bambuszrügy körém gyűjtötte maroknyi seregét és mindenki motoszkált rajtam valamit. Kész szexuális zaklatás volt, még esélyes se volt elhúzni az alvégre.
-Fordítva tették fel a parókáját!-
-Oh, igaza van uram!-szöszöltek lázasan. Nekem meg dagadt a fejem ezerrel. A végére még tartottak egy slusszpoént. A hátamra tosztak valami ósdi made in Taiwan garantáltan lejárt szavatosságú sugármeghajtót, aztán otthagytak a többiek mellett.
-Kurvára elegem van...-rángatózott a szemöldököm, de további megnyilvánulásra nem maradt idő, mert hipertempóval berongyoltam az átjáróba. Odabent a leginkább az foglalt le, hogy ne menjek neki valami vadgalambnak, szóval az emlékképekre annyira nem tudtam guvasztani a szemeimet. Bár egy-egy jeleneten így is megakadtak a szemeim, amitől kedvem lett volna elvonulni valami sötét zugba és depressziózni. Kész mérhetetlen problémákkal küzdő tininek éreztem magam. Kicsivel később viszont megtaláltam az exit feliratot. Szerencsémre többen is arra kószáltam, szóval ha szívok nem leszek tetűre egyedül.
Az érkezés miért is lett volna sima kifutópályás landolás. Akkorát taknyoltam felszánta a földet, hogy még a sokkos ezüstfiúval is frontálisan ütköztem. Rögtön láttunk is neki előadni egy kifulladásig tartó szópárbajt, de a szentfazék beszólt. Levakartam magamról a cuccot és kisebb fintorgás közepette leporoltam a kapitányi megjelenésem.
-Na most akkor mi a faszt fogunk csinálni?-
Vissza az elejére Go down
Kawazoe Hanae
13. Osztag
13. Osztag
Kawazoe Hanae

nő
Leo Horse
Hozzászólások száma : 349
Age : 33
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Urahara Vegyesbolt - Page 2 Cl0te40500/45000Urahara Vegyesbolt - Page 2 29y5sib  (40500/45000)

Urahara Vegyesbolt - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Urahara Vegyesbolt   Urahara Vegyesbolt - Page 2 EmptyHétf. Május 11, 2009 12:41 am

Kisebb nagyobb nehézségek árán, de mindenkinek sikerült átjutnia a kapun, és immáron a száz évvel ezelőtti Seireitei napfényében sütteti az arcát. A csapatmunka még nem az erősségük, de a vaizardoknak most már nem ártana figyelniük egymásra, hiszen amint azt tudják, veszélyes a múlt szálait összekuszálni. Hacsak addig is, míg ideát vannak, félretehetnék az ellentéteiket, és megpróbálhatnának csapatként összedolgozni. Nem csak saját maguk, de egész Soul Society jövője érdekében. Mérlegelve a helyzet súlyosságát, talán ők is belátják ezt.
Nemsokára lemegy a nap, ami épp biztosítja a feltételeke az Urahara által kiosztott instrukciók végrehajtására. Ugyanis első feladatként meg kell találniuk a régi önmagukat, és elhozni ide a raktárépületbe. Ez fényes nappal elég problémás, és cseppet sem feltűnésmentes lenne, pláne hogy a kapitányok sem tatózkodnak egész nap egyhelyben. De este valószínűleg mindekit a hálókörletekben, vagy az irodájában találtok. Talán valakinek sikerülhet is meggyőznie önmagát hogy segítsen a küldetésben.

Tehát a feladat:
-Napnyugta után mindenki induljon a régi osztagába, és keresse fel az alteregóját.
-A postokat a megfelelő osztagba írjátok.
Vagyis:
Shiori: 10. osztag
Hito: 4. osztag
Shun: 3. osztag
Sachiko: Lélektovábbképző Akadémia
Atori: 5. osztag
Yasu és Masaki: 7. osztag.

A posztolás sorrendje itt megbomlik, mindenki írhat egyszerre, mivel különböznek a helyszínek.
A visszaindulásra a gyülekezőhelyre külön mesélést kaptok majd. (Ha szeretnétek valakihez átmenni, és vele együtt visszamenni, vagy segíteni neki, azt jelezzétek a postban.)
Vissza az elejére Go down
Masamune Raiden
Daitenshi
Daitenshi
Masamune Raiden

Férfi
Gemini Dragon
Hozzászólások száma : 177
Age : 35
Tartózkodási hely : valahol a bárhol és a semmi között
Registration date : 2010. Aug. 03.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: Juunibantai ex-taichou Saizensen - Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Urahara Vegyesbolt - Page 2 Cl0te21500/30000Urahara Vegyesbolt - Page 2 29y5sib  (21500/30000)

Urahara Vegyesbolt - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Urahara Vegyesbolt   Urahara Vegyesbolt - Page 2 EmptyPént. Márc. 01, 2013 11:27 pm

Kérdőjelek

Nem sokkal azután hogy Raiden Miyu channal beszélgetett a laborjában, és fény derült a múlt egykét sötét árnyára, elindult a bolthoz. Azon elhatározásának, miszerint találkoznia kell Urahara Kisukéval, eltántoríthatatlannak bizonyult. Bízott abban hogy a néhai kapitány zsenialitása megsegíti és abban is bízott, hogy valamivel több dologról tud mint ő. Az út kicsit sem volt zökkenő mentes. Nem akar egyenruhában mutatkozni az emberek előtt. Deledtébb mókásan festett volna, kissé európai beütésű arcával és tűzvörös hajával, a hagyományos japán ruházatban és az egyenruhában. Jobb híján így az életéből visszamaradt emlékekre támaszkodott. Akkoriban ő mint fizikus, nagyon rajongott az akkori rockbandákért, és a pólóikért. Így elő is kerített pár ilyet, és az ahhoz illő sötét farmert, és szürke vászondzsekit. A Daitenshi logóját mint egy kitűzőt a kabát gallérjára tűzte, hogy diszkréten hirdesse hovatartozását. Huszonnégy éve nem viselt hasonló ruhákat. Azóta el is felejtette milyen. Kissé furának és kényelmetlennek is találta. Hozzá volt szokva az egyenruhákhoz. Pedig az összhatás egész jóra sikerült. Hosszú szinte extravagánsan piros haja tökéletesen illett a halálfejes koncertes pólójához és a szürke kabáthoz. Páran meg is bámulták, amitől eléggé zavarba jött, de egész úton a célon jár a feje és a sok kérdésen amit majd fel kell tennie. Sétált, nem sietett sehová. Egyébként s kicsit akklimatizálódnia kellett. Szándékában állt több időt eltölteni az emberek világában, nem árt ha kicsit megfigyeli hogy is viselkednek.
A bolt felé közeledvén már messziről kiszúrta a flaszteron acsargó két pokolfiókát. Annyira nagyon el voltak foglalva egymás csépelésével, hogy róla tudomást sem vettek. Egy kicsit se bánta ezt. Szeretett is volna láthatatlan lenni. Megérkezését élénk csengettyűhang jegyezte.
Benn sok sok színes holmi, visszacsöppent a múltba. A pultok és a ház maga is kicsit hasonlított Rukongai jobb környékein álló házakra. Nagy szerencséjére éppen üres volt minden. Nem fogadta éppen semmi. Tekintete kissé elkalandozott a színes csomagolásokon, de aztán megrázta a fejét és igyekezett a feladatára koncentrálni.
- Konnichiwa! - köszönt be kissé bátortalanul.
- Masamune Raiden vagyok, a juunibantai ex taichouja, Urahara Kisukét keresem.- mondta már kissé magabiztosabban. Nagyon furán érezte magát. Egyszerre megtiszteltetés, hogy egy élő legendával találkozhat, és kissé fura is. Mindketten ex kapitányok, mindkettejüknek volt egy izgága fiatal hadnagya. Urahara tevékenysége és munkássága igazán sosem tűnt el a juunibantaiból. Bizonyos értelemben, azóta is az általa kitaposott ösvényen halad az osztag. A kutatás és fejlesztés azóta is zajlik. Őt ugyan kitagadhatták, eltávolíthatták, de amit létrehozott, a szellemisége, sosem ment el túl messzire. Talán ő ezt igazán nem is tudja. Ezért is roppant kíváncsian várta a találkozást. Izgatott volt, mintha vizsgára készülne. Pedig igazán semmi oka nem volt rá, hiszen Ő érkezett egy egész munkafüzetre való kérdéssel.
Végül feltűnt a színen a csíkos kalapos alak. Ravasz mosolyában némileg magára ismert és azonnal, önkénytelenül viszonozta.
- Oh ^^. - kis meghajlás - Remélem nem zavarom, pár órája belebotlottam a volt osztagom múltjának egy sötét foltjára és azt remélem ön tud segíteni. Máshoz már nem igazán fordulhatok ^^. Van más érdekes is, de azt talán majd a végén. Ugye ráér egy kis ideig...- nézett rá lelkesen, előzékenyen. Nem tudta mire számítson hiszen Kisuke elég sokáig kitaszítva élt, egy cseppet se lenne meglepve, ha most hideg fogadtatás érné. De nem bízhatott másban, csak benne. Ha valaki Ő biztosan tudja a válaszokat.
Vissza az elejére Go down
Urahara Kisuke
Globális moderátor
Globális moderátor
Urahara Kisuke

Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 210
Age : 31
Registration date : 2011. Aug. 03.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: Kalapos tudós
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Urahara Vegyesbolt - Page 2 Cl0te0/0Urahara Vegyesbolt - Page 2 29y5sib  (0/0)

Urahara Vegyesbolt - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Urahara Vegyesbolt   Urahara Vegyesbolt - Page 2 EmptyPént. Ápr. 19, 2013 9:04 pm

Az óra kattogása halkan tölti be a szobát, amelyben magam is egy kellemes saké társaságában ücsörgök. A levegő egészen összesűrűsödött, mióta ide bent vagyok. Yoruichi-san napok óta nem tud kiszedni ebből a fészekből, viszont okkal. Legújabb kutatásaimon ügyködök, amiben nem igazán méltányolnám, ha megzavarnának. Habár az ügyfelek számára mindig nyitva áll a vegyes bolt. Elvégre is miből finanszíroznánk virágzó kereskedelmünket? Én csupán egy szexy, végletekig átlagosan festő ember vagyok, aki ártatlan dolgokat árul minden betévedőnek. Problem: Nagyot sóhajtok, amikor bekopognak - honorálom, hogy nem dörömbölés hallatszik be - . Komótosan emelkedek fel ülő alkalmatosságomról, s fejemre biggyesztem csíkos kalapomat az érkező hallatán. Masamune Raiden? Minő meglepetés ez ezen a napon! Ravaszkás mosollyal lépek ki a helyiségből, hogy aztán egy másik szobába lépdeljek. Sétabotom koppintásai visszahangoznak a boltban, majd Ururu elhúzza előttem a tolóajtót.
- Á, Raiden-san, minő meglepetés ez egy olyannak, mint én! - Csupán találgatni lehetne, hogy ezúttal is ironikus voltam, vagy az őszinteség zűrzavarából beszélek. Leülök a férfival szemben, majd öntök ki magunknak egy kis sakét. Kalapom szinte önkénytelen botlik kicsit előrébb, hallva a kettőnk közt felmerülő témát. Tekintetemben érdekes fény kerekedik, de mindez a csíkos árnyéka alá vetül.
- Sötét foltok? - Pislogok értetlenül az ex- kapitányra. Ugyan már, az egész Gotei tele van sötét foltokkal! Miért is vélném a Juunibantai sötét foltját ettől különben? Mindenesetre érdeklődve pillantok a vörös hajú férfira, akinek arca sokat változott mióta legutoljára találkoztunk. Futó pillantást vetek köpenyére, s kicsit felível ajkaim szege a megállapítástól. Ezek szerint Yoruichi megint megnyerte a fogadást. Mélyet sóhajtok, s közben igyekszek oda figyelni a shinigamira.
- Mi keltette fel a kíváncsiságát Raiden- san? - Nem mondhatom, hogy olyannyira ráérnék, de mint mondottam az ügyfeleknek bármikor ráérek. Jelenleg Raiden- san pedig ügyfélként van itt; biztosan ő is tudja, hogy az információk nincsenek ingyen. Sajnos egy ilyen világot élünk, ahol a szolgáltatásért fizetni kell ellenszolgáltatást.

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Masamune Raiden
Daitenshi
Daitenshi
Masamune Raiden

Férfi
Gemini Dragon
Hozzászólások száma : 177
Age : 35
Tartózkodási hely : valahol a bárhol és a semmi között
Registration date : 2010. Aug. 03.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: Juunibantai ex-taichou Saizensen - Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Urahara Vegyesbolt - Page 2 Cl0te21500/30000Urahara Vegyesbolt - Page 2 29y5sib  (21500/30000)

Urahara Vegyesbolt - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Urahara Vegyesbolt   Urahara Vegyesbolt - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 20, 2013 8:23 pm

Az illető elő is bukkan, a jól ismert kiszámíthatatlanságával és a bolondság álcájába bujtatott jellemével. Úgy néz rám mint valami rég látott unokaöcsire, meglepetten, és kifürkészhetetlenül. Szerencsére nem tűnik morcosnak. Meglátjuk mennyit tudok kihúzni belőle. Nem szándékozom sokáig húzni, ezért is, rögtön rátérek a lényegre.
- Két dolog miatt jöttem. Az egyik a múltban történt, és én már egyáltalán nem férhettem hozzá az ügy részleteihez: A módosított lelkekről van szó. Nem olyan rég, találkoztam eggyel. Úgy értesültem, őket megsemmisítették. De ezek szerint, még is maradtak fenn páran. Igazából lényegtelen. Amit furának találtam, hogy a különleges képességeik viszont hasonlóak a shinigamiékhoz. Rögtön rátérek a lényegre: Fogtam ezt a módosított lelket és kombináltam a shinigami lélekenergiával, így egy önálló hibrid keletkezett. Azt szeretném megkérdezni, remélvén te többet tudsz mint én, hogy az időleges emlék és személyiség átöröklődésen kívül lehet még más mellékhatás is?- Most itt valami rosszra gondolok: mint például, hogy instabil, vagy netán valami megjelenik hirtelen, amire nem számítottam. Kinő egy asztrális csáp például a hátából, meg azért történhetnek érdekes dolgok. Mondjuk hollowfikáció is elindulhat, hisz a donorok közt két vaizard is volt. Ingoványos terep ez, ahol a kérdőjelek tengerében kell úszni.
Számomra csak az jutott, amit a vizsgálatok során le tudtam vonni, mint eredményt. De mi van akkor, ha a módosított lelkek "gyártása" során olyasmi is történt, amit az én műszereim nem érzékeltek. Az lett volna a legjobb, ha elhozom Miyut és akkor Urahara is látja. A lány ugyan már új testében és képességeivel ügyködhet, és úgy néz ki, némi személyiség hajlításon kívül kutya baja. Talán Yuusukétól vett át a legtöbbet. Mint a cigizés...bár ő csak a vízzel csinálja, de akkor is. Igazából várható volt. Ő a legerősebb. Igaz, nem tudott volna eljönni, most keményen dolgozik, hogy elsajátítsa a shunpót. De még is ki kell kérnem egy független szakember véleményét, mert több szem többet lát. Hozzá, pedig bátra fordulhattam. Hiszen Urahara volt az, aki megmentette őt.
A másik ügy bonyolultabb. Szadame-san. Ember, még is különleges képességei vannak. Hogy lehetséges ez? Ez roppant mód felkeltette a kíváncsiságomat. Nem az érdekel, mennyire gyakori, vagy mennyire erősek, hanem a hogyan.
- Nos a másik, pedig az emberekkel kapcsolatos.- kezdtem bele a mondanivalóm utolsó részébe.
- Az érdekel, hogyan képesek az emberek lélekenergiát használni. Mikor jobbára őket teljes mértékben köti a hétköznapi fizikai szabály. Ezen nem tudtam dűlőre jutni. S ha egy ember képes rá, miért nem a többi? A mechanizmusa nagyon felkeltette az érdeklődésem. - adom elő Uraharának a gondolataimat. Remélhetőleg, most megtudok némi hasznos infót. Persze, majd vissza kell fizetnem. Biztos vagyok benne, hogy megtaláljuk a módját, miképpen törlesszem majd ezt a kis szívességet. A mi köreinkben, bizony az információnak a legnagyobb az értéke. A tudás az abszolút joker kártya. S ha ki akarjuk haszálni, néha elő kell húznunk a trükkös varázskalpag alól.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Urahara Vegyesbolt - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Urahara Vegyesbolt   Urahara Vegyesbolt - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Urahara Vegyesbolt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Egyéb helyszínek :: Alternatív idősíkok ::   :: Múlt :: Karakura Town-