-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Karakura Town-i temető

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Hayashi Aoi
Ember
Ember
Hayashi Aoi

nő
Aries Tiger
Hozzászólások száma : 77
Age : 26
Tartózkodási hely : Karakura Raizer Team főhadiszállásán, Midori~onee-channél, Karakura Highschool ESUO-ESU clubjában, betámadva Souru Society valamely pontját, helpelni Holmes-mesuta~nak the detectiv feladatokban *3*
Registration date : 2011. May. 15.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: Karakura Highschool harmadik évfolyamos diákja, Seitokai - Junior alelnöke, Karakura Raizer Team al'vezetője, Raion tag, Michiwonka szerelmgyár alkalmazottja
Hovatartozás: Raion
Lélekenergia:
Karakura Town-i temető Cl0te15000/26000Karakura Town-i temető 29y5sib  (15000/26000)

Karakura Town-i temető _
TémanyitásTárgy: Karakura Town-i temető   Karakura Town-i temető EmptyCsüt. Május 26, 2011 7:56 am

Karakura Town-i temető KarakuraGraveyard

A békés nyugalom kis szigete, ahova emberek járnak ki elhunyt családtagjaikhoz. Este viszont zord és rémisztő hely, ahol bandák randalíroznak, illetve Hollowok kedvelt tanyájává emelkedik ki.
Vissza az elejére Go down
Miyake Ichiro
11. Osztag
11. Osztag
Miyake Ichiro

Férfi
Hozzászólások száma : 16
Tartózkodási hely : 11. osztag területe
Registration date : 2010. Apr. 22.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 8. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Karakura Town-i temető Cl0te5000/15000Karakura Town-i temető 29y5sib  (5000/15000)

Karakura Town-i temető _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i temető   Karakura Town-i temető EmptyCsüt. Júl. 14, 2011 8:10 am

Testvér játszma!
Végre együtt az ikrek!



-Ó, hogy az a retkes…..- ordítottam mikor arra lettem figyelmes, hogy az egyik gyakorló fabábuból szálka állt a kezembe. Mit ne mondja örültem neki. Ráadásul ilyen még nem is történt velem. nem is gondoltam volna, hogy lehetséges az ilyen, de ezek szerint van. mondjuk eleinte azt se gondoltam volna, hogy van élet a halál után is. Ráadásul ez az élet izgalmasabb, mint az emberi. Mondhatni úgy, hogy újjá születtem. Csak az a baj ezzel az egésszel, hogy nem lehetek a testvéremmel, Dirannal és ez legyengít, amit nem engedhetek meg magamnak, ha a legjobb akarok lenni. A legjobbak nem hagyják, hogy ilyen dolgok befolyásolják a céljai elérésében ezért én is megpróbálok így tenni. Mondjuk amennyit láttam… tulajdonképpen már arra sem emlékszem, hogy hogyan néz ki. Csak annyit tudok, hogy neki vörös a haja nem úgy, mint nekem. Nos, igen erről lehet minket megkülönböztetni… a hajszínről.. a többiben ugyan úgy hasonlítunk egymásra. Habár már azt se tudom, hogy mi lett a hobbija vagy, hogy mit dolgozik.
A nagy elmélkedés közepette a kardom hegyével ügyesen felvágtam az ujjamat és kivettem a szálkát belőle majd megnyálaztam a sebemet és folytattam a bábok kaszabolását. A kardom ismételten csak úgy szelte át a fát mintha forrós késsel vagdosnám a vajat. Általában tök poénnak érezem azt a fajtagyakorlást, de most valahogy nem találtam benne élvezetet. Sokkal inkább harcoltam volna olyan ellenséggel, aki vissza is tud, támadni vagy legalább úgy néz ki, mint egy hollow vagy valami és tud mozogni, mert az a sok kis szar, amit gyakorló bábunak neveznek, nem használ semmit se. Most komolyan mire jók ezek a bábuk? Egy suhintással akár hármat is lecsapok, és ezzel nem érek el valami nagy fejlődést… szerintem szólni kéne a Főkapitánynak, hogy szerváljon már be, majd ha ráér valami hasznosabb gyakorló eszközt, mert ezzel még tulajdonképpen az Akadémiai kis húgyosokat se lehet megtanítani normálisan edzeni.
Egyszerű suhintással vágtam ketté az utolsó bábumat is majd megtakarítottam a kardomat és elhelyeztem a tartójába és egyet a bábuk felé köptem. Már az is megbántam, hiszen nem érnek annyit, hogy rájuk pazaroljam a nyálamat. Lassú léptekkel indultam el a szobám felé zsebre tett kézzel és fütyörészve. Nem tudom honnan jött ez a hírtelen jó kedv, de most örültem neki, hogy nem azok a búval baszott, emos emlékek törtek rám. Megérkeztem a szobám ajtajához. Körbenéztem, hogy itt van ezen a kapitány és a hadnagy, de szerencsére nem láttam sehol őket ezért besurrantam a szobámba. Most nincs kedvem egyikkel se találkozni, mert úgyse hinnék el, hogy edzeni voltam.
Már dőltem volna le az ágyamra egy kicsit lustulni mikor egy pokol lepke szálingózott be az ablakomon, amit valószínűleg még este nyithattam ki. Kinyújtottam a jobb mutatóujjamat és végighallgattam az üzenetet, amiben az állt, hogy most azonnal induljak el Karakura Town temetőjébe ugyanis egy kétfős hollow csapat kezdett nagy pusztításba és lélek evészetbe. Széles mosolyra húzódott a szám, hiszen végre a vizsga óta az első igazi ellenfeleim! Twisted Evil Amint végighallgattam az üzenetet majdhogynem kitörtem az ajtómat és olyan gyorsan siettem a Senkai kapuhoz amennyire csak tudtam. Nem azért, hogy megmentsem az embereket, hanem azért, hogy végre kiélhessem azt a felgyülemlett harci kedvet. Habár ha most belegondolok, ez azt jelenti, hogy a hollowkat két csapásból le fogom darálni, de az most mellékes. Ráadásul, ha végzek, akkor még az én síromat is meg tudom nézni, hogy valaki gondozza e vagy hagyják lerohadni a picsába. Mikor megérkeztem a senkai kapuhoz jeleztem, hogy engedéllyel megyek át és már ugrottam is, hogy minél hamarabb az ellenfél előtt állhassak.
Nem kellett sokáig várakoztatnom ellenfelem, hiszen olyan gyorsan haladtam előre amilyen gyorsan csak tudtam. Mikor megérkeztem a szám széles mosolyra húzódott majd szépen lassan előhúztam a fegyveremet és elindultam csiga tempóban a hozzám közelebb lévő felé, de úgy, hogy közben kiengedtem egy kis lélekenergiát, hogy biztos, ami biztos észre vegyen. Az ellenfelem üvöltéssel jelezte, hogy észrevett és elindult felém. Kicsit meglepett a gyorsasága, de nem volt akadály. Hangosan felkacagtam majd egy alulról irányuló vágással megszabadítottam a bal kezétől. Hangosan ordítozott és megvadult, mint valami bika mikor vörös szövetet lát lebegni a szeme előtt. Ez még jobban feldobott. Most egy shunpo segítségével előtte jelentem meg és egy szép fentről irányuló vágással kettémetszettem az egész testét. Nem vártam, meg míg részecskékre bomlik, egyenesen a másik vállára shunpoztam ahonnan egy hátra szaltós mutatvánnyal amputáltam mindkét kezét. Ezt tulajdonképpen még én sem tudom, hogy hogyan csináltam, de az a lényeg, hogy sikerült. Ez a lidérc is ordítva rontott nekem, de ez jóval kisebb és gyengébb volt. Ahogy már elég közel volt és harapni készült egyszerűen elfordultam balra és lemetszettem a fejét, aminek következtében részecskékre bontottam.
Egy szép suhintással letakarítottam a kardomról a redvás lidércek vérét majd elkezdtem keresgélni a síromat, hogy vajon hol és melyik is lehet az. Már vagy fél órája shunpozgattam mikor a szemem megakadt egy feketének állított, de már szürkére kopott márvány sírkövet. A körülötte lévő rész eléggé rendezett volt, de azért lehetett volna rajta mit alakítani. Odasétáltam és elmosolyodtam. Nem értem miért tettem, de jól esett. Soha se gondoltam volna, hogy a saját síromnál fogok álldogálni.


A hozzászólást Miyake Ichiro összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Nov. 06, 2011 12:22 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Lee
Shinigami
Shinigami
Sierashi Lee

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 30
Age : 30
Tartózkodási hely : Ismeretlen | Hinan-Sho
Registration date : 2009. May. 23.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Renegát shinigami
Hovatartozás: Mazoku Szindikátus
Lélekenergia:
Karakura Town-i temető Cl0te12500/15000Karakura Town-i temető 29y5sib  (12500/15000)

Karakura Town-i temető _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i temető   Karakura Town-i temető EmptyVas. Júl. 17, 2011 8:24 pm

[Afterlife party - Rémálmok születőben]

Egyszerű, fehér kőzetből kifaragott falak között bolyongva elmélkedem az elmúlt időszak szerencsétlen eseményein, melyek kétségtelenül egy nagyobb összeesküvés következményei voltak. Az a beképzelt ficsúr, aki egykor a Kidoushuu osztag tisztje volt, megalázott több száz beosztottam előtt, aztán még a karomat is levágta. Fogalmam sincs, hogy miképp történhetett meg ez a szörnyűség, egyszerűen nem lehetett erősebb Nálam, az kizárt dolog. Feltehetőleg a meglepetés ereje fordította az Ő oldalára az összecsapás végkimenetelét, hiszen sosem gondoltam volna, miszerint egy olyan kis senki képes lehet a Bankai megidézésére. Saját gőgömnek köszönhetem a kialakult helyzetet, ám ettől függetlenül is bosszút fogok állni azon a jelentéktelen pondrón. Fakó tekintetem csak egy pillanatra villan lomhán mozgó jobb végtagomra, s már hallani is vélem a szervomotorok halk duruzsolását. Mikor Aizen-samának köszönhetően a gillianok megmentettek, igencsak ramaty állapotban voltam. Félő volt, talán nem is élem túl az utazást, hanem meghalok a két világ közötti sötét dimenzióban. A lidércek feltehetőleg örültek volna egy ekkora prédának, viszont pontos parancsot kaptak, úgymond sérthetetlen voltam. Sokáig tartott, de végül begyógyultak a sérüléseim, már amennyire egy amputációnak ilyesmit mondani lehet. Első gondolatom az volt, hogy megtanulok fél kézzel vívni, mivel semmiféle protézis nem lenne képes helyettesíteni testem csodáját. Nem egy napnyi fárasztó és fájdalmas edzés után kellett belátnom a tényt, mely szerint eddig sem kiemelkedő vívótudásom szinte elpárolgott, ahogy erősebb kezem is tette. Eszemben sem volt valami alsóbbrendű lidérc végtagját magamhoz csatolni, ezért inkább a gépi megoldás mellett döntöttem. Szerencsére Las Nochesnek is megvan a saját tudósa, így nem okozott problémát a dolog megalkotása. Nem tökéletes, ám kétségtelenül megfelel a célnak, amire tervezték.
A művégtag ezüstös derengéssel világítja be sötét szobám azon részét, ahol éppen tartózkodom. A benne folyó lélekenergia homályos visszatükröződése ez, aminek segítségével képes vagyok mozgásra bírni az élettelen fémkupacot. Nem szabadott volna idáig süllyednem, valami nagyon félresiklott valamikor, azonban egyszerűen nem látom át tervem tökéletlenségét. Mindent úgy csináltam, mint száz évig egyfolytában, meghúztam magam és senki figyelmét nem keltettem fel. Voltak persze különös eltűnések és megmagyarázhatatlan halálesetek az osztagban, de azokat egyszerű volt eltusolni, főleg miután kapitány lettem. Hm, talán itt leledzik az a góc, ami letaszított a mélységbe. Túlságosan nagy hatalmat kaptam és egyszerűen képtelen voltam az addigi visszafogott tiszt szerepét játszani. Hisz’ megérdemeltem, erre a pályára lettem teremtve, nem úgy, mint az ostoba öcsém, aki csak a szerencsének hála jutott el a taichouságig. A dezertálás viszont jól láthatóan családi szokássá vált, bár fivéremnek kétségtelenül egy magasztosabb cél lebegett a szeme előtt, amikor kilépett a Seireitei nyújtotta kényelemből. Idióta, idealista barom. Nagy dolgokat lett volna képes végrehajtani, de életünkhöz hasonlóan inkább a züllésre és barátok gyűjtésére fecsérelte a drága időt. Kíváncsi lennék, mi lett Vele az árulást követően, sajnálatos módon bizonyosan életben van még, holott a bolondok korán halnak. Eme gondolatfoszlány igazságtartalmán hümmögve szabadulok meg az arrancarokéhoz hasonlatos ruházattól, majd egy sötét könnyűpáncélt, s az ehhez szükséges kiegészítőket öltöm magamra. Régebben nem hordtam semmi ilyesmit, varázslataimnak meg kellett volna védeniük, azonban kudarcot vallottak, ezért nagyobb védelemre van szükségem. Könnyű, de mégis strapabíró anyagból készült, talán még úszni is lehetne benne, egyáltalán nem fulladnék bele valami barlangi tóba a súlya miatt. Az elég szánalmas vég lenne…
Némileg irritál a tény, miszerint nem vagyok képes egymagam átjárót nyitni Hueco Mundoból az Emberek Világába. Van olyan démonmágia, aminek segítségével ugyanazt a hatást lehet elérni, mint a gargantával, ám közbenjárásomnak hála mindkét személyt eltűntettem Soul Societyből, mielőtt akár megfogalmazódhatott volna eme idea az elmémben. Nem szeretem a kiszolgáltatottság érzését, ezt pedig csak tovább fokozza a parancsomat végrehajtó hollow agyhalott röhögése. Arcomon a másodperc tört része alatt száguld végig a harag, a düh izzó masszaként forrong testemben. Szemmel alig követhető mozdulattal nyúlok előre, majd valószínűtlenül erős markommal egyszerűen szétmorzsolom a lidérc koponyáját. Korábban szerepet játszottam, most viszont az igazi valómat mutathatom mindenki felé, ami kissé megnyugvással tölt el. Már-már azt hittem, hogy Sierashi Lee egyszerűen eltűnt és átadta helyét Kurosawa Shinobunak, a kétszínű csalónak. Hála az égnek, ez nem így történt, bukásommal egyidejűleg újjá is születtem. Érdekes párhuzam ez, mivel lélekölőm is főnix, aki a saját hamvából tud új életre kelni. Szám szegletében halovány mosoly játszik, mialatt belépek az árnyak közé. Reiatsu-irányítási képességeim igencsak megnőttek, mióta folyamatos működésben kell tartanom az automailt, ennek megfelelően különösebb megerőltetés nélkül alakítom ki a lélekrészecskékből a tökéletesen sima csapást. Úti célom nem más, mint Karakura Town. Látogatóba megyek, egy régi, lerendezetlen ügy végett. A halandók világában sűrű esőfüggöny fogad, ami igazából teljesen jelentéktelen változó. Könnyed szökkenéssel landolok egy méretes, kovácsolt vaskapu előtt, amelyen öles betűkkel hirdeti a felirat: temető. Nagyon is ismerős név után kutatva kezdek el bolyongani a sorok között, mit sem törődve az esetleges figyelő tekintetekkel…
Vissza az elejére Go down
Miyake Diran
Ember
Ember
Miyake Diran

Aries Dog
Hozzászólások száma : 36
Age : 42
Registration date : 2010. Jul. 19.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: Ügyeletes vérnyom-elrendeződés elemző, sorozatgyilkos szépfiú
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town-i temető Cl0te7000/12000Karakura Town-i temető 29y5sib  (7000/12000)

Karakura Town-i temető _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i temető   Karakura Town-i temető EmptyPént. Júl. 22, 2011 2:36 am

[ Testvér játszma – végre együtt az ikrek! ]


Egy gondosan elrendezgetett, tiszta szoba, ahol a bútorokat nagy, szétterített nejlon lepedők borítják. Számomra a lehető legtökéletesebb helyszín a rituálé elvégzéséhez. Áldozatom már kiterítve fekszüdt az helyiség legnagyobb asztalán. Természetesen lekötözve, hogy még csak véletlenül se tudjon meglógni végzete, és a penge éles kése elől. Nem lenne ajánlatos, ha a levágandó állat pánikrohamot kapva elkezdene rohangálni tönkre téve ezzel nehéz munkám eredményét. Egyelőre azonban még alszik. Nem volt még szívem felkelteni, hiszen oly’ békésen szunyókál. Még csak fogalma sincs, hogy néhány óra múlva testrészei néhány csinos fekete csomag tartalmaivá válnak, melyek aztán a város temetőjének egyik újonnan kiásott gödrébe kerülnek.
Higgadtan rendezgettem eszközeimet, bár kissé talán zavart valami. Most lesz az első alkalom, hogy használom az Uraharától kapott eszközt. Mindig izgatott leszek, ha valamilyen új dolog akad a kezembe, amivel ráadásul még játszhatok is. Azonban nem árt, ha előbb kitapasztalom, hogy is működik ez a kés. Első próbálkozásnak itt van ez az alak, aki látszólag semmit se tud a szellemvilágról, szóval elég minimális a lélekenergiája. Könnyű lesz apró szemcsékké porlasztani a lelkét.
Nem gondoltam volna sose, hogy ilyen baljós következménye lehet annak, ha valaki megkapja tőlem méltó büntetését. Nem is értem, hogy miért is nem támadott még meg egyetlen általam megölt rosszfiú lidérccé változott lelke. Talán csak szerencsém van, és valaki más intézte el őket azelőtt, hogy engem megtaláltak volna.
Úgy gondoltam, ideje lenne felébreszteni paciensemet, ám előtte egy gondosan összehajtogatott gézt nyomtam a szájába, hangtompító gyanánt. Kezemben a Youkival felkeltettem a férfit. Mutatóujjamat szám elé téve jeleztem: nem ajánlatos számára bármiféle hangot is kiadni.
- Kiveszem ezt a szádból, ha megígéred, hogy meg se nyikkansz. Rendben? – mondtam hűvös nyugalommal, majd mikor a férfi ideges bólintással jelezte, hogy benne van a dologban, máris eltávolítottam szájából a gézt.
Miután elmagyaráztam számára, hogy miért is van jelen, úgy véltem, ideje lenne végre befejezni ezt az egészet, hiszen azért az én időm is véges. A Youkit mellkasába szúrva próbáltam minden lélekenergiámat belekoncentrálni a késbe, mely lassacskán elindította a folyamatot. A seb kékes fénnyel felizzott, majd a fény lassacskán terjedni kezdett. Megbabonázva figyeltem, ahogy a lélek apró, kékes színű szemcsékké válik, majd eltűnik a sötétben. Amint ez a folyamat is véget ért, neki állhattam a munka nehezebb részéhez. Csontfűrészemet beindítva, máris elkezdtem csinos darabokat lenyesni áldozatomból, melyeket – miután elkészültem – csinos fekete szemeteszsákokba pakoltam be. Mindez persze bekerült a kocsimba, és aztán indulhatott a néhány perces kocsikázás azon idegeskedve, nehogy valami rendőrfélébe akadjak. Kicsit kellemetlen lenne, ha kinyittatná velem a csomagtartót. Kénytelen lettem volna elintézni a rendőrt is, azonban azt még se tehetem, hiszen ártatlanról van szó.
A temető parkolójához érve leparkoltam, majd gondosan körülnéztem. Tökéletes volt ez a hely a darabok eltemetésére, hiszen az őr egy lusta, kissé iszákos öregúr volt. Nem igazán járkált ki az őrhelyéről, és többnyire húzta a lóbőrt. Ettől függetlenül szinte sose voltak rongálások, azonban akadnak vandálok, és bandák a környéken jócskán. Szerencsére eddig mindig sikerül őket kikerülnöm az esetek többségében.
A kiszemelt sírgödör felé haladva az egyiknél megpillantottam egy fura fazont. A sötétben nem tudtam rendesen kivenni az arcát, de valamiért olyan érzésem volt, hogy ismerem valahonnan, így gyorsan elintéztem az elásást, aztán indultam is vissza kideríteni, hogy ki az.
Óvatosan közeledtem, és zsebemben mindvégig ott lapult a Youki, ha esetleg rám támadna, vagy fordítva. Azonban mikor közelebb értem, megláttam az arcát. Mintha… tükörbe néztem volna. Szinte teljesen ugyan olyan, mint én, csupán talán a hajszíne különbözik az enyémtől. Ledermedve álltam a férfit figyelve.
Vissza az elejére Go down
Lilibelle Illusen
Különleges karakter
Különleges karakter
Lilibelle Illusen

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 95
Age : 31
Registration date : 2011. Jul. 01.
Hírnév : 20

Karakterinformáció
Rang: Circus Sodalis
Hovatartozás: Insignis Reliquia
Lélekenergia:
Karakura Town-i temető Cl0te20700/30000Karakura Town-i temető 29y5sib  (20700/30000)

Karakura Town-i temető _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i temető   Karakura Town-i temető EmptySzer. Jan. 18, 2012 5:41 am

~ Magányosan ~


*Éjfél is elmúlt már. Messze van már a nappal, messze azaz idő, amikor Viclyn a főhadiszálláson található meg. S messze ama gondolat is, hogy nem kellene csak úgy engedély nélkül elhagynom az épületet. Tanácsos sem lenne, hiszen alhasi tájékon vagyok bekötve. S ily éjszakában még csak egy fegyvert sem hoztam magammal, nem mintha megtudnám magamat védeni. Ostoba vagyok az ilyesmikhez. De már megszoktam, hogy haszontalan vagyok. Csupán egy kis időre vágytam, kint a hideg havon. Fekete köpenyemet nem húzom arcomba, hagyom, hogy a friss hópelyhek itt- ott megsimítsák arcomat. Kék tekintetem a távolba meredő, mi alatt lassú és nesztelen lépésekkel haladok egy ódon nagy vaskapu irányába. Nem, még nem jártam erre. Már olvastam arról, hogy miféle hely is lehet ez, de merszem még sosem volt ide jönni. Amúgy sem engedélyeznék számomra. Azonban úgy éreztem, hogy a benti légkör egyszerűen megfojt. Nehezemre esett tétlenül ülni egyedül egy szobában. Félelem lett rajtam úrrá. Emlékszem még a múltkori esetre, élénken él emlékezetemben a sheriff erőszakos fellépése. Valahányszor rá gondolok, minden egyes porcikám összeszorul és keresem azt a személyt, aki ez ellen tehet. De nem, nincs az a személy. Nincs ki kitörölje emlékezetemből a múltkori eseményeket. Csupán sétálhatok egyedül, s gondolkodhatok...a semmin. Min is gondolkodhatnék? Milyen gondolatokat engedhetek meg magamnak egyáltalán? Vajon ha emlékeznék mennyivel történnének máshogyan a dolgok? Megtorpanok a nagy kapu előtt, és sóhajtok egyet. Fagyott leheletem meleg páraként száll fel, s bőrkesztyű alá rejtett kezemmel megérintem a kaput. Lassan tárom ki, s egy erős nyikorgó hanggal csukom be magam mögött. Nem látok semmit, csak puszta terepet. Sokáig ezt látom, majd aztán természetesen a sírkövek is felbukkannak. Ajkaimhoz tapasztom kezeimet, és tekintetem sebesen szeli át az itt- ott havas fenyővel díszített temetőt. Százak fekszenek itt, és százak haltak meg ki tudja milyen időpontban. Tekintetem komorrá változik, s zsebembe mélyesztem kezemet. E pillanat nyomán egy morgó hangot fedezek fel elmémben, ismételten. Ijedten pillantok le köpenyem zsebére, s óvatosan húzom ki a kicsin bronz szobrocskát. Ismét simítok rajta, ismét érdekes hangot hallok.*
- Neked milyen a sorsod? Vagy te is meghaltál? Látod itt a sok halottat, ez annyira...szomorú. *Aggódón pillantok körbe, és zsebembe helyezem a szobrocskát. Hirtelen sokkal hidegebbnek érzem a környezetet, sokkal idegenebbnek. Természetesen Nocturn-sama mesélt nekem az ilyen helyek funkciójáról, azonban így bele gondolva félek. Mi van, ha talpa alatt éppen valaki fekszik? Vajon a lelküket megpillanthatnám? Lehajtom tekintetem, és mélyen magamba tekintek. Nekik sokkal rosszabb életük van, sokkal másabb lehet. Ők meghaltak, én pedig nem. De vajon miért? Mi lehetett velük? Halandók, bizonyára. Még sosem gondolkodtam el azon, hogy a halandónak lenni milyen lehet. Egy ember öltőnyi idő nálunk annyit jelent, mint csecsemő korból ivaréretté válni. Milyen rövid idő, ők mégis annyira másabbak. Nagyon sok kedves ember létezik, és az idősek is másak. Lehet, hogy csak én viselkednék helytelenül? Állítólag nagyon idős lehetek, akkor nekem máshogyan kéne viselkednem? Annyi kérdésem lenne, és annyi választ várnék minderre. De nincs ki megválaszolja, én ne tudok senkitől sem kérdezni. Felemelem pillantásom, és lassan sétálni kezdek előre. A lelkem kezd el hasogatni valamelyest.*
- Ha a prófécia valóban igaz, akkor én a jövőben gyilkos leszek? Ők is ilyen helyre kerülnek...ilyen hideg helyre? Ki is lehetek én valójában, amiért ennyire tartanak tőlem? Sajnos senki sem tudja a választ... *Bánatosan sóhajtok egyet, míg az egyik nagyobb sírkő előtt torpanok meg. Fontos gondolatokat mondok ki, ezeket még csak le sem írtam. Sajnos nem is lenne kinek elmondanom azt hiszem, nem lenne ki meghallgasson. Akkor majd beszélek azokhoz, akik remélem örülnek azért, hogy valaki beszél hozzájuk.*
Vissza az elejére Go down
Miyake Ichiro
11. Osztag
11. Osztag
Miyake Ichiro

Férfi
Hozzászólások száma : 16
Tartózkodási hely : 11. osztag területe
Registration date : 2010. Apr. 22.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 8. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Karakura Town-i temető Cl0te5000/15000Karakura Town-i temető 29y5sib  (5000/15000)

Karakura Town-i temető _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i temető   Karakura Town-i temető EmptySzomb. Május 12, 2012 10:23 am

Testvér játszma!
Végre együtt az ikrek!


Ahogy ott álltam a síromnál emlékek törtek fel még a kisgyermek koromból... a testvérem Diran képe lebegett szemeim előtt és ekkor eszembe jutott, hogy tulajdonképpen az emberek világában vagyok szóval meg is kereshetném ha Karakura nem lenne olyan nagy mint amilyen.... Mióta halálistenné váltam volt időm tapasztalni, hogy mekkora is ez a város. Hát mit ne mondjak elég nagy szóval most nem kezdek neki megkeresni. Majd máskor. Most nem lehet... nem bírnám ki... fel kell készülnöm mert lehet, hogy ő nem is látna és nem is hallana. Lehet, hogy neki nem adatott meg az a képesség, hogy látja a shinigamikat. Ha ez beigazolódik akkor nagyon nagy baj van még akkor is ha megtalálom. Nekem egyenlőre nem elég, hogy látom. Meg akarom vele beszélni azt a jó pár évet amióta meghaltam. Azt se tudom, hogy most boldog e, vagy mi van vele. Annyit tudok, hogy nem halt meg... abban biztos vagyok, mert egy furcsa köteléket érzek közte és köztem. Ha meghalna azt biztosra veszem, hogy érzékelném bármilyen messze is legyen tőlem.
Egy könnycsepp indult útjára az arcomon és haladt lefelé utat törve magának ráncaimon majd elérte az államat és onnan letöröltem. Több könnycseppet nem engedhettem meg magamnak. A 11. osztag tisztje vagyok ahol nem kedvelik az ilyen viselkedésű embereket. Én alapjáraton kemény vagyok és aránylag jó harcos, de sajnos a testvérhiány miatt darabokra vagyok törve. Olyan érzékeny vagyok mint egy csecsemő. Bármin be tudok durcizni és éppen ezért van ez a kőkemény álca ami mára már egybe olvadt a személyiségemmel pedig kezdetekben csak játszottam a harcmániás kőkemény embert aki bárkinek oda mer állni, imádja a vér látványát meg minden... erre tessék ma már ezek a részemmé váltak és ha akarnám se tudnám kiiktatni. Ahogy azon elmélkedtem, hogy mi is történt velem mióta elvégeztem az Akadémiát léptek zajára lettem figyelmes ezért kezem villámsebességgel nyúlt a kardomért és rántottam elő. Éreztem, hogy az átlag embereknél nagyobb a lélekenergiája ami azt is jelentette hogy valószínűleg lát engem.
- Én a helyedben nem jönnék közelebb... de ha mégis megteszed akkor lehet, hogy véletlenül meg foglak ölni mert veszélyeztetve érzem magam...- mondtam majd kardomat felemelve megfordultam és vélhetőleg fegyverem hegye a nyaka közelében helyezkedik el. Ekkor azonban olyan dolgot láttam amire nem számítottam. Olyan érzésem volt mintha tükörbe néztem volna csak vörös lenne a hajam... ennyi volt a különbség közte és köztem. A kardomat nem eresztettem le mert az is lehetséges, hogy csapda ez az egész és egy alakváltoztató képességgel rendelkező lidérccel van dolgom. Ezt egyszerűen ki lehet deríteni.
- Diran a neved ha nem tévedek..ugye?! - kérdezem kicsit remegő hangon. Pont ezen gondolkoztam, hogy megkeresem és végül lemondtam róla mert túl nagy az Emberek Világa ahhoz, hogy megtaláljam erre tessék csak úgy véletlenül összefutunk. Ez nekem nagyon gyanús... iszonyatosan gyanús... ekkora véletlenek nincsenek... vagy mégis?!
- El is felejtettem bemutatkozni. Lehetséges, hogy ellenség vagy, de nem baj az ellenfeleimnek is kijár annyi tisztelet, hogy megtudják a nevem hiszen haláluk után hiába magyarázok nekik....- vettem egy nagy levegőt és egy lépéssel közelebb kerültem hozzá ezáltal a kardom hegye is közelebb került a torkához. - Miyake Ichiro vagyok....
Vissza az elejére Go down
Gawin Lancaster
Különleges karakter
Különleges karakter
Gawin Lancaster

Hozzászólások száma : 39
Registration date : 2012. Aug. 16.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: ...
Lélekenergia:
Karakura Town-i temető Cl0te7000/15000Karakura Town-i temető 29y5sib  (7000/15000)

Karakura Town-i temető _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i temető   Karakura Town-i temető EmptySzomb. Aug. 18, 2012 11:50 am

Ez a világ egyre romlottabb. Amerre csak nézek, a szemeim csak sötétséget, gonoszságot látnak, az emberek egyre inkább elfelejtik, mik is az igazi értékek. Mit számít már ebben a rohanó világban a tudás, az erény, a becsület vagy a szeretet? A külsőségek lényegesek, mint a pénz, a befolyás, a hírnév, a tekintély. Vajon hogy nem veszik észre, hogy rossz úton járnak? Elvégre nem lehetnek boldogok, az ember csak akkor lehet boldog, ha szeret, és szeretik? Mások véleménye ennyivel fontosabb annál, hogy önmaguk legyenek? Undorító, hogy idáig süllyedtünk, persze, az én időm sem volt tökéletes.
A halott emberek sírjai között járva, az éjszaka sötétségében is megtalálom azt az egy sírkövet, ami a kárhozottak között rejti az üdvözült hamvait. Jól emlékszem még arra a japán kisfiúra, aki sokkal ügyetlenebb volt a társainál, de annak ellenére, hogy már tizenkét esztendős volt, nem voltak szürke foltok a lélek leplén, pedig a gyerekek általában elkezdenek bemocskolódni, ahogy felserdülnek. Megvolt benne a vágy, hogy megvédje a hazáját, szorgalmas volt, és annak ellenére sem gyűlölte a társait, amiért csúfolták őt. Végül az életét áldozta a háborúban a hazájáért. Ez a romlott háború, az egész világ nem ért annyit, hogy neki az életét kelljen adnia érte, nem éri meg egyetlen tisztalelkű ember életét sem. Letettem a magammal hozott katanát a sírra. Nem élezett, úgyis ellopják, és nem akarom, hogy gonoszságra használják, de talán ez jelképezi, hogy a szememben legyőzte a társait, és szamuráj lett.

Kinsei Nobuki (1913-1942)


- Pénzt vagy életet!- szomorúan csóválom meg a fejem, miközben a rám fegyvert fogó maszkos férfira pillantok. Ha annyi tiszta emberrel találkoztam volna, ahányszor ezt a mondatot eddigi életem során hallottam, boldog lennék. Egy újabb fekete, tehát már megölt valakit, akinél nem talált pénzt. Vajon miért nem látják, hogy rossz, amit tesznek? Miért válik mindenki gazemberré? A bíró, Sir Archibald és Eduárd király, ez a három ember volt a múltamból, akik annyira elvetemültek voltak, ma pedig lépten-nyomon ilyenekbe lehet botlani. Lehet, hogy a papoknak igaza volt, és tényleg közeleg Isten haragjának napja? Ez a világ csakugyan elveszett volna, és a megváltónak sem sikerült megmentenie az emberiséget? Vajon az én lelkem milyen színű? A szemeim nem látják önmagukat, csak következtetni tudok. Talán fekete, mint ennek az embernek? Elvégre rengeteget öltem, több, mint ötszáz ember vére tapad már a kezeimhez, és nem másért tettem, mint magamért. Vagy maradt még bennem fény? Talán azzal, hogy megmentem a lelkeket a Pokoltól, jót cselekszem? Jól teszem, hogy felhasználom a bűneiket, hogy megtisztítsam őket?
- Süket vagy, seggfej? Ide a lóvéval!- kiengedek egyet a szíveimből, mindebből a rabló semmit nem érzékel, és mielőtt realizálná, sorstársa keresztülszúrja a fegyvert tartó kezét a kardjával. Ha jól emlékszem, ez a szív is egy rablóhoz tartozott, aki pont ugyanígy halt meg, csak éppen háromszáz évvel korábban próbált kirabolni.
Odasétálok a rémülten üvöltöző férfihoz, a kezemmel pedig benyúlok a testébe, és kitépem kárhozatra ítélt lélektestéből a fekete szívet. A rabló azonnal meghal, és összeesik, erre is azt fogják mondani, hogy infarktus vitte el. Persze honnan tudhatnák, hogy bűnös lelkét egy halhatatlan vitte magával, hogy használja, és közben megtisztítsa a bűneitől? A mai emberek már nem hisznek semmiben, amit nem látnak, és a szemeik még vakok is az enyémek mellett, így rendkívül szegény világban élnek.
Előveszem az időtlen ládát, ami a kabátom alatt lóg az övemre kötve, majd miután kinyitottam a kulccsal, elhelyezem a fekete, még dobogó szívet a többi közé. Ha nem sietek, a pokol láncai magukkal rántják, csak a ládámban, és a testemben kerülhetik el ezt a sorsot, mire megtisztulnak. A jelenlegi szívem már sötétszürke, pedig sorozatgyilkosé volt, de a léleknek van ideje elgondolkoznia, és megbánnia a bűneit, amíg bennem él. Én vagyok a Purgatóriuma.
A szemeim ugyan nem látnák hagyományos érzékeléssel, észreveszem a sötétszürkés árnyalatú lélek leplet a homályban, ami azonban roppant szokatlan. Erre is rengeteg bűn ragadt, az árnyalata azonban rendkívül különös. Néhol a lepel elfeketedett, ami a gyilkosok sajátja, azonban neki nem vált feketévé a teljes lelke, sőt, egyes részei olyanok, mintha egy teljesen átlagos, vagy akár az átlagnál jobb emberhez tartoznának. Talán csak egyszer láttam korábban ilyet, az a lélek egy bérgyilkosé volt, aki a titkos arcát leszámítva makulátlan életet élt, kedves volt mindenkihez, és csak azokat ölte meg, akik szerinte megérdemelték. Persze a pénzért ölt, úgyhogy a Pokol volt a sorsa, de amikor a halála előtt pár perccel kitéptem a lelkét, és elhelyeztem a szívét a testemben, alig néhány hét alatt képes volt megválni a bűneitől, és kiszabadult a lelke a bűnei lánca közül. Talán ennek az embernek a szívét is magammal kellene vinnem, mielőtt még több bűnnel mocskolja be.
Egy alig látható kézmozdulattal jelzek a még mindig kiengedett állapotban lévő szívemnek, hogy ne támadjon, amíg nem adok más parancsot, helyezkedjen úgy, hogy azonnal képes legyen cselekedni. Nem akarok szó nélkül végezni ezzel az emberrel, ha megismerem, megtudok róla mindent, talán egy lépéssel közelebb tudok kerülni hozzá, hogy megértsem a bűn természetét, és hogy meg tudom-e törni a romlottság láncait.
- Magának mire van szüksége, szintén a pénzemre?- felsőbbrendűségem teljes tudatában mosolygok a számomra még mindig láthatatlan emberre, miközben széttárom a karjaim, és felé indulok. Az élete egyetlen ujjam rezdülésén múlik, úgyhogy nincs miért tartanom tőle. Számomra az emberek mind gyerekek, nem veszélyesek rám, akármennyire próbálkoznak, halhatatlan vagyok.
Vissza az elejére Go down
Ueshima Kohaku
2. Osztag
2. Osztag
Ueshima Kohaku

Férfi
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 106
Age : 34
Registration date : 2010. Oct. 30.
Hírnév : 36

Karakterinformáció
Rang: Akadémiai tanár
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Karakura Town-i temető Cl0te6500/15000Karakura Town-i temető 29y5sib  (6500/15000)

Karakura Town-i temető _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i temető   Karakura Town-i temető EmptySzomb. Aug. 25, 2012 1:27 am

Léptei ugyan hangtalanok, testtartásában van valami dölyfösség, ami arroganciájára utalna, ha bárki meglátná őt. Az éjszaka az ő időszaka; ilyenkor csupán a lámpák fénye az, ami zavarja látását, igaz, néha azok is elegek ahhoz, hogy már-már megvakítsák őt. Átkozott ez a világ, s átkozott ő is, hogy itt kell rostokolnia, hogy itt kell elkárhoznia. Valami célja mégis van életével, ahogyan azzal is, hogy éppen ezen az úton halad.
Megannyi ideje nem volt alkalma Shaoval diskurálni az élet nagy dolgairól. Szerfelett szertelen és szórakozott egy alak, de van, amikor éppen az olyanokra van szüksége, amilyen ő. Pontosan tudja, merre keresse, már ha még mindig abban a kriptában helyezte el menedékét. Nincs baja a halottakkal, ő is megannyit adott már a világnak, de ha már választania kell, úgy érzi, jobban döntött a múzeummal. Furcsa ízlése van ennek a Shaonak, főleg nőstények terén.
Minden esetre nem azért akarja meglátogatni, hogy erről beszéljenek. A Nemesistől kapott megbízásához szüksége lehet valamire, amit csak Shao adhat meg. Puha lépteit emiatt szaporázza a temetőhöz vezető útján. Nem késlekedhet soká.
Pontosan tudja, hol találja menedékét, azonban az elrejtett ajtót zárva találja, s ami még furcsább, még a mágikus kisugárzást sem érzi a helyszínen. Shao eltűnt... Talán csak tovább állt, talán magával ragadta a Pokol, nem tudja pontosan, ahogyan azt sem, számíthat-e még rá valaha.
Nem töpreng soká a dolgon, neki mihamarabb egy mágusra lesz szüksége, kivételesen pedig igazán nem akart Nocturnhoz fordulni. Tűnne el azonnal, hogy a Szervezet főhadiszállásán keresse fel barátját, mikor hegyes fülei zajt neszelnek. Nem fedi fel önmagát, azonnal megbújik valamelyik termetesebb sírszobor mögött, s egyébiránt nem is figyelne a két fél társalgására, ha nem csípné el véletlenül az éjszakai tolvaj halálát. Persze a véletlenek nem léteznek, még a Káosz birodalmában sem, csak meg kell találni a válaszokat és az összefüggéseket, ennyi az egész.
Megannyiszor látott életeket kihunyni, gyakorta pedig ő maga a tettes – nem jelent számára semmit. Ő nem rökönyödik meg a halál láttán, s bármikor szembenéz vele. Tökéletesen semleges számára az is, hogy hány ember vére tapad sötét kezeihez. Úgy véli, ez nem bűn, csupán a túlélés egy formája, őt pedig nemes egyszerűséggel erre nevelték: öljön, vagy őt ölik meg. A természet legelső szabálya, mely felülírja a társadalmi beidegződéseket, melyeket törvénynek neveznek. Még sem vált őrültté. Mégis megvan benne a könyörület a fegyvertelenek iránt. Ha nincs belőle haszna, s nem szolgálja túlélését, nem ont vért feleslegesen.
Jelenleg inkább a gyilkosság sajátja az, ami odavonzza figyelmét. Érdekes jövevények akadnak ebben a városban, mind közül pedig eddig ez számára a legérdekesebb. Igaz, minden csak addig érdekes számára, míg ki nem ismeri azt.
- Pénz? – reszelős, kellemetlen, mély hang válaszol. Élében van valami őszinte meglepődöttség, melyet még flegmasága sem tud palástolni.
- Cöhh. – mit érdekli őt a pénz? Nincs belőle haszna. Ugyan ölt már pénzért, ha rá volt szorulva, hiszen mégis csak bérgyilkos... de létezik nagyobb haszon a pénznél. Ezt az emberek nem érthetik, és ez így van jól. Együgyű, ostoba lények.
Csuklyáját jobban arcába húzza, nem szereti ugyanis, ha feltűnést kelt szokatlan külsejével. Kezeit bőrből készült kesztyűk fedik, így semmi sem látszik a homályból homályba lépő sötételfből, mely sajátosságára utalna. Hacsak az nem, hogy egyáltalán nincs megrettenve a potenciális új ellenségétől. Amíg nem ismeri, óvatosnak kell lennie vele. Ha pedig ismeri, csak még óvatosabbnak.
Mintha tudomást sem venne az illetőről, elsétál mellette, hogy a hullát szemlélje meg. Bakancsával kicsit arrébb pofozgatja arcát, hogy az üveges lélektükröket láthassa. Sebet nem lát rajta sehol sem, mégis meghalt. Tiszta, alapos munka. S ugyan a gyilkosság pontos módszerére nem jön rá, látta, amit látott, s nem gondolja, látása becsapta őt. Ugyanakkor a férfi egyetlen mondatában is kiérezte akcentusát, s arcvonásaiból is egyértelmű, hogy messzi földről származik.
- Különös, hogy Önt éppen itt találom. Ellenben az is különös, hogy valaki egészen mást nem találok itt. – vontatottan szól kellemetlen hangján, ám az angolok nyelvén; látszik ;ajta, nem szeret túl hosszan beszélni. Sosem tartozott legnemesebb erényei közé beszédkészsége.
Bakancsával elengedi a rabló arcát, hogy szembe forduljon a gyilkossal. Nem árt óvakodnia tőle, ez tény, azonban ettől még nem fog meghátrálni. Ha hátráltatja, megöli, ilyen egyszerű az egész. Persze, nincs rá bizonyítéka, hogy Shao eltűnése az ő műve lenne... minderre azonban harc nélkül is tud bizonyítékot szerezni. Szembefordul a halandóval, s felfedi arcát; lehajtja csuklyáját, s hagyja, hogy az megszemlélje a mélyülő ráncokat arcán, a csúf barázdákat, a bölcs szemeket, s ezüstös haját. Ha köze van Shao meggyilkolásához – feltételezvén, Shao valóban meghalt, és azért tűnt el - , akkor nem kell megdöbbennie ezen, hiszen láthatott már hozzá hasonlót.
Vissza az elejére Go down
Gawin Lancaster
Különleges karakter
Különleges karakter
Gawin Lancaster

Hozzászólások száma : 39
Registration date : 2012. Aug. 16.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: ...
Lélekenergia:
Karakura Town-i temető Cl0te7000/15000Karakura Town-i temető 29y5sib  (7000/15000)

Karakura Town-i temető _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i temető   Karakura Town-i temető EmptySzer. Aug. 29, 2012 10:09 am

Rendkívül furcsa, szokatlan dolog, ha egy ilyen helyen, ilyen időpontban itt jár egy ember aljas szándék nélkül. Pénz, mámor, bosszú, azok a dolgok, amik a sötétségbe hajtják az embert. Bár nem látom jól tökéletesen a testét, valószínű többet látok belőle, mint amennyit ő maga valaha láthat. A szemeim látják, amit senki más nem, hogy őt is a Pokol várja, a lelkét már számtalan bűn változtatta feketévé. Ha nem rablóként, hát más gaztett megtételéért jött ide. Legjobb lesz magammal vinnem az ő szívét is.
A férfi előlép az árnyékból, de ő maga így is árnyékban marad. Nem látom az arcát, nem tudok belenézni a szemeibe, nem láthatom a mimikáját, de mindegy is, a lényeget már láttam. A szavak, a mosoly, sőt, még a szemek is képesek hazudni, de a szív az igazat mondja, nem képes levetkőzni azt a köntöst, amit magára öltött. Minden bűn egyre nagyobb terhet rak a lélekre, melyet örökké hordani kényszerül majd a túlvilágon. Amikor valaki önző célból elveszi mások életét, örökre olyan terhet akaszt magára, amitől nem képes többé soha megszabadulni.
Mivel nem látok nála fegyvert, nem lesz szükség a már kiengedett szívemre, egyszerűen csak kiszedem az övét, és kész. Mielőtt azonban megmozdítanám a kezem, a szemeim olyasmit látnak, amit az elmúlt évszázadokban egyszer sem: fényt a sötétben. Először el sem hiszem, de a szíve belseje még mindig hófehér, és ellenáll az őt körülölelő árnyaknak. Még eltérő árnyalatot is csak keveset láttam, főleg több énnel rendelkező őrülteknél, de ilyen drasztikus különbség ott sem volt. Olyan, mintha a lelke még tiszta lenne, minden más körülötte csak burkolat lenne. Vajon ez azt jelenti, hogy ez az ember megjárt minden sötétséget, látta a világ gonoszságát, és mégsem veszítette el önmagát? Hogyan lehetséges, hogy valaki nem enged a gonosznak, amikor már ilyen szorosan öleli magához?
Ahogy a férfi közelebb jön, a mozgásából egyértelművé válik, hogy nem tart tőlem, ami eléggé különös, tekintve, hogy egy holttest fekszik a lábaim előtt. Ki lehet ő? Mit akarhat? Mindent meg kell tudnom róla, soha nem találkoztam olyannal, aki ennyire különleges lenne. Az emberek nem változtak semmit az évszázadok alatt, csak egyre szélesebb körben, egyre változatosabb formában érintkeztek a gonosszal.
- Rajtunk kívül nincs itt élő- mára már Edward átkozott nyelvét mindenhol beszélik, én magam már tizenöt esztendősen elsajátítottam, mivel a bácsikám elengedhetetlennek tartotta mind az angol, francia, spanyol és latin nyelvet a boldogulásomhoz. Önerőből is megtanultam néhányat, legutoljára ennek a szigetnek a beszédét, ami száz éve még olyan tiszta, olyan ártatlan volt, most pedig ez is olyan fekete, mint az egész bolygó. Az olyan emberek, mint amilyen Nobuki is volt, napjainkra teljesen eltűntek.
- Különös, nem? Nem fél tőlem, pedig megöltem egy embert. Rettegnie kellene az életéért. Csak azért nem teszi, mert maga is gyilkos- egyenesen a csuklya alá pillantok, és ha nem is látom őt, a szemeim szinte keresztülfúrják az arcát. A Marbh Geata elől semmit nem lehet elrejteni, látja a lélek legmélyebb pontjait is, nem marad előtte titokban a félelem sem. Vajon megijed, hogy rájöttem a titkára?
A csuklyás alakot öltött fekete szív rejtőzködés nélkül indul meg a férfi felé. Egy kézmozdulattal megállítom, nem akarom, hogy azonnal megölje ezt az embert, előbb tudnom kell, hogy mi az oka annak, hogy megőrizte a fényt a sötétségben. Ki tudja, talán ki tudom tépni az ő szívét is, bár nem biztos, még soha nem tudtam olyan ember lelkét eltávolítani, akinél még volt visszaút.
Vissza az elejére Go down
Ueshima Kohaku
2. Osztag
2. Osztag
Ueshima Kohaku

Férfi
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 106
Age : 34
Registration date : 2010. Oct. 30.
Hírnév : 36

Karakterinformáció
Rang: Akadémiai tanár
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Karakura Town-i temető Cl0te6500/15000Karakura Town-i temető 29y5sib  (6500/15000)

Karakura Town-i temető _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i temető   Karakura Town-i temető EmptySzer. Okt. 31, 2012 10:57 am

Egyszerűen túlontúl gyanús számára, hogy az, akit keres, nem tartózkodik itt, ellenben azzal, akire egyáltalán nem számított. Mindez még nem is lenne olyan nagy probléma, ha nem a szeme előtt ölte volna meg azt a halandót. Nem is a miért, inkább a hogyan, mely felkelti érdeklődését, ugyanakkor gyanakvását is felébreszti benne. Bár panasza nem lehet rá, hiszen szép, tiszta munkát végez, még csak nyomokat se hagy hátra a vakok őrségének. Talán még neki, a bérgyilkosnak is nehezére esne a nyomába szegődni és megtalálni a tettest anélkül, hogy segítséghez, esetleg némi mágiához ne folyamodna. Csupán a mágia az egyenértékűség törvénye alapján működik, és elérkezhet az a pont, amikor már nem képes annyit belefizetni, hogy megkaphassa a kellő információt. Vagy egyszerűen nem érné meg. Bármennyire is volt értékes Shao, annyit számára egyszerűen nem ér, hogy az életét kockáztassa érte.
Most azonban nem érzi úgy, hogy élete veszélyben lenne. Nem érzi úgy, hogy kockáztatna bármit is. Kiállásából is érezhető, nem tetteti a bátorságot. Ő maga bátorságnak sem tartja azt, amit tesz, hogy nem hátrál meg, s nem menekül ostobán a másik irányba a látottaktól. Éppen ellenkezőleg, egyedül ez az, ami miatt még itt van. Ő nem foglalkozik közönséges gyilkosokkal.
- Csakugyan? - húzza el száját, ráncokkal szabdalt arca ettől egy torz grimaszba fordul. Talán nem kockáztatná életét egy olyan alakért, amilyen Shao, azonban ha már itt a lehetőség, és ha bebizonyosodik, hogy ez az ember ölte meg őt, akkor nem fog habozni, és az ő vérét is veszi. Olyan mindegy már, hogy mennyivel szennyezi be kezét. Ez számára nem szenny, ő nem tekint rá mocsokként. Számára ez csupán a túlélés.
- Cöhh. - köp ki oldalra a kijelentésre. Gyilkos? Valóban, valóban az. Az ember egy gyarló faj. Túl nagy jelentőséget tulajdonítanak ennek. Bűnként tekintenek valamire, ami számára, számukra természetes. Ha nem tesz így, már rég nem élhetne, akkor sohasem juthatna el idáig, akkor nem lehetne itt. Nem mintha aranyélete lenne, nem mintha nem unt volna bele ebbe az életbe. Nem mintha bármi jelentősége is volna.
- Ti emberek mindig is túl nagy jelentőséget tulajdonítotok valaminek, ami teljesen természetes. - nem adja jelét, hogy félne attól az árnytól, mely óvja mesterét. Látszólag olyan, mintha nem foglalkozna vele. Vagy talán csak így adja Corten tudtára, hogy nem fél tőle, és meg tudná magát védeni. Támadni még sem támad. A bérgyilkosok sosem voltak esztelen, barbár harcosok.
- Számomra annál inkább fontosabb, miért nincs körünkben valaki, aki még életben lehetne. Tud valamit róla? Maga ölte meg? - nem mintha egyáltalán bármi bizonyítéka lenne arra, hogy egyáltalán meghalt a társa, de sose lehet tudni. Ha nem is így van, cseppet sem tetszik neki, hogy valaki az ő városában garázdálkodik anélkül, hogy ő tudna róla. Egyre kevésbé tekinti ezt a helyet a sajátjának, ami azt illeti...
Vissza az elejére Go down
Gawin Lancaster
Különleges karakter
Különleges karakter
Gawin Lancaster

Hozzászólások száma : 39
Registration date : 2012. Aug. 16.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: ...
Lélekenergia:
Karakura Town-i temető Cl0te7000/15000Karakura Town-i temető 29y5sib  (7000/15000)

Karakura Town-i temető _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i temető   Karakura Town-i temető EmptySzomb. Nov. 03, 2012 6:17 am

Elég furcsának tűnik számomra a férfi kijelentése, nem is azért, amit jelentenek a szavai. Ahogyan a háborúkban én is belefásultam abba, hogy tömegszámra végeztem a paraszti származású katonákkal, akik egy szál hitvány fegyverükkel nem jelenthettek kihívást egy tonnás, páncélos lovagnak, aki képzett is náluk, egy gyilkos is elfelejti, hogy embereket öl. Sokáig nekem sem jutott soha eszembe, hogy a gyér fegyverzetű ellenséges gyalogságot is emberek alkotják, akik nem önként harcolnak ellenünk. Ami furcsa volt, ahogyan a férfi fogalmazott, mintha kívülállóként beszélne az emberekről. A kiejtése idegen, úgyhogy lehetne nyelvbotlás, rossz fogalmazás is, de a mondat bonyolultabb részeit hibátlanul összerakta, azt kell feltételeznem, azt mondta, amit akart. Ami azt jelenti, hogy nem ember.
- Úgy beszél, mintha nem lenne ember- egyetlen pillanatra, akár egy pislogásnyi időre sem veszem le róla a szemem többé, a férfit néhány, a kabátomra varrt táblán keresztül is figyelem, nem bízhatok benne, hogy csak a kiengedett árnyék elég erős hozzá, hogy megállítsa, ha megtámadna. Több furcsaságot is felfedezek, feltűnően jól rejti magát, talán még jobban, mint azok a profi orgyilkosok, akikkel a történelem vihara egy helyre sodort. Ők voltak hasonlóan képzettek, és tűntek láthatatlannak, de egy ilyen kihalt helyen talán még nekik sem ment volna ennyire jól kihasználni az árnyékokat.
- Senkivel nem találkoztam itt, kivéve ezt a gaztevőt- furcsa hely ez találkozók szervezésére, mindenesetre a hátamon található egyik táblára is kiterjesztem a látásom, de semmi mozgás, nem kelepce, úgy tűnik, igazat mond, és tényleg nincs itt senki. Elég messziről képes vagyok meglátni az emberek lelkeit, de a portán szundikáló őr enyhe szürkéjén kívül, aki több száz méterre van innen, nem látok élőt a temetőben. - Senki nincs itt rajtunk kívül.
Egy könnyed mozdulattal beletúrok a hajamba, és kiemelem a szememből a fekete hajfürtöket. A szemeim eddig valószínű nem voltak számára látható állapotban, de így már tisztán láthatja a Marbh Geatámat, ha nem is tudja, mire vagyok velük képes, annyit láthat, hogy én sem vagyok olyan ember, mint a legtöbben. Persze, úgy tűnik, látja a kiengedett lelket is. Bár nem mondom ki, cserébe én is látni akarom, ki, vagy mi ő. Tudni akarom, hogy miért olyan a lelke, miért látom még mindig a fényt a sötétségben.
- Corten McArmann vagyok a McArmann klánból, Skócia lovagja és Cruaidhdún ura. Mi a maga neve?- hány száz év telt már el azóta, hogy valakinek így mutatkoztam be? Ki volt az a valaki? Miért tettem? Már nem is emlékszem, nem tudok válaszolni, a fogalmak, a címek, még a név is sokat veszített a jelentőségéből. Hány nevem volt már? Hány címem? McArmann százados, a skót sereg lovagja. Armann, a Vérző Angyal kapitánya. Mr.Arrows, az utazó. Herr Schegel, az üzletember. Talán nem is bír jelentőséggel, mi volt az a név, amit először kaptam.
Ezen a néven nem is ismerhet senki, a vezetéknevemet már évszázadok óta nem használom, hátrahagytam, a klánom már úgyis a múlté. Én vagyok az utolsó, felesleges használnom azt a nevet, senki nem emlékszik rá, senki nem tudja, hogy kicsodák is a McArmannok. Én magam is a klánom alkonyán születtem meg, nem is tudok róluk szinte semmit, talán csak azért nem felejtettem még el ezt a nevet, mert így hívták az apámat, az anyámat, a bácsikámat, és mindenkit, aki fontos volt nekem.
Járhattam a sötétségben igazságosztó, sötét angyalként, aki megbüntette a bűnösöket, és megtisztította őket a Pokol kénes mocskától, láthattam a világ összes gonoszságát, ami elképzelhető, tekinthettem bármennyire színészkedésnek az emberi létet, még mindig ember vagyok, ha vannak olyan emlékeim, amire szívesen emlékszem. Sokszorta hosszabb ideig élek, különleges képességeim vannak, de ettől még nem vagyok más, jobb vagy rosszabb a többi embernél. Ahogy nekik, nekem is feladatom van itt.
- Egyébként, kit keres?
Vissza az elejére Go down
Ueshima Kohaku
2. Osztag
2. Osztag
Ueshima Kohaku

Férfi
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 106
Age : 34
Registration date : 2010. Oct. 30.
Hírnév : 36

Karakterinformáció
Rang: Akadémiai tanár
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Karakura Town-i temető Cl0te6500/15000Karakura Town-i temető 29y5sib  (6500/15000)

Karakura Town-i temető _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i temető   Karakura Town-i temető EmptyHétf. Nov. 26, 2012 12:12 am

Nem tudja, higgyen-e ennek az embernek. Ugyan azt mondja, hogy azon a közönséges bűnözőn kívül nem volt itt élő rajta kívül (nem mintha a holtak nem lehetnének ugyanolyan veszélyesek, mint például ő maga, vagy mindazok a dolgok, melyeket eddigi élete során volt már alkalma megtapasztalnia), de úgy érzi, ezúttal bízhat benne. Egyelőre. No meg, ebben az állításában biztosan.
- Semmi sem szánalmasabb, mint az emberi lét. - válaszol a maga kellemetlen, mély, recés hangján. Nem szereti a saját hangját, kifejezetten el van idegenedve tőle. No meg önmagát sem szereti. Tulajdonképpen semmit sem szeret a világon. Talán egyetlen személyen kívül, az azonban más, azt másnak tartja. Mert egyszerűen szüksége van rá.
- Na jó... - gondolkozik el félhangosan, szavai viszont érdes hangja ellenére is tiszták maradnak.
- Ismerek egy boszorkányt, aki talán még náluk is szánalmasabb. - gondol itt Rinaayára. Egyszerűen egyre kevesebb türelme van elviselni a boszorkányt, és nem képes belátni, hogy a szervezetnek egyáltalán miféle haszna van belőle. Egyáltalán nem tudja, miért jó Nocturnnak, hogy még mindig bent tartja az Insignisben. Nem kételkedik benne, hogy az ereje megvan, neki inkább a személyével van kifogásolnivalója. Alkalmatlannak talál egy olyan lényt egyáltalán a létezésre önmagára is, aki nem képes higgadt fejjel átgondolni a helyzeteket, és sírós kislány módjára hisztériázik mindenen akaratosan. Nemhogy a vezetésre, együttműködésre, vagy bármire, amiért Neki szüksége lehet rá. Nem egyszer kérdőjelezte már meg barátját, de az a fiú ugyanolyan makacs, mint az a hátasló, ami hatszáz évvel ezelőtt nem engedte meg neki, hogy meglovagolja.
Ennek kapcsán elgondolkozik valamin... nem tudja azonban, ez a fiú miféle, de úgy érzi, sokkal hasznosabb lehet a társulatnak, mint amit a boszorkány tud nyújtani nekik. Az Insignis pedig mindenkit befogad, akiből tud hasznot húzni. Cserébe persze az Insignis tagjai is megkapják mindazt, amire szükségük van. Ő pedig, mint a belső kör tagja, szabadon vehet fel bárkit, aki csak megtetszik neki. Illiame-mel ellentétben ő inkább csak olyanoknak ajánlja fel a csatlakozás lehetőségét, akiket méltónak találtat erre. Máig nem érti, miért csinálja felesége azt, amit.
- Viclyn. - vezetéknevét nem közli, felesleges. Úgy sem mond el a másiknak semmit. Magatartásából lerí, hogy egyáltalán nem érzi magát fenyegetve a másik fogdmegjei miatt. Nem, nem becsüli alá Cortent, de abban azért bízik, hogy meg tudná védeni önnön magát, ha harcra kerülne a sor. Ő viszont nem szeret ölni. Feleslegesen. Megunta. Csak egy kötelező dolog, melyet muszáj csinálnia saját maga érdekében.
- Hogy kit keresek? Lényegtelen. Hogy Ön mit keres? Az a fontos. - sosem hallott a férfi klánjáról, vagy ha mégis, a fejében leledző megannyi tudás elnyomja azt. Pedig szereti a történelmet, lévén ő maga is egy történelem. Szereti látni és tudni az összefüggéseket a dologban.
- Keresse a folyót, ha valaki kérdezi, ki ön, hivatkozzon rám. Már amennyiben szeretne hasznosabb elfoglaltságot közönséges kis senkik megölése helyett. - nyúl köpenyének zsebébe egy érméért, melyet a férfi kezébe pöcköl. Ugyan nem mondott el mindent, szerinte ez egy olyan dolog, melyet a férfinak látnia kell, hogy döntést hozhasson. Ha egész életében temetőkben szándékozódik tengődni suhancokra vadászva, akkor majd nem vesz tudomást a dologról. Ő azonban hiszi, hogy felkeltette érdeklődését, s ezt a hatalmat, mely megadatott neki, értelmes célra használja majd.
Vissza az elejére Go down
Gawin Lancaster
Különleges karakter
Különleges karakter
Gawin Lancaster

Hozzászólások száma : 39
Registration date : 2012. Aug. 16.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: ...
Lélekenergia:
Karakura Town-i temető Cl0te7000/15000Karakura Town-i temető 29y5sib  (7000/15000)

Karakura Town-i temető _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i temető   Karakura Town-i temető EmptyCsüt. Dec. 13, 2012 10:27 am

Rendkívül érdekes embernek tűnik, bár az alapján, amit mond, nem tűnik páratlannak a személyisége. Találkoztam már olyanokkal, akik csalódtak az emberiségben, sőt, mondhatjuk, hogy csalódik benne mindenki. Nekem is fájdalmat okozott az emberiség, elvett tőlem mindenkit, aki fontos volt. Talán nem is maga a bíró volt a hibás, aki halálra ítéltette a szüleimet, nem a lovag, aki hadsereggel tért vissza a bácsikámhoz, miután vendégként kikémlelte a vára gyenge-pontjait. A világ kényszerítette őket arra, hogy ilyenek legyen, hogy boldogulhassanak, a világ tette olyanná őket, amilyenek voltak, miatta lettek kapzsik, miatta gyűlöltek egy életen át. Ahogyan az ideológiák árnyékában élő emberek sem voltak gonoszak, csak tömegben, az emberiség időről időre feltűnő démonainak bűvkörében változtak át egy nagy, dühöngő szörnyeteggé, akiket ezek a démonok kedvük szerint vezérelhettek. Akár a saját pusztulásukba is.
- Az emberek elveszítik önmagukat, amikor tömegbe kerülnek. Egyre többet adnak fel magukból, míg végül a megfelelésért olyanná nem válnak, mint ez az ember volt. Ez valóban nem válthat ki más reakciót, mint szánakozást- ahogyan ő, én is azt hiszem, már kivontam magam ez alól a hatalmas manipulációs gépezet alól. Ember vagyok még, de már nem része az emberiségnek, képes vagyok kívülállóként tekinteni az emberekre. És valamiért úgy érzem, ez a fekete lelkű, csendes alak hasonlít rám.
Elgondolkodom rajta, mit jelenthet a férfi szótárában a „boszorkány” szó. Azóta változik a létezése szinte egyik napról a másikra, hogy megszülettem. „Valami gonosz…” „valami üldözendő…” „valami, amit indokolatlanul üldöznek…” „valami varázslatos…” „valami emberfelettien ügyes…” legújabban talán olyan nőkre használják, akiket nehéz elviselniük, és égetnivalónak tartják. Persze, ha látták volna, amit én, soha, senkinek nem kívánnák azt, hogy lángok között érje a vég.
- Ötszáz esztendővel ezelőtt valószínűleg mindketten boszorkányok lettünk volna… Viclyn. Ami a célomat illeti, teljesen felesleges lenne fejtegetni. Bármennyit beszélnék róla, senkinek nem tudnám elmagyarázni a céljaimat. Magának pedig felesleges lenne magyaráznom. Látom, már érti őket- nem szeretek beszélni arról, hogy miért ölök, könnyebb, ha azt hiszik, a pénzért teszem, vagy egyszerűen csak jólesik. A klánunk tagjaitól mindig rettegtek, mert hidegvérű, kegyetlen mészárosoknak tartották őket, de így csak elkerültek minket. A világ még jobban rettegett volna, ha mint az igazak felett bíráskodókat ismerhet meg minket. Páran ugyan a klánunk tagjai közül hangoztatták a céljainkat, de az emberek ezt nem képesek megérteni, nem képesek felfogni, miért áldoznánk az életünk lelkek megmentésére, úgy, hogy közben, az inkvizítorokkal ellentétben, nekünk nincs belőle igazi hasznunk, és minket is üldöztek. Fekete szertartásokat, hatalomvágyat kerestek, nem hitték el a felszínről, hogy létezik. Sehol nincs olyannyira biztonságban az igazság, mint egy hazug szájában.
Nem értem pontosan a szavak jelentését, de úgy döntök, megjegyzem őket, és megfejtem őket, elvégre az időm végtelen, és mindig türelmes ember voltam. Becsukom a szemem, a kiengedett lelket pedig visszahívom a testembe. Nem lesz rá szükségem már, nem fogom megölni ezt az embert. Hiába látom a lelke legmélyét, hiába látom, mennyi bűn sebezte a lelkét, valami talán az én szemem számára is láthatatlan. Egyes dolgokat nem elég látni, érteni is kell őket.
- Azt hiszem, még találkozunk, Viclyn- nem mondok többet, hátat fordítok, és elindulok kifelé. Természetesen a hátamra varrt sakktáblákon keresztül továbbra is figyelem, nem tesz-e valamit a férfi, de nem valószínű. Vajon mit akart mondani? Vajon mi a folyó? Az élet? Az idő? „Sehol nincs olyannyira biztonságban az igazság, mint egy hazug szájában.” Persze, talán nem kéne ott is megpróbálnom a felszín alatt keresni az igazságot, ahol világosan látszik. Talán holnap sétálni kéne menni az Karasu mentén…
Vissza az elejére Go down
Yato Chifuyu
13. Osztag
13. Osztag
Yato Chifuyu

Hozzászólások száma : 37
Registration date : 2012. Oct. 29.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Shinimimi
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Karakura Town-i temető Cl0te7000/15000Karakura Town-i temető 29y5sib  (7000/15000)

Karakura Town-i temető _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i temető   Karakura Town-i temető EmptyHétf. Jan. 21, 2013 5:16 am

Ein randevú in temető


Az égre felhők, vastag felhők húzódtak, viszont nem havat hoztak, ahogy a sok apró csöppség várta, hogy újra hóembereket építhessenek, hogy újra hógolyó csatát vívhassanak, hanem eső. Viszont valamelyest reménykeltő volt, hogy nem egyszerű eső volt ez, hanem havas eső.
Az átlagemberek ilyenkor sietnek, hogy fedett helyre érjenek, vagy esernyő, esőkabát alá bújtak. Viszont az óváros csendes utcáin egy magas, vörös hajú idegen lépkedett zavartalanul. Láthatóan nem bánta, hogy elázik, sőt, apró mosolya talán még arra is utalt, hogy még talán élvezi is. Mint a gyermek, ki először lát ilyesmit nézett az ég felé miközben haladt.
~Deus?...
- Schuldigung, István, de sietnem kell a temetőbe, tudod, ma van a szokásos temető látogatásunk! – A férfi hangja valamivel magasabb volt, mint igazából, s ahogy elmondta, már rohant is az utca végén lévő temető bejárata felé. Viszont a saját szemei előtt nem Karakura Town temetőjébe rohant férfiként, hanem kisfiúként a Nemestördemici temetőbe, ami manapság talán már nem is létezik, hiszen a szülővárosát sem így hívják, hanem Badacsonytördemicnek.
- Mutti! Ich bin hier! – Mondta valahol a temető közepe tájékán, s ekkor már nem rohant, hanem lassan sétált. Ekkor már a havas eső sem esett. Úgy egy, vagy kettő fertály óra múltán egy síremlék előtt állapodott meg, amit azok számára helyeztek el, kiknek rokonai, barátai távoli, ismeretlen földeken nyugodnak. Ez egy névtelen, mindenkihez szóló síremlék volt. Ott guggolt előtte több fertályon keresztül, s a szemei előtt még mindig egyik őse sírjánál guggolt, attól függetlenül, hogy zavaros elméje szerint a szülei már haza mentek. Talán régen mindig tovább maradt, talán azért, mert ő kiváltképpen érzékenyebben, mélyebben siratta őseit? Vagy tán csak arra gondolt, hogy ő is teljes életet akar majdan élni, s öregségben meghalni. De ez nem adatott meg neki, ő nem halt meg se nyolcvan évesen, se százhúsz évesen, de még kettő, vagy három évszázadosan sem. Minduntalan huszonkét évesnek néz ki, mióta megélte a huszonkettedik telét.
Léptekre lett figyelmes, s arrafelé nézett, de nem állt fel guggoló helyzetéből. Egy lányt látott feléje közelíteni. Kíváncsi lett, hogy egy lány mit keres egyedül a temetőben, ezért csekély japán tudásával hozzá szólt, viszont a hangját még mindig magasabbra emelte, hogy fiatalosnak, vagyis tényleg tizenévesnek hasson, mint amennyinek képzeli magát.
- Merre felé mész? – Jutott eszébe egy kérdés, mit egyszer egy kedves, japán öreg hölgy tett fel neki. Maga sem értette, hogy miért japánul akar a lánnyal beszélni, hiszen ő most a Magyar Királyságban van, de valamiért tudta, hogy ez a lány érteni fogja a japánt, amit nem is igazán tudja, hogy hogyan képes beszélni.
Mosolygott, s bár a ruházata nem volt átlagosnak mondható, mégsem kelthetett rémisztő képet, így talán a lány sem fog elmenekülni előle. Szemeiben őszinte érdeklődés és kíváncsiság bújt meg, amit az idegen lány keltett fel benne, hiszen érdekelte, hogy valamelyik rokonát látogatja meg Nemestördemicen, vagy talán most települtek oda, vagy valami vándor család tagja-e. Igazából egyikre sem kaphat helyeslő választ, hiszen csupán a zavarodott elméje szerint vannak Nemestördemicen, a Badacsony oldalában, a valóságban Karakura Town temetőjében tartózkodnak, viszont erről Deus mit sem tudott. Egyelőre.

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Sakaichi Kirie
Quincy
Quincy
Sakaichi Kirie

nő
Capricorn Dog
Hozzászólások száma : 31
Age : 29
Tartózkodási hely : Belial's Dimension -> Wonderland *.*
Registration date : 2012. Nov. 01.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town-i temető Cl0te4500/12000Karakura Town-i temető 29y5sib  (4500/12000)

Karakura Town-i temető _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i temető   Karakura Town-i temető EmptySzer. Jan. 23, 2013 11:57 am

JaaaBitte randevú ^.^


Esik. Mintha dézsából öntenék. Undok viharfelhők gyűlnek az égen, vastagok, szürkék, sem fényt, sem színt nem engednek át. Így nem tudok mosolyogni, nem lehetek vidám. Demonstratív jelleggel szürke esőkabátot öltöttem, hatalmas, férfiméretűt, az ujját egészen felgyűrtem a karomon, hiába, folyton lecsúszik. A kabát alja így is a talajt súrolja, azt, ami sáros és latyakos, s nekem át kell gázolnom rajta, hogy elinduljak otthonról, elmenjek a kísérteties óvárosba, mert Naraku azt mondja, mutatni akar nekem valamit, majd ahogy megérkezem – késve, mert ilyenkor egyszerűen nem visz a lábam – ír egy SMS-t, hogy mégsem ér rá. Biztos nőt talált. Vagy havert, vagy minőségi cigarettát. Vagy egyszerűen hasogatott reggel a feje és – milyen meglepő! – nem hozta meg a vihar annyira az életkedvét, hogy kikászálódjon a vackából.
Persze ennyire nem durva a helyzet. Aranyos, hűvös, éppen csak idegesítő havas eső esik, a felhők vastagok, de nem olyan szürkék, hogy rémromantikus kastélyokban legyen kedvem átvészelni az időt, éppen ezért haladok tovább minden gyanús rom mellett, amit csak látok kínomban, ebben a szürke, latyakos óvárosban. Még egy darabig biztos nem jutok haza. Egyszerűbb vissza sem fordulni, minél jobban eltévedni, és majd ha már eléggé eltévedtem, szólni Belial-samának és reménykedni, hogy értem jön.
A temető pereméhez érve, térdig sárosan úgy érzem, kezdem elérni a célomat: a lábam nehéz, a hajm vizes, az esőkabát alatt is hideg van – így jár az ember, ha nincs meleg ruhája, egyáltalán. Különösen, ha hosszú nadrágja nincs. Sem rövid. Semmilyen. Az eső ilyen szempontból nyugtatóbb. Hangos, egyenletes és nem kímél. De ez a havas förmedvény csak arra jó, hogy éppen vizes legyen a zoknim, éppen rázzon a hideg és éppen nehéz legyen járni. De világos van. Alkony után is világítani fog az ég, az pedig gyönyörű a maga módján.
Ismeretlen nyelvű kiáltást hallok és gondolkodás nélkül egy sírkő mögé ugrom. Még nem is volt alkalmam megemlékezni róluk, ezekről a sok halottról, akit sosem ismertem. Néhány lélek kószál ott, ahol egészen sok sír van egymás mellett, de kerülöm a tekintetüket. Ma nem szeretnék halottakkal beszélgetni. Egyre gyakrabban öltenek testet csak, mint cukormáz a szememben. Naraku hatására, nyilván. És mert elhivatott vagyok és szeretném megmutatni, hogy nagy harcos leszek és a quincy névre méltó. De nem ma. Mert ma elbújtam egy sírkő mögé, csak mert valaki ismeretlen nyelven kiáltott. Hát előjövök, elő én!
Biztos nagyon értékeli a zömök, nehéz léptű furcsa beszédű, amikor egy rózsaszín, szürke anyaggal elvétve fedett kobak felemelkedik a szürke kő mögül. Kiráz a hideg, ahogy leseprem azt a kevés havat a tenyeremről. Jól esne egy pár meleg kesztyű, de úgy látom, rajta sincs. Mit tehetnék. Mosolygok.
- Nem haza. – válaszolom kapásból. Kihúzom magam, mert attól mindig határozottabbnak tűnök, még egy kicsit erősebbnek is érzem magam tőle. Ez az érzés egészen addig tart, míg közel nem ér annyira, hogy rájöjjek, majdnem kétszer akkora ez a férfi, mint én. Széltében meg hosszában is. De a haja színét díjazom, talán túl szélesre is sikerül a mosolyom a hatására. – Különleges a hajad, nagyon tetszik. – Pompás háromszögszemeket és angyali kuncogást mellékelek a megjegyzéshez és bár fel nem érem, hogy bele is túrjak a hajába, vagy ilyesmi, nem érzek késztetést rá, hogy elszaladjak. Csak illedelmesen tovább kellene állni, haladni, amerre eredetileg mentem – amiről nem tudom, hogy hol van. Semmi értelme nem lenne.
- Te merre mész? – Szégyelleném bevallani, hogy ha akarnék, sem találnék innen haza. – Elkísérhetlek egy darabon? Nem foglak zavarni, ha nem szeretnéd. De meg kell ígérned, hogy nem eszel meg. – mint abban a mesében, jut eszembe, amelyikben a buta lány viszi a sütit a nagymamának, de közben megeszi a farkas. Igaz, a színek sehogy sem stimmelnének. Legfeljebb ha túl közel jön, leterítem egy jobb horoggal lengő-pörgő-forgó-egérfogó rúgással, aztán megfenyegetem és békésen hazakísértetem magam vele. Elfojtok egy nevetést, ahogy elképzelem a mutatványt.


Spoiler:
Vissza az elejére Go down
http://kitty-kye.gportal.hu/
Yato Chifuyu
13. Osztag
13. Osztag
Yato Chifuyu

Hozzászólások száma : 37
Registration date : 2012. Oct. 29.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Shinimimi
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Karakura Town-i temető Cl0te7000/15000Karakura Town-i temető 29y5sib  (7000/15000)

Karakura Town-i temető _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i temető   Karakura Town-i temető EmptySzer. Jan. 30, 2013 10:33 am

Ein randevú in temető

A lányt nem rémisztette meg. Ennek talán örült, vagy csak annak, hogy nem támadt rá. De miért is feltételezné, hogy a lány bántani akarná, hiszen a vörös hajú férfi fejében mind ketten gyermekek voltak a Balatontól nem messze, a hegy oldalában fekvő temetőben. ~A lányok nem szoktak verekedést kezdeményezni.~ Gondolta magában, ahol egy egyszerű fiú volt, akinek a vörös haját szülei feketére festették. A lány nem tűnt veszélyesnek a szemében, hogyan is tűnhetett, hiszen mikor kisfiú volt se lidércek, se shinigamik, se quincyk, és főleg sem bountok nem kavarogtak az elméjében. A szemei elkerekedtek, amikor a lány a haját szóba hozta.
- Mein Haar ist schwarz. – Mondta gyorsan, kissé sértődötten, s talán kissé félve németül az anya nyelvén. Talán megérezhette, hogy a lány nem értette, vagy csak a lány arcán látta az értetlenséget hát nem látod? De japánul szólalt meg újra. – Fekete haj, miért különleges? – Simította hátra a haját. – Nem különleges, hajam nem különleges. – Mondta sértődött hangon. – Nem vörös, nem különleges. Tied hajad van rózsaszín, az különleges. Boszorkány vagy? – Lépett hátra egyet, s a szemében félelem tükröződött. – Ha nem vagy az, akkor der Teufel… itto… yukai nai, akuma szállt fel benned? – Lépett még egyet hátra, félve. – Ha az sem nem, akkor fessed dein… tied Haar, mert jönnek… és égetnek… el téged. – Bár a mai világban a maguk fajta különleges hajúaknak nem kell félni az inkvizíció máglyájától, vagy a lincseléstől, de ezt abban a pillanatban nem tudta Deus, hiszen a zavart elméje szerint a XVII. század vége felé jártak, amikor még jóval vallásosabbak voltak az emberek.
- Haza, én megyek haza. – Válaszolt a lány kérdésére, s ahogy elgondolkozott azon, hogy a lány miért is gondolná azt, hogy fel akarja falni újra hátra tántorodott. – Was? Nein! Hilfe mich! Warum? Was ist es? – Mivel a felfalásról a kaotikus elméjében valami emlékeztetni kezdte, hogy ő bount, s Japánban van, ezért a szemei előtt villódzni kezdett az addig képzelt táj, s ezért nem értette, hogy mi történik körülötte. Az eddig a Nemestördemici temető néhol a Karakurai temető képét mutatta, de aztán újra a Nemestördemicit, s egy darabig ez így változgatott, mitől annyira elkeseredett, hogy térdre rogyott, s sírni kezdett. – Mutti. Wo’s mutti? Ich will meine Mutti! – Anyját hívta, de mind hiába, egyrészt, mert már évszázadokkal ezelőtt meghalt, másrészt elhagyta gyermekkorát, s újra a több évszázados bount lett, aki a szemeiről letörölte a könnyeket, s felnézett a lányra. – Ki vagy? Mi vagy? Nem lélek, ja? Nem eszlek meg. – Ezután újra talpra állt, s elgondolkodva nézte a kislányt. Elgondolkodva, hogy milyen ízű lehet a lelke? Hogy megölje-e, azért hogy megkóstolhassa, vagy inkább ne? Végül úgy döntött, hogy nem, nem öli meg, mivel valamiért, valahogyan a piercingeshez hasonlónak sejtette, s kíváncsi lett, hogy ismeri-e, rokonok-e, mik ők, tényleg van köztük hasonlóság, vagy csak képzeli?
- Gyere, demoiselle. – Indult meg a temető kijárata felé. – Ti ismer shonen mit piercing? Viel… itto… sok piercing? – Kérdése közben az arca körül végig húzta a mutatóujját a levegőben, hogy mutassa, hogy inkább az arcára gondol, hogy ott voltak a piercingek. Lassan haladt, hogy a lány tartani tudja a tempóját.
Vissza az elejére Go down
Miyake Diran
Ember
Ember
Miyake Diran

Aries Dog
Hozzászólások száma : 36
Age : 42
Registration date : 2010. Jul. 19.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: Ügyeletes vérnyom-elrendeződés elemző, sorozatgyilkos szépfiú
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town-i temető Cl0te7000/12000Karakura Town-i temető 29y5sib  (7000/12000)

Karakura Town-i temető _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i temető   Karakura Town-i temető EmptyHétf. Feb. 04, 2013 1:58 am

[ Testvérjátszma – Végre együtt az ikrek! ]

Valószínűleg az ismeretlen hasonmásnak is feltűnt, hogy jelen vagyok, ugyanis fegyvert rántott, s a torkomnak szegezte azt. Szemem meg se rebben, hiszen nem félek a haláltól. Tudom, hogy egyszer úgy is eljön értem, és magával visz. Ezért meg nem fogok az ágy alá bújva remegni, mint egy védtelen kis nyuszi. Viszont még mindig azon álmélkodtam, hogy mégis hogyan lehet… hogyan lehet, hogy ő majdhogynem pont ugyan úgy néz ki, mint én. Még a hangja is hasonló… Mintha… Ikertestvérek lennénk. Az viszont lehetetlen. Ha rendelkeznék egy ikertestvérrel, arról bizonyára tudnék. Nem egyszerű elfelejtkezni egy hasonmásról. Anyám meg annyira nem volt szörnyeteg, hogy valami más módon eltüntesse az életünkből. Tudom is én… ott hagyja valaki küszöbén, vagy nem tudom.
- Ki vagy? És honnan tudod a nevemet? – kérdeztem kissé sértődötten – Nem emlékszem, hogy említettem volna. Nem vennéd el a katanád? Viszket tőle a torkom…
Mondom teljesen közömbösen, mintha csak egy fakarddal fenyegetőzne, ám ahogy kimondja a nevét, úgy érzem, el kezd velem forogni a világ. Egy pillanatra meginogok, majd hátrálok egyet. Leülök egy közeli sírkőre. A halottak már úgy se bánják, nem tudnak vele mit kezdeni. Legfeljebb valami bunkó huligánnak gondolhatnak. Próbálom összeszedni a gondolataimat és összerakni, hogy mi folyik itt.
~ Mégis hogy lehet ugyan az a vezetékneve, mint nekem? Ez lehetetlen… Vagy… mégse…? ~ fut át a gondolat a fejemen, s bevillan, hogy pár pillanattal ezelőtt még úgy elvetettem a lehetőséget, hogy talán az ikertestvérem lehet. Valószínűleg nem kellett volna. De most, hogy kiderült, hogy ugyan az a vezetékneve is, lehet benne valami. De akkor is képtelenségnek tartom, hogy mindez megtörténjen. Lehetetlen… Ilyen egyszerűen nem létezik. Persze olyanról már hallottam, hogy ikertestvérek egymásra találnak valamilyen csoda folytán, de nem a halál után… Hiszen, ahogy látom, ez az Ichirou fickó már halálisten, vagy mi. Olyan, akikről Urahara beszélt, mikor legelőször találkoztam vele.
Elképedve bámulom továbbra is az arcot. Azt az arcot, mely szinte teljes mása az enyémnek, és próbálom felfogni, hogy mi is történhetett, ám ez nem igazán megy.
- A… testvérem vagy…? – teszem fel végül továbbra is elképedve a kérdést, mintha ez eddig nem lett volna teljesen egyértelmű. A kinézete olyan, mint az enyém, sőt még a vezetékneve is ugyan az. Mondjuk az utóbbi nem feltétlenül garancia arra, hogy testvérek, esetleg rokonok lennénk. Röhögjön ki bárki is, ha nevetségesnek tartja a reakciómat, de ez van. Máshogy nem lehet erre az egészre reagálni.
Vissza az elejére Go down
Sakaichi Kirie
Quincy
Quincy
Sakaichi Kirie

nő
Capricorn Dog
Hozzászólások száma : 31
Age : 29
Tartózkodási hely : Belial's Dimension -> Wonderland *.*
Registration date : 2012. Nov. 01.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town-i temető Cl0te4500/12000Karakura Town-i temető 29y5sib  (4500/12000)

Karakura Town-i temető _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i temető   Karakura Town-i temető EmptyHétf. Feb. 04, 2013 11:09 am

JaaaBitte Randevú ^.^


Láttam már furcsa alakokat, beszélgettem is velük. Belial-sama, ő mindig furcsa. Ragaszkodik a kalapjához meg a trükkjeihez, közben meg elmélkedik a pokolról meg minden sötét dologról – meg sem próbálom megérteni. Naraku, ő állítja, hogy remekül van, de én mégis csak azt hiszem, hogy kellene egy nő az életébe. Valaki bizony összetörte már a szívét. Vagy szilánkosra az állkapcsát, lehet, hogy a hegeket próbálja palástolni a fémjeivel. Nem, igazából elég kicsi rá az esély.
Sachi-chan, ő light noveleket ír azért, hogy a kishúgát eltarthassa. Nagyon jóságos, mégis olyan maga is, mint egy kisgyerek. Nem mondaná ki, de ő is biztos szomorú valahol belül, hogy nem lehetett gyermek úgy, mint Ruriko-chan.
És most itt van a vörös hajú, hadovál össze-vissza mindenféle nyelven, letagadja, hogy vörös haja lenne és ujjal mutogat rám, pedig az illetlenség. Szomorú, igen, ő is biztos szomorú, csak leplezi a zavarával meg a furcsaságaival.
- Igenis vörös. – dünnyögöm sértettséget színlelve, elég halkan ahhoz, hogy eldönthesse, meg akarja-e hallani, vagy sem. Abban a pillanatban fel sem merül benne, hogy csak a bolondját járatja velem, hiszen a tekintete egészen őszinte. A reakciója viszont, hogy hajlandó-e szembesülni az igazsággal, talán elárulja majd, ki is ő. (Mekkora orra esés lenne, ha kiderülne, hogy az én szemem rossz! Nem, egy ilyen gyönyörű, rikító színt nem tévesztenék össze valami unalmas feketével.)
- Dehogy szállt meg az ördög! Micsoda sületlenség! – aljas rágalom. Az ördög csak a szüzeket szereti. És jut eszembe, én az vagyok a javából. Ellenkeznék én, de most elképzelem, hogy az én tekintetem mögött mi lehet: vajon engem vidámnak látnak, mindig olyan boldog vagyok, mint amilyennek érzem magam? Nagyon boldog vagyok, ha sikerül lenyűgöznöm Belial-samát, ha ízlik neki a sütim, vagy ha megtanulok valami újat Narakutól. Sosem mondja, de én tudom, hogy elismeri a tehetségem. De héj, kétszáz évet töltöttem el a semmi közepén. Kétszáz év a többszöröse annak az időnek, amit eddig a szabad ég alatt töltöttem, most meg ide jöttem havas esőben a temetőbe és egy zavarodott vörös hajúval beszélgetek ahelyett, hogy elfutnék, mielőtt bánthatna.
- Nem vagyok boszorkány. – rémlik valami az égetésről, de nem merném biztosra venni, hogy jól értettem, amit mondott. Nem tudok mit válaszolni. Most először semmi sem jut eszembe, semmi vigasztaló vagy meggyőző, visszavágni sem igazán tudok. Ilyen időben meg se lehetne rendesen gyújtani a tüzet.
- Fázol talán? – kérdezem kedvesen, bár tulajdonképpen mindegy, hogy mit felel: nincs ruhám, amit felajánlhatnék neki, nem is lenne túl úrihölgyes, inkább fordítva kellene próbálkoznunk, ha nagyon ragaszkodik a játékhoz. Nem vihetem haza, és még ha Belial-sama meg is engedné, hogy nálam legyen, nem lehetek biztos benne, hogy nem akar megölni.
- Jól van. De egy darabon biztos megyünk együtt. Csak nem a temetőben laksz, ugye? – kuncogom. – Kiérünk a városba és felszállok a metróra, minden rendben lesz. Te is haza találsz, igaz? – Nem igazán ismerem az alkohol hatásait, de Naraku tartott már előadást arról, hogy milyen érzés alkoholos állapotban megpróbálni hazavánszorogni. Félve közelebb megyek hozzá és észrevétlenül megszaglászom, de nem érzem rajta a pia szagát. Havas eső illata van inkább. Nem tűnik úgy, hogy díjazza a közelségem, hátra hőkölök.
- Nem értem, mit mondasz. Így nem tudok segíteni. Talán ha a lakcímed megmondanád, vagy ilyesmi. – Nem mondom, hogy érdekel, milyen szertől lett ilyen az állapota, valami azt súgja, hogy jobb, ha nem tudom. – Milyen nyelven beszélsz? Talán ha valaki tudna így… - Halva született ötlet. Még ha fel is állna és ki is jutnánk a temetőből, sem segítene nekünk senki. Olyan ez a tehetetlenség, mint a kétszáz év a semmiben. Csak havas eső illatú.
- Nem vagyok lélek. – sóhajtok és most olyan egy pillnatra, mintha én lennék a felnőtt. Talán így érez Sachiko, mikor gyermek szeretne lenni, de nem lehet. Engem nem képeztek ilyesmire. Én az íjjal próbálok bánni, cukormázas energiát szerzek a lelkekből, de én nem vagyok lélek. – Kirie vagyok.Tizenhárom éves, cukrászsegéd. Most, először a hivatalos titulus lemarad. – Én próbálok segíteni neked, de megijesztesz. Beszélgessünk inkább szép dolgokról, míg le nem érünk, mit szólsz? – ajánlom annyira határozottan, amennyire csak tőlem telik. Ismerős a tekintete. A zavar mellett most hirtelen azt is látom, ahogy az éhes vendégeim vizslatják a süteményes pultot. Éhes elragadtatás, csak egy egészen kicsit, de látom felvillanni. Piroska és a farkas. Csak lejutunk innen, és emberek között már biztonságban leszek. A zsebembe nyúlok és rácsúsztatom a telefonomra a kezem, de végül bájosan mosolyogva mellé kerülök, a normálisnál kicsit gyorsabban szedem a lábam.
- Csak egyvalakit ismerek sok piercinggel, neki nagyon sok van, itt meg itt, meg itt egymás fölött egy csomó. – mutatom érzékletesen, Naraku arca szinte előttem van, már pontosan tudom, hogy melyik piercing hogyan mozdul, mikor fintorog, mikor lelkes (szóval fintorog), mikor idegesen szívja a cigijét meg amikor csak megszokásból, mikor felhörpint valamit. Más, amikor pohárból és más, amikor üvegből. – Naraku, a mesterem. Olyan, mintha a bátyám lenne. Nagyon furcsa figura, de a lelke mélyén rendes, nekem elhiheted. – És rengeteg hasznos dolgot tanultam tőle, például az idegenekről, teszem hozzá magamban, de csak azért, mert elvárnák tőlem. Most megint nem ijesztő ez a vörös hajú furcsaság. – Ismered? – csillan fel a szemem és szökknek egyet mellette vigyázva, hogy fel ne csapjon a sár.
Vissza az elejére Go down
http://kitty-kye.gportal.hu/
Yato Chifuyu
13. Osztag
13. Osztag
Yato Chifuyu

Hozzászólások száma : 37
Registration date : 2012. Oct. 29.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Shinimimi
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Karakura Town-i temető Cl0te7000/15000Karakura Town-i temető 29y5sib  (7000/15000)

Karakura Town-i temető _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i temető   Karakura Town-i temető EmptyCsüt. Feb. 28, 2013 3:43 am

Ein randevú in temető


Figyelmen kívül hagyta a lány sértődöttségét, és hogy valami olyat motyoghatott, hogy „Igen, vörös.” Nem akarta a szüleit elkeseríteni azzal, hogy vörös haját mutogatja, vagyis régen, mikor gyerek volt nem akarta, hiszen a papok biztosan rosszat csináltak volna vele. Viszont ez csak a régi időkre volt igaz, valamint a Harmadik birodalomra, de már egyiktől sem kellett félnie, már megváltozott a világ, ahol a hajszín nem sokat számít.
Miután a lány meggyőzte, hogy se nem szállta meg az ördög, se nem boszorkány, valamelyest megnyugodott. Viszont, mikor a lány tőle megkérdezte, hogy fázik-e, ő ahelyett azt értettem, hogy a lány önmagára mondja, hogy fázik.
- Én sajnál a dolog, de én tudok nem adni ruhámból, azok vannak vizesek, und es nem tud felmelegít te. – Mondta őszinte, kicsit szomorkás arccal, hiszen mégis ő jó kisfiú, akinek a szülei azt tanították, hogy a hölgyeknek illik felajánlani a kabátját, hogyha fázik, de most nem tudta, és ezt tényleg sajnálta, és csak reméli, hogy a lány nem nézi őt egy neveletlen jobbágynak.
- Csak halottak lakik temetőben. – Felelte kacagva a lány azon kérdésére, hogy nem-e a temetőben lakik. Ekkor még a fejében a gyermek volt, aki Japántól messze, nagyon messze élt a Kárpát-medence egy apró hegyének oldalában.
~Kirie~ Jegyezte meg Deus a lány nevét, aki egykori ellenfelére hasonlított, azt pontosan nem tudta, hogy tényleg hasonlítanak-e, de hogyha igen, akkor sem tudná megmondani, hogy milyen módon. Mivel a kíváncsisága arról, hogy kik ők, mik ők nagyobb volt, mint Kirie-chan lelkének íze iránt érzett kíváncsisága, ezért érdeklődni kezdett.
~Mester-e? Talán ők is hasonló ember csoport, mint mi, bounto-k?~ Gondolkodott el egy röpke gondolat erejéig. Számára szokatlan volt hallani, hogy valaki a mesterét a rokonának tartsa, hiszen az ő bounto mesterei mind legfeljebb csak tanítók, rövid ideig útitársak voltak, egyikükkel sem tudná elképzelni, hogy sokáig vele legyen.
- Oui! – Felelte kicsit hazudva, hiszen addig, csak egyszer találkozott vele, s akkor is inkább harcoltak, viszont harcon keresztül is meglehet ismerni a másikat, természetesen akkor, hogyha valaki érti azt a nyelvet, Deus valamelyest értette. – Ő van bátor harcos, aki szeret is harc. Én ismer nála csak egy jobb harcos, István. István van én am besten friend… itto… legjó barát. Ő olyan jó harcos, nem harcol, mert ő hast nincs méltó ellenség. Talán enyém régi mester talán méltó, én régi mester tanít engem sok minden, zum beispiel… itto baba használat. Te Naraku-sensei, tanít neked mi? – Deus elmondta, vagyis próbálta elmondani, hogy az ő egykori mestere megtanította sok mindenre, mint például a bábhasználat, de Deus japán nyelvtudása nem túl jó, így kérdéses, hogy Kirie megértette-e, hiszen egy beszélgetésben nem elég az, hogyha csak az egyik fél érti, mivel így könnyen félre siklik a beszélgetés, ahogy egyszer már megtörtént.

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Filius Nocturn
Különleges karakter
Különleges karakter
Filius Nocturn

Hozzászólások száma : 31
Registration date : 2011. Oct. 14.
Hírnév : 8

Karakterinformáció
Rang: Urahara vegyesbolt tulajdonosa
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town-i temető Cl0te7000/15000Karakura Town-i temető 29y5sib  (7000/15000)

Karakura Town-i temető _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i temető   Karakura Town-i temető EmptyKedd Okt. 01, 2013 8:36 am

Visszatérés


*Mélybe merülő lappangás, sötét suttogások, otthonos energiák vibrálása veszi uralma alá Karakura temetőjét. A meghitt környezetre azonban senki sem figyel fel; hiszen a shinigamik nem érzékelik az összeesküvést. Valamiképpen minden lidérc és lélekféleség valamiért elkerüli most ezt a helyet. A méltánytalan előny, ami ér ama pillanatban, amikor talpam ismét a várost érintik, javítja a közérzetem. Mi történt ezzel a várossal? Hová tűnt a folyvást folyó veszély? Hová tűnt az izgalom és a vérengzés? A káosz utolsó cseppje is eltűnt volna, mikor eltűntem? Bizonyára hiányozhatok a zsivány, kárhozott rend tagjainak. De ezt csupán egy módon deríthetem ki; ideje, hogy az Insignis Reliquia újra székeljen. Új megbeszélésre van szükség, még hozzá ilyen kellemes körülmények között. A változatosság kedvéért pedig egy igen különös mágus köpeny birtokában kezdek el lebegni az egyik sírbolt felett. Ismerős lehet sokak számára eme sír; hiszen a lakója egyszer nagy hírű politikus volt, aki rejtélyes körülmények között hunyt el egy bount keze által.
De lassan, hogy kilépjek a már- már megfelelően nyugtató sötét csendből, tenyerem közé idézem mágikus botom, hogy azt a földhöz koppintva az érmék küldjék az üzenetet. Egy jelt, egy árva közleményt, amire csaknem számítani sem lehetett. Sortilegus Nocturn összehívja a rend bizonyos tagjait; mégpedig a temetőben. Belépés természetesen az érme hordozóinak. S míg várok, addig egy széket formálok magamnak az egyik elhunyt csontjaiból, hogy meglepegtetve immáron egy csontszéken lebeghessek. Nem túl bizalomgerjesztő látvány, ámbár eléggé kényelmes, s sokan nem tudják miről is maradnak le. A kényelem szinte üdítő, akárcsak az érkezők íriszei, miként tekintetükkel végre megtalálnak. A mágusok természetesen gyorsabban érkeznek, mint a harcosok, de aggodalomra semmi ok. A pervium mágusa egy védőburkot idéz a hely köré, mivel jelenlétünk jelentéktelenné és annál inkább láthatatlanná lesz.*
- Üdvözöllek titeket barátaim! Híreket, szóbeszédeket, hasznos információkat kívánok! *Kedves, szinte undorítóan negédes hangon szólalok meg. Tény mi tény, a kisugárzásom az elmúlt hónapokban – még nem láthattak – sokat változott. Egészen kivitelezhetetlen, hogy bárki rájöjjön a fejlődésem irányára (sokan még azt sem tudják, hogy a pokolban volt dolgom mostanság). Én pedig csak türelmesen várok a soron következő szavakra, majd pedig felszólalok magam is.*
- Hamarosan egy különleges vendégünk érkezik a főhadiszállásra. Sokatok számára hasznos segítség lesz, forduljatok hozzá. Viszont megemlíteném azt, hogy fele annyira sem szent amennyire mutatja magát és fele annyira sem veszélyes, mint amennyire bizalmatlanok lesztek e szavakra felé irányulóan. Most pedig kérdem én; mi hír van a mi városunkat illetően? *Nézek körbe- körbe, de még mielőtt bárki is belekezdene, közbe szólok a nagy zsibongásnak.* - Kis szerencsével hamarosan új főhadiszállásunk lesz; de mindezek előtt új közlendőm volna az új esküről. *Sejtelmes mosoly lepi el arcomat. Majd kezembe egy tekercs materializálódik, amibe már számos név fel van írva, csak hogy a tárgy egyedisége, hogy az aláírásokat elnyeli.*
- A mai estétől fogva, akik aláírják ezt a pergament, azok leteszik esküjüket az Insignis Reliquianál. Az eskü annyit tesz, hogyha illetéktelen kézre jut egy belső információ, akkor az eskü nevében a rend levadássza az árulót. Természetesen a pergamen jelzi, hogy ki is volt az esküszegő. Ezenfelül pedig, aki elhagyja a rendet, annak visszafordíthatatlanul a tekercs kilövi a szívcsakráját és hat éven belül meghal. Nos, várom sajátos tollukkal azokat, akik hajlandó aláírni ezt! *Oldalra billentett fejjel nézek körbe. Biztos vagyok benne, hogy lesznek olyanok, akik nem akarják majd aláírni; éppen ezért sem említettem meg, hogy mi lesz azokkal, akik viszont nem írják alá ezt. Azt majd a jelenlevők, akik aláírták eldöntik a halál kellemes és annál boldogítóbb pecsétjében.*




Vissza az elejére Go down
Wilhelmina Grimm
Insignis Reliquia
Insignis Reliquia
Wilhelmina Grimm

Scorpio Buffalo
Hozzászólások száma : 8
Age : 38
Registration date : 2012. Dec. 12.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: nincs
Hovatartozás: Insignis Reliquia
Lélekenergia:
Karakura Town-i temető Cl0te7000/15000Karakura Town-i temető 29y5sib  (7000/15000)

Karakura Town-i temető _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i temető   Karakura Town-i temető EmptyKedd Okt. 01, 2013 11:38 am

Visszatérés
Enyhén mámoros állapotban nézegetem talpas poharam csekély tartalmát. Az üvegpohár szárát fogva óvatosan lötykölgetem benne a vörös színű italt, mintha csak az ízével lennék elégedetlen. Pedig erről szó sincs, csupán gondolataim kalandoztak el. Régi idők irányába, tűnődve az asztallapra kiterített kártyák jelentésén. A három idővonal mely annyi változót foglal magába, mégis már – már mámorosan kutatom a kifürkészhetetlen fonalat. Mit tehetek most egy másik időben? Ott netán fehérbort iszogatok? Gondolataim másfelé járnak? Esetleg megvetem a drága minőségű nedűket? Utóbbiba még belegondolni is rossz volt.
Merengésemből Creiwy rángat ki, a koromfekete szőrű macska fújtatva ugrik le a mögöttem húzódó komódról, lendületével magával söpörve pár vaskos, öreg könyvet. Felszisszenek a zaj hallatán, miután szemrevételeztem a puffanások forrását. A kötetek némely, sárgás lapjai, melyek már amúgy is kijártak az öreg könyvekből kihullottak, s szinte fájt így látnom a kutatásaimhoz kellő olvasnivalókat. Fel kell kelnem.
Kelletlen sóhaj hagyja el ajkaimat, miközben fölemelkedek székemből és az öreg köteteket felvéve a földről visszahelyezem helyükre, esetlegesen kihullott tartalmukkal együtt. Mindeközben Creiwy feltűnő, ideges viselkedésén tűnődve. Idegesen járkált föl és alá szobám kötetek, varázstárgyak, papírra foglalt bűvös igék hagyta ösvényen, mintha valami rossz érzése lenne, vagy valami nem várt dolog jövetelére kívánná felhívni figyelmemet. Pár másodpercig hagytam, hogy pillantásomat elvonja, s minderről elfeledkezzek, mely eddig a fejemben sürgölődött, még a finom nedű íze is kiszökött a számból, ahogy a négylábú, karcsú, kecses járású állat lépéseit fürkésztem. Későre járt, az is lehet, hogy képzelődöm, s túl sokat aggódom, fölöslegesen.
S szinte azonnal, ahogy visszahelyezkedtem a vörös bársonnyal fedett karosszékembe a családom egyik ősétől, ki szintén érdekelt ősatyánk mágiája, s tudását eme pakliba helyezte, mely mellett most egy érme fénylett fel, azonnal magára vonta tekintetemet. Egy jel, egy rövid üzenet, mely mindent magába foglalt. Nicsak – nicsak micsoda váratlan meglepetés!
Államat jobb tenyerem élére támasztom, miközben felkönyökölök az asztalra, bal kezemmel mutató és hüvelykujjam közé csippentve az érmét. Sajnáltam italomat, melyet így, ily’ árván itt kell hagynom, de a kötelesség – kivételes esetben – fontosabb volt az 1893-as évjáratú Tramininél.
Vállamra kanyarintottam egy ezüstszínű köpenyt, nem törődve feltűnőségével, majd hagytam, hogy a fehér holló vállamra telepedjen. Varázsbotomat már – már megszokásból vettem kezembe. Amúgy is furcsa érzés volt számomra készülődni, elhagyni lakhelyemet, a kényelmet. Mindazonáltal fúrta a kíváncsiság is az oldalamat, hogy miféle ürügyből hívja össze ilyen hirtelen Nocturn arbiter a társaságot, hiszen már jó ideje nem hallottunk kiléte felől. A Kristály Kódexbe csupán belepillantottam, s már a képekből nyomban fel tudtam idézni a varázslatot, mely a rövid út megtételéhez volt szükséges ezúttal számomra. Szinte alig telt el pár perc a hívás óta már ott is voltam a megadott helyen. Egy… temetőben.
Kényeskedve fogtam meg fodros szoknyámat, kicsit felemelve, hogy ne súrolja a koszos földet. Eme egyetlen okból kifolyólag vagyok negatív véleménnyel a temetők iránt, elhanyagoltak, porosak, sárosak, koszosak. Tekintetemet körbejárattam a környéken, amint egy viszonylag tisztának minősített részen megálltam, s elengedtem az eddig féltett ibolyaszín fodros, fehér csipkével, arany hímzéssel tarkított ruhámat. Pillantásom végül megállapodott a varázslón, kit büszkén nevezek mesteremnek is, ki lenyűgöző varázstudományát most is megcsillogtatta az Insignis Reliquia tagjai előtt.
- Pletykákat kíván hallani, Noctrun arbiter? – visszafogott kacajjal illetem a hallottakat, s csupán magamnak jegyzem meg az alábbiakat, csak az hallja meg, aki meg is akarja hallani. Nincs semmi hozzáfűznivalóm a témához, hidegen hagynak a külvilág történéseit, csupán derülni jó mindazon kalandokon, melyekből egyesek visszatérnek, főleg bukásaikon, szerencsétlenségeiken. Bár ténybe tény tisztelt új ivóbajtársammal szert tettünk pár hónapja egy igen jó minőségi kis italnak, egyenest Sereteiből, egy pompás üzletből kifolyólag. Noha a körülményekre már nem igazán emlékszem, aznap túlságosan is felöntöttem a garatra, szégyellem is magamat miatta, nem szokásom így elereszteni magamat. Mindazonáltal ezen kívül más nem merült fel bennem a kérdés hallatán, bármi, amit esetlegesen szóvá tennék. Még a térkép felől is hallgatok, melyet szintén egy üzletből nyertem el és igencsak hasznos kis tárgy jövőbeli terveim végrehajtásához. Lévén személyes jellegű, nincs okom holmi jött-ment emberek előtt kifecsegni ezt, még ha konkrétan maga Noctrun érdeklődik efféle dolgok felől, majd személyesen megosztom vele az alábbit, amennyiben kíváncsi ez iránt, addig a pillanatig pedig nem látom értelmét szólni a dologról.
Szemöldököm a magasba szökik, egy idegen, új főhadiszállás, új eskü? Ráadásul mindezt ily’ hirtelen? Nohát, Nocturn arbiter mit tervezel?
Kérdőn fürkésztem a magaslatokban lebegő varázsló arcát, tűnődve tettei miértjén, mit olyan sokszor megejtettem már, ha róla volt szó. A legtöbb cselekedete mégis kiszámíthatatlan volt számomra, akárcsak most.
- Micsoda reformok Nocturn, igazán lenyűgöző, de mégis: mi célod vele? Imént híreket kívántál, s egyesek hazugságokkal meghintett dajkamesékkel álltak elő, hogy kedvedben járhassanak, most pedig teljes hűséget kívánsz tőlük, némasági fogadalmat, a saját kis egyéni érdekükben? Milyen szórakoztató fordulat! – kacarászok, az esetleges rám szegezett szúró pillantásokra fittyet hányva. Jobbommal előkelően vállamon ücsörgő madár mellkasát simogatom, ahogy nem törődően lépek előrébb. - De mielőtt nevemet adnám ehhez, még ha rendkívül csalódtam is a helyben, ahova összehívtál minket – jelentőségteljes pillantást vetettem az egyik sírkőre. - Szeretném tudni, hogy biztos partnerem leszel egy pohár Chardonnay-re az elkövetkező napok egyikében. ^_^ 1782-es évjáratú, az akkori legjobb. – eszem ágában sem volt visszalépni az aláírástól, sőt mi több, ha kell, az elsők között kanyarintom rá szignómat a pergamenre, megpecsételve ezáltal hűségemet. De semmiképpen sem elsőként, nem mintha bizalmatlan lennék Nocturnnal szemben, azonban ha bármi átverés van a dologban, nem én kívánom megsínyleni a hiba utáni bűnt, ami az aláíróval történik, már ha történik valami. Rolling Eyes Mindazonáltal igen elgondolkodtató a felvetett érvek, mi is lesz mindazokkal, kik meghátrálnak ettől? Hm... talán nem véletlenül zavarjuk az elhunytak békés nyugodását jelenlétünkkel? ^_^
Vissza az elejére Go down
Sayuki Daisuke
Shinigami
Shinigami
Sayuki Daisuke

Férfi
Scorpio Hozzászólások száma : 102
Age : 277
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2013. Mar. 31.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Kensai
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town-i temető Cl0te11400/15000Karakura Town-i temető 29y5sib  (11400/15000)

Karakura Town-i temető _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i temető   Karakura Town-i temető EmptyCsüt. Dec. 26, 2013 8:19 am

Halott embereket látok (duh).

…Mindent összevetve, kedvelem a temetőket.
Borús, szeles, nyomorult napokon különösen. Az ég a döglött képernyők bájos szürkéjében tündöklik, és a tompán ragyogó magasból identitászavaros „esőnek túl hó, hónak túl eső” cseppek szemerkélnek alá, mint egy hipotermiás, transzvesztita angyal könnyei. A talajt már sikerült (amúgy szintén identitászavaros) barnás latyakká áztatniuk, melyen csak itt-ott telepszik meg tessék-lássék módon egy-egy nagyobb fehér folt, szinte bocsánatkérően, mintha csak a tél szabadkozna idei gyatra teljesítménye miatt.
Kihalt a táj. A kerítésen túl időről időre elsuhanó autókon kívül csak a széltől meg-megrezzenő faágak mozdulnak. Az ünnepek előtt/alatt senkinek sincs ideje, se kedve a halottakkal foglalkozni, csak nekünk, sztahanovista lélek-rendfenntartóknak. Talán fölösleges is volt kijönnöm. Általában ugyanis nem az atmoszféra miatt kedvelem a temetőket, hanem azért, mert nagyban megkönnyítik a munkánkat. Az elveszett lelkek viszonylag gyakran kóvályognak sírjuk körül, ami természetesen a Hollow-kat is a környékre vonzza. Ha a csatamezőket vagy hirtelen természeti katasztrófák helyszíneit leszámítom, talán csak a kórházak olyan helyek, ahol ennyire megbízhatóan talál magának tennivalót a kellően elkötelezett shinigami. Most viszont még ez sem váltja be hozzá fűzött reményeimet. Nem is meglepő; ritka az olyan család, ahol az ünnepekre igazítanák szeretteik temetését, így új jövevényekre nemigen számíthatok… a régieket meg én segítettem át nemrég. Hollow-k sincsenek. Talán megtanulták, hogy az évnek ebben a szakaszában nemigen számíthatnak táplálékra errefelé, vagy eleve inkább a lelkek jelenléte, semmint a megszokás vonzza ide őket.
Lehet, hogy célszerűbb is lenne a kórház felé vennem az irányt. Hátha volt valami szaftos baleset, vagy egy idős páciensük végül megadta magát az elkerülhetetlennek… áh, legyintek fejcsóválva. Nem azért vagyok most idekint, mert olyan hihetetlenül elsöprő vágyat érzek arra, hogy dolgozzak. Kit akarok becsapni? Hasznavehetetlen vagyok. A logika azt diktálná, hogy egy kar elvesztése legrosszabb esetben is csak használója harci képességeinek felét veszi el. Még az a kifogásom sem lehet, hogy az ügyesebbik lett a lángok martalékává. Viszont… nem tehetek róla, valahányszor kardot rántok, csak még védtelenebbnek érzem magam. Nem tudom uralni lélekölőmet, annyira jó kardforgató sem vagyok, hogy csak erre támaszkodva képes legyek megvédeni magam, és a markolatot szorítva igazi erősségem, a démonmágia is kiesik, az alkalmazásához szükséges bonyolultabb kézmozdulatok miatt. És ami a legrosszabb, ezt a többiek is tudják. Szóval… haza nem mehetek, a szánakozó pillantások kereszttüzébe; dolgozni nem tudok… mi maradt? Leülni és várni, hátha a csöpörésző ónos eső előbb-utóbb hóvá növi ki magát? Kurta, keserű mosolyra görbül a szám.
- Végül is nem rosszabb, mint az alternatívák – mormogom örömtelenül felkuncogva, azzal kiszemelem magamnak a legmagasabb sírkövet a közelben, felülök a tetejére, és várakozóan a felhőkre szegezem tekintetemet.
Vissza az elejére Go down
Haruka Takagawa
9. Osztag
9. Osztag
Haruka Takagawa

nő
Aquarius Snake
Hozzászólások száma : 19
Age : 46
Registration date : 2013. Dec. 25.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Karakura Town-i temető Cl0te5500/15000Karakura Town-i temető 29y5sib  (5500/15000)

Karakura Town-i temető _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i temető   Karakura Town-i temető EmptyCsüt. Dec. 26, 2013 9:30 pm

 Haruka végre Karakura városában találja magát. Szó, mi szó, volt már pár alkalom, amikor megfordult erre, habár ez még az Akadémia tanulójaként történt, és abban az esetben is inkább a kötelező gyakorlatok végett, egy kijelölt gyakorló helyen. Soha, egy lépést sem tehettek felügyelet nélkül, így alkalma egyszer sem nyílt arra, hogy körülnézzen a városban, illetve még jobban megismerhesse az Élők Világát, melyről – valljuk be – nem sokat tudott.
 Ez az alkalom szerencsére merőben más volt minden eddigi alkalomnál. Osztaga tagjaként nem árt, ha ismereteket szerez egy olyan helyről, ahol gyakori a Hollow aktivitás, már pedig Karakura városa pont egy ilyen hely volt. Szinte naponta váltják erre egymást az erősebbnél erősebb Lidércek, és nem árt, ha alkalmanként egyszerre több shinigami is ezen a területen tartózkodik. Valljuk be, egy nem győzné munkával.
 Így hát a lány fogta magát, és most először egyedül merészkedett ebbe a városba. Póttestet is sikerült szereznie magának, habár még kissé szokatlan volt számára benne a mozgás, de nem szeretett volna shinigami alakjában lófrálni. Valamiért az is kényelmetlenül érintette volna. Emberek közt lesz, legyen ő is ember. A tájékozódás is könnyebb ilyen alakban, ami azt illeti. Bárkihez odamehet kérdezősködni.
 Az Élő Lelkek Világa fura hely volt a lány számára. Furcsa ruhák, furcsa ételek, és még furcsább italok. Nemrég ivott valami fekete löttyöt, amiben számtalan buborék volt, de az íze… Brr… Valami förtelem volt. Fogalma sem volt arról, hogy bírják az emberek meginni ezt a borzadályt. Ráadásul olyan vidám képpel! Jó maga soha többé nem szándékozik kóstoló szinten se inni belőle. Így hát inkább úgy döntött, hogy nem is eszik. Ha az italok ilyenek, akkor vajon milyen lehet az étel? Nem, nem szeretett volna csalódni benne.
 Ehelyett egy ruhabolt felé vette az irányt. Sok fogalma nem volt az itteni divatról, ráadásul egy-két ember igencsak megbámulta furcsa öltözéke miatt. Jó, nem a szokásos egyenruhájában volt, igyekezett jól összeválogatni a ruháit, de valamiért nem ment. Úgy tudta, hogy a ruhákkal foglalkozó üzletekben öltöztetik az embert, így amikor meglátott egyet, nagyot dobbant a szíve. Ez az!
 Végül igencsak megfogyatkozott tárcával, de annál boldogabb arccal lépett ki az üzletből. Egy teljesen átlagos fiatalnak nézett ki, aki kirándulni jött ide. Rózsaszín ing, farmer, sportcipő és egy póló. Kényelmes és praktikus. Számára legalábbis.
 Mindezek után a temető felé vette az irányt. Úgy tudta, hogy ez az a hely, ahol az emberek elhunyt szeretteiket helyezik örök nyugalomra, szóval mindenképp itt kell lennie a legtöbb léleknek, és egyben legtöbb Hollownak is. A lelkek általában vonzzák őket, így nem lenne csoda, ha Haruka beléjük botlana.
 A temető kapuja előtt megállt. Emberként nem mehet be, hiszen szeretné elvégezni a feladatát, így alkalmaznia kell egy Lélek Cukorkát. Zsebéből tehát előhalászta a bogyót, majd bekapta, egy szempillantáson belül pedig egy láthatatlan erő kilökte a testéből.
- Így már teljesen más! – Jól esően nyújtózkodott egyet megszokott testében, majd a testében lévő Mesterséges Lélek felé fordult: - Maradj itt, és el ne mozdulj, rendben?
A lány bólintott, Haruka pedig elindult a temetőbe. Sok sír, sok lélek, és ráadásul sok-sok szeretteit gyászoló ember. Körülöttük pedig elhunyt szeretteik próbálták nyugtatni őket, bár nem sok sikerrel. Az Élők nem láthatták a holtakat, és ez így is van rendjén.
 A lány egyelőre nem zavarta meg őket. Mivel shinigamiként az emberek nem láthatták, megállt a legmagasabb sírkő előtt, majd onnan figyelte a lelkeket. Ha végeztek, átküldi őket a Lelkel Világába. Észre sem vette a sírkő tetején ülő férfit. Ráadásul a lélekenergiáját sem érezte. Hiába, egy temető össze tudja zavarni egy újonc érzékelőit is…
Vissza az elejére Go down
Sayuki Daisuke
Shinigami
Shinigami
Sayuki Daisuke

Férfi
Scorpio Hozzászólások száma : 102
Age : 277
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2013. Mar. 31.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Kensai
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town-i temető Cl0te11400/15000Karakura Town-i temető 29y5sib  (11400/15000)

Karakura Town-i temető _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i temető   Karakura Town-i temető EmptyPént. Dec. 27, 2013 9:17 am

Halott embereket látok (duh).

Néhány vigasztalhatatlan óra telik el, mire a csöpörgés eláll. Hát, ebből nem lett havazás. Viszont ha a hó nem is, az emberek lassan, de biztosan elkezdtek befelé szállingózni. Meglepő, de úgy tűnik, előzetes feltételezéseimmel ellentétben az ünnepek alatt sem áll le a világ, legalábbis ami a temetőbizniszt illeti. Talán nem a nyitás előtti, hajnali órák alapján kellett volna elhamarkodott következtetéseket levonnom…
Akárhogy is, mire a lány megérkezik, már egészen komoly kis tömeg verődik össze. Néhány új lélek is felbukkant a frissen ásott hantok mellett, láthatóan nem értve megváltozott helyzetüket. Mivel Hollow-kat nem érzékelek a környéken, nem sietek átküldeni őket. Mindent a maga idejében, meg különben is, a figyelmemet most inkább a párszáz méterrel arrébb lévő temetőkapun belépő személy köti le, aki az erősen fagypont körül kószáló hőmérséklet ellenére teljesen jól elvan egy ingben. Ezek után nem lepődök meg túlságosan, amikor kisvártatva egy shinigami lelke választja el magát a húsburoktól. Úgy tűnik, a feletteseik nem különösebben törődnek azzal, hogy a halandó világ aktualitásaihoz igazítsák az ide átküldött ügynökeik felszerelését.
Diszkréten fokozódó érdeklődéssel figyelem, ahogy a jövevény lépteit lassan felém irányítja. Kiszúrt volna? Ahogy közelebb ér, van alkalmam alaposabban megszemlélni. Hosszú barna haj, barna szemek, ártatlan(nak tűnő) tekintet. Nem nagyon igyekszik szemkontaktust létesíteni. Lehet, hogy észre se vett? Nem igazán tudom, sértődött legyek, vagy megkönnyebbült. Igaz, lélekenergia-szintje alapján újonc lehet. Az is megeshet, ez az első látogatása csodálatos dimenziónkba. Mármint, első post mortem látogatása, persze. Kíváncsi vagyok, milyen lehet… hmm, jobb szó híján… „tisztességes” shinigaminak lenni, akinek volt élete itt is, mielőtt átkerült volna Soul Societybe. Bár… elvileg elfelejtik. Vagy legalábbis sokan elfelejtik, meg talán még többen találnak maguknak új családot a lelkek között, akik körében felébrednek. Vajon mennyi idő kellhet egy átlagembernek, mire megfeledkezik vér szerinti rokonságáról, és sajátjaként fogadja el a túlvilág törvényeinek kényszere által ráerőltetett idegeneket? Tíz év? Száz? Több? Mi a helyzet akkor, ha ezek után hatalmat kap a kezébe, és elküldik az Akadémiára, hogy megtanulja mindazt, ami ahhoz kell, hogy élni is tudjon vele? A hosszas, kimerítő tréning, halálközeli élmények sorozata, a tény, hogy korábbi családjával ezek után egyre nehezebb közös nevezőt találnia… átveszi idővel a Gotei 13 katonai szervezete fogadott rokonai helyét az életében? És akkor mi van, ha a kör bezárul: a Soul Societyben szerzett második családjának biztatása hatására keresztülmegy mindazokon, amik után már inkább kötődik az osztagához, mint harmadik családhoz… csak azért, hogy szert tehessen az erőre, ami megnyitja a világok közti kaput, hogy újra találkozhasson az igazi, első családja tagjaival? Ezek után van értelme meglátogatnia őket, van hozzá kedve egyáltalán? Vagy már túl nagy a szakadék?
Merengésemből az riaszt fel, hogy az idegen shinigami lélekenergiáját immár szinte teljesen magam alól érzékelem. Kíváncsian lepillantok a sírkövem aljára. A lány kissé elveszettnek tűnő tekintettel nézelődik mindenfelé, csak fölfele nem. Tipikus.
- - köszönök rá hirtelen, magam sem tudom, milyen megfontolás által vezetve.
Vissza az elejére Go down
Haruka Takagawa
9. Osztag
9. Osztag
Haruka Takagawa

nő
Aquarius Snake
Hozzászólások száma : 19
Age : 46
Registration date : 2013. Dec. 25.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Karakura Town-i temető Cl0te5500/15000Karakura Town-i temető 29y5sib  (5500/15000)

Karakura Town-i temető _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i temető   Karakura Town-i temető EmptySzomb. Dec. 28, 2013 2:36 am

Haruka komor, de egyben aggódó tekintettel kísérte figyelemmel a lelkeket, akik szinte kétségbeesetten próbálták felvenni a kapcsolatot élő szeretteikkel. Sikertelenül. Sajnos. A lánynak azonban figyelemmel kell tartania őket, hogy egy alkalmas pillanatban átküldhesse őket a Lelkek Világába. Viszont időt szeretett volna adni nekik, míg búcsút nem vesznek itteni szeretteiktől. Nyilván már így is megviselte őket a tény, amikor rájöttek, hogy nincs tovább, és menniük kell. Némelyikükön látta a zavarodottságot.
Sóhajtott. Nagy valószínűséggel meg kell nekik magyaráznia a dolgokat, mielőtt útnak indulnak, az pedig nem lesz könnyű feladat. Semmit sem fognak érteni, azonban sok idő nem áll majd a rendelkezésükre. A temetőben már így is szép számmal akadtak lelkek. Voltak ugyan olyanok, akik a családjuk mellett tartózkodtak, de szép számmal voltak jelen olyan lelkek is, akik csak bolyongtak sírról-sírra. Ők nagy eséllyel már régóta itt vannak. Lehet, velük kellene kezdenie.
Vállát a mögötte álló sírkőnek vetette. Nem voltak ugyan emlékei arról, hogy milyen élete volt, mielőtt meghalt volna, de a most látottak elgondolkoztatták. Lehet, itt élt. Lehet, itt van a nyughelye. És lehet, hogy pont most, itt tartózkodik a régi családja is.
Kérdő tekintettel pillantott körbe. Mindenfelé gyászba borult emberek. Voltak, akik zsebkendőbe temetve arcukat zokogtak, de akadtak olyanok is, akik éppen friss virágot helyeztek elhunyt hozzátartozóik sírjára. Sehol egy ismerős arc. Sehol egy olyan ember, akit a régi családjának mondhatna.
Gondterhelten ráncolta a szemöldökét. Felesleges erőlködnie. Semmi sem jut eszébe se most, se máskor. Különben sem lenne semmi értelme. Meghalt. Az itteni élete véget ért, és nincs tovább. Most shinigami, és az a feladata, hogy a hozzá hasonlóan járt embereken segítsen. Csupán azért sajnálta őket, hogy elvesztik az emlékeiket. De így talán könnyebb is. Tiszta lappal indulnak egy új életbe.
- Harukát ez a szó rántotta ki mélázásából. Ijedten kapott a kardjához, majd rántotta ki a helyéről. Körbenézett. Sehol senki. Akkor a hang csak egy helyről jöhetett…
Hirtelen lendülettel pillantott fel, a felette magasodó sírkő tetejére, ahol egy férfi üldögélt, látszólag kényelmesen. Remek, legalább nem egy Hollow. De akkor micsoda?
A lánynak nem volt ismerős a férfi. Azt innen is látta, hogy magas, és sötétkék, hullámos haja van. Nem sokkal idősebb nála. Ki lehet?
Mindezek ellenére egy pillanatra sem engedte el a kardját. Kissé távolabb lépett a sírkőtől, hogy jobban rálásson az új, hirtelen jött jövevényre, majd megszólalt:
- Ki maga?
Ahogy az idegenre pillantott, szinte fejbe vágta a felismerés. Egy shinigami? Fogalma sem volt, hogyhogy nem érezte meg eddig a lélekenergiáját…
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Karakura Town-i temető _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i temető   Karakura Town-i temető Empty

Vissza az elejére Go down
 

Karakura Town-i temető

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Karakura Town ::   :: Óváros-