-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Shun szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Wakahisa Shun
Vaizard
Vaizard
Wakahisa Shun

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 264
Age : 36
Registration date : 2008. Oct. 01.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Shun szobája - Page 2 Cl0te21000/30000Shun szobája - Page 2 29y5sib  (21000/30000)

Shun szobája - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Shun szobája   Shun szobája - Page 2 EmptyPént. Aug. 07, 2009 10:19 am

//Apokalipszis készülőben, háromszoros szülinap vizardéknál - jesszus, mi lesz ebből O.o//

*Csak a szokásos reggel. A mindennapos ordítozásra felkelve kábán a fotelre "kikészített" ruhahalmazhoz battyog, majd ráérősen átöltözködik, mialatt próbál viszonylag értelmes tekintetet produkálni. Aztán tekintete a falra rögtönzött - és házilag vizard-karikatúrákkal kidekorált - naptárra téved...*
- Neeee...
*Sóhajt fel, ahogy tudatosul benne, milyen kapcsolatban is van a jelenlegi dátummal. A születésnapja, méghozzá a kétszázegyedik... Eddig valahogy nem törődött az ilyen alkalmakkal, most azonban igencsak kényelmetlenül érinti a felfedezés. Pedig olyan szép kerek szám volt az a kétszáz... Így viszont számíthat a többiek által szervezett "meglepetéspartira", ami minden évben menetrendszerűen ugyanúgy zajlik le. Ezúttal azonban nem fogja hagyni magát leitatni...*
- 'Reggelt...
*Morogja az orra alá a lépcsőn lefelé, mialatt félkómásan kerülgeti ki a sajnos túl jól beazonosítható repülő objektumokat, majd egyenesen a konyhába (pontosabban szólva a konyhának titulált romhalmazba) sétál. Szinte még csukott szemmel tölti ki magának a kávét, és veti le magát az asztalhoz, az újságot olvasgató Rose mellé. Az időközben befutó Shiorinak is köszön egy megjegyzés kíséretében, majd tovább bámul maga elé az öregség biztos tudatától üveges tekintettel. A hogylétére irányuló kérdéseket pedig azzal előzi meg, hogy nemes egyszerűséggel a kanapéhoz teszi át székhelyét.*
- Áruló...
*Villan tekintete az informátori szerepben tetszelgő exkapitány felé, miközben rágyújt egy szál cigire, és igyekszik minél precízebben a konyhaasztal felé fújni a füstöt. Shiori válasza azonban szöget üt a fejébe...*
- Neked is mostanában van a szülinapod? És ha igen, hányadik?
*Teszi fel a kérdéseket gyanakodva, kicsit előre is dőlve a kanapén. Aztán jön az újabb infó. Yuu-nak is mostanában lesz születésnapja. Ez egyre jobb lesz - már két ajándékot kell szereznie záros határidőn belül... Bár, ahogy jobban belegondol, hamar eszébe jut egy-két ötlet. Így hát a következő pár órát ismét szobájában tölti, hogy elkészüljön mindennel, majd ismét visszamasírozik a raktárba, Shiorival nagyjából egy időben, és unottan ácsorogva hallgatja végig Shinji kezdő monológját.*
Vissza az elejére Go down
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Shun szobája - Page 2 Cl0te32500/45000Shun szobája - Page 2 29y5sib  (32500/45000)

Shun szobája - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Shun szobája   Shun szobája - Page 2 EmptySzomb. Aug. 08, 2009 3:21 am

[Apokalipszis készülőben, háromszoros szülinap vaizardéknál]

Shun arcán nem meglepettséget, hanem inkább unott közönyt véltem felfedezni. Igaz, igaz...ő már gondolom századjára hallja ugyanezt a műsort. Nekem azonban újdonság, hogy hosszú idő után újra ennyi ember foglalkozik velem. Najó, ha őszinték akarunk lenni, akkor inkább a partimhoz járó ehető és iható járandóságokkal... De én egy cseppet sem bántam. Bevallom azért még így is jól esett, hogy gondolnak rám. Azt viszont elképzelni sem tudtam hogy esetleg mit kaphatok ajándékba tőlük. Miután szöget vert a fejemben ez a kérdés, kicsit le is foglalta a gondolataimat.
*Hm, remélem Lisa nem egy rakat kiolvasott mangát akar rámsózni. Mit kezdjek velük? Legrosszabb esetben odaadom őket Masakinak... mostanság úgyis mintha stagnálna a gyűjteménye.* -mérlegeltem az első eszembe jutó eshetőséget. Többet agyalni azonban egyelőre nem volt lehetőségem, ugyanis Shunnal együtt szépen fel lettünk tessékelve a szobájába, hogy ne zavarjunk, míg ők szervezik a bulit. Nem sűrűn járok Shunnál, ezért miután ránkcsukták az ajtót, az első pár percet azzal töltöttem, hogy csendben körbenézegettem. Azonban egy idő után, már kezdett kissé kínossá válni ez a fenenagy hallgatás, ezért megpróbáltam beszélgetést kezdeményezni.
-Kíváncsi vagyok mit kell ennyire nagy hévvel szervezgetni. -mosolyodtam el kissé kínosan.
-Tényleg! Te tudtad, hogy Yuusukének is most van a születésnapja? -néztem kérdőn Shunra, de válaszként csak egy fejrázást kaptam. -Igazából, én eddig azt sem tudtam hogy a te is mostanában ünnepelsz. -dörzsöltem meg a tarkóm zavaromban. -Amúgy ha nem veszed sértésnek a kérdést, te mennyi idős is vagy pontosan? Azt tudom, hogy akkora korkülönbség azért nem lehet közöttünk, hiszen nem sokkal egymás után végeztünk az akadémián ha jól emlékszem. -gondolkodtam el. Yasut, Shunt és Masakit nagyjából be tudtam tájolni életkorilag, de a többiek még ennél is nagyobb homályban voltak. Azért arra mondjuk kíváncsi lennék, hogy például Shinji hányadik százast tapossa. Nehéz megmondani, hiszen mióta ezekben a Kisuke által készített gigaiokban vagyunk, a testünk egyáltalán nem öregszik, még Soul Society-mértékkel sem (Hiyori legnagyobb bánatára szerintem...). Mindig kicsit viccesnek érzem, mikor egy 70 éves ember néni irigykedik a fiatalságomra. Ha tudná, hogy több mint háromszor annyi idős vagyok mint ő... Hát igen, a vaizard létnek is vannak előnyei.
Miközben Shun válaszára várva elmélkedtem, lopva szemügyre vettem az asztalán heverő rajzokat, már amennyit láttam belőlük... Emiatt mindig is irigyeltem Shun, mindig is szerettem volna én is ilyen szépen rajzolni. Csodálom hogy ennyire rejtegeti ezt a tehetségét.
Vissza az elejére Go down
Wakahisa Shun
Vaizard
Vaizard
Wakahisa Shun

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 264
Age : 36
Registration date : 2008. Oct. 01.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Shun szobája - Page 2 Cl0te21000/30000Shun szobája - Page 2 29y5sib  (21000/30000)

Shun szobája - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Shun szobája   Shun szobája - Page 2 EmptySzomb. Aug. 08, 2009 8:19 am

//Apokalipszis készülőben, háromszoros szülinap vizardéknál//

*Shiori arcára pillant a beszéd hallgatása közben. Hát igen, ő még nem szokta meg ezeket a partikat... Látszik is rajta, hogy örül, amiért gondolnak rá és tudják, mikor van születésnapja. Ahogy jobban belegondol, azt is megállapítja magában, hogy tulajdonképpen neki is jól esik - akármennyire is háklis mostanában a korára -, hogy ennyit fáradoznak a szervezés miatt...
S hogy mit fog ajándékba kapni? Ezen nem kell sokat agyalnia: mindig ugyanabból a kollekcióból válogatnak. Néhány karton cigaretta a drágábbik fajtából, fülbevalók és egyéb testékszerek alkotják a "meglepetések" fő vonulatát általában. No és persze egy notórius dohányzásellenes volt felettes jóvoltából a legkülönfélébb módszerek a leszokáshoz, amik természetesen úgysem hatnak rá...*
- Rendben...
*Bólint a noszogatásra, amikor Shiorival együtt feltessékelik a saját szobájába, hogy ne legyenek láb alatt a rendezkedés során, és ellenkezés nélkül felsétál az emeletre. Óvatosan bezárja ajtaját, majd egyenesen az ágyára ül, hogy onnan figyelje a terepszemlét tartó másit vizardot.*
- Ó, csak a szokásosat... Láthattad már Masaki születésnapjakor, és fogod is látni még kismilliószor. Majd megszokod előbb-utóbb.
*Mosolyodik el, ahogy zsebéből előkotor egy szál cigit, és gondosan rágyújt. A kifújt füstfüggöny mögött próbálja elrejteni Shiori elől kutató tekintetét, amellyel figyeli, hogy mit is tesz a vizard... Ugyan nem bánja, ha mások is bejönnek szobájába rajta kívül, azért mégiscsak zavarja kicsit, ha valaki éppen a holmijait tanulmányozza...*
- Tényleg! Te tudtad, hogy Yuusukének is most van a születésnapja?
- Nem... Csak reggel jöttem rá, amikor Roujuurou informátort játszott...
*Rázza meg fejét elgondolkodva az újabb kérdésre válaszul. Fenébe is, most hálás lehet neki, amiért még időben el tudta készíteni az ajándékait... Amik jelenleg ágya alatt hevernek, szóval remélhetőleg nem fogják idejekorán felfedezni őket.*
- Hm? Jaa... Ma lettem 201 éves. Eh, azt hiszem, nem nehéz emlékezni egy-két húzásomra az akadémiáról...
*Válaszol kissé hadarva, majd folytatja:*
- Te fölöttem voltál pár évfolyammal, ugye?
*Teszi fel kérdését ő is. Ha már várniuk kell, legalább ne néma csöndben legyenek... Így egyébként is gyorsabban telik az idő. Ekkor veszi észre, hogy mennyire kíváncsian les Shiori az asztalon heverő rajzok felé.*
- Nézd meg őket nyugodtan, ha érdekelnek...
*Biztatja beszélgetőtársát nyugtatóan. Legalábbis ilyennek szánja hangszínét, bár egy hirtelen köhögés miatt kénytelen gyorsan elhallgatni...*
Vissza az elejére Go down
Kawaguchi Yasu
Vaizard
Vaizard
Kawaguchi Yasu

Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 112
Age : 30
Registration date : 2008. Oct. 23.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Shun szobája - Page 2 Cl0te13000/15000Shun szobája - Page 2 29y5sib  (13000/15000)

Shun szobája - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Shun szobája   Shun szobája - Page 2 EmptySzomb. Aug. 08, 2009 8:51 am

[Apokalipszis készülőben, háromszoros szülinap vizardéknál]

Reggel kissé fáradtan vergődtem ki az ágyból, és talán kicsit később is, mint szoktam. Volt is rá okom, hiszen újabban valami miatt csak nehezen tudtam elaludni. A lépcsőn letrappolva utamat egyenesen a konyha felé vettem, hol szerencsémre ezúttal nem fogtak be házvezetőnőnek, mint ahogy az legtöbbször megesik. Valószínűleg azért, mert már csak néhányan voltak a konyhában.
- Ti tudjátok már, hogy mit vesztek a szülinaposainknak?
Lépett be a konyhaajtón Shinji, és villantotta felénk fogpaszta reklámba illő fogait. Hirtelen nem tudtam, hogy milyen szülinaposokról van szó, hiszen nem rég ünnepeltük Masakiét, ráadásul nem is rémlett, hogy bárkinek is ezen a napon lenne a születésnapja. De ha már itt tartunk, lényegében azt se tudtam, hogy hanyadika van, vagy hogy milyen nap. Sőt, még csak az időt se tudtam, így megpróbáltam kifülelni, hogy kinek is lesz a szülinapja.
- Szóltatok már Shunnak, Shiorinak és Yuusukének, hogy készüljenek a partijukra?
Kérdezte Rose kávét szürcsölgetve, és akkor leesett… Azt sejtettem, hogy a piercing királynőnek valamikor ebben a hónapban kell lennie a szülinapjának, azonban Shioriról és Yuusukéről nem tudtam. Nem is csoda, hiszen Shiori nem is olyan rég óta lakik itt, Yuusukéről meg csak akkor hallani, ha valami buli van, vagy hasonló… Amint befejeztem a reggelim, azonnal elindultam ajándékokat venni. Bár őszintén szólva lövésem se volt, hogy mit vegyek a három embernek. Sose voltam jó ajándékozó, de végül is mindegy, hogy mit adok, mert néhány nap múlva az ajándékom már úgy is a legmélyebb fiók legalján lesz… Végül csak sikerült megvennem az ajándékokat, azonban nem ment valami könnyen. Nem sokkal azután értem haza, hogy a többiek beparancsolták a két lányt, a piercingtündért szobájába.
- Nyomorék, tipli fel a lányokhoz! Nem akarom, hogy láb alatt legyél!
Kezdett el üvölteni Hiyori szokásához híven. Nem volt meglepő, hogy úgy gondolta, hogy láb alatt vagyok, hiszen a legtöbben ezt gondolhatják. Mondjuk nem is vagyok jó semmire, max. a házimunkára…
- Szerintem lehet velem normális hangnemben is beszélni, szeplőgyáros…
Morogtam oda neki, amire balszerencsémre egy papucs volt a válasz. Elég váratlanul jött a támadás, ezért sikerült pont fejbe találnia. Már néha azt hiszem, hogy koponyasérüléssel fognak kórházba vinni egyszer Törpilla akciói miatt. Unottan másztam el bogyófejű hölgyikénk szobájához, majd bekopogtam, és résnyire kinyitottam az ajtót.
- Sziasztok. Bejöhetek?
Miután megkaptam az engedélyt bementem, majd a két lányhoz léptem.
- Fel lettem zavarva, hogy ne legyek láb alatt… Remélem nem zavarok. Oh… Egyébként boldog szülinapot mindkettőtöknek.
Köszöntöttem őket fel egyúttal, azonban értesítettem őket, hogy az ajándékot majd csak a bulin kapják meg.
Vissza az elejére Go down
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Shun szobája - Page 2 Cl0te32500/45000Shun szobája - Page 2 29y5sib  (32500/45000)

Shun szobája - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Shun szobája   Shun szobája - Page 2 EmptySzomb. Aug. 08, 2009 9:42 am

[Apokalipszis készülőben, háromszoros szülinap vaizardéknál]

*201 éves....hm akkor azért kicsit fiatalabb mint gondoltam* -merengtem el, mikor meghallottam a kérdést.
- Te fölöttem voltál pár évfolyammal, ugye?
-Igen, azt hiszem. Ha jól emlékszem én pont harmadéves voltam mikor te kezdtél. Így jobban belegondolva szinte mindőtöket már nagyon régről ismerem, mégha akkor nem is voltunk beszélőviszonyban. csodálkoztam el a felismerésen- Ezek szerint akkor te már csak hírből hallhattad, de én már alsóbbéves koromban párszor összefutottam az Akadémia rémével, a vámpírnak titulált Masakival. Mondanom sem kell, én sem szívleltem akkor túlságosan. Folyton attól rettegtem nehogy összefussak vele egy sötét, sőt nem csak a sötét, de akármilyen emberektől mentes folyosón...De a hírének is csak nagyobb volt a füstje mint a lángja... -vigyorodtam el, aztán rájöttem, hogy erről nem nagyon kellene fecsegnem, ezért hirtelen lelohadt az arcomról a mosoly, és másfelé tereltem a beszélgetés fonalát - Amúgy különös ez a shinigami időszámítás az emberekéhez képest, hiszen csak két évvel jártam feletted annak ellenére, hogy 28 évvel idősebb vagyok mint te. -vontam le a következtetést. Ezután viszont sikerült olyan feltűnően nézegetnem az asztal felé, hogy Shunnak is feltűnt.
- Nézd meg őket nyugodtan, ha érdekelnek...-mondta szokatlanul nyugodtan.
-Ha nem bánod... -álltam fel kissé zavartan elmosolyodva, majd az asztalhoz léptem a papírkupacért, majd visszahuppantam a helyemre. -Nahát ezek nagyon szépek! -szólaltam fel, mihelyst jobban szemügyre vehettem őket. A legtöbb kép valakinek a portréja volt, főleg a raktárlakóké. Már épp megint kérdezősködni kezdtem volna, mikor kopogtak az ajtón. Yasu volt az, akinek Shun ajtót is nyitott. Szegényt hasonlóképp felzavarták ide hogy ne legyen útban. Kicsit meg is sajnáltam, hiszen általában lehetőséget sem hagytak neki a segítkezésben, hanem rámordultak, hogy ne legyen láb alatt.
-Oh… Egyébként boldog szülinapot mindkettőtöknek.-tette hozzá
-Köszönöm szépen. -mosolyogtam rá kedvesen. -Engem nem zavarsz, maradj csak nyugodtan. -néztem közben Shunra, mert végül is ő volt a szoba tulajdonosa.
-Amúgy Yasu te tudtad, hogy Shun ilyen jól rajzol? -érdeklődtem a nekem még mindig újdonságnak számító felfedezésen. -Nézd téged is lerajzolt! -mutattam fel neki az egyik lapot. Aztán közben eszembe jutott, hogy nagyon belemerültem a lelkesedésembe.
-Jaj ne haragudj Shun. -pakoltam vissza gyorsan a kupacba a Yasu portrét és igazgattam össze a lapokat. Egy kis ideig megint csend lett.
-Ugye nincs túl nagy káosz odalent? Bár mondjuk ezt lehet hogy kár is megkérdeznem, a raktárlakók csapatmunka kompatibilitást ismerve.... -pakoltam vissza a rajzokat az asztalra.
Vissza az elejére Go down
Wakahisa Shun
Vaizard
Vaizard
Wakahisa Shun

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 264
Age : 36
Registration date : 2008. Oct. 01.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Shun szobája - Page 2 Cl0te21000/30000Shun szobája - Page 2 29y5sib  (21000/30000)

Shun szobája - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Shun szobája   Shun szobája - Page 2 EmptySzomb. Aug. 08, 2009 10:56 am

//Apokalipszis készülőben, háromszoros szülinap vizardéknál//

- Megvan! Téged emlegettek a csoporttársaim "az akadémia legnagyobb stréberének"... Már amikor nem engem akartak leégetni mindenki előtt, mint "az akadémia legnagyobb hülyéjét"... Vagy amikor nem Masaki vámpírságáról írtak rémtörténeteket...
*Hasít belé a felismerés Shiori szavait hallva, és újabb adag füstöt fúj ki. Milyen különös, hogy így keresztezték egymást útjaik, ha nem is önszántukból, hanem külső "segítséggel". Különös érzés keríti hatalmába - évek, sőt, talán évtizedek óta nem beszélt vagy gondolkozott Seireitei-beli életéről. És nem is sejtette volna, hogy valaha fog róla társalogni bárkivel. Azt hitte, túllépett az egészen. Azonban most mégis jólesik sztorizgatnia az akadémiai évekről és hallgatni Shiorit.
A Masakival kapcsolatos legendát hallgatva halványan elmosolyodik. Tehát jól tippelt, amikor az ajándékot kiválasztotta neki: van kettejük közt valami... Az már alapból elég gyanakvásra ad okot, hogy Shun és Masaki szobája szomszédos, de a két helyiséget elválasztó vékony falon sose szűrődött át veszekedés hangja... Ráadásul az utóbbi időben feltűnően sokszor tartottak páros kiruccanásokat is.*
- Csak 28 évvel idősebb?!
*Kiált fel a kelleténél kicsit hangosabban a meglepettségtől. Az igaz, hogy nem törte magát túlságosan felfelé a ranglétrán, de shinigami-mértékkel mérve nem valami sok ez a korkülönbség ahhoz képest, hogy Shiori kapitány lett, míg Shun "csak" a hadnagyságig vitte... És, ha ez nem lenne elég, még fiatalabbnak is néz ki nála... Gondolatban már hallja is a megjegyzéseket, miszerint biztosan a sok piercing és a dohányzás miatt tűnik Shun öregebbnek.*
- Köszi... Nem szoktam mutogatni őket, mert tudom, hogy a többséget úgysem érdekli...
*Sétál oda Shiori mellé, amikor a lány tanulmányozni kezdi Shun rajzait, út közben pedig elnyomja a cigicsikket a közeli hamutartóban. A másik vizard válla fölött figyeli a papírlapokat, és szórakozottan birizgálja fülbevalóit, szokásához híven. Aztán a következő portré láttán minden bizonnyal hangosan fuldokolni kezdene, ha éppen inna valamit... A rajzlapról ugyanis szintén egy ismerős, Shunnak pedig nagyon is kedves arc tekint vissza rá - mégpedig Renéé!
Néhány pillanatig csak tátog, mint valami partra vetett hal, és teljesen elvörösödik Shiori háta mögött, miközben reménykedik, hogy nem fogja megkérdezni, ki is van a képen. Szerencsére azonban ekkor kopognak az ajtón...*
- Egy pillanat, csak megnézem, ki jött...
*Terem néhány másodperc alatt a szoba bejáratánál, hogy beengedje a látogatót.*
- Szia, Yasu... Téged is felzavartak?
*Teszi fel a költői kérdést, majd rögtön utána megköszöni a jókívánságokat is. Ekkor mutatja meg a fiúnak Shiori az egyik rajzot. Vajon honnan is tudnák a többiek, hogyan rajzol, ha egyszer nem foglalkoznak vele? Azt láthatták ugyan párszor, hogy lent firkálgat valamit a nappaliban, de emlékei szerint senki sem nézte még meg eddig portréit.*
- Miért haragudnék, ha egyszer én mondtam, hogy megnézheted a rajzokat?
*Kérdezi végül csodálkozva, amikor ismét szabadkozni kezd Shiori. Száz év alatt kissé elszokott ugyanis a túlzott udvariaskodástól...*
Vissza az elejére Go down
Kawaguchi Yasu
Vaizard
Vaizard
Kawaguchi Yasu

Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 112
Age : 30
Registration date : 2008. Oct. 23.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Shun szobája - Page 2 Cl0te13000/15000Shun szobája - Page 2 29y5sib  (13000/15000)

Shun szobája - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Shun szobája   Shun szobája - Page 2 EmptyVas. Aug. 09, 2009 12:49 am

[Apokalipszis készülőben, háromszoros szülinap vizardéknál]

- Amúgy Yasu te tudtad, hogy Shun ilyen jól rajzol?
Shiori épp rajzokat nézegetett, amiket bizonyára Shun csinált. Valószínűleg most is rajzokat fog adni a másik két szülinaposnak, úgy mint általában, azonban ezt nem szerettem volna tudatni Shiorival, mert nem szerettem volna semmi képp sem elrontani a meglepit.
- Öhm… Nem…
Vakartam meg kicsit zavartan a tarkómat, hiszen nem mondhattam azt, hogy mindenki ezt kap tőle szülinapjára…
- Nézd téged is lerajzolt!
Mutatta felém a rajzot, és tényleg. Igaz, már egy halom rólam készült kép van a szobámban, egy dobozba téve, hiszen 100 év alatt nem kevés mennyiség gyűlt már össze a szülinapokra kapott rajzokból, de végül is annyira nem bánom, mivel így nagyjából tudom, hogy mennyit is változtam ez alatt az idő alatt, ha már egyszer nincs rólam egy fénykép se.
- Tényleg! Nagyon ügyes vagy, Shun.
Dicsértem meg a raktár legtöbb piercingjével rendelkező lányát, és szólítottam a rendes nevén. Ez is ritka alkalom, bár sose szeretek senkit se idegesíteni, ha épp szülinapja van, és Shunnak egyébként is biztos van így is elég gondja, hiszen egy rakás marhával kell megünnepelni a 201. születésnápját…
- Ugye nincs túl nagy káosz odalent? Bár mondjuk ezt lehet hogy kár is megkérdeznem, a raktárlakók csapatmunka kompatibilitást ismerve....
Kérdezte, miközben pakolta vissza a képeket.
- Hát, csak a szokásos… Masaki és Hiyori egymásra üvöltöznek, Shinji próbálja őket csillapítani, Kensei a piákkal bajlódik… Szóval mindenki csinálja azt, amihez ért.
Válaszoltam a kérdésre, hiszen tényleg csak a szokásos történik odalent...
- Shun, nyugi… ez csak egy szülinap, mellesleg nem az utolsó, és még csak nem is öregedsz… Mit szóljak én, és Atori? Mi ketten vagyunk a legidősebbek…
Próbáltam Shunt nyugtatni, hiszen látszott rajta, hogy nehezen viseli, hogy 201 éves lett. Nem csodálom, én is így voltam vele, és ráadásul az én esetemben az a legszörnyűbb, hogy még csak nem is növök… Vagyis, egész életemben törpe maradok…
Vissza az elejére Go down
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Shun szobája - Page 2 Cl0te32500/45000Shun szobája - Page 2 29y5sib  (32500/45000)

Shun szobája - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Shun szobája   Shun szobája - Page 2 EmptyVas. Aug. 09, 2009 8:15 am

[Apokalipszis készülőben, háromszoros szülinap vaizardéknál]

Shun mintha kicsit megkönnyebbült volna, mikor visszapakoltam a rajzokat az asztalra. Valami furcsaságot éreztem a háttérben.... Csak most ezek után tűnt gyanúsnak, hogy az egyik képnél Shun különösen zavartan viselkedett. Már épp meg akartam kérdezni nincs-e valami baja, de pont akkor érkezett Yasu.
*Mi lehetett olyan zavarba ejtő azon a képen* -gondolkoztam erősen, miközben Yasu épp beszámolót tartott az odalenti helyzetről. Néhol el is mosolyodtam, különösképp a Masakit tartalmazó részeknél. Aztán áttértünk Shun vigasztalására.
-Tényleg Yasu, hozzád képest mi még gyereknek számítunk. -nevettem el magam, de aztán abba is hagytam, mert nem akartam megbántani vele Yasut. *Remélem nem sértődött meg, mert tényleg nem bántásból mondtam, csak úgy kibukott belőlem.* -vörösödtem el és sütöttem le a szemem.
-De nézd a jó oldalát, Hiyori még nálad is fiatalabb testben van. -próbáltam vigasztalni, mert hirtelen más nem nagyon jutott eszembe. Szégyelltem is magam miatta. -Meg ha sokat nyúzzuk Kisukét, biztos csinál majd neked egy idősebb testet. -mosolyodtam el. Bár tudtam, hogy Kisukét bármire is rávenni anélkül, hogy te ne járnád meg valami rabszolgamunkával, egyenlő a lehetetlennel, de azért nem akartam elrontani ezt a szép illúziót. Gondolataimban azért továbbra is ott motoszkált az előbbi portré. Egy számomra ismeretlen emberről készült, de mégis mintha már láttam volna valahol.
*Elvileg ha Shun is és én is láttuk akkor biztos együtt voltunk valahol, hiszen annak a valószínűsége, hogy ketten az utcán csak úgy ugyanazt az embert láttuk, ebben a nagy városban szinte a nullával egyenlő. De felvetül a kérdés, hogy hol voltunk mi együtt Shunnnal* -agyaltam- *Gondolkodj, gondolkodj...azt hiszem a parkba.... * -világosodtam meg hirtelen.
-René! -böktem ki hangosan a felismerést.
*De minek rajzolná le Renét, hiszen a legtöbb rajzon az ismerőseink vannak....* -merültek fel újabb kérdések, de hirtelen arra lettem figyelmes, hogy Shun úgy fuldoklik, mintha Kensei erőszakolt volna bele egy egész üveggel, az eősen megkérdőjelezhető eredetű löttyeiből.
-Valami baj van Shun? -kérdeztem meg félszegen. Aztán azon kezdtem el gondolkodni, hogy hogy kérdezzek rá a rajzra.
-Mondd csak, általában ismerősöket szoktál lerajzolni igaz? -vetettem be egy bájvigyort. Tudtam ugyan hogy az ilyesféle faggatózással veszélyes vizekre tévedek, és felmerülhet az én magánéletem is.
*De ha már buknom kell, akkor bukjak drámaian....és ha jobban belegondolok, ez már kezd nyílt titok lenni, főleg a szomszéd szobában lakónak....* -tartottam az arcomon továbbra is a mosolyt, miközben Shun reakcióját figyeltem. -*Kíváncsi vagyok miért reagál ilyen intenzíven ha felmerül a képe vagy a neve...* -nyert utat magának egyre jobban a kíváncsiságom.
Vissza az elejére Go down
Wakahisa Shun
Vaizard
Vaizard
Wakahisa Shun

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 264
Age : 36
Registration date : 2008. Oct. 01.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Shun szobája - Page 2 Cl0te21000/30000Shun szobája - Page 2 29y5sib  (21000/30000)

Shun szobája - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Shun szobája   Shun szobája - Page 2 EmptyVas. Aug. 09, 2009 9:49 am

//Apokalipszis készülőben, háromszoros szülinap vaizardéknál//

- Köszi, Yasu.
*Mosolyodik el a dicséret hallatán. Jobban belegondolva, nem tartja alaptalannak azt, hogy nem érdekelnek senkit sem rajzai - hiszen minden ünnepre azt ajándékoz... Shun pedig szívesen nyugtatja magát azzal, hogy biztos csak azért nem törődnek a portrékkal, mert nem szeretnék megtudni a legközelebbi "ajándékot" idő előtt...*
- Várjunk csak... Te a keresztnevemen szólítottál?
*Képed el a következő pillanatban, amikor eljut tudatáig, hogy semmi piercingtündért vagy hasonló megnevezést sem kapott ezúttal Yasutól. Aminek kifejezetten örül, és eldönti magában, hogy ezúttal ő sem fog megjegyzéseket tenni az aprónak tűnő, de annál idősebb vizardra - legalábbis megpróbálja...*
- ...Mashiro nyöszteti őket, Lisa mangát olvasva próbál mindenkit letapizni, Roujuurou és Hacchi pedig a háttérből figyelnek és pakolják fel a díszeket?
*Folytatja a felsorolást érdeklődve az alapján, ami a többi szülinapi előkészület során szokott előfordulni. Normál esetben Shun felváltva idegeli Masakiékat és sztorizgat a többiekkel, miközben díszít.*
- Igazatok van... Neked pedig majd szerzünk Kisukétől egy nagyobb póttestet, biztos tud készíteni...
*Kezd rá ő is Yasu vigasztalására. A születésnapja környékén biztos engedékenyebb lesz a bolttulajdonos... Ha meg nem, majd legfeljebb átvállalják a rabszolgamunkát a póttestért...
Közben ismét rágyújt, és azon gondolkodik, fél szemmel figyelve a lányt, vajon Shiori felismerte-e a portrén lévő arcot. Ránézésre elég egyértelműen lerí róla, mennyire agyal valamin - remélhetőleg nem azon, hol látta Renét...
De nincs ilyen szerencséje, a következő pillanatban ugyanis kiejti a nevét. Shun pedig ezt meghallva kis híján belefullad cigijébe... Ráadásul, ha tovább morfondírozik Shiori ezen, valószínűleg az is eszébe jut, hogy aznap eltűnt, majd elég sokáig kimaradt a vizard... És nem ez volt az egyetlen alkalom; utána többször is előfordult, hogy néhány napra eltűnt.*
- Valami baj van Shun?
- Semmi, semmi, csak kicsit félrenyeltem a füstöt... Úgy látszik, mostanában jönnek ki rajtam a dohányzás hátrányai...
*Szabadkozik zavarában elvörösödve, és kalimpál mindkét kezével. Ezek szerint nem ússza meg a kérdezősködést. Remek, most már azon is gondolkozhat, hogy magyarázza ki magát...*
- Eegen...
*Válaszol gyanakodva a kérdésre visszanyerve lélekjelenlétét, miközben kínosan ügyel arra, hogy ne árulja el magát - bár azt nem tudja, sikerülni fog-e...*
Vissza az elejére Go down
Kawaguchi Yasu
Vaizard
Vaizard
Kawaguchi Yasu

Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 112
Age : 30
Registration date : 2008. Oct. 23.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Shun szobája - Page 2 Cl0te13000/15000Shun szobája - Page 2 29y5sib  (13000/15000)

Shun szobája - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Shun szobája   Shun szobája - Page 2 EmptyKedd Aug. 11, 2009 12:29 am

- Várjunk csak... Te a keresztnevemen szólítottál?
Esett le Shunnak, hogy a keresztnevén szólítottam. Mondjuk legalább időben…
- Inkább örülj, hogy egy évben egyszer hallhatod tőlem a normális neved…
Morogtam oda neki, hiszen általában nem szokásom Shunt, Shunnak hívni, de úgy gondoltam, hogy mivel szülinapja van, ezért ez lesz az egyik ajándéka, hogy egy teljes napig a keresztnevén szólítom.
- Tényleg Yasu, hozzád képest mi még gyereknek számítunk.
Mondta Shiori. És lényegében igaza is van… Bár az is igaz, hogy míg Shiori a 200 valahány évével kapitány lett, én a 589 évemmel csak a hadnagyi posztig jutottam… Valószínűleg ha felajánlottak volna egy kapitányi címet, akkor se fogadtam volna el, hiszen szerettem volna Masaki mellett lenni. Kicsit furcsa, hogy én vagyok az egyik legfiatalabb testben, és mégis ennyi idős vagyok…
- De nézd a jó oldalát, Hiyori még nálad is fiatalabb testben van.
Próbált Shiori vigasztalni, ami jól esett. És tényleg… Hiyori tényleg fiatalabb testben van, viszont velem ellentétben, ő a folytonos feltűnési viszketegségével kompenzálja ezt.
-Meg ha sokat nyúzzuk Kisukét, biztos csinál majd neked egy idősebb testet.
Folytatta tovább a felvidításom. Bár lehet, hogy ha sikerülne rávenni erre Uraharát, akkor egész további életünkben neki kellene dolgozni, ami egyenlő a rabszolgamunkával.
- Igazatok van... Neked pedig majd szerzünk Kisukétől egy nagyobb póttestet, biztos tud készíteni...
Kezdte rá Shun is, ami igazán meglepett. Nem gondoltam volna, hogy pont Shuntól fogom ezt hallani.
- Köszi lányok, de nem akarom, hogy a maradék életetekben Kisuke rabszolgái legyetek. Mert nagy valószínűséggel ez történne…
Mondtam kicsit elvörösödve, hiszen tényleg nem szerettem volna, ha miattam dolgoztatná halálra a többieket. Ki tudja, hogy milyen munkákat adna nekik…
Kezdtem kissé belemerülni a gondolataimba, mikor Shiori egy nevet említett…
- Ki az a René?
Néztem felváltva a két lányra. Szemlátomást Shun nagyon elvörösödött, ráadásul még a cigijét is majdnem sikerült keresztben lenyelnie.
~ Ki lehet az a René? És milyen kapcsolatban van Shunnal? Ráadásul Shun, csak ismerősöket szokott lerajzolni…
- Shun, csak azt ne mondd, hogy szereztél magadnak egy barátot!
Kiáltottam fel meglepődve, hiszen újabban elég sűrűn tűnik el, akár több napra is, és mikor haza ér, akkor is a szokottnál is furcsábban viselkedik.
- Kíváncsi vagyok, hogy ki lehet olyan hülye, hogy el kezdjen neked udvarolni…
Gondolkodtam hangosan, hiszen tényleg merész ember lehet az, aki kikezd Shunnal. De mondjuk az is meglepő, hogy a lánynak is tetszik az udvarlója.
- Tényleg, ha már a szerelmespároknál tartunk… Mi van közted, és Masaki között?
Fordultam Shiori felé. Még sose hallottam, hogy Masaki úgy üvöltött volna Shiorival, mint ahogy a többiekkel szokott, ha nagyon mérges…
Vissza az elejére Go down
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Shun szobája - Page 2 Cl0te32500/45000Shun szobája - Page 2 29y5sib  (32500/45000)

Shun szobája - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Shun szobája   Shun szobája - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 13, 2009 2:29 am

[Apokalipszis készülőben, háromszoros szülinap vaizardéknál]

Hogyléte felől érdeklődésemre Shun a dohányzást vette elő mint fedősztorit. *Milyen jól jön neki, hogy van mire hivatkozni....* -sóhajtottam egyet. Azonban a másik kérdésemre adott válasza, annak ellenére hogy igencsak tömörre és szűkszavúra sikeredett, felért egy beismerő vallomással.
*Szóval "eegen", tehát René ismerős....de vajon mennyire ismerős* -méregettem elszántan Shunt, hátha ki tudok olvasni belőle valami infót, de sajnos a gondolatolvasási képességeimet még csiszolni kell. Marad tehát a kombinálgatós módszer.
*Várjuk csak...ha jobban belegondolok, akkor mostanában a szokásosnál többet tűnik el csak úgy szó nélkül... lehet, hogy több is mint egyszerű ismerős* -szövögettem az összeesküvéselméleteimet, miközben Yasu a benne felmerülő kérdéseknek nyíltan adott hangot. Ki is használtam rendesen a kínálkozó lehetőséget hogy megfigyeljem Shun reakcióit, de sajnálatomra nem ismertem még olyan jól, hogy észrevegyem az árulkodó apró mozzanatokat. Mindenesetre irtó hálás voltam Yasunak, hogy helyettem tette fel a kérdéseket. Azonban a jó világom sem tarthatott örökké, ugyanis hamar a visszájára fordult a helyzet.... Yasu feltette azt a kérdést, amit tudtam, hogy előbb utóbb feltesz valaki, de szívem szerint sosem akartam volna hallani.
- Tényleg, ha már a szerelmespároknál tartunk… Mi van közted, és Masaki között?
Shun és René egyből kikerültek a figyelem középpontjából, és ehelyett két kíváncsi szempár kereszttüzében találtam magam. Hirtelen a levegő is bennem ragadt, majd mikor a tüdőm már kezdte hiányolni az utánpótlás friss oxigént, még Shun dohányosnak mondott köhögését is megszégyenítően kezdtem el fulladozni. Tudtam hogy ez igenebb igen volt mintha kiírtam volna a homlokomra, de miután ismét levegőhöz jutottam, próbáltam menteni ami menthető.
-Mármint hogy érted? Egész jók eléldegélünk egymás mellett. Ha igyekszem nem útban lenni, és tiszteletben tartani a magánszféráját, akkor általában szó nélkül megtűr a szobában. -szedtem elő az első itt töltött néhány hét emlékét, és próbáltam úgy beállítani, mintha azóta semmi sem változott volna. -De én szeretek ott lakni, mert afelől biztos lehetek, hogy ha oda elvonulok mondjuk olvasni, akkor senki nem fog rámrontani.... -vetettem be egy hihetőnek hangzó, legalábbis annak szánt- érvet is. Közben pedig minden erőmmel azon voltam, hogy Shun és Yasu égető tekintetével szemben megőrizzem a szokásos arcszínem. Kemény meló volt, de őszintén reméltem hogy nem mentem át túl feltűnő árnyalatváltozáson. Ezután pedig beállt egy kínos csend.
-Öö ha jól hallom, odalent mintha már végeztek volna, mert nagyon csendben vannak. -pattantam fel témát váltva. -Lehet meg kellene néznünk őket. -araszoltam az ajtó felé, és csak remélni mertem hogy ennyivel megúsztam a faggatózást.
Vissza az elejére Go down
Wakahisa Shun
Vaizard
Vaizard
Wakahisa Shun

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 264
Age : 36
Registration date : 2008. Oct. 01.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Shun szobája - Page 2 Cl0te21000/30000Shun szobája - Page 2 29y5sib  (21000/30000)

Shun szobája - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Shun szobája   Shun szobája - Page 2 EmptySzomb. Aug. 15, 2009 7:41 am

//Apokalipszis készülőben, háromszoros szülinap vaizardéknál//

- Ki mondta, hogy nem örülök? Csak legalább szóltál volna előtte, hogy diktafonra vehessem bizonyítékként...
*Vág vissza reflexből Yasut hallva. Látja a meglepettséget a fiatalos külsejű vizard arcán, amikor felajánlja ő az felnőtt póttest szerzését, és elvigyorodik halványan. Ha már szegény Yasu ennyire igyekszik nem beszólogatni Shunnak, hát ő sem fog szemtelenkedni vele - legalábbis nem annyira, mint máskor szokott...*
- Köszi lányok, de nem akarom, hogy a maradék életetekben Kisuke rabszolgái legyetek. Mert nagy valószínűséggel ez történne...
- Ugyan már, így is egész hátralévő életünkben azok vagyunk már...
*Vakarja meg fejét elgondolkodva. A következő pillanatban lejátszódó fulladásos jelenetre az tesz rá egy lapáttal, hogy Yasu is érdeklődni kezd, kicsoda is René... És nem csak ezt jegyzi meg.*
- Úgyse ismered... A magánéletemhez meg semmi közöd, pláne ilyen fiatal testben...
*Morogja orra alá bosszankodva, és természetesen fülig elvörösödik, ami gyakorlatilag egyenlő egy beismerő vallomással. Gondolatban pedig hozzáteszi:*
~ De hamarosan talán találkozni fogtok... ~
*Szerencséjére a témát gyorsan hanyagolja is Yasu, és hirtelen váltással tér át Shioriékra... Shun pedig valószínűleg ennyire nem örült még ilyesminek. És a két másik vizard viszonya őt magát is érdekelné, bár egyre biztosabb abban, hogy jó ajándékötlet jutott eszébe.*
- Meg ne fulladj már a füsttől...
*Terem Shiori mellett váratlanul, majd hátba vágja a másik szülinapost. Ha a lány hátrafordul, láthatja, hogy lopva rákacsint - miszerint jól tudja ugyan, hogy nem a füsttől tört rá a fulladásveszély, mindenesetre azonban segít fedősztorit találni neki. És titkon azt reméli, hogy ezzel a segítséggel megússza a további, Renével kapcsolatos kérdéseket...*
- Tényleg rájuk kéne nézni... Bár nem hiszem, hogy nagyon örülnének, ha a két szülinapos idő előtt meglátná a díszítést...
*Kapaszkodik bele a Shiori által nyújtott szalmaszálba, és máris egy újabb terv fogalmazódik meg benne. Beszéd közben ugyanis jelentőségteljes pillantásokat vet Yasura, és igyekszik arra rávenni gondolathullámaival a fiút, hogy ajánlja fel az előkészületek állapotának felmérését...*
Vissza az elejére Go down
Kawaguchi Yasu
Vaizard
Vaizard
Kawaguchi Yasu

Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 112
Age : 30
Registration date : 2008. Oct. 23.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Shun szobája - Page 2 Cl0te13000/15000Shun szobája - Page 2 29y5sib  (13000/15000)

Shun szobája - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Shun szobája   Shun szobája - Page 2 EmptyPént. Aug. 21, 2009 7:22 am

[Apokalipszis készülőben, háromszoros szülinap vaizardéknál]

A két lány reakciója igazolta a gyanúimat, miszerint Shiori és Masaki, valamint Shun, és aközött a René között van valami. Mondjuk talán még Shiorinak örültem is volna, hiszen ahogy észre vettem, nagyon jól kijön Masakival, és kedves is... És ha Shunnak tényleg bejön ez a bizonyos René, akkor egészségére. Bár sajnálom szegény férfit, már csak azért is, mert ha a többiek tudomást szereznek róla, akkor nagy valószínűséggel darabokra szednék. Mondjuk az érdekes lenne, ha megtudná, hogy ki is az ő szeretett Shuncikája, bár nem kizárt, hogy már tudja…
- Öö ha jól hallom, odalent mintha már végeztek volna, mert nagyon csendben vannak. Lehet meg kellene néznünk őket.
Terelte át a témát Shio. És tényleg túl nagy csönd volt ahhoz képest, hogy épp a díszítést csinálják.
- Tényleg rájuk kéne nézni... Bár nem hiszem, hogy nagyon örülnének, ha a két szülinapos idő előtt meglátná a díszítést...
Csatlakozott be Shiorihoz Shun is. Hogy őszinte legyek, nem lepődtem meg, hiszen ki ne akarna más témára térni… Mindenesetre úgy döntöttem, hogy egyelőre hanyagolom a „ki, ki vel milyen kapcsolatban van” dolgot.
- Szerintem örülnétek, ha élve szabadulnátok ki a nappaliból… velem együtt…
Mondtam kicsit zavartan, hiszen ilyenkor tényleg nagy szokott lenni a hiszti, és a felhajtás. De legfőképp hiszti van, mindig rendesen, főleg Hiyori részéről…
- Öhm… Shiori…
Kezdtem bele mondókámba, miközben zavartan vakarásztam a tarkóm. Épp most próbáltam a lány tudtára adni, hogy nem haragudnék, ha tényleg olyan kapcsolatban lenne Masakival, mint amilyenre gondoltam.
- Tudod, én nem bánnám, ha te… és Masaki…
Haraptam el a mondat végét. Végül is én magam se tudom, hogy miért voltam zavarban, valószínűleg azért, mert barátnőt próbáltam szerezni Masakinak.
- Izé… Mindegy, felejtsd el. Egyébként Shun, fogjuk mi is látni ezt a Renét?
Vissza az elejére Go down
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Shun szobája - Page 2 Cl0te32500/45000Shun szobája - Page 2 29y5sib  (32500/45000)

Shun szobája - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Shun szobája   Shun szobája - Page 2 EmptySzer. Aug. 26, 2009 6:09 am

[Apokalipszis készülőben, háromszoros szülinap vaizardéknál]

Nem tudom miért, vagyis na jó sejtem miért...de Shun igencsak egyetértett velem abban, hogy minél előbb igen messzi vizekre kéne terelnünk innen a témát.
*Tehát akkor ezek szerint hasonló cipőben jár mint én...* -hümmentettem egyet halkan a kacsintásra beleegyezésül. Ezen titkos szerződésünk megfogalmazódásának pillanatában eldöntöttem, hogy alkalmasint tovább mélyítem ezt a kölcsönös egymást fedezési módszert, egy kölcsönös beismerő vallomásra való felajánlással. Hiába szugeráltuk mindketten elég elszántan Yasut,valahogy nem akart megmozdulni és az ajtó felé indulni.
*Gyerünk már, nézd meg őket, légyszíves Yasu* -toporogtam egy helyben Shun mellett. Az arcom közben egyre jobban vörösödött a feszélyezett hangulattól, de azonban az utolsó pillanatban támadt egy mentőötletem.
-Ha nem bánod, kicsit kinyitom az ablakot, mert khm, a torkomra ment a füst... -pillantottam oldalra Shunra és imitáltam enyhe köhécselést, majd egy gyors szökkenéssel az ablaknál teremve kinyitottam, és befelé legyezgettem a levegőt, de közben a saját arcomat is próbáltam hűteni. Annyira el voltam foglalva ezzel a művelettel, hogy észre sem vettem,hogy valaki van mögöttem, míg félszegen meg nem szólalt.
- Öhm… Shiori…-vakarászta mögöttem a tarkóját Yasu, gondolom azért hogy elszántságot gyűjtsön a mondandója többi részéhez.
-Tessék. -pördültem hátra hirtelen, de aztán rájöttem,hogy ezzel lehet hogy kicsit ráijesztettem Yasura. -Jaj ne haragudj. -dőltem neki az ablakpárkánynak- Mit szerettél volna mondani?
- Tudod, én nem bánnám, ha te… és Masaki… -mormogta zavarában, de csak idáig tartott a mondat. Igazából nem is kellett többet mondania, hiszen már így is kezdtem megint elvörösödni. Nem is tudom miért, vagy miféle indíttatásoktól vezérelve, de elmosolyodtam és megöleltem Yasut.
-Nagyon aranyos vagy. -mondtam. Legalább addig sem látja a csodálatos vörös színekben pompázó arcomat. Az öleléssel úgy tűnik, kicsit sikerült összezavarnom, hiszen egyből át is tért Renére. Bevallom elég ramatyul éreztem magam, hogy így kell hazudoznom előtte, mikor ilyen jó szíve van. Elhatároztam magamban hogy ő lesz az első ember akinek ezt szemtől szemben el fogom mondani.
*De ezt Masakival is meg kellene beszélnem, de mégis, Yasu mindig olyan kedves volt velem, és a legjobbat akarja Masakinak. Nem csinálhatom ezt csak így szemrebbenés nélkül előtte, mikor már szinte teljesen tisztában van a dologgal* -vagdaltam magam fejbe gondolatban a jól bevált hentai mangával amit fenyítésre szoktam használni, miközben hatalmas bűnbánó szemekkel bámultam Yasu felé.
*Erre még ma este sort kell kerítenünk. Mihelyst kiszabadulok innen beszélek Masakival* -határoztam el magamban.
Vissza az elejére Go down
Wakahisa Shun
Vaizard
Vaizard
Wakahisa Shun

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 264
Age : 36
Registration date : 2008. Oct. 01.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Shun szobája - Page 2 Cl0te21000/30000Shun szobája - Page 2 29y5sib  (21000/30000)

Shun szobája - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Shun szobája   Shun szobája - Page 2 EmptyVas. Aug. 30, 2009 6:18 am

//Apokalipszis készülőben, háromszoros szülinap vizardéknál//

*Nagyon úgy tűnik, hogy Yasu más hullámhosszra került tőle, így sajnos nem fogja Shun szuggerációjának jeleit... Mindenesetre Shiori reakciója alapján biztosra veszi, hogy ha legközelebb felforrósodik a levegő, segít majd kimenteni...*
- Nyisd ki nyugodtan... Most, hogy mondod, mintha tényleg kicsit kevés levegő lenne a szobában...
*Hadarja heves gesztikulálással kísérve, majd ő is az ablakhoz vonul, ha Shiori odébbáll kicsit. Fél füllel hallgatja Yasut, amikor biztosítja a másik szülinapost arról, hogy nem zavarná, ha Masakival összejönne... Fene se gondolta volna, hogy nem fog házisárkánnyá változni... Pedig tanúja volt már, mit képes művelni az apró vizard, ha féltékeny.
A következő pillanatban azonban már ismét rajta van a fuldoklás sora. Túl gyorsan terelődik vissza ugyanis a szó Renére és rá...*
- Khm... Talán el kéne lassan mennem orvoshoz, hogy van-e valami baj a tüdőmmel...
*Gyártja az első kifogást, majd a gyanakvó tekinteteket látva - melyek egyértelműen árulkodnak arról, hogy nem vették be szövegét - végül az ablaknak nekidőlve a két kényszerszobatárs felé fordul.*
- Előbb-utóbb biztos fogjátok... És a lapon meg már láttátok is...
*Válaszol végül kelletlenül, majd gyorsan ki is hajol az ablakon. Igen, ez jó kérdés... Gondolkozott már azon egy ideje, hogy mit fog csinálni, hogyan fogja bemutatni Renét a többieknek, de semmire sem jutott... Majd megpróbál improvizálni... Közben pedig ismét elvörösödik fülig, ami miatt mélyet sóhajt, és még egy kicsit marad az ablakban.*
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Shun szobája - Page 2 Cl0te53000/65000Shun szobája - Page 2 29y5sib  (53000/65000)

Shun szobája - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Shun szobája   Shun szobája - Page 2 EmptyKedd Szept. 08, 2009 10:18 pm

[ Apokalipszis készülőben, háromszoros szülinap vizardéknál ]

A kényszerzubbonyos belépővel csekkolós műszak kezdete után tankerként vágódtam le, hogy bedobhassak egy bivalyerős odapörkölt fekete löttyöt. Szarnak kell mindig a tetves igényeim előtt veregetni az idegszálaim és még a baszott okos agyturkászok kérdezik mi a francért ráncosodom mocskos késő délutáni vonatot beelőzve. Betévedne ide a pótszemgolyós csokornyakkendős régimódi tata, aztán a másodperc töredéke alatt elérné a Nirvanát, hogy itt ku*va nagy az egy négyzetméterre jutó defektesek kupaca. Az se kizárt, hogy égnek rúgná a pacskereit már attól, hogy a szeplős kapafogkisasszony bevágódik a helységbe. Legalább lenne egy tetvesen jó napom, mert kopp fekete gyászhuszárként rázhatnám a szottyadt seggemet, városszerte kukkolós nyanyapletykának helyet adva.
Csodálatos belőtt képzelgés után tankoltam tele a futóművet. Alig segítettem egy dobással a foltos piatartómat a felhőkarcoló várost imitáló retkes konyhai lomok közé, máris ott virított a kiégést kapott retináimba geometriai csoda rusnya vigyora. Jött is kontra! Pofán gyűrtem a kilencszázmilliószor összetákolt, hasznavehetetlen, gyökér pöttyös bárány ivóalkalmatosságommal. Látva, hogy a fogai sorra alkotnak művészeti alkotást a padlón elégedetten mutattam nemzetközi jelzést az egyik tróger légitársaság utasmolesztálójaként, aztán átmasíroztattam a virgácsaimat kuffervakarásos keringővel kartoncity-be. Hát, ott se örvendhettem hangyafsznyi magánynak, mert az a fűből ki se látó, virnyíkoló, sárga tetű mértani pontossággal colozta be rögbi meccsen drukkoló babszemjankóimat. Olyan csodálatosan kidülledtek a szemeim, hogy azt hallucináltam Michael Jordan tütüben balettozik egy nascar verseny kibaszott közepén.
- Mit henyélsz, te kis pöcs?! Arról volt szó degenerált, agyatlan, hímringyó, hogy a lépcsőzős mutatványod után elkezdesz díszíteni! Dereng már, suttyókám?! Három nyomoroncnak ma van az elfuserált születésnapos banzája! – lépegetett marsi expedíciósként a rohadt burámon, ráadásul ennek az istenverte kiskorú öngyilkos merénylőnek még retkes ritmusérzéke se létezett az amőbányi gógyijában.
- Fasznak pattogsz! Takaroggyá a szőrös talpaddal dinnyét nevelgetni! Szerinted melyik indiai fűszermaffiához kotortam?! -
- Ne pofázz visszafelé tróger gyíkfajzat! –
- Te kussolj el, kinyuvadt féreg! –
- Nevezgess egy partra vetődött ebihalat, létrakoptató! - jöttünk bele kétszáz százalékos érettségit kisujjból kirázós faszagyerek teljesítménybe, hogy egymást csonttá leépítsük. Egész pofásan ronggyá püföltük a babzsákokat, amikor lámpát gyújtottunk kerozinnal. Nekünk kurvára a csiri-biri pálzapucsítással kellett volna tépelődnünk ósdi, bunyós akciófilm forgatás helyett. Viszont a szelektív kukatöltelék többség kiszavazott a házból, szóval húzhattunk sárga csíkot a francba. Persze arról a gyökerek bírósága marha poénosan döntött, hogy a hulladéktároló két legtávolabbi végpontjaiba legyünk száműzve. Én istenesen beszoptam, mert tiplizhettem a nyávogó körzetbe pókokat hajkurászni. Biztos kibaszottul élvezni fogom velük a töktámasztást. Persze nem én lennék a tróger Masaki, ha nem próbálkoztam volna be pánikszerű köddé válással. Vesztemre a góliát leragadt a Vadnyugaton, mert faszom lasszót gyártott a színes papírcérnából. ku*va jó vicc büdös, tőgyes, lepénygyártó tejtermelőnek képzelődni a retkes fejem! Szorgalmasan kapálóztam is, de cseszett feleslegesen. Szal landoltam a nyűglődés és unalom várában.
- Kapna el a cukrosbácsi és dugni a valagadba egy kibaszott nagy nyalókát! - sakalizáltam magam a körtáncot lejtő társaság közepén, akik úgy meredtek az elkúrt képemre mintha én lennék a sírból kikelő, racsító angol király. - Mi a szart bámultok?! - hempergőztem a szőnyegen lesokkolt gyík formációban.

//Ha rosszkor estem be, bocsika!TT.TT//
Vissza az elejére Go down
Kawaguchi Yasu
Vaizard
Vaizard
Kawaguchi Yasu

Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 112
Age : 30
Registration date : 2008. Oct. 23.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Shun szobája - Page 2 Cl0te13000/15000Shun szobája - Page 2 29y5sib  (13000/15000)

Shun szobája - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Shun szobája   Shun szobája - Page 2 EmptySzer. Szept. 09, 2009 3:55 am

[Apokalipszis készülőben, háromszoros szülinap vaizardéknál]

Miután bevallottam Shionak, hogy szerintem nyugodtan összejöhet Masakival, kissé furcsán éreztem magam. Az arcom egyre jobban égett, hiszen kissé szégyelltem magam. Mégse jó beleártani magam mások magánügyeibe…
- Nagyon aranyos vagy.
Ölelt át, amitől csak még jobban égni kezdett az arcom, viszont bebizonyosodott, hogy a sejtésem nem volt alaptalan, és tényleg van valami Masaki, és Shiori között. Ekkor tértem át Renére, és folytattam Shun faggatását. Kezdtem kissé kellemetlenül érezni magam, de végül is ez nekem köszönhető, hiszen én kezdtem el a lányok szerelmi életéről beszélgetni, és kérdezősködtem. De mindegy is, hiszen előbb vagy utóbb, úgyis fény derül a titkokra. Vagy ők mondják meg, ami a jobbik eset, vagy meg valaki teljesen „véletlenül” kilesi őket, mikor épp romantikáznak. Na, mondjuk itt nem arra céloztam, hogy mostantól a nap 24 órájában Masaki és Shiori után rohangálok, vagy lesem ki Shunt, ahogy a drága szerelmével andalog valami nyálas helyen. Bár ez utóbbit képtelen lennék a lányról elképzelni, hiszen eddig nem olyannak ismertem meg, aki szeretné az ilyen helyeket. Bár az is igaz hogy a szerelem néha csodákat tud művelni az emberekkel.
- Előbb-utóbb biztos fogjátok... És a lapon meg már láttátok is...
Válaszolt néhány percnyi fulladozás után. Már egyre furcsábbnak tűnt, ez a sorozatos fulladozás. Vagy túlságosan megleptem őket a kérdéseimmel, vagy pedig ideje lenne már elmenniük orvoshoz. Hirtelen Masaki repült be az ajtón, majd a földön landolva fetrengett néhány sort. Tátott szájjal bámultam a meglepettségtől.
- Mi a szart bámultok?!
- Sz-szia, Masaki!
Vágtam magam vigyáz állásba, és vörösödtem el teljesen fülig, bár passzolom, hogy miért is tettem ezt.
Vissza az elejére Go down
Oscuredad Miria
Mesélő
Mesélő
Oscuredad Miria

nő
Hozzászólások száma : 38
Tartózkodási hely : Vaizard búvóhely
Registration date : 2009. Jun. 03.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Shun szobája - Page 2 Cl0te10000/15000Shun szobája - Page 2 29y5sib  (10000/15000)

Shun szobája - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Shun szobája   Shun szobája - Page 2 EmptyCsüt. Szept. 17, 2009 2:15 am

[Apokalipszis készülőben, háromszoros szülinap vizardéknál]

- Maaaaah! - Sóhajt fel hangosan, mikor kilépve a szobájából elkap egy kósza beszélgetést. Nem tartott sokáig, de határozottan kiderült belőle, hogy naaaaaaaagy dolog van készülőben.
Shinji közölte Shiorival és Shunnal, hogy szándékukban áll rendezni egy háromszoros születésnapi partit, melyre az egész vaizard banda hivatalos.
Rövid úton csinál egy hátraarcot, s visszabattyog a szobába, majd magára zárja az ajtót. *Talán az egyik szekrényben...* - Gondolja, s máris nekiindul kutatni.
- Ahhá! - Jelenti ki hangosan is, hogy megtalálta a tökéletes ajándékokat, majd csillogó szemekkel elkezdni gondosan becsomagolni a többi szekrényből előhalászott csomagoló papírral.
A művelet végeztével az ajándékokat besuvasztja az ágy alá. *Talán meg kéne nézni, hogy mit csinálnak a többiek...* - Gondol egyet, s feltápászkodik a földről. Egy ideig szórakozik az előbb lábára, majd kezére ragadó kósza celluxszal, majd miután legyőzi a fenevadat, kilép a szobából.
Odakint lemegy a nagy nappaliba, ahol a többi vaizard már elkezdte a készülődést. Shun és Shiori, a két ünnepelt a háromból sehol sincs, továbbá Yuusukét sem találja sehol, hogy szemügyre vehesse milyen hangulatban vannak.
*Hát persze!* - Esik le neki, hogy korábban a két lányt megkérték arra, hogy fáradjanak fel Shun szobájába.
A háta mögül egy férfihang szólítja meg. Shinji az, aki éppen valami díszekkel vacakol. Gyorsan közli Miriával, hogy jobban teszi, ha felmegy Shun szobájába, mielőtt Hiyori észreveszi, hogy ő is itt téblábol.
Megfogadva a tanácsot, máris elindult, hogy csatlakozzon az ott lévőkhöz.
Kis távolság megtétele után Shun szobája előtt megáll, kopog, majd belép. Odabent kisebb kupaktanács szerűség van és egy kicsit megijed, mikor mindenki rászegezi tekintetét.
- Sz-sziasztok... Fel lettem zavarva... - Mondja kissé halkan, miközben dörzsölgeti a tarkóját...
Vissza az elejére Go down
René Zubarán
Privaron Espada
Privaron Espada
René Zubarán

Férfi
Hozzászólások száma : 89
Registration date : 2009. Mar. 04.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Shun szobája - Page 2 Cl0te10500/15000Shun szobája - Page 2 29y5sib  (10500/15000)

Shun szobája - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Shun szobája   Shun szobája - Page 2 EmptyKedd Okt. 13, 2009 6:26 am

[Apokalipszis készülőben, háromszoros szülinap vizardéknál]

Szokásos reggel, ma is Hittatrutty óbégatása űzte ki az álmot a szememből. Az az istencsapása nem igen szeret egyedül aludni kint a kertben, így reggelente olyan korán kelt fel, amennyire csak illeme engedi. Ez általában olyan hét óra tájban szokott bekövetkezni, ami figyelembe véve a sajátosan mediterrán életritmusomat, elég kellemetlen tud lenni.
Most kivételesen hálás voltam a korai ébresztőért, ugyanis akadt még dolgom rendesen, mint például kiválasztani a megfelelő öltözéket és megtalálni az ideális egyensúlyt kócosság tekintetében. A tortát már tegnap este megcsináltam, be kell valljam, várakozáson felüli szépségén még úgy is elámultam, hogy elvégre rólam van szó. Az ajándék már becsomagolva figyelt az éjjeliszekrényen. Nem akartam túllihegni a dolgot, így úgy gondoltam, tunéziai nyaralás helyett inkább egy nyaklánccal és egy hozzá passzoló gyűrűvel lepem meg Mi Vidát. Páratlan érzékem a szép dolgokhoz azonban ismét megmutatkozott, hiszen egy a maga egyszerűségében csodálatos ékszerszettet sikerült kiválasztanom. A gyűrűn két tört fényű ezüstgolyó, ehhez illően a nyakéket is hasonló gömbök díszítették. Talán azért tetszett meg annyira, mert azokra a fonott aranyozott labdácskákra emlékeztetett, amiket a boltok kirakataiban látni karácsonykor. Melengette a szépségre oly fogékony lelkem.
Két óra készülődés után úgy éreztem, felvállalható formába hoztam a toalettem, így elégedetten méregettem magam a tükörben. Nem mintha különösebben hiú lennék, de valljuk be, meg voltam elégedve a látvánnyal.
Miután magamhoz vettem mindent amire szükségem lehet, egy nagy fújtatás után útnak indultam Shunék lakhelye felé. Bevallom, tartottam kicsit a fogadtatástól, de eltökélt szándékom volt, hogy az otthonában lepem meg Mi Vidát a születésnapján.
Sokat mesélt már a búvóhelyükről, így viszonylagos egyszerűséggel megtaláltam az elhagyatott épületet. Kissé tanácstalanul álltam meg a feltehetően bejáratnak nevezett nyílászáró előtt, mivel egy részt nem tudtam, hogy mire számítsak, másrészt igazán nem illene hozzám egy ilyen snassz belépő ezen a felettébb fontos napon. Egy gyors belső eszmefuttatás után arra jutottam, hogy a legcélszerűbb Mi Vida ablakát használni bejáratnak, így talán sikerül meglepnem, és ha szerencsém van, még nem tolonganak a köszöntő seregek a szobájában, és eltölthetek vele kettesben pár lopott percet.
Mivel egy hasonló akción régebb óta törtem a fejem, már finoman kipuhatolóztam az épület paramétereit Shuntól, hogy még véletlenül se tévesszem el a helyiséget, így hamarosan az ominózus ablak előtt álltam, megérkezésre készen. Nem telt egy másodpercbe sem, és már az ablakpárkányon egyensúlyoztam kezemben a dobozban rejtőző tortával, egy halom virággal na és az ajándékokkal. Ha nem tenne olyan magabiztossá merő tökéletességem, valószínűleg azzal a lendülettel hanyatlottam vissza kiindulópontomra, hiszen nemhogy nem volt egyedül az én szépségem, de épp az a kócos fazon is ott üvöltözött, akivel szelíd szócsatába keveredtem aznap, amikor megismertem Shunt. Gyorsan elhessegettem a frusztráló gondolatokat, és inkább az én gyönyörűséges szülinaposomra koncentrálva léptem be a szobába.
- Boldog Születésnapot, Mi Vida! - suhantam oda hozzá a szokásos mosolyomat felöltve. -Remélem nem zavarlak éppen.... De várj csak, ez a tiéd. - Nyomtam gyorsan a kezébe egy csokor virágot, a tortát és a kis ajándékdobozt, mielőtt még ne adj isten azt mondhatta volna, hogy "De, zavarsz". Megsimítottam szép arcát és egy puszit nyomtam rá, majd a másik hölgyeményhez léptem, aki szintén ott volt azon a bizonyos napon.
- Ha helyesek az információim, a Kisasszony is mostanság ünnepli a születésnapját, és remélem nem haragszik, ha átnyújtom ezt a csokor virágot. Ugye megengedi... - Nyújtottam felé az apróságot, tőlem szokatlanul bátortalanul. Tudtam, hogy első találkozásunk alkalmával nem sikerült elnyernem a lány szimpátiáját, és igazán a szívemre vettem volna, ha utálkozással fogadná a kis figyelmességet.
- Elnézést a figyelmetlenségért; René Zubarán - biccentettem a lehető legmagabiztosabb mosolyomat felöltve a többiek felé bemutatkozásképp, miközben még mindig a lány előtt toporogtam. Nem igazán ilyen kezdésre számítottam.
Vissza az elejére Go down
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Shun szobája - Page 2 Cl0te32500/45000Shun szobája - Page 2 29y5sib  (32500/45000)

Shun szobája - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Shun szobája   Shun szobája - Page 2 EmptySzer. Okt. 14, 2009 7:38 am

[Apokalipszis készülőben, háromszoros szülinap vizardéknál]

Hatalmas megkönnyebbülésemre Yasu egy kicsit feladta a faggatózást, és most Shunon volt a sor, hogy szorgos precizitással kerülgesse meg a kérdéseket. Bevallom én is szerettem volna már jobban megismerni Renét, és kíváncsivá tett a lehetőség, hogy esetleg felbukkan nálunk. Igazából nem tudom mit gondoljak róla, hiszen igaz hogy már találkoztunk, de bizonyos "zavaró körülmények" kissé árnyalttá tették a bemutatkozás hangulatát.
*De sebaj, ha most megint alkalmam lesz rá, rendesen bemutatkozom neki.* -morfondíroztam nagyban, mikor először Miria lépett be a szobába.
-Szia. Hogy haladnak odalent a többiek? -kérdeztem volna épp tőle, de ekkor hatalmas robajjal, egy szőnyegbe tekerve zuhant be az ajtón Masaki. Kissé váratlanul ért ez a berobbanás, ezért ijedtemben ugrottam egyet hátra, és majdnem elestem Shun egyik földön hagyott papírkupacában.
-Öh esetleg ne segítsünk?... -sóhajtottam egy nagyot, majd odaléptem mellé, hogy próbáljam kiszedni a szőnyegből. Szinte nem is nagyon volt szükség rám, hiszen a szőnyeg úgy gondolta nem mer ujjat húzni Masakival, és egy idő után megadta magát neki. Ám a java még csak ezután következett mikor a semmiből hirtelen csak az ablakban termett az előbb emlegetett privaron espada. Annak ellenére, hogy körülbelül mindenki úgy nézett rá, mintha szellemet látott volna, ő nem zavartatta magát, és felköszöntötte Shunt, akit Mi Vidának szólított.
*Nem tudok ugyan olyan sok idegen nyelven, de erős sejtéseim vannak afelé, hogy elég bizalmas ez a megszólítás...* -hümmetettem egyet elgondolkodva, mikor egy virágcsokor landolt az orrom előtt. Olyan udvariasan ajánlotta fel, én pedig olyannyira zavarba jöttem hirtelen, hogy nem mertem visszautasítani. Meglepett, hogy ilyen jólinformált, és bevallom öröltem is kicsit a gesztusnak.
-Oh, hát köszönöm szépen. -vettem el tőle elpirulva a virágcsokrot mielőtt mégjobban zavarba jönne. Azonban a hátam mögött már hallottam Masaki gyanúsan baljós morgolódását, ami határozottan nem jelentett jót. Én mindenesetre lányos zavaromban elég hálásan elmosolyodva néztem fel Renére.
Vissza az elejére Go down
Kinjo Sora Yasushi
Vaizard
Vaizard
Kinjo Sora Yasushi

Férfi
Gemini Pig
Hozzászólások száma : 78
Age : 64
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2008. Sep. 21.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Shun szobája - Page 2 Cl0te14000/15000Shun szobája - Page 2 29y5sib  (14000/15000)

Shun szobája - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Shun szobája   Shun szobája - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 15, 2009 11:53 pm

Apokalipszis készülőben, háromszoros szülinap vaizardéknál


Megszeppenve tudatosul benne hogy mind a három vaizard születésnapja egybeesik. Nem szokása hallgatózni, de talán az előbbi diskurálásnak köszönhető, hogy nem másnap kellett szégyenkezve megtudnia a történéseket. Persze égett rendesen a képéről a bőr, hogy már egy ideje egy helyen él a többiekkel, mégsem tudta megjegyezni egyikük születésnapját sem. Ahogy végez a mosogatással, felsiet szobájába, ráhuppan ágyára, s az ablakból bámul a semmibe. Próbál valami meglepetést kitalálni a vaizardok számára.

-Hm... vegyük sorba őket...-kezd bele halk monológjába -Van nekünk egy Shun, egy Shiori és egy Yuusuke... Shunról mit is lehet tudni... mondjuk, dohányzik... és mintha egyszer kétszer láttam volna rajzolni unalmas óráiban... Mi lenne, ha kapna tőlem egy cigarettatartót? Ezaz, ez jó ötlet!-csettint egyet, majd gondolatban a három emberke közül, Shun-t kipipálja.-Aztán, Shiori... szerintem örülne valami szép, lányos dolognak... mondjuk valami édesség? Áh, nem, nem, ezt a részt ráhagyom Masakira...-kuncog egy sort-De akkor mit is kéne? Egy virág, szép kaspóval? Hm, azt hiszem tudom, hol keressem!-a második vaizard is ki lett pipálva, viszont a legtöbb fejtörést mindenképp a végére akarta hagyni.-Hm, na igen, Yuusuke... Voltaképp alig ismerem, talán ha futólag találkoztam vele... Azt hiszem egy kedves üdvözlőlapot adok neki... már ha velünk lesz ma...
Egy percet sem vesztegetve indult neki beszerző túrájának. Gyorsan magára kapta kabátját, s egy sálat kötve a nyakába, a lehető legcsöndesebben próbált kiszökni az épületből. Tudta jól, hol nézzen körül legelsőnek. Hol máshol, mint Kisuke boltjában. Mikor elért a boltig, az ajtón belépve, megcsörrent a szokásos csengőcske.
-Áh, üdvözlöm, Kisasszony!
-Jó napot, Kisuke! ^^
-Nohát, Sachiko-kisasszony? Egy percig meg sem ismertem! Magácska változott!
-Ugyan, dehogy, csak már rég látott!
-És minek köszönhetem, hogy a kisasszony felénk tévedt?
-Ajándékot keresek...
-Mire gondolt pontosan?
-Hát... egy szép, díszes cigarettatartóra gondoltam.
-Hm, hm... meglátjuk mit tehetünk az ügy érdekében! Addig, kérem, foglaljon helyet!-rejtőzött legyezője mögé, majd eltűnt a raktárban. Szépen szót fogadva lehuppant az egyik székre, és nézelődött.
-Itt is volnék!
-Sikerült valamit találnia?
-Esetleg ez?-mutatta előre Sachikonak az aranyos dobozkát-Igaz, mi nem cigarettát tartottunk benne, de a funkciónak megfelel!
-Áh, ez szuper! Nagyon szép a minta rajta! *.*-majd kicsattant az örömtől. Fizetés után, rögtön ment tovább, egyenesen a nem is olyan messze eső virágbolthoz. Egy kicsit el is bambult ott, hiszen imádta a virágokat. Mivel már őszies volt a hangulat és az idő is, ezért egy élénk színű virágot választott. Egy rózsaszínes kaspót vásárolt mellé. Kosarába, a dobozka mellé óvatosan belerakta, és a polcról még levett egy üdvözlőlapot.

Visszaérve a rejtekhelyre, bekommandózva a szobájába, szépen összekészítette a meglepetéseket. Mivel a nappaliban nem találta a többieket, ezért úgy határozott a születésnaposok szobájába kukkant be. Shun szobájával kezdte és pont bele is trafált. Már egy elég nagy társaság volt jelen a helyiségben, kissé szégyenlősen belépett.
-Sziasztok! Ejnye, megint miért morogsz, Masaki? Tessék szépen, nyugodtan maradni! ^^-kezdi el csitítgatni a fújtató bikát, reménykedve abban, hogy nem fogják a haját leordítani a fejéről. Utat törve magának, egyenesen a két szülinapos elé lépett.
-Shiori, Shun. Boldog születésnapot kívánok! És remélem még megannyi születésnapban lesz részetek, éljetek sokáig! ^^ Tessék, itt van a meglepitek! ^^-adta a kezükbe az ajándékokat.
Vissza az elejére Go down
Wakahisa Shun
Vaizard
Vaizard
Wakahisa Shun

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 264
Age : 36
Registration date : 2008. Oct. 01.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Shun szobája - Page 2 Cl0te21000/30000Shun szobája - Page 2 29y5sib  (21000/30000)

Shun szobája - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Shun szobája   Shun szobája - Page 2 EmptySzomb. Okt. 17, 2009 1:35 am

//Apokalipszis készülőben, háromszoros szülinap vizardéknál//

*Fejét megvakarva fordul végül vissza az ablakból szobájába, de hátát még mindig a párkánynak támasztja, karjait pedig keresztbe fonja, úgy szemléli a további fejleményeket egyre mogorvább tekintettel. Elvégre miért is Shun saját területén faggatja Yasu a magánéletéről? Mint valami fiatalkorú Watson - Sherlock Holmes pedig ez alapján valószínűleg Masaki lenne...*
~ Emlegetett szamár... ~
*Húzza fel szemöldökét a gondolatai után a valóságban is megjelenő vizard láttán, és magában ígéretet tesz: legközelebb mellőzi társai emlegetését, amennyiben ez azzal jár, hogy az említett személyek pillanatokon belül megjelennek szobájában.*
- Díjaznám, ha feltápászkodnál a szőnyegemről...
*Dörzsöli meg homlokát lemondóan, és már éppen indulna is felrugdosni a féltett berendezésről Masakit, amikor újabb látogató érkezik Miria személyében. Ez a tény pedig ott marasztalja inkább a párkánynál - az ablak mellett legalább kap levegőt, ha túlságosan felhúzza a minden bizonnyal létra-ősökkel rendelkező vizard.*
- Szia neked is...
*Köszönti az érkezőt, egyre jobban beletörődve abba, hogy ha továbbra is így marad az egy percre jutó látogatók száma, hamarosan egy lépésnyi hely sem lesz a helyiségben.*
- VÁÁÁ!
*Ugrik egy hatalmasat ijedtében, majd azzal a lendülettel fellöki a közelében lévő széket és kapaszkodik teljes erőből a mellette lévő asztallapba, amikor háta mögül mocorgást hall. Nem számított arra, hogy még az ablakon keresztül is ostrom alá veszi valaki a szobát...*
- René? Renééé!
*Tárgyalja le magával néhány másodperc alatt az érkező kilétét, bamba arckifejezést vágva. Szóval ezért érdeklődött olyan hevesen a raktár alaprajzával kapcsolatosan legutóbb... Bár azt azért nem gondolta volna, hogy képes lesz az ablakon keresztül meglátogatni.*
- Kö-köszönöm...
*Válaszol megszeppenten és fülig elvörösödve, amikor az ajándékokat megkapja. Szinte eltűnik a virágcsokor és a torta mögött, ahogy fél szemmel vázát keres. Kis idő múlva végül észrevesz az egyik polcon egy megfelelő edényt, és fejével lendületesen abba az irányba biccentgetve igyekszik a többiek tudtára adni, hogy valaki vegye le onnan, és segítsen beletenni a csokrot.
Ha a fenti műveletet sikeresen elintézte, akkor a tortát óvatosan az asztalra helyezi, és a kis dobozra fordítja figyelmét. Érdeklődve csomagolja ki az ajándékot, majd szóhoz sem jut a meglepetéstől kis ideig.*
- Igazán nem kellett volna...
*Suttogja végül megszeppenten, a gyűrűt és nyakláncot kezében szorongatva, talán még az előzőnél is nagyobb zavarban. Hiába no, nincs hozzászokva az ilyesmihez, pláne nagyközönség előtt... Ki tudja, meddig ácsorogna tovább szótlanul meghatottságában - nem igazán tudja kifejezni, mennyire tetszik neki az ékszerszett -, ha nem érkezne egy újabb vizard.*
- Szia, Sachiko!
*Üdvözli a lányt megkönnyebbülten, az ő ajándékát is elfogadva.*
- Milyen szép cigarettatárca!
*Veszi szemügyre a dobozkát, másik kezében még mindig az ékszereket tartva.*
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Shun szobája - Page 2 Cl0te53000/65000Shun szobája - Page 2 29y5sib  (53000/65000)

Shun szobája - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Shun szobája   Shun szobája - Page 2 EmptyKedd Nov. 03, 2009 12:11 am

[ Apokalipszis készülőben, háromszoros szülinap vizardéknál ]

Alig kivergődve a tonhalas szendvics töltelék csapdájából, máris át kellett lökni a tésztaszaggatón, hogy újabb plafonrepesztő frászt kapjak. Ki a francot érdekelte pöttyösdalmatadetektor(Shun) rusnya lábtörlője?! Előbb vágjon be egy ízlés fogalommal teletankolt magazint! Hogy a rákba néz már ki ez a tróger atkacsapda?! Összeröffent valaha is szervizzel ez a rémségek állateledele?! Még a végén elkapok ettől a szartól valami nyavalyát! Akkor viszont berontok ide és Esztike rakott szoknyájának nehezedési rátájára ki fogom fikkantani! Arcoskodjon a foszforeszkáló taknyú Rudolf agancsával, engem meg hagyjon a fogason lógva!
-Kussolsz, lepratenyészetmágnesgyűjtödéje!- köröztek a szempacáim retek füst képzésig, aztán felkapartam magam. Az én felhőket pukkasztó egom, majd akkor kaparja alá az asszonyféle segítségnyújtási kényszert, ha rohadt isteni szikraként felszívódik az összes raktár csőcselék! Élen azzal a köcsög cipelő ingyenmunkással! Már a tundrabugyim is tele van vele, hogy folyton hurcolja a seggem. Ez még oké lenne, de piszkosul nem arra tiplizik amerre szeretnék! Földbe döngöli a mocskos személyes jogaimat vagy mi a rákot szokták visítani a kis parasztok, akiket rajtam élősködve lapítanak rongyosra. Mekkora szopatás! Velem rendezgetik a piszkos melót, ők meg nagy kényelemben szoliztatják a nyugdíjas éveiket. Ráadásnak elherdálják a kivert támogatásokat is! Dobnák égnek a gombás csülkeiket! Nem azért verek be x pofát, hogy ők plázamacázzanak napnyugtáig!
További agyhullámos terrorizálás helyett csak laza eleganciával levágtam a seggem acélbetétalapszerkó(Shun) ósdi talpalávaló utánzatára. Ha már beugatott pukkanjon csak az atombomba villanykörtéje, hogy szarok a véleményére. Illetve löktem egy életjelet Piroska fanboy-nak, ha már kibökte a látóidegem mennyire turbózik némi reakcióért. Rámeredve élvezkedtem a behugyozás határán egyensúlyozó csicskára, de égenszikrázó(Shiori) őnagyságának muszáj volt belepiszkítani a mulatós lagzimba. Úgy bebökött két bordám közé, hogy kurvára Elvis-t láttam zongorán sztriptízelni. Némi hörgés és haláltusa imitálása után végre bekanalaztam két éves oxigén muníciót és lerántottam a mellettem kiadó helyre, továbbra is transzban maradt piros pincsit.
-Ül!- addig se kellett felbotlanom a kocsonyákon csimpaszkodó gülüiben. Fél perc után már cseszettül idegesítő! Persze a pelusos óriás bébi kikérte az orvtámadást, de viruljon az ábrázata, mert ő tartózkodik a legközelebb frenetikus személyiségemhez.
-Ne parancsolgass!-
-Csitteeee vagy katapultállak!- lapogattam meg a törpe kobakját. A kibeszélő lelkifröccs délután óta nem vitt rá a szentlélek, hogy tovább genyázzak vele. Egy bizonyos fokon túl! A rizsabeli fenyítés rohadtul belefért még a keretbe. Közben a kínzásoknak távcsőn kívül se volt vége, mert befutott fogyatékosok maroknyi csapata is. Az arcomból gyártottam skót kockát szemrevételezve, nyugágykoptatók oszlopos tagját és szendeszűzikét. Annyira erős volt a késztetés, hogy bemásszak az asszony gönce alá vagy felvegyem a fal fantáziadúsan semmilyen színét. Már kényszeresen kacsintgattam a rühes szekrényre, hogy barátilag összefejeljek vele, amikor becsengetett a csöpögős frakkerman homokszem. Alkalmi, előre foglalt seggmeresztőmről egérfogóba tenyerelt lúzerként pattantam fel. Az a moderált kastélylakó penészszőrcsomó nem hullott ki a satjreszelő gógyimból és az önkéntes felbukkanásával szívességet tett az elmeháborodott vágyaimnak! Rohadtul biztos voltam benne, most ki fogom csinálni! Gyufát hajtogatok a végtag nyúlványaiból! Tovább is küldte a szüntelen pattogó szemráncom, miután a mocskos kis taplógombája még azt a leborult pornógyűjtemény tragédiát is bevállalta, hogy kórót nyom állandózaklatótársam orra alá. Zálogosítottam azonnal a türelmi rendeletem. Bekommandóztam rakétameghajtás elé és karmai közül elrángatva a bűzölgő gyűjteményt zendítettem rá aprító kombájnt alakítani. Magyarul piszkosul szétbasztam az egész vackot krákogó arisztokrata hónaljkutya loboncán. A szokásos kísérő vakerom sem mellőztem. Minek spórolni a krafttal, ha egyszer faszára gyogyós vagy?
-Dögölnél meg, te nyáladzós franciska! Nekem itt ne játszd az agyaaad! Húzzál vissza a mesebeli rittyentős zugodva cukorkát dobálni az aljanépnek!-
Vissza az elejére Go down
Kawaguchi Yasu
Vaizard
Vaizard
Kawaguchi Yasu

Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 112
Age : 30
Registration date : 2008. Oct. 23.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Shun szobája - Page 2 Cl0te13000/15000Shun szobája - Page 2 29y5sib  (13000/15000)

Shun szobája - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Shun szobája   Shun szobája - Page 2 EmptySzer. Dec. 02, 2009 5:26 am

[ Apokalipszis készülőben, háromszoros szülinap vizardéknál ]

Kezdtünk egyre többen lenni Shun apró szobájában, ami miatt egyre kellemetlenebbül éreztem magam. Hamarosan Miria is megérkezett. Nem volt nehéz kitalálni, hogy Hioriék zavarták fel hozzánk. Nem is ők lennének, ha nem küldenének el mindenkit a búsba. Alig tértem észhez, máris egy újabb személy jelent meg, aki csak úgy… simán… minden erőfeszítés nélkül, beugrott a szoba ablakán. Hangosan felsikkantva ugrottam majdnem Masaki ölébe, de azért megpróbáltam türtőztetni magam, hiszen mégiscsak emberek közt vagyok. Igaz, már több éve ismeretem ezeket az „embereket”.
- Hello…
Köszöntem kissé félszegen. Valószínűleg a többiek nem is igazán lepődtek meg azon, ahogy viselkedtem, elvégre majdnem mindenki sikítófrászt kapott az ismeretlen idegentől, aki mellesleg egyenesen Shunc felé igyekezett. Bamba ábrázattal vettem tudomásul, hogy nem csak Shun, de Shio is ismeri a fickót. Kissé dühített, hogy nem képes az ajtón kopogni, vagy valami, ha már egyszer látogatóba jár. Nem értem, hogy miért szükséges az ilyen pozőr belépő…
- Ha már ránk hoztad a szívbajt… Megkérdezhetném, hogy ki vagy? Mondjuk azt látom, hogy Shiorit és Shunt már ismered…
Tettem fel a kérdést én, ha már más nem volt hajlandó… Azonban hirtelen beugrott, hogy hol is láttam már. Piercingtündér épp róla mutatott nem rég egy rajzot, ami nem is volt olyan rossz. Legalábbis hasonlított a most megjelent férfire, ami meglepő volt. Igaz, egész jól tudott rajzolni, de ki tudja… A szerelem elfogulttá teheti az embereket.
- Várj… Kitalálom. Te vagy a piercingmajom fiúja.
Böktem a René nevezetű újonnan érkezőre, majd pár pillanattal ezután egy újabb vendég érkezett, mégpedig Sachiko képében.
- Szia.
Köszöntöttem a lányt.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Shun szobája - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Shun szobája   Shun szobája - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Shun szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Karakura Town ::   :: Iparnegyed :: Vaizardok búvóhelye-