-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Lilibelle Illusen
Különleges karakter
Különleges karakter
Lilibelle Illusen

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 95
Age : 31
Registration date : 2011. Jul. 01.
Hírnév : 20

Karakterinformáció
Rang: Circus Sodalis
Hovatartozás: Insignis Reliquia
Lélekenergia:
Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 Cl0te20700/30000Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 29y5sib  (20700/30000)

Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye   Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 EmptyHétf. Feb. 13, 2012 10:50 am

Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 3cttw
*Minden útnak van eleje és egyben vége is. Minden időnek van eleje, és folytatása is. Ha meg kéne mondanom, hogy én éppen melyik részén állok ennek, akkor azt kellene mondanom, hogy egyiken sem. Hiszen minden oly' bizonytalannak tűnik, mint egy pontba ömlesztett tinta, amely sosem tudja, hogy éppen melyik oldalon fog lecsöppenni. Nagyjából ugyanezen a szinten állok én is az elkövetkezendő időket illetően. Csak egy tinta leszek a lapon, s majd a végén megmondhatom, hogy milyen foltot is hagyok magam után.
Egész nap tanultam, kemény idők voltak ezek. Malazaar-sama egy pillanatig sem hagyott pihenést, mi után felébredtem. mindig megtalálta a módját, hogy a tanulás a lehető legjobb legyen. Én mindig csodálkozó szemekkel figyeltem, ahogyan a hatalmas mágus legendákat mesélt az Abyssról, meg varázslatokat mutatott. Sok- sok hasznos dolgot tanított meg, de még mindig nem tudom, hogy menni fog e. Nem szeretnék elbukni, legfőbb vágyam jelenleg, hogy Viclynnel tarthassak ezen a megpróbáltatáson. Nekem nincsen más, csak ő. Akkor nem arra kellene törekednem, hogy vele mehessek? Remélem menni fog, habár eléggé bizonytalan vagyok ebben. Félek attól, hogy miylen próbát tesz elém. Vajon sikerülni fog? Vajon vele mehetek majd, s nem fog elutasítani? Szeretnék megfelelni, szeretnék vele lenni azokban a pillanatokban. Pontosan azért, mert nekem elmondta, hogy mi a helyzet. Én azt hiszem tudom, hogy az neki rossz, hogy oda kell mennie. Csak is aggódva pillanthatok, bármennyire is erős én féltem. Én félek, hogy elfogom veszíteni; én nem akarom elveszíteni! Addig tanultam, míg el nem aludtam mögötte és addig, míg elmém befogadta az információkat.
Órák elteltével egy íróasztal mögött ébredek a könyvtár egy elcsépelt szegében. Riadtan hőkölök hátra székemmel együtt, melynek hatására csattanok egyet a padlón. Kisebb sikkantás keretében ugrok talpra, hogy konstatáljam a tényt, késni fogok. Viclyn, ugye ezért nem zársz ki? T_T Ugye, ha oda érek még megcsinálhatom a próbát? T_T Mélyen könyörgök minden szenthez, hogy ne legyen mérges rám, amiért elkéstem. Sikerült megint mindent elrontanom, ráadásul nem is tudom hogyan javíthatnám ki. Én az Abyss hatszázhatvanhatodik bugyrára való vagyok igaz? Nagyot sóhajtozok, mi alatt sebesen térek ki az Insignisből, át az erdőn és végül a múzeum. Már olyan gyorsan ide találok, szerencsére most nem tilosban járok. Sőt, el is késtem, ami szégyenletes ahhoz viszonyítva, hogy bezzeg mikor nem szabadna, akkor nem kések. >.> Nem értem magamat, és utálom is, nem akartam elkésni T_T*
- Viclyn..bocsánat..én..én..tanultam T_T *Hebegek habogok az érkezésem késését illetően. Egészen addig a pillanatig űzöm, míg a szemeibe nem pillantok. Súlyos némaság lesz rajtam úrrá, s a komor eső felhők láthatatlanul fejem fölé emelkednek szórványos könnyeivel. Lehajtom fejemet, s csendben követem mindazt, amit mond. Megharagudott rám, ráadásul olyan kemény. Ilyenkor nem szabad megszólalnom, mert akkor nagyobb gondot csinálok, mint kellene. Csak reménykedve kapaszkodok belé, s pillanatnyilag le is hunyom szememet. A lebegés, közelléte, illata..minden hirtelen olyan mese szép lesz. Ám ennek a világnak is vége szakad, ahogyan elindulunk azon a rejtélyes úton, amit nem szeretne nekem megmutatni. Vagy legalább is nem tette volna, ha én nem azt kívántam volna. Bárcsak a kívánságom teljesülne! Még soha nem volt lehetőségem igazán kívánni a szervezetben. Ha teljesülne, boldog lennék? Milyen érzés lehet, hogy egy kívánság beteljesedik? A könyvek sajnos erről nem írnak semmit, e miatt nem is tudnék semmit sem mondani róla, ha megkérdeznék. Én azt akarom, hogy sikerüljön, mert akkor teljesülne és tanulnék. Megtudnám mondani, ha valaki megkérdezi. *_* Viclynnel akarok menni, vele szeretnék lenni és meggyógyítani az Abyssban.
Rémülten torpanok meg mellette, s valóságosan megijedek viselkedésére. Nagy szemekkel nézek bele szemeibe, s hosszú pillanatokon keresztül egyetlen árva szó sem hagyja el ajkaimat. Ez azaz a pillanat, amikor nem mondhatok mindent csak úgy. Annyira más most, annyira látom..nem akarom.*
- Amilyen szerencsém van úgy sem állom ki a próbád. De azért, részt szeretnék ám venni rajta, hogy lásd én tényleg szeretném. *Rámosolygok kedvesen, s melegen. Pedig belül mélységes remegés, kétségek gyötörnek. Félek mindentől, még attól is ami oda lent várhat. Csak azt tudom, hogy most a szabad és nem szabad csak részben létezik. Most azt akarom, hogy Viclyn végre büszke legyen rám, és elvigyen. Tán teher vagyok tudom, de majd nagyon igyekezek, hogy sikerüljön küldetése. Lejjebb lépek, s szorosan megölelem őt úgy, mintha utoljára látnám.*
- Csak..csak engedd meg, hogy higgyek abban, hogy sikerülhet. Kérlek engedélyezd ezt a számomra, mert én igyekszem. Nem vagyok nagy boszorkány, vagy mágus, csak egy ostoba lány vagyok, de én szeretlek Viclyn. Én azt szeretném, ha..veled mehetnék. *Remegő hangomon nem észlelhető, hogy mást szerettem volna neki mondani. Számomra ez egy elvi kérdés is, mert ha nem sikerül, az nekem egy irányelv is. Ha nem sikerül, akkor csak azt tudom, hogy továbbra is hasztalan vagyok. Bár nem változtat semmin, így se úgy se leszek olyan, akit szívesen elvinnének egy küldetésre. De ez most többről szól, próbálom értelmezni ezt.*

Vissza az elejére Go down
Ueshima Kohaku
2. Osztag
2. Osztag
Ueshima Kohaku

Férfi
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 106
Age : 34
Registration date : 2010. Oct. 30.
Hírnév : 36

Karakterinformáció
Rang: Akadémiai tanár
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 Cl0te6500/15000Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 29y5sib  (6500/15000)

Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye   Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 EmptySzer. Márc. 14, 2012 12:39 pm

Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 27x1c49

Reménykedett, ő tényleg reménykedett abban, hogy Illiame meggondolja magát, észreveszi önnön ostobaságát s hátat fordít ennek a próbának. S hiába könyörög számára, hogy ne csinálja vele ezt, hiába kérte, hogy válasszon más utat, csinálja máshogy, s akárhogyan is, de ne kényszerítse őt efféle tettlegességre – nincs más választása. Nem kapta meg hát az esélyt, pedig milyen egyszerű lett volna hallani Illiametől, hogy hátat fordít ennek az egésznek, s jó asszony módjára aláveti önmagát Viclyn akaratának, s nem gondolkozik többé olyanokon, hogy az Abyssban óhajt kirándulást tenni..! Azonban ez nem történik meg; ehelyett Viclyn ismét arra kényszerül, hogy szörnyeteggé váljon. Talán eddig sem volt több egy egyszerű szörnynél, hiszen mi más lenne ő, ha képes efféle tettre? Tudja jól, hogy Nocturn nem lesz boldog tőle, tudja jól, hogy lesznek, kik átkozzák őt, s ó, igen, azt is tudja, hogy ez neki sem jó, és ő is szenvedni fog! Mégis megteszi. Megteszi, mert nincs más választása. Megteszi, mert védelmezni akarja őt. Megteszi, hogy elriassza őt, s megteszi, önként teszi, hogy visszafordítsa Illiamet. Ugyan tette valóban szörnyűséges tett, hiszen mi másnak is felelne meg, mégis, ő azt is tudja nagyon jól, hogy ennek ellenére, és éppen ezért valami nemeset is tesz, amire nem sokan vállalkoznának, amelybe a legtöbben beleroppannának. Talán ő is beleroppan majd, sőt, ha Illiame nem felel meg a próbának, akkor ő is. Azonban ezáltal védheti meg őt valamitől, ami sokkal szörnyűségesebb egy ketrecnél és némi forró kőzetnél. Ez a valami, ez sokkal rosszabb még a Pokol szörnyűségeinél is. Ezen a helyen még ő, a feddhetetlen, a megrendíthetetlen, az érzéketlen Viclyn Do’ana, az Abyss bérgyilkosa is sokat szenvedett, hosszú időkön át gyötrődött. S akkor, akkor mi lenne egy olyan törékeny lélekkel, mint amilyen Illiame? Ha még őt, Viclynt is meggyötörték azok az idők, Illiammel mi lesz? Nyilván szenvedne, nem bírná ki. Ő pedig azt nem bírná ki, hogy ezt kell látnia. Mert azon a helyen még az ő erős karjai sem nyújtanak védőmezőt, még az ő testének melege sem elég ahhoz, hogy lelkének nyugvást adjon, még az ő fegyverei sem elég élesek, hogy Illiame bőrét egy karcolás se érje. Így hát neki kell felsértenie azt. Hiszen amíg sérült, addig nem indulhat el azon az úton.
Néhány pillanatig egészen lágy tekintete, ahogyan Illiame kék íriszeibe fúrja saját lélektükreit. Hiába könyörgött, hiába ölelte meg, Illiame most oly makacs, hogy azt hiszi, ez a határozottság majd elég lesz. Téves… mert ez csak egy álca. Egy álarc, mely pillanatok alatt leomlik, ha kilátástalan helyzetbe keveredik. S akkor, akkor látni meg az igazi Illiamet. Ott nincs kedvesség, odaát nincs szeretet, ott nincs remény, erre pedig Illiamenek fel kell készülnie. Viclyn pedig koránt sincs meggyőződve arról, hogy a nőstény felkészült rá.
Szó nélkül fordul vissza, s halad tovább a lépcsősoron. Minden arcvonását ismét megkeményíti, ahogyan azt mindig is teszi, bár szemeiben még ott csillog az, ami az imént is. Nem szeretné ezt tenni, mégis szeretetből teszi azt, amitől Illiame – s talán mások is – örökkön meggyűlölhetik. De ők ezt nem értik. Neki meg kell tennie, Illiame érdekében.
Ahogyan leérnek a lépcsősor aljára, gyéren megvilágított, szürke terembe érkeznek. A falak kopárak, vakolat sincs rajtuk, s sűrű pókhálók borítják be a sarkokat. Az egyetlen fényforrás a szoba közepéből tűnik elő, forró színek fodrozódnak rosszat sejtetően a semmiben. Az egyik falnál pókhálóktól egyáltalán nem mentes, ősréginek tűnő szék is felfedezhető. Viclyn háttal állítja Illiamet a fénynek, szemeivel pedig csalódottan figyeli az ő szemeit. Mintha csak táncolnának, terelgeti hátrébb; azt kívánja, bár ne kéne erre kényszerülnie, bár nem kéne a nőstény makacssága miatt ezt tennie vele, azonban ez nem történik meg. Vágyódik arra, hogy hagyják itt ezt a helyet, hagyjanak itt mindent, de nem teheti. Kötelessége van. Hiába csábítják őt Illiame ajkai, melyek egy ponton egészen közel kerülnek hozzá, ahogyan saját orrát végigsimítja a nőstényével; megremegő ajkaival majdnem megcsókolja, szeretné őt megcsókolni. De nem teheti. Nincs hozzá most joga erre.
Ezután mintha minden megváltozna. Viclyn egy nagyot lök a nőstényen, aki így a mögötte lévő cellába esik. Szándékosan irányította így a nőstényt, hogy ne vegye észre, hogy a fényforrásnál a padlóba építve egy cella található; Illiame a betonra esik, közvetlenül mellette viszont talán döbbenten veszi észre, mit lelhet fel. Már-már folyékony, forró parázs nyújtja a fényt s a forróságot, vörösre színezve a cella falait, s kicsit magát, Illiamet is. Szinte tűrhetetlen a forróság, hiszen közvetlenül mellette találja magát. A betonrész, amin landolt, nem elég nagy ahhoz, hogy kényelmesen lefeküdhessen rajta, bár behúzott térdekkel még pont elfér rajta. Ugyanakkor nem is olyan magas, hogy fel tudjon állni, legfeljebb guggolni tudna ott.
Hangos, fémes csattanást és zár kattanásának hangja az, amit Illiame hallhat; gyakorlatilag arra kell eszmélnie, hogy bezárták. Viclyn szenvtelen, érzelemmentes arccal ácsorog enyhe terpeszben a kelepce felett; Illiame határozottan érezheti, hogy mágiája nem működik, mintha valami egyszerűen szívná, csapolná erejét. Hasonló kristályok lehetnek a falakba építve, amilyenek az Insignis épületében is vannak, csak talán ennek ártalmasabb hatása is van. Ezek mellett egy harangot is felfedezhet az egyik sarokban, látszólag semmi céllal.
- Engedjelek ki? – forgatja meg kezében a kulcsot, s pillant le érzéketlen arccal Illiamere. A nőstény talán még fel se fogta, hogy ez a próba része. Ez mind még csak a kezdet.

Vissza az elejére Go down
Lilibelle Illusen
Különleges karakter
Különleges karakter
Lilibelle Illusen

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 95
Age : 31
Registration date : 2011. Jul. 01.
Hírnév : 20

Karakterinformáció
Rang: Circus Sodalis
Hovatartozás: Insignis Reliquia
Lélekenergia:
Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 Cl0te20700/30000Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 29y5sib  (20700/30000)

Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye   Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 EmptyCsüt. Márc. 15, 2012 1:27 am

*Talán az út sosem lesz könnyű. Ez a világ, melybe belecsöppentem nem tartogat számomra kiskapukat. Csak egy kicsiny lény vagyok a nagyok mellett, s segéd kezemet nyújthatom a megroppant lelkeknek. Egy gyógyító vagyok, az Insignis Reliquia gyógyítója. Évek ideje alatt rá kellett jönnöm, hogy ez a feladat az egyik legnehezebb. Sokan nem érthetik, mégis mi vezérelhet. Minek okán foglaltam el helyemet egy ideje már Viclyn Do'ana mellett? "csak egy gyógyító vagy", "Te csak egy gyenge nő vagy", "Védd meg Illiamet, védd meg a gyógyítót". Ugye minő szánalmas szavak ezek? A lelkemben, a szívemben fájdalom és rettegés uralkodik. Sosem tudtam igazán, hogy ki vagyok, de azt már igen, hogy miért. Én gyógyítok, meggyógyítom azokat, akiknek szükségük van rám. Nem érzem magam nagynak ezért, de azt már én is tudom, hogy miért? Viclyn mellett azért vagyok, mert az ő lelkében találtam meg azt, mi belőlem hiányzik. Felleltem benne azt a hangulatot, amitől én igazán nem érzem önmagam üresnek.
De mi volna akkor, ha ismét elveszteném? Mi volna akkor, ha ismét üresnek érezhetném magam? Nem akarok többé nélküle létezni. Csak azt tudom, hogy vele akarok menni, hogy meggyógyíthassam. A fájdalom és a megkínzás küszöbén állva úgy döntök, hogy nem akarok félni az elkerülhetetlentől. Vesztés idején én magam is veszteni akarok, Ő érte. Tán többször nézhetnek mások őrültnek ezért, de hozzá szoktam már, hogy fejemet csak is lefelé szeghetem. Az én nevem még mindig Illiame, amit tőle kaptam. S ennek értelmét igazából csak mi ketten tudhatjuk. Nem volna különösebben érdemes visszakozni érte, csak annyit kell tennem, hogy megpróbálok bizonyítani ezért. Mikor pedig szemeimbe tekint, én csupán szendén pillantok azokba a vörös lélektükrökbe. Megtörtsége, bánata ezúttal elér hozzám. Én csupán nagy, s kerek szemekkel tudok pillantani belé. Én úgy sajnálom, úgy szeretnék neki segíteni! Úgy szeretnék csak vele lenni.. Haladunk lefelé, s lassan mintha egy temetőbe sétálnánk. A falak egyre sötétebbek, egyre veszélyesebbek lesznek. Ha egyedül lennék félnék, de a félelmet Viclyn jelenléte kiűzi belőlem. Most egyszerűen csak kiráz a hideg, ha a "halott" falakra pillantok. Félénken fogom meg Ő ruhájának szegletét, ám ekkor szemben állít magával. S csak közeledik, és közeledik. A félhomályos terem sugarában pedig még erőteljesebben hat számomra jelenléte. Az erő, amit éreztem pozitívan gyengülni kezd. A szerelem tüze kezd el pislákolni szemeimben, ahogyan egyszerűen nem tudom levenni róla a szememet. Hátra felé haladva olyan érzés keltődik bennem, mintha csak táncolnánk. S többször is, - mikor ajkai közelebb érnek hozzám - szinte már várom mikor teszi meg végre. De nem történik semmi, de a bódulatba futó állapotom mégis mosolyt fakaszt arcomra. Orra kicsiny simulása puhán irritál, ami megmosolyogtatja arcomat.*
- Igyekezni fogok, bármi is legyen feladatom. *Suttogom ez alatt az andalgás alatt. Aztán pedig rémület kerít hatalmába, ahogyan a vágyálmok szigetén állva hirtelen a valóságba szakítanak. Testem könnyű takaróként hullik a veszély zónába, s lényemet újra börtönbe zárják. Ijedten, félelemmel telien puffanok az iszonyúan forró talajra. Csak az idegi máshova figyelésem okán nem tudtam még felordítani az iszonytató környezetben. Mégis mi ez a hely, hol vagyok? Szerteszéjjel nézek, s aztán a rácson keresztül feltekintek Viclynre. Csak egy pillanat az egész, mégis aztán fájdalmasan sikoltok fel, ahogyan testemet megégeti a mellettem lévő rendkívülien forró anyag. Könnyeim pillanatok alatt fakadnak ki. Hiába is, karomat véresre kínozta le a forróság; s lassan úgy érzem, mintha mindentől fulladnék. Fel állni próbálnék, de a hely nem elég tágas. Mágiával próbálkozom, teleportálni akarok. Azonban minden visszataszít. Pillanatról- pillanatra gyengébbnek érzem magam látványosan, s amikor megszólal ismét véletlen belenyúlok a forróságba.*
- Mit kell tennem? *Összeszorított fogakkal, de aztán felsikoltok. Rémület, újra bezárva. Újra átélve azokat, amik hajdanán fogva tartottak. Klausztrofóbiám végett fejemet is fájlalni kezdem, nem csak talpamat, mit a parázs felégetett az imént. Meg aztán több helyen is éget le hajamból ez a dolog centiket. Ezúttal még az örökösen ápolt, s gondozott külsőm is teljesen koszos, s megkínzott lesz. Ruhám megannyi szege mintha fokozatosan égne le rólam. Sírok, zilálok, ordítok, sikítok. Mindemellett mégsem adom fel. Mégha fáj is, mégha elviselhetetlen is nem adhatom fel. A feladatomat szinte megváltásként várom. Bár e borzadalmak mellett mit is jelenthet a megváltás? Tán a halál? Ki tudja..*

Vissza az elejére Go down
Ueshima Kohaku
2. Osztag
2. Osztag
Ueshima Kohaku

Férfi
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 106
Age : 34
Registration date : 2010. Oct. 30.
Hírnév : 36

Karakterinformáció
Rang: Akadémiai tanár
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 Cl0te6500/15000Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 29y5sib  (6500/15000)

Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye   Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 EmptyCsüt. Márc. 15, 2012 3:57 am

Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 27x1c49

Talán Illiame egyszer megérti, miért tette. Talán Illiame egyszer megbocsájt számára. Talán Illiame okul az egészből. Talán Illiame meggondolja magát. Talán Illiame felfogja a tanítást. Mert valóban nem más ez, mint egy tanítás. Viclyn már ismeri a nőstényt; ugyan csak néhány apróságot tud múltjáról, néhány jelentéktelennek tűnő, mégis jelentős szeletet tett magáévá ezen elfeledett emlékek közül, de talán nem is ez a lényeges. Hiszen a múltja nem mutatja, ki ő valójában, még ha annak kihatásai nyilvánvalóak is. S ő pedig látja ennek hatásait. Látja rajta, hogy tud harcolni, vagyis tudna… azonban törött elméje és énje ezt nem hagyja. S mégis miért engedné őt egy ilyen veszélyes útra, ha tudja, hogy valószínűleg nem élné túl? Ha tudja, hogy nem tudná megvédeni magát, ha nem bírna túlélni, s még ő, az Abyss bérgyilkosa sem tudná őt megvédeni? Így tehát szükséges és indokolt a teszt. A próba, mely megmutatja s bebizonyítja, hogy Illiame nem alkalmas arra, hogy vele tartson. Ezt a próbát ő, Viclyn gond nélkül kibírná, hiszen ő keményen megedzette lelkét, s talán még Nocturnnak sem okozna problémát, de Illiame… neki ez nem fog menni, ő pedig tökéletesen tisztában van azzal, hogy bele fog bukni. Csupán azt sajnálja, hogy ehhez ártania kell neki, hogy felismertesse és elfogadtassa vele a tényt, még gyenge. Hiába ismeri a mozdulatokat, melyekkel harcolhat, hiába ismeri a varázslatokat, melyekkel ölhet, ez egyszerűen kevés, amíg lelke nem elég kemény. Viclyn észrevette, hogy vészhelyzetben Illiamen kitörik a pánik, sőt, gyakran elég csak egy kis adneralin is ahhoz, hogy a nőstény elveszítse a fejét. Egyszerűen képtelen higgadtan gondolkozni. Mégis hogyan gondolja, hogy így, ebben az állapotában vele tarthat? Cöhh… Szánalmas. Azonban mégis, önmaga szánalma, önmaga nyomorúsága az, melyet Illiaménél fentebb helyez. Hiszen ezt teszi vele, rácsok mögé, forró parázs közé zárja, megkínozza, csak hogy realizáltassa vele a tényt, nincs remény.
Arcáról azonban már eltűnik minden, ami aggodalmat tükrözött még az imént. Ráncai megszaporodnak nyúzott arcán, s hidegvérű szörnyetegként magasodik a fájdalmasan üvöltő Illiame felé. Kénytelen ezt tenni, nincs más választása. Ő könyörgött is Illiamenek, hogy ne tegye ezt, kérte, hogy gondolja meg magát… de nem tette. Így hát viselnie kell azt, amit Viclyn kiró rá.
- Ez a kulcs a szabadságodhoz. – forgatja meg a kulcsot kezében, miközben a forró rácsok felett áll. Arcát dölyfösen inkább előreszegezi, képtelen ugyanis Illiame szemeibe nézni. Egyelőre. Feszülten vesz egy mély levegőt, s tekintetét ismét lefelé mereszti, hogy megmutassa Illiamenek azt, amivé vált. Nem, nem önként döntött így, hogy ezzé válik. Erősnek kellett lennie, hogy túléljen. Erőssé kellett válnia, hogy képes legyen megküzdeni az élet viszontagságaival. Ha nem tesz így, meghal. Ha Illiame nem tesz így, és vele tart az Abyssba, meghal. Talán mindketten. Így aztán Illiamet is formálnia kell. Át kell őt változtatnia azzá a szörnyeteggé, amivé ő maga is vált. Mert ők, a szörnyetegek félelmetesek, feddhetetlenek, ekképpen pedig szinte elpusztíthatatlanok. Ha nehéz őt megsebezni, nagyobb túlélési rátája. Ölj, vagy téged ölnek meg, légy vadász, ne pedig préda. Ez az élet tanítása.
A kulcsot egy elegáns mozdulattal ejti le, mely a rácsok közt a forró parázs mélyére esik. Mélyebbre, még mélyebbre, ám éppen csak kilátszik, hogy a felforrósult fém merre is lehet éppen. Pontosan látni lehet a kulcsot a parazsak közepén, s egyre csak süllyed lefelé, hogy sorsa megpecsételődjön. Így válik egy kulcs, egy egyszerű kulcs kínzóeszközzé.
- Szedd ki a kulcsot, és szabadulj ki. Ha sikerül, magammal viszlek az Abyssba. Ha feladod, kongasd meg a harangot. Ha elbuksz, saját szégyeneddel, ám biztonságoddal kell megbirkóznod, Illiame. – hideg szemeit szúrósan szegezi le a nőstényre; ezzel elmondott mindent, ami fontos. Tudja jól, hogy a nőstény makacs ugyan, de hisztériájával is számol. Bízik benne, igen, bízik, hogy feladja.
A forró levegőtől eltávolodik, s egyetlen, árva szó nélkül ül le a szoba egyetlen székére. Sötét gondolataiba mélyed, szemeiből pedig kihalni látszik a fény. Ki tudja, lehet, az a csillogás eddig ott sem volt talán. Bármit mond Illiame, bárhogy sír, rimánkodik és sikoltozik, egyetlen szót sem szól, mintha ott sem lenne. Csak a harang kongatása az, ami kihúzná őt merevségéből. Csak a harang… reméli, megszólal.

Vissza az elejére Go down
Lilibelle Illusen
Különleges karakter
Különleges karakter
Lilibelle Illusen

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 95
Age : 31
Registration date : 2011. Jul. 01.
Hírnév : 20

Karakterinformáció
Rang: Circus Sodalis
Hovatartozás: Insignis Reliquia
Lélekenergia:
Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 Cl0te20700/30000Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 29y5sib  (20700/30000)

Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye   Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 EmptyPént. Ápr. 06, 2012 7:28 am

Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 Kbf53q
Esztendőkön át elhitettem magammal, hogy nekem nincs szükségem ama zűrzavaros, viharos, elmeölő hadijátékra, amit férfi és nő folytat egymással, szerelem címen. De van-e más, ami egyszerre képes felkavarni érzékeket, érzelmeket, van-e más, kedvesebb szörnyeteg, mint a gyönyörűség vágya, melynek fojtogató ölelésében ritka csoda ér: érezzük, hogy élünk?! Nem mást, nem kevesebbet akarunk, csupán mindent: élve megelevenedni.
*Egy szó, egy gondolat, egy hang, egy légvétel. Mindent elönt a parázs, s mindent maga alá kíván temetni. Egy kislány sikolya hallatszik fel a messzeségben. A szürke kép fojtogatva kínozza a megviseltet, ahogyan kezével próbál felé nyújtani. Ne sírj, ne kiabálj, bízd ki. Így zajlott régen is nem igaz? nem csak testemet, de elmémet is áttörő fájdalmak kerítik hatalmukba. Az elmém, ami már oly' régóta törött és labilitásban leledző. Miért éppen ez kell ahhoz, hogy megtörjön? Legalább olyan fájdalmas érzés, mint egy agyi infarktus. Egy katarzis érzés, égető fájdalom, eszméletet kínzó örökké valóság. Hajdani mivoltommal összeköthető, hiszen ebben a bizonytalan létállapotban a sírásom, sikításaim ellenére, a múlt képei teszik üvegessé tekintetem.*
- Sairalinde, hol voltál ilyen sokáig? Sairalinde..figyelj már! *Egy nő hangját hallom, a fogadott édesanyám hangját. Arca, s maga a helyzet az agyam által képzett jelenés. Olyan, mintha hirtelen a tudatom itt is, és ott is lenne. Megrázkódik testem, s a képben egy íróasztal fölött emelkedek fel. Túl sokat olvastam a papi dolgokról, túlságosan kifárasztott, s ezért elaludtam. Anyám finom, meleg kezei ébresztenek kissé idegesen.* - Én csak..tanultam, Natja néni. Hogy van Amenia? *Még félig kómásan szuszogom neki, míg szemeimet nyitogatom. Amint pedig lepillantok az előttem lévő papiruszra, ijedten hőkölök hátra; sikerült kicsit megnyálaznom az alvásom okán, ami miatt az ezüst festék elkenődött. Kezem ekkor kibukik a forró parázsra, s felüvöltök; habár legalább annyi ideig marad ott, hogy tehetősen megégjen. Nem csukán a kibírhatatlan hőség, de a bezártság okozta klausztrofóbia is kínoz. A néni szépen hátra veszi a hajamat és fésülgetni kezdi.* - Aggódsz a barátnődért, nem igaz kicsi szivem? Ne aggódj, Ahem már kezelésbe vette. Te csak tanulj, holnap szeretne a fáraó látni téged. *Tudatom az ablakból bejövő széllel azonosítja a forró parázsból felszabaduló gőzt, amely megégeti a bőrömet. Egy furcsa jelenséget láthat Viclyn oda fentről, ami egyáltalán nem természetes. Arcom elmosolyodik, ilyen kínok alatt mintha boldog lennék. Elmém megtört, egyértelmű jele annak, hogy nem vagyok itt lelkileg. Az nap a fáraónál voltam, s nagyon kedvesen viselkedett velem. Megkért, hogy lépjek oda az egyik kör alakú díszpolchoz, és járjam körbe. Nem is tudtam, hogy akkor ez volt az első próbám, amit ki kellett állnom; hiszen abban a pillanatban döntetett el, hogy milyen papnőnek is nevelnek. Véletlen levertem Ízisz kicsinyített mását, amiért szinte sírva is fakadtam. Viszont a fáraó csak mosolygott, és Natja néninek adott utasításokat. Egy furcsa szentélybe vittek, s azt mondták, hogy mától ott kell élnem. Csalódott voltam, nekem hiányzott Amenia az első perctől fogva. Sajnáltam, hogy onnantól kezdve évekig csupán levélen keresztül tarthattuk a kapcsolatot. Hiszen majd öt évig nem hagyhattam el a templomot, és különböző szertartásokon kellett részt vennem.
Szinte villámcsapás szerűen térek magamhoz néhány percre, habár fejemet görcsösnek érzem, s lélegzetem elviselhetetlenül gyorssá vált. Nyögve húzom össze magam, és megkísérlek felnyúlni a rácshoz, hogy némiképp felhúzzam magam. Mégis mi járhatott Viclyn fejébe, mikor ezt találta ki? Ki az, aki mindezt eltudja viselni? Minden olyan tompa, s több helyről is vérzek már a nem tudatos próbálkozásokra. Mert míg az agyam egy múltbéli eseményt idéz fel, addig a testem próbálkozik megszerezni azt a leeső tárgyat, ami a szabadulásomat jelenthetné, vele akarok menni, meg akarom mutatni neki, hogy én erős vagyok. Vagy csupán erőssé szeretnék válni, hogy többé ne legyek a terhére? Kezemet a kulcs felé nyújtom, ám az illúzióban valaki elkapja a kezemet, s játékosan rám mosolyog. Tengerkék szemei, s szőke haja már számtalan hölgyet meghódított Kairóban. Magas, izmos testét az ottani harcosok mind megirigyelnék, pedig csak egy pap, aki meglehetősen művelt. Erolithet akkoriban egy gáláns alaknak tartották, aki még az én barátnőmmel, Ameniaval is úgymond jobb kapcsolatban állt. A fáraó táncestéjén kérte meg a kezemet.* - Sairalinde. Sosem a cél számít, hanem az út, ahogyan odáig elérkezünk. Volnál társam ebben az úton? Tekintetem sokszor téved a holtak világa felé, s mindig keletkezik bennem egy űr e nyomán. A szellemek mind magányosak, sivárak. Testesítsük meg mi, isteneink földi leszármazottjait. *Nem jött ki belőlem szó, csupán pillantottam szemeibe, de nem bírtam neki válaszolni. Hiszen bennem nem volt szerelem, sem szenvedély. Ugyan magányosnak éreztem magam, s férfi karokra áhítozott már lelkem és testem egyaránt, de a visszacsapó érzés nem hagyott választást. Nemet akartam mondani, csak, hogy egy hang közbe szólt:* - Amikor Ízisz teremté az életet földjeinken, akkor Ozirisz kíséri a holtakat az alvilágban. Egy fehér hegyes fülű, és egy fekete. Az isteni páros ellentettjei földünkön. Lányomat adom néked Ozirisz pap, de vigyázz reá, s majd ő is vigyáz reád! *A fáraó bölcsen hangzó szavai szakítottak meg a válasz adásban. Borult minden, s a házasság eldöntetett. Kezem nem éri el a kulcsot, belemerül ugyan a folyékony parázsba, de el nem éri, csak majdnem.*
- Nem...hagyj végre békén. Ne kínozz már! *Oly elemi erővel ordítok fel, ahogyan mindkét kezemmel halántékomat ütöm, szinte teljes erőből. Megőrjítő fájdalom ér, szennyezi lelkemet a tehetetlenség. A bezártság nyom el, a fájdalom lassan öl, s a mélyreható stressz okán olyan képek kínoznak, amelyekre alig egy percre rá már nem is fogok emlékezni. Hiszen csak a fájdalom hullámok törik meg egyre a tudatom, majd ha visszatérek, mindez elenyész. Hogyan szerezhetném meg a kulcsot? Hogyan óvhatnám meg a kettőnk kapcsolatát? Tudom, hogy egy szánalmas nyomorult lehetek, aki nem tud saját magára vigyázni, de én szeretem Viclynt. Senki sem értheti rajtam kívül, hogy nekem mit is jelent ez a drow hím. Senki nem tudja rajtam kívül, hogy milyen az, ha valaki teljesen kitaszított. Én nem érthetem meg igazán a különböző dolgokat, én nem húzódhatok a saját fajtám közé; s mi legfontosabb nincsenek meg az emlékeim. Viclyn nekem az a személy, aki mindent megad. Biztonságot, gyengédséget (mert ő igen is tud gyengéd lenni), a maga módján küzd értem...nagyon sok minden. Annyi minden van a kettőnk háta mögött, s annyi veszély ölel fel minket nap, mint nap; én ezt nem hagyhatom veszni. Én nem hagyhatom, hogy az Abyss elragadja tőlem, mert én az életemért küzdök; Viclynért. Megkísérlem még egyszer megszerezni a kulcsot, bármekkora sikítás is kap el.*
- Nézd, itt az étel. Tudod, ezt kell megenned. Ne aggódj, én nem bántalak..még ruhát is hoztam neked. Többé nem kell kórházi, szakadt ruhában itt lenned. Ha megígéred, hogy végig a kezemet fogod, kiviszlek a napra. Rendben? *Nagyon féltem, hiszen egész nap ütlegeltek. Véraláfutásos volt a bőröm, s ajkaim fakóak. Balthazaar számára olyan voltam, mint egy eszköz, amellyel úgy bánhat, ahogyan csak akar. A nőiességemet tiporta össze, s durván bánt velem. Nemi terrorban részesített, s alkalmanként, ha kegyesnek érezte magát, elkábított, hogy ne sikítsak. Élvezte, ahogyan szenvedek, ahogyan vérzek. Élvezte látni az arcomon, hogy szeretnék végre meghalni, mert az a mocsok ami ért, elviselhetetlen. Ha sikítottam, többször megütött. Ha sírtam, belém rúgott. Ha ellenkezni próbáltam, két napig nem kaptam semmit. Bezárva tartott, szinte láncra verve; majd egy Nocturn jött be hozzám a szobámba. Egy csoda szép fekete ruhát tett a fotelra, illetve barátságosan mosolygott rám. Olyannyira melengető volt, hogy bármennyire is féltem tőle, elsírtam magam. Kétségbeesve néztem rá, s remegve estem össze előtte. Nem tudtam beszélni. Nem tudtam, hogy mi az, amit mondott, sem azt, hogy mit csináljak a ruhával, amit letett. csak akkor jöttem rá, amikor elmutogatta, valamint kinyújtotta egyik kezét irányomba. Attól a naptól kezdve Nocturn vigyázott rám, s megtanított dolgokra. Megmentett a pokoltól, földre emelt.*
- Figyeld meg azt a helyet. Három nap múlva szervezetünk új fegyvermesterével megyek oda, vigyázz magadra. Remélem kedvelni fogod őt. *Kacsintott rám, én pedig a Casinohoz utaztam, hogy teljesítsem a rám kiszabott feladatott. Nocturnnek sosem mertem úgy ellent mondani abban az időben még. Kötött az a hála, amellyel tartoztam neki. Ha ő nincs, akkor abban a bárban nem emeljük le a csuklyáinkat, s nem ismerem meg Viclynt. Milyen érdekes nem? Valaki mindig kezdi valahol, s valahol be is fejezi. Engem annyi minden ért az életemben, annyi minden egymáshoz lágyan kötődő esemény. Egyiptomban éltem, ahol férjhez mentem szerelem nélkül. Ám egy másik életben meg kellett tapasztalnom, hogy milyen egy szörnyeget vágyainak kínzásait megélni. Aztán egy baráti kar kirántott a pokolból, s lehetővé tette, hogy elnyerjem a saját mennyországomat. Viszont ez a mennyország éppen most dobott a forró pokolba, hogy megmutassa, minden amiben hittem ezidáig, talán teljesen hazugság volt. Elfelejtettem valamit, de ezt nem a múltamból. Elfelejtettem a kegyetlen valóságot, hogy milyen áldozat is vagyok valójában. Az eseményeket nem én irányítottam mindez idáig, nem én hoztam meg a nagy döntéseket, amik kihatottak az életemre. Ami mindeddig megtörtént, mindig valami más, valami más erő formálta. S most végre felfogom, mert ez az emlék nem megy ki a fejemből. Most már értem, hogy mit akar nekem Viclyn üzenni. Ide dobott, hogy ezúttal én döntsem el. Nekem kell oda nyúlnom a kulcshoz, és nekem kell megfognom, hogy véget vessek a szenvedésnek. Felpattannak szemeim, s szaggatottan, de felülök.*
- Viclyn Do'ana. *Ejtem ki nevének szavait, s majd meghozom a döntésem. Fáj, nagyon fáj. De mi is fáj pontosabban jobban? Egy életre elegendő keserűség, vagy egy pillanatnyi pokol, aminek magunk vethetünk véget. Az egész testemet megindítom ebbe a pokolba, csak azért, hogy én dönthessem el, mit is akarok. Én akarom eldönteni, hogy megyek-e vele az Abyssba vagy sem. Talán gyenge vagyok, lehetséges, hogy haszontalan is. De én még mindig fel akarom venni a fekete ruhát és kimenni a napsütésre. Még mindig vágyom a férfi karokra, s a szebb napokra. Vágyom a férfira, aki mindezt nekem megbírja adni. De ezek nem csupán jelentéktelen kis dolgok; minthogy egy ruha, vagy egy helyváltoztatás. Ezek az életem részei, az életemé, amit szívesen Viclynnek adok. Nagy a fájdalom, nagy a kínzás, nagy a szerzett sérülési arány, de végül megszerzem a kulcsot és a zárba illesztem. Elvesztem az eszméletemet néhány pillanatra. Gyógyítóként azt is tudom, hogy nagyon súlyosak azok a dolgok, amiket most szereztem. Tán még füstmérgezést is kaptam. Mindenesetre utolsó erőmet szedve össze nyitom ki a szabadulásom ajtaját, majd összeesve, agyon égve, vérezve borulok a padlóra. De valamit még elkövetek ezekben a pillanatokban is, ami számomra nagyon fontos. Pedig tudom, hogy lehet, ezt ma nem is fogom túlélni. Semmit sem tudhatok, csak annyit, hogy valamit még mondanom kell, mielőtt megszabadulnék a szenvedéseimtől, és elveszíteném az eszméletemet.*
- Nem..megyek..az Abyssba.. *Nyögöm fel utolsó szóként, s hagyom, hogy számból is kifolyjon a vér. Elsötétül előttem a világ, s a hangok kuszák lesznek, a fájdalomérzet elmúlik. Ezt kellett tennem, ezt kellett mondanom neki, mert felismertem valamit, s végre én akartam így. Én döntöttem úgy, hogy ide jövök, de nem én döntöttem el, hogy megyek-e vele. Nem én dönthettem, hanem ő dönthetett, hogy lehetőséget ad-e rá. S immáron én döntöttem el, hogy hiába teljesítettem nagyon nehezen a próbát, mégsem megyek vele az Abyssba. Noha nem azért, mert már nem akarom őt. Nem azért, mert haragszom rá, hanem mert tudok valamit, bízok valamiben. Viclyn erősebb nálam, élt azon a helyen, tudja merre kell mennie, és mit kell csinálnia. Ő az én életem, hát bíznom kell benne. Itt kell fent várnom, hogy majd meggyógyítsam, akkor majd nekem kell karjaimba vennem. Hogyan is segíthetnék neki akkor, ha odaát majd ismét ennyire megégek majd? Sehogy, csak egy nyomorult leszek akkor. Tanultam valamit Viclyntől, valami nagyon fontosat. A legfontosabbat azt hiszem ő tanította meg nekem, nem pedig Nocturn. Viclyn mutatta meg, hogy milyen is valójában élni, szenvedni, túlélni, s boldognak lenni; ezek pedig nem társíthatóak azokhoz, amelyekről nekem Nocturn mesélt.*
Vissza az elejére Go down
Ueshima Kohaku
2. Osztag
2. Osztag
Ueshima Kohaku

Férfi
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 106
Age : 34
Registration date : 2010. Oct. 30.
Hírnév : 36

Karakterinformáció
Rang: Akadémiai tanár
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 Cl0te6500/15000Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 29y5sib  (6500/15000)

Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye   Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 EmptyPént. Ápr. 06, 2012 9:52 am

Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 27x1c49

Meddig kell elmennem azért, hogy tanítsak? Mit kell megtennem azért, hogy megmutassam számára az igazat? Hogyan mocskoljam be még jobban szénfekete karjaim, csak azért, hogy megóvjam őt? Mert ez valóban csak óvás. Valóban az, még ha ezt mások nem érthetik. Addig senki sem értheti, amíg lába nem érte azt a síkot, s nem merült el a maró kétségbeesésben. Addig senki sem tudja, milyen az, amikor még egy lélegzetvételed is halálos lehet rád nézve, amíg meg nem tapasztalod. S valóban, szörnyű mindaz, amit Illiame most kiáll, de ha most nem képes felülkerekedni a fájdalmon, azon a síkon nem tud majd érvényesülni. Ott naponta vagy arra kényszerülve, hogy szedd ki a kulcsot a forrongó, lávaszerű kőzetből, miközben annyi levegőt sem kapsz, mint amivel a nőstény most rendelkezik. Éppen csak lehet, a tébolyító hőség helyett pengék, vagy fagyos hideg lesz jussod, vagy talán még ennél is rosszabb sors várhat rád. Magam sem tudom megszámolni, mennyi kínt, mennyi sérülést kellett elviselnem, amíg azon a síkon kellett tengődnöm, ahová most vissza kell mennem. Valóban, Menzoberranzan is egy kegyetlen hely, de akkor és ott, amikor a sárba tiporva kellett azon tűnődnöm, hogyan is mentsem szánalmas életem, megértettem és megtanultam, hogy vannak a Káosz Városánál is gyötrelmesebb helyek. Téved, aki azt gondolja, hogy ez a sík a legborzasztóbb mind közül. Csupán más, mások a kihívások, mások a túlélés szabályai. A túlélés művészetét pedig én elsajátítottam. Ideje hát átadnom tudásom egy részét Illiamenek is, még akkor is, ha tudom, hogy fáj, ha tudom, hogy talán sosem bocsájt meg azért, amit tettem vele. Nem is várom el, hogy megtegye, sőt, még csak azt sem, hogy megértse. Az sem érdekel, ha többé nem nézhetek szemébe. Ha árat kell fizetnem biztonságáért, tessék, megadom. Megadom, s cserébe majd elég lesz a tudat, hogy ha már nem is vár rám, de életben lesz, s nem kell ugyanazon poklot megjárnia, mely nekem is osztályrészemül jutott.
A forróságot még a széken ülve is tökéletesen érzem, igaz, a terem ezen pontja már jóval hűvösebb. Hideg íriszeim mereven meresztem a padlózat egy pontjára, miközben a múzeum alagsorát fel-felzavarja a keserves üvöltések sorozata, melyet Illiame produkál. Várom, hogy felhangozzék a harang, mert akkor végre visszahozhatom őt, kiszakíthatom őt abból a pokolnak tűnő purgatóriumból, melybe én magam taszítottam bele. Nem volt más választásom! S egy cseppet sem bánom, hogy így cselekedtem. Ha újra meg kéne tennem, ismét így cselekednék. Vállalom a kockázatát annak, örökké meggyűlölhet, s tönkretehet mindent, melyet eddig felépültnek hittem. Túl sokat jelent számomra. Éppen ezért hajlandó vagyok feláldozni őérte, az ő életéért azt, ami nekem a legtöbbet jelent: mindazt, amit ő nyújt nekem. Ha cserébe nem kell látnia azt, amit én láttam, megérte. Megérte eldobni mindazt, mely már-már „emberré” változtatott. Megérte feláldozni mindazt, amitől képes voltam elhinni, hogy valamit mégis számítok. Nem bérgyilkosként, nem fegyvermesterként, valami egészen másként, melyre hiába keresem a szót, nem találom. Illiame sok olyat nyújtott nekem, melyekre egyszerűen nem találok kifejezéseket, hiába ismerek megannyi nyelvet…
Néma imáim nem találnak meghallgatásra; hosszú, nyugtalan órák telnek el, s csupán kétóránként teszek egy kitérőt azért, hogy ellenőrizzem, Illiame rendben van-e. Ilyenkor rendszerint egy flakon vizet is magammal viszek. Egy szó nélkül állok a rácsok felé, és öntöm annak tartalmát lefelé, mely a parázsra érve sisteregni kezd. A nőstény állapota elkeserítő… ám láttam és átéltem ennél rosszabbat is. Nem fogok könyörületet adni addig, míg nem látom biztosra, hogy feladta. Hiába várok azonban, a harangot nem kongatja meg.
Meghallom, amikor a lakatot kezdi el piszkálni, s valahol mélyen végtelenül kétségbe is esek. Nem csak azért, mert tudom, ez azt jelenti, hogy magammal kell vinnem őt, hanem azért is, mert szembesülnöm kell vele. Vele, akit az iménti órákban végiggyötörtem és megkínoztam, vele, akinek megmutattam, mit jelent az, ha velem tart arra a helyre, vele, akinek sosem akartam ezt az oldalamat megmutatni. Mindezek ellenére is összeszedem magam. Megszoktam már, nem akarás nem lényeges, egyszerűen cselekednem kell. A rács nyikorogva adja meg magát, mikor felhajtom azt, látván Illiame már nem képes rá. Azonnal kiveszem onnan, s karjaimba véve viszem el menedékemhez, ahol azonnal ápolásába kezdek. Bőre piszkos lett, fejéből s hólyagos kezéből vér szivárog, s még hajából is odapörkölt egy darabot. Általában Illiame az, aki engem ápol, most azonban fordítva lesz. Most nekem kell gyógyítanom őt.
Egy teljes nap, talán annál is több telik el. Terebélyes ágyamon feküdve tér magához kómájából, én azonban nem fekszem mellette. Egy fotelben foglalok helyet egy könyvet olvasván, s pillantok fel, amint meglátom, Illiame ébredezni kezd. Nem tudhatom reakcióját, lehet, azonnal kétségbeesett sikoltozásba kezd, amit megtett. Mert én nem vagyok más, csak egy szörnyeteg. Azt a helyet pedig Illiame csak akkor éli túl, ha ő maga is szörnyeteggé válik.
Észreveheti azt, hogy a sebeit meglepően precízen láttam el. Véres ruháitól megszabadultam, így a testét lényegébe véve a kötések, valamint az egyik saját, sötét színű hálóköpenyem fedik el. A köpenyem ugyan kissé nagy lehet számára, kiváltképp annak ujja, de Illiame ritka látogató ezen a helyen, eddig még csak azt se nagyon engedtem, az ágyamban háljon. Az Insignisben lévő szobától eltérően ez még mindig idegen lehet számára.
- Teljesítetted a próbát. Gratulálok. – ezúttal a latin nyelvet választom, jelen állapotában nem feltétlenül lenne alkalmas őseim nyelve, nem biztos, hogy megbirkózna vele. Hangom a gratuláció ellenére is megmarad hűvösnek. Igazából nincs miért gratulálnom.
- Választhatsz hát a megannyi út közül. S köztük van ama ösvény is, mellyel engem kísérsz az Abyss mélységeibe. – a könyvet összecsukom, s egy könnyed mozdulattal teszem le az asztalra. Hátradőlök ismét ülőhelyemen, karjaimat pedig a karfán szétteszem. Mereven vizsgálom íriszeit; vajon mit érezhet? Félelmet? Büszkeséget? Gyűlöletet?
- Rajtad áll a döntés. Kísérsz-e társamul az Abyssba azzal a tudattal, hogy minden nap ugyanazon kínokat kell testileg, s lelkileg is átélned, melyből kényszerűen ízelítőt adtam? Kísérsz-e azzal a tudattal, hogy bármikor előfordulhat, nem menthetlek meg? Kísérsz-e társamul tudván, ha szükség van rá, én magam fogok korbácsot a kezembe, hogy újra és újra átéreztessem veled azt, hogy nem oda valóak vagyunk? Kísérsz-e társamul, miközben bizonyítékul kapod, odaát nem gyógyíthatsz meg? Kísérsz-e társamul úgy, hogy már az is lehet, tán örökkön gyűlölni fogsz tettemért? – nyugodt, azonban határozott s rideg hangnemben teszem fel kérdéseim. Ülőhelyemről egy tapodtat sem mozdulok, holott ideje lenne megnéznem, van-e olyan kötés, melyet cserélnem kell. Már ha engedi, hogy segítsek neki. Talán, talán egyszer megért majd mindent.

Vissza az elejére Go down
Lilibelle Illusen
Különleges karakter
Különleges karakter
Lilibelle Illusen

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 95
Age : 31
Registration date : 2011. Jul. 01.
Hírnév : 20

Karakterinformáció
Rang: Circus Sodalis
Hovatartozás: Insignis Reliquia
Lélekenergia:
Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 Cl0te20700/30000Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 29y5sib  (20700/30000)

Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye   Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 EmptyPént. Ápr. 06, 2012 10:43 am

Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 Kbf53q
*Az idő eltolódik, összekuszálódik, mikor az egyén tudatát sem tudva fekszik, kiszolgáltatottan. Megannyi borzadalom, emlékek kálváriája, s mérhetetlen fájdalmak után, végre elvesztettem az eszméletemet. Talán egy nap is lehet azaz idő, míg Viclyn ágyán fekszem. Több helyen megégett bőröm, hajam, s talán lelkem is, szinte izzik. Izz a fájdalomtól és a megtörtségtől, melyet Viclyn okozott. kezeivel dobott az égő kétségbeesésbe, amiből a végén valahogy csak kijutottam. Ha nem így lett volna, tán még most sem érthetnék meg valamit. Valami olyasmire jöttem rá magamtól, ami azt hiszem örökké a fejembe fog vésődni. Már csak azokat a kérdéseket tehetném fel, hogy: Miért éppen most? Miért éppen így? S mi lesz ezek után? Reszkető testtel kezdek el ébredezni. Néha, mikor felnyitom szemeimet, félhomályos szoba plafonja fogad. Hogy ettől megnyugszom-e, avagy felkavar..magam sem tudom. Amíg nem térek magamhoz, addig semmiféle érzést nem vált ki belőlem ez a tényező. Ám amint hirtelen felpattannak szemeim, szinte látványosan vörösödik el kék szemem a sötétség hatására. S mint pupilláim kitisztulnak, elemi erővel sikítok fel, miután Viclyn szavaira teljesen kitisztul elmém. Vagy is inkább azt hinném, hogy kitisztulna. Nem, ez valami más..valami teljesen máson is keresztül mentem oda lent, aminek egyértelműen még nincs vége. Az a kicsi fájdalom is, amit az ottanihoz képest érzek, heves agyi fájdalmakat okoz nekem. Kényszeresen ülök fel az ágyon, s mindkét kezemet a halántékomhoz illeszteném. Csak, hogy a tenyereim annyira remegnek, s szemeim ide-oda cikáznak, hogy szinte ez lehetetlen. Aztán hirtelen megállnak lélektükreim, és az ágytól egy távolabbi pontra pillantok, mintha csak látnék valakit ott. Valóban így van, egy régi emlékemet járom jelenleg is, amelyben egyik kedves ismerősöm látogat meg a betegszobán, mert volt egy kis balesetem. Kinyújtom a kezem felé.*
- Ne..várj..ne menj el! *Kétségbeesve, ókori nyelven szólalok fel. Készülök felemelkedni az ágyból, hogy oda szaladjak, de a testem visszaránt, s gyakorlatilag visszaesek. E behatásra tekintetem találkozik Viclynével, s végre visszanyerem tudatom. A férfi tekintetére, végre magamhoz térek, holott ennek már percekkel ezelőtt meg kellett volna történnie. Fagyott tekintetemmel követem végig Viclynt, s az a különös helyzet áll elő, hogy egyáltalán nem lehet kivenni, hogy éppen mit érzek most. Csak nézem a szemeit, csak nézem őt, és nagyjából ennyi.* - Nem megyek az Abyssba. *Teljesen általános hangon szólalok fel, aztán ismét elkap a fájdalom, remegő kezemmel halántékomhoz nyúlok.* - Az előbb..miért estem az ágyra? *Nem emlékszem rá, csak egy puffanást érzékeltem. Így keltem volna fel? Különös. Sajnos az a kamra olyannyira megviselt lelkileg, hogy gyakorlatilag jelenleg a tudatom kissé meghasadt átmenetileg. Felszisszenek a fájdalomtól, majd nagy levegőt veszek. Köhögni kezdek, ettől néhány kötésem alatt a sebeim felszakadnak. Csak ezt követően tudom olyannyira összeszedni magam, hogy végre Viclynre reagáljak. Kicsit megemelt hanggal sírom el magam, s mindkét kezemet a hasamhoz passzírozva dőlök előre.* - Tudom mit akartál megmutatni, de én ezt nem...én nem megyek az Abyssba. *Sírom el magam őszintén, hiszen jelenleg mást nem is tudok tenni. Fogalmam sincs jelenleg hogyan érzek. Talán egy kicsit lehetek rá dühös, viszont meg is tudom érteni, szánom helyzetem. Visszahajolok, s könnyező arcommal az ölembe helyezett tenyereimet kezdem el kémlelni. Zilált légzésem lesz.* - Szánalmas vagyok. Elmegyek innen..én most nem bírom ezt a tekintetet, amellyel rám meredsz. Nem érdekel, ha megharagszol rám..mert ezt mondom..de ezek után hagyj engem egy kicsit megnyugodni. Ne légy velem könyörtelen, mint azon a helyen, ne nézz rám úgy, mintha valami vadállat lennék. *Szinte véresre tudnám harapni az ajkaimat, amikor próbálok felállni az ágyból.*
Vissza az elejére Go down
Ueshima Kohaku
2. Osztag
2. Osztag
Ueshima Kohaku

Férfi
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 106
Age : 34
Registration date : 2010. Oct. 30.
Hírnév : 36

Karakterinformáció
Rang: Akadémiai tanár
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 Cl0te6500/15000Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 29y5sib  (6500/15000)

Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye   Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 EmptyPént. Ápr. 06, 2012 11:19 am

Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 27x1c49

Ajkaimat keservesen elhúzom Illiame első mondatára. Tulajdonképpen egyáltalán nem lep meg, hogy így reagál. Hallottam őt magában beszélni, erőtlenül mormogni idegen szavakat, mint aki nincs teljesen magánál. Ha én magam nem tudnám kivenni a kulcsot, valahogyan hasonlóan viselkedtem volna, legalábbis ami az állandósult mormogást illeti. Azonban én nem töltöttem volna el odalent órákat, s ez az, ami lényegébe véve a leginkább megkülönböztet engem Illiametől. Szeretném, ha ő tiszta maradna, ha ő egy forrás maradna továbbra is, ehhez pedig be kellett mocskolnom, csupán azért, hogy meg is őrizzem őt. Nem tudom megmenteni, ha nem teszek így.
- Elesni? – vonom fel egyik szemöldököm. Talán még nem tisztult ki teljes mértékben a nőstény feje. Bár tudván, hogy csupán most ébredt fel, ez talán természetes. - Nem estél el. – hangom egy árnyalatnyit enyhébb, mint eddig. Mindazonáltal megtartom a hűvös látszatot, még akkor is, ha odabent valahol kétségbeesetten sodródom kételyeimmel és félelmeimmel. Félek, valóban félek. Rettegek attól, sosem képes rám ezután úgy nézni, ahogyan eddig, az pedig számomra elviselhetetlen lenne. Ám ha így történik? Fejet kell hajtanom előtte. Nem erőltethetem azt, amit nem akar, s ami nem megy.
- Miután kinyitottad a lakatot, elájultál, én pedig felhoztalak ide. Letisztítottam és elláttam a sebeidet. Ruhaként sajnos csak ezt a köpenyt tudtam adni. – foglalom össze a történteket. Még hajából sem hullik alá a szürke hamu, amitől tegnap még olyan mocskos volt. Igaz, a sérülések egy jó darabig még látszódni fognak, én pedig nem tudtam mást tenni, csupán a maximumot, mely az én szakértelmemből kitelik. Sebeit legjobb tudásom szerint láttam el, még kezén is kötést láthat felhólyagosodott s felsérült részein. Nem vagyok gyógyító ugyan, azonban a halállal dolgozom, s aki ölni tud, az önmaga is sérül, kénytelen vagyok hát nem pusztán megbecsülni a gyógyítók munkáját, de én magam is ismereteket tenni az efféle esetekre. Nem beszélve arról, hogy szándékosan készültem is azokra a sebekre, melyeket Illiame megszerezhet. A fejtörésre ugyan nem számítottam, s attól félek, hogy ehhez egyedül kevés leszek, a sebet kellőképpen lefertőtlenítettem, fejét pedig bekötöttem. Talán csak az lesz kínzó, mikor a kötést le kell majd cserélni, s vele együtt fel kell szakítani a megalvadt vérrel behegesztett sebeket is.
Magamban felsóhajtok, s megkönnyebbülten dőlök kissé előre. Nem jön az Abyssba… Nem jön velem arra a helyre, ez pedig fantasztikus, bármilyen tragikumokkal is kellett széttörnöm eme vágyát. A vágy, mely jég hátán született, tűz által enyészett el. Meg kellett tennem, el kellett tipornom… még akkor is, ha sohasem bocsájt meg.
- Rendben van. Nem kell velem jönnöd arra a helyre. – lassan, vontatottan állok fel a fotelből, hogy helyére parancsoljam Illiamet. Csak ki kellett mondania, s gyakorlatilag azonnal kihunyt szememből az a ridegség, amit mindeddig magamon viseltem, s felváltja valami más, a félelemmel, aggodalommal vegyes kétségbeesés. Az ágy mellé sétálok, s nagyon finoman visszanyomom őt oda, így természetesen nem fogom elengedni őt sehova. Majd egy kikészített gyógyszert hozok oda Illiamenek egy tálcán, amin egy pohár víz, valamint némi gyümölcs is található. A gyógyszert ismeri, hiszen ő maga készítette, fájdalmak enyhítésére tökéletes. Én pedig tudom jól, hogy fizikailag megannyi fájdalom gyötri most őt. S hogy mi történik azon túl? Abban még reménykedni sem merek. A tálcát Illiame ölébe teszem, majd leguggolok az ágy mellett. Sötétvörös szemeimmel az arcát kémlelem.
- Csak addig bírd ki, míg fel nem épülsz. Nem bánom, ha meg is gyűlölsz… Jogod van hozzá, elismerem. – a poharat a gyógyszerrel előtérbe helyezem, s közben már azt vizsgálom, van-e olyan kötés, melyet cserélni kell. Illiame most túl gyenge és kiszolgáltatott, így tehát maradnia kell.
Vissza az elejére Go down
Lilibelle Illusen
Különleges karakter
Különleges karakter
Lilibelle Illusen

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 95
Age : 31
Registration date : 2011. Jul. 01.
Hírnév : 20

Karakterinformáció
Rang: Circus Sodalis
Hovatartozás: Insignis Reliquia
Lélekenergia:
Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 Cl0te20700/30000Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 29y5sib  (20700/30000)

Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye   Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 EmptyPént. Ápr. 06, 2012 11:46 am

Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 Kbf53q
*Mi is amit érzek jelen pillanatban? Talán némi keserűséget, de talán a fájdalmaim oly' mértékben károsítanak, hogy lényegében semmit sem tudok érezni. Egy viszont bizonyos, nem félek. Nem félek a fájdalomtól, valamiért nem félek tőle. Ez az egész, ami történt bár meglehetősen megtépázott, mégis olyannyira sokat adott nekem, hogy elképzelni sem tudom. Valamit megváltoztatott bennem, úgy érzem más lettem, mint aki voltam ez előtt a próba előtt. Nem feltétlen gondolhatok itt arra, hogy elvesztettem volna önmagam, csak éppen szememet nyitották fel az imént. Ettől pedig azt hiszem, a fájdalmat is jobban bírom tűrni, s várni arra, hogy elmúljon.*
- Értem. *Olyan átható szürkeséggel konstatálom a tényt, hogy ellátott, mintha csak egyszerűen a lelkem foszlásnak indult volna. Valójában pedig nem így van, csak jelenleg még mindig érzem bőrömön azokat a dolgokat, amik értek. Ezek mellett meg mit számít, ha szoros a kötésem, vagy az, hogy éppen milyen ruhában is vagyok? Hétköznapian eltörpülő dolgok, pedig tudom, hogy ezek nélkül nem épülhetnék fel. Most még sincs bennem az a gyógyító ösztön, hogy mindent ellenőrizzek. Kissé még kábának érzem magam tőle. Csak úgy rápillantok, amikor visszanyom az ágyra. Vajon van-e joga ahhoz, hogy hozzám érjen? S nekem ahhoz, hogy rá nézzek? Életben maradhat-e ez a kapcsolat ezek után? Azért egy kicsi didergés elkap odabentről, s szánalmas pillantásom egy kicsit megélénkül. Hiába is hozza nekem a tálcát, én csupán eltolom. Nem akarok sem inni, sem enni..de megszabadulni a fájdalomtól sem. Ez igen különös lehet, hiszen általában a beteg szinte sopánkodik egy kis fájdalomcsillapítóért, én pedig egyenesen eltolom ezt magamtól. Miért is dobnám el magamtól azt az érzést, ami eddig is végig kísért az utamon? Milyen ironikus, hogy eddig észre sem vettem, mennyire nem változott a helyzet. Csak éppen most nem csak lelkem, de testem is képes arra, hogy több sebből vérezzen. Nem kell nekem a fájdalomcsillapító, nem kell nekem semmiféle alternatív megoldás a helyzetem kiküszöbölésére.*
- Most szívesen megütnélek, de azt mondtad, hogy megölsz, ha megteszem. Neutral *Gondterhelten simogatom egyik kezemmel homlokomat, majd láthat idegességgel pillantok fel rá. A válasza számomra egyszerű képtelenség. Ami pedig szokatlan, hogy milyen közlékeny lettem, de legalább előbb mondom a véleményem, gyakorlatilag gondolkodok, mielőtt cselekednék. Valóban megütném egy okból kifolyólag, s pillanatnyi feszült csend után tájékoztatom is róla, hogy miért.* - Akkor most én adok választási lehetőséget Viclyn. Vagy visszajössz az Abyssból akár félholtra verten is, vagy többé nem látsz! *Teljesen komolyan pillantok fel rá, majd másodpercek múltán megenyhül tekintetem. Egyszerűen igazából magamra sem ismerek, haragudnom kellene rá, de én most is csak szeretni tudom őt. Gyengéd, és egyben könyörtelen is velem; de én akkor is őt szeretem.* - Megütni meg azért ütnélek meg, hogy verd ki a fejedből azt, hogy én most haragudni fogok rád. Inkább akkor haragudnék, ha ezek után még lenne merszed ridegen tekinteni rám. S kimondom én magam, nem kell úgy nézni rám..igen gyenge vagyok, és? Mi van akkor, ha az vagyok? Én döntöttem úgy, hogy bemegyek, de azt is én döntöttem el, hogy ki jövök. Én döntöttem, végre én döntöttem. Én döntöttem úgy, hogy gyenge maradok. Szánni lehet, utálni lehet..lényegtelen, én akkor sem fogok megváltozni. Én akkor is itt foglak várni a felszínen, hogyha majd megjössz a támaszod legyek. *Nézek mélyen a szemeibe, hogy ne kelljen még egyszer elmagyaráznom neki; egyébként is fáj a fejem. >.> *
Vissza az elejére Go down
Ueshima Kohaku
2. Osztag
2. Osztag
Ueshima Kohaku

Férfi
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 106
Age : 34
Registration date : 2010. Oct. 30.
Hírnév : 36

Karakterinformáció
Rang: Akadémiai tanár
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 Cl0te6500/15000Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 29y5sib  (6500/15000)

Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye   Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 EmptyPént. Ápr. 06, 2012 12:35 pm

Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 Kbf53q

Illiame fenyegetőzésére megengedek magamnak egy érdekes pillantást, mint aki nem igazán érti, mit akar ezzel elérni a nőstény. Talán ennyire beverte volna a fejét? Neutral Attól tartok, kérdésemre nem kapnék nekem tetsző választ, s még a végén megvádolják vele Illiamet, szőke. Ismerem a halandók eme sztereotípiáját, hiszen túl gyakran hangoztatják. Azt hiszik, a szőke nők ostobák. Cöhh! Valójában mindannyian ugyanolyan ostoba, szánalmas fajankók. Csak éppen ezt nem tudják magukról. De hiszen olyanok, mint a rabszolgák. Mert a legjobb szolga az, aki maga sem tudja azt önmagáról, hogy egy szolga.
- Igenis, értettem. Neutral – mint aki komolyan veszi fenyegetését, válaszolok neki a lehető legnagyobb faarccal, amit csak produkálni tudok. Való tény, nem tagadom… nem kell ehhez túlzottan megerőltetni önmagam. Ígéretem akkor is beteljesítésre kerül, ha nem lesz más választásom, hiszen nyilvánvaló, vagy félholtra vernek, és visszajövök, vagy pedig félholtra vernek és sosem szabadulok.
Minden feszültség, minden kétely, mely eddig kínzott, elpárologni látszik, én pedig megnyugodva vehetem tudomásul, hogy aggodalmaim hiábavalóak. Már-már felüdültnek érzem magam, amiért hirtelen minden megoldódni látszik. Legalábbis, Illiame nem akar elmenni velem arra a helyre, s ugyanakkor nem is gyűlöl azért, mert azt tettem vele, amit. Mindazonáltal ez még nem mentség az alól, hogy gyógyszeréhez nem nyúlt. Én is mindig beveszem azt, amit elém tesz, ő is nyugodtan engedelmeskedhetne nekem. Így aztán ezúttal már felülök az ágy szélére, s kicsavarom kissé törzsem, a tálcával pedig nem tágítok, továbbra is Illiame ölében pihentetem azt.
- Nem érdekel, ha gyenge vagy. – kétségek nélkül, természetes hangnemben jelentem ki számára, mindeközben pedig egy körtét kezdek el meghámozni és apró falatokra szedni. Illiamenek táplálkoznia kell, hiszen már több, mint egy teljes napja nem evett. Nem áll szándékomban felcserélni szerepeinket természetesen, azonban nem érdekel a makacskodása. Kettőnk közül egyedül én lehetek makacs, számára nem engedélyeztem ugyanezt.
- Majd én magam erős leszek kettőnk helyett is. – szeletelem fel apró darabokra a körtét. Az illatára még az én étvágyam is megjön, kizártnak tartom, hogy Illiame nem csábul majd el néhány falatra.
- Légy hát támaszom… légy a gyógyítom. – már egy ideje nem nézek szemébe, miközben beszélek, ekkor azonban újra kifordítom törzsem, hogy szembeforduljak vele. Szemeim ismét az övéibe vetem, majd az egyik apróra szeletelt körtét nyújtom felé. Mondhatni, szó szerint próbálom elérni, hogy a tenyeremből etethessem. A szeletet ajkaihoz érintem, s ellentmondást nem tűrően tuszkolom szájába. Táplálkoznia kell, ugyanis én azt mondom neki. Nem tehet másként. Neutral
- Szükségem lesz rá. – miután beletömtem szájába a körteszeletet, ismét magam elé pislogok árván, arra várván, hogy lenyelje a falatot. Persze már készítem az újabbat, hiszen nem végeztem vele. Én nem vagyok Illiame, nem fogok hisztizni, ha nem eszi meg. Mert meg fogja enni, nincs más választása. Nem érdekel, ha nincs étvágya.
Miután a gyümölcsöt megetettem vele, újabb gerillaakcióra készülök, azonban ezúttal a fájdalomcsillapító az, melyet szándékozok lecsúsztatni torkán. Láttam azon pillantásokat, melyekkel a gyógyszert méregette, azonban én tudom, hogy ezt nem engedhetem. Igenis, jó az neki, kell neki, én tudom. Neutral Megfogom a tablettát, mintha mi sem lenne természetesebb, s újra inkább csak leguggolok az ágy széléhez, hiszen úgy kényelmesebb. Egyik kezem a nőstény hasához érintem, ám éppen csak egy gyengéd érintés, egy gyors simítás az, amivel illetem. Fontosabbnak tűnhet ennél azonban, hogy csakúgy, mint a gyümölcsöt, a tablettát is ajkaihoz illesztem. Nem érdekelnek a kifogások. Kell ez neki, én jobban tudom.
- Most pedig vedd be a tablettát. Nem érdekel, ha nem akarod. Tudom, mely pontjaidon vagy csiklandós. Neutral – pillantok rá barátságosan, legalábbis én annak vélem, s hogy a valóságban ez inkább úgy festhet, mint aki éppen ölni készül, már nem az én problémám.
Vissza az elejére Go down
Lilibelle Illusen
Különleges karakter
Különleges karakter
Lilibelle Illusen

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 95
Age : 31
Registration date : 2011. Jul. 01.
Hírnév : 20

Karakterinformáció
Rang: Circus Sodalis
Hovatartozás: Insignis Reliquia
Lélekenergia:
Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 Cl0te20700/30000Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 29y5sib  (20700/30000)

Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye   Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 07, 2012 12:09 am

Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 Kbf53q
*Kimásztam a pokolból, s most végre kicsit megnyugodhatok a dolgokat illetően. Habár fájnak a sebeim, és fogalmam sincs hogyan fogok felépülni, ennek ellenére a legnagyobb jó, hogy látom az arcát. S nem is úgy tekint rám, mint percekkel ez előtt. Valami olyasmit mondtam neki az imént, ami igazából evidens. Hiszen, ha nem jön vissza nem is fogjuk egymást látni. Hiába is mennék utána, nem ismerem az Abysst ahhoz, hogy túléljem addig, míg megtalálom Őt. Jöjjön csak vissza félholtra verten is, ha már kiálltam a próbáját. Remélhetőleg nem mindhiába mondom neki most ezt. Azt akarom, hogy visszajöjjön, és végre lezáruljon az életében az a korszak. Lassan tényleg eljutok arra a pontra, hogy nem számít hol, és mikor, én vele szeretnék lenni...feltéve, ha hagyja ezt nékem. Egy dolog viszont elgondolkodtató jellegű a számomra. Volna itt valami, ami meglehetősen megkavarta most az érzékeimet. Egy valami nem igazán stimmel. S míg érdeklődve kémlelem a körte hámozását, addig rá is térek erre a témára.*
- Viclyn..az a baba az nap éjjel meghalt. *Egy merő tényt közlök vele, s majd egy pillanatra oda akarok nyúlni hozzá, hogy megfogjam a csuklóját, azonban maga a mozgatás is fájdalmas a számomra. Így aztán nem próbálkozok, mindössze csak felnézek rá, hogy tudjam az arcának reakcióit. Habár Viclyn a megtévesztésben is gyakorta jeleskedik; azért remélem, hogy én már annyira ismerhetem, hogy egy-egy mimika rángás mit is jelenthet.* - Kit viszel az Abyssba helyette? *Egy rendkívülien fontos kérdést teszek fel neki. Hiszen így, hogy az a baba meghalt, egy másik lelket kellene vinnie, vagy nem? S ugyanakkor ott van az a tény is, hogy hogyan zárja bele a kőbe? Tán volna itt egy- két dolog, amiről nem tudhatok? Aggódom, hogy nem fog neki sikerülni. Bármennyire is tudom, hogy Viclyn erős, én aggódom érte, mert szeretem. Ez egy olyan folyamat, amit nem védhetek ki. Tehát ahhoz, hogy egy kicsit megnyugodjak, muszáj kérdeznem tőle. Mondjuk biztosan nem szeretheti ezt a tulajdonságomat, de én szeretném tudni, hogy mit, és hogyan. csak így tudhatom, hogy végül is mire számíthatok.* - Mesélj nekem kérlek az Abyssban történtekről, s arról, hogy hogyan szabadultál. *A lehető legrosszabb kérdést tehetem fel neki egy ilyen alkalommal, viszont talán a mostani körülmények mellett nem fog annyira makacskodni. Végtére is, teli vagyok égési sérülésekkel, így talán nem fogja azt mondani, hogy nem. Szeretném, ha szabadna tudnom. Amúgy is, hogyan legyek gyógyítója, ha így is keveset tudok róla? Hogyan szerethessem őt igazán, ha még mindig nem ismerem teljesen? Minél többet tudok róla, annál jobban bizonyosodik meg bennem, hogy ezek nem változtatnak a tényen, hogy szeretem; inkább a hozzá állásomon, mert tudom, hogy nem rosszindulatú. Legalább is a jelenlegi gerilla akcióját nézve, Viclyn a maga módján most ápol engem. S milyen jó érzés is, ahogyan ajkaimhoz érinti a gyümölcs szeletet, ahogyan rám pillant. Ez olyan gesztus, aminek nem tudok ellenállni. >.> Lassan, először résnyire nyitom a szám, s aztán megérezve a gyümölcs illatát...mohón bekapom. De nem csak a gyümölcsök sikerül, hanem a ujját is, így ajkaimmal teszek arról, hogy a zamat ne hogy ott maradjon. Észre sem veszem, hogy ebbe mennyi érzékiséget, és érzelmet vetek bele. Mert a mohóság ellenére roppantul vigyázok arra, hogy ne sértsem fel kezét, hogy ne ártsak neki, hogy ez csak egy ártatlannak tűnő mozzanat legyen. Eszegetek, nem túl gyorsan, de eszegetek.* - Fáj a kezem, meg a.. Neutral *Cuki, szenvedős fejet vágok mi alatt elsorolom neki a hosszú listát, hogy mi bajom van. Mondjuk aztán egy pillanatra felfelé nézek.* - Inkább mondtam volna, hogy mim nem fáj. *Kuncogni kezdek, ami átmegy egy rohamban jövő köhögésbe. S hosszas köhögés után éppen valamit mondani akarok, erre egy gyógyszert illesztenek a számhoz. Egy sosem látott fintort vágok.* - Áá jó, akkor inkább lenyelem, csak.. *Nagyon savanyú képet vágok, mikor sikerül lenyelnem a gyógyszert. Azonnal a teámhoz nyúlok, hogy leküldjem a gyógyszert. Az ízek most egészen máshogyan hatnak rám. Csak ekkor lesz lehetőségem kicsit körbe pillantani.*
- Így kéne berendezni a szobádat is az Insignisbe. *Rekedt hangon elmélkedek a dolgok felett. Szépnek találom még mindig azt, ahogyan elrendezgette itt a dolgait.* - Maradjon ez a kettőnk titka, jó? Nem értik miért állítottál ilyen próba elé, ne nézzenek rád csúnyán. *Bámulok magamra egy kicsit, hűű de elvesztem ebbe a ruhába.*
Vissza az elejére Go down
Ueshima Kohaku
2. Osztag
2. Osztag
Ueshima Kohaku

Férfi
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 106
Age : 34
Registration date : 2010. Oct. 30.
Hírnév : 36

Karakterinformáció
Rang: Akadémiai tanár
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 Cl0te6500/15000Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 29y5sib  (6500/15000)

Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye   Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 6:06 am

Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 Kbf53q

Kissé betegnek és perverznek érzi magát, amiért neki kifejezetten tetszik, ahogyan Illiame a kezéből eszik. Néhány pillanatra teljesen megdermed, s csak a nőstény lilás ajkait figyeli, melyek az imént még ujját szabadították meg a gyümölcs lecsurgó léjétől, azonban még azelőtt összeszedi magát, mielőtt Illiame észrevenné rajta tetszését. Azonnal el is kapja róla fejét, s immáron oldalra pillant a takarót mustrálva, mielőtt a gyógyszerért kapna. Tény, szeret dolgokat tuszkolni a nőstény szájába, főleg, ha le is nyeli, azonban ez most nem a legmegfelelőbb alkalom eme alkalmak felelevenítésére és megismétlésére. Így aztán sietve tereli gondolatait a gyógyszerre, melyet az iménti mozdulattal megegyezően etet meg Illiammel, s persze a pohár folyadékot is a kezébe nyomja, hiszen könnyebb lenyelni úgy.
- Így ni. – elégedetten simít végig a nőstény ajkán hüvelykujjával, majd el is engedi őt, hogy elpakolja az ágyról, ami felesleges, ugyanakkor viszont még több gyümölcsöt kezd el szeletelgetni, hiszen még szüksége van rá a nősténynek. Ha nem táplálkozik, nehezebben gyógyul. Már-már egészen profinak érzi önmagát az ápolgatásban.
- Sejtettem, hogy nem éli majd túl. – hámoz meg egy barackot, ez utóbbi pedig neki is egy kedvence, így miután szeletekre vágja az, egyet ő maga is elfogyaszt, csupán az íze miatt. Ezzel is kerülheti a válaszadást a nőstény ama kérdésére, hogy ki az, akit az Abyssba visz helyette. Talán mégis tudja, mit jelent a becsület, s mit jelent az aljasság? Ugyan abban a világban született, ahol ez természetes, ő mégis érez cseppnyi bűntudatot – vagy valamit, ami nagyon hasonlít rá - , amiért ezt kell tennie valakivel saját céljai érdekében. Valakivel, aki egyébként felnéz rá, s néha már-már fiaként is képes volt kezelni őt. Igaz, Viclyn sosem tapasztalta meg, milyen az apaság, nem nemzett egy gyermeket sem, ebbe pedig így utólag belegondolva mondhatni, beleszégyelli magát, s felötlik benne az aggodalom, hogy tán magvaival volna a gond, azonban még mielőtt bármiféle következtetést vonna le a dologból, inkább eltereli a témát. Biztosan nem így van, csak egyszerűen még nem jött össze. Ha alkalmasnak vélné magát rá, s nem éppen arra készülne, hogy egy olyan ifjút zárjon az örök kétségbeesésbe, kinek apjaként büszke lenne, bizonyára már most megpróbálná rábeszélni Illiamet, hogy változtassanak kicsit nemi életükön. Sosem volt még fia. Valamiért úgy érzi, hogy hiányzik neki annak ellenére is, hogy sosem tapasztalta meg, milyen.
- Majd mindjárt elmúlik. – mosolyogni próbál, bár csak egy erőltetett fintorra telik tőle. Még ifjú korában kinevelték belőle a mosolygási kényszert, azóta pedig egyszerűen nem tudja megtanulni. Valamiért ellentétest hatást vált ki vele, s mindenki elborzad és megretten tőle, neki pedig ehhez nincs se türelme, se idegzete. Pedig mondhatni, jót szórakozik Illiame panaszáradatán, igaz, sokáig biztosan nem fogja tudni elviselni, így tehát jó neki az a gyógyszer. Kell az neki.
- Csupán véletlenül kerültem át. Félresikerült egy kísérletezésem, és ott lyukadtam ki. – megpróbál beszélni arról a helyről. Hangja higgadtan zeng a hideg szobában, szemei pedig szenvtelenül tekintenek a nőstényébe.
- Néhány év alatt többet öltem, mint ebben a világban összesen. – ugyan felszeletelte a gyümölcsöket, ezúttal elfelejti meg is etetni vele Illiamet. Az viszont egyáltalán nem mondható róla, hogy belefeledkezett volna a mesélésbe. Nem tud beszélni róla. Megannyi dologról képtelen. Ez is egy közülük.
- Kénytelen voltam. Csak a túlélés számított. Végül üzletet kötöttem valakivel, aki ebbe a világba hozott. Cserébe… Ezt már tudod. – felegyenesedik, s ott hagyja a gyümölcsös tálat az ágyon. Úgy dönt, neki elég ebből, nem fog beszélni róla. Nem is képes rá. Az egyik szekrényhez megy, hogy néhány tiszta ruhát vegyen ki magának; látszik, hogy itt sokkal jobban be van rendezkedve, mint az Insignisben annak ellenére, hogy az utóbbi időben több időt tölt el az Insignis kirendeltségében, mint itt. Bármennyire puritán, ugyanannyira luxus is. Nincs itt semmi más, mint amire a drownak szüksége volna, azonban azokból a legjobbat hozta el ide. Még az ágya is sokkal kényelmesebb és terebélyesebb itt.
- Hamarosan visszajövök. Ne mozdulj onnét. A gyümölcsöt pedig edd meg. – adja ki az utasításokat, majd friss ruháival együtt a fürdőbe megy, hiszen nem volt alkalma lezuhanyozni, míg a nőstényre vigyázott. A zuhany hangjából, mely hamarosan hallhatóvá válik, Illiamenek is nyilvánvaló, miért húzódott el kicsit, igaz, a szokottnál több időt tölt a fürdőszobájában. Talán fel sem tűnik ez a nősténynek.
Vissza az elejére Go down
Lilibelle Illusen
Különleges karakter
Különleges karakter
Lilibelle Illusen

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 95
Age : 31
Registration date : 2011. Jul. 01.
Hírnév : 20

Karakterinformáció
Rang: Circus Sodalis
Hovatartozás: Insignis Reliquia
Lélekenergia:
Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 Cl0te20700/30000Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 29y5sib  (20700/30000)

Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye   Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 6:51 am

Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 Kbf53q

*Kétségtelen, hogy egy pillanatra az én fejemben is megfordult ama kép, amit jelent az, hogy az ujjával szórakozok. Ennyi rossz után próbálnék mosolyogni erre, azonban nem megy. Bármennyire is jó érzés, miután megeszem a pirulát is, ajkamat simítja meg; nem megy. S hogyan is mehetne, mikor ilyen dolgokat mesél nekem? Sajnos a legnagyobb gond, hogy én mindezek hátterét jobban ismerem, mint ő maga. De hogyan is mondhatnám el neki, hogy egy jóslat miatt került az Abyssba? Hogy valójában nem is ő tehet róla, hanem bátyja Kronar? S aztán igazából az egész történet..Nem, nem mondhatom el neki. Nem lehetek vele kegyetlen, inkább óvom ettől, ha már úgy sem fontos. Hiszen Ő már itt van a felszínen, és a múltja többé nem kaphatja el. Legalább is, ami azt illeti, feltehetőleg többé nem megy vissza Menzoberranzanba.
Egyszer azonban, még a Nemesisben láthattam meg jelét annak, hogy neki hiányzik. Ha nem így volna, nem lett volna latex..sem egyebek. Tán még mindig kétségek közt vergődhet, hogy hogyan is vagyok én jó neki és ő is saját magának, vagy mindenki másnak. Viclyn esete roppantul bonyolult, s leginkább azt sajnálom a legjobban, hogy én még mindig nem vagyok elég jó. Még mindig nem érzem magam elég jónak ahhoz, hogy mellette lehessek. Hiányzik belőlem valami ugye? Hiányzik, amitől a legjobb lehetek. Ezt a hiányt pedig nem én, hanem Sharwyn tudja neki betölteni. Legalább is eddigi tapasztalataim szerint így van. Néha felöltődik bennem olyan gondolat, hogy vágyakozik a nő után, vagy csak azután az oltalom után, amit én nem adhatok meg neki. Ilyenkor mindig egy könnycsepp hull le az arcomon, akárcsak most is, míg ő oda bent van a fürdőben. A sebeim fájdalmai enyhülnek a gyógyszer miatt, sőt szinte nem is érzem, de a lelkem még mindig él a kétségbeejtő gyötrelmek miatt. Mert ezek után hogyan is leszünk? Ha visszatér az Abyssból, akkor vajon én rám, vagy Sharwynnra vágyik majd? Az a nő volt ott, amikor a felszínre jött. Ő mutatott meg neki mindent, és ő segített neki..nem én. Így hát lenne oka rám vágyni, megannyi feltépődő seb után? Nem nyúlok az ételhez. Minden étvágyam elment e miatt a gondolatmenet miatt, hogy nem vagyok képes bízni magamban. nem vagyok képes hinni a kapcsolatunk erősségében. Ez pedig valójában teljesen érthető, ha belegondolok, hogy Viclyn élete során mennyi nővel volt. S annyi nőstény után Sharwynn volt az első, akihez valamilyen szinten ragaszkodni is kezdett. Én csupán egy töltelék voltam, vagy vagyok is ebben a folyamatban.
Fogalmam sincsen arról, hogy Viclyn nekem mit köszönhet. Ugyan mit adtam én Viclynnek, amiért jobban ragaszkodna hozzám, mint bárki máshoz? Én csupán meggyógyítottam a fizikai sérüléseit, és elláttam. Fürdővíz, masszázs, étel. Szerettem őt, és igyekeztem az ágyban is megadni neki mindent. De a lelki gyógyítója sosem én voltam...nekem sosem hagyta igazán. Az Abyss után pedig én így hogyan legyek a támasza? Komolyan kezdek kétségbeesni a dolgokat illetően. Ezért is kezdek el lassan, de járkálni a szobában a berendezésekben kapaszkodva. Amikor érzem, hogy a fejkötésemmel baj van, -talán a mozgás miatt is átázhatott - kutakodni kezdek fásli és kötszer után. Nem voltam itt annyit, hogy tudjam hol is található. Bár egyszer mintha már Viclyn említette volna, de nem emlékszem. Első alkalmakra sikerül egy- egy ruhás szekrényt betalálnom, csak míg aztán egy olyan szekrényt nyitok ki, ami megragadja a figyelmem. Iratokat vélek felfedezni. A fürdő irányába pislogok, s mivel Viclyn még javában csurgatja a vizet, így kíváncsiságom miatt megkísérlem az egyiket elolvasni. persze nem akarok én tolakodónak tűnni vagy bármi, csak éppen..kicsit kíváncsi vagyok. Csak ezt az egyet emelem ki, s rögtön belemélyedve tápászkodok vissza az ágyra, hogy elolvassam. Természetesen a kötésemről már el is feledkezem, mikor a halántékomnál már folyik le a vérem.*

Vissza az elejére Go down
Ueshima Kohaku
2. Osztag
2. Osztag
Ueshima Kohaku

Férfi
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 106
Age : 34
Registration date : 2010. Oct. 30.
Hírnév : 36

Karakterinformáció
Rang: Akadémiai tanár
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 Cl0te6500/15000Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 29y5sib  (6500/15000)

Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye   Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 8:47 am

Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 Kbf53q

Sietve vonul vissza a fürdőszobába, s csak megszokásból nyitja meg a csapot. Előfordul, hogy várnia kell a meleg vízre, most azonban az sem érdekli már, amikor a víz forró gőze tölti be a fürdőszoba levegőjét. Két karjával a mosdónak támaszkodva pillant tükörképébe, s azzal sem foglalkozik, hogy leborítja a szappant maga mellé. Maga sem tudja, mi az, amit elvárt tükörképétől. Ugyanaz a megkeseredett öregember pillant vissza, aki mintha mindig is lett volna. Homlokán megszaporodtak ráncai, haja pedig bármennyire is ápolt, úgy érzi, mintha csak lógna lefelé fejbőréről. Nem lát semmi mást, csak egy nyomorúságos, szánalmas lényt, akit tönkretettek a múlt árnyai, melyekkel lassan szembesülnie kéne. Gyűlöli ezt a világot, gyűlöli ezt a helyet! De a leginkább önmagát gyűlöli, amiért nem képes olyanná válni, amivel önmaga elégedett lenne. A mindig dölyfös, mindig büszke, pökhendi, akaratos és bunkó Viclyn nem elégedett önmagával. Nem tartja magát másnak, csak egy szánalmas romhalmaznak. Fogalma sincs, mi az, amit Illiame lát benne, s azt sem tudja igazán, hogy miért tart ki mindezek ellenére mellette. Hát nem látja, amit ő? Nem látja, hogy mellette nem lehet jövője?
Szánakozóan, ám egyben dühösen morran rá tükörképére. Ugyan bármelyik férfi boldog lenne olyan testtel, ami neki adatott meg, ő mégis elégedetlen. Mocskosnak, piszkosnak látja önmagát, s nem feltétlenül bőrének színe miatt, igaz, azt is elkezdte szégyellni az utóbbi néhány évszázadban, hogy drownak született. Túl sokáig volt magányos, túl sokáig volt egyedül, nem volt, ki táplálta volna népébe s származásába mártott hiúságát.
Abban bízik, hogy a víz majd elmossa bajait, így aztán nem foglalkozik az idő folyásával, csak reménykedik abban, hogy a pillanat elszáll a gondolatokkal együtt. Nem akar többé gondolkozni, nem akar többé kijönni a vízből. Egy darabig azt is tűri, amikor elfogy az utolsó csepp meleg víz is, s jólesően kínozza őt a jéghideg zuhany, ami éri őt, ám végül mégis elzárja a csapot, hogy miután megtörölközzön, s felvegyen egy nadrágot és egy felsőt, visszamenjen a hálóterembe. Több szobája van az alagsorban, igaz, lévén a föld alatt van, innen se erkély nem nyílik, sem ablakok nem mutatják a kinti világot. Helyette azonban akár a csatornarendszert is választhatja, ha esetleg gyorsan kell felszívódnia valahonnan, igaz, ezt csak utoljára használja ki, ha már tényleg nincs más választása. Nincs igazán kibékülve a patkányokkal, a húsuk sem zamatos. Szerencsére most éppen konstans megteheti, hogy válogasson.
Hosszú időn át ázódott, bőre egészen megpuhult, a tapintása sem olyan finom emiatt, mikor visszatér hálótermébe. Éppen csak egy pillantást vet a nőstényre, aki annak ellenére, amit mondott neki, nem maradt a helyén. Ő maga pedig kényelmesen el is foglalná a helyét foteljában olvasmánya társaságában, ha a nőstény vérének a szagát nem érezné idáig. Pedig kikötötte neki, hogy maradjon nyugton. Most viszont muszáj lesz leszednie és kicserélnie rajta a kötést.
- Megmondtam, hogy ne mozdulj el. – csóválja fejét, miközben az immáron egy kanapén ülő Illiamehez megy. Úgy látja, sikerült valami érdekes olvasmányt szereznie azon történelmi emlékekről, melyeket Viclyn a múzeum számára szándékozik a jövőben megvásárolni. Hiszen minden látszat ellenére még mindig ő vezeti ezt a helyet, így első sorban ő dönt a háttérből, ha valamit tulajdonában akar tudni. Azon iratban egy Európában leégett kastély kimentett hagyatékairól van szó. Élvezte azt a kort, amiből azok a tárgyak származnak, így úgy döntött, megveszi őket. Ez az egész múzeum tulajdonképpen ereklyék és emlékek, hagyatékok tárháza, csupán a saját kis játszóháza, minden magántulajdona itt. Éppen csak nem azért gyűjtögeti őket, mert mágikus erőre számít tőlük. Csupán azért, mert tetszenek neki.
- A jövő héten szállítják ide azokat. – bök rá az iratokra, melyeket Illiame tart a kezében. – Ha tetszenek, majd magad is megnézheted őket. – a nappaliba vonul ki egy pillanatra, hiszen a kötszereket ott tartja, s vissza is érkezik vele, kezében egy tinktúrát is tartva, hogy lekezelje a sebeket. Leül a kanapéra a nőstény mellé, s amíg ő olvasgatja az iratot – már ha nem csak a képeket nézegeti benne - , óvatosan megpróbál fejéhez nyúlni, hogy ellássa sérülését.
- Ne mozogj. – tekeri le róla a kötszert. A vártnál sokkal lazábban sikerül, igaz, Illiame homlokán ott csörgedezik némi vér, amit azonban csak akkor mos le róla egy rongy segítségével, amikor az átázott kötszert már lehámozta róla.
- Kicsit csípni fog. – figyelmezteti őt, s kezdi el a letisztított sebhelyt újra fertőtleníteni az ecsetelős tinktúrával. Tesz majd róla, hogy ne fertőződjön el, ekképpen óvja Illiamet attól, hogy állapota megromoljon. Ekkor persze már szabadabban mozoghat, ha nem volt kényelmes az előbb neki.
Vissza az elejére Go down
Lilibelle Illusen
Különleges karakter
Különleges karakter
Lilibelle Illusen

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 95
Age : 31
Registration date : 2011. Jul. 01.
Hírnév : 20

Karakterinformáció
Rang: Circus Sodalis
Hovatartozás: Insignis Reliquia
Lélekenergia:
Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 Cl0te20700/30000Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 29y5sib  (20700/30000)

Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye   Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 9:15 am

Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 Kbf53q
*Eleinte tekintetemet mindössze a képek stílusa valamint a vonalak ragadják meg. Aztán ez is átcsap valami egészen mássá. Maguk az iratok is érdekelni kezdenek. Ezek a tárgyak roppant értékesek, s mikor megpillantom rajtuk a puszta árukat, jobbjára elsápadok. Rengetegbe kerülnek. s inkább el sem merek gondolkodni azon, hogy ez a múzeum ugyan mennyibe kerülhetett. Kicsit megilletődöm Viclyn megszólására, s elharapom ajkaimat.* - Bocsánat.. *Suttogom, s mivel nem ellenkezik, így csupán tovább olvasok mindazokról, amiket elmondása szerint alig pár nap múlva küldenek. Gyönyörű dolgok, egytől- egyig. S már- már ugye azt hinné más a drowról, hogy semmi ízlése; pedig én tudom, hogy Viclyn nagyon kifinomult mélységi elf. Valahol kicsit éppen ezért is ragadott meg, mert nem az átlag. Rengeteg aggályaim van, ami jelenleg is marcangol, csak éppen lekötnek az olvasni valók. Behunyom szemem az ecsetelésre, s ugyan fel- felszisszenek, mégis kellemesen mar a fejembe ez az oldat. Kicsit előre dőlök, s talán nem várt reakció tör ki belőlem elő. Az ölembe pihentetett égett kezemre néhány könnycsepp cseppen le, én pedig csak bámulom szüntelenül egy hang nélkül. Esik szemeimből, mintha csak az ég ontaná fájdalmát. Ilyen nagy fájdalommal pedig nem rendelkezhet az ég. Nem nézek fel rá, fel sem merek nézni Viclynre. Még jó, hogy az iratokat félre tettem, mielőtt még olyanok lettek volna. *
- Köszönöm..Senger Viclyn. *Úgy hívom, mint régen. Hiszen egyszer ő mondta nekem, hogy hogyan is hívjam. Ámbár ennek a kifejezésnek most sokkalta mélyebb jelentése van. Bármennyire is szeretném ezt a jelentést megosztani vele, jelenleg szóhoz sem jutok. Némán könnyezem, akárcsak az árva eső, amelyet csupán az ég érthet meg. Mi is volna az, amiért sírok? Magam sem tudom, csak úgy jön, mintha muszáj lenne neki. Aztán felnézek rá, és csak bámulom vörös íriszeit. Nézem őt, próbálom meglátni őt, de semmi nem megy. Homály lepé el tekintetem, a homályban leledzem. Keserű derű fog el, magam előtt megtörten fonom össze karjaim. Nem, egyszerűen nem megy. Nem tudom elfogadni azt, hogy ő az Abyssba megy, sem semmit. Nem egyszerűen nem megy, viszont nem is akarom már ezzel terhelni, úgy hogy meg sem szólalok. Hosszú perceken keresztül meredek rá, míg aztán csak megölelem őt, vagy is oda bújok hozzá. De csak óvatosan, látszik rajtam, hogy azért jelenleg fájnak az ilyesfajta megmozdulások. S mikor kicsit megnyugszom, illatát beszívva, akkor szólalok meg ismételten.*
- Remélem a gyermek azért feltalálja magát a szobámban. Még mindig haragszol, amiért őt kértem a Nemessisben? *Pillantok fel rá, mert érzem, hogy Viclyn még mindig nem barátkozott meg vele. Pedig kedves gyerek, mára már szerencsére megtanultam vele kommunikálni nagy nehezen. Azóta meglehetősen szorgalmas, habár gyakran képes vagyok elfelejteni, hogy ő a szolgám és nem a gyermekem. Megszerettem.*
Vissza az elejére Go down
Ueshima Kohaku
2. Osztag
2. Osztag
Ueshima Kohaku

Férfi
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 106
Age : 34
Registration date : 2010. Oct. 30.
Hírnév : 36

Karakterinformáció
Rang: Akadémiai tanár
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 Cl0te6500/15000Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 29y5sib  (6500/15000)

Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye   Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 9:47 am

Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 Kbf53q

Látszólag teljesen lefoglalja az, hogy beápolja a sebeket. Ez régen még fordítva ment. Ő szokott sérülni, s Illiame az, kinek gyógyító gyengédségét igénybe kényszerül venni. Most azonban ez más, most ő az, kitől gyógyítást remélnek, holott ő nem gyógyító, csak egy gyilkos, aki a saját tükörképével nem tud megbirkózni. Egyszerűen nem elégedett azzal, amit lát. Hiába állítja neki Illiame, hogy számára ő így tökéletes, neki ez nem elég, ez kevés, neki ennél több kell! Nincs szüksége állítgatásokra és akaratos bizonygatásokra, neki botor módon valódi bizonyíték kell, hogy önbecsülése értékelhető legyen. Egyedül fegyvereire büszke, s arra a tudásra, mellyel a tökéletest megszégyenítő, magasabb szintre viszi fel azok forgatását. Ez maradt hát az egyetlen szenvedélye, s régi, ócska kacatok gyűjtögetése, melyekben olyan emlékeket lát, amik sosem tartoztak hozzá. Emlékek olyanokról olyanoknak, amilyen ő soha sem lehet. Vágyakozik egy másik életre, egy boldogabb, biztonságosabb jövőképre, s egy olyan énre, mellyel meg tud békülni, melyre valóban büszke lehet. Nem akar az a megkeseredett öregember lenni, aki. Csupán azt nem tudja, hogyan változtasson ezen.
Illiame felszisszenéseire nem reagál, s úgy jár a tinktúrához tartozó ecsetke a nőstény sérülésein, mintha nem is csupán sebeket látna el, hanem festményt mázolna. Végül visszacsavarja az üvegcsére a tetejét, s a fáslival kezdi el kötözni a nőstény fejét. Vélhetőleg most nem fog átázni olyan hamar, mint az előbb. Vagy talán túl sokáig volt el?
Nem zavarja, hogy Illiame elolvassa; nyilvánvaló, fontosabb, igazán fontosabb iratokból s bizonyítékokból kevés akad nála, ha valamire nincs szüksége, s terhelő lehet számára, azonnal megsemmisíti. Még szerencse, nem a mágikus tekercsekkel teli szekrényt választotta kíváncsiságának oltásának céljául, nem egy akad köztük, amikért igencsak megfizetett, igaz, rendkívül ritka az, ha valóban használja is őket. Általában csak tartogatja mindet s felhalmozza őket, s végül nem is kezd velük semmit. Mondhatni, pazarlás, de egyszerűen alkalma is ritkán van arra, hogy pepecselgessen velük.
- Cöhh… – elfojtottan morogja orra alatt, nem igazán érti, jelenleg miért kapja ezt a megnevezést. Tény, általában tetszik neki, de már nem is tudja, mikor volt utoljára, hogy Illiame így szólította őt. Végtére is, amióta ők már hivatalosan is egymáséi, s Illiame az ő nőstényévé vált, nincs szüksége arra, hogy ezt a titulust rakja nevének elejére. Igazán azonban akkor kezd el meglepődni, jobban mondva inkább csak tehetetlenül pislogni, amikor Illiame könnyezni kezd. Most mégis miért? Bántotta valamivel? A kötés túl szoros? Mondott valami rosszat? Vagy csak egyszerűen gyűlöli őt? Elveszettnek érzi magát ismét, egyszerűen utálja, amikor Illiame sírni kezd. Sohasem tudja, ilyenkor mit kéne tennie, szerinte a sírás egyszerűen nem normális dolog. A menzoberranzani nőstények sohasem sírtak, emiatt sokáig azt hitte, csak a gyengébb fajok nőstényei produkálják ezt. Hiszen idővel saját könnyeiről is megfeledkezett, melyeket annak idején gyermekként hullajtott. Ám rá kellett jönnie, tévedett, Illiame tud sírni, ő pedig nem tudja, hogyan kezelje. Segítség! Síró nőstény! Tekintget is körbe, s már-már a bútoroktól vár szabadulási reményt, mikor ennek tetejében még meg is ölelik őt. Érzi frissen felvett felsőjén a sós, nedves könnyeket, s kellemetlenül is éri őt. Ridegnek ható, azonban kétségbeesett pillantással méregeti a nőstényt, amikor az a szemébe néz. Nem tudja, mitévő legyen vele. Nem tudja, ezt a helyzetet hogyan kezelje.
- Nem haragszom. Akkor sem haragudtam. – egykedvűen válaszol, bár egyáltalán nem érti, Illiame minek hozta fel azt a kölyköt példaként. Amíg fürdőjét s ételét megkapja, nem érdekli, mennyit foglalkozik a szolgával. S persze, elvárja tőle azt is cserébe, hogy hasznos szolgává nevelje ki őt. Nem takaríthat Illiame állandóan…
- Szóval? Megnyugodtál? – próbál feltenni egy kérdést, s érdeklődik hogyléte felől. Már nem tűnik olyan zaklatottnak, igaz, még mindig fogalma sincs, miért kellett neki így viselkednie. Nem érti Illiamet, nem érti az érzelmeket. Sajátjait sem érti, nem ért már semmit.
Vissza az elejére Go down
Lilibelle Illusen
Különleges karakter
Különleges karakter
Lilibelle Illusen

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 95
Age : 31
Registration date : 2011. Jul. 01.
Hírnév : 20

Karakterinformáció
Rang: Circus Sodalis
Hovatartozás: Insignis Reliquia
Lélekenergia:
Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 Cl0te20700/30000Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 29y5sib  (20700/30000)

Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye   Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:24 am

Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 Kbf53q
*Megkönnyebbülten konstatálhatom a tényt, mely szerint nem haragudott meg azért, hogy azt a gyermeket választottam. S hogy miért is hoztam fel neki ezt a témát? Nos, ezt magam sem tudom. Tán reménykedtem abban, hogy a témaváltás majd jót tesz neki, de igazából tévedtem, hatalmasat. Mert egyszerűen még mindig nem hagynak nyugodni a gondolatok, amik kihathatnak a jövőmre nézve. Vagy így, vagy úgy cselekednem kell. A nősténye vagyok, azonban én most rá akarom venni magamat egy hatalmas döntésre. vagy is egyetlen dologra, amit nem tudok kimondani. Hiába is távolodom el tőle, csak úgy mardos valami belülről, megállíthatatlanul. Ez a lelki kín pedig könnyekben fejeződik ki. Kicsit hátrébb ülök tőle, hogy arcomat ne takarjam előle. Teljesen mindegy, hogy mennyit szégyenkezek előtte, e miatt. Ha neki így volna a jobb..lényegtelen.*
- Viclyn..menj el Sharwynnhoz..*Nem vártan csattan ki belőlem, míg aztán fejemet egyenesen lehajtom. Nyomorultnak érzem magam, amiért ezt kell neki mondanom; s még nyomorultabbnak fogom, ha valóban meg is teszi. De ha így is teszi, én voltam az, aki mondta neki. Gyakorlatilag én már előre kínzom magamat a dolgokkal. Nem tudom mi tévő legyek a kettőnk ügyét illetően, de egyet tudok: így nem mehet az Abyssba. Látom, tudom, érzem rajta, hogy rosszul van..de én ebben nem tudok neki segíteni. Igen, valóban hagynám, hogy kárt tegyen a becsületemben, ha azzal jobban lenne, és így túlélné az Abysst. S hogy utána mi lenne? Fogalmam sincsen. Viszont azt is tudom, hogy nekem igazából már oly' mindegy, Minden olyan idegen számomra, sokszor nem érzem a kapaszkodópontom, és az emlékeimet sem tudom. Csak egy üres lény vagyok,aki tiszta szívéből szerelmes. De gyakorlatilag hiába is ragaszkodok Viclynhez, ha ő nem érzi magát jól. Nem kötelezhetem arra, hogy velem legyen, ha van más, aki mellett újra felélénkülhet. Én pedig..én pedig igazán nem számítok; ezt már sokan megmutatták nekem.*
- Én nem tudok neked segíteni. Kevés vagyok, nagyon kevés. Ne mondj semmit..csak menj el hozzá, a többit rád bízom. *Szavaim mélységesen, és fájdalmasan hangoznak. Kicsit össze is húzom magam, és csak nézek magam elé tehetetlenül. Mit is számít az, hogy én mit is akarok? Ennek így semmi értelme. Én már nem tudok mit tenni azért, hogy jól legyen. Nem tudom hogyan kell...pedig még a parázsba is képes voltam beleegyezni csak is azért, hogy küzdjek érte. De mindezek eltörpülnek azok felett, amit ő érezhet.* - Nem én vagyok az, aki tud neked segíteni. Próbálhatom, de én ehhez nem érek semmit. Rád hagyom, hagyom, hogy mit csinálsz vele...csak..legyél jól. *Potyognak könnyeim, s szemeimet kezeimbe temetem. Mindenem fáj, mindenem fáj, de legjobban a szívem. Olyan érzés, mintha csak valami kést forgatnának meg bennem, s lassacskán tépődne ki a helyéről. Habár ezek mellett sem tudhatom, hogy Viclyn éppen hogyan is érezhet. Nem tudhatom mit gondol, vagy mit akar. Sosem lehetek abban biztos, hogy neki végül is mennyire fáj; gyakorlatilag lehet, hogy még mindig nem tudok semmit róla.*
- Ő majd meggyógyít téged, ha már én nem tudlak.. *Nyöszörgöm némelyest. Nem, ez egyáltalán nem szokványos kifakadásom, mert jelenleg semmiféle féltékenységi rohamot, vagy egyebet statuálok. Egyszerű és őszinte fájdalmat, valamint kétségbeesett kérelmet tanúsítok. Hogy mennyire is kétségbeesjő ez nekem..talán sosem érezhettem még ilyet. Ismeretlen ez az érzés számomra, de azt tudom, hogy a lehető legfojtogatóbb érzés. Tudom, hogy jót tennék vele, tudom, hogy ez az áldozat hatalmas lenne...de milyen áron?*
Vissza az elejére Go down
Ueshima Kohaku
2. Osztag
2. Osztag
Ueshima Kohaku

Férfi
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 106
Age : 34
Registration date : 2010. Oct. 30.
Hírnév : 36

Karakterinformáció
Rang: Akadémiai tanár
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 Cl0te6500/15000Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 29y5sib  (6500/15000)

Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye   Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 11:05 am

Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 Kbf53q

Nem tudja, mit kéne kezdenie egy síró nővel, holott nem ez az első alkalom, amikor ilyen helyzetbe keveredik. Nem tudja egyszerűen, ilyenkor mit mondjon, mit tegyen, rosszabb, mintha kiabálnának, s ami még fontosabb, nem tudja, miért sírnak. Egyáltalán nem konyít az érzelmekhez, neki senki sem tanította meg, hogyan legyen gyengéd. Nem tudja, azzal gyengéddé válik-e, hogy segít Illiamenek ellátni sebeit, ápolja, s engedi, hogy ágyában aludjon. Azonban ez nem elég. Ő nem tud ott lenni, nem tud védelmezni, nem tud nyugtatni, nem tud feledtetni. Igazán talán azt sem tudja, hogy mi az, amit tulajdonképpen tud, amire igazából képes is. Talán semmire, talán teljesen haszontalan. Neki csak a pengéi vannak, ő nem tud igazán szeretni. Holott szereti Illiamet, nem tudja ezt képébe tolni, nem tudja megadni neki azt, amire szüksége van. Éppen ezért őt magát sem szeretheti senki, hisz mégis ki az, akinek egy olyan marcona drowra lehet szüksége, amilyen ő? Nem tudja, már semmit sem tud. Minden olyan bizonytalan…
Gondolataiba mélyedve szinte fel sem fogja, amit a tőle elhúzódó Illiame mond számára. Menjen el ahhoz a nőstényhez? Mégis mi dolga lenne neki vele? Már-már döbbenten pillant Illiamere, aki csak-csak folytatja beszédét, ostobaságai pedig egyre csak ömlenek kifelé ajkai közül. Lerakja a fiolát maga mellé, s egyik kezének ujjaival homlokát kezdi el dörzsölgetni, mindeközben pedig lehunyt szemekkel morog. Nem igazán tudja, hogy Illiame most mit is cselekszik éppen. Féltékeny? Feladja a sosemvolt küzdelmét Sharess papnőjével? Vagy őt magát adja fel, mert ennyire reménytelen lenne? Igen, talán az utóbbi. Illiame azt állítja róla, hogy nem tudja őt meggyógyítani. Ám ugyanakkor egy kérdés fogalmazódik meg elméjében ezzel kapcsolatban. Ha Illiame nem képes rá, ki az, aki igen? Ugyan, ő sosem táplált reményeket a papnő iránt. Tiszteli, mint valaki, akinek az életét köszönheti, ám kész, vége, ennyi. Ami köztük volt, rég volt, elmúlt, s soha nem alapozta érzelmekre. A drownak pedig nincs kétsége felőle, Sharwyn sem táplált felé gyengéd érzelmeket. Ugyan vágyak dúlnak benne, a szíve, mint egy szikla, melyből képtelenség vizet fakasztani. Viclyn ugyan tudja jól, ismeri a papnő vágyát, hogy egyszer megtalálja azt, beszélgettek róla, azonban nem ő lesz az, aki ebben segíthet neki. Ahogyan ő sem segíthet a bérgyilkosnak.
- Tehát le akarsz mondani rólam. – a tinktúrát és a maradék kötszert a fotelben hagyja, s feláll helyéről nyomban. Érzi magában forrongani az idegességet, éppen csak nincs senki és semmi, amin kitölthetné azt. Nem fog leállni magyarázkodni Illiamenek. Nincs miért magyarázkodnia. Ő hitte, elhitte azt, hogy amit érezni vél Illiame iránt, az tiszta, legyen ő maga bármilyen mocskos és csatakos mások kezére tapadt vérétől, ám ezek szerint… ezek szerint Illiame nem szereti őt annyira. Talán csak hamis illúzió volt az egész.
- Tehát meg akarsz szabadulni tőlem, és inkább ily módon, gyáván teszed ezt. – pillantása, mellyel hidegen a nőstényt vizslatja, olyan szúrós, olyan merev, olyan veszélyes, hogy még a némát is dalra fakasztaná vele. Végigméri egyetlen egyszer Illiamet, majd minden dacát latba vetve fordul el tőle. Karjait keresztbe fonja, s messzire áll tőle, hogy még véletlenül sem érhesse el.
- Cöhh… – hátrál még néhány lépést, s egyenesen az egyik üres falhoz lép. Ha csuklyás köpenye most nála lenne, bizonyára árnyékot vetetne arcába húzott csuklyájával, azonban most nincs nála, így hát nélkülöznie kell ezt. Látszik rajta, hogy Illiame felidegesítette őt ezzel. Kétségbeesett, dühös, a mai napra ez egyáltalán nem kellett neki.
- Ha nincs szükséged rám, nem muszáj itt lenned. A kijáratot ismered. Közölhetted volna felesleges szavak és kifogások nélkül is, hogy nem kellek neked. – fakad ki ismételten. Gerinctelen húzásnak tartja Illiametől, hogy a féltékenysége mögé búvik meg, csak hogy megszabaduljon tőle. Ennyit sem ér ő már, hogy nyíltan kapja szemébe, fabatkát sem ér?
Vissza az elejére Go down
Lilibelle Illusen
Különleges karakter
Különleges karakter
Lilibelle Illusen

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 95
Age : 31
Registration date : 2011. Jul. 01.
Hírnév : 20

Karakterinformáció
Rang: Circus Sodalis
Hovatartozás: Insignis Reliquia
Lélekenergia:
Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 Cl0te20700/30000Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 29y5sib  (20700/30000)

Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye   Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 11:36 am

Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 Kbf53q
*Mindig is bennem volt ez a gondolat. Mindig is bennem volt az, hogy kevés vagyok. Sosem tudtam magamban igazán bízni ahhoz, hogy tudjam, én megadok neki mindent. Én a földet is képes lennék megmozgatni érte azért, hogy jól érezze magát. Talán egy eltémferedett, szánalmas, ostoba félvér vagyok...de sok helyen ismernek. Sok helyen hálásak nekem, s ez a sok hely mind- mind segítene nekem, ha megkérném rá őket. Csak éppen sosem tudtam, s nem is tudom mikor kéne ezt igénybe vennem. Mikor kéne tudnom, hogy most szükségem van, s ha így lenne, valóban segítenének-e? Nem tudhatok semmit, ahogyan azt sem, hogy ennek a fojtogató érzésnek mikor lesz végre vége. Mikor szabadulhatok fel, és úgy ölelhetem meg őt, hogy tudom én vagyok a legjobb. Szinte remegek a gondolattól, hogy talán tényleg elmegy hozz, és akkor majd megcsal. Igen, félek ettől. De ugyanakkor bízok is abban, hogy marad.
Valamikor régen, még a kapcsolatunk elején is már éreztem, hogy nekem Viclyn adja a biztonságot. Ha én ez mellett változtam is valamicskét, két dologban sosem hazudtam neki. Az egyik ilyen dolog volt az iránta érzett szerelem, a másik pedig az, hogy én mellette érzem magam biztonságban. Nem számított, hogy milyen baj ért, nem számított, hogy mennyire aláztak meg..nem számít az, hogy. Itt viszont már nem számíthatnak ilyen dolgok, nem helyezhetem ezeket előtérbe, ha látom rajta, hogy rosszul érzi magát. Fájlalom, hogy nem tudok neki segíteni. Ama véleménye, amit pedig kifejt nekem, egyszerűen szinte falhoz vág. Hiszen ez egyáltalán nem igaz, teljesen félre ért. csak éppen még azt nem tudom, hogy miképpen javíthatnám ki a kommunikációs hibámat. Remegve nézek fel rá.*
- Egyáltalán nem erről van szó. *Remegve mondom neki. Egy cseppnyi indulatot sem merek belefecskendezni, mert attól félek a legjobban, hogy akkor végleg megharagudna rám. Pedig most sem vezérelt rosszindulat, csak lehetségesen félre értelmezte. Vagy inkább én álltam volna elő egy igazán rossz ötlettel? Mélyen elgondolkodok, míg könnyeim potyognak az idő kereke pedig csak forog, és csak forog a maga medrében.*
- Hogyan fejezzem ki magam, hogy megértsd végre? Én félek, roppantul félek. Rettegek, és szinte megfojt ez az érzés..érted? Bármit mondok neked, bármennyire is bizonygatom, hogy nincs baj veled..folyamatosan rosszul vagy. Hiába is próbálod leplezni, azt hiszed nem veszem észre? Azt hiszed, nem látom rajtad, hogy rosszul érzed magad a bőrödben? Nekem az fáj Viclyn, hogy nem tudom hogyan segítsek. Nem tudom, hogyan tegyek jót.. Itt vagyok, szeretlek..megteszek érted szinte bármit, de semmire nem megyek vele. Te ugyanúgy rosszul érzed magad. Van fogalmad arról, hogy ez nekem mennyire fáj? Én..én most is. Én képes lennék arra, hogy áldozatot hozzak azért, hogy te jobban légy. Mert nem vagyok annyira buta, hogy tudjam, ha arra a helyre mész ilyen állapotban..nem fogsz visszatérni. Így inkább a folyékon parázsba dobom tudod..az egyszer már tönkretett becsületem, csak hogy visszajöjj. Azt akarom, hogy visszagyere az Abyssból, ezért pedig bármiről le tudnék mondani..akár az életemről is. Mert te talán nem tudod, vagy nem is érzékeled..de nekem te legalább annyira fontos vagy, mint a saját életem. *Felállok.* - Visszakozhatsz, vagy bármit mondhatsz, nekem sosem volt mindegy, hogy milyen állapotban vagy. Tudod én belőled merítem az erőmet nap, mint nap. Én csak akkor mosolygok, ha te jól vagy. Csak akkor jó a közérzetem, ha itt vagy velem. Csak akkor vagyok nyugodt, ha látom, hogy amit teszek az nincs mindhiába. De fenébe is a gyógyítással és a többi dologgal, ha annak a személynek nem vagyok képes jót tenni, aki nekem a világon a mindent jelenti. T_T *Temetem tenyerembe kezeim.* - A másik dolog amitől még félhetek, hogy nem tudom milyen lesz, ha visszajössz. Tudok-e akkor segíteni? Hiszen most sem vagyok képes, pedig már mióta a felszínen vagy. Egyedül az a nő tudott téged összeszedni tudod...félek attól, hogyha visszajössz én kudarcot vallok. Ostobaság azt hinned, hogy nincs rád szükségem. Te tudhatod a legjobban, hogy én mennyire is kötődöm hozzád...Csak éppen megint nem látod, hogy mitől is szenvedek jelenleg. T.T *Sírdogálva áradnak belőlem a szavak.* - De mondhatok én bármit is..tudom mi lesz a vége. Fogod a fegyvereidet és lelépsz. Majd hetek múltán vagy visszajössz, vagy nem. Én pedig megint magamra maradok...Én pedig lehet, hogy hülye vagyok, de nekem ilyen férfi kell.
Vissza az elejére Go down
Ueshima Kohaku
2. Osztag
2. Osztag
Ueshima Kohaku

Férfi
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 106
Age : 34
Registration date : 2010. Oct. 30.
Hírnév : 36

Karakterinformáció
Rang: Akadémiai tanár
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 Cl0te6500/15000Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 29y5sib  (6500/15000)

Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye   Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 EmptySzer. Ápr. 11, 2012 3:34 am

Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 Kbf53q

Nem igazán elégedett a ténnyel, megint okítják. Igenis, úgy érzi, Illiame egyszerűen meg akar szabadulni tőle, hisz mégis mi más indoka lehet annak, hogy azt követeli tőle, meneküljön más nőhöz? Lemondott róla; lemondott róla, pedig ő úgy érzi, tényleg mindent megpróbált, mindent megtett, amit csak tudott, ami tőle telt. Valóban, talán vannak problémái, talán nehéz őt elviselni, azonban mégis úgy érzi, most egyszerűen cserbenhagyták. Hitte azt, hogy Illiame az a nőstény, aki majd meggyógyítja őt, azonban ő mégis feladja, mégis lemond róla. Ő tényleg igyekezett megfelelni neki, tényleg megpróbált más lenni, mint aki, változni, jobbá válni. Elkezdett törődni a nősténnyel, melyre sokáig nem volt képes, s már-már képes volt elhinni, hogy amit tesz, azt jól tesz. Most azonban csalódnia kell. Csalódnia kell Illiameben és önmagában is. Mégis mit tegyen azért, hogy megfeleljen? Nem, talán minden ostobaság volt. Főleg azt hinni, hogy majd megfelel a nősténynek, ha igazán próbálkozik. Többé nem próbálkozik hát, hisz mégis miért tenné? Illiame lemondott róla, ez pedig neki éppen elég. Tudja magáról, hogy nehéz eset, s azt is, hogy makacsabb a legkeményebb sziklánál is, mégis, mindez olyan rosszul esik neki, hogy úgy érzi, kezdi elveszíteni a fejét. Ő valahol mélyen még reménykedett abban, hogy menthető. Hisz Illiamenél oltalomra lelt, s bízva bízott abban, hogy megtalálta helyét. Tévedett. Tévedett, ő pedig gyűlöl tévedni. De a leginkább önmagát gyűlöli. Ezt a nőstény nem értheti.
Indulatosan fordítja el fejét és mutat hátat Illiamenek. Képtelen most a szemébe nézni. Azt akarja, hogy menjen el, hagyja őt békén. Nagy hiba volt engedni egy nősténynek, hogy felforgassa életét. Talán sosem kellett volna megismernie, akkor nem kéne annyit szenvednie. Mert ő igenis, szenved Illiame miatt. Nem csoda, hogy már annyiszor próbálta, tényleg próbálta őt megölni. Végül valahogy sosem sikerült, s már-már kezdett megbékélni ezzel a helyzettel, mikor Illiame egyszerűen úgy tesz, ahogyan azt sosem várta volna tőle. Vagy valójában mindig is tudta, hogy Illiame ezt akarja? Talán mindig is úgy hitte, hogy Illiame majd lemond róla, mikor úgy látja, nem képes őt meggyógyítani? Elhagyatottnak, cserbenhagyottnak érzi magát, mintha átverték volna. Mintha hideg zuhany érte volna, becsapták, átverték, neki pedig ebből elege van! Mindezek tetejébe Illiame hosszas magyarázatba is kezd. Kifogások, újabb kifogások, a nőstény pedig egyáltalán nem foglalkozik vele, és azzal, amit ő, csakis ő akar. Sosem viselte jól Illiame eme hosszas litániáit, ilyenkor mindig úgy érzi magát, mint akit bírálnak, mint aki az ítélőszék előtt áll, s sorolják fel bűntelen bűneit. Már nem tudja, mit higgyen, mi igaz és mi nem mindabból, amit a nőstény elmond. Gyűlöli a sírást, gyűlöli a gyengeséget. Nem tud vele mit kezdeni egyszerűen. Nem bírja elviselni, hogy Illiame pityereg, mert nem, őt cseppet sem hatja meg. Idegesíti minden hüppögés, minden könnycsepp, ezt egyszerűen képtelen tovább hallgatni.
- Valóban képes lennél életed adni értem? – indulatai ellenére hangját nem fűti túl a harag, szavai mégis sötéten hangzanak, baljós fellegeket csalogatva párosuk felé. Visszafordul felé, s egy szánakozó pillantást vet rá. Szánalmas, ahogyan sír. Egyszerűen szánalmas.
- Ha így gondolod, legközelebb megöllek, ha ilyet mersz állítani nekem. – meg sem remeg hangja, miközben életével fenyegeti. Komolyan így gondolja, s valóban megtenné, ha szüksége lenne rá. Talán bűntudat nélkül vágná át torkát. Azt mondja, nem lesz elég erős az Abysshoz, nem igaz? Ha végezne azzal, ki gyengévé teszi őt, megállíthatatlanná válhat, így pedig már semmi sem akadályozhatná őt küldetése sikerében. Ha végez vele, legnagyobb gyengeségétől is megszabadulhatna. Hosszú másodpercekig komolyan elgondolkozik azon, hogy ebben a szent pillanatban vet véget a nőstény életének. Haragosan, ridegen méri végig a gyenge teremtményt, melyet még mindig szánalmasnak tart könnyei miatt. Ő pedig képes őt szeretni? Képes ragaszkodni hozzá? Igen, képes rá. Még akkor is, ha már bebizonyosodott Illiameről, hogy számára ő nem jelent eleget. Nem eleget ahhoz, hogy a nőstény is ragaszkodjon hozzá.
- Cöhh. – fordít számára hátat. Egyszerűen magára hagyja a szobában. Rácsukja ajtaját, s feldúltan vágtat végig a nappalijában, míg végül visszaér ahhoz a szobához, ahol Illiamet a parazsak közé zárta. Igaza van Illiamenek, most valóban az a rész következik, amikor elvonul edzeni. Inkább, mintsem nyavalygását hallgassa tovább.
Vissza az elejére Go down
Ueshima Kohaku
2. Osztag
2. Osztag
Ueshima Kohaku

Férfi
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 106
Age : 34
Registration date : 2010. Oct. 30.
Hírnév : 36

Karakterinformáció
Rang: Akadémiai tanár
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 Cl0te6500/15000Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 29y5sib  (6500/15000)

Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye   Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 EmptyKedd Május 08, 2012 9:19 am

Hattyúk tánca


Nászuk ugyan nem kezdődött egyáltalán zökkenőmentesen, végül révbe értek. Skócia kies tájában gyönyörködhetnek, holott Viclynt már jobban leköti puszta látványvilága annak a néhány csinos csomagolású doboznak, melyeket a tegnap megérkezett szolgálófiú tett le a lakosztályuk asztalára. Hozzácsapta azt is, amit Sharess papnőjétől kapott; elegáns, fekete díszdoboz, de tartalmára nem kíváncsi. Ahogyan azt az ajándékot, a többit sem bontotta fel, egyszerűen nem kíváncsi, mi lehet bennük. Értéktelen kacatok… Jobban jártak volna, ha meg se fordul a fejükben effélékkel odaállítani hozzá. Még hogy nászajándék… Cöhh. A drow esze megáll, már maga a feltételezés is sértő, hogy neki szüksége lehet efféle… kacatokra. Igen, kacatok mind! Még akkor is, ha jól sejti, némelyik doboz titkos, nehezen beszerezhető ereklyéket tartalmazhat, nem érdekli. Míg pedig a nőstény készülődésével van elfoglalva, kihasználja a kéretlen szabadidejét és bevágja mindet egy szolgálótól beszerzett szemetes zsákba, s rakja ki ajtaja elé, vigyék, nem kell neki! Természetesen a nőstény, jobban mondva már hitvese ajándékaihoz nem nyúlt hozzá, csupán azokat söpörte félre egy sarokba tehetetlenségében, melyeket igazából mindkettejüknek szántak.
Romantikus lébecolásra nem készült, ehelyett úgy dönt, a nőstény számára beváltja egy régebbi ígéretét. Tanítványai még nem érkeztek meg, csupán a szolgafiút küldték hozzájuk mondván, szükség lehet rá, így aztán a mai napot tartja a legalkalmasabbnak arra, hogy elkezdje Illiame taníttatását. Mindez azonban alapos felkészülést igényel, ahhoz, hogy egészen mélyre áshassanak a harc művészetében, az alapokkal kell kezdeni. Illiamenek pedig sürgősen pótolnia kell néhány hiányosságot, ha komolyan szeretne bármit is tanulni tőle.
Mikor tehát Illiame visszatér a szobába, a folyosón egy fekete szemeteszsákot találhat benne a kidobált ajándékokkal, ha pedig betér, jóval megcsappant dobozok, valamint egy, az ágyra kikészített öltözet fogadja őt. Egyszerű, kifejezetten előnytelen viselet, azonban kényelmes, anyaga pedig ellenáll szinte mindennek, mi érheti egy edzés közepette. Látja ugyan hitvesén, hogy ismét jól kicsípte magát, tudja róla, hogy szereti az ékszereket. Így aztán azonnal meg is fogalmazódik benne, hogyan is kezdje az edzést.
- Vendui. Neutral – ridegnek színlelt hang, vagy talán szimplán annyira merev, hogy nem képes másként hangsúlyozni. Holott tulajdonképpen örül annak, hogy Illiame visszatért, bármit is csinált előtte. Nem vár el kérdéseket az értéktelen kacatokat illetően, legalábbis természetesnek veszi valamiért, hogy biztosan nem említi majd meg. Sőt, ha szerencséje van, talán majd fel sem tűnik neki a megannyi színes-szalagos-masnis ajándékdoboz hirtelen eltűnése.
Tekintete éppen csak egy pillanatig időzik el a nőstényen, hogy megállapítsa, amit meg kell, de még azon túl is, többek között, hogy lesz még vele munkája. Göthösen kihúzza magát, miközben megigazítja a magára aggatott fegyvertárat, léptei azonban most nem tűnnek annyira súlyosnak tőle. Tulajdonképpen ennek is megvan az oka, azonban úgy érzi, nem tartozik magyarázattal sem ezt, sem pedig a dobozokat illetően. Ehelyett megköszörüli a torkát, hogy bejelentse – külön körítés nélkül - , amiről úgy érzi, a nősténynek szükséges tudnia.
- Első lecke: a külső lényegtelen. – nem hagy időt arra, hogy Illiame felfogja, hogy ő egyáltalán miről is beszél, csupán csak rámutat az ágyra kikészített, gondosan összehajtogatott, sötét ruházatra, melyhez hasonlót tanítványai is hordanak. Még egy övet is kikészített hozzá, a luxus teljes igénye nélkül, hiszen a célja csupán az, hogy Illiame kényelmesen tudjon mozogni, valamint ezt az öltözetet nem is fogja sajnálni, ha esetleg összekoszolódik. Márpedig több, mint valószínű, hogy a gyakorlat megannyi horzsolással és földön hempergéssel jár majd, amit be szándékozik mutatni neki.
Ugyan úgy tervezte, hogy elkobozza a nőstény minden ingóságát, legalábbis az ékszereket és a fegyvereket mondván, amíg nem tanul meg esni, addig nem hordhatja őket, lévén csak akadályozzák őt, a fegyverek esetében pedig a koncentrációja rájuk terelődne, erről pedig szó sem lehet. Azonban ezt a tervét csupán halasztja mindaddig, amíg vissza nem térnek majd az Insignis katedrálisába. Végtére is, üdülni érkeztek ide, és mi más is lenne üdítőbb, mint beváltani egy régi ígéretet? Különben sincs jobb egy kis edződésnél, Illiamenek pedig vigyáznia kell önmagára, szüksége van rá.
Megvárja, amíg Illiame felöltözik, azonban szembeötlik neki, hogy csak-csak beleakadnak hosszú körmei a ruhába, ahogyan felveszi annak felsőrészét. A nadrággal talán már nincs ilyen problémája, de ennyi neki bőven elég. A nőstény elé áll, hogy megfogja kezét; ujjaikat néhány másodperc erejéig összefonja, s kissé megemeli azt, nagyjából arcának magasságába. Pár másodpercet eltölt azzal, hogy a hosszú, szépen manikűrözött körmöket vizsgálgassa, s lassacskán érthetővé válik, időnként miért is van összekarmolászva a háta, holott egyáltalán nem szereti a szenvedély eme kibontakozását, fáj neki. Neutral
- Szépek a körmeid. – hüvelykujjával simít végig a nőstényén; ugyanerre a kacsóra tegnap még kézcsókot adott, mostanra viszont meg kell csonkítania, hogy ne okozzon számára balesetet. Illiame érdeke, így kell tennie.
- Vágd le, húzz lábbelit, aztán indulunk. – engedi el és fordít hátat neki. Utasítása nyilvánvaló, nem tűr ellentmondást. Csak Illiamenek lesz rosszabb, ha nem engedelmeskedik.
Miután Illiame végez – már ha végez és nem rendez le inkább egy hisztériát, mely teljesen érthető lenne tőle, lévén ő szeret a körmeivel foglalkozni - , a szobát hátrahagyva siet az edzőteremmé kialakított hallba, ahonnan előzetesen elhajt minden bámulót, nincs helyük itt. Számára egyáltalán nem szokatlan a környezet, egyedül a lovagi páncél az, amit szíve szerint kivágna, mert útban van, azonban nem az övé a kastély, így tiszteletben tartja azt. Bár az övé is lehetne… csupán Illiametől kéne tudnia, mit gondol a helyről.
- Térdre, nőstény. – utasítja a körmeit talán még mindig sirató Illiamet, s fel nem fogja, hogy mennyire kétértelmű, amit mondott az imént. Értetlen pislogására megfáradtan sóhajt egyet, kiropogtatja nyakát, és ő maga térdel le a kissé poros földre. Nem számít, hisz szándékosan olyan ruha van rajta, aminek nem számít, ha koszos lesz. Anyaga viszont éppen olyan strapabíró, mintha acélból lenne, minden esést kibír.
- Észrevettem ügyetlenséged, Illiame. – kezd bele a magyarázatba, miközben letérdel – Folytonos esések… agyrázkódás… a gerinced… Történtek már ilyenek. – mindeközben a jobb kezét a bal vállára teszi, míg a bal kézfejét a jobb vállára, ettől pedig kicsit úgy néz ki, mintha a saját kezei által lenne gúsba kötve, neki pedig éppen ez a célja is. Szüksége van hozzá a gyakorlathoz.
- Második lecke: ha rosszul esel, véged. – ezúttal elkezd előrefelé dőlni, mintha egy súlyos, tehetetlen zsák lenne, tartása merev és egyenes, s mikor úgy tűnne, hogy orra bukna, az utolsó pillanatban széthúzza kezeit és kitámasztja magát. Az egész egy hangos, hatalmas, csattanó hang kíséretében zajlik, ahogyan alkarjának belső fele ütközik a padlóval, a látszat ellenére azonban alig fájdalmas. Inkább a riadalom az, ami egy kezdőt megtántorít.
- Amikor te esel, pánikolsz, félsz. Nem figyelsz a tartásodra sem. A legfontosabb, hogy a fejed ne sérüljön, mindig minden esetben emeld azt magasra. Ha pedig a karjaiddal kitámasztod magad így… – párszor összekoccantja bal kezét a földdel, hogy hangsúlyozza, pontosan hogyan is támasztja ki önmagát – …akkor elkerülheted, hogy a fejed a földdel érintkezzen. Ha a fejed megsérül… gyógyító vagy. Ugyanúgy következményekkel jár, ha hosszúak a körmeid. A körömtépés a legáltalánosabb és legfájdalmasabb kínzómódszer. Az ékszerek újfent csak akadályoznak. – magyarázza meg okítását, s ezzel lényegébe véve mindent elmondott, amit szükséges. Nem megterhelő a feladat, csupán le kell küzdeni a gátlásokat, miszerint kínosan néz ki, valamint úrrá kell lenni az esés sokkja okozta riadalmon.
Gondolná, ezzel mindent elmagyarázott, amit szükséges, s várja meg, hogy Illiame is úgy tegyen, ahogyan elvárta tőle. Végül hogy kicsit oldja benne a feszültséget, hiszen végtére is nászúton vannak, pillant vöröslő íriszeivel a nőstényre, hogy egy végső kijelentéssel aranyozza be talán már így is akaratlanul tönkretett napját.
- Ugye tudod, hogy ez a lehető legszebb nászutunk? Neutral – már az üres, dohos, tömör várfalat bámulja, tény, nincs tökéletesen karbantartva a vár eme része, gyakorlatilag itt, ezen a részen semmi sincsen. Viclynnek mégis tetszik, mert olyan üres, olyan csendes. S milyen jókat lehet itt gyakorolni…
Vissza az elejére Go down
Flavia nella Sinestesia
Espada
Espada
Flavia nella Sinestesia

nő
Aries Monkey
Hozzászólások száma : 75
Age : 80
Tartózkodási hely : Szükség szobája
Registration date : 2012. Apr. 22.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: Tres espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 Cl0te20400/30000Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 29y5sib  (20400/30000)

Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye   Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 EmptyHétf. Júl. 23, 2012 4:58 am

Mestert találtam

*Éppen szokásos alkalmi látogatását készült megtenni az Emberek Világába, amiért nővérkéjétől: Ivela-anetől, hallott pár újdonságról a karakurai múzeum régiség felhozatalában.
Jó ideje már, hogy látogatást tett arrafelé, pedig igen sok elhagyatott és rabszolgasorsából felszabadulásra váró kincs van ott elrejtve, avagy kegyetlen módon, mint egy ketrecbe zárt állat, kiállítva. De ő most véget vet szenvedésüknek, felszabadítja őket és gyűjteményében biztonságba helyezi a drágaságokat, ahol szabadok lehetnek és szeretetben élhetnek, az ő gondoskodása alatt.
A gargantából előmerészkedve, míg Las Nochesből a verőfényes nappal kísérte útját, úgy Karakurában a meleg, nyári éjszaka fogadta. Gyönyörűen fénylő csillagos éggel, csupán a Hold nem látszott, valószínűleg éppen az újhold fázisában volt, s ezért nem mutatkozott meg előtte. Sebaj, így könnyebben talál meg dolgokat, nem leplezik le, ahogy megvilágítja annak fénye, s vádolják meg ezzel együtt azzal, hogy ő egy alattomos tolvaj, mikor nem is az! Hogy mennyire is utálja ezt a lealacsonyító szót! Ő igenis hivatásosan űzi munkáját! Nem lop, ő nem tolvaj, hanem csupán gyönyörű értékek hivatásos felszabadítója! Papírja is van róla, valahol… majd ha meg találja fel is fogja mutatni minden egyes olyan goromba illetőnek, aki tolvajnak meri titulálni őt. ˇ^ˇ
A múzeum nem volt messze attól a ponttól, ahonnan kilépet a sötét átjárón. Hamar odaért, s rutinos osonással és ötletes zárfeltöréssel tért be annak ajtaján. Hogy a hullámcsat mire nem használható! Az embereket egyszerűen lenyűgözőnek találja ilyen szempontból, azonban igazán szánalmasnak is, amiért saját épületük betörését ily’ könnyen megoldják. És, hogy még állítólag védik eme kincseket… még mit nem! Ez nem védelem, nem olyan, amit ő adhat odahaza a 2. toronyban. ˇoˇ
Fejcsóválva haladt előre, a félig alvó őr előtt is könnyed lépésekkel haladt el, bár nem aggódót, úgysem láthatja őt senki és semmi. Nem sietett, dolga felől igazán ráért, bár már igencsak fűtötte a kíváncsiság a kiállítással kapcsolatban, melyet Ivela-aneja emlegetett neki otthon, Las Nochesban. Érdeklő pillantásokkal kísérve rótta a folyosókat és vette szemügyre az ott felsorakoztatott festményeket, vitrinbe zárt nagyobb értékeket, avagy a szalaggal elkerített szobrokat. Várta, hogy megleljen olyan drágaságokat, amik gyűjteményébe valók, melyek megérdemlik, hogy felszabadítsa őket, hiszen nem kerülhet a világ összes értéke oda – vagyis kerülhetne, csupán nem tehetné meg… bár ez sem nagy akadály számára, talán a legpontosabb fogalmazás az lenne, hogy neki is van szépérzéke, még ha nem is látszik rajta, így természetes, hogy válogat a felhozatalban.
De mindhiába különleges hatodik érzéke a szép dolgok megtalálására, amikor annyi minden elnyeri tetszését! Győzi legyűrni az átkozott védelmi rendszereket, amit egyes drágaságok köré helyeztek, bár néha már – már gyerekjáték ugyanazt az akadályt legyűrni tíz percen belül háromszor. Hogy mennyire is egyhangúak ezek az emberek! No, sebaj, ezzel is spórolnak idejéből, azonban válogatnia kellett, mert egyszerre ennyi értéket nem vihetett magával, miközben apró, vicces üzeneteket is hátra kívánt hagyni azok számára, kik látják a maguk fajtáját. Hiszen valahogy tudatni kívánta ezekkel az együgyű emberekkel, hogy midőn szánalmasak, hogy már saját féltve őrzött értékeik is új gazdát keresnek maguknak. És micsoda meglepetés, hogy pont ekkor jár erre, s leli meg ezeket az elárvult vagy éppen menekült kincseket! Surprised
De nem húzta tovább a dolgot, már bő éjfél tájt járt az idő, ezért csipkedni kezdte magát. Felpakolt pár festményt, apró méretű szobrot és más – más csecsebecsét is karjaiba, hogy azokkal együtt a tűzlépcsőn távozzon a tetőn keresztül. Így nem veszik észre, hiszen igen nehézkesen játszadozhatna a hajtűvel a bejáratnál teli kézzel. Úgy nagyon hamar le is leplezte volna magát. Még szerencséje volt azzal, hogy van másik kifelé vezető út is az épületkolosszusból, amit nem igazán védenek. Ez is mutatja, hogy az emberek bár fejlettek, de nagyon is ostobák. Nem figyeltetni egy ilyen ajtót! Persze, hogy az erre járó kincskeresők, mind élnek ezzel a privát, piros szőnyeges úttal, amit minden bizonnyal nekik állítottak fel. Rolling Eyes
Halkan dudorászva mászta meg a lépcsőfokokat, hogy aztán a végére érve a nyitott ajtót – ami számára igencsak nagy meglepetés volt – előre tolva, ügyes mozdulattal kievickélt mögüle, hogy aztán a leghatalmasabb értékkel találja szembe magát, mely a múzeumban van. Amit majdnem itt felejtett! Egyszeriben mindent elejtett, mely a keze ügyében volt, acélszürke szemei ragyogtak, pótolva a sötét égbolton a Hold hiányát. Igazán csodálatos volt a látvány, mely elé tárult. Az a kecsesség és ügyesség egy személyben, ahogy a kötélen mozogva, egyensúlyát könnyedén megtartva rajta, fegyverrel a kézben olyan gyönyörűséges eleganciát sugárzott, melyet, ha keresett volna, sem találta volna meg eme hatalmas világon. Ez olyan dolog, mely nem fedi fel magát a nagyközönség előtt kérésére, csak is önszántából mutatkozik meg, ott és akkor, amikor akarja. De ha már így felbukkant előtte ez a remek tehetség, nem kívánta elszalasztani.
Gyökeret vetettek lábai, hogy ha az illető nem kívánja a társaságát, akkor se tudja elhajtani. Talán ragaszkodásával némiképpen hatna is rá? Sajnos nem tudja. Egy próbát mindenesetre megér számára, hogy még többet láthasson. S, hogy dicséretét és lenyűgözöttségét felfedje az idegen tehetség előtt még egy tapsot is megejtett, amikor az a kötélen egy hosszabb szünetet hagyott.*
- Találtam. *^**kisvártatva kiejti száján a legjobb megfogalmazást arra, hogy mit is keres itt, s miért áll ilyen megkövülten az ajtóban, mint egy szobor, s figyeli lenyűgöződve a nem kíváncsi szemeknek szánt előadást, mely tulajdonképpen valamiféle különleges gyakorlat a kötélen való egyensúllyal, fegyverrel a kézben.
Mereven figyeli az illetőt, csillogó szemeivel, mintha arra várna, hogy olvasson gondolataiban, s lássa mit is szeretne tőle. De vajon mit is akarhat? Hiszen ő se tudja pontosan! Szívesen nézné tovább ezt a csodás eleganciával átöntött gyakorlatot, azonban mit ne adna azért, hogy ő maga is képes lehessen ilyesmire. De meg tudná ezt tanulni? Nehezebbnek tűnik, mint Ivela-anejától tanultak, azok mind – mind elméleti tudások, mégis igazán fontosak és értékesek. Ez viszont gyakorlat, megerőltető… lehet, képes lenne azért rá? Persze ezt soha nem fogja megtudni. Ennek ellenére szívesen nézné tovább az illetőt, hogy minél többet láthasson, talán a jövőben ő is fel tudná használni, ha elégszer lát egy mozdulatot. Ki tudja?*
- Találtam, egy mestert! *-** szökik ki száján össze – visszacikázó gondolatfoszlányai közül a legértelmesebbiket, mely megmagyaráz mindent, amit a látottak felhoztak benne. A magyarázatot, amit tulajdonképpen szeretne, csupán nehezére esik lenyűgözöttségében szavakba önteni. Hiszen hogyan mondhatná el azt tapintatosan, hogy szeretne továbbá is szemtanúja lenni ennek a remek előadásnak? Mert ő tényleg nem tudja! T^T*
Vissza az elejére Go down
Lilibelle Illusen
Különleges karakter
Különleges karakter
Lilibelle Illusen

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 95
Age : 31
Registration date : 2011. Jul. 01.
Hírnév : 20

Karakterinformáció
Rang: Circus Sodalis
Hovatartozás: Insignis Reliquia
Lélekenergia:
Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 Cl0te20700/30000Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 29y5sib  (20700/30000)

Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye   Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 EmptyKedd Júl. 24, 2012 9:22 pm

Hattyúk tánca


*Azt hiszem, megtanulhattam már, hogy Viclyn oldalán sosem lesz egyszerű. Sosem dughatom majd úgy a fejemet a takaró után, hogy ő gyengéden utánam nyúlva majd megvigasztal. Sokszor érezhetem majd magam magányosnak mellette, ugyanakkor azt is tudom, hogyha velem van, teljes biztonságban leszek. Védelmezni, a maga módján pedig szeretni fog. Talán ez nem olyan kapcsolat, mint az embereké; de tudom, hogy jóval mélyebb is annál. Egymásra vagyunk utalva, s egy olyan drow, mint Viclyn...már az is kész csoda, hogy elvett feleségül. Szeretem őt, így le kell foglalnom majd magam azokra az időkre, míg ő távol lesz. Picit durci voltam, amikor megtudtam, hogy ma szeretne edzeni velem; hiszen ez a nászutunk. Mondjuk tudhattam volna, hogy a nászút is az edzésről fog szólni. Neutral Valójában nincs vele problémám, csak legalább ilyenkor félre tenné. Makacs és önfejű, még tolószékben is képes volt csak az edzésre gondolni. De nincs mit tenni, ha valamit a fejébe vesz, attól ugyan nem tántorodik el. Hiszen Ő Viclyn, vagy nem?
Némileg kiöltözve indulok meg az ódon kastély egy folyosóján. Ez a része a kastélynak kissé sötét és meglehetősen zordnak ígérkezik. A plafon szinte egészen pókhálóval fedett, s a falakon lógó festmények pedig porosak. Nem szeretem az ily mértékű rendezetlen környezetet. Amitől pedig kicsit fázni kezdek a ruhámban, maga az érzés, hogy milyen helyre is érkezem. Kik is lehetnek azok a festményen? S miért érzem magam úgy itt, mintha egy drow kastélyba érkeztem volna? Ugyan magam is drow vagyok, de sokban eltérő fajtársaimnál. A puszta személyiségem miatt is megöltek volna, hogy látják gyengeségem. Sok mindent láttam Viclyn elméjében, sok borzadalmat. Láttam Menzoberranzan gyönyörűségét, s temérdeknyi hazugságot mely igaznak minősül a páratlanul romlott szívű drowok fejében. Gyönyörű és kegyetlen hely, ahol az egyetlen túlélés a barátságban volna. De Menzoberranzanban nincs barátság, hiszen Lloth kardjai szétvágják ezt. Erre legmegfelelőbb példa a Viclyn és Kronar testvérpárra kikiáltott jóslat. Olyan, mint egy kard, ami örökké szét fogja őket választani. Muszáj megtanulnom a fegyverekkel bánni. Muszáj több lehetőséggel élnem, mert érzem, hogy egyszer nagy hasznát veszem majd. A múltjának még közel sincs vége, hiába hiszi úgy. Érzem, hogy az Abyssba tett látogatása veszélyes lesz. S a legnagyobb gond az, hogy még csak vele sem mehetek. Nem tehetek mást, mint csendben tanulok. Gondolataim alatt egész hamar megérkezek várva várt ajtóhoz, ami előtt egy szemeteszsákos vélek felfedezni. Kicsit összehúzom szemeimet a látványra, majd megforgatom szemeimet. Ez a drow mindig rendezkedik? Azok szép ajándékok. >.> Rögvest fel is veszem, s lehet, hogy kések pár percet, a zsákot elviszem a szobámba, majd visszatérek. Elég nehéz zsák, amitől megkérdőjelezhetővé válik tartalma, de ez most mellékes. Betérek a szobába, természetesen kopogás nélkül, hiszen már a felesége vagyok.*
- Vendui, Viclyn! *Különleges lejtésben ejtem ki ékes nevét férjemnek. Micsoda jelentése van a nevének.. kicsit elszomorító, hogy ilyen nevet adnak egy csecsemőnek. Mindenesetre, ahogyan beljebb lépek kicsit elfog az izgatottság. Pont Viclyn előtt nem szeretek buta és béna lenni, de érzem, hogy a mai nap nevetni fog rajtam. >.> De vissza fogom ám adni neki, csak idő kérdése természetesen. Twisted Evil Kisebb megszeppenés kap el, amikor érzékelhetem Viclynnek azt a tipikusan súlyos kisugárzását. Igazából ez az, amitől a föld alá bírna kergetni. Noha nem azért, mert nem bírom elviselni, hanem ellenkezőleg. Ez nekem egy olyan kiállása, amiért oda és vissza vagyok. Neutral Kicsit nyitva marad a szám zavaromban, s maga a tanítása kezdete pillanatokig le sem esik. Csak állok némán, nyitott szájjal, még a szememmel sem pislogok. Egy élő sóbálvánnyá avanzsál pillanatok alatt, míg aztán leesik, hogy miről is van szó. Nyelek egyet, kicsit megrázom a fejemet.*
- Mi az, hogy a külső lényegtelen? Egy nő igenis legyen szép! >.> *Háborodok fel kijelentésén, hogy a külső nem lényeg. Hah, micsoda bugyuta gondolat ez. Már megint azzal jön, hogy minek vettem fel ékszert, vagy minek sminkeltem ki magam. Én nem vagyok olyan nő, mint akivel...na jó hagyjuk én nő vagyok, nem pedig utánzat. >.> Morgolódva pillantok az ágyon fekvő ruhára. Ennek még az anyaga is irritáló lesz a számomra. Úgy fogom magam érezni, mint valami kirakati zsákos kislány. Nem vagyok falusi és még csak zsákos sem. Ezt most komolyan gondolja? T.T A drága ruhám, a cipőm, a ruhácskám! T.T Némiképp megalázottnak érzem magam, amikor leveteti velem az összes ruhámat, hogy öltözzek át. Természetesen megteszem, hiszen legnagyobb vágyam, hogy tanulhassak. De azért ez soknak tűnik nekem. Viszont nem ellenkezhetek vele túlzottan, mert már éppen eléggé ismerem a mentalitását. Ha valami nem úgy megy, ahogyan ő akarja, akkor egyből sehogy sem menjen (mármint ami a személyeket illeti). Tehát, míg a körmeim kicsit beleakadnak az öltözetbe, elhatározok valamit magamba kompromisszum gyanánt. Szándékosan megtépem a felső részét, hogy legalább ne fojtogasson a nyaka. Ettől egy kisebb bevágást nyerek a dekoltázsomba, de mégsem olyant, mint a másik ruhámnál. A végén jó érzéssel tölt el, hogy Viclyn megfogja a kezemet és összekulcsolja azt az övével. Ám a pillanatnyi nyugalomba helyezésemet igazán jól el is rontja. Pedig el is mosolyodtam a dicséretre.*
- De...de...most nem szeretlek, ugye tudod? *Érzem, hogy a fejemben levő vérmennyiség hirtelen dagályt eresztett. Még hogy a körmeimet levágjam? Az én körmeimet levágjam? Szinte remeg a kezem, amikor az olló a körmömhöz nyúlna. Most akkor hogyan vágjam le? S ha egy kicsit vágnék le belőle? Végül is vágtam belőle nem? Ezt is tenném, de nagyon csúnyán nézne rám. Oda sem nézek inkább, csak vágom és vágom. Először nagyon furcsa nekem az érzés, hogy bármihez nyúlok, érzem az ujjaim végét. Aztán maga az érzés fura, de felemelő lesz. Ekkor tekintetem meg is enyhül, annyira már nem vagyok durcás Viclynre. De csak azért, mert tetszik, hogy érzek ilyen dolgokat is. Összekötöm hajamat, míg az edzőterembe érünk. Megint csak leköt az út alatt a kastély jellegzetességei. Egy- egy részét kifejezetten szeretném. Megvárom, hogy rendezkedjen, én addig is tekintetemmel fejezem ki, hogy ne haragudjanak rá ő ilyen. Mikor pedig beérünk végre az edzőterembe, az első utasítására még a levegő is belém szorul. Mit akar? Térdeljek le...elé? Elkerekednek szemeim. Némiképp el is pirulok, s pillanatok alatt felmelegszik testem a kétes jelentés értelmében. Remegve szólalok meg.*
- Úgy...úgy érted, hogy én..én nem bírlak...szájjal....tudod. >.> *Illiame süllyed, süllyed és süllyed el a föld alá. Szóval Viclyn nem elégedett velem? T.T Nem is azért hozott el engem, ráadásul csúnyába öltöztetett és a körmeim is. Ezt megtehette volna úgy is, hogy nem cincálja szét a külsőmet. >.> Nem vagyok jó Viclynnek! T.T Szomorú arcot vágva már el is kezdenék meghátrálni, hogy a szobámba mehessek pakolni, amikor folytatja mondatát. Ettől még jobban zavarba jövök, akárcsak a térdelésétől.* ~ Hogy én mekkora bolond vagyok! Nem is arról beszélt?! ~ *Ebben a pillanatban érzem úgy, hogy kilencven fokos dőlésben tudnék padlót fogni a butaságom miatt. Próbálok egy nagy levegőt venni és leküzdeni az adrenalin szintemet, mert én edzeni szeretnék. Edzeni, de nem szájjal való játékra. >.> Kíváncsian figyelni kezdem Viclynt, míg magyaráz. Ahogyan keresztbe teszi kezét, az emlékeztet engem a Menzoberranzani jelek egyikére. Ugyebár a drowoknál ez a béke jele, vagyis a fegyverletétel jelentése. Így egy kicsit megfogalmazódik bennem az is, hogy mennyire ravasz tett egy ilyenből kitörni s legyőzni az ellenfelet. Noha nem hinném, hogy Viclyn valaha is vetemedett ilyesmire, hiszen nagy harcos. Ezt az is mutatja, hogy képes az én szintemen magyarázni, még akkor is ha olykor- olykor félre érthetően. Valóban rá tapint a lényegre, hogy ebben az időszakban több a balesetem, mint az épségben levő csontozatom. Valahogy vonz a szerencsétlenség, ellenben Viclynt. Ő valahogy mindig győztesen kerül ki, ezért nem csupán irigy lehetek, de felnézek rá. Az a tekintet, ahogyan illethetem néha, nem csupán az őszinte szerelem jele, hanem a tiszteleté is, amit neki szavazok. Már nem vagyok fanatikus, veszekedek vele; de ugyanakkor mindig meg tud lepni új dolgokkal. Mint például most is. Ki gondolná azt, hogy egyetlen kézmozdulattal mentheted meg magad? Én nem gondoltam soha, hogy egy ilyennel tompíthatok, ellent állhatok egy-egy sérülésnek. Engem mindig is alárendeltek a világ dolgainak, így megtanultam nem ellenkezni semmivel. Azt sosem tanították meg itt az Insignisben, hogy hogyan védhetem magam.
Ezért is lehetek hálás Viclynnek, hogy ugyan megtanít védekezni, de igazából ő az aki megvéd engem. Ott lesz sok mozdulatomban a tanítása, az élete munkáját készül nekem átadni. Úgy érzem ez egy olyan dolog, aminél nem tehetem meg, hogy nem tisztelem. Mennyi harc, mennyi vér és mennyi kín állhat e mögött? Hogy erre a szintre jusson a halállal kellett dacolnia. Ha pedig ezt megtanulhatom, akkor fenébe is a körmökkel és a szép ruhákkal! Ha ez az ára annak, hogy úgy harcoljak, mint egy igazi harcos, akkor kidobom a kukába. Nekem többet ér az, hogy a férjem tanít engem, mint földi javak összessége. Már nem is gondolok a ruhámra, a körmeimre vagy ékszerekre; de sminkekre sem. Most már kezdek csak én lenni és az edzés. Ahogy megmutatja még egyszer, megértem mit szeretne elérni. Ez tán csak egy jelképes mozdulat arra, hogy nem csupán esni kell megtanulnom. Meg kell tanulnom nem félni, hogy merjek ellenkezni dolgok ellen. De ugye azt is megtanítja majd, hogy milyen mértékben ellenkezhetek majd? A mértékekkel lesz problémám olykor, kezdem ezt is előre látni. Tehát letérdelek én is a földre. Kicsit furcsa még nekem, hogy ezzel koszolok, de most nem zavar. Csak arra igyekszem koncentrálni, hogy nekem is sikerüljön, ami neki is sikerült. Mondjuk, az nekem is ésszerű volt, hogy a fejemre vigyáznom kell. Rengeteg fejsérülésest láttam már el a betegszobán, hogy tudjam azt kéne védeni. Másrészről, ha a fejem megsérül, akkor a harc sem fog úgy menni, hiszen tompulnak majd az érzékeim. Mindenesetre megköszönhetem Viclynnek, hogy mindenre figyel. Még a tartást is megmutatja, hogy ne legyen esélyem azt sem elrontani. Magamat ismerve képes lennék rá, ha nem magyarázzák el jól. Keresztbe teszem magam előtt a karomat. Ellentétes kezeimet a vállaimra teszem, s a földet kezdem el bámulni. De csak addig, míg Viclyn a gyakorlásom előtt nem mond nekem valamit.* - Nem is volt több nászutunk. Rolling Eyes *Incselkedek vele némiképp. Nem emlékszem, hogy lett volna több nászutunk, de remélem lesz majd még. Mindenesetre így, hogy elhangzott ez a mondat a szájából, ezzel egy kicsit megnyugodtam. Nem kell a külsőmmel törődnöm, hanem minden figyelmemet a gyakorlásnak szentelhetem. Az első próbálkozásom egy kicsit érdekesre sikeredik. Mindössze az egyik kezemet merem úgy megemelni, hogy kitámasszam magamat; ennek következtében kicsit felsikkantok, s bevágom a fejemet. Normál esetben már nem is foglalkoznék ezzel az edzéssel, ha nem határoztam volna el magamat. Így újból belekezdek, hogy ki tudjam tárni a kezemet.
Nem veszek észre valamit először a padlón, ami az ütéstől szabadult fel; így egy érdekes szituációba keveredek. Amikor elkezdem testemet megdönteni, egy pókot vélek felfedezni magam előtt. Pókok, s akkor tovább gondolhatom a helyzetet. Ha most nem fog sikerülni, és agyon nyomom azt az állatot, Viclyn három napig nem fog hozzám szólni. Neutral Ami pedig számomra igazán érdekes, hogy miért kerül éppen elém egy pók? Ez olyan érzést vált ki némelyest bennem, mintha pontosan a pók és a mögötte levő lenne az ellenségem, aki fölé kéne kerekednem valahogy. Egy álarcot kell magam elé képzelnem, amit akkor vetek le, amikor már nincs más választásom. Éppen az utolsó pillanatban döntöm el, hogy védekezni fogok az eset ellen. Nem akarom szétnyomni a pókot, sem azt nem akarom, hogy ijedezve esek a padlóra. Elhatározva magamat nézek egy adott pontba, míg aztán megdöntött testemnél kiteszem mindkét kezemet magam mellé. Az érzés pedig NEKEM leírhatatlan. Némiképp önbizalmat is adó, másrészről is lehetőségem van bajok nélkül újra megtenni ezt, hogy minél biztonságosabban menjen. Talán még akkor is ezt próbálom, amikor már a pók igazán elhaladt mellettem. Érdekes fordulat, hogy éppen egy olyan állat hatására sikerült a mozdulat, amit általánosságban utálok. Ez is azt mutathatja meg, hogy olykor a szükség rengeteg dolgot tesz az egyénnel. Néha, muszáj olyan dolgokba vágni önmagunkat, ami egyébként egyáltalán nem összeegyeztethető velünk. Ezt tudva úgy gondolom a tanulást tovább kell folytatnom, hogy nem csupán harcászati, de az élettel kapcsolatos dolgokat is megtanuljam. Még nem vagyok egyenrangú egy olyan személlyel, mint Viclyn vagy az apám; azonban úgy hiszem, ha eléggé küzdök.. egy nap én is lehetek olyan erős, mint ők. S akkor, csak is akkor majd visszafordulok és megvetem majd régi önmagam az önön gyengeségei okán.*

//Köszönöm ismételten ezt a jó kis edzést *.*//

Vissza az elejére Go down
Ueshima Kohaku
2. Osztag
2. Osztag
Ueshima Kohaku

Férfi
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 106
Age : 34
Registration date : 2010. Oct. 30.
Hírnév : 36

Karakterinformáció
Rang: Akadémiai tanár
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 Cl0te6500/15000Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 29y5sib  (6500/15000)

Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye   Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 EmptySzer. Júl. 25, 2012 9:34 pm

Tanítvány - még egy

Csupán önmaga szórakoztatására végzi rutinos edzését. Csupán néhány hónapja találkozott először ezzel a harcművészeti stílussal, s az, ha valaki még neki is tud újat tanítani, igen nagy szó. Kedveli Shyntet. Mégis, irritálja jelenléte. Néha egyszerűen elege van belőle, együgyű zöldfülűként kezeli, ő pedig köszöni, nem kér a lenézésből. Az utóbbi időben tehát göthös tartással viseltet a hím iránt, nem visel el több megaláztatást. Nagyon téved, ha azt hiszi, engedni fogja neki továbbra is, hogy holmi ifjú kis senkiháziként kezelje a fegyvermestert. Nem viseli el, ha nem adják meg neki a kellő tiszteletet.
Mindezektől eltekintve azonban mondhatni, élvezi azt, hogy valami újat tanuléhat. Egészen pontosan nem az újdonság benne a lényeg, csupán maga az adneralin. Igazi szenvedélye az izgalom, nincs is annál addiktívabb drog számára, mintsem szívének heves dobogása, s újra meg újra átélni azon helyzeteket, amikor élete csupán egyetlen apró hajszálon csüng tovább. Egyszerűen hozzászokott, számára nem való a kényelmes, idilli élet. Neki nem adatik meg a nyugalom, ő élvezi azt, ha kockára teheti mindenét, ami van. Képtelen lenne úgy élni, hogy ne kelljen minden egyes éjszaka a halál karmaiból visszatáncolnia a stabil föld felé. Így járja ezt a táncot is, mondhatni, valóban a halállal járja el azt azzal az apró különbséggel, ha még lenne is oly botor és ügyetlen, félrelépne az útról, az egyetlen útról, nem esne nagy bántódása. Még mindig hátravan a végső megoldás, az egyszerű lelebegés, ha lenne oly botor, hogy elbénázza lépteit.
Puha talpai alatt szép ívben mozdul meg a kötél lefelé. Ugyan mindig lejt azon a ponton, ahol ő maga is lépked, két vége a magasban biztonságban és erősen van kikötve. Ő pedig mintha nem is kötélen járna, hanem mintha már-már természetes lenne számára, egyszer csak gondol egyet és sétát lejt a levegőben. Kétkezes, kétélű pengéjével látványos, s villámgyors suhintásokat produkál suhogó hangok közepette szelve át a levegőt, dalt fakasztva belőle anélkül, hogy másik fegyvernek ütközne. Képzeletében mégis ott lebeg láthatatlan ellenfele, s elképzelt támadásai elől táncol el, vagy éppenő maga csap le rá, imitálva ezzel egy valódi harcot. S bár látványos, akrobatikus elemeket is bőven vegyít ebbe a stílusba, mégis hiányzik belőle a kérkedés, s nem pazarolja izomzatát felesleges mozdulatokra. Legyen bármily látványos elképesztő egyensúlyérzéke, ő nem a látvány miatt csinálja. Egyszerű önfejlesztés. Valahová még neki is kell tanulnia, igaz, az ő esetében, aki elérte a tökéletességet, ez egyáltalán nem olyan egyszerű.
Elmerülve a gyakorlásban fel se figyel arra, miféle látogatója akad. Nagy hiba, máskor lehet, az életébe kerülne. Mentségére szóljon, mikor meghallja a fémes csörömpölést, azonnal megáll a gyakorlásban, s fegyverét leengedve áll meg az alatta vészesen imbolygó kötélen. Fejét oldalra fordítva méri végig a nőt, ki merészelte megzavarni. Az még egy dolog, hogy már csak azért meg kéne ölnie, mert egyáltalán sikerült ide bejutnia - igaz, a múzeum ezen része távol van attól, amit ő alkalmi menedékeként használ - , viszont látja azokat a felbecsülhetetlen értékű relikviákat, melyeket ez a tolvaj el akart tulajdonítani. Ő fizette ki azokat a kincseket, ő kereste fel őket, ő válogatta ki az értékeket. Ez itt mind az ő tulajdona. Gyűlöli az ostoba tolvajokat. Az ereklyevadászat és a sírrablás ugyebár kicsit másabb, mint az efféle aljas tolvajlás.
- Azokat most azonban visszaviszed, különben megöllek. Ha csak az egyikben kárt teszel, megöllek. - rövidn, tömören foglalja össze minden gondolatát. ez a nő annak is örülhet, egyáltalán hajlandó foglalkozni vele annyira, hogy erre utasítsa. Harmadik gondolatát, mely szerint azért is megöli, mert megtalálta ezt a helyet, csak gondolatban teszi hozzá. Túl sok energiát pazarolt rá így is annak ellenére, hogy még életben hagyta. Egyelőre. Csak lásson meg egy karcolást valamelyik imádott amforáján vagy régi kacatján, és garantálja, hogy a tolvaj ne tudja elmondani senkinek, hol is járt ezelőtt pontosan.
Szándékosan ignorálja a nő mondatait, nem érzi lényegesnek ahhoz, hogy reagáljon rá. Talán magától elmegy, ha látja, nem hajlandó foglalkozni vele. Meg persze, visszavisz minden értéket, minden kincset, ami az övé, Viclyné. Tekintete nem időzik tovább ezen a halandón, a kisujját sem hajlandó mozdítani érte. Még annyira sem, eltávoítsa fejét nyakáról. Visszatér gyakorlásához, de azért szeme sarkából azt is figyeli, merrefelé sétál el a nő a létrán át. Ha nem a múzeum felé indul el a tolvaj, hogy visszaszolgáltassa számára kincseit, akkor itt bizony nagy baj lesz. Mindemellett még arra is kell ügyelnie, úgy ölje meg, hogy ne legyen minden csupa véres. Semmi kedve takarítani egy közönséges tolvaj után.
Vissza az elejére Go down
Soifon
Admin
Admin
Soifon

nő
Aquarius Goat
Hozzászólások száma : 488
Age : 44
Tartózkodási hely : Yoruichi-sama karjaiban *.*
Registration date : 2010. Dec. 23.
Hírnév : 24

Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye   Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 EmptyHétf. Aug. 06, 2012 2:16 am

Üdv!

Illiame: Bár egy pók kellett hozzá, azért sikerült teljesítened a feladatot. Nem te lennél, ha nem valami félelem hajszolt volna bele a sikerbe Neutral Egy ponttal javul a hakudád, azaz 500 LP jutalmat kapsz erre az edzésre.

Viclyn Do'ana: Nem csak profi sanyargató, de jó mester is vagy, ami egy újabb sikeres edzésben mutatkozik meg. Következő alkalommal jár a jutalom is.

Gratulálok mindkettőtöknek, és LEZÁROM az edzést.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye   Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Történelmi múzeum - Viclyn rejtekhelye

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Karakura Town ::   :: Óváros-