-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Ninomiya Aiko

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ueshima Asuka

Ueshima Asuka

nő
Virgo Rat
Hozzászólások száma : 47
Age : 28
Registration date : 2009. Jan. 06.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Ninomiya Aiko Cl0te5000/10000Ninomiya Aiko 29y5sib  (5000/10000)

Ninomiya Aiko _
TémanyitásTárgy: Ninomiya Aiko   Ninomiya Aiko EmptyKedd Jan. 06, 2009 1:39 am

  • Név: Ninomiya Aiko
  • Kor: 8
  • Nem:
  • Kaszt: shinigami
  • Rang: 13. osztag tisztje
  • Születési idő: december 25.
  • Külső: Kb. 114 cm, 30 kg, haja vörös, hosszú, kétoldalt be van fonva. Mindkét arcán apró szeplők vannak, a szemei zöldek. Arcán folyton huncut mosoly van.
  • Jellemzők: Nem szereti, ha valaki jobb nála valamiben, ezért mindent megtesz, hogy ő legyen a legjobb. Könnyen váltogatja az aktuális szerelmeit. Szeret hisztizni, csínyeket elkövetni és okoskodni.

  • Zanpakuto:

    • Lélek:
      Ninomiya Aiko 1231245262_icebird_against_sunrise_by_dalanatha2

    • Típus: jég
    • Név: Kavasemi (Jégmadár)
    • Shikai: a kard egy kis baltává változik, aminek a nyele világoskék, a feje pedig hófehér.

    • Kinézet:
      Ninomiya Aiko Axe_by_Valgrisk

    • Támadás:
      Kinoe no otama – Hyougen (Első tojás - Jégmező): Ez a támadás 200 m-es körzetben mindent megfagyaszt, ami a földdel érintkezik. A jégréteg olyan erős, hogy szinte áttörhetetlen.

      Nyibamme no otama – Kourishike (Második tojás – Jégvihar): A támadás következtében jégdarabok kezdenek az égből potyogni, amik ha kupán vágják az embert, elég nagy dudort hagynak maguk után.

      Hei no otama – Hyougen (Harmadik tojás – Jégtábla): Amint elhangzik a parancsszó, Aiko előtt egy jégtábla keletkezik, ami megtudja védeni a legtöbb támadással szemben.



Előtörténet:

10 évvel a nővérem után születtem, akit egész életemben próbáltam lepipálni. Őt mindenki jobban szerette, mert úgy gondolták, hogy ő az eddigi legjobb női shinigami. Persze én ezt nem tudtam elfogadni, így folyton azon törtem a fejem, miként törhetem össze szüleim képét a nővéremről. Egyik nap eldöntöttem, hogy én is beiratkozok az akadémiára, és shinigamivá válok. A szüleim, és mindenki körbe röhögött, hogy úgy sem fognak felvenni egy ennyire nyafogós, és gyenge kislányt. Az egyetlen, aki bíztatott az Mitsuko volt.
"Hajrá hugi! Ne figyelj azokra a kövér hülyékre… Biztos sikerülni fog." – mondta mindig mosolyogva, mikor már egy csepp önbizalmam se maradt.
6 évesen végül jelentkeztem az akadémiára, de kinevettek, hiszen nagyon fiatal voltam még akkor. Azonban mikor meglátták, hogy mennyire elszánt vagyok, és hogy mennyi lélekenergiával rendelkezek, azonnal meggondolták magukat, és felvettek. Nagyon jól haladtam, hiszen másfél év alatt sikerült oda eljutnom, ahova Mitsuko csak 3 év alatt jutott. Büszke voltam magamra és a nővérem is az volt rám, hogy sokkal jobb vagyok. Bár a szüleim nem éreztették velem, hogy büszkék lennének rám, de én így is tovább hajtottam, hogy a legjobb legyek. Az Akadémia megkezdése után másfél évvel letettem a vizsgát. Amint megláttam Mitsukot a vizsgámon, azonnal lerohantam. Szemlátomást egyetlen nővérkém nem igazán örült ennek.
- Istenem… Mivel érdemeltem ezt ki? - hallatszott, mikor egy shunpo segítségével szinte fellöktem, és addig szorítottam ameddig csak tudtam.
- Szeretlek Mitsu-chan… - dörgölőztem Mitsukohoz, mint valami kiscica, majd elengedtem, és nekiindultam a vizsgámnak.
Az első feladat könnyűnek bizonyult, csak néhány kidout kellett bemutatnom, ám a következő feladat már kicsit nehezebb volt. Egy labirintuson kellett végig mennem. Annyi könnyítés volt benne, hogy a végére beállították az egyik vizsgáztatót, hogy eressze annyira szabadon a lélekenergiáját, hogy az érezhető legyen. Ennek segítségével könnyebben kitaláltam, bár így is sokszor ütköztem akadályba, és kellett legyőznöm lidérceket. De szerencsére a Hollowok a 12. osztag által, mesterségesen lettek meggyengítve, hogy ne tudjanak súlyos kárt okozni a vizsgázóban, és hogy könnyebben végezhessen vele egy végzős egy egyszerű kidouval is. Egy-két nap alatt kiértem a labirintusból, és lerohamoztam nővérkém, aki gratulált a vizsgám sikeréhez. Először a 6. osztaghoz helyeztek, ahonnan később a jelenlegi osztagomhoz, a 13. osztaghoz tettek. Azóta is hűen szolgálom a kapitányom, és a Gotei 13-at.

//Azért nem írtam még első harcomról egy hollowval, mert még nem volt Razz//
Vissza az elejére Go down
Ootoribashi Roujuurou
Admin
Admin
Ootoribashi Roujuurou

Férfi
Hozzászólások száma : 277
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 20

Ninomiya Aiko _
TémanyitásTárgy: Re: Ninomiya Aiko   Ninomiya Aiko EmptyKedd Jan. 06, 2009 2:20 am

Szép előtörténet, természetesen ELFOGADOM.

Egy kikötésem van: csak két technikát használj egyelőre. Később, ahogy fejlődsz, természetesen jöhet a harmadik is.

Lélekenergiád 5000, kezdőtőkéd 4000 ryou. Öt szintednek megfelelő kidou-t választhatsz ingyen az eredeti sztoriban szereplők közül.

Üdv az oldalon, jó játékot! Very Happy
Vissza az elejére Go down
 

Ninomiya Aiko

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Nyilvántartás :: Előtörténetek ::   :: Shinigami-