-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Ichiro Hisaki

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
kurosaki
11. Osztag
11. Osztag
kurosaki

Hozzászólások száma : 2
Registration date : 2009. Jan. 05.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag 3. tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Ichiro Hisaki Cl0te5000/10000Ichiro Hisaki 29y5sib  (5000/10000)

Ichiro Hisaki _
TémanyitásTárgy: Ichiro Hisaki   Ichiro Hisaki EmptySzer. Jan. 07, 2009 6:19 am

Név: Ichiro Hisaki
Kaszt: shinigami(tiszt-még)
Nem: Férfi
Felszerelés: zanpakuto,fekete kimono
Születési dátum: 08.08.
Zanpakuto neve: Kentaro
Zanpakuto típusa: tűz
Parancsszó: samasu
Shikai: egy fekete katana, aminek az éle tűzpiros
Shikay tecnikák:
Ranpu Shikkyaku: az ellenfélre tűzeső zúdul. Ezt lehet koncentrálni egy személyre, de akár 100-ra is.
Kyuutai: Egy tűz gömb vesz körül. Ez eléget minden vele érintkező anyagot.

Karakura városban születtem egy kis kórházban, nevem Ichiro Hisaki.
Mióta megszülettem azóta látom a szellemeket, sokszor kérdeztem szüleimet,hogy mik vagy kik azok, de mindig azt mondták, hogy csak képzelődtem. Egész kiskorom óta szerettem a kihívásokat és a harcokat, de főleg akkor szerettem harcolni amikor valami bot vagy kardszerű volt a kezemben.
Az általános iskola vége felé jártam, amikor a nyáriszünetben elmentünk nyaralni a családommal. Szép nap volt, reggel elmentünk sétálni az erdőbe, mentünk egy ideig, amikor apunak megcsörrent a telefonja. Nagyon fura arcot vágott, azelőtt sohasem láttam ilyennek.
Ekkor azt mondta:
- Ne aggódjatok nincs semmi baj, hamarosan jövök, ne mozduljatok innen!
Mi anyával rábólintottunk.
Eltelt néhány perc azután valami furcsa hangot hallottunk, majd egy sikítást.
Elindultunk a hang irányába, de néhány lépés után egy óriási kék szörny bukkant elő a fák mögül, fura maszkkal az arcán. Megálltam.
- Anya állj meg! – kiáltottam.
- Semmi gond kisfiam, gyere, ne félj! – mondta.
A szörny hírtelen ráugrott. Anya elkezdett sikítani és vele együtt én is.
A szörnyeteg háttal állt nekem így nem láttam semmit. A sikítás befejeződött.
Pár másodperc után a szörny felállt, de anyukám nem volt sehol.
A szörny felém fordult és ordított egy nagyot, hátra estem, a fejemet a földre tettem(sokkot kaptam).Láttam egy fekete ruhás embert elrepülni felettem karddal a kezében.
Ezután elájultam.
Reggel a házban ébredtem apuval, megnyugodtam hogy csak egy rossz álom volt. Felültem az ágyban és elkezdtem keresni anyát.
Megkérdeztem aput, erre ő elkezdett sírni. Ekkor már tudtam hogy az álom valóság volt.
Első gimnáziumi napon előtt apa behívott a szobájába, azt mondta valami fontosat akar mondani.
Leültem az ágyra, ő velem szemben állt, elővett valami furcsa medálszerű valamit, és a mellkasához érintette, ezt nagy villanás kísérte. Miután újra láttam két testet láttam. Az egyik a földön hevert, mint egy hulla, a másik ott állt fekete kimonoban, ahol apám állt.
Elmagyarázta hogy ő egy shinigami(halálisten) és, hogy avval foglalkozik, hogy ártatlan lelkeket ment meg. Elmesélte mik azok a hollowok, és hogy hova jutnak a lelkek.
Megkérdezte, hogy akarok-e shinigami lenni. Azt válaszoltam, hogy még gondolkozom rajta.
Egy héttel később eldöntöttem hogy én is shinigami szeretnék lenni.
Apám kihúzta a kardját és mondta hogy fogjam meg az élét és szúrjam magam szíven.
Kicsit meglepődtem ezen, de mivel megbíztam benne megtettem.
Azonnal átváltoztam shinigamivá(Tök jó érzés volt!).
Első alkalommal elmentünk egy körútra a városban. Apám megmutatta, hogyan kell fogni a zanpakuto-t. Találkoztunk egy hollow-val, apám azt mondta ez a tiéd lesz, ne félj tőle. Levágta a kezeit és a lábait. Miután ezzel végzett én következtem. Felugrottam és lesújtottam a fejére, de nagy meglepetésemre nem történt semmi csak egy kicsit megrepedt a maszkja. Apámra néztem, azt mondta, próbáljam még egyszer, én így tettem. Második csapásomba minden erőmet belevittem és kettéhasítottam a fejét, pár másodperc múlva eltűnt.
Ezt még egy párszor megismételtük, szépen lassan megerősödtem. Egyik nap apám azt mondta eljött az idő, hogy beiratkozzam az akadémiára. Elmentünk a soul society-be(nagyon szép hely). Beiratkoztam az akadémiára, a felvételin simán átmentem. Kitűnő minősítéssel végeztem az akadémián, sok barátot szereztem itt. A 4. osztaghoz helyeztek el, itt a felvételi gyerekjáték volt. Ez nem tartott túl sokáig, mert rájöttek, hogy nem vagyok a gyógyítás nagymestere, ezért áthelyeztek a 11. osztaghoz. Az itteni felvételi már keményebb volt, itt főleg harcolni kellett (Ez nagyon tetszett!). A kapitányomnak nagyon tetszett a felvételi bemutatóm, ezért az 5. tisztjének választott meg.
Pár küldetés után megtanultam használni Kentero(a zanpakutom) 1. támadását
Ranpu Shikkyaku-t. Ennek nagyon örűltem, mert elég erős támadás hozzám képest.
Elmentem egy pár küldetésre, szépen lassan fejlődtem. Elég kemény küldetésekre mentünk, volt olyan is mikor egy shinigamira jutott 3 hollow. Az egyik küldetésen meghalt a 4. és a 3. tiszt, csak azért, mert a kapitány nem engedte,hogy velük menjek. Nagy veszteség volt az egész osztag számára. E sajnálatos veszteségek következménye kép lettem én a 11. osztag 3. tisztje.
Vissza az elejére Go down
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Ichiro Hisaki _
TémanyitásTárgy: Re: Ichiro Hisaki   Ichiro Hisaki EmptyPént. Jan. 09, 2009 10:47 pm

Szép előtörténet, természetesen ELFOGADOM

Lélekenergiád: 5000
Tőkéd: 4000 ryou

Jó játékot! Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
 

Ichiro Hisaki

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Nyilvántartás :: Előtörténetek ::   :: Shinigami-