-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Urahara Vegyesbolt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Ootoribashi Roujuurou
Admin
Admin
Ootoribashi Roujuurou

Férfi
Hozzászólások száma : 277
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 20

Urahara Vegyesbolt _
TémanyitásTárgy: Urahara Vegyesbolt   Urahara Vegyesbolt EmptyHétf. Feb. 16, 2009 7:53 am

A küldetés kezdő- (és remélhetőleg befejező) helyszíne.

"Azt hiszem már nem kell bemutatnom Önmagam!! Na jó, azért mégis megteszem. A nevem Urahara Kisuke, és légy üdvözölve a boltomban!
Pár szabály a házirendből!
1. Csak nyugodtan nézz körbe és nézz meg mindent közelebbről, ami csak megtetszik.
2. Nem kell halálra rémülni, ha egy magas szemüveges ember örömében elsírja magát a válladon... csak örül, hogy nálunk vásároltál.
3. Ha két gyerek igen hevesen veszekedne az udvaron, ne próbáld lenyugtatni, csak kerüld ki őket!
4. A szavatossági időt mindig nézd meg! Hidd el, tudom, miről beszélek...

JÓ VÁSÁRLÁST!"
Vissza az elejére Go down
Kawazoe Hanae
13. Osztag
13. Osztag
Kawazoe Hanae

nő
Leo Horse
Hozzászólások száma : 349
Age : 33
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Urahara Vegyesbolt Cl0te40500/45000Urahara Vegyesbolt 29y5sib  (40500/45000)

Urahara Vegyesbolt _
TémanyitásTárgy: Re: Urahara Vegyesbolt   Urahara Vegyesbolt EmptyKedd Feb. 17, 2009 7:44 am

Sötét felhők gyülekeznek Karakura város felett....
Különös hogy Soul Society és Hueco Mundo harcának általában ez a békésnek mondható városka a színhelye. Talán azért mert a középutat képviseli a tiszta lelkek és a romlott lelkű hollowok világa között. Ha nagy távlatokban nézzük az emberek eldönthetik hogy melyik oldalt képviselik majd. Igaz akadnak néhányan akik már életükben kiveszik a részüket a harcból. De a mi történetünknek elsősorban most nem ők a főszereplői.
Sőt most nem is itt fog összecsapni a két világ. Még csak nem is ebben az időben. Felelevenedik a múlt, a régi emlékek.
Azonban most nincs idő nosztalgiázni. Soul society sorsa most tőletek függ maszkos harcosok.
Aizen Souske feltett szándéka hogy megbolygassa a történelmet hogy az az ő malmára őröljön. 100 évvel ezelőtt, mint azt mindenki tudja egy galád kísérletnek hála "megszülettek" az első vaizardok. Pontosan nem tudni, de úgy hisszük Aizen Souskének valószínűleg nem az volt a terve hogy ilyen nagyerejű harcosokat hozzon létre. Ez mégjobban beigazolódni látszik mikor Urahara Kisuke értesül a hírről hogy Arrancarok tartanak a múltba hogy megakadályozzák az ő beavatkozását a vaizardok hollowizációjának segítésében. És miközben a kapitányait és hadnagyait vesztett Seireitei teljesen hollowvá vált shinigamikkal hadakozik, véghezvihesse világuralmi terveit azzal hogy megszerzi a Oukent, a Király Kulcsát. Urahara másodszor menti meg a vaizardokat azzal hogy most az arrancarok után küldi őket.
Ám azonban az információ még nem menti meg a múltat. A vaizardoknak nem sok idejük maradt hogy felkészüljenek az utazásra és megakadályozzák Aizen tervét, de úgy hogy közben szembe kell nézniük a múlttal és egy darabját újraélni. Bizonyára valakinek könnyebben fog menni, de lesz olyan is akit megvisel.
A jövőtök kulcsa a kezetekben van. Ideje indulni...


"Az inga leng. A történet folyamatosan halad előre, de megáll egy pillanatra és visszaleng a múltba. De csak egy rövid időre. Mindazonáltal ezek azok a körülmények amikért az a szörnyű ember olyan messzire ment. Még nem tudhattuk, de most tudnunk kell.
Ez az igazság a "maszkok" mögött..."



(Megjegyzés: Először a vaizardok írjanak, és utána miután tényleg megérkezünk Uraharához, akkor kapcsolódjanak be a shinigamik.
Az arrancarok a Rokungai-ból indulnak.)


A hozzászólást Kawazoe Hanae összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Feb. 18, 2009 2:17 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Urahara Vegyesbolt Cl0te32500/45000Urahara Vegyesbolt 29y5sib  (32500/45000)

Urahara Vegyesbolt _
TémanyitásTárgy: Re: Urahara Vegyesbolt   Urahara Vegyesbolt EmptyKedd Feb. 17, 2009 8:37 am

-Ez biztos?....Igen értem azonnal indulunk. -tettem le a telefont kissé remegő kezekkel.
Felrohantam az emeletre ahonnan a korlátról kiabáltam le a nappaliba hogy mindenki hallja.
-Idefigyeljetek vészhelyzet van! Urahara telefonált hogy azonnal oda kell mennünk hozzá! Részleteket még nem közölt de azt mondta Aizen keze van benne és hogy a jövőnk függ tőle, szóval komolynak hangzik..... -vettem nagy levegőt, mert az előbbi mondatokat szinte egy levegővel hadartam el.
Nem nagyon foglalkoztam az értetlen fejet vágó emberkékkel hanem kezdtem összeszedni a cuccaimat.
-Mit akar az a nyomorék füves már megint? -vágódott be Masaki a szobába egy Hiyori papucs elől mikor épp a szekrényben kerestem a kabátomat.
-Azt mondta arrancarok után kell mennünk valahova, de szokásához híven megint nem az információbőségéről volt híres.... -sóhajtottam, majd miután felöltöztem a hátamra kötöttem Shugotenshit és lesiettem a földszintre.
Idegesen ácsorogtam és vártam hogy a többiek is elkészüljenek.
-És semmi mást nem mondott Urahara? -rohangászott közben mellettem Yasu
-Nem semmit, épp ezért vagyok már nagyon kíváncsi hogy mi lehet ilyen fontos. -toporogtam
*igazából emlegetett valami múltat is, de remélem nem időutazni készülünk, mert nagyon nincs kedvem visszamenni....*
Idegességemben már meguntam az ácsorgást ezért levágódtam a kanapéra és onnan figyeltem a többieket.
<Úgy ver a szíved mintha lefutottál volna egy maratont. >-szólatmeg aggódva Shuu
*Mi van ha tényleg vissza kell menni? Én nem akarom....* -kezdtem el már majdnem könynezni
< Nyugi, nem kezdj már el bőgni nekem. Tudod hogy úgyis visszajövünk ide ha vége, és ki tudja lehet hogy megint csak összehadovált hetet havat az a fazon. > -nyugtatgatott kedvenc őrangyalom
*Igazad van...a régi dolgok miatt már amúgy is kár aggódni*-sóhajtottam egy nagyot, majd kivonultam a konyhába egy kis narancsléért. Remélem hogy mire visszaérek a nappaliba, már legalább egy valaki útra készen lesz.
Vissza az elejére Go down
Hokorashii Hito

Hokorashii Hito

Férfi
Libra Goat
Hozzászólások száma : 108
Age : 32
Tartózkodási hely : Kiskunbüdösfütykös XD najó nem, hanem Győr :P ^^
Registration date : 2008. Dec. 26.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Urahara Vegyesbolt Cl0te10000/15000Urahara Vegyesbolt 29y5sib  (10000/15000)

Urahara Vegyesbolt _
TémanyitásTárgy: Re: Urahara Vegyesbolt   Urahara Vegyesbolt EmptySzer. Feb. 18, 2009 5:04 am

- Hali Shiori! – köszöntem, miközben a napon rám jutott edényeket mosogattam, már majdnem végeztem.
Lehetséges, hogy észe sem vett… Mostam tovább a zsíros edényeket és majd meg ütött a buta. Már ott akartam hagyni, mert ennyi tányért, edényt meg mi mindent takarítani, hát ez kész unalom. Már vágytam valami izgalomra.
- Mi ez a nagy ricsaj?
- Urahara hívat. Valamilyen Pendulumról beszélt.
- Időutazás… a múltba?
- A múltról is beszélt, nem lehetett érteni.
- Értem, akkor mindjárt végzek ezekkel, pár perc és felkészülök.
- Rendben.
Egy perc alatt sikerült hatalmas iramban elrendezni a koszos étkezésre való eszközöket, aztán rohantam a szobámba.
Ott megkerestem a villanykapcsolót nagy nehezen. Ránéztem a páncélzatomra és eltöprengtem, hogy mit történhetett régen, ami fontos info lehet, miközben a múltban kutakodunk. Utána a katana tartóhoz álltam s elvettem Hakuryuujint.
~ Vissza a múltba Haku, remélem, erre fel vagyunk készülve.
~ Hogyne lennénk, hiszen itt állunk nem?
~ Igaz, de még akkor megjelennek az Arrancarok és ez így nem lesz könnyű.
~ Ez igaz, de még nem változtattak meg semmit, még létezünk.
~ Minél előbb oda kell érnünk.
Megfogtam az egyik sarokban lapuló három szöges háti zsákomat és beletömködtem a kimonómat, amit még a „Nagy Szekrénybe” raktam annak idején. A helyettes kapitányjelző karszalagot meg elhagyta menekülés közben. Gyorsan bekaptam valamit a mini hűtőmből és rohantam az Urahara boltba.
Vissza az elejére Go down
http://samuraiwar.aforumfree.com/
Wakahisa Shun
Vaizard
Vaizard
Wakahisa Shun

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 264
Age : 36
Registration date : 2008. Oct. 01.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Urahara Vegyesbolt Cl0te21000/30000Urahara Vegyesbolt 29y5sib  (21000/30000)

Urahara Vegyesbolt _
TémanyitásTárgy: Re: Urahara Vegyesbolt   Urahara Vegyesbolt EmptySzer. Feb. 18, 2009 5:36 am

*Éppen az egyetlen még viszonylag ép bútoron, a kanapén fekszik kényelmesen elterülve, miközben egy mangát olvasgat elmélyülten, ezzel kitúrva mindenki mást a helyről. Ebből aztán hamarosan semmi sem lesz - arra eszmél fel ugyanis, hogy valaki nemes egyszerűséggel lerúgja onnan, végül pedig hárman is elfoglalják a kanapét...*
- Mi a francot csinálsz, Kensei?!
*Méltatlankodik, meglátva az ellene elkövetett merénylet fő okozóját, majd feltápászkodik a padlóról, és az egyik dobozra ül.*
- Belehaltál volna, ha megkérsz, hogy menjek arrébb?
- Úgysem hallgattál volna rám...
- Honnan veszed?
- Már vagy tíz perce próbálunk onnan kirobbantani...
*Erre már nem válaszol semmit, hanem csak sóhajt egyet. Jobb lábát megtámasztja a karfán, és térdére könyököl, és folytatja az olvasást. Ekkor kiált le Shiori...*
- Elég gyorsan alkalmazkodik.
*Jegyzi meg halkan, a másik vizard hangerejére célozva. Rövid idő múlva aztán feltápászkodik a dobozról, és ráérősen a szobájába sétál, hogy ott hátára köthesse Herufuaiát. Előtte azonban kabátját veszi fel.*
- Hihetetlen, hogy ilyen gyorsan elkészült majdnem mindenki...
*Csodálkozik el, amikor leér a lépcsőről, és észreveszi, hogy a többség indulásra készen várakozik - hirtelen nem is tudja, mikor volt az utolsó ilyen alkalom ezelőtt...*
Vissza az elejére Go down
Kinjo Sora Yasushi
Vaizard
Vaizard
Kinjo Sora Yasushi

Férfi
Gemini Pig
Hozzászólások száma : 78
Age : 64
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2008. Sep. 21.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Urahara Vegyesbolt Cl0te14000/15000Urahara Vegyesbolt 29y5sib  (14000/15000)

Urahara Vegyesbolt _
TémanyitásTárgy: Re: Urahara Vegyesbolt   Urahara Vegyesbolt EmptySzomb. Feb. 21, 2009 6:15 am

-Idefigyeljetek vészhelyzet van! Urahara telefonált hogy azonnal oda kell mennünk hozzá! Részleteket még nem közölt de azt mondta Aizen keze van benne és hogy a jövőnk függ tőle, szóval komolynak hangzik.....-Mondta Shiori kétségbeesetten. Sachiko csak nagyot nézett, és próbálta magát összeszedni. Már a többség is kész volt az indulásra.
- Mi ez a nagy ricsaj?
- Urahara hívat. Valamilyen Pendulumról beszélt.
- Időutazás… a múltba?
- A múltról is beszélt, nem lehetett érteni.
- Értem, akkor mindjárt végzek ezekkel, pár perc és felkészülök.
- Rendben.

~Hogy micsoda?... Szóval erről van itt szó... akkor jobban teszem, ha én is alaposan felkészülök... -gyors léptekkel indult meg a szobája felé, és kardját magához vette. Majd aztán ő is belépett a gyülekezők közé.
-Nagyon komolynak tűnik ez a dolog...
-Jah, bár nem vágom mivan...
-Hülye, ez biztos valami eget rengető dolog lesz... Főleg hogyha Aizen van a dologban...

~Huh, megint mekkora fejetlenség lesz itt...-gondolta magában, ahogy kényszerből a kardja hüvelyét tisztogatta.
Vissza az elejére Go down
Atori Isuka
Vaizard
Vaizard
Atori Isuka

Férfi
Hozzászólások száma : 27
Tartózkodási hely : A pokol legmélyebb bugyra...
Registration date : 2008. Dec. 30.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Urahara Vegyesbolt Cl0te10000/15000Urahara Vegyesbolt 29y5sib  (10000/15000)

Urahara Vegyesbolt _
TémanyitásTárgy: Re: Urahara Vegyesbolt   Urahara Vegyesbolt EmptyHétf. Feb. 23, 2009 5:52 am

Már eleve rosszul indult a napom, de az még rontott a helyzeten, hogy ennyi húgyagyúval kell egy fedél alatt lennem. Próbáltam nem beszélgetésbe elegyedni az „okos” egyedekkel, inkább csak járkáltam föl-alá vagy éppen olvasgattam, de épphogy találtam magamnak egy olyan sarkot, ahol nincs senki, hát persze, hogy pár pillanat múlva megjelent a környékemen valaki. Már éppen ki akartam dobálni mindenkit abból a szobából, ahol pöffeszkedtem, mikor „Kotlóstyúk” ordítozni kezdett mint a bolondok.
-Idefigyeljetek vészhelyzet van! Urahara telefonált, hogy azonnal oda kell mennünk hozzá! Részleteket még nem közölt, de azt mondta Aizen keze van benne és, hogy a jövőnk függ tőle, szóval komolynak hangzik…
-Leszarom bazdmeg! Oldjátok meg magatoknak…
Kezdetem el dünnyögni magamnak, de nagyon úgy vettem észre, hogy páran rám néznek. Legszívesebben hozzájuk vágtam volna azt a kis szekrényt ami mellettem pihent, de nem lehetett nagyon drága volt az a szekrény. Szokásomhoz híven morogva álltam föl a fotelről és a szobámba baktattam. Összecuccoltam, aztán lementem a tömegbe, de megtartottam a tisztes távolságot tőlük. Féltem, hogy elkapok valami betegséget tőlük. Még csak az kéne, isten ments, hogy egyikre is hasonlítsak valamiben. Épp elég abban hasonlítani rájuk, hogy egy helyen lakunk.
Vissza az elejére Go down
Kawaguchi Yasu
Vaizard
Vaizard
Kawaguchi Yasu

Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 112
Age : 30
Registration date : 2008. Oct. 23.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Urahara Vegyesbolt Cl0te13000/15000Urahara Vegyesbolt 29y5sib  (13000/15000)

Urahara Vegyesbolt _
TémanyitásTárgy: Re: Urahara Vegyesbolt   Urahara Vegyesbolt EmptyHétf. Feb. 23, 2009 7:13 am

- Idefigyeljetek, vészhelyzet van! Urahara telefonált hogy azonnal oda kell mennünk hozzá! Részleteket még nem közölt de azt mondta Aizen keze van benne és hogy a jövőnk függ tőle, szóval komolynak hangzik.....
Hallottam Shiori hangját, majd érdeklődve kivánszorogtam hozzá.
- És semmi mást nem mondott Urahara?
Pislogtam rá kérdő tekintettel, de válasz természetesen nem volt. Nem is Urahara lenne, ha nem titkolózna. Valószínűleg ez a lételeme, vagy mifene… Lassan elvonszoltam magam a szobámig, hogy normális göncöt vegyek fel, és hogy magamhoz vegyem a zanpakutom, ami mint mindig, most is az ágyam alatt pihent.
- Kíváncsi vagyok, hogy mi kínja lehet már megint a vénembernek…
Vakarom meg unottan a fejem, miközben cammogok le a lépcsőn, hogy a többieket bevárjam nappaliban. Alig pár perc alatt, mindenkinek sikerült összegyűlni, ami hatalmas meglepetést okozott, és ahogy láttam, nem csak nekem.
- Megyünk akkor? Mert nekem még dolgom lenne…
Ásítottam egy nagyot, mert ma, valahogy a szokásosnál is fáradtabb voltam, és szerettem volna minél hamarabb visszatérni a jó meleg, és puha ágyikómba…
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Urahara Vegyesbolt Cl0te53000/65000Urahara Vegyesbolt 29y5sib  (53000/65000)

Urahara Vegyesbolt _
TémanyitásTárgy: Re: Urahara Vegyesbolt   Urahara Vegyesbolt EmptyKedd Feb. 24, 2009 2:52 am

Ez a reggel is kopp ugyanúgy kezdődött mint az összes többi. Hajnali ramazuli odalent. Erre az én megszokott ébredésem. Jól bevált észhez térés. Haj egyenesítése. Kávé istenítése. Fürdőszobai meleg víz kifolyatás, aztán...
-BASZD MEG! A ROHADT ku*va ÉLETBE! KI A f*sz ENGEDTE MEG, HOGY RÁM NYISS?! HÚZZAD MÁR KIFELÉ A BELEDET CSURKA KOMMANDÓ!-próbálkoztam kétségbeesetten elkapni egy másik törölközőt és fejbe dobni a pokoli nyugalommal doboló pisist. - TAKARODJ MÁR KIFELE! VALAKI! HÉÉÉÉJ! TOLJA MÁR IDE VALAKI A TETVES POFÁJÁT!-
-Megint riogat téged, Hiyori?-
-Francokat. Csak újra sztrájkolok! Ez a suttyó túl sok vizet pocsékol el!-
-ANYÁDAT, TÜNTETGESSÉL, AMIKOR CSONT PUCÉRAN VAGYOK EZEN A KIBASZOTT HELYEN!-
-Nem könyörülnél rajta és térnél erre vissza miután felöltözött?-
-Kussolsz békítő polgár! Amíg meg nem ígéri ez a tahó paraszt, addig maradok...-
-Oh, hogy...Rendben, bazd meg!Megígérem te szarjankó, anyaszomorító dedós köcsög, hogy kevesebb vizet fogok használni! Elmennél végre?-
-Nah, azért!-távozott végre a fürdőből. Aztán leesett a következő dolog. Ketten is bemásztam a szobámba. Azonnal rángatózni is kezdett a szemöldököm és őrült módjára vágódtam ki a szentélyemből.
-KURVÁRA NE MERÉSZELJÉTEK ÚJRA BETENNI AZ ORMÓTLAN VÉGTAGJAITOKAT A SZOBÁMBA!-
-Nyugszik!-ütött kupán búcsúajándék gyanánt miss agresszív.
Miután magamhoz tértem a pofonból magamra rángattam valami gúnyát és végre a hajamból is el tudtam kergetni a kunkoriságot. Épp ki akartam kapcsolni az egyenesítő masinát, amikor elkezdett ordítani a drága lakótársam. Ijedtemben naná, hogy össze-vissza égettem a kezemet. Nem is maradt el a szép beszédem, amivel megköszöntem, hogy frászt hozták rám,újfent a reggel folyamán. A kabátom előkerítése után levánszorogtam a nappaliba, ahol már mindenki unott fejjel várta az indulást.
-Menjetek már, a faszomba is...Itt már hering üzemmód van! Mi lenne,ha az eleje végre megemelné a csülkeit?!-
-Mi lett az ujjaiddal?-érdeklődött bociszemekkel Sio gyümölcslé.
-Keh, semmi. Csak menő a hasra ütősen ragasztóval körbetekert ujj!-indultam el végre miután méltóztatott kifáradni a díszes társaság.
Az út feltűnően békés és rövid volt, hiszen a balhés fele maradt otthon mereszteni az ülőgumóit. Szerencsémre engem békén hagyott a pankrátorságra edző vörös kölyök, így gyorsan beljebb jutottam a boltba. Automatikusan a hátsó szobába vettem az irányt, hiszen ott szokta mindig lökni a rizsát az agysejtjeit is eladó dzsungel harcos.
Vissza az elejére Go down
Kawazoe Hanae
13. Osztag
13. Osztag
Kawazoe Hanae

nő
Leo Horse
Hozzászólások száma : 349
Age : 33
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Urahara Vegyesbolt Cl0te40500/45000Urahara Vegyesbolt 29y5sib  (40500/45000)

Urahara Vegyesbolt _
TémanyitásTárgy: Re: Urahara Vegyesbolt   Urahara Vegyesbolt EmptyKedd Feb. 24, 2009 6:33 am

A csapat összekészült és elindult.
Közben Uraharához megérkezett Kazuma, kicsivel utána a csapatot lehagyva Hito, és végül a többi vaizard is.
A helyzet komolyságát az is alátámasztani látszott hogy Urahara most mellőzte a megszokott bájos hangnemet és szokatlanul lényegretörően látott neki a feladat ismertetésének.
Bezárta a boltot, bekísérte őket az üzlet hátsó helyiségébe és miután mindenki talált magának helyet belekezdett.
A lényeg:
Aizen a vaizardok átváltozása előtti közelmúltba küldi vissza néhány arrancarját hogy megváltoztassák a múltat azzal hogy megakadályozzák Urahara közbelépését, és az így keletkező káoszt kihasználva megvalósítsa az akkor meghiúsult tervét. A visszautazó vaizardok feladata hogy megtalálják az arrancarokat mielőtt még beleavatkoznának a múlt történéseibe.
Ugyanakkor vaizardjainknak is figyelniük kell erre. Ellenőrzésük allatt kell tartaniuk a régi énjüket és ha szükséges egy időre átvenni a helyét, ügyelve arra hogy ne okozzanak komoly törést az események fonalán.

(Kérdéseitekre Urahara a kör végén válaszol)
Miután az információ birtokába kerültek, át kell gondolniuk mire lehet szükségük az utazáshoz. Ha felkészültek a bolt alatt található föld alatti teremben az időközben felállított és elkészült átjáróhoz vonulnak.
A visszatérésről majd az ottani Urahara fog gondoskodni, ehhez viszont át kell adni neki egy üzenetet az ittenitől.

Mielőtt beléptek gondoljátok át alaposan mire lehet szükségetek odaát....
Vissza az elejére Go down
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Urahara Vegyesbolt Cl0te32500/45000Urahara Vegyesbolt 29y5sib  (32500/45000)

Urahara Vegyesbolt _
TémanyitásTárgy: Re: Urahara Vegyesbolt   Urahara Vegyesbolt EmptyKedd Feb. 24, 2009 7:00 am

A csapat hamarosan össze is gyűlt és sietve elindultunk Uraharához. Útközben elég szótlan voltam. Még Shugotenshit sem kötöttem a hátamra hanem a kezemben szorongattam. Ahogy megérkeztünk egyre vészjóslóbb lett az aura. Különösen mikor megláttam Kisukét, aki most mellőzni látszott a szokásos tenyérbemászó stílusát.
A hátsó terembe vezetett minket ahol már ott volt Hito és Kazuma.
Majd Urahara ismertette a tényállást...
-Ugye ezt nem mondod komolyan Kisuke? -néztem rá kétségbeesett szemekkel, de a komoly pillantásból amit válaszul kaptam egyből bizonyosságot nyertem. Ahogy az információ eljutott az agyamig úgy lettem egyre falfehérebb.
-Shiori minden rendben? -lengette meg előttem a legyezőjét
-Szerinted Kisuke.....? -próbáltam összekaparni magam a padlóról- És pontosan milyen régre megyünk vissza? 100 évvel ezelőttre?
Urahara bólintott. Szörnyű érzés volt de örültem hogy nem korábbra megyünk vissza. Akármennyire is szerettem Haruot, belerokkantam volna ha újra látom és megint el kell vesztenem. Most mikor már végre sikerül túltennem magam a halálán. Több mint száz év után ez már amúgy is igencsak esedékes....
-Nyugodj meg -tette a vállamra a kezét Shuu -Hallottad Kisukét...inkább gondoljuk át mire lesz szükséged. hogy is néztél ki akkor?
-Majdnem pont úgyanígy, leszámítva a tetoválást, és a lélekenergiát....A tetováláson könnyű segíteni egy sállal, de a lélekenergia már bajosabb.
-Vaizard néni. -rángatta meg a karomat Ururu- Ezt Kisuke bácsi készítette önöknek. -nyomott a kezembe egy fekete köpenyt.
-Reiatsu elfedő köpeny? -nézegettem a ruhadarabot- Ez nagyszerű! Köszönöm. -szorongattam
Akármennyire is próbáltam megbarátkozni a gondolattal, még mindig nem nagyon akaródzott visszamenni és látni a gyászoló önmagamat...De aztán eszembe jutott hogy ha megfutamodom, talán nem is lesz jövőm....
Annyira elmerengtem hogy észre sem vettem a többiek reakcióját, ám amikor körbenéztem rajtuk sem sok lelkesedést láttam.


A hozzászólást Hanabi Shiori összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Feb. 24, 2009 10:25 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Hokorashii Hito

Hokorashii Hito

Férfi
Libra Goat
Hozzászólások száma : 108
Age : 32
Tartózkodási hely : Kiskunbüdösfütykös XD najó nem, hanem Győr :P ^^
Registration date : 2008. Dec. 26.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Urahara Vegyesbolt Cl0te10000/15000Urahara Vegyesbolt 29y5sib  (10000/15000)

Urahara Vegyesbolt _
TémanyitásTárgy: Re: Urahara Vegyesbolt   Urahara Vegyesbolt EmptyKedd Feb. 24, 2009 10:10 am

- Érdekes egy ruhadarab. De az, hogy mindegyik Vaizardon ugyanolyan köpeny lóg… Szerintem kicsit túlságosan feltűnő. Ide szerintem pecsét kell, ami lezárja erejűnket.
~ Semmi áron nem akartam lebukni, ezért tettem fel egy javaslatot. Bevallom a ruhadarab se semmi, igazán jó ötlet. Kíváncsi vagyok, hogy a hollow énünk rakoncátlankodni fog-e, ha a múltban leszünk. Nincs kedvem átélni újra a Hollow énem tombolását. Újra űzött vadként bujdosni Soul Society-ben. Olyankor jól jönne a Gargata. Kár, hogy még nem tanultam meg, pedig egyszerű lehet, azt hiszem. ~ Úgy éreztem, mintha mindenki engem bámulna.
- Miért nem figyelsz Hito, rád is ugyanúgy tartozik, mint mindenkire. – szidott le Urahara, de nem igazán érdekelt miért szólt rám. – Gondolkozzatok milyenek voltatok akkoriban, és ahhoz függően változtassátok meg a külsőtöket.
Felálltam és magammal vittem egy szobába a kék táskámat. Ott szépen átöltöztem a régi egyenruhámba. Kimentem és visszaültem a helyemre.
- Nem azt mondtam, hogy most azon nyomban.
- Tudom… hiányzik a helyettes kapitány karszalagom, ja és valaki tud adni egy senbon-t?
A bajszos férfi tudott is adni egyet, miközben rejtegetni próbálta háta mögött egy kék, kézi kötésű pulóvert.
- Köszönöm, és szép darab. Lesz mit eladnod zsebpénzkért.
Gyorsan kontyba kötöttem a hajam, akár mint régen. Közben nyomasztóan éreztem magam. Viszont, ha élni akarsz, akkor mindent meg kell tenni.
- Sudár a hajad ribanc.
- A te szájadból ez dicséret Masaki. – ezzel elintéztem a dolgot és figyeltem tovább. Nincs sok kedvem bármire is.
Vissza az elejére Go down
http://samuraiwar.aforumfree.com/
Wakahisa Shun
Vaizard
Vaizard
Wakahisa Shun

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 264
Age : 36
Registration date : 2008. Oct. 01.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Urahara Vegyesbolt Cl0te21000/30000Urahara Vegyesbolt 29y5sib  (21000/30000)

Urahara Vegyesbolt _
TémanyitásTárgy: Re: Urahara Vegyesbolt   Urahara Vegyesbolt EmptySzer. Feb. 25, 2009 7:10 am

*Ez felettébb szokatlan. Nem elég, hogy mindenki elkészült pár perc alatt, még Uraharához is rekordidő alatt érkeznek meg... Valahogy senkinek sincs túl sok kedve beszélni az úton, mintha mindenkit megülne valami ismeretlen, ugyanakkor rendkívül nyomott hangulat... A helyzetet súlyosbítja, hogy még Urahara sem a szokásos tenyérbemászó modorával jön, hanem egyből rátér a lényegre...*
- Nem megyek. Menjenek azok, akik kapitányi rangon szolgáltak...
*Jelenti ki elszántan.*
- Wakahisa kisasszony, remélem, tisztában van azzal, mennyivel drágább más üzletekben a kedvenc cigarettája...
- Merre is van az a kapu?
*Változtatja meg álláspontját kelletlenül ugyan, de egy pillanat alatt. Azonban még mindig nem akaródzik mennie... A fene sem akarna visszatérni röviddel hadnagyi kinevezése utánra egy olyan helyre, ahol az osztag többsége alig akarta elfogadni felettesének...*
- Csak azt tudnám, milyen hajam volt akkoriban...
*Jut eszébe a mentő ötlet, azonban ez a terv is gyorsan kudarcba fullad.*
- Ez könnyűűű~! Egy szalaggal fogtad össze mindig, és frufrud is volt, Shun-chan!
- Kösz a segítséget, Mashiro...
*Csap homlokára bosszúsan. Hogy a fenébe ne emlékezett volna rá, csak így legalább egy kevés esélye volt a maradásra...*
- Azonban akkor "valamivel" hosszabb volt a hajam...
*Szólal meg ismét. Ekkor azonban Tessai vesz elő valahonnan egy ollót, és csattogtatja vígan, arra célozva, hogy majd ő kialakítja Shun egykori frizuráját... Ezzel pedig a legkisebb menekülési útvonal is megszűnt...*
- Adhatnál vagy három karton cigit az útra.
*Mondja végül pár perc gondolkodás után, teljesen beletörődve az időutazásba.*
Vissza az elejére Go down
Kinjo Sora Yasushi
Vaizard
Vaizard
Kinjo Sora Yasushi

Férfi
Gemini Pig
Hozzászólások száma : 78
Age : 64
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2008. Sep. 21.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Urahara Vegyesbolt Cl0te14000/15000Urahara Vegyesbolt 29y5sib  (14000/15000)

Urahara Vegyesbolt _
TémanyitásTárgy: Re: Urahara Vegyesbolt   Urahara Vegyesbolt EmptyPént. Feb. 27, 2009 11:52 pm

-Parancsoljon, Sachiko néni!
-Köszönöm, Ururu ^^-vette kezébe a köpenyféleséget és belebújt, hogy megnézze hogy is néz ki magán tudva. ~Nem is olyan rossz... sőt, pont a méretem... vajon honnan tudhatta Kisuke úr, hogy ekkora a méretem?-ezen töprengett, mikor a szeme sarkából megpillantotta Tessait ahogy felcsillan szemüvege és az ollóval fenyegetőzik Shun felé. Egy vízcsepp legördül homlokán Sachikonak, aztán kis sóhajtás közepette hangosan gondolkodni kezd.
-Hogy is néztem ki azelőtt...? Jajj ha jól emlékszem, akkoriban nagyon hosszú hajam volt... Na most mit csináljak? Vagy ha kérdezik, mondjam, hogy frizura alakítás volt....? Áh, nem veszik be!-ebben a pillanatban a háta mögött nem messze egy jól ismert hang ordibálását hallotta, amitől egy kisebb szívrohamot kapott, és hevesen legyezni kezdte arcát.
-Mi a faszom ez?! Ezt a szart kéne felvennem?!
-Szerintem, neked jól állna Masaki! Úgyis a fekete a színed, nem? ^^
-Cöh, neked csak csönd, szentfazék!
-Okéé, nem szól~~tam! ^^"-léptem kicsit arrébb, nehogy elvigyen az akkor már élesített atombomba. ~Azt hiszem jobb lesz, ha viszem magammal a katanám, az az első... aztán valamit még a hajammal kéne kezdeni...
Vissza az elejére Go down
Atori Isuka
Vaizard
Vaizard
Atori Isuka

Férfi
Hozzászólások száma : 27
Tartózkodási hely : A pokol legmélyebb bugyra...
Registration date : 2008. Dec. 30.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Urahara Vegyesbolt Cl0te10000/15000Urahara Vegyesbolt 29y5sib  (10000/15000)

Urahara Vegyesbolt _
TémanyitásTárgy: Re: Urahara Vegyesbolt   Urahara Vegyesbolt EmptyHétf. Márc. 16, 2009 7:18 am

Miután vázolva lett a hülye ötlet, természetesen nekem nőtt a fejem mint egy lufi, mert rohadtul nem volt kedvem ilyen hülyeségbe belemenni. De ahogy végignéztem a többi agyhalott idióta arckifejezésén nekik sem tetszett valahogy az ötlet. Szívem szerint rájuk borítottam volna az asztalt, hogy az összes szörnyet haljon, de nem lehetett hiszen akkor megölnék egy csomó állatot és beperelne a Greenpeace, akkor meg fizethetném életem végéig a bírságot. Mivel ehhez nem sok kedvem volt, meg nem akartam csóró lenni, így inkább egy kellemesebb és enyhén véres megoldást kerestem.
-Chö…
Adtam egy enyhe életjelet magamról, aztán szépen sarkon fordultam és elindultam magamnak a szobám felé. Egészségesen becsaptam az ajtót magam után ezzel jelezve, hogy nekem rohadtul nincs hangulatom ilyen hülyeségekbe belemenni. Olyan helyre akarnak elvinni amit rohadtul gyűlölök a mai napig, még hogy még egyszer átéljem azt a hülyeséget. Nincs az az isten. Pár pillanat múlva viszont valaki kopogott.

-Remélem már pakolsz…
-Téged foglak belepakolni egy kibaszott bőröndbe ráadásul darabokban, ha nem takarodsz el innen de nagyon gyorsan.
-Ejnye… nagyon harapós valaki. Ha kijössz szájkosarat is teszek rád.
-Tegyél szájkosarat anyád orvosára mikor engedte, hogy kiengedjenek az újszülött osztályról baromarc.
-Öt perced van, hogy ki gyere onnan különben nagyon rossz következményei lesznek.
-Ugyan mi? Adsz egy csokor virágot?
-Bemegyek a szobádba és felforgatok mindent… ráadásnak téged is lekötözlek és beengedek mindenkit, hogy szétnézzen a szobádban… na meg… ha már ott vannak, akkor pakolhatnak is egy kicsit.
-Barom.
-Óh srááácok, Atori…
-Ha idehívod őket kitépem a nyelved és a seggedbe dugom seggfej!
-Akkor pakolj.
Egy erős morgás következett a részemről ismét, aztán összeszedtem egy bőrönd nagy büdös semmit. Azt ég egy adta világon nem volt szükségem semmire. Nem volt energiám még a hülye csomagot is magammal cipelni, így egyszerűen kimentem a szobámból és megálltam a debilek egyesülete mellett.
Vissza az elejére Go down
Kawaguchi Yasu
Vaizard
Vaizard
Kawaguchi Yasu

Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 112
Age : 30
Registration date : 2008. Oct. 23.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Urahara Vegyesbolt Cl0te13000/15000Urahara Vegyesbolt 29y5sib  (13000/15000)

Urahara Vegyesbolt _
TémanyitásTárgy: Re: Urahara Vegyesbolt   Urahara Vegyesbolt EmptyCsüt. Márc. 19, 2009 10:43 am

Nagy nehezen mindenki összeszedte a dolgait, és végre elindultunk Uraharához. Sosem kedveltem azt a fazont, mert túlságosan sokat vigyorgott, és túl álszentnek tűnt. Mikor megérkeztünk az üzletbe, Urahara azonnal leterelt minket a titkos földalatti helyre, majd bezárt az üzletet. Kertelés nélkül a dolog sűrűjébe vágott, és azonnal el is mondta, hogy miért hivatott minket ide. Azt hittem rosszul hallok, egyrészt azért, mert nem szórakozott, és húzta a dolgot, másrészt pedig azért, mert azt mondta, hogy vissza akar minket küldeni 100 évvel ezelőttre. Fene se akar megint visszamenni arra az időre, ahol Aizen álszent vigyorát lesve próbál nem átváltozni teljesen hollowvá, de muszáj volt, hiszen a létünk volt a tét. Csak magam elé meredve bambultam, és jöttek a gondolatok egymás után, hogy mi lesz, ha visszatérek Seireiteibe a többiekkel.
- És mikor mennénk?
Nyögtem ki végül bátortalanul jelezve, hogy felőlem bármikor. Ráadásul fogalmam sem volt, hogy mégis mi a francot kezdjek a rövid hajammal, mikor akkoriban majd’ fenékig érő hosszú hajam volt. Bár végül is Masaki hadnagyának nem biztos, hogy bemernének szólni.
~ Tényleg, Masaki!
Ugrott be egy kép a kapitány régi sérójáról, ami miatt majdnem elkezdtem a röhögést. Hirtelen Ururu lépett oda hozzám, egy fekete köpenyt tartva, amire én csak egy értetlenül pislogó képpel válaszoltam.
- Tessék, Yasu. Kisuke bácsi küldi.
Mondta, és máris a kezembe nyomta a puha, fekete köpenyt. Hirtelen el sem tudtam képzelni, hogy mi a búbánatnak akar nekem ez a havas mezőnek álcázott szerencsétlen adni egy fekete köpenyt, aztán leesett… Valószínűleg ez egy olyan köpeny volt, ami elrejti a lélekenergiát. Indulásra készen vártam, hogy mikor megyünk végre vissza arra a helyre, ahová soha többé nem akartam visszatérni…
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Urahara Vegyesbolt Cl0te53000/65000Urahara Vegyesbolt 29y5sib  (53000/65000)

Urahara Vegyesbolt _
TémanyitásTárgy: Re: Urahara Vegyesbolt   Urahara Vegyesbolt EmptyPént. Márc. 20, 2009 8:14 am

Azt hittem elszaladtak a gyogyósnál otthonról, annyira komoly volt végig a pofája. Biztos tele volt a gatyája, mással nem lehetett magyarázni a viselkedését. Engem persze hidegen hagyott az egész cécó, egészen addig, amíg el nem hangzott a bűvös szó. Olyan rosszul lettem egy pillanat alatt, hogy hívhatták volna hozzám a mentőket szívinfarktus gyanújával.
-Hót ziher, hogy én kurvára nem fogok valami házi gyártmányú ládikába beugrani és visszavonszolni a seggemet abba a kibaszott korba! Keressetek másik pancsert erre a gyászos szarságra, mer én el nem vállalom!-
-Nem kérés volt, Sachi úr!-
-Anyád!-mutattam be a középső ujjamat az elvonón haldokló zöld bokornak. Még az sem tudott érdekelni, hogy a puffogó vipera üzemmódra behangolt ezüst fiú majd nem elvitt magával a távozása közben.-Skubizz ide! NEM!-ordítottam bele a képébe közvetlen közelről. Remélhetőleg átmenetileg süket-néma lesz ettől a hadműveletemtől, vagy legalább megköszönheti a tüdőmnek, hogy belőttem a karácsonyfa formában nyomuló séróját.
Az ajtóból még bemutattam a seggemet és otthagytam az egész kócerájt a faszomba. Rohadtul kivágták nálam a dühszintmérő tetejét. Nem volt elég a canabis ültetvényes sikkasztónak, hogy visszalök az időben, de még pont akkorra is lőtte be a stoppert, ahol még azzal a teafüggő állpápaszemes nyálgéppel is együtt evett a penész. Egyértelmű volt, hogy amint megpillantottam volna az áldozati bárány feliratban virító búráját nekiesek és megkopasztom a szemétládáját. Éppen ezért nem vágtam, mi a ráknak ragaszkodik a megjelenésemhez az agyhalott. Előbb verném szét az egész tetves osztagot odaát, mint kezdenék el színészkedni.
-Húzzál innen a halálba, mert komolyan mondom megszabadítalak a fejedtől!-
-Azt még egyenlőre nem szeretném.-lépett ki a boltból szorosan a nyomomban loholva.-Szükségünk van Önre is!-
-Egy nagy frászt!-
-Már pedig menni fog!-magasodott felém a jól ismert paraszt bajszos pankrátor.
-Na neeee! Ez kurvára csalás!-keltem ki azonnal magamból, de már fel is kapott az óriás debella, akár egy rongybabát.-Én téged kurvára ki foglak herélni, baszd meg!-kapálóztam persze oltári feleslegesen.
Egészen a bolt alatti süllyesztőig vitt a taxim. Ahova nemes egyszerűséggel ledobott. Ide fogok járni, ha ejtőernyő nélküli zuhanórepülésre vágyok, az már gecire biztos. Útközben még egy szendvicset is lett volna időm beburkolni, annyira észveszejtő volt a tempó. Azért ennyire még én se vagyok béketűrő. Helyette káromkodás közepette lehívtam a farsangi álarcomat és így már gyerekjáték volt a becsapódás.
-TE ELMEBETEG ÁLLAT! KI A f*sz ENGEDTE MEG NEKED, HOGY CSAK ILYEN LAZÁN LEDOBJ A PICSÁBA?! LEGKÖZELEBB KIBASZOTTUL FIGYELMEZTESS, MERT KITÉPEM AZ ÖSSZES SZŐRÖDET ÉS MEGETETEM VELED!-
Amíg én a tombolással voltam elfoglalva feltűnt, hogy rajtam kívül még egy amőba sem tartózkodik a műsivatagban. Ez mondjuk annyira nem tudott zavarni. Legalább nem hallottam a sok idióta nyafogását.
Vissza az elejére Go down
Abarai Renji
Globális moderátor
Globális moderátor
Abarai Renji

Férfi
Virgo Pig
Hozzászólások száma : 394
Age : 40
Tartózkodási hely : Pont ott!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 40

Urahara Vegyesbolt _
TémanyitásTárgy: Re: Urahara Vegyesbolt   Urahara Vegyesbolt EmptyHétf. Márc. 23, 2009 12:19 am

// Urahara Kisuke //

A reakciók pontosan olyanok voltak, amilyennek vártuk őket. Emiatt már jó erőre megtárgyaltam Tessai-al, Ururu-val és Jinta-val, hogy mik lesznek a teendőink. Természetesen az elmaradhatatlan rajzok sem hiányozhattak. Őszintén szólva még mindig nem láttam ki belőlük sok mindent, de egy tervhez minden kellék szükséges! A küldetést nemes egyszerűséggel "Betörési útmutatónak" neveztük el, hiszen személyre szabott kényszerötleteket véstünk papírra.
-Úgy látom nem lesz kérdés!-játszadoztam elégedetten a legyezővel. Minden résztvevőt sikerült újra a terembe terelni és a feltűnő csend arról árulkodott készen állnak az indulásra. Egy vaizard persze hiányzott. Masaki-t jobbnak láttuk már eleve bezárni a föld alatti terembe. -Nos...-csaptam össze a legyezőimet és vártam meg, hogy a segítőim behozzák a tradícionális shinigami ruhákat. Kivártam, amíg körbe állnak, aztán vigyorogva ugrottam fel. -És itt vannak a ruháik! Csodálatos fekete kimono-k! Seiretei trendjének megfelelően! A szabad mozgás ér...-
-Ugye nem leloptátok valakikről?-
-Na, de mit képzel Wakahisa kisasszony! Természetesen nem! Vadonat új darabok! -*visszaemlékezés: Yoruichi egy papírfecnivel a kezében közlekedik a háztetőkön. Egy zöld épület előtt hirtelen befékez és elégedetten lép be az ajtón. A célterület nem más mint 'Seiretei Mosómedve Mosodája'. Óvatosan a tiszta ruhák közé oson és az írásnak megfelelően elkezdi összeválogatni a ruhákat.*
-A kapitányoknak pedig itt lesznek a haori-k! Ugyan-ugyan! Csak nem gondolták, hogy utcai viseletben engedem el magukat? Gyerünk! Gyerünk! Öltözni!-ütögettem meg a bamba fejeket legyezőmmel. Most sem hagyhattam figyelmen kívül a harapós kedvében tüzet köpő Atori-t.-Ururu, Most!-landolt egy háló a káromkodó időutazón. -Gondoltuk nem fogja elnyerni tetszését ez a lépésünk sem, ezért Tessai majd segít Önnek átöltözni!-emelte fel az óriás és lépett ki a csapdába esett áldozattal a szobából. Remélhetőleg ezek után a többiek kétszer meggondolják, hogy okozzanak további galibákat.
-Ha újra Halálistenekké váltak indulhatunk is a föld alatti terembe. Sachi úrfi már bizonyára unatkozik odalent.-
Miután a társaság elkészült leterelte őket Ururu a terembe, ahol már nagyban vitatkozott a vörös segédem és az idegbajos vaizard-unk. Viszont az megnyugtató tény volt, hogy már rajta is az úti viselet pompázott. Mivel a két veszekedő fél nem szándékozott abbahagyni a civakodást kénytelen voltam a botom segítségével elhallgattatni őket.
-Akkor a második fázis! De előtte...-kaptam az arcom elé a legyezőmet.-...egy kis útmutatás! Első számú pont! Miután belépnek az átjáróba kerek egy percük van megtalálni a kiutat. Ha ez nem sikerül, félek elvesznek a két dimenzió között...Második pont! Még mi se tudjuk, hogy néz ki belülről. Szóval sok sikert a megfelelő kijárat megtalálásához. Harmadik pont! Csak valószínűsíteni tudjuk, hogy a megfelelő kijárat valamelyik irányból az ötödik lesz...-csaptam össze a legyezőmet.-Jó utat mindenkinek!-pillantottam oldalra Tessai-ra, aki egy kidou kötést készített elő, hogy senki se tudjon elfutni. Amíg le volt a csapat bénulva Jinta szépen összekötötte a társaságot és a két problémás eset hátára egy-egy mini rakétát helyezett el.-Kezdhetjük is!-láttunk neki az átjáró előkészítésének.
Vissza az elejére Go down
Kawazoe Hanae
13. Osztag
13. Osztag
Kawazoe Hanae

nő
Leo Horse
Hozzászólások száma : 349
Age : 33
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Urahara Vegyesbolt Cl0te40500/45000Urahara Vegyesbolt 29y5sib  (40500/45000)

Urahara Vegyesbolt _
TémanyitásTárgy: Re: Urahara Vegyesbolt   Urahara Vegyesbolt EmptyHétf. Márc. 23, 2009 4:24 am

Mindenki igyekezik megbarátkozni a gondolattal hogy nemsoká belép a múlt kapuján. Amint megkapják Uraharától a kimonót és a haorikat, már csak az a dolguk hogy átöltözzenek és eltegyék a szükséges kellékeiket.
Az átjáró már készen áll...ha mindenki elkészült vaizardjaink belépnek rajta. Kevés az idő, ezért nincs lehetőség hezitálni vagy visszanézni, csak haladni kell előre...vissza a múltba.
Az átjáró mindenki számára sajátos formát ölt. Egymás mellett haladnak ugyan, de egy-egy ember a saját életének képeit vélheti felfedezni a kavargó örvényekben. Hosszasan bámészkodni azonban nincs idő, mert sürgető az egy perces határidő. Ha valaki nem találja meg a helyes kiutat időben, örökre a saját emlékei között kell hogy bolyongjon ebben a köztes dimenzióban. És sajnos ez a dimenzió nem csak a kellemes emlékeket őrzi...megeshet hogy édes nosztalgia helyett fájdalom és szenvedés lesz a sorsa...Ezért nem éri meg kockáztatni.
Néhány pillantást azonban minden emlékképre vetni kell hogy megtalálhassák a helyes kiutat. Az lesz a helyes kiút amelyikben mindenki a 100 évvel ezelőtti önmagát véli felfedezni.
Ha megvan a helyes portál akkor mindenkinek át kell lépnie rajta. Ha Urahara számításai stimmelnek egy elhagyatott épület mellett kell megérkezniük, ahol berendezhetik az ideiglenes főhadiszállásukat.

Útközben figyeljetek egymásra, mert előfordulhat hogy valakit annyira hatalmába kerít egy emlékkép hogy megfeledkezik magáról és könnyen a dimenzió rabjává válhat.
Vissza az elejére Go down
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Urahara Vegyesbolt Cl0te32500/45000Urahara Vegyesbolt 29y5sib  (32500/45000)

Urahara Vegyesbolt _
TémanyitásTárgy: Re: Urahara Vegyesbolt   Urahara Vegyesbolt EmptyHétf. Márc. 23, 2009 5:08 am

Mielőtt levonultunk volna a föld alatti terembe ahova szegény Masakit már lecipelték, Urahara kiosztotta a kimonókat, és a megfelelő haorikat. Mikor elvonultam felöltözni akkor jött csak a dilemma...
-Úristen hogy is kell megkötni ezt a hakamát?! Már vagy száz éve nem volt rajtam ilyen ruha.... -közködtem azzal hogy magamravarázsoljam a kimonó minden darabját- Á megvan!- kiáltottam fel megkönnyebülten mikor végre úgy állt ahogy kellett. Magamravettem a haorit is. Olyan furcsa érzés volt megint így kinézni...kicsit összeszorult a gyomrom. De aztán vettem egy mély levegőt és a nyakambatekertem a sálat hogy eltakarjam a tetoválásom, majd végül felvettem a fekete köpenyt is.
Aztán mind levonultunk az átjáróhoz. Furán festett az összegyűlt csapatunk...mint valami szekta, így ezekben a köpenyekben. Ezen kicsit elmosolyodtam, hogy hogy nézne ki ha egyszer így vonulnánk végig a városon...szerintem hívnák az ördögűzőket. A nagy gondolkodásomat Urahara szakította félbe mikor ismertette azt a kevéske kis információt amit erről a kapuról tudni lehet.
-Ez határozottan nem sok.... -markoltam meg az oldalamra kötött Shugotenshit.
-Ne félj menni fog! -hallottam meg biztató hangját, mire elmosolyodtam.
-Nagyon remélem....
Majd Kisuke jelt adott hogy indulhatunk. Mindenki rohanni kezdett. Hirtelen azt vettem észre hogy képeket látok a falon...nem nagyon volt időm belemélyedni, de ahogy láttam a saját életem emlékképei voltak. Láttam ahogy megérkeztem a raktárba, ahogy otthagytam az előző lakhelyemet...és így tovább egyre visszább a múltba.
Éreztem hogy közeledek...egyre fájdalmasabb volt nézni az emlékképeket...észrevettem hogy nedves az arcom...az egyik kép teljesen eltörte a mécsest. Harou sírjánál álltam zokogva...emlékszem szinte nap mint nap kijártam, mert nem tudtam elengedni. Ahogy megláttam hirtelen megálltam és teljesen összetörtem.
-Valaki nekem kiabál...-hallottam egy hangot és tértem magamhoz. Ahogy előrenéztem láttam hogy jócskán lemaradtam a többiektől és azonnal utánukeredtem. *Ha még pár másodpercet ott töltök, biztos örökre itt ragadok... *-borzongtam bele, és töröltem le a könnyeimet.
Már nem volt sok időnk, ezért egyre idegesebben nézegettem az falakat, majd hirtelen felkiáltottam.
-Azt hiszem ez lesz az! -mutattam az egyik portál felé, és úgy láttam a többiek is hasonlóképp vélik.
Nem is hezitáltam egyből belevetettem magam és egy pillanat múlva a Kisuke által említett elhagyatott épület mellett értem földet. Jobbnak láttam gyorsan feltápászkodni és odébbmenni mielőtt a többiek rámpotyognak. Félrevonultam és körbenéztem.
Seireitei gyönyörű volt, mint mindig...kicsit talán hiányzott is mikor el kellett hagynom...
Vissza az elejére Go down
Hokorashii Hito

Hokorashii Hito

Férfi
Libra Goat
Hozzászólások száma : 108
Age : 32
Tartózkodási hely : Kiskunbüdösfütykös XD najó nem, hanem Győr :P ^^
Registration date : 2008. Dec. 26.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Urahara Vegyesbolt Cl0te10000/15000Urahara Vegyesbolt 29y5sib  (10000/15000)

Urahara Vegyesbolt _
TémanyitásTárgy: Re: Urahara Vegyesbolt   Urahara Vegyesbolt EmptyHétf. Márc. 23, 2009 7:56 am

A jeleni események számomra csak úgy pörögtek. A legfontosabb információkat viszont megjegyeztem. Nekem már csak a haorit kellett felvennem. Ahogyan jobban visszagondoltam a tűt kiszedtem a hajamból, mert teljesen emlékeztem, hogy Vaizarddá válásom előtt 50 évvel már nem raktam a hajamat kontyba. A tűt viszont megtartottam, hátha kell valamelyik alkalomra.
Hirtelen azt éreztem, hogy a lélekenergia egy része egy helyre kezd tömörülni.
- Készülj! – figyelmeztetett minket Urahara-sama.
Egy hatalmasat sóhajtottam és egyszerre léptünk előre, mintha valami katonák lennénk a Honvédségben. Meneteltünk előre és észrevettem, hogy az emlékeink mintha csigaszerűen haladnánk lefele. Csupán a saját emlékeimet láttam kezdve a közel múlttal. Ahogyan egyre távolabb néztem, láttam az emberi életemet, amikor kitanított a mesterem, majd a melletti kép, ahogyan a tokiói palota felgyulladt, amikor visszaérkeztem a császáromhoz. A tűzhevét éreztem akkor és mintha a csontjaimat teljesen elégetné. Elnéztem onnan és próbáltam dörzsölni a szemem, hogy ne lássák meg, hogy könnyezem, mintha valamin csodálkoztam volna. Újra elnéztem, de most a közelembe. A menekülésemet láttam, amikor a 4. osztag 2. tisztnője üldözött, hogy megöljön, pedig milyen jóban voltunk azelőtt...
Hátra néztem, hogy lássam ki maradt le, ha lemaradtak. Láttam, hogy Shiori igencsak bámészkodik. Én csak a saját emlékeimet láttam, nyilván valami igencsak elszomorította és elvonta a figyelmét. Épp szólni akartam, de valaki megelőzött közülünk. Továbbra is hátra pillantottam és már villámtáncot akartam járni, hogy idehozom közénk, de szerencsére nem volt rá semmi szükség, viszont lehetséges, hogy valakinek kellett. Folytattuk az utunkat és rátaláltunk a raktárra. Ahogyan beléptünk a kapuba. Shiori lépett be először és egy hatalmas puffanás volt hallható. Mentem másodiknak és arra számítottam, hogy a plafon felül dob le, de megjártam Ahogyan beleugrottam vízszintes testhelyzettel, akkorát is estem. Rendesen lépek és megúszhattam volna a fájdalmat, de helyette estem egy hátast. Tovább vártam, és láttam, hogy az egyik társam egy régi rozoga kanapéra esett… Elkezdtem kifele indulni a szobából. Szerencsére senki sem esett rám, de ahogyan átléptem a küszöböt, valaki elég jól rám esett.
- A k’rva élet…
~ Mi az Hito? Bűntet a sors? – szólalt meg Haku, a kardom.
~ Eléggé nagyon. Ez nem vicces! ~ Kussoltattam el a Zanpakutom. - Ööööhhh. – Nyögtem egyet a fájdalomtól.
Vissza az elejére Go down
http://samuraiwar.aforumfree.com/
Wakahisa Shun
Vaizard
Vaizard
Wakahisa Shun

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 264
Age : 36
Registration date : 2008. Oct. 01.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Urahara Vegyesbolt Cl0te21000/30000Urahara Vegyesbolt 29y5sib  (21000/30000)

Urahara Vegyesbolt _
TémanyitásTárgy: Re: Urahara Vegyesbolt   Urahara Vegyesbolt EmptyHétf. Márc. 23, 2009 10:04 am

*Hősiesen tűri, hogy az univerzális Tessai olyan állapotba hozza haját, ami legalább nyomokban emlékeztet a száz évvel ezelőtti frizurájára. Ami meglepő az egészben, az az, hogy a hosszát leszámítva szinte megszólalásig hasonlít is rá...*
- Hű, nem gondoltam volna, hogy ilyen profi fodrász vagy...
- Nagyon szépen köszönöm, kisasszony!
*Jegyzi meg, amikor egy tükörben szemrevételezi az eredményt. Már csak egy simítás van hátra: a szalag... Néhány másodpercen belül pedig már az is ott virít hajában, hála ismét Tessai-nak, aki segít vele összefogni Shun tincseit, mivel a nő nem tudja megcsinálni magának - bár ez nem is csoda, száz év távlatából valószínűleg mások se emlékeznének ilyesmikre...*
- Csak egy probléma van... Nem látok ki normálisan a frufrum alól...
*Vakarja meg fejét tanácstalanul, majd végül, megfeszített figyelemmel bámulva a padlóra, odasétál a többiekhez, akiknek éppen Urahara tartja a további eligazítást. A boltos beszédének fonalát nagyjából felvéve bele is szól annak mondandójába:*
- Ugye nem leloptátok valakikről?
*A kérdésre adott válasz ugyan nem sikerült valami hihetőre, azonban nincs kedve tovább kötekedni, inkább szó nélkül elkezd átöltözni. Kisebb-nagyobb szerencsétlenkedések során végül sikerül magára öltenie a shinigami-egyenruhát a hadnagyi karszalaggal együtt. Kicsit elcsodálkozik, amikor észreveszi: még arra is gondolt a boltosnak álcázott szadista, hogy Shun öve az átlagosnál valamivel szélesebb volt...*
- Ó, kisasszony, szorosabbra húzza össze nyakánál a kimonót, hogy ne látszódjon a tetoválása... És a piercingjeitől is váljon meg...
- Vettem...
*Sóhajt fel, majd engedelmeskedik Kisuke utasításainak. Testékszereit egyik zsebébe süllyeszti - remélhetőleg nem fogja egyiket sem elhagyni...*
~ Remek... Már megint azok a jól ismert "apró betűk"... ~
*Indul el rohanva az átjáró felé Urahara jelzésére. Ahogy belép a kapun, először észre sem veszi a falon kavargó képeket. Kis idő után tűnik fel számára, hogy mintha ismerős jelenetek vennék körbe - addig túlságosan az ajtókra figyelt... Ugyan próbál csak felületesen törődni az emlékképekkel, nehogy azok hatalmukba kerítsék, néhol kénytelen kicsit többet elidőzni... Harca belső hollowjával. Az első napok a raktárban; mikor még mindenki a helyét kereste. Hihetetlen, mennyire sikerült összekovácsolódniuk az elmúlt időszakban... Shun is már nem társaiként, hanem családjaként gondol a többiekre, habár az esetek többségében igencsak problémás az a família...
De már itt is a következő emlékkép. Áthelyezése a nyolcadikból a harmadik osztagba. Ezt követi nem sokkal újdonsült osztaga egy részének magára haragítása, majd pedig hadnagyi kinevezése.*
~ Ez lesz az! ~
*Pillant a legközelebbi kapura, majd nagy erőfeszítések közepette átlép rajta. A többiek is ezt az átjárót választják szerencsére, ami nyugalommal tölti el. Pedig olyan szívesen leállna itt néhány percre nosztalgiázni... Hihetetlen érzés volt, amikor megtudta, hogy hadnaggyá léptetik elő, bár maga sem értette, miért. Azonban nem mindenki örült Shun sikerének...*
- Áh...
*Koppan nagyot a Kisuke által említett elhagyatott épület mellett - fejét pont beverte valami kiálló fába... Emiatt nem is tud olyan gyorsan felpattanni, mint Shiori, ezért előfordulhat, hogy hamarosan többen is rá fognak esni...*
Vissza az elejére Go down
Kinjo Sora Yasushi
Vaizard
Vaizard
Kinjo Sora Yasushi

Férfi
Gemini Pig
Hozzászólások száma : 78
Age : 64
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2008. Sep. 21.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Urahara Vegyesbolt Cl0te14000/15000Urahara Vegyesbolt 29y5sib  (14000/15000)

Urahara Vegyesbolt _
TémanyitásTárgy: Re: Urahara Vegyesbolt   Urahara Vegyesbolt EmptyHétf. Ápr. 06, 2009 10:23 pm

Ahogy Kisuke elregélte az átjáróról való tapasztalatait, Sachikoban még az ütő is megállt. Szerencséjére vagy nem, de egy bénító mágiával nem engedték, hogy szétszéledjen vagy elmeneküljön a társaság. Hamarosan indulót fújtak. A lány a lehető leggyorsabb formáját próbálta valahonnan előkaparászni, valahogy az az pár perc nem volt az ínyére. Pillanatokig semmi különöset nem látott vagy érzékelt. Egy oltári nagy, sötét alagút, aminek mintha sosem akarna vége lenni. A tömeg nyomult előre, ő sem akart nagyon lemaradni. Ezekben a percekben képeket kezdett el látni az alagút hosszan elnyúló falain. Olyan ismerősnek találta ezeket. Hát persze, hisz ezek a fontos emlékeinek képei... Mikor szobát foglalt a vaizardok között... mikor Kisuke tanítani kezdte... egyre régebbi emlékek törtek föl benne. Fájó emlékek. Elérkezett ahhoz a részhez, mikor kezdő shinigamiként átváltozott, és megmaradt csapatát ízekre szedte. Szíve megtört, ebben a percben legszívesebben visszafordult volna, de azt sem bánta volna, ha az alagút örökre elnyeli. Megrázta fejét, hogy végre kapjon észbe... a legfontosabb most a küldetés. Nem tántoríthatja el céljától az érzései, itt most a feladatra kell koncentrálnia! Szíve hevesen vert, nem bírta tovább nézni a képeket. Abban reménykedett, ha egy kicsit jobban rákapcsol, talán előbb kiér ebből az útvesztőből. És hamarosan így is történt. A csoport egy része már átjutott az ajtón, mikor ő következett. Egy nagyobbfajta fénysugár, és máris Seireitei-ben találta magát. Az érkezése nem volt az a bökkenőmentes, ugyanis a nagy sebesség révén nem bírt időben megállni, így az akkor feltápászkodó Shun-on vélte magát.
-Jajj te jó ég! Ne haragudj, Shun! Nem direkt volt!-kezdett el ijedtében hadonászni, majd igyekezett lemászni vaizard társáról. Pár lépést arrébb ment a kaputól, nem akarta, hogy valaki hátulról leteperje. Leporolta magát, majd körbenézett.
~ Seireitei... milyen csodás egy hely... Ugyan az a pompa és béke, mint azelőtt... Sajnálom, hogy mindezt itt kellett hogy hagyjam...-igazította meg magán kimonoját. A csapat lassacskán megérkezett.
~Egy gond van... a hajammal nem tudok mit kezdeni... ebben az időben még elég rövid hajjal császkáltam...-nézett végig hosszú barna haján ~Valahogy nincs erőm levágni... remélem vannak olyan fafejűek és nem veszik észre a változást... Bár ezzel nem akarom lebuktatni magunkat...
Vissza az elejére Go down
Atori Isuka
Vaizard
Vaizard
Atori Isuka

Férfi
Hozzászólások száma : 27
Tartózkodási hely : A pokol legmélyebb bugyra...
Registration date : 2008. Dec. 30.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Urahara Vegyesbolt Cl0te10000/15000Urahara Vegyesbolt 29y5sib  (10000/15000)

Urahara Vegyesbolt _
TémanyitásTárgy: Re: Urahara Vegyesbolt   Urahara Vegyesbolt EmptyVas. Ápr. 12, 2009 11:17 pm

A terv többi része nem igazán volt megnyerő… megint. Így én már fordultam is sarkon mikor kijelentették, hogy shinigami gúnyába kell öltözni. Viszont nem jutottam túl messzire, mert számítottak erre a cselekedetemre is.
-Ururu most!
Hallottam egy rövidke mondatot ami nem vált ínyemre, aztán már valami hálószerűség volt rajtam.
-Mi a f*sz van… nem vagyok én bálna basszátok meg… különben is, nem lehet itt csak úgy halászgatni… kiszabadulok innen feldugom a seggedbe azt a rohadt legyezőt és ott nyitom szét te szarházi…

-Gondoltuk nem fogja elnyerni tetszését ez a lépésünk sem, ezért Tessai majd segít Önnek átöltözni.
Kezdett el húzni kifelé a nagy kolosszus, mintha egy féldisznó lennék, amit most visznek feldarabolni, hogy a hülye éhes emberek megvegyék és valami oltári szar kaját csináljanak belőle.
-Hé te… hozzád beszélek izomagy… ha egy ujjal is hozzámérsz szörnyű kínhalált halsz ugye azt tudod?

-Egy giliszta nem nagy erővel bír.
-Óh te… na csak szabaduljak ki innen… kiszaggatom a bajszodat kötelet fonok belőle és azzal folytalak meg…
Kezdetem el kapálózni, hogy valahogy kiszabadítsam magam a fogságból, de nem nagyon jött össze a dolog, sőt mi több csak azt értem el vele, hogy még jobban belegubancolódtam a hálóba. Mikor végre valahára megálltunk a nagy izomkolosszus fölém hajolt.

-Na gyere szépen mitugrász.
Hát szó mi szó először majdnem összeszartam magam a látványtól, mikor szétszakította rólam a hálót, hogy gyorsan túlessen a feladatján. Aztán fölemelt és kezdte leszedni rólam a ruhákat.
-Bassza meg… meg is erőszakolsz vagy mi lesz már? Engedj már el… tudok magamtól is öltözni
.
-Félek, ha elengedem magát csak elszaladna…
-De okos vagy Domonkos…
-Na vegye föl gyorsan vagy még a végén nagyon szorítani fog egy-két helyen…
Egy erős morgással felvettem magamra a hacukámat, de már most hányingerem volt magamtól, pedig nem látom sehol a kinézetem. Talán csak a tudattól volt hányingerem, hogy egy szakad halálistennek vagyok beöltöztetve. Aztán, hogy ne legyen nagyobb gubanc az a hülye Tessai megfogta a karomat és úgy kezdett el rángatni jobbra-balra, hogy visszajussunk a többiekhez. Nagy szerencsémre mindenki olyan hülyén nézett ki mint én. A további eligazítás csak rontott a helyzeten, mert a hátamra kötöttek egy szart amitől talán gyorsabban túljutok a féregjáraton. Hát persze, hogy annak a barom Masakinak is kijutott egy, legalább ismét nem lógtam ki a sorból. Aztán következhetett is a nagy utazás, ahol arra törekedtem, hogy valahol rossz irányba forduljak, és ott pusztuljak meg, de túl nagy volt a többiek ereje és így mindenki egy irányba ment. Kezdtek előjönni azok az emlékek amiket egy életre el akartam felejteni. Ugyan olyan szerencsétlen hülyegyerekként láttam magam, mint amikor beálltam az akadémiára és bekerültem egy rohadt osztagba ami nagyon nem tetszett… aztán jött a mindennapos magány… üres szobában ücsörgés… mindenkire ráförmedés… próbáltam nem feltornászni a vérnyomásom 220/190-esre, hanem csak 200/100-asra, mert már amúgy is ideges voltam. Mikor megérkeztünk, ketten kissé tovább repültünk a többiektől. Épp hogy földet ért a seggünk, összefejeltünk aztán hátradőltünk mind a ketten. Pár pillanatos idő kiesés a koccanástól, aztán hirtelen mindketten felültünk így szépen farkasszemet néztem Masakival, akinek szintén nem tetszett a helyzet.
-Mi a faszt lesel nyomorék?
Szólaltunk meg egyszerre, szinte villámokat szórt a szemünk, de mikor újabb veszekedésre nyitottuk volna a szánkat valakik kiabálni kezdtek nekünk.
-El ne kezdjétek… legalább öt percet bírjatok ki egymás mellett.
Hát persze, hogy Kotlóstyúk (Shiori) és Szentfazék (Sachiko) voltak azok, akiknek rohadtul nem volt jobb dolguk.
Vissza az elejére Go down
Kawaguchi Yasu
Vaizard
Vaizard
Kawaguchi Yasu

Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 112
Age : 30
Registration date : 2008. Oct. 23.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Urahara Vegyesbolt Cl0te13000/15000Urahara Vegyesbolt 29y5sib  (13000/15000)

Urahara Vegyesbolt _
TémanyitásTárgy: Re: Urahara Vegyesbolt   Urahara Vegyesbolt EmptyPént. Ápr. 24, 2009 7:57 am

Miután Urahara kiosztatta a kimonókat, és a szükséges felszerelést, valamint elmondott minden fontos információt, beléphettünk az átjáróba, és már kerestük is, hogy hol van az a kapu, ami 100 évvel ezelőttre nyílik. Idő közben néhány emlékkép is feltűnt a járat falain, köztük voltak kellemesek, és nem olyan kellemes emlékek is. Láttam, amikor Kuchiki kapitánnyal legyőztük a hollowokat, és mikor Masaki mellé helyeztek, mint hadnagy. Az volt az eddigi legkedvesebb emlékkép.
~ Furcsa lesz újra hadnagynak lenni… ~
Gondolkodtam, miközben igazgattam a ruhámat. Kicsit kényelmetlen volt, és Uraharának sikerült néhány számmal nagyobbat is szereznie, így a kimono úgy lógott rajtam, mint tehénen a gatya. Amint visszatérek a posztomra, az lesz az első, hogy kerítek magamnak egy értelmes göncöt.
~ Vajon mennyire fog feltűnni a tiszteknek, hogy megváltoztam? ~
Tettem fel a kérdést magamban, de már tudtam is a választ… Miközben gondolkodtam, próbáltam lépést tartani a többiekkel, hiszen nem szerettem volna ott ragadni az emlékeim örvényében, és örökké bolyongani közöttük. Kis termetemnél fogva ez kicsit nehéz volt, így folyton lemaradtam. Egész gyorsan megtaláltuk a kijáratot, és azonnal ki is ugrottam rajta, nehogy tovább maradjak akár egy másodpercnél is az átjáróban. Fenékkel landoltam egy kis házikó mellett, ami ha jól sejtek később a törzshelyünkké fog válni. Gyorsan felpattantam a földről, és kicsit arrébb másztam, nehogy a többiek rám essenek.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Urahara Vegyesbolt _
TémanyitásTárgy: Re: Urahara Vegyesbolt   Urahara Vegyesbolt Empty

Vissza az elejére Go down
 

Urahara Vegyesbolt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Egyéb helyszínek :: Alternatív idősíkok ::   :: Múlt :: Karakura Town-