-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Feljegyzetlen

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Kuchiki Samanuske
4. Osztag
4. Osztag
Kuchiki Samanuske

Férfi
Virgo Pig
Hozzászólások száma : 108
Age : 112
Tartózkodási hely : Kuchiki tanya, vagy az osztagnál, esetleg kocsma.
Registration date : 2012. Aug. 23.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: 4. osztag, 20. tisztje - Állatorvoslási Osztály vezetője. _@_/"
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Feljegyzetlen - Page 2 Cl0te9000/15000Feljegyzetlen - Page 2 29y5sib  (9000/15000)

Feljegyzetlen - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Feljegyzetlen   Feljegyzetlen - Page 2 EmptyHétf. Nov. 19, 2012 1:26 am

Kis hernyó volt egy levélen, serényen ette az egészet. Egyre csak vastagabb lett, lassan elérve, hogy lepke legyen. Ám egy gonosz sötét árny felé tornyosult. Halált osztó csőrét kitárta, és közeledett a menekülő kis hernyó Samanuske felé. Rossz álom volt, és szerencsére felébresztették belőle. Annyi szerencséje lehetett, hogy a… a… csapat egyetlen hölgy tagja volt az, aki ezt megtette. Álmosan dörzsölte a szemét, hatalmasat ásított, és a kifolyt nyálát gyorsan letörölte.
- Csak Samanuske.- mondta két ásítás közt, és valahogy végre sikerült felállnia. Még kicsit komásan matatót a ruháján, majd csak elősikerült vennie a cigit, és rágyújtott.- Értem, az ébren maradás érdekében maradjak épségben. Értem, értem.- a lényeget lehet, hogy nem fogta fel, bár nem is lehet elvárni attól, akit nemrég keltettek fel. De a könyves dolgot megértette, megy is a szekrények felé, és az első kezébe akadót leveszi, majd lapozni kezdi.
- Tündebetűk lehetnek, nem tudom elolvasni.- motyogta, bár igaz, nem idegen nyelven írták, csak éppen Samanuske nem nagyon érti a szakmai nyelvet. Az olvasás meg főleg annyit jelent, hogy valami mangát, vagy éppen feliratos filmet. Ezért hát vissza is rakta a könyvet, és elővett egy másikat. Ezt már némileg érdekesebbnek találta. Köszönhetően annak, hogy voltak benne firkálások is. Sőt, ha gyorsan pörgette a lapokat, olyan volt, mintha egy film lenne. Elsőnek csak mosolygott, majd vigyorogni kezdett és csak szélesedett Samanuske vigyora miközben pörgette a lapokat. Ezzel végzett is, ám rémlik valami olyasmi, hogy talán keresni kéne valamit a könyvekben? Na mindegy, következett egy harmadik, és közben a hamut is leverte a cigiről. Ez a könyv is valami idegen nyelven volt írva, bár legalább voltak benne illusztrációk. Habár vagy hollowok voltak, vagy shinigamikat ábrázoltak a képek, esetleg még néhány kardot. Ezzel se megy sokra, az első pár oldal után rakta is vissza.
- Talán ha haza menten, veszek pár könyvet, hátha rákapok az olvasásra, mert ez így unalmas.- halkan motyogott, nem is gondolta volna, hogy bárki meghalhatja, hát lehet tévedett. A felé kiabáló Urufu felé fordította a tekintetét, elég meglepett arccal, és már dőlt is oldalra. Gurult párat, majd hamar felült, majd állt. Sajnálkozva nézte a cigijét, amit már nem használhat tovább. Sajnos eltört, így járt, gyújthat majd rá egy másikra. Csak elsőnek megnézi már, hogy mi is történt. Mi lehet az oka, amiért fellökték.
- Hogy mi?- enyhén előredőlt testtartást vett fel, és tág szemekkel pislogott. Nem nagyon érti a kialakult helyzetet. Figyel a vörös hajú shinigamira, és Urufra, meg a… hölgyre, és arra, akire mindenki néz. Ahelyett, hogy végre érteni azt, hogy mi is történik, még inkább sötétség lett a fejében. Lehet egy égőcsere már nem ártana.
- Hogy mi?- bár ezt már csak az ismétlés kedve miatt mondta. Meg talán annak is, hogy nagyon nem tetszik a kialakult helyzet, hogy szavak helyet a kardok beszélnek. Tehetetlenül áll, és nézi a fejleményeket, hiába lépne közbe, nem hiszi, hogy sokat érne el az egésszel, inkább a… hölgyhöz shounpozik.
- Ez nem lesz jó, a végén még megsérülnek, vagy meghal valaki.- kicseng az aggodalom a hangjából, csak éppen ez nem egyedül a társainak szólt, hanem annak is, akivel harcolnak/fognak. Bár számíthatott volna arra, hogy kialakulhat némi agresszív véleménycsere, csak éppen nem gondolta, hogy ilyen hamar. Mosolyogni mosolyog, csak éppen nem valami őszinte volt az a mosoly. Inkább cselekvésre adja a fejét, csak közelebb kell jutnia a többiekhez, és utána pedig céloz, és használ.
- Bakudou 63: Sajou Sabaku.- találat esetén, a nem túl barátságos shinigamit sikerül megláncolni, és így legalább ki lehet hallgatni, meg elkerülik a felesleges vérontást. Habár annak a lehetősége is ott van, hogy a társai nem osztják ezt a nézetet, és így akarnak végezni a megláncolt alakkal, akkor pedig Samanuske ismét cselekedik. Mégpedig a harcoló felek közzé bevillámtáncol, és a zanpaktoujával próbálja meg hárítani a csapásokat. Feltéve ha sikerült a láncolás, ellenkező esetben, még egyszer megpróbálja, ha akkor se sikerül, akkor harmadjára is, de utána nem erőlteti a dolgot. Nem profi a kidoukban, és így túl hamar kimerül. Sajnálatosan a gyógyításra lehet szükség van, és akkor a társait kell előtérbe helyeznie, nem pedig egy idegent.
- Nem kell megölni, csak elfogni, ki lehet hallgatni.- ezt akkor is elmondja, ha sikerül elkapni a nőt, vagy ha elkapták, de közéjük kellett állnia, vagy ha nem is kapták el. A hangja pedig már valamennyivel nyugodtabb, de még nem valami biztos.
Vissza az elejére Go down
Shiranui Naomi
1. Osztag
1. Osztag
Shiranui Naomi

nő
Pisces Dragon
Hozzászólások száma : 119
Age : 108
Tartózkodási hely : Haruki~chan nyomában *.* || Shiranui birtok
Registration date : 2012. Feb. 15.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Feljegyzetlen - Page 2 Cl0te21000/30000Feljegyzetlen - Page 2 29y5sib  (21000/30000)

Feljegyzetlen - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Feljegyzetlen   Feljegyzetlen - Page 2 EmptyCsüt. Nov. 22, 2012 2:45 pm

Példakép? Önbizalom? Máskor a mosolyom minden kétséget eloszlatott volna, és elhitettem volna bárkivel, hogy tökéletesen tudatában vagyok az értékeimnek. Most mégis képtelen voltam cselekedni. Ha Keo nem rántott volna vissza, valószínűleg összetörve feküdnék a földön, a miérteken morfondírozva. Tekintetem ijedten és értetlenül járt fel-alá a shinigamik között, akik egymással szemben álltak, és képtelen voltam rájönni a dolgokra, vagy éppen csak nem tudtam elfogadni, hogy valaki, akivel nap, mint nap találkoztam, és jó viszonyt ápoltam, képes lenne az életemre törni. Az általam eddig egy fiatal, néha kissé szétszórt, Hayawa Mikuként ismert tiszt egyszeriben, mintha teljesen ismeretlenként állt volna ott. Könnyed mozdulattal hárította a felé érkező támadásokat, s hangjában olyan düh csenget, amihez hasonlót sem hallottam még tőle.
-
Mégis hogy mered egyáltalán a szádra venni Hayao~sama nevét? – Kérdezte fojtott hangon Keotól, de még az invitálásra sem támadt rá, inkább úgy tűnt, hogy gondolkozik valamin.
Én magam azonban képtelen voltam továbbra is a háttérben maradni, de azt sem tudtam elképzelni, hogy az egyik tisztemre fegyvert rántsak. Teljesen tehetetlenül álltam a férfiak mögött, Kuchiki~san éppen előttem tápászkodott föl. Nem tudtam, hogy mit is kellene tennem, s bár Keo azt mondta, hogy példaképnek kellene lennem, és nem kell félnünk, ennek ellenére néhány percig csak álltam, és azon gondolkoztam, miként is kerülhetnénk el a vérontást. De ezen nem volt időm töprengeni, hiszen Urufu~san is neki akart rontani, úgy tűnt egyikük sem tudja, hogy pontosan kivel is van dolguk, hogy ez előttük álló személy az én emberem. Szinte egyszerre mozdultam a férfival, hogy megakadályozzam abban, hogy kárt tegyen a nőben, holott az néhány perccel ezelőtt maga próbált megölni. Nem kerestem ésszerűséget a tettemben, csupán egyszerűen tudtam, hogy nem engedhetem, hogy megöljék. De nem volt rám szükség.
-
Kairi Mitsue, a Gosantai egykori fukutaichouja, jelenleg az Ichibantai nyolcadik tisztje – Egyszerre válaszolt Keo kérdésére, és viszonozta Urufu~san hangjában rejlő kihívást, azonban a kiejtett szavak közben végig az én szemembe nézett, jéghideg pillantással, mintha idegen lenne. - Bakudou 61: Rikujoukourou!
Egy egyszerű mozdulattal zárta a felé rontó Urufu~sant egy erős kidou fogságába, aki így képtelen volt tovább mozogni, amíg ő maga, vagy valaki meg nem törte a börtönt. Keo mellé léptem, s a karjára tettem a kezem, neki is éreznie kellett ebből az egy támadásból, hogy az ellenfelünk nem mindennapi, és talán csak az életünk árán lennénk képesek megállítani. Persze tudom, hogy a Gotei Juusantai bármely tagja az életét adná, hogy megvédje Seireiteit, most azonban nem az a feladatunk, hogy megsemmisítsük azt, aki képes megválaszolni a kérdéseinket.
-
Keo, ő az egyik tisztem… - Mondtam, mintha ez magyarázat lenne bármire is, bár már Hayawa~san is elmondta, vagy Kairi~sannak kellene hívnom?
Kissé elkínzott arccal néztem rá, de az övén csak elszántság tükröződött, amit bárki láthatott. Én magam nem húztam elő a katanámat, ami talán botorság volt, de tudtam, ha szükséges lesz, a mellettem álló Keo meg fog védeni, ahogy eddig már többször is megtette az utóbbi percekben.
-
Miért, Hayawa~san? – Ez az egy kérdés visszhangzott bennem újra és újra, nm csoda hát, ha fennhangon is rákérdeztem.
Mintha egy pillanatra bűntudat suhant volna át az arcán, de mielőtt válaszolhatott volna, Kuchiki~san egy bakudouval lekötözte, amin nem kicsit meg is lepődött, azonban ezután fölényes mosolyra húzódott a szája. A tehetetlenség, ami ismét, mintha lerántott volna a mélybe, sokkalta rosszabb volt, mint máskor. Képtelen voltam úgy tenni, mintha egy tényleges ellenséggel kellett volna szembe néznem, hiszen a fiatal lánnyal együtt dolgoztam, nap, mint nap találkoztam, beszéltem vele. Nem egy idegen volt, nem egy lidérc, vagy arrancar, hanem húsvér shinigami, aki mégis a Gotei Juusantai ellenfordult. Tudnom kellett az okát, hogy mi vihet rá egy kedves lényt, hogy hátba támadja a saját hadnagyát, hogy mit ronthattam el?
-
Mert a rendszer, amit szolgál Shiranui~fukutaichou, egyszerűen igazságtalan, ami ellen tennünk kell. Nem neheztelek önre, nem érzek haragot, vagy gyűlöletet, egyszerűen a rossz oldalon áll… - Mondandóját befejezve egyszerűen szabadon engedte a lélekenergiáját, ami szinte azonnal megtörte a bakudout, s még rám is komoly nyomást gyakorolt. – Sajnálom, de nem engedhetem, hogy kijussanak innen!
Azzal, mondandóját befejezve a polcok közé, egy számunkra nem látható résbe, döfte a katanáját, majd, mint egy gépkart, egyszerűen lenyomta. Mind a négyen egyszerűen zuhanni kezdtünk a fekete semmibe, ahogy alattunk egyszerre megnyílt a padló, sajnos az sem segített, hogy reishit gyűjtöttünk a lábunk alá, és úgy próbáltunk visszajutni a felszínre a nőhöz, mert a rés már be is záródott, de így legalább az esést képesek voltunk fékezni. Ahogy talajt éreztem a lábam alatt észrevettem, hogy szorosan Keoba kapaszkodtam, valószínűleg esésközben az első reakcióm a kapaszkodó keresés volt, és ő állt a legközelebb, ez csupán így történhetett! Hirtelen engedtem el, mintha megégetett volna, de csupán csak zaklatott voltam a történtek miatt. Lélekenergiából egy apróbb gömböt idéztem, hogy körül tudjunk nézni, hová is estünk. Az elénk táruló falak olyanok voltak, mint azokon a folyosókon, amiken a könyvtárba érkeztünk. Amennyire el lehetett látni, ismét valami járat szerűségben voltunk, amit nem értettem, hiszen ha nem akart elengedni minket, egyszerűen meg kellett volna ölnie. Megtehette volna. Persze nem vágytam arra, hogy itt pusztuljak, csupán az ésszerűség miatt gondoltam végig ezeket.
-
Sajnálom, az én hibám… hagytam, hogy az érzelmeim miatt veszélybe kerüljenek. – Néztem bűntudatosa a többiekre, és még ha nem is én tehettem teljes mértékben a jelenlegi helyzetről, mégis azt éreztem. – Azonban nem engedhetjük meg magunknak, hogy valóban itt ragadjunk, tájékoztatnunk kell a Gotei Juusantait, hogy miféle veszély leselkedik rá! Merre induljunk? – Tettem fel a legnagyobb kérdést.
Lehet, hogy a járat csak néhány méter, és véget is ér, de az is lehetséges, hogy valamiképpen kijuthatunk innen. Nem veszítek el több embert, megfogadtam, és ehhez tartani is fogom magam, akkor is, ha néhányan megpróbálják megakadályozni. Kihúztam magam, és határozottan pillantottam a többiekre. Nem volt túl sok reményünk, azt sem tudhattuk biztosra, hogy ha elindulunk, kilyukadunk valahova, azonban a tétlenség nagyobb hiba lett volna, így legalább egy kis apróságba tudtam kapaszkodni.


Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Urufu Yashuhiro
3. Osztag
3. Osztag
Urufu Yashuhiro

Leo Hozzászólások száma : 104
Tartózkodási hely : Soul Socety, Seireitei
Registration date : 2012. Aug. 09.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Sanseki
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Feljegyzetlen - Page 2 Cl0te15100/30000Feljegyzetlen - Page 2 29y5sib  (15100/30000)

Feljegyzetlen - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Feljegyzetlen   Feljegyzetlen - Page 2 EmptyPént. Nov. 23, 2012 6:47 am

Kidou, már megint kidouval találkoztam. Egy erős bakudou, messze erősebb az én tudásomnál. Se előre, se hátra, se fel, se le, kényelmetlen helyzet. ~Kairi Mitsue, a Gosantai egykori fukutaichouja, jelenleg az Ichibantai nyolcadik tisztje.~ Véstem emlékezetembe, hogy tudjam ki volt az a gyáva, aljas nőszemély, aki az ellenségünk. Szemem becsuktam, s elsőnek lenyugodtam. ~A kidouk alkalmazásához nyugalom és stabil lélekenergia áramlás kell.~ Idéztem magamba az akadémiai évekről a kidou használat elméleteiből megmaradt emlékfoszlányaimat. Vettem egy mély levegőt, s kifújtam, de mint halk nevetés tört ki belőlem. ~Kagami-taichounak teljes mértékben igaza volt. Egy kidouval bármikor lefegyverezhetnek, nem is kellett volna ilyen erős démonmágiát használnia, egy egyszerű Sai is elegendő lett volna ellenem.~ Azután koncentrálni kezdtem a lélekenergiámmal feszítgettem, valamint keresgéltem a bakudoun azokat a pontokat, amiken keresztül könnyebben meg tudnám törni. Abból indultam ki, hogy a kidout, ami fogságba ejtet farácsnak képzeltem el, amivel hasonlóan lefogtak, csupán ez most reiatsuból van. Abból kiindulva, hogy egy olyan farácsot szét lehetne törni bármily kevés erővel, azzal, hogy feszegetjük, biztosan rongálódik, csupán kitartás kell, hogy sikerüljön a tervem. Ez volt a reményem, hiszen, hogyha nincs igazam, akkor feleslegesen erőlködöm, feltéve, hogyha valaki közben nem segít a megtörésben, mivel akkor minden bizonnyal sikerül kiszabadulnom a fogságból.
Sikerüljön a zuhanás előtt, vagy közben megszabadulnom a fogságból az eredmény ugyan az: a nodachim messze megelőz engem, a zuhanás nagy része alatt pörgök, forgok a levegőben, s a jobb lábam irdatlanul fáj, mikor megérkezek a földre. Ez utóbbitól el is kiáltom magam kurtán, de aztán visszatartom az üvöltést, mivel nem akarom sem megijeszteni a többieket, valamint nem is akarnék annyira gyengének látszani. Kisvártatva, mikor a fényt már nem a csillagok adták, hanem Shiranui-san, körbenéztem. A lábfejem nem úgy állt, ahogy annak kellene, de ezt leszámítva úgy láttam, hogy mindenki más épségben megúszta a zuhanást. Valamint ekkor láttam valamit megcsillanni a lábam alatt, azt kihúztam, s némi meglepetésemre a zanpakutoum volt.
- Kuchiki… Kérem,… megnézné… a… gyorsan a jobb… lábamat? – Hangom akadozó volt a fájdalomtól, valamint nem túl tiszta az összeszorított fogaimtól. – Jól vagyok… csupán egy kis ficam… nincs semmi bajom! – Mondtam gyorsan, nehogy pánikot keltsek, amiért sérült lettem, valamint reméltem, hogy Kuchiki-kun nem fog riadalmat okozni.
- Véleményem… szerint. Önnek köszönhetjük,… hogy nem végzett ki… minket, hanem… hanem „csak” kinyitotta alattunk… a csapó ajtót. – Nyögtem kicsit korholóan Shiranui-fukutaichounak, mikor magát okolta a helyzetünkért.
Miután végzett a negyedik osztagos a lábammal visszahívtam a kardom az alap formájába, s most tényleg sétabotként használva tápászkodtam fel, s rá támaszkodva vártam, hogy meginduljunk valamerre. Reméltem, hogy mihamarabb sikerül rendesen használnom a lábam, mivel nem akarok a többiek terhére lenni. ~Így legfeljebb kidoukkal tudnék harcolni, vagyis pontosabban mind fegyverrel, mind pusztakézzel, hasonlóan hatékony lennék, mint kidouval… Csupán teher, kolonc vagyok, ameddig nem tudok rendesen ráállni a jobb lábamra, vagy legalább félig.~
Vissza az elejére Go down
Kagami Eisuke
13. Osztag
13. Osztag
Kagami Eisuke

Férfi
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 120
Age : 31
Registration date : 2011. Apr. 22.
Hírnév : 42

Karakterinformáció
Rang: Kagami-ház tagja
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Feljegyzetlen - Page 2 Cl0te9000/15000Feljegyzetlen - Page 2 29y5sib  (9000/15000)

Feljegyzetlen - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Feljegyzetlen   Feljegyzetlen - Page 2 EmptyHétf. Dec. 10, 2012 7:01 pm

*Régi idők, régi mesék..folytonos változások. Lassan komolyan kezdem elveszteni hőn dédelgetett hitemet, ami a Goteit illeti. Bár sosem adnám az otthonom, mégis érzem, hogy a Gotei nem ugyanaz, mint volt. Mikor shinigamivá váltam, nem volt divat a Seireitei elárulása, sőt. Akinek még csak a fejében fogant meg, tettek róla, hogy a föld alá kerüljön, most már tudom. Mióta számomra nyílt titok, hogy létezik az onmitsukidou által fenntartott börtön a Féregboly, tudom nagyjából, hogy mi várhat egy egészséges árulóra. Mégis szükségszerű ez? Némileg komorra vált arcom, bár ezt senki nem érzékelheti. A komolyság vádja alatt merő melankólia rejtőzik. Sosem fogom elviselni ezt az álláspontot, hogy árulók járnak köztünk. Mi értelme ennek? Miért rontanák el a benti békét? Dühít ez a helyzet, de a többiek kezdetleges tétlenkedése még jobban. Bár tisztában vagyok azzal, hogy nekem van az egyik legizgágább kapitányom, mégis látom már, hogy mennyire igaza van. A legtöbben leakadnak a részleteken, ez pedig túlságosan akadályozza őket. Mi, a 11. osztag tisztjei sosem fogunk érzelmeink által meghátrálni. A harc az életünk, és az árulók vérrontása. Bárki hiszi ezt barbárságnak, az túlságosan nem lát a szemellenzőjétől. Mi csak elvégezzük azt a munkát, amire mások nem képesek...megölni végre, elsőként rontani a nem kívánatos személyekre. A kezdő csapás legyen a mienk, s látszólag be is váltom rangomhoz elvártakat. Habár az ellenség sokkalta erősebbnek tűnik, emiatt a támadásomat sutba vethetem. Ennek ellenére nem fogom feladni, de azért kicsit megállok a nő szavára. Oldalra köpök, főnemes létemre. Ennek pedig komoly jelentése van.*
- Szánalmas naiva! Egykori hadnagyként, jelenlegi Ichibantaiosként önmagad is becsapod? Halál rád..shinigami! *Hallva a nő bemutatkozását felforr a vérem. Valahol előtör belőlem valami megállíthatatlan dolog; egyszerűen gyűlölöm az olyanokat, akik ily’ pozícióból engedik mindezt meg maguknak. Mégis milyen jövőképe lesz így az új generációnak? Mit kell majd látniuk? Mivé válik majd az a rendszer, amit szolgálunk? Már így is éppen eléggé nagy háborúk tombolnak, legalább bízni bízhassunk még másokban; de így? Így talán senkiben sem bízhatunk, de nem ám! Urufu után nézek, s nem hagyok rést az érzelmeim közt. Előre tartom kardom.*
- Utsuse! *Suttogom kardomnak, s a kezemben levő wakizashikat egymás hegyénél elpattintja egy villanásban átformált, legalább katana méretű kardokat kapok. Különleges alakjukban inkább a markolatnál ékeskedő rubint kövek a kirívóak. Mindenesetre a penge felületén képzett láthatatlan méreg nem csupán lehűti annyira a kardot, hogy a támadásai érezhetetlenné váljanak első fokon; hanem a reiatsu vírus egy idő után blokkolja az ellenfél ezen alapuló támadásait. A tiszta küzdelem megteremtője a kicsike, s örömmel vetném be egy olyan kislány ellen, aki nem való ide. Arroganciával túlfűtött tekintetemet meresztem rá, s éppen emelném kardom, melyet Naomi fog meg.*
- Chh.. *Nem akarom megbántani, de egyáltalán nem értek egyet döntésével. kedvelem Naomit, de mindenki tudja, hogy a kettőnk közti kor különbsége a tapasztalat különbségét is jelenti. De nem fogom semmit tenni, majd megtapasztalja a saját bőrén; leengedem magam mellé az iker zanpakutot és csak figyelek. Sehogy sincs az ínyemre e kialakult helyzet, de nem fogom elmagyarázni Naominak, hogy az első osztag hadnagyaként ezt nem engedheti meg magának. Hagyom, had jöjjön rá első fokon, majd utána beszélek vele. Ezek után már csak várok egy kicsit, s rögvest meg is tudhatom annak okét, hogy miképpen vélekedik az egykori hadnagy. Nohát, ki hitte volna? Ezt az információt magunk is tudhattuk volna, bár egy szemöldök felhúzást vélt ki belőlem, hogy nem a harag vezérli. Csupa ellenmondást űz, csak éppen nem veszi észre. Aki nem haragszik a másikra, az nem is próbálja átlökni egy korláton, hogy had haljon meg a méteres zuhanástól. Tehát, ha ezt Naomi be is veszi, akkor csak gratulálni tudok neki. Kezdek egyre feszültebb lenni a tétlenségtől, s már kezdem elhinni, hogy egyszerűen nem bírok a véremmel. Bármennyire is kedvelem a lányt, örülnék, ha a kapitányom itt lenne. Akkor nem kellene visszafognom magam csak azért, mert az Ichibantai hadnagya rangosabb egy Juuichibantai hadnagynál. Persze nem irigykedem, csak éppen ezúttal a helyzet elterelte bennem a személyes érzelmeket a küldetés fontosságától. A kettőt nem keverhetem össze, mert az leginkább gyengévé tenne e pillanatban. Így talán az esés nem is lep meg annyira. Tudom a feladatom, de kivitelezni már nem igazán tudom. Naomi kapaszkodása megzavar abban, hogy megpróbáljam visszalökni magam a lábam aluli reishitől. A lány elég hamar elenged, s e pillanatban ennek örülök is. Nem bírnék ezek után csak úgy a közelében lenni. Egyszerűen zavar a fejetlensége, de nem haragszom rá. Csak éppen most jobb, ha nem is próbál túlzottan a közelemben lenni...és ezt nyíltan közli is a tekintetem is, amit rá vetek. Cseppet sem kedves tekintet, annál inkább egy súlyosan dorgáló pillantás; mely miatt arrébb is megyek. Hátuk mögött fogok haladni, de egy szó sem fogja elhagyni ajkaimat.
Sosem akartam ilyen lenni a nővel, csak egyszerűen logikus gondolkodásból is tudhatta volna, hogy ámítás az egész. S úgy érzem, ha ez egy komoly katonai bevetésen előfordulhat..akkor a Gotei komoly veszélyben lehet. Ha már az Ichibantai hadnagya, a tizenhárom őrosztag másodkapitánya nem képes uralni a helyzetet..akkor komolyan bajok vannak. Rangján alulinak találom a viselkedését, amiről tudom, hogy Masa- jiinek sem tetszene. Szimplán onnét tudom, hogy elég ideje családom állandó hétvégi vacsora vendége. Tudok ezt azt az öregről, többek közt azt is, hogy a hadnagyaiba komoly reményt fektet. Tán Naomi még csak nem is tudta azt, hogy mit válal. A rangja az egyik legnehezebb dolog az egész Seireiteien belül. A főkapitány állandó jobbkeze, s tanácsadója; aki felé nagyobb az elvárás sokszor, mint egy kapitány felé. Tehát nem tudok kibékülni a gondolattal, hogy csak így képes beleesni egy csapdába. Nem leszek mindig ott, hogy megmentsem, s ezek után e küldetésen már nem is fogom. Elhatárolódom a nőtől, pontosan azért, hogy végre tegyen le az érzelmeiről, mert már most kezdi kihívni egy valaki ellenszenvét a naivitásával. Ha meg is haragszik rám emiatt, előbb utóbb belátja, hogy igazam van. Ezenfelül mindketten nemesi házak tagjai vagyunk..tudhatná, hogy ezzel a családját is veszélyezteti, ahogyan az enyémet is. Egy új rendszer..a nemesek életét is veszélyezteti. Egy új rendszer pontosabban a nemesek megdöntésével idézhető elő. Én nem fogom hagyni senkinek sem, hogy a családom életét veszélyeztesse, bármennyire is kedvelt vagy szeretett személy az. Takeshi a barátom volt, mégis meg kellett ölnöm.. Természetesen ez nem vonatkozik Naomira, nem tennék vele ilyesmit, de az a nő.. az a nő más. S ha nem is fogok ezzel a hadnagy kegyeihez közel kerülni, meg fogom ölni azt a hadnagyot; amennyiben veszélyforrásnak érzékelem.*
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Samanuske
4. Osztag
4. Osztag
Kuchiki Samanuske

Férfi
Virgo Pig
Hozzászólások száma : 108
Age : 112
Tartózkodási hely : Kuchiki tanya, vagy az osztagnál, esetleg kocsma.
Registration date : 2012. Aug. 23.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: 4. osztag, 20. tisztje - Állatorvoslási Osztály vezetője. _@_/"
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Feljegyzetlen - Page 2 Cl0te9000/15000Feljegyzetlen - Page 2 29y5sib  (9000/15000)

Feljegyzetlen - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Feljegyzetlen   Feljegyzetlen - Page 2 EmptySzer. Dec. 12, 2012 1:47 am

Erőszak, mindig csak erőszak. Miért nem lehet néha békésen kezelni a helyzetet? Most is mi történik? Kardot rántva esnek egymásnak, még végül valaki holtan esik össze. Utána pedig bosszút akarnak majd állni érte, és a körforgást már nem lehet megállítani, csak ha az egyik fél tökéletesen elpusztul, eltűnik minden nyom utána, és marad az üresség. Senkinek nem lenne jó, talán valami olyasmit is elvesztenének, ami pótolhatatlan. Mennyivel jobb lenne leülni, és megbeszélni az egészet. Ám ez csak egy kóbor ábránd, semmi más. Főleg, hogy akad egy 11. osztagos is. Bár nem táplál ellenszenvet irányukba Samanuske, csak a felfogássukkal nem igazán ért egyet. Az állandósult agresszió, és a kardok dala iránti vágyuk… elszomorító. Csodás lenne, ha most csak beszélni tudnának ezzel a nővel, aki valaha az 1. osztag tagja volt. Ám egyik félről se várható a békés megoldásra való törekvés. Az egyik számon kéri a másikat, amaz pedig ellenségesen visszakérdez. Nem lesz ez így jó, sikerült egy nagyon hűséges beosztottba botlani. Ez pech, eléggé romlott annak az esélye, hogy kihallgatás legyen a vége. Talán… a Hölgynek lehet a legrosszabb, hiszen a beosztottja akarta megölni. Bár ez még nem biztos, lehet csak durván játszottak, igen, csak az lehetett. Mert shinigami nem öl shinigamit. Ám mégis, a Kairi néven bemutatkozott nő, szegény Urufut kapta el, a Hölgy pedig az… ikrest gátolta meg a támadásban. Talán van még remény, talán, és talán most megtudják az okát is az egésznek. Az elhangzott szavak pedig némileg meglepték Samanuskét. Lehet ostobának tartják, de azt tudta, hogy valami tényleg nincs rendben a rendszerrel, de mégis, elmenni odáig, hogy fellázadjanak, az butaság.
~ Valahogy meg tudom érteni. Nagypapi is elmondta, meg fogom tapasztalni majd, hogy nem minden megy jól. És igaza van, az alját már kapirgálom, de még lehet nyugalomban leselkedni a fürdőkben, addig szerintem nincs minden veszve.- mire ennek a végére jutott, valami rosszabb is történt, vagyis mondtak. A számok pedig Samanuskéjéknek az oldalán voltak, mégis sikerült a meglepetés. A talaj megnyílt, Samanuske meg gyorsan a plafon felé nézett. Sokat nem segített, ereszkedni kezdett, nem is, inkább zuhanni kezdett a többiek után. Hiába gondolkozik azon, hogy aktiválja a zanpaktouját, és annak a segítségével tompítja az érkezést, arra nincs elég ideje. Nem maradt más, egy kis resi a talp alá, hogy legalább az esés nem legyen olyan fájdalmas. Ám így se volt egy leányálom, de legalább nem tört el egy csontja se.
- Ennyit arról, amit a mesékben látni. Ne néz le, és nem is esel le - motyogott, miközben felfelé nézegetett. Túl sötét volt, és a lyuk már bezárult, a rókák a veremben. Ilyenkor mit is kell csinálni? Rágyújtani, legalábbis Samanuske azt teszi, és szerencsére a Hölgy fényt is csinált.
- Kér valaki egy szálat?- kérdezte vidáman, és nyugodt hangon. Még élnek, kellhet ennél több? Viszont valami nagyon nem tetszik Samanuskénak, a Hölgy viselkedése. Odasétál, ajkán barátságos mosoly.
- Bocsánat.- nem nagyot, inkább csak jelzésértéke van a tockosnak, amit a Hölgy kapott a tarkójára. Ha ez fájt… akkor Samanuske jobb erőben van, mint gondolta.
- Ilyet nem kéne mondania. Talán baj, ha egy régi bajtársat nem akarunk megtámadni, vagy harcolni vele? Nem, szerintem nem baj, ettől tudja, hogy még érez, és nem tévedt le az útról. Az érzelmek fontosak, szükség van rájuk. Az élet nem választja külön a könnyet és a mosolyt. Akkor, ha már könnyezünk, azt mosolyogva tegyük, és ha gödörbe estél, ki kell mászni belőle, ennyi az egész. Utána ráérünk azon gondolkozni, hogy mi legyen. Máskülönben meg élünk, nem kell panaszkodni.- barátságosan mosolyogva mondta el a véleményét, de tovább nem akarta cifrázni, hiszen ideje dolgozni is, valakinek segítségre van szüksége.
- Jövök máááár.- odaszökell a beteghez, leguggolt, és nézegetni kezdte azt a fránya lábat. Kiveszi az ajkai közül a cigit, leveri a hamut, majd folytatja tovább.- Pontosan, ez csak egy kis ficam. Hamar rendbe rakom, és mehetünk tovább.- nyugalmat próbált sugalmazni a hangjával, ám belül igen csak izgult. Az első éles munkája, most ugrik a majom a vízbe.
Leveszi Urufu lábbelijét, és masszírozni kezdte a kiment bokát. Egy-két perc elteltével lassan megrázta a fejét.
- Ez lehet kicsit fájni fog. Bocsánat. Bakudou 59: Kurenai ribon. - némi fájdalmat érezhet, de egy olyan valaki, mint Urufu, csak ki fogja majd bírni. Ha nem… akkor ha visszaértek, akkor kap egy nyalókát. Mosolyogva figyeli a kis szalagot, ahogy a zúzódás köré tekeredik, majd beleolvad, és ha minden jól ment, akkor volt, nincs sérülés.
- Ez kész is. Urufu, lehetőleg ne nagyon erőltesse meg, nem kell nyaktörő mutatványokat csinálni. S’ akkor most pedig… szerintem induljunk el valamerre, és lesz, ami lesz.- mosolyogva mondta el a véleményét, majd várt a további utasításra.
Vissza az elejére Go down
Shiranui Naomi
1. Osztag
1. Osztag
Shiranui Naomi

nő
Pisces Dragon
Hozzászólások száma : 119
Age : 108
Tartózkodási hely : Haruki~chan nyomában *.* || Shiranui birtok
Registration date : 2012. Feb. 15.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Feljegyzetlen - Page 2 Cl0te21000/30000Feljegyzetlen - Page 2 29y5sib  (21000/30000)

Feljegyzetlen - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Feljegyzetlen   Feljegyzetlen - Page 2 EmptyKedd Dec. 18, 2012 4:18 am

Éreztem magamon Keo tekintetét, ami most egyáltalán nem olyan volt, mint ezelőtt, mikor a járatban jöttünk, sokkal inkább emlékeztetett legelső találkozásunkra, mikor megszidott. Igen, elmarasztalás volt benne, és megrovás. Jól tudtam, hogy minek szól, mégsem vitt rá a lélek, hogy megmagyarázzam a cselekedetemet, nem hittem, hogy megértené, hogy az érzelmeim nem a tisztnek szóltak, sokkal inkább neki, és a többieknek. Az apró legyintés, amit Kuchiki~santól kaptam, meglepett, sokkal inkább vártam effélét Keotól, már nem mintha valaha bántott volna, vagy erőszakosnak ismerném, csupán a mostani állapota miatt úgy éreztem, egy kanál vízben is képes lenne megfojtani.
Majdnem felnevettem az ifjú nemes szavaira, bár nem tényleges nevetés lett volna, inkább hisztérikus, de visszafogtam magam. Egy pillanatig sem haboztam volna, hogy az árulóval végezzünk, ha úgy találtam volna, hogy képesek lennénk rá, ahogy annakidején Ryuu felé sem kegyelmeztem, annak ellenére, hogy régen szerettem. Nem tűröm az árulást és a hazugságot, különösen nem egy olyasvalakitől, akiben megbízom. De semmi esélyünk nem lett volna Hayawa~san ellen, én pedig nem voltam, és sosem leszek hajlandó mások életét feláldozni, főként nem feleslegesen. Kihúztam magam, és álltam Keo tekintetét, nem kellett, hogy megértse ez mit jelent, nem tartozom felé magyarázattal, most még nem. Talán majd egyszer, amikor kevésbé lesz fontos dolgunk.
-
Nézzenek szét, hogy velünk együtt leesett könyvek között van-e olyan, ami segítséget nyújthat a későbbiekben Kairi~sannal, és a többiekkel szemben! – Adtam ki a parancsot, amint Kuchiki~san ellátta Urufu~sant, közben pedig megvilágítottam számukra a földet, és magam is szétnéztem.
Reméltem, hogy a leesett könyvek között van még a nyilvántartás, amit Keo lapozott át, azzal biztosan sokkal többet tudnánk meg, főleg ha a Soutaichounak is megmutatnánk. Miután egy pár perc alatt átnéztük, hogy mik is estek le, és a használhatókat eltettük, az ifjabbik nemes felé fordultam.
-
Kérem, támogassa továbbra is Urufu~sant – mondtam kicsit fojtottabb hangon, majd elindultam előttük.
A szemem sarkából láttam, hogy Keo is követ minket, ami megnyugtatott, bár ideje lett volna, ha a saját képességeimben bíztam volna. Mély levegőt vettem, és kihúztam magam. Ezek a tisztek most az én felelősségeim, a döntéseimen múlik, hogy épségben, a feladatunkat teljesítve jutunk-e vissza Seireiteibe, és így lesz, ez biztos! Nem haladtam túl gyorsan, nehogy a sérült ne tudja tartani velem a lépést, ráadásul azt sem tudhattam biztosan, hogy merre is tartok, így nem volt értelme sietnem, inkább arra koncentráltam, hogy érzékelek-e előttünk bármiféle mozgást, vagy reiatsu ingadozást. Aztán léptek dobogására lettem figyelmes, de ez nem arról jött, amerre tartottunk, hanem mögülünk.
Egy pillanatig sem tétováztam, megfordultam, és felugrottam, hogy a fejük felett küldjek el egy támadást, ami megvilágítja majd, hogy mi is követ minket. Amint megfelelő magasságba értem, előre nyújtottam a kezem, és koncentrálva megidéztem a kidout.
-
Hadou 33: Soukatsui! – Kiáltottam, majd talpra érkezve elnéztem a férfiak mellett.
A támadás megvilágította végig a folyosót, amerre elhaladt, jól láthatóvá téve a falakat, majd valami egészen torz bestiát, ami a fölöttünk lévő plafonon szaladt, egyenesen felénk. A kidou alatta húzott el, de látszott, ahogy hatalmas pupillája összeszűkült, már csak alig tíz méter választotta el tőlünk. Ha a lépteket nem is hallotta mindenki, a támadásomra egyértelműen felfigyeltek, és láthatták azt is, hogy valami közeledik felénk. A néhány pillanatig felvillanó fényben egy torz gyík volt látható. Csupán egy pillanat műve volt, hogy Kuchiki~san és Urufu~san mellett elshunpozva, a lény és közéjük álltam, Keo mellé. Nem néztem rá, jól tudtam, hogy az életem is rábízhatom, de most nem erről volt szó, sokkal fontosabb, hogy a sebesült tisztet meg kellett védenünk.
-
Anata no hanabira wo taorefuse, Mimoza! – Adtam ki a shikai parancsot. – Mindenki csukja be a szemét! – Kiáltottam rájuk, mert jobb, ha őket nem vakítom el a technikával, hiszen szükség lesz még a látásukra. – Kaen!
A parancsszóra felragyogott az egész járat, a gyíklény pedig megtorpanva takarta el hatalmas szemeit, én ezt az időt használtam ki, hogy feltöltsem Mimozát a következő támadásra. Amint ismét sötétségbe borult a járat, a fénylő pengével felé suhintottam, hogy egy nagyobb fénygömböt lőjek rá. Csak emlékezetből tudtam, hogy hol is állt meg, de sikerül eltalálnom, amit a hörgéséből, és egy tompa puffanásból érzékeltem, de tudtam, hogy ezzel nincs vége.
-
Kuchiki~san, Urufu~sannal együtt induljanak el, ez parancs! – Mondtam ellent mondást nem tűrően, hátra sem pillantva, ha végeztünk a lénnyel, úgyis utolérjük őket, ráadásul Urufu~sannak nem kellene megerőltetni magát.
Ezután pedig nem maradt más, mint a fülemre hagyatkozva várnom arra, hogy feltápászkodjon a méretes gyík, és apró darabokra szelhessem. Ennek ellenére gyanús volt, hogy csupán egyetlen valami akadályoz minket a kijutásban, rossz előérzetem támadt, de nem foglalkoztam egyelőre vele, fontosabb dolgom volt.


Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Urufu Yashuhiro
3. Osztag
3. Osztag
Urufu Yashuhiro

Leo Hozzászólások száma : 104
Tartózkodási hely : Soul Socety, Seireitei
Registration date : 2012. Aug. 09.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Sanseki
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Feljegyzetlen - Page 2 Cl0te15100/30000Feljegyzetlen - Page 2 29y5sib  (15100/30000)

Feljegyzetlen - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Feljegyzetlen   Feljegyzetlen - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 20, 2012 3:20 am

És tényleg „csupán” egy ficam, erősítette meg a kijelentésemet Samanuske-kun. Bár reméltem, hogy nem csak a többiek megnyugtatására mondta. A fájdalom, amit az a vörös kidouszalag okozott, a fájdalom, ami azt jelezte, hogy már használható, hogy már mozoghatok, bár hirtelen jött, nem kiáltottam fel, hiszen mi volt ez egy kard, vagy karom okozta vágáshoz képest? Arcom talán egy kicsit eltorzult, de hamar újra a nem sokat mondó, szomorú arckifejezés ült rajta. Hogy segítsek magamon, miután visszahívtam a kardomat a butykosomért nyúltam, hogy egy kis saket igyak. Viszont újra Sakura által készített gyümölcslével találtam magam szembe, ami a még mindig fennálló szerelmét bizonyította annak ellenére, hogy már elmondtam neki a démonom, hogy mi kínoz, hogy mit követtem el. ~Mi a testi fájdalom a lelkihez képest?~
A zanpakutoumra támaszkodva, bicegve indultam a legközelebbi könyv felé, amit szerintem még senki sem nézett meg. Hát mit adnak a szellemek, az ugyan az a könyv volt, mint amit utoljára néztem, még oda fönt, valamint ezt vágtam a nő fejéhez is. Egy egyszerű mozdulattal hajítottam el a vállam felett egy sóhaj kíséretében. Újabb könyv után néztem, de úgy tűnt, hogy itt, ahol állok csak az az egy volt. Ezért amerre a többiek keresgéltek, már, hogyha keresgéltek indultam meg.
- Csupán egy, a hakuda alapjaival foglalkozó könyvet találtam eddig. – Jelentettem Shiranui-fukutaichounak. Érdekes módos az én kezembe csupán olyasmi könyvek kerültek, amik a közelharc alapjaival foglalkoztak.
- Tudok járni! – Mordulok rá a yonbantai tisztre, hogyha szó szerint támogatni próbálna. Lassan haladtunk, az Ichibantai-fukutaichou vagy óvatosságból, vagy azért, hogy biztosan tudjam tartani a tempót, vagy csak azért, mert alacsonyabb volt, de nem diktált megterhelő tempót. Talán a sötét tehetett róla, vagy tényleg így volt, de éreztem, hogy Urufu lenéző szánakozó „tekintettel” figyel. Teljesen másmilyen volt, másképpen viselkedett most, mint a harcok alatt szokott, ilyesmit még nem nagyon éreztem felőle.
Egyszer csak a hölgy megtorpant előttem. Nem értettem, hogy mit akar, vártam, hogy megszólaljon, amit végül is megtett, viszont előtte a levegőbe ugrott, s ott megidézet egy újabb kidout. A cselekedetére reflexből leguggoltam, s hátra fordultam. A mini mutatványom következménye az lett, hogy a látásom homályossá vált, mivel mind a jobb bokám, mind a múltkori kiküldetésen, a magamnak okozott seb megsajdult, bele nyílalt a fájdalom. Előbbi azért, mert ezek a mozdulatok megterhelőek voltak számára, az utóbbi, viszont azért, mivel egyrészt valahogy annak is megterhelő volt a mozdulatom, másrészt véletlenül a könyökömmel megütöttem. Tudtam, hogy még nem gyógyult be teljesen, valamint egy ideig érzékenyebb lesz ott a bőr, de erre nem számoltam, amikor eljöttem a yonbantai gyengélkedőjéből, azt hittem, hogy jobb állapotban vagyok. A hadnagy kidouja a folyosó azon részét, ahol haladt megvilágította, így felfedett egy üldözőnket, ami egy gyíkszerű youkai volt, már ahogy az enyhén könnyes, enyhén homályos látásommal meg tudtam állapítani. Végre hasznára akartam lenni a csapatnak, valamint, hogy megpróbáljam védeni őket, ahogy megláttam az újabb youkait meglódultam felé… Vagyis pontosabban csak meglódultam volna, de csak odáig jutottam, hogy ellökjem magam, mivel ekkor újra a jobb bokámba nyilallt az éles fájdalom, s ettől megbénult az egész jobb lábam, ezért az egészből az lett, hogy előre estem.
- Fene! – Ütöttem egyet bosszúsan a földbe. Felettébb bosszantott, hogy végre megküzdhetnék valamivel, s így végre hasznom is lenne, de képtelen vagyok arra, hogy cselekedjek, bár tudhattam volna, hogy a ficamom miatt nincs sok esélyem, de akkor is bosszantott. Urufu erre izgatottá vált, s kíváncsian várta, hogy mégis mi fog következni, de nem volt időm akkor vele foglalkozni, mivel a Fukutichou-chan figyelmeztetett minket, hogy csukjuk be a szemünket, én így tettem, s aztán hallottam is az ismerős technika nevét, s az ismerős fényt.
- Elnézést, Shiranui-fukutaichou! – Kezdtem el feltápászkodni a földről. – A parancsát értelmetlennek vélem, hiszen nem tudhatjuk, hogy mi vár ránk az út további részén, így azt javasolnám, - ekkor már talpon voltam, – hogy közös erővel küzdjünk meg a szörnnyel. Valamint, hogyha tanácsolhatom, akkor engedje, hogy Mizushima-fukutaichou és én felvegyük a youkai-jal a közelharcot, s önök távolról próbálják ártalmatlanítani. Hanto shiro, Urufu! – Vontam ki a zanpakutomat és aktiváltam a shikaiomat. Azután bicegve, s Urufu izgatott csaholásával, megindultam előre, hogy felvegyem a harcot a gyíkszerű youkai-jal.
Természetesen, hogyha közben rám szólt, vagyis megismételte a parancsot, akkor már engedelmeskedtem neki, s egy biccentést követően tovább indultam, valamint Samanuske-t megkértem, hogy „Maradj az oldalamon, ki tudja, mi vár ránk!”.
Vissza az elejére Go down
Kagami Eisuke
13. Osztag
13. Osztag
Kagami Eisuke

Férfi
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 120
Age : 31
Registration date : 2011. Apr. 22.
Hírnév : 42

Karakterinformáció
Rang: Kagami-ház tagja
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Feljegyzetlen - Page 2 Cl0te9000/15000Feljegyzetlen - Page 2 29y5sib  (9000/15000)

Feljegyzetlen - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Feljegyzetlen   Feljegyzetlen - Page 2 EmptyPént. Dec. 21, 2012 11:05 pm

*Kissé elfogult lettem az üggyel kapcsolatban, de magamnak csak nem mondhatok ellent. Egyszerűen nem tudom felfogni, hogy hogyan lehet valaki ennyire lefagyott? Nem fogom megérteni, hogy egy shinigami számára, ha az ellensége nyíltan az ellensége, akkor miért nem torolja azt meg? Tán kicsit keményen hangzik, de majdnem mindenkivel én is megbírnám ezt tenni. Ebben nincs semmiféle kétszínűség, csupán hű vagyok ahhoz a rendhez, mit én szolgálok. A Juuichibantai hadnagya vagyok, egy Kenpachi oldalán pedig a harc egy fajta megváltás minden gond alól. Bizonyára pedig tekintetem nem lehet vajmi kedves eredetű, viszont joggal való. Kicsit haragszom Naomira, amiért ily’ felelőtlenül viselkedik a küldetés parancsnokaként. Belátom, hogy jó indok megóvni valakit; viszont hasztalan, ha nincs szemmel látható eredménye. Urufu így is, úgy is lesérült volna..vagy én gondolom rosszul? Mindenesetre hagy némi megemlíteni valót ez a küldetés, ám ebben én is részt veszek. Ezért is maradok hátul, hogy kicsit elhatárolódjak, s a beugró ellenséget én vágjam le legelőször. Kioldott shikaiom még most is az oldalamon van, nem is szándékszom visszaoldani. Bármikor lecsaphatnak ránk, s igazából ilyen sötétben már olyan mindegy. Az ellenség hamarabb megtalál bennünket, mint mi találnánk meg őt. Kissé oldalra billentem a fejemet, mikor Naomit megtockolják, de valójában egy furcsa mosoly fut végig arcomon néhány pillanatra. Aztán lefestem a kicsiny ördögöt a falról, és keresztbe font karokkal sétálok tovább. Nos, legalább nem én tettem meg. Teljesen jó, hogy elintézi más helyettem a munkát.
Ahogy kikapjuk az úgymond feladatot, úgy oda sétálok a megmaradt könyvekhez, s felkapom pontosan azt, amelyik oda fent is a kezemben volt. A nyilvántartásos könyv, amely pár furcsa eltűnést is tartalmazott, mindazonáltal az egykori kapitány nevét is. Még j, hogy ez is leesett, így legalább elvihetjük úgymond bizonyítékként;hogy Naomi miatt ne nézzenek már sült idiótának minket odafent. >.> Harapom el szám szélét, majd egyik kardomat az övembe rakom, hogy egyik kezemben a könyv, míg a másikban a shikaiom egyik fele legyen. Noha ezzel megfeleződik az, mint amire képes lehetnék; de talán jobb ezek után a bizonyíték mentése szerepet felvenni. Azért elgondolkodtat a dolog, hogy miért is gondolta azt a hadnagy, hogy rossz oldalon állunk? Nem vagyok kétkedő abban a rendszerben, mint amiben élek. Csupán érdekel az, hogy miért gondolják az ellenkező felek, hogy azaz oldal, mint amit mi szolgálunk? Már nagyon sok mindenki szájából hallottam hasonló mondatot az évszázadok alatt, de sosem értettem, hogy hogyan képesek ennyire gyűlölni a Gotei Juusantait. Valami lehetséges, hogy nincs rendben, de akkor sem értem, hogy egy gyűlölet hogyan fajulhat el idáig. Amikor megláttam a családi arhívumot a Mizushima- háznál; ott is kissé elcsodálkoztam, hogy a ház megalapulása sem volt zökkenő mentes. Háborúk, és viszlyok folytak a főnemesi házak kialakulásáért; s a három nagy nemesi ház szinte egyszerre alapult meg. Érdekes volt úgy az egészet átlátni, de a mostani helyzet talán némileg túlmutat ezen. Sok áruláson túl, nem lennék meglepődve azon, ha valami sértettről lenne megint csak szó.
Habár nekem azért eléggé bizarr, hogy elhallgatták volna a halálát. Valami olyat tett biztosan, amit a tanács nem hagyhatott annyiban. Csak ilyen esetekben lehetséges az ilyen ügyek eltusolása úgymond. Persze, könnyebb volt kijelenteni egy kapitány és hadnagyai halálát, mintsem akkoriban megtudatni mindenkivel az igazságot. Régen talán nem is volt annyira stabil ez a rendszer, mint manapság. Számtalan következménnyel kell szembe néznie mindannak, ki hibát követ el egy-egy adott időben. Régen meg a fennmaradásért bizonyára sok mindent elnéztek. Sóhajtok egyet gondolataim alatt, míg egy érkező fenevadnak a dobbantásaira leszek figyelmes. Megtorpanok a közeledő hang alatt, s megszorítom egyik kezemben pihentett könyvet. A nyekergő szorítás alatt pedig egy kidou repül el a fejem fölött, egyenesen a lény irányába. Bár magát a lényt nem találja el, de láthatóvá teszi jelenlétét. Akkor rock’n roll, és megyek előre, míg Naomi mellém akar jönni. A jelenlegi helyzetet szemlélve, ezt nem igazán tartom jó ötletnek. Mindenesetre, míg Naomi a zanpakutojával szórakozik, én csukott szemmel döföm kardom az idegen entitás irányába, majd visszashunpozok.*
- Elég önző egy zanpakutod van. Retina égető. Neutral *Jegyzem meg egészen kedvesen neki, majd oda slisszolok Urufuhoz.* - Te inkább maradj nyugton, és védjétek ezt meg. Bizonyíték az itt történtekre. *Csapom a kezei közé a szajrét, majd kihúzom övemből kardom másik felét. Megfordulok az ellenfél irányába, némileg Naomit is magam mögé terelem. Jobb volna, ha nem hencegne a bazi fényes zanpakutojával, mert vakságban fogok elhalálozni. Inkább csak legyen mögötten, úgy nem égeti ki a megmaradt pálca alakú sejtjeimet. Nem is tétovázok tovább, egy sejtelmes mosoly keretében felcsapom sötétzöld színben pompázó lélekenergiámat. A tömör lélekenergia valamennyit megvilágít ebből a sötét alagútból, s a plafont verdesve kavics darabokat robbant le. Hosszú hajam kioldódik az esemény alatt, s vállaim mellett kezd el lebegni az energia túltengés alatt.*
- Nem találom szép dolognak csak így elrejtőzni. Hátulról támadni baromi gyáva dolog, te gyík! >.> *Elrugaszkodva a talajtól, egy adott villám lépéssel rontok neki a szörnyetegnek. A mellettem lobogó lélekenergia tüze pedig oly’ mértékű boldog adrenalinnal lát el, hogy kezeim sebesen rándulnak meg az idegen vergődése alatt. Kardom pengéje váltakozva fordul meg egymás testvérének keresztező irányában, majd a forgás erejével nagyobb erős kifejtve tartom magam előtt a lényt. Szinte teljesen biztos, hogy nem vághatja át a csapat irányába tanúsított védelmem;a bizonyíték nagy érték most. Amennyiben annak búcsút mondanánk, elég nehéz lenne a 46-ok tanácsának megfelelő bizonyítékot szolgáltatni az eset súlyosságáról. Hiába is rendelkezem kapcsolatokkal a kör irányába, akkor sem élhetek vele egy ilyen ügyben. Azzal komolyan veszélyeztetném a családom biztonságát; megmaradok egy egyszerű hadnagynak az ügy érdekében. Hátrább kényszerülök menni, de a kicsapódó lélekenergiámat nem véletlen használom. A lény még nem érzi a belé kerülő mérget bizonyára, hiszem a reiatsu méreg a rideg penge által csupán később érződik. Tehát a kardomba vezetem lélekergiám, majd kicsapok egy Neko no Tsume néven elhíresült technikát. Lélekenergia karmok, amik a jelenlegi szintemet nézve nem tudom, hogy mekkora sebzést fog majd okozni egy olyan lénynek. Hátra pillantok.*
- Mire vártok, mentsétek már a bizonyítékot! *Kiabálok rá a bagázsra, bár van egy olyan sejtésem, hogy nem nagyon akarnak itt hagyni. Pedig boldogulnék egyedül is, komolyan.*

Vissza az elejére Go down
Kuchiki Samanuske
4. Osztag
4. Osztag
Kuchiki Samanuske

Férfi
Virgo Pig
Hozzászólások száma : 108
Age : 112
Tartózkodási hely : Kuchiki tanya, vagy az osztagnál, esetleg kocsma.
Registration date : 2012. Aug. 23.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: 4. osztag, 20. tisztje - Állatorvoslási Osztály vezetője. _@_/"
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Feljegyzetlen - Page 2 Cl0te9000/15000Feljegyzetlen - Page 2 29y5sib  (9000/15000)

Feljegyzetlen - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Feljegyzetlen   Feljegyzetlen - Page 2 EmptySzer. Jan. 02, 2013 4:04 am

Keresni, megint keresni, tényleg kalandregényes regény lesz ez. S’ ennek örül Samanuske, szereti a kalandokat, legalábbis a gyerekkalandokat, ahol nem hal meg senki, és mindenki vidám a végén. Bár sajnos nagyon kezd úgy festeni a dolog, hogy lesz még itt sírás, meg könnyezés, és nem lesz túl boldog befejezés. Ám félre ezekkel a gondolatokkal, Samanuske továbbra is vidáman mosolyog, és keresi a könyveket. Lehet szándékosan nem is akar találni semmit, amit lehet használni, hiszen akkor tényleg halál lehet a vége, azt pedig szeretné elkerülni.
- Én csak egy naplót vagy olyasmit találtam. Megtarthatom?- kérlelő volt a hangja, de hogy a könyvre mi szüksége? Azt nem tudja, csak el akarja rakni, ennyi az egész.- Értettem.- ment volna támogatni, bár nem tudja, hogyan is, anyagilag, vagy lelkileg, esetleg fizikailag? Bár a mordulásból tud következtetni, hogy a járásban kéne segíteni, de ha nem, hát nem, nem erősködik Samanuske, ha nagyon szükséges lesz a harcban Urufu-san, akkor meg tudja oldani, hogy gond nélkül tudja használni a képességeit.
Vígan haladhatott tovább a kis csapat, már csak egy kis éneklés hiányzik. Szívesen kezdené Samanuske, de nincs meg az alaphang, így nem tud min elindulni, na meg azt se tudja, milyen zenéket szeretnek a többiek. Így az ötletet elveti, majd lesz más, amivel szórakoztatni tudják magukat. Bár mintha valaki már dobolna, legalábbis olyan hangokat hall, sőt, a Hölgy még táncol is. Levegőbe röppen, meg minden, és leérve még egy kis világítást is csinál. Nincs mese, Samanuske tapsolni kezd, még akkor is, amikor meglátja, hogy mi közeledik feléjük. Vigyorog még mindig, de valahogy már nem annyira őszinte, a tapsolás is már csak reflex.
- Miért?- ártatlan kérdésére megkapta a választ, elég felvilágosító volt az a válasz. Szerencse, hogy még időben eltudta takarni, csak egy keveset kapott belőle.
- Te jó ég, ez már a fényműsor.- dörzsöli a szemeit, hátha valamit használ, de még nem sok haszna van, marad a homályos látás, hunyorgás, teljesen olyan, mint valami leselkedő, már csak egy hosszú kabát kéne. De legalább a hallása még jó.
- Én is elnézést kérek, de Urufunak igaza van. Ostobaság ha külön vállunk, lehet egy másik ilyenbe botlunk bele, vagy valami, na meg hogy nézne már az ki, hogy a szanitéc lép le elsőnek? Tőlem elmehet Urufu, de hogy Én maradok, az már biztos. Kikapnék Hanatól, attól meg jobban félek, mint ettől az ízétől itten.- végigszaladt a testén a hideg, elég volt csak Hana haragjára gondolnia, és máris elfelejti, hogy itt van egy nagy gyík, aminek lehet jó az íze is. Ám, most félre kell raknia a hülyéskedést, és ha harcolni nem is fog, azért valamit tehet az ügy érdekében, hogy az esélyeik javuljanak. Mivel már döntött, marad, nem is foglalkozik Urufu szavaival, a 4. osztagos végig marad, mindegy, hogy mi is történik a csatatéren.
- Na, akkor ideje mutatni is valamit.- lassan előhúzza a zanpaktouját, menőn, már csak szél kéne, hogy a hajába kapjon, ám be kell érnie a lassú mozgással.- Ttoriatsukae! Kangosi.- ha nem most van itt a megfelelő alkalom, akkor soha. Terebélyesedik a penge, nővőget, és eléri a végső hosszát, 230cm, sőt, a pengéje is kiszélesedett 30cm-re. Harcra lenne alkalmas, csak Samanuskénak éppen nem szokása arra használnia. Na, de akkor ideje használnia is, bár lehet nem fogja elnyerni a többiek tetszését, de ez van. Elsőnek a saját mellkasához érinti a kard pengéjét, majd Urufu hátához (feltéve, ha maradt), utána a Hölgy fenekéhez (csak mert azért férfi), és végül a Férfihoz kell közelebb kerülni, és ahol éri, oda rakja. Közben pedig ismételgeti a technika nevét.
- Tsuzuri.- és ha minden jól ment, akkor mindannyian kaptak egy reiatusból felépülő karkötőt.- Nem kell megijedni, annyi az egész, hogy mostantól össze vagyunk kötve. Minden sérülés, amit valaki elszenved, az négy felé fog oszlani. Ja, és ha jól számoltam, Urufu sérülése is szétmegy köztünk, de nem gond, hogy ennyien osztjuk meg, így nem is olyan vészes már. (ha maradt, csak akkor) Ja, és azért a végtagvesztéseket hanyagoljuk, azt mindegy, hogy osztjuk el, az leesik mindenkinek. Akkor mehettek darálni.- milyen lett volna a hangja? Vidám, mosolygott is, annak ellenére, hogy nem volt túl boldog attól, amit csinált. Ám ha már támogató a szerepe, akkor cselekedjen úgy.
Vissza az elejére Go down
Shiranui Naomi
1. Osztag
1. Osztag
Shiranui Naomi

nő
Pisces Dragon
Hozzászólások száma : 119
Age : 108
Tartózkodási hely : Haruki~chan nyomában *.* || Shiranui birtok
Registration date : 2012. Feb. 15.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Feljegyzetlen - Page 2 Cl0te21000/30000Feljegyzetlen - Page 2 29y5sib  (21000/30000)

Feljegyzetlen - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Feljegyzetlen   Feljegyzetlen - Page 2 EmptyKedd Jan. 08, 2013 3:30 pm

Értetlenül pillantottam Urufu~sanra, jól látható volt, hogy a sérülése nem teszi lehetővé, hogy mellettünk harcoljon, nem volthát értelme annak, hogy erősködjön a maradás mellett. Az előre iramodó Keo mellett nem éreztem szükségesnek azt, hogy magam is a lénynek rontsak a szűk járatban csak a férfi útjában lettem volna. Megjegyzésére csak egy félmosollyal válaszoltam, olyasmivel, amivel ő maga szokott illetni, elvégre jól tudtam, hogy Mimoza technikáit a jelen helyzetben csak úgy tudtam volna használni, hogy a többiek közben képtelenek lettek volna mellettem harcolni, ez pedig nem lett volna ésszerű, hiszen a Juuichibantai hadnagyaként Keo az egyik ütőkártyánk. Nem becsültem le saját képességeimet, vagy Urufu~sanét sem, elvégre harcoltam már mellette, jól tudtam, hogy saját testi épségének árán is végezne az ellenséges lénnyel, azonban most a bizonyítékok mentése volt a legfőbb feladatunk, és ahhoz futniuk kellett volna.
A kezemre pillantottam, a Kuchiki~san shikai képességeként ismertetett karperectől pedig máris bele nyílalt a fájdalom a bokámba, de nem engedhettem meg magamnak azt a luxust, hogy felszisszenjek ettől. Az ajkamba haraptam, majd miután megszoktam a zavaró, de nem túl erős lüktetést, ránehezedtem. A két jómadárra néztem, és megcsóváltam a fejem, parancsmegtagadás, és bajtársiasság, ugyan hova is lennénk egymás nélkül? Ettől függetlenül Urufu~san továbbra sem volt olyan állapotban, hogy képes legyen harcolni, tehát szó sem lehetett róla, hogy kövesse Keot, bíznunk kellett abban, hogy ha a segítségünkkel is, de képes elbánni egy nagyra nőtt gyíkkal.
-
Urufu~san, ne kövessen el butaságot, és kövesse a felettesei parancsát, védje meg a bizonyítékot Kuchiki~sannal! – Villant feléjük a szemem, pedig nem haragudtam, csupán láttattam, hogy nem viccelek. – Kuchiki~san, állítson fel egy pajzsot, amennyiben képes rá, és maradjanak azon belül! És kérem, csiholjon egy kis fényt nekünk! ^.^ - Reméltem ezúttal már nem mondanak ellent, jó lett volna, ha minél előbb kijutunk ebből a kelepcéből, különben túl nagy hátrányba kerülünk.
Keo felé pillantottam, és Kuchiki~san fényt is csiholt, jól láttam, hogy boldogul a gyíkkal szemben, akinek tulajdonképpen esélye sem volt a felfegyverzett férfi ellen. Jól érezhető volt hollow reiatsuja, de egyszerűen nem tudtam elképzelni sem, miként kerülhetett ide, jobban mondva csupán egyetlen lehetőséget láttam, hogy valaki direkt hozta Soul Societybe. Azonban gyengesége miatt teljesen feleslegesnek éreztem, hiszen egy fiatalabb tiszt is elbánt volna vele, két hadnagyra és két tisztre szégyen ilyen gyenge ellenfelet küldeni, ennyire alábecsülni minket, talán a legnagyobb hiba volt a részükről. Egy pillanatra sem pihenhettünk azonban, mert bár Keo végülis legyőzte a hollowot, újabb hangokra lettünk figyelmesek, ezúttal a másik irányból, ráadásul érezhető volt egy enyhe reiatsu ingás is, mintha valami végig suhant volna a folyosón. Szerencse, hogy végül Urufu~sanék nem indultak tovább, de nincs más út, mint előre, így hát arra indulok, hogy a két tisztnek, és a bizonyítéknak ne eshessen baja.
-
Újabb lény közeledik, legyenek felkészülve! – Feszültek meg izmaim Mimoza markolatán, amikor mintha ásó hangokra lettünk volna figyelmesek.
Igazából nm is csupán hangok voltak, a talpam alatt éreztem, mintha egyre közeledtek volna valamik. Csapda, bekerítettek minket… Ezek villantak át a fejemen, majd rájöttem, szinte azonnal, hogy nem eshetek pánikba, hiszen a csapatot most én vezetem, és az én felelősségem az, hogy a bizonyítékkal együtt Seireiteibe érjünk. Mély levegőt vettem, és arra gondoltam, hogy úgy sincsen nagyon más választásunk, csak a felfelé…
-
Kuchiki~san, mennyi ereje maradt? – Néztem rá határozottan, és reméltem, hogy elegendő még egy nagyobb támadáshoz. – Úgy tűnik, hogy csak felfelé tudunk kitörni, különben felőrölnek minket. Keo, Urufu~san, a fegyverükkel repesszék meg a falat a fejünk felett, mi pedig Kuchiki~sannal a keletkezett résbe lövünk együttes erővel!
Végig véztem rajtuk, kimerültek voltak, akár csak én, de nem voltam hajlandó egy földalatti kis folyosón odaveszni, miközben a Goteit, Haruki~chant, és mindenki mást is veszély fenyegetett! Egyszerűen nem tehetem meg, hogy cserbenhagyom őket, mikor a legjobban számítanak rám, mikor a legnagyobb szükség lenne arra, hogy mellettük legyek…
-
Miután beomlasztottuk a járatot, kevés idő lesz a menekülésre, talán az egész a fejünkre is dől, de ha elég gyorsak vagyunk, a törmelékek között kijuthatunk! – Persze megvártam, mit is szóltak az ötletemhez, hiszen lehet sokkal jobb jutott az ő eszükbe, de érezhették, hogy a közelgő lidérceket nem bírtuk volna legyőzni, sokat számított túlerejük. – Ha mindenki készen áll, kezdhetjük!
Lehunytam a szemem, és mindent kizártam, csak a testemben keringő reiatsura koncentráltam, hogy minél nagyobb erőt tudjak kifejteni azzal az egyetlen lövéssel, amire esélyünk van. Bennem volt minden bizalmuk, rajtam is múlt, hogy most élve jutunk-e ki innen, de úgy kellett lennie, elvégre néhány áruló miatt nem omolhat össze a Gotei Juusantai. Mindent meg fogok tenni az ellen, hogy ilyesmi megtörténhessen. Élve kijutunk innen, és megakadályozzuk az árulók tervét, bármi is legyen az…
Vissza az elejére Go down
Urufu Yashuhiro
3. Osztag
3. Osztag
Urufu Yashuhiro

Leo Hozzászólások száma : 104
Tartózkodási hely : Soul Socety, Seireitei
Registration date : 2012. Aug. 09.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Sanseki
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Feljegyzetlen - Page 2 Cl0te15100/30000Feljegyzetlen - Page 2 29y5sib  (15100/30000)

Feljegyzetlen - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Feljegyzetlen   Feljegyzetlen - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 10, 2013 1:44 am

- Hai. – Adtam jeléül, hogy elfogadtam a megváltoztathatatlant, hogy nem lendülhetek harcba, viszont a könyv őrzése is fontos feladat, így azt balommal erősen magamhoz szorítottam, a jobbomban a kardomat tartottam, amiről lecsúsztattam a tokot, s újra aktiváltam a shikait. – Hantoshiro, Urufu! – Bár a fegyver forgatása kettő kezet igényel, hogy megfelelően lehessen használni, attól függetlenül egy kézzel is lehet használni, bár nem akkora hatékonysággal, de lehet.
Kuchiki-kun a véleményem mellett állt, így lehet, hogy nem tévedtem, s tényleg helyes volt a meglátásom, a tanácsom, javaslatom, amit Shiranui-fukutaichounak mondtam.
A negyedik osztagos is aktiválta a shikaiát, aztán furcsa érzések járták át a testemet. Egy eddig ismeretlen fájdalom kezdett gyötörni, s tán ennek köszönhetően az oldalamban lévő még nem teljesen begyógyult seb fájdalma oda lett, mint ahogy a bokám sem fájt, vagy csak nem annyira. Viszont a testem, minthogyha belülről égett volna. ~Ez tán, a gyógyulás? A gyors gyógyulás ára? Hogyha igen, akkor ki kell bírnom.~ Vettem pár mély lélegzett, hogy úrrá legyek valamelyest az új, a lázhoz tán hasonlítható fájdalomon. Nem engedhettem meg magamnak, hogy a csapat terhére legyek.
- Elnézést, hogyha parancsmegtagadónak látszottam én, ez nem volt nekem szándékomban. – Mondtam az első osztag hadnagyának az igazat egy kissé zihálva. – És azt se gondolja, kérem, hogy ön rossz vezető, mivel akko’ lenne az, hogyha a társai, alattvalói, beosztottjai véleményét nem csak figyelmen kívül hagyná, hanem nem is akarná tudni. – Ezután vettem észre a karpereceket a kezeinken, és tudatosult bennem, hogy Samanuske mit is művelt, s így az idegen fájdalom, érzés, égés nem a gyógyulás, hanem az egyikünk része. ~Akkor az egyikünk valami nagyon komoly lázban ég?~ Szúrósan, tán haragosan, de nem gyűlölködve néztem rá, mivel még fiatalnak tűnt, tapasztalatlannak, így csupán ezért és nem ártásból tette azt, amit.
- Kuchiki-kun… – Engem a láncból ki kellett volna hagynia! Ezzel a többieknek okozott kellemetlenséget, és ezek mellett fölöslegesen. Én teljesen megvagyok, voltam, lettem volna a sérülésemmel, mint ahogy ezzel az égő érzéssel is eddig elbírt az, akié eredetileg, de ezzel most mindenkinek kellemetlenséget, fájdalmat okozott, sőt önmagának is! Sőt lehet, hogy a küldetésünket sodorta veszélybe. Viszont ezt nem volt időm kifejteni, mivel a hadnagy hölgy szólt, hogy újabb ellenség tart felénk. Amerre mentünk volna, amerre küldött volna minket, onnan, arról hallatszódott, hogy jönnek, talán többen is.
- Hogyha szabad szólnom. – Kezdtem zihálva. – Tenmagam nem rendelkezik számottevő jártassággal a démonmágiában, sem az érzékelésben. Így nem tudhatom, hogy felettünk mi vagyon. Hogyha engedélyezett javasolnom, mielőtt likat ütnénk felfelé, Kuchiki-san, vagy Shiranui-san próbálja meg érzékelni, hogy arra mehetünk-e. – A tizenegyedik osztag hadnagyát nem véletlenül hagytam ki a felsorolásból, mivel tapasztalatom, meglátásom szerint a yonbantai tiszt és az ichibantai hadnagy jobb az ilyesmikben, mint ő, főleg nálam. – Mert, hogyha nem, akkoron ahol le lettünk esetve, ott kellene tán megpróbálnunk kitörni. – Remélhetőleg a régiesebb nyelvezetem így zihálva sem jelentett akadály számukra, hogy megértsék, mit is kívántam javasolni. Viszont, akárhogyan is döntöttek én teljesen támogattam innentől a döntést, illetve az utasításokat, parancsokat.
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Samanuske
4. Osztag
4. Osztag
Kuchiki Samanuske

Férfi
Virgo Pig
Hozzászólások száma : 108
Age : 112
Tartózkodási hely : Kuchiki tanya, vagy az osztagnál, esetleg kocsma.
Registration date : 2012. Aug. 23.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: 4. osztag, 20. tisztje - Állatorvoslási Osztály vezetője. _@_/"
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Feljegyzetlen - Page 2 Cl0te9000/15000Feljegyzetlen - Page 2 29y5sib  (9000/15000)

Feljegyzetlen - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Feljegyzetlen   Feljegyzetlen - Page 2 EmptyHétf. Jan. 14, 2013 8:13 am

Rá kéne már jönnie, hogy ne használja felelőtlenül a zanpaktouját. Persze arra készült, hogy harc lesz, legalábbis nagyobb, és akkor jobb az, ha közösen osztoznak meg a fájdalom, és a sérüléseken, mint ha egy valaki szenvedi el az egészet, vagy rosszabb, meghal. Ezért nem lehet hibáztatni, inkább azért, hogy nem hagyott időt arra, hogy felkészüljenek Urufu fájdalmára. Na mindegy, majd lesz valahogy. Hiába a fájdalom a bokájában, elviselhető, volt már ennél rosszabban is része. Főleg, amikor egy dühős női csapat elkapta, és elverte. De csak azért, kapott ki, mert Ikichi kergetése közben a női fürdőbe került, ahol véletlenül a medencébe be, majd onnan ki, és hát hozzáért pár testrészhez is. Tökéletesen véletlen volt. Ahogy az is, hogy felfogta a Hölgy parancsát, és a tekintetét is, de mégis ellenkezni fog.
- A-a-a, bizony nem megyek sehova nélkületek. Közösen jöttünk, közösen is megyünk. Utána pedig mindenkit meghívok a birtokunkra, egy kis evés-ivásra, ünneplésre.- továbbra is csak mosolygott, habár érezte a helyzet súlyát, tudta, hogy itt mind meghalhatnak, de marad továbbra is optimista.- Egy kis fény, és pajzs, rendbicsek.- ezt legalább ismerte, pajzsot képes volt felállítani, ám némi megfontoltság után inkább a harcoló shinigami és a nagy gyík mögé rakta. S’ most következhet a fény, a gyújtós viccét lehet nem díjaznák, és magát se akarja felgyújtani, így nem maradt más lehetősége, mint egy kis reiatsut koncentrálni a tenyerébe, és egy fénygömböt létrehozni, ezzel szolgáltatva fényt. Habár a hangok is elegek, hogy újabb nagy gyíkocska közeledik.
~ Ezt elmondom Hananak, nem kell majd költeni a világításra, így is meg lehet oldani, biztos megdicsér. Sőt, ezek a gyíkok is hasznosak lehetnek majd, ezt se felejtsem el majd elmondani.
- Igen Urufu?- ha már szóltak neki, akkor illene oda is figyelni, ám válasz helyet a Hölgy szólal meg ismét. Majdnem nyaktörő volt a mutatványt csinált. Pedig csak oldalra kell fordítani a fejét, nem pedig egy kört leírni vele, bár nem is ment, így maradt a normális módszer.
- Hát, egy üveg tetejét még le tudom szedni, de amúgy akad még elég.- nem teszi hozzá, hogy jóformán eddig nem csinált semmit. Így nem is nagyon maradt miben elfáradnia, amit meg eddig elhasznált, az idővel visszatöltődött. Tehát teli van, és nem haszontalan, mint Pókember a sivatagban.
- Fent.- elgondolkodva nézte a plafont, ha nem túl messzire jutottak onnan, ahol leestek, akkor jó az esélye, hogy ki tudnak jutni, csak kicsit kerülgetni kell a törmeléket. Nem nehezebb, mint részegen kerülni az oszlopokat.
- Nyugi Urufu, ki tudunk jutni, csak figyelni kell, és kész.- biztatóan akart mosolyogni, ám inkább csak a szokásos lett belőle. Bár optimista, és hiszi, hogy ki fognak jutni, nem lesz belőlük múmia, akit majd ki ásnak egyszer, és nagyokat néznek. Inkább csak pár bányásznak fognak látszani, akik most jöttek fel, három híján a Hét törpe.
~ Várjunk csak egy hajszálnyit… akkor robbantanom kell, azt meg nem tudok, legalábbis nem ismerek olyan kidout… Ajaj, akkor lehet itt maradunk? Talán ha elsunnyogom, akkor nem derül ki, és nem robban az egész az arcomba… Hogy mennyire idióta tudok lenni néha. Robbanás, arcba, ez az, jó lesz a lámpa is, csak kicsit többet kell beleadni, és eldobni, majd lesz robbanás, és már mászhatunk is fel. Több esélyünk van, mint Umanak a Kill Bill 2-ben.
- Tőlem mehet, csak siessünk, a pajzs nem fog már valami sokáig kitartani, akkor pedig elég nagy bajban leszünk.- fogvillantóan vigyorgott, ezzel leplezve aggodalmát. Nem akar gyíkhami lenni, a gyíkokat szokták megenni, nem fordítva, olyan lenne, mint valami ZS horror, abból is a ZSSSSSS fajták. Hihetetlen vackok.
Mindegy, itt a döntés pillanata, a mindent eldöntő dobás, apályán már csak négyen vannak, és az ellenséges játékosok támadnak, éééééés, amikor a kapitány megadja a jelet dob, remélve a legjobbakat.
Vissza az elejére Go down
Kagami Eisuke
13. Osztag
13. Osztag
Kagami Eisuke

Férfi
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 120
Age : 31
Registration date : 2011. Apr. 22.
Hírnév : 42

Karakterinformáció
Rang: Kagami-ház tagja
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Feljegyzetlen - Page 2 Cl0te9000/15000Feljegyzetlen - Page 2 29y5sib  (9000/15000)

Feljegyzetlen - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Feljegyzetlen   Feljegyzetlen - Page 2 EmptyKedd Jan. 15, 2013 12:53 am

*Nem is akarok találgatni azzal kapcsolatban, hogy miért nem mennek el. Inkább dühítően jó érzés tudni, hogy igaz társakkal vagyok itt. Még akkor is jó, ha esetleg nem képesek úgy harcolni, mint a Juuichibantaiban. Végül is, miért lenne rajtam a karszalag, ha meghazudtolnám magam? Sosem tenném, hiszen én vagyok hivatalosan a 2.legjobb kardforgató Seireiteiben. Így aztán nincs is miért megfutamodnom a kialakult helyzet elől, keresem a kihívásaim. Egyáltalán nem tudom igazából, hogy a legújabb ellenfelünk milyen erős, de ítélve a kapálózásaiból, ennek nem csupán az agya lehet gyík. Egyszerűen sértés belegondolni abba, hogy ilyen ellenfelet küldenek felénk. Még akkor is, ha érzem, hogy közben forr a vérem. Ezt nem csupán az adrenalin teszi, hanem egyenesen a zanpakutom hátráltat perpillanat. Ám én ezzel mintsem törődve harcolok a többiekért, mert azt hiszem ember legyen a talpán, aki képes lenne eltántorítani az abszolút védelemtől. Annak a bizonyítéknak hatalmas értéke van, s mint veterán tagja a Goteinek - valamint a Mizushima-ház feje - köteles vagyok leleplezni Hayatot, kerüljön bármibe is. Életemet képes lennék itt hagyni, ha harcban tehetem ezt meg. Hiszen ez a legnagyobb megtiszteltetés egy harcos számára, hogy a csatatéren halhat meg egy jó ügy érdekében. Habár itt most a jó ellenfélen lenne a hangsúj, amit nem igazán kapok meg. Lazán kitudok térni a csapásai elől, ami azért egy idő után baromi unalmas. Mégis, ki akar egy olyan ellenféllel harcolni, aki még megvágni sem képes? Le kell győznöm, nem, le fogom győzni. Aztán, ha ez megtörténik, akkor haladhatunk tovább a többi ellenfél felé, mellyel szintén ez a tervem. Nem számít ugyanis, hogy kik jönnek, amíg meg tudom tartani elszántságomat egy küzdelemben.
Mizushima Takeo vagyok, ki apai ágról már évszázadok óta a Juuichibantai tagja. A családom, az apám, az őseim mind a harcnak áldozták életük. Ki céllal, ki anélkül; nem akarom megtörni ezt a hagyományt. Bármerre is vessen utam, nem fogok megtántorodni. Még akkor sem, ha egyszer el kell búcsúznom osztagomtól, a szívem örökké ezért az eszményért fog dobogni. Mert sokszor nem elkerülhető egy-egy harc, de az sem ok nélkül kerekedik. Az ellenfelem lecsapja ekkor kardom, s majdnem sikeresen eltántorít kardomtól. Ám felemelem bal lábam, és egy kiadósat rúgok annak gyomorszájába. Ha a legyőzéséhez nem is elég egy ilyen alantas próbálkozás, még a megfékezésére tökéletes lehet. Ő hátra tántorodik, míg arcomon megjelenik egy szánalmas mosoly. Ehh, nem hiszem el, hogy nem képes feladni. S ahogyan hátra pillantok Naomiék felé, már érzékelhetem is az újabb bajok eljövetelét.*
- Hát jó, akkor neked most véged! Neutral *Markolom meg keményen lélekölőim markolatát, majdan függőlegesen feszítem meg mindkettőt. Itt az ideje, hogy más szintekre evezzek, s ne játsszak azzal, amivel felesleges játszanom. Szándékosan butítottam le magam, hogy kiélvezhessem a harc minden fűszerét. De ezek a fűszerek már túlságosan haloványak ahhoz, hogy folytatni tudjam. Némelyest megemelkedik lélekenergiám, melynek fénye zöldes visszavetődésekkel szolgál a környezetnek. A lélekenergia megemelkedés pedig beleáramlik kardomba, amelynek éle ezúttal sokkal veszedelmesebb, mint az imént. Hagyom, hogy a gyíkszerű lény a közelembe férkőzhessen. S amint eléri a személyi zónámat, egyszerűen felhasítom pengéimmel testét. Erőtlen teste szinte fadarabként hullik cafatokban a betonra. Az élőlényből azonnal kiszáll az élet utolsó apróléka, hogy testét az enyészet morzsolódásának ajándékozhassa.* - Nadegiri, Zaraki- sensei leghatalmasabb zanjutsu technikája. *Mialatt tekintetemmel végig követem a lény halálát, utolsó szavaimmal így tisztelem. Ezt a technikát még tőle tanultam, s azt hiszem az egyik legértékesebb technika a portékámban. Nem vagyok jó kidoukban, s a többi képzettségem elmarad kardforgatói tehetségem nyomán; abban viszont jó mentoraim voltak. Kétségtelenül érzem, hogyha Miyoko megmaradna kislánynak; már rég én lehetnék a Kenpachi. Egyelőre, viszont üres álmok ezek, amik a gödörbe süllyednek, ha nem vagyok képes ezen az állapoton túltenni. S még csak most kezd egyértelművé válni számomra, hogy a Kuchiki gyerek által megidézett zanpakuto milyen következményekkel is jár. Én nem értem komolyan ezeket a hülyeségeket! Noha, nem tudhatja itt senki, hogy éppen miért is érezhetik magukat kellemetlenül. Végig nézek a társaságon, s feltűnik, mintha az egyik bokámmal baj lenne. Tényleg, észre sem vettem, hogy beütött a szar. O.O Most ezek vagy nyámnyilák, és nem képesek felülkerekedni a fizikai bántalmakon, vagy én vagyok túl jó. S mivel az előbbire inkább nem szavaznék, tudom, hogy király vagyok. Cool
Viszont királyságom sem maradhat sokáig fenn, ha nem alkotunk valamit sietősen. Persze engem nem érdekel, ha még néhány gyíkkal el kell majd bánnom; de azt nem venném jó néven, ha a bizonyítéknak annyi lenne. Türelmesen várok, minek után még mindig paprikás vagyok Naomira. Essenek csak egymásnak, én majd azt teszem, amit én jónak látok. Kezdek kicsit megingani affelől, hogy Naomi valóban meg lenne érve a feladatára. Én nem tudom, fiatalnak tűnik még a rangjára. Bár szóljon előnyére, hogy legalább nem hagy senkit hátra egy harcban. Amennyire emlékszem, ez Shigekuni idejében nem volt nyerő. Az öreg Yama-jii eléggé kegyetlen volt; ezért is vált mindenidők legtáposabb shinigamijává. Várom a döntéseket, avagy nem várom ezeket. Ezek mintha tényleg nem bírnák eldönteni, hogy mi legyen.*
- Túl sok a duma az istenit! *Pattan elő ismételten kardom, és szaladok a társaság felé, míg ők szórakoznak. Komolyan mondom, Urufu is a Juuichibantai tagja volt; most meg úgy csinál, mint egy kidoukkal hadonászó shinigami. Túl sokat gondolkodik a részleteken, helyette inkább cselekedne! Kezdek komolyan mérges lenni, s ez meglátszik az újabban kicsapó lélekenergiától, ami ezúttal másképpen materializálódik. Ha ez kell, hát ez is lesz! Szaladjon mindenki, amerre csak lát! Átugrok a társaság felett, majd aztán egy olyan technikát hívok segítségül, amelyet szintén egy kapitánytól sajátítottam el. Földbe vágom mindkét kardomat, majd azokból lélekenergia nyalábok indulnak el. Gyorsaságuk oly’ mértékben meghaladja az érzékszerveket, hogy azok mintha csak macska karmokra hasonlító támadást produkálnának. Majd folytatva a manővert a mennyezet felé emelem kardom.*
- Elég ebből az egészből! Ha nem vagytok képesek küzdeni csak itt nyavalyogni azon, hogy én ezt meg azt nem csinálom..akkor jobb, ha elkussoltok. Így csak útban vagytok! *Villannak fel mérgesen lélektükreim, majd aztán megindítom most már a menekülési útvonal kialakításához alkalmas technikát; még mielőtt ideérne az ellenfél utánpótlás. Vágok egyet a levegőbe a plafon irányába. Elsőre talán komikusnak lehet hinni, de amikor a mennyezet a semmiből felszakad, az már nem olyan vicces. Ám a beszakadó mennyezet hiába indul el felénk, ők bizonyára cselekednek is valamit. Egy újabb vágás materializálódik a technika gyanánt, ami a többiek mellett legalább annyira kirobbantó értékű lehet. A magam részéről megindulok, és most már mindenkit kideportálok a francba innen. Tökre elegem van ebből az egészből, megfogom a két jó úr kezét és felhajítom a semmibe. Naomival látványosan nem foglalkozok, csak elindulok utánuk bármi is legyen. Ehh, csak engem dühít ez a tétlenkedés? Mindenesetre a menekülés irányába haladva azért most már kezdem egyre jobban érezni a belső fájdalmaim. Minek után az adrenalin szintem lecsökken, egyre jobban. Ebből egészen biztosan gyengélkedő lesz; ahonnan majd Miyoko úgyis kiszabadít.*


Vissza az elejére Go down
Shiranui Naomi
1. Osztag
1. Osztag
Shiranui Naomi

nő
Pisces Dragon
Hozzászólások száma : 119
Age : 108
Tartózkodási hely : Haruki~chan nyomában *.* || Shiranui birtok
Registration date : 2012. Feb. 15.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Feljegyzetlen - Page 2 Cl0te21000/30000Feljegyzetlen - Page 2 29y5sib  (21000/30000)

Feljegyzetlen - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Feljegyzetlen   Feljegyzetlen - Page 2 EmptyKedd Jan. 15, 2013 3:52 am

A fájdalom, ami végig futott rajtam, és égette a mellkasom, idegen volt, mégis jól tudtam, hogy Kuchiki~san képességének köszönhetően kitől is származik, bár mi most csupán a töredékét érezhettük annak, amivel eddig Keo harcolt, mégis borzasztóan fájt. Az ajkamba haraptam, emellett az apró bokazsibbadás szinte kellemesnek hatott, pedig már azt is elég zavarónak találtam. Nem is tudom, hogy képzelte Keo, hogy ilyen kínok között eljön a küldetésre, jelentenie kellett volna, hogy nincs olyan állapotban, hogy kiküldetésen vegyen részt. Legszívesebben odamentem volna hozzá, hogy egy jókora nyaklevessel kérdőre vonjam, azzal a rosszalló tekintettel, ahogy ő szokott méregetni, ha valami nem tetszik neki, amit csinálok. Tudom, hogy mindennél előrébb helyezi a Goteit, és sosem futamodna meg a harc elől, még ha esélye sem lenne, de ez akkor is túlzás volt. Nem játszadozhat az egészségével, mert annak csak rossz vége lenne. Aztán megráztam a fejemet, hogy kitisztítsam a gondolataimat, elvégre szidni ráérek később is, ha már biztonságban leszünk. Életben fog maradni, hogy a saját két kezemmel fojthassam meg a butasága miatt!
Nem igazán éreztem még efféle haragot mások iránt, különösebben nem úgy, hogy inkább aggódtam, és ez meglepett, vagyis leginkább lesokkolt. Azonban ismét emlékeztetnem kellett magamat, hogy ezúttal másra kell még koncentrálnom, ez majd ráér azután, hogy kijutottunk. Ismét átfutottam a lehetőségeket, de nem sok időm maradt arra, hogy Kuchiki~sannal utat nyissunk, mert Keo megelégelte a dolgokat, és látványos erődemonstrációba kezdett. Ha nem tudtam volna pontosan, hogy milyen állapotban is van, még el is kápráztatott volna, de így igazából továbbra is csak meg akartam volna rázni, hogy mégis mit képzel, mit csinál? Persze nem tettem meg, csupán tekintetem közvetítette nem tetszésemet, ami nem annak szólt, hogy egyszerűen képtelen volt arra figyelni, amit mondtam, sokkalta inkább annak, hogy feleslegesen pazarolja megmaradt erejét.
A felnyíló plafonról némi fény tört be, így láthattam, hogy valóban több, az előzőhöz hasonló gyík közeledik. A szálló portól és törmeléktől viszketett a torkom és a szemem, muszáj voltam köhögni, amitől ismét fájdalom nyílalt a mellkasomba. Csak figyeltem, ahogy a két férfit egy mozdulattal kihajítja a felettünk megnyílt járat felé, nem tudva, mi is vár rájuk, rám pedig még csak nem is néz. Lesz hozzá egy-két szavam, az már biztos, hiszen mikor felajánlottam a vezetést, egyszerűen elutasította, most pedig már a tekintetével megkérdőjelez mindent, amit teszek, hát nagyon téved, ha azt gondolja, mindezt majd szó nélkül hagyom. Shunpova indultam utánuk, a nagyobb lepotyogó törmelékeket félre rugdosva dühömben, mert mindannyiunknak jobb volt, hogy inkább azon töltöttem ki a haragomat, aztán pedig kicsit porosan, de immár sokkalta nyugodtabban érkeztem meg mellettük landolva a teremben. Azon a helyen voltunk, ahonnan a könyvtárba is mentünk, aminek a falán fáklyák égtek, és a hatalmas festmény is látszott. Azonban nem volt időnk pihenni, mert egyrészt az utánunk igyekvő lények próbáltak a résen át kikapaszkodni, másrészről a Keo által indított támadás nem elégedett meg annyival, hogy a járat falát megrongálta, úgy tűnt sokkal nagyobb károkat okozott. A fejünk felett magasodó falról por szállingózott felénk, és érezhető volt, ahogy a hatalmas épület lassan meginog. Aztán repedés futott végig a festményen, pontosan a középen álló Révészt vágva ketté, de ez egyáltalán nem zavart, sokkal inkább az, hogyha nem igyekezünk, a romok alatt veszünk.
-
A jobboldali ajtóhoz mindenki, most! – Kiáltottam rájuk, és meg is indultam abba az irányba, ahonnan Keoval érkeztünk.
A szakadék ugyanúgy ott állt, azonban shunpoval mindenki képes volt tökéletesen a szemben lévő ajtóig jutni, amin szinte keresztülvágtatva rohantunk tovább. Nem érdekelt a mellkasomba nyílaló fájdalom, a bokámat sajogató zsibbadás, mert ezek mind azt jelezték, hogy még bizony élek, és ez így is lesz még egy ideig. A szűk járatban csupán egymás mögött fértünk el, de a hangos levegővételükből hallottam, hogy senki sem maradt még le, és úgy szándékoztam, ez így is marad. Viszonylag hamarabb értünk a felszínre vezető lépcsőkhöz, mint mikor azért indultunk, hogy felderítsük a kettéváló folyosókat. Már látszott az alagút végén lévő fény, már az utolsónak érkező is a lépcsőre tette a lábát, amikor egy hatalmas betonív zuhant elénk, szinte teljesen betemetve minket, csupán a véletlennek köszönhettük, hogy a kis csapatunkból senki sem érült meg az omlás alatt. Mögöttünk is leszakadt valami, és egy alig két méter hosszú kis résbe voltunk zárva, ahol egymásnak préselődve kapkodtunk levegőért. Próbáltam nem késégbe esni, de egyszerűen úgy tűnt, most elérkezett a vége, innen nem tudunk tovább menni.
Hiába is próbálkoztunk volna újra a kivágással, egyszerűen csak ránk szakadt volna az a betondarab, ami jelenleg megakadályozta, hogy több kiló föld temessen maga alá. Mélyet sóhajtottam, lehunytam a szemem, és csak az egyenletes légzésre koncentráltam, bárki is szólalt meg, nem figyeltem rá, próbáltam kitalálni valamit, mielőtt kétségbeesésünkben valami butaságot csinálnánk. Ekkor hallottam meg a kaparászó hangot, és szinte felnyögtem, hogy ezek az átkozott lények akkor sem képesek elpusztulni, ha egy egész épület omlik rájuk. Aztán hallani lehetett, hogy ez felőlünk jön, így biztosan nem az óriásgyíkok, de akkor kik lehetnek? Valószínűtlennek tartottam, hogy Hayawa~san jött volna vissza, így az az egyetlen lehetséges megoldás volt, hogy valakiket utánunk küldtek.
-
Hallják? Megmenekültünk! – Érintettem meg őket, hogy álljanak fel, mert máshogy nem juthatunk ki, csak ha közös erővel kitoljuk majd a beton darabot.
-
Itt Hakusaya Shinichi, Shiranui~san ott vannak? – Hallottam meg a tisztem hangját, azt hiszem ennyire még sosem örültem a fiatal fiúnak.
-
Igen Hakusaya~san, itt vagyunk! – Kiáltottam vissza.
-
Álljanak hátrébb, leemeljük a törmeléket!
Ezzel hallottam, ahogy arrébb lépked, és fojtottan beszélget, gondoltam, hogy azt beszélik meg, miként is csinálják. Mivel a többiek is hallották, amit beszéltünk, már maguk is a szűk hely végébe húzódtak, így csak követtem őket, amíg Hakusaya~san kiszabadított minket a szorult helyzetből. Egy alig egy méter széles rést sikerült nyitniuk fölöttünk, ahol beömlött a fény, így egy pillanatra elvakultam, de aztán megláttam a benyúló kezet, és fellélegeztem. Mindenre fény derül, a küldetésünk sikeres volt, bármennyire is kilátástalannak tűnt már így a végére…

~ VÉGE ~
Vissza az elejére Go down
Urahara Kisuke
Globális moderátor
Globális moderátor
Urahara Kisuke

Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 210
Age : 31
Registration date : 2011. Aug. 03.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: Kalapos tudós
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Feljegyzetlen - Page 2 Cl0te0/0Feljegyzetlen - Page 2 29y5sib  (0/0)

Feljegyzetlen - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Feljegyzetlen   Feljegyzetlen - Page 2 EmptyKedd Jan. 15, 2013 5:04 am

Haliho!

Jöttem lezárni a küldetést, ami nekem tetszetős volt. Meghökkentő dolgok derülnek ki, mi? No, akkor lássuk az értékelést:

Shiranui Naomi - Mizushima Takeo: 2500 LP és 3500 ryou
Kuchiki Samanuske (Sámánka): 2000 LP és 3000 ryou
Urufu Yashuhiro: 1500 LP és 2500 ryou

További szép napot! ^^
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Feljegyzetlen - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Feljegyzetlen   Feljegyzetlen - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Feljegyzetlen

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Küldetések Soul Societyben :: Lezárt küldetések-