-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 73-as körzet

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Kuro Umes
3. Osztag
3. Osztag
Kuro Umes

nő
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 183
Age : 34
Tartózkodási hely : 3. osztag/ 9. osztag
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag
Hovatartozás:
Lélekenergia:
73-as körzet - Page 3 Cl0te11800/1500073-as körzet - Page 3 29y5sib  (11800/15000)

73-as körzet - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: 73-as körzet   73-as körzet - Page 3 EmptyCsüt. Nov. 13, 2008 2:54 am

-Masaki! innentől átadom! Tőlem aztán le is operálhatod a maszkját róla! Vagy, hogy könnyebb legyen, egy fej is elég.- szólt oda Dai Masakinak, mikor kihasználva azt, hogy az arrancar nem figyel, egy gyors támadást indított, s az sikerrel járt. Elég magas lélekenergiája miatt az ellenfelet egyedül nem volt képes sokáig fogva tartani.
-Egyébként valaki segíthetne egy fogva tartó kidouval vagy valamivel, mert hatalmas mennyiségű lélek energia kell és ezt hosszú távon nem tudom fenntartani.- mondta kicsit morcosan, miközben megidézte a maszkját, azonban ez sem javított sokat a helyzeten. Felénk fordult, majd újra ösztökélt minket.
-Egy szóval... Tiétek a pálya!
-Most mit tegyünk? Támadjuk meg, vagy kidout használjunk ellen még Masaki levágja a fejét?
-Felezzük meg a társaságot: te és Amaya segítsetek Dainak, mi meg Hanával megpróbálunk valamilyen támadással legyengíteni, aztán meg a maszkot leszedni.
-A maszk az enyém, ti csak legózzatok tovább.
-Én megyek legózni Furapofával! Ugye te is jössz Pompomnyuszi?- szólt közbe Amaya, majd megfogta a kezem, és elkezdett húzni.
-Várj egy picit!- csitítottam le.
-Legyen a tied a maszk, de mi akkor is veled megyünk.
-Nekem aztán tök mindegy, mi a francot csináltok..- indult el az arrancar felé.
-Akkor ahogy megbeszéltük. -váltunk szét.
Én és Amaya Dai mellé mentünk, és rászabadítottunk még két kidout, amitől térdre esett, de még mindig hatalmas volt a lélekenergiája, és úgy éreztük, épp összpontosítani igyekszik, hogy kiszabaduljon.
-Srácok, csináljatok valamit, mert ennek hamarosan csúnya vége lesz..
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
73-as körzet - Page 3 Cl0te33500/4500073-as körzet - Page 3 29y5sib  (33500/45000)

73-as körzet - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: 73-as körzet   73-as körzet - Page 3 EmptyCsüt. Nov. 13, 2008 5:43 am

Daisetsu támadása gyorsan levette a lábáról az arrancart, aki természetesen próbálkozott a kiszabadulással. A vaizard jelezte is hamar azt a tényt, hogy egyedül nem fogja sokáig bírni. Masaki-nak csábító ajánlatot adott, aki mint egy éhes oroszlán ugrott neki a témának.
Én egy fát támasztottam még mindig. Hunyorogva koncentráltam magam elé, hogy ne csak sötét pacákat lássak, bár így is rendesen el voltak kenődve az alakok. A levegőt már csak a számon keresztül tudtam venni. Az orrom tele volt a saját véremmel. Amikor senki sem figyelt megtöröltem párszor. Nem akartam, hogy elkezdjen folyni és még jobban ráhozni mindenkire a frászt.
A fájdalomtól már a bal kezem is kezdett remegni. A lábaim már régen nem tartottak meg stabilan. Rohamosan fogyott az időm. Lassan elkerülhetetlen lesz, hogy összeessek eszméletlenül.
Kawazoe kapitány gyorsan döntött, hogy ki mit csináljon. Egy kicsit tartottam attól, hogy támadnom kell. Féltem, hogy elnézem az egyik sötét alakot és másra uszítom Akai Mamono-t mint akire kellene. Másrészről tartalékolnom is kell a lélekenergiámat. Keveset tudok csak támadni és azok meg sem fogják közelíteni az eredeti erejét.
-Kawazoe kapitány!-állítom meg egy pillanatra.-Nem vagyok ma a topon...ha lehetne én segítek a fogva tartásban, de ha bajban lenne közbeavatokoznék. Attól tartok most nem tudnék semmilyen erőteljes támadást összehozni.-
A válasz után bevártam, hogy mihez kezd Masaki. Igyekeztem türelmes lenni, úgy festett túlságosan belejött az arrancar családfájának felsorolásába. Már mindenkinél kezdett elpattanni az utolsó húr és miután Daisetsu leordította a fejét, hogy csináljon már valamit én is támadásba lendültem.
-Hinoiri!-a vörös fény után körbetekerték a pengét a szalagok.-Rjou Doku! -adtam ki a parancsot. Egy hosszú kötelet kaptam az egyik végén Akai Mamono-val. A zanpakuto-m leszúrtam a földbe, ezzel rögzítve a tartó kötést, majd egy shunpo-val az arrancar mellett termettem. Átkötöttem a vörös kötéllel kétszer a lábait és távolabb ugrottam. A kötés erősségét tesztelve még egyszer megrántottam, ami így teljesen megfeszült. "Biztosan tart..." sóhajtottam egyet megkönnyebbülten.
Vissza az elejére Go down
Kawazoe Hanae
13. Osztag
13. Osztag
Kawazoe Hanae

nő
Leo Horse
Hozzászólások száma : 349
Age : 33
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
73-as körzet - Page 3 Cl0te40500/4500073-as körzet - Page 3 29y5sib  (40500/45000)

73-as körzet - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: 73-as körzet   73-as körzet - Page 3 EmptyCsüt. Nov. 13, 2008 7:16 am

Dai támadásba lendült.
-Egyébként valaki segíthetne egy fogva tartó kidouval vagy valamivel, mert hatalmas mennyiségű lélek energia kell és ezt hosszú távon nem tudom fentartani.- mondta
Én nem habozva kiosztottam a csoportokat a támadáshoz.
-Felezzük meg a társaságot: te és Amaya segítsetek Dainak, mi meg Hanával megpróbálunk valamilyen támadással legyengíteni, aztán meg a maszkot leszedni.
Majd mielőtt elindultam volna, Hana megállított.
-Kawazoe kapitány!-állítom meg egy pillanatra.-Nem vagyok ma a topon...ha lehetne én segítek a fogva tartásban, de ha bajban lenne közbeavatokoznék. Attól tartok most nem tudnék semmilyen erőteljes támadást összehozni.- mondta
-Semmi gond, Hana csak vigyázz magadra, a többiekkel együtt biztos sikerül fogva tartanotok. -néztem aggódásomat rejteni igyekezve Hanára. Majd elindultam én is többiek után. Sikeresen lekötözték az arrancart, így az most el volt foglalva azzal hogy próbáljon szabadulni, így támadhatóvá vált. Hana miatt viszont még mindig aggódtam, de remélem nem lesz baja.
Masaki nem is habozott, én pedig a nyomában támadtam az arrancart.
-Húzd le a fejed! -kiáltottam előre, majd elsuhintottam egy sakura no hana kazét az arrancar fejére célozva. Masaki szitkozódva húzódott arrébb, majd ő is megejtette a maga támadását -Nem hagyhatom hogy egyedül ess neki, ha akarod, ha nem akkor is segítek. -tettem még hozzá
Vissza az elejére Go down
Amaya Ureshii
13. Osztag
13. Osztag
Amaya Ureshii

nő
Gemini Rooster
Hozzászólások száma : 129
Age : 30
Tartózkodási hely : Taichou vagy hadnagy környékén
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag, 3. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
73-as körzet - Page 3 Cl0te18300/3000073-as körzet - Page 3 29y5sib  (18300/30000)

73-as körzet - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: 73-as körzet   73-as körzet - Page 3 EmptyCsüt. Nov. 13, 2008 7:55 am

A felnőttek megint olyan beszélgetésbe kezdtek, amit nem értettem. Úgy éreztem sok külföldi turista között vagyok. Már nyúltam volna a táskámért, hogy előszedem a fényképezőgépemet,mivel ezt a fontos eszközt mindenhová magammal hordom,de eszembe jutott, hogy a múltkor Masaki milyen csúnyán elbánt vele, úgyhogy inkább imitáltam, hogy figyelek. Azért, hogy halálra ne unjam magam pitiszkáltam Pompomnyuszi haját, vagy firkálgattam Hana kötésére, mivel nem látszódott az összes színt kipróbáltam rajta. Pár perc után már tele is firkáltam a kék és fekete filceimmel. Elégedetten szemléltem a szerzeményemet. Közben Furapofa felénk kiáltozott, hogy segítsünk be. Nem igazán értettem milyen kidou-ról beszélnek, bár ez nálam megszokott, hogy mindig megkérdezek valakit erről.
-Aktakukac!-rángatom meg a kimono ujját.-Mi az a kidou?-látszott rajta, hogy hirtelen nem tudja miként magyarázza el nekem.-Ne tekergős, fura szavakkal mond!-mondtam mielőtt valami szakszöveget kezd el magyarázni.
-Amit az ujjadból lösz ki...azokat a színes alakzatok.-mondta zavarodottan mosolyogva.
-Ááááá!-kapok észbe, hogy már tudom.-Valaki majd mondja előttem és leutánozom!-ugráltam boldogan. Nem is foglalkoztak velem tovább. Folytatták a beszélgetést, amibe még néha Botsáska is beleszólt. Egy kaviccsal akartam megdobni a láthatóan unatkozó Masaki-t, de megütötte fülemet a legó szó.
-Én megyek legózni Furapofával! Ugye te is jössz Pompomnyuszi?-ragadtam kézen, hogy azonnal menjünk is, mert nem érdekel ez a téma, de a fehér hajú lány nem mozdult és kért is,hogy még maradjak nyugton.
Végül Aktakukac nyomatékosított még valamit a többiekkel és mindenki megindult. Gyorsan újra megszorítottam Pompomnyuszi kezét, hogy leessen neki nem értek semmit.
-Megyünk varázsolni,Daisetu-hoz.-
-Okééé!-ugrok egyet az izgalmasan hangzó hír után,de ekkor megláttam Furapofa maszkját.-Vhooooaaaaaaa!-termek előtte egy shunpo-val. A maszkot tapizva ámuldozok rajta és sorozom kérdésekkel.-Ez honnan van? Mennyibe került? Odaadod nekem? Cserélünk? Van más fajta is?-
-Húzz onnan ördögfióka, vagy kilőlek onnan!- egy nyelvnyújtás Botsáskának és visszamentem Pompomnyuszi mellé.
-Ezt hogy kell?-kérdeztem rá, hogy mit kell csinálnom,ahhoz a bigyóhoz, ami lent tartotta az arrancart. Némi magyarázás után nekem is sikerült. Egy helyben táncikálva untam az egészet körülbelül két perc után.


A hozzászólást Amaya_Uresii összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Nov. 28, 2008 8:57 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
73-as körzet - Page 3 Cl0te53000/6500073-as körzet - Page 3 29y5sib  (53000/65000)

73-as körzet - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: 73-as körzet   73-as körzet - Page 3 EmptyPént. Nov. 14, 2008 5:04 am

A vaizard "pajtásom" végre ráuszított egy maszkkal megspékelt kötést az arrancarra. A folyamatot unott fejjel vártam ki. Nagyon mehetnékem volt már, de ha itt nekiállok terminátorkodni nem marad a területből semmi. Fogalmam sincs ez most miért zavart. "Kezdek puhányodni..."dörmögtem magamban.
-Masaki! innentől átadom! Tőlem aztán le is operálhatod a maszkját róla! Vagy, hogy könnyebb legyen, egy fej is elég.-kiabált felém Daisetsu.
-Azért hentes nem vagyok, baszd ki!-forgattam meg a szemeimet mérgesen. Mielőtt elindulhattam volna, hogy most "eljött a véged arrancar", Primadonna gyors tanácskozásba kezdett. Kiosztotta a parancsokat,hogy ki mit csinál.
-Elég lett volna tőmondatokban...-indultam el meg se várva semmilyen reakciót. Közelebb érve az ellenfelünkhöz, nem úgy tűnt mintha az életéért harcolna.
-Máris feladod,te gyáva féreg? Így nem lesz élvezet kicsinálni!-emeltem fel a fejét és kezdtem el feszegetni a maszkját. Azonban az élvezkedés nem tartott sokáig, mert Primadonna újra kísérteni kezdett.
-Húzd le a fejed! -kiabált a hátam mögül.
-Mégis mi a picsáért?!-fordítom oldalra a fejem, hogy lássam a szemem sarkából mit forral a fejébe.-A ku*va életbe!-ugrok arrébb, hogy ne kapjon a támadása telibe.-Máskor hamarabb szólj, a szentségit! Majdnem levitted a fejem!-pattogtam majd felforrva a dühtől.
-Nem hagyhatom hogy egyedül ess neki, ha akarod, ha nem akkor is segítek. -
-De jó nekem...Lelki segélyt is vállalsz?-teszem csípőre a kezeimet megadóan.-Ha már ilyen kibaszott nagylelkű vagy...választhatsz, hogy mit használjak ellene...Szóval?...Zanpakuto, kidou...ököl?-
Vissza az elejére Go down
Ootoribashi Roujuurou
Admin
Admin
Ootoribashi Roujuurou

Férfi
Hozzászólások száma : 277
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 20

73-as körzet - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: 73-as körzet   73-as körzet - Page 3 EmptySzer. Nov. 26, 2008 12:19 am

//Mesélő//

- Szóval ilyen egy vaizard... Már régóta látni akartam egyet...
Pillant Hassan unottan Dai maszkjára. Egyre idegesebben szemléli a jelenlévőket - "a francba is, csináljanak már vele valamit!" Nem bánja halálát se, csak történjen valami. Neki már úgyis mindegy saját véleménye szerint. Ha választani lehet, akkor inkább itt halna meg, minthogy megalázottan vissza kelljen mennie Hueco Mundo-ba, ahol úgyis száműznék a sivatagba engedetlensége miatt - és ez még a legkisebb büntetés lenne... A parancs ugyanis egyértelműen arról szólt, hogy ne mutassa meg magát senkinek, csak titokban mérgezze Seireitei lakóit...
Nem is próbál szabadulni, amikor érzi, hogy lábára szalagok tekerednek és tartják erősen, valamint a fogvatartó kidou-k is éreztetik hatásukat.
Hanae támadása jónéhány helyen felsérti az arrancar erős bőrét, így hamarosan vékony vércsíkok festik át a Hassan alatti talajt.

- Máris feladod, te gyáva féreg? Így nem lesz élvezet kicsinálni!
- Inkább örülnél, hogy nem nehezítem meg a dolgotokat!
Válaszol dühösen Masakinak, majd folytatja:
- Csináljatok már valamit! Utálok várakozni, különösen a halálom előtt...
Azt ugyan már nem árulja el, hogy a csapat jobban járna, ha előbb a maszkot szedné le róla. Ellenkező esetben a gyógyszer az arrancarral együtt eltűnik - mindörökre...
Vissza az elejére Go down
Daisetsu Hattori
Vaizard
Vaizard
Daisetsu Hattori

Férfi
Hozzászólások száma : 135
Tartózkodási hely : Debrecen
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
73-as körzet - Page 3 Cl0te41000/5500073-as körzet - Page 3 29y5sib  (41000/55000)

73-as körzet - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: 73-as körzet   73-as körzet - Page 3 EmptySzer. Nov. 26, 2008 7:50 am

- Szóval ilyen egy vaizard... Már régóta látni akartam egyet...- pillant fel a maszkomra az arrancar.
-Ez lesz a legelső és legutolsó vaizard akit látsz.- mondtam
-Te idióta hentes csináld már a dolgot!- szólok dühösen Masakihoz. -Ha nem sietsz téged is felszeletellek!- mondtam dühösen miközben az egyik kezemmel pár éles szél löketett indítottam el az arrancar felé, de az útjában volt Masaki is.
~Most már elegem van ebből az idióta vaizardba. Inkább "le operálná" a maszkot az arrancarról, mint sem dumálna.
-Amaya! Segíts Furapofának! Úgy is szeretsz legózni, bontsd szét az arrancart kis kockákra!- mondtam egy ördögi vigyorral.
~Ha valaki akkor ő megtenné ezt.- gondolkoztam el. Maj körbe néztem, mindenki tette a saját dolgát, de Hanan megakadt a szemem. Sérülése elég súlyosnak tűnt és még is küzdött. Miközben tartottam az arrancart egy shunpoval Hanae mellett jelentem meg.
-Nem aktiválnád a bankait Hana meggyógyítása érdekében, vagy nincs nálad egy fiola?- súgtam oda neki miközben még mindig Hanat néztem.
~Remélem kifogja bírni....// nem tudtam miről írni XD//- gondolkoztam el
Vissza az elejére Go down
Kuro Umes
3. Osztag
3. Osztag
Kuro Umes

nő
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 183
Age : 34
Tartózkodási hely : 3. osztag/ 9. osztag
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag
Hovatartozás:
Lélekenergia:
73-as körzet - Page 3 Cl0te11800/1500073-as körzet - Page 3 29y5sib  (11800/15000)

73-as körzet - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: 73-as körzet   73-as körzet - Page 3 EmptyPént. Nov. 28, 2008 3:25 am

Az arrancar arcán egyre inkább a beletörődést lehetett látni, ennek ellenére még mindig próbált minket befolyásolni csipkelődésével.
Dai maszkja előhívása után egyre erősebben tartotta az arrancart, mi pedig segítettünk neki Amayaval. Egyik pillanatban azonban megláttam a közeledő Hanat, aki elég rossz bőrben volt, mégis beállt mellénk.

-Sziasztok! Gondoltam elkél egy kis segítség! -kacsintott felénk, azonban a támadás megkezdése egy halk szisszenéssel járt részéről.
-Segíthetek valamiben? -kérdeztem aggódva.
-Egy kicsit húzhatnál a kötésen, meglazult^^ -mosolyodott el.
-Ok, -felé fordultam, majd újrakötöttem a karját.- kész is.
Már hárman voltunk, akik kidoukkal próbálkoztak. Dai próbálta sürgetni Masakit, de ő épp Hanaet osztotta, ezért Amaya felé fordult.
-Amaya! Segíts Furapofának! Úgy is szeretsz legózni, bontsd szét az arrancart kis kockákra! -mondta.
-Már úgy is unatkoztam. -vigyorodott el a lány, majd egy shuppoval Dai mellett termett.
-Ketten maradtunk, most már igazán nem kell magadba fojtanod. -egy pillanatra elhallgattam, majd folytattam.- Látom a szemeden, hogy iszonyatosan fáj a vállad. -fordultam Hana felé.
-Igen, igazad van, de az arrancar most fontosabb mint a karom. Ha már itt tartunk, hogy van a lábad?
-Még bírja. -mosolyodtam el, miközben kíváncsian vártuk a folytatást..
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
73-as körzet - Page 3 Cl0te33500/4500073-as körzet - Page 3 29y5sib  (33500/45000)

73-as körzet - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: 73-as körzet   73-as körzet - Page 3 EmptyPént. Nov. 28, 2008 7:13 am

Masaki, a bevált forgatókönyvet tartva azonnal szóvá tette nem tetszését jelen esetben Kawazoe kapitánynak. Időközben Daisetsu rájuk-rájuk nézett hátha veszi a lapot a másik vaizard, de nem ő lett volna, ha tovább lát saját magán. Az arrancar megadta magát. Nem küzdött és láthatóan nem akart élve távozni a helyszínről.

Közben a lélekenergiámmal összetartott kötél is kezdett gyengülni. Előbb a kezemről kezdett el lecsúszni, majd egy összeforrasztott pont mentén az anyag egyszerűen hozzálátott halkan szétszakadni. Úgy festett rajtam kívül senkinek sem tűnt fel, hogy a kötésem hamarosan meg fogja adni magát. A gondjaimat csak tovább növelte, hogy egyre nehezebb volt tartanom a vörös kötél végét. Minden másodpercben egyre nehezebb lett az a leheletvékony anyag. Az egész bal karomat végigjárta a fájdalom, ami fokozatosan kúszott át a másik oldalra. Úgy éreztem mintha egy sziklát próbálnék megtartani, de az egyre jobban rám dől.

Télen egy szál köpenyben rohangálni a fagyos téli mezőn, miközben a jéghideg szél minden porcikádat átjárja. Pont így éreztem magam. Vacogtam, a kötelet szorongatva. A lábaim kezdtek megrogyni a súlyom alatt. Épp azon gondolkoztam, hogy leüljek e, hátha úgy könnyebb lenne, amikor Kuro felém fordult. Láttam a szemében, hogy szörnyen aggódik, ezért egy mosolyt kényszerítettem az arcomra és megkértem, hogy erősítse meg a mentősöket is megszégyenítő gyorsasággal elkészült vállkötésemet.

-Ketten maradtunk, most már igazán nem kell magadba fojtanod. -szép nagy kerek szemekkel néztem rá és a kérdőjel még kilométerekre is látszott a fejem felett. Rá akartam kérdezni, hogy mire gondol,de megelőzött és beavatott a dolgokba.
- Látom a szemeden, hogy iszonyatosan fáj a vállad. -
-Igen, igazad van, de az arrancar most fontosabb mint a karom. Ha már itt tartunk, hogy van a lábad?- kontráztam vissza azonnal, hiszen nem csak én sérültem meg.
-Még bírja. -
-Akkor szigorúan együtt vágódunk majd be a 4. osztaghoz, oké? Szépen betámogatjuk egymást és levágódunk valami csinos ápoló elé...aztán ránézünk bociszemekkel, hátha hamarabb jön hozzánk egy orvos.- vigyorogtam rá, mintha csak poénkodnék a témával, hogy félhalott vagyok. Már a folytatáson törtem magam, ezzel is elterelve a figyelmemet a maró fájdalomról, amikor egy újabb szakadást éreztem a szalagon. "Ez nagyon nem lesz jó..."
Vissza az elejére Go down
Kawazoe Hanae
13. Osztag
13. Osztag
Kawazoe Hanae

nő
Leo Horse
Hozzászólások száma : 349
Age : 33
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
73-as körzet - Page 3 Cl0te40500/4500073-as körzet - Page 3 29y5sib  (40500/45000)

73-as körzet - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: 73-as körzet   73-as körzet - Page 3 EmptyPént. Nov. 28, 2008 7:29 am

Masaki és Dai kezelésbe vette az arrancart, én pedig hátrébb húzódtam.
-A maszkot szedjétek már le róla! -kiabáltam feléjük, ám ekkor Dai jelent meg mellettem
-Nem aktiválnád a bankait Hana meggyógyítása érdekében, vagy nincs nálad egy fiola?- súgta ide aggódva figyelve Hanát.
Én bólintottam.
-Akkor rátok bízom az arrancart, de operáljátok már le róla végre azt a maszkot, mert már szeretném ha vége lenne ennek.- majd egy Hanáék mell léptem.
-Jöttem segíteni! -majd elmondva egy bakudout próbáltam tehermentesíteni a kötések alatt roskadozó Hanát- Ezt tessék meginni, míg el nem viszünk a 4. osztaghoz! -dobtam oda neki egy fiolát- Pihenj egy kicsit addig mi Kuroval tartjuk a fronto, és úgy hiszem Masaki és Dai, nameg Amaya mindjárt megszerzik az ellenszert. -próbáltam bíztató mosolyt erőltetni az arcomra, de így közelebbről csak mégjobban látszott hogy mennyire rosszul van.
Majd visszafordultam és rögzítve a kidout, a többieket figyeltem amint végső csapásokat mérnek az arrancarra.
Vissza az elejére Go down
Amaya Ureshii
13. Osztag
13. Osztag
Amaya Ureshii

nő
Gemini Rooster
Hozzászólások száma : 129
Age : 30
Tartózkodási hely : Taichou vagy hadnagy környékén
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag, 3. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
73-as körzet - Page 3 Cl0te18300/3000073-as körzet - Page 3 29y5sib  (18300/30000)

73-as körzet - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: 73-as körzet   73-as körzet - Page 3 EmptyPént. Nov. 28, 2008 9:23 am

Rettenetesen untam az egész folyamatot. Nem volt semmi kedvem ilyen sokáig egy helyben állni és csak egy dologgal foglalkozni. Egy darabig egyik lábamról a másikra pakolásztam a testsúlyomat, de végül hangot is adtam a panaszomnak.
-Nem akarom ezt csinálni!-toporzékoltam Kuro mellett, aki inkább Flúgos nénivel volt elfoglalva. A tény, hogy semmibe vesznek még jobban felbosszantott. Durcásan kezdtem a lábammal dobolni, hogy végre felém forduljon Pompomnyuszi.
Helyette Furapofa szólt oda hozzám.
-Amaya! Segíts Furapofának! Úgy is szeretsz legózni, bontsd szét az arrancart kis kockákra!-
-Hurrááá!-ugrottam fel és hagytam ott mindent szó nélkül. Egy shunpo-val a nekem szóló maszkos mellé ugrottam.
-De jóóóó!- kezdem el pitiszkálni és minden szögből megnézni.-Hol lehet ilyet kapni? Vegyél nekem egyet a szülinapomra! Akarok egy ilyen maszkot! Ugye kapok egyet, Furapofa?!- könyörgő szemeket bevetve vártam valamiféle reakciót.
-Majd később kivered belőle...Most szedd el onnan a segged és segíts, vagy menj haza malmozni!-
-Megyeeeeek!- álltam fel azonnal. Elszántam néztem magam elé, aztán rádöbbentem egy nagyon fontos dologra.- Mit is kéne csinálnom?- néztem magam elé kérdően. Masaki akkora lendülettel esett orra, hogy még Aktakukac is elvigyorodott ezen.
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
73-as körzet - Page 3 Cl0te53000/6500073-as körzet - Page 3 29y5sib  (53000/65000)

73-as körzet - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: 73-as körzet   73-as körzet - Page 3 EmptyHétf. Dec. 01, 2008 5:30 am

Primadonna nem méltóztatott válaszolni, hogy mivel küldjem a másvilágra a partra vetett és már régen megdöglött hal szindrómában fekvő nyomorékot.
-Él ez még? Nem érzem, hogy rohadna...pedig nem nagyon mozog...Na, nyisd ki szépen a szádat és kezd el tolni a vakert, hogy mivel lehet megszüntetni ezt a nyavalyás kort...-ütögetem meg a nyamvadt fejét.-Nem vagy valami hely,de kommunikatív kedvedben.-amíg én karattyoltam Primadonna áttért a másik brigádhoz, akik a messiásra vártak, hogy tegye el láb alól a gonoszt és helyette érkezett "erősítésnek" a lila rém.
-Egyet fizetsz két gyilkolni valót kapsz akció van?-pillantok mérges a démonmágiát kántáló idiótákra. Egy szemforgatás kíséretében szépen megkértem Amaya-t, hogy hagyja abba a maszk kuncsorgást és másszon el az útból.
- Mit is kéne csinálnom?- vágta be ezt az ártatlan kérdést, amitől a talajt fejeltem le döbbenetemben. Nem, nem a csótányokat néztem meg közelebbről...
-Bazd meg! Hogy lehet valaki ennyire értelmi fogyatékos?! Ide, te borzalom! Szedjed már a lábaidat!- mellém ugrik mit sem értve és még mindig bájvigyorogva ez a kis színterror. Erőt véve magamon nem kezdek el vele tovább ordibálni, hanem megpróbálom elmagyarázni a helyzetet.
-Na, szal...te most Lila királykisasszony vagy...Dai a lovad.-
-Te pedig a bohócom, igaz?-
Hosszas csend következett be, amiben olyan hangot kezdett el a fejem kiadni magából, mit a teaforraló. Miután minden víz elforrt az agyamból újfent normál hangnemben folytattam.
-Igen...-dünnyögtem halkan.-És az ott a Purple Country-t fenyegető gonosz, ronda, csúnya...kibaszott sárkány. Akit a királykisasszonynak ki kell csinálnia, hogy megvédje az országát.-
-De nem a királylányt szokták elrabolni és őt mentik meg?-
Most beteg a lovag...-
--Áááh! És helyettese sincs?-
-Nincs.-
-Biztos?-
-Biztos.-befogom a száját, mielőtt újra rákérdezne és a fogva tartott sárkány felé fordítom.-Na, menj szépen...-tolok rajta egyet.-És végezd ki, ezt a rohadt gennyládát!-
-OKÉÉÉÉÉ!- iramodott neki semmivel sem foglalkozva.
-Rá kéne jönni mivel lehet megszüntetni ezt a vackot...Valami tipp alvég? A maszkját kéne lehámozni a bűn ronda képéről? Vagy felkérni Csodaturmixot, hogy kotyvasszon egy varázsitalt belőle?-
Vissza az elejére Go down
Ootoribashi Roujuurou
Admin
Admin
Ootoribashi Roujuurou

Férfi
Hozzászólások száma : 277
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 20

73-as körzet - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: 73-as körzet   73-as körzet - Page 3 EmptyPént. Dec. 05, 2008 5:23 am

//Mesélő//

Az arrancar igyekszik nem odafigyelni a tanácskozó shinigamikra - az igazat megvallva már feladta azt, hogy valaha is túléli ezt. Bár a jelenlegi állás és ellenfeleinek tanácstalansága egyre inkább kezdi felemészteni türelmét. Érzi, hogy a szalagok mintha lassan, de biztosan fel akarnának bomlani, azonban nem tulajdonít neki különösebb jelentőséget - a kidou-k anélkül is elég erősen tartják.
~ Szóval a kislányt fogják rám uszítani... ~
Csodálkozik el. Szó, ami szó, tényleg elég idegesítő teremtés lehet, még ilyen kis "adagban" is... Nem is érti, hogy bírják elviselni a halálistenek. Bár az a hadnagyi karszalag elég zavaró tényező. Talán mégsem olyan gyenge...?
Úgy tűnik, mégsem stimmel előző tippje: a lány értetlenkedni kezd, hogy mit is kéne csinálni. A vaizard pedig ekkor magyarázatba fog, ami még inkább elbizonytalanítja az arrancart a hadnagy képességei irányában... Még el is röhögné magát, ha nem ő lenne a sárkány helyzetében...
- A maszkot kell porrá törni, ennyi az egész... akár vízben is feloldhatjátok, hogy többeknek jusson...
Válaszol higgadtan.
Vissza az elejére Go down
Daisetsu Hattori
Vaizard
Vaizard
Daisetsu Hattori

Férfi
Hozzászólások száma : 135
Tartózkodási hely : Debrecen
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
73-as körzet - Page 3 Cl0te41000/5500073-as körzet - Page 3 29y5sib  (41000/55000)

73-as körzet - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: 73-as körzet   73-as körzet - Page 3 EmptyPént. Dec. 05, 2008 6:42 am

Miután meghallgattam Masaki és Amaya szócsatáját unottan vártam tovább.
-A maszkot kell porrá törni, ennyi az egész... akár vízben is feloldhatjátok, hogy többeknek jusson...- Válaszolt higgadtan az arrancar valakinek... Én meg unva a szellemi küzdelmet Masaki-Amaya és az arrancar között egy shunpoval Amaya előtt teremtem miközben megidéztem a kardomat és a maszk felé suhintottam. Egy darabott akartam letörni belőle.
-Ideje, hogy vége legyen ennek a harcnak!- jegyeztem meg miközben a pengém a maszkjához ért.
~Remélem nem rontok el semmi azzal, hogy így szedem le a maszkot.- gondolkoztam el pár percre. Majd mikor a maszk "leoperálása" véget ért az arrancar mellkasára tettem a kezemet mely zöld színűen kezdett el világítani. Ekkor már nem tartottam fogva az arrancart, tehát a kidou fogta csak.
Ha Sikerül:
-Cero.- mondtam higgadtan és egy zöld energianyaláb hatolt át az arrancar testén.
~Remélem vége.~
Ha nem:
A maszk darab megszerzése után hátra ugrottam majd inkább Masakira és Amayára hagytam a dolgot.
-A tiétek!- kiáltottam oda hozzájuk.
Vissza az elejére Go down
Kuro Umes
3. Osztag
3. Osztag
Kuro Umes

nő
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 183
Age : 34
Tartózkodási hely : 3. osztag/ 9. osztag
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag
Hovatartozás:
Lélekenergia:
73-as körzet - Page 3 Cl0te11800/1500073-as körzet - Page 3 29y5sib  (11800/15000)

73-as körzet - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: 73-as körzet   73-as körzet - Page 3 EmptySzomb. Dec. 06, 2008 12:10 am

Egyre nehezebben tudtuk tartani az arrancart, főleg azok után, hogy Amaya is eltűnt mellőlünk. Azonban Hanae érkezett váltásként, és egy fiolát adott Hananak.
-Ezt tessék meginni, míg el nem viszünk a 4. osztaghoz! Pihenj egy kicsit addig mi Kuroval tartjuk a frontot, és úgy hiszem Masaki és Dai, nameg Amaya mindjárt megszerzik az ellenszert. -biztatott minket, hiszen ő is tudta, mennyire unjuk ezt a helyzetet.
Hana felismerve, hogy nem tehet jobbat, néma bólintás kíséretében egy közeli fa alá ült, és megitta a fiola tartalmát.
Hanae mellém lépett, és egy kidout indított a fogoly felé.

-Szerinted meddig tarthat még? Mert őszintén szólva kezdem elveszíteni az erőmet, és nem tudom, még meddig sikerül megtartanom a kidoumat. -próbáltam kicsit felrázni a dermedt hangulatot.
-Már nem sokáig, Amaya lassan megérti, mi is a feladata, vagy legalább is remélem... -felelte, miközben Dai egy gyors támadást indított az arrancar ellen.
-Ideje, hogy vége legyen ennek a harcnak! -jegyezte meg, majd kardjával eltávolította a gyógyító maszkot.
Ezután egy cero következett, ami egy zöld villanással pillanatnyi vakságot idézett elő nálam. Mikor részlegesen visszanyertem a látásom, csak egy nagy körvonalat láttam magam előtt, és a többiek hangját hallottam, de nem tudtam kivenni belőle, mi is történt valójában..
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
73-as körzet - Page 3 Cl0te33500/4500073-as körzet - Page 3 29y5sib  (33500/45000)

73-as körzet - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: 73-as körzet   73-as körzet - Page 3 EmptySzomb. Dec. 06, 2008 2:20 am

-Ezt tessék meginni, míg el nem viszünk a 4. osztaghoz! -termett mellettem Hanae, amire csak egy bamba fejjel tudtam válaszolni. Még egyszer megmozgatta kezében a fiolát, hogy vegyem el, amire végre már reagáltam.
-Köszönöm!-
-Pihenj egy kicsit addig mi Kuroval tartjuk a frontot, és úgy hiszem Masaki és Dai, nameg Amaya mindjárt megszerzik az ellenszert. -
-Rendben!-bólintottam egyet és húzódtam távolabb, már amennyire telt tőlem. Kiszemeltem magamnak egy fát és lekucorodtam elé. A fiolát csak némi szenvedés árán sikerült kinyitnom, hiszen egy kézzel kellett tartanom és lepattintanom a tetejét.
Épp az utolsó apró korttyal szenvedtem, amikor Dai megunva az egészet egy cero-t küldött az arrancarra. "Megőrült? Túl közel vannak a többiek!" Masaki-t nem féltettem egy shunpo-val biztos eliszkolt a tűzvonalból és reméltem, hogy a mellette lévő Amaya-t is vitte,ha már ott volt. Viszont Hanae és Kuro nem láthatták meg azonnal, hogy mire készül Daisetsu.
Igyekeztem gyorsan előkotorni Kin Tennou-t és felhúzni a pajzsot.
-Remélem még időben és kibírja a cero okozta felfordulást...-dörmögtem magamnak.
Vissza az elejére Go down
Kawazoe Hanae
13. Osztag
13. Osztag
Kawazoe Hanae

nő
Leo Horse
Hozzászólások száma : 349
Age : 33
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
73-as körzet - Page 3 Cl0te40500/4500073-as körzet - Page 3 29y5sib  (40500/45000)

73-as körzet - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: 73-as körzet   73-as körzet - Page 3 EmptySzomb. Dec. 06, 2008 4:25 am

Szerencsére Hana vita nélkül megfogadta a tanácsomat és félrevonult hogy nyugodtan bevehesse a gyógyító elixírt.
-Szerinted meddig tarthat még? Mert őszintén szólva kezdem elveszíteni az erőmet, és nem tudom, még meddig sikerül megtartanom a kidoumat. -szólalt meg Kuro
-Már nem sokáig, Amaya lassan megérti, mi is a feladata, vagy legalább is remélem... -próbáltam bizalomgerjesztő hangnemben válaszolni
Dai magához ragadta a kezdeményezést és végre levágta az arrancar arcáról a maszkot. Utána viszont meggondolatlan módon egy ceroval nyomatékosította támadását, figyelmen kívül hagyva a közelében lévő jónéhány embert. Behunytam a szemem és próbáltam védeni magam, ám mikor felnéztem ismerős fényt láttam magam előttem, Kin Tennou volt az.
-Kin Tennou?! -kiáltottam , majd gyorsan Kurohoz fordultam- Jól vagy? Nem lett komoly bajod?
-Mi történt? -kérdezte hunyorgatva
-Hana még épp időben hívta elő Kin Tennout. Elég meggondolatlan lépés volt ez a cero...-informáltam, majd Hanát kerestem tekintetemmel és meg is találtam. Egy shunpoval visszaléptem mellé.
-Köszönjük szépen.
-Kuro megvan? -kérdezte kicsit aggódva
-Rendbe fog jönni, csak a túl nagy fény nem tett jót a szemének, de azt hiszem nem komoly a baj, és a 4. osztagban tudnak rajta segíteni. -mosolyogtam
-És te jobban vagy? -kérdeztem
Vissza az elejére Go down
Amaya Ureshii
13. Osztag
13. Osztag
Amaya Ureshii

nő
Gemini Rooster
Hozzászólások száma : 129
Age : 30
Tartózkodási hely : Taichou vagy hadnagy környékén
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag, 3. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
73-as körzet - Page 3 Cl0te18300/3000073-as körzet - Page 3 29y5sib  (18300/30000)

73-as körzet - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: 73-as körzet   73-as körzet - Page 3 EmptyHétf. Dec. 08, 2008 2:28 am

Miután Botsáska elmagyarázta a helyzet már lódultam is, hogy elpüföljem a csúnya bácsit,de nem sokat tudtam haladni, mert Furpofa elém ugrott, én pedig nekirohantam a lábának. A földre esve sajnáltattam magam, hogy mennyire fáj, de láthatóan nem vette észre.
-Bibis lett a popsim....-kászálódtam fel. Épp ki akartam kérni magamnak, hogy figyeljen oda hova lép, amikor színes gömb kezdett nőni Furapofa kezében.-Hát az meg?-tátottam el a számat a csodálattól. Közelebb akartam menni, hogy meg is tudjam fogni,de valaki a hátam mögött tűnt fel és felkapott a levegőbe. Egy nagyot kacagtam, mert élveztem ezt a hirtelen mozdulatot.
-Ne, ficánkolj már!-hangzott a mérges megjegyzés és egy pillanat alatt elkerültünk Furapofa körzetéből. Érdeklődve nézelődtem jobbra-balra, hogy hol lehetünk. Az erdő szélén voltunk és láttuk, ahogy a csúnya bácsiba lövi az a fényes izét.
-Miért jöttünk el?-
-Hogy a nagyra becsült hátsód ne sérüljön meg jobban.-
-Miért sérült volna meg?-
-Sokat kérdezel dugóhúzó! Pofa be és maradj itt!-
-De...-
-Nincs DE! Kussolsz és kész!-
-Akkor legalább még egyszer száguldozz! Ez annyira jó volt!-ugráltam egy helyben örömömben, de Botsáska csak unott fejjel nézte a többieket.-Hüm?-néztem én is oda.-Most mit csináltak?-kérdeztem bambán, de ekkor újra az ölébe kapott Masaki.-DE JÓÓÓ!-örültem előre.
-Kuss!-
-Oké,oké!-bólogattam, csak azért, hogy újra cipeljen a shunpo-jával.
-Ezt az izgés-mozgást is fejezd be sürgősen! Olyan mintha egy kukacot ölelgetnék...-
-Okéééé!-grimaszolt, hogy kiordítottam a dobhártyáját.
-Seggdugó!-
-Igen?-
-Ha ezt még egyszer meg merészeled tenni jóság injekciót adatok be neked!-
-Úgy se mered!-
-Gondolod, te kis szarkupac...?-vigyorgott majdnem olyan gonoszul mint Kago-chan. Egy nagyot nyelve jobbnak láttam, ha meghúzom magam. Legalábbis úgy teszek egy ideig.
Kis idő múlva végre odamentünk Kuro mellé. Nem figyeltem mit művel Botsáska, csak nagyokat pislogva figyeltem, hogy mit csinál Furapofa és a kezeimmel körbemértem, hogy mekkorának látszik a csúnya bácsin keletkezett lyuk.
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
73-as körzet - Page 3 Cl0te53000/6500073-as körzet - Page 3 29y5sib  (53000/65000)

73-as körzet - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: 73-as körzet   73-as körzet - Page 3 EmptyHétf. Dec. 08, 2008 3:54 am

Türelmetlenül vártam, hogy a sok bamba faszkalap valamit nyögjön a kérdésemre.-Nekem aztán mindegy...felőlem magától is elrohadhat...-vakarásztam a fejem unottan és gondolkoztam el a kijelentésén.
-Oszt? Be is kéne vennünk ezt az esti mesét? Ne akard már bemesélni, hogy a maszkod kanalas gyógyszer...-dörmögtem az orrom alatt, de Daisetsu művelete után azt hiszem jobb lett volna, ha hangosabban eresztem ki a hangom.
-Ez a nyomorék meg, mit csinál?-követtem a szemem sarkából és döbbentem le, hogy cero-t készít elő.-Köszönjük, Emese!-szedtem fel a mögötte ácsorgó Amaya-t, mielőtt még belemászna nyakik és magyarázkodhatnánk a retkes shinigami tanyának, hogy véletlen volt.
Annyit mocorgott az ölemben, mint egy részeg kukac. Alig bírtam egy helyben tartani, nem mintha az nem lett volna épp elég feladat, hogy becolozzam milyen erősen kell fogni a kis nyavalyást. Egy kisebb szócsata után visszaszállítottam a többiekhez.
-Héééj!-bököm meg a lábammal az ott heverésző hófehérkét-Élsz még vagy téli álomba kezdtél?-mielőtt válaszolt volna a kezemből kiugró lila rémet el kellett, hogy kapjam. Nem akartam, hogy majd két métert zakózzon arccal előre, bááár...-Na, Mary Poppins! Maradj a seggeden! Ne repülgessé sehová!-
-De miért nem mehetek el?-
-Mih?-rájövök, hogy még mindig az ölemben tartom.-Jah! Menjél!-pakolom le a földre.-Legközelebb, ha cero-t kilőni támad kedved, légyszíves küldj egy rohadt emailt-az arrancarra pillantok.-Élsz még?-rúgok egy hatalmasat az oldalába.-Csak nem fájt anyámasszony katonája?- vigyorogtam.-Nekem ez a maszk zsemlemorzsa ötletesdi nem tetszik. Mi lenne,ha egyszerűen csak leszednénk egyben és kiállítanám a szobám falára?-léptem a fejéhez és kezdtem el feszegetni.
-Mi a f*sz? Technocol-lal odaragasztottad?-
Vissza az elejére Go down
Ootoribashi Roujuurou
Admin
Admin
Ootoribashi Roujuurou

Férfi
Hozzászólások száma : 277
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 20

73-as körzet - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: 73-as körzet   73-as körzet - Page 3 EmptyHétf. Dec. 08, 2008 5:14 am

//Mesélő//

Dai hamarosan magához ragadja a kezdeményezést: zanpakuto-jával lefeszít egy nagyobb darabot az arrancar maszkjából, végül egy cero-val rövidre zárja a befejezést is. Az ellenfelet hamarosan fel is emészti a hirtelen felbukkanó zöld fény, ami néhány shinigamit is váratlanul ér: Kuro-t rövid időre elvakítja, míg Masakiékat majdnem telibe kapja... A vaizard szerencséjére időben elmenekül, a többieket pedig Hana segít megvédeni zanpakuto-jának előhívásával.
A feladatot tehát elvégazték, bár még nem teljesen. Igyekezniük kell vissza a negyedik osztaghoz, hogy a betegeket meggyógyíthassák... És saját kisebb-nagyobb sérüléseiket is, melyeket a küldetés közben szereztek néhányan. No és persze az útközben megmentett shinigamit is el kell majd látniuk Seireitei-ben...

//A következő postokat a kiindulási helyre, vagyis a negyedik osztag gyengélkedőjébe írjátok. Az utolsó körben még helyrehozzák sebeiteket, valamint meggyógyítják az eddigi betegeket a maszkdarabnak köszönhetően.//
Vissza az elejére Go down
Kuro Umes
3. Osztag
3. Osztag
Kuro Umes

nő
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 183
Age : 34
Tartózkodási hely : 3. osztag/ 9. osztag
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag
Hovatartozás:
Lélekenergia:
73-as körzet - Page 3 Cl0te11800/1500073-as körzet - Page 3 29y5sib  (11800/15000)

73-as körzet - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: 73-as körzet   73-as körzet - Page 3 EmptyPént. Okt. 01, 2010 9:57 am

s$S Utálom az ilyen estéket! S$s

~Sötét van. Ilyenkor utálok egyedül sétálni ezen a kietlen vidéken- egyedül. Kiráz a hideg, ha arra gondolok, mi mindennel futhatok össze. De már nem sok van hátra a mai műszakomból. Hamarosan visszatérhetek Seireteibe, és végre aludhatok egyet. Addig viszont még be kell járnom a maradék területet.
Shunpoval haladok a fák között, mikor lélekenergiát érzek. Reménykedtem, hogy ma már nem ütközöm semmilyen földöntúli lénybe. A kis ösvényre ugrok, mivel ott látom az ismerős energia tulajdonosának árnyát.

-Szép jó estét! -köszönök rá a férfira.
Emlékszem még a múltkori esetre, mikor találkoztunk. Egy arrancarral számoltunk le, közösen. Nem gondoltam volna, hogy ismét összefutok vele, itt.
-Tudod, fogalmam sincs, mit keresel itt. Remélem nem ismét egy arrancarral harcolsz, mivel nincs kedvem segíteni neked. Elég hosszú napom volt. Szóval ha nem bánod, én most mennék is tovább. -ugrok kicsit távolabb, jelezve, komolyan gondoltam.
Néhány métert sem tettem meg, éreztem, hogy követ. Biztosra vettem, hogy egy kis akciót keres. Én viszont nem vagyok rózsás kedvemben. Szinte hasítom a levegőt a fák között, amik sebességem mellett csak csíkoknak tűntek. Már majdnem kiértem, mikor kénytelen voltam befékezni az előttem álló shinigami miatt.
-Megőrültél? -néztem mélyen a szemébe és majd' felrobbantam.
Vissza az elejére Go down
Nowa Shouryou
13. Osztag
13. Osztag
Nowa Shouryou

Férfi
Libra Goat
Hozzászólások száma : 87
Age : 32
Registration date : 2008. Dec. 12.
Hírnév : -1

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag 4. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
73-as körzet - Page 3 Cl0te5000/1000073-as körzet - Page 3 29y5sib  (5000/10000)

73-as körzet - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: 73-as körzet   73-as körzet - Page 3 EmptyHétf. Okt. 04, 2010 9:23 am

s$S Utálom az ilyen estéket! S$s


Én még a reggeli őrséghez tartoztam, önkéntesen csatlakoztam ez igazi őrjáratozókhoz. Hivatalosan az iskolalátogatást kellett volna tennem egy olyan osztályban, ahol szinte mindenki kiválóan használja a Kidout, így a 13. osztag újoncait felesleges untatnom, párbajozni meg képesek főleg a múltkori után.
Éppen 14 óra tájéka volt, mikor az ismerősök visszafordultak, én meg a tisztás szélén egy fa mellé tanyáztam. Élvezhettem a napot, a természetes csendet, s lazulhattam egy kis időre. Némelykor már horkolásba folyt a kis pihengetésem, de kit zavart volna? Senkit. Ahogyan ébredeztem egy aprónyi, furcsa lélekenergiát éreztem. Egy méterrel egy talizmán hevert a földön, amit kíváncsiságom miatt fel is vettem ellenőriztetni a 12. osztaggal. BOOM! Nem kellett egy másodperc sem, és mindent elfelejtettem, még a nevemet sem tudtam kimökögni a számból. Minden emlék szertefoszlott. Most újabb energiát éreztem, de annak ellenére, hogy ismerősé volt, egyáltalán nem tűnt fel, hogy kié is lehet az.
- Szép jó estét!
- Jé egy cicus… Helló!
- Tudod, fogalmam sincs, mit keresel itt. Remélem nem ismét egy arrancarral harcolsz, mivel nincs kedvem segíteni neked. Elég hosszú napom volt. Szóval ha nem bánod, én most mennék is tovább.
~ Mi az az arrancar, ki vagy te? Ki vagyok én? Mi ez a hely…~ felsoroltam minden lehetséges választ magamban, ábrázatomon több volt, mint meglepődöttség. Arrébb igazítottam az egyik hajtincsemet, de utána a következő lógott az arcomba. Észrevettem, hogy a nő távolodik, de utána mentem először lopakodva, majd egy gyors döntés szerint kiálltam az útja közepére, majd kiesett a talizmán a Gimből.
- Szervusz, rég láttalak… jaj kiesett a talizmán, ott van!

1. Lementem és miután felszedtem újra K.O. voltam, semmi emlék nem maradt.
2. Előbb értél le, és te kerülsz az előző állapotba.
Vissza az elejére Go down
Kuro Umes
3. Osztag
3. Osztag
Kuro Umes

nő
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 183
Age : 34
Tartózkodási hely : 3. osztag/ 9. osztag
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag
Hovatartozás:
Lélekenergia:
73-as körzet - Page 3 Cl0te11800/1500073-as körzet - Page 3 29y5sib  (11800/15000)

73-as körzet - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: 73-as körzet   73-as körzet - Page 3 EmptyVas. Okt. 17, 2010 1:20 am

s$S Utálom az ilyen estéket! S$s

Nem tudtam, mi lelte őt. Gondoltam megint csak szórakozik és nincs is semmi baja. De a tekintete nem erről árulkodott: üres volt. Tényleg úgy nézett ki, mint aki nem emlékszik semmire. Nem tudtam, mivel vezethetném rá, hogy ki is ő valójában és mit csinál itt. Hiszen csak a nevét tudom, azt nem, hogy hogyan került ide és miért.
Fogalmam sem volt milyen talizmánról beszél nekem, de mivel eléggé zavarodott állapotban volt, úgy döntöttem, majd én visszahozom neki.
Mikor leértem, és megérintettem a fényes követ, azonnal elfelejtettem mindent. Iszonyatos ürességet éreztem a fejemben, azt sem tudtam, hol vagyok, és miért... Még a nevemet is elfelejtettem. Megijedtem az előttem álló kardos férfitől- nem tudtam, mit akar tőlem egy sötét erdőben. Futni kezdtem, szinte alig érte a lábam a talajt, annyira siettem minél messzebbre kerülni. Ő azonban a nyomomban volt és kiabált valamit- nekem viszont teljesen mindegy volt, mit szövegel, hiszen biztosan meg akar támadni. Mi mást akarna?
Egyszer csak vége lett a fák sorozatának. Valami sivatagos, homokos területre értem.
~Itt még úgy sem tudok elbújni! -pánikba estem, nem tudtam, mi lesz velem. Már minden megfordult a fejemben, hogy leszúr, kiszedi a szerveimet és eladja a kis sárgáknak, vagy valami másik népcsoportnak. Vagy a testem kell neki, hogy enyhíthessen férfias vágyain! A vállaimon éreztem ujjait, és ekkor valami fura történt. Ahogy felé emeltem a kezem, egy kék gömb jelent meg ott és telibe találta őt.

-Mi a fene volt ez? -sápadtam el, miközben az egyre távolabb kerülő pasit néztem.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




73-as körzet - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: 73-as körzet   73-as körzet - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 

73-as körzet

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Rukongai-