-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Hollowok labirintusa

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Natalie Salazaar Granz
Espada
Espada
Natalie Salazaar Granz

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 160
Age : 31
Registration date : 2011. Mar. 24.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: Tudós
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Hollowok labirintusa Cl0te40550/65000Hollowok labirintusa 29y5sib  (40550/65000)

Hollowok labirintusa _
TémanyitásTárgy: Hollowok labirintusa   Hollowok labirintusa EmptySzomb. Ápr. 02, 2011 12:54 am

Hollowok labirintusa Labyrinth1986.0108

Valahol az autópálya mellett, egészen elkerülve az erődítménytől kezdődik ez a "valami". E fölött a labirintus felett egy fajta sötétebb felhők vannak az év összes napján. A nap már nem szűrődik át és sűrű köd is van. Ez lenne a hollowok labirintusa. Köztudott, hogy hatalmas és meglehetősen kacskaringós hely. Könnyen el lehet benne tévedni, illetve hozzá kell tenni vannak lakói. Egészen kezdetleges hollowok lakják a külső részeken, de eléggé komiszak és szeretik piszkálni a betévedőket. Azonban ahogyan valaki halad egyre beljebb, annál nagyobbakkal lehet találkozni. S a legközepén és egy "félelmetes" adjuchas háza található meg. Napja legjavában inkább alszik, de előszeretettel szereti felfalni a bentlakókat vagy arra tévedőket. Furcsa, de lényegében érdekes hely...
Vissza az elejére Go down
Karasu Vex
Espada
Espada
Karasu Vex

Férfi
Sagittarius Cat
Hozzászólások száma : 479
Age : 36
Tartózkodási hely : Itt is, meg amott is.
Registration date : 2010. Aug. 11.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: 4. Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Hollowok labirintusa Cl0te43000/45000Hollowok labirintusa 29y5sib  (43000/45000)

Hollowok labirintusa _
TémanyitásTárgy: Re: Hollowok labirintusa   Hollowok labirintusa EmptyHétf. Ápr. 04, 2011 11:41 am

A számomra talán nem is olyan kellemes viszontlátás


Napok vagy talán már hetek teltek el az óta hogy találkoztam Elivel. Igen érdekesre sikerült az a napom, verés, kedveskedés, majd zavarba hozás, végül egy kisebb szerencsétlenség történt velem. Majdnem meghúztam Elit. Két dolognak köszönhettem hogy nem tetem meg, az első hogy féltetem az életemet, a második pedig az, hogy szerencsére jól masszírozok, aminek köszönhetően Eli elaludt. Így megúszta Ő is a kellemetlen ébredést, már ami az altáji dolgokat illeti, és én is életben vagyok. Bár ezt lehet annak köszönhetem, hogy nem találkoztam eddig vele. Ha ismét látom és nem egy ceroval fog köszöni, akkor megtudom majd magyarázni neki a dolgokat. Tényleg úriember/arrancar voltam. Csak a kezemmel értem hozzá, mást nem is csináltam. Rendben adtam neki egy puszit az angyali arcára, de ennyi. Nem lestem meg semmijét, pedig más férfi már lehet megtette volna, hogy nem a kezével érintette volna puha bársonyos bőrét. Nem hát, előkapta volna a farkát és kész, ej mi férfiak milyen szemet vagyunk. Bár Adora miatt is jó hogy nem csináltam semmit, így se kellemes elhallgatni azt a tényt, hogy majdnem mit csináltam Elivel. Legalább végre a gondolataimban nem az szerepelt milyen perverz módon ölnek meg.
De most itt az ideje egy kis sétának. Felkaptam az arrancar uniformist Orgo a hátra és irány csak úgy el valamerre. Rohadt nagy ez a Hueco Moundo és Las Noches is, van hova menni, eddig voltam egy könyvtárban egy autópályán, golfoztam is már, az Aquaparkban is voltam már párszor, ezért most egy másik helyet néztem ki magamnak. Egy labirintust, igen ez jó is lesz. Kosza pletykák keringtek már róla, ilyen hollowok megy olyan adjuchast. Persze majd hiszem ha látom.
Megérkezve úti célomhoz a bejáratnál rágyújtok egy cigire, megropogtatom a nyakamat, és elindulok befelé. Nagyon remélem tényleg nem tévedek el nagyon, mert igaz reggel jól bekajáltam de ha éhes leszek, akkor majd kereshetek magamnak enni idebent. Vagy majd a szintén eltévedt arrancarokat kell megennem. Évekig fogok itt bent élni, a ruhám elfog szakadni, ágyékkötőben fogok rohangálni, egyetlen társam a magány lesz és rövid időn belül megfogok majd bolondulni, visítozni fogok és ha megtalálnak ketrecben fognak mutogatni. Vagy felmászok a falra és egyszerűen kisétálok rajta, vagy szépen ceroval török magamnak utat, lesz, ami lesz Én bemegyek. Oké, de merre, igaz ha tudnám, akkor nem is lenne labirintus. Akkor elsőnek menjünk balra, oké ez nem jó zsákutca, mehet jobbra. Ez már normális út és most hogyan tovább? Míg gondolkozok nekidőlök a falnak és cigizek tovább, a tekintetemet a mesterséges égre emelem.
- Csak egy másolat, de nekem tetszik.
Vissza az elejére Go down
Eliziana Aberquero
Espada
Espada
Eliziana Aberquero

nő
Cancer Pig
Hozzászólások száma : 167
Age : 112
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Registration date : 2010. Jun. 22.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Quinta Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Hollowok labirintusa Cl0te21950/30000Hollowok labirintusa 29y5sib  (21950/30000)

Hollowok labirintusa _
TémanyitásTárgy: Re: Hollowok labirintusa   Hollowok labirintusa EmptyCsüt. Ápr. 07, 2011 6:35 am

Újra viszontlátva >.>


Nem is olyan rég óta sokat változott az életvitelem és bármi hihetetlen férfi van a dologban. Persze nem szerelmi szálat kell elképzelni, mint egy rongyosra járatott szappanoperában, bár mit ne mondjak, ez az illető akár oda is elmehetne. Ki tudja, talán előző életében ő volt Eduardo Juárez Damián Cruz. Habár ilyen névvel én biztos felkötöttem volna magam, de hát ha valakinek ez tetszik az az ő privát szoc. problémája.
- Halihó! Hasadra süt a nap. - hallottam a most már megszokott hangot és álmosan tápászkodtam fel az ágyamban, majd törölgettem meg a szemeimet. A hang tulajdonosa már pár napja folyamatosan ugyan abban az időben felébreszt. Csak azt nem tudom, hogy ki kérte meg erre ráadásul még azzal is viccelődik amit szinte a leginkább utálok. A nappal.
- Kuss. - hajítom felé a párnám, ami szerencsére az arcát telibe is kapja, így fojtva felé a folytatást. Így is elég sokat szövegelt már, nincs szükség arra, hogy tovább hallgassam, persze sajnos egy párna nem elég ezen probléma megoldásához.
- Ugyan már, Lizi. Tudod jól, hogy szükséges az edzés, hogy erősebb legyél és ez mellben is növeszt majd. - vette el a párnát az arcáról, majd mialatt én nyújtózódtam ezt az igazán pofátlan megjegyzést tette, aminek hatására akaratlanul is összehúztam magam. Ilyenkor érzem azt, hogy képes lennék felnyársalni őt, az egyetlen probléma az a kettőnk közti erő azonos nagyságában van. De majd egyszer úgyis visszakapja ezt.
- Csak az beszél így akinek... - a mondatot nem fejeztem be, helyette a férfi számára is jól láthatóan megmozgattam a kisujjamat. Ez elég volt arra, hogy Ángel tekintete elsötétüljön és a hallgatás mellett döntsön, így én is nyugodtan tűnhettem el a fürdőszoba rejtekébe, hogy felvegyem az uniformisomat. Az a perverz állat csak álmodhat arról, hogy esetleg láthatna anyaszült meztelenül. A fürdőszoba különben is szent hely, mert ide csak én és egyedül csak én tehetem be a lábamat. Persze az az egy eset kivétel, ami a múltkor történt, de na. Különben is ki fogom verni Vexből a lelket ha még egyszer találkozom vele.
- Indulhatunk. - paskoltam meg "finoman" fraccionom vállát, amire a vállának ropogása válaszolt, majd el is indultunk a labirintus felé.
- Akkor megint a szokásosat? - kérdeztem ásítva, miközben Ángel vállán üldögélve lógattam a lábaimat. Szerencsére semmi baja azzal, hogy engem ily módon szállítson, így nekem is kényelmesebb a hosszabb távok megtétele. Persze mindig zsörtölődik valami miatt, mint például most is a reggeli cselem miatt, de kérem, ez mikor érdekelt engem egyáltalán? Surprised
- Nem vagyunk egyedül. - szólalt meg végül, persze én már akkor tudtam ezt, ráadásul azt is, hogy ki az aki a falna nekidőlve áll tőlünk pár méterre.
- Nocsak- nocsak. Kibe botlottunk. - ropogtattam meg az ökleimet elsötétült tekintettel, miután hallótávolságba kerültünk. Most biztos lehet abban, hogy nem ússza meg ezt a napot egy kis sérülés nélkül.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Eliziana_Aberquero
Karasu Vex
Espada
Espada
Karasu Vex

Férfi
Sagittarius Cat
Hozzászólások száma : 479
Age : 36
Tartózkodási hely : Itt is, meg amott is.
Registration date : 2010. Aug. 11.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: 4. Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Hollowok labirintusa Cl0te43000/45000Hollowok labirintusa 29y5sib  (43000/45000)

Hollowok labirintusa _
TémanyitásTárgy: Re: Hollowok labirintusa   Hollowok labirintusa EmptyCsüt. Ápr. 07, 2011 9:28 am

A számomra talán nem is olyan kellemes viszontlátás


Pillanatnyi öröm, semmi más csak egy pillanatnyi. Ezt nyújtja nekem a cigaretta, az elején élvezetes, pótol valamit bennünk. De a végén csak a rossz szájíz marad utána. Pont, mint az élet, az elején élvezetes sokat nyújt, kihasználjuk, utána lassan elhamvad, és nem marad más, csak a kellemetlen íz és az öregség. De mégis élvezzük mindkettőt, hiába káros. Bár ezen nevetnem kellene, hiszen már nem élek olyan értelemben, hogy ez ártson nekem. Nevetséges komolyan nevetséges hogy ilyen dolgokon gondolkodok arrancar létemre. Nekem, nekünk, a fajtánknak nem így kellene viselkednie. Nem barátkozni shinigamikkal, vagy érzelmeket táplálni mások iránt. De úgy vettem észre hogy nem csak én vagyok az egyetlen olyan arrancar, aki érez, barátkozik, vagyis próbál normális lenni, ragaszkodni az emberi léthez. Ezt pedig kicsit szánalmasnak tartom, szánalmasnak, mert nem lehetünk ismét emberek. De miért akarnánk azok lenni ismét? Nem jó arrancarnak lenni? Erősek vagyunk, az idő nem nagyon használ ellenünk, nem öregszünk, a betegségeknek nincs hatása ránk, a testünk ellenálló, és mégis csak ragaszkodunk az emberi léthez. S már megint marha vagyok, amiért ilyen dolgokon gondolkozok. Meg kéne már tanulnom, nem áll jól nekem, ha elmélkedni akarok, okosnak tűnni. Jó az ha ostobának hisznek, pont, mint a nagymellű és szőke nőknél. Sokan azt gondolják, hogy az agya helyet inkább a mellei nőttek meg, na, biztos így gondolják páran rólam is, az izmaim nőttek csak. Az eszem pedig megragadt egy olyan 10 éves szintjén. Erről jut eszembe, fültanúja voltam egy beszélgetésnek. Egy szőke női arrancar és egy férfi közt. A csávó csak mondogatta, hogy a szőkék ostobák. De erre hogy vágott vissza a nő? „Kívül szőke, de belül sötét vagyok”. Igen, végig röhögtem a napomat utána, elég volt csak rágondolni és a könnyek is dőltek a szememből. Ennek az emléknek a hatására el is mosolyodtam, kivettem a számból a cigit és kifújtam a füstöt, magam mellet lóbálom a kezemet a mutató és a középső ujjam közt tartva a cigit. Amikor is ismerős hangra leszek figyelmes.
~Basszus reméltem pedig, hogy itt nem fogok találkozni Vele. De ki az a szép nagydarab fazon, akinek a vállán üldögél? Nocsak, megint Aquaparkozot volna? Csak most ez a fazon nem volt beszari, mint én? És simán megfektette? Hm, lehet, összehaverkodok vele, és megkérdezem milyen volt. Eh, komolyan kezdenem kell valamit magammal, valami hobbit találni, mert a pletykálkodás nem valami értelmes elfoglaltság. Kibeszélni hogy ki, kivel, mikor, és mit csinált.
Annyira remekül elbambultam hogy a cigi végigéget és megperzselte az ujjamat. Ledobom és megrázom a kézfejemet.
- Ez de geci forró. Ööö… szia Alice. Előre bocsájtom nem fogok veled keresd tojást játszani, azért mert lassan itt a húsvét. Főleg mert tuti felgyűrnéd a seggembe. Előre bocsájtanám hogy mielőtt megakarnál verni, mestere vagyok a halálos kislábujj technikának és merem használni ha kell. Ja, éééés nem történt semmi a múltkor de tényleg nem, csak berúgtál és elaludtál. – vigyáz kész….- És adtam egy búcsú puszit, ennyi. – rajt, elkezdek arra futni amerről jöttem. Nincs kedvem most meghalni, és lehet most sértettem meg egy espadát, megkell tanulni befogni azt a kis számat.
Vissza az elejére Go down
Eliziana Aberquero
Espada
Espada
Eliziana Aberquero

nő
Cancer Pig
Hozzászólások száma : 167
Age : 112
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Registration date : 2010. Jun. 22.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Quinta Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Hollowok labirintusa Cl0te21950/30000Hollowok labirintusa 29y5sib  (21950/30000)

Hollowok labirintusa _
TémanyitásTárgy: Re: Hollowok labirintusa   Hollowok labirintusa EmptyHétf. Ápr. 18, 2011 4:52 am

{...}{Újra viszontlátva >.>}{...}

Azt hiszem, hogy a mostani helyzetre nyugodtan elmondhatom, hogy "kettőt egy csapásra". Hogy miért? Roppant egyszerű. Először is kitéphetem annak az átkozott férfinak a gerincét aki képes volt úgy otthagyni, azóta ahányszor eszembe jut törni-zúzni kezdek. Másodszorra pedig Ángel sem mondhatja majd el, hogy a mai napot nem edzéssel kezdtem.
Azt még nem is említettem gondolom, hogy nagyon utálom a mellébeszéléseket. Nincs türelmem mindenkinek a hülyébbnél hülyébb kifogásait hallgatni, abból épp elég amit a fracciónjaim el tudnak intézni nekem, annál több úgysem kell, főleg ha egy perverz fatuskó is van köztük, aki történetesen úgy viselkedik, mintha érdekelne engem. Cöh... ahhoz még sok spenótot meg kell egyen, hogy egyáltalán felkeltse az érdeklődésemet, hisz addig úgyis csupán bábuként fogom használni fejlődésem sakktábláján. Igaz, hogy meg kéne tanulnom még sakkozni egy kicsit, de ez már a könnyed elfoglaltságokhoz fog tartozni. Ángel úgyis tud sakkozni és majd hogy legyen egy kis győzelmi örömöm max. megverem Adorát vagy valami jöttment alakot.
Már épp kezdtem volna teljes mértékben megfeledkezni prédámról és arról, hogy egyáltalán hozzám beszél, hát bocsánat, hogy ennyire unom a képét és amit mond, mikor a fülemet elérte az a bizonyos utolsó mondat. Nem is csodálkozom, hogy menekülőre fogta, hisz ha most itt maradt volna akkor nem lett volna az az isten ami megmentette volna nyomorult életét, bár azt kétlem, hogy így több esélye lenne a túlélésre.
- Nem menekülsz... -ült ki az arcomra a hidegvérű gyilkosok minden jellemvonása, majd Ángel mellkasát támasztékul használva rugaszkodtam el ezzel könnyítve a dolgomon. Természetesen hidegvérű és megfontol fracciónomnak szándékában volt megakadályozni, de sajnos későn ébredt fel, így még mielőtt visszafoghatott volna már a levegőt szeltem a férfi felé haladva. Közben a fejemen áthaladtak azok a gondolatok amiket a férfi elkapása után, majd szépen elecsetelgetek neki.
- Csak hogy tudd nem ünneplem az ünnepeket, sőt soha sem ünnepeltem még mikor éltem akkor sem. Nem volt rá időm, és most még csak halvány kedvem sincs hozzá és nem is lesz. A nevet illetőleg, pedig ideje lenne beleverni a fejedbe, hogy hogy is hívnak engem. - készültem jobb kezemmel lesújtani a lehető legfókuszáltabb és legfájdalmasabb támadással, ám mielőtt elérhettem volna megállítottak. Ángel jelent meg kettőnk között és elkapja az öklömet állított meg. Természetesen ezzel a lendületem is a semmivé lett, így egyszerűen lógtam, mialatt ő engem tartott. Szerencsére Vexet is elkapta, bár akárhogyan is rúg-kapáltam sehogy sem tudtam elérni. Túl nagy volt a távolság. TT-TT
- Nem lenne egyszerűbb, hogyha egy párbaj keretében intéznétek el a dolgot? - tett le engem a földre, majd épp mikor nekiugrottam volna a numerosnak, hogy nyakát törjem egy hatalmas ütést kaptam tőle a fejemre.
- Áruló! Mégis kinek az oldalán állsz? - guggoltam le miközben mindkét kezemmel azt a helyet tapogattam ahol az előbbi támadásnak köszönhetően eléggé fájó érzést éreztem. Nem értem, hogy miért pont a férfiúi szolidaritás és miért nem az alattvalói hűség jelent meg nála. És különben is, hogy képzeli, hogy megüt egy nőt, aki ráadásul espada és a felettese. Ez cseppet sem fraccionhoz való viselkedés. Azt hiszem, hogy érdemes lenne egy kis fejmosást tartani nála. Majd belefojtom egy közvécébe, vagy tudom is én... De a fejem attól még fáá~j TT-TT
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Eliziana_Aberquero
Karasu Vex
Espada
Espada
Karasu Vex

Férfi
Sagittarius Cat
Hozzászólások száma : 479
Age : 36
Tartózkodási hely : Itt is, meg amott is.
Registration date : 2010. Aug. 11.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: 4. Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Hollowok labirintusa Cl0te43000/45000Hollowok labirintusa 29y5sib  (43000/45000)

Hollowok labirintusa _
TémanyitásTárgy: Re: Hollowok labirintusa   Hollowok labirintusa EmptyHétf. Ápr. 18, 2011 6:14 am

Persze hogy rohanok, rohanok az életemért. Nem akarok itt meghalni, alig éltem pár évet. Annyi dolog van még előttem. Öreg hölgyeket kell átkísérnem az úton, hogy utána kizsebeljem, Őket vagy a kocsik alá lökjem. Ezt még nem döntöttem el. Továbbá elkell olvasnom pár könyvet, vagyis be kell fejeznem őket. S a zuhany alatt se énekeltem eddig T.T Elinek pedig lenne szíve megölni. Ha tudom, hogy ennyire rosszul érinti az, hogy nem fektetem meg, akkor mindjárt letolt gatyával várom be. Túlesek rajta és akkor mindenki boldog lesz. Futás közben a vállam felet hátranézek. Hogy a fenébe lőtte ki magát ennyire? Ami még rosszabb marha gyorsan közeledik felém. Lehunyom a szememet, összeszorítom a fogaimat, és mint akinek chili paprikát dugtak fel, na, úgy rohanok. Mert ha elkapnak, lehet mást fognak felhelyezni nekem az akaratom ellenére.
- Ááááá de most komolyan, csak azért mert nem használtam ki, hogy részeg vagy? Aliiiiiiiic kedves, ne csináld. Úriember voltam veled, sőt, meg is masszíroztalak. – hm, hogyan is mondják? Magam alatt vágom a fát. Igen ez lesz a megfelelő megnevezés. De nem hogy boldog lenne, nem csorgott ki belőle semmi, amikor felkelt akkor is csak egy kis fejfájásra panaszkodhatott. Menekülésemet valami megakadályozta, pontosabban valaki. Ilyen hamar utolért volna, de hogyan fogott meg úgy, hogy a lábam kirúgta magát? Én pedig majdnem seggre is estem. Ez nem Ő volt, hanem a colos haverja. Szerencsére elég volt a távolság köztünk, és így nem ért el Eli kicsi lába és kicsi keze. Hogy mivaaaaan? Verekedjek meg Elivel? De hát hogyan, miért, minek? Ő egy nő, és espada, Én pedig egyik se vagyok. Még szerencsére hogy nem vagyok se nő, se espada. Csak a gondjaim lennének vele, csináld ezt, csináld azt, legyen fraccionod, meg ilyen marhaságok. Kis beosztás kis felelősség.
- Hát…. nekem mindegy, ha gondolod nagyra nőt barátom én benne vagyok. Csak Alicnak mi a véleménye?
Most már nyugodtan álltam és vártam a fejleményeket. Amik következtek is amint a kis vad espada lába a talajt érintette. Tehát ez a véleménye a dologról? Nem tudom, hogy nekem akart ugrani, vagy a férfinak, de szerencsére meg lett akadályozva, egy fejbe veréssel. Ezen röhögni is kezdek, csak Én is kapok egyet a fejemre. Dörzsölni kezdem és egy könnycsepp és kicsordul, igaz nem a fájdalomtól csak amolyan fokozza a hatást dolog volt.
- Akkor, itt vagy máshol kéne megveretnem magamat? De ha nem baj levenném a felsőmet, mindig tönkreteszik és már unom hogy folyamatosan lebasznak amikor újért megyek.

Vissza az elejére Go down
Zel Syneza Ka'abel
Privaron Espada
Privaron Espada
Zel Syneza Ka'abel

Férfi
Libra Dog
Hozzászólások száma : 263
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura Town külvárosi elhagyatott kórház
Registration date : 2009. Feb. 25.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Hollowok labirintusa Cl0te17500/30000Hollowok labirintusa 29y5sib  (17500/30000)

Hollowok labirintusa _
TémanyitásTárgy: Re: Hollowok labirintusa   Hollowok labirintusa EmptyVas. Jún. 26, 2011 10:29 pm

OoO Ő itt az testvérem... VALAMI BAJOD VAN EZZEL?!?! OoO


Már nem is emlékszem mikor fogyasztottam el utoljára egy jó kövér, húsos lidércet, vagy arra, hogy mikor ízleltem egy finom kis adjucas ropogós bőrét, pláne mikor roston süti meg az ember és egy kis bazsalikommal megbolondítja az ízét. Nyamm!
Ez a baj ezzel a kibaszott Lelkekvilágával, kevés a szabadon erretévedő Hollow, amit elfogyaszthatnék, egy kisebb csata után, merhát megkell adni a módit. Kibaszott félrekúrt anyját, hogy nem ilyen egyszerű a dolgom! Bezzeg mikor Hueco Mundoban rúgtam a port... sokkal könnyebb volt bekapni valami kis friss husit.
Bár mi a tökömért is gondolkodom én egy háztetőn napozva ezen, miközben ha már elindultam volna Hueco Mundoba, hogy valóraváltsam nem kéne ilyeneken tökölnöm és nyafognom, a picshába is már! Felpattanva a meleg kőröl, máris nyitom a gargantanát, mely elrepít, de kurva gyorsan egy Las Nocheshez közel eső területre.

Kiérve egyből megcsapott a zsenge hollowok húse, melyek üvöltésükkel mintha csak azt kérték volna, hogy egyem meg őket. Nosza! misem egyszerűbb ennél. Tökéletes gyilkológépnek születettem, így azt teszem, amihez értek, és amihez értek azt szeretem! I LOVE TO BEING BEAST! Szétkapván az első két öngyilkos merénylőt máris egyből higgadtabb hangulatban állok hozzá a dolgokhoz, 'drága lelkem megnyugodva', de gyomrom még üres volt, szóval csitítanom kellett az éhséget! További mészárlásba kezdtem, míg nem maradt állva senki rajtam kívül, s neki kezdhettem elfogyasztani zsákmányomat.
Ám a lakoma sem tartott sokáig. Alighogy az első tucaton átrágtam magam, egy magasabb és tisztább lélek energiahullámjait kezdtem el érezni, melytől csak az egekbe szökött boldogságom. Bárki legyen is az remélem tudja, hogy kivel kezd ki!
Vissza az elejére Go down
Luzbel del Admarth Pablo
Privaron Espada
Privaron Espada
Luzbel del Admarth Pablo

Férfi
Taurus Rat
Hozzászólások száma : 74
Age : 27
Tartózkodási hely : Sátorbugyifalva! xD
Registration date : 2008. Dec. 31.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: privaron espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Hollowok labirintusa Cl0te17300/30000Hollowok labirintusa 29y5sib  (17300/30000)

Hollowok labirintusa _
TémanyitásTárgy: Re: Hollowok labirintusa   Hollowok labirintusa EmptyHétf. Jún. 27, 2011 1:55 am

Igen, ő a bratyóm.... Problem?!Hollowok labirintusa Troll


Pont két héttel ezelőtt tettem látogatás Karakurában és sikeresen hazahoztam egy szép kis hifitornyot, ami inkább hasonlít a Nasa űrállomására, mint egy hifire, de ez most mellékes. Lejátssza az mp3-at és rohadt jól szól és nekem most az a lényeg. A szomszédok mostanában egyre idegesebbek… nem értem őket.  Ahelyett, hogy élveznék a jó kis zúzós zenéket átjárnak balhézni pedig, tudják, hogy nem éppenséggel ajánlatos nekem pofázni.
Már vagy fél órája hallgattam ugyan azt a számot mikor nagy recsegés-ropogás és megállt a zene. Kicsit megijedtem ugyanis most nincs kedvem ismételten átmenni Karakurába mert most lusta vagyok és tényleg nincs kedvem átmenni. Két lépésből a sarokban elhelyezett lejátszóhoz siettem majd kinyitottam. Nagyon meglepett, amit ott láttam ugyanis a cd, amire a zenék voltak kiírva darabokra volt törve és füstölt, mint a fene ezzel hazavágva az egész rendszert. Nem volt hosszú életű a lejátszó, de tulajdonképpen tudok még ilyet lopni, majd ha lesz hozzá kedvem. Úgy ahogy volt felkaptam az egészet é az ablakomon keresztül kivágtam a sivatagba hátha rátalál valami analfabéta.
Miután feldolgoztam, hogy az előbb szállt el a kedvenc lemezem és lejátszóm a szekrényemhez battyogtam és nyitottam ki, hogy felvegyem az egyik egyenruhámat. Hosszas gondolkozás után arra jutottam, hogy itt az ideje egy kis kajálásnak, de nem ilyen mirelit kaját, hanem ínycsiklandó ropogós kis hollow husit kéne zabálni végre. Még ki se tettem a lábamat egy futár jelent meg előttem
-Aizen-sama üzeni, hogy menj a Hollow Labirintushoz ugyanis egy betolakodót érzékeltünk.- mondta majd egy villámgyors sonidóval eltűnt a szemem elől. Király… egy nyugis napom se lehet, mert valamilyen balfasz megzavarja a nyugalmat Las Nochesben. Visszamentem a fegyveremért és egy sonidoval elindultam az előbb említett helyszín felé. Nem fogtam vissza a lélekenergiámat, mert kit érdekel, ha most észrevesz. Viszont ahogy közeledtem éreztem, hogy egy kicsivel erősebb, mint én, de az most mellékes. Megérkeztem. A férfi háttal állt nekem így simán lecsaphattam volna rá, de valahogy ismerős volt nekem ez az állás még annó a Gotei 13-as időszakomból.
- Mit keresel itt renegát espada?- kérdeztem mert a nevére nem emlékeztem azt viszont tudtam vele kapcsolatban, hogy egy privaronhoz van szerencsém.
Vissza az elejére Go down
Zel Syneza Ka'abel
Privaron Espada
Privaron Espada
Zel Syneza Ka'abel

Férfi
Libra Dog
Hozzászólások száma : 263
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura Town külvárosi elhagyatott kórház
Registration date : 2009. Feb. 25.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Hollowok labirintusa Cl0te17500/30000Hollowok labirintusa 29y5sib  (17500/30000)

Hollowok labirintusa _
TémanyitásTárgy: Re: Hollowok labirintusa   Hollowok labirintusa EmptyKedd Jún. 28, 2011 12:10 am

OoO Ő itt az testvérem... VALAMI BAJOD VAN EZZEL?!?! OoO

De ja vu érzés futott át rajtam mikor már kellő távolságba ért a célszemély arrancar. Sokfajta lélekenergia létezik, némelyik hasonló hullámokon is fut, de ezt könnyű volt számomra felismerni.
-Renegád? Érdekes megvilágítása ez annak, hogy én még önállő maradtam ebben a káoszban. - fordulok felé izzó vörös szememmel, s a sátáni vigyorral, ami engem ugyebár jellemez.
-A nevek talán kiestek abból a csöpnyi hangyafarknyi memóriádból? Sebaj... - sonidozok el egy pillanatra jobbja felé tartva egy íves mozgásban, karmaimat pedig arca előtt húzva egy kisebb vágást ejtettem rajta. A következő mozgás pedig egy erőteljes rúgás, amit körülbelül a nyak és fej irányába intéztem, ha ki is védené kezével, vagy elugrana, akkor rögvest a rúgás által kapott lendülettel felugrok, s egy Cero sugarat kilőve bal kezemből befejezem a támadást, s várakozok a jókora füst felleg előtt, hogy vajon melyik verzió ért el eredményt. Természetesen nem álló célponttá akartam válni, érzékeimmel még abban a pillanatban, ahogy a füstfelfő felvonná masszív palástját, én továbbra is képes leszek látni célpontomat, hiszen egyaránt a szag, a hallás és a hőlátás is segít bemérésében, ezáltal nem tud észrevétlenül közelíteni felém.
-Remélem ez felfrissítette az agyadat, öcskös! - mutatok be középső ujjammal, majd gondolkodóba estem, hiszen tudtam kiről volt szó, de valahogy nem esett nyelvemre neve. Akárhogy is próbáltam gondolni arra az egyetlen kibaszott névre, sehogy sem akaródzott beugrani. Faszom, hogy olyan sok ismerősöm van faszbúkon.. most jöjjek rá, hogy ki a tartályfejű faszomöccse a gyerek, ha a 1000. embertől már nem is számoltam az ismiket!... Ez van... lehet le is törlöm a picsába a fiókomat, de az is lehet, hogy nem ilyen pillanatok közt kell iylenekre gondolni.
-Ide figyelj kölyök!... Az igazság, hogy én se vágom ki a narkós hererák vagy te itt! Szóval egynelő esélyeink vannak név fight terén! -vigyorodok el, majd már készülök is az ellentámadásra.
Vissza az elejére Go down
Luzbel del Admarth Pablo
Privaron Espada
Privaron Espada
Luzbel del Admarth Pablo

Férfi
Taurus Rat
Hozzászólások száma : 74
Age : 27
Tartózkodási hely : Sátorbugyifalva! xD
Registration date : 2008. Dec. 31.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: privaron espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Hollowok labirintusa Cl0te17300/30000Hollowok labirintusa 29y5sib  (17300/30000)

Hollowok labirintusa _
TémanyitásTárgy: Re: Hollowok labirintusa   Hollowok labirintusa EmptyKedd Jún. 28, 2011 10:49 am

Igen, ő a bratyóm.... Problem?!Hollowok labirintusa Troll


Még mielőtt akcióba lendülhettem volna az illető megfordult és ekkor még nagyobb felismerésben lett részem. A haj, az arcszerkezet, a magasság és a beállás mind egy emberre illett csak a nevére nem emlékeztem. Akárhogyan is próbáltam kutatni az emlékeimben annyira elzártam magamban az árulásomat, hogy már nem is emlékszem rá. Még azokra se emlékszem, akik sokat tettek annak idején értem, hogy beilleszkedjek. Vajon mennyire utálhatnak most? Lehet, már azt is tudják, hogy előrébb léptem a ranglétrán? Az is ehet, hogy ezek azt hiszik, hogy azért kaptam meg a Sexta Espada címet, mert információkat szállítottam Aizennek. ez kezdetekben igaz is volt addig a percig, míg rá nem jöttem, hogy olyanokkal cseszek ki, akik nagyon sokat tettek értem ezért felhagytam a gyűjtéssel, de még így is akarva akaratlanul megjegyeztem pár fontosabb momentumot. Viszont azt tudni kell, hogy én soha nem voltam és nem is leszek shinigami ezért egy olyan társaságba ahol tulajdonképpen majdnem mindenki shinigami én sose fogok beilleszkedni és jobban húz a szívem az arrancarokhoz akik tulajdonképpen a testvéreim.
Még mielőtt szóra nyílhatott volna a szám annyit vettem észre, hogy karmok közelednek az arcom felé. Iszonyatos nagy sebességgel ezért éppen, hogy el tudtam hajolni, de a bal szemem alatt így is sikerült megvágnia. Minő szerencsétlenség. Perpillanat nem harcolni akarok, hanem kideríteni, hogy tulajdonképpen ki is ez a nagyon ismerős fószer, de ő ezt nem hagyja azzal, hogy a nyakam tájékára akar rámérni egy nagy rúgást. Azért ennyire ne nézzen már le, hiszen ha tudja, hogy ki vagyok, akkor azt is tudja, hogy mire vagyok képes. Mondjuk, mostanában nem vagyok formában, mert egy kicsit bepunnyadtam a szobámba, de az most mellékes. Tökéletes reakció időmnek köszönhetően az utolsó pillanatban leguggoltam és ezzel sikerült hárítanom a támadást azonban mikor felpillantotta, hogy meglessen, mit akar csinálni egy szép vörös ceroval néztem farkasszemet. Ekkora galád emberkét., Ez meg se várja, míg az ellenfél észhez tér. Mondjuk nem is rossz taktika és ez csak egy emberre illik. A kezdőbetűje már eszembe jutott csak azt nem tudom, hogy hogyan folytatódik… Basszus… olyan a memóriám, mint egy halnak… három másodperc után mindent elfelejtek, amit meg kéne jegyeznem…
Már iszonyatosan közel volt hozzám a cero mikor elmosolyodtam és egy sonidoval éppen, hogy elkerültem a nagy energia nyalábot. Mondjuk így is sikerült beszereznem egy kis égési sérülést. A cero éppen, hogy, de súrolta a bal vállamat ezzel leégetve onnan az egyenruhát. Ekkor bevillant az illető képe és neve.
-Zel?! Te lennél az? Hát nem is emlékszel rám? Én vagyok az Naoki csak hát sok víz lefolyt a folyón az utolsó találkozásunk óta. Azóta nevet váltottam és én lettem a hatodik Espada. Bocsáss meg nekem az előbbi megszólításért csak nem tudtam kivel hozott össze a sors. Már egy ideje gondolkoztam azon, hogy megkereslek és beszélek veled, de Aizen mindig kitalált nekem valamit. Azt hiszem, itt lenne az ideje a saját talpamra állni.- mondtam majd a biztonság kedvéért védekező pozíciót vettem föl.

Vissza az elejére Go down
Zel Syneza Ka'abel
Privaron Espada
Privaron Espada
Zel Syneza Ka'abel

Férfi
Libra Dog
Hozzászólások száma : 263
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura Town külvárosi elhagyatott kórház
Registration date : 2009. Feb. 25.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Hollowok labirintusa Cl0te17500/30000Hollowok labirintusa 29y5sib  (17500/30000)

Hollowok labirintusa _
TémanyitásTárgy: Re: Hollowok labirintusa   Hollowok labirintusa EmptySzomb. Júl. 02, 2011 11:18 pm

OoO Ő itt az testvérem... VALAMI BAJOD VAN EZZEL?!?! OoO

Váratlan meglepetés volt számomra, hogy a férfi nem kísérelt meg visszatámadni, s választ is kaptam voltaképp, hogy miért nem, de nem tudtam eldönteni, hogy a hírnek örülnöm kellett volna, vagy szétrúgni a tetves áruló mocskos picsáját. Az embernek csak egyetlen lövése van bizalom terén, s bár Naoki nem tett olyan nagy mértékben kárt számunkra, mégis ott volt a tudat bennem, hogy áruló és veszélyezteti a Soul Societyt. Ám az viszont mellette szólt, hogy én segítettem neki beilleszkedni úgy ahogy, valamint bizonyos kötelékek kötöttek minket is össze.
Szemöldökömet összehúzva nézek rá a mostani Espada 'barátomra', s szavait fontolóra vélve talán tényleg nem árt, ha beszélünk, mintsem hogy széttépjük egymást. Sóhajtásommal kinyilvánítottam, hogy beleegyezek a harc befüggesztésébe, majd lassan oda lépdeltem pöttöm arrancar barátomhoz.
-De csak amennyiben itt hagyjuk Las Noches undorító látványát és valami harapnivalót becserkészve ejtjük meg a társalgást. - de nem vártam meg míg válaszol, inkább tovább álltam, s tudtam, hogy követni fog, ha igazán beszélni óhajt velem, s nem hazudtam mikor azt mondtam nem akarom látni Las Noches fehér falait, mivel egyre undorítóbbnak találtam, ahogy a dolgok kiderültek a lakóiról.
Magunk mögött hagyván a helyet egy labirintust pillantottam meg, ami ideálisnak tűnt a ropogtatni való becserkészésére. A lidércek íncsiklandó illatát, mint masszív füstöt úgy lehetett érezni. Ideális volt arra, hogy feltöltődjünk velük, s közben megtárgyaljuk a dolgokat.
-Ha jól érzem... -szagoltam mélyet a levegőbe. - ez a hely tökéletes lesz! - vigyorgok egyet, majd haladok a labirintus bejárata felé. Eközben azon gondolkodtam, hogy mi olyat mondhatna is nekem, ami érdekelhetne, hiszen köztudott volt, hogy megvetem az összes olyan teremtményt, akik azt hiszik Aizen mellett jobb helyük lesz, éppen ezért kíváncsi voltam, hogy mivel áll majd elő fajtársam. Megérkezve az útvesztő kapujához előhúztam kardomat torkom legmélyéről, tekintve, hogy még én sem tudom mivel nézek szembe, majd odabenn. Átnevezett Espada társammal nem igazán foglalkoztam, hogy vajon hátba akar e szúrni, ha adódik rá lehetősége, s csak azért csalt el szavakkal, szívének minden dobbanását érezni lehetett, egyenletes és nyugodt volt, nem tűnt olyannak, mintha megakarna támadni, ez persze nem menti fel a gyanú alól, hiszen hidegvérű gyilkosok volnánk, de nem is nagyon tartottam jelentőséget a dolognak, mivel én enni és nem szavalni jöttem eredetileg.
-Mondcsak Naoki... nagyon remélem, hogy elárulod még ma új nevedet, mert nem akarok megkeveredni újra a neveddel! - mosolygok szép cápafogsorommal, majd hirtelen furcsaságokra leszek figyelmes, például, hogy a sok hollow illata, mely távolról olyan erősen érezhető is volt, hirtelen eltűnt. Szokatlan volt még továbbra az is, hogy túl nagy volt a csend, nem mintha zenebonára számítanék a sivatag kellős közepén, de ez akkor is más volt. Gyanús volt az egész, valami készülőben volt, s valami azt súgta, hogy a labirintus belsejéből fakad az oka az egésznek. Nyelvemet hosszan kiöltöttem, majd szemfogaimat megnyalva kardomat a hátamnak támasztottam, s elindultam egyenest az útvesztő centruma felé, ahol talán valami erősebb és ízletesebb ellenfélre lelhetek.
-Remélem felkészültél egy kiadós evésre, mivel hamarosan csak legendákban fog keringeni, hogy itt valaha éltek Hollowok! -kiáltok fel boldogan, s lélekerőm egy részét szabadon eresztve éreztettem a bentlakókkal, hogy megjött a Helyi Basszájba, s rögtön hallható is volt egy kettő moraja, amint megérezték a felük közeledő erőket. Ám nem a kishalakra fájt a fogam ne essék félreértés, azért tudattam erőmet, hogy kicsaljam azt a dögöt, ami elijesztette a többi kicsit.
Vissza az elejére Go down
Lanven Alexander Stark
Arrancar
Arrancar
Lanven Alexander Stark

Férfi
Hozzászólások száma : 145
Tartózkodási hely : Budapest
Registration date : 2012. Feb. 24.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Hollowok labirintusa Cl0te13100/15000Hollowok labirintusa 29y5sib  (13100/15000)

Hollowok labirintusa _
TémanyitásTárgy: Re: Hollowok labirintusa   Hollowok labirintusa EmptyHétf. Márc. 05, 2012 3:46 am

Espadára vadászva

Már órák óta sétálok fel alá. Megint halálra unom magam. Komolyan szereznem kell már egy két barátot, akik nem csak pár órára érnek rá. Vagy be kéne valahova lépni, mondjuk valamelyik espadához. De kinél próbálkozzak be? Utánuk olvastam és kémkedtem is egy kicsit, de nem kecsegtetnek sok jóval. Az egyik egy vadállat, a másik pszihopata, a harmadik meg apáskodik. Natalie sama már egy ideje foglalkoztat. Ő teljesen más mint a többi espada. Két karomat a tarkómra téve sétáltam előre a nagy labirintusban. Sokat sétálgatok itt mostanság, mert ugye jobb dolgom nincs. Ábrándozva folytattam utam cél nélkül. Natalie sama a Primeria. Épp ezért biztosan mindenki féli. Ezen kívül okos és szép. Pont ideális. De vajon, hogy lépjek vele kapcsolatba. Ha belegondolok, én csak egy öreg arrancar vagyok, aki a korához képest eléggé satnya. Ugh, ha belegondolok, hogy 1153 éves vagyok. Ha öregedhetnék most biztos valami aszott szilva lennék. Belegondolni is rossz. Vajon kell e neki egyáltalán még fracción? A sok bizonytalanság lassan felemészt... Semmi értelme aggódni a dolgon, még egyáltalán nem biztos, hogy ezt akarom. Meg aztán, mire végre elérem Nataliet, addigra lehet, hogy 1200 éves leszek. Kaparászás és mászkálás csapta meg a fülem. Hülye kis lidércek, a frászt hozzák rám itt a sötétben. Az espadak mind furcsák. Mindenkinek meg van a maga bibije. Eliziana úgy néz ki, mint egy gyerek, néha úgy is viselkedik. Ráadásul kegyetlen, és erkölcstelen. Olyan ritka dolog, ha egy arrancarnak erkölcse is van? Rav aranyos és kedves, de megint csak gyerek. Habár sokszor hallom, hogy ez csak az egyik személyisége, hogy tud egy pszichopata őrültként is viselkedni. Egy normális kedves espadat szeretnék, csak ennyi. Natalie megfelel a követelményeimnek, de vajon én megfelelek e az ő követelményeinek. Ha még sokáig agyalok megfájdul a fejem. A kis lidércek meg itt kaparásznak össze vissza.
- Elég legyen már!Kiáltottam, és vaktában ellőttem egy barát.
A kaparás abba maradt. Végre csönd. Hangosan sóhajtottam, és újra vissza helyeztem tarkómra két kezem. Elég volt, a sok gondolkodás teljesen kikészít. Folyton túlbonyolítok mindent. Majd ha eljön az ideje, és végre ott leszek, hogy Natalie samával találkozom akkor ráérek aggódni. Ekkor befordultam egy sarkon, és félszemmel észre vettem, hogy Natalie Salazaar éppen velem szembe sétál. Hirtelen levert a víz, és hirtelen nem tudtam mit mondani. Csak ennyi csúszott ki a számon:

- He-Hello! úgy értem üdvözlöm Natalie sama! Húztam ki magam zavaromban.
Vissza az elejére Go down
Natalie Salazaar Granz
Espada
Espada
Natalie Salazaar Granz

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 160
Age : 31
Registration date : 2011. Mar. 24.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: Tudós
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Hollowok labirintusa Cl0te40550/65000Hollowok labirintusa 29y5sib  (40550/65000)

Hollowok labirintusa _
TémanyitásTárgy: Re: Hollowok labirintusa   Hollowok labirintusa EmptyHétf. Márc. 05, 2012 4:20 am

Ki tudja?


*Napok teltek el egy számomra fontos küldetés óta. Talán a poklot járhattam meg, talán a mennyországot; az eredmény ugyanaz. Valamiféle olyan helyen jártam, amely sok dolgot tárt fel előttem. Új lehetőségeket, amelyekkel élnem kell, saját érdekemben. Bár, ha jobban belegondolok; lehetséges, hogy mások érdekében is? Szeretem Las Nochest. Imádom az én kis pillanguszkáimat. *.* Hosszas gondolkodás folyamán állva döntöttem úgy, hogy szabad levegőt szívok ezúton. Kénytelen voltam kicsit kiszakadni a laboromból. Igen ritka azaz eset, mikor a gépeim zavarnak. Most viszont kénytelen voltam Kiyo néninek is azt mondani, hogy sétálni megyek. Az egyik kedvenc helyemet választottam erre, egy különleges helyet.
Sokszor futott már át elmémen, hogy vajon milyen lények lakhatnak még ezen a helyen? Mi okozhatja azt a mély borzongást abban, aki erre téved? Hiszen remek játszó pajtások vannak ám itt! *_* Örök áhítattal nézek végig mindig azon az épületen, amelyben azaz idős adjuchas él. Folyvást buta dolgokról sziporkázik, midőn meglátogatom, de azért szeretek néha-néha benézni hozzá. Bizonyára nagyon magányos lehet, ahogyan legtöbbek azok vagyunk. De én aztán sosem leszek magányos, nem igaz? Hatalmas mosoly kerekedik arcomon, s majd mikor meglátok egy kisebb lidércet, kedvesen integetni kezdek neki.*
- Fogócskázzunk, oké? *.* *Hatalmas szemeimmel pislogok rá, de mihelyst közeledni merészelnék, egyszerűen elszalad. Jaj de gonosz! T_T Pedig én nem éppen úgy gondoltam, hogy én leszek majdan a fogó. Hiszen minden fogócskának megvan a szimbolikus jelentése. Nem szép dolog egy Primadonnát erre kényszeríteni ám. De olyan kis cuki pillangusz, hogy nem hagyhatom cserben. Egy csöppnyi szugerálás után kellemesen elhatározom magam a felett, hogy én biza most utána is fogok eredni. Szimpla futást alkalmazva futok utána, de a gonosz kis lidérc nénibácsi egyszerűen nem akarja hagyni, hogy elkapjam. Tényleg, még mindig nem folytattam le ama kutatást, mely szerint kideríthető lesz, hogy nénik, avagy bácsik. Sokáig gondolkodtam ezen a fontos kérdésen. Hogyan lehet megkülönböztetni az alsóbbrendű lidérceken, hogy milyen neműek? Hamarosan megtudjuk, előbb viszont el kell kapnom egyet. Gondolkodásom kerekében mozgolódva csak arra lehetek figyelmes, hogy pillanatok alatt elvesztem szemeim előtt a kis barátomat. Csípőre tett kézzel duzzogok, s körbe- körbe pillantok, mikor hosszas sétába kezdek. használhatnám a kesztyűmbe épített panelt, azonban feltekintve a fenti sűrű feketeségre..ezúttal a természetességre fogok majd törekedni. Sétám alatt milliónyi megoldásra tudok gondolni, majd keresésemből egy számomra idegen személy jelenléte szakít ki. Éppen csak elkerekedő szemekkel konstatálom a becsapódó barát, majd megrázom fejemet. Oldalra billentett fejjel közeledek.*
- Hűű.. *Gyorsan lépek oda hozzá, s pontosan centikre állva tőle pillantok egyenesen szemeibe. Kezemet lassan emelem fel, s a bara becsapódásának irányába mutatok.* - Megölted a barátomat. *.* *Csillogó szemekkel pislogok rá, s majd elmosolyodok, amint a lidérc alakját látom elmorzsolódni. Egyik ujjamat ajkaimra illesztem, s gondolkodni kezdek.* - Hogy hívnak arrancar uraság? Surprised *Továbbra is a füstölgő falat lesem. Jaj, édes pillanguszom, kár, hogy Kiyo nénit nem hoztam magammal. Kíváncsi lennék, hogy ő tudott volna mintát venni? Lehet, hogy túlságosan lassú voltam? T_T Móó, miért nem sonidoztam?*
Vissza az elejére Go down
Lanven Alexander Stark
Arrancar
Arrancar
Lanven Alexander Stark

Férfi
Hozzászólások száma : 145
Tartózkodási hely : Budapest
Registration date : 2012. Feb. 24.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Hollowok labirintusa Cl0te13100/15000Hollowok labirintusa 29y5sib  (13100/15000)

Hollowok labirintusa _
TémanyitásTárgy: Re: Hollowok labirintusa   Hollowok labirintusa EmptyHétf. Márc. 05, 2012 9:08 am

A roppant szórakozott espada
Uram atyám! Megöltem Natalie sama barátját! Úristen most mi lesz! Tutira megfog ölni, vagy földbe veri a fejem! Arcomra kiült a halálfélelem. De várjunk csak roppant szórakozottnak tűnik. Azért nem árt óvatosnak lenni ebben az eszeveszett világban. Felemeltem jobb karomat, és megvakartam a tarkóm miközben próbáltam leplezni a halálfélelmet az arcomon.

- Őőőő... Izé... Bocsánat, nem akartam bántani, csak megijeszteni. Mondtam neki.
A szemébe nézve hirtelen feltűnt, hogy milyen csodálatosan szép is. Egyszerűen nem bírtam megállni, hogy ne bámuljam meg kicsit. Vissza zökkenve folytattam a mondandóm.

- Én Lanven Alexander Stark vagyok, csupán egy arrancar. Mondtam kicsit elpirulva.
Egy nőhöz képest magas volt, és arca már a szirének szépségével vetekedett. De lehet, hogy csak én vagyok ilyen elragadott állapotban. Felgyorsult a szívverésem, és szemébe néztem.

- Mit csinálsz itt a lidércek labirintusában? Remélem nem baj ha tegezlek. Mosolyodtam el.
Kicsit ellazítottam görcsös tartásom, elvégre nem tenne túl jó benyomást, hogy ha megfeszülve egyenesen állnék.

- Ha már itt tartunk, láttalak a trónteremben, Seth mellett. Igen csak érdekes ez az elmélet, miszerint a hogyoku nélkül vissza változunk. Igaz ez a többi arrancarra is, akik maguktól lettek azok amik?
Kíváncsiságtól csillogó szemekkel tekintettem rá, miután túltettem magam azon, hogy gyönyörű. Igazából nem tudtam mit mondjak neki. Elvégre nem ismer, én viszont annyit hallottam róla. Gondoltam, így elkezdhetünk egy közös témát, és ezen keresztül kilyukadhatunk oda, hogy lehetnéke e a Fracciónja. Esetleg még egy randit is megkérdezhetek, ha elég jól sikerül. Sirenia óta ő az első arrancar hölgy, aki megdobbantotta a szívemet. Emlékszem, régen még 1135 évvel ezelőtt ismertem meg az első nőt az életemben. Anyám sosem számított nőnek az én szememben. Alacsony fekete hajú, fehér bőrű, kicsit teltebb nő volt. Szerettem, és talán gyermeket is nemzettem volna neki, ha a törzs egyik jobb harcosa el nem happolja előlem. Azóta rengeteg finomodott az ízlésem. Sok idő telt el azóta, túl sok. Lehet, hogy ezért tartom olyan gyönyörűnek Natalie samát? Nem hiszem. De nem lesz jó ha beleszeretek a feljebb valómba. Már csak azért sem, mert Natalie sama annyira szép, hogy biztosan akad nálam jobb udvarlója is. Nem hiszem, hogy meg fogom próbálni elcsábítani. Valószínűleg egy hatalmas pofára esés lenne belőle. Vajon kijövünk, majd egymással?
Vissza az elejére Go down
Natalie Salazaar Granz
Espada
Espada
Natalie Salazaar Granz

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 160
Age : 31
Registration date : 2011. Mar. 24.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: Tudós
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Hollowok labirintusa Cl0te40550/65000Hollowok labirintusa 29y5sib  (40550/65000)

Hollowok labirintusa _
TémanyitásTárgy: Re: Hollowok labirintusa   Hollowok labirintusa EmptyVas. Márc. 18, 2012 6:17 am

Ki tudja?


*Drága barátom elhalálozott. Most mi tévő legyek? T_T Pedig én reménykedtem azért abban, hogy a lehető legjobban fogjuk érezni magunkat a piciny fogócskánk gyanánt. Így viszont, hogy egy hollow technika végzett vele, sajnos oda a játékom. Picit ijesztőnek hat a számomra a jelenlévő alak. Olyan magas, meg erős, meg húú! O.o Hatalmas szemekkel meredek ám rá, és többször is megállapítom, hogy milyen cuki is. *.* Lehet, hogy ő lesz az új barimarim? *.* Billentem oldalra a fejemet bocsánat kérésére, s csak lelkesen tapsikolva kacsintok rá.*
- Ugyan nincs semmi baj! Wink *Mosolygok egy hatalmasat, s majd lepillantok az oldalamra. Jéé, észre sem vettem, hogy ma a tökéletesen tiszta ruhámba jöttem el. Talán Kiyo tehet arról, hogy sikeredett ez. Sajnos néha elfelejtem felvenni a tisztára mosott pillangóságos pillangóban leledző pillangóimat. Az pedig, hogy a mai nappal határos módon végül sikerült, csak még jobban lelkesít. Így tehát nem férve a bőrömbe, kicsit megelevenedve támadom le Starkot. Jól megölelgetem, aztán olyan gyorsan sonidozok hátra, hogy látni sem lehet..cupp.*
- Luvan Starku! *___* Üdvözöllek a Loli Labiban! *.* *Húzom ki magam üdvözlésképpen s majd csak csettintgetni kezdek a kezemmel. Jó kedvem van egyszerűen, legalább is felszínesen. Csak azt akarom valójában megtudni, hogy miért jött ide. Az arancaroknak nem szabad ám csak úgy itt mászkálniuk, még bibis lesz a kezük. Így egy kicsit azért szomorkás lesz a pillantásom, amint megemlíti az elméletemmel kapcsolatos dolgokat. Miért? Ajj, pedig olyan kár. Én igazán nem akartam, hogy ezt a témát felhozza. De aztán csak-csak megrázom a buksimat, hogy válaszoljak. Végtére is válaszolni még nem bűn, nem igaz?*
- Húú, te magadtól lettél arrancar? *.* Ha velem jössz a laboromba, akkor megtudhatjuk a kérdésedre a válaszokat. *__* *Szélesen elmosolyodom. Persze nem kötelezhetem rá, de azért kíváncsi leszek mit válaszol. Előhúzok a zsebemből ekkor két málna ízű cukorkát. Az egyiket beveszem a számba, míg a másikat felé nyújtom.* - Nagyon finom! *.* ha van kedved, utána fogócskázhatnánk! *Érdeklődve teszem hozzá. Ha már egyszer megölte a játszó pajtikámat, valahogyan kárpótolhatna. Ilyenkor jutnak eszembe azok az idők, amiket Vexussal műveltünk. Én akkor tényleg jól éreztem magam, vagy nem?*
Vissza az elejére Go down
Lanven Alexander Stark
Arrancar
Arrancar
Lanven Alexander Stark

Férfi
Hozzászólások száma : 145
Tartózkodási hely : Budapest
Registration date : 2012. Feb. 24.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Hollowok labirintusa Cl0te13100/15000Hollowok labirintusa 29y5sib  (13100/15000)

Hollowok labirintusa _
TémanyitásTárgy: Re: Hollowok labirintusa   Hollowok labirintusa EmptyVas. Márc. 18, 2012 8:58 am

Kicsit közvetlen, és szórakozott, de velejéig cuki és ártatlan. Egyszerűen teljesen elbűvöl. Még egy ölelést is kaptam, amitől kicsit kipirult az arcom. Elvégre ritkán találkozok nővel. 1153 év alatt ha találkoztam tízzel akkor lehet, hogy sokat mondok. Látom rajta, hogy jó kedve van. A hirtelenből jött ölelésben kitörő érzelem hullám után, időm se marad reagálni, hiszen olyan gyorsan sonidozik hátrébb, hogy tulajdonképpen a hirtelen helyváltoztatás okozta légmozgás, majdnem magával rántott. Hihetetlenül gyors, szemmel még követni sem bírom. Ez mondjuk jó jel. Ez biztosan mutatja, hogy igenis erős, vagy legalábbis gyors. Kérdésemre kicsit le lankad az érdeklődése, de válaszol rá. Be invitált a laboratóriumába. Elkerekedett a szemem, és habár hajt a kíváncsiság a kérdésemre való válasz iránt azt sem felejtem el, hogy ő egy lány. Miket gondolok, még hogy lány... Ő már kész nő... Na tessék megint ott vagyok, ahol a part szakad. Össze zavartam saját magam... Mély levegő, és nyugalom. Nagyon jó kedvű, tömör optimizmus. Két málna ízű cukrot húzott elő a zsebéből. Az egyiket bekapta, a másikat nekem nyújtja, és hozzá teszi, hogy finom. Hát ki vagyok én, hogy vissza utasítsam. El is veszem és zavaromban babrálok kicsit a csomagolással, majd egy határozott mozdulattal szét tépem, és bekapom a cukrot. Tényleg finom. Fogócskázzunk? Hát felőlem rendben. Válaszoltam is neki:
- Nagyon kedves tőled, köszönöm. Hogy fogócskázzunk? Ez a Karasuval eltöltött edzésemre emlékeztet. Legyen hát. Aztán felmehetnék a laboratóriumba, komolyan érdekel a dolog, persze előbb a móka.- Mosolyodtam el. Próbáltam a legkedvesebb mosolyomat elővenni. - Te vagy a fogó! Vágtam a fejéhez, és már sonidoztam is, az ellenkező irányba. Tudtam, hogy sokkal, de sokkal gyorsabb nálam, de azért mindent megpróbáltam, hogy lehagyjam. A nagy koncentrálásban, észre se vettem egy kisebb lidércet előttem. Halálra rémült, amikor látta, hogy közeledek felé elszánt tekintettel. Az a baj hogy nem vettem észre, így az arcomon csattant és hanyatt vágódtam. A cukorka, amit eddig rágcsáltam, és szopogattam, már a nyelőcsövemen hajókázott lefele a tüdőm felé. Egy erősebb köhögéssel felköhögtem. A cukorka kiugrott a számból majd a gravitációnak köszönhetően (basszameg Newton) vissza zúgott a számba, és egyenesen a gyomromig meg sem állt. Lekaptam a nyakamból a lidércet, aki ijedtében belecsimpaszkodott a hajamba. Hátra néztem, és megpróbáltam kivenni, hogy ezt most látta e Natalie, vagy sem. Mert eléggé cikinek éreztem ezt a kis malőrt.
Vissza az elejére Go down
Natalie Salazaar Granz
Espada
Espada
Natalie Salazaar Granz

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 160
Age : 31
Registration date : 2011. Mar. 24.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: Tudós
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Hollowok labirintusa Cl0te40550/65000Hollowok labirintusa 29y5sib  (40550/65000)

Hollowok labirintusa _
TémanyitásTárgy: Re: Hollowok labirintusa   Hollowok labirintusa EmptyKedd Márc. 27, 2012 1:07 am

*Ez a férfi bizony nagyon furcsa információkkal állt elém. A kérdései sem éppen mindennapiak. Elvégre is nem sok mindenkit érdekelhet igazándiból, hogy mennyire fejlődik vissza. Ki tudna erről szívesen? Inkább a megoldások a lényegesek, de ezek még közel sem elegek. Igaz, ami igaz. Stark felkeltette a figyelmemet azzal a kijelentésével, hogy elárulta mennyi idős is. Egy kissé bizarr, ami azt illeti. De mikor nem vagyok már hozzá szokva, ilyen cukiságokhoz, mint ő? *.* Csillogó szemekkel nézek ismét végig rajta, aztán kisvártatva elgondolkodok olyan dolgokon, hogy mit kéne vele tennem a laborban. Először is fel kellene mérnem majd a testi funkcióit, nem igaz? Aztán be kell küldenem egy nagyon részletes kivizsgálásra, hogy megtudjam a pontos genetikai összetevőit. Rengeteg munka lesz vele, de legalább, ha tudom, hogy mi a gond..akkor lesz megoldás is. *>* Egyre lelkesebb leszek ezeket a témákat érintően. S az, hogy elfogadja tőlem a cukorkát, csak még jobb. Tapsikolok egyet, amikor a szájába veszi. Málna ízű, az övét kicsit pezsgősnek is érezheti. Különösen finom aromája van, amit még úgy készítettem. Szeretek ilyen édességeket készíteni a szabadidőmben. Ezzel lepek meg mindenkit általában, remélem örülnek neki. *_* Éppen lépnék hátrább a fenyegetés alól, amikor hirtelen megérint. Kicsit megszeppenek tőle.*
- Hé ez nem ér! Karakura bácsi is ezt csinálta! >.> *Pöccintődik meg a fejem, s erről Karasu jut az eszembe. Ő is ezt csinálta. Ezek biztosan összefogtak ellenem. >.> Háborodok fel naívan a dolgokon, majd teszek is ellene valamit. El kell indulnom felé, ha el akarom kapni. Valójában hamar el is kaphatnám, de akkor nem lenne mókás; nem igaz? Ezért kapálózom is, meg szenvedek is, hogy elkapjam. Aztán csak megtorpanok az aprócska jelenetre, amelyre elkuncogom magam a végére.*
- Te aztán mókás fickó vagy! Tudsz még ilyeneket? *Pillantok az eldobott arrancar felé, aki csak úgy félre hajított. Kicsi sajnálattal nézek felé, hiszen ezt azért nem érdemelte meg. Stark néha olyan kegyetlen. Mégis lenyűgöző, hogy mikre nem képes egy ártatlan fogócska keretében; ez tetszik. Oda sétálok hozzá, és most megpöccintem az arcát. Noha csak finoman, ne hogy a fizikai erőmmel visszaéljek. Nem szeretnék neki bántást okozni, az annyira gonosz dolog. Csak óvatosan, amolyan pimasz vigyorral az arcomon.* - Te vagy a fogó! *_* *Jelentem ki, majd mire keze megmozdulna, én már jó pár méterrel arrébb leszek. Egy sokkal másabb szinten mozogva megyek előre, amitől porzani kezd a talaj. Felpattanok az egyik fal tetejére, amikor nem láthat, hogy betérve az egyik kanyarból meglepődhessen. Ha elindulna, akkor hirtelen elé sonidozok, és hatalmas szemekkel meredek rá. Még mindig olyan magas, hogy elcsodálkozom azon, mitől nőtt ekkorára. Noha gilianként is biztosan nagyon magas lehetett. Az arrancarok is voltak gilianok, vagy nem? Elharapom ajkaim szegletét*
Vissza az elejére Go down
Lanven Alexander Stark
Arrancar
Arrancar
Lanven Alexander Stark

Férfi
Hozzászólások száma : 145
Tartózkodási hely : Budapest
Registration date : 2012. Feb. 24.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Hollowok labirintusa Cl0te13100/15000Hollowok labirintusa 29y5sib  (13100/15000)

Hollowok labirintusa _
TémanyitásTárgy: Re: Hollowok labirintusa   Hollowok labirintusa EmptyKedd Márc. 27, 2012 2:36 am

Na tessék ki lettem nevetve. Persze jogosan. Ki az a vadállat ki képes fennakadni egy lidércben? Na ki? Én! Mire észbe kaptam, hogy fogócskázunk tulajdonképpen, addigra Natalie már ott is állt felettem, és arcon pöccintett, amire kicsit hunyorítottam. Kijelentette, hogy én vagyok a fogó, majd mint akit ágyúból lőttek ki elszáguldott. Utána fordultam, de már el is tűnt a szemem elől a labirintus végtelenjében.
- Na franc! Hihetetlen gyors. Na mindegy a fogócska az fogócska. Most nem hagyom, hogy ilyen apróságok, mint ez a lidérc fajzat megállítsanak! Arcomon alakot öltött az elszántság, és a kihívás felfogásának élménye. Talpra álltam, vettem egy mély levegőt, és már sonidoztam is arra, amerre ment. Figyeltem az oldalakra, és mindenre, ami a mozgás legkisebb jelét mutatta. Elvégre ismét fent akadni valamin nem lenne vicces, inkább szerencsétlen. Be fordultam egy kanyarban, mert úgy éreztem arra lehet Natalie. Össze sem lehetett volna téveszteni az ő lélekenergiáját az itt lent lakó szörnyecskék lélekenergiájával, hiszen az ő lélekenergiája nem csak, hogy nagyobb, de sokkal tisztább, kiegyensúlyozottabb. Ráadásul az illata is érződött, szóval a közelben kell lennie! Ahogy befordultam megláttam Nataliet az egyik fal tetején. Épp felé vettem volna az irányt, amikor közelebb sonidózott, és hirtelen bele nézett az arcomba. Kicsit megzavart a közelsége, és kicsúszott a lábam alólam. Így oldalvást elfeküdtem a földön. Na tessék, megint ez van. Zavarba jövök amikor ránézek. Mondjuk ki ne jönne zavarba, ha egy ilyen nő bámulna egyszer csak közelről az arcába? Nem értem miért történik ez velem. Úgy értem jó ő a Primera, és ezek mellett még elég szép is, ráadásul erős is, de akkor is. Nekem is a lehető legjobb formámat kéne hoznom előtte, erre folyton eltaknyolok. Na most már nem engedhetek meg magamnak több ilyet! Határoztam el magamban. Amíg megilletődik azon, hogy már megint eltaknyoltam, addig hozzá érek a lábához, és lábammal illetve karjaimmal a levegőbe lököm magam. Gyorsan kellett reagálnom, hiszen még is csak egy espadáról van szó. Tovább sonidoztam a levegőt szelve, és úgy próbáltam egér utat nyerni magamnak. Nem néztem vissza, mert ha vissza nézek biztosan történik valami. Valami kóbor lidérc az arcomba mászik, vagy esetleg egy a semmiből kinőtt fa ki tudja, ezen a helyen bármi megtörténhet. Be ugrottam a labirintus egyik fala mögé, és vártam hátha elvesztette a fonalat. Próbáltam vissza fogni a lélegzetemet, mert azért lihegtem. Most tulajdonképpen játszom egy espádával? Ütött szeget a gondolat a fejemben. Kicsit gyerekes, de igazából ez eddig fel sem merült bennem. Már annak örültem, hogy a Primera egyáltalán szóba állt velem, és ha még fogócskázni is akar velem, hát engem isten úgy segéljen, akkor fogócskázni fogok! Ezzel el is határoztam, az eldöntendő kérdést. Körbenéztem hátha elhúzott felettem Natalie, habár ebben a sötétségben keveset lehet látni.
Vissza az elejére Go down
Adala Cascada
Espada
Espada
Adala Cascada

nő
Sagittarius Snake
Hozzászólások száma : 44
Age : 58
Tartózkodási hely : Coming Soon
Registration date : 2012. Nov. 30.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: 7. Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Hollowok labirintusa Cl0te13500/15000Hollowok labirintusa 29y5sib  (13500/15000)

Hollowok labirintusa _
TémanyitásTárgy: Re: Hollowok labirintusa   Hollowok labirintusa EmptyVas. Feb. 02, 2014 3:05 am



Izéke, és Hófehérke. Avagy: Hogyan szerezz ellenséget két perc alatt?




– Katchoo! – Üvöltöttem, ahogy ellőttem a labirintus falára a berendezésátkonvertáló különleges kézi eszközöm – a cero-t. Franc fogja kerülgetni a falat, ha nem muszáj, csak simán lövök egy lukat amin átkígyózok. Beledugom kicsi fejem, aztán a vállaimat is átpréselem, míg végül a fal megszül a túloldalra.
Alig érek át, máris rám kacsint Murphy bácsi, ugyanis a patázmányaim simán beleszorulnak abba a résbe, amin hatvanezer pokemon átmegy mindenféle baj nélkül. Ennek okán a cuppanó hangot nem az átugrásom adja, hanem ahogy megcsókolom a hirtelen elém vágódó talajt. Ahogy én szememmel megvizsgálom a padló molekulaszerkezetét, és homlokkal mintát vételezek belőle, a lábaim integetnek még párat a túlpartnak, aztán lassan kiszabadul előbb a jobb, majd a bal. Elhasalok a hideg kövön, és hűtöm kicsit magam, mielőtt átfordulnék a másik oldalamra, és a fenekemen egyensúlyozva megszeretgetném a virgácsaim. Átjöttek, itt vannak velem, ez megér egy ünneplést. Azt hiszem a bal lábam még puszit is kapna, ha nem lenne olyan szinten poros, amennyire az. Így viszont csak hozzádörgölőzök, aztán elhasalok a labirintus közepén.
Mit is akartam én itt? Azt hiszem keresem valamit, valamit ami fontos lenne számomra, de ötletem sincs, hogy mi volt az pontosan. Gondolkodj, Adala, gondolkod....
– Ohhh! Shiny! – Kiáltok fel, ahogy megpillantom a kék kristályos nyakláncot a földön. Felugrottam, megmarkoltam a zsákmányt, és a szemem előtt lógatva hipnotizáltam magam. – Szervusz kis izé. Téged ki veszejtett el ilyen magányosan? Na várj, jó helyre kerültél. AC vigyáz rád. – Csücsörítek a kis drágakőnek, majd a nyakamba akasztom, és megbabonázva figyelem ahogy fityeg. Nagy lila szemekkel meredek a kékségbe, és elbűvöl a saját arcom amit benne látok. Tetszik ez a nyaklánc, és úgy döntöttem megtartom. Együtt leszünk, jóban-rosszban. Egészségben, betegségben, egységben, vétségben, kétségben. Ő lesz az én kabalám, elvégre, ha így megtaláltam, az egy jel, hogy kabala lesz. Körbelesek az újonnan felfedezett folyosón, aztán elkönyvelem, hogy ez pontosan ugyanolyan, mint a másik oldalán a falnak. Semmi változatosság nincs benne. Ez pedig vér kíván. Méghozzá filcnek a vérét. Előkapom a farzsebemben tárolt baba kék filcem, és jókora betűkkel felvésem a falra, hogy: Adala itt járt. Tökéletes művelet, és még hasznos is, ha eltévelyedek. Akkurátusan visszahelyezem a kupakot a tollra, majd egyből a számba veszem, s öles léptekkel elindulok előre. Felteszem a buksimra a fülest, és megindul a buli az agyamban.
A lábammal ütöm az ütemet, a csípőmet riszálom, ahogy azt a Gorillaz gitárosától, Noodle kolleginától tanultam, míg a szám bedobja a beat-et. Onnantól kezdve ugyanis a legkirályabb robotokat is megszégyenítem a mozgásommal, elvégre gépzenéhez géptánc dukál.
– I can dance all day! I can dance all day! Try 'n hit me! Try 'n hit me come on! – Visítom teljes beleéléssel, ami persze tomboló hangerővel vergődik végig a falakon, és talán a holtakat is felébreszti. Pacek lenne zombikkal partizni, mint Jacko – suhan át az agyammon, míg észreveszem a nagy táncikában, hogy valaki felém közelít. Lekapom a fülest, és máris elé indulok, míg egy saroknál belebotlok egy fehér hajzatú lányba.
– Szeva! – Köszönök rá széles-rémes creepy vigyorral, és várom, hogy megszólaljon.
Vissza az elejére Go down
Nayara Tarin
Arrancar
Arrancar
Nayara Tarin

nő
Leo Hozzászólások száma : 45
Age : 321
Registration date : 2013. Nov. 12.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 57. Arrancar, Diego Canino fracciónja
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Hollowok labirintusa Cl0te10200/15000Hollowok labirintusa 29y5sib  (10200/15000)

Hollowok labirintusa _
TémanyitásTárgy: Re: Hollowok labirintusa   Hollowok labirintusa EmptyVas. Feb. 02, 2014 4:38 am

Izéke és Hófehérke. Avagy: Hogyan szerezz ellenséget két perc alatt?

Kutatva, űzve, hajtva, dúltan, mikor a jobbak már ágyaikban nyugosznak, puha párnán, hideg kövön, kit hol ér az álom, engem sodorva vonz magához egy kép. Egy régi, egy homályos, mégis éberre riasztó, nyughatatlan sodródva, feledésből kiáltva. Tudatba marva, reszketegre, éberre hajszolva, álomtalan álmoktól távol tartva. Ki a megmondhatója, ideje van-e ezeknek, hol az idő csak illúzió csupán? Gyermeteg duzzogással temetem párnám alá fejemet, alóla úgy teszek, mintha tudomást sem vennék róla.
- Miért kísértesz? – elfojtott hangon méltatlankodok. Hogy miért ezzel és miért épp most, már nem firtatom.
~ Nem én teszem ~ közönyével ártatlannak tetszik, s pont ez, mi hamissá teszi. Dühödten, s kapkodón vonva magamra fekete-fehér kötelező hacukákat oly sok más indulat mellett kísérve vetem ki magam a mindig éjbe. Aprósággal, mint csupasz talppal járni a homokban, most elenyésző gondolat, mit árthat néhány kődarab. Utóbb felrémlik, talán nem ártott volna, de kétszer megindulni valahova még sem veszem a fáradtságot, visszafordulni ilyen apróság miatt. Feltekintek a mindig éjbe, útmutatást várva, hiába, a fent lakó vissza se néz rám, nem vezet, nem tartóztat, létezik csupán. Homokba fúlva, hol minden évszak egyforma, hol sose ejt könnyet az itt elhullott, elfeledettekért. Ábrándozást kelt, sápadt, gőgös képpel nevetve, örök birodalmán, vagy kik alant járnak, rajtunk. Kérdéseimnek, számtalannak, tudom, ő sose lesz válaszadója, csendes szemlélője csupán. S vajon ennek, mi űz előre is tanúja volt netán? Képnek, rémáloménak, véresnek, mi valóság volt talán. Sosem érzett keserűség forgatja gyomromat, megszokott, untalan átélt, ez mégis más. Nevét nem ismertem, őt magát sem, fajtájából számtalannal végeztem, érthetetlen, mi kísért. Hitványságát sikoltva szabták élettelenné az árnyak, létezésbe feledésbe fulladt, emléke még bennem sem élt tovább, csupán táplált. Valami mégis hiányzik.
S most mégis, mire feleszmélnék, miért is teszem, elérem a vesztőhelyet. Az övét. Dühödt, nyomorult pillantása kísér végig a falak mentén, s ugyanez élettelen tárgyak átkozó, majd elfúló visszhangját nyögik felém. Képzelődöm csupán. Megtapintom a hideg követ, ha él, s lüktet, azt érezni vágyva. Mindez hasztalan, ridegen, tiltakozón simul tenyerem alá, el is csitul nyomban, mintha mi sem történt volna. Felbőszülve, hogy csupán a bolondját járatja velem, fogcsikorgatva haladok tovább. Tetézve, mit keresnék, nem lelem. Felteszem a kérdést, miért is kell nekem? Csak. Meggyőzve magam folytatom az útvesztő útját. Hogy épp megbékélnék velük, újra hangot csalnak a falak, de mást, mint az előző. Nem halottét. Mi több, hátborzongatóan valós, ahogy hangereje, s annak dallama, ha lehet ezt annak nevezni. Dögkeselyűként vonz magával a gyötrődés hangja, el, vagy megkerülni a zaj forrását még véletlen sem akarom. Mi több, létezésétől megszabadítva a világot úgy térhetnék nyugovóra, hogy nagy ritkán végre valami jót is cselekedtem. Fordulónál várva a szerencsétlen találkát torpanok meg, közelebb érezve, s hallva a másikat lépek elé, mintha belé csupán véletlen botlottam volna. Mint legtöbbre, őrá is lefelé kell tekintsek, vérfagyasztónak szánt vigyorát hasonlóval tükrözöm.
- Nem – töröm meg lelkesedését, egy pillanattal később eltűnik mosolyom. Töredék percre is nyugton léve érzem, túl sok. Olyan tempóban műveli a létezést, hogy puszta jelenlététől is szikrázik a levegő. Ha sokáig időzöm mellette, elkerülhetetlen közeledtét sejtem egy kiadós fejfájásnak, melynek a túlzizzent fruska lesz kiváltója. Megkerülve próbálom magam mögött hagyni, bízva benne, ő sem tervez másként, mi egyébként haszna lenne, ahhoz túl nagy falatnak számít. Még sincs nyugtom, kitérve útjából, mellé lépve szinte szikrát vet a tört fény a nyakában lógó ékszeren. Egyszerű kristály csupán a kékség, semmi értékes, emlékszem, mégis marasztal. Megtorpanok, meglelve a keresettet, továbbra sem tudva, miért vágyom. Maradvány csupán, egyetlen, mit az hátrahagyott, közöm se volt hozzá. Csak egyet tudok biztosra, bármi áron, kell nekem. Ha úgy, hát a fejével együtt sétálok el.
- Mit kérsz érte? – nem fenyegetőn, csupán feltartóztatva állom el útját, még mielőtt támadásnak venné, kezembe véve a medált megcsodálok a kék kristályt, hogy értse, mit kérdek.
Vissza az elejére Go down
Adala Cascada
Espada
Espada
Adala Cascada

nő
Sagittarius Snake
Hozzászólások száma : 44
Age : 58
Tartózkodási hely : Coming Soon
Registration date : 2012. Nov. 30.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: 7. Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Hollowok labirintusa Cl0te13500/15000Hollowok labirintusa 29y5sib  (13500/15000)

Hollowok labirintusa _
TémanyitásTárgy: Re: Hollowok labirintusa   Hollowok labirintusa EmptySzomb. Feb. 22, 2014 6:12 am



Izéke, és Hófehérke. Avagy: Hogyan szerezz ellenséget két perc alatt?

Hát nem éppen arra a válaszreakcióra számítottam amit hozzám vágott hófehérke. Én sem vagyok teljesen az eszemnél, de nemmel válaszolni egy köszönésre, eléggé random. Fura arcot vágok, majd közelebb hajolok hozzá.
– Nő. – Súgom oda grimaszolva, reménykedve, hogy mások nem hallják meg, elvégre itt a hallnak is füle van. Úgy tűnik, csak ő hallotta, és ő nagyon is, mert tovább indul, mint valami robot. Robot. Na basszus, lehet, hogy tényleg valami gép? Ha igen, akkor én most elárultam neki valami információt, amivel később le fog minket igázni. Elkerekedik a szemem, aztán marokra kapom a jobb karom, és két ujjal becélzom a kis mechabuksit. Ha a szobákat át tudom rendezni a cero-val, akkor egy agy is menni fog.
Már éppen lőném is el, az arculattervező és végrehajtó kompakt eszközt, mikor lefagy a rendszere, és a bootból felocsúdva kérdez. A kezébe veszi a régi kedves kabalámat, és el akarja venni. Kirántom a kezéből, majd leveszem a nyakamból is, és meglengetem magam előtt.
– Miért adnám oda? Ez a kis csillogó izéke az én kabalám. Tudom, mert éppen öt perce loptam el onnan a folyosóról. Úgy a szívemhez nőtt, ilyen hosszú idő alatt. Már el is kereszteltem Romannak. Össze is fogunk házasodni, és nem tehetsz ellene semmit, hogy megállíts. – Lesek rá felháborodva. Majd ahogy a tenyerembe lesek a medálra, előretartom a jobbomat, ezúttal nem berendezés, vagy arcszerkezet átvariálására, hanem jelezve, hogy ne jöjjön közelebb. Drámai mozdulattal a homlokomhoz emelem a kis csillogót, majd rá pillantok. – Miért akarod hát elszakítani tőlem? Mit árt neked frigyünk, ha uradalmad megerősíté szerelmünk? Szeretem Romant, Ő megért engem. Hozzámegyek nagyasszonyanya, s nem tehetsz ellene. Készen állok akár arra is, hogy kis kristálygyerekeket hozzak eme világra, ha Ő úgy óhajtá. – A végére már egész könnybe lábad a szemem, s reszketni kezd a hangom is, ahogy szívemhez szorítom kicsiny kabalám. A jobb kezem a farzsebemhez siklik, s előrántom rózsaszín filcem, hogy lássa, nem viccelek. Képes vagyok fegyvert rántani, ha ez kell. Fenyegetőn rászegezem, majd sebtében a légtérbe vésem a megállás rúnáját. – Nem jöhetsz tovább ennél a jelnél, ez a határvonal, léted s halálod közt. Ne akard, hogy bántsalak hófehér. Mert megteszem, ezzel a kis drágával. – Lengetem meg előtte a tollat, hátha így érti, hogy Roman marad, ő megy.
Vissza az elejére Go down
Nayara Tarin
Arrancar
Arrancar
Nayara Tarin

nő
Leo Hozzászólások száma : 45
Age : 321
Registration date : 2013. Nov. 12.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 57. Arrancar, Diego Canino fracciónja
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Hollowok labirintusa Cl0te10200/15000Hollowok labirintusa 29y5sib  (10200/15000)

Hollowok labirintusa _
TémanyitásTárgy: Re: Hollowok labirintusa   Hollowok labirintusa EmptyPént. Márc. 07, 2014 9:31 pm

Izéke és Hófehérke. Avagy: Hogyan szerezz ellenséget két perc alatt?


Úgy érzékelem, köszöntésére nemleges válaszom nem kielégítő számára, nem éri be ennyivel. Tiltakozásomra adott szava érthetetlen, nem lelek értelmet mögötte. Egyetlen magyarázat adható beszédére. Elméje több lehet, mint kusza, hasonlatos inkább labirintushoz, melyben épp vagyunk. Minden bizonnyal ő is eltévedt saját koponyájában megfelelő felelet keresése közben. Kérdésem és válasza mintha csak az útvesztő két végén lenne, sosem találhat egymásra. Mégis, megéri elméje összevisszaságában barangolni, ha végül ezzel célt érek. Megérteni miértjeit persze meg sem próbálom. Talán úgy is menni fog, ha nem veszek tudomást értelmetlen fecsegéséről. De még inkább, ha magam is űzöm furfangos játékát. Mintha helyesnek vélném megállapítását, beleegyezően rábólintok, ezzel csírájában fojtva el meddőnek tetsző társalgásunkat, nem adva táptalajt további képzettársításnak. Lezártnak tekintve soha el nem kezdett bájcsevejünk tovább lépnék, de a bűvös kékség maradásra késztet. Pont nála kellett új gazdára lelned? Nem tarthatom sokáig kezemben, hamar elmarja tőlem, noha tisztességes alkura kérdeztem.
S ha képe, mi egykor elmémbe égett nem volna elég bizonyíték, hogy megleltem a keresettet, megerősít benne, innen származik a kristályos csecsebecse. Megszereznem, fájón tudatosul bennem, nem lesz egyszerű. Észérvekkel, józan ésszel kétségtelen, nem megyek nála semmire. Engedékenyen hátrálok el tőle, fenyegetésem lehetőleg elenyészőre csökkentve, mielőtt elhamarkodott tettre késztetem. Kénytelen leszek hibbant játékában társa lenni, fájó, de szerepet kell magamra öltenem.
- Ki vagyok én, hogy boldogságotok útjába állva gátat szabjak mindörökké együtt létnek? – lemondó sóhajjal tárom szét kezem, tehetetlenséget színlelve, áldásom adva kettejükre. Őrület, mit művelek? A másik szótlan veszi e gondolatot, csupán nevetése cseng fülemben, segítségre tőle úgy látszik, nem számíthatok.
- De valamit tudnod kell – közelebb hajolok, titkot súgva, hogy a kezében tartott meg ne hallja.
- Hűtlen jószág, vigyázz vele – intem óvatosságra, bizalmat színlelve.
- Az előző szeretőjét is sorsára hagyta – eltart magától, mintha közelségemben ármányt észlelne, nem is kényszerítem rá tovább, kitartott keze által szabott határra ismét hátrébb lépek. Tündérmesés, holtomiglan litániájának szavai türelmem határát feszegetik, ezt igyekszem nem mutatni. Elnyomok egy bosszús fintort ragaszkodására, dühös grimaszból elnéző mosolyt kovácsolok számára. Talán épp ez, mi hasznomra lesz.
- Nem kell hinned nekem – vállat vonva elfordulok, mintha már nem is érdekelne, figyelemreméltóbbnak tartva körülöttünk a kőfalat, azt szemlélem tovább.
- Mégse feledd, én figyelmeztettelek – fenyegetésnek tartva puszta létem, elszántságát tettre készen bizonyítja. Megfeszülök mozdulatára, s bár tettleg nem lépek fel ellene, Travesía fénye akaratlanul is feldereng mögöttem, cselekvésre éberen. Előbb leplezetlen döbbenet, mi kiütközik rajtam, majd „fegyvere” láttán kis híján az arcába nevetek, nehéz megállnom, hogy ne mutassak semmiféle érzelmet. Szánalmat, leginkább. Mégsem tehetek úgy, mintha nem tudnám, könnyen lehet, ezzel sem okozna számára gondot, hogy végleg elintézzen.
- Meg sem fordulna a fejemben – főhajtással fogadom el távolság iránti igényét, nem biztatva drasztikusabb lépésre, mivel saját létemet tehetem kockára. Bármily tébolyultnak tetszik, nem kételkedem, hogy e téren nem viccel, s ha a rózsaszín tollal nem is, bármi mással, vagy épp anélkül,könnyű szerrel végez velem.
- Legyen, tartsd meg, ha úgy kívánod – na nem mintha ily könnyen ereszteném, jobb, ha most így hiszi.
– De talán érdekel a története. Szívesen elmesélem, ha szeretnéd – hogy valóságból miként kovácsolok elrettentő történetet, mitől önként válna meg tőle, még magam sem tudom. Talán éberségét elaltatnom is kielégítő volna, de hogy ezzel mit kezdenék, a markában szorongatott kékségnél távolabb most nem látok.
- Sétáljunk – intek előre, az útvesztőbe beljebb vezetve, a hely felé, hol a kristályt lelte.

Vissza az elejére Go down
Adala Cascada
Espada
Espada
Adala Cascada

nő
Sagittarius Snake
Hozzászólások száma : 44
Age : 58
Tartózkodási hely : Coming Soon
Registration date : 2012. Nov. 30.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: 7. Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Hollowok labirintusa Cl0te13500/15000Hollowok labirintusa 29y5sib  (13500/15000)

Hollowok labirintusa _
TémanyitásTárgy: Re: Hollowok labirintusa   Hollowok labirintusa EmptySzomb. Márc. 08, 2014 5:16 am

Izéke és Hófehérke. Avagy: hogyan szerezzünk ellenbarátokat két perc alatt?



Ha hűtlen a jószág, hát hűtlen, nekem akkor is csillogtatja szemem. Ha megfeszülsz sem vehetsz el szerelmemtől hófehér. Felhúzott orral szorongatom a kabalámat, másik kezemben a filcem nyugszik, várva, hogy mint a kígyófejű ostorom, meglengessem, és belemarjon abba, ki a kedvesem megpróbálja elvenni. Erőm nagyobb, mint a nagyasszonyanyáé, de nem akarom bántani. Ha letesz tervéről, hogy kristályszerelmem elvegye tőlem, akár a barátom is lehet. Felőlem. Néma sóhajjal figyelem, miközben filcem a zsebembe illesztem. Gondolataim, akár a költő, hálót öltő, szívet töltő líra. A műveltségem visz majd a sírba. Odalépek a hívó szóra, várok a mesére, a jóra. Csillogó szemeim, mint lilán fénylő drágakő, pillanatok alatt a tucatjára nő. Megigazítom a nadrágom, várom csendben a tanárom, kezét átdobom a vállamon, derekán átfonódik önnön karom. Barátnőknél így szokás, s annak nagy a hatalma. Vigyorgok is, mint a vadalma.
– Halljam, hát a meséjét szerelmemnek. Hogy ki volt ő, mikor én még nem leltem meg. Tudasd velem rémes rímes mesében, kit hagyott el oly régen. Ki volt az a botor nőszemély, kinek nem kellett a csepp nyakék? Biztos vagyok benne, személye töredéke, sugárzó énemnek. Lényemnek mélyen gyökeredző tudata... De jaj, elvonom figyelmed. Míg gondolataid összeszeded, falra dobom jelemet. – Filc a kézbe, jelzés falra, járt már itt az Espada. – Kész. És most? Mit mesélsz? Mitől hűtlen Roman? Talán ismered őt valahonnan? Vagy tán, te voltál előző hitvese, ki az eszével együtt a kedvesét, is vesztette? Te dobtad el őt, ő hagyott el téged? Bármi is a történet, meséld el végre! Akarom tudni, milyen volt a kabalám, mielőtt eltalált hozzám. Ő volt a világmegmentő elem, melynek végzete, hogy találkozzon velem? A hölgy, ki előttem őt kézbe vette, biztosan rosszul bánt vele. Hűtlennek ő nem látszik, a szívemmel nem játszik. – Csilingel a hangom, mint ezernyi lanton a hangjegyek. Jaj, mit tegyek? Siess már nagyasszonyanya, meséld el mi a története. Hadd égjen a kis agyamba bele.
- Mielőtt azonban ezt megejted, súgd meg nekem a nevedet. Barátokat ritkán lelek, s ha kristályomat nem veszed, társulhatok veletek. Mi a neved, hát azé, aki csak nevet? – Rövid szünetet hang követett. – Ja, hiszen az én lennék. Adala, ha az ismerkedést személyesebbre vennénk. – Lököm oda, karommal a derekába karolva, dalolva, bár nem hiszem, hogy eredetileg, ezt akarta volna. Mégis marasztalom, mert szemem szép, lelkem hű. Elmém talán ép, s a szagom sem elüldöző. Legalábbis remélem, gyors szimattal felmérem.
Vissza az elejére Go down
Nayara Tarin
Arrancar
Arrancar
Nayara Tarin

nő
Leo Hozzászólások száma : 45
Age : 321
Registration date : 2013. Nov. 12.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 57. Arrancar, Diego Canino fracciónja
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Hollowok labirintusa Cl0te10200/15000Hollowok labirintusa 29y5sib  (10200/15000)

Hollowok labirintusa _
TémanyitásTárgy: Re: Hollowok labirintusa   Hollowok labirintusa EmptySzer. Márc. 12, 2014 8:15 pm

Izéke és Hófehérke. Avagy: hogyan szerezzünk ellenbarátokat két perc alatt?


Hatott az ámítás, báránybőrbe bújt szavaim elaltatták gyanakvását, fegyvernek nevezettjét visszavonta előlem. Nem éri be ennyivel, olyat tesz, mint, ha ismerne, meg se fordulna fejében. Semmitől sem zavartatva magát, önkényesen rendelkezik végtagjaim felett, e tett ellen keservesen tiltakozik minden porcikám. Ha magamnak akarok jót, mégis engedek. Történetem, nem létező, ha él is bennem valahol, hát nem elég, mégis mit tárjak elé? Kell más… Kell valami… Kell szebb és jobb, mesebeli!
- Királylány – idézem elmémbe poros korok fodros meséit. Hogy ezzel mit kezdek, még magam sem tudom. Míg a továbbit kiötlöm, elszórakoztatja saját magát. Kézjegyét fegyverével falra vési, annak ártalmas mivoltáról kétségem egyre növekszik. Hacsak megjelölve színétől nem kergetne őrület, más kárt keveset tehetne bennem. Firkájára pillantást sem vetek. Felmerül bennem, saját lénye tán a világpusztító fegyver, kérdez, kérdez és kérdez, vég nélkül, ha tehetném, merném, beléfojtanám túláradó kíváncsiságát, nem kedvesen. Mindre, egyenként válaszolni, mégsem hagy, csodájára járok, beszédét egyáltalán követni tudom. Nem elégszik meg ezzel sem, nevemet kívánja magáénak tudni, holott már kéretlenül is felruházott néhánnyal. S noha azok találók voltak, jobb szeretem sajátomat.
- Nayara, hófehér helyett így szólíthatsz – súgom, ahogy kérte, ha tudja is, ezzel nem árthat. Ártóbb ennél, hogy megajándékoz sajátjával. Innen hát az erő, mi meghajlásra késztet! Arca ismeretlen, ám nevét csak az ostoba nem tudja, ki a palotában jár, hallomásról ismeri mind, az Espada egyike. Hát így állunk. Közel sem vetekszik sajátoméval, kit szolgálok, hozzá képest is porszem vagyok csupán. Más fényben játszik már, mit végeznék vele, többről szól már ez, mint a kékség. A kristályt megszereznem saját magamra ártalmas volna, ha ő él, olyasmit hozva fejemre ezzel, mit csak ellenségnek kívánnék. Másként kell hát bánnom vele, s ha nem ellenembe, hanem mellénk állítom, talán hasznunk is lesz belőle. Utóbb a Sexta felől tán dicséret is járna érte. De ne szaladjunk előre, előbb jussak ki innen élve. Nevek cseréjét megejtve nem kérdez többet, sorban válaszolok az előbb feltettekre, kezdődjék, s folytatódjék a mese, ahogy imént kérte.
- Sosem volt enyém. De volt másé, sokaké – szólok félig igazat, magaménak nem tudhattam, de hogy előző gazdáján kívül többen viselték volna, már csak a történethez kell. Ki tudja, talán még igaz is lehet.
- Legendája sötét korokba nyúlik vissza, volt haduraké, szolgálóé, boldogított, keserített számos népeket – fogalmam sincs, miről beszélek. Azt mégis hatásosan teszem, ha nem tudnám, hogy légből vett história, talán még magam is hinnék benne.
- Más és más alakot öltve járt szeretőről szeretőre. Halld azt, mit előtted játszott – megtorpanok, szakadék szélén állva, folytatásban mi legyen. Legyen, mibe korábban belekezdtem, míg félbe nem szakított. Belevetem magam a feneketlen mélységbe, józan észt hátra hagyva. Ragaszkodása képtelenségre visz, nyakából karom vállára vonom, szabad kezét sajátomba kulcsolom. Századokkal ezelőtti, illemre tanítóm ettől bizonyosan megfordulna sírjában. Szabályokra fittyet hányva másik félként, hátra döntöm. S hogy ettől bolondabb ne legyen, röpke pillanat után fel is emelem, e felállásban folytatom tovább utunk, nem feltétlen egyenest, kacskaringón, forogva.
- Királylány volt, s hercege. Éltek, együtt, mindörökké. Míg mindig más, mindig újat keresve a királyfi meg nem unta, szeretőjét pedig a halálnak adta – hogy a halál maskarájában magam voltam, nem kell tudnia. Ennél vérlázítóbb ostobaságot, ha kínoznak, se ötlöttem volna.
- Porosodva, türelmetlen várva, hogy újra áldozatra leljen. Te voltál, ki kívánságát teljesítette, jöttöddel új játékszerre lelt. Vajon képes leszel igába verni? – véget adtam a mesének, utóbbi kérdésem oktalan, magam is megfelelnék rá, egyszerű kristály csupán. Rövidke mesebeszéd, fele sem igaz, mit sem számít, ha megelégszik vele. De vajon hiszi-e szavaimat?
Vissza az elejére Go down
Adala Cascada
Espada
Espada
Adala Cascada

nő
Sagittarius Snake
Hozzászólások száma : 44
Age : 58
Tartózkodási hely : Coming Soon
Registration date : 2012. Nov. 30.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: 7. Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Hollowok labirintusa Cl0te13500/15000Hollowok labirintusa 29y5sib  (13500/15000)

Hollowok labirintusa _
TémanyitásTárgy: Re: Hollowok labirintusa   Hollowok labirintusa EmptySzomb. Ápr. 05, 2014 1:53 am

Izéke és Hófehérke. Avagy: Hogyan szerezzünk ellenbarátokat két perc alatt.


Beszélj hát nagyasszonyanya, harsogja hát torkod a szavad. Nevem tudod, s én is a tied, melyre egy mosolyt megejtek.
– Nayara nagyasszonyanya. Gazdád melyik Espada? – Na persze válaszát nem várom, minek is tenném? Memóriám ezzel én nem terhelném? Nekem csak a neve kell, és a személye, talán egész lénye. Ahogy súgja, az maga a kényelem. Kezemmel ölelem, kedvelem. Nem veszi el kedvesem, és olyan kedves velem. Meséjét nagy vigyorral nyelem, mint kacsa a nokedlit, mint szörnyeteg a hokedlit. Romant ölelgetem mindeközben, története felpezsdíti szívem. Tudtam én, hogy hatalmas, de úgy véltem a mese egyszerű, nem is tudtam mily nagyszerű. A szemem felcsillan, hiszen a varázsa nem illan, csak növekszik, kiválósága lassan az enyémmel vetekszik, s amíg nem kötekszik akár párnáim közé is befekszik. Megtetszik, megszerzem, el nem engedem, az életét leéli már velem. Elvégre szerelmet fogadott nekem. Minden egyes csillanása, akár a lelkének villogása, megérint bennem valamit, s olyanná varázsolja, mintha az lenne a hangja.
Mikor a történet tovább halad... Nos, ha ennék, most torkomon akadna a falat. Keze az enyémbe kulcsolódik, s a fülesemben is átvált a muzsika. Mintha egyszerre gondoltak volna ugyanarra. Megbillenek egyensúlyomból, de kedves kéz markol, karmol. Hát én is beszállok a játékába, mosolyommal együtt – mely az arcomra vándorol – csípőjére húzódik az Espada bal lába. Nem mondok nemet a táncára, forogva viszem magam neki tálcára. Hagyom, hogy vezessen várom, hogy nevessen. Táncba visz, s élvezem. Meséjét hallgatva figyelem, s érzem, kötődik Romanhez. Beleforgok karjaiba, hozzábújva, fülébe súgva.
– Remek mesemondó vagy nagyasszonyanya. S ha kívánod, szerelmem a kezedbe adom míg itt vagyunk. Kedvesem fontos neked, így a markodba veheted. Tudom, bántani nem fogod, s szerelmet én neki többet, jobbat adok, mit te valaha is tehetnél. Azonban cserébe barátom lehetnél. Nem kéne menekülnünk, titokban tartanunk a szerelmünk, ha te áldásod adod rám, s Romanre. Nem vagyok királylány, de leszek a kedvese, olyan, milyet még nem élt. Féltékeny, de szerető. Büszke, de megvető. Olyan, ki engedi más karjába forogni, de csak akkor, ha pórázát én tartom meg. Köteléke engem illet meg. – Mosolygok rá közelről, ölelem két kézből. – Igába nem verem, csupán szeretem. Ha áldásod adod, ezt nyíltan is tehetem.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Hollowok labirintusa _
TémanyitásTárgy: Re: Hollowok labirintusa   Hollowok labirintusa Empty

Vissza az elejére Go down
 

Hollowok labirintusa

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Hueco Mundo :: Hueco Mundo-