-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Illiame conclavis

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Filius Nocturn
Különleges karakter
Különleges karakter
Filius Nocturn

Hozzászólások száma : 31
Registration date : 2011. Oct. 14.
Hírnév : 8

Karakterinformáció
Rang: Urahara vegyesbolt tulajdonosa
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Illiame conclavis Cl0te7000/15000Illiame conclavis 29y5sib  (7000/15000)

Illiame conclavis _
TémanyitásTárgy: Illiame conclavis   Illiame conclavis EmptySzomb. Nov. 05, 2011 4:15 am

Illiame conclavis 29bdm5j
Az Insignis Reliquia főhadiszállásának harmadik emeletén, a jobb szárnyon található lakosztály. Köztudott, hogy ez a szint, s eme szárny, közvetlenül a tanácsterem alatt helyezkedik el. Amit tudni kell erről a szárnyról, hogy mindössze három lakosztály foglal helyet. Malazaar, Illiame és Viclyn lakosztálya, pontosan ebben a sorrendben.
Ha elhaladunk Malazaar rendkívülien változatos lakosztály ajtaja előtt, a következő ajtó kissé érdemtelennek, mégis érdekesnek minősül. Csak egy egyszerű fekete ajtó, ámbár az azt körülvevő illat egyszerűen kivehetetlen. Nem lehet tudni, hogy honnan jön, de a virág illat miatt egészen megjön a kedve valakinek, hogy betérjen. Illiame lakosztálya egy kellemes kis takaros nappalival indul, amelynek szekrénysora telis-tele van mágikus olvasmányokkal. Kanapé, fotel, kandalló, növények..ezek biztosítsák a kellemes környezetet, és illatot. A nappaliból egy erkély is nyílik, bár a lány inkább zárva tartja az ajtót. (Fél a vámpíroktól ezért nem megy ki az erkélyre.) A nappaliból egy hasonlóan berendezett, tolóajtóval elérhető háló szoba adja a következő helyiséget. A szoba egy fala igen különleges látvány lehet. Néhány festmény, amin Illiame és "barátai" vannak, valamint megannyi fénykép. A szekrények pedig..egyértelműen antik, letisztult stílusúak. Némelyik ruhával, ereklyével, varázs és gyógyítási eszközökkel felpakolva. A szobából további kettő helyiség nyílik. Egy konyha, és egy fürdő. Összességét nézve egy meglehetősen hangulatos, és makulátlanul tiszta lakosztályról van szó. Látszik rajta, hogy egy női egyed lakja; aki nem zárkózik el az esetleges látogatóktól, az esetben, ha nem akarják megölni...stb.
Vissza az elejére Go down
Filius Nocturn
Különleges karakter
Különleges karakter
Filius Nocturn

Hozzászólások száma : 31
Registration date : 2011. Oct. 14.
Hírnév : 8

Karakterinformáció
Rang: Urahara vegyesbolt tulajdonosa
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Illiame conclavis Cl0te7000/15000Illiame conclavis 29y5sib  (7000/15000)

Illiame conclavis _
TémanyitásTárgy: Re: Illiame conclavis   Illiame conclavis EmptyVas. Nov. 06, 2011 7:28 pm

~ Nocturn akcióba lép, avagy hogyan készítsük ki Viclynt Cool ~


*Jaj, ezek az átkozott sorozatok. Soha, semmi sem jó. Rá kellett jönnöm, hogy a férfiak mindig mindent túl bonyolítanak. Sosem fogják fel, hogy annak a nőnek szexre van szüksége és ennyi? Rolling Eyes Úgy néz ki mindenkit nekem kell megtanítanom arra, hogy hogyan is viselkedjen egy nő közelébe. Jó, én is egy rohadék vagyok, mivel körülbelül egyetlen egy éjszaka után dobni, vagy éppen nyírni szoktam az "ügyfeleimet", de attól még igen is értek a nőkhöz. Neutral
E agyafuratlan gondolatokkal a fejemben sétálok a főhadiszállás emeletein. Kezemben egy ékszeres dobozkát tartok, amit fel- le dobálok, mint valami értéktelen, s hasznavehetetlen holmit. Igazából nem így van, hiszen nagyon értékes ez a nyakék, melyet tárol; ám van akkora erőm, hogy ha kárt tennék benne, helyre hozzam. Kissé csalafintán kell kémlelnem a megfelelő falakon a motívumokat, hogy rá jöjjek hova keveredtem. Eléggé érdekes eseménynek leszek tanúja rögvest. Éppen az egyik lépcsőfordulóban pillantok meg két elfet Illiame szobája előtt. Megbújok a forduló rejtekében, hiszen azért érdekel, hogy mire fel keresik a gyógyítónkat egy ilyen éjszakán. Amúgy is, Illiamenek nem Viclynnél kell lennie? Hagyjuk a részleteket, hallanom kell az indokot, mert..mert..Neutral Nagyot sóhajtok, - hátha észre vesznek - és egy bárgyú mosollyal hallgatom végig egy szerelmespár civakodását. Na várjunk, ezek Illiamehez akarnak fordulni segítségért? >.> Ez sértő. Neutral Hozzám miért nem fordul senki? Pedig szívesen megoldom mások problémáját. Viclynt is a székhez kötöttem, de csak is a saját érdekében. Hallania kellett azt a levelet, mert én jól tudom, hogy az élete múlott rajta. Egyébként is milyen dolog már? Nem elolvasni egy szerelmes levelet..pff... Már nagyon érik, hogy szórakoztassam őket valami drámával. Még a végén elfelejtik, hogy mire is képes az a Nocturn nevezetű figura. Valahogyan meg kell bosszulnom azt, amiért képesek voltak az Esmeralda ismétlését beadni nekem. Megköszörülöm a torkomat, és egy ravasz villantásban térek ki a fordulóból, hogy odasétálhassak a delikvensekhez.* - Ejnye már..ne ilyen hangosan, még a végén fel keltik a... *Ujjammal pöccintek Viclyn szobája felé egy érdekes arckifejezés keretében. Ezt követően odasétálok hozzá.*
- Mit szólna a kedves hölgy, ha velem jönne? Az úr pedig menjen be Illiame szobájába. Mindjárt jön! Wink *Kacsintok mindkettejükre bizakodón, s mindenki megy a maga dolgára. Én a magam részemről, deréktájon megfogom az elf szépséget, és a könyvtár felé vezetem. Ott majd egy kellemes kis szerelmes regény kíséretében majd megbeszéljük a problémáit. Ami meg Illiame&Viclyn párost illeti...Muhahahaha Twisted Evil dráma, dráma, dráma.. Kíváncsi vagyok, hogy milyen arcot vág majd a drow, ha Illiame szobájában egy feminin elfet talál. Rolling Eyes Hajaj, milyen szép is az élet. E azt hiszem mára hiányzott nekem. Neutral *
Vissza az elejére Go down
Lilibelle Illusen
Különleges karakter
Különleges karakter
Lilibelle Illusen

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 95
Age : 31
Registration date : 2011. Jul. 01.
Hírnév : 20

Karakterinformáció
Rang: Circus Sodalis
Hovatartozás: Insignis Reliquia
Lélekenergia:
Illiame conclavis Cl0te20700/30000Illiame conclavis 29y5sib  (20700/30000)

Illiame conclavis _
TémanyitásTárgy: Re: Illiame conclavis   Illiame conclavis EmptyVas. Nov. 06, 2011 8:19 pm

~ A látogató ~


*Hosszadalmas, összefolyó nappalok vették kezdetét. Rengeteg dologgal lettem hirtelen ellátva a szervezetben, s gyakorta azt sem tudom, hogy éppen merre kéne lennem. Minden esetre nem akarok semmit sem elrontani, így csináltam, tegnap éjjel egy listát, miután Viclyn fürdőjét készségesen elkészítettem. Fürdő...remélem tökéletesre sikerült, egy kicsit mintha több nyugtatót sikerült volna bele öntenem, vagy már szégyenszemre nem emlékszem rá. Szeretnék mindenhol helyt állni, ezért korán a könyvtárba jöttem, hogy egy könyvből ki keressem a megfelelő szavakat. Még nem teljesen sikerült azt a bizonyos tekercset megfejtenem, de azt hiszem egy hamar nem is fogom. Valamiért úgy érzem, hogy eme tudomány meghaladja a képességeimet. Ilyenkor sajnálom, hogy nem vagyok oly' hatalmas boszorkány, mint Rinaaya-sama vagy mágus, mint Nocturn-sama. Habár meg vagyok győződve arról is, hogy eme megfejtés Viclyn számára sem lenne megterhelő. Sokkal tapasztaltabb, és egyszerűen tökéletesebb nálam. Még a haja is olyan szép, ahogyan úszkál a víz felszínen...De miről is ábrándozok éppen a könyvtár kellős közepén? >.> Azonnal visszaterelem tekintetemet az iratokra, hogy megállapíthassak valami egészen újszerű dolgot.
Ám ez az újszerű dolog nem egy önálló jelentés. Az ehhez szükséges szakirodalmat pedig mintha a szobámban hagytam volna. Milyen ostoba is vagyok. Komor pillantást vetek mindezekre, s tüstént összepakolok magam után. Szívesen itt hagynám, de félő, hogy ártanék vele mások tekintetének. Így a látvány megsértésének gyógyítására összepakolok mindent, mielőtt a szobámba iparkodnék. Kis híján majdnem el is esek, amikor az egyik fordulóban hirtelen Nocturnnel, és egy gyönyörű hölggyel találom szembe magamat.* - Illiame, egy úr vár a szobádban! Rolling Eyes *Szól utánam Nocturn a maga stílusában, amelyre egyenesen megtorpanok, s kiesik minden a kezemből. Engem, vár valaki a szobámban? Jaj, elfelejtettem a fürdőt! Viclyn..ne haragudj rám. T_T Szívem éppen készül a százakat verdesni, úgy szedegetem össze az iratokat, és rohanni kezdek a szobám felé, némileg rémült arckifejezésben. Tudom, hogy ha nem érek oda időben, azzal csak még jobban rontok a helyzetemen. Nem szeretném megélni azt, hogy szembesüljek Senger Viclyn haragjával, amiért mertem kihagyni a reggeli fürdőt, valamint magát a reggelit is. Sietek, ahogyan csak lábaim bírják, s zilálva térek be a nappalimba. Arra számítanék, hogy Viclyn lesz az; e helyett egy meglehetősen gáláns alakkal találom szemben magam, aki éppen egy pohár vizet iszogat.* - Ve..dui..se..segít..hetek? *Lefagyottan szegezem hátamat az ajtómnak, s lépek előre félénken egyet. Ámbár a szerencsétlenségemnek köszönhetően ez a lépés is úgy sikerül, hogy egy hatalmasat bukok, a kezemben lévő iratom meg repülnek a kezeim közül. Elharapom ajkaim szegletét. Mégis hogy lehet, hogy én mindig elesek ezekben a "láthatatlan" szegekben, mások meg tök ügyesen kikerülik? Komoran pillantok magam elé, de egy olyasmi történik, amire egyáltalán nem számítanék. A férfi illedelmesen felsegít, és még az irataimat is segít összeszedni. Elsötétült (vagy inkább kipirult) arccal kezdem el bámulni. Szégyellni kezdem az iméntieket, olyan ügyetlen voltam.*
- Elnézést a kellemetlenségért, de Nocturn küldött. *Félénken kikerülöm ekkor az urat, s leteszem az egyik asztalomra a papírjaimat, hogy ne eshessen több bántódásuk. Természetesen visszafordulok, mert nem szabad egy beszélgetés kellős közepén hátat fordítani az érintettnek. Különösen akkor nem szabad ezt folytatni, ha Nocturn-sama küldte, érdeklődve pillantok.* - A nevem Faeranduil, és tanácsért fordulok önhöz. Tudja a feleségem, és én párkapcsolati problémákkal küzdünk. *Milyen szép neve van. Ugye az én nevem is szép? Fogalmam sincs, de én még mindig szeretem, hiszen Viclyn adta nekem. Kissé megszeppenek szavára, s alig hiszem el, hogy ezért küldték ide. Én már ösztönösen igyekeztem a sérüléseire koncentrálni, hátha megsebesült. A szavak hallatára pedig a feketés arcom inkább sápadt lesz.* - Ano...én..szóval..én ebben nem vagyok...jó... *Kínosan pillantok oldalra, mert ez valóban így van. Én igazán nem értem, hogy pontosan én miben is segíthetek. Csupán teher szoktam mások számára lenni, s párkapcsolati problémákhoz egyáltalán nem értek. Voltaképpen nekem még párom sem volt, legalább is amennyire emlékszek természetesen.* - Ugyan már Illiame..nekem úgy rémlik maga egy igen kedves hölgy. Akkor tudna nekem segíteni? Igazából arról lenne szó, hogy... *Egy igen érdekes történetnek lehetek fültanúja, amely közben hol elsápadok, hol pedig egészen az ellentéte. Arcom egy órán belül olyan kontrasztokat vesz fel, amire azt hittem, hogy én nem vagyok képes. Bátortalanul lépek a hallottak után a férfi elé.* - Igazából..én ha megpróbálok bocsánatot kérni, akkor..szabad? *Félénken lépek hozzá közelebb, s majd egyik remegő kezemet az arcára illesztem, hogy megmutassam neki, hogyan is kell bocsánatot kérni a másiktól. Félek attól, hogy meg fog rám haragudni, elvégre ezt a bensőségesebb bocsánatkérést mindenki ismeri, nem?*
Vissza az elejére Go down
Ueshima Kohaku
2. Osztag
2. Osztag
Ueshima Kohaku

Férfi
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 106
Age : 34
Registration date : 2010. Oct. 30.
Hírnév : 36

Karakterinformáció
Rang: Akadémiai tanár
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Illiame conclavis Cl0te6500/15000Illiame conclavis 29y5sib  (6500/15000)

Illiame conclavis _
TémanyitásTárgy: Re: Illiame conclavis   Illiame conclavis EmptyHétf. Nov. 14, 2011 12:53 am

Részemről tárgytalan


Hiába is tiltakozna ellene, egyszerűen megszokta itt. Vajon valóban magányát űzte el eme ostoba, mégis izgalmakkal teli új lét? Vagy valami más lapul hihetetlen kényelmének hátterében? Teljesen nyilvánvaló ugyanis, jól érzi magát. Kényelem? Megkapja. Ők, drowk mindig is szerették, ha könnyen és egyszerűen kapják meg azt, amit akarnak. Különösen a nemesek, s Viclyn vonásairól egyszerűen lerí származása. Hisz famíliája valaha mégis csak a het4edik legrangosabb ház volt egész Menzoberranzanban. Ám mindez már a múlt, Viclyn pedig már nem tartozik számukra semmiféle tisztelettel. Saját törvényei vannak, melyeket az Insignis sem szabályoz – annak ellenére, hogy tökéletes harmóniában képes összehangolni a kettőt. Mégis, saját törvényei továbbra is elsőbbrendűek számára. Tiszteli a hagyományokat, egyben nem is. Hiszen bármiféle lelkiismeret furdalás nélkül ölte meg alig néhány hete azt az elfet is, aki számára nem tetszőn viselkedett. Pedig ő még kegyes is volt hozzá, választási lehetőséget nyújtott. Vagy lekopik, vagy megöli. Ő őszintén nem akarta ismét bemocskolni kezét. De nem hagytak neki választást. Még sem emészti miatta magát.
Kényelméből mégis hiányzik egy faktor. Nem látja, nem találja. Pedig időben szólt a nősténynek, hogy ezen a napon pontban hány órára legyen kész reggelije s fürdője, valamint hogy melyik mérgeit és könyveit készítse elő, hisz a mai napot – ismételten – önmaga képességeinek fejlesztésére szánná. Kérdés, vajon hova tanulhat egy olyan képzett bérgyilkos, mint ő maga, ám a választ azon könyvek, tekercsek és tanulmányok nyújtják, amihez itt, az Insignisben tett szert. Önmagától is elkezdte természetesen gyakorolni ezt a művészetet még hosszú évszázadokkal ezelőtt, ám a balesete után, melynek során az Abyssban kötött ki, jó hosszú időre letett arról, hogy komolyabban az árnyak megjárásával kísérletezzen. A traumát viszont úgy véli, már feldolgozta, hiszen nem picsoghat állandóan efféle gyermeki apróságok miatt! Drownak született, drownak nevelkedett, egyszerűen túl kell tennie magát rajta. Nem lehet gyenge, nem mutathat félelmet és tartást. Csak döntenie kell, s persze cselekednie. Ahogyan ezt most is készül tenni.
Mégis, reggeli elmaradhatatlan fürdője elmaradni látszik. Sehol reggelije, sehol szolgája, sehol semmije. Öltözetét sebtében felkapja magára, s még mindig csak övével mímelődik, mikor kicsapja saját ajtaját, hogy a szomszédos szobában kérje számon a nősténytől, miért végez ilyen pocsék, hanyag munkát. Egy kívülállónak persze biztosan kegyetlenségnek tűnhet, ahogyan Viclyn olyan könnyedén egyszerűen szolgának titulálja a nőstényt, ám számára – számukra – ez teljesen természetes. Ők nem tudják, hogy máskor miféle kapcsolat van köztük. Páran talán sejtik, de a publikum előtt a drow felettébb ügyel arra, hogy semmiképp se lássák rajta, képes elgyengülni a nőstény közelében. Ha lehet, ilyenkor szemléltetésképp még jobban megalázza… s ha egyedül vannak, ugyanezt folytatja, csak egy másik szinten. Végtére is, a maga komor évezredeivel az is kész csoda, egyáltalán még képes érezni. S még inkább: minél jobban megalázza őt, annál jobban szereti. Még csak észre sem veszi, ha ezzel fájdalmat okoz a nősténynek. Egyszerűen nem tudja, nem érti, nem bírja. Ám egy a biztos, tulajdonképpen szereti. Minden rémtette ellenére, egyben pont azért, amiért ő így viselkedik, pontosabban viselkedhet vele. Szörnyeteg? Valóban, ő egy szörnyeteg. Ahogyan azt Illiamenek is megmondta azon az éjszakán, amikor először nyúlt hozzá. Figyelmeztette előre, hogy nem lesznek, nem lehetnek boldogok, elmondta, hogy ő nem más, csak egy szörnyszülött, és hogy a nőstény nála jobbat érdemel. Ám bűntudatát s kételyeit elmosta a nőstény kellemes érintése s fájó sebeit összeforrasztó szavai. Így hát újra megacélozta magát. Illiame egyszerűen tulajdonává vált.
A nőstény ajtaját nyitva találja, különben sem méltóztatja őt arra, hogy kopogásával figyelmeztesse őt érkezésére. Hiszen csak egy tulajdon. Mindig készülnie kell arra, hogy váratlanul látogatója támad. Arcizmai aztán megfeszülnek, mikor a jelenetet látja. Arra nem számított ugyanis, hogy önnön magasztosságán kívül is lehet a lánynak látogatója, egy nyálas képű, nőies vonásokkal rendelkező, ám kétségtelenül hím elfszülött képében. Úgy látja, ők is ugyanannyira meglepődtek, talán megrémültek látványára, mint ő maga, de Viclyn a racionalitás embere, pontosabban drowja. Megtanulta fékezni indulatait. Nem bánja… életben hagyja őket. Életben hagyja mindkettőt. Az ő döntésük volt. Neki viszont így nem kell. Nem kell semmi, nem kell senki! Nincs szüksége sem a fürdőre, sem a reggelire, sem a masszázsra, s pláne nem a nőstényre. Bolond volt, amiért elkezdett bízni. Hah! Többé nem fordulhat elő.
- Csak szólni akartam, hogy felmentelek szolgálatod alól. Mától nem kell gondoskodnod sem a fürdőmről, sem az étkemről. Soha többé. - reagálja le mély, reszelős hangján. Szavai ridegek, tárgyilagosak, végtére is egy egyszerű tárgy nem érdemel amúgy sem többet. Teljes nyugalommal hagyja őket magukra, hogy saját szobájából kapja fel néhány kedvenc fegyverét, és az edzőteremben adja ki magából a feszültséget. A mai tervei romba dőltek, de ő maga nem fog romokként a földön heveredni. Nem, ő túl büszke hozzá.
Bár ajtaját talán a szokottnál durvábban csapja be, mialatt az edzőterem felé veszi irányát…

Vissza az elejére Go down
Ueshima Kohaku
2. Osztag
2. Osztag
Ueshima Kohaku

Férfi
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 106
Age : 34
Registration date : 2010. Oct. 30.
Hírnév : 36

Karakterinformáció
Rang: Akadémiai tanár
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Illiame conclavis Cl0te6500/15000Illiame conclavis 29y5sib  (6500/15000)

Illiame conclavis _
TémanyitásTárgy: Re: Illiame conclavis   Illiame conclavis EmptyVas. Dec. 11, 2011 12:55 pm

Hazárdjáték veszteség

Cöhh… Átkozott légy, fogadás, átkozott lény, szavazás, átkozott légy minden, mi hozzád köt! Nyeréssel vesztett valamit, amiért eljött az idő, behajtsák rajta azt, ami Neki kijár. Holott ő az, ki igényli, hogy ekképpen kényeztessék. Áh! Szerencsejátékok, a sírba viszik! Legalább megtanulja, többé se tegye ezt. A hazárdjátékok iránti, pillanatnyi vonzalma felemészti mindazt a büszkeségét, mely mindeddig ellátta őt. Mégis hogy nézzen így Illiame szemébe? Cöhh! >.>
Megígérte, ő pedig nem hátrálhat meg. Reméli, Illiame boldog lesz, amiért hajlandó ezúttal helyette megadni azt, amit általában ő szokott megkapni tőle. Most sajnos nem így lesz, s szeretne minél hamarabb túl lenni az egészen. Így amíg Illiame mágiájának gyakorlásával van elfoglalva, ő szobájába érkezve agyal rajta, vajon hogyan is kell kezdenie az egészet. Pedig csak egy gyenge viccnek, apró mókának indult az egész, de annyira bízott benne, hogy nem veszíthet a fogadásban, hogy túlságosan elbízta magát. Most pedig itt van, undok, idegen, női holmik közt, melyek nem hozzá tartoznak. Bár bizonyos tekintetben mégis, hiszen a szolga az ő tulajdona, és ami az övé, azt egyszerűen ő is birtokolja, csupán őt nem hozzák lázba a vastag, mágiáról szóló olvasmányok. Bár kissé talán vonzza őt azon bizonyos szekrény bizonyos legfelső fiókja, bár mestere már ösztöneinek legyűrésében, különben is azt szereti, ha nincs Illiamen a fehérnemű, meg úgy semmi más sem, és úgy érzik jól magukat. Neutral
Úgy gondolja, amíg a vizet megengedi, előkészítheti a többi kelléket. Eleget figyelte már a nőstényt, hogyan ügyködi össze fürdővizét, és emlékszik arra, hogy mindenféle olajt csepegtet a vízbe. Nem tudja, a fürdősóval csak a legvégén szokás meghinteni a vizet, a fürdőkristályokat viszont legalább még időben elhelyezi. Miután meggyőződik róla, a víz kellemesen forró, pont, ahogyan ő szereti, és beleszór nagyjából egy maréknyi fürdősót, majd miután kissé vizes kezét megtörli, a konyhába érkezik, hogy előkészítse az ételt.
Olívabogyós, sajtos falatkákat készül, melyek mellé friss szőlőfürtöket is szedeget. Az egészet egy tálcára rakja, és a medence szélére, egy kis asztalkára készíti.
A csapokat elzárja, és leveszi az egyik polcról a fürdőolajakat, melyek közül bőven akad számára olyan, amiket nem is ismer. Letekeri az egyiknek a fedelét és beleszagol, majd a következőekkel is ezt csinálja. Némelyiket visszarakja, másikat csak arrébb tolja, láthatóan keresi a megfelelő illatot. Végül egy levendulát idéző aromát választ, melynek hatásairól ugyan fogalma sincs, azonban az illata tetszik neki. Bőven szór bele a vízbe belőle, s már igazán nincs más dolga, csupán várakozni. Várni és várni, míg Ő megérkezik…
Cöhh! Még hogy ő igazodjon! Majd Illiame lesz az, aki igazodik hozzá! Edzéséről is lemondott, legalábbis elhalasztotta néhány órára, csak hogy fogadalmát betarthassa! Jogosnak érzi hát az engesztelést, nem beszélve arról, ő most igazán keményen dolgozott, kijár hát számára a pihenés és ő is megérdemli a fürdőt.
Leveti ruháit és fegyvereit, melyeket egy székre dobál, és mint akinek semmi jobb dolga nincs, kényelmesen belemászik a vízbe, hisz ez a világ legtermészetesebb dolga, nemde? A víz elsőre kicsit túl melegnek bizonyul, ám két perc múltán teste hozzászokik. Emel egyet a szőlőből és a falatkából, hisz a kemény munka közben megéhezett, majd hátát a medence falának dönti. Igazán jöhetne már Illiame, masszázst is ígért neki. Mármint Illiame ő neki, biztosan így volt… Neutral Kéjenc fejjel hunyja le szemeit és élvezi a finom hullámokat, a levendula minden bizonnyal remek választás volt. Ő betartotta ígéretét, arról pedig szót sem emelt, hogy ő maga eközben ne érezhetné jól magát.

Vissza az elejére Go down
Lilibelle Illusen
Különleges karakter
Különleges karakter
Lilibelle Illusen

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 95
Age : 31
Registration date : 2011. Jul. 01.
Hírnév : 20

Karakterinformáció
Rang: Circus Sodalis
Hovatartozás: Insignis Reliquia
Lélekenergia:
Illiame conclavis Cl0te20700/30000Illiame conclavis 29y5sib  (20700/30000)

Illiame conclavis _
TémanyitásTárgy: Re: Illiame conclavis   Illiame conclavis EmptyKedd Dec. 20, 2011 8:15 am

Hazárdjáték veszteség


*Lehunyta szemét a Nap, hogy az azt követő sötétség ellephesse a mindenséget. Lehunyta, akárcsak Viclyn is így tett a fürdőben, melyben jelen pillanatban is vár engem. Nem igazán értettem első pillanatban az egészet, hogy mégis hogyan, de valahogy csak kicsúszott a számon. Habár tisztában voltam vele azt követően, hogy nekem nem kéne ilyenekkel előhozakodnom, de valahol mégis jónak tartottam. Mondjuk nem örülök annak, hogy nyertem. Elvégre is miért érdemelném én ki ezt? Egyáltalán nem várom el Viclyntől, hogy betartsa azt, amit ígért. Egyébként is, az nem volna drow ellenes cselekedet, ha megtenné? Én tényleg nem akarom, hogy olyasmit tegyen, amiért rosszul érezné magát. Így hát mondhatni direkt késlekedek a szobámban, hogy ne kelljen Viclynnek fürdővizet készítenie, mert azt nekem kéne neki, azt hiszem. Talán ha kicsit kések akkor elfelejti, és én elkészíthetem neki. Ez egészen addig folyik, míg az órára pillantva csaknem félórás késéssel indulnék el. Ám az író asztalomon észre veszek valami olyasmit, ami nem oda illő tárgy. Megtorpanok, hogy óvatosan megközelíthessem. Lassú léptekkel lépek oda, s egy vörös borítékra figyelek fel az ébenfekete pálca mellett. Vonakodok afelől, hogy nekem szabad-e egyáltalán megérintenem, és hogy bizonyára Nocturn felejthette itt. De észre veszem annak fedelén egy "olvasd el" feliratot, amelyre csak- csak érte nyúlok. Kinyitom a levelet s megszeppenve pillantok a pálcára.* ~ Tehát ha használom, akkor az tetszeni fog neki? De mi lehet? Meg Nocturn...most mit csináljak? ~ * Kisebb pánik közepette nem sikerül dűlőre jutnom. Ámbár azt is tudom, hogy kételkedni számomra Nocturnben nem megengedett. Na meg az is ott van, hogy én tetszeni szeretnék Viclynnek. Ugyan nem tulajdoníthatom ki, de nagyon szomorú lennék, ha más nőre nézne. Szegény Sharwynt is bántottam, pedig nem akartam, csak...csak valami elpattant akkor. T_T Nem győzök bocsánatot kérni érte, s remélem egyszer majd jóvá tehetem azt, amit ott és akkor elrontottam.
Most pedig itt az alkalom, itt a lehetőség, hogy valamivel meglephessem Viclynt, elnézést kérve azért, hogy megnyertem eme fogadást. Még néhány percig szemezek ezzel a tárggyal, s majdan kezembe veszem. Egy hatalmasat sóhajtok és behunyom a szememet.* - Kérlek...nem tudom mi ez, de legyen jó! >.> *Könyörgöm a pálcának, majd suhintok vele egyet. Testemhez simuló ruhát érzékelek. Olyan pehelykönnyűt, talán fűző? Lassan kicsit félőn nyitom fel szemeimet, de nem pillantok le rá, hanem beállok a tükör elé és majd ott. A hatása a dolognak elsősorban egy hatalmas sokk, és lassú sápadás.* - Ne...ne...így...megfog rám haragudni! T_T *Totálisan pánikba esve látok neki annak, hogy levegyem magamról a latex ruhát, de nem jön le. Lehúzom a cipzárt és nekem nem akar lejönni. Suhintok egyet meg még egyet a pálcával és semmi. Tán ez egy beprogramozott valami lehet, hogy csak.... >.> Nyelek egyet és a sírás határán pillantok fel a fali órámra. Teljes bajba kerültem. Így hát egy köntöst húzok magamra, talán ha nem veszem le, akkor nem fog neki feltűnni és majd megoldom valahogy. De most nincs időm egy bonyolultabb előkészületre, hogy megtörjem ezt a dolgot valahogyan. Vagy megkérhetném még Nocturnt is, de tartok attól, hogy nem engedélyezné a számomra. Biztosan nem nézhetek jól ki ebben az öltözetben, én nem vagyok olyan szép mint azok a lányok, akik biztosan nagyon szépen festhetnek benne. Elindulok, s midőn megérkezek nagyon hallkan surranok be a szobájába.*
- Vendui..Senger Viclyn! *Suttogom halk köszönésemet, s egy moccanásból ítélve Ő bizonyára a fürdőben lehet. Megcsinálta? Viclyn képes volt rá? Komoran sütöm le tekintetemet a padlóra, hogy már megint elrontottam hiszen megcsinálta. Nagyot sóhajtva nyitok be, s mikor meglátom a vízben elhelyezkedve nyugodt arckifejezését elkap egy gyomorszorító érzés. Egy röpke pillanatra még ajkaim is tátva maradnak, s lábaim beleremegnek. Nyelek egyet, és félénken lépek előrébb.* - Segíthetek valamiben? *Alig hallhatóan szólalok fel, hiszen még mindig testének tökéletessége alatt állok. Még mindig úgy érzem, hogy el kell bújnom mert nem vagyok méltó arra, hogy Őt nézhessem. Behunyom szemem és a falhoz állok, de a vízgőz párára már egy fajta szorító érzést is érzek. Hosszú percnyi szenvedés után nagyobbat sóhajtok, valamiféle jelet adva ezzel arra, hogy szóra kérek engedélyt.*
- Nocturn...szóval Nocturn küldött egy pálcát, hogy próbáljam ki..és nem akar megszűnni. >.> *Harapom el ajkaim szegletét, s teljes zavaromban pillantok rá. Legszívesebben megsemmisülnék abban a pillanatban, amikor eloldom a köpenyem és kényszeresen megmutatom a pálca eredményét Viclynnek. Ha olyan világos bőröm lenne, bizonyára látszódna rajtam az a bizonyos jel, hogy zavart vagyok. Majdnem bele is bukok, mihelyst újra megszólalok, de hamar összeszedem magam, legalább is azt hiszem, hogy úgy van.* - Tudnál..segíteni? *Reflexből lépek ki oldalra, és teszem csípőre a kezemet, de a szokatlan dologtól megriadva azonnal elveszem onnan a kezemet. Ez egyszerűen szörnyű, én most szörnyen festek. Ennek Viclyn úgysem fog örülni..és egyszerűen...Nocturn...T_T*

Vissza az elejére Go down
Ueshima Kohaku
2. Osztag
2. Osztag
Ueshima Kohaku

Férfi
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 106
Age : 34
Registration date : 2010. Oct. 30.
Hírnév : 36

Karakterinformáció
Rang: Akadémiai tanár
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Illiame conclavis Cl0te6500/15000Illiame conclavis 29y5sib  (6500/15000)

Illiame conclavis _
TémanyitásTárgy: Re: Illiame conclavis   Illiame conclavis EmptyKedd Dec. 20, 2011 10:04 am

Hazárdjáték veszteség

Kényelembe helyezte magát; mindig így tesz, ha fürdőt vesz, komótosan elhelyezkedik és egyszerűen élvezi a finom, meleg vizet és kellemes aromákat. Különös tekintettel van persze higiéniájára, számára ez a természetes, hiszen ő a gyilkolás mestere. Halottakkal dolgozik, és olyan emberekkel, akik hamarosan halottak lesznek, mert megöli őket, vagy ha nem is, valaki – vagy éppen valami – biztosan. Lényegébe véve kevesen vannak, akik képesek lehetnek őt túlélni, jelenleg is összesen két személyt ismer a hallhatatlanok közül, akik korban, s talán hatalomban is felülmúlják őt. Kétségtelen, ha nem figyelne az olyan apróságokra is, mint körmei tökéletes ápoltsága, megfelelő hossza, és ehhez hasonló dolgok, már bizonyára megfertőzte volna őt valami réges-régen, amibe minden bizonnyal bele is pusztult volna. Na meg persze az sem hátrány, hogy a fürdő jó, a fürdő kellemes, Viclyn pedig egy nemesi családból származik, s mint ilyen, ráadásul drow létéből fakadóan nyilvánvalóan imád mindent, ami luxus. Nyilván nem holmi drágakövekre és hasonló jelentéktelenségekre kell ez alatt gondolni, hanem az afféle, számára igenis lényegi dolgokra, mint egy kellemes, sokáig húzódó fürdő, és egy nyúzódó masszázs, természetesen a legfinomabb olajakkal és fürdőkristályokkal, hogy általában túlerőltetett izomzata végül kicsit megpihenjen. Most is így történik, szinte elsorvad belőle mindaz a sok, felgyülemlett feszültség, ami az utóbbi néhány óra alatt gyülemlett fel benne. Egyszerűen élvezi az életet, élvezi, hogy végre pihenhet és ellazulhat. Teljesen meg is feledkezik arról, hogy tulajdonképpen még csak nem is a saját, hanem Illiame fürdőjében van, és arról is, hogy nem a nőstény készítette el neki fürdőjét, hanem ő maga volt az, aki „meglepte” őt ezzel a kis aprósággal, igaz, kényszerből. Általában túl lusta hozzá, így inkább a gyors zuhanyt választja, ha nincs más, akire rásózhatja ezt a munkát.
- Vendui. – köszön vissza elhaló hangon. Szemeit lehunyva tartja, ő most jól láthatóan nem igazán van önmagánál. Csupán azzal van tisztában, hogy ez a kellemes, forró, levendula illatú gőz teljesen ki fogja tisztítani arcbőrének pórusait. És azzal, hogy imádja, egyszerűen imádja a levendula illatát.
Segítségre észrevehetően nincs szüksége, bár talán lassacskán jól esne neki, ha valaki kimasszírozná lapockái alól azokat a görcsös pontokat. Azt mondják, az ember – és a drow – terhe a lapockában gyűlik össze, amiben van is igazság, hiszen aki jól tud masszírozni, és képes belenyúlni a lapockák mögé – elég fájdalmas folyamat, de végérvényesen mindenképpen megéri - , az szó szerint érezhet kicsi, görcsös pontokat. Azonban némi ügyességgel ezeket meg is lehet szüntetni, ami szintén egy elég fájdalmas eljárás, de miután vége, a páciens olyan katarzis-élményben részesül, hogy bizony, egy csapásra képes megfeledkezni arról, miféle kínokat kellett érte elviselnie. Viclyn pedig úgy érzi, most igazán jól esne számára egy efféle masszázs, olyan görcsös mostanság a válla is, egyszerűen szüksége van erre a lazításra. Illiame igazán készíthetné már azokat a finom masszázsolajakat, amiktől oly könnyedén siklik végig keze durva bőrén.
A levendulás vízgőztől kissé megrészegülve nyitja ki résnyire a szemeit, bár jelen pillanatban semmiféle pálcáról nem akar hallani, Nocturnról pedig különösen nem. Teljesen elrontja a nőstény számára ezt a felbecsülhetetlen pillanatot, miért kell neki arról az átkozott semmirekellőről hallania most? Semmi kedve vele foglalkozni, amikor lehetne nála sokkal, de sokkal jobb dolga is, például a már említett masszázsnak az élvezete. Mégis, amint meglátja Illiamet, valamiért mégis inkább úgy dönt, hogy ha ennek a látványnak bármiféle köze van Nocturnhoz, aranyba foglaltatja a nevét, amiért ezt a csodás pillanatot még csodásabbá varázsolta számára. Mármint olyan ijesztően csodássá, mégis oly vonzóvá. Egyből egy másik pálcával kapcsolatos cselekvés jut az eszébe, különösen az tetszik neki, ahogyan Illiame egyik kezét csípőjére teszi. Bármilyen betegnek is gondolja magát néhány pillanattal később, neki ez akkor is tetszik. Egészen emlékezteti őt így azokhoz a menzoberranzani papnőkhöz, pont olyan elegáns, veszélyes, szeszélyes domina, mint amikhez úgymond hozzászokott. Kezében hála Lolthnak és Nocturnnak, csupán egy közönségesnek tűnő pálcát talál, egy kígyós korbácstól már valószínű, durván kiakadt volna, de így, így egyszerűen tökéletes. Már alig várja, hogy levehesse róla.
- Dos ph'bronretla… – tágulnak hatalmasra szemei, s ezzel minden szót sikerült ráadásként belé fojtani. Nincs már mit mondania, Illiame így tökéletes. Kicsit kiegyenesedik a vízben, szemeit pedig kényelmesen legelteti a nőstényen, akit ebben a pillanatban mindennél és mindenkinél szebbnek tart. Nem bánná, ha csak jó későn kerülne le ez a ruha róla. Túl tökéletesen fest benne.

*Dos ph'bronretla: csodálatos vagy
Vissza az elejére Go down
Lilibelle Illusen
Különleges karakter
Különleges karakter
Lilibelle Illusen

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 95
Age : 31
Registration date : 2011. Jul. 01.
Hírnév : 20

Karakterinformáció
Rang: Circus Sodalis
Hovatartozás: Insignis Reliquia
Lélekenergia:
Illiame conclavis Cl0te20700/30000Illiame conclavis 29y5sib  (20700/30000)

Illiame conclavis _
TémanyitásTárgy: Re: Illiame conclavis   Illiame conclavis EmptyKedd Dec. 20, 2011 10:41 am

Hazárdjáték veszteség


*Fogalmam sincs, hogy mit kéne tennem egy ilyen helyzetben. Én ebben egyáltalán nem vagyok jó, de szeretnék megszabadulni ettől a ruhától, mert olyan...nem hiszem, hogy hozzám illő volna. Biztosan szép ruha lehet, csak nekem nincs hozzá megfelelő alakom. Egyszer volt alkalmam máson is látni ilyesmit, de az a lány sokkal szebb volt nálam. Ilyen alapon miért tetszenék benne Viclynnek? Pedig mikor a borítékban megláttam a lehetőséget azonnal kaptam rajta. Azt hiszem sikerült megint mindent elrontanom. Ez egyszerűen.. nem tudom szavakkal ki mondani, vagy éppen gondolatokkal kifejezni. Jelen esetben úgy érzem magam mint egy ostoba nő, aki próbál a világ legtökéletesebb férfijának megfelelni, de hiába mert nincs meg hozzá a természetes adottsága. Jól tudom, hogy Viclyn a nálam sokkal szebb, határozottabb és nem is tudom milyen nőket szeret. S ez valahol még fáj is, hogy én nem érhetek fel az ilyen nőkhöz csak is azért, hogy teljes mértékben megfelelhessek Senger Viclyn igényeinek.
Meglehetős zavarodottságomban tekintetem ide- oda cikázik a falakon, csak is azért, hogy megpróbáljam elkerülni Viclyn pillantását. Az a pillantás, ahogyan rám néz félő, hogy csak rontok a helyzeten. Nem tudom jelenleg megítélni, hogy ez szörnyűséges - ahogyan én gondolom - vagy éppen ellenkezőleg, és köszönettel tartozom Nocturnnek. Akárhogyan is, csak legyek túl rajta mert legszívesebben elsüllyednék. Nem is tudom miből gondolhattam, hogy nekem szabad ilyen ruhákat felvennem. S mikor szavak hangzása cseng füleimben még a falnak is szegezem hátam, gondolván most fogom végig hallgatni, ahogyan Viclyn megharagszik rám. Azonban amit mond, arra tekintetem már igen csak keresztezni kezdé az övét. Vörösödő csoda a szó minden egyes értelmében. Teljesen pánikba esek belülről, és félő, hogy ha ebben a pillanatban a fal nem tartotta volna a hátamat, akkor már lehetségesen már hanyatt estem volna. S most mit tegyek? Hogyan kéne viselkednem? Ha tényleg annak tart, akkor annak..T_T Na jó, talán a ruha mégis jó, meg eddig is szép volt, de bennem meg hatalmas hiba van. Utálom, gyűlölöm magam amiért nem lehetek olyan, aki teljes mértékben tetszik neki. Elvégre is ő tökéletes, és minden egyes nap megengedi hogy nézzem, ha tetszenék neki, akkor azzal megköszönhetném amiért nézhetem. De nem érzem magam még mindig erre jónak, és fogalmam sincs, hogy mit kellene azért tennem, hogy ez megváltozzon. Kicsiny törpének érzem magam jelen esetben. S csak percek elteltével lépek előrébb, amikor már úgy érzem, hogy egy erős sóhajtás után nem lesz gondom az egyensúlyommal.*
- Nos? *Billentem oldalra a fejemet, ami miatt hosszú hajam a megfelelő irányba megbillen ezzel adva egy érdekes képet, amire természetesen én magam nem is számítok. Túlságosan megvagyok szeppenve a helyzettől s észre sem veszem, hogy tudat alatt produkálom még ezt a számomra iszonyúan kínos helyzetet. Még egyszer körbe nézek a fürdőben, hátha elfelejtettem valamit. Le kell foglalnom magam, nem bírok továbbra is a szemeibe nézni. Így hát észre veszek pár össze nem hajtott törölközőt, amelynek okán hátat fordíthatok neki. Habár ez sem menekülő út a számomra, mert szinte a hátam közepében érzem az adott helyzetet. Miért nem lehetek olyan, mint a többi erős nő? Viclynnek bizonyára a ruha tetszik nem is én. Ha pedig én akkor meg belül...teljes béklyó keletkezik torkomban. Legszívesebben világgá szaladnék, csak ebben a ruhában sajnos ez lehetetlen vállalkozás. Nekem meg egyébként sem szabad olyat...*
- Ezeket berakom oda...rendben? *Mutatok az egyik közeli szekrényhez, ami ott van tőle nem is olyan messze. Idegességemben eléggé remegő kézzel hajtom végre ezt a hajtogatási procedúrát, ami alapjáraton egy rendkívülien egyszerű mozzanat, most mégis nehezen megy. Megpróbálkozok a szekrénybe való pakolászással. Bár elhaladni Viclyn mellett úgy, hogy ne hibázzam el..ráadásul ilyen ruhában? Lehetetlenség!*
Vissza az elejére Go down
Ueshima Kohaku
2. Osztag
2. Osztag
Ueshima Kohaku

Férfi
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 106
Age : 34
Registration date : 2010. Oct. 30.
Hírnév : 36

Karakterinformáció
Rang: Akadémiai tanár
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Illiame conclavis Cl0te6500/15000Illiame conclavis 29y5sib  (6500/15000)

Illiame conclavis _
TémanyitásTárgy: Re: Illiame conclavis   Illiame conclavis EmptyKedd Dec. 20, 2011 11:49 am

Hazárdjáték veszteség


Túl tökéletes számára látványa; a látvány, ami mindent megér számára. Hirtelenjében még az Égnek is hálát ad magában, amiért veszítenie kellett, meg aztán nem teljesen tökmindegy az? Már azt sem tudja, miben is fogadtak, az Illiame testére simuló latex túlságosan pozitívan sokkoló hatással van rá, képtelen most efféle jelentéktelen apróságokkal foglalkozni, mint az a fogadás, aminek köszönhetően itt lehet most. Imádja ezt a ruhát, szerinte igenis, jól áll Illiamen, na meg az a beállása… Oda meg vissza van érte, kocsányon lógó szemeit békésen legelteti rajta, alig várja ugyanis, hogy kihámozhassa belőle. Kissé nosztalgikus élmény, hiszen emlékszik egy olyan papnőre, aki hasonló öltözetet preferált, Viclyn pedig teljesen odavolt érte, különösen, mivel az a papnő hagyta magát ledominálni. Még hasonlít is Illiamere, bár már a fene tudja. Nem emlékszik már az arcára.
Kérdésére megismétli mondatát, vagyis azt hiszi, hogy megismétli, valójában azonban csak tátogásra telik tőle. Túlontúl lesokkolta őt mindaz, ami most történt, s amiben most része van, képtelen ő most ésszerűen gondolkozni, ami nem jó. Ő nem az a típus, aki csak úgy elveszítené fejét, bár kétségtelen, vérének áramlása lassacskán agyából egy másik tájéka felé kezd összpontosulni. Inkább elkapja a fejét róla, és bűntudatosan hunyja le szemeit, hogy újra a fürdőre koncentráljon. Ami nem könnyű, hiszen fejében olyan képek jelennek meg Illiameről, amik megnehezítik dolgát, nehogy tudjon másra koncentrálni. Képek, vágyak, megtörtént, és eddig soha meg nem történt dolgokról, és egyre inkább arra adná a fejét, hogy amik eddig még nem valósak, azokat valóssá alakítsa. Nem tudja, miért történik ez vele, miért most és mi váltotta ki belőle mindezt, de mivel férfiból van, így talán logikus és teljességgel elnézhető ez neki.
Szemeit félénken, résnyire kinyitja, s oldalra pillantva keresi a nőstényt; először csak formás lábait látja meg, majd végül az, ahogyan oldalra dönti fejét, mindeközben a haja is csodás szögben hullik alá… Nincs rá más szava, csak hogy csodálatos.
- Cöhh… – szitkozódik önmagára, amiért hagyja magát provokálni. Még hogy elmegy elpakolni a holmikat? Na persze… Tudja ő, hogy valami célja van vele, nem hagyja magát átverni. Nyilvánvaló, hogy direkt csinálja, neki pedig gyengéje a domina és a cukiság tökéletes egyvelege. Már csak azért is elfordítja kissé fejét tőle, hogy ne kelljen ránéznie, mégis, most annyira hiányolja érintését. Szabályosan zavarja őt a pakolászás hangja. Inkább lenne itt vele. Érzi, kezd beleőrülni a helyzetbe.
- Csináltam egy kis… ööö… nem vagy éhes? Neutral – fordul vissza kis idő múltán, s hatalmas szemeket mereszt rá. Igyekszik a lehető leginkább elméjébe égetni a képet, még az sem érdekli, hogy csak a hátát látja ebből a szögből. Neki most kell ő és kész, ő akarja kihámozni a ruhából, és ő akar utána… szóval azt a dolgot csinálni, amit csinálni is szoktak általában. Na meg hát, ha már ennyit szenvedett a falatkákkal, ne vesszen kárba.

Vissza az elejére Go down
Lilibelle Illusen
Különleges karakter
Különleges karakter
Lilibelle Illusen

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 95
Age : 31
Registration date : 2011. Jul. 01.
Hírnév : 20

Karakterinformáció
Rang: Circus Sodalis
Hovatartozás: Insignis Reliquia
Lélekenergia:
Illiame conclavis Cl0te20700/30000Illiame conclavis 29y5sib  (20700/30000)

Illiame conclavis _
TémanyitásTárgy: Re: Illiame conclavis   Illiame conclavis EmptyCsüt. Dec. 29, 2011 11:09 am

Hazárdjáték Veszteség

*A szekrénybe való pakolászásról legalább azt merem feltételezni, hogy figyelem elterelő momentumként szolgál. De tévedek, hiszen nincs pillanat, mikor nem jutna eszembe, hogy éppen Viclyn mögöttem tartózkodik. Vajon tetszik neki az, amit lát? Bizonyára nem, hiszen olyan furcsán nézett. Komoran sütöm le tekintetem az egyik polcra, ahol szinte katonás rend uralkodik. Természetesen, hiszen mindig ügyelek arra, hogy a lehető legjobban legyenek elpakolva a holmik. S most, Most mégis mindent rendetlenségnek vélek, amit éppen itt látok. Zavaromban pedig néhány bent található fürdőolajat is feldöntök, amelyre ijedten húzom vissza kezemet, s elharapom ajkaimat. Behunyom szemeimet, mert el akarok süllyedni szégyenemben. Ez…ez nem lehet a valóság. Mármint ez így, most miért? Én nem akartam semmi rosszat, csupán bíztam Nocturnben és most ennek ez lett a vége. Már megint sikerült mindent elrontanom, és bizonyára Viclyn megharagudott rám.
Azért sietősen visszarendezgetem a fürdőolajakat, hogy kijavítsam a dolgokat, és megpróbálok valamilyen úton, módon nem a mögöttem éppen lazító Viclynre koncentrálni, ami mellesleg lehetetlen. Nem tudom kiverni a fejemből, hogy éppe mögöttem fürdik, és bizonyára zavarja a látványom. Nem tudom magamról leszedni. T_T Valaki mentsen meg! Feszülten pillantok hátra egy pillanatra, hogy nyugtázzam a képet, mely szerint nyugodt maradt… ugye így van? Ha más nem, akkor legalább azzal egyensúlyozhatom ezt, hogy csendben maradok, és akkor nem leszek terhére éppen… Nem kellett volna ide jönnöm. Tartanom kellett volna magamat ahhoz, hogy nem jövök ide és akkor nem csinál majd fürdővizet. Azonban megbántani sem szerettem volna, mert akkor felbőszítettem. De aztán egy jellegzetes szó hagyja el ajkait, melyre ijedt tekintetemmel mégis elolvadok. A „cöhh”…T_T Mindent elrontottam! Gyorsan fel is állok, és már meg is próbálnék beállni a sarokba vagy valami, de akkor megállít egy teljesen váratlan kérdéssel. Talán mégsem zavarom? Félénk pillantásomat vetem rá. De mindez idő alatt remegő lábaimat nem bírom megállítani eme nézésére.*
- Senger Viclyn…ha..szabad… *Kissé megilletődve pillantok a fürdő irányába inkább. Nem vagyok meggyőződve arról, hogy engedélyt kaptam bármiféle étel elfogyasztására, vagy éppen arra, hogy bármit is tegyek itt a jelenlétében. Nagyot sóhajtok, és megszeppenve pislogok rá. Csak egy darabig, mert észreveszem, hogy túlságosan hosszasan pillantottam már szemeibe…és ez... ezt nekem nem szabad. >.> Megrázom fejemet, s néhány lépést teszek feléje.*
- Viclyn.. *Megbánóan pillantok össze-vissza, s tán ha éppen olyan világos bőröm lenne, mint másoknak, akkor most pír keletkezne rajta. Elsötétült arccal, teljes zavaromban dadogok.* - Nem jön le rólam…ez az izé… *Legszívesebben itt és most süllyednék el.*
Vissza az elejére Go down
Ueshima Kohaku
2. Osztag
2. Osztag
Ueshima Kohaku

Férfi
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 106
Age : 34
Registration date : 2010. Oct. 30.
Hírnév : 36

Karakterinformáció
Rang: Akadémiai tanár
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Illiame conclavis Cl0te6500/15000Illiame conclavis 29y5sib  (6500/15000)

Illiame conclavis _
TémanyitásTárgy: Re: Illiame conclavis   Illiame conclavis EmptyVas. Jan. 01, 2012 7:57 am

Hazárdjáték veszteség


Csodálatos! Most mindent csak csodálni tud Illiamen, még akkor is, ha tudja, hogy csak direkt csinálja. Mert egészen biztos, hogy szándékosan provokálja, járatja vele az eszét és próbálja elérni, hogy beleőrüljön a testre simuló, fekete ruha látványába, na meg még inkább abba a képbe, amit a szépen kirajzolódó idomok adnak meg számára, azonban lassacskán már ez sem érdekli, sőt, már kifejezetten élvezi. Élvezi, hogy a nőstény ennyire tetszeni akar neki, hiszen biztosan ez az oka mindennek. Ő pedig mégis miért mondana számára ellent? Hiszen az ő segítségével ebből valami még élvezetesebb elfoglaltságot tudnának kialakítani. Legalábbis az biztos, hogy ő maga élvezni fogja, és hogy ő igenis, akarja, na meg ezeket a jeleket nem lehet félreérteni, tehát abban is biztos már, hogy Illiame is akarja, úgyhogy már csak egy dolog van hátra. A kiszemelt cél elérése úgy, hogy mindeközben úgy tűnjön, mintha ő a kisujját sem mozdítaná. Hisz még sem állhat oda elé azzal a mondandóval, hogy ő most éppen a testüket szeretné élvezni, mégis milyen lenne már az? Mindig is hagyta, hogy igazándiból Illiame legyen az, aki megkéri őt rá, ehhez van szokva, neki így a kényelmes és a jó, tehát ennek most is úgy kell lennie.
Teljes áhítattal fordul vissza Illiame felé, reménykedve benne, egy apró kis falatkát betuszkolhat csodás ajkai mögé. Újra végigméri gazella alkatát, formás lábait, de a leginkább lapos hasát, mely mindig is a kedvenc része volt Illiamen, s már most alig várja, hogy levehesse róla a csillogó, fekete latex ruhát, hogy csókjainak halmazával árassza el testtájékát.
Szabad, szabad? Hát persze, hogy szabad! Észre sem veszi, hogy varázslat alatt áll, mármint tényleges varázslat alatt, a latexfelszerelés teljesen, a szó szoros értelmében megbabonázza, ami talán újabb magyarázatot ad ismételten kigúvadó szemeire. Nem tudja, mire is kérdezett rá Illiame, csak szabad és kész, a rajta lévő varázs egyszerűen megakadályozza számára, hogy képes lehessen ép ésszel, higgadt fejjel gondolkozni. S amikor nevét hallja, felkapja fejét, vörös íriszeivel pedig hosszasan Illiame mandulavágású lélektükreit szemléli. A nevén szólította, tehát figyel rá, csakis rá figyel, hát nem fantasztikus? Ő pedig amennyire szeretné is inkább elfordítani a fejét, hogy úgy tűnjék, nem érdekli őt a lány, ugyanakkor a lábai előtt is hajlongana s heveredne, hogy jelezze Illiame számára, hogy ő az övé, szabadon rendelkezhet vele.
- Milyen izé? – egyenesedik ki a fürdővízben, valahogy éppen nem tudja érdekelni őt semmiféle lényegtelen dolog, ami közéjük áll. Felemelkedik a vízből, vizes haját hátraveti, és kezébe vesz egy apró, olívabogyós falatkát. Kimért léptekkel áll Illiame mellé, szabad kezével annak arcát simogatja meg, majd résnyire nyittatja csodás ajkakkal keretezett száját, s amíg állán pihenteti gyengéden obszidián színű kezét, egy falatot tuszkol be száján. Kis híján ő maga alél el a látványtól, szemét pedig nem tudja sokáig levenni ajkairól, bár végül tekintete ismét a lány nyakán, majd a csodás, fekete, mágiát sugárzó anyagon állapodik meg. Megvárja, míg Illiame lenyeli az olívabogyós falatkát, végül a földre térdel, szemeit pedig ismét Illiame jégkék íriszeibe fúrja. Nem érdekli őt most semmi, semmilyen izé, egyedül egyetlen dologra tud koncentrálni; arra, hogy Illiame csodálatos, ebben az öltözékben valóban az.
- Parancsolj, Úrnőm… – teljes áhítattal utasítja rá Illiamet, hogy tegyen vele úgy, ahogyan akar, bármit megtesz érte, tényleg bármit, ha cserébe megkaphatja. Mert szüksége van rá, neki most kell és ő kell, számára a latexruha minden, ami valaha is hiányzott kapcsolatukból. Teljes a mágia sikere, s még csak észre sem veszi, de mégis honnan venné észre? Talán ha észrevenné, már az sem érdekelné.
Vissza az elejére Go down
Lilibelle Illusen
Különleges karakter
Különleges karakter
Lilibelle Illusen

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 95
Age : 31
Registration date : 2011. Jul. 01.
Hírnév : 20

Karakterinformáció
Rang: Circus Sodalis
Hovatartozás: Insignis Reliquia
Lélekenergia:
Illiame conclavis Cl0te20700/30000Illiame conclavis 29y5sib  (20700/30000)

Illiame conclavis _
TémanyitásTárgy: Re: Illiame conclavis   Illiame conclavis EmptyVas. Jan. 01, 2012 10:48 am

Hazárdjáték Veszteség

*Nem tudom igazán, hogy mit kéne tennem és hogyan, csak azt tudom, hogy jelen esetben legszívesebben elsüllyednék szégyenemben. Nekem nem volna szabad itt állnom ilyen ruhában, de mégis. Talán, ha megpróbálok Viclyntől segítséget kérni, akkor talán lejön. Ő sokkal tapasztaltabb nálam ilyen téren, remélem, hogy nekem szabad tőle segítséget kérnem. Habár nem akarom őt a magam dolgaival zaklatni. A lehető legjobban igyekszem ügyelni arra, hogy ne haragítsam magamra. Hiszen a nyugodt fürdőzését már így is tönkre tettem. Legalább is bármennyire is...én csak jót akartam. Nem akartam egy ilyen ruhában megjelenni, de Nocturn azt írta, hogy Viclyn örülni fog. Gondoltam olyan dolgot művelek, ami tényleg jó lesz. Erre csupán csak azt értem el, hogy egy ilyen ruhában jelentem meg. Most biztosan, olyan rossz múltú nőnek gondol, akik sokat szenvednek a testükkel mindennap. Nem ismerem őket, és félek nem mondhatok róluk véleményt sem, de én nem szeretnék rájuk hasonlítani. Biztosan nagyon bátrak lehetnek, hogy nap, mint nap ilyesmibe fognak, de én nem volnék rá képes. Nekem csak Ő van, s lassan valóban szeretném magam elásni, mert lehet őt is elfogom veszteni.
Mi lesz, ha éppen azt gondolja, hogy én is olyan vagyok? T_T Én nem akarok olyan lenni, mert én nem lennék képes más férfival. Ráadásul engedélyem sincs rá, és erre soha nem is kérnék. De jelen esetben nem tudom, hogy mi tévő legyek. Nem akarok olyan viseletben lenni, ami neki nem tetszik. Nem akarok úgy kinézni, mint egy rossz nő. Tudom, hogy nem vagyok a legjobb, és még csak szép sem vagyok...de szeretnék az lenni. Tán ha sötétebb lenne a bőröm, és tudnék úgy viselkedni, mint azok a nők Menzoberranzanban, akkor sokkal jobban tetszenék Viclynnek. Ám sajnos én képtelen vagyok rá, és soha nem lesz olyan bőrszínem.
Úgy érzem magam jelen pillanatban, mintha fogságban lennék. Mintha ez nem én lennék, és nem tudom magamról levenni. Szörnyen nézhetek ki, ráadásul ostoba is vagyok. Eléggé megilletődöm, amint Viclyn visszakérdez. Fatális zavaromban még az egyik törölközőt is lelököm a helyéről, és csak össze- vissza pislogok, csakhogy ne kelljen a szemeibe néznem. Félek attól, ha a szemeibe néznék, akkor azt látnám, amire jelen esetben gondolok, "nem tetszem neki".*
- Hát...ami azt...illeti... *Egészen félénken pillantok rá, s csak ekkor fogom fel, hogy mi történik körülöttem. Legalább is arra mindenképpen, hogy Viclyn egészen felágaskodott a fürdővizéből. Jelen pillanatban pedig éppen felém tart. Ijedtemben néhány lépést teszek hátra. Talán valamit elrontottam? Szívem hevesebb dobogásba kezd. Félni kezdek attól, hogy valamit elrontottam, és ezért most büntetést fogok kapni. Pedig én szeretnék bocsánatot kérni. T_T Ijedten csukom be szememet, amikor arcomhoz ér, de a várthoz képest más ér. Megsimítja arcomat, és egy falat ételt próbál ajkaim közé szorítani. Lábaim eme mozzanatára megremegnek, és teljes zavaromban pillantok szemeibe, mi alatt elfogadom tőle az ételt. Kissé vonakodva ugyan, hogy nekem szabad-e, de egyik kezemet a mellkasára illesztem. Vajon van-e remény, hogy nem rontottam el? Tekintetére elalélok, és vágyakozva pillantok szemeibe. De mire valami történne, hirtelen a lábaim elé veti magát. Mi történik? Viclyn..Viclyn... Teljesen lefagyok, és még levegőt sem merek venni, míg lepillantok rá. nem értem, hogy ez hogyan lehetséges, valamint azt sem, hogy nekem szabad- e Viclynnek ezt az oldalát "élveznem"? Remélem nem haragszik meg rám. Én csak szeretném, hogyha...szóval én csak szeretném Őt. Ekkor leguggolok hozzá, és zavartan simítom meg arcát.*
- Segíts nekem...kérlek... *Megbánón sütöm le tekintetem. Én nem kérhetem tőle, hogy csak így előttem. Meg azt sem, hogy egyáltalán kérjek is valamit tőle. De egyszerűen már nem bírom, fojtogatónak érzem ezt a viseletet. Valamint..egy picit reménykedek abban, hogy viselet nélkül egy picit tetszhet neki.* - Szabadíts meg ettől a ruhától... *Félénken pillantok szemeibe. Remélem ennyit nekem szabad kérnem tőle..*
Vissza az elejére Go down
Ueshima Kohaku
2. Osztag
2. Osztag
Ueshima Kohaku

Férfi
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 106
Age : 34
Registration date : 2010. Oct. 30.
Hírnév : 36

Karakterinformáció
Rang: Akadémiai tanár
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Illiame conclavis Cl0te6500/15000Illiame conclavis 29y5sib  (6500/15000)

Illiame conclavis _
TémanyitásTárgy: Re: Illiame conclavis   Illiame conclavis EmptyVas. Jan. 01, 2012 11:31 am

Hazárdjáték veszteség


Mágia hatása alatt áll vagy sem, talán jelen pillanatban ez lényegtelen is. Talán a latexruhán lévő varázs csakis, de csakis akkor működik igazán, ha az, akin alkalmazzák, gyengéd érzelmeket táplál a másik iránt. Csupán hogy ezt a parazsat szikrává, majd lobogó tűzzé korbácsolja, s hogy megadja Viclynnek pont azt, amire mindig is vágyott olyan téren. S most, most olybá tűnik, megkapja azt, éppen ezért jelen pillanatban elmondható róla, ő a legboldogabb drow eme kerek világon. Hiszen talán szolgálhatja őt, talán megengedi számára Illiame, hogy kövesse utasításait, bármik is legyenek azok, mindeközben pedig nézheti is őt, s az övé lehet ő, miután kicsomagolja őt a fekete anyagból. Le sem tudja tagadni tekintetével, hogy mennyire odavan érte, hisz nem csak egy kellő változatosságot hozott ezzel hálószobájukba a nőstény, hanem egyik legtitkosabb testi vágyát is teljesítette ezzel a ruhával. Illiamen pedig jól áll a fénylő latex, hisz kevés olyan nőstény rendelkezik olyan gazellaszerű, finom mozgással, tökéletes idomokkal, kellően kerek fenékkel, és gyönyörűen lapos hassal, mint amilyen a lánynak is megadatott. Csodálatos, amiért Viclynnek bálványoznia kell Úrnőjét. Már talán csak egy korbács hiányzik a kezéből, hogy Viclyn igazán elaléljon tőle. Bár talán találhat egyet fegyverei között, ha nagyon kutakodik.
Szemeiben buja remény csillan, amíg Illiame válaszát hallgatja. Szívesen segít neki megszabadulni ettől a csodás ruhától, persze azzal a feltétellel, hogy lesz még alkalom, amikor felveszi, amikor éppen kedve szottyanna hozzá, hogy Viclynnek örömet okozzon puszta létével. Teljes a siker, a drow pedig nem is pocsékolja a további időt holmi fürdőre és vacsorázásra, nincs szüksége rá. Nem bírja tovább, muszáj kihámoznia szeretőjét a ruhából, mindezt pedig mindenképpen egy másik elfoglaltságba szeretné fullasztani, amit mind a ketten tudnak élvezni. Reménykedő pillantást vet hatalmasra tágult szemeivel felfelé, majd egyik kezével a lány egyik lábán kezd el végigsimítani, s ahogyan felegyenesedik térdelő pózából, úgy téved keze is egyre feljebb, míg végül végigsimít Illiame gerincének vonalán, hogy hátán egy cipzárt találjon meg. Ráérősen, lassacskán húzza le azt, hogy kihámozza szíve domináját a fekete anyagból, bár mindez elég nehéz, miközben a fejében egyre kevesebb vér kering, hiszen az egyéb tájékán kezd el koncentrálódni. Minden esetre az elmondható róla, hogy szíves örömest segít Illiamenek a kis problémájában, bár ő nem lát benne semmilyen problémát, sőt, legfeljebb abban a dologban akadályozza őket a ruha, amit hamarosan biztosan csinálni fognak.
Szívének dobogása egyre szaporábbá válik, már-már félő, hogy Illiame is könnyedén meghallja azt anélkül, mellkasa felé emelné fejét; miután megszabadítja a latextől, érzi, hogy valami nem teljesen stimmel, hiszen elmúlt az a bizonyos varázs, éppen csak azt nem észleli, hogy mindeddig bűbáj alatt állt, nem tudja, hogy megbájolták, még ha akaratlanul is. Na meg, minden figyelmét inkább az köti le, hogy Illiamet minél hamarabb ágyba vigye, tehát fogja, felkapja és viszi, mert ő már nem bírja tovább.
Minden érzékiségét beveti; nincs más célja, mint minél jobban teljesíteni, amit röpke néhány óra alatt Illiame tudtára is ad. Jól ismeri már legérzékenyebb pontjait, de a ruhának köszönhetően újra feléledt benne már-már fiatalosnak is nevezhető kíváncsisága, hogy újabb, eddig általa ismeretlen pontokat találjon a lány sötétszürke bőrén. S végül amikor sikerül elérnie, hogy Illiamenek már könyörögnie kelljen érte, és tudja róla, hogy már tényleg nem bírja tovább, csak akkor kezd bele abba, ami már régóta egyfolytában a fejében jár. Élvezi a testük adta lehetőségeket, erre az időre csak Illiamere szeretne koncentrálni. A hamarosan felhangzó sikolyból pedig úgy véli, hogy nem ő az egyedüli, aki ezt élvezi, de azért némi büszkeséggel tölti el, hogy idáig is sikerült eljutnia vele. Mégis, ez a büszkeség egy pillanat alatt darabokra törik, amikor keserves sírást hall. Azonnal megdermed a rémülettől, amikor könnyeket vél felfedezni Illiame arcán, s teljes kétségbeeséssel hajol arca felé.
- Minden rendben, Illiame? – drow nyelven hangzó mondata tőle szokatlanul rémülten cseng; látja a lány szenvedését, de nem tudja, mi tévő legyen. Biztos benne, valamit nagyon elrontott, a nőstény nem szokott így viselkedni. Kicsit megrázza őt a vállainál fogva, ugyanazokkal a kezekkel, amikkel egy perce kicsit erősebben markolta meg a lányt deréktájon a kelletténél, s ami egy komoly csípőtörést okozott neki.

Vissza az elejére Go down
Lilibelle Illusen
Különleges karakter
Különleges karakter
Lilibelle Illusen

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 95
Age : 31
Registration date : 2011. Jul. 01.
Hírnév : 20

Karakterinformáció
Rang: Circus Sodalis
Hovatartozás: Insignis Reliquia
Lélekenergia:
Illiame conclavis Cl0te20700/30000Illiame conclavis 29y5sib  (20700/30000)

Illiame conclavis _
TémanyitásTárgy: Re: Illiame conclavis   Illiame conclavis EmptyVas. Jan. 01, 2012 12:02 pm

Hazárdjáték veszteség


*Szemeibe pillantva világot látok a világtalanban, és életet a pusztaságban. Fogalmam sincs mi volna az, ami megigézett valaha is Viclynben, de nem tudok tőle elszakadni. gyakorta pedig azt sem tudom ,hogy éppen mi volna az, amivel jót teszek neki. Én csak próbálok a lehető legjobb lenni, hogy ne legyek terhére, és hogy szerethessem. Egy kis szerencsével tán meg is engedi, hogy szerethessem. Minden reményemet ezen pillanatban abba vetem, hogy Viclyn majd segít nekem megszabadulni ettől a ruhától. Egyszerűen nem tudom mi tévő legyek. Azt sem tudom igazán, hogy tetszik-e neki, s ha igen, akkor...hogyan kell benne viselkedni. Fogalmam sincs arról, hogy azok a határozott nők, akik viselik, azok hogyan viselkednek benne. Lehet, hogy hozzám nem is illik? Lehet nem vagyok benne..elég jó? Bár...bár Viclyn ahogy közeledik hozzám teljesen elködösül elmém, és nem tudok erre koncentrálni. Csupán az marad meg bennem, hogy testem minden erejével vágyok rá a ruhám ellenére. Kisebb áhítattal pillantok bizonytalanul szemeibe mi alatt levetkőztet, és könnyű szerrel hámoz ki abból, amiből én magamat nem tudtam.
Még nem jöttem rá, hogy tetszik-e neki az, ahogyan ruha nélkül ki nézek, de remélem, hogy igen. Szeretnék neki igazán tetszeni. S mikor izmos, védelmező karjaiba vesz, lábaim megremegnek. Kezeimmel végig simítok tökéletesen obszidián fekete testén, ahol érem. Érezve tüzes testét, és szívének dobbanását, teljesen elgyengülök. Boldognak érzem magam, s mi több olyannak, amilyen mindig is szerettem volna lenni. Egy olyan nőnek, aki kell Viclynnek. Egy olyan nő, akire tekintetét úgy veti, és kezeivel úgy simít végig, mint akire egy kicsit büszke lenne, hogy az övé. Nem tudom, hogy ez így van, de hagyom magam testem mindenségével, hogy hozzám érjen. Nem is tudnám magamtól eltaszítani, amikor egyszerűen én magam is kívánom Őt. Kívánom közelségét, érintését, és ajkainak táncát. Ilyenkor olyan dolgokat érezhetek irányából, amelyet sosem értettem, hogyan érdemelhettem ki, de mindig boldoggá tettek. Természetesen sosem mertem elbízni magamat, és úgy gondolni, hogy nem lenne képes eltaszítani magától a következő pillanatban...valahogyan...mégis bíztam és bízok benne. Nem tudnék ellenkező módon tenni. Éppen ezért sem szólok neki, amikor karjai kissé erősebbé válnak, és szorítóbbá. Valahol tetszik is, hiszen sokkal védelmezőbb, sokkal érzékibb.
Ám egy adott pillanatban, amikor az érzékiség elfajzódik, egy hatalmas nagy reccsenést lehet hallani, én pedig alig két másodperc elteltével hatalmas fájdalmat érzek. A csípőmbe egyszerű, ámbár elviselhetetlen fájdalom költözik. Önkénytelenül sikítom el magamat, és erősen markolok bele az ágynak a sarkába. Ajkaim összerándulnak, és tekintetemből patakokban kerülnek elő a könnyek. De én...én..megbíztam benne. Akkor ő most..most drowként akart viselkedni? Ez csak egy játék volt? Nem érdemeltem őt ki, igaz? A fájdalomtól reszketni kezdek, és ajkaimat alig bírom szóra emelni, hiába kérdez. Maga a tekintete árulhatja csak el, hogy iménti gondolataimban tévedtem, ennek ellenére én félek tőle. Szinte láthatóan reszketek, s ha csak egy millimétert is moccanni próbálok, véresen elharapom ajkaim szegét. A fájdalom egyre erősebb, és egyre szorongatóbb. Ráadásul Viclyn súlya, ami rám nehezedik, egyszerűen úgy hat, mintha éppen kezdene valami összenyomni. Fájdalomtól eltorzult arccal pillantok rá.*
- Viclyn...ne...fáj...nagyon fáj... *Nem tudok rá pillantani, ide- oda fordul oldalra az arcom, míg könnyek zúdulnak arcom szegeire. S még ha le is szál rólam, akkor sem bírom meg mozdulni. Szapora lesz a légzésem.*
- Fáj...fáj...a csípőm...gyó..gyó..gyí...tót... *Ekkor megpróbálok megmoccanni, de a következő pillanatban, ismét egy reccsenés és hatalmasat sikítok. Elsötétült arccal, fájdalmasan fordítom oldalra tekintetemet. Erősen próbálok kapaszkodni az ágynak a lepedőjébe, de jelen esetben lassan alig látok valamit. Egy nagyobb fájdalom hullámnak a keretében egy- két percig nem látok semmit, valamint a hallásomat is elvesztem. De amint visszatérek, ismét veszedelmes sírásba kezdek attól az érzéstől, ami végig fut a csípőmön.*
Vissza az elejére Go down
Ueshima Kohaku
2. Osztag
2. Osztag
Ueshima Kohaku

Férfi
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 106
Age : 34
Registration date : 2010. Oct. 30.
Hírnév : 36

Karakterinformáció
Rang: Akadémiai tanár
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Illiame conclavis Cl0te6500/15000Illiame conclavis 29y5sib  (6500/15000)

Illiame conclavis _
TémanyitásTárgy: Re: Illiame conclavis   Illiame conclavis EmptyHétf. Jan. 02, 2012 7:38 am

Hazárdjáték veszteség

Rémülten száll le a nőstényről nem tudván, mi történt, mit csinált rosszul, és mi az, amit tennie kéne. Még sosem fordult elő vele ilyesmi ezelőtt életének majdnem négy évezrede alatt, még akkor is, ha megesik vele, hogy néha talán egy kicsit durvább a kelleténél. Nem mindig tud higgadtan gondolkozni ilyenkor a drow, hiszen mégiscsak ösztönökről van szó. Azonban a kérlelés elég volt hozzá, hogy minden ihlete elszálljon, egyszerűen elveszi a kedvét az, ami történt, még akkor is, amikor neki tulajdonképpen fogalma sincs, mi történt. Pedig egy perce még jól érezték magukat, akkor mégis mi az, mely kövér könnycseppeket csalt Illiame arcára?
Pár másodpercig még tétlenül, zavartan, riadtan próbál rájönni arra, mi történhetett, de a felszólításra inkább azonnal ugrik egyet. Gyógyítót… Illiame azt mondta, gyógyítót, tehát szereznie kell egyet, aki majd rendbe teszi őt. Kapkodva kap fel magára egy nadrágot, és sietősen húzza össze övét, még azzal sem foglalkozik, hogy a szokásosnál egy kicsit lazábban fogja össze övének csatját, valamint egy köpenyt Illiamere is ráterít, hiszen nem engedheti a gyógyítónak, hogy többet lásson szeretőjéből a kelleténél. Jóformán pedig Nocturnon kívül nincs senki a szervezetben, aki tudna viszonyukról, hiszen Viclyn igyekszik ezt a lehető leginkább titkolni, ugyanis gyengeségnek tartja azt. Igaz, mindig akadnak olyanok, kik úgy gúnyolják Illiamet, hogy az ágyasának nevezik, de a drowt ez nem érdekli. Voltaképpen igazuk van, jól sejtik, de viszonyukat nem viszik ki a hálószobán kívülre. Még csak az kéne, eme gyengeségét használják ki ellene, cöhh! Így is egyre nehezebb anélkül elhaláloztatni azon merész hímegyedeket, akik véletlenül merészeltek ránézni Illiamere például egy-egy séta közben, hogy rájönnének arra, hogy Viclyn a tettes és hogy célja nem más, mint tárgyi tulajdonának megtartása.
Éppen csak egy szablyát csatol fel magára, és csak út közben veszi magára köpenyét, hogy a Katedrális folyosóit járva egy gyógyítót keressen. Bőrszíne talán egy árnyalattal világosabb a szokásosnál, bár legfeljebb egy másik drow tudná megállapítani róla, miszerint ő éppen elsápadt. Jól emlékszik arra, hogy mintha lett volna egy elf, akit egyszer felajánlottak számára, hogy Illiame távollétében gyógyítgassa sérüléseit, és egészen jól végezte a munkáját, éppen csak túl sokat beszélt és túl lassú volt. Azonban ő az első, aki az eszébe jut, tehát azonnal befordul az egyik sarkon, hogy felmehessen az egyik lépcsőn, ahol az onnét keringő folyosó erkéllyel szemközti ajtaja a számára megfelelő személyt tartogatja.
Bármiféle illedelmességi formulát nem ismervén dörömböl az ajtón mindaddig, míg ki nem nyitják azt neki. Bár nincs olyan barbár, hogy erőszakkal törje be az ajtót, most még azt is megfontolja egy pillanatra, hiszen Illiamenek gyógyítóra van szüksége, neki pedig vinnie kell egyet. Egy tőmondatban utasítja őt, hogy kövesse, mert baj van, és sietve rángatja le magával kicsit erőszakosan a fekete hajú, tisztavérű elf nőt. Természetesen nem kötött barátságot fajával, azonban elismeri, szüksége van épp egy gyógyítóra, hogy ellássa Illiamet, bármi is történt vele. Zaklatottan rohan vissza hát hálószobájába és rángatja oda a gyógyítót Illiamehez.
- De hát mi történt? – faggatja az elf Viclynt az ágyon szenvedő Illiame láttán. A drow arcbőre eddig mondhatni, sápadt volt, most viszont zavarában inkább elsötétedik az. Morogva válaszol neki.
- Nem kérdez, gyógyít. Neutral – fordítja vissza a gyógyító fejét a betegre és várja, hogy csináljon már valamit.
- De… – akadékoskodik újfent az elf.
- Cöhh… – rivall rá Viclyn, és teszi keresztbe karjait. Nem szeretné az életével fenyegetni a gyógyítót. Előre fél a diagnózistól, szemeit pedig inkább lesüti, hogy ne kelljen a szemükbe néznie. A diagnózis hallatán kis híján sikerül elalélnia, hiszen nem gondolta volna, hogy… S ahogy visszagondol a kellemesnek induló időtöltésük részleteire, sajnos rádöbben, hogy mégis. Arcán egy sötét árnyék húzódik végig, és a fal végébe húzódva várja a gyógykezelés végét; egészen biztos, hogy ezek után jó hosszú ideig nem is mer majd egyáltalán hozzáérni Illiamehez. Ki tudja, mikor tesz újra kárt benne.
Vissza az elejére Go down
Lilibelle Illusen
Különleges karakter
Különleges karakter
Lilibelle Illusen

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 95
Age : 31
Registration date : 2011. Jul. 01.
Hírnév : 20

Karakterinformáció
Rang: Circus Sodalis
Hovatartozás: Insignis Reliquia
Lélekenergia:
Illiame conclavis Cl0te20700/30000Illiame conclavis 29y5sib  (20700/30000)

Illiame conclavis _
TémanyitásTárgy: Re: Illiame conclavis   Illiame conclavis EmptyHétf. Jan. 02, 2012 8:33 am

Hazárdjáték veszteség

*Nem tudom, vagy is tudom, hogy hogyan történhetett, csak jelen pillanatban nem hiszem el. Nem tudom, hogy most nekem arra kell gondolnom, hogy valami rosszat tettem és ezért bántott, vagy csak mert erősebb nálam? Fogalmam sincs, de ha belegondolok, hogy Viclyn...szóval félek tőle. Eddig sosem tudtam a karjaira úgy gondolni, mint aki képes lenne bántani, de most már, most már félek a szorításától. Így mikor hátrább húzódik bármennyire is fáj, kicsit megnyugszom. Mintha újra levegőt kapnék, de ettől eltekintve a fájdalmam nem csillapodik. Gyógyítóként jól tudom, hogy nem mozdulhatok egy pillanatra sem, de az, hogy csak így itt hagy...félek. Szóval nem tudom, hogy mit tegyek, és kezdek pánikba esni. Még csak segítséget sem kérhetek, mert annyira fáj, hogy teleportálni sem tudok. Kétségbeesésem okán zokogni kezdek, és halkan segítséget szólítok, de ez nem talál meghallgatásra. Hová mehetett? Ennyire megharagudott? Vagy csak...gyógyítóért ment? Rövidesen vissza is jön. Egy elf nőt vonszol be, szegény nő. Én úgy sajnálom, most biztosan megfog gyűlölni, amiért miattam Viclyn csak így megrángatta, ráadásul így rá rivall. Összehúzom ajkaimat, amint belekezdene a gyógyításomba, s közli azt, amit én már régóta tudok. Vagy is ez nem számít, de elkapom a csuklóját, hogy ne vihesse túlzásba. Ez az elfeknek..szóval nem akarom, hogy baja essék.*
- Kérlek..a...szikét...hozd...a... *Mutatok az egyik szekrényem irányába, de alig szuszogva préselem ki eme szavakat ajkaiból. Remélem nem rémült meg, igazából azt sem tudom, hogyan köszönjem meg neki, ha esetleg úgy döntene, hogy mégis megteszi. S mikor oda hozza a ládámat az ágyhoz majd kinyitva mindenféle orvosi eszközt pillanthat meg, akkor már rá jön, hogy mit szeretnék tőle kérni. Fájdalomtól eltorzult arccal pillantok rá.*
- De hát..ez az...emberek módszere...nem tudsz meggyógyítani...vagy is..tartogasd...az erőd...kérlek...*Bizsergést kezdek el érezni az ajkaimnál, és erőteljesen elsápadok. Könnyeim lassan arcomra száradnak, hiszen elegendő a fájdalmam ahhoz, hogy a könnyeim már ki se jöjjenek a szemeimből. S ha neki is kezd, én oldalra fordítom tekintetemet. Viclynre való tekintettel nem engedem, hogy bármiféle fájdalomcsillapítót adjon, mert inkább fájjon nekem, mielőtt ő azt méregnek érzékelné. Ha pedig annak érzékelné, akkor a nő...szóval nem akarom, hogy meghaljon. Így bármennyire is fáj, elviselem, ezzel valamelyest megköszönve, hogy elvégzi azt a bizonyos módszert. Forrónak érzékelem, de hamar elhűl. A gipsz, valamint a protézis felhelyezése. Bár így, hogy nem veheti le rólam a köpenyt, csak az alá nyúlhat nagyon óvatosan, hogy mindent elvégezzen, sokkal nehezebb. Vannak pillanatok, mikor egyszerűen feladom, és érzem, hogy mindjárt elájulok, de tudom, hogy nekem pont ezt nem szabad ilyenkor. Ezekben a pillanatokban Ő rá pillantok, s várom a pillanatot, mikor a nő végez. Ama pillanatban, mikor megteszi és egyszerűen távozik...az idegen érzéstől testemen dideregni kezdek. Ez a didergés pedig egyszerűen nem hagyja, hogy elaludjak. Mind e mellett, ha megakarnék mozdulni, akkor...az nagyon fájna. Kérlelőn pillantok Viclynre, bár..némiképp félelem is látszódik szemeimben.*
- Fázom...a ruháim...*Néhány óra, míg ezt elvégezték rajtam, mindvégig egy köpeny alatt ruha nélkül. Kezd megviselni ez az állapot is. Nem szeretek ruha nélkül lenni, mert én nem vagyok olyan szép. Nem is leszek olyan szép nő, mint azok a tiszta vérű elfek vagy drowok. Én mindig is szürke leszek, s jelen pillanatban nem érzem elegendő takarásnak ezt a köpenyt. Valamint..nem tudom. Félek attól, ha hozzám ér, akkor majd megbüntet azért, mert merészelt a csípőm eltörni, főleg akkor...amikor... Szóval akkor merészelt, mikor éppen nagyon szerethettem őt, meg talán ő is engemet vagy nem tudom. Bár visszaforgathatnám az időd, csak sajnos nem tudom..*

Vissza az elejére Go down
Ueshima Kohaku
2. Osztag
2. Osztag
Ueshima Kohaku

Férfi
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 106
Age : 34
Registration date : 2010. Oct. 30.
Hírnév : 36

Karakterinformáció
Rang: Akadémiai tanár
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Illiame conclavis Cl0te6500/15000Illiame conclavis 29y5sib  (6500/15000)

Illiame conclavis _
TémanyitásTárgy: Re: Illiame conclavis   Illiame conclavis EmptyHétf. Jan. 02, 2012 9:09 am

Hazárdjáték veszteség
Aggódik, hát persze, hogy aggódik! Olyan érzés dulakodik benne, ami ezelőtt nagyon régen volt benne utoljára: szégyenérzet. Szégyelli saját magát, amiért ilyen egyáltalán előfordult vele, s kezdi megkérdőjelezni saját alkalmasságát és teljesítőképességét. Illiame reakcióiból mindig természetesnek vette, hogy megfelelően teljesít, de mi van, ha hazugság volt az egész, és Illiame valójában sosem volt elégedett vele? Talán mindig is túl durva volt vele, és ezelőtt is túl sok fájdalmat okozott volna neki? Pedig ő tényleg biztos volt benne, hogy ez nem így van, ő úgy látta, Illiamenek jó, tehát így neki is jó volt, most pedig, most pedig egyszerűen nem tudja, mihez kezdjen és mit csináljon.
Feszülten várakozik a szorosan a fal mellett állva; nem hisz a szemeinek, amikor meglátja a láda tartalmát, azokat Illiame is csak akkor használja, amikor valamit muszáj úgymond manuálisan elvégezni rajta, például kivenni egy testében lévő töltényt, ha egy lövést szenvedett el, és hasonlók. Ezeket ő maga rendszerint fájdalomcsillapító nélkül tűri, a legtöbb ilyen hatású anyagra ugyanis tüneteket produkál, nem bírja őket, de ő maga kibírja ezt a fájdalmat, hisz történt már vele nagyobb is ezelőtt elég gyakran. Bízik benne, hogy a gyógyító tudja a dolgát, a maga részéről pedig cseppet sem érdekelné, ha neki kéne meghalnia azért, hogy Illiame élhessen. Nem érdekli más élete, vissza akarja őt kapni és kész. Ha már elrontotta, tegye is helyre. Meg végül is mi mást is tehetne? Hiszen ő bérgyilkos, erőskezű férfi, akit arra tanítottak, hogyan öljön, nem pedig arra, hogyan legyen gyengéd. Igaz, éppenséggel abból is kapott elég leckét, miután betöltötte a kilencvenedik ciklusát.
Látott már egyet s mást, így nem tölti el undorral a beavatkozás látványa. Inkább próbál is segédkezni, amikor tud, tiszta törölközőt és vizet biztosít a gyógyító számára, igaz, az idő nagyobb részében inkább a fal mellett gubbaszt azt várván, végre vége legyen ennek az egésznek. Mikor megtudja, mennyi időre van szüksége Illiamenek, hogy beforrjon csontja, önmagában önmagát marcangolja, azonban ennek külső jele nem látható. Csak biccent egyet a gyógyítónak, hogy rendben van, megértette. Nincs más választása úgy sem.
Miután kikíséri a gyógyítót, elpakolja a felesleges holmikat; alaposan megmossa és fertőtleníti kezét egy csapnál, mielőtt egy jó vastag takarót húzna rá Illiamere. Mindezt úgy, hogy még véletlenül se érjen hozzá, majd kellő távolságban tőle telepedik le mellé az ágyra, kezében azt a tálkát tartva, amibe azokat az olívabogyós falatkákat készítette bele.
- Jobban vagy? – próbálkozik érdeklődni felőle, bár tudja, kérdése rettentően ostobán hangzódhat. Kerüli Illiame tekintetét, fél attól, amit látni fog, és még jobban attól, amit ő maga is látni enged, még ha önkéntelenül is. Nem akarta bántani őt, tényleg nem, baleset volt az egész, de mégis hogyan magyarázza el ezt? - Hoztam neked… ööö… Nem tudom, éhes vagy-e. Neutral – hadonászik a tálkával, bár kis híján sikerül is fejbe találnia vele Illiamet. Még időben kapcsol és visszaveszi azt ölébe, mielőtt valami újabb kárt tenne benne. - Szólj, ha… Szóval ha kell, ha bármi kell, Illiame. Neutral – a kezébe vesz egy sajtos-olívabogyós falatot, és közelíti azt Illiame ajkai felé, hiszen táplálékra van szüksége. Neki pedig vigyáznia kell rá, nemde?

Vissza az elejére Go down
Lilibelle Illusen
Különleges karakter
Különleges karakter
Lilibelle Illusen

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 95
Age : 31
Registration date : 2011. Jul. 01.
Hírnév : 20

Karakterinformáció
Rang: Circus Sodalis
Hovatartozás: Insignis Reliquia
Lélekenergia:
Illiame conclavis Cl0te20700/30000Illiame conclavis 29y5sib  (20700/30000)

Illiame conclavis _
TémanyitásTárgy: Re: Illiame conclavis   Illiame conclavis EmptyHétf. Jan. 02, 2012 9:36 am

Hazárdjáték veszteség


*Végtére is, kellett nekem megjelennem eme éjszakán, nem de bár? Hiszen én jelentem meg, s Viclyn csinált végül is magának fürdővizet. Amiért pedig magának készített fürdővizet, nekem ezért kellett csípőtörést szenvednem. Néma pillantásommal köszönöm meg a takarót, de még mindig nem tudom hogyan volna szabad viszonyulnom hozzá. Félek attól, hogy ismét bánt, ha valamit elrontok, vagy nem csinálok jól. Talán, az is lehet, hogy nem vagyok elég jó neki az ágyban? Mert ha ez így van, akkor nem is igazán tudom - hogyan gyakorolhatnék. Szeretnék még mindig olyan nő lenni, aki megfelel, de nem tudom, hogy végül is hogyan tegyem azt. Fájdalmasan sóhajtok fel kérdésére, de remegő ajkaimat akár hányszor nyitnám szavakra, egyszerűen szavakat nem tudok azokból kipréselni. Nem tudom, hogy végül is hogyan lehetséges ez, de nem megy. Csak némán pillantok rá, s megpróbálom magamat kicsit feljebb húzni, hogy a párnával kitámasztott fejem, félig ülő helyzetben legyen. Fel is szisszenek, sokáig tart egyedül rá jönnöm arra, hogyan láthatok mindent rendesen. S mire éppen jó lenne ijedten simulok a párnára és csak pislogok rá. Majdnem eltalált azzal a tállal. lehetséges, hogy most megint elrontottam valamit? Bűnbánón pillantok körbe, s mihelyst kérdése után egy falat ételt próbálna a számba illeszteni, elfordítom fejemet oldalra.*
- Sajnálom, hogy gondot okoztam. *Aztán magamra húzom jobban a takarót, hogy aztán rá pillantva arcomnak csak éppen hogy a fele látszódjék ki. Különösen olyan érzés, mintha ez a takaró egy fajta védelmet szolgáltatna. Akkor is, ha tudom, hogy könnyedén lerángathatná rólam, és bármelyik pillanatban, szóval..bánthatna. S jelenleg pedig belső gondolataimmal küszködök. Nem értem, hogy miért félek Senger Viclyntől, vagy miért nem értem ezt az egészet teljesen. Kezdek ettől az egésztől kicsit pánikba esni, ezért pedig szemeim sarka ismét bekönnyesednek, és nagyra nyíló lélektükreimmel pillantok rá. Még nem tudom, hogy hogyan fog reagálni, félek.*
- Viclyn, talán..nem vagyok elég jó, az ágyban? Nagyon, fáj. T_T *Félőn pillantok szemeibe, hiszen fogalmam sincs az egésznek a konkrét okát. S talán nem haragszik meg ismételten, ha megkérdezem tőle. Ugyanakkor ott volna az a dolog is, hogy nem tudom nekem mit volna szabad másoknak mondanom majd, ha megkérdezik, hogy mégis mi történt. Bizonyára azt fogják gondolni, hogy - szóval rossz dolgokat fognak gondolni. Én pedig nem szeretnék olyan dolgokat mondani Viclynről, amik mocskolnák őt. Hiszen Viclyn egy csodálatos drow, míg én sosem lehetek az. Talán, majd ha egyszer emlékezni fogok, és rá találhatok a szüleimre - ha még élnek -, akkor majd megkérdezhetem tőlük, hogy én miért nem vagyok olyan sötét bőrű. Valahogy ezzel sosem fogok tudni kibékülni, mert tudom, hogy Viclynnek nem is tetszek igazán. Legalább is erre akkor jöttem rá, mikor egyik- másik fürdővíznél rengeteget mesélt nekem a drow nőkről. A külsejükről, s hogy mennyivel másabbak, mint én. Volt pillanat, mikor egészen úgy tűnt, hogy hatásuk alatt állva beszél. Akkor mindig úgy éreztem, hogy én csak egy semmi vagyok hozzájuk képest. Ez biztosan így van, ezért is szeretnék közelebb kerülni ahhoz, hogy én is annyira tetszek, mint azok a szép nők, akiket sohasem láthatok. Nekem nem volna helyem Menzoberranzanban, de itt sincs igazán. Talán az Insignis is csak azért fogadott be, mert gyógyító vagyok. Én pedig a lehető legnagyobb energiával próbálom a sérülteket gyógyítani, csak is azért, hogy némi hasznomat leljék a szervezetben. Különösen Nocturn-sama, hiszen ő még azt is megígérte annak idején, hogy segít emlékezni. Rövid idő után lassan kinyúlok a takaró alól, és bizonytalanul pillantok Ő rá. Pedig milyen szép is lehetett volna ez az éjszaka, ha nem így ért volna véget. Az a gonosz ruha művelte az egészet, egy pillanatra még el is hitette velem, hogy szép vagyok benne. Pedig ez csak egy csalás, és ámítás, bizonyára.*- Láthatnám azt a tőrt, amit egyszer tőled kaptam? *Egészen halkan szólalok fel, hiszen nem tudhatom, hogy engedélyezi-e a számomra.*
Vissza az elejére Go down
Ueshima Kohaku
2. Osztag
2. Osztag
Ueshima Kohaku

Férfi
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 106
Age : 34
Registration date : 2010. Oct. 30.
Hírnév : 36

Karakterinformáció
Rang: Akadémiai tanár
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Illiame conclavis Cl0te6500/15000Illiame conclavis 29y5sib  (6500/15000)

Illiame conclavis _
TémanyitásTárgy: Re: Illiame conclavis   Illiame conclavis EmptyKedd Jan. 03, 2012 6:30 am

Hazárdjáték veszteség


Nem tudja, mi mást kéne tennie, hogy tudassa Illiame-el, hogy ő tényleg sajnálja, ami történt, és hogy tényleg nem akarta, hogy ez legyen. Kínos neki ez az egész, hiszen ezelőtt sosem fordult elő vele olyasmi, hogy eltörte volna partnere csípőjét, a mostani azonban ugyanolyan sokként éri őt is, mint Illiamet. Fél attól, hogy legközelebb is előfordul, tehát arra a következtetésre jut, hogy a legjobb az lesz mindkettőjüknek, ha nem lesz legközelebb. Ő a maga részéről teljes mértékben kibírja azt – a mai eset is csak annak a galád latexnek köszönhető - , hiszen majdnem négyezer évével Shao talán jogosan piszkálja őt az őskövület jelzővel. Lehet, már túl öreg ehhez az egészhez? Ugyan mindig is kényesen ügyelt arra, hogy megcáfolja Nocturn és Shao véleményét az „öregekről”, s még az sem zavarja, ha elmélyülő, ám nem túl sűrű, férfias ráncai miatt zaklatják. Érzékei kifinomultabbak bárki másénál, léptei pedig nesztelenek, mintha teste vattából lenne. Mégis, most mégis figyelmetlen volt és kárt tett Illiameben, és nem úgy, ahogyan az egyébként elfogadható lenne számára. Egy olyan cselekedet közben tett benne kárt, amikor pont, hogy neki kéne a lehető leginkább odafigyelnie a másikra, hogy minden vágyát felszínre hozhassa.
Megijed, amikor Illiame „azokkal” a szemekkel néz rá; igaz, kívülről csak annyi látszik ebből, hogy talán kicsit keményebben pillant az átlagosnál, nehogy még azzal merészeljék vádolni, elérzékenyült, gyengévé vált a nőstény iránt. Kénytelen így hát megkeményíteni arcának vonásait, és kicsit feljebb ül az ágyon a paplant feszülten markolászva. Kérdésére a levegő is megakad tüdejében, egyáltalán nem számított arra, hogy Illiame ezt a kínos témát hozza fel kettejük közt. Bár nálunk mi számít kínosnak? Végtére is elég keveset beszélgetnek, hiszen Viclyn azt vallja önmagáról, hogy ő nem tud beszélni, na meg nem is akar, és amiért a nőstény önmaga sem rója ezt fel neki, így nem aggódik amiatt, hogy ennek nem így kéne lennie. Neki így jó ugyanis, és ha a nőstény sem tesz ellene semmit, ő miért tenne ellene bármit is? Hiába, Viclyn a kényelem drowja.
- Cöhh… – hangzik erőtlenül már olyannyiszor hallatott szavacskája; teljesen megsemmisülve érzi magát, ahogyan Illiame a szemeibe néz, egy pillanatra mintha minden meghalt volna benne. - Én csak… Véletlen volt. Neutral – kapja el tőle fejét; végtére is megfogadta magának, hogy soha többé nem nyúl hozzá, nem nyúlhat hozzá, nem okozhat számára még több fájdalmat.
Egy percen át némán szuggerálja a maga mellett lévő éjjeli szekrényt, igaz, semmi sem található rajta egyetlen gyertyát leszámítva, ami még csak meg sincs gyújtva. Ez a kellemes sötét amúgy is megfelelőbb érzékeny szemeinek, tökéletes látásviszonyt nyújtva számára.
- Ami azt illeti… – kezd bele, ha már fel lett hozva a téma. - Van pár dolog, amit… – hallgat el mégis hosszú időre; valóban van egy-két olyan dolog, amit szeretne elérni Illiamenél, hogy kicsit merészebb legyen olyan téren és sokkal odaadóbb. Viszont minek kínozza önmagát olyan dolgokkal, amiket sosem kaphat meg? Mert már elhatározta magát, viszonyuk mostantól nem terjed ki a hálószobáig, és kész.
- Mindegy, hagyjuk. – néz mereven maga elé elfeledvén, mit is akart az imént mondani. Szemeit lehunyva próbálja feldolgozni a ma történteket, egyszerűen még mindig képtelen elhinni mindezt, majd amikor Illiame elkéri tőle azt a tőrt, ismét láthatóvá válnak vörös íriszei. Feláll az ágyról és fegyvertartó állványához lép, hiszen éppen csak egy szablyát tart most magánál hála annak a bizonyos sietős felöltözésnek. Hamarosan vissza is tér a tőrrel, egyszer még a levegőbe is feldobja azt, és el is kapja, majd Illiame felé nyújtja azt markolatánál. Nem tudja, mire az neki, de reméli, nem éppen róla akar valamit levágni tettéért és kijelentéséért, cöhh. Neutral
Vissza az elejére Go down
Lilibelle Illusen
Különleges karakter
Különleges karakter
Lilibelle Illusen

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 95
Age : 31
Registration date : 2011. Jul. 01.
Hírnév : 20

Karakterinformáció
Rang: Circus Sodalis
Hovatartozás: Insignis Reliquia
Lélekenergia:
Illiame conclavis Cl0te20700/30000Illiame conclavis 29y5sib  (20700/30000)

Illiame conclavis _
TémanyitásTárgy: Re: Illiame conclavis   Illiame conclavis EmptyCsüt. Jan. 05, 2012 10:55 am

Hazárdjáték veszteség

*Sok minden történt ezen az éjjelen. S voltaképpen eme eseményre számítani oly' nagy mértékben nem lehetett. Hiszen mi annak a lehetősége, hogy éppen egy együttlétünk során fordul elő ilyesmi? Mindenesetre teljesen elbizonytalanodtam. Nem tudom, hogy most büntetésből, vagy csupán valami más okán történhetett. Félve markolászom a takarómat, és nagy szemekkel pillantok ki alóla. Néha kicsit felszisszenek sajgó csípőm végett, de megpróbálom temetni magamban, ne hogy fájdalmaimat jobban kimutassam. Nem szeretnék Viclynnek gondot okozni, meg lehet nem is érdekelné. Fogalmam sincs, lehet nem is érdekli egyáltalán. Habár nem hozott volna nekem ételt, és takarót, és nem maradt volna itt nem? S ez az amit sokan nem értenek meg. Természetesen nem tudom, hogy miért nem, de nekem nem szabad konkrétan súlyos véleményt alkotnom az ilyesfajta dolgokról.
Ami viszont lényeges, hogy bármennyire is tartok, amit esetlegesen mondani fog, attól függetlenül én még reménykedem benne, hogy nem haragszik rám igazából. De ebben sosem lehetek igazán biztos. Kicsit szégyenkezve állapotomra sütöm le tekintetem kifejezésére. Nem tudom, hogy mit akart ez igazából jelenteni, de nekem elég volt ahhoz, hogy tudjam, semmi jót. Valami zavarja Viclynt, ettől pedig szégyellem magam. Hiszen ha zavarja valami, akkor bizonyára valamit nem, és akkor nem vagyok neki elég jó. Sosem leszek az, igaz? Gondolataim vészes medrekbe terelődnek, csak addig, míg meg nem hallom a "véletlenségre" adó szavát. Nyelek egyet, de nem merek ennek ellenére sem szemeibe nézni. Félek attól meggondolná magát erre, így jobb lesz ha csak próbálom valahogy ki állni ezt, kisebb nagyobb sikerrel. Ám a dolgok sem lehetnek olyanok, mint eredetileg is gondolhatnám. Az iménti terelés rá terelte a szavakat olyan témára, amelyben a lehető legrosszabb vagyok. Kínosan pillantok fel rá, van sejtésem afelé nézve, hogy lenne mit mondania, és az voltaképpen mi is volna az. Szóval nem vagyok neki elég jó? T_T Szomorkodva pillantok le ismételten a takaróra. Vajon, ha az emlékeim a helyükön lennének, akkor az elfojtott ösztöneimet felbírnám szabadítani, és lehetnék olyan nő, akit igazán szeretni tud? Vagy nem számít, hogy emlék, akkor sem lehetnék olyan? Rengeteg megoldás létezik, és igazából nem merek konkrétan találgatni, legalább is szavakkal nem.*
- Akkor most... *Fájdalmasan markolom meg a takarót, és arcomba nyomom. Fogalmam sincs mit kéne tennem most, és hogyan, de fáj ez az egész. Persze ezt csak is magamnak köszönhetem, hiszen Viclyn ezekről nem tehet. S mi van, ha éppen azt szeretné megbeszélni? De ha nem mondja ki az is rossz nem? Mármint nekem azt tanították, hogy a lélek úgy gyógyul első fokon, ha kibeszéli az ami nyomasztja. S ha éppen Viclynt a velem való együttlétek nyomasztják? Akkor sajnos nem tehetek semmit, mert nem szeretném őt hátráltatni. Magamhoz húzom erősen a takarót, mert félek Viclynre pillantani, mi alatt belekezdek, valahogyan.*
- Azt szeretnéd mondani, hogy nem vagyok..elég jó? Sajnálom, nem akarok ártani. Ha neked, nem jó, akkor..szóval érted. Feldolgozom valahogyan...*Persze ezeket csak úgy mondom neki, már most is alig tudom visszatartani a sírásomat. De remélem, hogy úgy fejeztem ki magam, ami helyes és helyén való. Nem szeretnék érthetetlenül fogalmazni. Nem Viclynnel volna gond, hanem én tudok sajnos rosszul fogalmazni. A tőrre vöröses szemekkel pillantok fel, és lassacskán elveszem Viclyntől. Akárcsak a takarót, azt is magamhoz szorítom, és csak úgy legyen.*
- A tőr..remélem nem zavartalak, de sokat néztelek míg edzettél. S múltkor a múzeumban, amit tanítottál.. *Harapom el itt- ott mondatomat. Igazából nem is tudom, hogy megkérdezhetek-e ilyesmit egyáltalán tőle. Meg itt vagy az is, hogy egyfolytában az jár a fejemben, hogy nem vagyok jó. Attól félek igazán, hogy mivel nem elég jó, így elfog hagyni egy másik nőstényért. S ilyen állapotban nem tudok semmit sem tenni. T_T Szabad egyáltalán? Mármint fogalmam sincs mit engedhetek meg magamnak egy ilyen helyzetben.* - Szerinted megtanulhatok tőrt forgatni? *Fejezem be mondatomat, amiből majdnem más mondat lett, de legalább sikerült befejeznem.*
Vissza az elejére Go down
Ueshima Kohaku
2. Osztag
2. Osztag
Ueshima Kohaku

Férfi
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 106
Age : 34
Registration date : 2010. Oct. 30.
Hírnév : 36

Karakterinformáció
Rang: Akadémiai tanár
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Illiame conclavis Cl0te6500/15000Illiame conclavis 29y5sib  (6500/15000)

Illiame conclavis _
TémanyitásTárgy: Re: Illiame conclavis   Illiame conclavis EmptySzomb. Jan. 07, 2012 1:45 am

Hazárdjáték veszteség

Mindig is tisztában volt vele, neki nem szabadna Illiame-el lenni. Nem hiába fékezte magát, amint észrevette önmagán, kezd érdeklődni. Neki nem szabadna így éreznie, sőt, neki érezni sem lenne szabad. Tudta mindig is nagyon jól, hogy viszonyuk inkább bonyodalmakat és keserűséget hoz, nem pedig biztonságot és halandók által olyannyira fennköltnek vélt, egekig magasztalt igaz szerelmet. Mert mi ez? Szerelem? Ugyan! Egy drow sosem fog úgy érezni, nem tudja kitépni magából a múlt és Menzoberranzan mocskát, amitől végül ő maga érzi magát mocskosnak. Végtére is mi az, amit adni tud a nősténynek? Hiszen gyakorlatilag mindenki alkalmasabb nála, hogy Illiame szerelmese legyen. Ő nem tud szeretni, nem tud beszélgetni, s amint most kiderült, még csak szeretkezni sem tud. Kínos ugyanis, roppantul kínos. Mégis csak Illiame csípőjét törte el véletlen.
Nem folytatja inkább, nem akarja még ennél is tovább rontani a helyzetet. Kételkedni kezd ismét mindabban, amit felépített, legalábbis eddig azt hitte, hogy felépített. Újra és újra rájön arra, hogy nem működik, valamit rosszul csinál és egyszerűen nem tudja másképp csinálni. Örök kelepce az egész, egy körforgás, aminek a végén újra és újra ugyanoda jut: nincs helye Illiame mellett. Nem tudja, mi az, amit rosszul csinál és min kéne változtatnia. Ő nem tud változtatni. De ha még ezt az apróságot sem tudja megadni neki, akkor mégis miért jó Illiamenek, ha vele van? Miért választotta őt a sok közül? Mert akadtak kérőik, igaz, hulláik már férgek maratalékává vált, de biztos lenne más is, aki jelentkezne helyére, aki jobb nála, gyengédebb és nem bántaná őt folyton.
- Nem érdekel. És fejezd be a sírást. – hangzik drow nyelven válasza; tényleg nem érdekli, a testi vágyak számára könnyen elnyomható dolgok, ő pedig képes lenne a teljes önmegtartóztatásra. Mondhatni, nem magáért csinálta, még akkor is, ha jó, még akkor is, ha szereti Illiamet, még akkor is, ha férfiból van és bizony, előfordul, hogy eljár a fantáziája, főleg olyan dolgokról, amit szeretne megkapni Illiametől, éppen csak nem kapja meg.
Nem érti, mi szüksége Illiamenek a tőrre, de nem zavarja, neki adja, neki úgy sem kell, hisz rengeteg jobb van neki belőle. Meg addig is talán befejezi ezt az undorító sírást. Nincs is csúnyább látvány annál, mint amikor egy nő sír. Kifejezetten idegesíti őt ez a gyengeség, és nem érti, miért nem fejezi be végre.
- Cöhh. – morran egyet, mielőtt belekezdene a magyarázatba. Bőven tudna mit mesélni a tőr helyes használatáról, na meg ismeri már, hogyan harcol Illiame. Pár mozdulatából elég volt megtudnia, hogy mit csinál jól, és mi az, amit rosszul. - Ahhoz, hogy megtanuld, először is be kell fejezned a sírást és a pánikolást. Azt is megtiltom, hogy fájjon a fejed, nem szabad, értetted? Neutral – jelenti ki keményen; harc és oktatás terén nem ismer megértést, na meg amúgy sem egy kegyelmes alak, ő nem tud finom lenni, abból nem tanul senki. Tudja, hogy a nőstény folyton bepánikol, amikor komoly harci helyzet áll elő, és amíg ezt nem győzi le magában, addig hiába is tanítana neki bármit, nem menne.
- Tanuld meg kontrollálni az érzelmeidet. Amíg ezt nem tanulod meg, nekem nincs mit tanítanom. – jelenti ki keményen, és áll fel az ágyról; tudja jól, hogy a lánynak megvannak a megfelelő képességei a tőrforgatáshoz, sok gyakorlással és gyorsaságának növelésével rengeteget fejlődhet, azonban tudja azt is, hogy semmit nem érne, amit tanítana, amíg folyton pánikkal reagál egy csatára.
A tőrt ott hagyja neki, a többi fegyverét pedig magára aggatja, hiszen nincs más mondanivalója, valamint itt sem tud maradni Illiame mellett. Nem tudja, mit is kezdhetne vele, vagy egymással mit kezdjenek, inkább lemenne az edzőterembe gyakorolni, sőt, ha egy kis szerencséje van, egy megölendő célpontot is ki tud csikarni Nocturnból. A maga részével közölte Illiame-mel mit akar, és ha komolyan gondolja, amit mondott, akkor először is megtanul felülkerekedni érzelmein, mert így egyszerűen nem tanulhatja meg azt, amit ő meg tudna tanítani neki. Persze az is megoldás, hogy más mestert keres, de mégis ki más lenne jobb nála, a hajdani Do’ana ház fegyvermesterénél?

Vissza az elejére Go down
Lilibelle Illusen
Különleges karakter
Különleges karakter
Lilibelle Illusen

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 95
Age : 31
Registration date : 2011. Jul. 01.
Hírnév : 20

Karakterinformáció
Rang: Circus Sodalis
Hovatartozás: Insignis Reliquia
Lélekenergia:
Illiame conclavis Cl0te20700/30000Illiame conclavis 29y5sib  (20700/30000)

Illiame conclavis _
TémanyitásTárgy: Re: Illiame conclavis   Illiame conclavis EmptyKedd Jan. 10, 2012 9:23 pm

~ Hazárdjáték veszteség ~


*A csípőm fájdalmaképpen nem tudok moccanni sem. Pedig szeretnék legalább felülni, mert így még csak rendesen rá sem tudok pillantani Viclynre. Nem akarom, hogy e miatt illetlennek tartson. Így hát megpróbálok még feljebb húzódni, sikertelenül. Amint megint benyilall a fájdalom, azonnal visszalököm magam egy kisebb felszisszenés következtében. Magamhoz szorítom a tőrt, s a plafont bámulva kezdek el gondolkodni a dolgokon. Noha a könnyeim patakokban folynak ez alatt. Szeretnék a legjobb lenni Viclyn számára, és tehetetlennek érzem magam. Félek attól, hogyha nem gyógyulok fel gyorsan, akkor Ő majd elfog engemet hagyni. Félek magától a gondolattól is, hogy végleg egyedül. Nem tudom, hogy mennyi ideig is lehettem magányos, csupán azt tudom, hogy nem akarom elveszíteni. Ám sajnos kénytelen leszek, ha nem leszek megfelelő. Akkor nekem nem szabadna boldogtalanná tennem őt, nem igaz? Összeszorítom ajkaimat minden egye szavára.
Rémülten pillantok rá, s ijedtemben sajnos a fejem is megfájdul. Hirtelen magamra húzom a takarót, mert nekem nem fájhat. De félek tőle. Félek attól, hogy látja, hogy nem tudom megtenni. Én nem tudom úgy kontrollálni, ahogyan kéri. Hiába igyekszem, egyszerűen nem megy. Egy csődtömeg vagyok T_T. S ahogyan meghallom az öltözködésének zaját, fokozottan rándulnak össze izmaim. Lehetséges, hogy most megbüntet azért, mert nem tudtam neki szót fogadni, és elkezdett a fejem fájni némelyest? Magamra húzom erősen a takarót, és remegni kezdek, míg ő nem távozik. Ezt követően lassacskán emelem le magamról a takarót, s sűrű gondolkodásba kezdek. Az egyetlen megoldás, ha a fiókomból megszerzem a fájdalomcsillapító tablettámat. A fiók viszont egyáltalán nincs közel, így egy sikertelen varázslatom hatására felrobban az egész berendezés. Az egyik repülő darabot éppen a takaróm fogja fel, ha nem így lenne...ki tudja. Mindenesetre a hang hatására Ruardh fut be a szobámba, én pedig félénken, könnyező szemekkel pislogok rá. Kis idő elteltével elmesélem neki, hogy leestem a lépcsőről, és segítségre volna szükségem. Természetesen nem akarok senkinek sem a terhére lenni, de egyedül nem tudom elvégezni a dolgaimat. Az elsődleges szempont egy tolószék szerzése lenne. T.T Valahogyan be kell mennem vocantra. Neutral *

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Illiame conclavis _
TémanyitásTárgy: Re: Illiame conclavis   Illiame conclavis Empty

Vissza az elejére Go down
 

Illiame conclavis

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Karakura Town ::   :: Külváros :: Cathedralium Artificiatorum-