-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Hilton

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Nagisa Sachiko
Ember
Ember
Nagisa Sachiko

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 84
Age : 35
Tartózkodási hely : A lencse végén, kattintásra készen *w*
Registration date : 2012. May. 14.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: Fényképész 8)
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Hilton - Page 2 Cl0te4000/12000Hilton - Page 2 29y5sib  (4000/12000)

Hilton - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hilton   Hilton - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 04, 2012 9:47 am

Hilton - Page 2 Onigiri_dizzyEmlék (fény)képekHilton - Page 2 Onigiri_dizzy

Mi ez a fene ez a sok zaj? Honnan jön? És ki kapcsolt reflektort? Oltsa le, most! Zsibbadó fejemig nem igen jutott el semmi, csak az, hogy nagyon-nagyon fejbe kólintott valaki. Ismerős érzés volt, pedig azt hittem már kinőttem, talán már több mint két év is eltelt azóta, hogy majdnem mindennap ezzel a tompa nyomással keltem. Ráadásul ez most rosszabb volt, mert a melltartóm kapcsa még szúrta is a hátam. Az már biztos, hogy ezt a ruhadarabot férfiak találták fel, mert kínozni akartak vele! A fülemre hajtottam a párnát, hátha ezzel megszűnne a világ, a fény, a hangzavar, de hatástalan volt. Felültem, hogy végre rájöjjek, hogy mi az, ami az elviselhetetlen zajt szolgáltatja, és ekkor fedeztem fel az egyenletesen szuszogó férfit. Persze nem hortyogott, de ez a zaj is elviselhetetlen volt lüktető fejemnek. Csak ezután kezdtem el gondolkozni azon, hogy mit is kereshetek itt, meg ez a valaki, akinek ráadásul teljesen ősz a haja! Csak nem feküdtem össze egy nyolcvan éves milliárdossal?! Nem! Arra azért emlékeznék. Amint mozgolódni kezdett, egyszerűen visszavágódtam az ágyra, és a párnába temettem az arcom, még nem voltam képes arra, hogy értelmesen szólaljak, így jobbnak találtam úgy tenni, mintha aludtam volna, addig is össze tudtam szedni maradék emlékeimet.
Ahogy a tegnap estére gondoltam egyből görcsbe rándult gondolkodó szervem, ez aztán a lázadás. Hallottam a szöszmötölés zaját, és minden kérdés, vagy gondolkodás nélkül a fürdőbe ment, ahol további hangos zizegéssel gondolom megmosakodott. Abból, ahogy kezelte a helyzetet, úgy véltem, hogy nem ez volt az első ilyen alkalom, hogy egy idegen nő mellett ébredt. Mondjuk nekem sem, de azt hittem ezeknek a dolgoknak már véget vetettem, az a szerencse, hogy Ruriko~chan nem volt a közelben. Ismét a tegnapi napra próbáltam emlékezni, arra emlékeztem, hogy péntek volt, vagyis ami legközelebbi napra emlékeztem, az pénteknek indult, és dolgozni is voltam, annyi tiszta, aztán fényképezni kellett mennem, valami gazdag pasast, valami flancos helyen. Hol is? Áh, a Hiltonban! Ismét felemeltem a fejem, körbekémleltem, és elkönyveltem, hogy valószínűleg még mindig ott vagyok. De mért? Egyszerűen minden ködbe veszett a következő órákról, bár lehet annyira nem is baj, ki tudja miket csináltam. Aztán rájöttem, hogy addig kellett volna kilógnom a szobából, amíg nem volt tulajdonosa a közelben, mert így óhatatlanul is beszélnünk kell, akkor pedig rájön, hogy semmire sem emlékszem abból, ami történt, így pedig egy sértődéssel biztosan számolnom kellett, valahogy ismertem a férfiakat, ha minimum egyszer nem volt megdicsérve a teljesítményük, akkor biztosan a másikban volt a hiba. Majdnem felugrottam, ahogy hozzámért, de kényszerítettem magam, hogy továbbra se mozduljak, még nem volt kész a taktikám az ellógásra.
Még hogy neki lenne kérdése? Nekem nem csak egy-kettő lenne! De kissé megnyugodtam, mert a hangja fiatalosan csengett, szóval nem volt nyolcvanéves, vagyis nem úgy hangzott, és reménykedtem. Úgy döntöttem, lesz ami lesz alapon jó fej leszek, és legalább megnézem magamnak, aztán kérdezhet, jobb leszek az értetlenkedésben, mint egy titkos ügynök. Feltornáztam magam, és macskaszerűen homorítottam, meg nyújtózkodtam, de a szuper cuki ébredés műsoromról lemaradt, mert éppen kitárta az ajtót valami cselédnek. Így járt, ismétlés nincs! Megdörgöltem a szemem, és a kezemmel, úgy ahogy eligazgattam kócos tincseimet, amit persze ő borzolt össze, biztos direkt csinálta. Láttam a szobalány tekintetét, ahogyan engem méregetett, de nem igen értettem mire fel, semmi köze a vendégek magánéletéhez, annyi a dolga, hogy kiszolgálja őket, és kész. Így hát rákacsintottam a lánykára, a férfi vállrándításával nem igen foglalkoztam, legalább már ketten vagyunk, akik nem értik, hogy mi folyik itt. Próbáltam a külön műsorára nem oda figyelni, ami nem ment olyan nehezen, mert az agyam olyan mértékben zsibbadt, hogy az egyenletes légzés is komoly műveletnek bizonyult.
-
Négyes a méretem – kiáltottam utána, azért tudja, hol van a helye, még ha nem is vagyok gazdag, nem nézhet levegőnek.
Csak figyeltem, ahogy az étkezőkocsiról lepakol az asztalra, ekkor néztem először jobban körbe a szobában, ami hatalmas volt, az biztos, hogy a mostani lakásom legalább háromszor belefért volna. Aztán arra lettem figyelmes, hogy egyszer csak előttem állt, felpillantottam rá, mert magasságban csupán egy törölköző volt rajta, ami úgy tűnt bármikor meglazulhat. Éjszaka ide vagy oda, most tudom, mit csinálok, és nem terveztem azt, hogy lepedőgyűrés közben próbálom előhívni a tegnap történtek minden percét. Próbáltam felfogni a monológja értelmét, de semmi esélyem nem volt rá, mert máris felrántott, aztán a hideg székre ültetett, amitől teljesen libabőrös lettem, és rádöbbentem, hogy majdnem ruhátlan vagyok, bár ez a történtek fényében nem volt meglepő, ráadásul tudtam, hogy nincs mit szégyellnem, így, ismét megdörzsöltem a szemem, és asztaltársamra néztem.
-
Szebb reggeleket is éltem már – motyogtam – Nagisa Sachiko, és ha megrázott volna, eltűntem volna, amikor volt rá lehetőségem – Nem árultam el, hogy megfordult a fejemben, csak lemaradtam a lehetőségről. Egyszerűbb lett volna mindkettőnknek. – Igen, kicsit körhintásak az emlékeim. – Aztán rájöttem, hogy mit hiányoltam a legjobban – Egy pillanat, nem láttad a gépemet?
Teljesen pánikba estem, sosem válok meg tőle, ha nem muszáj, mindig a közelemben van, már-már hozzám nőve, de egy jó zenész is így van a hangszerével, mintha csak a szerelme lenne az, dédelgeti, és vigyázza. Azonnal felpattantam a székről, és veszettül kutatni kezdtem, letérdeltem, és benéztem minden bútor alá, kinyitottam a fiókokat, de semmi. Nem zavartattam magam, hogy tulajdonképpen egy szél semmiben szaladgálok előtte, a fényképezőm sokkal fontosabb volt. Egy pillanatra leálltam, míg meghozta a szobalány a ruhákat, de utána újra körbe szántottam a szobát. Majd falfehér arccal visszaültem az asztalhoz.
-
Meg kell találnom a gépem, vagy vége az életemnek. Jó fej leszek és eszem veled, de utána szuper sebességgel meg kell keresnem. Jó étvágyat! – Ezzel kávéért nyúltam, és körülbelül ennyiből is állt a reggelim, a gyomrom nem igen akart befogadni semmit. Figyeltem, hogy ő hogyan csinálja, hogy valamit is le tud nyelni, közben pedig a nevén gondolkoztam, de meddő gondolat volt – Hampaku~san, elvonulok néhány percre a fürdőbe, addig te is fel tudsz öltözni – Mosolyogni próbáltam, de nem igen ment, de a szándék a fontos.
A fürdőben gyorsan megmosakodtam, majd felöltöttem a hozott ruhát, aminek jobb ha az árát nem tudom, főként hogy a Hiltonban voltunk. Hosszú nap lesz, már láttam előre.
Vissza az elejére Go down
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Hilton - Page 2 Cl0te52100/65000Hilton - Page 2 29y5sib  (52100/65000)

Hilton - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hilton   Hilton - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 04, 2012 10:48 am

Emlék (fény)képek


A reggelimből jó sokat faltam. Sachiko. Nem cseng ismerősen a neve. Olyan, mintha az éjszaka egyáltalán nem is találkoztam volna vele. Pedig jó eséllyel közelebbről is találkozhattam vele. Sebaj. Lehunyom a szemem, az illatára próbálok gondolni. Milyen lehet az illata. Az orr memorizálja a lány illatát szeretkezés közben, így emlékeznem kell rá. Fel is ötlik egy finom illat, szinte vágyserkentőként hat rám. A fejem teljesen zsongott, így alig maradt meg, de a minta tökéletes. Ha megérzem, egyből fel fogom ismerni. A kávé, meg a reggeli illata pillanatnyilag elnyomja igaz, de talán egy kicsit ha közelebb jönne. Egyszercsak a gépét kezdi el emlegetni. Miféle gép? Konyhagép, laptop, tablet? El nem tudtam képzelni, hogy milyen gép. Ekkor egy kicsit elméláztam. Buzinak néznének a többiek, ugyanis le se bagózom, miközben alig egy-pár ruhában motoszkál itt össze-vissza. Pillanatnyilag nem érdekelt. Ez a gép dolog, jobban megragadott. Rápillantok mégis, mikor elhalad mellettem, és egy jómélyet beleszippantok utána a levegőbe. Az illata ismerős felettébb, mégsem olyan, mint ami eszembe jutott a szeretkezésből. Baah… de mégis eléggé intim közelségbe kerültem vele, hogy így elraktároztam az illatát. Valamit csináltam vele az éjszaka, de nem ő volt a nagy hal az éjszakában. Valamilyen lány sokkal inkább megragadott, annyira, hogy az illata szinte belém mar már. Sachiko illata kitűnt az orromból. A fejem kavargott tőle, alig tudtam mit kezdeni magammal, hogy az asztalnál maradjak. Rendesen megszédülök, és majdnem le is fejelem vele a kereső lányt. Kéne egy szál cigi. Leül velem szemben, és elmondja, hogy nagyon kell neki az a gép. A szeme! Tudom, hogy láttam az este, és azt is tudom, hogy hol. Egy fényképező mögül kacsintott ki rám, vagy valami, és utána… nemtudom. Tehát egy fényképezőgép. Gondolkozzunk csak el rajta egy kicsit. Mi közöm is volt hozzá? Kaptam egy levelet még hétfőn, hogy pénteken jöjjek a Hiltonba, beszéljek egy fotós kiscsajjal, aztán ennyi. Eljöttem, kikértem egy szobát, valószínűleg ezt, majd elléptem kaszinózni. Mondtam, hogy ha keres valaki, akkor menjünk le a kaszinóba. Ott kezdődött ez az egész. És egy Manhattan koktéllal, illetve egy szivarral. Winston volt, emlékszem a keserű ízre a számból. Ott álltam a kígyókocka pultnál, körülöttem lányok sokasága. Egy még sunyin fel is akart hívni a szobájába, de elkergettem messzire. De aztán megpillantottam egy igazi bombázót. Szép volt az arca, de ne is kerteljünk, pasi vagyok vagy mi a szösz… olyan mellei voltak, hogy megindították pici szívem, illetve a nagy khm… szóval megszólítottam, hogy fújjon rá a kockára. Nem is figyeltem, ahogyan a játékkellékek gördülnek, premier plánba figyelhettem ahogyan a két vonzó hegyvonulat között a völgy hogyan… hátőő párologtat ebben a hőségben. Kezeltem is a problémát utána. A harmadik emeleten, egy szertárban. Jackpot. De visszatérve a kaszinóba, valóban láttam egy vakufényt, de nem engem fotóztak. Valami pojáca volt ott, aki engem megpillantva gyorsan lelécelt. Imitátor. A nagy Tamachi Yukezot senki sem másolhatja le. Szóval így esett, hogy felkerestem a fényképészt, akinek az illata megegyezett ezzel a lánnyal, szóval nevezzük nevén, Sachikoval, és rendeltem neki egy sex on the beachet… most kivételesen pohárral Wink. Aztán rendeltem nem egy koktélt, és paff! Eddig jutottam. Kell az a fényképezőgép. Két okból. A gép még emlékszik, és ne kerüljön nyilvánosságra az, amire emlékszik. Szóval irány a kaszinó. Leül iszik egy kávét, szóra sem méltatom. Én elkezdek reggelizni, kell, hogy gondolkodjak. Sok vajjal kenem a kenyeret, és mellőzöm a húsokat most. Könnyű kaja kell, vagy egyből hányásra fordulok. Még három tükörtojást is kaptunk. A kávén kívül ő tényleg nem eszik semmit? Megkenek egy kenyeret vajjal, vékonyan, majd eléteszem.
- Edd, meg jól fog esni. Amúgy meg egyáltalán nem érdekel, hogy eszel-e velem, vagy sem, a lényeg, hogy ne legyél rosszul így indításból- mondtam, és ha kell, a száján dugom le. De ekkor megérkeztek a ruhák. Megcsóválom a fejem, majd leteszem a vajas kenyeret. Kezembe veszem a ruhámat, egy kis lim-lom gönc. Ez jutott. Azért ha a Hilton igazgatójától van, lehetne egy kicsit szebb is. Ekkor megpillantottam rajta a hímzést. Híjj bazd meg, ez a saját ruhám. Mivan, hogy került az igazgatóhoz?! Sachiko is kapott egy pofás kis ruházatot. Annak azért már megvolt az ára. Hát igen, mégis csak a Hilton igazgatója Very Happy. Rendben van. Akkor kaszinó, aztán igazgató. Megvárom, míg lefürdik, addig én is felöltöm a ruhámat, és a zsebembe nyúlok. Karóra, …, …, és semmi más. Nemár! Ez így nem fair. Se pénztárca, se pénz, se telefon, se igazolványok. Ez így, ebben a formában szomorú. Ekkor kilépett Sachiko a fürdőből. Kérdően meredtem rá, de igazándiból nagyon bejött. Sőt. Tekintetemből ezt nem igazán lehetett leolvasni, mert még mindig nagyon fájt a fejem, de legalább az émelygés alább hagyott. Egy kicsit. Ránéztem a lányra.
- Te menj a kaszinóba, ott találhatsz valami nyomot. Én meg megyek az igazgatónőhöz. Itt találkozzunk egy két óra múlva jó? Van egy olyan sejtésem, hogy nem olyan bonyolult ez az este mégsem. Mondjuk furcsa érzésem van ezzel a Hiltonnal kapcsolatban. No mindegy! Szép is vagy, meg okos is, szerintem rájössz pár dologra. Na itt tali!- mondtam, azzal kiléptem a szobából, majd elindultam Lady Weshtermann irodája felé. Küldött egy lányt, ruhát, reggelit, csak tud valamit arról, mit csináltam tegnap. Nem lehet ilyen egyszerű ez az egész.

Vissza az elejére Go down
Nagisa Sachiko
Ember
Ember
Nagisa Sachiko

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 84
Age : 35
Tartózkodási hely : A lencse végén, kattintásra készen *w*
Registration date : 2012. May. 14.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: Fényképész 8)
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Hilton - Page 2 Cl0te4000/12000Hilton - Page 2 29y5sib  (4000/12000)

Hilton - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hilton   Hilton - Page 2 EmptyHétf. Okt. 15, 2012 7:08 am

Hilton - Page 2 Onigiri_dizzyEmlék (fény)képekHilton - Page 2 Onigiri_dizzy

A kávét szürcsölgetve próbálom szivacsos állományú agysejtjeimet működésre bírni, persze nem sok eredménnyel. Azt hittem, hogy az efféle oldalamat már régen kinőttem, és mostanra felelősség teljes, felnőtt nő lettem. Halántékomra szorítottam szabad kezem, és így odabenn kissé enyhült a nyomás, amitől arcizmaim is ellazultak. Biztosan volt annak valami oka, hogy engedtem Hampaku~sannak, hogy meghívjon egy italra, mert az biztos, hogy nem én fizettem, ugyanis már ebédkor nem volt nálam pénz. De mi lehetett az? Gondolataim közepette meredtem az előttem lévő tányérra tett pirítósra, és a gyomrom mordult egyet, bár azt nem tudtam eldönteni, hogy mert éhes vagyok, vagy figyelmeztetett, hogy ha meg merem enni, akkor kiugrik a helyéről. Végül mély levegőt vettem, és beleharaptam, majd küldtem egy mosolyt a velem szemben ülő férfinak.
-
Köszönöm… - Motyogtam, kissé illetlen megjegyzésével nem foglalkoztam, nem hiszem, hogy hosszú távú ismeretséget kötnénk, így teljesen felesleges a finomkodás, vagy a kijavítás.
Nehéz sóhajjal gyűrtem le a maradék kenyeret, ezután pedig bevonultam a fürdőbe a kapott ruhával. Nem értettem, hogy mért s azok a legdrágább ruhadarabok, amik alig tartalmaztak anyagot. A ruha merész szabása tulajdonképpen mindent takart, de sejtelmesen mindent mutatott. A szoknyarésze majdnem térdig ért, azonban oldalt felsliccezték, hogy már-már az alsóneműm is kilátszott, háta sem sok volt, derékig ért a kivágása, elől pedig a dekoltázst hálószerű anyagdarabokkal oldották meg, ami így többet sejtetett, mint az eddig általam viselt bármelyik ruhadarab. Ráadásul vörös színe külön kihívó volt, de a kezdeti kényelmetlenség érzést könnyedén leküzdöttem, elvégre nincs mit szégyellnem.
Felkaptam a fejem mondandójára. Kaszinó? Mit kerestünk mi a kaszinóban? Jó, esetleg ő elverhette ott a vagyonát, de én mi a csudát lézenghettem ott? Ja, persze, őt kerestem bizonyára. Csodálatos ez a munka. Te jó ég, a mobilom! És ha közben Himo~jiisan, vagy ne adj isten Kyou~chan keresett a munka miatt? Ki fognak nyírni, ez már biztos. Az egy dolog, hogy a munka mellett ébredtem, de hogy még részeg is voltam előtte… Ha ezt megtudják vége az állásomnak, az életemnek, mindennek. Gyorsan meg kell találnom az ördögi masinát, hiszen minden értékemet annak a tokjában tartottam, mondván sosem válok meg tőle önként. Bár lehet nem is önként váltam meg tőle.
-
Rendben – Bólintottam az ötletre.
Végülis nem igen volt más választásom, bár bókjára kissé csodálkozva néztem. Honnan is tudhatná, hogy okos vagyok? Na jó, ez a legkisebb problémás kérdés, majd akkor foglalkozom vele, ha a többi megoldásra került. Lepillantottam mezítelen lábaimra, de biztos voltam benne, hogy valahol van egy cipőm is, de nem találkoztam vele, pedig nagyon szerettem, olyan kényelmes darab volt! Aztán a hozott ruhakupaccal egy fekete tűsarkú is előkerült, az a nyaktörő magasságú. Mélyet sóhajtottam, és beledugtam lábaimat. Régen magam is hordtam hasonlókat, de csupán a férfiak elbűvölése volt a cél, hiszen az effélékben kénytelen az ember ringócsípővel járni, nehogy kitörje a bokáját. Az ajtóhoz lépdeltem, és a komódon lévő kártyát elvettem, hiszen mire ismét felnéztem Hampaku~sannak már nyoma sem volt, de a belépőkártyát itt hagyta. Megvontam a vállam, ha előbb érkezik, kénytelen lesz várni.
Kiszambáztam a folyosóra, és becsuktam az ajtót, a zár hangosan kattant. Oké, eddig minden rendben. A lifthez lépdeltem, és fogalmam sem volt arról, hogy hol is lehet a kaszinó, de még arról sem, hogy a szoba hányadikon volt, arról is megfeledkeztem, hogy a szobaszámot megnézzem, de szerencsére a kártyán ott virított aranyozott számjegyekkel. Megnyomtam a nullás gombot az impozáns szállító kapszulában, ami nagyobb volt, mint otthon a zuhanyfülke. Lent az előcsarnokra nyílt a lift ajtaja, én pedig magabiztos léptekkel indultam az információ pulthoz, ahol mosolyogva mutattak a kaszinó irányába. Remek. Hosszú folyosón kellett végig lépdelnem, aminek végén kettő nagydarab öltönyös fazon állt. Rájuk is villantottam egy mosolyt, de lehet inkább a ruha győzte meg őket, bár nem számított a lényeg, hogy kinyitották előttem az ajtót, és beléptem a hatalmas helyiségbe. Még ezen a korai órán is zsúfolásig volt, ami valószínűleg annak volt köszönhető, hogy az ablaktalan teremben nem lehetett megállapítani, hány óra is lehet.
De nem érdekelt a gazdagok szórakozása, ha ők ráérnek szórni a pénzük az ő dolguk. A bárhoz lépdeltem, mondván, hogy a reggeli állapotomból kifolyólag biztosan megfordultam ott, talán a csapos tud majd valami támpontot adni az este további történéseiről, meg esetleg a gépemről is.
-
Gondoltam, hogy ezért visszajönnek! – Kezdett el matatni a pult alatt.
Már felderült az arcomon a boldog mosoly, hogy most minden rendbe jött, meg van a gép, és a nap megmentve, de ehelyett egy platina kártyát kaptam. Mi a szösz? Megforgattam a kezemben, és szembeötlött a név: Tamachi Yukezo. Áh, Hampaku~san! Minden érthető. Kicsit csalódott voltam ugyan, de ez is több mint a semmi.
-
Köszönöm! – Válaszoltam zavarodottan. – Nem hagytunk itt véletlen egy fényképező gépet is?
Próba cseresznye, de sajnos lemondóan rázta meg a fejét, én pedig melltartómba csúsztatva a kártyát löktem el magam a pulttól, hogy tovább menve felderítsem a terepet, amikor egy nem oda tartozó kezet éreztem a fenekemen. Nagyon nem szép dolog csak úgy fogdosni valakit, főként nem engem! Éppen megfordulni készültem, amikor ráadásul még a fülemhez is hajolt.
-
Nahát, milyen hamar elengedte a „munkája”. Nekem is dolgozhatna egy kicsikét! – Nevetett fel gúnyosan.
Nem értettem a dolgot. Persze most kissé kihívó volt a ruhám, de tegnap bizonyosan nem, hiszen blúzban indultam otthonról, bár aztán csak egy topp és miniszoknya maradt, mert Himo~jiisan véletlen csokis kekszet kent a felsőmre, de ez még nem ok arra, hogy ilyesmit feltételezzen ez a gusztustalan alak! Ha itt lenne Himo~jiisan biztosan megvédene, és jól ellátná a baját, de így most nem számíthatok rá, tehát magamnak kell megoldanom. Egyszerűen hátrébb léptem, jó tíz centis cipősarkam a lábába mélyesztve, amire azonnal elengedett, és fájdalmasan felszisszent. Elé álltam, és amennyire csak lehetett, az arcába hajoltam.
-
Jól figyelj te tetűláda! – Suttogtam visszafojtottan, nem akartam még inkább felhívni magamra a figyelmet. – Egy ilyen csajt, mint én egyrészt akkor sem kapnál meg, ha fizetnél, másrészt udvarolni is egészen másként kell, ha célt is akarsz érni, és nem csupán kifigurázni saját töketlenséged! – Ezzel hátrébb léptem, és felhúzott orral elsétáltam a placc közepén, lefagyva.
Mélyet sóhajtottam, látszik, hogy rossz napom volt, máskor sokkal türelmesebben kezeltem az efféle helyzeteket, inkább szellemileg alázva meg az ellenfelet, de valahogy ma nem ment. Az egyik Hilton egyenruhát viselő hostess lánytól még egy papírt is elfogadtam, ahogy a nagy teremben kóvályogtam, de egyszerűen semmi sem jutott eszembe, ha jártam is itt az este, nem lehettem hosszú időt, mert minden perc kiesett. Némi idő elteltével halott ügynek nyilvánítottam a keresést, és úgy döntöttem, hogy visszamegyek a szobába, hátha Hampaku~san több szerencsével járt. Be is nyitottam egy ajtón, ami ugyanúgy nézett ki, mint bármelyik a hotelban, és azt feltételeztem, hogy az a kijárat, de erről szó sem volt, mert egy kis irodába jutottam, ahol néhány ember állt egy ülő férfi körül. Zavart mosolyt öltöttem az arcomra.
-
Elnézést, rossz ajtó! – És már indultam is kifelé.
-
Ez a nő volt az egyik, főnök! – Hallottam ekkor az egyikük kiáltását.
-
Akkor mégis mire vártok fajankók? Utána!
Nem értettem, hogy miről is lehet szó, de az bizonyos volt, hogy nem a JACK POTOT ütöttem meg, amiért üldözhettek volna, de persze esélyem sem lett volna tűsarkúban szaladni. Kifordultam az ajtón, de máris hárman ugrottak volna rám, így szemem a másik ajtóhoz legközelebb álló alakra tévedt, és rá koncentráltam.
-
Change Over!
Visszafojtottam a hangom, nem kell, hogy bármit is sejtsenek üldözőim, akik csupán annyit láthattak, hogy nem arra ugrottak rá, akire szerettek volna, én magam pedig észrevétlenül, még mielőtt megláthattak volna, kislisszantam az ajtón. Bólintottam a két öltönyösnek, és elsiettem, mielőtt még utolérnének… Valakik, akik valamiért üldöznek… Nagy talány, de azt mondták egyik, így valószínű Hampaku~san a másik. Remélem ő nagyobb szerencsével járt, mint én. Nagy nehezen vissza találtam a szobába, és anélkül masíroztam be, hogy utolértek volna. Mély sóhajjal fújtam ki a levegőt. Mi a csuda folyhat itt?
Vissza az elejére Go down
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Hilton - Page 2 Cl0te52100/65000Hilton - Page 2 29y5sib  (52100/65000)

Hilton - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hilton   Hilton - Page 2 EmptyHétf. Dec. 03, 2012 12:08 am

Emlék (fény)képek



Itt az ideje, hogy egy kicsikét valóban felderítsem a jóindulatom legutolsó szikráit is. Hány nővel feküdtem össze az éjszaka, te jóóóó ég. Ezt onnan gondolom, hogy oly gyakorta kacsintgatnak rám a hölgyek odafele menet, hogy az szinte biztos jelent valamit. Namost ezek többje az alkalmazottakat sokasították, ergó belsős emberek. Hogy én mi a fenéért szórakozom át így az estéimet, azt én se tudom. Ha ezt megtudja Shizune, soha a büdös életbe nem áll velem szóba többet. Hehe… azért az a kis szőke igazán kapós lenne egy második körre is… már ha volt valaha első. Nem vagyok én olyan jó nőcsábász, valószínűleg a ruhám teszi. Hát akkor meg is szólítok egyet.
- Szervusz! Nem tudod merre találom Lady Weshtermann irodáját? Elvesztem egy kicsit- hátha okos is, nem csak szép. Elámult, és nem tudott szóhoz jutni. Kérdőn tekintek rá, és megvakarom a buksim. Ez a csaj tud valamit. Nem tudom mit, de valami olyat, amit én csináltam, éééés nem tudok róla. Kellemetlen helyzetbe hozzák itt az embert állandóan. Miután kínlódó buksimban is realizálódik ez, kicsit közelebb lépek hozzá. Hadd érezze intim jelenlétem minden gyönyört keltő pillanatát. Vagy azt a kettőt, amit még nyújtani tudtam, a többi csak a másnaposságom kellemetlen hatása lehetett. Gratulálok ember, zseniális vagy! Az undor látszott az arcán, és ellökött magától. Hátrahajtom a fejem, és az elsiető leányka felé kiáltok még:
- És az iroda?- kissé reménytelen volt, és halk. Mégis mi az anyámat kezdjek magammal. Kattan egy lift ajtaja. Én menten odasietek, és a kinyíló ajtóba belépek. Merre is kéne mennem? Vezessen inkább megérzésem. Azzal lehet többre megyek. Kiszáll mindenki a liftből. Megnyomom a 17. emeletet. Valamiért ismerős volt nekem az az emelet. Node miért? Bezáródik az ajtó, aztán elindul. Meg bennem is egy folyamat, amit a tükörre kínálok ki. Na ez is ismerős. Ahogyan a reggelim eszményi darabjai csúszkálnak le, amúgyis is kínos tükörképemen, valahogy felébred bennem az érés… nem a 17. emeletre kell menni. Oda nagyon nem szabad! De már késő volt. Odaértem, kinyílt az ajtó, és ahogyan a tökönrúgás, úgy nyílalt belém. Van, aki örülne, ha engem és Sachiko kisasszonyt mélyen temetnének el. Hátrapillantok, és két öltönyös fazon nézett rám kétes szemekkel. Már csak azért is, mert nem igazán láttam el odáig. Kábultan rájuk köszönök. Még a belsőhangomat sem értettem meg, nem hogy az, amit mondhattam. Ez a kis liftezés kikészített. Veszek két mély levegőt, és rájuk meredek.
- Na legalább a másik megvan!- szorította ökölbe a kezét, és megnyomta a -3-as szintet. Na oda se szerettem volna feltétlenül menni, de nem is ez a lényeg. Mi a frászt akarnak ezek tőlem. Nem tűnnek barátságosnak. A másik csak bólintott, és egyből nekem esett. Én kihajoltam előle, amitől aztán ismét megfordult a gyomrom. Most már semmi sem jött ki, csak lihegtem egy kicsit. Odaszorítottak a jobb oldali falhoz, a gombsor mellé.
- Mi a szar bajotok van? Na mindegy… Kounkanteny!- nyújtom a két kezem feléjük, és az egyik a hányást törölgette, a másik meg a szemközti falhoz ért. Nem értették igazán, hogy most mi is történt velük. Sebaj. Megnyomtam a következő emeleti gombot, majd mindkettőnek még egy lökettel a fejüket is bevágtam, hogy elájuljanak. Kiszálltam, és szerencsémre senki sem akart beszállni. Megporoltam a tenyereimet egymással, és most egy férfihez közelítettem.
- Elkísérne az igazgató nőhöz? Hívott engem, és nem találok oda- ő csak bólintott. Pénzzel, vagy a főnökkel lehet őket megpuhítani. Alig pár perc alatt oda is találok, ő meg nyílván pénzt várt ezért, én meg csak megveregettem a vállát, és beléptem az ajtón. Közben a lift szájízét már kimostam egy mosdóban, szóval ezzel se lesz gond. Amit láttam, az felhúzta a szemöldökömet. Kissé erotikus ruhában mosolygott rám a Lady, és én csak a buksimat tudtam vakarni, mert puszta tekintete is arra volt elég, hogy elé lépjek, és ismét együtt töltsünk mámoros jó 4-5 órát. Közelebb lépek hozzá, és megérzem, hogy a karmolásnyom valahonnan tőle származhat a hátamon. Na de most milesz?
- Hívtál, én itt vagyok. Mit szeretnél?- mondom kissé udvariatlanul, de hát nem hiszem, hogy most fogom megadni a tiszteletet, miután már megvolt.
- Visszaadom a kamerátokat, cserébe egy valamiért. Mint láthatod megy itt egy kis illegális tevékenység a kaszinó környékén. Takarítsátok ki őket innen valahogy!- és azzal kitette a fényképező gépet az asztalra. Elhúztam a számat, és odavágtam a bugyiját az asztalára. Ő csak szélesen mosolygott. Jól játsza, hogy emlékszik még a tegnapi esetre, de lehet, hogy megnézegette a képeket. Te jóóó ég, mik lehetnek azon a kamerán. Közel hajolok hozzá, és rákacsintok. Mosolyogni kezdek, és amolyan várakozóan nézek rá. Kivágja még a telefonomat, meg a pénztárcám. Zsebre rakom őket, és elindulok vissza a szobánkba. Mi a fene történik itt? El nem tudom képzelni, hogy mi értelme ennek az egésznek. Beérek a szobánkhoz, és már itt találom a lányt is. Feszülten nézek rá, még sóhajtok is egyet. Kifekszek az ágyra, és hátradőlök.
- Addig volt jó a nap, amíg csak te voltál benne :/ . Megtámadtak, majd kiderül, hogy közük van a tegnaphoz. Ráadásul valami kis illegális vonulat van, amit kettőnknek kell megoldani. Cserébe visszakapjuk a gépedet. Ötlet, hogy hol vannak ezek a kis illegális manusok? No mindegy. Úgy néz ki, hogy egy újabb estét kell itt töltenünk, de most kivételesen tudatos állapotban. Mindjárt fel is hívom a recepcióst, és bejelentem maradásunkat- vázoltam a helyzetet, meg se kérdezve, hogy ő hogy járt. Szerintem sokkal többet ő sem ért el. Odalépek a telefonhoz, és hívom a megfelelő melléket. Elmesélem, hogy nyugodtan vonjanak el még egy éjszakányi árat. Nagisa Sachiko kisasszonnyal maradnánk résznél, azért rákacsintottam. Odahívtam az asztalhoz, miután végeztem.
- Amúgy mesélj már valamit magadról. Azon kívül, hogy itt vagyunk, semmit sem tudok rólad- nézek rá kérdőn. Ő azért lehet, hogy többet tud rólam, mint én őróla. Elvileg a munkája voltam, habár kitudja hová is fajult el ez az éjszaka.

Vissza az elejére Go down
Asahi Shinjirou
Xcution
Xcution
Asahi Shinjirou

Férfi
Capricorn Monkey
Hozzászólások száma : 67
Age : 31
Tartózkodási hely : Titkosított adat
Registration date : 2012. Sep. 04.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: ember, yakuza, bártulaj
Hovatartozás: Xcution
Lélekenergia:
Hilton - Page 2 Cl0te16000/30000Hilton - Page 2 29y5sib  (16000/30000)

Hilton - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hilton   Hilton - Page 2 EmptyKedd Okt. 08, 2013 5:54 am

Érettség[ i ]

Éles hangra befogtam fülem. Felcümmentettem. Lepillantottam rá. Visszafoghatná magát. Leszartam a környezetet. Elmehettek a francba. Csesztette a hallásom. Nem kedveltem. Idegeim fogyasztotta ez az emberi balekság. Időpocsékolás nyivákolni az egyértelmű tényen. Megtörtént. Két út létezik: fogadd el, vagy utasítsd vissza. Egyszerű. Nem hisztizni, cselekedni kell. Aki nem lép, elbukik. Ennyi a játék. Min ki-nek nincs ínyére az ajánlat, lépjen vissza. Legyen benne tartás. Vállalja a véleményét. Rohadtul nem bírom a gerinctelen szócsöveket. Fröcsögnek az élet nagy okosságairól, közben meg szart se értenek. Barmok. Egyetlen tehetségük, teljes meggyőződéssel fossák a szót. Mindenkit beetetnek. Visszataszító férgek. Legszebb pillanat, amikor kivághatod villás nyelvüket és hagyod, saját mocskukban vergődjenek. Dögöljenek bele gusztustalan vérükben. Ez jár nekik. Többet se érnek. Arra se méltók golyót repíts szívükbe.
Hangzavar mellett, ügy kényelmes tempóban haladt. Kitöltöttem a papírokat. Hátradőltem székemben. Kivártam az ellenőrzést. Biztosra vettem semmi kivetni valót nem találnak. Kérdésekre válaszoltam. Higgadt maradtam. Nem volt okom idegeskedni. Belementem a játszmába. Kézbe vettem az asztalon heverő tollat. Ismételtem a szövegem. Idétlen halandzsa. Röhejes. Baromság az egész. Cirkusz. Eskühöz ennyi szemetet! Tökéletesen mutatja, ember szavában se bízhatsz. Bürokráciai szarok kellenek egy tetves házassághoz. Két lény életének összekötését már rohadt klotyó papírokkal muszáj alátámasztani. Társadalmon kívüli hulladék vagy, ha nincs öt köteg hasznavehetetlen fecni a kezedben. Nem létezel. Ez a sok szar határoz meg. Nyomorult igazolványképről mondják meg ki vagy. Osszák az észt egyénről, szabadságról, meg a sok szent lófaszról, közben senki vagy. Semmit sem érsz. Házasság is! Addig nem szeretsz, addig nem élsz, addig nem veszel levegőt, míg nincs róla pecsétes firkád. Undorító! Hányadék a világ. Elcseszett fénymásoló köpi kifelé a sok agymosott idiótát. Minden szerencsétlen kilós papírkupacokkal futkorászik hivatalból hivatalba. Egész elbaszott élete egy hivatal. Cipeli a sok okmányt, amiből a nagyra becsült szervek válogatnak.  Kaszinó az egész világ. Egy kurva nagy szerencsekerék. Néhány unatkozó faszon múlik nyersz vagy veszítesz. Szánalom. Nincs közük hozzá. Magánélethez se. Házassághoz se. Alanyi jogod kivel kefélsz. Első személy, egyes szám. Én érzem. Én tudom. Innentől kezdve szopjanak le! Leszarom a véleményük.
Esküvő. Nyilvános megszégyenítés. Vígan menetelsz a mészárszékre. Kéjesen vigyorgó hivatali kutyák elé állsz. Szádba rágják a szöveget. Elmondják, mit csinálj. Írd alá. Add át a gyűrűt. Igyál pezsgőt. Gondolkoznod se kell. Agyatlan tuskóként csicskáztatnak. Bábként ugráltatnak. Teljesíted a sok balfaszságot és cserébe élhetsz a törvényeikhez igazodva. Gratulálok. Így barmolták szét a kötelék fogalmát.
Minek csinálom végig? Méreg is belülről támad. Mintapolgár. Senki sem baszogatja a hűséges alattvalókat. Átmenetileg. Ügyesen kell lavírozni. Apróbb bakik beférnek. Emberi esetlenség. Tettetni kell. Meginni a pezsgőt. Fogadni a gratulációt. Kezet rázni. Eljátszani a követendő modellt. Nekem nem okoz nehézséget. Mindenesemnek annál inkább. Ablak mellett ücsörög. Összegörnyedten jajveszékel. Elhúzom számat. Kibírhatta volna a kocsiig. Nem generálok belőle problémát. Odasétálok hozzá. Nekidőlök az ablakpárkánynak. Némán figyelem. Nyűglödésén flegmán elmosolyodom. Nem kételkedtem szavaiban. Mindketten fizetni fogunk. Apám tudtán kívül házasodtam. Főben járó bűnt követtem el. Nem kértem engedélyt. Nem kértem a családom beleegyezését. Megbocsáthatatlan. Legyen. Megölhetnek. Kitagadhatnak. Tönkre tehetnek. Megalázhatnak. Leszarom. Kötelességből vállalom a büntetést. Az apám az apám marad. Ő rendelkezik az életemmel. Elfogadom. Azt, viszont ne várja, körbe nyalom a cipőjét. Arra ott a bátyám. Remekül bevált. Messzire ér a nyelve.
-Ez a legnagyobb bajod?-Leguggolok mellé. Megemelem fejét. Felém fordítom. Nyakig belekevertem a zűrbe. Hivatalosan is Tamura. Ennél nagyobb csapás nem érhette. Vergődhet a négyfelé szakadó kontinensen. Mindegyik kiskirály mást akar. Megy az állandó háború. Marjuk egymást. Szétszedjük a sok baromsággal. Támadni fogják. Eddig mellőzték. Azzal nem kapott rangot, megóvta. Mától fordul a kocka.
-Gyűlölni fognak. Keresztbe tesznek. Képen mosolyognak, aztán hátba szúrnak. Ne bízz bennük.-
Fokozatosan közelebb hajolok hozzá. Suttogok. Kizárólag ő érintett az ügyben. Megcsókolom. Hosszú időre belé fojtom a szót. Nem akarok sajnálkozást hallani. Téma lezárva. Nincs rajta mit tárgyalni. Lezáródott. Tovább kell lépni. Sikerülhetne Min ki-nek. Nem szeretném állandósulna a hiszti. Eleresztem. Vegyen levegőt. Nekidöntöm homlokom a vállának. Utálom. Herótom van ettől az érzéstől. Szabadulnék tőle, de nem lehet. Támasz. Támpont. Életben tart. Valósághoz köt. Miatta hiszem el, még két lábon állok a földön. Ideköt. Ideszögez. Markában tart. Eléri, letérdeljek hozzá, mint egy átkozott lábtörlő. Megvetném, de nem tudom. Fogva tart. Szükségem van rá. Kell nekem. Megölelném, de nem tehetem. Távolság. Ez az egyetlen kiút. Nagy levegőt veszek. Sokáig bent tartom. Összeszedem magam. Eltávolodok tőle.
-Melletted leszek. Együtt bukunk. Tartsd észben!-
Homlokon pöccintem. Felkászálódok. Intek jobb kezemnek. Biccent. Megértette a kérésem. Maradjon le. Ki kell eresztenem a gőzt. Kilépek az épületből. Szétnézek. Eldugott helyet keresek. Sikátor. Megfelel. Besétálok. Minden előjel nélkül beleütök a szemetes konténer tetejébe. Teljes erővel sújtok le. Akkorát csapok rá fájjon. Megismétlem. Újabb csörömpölés. Újabb hangzavar. Addig ütök, míg kézfejem görcsbe rándul. Remeg a fájdalomtól. Elhúzom számat. Röhejes. Nevetséges vagyok. Lerázom. Zsebre dugom. Visszasétálok a kocsihoz. Átveszem a kulcsot. Beszállok. Fejjel biccentek Min ki-nek, jöjjön. Oda se figyelek a kézfejemre. Bekötöm magam. Beindítom a motort. Átnyúlok a kesztyűtartóhoz. Kiszedem belőle a zakkantság űzőmet. Találomra lenyelek néhányat. Elindulunk. Egyenesen az albérlet felé kanyargunk. Ajtóhoz közeledve Panda hangol. Elhúzom számat. Kinyitom az ajtót. Háziállat boldogan letámad. Körülöttem legyeskedik. Megpaskolom fejét. Elégedetten továbbáll. Ráugrik mindenesemre. Gúnyosan elmosolyodom. Tanított fogás. Arrébb rugdosom a szennyest. Kiterülök a kanapén.
-Pakolj be! Hatkor indulunk. Előbb megyünk pofavizitre.-
Körbe forgatom szemeimet. Kéretlen mustra. Örökös vizslatás. Minden nagyobb családot meglátogatnak. Érdekli a vén tatákat, milyen lesz a következő generáció. Mesés. Örvendeni fognak. Meg nem erőltetem magam. Szarok bele, mit verik a nyáluk. Pihenek. Kifogás lazításra. Erre megfelelnek. Fürdőbe megyek. Gyorsan lezuhanyzok. Ásványvízből jeget csinálok. Ráteszem a kézfejemre. Elcsomagolt maradékot megpiszkálom. Nem vagyok éhes. Morgok kettőt. Iszom az ásványvízből. Visszamegyek a nappaliba. Csörög a telefonom. Hümmentek kétszer. Ledobom valamerre. Bejárati ajtóhoz megyek. Kinyitom. Felemelem az ott heverő borítékot. Kiveszem belőle a slusszkulcsot. Dohányzó asztalra teszem. Levetődöm a kanapéra. Keresztrejtvényt veszek elő. Panda mellém ugrik. Arrébb teszem az újságot. Hagyom belefeküdhessen az ölembe. Bal kézzel szenvedek a megfejtésekkel. Gyakran felcümmentek. Nehéz feladat. Elszórakoztatom magam. Kivárom, míg Min Ki elkészül. Végzett, leteszem az újságot. Elmegyek öltözni. Felveszem kabátom.
-Kész?-Széttárt karokkal ránézek. Aszaltról kézbe veszem a kulcsot. Kezébe nyomom.-Te vezetsz, vagy segítsek? Ülhetsz az ölemben.-
Kilépek az ajtón. Kocsimat cserekor elvitték. Feltűnő jelenség ezen a környéken. Helyén ott parkol a fekete terepjáró. Feldíszítve. Cinikus vigyorral felteszem napszemüvegem. Odasétálok az anyósüléshez. Megtámaszkodom a tetején. Várom a reakciót. Meglepetés fogadja az ülésen.
-Biztosan kiláss! Pedálokat eléred?-
Rezzenéstelen arccal kérdezem. Diplomatikus kékvérűség. Legidegesítőbb hozzáállás.
Vissza az elejére Go down
Hwangbo Min Ki
Fullbringer
Fullbringer
Hwangbo Min Ki

Férfi
Aries Monkey
Hozzászólások száma : 15
Age : 32
Tartózkodási hely : Trinity night club, Junnchi lakása
Registration date : 2013. Feb. 19.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: yakuza, mindenes, pincér
Hovatartozás: Xcution
Lélekenergia:
Hilton - Page 2 Cl0te10000/15000Hilton - Page 2 29y5sib  (10000/15000)

Hilton - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hilton   Hilton - Page 2 EmptyPént. Nov. 29, 2013 10:03 am

Érettség(i)

Nem akart hinni a fülének, amikor meghallotta maga mellett Junnie hangját. Egyszerűen nem tudta elhinni, hogy ennyire fél vállról vesz egy ilyen komoly dolgot… Ez mondhatni nem igazán segített azon, hogy úrrá legyen a zaklatottságán, így szinte gondolkodás nélkül szakadt ki belőle a nyekkenés.
- Nem épp elég?! –pislogott rá homályossá könnyesedett tekintettel, de mielőtt még mondhatott volna bármi mást is, határozott lendülettel fojtották belé a szót. Nem tiltakozott, egyrészt mert ereje sem lett volna, másrészt pedig sokkal jobb hatással volt az idegeire, mintsem önként lemondjon róla. Hosszúra sikeredett nyugtatója el is érte a kívánt hatást, és bár levegőből kifogyva, de nagyságrendekkel jobban érezte magát utána. Amit mondtak neki, az egyáltalán nem volt bíztató, gyakorlatilag közölték vele, hogy a halálos ítéletét írta alá, de valahogy mégis úgy érezte, hogy minden rendben lesz. Amíg Junnchi mellette van, bármit átvészel. Önzőmód kihasználva a ritka alkalmat, mikor ilyen közel, és ilyen békésen tartózkodik mellette, finoman megsimogatta a vállán pihentetett fejét. Meg se moccant, egy pisszenést se hallatott, nehogy megzavarja, de fájdalmasan rövidke idő után homlokának megpöckölésével jelezték, hogy vége a gyereknapnak. Megpróbált az előzőekből merítve erőt venni magán ahhoz, hogy végre feltápászkodjon a hivatal padlójáról. Nem csinál túl jó reklámot nekik, ha a házasulandó párok azt látják, hogy egy fiatal srác szipog az egyik sarokban. Biztos azt hinnék, hogy valami felszarvazott vőlegény, akinek a menyasszonya lelépett az anyakönyvvezetővel, vagy az egyik tanúval… te jó ég milyen butaságokon gondolkodik…
- Minki, csak te vagy képes ilyenekkel elbagatellizálni egy ilyen komoly helyzetet… -sóhajtott megöklözve a saját kobakját, és rázta meg azt, hogy tényleg összeszedje magát. Még épp idejében, mert újdonsült férjének már épp csak az árnyékát látta befordulni az egyik folyosón. Fejét vesztve pattant fel, és rohant utána, mert ha szem elől téveszti, akkor egészen biztos, hogy itt fog elveszni ezeken a folyosókon és örök életére nyughatatlan bolyongó lélek lesz belőle, aki majd a házaspárokat kísérti. Na tessék, már megint ezek a hülyeségek. De ez azt jelenti, hogy némiképp már kezd visszatérni a lelki békéje, ha képes az a szokásos marhaságain gondolkodni. Mielőtt azonban beszállhattak volna a kocsiba, Junnie egy kis kitérőt tett. Egyértelműen adták a tudtára, hogy egyedül szeretnének menni, így kénytelen kelletlen guggolt le a kocsi mellett, és térdét átkulcsolva pöckölgetett maga előtt néhány kavicsot, miközben persze a lehető legélesebben fülelve igyekezett szemmel tartani a környéket. Ki tudja nem ólálkodik-e valami rivális gengszter a környéken, aki csak erre a pillanatra vár. A sikátor felől, ahol főnökét eltűnni látta, érkező zörejre ijedten pattant fel, és indult meg, zakója zsebében ellenőrizve a fegyverét. De még mielőtt odaérhetett volna, szembetalálkozott az onnan visszafelé tartó Junnchival, akinek látszólag semmi baja sem volt. Megkönnyebbülten vágott hátraarcot vissza a kocsihoz, és tűnt el a hátsó ülésen. Hazaérve most sem kerülhette el azt, hogy az ördögi véreb a nyakába ugorva ne akarja ádázul megmerényelni. Utálta mikor ezt csinálja… rengetegszer leszidta már érte, próbálta kajával megnyerni a bizalmát, de valahogy erről a rossz viselkedéséről sehogy se sikerült leszoktatnia. Morogva törölgette le magáról a kutyanyálat, és tűnt el ő is a fürdőben, miután felszabadult, hogy kimosakodhasson belőle. Fél füllel hallotta az instrukciókat, és kikiáltva egy „vettem”-et látott neki a készülődésnek. Mindeközben pedig bőszen próbált megbarátkozni a gondolattal, hogy feleségül vették… Olyan valószerűtlennek tűnik az egész, semmi változást nem lát, ahogy a mosdókagyló fölött szemez a tükörképével. Az egyetlen változás az ujján díszelgő aranygyűrű. Ennyi és egy aláírás miatt rendezett olyan csúnya hisztit… kicsit mérges lett magára, ha ilyen szemszögből gondolt bele az egészbe. Jó hideg vízzel megmosva az arcát próbált életet lehelni hófehér képébe, mert kezd kicsit úgy kinézni, hogy már most elmehetne annak a kísértő szellemnek.
Szépen összepakolta a hétvégére szükséges holmijait, és főnöke helyett is bepakolt, aki természetesen tökéletes időtöltésnek látta a kanapén fetrengni annak ellenére, hogy nemsokára indulás idő van. Néha lendületesen keresztülesve a padlón ide-oda taszigált szennyesben, végül sikerült annyi ruhát összekotornia a sporttáskába, amennyire épp szükség volt, az öltönyöket meg szépen zacskózva a vállára dobta, nehogy a kelleténél jobban összegyűrődjenek. Málhás szamárként levonulva a bejárat elé, újabb meglepetés fogadta, ugyanis az orra előtt parkolt a délután kinézett kocsija. Némi csicsás esküvői szalaggal átkötve, amin felhúzva az orrát pillantott csúnyán a háta mögött kényelmesen közeledő férjére.
- Nagyon vicces… -morrant fel, ám ezt akkorra kellett volna tartogatnia, mikor meglátta a vezetőülést, jobban mondva az azon elhelyezett segédeszközt, amit nem átallottak még tovább parodizálni. –Tényleg nagyon vicces… -pakolta be rángatózó szemöldökkel a cuccokat a hátsó ülésre, és vágódott be karbatett kézzel melléjük. Ő ugyan nem fog a volán mögé beülni… de komolyan, hiába szállt be Junnchi az anyósülésre, ha ő nem vezet, akkor már pedig innen nem fognak elindulni. Nagyon szilárdan tartotta magát az ülősztrájkjához, néha néha a visszapillantó tükörben keresve a másik pillantását, hogy nyomatékosíthassa elhatározását. Viszont addig-addig gubbasztott ott csendben, hogy szépen el is bóbiskolt. A túl sok izgalom mára úgy tűnik leszívta az összes energiáját, és csak egy kis nyugalom kellett ahhoz, hogy totál le is merüljenek az elemei. Olyan békésen elszunyókált, hogy azt sem vette észre, hogy időközben elindultak, sőt meg is érkeztek ahhoz a hotelhez, amiben meg fognak szállni. Hirtelen felriadva az álmából találta magát egyedül a kocsiban egy puccos parkolóházban. Kellett néhány perc, mire magához tért, és össze tudta rakni, hogy mik történtek körülötte, míg aludt. Ami a legjobban bosszantotta, hogy itt hagyták egyedül, persze az összes holmival együtt. Kész mázli, hogy legalább a szobaszámot sikerült kiderítenie a recepción. Bár kellett egy kis gondolkodási szünet, hogy kitalálja melyik álnéven is jelentkeztek be. A csomagokkal egyensúlyozva csörtetett be a szobába, és dobta le az ágyra, vehemens hiszti jeleivel az arcán meredve a nyugalom mintaszobraként ejtőző főnökére.
- Felébreszthettél volna… Mi van, ha a hátsóm alól lopják el az új kocsimat, míg alszom? –sápadt le egy pillanatra, amint átfutott az agyán ez a lehetőség. Meg is rázta a fejét, hogy kiverje belőle a rémképet, hogy úgy kél lába az új autójának, hogy még nem is vezette. Az újabb sokkra tekintettel dőlt hanyatt a hatalmas ágyon a ruhák mellett, és bámult felfelé a plafonra. Egy idő után viszont megint azon kapta magát, hogy a gyűrűjét szuggerálja az orra elé emelt kezén.
- Nagyon szép gyűrűt csináltattál… -vizslatta át tüzetesebben, mert eddig még nem jutott el az események sodrásában.
Vissza az elejére Go down
Asahi Shinjirou
Xcution
Xcution
Asahi Shinjirou

Férfi
Capricorn Monkey
Hozzászólások száma : 67
Age : 31
Tartózkodási hely : Titkosított adat
Registration date : 2012. Sep. 04.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: ember, yakuza, bártulaj
Hovatartozás: Xcution
Lélekenergia:
Hilton - Page 2 Cl0te16000/30000Hilton - Page 2 29y5sib  (16000/30000)

Hilton - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hilton   Hilton - Page 2 EmptySzer. Dec. 11, 2013 9:11 am

Érettség [i]

Végtelen türelem. Némán szemlélem az eseményeket. Támaszkodom a fémkaszni tetején. Élvezem a felháborodott megjegyzéseket. Gúnyos mosollyal fogadom Minki tüntetőleges helyváltoztatását. Felmorranok. Gyenge próbálkozás. Nem hoz ki sodromból. Beült a hátsó ülésre. Legyen. Időnk, mint a tenger. Elfoglalom a másodhegedűs helyét. Kezembe veszek egy keresztrejtvényt. Íróeszközt keresek. Kinyitom a kesztyűtartót. Körbe tapogatom a műszarfalat. Belenézek zsebeimbe. Tollra bukkanok pulóveremben. Előveszem. Bekapcsolom. Elnyúlok a bőrülésen. Magam elé tartom az újságot. Ráérősen olvasom a sorokat. Tetszőleges ritmust ütök a papír felületén. Koncentrálok. Feladatra összepontosítok. Mozgásba hozom agytekervényeim. Mindenesem kizárom. Csendes hisztériája kívül esik érdeklődési körömön. Várok. Nem kapkodok. Ismerem. Minki nyomás alatt hamar megtörik. Kellő módszert alkalmazva gyorsan széttaposható tiltakozása. Leghatásosabb fegyver a hallgatás. Gyökeres ellentéte személyiségének. Izgága természete nem viseli el a kirekesztést. Mindenről mindent tudni akar. Állandó megerősítésre van szüksége. Kényszeres spekulátor. Szavaira pozitív vagy negatív véleményezést követel. Reakció nélkül hagyott megjegyzéseit kiemeli, felnagyítja. Okokat keres a közönyre. Magában nem talál választ. Kérdez. Önszántából vet véget akciójának.
Hosszú csend állt be. Néhány apróbb nesz, semmi több. Nem foglalkoztat. Befejezem a kiválasztott feladványt. Hátrapillantok. Elhúzom számat. Mindenesem alszik. Felmorranok. Kesztyűtartóba dobom az újságot. Kiszállok. Nyújtózkodom. Rápillantok csuklómon maradt karórámra. Fintorral könyvelem el hibámat. Megjegyzem az időt. Kalkulálok. Kiszámolom mikorra érhetünk a hotelba. Végigroppantom nyakam. Megkerülöm az autót. Letépem a felesleges díszítést. Elhajítom. Kinyitom az ajtót. Átdobom addigi pihenő helyemre a magasítót. Beszállok. Hátra tolom az ülést. Kellő magasságba állítom a kormányt és ülést. Kényelmesnek találom. Tesztelést kielégítőnek ítélem. Felkapcsolom a fűtést. Megigazítom a visszapillantó tükröt. Beindítom a motort. Kiteszem az indexet. Elindulok az ismert épület felé. Ráérősen haladok. Fáradtnak érzem magam. Egyik piros lámpánál beveszek néhány tablettát. Jól eső tompaság kerít hatalmába.
Megérkezek az elegáns parkolóházba. Sorompónál kiváltom a kártyát. Tetszőleges helyet keresek. Beállok. Motor elhallgat. Hátranézek. Mindenesem zavartalanul alszik. Felcümmentek. Kulcsot ott hagyom. Kiszállok. Kényelmesen elgyalogolok a recepcióhoz. Bejelentkezem. Érvényesítem a parkoló kártyát. Átveszem a szobához járó kártyát. Lifthez sétálok. Megnyomom a gombot. Felmegyek a kellő szintre. Körbe nézek a folyosón. Memorizálom a berendezési tárgyakat. Felmérem, hol vannak térfigyelő kamerák. Belépek a kapott lakosztályba. Felületesen átvizsgálom a helyet. Biztonságosnak nyilvánítom. Fáradtan keresztül dőlök a puccos fotelon. Elillant erőm. Hagyom, lelógjon fejem és lábam. Engedem, töménytelen vér tóduljon agyamba. Behunyom szemem. Élvezem a lüktető zsibbadás és síri csend kettősét. Kedvem lelem a néma fájdalomban. Beteges öröm robog keresztül testemen. Elmosolyodok. Fokozódó hasogatás és zajmentes világ. Csodálatos. Üres, akár a halál, de kínoz, akár az élet.
Hányinger kap el. Csalódottan morgok. Karfára támaszkodom. Átfordítom testem. Lábaim bizonytalanok. Megingok. Falnak dőlök. Erősen dörzsölöm homlokom. Döntök. Állva maradok. Mellkasom előtt összefonom karjaim. Kinézek az ablakon. Révedek a semmibe. Kikapcsolom agyam. Nyitott szemmel pihenek. Motoszkálás zökkent ki relaxálásomból. Ajtó nyílik. Mindenesem hangja bántja fülem. Fintorral piszkálom meg dobhártyám.
-Tanulsz károdon. Legközelebb nem alszol nyitott kocsiban.-
Ellépek az ablaktól. Csomagokhoz sétálok. Belepillantok. Futólag ellenőrzöm a választékot. Fürdőszoba felé fordulok. Megtorpanok. Visszalépek. Fancsali arccal túrok hajamba. Felhümmentek. Kezemmel legyintek mindenesemre. Megjegyzése eltereli gondolataim. Kicsúszik kezemből az irányítás. Arra térek észhez, több liter meleg víz zúdul nyakamba. Belém szorul a levegő. Ledermedek. Sóbálványként követem nyomon az átlátszó folyadékot. Félelem lesz úrrá rajtam. Kiráz a hideg. Torkomban lüktet szívem. Zihálok. Hirtelen cselekszem. Menekülök. Kivágom a kabin ajtaját. Szaporán kapkodom lábaim. Majd nem keresztül esek a csúszós csempén. Nem számít. Kijutás lebeg szemeim előtt. Nekiütközöm az ajtónak. Megragadom a kilincset. Lenyomom. Szobába futok. Megállok a helység közepén. Zavartan mutatok hátam mögé.
-VÍZ!-Önkívületi állapotban nézek ki fejemből.-Miért nem szóltál, hogy víz?- Pillantok mindenesemre. Nem tiszta tudatom. Vádaskodom. Jogtalanul dühöngök. Eluralkodott rajtam a pánik. Megrázom fejem. Teszek néhány kört a szobában. Próbálom normalizálni idegállapotom. Sikertelen kísérletem. Megtorpanok. Kapaszkodó után kutakodom. Tanácstalanul nézelődöm a szobában. Ismeretlen erő kerít hatalmába. Minki felé indulok. Mellé mászok. Vállára döntöm fejem. Nyugalom. Nyugalomra van szükségem.
-Maradj így….kérlek!-
Elrettent saját hangom. Kérés. Szánalmas. Gyenge vagyok. Még mindig másoktól függök. Üldöznek a démonaim.
Vissza az elejére Go down
Hwangbo Min Ki
Fullbringer
Fullbringer
Hwangbo Min Ki

Férfi
Aries Monkey
Hozzászólások száma : 15
Age : 32
Tartózkodási hely : Trinity night club, Junnchi lakása
Registration date : 2013. Feb. 19.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: yakuza, mindenes, pincér
Hovatartozás: Xcution
Lélekenergia:
Hilton - Page 2 Cl0te10000/15000Hilton - Page 2 29y5sib  (10000/15000)

Hilton - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hilton   Hilton - Page 2 EmptyKedd Jan. 07, 2014 9:16 am

Érettség(i)

Egyáltalán nem volt fair ezt az indokot a fejéhez vágni, hiszen mikor elnyomta az álom, még cseppet sem volt egyedül… Szóval ez teljes mértékben Junnie felelőssége, hogy öntudatlan magányra kárhoztatta az események sodrásában megfáradt idegeit pihentető áramszünetében. De úgy tűnik nem volt elég a délutáni szunyóka, mert most így a kényelmes ágyon fetrengve megint kezdte érezni, hogy nehezednek a szemhéjai. Hogy elkerülje az újabb bealvást, hirtelen ült fel, aminek pedig az lett az eredménye, hogy beleszédülve a mozdulatba majdnem tovább bucskázott a szőnyegre. Az ágytámlában megkapaszkodva igyekezett megőrizni az egyensúlyát, és húzta fel a lábait törökülésbe, hogy onnan figyelje az általa előbb felcipelt táskájában kutakodó főnökét. Eszébe sem jutott köszönömöt várni, már az is boldoggá tette, hogy nem szólták le a lépcsőkön és liftben egyensúlyozó mutatványai közepette keletkezett gyűrődéseket az utazótáska tartalmán. Nem tehetett róla, kicsit kevesebb keze volt, mint ahány csomagja, és arra kellett a legjobban ügyelnie, hogy az esti megbeszéléshez viselendő öltönyeik kifogástalan állapotban maradjanak. Azt a hajszálcsíkos öltönyt mondhatni még szerette is, mert azt mondják a vékony hosszúkás minta nyújtja az alakot! Nem tudja esetében is használt-e volna bármit is ez az optikai csalódás, főleg az égimeszelő főnöke mellett, de mindenesetre egy cseppet azért nyugtatott alacsony levegőt szívó lelkén. Csak ne lett volna ott megint az az átkozott nyakkendő. Röviden belemerülve efölött érzett fájdalmába, észre sem vette, hogy Junnchi a fürdőszoba felé vette az irányt és vízcsobogást lehetett hallani felőle. Ez egy olyan természetes dolog, amit az ember szóra sem méltat, kivéve ha újdonsült férjéről van szó, aki köztudottan irtózik a víztől. Mikor elérte ez a felismerés, fejét rázogatva pislogott hatalmasakat a fürdőajtóra, ami hamarost lendületesen ki is csapódott, előadva maga mögül a még ennél is lendületesebben felcsattanó foglyát.
- N-nem figyeltem hova mész… -húzta össze magát ijedten a zaklatott látképen. Nem is tudott mást kinyögni, csak egy maga elé ölelt párna fedezékéből nézni a fel-alá csörtető főnökét. Nagyon jól tudta, hogy ilyenkor jobb nem közbeavatkozni, mert a végén úgy csattan pofon, hogy az mindkettejüknek fájni fog. Egyiknek előbb, másiknak utóbb, aminek csak újabb feszültség lesz a vége. Csendesen kucorogva az ágyon szegezte tekintetét Junnie minden rezdülésére, hogy el tudja dönteni, mikor jön el az a pillanat, mikor már biztonságos közbeavatkoznia. Ám mielőtt ez elérkezett volna, határozott fordulattal vették felé az irányt, és nevezték ki támasztéknak nem túl kényelmesen keskeny vállát. A hozzá fűzött parancs?.. –ra pedig hitetlenkedve fordította oldalra a fejét, hogy lássa, tényleg attól érkezik-e, akitől hallotta.
Bólintott egyet, mintha tényleg utasítást kapott volna, pedig a legmagátólértetődőbb kérést intézték felé, amit ilyen helyzetben tenni lehet. Meg sem fordult a fejében, hogy egy tapodtat is mozduljon innen, amíg újdonsült férjének szüksége van rá. Hiszen pár órája ezt írásba is adta! Hangoztatni viszont nem kezdte, hiszen azt is nagyon jól tudta, hogy Junnie nem szeret függeni senkitől. Anyátlan kis lelkének totális ellentéte volt ezzel kapcsolatban.
- De azért meg ne fázz. –kezdett el nagyon finoman fészkelődni, hogy a még mindig egy szál törölközőben mellette letáborozóra húzhassa az ágyterítőt. Nem tudta meddig fog tartani, míg sikerül teljesen lenyugodnia, így türelmesen időzve nézelődött körbe a szobában, de tekintete mindig ugyanazon a fekete fejbúbon állapodott meg. Nem bírta ki, hiába csapott gondolatban már vagy egy tucatszor a kezére, végülis mégis győzött a kényszer, hogy felemelve szabad kezét finoman végigsimítson a fekete hajkoronán. Persze eközben ugrásra készen ügyelve arra, hogy visszakozzon, ha a másiknak ez nincs ínyére. Rövidesen azonban mohósága felülkerekedett rajta, és nagyon hamar arra kapott észbe, hogy a hosszabbra nőtt tincseket ujjai közé fésülve kísérti az ördögöt a játékával.
- Ho-opp… -eresztette le a kezét, amint ráeszmélt bűntettére. –Szerintem ennél ne vágasd rövidebbre, bár nem tudom hogy jön most ez ide egyáltalán… -sóhajtott készülve a szokásos reakcióra, amit a butaságaira válaszul kapni szokott.
Vissza az elejére Go down
Asahi Shinjirou
Xcution
Xcution
Asahi Shinjirou

Férfi
Capricorn Monkey
Hozzászólások száma : 67
Age : 31
Tartózkodási hely : Titkosított adat
Registration date : 2012. Sep. 04.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: ember, yakuza, bártulaj
Hovatartozás: Xcution
Lélekenergia:
Hilton - Page 2 Cl0te16000/30000Hilton - Page 2 29y5sib  (16000/30000)

Hilton - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hilton   Hilton - Page 2 EmptyKedd Jan. 07, 2014 11:05 am

Érettség [i]

Időzített bomba lüktet fejemben. Szívem hevesen kalapál. Ujjaim meg-megrándulnak a feszültségtől. Szét akarok robbani. Mély levegőt veszek. Nem engedhetem. Szüntelen magyarázok. Állandóan zakatol gondolataim között: nyugalom. Kivert kutyaként kapaszkodom ebbe a szóba. Csodát várok. Szégyen. Kiborultam némi víztől. Őrület. Visszataszító a puhányságom. Önerőből nem boldogulok. Szükségem van Minki-re. Minden érzékszervemmel tudnom kell, itt van. Segít. Csillapítja a félelmem. Ellazít a jelenléte. Pihentően hat rám közelsége. Feltámasztja elzsibbadt agysejtjeim. Visszanyerem a kontrollt. Megtalálom önmagam. Röhejes. Azt se tudom, ki vagyok. Lehet, csak ennyi. Egy tehetetlen görcs. Senki sem garantálhatja az ellenkezőjét. Folyton álarcot öltök. Kemény porcelán mögé rejtőzködöm. Állandóan hordom. Részemmé vált. Ráolvadt arcomra. Elmosta az emlékeim. Nem tudom mi voltam előtte. Nem tudom ki voltam előtte. Megalkotott szerep alapján élek. Kiszámítható forgatókönyv szerint pörögnek a hétköznapjaim. Lelketlen. Személytelen üledékké váltam.
Megadtam magam. Nem tiltakoztam. Elengedtem testem. Hagytam agyon nyomja mindenesem. Fáradt voltam. Erőtlennek. Nehéznek. Sebezhetőnek éreztem magam. Akartam a törődést. Szomjaztam az érintésre. Vágytam rá még többet kapjak. Teljes odaadással hümmentettem a kedves gesztusra. Vártam a folytatást. Kívántam, ne szakadjon félbe. Hiába. Több cirógatás nem érkezett. Beletörődtem. Fájdalmas sóhajjal közelebb hajoltam nyakához. Gyengéden megcsókoltam. Hálás voltam. Elviselt. Nem utasított el. Mellettem volt. Támogatott. Erőt adott.
-A lelketlen nem fázik.- Morogtam orrom alatt a választ. Megtámaszkodtam az ágyon. Feltoltam magam. Nehézkesen megálltam lábamon. Kicsi fehér foltokat láttam. Szédülés. Leszartam. Elindultam széthagyott ruháim után. Hangos morgással léptem a nedves fürdőbe. Néhány esetlen szökkenéssel vettem kezembe ruháimat. Gyűlöltem. Tiszta szívemből utáltam a vizet. Kievickéltem. Öltözni kezdtem. Gondolkoztam. Több, mint huszonegy óra szabadság. Lehetőségeket kerestem. Elfoglaltságot. Teendőt. Bármit. Szobában széthagyott lomokra fókuszáltam. Visszapörgettem az időt. Felidéztem miket láttam. Szauna. Masszázs. Szépség kúra. Terápiás foglalkozások. Különböző medencék. Egyik sem vonzott. Másra volt szükséges. Száraz tevékenység kellett. Rohadt víz közelébe nem megyek újra. Min ki mehetett, ha akart. Nem tartom vissza. Üresjáraton van. Azt tesz, amit akar. Persze. Kettőt találhattam mit tenne. Sarkamban maradna. Nem létezik a szótárában eltáv. Rigolyás nyanya. Fél kicsinálnak. Akkor legyen a rögtönzött hatástalanítás. Ismered ellenséged gyengepontját, használd ki. Nincs kegyelem. Min sem ússza meg. Kegyetlen vagyok. Leszarom. Ilyen elbaszott a természetem.
-Koccintsunk!-Indulok meg a szoba kijárata felé.-Inni kell a feleségem egészségére sok gyereket szüljön!-Lövök el egy gyenge poént. Garantáltan célba ér. Előre élvezem a reakciót. Halvány mosollyal nyugtázom a sikert. Ajtófélfára támaszkodom. Megvárom, míg mindenesem kiér. Becsukom a szobát. Elindulok a lifthez. Benyomom a gombot. Várok. Belépek a dobozba. Lassan poroszkálunk a földszintre. Utazás közben végigroppantom gerincoszlopom. Nyűgösen felmorranok. Végre kilépek a kaszniból. Némi tanácstalansággal megtorpanok. Körbe nézek. Felidézem a hely alaprajzát. Megtalálom a fránya bárt. Elindulok felé. Pulthoz sétálok. Legdrágább pezsgőből kérek egy üveggel. Körbe nézek. Félreeső asztalt keresek. Rálelek. Odasétálok. Egyszerűen levágódok a bőr kanapéra.
-Mit akarsz csinálni?-Gúnyosan elhúzom számat. Füléhez hajolok.-Azon kívül…-Mondat többi része kizárólag rá tartozik. Nem érdekel a közönség. Elintézettnek tekintem az ügyet. Kényelmesen hátra dőlök. Várom az italt. Az mellékes nem iszom. Bele se fogok kortyolni. Semmi alkohol. Ezt az egy fogadalmat kőkeményen betartom. Az utóbbi elvonónak legalább akadt haszna. Drog és pia túl sok egyszerre. Szétcsapta az agyam. Totál kikészültem tőle. Nem állok le, ellövöm a maradék eszem. Lehetőséget kaptam. Lemondok az egyikről és lesznek önálló gondolataim, vagy vegetáló zombivá válok. Választottam. Pia repült. Drog maradt. Utóbbival jobban boldogultam. Szart. Csak hiszem…
Vissza az elejére Go down
Hwangbo Min Ki
Fullbringer
Fullbringer
Hwangbo Min Ki

Férfi
Aries Monkey
Hozzászólások száma : 15
Age : 32
Tartózkodási hely : Trinity night club, Junnchi lakása
Registration date : 2013. Feb. 19.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: yakuza, mindenes, pincér
Hovatartozás: Xcution
Lélekenergia:
Hilton - Page 2 Cl0te10000/15000Hilton - Page 2 29y5sib  (10000/15000)

Hilton - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hilton   Hilton - Page 2 EmptyHétf. Feb. 03, 2014 10:18 am

Érettség(i)

Várakozásaival ellentétben, most nem kapott semmiféle ellenvetést a bizalmas gesztusára vonatkozóan. Furcsállta kicsit, de jobban örült neki, minthogy a miértjén törje a fejét. Junnchi valószínűleg túl fáradt, hogy ilyenekért megrója. Mindenesetre kicsi lelkét roppantul felvillanyozta vállának továbbra is zavartalanul folyó birtoklása. Hát még az, mikor beszólás helyett jutalmat kapott. A bőrén érzett puha érintés, és langyos lehelet jóleső bizsergésként futott végig a gerincén. Imádta ezt az érzést, feltöltötte lemerült elemeit, és éberen pattantak fel a szemhéjai. Csak Junnie közelében élte át, ami ettől még különlegesebbé tette. Ilyenkor mindig többet akart. Mint a kisgyerek, aki elé odatartod a cukorkás zacskót, és legszívesebben két kézzel markolna bele, hogy minél többet a markába kaparinthasson az édes apróságokból. Minki pontosan így érezte magát, ha újdonsült férje bizalmas gesztusokkal illette. Most azonban be kellett érnie ennyivel, ugyanis nem érkezett folytatás. Kicsit meg is lepődött rajta, mert általában akkor környékezik meg így, ha ennél többet szeretnének tőle. Kivétel nélkül mindig a másik volt az, aki a tudtára adta ez irányú szükségleteit. Kicsit belepirult a gondolatba, de csalódottnak érezte magát. Pillanatok alatt beleélte magát, főleg, hogy a nászútjukon vannak, vagy mi a szösz. Addig, addig lovallta magát az elmélkedésekbe, miközben főnöke a ruháit szedegette össze a fürdőből, hogy sikeresen zavarba hozta saját magát, és kisvártatva már az egyik párnával a fején hempergett az ágyon és igyekezett lehűteni valószínűleg pipacsvörös árnyalatban díszelgő füleit. Ennek végeredményeként pedig egy kis idő múlva már a tükör előtt állva igazgatta széttúrt haját, és fésülgette rá minél jobban a zavaráról árulkodó tényezőre. Így érte a felszólítás is, ami az este további részének eltöltésére érkezett. El sem gondolkodva azon, hogy Junnchi jó ideje nem iszik alkoholt bólintott rá a dologra, aztán leesett neki a tantusz. Legalábbis az egyik része, naná az, amelyik kevesebb jelentőséggel bírt az eljövendő helyzetre nézve.
- Ugye nem akarsz átműttetni?! Légyszi találjunk ki valami kevésbé radikális dolgot… -sápadozott a nyomába szegődve a hotel folyosóján. Nem tetszett neki hogy így gúnyolódnak ezzel. Morcosan keresztbetéve maga előtt a karjait pásztázta közben a környéket, hogy felmérje lát-e gyanús alakokat a közelükben. Egyelőre tiszta volt a terep, így szusszanva huppant le a kiszemelt asztalhoz, de amikor az orra alá tolták a pezsgősüveget, már a címkéjétől halálra váltan kenődött fel a kanapé támlájára.
- Ez tényleg annyiba kerül, mint amennyibe gondolom?? –mutogatott lefagyva az üvegre, miközben hatalmas szemekkel meredt a teljes lelkinyugalomban terpeszkedő főnökére. Ez egy fél vagyonba kerül, és már attól lelkifurdalása van, hogy a szájához emelje a poharat. De attól meg méginkább, hogy kárba menjen, ha már ki van fizetve. A fülébe súgott mondat pedig nem segített a helyzeten, mert megint eszébe jutott, amin a szobában túráztatta magát.
- Sírba fogod vinni az idegeimet… még egy szabadnapon is! –gyűrögette megsemmisülten az arcát. Leblokkolt kobakjának le sem esett, hogy még ezután is várja egy csapda, amibe szemrebbenés nélkül sétál bele. Az igaz, hogy két pohár volt előttük, és mind a kettőbe került ital, de csak most ötlött eszébe, hogy Junnchi jó ideje nem iszik már egyáltalán semmiféle alkoholt. Így a koccintás után az ő pohara érintetlenül landolt ismét az asztallapon, míg Minki szinte húzóra tolta le a sajátjának tartalmát. Rendesen bele is könnyezett, mert még mindig nem bírja túlzottan az ivást, de egy ilyen drága pezsgő biztos megkísértené rémálmaiban, ha feleslegesen tették volna ki elé. Alig hogy letette a poharát, máris az orra előtt kötött ki a másik félnek kitöltött adag is. Engedelmesen vette el, és némi elkeseredett pislogással küldte az előző után ezt is.
- Furcsa dolgokat csinálok az egészségemért. –törölgette a szemét, és fészkelődött kényelmetlenül, ahogy érezte haladni a gyomra felé az alkoholt. Nem telt bele sok időbe, hogy a fejébe is szálljon, tekintve, hogy ma szinte semmit sem evett, és még azt a keveset is elhasználta a sok idegeskedésre a nap folyamán. Néhány pislogás után már kezdett táncolni előtte az üveg az asztalon, és Junnie karjába kapaszkodva keresett biztos menedéket a hullámvasúton. Gondolatai pedig kezdtek nagyon messze kalandozni. Az pedig fel sem tűnt neki, hogy ezeknek hangot is ad, az meg pláne nem, hogy milyen nyelven.
- Jun-ah~! – szólalt fel egy hirtelen mozdulattal felé emelve a fejét. A mondanivaló lendülete itt viszont meg is tört. Amennyire nekikészült, hogy kiöntse a lelkét, annyira felejtett el mindent, és pislogott a felemás szempárba –Ne nézz így rám azokkal a szemekkel… vagyis de, csak rám nézz! Szóval ez azt jelenti, hogy egyikünket se fognak nőhöz adni, hogy osztozni kelljen? Nem akarok osztozni!-kezdett koreaiul zagyválni. Utóbbi apróság fel sem tűnt neki. Nem volt tisztában azzal, hogy kellő mennyiségű alkohol után reflexből az anyanyelvén kezd szónokolni. Az pedig ilyen állapotban nem szokott leesni sem neki, hogy vajon miért nem érti senki az ezt nem szóvá tévő főnökén kívül, hogy mit mond.
-Levegőzni akarok, mert le fog égni a fülem! –tápászkodott fel, miközben persze egy pillanatra sem engedte el Junnchi karját. –Aigooo, gyere már, nekem vigyáznom kell rád, nem maradhatsz itt.-igyekezett húzgálni felfelé, persze a siker bármiféle jele nélkül. Másik kezével pedig mellkasához szorította a méregdrága pezsgősüveget. Így most mindkét kezét lefoglalja valami nagyon fontos. Kisvártatva aztán végül engedtek szétcsúszott fejének, és szabad levegőt szívhatott. Szörnyen jól esett neki, ahogy a csípős levegő lehűti felhevült arcát, hogy ennek örömére ismét megrövidítette az üveg tartalmát, ha már ki van fizetve. Abszolút nem figyelve arra, hogy merre megy, fel-alá sétálgatott a klub előtt, maga mellett kézen fogva munkaadóját. Azt viszont természetesen igyekezett homályos retináin tisztázni, ha valami gyanús kerülne a szeme elé.
- Ijebuteo jal bwa naega mwol haneunji. Neoramyeon han mom akkapji anheun na…~♪-szöktek halkan ajkaira a sorok az egyik dalból, amit nemrég hallott. Szeretett zenét hallgatni, de énekelni sosem szokott, hogy ne zavarjon vele senkit, főleg ne a nyugalomra vágyó Junnie-t. Most viszont akaratlanul is azonosulva érezte magát ezzel a szöveggel.
Vissza az elejére Go down
Asahi Shinjirou
Xcution
Xcution
Asahi Shinjirou

Férfi
Capricorn Monkey
Hozzászólások száma : 67
Age : 31
Tartózkodási hely : Titkosított adat
Registration date : 2012. Sep. 04.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: ember, yakuza, bártulaj
Hovatartozás: Xcution
Lélekenergia:
Hilton - Page 2 Cl0te16000/30000Hilton - Page 2 29y5sib  (16000/30000)

Hilton - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hilton   Hilton - Page 2 EmptyVas. Feb. 23, 2014 10:11 am

Érettség(i)

Egykedvűen fogadom a lármát. Hátradöntöm fejem. Szemem sarkából pillantok mindenesemre. Ekkora baromságot nem gondolhatott komolyan. Flegmán elhúzom számat. Nem venném hasznát nőként. Felvetés sem érné meg a beleölt pénzt. Gyereket így se, úgy se szülhet. Nőként nem dolgozhat a yakuza-ban. Elveszteném az egyik legjobb emberem. Nem térülne meg a szépészeti beavatkozás. Mi több, veszteség keletkezne. Erről a szarságról ennyit. Elfordítom tekintetem. Nem kívánok erről vitázni. Folytatom célirányos sétánkat. Továbbra sem kommunikálok. Néma csendben érkezem a bárba. Kiválasztok egy szimpatikus bőrkanapét. Kényelembe helyezem magam. Megtámaszkodom háttámláján. Elér hozzám Min ki elvékonyodó hangja. Grimasz fut végig arcomon. Megdörzsölöm homlokom. Belefájdul fejem a hülyeségébe.
-Lehet.-Vonok vállat. Ajándék. Fogadja el. Továbbiakban nem érdekel. Megadtam az ünneplés módját. Vágjon hozzá jópofát. Kérésem minimális szinten teljesül. Egyetlen kortyra eltűnik pohara tartalma. Felmorranok. Meggondolatlan viselkedés. Gyors vedelés hamar ki fogja ütni. Jelzés nélkül hagyom. Nem fosztanám meg magam a látványtól. Engedem inni. Döntésemnek meg lett a böjtje. Két pohárral később vállamba kapaszkodott. Láthatón megártott neki az elfogyasztott alkohol mennyiség. Imbolygott. Szemeit meresztgette. Próbált biztos pontot találni a mozgó világban. Erőlködött. Szavakat kívánt formálni. Türelmesen várakoztam. Ujjaimmal doboltam a bőr felületén. Üresjáratot tájékozódásra használtam. Körbe tekintettem a bárban. Pénzhajhász libák lézengtek a pultnál. Potenciális áldozatokat kerestek éjszakára. Az asztaloknál unatkozó üzletemberek tárgyaltak. Átlagos látkép. Minden nap hasonló pillanatkép fogadott a klubban.
Nevem elhangzására oldalra fordítom fejem. Közömbösen meredek mindenesemre. Várakozom. Nem érkezik magyarázat. Felszólítást csend követ. Csendet koreai szavak. Flegma fintor fut végig arcomon. Eszembe juttatja gyerekkorunkat. Gyakran kommunikáltunk ezen a nyelven. Számomra gyakorlást jelentett, Min ki-nek megértést. Nehezen szokott hozzá az új közeghez. Keveset beszélt japánul. Félsz volt benne. Nem merte kinyitni száját. Attól tartott sértően hatnak szavai, mert rosszul használja a tisztelet fokozatait. Érhető reakció. Apám megkövetelte betartsuk a kívánatos formulát. Engem is sokszor vágott pofán. Anyámat se kímélte. Kötelező volt tisztelni. Ebben a közegben lassan oldódott fel. Próbáltam beszéltetni. Idétlen kérdéseket tettem fel. Érdeklődtem random tárgyak hollétéről. Elkezdtem megjátszani magam. Hirtelen nem értettem az anyanyelvét. Ha társalogni akart kénytelen volt ennek az országnak a nyelvét használni. Ráerőltettem a japánt. Akkoriban büszke voltam a tettemre. Nagy kreativitást követelt…
-Nosztalgiázunk?-Jegyezem meg félvállról. Nem firtatom tovább. Üres fecsegés. Utáltam ezeket az emlékeket. Visszarántottak a múltba. Gyűlöltem újra élni. Megrohamoztak a piti érzések. Elevenen tombolt bennem minden felidézett kép. Megint ott álltam a házban. Láttam magam. Láttam a családom. Előttem játszódott le minden. Megvetettem az emlékezést. Rávilágított milyen gyenge vagyok.
-Ki tudja.-Vonom meg vállam az összefüggéstelen fecsegésre. Nem látok benne realitást. Apám való igaz ki fog átkozni az esküvő miatt. Pofon előre behűtve az arcátlanságért. Beavatkozni még se fog. Elfogadja, de nem támogatja lépésünket. Nekem megfelelt. Amúgy se célom benyalni. Meghagyom testvéremnek. Házasítsa őt. Én leszarom a klánok közötti vérvonalat. Beltenyészes korcs az összes. Szóra se méltatom a témát. Lezárom magamban. Helyette, parádézó mindenesemre koncentrálok.
-Nem csak a füled.-Akasztom be ujjam felsője nyakába. Kissé meglengetem az anyagot. Arra nem reagálok, másik karomba csimpaszkodik. Az sem érint érzékenyen, maga után kíván húzni. Darabig ellenállok. Közönyösen figyelem, ahogy szenved. Eljátszom a gondolattal, kigáncsolom. Ebben a helyzetben könnyedén ki lehetne billenteni egyensúlyából. Nem teszem. Engedelmesen felállok. Megfogom felsőjét. Nem engedem hátsójára essen a lendülettől.
–Egyszerű „kérlek” is megfelelt volna. Hallgatok az értelmes szóra…bár téged nézve…-Fűzöm hozzá felsőm megigazítása után. Zsebre dugom szabad kezem. Követem fel-alá botorkáló beosztottam. Nem szólok. Nincs ellenvetésem. Némán sétálok mellette. Szó nélkül hagyom már jócskán elhagytuk a hotel területét. Hallgatom énekelését. Élő koncerttel nem számoltam. Idézett szövegen felcümmentek. Közhely! Mártírkodás! Önkéntes feláldozása az életnek. Gyűlölöm. Hányom kell tőle. Halálra vágysz, okkal tedd. Önmagadért. Ne másért ugrándozz. Beosztottjaimat se értem. Engedik az elnyomást. Ítélkezek a sorsuk felett. Istent játszok. Követnek. Nem tiltakoznak. Szavuk sincs. Ellenvetésük sincs. Mit látnak bennem? Pénzes erszényen kívül. Megélhetésük forrása vagyok. Kényszer. Semmi más. Eszköz az életben maradásra.
Keserű szájízzel elfordítom fejem. Nincs elfogadható változat erre a szarra. Abban a világban létezünk, ahol semmi sem az, aminek látszik és senki sem azért cselekszik, amiért hiszed. Ámítás minden. „Látni a világ mögötti világot!” Mekkora hazugság! Ott sincs semmi. Semmiért élsz, semmiért küzdesz és a végén magad is semmi leszel. Inkább szót se pocsékolok mindenesem éneklésére. Engem meg se próbáljon belevonni előadásába. Csendesen tiltakozom. Folytatom a kísérő feladatkört. Hamarosan megfordítom. Visszafelé tartunk a hotel épületéhez.
-Célod is van, vagy csak a vakvilágba menetelsz?-
Továbbiakban nem akadályozom. Parádézhat. Közelben padok sorakoznak. Kihámozom karom a fogásból. Helyet foglalok az egyiken. Zakóm belső zsebéből újságot veszek elő. Kisimítom a gyűrött lapokat. Találomra kinyitom. Végignézek a feladványon. Elégedetten könyvelem el, még nem fejtettem meg. Hozzálátok. Néha felpillantok mindenesemre. Háttérből vigyázok rá. Hunyorgok. Távolban világító pacák bántják szemem. Különösen rossz hatással van látásomra a mesterséges fény. Gyűlölöm ennyire érzékenyek. Napszemüvegem sincs nálam. Bosszúsan felmorranok. Előveszem zsebemből a gyógyszeres dobozt. Bekapok pár szemet. Oldalra fordítom fejem. Megdörzsölöm homlokom.
-Gyere!- Emelem fel tollam és hívogatom vele. Parancsolgatok. Nem izgat. Engedelmeskedik, kikapom kezéből a hurcolt üveget. Leszarom azt is van még benne. Elhajítom a picsába. Törjön csak darabokra. -Ennyi elég volt. Nem fogom a hányásod takarítani. Elég lesz a másnapos hisztid.- Vágom fejbe az újsággal. Elhúzom számat. Békítő ajánlatra szánom el magam. Unok a padon ücsörögni.
–Akarsz valamit csinálni? Szárnyalni szokott a fantáziád. Itt a remek alkalom kihasználd.-
Vissza az elejére Go down
Hwangbo Min Ki
Fullbringer
Fullbringer
Hwangbo Min Ki

Férfi
Aries Monkey
Hozzászólások száma : 15
Age : 32
Tartózkodási hely : Trinity night club, Junnchi lakása
Registration date : 2013. Feb. 19.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: yakuza, mindenes, pincér
Hovatartozás: Xcution
Lélekenergia:
Hilton - Page 2 Cl0te10000/15000Hilton - Page 2 29y5sib  (10000/15000)

Hilton - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hilton   Hilton - Page 2 EmptyHétf. Márc. 03, 2014 9:57 am

Érettség(i)

Rengeteg minden járt a fejében. Borzasztóan rossz hatással volt rá az alkohol. Egy ideig úgy tűnt, mintha ő is a vidám és beszédes részegek csoportjában tartozna, de hosszabb távon sajnos nem erről van szó. Annyira mélyen belemerül a gondolataiba, hogy nem túlzottan figyel a külvilágra. Az sem nagyon tűnt fel neki, hogy változtattak az általa megszabott irányon. Egyik kezében a pezsgősüveget, másikban Junnie kezét szorongatva poroszkált, és elmélkedett miután befejezte a dalolászást. Tényleg bármit képes lett volna megtenni a főnökéért. De nem érezte kötelességnek. Hiába ajánlana fel neki bárki bármilyen zöldkártyát vagy szabadságot ebből az alvilágból, végig sem hallgatná… Egyszerűen valami olyan szintű ragaszkodást érzett Junnchihoz, amit semmi máshoz nem tud hasonlítani. Kíváncsi lett volna rá, hogy mások is tudnak-e így érezni, mint ő, vagy ez valami egyedi dolog. Néha-néha eszébe jutott fürkészni az embereket, de mivel ezt nehéz szemmel láthatóan kifejezni, így nem sokra jutott a kérdésének megválaszolásában. Gondolatai mélyére haloványan bederengett az emelgetett személytől érkező kérdés. Mire azonban odáig ért volna, hogy válaszolni is tudjon rá, hirtelenjében szem elől tévesztette, ringlisként forgó világában. Elég hosszú időbe telt, mire hányás nélkül úgy körbe tudott fordulni, hogy felfedezze a tőle maratoni pár méteres távolságot megtéve egy padra letáborozó főnökét.
Célkeresztben tartva a padot lódult meg arrafelé, és próbált viszonylagos sinushullámszerű pályán közeledni felé, miközben azzal küzdött, hogy a feje ne kívánkozzon egyre közelebb a térkőhöz. Kezdte szörnyen nehéznek érezni. Mire nagy nehezen eljutott hozzá, üdvözlésképp jól fejbe is kólintották egy összetekert újsággal. Mint egy rossz kutyát, aki elkóborolt a gazdájától, bár most elég közel érezte magát ehhez a hasonlathoz.
- Nem érdekel milyen a világ, amíg ott vagy benne! –csattant fel, és emelte volna a levegőbe a kezében tartott üveget, aminek időközbeni hiányával csak most szembesült. Kicsi szíve hullatott érte pár könnycseppet, de nem kockáztatott meg egy újabb mutatványt, hogy próbálja megkeresni merre tűnhetett el.  Félt, hogy megint szem elől téveszti Junnchit, így bebiztosítva magát odahajolt, és pehelysúlyával ránehezedve átkarolta a nyakát.  Rettentő jól érezte magát, hogy végre talált egy biztos pontot a ringatózó világban, így elégedetten nyöszörögve kulcsolta össze a kezeit. A hozzá érkező újabb kérdés után viszont megint erőt vett magán, és Junnie vállain megtámasztva a tenyereit tolta ki magát, hogy fókuszálható távolságba kerüljön az arcától. Ha őszinte akart lenni, most legszívesebben így maradt volna, de alkalmi támasztéka valószínűleg hamar megunja, hogy rajta csüngnek, így muszáj lesz kitalálnia valamit, mielőtt lepaterolják innen.
- Szárnyal velem most minden. –legyintett egy határozottat az egyik kezével, aminek majdnem az lett az eredménye, hogy hanyatt esett, de még épp idejében huppant vissza főnöke vállára. –Csillagszórót akarok gyújtani, és szépeket kívánni! –nyögött ki egy indokolatlanság tetőfokát súroló ötletet. –Aztán, ha egyszer kijózanodtam!... –kezdett bele, de inkább nem fejezte be, mert már attól zavarba jött, hogy miket készült volna kimondani. Hirtelen pipacsvörösödő füleit takargatva fordított hátat Junnie-nak, aztán némi hatásszünet után mégis hátrapislantott.
- Szerinted amúgy lehet valahol csillagszórót venni ilyenkor? –gondolkodott el kicsit komolyabban az előbbi felvetésén.
Vissza az elejére Go down
Ayumu Michiyo
7. Osztag
7. Osztag
Ayumu Michiyo

nő
Taurus Rooster
Hozzászólások száma : 144
Age : 30
Tartózkodási hely : itt is, ott is :D 7. osztag, 10. osztag és még Karakurát is megszálltam... muhahaaa >.<
Registration date : 2011. Apr. 24.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Hilton - Page 2 Cl0te21100/30000Hilton - Page 2 29y5sib  (21100/30000)

Hilton - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hilton   Hilton - Page 2 EmptyCsüt. Ápr. 03, 2014 10:04 am

Ötcsillagos áprilisi bolondság? ^.^

Én már nagyon szerettem volna, és régóta is, és szóval muszáj volt, hogy már így ilyen nagyon esedékesen elvigyem Bubu-chan egy igazán klassz, és nem annyira csillámnyuszikás, de hosszú kirándulásra egy olyan nagyon hatalmas ötcsillagosba, mert megígértem, bár lehet, hogy neki nem, de magamnak akkor is, hogy egyszer nagyon eljutunk, és végül is sikerült annyit félretennem, hogy hát elmehessünk, mert a Gyárra még sajnos nincs elég, de mindenképpen megakartam már lepni Nobu-chant, mert most, hogy tudom, hogy szeret, de attól mégiscsak elment Szósz-taichouhoz játszani egész napra, minden héten, végig a hónapban, szóval mindig nagyon hiányzik, és bár nem mondták a balhéelőrejelzésben, hogy mi is lesz, van nem is lesz semmi, azért én mégiscsak szabadságoltam Bubut, mármint úgy nem magamtól, hanem azért meg is kérdeztem, de egyébként is elvittem volna. ^o^”
Boldogságos kisnyuszkóként ugráltam az elsősök felé mindennel felszerelkezve, ami kellhet, meg lehet, olyasmivel is, ami nem biztos, hogy kellhetett, de azért volt nálam, a többi mindent meg úgy terveztem, hogy majd Uri bácsi boltjában vesszük fel, például az a nagyon fontos gagát is, amitől mások is látnak, mert igazán romantikus lett volna csak kettesben végigloholni a városon, hogy senki sem zavarhat, de attól még én szerettem volna például, ha csináltatunk olyan aranyos közös képet, amit mindenféle cuki csillámlós bigyusszal lehet így szétdíszítgetni, hogy ott tapogatózunk össze-vissza, és voálá, és szóval ehhez is kellett, hogy ne csak egymást lássuk, meg… meg csak úgy akartam, és kész, na! Surprised
Nagy örömömre hihetetlen gyorsan megtaláltam az osztagot, csupán kétszer tévedtem el a hosszú és veszedelmes úton, és teljesen megérte, még ha egyszer annyira meg is tévelyedtem nagyon izgalmas elgondolkozásomban, hogy pici híján, de majdnem Mamoru-chan rózsás kertjébe borultam, és csak az mentett a hatalmas szerencsétlenségtől, nem pont az én részemről, de egyszer már megesett a rémeset, hogy legyalultam Mamoru-chan rózsácskáit, és még egyszer nem akartam, hogy egy kedves tiszt, aki épp arra járt, merő jóindulatból meglocsolt egy kicsit, térjek észhez. És milyen hatásos módszert választott, néhány másodperc alatt el is jutott száguldó kisvonatként tudatomig, mi folyik körülöttem, és mennyire nagyon el vagyok keveredve már megint, hogy pont nem rózsarongáló titkosakciózni indultam.
Miután nagyon sokszor megköszöntem a tisztnek, nem hagyta, hogy VéderÉn rózsagyilkos vágyai beteljesedjenek, és jól elmosta fejemből a terveimet elrontani készülő sötétebb énem, végre jó felé indultam, köszönet az útbaigazításért a lelkes locsolós tisztnek, ha nem felejtem el, és még egyszer eltalálok hozzá, akkor biztosan hozok majd neki egy csillámnyuszit felvigyázásra, megköszönjem neki a kitartó munkáját. *w* Bár nem voltam benne biztos, tényleg emlékezni fogok-e rá, szóval megálltam egy pillanatra, feljegyezzem a programok listájára ezt az aprócska részletet is, mint hazaérkezős végrehajtandó manóvert, mert bizony még listát is írtam, micsoda klassz dolgokat csinálhatnánk Nobu-channal, de azért majd őt is meg akarom ám kérdezni, hogy mit szeretne csinálni, ha eljönne velem, mert még igazából ezt sem tudtam, hogy eljön-e velem, mert meglepinek akartam, és hát azért csak most megyek, hogy először is megkérdezzem, aztán majd ha ez meglesz, utána fogom csak a többi dolgot is megbeszélni vele, hogyha már úton vagyunk.
Igazán sok dolog járt egyszerre a fejemben, és kicsikét féltem is, hogy majd Bubu-chan nem akar velem városnézelődni, és úgy egyébként semmit sem csinálni, pedig én az ötcsillagosban is szerettem volna lenni vele, és megnézni valami mesét, vagy filmet, vagy mesét, és remélhetőleg nem találkoznák sütiszellemnek álcázott Kenzo-channal sem. :DPedig én szerettem Kenchit is, de nem annyira, mint Bubu-chant, meg hát akkor azért kicsit megijedtem, mikor tényleg azt hittem, hogy sütizabáló szellem lakik szegény Nobunál, és nem akartam, hogy mindig megegye a mindenféle finomságot szegény kis Cukorborsó elől, mikor neki is kellett a tápláló anyag, hogy nehogy lemerüljön a nyuszis eleme. ^.^
Végül a nagy duplakörös kerülőm után eljutottam az osztaghoz, már csak azt kellett kiderítenem, merre is lehet éppen Bubu-chan, ami ugyancsak bonyolult feladatnak tűnt, mert ugye Szósz-taichou még mindig nem hagyta, hogy elsőosztagos pizsibulikát tartsak, pedig ő is meglett volna hívva, és ilyen osztagfelfedezős játékot is tartottunk volna, de mivel hogy nem lehet, ezért még mindig nem egészen voltam tisztában a dologgal, mi merre is lehet, meg úgy mindenféleképpen, de nagyon szerettem a sok aranyos tiszttel beszélgetni, akik mind siettek valahova, de azért mindig megálltak megbeszélni a menetirányt, miután pár méteren keresztül húztak maguk után a földön, szóval mindenki nagyon készséges volt, és kisegélyeztek, hogy végre Bubu-chan nyakába szakadhassak.
- Nobu-chaan! *3* – vetődtem egyből a nyakába, nem is igazán figyeltem, mit is csinált, mert ahogy megláttam már nem lebegettem előttem semmi más, csak a csodaszép lila haja, és hogy mennyire cukorságos, és hogy mennyire szeretem. SmileHát tudod, vagyis hogy nem tudod, de azért jöttem, mert hiányoztál, meg nem is csak azért, hanem mert szeretlek is, és mert akartam tőled kérdezni, hogy lenne-e kedved kirándulni menni? – hatalmas csillogó szemekkel néztem rá, mit is fog válaszolni, mert nagyon reméltem, hogy igent mond, és jön velem, és hát szóval így végül is eszembe jutott, hogy azt nem közöltem vele, kivel is, és lehet, hogy majd nem akar, ha tudja, hogy jövök, vagy ha azt hiszi, hogy más is jön. SurprisedÖöö, de csak velem mennénk, mármint hogy csak én és te, és csak kicsit keverednénk a városban, hogy szétnézzünk, és nem tudom, vagyis én tudom, de majd, hogy te mit is szeretnél csinálni, szóval érted, ugye? *w*
Vissza az elejére Go down
Asahi Shinjirou
Xcution
Xcution
Asahi Shinjirou

Férfi
Capricorn Monkey
Hozzászólások száma : 67
Age : 31
Tartózkodási hely : Titkosított adat
Registration date : 2012. Sep. 04.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: ember, yakuza, bártulaj
Hovatartozás: Xcution
Lélekenergia:
Hilton - Page 2 Cl0te16000/30000Hilton - Page 2 29y5sib  (16000/30000)

Hilton - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hilton   Hilton - Page 2 EmptyCsüt. Ápr. 17, 2014 7:22 am

Érettség [i]

Flegmán elhúzza száját. Mindenese szavai kellemetlenül érintik. Mélyre elásott érzéseket piszkálnak fel benne. Rühellte. Kettéhasadt az ellentmondásoktól. Szavaitól jól eső borzongás futott végig gerincén. Mindezt fejben ellenezte. Elítélte teste természetes reakcióját. Eldöntötte eszére hallgat. Lemond kicsinyes érzéseiről. Feláldozza önző vágyait célja érdekében. Ragaszkodik tervéhez. Elutasítja az emberi gyengeséget. Eléggé bosszantotta folyton megszegi fogadalmát. Felsorolhatott több ész érvet, miért egyezett bele a házasságba. Papírok. Zöldkártya. Legális tartózkodási hely. Szépen csengő magyarázatok. Abban a pillanatban szart rájuk. Mindenese érdekelte. Baromság lenne tagadni. Őt akarta. Kisajátítani. Még jobban magához láncolni. Szánalmas. Szabadulni akart tőle, erre még inkább személyéhez kötötte.
-Szokd meg! Bármikor eltűnhetek. Keress célt a pesztrálásomon kívül. Nem körülöttem forog a szaros világ. Jelentéktelen bolhafing vagyok. Ahogy felbukkantam, úgy el is porladok az idő fogaskerekében. Szarkavarók mindig lesznek, csak más lesz a nevük. Rám nincs szükség, csak arra, amit teszek.-
Közölte a nyilvánvaló igazságot. Nem róla szólt a játszma. Nem nevek, személyek, családok voltak az ellenségek. Hatalom, vezetők, csicskáztatók. Visszatérő figurák. A történelem során mindig megjelenő bábuk a sakktáblán. Ma Tamura, holnap Tamaki. Semmit sem jelentett. Előre megírt szerepek vannak. Mindenki megkapja a maga forgatókönyvét. Hol jófiú, hol áldozat, hol mocskos bűnöző. Nem dönt. Leéli az életet, ami adatott. Alakíthat rajta, de nem bújhat ki a drótkerítésen. Mindig ott a jelzés homlokán, micsoda. Családja háttere. Saját múltja. Valami mindig belerondít elképzeléseibe. Ebben az időben neki jutott a kegyetlen mészáros szerepkör. Játszhatná a tisztes polgárt, de képéről sosem törölnék le egy yakuza kölyke. Megbélyegezték. Eleve elrendelték, mit kezdjen életével. Öljön! Irtsa ki az elkorcsosodott emberiséget…
Összegyűri a rejtvényújságot. Eldobja a legközelebbi szemetes felé. Nem foglalkoztatja, ha célt téveszt. Nincs hozzá már kedve. Fogni sem akarta. Vesz másikat. Helyette türelmesen ücsörög a padon. Szó nélkül tűri Min ki vállát használja támasztéknak. Szárnyas megjegyzésén gúnyosan elmosolyodik. Látványa elég állapota felméréséhez. Szükségtelen szavakba foglalni.
-Csillagszórót?-Húzza fel egyik szemöldökét. Különösnek tartja az ötletet. Nem látta sok értelmét. Az átmeneti elfoglaltságot, viszont vonzó ajánlatnak tartotta. Átgondolta a lehetőséget. Halk hümmentéssel simított végig állán. Keressen csillagszórót és kockáztassa meg, hülyének nézik, vagy unja szarrá magát. Előbbire voksolt. Leszarta az emberiség véleményét. Ahogy Min ki kétkedésére is magasról tett. Szúrós pillantást vetett mindenesére. Halovány mosollyal vágott vissza.
-Ne lehetne?!-
Nem kedvelte, ha lebecsülték találékonyságát. Csillagszóró kell, megszerzi. Nem lehetett akadály. Könnyedén visszaélhetne hatalmával. Egyetlen kérés a hotel recepcióján megoldaná a problémát. Ezt a lehetőséget túl egyszerűnek találta. Nehezebb utat választotta. Körbenézett az utcán. Messzire világító cégtáblákat keresett. Legfeltűnőbb fénypacák között válogatott. Éjjel-nappali boltokban minden szart lehetett kapni. Egyre kellett bukkanni. Kiszúrni a legfeltűnőbb táblát és odamenni.
Mindezt könnyedén megoldotta. Látása kiválóan működött. Éjszaka még élesebben működött. Színek kissé elmosódtak. Nehezen különböztette meg. Egész életében küszködött vele. Mindegyik egyforma vacak volt. Nem értette minek fontos pontosan felismerje mindegyiket. Látott. Ennyi legyen elég. Végszóként fel is állt a padtól. Karon ragadta mindenesét. Hón alá vonta. Nem kockáztatta meg, elboruljon.
Elindult a kiválasztott üzlet felé. Lassan haladt. Nem erőltetett tempót Min ki-re. Engedte a számára kényelmes tempóban közlekedjenek. A fotocellás ajtón félre húzta száját. Nem tévedett. Betessékelte beosztottját az üzletbe. Engedte kedvére randalírozzon. Háttérben maradt. Lassan körbesétált a sorok között. Találomra leemelt termékeket. Elolvasott néhány címkét. Ráérősen elidőzött. Nem sietett. Időt hagyott mindenesének a keresésre. Akkor avatkozik közbe, ha zavaró viselkedése.
Csendes magányában a vállfás ruhaneműk közé keveredett. Ingerülten morrant egyet. Nem értette minek kevernek ennyi lomot egyetlen üzletben. Azonban, ha már ott járt szétnézett. Hanyag mozdulatokkal válogatott a cérna vékony anyagok között. Bosszantás céljából leemelt egy vérvörös csipkés csodát. Elégedett mosollyal mindeneséhez lépdelt. Finoman megmozgatta orra előtt az anyagot.
-Istenek segítségét kérni optimális viselet.- Nézett végig beosztottján. Összevont szemekkel méregette.–Mellben lehet szorítana.- Jegyezte meg rezignált hangon. Vállat vont. A falatnyi anyagot mindenesetre kosárba dobta. Nem volt vele célja. Pusztán szórakoztatónak találta Min ki reakcióját.
Dolga végeztével ellépett a részeg férfitól. Elindult csillagszórót keresni. Hamarosan rálelt. Több fajta sorakozott a polcon, mint üdítő márka. Akadt több méretben, színben és fénnyel foszforeszkáló rúd. Formára sem egyeztek. Talált megdöbbentő kinézetű példányt is. Részéről mindegy volt a választás.
-Melyik legyen?- Tette fel az egyértelmű kérdést. Neki nem számított. Egyetlen dolog foglalkoztatta. Merre induljanak tovább. –Hol szeretnél pirománkodni?-
Biccentett fejjel a közeli dombos parkra. Nem zavarnák a társadalom békességét. Ott kutya sem lehet az éjszaka közepén. Az nem foglalkoztatta kerítéssel van elkerítve. Bemásznak. Legkisebb problémájuk legyen.
Vissza az elejére Go down
Nagano Nobu
1. Osztag
1. Osztag
Nagano Nobu

Férfi
Taurus Horse
Hozzászólások száma : 220
Age : 34
Tartózkodási hely : 1. osztag, ágy, próbaterem, Micchan*.*
Registration date : 2008. Oct. 29.
Hírnév : 26

Karakterinformáció
Rang: 1. osztag, ex- kapitány, gitáros
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Hilton - Page 2 Cl0te19000/30000Hilton - Page 2 29y5sib  (19000/30000)

Hilton - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hilton   Hilton - Page 2 EmptyVas. Május 11, 2014 11:45 pm

Ötcsilllagos bolondság

Nem akartam panaszkodni, mert mire panaszkodhatnék, amikor vakítóan süt a nap, hogy a napszemüvegem takarásában is könnyezek, meg Nui san virágai finoman illatoznak*-*, amitől hatalmasokat hapcizok. Egyáltalán nem akartam nyűgösen kitérni a hitemből, hogy az egyetlen kókadozó tulipán a kertben én lennék, amikor semmi okom nem volt tüsszögni, megvakulni, orromból folydogáló patakot törölgetni és arra gondolni, milyen jó lenne valamelyik iroda takarásában ücsörögni, de mégis eszembe jutott. Élveztem végre kint lehetek a levegőn, meg segíthetek Nui san-nak rendbe tenni az egyik fogalmam sincs, melyik épület előtt kiválasztott kertecskét, csak kicsikét, nagyon elvétve hiányzott az alvás, meg a székem, mármint bármilyen szék kényelme. Majd leragadtak szemeim, bár nem tudom a fáradtság vagy más jele, hogy viszkettek és égtek, egyre intenzívebben fájtak, meg egyre kisebb résen láttam ki a palántákra.
Egy darabig még hűségesen locsolgattam az elültetett növénykéket, mert annyira szépek meg színesek voltak, hogy szívesen nézegettem őket, de már annyira csikizte az orromat valamilyen álnok szösz muszáj volt hapciznom. A kicsikének szánt akció, viszont gigantikus erejűnek bizonyult, ugyanis az épület falára felkenődve végeztem. A hátamnak nem kifejezetten esett jól a kemény fal és arra sem találtam magyarázatot, kicsoda lökhetett meg, ennyit repüljek egyetlen tüsszentéstől. Nagyon furának találtam, ezért gyanakodva pillantottam körbe, hátha meglátom valamelyik sarokban a gonosz koboldot, aki ellenem fordult, vagy legalább egy zsebkendőt, amivel megtörölhetem orromat. Egyik sem akarta felfedni szupertitkos búvóhelyét, viszont a nózimból kész vízesés próbált útjára kelni, hogy keresztül szelhessen az arcvidékemen és ezzel szörnyen kínos helyzetbe hozhasson.
Lendületesen szegtem égnek orromat, még se mászkáljak csöpögő, azaz árvízkárosult nózival az osztag területén. Már csak a nehéz feladat volt hátra, elinduljak a tiszti épületbe, miközben semmit se látok, mert az eget kémlelem, viszont nagyon-nagyon gyorsan szükségem lett volna dugító bigyuszra, úgyhogy kinyújtottam karjaimat és bizonytalan léptekkel megindultam valamerre, ami nem tudom merre volt. Cseppet sem volt a rémes tájékozódási képességeim segítségére, annyit sem láttam, amennyit általában. Meg sem lepődhettem, azaz teljesen váratlanul ért nekem jön egy oszlop. Frontális ütközéstől békaként terültem ki a földön, ahonnan nem akaródzott felkelni, mert kényelmes volt, meg nem éreztem csöpög az orrom és remekül lehetett rajta aludni. Próbáltam nem szunyókálni, mert a kertet még nem fejeztem be, meg zsepire is szükségem volt!
Földöntúli erők mozgósításával tettem meg a kezdő lépést. Immáron ültömben fogtam be folydogáló csapomat, hátha meggondolja magát, amikor nem tudom melyik végletből ismerős hang érkezett irányomba. Bamba fejjel pitiszkáltam meg fülemet, mert az tényleg nem járta már hallucinálok és olyan hangokat hallok, amiket nem kéne. Kegyetlen dolog volt, hogy Michi chan csatakiáltását hozta felém a szél, mert ettől még inkább hiányzott. Jó lett volna látni, meg nézni, ahogy nyuszikákat rajzol, meg a nyuszikákról beszél és ad fini kávét, ha kérek, ha nem, mert tudja, más különben elalszom. Szerettem volna vele lenni, hiszen az utóbbi időben megcsappant az együtt töltött órák száma. Többnyire otthon találkoztunk, meg úgy estefelé, amikor már mindketten fáradtak voltunk és pihenni akartunk és nem a szokásos napközbeni dolgokkal foglalkozni. El is döntöttem, sebesen befejezem a kertet, hogy hamarabb haza mehessek, mármint jól meglephessen Michi chan-t a munkahelyén, hátha előbb eljöhet.
Gondolat óriási erőt adott végre felkászálódjak pihenő helyemről és hősiesen megküzdjek a kicsike kerttel. Ebben a fránya tüsszögés sem akadályozhatott meg, csak egy fogalmam sincs merről belém csapódó bomba. Nem különösebben értettem, mi történik körülöttem, ezért kérdőjelekkel fejem fölött tartottam meg az emlegetésre karjaimban landoló Michi chan-t. Bolygó méretű szemekkel dermedtem le, ugyan honnan neszelte le, meg szeretném lepni, hogy megelőzhessen és ő lephessen meg! Valamilyen különleges gondolatolvasó képessége lehetett, vagy ez a letapogatós csápok, amiket mondani szoktak, ha valaki nagyon ügyesen kitalálja mások gondolatait.
-Mi? Mi! Michi chaaan~!*-*-
Sokadik nekifutásra persze, hogy örültem, hogy látom és el se akartam ereszteni, mert annyira jól esett magamhoz szorítani, meg az is, ott volt velem, amikor csak gondoltam ez milyen remek lenne! Rögvest szerettem volna elmondani neki ezt a furcsa furcsaságot, mert olyan aranyosan furcsa volt, hogy nagyon tetszett!
-Képzeld, előbb jutott esz…cih.-Tüsszentettem rá az elképzelésre, amiről eszembe jutott, merre indultam eredetileg és miért lenne kitűnő választás megtörölgetni orromat.-Mindjárt, hogy folytatom azonnal, csak most kéne egy…cih…zsebkendő! Nincs véletlenül nálad, Michi chan, mert már nagyon kellene, vagy átszakad a gát!-
Döntöttem hátra fejemet, véletlen se most szökjön ki az a fránya orrlakó folyadék, miközben épp megörülhettem Michi chan érkezésének. Meg voltam róla győződve, hogy neki biztos lesz valamilyen nyuszikás, meg aranyos zsepije, hiszen neki mindig volt mindene, amivel kihúzhatott a bajból!*-* Michi chan fantasztikusabb volt, mint bármelyik szuperhős, mert itt volt velem és mindig megmentett.*-*
-Ott hagytam félbe, hogy pont eszembe jutottál, mielőtt belém csapódtál….mert azt terveztem, hamarabb megyek el, hogy hozzád, mármint, hogy oda megyek hozzád, mert hiányzol és így többet tudunk együtt lenni…csak megelőztél, de nem bánom, mert…mi-menni-a-hova-kirándulni?-
Tátottam el számat az időközben befutó információ rengetegre, amik felétől füstölgő fejjel láttam hozzá az előttem árválkodó kavicsot rugdosni. Boldoggá tettek Michi chan szavai, meg kicsikét zavarba is hoztak, mert nekem is hiányzott, meg én is szerettem, meg én is vele lettem volna, de mindezt megint más hallani és érezni. Hallani sem volt rossz, csak picikét belevörösödtem és nem tudtam mihez kezdjek az a kavics meg épp előttem árválkodott a földön. Aztán ott volt még a kirándulás, amit Michi chan említett és szívesen mentem, viszont még nem fejeztem be a munkámat.
-Aza van, hogy én szívesen, azaz örömmel mennék veled várost nézni, Michi chan, csak előtte be kéne fejeznem a kertet. -Vakartam meg bánatos képpel a tarkómat, hiszen nem hagyhattam félbe a munkát, akármilyen tüsszögés kergetett. -Esetleg, talán, segítesz, ha már itt vagy? Neked biztos jobb az érzésed, mármint érzéked, hogyan kéne a virágokat ültetni!* -* Utána rád érek, mármint ráérek!*-*-
Ragadtam kezembe a kicsike ásót, minél lelkesebb dolgozóként essek neki az ültetésnek. Azért Michi chan-ra is nagy szemekkel pislogtam, hátha mondja hova tegyek és micsodát, vagy mit fogjak, vagy inkább ne fogjak, meg merre lépjek, vagy se, mert, ahogy tettem két lépést rögtön ráléptem a gereblyére, ami sikeresen fejbe kólintott. Könnyes szemekkel simogattam meg homlokomat, mert nem esett súlyosabb bajom, csak kicsikét sajgott, de nem egyáltalán nem volt vészes.
-Jo-jo-húúúh…vagyok!-Ráztam meg a fejemet, hátha helyre rázódik, aztán kitisztul a még mindig szűk résre zsugorodott látásom.-Merre szeretnél menni? És mit csinálni? És honnan jutott eszedbe?*-*-
Érdeklődtem lelkesen, mert tényleg érdekelt, honnan vette az ötletet Michi chan és miért most és miért oda szeretett volna menni.

Boldog szülinapot!>w<:
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Hilton - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hilton   Hilton - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Hilton

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Karakura Town ::   :: Külváros-