-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Edzőtermek

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Kagari Zekka
Quincy
Quincy
Kagari Zekka

nő
Aries Dragon
Hozzászólások száma : 93
Age : 36
Tartózkodási hely : műterem, pláza, idolok környékén
Registration date : 2008. Sep. 14.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Quincy
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Edzőtermek Cl0te10000/12000Edzőtermek 29y5sib  (10000/12000)

Edzőtermek _
TémanyitásTárgy: Edzőtermek   Edzőtermek EmptyHétf. Szept. 15, 2008 8:37 am

Itt lehet csiszolni a technikákat és újabbakat kifejleszteni.
Vissza az elejére Go down
Kagari Zekka
Quincy
Quincy
Kagari Zekka

nő
Aries Dragon
Hozzászólások száma : 93
Age : 36
Tartózkodási hely : műterem, pláza, idolok környékén
Registration date : 2008. Sep. 14.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Quincy
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Edzőtermek Cl0te10000/12000Edzőtermek 29y5sib  (10000/12000)

Edzőtermek _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek   Edzőtermek EmptyHétf. Okt. 20, 2008 7:30 am

Épp az udvaron sétálgattam mikor az edzőterem lejárata felől hangokat hallottam.
-Nahát valaki gyakorol? -álltam meg, majd elindultam lefelé a lépcsőn és megláttam Arashit amint épp célba lövöldöz. -Milyen jó megy neki.- álltam meg az ajtóban és néztem, nem akartam megzavarni, de észrevett és üdvözölt.
-Szia Zekka! -tűnt fel mellettem egy hirenkyakuval.
-Szia Arashi ^^ Nem akartalak megzavarni, de hallottam hogy valaki gyakorol és kíváncsi voltam ki ilyen szorgalmas.
Öhm igazából azt akarom kérdezni zavarna ha csatlakoznék? -kérdeztem félszegen- Rám is rám férne az edzés -néztem rá a kezemen lévő Sanrei kesztyűre-Ebben az izében még mindig nem tudok rendesen lélekszemcséket formázni, de látom neked már egész jól megy -mosolyogtam rá- gondoltam segíthetnél.


A hozzászólást Kagari Zekka összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Okt. 20, 2008 8:02 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Kagari Zekka
Quincy
Quincy
Kagari Zekka

nő
Aries Dragon
Hozzászólások száma : 93
Age : 36
Tartózkodási hely : műterem, pláza, idolok környékén
Registration date : 2008. Sep. 14.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Quincy
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Edzőtermek Cl0te10000/12000Edzőtermek 29y5sib  (10000/12000)

Edzőtermek _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek   Edzőtermek EmptyHétf. Okt. 20, 2008 8:11 am

Figyelmesen hallgattam Arashi magyarázatát a Sanrei kesztyűről. Nekem még mindig elég sok újat lehet mondani a quincy léttel kapcsolatban, hiszen csak néhány évem volt bepótolni azt amit másba egész gyerekkorában nevelnek bele.
-Igen, tudom hogy Uryuu testére vagy, habár főképp csak a nevedből ^^" -válaszoltam a kérdésére.

-Most, pedig jöhet a párbaj? -kérdezte
-Kezdjük. -bólintottam, majd megidéztem az íjamat, ami már egész jó eredmény tekintve hogy néhány hete még erre sem voltam képes a kesztyű miatt. hiába el kellett volna kezdenem az egyhetes intenzív tréninget se a suli miatt erre nem nagyon tudtam időt szakítani.
Miután elfoglalta a helyét, én egy hirenkyakuval gyorsan pozíciót változtattam és ellőttem egy nyilat felé.
Vissza az elejére Go down
Kagari Zekka
Quincy
Quincy
Kagari Zekka

nő
Aries Dragon
Hozzászólások száma : 93
Age : 36
Tartózkodási hely : műterem, pláza, idolok környékén
Registration date : 2008. Sep. 14.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Quincy
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Edzőtermek Cl0te10000/12000Edzőtermek 29y5sib  (10000/12000)

Edzőtermek _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek   Edzőtermek EmptyKedd Okt. 21, 2008 2:19 am

A támadásomat sikeresen kivédte, és máris ellentámadásba lendült. Hirtelen egy hatalmas energiával teli nyíllal jelent meg felettem
*Ugye nem az a célja hogy kicsináljon* -nyeltem egy nagyot, majd kitérő manőverbe kezdtem, de hirtelen megbotlottam és egyensúlyomat vesztettem. A nyíl nem talált el de a nyomában távozó törmelék rendesen beterített. Néhány élesebb darab össze vissza karcolt. Úgy néztem ki mintha egy macskával hadakoztam volna.
Köhögve prüszkölve pattantam fel és poroltam le gyorsan a ruhámat.Majd elővettem egy ezüstkapszulát és felé hajítottam.
-Heizen: "Feel the wrath of battle and accept this sacred chalice - Sacred Bite!" -és máris száguldott felé az energiadárda.
*Ennek már csak hatnia kell, igaz ez az egyetlen ezüstkapszulás technika amit tudok, és ezt is csak nemrég tanultam, de egész jól ment már*
Vissza az elejére Go down
Kagari Zekka
Quincy
Quincy
Kagari Zekka

nő
Aries Dragon
Hozzászólások száma : 93
Age : 36
Tartózkodási hely : műterem, pláza, idolok környékén
Registration date : 2008. Sep. 14.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Quincy
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Edzőtermek Cl0te10000/12000Edzőtermek 29y5sib  (10000/12000)

Edzőtermek _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek   Edzőtermek EmptyKedd Okt. 21, 2008 8:00 am

Nem igazán gondoltam bele ebbe a támadásba. Arashi ugyanis egy Seele Schneiderrel hárította, amitől egy hatalmas robbanás keletkezett ami őt a falnak repítette. Mielőtt elért volna a lökéshullám gyorsan előkaptam egy Seele Schneidert én is leszúrva a földbe abban kapaszkodtam meg. Így a támadás nem tántorított hátra, de egy újabb adag törmelékkel lettem beterítve. Mikor kezdett eloszlani a porfelhő meghallottam arahi hangját.
-Ugye jól vagy? -kérdezte
-Igen megvagyok ^^" -mondtam, ám ekkor észrevettem hogy apró vércseppek hullanak elém a földre. Megtapogattam az arcom és észrevettem hogy vérzik a homlokom. Nem komoly seb, de azért be kellene majd kötöznöm rendesen -Hopsz, ezt azt hiszem be kellene kötöznöm- nyomtam a homlokomra a kezem- De te jól vagy? -kérdeztem felé nézve mikor már kitisztult a levegő.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Edzőtermek _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek   Edzőtermek Empty

Vissza az elejére Go down
 

Edzőtermek

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Karakura Town ::   :: Külváros :: Quincyk főhadiszállása-