-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Natalie-chan és Yukariko-chan csatározgatása, tárámmmm!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Amatsu Yukariko
4. Osztag
4. Osztag
Amatsu Yukariko

Hozzászólások száma : 122
Registration date : 2009. Mar. 29.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: hihetetlen, de hadnagy *.*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Natalie-chan és Yukariko-chan csatározgatása, tárámmmm! Cl0te7300/15000Natalie-chan és Yukariko-chan csatározgatása, tárámmmm! 29y5sib  (7300/15000)

Natalie-chan és Yukariko-chan csatározgatása, tárámmmm! _
TémanyitásTárgy: Natalie-chan és Yukariko-chan csatározgatása, tárámmmm!   Natalie-chan és Yukariko-chan csatározgatása, tárámmmm! EmptyVas. Júl. 31, 2011 10:57 am

Természetesen végül megtaláltam a kapitányi irodát, mert hát mindenkinek lehet szerencséje hébe-hóba, meg aztán... Ahhoz képest, ami ezután következett, igazán semmiség volt, szóval... úgy értem, talán nem is szerencse, talán ez teljesen természetes dolog. Ugyanis, szerintem bárki bármit is mond, az élet igazságos. Lehet, hogy sok minden történik, aminek nem szabadna - mint például ez a háború -, ugyanakkor rengeteg dolog van, ami örömmel tölt el minket, egyszerű földi lényeket... Még úgy is, hogy a legtöbben teszünk rosszat, ez szinte mindenkivel megeshet. Életünk, létezésünk folyamán, akarva, vagy akaratlanul, talán ártunk, sőt, biztosan lesz olyan, mikor ártunk, és, bár egyértelműen mindenki próbálja jóvátenni... Néha nem sikerül >.< És mindezek, minden hibánk ellenére annyi jó dolog ér minket, amikor nem is kérjük, meg sem érdemelnénk... Egyszóval mindig is úgy éreztem, hogy a világ egyensúlyban van ebből a szempontból; de ez néha nem segít. Még ha hiszem is, tudom is, hogy így van, néha kicsit sem bátorít, semmi reményt sem tud adni - és ha ez nem, akkor mi tudhat? >.<
Mert azután, hogy végre elértem áhított célom, futólag megsimogattam az ajtót, hogy ne fájjon szegénynek, ahol bekopogtattam - igazából nem tudom, miért tettem, addig sosem jutott eszembe ilyesmi, de helyénvaló volt, érzem *.* - és beléptem a szobácskába, pihegve, mert azért megjárni egy eeeeeeekkora épületet... fárasztó! >.< Szerencsére, ott volt Chiyoko-sama, sőt, Maki Kenta is, ők igazán hősiesek, és bátrak, és ügyesek, eszembe jutott, hogy talán rám nincs is szükség... Ha mégiscsak valami baj lenne, egészen biztosan megoldják! *.* Viszont a kapitány kedvesen, nyugodtan mosolyogva üdvözölt, sőt, megkínált sütivel, habozva ki is vettem egy darabot, és már éppen arra jutottam volna, hogy ha másért nem, ezért a kekszféleségért megérte idejönni, amikor a taichou felállt. És akkor kicsit ijesztő lett minden, mert nem szólt semmit, csak komoran, határozottan elindult valamerre, és hát... Kenta-san követte (ő is nagyon komolynak tűnt) úgyhogy utánuk shunpoztam. Csak mentünk-mentünk, ki, a városon kívülre, hogy eloltsuk a tüzet, vagy mit... bár úgy tűnt, Rukongaiban történt valami... tulajdonképpen nem számított. Mert... mert... mert egyszer csak ott volt egy csomó, rengeteg hollow, Menos Grandék is voltak, meg arrancarok! >.< Tengernyi arrancar, életemben nem láttam ennyit.... nem láttam még soha egyet sem, de azok voltak. Áttörték a pajzsot - aztán szétrombolták a várost - aztán... Aztán csak arra eszméltem, hogy elveszítettem szem elől Yasuji kisasszonyt T.T Körülöttem mindenki rohant, ordított, csapkodott, miközben mozdulni sem tudtam. Hogy történhetett? Hogy... hogy lehetett? Hogy lehetett, hogy egy pillanat alatt a város, ahol éltem, az otthonom, a világom két lépésem közt füstölgő, omladozó, zajos pokollá vált? Hogy mindenki, aki ott volt... aki itt van... Mindenki halálos veszélybe került, és még csak nem is sejtettük! És... erre nem lehet az a válasz, hogy Aizen; engem sosem érdekelt, hogy ki ő, tudtam, hogy valami ilyesmit tervez, de sosem bírtam elhinni, hogy ez igaz lehet, nekem... Aizen szinte csak mese volt. Egy kis színnek gondoltam az életünkben - hogy már nem csak az Emberek Világában mentették a Shinigamik a lelkeket, hanem Hueco Mundo lakói is nehezítették a dolgukat, és igaz, kezdetben sokan odavesztek, ám aztán... Seireitei alkalmazkodott a feladathoz. Talán az idők végéig lehetett volna így... Miért kellett mindent összetörni? Hogy létezhet valaki, aki ennyi lélek pusztulását kívánná? T.T Mert... mert arra rájöttem, hogy most tényleg meghalnak! Aki nem... nem szerencsés, annak vége! És hirtelen mozdulni akartam, ezerfelé, tízezerfelé, megmenteni... megmenteni mindenkit, miközben tudtam, hogy ez lehetetlen. Hogyan is lehetett volna egyensúlyban a jó és a rossz? Hogyan lehettek volna harmóniában mindezek a dolgok, ha egyszer itt senki sem győzhetett? Máris annyian meghaltak, csak még többen fognak! Itt csak mindenki veszít, elveszít mindent, ami fontos neki, mindent, ami jó volt! Semmi sem lesz már olyan, mint volt... és az nem lehet, hogy mindez egyvalaki miatt történjen így! Nem lehet, és kész! >.<
Eltartott egy ideig, mire eldöntöttem, ha már úgyis elveszett mellőlem mindenki, legalább a gyengélkedőt megpróbálhatom védeni, amíg csak tudom... kész csoda, hogy mindaddig életben maradtam, talán... Úgyis értik. S már éppen indultam volna, amikor vakító fényesség töltötte az eget - nem olyan, mint nemrég, amikor minden elkezdődött, ez más volt... Nem láttam tőle semmit, de mintha... a gondolataimnak is hunyorogniuk kellett volna, mintha behatolt volna a fejembe, a lelkembe, betöltve engem egészen; amikor résnyire kinyitottam a szemem, láttam, mindenki más is megáll egy pillanatra, tanácstalanul.... jómagam sem tudtam, hol vagyok, mit keresek ott.
~ Ha mindenki itt áll, kivont karddal... Ennyiféle ember... azt jelentené, hogy háború van? o.o De hogy jöttem én ide? Vagyis... Én nem szeretek harcolni, nem igaz? Bár... elkezdenek mozdulni, talán mégis küzdenem kéne? Talán nem is lenne rossz! *.* De kinek az oldalán állok... hümmm... nos, rajtam fekete ruha van! Akkor a fehér ruhások ellen kéne harcolnom, igaz? Mivel feketében vagyok, és shinigami vagyok itt vannak ezek az aranyos, haaaaaaatalmas szörnyikék, ööööö... a Menosok! Emlékszem, igen, szóval ők is velem vannak! *.* Nyilván, mi, feketék a fehérek ellen...! ~
Viszont a fehér... a fehérek mindig jók, akkor én gonosz lettem volna, és tudtam, hogy nem vagyok az, mert nem akartam az lenni, úgyhogy végső soron nem is értettem semmit, de aztán láttam, hogy ott van egy lány fehér ruhában; bárki is vagyok, nyilván nem egy oldalon állunk, ő meg nem nézett felém... talán meg kellett volna támadnom? Hirtelen eszembe jutott, hogy meg kéne kérdeznem Anemonét! *.* Ő biztosan tudja, nem zavarodik össze olyan könnyen, mint én.... És elővettem, ránéztem, de nem értettem. Nem értettem, mit akar mondani, zavarosak voltak a szavai... csak azt láttam, hogy nem véres. Tiszta, gyönyörű, mint mindig! *.* Mint mindig... De ha mindig... Egyszerre csak tudtam, hogy nekem nem szabad ölnöm. Igaz, a nevemre nem emlékeztem, nem tudtam, mit keresek egy csata kellős közepén, sem azt, hogy kinek az oldalán állok, milyen értéket kéne képviselnem... A káoszban csak egy volt bizonyos, hogy nekem tilos mások halálát okoznom, vigyáznom kell rájuk, nem szabad, hogy bajuk essen! >.< Nem tudtam, hogy kinek-minek, és miért, de nem, és kész! >.< Más nem is volt fontos. Anemone is kezdett megnyugodni.... segített, ez a lényeg, most mehettünk együtt segíteni! *.* Csakhogy... egy ekkora tömegben, valószínűleg egyedüliként a céllal, hogy ne ártsak másnak, ráadásul egy rózsaszín hajzuhatag mintha konkrétan felém közeledett volna... Hát hogyan jussak ki innen élve, és győzzek meg másokat, hogy mindez... mindez rossz? T.T
Vissza az elejére Go down
Natalie Salazaar Granz
Espada
Espada
Natalie Salazaar Granz

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 160
Age : 31
Registration date : 2011. Mar. 24.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: Tudós
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Natalie-chan és Yukariko-chan csatározgatása, tárámmmm! Cl0te40550/65000Natalie-chan és Yukariko-chan csatározgatása, tárámmmm! 29y5sib  (40550/65000)

Natalie-chan és Yukariko-chan csatározgatása, tárámmmm! _
TémanyitásTárgy: Re: Natalie-chan és Yukariko-chan csatározgatása, tárámmmm!   Natalie-chan és Yukariko-chan csatározgatása, tárámmmm! EmptyHétf. Aug. 01, 2011 4:13 am

~ Nyaaa...~ *Panaszkodni kezdtem az engemet ellepő hatalmas sötétségre. Egyszerűen hihetetlen, hogy egy kakkoi garganta ilyen hosszú és ilyen sötét tud lenni. Azért remélem, hogy Laly-ék nem haragszanak meg, amiért az övékét használtam. T_T Én igazán nem akartam igazából, csak, hogy így jött ki a sor. Meg volt egy uhh, de nagy hollow féleség és azt is hihettem volna, hogy agyon akar taposni. O.o Lenne mivel kimagyaráznom a vétségeimet, azért remélem nem kólintanának fejbe, amint talizunk odaát. Igazából ez a találka nem is történik meg olyan későn, hiszen én még magam elé meredek a nagy darkulásban, addig lábaim úgy pattognak, mint a szöcske labda, tehát nagyon- nagyon hamar meg is érkezünk a célba. De várjunk, innen hiányzik az a tipikus rózsaszín selyemszalag, amit átszoktak vágni, mikor megérkeznek az elsőt. Ki gurulok, meg hasra esek Lalyék mellől,meg mögül, vagy micsoda és mivel kell szembesülnöm?* - Aztaa tömeg bújócska! O.O *Állapítom meg nem kis mértékű intelligenciával, hogy itt valami überklassz játék készül, leszámítva azt, hogy sajnos ebből a marslakócskák mostan bizony kimaradtak. :/ Ehh, pedig gondosan élezgettem otthon valamelyik nap a kaszácskám Slarin-chan kérésére. Igaz itt- ott sikerült a festésbe belerondítanom, de remélem, majd valaki megcsinálja nekem. T_T Ha nem, akkor megyek az emberlakásra zsírkrétát keresni, meg alkoholt. A kettőből biztosan ki tudok valamit vegyíteni, amivel megoldom a problémámat. A kicsi kaszácskám nem maradhat így, mert különben kitagadnának. T_T Haza akarok menni, mosolyogva akarok haza menni, ahogyan eddig is. Olyan szomorúak mostanság jó páran, még Hittatruttyal sem sikerült találkoznom a Grandéj erdőben. Ajj, pedig olyan jó kis játszi volt az ott, azon a napon. Leszámítva persze a Mikulás bácsit, mert ő majdnem átment krampusz úrba és ez, ez, ez gonoszság. =( A Mikulásnak boldogan kéne élnie a Holleanyó mellett nem, pedig hümmögnie, mert valaki jobb nála fogócskában. Én igen is jobb vagyok, mert nem tudnak elkapni, azt hiszem. *.* Bár a Grandéj nénik és bácsik nagyon össze akartak fogni ellenem, nem értem miért. scratch Szerencsére volt nekem megmentőm is egyszer, csak a neve nem jut már ezsembe. Valami arran volt biztosan, mert Huenco Mundo-ban csak nem él más, vagy igen? Húú, ha haza érek erről el kell beszélgetnem az espudámmal, hogy felvilágosító órákat kérjek. Nem mindig tudom, hogy éppen ki, kicsoda és talán tisztában kéne lennem vagy valami. Kis helyben való gondolatsorolás után végre sikerül körbe pillantanom, amitől egyenesen elsápadok. Minden fele mindenféle cuki lény, és valamit nagyon hörögnek, amit én nem tudok. Ez nem igazság, én is úgy akarok kajabálni, mint a többiek. T_T Olyan nagyok és oly' büszkének tűnik mindenki. *.* Bárcsak én is ilyen lehetnék, de én nem értek ehhez a rémisztéses dolgokhoz, azt hiszem. scratch Oda haza sem ijedt meg senki, amikor egy fal mögül ugrottam ki csillogó szemekkel, hogy meghívjam sárga bubis vízre, vagy is akkor ez itt sem jönne be ugyebár. :/ No sebaj, talán majd találok itt valakit, aki hasonló mentalitású lehet, mint én és fogócskázunk majd egyet. *.* Azonban még én nagyon le vagyok foglalva hatalmas szemekkel a többiek mozzanatain, addig ők valamibe nagyon belekezdenek, és hoppá. Sétára indulok, hogy megkereshessem azokat, akiket ismerek, mert az ismeretlenek mellett olyan izé. Ők gyakran belém akarnak kötni, ha nincs mellettem Slarin. Épp ez az, amiért erőssé akarok válni, hogy többé ne köthessenek belém és Slarin-chan is büszke legyen. Tán pontezért van elég bátorságom ahhoz, hogy Cellux úr mellé lépjek. Őt már ismerem látásból, meg kedvesnek tűnik, csak nem lesz gond, ha őt követem. Nem akarok harci pipellő alatt lenni, csak nem igazán tudom, hogy merre is kéne mennem. Állítólag van valami hűű de szuper tervünk a kártyavár ledöntésére, de nem tudom. :/ Nem volna jobb egy lapot kihúzni, hogy az egész ledőljön? Kicsit furának érzem, hogy ennyiünknek ide kellett jönnie. Én értem azt hiszem a dolgoknak a lényegét, de ennyien, hogy fogunk elbújni? Tudom már! Álcázzuk magunkat, ahogyan azt a golyó ügynökök szokták! Cool Aprón mosolyodok el és viruló tekintettel pillantok a távolba, csak nem még a mellettem álló Cellux úr bele nem kezd valamibe. Valami olyanra, amitől lefagy még a tekintetem is egy pillanatra. Persze a körülöttem lévők zsivajgása azért vissza tüzel, vagy mi.* - Aztaaa...ott volt egy palacsinta burok? *.* ÚÚ de király vagy Cellux úr! *_ * *Fordulok feléje hatalmas szemekkel, hogy kifejezhessem áhítatomat a Cero Angyalának. Én igazán nem tudtam, hogy a közvetlen környezetemben ilyen erős arcsik élnek, de ha csak egy parányi kis sejtésem lett volna... Nem igaz! T_T Most aztán bőszen elmondhatom, hogy Natipipőke mély letargiába került. Nincs mellettem senki, és mindenki csak rohan előre, mint valami verseny, hogy ki ér be elsőre a városba. Nem akarok menni. Arrogáns Mindenki menjen előre, majd én végig nézemmindenki, milyen ügyes és milyen nagyszerűen harcol. Arrogáns Elegem van, hogy folyton kinevetnek, még úgy is, hogy nem ismerik a resurrecciónomat. -.-"* - Menjetek csak..sok idióta...nyáááá! Evil or Very Mad *Rivallok rá az éppen mellettem elhaladó hollow nyomcsikra, de rám se bagóznak. Sőt, ebben a dübörgésben, mint egy egér cincogása olyan hangom lehet. Sóhajtok egy nagyot és csípőre tett kézzel nézem a befelé haladó tömeget, amely lassan eltűnedezni látszik a szemem elől. Percekig csak állok és figyelek, aztán valahonnan a semmiből egy fekete lepke bukkan fel.* ~ Hűű ilyen kell nekem. *.* ~ *Vagy még is úgy néz ki, hogy utánuk fogok eredni? Nem, nem utánuk kapálózok meg sonidozok, hanem a lepke után. Ilyen fürgét még tényleg nem láttam, szinte követhetetlenül cikázik össze-vissza. Valódi fogócska lenne? *.* Mindent bele kell adnom. szemöldökrángatás Így hát út közben, mint Julcsika kiszórom a kacataimat, hogy ez által az öltözetem könnyebbé váljon és a talpikáim begyorsulhassanak. Komolyan ilyen könnyű lennék, vagy csak én magam nem vagyok hozzászokva a saját súlyomhoz? scratch Nagyon brutál, szinte száguldani kezdek. Cool Elhaladok sok-sok halálember mellett, aki valamiféle kártyaváras terv alapján bunyóznak egymással. Igazából nem különbözik attól, amikor mi szoktunk csócsóházazni, és valaki el akarja rontani a gépet és beleverik a buciját. Valami hasonló történhet itt is, azt hiszem. Biztosan a szeretet ereje teszi. *.* Tudtam ám én, hogy a szeretet ereje sok mindenre képes, na de ennyire? Surprised Tiszta királyságos. Wink De a lepkét még nem kaptam ám el, szóval még van mit követni, addig le tudom magamat foglalni. Így is van, hiszen perpillanat is azzal vagyok elfoglalva, hogyan is kaphatnám egy a lepinnyót, hogy megmutathassam Éjjel-nii vagy mi samanak. Én halál biztos vagyok abban, hogy ő értékelné az erő feszítéseimet és nem hurrogna le. T_T Be is villan a szemeim előtt a tekintete, amitől elvonódik a figyelmem, s mire felpillanthatnék egy halál néni vészesen közeledik felé. Erőteljesen felsikítok, amitől megidéződik a rózsaszín ködöm kettőnk közt, és pedig belé csapódok, meg mint a macskafujtatás arrébb sonidozok, hogy nagyokat hümmögve bámuljak előre a nagy rózsaszín semmibe. Sokkot kaptam. O.O De olyan szinten, hogy saját bivalyságomat el heherészem és kezeimet mindenfelé kalimpálva elindulok.* - Halál néni...merre vagy? *Szólalok fel kicsit hangosabban. Olyan ijesztő hatás kezd azért lenni, mert visszhangzik a hangom, meg...várjunk csak, én látok! scratch Minő felfedez és, ezért már is megéri lesből rávetülni a nénire és jól meghúzgálni a haját, hogy el tudjak tenni emlékbe pár hajszálat.* - Ki vagy te? és miért vagy itt? Hol vannak a barátaid? Halál néniii! *Bümmögöm egyenesen a füleibe..*


A hozzászólást Natalie Salazaar összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Okt. 19, 2011 12:45 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Amatsu Yukariko
4. Osztag
4. Osztag
Amatsu Yukariko

Hozzászólások száma : 122
Registration date : 2009. Mar. 29.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: hihetetlen, de hadnagy *.*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Natalie-chan és Yukariko-chan csatározgatása, tárámmmm! Cl0te7300/15000Natalie-chan és Yukariko-chan csatározgatása, tárámmmm! 29y5sib  (7300/15000)

Natalie-chan és Yukariko-chan csatározgatása, tárámmmm! _
TémanyitásTárgy: Re: Natalie-chan és Yukariko-chan csatározgatása, tárámmmm!   Natalie-chan és Yukariko-chan csatározgatása, tárámmmm! EmptyKedd Aug. 02, 2011 10:54 am

A rózsaszín Hajzat csak közeledett, közeledett, szinte fééénysebességgel száguldott felém, azzal az egészen nyilvánvaló szándékkal, hogy véget vessen rövidke életemnek! T.T Elvégre ilyen tempó mellett egy frontális ütközésből semmi jó nem sülhet ki; igaz, normális esetben neki is baja lenne belőle, de természetesen egyből tudtam, hogy ez a Valaki egészen biztosan valami nagyon-nagyon kemény páncélzattal rendelkezhet, és ha becsapódik, akkor csak én lapulok ki, neki nem lesz semmi baja - aljas egy taktika...! >.< Viszont tévedtem, (ez nem is meglepő), de még abban is, hogy nem is szándékosan közelített felém, vagyis... akkor minek sikított volna? Méghozzá meglehetősen vékony Hangon, mármint én azt hittem, az arrancaroknak olyan mély, brummogós hangjuk van, mint egy hollownak! o.o Buta sztereotípia, tudom, de logikusnak tűnt, hiszen... végül is, egy lidérc, vagy egy Menos, szóval az majdnem olyan, mint egy arrancar, nem? >.< Mármint tudom, hogy nem ugyanaz, csak több közük van egymáshoz, mint például egy olyan cuki, óóóóriási elfajult léleknek és egy halálistennek… Szóval mindezidáig abban a hitben leledeztem, hogy sokkal... szörnyikésebb a hangjuk! De meg sem lepődhettem ezen, mert hirtelen mindent beborított valami ködféleség, de nem ám egyszerű, fehér kivitelben - rózsaszín volt, mint a Száguldó Veszedelem Haja! Tehát egészen biztosan ő idézte meg, ez csak természetes kapcsolat, nemde? ^.^ Viszont ez a képződmény még köd mivoltához képest is nagyon sűrű volt - sűrűbb, mint amivel valaha találkoztam, olyannyira, hogy a saját kezemet sem tudtam volna megnézni, s ha bandzsítottam volna (mert most tegyük fel egy pillanatra, hogy tudok bandzsítani >.<), az orrom hegyét sem láthattam volna. És valahol tudat alatt reméltem, hogy ez az... az izé, ha már olyan, mint egy aranyos vattatenger, talán épp oly puha is; de sajnos nem, mert a Valaki egyenesen nekemütközött, és ez annyira fájdalmas volt, hogy egy pillanatra a lélegzetem is elakadt! Bizony >.< Ám amikor forgolódni kezdtem, hogy megkeressem a Hang és a Hajzat gazdáját, nem láttam sehol. Persze, ez nem meglepő, hiszen olyan volt minden, mintha elmerültem volna egy rózsaszín felhőben, viszont az sem hozott eredményt, amikor óvatosan körbetapogatóztam, merre lehet; még a földön is megnéztem, hátha elesett! >.< De egyszerűen eltűnt! Az is eszembe jutott, hogy talán keresztülesett rajtam: hogy esetleg, ha már nekem a mindent eltakaró köd felett érzett ijedelmemben nem jutott eszembe, Anemone talán önmagától működésbe lépett, hogy annyira ne üssem meg magamat-magunkat... De ezúttal nem tudta ő sem, mi történhetett, pedig tudni szokta! Egyszerűen semmi magyarázatot nem találtunk arra, mi történhetett - talán valami illúzió lett volna mindez? -, aztán hirtelen ugyanaz a Hang hallatszott, mint az imént.
- Halál néni... merre vagy? – kérdezte a Valaki, miután valami nevetésféle hallatszott.
Igazán nem is tűnt rémisztőnek, mígnem egyszer csak a Valaki a semmiből, a rózsaszín ködből váratlanul és halálra rémítésem nyilvánvaló szándékával rámcsimpaszkodott, és általánosságban véve komoly kísérletet tett arra, hogy minden különösebb erőfeszítés nélkül megöljön azáltal, hogy a szívbaj szélére sodor. Életem leghorrorisztikusabb élménye volt, azt hiszem: a Hang hirtelen a fülembe dünnyögött, s egy testetlen kéz a hajamat huzigálta, nem durván, csak... na... a hajam az enyém, neki ott van az övé, nagyon szép rózsaszín, az enyémet tessék békén hagyni! T^T Senki ne mondja nekem, hogy nem ez a világ legaljasabb Gonosz Terve volt elpusztításomra! >.< Ráadásul semmit sem láttam, úgyhogy jobb ötlet híján sikkantottam egyet, majd - mivel beláttam, ez igazán nem a legjobb megoldás, kissé talán gyerekes - ijedt, vékonyka hangocskán eldadogtam magam:
- Sa-saki-saki-ki-kiwatarinasai, Anemone! >.<
Hihhhetetlenül hátborzongató volt, ahogy minden egyes kiejtett szótagomat nem csak én ismételgettem hebegve, hanem a visszhang is... (Utánzós! T^T) Viszont legalább éreztem, hogy az ismeretlen Valaki elereszt, hogy egy pillanatra átsuhan rajtam valami, ami nem én vagyok, szóval egyértelműen ő, és így, hogy megszabadultam, meg is perdülhettem, szememet meresztve a Hang irányába, ahol persze nem látszott semmi, csak rózsaszín köd, de akkor is, volt ott Valaki, én éreztem! >.<
- Ho-hozzám tetszik beszélni? o.o - kérdeztem ijedten. Elvégre Valaki egy bizonyos "Halál nénit" keresett, én nem lehetek az, nem, nem, nem, neeeeeeeeem! T^T Én nem vagyok Halál, ugyan, éppen most jöttem rá, hogy semmi sem áll tőlem messzebb, mint ez, nem szabad ilyeneket mondani, udvariatlanság! >.< A nénit beismerem, ha muszáj, bár azt hiszem, a százötven-egynéhány évemmel kimondottan fiatalnak és üdének számítok, de mindegy, lehetek néni, csak akkor is, mi az, hogy Halál? o.o Eszem ágában sem volt megsértődni, de hát... kicsit megbántódtam – egyébként természetesen ma már tudom, hogy halálisteni mivoltomra célzott, de akkor fogalmam sem volt, miféle lény is vagyok… És... hol voltak, tényleg, hol voltak az ismerőseim? Mit kerestem ott? És hogy is hívnak? Mármint... jó, hirtelen rájöttem, hogy ki vagyok, sőt, az utolsó nyoma is eltűnt a lelkemből annak, hogy gyilkolászni akarnék, de egyébként... Olyan magányosnak, elhagyatottnak, összezavarodottnak és tehetetlennek éreztem magam, a tetejébe pedig nem tudtam, merre lehetnek a többiek... hogy egyre komolyabban tudtam, hogy háború van, és még ha Maki-san és Yasuji-sama is egyike a legerősebb shinigamiknak a világon, mi lesz, ha bajuk esik? T.T
- Amatsu Yukariko vagyok - motyogtam. - De a barátaim... én nem tudom, hogy merre vannak, csak... Mondja csak, ön idézte meg ezt a ködöt? Nem látok tőle semmit T.T - panaszoltam, nagy ön- és világsajnálatomban szinte sírtam is, mert hát... ott voltam egyedül, valamerre meg mások éppen meghaltak, és lehet, hogy nekem sem volt sok hátra, és úgy kellett volna meghalnom, hogy semmit sem tehettem mások megmentéséért, és úgy egyébként is, hát háború volt, és az borzalmas, és... pont. Nem értem, minek kellett; így is elég rossz volt a világban, de most már... mintha még kevesebb jó lenne majd ezután, hogy ellensúlyozza, hiszen annyi minden elveszett... Egyébként is, azt sem tudtam, miért kéne harcolni, márpedig meggyőződés nélkül ez nem megy! >.< Nem vagyok az a vérengző típus, aki egy ilyen helyzetben nekiáll lekaszabolni mindenkit, aki az útjába kerül, azzal a felkiáltással, hogy "Márpedig gyilkolászni helyes, igazságos, és jó, muhhhhhahahahahahahahaha!" >.< Én a békét próbálom képviselni, meg az ilyesmiket, és igaz, pár perccel azelőtt úgy éreztem, talán nem is lenne rossz beszállni a harcba, és a gondolataim még mindig kavarogtak, ám kezdtem megtalálni a szilárd pontokat, amikről nem tudtam, de biztosan éreztem, hogy mindig is úgy voltak, még ha nem is emlékeztem pillanatnyilag. Biztosan amiatt a második fény miatt volt... agymosófény! >.< Látványos, és hatásos, de gonosz, és... egyáltalán, hiszen valahonnan mögülem jött, de mögöttem a város van, hát ki csinálhatta? Odáig jutott az Ellenség, de hisz az borzalmas! >.< És ki képes ilyesmire? o.o Olyan zavaros volt minden, nem tudtam még ezen is gondolkozni.... Pillanatnyilag annyit tudtam, hogy totális káosz dúl mindenfelé, és bár nem látok senkit és semmit a nagy rózsaszín ködön kívül, de aki megidézte, annak a jelek szerint nem okozott gondot, hogy engem megtaláljon...
Aztán egyszer csak észrevettem, hogy nem is olyan rossz a helyzet - azt hiszem, lassan hozzászokhattam a körülményekhez, és természetes, hogy ha elveszítjük az egyik érzékünket, a többi megélesedik... Bár a hallásomra nem igazán hagyatkozhattam, hiszen mindenki kiabált körülöttem, a szaglásommal sem mentem sokra, ha meg valaki hozzámért volna, egészen biztosan sikítok! >.< De a lélekenergiáikat lassan ki tudtam venni; sosem voltam túl jó az ilyesmiben, de most rá voltam szorítva, hogy ahogy hivatalosan mondják, "kiterjesszem az érzékeimet", szóval lassan, de biztosan összeszedtem magam. Csak hát az ilyesmihez sokkal több idő kéne, semhogy egy csata közepén, ahol mindenki élet-halál alapon küzd a másikkal, teljes mértékben megvalósíthassam, főleg, hogy a Valaki is itt volt... >.<
Vissza az elejére Go down
Natalie Salazaar Granz
Espada
Espada
Natalie Salazaar Granz

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 160
Age : 31
Registration date : 2011. Mar. 24.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: Tudós
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Natalie-chan és Yukariko-chan csatározgatása, tárámmmm! Cl0te40550/65000Natalie-chan és Yukariko-chan csatározgatása, tárámmmm! 29y5sib  (40550/65000)

Natalie-chan és Yukariko-chan csatározgatása, tárámmmm! _
TémanyitásTárgy: Re: Natalie-chan és Yukariko-chan csatározgatása, tárámmmm!   Natalie-chan és Yukariko-chan csatározgatása, tárámmmm! EmptyKedd Aug. 02, 2011 7:54 pm

*Igazából fogalmam sincsen honnan jött az-az ötlet, hogy mivel látok, akkor rá kell, hogy vetődjek. scratch De, hát egyszer élünk és tutira a hollow nénik is így csinálták volna. *.* Tudom ám, hogy ez egy menő megmozdulás volt, csak még azt nem tudom, hogy mit fogok ezzel kezdeni. Szívesen játszanék, mondjuk "hol az arrancar, itt az arrancart", vagy fogócskát, mert az a világ leges legjobb mókája. Azonban valami kártyás tervünk van, s ezt a vonalat nekem is követnem kellene az espudám szerint. ^^ Szinte kicsattanó büszkeség és öröm fog el, ha eszembe jut Slarin-chan. Nem is csodálom, hogy Las Noches legjava nem mer vele ujjat húzni. Tutira valami nagyon erős lehet, lévén, hogy a Segunda Espana! >.< Tehát, ha tartani akarom a lépést és méltó lenni a takarójára, akkor szintet kell tartanom. T_T Cukin megfogalmazva a dolgot, tutira elfognak rabolni a marslakócskák és kivetnek majd egy tengerpartra, ahol lepkét kell majd ennem. T_T Én nem akarom bántani a lepkéket, amikor olyan kis aranyos jószágok. Sokkal inkább bántanék egy csúnya békát, aki lenyeli a lepkebábot. T_T Ilyen alapon pedig kicsit attól is kezdek félni, hogy mindent el fogok rontani. Olyan izé, hogy itt vagyok a halál bácsik és nénik helyén. Nem vagyok hozzászokva a vendégséghez. Én szívesebben láttam volna őket nálunk, még úgy is, hogy állandóan eltévedek a labirintusban. O.o Még is ki tud Las Noches falain belül nem eltévedni? :/ Húú eszembe jutott! Cool Amint hazatérek végre legálisan, ledöntök egy falat. *.* Bár, még nem tudom, hogyan is fogom eme tervemet kivitelezni, de biztosan találok valakit, aki segít. Ha már nincs, akkor bátyó megment! *_* Ő tutira segédkezik nekem, azt hiszem. scratch Néha azért valljuk be, félelmetes tud lenni. Mint pl. a könyvtáros eset, azt hiszem, akkor figyelhetett fel rám, aminek mondjuk én nagyon örülök, mert végre valakivel tudok rendesen fogócskázni. *.* Imádok vele fogócskázni, úgy, hogy majd bátyót is bezargatom, amint hazaértem. Nem szeretek sokáig el lenni hazulról, mert akkor olyan érzésem van, hogy sok mindenről lemaradtam. >_<" Kissé meghökkenek, amikor a halál néni a briliáns tervemre shikkantósra vált. O.O Izé, mintha olyan könnyű lettem volna, hogy átsuhantam rajta meg minden. De még is hogyan? Még hajszála is maradt a kezemben, amit szépen a zsebembe rakok, de akkor is. Hogyan csinálta? Pedig én azt hittem, hogy ügyesen vetődtem, legalább annyira, hogy ne lehessen kivépézni. :/ Úgy látszik tévedtem, de se baj, ettől még egy mosoly is szép lassan ívelget az arcomra. Igazából nem bánom, hogy ilyen cuki képessége van, mert legalább nehezebb lesz elkapni, ami mindenféleképpen kihívást jelent, huhú! Cool Nem hittem volna, hogy valaha is találkozok ilyen klassz képességű nénivel, de legalább most nem fogok unatkozni, és otthon szétkürtölhetem, hogy kivel játszottam a minap. *.* Bizonyára mindenkinek tetszeni fog és majd játszani akarnak velem. Ha másért nem is, akkor azért, hogy el tudjanak kergetni. Rolling Eyes Sóhajtok egyet, hogy milyen szép is az élet Las Noches falain belül. Én tuti depressziós lennék, ha el kéne hagynom azt a helyet, nagyjából 2 másodpercig. Aztán eszembe jutnának az új mókák, szóval nem dobna taccsra, de azért még is. Slarin-chan tornyát senki nem veheti el. Arrogáns De „nem várjunk” ja nai...a néni kérdezett tőlem valamit, s úgy illik, ha válaszolok is. Igaz bólintok egyet, amiről nem tudom, hogy látja e, de a hallgatás bele egyezés szokott lenni, így hát azon nem aggódom, hogy esetlegesen félre értené. Amúgy meg, remélem nem esett semmi baja, mert akkor el kellene szakítanom az új ruhámat, amit nem szeretnék. T_T Valamivel csak be kéne kötözni vagy valami. De ehh, rázom meg a fejemet tüstént, ahogyan azt a nagyok csinálják. Én most harcolni jöttem nem? O.o Igazából csak lepkét kergettem. >.> Így hát elméletileg, majd hogy nem teljesen mindegy, hogy miért is vagyok, itten ni. Sikeresen belekeveredtem a saját gondolataimba. -.-" Fenébe is, hogy a saját szalag tekervényem is tiszta labirintus már.. >.> Meghátrálok néhány pillanatra, hogy a tekervényeimet visszahelyezzem alapállásba.* - Úú te nem látsz semmi? *_* *Néhány pillanat múltán pattanok elé a semmiből, hogy kérdőre vonjam hatalmas szemekkel. Habár lehet, azt sem látja, hogy hol vagyok, de azért a szavaimat csak meghallja.* - De aranyos neved van. *.* Engem Rózsikának hívnak. Cool *Legalább is tényleg így szoktak hívni, de komolyan ám! Surprised Egy ideje már így mutatkozok be mindenkinek, akkor most miért mutatkoznék be máshogy? Jó igaz, megint a harcnak kéne eszembe jutnia, meg a szokványos formalitásoknak, azonban ki hagy az emlékezetem. Volt valami espuda- fracci megbeszélés indulás előtt, de én már akkor úgy le voltam foglalva, hogy végre igazi pokollepkét láthatok, hogy nem figyeltem kellőképp. >.< De nem csak pokollepkét láthatok most, hanem egy igazi halál nénit, aki bizony, de bizony érdekes képességekkel van felruházva. Azt hiszem ezt érdemes lesz elmesélnem Nii-"chan"-nak is. *-* Végre valami, amiben hasznára lehetek, és leszállítom a spéci mesémet. Arrogáns De azért álljunk meg egy pillanatra, már az én szemeimet is kiszemcsézi ez a köd.* - Lécci..halványulj el! T_T *Kezdek el valamelyest hisztizni a saját képességemre, mert nem igazán jöttem még rá, hogy hogyan is tudom szabályozni. Hozzá vagyok szokva, hogy nem kell használnom, mert olyanokkal találkozok, de ez az ütközés komolyan megijesztett, és még a lepkém is eltűnt az éterben. T_T Azért, hogy sikerélményem legyen, a köd kezd felszállni, így néhány pillanat elteltével, minden környező terep a halál néni számára is tisztán láthatóvá válik. Én is tök kukán érezném magam, ha nem látnék semmit, így hát na...megszeppenve kezdem el a földet rugdosni.* - Nem akartalak rossz helyzetbe hozni...csak megijedtem! T_T *Ismertetem komor arccal az álláspontomat neki. Most pedig megfigyelve a lányt, igazán szép. Bár csak én is olyan szép lehetnék, mint Slarin néni vagy ez a Yuki-chan. *.* Bár, ez amolyan lehetetlen dolog, hiszen mi arrancarok nem változunk. >.<" Tehát maximum változtathatnék magamon, de nincs meg rá a keretem, szóval felejtős. :/ Addig még biza rengeteg lepkét kell elfognom, és fogok is. Cool Végül csak- csak felemelem a fejemet rendesen a lányra, és hatalmas mosolyra fakadok.*- Váóó de szép bigyusz van a hajadban! *.* *Szólalok fel lelkesen látva a szép hajacskáját, amint nem rég sikerült megrakoncátlanítanom (vagy mi). Azért kissé el tudok gondolkodni azon, hogy most mit is kéne csinálnom. Sonidozni kezdek a lány körül, hogy megtapintsam meg össze-vissza mindenféle szemszögből, megfigyelhessem.* - De pici fülecskéd van! Szép a szemed! Húú, te hordasz nyakláncot is? Mivel mosod a hajad? Hány éves vagy? *.* *Millió meg egy kérdés kezd el a szalagjaimban cikázni, felé irányulóan. Igazából már rég találkoztam, olyas valakivel, akinek személye ennyire érdekelne Slarin-chan mellett. Noha, az oda hazai barátaim azért pioritásban magasan állnak, de ez a lány sorban követheti őket jelen pillanatban. Maga az, hogy át tudtam menni rajta, már "klasszi"sok kérdést tud felvetni. Pl. hogyan csinálta, miért éppen így...stb. De egyelőre, ezeket a kérdéseket, meghagyom talonba, hátha nem maradna több témám. Azonban lenne itt valami a nagy megállásom után, amin megakad a szemem. Ez pedig az volna, hogy amint ismét szemben állok vele, feltűnik, hogy a pipellője egyenesen rátaposott valamire. Valamire? Hiszen az- az én lepkém, amit ez idáig kergettem. Arcom szinte másodpercek alatt kezd elkomorodni, majd szemeim vörösödni kezdenek. Meghalt a lepkém...T____________________T*


A hozzászólást Natalie Salazaar összesen 5 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Okt. 01, 2011 9:12 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Amatsu Yukariko
4. Osztag
4. Osztag
Amatsu Yukariko

Hozzászólások száma : 122
Registration date : 2009. Mar. 29.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: hihetetlen, de hadnagy *.*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Natalie-chan és Yukariko-chan csatározgatása, tárámmmm! Cl0te7300/15000Natalie-chan és Yukariko-chan csatározgatása, tárámmmm! 29y5sib  (7300/15000)

Natalie-chan és Yukariko-chan csatározgatása, tárámmmm! _
TémanyitásTárgy: Re: Natalie-chan és Yukariko-chan csatározgatása, tárámmmm!   Natalie-chan és Yukariko-chan csatározgatása, tárámmmm! EmptySzomb. Aug. 06, 2011 5:38 am

Mégiscsak én voltam Halál néni. Ez nem baj, csak naaaaaaaaaaaaaaaa... T^T Talán... Végül is, igazából egész kedves elnevezés, nem...? Kicsit hízelgő! *.* Merthogy állítólag a halál legyőzhetetlen, vagyis... valami ilyesmi, most nem bocsátkoznék mindenféle bonyolult létfilozófiai fejtegetésbe, de azt tény, hogy a Halálnak hatalma van! Viszont akkor biztosan nem is gondolta komolyan, hiszen én vagyok az utolsó személy, akire rápillantva bölcsen kezd bólogatni a nép, és csillogó szemekkel, ámuldozva mondja: "...Hogy Yuki-channak micsoda hatalma vaaaaaan! *.*" Szóval ilyesmit nem mondanak, meg miért is mondanának... >.< Azért nevezett így, mert shinigami vagyok, ezen sajnos nem lehet változtatni, de ez meg tény, úgyhogy végső soron igazán nem volt okom megsértődni, és már nem is bosszankodtam miatta. Főleg, hogy a lány - mert hangja alapján feltételeztem, hogy mindenképpen nőnemű lénnyel hozott össze a véletlen – hirtelen előttem termett, azt hiszem, mert nem láttam, de éreztem, és azt mondta, hogy aranyos nevem van, és ő is bemutatkozott, és nagyon kedvesnek tűnt! *.* A Rózsika szerintem sokkal bájosabb név, mint az enyém, biztosan a hajszínéről, meg a köd miatt nevezik így! *.* Ráadásul igazán rendes volt, amint megemlítettem, hogy nem látok semmit, máris megszólalt, de nem hozzám beszélt, inkább ködhöz. Megkérte, hogy halványuljon el, és az tényleg elhalványult, hát nem fantasztikus? *.* Mármint ha én kérem valamire a kardomat, az általában teljesül, de Anemonénak van lelke! Az teljesen más, nemde...? Viszont nem hiszem, hogy ez a rózsaszín vattapamacs ennyire érzékeny lenne, vagy igen? *.* Mindenesetre a leányzónak hatalma volt felette, mert lassan már mindent láttam! *.* Még pár pillanatig pislognom kellett, hogy más színt is láthassak a halványpink után, de igazán, hirtelen már nem is éreztem magam annyira elveszettnek! *.* Kíváncsian pillantottam a Valakire, aki ezt csinálta, biztos voltam benne, hogy nem lehet sem arrancar, sem hollow, gondoltam, tutira egy másik halálistennel akadtam össze; merthogy egyszer, még régebben, harcoltam Kagami kisasszonnyal, és ő mondta, hogy ha most nem ő lenne velem szemben, hanem valaki Hueco Mundoból, egészen biztosan megölt volna! >.< Igazából aznap rájöttem arra is, hogy a harcok nem is félelmetesek… viszont mégis féltem az imént, és kicsit még akkor is, amikor eloszlott a köd. Mert az igaz, hogy Ai-san kiváló harcos, és az az edzés minden bizonnyal hihetetlenül komoly és kemény volt, és megúsztam egy karcolás nélkül, tehát nem is kéne félnem a küzdelmektől, ám egy háború azért komolyabb dolog, nem gyerekjáték! >.< És Valaki éppen a földre bámult, mintha zavarban lenne – onnan tudom, hogy én is így szoktam csinálni, meglehetősen gyakran! – és mondta, hogy nem akart kellemetlen helyzetbe hozni… Pedig hát egyáltalán nem az ő hibája volt! >.< Így hát én is irulva-pirulva tanulmányoztam a lábam, és hebegve megszólaltam:
- Jaj, de hát igazán nem ön tehet róla… Mármint az csak te-te-természetes, hogy… megijedt, elég ijesztő ez az egész, nem? T.T De a Rózsika igazán szép név! *.* - próbáltam megnyugtatni, mert hát igazán, nehogy rosszul érezze magát miattam! >.<
Őszintén szólva teljesen összezavarodtam. Mert a lány olyan aranyosnak, kercsesnek látszott a rózsaszín hajával, még ha olyan magas is lehetett, mint én, olyan… gyermekien ártatlannak látszott, és kedvesnek, de hát arrancar-uniformis volt rajta! o.o Ki igazodik ki ezen? >.< És a mosolya is – mert talán miatta, talán más miatt egy perc alatt megvigasztalódott –, annyira kedves és derűs volt, ahogy megdicsérte a virágot a hajamban! *.* (Vagy a masnit? Mindkettő szép, szerintem! *.*) Egyáltalán, egy arrancar biztosan nem lehet ilyen! Ugyan tanultam, hogy fehér ruhájuk van, de hát én még sosem láttam egyetlen arrancart sem, az imént pedig nem tudtam őket megfigyelni… de úgy képzelem, olyanok lehetnek, mint egy lidérc, olyan böhöm nagyok, csak esetleg finomabban mozognak! És igen, egészen biztosan mégis olyan hihhhhetetlenül mély, bömbölő hangjuk van, róluk talán még el is tudom képzelni, amit Kagami-san mondott, hogy bántanának. Szóval Rózsika egyáltalán nem is tartozik közéjük, ez valami félreértés, mármint ami rajta van, az csak véletlenül olyan ruha, mint mindenki másé Las Noches-ben. Igen, csak ez lehet a magyarázat! *.* legalábbis erre a végkövetkeztetésre jutottam, miközben ide-oda shunpozott körülöttem – vagyis valami teljesen olyant csinált –, s mindenfélét kérdezett, hihetetlen egymásutánban, hogy a legtöbbjét meg sem bírtam jegyezni. Arról, sajnos, fogalmam sem volt, hogy mennyi idős vagyok, csak nagyjából tudom megmondani… nem igazán tartottam ugyanis számon, valahogy olyan… túl fájdalmas a születésnapokra gondolni. Azt mindig a családommal ünnepeltem, és most nem is volt családom! T.T Így lassan feledésbe merült ez az apróság; talán nem is számít. De azért igazán, tudtam volna válaszolni pár dologra, csak sajnos nem volt rá időm, mert amikor hatalmas porfelhőt kavarva végre megállt előttem,és én már éppen nyitottam volna szácskám, hirtelen észrevettem, hogy valamit bámul a lábam tajékán. Kíváncsian lepillantottam, mi lehet az, és ekkor észrevettem… szóval… na... jaj, igazán annyira szégyenletes az egész, el sem merem mondani T.T Nos… ööööööhm… tehát >.< Öööööööööö… szóval ráléptem egy pokollepkére. De teljesen véletlen volt, tényleg, hiszen… szóval… én nem vagyok lepkegyilkos! T.T Egy elfúló „óóóóóóh” kíséretében rögvest odébb is szökkentem, és felemeltem a földről szegény párát T.T Mert hát én igazán, eszem ágában sem volt eltaposni >.< Csak hát… még őt sem láttam a ködben, és talán ő sem látott, és valahogy mellém sodródott, és ahogy Rózsikát keresve forgolódtam… T.T Na, értik! >.< Igazán szégyelltem magam, hiszen éppen elhatároztam, hogy nem ölök meg senkit! Igaz, ezek a kis lények csak küldöncök, ám engem pillanatnyilag sokkal inkább az érdekelt, életben van-e még, mint az, hogy milyen üzenetet szállított. Szegénykém… Igazi hősi halott lett belőle, harci szolgálat közben esett el! T.T Már-már megsirattam, amikor meglibbentette az egyik szárnyát – nem, nem a szél volt, hanem ő! >.< És egyébként is, ha meghalna, elporladna, nem? Vagyis eltűnne, hiszen lélekrészecskélkből áll ő is, ahogy itt minden más. Tehát boldogan pillantottam fel, hogy közöljem az örömhírt: talán meg tudom gyógyítani! Végül is, mint negyedik osztagosnak, mi más keresnivalóm lehetne a csatamezőn, mint a sebesültek ápolása? Hát persze, hiszen ez az én életcélom! *.*
- Nééééézd, Rózsika, nem ha-haaaaaaaaaa-haaaalt… Miért nézel rám íííííííííígy? T.T – hebegtem döbbenten, látva pillantását. Már nem is volt olyan aranyos, nagyon is dühösnek tűnt, csak úgy vöröslött a tekintete! T.T Teljesen úgy nézett ki, mint azok az arrancarok, akikről Kagami-san mesélt, a gonoszok! >.<
- Én igazán, nagyon-nagyon sajnálom szegényt! T.T Jaj, ne haraguuuuudj, Rózsika – magyaráztam könnyező szemmel – ,nem láttam a ködben, de…de... de…
Nem mertem folytatni, olyan fenyegetően nézett rám, pedig én… én… Jaj, egy háború igazán szörnyű! Itt tényleg maghalnak! T.T Még ha csak egy lepke is, a lelkem legmélyéig átéreztem az egész dolog borzalmát. Így hát kétségbeesett kísérletet tettem arra, hogy életre keltsem az apróságot egy Keikatsuval, bár nem igazán voltam abban biztos, hogy valóban működhet rajta, de hát… próba, szerencse! >.< És inkább, mint hogy tovább kelljen néznem Rózsi-chan baljóslatú arcocskáját! >.< Még ha éppenséggel a könnyeimtől nem is nagyon láttam, csak az időt vesztegettem volna, ha dadogva megpróbálom elmagyarázni, hogy segíthetek még a pillangócskán, márpedig ilyen komoly sérüléseknél minden másodperc számít! >.< Még rosszabb, hogy én okoztam T.T És az meg, hogy szeretném meggyógyítani a lepkét, szerintem nem is igényel magyarázatot… mármint teljesen egyértelmű, gondolom, hogy azt szeretném tenni, hogy ezen dolgozom, minden erőmmel! Ez ugyanis korántsem biztos, hogy képes lennék megidézni egy másikat, amelyik továbbítja az üzenetet… Viszont! *.* Ha ez a lány aggódott a lepkéért, tutira nem is lehetett arrancar! Kicsit ijesztő volt, kicsit nagyon, de hát… de hát nem arrancar; nem, nem, akkor sem! >.<
Vissza az elejére Go down
Natalie Salazaar Granz
Espada
Espada
Natalie Salazaar Granz

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 160
Age : 31
Registration date : 2011. Mar. 24.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: Tudós
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Natalie-chan és Yukariko-chan csatározgatása, tárámmmm! Cl0te40550/65000Natalie-chan és Yukariko-chan csatározgatása, tárámmmm! 29y5sib  (40550/65000)

Natalie-chan és Yukariko-chan csatározgatása, tárámmmm! _
TémanyitásTárgy: Re: Natalie-chan és Yukariko-chan csatározgatása, tárámmmm!   Natalie-chan és Yukariko-chan csatározgatása, tárámmmm! EmptySzer. Okt. 19, 2011 12:44 am

*Én igazán nem értem már ezt az egészet. Hiszen eddig minden a legnagyobb rendben ment, még ez a lányka is kedvesnek tűnt. S most? T_T Rálépett a lepkémre, az ÉN lepkémre! T_T Pedig úgy vigyázva kergettem egészen idáig, de olyannyira, hogy direkt nem okoztam benne kárt. Szegényke most pedig éppen hogy csak halott. Ez egyszerűen megtorlás az irányomba, pedig én igyekeztem a lehető legkedvesebb lenni Yukival. Sokat kérdeztem tőle, hogy minél jobban megismerhessem őt, és még a nevemet is elárultam. :/ Egyszerűen nem hiszem el, hogy pont egy ilyen kedves halál néninek kell ilyennek lennie. T_T Mindjárt sírni fogok, de tényleg... Amint haza mehetek az első dolgom lesz Szayel-nii-samat a lepkével zaklatni, hogy javítsa meg nekem. Neutral Nem mehet kárba, egy lepke egyáltalán nem veszhet el! Nem fogom hagyni, hogy elporladjanak, és amolyan semmivé legyen. T_T Az olyan szomorú lenne, és egyszerűen nem viselné el a lelkem, hogy ha pont egy ilyen lánytól veszne el egy ilyen parányi, de igen is hasznos lény. Mert a lepkéknek élniük kell örökkön-örökké, mert az a sorsuk, hogy mikor Karakurába jövök körbe libegjenek, s csodás látványukkal aranyozzák meg napjaimat. *>* A kedvenceim, így hát lehetetlen, hogy egy lepkének meg kell halnia. Hiába a szó, hiába a hitegetés, kárt tett benne, ez pedig hatalmas nagy vétek. O.O Nagyon csúnya szemekkel kezdek el pislogni a lány szemébe, egészen úgy, aki hirtelen nagyon durcás lett a lepkegyilkolásra. Ezért nem fogok neki megbocsátani. Nem szeret engem, ez már teljesen biztos, és a lepkéket sem szereti. S aki nem szeret engem, sem a lepkéket az a társaimat sem szereti. S aki a társaimat nem szereti az..az.. Slarin-chant sem szereti, mint Ranil néni sem! >.> Hatalmas belső felfedezés eluralkodása képpen azonnali hatállyal eltorzult arccal meredek a lányra.*
- A nevem Natalie Salazaar, és a huszonhatodik arrancar volnék, valamint Slarin Sleryrrlyn'dreskel, a Segunda Espada fracciónja vagyok. *Hangom e szavakra már bizony durcásak, és kissé komolykásak. Még azért mindig bennem él az, hogy talán mégis tévedhettem, de nem. Tönkre tett egy lepkét, nem szeret engem, és a társaimat sem. Ez pedig olyan nagyon bántja a bennem lévő dobfelszerelést, hogy halálra akarok fogócskázni. Így hát leveszem a kaszámat a hátamról. //Ekkor még a régi resum volt// Első pillanatban, még van időm körbe tekinteni, hogy vannak e erre fele mások, de szerencsére nincsenek. Még jó, legalább nem bántotta meg őket a halál néni eme mondatával. Még, hogy bántani egy lepkét, majd adok én neked shinigami! >.> * - Egyébként ..te ki vagy?
*Billentem oldalra a fejemet, mert még igazán be sem mutatkozott azt hiszem. Nem akarok találgatni, és azért kicsit kíváncsi is vagyok, hogy ki az, akit felém sodort a sors azzal a kemény iróniával, hogy végig kellett néznem egy lepke halálát. Bár védekezően szólalt fel, de a lepke már az utolsót zizzentette. Idegesen kezdek el toporzékolni, és szinte könnybe lábadó szemekkel kezdem el kémlelni ellenfelemet. Most mi tévő legyek? Támadjam meg? De az gonoszság volna, azzal csak azt bizonyítanám, hogy ugyanolyan vagyok mint, ő. Arrogáns De én egyáltalán nem vagyok olyan, mint ő, én jobb vagyok nála. >.> Igen az vagyok, mert az én espudám Slarin-chan. A legkiválóbb, legerősebb, és legtökéletesenn espada egész Las Nochesben. Persze ott van mikulás bácsi is, de benne a múltkor csalódnom kellett, így nehezen tudok most megbízni benne. Egyszerűen nem tudom, s ettől még jobban toporzékolni kezdek. Aztán csak, nos, elmosolyodom.* - Tudod mit.. fogócskázzunk. Aki megnyeri, az kezdheti a támadását! *_____* *Jelentem ki nemes egyszerűséggel, majd elgondolkodok azon, hogy most, akkor melyikünk is a fogó? Ami azt illeti én szeretek fogócskázni, szóval szívesen magamra vállalva a dolgot indulok meg feléje. Természetesen a rózsaszín kaszámat előre tartom, hogy könnyebben elérhessem. *>* Bár, ami azt illeti eléggé, támadásnak minősülhet, de azért remélem sikerül rá ijesztenem. Meg akarom fogni, s ha sikerül, akkor én nyerem az első támadás jogát. Habár, a kérdés az, hogy ezzel gyakorlatilag mire is megyek? scratch Mindegy, a fogócska szó kicsit elfeledteti velem a pillangó halálát. De csak egy nagyon kicsit ám! Neutral Ha megtudják, hogy picit se gondoltam rájuk meg fognak haragudni, és többé nem szállnak a hajamra, és ezt nem szeretném. T_T Tehát esküszöm, amint vége ennek a harcnak, azonnali hatállyal felkeresem Szaye-nii-samat és követelem a pillangó megjavítását. Surprised *
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Natalie-chan és Yukariko-chan csatározgatása, tárámmmm! _
TémanyitásTárgy: Re: Natalie-chan és Yukariko-chan csatározgatása, tárámmmm!   Natalie-chan és Yukariko-chan csatározgatása, tárámmmm! Empty

Vissza az elejére Go down
 

Natalie-chan és Yukariko-chan csatározgatása, tárámmmm!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Egyéb helyszínek :: Alternatív idősíkok ::   :: Seireitei-