-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Égett lapok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Rosui Kagehime
10. Osztag
10. Osztag
Rosui Kagehime

nő
Aquarius Monkey
Hozzászólások száma : 164
Age : 32
Registration date : 2012. Feb. 16.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag 3. tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Égett lapok - Page 3 Cl0te24700/30000Égett lapok - Page 3 29y5sib  (24700/30000)

Égett lapok - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Égett lapok   Égett lapok - Page 3 EmptyVas. Márc. 24, 2013 3:14 pm

Nem is volt kétséges, hogy támadásunk ezúttal nem csupán célba talál, de tökéletes fedezéknek mutatkozott számomra, amíg elértem a lényt. Nem hiába, azért mégis csak a Juubantai tagjai volnánk, nem is elégedtünk volna meg kevesebbel, mint hogy harcképtelenné tegyük a hatalmas mumsufajzatot! Cool Tulajdonképpen nem is szabadott volna ennyi ideig elbíbelődnünk a dologgal, de nyilvánvalóan még nem találkozott más ekkora kutyával, és így nem volt teljesen tiszta számukra, mit is kellene tenni. Ezt mutatta az is, hogy Raimaru~san nem is kicsit eltévesztette az irányt. O_O Hatalmasra tágult szemekkel voltam kénytelen a szőke férfi felé pislogni, aki valami lehetetlen helyen hadonászott a kardjával, nem csoda, hogy az óriás mumusrémnek ez nem tetszett. :/ Azonban kisebb döbbenetemben sem állhattam meg, hiszen túl közel voltam abban a pillanatban a lény szájához, de így is sikerült még kiviteleznem a vágásokat, és ezzel legalább egy fejet hatástalanítanom, amikor Fukuyama~san érkezett. Még néhány pillanatig ott tartózkodtam a bestia fején, de csak azért, mert fogalmam sem volt, vajon milyen hatása lenne annak, ha áthaladnék a szirmokon, így inkább megvártam, amíg helyem maradt elférni mellettük. Jobb félni, mint megijedni alapon… Végülis maga a szörnyűséges mumusöleb sem bírta a gyűrődést, és több sebből vérezve dőlt el szép lassan. Valahogy emlékeztetett a kép arra a másik, bár annak nem sav csöpögött a sebeiből, hanem sárga trutyi, de egyik alá sem álltam volna szívesen, így még szerencsére a dőlés előtt érkeztem Katsuo Masaru~san mellé.
Csillogó szemekkel figyeltem a növények kihajtását, hiába ezek ellen egyetlen mumusnak sem lehet esélye! ˘^˘ Amint hazaérek, biztosan elmesélem majd Shiroichi~taichounak, hogy micsoda csodákat láttam, és hogy minden bizonnyal Hayate testvérei legyőzték a leghatalmasabb mumust, amit valaha láttam. Surprised Mert legutóbb ő hozott mumusűzőnövényt az osztagba, így a most alkalmazottak sem lehetnek mások, mint annak valamilyen rokonai! *w* Nem is csoda, hogy úgy szerettem a virágokat és növényeket, annak ellenére, hogy a KaMa Gáncsikusz nem volt éppen egy kedves fajta, de azért most mégis ezeknek a lágy- és fás szárú szépségeknek köszöntük az életünket! Vagy valami ilyesmi. Surprised
Persze a hatalmas csarnok nem viselte túl jól, hogy az igencsak monumentális méretekkel rendelkező szörny egyszerűen összeesett. Éreztem a talpam alatt a föld remegését, ahogy a súlyos test végig terült a padlón, tehetetlenül zuhanva az egyik oszlopra, ami egyszerűen elhajlott. Ha nem lett volna teljesen felesleges, megjegyeztem volna, hogy ez a mozzanat bizonyítja, hogy ideje lenne leadnia néhány kilót, de bizonyosan süket fülekre találtak volna jó tanácsaim. Pedig Suzzucchannal való terhesség után rengeteg módszert tanultam, amivel visszanyertem teljes mértékben az eredeti alakomat, ami nem is volt rossz teljesítmény! Nem volt időm tovább gondolkozni, hacsak nem kívántam volna a törmelékek alatt tengődni hátra lévő életemben, és bizony nem kívántam, elvégre este vacsorát kellene főznöm. Surprised Egy gyors shunpoval vetültem a többiek után, nehogy matricává minősítsenek át a nagyobb törmelék darabok, leporoltam magamról az útközben összeszedett vakolat porát, így nem igazán figyeltem, hová is kerültünk. Csak akkor pislantottam fel, amikor Katsuo Masaru~sant éreztem meg, aki szorosan belém kapaszkodott, s mintha nyugtalanságot véltem volna felfedezni hangjában. Kedvesen rámosolyogtam, hogy jelezzem, nincs semmi baj, mert a szörnyet már legyőztük, és közben meglapogattam a feje búbját.
- Biztos vagyok benne, hogy ez nem valamiféle Predátor búvóhelye, hiszen ilyen lényről még sosem hallottam Seireiteiben. Valószínűleg csak a mumusok fészkét fedeztük fel, de majd Keisuke~sama legeredményesebb módszereivel mind egy szálig elűzzük őket! *o* - Mondtam lelkesen.
Ezután persze még inkább letaglóztak a körülöttünk felfedezett lények, amik annyira emlékeztettek az emberekre, de egyáltalán nem voltak azok. Aztán rájöttem az egyértelmű megoldásra, ezek bizonyosan élethű jelmezek a mumusok számára! Igen, így lehet! Nem másra készítették, minthogy felhúzva ezeket átverjenek minket, embernek tűnjenek, és mikor már megbízunk bennük, mindenféle gonoszságot műveljenek. Micsoda egy aljas húzás… bár el kellett ismernem, én biztosan bedőltem volna, mert egy ember alakú mumust sem láttam ezidáig, de mostantól kétszer jobban fogok figyelni, az biztos! >w<
Aztán megkönnyebbülten hallottam meg Kazuma~san hangját, és ifjú osztagtársammal szinte repültem felé, nem is láttam, mikor kóborolt el ennyire. Surprised De a lényeg az, hogy jól van, szóval most nem fogom számon kérni, hogy milyen dolog, csak úgy otthagyni engem, egyedül! T^T A férfiak mind körülötte magasodva olvasgatták a lapot, és bár nem voltam éppen alacsony, felettük mégis képtelen voltam átlátni, így Katsuo Masaru~san vállába kapaszkodva kicsit feljebb toltam magam, hogy néhány szót fel is fogjak belőle. Mondjuk ettől sem lettem sokkalta okosabb, hiszen tipikus Juuniibantais szakszöveg volt, egyáltalán nem kedves, vagy éppen olvasmányos, csak tudósos, de én olyat sosem szerettem olvasni, mert elálmosítja az embert. De úgy tűnt, még a tizenkettedig osztag minden tisztje sem volt erre felkészülve, hiszen szegény Kazuma~san is rosszul lett! Együttérzően simogattam meg a hátát, próbálva tartani benne a lelket, és csak reméltem, hogy hányni nem fog. Hallottam, ahogy bekapcsoltak a gépek, de abban a pillanatban jobban foglalkoztatott szegény Kazuma~san, akinek még csak egy kis keserű kanalast sem tudtam adni, mert nem volt éppen nálam. Aztán hallottam, hogy minden bizonnyal az állbohóc Remaerd~san felkacag, ami nem szép dolog, hiszen bárki lehet rosszul, efféle helyzetben, és illetlenség ilyenkor kárörvendeni. Ha majd előjön, jól meg is mondom neki, hogy ezt nem szabad, és inkább keressen neki egy vödröt, mert ilyen helyzetben ezt kell tenni! Közben körbepislogtam, hogy felfedezem-e valahol a nevetgélős, nembohócbohócot, mert ő bizonyára tudott volna adni egy kis B6 vitamint Kazuma~san számára, elvégre ő volt itt otthon. Surprised
Vissza az elejére Go down
http://dragonmaster.hungarianforum.com/
Hirako Shinji
Admin
Admin
Hirako Shinji

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 380
Age : 30
Registration date : 2008. Sep. 30.
Hírnév : 35

Égett lapok - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Égett lapok   Égett lapok - Page 3 EmptyHétf. Márc. 25, 2013 3:09 am

Határidő: március 31.

A visszhangzó kacaj egyáltalán nem csillapodott a fenyegetőzések hatására sem, sőt, mintha egyre erőteljesebben szállt volna a poros laboratórium falai között. Egyszerre volt ott mindenhol, mégse volt sehol, az egész egy groteszk álomhoz vált hasonlatossá, melynek egy-egy rémképével az idevezető út alatt is találkozhattak a csapat tagjai. Kazuma-san rosszulléte múlandónak tűnt, rövidesen megnyugodott, csupán a mellkasából feltörő, zaklatott és rekedt sóhajtások utaltak arra, miszerint valami még sincs rendjén. Az ismételt vádaskodást csupán egy rémült nyikkanással konstatálta, egyértelműnek látszott reakcióiból, miszerint semmiféle tudomása nem lehetett az itt zajló dolgokról, hiszen huszadrangú tisztként olyan elenyészendő információkat bíznak csak rá, mint a lombikok kitakarításának megfelelő módszerei. Vannak ellenben információk, amik nagyrészt mindenki által ismertek az egész Seireiteiben.

- A módosított lelkek készítését betiltották, túlzottan embertelennek találták a módszert. – osztotta meg mindenkivel a valószínűleg tudvalevő információt. – Azonban egykoron rengeteg kutatás folyt eme területen, a lehetőségekhez mérten a legerősebb katonákat próbálták létrehozni, melyek képesek elbánni a lidércekkel különösebb gond nélkül. Száz vagy akár több éve történt kutatásról beszélünk, higgyen Nekem Nara taichō, fogalmam sem lehetett az itt folyó dolgokról! – sietve törölte meg patakzó homlokát, miközben arcszíne leginkább a megsavanyodott tejére emlékeztetett. – Ha a kapitány úr sem tudott róla, akkor minden bizonnyal felsőbb szinteken titkosították az adatokat! Lényegében ugyanez az eljárás az összes ehhez hasonló esetben, amikor feleslegesnek nyilvánítanak valamilyen találmányt. Nem értem miért nem rombolták le ezt a helyet!

Az ok talán egyszerűbb, mint bárki is gondolná, feltehetőleg az osztagon belül is lehetnek olyasfajta feladatkörök, melyekről egymás között sem szabad beszélni, elég a Nibantaira gondolni, ahol ez a legészrevehetőbben kiütközik a Titkos Mozgó Alakulat bevonásának köszönhetően. Valakinek talán érdekei fűződtek ide, esetleg az itt tárolt tudást veszni hagyni egyenesen őrültségnek érezte, s úgy döntött, megmásítja a kiadott parancsot. Mióta Aizen Sōsuke és pribékjei elárulták Soul Societyt, egyre-másra törtek a felszínre a hasonlóan kétes ügyek a feledés homályából. Amennyiben egyesek ismerik a Tiszta Lelkek Városának történetét némileg behatóbban, kicsit sem lepődnek meg az ilyesfajta elveszett kutatási eredmények létezésén. Nyomott csend szállt a teremre, kizárólag a nevetés elhaló zaja, valamint az idősödő számítógépek duruzsolása törte meg a csendet. Hirtelen mozdult meg az emelvény, amire korábban Shiratori letette karperecét, egy ibolyaszín pompázó búra ereszkedett alá, lefedve a tárgyat ezáltal. Fúvókák süvítése vágott át a laboron, egy másodperce mindenkire a frászt hozva ennek hála. A levegő hamarosan lélekenergiától lett terhes, a kisugárzás nehéz ólomsúlyokként, fojtogatóan telepedett a jelenlévők vállaira, mint az őszi eső egy sötét éjszakán. Egyidejűleg az összes tartály tartalma szinte forrni kezdett, az émelyítő villódzás valószínűleg epilepsziás rohamot váltott volna ki bárkiből, hogyha nem takarják el szemüket a bántó fényjelenség végett. Rövidesen csörömpölés hallatszott, ami leginkább egy ablak betöréséhez volt hasonlatos, aztán pedig egy hangos sikoltás. Midőn a szerkezet elvégezte feladatát, s a shinigamik szeme hozzászokott a visszatérő félhomályhoz, új jelenet tárult szemeik elé.

- Üdvözletem, rég láttuk egymást! – kacsintott bohókásan Remaerd, kinek anyaszült meztelen testéről patakokban folyt alá az ismeretlen rendeltetésű matéria, amiben a gigaiok úsztak. Maga előtt tartotta a halálra vált tudóst, nyakához szorítva annak nevetségesen rövid wakazashiját. – Egy óvatlan mozdulat, s pajtásotok meghal! Elismerésem, könnyedebben vettétek az akadályokat, mint ahogy arra számítottam! Meglepő, igen-igen, ez a legjobb szó! Habár nem egyszer igen kevésen múlott, lélekölőitek nélkül bizonyára már halottak lennétek. Kihasználtok minket, holott igazából Mi szolgáltatjuk az igazi erőt, tetves halálistenek! – felindultan köpött ki oldalra, vonásain immáron egyértelműen a téboly kifejezése tükröződött. - Nem ismersz meg, Kapitány-san? Valóban, külsőm némileg megváltozott, mióta utoljára jártál az égett lapok között... Ám ne félj, találkozni fogunk még... Igen... Hamarabb, mint gondolnád!

Utolsó felkiáltásával egyidejűleg nemes egyszerűséggel átvágta a megrettent férfi torkát, aztán pedig a magatehetetlenül rángatózó testet a csoportosulásra lökte, mialatt egy szempillantásnyi ideig eltűnt addigi helyéről, majd megjelent az egyetlen kijáratként funkcionáló, tépett zsilipkapuban. Alakjára füstszerűen materializálódott a korábban is látott ruha, s miután hetykén megbökte kalapjának karimáját, egy villanás kíséretében tovatűnt, akárcsak az álom a felriadó ember szeméből.
Vissza az elejére Go down
Fukuyama Hidekazu
3. Osztag
3. Osztag
Fukuyama Hidekazu

Férfi
Taurus Goat
Hozzászólások száma : 45
Age : 92
Tartózkodási hely : Sanbantai területe
Registration date : 2010. Feb. 28.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Sanbantai, Juuseki
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Égett lapok - Page 3 Cl0te10400/15000Égett lapok - Page 3 29y5sib  (10400/15000)

Égett lapok - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Égett lapok   Égett lapok - Page 3 EmptyHétf. Márc. 25, 2013 4:44 am

Miután megveregettem szegény Kazuma-san meg is sajnáltam. Lehetséges, hogy nem kellett volna, de semmi más nem jutott akkor és ott az eszembe amivel segíthettem volna rajta... Azonban láttam rajta, hogy jobban van és ezt az én beavatkozásomnak tudtam be, még akkor is ha nem én voltam az, aki segített rajta. A kacagás idegesítő volt. Visszhangzott az egész istenverte laborban és nem tudtam, hogy honnan jöhet pontosan mert akkor biztosan odaküldtem volna egy byakurait a biztonság kedvéért.
- Igaza van Nara Taichou... bocsánatot kell kérnem amiért így magára támadtam anélkül, hogy végig gondoltam volna a helyzetet. - mondtam a kilencedik őrosztag kapitányának, illetve Kazuma-sannak. Ezért is magamat emésztettem. Szegény védtelen emberre támadtam rá és tényleg nem gondoltam végig ezt az egészet... hamarabb járt a szám minthogy gondolkodtam volna... francba ez nem vall rám... meg hát annak idején én is a tizenkettesek tagja voltam és én se tudtam ilyesféle kísérletekről... szóval... hagyjuk...
Hallottam ahogyan Kazuma-san beszámol a módosított lelkekről és a betiltott gyártásukról. Az ok az volt, hogy embertelenek. Nos, ebben egyek kell értenem bár pontosan én magam sem tudom, hogy hogyan készültek azok a bizonyos modsoulok, illetve azt se tudtam, hogy is nézhetnek ki... Ilyenkor döbbenek rá, hogy milyen hiányos a tudásom... ha hazaérek biztosan pótolni fogom a hiányosságaimat. Nem szeretem ha valamit nem tudok. Nem kell minden titkosított anyag... nekem elég ha tudom a kinézetük, illetve, hogy pontosan mit is tudnak. Abban biztos voltam, hogy nem gyengék ha azért lettek gyártva, hogy felvegyék a harcot a gonosszal...
A nevetés kezdett halkulni és átvette a helyét a porosodó gépek alapzaja. Nem gondoltam volna, hogy ezek még képesek a működésre. Meg kéne vizsgálni, hogy miféleképpen is vannak összerakva. Azonban erre most nem volt időm, ugyanis az emelvény megmozdult és ibolya színű burok jelent meg rajta. A csendet fúvókák hangja törte meg. Be kell vallanom megijedtem. Teljesen tanácstalan voltam. Éppen a burokhoz akartam indulni, hogy megvizsgáljam az érdekes jelenség okát amikor hatalmas lélekenergiát érzékeltem amik ólomsúlyként ereszkedtem a vállaimra. A rémület még jobban úrrá lett a testem felett. Térdre rogytam a végtagjaim remegni kezdtek, nehézkesen kaptam levegőt. A szemeim eközben a tartályokat pásztázták majd maikor már fájtak a látványtól inkább eltakartam Őket... ezt követően csörömpölés hallatszott. Kezdetekben azt hittem, hogy megint Kazuma-san alkotott valamit ezért kinyitottam a szemeimet, hogy megnézzem mi is történt valójában. A látvány ami fogadott nem volt hétköznapi. Remaerd állt velünk szemben tök pucéran, s valami érdekes folyadék folyt a testéről... Ami azonban egyből kicsapta a biztosítékot az előtte térdelő Kazuma-san akinek a torkához az a mocsok a saját fegyverét szorítottam.
- Te mocskos kis szemétláda! - ordítottam oda neki. A testem még nehézkesen mozgott az előbbi nagy lélekenergia kisugárzástól, a végtagjaim még mindig remegtek ezért nem tudtam megtámadni, hogy megpróbáljam Kazuma-sant kimenekíteni a karmai közül... Hallottam ahogyan megfenyeget minket... az izmaim megfeszültek az öklöm pedig kezdett fehéredni. ~Aljas kis szarrágó~ gondoltam. Azt mondta, hogy a lélekölőnk miatt sehol se lennénk. Ebben részben van csak igaza hiszen a lélekölők meg nélkülünk nem létezhetnének hiszen a lelkünk egy bizonyos része.
- Azonban a lélekölők se lennének sehol, ha mi nem lennénk... Szerintem Te is tudod nagyon jól, hogy a zanpaktouk a lelkünk egy bizonyos része! - mondtam remegő hangon. Egyre idegesebb voltam... láttam rajta, hogy egyre jobban kezd megkattanni. A következő mondatát a csapatunkat vezető kapitánynak intézte... a szemeim a kétszeresére nyíltak az államat pedig úgy kellett elkapnom, hogy ne koppanjon a padlón.
- A kapitány ismeri ezt az elmebeteg cirkuszi mutatványost?! - vontam kérdőre a kapitányt azonban még mielőtt bármit is tehettünk volna az eszement elvágta Kazuma-san torkát és felénk dobta.
- NEEEEE!!! - ordítottam majd a testért ugrottam, hogy elkapjam. Miután a kezeimben tudtam szerencsétlen párát két lehetőségem volt. Vagy hagyom meghalni vagy megmentjük... csak az volt a baj, hogy én nem ismertem semmiféle gyógyító kidout... Annyira el voltam foglalva haldokló társunkkal, hogy csak fél szemmel láttam ahogyan a gonosztevő testén megjelenik a ruha és elmenekül....
- Valaki tud gyógyítani?! - ordítottam a többieknek annak ellenére, hogy ott voltak tőlem egy karnyújtásnyira... Láttam ahogyan Kazuma- san felhasított torkából folyika vér, hallottam, hogy küzd az életéért, éreztem ahogyan a ruhámat átáztatja az Ő vére és én nem tudok rajta segíteni....
- Tartson ki! Rendbe fog jönni, gondoskodunk magáról csak ne adja fel! Ne merje becsukni a szemét... könyörgöm! - ordítottam le a halálán lévő shinigamit. Tudtam, hogy ez nem sokat jelent perpillanat, de ennél többet én nem nagyon tehettem.... Letéptem a ruhámból egy hosszú csíkot, hogy bekössem a sebét, talán az valamennyire segít rajta míg valaki normális ellátásban nem részesíti.
- Meg akarom ölni azt a mocskos kis tetűt! Nara taicho maga honnan ismeri? - morogtam magamban majd ismét feltettem egy kérdést a csapat vezetőjének. Közben pedig megpróbáltam tartani a lelket Kazuma-sanban.
Vissza az elejére Go down
Raimaru Minashaku
6. Osztag
6. Osztag
Raimaru Minashaku

Férfi
Virgo Cat
Hozzászólások száma : 201
Age : 24
Tartózkodási hely : Pont itt
Registration date : 2012. May. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: 6. tiszt (érdemen alul)
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Égett lapok - Page 3 Cl0te18700/30000Égett lapok - Page 3 29y5sib  (18700/30000)

Égett lapok - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Égett lapok   Égett lapok - Page 3 EmptySzer. Márc. 27, 2013 9:33 am

- Még a kavicsom se talált el, kárörvendezni viszont nem ér! Hozzád vágok én egy akkora ajtót mint hozzánk a házőrző buksid! Vagy külön méretre vágok egy személyre szabott koporsót, aztán tüzes szögeket ütök bele, rád gyújtom, és savval oltom el a tüzet, te szemetes zsák! A memóriád, és az emlékeid is pusztuljanak el, mi se emlékezzünk rád! Átkozott mocskos fazék! A hajnal virradjon elsorvadt testedre, amiből a keselyűk lakmároznak éppen! Döglegyek hordják szét élettelen porhüvelyed, miközben hiénák ropogtatják megmaradt csontodat! Létezésed utolsó morzsáit is hordja el a szél! Ha most mindenhol ott vagy, mégis sehol, és nevetésed hangzik fel mindenhonnan, akkor holnap a nap úgy találjon rád, hogy csak a halálsikolyod visszhangzik vissza mindenhol! Mutasd magad, te groteszk, rémálomba illő, gonosz szörnyeteg, te szentségtelen teremtmény, akit egy őrült hozott létre unalmában!
Fakadtam ki dühösen újfent, olyan szavakat használva, amiket nem is tudtam, hogy tudok. Így megtudtam, hogy két dolog is vagyok titokban: állatorvos és idegen szavak szótára. Kazuma~san kezdett jobban lenni, azonban állapota visszaesett, amint meghallotta Kazu~san vádaskodását, ahogy korábban az enyémet is. Ezt csupán már csak egy rémült hang konstatálta részéről, aminek hallatán önkéntelenül is elkezdtem keresni a macskát ezen az elhagyatott helyen. Persze nem találtam, és hagytam tudatosulni magamban a gondolatot, hogy régebbi idegenvezetőnk adja ki magából ezeket a hangokat. Ugyanazon személy, aki az előbb házimacskára emlékeztető, jajveszékelést helyettesítő hangokat, elmondta azt, amit Hatarétől nagyjából már tudtam. A férfi kétségbeesetten bizonygatta, hogy ő bizony nem tudott erről semmit. Okom nem volt rá, hogy ne tegyem, és egyszer már alaptalanul megvádolta, nem szeretném még egyszer ugyanezt megtenni, anélkül, hogy többet tudnék a dolgokról. Azért füleltem, mert néhány dolog lehetett akár új is számomra, kis társam nem feltétlenül mondott el mindent. De örültem volna most neki! Mennyi minden kiegészítő információt tudna most adni! Az egy sokkal másabb kérdés, hogy a kapitány vagy valaki azon nyomban ledöfné. A beszámolót követően kis ideig mindenki csöndben maradt, én pedig elgondolkodtam a küldetésben véghezvitt cselekedeteimen.
~ Ejnye-ejnye, de bolond is vagyok én! Alaptalanul vádaskodom, életeket teszek kockára, habár leginkább az enyémet, Cerberusokat ivartalanítok… Teljesen meghülyültem. Egyáltalán mit csinálok itt?~
Tettem fel magamnak a kérdést.
Kis idő múlva a terem közepén lévő emelvény megmozdult, és kertészi eszményeim is felszínre törtek, és szakmai hozzáértést tettetve megállapítottam, hogy a rá boruló búra a kertek füvek között lapuló növényének, az ibolyának színében pompázik. Apró fúvókák magukból kiadott levegője egy pillanatra a frászt hozta rám, majd a tartályok forrni-fényleni kezdtek, ami ellen ösztönösen szemem elé helyeztem kezemet. Csörömpölés és sikoly után meggyőztem magam, hogy már nem lesz bajom, amint elveszem kezemet látószervem elől. A szememnek különösebb baja nem lett, viszont felfordult a gyomrom, ahogy a korábban idegenvezetői szerepünket betöltő cirkuszi szórakoztatómesternek öltözött elmebeteg fogta a még korábbi idegenvezetőnket, aki viszont halálra volt rémülve, ahogy saját wakizashiját szorították nyakához. Az előbbi személy úgy nézett ki, mintha megsavanyodott pudingot izzadna, és most érkezett volna egy száz kilométeres, megállás nélküli futásból. Tébolyodott szónoklatát követve utolsó szóként elvágta szerencsétlen Kazuma~san torkát. A kezem szinte együtt mozdult az övével, hiszen belül már tudtam, Kazuma~sannak már lőttek. De a kardom már csak az üres levegőt sújtotta, Kazu~san pedig úgy szorongatta Kazuma~sant mintha a kedvese lenne. Remaerd pedig az ajtóban, kalapját felbökve eltűnt, mintha ott se lett volna, és már kezdtem azt hinni, hogy utoljára látjuk, a nemrégiben elszórt szavaim pedig érvényt nyernek, ha nincsenek azok a szavak, amik fél perce hangoztak el, és amik azóta is visszhangként konganak fülemben. Már hiába követtem az ajtóba is, hiába suhintottam arra, ahol még az előbb volt, hiába ordítottam, hogy jöjjön vissza, és hiába ordítottam rá válogatott sértéseket olyan szavakból, amik teljesen kulturáltak, de még is trágárkodással érnek fel, minden hiába. Tehetetlenségemben jobb híján a padlózat szenvedte el dühöm kiadását. Eléggé fájt, de hagytam valamit az utókornak: öklöm nyomát még sokáig fogja őrizni az a hely.

Vissza az elejére Go down
Sierashi Katsuo
7. Osztag
7. Osztag
Sierashi Katsuo

Férfi
Leo Buffalo
Hozzászólások száma : 94
Age : 14
Tartózkodási hely : Menj a füst után
Registration date : 2009. Nov. 22.
Hírnév : 15

Karakterinformáció
Rang: 7. osztag, kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Égett lapok - Page 3 Cl0te25000/30000Égett lapok - Page 3 29y5sib  (25000/30000)

Égett lapok - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Égett lapok   Égett lapok - Page 3 EmptyPént. Márc. 29, 2013 6:15 am

Mutatóujjammal piszkáltam fülemet, hátha szabadulok az őrült nevetgéléstől. Valahogy nem nyerte el a tetszésemet, ebben a közérzetben – környezetben -, ahol mindenféle predátor van elrakva befőttes üvegbe. Kedvelem a szennyezéses – szenvedélyes – gyűjtőket, hiszen magam is szorgalmasan veszem el klónom karmai közül a kocsikat és digimon kártyákat, de ez a szinteres – szintű – hobós – hóbort – már nekem sok nekem. Komoly késztetést érzek rá, javaslatot tegyek a terem minél gyorsabb elhagyására. Hideg futkorászott hátamon, ami kétlem azért lenne, mert közvetlen a szellőző mellett sikerült megállnom. Egyszerűen nem szinonima – szimpatikus – ez a sötét sípoló, kacagással teli bigyó, melynek hangot adva morranok egyet. Attól sem lett kellemesebb Kazu san teljesen ismeretlen dolgokról beszélt. Szinte semmit sem hallottam még a módosult lelkekről és kísértetekről – kísérletekről -, vagy azok betiltásáról. Nekem nem mondtak túl sok mindent. Egyetlen információ szösszenet, amin jogosan kaphattam fel a vizet, ügyesen félre lettünk vezetve. Tisztán emlékszem a generátornál tartott ékezet – értekezlet – alatt, Kazu san szikla szilárdan állította itt aztán semmi nem volt. Szép kis hazaság – hazugság-! Továbbra se hiszek a felnőttek szavában, mindig ferdítenek…
-Feleslegesnek?-Vonom fel kérdőn szemöldököm, értetlenségem tiszta megnyilvánulásaként. Némileg közelebb hajolok Kancsó chan-hoz, hátha sikerül tőle minél feltűnés mentesebben megtudnom, mi történhetett errefelé. Lehető leghalkabban tettem fel kérdéseimet, nehogy mindenki fülébe eljuthasson, rajtam kívül eső okok miatt hiányos tudománnyal – tudással – rendelkezem. Nem emlékszem ezt tanították volna az Akadémián, vagy akkor véletlen nem lehettem bent órán, amikor erről folytathattak felvilágosítást.-Mi lett a módosult lelkekkel? Miért kellett volna lerombolni?-
Válaszra várakozva ráncoltam homlokomat, mert erősen élt bennem a gyufa – gyanú -, még mindig titkolnak előlünk valamit. Érlelődött bennem az elhatározás újabb kérdéseket szegezek Kazu san-nak, de mielőtt bármit tehettem volna hangos puffanással kapcsoltak be a közelben valamilyen plüss állattal eltömődött porszívót. Borzas – borzasztó – hangja volt és ijedtemben sikeresen ráharaptam nyelvemre. Mérgesen zsömlézve – zsörtölődtem – szerencsétlen ballépésemen, amikor nagy erejű lélekenergia szögezett padlónak. Nem sok alkalmam volt ekkora lökettel találkozni, ezért kissé szíven ütött a hirtelen felmerülő probléma. Néhány pillanatra keresztbe álló szemekkel szorult belém minden létező levegőm. Azt sem tudtam hol vagyok, nem, hogy mozgásba lendüljek. Felmentést követően mással se foglalkoztam, csak azzal fél kezemmel szemeimet takartam, másikkal mellkasom dörzsölgettem újfent oxigárdonyt – oxigént – tuszkoljak bele. Zoknin – zokon – esett a dolog, hát még a bugyogással kísért fényjelenség. Ötlésem – ötletem – sem volt, mi folyik körülöttem, amin kicsit sem javított Rémverda lila anyagtól tocsogós teste, vagy a száján kiejtett szavak. Régen elvesztettem a fonalat, miről van szó, de azon mélységesen felháborúztam – felháborodtam -Kazu san életével fenyegetőzik. Nagyot nyelve emelte kezem, nehogy valami őrölést – őrültséget – csináljon, mert mi se fogunk kapkodni.
-Lélekölő? Hogy jön ide? Nem módosult lelkekről volt szó?! Most…lélekölővel kereszteztek módosult lelkeket, vagy mi folyik itt?!-
Nézek rá az egyetlen magas rangú halálistenre, nem mintha azt hinném, bármiről lenne tájékoztatva, csak az a fránya berögződés, ha választ remélsz. Gondoltam nem fog tudni semmit mondani, ettől függetlenül óriási méretűre kerekedtek szemeim, előbb azon Rémverda régen látott ismerősként kezeli a kapitányt, majd azon dermedtem kővé, milyen egyszerűen elvágták Kazu san torkát. El sem akartam hinni, amit látok, hiszen semmit se tett ellene, vagy ellenünk. Ártatlan tudós volt és nem fogtam fel, miért kellett bántani. Egyszerűen nem tudtam mit tegyek, csak néztem, ahogy Kazu san vérzik, viráglopó próbál segítséget kérni és mindenki fel-alá rohangászik. Nem értettem…az egészet nem értettem...
Vissza az elejére Go down
Nara Shiratori
9. Osztag
9. Osztag
Nara Shiratori

Férfi
Gemini Hozzászólások száma : 361
Age : 153
Tartózkodási hely : 9. osztag területe / Kapitányi iroda
Registration date : 2010. Jun. 21.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Égett lapok - Page 3 Cl0te40600/45000Égett lapok - Page 3 29y5sib  (40600/45000)

Égett lapok - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Égett lapok   Égett lapok - Page 3 EmptyPént. Márc. 29, 2013 8:19 am

A terem minden irányából jövő nevetés nem úgy tűnt, hogy nagyon abba akarna maradni és a gépezetek hangjával elegyedve egészen fülsértő hangok keletkeztek. Szerencsére azért abba maradt, Kazuma-san rosszulléte megszűnni látszott, aminek örültem, hiszen így meg tudta osztani velünk, amit tud. Jól gondoltam, hogy nem tudott az ebben a laborban zajlott eseményekről, mivel csak idegenvezetőként csatlakozott a csoporthoz és egyértelmű, hogy nem egy magas rangú tisztre bíznak ilyen feladatot.
- Semmit nem tudtam erről, épp ezt mondtam az előbb. Még én sem tudtam róla, tehát titkosították az információkat. És ilyen törvény nincs, hogy nem lehet a zanpakutoukat hadra fogni, mivel eddig nem volt rá példa, így nem volt okuk betiltani. Ezután viszont lehet, hogy be fogják tiltani, ha ez kiderül. Ki tudja. - válaszoltam a 6. osztagos tisztnek, bár úgy beszélt, mintha eddig nem is figyelt volna, mi miket mondunk. Bár eddig nem sok mindent mutatott fel a nagyszájúságán kívül. Nem szavakkal kell legyőzni az ellenséget, hanem tettekkel. A mondás is megerősít ebben, amelyik kutya ugat, az nem harap.
Egy idő után a nevetés elhalkulni látszott, majd végül a gépek zaja teljesen el is nyomott minden mást. Tudtam, hogy valami most történni fog és megérzésem nem is csalt. A karperec körül lila lélekenergia emelkedett fel, ami nem kis mennyiség volt. Próbáltam úgy állni, hogy a csapat elé kerüljek és elálljam a zúduló lélekenergia útját valamennyire, elvégre kapitányként jobban el tudom viselni náluk az ekkora nyomást.
A gépek is jobban sípolni kezdtek és a tartályok tartalma sűrű fortyogásba lendült. És ha ez még nem volt elég, még színes villogás is átjárta a termet, ami miatt el kellett takarnom a szememet, mert már a labor forogni kezdett körülöttem. Szerencsére nem sokáig kellett elviselni ezt az egészet, gyorsan végett lett az egésznek az egyik tartály kitörésével. Amint elvettem a kezem a szemem elől, megpillanthattam Remaerdot, aki Kazuma-sannal takarta el a testét, amin nem volt ruha.
~ Én ismerem őt? ~ egy kicsit meg voltam zavarodva a hallottak után, így nem tudtam megszólalni. Mozdulni se nagyon, és még ha tudtam is volna, nem engedhettem meg, hogy Kazuma-sannak bántódása essen. Mivel nem tehettem semmit, ezért elgondolkoztam, hogy honnan is ismerhetem Remaerdot. Összeszedtem, mit tudok róla a fejemben, majd erősen próbáltam visszaemlékezni és végül sikerült.
- Dreamer! - mondtam ki hangosan régi ismerősöm nevét, miután összeállt a kép. Égett lapok, zanpakutou, nem szereti a shinigamikat és végül az álneve Remaerd, ami a Dreamer visszafelé olvasva. Hogy eddig nem jöttem rá, milyen béna vagyok.
Hangomat már csak akkor tudtam kiengedni, amikor Dreamer eliszkolt és Kazuma-san nyakát elvágta. Fukuyama-san szerencsére elkapta a sérültet és valamilyen oknál fogva nagyon a szívére vette Kazuma-san megsérülését. Ennyire megszerette volna ezen rövid idő alatt, amit együtt töltöttünk?
- Nyugodjon meg Fukuyama-san. Gyógyítás közben mindent elmondok. - próbáltam lecsillapítani a 3. osztagost, majd letérdeltem a sérült mellé és már aktiváltam is a gyógyító kidout a bal kezemen. A jobb kezemmel pedig lélekenergiámat bocsátottam a sebre, hogy lehűtsem és lelassítsam a vér folyását. Bár nem vagyok orvos, de úgy tudom, hogy a nyaki rész elég kényes hely, így nem tudom, hogy sikerül-e megmenteni Kazuma-sant.
- Szóval, az ellenfelünket Dreamernek hívják és egy zanpakutou lélek. Valaha egy kapitánynak a lélekölőkardja volt, de gondolom már meghalt, legalábbis legutóbb valami zombi monstrum formában volt. Egy küldetés folyamán találkoztam vele, amikor még a 6. osztag hadnagya voltam. Akkor éppen ártatlan halálisteneket tüntetett el a könyvével, amiben a birodalma volt. Anao is ott volt velem, majd említsétek meg neki, biztos emlékszik rá. - fordultam a két 10. osztagos felé egy kis megjegyzéssel, majd folytattam. - A saját birodalmában szinte korlátlan hatalma volt, így nem is tudtuk legyőzni, hanem feladta és kiengedett minket. Végül elégettem a könyvet és azt hittem, hogy azzal vége is van az egésznek, de ezek szerint nem. Kérdés? - fejeztem be a mondandómat, majd körülnéztem látok-e valahol kérdő tekinteteket. Még agyaltam egy kicsit nehogy kihagyjak valami fontosat, de hirtelen nem jutott eszembe semmi más.
- Szerintem most pihenjünk itt le egy kicsit, szedjük össze magunkat és újult erővel keressük meg. Ő is mondta, hogy találkozni fogunk, tehát ha itt maradunk egy kicsit, akkor is. Nem kell fejjel a falnak rohanni. - az utolsó mondatot elsősorban Fukuyama-sannak szántam, hiszen nagyon ingerülten viselkedik, mióta Kazuma-san megsérült. Korábbi tapasztalataimból egyértelmű, hogyha magához akar csalni, akkor mindenképpen megteszi azt.
A korábbi események viszont nem hagynak nyugodni, ami a tartállyal történt. Van egy olyan érzésem, hogy éppen most nyerte vissza erejét, lehet, hogy azzal a módszerrel, amit az imént olvasott fel Kazuma-san. A módosított lelkekhez hasonlóan hadra fogható zanpakutou lett. Az viszont még jobban érdekelne, hogy milyen képességei vannak itt. Egyáltalán Soul Societyben vagyunk vagy megint a saját világában. A dzsungel, meg az óriás kapu meg a többi miatt már nem vagyok biztos semmiben.
Vissza az elejére Go down
http://myanimelist.net/profile/LeoWyatt
Rosui Kagehime
10. Osztag
10. Osztag
Rosui Kagehime

nő
Aquarius Monkey
Hozzászólások száma : 164
Age : 32
Registration date : 2012. Feb. 16.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag 3. tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Égett lapok - Page 3 Cl0te24700/30000Égett lapok - Page 3 29y5sib  (24700/30000)

Égett lapok - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Égett lapok   Égett lapok - Page 3 EmptyPént. Márc. 29, 2013 9:24 pm

Végül Kazuma~san összeszedte magát, és bár mondták már, hogy a kezeim csodát tesznek, ennyire látványos produkcióm még nem volt. Cool Körbe is néztem, hogy ugye mindenki látta, ahogy néhány érintésemtől szinte teljesen emberi színe lett ismét a Juunibantai tisztjének. Persze senki sem foglalkozott a kiváló képességeimmel, mert a nevetéssel voltak elfoglalva, ami persze zavaró volt, de azért én mégiscsak kézrátétellel gyógyítottam. ˘w˘ Lehet Raimaru~sannak sem ártott volna valami, mert olyan hangosan ordibált, és ráadásul nagyon csúnyán beszélt! Surprised
- Raimaru~san! Válogassa meg a szavait, gyerek is vannak közöttünk! >w> - Szóltam rá, egyértelműen Katsuo Masaru~sanra utalva, akinek nem szabad ilyen beszédet hallania, nehogy eltanulja! Ha az én gyerekeim beszélnének hasonlóan, mint a Rokubantai tisztje, biztosan kimosnám a szájukat. Neutral Talán beszélni is fogok az anyukájával… elvégre anyukája mindenkinek van, és ők jól megértik egymást. ^w^
Közben kezdtem azt gondolni, hogy a többiek nem is figyeltek az eddig történtekre, hiszen ismét szegény Kazuma~sant vádolták mindenféle dologgal… oké, Juunibantaios, ami eleve gyanús, de csak nézzenek rá, hol lenne képes két remegés között titkoskísérletezni? :/ Persze ő is elmondja, hogy nekem van igazam, és semmi köze ezekhez a dolgokhoz, bár hogy is elenne, mikor a koszból látszik, hogy nem is jártak itt évek óta. Remaerd~san gyakrabban is takaríthatna, ekkora koszban nem csoda, hogy gonosz lesz az ember, vonzza a mumusokat, akik a legkedvesebb embert is csúnyán megrontják, és komisszá teszik! >w< Miután idegenvezetőnk hosszas beszédbe kezd, fel is tettem napszemüvegem, hogy láthassam az itt leledző mumusokat, de közben igyekeztem Katsuo Masaru~sannak is válaszolni, hiszen egy gyermeknevelési könyvben azt olvastam, hogy a gyerekek kérdezve tanulnak. Surprised Mondjuk amennyit Suzzucchan kérdez, biztosan egy zseni lesz belőle, ahogyan belőlem is lett! *o*
- A Módosított lelkek mesterségesen előállított lelkek, akik úgy lettek előállítva a Soul Societyban folyt kutatásokon, hogy képességeik meghaladják a normál emberekét. Eredeti alakjukban kicsi, zöld, gömbölyű kapszulák, és ha bármilyen testbe helyezik őket, életre kelnek. Halott emberek feltámasztására hozták létre őket, hogy ezáltal egy roppant haderőre tegyenek szert a lidércek ellen, de etikátlannak és "embertelennek" találták a használatukat, ezért elrendelték a megsemmisítésüket. – Fojtott hangon szó szerint ismételtem vissza a még az Akadémián tanultakat, amin egyrészt csodálkoztam, mert nem ma fejeztem be, másrészt érthető volt, hiszen amit egyszer megtanultam, azt szinte bármikor képes voltam előhívni. Cool Ezeket pedig a vizsgákra teljesen bemagoltam, nehogy egyetlen kanjit is elrontsak. Neutral
Aztán megmozdult az emelvény, amin elcsodálkoztam. Nem gondoltam volna, hogy ez olyan, mint a tévében menő kvízműsorok, hogy a jó válasz miatt nyeremény is jár. o_O Bár ahogy elnéztem az itteni dolgokat, inkább egyiket sem szerettem volna nyereménynek, mert ragacsosak, és eléggé mumusfajzatnak kinézőek voltak, azok pedig nem kedvesek. :/ A villódzás erős fényétől megvédett a napszemüveg, de Remaerd~san meztelenségétől egyáltalán nem, így el is takartam az arcomat, és melyen elpirultam. Milyen dolog csak így előugrani valahonnan? .__. El is határoztam, hogy az ő anyukájával is beszélnem kell, ez így tarthatatlan, itt valaki nagyon félreneveli a gyerekeit. Ahogy ismét felnéztem, ráadásul Kazuma~sant is elragadta! Micsoda gonoszság! Mostmár biztos, hogy mumusok nevelték. Neutral Nem igazán értettem azt, hogy mit miért mond, Karasu szokatlanul csendes volt a küldetés alatt, egyetlen megjegyzést sem tett, pedig azokat nem szokta általában sajnálni. Azonban ennél is borzalmasabb volt, hogy annak ellenére, hogy senki sem fenyegette, egyszerűen elmetszette Kazuma~san nyakát. Hatalmasra tágult szemekkel álltam eddigi helyemen, képtelenül mozdulni, és csak figyeltem, ahogy a teste zsákszerűen lehullik az őrült karjaiból, vöröses csíkot húzva a levegőben. Szerencsére Fukuyama~san végül megfogta, én pedig önkéntelenül is a közelben álló Katsuo Masaru~san szemét takartam el, nem kell ilyesmit látnia.
- Ne nézd, nem lesz semmi baja, ez csak… Ketchup, mint a filmekben. TwT – Próbáltam kissé megremegő hanggal megnyugtatni, bár lehet inkább magamnak szólt az egész.
Képtelen voltam a napszemüveg mögött pislogni, csak néztem a férfit, ahogy a sebén keresztül kifelé bugyborog belőle az élet, és lassan halványabb lesz, mint mikor Raimaru~san megvádolta. Megremegett a szám sarka, és egy nedves csík folyt le a napszemüveg mögül, annak ellenére is, hogy Nara~taichou szakszerűen belekezdett a gyógyításba, amit én esetleg a zsebemben lapuló dinós sebtapaszokkal tudtam volna segíteni, de úgy véltem aprók azok egy ekkore sebhez. :/ Közben feszülten hallgattam a mondandóját, miközben egy pillanatra sem engedtem Katsuo Masaru~sant, hogy a testre pillantson, biztos voltam benne, hogy életben marad Kazuma~san, de ilyet akkor sem kell látnia. A kapitány felvetésére, hogy kérdezzünk rá Shiroichi~taichounál a dologra, csak bólintottam, úgy éreztem jobb, ha most nem szólalok meg.
Végül úgy tűnt, hogy annak ellenére, hogy megtaláltuk a felelőst, mégsem találtuk meg, hiszen Remaerd~san, vagy Dreamer~san, ahogy később a kapitány nevezte, elmenekült. De úgy gondoltam, hiába is maradunk itt, és készülünk fel az újabb találkozásra, a nembohócbohóc már valószínűleg messze jár, hiszen azt megkapta, amiért ideérkezett. Persze az nem volt világos, hogy zanpakutoként mért vágyott testre, így sokkal kötöttebb, sőt könnyebben elpusztítható, ami nekünk pont jó. Nem volt bennem egy szemernyi kétség sem, hogy bár újabb találkozást ígért számunkra, azt a napot is meg fogja bánni, hogy a közelünkbe merészkedett. Részemről legalább ebben biztos lehet. Neutral
Vissza az elejére Go down
http://dragonmaster.hungarianforum.com/
Hirako Shinji
Admin
Admin
Hirako Shinji

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 380
Age : 30
Registration date : 2008. Sep. 30.
Hírnév : 35

Égett lapok - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Égett lapok   Égett lapok - Page 3 EmptyPént. Márc. 29, 2013 11:14 pm

Gratulálok, sikeresen elvégeztétek a küldetést! Először is szeretnék megdicsérni mindenkit, amiért hellyel-közzel mindig időben írtatok, ráadásul a postok minősége is csak helyenként hagyott kivetnivalót maga után egyes esetekben. Természetesen nem egy vállveregetésért jöttetek, szóval lássuk a jutalmakat!
  • Tsugahara Nakamura: Sajnálom, hogy nem sikerült önhibádon kívül végigjátszanod a kalandot, mindazonáltal nem távozol üres kézzel, jutalmad 1500 LP és 2000 ryou a négy körben való részvételed okán.

  • Fukuyama Hidekazu, Raimaru Minashaku: Kivétel nélkül írtatok minden körben, nem egyszer elsőként, ami dicséretes! Viszont van még hova fejlődnötök, főleg a Te esetedben, Mina, ki kellene küszöbölni ezt a hullámzó teljesítményt. Jutalmatok 2500 LP és 2500 ryou.

  • Nara Shiratori: A megszokott módon és megbízhatóan teljesítetted a rád szabott feladatot, habár örültem volna, ha némileg jobban kézben tartod a csapat irányítását, vezetői képességeidet még inkább megcsillogtatva! Jutalmad 3000 LP és 3500 ryou.

  • Rosui Kagehime, Sierashi Katsuo: Kétségtelenül a leghosszabb hozzászólások a Ti nevetekhez fűződnek, azonban leginkább azt emelném ki, hogy a többiekkel ellentétben nem csak az NJK-kal, hanem egymással is egyfolytában kommunikáltatok. Szép volt! Jutalmatok 3500 LP és 4000 ryou.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Égett lapok - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Égett lapok   Égett lapok - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Égett lapok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Küldetések Soul Societyben :: Lezárt küldetések-