-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Furcsa dimenzió, avagy vissza mennyé!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Kazuho Kira
Daitenshi
Daitenshi
Kazuho Kira

Férfi
Capricorn Monkey
Hozzászólások száma : 115
Age : 31
Tartózkodási hely : A jégkígyó fészke (Daitenshi főhadiszállás)
Registration date : 2012. Feb. 23.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Furcsa dimenzió, avagy vissza mennyé! - Page 2 Cl0te19000/30000Furcsa dimenzió, avagy vissza mennyé! - Page 2 29y5sib  (19000/30000)

Furcsa dimenzió, avagy vissza mennyé! - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Furcsa dimenzió, avagy vissza mennyé!   Furcsa dimenzió, avagy vissza mennyé! - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 16, 2012 11:56 pm

Laven szavai és Kaminari-san előadása egyszerűen átlátszó. Ezek ketten ismerik egymást, és a halálisten próbál neki segíteni. Nemes gesztus, ám nem minden esetben célra vezető. Rengeteg regényt olvastam, s tudom, hogy Kaminari-san mire készül. Mégsem avatkozok bele. Fölöslegesnek látom, hisz úgy tűnik, mind a hárman az Arrancar életben tartásáért fáradozunk. Na persze szükséges a küldetéshez, de ez akkor is egy kissé nyugtalanító. De nincs most időm ezen elmélkedni. Mint azt vártam, Airisu kemény csapatvezért alakít, így hamar visszazavarja Takát a helyére. Bármennyire is nemes a szándék, elhagyni a posztod, komoly hiba. Ezt pedig nem engedhetjük meg. Nem bukhatunk el egy ilyen semmiségen. Talán az arcomra is kiül a rosszalló kifejezés, de ez a maszkom miatt alig látszik. A vezérem csupán bólint az ötletemre, ami azt jelenti, hogy ideje cselekedni. Bólintok, majd shunpo-val indulok el Takashi-san után. Csak mikor megpillantom, akkor tűnik fel, hogy harcba keveredett. Francba! Elsiklottam valami felett. Ezt nem engedhetem meg többet. Ahogy azt sem, hogy ellenszenvet keltsek a csapattársamban. Bocsánatot kell kérnem, még ha nem is látom értelmét. Úgy nagyobb az esély, hogy jól működik majd a csapat.

Ahogy látom Takashi ellenfele, egy kölyök arrancar. Ez pont jó lesz célpontnak. Elvigyorodok a maszkom alatt. Olyan helyen állok, meg, ahonnan rögtön ugorhatok, hogy Genki-san segítségére legyek. Habár úgy néz ki, nincs rá különösebb szüksége, mégis meg kell gyorsítani a folyamatot. Nincs vesztegetni való időnk. Amint az első rúgás megérkezik, felkészülök az ugrásra, majd Elindul a Fehér Villám, én pedig megvárom az arrancar reakcióját. Ha nem védekezik, akkor nincs mit tennem, és egyszerűen leugrok a csapattársam mellé. Amennyiben a földön marad és úgy védekezik egyszerű dolgom van. Shunpo-val megpróbálok fölé kerülni, s a mellkasára térdelni, s tőrt szorítani a torkához. Amennyiben felkel, úgy a háta mögé próbálok kerülni, s fél kézzel a karját csavarnám hátra, míg a másikkal ugyancsak a tőrömet próbálom közelről megismertetni a nyakával. Az akció után mindenféleképp Takashi-san hoz intézek pár mondatot.
- Elnézést, hogy megzavarom a harcot, de Airisu-senpai önt keresi, így nem vesztegethetjük az időt. Egy arrancar-t elfogtunk, és úgy tűnik hajlandó segíteni nekünk. Továbbá megtámadták Rosui-sant, és Aikawa-sant, így haladéktalanul a segítségükre kell sietnünk. - Mindezt jelentésszerűen adom elő, teljes tisztelettel a hangomban, ám nem veszem le a szemem a fogolyról - már ha van. Aztán egy mély levegőt veszek, és komoly hangnemben bocsánatot kérek Takashi-tól.
- Bocsásson meg az előbbiért Takashi-senpai. Az utóbbi időben néha furcsán viselkedik a hangom, de a feladatom elvégzésében ez nem korlátoz. Ígérem legközelebb nem fordul elő. - Adom elő neki úgy, hogy ne kelljen kimondanom, hogy tiszteleten voltam. Nem akarom ezt kiejteni, hiszen nem érzem úgy, hogy ez történt volna. Ám bocsánatot kell kérnem, mert ezt kívánja a csapat érdeke. Megvárom a válaszát, majd közös megegyezéssel elindulunk. Amennyiben fogjunk van, gondolom, Airisu-senpai felé vesszük az irányt, és csak onnan indulunk tovább a hölgyek segítségére. Amennyiben az arrancar elmenekül, nem nézem jó szemmel, de nincs idő vele foglalkozni, s ezt a társamnak is elmagyarázom. Valahova mozdulnunk kell
Vissza az elejére Go down
Aikawa Chiyo
11. Osztag
11. Osztag
Aikawa Chiyo

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 398
Age : 32
Tartózkodási hely : Jobb esetekben ruhán kívül :P
Registration date : 2012. Feb. 21.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Furcsa dimenzió, avagy vissza mennyé! - Page 2 Cl0te31700/45000Furcsa dimenzió, avagy vissza mennyé! - Page 2 29y5sib  (31700/45000)

Furcsa dimenzió, avagy vissza mennyé! - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Furcsa dimenzió, avagy vissza mennyé!   Furcsa dimenzió, avagy vissza mennyé! - Page 2 EmptyHétf. Aug. 20, 2012 4:14 am

Ez a fránya ragacsos izé semmiképp nem akart kijönni a ruhámból. Nem mintha zavart volna az, hogy meg kell válnom az öltözékem néhány darabjától. Sóhajtva konstatáltam, hogy nem akar több túlméretezett pókocska megörvendeztetni, pedig szívesen odaadnám a fölsőm cserébe mégegyért. Azonban hiába szuggeráltam őket, könyörögtem nekik, sehogysem akartak átlátogatni! Már épp kezdtem volna feladni a reményt, mikor egy szivet melengetően félelmetes üvöltés törte meg a nyomasztó csendet a hasadékban. Egészen kezdtem fölvillanyozódni ennek örömére. A felénk áramló energia sem volt túl kedves. Úgy tűnt a többiek ennek annyira nem örültek, mint én. Úgy döntöttünk, ( nem az én ötletem volt, de nem mondtam ellent Hime-channak) hogy megbeszéljük, hogy hogyha túlméretezett bogarakon kívül más is átmerészkedne a nyíláson, mégis mit tegyünk velük. Természetesen nekem gondolkodás nélkül az volt az ötletem, hogy ugyan azt kell a többivel is tenni, mint a pókfajzatokkal! A többiek azonban stratégiákat eszeltek ki, és mivel az én stratégiai tudásom lekorlátozott egy vagy több ember elleni küzdelemre. Nem voltak benne se pókok,se lidércek, se semmi hasonló. Így aztán mindig maradt a legegyszerűbb dolog, a frontális támadás. Ez azonban úgy tűnt nem nyerte el a többiek feltétlen tetszését. Amíg ők a különböző ötleteiket tárgyalták, engem Gingitsune vett elő.
~ Nos Édes, hogyan tovább? ~ kérdezte, miközben elmosolyodott, bár ez a mosoly inkább volt ijesztő, mint kedves.
~ Te is hallottad nem? ~ kérdeztem vissza, akaratlanul versenyt vigyorogva vele. ~ az energiáról nem is beszélve! Valami fantasztikus, hogy miként képes egyre ocsmányabb és ocsmányabb lenni, azon a ponton túl is, ahol már meg vagy győződve arról, hogy rosszabb már nem lehet. Képes rád cáfolni!ű
~ És te ennek örülsz?
~ Felettébb! ~ vágtam rá.
~ Akkor is, ha sokkal erősebb, mint te? ~ nem tudtam eldönteni, hogy gonoszkodni akar csak velem, vagy komolyan kérdezi.
~ Azt hittem ismersz. úgy nem elehet senki erősebb, ha nála gyengébekkel harcol. Az olyat hívják zsarnokoskodásnak! Komolyan azt szeretnéd, ha esti mesét mondanék neked erről? ~ nehéz beismernem, de kissé zavarba hozott a lélekölőm, szóval úgy döntöttem, inkább a többiekre figyelek, még mielőtt kihasználhatná a helyzetét!
Vissza az elejére Go down
Ronan J. Phellera
Arrancar
Arrancar
Ronan J. Phellera

Férfi
Capricorn Buffalo
Hozzászólások száma : 77
Age : 26
Tartózkodási hely : Sokfelé :o
Registration date : 2012. Apr. 06.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: 97.arrancar, Desmond fracciónja
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Furcsa dimenzió, avagy vissza mennyé! - Page 2 Cl0te11000/15000Furcsa dimenzió, avagy vissza mennyé! - Page 2 29y5sib  (11000/15000)

Furcsa dimenzió, avagy vissza mennyé! - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Furcsa dimenzió, avagy vissza mennyé!   Furcsa dimenzió, avagy vissza mennyé! - Page 2 EmptySzer. Aug. 29, 2012 11:15 pm

A gonosz shinigami a semmiből tűnik elő, pontosan úgy, mint ahogyan azt mesélték, hogy történni szokott, mielőtt bevarrnak egy zsákba és elvisznek. Most már semmi kétség, hogy ezek gonosz szörnyek, különben hogyan tudott volna így megjelenni a semmiből? O.O Ráadásul még bánt is, pedig engem nem szabad rugdosni, mert apu letépi a lábát annak, aki megpróbálja.
Nekiesek egy fának, és be is ütöm a buksim, a gonosz shinigami pedig megjelenik fölöttem, és rám emeli az ujját. Hallottam, hogy nekik is van cerojuk, vagy valami ahhoz hasonló, úgyhogy lehet, hogy most egy olyat akar rám kilőni. Meg fogok halni! sírás Relfe… rekfleksz… reltes… szóval olyan hirtelen magam elé kapom az egyik kezem, és átalakítom egy nagy, kör alakú pajzzsá.
Becsukom a szemem, de a pajzs kitartott, a villám nem tudta átütni. Ez végre ráébreszt, hogy nincs mitől félnem, elvégre én vagyok Roni-sama, Desmond-apu fia, nem fogok veszíteni egy ilyen csúnya mumus ellen. Le fogom őt győzni, aztán eltűnök erről a csúnya, ijesztő helyről, ami távolról sem bizonyult Narniának.
- Kadowase himemiya, Dragón Plastíco!- a kezemben tartott tőr eltűnik a feloldás hatására, ezernyi lego kockára bomlik. Amióta Aizen-bácsinak meg kellett mutatnom, még soha nem használtam a kardomat, ugyan sokkal kényelmesebb, és játéklehetőséget is ad, olyan álmos leszek utána, és lemaradnék az esti meséről is, ha elaludnék. De most még korán van, ki tudom aludni magam, és nem késem le a Micimackót sem. Eredetileg is meg akartam nézni, mert ugye amíg Narniában vagyok, áll az idő. Ezt mindenki tudja. Neutral Ha nem tudtad, buta vagy. Razz
Mielőtt elkezdem kialakítani a végtagjaimat, érzékelek valamit oldalról. MÉG EGY? O.O Kettővel nem biztos, hogy egyedül el tudok bánni, lehet menekülni kellene. Ugyan még érzem Langyos-chan lélekenergiáját, de neki már úgyis vége, feláldozta magát. Crying or Very sad Ég veled, Langyos-chan, építek majd egy élethű szobrot rólad, és kiállítom majd, hogy örökké emlékezhessenek rád. Vagy addig, amíg nem kell az építőkocka valami fontosabb projekthez. Rolling Eyes
Két hosszú végtagot a hátamból növesztek ki szárnyak formájában, hogy gyorsabban tudjak menekülni. A lábaimat bevonom bájónikl darabokkal, hogy tudjak ugrani, a mellkasomból kinövesztett három végtagot, a kezeimmel együtt pedig sárkányfejekké alakítom. Ha azt hiszik, hogy tudok tüzet okádni, nem mernek majd követni. Okos vagyok. Surprised Az én felsőbbrendű buksimmal soha nem versenyezhet egy ilyen buta szörny. És ez a pillanat annyira epikus, hogy nem hagyhatom szó nélkül.
- Még találkozunk, addig is rettegjétek Ronan-sama nevét!- elrugaszkodom a talajtól az ég felé, csapok néhányat a szárnyaimtól, közben a fejekké alakított végtagokat a shinigamik felé tartom, hogy hihessék, készülök rájuk lőni. The Victory is mine! Twisted Evil
Felkészülök rá, hogy megnyissam a gargantát, és gyorsítok, amikor valami keménynek ütközik a fejem és a bal oldali szárnyam. Miért van itt ez a fa? :very mad: Miért kell egyáltalán fákat rakni ide, így hogyan repkednek sárkányok? Szeretem az erdőt, nem azt mondom, csak ritkábbnak kellene lennie. Vagy akkor miért nem csinálták olyanra, hogy eltörjön ütközésnél? Nem értem.
Közel sem olyan kecsesen, mint ahogy felszálltam, visszaesek a földre, és orra bukok. Az érkezésnél bevágtam a térdem és az oldalam, ráadásul az a szárnyam, ami a fával találkozott, szétesett építőkockákra, és az öt fejem közül az egyik is ramaty állapotba került. És még el is szédültem. Sad
- Au.
Vissza az elejére Go down
Rosui Kagehime
10. Osztag
10. Osztag
Rosui Kagehime

nő
Aquarius Monkey
Hozzászólások száma : 164
Age : 32
Registration date : 2012. Feb. 16.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag 3. tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Furcsa dimenzió, avagy vissza mennyé! - Page 2 Cl0te24700/30000Furcsa dimenzió, avagy vissza mennyé! - Page 2 29y5sib  (24700/30000)

Furcsa dimenzió, avagy vissza mennyé! - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Furcsa dimenzió, avagy vissza mennyé!   Furcsa dimenzió, avagy vissza mennyé! - Page 2 EmptyVas. Szept. 02, 2012 7:42 pm

Végül senki sem szorult segítségre, bár meg kell mondjam, hogy eddig nem volt semmi bajom a pókokkal, de ezekután teljesen más szemmel nézek rájuk! >__< Ráadásul a hasadék bezárásával sem haladtunk, nem igen értettem, hogy a többiek hol lehetnek már ilyen sokáig. Takashi~kunt is hiányoltam, jól esett volna a támogatása, vagy a dicsérete, elvégre tökéletesen elláttam a feladatom. Cool Jó ez nem kiemelkedő teljesítmény, de akkor is! Túl sokáig elmaradnak, biztosan baj lehet! T-T Csupán félszemmel pillantottam Chirouchiba~san felé, de így is észrevettem az arancart. Stark~san! Vajon mit kereshet itt? °O° Felvont szemöldökkel pillantok Taka~kunra, aki a kis csoportosulás felé igyekszik. Én most mindenből kimaradok? T.T Ez csalás, mondják meg, mi folyik itt! >__> Tekintetem visszatalál Stark~sanra, akit szűk szemmel méregetek, elvégre mégiscsak arrancar, annak ellenére, hogy ártatlannak mondja magát. Ráadásul még meg is ölelt! O.O Újra felidéződtek bennem a rémisztő emlékek, egyszerűen lefagytam. Bár akkor esélyem sem volt ötűk ellen, de most fordult a kocka, nálunk a helyzeti előny. Cool Kénytelen megadni magát, elvégre ennyi shinigami között esélye sincs a menekvésre, ráadásul velünk van Takashi~kun, aki amúgyis a legnagyszerűbb! *w* Persze csak azért, mert Keisuke~sama most nincs itt, vagyis akkor is nagyon jó, és nagyszerű lenne Takashi~kun, ez nem vitás, de akkor nem csupán esélye nem lenne Stark~sannak, hanem valószínűleg már régen megtisztult volna! ˇ^ˇ Ez bizonyos!
Aztán valami borzalom hang furakodott át a nyíláson, így kénytelen voltam ismét arra tekinteni, s mielőtt még Chiyo~san átfurakodott volna rajta, a vállára raktam a kezem, jelezve, hogy talán jobb lenne nem elébe rontani, ki tudja mi is vár ránk, ha még közelebb megyünk! >__< Nem tudtam eldönteni, hogy mire emlékeztet az amorf ordítás, de sejteni véltem, hogy a pókokhoz hasonló szörny, vagy szörnyek lehetnek. Pedig már ezek a pókizék is vetekedtek a mumusokkal, a legcsúfabb rém címért. .__. Határozottan nem szerettem volna újabb fenevaddal összefutni, hiszen igen randák voltak, és nem kedvesek! Egyáltalán nem kedvesek! >__>
A visszatérő Taka~kunra emelem a tekintetem, hátha sikerült valami információhoz jutnia, amit esetleg velünk is megosztana. Persze ha nem volna elég kérdős tekintetem, és nem venné észre a fejem felett glóriaként köröző kérdőjeleket, akkor kénytelen leszek rákérdezni. Addig meg csak pislogok rá. A türelmem nem sokáig tartott, egyszerűen nem bírtam, hogy mindenki más tud valami, amit én egyáltalán nem! >__<
- Történt valami, Taka~kun? – Kérdeztem rá egyenesen – Takashi~kun már egy ideje elment, tudni róla valamit?
Természetesen tisztában voltam vele, hogy Takashi~kun felnőtt férfi, aki meg tudja védeni magát, de én akkor is aggódtam, természetes volt számomra, hogy féltem, s nem azért, mert nem hinném el, hogy ő erős, és lecsap mindenkit, csak féltettem. Surprised Aztán újabb reiatsu hullám csapott meg a nyílásból, amibe egész testem beleborzongott. Nem lesz ez így jó! Neutral Tudtam, hogy ki kell találnunk valamit sürgősen, elvégre a többiek biztonsága most rajtunk múlik!
- Taka~kun, Chiyo~san! Gondolom, érzitek ti is, amit én – jelentem ki, hiszen egyértelműen biztosan ők is érzik. >.< - Amíg helyzeti előnyben vagyunk az érkezővel szemben, ki kellene találnunk egy megfelelő taktikát, vagy legalábbis, ötletet, amivel hatékonyan megtarthatjuk vonalainkat a többiek védelmében. Chiyo~san, te tizenegyedik osztagos lévén jó vagy zanjutsuban, és erős vagy! Taka~kun, te jól használod a kidoukat! – Én meg csak úgy itt vagyok, .__. gondoltam magamban – Én shunpoval igen mozgékony vagyok, így el tudnám terelni a valaminek a figyelmét, amíg ti kitaláljátok a gyenge pontját, és együtt megsemmisítjük. Nagyobb az esélyünk, ha együtt dolgozunk! De persze, ha van jobb ötletetek, akkor szívesen meghallgatom! *w*
Nem szívesen játszottam a csali szerepét, elvégre a horgászatban a csalit megeszik, de a többiek kiemelkedőbbek voltak nálam a harc terén, nem lett volna jó taktikai lépés őket közelebb küldeni. Én pedig majd vigyázok magamra! Remélhetőleg… ^o^” Egészen biztosan! >__>
Vissza az elejére Go down
http://dragonmaster.hungarianforum.com/
Genki Takashi
2. Osztag
2. Osztag
Genki Takashi

Férfi
Scorpio Buffalo
Hozzászólások száma : 192
Age : 38
Registration date : 2011. Jun. 17.
Hírnév : 16

Karakterinformáció
Rang: Nibantai, yonseki, A Névtelen Egység parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Furcsa dimenzió, avagy vissza mennyé! - Page 2 Cl0te25700/30000Furcsa dimenzió, avagy vissza mennyé! - Page 2 29y5sib  (25700/30000)

Furcsa dimenzió, avagy vissza mennyé! - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Furcsa dimenzió, avagy vissza mennyé!   Furcsa dimenzió, avagy vissza mennyé! - Page 2 EmptyHétf. Szept. 17, 2012 5:59 am

A kis, mitugrász arrancar túlélte a Byakurait. Nem is számítottam másra. Amikor elkezd átváltozni igen csak meglepődök. Ez azonban inkább csak abból fakad, hogy valami építőkocka formájú változások keletkeznek rajta. Nem félek én tőle, tisztában vagyok vele, hogy az arrancarok képesek részben vagy teljesen átalakulni, valami nagyobb és ocsmányabb jószággá. Alakváltozásával egy időben, felveszek egy támadó állát, hogy minél hamarabb támadhassam meg ellenfelemet. Ekkor érzem meg, hogy Kira-kun érkezik valahonnan oldalról. Mi a fenét akarhat? Azt hiszi kell a szánalmas segítsége? " Nekem csak a csapatvezér parancsolhat.." Örülhetne neki, hogy nem vertem véresre a száját... Az arrancar már a magasban van és észül elrepülni, de még visszanéz és mond valami félelmetesnek ható mondatot. Kiül arcomra a megdöbbenés, majd röviden az orrom alá, csak ennyit dörmögök.
- Ki a franc az a Ronan?
Életemben nem hallottam róla, szóval .. ez most nem jött be. Éppen készülnék shunpozni utána, hogy a levegőbe ugorva belekapaszkodjak az egyik fejébe és kitépjem a mocskos szemeit, de ekkor bezuhan a fák közé. Az érkező Kira-kun felé fordulok, aki elkezd szabadkozni, meg közli, hogy siessünk vissza, mert bajban vannak a többiek és fogtak egy arrancart. Ezek szerint mégis csak sikerült elfogni az erősebbet? Ennek szívből örülök, legalább Hime-channak nem kell félnie az arrancartól.
- Menjünk.
Mondom a rám jellemző nyugodtsággal, hűvös kételybe mártva Kira-kunt, hogy elnéztem-e neki a szájalását vagy sem. Gondolkozzon csak a maga ... egyszerű észjárásával. Nem érdekelnek a kifogásai. Küldetés közben nem szájalhat a felettesével, még akkor sem, ha ellenszenvet érez irántam. A kisebb arrancart magára hagyom, biztos vagyok benne, hogy a fák közé zuhanás nem tett neki jót. Így a továbbiakban nem érdekel a sorsa.
- Hagyja a fenébe, azt az arrancar palántát. Sokkal fontosabb a hasadás megszüntetése.
Azzal hátat fordítok a csatatérnek és elindulok gyorsított tempóban a dimenziószakadás felé. Szeretnék minél előbb visszatérni, hogy Hime-chan segítségére legyek és minél előbb biztonságba helyezhessük az Emberek Világát. Amikor oda érek és megpillantom, hogy mindenki sértetlen szúrós tekintettel nézek Kira-kunra.
- Kicsit, felértékelte a helyzet súlyosságát. De sebaj, lássuk azt a dimenziót, no meg a segítőkész arrancart. Olyat még úgy sem öltem.
Mondom egykedvű nyugodtsággal és Hime-chan mellé shunpozok.
- Hogy állunk?
Kérdezem és rákacsintok Hime-chanra.
Vissza az elejére Go down
Lanven Alexander Stark
Arrancar
Arrancar
Lanven Alexander Stark

Férfi
Hozzászólások száma : 145
Tartózkodási hely : Budapest
Registration date : 2012. Feb. 24.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Furcsa dimenzió, avagy vissza mennyé! - Page 2 Cl0te13100/15000Furcsa dimenzió, avagy vissza mennyé! - Page 2 29y5sib  (13100/15000)

Furcsa dimenzió, avagy vissza mennyé! - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Furcsa dimenzió, avagy vissza mennyé!   Furcsa dimenzió, avagy vissza mennyé! - Page 2 EmptyVas. Okt. 07, 2012 9:52 pm

Mesélő:

Meglepően hathat egyes emberekre, de mindenki látszólag támogatja Lanvent. Nem azért, mert szeretik, vagy valami ilyesmi, hanem mert ismerik. Van aki jól, van aki kevésbé jól, de mindenki egyetért abban, hogy ő a legideálisabb arrancar segéd, aki most feltűnhetett. Lanven mindenkiről tud egy keveset, kivéve arról az alakról, aki elment, és még nem jött vissza. Végül is követi Airisut, és beszámol a technikái egy részéről, esetleg felvet egy pár ötletet. Egy kis beszélgetés után Lanven jobban megvizsgálja a hasadást, közelről. Meg is érinti azt, bárki bármit mond. Rájön bizonyos dolgokra, de nem sokkal lesz okosabb. Abban a pillanatban, amikor vissza fordul, hogy közölje az új dolgokat a többi "szövetségesével" az ismerős üvöltés szinte ledönti a lábáról. A hasadáson keresztül tuszkolja magát egy hatalmas torz valami. Arca hosszú, agyarakban végződik. Olyan, mint valami hatalmas kutya, pár dolgot leszámítva. Körülbelül hat méter magas, hat lába van, fekete enyhén kékes bőre. Fülei nincsenek helyette valami lelógó csomós sörény szerű valami van, és feje amely egy kisebb autót is felülmúlna hosszúkás pofában végződik. Egy harapással átharaphat bármit, ezt még egy hülye is képes megállapítani. Hatalmas karmai vannak a lábán, és három hosszú csupasz farka. Ahogy átfurakszik a hasadáson, kitágítja azt, és Lanven szerencsétlenségére át is gázol rajta. A földbe döngöli, és félig összetöri az állat. Egyetlen esélye, ha ressurectionbe megy át amíg még magánál van. A többiek harcállásba rendeződnek. A jövevény látszólag nem igazán van képben a dolgokkal. Ha van megfelelő alkalom a támadásra, akkor ez az.
Közben megjön Kira, Takashi, és Roni is. Kira hozta Ronit, hátha szükség van még egy arrancarra. Mindenki a legjobb tudása szerint támadhat, vagy védekezhet, amit akar. Az állat látszólag védtelen.


// Poszt sorrend: Lanven, Chiyo, Hime, Airisu, Taki, Takashi, Kira, Roni. //

Lanven Alexander Stark:
Őszintén meglepett amikor ennyien segíteni akartak. Végül is tisztában vagyok vele, hogy nem segíthetnek hivatalosan, és hogy én egy nyomorult arrancar vagyok. Nagyon kedvesek. Ha lennének még könnyeim, talán ejtenék egyet, vagy kettőt. Amikor Airisu felteszi a kérdést készségesen válaszolok.

- Tudok pár dolgot. Bénító technikát, manipulációs technikát, bár ez csak az én testemet manipulálja, aztán tudok még féreglyukat kelteni. Az például egy hasonló technika lehet mint ez. Na várjál csak, megnézem!
Nem törődve az intésekkel, és egyéb szavakkal, már megyek is előre. Közel lépek ehhez a hasadáshoz, vagy mihez, és megvizsgálom. Hallok hangokat odaátról. Elég furcsa hangokat, és határozottan ijesztőeket is, de semmi extrát nem érzek. Közelebb húzódok, belenyúlok, és majd vissza húzom a kezem. Nem hullámzik, nem történt semmi, csupán belenyúltam. Úgy tűnik ez nem valami folyadék, vagy valami ilyesmi. Olyan, mintha egy barlang lenne, és a barlang falai között nem lenne más csak levegő. Eléggé kénes, de levegő. Be lehet lélegezni, bár nem tudom meddig bírnánk. Biztosan mérgező, mert kaparja a torkomat.
Ekkor hallok meg valami fájdalmas üvöltést, és szinte érzem, hogy megremeg odaát valami. Kicsit elhátrálok, majd határozottan megfordulok. Sajnos ekkor már késő. Valami a hátamra lép, és arccal a földbe kényszerít. Azonnal hallottam, ahogy a csontjaim reccsennek, és kis híján elvesztettem az eszméletemet. Levegőt se bírtam venni, aztán hirtelen leszállt rólam a hatalmas súly, és amikor oldalra néztem láttam a hatalmas lábat mellém csapódni. Éreztem is. Fájdalmas észlelés volt, de éreztem. Nem lehet elég gyors, tehát nem a gyorsaságomat kell kijátszanom. Csoda hogy még élek... Halkan nyögöm magam elé, hiszen teljesen összezuhant a testem:

- Encono e Afección Manosear Gemelos...
Amint feloldódott az energia tartalék, azonnal használtam a féreglyuk technikát, és körülbelül tíz méterre a dögtől jelentem meg nem messze Airisutól. Kicsit még fújtattam, de végül is jól voltam. Sokkal inkább az izgatott, hogy sok idő el fog tartani addigra, mire újra képes leszek felvenni a tartalékos alakom. Készenlétbe helyezem magam, de nem igazán teszek semmit. Egyelőre nem.

// Sorry a kicsit gyenge posztért, remélem azért tudtok rá írni >< //
Vissza az elejére Go down
Aikawa Chiyo
11. Osztag
11. Osztag
Aikawa Chiyo

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 398
Age : 32
Tartózkodási hely : Jobb esetekben ruhán kívül :P
Registration date : 2012. Feb. 21.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Furcsa dimenzió, avagy vissza mennyé! - Page 2 Cl0te31700/45000Furcsa dimenzió, avagy vissza mennyé! - Page 2 29y5sib  (31700/45000)

Furcsa dimenzió, avagy vissza mennyé! - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Furcsa dimenzió, avagy vissza mennyé!   Furcsa dimenzió, avagy vissza mennyé! - Page 2 EmptyVas. Okt. 14, 2012 3:51 am

Hime-san igazi harcos lélekről tett tanúbizonyságot, amikor csalinak ajánlkozott a sorba kerülő valami ellen. Főleg, mivel mindannyian éreztük, hogy a pókocskák csak előjátéknak voltak jók. Pedig már a Jacukanagik se voltak túl kellemes ellenfelek, főleg a szaguk miatt. Azonban amik most jöttek... Valamiért nem találtam túl jó ötletnek, hogy a barátnőm egyedül táncoljon azok előtt az izék előtt, amíg mi kitaláljuk, hogy miként pusztítsuk el azt a valamit.
- Tudom, hogy furán fog hangzani, főleg az én számból, de őszintén szólva nem találom túl jó ötletnek, hogy egyedül kösd le a figyelmét! - zavartan simogattam meg Gingitsune markolatát - Ha már ennyien vagyunk itt, nagyobb eséllyel éli túl mindenki, ha több felé szakítjuk a figyelmét. Kivéve persze a kiszemelt rosszfiút... És szaladgálás közbe is tud remélem mindenki gondolkodni!
Kissé, na jó nagyon megkönnyebbültem, amikor a második osztagosok is csatlakoztak szerény kis csapatunkhoz. Végülis minél többen vagyunk, annál biztosabb, hogy Hime-sant nem kell elterelésnek bevetnünk! Ebben a pillanatban láttam meg az Lanvent. Egy mosolyt küldtem az irányába is, hisz azt állította, hogy nem fogunk többet találkozni, és lám, mégiscsak összefutottunk, aminek őszintén örültem, nem mintha ezt megosztottam volna bárkivel is! A csapat többi tagja is lejött, hogy szemrevételezze a hasadást. Megtapogatták, csupa számomra érthetetlen dolgot műveltek vele, amikor is egy hátborzongatóan szép üvöltés hallatszott ki a szakadásból, majd az üvöltést egy torz ocsmányság követte.
~ Ez meg mi a halál?~ érdeklődtem a lélekölőmtől meglepően őszintén.
~ Nem tudom, de az biztos, hogy nem a szépsége a fegyvere! ~ válaszolt hasonló döbbenettel Ezüstke, mint amit én érzékeltem.
Amíg a kis belső eszmefuttatásunkat bonyolítottuk le a Rókámmal, addig elő is húztam a kardomat a hüvelyéből.
~ Szerinted egy kitsune lenne? ~ kérdeztem már csak poénból is.
~ Te vak vagy? ~ jött azon nyomban a kissé talán sértődött válasz ~ Először nézz rám, majd nézz rá! Hasonlítunk? Mert szerintem egyáltalán NEM!
Támadóállást vettem fel, miközben előhívtam a shikai alakját a fegyveremnek.
~ Szó se róla Élet, összehasonlíthatatlanul szebb vagy! De akkor mégis mi lehet? Tankui? Mujina?
~ Szerintem Bakeneko!
~ Biztos nem! Én még nem láttam csúnya macskát! Talán okami, vagy inugami! ~ találgattam tovább. Végül az inugamiban megegyeztünk. Mindezt persze pár pillanat leforgása alatt megvitattuk. Amint megállt az elég ocsmány inugami a nyílás előtt, maga alá passzírozva Lanvent, úgy tűnt fogalma sincs, hogy mi is történik körülötte. Talán az agyi képességei fordítottan arányosak a fizikai méreteivel? Tapasztalatból tudtam, hogy minél nagyobb volt egy ellenfél, sokszor annál bambább, de ha megvadult, akkor bizony nagy pusztítást tudott véghez vinni. Úgy sejtettem, most is valami ilyesmiről lehet szó.
- Ha javasolhatom, támadjunk egyszerre! - mondtam, miközben jómagam el is indultam. A már jól bevált fogást alkalmazva berohantam az állat hasa alá. Tapasztalataim szerint a has az egyik legkönnyebben sebezhető testrész. Ráadásul ott nincsenek fogak! Egyszer harapna meg azokkal az agyarakkal, és nekem végem lenne!
[ Ha sikerül bejutnom a hasa alá, anélkül, hogy bajom essen, akkor...]
- Nem tudták volna egy kicsit kisebbre tervezni ezt az izét? - elégedetlenkedtem, hisz hiába voltam bent alatta, nem értem el a hasát.
~Életke, mit szólnál, ha segítenék egy kicsit? ~ kérdezte Gingitsune meglepően kedvesen.
~ Mondd ha van valami ötleted! ~ bólintottam.
~ Kicsit koncentrálj rám, persze közbe ne feledkezz meg magadról! ~ jött a következő instrukció.
Nem igazán tudtam, hogy most mit is kéne éreznem, és lássuk be, nem épp abban a szituációban voltam, hogy nagyon ilyesmire lett volna időm, de azt már megtanultam, hogy jobban járok, ha megbízok a fegyveremben. Pár pillanatig a fegyveremre összpontosítottam teljesen. Egy szó először csak suttogott, majd elképesztő sebességgel erősödött a fejemben.
- Mūnhanmā! - mondtam ki végül magam is hangosan, és... semmi nem változott. Vagy ha igen, akkor sem vettem észre.
~Ilyenkor mi is van? ~ vettem elő a rókát, aki az értékes időmet elpazarolta. ~ Nem változott semmi!
~ Vagy csak te nem érzed! ~ jött rá a válasz.
Egyre jobban fölhergelve magam ugrottam föl a levegőbe, majd megpróbáltam a pengémet a leglágyabb részbe, természetesen a lágyékába döfni, majd shunpóval szaladva, fölhasítani a hasát, hisz nem ismertük a testét annak az izének, és mi van, ha nem is ott van a szíve, ahol lennie kellene, vagy ha nincs is szíve? Közben valamiért egyfajta könnyedség fogott el. Mintha a vágással az indulatosságom is tova szállt volna!
[Ha nem sikerül észrevétlenül berohannom a kutyuli alá, akkor...]
Figyelmesebb volt, mint ahogy azt vártam. Amint elég közel értem hozzá, felém kapott. Shunpóval próbáltam kitérni előle, mert nem tett volna túl jót se a lelki, sem a fizikai állapotomnak, ha azokkal az agyarakkal eltrafál!

Vissza az elejére Go down
Rosui Kagehime
10. Osztag
10. Osztag
Rosui Kagehime

nő
Aquarius Monkey
Hozzászólások száma : 164
Age : 32
Registration date : 2012. Feb. 16.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag 3. tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Furcsa dimenzió, avagy vissza mennyé! - Page 2 Cl0te24700/30000Furcsa dimenzió, avagy vissza mennyé! - Page 2 29y5sib  (24700/30000)

Furcsa dimenzió, avagy vissza mennyé! - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Furcsa dimenzió, avagy vissza mennyé!   Furcsa dimenzió, avagy vissza mennyé! - Page 2 EmptyKedd Okt. 16, 2012 2:56 pm

Nem tudtam elképzelni, hogy miként is gondolhatja Chiyo~san, hogy mindannyian legyünk csalik, ráadásul, hogy futás közben gondolkodjunk. Jó, valóban veszélyes feladat lenne, ha egyedül tenném ugyanezt, de lényegesen nagyobb esélyünk lenne arra, hogy engem figyelve rájönnek valamire. Azonban nem szállok vitába vele, hiszen megérkezett csapatunk többi tagja is, aminek köszönhetően még többen lettünk, ráadásul nem is tőlünk függött a további stratégia, hanem Chirpochiba~santól, aki biztosan kitalál majd valamit.
Kicsit meglepődve pillantottam Takashi~kunra, aki egyszer csak megjelent mellettem, kacsintására pedig el is pirultam. Embarassed Jó, igyekeztem a feladatomra koncentrálni, de jelenléte egyszerre töltött el mélységes nyugalommal, hogy végre itt van, és így nem lehet semmi baj, de ugyanakkor feszült is lettem, hiszen közelsége mindig zavart ébreszt bennem. >///< Aztán megráztam a fejem, és a kérdésre kerestem a megfelelő választ, amikor Stark~san közelebb ment a hasadáshoz. Botor tett volt, már láttam előre, de mit értem volna azzal, ha ezt szóvá teszem? Nem lehetett már visszafordítani. :/
- Az eddig átjött ellenséges lényeket kiiktattuk, de úgy néz ki újabb társaságunk fog érkezni. – Feleltem, mintha csak a felettesemnek jelentenék, de így kicsit sikerült összeszednem magam, egészen addig, míg meg nem pillantottam a hasadáson áttüremkedő lényt.
A hatalmas rondaság, mert csúf volt, majdhogynem egy mumusnál is rondább! Szóval a hatalmas valami átszuszakolta magát, ezzel még nagyobbra tágítva a nyílást, én pedig tátott szájjal néztem borzalmasan nagy testét, és éreztem, hogy nagyon össze kell szednünk magunkat, ha meg akarjuk állítani. >_< Persze nem minden a nagyság, ha szépen lassan felszeleteljük, a lábától kezdve, előbb-utóbb eljutunk a fejéig. .__. Ötletemet azért nem osztottam meg a többiekkel, abban bíztam, hogy majd kapunk valamilyen újabb parancsot Chiruochiba~santól, aki remélhetőleg kitalált valamit. A szörny közben teljesen átért, és a közelében álló Stark~sant egyszerűen a földbe passzírozta. Megfeszültek izmaim, készültem, hogy ha bármilyen feladatot is kapok, azt tökéletesen tudjam teljesíteni. Egy zavart, kissé szomorkás mosolyt küldtem Takashi~kun felé, és reméltem, hogy érti, mit is szeretnék közölni. Jó, nem búcsúzkodtam, de semmiben sem lehettünk teljességgel biztosak, az ellenfelünk hatalmas volt, mi pedig nem tudhattuk, mit is kellene tennünk vele szemben.
Nem rohanhattunk fejjel a falnak, lévén a lényben komolyabb kárt pusztakézzel, vagy fegyvereinkkel nem igen okozhattunk, de abban is kételkedtem, hogy egy erősebb kidou képes lenne megsebezni. Jó, biztosan nem sérthetetlen, de a méretei azért jókora előnyhöz juttatták. .__. Még mindig azon gondolkoztam, hogy hol is lehet a gyenge pontja, amikor Chiyo~san ötlete elért a tudatomig. Automatikusan kaptam utána, ahogy az előző esetnél is, mikor majdnem a szörnyeteg elé vetette magát, azonban elkéstem, képtelen voltam megállítani. >_< Mélyet sóhajtottam, hiszen vérbeli tizenegyedik osztagos volt, de azért féltettem a testi épségét, no meg persze igazán megvárhatta volna, amíg kitalálunk valami jó tervet. Persze azt is minél gyorsabban, mert nem sok időt adott a rút bestia. >_>
A magam részéről nem szándékoztam neki rontani, nem azért mert féltettem a saját-, és a többiek épségét, hanem mert a nyers erejével nem vehettük fel a versenyt. Surprised De azt sem szerettem volna, hogy Chiyo~sannak baja esik, így kissé közelebb húzódva a lényhez támadásra készültem. Éppen ideje volt, hogy Karasu is kivegye a részét a harcból, így támogatva az előre nyomulókat. Cool
- Koiwo shiro, Sabishī Karasu! – Mondtam ki zanpakutom shikai hívószavát, majd támadó állást felvéve egy egyszerű kardlendítéssel tűzgolyót küldtem a lény feje felé. – Na, gyere te mumusfajzat!
Ez talán túlzás volt, mert nem szerettem volna, ha tényleg jön, de magával ragadott a hév. .__. Attól függően, hogy a többiek mit is csinálnak, próbáltam úgy helyezkedni, hogy tudjam őket elterelő támadásokkal támogatni, de persze ha mást kért tőlem Chiruochiba~san, akkor azt tettem, amit mondott.
Vissza az elejére Go down
http://dragonmaster.hungarianforum.com/
Chiruochiba Airisu
4. Osztag
4. Osztag
Chiruochiba Airisu

Férfi
Aries Horse
Hozzászólások száma : 202
Age : 118
Tartózkodási hely : Talpa és haja között.
Registration date : 2012. Feb. 01.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Furcsa dimenzió, avagy vissza mennyé! - Page 2 Cl0te17600/30000Furcsa dimenzió, avagy vissza mennyé! - Page 2 29y5sib  (17600/30000)

Furcsa dimenzió, avagy vissza mennyé! - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Furcsa dimenzió, avagy vissza mennyé!   Furcsa dimenzió, avagy vissza mennyé! - Page 2 EmptyPént. Okt. 19, 2012 6:28 am

- Óvatosan, Lanven-san! – Intem szóban óvatosságra az arrancart, mikor a szakadást közelebbről is megvizsgálja. Talán az ő lélekenergiája, talán csupán a véletlenek közrejátszása véget egy kolosszálisan nagy kutyaszerű valami jött át a kapun, s teperte le Stark-sant. A kutyaszerű hatalmas lény rémisztő volt, viszont az érkezésünkkor a megfelelően döntöttem, hogy Chiyo-sant, Hime-neesant és Ta..ki-t bíztam meg a szakadás őrzésével, mert azonnal támadó állást vettek fel, s Aikawa-san, ahogy egy tizenegyedik osztagostól várható rögtön támadásba is lendült. Neki nem kívántam külön parancsot adni, mert láthatóan jól csinálja a feladatát, így csupán Rosui-sannak s Kaminari-sannak kellett gyors utasítást adnom. Rosui-san zanpakutojáról csupán annyit tudtam, hogy tűztípusú, de ennyi elég volt, hiszen hogyha nem kell tényleges tűz a használatához, akkor megfelelő lesz a lény megtámadásához. Vele ellentétben Kaminari-san zanpakutoujáról már többet tudtam, vagyis amellett, hogy villámtípusú, azt, hogy közelharci, bár veszélyes a lény közelébe menni, de bízom Kaminari-san ügyességébené s fürgeségében, valamint abban, hogy ez a lény is amennyire robosztus, ugyan annyira lomha is.
- Rosui-san, Kaminari-san! Kérem, váltsanak shikaiba, s tűzzel és villámmal próbálják meghátráltatni a lényt! – Ezután Genki-sanhoz fordultam. – Genki-san! Ön kérem, álljon készenlétben, és, hogyha úgy látja, hogy Aikawa-san, Rosui-san és Kaminari-san már nem bír a szörnnyel, illetve a gyakorlott szemével egy kedvező helyzetet lát meg, akkor cselekedjen! Kazuho-san ön kérem, legyen Genki-san segítségére! – Ezek igazából nem valami alapos utasítások, csupán irányadó kérések, amik hirtelen eszembe jutottak, talán, hogyha előre megtervezhettük volna, akkor Genki-san tapasztalata és esetleges tanácsaival talán jobb taktikával állhattunk volna elő, de nem volt időnk ilyesmire, gyorsan kellett cselekedni, nehogy valakinek baja essen.
Mivel Lanven-arrancar mondta, hogy tud átjárót nyitni, így az felkeltette az érdeklődésemet, s ezért is hagytam, hogy megvizsgálja a rést. Ezért miután mindenkinek elmondtam a kérésemet a szörny legyőzésével kapcsolatban a segítőkész arrancarfelé fordultam.
- Kövess, kérlek! – Indultam meg vele egy kerülő úton a szakadás felé úgy, hogy lehetőleg kívül maradjunk a szörny látó-, támadó terültedétől. – Mi a tapasztalatod? – Kérdeztem út közben. – Mennyire hasonló a nyílás, mint amiket te tudsz létrehozni?
Hogyha nem találtunk biztonságos utat a dimenziókapuhoz, akkor visszavezettem oda, ahonnan elindultunk, vagy legalábbis valahova oda, mert ki tudja, hogy a szörny miatt hogyan változott a biztonságos terültek elhelyezkedése.
Természetesen a tervemet vele is megosztottam, hogyha nem kérdezett rá, akkor a beszámolója, véleménynyilvánítása után:
- A tervem, vagyis gondolatom, ötletem az egyik képességed ihlette. Azon képességed, hogy te is tudsz hasonlókat – mutattam a szakadásra – létrehozni. Valahogy azzal a képességeddel kellene megpróbálnod bezárni.
Vissza az elejére Go down
Kaminari Taka
3. Osztag
3. Osztag
Kaminari Taka

Férfi
Cancer Monkey
Hozzászólások száma : 128
Age : 31
Tartózkodási hely : Mosonmagyaróvár
Registration date : 2012. Feb. 02.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 3. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Furcsa dimenzió, avagy vissza mennyé! - Page 2 Cl0te18000/30000Furcsa dimenzió, avagy vissza mennyé! - Page 2 29y5sib  (18000/30000)

Furcsa dimenzió, avagy vissza mennyé! - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Furcsa dimenzió, avagy vissza mennyé!   Furcsa dimenzió, avagy vissza mennyé! - Page 2 EmptyHétf. Okt. 29, 2012 12:59 pm


Airisu korholó szavai mélyen belém marnak, méghozzá való igazuk miatt. Azonban, most már késő lenne egy bocsánat és visszatérés, no meg hát nem lézengeni jöttem ide. Az ötletemet gyorsan vázlatolom, és még kibővítem egy apró jelentéssel.
-Jelenleg minden rendben van, az első hullámmal könnyedén elbántunk, de véleményem szerint a következőnél már nem lesz ilyen egyszerű, szeretném tudatni, hogy ennek fényében tudjon továbbra is kiváló munkát végezni, most visszatérnék.
Mondom, mielőtt még rám parancsolhatna, s meg sem próbálkozok a Lanven felé irányuló tervemmel. Hiába ismerem Airisu-t, nem merem tovább feszíteni a húrt, amit az eljövetelemmel már megtettem. Ez a jelenet eléggé felnyitotta a szememet, hogy most nem egy sima küzdelemben veszek részt. A kissé hátborzongató jelekre figyelemmel shunpoval megyek vissza amilyen gyorsan csak tudok. Hime-chanon eléggé érződött a kíváncsiság, bár azt nem sejtettem, hogy mi iránt is. Így hát vissza kíváncsinéztem rá. A kérdései viszont annyira egyértelműek, hogy nem is tudom mire számíthattam volna.
-Az arrancar el lett fogva, és Airisu-san épp a megoldáson dolgozik, amire tettem egy javaslatot. Valamint úgy tűnik, hogy Takashi-san értesítve lesz, és hamarosan várható vissza.
Kicsit még mindig zavarban éreztem magam a leszidás miatt, de próbáltam inkább a helyzetre összpontosítani. Hime-chan nagyon összeszedettnek tűnik, annak ellenére, hogy az imént mikkel és hogyan is harcoltunk. Elő is áll egy ötlettel, ami jónak tűnik első meglátásra, és passzol az általam tapasztaltakra is. Nah, nem mintha számítottam volna arra, hogy egy 11. osztagos pont kidouval fog fölényeskedni. Az viszont már kevésbé tetszett, hogy Hime-chan akar lenni a csali.
-Hime..san- Hirtelen nem is tudtam, hogy miképp szólítsam meg így küldetés közben.- Jónak tűnik az alap ötlet, de személy szerint, nem szeretném, ha te lennél a csali. Jók a meglátásaid, szóval a legjobb talán az lenne, ha Chiyo-san támadna, és támogatnám kidou-val mivel közelharcban is valamennyire használható vagyok. Te pedig próbálnál rájönni a gyenge pontjára és utána becsatlakozni, vagy hátulról segíteni.
Megjönnek Airisuék, és jobbnak látom először végighallgatni, hátha ki tudom egészíteni valamivel azt amit idáig mondtam. Nem kívánom magam megint kínos helyzetbe hozni azzal, hogy félbeszakítom, így amint szóhoz jutok felhozom az ötletemet.
-Talán a legjobb lenne, megpróbálni bezárni, mielőtt az a valami átjön. Esetleg távolsági támadások egy helyre összpontosításával, vagy valami kombinálható technikára tudnék javaslatot tenni. Részemről a Tüzes fehér villám, vagy egy lélekklónnal tudnék beszállni.
Ezután már nem láttam rá lehetőséget, hogy nagyon aktívkodjak, szóval csak próbáltam felkészülni az eshetőségekre. A tekintetem folyton vándorolt a kapuról a többiekre, majd vissza. A feszültség egyre inkább felgyűlt bennem, és mivel eléggé időigényes a shikaiom alapos bemelegítése egy jó üdvözlésre így jobbnak láttam felkészülni.
-Uchirase Raimei!
Adtam ki halkan a parancsot, és felöltöttem a shikai formámat. A megfontoltság itt már kétesélyes dolog volt. Nem tudtam mennyi ideig kell még kihúznom a már jócskán megcsappant állóképességemmel, de ha nem kapcsolok időben, az még nagyobb gondot okozhat. Lanven a hasadáshoz ment megvizsgálni, Airisu teljesen uralta a helyzetet, és a már mindenki itt volt. Ez felettébb megnyugtató volt, ám az újabb üvöltés már nem. Ahogy átfurakodott a résen tágítva azt a hatalmas kutyafajzat eltiporta az arrancart és nem úgy tűnt, hogy akárcsak észrevette volna. ~Mégis miféle démon lakta helyre nyílik az az elátkozott kapu?~ A hirtelen eseményektől és a rettentő ellenfél hatására kicsit lefagytam. Ebből az állapotból Chiyo rohamozása rázott vissza, amire szinte automatikusan reagáltam jómagam is. Fennhangon kántálom el a kidout, melybe nem sajnálok annyi erőt rakni amennyivel még nem kockáztatom a stabilitását.
-Villámokon érkezel és üres rokkán, hasítsd hat részre a fényt. Bakudou 61: Rikujoukourou!
Nagyon remélem, hogy egy ilyen robusztus és hatalmas fizikai erővel rendelkező lény legalább a mágiával szemben kevésbé ellenálló. Ugyan már a Shikaiom feltöltött, egyelőre távolról kell elvonnom a figyelmét és tesztelni mennyire ellenálló ezekkel a támadásokkal szemben. Airisu még jobb taktikát vázolt fel. Nem pazarolhatom az erőmet, de ez még csak sikerülni fog. Odébb shunpozom, hogyha magamra vonnám a figyelmet ne vegyen észre azonnal mindenkit, majd.
-Juugeki Byakurai !
Egyenesen mellkasára céloztam, hiába nagy célpont, attól még elvéthetem, még nem tudom mennyire mozgékony. Ezt követően viszont kifogytam a használhatónak vélt kidouk-ból, s ideje volt a közelharcot elővenni. Shunpókkal közeledtem s a közelében mielőtt elértem volna egy Utsusemi -vel próbáltam meg a lehető legbiztonságosabb módon megtámadni. A fejére támadok, ha tehetem, akkor hátulról a tarkóját, vagy ahol a lehetőségeimhez mérten a legkevésbé öngyilkos megmozdulás. Azzal az elszántsággal megyek neki, mintha egyedül kellene eltennem láb alól. Habár ez közel sincs így, de fogyatkozó erőmet figyelembe véve az egyetlen lehetőség, hogy a lehető legrövidebb idő alatt megpróbálom a legnagyobb kárt okozni. Az összes felhalmozott elektromosságot egyszerre ürítem bele az ellenfelembe, s egy kidouval koronázom meg.
- Hadou 22: Ittou Rakurai!
Ezek után azonnal visszavonulással távolságot teremtek, melyet igyekszem megtartani. Ahogy a földre érkezem egy pillanatra elvesztem az egyensúlyomat. A figyelmemet csak akkor merem Takashi-san felé megosztani, ha biztos vagyok benne, hogy nem kell azonnal közbeavatkoznom valahol, vagy a saját életemet menteni a további visszavonulással. Ha megtenném, csupán arra a rövid időre, hogy hátha kapok valami jelet tőle jutott e már valamire, vagy további tanács. Bár végszükségben akkor is be tudja ordítani, ha épp a kutyulival foglalkozom.

Elnézést a hosszú haldoklásért, feltámadóban vagyok, ha van valami amit elszúrtam légyszíves PÜ-ben értesíteni, köszönöm Smile
Vissza az elejére Go down
Genki Takashi
2. Osztag
2. Osztag
Genki Takashi

Férfi
Scorpio Buffalo
Hozzászólások száma : 192
Age : 38
Registration date : 2011. Jun. 17.
Hírnév : 16

Karakterinformáció
Rang: Nibantai, yonseki, A Névtelen Egység parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Furcsa dimenzió, avagy vissza mennyé! - Page 2 Cl0te25700/30000Furcsa dimenzió, avagy vissza mennyé! - Page 2 29y5sib  (25700/30000)

Furcsa dimenzió, avagy vissza mennyé! - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Furcsa dimenzió, avagy vissza mennyé!   Furcsa dimenzió, avagy vissza mennyé! - Page 2 EmptySzer. Nov. 07, 2012 10:42 pm

Amikor visszaérkezünk, Kira és én igyekszem a lehető leggyorsabb módon átlátni a csatateret. A harcnak már igen komoly látszata van, ugyanis itt-ott undorító maradványok hevernek és az átjáró felől is valami zümmög. Amikor pedig elődugja a barlangból a pofáját, hát nem kis meglepetés ül ki az arcomra. Ez meg ugyan mi a fészkes fene? Hamar rájövök, hogy lényegtelen, hogy mi a lidérc ürülék ez a szutyok, nem engedhetjük szabadon kószálni. Még a végén sok ártatlan ember vesztét okozná. Az azonban erősen szúrja a szemem, hogy a csapatunk kedves vezetője egy arrancarral haverkodik. Nem értem, hogy mit tud pusmogni az ellenféllel. A legjobb lesz megfigyelni, hogy mit csinál azután, hogy bezártuk a rést. Ha eltakarodik, akkor szerencséje van, kicsi az esélye, hogy egy ilyen ellenfél után, mint ez a hatalmas jószág, még lesz kedvem és hangulatom egy arrancar kivégzésére. Persze lesz néhány keresetlen szavam is a kollaboráns Airisu csapatvezérhez is, ahogyan Kira-kun volt szíves korábban nevezni, mint valami pincsi kutya. Bár a bocsánat kérését elfogadtam, ez koránt sem jelenti azt, hogy minden szép.. Ugyanakkor most majd mindjárt kiderül, hogy mennyire hajlandó együttműködni, ugyanis legnagyobb örömömre szolgál, hogy bölcs vezérünk, akire mindannyian felnézünk, a szolgálatomba állította.
- Kira-kun, helyezkedjen el az ellenség háta mögött. A jelemre támadja hátba! Látni fogja a jelemet.
Mondom, azzal kerülgetem egy darabig az ellenfelet Airisu parancsa szerint, majd miután a társaim mind bevetették a támadásukat én felkészülök az általam ismert legerősebb támadásra, amit Kidouval kivitelezni tudok. ha eltalálom, akkor feltételezhető, hogy legyengül annyira, hogy ennyien minden bizonnyal elpusztuljon. Mivel elég magas a jószág, láthatom a hasát. Amikor pedig nincs útban Chiyo-san, aki úgy döntött, hogy jó 11. osztagos módjára berohamozza a szerencsétlen dögöt, először elkiáltom magamat, hogy értesítsem a többieket.
- Fejeket behúzni, vigyáztam!
Azzal jobbomat kinyújtom a hatalmas jószág felé és belekezdek a kidou megidézésébe. z feltehetően nekem is fájni fog, de ha eltalálom a szörnyeteget, akkor társaimnak akkora előnyt adok, amely könnyen rövid időn belül a mi oldalunkra döntheti a harc mérlegét és győztesen távozhatunk erről a helyről. Az cseppet sem érdekel, hogy a magasabb arrancar esetleg a technika útjába kerülhet. Akkor ugyanis így járt, nekem nem dolgom egy arrancarra figyelni, hogy ne süssem meg a seggét.
- Hadou 21: Boruto!
Idézem meg a kidout és kezemben már el is kezd gyűlni a reiatsu. Aki látott már Cerot az alaposan meg fog lepődni, amikor a kidoum a cerohoz hasonlatos formában elindul, hogy elsöpörjön mindent, ami az útjába kerül. Az egyetlen hátulütője az, hogy én is kapok a támadásból. Bár rajtam van a Harmónia Leple, ami megvéd a sérülésektől, ez a technika mégis csak van olyan erős, hogy térdre rogyva pihegjek. Fáj, nagyon fáj, ahogyan az elektromosság még mindig cikázik körülöttem. De itt dögöljek meg, ha nem érte meg. Remélem sikerült eltalálni a dögöt és a többiek már nélkülem is le tudják győzni. De az se lenne probléma, ha a Boruto végzett volna vele. Én jelenleg úgyis elfáradtam, szóval valaki takarítsa el a szemetet.
Vissza az elejére Go down
Kazuho Kira
Daitenshi
Daitenshi
Kazuho Kira

Férfi
Capricorn Monkey
Hozzászólások száma : 115
Age : 31
Tartózkodási hely : A jégkígyó fészke (Daitenshi főhadiszállás)
Registration date : 2012. Feb. 23.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Furcsa dimenzió, avagy vissza mennyé! - Page 2 Cl0te19000/30000Furcsa dimenzió, avagy vissza mennyé! - Page 2 29y5sib  (19000/30000)

Furcsa dimenzió, avagy vissza mennyé! - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Furcsa dimenzió, avagy vissza mennyé!   Furcsa dimenzió, avagy vissza mennyé! - Page 2 EmptyKedd Nov. 27, 2012 4:10 am

Furcsa látvány volt végignézni, ahogy mindenki elhelyezkedik, az pedig egyenesen irritáló volt, hogy Chiyo-aenpai egyedül rohamozta meg az állatot. Szerencsénk volt, hogy Airisu-senpai mellett a többiek is eszméletlenül gyorsan kapcsoltak. Az kevésbé volt szerencsés, hogy pont Takashi-senpai mellé osztott be, de hát ez van, nincs időm vitatkozni. Az a jókora, és igencsak rusnya lény, ami kimászott a hasadásból lassan átgázolt Lanven-en, ami egy kissé bosszantott. Ha megöli itt nekem, akkor sosem lesz esélyem nekem legyőzni. Tökéletes gondolat. Ez a gondolat kezdte betölteni az agyam, illetve a fehéren izzó harag kezdte el bejári a testem. Jót fog tenni egy ilyesféle esetben, ha rákoncentrálok az ellenfél elpusztítására.
Mikor Genki-san kiadja az utasítást, azonnal megindulok a kijelölt helyemre. Semmi válasz, vagy bólintás, csupán azonnali reakció. Cselekedni kellett, nem kommentálni az eseményeket. Gyors shunpokkal el helyezkedtem a lény mögött, így pedig tökéletesen volt alkalmam analizálni az előttem álló lényt. A szeme kell, hogy legyen a célpontom. Minden ekkora lénynek az az egyik gyengéje, és ha azt kilövöm neki, akkor sokkal könnyebb lesz ellene küzdeni. De még nem most. Egyelőre várom, hogy megkapjam a jelet. Addig egy lépést sem teszek, csak várakozok, hogy minél gyorsabban reagáljak.
- Szúrd hátba Éji Róka! - Sziszegem a parancsszavakat a fogaim közt, majd ahogy a penge elkezd átalakulni, elvigyorodok a maszkom alatt. Yogitsue is hasonlóképp tesz, ezt tökéletesen érzem. Mindeközben pedig igyekszem egy kétkezes kardra koncentrálni, hogy amikor odaérek, minél nagyobb biztonsággal találhassam el a dögöt.
- Hadou 21: Boruto! - Hangzik el a jel, amire annyira vártam, majd egy furcsaság is megjelenik a látómezőben, ahogy Takashi-san szinte cero-ként lő az ellenségre. Ez jelentsen megkönnyíti a lény kivégzését. Ideje hát alaposan szemet szúrni a pokolfajzatnak.
Megpróbálok egyetlen jól irányzott Shunpo-val felkerülni a lény fejére, pontosan a szemeivel szembe, majd azonnal elsütöm az első képességem.
- Hajnalpenge. - A kétpengés kard, azonnal átalakul a kezemben, és alighogy eléri a végleges formát, én máris igyekszem az ellenfelem szemébe döfni, és jó mélyen beleágyazni azt az agyába, majd egy jól irányzott mozdulattal meglendítem a bal kezem az ellenség másik szeme felé, bízva abban, hogy a közelgő kidou majd eltalálja a másik látószervet.
- Hadou 04: Byakurai! - A fehér energianyaláb terveim szerint lassan áthatol a szemen, s meglepő sebességgel behatol majd az agyba. Terveim szerint.
Ha ez a manőver sikeresnek bizonyul akkor azonnal megpróbálom kirántani a kardomat a lény másik szeméből, s felugorva a feje tetejére újra átdöfni a roppant fegyvert a koponyán.
Amennyiben figyelmetlen voltam, vagy a lény gyorsabb volt mint reméltem (habár erre jómagam kevés esélyt látok, hiszen a kutyát több irányból is támadják, illetve Takashi-senpai kidou-ja is meglehetősen megtépázhatta a figyelmét), akkor csak a jó isten tudja hogy mi történt velem. Talán egyből a lény pofájában landolok, s az életemért kell küzdenem a hatalmas fogak közt, vagy egyetlen jól irányzott csapással a padlóra küld, és ájultan kell hevernem míg a csata véget nem ér. Egyetlen terv van csupán az agyamban, és ez a szemek, és az agy teljes kiiktatása. Jóllehet, ez az ellenfelem fején egyensúlyozva igencsak nehéz és veszélyes vállalkozás, de hát be kell bizonyítanom hogy mennyit is érek harcban. Legfőképp Takashi-senpai felé.
Vissza az elejére Go down
Ronan J. Phellera
Arrancar
Arrancar
Ronan J. Phellera

Férfi
Capricorn Buffalo
Hozzászólások száma : 77
Age : 26
Tartózkodási hely : Sokfelé :o
Registration date : 2012. Apr. 06.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: 97.arrancar, Desmond fracciónja
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Furcsa dimenzió, avagy vissza mennyé! - Page 2 Cl0te11000/15000Furcsa dimenzió, avagy vissza mennyé! - Page 2 29y5sib  (11000/15000)

Furcsa dimenzió, avagy vissza mennyé! - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Furcsa dimenzió, avagy vissza mennyé!   Furcsa dimenzió, avagy vissza mennyé! - Page 2 EmptySzer. Dec. 05, 2012 11:28 am

Csak halványan érzékelem a világot magam körül, de az biztos, hogy elraboltak. O.O Fáj a fejem, talán fejbe is csaptak ezek a gonosz shinigamik, bár azt nem tudom, miért, már alapból is kiütött a fa. -.- A csúnya gonosz Aslan nem gondolt rá, hogy egyszer esetleg sárkányok akarnak repkedni a lombok alatt, de egyszer majd nagy leszek, és akkor kidőlnek a fák, vagy csak simán félrehajolnak, ha én arra járok. Cool Ha nagy leszek még. Neutral
Lehet, hogy ők olyanok, mint a popkirály bácsi, és bántani akarnak, vagy majd betesznek egy zsákba, és elvisznek, mint mindenkit, aki nem tanulja meg a spanyol háziját. MEEEEG FOOOGOOOK HAAAALNIII!!! sírás Ha most ellenállok, lehet, hogy azonnal megölnek, de én akkor is Desmond-apu kisfia vagyok, nem hagyhatom, hogy harc nélkül vigyenek el, és használjanak fel gyalázatos céljaikhoz.
Meg amúgy is, a végső csatában mindig megérkezik egy újabb hős, jutalmul, amiért kitartottunk, és megment a gonosztól. Mint Aslan bácsi a nagy csatában a narniaiak és a boszorkány között. Ő megmutatta: Narnia a narniaiaké. Neutral Vagy Simba apukája, aki megmutatta a gonosz hiénáknak, hogy nem szabad bántani egy királyfit. -.- Most pedig jönni fog Desmond-apu, és megment engem, csak időre van szükségem.
A hátamon lévő, megmaradt szárnyat észrevétlenül építem át tökéletes meglepetés fegyverré, amivel Bud Spencer is dolgozni szokott. Bizony, mindenki kitalálhatta, mivel készülök megtámadni a csúnya, szőke, maszkos bácsit. Aki meg nem, az buta. Rolling Eyes A serpenyő a legtökéletesebb fegyver, akit fejbe csapnak vele, egy jelenet erejéig mindenképpen ájultan fog heverni, és akkor kiszabadulok, és el tudok menekülni. Megemelem a serpenyőt, és ahogy az ősi japán mondás is tartja, „San shi chakram kimonó Raishaku Fuji”, ami a következőt jelenti: „Most széjjel verem a buta fejed.” Twisted Evil Azonban mielőtt lesújthatnék, a zsákos a földre dob, és beverem a könyököm. Lejött róla a bőr, és vérzik is. Crying or Very sad Tényleg nagyon gonoszak ezek a popistenek. sírás
- Ez fájt, te majom!- ekkor meglátom Őt. Őt, akiről azt hittem, soha nem kell vele személyesen találkoznom, mindig csak mesekönyvekben, vagy Desmond-apu rémmeséiben fog előjönni. Őt, akit retteg minden létező világ, aki fekete, mint az éjszaka, el akarja emészteni, és uralni a világot. Aki még Aslant is legyőzte egy végzetes napon, hogy aztán fölé magasodva elárulja neki gonosz titkát: „Én vagyok az apád.” O.O Már most egyértelmű, a shinigamik mind meghalnak, ahogy a náluk is hatalmasabb sötét úr megszólal mély géphangján, és meglobban köpenye, ahogyan előhúzza vérvörösen izzó kardját. Nem maradhatok itt tovább! Haza kell mennem, és ha Langyos-channak van esze, ő is menekülőre fogja, hiszen láthatta, Aslan fekete sörényű atyjának, Darth Vödörnek ő sem képes ellenállni, összetöri őt, mélyebb sebet okoz, mint az építőkocka Eliana-nee talpán, félelmetesebb, mint ha Flavia-nee nem talál valamit, de persze azért Desmond-apuhoz nem ér fel. Cool
- Gyere, Langyos-chan, fuss, nem bírsz el Darth Vödörrel!- felugrom a levegőbe, és ellövök egy cerot, de nem a sötét nagyurat célzom vele, hanem a fekete hajú halálisten bácsit, hogy Darth Vödör azt hihesse, vele vagyok, és hagyjon elmenekülni minket. - Mi veled vagyunk! tapsol Visszaérve a földre, gyorsan átalakítom a testemet, aminek eredménye egy nyolc lábon szaladó pók, hosszú, farokkal, hogy tudjak kormányozni, és gyorsan, futva indulok minél messzebb, miközben azon gondolkodom, mit mondott apa, hogy kell elmenekülni, ha közeleg a baj.
Volt valami szó, Mercucio, vagy Centurio, nem jut eszembe. Hm. Gondolkozz, el kell menekülni, és elmondani apunak, hogy Darth Vödör visszatért! Nem bukhatok el, minél messzebb kell innen futnom, ugrálnom, nem állhatok meg gargantát nyitni, mert akkor utolérnek, nem nézhetek hátra, azt kell csinálnom, amit apu mondott, mondta is, hogy jut eszembe, ha elfelejtem. GONDOLJ! scratch Virág… virágpor… medve… nem, nincs medve nektár… méhek… méz… medve… hülye … méz… mézes cukor… sárga mézes cukor… sárga negró… - Negación!- az arany fénysugár megérkezik, én pedig fellélegezhetek, ahogy apu egyik munkatársa, egy magas, fekete köpenyes, fehér maszkos bácsi kihajol, és felszív a lyukba a földdel együtt, amin állok. Legalábbis azt hiszem, ő a munkatársa, sokan vannak egyformák. És mi van, ha ő is el akar rabolni? O.O Lehet, hogy…


A hozzászólást Ronan J. Phellera összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Dec. 09, 2012 11:01 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Lanven Alexander Stark
Arrancar
Arrancar
Lanven Alexander Stark

Férfi
Hozzászólások száma : 145
Tartózkodási hely : Budapest
Registration date : 2012. Feb. 24.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Furcsa dimenzió, avagy vissza mennyé! - Page 2 Cl0te13100/15000Furcsa dimenzió, avagy vissza mennyé! - Page 2 29y5sib  (13100/15000)

Furcsa dimenzió, avagy vissza mennyé! - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Furcsa dimenzió, avagy vissza mennyé!   Furcsa dimenzió, avagy vissza mennyé! - Page 2 EmptySzer. Dec. 05, 2012 11:16 pm

Mesélő:
Chiyo rohamozása nem kelti fel a figyelmét a méretes mutáns kutyának, csak miután kitesz magáért, és megszúrja, majd fel akarja szántani. Meglepetésben van része, amikor meg akarja mozdítani a pengét, és nem viszi áldozata bőrét. A tettére egy erős mordulás a válasz, majd egy pillanat alatt valami a derekára tekeredik, és a levegőbe emeli. Ekkor kap tökéletes képet csapattársairól, akik szintén megindultak, csupán sokkal bonyolultabb mozdulat sorokkal támadják szegény eltévedt klienst. Chiyo talán ideges lehet, amikor észreveszi, hogy bizony a pengéje még mindig a kutya szerű lényben van. Aztán pedig rosszul is lehet, ahogy nagy sebességgel kezdi el dobálni a derekánál fogva a szörnyeteg farka.
Az ok, amiért ez történik elég egyértelmű. Kagehime egy pillanat alatt felgyújtotta a lény szőrzetét, és megperzselte annak arcát, aki válaszképpen hátrálni kezdett, és vadul ugatni, vagy legalábbis valami hasonlót a maga formájában.
Kétségbe esett zavarodottságában, Taki veti be magát, hogy ő is kivegye a részét a hentes munkából. Hatalmas erővel üti meg a kutya gerincét, és ahogy végig fut a magas feszültség rajta, azt Chiyo is nyugtázza egy vadabb izom összehúzódásos roham közben. A kutya azonnal összerogy, és bénultan terül el a földön.
Takashi ezt az időpontot látja megfelelőnek arra, hogy támadjon és egy bivaly technikával oldalba lövi a szerencsétlen áldozatot, akinek a belei ennek köszönhetően kifolynak azon a lyukon keresztül, amit Takashi ütött rajta.
Kira gyilkolási vágya ekkor hág a tetőpontra, és mit sem törődve a félig kivégzett döggel, úgy dönt, megadja a kegyelem döfést, és ezt igen brutális módon végre is hajtja. Fegyverét kétkezes karddá alakítja át, és ezt tolja fel neki egészen koppanásig. A feladat roppant egyszerű, de ezzel még nem végzett. Egy fehér villámmal, még belülről is megsüti.
A csapat közösen elért sikere a földön fekszik, miközben görcsösen szorítja Chiyo-t. Chiyot végül is kiszabadítják/kiszabadul és mindenki elégedettséggel bólint, hiszen épp az imént szegtek meg rengeteg állatvédelmi szabályt.
Mindeközben Lanven, és Airisu a hasadás mögé érkezik, és megbeszélik, hogy közös energia kifejtéssel fogják bezárni az átjárót. Egyszerű foltozási technika lesz, hiszen úgy működik ez, mintha festékszóróval akarnánk lefújni egy csúnya foltot. Már éppen úgy néz ki, hogy sikerrel járnak, amikor Airisut telibe találja a semmiből egy cero. Az esemény kifejezetten kellemetlenül hat rá. Ugyan súlyosabb sérülést nem szenved, csupán a ruhája szenesedik el egy kicsit, talán még egy kis másodfokú égési sérülést is szenved, de fájdalom elkerülhetetlen. Szerencsére utolsó gondolatai az átjáróra irányulólag elégnek bizonyultak arra, hogy bezárják azt.
A shinigamiknak még ki kell találniuk, hogyan tüntessék el a hullákat, és egyéb nyomokat. Chiyo sérülését Airisu látja el, kinek arca folyamatos pirosban tündököl, hiszen Chiyon útközben alig maradt ruha. Természetesen csak azután látja el, hogy magát rendbe tette, annyira, hogy képes legyen gyógyítani. Mindenki összekaparja magát, és egy pillanatra meg is feledkezik Roniról, aki időközben egy negaciónnak köszönhetően elillant. Lanven is kiveszi a részét a munkából. Valamiért egy pillanatra sincsen benne félsz, vagy bármi féle gyanakvás. Valamilyen megmagyarázhatatlan indokból nem érzi magát fenyegetve a többiektől. Talán pont azért, mert épp most segített nekik, és naivan azt hiszi, hogy nem eshet baja.


Lanven Alexander Stark:
Airisuval az átjáró mögé igyekeztünk, így csak a szemem sarkából láttam, ahogy mindenki teljes erejéből tépi a furcsa lényt. Kicsit elszomorító volt az erőfölény, és a tény, hogy valószínűleg szegény pára azt se tudja hol van...
No mindegy, nem velem történik, meg szóval nem érdekes. Amúgy sem itt a helye. Amikor már közel érünk az átjáróhoz, akkor hallom meg a robbanás hangot. Valami ceró szerűt lőtt ki az ismeretlen shinigami, és csúnyán szét szaggatta a dög hasát. Ha közelebb lennék talán be is terítődnék vérrel. Micsoda barbárok. Szegény dög még mindig él, és közben belezik ki. Micsoda hentes munka...
Mindegy, most nem erre kell koncentrálnom. A feladatunk Airisuval az, hogy bezárjuk ez a lyukat a térben és így is lesz.

Amikor oda érünk, én az egyik széle felé állok, míg Airisu a másik felé, majd oda fordulok hozzá.
- Airisu, én ezt az oldalát zárom be, te csináld a másikat. Próbáljuk ki hogy nyers energiával hatunk rá, hátha attól rendbe jön.
Remélem, hogy Airisu egyetért velem, majd ha így tesz, akkor úgy kezdjük el foltozni a lyukat. Ha nem így történne, akkor én inkább meghunyászkodok, és úgy teszek, ahogy ő mondja. Végül is nekem tök mindegy... Azért jó móka a régi ismerősöknek segíteni, úgy hogy nem akarnak közbe megölni.
A rés lassan szűkül, majd amikor már majdnem teljesen eltűnik, Airisu hirtelen abba hagyja a koncentrálást. Szerencsére még időben voltunk, és befejeztük. Ilyen profizmust se látni gyakran, hogy pont a jó időpontba hagyja abba a foltozást. Honnan tudta vajon? Ekkor nézek oldalra, és látom, hogy Airisu kicsit megégve, és lestrapálva áll mellettem. Egy cero ment rajta keresztül, ahogy azt a lélekenergiából meg tudom ítélni... Annyira elmélyedtem a gondolataimban, hogy észre se vettem. Akár én is lehettem volna az áldozat... De ki lőtte el? Fene se tudja, nem látok senkit.
Végül is segítek mindenben Airisunak, és miután rendbe szedte magát lekísérem a többiekhez.
A megbeszélésükön semmit se szólok, csak zsebre dugott kézzel mosolygok. Miután már senkinek nincs mondanivalója, és minden letisztázódott, akkor vetem fel az ötletem.

- No, akkor én most mennék is. Örültem hogy segíthettem!
És ezzel meg is fordulok, hogy utamra induljak.
Vissza az elejére Go down
Chiruochiba Airisu
4. Osztag
4. Osztag
Chiruochiba Airisu

Férfi
Aries Horse
Hozzászólások száma : 202
Age : 118
Tartózkodási hely : Talpa és haja között.
Registration date : 2012. Feb. 01.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Furcsa dimenzió, avagy vissza mennyé! - Page 2 Cl0te17600/30000Furcsa dimenzió, avagy vissza mennyé! - Page 2 29y5sib  (17600/30000)

Furcsa dimenzió, avagy vissza mennyé! - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Furcsa dimenzió, avagy vissza mennyé!   Furcsa dimenzió, avagy vissza mennyé! - Page 2 EmptyVas. Dec. 09, 2012 10:30 am

A csapat, mondhatni a barátaim, társaim az általam adott instrukciók által, valamint a saját erejük és találékonyságuk lévén sikeresen elhárították a veszélyt, amit a lény okozott, viszont azért sajnálatos, hogy meghalt, de nem igazán volt más választásunk, vagy csak nem láttuk meg?
A pacifista arrancar ötlete, hogy nyers energiával próbáljuk bezárni, kétségek okoztak számomra, viszont egy próbát megért, mindenképpen.
- Rendben, próbáljuk meg! Viszont, hogyha nem sikerül, akkor szerintem valahogy majd a garganta, vagy a másik hasonló képességed segítségével próbáld az uralmad alá hajtani! – Mondtam neki mielőtt egyszerű lélekenergia áramoltatással próbáltuk volna bezárni, ami nagy meglepetésemre sikeres is volt. Ezt mindenképpen kiemelten írom bele a jelentésbe majd.
Már alig volt látható, érzékelhető a rés, vagyis már majdnem sikerült bezárnunk, mikor minden vörös fénybe öltözött, s a hátamat hihetetlen fájdalom érte. ~Cero?~ Futott át az agyamon, s már vártam a véget, viszont ahelyett hogy én tűntem volna el, a szakadás tűnt el. Égett, fájt a hátam, valamint égett haj szag tömítette el az orromat.
- Ez… ez hogy lehet? – Nyögöm értetlenkedve, hogy hogyan voltam képes túlélni egy cerot, csupán arra tudtam gondolni, hogy a hollowtechnika erejének egy részét a szakadás elszívta valahogyan, ez tűnt a leglogikusabbnak. Elfáradtam, jobban esett volna az, hogy csak a földre zuhanok, viszont nem hagyhattam a társaimat bajban. Feléjük fordultam, s mosolyt csalt az arcomra, hogy mind jól vannak, vagyis egészen addig mosolyogtam, ameddig észre nem vettem, hogy Chiyo-chan sérülten fekszik. Erőm még talán lett volna helyre hozni, viszont mozdulni nem igazán tudtam, a hátam minden mozdulatomnál még jobban égett, bele-bele hasított a fájdalom. ~Ginyuushijin, Samuraikatagi, kedves zanpakutou lelkeim, kérlek titeket, segítsetek, hogy tudjak segíteni.~
Talán csak már annyira fájt a hátam, hogy már nem éreztem annyira, vagy ők segítettek, a lényeg az volt, hogy egy ideig tudtam koncentrálni.
Mikor Lanven Arrancar-kun segítene, hogy a többiekhez juthassak, én ellököm a kezét.
- Ugye tudod, hogy a távozásod nem feltétlenül fog megesni? – Genki-san a Keigun tagja, és bár arrancar létére mondhatni kedvelem Stark-kunt, de nem kockáztatnék érte akkorát, hogy a társaimat, Ta..ki-t, Nee-sant, Chiyo-chant, Misa-chant, Sakura-neesant, Amatsu-fukutaichout cserbenhagyjam, azzal, hogy nyíltan elárulom Seireiteit és törvényeit.
A kedvenc 11. osztagosomhoz igyekeztem azonnal, mivel ő tűnt jóformán csak sérültnek, valamint azért is, mert nem tudtam, hogy meddig tudok még az eszméletemnél maradni.
Spoiler:
- Chiyo! Azért nem kellene mindig annyira igyekezned a harcban, hogy a saját épségeddel nem törődsz! ^^ – Szidom meg mosolyogva, kedveskedve, aztán némi nyomkodással a kezeim segítségével megvizsgálom a bordáit, hogy nem-e törtek el, s azután a kezeit és a lábait vizsgálom meg gyorsan. Bár az arcom vörös a pőresége miatt, de nem igazán törődök vele, hiszen meg kell gyógyítanom! Nem egy zúzódása, repedése van, viszont egy törést sem fedezek fel rajta szerencsére. – Szerencse napod van! Semmid sem tört el, csupán repedéseid, zúzódásaid, horzsolásaid, valamint horzsolásaid vannak! ^^ – Mosolyom nem teljesen tiszta, hiszen újra elkezdett égetni, fájni a hátam, valamint a gerincéről nem tudok semmit sem mondani.
Hogyha Chiyo mozogni próbálna, akkor:
- Valaki kölcsön adná, Chiyo-channak az egyenruhája felsőjét? ^^ – Próbáltam mosolyogva segítséget kérni, miután megvizsgáltam Chiyo-chant, hogy a pőreségét is enyhítsem a sérüléseivel együtt. S közben a Keikatsu technikával megkezdtem a repedéseket, illetve a zúzódásait begyógyítani. – Valamint valaki, kérem, szóljon az osztagomhoz, hogy kettő sérültért kellene jönniük! Az egyikük, vagyis Chiyo lehetséges, hogy gerincsérülést szenvedett el, a másikjuk, eszméletét vesztette. – Aztán kisvártatva oldalt dőltem.
Vissza az elejére Go down
Aikawa Chiyo
11. Osztag
11. Osztag
Aikawa Chiyo

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 398
Age : 32
Tartózkodási hely : Jobb esetekben ruhán kívül :P
Registration date : 2012. Feb. 21.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Furcsa dimenzió, avagy vissza mennyé! - Page 2 Cl0te31700/45000Furcsa dimenzió, avagy vissza mennyé! - Page 2 29y5sib  (31700/45000)

Furcsa dimenzió, avagy vissza mennyé! - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Furcsa dimenzió, avagy vissza mennyé!   Furcsa dimenzió, avagy vissza mennyé! - Page 2 EmptyHétf. Dec. 10, 2012 10:42 am

Nagy lelkesen berongyoltam a sokemeletes dög pocakja alá, hisz mindennek az a leggyengébb pontja... legalábbis az egyik. Még a magasságbeli akadályokat is leküzdöttem és szerencsésen beledöftem Ezüstke pengéjét annak a rusnya izének a pocijába. Aztán ugye, fejeztem volna be a suhintást... csak épp Gingitsune legújabb trükkje mondott csütörtököt. Persze, hogy a legszorongattatottabb helyzetben, mert miért is ne. Egy darabig, na jó néhány pillanatig ott kapaszkodtam a kardomba. Egyszer csak valami fekete izé tekeredett a testemre és kitépett kardostul, mindenestül.
~ Hé ez nem inugami volt? ~ kérdeztem, miközben azon feszengtem, hogy kiszabaduljak a farkinca erős szorításából. Na majd pont hagyom, hogy egy ilyen izé elbánjon velem nem? Felkaptam a kardomat, és belevágtam a fogva tartómba. A hatás azonban valahogy elmaradt. Dühösen, szinte már versenyt morogtam a fogva tartómmal, és még szerencse, hogy az övé volt a hangosabb, elnyomva a kissé már rekedtesbe fulló elégedetlenség kinyilvánításomat. A farok egyre szorosabban fonódott körém, én pedig egyre nehezebben vettem a levegőt. Éreztem és hallottam is, amikor egy görcsös összerándulásnál egy-két bordám elreccsent. Piszok szerencsém volt csupán, hogy nem szúrt át semmi fontosabb szervemet. A fájdalom kétféleképp hathat az emberre. Na jó, talán három. (Shion kettőt vert a fejembe, amikor kardforgatásnál taktikát próbált tanítani, de azóta rájöttem, hogy három ám az a kettő!) az első, amikor a kedves delikvens ledermed a fájdalomtól, és hitetlen hisztibe kezd. A második, amikor őrjöngő dühöt eredményez a fájdalom, és végül, amikor kitisztítja az ember fejét. Pár pillanatig összeszorítottam a fogaimat, hogy lehetőleg ne kiáltsak föl a hirtelen rámtörő éles fájdalomtól. Azt a kicsinyke levegőt, amihez amúgy is nagyon nehezen jutottam csak hozzá, ezzel a fogszorongatással csak még jobban lekorlátoztam. Amikor az első fájdalomhullám lecsengett, és elöntötte a testemet a kellemesebb zsibbadással érkező adrenalin és endorfin hullám, egy hatalmas levegőt vettem. Amekkorát csak elkínzott testemmel bírtam venni a kicsit sem lazuló szorításba, majd életveszélyes fenyegetésekkel halmoztam el a boldogtalan párát. Persze az sem akadályozott meg abban, hogy a beígért fenyegetéseket módszeresen megpróbáljam végrehajtani (kezdve a farka levágásával, folytatva egyéb testrészeinek a csonkításával), hogy fogva tartóm nagy valószínűséggel mindebből egy szót sem értett, és nagy rá az esély, hogy meg se hallotta! Én azért rendületlenül, endorfinnal túlfűtötten, ami valahogy nagyon nem akart jó kedvet csiholni nekem, csépeltem azt az egy szerencsétlen farkat, meg ha már ott voltam, mikor mit értem. Nem tett túl jót az önbecsülésemnek, hogy engem kapott el ez a dög egyedül. Időm se volt nagyon észre venni, hogy a többiek is munkálkodtak, amíg én a kis magánszámomon dolgoztam, csak mikor az egész monstrum eldőlt, beleértve a hozzám oly ragaszkodó farkát is. Egy végső, elkeseredett csapással sikerült meglazítanom, a szorítást, és nem túl diadalmas módon kicsusszannom alkalmi börtönömből. Persze a társaim jöttek segíteni, hogy a "csusszanásom" a lehető legzökkenőmentesebb legyen. Ekkor vettem csak észre, hogy nem csak a bordám törött el, de a testemet borító fáslik is kormosan, megviselt állapotban lógtak rólam. Végül is a kisebb fájdalom elnyomja a nagyobbat azt szokták mondani, vagy talán fordítva, de a lényeg, hogy, talán velem is ez történt. Csendesen nekitámasztottam a hátamat az immáron joggal dögnek hívott bigyulának, és élveztem a szabad lélegzés nyújtotta örömöket. Talán sose örültem még ennyire a levegőnek. Még akkor sem, ha épp orrfacsaró bűz lengett is körbe, hisz a pókincák is ott szaglottak még nem is olyan messze. Idilli szempihentetésemből Risu-chan hangja riasztott föl. Felém közeledett, noha úgy tűnt, hogy ő sem volt jobb állapotban.
- Chiyo! Azért nem kellene mindig annyira igyekezned a harcban, hogy a saját épségeddel nem törődsz! ^^ Szerencse napod van! Semmid sem tört el, csupán repedéseid, zúzódásaid, valamint horzsolásaid vannak! ^^
- Szóval nem tört el! - vigyorodtam el, hisz néhány repedéssel csak hamarabb felkelhetek, mintha eltört volna! A mosoly azon mód le is fagyott az arcomról, amint felsőt akart kérni valakitől az én részemre! Nem elég, hogy megsérültem, még ez is? Megkezdte a sérüléseim ellátását, és egy gyönyörűen kivitelezett eldőlést produkált. Mivel én voltam a legközelebb, ráadásul az én gyógyításomkor merült ki ennyire, ösztönösen kaptam utána, majd jajdultam fel a belém nyilalló fájdalomtól. Valószínűleg el is fehéredhettem, kitudja, de legalább Chiru-chin meg volt. Immáron kissé óvatosabban pakoltam oda magam mellé, hisz így most már ő is harci rokkantnak lett nyilvánítva általam, én pedig folytattam szem lehunyva a légzésgyakorlatot, miközben igyekeztem a testemben tomboló fájdalmat kizárni a tudatomból.
Vissza az elejére Go down
Genki Takashi
2. Osztag
2. Osztag
Genki Takashi

Férfi
Scorpio Buffalo
Hozzászólások száma : 192
Age : 38
Registration date : 2011. Jun. 17.
Hírnév : 16

Karakterinformáció
Rang: Nibantai, yonseki, A Névtelen Egység parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Furcsa dimenzió, avagy vissza mennyé! - Page 2 Cl0te25700/30000Furcsa dimenzió, avagy vissza mennyé! - Page 2 29y5sib  (25700/30000)

Furcsa dimenzió, avagy vissza mennyé! - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Furcsa dimenzió, avagy vissza mennyé!   Furcsa dimenzió, avagy vissza mennyé! - Page 2 EmptyPént. Dec. 14, 2012 6:09 am

Kidou támadásom sikeresen eltalálta azt a nagy dögöt és valljuk be alaposan kifektetett engem is. Igaz, hogy nem a dög, hanem a kidoum, de ez már egy másik történet. Szuszogva lépek oda a többiekhez, akik Chiyo.san segítségére siettek.
- Jó harc volt, Aikawa-san. Minden tiszteletem az öné.
Amikor megérkezik Airisu-san és elkezdi gyógyítani hátrébb lépe kicsit. Jó hallani, hogy semmi baja nincs Aikawa-sannak. S végre marad időm Hime-chan után is pillantanom. Bátorítóan rámosolyogok, amikor látom, hogy határozottan semmi baja sincsen. nem sérült meg annyira, hogy aggódjak érte. Persze ez nem jelenti azt, hogy nem féltettem. Féltettem, nagyon is, hogy valami baja lesz, de mégsem annyira, hogy ezt kimutassam, ennyi bajtársam előtt. óvnom kell a Keigunosok hírnevét, hogy még harcban sem aggódnak, soha semmiért. Hogy kíméletlen és precíz harcosok. Cool Amikor Airisu-san, közli, hogy valaki adja oda Chiyonak a felsőjét, akkor veszem észre, hogy a lány eléggé lengén leledzik öltözve. Fel sem tűnt, hogy mennyi érdekességet is lehetne látni. No nem azért, mert nem lehetne, hanem mert nem oda koncentráltam. Az elpiruló negyedik osztagos tisztről ugyan ezt nem lehet elmondani.
- Kéjenc, kókler.
Mondom Airisu-sannak, miközben ráterítem a lányra a felsőmet, hogy a pimaszabb férfitársaim ne lessék már ezt a szerencsétlen lányt. Micsoda dolog meglesni egy sérült és kiszolgáltatott állapotban lévő nőt?
- Mondom, hogy sarlatán. Az előbb még azt mondta Airisu-san, hogy nincs komolyabb baja, mint néhány repedés, zúzódás és horzsolás. Na meg láthatja, milyen fürge. Ne prédikáljon nekem itt a gerincsérüléséről.
Dorgálom meg kicsit tréfálkozva a negyedik osztagos tisztet. A mai napból elegem van így nem vágyok semmi másra, minthogy végre elindulhassunk hazafelé. Közben a lélekmobilomon felhívom SS-t, hogy közöljem velük a küldetés kimenetelét.
- Küldjenek egy rohammentő csapatot. A kókler tisztjük, Cerotól szenved és van súlyos sérültünk is. A hasadás bezárult, a csapat tagjai élnek. Két arrancar elmenekült a helyszínről...
Társaimra pillantok. Láttam, amit láttam. Ahhoz pedig túl fáradt vagyok, hogy a nagyobbik Arrancar után vessem magam és magam öljem meg.
- A hasadás feltehetően az ő machinációjuk volt. Bővebb jelentést később kapnak, egyelőre ennyi.
Miután letettem a mobilomat, Hime-chanra pillantok.
- Azt hiszem, itt végeztünk. A takarítók, majd eltakarítják ezt a szemétdombot.
Vissza az elejére Go down
Rosui Kagehime
10. Osztag
10. Osztag
Rosui Kagehime

nő
Aquarius Monkey
Hozzászólások száma : 164
Age : 32
Registration date : 2012. Feb. 16.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag 3. tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Furcsa dimenzió, avagy vissza mennyé! - Page 2 Cl0te24700/30000Furcsa dimenzió, avagy vissza mennyé! - Page 2 29y5sib  (24700/30000)

Furcsa dimenzió, avagy vissza mennyé! - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Furcsa dimenzió, avagy vissza mennyé!   Furcsa dimenzió, avagy vissza mennyé! - Page 2 EmptyHétf. Dec. 17, 2012 11:20 pm

Csak pislogtam nagy szemekkel, ahogy egységes támadásunk, szinte teljesen felőrölte a hatalmas lényt. O_O Ha hazaértünk biztosan elmesélem majd Shiroichi~tichounak és Keisuke~samanak, hogy mekkora mumust űztem! *w* Mert én is űztem, bizony, ráadásul tűzzel, ahogy tanították nekem! Surprised Nem is bírta sokáig, látszott, hogy mumusfajzat, abból, ahogy a tűzre reagált! Ráadásul gonosz is volt, mert Chiyo~sant is elkapta, aki egy kedves virágmegmentő, és a mumusok és azok egyéb alárendeltjei mindig a kedves emberekre támadnak. >w> Felszívtam magam mérgesen, pedig nem szoktam ám mérges lenni, de a szörnyetegre haragudtam, mert számomra kedves embert bántott, és már-már ott tartottam, hogy Juuichibantaihoz hasonló módszerekkel kezdem el felaprítani rondaságot, amikor Taki~kun és Takashi~kun is támadásba lendült. *.*
Nagyon ügyesen leszerelték a hatalmas bestiát, aki már nem is igen állt a lábán, éppen ezért mozdultam Chiyo~san felé, hogy segíthessek neki, még ha biztosan el is utasítaná. Kezet nyújtottam neki, hogy az elpusztult lény szorításából minél előbb szabadulhasson, aztán megtartottam néhány pillanatig, végül segítettem neki, hogy kényelmesen elhelyezkedhessen. Aggódva tekintettem rá, de úgy tűnt végülis, hogy nincs nagy baj, de ez persze nem nyugtatott meg. .__. Ha nem lettek volna ennyien körülöttem, lehet, hogy még néhányat belerúgtam volna a gonosz szörnyetegbe, aki bántotta őt. Mégis hogy merészeli? >w> Megvártam, hogy mit mond Chirouchiba~san, félrebillentett fejjel pislogtam, de nekem nem tűnt alig sérülésnek a repedés, mert az is nagyon fáj, akkor lenne jól, ha semmi baja nem lenne, mint nekem. ˇ^ˇ Visszahívtam zanpakutom, és becsúsztattam a helyére, ekkor pillantottam Takashi~kun felé, aki pont engem nézett. O///O Zavartan pislogtam, és kissé elpirulva viszonoztam mosolyát, és a fülem mögé simítottam egy tincset, nem igazán tudtam, hogy hogyan is kellene reagálnom. Jobb is volt, hogy nem láttam magam még tükörben, biztosan rémesen festek, és nem is mosolyog, hanem éppen kinevet. T_T De senki nem várhatja el, hogy egy rémség kivégzése után tökéletesen fessek. Arrogáns
Aztán arra lettem figyelmes, hogy Chirouchiba~san szólt hozzánk, és még inkább zavarba jöttem, és bűntudatom lett, mert nem figyeltem eléggé, pedig nagyon is aggódtam Chiyo~sanért. confused Éppen ezért gondolkodás nélkül lazítottam meg az egyenruhám, hogy majd én oda adom a felsőrészemet, ha erre van szüksége a gyógyuláshoz, csak legyen jobban! T.T Végül azonban Takashi~kun sokkal gyorsabb volt nálam, bár neki nem is kellett semmivel megküzdenie, hogy le tudja venni. >w> Egy sóhajjal öltöttem vissza a félig levetett felsőrészt, és csak ezután néztem egy laposabb pillantással a férfira, hogy én szerettem volna segédkezni, és ez csalás, de ez óriási hiba volt, hiszen tökéletesen kidolgozott felsőteste teljesen szabadon volt. Embarassed Szinte rémülten kaptam félre a tekintetem, azért még sem illik ilyen állapotban bámulni, meg amúgy sem, és egyáltalán mért nem hord alatta valamit, vagy ilyesmi? >///>
Végig hordoztam a tekintetem a helyen, elég nagy nyomot hagytunk, ahogy a pókok és a hatalmas mumusfajzat tetemére téved a szemem. Persze elvégeztük a feladatunkat, és többé-kevésbé mind jól voltunk, és ez a lényeg, nem igaz? Surprised Taki~kunra és Kazuho~sanra pillantva küldtem feléjük egy mosolyt, jelezve, hogy mi is jól vagyunk, és ha jól láttam, akkor ők is. Takashi~kun mondandójára felé fordultam, de szigorúan csak az arcát néztem, nem szerettem volna még inkább másra gondolni, mert még ha teljesítettük egyelőre a dolgunkat, akkor is még kiküldetésen vagyunk.
- Igen, a bajt elhárítottuk. ^///^
Toporogva vártam a felmentők, vagyis az ápolók megjöttét, mert el szerettem volna kísérni Chiyo~sant, hogy legyen vele valaki. Surprised Biztosan örül majd neki, hogy nem egyedül kellett ott lennie, én biztosan nem szerettem volna egyedül menni. confused Csak a vállam felett pillantottam vissza, mielőtt átléptem volna a senkaimonon, hogy egy utolsó diadalittas pillantással búcsúztassam el a mumust, akit igazi Juubantaiosként segítettem megsemmisíteni. Cool
Vissza az elejére Go down
http://dragonmaster.hungarianforum.com/
Kazuho Kira
Daitenshi
Daitenshi
Kazuho Kira

Férfi
Capricorn Monkey
Hozzászólások száma : 115
Age : 31
Tartózkodási hely : A jégkígyó fészke (Daitenshi főhadiszállás)
Registration date : 2012. Feb. 23.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Furcsa dimenzió, avagy vissza mennyé! - Page 2 Cl0te19000/30000Furcsa dimenzió, avagy vissza mennyé! - Page 2 29y5sib  (19000/30000)

Furcsa dimenzió, avagy vissza mennyé! - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Furcsa dimenzió, avagy vissza mennyé!   Furcsa dimenzió, avagy vissza mennyé! - Page 2 EmptyKedd Dec. 18, 2012 4:03 am

Nem volt nehéz felszabdalni ezt a dögöt, főleg azután nem, hogy ennyire legyengítették. Igaz, hogy az akcióm közben a saját csapattársaim majdnem eltaláltak, de hát ez az én hibám. Elvégre pont a célpont előtt álltam, illetve rajta. Mivel azonban nem találtak el, így nem igen tulajdonítottam a dolognak több figyelmet. Ahogy a lény összeesett, én még kikaptam a szeméből a kardomat, bár ettől könyékig beborított a dög... szeme. Nem volt éppen egy álommeló az amit műveltem, de a feladat elvégezve, és ez a lényeg.
Körbepillantottam a társaimon, ügyelve arra, hogy a félmeztelen vörösön, ne legeltessem soká a tekintetemet. Airisu-senpai már dolgozott a sebesültek gyógyításán, így nekem nem maradt sok tennivalóm ezen a téren. Lanven Alexander Stark azonban bosszantott kissé. Túl gyorsan lelépett a helyszínről, a másik arrancarral együtt. Hiába minden erőfeszítés, nem tudom kiverni a fejemből, hogy van még egy rendezetlen ügyem a fazonnal. De majd legközelebb elintézem a dolgot. Biztosan találkozok még vele.
Na de a feladatom itt véget ért. Nincs több látnivaló, s a mentőcsapat is érkezik, tehát rám itt már nincs szükség. Visszaváltoztatom a zanpakuto-m majd elteszem az őt megillető helyre. Sokat dolgozott ma ő is, tehát ideje pihennie. A felfordulás ami most körülvesz minket, még egy darabig ilyen is marad ahogy elnézem a helyzetet. Kagehime-san mosolyára nem reagálok, csupán biccentek a fejemmel, majd távolodni kezdek a csapattól. Nincs kedvem velük beszélgetni, vagy egyáltalán a közelükben maradni. Ez a küldetés ugyan sikeres, de szinte értelmét vesztette az egész, mikor ilyen vegyes felvágottként küldtek minket ide. Nem lehet ennyien, ennyiféle gondolkodásmóddal összedolgozni. Erre jó példa az én kirohanásom is, melyet még a felfordulás előtt vétettem. Sokan, sokfélék, rengeteg különböző feladattal. Túl sok ismeretlen, és túl sok hibalehetőség.
Nem is értem, hogy ezt a Gotei hogyan gondolta. De a döntésükbe nem szólhatok bele. Mindegy is. Nem az a dolgom, hogy megkérdőjelezzem a feladatot, vagy a csapatot, hanem az, hogy végrehajtsam.

Itt viszont végeztem, tehát ideje jelentést tenni. Minden mást Takashi-san intéz majd.
Vissza az elejére Go down
Kaminari Taka
3. Osztag
3. Osztag
Kaminari Taka

Férfi
Cancer Monkey
Hozzászólások száma : 128
Age : 31
Tartózkodási hely : Mosonmagyaróvár
Registration date : 2012. Feb. 02.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 3. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Furcsa dimenzió, avagy vissza mennyé! - Page 2 Cl0te18000/30000Furcsa dimenzió, avagy vissza mennyé! - Page 2 29y5sib  (18000/30000)

Furcsa dimenzió, avagy vissza mennyé! - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Furcsa dimenzió, avagy vissza mennyé!   Furcsa dimenzió, avagy vissza mennyé! - Page 2 EmptyKedd Dec. 18, 2012 2:45 pm


Még látom, ahogy Chiyo-san kardja benne marad a szörnyetegben, és elragadja tőle. Ez is hozzásegít, hogy teljes elszántsággal és erővel sújtsak le. Majdnem minden a tervek szerint halad, az már bónusz, hogy az ütésem sokkal hatásosabb, mint vártam. No meg, hogy nem kényszerülök több erő felhasznására. Takashi-san technikája amitől először kiráz a hideg, majd amolyan tiszteletféle érzés tölt el. Hatalmas technika, és villám alapú. Hadou 21, Boruto. Azt hiszem jó hasznát vehetném, de talán még nem állok készen rá, jobb lesz, ha csak megjegyzem. A démon kifeküdt, már alig van valami ereje. Hime-chan megy segíteni az elkapott társunknak, Takashi-sant ha jól látom lefoglalja a technika utóhatása, avagy csak sok erőt felhasznált. Ismerős érzés, én is már a határaimat feszegetem a mai nappal. Airisuék becsukják a lyukat, de ekkor egy valódi cero is elsül, ami telibe kapja Airisut. Megdöbbenés, és rémület ami először elfog, de miután látom, hogy még él, azonnal a támadóját kezdem keresni. Ám mire léphetnék látom a negación felvillanását. Így ezt már sajnos buktam. Alaposan belém lett verve, hogy ilyenkor ne próbálkozzak további felelőtlen technikákkal, vagy érintéssel. Valahogy mindenki gyorsabb nálam, és egy kicsit talán kába is vagyok. Az én utam viszont először a halott ellenfelünkhöz vezet. Megpróbálom megszerezni a benne maradt lélekölőt. Ha nem férek hozzá, akkor körbepillantok, s mikor megbizonyosodtam róla, hogy senki sem figyel, még az arrancar sem, akkor használom a teleportáló gyűrűmet. Mindenesetre a karddal térek vissza, hisz a 11. osztagosok, sőt minden shinigami alapköve ez kell, hogy legyen. Hiába gonoszkodik velem néha Raimei, nélküle nem tudnék az lenni aki vagyok. Hime-chant próbálom értesíteni, halk szólítással, hogy ne zavarjam meg a gyógyítást, vagy vonjak túl sok figyelmet magamra. Amint felfigyel rám, odaadom neki a kardot, hogy átadhassa a tulajdonosának. A kevés figyelem azért is jótékony nekem, mert nem akarok a 4. osztag kezére kerülni most. Semmi kedvem rontani a helyzetemen, hogy kifáradás, és balul elsült mentőakció hatására készültem ki. Egy kiadós alvás, és jobban leszek. Próbáltam nem leengedni az amúgy sem túl éles figyelmem, ezért még hallhattam az arrancar búcsúzását, amire csak savanyú arckifejezéssel bólintottam. Takai-san jelentése kicsit összezavart, hisz pont, hogy az arrancar segített elhárítani a gondot, de ő tudja mit jelent. Ha jobban belegondolok tuti nem vennék jónéven, az arrancar segítségének kérését. Aminek feletébb örültem, hogy Hime-channak egyáltalán nem esett baja. Majd talán Chiyo-sant is meg kellene látogatnom egy bocsánatkérés erejéig, hisz nem hittem volna, hogy a segítségnek szánt cselekedetem egy kissé negatívan visszacsap. No meg úgy tűnik, hogy igencsak jóban van Hime-channal. Visszaúton igyekeztem a tök jól vagyok -at adni. Seireitei-be érve elköszöntem a többiektől, jobbulást kívántam a sérülteknek, meg kellemesebb napot mindenkinek. Jómagam először hazafelé vettem az utamat, hogy kivegyem a már megérdemelt pihenőmet mielőtt nekiállok a jelentés megírásának. Belépek kellemes kis otthonomba, arra már nem futja erőm, hogy megforduljak és becsukjam az ajtót, hanem simán belököm magam mögött. Ahogy az ajtó puffan úgy én is ismerősöm felé veszem az irányt, aki mindig segít és vár, ha elesem. A padlón pedig szépen be is alszom, s csak órákkal később kelek fel, hogy átmásszak az ágyamba. Inkább bele se gondolok, másnap milyen nehéz papírmunka vár rám.

Köszönöm a játékot, és a sok türelmet a lassú válaszaimra Smile
Vissza az elejére Go down
Hirako Shinji
Admin
Admin
Hirako Shinji

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 380
Age : 30
Registration date : 2008. Sep. 30.
Hírnév : 35

Furcsa dimenzió, avagy vissza mennyé! - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Furcsa dimenzió, avagy vissza mennyé!   Furcsa dimenzió, avagy vissza mennyé! - Page 2 EmptySzer. Dec. 19, 2012 2:54 am

A küldetést LEZÁROM! Jutalmatok 2000 LP és 2500 ryou, kivéve Kaminari Takának és Ronan J. Phellerának, akik a kihagyott kör miatt csak 1500 LP-t és 2500 ryout kapnak. További jó játékot!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Furcsa dimenzió, avagy vissza mennyé! - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Furcsa dimenzió, avagy vissza mennyé!   Furcsa dimenzió, avagy vissza mennyé! - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Furcsa dimenzió, avagy vissza mennyé!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Küldetések az Emberek Világában :: Lezárt küldetések-