-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Kojiro odúja

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Kojiro Kuroda
Shinigami
Shinigami
Kojiro Kuroda

Férfi
Cancer Cat
Hozzászólások száma : 204
Age : 36
Registration date : 2011. Mar. 09.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kojiro odúja Cl0te15900/30000Kojiro odúja 29y5sib  (15900/30000)

Kojiro odúja _
TémanyitásTárgy: Kojiro odúja   Kojiro odúja EmptyPént. Szept. 16, 2011 7:03 am



Belül.


Előszoba:
Ahogy belép valaki, (amire nagy eséllyel nem lesz példa) teljesen szokványosnak láthat mindent. Sötétbarna fapadló, a falak is ilyen színűek, középen egy teázó asztal a vendégek miatt(hahaha) két szekrénypolc egymás mellett, mindegyiken ponyvaregények, mellettük egy kisebb szekrény, amin bakelit lemezek vannak. A szekrényekkel szemben egy mahagóni fából készült íróasztal, rajta tökéletes rendben tartva minden. Az asztal közepén mindig van egy darab fehér lap, a bal oldalán egy toll és felette pedig a tintatartó. A papír jobbján pedig egy asztali lámpa. Továbbá a bejárattal szemben egy fotel, annak a jobb oldalán egy állvány, amin egy gramofon van, bal oldalánál pedig a bejárat a hálóba. A fotel felett pedig több szétnyitott legyező van kör alakban, rajtuk különböző formákkal, kezdve a sárkányoktól, a nonfiguratív mintákig, és végül középen az Oda ház jelképével ellátott legyező. Valamit majdnem elfelejtett, egy szabad sarokban egy macskaágy, ami kellően nagy ahhoz, hogy a macskája és a kölykei elférjenek benne, előtte pedig két tál, egy a tejnek, egy pedig az ételnek.

Háló:

Ez az átlagos berendezéstől annyiban tér el, hogy van bent egy állvány, amin Kojiro régi egyenruhája van.

Konyha: Egy hűtő, szekrény az edényeknek, mosogató, sütő és egy asztal, amin lehet szeletelni.

Kint.

Köszönhetően annak, hogy nem nagyon járnak erre, így lehetősége volt arra, hogy a szobája előtti udvarrészre is csináljon valamit. Nem kell túl nagydologra gondolni, egy egyszerű sörpadról, és egy kerti tűzhelyről van szó, ha kedve támadna (na persze) akkor süssön magának valamit. Véletlenül se azért, hogy vendégeket hívjon, vagy csak jöjjenek.
Vissza az elejére Go down
Kojiro Kuroda
Shinigami
Shinigami
Kojiro Kuroda

Férfi
Cancer Cat
Hozzászólások száma : 204
Age : 36
Registration date : 2011. Mar. 09.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kojiro odúja Cl0te15900/30000Kojiro odúja 29y5sib  (15900/30000)

Kojiro odúja _
TémanyitásTárgy: Re: Kojiro odúja   Kojiro odúja EmptyHétf. Szept. 26, 2011 2:58 am

Sütés egyedül.

Kellemes a mai nap, s mivel nem dolgozok, így arra jutottam, hogy meglepem magamat. Hajnalban keltem, hogy mindent betudjak szerezni a mai délutánomra. Mire is lesz szükségem? Néhány kiló húsra, süteménytészta alapanyagokra, liszt, tojás, vaj, gyümölcsök, csokoládé, mogyoró, dió. Szerintem olyan 5-5 kilogramm elég lesz mindenből, citrom, alma, narancs, stb. Pár szép nagy szatyorral indultam hazafelé. Remélem nem vett észre senki, igaz, ha megszólítanak majd úgy teszek mint aki nem vette észre őket, de ha utánam jönnek, akkor marad a szokásos, megmondom, hogy nincs kedvem beszélgetni. De szerencsére ez nem történt meg, így már otthon is vagyok, és kezdhetem az előkészületeket. Kezdetnek kipakolom amiket vettem, és miután ez megtörtént, jöhet a gyümölcsök meghámozása. Néha kicsit arrább kell raknom a macskáimat a lábfejemmel, mert nagyon zavaróak tudnak lenni, hogy mindig láb alatt vannak. Kész van a hámozás, jó pár citromot kifacsarok, és limonádét csinálok belőle, amit pedig a hűtőbe teszek. Mire mindennel kész leszek, igazán kellemes lesz a zamata, és a hőfoka is. Jöhet a tojás, a felét felverem a maradékot pedig szintén elrakom. Szeretek sütni, csak sajnos túl sokáig tart, na mindegy, a mai napomat már erre szántam. Gyümölcs hozzá adva, csokoládé is, csokis Gyümölcsös Csoda, én csak így nevezem, sajt recept szerint készült. Kicsit ez megvolt, mehet a sütőbe. Következhet a hús, jó ötlet volt ide csinálnom egy kerti sütésre alkalmas kis „tűhelyet”. Ki vajazom a „tálcát” majd alágyújtók, még eléri a kellő hőfokot addig felszeletelem a húst, és befűszerezem, majd egy fogpiszkálót tűzők bele, és hagymakarikákat rakok rá, mire ezzel kész vagyok, mehet is a helyére, én pedig befele, megnézni hogyan is van a sütike. Kell még neki pár perc, most pedig rohanhatok kifelé, nehogy leégjen a hús. Az erre előkészített villával szurkálom meg, és forgatom, mindkét oldala elég jól piruljon, az a titka. A fogpiszkáló már régen kiesett belőle. Nem is volt túl sokáig lényeges, a lényeg az volt, hogy a hagyma is megsüljön, levet engedjen, és a további húsok már abban készüljenek. Igazán mennyei íze lesz majd, alig várom, hogy kész legyen. De most a sütő, igen, kész kell lennie a süteménynek is. Igen, kész van, kiveszem hűlni, mehet be a második tepsivel, és most pedig a macskák, megkapják az ételüket. Ez is megvolt, most pedig a hús, az első adag már kész is van, mehet rá a többi. Lassan már négy óra, azt hiszem kész lesz olyan ötre. Ma igazán remek lesz a vacsorám, és természetesen egy kis meleg szakét is bekészítettem mára.


Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Kagami Eisuke
13. Osztag
13. Osztag
Kagami Eisuke

Férfi
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 120
Age : 31
Registration date : 2011. Apr. 22.
Hírnév : 42

Karakterinformáció
Rang: Kagami-ház tagja
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kojiro odúja Cl0te9000/15000Kojiro odúja 29y5sib  (9000/15000)

Kojiro odúja _
TémanyitásTárgy: Re: Kojiro odúja   Kojiro odúja EmptyPént. Szept. 30, 2011 5:37 am

~ Ezt nektek otthoni koszt, én zabálni akarok! Neutral ~

Csörrentem ki magam a "szú" csócsálta nyeszlett ajtót kinyitva. Kész csoda, hogy deportálta az osztag egyik kalapácsa. Biztos félt a köcsög attól, hogy bele állítom az egyik ki kandikáló szöget a fejébe. Na, azért valljuk be, ennyire nem vagyok szadista, hogy ezzel szórakozzak. Tény és való, baromi jól esett ma kétszer is neki baszni a bútorokat a Quentel csillámpóninak. De még is csak nőből van, hogy szopjon le a drága bogaram. Neutral Na mindegy, tehát ki öklöztem magamat mára már annyira, és feszültnek sem érzem magam a múltkori eset miatt. Így hát oldalamra cseszve az ikerpengéket, valamint hátamra a batár nodachimat, indulok el Kur-oda meg vissza háza felé. Pööh, tudom, hogy neki nincs akkora kérója ám mint nekem, de le van szarva. Én most kanbulit akarok tartani. Elég már a sok nyivákoló "vérbankból". Folyvást azt szajkózzák kinek jó, meg nem, meg unoka, meg Keo bazdmeg, ehh basszátok meg ti. Én beakarok rúgni, én szívni akarok és nyomatni a kemény drogokat két teljes napon át. Hogy miért? Mert ez az én létem, elemem, és mert én vagyok a ZődSün mentora. Cool Na de hagyjuk a felesleges dumát, végig szelem a Seireitei valamennyi utcáját számban egy kiadós jointtal, és hajamba kötve azzal (kalózosan) azzal a szájba baszott hadnagyi szalaggal. Baromi idegesítő egyébként ennek a viselete. Még is hogy a francba vágjam popón a csincsíllát, ha mindig azon ügyködik, hogy tépje le a hajamról. Höhö, tudom ám, hogy Kenpachi akarsz lenni édes. Neutral De nem leszel az, mert ha ez a pöttöm panna felnő, és lesz oly' rozoga eljön végre Keo-báró-sama ideje. Meg a tírpákok leszámolását...tudjátok ki lesz majd Kenpachi? Zaki-bá. Ő az egyetlen és utánozhatatlan bestia, aki még a nagy Hulkon is túl tesz. Csak, hogy Zaki-bá már megszűnt létezni. Csak jön majd valaki, nem? Én nem leszek Kenpachi, az is fix. Ovóbácsinak fogadtak fel, nem pedig fémcerka bemutató cyborgnak. Apropó cyborg, bár tudnám mi lett azóta a drágalátos főtestőrömmel. Mostanában ő is cseszik betolni a képét hozzám, de csak jöjjön. Úgy be etetem muterom briósával, hogy könnyezni fog a citromos sütiért. Némi sétálgatás közepette azért a kardjaim már kezdik húzni a hátamat, de kibírom. Még is ki a volnék én, ha nem bírnék el pár kardot? Ehh, meglátszik, hogy sokat nosztalgiázok a Juuichibantaiban. Nem is tudom miért hagytam el azt az osztagot valójában. Oké, hogy fater meghalt, de most már azt hiszem baromi jó ismét ott lenni a sok köcsög és kurva közt. Mindegyik az, mert miért ne lennének azok? Karddal pöccintenek folyamatosan, olyan, mintha egész nap lég aktust folytatnának. Az üvöltések meg egyebek meg..ne keljen már magyaráznom. Neutral Baromi félre érthető, kész orgia az egész csak nem veszik észre. Nesze neked Death city, a 11. osztag a kélyosztag. Most pedig, hogy ki nyavajultam magam szépen beérek a 2. osztag lakó cuccához, ahová még be is enged a sok mű ninja. Csak egy okból küldeném az egészet bitófára. Rei-chanért és azért, mert én nem kaptam onmitsukidou egyenöltözetet. Neutral Én is olyan menőségbe akarok nyomulni mint ők, de nem baj, majd holnap felvetem Miyesznek, hogy csináljunk egyen valamit. Én a tetkóra gondolnék, de hát kislány. Vera lefejez ha meglátja, úú majd tudom ám. El lesek Hana-chancsíítól egy remek fogást. Miyesznek a szemkötőjére fogunk tetoválni. szemöldökrángatás Rettegj világ a 11. osztag klikkesedik. Na de, röpke pár perc elteltével csak- csak sikerül beugranom Kurodához, aki éppen valami hét fogáson ügyködik.* - Szeva Kuroda! *Nyújtom felé öklöm, hogy összenyomjuk "tappancsaink". Aztán nem törődve azzal a rémes tekintettel lazán ledobom magam a kerti kócerájkára.* - Te figyu már hallottam, hogy benyomtak a Yonszihez..mi történt? *Támasztom meg arcomat az asztalon, míg tekintetem a fincsi huskákra téved. Ú de bele zabálnék, de majd megkínál ha jut. Addig is rágyújtok egy cigire, mintha itthon érezném magam. Röstellem, hogy eddig nem látogattam meg szegény mihasznát, de dolgom volt. Nincs ám nekem véges időm, mint "egyeseknek". Jut eszembe muterom, aki egész nap a redvás konyhában ügyköd. Ne tessék félre érteni, imádom meg minden, de soha nem csinálhatom meg magamnak az esti kakaómat? Vleee..csak kapcsold ki a tévét anyu, kérlek... Neutral *

Vissza az elejére Go down
Yurenai Mistique
6. Osztag
6. Osztag
Yurenai Mistique

nő
Sagittarius Monkey
Hozzászólások száma : 373
Age : 31
Tartózkodási hely : szlovákia
Registration date : 2009. Apr. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 6. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kojiro odúja Cl0te19800/30000Kojiro odúja 29y5sib  (19800/30000)

Kojiro odúja _
TémanyitásTárgy: Re: Kojiro odúja   Kojiro odúja EmptyPént. Szept. 30, 2011 7:28 am

Újabb találkozás - barátság vagy szerelem?



Az idő nagyon szépen tud haladni, ha az ember jól érzi magát és boldog, de már messze nem ilyen kegyes velünk, ha esetleg valamit el is kéne érni. Két hét alatt engem sikeresen több inger ért, mint máskor egy év alatt, és sajnos nagyon nem tudtam vele megbirkózni. A belsőmben egyre többször éreztem, hogy felgyűlik a feszültség, amit ki kéne engedni, csak sajnos nem mindig volt meg rá a lehetőségem. Egyre inkább úgy érzem, egy számító tyúk vagyok, aki mindenkit ki akar csak használni, pedig eddig nagyon reménykedtem benne, hogy soha nem leszek olyan, mint a nők, akiktől korábban irtóztam. A munka sem tudott most lefoglalni, hiába próbáltam arra összpontosítani és reménykedni benne, hogy majd elvonja a figyelmemet, az egész egy veszett ügy volt. Az idegeimnek nem tett jót, hogy megint kénytelen voltam egy hadnagyról lemondani, pedig őszintén őrülök annak, hogy Narát előléptették, és immáron velem egy rangban is áll. Azt kell mondanom, hogy megérdemelte, hiszen nagyon keményen megdolgozott érte, hónapokig tűrte a papírmunka halmokat és az osztag tagjainak szemétkedéseit, ráadásul arra is volt ideje, hogy olyan szintre fejlessze magát, amelyet sokan elképzelni sem nagyon tudnak, mindezt a saját magánéleti válságai mellett. Igazság szerint most nagyon is csodálom őt, hiszen sikerült kiegyensúlyozottnak lennie, míg én egyre mélyebben kezdtem el a semmi felé zuhanni, mintha az egyesen keresztül tudna engem vonzani mindenen, amivel védekezni próbálok ellene. Eleinte még azt hittem, hogy meg tudok állni, mert látom az alját, most viszont már a saját elveszettségem kezd nagyon idegesíteni. Jó pár álmatlan éjszaka alatt addig sikerült eljutnom gondolatban, hogy ebből egyedül nem tudok kiszállni, szükségem van hozzá segítségre, de ezt csak olyantól kérhetem, akivel szemben őszinte is vagyok. Mikor Kojiroval találkoztam, még semmire nem számítottam, azt hittem az az este is egyike lesz a könnyen elfelejthető alkalmaknak, pedig nem ez történt. Akarva-akaratlanul is megkedveltem, alig vártam, hogy újra találkozhassam vele, de még mielőtt ez megtörtént volna, megsebesült. Nem tudom pontosan, hogy mi a baja, de az biztos, hogy jó ideig élvezhette a 4. osztag vendégszeretetét, és hiába faggattam Yukariko-t, mélyen hallgatott az indokokról. Annyit azért elmondott, hogy a sérülése rendbe jött, és hamarosan látogatható, így bízom a profikban és a mai napra hagytam a feladatot. Tudom, hogy ez a látogatás nem lesz túl kellemes, ráadásul pedig kénytelen leszek eldönteni még alatta, hogy mit is tegyek, de próbáltam mindent megtenni, hogy lehetőleg ne kerüljek kínos helyzetbe. Először is még reggel küldtem Kojironak egy pokollepkét, hogy amennyiben nem zavarja, délután meglátogatnám, majd egyszerűen csak hozzá is tettem, hogy remélem szereti az édességet és csak reménykedhetek benne, hogy a figyelmeztetésem miatt nem kapott takarítási rohamot, mert az biztos, hogy még jó ideig "kímélnie kell magát", ahogy a kedves hadnagy figyelmeztetett. Csak éppen nem tudom, ehhez minek kellett neki olyan furán néznie rám, én sem azt terveztem, hogy megfuttatom. Mindegy, szépen beszereztem egy tálca túrókrémes-citromhabos sütit, véletlenül sem házi gyártmányt, pontosabban nem általam alkotottak, az egyik tiszt hozta össze külön kérésre, mivel eltekintettem arról, hogy sikerült a szülinapi csokitortáját valakinek a falra kennie, levakarhatatlan foltban. Mázli, hogy olyan helyre, ahova nem süt a nap túl gyakran és nem feltűnő a korrigált rész. Mindegy, a lényeg, hogy van egy tálca finom süti, és mivel úgy tudom, még mindig nem nagyon pattoghat, szereztem be mellé neki egy könyvet is, hogy le tudja magát foglalni. Ez utóbbit nem volt könnyű megtalálni, igazság szerint fogalmam sem volt róla, hogy milyeneket szeret, végül pár tanács után sikerült találnom egy Sherlock Holmes kötetet is. Nem éppen az én stílusom, de reménykedem benne, hogy neki megfelel. Mára úgyis végeztem, ideje visszakerülni a szobámba, pontosabban a hűtőhöz, a macskabiztosra elzárt sütiért, meg a könyvet is az asztalon hagytam. Ráadásul meg akarok szabadulni a kapitányi haoritól is, a sima egyenruhában nem vagyok feltűnő annyira, és nem kell, hogy mindenki kombinálni kezdjen, ha én átmegyek egy másik osztaghoz. Amúgy is szokásom elfelejteni, na, most direkt csinálom meg... Tíz perccel később enyhe lámpalázzal felszerelkezve álltam meg Kojiro ajtójában, majd győzködtem magamat még fél percig, hogy most már tényleg ideje lenne bekopogni, mert jobb, ha ezen túlesek, lehetőleg mindenféle olyasmi nélkül, hogy a nem létező sminkemet is leizzadom. Végül egy szép nagy levegőt véve bátortalanul párszor hozzá érintettem a kezem az ajtóhoz, hátha sikerül azelőtt bejutnom, hogy valaki felismer...

//remélem lehet rá válaszolni//
Vissza az elejére Go down
Kojiro Kuroda
Shinigami
Shinigami
Kojiro Kuroda

Férfi
Cancer Cat
Hozzászólások száma : 204
Age : 36
Registration date : 2011. Mar. 09.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kojiro odúja Cl0te15900/30000Kojiro odúja 29y5sib  (15900/30000)

Kojiro odúja _
TémanyitásTárgy: Re: Kojiro odúja   Kojiro odúja EmptyVas. Okt. 02, 2011 8:32 am

Újabb találkozás - barátság vagy szerelem?
Talán(remélem) a második Smile

Mint mindig ma is korán keltem. A Nap még nem égette a sugaraival a földet, éppen csak bontogatta az erejét, a shinigamik nagy része még mindig csak békésen aludta az álmát. Elszörnyülködve vettem erről tudomást, főleg azért. Mert míg a 4. osztag vendégszeretetét élveztem elengedtem magamat, és majdnem minden nap reggel 7-ig aludtam. Nehéz volt visszaállni a normálisra kelésemre. A hajnali 5 órára. Mindent el tudtam intézni abban az időben, ami a munkakezdésig maradt. De most sajnos erre nincs lehetőségem, mert nem hajlandó senkise papírmunkát adni T.T . A kapitányom se, pedig reménykedtem benne, hogy az a pokollepke, amit küldtem neki, eléri a célját. Megüzentem, hogy jól vagyok, és készen állók a munkára, az adumat is bevetettem, a süteményt. Lebuktattam magamat, hogy tudok sütni. Hajlandó lettem volna arra is, csak kaphassak egy kevéske papírmunkát, pár iktatnivalót, de nem lett belőle semmi. Igazán kegyetlen egy kapitányom van T.T . Így tehát azzal foglalom le magamat, amivel csak tudom. Az így is tiszta lakásomat újra és újra kitakarítom. Átrendezem a könyveket, elsőnek ABC szerint, utána kiadás, majd oldalszám, az író neve szerint, és végül ezt mindent kombinálom. Tehát röviden, nagyon unatkozok, annyira, hogy még a szokásos önsajnálatomra sincs nagy kedvem. Pedig az elég gyakori dolog nálam. De a mai nap más, kaptam egy pokollepkét, és a legnagyobb meglepetés a személy volt, aki küldte nekem. Yurenai Mistique, azt hittem, hogy a randevúnk után bezárkózott a szobájába és egy sarokban ülve várta, hogy menjek hozzá, hogy elintézhessen. Nem gondoltam volna, hogy élvezte a velem való társalgást, de a jelek szerint mégis. S a szívemben fura érzés kezdet kialakulni. Megkedveltem, sőt, talán több, is mint a kedvelés. Nem tudom megmondani mi az, sajnos nincs olyan barátom, akivel ezt megtudnám beszélni. Oké, semmilyen sincs (csak megy még ez az önsajnálat), de most lehetséges, hogy jól jönne egy. Ha lenne elég időm, lehet, elhívnám Takeot, habár ahogy ismerem, poénosra venné a dolgot, és egy felvilágosítást tartana nekem, bibékről és méhecskékről. Azt pedig inkább kihagynám. De nem is érek rá ezen gondolkozni, hamar ismét takarítani kezdek. Mert az elmúlt 10 percben sok mocsok kerülhetett be. Amikor ezzel végeztem, úgy döntök, hogy meglepem én is valamivel Mistyt, egy gyors séta a városban, és beszereztem a megfelelő dolgokat. majd később ki is derül, mikre kellenek ezek a hozzávalók, nem fogom elszólni magam előre. Hazaérve még mindig volt időm, megetettem a macskáimat, nehogy kéregetni kezdjenek. Lezuhanyoztam, és új ruhát vettem fel, egy szürke kimonót, tiszta kötést a szememre, és kész is. Végül meghallottam a várt kopogtatást. Az ajtóhoz lépve elsőnek a tenyerembe leheltem, hogy megállapítsam, hogy milyen is a szájszagom. A jelek szerint nem fog elrohadni tőle egy növény se. Amikor kinyitottam az ajtót, az arcomon egy kis mosoly látszódót, boldog voltam, hogy ismét találkozok vele.
- Szia. Fáradj be.
Elálltam az útjából, s mikor bejött természetesen az ajtót becsuktam. Szerencsére elég messze lakok az osztagom többi tagjától, de nem szeretném akkor se, hogy meglássa valaki. A végén kellemetlen helyzetbe kerülne. Közben Misty lába körül az egyik fekete, kölyökmacska kezdet járkálni, és dörgölőzni. Zavaromban elpirultam és megvakartam a tarkómat.
- Elnézést miatta, bizonyára szimpatikusnak talált téged. Amiért nem is hibáztatom. Örülök, hogy vendégül láthatlak, nem gondoltam, hogy a legutóbbi találkozásunk után is akarsz velem találkozni. Szerencsére tévedtem. Kérlek, enged meg, hogy elvegyem amiket hoztál, és letegyem a megfelelő helyre. Bocsánat, nem is hagylak szóhoz jutni.
Csak nő a zavarom, meghajolok bocsánatkérően.


/remélem erre is majd, valamit írni Smile /
Vissza az elejére Go down
Yurenai Mistique
6. Osztag
6. Osztag
Yurenai Mistique

nő
Sagittarius Monkey
Hozzászólások száma : 373
Age : 31
Tartózkodási hely : szlovákia
Registration date : 2009. Apr. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 6. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kojiro odúja Cl0te19800/30000Kojiro odúja 29y5sib  (19800/30000)

Kojiro odúja _
TémanyitásTárgy: Re: Kojiro odúja   Kojiro odúja EmptySzomb. Okt. 08, 2011 7:12 am

Újabb találkozás - barátság vagy szerelem? - Bízzunk a másodikban xD



Jó pár pillanatig még reménykedtem benne, hogy sikerült ismét kihasználnom a csendes stílusomat és olyan halkan kopognom, hogy Kojiro nem hallotta meg, így még van egy nagyon kevés esélyem a menekülésre. Igaz, hogy eredetileg én akartam ma ide jönni, de már akkor meggondoltam erősen magamat, mikor a második osztag területére léptem, és ezen az sem nagyon változtatott, hogy közben elég hülyén néztem volna ki, ha hirtelen meghátrálok és irányt váltva vissza somfordálok a saját szobámba. Az biztos, hogy páran jól kinevettek volna érte és egy ilyen csapás nem sok jót tett volna a női büszkeségemnek sem, pedig arra aztán tényleg rá fér egy kis felturbózás. Éppen eléggé a padlóra került már a bizonytalanságom miatt, most pedig itt az ideje, hogy végre egy kis egészséges önbizalmat is kapjon, ha másért nem, talán azért, mert volt annyi merészségem, hogy önként ide jöttem a helyzetet tisztázni. Igazság szerint ezt már egy ideje meg kellett volna tennem, az aztán nem tett jót nekem, hogy napokig csak magamban rágtam a körmöm, persze metaforikusan a dolgok jelenlegi állása miatt. Ha mást nem, akkor kiderül, hogy szereztem egy újabb barátot, amit sokra lehet értékelni, de semmit nem mondhatok, amíg nem hallottam az ő érveit. Az biztos, hogy nagyon nem lesz könnyű dolgom, hiszen a helyzetem sem éppen szokásos, bárki is találta ezt ki, fogadni mernék, hogy most nagyon eszi a fene. Nem igaz, hogy több száz évig esélyem sem volt rendes kapcsolatra, erre most szépen belezuhanok egy utánozhatatlan katyvaszba. Na, most már mindegy, itt vagyok, Kojiro a nyíló ajtó alapján meg is hallotta a kopogásomat, már nem menekülhetek. Egyébként is, kapitány vagyok, ha egy espada láttán nem parázom be, akkor most minek tenném? Ohm, felejtsük el, erre a kérdésre tudom is a választ, de nem most kéne látszania az arcomon aggodalomnak. Azt addig elrejtjük, amíg szóba nem kerül a kedves vendéglátóm egészségi állapota, ami engem ismerve, nagyon is hamar terítéken lesz. De előtte még illene bemennem, nem hiszem, hogy a küszöbön álldogálás olyan jó programnak számítana bárhol is. Viszonylag hamar bejutottam azért, ezzel teljesen véget vetve a problémának, hogy mi van, ha valaki felismer. Mondjuk jött helyette jó pár másik, azt tekintve, hogy már most sikerült felmérnem, itt olyan rend uralkodik, ami nálam soha az életben nem fog. Oké, nem az, hogy szét van dobálva minden, de nekem tuti, hogy az asztalon van mindig pár könyvem és csak a jó ég tudja hol nem esik keresztül az ember a macskámban. De ez utóbbi ahogy nézem itt is megvan, csak azt nem tudom, hogy hirtelen engem szeretett így meg a kis cica, vagy feltűnt neki, hogy süti van a kezemben. A sajátomból kiindulva gondolom, hogy van esély a másodikra is. De persze közben Kojiro sikeresen elterelte a figyelmem a próbálkozó karmos szőrgombolyagról.
- Semmi baj, én kérek elnézést, hogy csak úgy betoppantam, de sajnos csak mára sikerült magamnak elintézni a szabad délutánt... - jegyeztem meg mosolyogva, miközben pár lépést léptem közelebb Kojirohoz, miközben nagyon próbáltam elkerülni a macskát. Nem mintha bántam volna a jelenlétét, de ha lehet, közvetlenül azután szeretnék csak bokaficam veszélyes helyzetekbe kerülni, hogy leadtam azt a tálca édességet, amivel egész eddig egyensúlyoztam. Nem lenne túl jó dolog, ha most éppen leejteném, vagy felkenném valahova, de szerencsére úgy tűnik, már Kojironak is feltűnt ez, mert elég segítőkészen nyúlt érte. - Ezt pedig talán tényleg jobb lesz, ha átveszed, házi sütemény, garantáltan nem én csináltam. - tettem hozzá mosolyogva, hiszen ha már egyszer voltam olyan kedves és aranyos, hogy szépen közöltem vele, a konyhai szakértelmemet temetni lehet, nem most fogom egy ingyen szívinfarktussal megjutalmazni. Amúgy is beteg, ez nem tenne neki túl jót, meg az én idegeimnek sem. Mondjuk ez se másodlagos indok, mert ha én állok neki sütit alkotni, akkor a türelmem már a plafonon lenne, és annyira sem lennék merész, hogy az eredményt bárkinek is megmutassam a közelemben. Maximum a kukának, mert tudom, hogy nem túl finom az átégetett kormos süti alap és a rosszul megcukrozott máz sem.
- Egyesek lesúgták nekem, hogy még jó ideig nem dolgozhatsz, így hoztam egy kis szórakozást, remélem, szereted az ilyesmit! - jegyeztem meg, miközben lassan a tálca alól elő került a könyv is, amit az egyszerűség kedvéért csak egy szalaggal kötöttem át, ajándék kinézetűre. Remélem nincs meg neki, és nagyjából el is találtam az ízlését, mert nem túl kellemes, mikor valaki annyira nem szeret valamit, hogy inkább unatkozik, minthogy a közelébe menjen. Ezt már csak tapasztalatból is tudom, így egy apró pír kíséretében át is nyújtom neki a kötetet. Léccci, lécci jöjjön be a tippem és örüljön neki. Legalább akkor tudnám, hogy vele kapcsolatban sem tévednek annyira a megérzéseim, és ez igazán sokat segítene...


//remélem jó lett Very Happy //
Vissza az elejére Go down
Kojiro Kuroda
Shinigami
Shinigami
Kojiro Kuroda

Férfi
Cancer Cat
Hozzászólások száma : 204
Age : 36
Registration date : 2011. Mar. 09.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kojiro odúja Cl0te15900/30000Kojiro odúja 29y5sib  (15900/30000)

Kojiro odúja _
TémanyitásTárgy: Re: Kojiro odúja   Kojiro odúja EmptyHétf. Okt. 10, 2011 12:54 am

Újabb találkozás - barátság vagy szerelem? – Az lesz Very Happy


Ha most valaki mérné az adrenalin szintemet, akkor valószínűleg rekordot tudnék vele dönteni. S mind egy nő miatt, a neve, a közelsége, már csak az illata miatt is hevesebben ver a szívem. Azt hiszem átültetésre lesz szükség, mert valami nem jól működik a vén „motorban”. Lehet, hogy megint mehetek vissza a 4. osztaghoz? Lassan kaphatok törzstag kártyát, majdnem minden héten egyszer voltam ott az elmúlt időszakban, és ez felettébb kellemetlen. Túl sokat járok emberek közzé, a végén még valaki beszélni akarna velem, kérdezősködni a balesetemről, és sajnos nem hazudok a legjobban, a végén valami olyasmit mondanék, hogy „Egy mosómedve jött be, és karmolta ki a hasfalamat”. Ugye hogy mennyire is nevetséges? De elég rendesen eltértem a lényegtől, nevezetesen pedig, hogy Misty jött hozzám, akit természetesen beengedtem, és betámadta egy macskám. Még nekik sincs nevük, sőt, az anyjuknak se, ki kellene már találni valamit, de a tucat nevek nem tetszenek.
- Nem, nincs miért elnézést kérned, nagyon örülök a látogatásodnak. Megértem, hogy nem jöhetsz akkor, amikor csak akarsz, sok dolgod lehet.
~ Ezért ne is pazaroljuk a drága időt, foglalkozunk egymással.

Ez most honnan jött? Ilyen jár a fejemben? Azt hiszem, valami tényleg hibázik bennem, pubertálok, vagy mi?
– Rendben van, köszönöm a süteményt, és csak nem lehet annyira rossz, amit csinálnál. – elveszem a tálcát, és gyorsan kiviszem a konyhába, majd visszatérek Mistyhez. Aki pedig egy könyvet nyújt át nekem. Az egyetlen szemem is elkerekedik, az öröm csillan benne. – E...e…ez, honnan tudtad, hogy a krimi a kedvencem? És pont Holmes? Nagyon szépen köszönöm. – ösztönösen cselekszek, nem emlékszem mikor is volt erre utoljára példa, de megöleltem Mistyt és megpusziltam. Majd ledermedve a szemébe néztem. Pár pillanat után tudtam csak megszólalni(addig ki tudja mi történhet ><).
– Öhm….elnézést…nem akartalak…letámadni. Öhm, készültem én is valamivel neked, mármint arra, hogy eljöttél hozzám. Szer…etnék veled sütni. Mivel mondtad, hogy nem megy valami jól, gondoltam megtanítalak egy-két receptre. – mondtam fülig elpirulva, hát igen, ezért vettem azt a sok vackot mára, tojás és miegymás. Hoppá, még mindig ölelem, ellépek tőle, és a tekintetemet lesütve, odalépek az asztalomhoz, és leteszem rá a könyvet.

- Nos, esetleg kérsz valamit inni, bármi amit tehetek érted, hogy jobban érezd magad.
Vissza az elejére Go down
Yurenai Mistique
6. Osztag
6. Osztag
Yurenai Mistique

nő
Sagittarius Monkey
Hozzászólások száma : 373
Age : 31
Tartózkodási hely : szlovákia
Registration date : 2009. Apr. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 6. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kojiro odúja Cl0te19800/30000Kojiro odúja 29y5sib  (19800/30000)

Kojiro odúja _
TémanyitásTárgy: Re: Kojiro odúja   Kojiro odúja EmptySzer. Okt. 12, 2011 10:36 am

Újabb találkozás - barátság vagy szerelem? - kezdetnek ne gyújtsuk fel a partnert -.-"



Fenébe, nem kellett volna talán megemlítenem Kojironak, hogy kicsit elfoglalt vagyok, mert most, ahogy kinéz, biztosan azon fog aggódni, hogy mit hagytam holnapra miatta. Nos, őszintén megmondom, hogy eddig semmit, előre felkészültem rá, hogy valamelyik nap eljövök és idő előtt megcsináltam az összes dögunalmas kérvény átnézését is, amelyeket általában péntekig csak tologatok az asztalomon, utána pedig nagy sóhajokkal szoktam befejezni. Nem a kedvencem, amikor minden kicsi hiba miatt engem keresnek, csak sajnos éppen erősen hadnagy hiányban vagyok, így kénytelen voltam egyedül szenvedni az ilyenekkel. Mindegy, nagy nehezen tegnap már be is fejeztem, a mai adag pedig nem volt valami sok, ezért egyszerűen kijelentettem, hogy délután nem vagyok, aki pedig keresni mer, az nem éri meg a holnapot. Ez a találkozás már így is elég nehéz lesz, semmi szükségem nem lenne még pluszban egy adag pokollepkére is, most pedig mindenki imádkozzon, aki ennek ellenére elküldte, hogy ne találjanak meg, mert még gyilkolni találok valakit.
- Azért elég szépen meg tudom kerülni a dolgokat... - jegyeztem meg mosolyogva, hiszen ha már muszáj elrontaniuk néha az egész hetemet, attól még megtehetik, hogy egyszerűen csak nem veszik észre, amikor korábban végzek a kelleténél. Mostanában mondjuk ez ritka, a legutóbbi találkozásunk óta rövidebb vagyok egy hadnaggyal és amíg nem találok újat, kénytelen leszek egyedül tartani a frontot, ráadásul a teljes műszakot is le kell húznom. Nem a kedvencem, de elég tűrhető tud lenni a dolog általában, főleg, ha közben nem kell egyedül az irodában poshadnom a CD lejátszómmal, hanem kapok pár vendéget is.
- Valójában csak tippeltem, olyannak tűntél, aki szeret elmélyedni a részletekben és ez ugrott be... - jegyeztem meg kicsit elpirulva, miközben próbáltam felfogni, hogy ezek szerint bejött a tippem és minden stimmel. Persze a hálájára nem voltam felkészülve, így sikerült egy pillanatra lefagynom, amikor megölelt és puszit adott az arcomra. Kellett pár pillanat, hogy felfogjam, mi is történt, utána azonban jött a felismerés, hogy hirtelen semmi más nem vesz körül a karjában, mint a béke. Hihetetlen volt, hogy sikerült ennyire megnyugtatnia, jó ideje nem voltam már képes magamtól megtalálni ezt az állapotot. Megadóan simultam az ölelésébe, egyszerűen csak jól esett ez a csend. Egészen addig csak élveztem, amíg újra meg nem szólalt.
- Ugye most csak viccelsz? - fagytam le hirtelen, amikor felhozta a főzés témát, mert kizárt dolog, hogy ezt komolyan gondolja. Ki lenne képes az én nem létező tudásomhoz beáldozni a konyháját, ráadásul közben elviselni, hogy nem tudom garantálni a testi épségét a találkozás végére. Most komolyan, kezdem azt érezni, hogy valaki itt át akar verni. Remélem, nem gondolja, hogy én önként maradni is fogok erre, ehhez nagyon nyomós érv kell. Például a pillantása... Mi? Te jó ég, én most komolyan nem akarom miatta menekülőre fogni a dolgot? Ez már régen rossz. Nem hiszem el, hogy még mindig itt állok...
- Nyugtass meg, hogy az előző csak egy átverés volt! - néztem rá könyörgően, miután elengedett, mivel a konyhai tudásomat nem pont előtte akarom bemutatni, még akkor sem, ha tudom, hogy tisztában van vele, az majdnem egyenlő a nullával. Az egyetlen, amivel eddig nem okoztam bajt, az a nagy kés volt, az is csak azért, mert általában a közös főzéseknél előbb landolt a falban, minthogy valami oda nem illőt vágjak meg vele. De Kojiro sajnos nem úgy néz ki, mint aki ezzel akar engem megijeszteni. Az már rég sikerült és akkor most nevetne. Ajjaj, itt baj lesz... - Phuuu, poroltót is szereztél be, ugye? - néztem rá óvatosan, hiszen ha már nem tudom lebeszélni, akkor legalább a biztonság fontos lenne az ő szempontjából...

//bocsi a késésért Very Happy //
Vissza az elejére Go down
Kojiro Kuroda
Shinigami
Shinigami
Kojiro Kuroda

Férfi
Cancer Cat
Hozzászólások száma : 204
Age : 36
Registration date : 2011. Mar. 09.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kojiro odúja Cl0te15900/30000Kojiro odúja 29y5sib  (15900/30000)

Kojiro odúja _
TémanyitásTárgy: Re: Kojiro odúja   Kojiro odúja EmptyHétf. Okt. 17, 2011 1:05 am

Újabb találkozás - barátság vagy szerelem? - kezdetnek ne gyújtsuk fel a partnert -.-"
Elég sokat voltam mostanában a 4. osztagán, eggyel több vagy kevesebb már mindegy


De egy kapitánynak nem szabad megkerülnie a dolgokat. De… valahogyan még is örülök ennek. Eh, ez most tényleg Én vagyok, örülök annak, hogy miattam, hanyagolja valaki a munkát? Tényleg kezd valami komoly baj lenni a fejemben. De nem érdekel, a lényeg hogy itt van és velem, ennyi az egész. Boldog vagyok, boldog? Nincs valami agyturkász a közelben, mert a jelek szerint tényleg valami baj van az agytekervényeimben. Ez nem Én vagyok, és mégis, valahogy nem zavar ez az egész. Úgy érzem, hogy ez így jó, mások nem számítanak csak Ő és Én.
- De azért ne mindig kerülgess, nem szeretném, ha miattam valami problémád lenne. Tudok várni arra, hogy szabadidőd legyen. – na, ez már inkább Én vagyok. Aki türelmesen vár, és szereti kerülni a konfliktusokat… Egy fenéket, önző vagyok, azt akarom, hogy velem foglalkozzon és ne a munkával (hm, valamit kicseréltek a fejemben, míg bent voltam, erről beszélnem kell majd a kapitánnyal, lehet Ö rendelte el).
- Jó volt a tipped, igazán szeretem az ilyen regényeket. – s jött egy „kínos” pillanat, amikor megöleltem. Ösztönösen, nem is, inkább reflexszerűen cselekedtem, és nem bántam meg a dolgot. Jó érzés volt a karjaimban tartani, és érezni az illatát, és az ízét, mármint amikor megpusziltam akkor éreztem. Egészen addig voltunk így, míg el nem hangzottat azok a szavak. Amik, nos, a jelek szerint kicsit megrémítették, igen, tudom, kegyetlenség ezt mondani, de ez van. Sütni fog velem, nem hiszem el, hogy annyira béna lenne.
- Nem, nem vicceltem. Nincs humorérzékem. – ez Mistynek olyan lehet, mint nekem az, ha társaságban kell lennem, rémes, és kegyetlen. Csakhogy Én is le akarom küzdeni ezt a félelmemet, ezért neki is meg kéne próbálnia. Szerencsére még itt van, és nem a porból készült másolatát látom.
- Sajnálom, de nem. Te és Én most sütni fogunk, de megnyugtatlak, semmi veszélyes dolgot. Ezért nem is kell majd a poroltó. Gyere szépen. – felé nyújtom a karomat, hogy fogja meg, és ha ez megtörtént, akkor bevezetem a konyhába, ahol már minden elő van készítve. Legalábbis az alapanyagok.
- Akkor kezdetnek tűrd fel a ruhád ujját, és adok is egy kötényt neked, ne koszold magad össze. – ez is ki volt készítve, így felé nyújtok egyet, amit még én vettem, szerencsére ez egy sima fehér, nem az, amit kaptam Takeotól. Eh, azt inkább Én veszem fel, nem túl szép rajta a szöveg, legalábbis Takeo humorából gondolva, nem lehet az. Valami olyasmi van rá írva, hogy „Fuck the Cook”. Mindegy rajtam megfér. A sütőn ott van a tálca, benne a szalvétával és a serpenyő, amiben pedig olaj van, s a tál, amiben pedig a liszt.

- Akkor kezdhetjük, gyere és állja az asztalhoz. Fogd meg a vajat, és tedd bele a lisztbe, majd morzsold el vele, és szépen beleteszünk mindent. 3 tojássárgáját, porcukrot, egy kis sót, és tejfölt, és hólyagosra dagasztjuk. - hogy könnyebben menjen neki, mögé álltam és hátulról fogtam meg a kezeit, és irányítottam a mozdulatait. – Érzéssel, szép lassan. Nem kell elsietni semmit.



Vissza az elejére Go down
Yurenai Mistique
6. Osztag
6. Osztag
Yurenai Mistique

nő
Sagittarius Monkey
Hozzászólások száma : 373
Age : 31
Tartózkodási hely : szlovákia
Registration date : 2009. Apr. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 6. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kojiro odúja Cl0te19800/30000Kojiro odúja 29y5sib  (19800/30000)

Kojiro odúja _
TémanyitásTárgy: Re: Kojiro odúja   Kojiro odúja EmptyKedd Okt. 18, 2011 9:09 am

Újabb találkozás - barátság vagy szerelem? - ha kórházba juttatlak, egyikre sem lesz sok esélyem -.-"




Megmondtam én előre, hogy nagyon nem fog neki örülni, ha igazat mondok, pedig tényleg csak egyszerűen el kellett intéznem, hogy ne ma, hanem holnap hozzák a papírokat, amelyeket mindenképp ki kell töltenem a havi költségvetésről. Mondjuk az érdekelne, hogy rajtam kívül hányan teszik meg ezt még, a legtöbbeknek nincs túl sok hangulatuk meg türelmük hozzá, ők is azok, akik a gyűléseken állóháborúkat vívnak a szokásos összeg megnyirbálása ellen. Szerencse, hogy soha nem akarják az én aktáimon keresztül enni magukat még a könyv vizsgálók sem, különben itt nagy bajok lennének. De így minden rendben, egy nap halasztást meg igazán megengedhetek magamnak, hiszen jó ideje nem vettem ki délutánt, hála a munka extra adagjainak. De jó nekem, most nem fogom hagyni, hogy Kojiro aggódása elszúrja a terveimet a gondtalan délutánról. Mondjuk nem tudom ez a gondolat honnan jött, de ráérek később eltöprengeni rajta.
- Ha azon múlna, nekem nem is lenne. Ehhez képest elég sokszor szabadulok el. - jegyeztem meg apró mosollyal, hiszen attól, hogy valaki nagy szemét és engem idegesít a kapitányi ranggal járó kötelességekkel, még nem fogok engedni neki. Azért neveztek ki, mert képes vagyok ellátni a feladataimat, de akkor már tegyék meg nekem, hogy ennyi idő után nem próbálják megmagyarázni, mit és hogyan is csináljak, mert fel találok robbanni. Előtte is szenvedtem eleget, mióta kapitány vagyok, egyszerűen engedéllyel teszem, és ennek a témának vége most és mindenkorra. Inkább Kojirora kéne figyelnem, meg arra, hogy ne nyakaljak el a macskájában, mert még mindig gyanúsan közel van hozzám. De legalább a könyvvel betaláltam, ami jó hír, tekintve, hogy nem nagyon akartam lebőgni a dologgal.
- Mindenkinek van humorérzéke, esetleg nem olyan fejlett, mint másnak... - jegyeztem meg, hiszen nekem egészen eddig nem tűnt fel, hogy olyan sótlan alak lenne, mint amilyennek magát mondja. Igazság szerint nagyon jól szórakoztam a társaságában, és még akkor is, ha nem tudtam pontosan visszaemlékezni rá, hogy egyáltalán poénkodott-e. Bár, én biztos vagyok benne, hogy jó párszor nevettem, de nem tudom megmondani min. Mondjuk akkor is úgy rémlik, hogy Kojiroval voltam és közben nagyon is jókat nevettem. De ha ő nem hisz magában, akkor majd én fogom megmutatni neki, hogy igenis tud vicces lenni, csak nem veszi észre magát gyakran...
- Te aztán bátor vagy! - jegyeztem meg, miközben fogamat összeszorítva hagytam, hogy a konyhába vonszoljon. Esküszöm, ennél még a rémálmaimban sincs rosszabb hely, ennek ellenére én egyre rosszabbul érezhetem magam, mivel csak miatta mégis beléptem. Rendben, nem tudom mi tart itt pontosan, de az biztos, hogy nagyon hatásos ez a helyzet, mivel már most kezdek komolyan kicsit megnyugodni. Talán mert sejtem, hogyha bedobom a törölközőt, akkor elmondhatom, hogy legalább megpróbáltam. De azért egyenlőre teszem, amit mond, az egyenruhám ujját feltűröm és felveszem a kötényt. Nos, nem is rossz dolog, ráadásul pedig remélhetőleg akkor nem rajtam fog landolni a szósz. Mondjuk Kojiroé még viccesebb. - Nem túl jó az angol tudásom, de ha jól fordítom, akkor az inkább hozzám illene... - jegyeztem meg kuncogva, mivel nagyon is kezdett derengeni előttem, hogy mit is jelent a szöveg és biztos vagyok benne, hogy hozzám nagyon is illene a dolog. De valójában ez csak időhúzás, mivel nagyon nem akarok főzni. Azért csak eljött a főzés ideje, mire igyekeztem mindent úgy csinálni, ahogy kérte. A keverésnél még nem volt baj, a vajat is bele találtam a tálba, de amikor már a tojássárgáját kellett külön szedni, nagyon is örültem neki, hogy ott áll mögöttem és segít nekem. A többi kezdett alakulni, mondjuk a keverést most mondom, hogy nem fogom soha megszeretni, mivel eléggé nehéz munka, ráadásul pedig tiszta tészta lett tőle a kezem, ami azt jelentette, hogy jószerével mozdulni sem tudtam. A lehető legjobbkor, valaki nagyon ragaszkodott ugyanis hozzám. - Oh, megtennéd, hogy lekapod a macskát a pultról, a bal kezednél van... - jegyeztem meg, hiszen a kis cica, aki korábban is engem nézett játéknak most kamikaze módra felmászott ide és próbált a kezemhez közel kerülni, közben ügyesen kúszva. Na, fogadni mernék, hogy ide nem szabadna feljönnie, csak éppen nem hallgat senkire...
Vissza az elejére Go down
Kojiro Kuroda
Shinigami
Shinigami
Kojiro Kuroda

Férfi
Cancer Cat
Hozzászólások száma : 204
Age : 36
Registration date : 2011. Mar. 09.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kojiro odúja Cl0te15900/30000Kojiro odúja 29y5sib  (15900/30000)

Kojiro odúja _
TémanyitásTárgy: Re: Kojiro odúja   Kojiro odúja EmptyHétf. Okt. 24, 2011 11:43 pm

Újabb találkozás - barátság vagy szerelem? – ha jössz látogatni, akkor simán Very Happy


- Gondolod? Neveztek már pár dolognak, de humorosnak még nem. –rendben, ami azt illeti, emberi életem során az voltam, legalábbis ha jól emlékszek. Hm, talán az a tény, hogy Idekerültem, kiölte a humorfaktoromat, vagy esetleg valami más oka lehet? Á biztosan nem, hiszen hogy veszthetném el azért, mert megöltek mindenkit, akit szerettem? Tényleg elég abszurd helyzet, és még ironizálni is megkellene tanulnom. Mert nem igazán megy, talán ha pár emberi TV showt megnéznék, akkor esetleg, nem biztos, de esélyes, hogy mégis csak sikerülne némi modernkori kultúrát felszednem.
Igen, nagyon bátor vagyok, habár nem tudom, mi bátorság is szükséges ahhoz, hogy bemenjek Vele a konyhába? Elvégre csak nő, és ha már az, valamennyi érzéke csak kell, hogy legyen a sütéshez. Ha pedig valami csak rosszul sülne el, akkor is itt leszek kéznél, és majd csak megoldom valahogyan a dolgot.
A kötényre tett megjegyzés miatt, kicsit felvonom a szemöldökömet, mivel Én nem tudok angolul, és Misty kuncog, így nagyon kezdem azt érezni, hogy ténylegesen egy oda nem illő szöveg van. Talán ostobaság, de érdekel, hátha válaszol is.
- Öhm, és mi van ráírva? Ha már rád illik, gondolom valami nővel kapcsolatos, kellemes dolog lehet. –az optimizmusom most jelen van, mert tényleg remélem, nem valami olyasmi, ami ténylegesen Takeo humorára vall. Na, de ez most lényegtelen, ha megtudom mi van ráírva majd hüledezek párat és kész. Le nem fogom venni, mert kötényre ilyenkor szükség van.
El is kezdtük a sütést, és a segítségemnek köszönhetően még nem történt semmi baj. Legalábbis eddig, mert az egyik névtelen kiscicám betámadta az asztalt. Fene, pedig tudja hogy nem szabad, kap is majd érte egy dorgálást, és az is biztos, hogy ma fürdés lesz mindnek, ez lesz a kollektív büntetés, így majd megtanulják, hogy a törvény az itt törvény. Nincs asztalra séta.
- Ej-ej, szerencsére az elejével megvagyunk, tehát megfoghatom. – érte nyúlok és az arcommal egy vonalba kerül a fejecskéje, a farkát pedig igen idegesen kezdi csóválni.
- Tudod mi a szabály, nem? Az asztalra mindenkinek tilos, Én se ülők bele a ti tálatokba, tartsuk tiszteletben ezt a pár dolgot, rendben van? És este fürdés. – mintha értette volna végét, mert nemtetszését kifejezte egy kis karmolással az orrnyergemen. Összeszorítottam a fogamat, mert kicsi a körme, de éles nagyon, letettem a földre, majd Mistyre néztem.
- Most pedig be kell rakni a hűtőbe a tésztát, olyan 10-15 percig hagyni kell állni, utána folytatjuk. Gyere, megmutatom merre tudod megmosni a kezedet.– természetesen csak azután, hogy a tészta alapanyag bekerült a helyére. Utána elvezetem a fürdőbe, és megnyitom neki a csapot, szerintem langyos víz megfelelő lesz.
- Esetleg kérsz egy kis sakét, vagy valamit? Valamivel el kell ütni az időt, míg lejár az a pár perc, utána folytatás. Remélem kész vagy lélekben rá? – kérdeztem, egy apró megbúvó mosollyal az arcomon. – Tényleg, az orrom, milyen a karomlás? - közelebb hajolok hozzá, hogy rendesen ki vehető legyen.



Vissza az elejére Go down
Kojiro Kuroda
Shinigami
Shinigami
Kojiro Kuroda

Férfi
Cancer Cat
Hozzászólások száma : 204
Age : 36
Registration date : 2011. Mar. 09.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kojiro odúja Cl0te15900/30000Kojiro odúja 29y5sib  (15900/30000)

Kojiro odúja _
TémanyitásTárgy: Re: Kojiro odúja   Kojiro odúja EmptyKedd Okt. 25, 2011 12:18 am

Ha enni akarsz, dolgoz is meg érte Neutral


Mint a kutyák, megérzik az ingyen étel lehetőségét, és az illat irányába vonulnak. Van az a fura érzés, amikor tudod, hogy valaki jönni fog, érzed a zsigereidben, hogy pár pillanat, és befog fordulni a sarkon, na, pont ezt érzem Én is jelenleg. Egy nem várt vendég fog érkezni, s ezzel az is együtt jár, hogy elfognak fogyni a húsaim, igaz, mindet nem tudnám megenni, és a macskáim se lennének rá képesek, talán hasznos is, ha valaki besegít. Igen, jött valaki, de pont Ö? Oké, kire számítottam? A Főkapitányra, vagy mi? Mindegy, megfelelő személy Takeo is. Habár, nem tudom minek rázza felém az öklét? Verekedni akarna, de semmi kedven verekedni, felesleges erőfitogtatás csupán, értelmetlen, és haszontalan pazarlása az erőnknek, és a végén még meg is sérülhetünk. De csak nem hagyja abba, hát nekem mindegy, emelem a kezemet, de mint kiderül, ez csak a köszönés egy formája. Nézem az öklömet, hogy akkor most mi is van? Volt ennek értelme, egy öklözés, nem elég egy sima kézfogás? Minek ennyire bonyolítani a dolgokat? Mi lesz a következő vajon? Mindkét kézzel öklözés, fent-lent, majd szemből, a hátsók összeverése, és a végén pisztolyt formálva a kezünkből vigyorgás? Hm, inkább ne, belegondolva, hogy ezt kéne csinálni az utcán? Eh, hamar elkap az agyfrász.
Persze, nyugodtan ülj le, gyújts rá, de a WC-met nem engedem használni. Arra allergiás vagyok, valahogy nem vagyok képes idegenhelyen a WC használatára, ha mások is vannak ott, ha valaki bejön, akkor a vízesés is megáll, arra nem is merek gondolni, hogy mi lenne, ha a nagydolgomat kéne elvégezni? Eh, halál, és éppen ezért nem szeretem, ha használják az én trónomat. Az egy szent hely, ahova elvonulok „meditálni” és olvasni néha, nincs is annál kellemesebb, mint szó szerint, már elnézést a kifejezésért, de szarni a világra.
- Igen, hát…egy edzés közben megsérült a hasfalam, ezért volt szükséges az a néhány nap vendégeskedés a 4. osztag gyengélkedőjén. És mi járatban erre? – egy lényeges kérdést csak felteszek, és látom hogyan is figyeli a húst. Természetesen adnék belőle, de azért egy kis hasznom legyen, még ha minimális is. – Kaphatsz belőle, de akkor most figyelj egy darabig a sütésre, van bent egy kis dolgom, csak meg kell fordítani a húsokat, mást ne csinálj velük. – visszamegyek a lakásomba, pontosabban a konyhába, előszedek két tányért, kenyeret, némi mustárt, ketcuhpot, (minek vannak ezek nálam? Ja igen, mert láttam, hogy az emberek használják az evésénél) kenyeret, egyszerre csak ennyi, és kiviszem vissza, a „kertembe”, majd ismét be, a már igen csak hideg limonádéért, és két pohár kíséretében azt is kivittem, majd a végére maradt a sütemény. Eh, ez majdnem fárasztó is volt.
- Rendben van, most már folytatom Én, addig is nyugodtan szolgáld ki magad. – valamit majdnem elfelejtettem, hogy mindvégig a megszokott nyugalommal, és távolságtartással beszélek.
Vissza az elejére Go down
Yurenai Mistique
6. Osztag
6. Osztag
Yurenai Mistique

nő
Sagittarius Monkey
Hozzászólások száma : 373
Age : 31
Tartózkodási hely : szlovákia
Registration date : 2009. Apr. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 6. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kojiro odúja Cl0te19800/30000Kojiro odúja 29y5sib  (19800/30000)

Kojiro odúja _
TémanyitásTárgy: Re: Kojiro odúja   Kojiro odúja EmptyVas. Okt. 30, 2011 7:55 am

Újabb találkozás - barátság vagy szerelem? - de bűntudatom lenne -.-"




Kojiro szerencsére nem feszegette tovább a lógásom témáját, bár, éreztem rajta, hogy nem száz százalékig ért egyet a módszereimmel. Valójában ezért igazán nem lennék képes őt hibáztatni, hiszen nem minden olyan elsőre, mint amilyennek látszik és igazság szerint én elég sok mindent megtennék, csakhogy ez a titok ne derüljön ki. Soha senki nem mondta, hogy kapitánynak lenni csupa móka és kacagás, volt részen rosszban bőven is, egyetlen előnye a dolognak, hogy nagyon kevesen léteznek, akiknek joguk van engem felelősségre vonni a viselt dolgaim miatt. Példának okáért a főkapitány megtehetné, de ahhoz kellene valami alap is, amit nehezen találna meg. A papírjaim rendben vannak, az osztag tagjaival nincsenek problémák, ráadásul pedig azt sem tudja rám bizonyítani, hogy nem húzom le a munkaórákat az irodámban, maximum az ellen lehet szava, hogy nem pontosan abban az időben teszem, mint a többiek, hanem korábban kezdem és hamarabb el is szabadulok, de ezen már mások mellett igazán csodálkoznék, ha fennakadna. Amúgy is, most kifejezetten jó alkalmazott vagyok, senkit nem idegelek halálra, ráadásul pedig még nem jelentkeztem, hogy nem tetszik a rendszer, ami megfosztott a hadnagyomtól. Igaz, helyette már keresek újat, hátha sikerül olyanra is ráakadnom, akivel szemben nem lesznek ellenvetései a nagyra becsült tiszteknek. Nem mintha izgatna, csak ne kelljen annyira kemény ellenállással találkoznia rögtön a bejövetel után, az nem lenne igazságos. Egyébként pedig gondolkodás közben esetleg arra is elkezdhetnék végre példát mondani, hogy miből gondolom, Kojironak van humora, bár ez nem olyan könnyű kérdés. Kétségtelen, hogy engem megnevettetett, de sokkal inkább a tetteivel, mint a szavaival. Az más dolog, hogy ő ezt szemmel láthatóan nem tartotta fontosnak, de attól én még szándékozom a dolgot a tudtára adni, remélhetőleg elég érthetően is. Mondjuk, ez a magyarázási tudományom mellett igencsak viszonylagos dolog, amit nem szívesen mutatok be pontosabban, de üsse kő, most már mindegy, döntöttem.
- A humor a tettekben is el tud rejtőzni, Kojiro. - néztem rá ártatlanul, apró mosollyal a szám sarkában, amit nem akartam kimutatni, tekintve, hogy igencsak olyan helyzetben vagyok, amit nem akarok. Ha most kötelező lenne mosolyognom, biztos vagyok benne, hogy nagyjából olyanra sikerülne, mint azoknak, akikkel közli a fogorvos, hogy most rögtön kihúzza a fogukat és nem szándékozik érzéstelenítőt adni közben, egyszóval kifejezetten nem kellemes egy dolog. Ezért inkább ezzel most nem is próbálkozom, még akkor sem, ha a kötény, amelyet a kedves tiszt visel, nagyon is félre érthető szöveggel van ellátva. Meg mondjuk a színe is egyéni, de azt nem hiszem, hogy meg fogom dicsérni, tekintve, hogy komolyan nem lennék képes azt mondani, szerintem nagyon illik a szeme színéhez, ami nyilván valóan nem éppen igaz kijelentés lenne. - Ohm, igazság szerint a szöveg kétértelmű, a publikusabb változat azt jelenti, szar a szakács... - kezdtem el apró pirulással és reménykedtem benne, hogy ez egyenlőre lefoglalja annyira, hogy nem kérdezi meg, mi a kevésbé elfogadható, nyers fordítás. Hát, nagyjából az is ugyanez lenne, csak kevésbé burkoltan, jó adag sértéssel és trágár szavakkal, amelyeket én nem túl nagy örömmel ismételnék meg senki előtt. Legalábbis nem szokásom káromkodni, nem is nagyon ismerem ezeket a kifejezéseket, csak értem, de még annyira nem hoztak ki a sodromból, hogy használjam, és ha nem kötelező, akkor ezúttal sem szívesen teszem meg a dolgot. Ez van, nincs sérülékeny lelkem, csak egy apró erkölcsi korlátom, amivel jobb nem túlságosan összeakasztani senkinek a bajszát. De az azért nagyon is érdekelne majd, hogy Kojiro mégis kitől kapott ilyen kötényt, ha a saját bevallása szerint kifejezetten jól főz. Gondolom bárki is volt az illető, eléggé jóban lehet vele és előre tudta, hogy nem ért angolul így nem tudja majd lefordítani a rá írt szavakat. Remélem azért nem számított arra, hogy ebben fog mászkálni, mert azzal határozottan megzavarná pár ember közlekedését, minimum. Vagy rosszabb esetben kihívná magára az osztag kapitányának a haragját, ami nem éppen kellemes dolog tud lenni, és ezt saját tapasztalatból mondom.
Közben Kojiro sikeresen el is kapta a cicát, akinek, igen, jól tippeltem, elméletileg meg van tiltva, hogy az asztalra másszon. Nos, ezt nem tartotta be és szemmel láthatóan nagyon nem is tetszett neki, hogy ezért büntetést kap, mert szép kis, c betű alakú karmolást produkált a gazdája orrára. Na, ez szép volt, mondhatom. Apró mosollyal néztem, ahogy a kedves tiszt lekaparja magáról a ragaszkodó kisállatot, majd nekem is engedélyez pár perc szünetet, amíg közli, hogy a tészta kezdeménynek hűlnie kell. Halleluja, nem tudom meddig lettem volna képes még erre koncentrálni, de határozottan remegett a tál az utolsó pár percben, alig várva, hogy egy óvatlan pillanatban a földön kössön ki a tartalmát természetesen maga alá temetve, amilyen nagy az én szerencsém. Mielőtt azonban a végzeted baleset bekövetkezhetett volna, valaki sikeresen intézkedett helyettem és elrejtette a gonosz edényt. Na, nála úgy tűnik nem akar a földön kikötni, ezt az örömöt nyilván nekem tartogatta. Közben sikeresen le is mostam a kezemről a tészta maradékát, kezdve a legragaszkodóbb részekkel, majd ismét a figyelmemet a vendéglátómnak szenteltem. - Ha nem haragszol, akkor az alkoholt egyenlőre még mellékelném, anélkül is szerencsétlen vagyok a konyhában... - jegyeztem meg apró mosollyal, hiszen nem tudom ő mennyit látott belőle, hogy én bénázok egy sort az alapvető műveleteken kívül mindennel. Mintha valami megszállt volna és nem engedni, hogy kicsit is jobb legyen a kelleténél. De jó nekem. Remélem Yure keze nincs a dologban, mert azt nem köszöni meg, amit tőlem kapna érte. Zanpakutou vagy nem, néha nagyon sunyi tud lenni, és az sem érdekel, ha az ilyen véleményemet meg is hallja, rá fér az egójára. - Hadd nézzem azt a sérülést! - kiáltottam fel, miközben egy nedves törölközővel óvatosan letöröltem a pár csepp vért, amit a cica karmai okoztak az orrán. Eddig nem tűnt olyan rossznak, pár nap és valószínűleg nyoma sem lesz, ha jó az öngyógyító képessége, akkor kevesebb is elég. - Nem vészed, csak egy apró karcolás... - jegyeztem meg, miközben közelebb hajoltam hozzá és egy apró puszit leheltem a sebre. Vegye úgy, kapott rá egy gyógypuszit, mert nem hiszem, hogy nélkülem is beszerezte volna. De nem is áll rajta rosszul, kicsit olyan, mintha harcban szerezte volna egy kard hegyétől. Az igazságot meg nem kell senkinek tudni...
Vissza az elejére Go down
Kojiro Kuroda
Shinigami
Shinigami
Kojiro Kuroda

Férfi
Cancer Cat
Hozzászólások száma : 204
Age : 36
Registration date : 2011. Mar. 09.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kojiro odúja Cl0te15900/30000Kojiro odúja 29y5sib  (15900/30000)

Kojiro odúja _
TémanyitásTárgy: Re: Kojiro odúja   Kojiro odúja EmptyCsüt. Nov. 03, 2011 1:58 am

Újabb találkozás – barátság vagy szerelem? – ha ez marad az avid, akkor mindent megbocsátok Very Happy

- Bizonyára igazad lehet. Majd súgj, ha néha humorost csinálok, megjegyzem és fejlesztem is.
Humor a tettekben? Mit is csináltam amikor randiztunk? Ostobaságokat beszéltem, utána sétáltunk is, és akkor egy padon sikeresen átestem. Az inkább volt kellemetlen, mint vicces, habár egy külső szemlélőnek az lehetett, bár ezek szerint Mistynek is, Én közben meg azt gondoltam, hogy az ügyetlen mutatványommal csak zavarba hozom. Akkor mégis csak lehet benne valami. Az Én új humorom a pillanatok esetlenségéből adódik, nem pedig a szavakból. S miért új humornak neveztem? Mert a régi nagyjából akkor tűnt el, amikor a szemem is. Tudnám, hogy azzal mi lett? Elvitte volna egy madár, vagy rátaposott volna az időközben megérkező felmentő sereg? Sajnos ez már nem fog kiderülni, bár már nem is fontos, megvagyok szemtelenül is, legalább ezt mindig lehet majd Rám mondani.
Viszont sikeresen meglepődtem a szöveg jelentésén, hitetlenkedve kerekedik ki az egyetlen szemem is. Ez van ráírva? Nem is nagyon akarom elhinni, megfogtam a kötényem alját, és felhúztam a szemem elé. Majd pedig elengedtem, és lassan hullt alá. Takeo és a humora, eh, elég nyers, mindegy, majd ha egyedül mozgok a konyhában, csak akkor fogom használni. Bár most nem veszem le, mivel a másik Mistyn van, és nem akarok cserélni. Megalázó lehet a számára, ha ezt kellene viselnie.
- Nos….. hát erre nem igazán számítottam. Mindegy már, befejezzük így a mai gasztronómiai utazásunkat. Utána pedig a szekrényem mélyére fogom süllyeszteni.
S szavakat a tettek is követik, nekikezdtünk a folytatásnak, aminek a végén az egyik kis rosszaságom zavart be. Aki tudomásomra hozta a nemtetszését egy karmolással. Férfi vagyok, és nem mutatom ki a fájdalmat, legalábbis egy ilyen sebtől nem. Pedig ég rendesen, könnyezni is kedvem lenne. De a munka nem állhat, mindet csinálok tovább, és utána pedig megmutatom a kedves hölgynek, hogy merre is van az a helyiség, ahol a kezét is meg tudja mosni, habár ott nekem se árt.
- Ahogy szeretnéd, de megnyugtatásodra közlöm, hogy már nem sok van hátra, és szabadulsz a rettegett helytől, nem kínozlak vele tovább. – próbálom a hangomat a lehető legmegnyugtatóbbra állítani, remélem sikerül is. – Utána pedig nyugodtan megihatunk egy pohárkával is. – megejtek egy barátságos mosolyt is, amibe talán lehet több is került, mint a barátság kifejezése. S a hála is odakerül, amikor elkezdi törölgetni az orrnyergemet. Bár ha így folytatja elég hamar megszárad az a törölköző, felforrósodót a testem rendesen. Amit csak fokoz az, hogy még egy puszit is kaptam. Most váltam cseppfolyósa, és elférnék egy pohárban is, elolvadtam teljesen. S sajnos megesik az, hogy néha maguktól történnek meg a dolgok, nem gondolkozunk, csak reagálunk. Gyengéden átkarolom Mistyt és megcsókolom, azt hiszem ezt nevezik ostoba lépésnek. De késő bánat, eb gondolat. Mindegy mit fog most csinálni Misty, a csókot élvezem.
Vissza az elejére Go down
Yurenai Mistique
6. Osztag
6. Osztag
Yurenai Mistique

nő
Sagittarius Monkey
Hozzászólások száma : 373
Age : 31
Tartózkodási hely : szlovákia
Registration date : 2009. Apr. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 6. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kojiro odúja Cl0te19800/30000Kojiro odúja 29y5sib  (19800/30000)

Kojiro odúja _
TémanyitásTárgy: Re: Kojiro odúja   Kojiro odúja EmptyVas. Nov. 13, 2011 7:34 am

Újabb találkozás - barátság vagy szerelem? - csak a te kérésedre



- Rendben! - válaszoltam neki mosolyogva, hiszen nem igaz, hogy ő nem humoros, sőt, szerintem igenis az egyik legviccesebb ember, akivel eddig találkoztam. Vagyis az elmúlt időszakban biztosan, hiszen a legtöbben azt hiszik, az ember már ott elveszíti a humorérzékét, ha megnézi közelebbről a 6. osztagot, nem kell még ahhoz tagnak is lennie benne. Pedig ez nem igaz, elismerem, hogy vannak szabályok, de amennyiben valaki nem röhög a képembe, amikor kiosztom a napi feladatát, garantálom, hogy senki nem lesz pont azért meghurcolva, mert egy kicsit vidámabb kedve van, mint a többieknek. Nekem is megvannak a saját rigolyáim, amelyek ugyan nem olyan szörnyűek, de nem mindenki számára kellemes, hogy például tudom magamról, milyen nehezen rejtem el a kárörömet az arcomról, ha véletlenül valaki olyannal történik kisebb baleset, akik éppen annyira nem szeretek. Nem, ezeket a baleseteket nem én okozom, van bennem azért annyi becsület, hogy meg se próbáljak ilyet tenni, és a legtöbb esetben tényleg csak figyelmesnek kell lennem, mert a sors vagy a vakszerencse képes átvenni a posztomat, és elintézni azt, amit én gondolok. Nem mindig történik ez meg persze, ahhoz már nem csak mázli kéne, de éppen elégszer ahhoz, hogy ne legyen sem feltűnő, sem pedig észrevehetetlen a szememben meg persze másokéban is. És még azt mondják, hogy tényleg nincs humor az osztagomban, pedig ez mekkora tévedés. Szerintem igenis van, és ami azt illeti, szerintem a humorom kifejezetten kellemes dolog, ellenkező esetben ugyanis itt már lett volna pár kifakadásom a főkapitánynál, mikor olyan ötletei támadtak egyeseknek, hogy mi lenne, ha kidekorálnák a falakat rózsaszínnel. Nos, igen, a díszítés megvolt, de egyszerűen közöltem velük, hogy fessék vissza fehérre, ahol meg mégis átüt kicsit a szín, hozzanak kéket és rakjanak egy hatalmas kaméliát rá, mint az osztag jelképét. Így most kis virágoskert beütése van a dolognak, de legalább nem úgy néz ki, mintha én akartam volna így és nem is tudtak a bakiról. Soha...
- Szerintem nem olyan szörnyű, következőre tényleg odaadhatod a hozzám hasonlóaknak... - jegyeztem meg kedvesen, hiszen nem értem mit kell ennyire zavarba jönni egy olyan felirat miatt, amelyet eredetileg nem is értett. Oké, valaki viccelt egyet vele, ilyesmi előfordul, de szerintem simán elfogadható, főleg a tények ismeretében. Mindegy, van egy olyan érzésem, hogy ezt a kötényt ő egyhamar nem fogja senki kedvéért elővenni, és meg is tudom érteni miatta. igazság szerint én nagyjából ugyanígy vagyok azokkal a szerencsétlen ruhákkal, amelyeket néha a barátnőimtől kaptam, mert szerintük dögösek, de engem nagyon idegesítettek, mert túlságosan testhez állóak voltak és nagyon nem voltam idomilag megáldva soha, ezek pedig nem nagyon tudtak mit kihangsúlyozni. Oké, megígértem, hogy fel fogom őket venni, egyszer, de a jelenlegi szlenggel élve, az természetesen véletlenül sem ma lesz. Sőt, azt se bánom, ha a következő évszázadig kell vele várnom...
Az azért komolyan segített a gyomorgörcsömön, hogy Kojiro közölte, nem szándékozik már túl sokáig kínozni a konyhai munkával. Hála a jó égnek, nem tudom ki, hogy van vele, de nekem jelenleg a legrosszabb, amit el tudok képzelni büntetésnek, az lenne, ha még valamit meg kellene alkotnom abban a sötét kínzókamrában. Komolyan mondom, nem tudom mi van velem, mivel a legtöbb nő egyszerűen csak élvezi, ha ott tevékenykedhet, ehhez képest én önként és dalolva szoktam kimenni szembeszállni egy espadával vagy még erősebb lénnyel, amennyiben megígérik, hogy nem kell annak a helyiségnek még csak a közelébe sem mennem. Ennyit arról, hogy milyen bátrak a kapitányok, kerüljön csak szóba a főzés és én átmentem szépen nyusziba. Azt meg nem is részletezem, hogy milyen kellemes ez olyan férfi mellett, akinek semmi problémája nem akad egy vacsora összedobásával. Rendben, de legalább nem nevet ki miatta nyíltan, ez megnyugtató...
- Azt hiszem így nem til... - kezdtem el mondani a választ Kojironak, de a végére már nem értem el, csak annyit éreztem, hogy a derekamnál valamilyen szorítás kezd kialakulni, majd szépen megcsókolt. Egy pillanatra az agyam még nem fogta fel, mi történik velem, így bár a szám már nagyon is tudta, mit kell tennie, csak riadt tekintettel néztem, de elég volt pár másodperc, hogy önként adjam fel az eddig is teljesen sikertelen ellenállást és kezdjem viszonozni a dolgot. Lassan felengedett bennem a feszültség, miközben visszacsókoltam és közben a szívem olyan sebességgel lódult meg, hogy azt hittem, mindjárt kiesik a helyéről. Ugyanakkor maga a helyzet nem feszélyezett, természetesnek éreztem, hogy ezt teszem, és olyan nyugalom szállt meg, amelyet a saját ágyamon kívül nagyon kevés alkalommal éreztem az elmúlt évek során. Lassan a kezemet felemelve karoltam át a férfi nyakát, belesimulva ismét az ölelésébe, és még akkor is így maradtam, mikor elváltunk egymástól, hogy végre levegőhöz jussunk. - Miért tetted? - suttogtam el a kérdést nehezen, hiszen előre tudtam, hogy ezzel most el fogom rontani a pillanatot, de nem bírtam ki. Tudnom kellett, ha csak trófeának gondol, mert nem akartam magamat becsapni...
Vissza az elejére Go down
Kojiro Kuroda
Shinigami
Shinigami
Kojiro Kuroda

Férfi
Cancer Cat
Hozzászólások száma : 204
Age : 36
Registration date : 2011. Mar. 09.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kojiro odúja Cl0te15900/30000Kojiro odúja 29y5sib  (15900/30000)

Kojiro odúja _
TémanyitásTárgy: Re: Kojiro odúja   Kojiro odúja EmptyKedd Nov. 15, 2011 7:44 am

Újabb találkozás - barátság vagy szerelem? – a másik fekete ruhád is érdekel Wink


- Ááá, nem tervezem, hogy mást is „kényszerítek” majd főzésre. Őszintén, eddig nagyjából csak Te vagy az első személy, akit vendégül láttam amióta shinigami vagyok. – hm, ebbe belegondolva ezzel lehet nem kellene büszkélkednem. Hiszen csak magamat „járatom” le, ami tekintve a jelenlegi helyzetet, talán nem a legjobb dolog, főleg, ha tovább szeretném Mistyvel a dolgokat görgetni.
S közöltem, hogy már nem tart sokáig a szenvedése. Pedig ez csak egy kis sütés, nem is a bonyolultabb fajtából, csak egy kis fánk. Hm, fánk, kicsit hasonló a hangzása ahhoz, ami a kötényre volt írva. Arra a kötényre, amit el fogok égetni, ajándék vagy se, de lehetőleg a lángok martalékévá fogom tenni. Persze csak akkor ha nem figyel majd senki, este, ha egyedül leszek. Felteszek valami kellemes zenét, egy kis sake és…. ez olyan, mint valami ostoba romantikus regénynek lenne az eleje.
S megtörtént valami, amit magam sem gondoltam. Félbeszakítottam Mistyt, nem holmi beszéddel, nem, hanem megcsókoltam. Nem tudom mi is történt, egyszerűen csak megtörtént. A testem magától cselekedett, és ami meglep, hogy nem kaptam egy poffont, vagy egy térdet az ágyékomba. Ellenkezőleg, visszacsókolt, sőt, a karjait a nyakam köré fonta. Éreztem, hogy a szívem vagy nagyon gyorsan kalapált, vagy kihagyott pár ütemet, a térdeim remegtek, a fejemben kiabáltak, hogy ezt nem kéne, és ami érdekes…. Nem láttam egy emlékképet se azokról, akiket régen szerettem. Mintha így kapnám az engedélyt erre az egészre, vagy csak egyszerűen kezd elmenni az eszem. Sajnálatos de az ajkainknak külön kell válniuk. Nem hátrány az, ha néha levegőt is veszünk, mert a végén még megfulladunk. Bár remélem nem volt rossz a csók, elég régen volt, amikor utoljára megcsókoltam Valakit. Remélem nem rozsdálltam be nagyon. S nem olyan volt, mintha egy fogorvosi székben lett volna. De ami fontosabb, kaptam egy kérdést, és már válaszolnék is, de valamiért nem jönnek a szavak, kicsi gondolkoznom kell. Talán addig leköti a figyelmét, hogy vörös vagyok, mint egy paradicsom.
- Öhm…. nem tudom, megtörtént valahogyan….. Talán ösztönösen cselekedtem, kedvelek….. igazán kedvelek téged… bocsánat, de nincs nagy gyakorlatom ebben. Talán ha a mai fiatalok nyelvén fejezem ki magamat. Tetszel nekem Misty, szeretném azt, hogy elmondhassam, Te vagy a párom, amikor reggel felébredek, Téged lássalak a másik oldalon. De… el kell neked mondanom valamit. Eddig két nő iránt éreztem így, sajnos mindketten eltávoztak már. Az első nőt feleségül is vettem, és szülte egy fiút, de mindkettejüket megölték, a másodikat pedig, már itt ismertem meg, együtt mentünk az Akadémiára, de a vizsgán Őt is megölték, ott vesztettem el a szememet. Kivágtam magamnak, mert azt mondták, hogy akkor életben marad, sajnos nem így lett. Ezt azért mondtam el, mert a jelek szerint, minden nő, aki iránt érzek valamit, idő előtt eltávozik, és nem igazán lenne jó, ha így járnál… - hm, elég röviden sikerült előadnom magamat, és a hangom is csak néha remegett meg a bánat miatt, sikerült végig nyugodtnak maradnom. Most pedig azt hiszem, keresni kéne egy kötelet, amire fellógatom magamat.

Vissza az elejére Go down
Yurenai Mistique
6. Osztag
6. Osztag
Yurenai Mistique

nő
Sagittarius Monkey
Hozzászólások száma : 373
Age : 31
Tartózkodási hely : szlovákia
Registration date : 2009. Apr. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 6. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kojiro odúja Cl0te19800/30000Kojiro odúja 29y5sib  (19800/30000)

Kojiro odúja _
TémanyitásTárgy: Re: Kojiro odúja   Kojiro odúja EmptyKedd Nov. 29, 2011 6:38 am

Újabb találkozás - barátság vagy szerelem? - most még nem láthatod Razz



Remek, ez szép volt Misty! Talán nekem is meg kéne tanulnom, hogy melyik az az alkalom, amikor nem ártana, ha befognám a számat, mert még egyszer nagyon nagy bajba fog keverni. Eddig sem volt éppen a kedvencem, hogy akaratlanul ráéreztem az emberek fájó pontjaira, de most egyenesen saját magam alatt vágom a fát vele, hogy úgy mondjam. Addig még minden rendben van, hogy időnként megpróbálok rendesen viselkedni, meg persze úgy tenni, mintha valamit nem vettem volna észre, de ha már átsiklok a nyilvánvaló dolgok felett is, az egészen biztosan egy általam megalkotott helyzet lehet csak nem túl kellemes kimenetellel. Igazság szerint ez nem hiányzott nekem, így próbáltam a lehető legártatlanabb lenni, miközben reméltem, hogy Kojiroval kapcsolatban az életemben először végre nem lesz semmi, ami képes lenne tönkretenni a kapcsolatomat. Most valamiért már az első perctől kezdve, hogy találkoztunk, nem láttam mást, csak bizalmat és semmi nem volt, ami befolyásolhatott volna. Még a szokásos nem túl kellemes megjegyzések is elmaradtak a kardomtól, pedig Yurénak nagyon is szép tehetsége van ahhoz, hogy minden neki nem tetsző kapcsolatot egyszerűen csak szabotáljon. Ennek más esetben még nagyon is örülnék, hiszen kevés embert képes megszeretni, és még kevesebb van, akit el is fogad mellettem, de most gyanúsan nagy a csend mindenhol, ahol eddig számíthattam rá, hogy az érzékeim megsúgják, mennyire gondolja valaki komolyan azokat a dolgokat, amiket értem tesz. Sehol a gyanús előjelek, a képek, amelyek elárulnának bármit is a velem lévő shinigamiról, és még kevésbé a megérzéseim, amelyek el tudnának rettenteni. Az egyetlen, ami kicsit is még szemmel láthatóan működik, az a józanságom maradéka, de legtöbbször, főleg, ha valaki félreérthetően fogalmaz, egyszerűen úgy érzem, ez is kevés. Kojiro szavai és tettei az első perctől kezdve megdöbbentettek, a viselkedése a találkozásunkkor is éppen elég meghatározó volt és úgy tűnik erről még nem szokott le. Sőt, kezdem egyre inkább elhinni, hogy neki tényleg ez az igazi arca és valaki olyannal találkoztam, aki ha nem is kíméletlenül őszinte velem, képes azt mondani, amit igaznak vél. Tekintettel van rá ugyan, hogy szándékosan ne bántson meg, de a szavai értéket képviselnek így is számomra. A legtöbben, akiket ismerek, egyszerűen nem érzik, hogy teljes mértékben megbízhatnak bennem, ezért elhallgatják a dolgokat, vagy éppen nemes egyszerűséggel megpróbálnak becsapni. A rang, amelyet elfoglalok éppen elég csábító sokak számára ahhoz, hogy hatalmas rivalizálás színtere legyen, így számomra most nagyon is idegen egy olyan helyzet, amiben valaki nem csak eszköznek vagy célnak néz, hanem azt látja, aki vagyok. Ugyanakkor bizonytalanná tesz, amelyet talán nem lenne szabad, hogy engedjek tovább folytatódni...
A gondolataim csak egymást követték, próbálva felvenni a beszélgetés fonalát, mielőtt még csúfosan el találok bukni, de eddig semmilyen eredménnyel nem kecsegtettek. Nagyon úgy néz ki, hogy a férfi közelsége teljesen elhomályosít, és bár minden egyes mondat, amelyet eddig kiejtett a száján, a tudatomig el is jutott, az értelme csak kis idő múlva kezdett világosodni. Az eleje számomra olyan volt, mint egy újabb kábulat, amelybe szándékosan akartak beledönteni, a vége pedig kezdett nagyon erősen hasonlítani valami szörnyű történetre. Csakhogy ez nem éppen valakinek az agyában megszülető gondolat eredménye volt, hanem egy férfi szomorú sorsa, akinek nyilván nem lehetett könnyű mindezt feltárni előttem. Feltárni még hagyján, de a hangjában sütő őszinte bánat éppen elég volt ahhoz, hogy szinte saját magam is átéljem a dolgot, rettegjek tőle, miközben akaratlanul is megpróbáltam kisebbnek tűnni, mintha ez megvédene olyan emlékek sorától, amelyeket még csak el sem tudok képzelni, nemhogy megérteni. A legfurcsább az egészben az volt, hogy tudtam hol vagyok, mit csinálok, a szavak elnyerték jelentésüket, ugyanakkor nem a filmet láttam, amelyhez már hozzászoktam, hogy lepereg előttem, hanem egy olyan képet, amelyet a képzeletem generált. Bármi is volt az, ami most megtalált, nyilván nem szándékozott csak úgy, egyszerűen beleegyezni, hogy elengedjen, és jelenleg még ezt nem is bántam. Most a 2. osztagnál voltam, nem pedig a saját kapitányi irodámban, ahol egyre inkább támaszkodtam azokra a képességekre, melyeket születésem óta nem voltam képes megtagadni magamtól. Itt nem volt rájuk nagy szükségem, így önként engedtem el egy időre, amíg képes nem leszek arra, hogy áttörjék a falat, amely felbukkant...
- Megértelek... - a hangom nem sokkal volt erősebb suttogásnál, miközben beszéltem, egészen biztos vagyok benne, hogy nem hallhatta volna meg, ha nem áll hozzám olyan közel. Még mindig a korábban mondottak és a saját képzeletem hatása alatt voltam, amelyeket tetéztek a saját gondolataim és emlékeim. Úgy tűnik, egyikünkkel sem volt túl kegyes a sors, akármennyire is próbáljuk ezt megérteni... - Épp elég hosszú ideje élek ahhoz, hogy ismerjem ezt. Bárki, aki engem kicsit is jobban szeretett, elpusztult, mert megpróbált védeni... engem nem tudnak könnyen megölni, de mindenki eltűnik mellőlem... - a szavaim itt haltak el, nem voltam képes folytatni őket. A szívemben ott volt ez a bűntudat jó ideje, csak elnyomtam, nem akartam felismerni. Kojiro jelenléte azonban a felszínre hozta, és megmutatta, micsoda álságos nőszemély vagyok. Az életem annak köszönhető, hogy mások feláldozták a magukét. A bánat a gondolat hatására megint megpróbált maga alá temetni, így akaratlanul is átöleltem Kojirot, elfeledve, kivel is vagyok...

//ez nem túl fényes ^^"//
Vissza az elejére Go down
Kojiro Kuroda
Shinigami
Shinigami
Kojiro Kuroda

Férfi
Cancer Cat
Hozzászólások száma : 204
Age : 36
Registration date : 2011. Mar. 09.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kojiro odúja Cl0te15900/30000Kojiro odúja 29y5sib  (15900/30000)

Kojiro odúja _
TémanyitásTárgy: Re: Kojiro odúja   Kojiro odúja EmptyHétf. Dec. 12, 2011 4:29 am

Újabb találkozás - barátság vagy szerelem? – kár, már várom, amikor láthatom Very Happy


Megtörtént, elmondtam azt, amit nem akartam, amit már felejtenék leginkább, de sajnos, ha ez megtörténne, akkor nem lehetnék önmagam. Hiszen az emlékeink, a múltban elkövetett tetteink tesznek azzá, akik vagyunk. Én ilyen lettem, azt gondoltam, hogy ha egy falat emelek a szívem körré, elzárkózok mindenkitől, és az emberi kapcsolatoktól, akkor megvédhetem magamat a sérülésektől, és mégis, most itt vagyok egy nővel, aki kezébe vette a kalapácsot, és utat nyitott magának. Egy rést a falamon, beengedve a fényt, amitől már nem csak arra jó a szívem, hogy a vért pumpálja, hanem érzésekre is. S ha folytatom ezt a gondolatmenetet, a végén elérzékenyülők, és talán annak nem lesz jó vége.
Majdnem eltörik a mécses, amikor kaptam egy váratlan ölelést. Nem tudtam mit is kéne reagálnom, engedtem, hogy az ösztöneim vezéreljenek, talán még mindig megvannak valahol. Elsőnek remegve, kissé bizonytalanul mozdult a karom, de végül megtalálta amit kell, és átöleltem Mistyt, beszívtam a haja illatát, átvettem a jelenlétét.
- Ezért nem kell aggódnod, engem is elég nehéz megölni. Amennyire nyomorult az életem, annyira nehéz is elvágni az életfonalamat.
Elég, ha csak arra gondolok, hogy magam akartam véget vetni az életemnek, és tessék, még mindig itt vagyok. Igaz, nem tökéletesen az én érdemem volt, kaptam segítséget, amit még nem köszöntem meg. Talán ideje lenne, hiszen valahogyan most nem igazán vagyok arra, hogy meghaljak. Találtam valakit, akivel eltudom képzelni az életemet, ezért fogok ragaszkodni a túléléshez, és ezért kell köszönetet mondanom majd az életmentő angyaloknak.
De talán elég már az érzelmességből, hiszen a sütemény nem készíti el önmagát.
- Még van egy kis dolgunk, a hűtőben van egy kis tészta, formát kellene adni neki, és elkészíteni. Persze ha nem szeretnéd, megértem azt is, tudom, hogy nem a kedvenc helyed a konyha, és majd… főzök én, ha gondolod, de ez nem papucsság vagy valami, csak nem szeretnélek kínozni ezzel. – természetes, hogy nem ismerem el a dolgot. Ez nem más, mint… az egészség megőrzése. Nem gyakran történik meg az, hogy egy tapasztalatlan szakács próbálkozását siker koronázza. Persze hiába mondtam Mistynek, hogy sütni kéne, mégse engedtem még el, valahogy kellemes így lenni, és még a csípőmet se kell hátranyomnom a női test közelsége miatt. Testről jut eszembe, valamit még el kell mondanom.

- Ízé… van egy tetoválásom.

Vissza az elejére Go down
Yurenai Mistique
6. Osztag
6. Osztag
Yurenai Mistique

nő
Sagittarius Monkey
Hozzászólások száma : 373
Age : 31
Tartózkodási hely : szlovákia
Registration date : 2009. Apr. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 6. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kojiro odúja Cl0te19800/30000Kojiro odúja 29y5sib  (19800/30000)

Kojiro odúja _
TémanyitásTárgy: Re: Kojiro odúja   Kojiro odúja EmptyHétf. Dec. 26, 2011 9:01 am

Újabb találkozás - barátság vagy szerelem? - a kövi játékban Very Happy



Furcsa volt csak állni és hagyni, hogy az emlékek megpróbáljanak végre utat törni a felszín felé abból a sötét űrből, ahova én pár évvel vagy évtizeddel korábban száműztem őket. Eddig azt hittem, hogy ott biztonságban lesznek, senki nem fogja megismerni, felszínre hozni őket, így az a része a lényemnek, amely a legvédtelenebb mind közül, képes lesz visszavonulni is megmaradni az árnyékban, akár valami érinthetetlen titok. Nem szerettem visszagondolni soha a múltra, most sem nagyon szeretnék, de vannak dolgok, amelyeket egyszerűen nem lehet elfelejteni anélkül, hogy nyoma maradjon. Azt hittem, képes vagyok a lelkemben lévő árnyékokkal megküzdeni és diadalmaskodni felettük, de teljesen elvesztem, amint Kojiro beszélni kezdett. Ő velem ellentétben képes volt elmondani mindazt, ami a szívét nyomta, nem tagadott le semmit, ami fájdalmas volt a számára. Ez olyan volt, mint egy arcul csapás, eddig azt hittem, van esélyem, hogy felérjek hozzá, aki nyilván ugyanúgy megküzdött a hosszú élet terhével, mint én, de szemmel láthatóan nagyot tévedtem. Ő sokkal nemesebb lelkű mint én valaha is lehetnék és akkor még nem is néztem, mennyi önuralma van. Én már a saját problémáim súlya alatt is majdnem összeomlottam, de neki sikerült tovább lépnie, és elfogadnia a múltat. Úgy érzem, hogy messze nem érek a nyomába sem, mintha lenne egy fal, ami elválaszt minket. És ahhoz, hogy kicsit is megpróbáljak belőle megsemmisíteni, az kell, hogy beszéljek, eláruljam, ami a lelkemet nyomja, különben esélyem sem lesz rá, hogy kicsit is megkönnyebbüljek. Nem volt könnyű kiejteni a szavakat, mintha egy kést kezdtem volna el magamban forgatni, és jól tudom, ha az érzelmeimnek egy kis alapja is lesz, akkor még mélyebbre kell magamban szúrnom és neki adni rá esélyt, hogy kihúzza. Egyenlőre erre nem voltam képes, csak elbújtam az ölelésében, amíg nem sikerült megnyugodnom valamennyire. Hiába, én is gyenge vagyok, bármennyire akarok erős lenni. Talán a szavaiból sikerül erőt nyernem, hogy megpróbálkozzam legalább azzal, amit az ösztöneim súgnak...
- Megcsinálom, bár, nagyon nem fűlik hozzá a fogam... - vallottam be szomorúan, miközben lassan elengedtem, hogy hátraléphessek. A szemem szúrt még, éreztem, hogy könnyű lenne sírnom, de nem akartam megtenni, így szaporán pislogtam párszor, hogy helyre tegyem a látásomat. Meg kell próbálnom, nem hagyhatom, hogy bármi is eltántorítson most már. A konyha a legrosszabb rémálmaim egyike, de attól még itt vagyok, és ha elkezdtem, akkor nem fogom a végét Kojirora hagyni. Egyhamar ez után a jelenet után úgysem fog oda ő visszarángatni, ezt meg élvezheti. Ha már majdnem sikerült nekem mindent tönkretenni. Lassan elindultam a konyhába és bíztam benne, hogy ő időben leárulja, mit is kell tennem, mivel jelenleg nagyon anyátlan voltam ebben a helyzetben.
- Tetoválás? - torpantam meg hirtelen, majd egyenesen, leplezetlen csodálkozással kezdtem el nézni az arcát, hogy mikor kezd el nevetni, közölve, ezt szépen elhittem. Igazság szerint nem is csodálkoznék rajta, elég hihetetlen, hogy egy hozzá hasonló férfinak van tetoválása, nem éppen olyannak néz ki, mint aki olyan nagy örömmel varratja a bőrét, ahhoz kicsit túl tradicionális. Bár, már nekem is megfordult a dolog a fejemben, pedig én sem vagyok éppen fiatal. Igaz, nekem a tetoválás egy emlék lett volna, hogy ne felejtsem el, honnan jöttem és hová tartok, ő viszont nem pont olyannak néz ki, mint akinek szüksége lenne rá, hiszen a szerettei a szívében élnek... - Nem hiszem el, mutasd meg! - néztem rá apró mosollyal, miközben egy lépést hátráltam, hogy végig tudjak rajta nézni, miközben az arcát is figyelem. Nem, szerintem csak viccelt, akkor hiszem ezt el, ha látom...

//most már kicsit könnyebb lett a téma xD //
Vissza az elejére Go down
Kojiro Kuroda
Shinigami
Shinigami
Kojiro Kuroda

Férfi
Cancer Cat
Hozzászólások száma : 204
Age : 36
Registration date : 2011. Mar. 09.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kojiro odúja Cl0te15900/30000Kojiro odúja 29y5sib  (15900/30000)

Kojiro odúja _
TémanyitásTárgy: Re: Kojiro odúja   Kojiro odúja EmptySzer. Dec. 28, 2011 9:24 am

Újabb találkozás – barátság vagy szerelem? – ejnyemár Very Happy

Tudom, kegyetlenség részemről, hogy arra kényszerítem, hogy befejezzük a sütést, de ez van. Legyen ez az első közös dolog, amit mi csináltunk, és remélhetőleg nem is az utolsó. Elmondtam neki a múltam sötétebb részét, ezzel is bizonyítva, hogy komolyak a szándékaim. Hiszen ha nem lenne, azt hiszem, nem is engedtem volna be. S lám, itt van a karjaimban, és nem is igazán van kedvem elengedni, de mivel hajlik arra, hogy befejezzük a süteményt, ezért mégis csak megteszem. Lesz majd még alkalom, amikor magamhoz fogom ölelni, a karjaimba fogom zárni, mint amikor a bilincs kattan valaki kezén.
- Nyugalom, már nem sokáig fog tartani. És még finom is lesz, elhiheted nekem. – küldtem egy biztató mosolyt, majd utána indultam. S talán ostobaság volt elárulnom, hogy mim is van, bár, ha a dolgok jól alakulnak, előbb vagy utóbb kiderült volna. Inkább utóbb kellett volna…
- Igen… egy igazán kellemetlen éjszaka után került rám, sajnos nem nagyon emlékszek rá. – persze hogy emlékezek, csak nem akarom elmondani, hogy mi is történt. Túlságosan is kellemetlen emlék. Felébredni két nő társaságában, harisnyával a lábamon, és égő mellkassal, azóta is megvan. Nem szedetem le, emlék, ami arra emlékeztet, hogy ne fogyasszak túl sok alkoholt, mert annak nem lesz sose jó vége. Mint amikor a hajamat akartam vágatni, és mint kiderült, az egész nagyon érdekesen alakult. Viszont ott már tényleg nem emlékezek sok mindenre. Csak azt tudom, hogy fájt a kézfejem, zokni se volt rajtam, és olyan fejfájásom volt, mint még soha, az egész életemben. De sajnos Misty látni akarta, lemondóan sóhajtottam, majd nekikezdtem, megszabadítottam magamat a felsőmtől, és így Misty láthatja. Azt a vigyorgó kis ördög fejet, ami szivarozik, ja, és a bal mellkasomon van. Pár másodperc után pedig visszavettem a ruhámat. Elég volt ebből ennyi, ha most nem is, de szerintem amikor egyedül lesz, röhögni fog. Megértem, ostoba voltam, amiért ezt csináltam.
- Most pedig irány a konyha. – beérve az első dolgom az volt, hogy kiszedtem a hűtőből a tésztát, majd az asztalra lisztet szórtam, ráraktam a tésztát, majd szóltam Mistynek. – Most szeretném, ha ezt kb 3 mini méter vastagra nyújtanád, addig is Én pedig az felforralom az olajt. – így is teszek, felteszem a tűzhelyre a serpenyőt, olajat öntök bele, majd alágyújtok, és vissza is megyek Misty mellé. – Most pedig, miután a tésztát elnyújtottad, most négyszögekre vágjuk, majd a közepén egy hosszanti bemetszést ejtünk, utána pedig, megfogjuk a négyzetet, az egyik sarkát szépen áthúzzuk a bemetszésen, és miután mindet megcsináltuk, kezdhetjük is a sütést. – s amikor ezzel kész vagyunk, beleteszem az első adagot az olajba. – Nem kell sokáig benne hagyni, aranybarnára kell csak sütni. Ja, és ez a tied, majd vidd haza, és porcukrozd meg, és jó étvágyat hozzá. Édesítse meg a napodat annyira, mint Te most Nekem. - mondtam egy halvány mosoly társaságában.

Vissza az elejére Go down
Yurenai Mistique
6. Osztag
6. Osztag
Yurenai Mistique

nő
Sagittarius Monkey
Hozzászólások száma : 373
Age : 31
Tartózkodási hely : szlovákia
Registration date : 2009. Apr. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 6. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kojiro odúja Cl0te19800/30000Kojiro odúja 29y5sib  (19800/30000)

Kojiro odúja _
TémanyitásTárgy: Re: Kojiro odúja   Kojiro odúja EmptySzomb. Dec. 31, 2011 4:14 am

Újabb találkozás – barátság vagy szerelem? - most már az jön


Oké, bármennyire is tűntem én most beletörődőnek és egy picikét talán még magabiztosnak is, a belsőm továbbra is remegett és olyan érzésem volt, mintha egy kis lény a lelkemben éppen mindent támadna, mert nagyon nem tetszett neki a helyzet, amibe kerültem. Már vagy ötödször súgta, hogy meneküljek, az egyetlen lehetőséget, amelyet nem éreztem fernek, hogy számításba vegyek, hiába tudtam, hogy sikeresen megtalálták a gyenge pontjaimat. Ez nem én lennék, eddig is sikerült mindig tartanom magamat, nem akartam feladni. Akkor már ide sem kellett volna jönnöm, ha mindig csak a könnyű utat akarnám választani, egyszerűen figyelmen kívül kellett volna hagynom, hogy mennyire volt kedves velem Kojiro a randinkon és mennyire találtam szimpatikusnak őt a továbbiakban is. De nem, megtettem, ami azt illeti azóta túlestem egy rövid találkozón a konyhával és egy hosszabbon a lelkiekkel. Mindkettő megviselt, de nem tudom melyik volt rám nagyobb hatással és késztet a menekülésre. Azt hiszem a konyha, hiszen az még mindig hátra van és jól ismerem a saját tudásomat. Bármit megtennék, hogy elkerüljem és ha már félig nem is sikerült a dolog, azért a testem minden porcikája próbál tiltakozni a folytatás ellen. De jó, komolyan kezd elegem lenne ebből az egészből, mindig mást akarok, mint amit az élet kínál. Mindegy, eddig nem hátráltam meg, akkor maradok, veszek egy nagy levegőt és befejezem a főzést, de az biztos, hogy soha többet nem fog ilyesmire Kojiro rávenni. Komolyan engem kínozni tudnának ezzel, most is csak a kedvéért teszem és inkább nem is adok hangot a meggyőződésemnek, hogy szerintem nem is lesz olyan ehető a kaja. Tőlem kitelik az is, hogy az utolsó pillanatban rontsam el és még messze nem tartunk ott. Előtte még megragadok minden lehetőséget, hogy húzzam az időt. Például a tetoválást, bár, nem hittem volna, hogy tényleg megmutatja. De ott van, az a furcsa ördögfej a mellkasán, ami mosolyra késztet. Én is gondolkodtam egy időben tetováláson, de végül úgy döntöttem, hogy ezt nem éri meg kipróbálni. És a fejet elnézve, talán nem is akkora probléma ez. Egy kicsit vidámabb leszek tőle, de még mindig nem múlt el a félelmem.
- Hát, nekem is esett már ki éjszaka, de általában inkább az, amire nem szívesen emlékszem... - néztem rá óvatosan, hiszen tudtommal a legtöbb helyen részegeket nem tetoválnak, vagy éppen a készítő sem lehetett józan. Ezt nem tudom megmondani, mivel csak egy kicsit láttam, utána pedig eltakarta. Mondjuk, emléknek biztos jó, egy ilyen után én is nagyon vigyáznék rá, hogy hol és mennyit iszom meg. Bár, eddig sem voltam soha olyan, aki nem jutott haza, mert inkább a saját határaimnál megálltam. De persze ezzel nem húztam be a csőbe, sikerült visszaterelnie a konyhába, egyenesen a tésztához, utána pedig kiadta a feladatokat is. Remek, ha nem tudnám, hogy milyen szerencsétlen vagyok benne, már azt hinném, hogy valaki megátkozott. Az a nyavalyás keverék az istenért nem bírt elsimulni, utána pedig oda is ragadt a nyújtó eszközhöz és vagy öt percig tartott, mire sikerült ez a viszonylag egyszerű művelet is. Mire Kojiro visszatért, azért már sikerült vele alaposan megküzdenem és viszonylag úgy nézett ki, ahogy kellett. De a magyarázatból még akkor sem értettem semmit, mit vágjak és hogyan?
- Ezt inkább mutasd meg... - néztem rá zavartan, majd a kezébe adtam a kést, mert tényleg el voltam veszve. Szerencsére ő nem, így nagyon hamar végzett pár darabbal, és sikerült is rájönnöm, hogy gondolta a dolgot. Na, erről ennyit, én komolyan reménytelen vagyok, ha még ez sem esett le a konyhával kapcsolatban. Szinte elsőre nem is figyeltem arra, mit magyaráz, amikor olajba ejtette a darabokat, de persze leesett, hogy tényleg én vagyok közben megint dicsérve. Gyorsan próbáltam magam kicsit összeszedni, hogy ne legyen feltűnő, mennyire sikerült zavarba hoznia, de azért apró piros folt az arcomon egészen biztosan árulkodó volt. Inkább próbáltam a sütésre koncentrálni, persze tisztes távolból és feltűnően kerültem jó pár percig a pillantásait. Végül azonban erőt vettem magamon, hogy a szemébe tudjak nézni, mert ezt nem illik azért másképp intézni meg tisztességtelen is. - Nekem tényleg mennem kell, mára. Hétvégén találkozhatnánk újra? - dobtam be végül a kérdést, reménykedve nézve rá, hiszen jó lett volna, ha most már nem kell ennyit várnunk két randi közt. Igen nevezhetjük lazán annak is, bár nem hangosan, így kisebb az esélye, hogy emiatt is elpirulok. Azért még így sem volt könnyű magamat távozásra bírni, de meggyőzött a tudat, hogy nekem még feladataim is vannak, és ha nem akarom, hogy a magánéletem már most téma legyen az osztagomban, akkor jobban teszem, ha lelépek. Egy nagy levegőt véve léptem végül közelebb Kojiro-hoz, majd egy apró csókot leheltem az ajkára. - Köszönöm és szia! - suttogtam, majd gyorsan felkaptam a sütit, mielőtt még túlbonyolítottam volna a helyzetet és kiléptem a szobából. Kicsit kábultan tettem meg az utat az osztagomhoz és végig mosolyogtam, de attól még senkinek nem tűnt fel semmi...

//köszönöm a játékot és remélem hamarosan folytatjuk xD
egyébként is, új év új remény Very Happy //
Vissza az elejére Go down
Kojiro Kuroda
Shinigami
Shinigami
Kojiro Kuroda

Férfi
Cancer Cat
Hozzászólások száma : 204
Age : 36
Registration date : 2011. Mar. 09.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kojiro odúja Cl0te15900/30000Kojiro odúja 29y5sib  (15900/30000)

Kojiro odúja _
TémanyitásTárgy: Re: Kojiro odúja   Kojiro odúja EmptyPént. Jan. 13, 2012 5:07 am

Újabb találkozás – barátság vagy szerelem? - most már tuti a második Very Happy

Igen, ez a tetoválás kellemetlen emlék, de emlék, és talán majd ha megöregedtem, akkor lehet változni fog, és kellemes lesz. Egy vicces emlék, amit majd elmesélek a… valaki biztosan lesz majd, akinek elmondhatom, vagy ha nem, akkor írók egy önéletrajzot és ennyi az egész. A címe pedig lehetne: Egy magányos shinigami unalmas élete. Viszont azt elértem, hogy Mistyt sikerült megmosolyogtatnom… és ha talán lesz köztünk valami, és tovább jutunk akkor biztosan sötét lesz a szobában. Nem szeretném, hogy folyton röhögjön.
- Nos, sajnos nekem nincs ilyen szerencsém, valahogy néhány rossz emlék megmarad, amit utána nem szívesen mesélek el. – és szerintem elég jogosan, a „hírnevem” csorbát szenved, hisz mindenki úgy „ismer”, hogy magamnak való vagyok, és nem társasági személy, ha ez kiderül, inkább nevetség tárgya leszek, ami annyira nem érdekel, de azért lehet kellemetlen lenne. Így is szégyent hoztam már az osztagomra a rossz kísérletemmel. Igaz azt más nem tudja, de ha kiderül, akkor bajban leszek, és így is félek a találkozástól. Tudom, hogy a kapitányomtól kapni fogok egy enyhe letolást, és ha ki derülne, miket csinálok részegen, akkor pedig tökéletesen lerombolnám az ázsióját az osztagnak.
- Annyira nem nehéz, mint gondolod. – elvettem a kést, és neki kezdtem a bemutatónak, vágás, olajba bele, bók Mistynek, mosolygás a piruláson, és kész is vagyok. S a kérdése pedig engem lepett meg. Gombóc a torkomban, és a szavak nehezen jöttek. – I..igen, jó lenne nagyon, örülnék neki. – és ami utána történt, az volt a legmegdöbbentőbb. Kaptam egy csókot – Szi… szia. – bambán néztem utána és integettem. Amikor végre sikerül magamhoz térnem, akkor takarítani kezdtem, de nem nagyon tudtam figyelni a dolgokra. Csak lebegtem, és már most a hétvége járt a fejemben. Meg kell borotválkoznom, hajat vágni, de most nem megyek a bor(d)bélyhoz, utána fájt a fejem, a kezem, a lábam, és nem emlékszek sokra, de a romokból arra tudok következtetni, hogy vad volt az éjszaka. Végre minden a helyén van, ideje nekem is a helyemre menni. Egy zuhany, megetettem a macskáimat, majd szépen befészkelődök az ágyamba, és kézbe veszem a könyvet amit kaptam, ideje az olvasásnak.


/Szívesen, és én is remélem Very Happy /
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Kojiro odúja _
TémanyitásTárgy: Re: Kojiro odúja   Kojiro odúja Empty

Vissza az elejére Go down
 

Kojiro odúja

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Seireitei és környéke ::   :: 2. Osztag-