-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Állatkert

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Ootoribashi Roujuurou
Admin
Admin
Ootoribashi Roujuurou

Férfi
Hozzászólások száma : 277
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 20

Állatkert _
TémanyitásTárgy: Állatkert   Állatkert EmptyCsüt. Szept. 01, 2011 3:09 am

Mint minden nagyobb városban, úgy Karakurában is megtalálható ez a kikapcsolódásra alkalmas hely: az állatkert. Tsubakidai kerület nyugati részén fekszik, igencsak nagy helyet elfoglalva, hiszen az állatoknak igyekeznek megfelelő nagyságú életteret adni. Óriási méretének köszönhetően nagyon is változatos állatseregletet tud felmutatni a látogatók számára, megtekinthetőek a nagymacskák, medvék, különféle repülő állatok képviselői egyaránt. Természetesen csatolva van egy-egy rövid leírás az adott élőlényekről a ketrecekre függesztve, illetve a belépő megvásárlásakor is minden látogató kap egy kis térképet, hogy könnyebben eligazodjanak. A kert epicentrumában található egy kisebb parkféle, ahol padok sorakoznak a pihenni vágyók számára, gondosan ápolt fákkal körbevéve. Itt helyezkedik el az a bódé is, ahol a szelíd állatoknak lehet venni kis csomagokban nyalánkságot, illetve a vendégeknek is szolgálnak fel italokat, no meg az elmaradhatatlan ajándékbolt is ezen a területen foglal helyet, ahol többféle méretű plüssfigurát és egyéb szuveníreket szerezhetnek be az érdeklődők. S mint minden ehhez hasonló helyen, az üzletek bevételeit elsősorban az állatok minél korszerűbb gondozására és ellátására fordítják.
Vissza az elejére Go down
Amatsuji Youko
1. Osztag
1. Osztag
Amatsuji Youko

Férfi
Aquarius Hozzászólások száma : 63
Age : 511
Registration date : 2011. Jul. 14.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: 1. osztag tagja
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Állatkert Cl0te10000/15000Állatkert 29y5sib  (10000/15000)

Állatkert _
TémanyitásTárgy: Re: Állatkert   Állatkert EmptyCsüt. Szept. 01, 2011 5:00 am

Koktél tartalma: állatnézegető, csipetnyi vacsorázással egy random étkezdében. *<*
Alig vártam ezt a peckes hétvégét, szinte óránként néztem arra a falon csüngő időmutatóra, mely megjegyzem, el van ferdülve. Neutral Hogy ügyel az Öreg mostanában idehaza a rendre? -_-’’ Tereptárgy és szagos sikamika felszerelések hajigálása órás szenvedések árán beállított sérómra az bezzeg meggyeget neki. De, hogy a falon csüngő vacak egyenesen álljon, mint a cövek, az ’ nem. Pff… pluszosba, ha mindez nem lenne elég, a fejemben kattogó embereket feljegyző számológépben kissé megszaporodott a tizenegyes focicsapat létszáma, míg nem figyeltem a népes társaságra. Mik nem történnek, hogyha az ember elmegy egy – két napra? Azóta áll a bál ebben a tetves garázsban, rosszabb, mint egy ingyé’ cirkusz. -.-’’ Hát legalább vakerolni lehet miért is vártam percről – minutumra ezt a bizonyos jeles piros napot: a szombatot, melyet az újonnan megismert Szépség <3 társaságában tölthetek el. Szinte rongyosra szorongattam azt a kis csíkos fecnit, melyen szerepelt az a bizonyos pár szám, amit az oly’ rég használt beszélőkébe beütve már el is érhettem aznap este a leányzót. Cool Csak tudnám, mitől halódik be folyton öt perc után ez a kacat. Markomban forgatva az emberi ketyerét igyekszem ismét működtetésbe lépni, bármennyire is akar ellenszegülni bishounen király akaratomnak. Nem fogja megakadályozni, hogy gyönyörű Szépségem <3 hangját halljam a találka előtti végső egyeztetés során az állatnézegetővel kapcsolatban. De nem, mert ennek is ekkor kell beadnia a halálról szóló papirkáját, mert pont most kívánja távozóra fognia magát a bonyolult technikai társaitól, mikor máskor? -_-’’ Na, még mit nem, hogy ne halljam gyönyörűségem szépen csengő hangját a vonal túl felén indulás előtt? >-> Cseppet sem gondolhatja komolyan ez a vacak!
Agresszívabb megoldásokhoz folyamodnék, de nincs elég idő rá, az óra lassan üti a délután kettőt és fél háromra odaérni a találkahelyre nehézkes lesz, ha csak nem tanulok meg röppentyűt vezetni, vagy Én magam repülni. Neutral Mindegy, hangosan csörgő bizbasz nincs, melynél most jövök rá kettős feladatára, amiből egyiket se tudja végrehajtani, ezért kell két lábamat legyalogolnom. Pedig fő a kényelem, az is lett volna, hogyha rendelni tudtam volna egy drága limó, sőt akár az ócsó sárga járgánnyal is beértem volna, de nem… kepesztenem kellett át a fél városon, fél óra alatt. >->”
Hatalmas kultúrsokként ért, hogy hamarabb odaértem a megdumcsizott célkereszthez, hiszen folyton fejemhez kapom azt a fránya „késtél” jelzőt a hölgyektől, hogyha elmertem hívni Őket bármiféle mulatós helyre. Nem, hogy díjaznák olyankor igyekezetemet, neeem csak mondják a csúf szavakat, oszt törhetem magamat a peaces megoldáson utána. No, de most kellemesebb vizeken evezhetek, legalábbis úgy néz ki, hiszen a Szépségem <3 még nem ért ide. A sötétben vakítóan világító tetejű tartóoszlopnak dőlve ráérősen kezdtem ismét matatni azt a fránya kacatot, hátha működtetésbe tudom hozni a pár perces szünet után. Szabad kacsómmal közben fekete gatyám zsebében matatva vettem elő az éltető dohányt, hogy mérgemet azt elszívva csillapíthassam. A szálat, igencsak fogyóban lévő öngyújtómmal még sikerült lángba borítanom. S dühöm a ketyere iránt azon nyomban alábbhagyott, ahogy a gyilkos rúd visszarángatta felfelé szökő vérpumpámat a normálba. Mindent látó kék szemeimmel lestem az előttem elsétáló fickókákra hátha egyikük végre a várt Rózsaszál <3 lesz az.
- Pff… mi ez már… késik? :/ – morgom orrom alatt, ahogy a végre valahára bekapcsolt kacat időmutatójára tekintek. A négy vacak nullás csak azt mutathatja, hogy letelt a várakozási percek száma és, hogy végre be kellene toppannia a Gyönyörűségnek <3, de semmi. Bár ez a várva várt összezörrenés minden pillanatot megér, addig várok, amíg csak kell!
Zsebre vágva az ismét kikapcsolódót kacat hívóeszközt túrok bele szőke sérómba, s söpröm ki azt látóterem elől, melynek köszönhetően rázoomolhattam egy ismerős arcra, az ez idáig várt Szépségemre <3. Elnyomva az életelvevő szálat hajítottam a közeli szeméttárolóba darabját, s már viharoztam is a hölgyeményhez, hogy behálózhassam, mielőtt valaki rámerné tenni a koszos mancsát az Én Virágszálamra (*.*). Neutral
- Szépségem! <3 – léptem közvetlen elé, hogy a nagy menetelésében megállítsam, csak tudnám hova araszolt éppen, még meg sem keresett! Pedig ott vártam, ahova konzultáltunk, legalábbis reméltem, hogy azaz éjjeli fényadó volt, melyet említett a beszélőkén keresztül. – Hova ekkora sebességgel, a végén elkapnak a fakabátok gyorshajtásért. Inkább menjünk, már azt hittem el sem jössz! – karoltam át a vállait beszédem során, közben már böktem is az állatnézegető bejárata felé, ahogy a Rózsaszálat nyomban a megfelelő irányba fordítottam. – Amúgy próbáltalak elérni, de ez a vacak beadta a törölközőt… :/ - elhúzott szájjal mutattam fel a hívásra alkalmas mechakütyüt, majd ejtettem is vissza a zsebembe, hogy a kellemetlen témát átváltsam valami sokkalta érdekesebbre. Hiszen, mégiscsak a Szépséggel vagyok végre együtt, nem akarom dühömmel elrontani ezt a csodás pillanatot. *3*
- De mesélj, mi miatt késtél? Valaki feltartott? Ha igen, ki? Megölöm! Mad – hozakodik elő belső démonom, ahogy elkezdtem érdeklődni a pár perces késésének okáról, meg se fordulván a fejemben, hogy talán bishounen Én néztem be a peckes időmutatót odahaza.
Vissza az elejére Go down
Sakai Hitomi
Daitenshi
Daitenshi
Sakai Hitomi

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 242
Age : 34
Tartózkodási hely : Karakura, Tokió, vagy ahová Yuu-chan rángat
Registration date : 2010. Mar. 02.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: A Daitenshi és a Raion tagja
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Állatkert Cl0te33500/40000Állatkert 29y5sib  (33500/40000)

Állatkert _
TémanyitásTárgy: Re: Állatkert   Állatkert EmptyCsüt. Szept. 01, 2011 2:40 pm

Koktél tartalma: állatnézegető, csipetnyi vacsorázással egy random étkezdében. *<*


Fejemet fogva szenvedtem magamnak a hálószobámban, azon gondolkodva, hogy mi a fenét csinálok éppen. Már rég felöltöztem, kisminkeltem magam, szokásomtól eltérően magamra aggattam az anyutól kapott gyönyörű fülbevalóimat is, aztán bezárkóztam ebbe a helyiségbe, leültem az ágyra és hozzáfogtam az agonizáláshoz. Vayutól megkaptam kekeckedő hangnemben, hogy randira készülök-e, szóval ezer százalék, hogy nagyon látszik rajtam az idegességem T_T Pedig nem is találta fején a szöget a macska, én csak... találkozni fogok ezzel a sráccal, elvisz kikapcsolódni. Kiszakadhatok a hétköznapokból egy kicsit, lazíthatok anélkül, hogy aggódnom kéne a G826C kódjelű kísérletem sikere, az itthon felhalmozott édességkészletem biztonsága, vagy Yuu-chan következő életveszélyesnek ígérkező missziója miatt. Nem, ez nem randi lesz, csak folytatjuk az ártatlan beszélgetést, amit abban a teaházban lebonyolítottunk, és közben nézegetünk állatokat, majd a végén... nem, nem visz el vacsorázni, az már olyan lenne mint egy randi o.O Huh, nem szabad elvesztenem a koncentrációmat o.O Teru aranyos meg kedves, de biztosan csak hülyít, túl jól néz ki ahhoz, hogy komolyan gondolja azokat, amiket mondott.
Szóval semmi nem lesz, csak egy sima találkozás, egy kis közös időtöltés. Ezzel a gondolattal csuktam le a szemem, vettem néhány mély levegőt, megpofozgattam magam, aztán nagy lendülettel, eltökélten felálltam. Indulás! Nem tántoríthatott el senki és semmi, még a küszöb sem, amiben elbotoltam, még a zárt ajtó sem, aminek hirtelen nem találtam a kulcsát. Persze mihelyst kiléptem a lakásból, máris ellenállhatatlan kísértést éreztem arra, hogy vissza is forduljak. Le fogom égetni magam, garantáltan, mint mindig. Ha zavarban vagyok vagy előtör az idegességem, akkor mindig kétbalkezessé (azaz az én esetemben kétjobbkezessé) válok, és olyankor jön a katasztrófa. Már az előjelek sem voltak jók, hiszen valami gikszer volt a vonallal, amikor Teru felhívott. Pedig amúgy nem is emlékszem rá, hogy megadtam neki a számom és utólag idegeskedtem, hogy mit tettem, elmulasztottam egy ilyen lehetőséget :/ Aztán kiderült hogy mégse, én meg már azon gondolkodtam, hogy miért bízom én abban, hogy valaha egy ilyen jóképű srác érdeklődésének a középpontjában leszek. Reménytelen eset vagyok, valaki mondja meg mit tegyek, valaki rázzon rendet a fejembe T_T
Akárhogy is, a megbeszélt időpont előtt pontosan kettő perccel és tíz másodperccel érkeztem meg az Állatkert főbejárata elé, és várakozni kezdtem. Tizenkét perc és tíz másodperc álldogálás után döntöttem úgy, hogy keresek egy padot a közelben és újabb tíz perccel később határoztam úgy, hogy felhívom a fiút - telefonja kikapcsolva. Újabb tíz perc, újabb kapcsolatba lépési kísérlet, eredmény ugyanaz. És így tovább egészen addig, amíg le nem telt az egy óra. Nem voltam mérges, inkább csak idiótának éreztem magam. Nyilván talált magának egy nálam szebb és jobb macát útközben, vagy valami. Egy újabb álommal lettem szegényebb, ezek után már persze annak sem volt értelme, hogy egyedül végigjárjam a helyet. Az állatkertet megkerülve indultam el haza, mivel ha már ezen a környéken voltam, be akartam ugrani a Flamolandba enni. Legalább Vayu sem fogja kinézni az ételt a számból.
Teljesen váratlanul ért azonban, hogy céltudatos lépteimben valaki a túloldalra érve megakadályozott, mi több, a hangja is ismerős volt. Csak ez tartott vissza attól, hogy ne nézzem támadónak. Felpillantva pedig gyengéden csillogó, kék szemek, egy megnyerő mosoly és egy lágy esésű szőke hajzuhatag tulajdonosa fogadott.
- T-Teru o.O
Csak ennyit tudtam kibökni meglepetésemben, hiszen már feladtam annak a gondolatát, hogy nem csak ma, de hogy valaha is látni fogom még egyszer. Ám ebből a sokkos állapotból hamar kijöttem köszönhetően a vállaimat átkaroló kezének és az irányítást reflexmozdulatok vették át elmémben. Szembefordultam a fiúval, majd egyik kezemmel megragadtam a még mindig a vállamon pihenő kacsóját, míg a másikkal a hóna alá nyúltam, így befogva a karját. Következett a befordulás és csípőmmel megtámasztva a testet egy határozott mozdulattal eldobtam Terut, aki tökéletesen végrehajtott cselgáncsos dobásomnak köszönhetően a hátára érkezett. Ippon.
- Több, mint egy órát vártam rád a főbejárat előtt, baka! Ez itt a hátsó bejárat! Tudod mennyire hülyén éreztem magam, hogy mennyire csalódott voltam, hogy... o.O
Kezeimet egyből a szám elé kaptam ez utóbbi félmondatot követően. Ezt nem akartam kimondani, csak a felháborodásomat szerettem volna a tudomására hozni! Móóóh! Mérgemben még egyet rávágtam a feje búbjára tenyerem élével, majd indulatosan kikaptam a kezéből a telefonját, hogy inkább eltereljem a figyelmem a nyelvbotlásomról. Valóban nem reagált a bekapcsolásra, de csak addig amíg nem játszottam el vele a konnektort. Áram alá helyezve viszont tökéletesen szuperált.
- Halott az aksija, persze hogy nem működik >.>
Nyomtam a kezébe a készüléket továbbra is roppantul agresszív mozdulatokkal. Képtelen voltam magamra nyugalmat erőltetni, úgyhogy a mindig működő pockys megoldáshoz folyamodtam. Remélem nem fog több stressz érni már ma mert a várakozás alatt elég erőteljesen megfogyatkozott a készletem, alig maradt néhány eperrudacska a dobozban.
- Miért nem kerestél? Mármint a mobiltól függetlenül... Nem számítottál rá, hogy eljövök?
Adtam továbbra is a morcos figurát. Bevallom nekem eszembe sem jutott meglesni őt a többi bejáratnál, hiszen kristálytisztán emlékeztem rá, hogy ő a főbejáratot javasolta találkozási pontnak. De minden jó, ha a vége jó, lényeg hogy csak keresztezte egymást kettőnk útja, szóval így már talán nem lesz akadálya annak, hogy meghódítsuk az állatkertet... Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
Amatsuji Youko
1. Osztag
1. Osztag
Amatsuji Youko

Férfi
Aquarius Hozzászólások száma : 63
Age : 511
Registration date : 2011. Jul. 14.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: 1. osztag tagja
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Állatkert Cl0te10000/15000Állatkert 29y5sib  (10000/15000)

Állatkert _
TémanyitásTárgy: Re: Állatkert   Állatkert EmptySzomb. Szept. 24, 2011 3:22 am

Koktél tartalma: állatnézegető, csipetnyi vacsorázással egy random étkezdében. *<*

Átszáguldott, tiltott sebességgel zakatoló kisvonat lassan kattogó agytekervényeimen, egy picinyke csillogó gondolatot hozva magával, mely arra kíván célba lőni elmémben, hogy talán nem kellett volna Gyönyörű Szép Virágszálat letámadnom ilyen hamarjában. Csoda, hogy nem kapott szívmegálljt a hirtelen megjelenésemtől, bár egész biztos vagyok abban, hogy nem váratlan fellépésem, hanem gyönyörűségem hozta volna el hozzá eme keserédes elhalálozást. Cool Nem tehetek arról, hogy szépségem ilyen felbecsülhetetlen hatalommal bír. Már nyúltam is szőke sérómhoz, hogy meglobogtathassam, kihasználva a természet által küldött gyönge szellő közreműködését mellé, mely fokozza ragyogásom további sziporkázásához. Persze a minket körülvevő szép dolgok jó istene, ha segítségemre fordul mostanság, akkor magával hozza az ártó dolgokat is, mely keresztülhúzza amúgy se biztos jó eredményekkel végződő számításaimat – ó, hogyha tudnám miért szívat mostanság… Neutral -. S szívszorító fájdalom tonna számra vágódott le bal mellkasomra, amiért jelen minutumban gyönyörű Szépségem <3 képében testesült meg az említett bűnbak. Kire, ha akarnék, se tudnék haragudni így szépen elvezettem látókámat e felől és igyekeztem a hirtelen lábgáncs támadásra összepontosítani magamat, hogy kevesebb kosz érje féltett ruhámat és szőke kobakomat, no meg ne törjem össze semmimet sem természetesen! Surprised
Partra vetett drágahalként vergődtem Szépségem <3 lábai előtt. Szupererős rajtaütése még Öreg hatalmát is felülmúlta! Nem hittem volna a legutóbbi dumcsizásunknál bevetett karate ütése során, melyet kobakomra mért anno, hogy ekkora gigászi csapásokat is képes bevetni, melytől talajt fog az Ember szép szál fia. Elismerő szavakon töprengtem pillanatokig összezilált elmémben, mely végül egy velős, egyben dallamos „á~ú”- ban végződött. Haldoklásom közepette megszámolhattam az összes gerinctartó csigolyámat padlófogásnak hála, akárcsak egy rozoga autó a fogaskereket elszúrt váltás közben. Neutral Emiatt sem éppen vágtam Szépségem <3 emelt hangon való szónoklatát, de azt kapizsgálni merészeltem, hogy minden bizonnyal mondhatott valami olyasmit is, amit nem kellett volna, legalábbis szép orcájára tapasztott kacsói erről árulkodtak. Ülő helyzetbe kényszerítve magamat, igyekeztem balommal leellenőrizni, hogy gondosan beállított szőke fejemnek nem – e esett komolyabb baja, mely újabb fodrászati ellátást vesz igénybe.
- Ugyan Szépségem <3, ha nem ismernélek, azt állítanám, túlreagálod a helyzetet… és nem mind… - hát megállapítottam, hogy sok munka árán beállított frizurámnak kutyabaja volt, eddig… Gyönyörűségem <3 ugyanis iszonyatosan feltornászta valami miatt vérmérsékletét, hisz egy jókora taslit mért kobakomra, melytől majdnem visszaszédültem az elszórtan kavicsos aljzatra halluzott, fejem felett keringőző csillagokat nézni. O.o Szabad mancsomat azon nyomban lüktető fejemre tapasztottam és vezettem látókámat Szépségemre <3, persze szépen végigvezettem rajta tekintetemet, hogy jól megnézhessem csini öltözetét, melyet magára vett erre a nagyszerű piros napos ünnepi alkalomra. *o*
- Heeeh Oo hogy halott az aksija? – bemutatóztam pár igencsak menő cirkuszi mozzanatot a kezembe vágott beszélőkével, amiért figyelmem oly’ váratlan lett visszarángatva használati sémára. Ezzel akár elmehettem volna óriási sátorba is munkát vállalni, ekkora tehetséget mutatva a zsonglőri szakma irányába! Persze munkairányzat megállapítása olyan hamar ment, amilyen sietősen jött és ismét zsebben végezve kötött ki a kis vacak mechakütyü, amiért nem igen értettem melyik apró eleme is mondta be a szolgálatot, kedvem pedig nem igen volt okosodó szemügyre venni. Sokkal inkább kívántam firtatni tovább a dolgot Szépségem <3 utóbbi beszédzagyvaságát illetően.
- Inye, ne tessék csak úgy ugrabugrálni a témák között! Tényleg ennyire vártál…? szemöldökrángatás - utalok vissza zavaros mondókájára, mely csak most jutott el a feldolgozó iparba elmémben és szedte apró elemeire, hogy végre leessen mit is említett, bár az azt hiszem csak a tasli miatt csattant egy névleges jókorát. S a fránya port, mely drága öltözékemre tapadt rögvest eltávolítottam, hogy ne rontsa markáns külsőmet, amint felálltam. Utána következhetett Szépségem <3 bemérése, aztán betámadása, mellyel a szájába vett nyalánkság megmerényelésében fejeződött ki, melynek felét beaprítottam, ahogy enni kezdte. Twisted Evil
A belső gonosz démonom persze, szinte ezzel egy időben ugrott beszédtémánkon, amint kiadtam az ukázt, hogy ez nem formabeli dolog. Némi idegességgel tettem fel a „név, kor, házszám” kérdést gyanakvásomnak hála, amiért rögvest egy kegyetlen illetékes képe lebegett fel lelki szemeim előtt feltartoztatónak, aki meg kívánta akadályozni a remek randevúmat Szépségemmel <3. (>.>) De re kérdése, amit felhozott, melyben szinte egy csapásra válaszolt kérdéscúnámimra jöttem rá – nem büszkén, sokkalta inkább szégyellve magam – hogy valószínűleg, igencsak hatalmas gyanúval Én lehettem a ludas a dologban. Neutral
- Höh? Miért nem számítottam volna, fullra biztos voltam benne, hogy eljössz csak ízé… - tekintetemet a bejárat irányába vezetem, miközben ég a pofám a tudattól, hogy így benéztem két ajtót. Jól van bejárat mindkettő, ’ nem mindegy? Arrogáns Tévedhetek Én is néha… gyakran. Neutral - Öhm… tudod mit? Inkább kapjuk össze magunkat és menjünk az állatnézegetőbe, mielőtt lecsúsznánk róla. *<*” – ragadom meg szabad kezét, s indulok meg vele a főkapuhoz, mielőtt teljesen lemaradunk a nyitva tartásos micsodáról, aztán semmi értelme nem lenne az általam nagyszerűen betáblázott, megtervezett csuda jó napnak, melyben részesíteni akarom Szépségemet <3! Beszélgetést meg ott is folytathatjuk, legalább nem ez a kellemetlen dolog lesz a téma tárgya, remélem.
A fizetős bódéhoz menve kiperkáltam az összeget, hogy szabad utat kaphassunk az állatnézegetőbe. Persze minden egyes fityinget Én állok mostan,kivételes alkalomként, ha már begyűjtöttem a focicsapat + lakosoktól némi elemózsiát, hogy a Szépségemet <3 eláraszthassam mindenféle jóval. De cseppet sem biztos, hogy legközelebb is ilyen sín egyenesen fog menni a money beszerző körút. Persze ezt nem ecsetelem a Szép Szál Virágszálamnak <3, erről nem kell tudnia, csak élvezze a mai napot és lazuljon, ha már eddig nem volt alkalma! Főleg, hogy sikerült igencsak rezegősen indítani a dolgot, jobb lenne azokat a cikis pillanatokat elfelejteni mihamarabb. :/
- Szabad a pálya Csillagom <3, merre menjünk? Cool – rajt készen állok meg magam után rángatva Szépségemet <3, amiért még mindig kezét szorongatom, el ne hagyjam. *///* Csak a kétfelé szakadó út megálljra kényszerített, s természetesen Gyönyörűségemre <3 bízom a nagyszerű választást a menetelés ügyével kapcsolatban, mellé még a fizetős doboznál kapott állatnézegetőt taglaló lapot is felé nyújtottam, hogyha esetleg érdekelné a rája írtak. Nekem nincs időm olvasgatni, inkább elmélázok Szépségem <3 gyönyörűségén. S olyannyira elméláztam nézegetésén, hogy gyanúsan kezdtem közel hajolni hozzá, míg egy vandál vadállat neki nem ugrott lábamnak. Idegesen vetettem össze - vissza baljóslatú villantásaimat szemeimmel, miközben elejtettem egy – két igen cifra szót, mire tekintetemmel bemértem támadómat, így szemügyre is vehettem immáron, ami egy... o___________O ments meg tőle, Drága Virágszálam! – amilyen sebesen csak lehet úgy vágtam be Szépségem <3 mögé, hogy megmentsen attól a szörnyűséges fenevadtól, mielőtt mindenki és mindenen bosszút áll, velem kezdve!
Vissza az elejére Go down
Carmano Angelo
Arrancar
Arrancar
Carmano Angelo

Férfi
Scorpio Dragon
Hozzászólások száma : 49
Age : 35
Registration date : 2011. Sep. 17.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Állatkert Cl0te5800/15000Állatkert 29y5sib  (5800/15000)

Állatkert _
TémanyitásTárgy: Re: Állatkert   Állatkert EmptyCsüt. Szept. 29, 2011 5:56 am

Adachi és Angelo
Úgy érzem magam mint ha kisgyerek lennék *.*

Megint kezdődött egy átlagos napom. Ismét csak az unalomról szól az életem. Semmi említésre méltó nem történik abban a szánalomra méltó és leginkább fos életemben. Most egy darabig azt találtam elfoglaltságnak, hogy nézegettem a kis lidérceket és próbáltam vissza emlékezni még valamire az emberi életemből. Nem igazán ment. Sőt pontosabban csak pár kép maradt. Igyekeztem vissza emlékezni az állatokra, de csak néhánynak maradt meg a képe és még kevesebbnek maradt meg csak a neve. Nem is értem miért nem próbálkoztam ezzel hamarabb. Nagyon kíváncsi voltam milyen is lehettem, amikor éltem. Vajon akkor is ilyen gyilkos szándékom volt? Vajon akkor mi lehetett a nevem és volt valaki, aki megsiratott vagy csak örömöt okoztam a halálommal? Az utóbbi inkább tűnt valószínűnek bár nem szerettem ezt kimondani. Nem szeretem, ha gonosznak hívnak. Bár kétségtelen nem vagyok egy átlagos eset. Leginkább a hangulataimmal van a gond. Ha valami miatt depressziós vagyok. Ami általában akkor szokott előfordulni, ha épp elgyepált valaki jó alaposan de akkor nagyon magam alatt szoktam lenni. Még mindig nem hevertem ki azt, amikor még múltkor elgyepált az a nőszemély. Még mindig elszomorodtam néha rajta. Bár már elég régen volt de valamiért még mindig bántott és, általában ha bánt valami, akkor azt a földi világ meg szokta oldani. Bár ez sajna nem mindig van így de eddig elég sokszor sikerült. Valamiért az-az egyetlen egy alkalom volt, ami még mindig kísért, ha az élők világába megyek. Viszont fogalmam nincs, hogy mit fogok csinálni. Amint átértem megint meglátogattam a kis édesség boltot, ahonnan szoktam venni a pillecukrot. Már kész vigyorral fogadtak, hisz mindig vagy 10 csomaggal szoktam venni. Most kicsivel többet vettem. Igazándiból annyit, hogy már a csomagok mögül, amibe bele raktam nem is, láttam ki. Így sétálgattam az utcán, mint valami hülye barom. 2-szer már majdnem hanyatt vágódtam de, amikor harmadjára keresztezte az utamat valaki akkor sikeresen, eldobtam minden csomagot a kezemből és lehuppantam a földre. Remek most szedhetem össze az egészet. Bár amikor észre vettem, hogy kilökött fel nem is tűnt akkora gondnak.
- Bocsánat. Nem akartalak fellökni. Ugye jól vagy? – kérdezem a hölgytől, akit sikerült leterítenem a földre. Igyekeztem gyorsan összekapkodni a pillacukrokat, mert kicsit szégyellem, hogy ilyen idős vagyok és csak ezen élek igazából. Jah meg persze a kis állatkákon, amik otthon vannak a sivatagban, de azokat nem azért eszem, mert finomak. Csupán időtöltésből. Ritkán mondható el rólam de kicsit zavarban voltam. Nem szoktam ennyire béna lenni és nem is szerettem de sajna ez mindig akkor ütközik ki rajtam ha egy csinos hölgy van a közelben és épp nincs miért komolykodnom vagy ha épp tele van a kezem és a pofám pillecukorral.
Vissza az elejére Go down
Konoe Karen
Fullbringer
Fullbringer
Konoe Karen

nő
Gemini Buffalo
Hozzászólások száma : 118
Age : 38
Tartózkodási hely : Karakura város
Registration date : 2011. Jul. 23.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: Bár tulaj; Szabadúszó feltaláló
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Állatkert Cl0te13600/15000Állatkert 29y5sib  (13600/15000)

Állatkert _
TémanyitásTárgy: Re: Állatkert   Állatkert EmptyKedd Okt. 04, 2011 7:04 am

Adachi és Angelo
Hová tűnt Itachi-chan?


Hűvös őszi reggelre ébredek. A felkelő nap még vörösen izzik mikor harci öltözékemben és maszkomban neki indulok a városnak. Egy kicsit még tényleg hűvös az idő, de remélhetőleg később már jobb lesz. Háztetőről háztetőre ugrálni és egy-egy tetőn megállva pár harci mozdulatot gyakorolva ez a legjobb edzés, azt hiszem. Vagyis nekem nagyon is bejön így a várost is jobban megismerem. Már ahogy felülnézetből meg lehet azt ismerni. Edzésemnek már majdnem vége, és mint mindig most is egy órás meditációval zárom, vagyis csak zárnám ám épp, hogy csak bekezdenék, mikor megszólal az órám jelezve, hogy indulnom kell vissza.
- Mi? Máris? Na, mindegy akkor indulás. – felállok, majd nyújtózok egyet és már indulok is. Hamar megjárom a visszautat és már megyek is a szobámba, hogy kiengedjem Itachi-chant. Míg ő kibolondozza, magát én a konyhába indulok és a mai újság kíséretében állok neki a reggelinek. Ekkor Itachi-chan is felkúszik az asztalra majd az újságra telepszik, hogy felhívja a figyelmem egy kis újságcikkre. „Új állatkölykök a Karakurai Állatkertben”.
- Oh, tényleg. Megígértem, hogy ma elmegyünk az állatkertbe. Na, várj, mindjárt megreggelizem és mehetünk is. – válaszolom vadászgörénykémnek, aki látszólag érti, amit mondok, mert nagyon felvidul mondandómat követően. Igen azt hiszem, nem árt egy kis szabad nap nekem sem. A testvérem keresése úgy is megragadt nyom híján. Talán egy kis pihenés után majd jobban megy majd a keresés.
Mihelyt végzek, a reggelivel átöltözöm, hisz a harci szerelésemben mégsem mehetek emberek közé. Az idő még mindig hűvös pedig a nap már hétágra süt. Végül is egy farmer és egy póló mellett döntök, amire egy vékony kapucnis pulcsit veszek. Így azt hiszem jó is lesz. A pulcsi kapucnijába Itachi-chan is nagyszerűen elfér és belépéskor a pulcsim alá is elrejthetem, ha esetleg nem engednék, hogy bevigyem.
- Na, gyere csak te bajkeverés hercegnője. – szólok, az én kicsikémnek majd mikor oda talál, hozzám felrakom rá a pórázt, hogy ne tudjon elcsászkálni minden felé.
Gyalog indulunk neki a hosszú útnak. Eleinte Itachi-chan még nagyon energikus, össze-vissza futkározik a lábam között egyszer majdnem el is estem mikor az utolsó pillanatban kerültem ki.
- Itachi-chan nyughass. – guggolok le és szidom le a kisállatot. Bár nem tudom mit is kéne most, hogy elvárjak tőle. Mintha meg se hallotta volna, amit az előbb mondtam neki, kirántja a pórázt a kezemből és futni kezd. ~ Mégis mi ütött ebbe? Csak úgy itt hagy miközben hozzá beszélek? Na, várj csak. ~ Felállok és utána eredek. ˝Fogócskánkat˝ némiképp zavarja a sok ember így elég nehéz követnem a kis rakoncátlant.
Végül pár perc futkározás után utolérem, és futás közben felkapom, ám nem állok meg rögtön és mivel épp Itachira irányul a tekintetem nem veszem észre az felém sétáló férfit így simán telibe kapom. A következő pillanatban pedig már a földön heverek vadászgörényemmel a kezemben és épp egy férfi szavaira figyelek, fel melyek felém irányulnak.
- Bocsánat. Nem akartalak fellökni. Ugye jól vagy? – kérdi, bár nem úgy tűnik, hogy különösképpen érdekelném. Viszont a zacskói már inkább hisz inkább azokért nyúl, mint, hogy engem segítene fel.
- Mm… Igen meg vagyok. – válaszolom és állok fel végül segítség nélkül. Majd eszembe jut… - Basszus Itachi-chan! – Kapkodom a fejem jobbra, balra és keresem a csintalan vadászgörényt, de annak hűlt helye.
- I… TA… CHI… -CHAN! Hol vagy? – jobbomat a tarkómra téve fújom ki a levegőt és közben azon gondolkodom most mit tegyek. – Áh! Biztos az állatkert felé ment… végül is már nincs messze… - beszélek magamban ügyet sem vetve a rám furcsa pillantásokat vető emberekre.
Vissza az elejére Go down
http://yuri-4-ever.gportal.hu
Carmano Angelo
Arrancar
Arrancar
Carmano Angelo

Férfi
Scorpio Dragon
Hozzászólások száma : 49
Age : 35
Registration date : 2011. Sep. 17.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Állatkert Cl0te5800/15000Állatkert 29y5sib  (5800/15000)

Állatkert _
TémanyitásTárgy: Re: Állatkert   Állatkert EmptyHétf. Okt. 10, 2011 8:17 pm

- Mm… Igen meg vagyok. – mondta nekem miközben én gyorsan, szedegettem fel a földről a pillecukorkáimat. A tekintetén látszik, hogy már várta volna, hogy fel segítem. Ugyan akartam is de valamiért jobban foglalkoztatott, hogy a pillecukorkákat biztonságban tudjam. Bizonyára senki nem szereti, ha a kedvenc étele a földön van. Ekkor kicsit felordít.
- Basszus Itachi-chan! – nyilván a kis görényre gondolt, aki az előbb még nála volt.
- I… TA… CHI… -CHAN! Hol vagy? – kiabál a kis állatka után, akit ugyan nehezen de még lehet látni a közelben, hogy egy nagyobb épület felé rohan. Nyilván nem vette észre a gazdája, és ezért ordítja a nevét. – Áh! Biztos az állatkert felé ment… végül is már nincs messze… - mondja, mint ha itt se lennék. Eléggé fel tudom húzni magam az ilyeneken. Kicsit próbálok javítani a dolgon, és oda megyek hozzá.
- Remélem, meg engeded, hogy segítsek megkeresni a kis kedvencedet, hisz miattam szökött el tőled. – ajánlom fel a lehetőséget neki, hogy én is a segítségére legyek a kis állatka keresésében. A válaszát meg se vártam és azonnal rohantam oda ahol az előbb eltűnni láttam a kis állatot. Ugyan fizikai alakban nem használhatok shonidót szóval így meg kell szenvednem ezzel a kis döggel. Szerintem, azt gondolhatta, hogy fogócskázunk és úgy menekült, mint ha az élete múlna rajta. Amikor elért az állatkerthez az emberek lába között besurrant és kész. Ezt a mutatványt én már nem követhettem csak így. Ugyan a tömegen gyorsan átvágva és félre lökdösve mindenkit az utamból jegy nélkül rontottam be az állatkertbe. Elég nagy felkavarodást okoztam vele. Szerencsére valamilyen különleges dolog lehetett hisz elég sokan voltak már bent de ennek hála az őrök semmit nem tehettek a berohanásom ellen, de a kisállatnak ez pont elég volt, hogy kimeneküljön a látóteremből. A gazdi kicsit lemaradt hisz neki nem volt olyan könnyű valamiért átjutni a tömegen. Én egy hirtelen ötlettől vezérelve kikapcsoltam a kis gépet ami fizikai testet kölcsönzött nekem és gyors sonidókkal körbe néztem az egész állatkertet. Így viszonylag gyorsan sikerült elkapni a kis állatot. Ugyan a megszelídítése időbe tellett de, nincs olyan állat, aki ellen tudna állni nekem. Már az emberek idomítása is eléggé jól megy így az állatoké már csak amolyan hobbiszerű. Visszavittem a gazdájához amint sikerült lenyugtatnom a kisállatot.
- Visszahoztam a kis engedetlent. Tessék. – azzal oda nyújtottam neki a kis görényt, aki már szinte teljesen nyugodtan ott lógott a kezeim közt.
Vissza az elejére Go down
Konoe Karen
Fullbringer
Fullbringer
Konoe Karen

nő
Gemini Buffalo
Hozzászólások száma : 118
Age : 38
Tartózkodási hely : Karakura város
Registration date : 2011. Jul. 23.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: Bár tulaj; Szabadúszó feltaláló
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Állatkert Cl0te13600/15000Állatkert 29y5sib  (13600/15000)

Állatkert _
TémanyitásTárgy: Re: Állatkert   Állatkert EmptyHétf. Okt. 17, 2011 12:03 pm

Egy kis keresgélés után mivel nem találom Itachi-chant azt jutott az eszembe, hogy mi van, ha már az állatkertben van az a kis rosszcsont. Így ezen elgondolkodva végül úgy vélem, hogy lehetséges és én is afelé indulok el. Vagyis csak indulnék ugyan is a férfi, aki az imént még arra sem méltatta magát, hogy felsegítsen, megszólít.
- Mi… Hoy, chotto matte{Hé, várj}- na, mindegy, ha ennyire akarja. Hm… milyen fura hogy most előjött a lovagias énje bezzeg mikor fellökött. Na de mindegy is inkább utána eredek. Matobival emberfeletti sebességgel vetem magam a férfi után majd, ahogy egyre közeledek, a bejárathoz lelassítok. Túl nagy a tömeg ahhoz, hogy át tudjak slisszolni köztük így innen már lassan ráérősen sétálok tovább. Persze nem esik nehezemre észrevenni azt, sem hogy a férfi jó pár méterre előttem egy technika használatának segítségével egy szemvillanás alatt eltűnik. Persze neki szerencséje van hisz csak félre lökdösött mindenkit és már át is jutott a tömegen nekem meg nincs más választásom, mint sorba állni. Hála az égnek előttem pont egy csapat közép sulis srác banda áll sorba. Nem is habozok közelebb lépek hozzájuk majd a legaranyosabb, vagyis inkább a legszexibb mosolyommal sikerül rávennem őket, hogy engedjenek maguk elé. Bár némelyik tiltakozik, de végül ők is beadják a derekukat. Hát igen most az egyszer ezt is megtehetem még akkor is, ha nincs ínyemre.
- Helló, két jegyet kérek. Egyet magamnak egyet pedig a percekkel ezelőtt berontott óriásnak. – mosolygok rá kedvesen a jegypénztárnál ülő fiatal lányra. Szerencsére nem kell jobban körülírnom a férfit, rögtön tudja, hogy kire gondolok. Amint belépek, rögtön szemet szúr a földön heverő rengeteg pillecukros zacskó, amiből párat az arra járó kisgyerekek már elkapkodtak. A megmaradt pár zacskót pedig én magam szedem fel a földről miközben fejemet jobbra-balra forgatva keresgélem Itachi-chant.
- Na és most merre? –kérdem magamtól tanácstalanul forgolódva az emberrengetegben. – Most komolyan… pedig még a pórázt is rátettem… Legközelebb biztos, hogy magamhoz fogom kötni. - forgolódom, még mindig mikor megállapodok egy pillanatra, amikor is megpillantom a férfit kezében a görényemmel.~ Na, várjunk csak… Itt meg mi folyik? Itachi-chan csak nem elárultál engem? ~ Kérdem, magamban mérgelődve mikor látom, milyen nyugodtan fekszik a fickó kezében.
- Kösz… tessék. – nyújtom át egyik kezemmel a pillecukrokat miközben a másikkal Itachiért nyúlok. Elveszem tőle az kis szőrmókot, aki azonnal a nyakam köré is tekeredik. Ekkor megsimogatom, majd eszembe jut, hogy még valamit át kell adnom a férfinak.
- Ez a tiéd… csak hogy ki ne dobjanak, mert e nélkül jöttél be. – mondom miközben mellé lépek és átnyújtom a belépőjegyét. – Tekintsd jutalomnak, amiért visszahoztad Itachi-chant. – majd lassan elsétálok, de ekkor ugyan egy kicsit késve, de felkelti a figyelmem hogy…
- Hogy váltottál át ilyen hamar erre a fehér hacukára? Az előbb még teljesen más ruhát viseltél. – Állok meg mögötte. Persze nem csak a ruhája az, ami felkeltette a figyelmem, hanem a reiatsuja is. Kétséget kizárólag nem ember ér nem is shinigami, inkább egy hollowra emlékeztet. Hát remélem, hogy nem az ugyan is most semmi kedvem megküzdeni vele ennyi ember közt.
Így hát úgy teszek mintha mi sem történt volna és tovább indulok.
- Gyerünk Itachi-chan nézzük meg azokat a kölyköket!


/Bocsika a késésért. Very Happy /
Vissza az elejére Go down
http://yuri-4-ever.gportal.hu
Carmano Angelo
Arrancar
Arrancar
Carmano Angelo

Férfi
Scorpio Dragon
Hozzászólások száma : 49
Age : 35
Registration date : 2011. Sep. 17.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Állatkert Cl0te5800/15000Állatkert 29y5sib  (5800/15000)

Állatkert _
TémanyitásTárgy: Re: Állatkert   Állatkert EmptyKedd Okt. 18, 2011 4:23 am

- Kösz… tessék. – nyújtja felém az általam elszórt pillecukros zacskókat. Kicsit zavarba jöttem, hogy végül sikerült meglátnia mit védelmeztem olyan híven. Visszatettem a zacskómba a cukorkákat és észre vettem, hogy néhány még hiányzik. Körülnéztem és észre vettem, hogy pár neveletlen kis taknyos ellopta tőlem.
- Bocsi de a többit is vissza kell szereznem. Pillanatot tudnál várni? – Kérdezem tőle mosolyogva. Szívem szerint ezért a tettért halálbüntetést osztottam volna ki a kisgyerekeknek de, mivel most kedvesebb hangulatomban voltam csak oda mentem hozzájuk kikaptam a kezükből a cukrot és durcis képet vágtam. Utána, amikor sikerült nagyjából begyűjteni a maradék zacskót, ami hála a lélekformámnak gyorsan meg volt Visszamentem a hölgyhöz.
- Köszi, hogy megvártál. – mondom neki ismét vigyorogva. Valamiért, ha emberekkel beszélek, akkor túl sokat mosolygok. Magam sem értem, hogy ennek mi az oka. Talán csak annyi, hogy a mosolytól az emberek jobb embernek láthatnak valakit, mint amilyen? Talán ebben lehet is valami, bár nem tudom. Nálam ez már csak ösztönös.
- Ez a tiéd… csak hogy ki ne dobjanak, mert e nélkül jöttél be. – nyújt felém egy kis cetlit. Nem igazán értem, hogy mi lehet az de, nem akarok egy faragatlan tuskóra hasonlítani, úgyhogy el kell fogadnom. Biztosan jó valamire, ha már fáradt vele, hogy szerezzen nekem ilyesmit. – Tekintsd jutalomnak, amiért visszahoztad Itachi-chant. – ugyan még mindig nem értem, hogy ezzel miért lett jobb nekem de nem szabad kötekednem. Ő tudja, hogy ez nekem jó akkor kész. Nincs értelme vitatkoznom vele.
- Hogy váltottál át ilyen hamar erre a fehér hacukára? Az előbb még teljesen más ruhát viseltél. – kérdezi tőlem végül, és ekkor bevillan, hogy lélekformában maradtam. Ekkora hülye nem lehetek. Ez képtelenség. Hogy cseszhettem el ennyire. Annyi volt a reakcióm, hogy elkezdtem hülyén vigyorogni és vakargatni a fejemet. Itt már nagyon elkúrtam. Nincs egy olyan hülye aki ne venné észre, hogy fizikai test helyett csak lelki formában vagyok. Végül úgy tűnt, hogy nem is érdekli csak elfordult és elindult a kis állatával.
- Gyerünk Itachi-chan nézzük meg azokat a kölyköket! – mondta a szőrmóknak. Én meg persze nyilván alig tudok valamit az itteni formákról. Utána mentem és megkérdeztem tőle:
- Bocsi, hogy zavarlak de nagy baj lenne, ha csatlakoznék hozzád? Sajna nem nagyon vagyok ismeretes az itteni dolgokkal, és jó lenne egy idegenvezető szerűség. Nagy baj lenne? - kérdezem tőle reménytől sugárzó arcon. Addig ügyes vagyok, hogy sikerült eljutnom az állatkertbe de nem lenne király ha valami hülyeséget csinálnék csak azért mert fogalmam nincs mit szabad egy állatkertben és mit nem. A végén még sikerül magamra uszítanom az emberi kivégző osztagot (rendőrséget) és abból csak baj lenne. Senki nem örülne neki pláne nem az emberek ha egy hatalmas villám véletlen eltalálja érni azt a hülye fejüket ezeknek a nyámnyiláknak.
Vissza az elejére Go down
Konoe Karen
Fullbringer
Fullbringer
Konoe Karen

nő
Gemini Buffalo
Hozzászólások száma : 118
Age : 38
Tartózkodási hely : Karakura város
Registration date : 2011. Jul. 23.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: Bár tulaj; Szabadúszó feltaláló
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Állatkert Cl0te13600/15000Állatkert 29y5sib  (13600/15000)

Állatkert _
TémanyitásTárgy: Re: Állatkert   Állatkert EmptyPént. Nov. 04, 2011 5:50 am

Na, végül csak sikerül megvennem a belépő jegyeket. Egyet magamnak egyet meg az idegennek, aki csak úgy berontott ide. Azért ennyire nem kellett volna sietnie Itachi-chan nem azok közé az ostoba állatok közé tartozik, akik rögvest az első ragadozó ketrecébe bemásznak, szóval nem kell félteni. Viszont hogy annyira rohanjon, hogy még a hőn szeretett pillecukrait is elejtse, ez azt hiszem egy kicsit túlzás. Na, de ha ennyire segíteni akar, a kis szökevény elfogásában hát legyen, teszek neki egy szívességet és összeszedem az édességeit, már amelyikeket még a kisgyerekek nem szedték fel.
Hamar fel is kapom őket a földről és szemeimmel a férfit és vagy Itachi-chant kezdem el keresni. Miközben magamban beszélek körbe-körbe forgolódva próbálom kiszűrni a nagy tömegből a kettőjüket. Egy kicsit el is csodálkozom, hogy mennyien vannak itt ma. Vajon mindig ilyen sokan szoktak itt lenni? Álltalába nem szeretek ekkora tömegben tartózkodni mivel sokan vannak és így nehéz a rám vadászókat kiszűrni. De egy kis megnyugvást jelent számomra, hogy ugyan fegyvert nem hoztam, de az elhozott filc segítségével bármikor tudok gyártani. A keresgélésnek hamar véget vetek, mikor megpillantom az idegent, aki nem kicsit kitűnik a tömegből magasságával. És ekkor jön a nagy ledöbbenés - amit persze nem mutatok ki – Itachi-chan tök nyugodtan fekszik a férfi karjaiban. Nyugtató? Igen biztos azt használ és ezért olyan nyugodt hisz Itachi-chan nem visel el senkit rajtam kívül… na, jó néha megesik, de akkor sem egy férfival.
- Bocsi, de a többit is vissza kell szereznem. Pillanatot tudnál várni? – szólal, meg a férfi miután átadom neki a drágalátos cukorkáit. A többit is? Azokra gondol, amiket a kisgyerekek vittek el? Ugyan csak nem veszi el tőlük… Vagy mégis. Hát ez nagyon oda lehet ezekért a vackokért, ha még a kisgyerekek kezéből is képes kirángatni.
Hogy ez mennyit tud vigyorogni de, remélem, nem várja el tőlem ugyan ezt. Át is nyújtom, neki a belépőjegyét persze a mosolyom nélkül majd elindulok mikor is felkelti a figyelmem a férfi öltözékének kinézete, ami egyáltalán nem emlékeztet arra, amit eddig viselt. Fel is teszem neki a ruházatának gyors váltására a kérdésemet, de mint hogy nem csak az, hanem a hollowszerű lélekenergiája is felkelti a figyelmem, úgy döntök, hogy függőben hagyom a dolgot és inkább tovább állok. Semmi kedvem egy olyan izé mi is a nevük… áh, nem jut eszembe… na, mindegy semmi kedvem egy hollowszerű izével megküzdeni.
Ekkor jön ám a meglepetés alig, hogy utunkat a kölykök felé vesszük, a férfi követni kezd, majd hozzám szól. Nem is kell mondanom, hogy ekkor jobbom automatikusan zsebembe, csúszik, hogy az ott lapuló filctollat megragadja. Ám mihelyt végig hallgatom a mondandóját el is engedem a szebbe rejtett ˝fegyvert˝.
- Hm? Hát bajnak épp nem az. – amíg persze rám nem támadsz. – Ha már úgy is az idegenvezetőd lettem, akkor mond, már meg mit értesz te „itteni dolgok” alatt? Netán nem idevalósi vagy? – kérdem,gyanakodva a férfitól miközben folytatom az utamat. És miközben a férfi válaszol, eszembe jut még valami: Itt kísérgetek egy vad idegen óriást, akinek még a nevét sem tudom ráadásul erős a gyanúm, hogy olyan hollowszerzet, aminek a faji megnevezése épp most nem jut az eszembe. Így hát e kérdések végett mihelyst a férfi válaszol, máris felteszem a következő kérdésem.
- És hogy hívnak? Az én nevem Adachi Atsuko. – fűzöm még hozzá rövidke bemutatkozásom. – Á és mint ahogy már hallhattad az ő neve Itachi-chan. – mutatok a kapucnimban meglapuló szőrkupacra.
Vissza az elejére Go down
http://yuri-4-ever.gportal.hu
Sakai Hitomi
Daitenshi
Daitenshi
Sakai Hitomi

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 242
Age : 34
Tartózkodási hely : Karakura, Tokió, vagy ahová Yuu-chan rángat
Registration date : 2010. Mar. 02.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: A Daitenshi és a Raion tagja
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Állatkert Cl0te33500/40000Állatkert 29y5sib  (33500/40000)

Állatkert _
TémanyitásTárgy: Re: Állatkert   Állatkert EmptyPént. Dec. 16, 2011 7:17 am

Koktél tartalma: állatnézegető, csipetnyi vacsorázással egy random étkezdében Neutral


Szúrós tekintetem egyetlen pillanatra sem enyhült, miközben a fiú csitítani próbált. Igenis, joggal voltam felháborodva, hiszen ha egy ilyen egyszer dolgot nem volt képes megjegyezni, akkor komoly bajok lehetnek a fejével :/ Ráadásul ő beszélte tele a fejemet azzal, hogy nem ártana nekem egy kis kikapcsolódás, szóval még csak azt sem mondhatja, hogy nem választhatta meg a helyszínt és az időpontot, és ezért tévesztette el. Nem várom el tőle azt, hogy megjegyezze a pí első 120 számjegyét, de egyáltalán nem azt mutatja ez a viselkedés, hogy várta volna ezt a... találkozót >.>\" És mi az, hogy ha nem ismerne? o.O Beszéltünk vagy összesen háromszor, hogy feltételezheti azt, hogy ismer? Ennyire könnyen kiismerhető lennék? Hmpf, persze, még mit nem... Én inkább nem is vontam le semmilyen tanulságot abból, amit eddig tapasztaltam Teru felől, például most is szerencsétlenkedik azzal a telefonnal, pedig biztos nem olyan ügyetlen és béna, mint én. Majd... majd kialakul róla a véleményem, ha jobban megismerem. Mármint nem mintha olyan nagyon meg akarnám ismerni, vagyis... Mindegy, na, nem is reagálok túl semmit, és kész, téma lezárva :/
- Urusai, baka! Nem arról van szó, hogy ennyire vártalak volna, csak... csak... csak nem szerettem volna, ha feleslegesen jövök el, igen! Egyedül nem akartam bemenni, abban semmi jó nincs, ha magamban kell ott bent császkálnom.
Magyarázkodtam hevesen kapálózva, körülbelül pont olyan mozdulatokkal, mint amilyeneket az előbb Teru is bemutatott, csak az én kezeim között nem táncolt egy mobil Neutral Mondjuk nem tudom mennyivel lett volna rosszabb, ha egyedül járom végig ezt a helyet, lehet semmivel sem. Egy biztos, az idegeimet megkímélte volna, noha fogalmam sincs, miért is vagyok ennyire felzaklatott állapotban emiatt az egész miatt. Egyáltalán miért húztam fel magam azon ennyire, hogy nem ért ide időben? Mármint, persze, pofátlanság ennyit késni de tulajdonképpen nagy baj nem lett belőle. Igazából azon is elgondolkodhatnék megint, hogy mit keresek én itt egy ilyen pasi társaságában. Nem kéne pusztán a külseje miatt törődni vele, sőt... de nem tehetek róla, ha ránézek, olyan furcsa, megmagyarázhatatlan érzés fog el, és azt is sejtem, hogy ő kedvel, és ez valamiért jó érzéssel tölt el Embarassed Ám mire újra felpillantottam és kisöpörtem a fejemből az elkalandozó gondolatokat, hirtelen olyan közel láttam meg magamhoz az arcát, hogy reflexszerűen hátrahőköltem... volna, ha engedett volna a számban lévő pocky. De nem, annál tartott fogva Teru, arcom pedig fokozatosan pipacsszínűvé változott az ijedtségtől elkerekedő szemeim mellé. Pár pillanatig így, lefagyva bámultam a szemébe, de aztán gondolkodás nélkül gyomorba rúgtam a térdemmel >.> Nem csak, hogy zavarba hozott ezzel a cselekedetével, de még az én édességemet is felzabálja, ez megbocsáthatatlan Mad Mi járt a fejében, amikor ezt tette?? Tán azt hitte, hogy meg... meg tud így... csó... nainainainainai o.O""""
- Ch-chotto...
Próbáltam tiltakozni, ahogy megragadta a kezemet és vonszolni kezdett maga után a bejárat felé, de aztán beletörődtem abba, hogy utána kell mennem, és csendben, pirosló arccal és lesütött szemmel igazítottam a lépteimet az övéhez. Ezek után szó sem lehetett róla, hogy ne ő fizesse a jegyeket, legalább annyi tisztesség volt benne, hogy ezt magától megtette. Ebből a szempontból legalább nem lehetett belekötni, a teázóban még talán túlzásba is vitte. No nem mintha bánnám, hogy elkényeztetett azokkal a sütikkel meg a kávéval *>* De kétségtelen, a modorával ebből az aspektusból nincs gond, még ha nem lenne ennyire... nyomulós, vagy hogy is mondjam, akkor talán én sem vágnám fejbe kétpercenként. Lehet csak én értem félre szinte minden második mozdulatát, de nagyon tudja, hogy hozzon engem zavarba Fészpalm
Halkan megköszöntem a felém nyújtott térképet, és rögtön tüzetesen tanulmányozni kezdtem, miután találomra ráböktem az egyik irányra. Mindenképp látni szerettem volna olyan cukiságokat, amiket errefelé nem igazán lehet megszemlélni a természetes környezetükben, éppen ezért felderült az arcom néhány kifutó nevének a láttán. Valami azonban hamarosan zavarni kezdett, és mikor felnéztem, már megint csak egy közeledő arcot láttam.
- N...nani? >.> Mit bámulsz? Van valami az arcomon?
Húzódtam el kissé az engem mereven figyelő fiútól. Komolyan nem tudom mit csinál, de most már tényleg kezdett zavarni ez a folyamatos bámulás. Biztos van rajtam valami, vagy nem is tudom... talán a sminkem kenődött el? És pont most nincs nálam tükör... Remélem meg fogja mondani, hogy mi a baj, nem szerettem volna, ha kiröhögnek, vagy ő, vagy mások, csak mert furán nézek ki :/ De ekkor váratlanul Teru mögém menekült, és a tekintetét követve lestem meg, hogy mitől ijedt meg.
- Nahát, ez egy bengáli fekete kecske Surprised Bangladeshben és Indiában őshonos... biztos megszökött az állatsimogatóból scratch Nem kell félni tőle, nem harap és nem is esz meg. Növényevő. Mattaku ^^"
Mosolyogtam rá a srácra, noha azért kicsit meglepve pislogtam rá, hogy mégis mi baja egy kecskétől. Gondoltam leguggolok és megsimogatom a kicsi négylábú fejét, de amint felé nyúltam, az megfordult, és sietősen elgaloppozott. Hát persze, miért is hagyná egy állat, hogy megsimogassam? Meg vagyok átkozva ezzel az erővel, egyetlen jószág sem kedvel, mindegyik menekül T_T Fejemet leszegve vettem tudomásul a balszerencsémet, sötét, dípes aurám is kiszivárgott, miközben kedvetlenül felegyenesedtem.
- Koalák... menjünk megnézni a koalákat Surprised Azt hiszem arra lesznek...
Próbáltam meg feldobni magamat ezután a fiaskó után, és céltudatosan a ketrecük felé vettem az irányt. A térképre már nem is volt szükségem, hiszen memorizáltam a tartalmát, szóval Teru kezébe nyomtam. Nem is voltak messze, meg mivel el voltak választva rendesen a nézőközönségtől, nem is fognak elbújni a jelenlétem miatt. Legalábbis én ezt hittem, de mikor odaértünk, bárhogy kémleltem az eukaliptuszfákat meg a környező sziklákat és egyebeket, egy darab koalát sem lehetett látni. Rossz időben érkeztünk T___T
- Miért vagyok én ilyen szerencsétlen, ha állatokról van szó? T_T
Támaszkodtam a korlátra csalódottan, elkámpicsorodva. Most az egyszer szeretnék pihenni és kikapcsolódni, erre még az állatok is kiszúrnak velem, és mintha minden ellenem esküdött volna össze, csak hogy ne érezhessem magam jól. Jó, persze, még éppen csak megérkeztünk, meg minden, de akkor is, ennél rosszabb rajtot nem is lehetett volna elképzelni. Méltó folytatás lenne, ha Teru a hüllőházba szeretne elkalauzolni, az az egyetlen hely, ahová eszem ágában sincs betenni a lábam. És ha még kengurukat se láthatok, akkor hisztizni fogok >.>
Vissza az elejére Go down
Amatsuji Youko
1. Osztag
1. Osztag
Amatsuji Youko

Férfi
Aquarius Hozzászólások száma : 63
Age : 511
Registration date : 2011. Jul. 14.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: 1. osztag tagja
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Állatkert Cl0te10000/15000Állatkert 29y5sib  (10000/15000)

Állatkert _
TémanyitásTárgy: Re: Állatkert   Állatkert EmptyCsüt. Dec. 29, 2011 7:06 am

Koktél tartalma: állatnézegető, csipetnyi vacsorázással egy random étkezdében *<*
Heves vérmérséklettel megáldott tüzes mennyecském még ilyen pöfékelő vulkán állapotban is imádnivaló, sőt igazából olykor – olykor talán aranyosabb is, mint amikor rózsa vörös árnyalatot vesz fel arcocskája. Csak ne kellene eget rengető, pusztító erejét ilyenkor közelebbről is megismernem! Sunyi, sikernek sejtetett próbálkozásom egy apró aranyérem megszerzéséért csörtetve – mely a kis csók képében mutatkozott volna meg – végül sikeresen elbaltázott cselekedet lett. |-( Bár a győzelmi zászlóm így is meglibbent képzeletbeli világom előtt vöröslő arcát látva, de a kihagyhatatlan, verhetetlen erőt tartalmazó kemény ütését megkaphattam utóajándékként tőle.
Apró szemöldök rángatózás kíséretében, fintorogva engedtem el az édesség rudat fogaimmal, majd oldalra fordulva, kissé púposhátú főhősszereplőnek avanzsálódva nézem meg közelebbről a macskaköves aljzatot. Értem én a kegyetlen célzást, mely miatt majdhogynem szívem tör össze! T^T” Nagyot szippantva a levegőből húzom ki magamat, mélyen magamban fájlalva Szépségem <3 mindent eláruló ütésének helyét. Persze imidzsem érdekében nem engedhettem meg, hogy nyilvános tömeg előtt fejezzem ki lovagi fájdalmaimat, így hát cselekvésekben nyomtam el a kellemetlen kínokat!
Éppen áradozni kezdtem volna Szépségem <3 gyönyörűségéről kérdésére való felelet gyanánt, amikor már az állatnézegetőben – ahol gondolni se mertem volna, hogy tovább folytatódik balszerencsém nyakamba zúdulása, akárcsak egy gátat áttörő szökőár… – egy rémisztő fenevad támadott lábamnak. Igencsak ijesztő, s nagybátyámat megszemélyesítő szörnyeteg ez! O.O Csak rá kell nézni és pillanatokon belül már egy tereptárggyal gazdagítja menőn beállított sérómat.
- M-m-m-most viccelsz, Szépségem <3? O.o” Ez nem csak egy kecske, nézd csak meg közelebbről! Ez egy szörnyűséges, fenevad! Véletlenül leveszed róla a szemed és már is az áldozata vagy! Miért nem kötik meg? Vagy, vagy valami? o.O” – sorjázom idegesen mondanivalómat ezzel a vadszörnnyel kapcsolatban Virágszálamnak <3, ki kissé tévhitekben él a szarvas fejű terén. Jókora tévhitekben! Még, hogy ártalmatlan gazevő, fogatlan…! >.>” Jól is tette, hogy megfutamodott előlem, mielőtt komolyabb erőfitogtatásba kezdtem volna, hogy adjak neki egy kis jó anyai-apai eltángálást, csupa szeretetből. Viszont Gyönyörűségemtől <3 származódó furcsa mínuszos erőhullámokat, melyek hirtelenjében kéltek útra felőle, nem igen tudtam hova tenni. Tanácstalanul néztem rá, azon zakatolva elmémmel, hogy mégis mitől lehetett rajta úrrá ez a rosszkedvű energia? O.o
- Rendben, rendben! Menjünk az üdítő nevét előidéző szőrmókokhoz. – indultam meg utána, amerre vélte a kis szőrállatokat, nem is kérdeztem inkább, szinte egy csapásra eltűntek rosszalló fellegei, nem akartam visszahívni őket. Menetelés közben értetlenül forgattam a markomba nyomott iránymutatót, hogy ki tudjam szűrni rajta, most hol tartózkodunk és pontosan melyik rácsos részhez is tartunk. De nem értem, hogy adhattak a bejáratnál a lelkes látogatóknak rosszul nyomtatott térképet? >.>” Ezen minden fordítva van, elképesztő! Főleg ennyi pénzért, amit kiperkáltam a jegyekét! >.> Kiscsillag <3 letargikus kérdését hallván értetlenül tekintek föl az útmutató szórólapból, hogy szemügyre vehessem a kész dzsungel ketrecet, hátha csupán hirtelenjében nem tudott kiszúrni egy – két kósza majomként csüngő szőrmókot, de még jómagam sem leltem egyet sem, hiába néztem jobbról, avagy balról a zöld dzsumbuj térséget. O.o”
- Ugyan Szépségem <3, ne vedd a szívedre! – legyintettem, majd valami jó ürügyet próbáltam kiagyalni, hogy vajon miért is nem látszik egyetlen szőrállat sem éppen a ketrecben…scratch - Hagyd a kólákat, biztos fáznak, és ezért nem jönnek elő… vagy csak alszanak, vagy… nem is tudom. ^^” Nem vagyok állatszakértő :/hm… miért nem nézzük meg inkább a… - körülnézve a körülöttünk sorakozó ketreceken akadt meg a szemem a nagymacskákat körbefogó rácsos kerítésen, melynek hatására kedves múzsácskám azon nyomban homlokon is csókolt, hogy éljek az elém táruló lehetőséggel! Aaa… a csíkos, nagyra nőtt vadmacskákat? Surprised – igyekszem elszontyolodott kedvét feldobni valamicskét, az üdítőnév utánzatok pedig bekaphatják. >.>” Majd elkezdem Szépségemet <3 a nagymancsokhoz terelni, abból láttam egy – kettőt mozogni kint a szabadban a téren, ami ki van oda építve nekik. – Utána, ha gondolod, megnézhetnénk a hüllőházat is! – vetem föl alternatívaként, kissé elgondolkodva, vizslatva a szórólapon sorakozó képeket, hogyha a szöveget már ilyen szépen elszúrták benne. |-(
- Mond csak Szépségem <3, ennyire vonzódsz a természethez, állatokhoz, hogy ezt a helyet szúrtad ki a találkozásunk… gyanánt? – érdeklődöm, miközben ügyelek arra, hogy nagyjából lépést tartsak vele és ne száguldjak előre, miközben próbálom kicsit jobban megismerni Gyönyörűségemet <3. Hm… és melyik tappancsost kedveled igazán? – kíváncsiskodok eltűnődve, félresöpörve arcom elé settenkedő kósza hajszálakat, miközben szemem sarkából máris kiszúrom a kis pénznyelő bódét balról. szemöldökrángatás
Vissza az elejére Go down
Sakai Hitomi
Daitenshi
Daitenshi
Sakai Hitomi

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 242
Age : 34
Tartózkodási hely : Karakura, Tokió, vagy ahová Yuu-chan rángat
Registration date : 2010. Mar. 02.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: A Daitenshi és a Raion tagja
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Állatkert Cl0te33500/40000Állatkert 29y5sib  (33500/40000)

Állatkert _
TémanyitásTárgy: Re: Állatkert   Állatkert EmptySzomb. Márc. 10, 2012 12:49 am

Koktél tartalma: állatnézegető, csipetnyi vacsorázással egy random étkezdében Állatkert 4079864673


Teru-chan a kecskére adott reakciójára egyre inkább a homlokomat ráncoltam. Kezdtem úgy gondolni, hogy rossz ötlet volt elfogadni a meghívását, miután kikotyogtam, hogy hová is szeretnék eljutni végre a kevéske szabadidőmben. Nem mintha nem lenne ilyesmire időm, csak... egyedül nem olyan fun és nem volt kivel jönni Embarassed Csakis ezért álltam rá a dologra, nem azért mert t-tetszene vagy valami >.> Igen, csak megengedtem, hogy a társaságom legyen ebben a kis túrában, semmi több >.> Azonban ha már egy ártatlan kecskétől is ennyire megijed, akkor mi lesz az oroszlánnál, a tigrisnél vagy a medvénél? o.O Persze azok nem mászkálnak szabadon optimális esetben, és ami azt illeti, ennek a négylábúnak sem kéne, de tekintve hogy az állatsimogató felé ügetett vissza, így talán az elszabadulása csak ideiglenes problémát okoz a gondozók körében.
- Már elment, nyugodj meg! Mattaku >.>\" - sóhajtottam fel, de azért a rosszkedvem ettől függetlenül megmaradt a simogatás megtagadása miatt. Emiatt az átok miatt a simogató egészen biztosan ki fog maradni a sétából, hiszen Teru-chan fél tőlük, ők meg tőlem félnek. Vajon ez azt jelenti, hogy én meg a fiútól félek, hogy bezáruljon az ördögi kör? Ugyan már, micsoda marhaság ez? Miért félnék egy ilyen bogarasnak tűnő, de azért kedves meg aranyo... khm... mármint egy ilyen idiótától, aki még a megbeszélt bejáratot is eltéveszti és lemerült telefonnal jön el egy ra... találkozóra? Fészpalm
- Üdítő nevét előidéző szőrmókok?! blink - pislogtam rá nagy szemekkel erre a megnyilvánulásra meglepetésemben, de aztán megállíthatatlanul feltört belőlem a kuncogás aaa... hasonlatfélére. Valahogy olyan viccesnek tűnt, ahogy ezt olyan természetes hangsúllyal kimondta, mintha minden második ember így hívná a koalákat és a kólához társítaná őket.
Ám hangulati hullámvasutam a meredek emelkedő után egy még annál is meredekebb lejtős fordulatot vett a koalák hiányának köszönhetően, amin még Teru-chan vigasztalása sem segített. Nem is tudom miért vagyok én ilyen szerencsétlen az állatokkal, már a képességem megjelenése előtt sem volt jellemző, hogy szimpatikus lettem volna nekik, de hogy most már annyira riasszam őket, hogy még a kifutóra sem mernek kijönni?
- Jól van, legyen T_T - lehajtott fejjel, szomorkásan hagytam magam terelgetni a tigrisek és egyéb nagymacskák ketrecei felé. A sima cicák aranyosabbak mondjuk, de azért mégis van valami a vadmacskákban, ami felkelti az ember figyelmét és arra kényszeríti az embert, hogy megnézze őket. Így ha nem is túl lelkesen, de azért felsóhajtottam és felemeltem a fejemet. Legalább ők nem félnek tőlem, legalábbis gondolom nem félnének, ha megéreznék az aurámat. De az innen lehetetlen, pláne ha ennyire visszafogom az erőm, mint most.
- Csak oda nem! - ellenkeztem hirtelen lendülettel, már-már rémülten a hüllőházas felvetésre, reflexből még egy ütést is mértem a fiú feje búbjára! - Én... félek azoktól az undormányoktól Embarassed - borzongtam meg a csúszó-mászó, nyálkás, furcsa élőlényekre gondolva. Kígyók, békák meg tudom is én milyen borzalmak várnának ott rám, nem nem nem Állatkert 4079864673 Ezek meg a pókok-rovarok ki tudnak kergetni a világból, egyszerűen képtelen voltam elviselni őket >.> Inkább megráztam a fejem és egyúttal kisöpörtem belőle azokat a förmedvényeket is, de a sokk, amit okoztak az elmémben, még nyilvánvalóan tartotta magát, hiszen Teru-chan kezéből is olyan agresszíven téptem ki az ismertetőt, hogy megfordítsam és helyes irányba állítsam T_T
- Go-gomen' Embarassed - kértem elnézést motyogva, miközben pironkodva elfordítottam a fejemet. Most kivételesen tényleg ok nélkül viselkedtem szörnyen vele, nem érdemelte meg a kitörésemet, csak... megijedtem, hogy be kell mennem a hüllőházba Embarassed
- Csak... el akartam jönni ide egyszer. Szeretem a cuki állatokat, ennyi Embarassed Félre ne érts, bárki mással eljöttem volna, aki szórakoztató társaságnak bizonyul >.> - okítottam ki, nehogy túl sokat képzeljen ebbe a találkozóba. Elvégre csak megnézzük az állatokat, aztán eszünk valamit, mert meg fogunk éhezni, semmi egyéb dolgot nem kell belelátni abba, hogy most kettesben sétálgatunk. Még ha távolról úgy is nézünk ki, mint egy r-r-randizó pár, mint azok ott ketten az oroszlán kifutója előtt, erről nyilván szó sincs, szó sem lehet! Kicsit távolabb is léptem Teru-chantól, hogy még véletlenül se gondolhassák azt, hogy mi... hogy mi... mindegy >.>
- Amíg aranyos, addig nem számít milyen állat Embarassed - válaszoltam kissé tétován, még mindig a szememet lesütve, hogy még véletlenül se találkozzon a fiú tekintetével. Nem tudtam belenézni a szemébe, ha véletlenül megtörtént, a szívem valamiért hevesebben kezdett el dobogni. Sőt, mintha a szokásosnál szaporább lenne a pulzusom most, hogy így Teru-chan mellett sétálgatok. Lehet valami bajom van? o.O
Vissza az elejére Go down
Amatsuji Youko
1. Osztag
1. Osztag
Amatsuji Youko

Férfi
Aquarius Hozzászólások száma : 63
Age : 511
Registration date : 2011. Jul. 14.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: 1. osztag tagja
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Állatkert Cl0te10000/15000Állatkert 29y5sib  (10000/15000)

Állatkert _
TémanyitásTárgy: Re: Állatkert   Állatkert EmptyVas. Ápr. 08, 2012 4:21 am

Koktél tartalma: állatnézegető, csipetnyi vacsorázással egy random étkezdében *<*
Bishounen arcomra kiült kisebb zavarodott idegességet, némi torokköszörüléssel igyekeztem elvonni Gyönyörűségem <3 figyelmét róla, mielőtt egytől – egyig elkönyvelné ezt a feketepontot elméjében, az én privát, rólam szóló rovatában. Ez cseppet sem tenne jót büszkeségemnek! Egy szégyenfolt, amit talán soha, de soha nem tudok elfeledtetni Szépséges virágszálammal <3. T-T
Ingem nyakát megigazítva igyekeztem sürgősen helyeselni az általa megnézni kívánt állatok ötletére, mert hát, ha ő az üdítő nevét előidéző szőrpamacsokat akarja meglesni, akkor az úgy is lesz! Nem úgy, mint az előbb, hogy egy árva állat sem volt a ketrecben elől, hogy kapják be az anyacsavaromat, amiért ilyen pofátlanok voltak. >.>
Jóízű nevetésétől, még szívem is gyorsabban kezd el verni, melytől kissé megriadok, mert hát nem most kellene elvinnie a kaszásnak, amikor épp a legjobbat mulatom a világ leggyönyörűbb hercegnőjével. Bár miértjét passzolom, viszont öröm látni, hogy végre jelét adta annak, hogy igenis jól érzi magát itt, velem… *3*
Persze az, hogy ezek a kólák merték így lehorgasztani ismét Virágszálamat <3, kezdett ez a ketreces népsűrűség rendkívül felidegesíteni! >.> Mulatni hoztam ide a világ legszebb teremtését és így viselkednek vele?! Mi a fene… >_>” Még jó, hogy nagyjából ki tudtam bogarászni ebből a félrenyomtatott vacakból is azt, hogy vajon merre is lelhető pontosabban a nagyra nőtt kiscicák, hogy valami mással feldobhassam szépségemet és ne csüngesse le az orrát. Annyira nem szeretem ezt látni a gyengébbik nemtől… ._.’’
- Nem nagyon értek ezekhez a csillagos csiribi – csiribá varázslatokhoz, de az én horosz micsodám eredetileg a narancssárga, csíkos, nagymancsok. Neked mi? – igyekeztem felélénkíteni a legszebb momentumot a randevúban, amikor minél többet meg lehet tudni a másikról, hogy azt később fel lehessen használni valamire. Viszont a váratlan, fejemet érő üstökösre nem számítottam, aminek köszönhetően a fél galaxist is beláthattam pár perc leforgása alatt.
Értetlenül fogom meg fejem búbját, miközben visszatértem az univerzumban tett gyorsutazásomból, aminek köszönhetően megtudhattam, hogy az üstökös nem is üstökös volt, hanem Szépségem <3 kicsiny, de annál is erősebb kacsója. Hirtelenjében még azt sem tudtam miért kaptam, hiszen most semmi olyasmit nem tettem vele, amiért megérdemeltem volna. Kizárt, hogy ismét fellépjek a rizikós lécre és végleg leesek, eddig éppen, hogy csak sikerült elkapnom a szélét a visszamászáshoz! Azért én sem vagyok annyira ostoba, hogy ilyen sűrűn tegyem ki szerencsémet a megpróbáltatásoknak… O.o
- Tényleg? – meglepetten igyekszem összekaparni maradványaimat, amint megosztotta velem okát hirtelen haragjának. Hát ezt nem is tudtam! szemöldökrángatás Vagyis, hát persze, hogy nem tudtam… -_-’’ … De ígérem, nem fogom kihasználni ezt… szemöldökrángatás
- Jól van, nyugi. Senki sem kötelezz arra, hogy bemenjünk oda, csak egy ötlet volt, csak egy ötlet! Hehe… ^^” – bátorítóan simogattam meg kobakját, hogy összeszedje magát, amint ördögien gonosz terveim is elszéledtek agresszívabbnál, agresszív, de annál aranyosabb fellépése miatt. Különben is, ez az állat nézegető hatalmas, ráadásul most már ez a fecni is olvashatóbbnak tűnik így, bármit is kreált vele Gyönyörűségem <3. Tudtam én, hogy ő bármihez ért, de látni is cselekedetein igazán elbűvölő!
Majd szívem tőrt ketté hirtelen jött magyarázkodásán. Így az arcomba vágni, hogy a fantáziámban randinak elkönyvelt randit ne vegyem annak, mert nem az, olyan kegyetlen volt. T_T Igyekeztem nem a letört bishounen arcot vágni válaszom során, mivel azt mégse kellene reklámozni, mert 1000%, hogy nem áll jól! :/
- Én viszont csak veled. – az ikemenek legmenőbb mosolyát igyekszem bevetni, hogy ezzel is nyomatékosítsam Gyönyörűségemnek <3, én mégis miként tekintek erre az egész kiruccanásra. Nekem igenis fontos, még ha nem is tudom kimutatni teljes tökéletességgel, ahogy az Teruo Sachiarutól elvárt lenne. Passz, hogy miért nem megy… francokért örököltem ilyen láncot a felmenőktől, ami gátolja ezt?! -_- De legalább az vigasztal, hogy Szépségem <3szórakoztató társaságnak” tart! *3*
- Aranyos? – ismétlem meg a legfőbb infót, miközben felvonom szemöldökömet, s megnyerő tekintetemet a papírosra szegezem és szinte rögtön ki is szúrok egy aranyos állatokkal teletömött ketrecet. Bár nem igazán tudom, mit vélnek a lányok aranyosnak, de azért a hosszúfülű, ugráló, szőrmókok biztosan közöttük szerepelnek! Legalábbis anno, egy régebbi kalandomnál rémlik egy olyan leányzó, aki mintha ezeket fanolta volna. Surprised
Megfogva Gyönyörűségem <3 kezét kezdtem el vezetni azok irányába, közben elhaladva a már imént szemezett árusító bódé előtt, hogy lássam annak tartalma közül, mi ragadja meg szépséges szemeit. Ha már elfelejtettem kezdeti ajándékkal meglepni, valahogy pótolni kell!
- Mesélj csak, amúgy mi miatt is rettegsz a hidegvérű hüllőktől? – teszem fel a már jó ideje foglalkoztató kérdést. Semmi ijesztő nincs bennük, szerintem. Legalábbis nem tűnnek annak, vagy azok, csak eddig én nem tudtam erről? Szörnyű mulasztás lenne akkor… ._.”
Megérkezve a tapsifüles kis tappancsokhoz megkönnyebbülve felsóhajtok, hogy ezek nem szélednek csak úgy el előlünk. Majd szinte azonnal kiszúrom a kisebb verziójuk simogatásra való lehetőséget.
- Höh, nézd, azokat meg is lehet babusgatni. – mutatok rájuk, majd elhúzom oda, hogy használja ki a lehetőséget. De felháborodva veszem tudomásul, hogy ezek a pöttöm nyavalyások csak úgy elhátrálnak tőle és inkább a kis kölykökhöz vonulnak. >.> Mielőtt nagyon elszontyolodna emiatt Virágszálam <3, rögtön a jókedvre való derítésén kezdtem törni a fejemet, mely végül a kis üzlet lett.
Miután leültettem szépségemet egy padra, és tudtára adtam, hogy röpke időre eltűnők. A minél nagyobb meglepetés okozására, indultam is meg, egyáltalán nem hiányzik, hogy sokat várjon itt egyedül, hiszen még rengeteg állat van, amit meg kell néznünk együtt. Így rögvest visszasiettem és megvettem azt a szőrmókot, aminél úgy láttam, hogy szemezett vele, bár kész rablás volt az ára. Talán ezért a kézre húzhatósága miatt van? Ehh… nem értek én ehhez. -.-’’
- Ha ilyen sokat lógatod az orrod, úgy fogsz kinézni, mint a vasorrú bába… - böködöm meg a vett plüss fejével szépségem arcát, majd levágódtam mellé a padra. - Tessék ez a tiéd. Láttam, hogy tetszik neked. – szuperálom le tenyeremről ezt a szőrállatot, majd a kezébe nyomom. Csak ezt követően vettem észre, hogy innen milyen jól rálátni a lovas istállóra.
- Mond, van valami nyomósabb oka is, hogy kerülnek téged ezek a szőrmókok? – vizslatok felé kérdőn, valami azt súgja, hogy itt valami nem stimmel. Tisztában vagyok vele, hogy a nyulak köztudottan gyávák, de ennyire nem kellene ijedezniük egy ilyen szép teremtéstől, mint Szépségem~ <3. Ezért is érdekel ennyire a magyarázata, mielőtt folytatnánk utunkat az állatnézegetőben.
Vissza az elejére Go down
Sakai Hitomi
Daitenshi
Daitenshi
Sakai Hitomi

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 242
Age : 34
Tartózkodási hely : Karakura, Tokió, vagy ahová Yuu-chan rángat
Registration date : 2010. Mar. 02.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: A Daitenshi és a Raion tagja
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Állatkert Cl0te33500/40000Állatkert 29y5sib  (33500/40000)

Állatkert _
TémanyitásTárgy: Re: Állatkert   Állatkert EmptyHétf. Ápr. 16, 2012 12:36 pm

Koktél tartalma: állatnézegető, csipetnyi vacsorázással egy random étkezdében Állatkert 4079864673


Felismerésem észrevétlenül vert gyökeret a fejembe, nem igazán voltam képes mással foglalkozni, amíg le nem tisztáztam magamban, hogy mi bajom van. Bal kezemet a mellkasomra téve gondolkodtam el séta közben. Korábban is éreztem már ilyet, szóval nem volt újdonság, de akkor nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget. Most azonban, hogy visszatért a tünet, már muszáj volt elgondolkodnom, hogy mégis mit jelenthet ez. Alkalmankénti heves szívdobogás... stressz vagy szorongás nem lehet, sokkal nagyobb idegi megterhelés alatt nem szokott előjönni, attól teljesen független... Csak nem lehet, hogy... lehet, hogy sz... szívritmuszavarom van? o.O A-azt hiszem muszáj lesz elmennem az orvoshoz, hogy kiderítsem, mi az oka, még a végén valami baja lesz a szívemnek :/
- H-hogy, tessék? Ja... ööö... én k-kígyó vagyok ^^" - eszméltem fel arra, hogy kaptam egy random kérdést a fiútól, ami annyira a semmiből jött, hogy nem is jutott azonnal eszembe a válasz, csak gondolataim egy-két pillanatnyi rendezése után. Kicsit ironikusnak éreztem, hogy pont kígyó vagyok a kínai horoszkóp szerint, amikor annyira gyűlölöm a hüllőket és az ilyesféle állatfajtákat. Miért nem lehetek mondjuk nyúl vagy kutya mondjuk? >.> Azok cukik és édesek ...többnyire.
Elhamarkodott, pusztán érzelmi kitörésemen alapuló cselekedetemet viszont tényleg bántam, hiába sikerült Teru-channak pont abba a helyszínbe beleválasztania, ami a legjobban taszított. Ahogy keze a fejemre került, és gyengéden megsimogatta bocsánatkérésem után, az viszont roppantul furcsa érzésekkel telített, lágy érintése egyfajta biztonságérzetet és nyugalmat keltett bennem... amellett, hogy iszonyatosan zavarba jöttem tőle, szinte láttam is magamat kívülről, ahogy pipacspiros arccal összehúzom magam, és úgy viselkedek, mint egy kiscica. Ráadásul megint kalapálni kezdett a szívem, így tenyeremet újra a mellkasomra helyeztem :/
- E-e-e-ezt h-hogy érted, hogy... csak velem? Embarassed - kaptam fel a fejemet a következő mondatára, mire szembenéztem egy olyan mosollyal, amitől kis híján ott azonnal elolvadtam... vagy valami ilyesmi. Önkéntelenül is hátrább léptem, miközben minden eddiginél hevesebben dobbant meg a szívem, és ha lehet, még vörösebbre váltott arcszínem árnyalata. Elfogott a szédülés, aminek az lett a következménye, hogy megbotlottam a saját lábamban, és hirtelen elveszítettem a lábam alól a talajt. Fenékre huppanva jajdultam fel, de szenvelgésem csak addig tartott, amíg rá nem döbbentem, hogy miféle kilátást is engedek Teru-channak. Felsikkantva kaptam magam alá a lábamat és váltottam pozíciót, miközben lejjebb húztam a szoknyám szélét és szemeimet szorosan lehunyva hevesen ráztam a fejemet. Nehéz kifejezni, mennyire zavarba jöttem, és csak félve, óvatosan nyitottam ki a szemem és néztem fel a fiúra félénken, hogy végül inkább felpattanjak és megpróbáljak úgy tenni, mintha mi sem történt volna.
Lesütött szemekkel bandukoltam utána, inkább meg sem kérdeztem, hogy látott-e valamit. Úgyis nemet mondana még akkor is, ha igen lenne a válasz, inkább óvatosan felpillantgatva próbáltam a reakcióit vizslatni, hátha abból kiderül valami számomra. Lassan viszont azt is megkockáztattam, hogy végre a környezetemmel is elkezdjek foglalkozni. Észre sem vettem, mennyire Teru-chanra koncentráltam az elmúlt percekben, és magam sem tudom, hogy miért voltam róla képtelen levenni a szemem... mármint... nem bámultam folyamatosan, csak mással nem törődtem >.> Elmentünk egy plüssárus mellett, amin persze azonnal megakadt a szemem, és felragyogott az arcom is a megannyi cukiság láttán. Nyakamat szinte fájdalmasan kitekertem, ahogy szépen távolodni kezdtünk, egy pillanatra meg is torpantam, hogy még egy kicsit nézelődjek közöttük, de a fiú annyira határozottan tartott valamerre, hogy nem mertem őt megállítani. Reméltem, hogy valami érdekeset akar legalább nekem mutatni.
- Mert... mert... csak! Undorítóak, meg nyálkásak, meg-meg cseppet sem aranyosak >.> Nem szeretem őket, és kész >.> - válaszoltam a kérdésre, és bár volt némi ingerültség a hangomban, javarészt inkább a megilletődöttség volt a domináns, köszönhetően az elmúlt percek eseményeinek. Érdekes, mások társaságában nem szoktam így viselkedni, meg ilyen ügyetlen lenni, még akkor sem, ha Yuu-chan van terítéken, pedig őnála elő-előfordul, hogy felhúz a felelőtlenségével. Teru-chan meg a kezével húz, és mint kiderült, a nyuszisimogató volt a célja, ami egyből jobb kedvre is derített, legalábbis annyiban, hogy megannyi ugribugri tapsifülest láthattam egy kupacban. Muszáj volt megkísérelnem leguggolni és megsimogatni a hozzám legközelebb lévő cukorfalatot, de várakozásaimnak megfelelően elugrált előlem. Tudom, hogy nem kéne emiatt elkámpicsorodnom, de mégis csalódottan elhúztam a számat.
Lehajtott fejjel engedtem Terunak, aki egy padhoz kísért, majd elnézést kérve távozott egy időre. Azt hiszem jól is jött, hogy egy kicsit magamra maradhattam, csak most vettem észre, hogy szinte egész testemben remegek a feszültségtől, ahogy hangom beleremegett a sóhajomba. Néhány mély lélegzetet véve kíséreltem meg kicsit összeszedni magamat és egyben a fejemben lévő hatalmas kuszaságot is rendezni. Túl sok hatás ért, kicsit elvesztettem a fonalat. Pár perc múlva eszméltem fel arra, hogy valami puha böködi meg az arcom. Igaz, éreztem, hogy közelít Teru-chan, csak nem igazán vettem róla tudomást a gondolataimba mélyedve. Jól láthatóan sokkal összeszedettebb állapotban néztem fel rá, kezén egy piros bigyóval bohóckodott.
- Gomen' lehetnék jobb társaság is. Talán mégsem volt olyan jó ötlet idejönni ^^ - válaszoltam némi lelkiismeret-furdalással a hangomban, miközben azt figyeltem, hogy leapplikálja a kezéről a plüsst, majd felém nyújtja. Csak így, közvetlen közelről tűnt fel, hogy egy kaméleont imitál a kis szőrmók Fészpalm
- Eto... k-köszönöm! ^///^" - vettem el a játékot kissé fura mosollyal, felismertem, hogy az előbbi árustól van, csak... nem pont ezt néztem ki persze. Ja, majd nyilván egy hüllővel fogok szemezni, amikor épp az imént mondtam el neki, hogy mi bajom is van nekem az ilyesféle állatokkal. Mattaku ^^" Jó, nem illik csalódottnak lenni egy ajándék miatt, igyekeztem nem is kimutatni, meg nyilván jó szándéka jeléül kaptam, hogy felvidítson. Egyébként meg nem is volt ebben a formájában olyan undorító, finom puha volt a tapintása kívül is, meg belül is. Még ha az eredetié is ilyen lenne, talán nem mondanám rá azt, hogy fúj ._.
- Emlékszel, hogy van egy képességem, ugye? Ez annak a következménye, a testemet nagyon gyenge elektromos burok veszi körbe. Ez sok mindenre jó, de az állatokat speciel taszítja a kisugárzásom. Mi emberek nem érezzük, de ők igen - magyaráztam a rejtélyes jelenség miértjét a shinigaminak, miközben a bábot forgattam a kezeim között. Így aztán hiába szeretem az állatokat, ha ők nem szeretnek engem :/
- Anou... bocsáss meg, de egy pár percre én is itt kell hagyjalak, ha nem baj Embarassed - kértem elnézést, majd elsiettem, hogy megmossam az arcom, és kicsit felfrissítsem magam úgy is, mintegy utolsó fázisként a kiegyensúlyozottságomhoz. Csak egy nem túl messze lévő ivókúthoz mentem, úgyhogy Teru-chan is jól láthatott, ha figyelemmel követett. Jól esett a hideg víz, tényleg kitisztította a fejemet végleg. Már-már indultam is volna vissza a fiúhoz, amikor azonban néhány lépést követően három nálam valamivel idősebb férfi között találtam magam. Hirtelen vettek körbe, mondhatni begyakorlott módon. Sejtettem mire ment ki a játék, menjek szépen velük, és majd elszórakoztatnak. Ezt szavaik is alátámasztották, és tettetett udvariasságuk sem tartott sokáig, hiszen egyikük máris megragadta a csuklómat, egy másik pedig átölelte a derekam, vészesen közel a hátsómhoz. Semleges tekintettel pillantottam rájuk, miközben ellenkezve velük kirántottam a csuklóm a hapsi kezéből. Egy pillanat alatt el tudtam volna őket intézni, de az állatkert közepére nem akartam felfordulást teremteni, így más megoldást kellett találnom, hogy lerázzam őket. Remélem addig, amíg ez megtörténik, nem kezdenek el túl erőszakosan viselkedni zaklatóim, mert hiába akarnak kísérgetni, nekem eszem ágában sincs velük menni, és ha muszáj, akkor erőszakot fogok alkalmazni >.>
Vissza az elejére Go down
Amatsuji Youko
1. Osztag
1. Osztag
Amatsuji Youko

Férfi
Aquarius Hozzászólások száma : 63
Age : 511
Registration date : 2011. Jul. 14.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: 1. osztag tagja
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Állatkert Cl0te10000/15000Állatkert 29y5sib  (10000/15000)

Állatkert _
TémanyitásTárgy: Re: Állatkert   Állatkert EmptySzomb. Ápr. 21, 2012 9:39 am

Koktél tartalma: állatnézegető, csipetnyi vacsorázással egy random étkezdében *<*

Kacsómmal dörzsölve kobakomat próbálom megszűntetni az ott lüktető fájdalmat és valahogy eltűntetni bishounen fejemről azt az óriási méretű búbot, ami ott nőtt Szépséges Virágszálamnak <3köszönhetően. Nem kicsit beindította agytekervényeimet mondandója, miszerint az a horosz micsodája hidegvérű sikló, de amúgy ki nem állhatja az ebbe a fajba tartozó csúszómászókat. ._. Nem irigylem emiatt Gyönyörűségemet <3. :/
Igaz Szépségem <3 főiparként űzte szívem darabokra hullajtását, mégsem tudtam haragudni rá. Bíztam abban vagy csak reménykedtem… fene tudja, hogy talán a mai nap után kicsit többre növök majd Gyönyörűségem <3 szép szemeiben. Rákvörösben játszó arcát látva csak mosolyogni tudtam, nem tehetek róla, olyan aranyos ebben az állapotban, hogy szinte képes vagyok a legrosszabb témájú gondolataimról is megfeledkezni ilyenkor.
- Hát úgy értem, ahogy mondtam… - kicsit morcosan fordítom el arcomat, amiért az őszinte szavak, amiket mondtam – melyen még jómagam is meglepődtem, hogy ilyesmit hangoztatok – nem igen estek le Szépségemnek <3. Pedig igyekeztem lényegre törő lenni és betűtől – betűig az igazságot mondani, mert igenis tényleg úgy van, ahogy mondtam, még ha nem is akarja elhinni! ._.
A bajt jelző hangra nyomban ráemeltem Szépségemre <3 bishounen szemeimet, ahol meglepő látvány fogadott. És egy szó, mint száz, hát kérem… az erősebbik nemből vagyok, szóval teljesen természetes, hogy tekintetem rögtön olyan terepre tévedt, ami nem éppen rám tartozna, de ha egyszer megadatik egy ilyen nagyszerű kilátás még jó, hogy kihasználom! Rolling Eyes Lovagiasságom csak ezután következett. Mondjuk, mutassanak nekem egy olyan bishounent, aki nem úgy tenne, akárcsak én, hogy későbbre halasztotta a nemes feladatot. :<
- Ejnye, Szépségem. Légy óvatosabb. Nem fáj sehol? – kérdezősködöm a helyzet felmérésének érdekében, közben kezemet nyújtva a földön henyélő Virágszálamnak <3, hogy udvariasan felsegítsem, de ő szemrebbenés nélkül utasította el segítségemet és erőlködött inkább, mintsem megkönnyítsem a dolgát. Végül is ő tudja, de ezek szerint nem esett komolyabb baja, ami megnyugtató még későn kapcsolt szívemnek is.
Gyönyörűségem <3 még egy rózsánál is vörösebb színben pompázott, inkább fel sem mertem hánytorgatni az előbb történt kis incidenst. Azért igyekeztem oldani a zavarodott feszültséggel teli légkört, miközben a tapsifüles simogatóhoz vezettem Szépségemet <3, hogy jobb kedvre deríthessem az általa említett aranyos állatokkal, mert ugye ezek a hosszúfülűek abba tartoznak… legalábbis merem remélni. Merek bízni a régi kalandjaim egyes történésében annyira, hogy azokra alapozzak ebben a vészhelyzettel teli pillanatban.
- Szóval csak a látványuktól irtózol? Heee… Surprised Azt hittem régről van kellemetlen emlékfoszlányod, ami miatt ki nem állhatod ezeket a hidegvérű lényeket. – meglepetten dolgozom fel válaszát, abban reménykedtem, hogy kicsit több dolgot tudhatok meg Szépségemről <3 kérdésem által, de nem így történt. Mondjuk azért egy próbát még így is megért. :/
Megérkezvén az ugrabugráló, szőrös, tapsifülesekhez tereltem inkább arra Virágszálam <3 figyelmét, s megengedtem magamnak egy lelkes vigyort, amiért sikerült valamivel végre mosolyt csalnom Gyönyörűségem <3 arcára. Ez az első őszinte mosolya, amit megmutatott nekem, olyan elragadó így, nem is értem, hogy miért nincs aranyos orcáján mindig ez az öröm.
Észre se veszem, hogy kissé nagyon is belemerültem Szépségem <3 nézésébe tőlem igazán szokatlan módon. O.o” Csak akkor kapom magam ezen, amikor ismét lecsüggedni látom e miatt a kapafogú szörnyetegek miatt, melyek képesek voltak szemrebbenés nélkül lehorgasztani Virágszálam <3 jó kedvét. >.> Pörköltbe mindegyiket! >_>
Villámokat szóró tekintettel néztem még utoljára vissza ezekre az átkozott szőrmókokra, hogy tudják, jobban jártak volna azzal, hogyha hagyták volna magukat alávetni egy kis dédelgetésre, mintsem az én dermesztő nézésemmel szembekerülni. Legszívesebben elintézném mindent csak, hogy tanuljanak ezek az oktondi pockok belőle, azonban sokkal fontosabb volt most Szépségem <3 felvidítása, mintsem a nyúlpörkölt kreálása. Csak bízni mertem abban, hogy összejön próbálkozásom és ismét mosolyt fogok tudni csalni Virágszálam <3 arcára. Remélhetőleg ez a szőrpamacs, amit nézegetett pont megfelelő lesz a célom eléréséhez.
- Elektromos burok… - ismétlem el, mint valami papagáj a Szépségem <3 által mondottakból pár darabot, ami megfogott belőle. - Nem lehet erre kitalálni valami eszközt, ami ezt elnyomná ilyen helyzetekre? :/ – gondolkodok hangosan, bár nem igazán értek a 21. század technológiáihoz, néha még ez a csörgő bigyó is kifog rajtam, nemhogy ilyen nagyszabású ketyeréken agyaljak! - Ehh… mindegy, felejtsd el! Anno sem igazán vágtam ezekhez a dolgokhoz, ez mindig is a zseni osztag terepe volt. Csak egy apró fondorlat volt, semmi több. – támasztom kezeimet a pad háttámlájára, miközben fejemet is hátra vetem az előbbi égő feltételezésre. Nem is értem miért kotyogok olyasmiket, amihez nem is értek. -_-’’
Némán tűnődtem, még jelet adni is elfelejtettem arról Szépségemnek <3, hogy nyugodtan menjen csak, itt megvárom. Korábban még azt hittem, hogy az ilyen különleges varázslatok hatalmával rendelkező emberek milyen szerencsések, de ezek szerint mindennek meg van a maga kellemetlen árnyoldala.
- Haaah… =o= – jobb kezemmel homlokomat megragadva ültem fel rendesen, totál belefájdul a fejem ebbe a sok gondolkodásba. Ez nem is nekem való, túl nagy kihívást jelent. ._.” Igyekeztem inkább Szépségemre <3 gondolni… gyönyörű alkatára, szép hangjára, igéző szemeire. S amint Virágszálam <3 képe visszatérített az eredeti kerékvágásba nyomban kutatni kezdtem szemeimmel hollétét. Mintha kissé túl sok peckes időre tűnt volna el. ._. Ahogy megpillantottam nem is olyan messze magamtól három fickó társaságában nem kellett sok, hogy leessen mi is folyik ott. Egy apró sóhajtással megvakarva tarkómat kelek fel és indulok el feléjük.
Amint észrevétlenül mögéjük sompolyogtam kettőnek, akik elég közel álltak egymáshoz, egy nemesen egyszerű mozdulattal ütöttem össze nem sok észt tartalmazó burájukat, hogy ez által kiüssem őket, majd a harmadikat, mely merészelte Szépségemet <3 taperolni, a grabancánál megragadva rántottam hátra, hogy kibillenjen egyensúlyából, majd saját lábammal rásegítettem arra, hogy hanyatt essen.
- Ahogy elnézem elég nagy félreértésben vagy öregem. – komor arccal elé sétálva guggoltam le, vele szembe, miközben vészjóslóan belekezdtem mondanivalómba. - A kisasszony és én együtt vagyunk. Éppen kikapcsolódunk, ezért akadj le róla, mielőtt gondjaid lesznek, jó? Szóval, miért nem sétálsz el inkább szép csendben a haverjaiddal együtt? ^ . ^ – széles mosollyal az arcomon vágom a képéhez a tényeket, mely szerint vagy elkotródik, vagy nem fog érdekelni, hogy az állatnézegető kellős közepén vagyunk és még azt is megbánja, hogy világra jött. Azonban a rossz utat választotta és akadékoskodni kezdett inkább, mintsem elkotródni, mely hatására arcomról lefagyott a vigyor, s helyette felváltotta egy roppantul komor ábrázat, ami kitűnően leírja, hogyha még egy szót szól… vége van. - Megismétlem. Neutral – ridegen kezdek bele, olyan hanglejtéssel, mely eléggé figyelemfelkeltő és rémisztő is ahhoz, hogy évekig ott csengjen okoskatörp fejében szavaim. - Kopjatok le róla! – ördögi pillantást vetek rá, ami elég rémisztő lehetett ahhoz, hogy visszavonulót fújjon lökött haverjaival együtt. Erről ennyit. Jómagam is felegyenesedve, originál hangszínembe váltva fordulok Szépségem <3 irányába.
- Jól vagy? Nem bántottak? – teszem fel aggódó hangon kérdéseimet, kedves mosollyal mellésétálva. Nem hiszem el, hogy manapság milyen őrültek járkálnak az utcákon, egye meg őket egy hollow, ne pedig ilyen szép szál teremtéseket rémisztgessenek halálra. - Gyere, igyunk valamit. – intek az állatnézegető parkjában lévő bódé felé, ahol italokat is árulnak. Ellenkezést nem tűrve terelgetem oda, majd választása szerint veszek neki üdítőt meg valami harapnivalót is, hogy összeszedhesse magát ezeknek köszönhetően. Egy padhoz vezetem végül, ahol nyugodtan elfogyasztathatja a vett nyalánkságokat.
- Legközelebb jobb lenne, hogyha óvatosabb lennél. – jegyzem meg, miközben belekortyolok az üdítőbe, amit magamnak vettem. - Nem akarom, hogy mások fogdossanak… – motyogva fűzöm hozzá a magyarázatot, amit képtelenség, hogy hallhatott, mégis kikínálkozott belőlem. - Öhm… mit nézünk meg ezután? – terelem a témát inkább másfelé, miközben a zsebembe vágott térképet előkapva kezdem el fürkészni. Gráh… milyen ciki ez már, mi ütött belém? Bwáh, shikkari shiro yo ore! >.>”


Vissza az elejére Go down
Sakai Hitomi
Daitenshi
Daitenshi
Sakai Hitomi

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 242
Age : 34
Tartózkodási hely : Karakura, Tokió, vagy ahová Yuu-chan rángat
Registration date : 2010. Mar. 02.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: A Daitenshi és a Raion tagja
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Állatkert Cl0te33500/40000Állatkert 29y5sib  (33500/40000)

Állatkert _
TémanyitásTárgy: Re: Állatkert   Állatkert EmptySzer. Május 02, 2012 9:43 am

Koktél tartalma: állatnézegető, csipetnyi vacsorázással egy random étkezdében Állatkert 4079864673


Amíg Teru-chan nem volt mellettem, volt időm átgondolni, hogy mégis mibe keveredtem. Nagyon nagy kuszaságot éreztem a fejemben, egyrészt úgy éreztem, mintha csak sodródnék az árral, másrészt meg mintha egy perce léptünk volna be a kapun, pedig már sétálgattunk minimum fél, ha nem háromnegyed órája. Össze tudtam rakni, hogy mi is történt ezalatt, de mégis olyan volt, mintha egy filmet néznék, és nem velem történt volna meg. Mintha nem is éltem volna át, hanem csak külső szemlélő lennék a saját testemben. Mélyet sóhajtva nyúztam meg kicsit az arcom, majd a tarkóm mögött kulcsoltam össze a kezeimet és úgy nyújtózkodtam egyet. Fáradtnak is éreztem magam talán most, hogy egyedül maradtam, nem tűnt fel, mennyi energiát kivett belőlem ez a ran... szóval dolog, amit csinálunk. Végül hátradőltem keresztbe tett lábakkal, és a fejemet hátrahajtva bámultam fel az égbe. Akaratlanul is eszembe jutottak a fiú szavai, valahogy akárhányszor hozzám szólt, jól esett. És különösen az az egy mondat, amikor azt mondta, csak velem jött volna el... váááh, miért öntött az el olyan melegséggel? Állatkert 4079864673 Hátra bukott fejemet inkább normális tartásba állítottam és megráztam, nem akartam ezekkel az apró részletekkel foglalkozni, mint az a mondat, vagy a gesztus, amivel fel akart segíteni. Nekem az összkép kellett most, rendeznem kellett a gondolataimat, csak... nehéz volt elvonatkoztatni ezekről a momentumokról. Pedig választ kellett találnom arra, hogy miért vagyok képtelen bármi másra figyelni, ha ez az alak mellettem van, hogy miért ilyen magával ragadó a kisugárzása, hogy miért repül vele így az idő... Na és ekkor böködtek meg azzal a plüssel, pedig már egészen sikerült elterelnem a gondolataim a jó irányba :/
- Eto... el tudnám fojtani, ami azt illeti, de az... kellemetlen következményekkel járna :/ - feleltem kicsit tétován az elektromos burokra vonatkozó kérdésére. Konkrétan nem tudnék járni, ha lenulláznám a képességhasználatom, de ezt eszem ágában nem volt elmondani a fiúnak. És hát tulajdonképpen több haszna volt a dolognak, mint hátránya, most az, hogy nem macskázhatok, vagy máshogy kell használnom a mobilom, az annyira nem zavar... csak egy kicsit. Na jó, nagyon T_T De akkor is, ez az energiamező egy csomó bajtól megvéd.
A frissítő víz hatása kellett is, valamelyest kitisztult a fejem, bár a kérdéseimre így sem találtam választ. Újra visszaterelődtek rájuk a gondolataim, talán emiatt sem figyeltem fel az engem körülvevő huligánokra ^^" Kellemetlen helyzetbe kerültem, amiből határozottságom ellenére nem volt könnyű kikeveredni erőfitogtatás nélkül, de így nyilvánosan nem akartam a képességemet használni. Verekedni meg még annyira sem volt kedvem, egyébként sem voltam olyan biztos a tudásomban. Kicsit megrekedtem egy szinten, mióta Onee-channal kevesebbet tudunk találkozni. Nem éppen edzéssel töltjük az időt, de ez érthető. Kicsit elbizonytalanodtam, ahogy egy ötlet végül eszembe jutott a szabadulásra, viszont nem hagyhattam magam, szóval vettem egy mély levegőt.
- N-Nekem van b-barátom, és vele vagyok itt! >.> - Torkolltam le kissé agresszívabb hangnemben az újabb noszogatás feltevőjét. Nagyjából ebben a pillanatban koccant össze két gaztevő feje, mögöttük pedig Teru-chant pillantottam meg, mire egyébként is kissé vörös ábrázatom egyből újra pipacspirossá vált. Biztos meghallotta, amit mondtam ezeknek a bajkeverőknek, elvégre olyan hangosan mondtam ki o.O" El akartam süllyedni a föld alá zavaromban, hebegni-habogni kezdtem, de még én magam sem értettem, mit akarok mondani ^^"
- T-Teru-chan... nem kell... - motyogtam magam elé, látva hogy milyen hozzáállással bánt a három fickóval. Ami azt illeti, kicsit meg is ijedtem tőle, legalábbis attól a rideg és fenyegető hangnemtől. N-nem is sejtettem, hogy ilyesmire is képes ^^" És ahhoz se kellett sok, hogy felfogjam, ezt most... értem teszi, hogy nekem ne essen bántódásom Embarassed Szememet lesütve, egyik kezemmel a másik karom csuklóját fogva, kissé megszeppenten álldogáltam a tett helyszínén, miközben a delikvensek szitkozódva eltakarodtak. Igazából valami egészen olyan érzés kerített hatalmába, mint annál a félmondatnál, valahogy... hálás voltam, amiért a segítségemre sietett, de ez nem jó kifejezés. Több volt, itt és most úgy éreztem, lehetek fiatal és esetlen lány, és akkor sem eshetne bajom, mert Teru-chan itt van mellettem, hogy... megvédjen... Embarassed
- Jól vagyok... >///< - bólintottam megilletődötten, de én magam sem értettem a viselkedésemet. Nem ijedtem meg a fickóktól, sőt... és mégis, most úgy viselkedtem, mintha megrémisztettek volna. Csendben hagytam, hogy oda kísérjen a fiú, ahová akar, nem egészen voltam magamnál... vagyis... jobban mondva nem egészen tudtam magamról. Összegubancolódtak az agytekervényeim Állatkert 4079864673
- Én is el tudtam volna bánni velük >///> - álltam neki duzzogni a feddő szavak hallatán, de most cseppnyi indulat sem volt a szavaimban, mint eddig. Halk, beletörődő válasz volt, mintha egyfajta végső, csak azért is az enyém az utolsó szó típusú megszólalás lett volna egy hosszú, és fárasztó vita végén. Pillanatok múlva már üldögéltem, a kezemben pedig egy pohár üdítő volt, és cseppet sem zavart, hogy Teru-chan hozzám-hozzámért, ahogy terelgetett, holott eddig meg igen... Mindenesetre magamat összehúzva kortyoltam bele az üdítőbe. Jól esett.
- Kö-köszönöm... >///> - böktem ki hálásan, kissé félrenézve. Igazából azért esett jól az üdítő is, mert a férfi tett értem valamit, amire nem tudtam megfelelően reagálni, de határozottan boldoggá tett vele. Érdekes, hogy ilyen megmagyarázhatatlan érzéseket vált ki belőlem, hogy megvédtek, pedig Yuu-chan is megtette számtalanszor. Neki is hálás voltam, de... nem így. Mellette inkább érzem magam veszélyben, mint biztonságban, viszont Teruval ez más. Csak nem tudtam megmagyarázni, miért volt ő az, akire jelenleg rá mertem volna bízni a biztonságom.
- Semmit, nincs kedvem az állatokhoz már. Elég rossz történt már ma itt, ne kísértsük tovább a szerencsénk - mosolyogtam rá Teru-chanra egy kissé kedvetlenül, majd felemeltem a kezem és tétován a férfi felé nyúltam, mielőtt végül visszahúztam volna a kezem. Haboztam, nem mertem megtenni azt, amire vágytam. Ám idegesen remegő mély sóhajom és egy újabb nagy korty üdítő után, mely még kicsordult a számon is, annyira remegett a kezem, elhatároztam magam és... közelebb húzódtam hozzá, hogy átölelhessem, és a vállára dönthessem a fejemet. Elpirultam és hihetetlenül feszültté váltam egy csapásra, csakhogy valahol mégis megnyugtatott a közelsége, így hiába éreztem úgy magam, mintha azonos pólusú mágnesként kéne viselkednem vele, képtelen voltam rávenni magam, hogy eltávolodjak tőle. Hozzá... akartam bújni... most még... egy kicsit... egy darabig... egy nagyon kicsit... Neutral
Vissza az elejére Go down
Amatsuji Youko
1. Osztag
1. Osztag
Amatsuji Youko

Férfi
Aquarius Hozzászólások száma : 63
Age : 511
Registration date : 2011. Jul. 14.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: 1. osztag tagja
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Állatkert Cl0te10000/15000Állatkert 29y5sib  (10000/15000)

Állatkert _
TémanyitásTárgy: Re: Állatkert   Állatkert EmptyVas. Május 06, 2012 1:21 am

Koktél tartalma: állatnézegető, csipetnyi vacsorázással egy random étkezdében. *<*

Tűnődve hallgattam Szépségem <3 beszámolóját képességével kapcsolatban, amit legszívesebben kölcsönvennék tőle ilyen kiruccanásos pillanatokkor, amiért csak rontja a jókedvét! :< Legalább ő tudjon ilyenkor szórakozni. És még azt hittem, hogy az ilyen emberek boldogok, hogy valamivel kitűnnek az átlag nép között, hát nem! Pontosan az ellenkezőjét hallom vissza annak, mint amit eddig képzeltem. ._.”
- Vagy úgy… - motyogom orrom alatt, miután azt ecseteltem, hogy meg kéne próbálnia valamivel elnyomni, nem igen akartam azt mondani most, hogy a rossz végletek miatt inkább hagyja az egészet a csudába. Nem lenne túl kedves tőlem, de ha kárt tesz benne a saját képessége, akkor nem is hagynám, hogy ilyesmivel próbálkozzon! >.> Mert amúgy ugye… esze ágában sincs ilyesmihez folyamodni, igaz? ._.
Szerencsémre az akció kibontakozását látva megálljt parancsolhattam túlpörgő agytekervényeimnek. Már kezdtem elfüstölni, nem vagyok hozzászokva ahhoz, hogy megoldásokon töprengjek, méghozzá mással kapcsolatban. Nem tehetek róla, valamiért mióta megláttam abban az ébresztő koktélos bisztróban, azóta érzem azt, hogy segíteni akarok neki bármi áron. Más lányok esetében ilyen sosem fordult elő, de ő a puszta jelenlétével elég volt hozzá. Egyszerűen van benne valami, ami ilyesmit vált ki belőlem, s nem csak szépsége az, bár gyönyörűségével vetekedhet számtalan nőével *.*khm… nos, hanem ott lapul valami viselkedésében, ami annyira megával ragadt, hogy az óta el sem ereszt.
Amikor az illetők felé sompolyogtam, kik mertek egy ujjal is hozzáérni Gyönyörűségemhez <3 >.> és meghallottam egy mondatot Szépségemtől <3, amely igazán nagy erőt adott ahhoz, hogy porba tiporjam ezeket a szélhámosokat és még rúgjak is beléjük párat, miután a földön vannak. Sajnos a helyszínt tekintve vissza kellett fognom magamat, de akkor is elmaradhatatlan volt az, hogy halálra rémisszem őket, hogy még több mint ezer évig emlékezzenek arra, hogy a szép nőket, főleg Virágszálamat <3 nem zargathatják. Nem csoda, hogy fülüket – farkukat behúzva kotródtak el, miután „békésen” megbeszéltük a szitut. ^.^ Pedig igyekeztem „kedves” lenni. Neutral
Látva megszeppent Szépségemet <3, miközben ijedten adta tudomásomra, hogy kutya baja. Bár lehet, hogy testileg nem esett semmi baja, mélyen belül megrémisztették. Fhú, csak kerüljenek ismét a kezem közé az állatnézegetőn kívül! Mad Esküszöm, hogy sokkal rosszabb dologban részesítem őket, mint egy egyszerű hollow támadás! >.>
- Persze, persze, hazug. :< – lehunyt szemmel túrok bele hajába szabad kezemmel, amiért megpróbálja kimagyarázni magát fedő szövegem alól. Nem ússza meg ezt. Sőt, az sem kizárt, hogy a jövőben többször visszahallja majd tőlem ezt, nehogy ismét ilyesmibe keveredjen. Mi lett volna akkor, ha nem láttam volna meg? Vagy ha nem lettem volna itt? Nem akarom összetörve látni, különben is nehezen kaparnám össze maradványaimat akkor, hogyha azt hallanám vissza, hogy Szépségemet <3 holmi gazemberek megtámadták és nem voltam ott megvédeni őt.
- Áh, értem. Sebaj, van még program a tarsolyomban. Még a vacsora úgy is vissza van, sajnos nincs közel az étterem, ahova beugorhatnánk. De a sét… - vágtam zsebembe szövegem során az útirányt tartalmazó papírost, majd mire Szépségemre <3 vezettem volna tekintetemet, ő egy meglepő testi kontaktussal lépett fel, melyre hirtelen köpni, nyelni sem tudtam. Nem értettem hirtelen zavaromat, hiszen más lányok is voltak, akik szintúgy úgy omlottak karjaimba, mintha isten lennék. De most mégis úgy éreztem, hogy a torkomban dobog a szívem, majdhogynem kiugorva helyéről, ráadásul teljes egészében felélénkítik bennem az ősi védelmező ösztönöket.
- Hitomi? Shocked – préseltem ki magamból a meglepett szavakat. Kissé bátortalanul kezdtem nyúlni felé, amiért az elmúlt alkalmak során akkor általában valami erőteljes taslit kaptam tőle, azonban most nem úgy nézett ki, mint aki pofozkodni akarna. Majd lassan, óvatosan magamhoz ölelem, mintha csak egy törékeny porcelánbaba lenne. Azonban képtelen voltam megfékezni másik, ikemen felemet attól, hogy kissé lejjebb csússzon tenyerem a kelleténél.
- Hehe… valóban jól láttam, fehér alapon kék csíkos. szemöldökrángatás – utalok fehérneműjére, ahova remek belátást biztosított úgy negyed órával ezelőtt. Nem bírtam megállni, hogy ne ellenőrizzem le, biztos akartam lenni benne, hogy nem csak képzeltem e akkor a színeket, hanem valóban jól láttam őket.
Az ezért járó büntető ütést teljes egészében felkészülten vártam, s mikor tenyere élével mérte rám csapását, még sikerült elkapnom azt a levegőben és egy meglepetés puszit adnom ajkaira, hogy a tűzről pattant mennyecske viselkedését lecsitítsam egy csöppet. Még egy csábos, bishounen mosolyt is megengedek magamnak, miközben elmémben látom a rózsaszín felhőket, melyet Ámor a szerelem lovagja küldött körénk. Közben majd kicsattanok az örömtől, amiért hagyott maga felé közeledni Szépségem. <3
- Remélem, meghívhatom kegyedet egy vacsorára? ^w^ – az eddig fogva tartott karjánál átcsúsztatom kezemet, hogy a tenyere, enyémben pihenhessen, s egy elegáns fordulattal megpörgetem őt, akár egy hercegnőt, miközben felteszem neki az alábbi kérdést. Arcomon sugárzó, szinte már – már vakító örömmel, válaszára várva.
Vissza az elejére Go down
Sakai Hitomi
Daitenshi
Daitenshi
Sakai Hitomi

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 242
Age : 34
Tartózkodási hely : Karakura, Tokió, vagy ahová Yuu-chan rángat
Registration date : 2010. Mar. 02.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: A Daitenshi és a Raion tagja
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Állatkert Cl0te33500/40000Állatkert 29y5sib  (33500/40000)

Állatkert _
TémanyitásTárgy: Re: Állatkert   Állatkert EmptyPént. Május 25, 2012 10:50 am

Koktél tartalma: állatnézegető, csipetnyi vacsorázással egy random étkezdében Állatkert 4079864673

Megszeppent kiscica módjára húztam össze magam, mikor Teru-chan megsimogatta a fejemet, mintha valami ostobaságot mondtam volna. Az a vicces, hogy én is úgy éreztem, nem sok hitele volt a szavaimnak, pedig valójában megerőltetés nélkül szét tudtam volna csapni ezek között a huligánok között, csak... hát tényleg nem akartam jelenetet rendezni az állatkert közepén. Ilyen helyen még sose fordult elő ilyesmi, inkább a rosszabb környékeken, vagy az erdő közelében, ahol senki sem látja, vagy éppen nem törődik vele, ha kicsit balhézok. Szóval a férfi is jobban teszi, ha elhiszi, hogy meg tudom védeni magam, mert egyébként így van >.> Más kérdés, hogy talán egy picit örülök neki, hogy most nem nekem kellett elvégeznem a piszkos munkát, hanem volt valaki, aki önként és szívesen megtette helyettem, valahogy úgy, ahogy egy férfinak az ilyesmit kötelessége megtenni egy lány kedvéért Embarassed Tinédzser koromban érthető okokból ilyesmi nem történhetett, mikor pedig már kikerültem a tolószékből, akkor meg engem nem érdekelt ez a lányos stuff, csak így mostanában, hogy valamelyest helyrerázódott az életem... szóval már szerettem volna megtapasztalni ezt-azt, amit már réges-régen meg kellett volna normális esetben. Zed mellett már kaptam kóstolót, de nehéz volt élvezni azt, hogy lányként bánnak velem, amikor minden második cselekedetével felhúzott >.> Persze nem arról van szó, hogy akkor én most Teru-chantól várnám ugyanezt, mert mi ketten ugye nem vagyunk úgy, ahogy a Zeddel való találkozásaimat se nevezném... randinak Embarassed De na, szóval nem lettem volna morcos, ha esetleg a shinigami nem most utoljára tett volna valami... ilyesmit, mint most >///>
Mindenesetre azt hiszem elment az eszem, de talán ennek tudható be az is, hogy most egy nagyon picikét szerettem volna hozzábújni Teru-chanhoz, csak azért, hogy kipróbáljam, milyen érzés is, meg ilyesmik Surprised Meg egy kicsit azért is, mert örültem neki, hogy megvédett, és szerettem volna még pár aprócska percig élvezni a megnyugtató társaságát, legyek bármennyire is feszült és ideges attól, amit most tettem Embarassed Meg is rezzentem, amikor végül ő is átölelt, igazság szerint remegtem, mint a kocsonya, és hirtelen én nagyon máshol szerettem volna lenni, meg nem is. Kezem is megrándult, hogy fejbe vágjam újra, de aztán erőtlenül hullott vissza az ölembe a karom és úgy maradtam, mozdulatlanul. Mármint nem mozdulatlanul, mert a remegés nem akart elmúlni T_T
Nem tudom mi lett volna, ha ebből az állapotból nem szakít ki, de ahogy megszólalt és kifejtette, mit is látott a szoknyám alatt, valami felforrt a fejemben, mivel hatalmas gőzrobbanás kíséretében vörösödtem el, főtt rák színét is felülmúlva. Borzasztóan elszégyelltem magam, legszívesebben a föld alá süllyedtem volna zavaromban. Egyszerűen olyan béna vagyok T_T Nem gondolkodtam azonban, mit is tettem, hiszen azzal, hogy felforrt valami, konkrétan az agyvizem, automatikusan mozdult a kezem és vágtam is volna fejbe ezért a határtalan szemtelenségért! Teru-chan azonban váratlanul megragadta a lendülő kacsómat, a következő pillanatban pedig közvetlen közelről láttam az arcát, és megéreztem... valamit az ajkaimon. Tágra nyílt szemekkel, elhűlve pislogtam a fiúra, szabad kezemet pedig reflexszerűen a szám elé kaptam, miközben ijedtemben hátrahőköltem. Kellett néhány hosszú pillanat míg felfogtam, hogy mi is történt, és valamiféle ájulás közeli állapotba szédelegtem bele, hiszen akkor most Teru-chan most meg...meg...megcsókolt? O.O Megsemmisülten meredtem magam elé, forgott körülöttem minden. Ilyennek kellett hát lennie az elsőnek? Vagy csak képzelődök, és valójában ez nem is az volt, hanem valami más? Állatkert 4079864673 Szívem valahol a torkomban dobogott, míg én kipirultan néztem fel Teru-chanra, aki azonban még mindig nem hagyta abba és a kezemet megfogva pörgetett meg, mintha táncolnánk. Mondjuk a lábaim kis híján össze is akadtak, régen voltak már Rosa-chan táncórái, meg egyébként sem a mozgásomra koncentráltam, hiszen annyi minden járt a fejemben.
- Cs-csak azért fogadom el, mert megéheztem, nem más miatt Embarassed Tényleg messze van az étterem? - válaszoltam kissé morcos, de inkább halvány és megszeppent hangon a meghívására. Pedig nem is voltam éhes annyira, csak úgy kibukott a számon a válasz gondolkodás nélkül. Azt hiszem látszott rajtam, hogy valahol nagyon messze jár az eszem, e ezt az egészet most... nem tudtam hová tenni. Már csak azért is, mert zavaromban most nem lendült a kezem ütésre, és nem hiszem hogy amiatt, mert az előbb megfogta volna... valami más akadályozott meg, valami megfoghatatlan.
- Teru-chan... ezt miért csináltad és... mi történik velem? - néztem fel rá végül tanácstalanul, utalva az előbbi eseményekre. Magyarázatot vártam a férfitól, segítséget, hogy megérthessem ezt az egészet. Mióta elzavarta azokat a bajkeverőket, semminek sem találom az értelmét, pedig eleinte azt hittem, hogy értem legalább a saját cselekedeteimet, de valahogy mégsem Állatkert 4079864673


Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Amatsuji Youko
1. Osztag
1. Osztag
Amatsuji Youko

Férfi
Aquarius Hozzászólások száma : 63
Age : 511
Registration date : 2011. Jul. 14.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: 1. osztag tagja
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Állatkert Cl0te10000/15000Állatkert 29y5sib  (10000/15000)

Állatkert _
TémanyitásTárgy: Re: Állatkert   Állatkert EmptyCsüt. Okt. 18, 2012 6:43 am

Koktél tartalma: állatnézegető, csipetnyi vacsorázással egy random étkezdében. *<*

Ajkaink pár pillanattal ezelőtt váltak szét, de még mindig úgy zsongtam, mintha elkapott volna a fészekláz. Még minimális tánctudásomat is megvillantottam Szépségem <3 előtt, hát na, nem vagyok valami Rock and Roll’ király, de meg kell hagyni ehhez is kell ám’ egy minimális tehetség. Cool
Hajamba beletúrva merengek el az étkezde helyzetén, hogy melyiket is néztem ki a hírmondó papírosból, mely az alkalomhoz pont tökéletes nekünk. De hát a távolság nem éppen lábakat kímélő… hosszan tartó túra lenne annyi szent, Virágszál <3 biztosan nem bírná ki odáig, de akkor meglenne az esélyem arra, hogy karjaimban vihessem el a célhelyszínig, mint holmi hős lovag! :3
Elégedett mosoly kúszik arcomra, miközben Szépségem <3 felé irányzom íriszeimet, majd kérdőn vonom fel, csak olyan sci-fisen egyik szemöldökömet, ahogy rákvörös ábrázata keresztezi tekintetem útját. Eredeti ötletemet ívelt mozdulattal dobhattam most kukába, Virágszálam <3 biztosan nem bírna ki egy gyalogtúrát, már most ki van vörösödve, lehet, rosszullét kerülgeti? O.o
- Hé, Hito-chan mi a baj, rosszul vagy? – némileg aggódó mimika kúszik képemre, ahogy vállára teszem kezemet, hogy érezze törődésemet. De Virágszálam <3 nem úgy néz ki, mint aki pillanatokon belül összeesik, egyre inkább csak az előbbi szitura tudok gondolni, mint probléma forrása, lehet túlontúl nagy sebességű volt neki? scratch
- Mi? O.O – nézek értetlenkedve Szépségemre <3, tarkómat megvakarva húzom ki magamat és kezdek töprengeni azon, hogyan is magyarázzam meg az iménti szösszenetet, minden gondolatomat összeszedem hozzá, ami valljuk be azért tőlem nagy szó! ._.”
- Hát nem egyértelmű? ._. – motyogom orrom alatt kissé tanácstalanul, csak nem? - Szépségem, csak nem ez volt neked az… első? – hajolok közel arcához, komoly tekintettel, igazi színészi profilkép lett volna, ha az önelégült mosolyom el nem rontotta volna azt. Nem tartom valószínűnek, de hát a reakciói erről tanúskodnak. Elnevetve magamat hajolok el tőle, feje búbját meglapogatva Szépségemnek <3 közben . - Ne vedd a lelkedre, csak kérdeztem, biztos nem ez az oka, hogy így elvesztetted a fonalat. – legyintek jobbommal, képtelenség. Szép, fiatal hölgy létére biztosan bomlanak érte a férfiak – élükön én Rolling Eyes -, az előbbi perverz csoport rajtaütéses akciója is arról tanúskodik. Persze most már senki sem közelítheti meg a tisztességes távolságon belül rajtam kívül Szépségemet <3. Neutral
- Rá se ránts, biztos az éhség miatt zavarodtál össze. Jobb, ha mini sárga utasszállítóval fuvaroztatjuk el magunkat, hogy minél előbb odaérjünk, szerinted? – indulok el kezemmel átkarolva a vállát. Feltéve, ha hagyja Rolling Eyes, és úgy kezdem el kivezetni az állatnézegető területéről. Sok mindent történt itt és volt közte pár ritka rossz fordulat is, amit jobb is, ha hátunk mögött hagyunk. De az tuti, hogy emlékezetes volt, de most jön a következő felvonás!
Kiérve az állatnézegető elé jobbommal villantottam egy stopot az első közeledő sofőrnek, majd feltárva a megállt jármű hátsó ajtaját tessékeltem be oda Szépségemet <3, hogy mellé én is letehessem magamat.
- A Vicondba lesszíves’. – adom ki a vezetőnek a helyszínt, hogy oda menjen. Igen puccos környék egyik legelegánsabb étkezdéje, teljesen természetes, hogy egy ilyen helyre viszem Szépségemet <3. Bár a spórolt vagyonom tuti elszállingózik ott. ._. Lehet nem ártana valami meló után néznem… szememet Virágszálamra <3 vezetem, de mintha cseppet sem változott volna az állatnézegető óta zavarodott viselkedése, ezért megfogom kezét, hátha ezzel le tudom nyugtatni egy blendamedes reklámmosoly keretein belül. Fekete dobozba illő ábrázatom azonban nem tart sokáig, amiért a gépjármű vezető forma 1-es pilótának gondolta hirtelen magát és mutatott nekünk egy versenypályára illő kanyart. Szerencsétlen Szépségemre <3 borulok, ami mi tagadás igen vidám helyzetbe kerülök, de mielőtt egy újabb búbbal gazdagodnék, amiért rossz felé jár kacsóm, ami esküszöm, csak magától kélt útnak, ülőhelyzetbe szedem magam. Döbbenten nézek ki az ablakon, talán jól is tettem, mert így láthatom, hogy a hely ahova tartottunk minden csak nem a puccos csili – vili környék, ahova az utazást kértem, hanem a városközponti dugó.
- Mi a fene… - morgom orrom alatt, majd szikrázó szemekkel villantok a megtébolyult sofőr felé. - Hé, őrült forma 1-es vakegér, mi a sajtosburger kerti salátáját művelsz?! – förmedek rá a csávóra, hogy koncentráljon rám is elmebeteg vezetési stílusa mellett.
- Fogd be lúzer, különben nekivezetem a kocsit a tündérkéd oldalánál egy villanyoszlopnak! – na, ez mindennek a teteje! Úgy hajt, mint egy megveszekedett őrült és még egy nyavalyás fakabát sem akad ilyenkor a közelben, mikor kellene! Jellemző, hogy az ártatlan bárányokat el tudják kapni, de az ilyen állatokat, szigorúan egy l-el, nehogy az állatnézegetőben lévőket sértsem meg azzal, hogy azokhoz hasonlítom ezt a barmot, de ezt a teremtményt meg persze, hogy képtelenek lekapcsolni. Neutral
- Ezt gondold csak végig, fafej! >.>;; – ragadom meg ruhája nyakát, majd erőteljesen előrelököm, hogy szép foltba lefejelje a műszerfalat. Nem tudom mit akart ez a rossz külsejű piperkőc, de ha nem a fakabátok, hát, akkor én most eltávolítottam a forgalomból. Cool
- Ne aggódj Hito-chan, a veszélyforrás likvidálva remélhetőleg egy életre. – jelentem ki nyugodtan, hogy ne parázzon a helyzet további részében, csupán a még mindig járó motorú gépjárműre nem gondoltam. No meg a belváros autópályájára, ami jelenleg tömve van különböző utasszállító kerekes járművekkel, ahol mi most a hátsó ülésen békésen ücsörögve, vezető nélkül furikázunk.
Vissza az elejére Go down
Sakai Hitomi
Daitenshi
Daitenshi
Sakai Hitomi

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 242
Age : 34
Tartózkodási hely : Karakura, Tokió, vagy ahová Yuu-chan rángat
Registration date : 2010. Mar. 02.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: A Daitenshi és a Raion tagja
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Állatkert Cl0te33500/40000Állatkert 29y5sib  (33500/40000)

Állatkert _
TémanyitásTárgy: Re: Állatkert   Állatkert EmptySzomb. Okt. 20, 2012 1:52 am

Koktél tartalma: állatnézegető, csipetnyi vacsorázással egy random étkezdében Állatkert 4079864673

Valószínűleg nagyon rosszul festhettem, hogy hirtelen ilyen kérdéseket kaptam, és ami azt illeti, egy picikét mintha tényleg megszédültem volna. Forgott velem a világ, a fiú érintése pedig olyan volt, mintha valami gyenge villámcsapás ért volna. Megrezzentem, de ellenkezni képtelen voltam, és talán nem is akartam. Puszija nyomát még mindig az ajkaimon éreztem, figyelmem pedig most ezen tapasztalat feldolgozására irányult. Idegennek hatott az egész valahogy, nem szoktam hozzá. Teru-chan teljesen másképp bánt velem, mint Zed, pedig mindketten folyton felhúztak ezzel-azzal. Csakhogy míg korábbi... udvarlóm? Embarassed egyszerűen bunkó volt és érzéketlen, utunk pedig hamar el is vált, addig a shinigamiról ezt nem lehetett elmondani. Minden perverzsége és furcsasága ellenére szimpatikusabb figura volt, és figyelmesebb is.
- Iie, jól érzem magam - ráztam meg a fejem kissé, és ezúttal meg tudtam állni, hogy csak magamban tegyek hozzá olyasmit, amit tényleg csak gondolatnak szánok. Névlegesen azt, hogy minden balsors és nyűg ellenére azt hiszem vele és miatta éreztem jól magamat. Nem igazán látszott át a folytonos pironkodásomon a hangulatom, de nem panaszkodhattam az undok állatok szabotázsait leszámítva. Gondolom nem maradtam volna itt, ha kellemetlenül éreztem volna magam a férfi mellett. Csak ne hajolna folyton olyan közel az arcomhoz, most is kissé hátrahőköltem az ijedtségtől, mikor váratlanul az arcom előtt találtam az övét -.-" Ráadásul most olyan komoly volt a tekintete o.O Remegő hanggal kezdtem motyogni a kérdésére valami összefüggéstelen feleletet, aminek csak az első hangjáig jutottam el minduntalan, ám mikor elnevette magát és meglapogatta a fejem búbját, ismét felment bennem a pumpa >.>
- Urusai, baka! Nem tehetek róla, hogy ez volt az el...ső... O///O - reagáltam ingerülten, és a kelleténél talán kicsit hangosabban is, de ami igazán borzasztó volt, azok a szavak, amik kibuktak a számon. Nem tudom, lehetett-e még fokozni azt a mélyvöröset, amiben arcaim úsztak, viszont kristálytisztán megfogalmazódott a fejemben a gondolat, hogy most nagyon-nagyon gyorsan el kéne süllyedni a föld alatt, és elő se bújni onnan életem végéig T///T Szörnyen cikinek éreztem, hogy ennyi idősen még csak idáig jutottam, még akkor is, ha tényleg nem alakulhatott máshogy azzal a múlttal, amivel én rendelkezem. Bár tulajdonképpen van olyan férfi az életemben, aki ennél... kicsit többet csinált már velem pár lépés kihagyásával >///< Jó, nem volt éppen beszámítható állapotban Yuu-chan és hamar lekapcsoltam, de akkor is >///>
Egy ilyen felsülés után arról szó sem lehetett, hogy újra megszólaljak, szóval jobb híján egy bólintást követően hagytam magam kísérgetni. Furcsa látvány lehettünk, megszeppentségemnek köszönhetően elég sok tekintetet vonzottunk. Talán kicsit félreérthető lehetett, talán azt is hitték, hogy nem egészen saját akaratomból sétálgatok a fiú mellett, de hál' istennek senki sem akart közbelépni és "megmenteni." Nem akartam több felfordulást most már. Viszont csak a taxit leintve jutott eszembe, hogy magyarázatot még nemigen kaptam a számomra kissé ködösnek tűnő eseményekre, és nem is igazán találtam. Vajon magyarázható volt a viselkedésem pusztán azzal, hogy jól éreztem magam? De hát akkor mondjuk ha Yuu-channal beszélgettem, akkor miért nem voltam ennyire szétszórt és zavarodott? :/ Mattaku ^^" Miért vagyok képtelen megmagyarázni önmagamat? :/
- Vicond? Az nem az a drága étterem a külvárosban? o.O" - lepődtem meg, Teru-chan felé kapva a fejemet. Tátott szájjal pislogtam egy darabig, aztán visszafordultam és végignéztem magamon. Ugyan csinosan öltöztem fel, de vajon elég elegáns a ruhám egy ilyen étteremhez? Te jó ég, bele se gondoltam, hogy egy "puccos" helyen fogunk enni, mikor én többnyire megállok a családi éttermek nyújtottam komfortszintnél, vagy gyorsbüfékből szerzek magamnak valamit, ha éppen nem jut időm házi kosztra o.O Biztos jó ötlet ez? :/ Egyáltalán miért pont a Vicond Teru-chan célpontja? Vááá, miért kell nekem egyik idegeskedésből a másikba esnem? T_T
- Teru-chan...? - fordultam feléje ismét, ezúttal kissé értetlenül, mikor lágy érintését megéreztem a kezemen. A pír, mely sikeresen visszahúzódott az arcomról végre, most gyorsan vissza is tért a férfi gyönyörű mosolyát látva. Tekintetemet gyorsan el is kaptam, hogy aztán a következő pillanatban hátammal nekieshessek az ajtónak, köszönhetően a sofőr hirtelen útirány változtatásának >.> Meglepettségből fakadó sikkantásom elfojtott nyikkanással folytatódott, mivel a mellettem üldögélő egykori halálisten is rám borult annak tetejébe, hogy bevertem az oldalamat. Kissé bosszús arccal pillantottam az első ülések felé, furcsa módon cseppet sem zavart, hogy Teru-chanra ilyen közelségben pilloghatok. Illetve... mégis. Most, hogy nyugalmi helyzetbe kerültünk, rájöttem, hogy valami nem stimmel, és szép lassacskán leesett, hogy egy olyan kéz nyaral a mellemen, ami... nem az enyém Embarassed
- T-T-T-Teru... O///O - nyögtem ki cérnavékony hangon egyfajta figyelmeztetésként, hogy nem egészen díjazom azt, ami éppen történik, és egy szikra is elpattant eközben, ám legnagyobb megkönnyebbülésemre a fiú is mintha megijedt volna a helyzettől, és villámgyorsan visszaült a helyére. Én még hosszú másodpercekig terültem ott félig elfeküdve, kezeim pedig utat találtak mellkasom elé, védekező felállást öltve magukra, miközben szótlanul tátogtam, persze fülig vörösen. Baleset volt, nem szándékos, ezt mantráztam magamban, amíg én is visszarendeződtem ülő helyzetbe. Légzésem kicsit remegett és szapora is volt, azzal vigasztaltam magam, hogy volt már rosszabb is, és ami azt illeti, olyan gondolatok is támadtak bennem, hogy Teru-chan mindeddig tulajdonképpen kellemesnek bizonyult érintése az egyetlen, amit képes lennék bizonyos fokig elviselni ott is, de gyorsan száműztem ezt az ostobaságot >///>
El is feledkeztem arról, hogy minek köszönhetően kerültünk ebbe a helyzetbe, de a két férfi vitájának fokozódó heve visszazökkentett a való világba. Már-már azon voltam, hogy megkísérlem leállítani őket, mikor Teru-chan fogta magát, és nekivágta szerencsétlent a műszerfalnak O.O Hiába nem tetszett nekem sem a sofőr hangneme, de akkor sem az erőszak lett volna a megoldás!
- Mi a fenét csinálsz, Teru-chan? -.-" - reagáltam a büszke kijelentésre vérfagyasztó tekintettel, cseppet sem lopta be magát a szívembe ezzel a mozzanattal a srác. Remélem nem mindenre a verekedés a válasza, mert amíg azoknál a huligánoknál érthető volt, itt azért annyira nem, és nem is tudtam megfejteni, mi járt a fejében :/ Nem csodálkoztam volna, ha a taxis nyom egy satuféket, aztán kipenderít minket a kocsijából, vagy egyenesen a rendőrségre furikázik minket -.- Csakhogy... a férfi meg se moccant, és némi nyaknyújtogatás árán azt is megláthattam, hogy a fejéből szivárog a vér. Tágra nyílt szemekkel konstatáltam, hogy a sofőr elájult minden bizonnyal, vagyis perpillanat senki sem vezeti az autót o.O Azonnal rátapadt a kezem a kocsi oldalára, és egy viszonylag komoly elektromágneses impulzussal igyekeztem átvenni az uralmat az elektronika felett, vagy ha azt nem, akkor megbénítani, csakhogy nem működött o.O Értetlenül pillantottam a kezemre, majd ijedten fordultam Teruo felé. Pánikba esésem remélhetőleg ráébresztette, hogy milyen kalamajkát is okozott felelőtlenségével, de mikor fogaimat csikorgatva megkíséreltem előremászni a két ülés között, akkor már egészen biztosan rá kellett jönnie. Kiteleportálhattam volna ugyan magunkat, de sem a sofőr, sem a többi közlekedő épségét nem kívántam kockáztatni azzal, hogy magára hagyom a taxit. Két dolog zavart: az egyik, hogy miért nem tudtam egy ilyen modern autót megállítani az erőmmel, a másik pedig az, hogy... fogalmam sincs, hogy kell vezetni ^^” Sose volt rá szükségem, magamat ismerve pedig egy minimum több éves folyamatot tudtam csak elképzelni, legalábbis a gyakorlati részt tekintve.
Próbálkozásom azonban rögtön az első lépésnél kudarcot vallott, mivelhogy nagy kapkodásomban nem figyeltem, hol támaszkodok meg a kezemmel. Eredetileg az ülést akartam megtisztelni a tapintásommal, hogy aztán onnan kiindulva kapaszkodhassak meg a két előttünk lévő ülés támlájában, de a durva szövet helyett valami finomabb anyagra került a kezem. Érdeklődve néztem meg, hogy mégis miért van megfoltozva a kárpit, azonban hirtelen elkapott kéz, sikkantás és hátraesés lett a vége, mivel tenyerem Teru-chan combjának tövén támaszkodott meg Állatkert 4079864673
- Gomennasai! T///T ...are...? - kértem elnézést ismét vörösbe burkolt arccal, figyelmemet azonban ekkor megragadta valami a kocsi mozgásában, aminek hangot is adtam. Kanyarodtunk. Az elöl ülő férfi gyakorlatilag eldőlt az ülésen, így azt rögtön kizárhattam, hogy ő tért volna magához, figyelmesebben megnézve azonban rájöttem, hogy... mozog a kormány... és magától o.O
- Mi a fene, távirányítás... Teru-chan, gondolom nem a rivális étteremlánc szeretne minket megvendégelni, légy résen! - arcomról egy csapásra eltűnt minden zavarodottság, nem engedhettem meg magamnak. Valaki vagy valakik elraboltak minket, valószínűleg jó okkal. Azt gyanítottam, hogy a célpont én lehetek, bár ki tudja, a shinigaminak vannak-e rosszakarói? Az ajtók zárva, az erőm pedig továbbra sem működött az autón, valószínűleg jól kitervelt csapdába sétáltunk bele gyanútlanul. Nyugtalanul és feszülten ültem vissza, tekintetemmel pedig az ablakon túli világot fürkésztem. Jól láthatóan kiféle haladtunk a városból, pár perc múlva pedig a taxi egy erdei ösvényre kanyarodott le, és körülbelül egy-másfél kilométernyi zötykölődés után egy tisztás szélén állt meg. Aztán csend. Semmi sem történt, én pedig ismét feszengeni kezdtem. Teru-chanra pillantottam, és csak most esett le, hogy milyen helyzetbe is kerültünk. Egy elhagyatott helyen, egy kocsi hátsó ülésén voltunk, lényegében kettesben. Sokszor láttam már ilyet filmekben, és felrémlett a gondolat, hogy mi van, ha ezt az egészet a halálisten tervelte ki? Nagyot nyeltem, régen belém ivódott ösztönök és félelmek kerültek a felszínre, miközben a sarokba húzódtam. A shinigamik nem megbízhatóak. Ez a gondolat tolakodott a fejembe, de gyorsan ki is űztem onnan. Kizárt dolog, hogy Teru-chan kitervelt volna valamit, ő is ugyanolyan áldozat mint én ^^” Csak az zavart, hogy semmi mozgás nem volt a környékünkön. Minden csendes volt...
Vissza az elejére Go down
Sakaichi Kirie
Quincy
Quincy
Sakaichi Kirie

nő
Capricorn Dog
Hozzászólások száma : 31
Age : 29
Tartózkodási hely : Belial's Dimension -> Wonderland *.*
Registration date : 2012. Nov. 01.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Állatkert Cl0te4500/12000Állatkert 29y5sib  (4500/12000)

Állatkert _
TémanyitásTárgy: Re: Állatkert   Állatkert EmptyCsüt. Nov. 29, 2012 12:58 pm

Madárkodás ^.^


A legújabb olvasmányom egy különös szakkönyv volt bizonyos tüskésbőrűekről. Egy új receptet kellett elsajátítanom, míg rájöttem, hogy egészen biztosan nem fogom megtalálni az épkézláb magyarázatot arra, hogy Belial-sama régi birtokának szalonjában az előkelő polcon miért van SÜNKÖNYV, így tehát feladtam, és inkább a tartalomra kezdtem koncentrálni. A képekre, egészen pontosan. Kicsi süni, nagy süni, vízi süni, szárazföldi süni, éjszakai süni, nagy szemű süni, repülő süni (fogpiszkálókkal tűzdelt teniszlabda, miután felidegesítette Naraku-samát), hőálló süni (kókuszgolyó) és olvadós süni. Sünfagylalt.
Sünkultúrám egy délután alatt tökéletesre fejlesztettem és nem is gondoltam arra, hogy estére így nem marad majd olvasni valóm, így mikor elolvastam az utolsó pixelt is (valahogy így hívják a képek darabjait, de ne kérdezd, hogy mi az pontosan), kénytelen voltam egy új állatfaj után kutatni. Némi megnyugvást hozott a felfedezés, hogy egy betű sincs a környéken más állatfajról. Arra gondoltam, talán ajándék lehetett az az egyetlen, vagy simán egyfajta rejtett perverzió volt ez az előző életéből, amiről sosem beszél, de ez utóbbi feltételezésre semmilyen tárgyi bizonyítékot nem találtam.
Másnap, mielőtt még saját állatfajt találtam volna ki, hódolva az álmomnak, mely felettébb nyugtalan, s utólag is roppant nyugtalanító volt, révén gondolatban kereszteztem a kutatási alapnak megfelelő sündisznót egy gülüszemű struccal és egy, már önmagában is nevetséges nyüszítő lamantinnal, úgy döntöttem, kirándulok. Így keveredtem mindenféle rejtélyes lélekszálak által vezetve az állatkertig, melyről már korábban hallottam. (Ez a kijelentés az igazságot csak részben fedi, pontosabb ok lehet, hogy elfelejtettem leszállni a villamosról, ami a város széléig vitt volna el. Már ha egyáltalán jóra szálltam fel.)
- Kutatást folytatok a tüskésbőrűek evolúciós mutációjáról a tengeri süntől a lamantinig, kérem, tessék beengedni. Kutatásom célja a társadalom életkörülményének javítása és a helyi GDP 0,5%-kal való növelése, mely később két generáció megkérdőjelezhetetlen javát képezné a mezőgazdaságban és az üvegházhatás forradalmasításában. – mondhattam volna akár ezt is a bejáratnál, ehelyett inkább beálltam egy család mellé, akik mellett gyermekjeggyel beengedtek, melyet Belial-sama elfeledett perselye finanszírozott, ezúton is köszönet neki. Így kerültem az állatkertbe ezen a fantasztikus napon, ahol teljesen eltévedtem, alig hagytam el a főbejáratot és a nagy eligazító térképet, melyre vetettem ugyan jelentőségteljes pillantást, de okosabb nem lettem tőle.
Természetesen semmi komoly szándékom nem volt odabent, sem a pandánál, sem a pingvineknél, de nagyon jó kedvvel csodáltam mindkét helyszínt. Mintha egy pandát és egy pingvint eresztenének össze, olyan érzés ébredt bennem, mikor megláttam az ismerős kalapot. Aztán arrébb ment a magas bácsi, aki a többi kilátást elfogta addig és teljessé vált a kép: Belial-sama! Megijedjek és elbújjak, vagy ugráljak oda hozzá, ahogy máskor tenném? Mit fog szólni, ha itt lát?
A tapasztalat mutatja, hogy Belial-sama mindenről tud, főleg arról, amiről nem akarom, hogy tudjon, úgyhogy nem volt túl nehéz döntés erőt venni magamon, megigazítani a ruhám szegélyét és az almácskáimat a mosolyom szélén, és már szökkentem is hozzá, megszokott jókedvvel, de tisztes távolságot tartva.
- Konnichi wa, Belial-sama! Örülök, hogy látlak és mennyire jó, hogy pont itt találkozunk, ezen a szép napon! – Meghajoltam és forogtam egyet, mintha legalább egy vattacukormezőre csöppentem volna. Ez volt az a pillanat, mikor rájöttem, hogy nem csak az a furcsa, hogy én itt töltöm a délelőttöt. Nem, mintha kérdőre akarnám vonni a Mestert, de legalább olyan meglepő az is, hogy ő itt van. Hacsak nem tényleg sünperverz. De akkor nem a pingvineket nézné, gondolom. – Én itt éppen egy kutatást végzek, ezért nem otthon tanulok. Megfigyelem az állatfajokat, mert szokatlan ám ennyi minden egy helyen és erre vonatkozó szakirodalmat nem találtam. – fogalmazom meg nagyon szakszerűen, mutató ujjal az égre mutatva, a lehető legellenállhatatlanabb cukisággal. Az arca kifejezéstelen. A tartása délceg. Az öltözéke… szokásos. (Más szóval alapvető tiszteletből nem illetem.)
- Én igazán nem szeretném megzavarni a munkádat. De hoztam csokis kekszet, ha megéheznél. Tízórainak szántam, de egymagam úgysem bírnám megenni. Ha szeretnéd, arrébb megyek és nem zavarlak, és ha megéhezel, szólhatsz és odaadom. Vagy inkább most ennél? – húzom elő az otthon talált tarisznyából az uzsonnás dobozt, ahol néhány csudicsudi csokidarabos keksz már eltört, de nagy többségben, hála a szoros és bőséges elrendezésnek, mégis épek maradtak. A luxusosztrigáról nem olvastam, de úgy éreztem magam, mintha legalább valami olyasmit szolgálnék fel neki.


Spoiler:


A hozzászólást Sakaichi Kirie összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Dec. 02, 2012 8:59 am-kor.
Vissza az elejére Go down
http://kitty-kye.gportal.hu/
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Állatkert Cl0te52100/65000Állatkert 29y5sib  (52100/65000)

Állatkert _
TémanyitásTárgy: Re: Állatkert   Állatkert EmptyPént. Nov. 30, 2012 11:43 am

Egy kalap alá vettem a kislányt, és a pigvint =|:>


Hol vagyok? Hogy kerültem én ide? Nem emlékszem a mai napra. Miért nem? Pislogok körbe. Emberek, ráadásul sokan. A Nap fénye szinte elvakít, alig fogok fel valamit a külvilágból. Nem értem ezt az egészet. A fejem zsong, de nem fáj. Nem tudom mit csináltam a mai nap. Az első dolog, amit meglátok, egy medve. Jesszusom, ez engem bánthat! Most már komolyan hol vagyok? Ahogy kitisztul a kép, meglátom a rácsokat, a gyerekeket, és megérzem az illatokat. Állatkert. Pont úgy néz ki, mint egy állatkert. Ez még nem jelenti azt, hogy ez valóban az. Például lehet sok állat, kertben való összehabarása, és azokat pénzért mutogatása. Lehetne akár, de ez egyre gyanúsabban egy állatkert. És látnak az emberek. Tehát egy gigaiban vagyok. Zöld bársony palást volt rajtam, alatta csicsás öltözék. Botom feje most inkább hasonlított egy nyalókához. Elmosolyodok, és megörülök rajta, hogy magamhoz térek. Vihogni kezdek, aminek következtében az emberek rám-rám pislantanak, hogy megnézzék megőrültem-e. Higgyenek csak a szemüknek, nem érdekelnek ők. Egy kislány odaszalad hozzám.
- A bácsi bűvész tetszik lenni?- rámosolygok, és kezemben egy pakli kártyát varázsolok elő. Az anyukája, vagy bárminemű női hozzátartozója odaszaladt, és karon fogta a kislányát. Kiokította, majd elakarta ráncigálni.
- De én látni akarom a bűvész bácsit!- kezdett el hisztizni. Én csak szótlanul álltam, és elkomorodtam. Ki ez a nő, hogy nem engedi a kislánynak, hogy csodálatos trükkjeimmel álmodozzon, és teljesíti leghőbb vágyait. Talán most dőlne el, a leányzó foglalkozása. Feljebb emelem a kalapomat, és sárgás élettelen szemeimmel rávillantok a felnőtt nőre.
- Kérem hagyja, hogy a kislányának legyen miért élnie- mondom kedvtelenül, és megforgatom a paklit. Mutatván, húzzon egyet. Meg is teszi, miután én kimondom egyből, hogy mit húzott. Jött a najóó, de honnan tudtad kérdés. Ekkor megmutatom neki a pakli összes lapját, és mind ugyanaz a lap volt. Szélesen kezdek vigyorogni.
- Ez nem is igazi trükk, ezt én is megtudom csinálni!- hisztizett, mire én megrántottam a vállamat, és a kezébe adtam. Mutatta hasonlóan színpadiasan, ahogyan én tettem, a trükköt, és én habozás nélkül húztam egyet. Bemondta azt a lapot, amit ő is húzott, mire én csak csóváltam a fejem.
- Ezek szerint mégsem olyan könnyű- mondom lesajnálva, és megmutatom a valóban másfajta lapot. Hitetlenkedve kezdi el nézni a paklit, mikor látja, hogy most az összes lap az enyémhez hasonló. Vihogni kezdek, és elkérem a kártyákat. Egy tapssal eltűntetem őket. A leányzó pattogni kezdett, hogy még-még! Leemeltem a kalapomat, és pillangók áradtak ki belőle, és kezdtek el körülöttem, és a kislány körül körözni. Tapsikolt, és mindeközben egy kicsit magamra vontam a figyelmet. Élvezni kezdtem a sütkérezést. A lány megpróbált elkapni egyet. Én meg rákiáltottam, hogy ne tegye, mert akkor elpusztulnak. Nem hitt nekem. Hozzáért egyhez, és az össze kigyulladt, és szenesedve a földre hullottak.
- Miért ölted meg a lepkéimet? Szerettem őket, és ők is szerettek engem. No hunyd le a szemed, és kérj magadtól bocsánatot- simogatom meg a feje búbján, és ő egy sírógörcsöt nehezen visszatartva meg is tette. Ekkor a pillangók ismét életre keltek, és körözni kezdtek. Ő ujjongott, és boldogan visongott, de most óvatos volt, hogy még véletlenül se érjen hozzájuk. Az anyja elámult, és semmit sem tudott mondani. Visszaszálltak a kalapomba, amit a fejemre tettem, és lezártam a kis mutatványt. Erre még többen álltak körénk, és csodálkoztak, hogy ez miféle trükk lehetett. Tapsoltak és ujjongtak.

Mikor eldőlt bennem, hogy csak magamat csaptam be ismét, és mindez nem történt meg, kicsit csalódott lettem. Lebiggyedt az ajkam, és magamba zuhantam. Mitévő legyek? Most nincs itt egy kislány, akit a bűvészmutatványaimmal szórakoztathatnék. Most csak egy kalapos idegen vagyok mindenkinek. Senki sem szeretné látni, hogy milyen szép színes pillangókat tudok teremteni a fejfedőmből? Miért nem kíváncsiak rám? Pedig önmagam is egy jelenség vagyok. Pingvinek. Ahogy fülemet megcsapta a rikácsolásuk. Kicsit sem szimpatikus lények, a Pokol egyik teremtménye lehet ősük, vagy mittudomén… Ültem egy padon, és néztem ki a fejemből. Rámeredtem az egyik kis madárszerű állatra. Felháborodtam hirtelen, majd odasiettem hatalmas léptekkel, és üvöltözni kezdtem.
- Madár vagy! Tudnod kéne repülni! Mondd miért nem vagy rá képes? Hát még ennyi madárság sem szorult beléd, te színtelen, unalmas dög. Csak zabálod a halad, mikor a fókának is juthatnak. Az például emlős! De még milyen jól végzi. Oroszlánfóka. Az duplán is az, de még nyávog is a nevéhez híven… Te meg királypingvinnek nevezed magad! Még csak madárnak sem vagy madár, nem hogy valami irányító uralkodó- ezután már csak démonul szidtam, majd megakadtam a szavakból, és észrevettem magam, hogy milyen tömeget herdáltam megint magam köré. Ez most nem volt hallucináció. Vérmesen pillantottam az emberekre, és szintúgy nem szokásos szemem az, ami meggyőzi őket arról, hogy engem békén lehet hagyni. Elmennek, én meg botomat fogdosva várakozok. Talán arra, hogy repüljenek a pingvinek. Ekkor Kirie a semmiből jelenik. Mintha ügyet sem vetnék rá, csak veszek egyet a sütijéből, és rágcsálni kezdem. Legalább olyan jó, mint amit egyébként is szokott csinálni. Én meg több sütit még nem nagyon ettem, és nem is vagyok hajlandó mást enni, így az övé a legfinomabb. Mosolyogva barátságosan ránézek, és megkérdezem a következőt.
- A pingvinek miért kevésbé madarak, mint a többi madár? Miért nem tud repülni? Ha én csináltam volna, nem lenne olyan madár, ami nem tud repülni. A Pokolban még az is tudott repülni, aki nem is volt madár. Nemhogy egy madár ne tudna repülni. Amúgy kislány…- fordulok most rá, kicsit kétségbeesetten. A szemébe nézek, és ő is az enyémbe- Tényleg olyan ijesztőek a szemeim? Csak mert eddig akárki látta, az elszaladt. Pedig Shizune azt mondta, hogy a szemeim voltak a legvonzóbbak. Most inkább a kalapom háháhá!-nevetem el magamat a saját viccemen, majd visszafordulok a pingvinekhez.
- Kounkanteny!- kiáltom el a mozgató kidout, és a levegőbe emelem az egyik pingvint az intésemmel. Én közben jót nevetek, míg az állat kiabál, eddig sosem tapasztalt madári önmegvalósulása miatt. Én egyre inkább jobban kacagok, miközben a pingvinnel nyolcasokat, és karikákat futtatok a levegőben. Mikor veszek még egyet a süteményből egy nagyon színpadias, jól megjátszott mozdulattal, az ál-madár addig lepottyan a vízbe, és ijedten eliszkolt valamerre. Akik ezt látták, csak tátott szájjal bámultak. Egy-kettő engem is észrevett, ahogyan nem tátott szájjal bámulok. Elégedetten néztem körbe, ahogyan a sok bamba ember örül a fejének, hogy micsoda látványossággal szolgált nekik a nagy Belial! Háhh!
- Csak tudnám miért nem hiszik el, hogy egy madár tud repülni- húzom félre a számat.



A hozzászólást Tamachi Yukezo összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Dec. 02, 2012 12:03 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Sakaichi Kirie
Quincy
Quincy
Sakaichi Kirie

nő
Capricorn Dog
Hozzászólások száma : 31
Age : 29
Tartózkodási hely : Belial's Dimension -> Wonderland *.*
Registration date : 2012. Nov. 01.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Állatkert Cl0te4500/12000Állatkert 29y5sib  (4500/12000)

Állatkert _
TémanyitásTárgy: Re: Állatkert   Állatkert EmptyVas. Dec. 02, 2012 11:52 am

Madárkodás


Áhítattal figyeltem Belial-samát, egészen ágaskodnom kellett, hogy az arcát is láthassam, amit beárnyékolt kalapjának karimája. De elöntött a boldogság, mikor vett a sütimből és látszólag jó ízűen meg is ette. Nem kezdtem örömmonológba ennek kifejezésére, mert ő megelőzött. Kicsit meglep, hogy ilyen kedvesen néz rám, még ha nem is láthattam az előbbi hisztérikus kifakadását. Mert ez az volt, és ha megkérdezném, ő sem tagadná.
És ha más kérdezné meg? Remélhetem, hogy ráförmedne és elküldené a fenébe? Vagy húzatna vele egy lapot és az arcába nevetne, mint sokaknak már, akik idegesítették. Ezért sem láthattam még őt igazán idegesnek. Legfeljebb ráncolta a homlokát, összevonta a szemöldökét. Még azt is el tudnám képzelni, hogy sóhajt egyet és görnyedt háttal, kicsit teátrálisan kullog a nagy, díszes kanapéhoz, amin szeret heverészni, és csak úgy leülne, magába roskadva, hogy mindenki sajnálja. Már akitől elnézi az ilyesmit. Például ha Rei-chan itt lenne, tőle biztos elvárná. Még sosem láttam azt a lányt, kíváncsi lennék rá. Révén reagálni nem nagyon tudok kifakadására, már éppen megkérdezném, hogy mikor találkozhatok vele, amikor közelebb hajol hozzám, időt sem hagyva, hogy túltegyem magam a véletlenül elhintett információn: Belial-sama járt már a Pokolban? És ami még ennél is durvább, hogy ott mindenki repül? Ezt muszáj megbeszélnünk.
- Hogyhogy az is tud ott repülni, aki nem madár? Nem úgy volt, hogy a Pokol egy rossz hely? Repülni viszont jó dolog, minden földi halandó vágya, meg minden! A nagymama is mindig azt mondta, hogy azért kell jónak lennem, mert különben a pokolban mindenféle fenevadak között kell lenni, meg ilyenek. – A nagyi, az ordas fenevad maga. Remélem, hogy éppen ott van, ahova engem kívánt. Ahányszor csak rá gondolok, egyre kevésbé tudom magam meggyőzni, hogy a jó szándék vezérelte, amikor megkeserítette az életem. Legalább is besózta a fontos sütiket, vagy ilyesmi. Meg egyébként is, mi az a pokol és hol is vagyunk mi hozzá képest? Amilyen okosnak hitte magát a nagyi, annyira volt buta. Belial-samában viszont bízom. Bízom benne, hogy az igazat mondja nekem a Pokolról és ha még most nem is vagyok hozzá elég nagy, egyszer majd elmondja részletesen. Az egész történetet.
Ha majd elég nagy leszek.
Persze akkor is le kell majd hajolnia hozzám, hogy közelről lássam az arcát, mert nőni már nem nagyon fogok, legfeljebb kikerekedem, mint anya mondta mindig, hogy ez természetes… de elég érett leszek.
Most olyan, mintha nemcsak az ő arcát árnyékolná a kalap karimája, hanem az enyémet is. Tény, hogy ő fogja el előlem a napot - észre sem vettem, hogy eddig hunyorogtam - de kalap nélkül is megtenné. És így is, úgy is ijesztő egy kicsit, ez kétségtelen. Ha messze van, akkor azért, most meg, hogy ilyen közel hajolt hozzám, az a gyanús. Elpirulok, érzem, lesütöm a szemem, aztán vissza.
- Nem ijesztőek. Csak szokatlanok. – Ez szokásos, sablonos megnyugtató szövegnek tűnhet, de tényleg így gondolom. Hogy erről őt is meggyőzzem, kicsit bátrabban folytatom, olyan aranyosan, ahogy beszélni szoktam hozzá. (Sok is lenne már a komolyságból.) – Inkább az az ijesztő, hogy mindig árnyékban van az arcod, főleg a szemed és olyan, mintha most léptél volna ki egy rémmeséből. De ha rendesen látszik, egyáltalán nem ijesztő. – csóválom bájosan a fejem és van egy olyan megérzésem, hogy ezentúl már csak azért is kalapot fog akkor húzni. Még ha a sarki boltba megy is le. Még ha ő olyat nem is csinál.
Valami furcsát mond ezután és a hátam mögül hallom a tömeg morajlását, mire ösztönösen megpördülök. Elárulta magát Belial-sama, még ha képes is lett volna rá más, nem volt kétség, hogy ő repteti szegény pingvint. A varázsszóval, meg ezzel a felhőtlen kedvével.
Köpni-nyelni nem tudok. Aztán gondolkodás nélkül olyat teszek, amire tiszta fejjel sosem vetemednék: nekiesem a Mesternek és püfölni kezdem. Nem tiszta erőmből, az igaz, meg valószínűleg az is csak olyan lenne, mintha csiklandoznám, éppen csak a figyelmét akarom elterelni szegény pingvinről. Biztos komikus látványt nyújtunk. A kalapos, ahogy kacag, meg én, amint ágaskodom mellette és ott ütöm, ahol elérem: már a vállát sem anélkül, hogy ne állnék lábujjhegyre.
- Belial-sama, tedd le szegényt! Nem tehet róla, hogy nem tud repülni, ez fáj neki! Ő egy ilyen különleges madár! – sipákolom hisztérikusan és a szemem is könnyes lesz. Le kell egy kicsit nyugodnom és abbahagynom az ütlegelést, hogy szomorú mosollyal hozzá tehessem. – A többi madár nem tud úszni, ő meg igen. Nem kevesebb a többinél. Sőt, bizonyos szempontból szívósabbak is, mert ügyesen kikerülték az evolúció során a jeges medvéket. Tudsz még olyan madarat mutatni, ami ilyen messze él a főragadozójától? – Mire ezt tudálékosan végigmondom, már mosolygok. Nem merek a hátam mögé nézni, hogy bebizonyosodjon, de remélem, hogy már letette szegény állatkát, méghozzá épségben. És ha ez így van, én megrángatom a zakója szélét.
- Naa, most nézzük meg a jegesmacikat is! - És a tigriseket, csimpánzokat, kolibriket, pillangókat és a panda macit is, mert olyat még sosem láttam és nagyon kíváncsi vagyok, hogy milyen lehet. Igaz, pingvineket sem láttam ezelőtt. De a panda olyan cukorborsó, hogy különösen érdekel. Na.
Vissza az elejére Go down
http://kitty-kye.gportal.hu/
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Állatkert Cl0te52100/65000Állatkert 29y5sib  (52100/65000)

Állatkert _
TémanyitásTárgy: Re: Állatkert   Állatkert EmptyCsüt. Jan. 17, 2013 6:27 am

Egy kalap alá vettem a kislányt, és a pigvint =|:>



Kislány… nem is igazán értem, hogy miért sipákolsz, miért verdesed a karomat, és miért nem elég, hogy ha beveszel egy kis csokis sütit a szádba, és elnyammogsz a fahéjas csodaédes világodban, amit oly gyakran teszel meg. Rámosolygok, mintha mi sem történt volna, én csupán csak bebizonyítottam, hogy egy madárnak tudnia kell repülni. A kis pingvin most először szelhette a levegőt, igazándiból még én segítettem neki. Igen, én egy csodálatos teremtés vagyok, hogy megadtam ezt az élményt. Az én fülemben karcos üvöltése, melyet egyesek halálfélelemnek titulálnak, én örömittas kurjongatásnak könyveltem el. Kislány, te ezt miért nem látod be? Node nem is ezzel a madárutánzattal óhajtok én foglalkozni, miért is tenném ezt. Sokkal inkább érdekesebb, hogy az emberek most a kislányt fürkészik. Vajon mikor döbbennek rá, hogy a kislány őrült, és egy nemlétező személyhez kiabál. Ugyanis bármennyire is gondolja azt Kirie, jómagam láthatatlan vagyok most a számukra. Én ezt erőteljes vihogással jelzem számára, bár lehet nem tudja dekódolni, és elteszi ugyanúgy, mint bármely másik kitörésemet. Pislogok egy párat, majd elegánsan elfordulok, és elindulok egy új állatfaj képviselőjéhez, mint például az előbb említett panda medvék. Ugyebár aranyosak, ezt én sem vonom kétségbe, de hosszú életem során én már láttam gyilkosságot, amit egy hollow vitt véghez, és panda volt az állati alakja. Vajon miért állatok alakját szokták felvenni? Talán ez is tükrözi, hogy nem mások, mint vadászó állatok, akik arra várnak, hogy a vadászok megakadályozzák az elszaporulásukat. Én így látom talán ezt a dolgot, de hogy shinigami, vagy hollow, számomra mindegy. Épp oly lenyűgözően hasztalan a létezésük, és amúgy is, jogosultságuk is csupán ennyi. Ha meg rosszul viselkednek, és megrontják ezt a kis szabályt, akkor mehetnek a Pokolba, ahol kis szerencsével csupán csak az őrületig kínozzák őket, és nem kell átélniük a megtörtséget. Jobb egy örökkévalóságig őrült lenni, mint megtagadni a reményt, és letört lenni. Bár egyszer minden lélek elveszíti az erejét, és eltűnik belőle a küzdeni akarás, a remény jobb létre. Ugyanis csak akkor halhatnak meg, ha egy örökké valóságot végig őrjöngtek.
- A Pokol nem olyan rossz hely- szólalok meg végül óvatosan, nem olyan kinyilatkoztatóan. Megmarkolom a kislány kezét, letakarom a szemét.
- Hát mi a legszörnyűbb rémálmodnál is nehezebben elviselhetőbb hely? Hogyan képzeled el a romlottságot, és a kínt melynek gondolata mélyen a lelkedbe harap? Egyre inkább gondolod tovább ezt a dolgot, annál egyszerűbb lesz ez az egész, és hirtelen rájössz…- elveszem a kezem a szeme elől- Ez a világ maga a Pokol. Nincs rosszabb ennél a létezési síknál. És innen még a halál sem ment meg! Ez a világ elvette tőled a családod. Apuci, anyuci már régen holtak, és talán a lelkük is meghalt azóta. A te fajtád volt a kulcs, hogy a lelkeket eltűntessék ebből az örök körforgásból, és megváltást hozzon rájuk, de a fekete kimonósoknak mindez nem tetszett, ők tovább óhajtották látni, ahogyan szenved a világ- lépek el végül mellőle, és tovább pattanok a pandákhoz. A kislány nagy valószínűséggel most ledermedt egy kicsit, és ha van egy kis esze, felfogja, hogy amit most mondtam, az mind igaz, és talán egy kicsit kezdi megérteni, hogy mi az, ami megszülte Belialt. Ez a világ az, ami puszta létemet indokolja, ez a világ szülte meg Belialt, ahogyan a Pokol is ennek a világnak a kisgyermeke. A gyarlóság olyan szintet ért, hogy szükség volt egy helyre, ahol meg lehet őket büntetni… hogy ezt a démonok vállalták fel, szívük rajta, én pártolom a Pokol feladatát, ahogyan az enyémet is. Belialként nagyon sok minden színpadra lépett előttem, és adta elő magát, miközben nem tudott elbújni a színdarabban, a néző, vagyis én, könnyűszerrel kiderítette mi is a mozgató rugója ennek az egésznek. Javaslatom szerint mindenkit a Pokolra küldenék egy kis továbbképzésre, ahogyan zanpakutoum immáron nem Soul Societyba küldi a holt lelkeket, hanem a Pokolba, hogy megváltsam őket az örökké változó kíntól. Egy szenvedést egy idő után elvisel az ember, de hogy mindig más, és más helyről kapja a pofonokat, abba nagyon hamar elgonoszul a lélek. Ahogyan a kislány lelke is sötétül mellettem, úgy ez a világ csupán csak megerősíti az igazamat. Talán az lenne a legjobb, ha elvágnám a torkát, és a Pokolba küldeném, mily szívesség lenne ez tőlem, de nem erre esküdtem. Daitenshi vagyok, nem pedig démon. Feladatom, hogy őrizzem a meglévő rendet, ezáltal tönkretegyek mindent, ami szép és jó. Bárhányszor megváltjuk a világot, csak még nagyobb szenvedést hozunk, és ezáltal talán mi, és én vagyok a leggonoszabb a világon. Nem hagyjuk megváltani, mert szerintünk ez így jó. Szerintem is… Saját maga változtathatna, mégsem teszi. Így állunk. Ezt látja bárki, aki a szemembe néz. Szokatlan, mondta a kislány. Hát igaza van.
- Ha már elég nagy leszel hozzá, elviszlek a Pokolba, és megmutatom mi is folyik ott. Alig páran vagyunk, akik már jártak úgy a pokolban, hogy visszajöttek. Én nagyon sokat edződtem ott. A mostani szintemre ott jutottam el, és mondhatom… sokkal szívderítőbb ott, mint itt- mondom, miközben beugrok a pandához, és megsimogatom. Engem nem bánt, viszont rápislogok a rácsok mögül a kislányra.
- Kislány! Sose csüggedj, az élet túl rövid ahhoz… nincs sok időd hátra, ezt én mondom. Épp ezért, most megtanítalak arra, hogy itt, az Emberek Világában, te hogyan is leszel képes úgy szántani a levegőt, mint akármelyik madár. A Quincyk a legtehetségesebbek ebben. Teremtesz magad alá egy kis reiatsut, és rá tudsz állni. A gravitáció ebben nem akadályozhat meg. No hadd lám, bocsájtsd ki a reiatsudat, mutasd meg a világnak, hogy itt vagy velem! Világíts!- mondom, és egy pillanat alatt felszabadítok rengeteg reiatsut. Számára, egy lila derengés jelent meg körülöttem, és felkavartam a port, illetve a környékező fák is elhajoltak előlem. Vigyorogva vettem le a kalapomat, és hajoltam meg. Az emberek fulladozni kezdtek, mert elnyomtam azt a csöpp kis reiatsujukat, ami még arra sem elég, hogy csodálatos megjelenésemre csorgassák a nyálukat. Bár Kirie számára is fullasztó lehet ez az erő, de visszafogásom után, nem okozhat számára ez már problémát

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Állatkert _
TémanyitásTárgy: Re: Állatkert   Állatkert Empty

Vissza az elejére Go down
 

Állatkert

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Karakura Town ::   :: Belváros-