-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Nocturn Vegyesbolt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Kamimaru Iratuza

Kamimaru Iratuza

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 59
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Mar. 03.
Hírnév : -2

Karakterinformáció
Rang: Ember/Helyettes Shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt - Page 4 Cl0te3000/7000Nocturn Vegyesbolt - Page 4 29y5sib  (3000/7000)

Nocturn Vegyesbolt - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt - Page 4 EmptyCsüt. Jún. 17, 2010 11:18 am

- Szia Rosa-chan...
* mondta halkan, egy cseppnyi szomorú fen hanggal, előrehajtott fejjel, nem is nézett a lányra...
Még mindig magát hibáztatta a történtekért, mivel utána indult, mikor meghalt, csak nem ért oda időben és még látta a furcsa alakot eltűnni... Viszont ő már halott volt mire odaért.
Csak térdelt a földön és áztatta a fejét, mivel ez egy hatalmas hibája volt, hisz egy barátot nem tudott megmenteni.
Végül ezt is kinőtte valahogy, ahogy egyre erősebb lett, egyre gyorsabb, bátrabb... De most, hogy visszatért a lány, visszatértek az emlékei a gyengeségéről.
Aztán a következő pillanatban ráeszmélt hogy megint depressziós forma, ezért gyorsan felegyenesedett, kihúzta magát...
Az 1 év alatt izmosabb lett, magasságra is nőtt valamicskét, így aztán talán fel sem ismerték volna a korábbi énjéhez képest...
Jellemre semmi változás, a hősködés most már a vérében volt, mert a nagyobb Hollowokat is képes volt elintézni a Shikaial.*
- Szóval Shinigami lettél... akkor már tudod, hogy milyen.
* mondta mosolyogva, közben újra a talajt fürkészte, ezek után folytatta a mondandóját.*
- Tehát, akkor most edzünk ketten? Mi történt, véglegesen Shinigami képességeid vannak, vagy még megmaradt a tűz manipuláció is?
* kérdezte, közben pedig elővette a Zanpakutoját a vállára támasztva.*
- Ja, amúgy én is majdnem meghaltam... majdnem megölt egy ember, aki gyűlölte a Shinigamikat....
* végül a Zanpakutot megpörgette a kezében, majd vissza a tokba míg nincs rá szükség.*
Vissza az elejére Go down
Kamioka Rosa
5. Osztag
5. Osztag
Kamioka Rosa

nő
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 219
Age : 30
Tartózkodási hely : Az 5. osztag, vagy a Kamioka birtok környékén
Registration date : 2010. Mar. 19.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy // A Kamioka-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt - Page 4 Cl0te16400/30000Nocturn Vegyesbolt - Page 4 29y5sib  (16400/30000)

Nocturn Vegyesbolt - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt - Page 4 EmptyCsüt. Jún. 17, 2010 11:30 am

-Igen. Amint láthatod az lettem.- tettem kezem az egyik zanpakutoum markolatára.- És ketten fogunk edzeni. Hogy a tűzmanipulálásom működik-e azt nem tudom. Amióta shinigamivá váltam nem próbáltam. De látom te is sokat változtál. Erősebb és magasabb lettél. Ráadásul a zanpakutoud is változott.-sétáltam a fiú körül. A következő mondat megütötte a fülem. Szóval találkozott Hitomival. Még szerencse, hogy él, igaz, lehet, hogy most engem is hidegvérrel megölne.
- Szerintem akár kezdhetik is. Ez épp elég pihenő volt.-vágott közbe Urahara-san.
- Igen.-ugrottam hátra, így képezve kettőnk között távolságot, majd jobb kezemmel előhúztam Freyt a sayájából. -Még nem harcoltam veled, így nincs viszonyítási alapom. Remélem azért jó az állóképességed.-mosolyogtam a fiúra és már támadásba is lendültem. -Remélem nem haragszol, hogy átvettem a kezdeményezést.- indítottam felé egy fentről lefele tartó hosszanti vágást, miután elé kerültem. Biztos, hogy ki fogja tudni védeni, ha nem is akkor is, csak a ruháját karcolom meg egy kicsit. Ezután hátra ugorva a kardomat a másik kezembe fogom és most egy vízszintes támadást intézek felé. De most viszont, ha kivédi, akkor a kard pengéjét jobb kezemmel támasztva próbálom, majd ellökni.
Vissza az elejére Go down
Kamimaru Iratuza

Kamimaru Iratuza

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 59
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Mar. 03.
Hírnév : -2

Karakterinformáció
Rang: Ember/Helyettes Shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt - Page 4 Cl0te3000/7000Nocturn Vegyesbolt - Page 4 29y5sib  (3000/7000)

Nocturn Vegyesbolt - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt - Page 4 EmptyCsüt. Jún. 17, 2010 11:46 am

- Oh, az én állóképességemmel nem lesz gond, kérdés hogy te bírod e az iramot.
* mondta, közben egy kicsit biccentett, szinte elfelejtve az előbbi depis állapotot, a támadást függőlegesen gond nélkül védte.
Még csak meg sem erőltette magát, azzal, hogy a súlya egy részét a Zanpakutora helyezve szinte annyival kivédje a támadást, hogy kitartja a karját.
Ezek után az ugrás következtében a lány tett egy olyan mozdulatot, amely könnyen támadható lett volna, de ezt Iratuza nem használta ki, hanem várta a következő támadást, amelyet szintén védett, ezzel célozva a lánynak arra hogy közel sem távolodik el kettőjük szintje annyira, amennyire ő gondolja.
A lökéses próbálkozásra Shunpoval felelt, majd a lány mögött feltűnve megpróbált egy szúrást bevinni alulról felfele, amely csak maximum a lány oldalát súrolhatta, mivel vigyázott, hogy ne tegyen kárt benne.*
~ Oh anyám... egy éve nem láttam, de kardal is ugyanolyan mint emberként... bár talán nőiesebb lett mint azelőtt volt.~
- Mint látom nőiesebb lettél... Kigömbölyödtél itt, itt meg itt.
* mutogatott a lánynak össze vissza Shunpozva kicsit elviccelve az egész ügyet, de ez nem tartott sokáig, ezek után hátra ugrott majd így szólt.*
- De most azért vagyok itt hogy a Shikaiomat fejlesszem, ajánlom vedd elő a tiedet és kűzdjünk meg.
* mondta vigyorogva, majd maga elé tartotta a kardját , lapjával az arca elé és így szólt hozzá.*
- Watashi ni hoshi o hyōji suru, Reinbō no taki.
* a kard megint csak átváltozott a fent leírtak szerint, a gyémánt sok féle színben ragyogott, mikor megjelent a "penge" amelyet úgy manipulált ahogy akart. *
~ Na vajon milyen Shikai született a lelkedből Rosa-chan... ~
* kíváncsiskodott magában, de ezt nem mutatta ki, szinte rezzenéstelen arcal tartotta irányítása alatt a Shikai erejét , és várta, hogy az edzőpartnere ereje is megmutatkozzék.*
Vissza az elejére Go down
Kamioka Rosa
5. Osztag
5. Osztag
Kamioka Rosa

nő
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 219
Age : 30
Tartózkodási hely : Az 5. osztag, vagy a Kamioka birtok környékén
Registration date : 2010. Mar. 19.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy // A Kamioka-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt - Page 4 Cl0te16400/30000Nocturn Vegyesbolt - Page 4 29y5sib  (16400/30000)

Nocturn Vegyesbolt - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt - Page 4 EmptyCsüt. Jún. 17, 2010 12:06 pm

Meglepett a fiú ügyes shunpo használata. Tudtam, hogy képes rá, de hogy ilyen ügyesen? A támadását a jobb kezemmel, közben előhúzott másik karddal védtem ki. Ezután jött a számomra legmeglepőbb dolog. Shunpozás közepette mutogatott a külömböző testrészeimre és azok "kigömbölyödését" dicsérte.
~ Látod, hogy még neki is tetszik a ruha?- hallottam a fejemben a gonosz győzelemittas nevetést.
~ Fogd be a szád!- kiáltottam Hotarura, majd nagy levegőt vettem, mikor a fiú abbahagyta a körülöttem futkározást.
- De most azért vagyok itt hogy a Shikaiomat fejlesszem, ajánlom vedd elő a tiedet és kűzdjünk meg.- mondta a fiú, majd előhívta a shikai-át.
- Nagyon szép.-mosolyogtam.- Akkor én jövök. Terasu, Tsuin tsu hoshi no tasogare!- amint kiejtettem a szavakat a kardjaim folyékonnyá váltak. Az egyik a két karomon és a lábamon állapodott meg, majd megszilárdulva karmokká változott. A másik a szemeimre tapadt és felvéve formáját, ismét tanúja lehettem, hogy milyen a teljes vakság.
- Remélem, nem csak a szépségével akarsz elkápráztatni.-használtam a shunpot és mögé kerültem.
~ Az ő szívének a dobogását is hallom.
~ Mindenkiét hallod. Ugyanakkor a csontok törésének a hangját és még azt is, ahogy egy fűszál elgörbül.- jött a válasz az észrevételemre a szememet takaró kardtól.- Meg másrészről az illatokat is jobban érzed.
~ Hallod blöki? Már csak egy farkat kéne növessz és megtanuld csóválni.-gúnyolódott szeretett énem az előbb halottak alapján.
~ Te is ebben a testben vagy, úgyhogy akkor neked is meg kell tanulni tacskókám. -vettem fel a harcot. Közben hátrahúztam a jobb kezem, majd a fiú hátának a közepe felé indítottam a támadásomat. Ez most nem olyan gyenge támadás volt, mint amit pár perccel ezelőtt használtam. Ebben már volt erő.
Vissza az elejére Go down
Kamimaru Iratuza

Kamimaru Iratuza

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 59
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Mar. 03.
Hírnév : -2

Karakterinformáció
Rang: Ember/Helyettes Shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt - Page 4 Cl0te3000/7000Nocturn Vegyesbolt - Page 4 29y5sib  (3000/7000)

Nocturn Vegyesbolt - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt - Page 4 EmptyPént. Jún. 18, 2010 5:50 am

* A lány nem szólt semmit a megjegyzésére, de másra sem amit tett, ezért Iratuza elkönyvelte úgy, hogy ő is így gondolja, viszont mikor ránézett, úgy vélte, hogy valamin nagyon el van gondolkodva...
Mintha magában valami kisebb csatát vívna, miközben vele harcol...
Ez szintén lassuláshoz vezethetett volna a részéről, de ez nem tűnt fel Kamimarunak. Továbbra is cikázott, majd megállt egy helyben, amíg a csaj előhívja a Shikaiát.*
- Aham, szóval neked két Zanpakutod van Rosa-chan, ez meglepő... az ilyesmi mint Urahara-santól hallottam ritka...
* közben egy kicsit elnézett a boltos felé, aki vigyorogva csápolt valamikor egyiküknek, valamikor másikuknak. *
- Gyerünk Kamimaru-san mutassa meg neki milyen fából faragták... Gyerünk Rosa-chan mutassa meg, hogy Kamimaru-san nem múlhatja felül....
* kiabálta a boltos, hol az egyiküknek, hol a másikuknak, amitől Iratuzának már ugrált a szemöldöke, hisz sosem szerette az olyan nézőket akik nem tudják eldönteni mit akarnak.
Nos de ez nem is volt akkora gond, mivel visszafordította a figyelmét a Shikaira, amely talán szintén olyan ritka volt a Seireiteiben, mint a gyémánt alapú Shikai.
Nem sokkal később egy támadás is megindult felé, amely nem volt olyan Lightos mint az előző... ebben már volt erő is, és kellett egy nagyobb erőfeszítés a kitéréshez....
Ezek után Iratuza talán kicsit a háta felé tartó penge alá hajolt, ezzel farkasszemet nézve Rosa-channal, mivel egy kicsit a Mátrixból való hátra hajolós mozdulatot használta.
Rögtön ezek után a fele elé tartotta a Zanpakutot, amelyen a támadás nagyot csattant, de a penge valószínűleg nem képes átvágni a gyémánt pengét.
Ezek után Iratuza nem hogy visszavonult volna, a lány karján, illetve a karmokon elkezdtek felkúszni a gyémánt "csíkok" amelyek egyszerre mozgásképtelenné teszik a karját, és egyszerre közvetlen támadást indíthatna innen nyakhoz...
Természetesen ez csak akkor történt meg ha a lány a támadása ütközött az ő Zanpakutojával. *
Vissza az elejére Go down
Kamioka Rosa
5. Osztag
5. Osztag
Kamioka Rosa

nő
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 219
Age : 30
Tartózkodási hely : Az 5. osztag, vagy a Kamioka birtok környékén
Registration date : 2010. Mar. 19.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy // A Kamioka-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt - Page 4 Cl0te16400/30000Nocturn Vegyesbolt - Page 4 29y5sib  (16400/30000)

Nocturn Vegyesbolt - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt - Page 4 EmptyPént. Jún. 18, 2010 6:10 am

Meglepett, hogy elhajolt, de valamiért örültem is neki. Éreztem amint a karmaim valami keménynek csapódnak, majd az ezt követő hangok hatására, sikerült felmérnem, hogy mivel találkozott a jobbom. A kardjával. Ezt követően újabb nesz ütötte meg a fejem. A kezemet elkaptam, de már túl későn. Megmozdítani sem tudtam.
- Mi történt?-csodálkoztam, magam mellett érezve lengő karomat. -Bénítás? Elég érdekes hatás.
~ Mi a fenéért hagytad... HOGY MEGBÉNÍTSON?!- dühöngött másik énem.
~ Nem tudhattam, hogy ilyenre képes.- válaszoltam védekezés gyanánt.
~ Tch... inkább add át a harcot.- mondta, majd éreztem, hogy nem tudom irányítani egyik végtagomat sem.
- A bénítás nem tart sokáig.-mozdultak az ajkaim, hogy ezeket a szavakat megformázzák. Ezután a shikaiom felbomlott. A fiúval szemben álltam, kezemben a két karddal. - Remélem nem haragszol, ha most Rosa pihen egy kicsit. helyette majd én leszek az ellenfeled.-a testem már mozdult is és Kamimaru-kun előtt felugorva és egy szaltót alkotva, egy felé tartó X alakú vágást indított Hotaru. Nem törődve azzal, hogy talált vagy sem shunpo használata után már a fiú háta mögött is termett, majd jobb kezem mutató és középső ujját a fiú hátának szegezte. -Hadou 04: Byakurai.- hagyták el a szavak a szám akárcsak a kék lövedék az ujjaimat. Ezek után a shikaiom újra aktiválódott és a következő parancs is követte.
-Motto misete, Frey!- a szavak után a testem a kívülállók számára más alakot vett fel. Az alak amit felvett az egy szikláé volt.
Vissza az elejére Go down
Kamimaru Iratuza

Kamimaru Iratuza

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 59
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Mar. 03.
Hírnév : -2

Karakterinformáció
Rang: Ember/Helyettes Shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt - Page 4 Cl0te3000/7000Nocturn Vegyesbolt - Page 4 29y5sib  (3000/7000)

Nocturn Vegyesbolt - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt - Page 4 EmptyPént. Jún. 18, 2010 8:10 am

- Jó, de lagalább annyit megmondhatnál előtte, hogy ki is vagy te valójában, és mi az a duma hogy elküldöd Rosa-t pihenni, valami féreg vagy vagy mi a fene?
* kérdezte tágranyílt szemekkel... Majd megjelent a feje felett három pont, ahogy az az animéknél lenni szokott a viccesebb pillanatokban...
Na de folytassuk az történetet, hisz ezek után kapott egy X-vágást, amelyet védett ugyan, de elkezdett csúszni az edzőterem padlóján egy közeli szikláig, majd itt egy kisebb nyögés a meglepődés miatt.
Tehát hősünk megállt, de ezek után meglepődött azon, hogy már kapott is volna egy támadást hátulról, de mint ahogy nem érdekelte a nőt, vagy azt aki épp aktív volt a testében, ő mégis használta a Shunpot és közeli sziklára Shunpozott, ahonnan egyenesen elindított egy csapatnyi gyémánt szálat, amelyet képesek lettek volna gyors támadással kivégezni az ellenfelet, az egyetlen dolog amire nem nagyon számított, az az volt, hogy a csaj sziklává változik...*
- Lenyűgöző, tehát sok féle formában képes vagyok felhasználni a Shikaiod... de ha jól sejtem, akkor ez egy szikla, márpedig én jól sejtem, akkor a Gyémánt áttudja törni, mivel keményebb anyag.
* szólt, majd kék Reiatsut árasztva erőt gyűjtött, majd hatalmas lendülettel belevágta a kardot a kőbe...//Nem Camelot, vagy Artúr király Very Happy Very Happy//
aztán a kő anyagán belül próbált a gyémánttal terjeszkedni, így kiszorítva a követ, amely a sziklát alkotta, ezzel lyukat ütve a lány védelmén.
Ha sikerül, akkor visszahívja a Shikait és tesz egy ugrást hátra, ha minden igaz, ekkora a védelemnek fel kellene bomlania a lány körül. *
- Nos, most folytassuk a harcot.
* mondta és folytatta is volna, ha a Shikai nem kapcsol ki abban a pillanatban. *
- Fenébe.
* mondta, majd el Shunpozott egy pár sziklával arrébb, mert nem volt biztos benne hogy Rosa-chan, vagy ki az aki irányítja, hagyja hogy újra előhívja amikor vele szemben áll.
Így hát hősünk újra előhívta, majd visszatért a csata színhelyére, majd így szólt.*
- Most folytathatjuk.*
Vissza az elejére Go down
Kamioka Rosa
5. Osztag
5. Osztag
Kamioka Rosa

nő
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 219
Age : 30
Tartózkodási hely : Az 5. osztag, vagy a Kamioka birtok környékén
Registration date : 2010. Mar. 19.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy // A Kamioka-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt - Page 4 Cl0te16400/30000Nocturn Vegyesbolt - Page 4 29y5sib  (16400/30000)

Nocturn Vegyesbolt - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt - Page 4 EmptyPént. Jún. 18, 2010 8:27 am

- Szóval tudni szeretnéd ki vagyok?-szólalt meg Hotaru miközben egy elég lehetetlen pozitúrában kerülte ki a gyémántkard szúrását. Mikor a gyémánt dolog a kardból ismét célba vette a testem,akkor a képesség gyorsan felbomlott, majd egy shunpoval az egyik közeli sziklán teremtem. - A nevem Hotaru és mondhatni Rosa lakótársa vagyok ide benn.-mutatott a fejemre.
- Nos, most folytassuk a harcot.
-Már épp kérni akartam.- jött az újabb shunpo majd egy újabb jobb egyenes, de a fiú eltűnt. -Mi a fene?-egyenesedett ki a testem, majd az érzékeim kiélesedni kezdtek. Két dolgot hallottam. Egy szívverést és egy legyező suhogását, bár utóbbit jobb lett volna mellőzni. Mielőtt elindulhattam volna a szívverés irányába arra az újra a közelembe jelent meg.
- Azt ne mond, hogy addig leléptél, míg újra aktiváltad a shikaiod.- vágott értetlen arcot Hotaru, majd szempillantás alatt megmozdult és már támadt is. Elöszőr fentről, majd hátulról és végül elölről indított támadást. Meglehet, hogy védeni még ezeket is könnyű. Az utolsó támadás leadása előtt viszont hátraugrott pár lépést, majd nagy gyorsasággal kezdte kezeivel a fiút sorozni.
Vissza az elejére Go down
Kamimaru Iratuza

Kamimaru Iratuza

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 59
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Mar. 03.
Hírnév : -2

Karakterinformáció
Rang: Ember/Helyettes Shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt - Page 4 Cl0te3000/7000Nocturn Vegyesbolt - Page 4 29y5sib  (3000/7000)

Nocturn Vegyesbolt - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt - Page 4 EmptyPént. Jún. 18, 2010 8:43 am

- Lakótárs mi? Vicces...
* mondta egy cseppet sem vicces arckifejezéssel, mivel ez azt jelentette, hogy a Seireiteies évei alatt szegény Rosa-chan skizofrén lett ha nem valami még rosszabb.
Ezek után a támadója követte, majd mikor feltette a kérdést ennyit válaszolt.*
- Az én tréningem jelenleg a Shikai fenntartásáról szól.
* mondta fapofával, majd érezte, hogy a hátára mért támadást nehezebben tudta védeni, mint az elülsőt,
mivel először lebukott a támadás elől, aztán az elülső támadást már a kardjával védte, ezek után a lány ütéseit már csak kézzel, hiszen az egyszerű ökölcsapásoknak nem kell Shikai.
Így aztán bal kezével védte a támadásokat, majd megállt és elmosolyodott.*
- Büszke vagyok, hogy legalább olyan jó Shinigami lettél, ha nem jobb mint én Rosa-chan.
* mondta mosolyogva, és ezzel nem a jelenlegi "lakótárshoz" hanem a lány eredeti énjéhez szólt.
Ezek után kivédte mind a két utolsó ütést, majd előre lendült és kézenállást hajtott végre, vagyis hogy pontosak legyünk fél kézen állást.. a másik kezében volt a Zanpakuto, amelynek a markolatát tartva,
először a két lábával próbált meg rúgást mérni elterelésképp a lány felsőtestére, és ezt biztosan védi, de ezek után megpróbálta a gyémánt pengével körbetekerni a bal lábát, ezzel szinte mozgásképtelenné téve, és egyben leláncolva is, hisz a gyémánt kemény anyag, és nem lehet egyszerűen kitörni belőle.*
- Na most mit lépsz Rosa-chan lakótársa.
* ha sikert lebénítani, akkor egyszerűen a két lábára állt Iratuza, majd így szólt a lányhoz, teljesen közel hajolva az arcához.*
- Na most erre a mondatra figyelj... tűnj el, és hozd vissza nekem Rosa-chant, vele akarok edzeni nem veled.
* ezzel befejezte a mondandóját, és ha sikert minden ami felül le van írva, akkor nem engedi el a "börtön"ből a lányt, legalábbis jelenleg.*
Vissza az elejére Go down
Kamioka Rosa
5. Osztag
5. Osztag
Kamioka Rosa

nő
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 219
Age : 30
Tartózkodási hely : Az 5. osztag, vagy a Kamioka birtok környékén
Registration date : 2010. Mar. 19.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy // A Kamioka-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt - Page 4 Cl0te16400/30000Nocturn Vegyesbolt - Page 4 29y5sib  (16400/30000)

Nocturn Vegyesbolt - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt - Page 4 EmptySzomb. Jún. 19, 2010 4:19 am

- Büszke vagyok, hogy legalább olyan jó Shinigami lettél, ha nem jobb mint én Rosa-chan.
- Köszönjük...-ezt a mondatot egyszerre mondtuk ki mélyen szeretett lakótársammal. A testem felé irányuló rúgást Hotaru fél kézzel védte ki. De a mozgásképtelenné tevés viszont sikerült a fiúnak, így féltérdre ereszkedett és kezét a mozgásképtelen lábán lévő gyémántra tette.
- Na most erre a mondatra figyelj... tűnj el, és hozd vissza nekem Rosa-chant, vele akarok edzeni nem veled.
A mondat nem kis meglepetést és dühöt okozott másik énemnek.
~ Mi a francot képzel, hogy csak úgy lepattint?- dühöngött a fejemben a lány.
~ Tedd amit mond. És add át az irányítást.-vettem át a testem felett újra az irányítást, majd lassan kiegyenesedtem. Kezeim a testem mellett pihentek.
~ Csinálj amit akarsz. Engem nem érdekel ez a....-veszett el a hangja a semmibe. Lassan magam mögött a kezeimet összefogtam.
-Homon, Tsuin tsu hoshi no tasogare!-suttogtam halkan, majd hangosan folytattam.- Bocsánat, hogy Hotaru vette át az irányítást. Nem igazán, vagyis jobb ha úgy mondom egyáltalán nem tudom irányítani őt. Remélem nem haragszol.-fejezem be egy apró mosollyal, majd mihelyst a lábam megszabadúl az őt fogva tartó gyémánttól már shunpora is kapcsolok és mögötte megjelenve újra támadok, most viszont karmaimat előretartva mint egy dárda éle. Ha eltalálom szép kis seb díszíti, majd a hátát. Ha pedig kivédi akkor esélye lesz meghallani zanpakutoum örjítő visítását első kézből.
Vissza az elejére Go down
Kamimaru Iratuza

Kamimaru Iratuza

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 59
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Mar. 03.
Hírnév : -2

Karakterinformáció
Rang: Ember/Helyettes Shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt - Page 4 Cl0te3000/7000Nocturn Vegyesbolt - Page 4 29y5sib  (3000/7000)

Nocturn Vegyesbolt - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt - Page 4 EmptySzomb. Jún. 19, 2010 6:08 am

- Miért ki ez? Egy démon, egy hollow, vagy netán a Zanpakutod jól választott lakóhelyet?
* kérdezte, közben pedig cikáztak a fejében a gondolatok... nem tudta eldönteni, hogy mi okozhat személyiség szakadást olyan szinten, hogy az ember nem képes irányítani...
Sokáig töprenghetett volna ezen, hogyha nem jön rögtön egy támadás, amely meglepte... a fejét fordította hátrafelé, majd egyik szemével látta a közeledő karmokat, és próbált kimozdulni, de ennek részben volt meg az eredménye, hisz az oldalát karcolta a támadás, és egy csíkban kiszabta a Shinigami egyenruhát és kiszabta a bőrét is... és ez a rész kissé vérezni kezdett...
Nem csoda, hogy jobban fájt mint a nagyobb sérülések... hisz azt mondják, hogy mivel a bőr felszínéhez közel vannak az idegek, ez a rész érzékenyebb.
Nos miután valahogy elkerülte a támadást, rögtön meghallott egy visítást, ekkor a bal kezét a fülére szorította, majd egy gyors mozdulattal 5 méterrel arrébb Shunpozott.*
- A Zanpakutod ordibál is? Furcsa... az enyém nem szokott... csak velem társalog néha napján, de az is ritka...
* mondta, mert ténylegesen meglepődött az előbb hallott hangon, és nem tudta másnak betudni, csakis a Zanpakuto kiáltásának.*
- Tehát Rosa-chan, milyennek találtad a Seireiteit? Nekem Urahara-san azt mesélte hogy sokat süt a nap és béke időben igen rendes hely... mármint amikor nincsenek a Shinigamik küldetésen.
* folytatta a kérdezgetést, miközben megosztotta az Uraharától kapott információkat.
Közben előkészítette a következő támadását.
Előre lendítette a Zanpakutoját, majd pár métert hagyta a gyémántokat terjeszkedni előre, ezek után egy gyors Shunpoval gugolva a lány előtt termett, majd ezek után egyenesen a mellkasa felé indított támadást, azonban ha nem képes kivédeni, akkor 3 cm körüli távolságra megáll a kard a lány testétől, hisz nem akar benne kárt tenni.
Akár hogy is sikerül ez a támadás, Iratuza ezek után tesz egy fordulást a saját tengelye körül, majd el Shunpozik 6 métert, majd visszafordult a lány felé, itt körübelül farkasszemet néznek.*
Vissza az elejére Go down
Kamioka Rosa
5. Osztag
5. Osztag
Kamioka Rosa

nő
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 219
Age : 30
Tartózkodási hely : Az 5. osztag, vagy a Kamioka birtok környékén
Registration date : 2010. Mar. 19.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy // A Kamioka-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt - Page 4 Cl0te16400/30000Nocturn Vegyesbolt - Page 4 29y5sib  (16400/30000)

Nocturn Vegyesbolt - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt - Page 4 EmptySzomb. Jún. 19, 2010 7:09 am

- Hogy ki? Egy másik személyiség.-apró mosoly jelent meg az arcomon, mikor láttam, ahogy a fiú kezét bal fülére szorítja.
- A Zanpakutod ordibál is? Furcsa... az enyém nem szokott... csak velem társalog néha napján, de az is ritka...
- Ordibálna? Nem ordibál... visít.-mosolyogtam.- Ez az egyik különleges képessége. Rögtön azután aktiváltam, hogy újra átvettem az irányítást. Hogy milyen Seiretei? Nem igen járkáltam még az osztagom épületén kívül. Viszont sok kedves ember is van, és sok más fajta is akárcsak itt. De bővebbet én sem tudok.
Ezután újabb támadást indított felém. Mikor a mellkasom felé indult a kardja apró mosoly jelent meg az arcomon, majd mindkét kezemen lévő karommal lefelé toltam fegyverét, aminek hatására karmaim visításban törtek ki. Ezt kihasználva lábammal a már vérző sebét vettem célba. Ha talál nem kis fájdalmat okozok neki. Ezután egy ugrás keretében mögé kerülök és térdemmel máris célba veszem a másik oldalát.
Vissza az elejére Go down
Kamimaru Iratuza

Kamimaru Iratuza

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 59
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Mar. 03.
Hírnév : -2

Karakterinformáció
Rang: Ember/Helyettes Shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt - Page 4 Cl0te3000/7000Nocturn Vegyesbolt - Page 4 29y5sib  (3000/7000)

Nocturn Vegyesbolt - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt - Page 4 EmptySzomb. Jún. 19, 2010 8:39 am

- Háát, ez nem sok... gondolom nem sokkal ezelőtt végeztél az Akadémián és ezért nem ...
* mondta és közben vakargatta fejét, de erre sem volt sok ideje, mivel kapott egy támadást az oldalába...
De találat nem született, ugyanis ezek után blokkolt és örömmel tapasztalta, hogy a Shikaia megint felbomlott.
Folytatásképp a második támadás a másik oldalát is megkarcolta, de azt tényleg olyan kicsit, hogy figyelmet sem érdemel.*
- Arra hajtsz, hogy varrnom keljen ezt a göncöt?
* kérdezte nevetve, közben rábökött a Shinigami egyenruhára, ezek után újra hívta a Shikaiát amely újra felvette az alakját... a Zanpakutojának már valószínűleg tele volt a hócipője a sok zaklatás miatt, viszont nem szegülhetett ellen a Shinigami hívásának.
Ezek után a nevetés abba maradt, és az arcára bűnbánó arckifejezés ült ki, amely fájdalommal keveredett, előrehajtotta a fejét majd így szólt.*
- Rosa-chan... tudod azon az estén, mikor meghaltál... utánad mentem... nem voltam képes időben odaérni és valószínűleg én tehetek erről... és arról hogy meghaltál..
* ez megint egy depresszióra utaló kijelentés volt, viszont volt benne némi igazság, hisz ha nem tököl annyit a vacilásással, hogy menjen, vagy ne , akkor talán időben oda is ért volna.*
- Nem tudom, hogy mi az oka, annak hogy ez így alakult, de ezek után nem leszek ennyire szerencsétlen, és megvédelek, ha erre lesz szükség.
* mondta a hirtelen felindulástól hősies félmosolyt kerítve az arcán.
Ezek után maga köré gyűjtötte a Reiatsuját és újabb Shunpoval a lány felett termett, majd rögtön felülről indított egy támadást maga alá, és ha nem mozdul időben Rosa, akkor körbetekeri a gyémánt amely végleg megbénítja, és ezzel a "kűzdelem" eldől.*
Vissza az elejére Go down
Kamioka Rosa
5. Osztag
5. Osztag
Kamioka Rosa

nő
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 219
Age : 30
Tartózkodási hely : Az 5. osztag, vagy a Kamioka birtok környékén
Registration date : 2010. Mar. 19.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy // A Kamioka-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt - Page 4 Cl0te16400/30000Nocturn Vegyesbolt - Page 4 29y5sib  (16400/30000)

Nocturn Vegyesbolt - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt - Page 4 EmptySzomb. Jún. 19, 2010 8:54 am

-Megvarrhatom neked ha akarod.-nevettem közben örömmel konstaláltam, hogy elég ügyes ahhoz, hogy kivédje a támadásaimat. Ezután egy olyan dolog következett amire igazán nem számítottam. Igyekeztem a lehető leghamarabb elfelejteni azt ahogy meghaltam... és annak az arcát aki megölt engem.
- O...ott voltál miután me...meghaltam?-lepődtem meg, ugyanakkor egy apró könnycsepp is kigördült a szememből. Talán az egyetlen ember akit megóvtam volna a halálomtól az ő volt. A monológja után eltűnt és felettem jelent meg támadást intézve ami el is talált, hisz a meglepettségtől mozdulni sem tudtam, habár a fejemben visszhangzott Hotaru ordibáló és mozgásra késztető hangja. Lassan teljesen mozgásképtelenné tett a gyémánt ami bevonta a testemet.
- Gratulálok. Szép munka volt.-jött tapsolva a mosolygó Urahara.
- Iratuza...-szólítottam most először keresztnevén a fiút.- Nem szerettem volna, hogy lásd a halálom.-oldódott fel a shikaiom és a szemeim könnybe lábadtak.- És örülök, szívből örülök, hogy nem értél oda időben. Túl erősek voltak, még számodra is. Ráadásul túlerőben is voltak.-esek térdre és az arcomat a tenyereimbe temetem, ha a fiú kiszabadít a gyémánt fogságából.
Vissza az elejére Go down
Kamimaru Iratuza

Kamimaru Iratuza

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 59
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Mar. 03.
Hírnév : -2

Karakterinformáció
Rang: Ember/Helyettes Shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt - Page 4 Cl0te3000/7000Nocturn Vegyesbolt - Page 4 29y5sib  (3000/7000)

Nocturn Vegyesbolt - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt - Page 4 EmptySzomb. Jún. 19, 2010 9:19 am

- Ha megtennéd örülnék neki.
* mondta mosolyogva, majd ezek után feltorlódtak a lányban az emlékek, amiket valószínűleg megpróbált mélyen elzárni magában.... Ezzel Iratuza nem számolt mikor felhozta ezt a témát.. és újra rájött hogy hibázott.*
- Ott voltam....
* ebben a pillanatban a ledöbbentsége miatt nem tudott mozdulni, és elkapta a támadás , amelynek sikerében nem is bízott... ezek után mikor földet ért egy pillanatra Uraharára nézett aki épp csápolt neki, de nem foglalkozott vele, hanem újra a lány felé fordult, aki épp sírni készült...
Ekkor feloszlott a Shikaiom és az egyik kezemben a kardot fogtam, viszont nem hagytam hogy a lány a földre essen, hanem inkább megfogtam, és leültettem.*
- Nem, mint mondtam az én hibám volt... És a jelenlegi célom, erősebbé válni, megtalálni őket, aztán kiegyenlíteni a számlát.
* mondta megkeményedett vonásokkal, mert kicsit felgyülemlett benne a harag.*
- Ne mondj ilyet... ha odaértem volna biztosan megtalálom a módját anak hogy győzzek, de így... már nem tudtam segíteni... és még mindig megszökhettem volna a Seireiteiből ha meghalok, aztán egy póttestben folytatom az életem ahol abbamaradt.... De elbuktam...
* mondta, közben sötét tekintettel páztázta a földet, közben a hátára erősítette a Zapakutoját....*
- Legközelebb, megígérem nem leszek ilyen gyenge, és ne sírj, mert ilyenen nincs érdelme.
* mondta mikor legugolt és mosolyogva nézett a lányra, aki még mindig sírt, majd ezek után egy gyors Shunpoval a testénél termet, aztán ugyan ilyen gyorsan vissza... és egy zsebkendőt tartott a kezében, odanyújtva a lánynak...*
- Tehát akkor mára vége az edzésnek.
* mondta még mindig mosolyogva, közben leült a lány mellé.*
Vissza az elejére Go down
Kamioka Rosa
5. Osztag
5. Osztag
Kamioka Rosa

nő
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 219
Age : 30
Tartózkodási hely : Az 5. osztag, vagy a Kamioka birtok környékén
Registration date : 2010. Mar. 19.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy // A Kamioka-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt - Page 4 Cl0te16400/30000Nocturn Vegyesbolt - Page 4 29y5sib  (16400/30000)

Nocturn Vegyesbolt - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt - Page 4 EmptySzomb. Jún. 19, 2010 11:39 pm

Elvettem a nekem nyújtott zsebkendőt, majd a szemeimet törölgettem vele. Az emlékeimben még tisztán élt gyilkosom arca és az a hatalmas fájdalom amit halálom előtt éreztem. De csak másnap tértem magamhoz, így nem láthattam, hogy ő ott járt.
- Igen, úgy tűnik vége...-mondtam halkan.- És most mit fogunk csinálni?-a tekintetem előszőr a mellettem ülő fiúra, majd azután Uraharára vándorolt.- Kaphatunk egy kis kimenőt Urahara-san?
- Kimenőt? Persze, de csak pár órásat. Nem hagyhatjuk félbe az edzést csak úgy.-mosolygott.
- Jut eszembe Urahara-san. Kérhetek öntől egy póttestet? Mégsem mászkálhatok így Karakurában.-néztem magamra. A férfi csak bólintott és elindult. -Kinn találkozunk.-mosolyogtam a fiúra, majd követtem Uraharát. Fenn Urahara-san ellátott engem egy pótestel. Egy kis szobába, még nagyrészt sikerült is a ruházatát a magam ízlésére formáznom.
- Túl szolid.- hallottam a fejemben énem kritizáló hangját.
- Fogd be. A shinigami ruha a te választásod volt. Ez az enyém lesz.- válaszoltam ellenkezést nem tűrő hangon. Igaz ez a kis párbeszéd olyannak látszott, mintha a tükörképemmel beszélgetnék.
-Kész is vagyok.-sétáltam be ezután a szobába ahol a kerek asztal és a mellette ülő két személy is volt. Igaz, még elég szokatlan volt ez a test. -Akkor indulhatunk?-kérdeztem a fiútól kissé elpirulva.
Vissza az elejére Go down
Kamimaru Iratuza

Kamimaru Iratuza

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 59
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Mar. 03.
Hírnév : -2

Karakterinformáció
Rang: Ember/Helyettes Shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt - Page 4 Cl0te3000/7000Nocturn Vegyesbolt - Page 4 29y5sib  (3000/7000)

Nocturn Vegyesbolt - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt - Page 4 EmptyVas. Jún. 20, 2010 12:14 am

- Gondolom a városban mászkálunk egyet...
* mondta és közben azon járt a feje, hogy Uraha-san miért csak pár órára engedett kimenőt, de nem zavartatta ezzel magát, mivel öccse egyrészt rendkívül önálló, másrészről jelenleg a barátai úgy tudják, hogy épp dolgozik egy éjjel nappalos melóban, így valaki mindig vigyáz a kölyökre.
Elhessegette a fejéből a gondolatokat, majd egyszerűen visszasétált a testéhez, majd felvette azt... Az ő ruházatát, egy kék póló valami cégnek a logójával, meg egy farmer és egy sportcipő alkotta.*
~ Vajon, ha tovább fejlődök, egyszer képes leszek elérni egy olyan szintet, ami után nincs tovább?~
* kérdezte magától, mivel már szinte egy éve Uraharánál edz, és rengeteg harci tapasztalatot gyűjtött.
Ezek után szépen elindult felfelé, lassú léptei közben továbbra is a gondolataiba mélyedt, majd egyik pillanatról a másikra Urahara vigyorgó képe zökkentette ki.*
- Nos Kamimaru-kun, a következő pár óraára elmehet, de utána folytatnunk kell az edzést...
* mondta neki vigyorogva miközben a legyezővel hadonászott.*
~ Urahara-san tudja használni a Bankait... de az ő Shikaia is túl furcsa , ahhoz hogy azzal engem eddzen... ebből kifolyólag ővele harci tapasztalatokat gyűjtök, ráadásul az állóképességem is fejlődik... Sok mindent köszönhetek neki... végülis megmentette az életemet.~
* gondolkodott majd a kalaposra nézett, aki továbbra is vigyorogva fürkészte az arcát, majd folytatta.*
- Ja és Kamimaru-san még valami... vigyázzon Rosa-chanra...
- Urahara-san, mit gondol mit akarok ezek után tenni?
* kérdezte , de erre a kérdésre már nem várta meg a választ, hanem elindult egyenesen felfelé... belépett a helységbe majd leült az asztal mellé és várt... nem is kellett sokat, ugyanis a lány nemsokkal ezután megjelent egy hozzá már sokkal megszokottabb ruhában, leglábbis ahogy Iratuza ismerte.*
- Mehetünk... És mond Rosa-chan, van konkrét uticélod, vagy csak úgy sétálgatunk majd?
* kérdezte a fejét vakargatva, közben kiléptek az ajtón és elindultak.az utcán.*


//Szerintem az utcákra menjen a kövi Smile//
Vissza az elejére Go down
Tamachi Nazo
Shinigami
Shinigami
Tamachi Nazo

Férfi
Taurus Rooster
Hozzászólások száma : 39
Age : 31
Registration date : 2009. Sep. 16.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Ex-Shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt - Page 4 Cl0te6500/15000Nocturn Vegyesbolt - Page 4 29y5sib  (6500/15000)

Nocturn Vegyesbolt - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt - Page 4 EmptyVas. Jún. 20, 2010 4:44 am

//Állig felfegyverezve. A Tamachiak arzenálja//

Gaara meglepettnek tűnt egy picit a történtek után, de gyorsan összekapta magát. Ekkor oda sétáltam mellé és megveregettem a vállát.
- Én is örülök, hogy újra látlak. Yuke mostanság picit feszült. Én sem értem miért, de hát ez van. Egyébként meg mi szél hozott erre? - tettem fel egy hülye kérdést, miközben Yuke éppen elsütni készült a fegyvert, amit kapott. Hatalmasat lőtt ki a bolt ajtaján keresztül az udvarra, aminek Urahara nem igazán örült. Ezt követően a keze elkezdet füstölni és látszott a fején, hogy még mindig nem jó.
- Amint látod éppen fegyvereket tesztelünk. - magyaráztam a történteket. Miután egy rombolható helyszínre váltottunk, kaptam két fenyót, hogy próbáljam ki. A fegyvereket odadobtam Gaarának. Az ötletet, hogy két fegyverrel nyomjam, már rég elvetettem, mert akkor nem tudnám időlassítással kombinálni a lövéseimet. Urahara azonnal vette a lapot és előkapott egy fegyvert. Amit elém dobott.

Nocturn Vegyesbolt - Page 4 TriGun_002

- Ahogy kérted szereztem neked egy igazi ritkaságot. - mosolygott rám Urahara. Felvettem a fegyvert a földről. A tár már át volt alakítva. Az ötlet Uraharától származott. A fegyver nem a testemből tépi ki a lélekenergiát, hanem a forgótáron kell végig húzni az ujjamat és így a kis lyukak megtelnek. Kinyitottam a tárat és megpörgettem. Az ujjamat oda tartottam. A rések megteltek és aranysárgán világítottak. Vissza csuktam a tárat és megcéloztam egy közeli falat. Öt lövési lehetőségem van ezzel a tárral. Lőttem egyet. A fegyver elsült és egy sárga golyószerű izé csapódott a falnak, 4-5 centiméteres lyukat ütve a falon.
- Ez így még nem az igazi. Ezzel max egy gyenge hollow-t tudnánk kicsinálni. És azt pontosan a maszkján kéne eltalálnunk. Kéne a fegyverre egy szabályzó, hogy a tárban milyen sűrűre töltsön be a lyukakat. Mert ha töményebb egy golyó, akkor nagyobbat robban becsapódáskor. - magyaráztam Uraharának.
- Megoldható. -vette ki a kezemből a fegyvert Urahara. Néhány órával később visszajött a fegyverrel és a kezembe adta.
- A fogó aljára szereltem egy kis pöcköt aminek a segítségével állíthatod, hogy feltöltéskor milyen sűrűre csinálja a töltényeket. Most már csak tesztelni kell, hogy meddig nyomhatod fel a sűrűség szabályzót anélkül, hogy kiütnéd magadat azzal, hogy újratöltesz.
- Nem hiszem, hogy ez képes lenne kiütni. - és felnyomtam a maximumra a pöcköt. A tárat megforgattam és oda tartottam az ujjam. A fegyver láthatóan tépte kifelé a lélekenergiát. Alig kaptam levegőt. Elkezdtem szédülni. Mire megtelt az öt tár, már nem volt lélek energiám. Homályosan láttam mindent. Még egy utolsó pillantást vetettem a tárra, amiben a lélekenergiám teljesen megszilárdúlt. Összeestem.
Vissza az elejére Go down
Kaguyama Gaara
7. Osztag
7. Osztag
Kaguyama Gaara

Férfi
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 24
Age : 30
Registration date : 2010. Jan. 10.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 7.osztag tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt - Page 4 Cl0te6500/15000Nocturn Vegyesbolt - Page 4 29y5sib  (6500/15000)

Nocturn Vegyesbolt - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt - Page 4 EmptyVas. Jún. 20, 2010 9:11 pm

//Állig felfegyverezve. A Tamachiak arzenálja//

~Ez mi a fa....~mérgelödtem magamban, miközben Yuke kardja nyalogatta a torkomat.
- Mond csak. Milyen naívitás vezényelt, hogy egyedül gyere. Ugye tudod, hogy még csak a kisujjamat sem kell megmozdítanom, hogy megöljelek, vagy halálra kínozzalak-közölte velem halkan, hogyha teszek egy rossz mozdulatot még gyorsabban kinyír. Pedig csak pislogtam, erre ő letámad, kedves mondhatom. Majd elvette a kardot a nyakamtól és visszafordult Urahara-samahoz. Kellet 1 perc, hogy felfogjam mi folyik itt és, hogy összeszedjem magam. Miután újra normális arcszínem lett és nem hulla fehér, akkor Nazo-sama jött mellém és kedvesen üdvözölt, bár mondjuk Yuke-sama is kedvesen köszöntött, csak a saját módján.
- Én is örülök, hogy újra látlak. Yuke mostanság picit feszült. Én sem értem miért, de hát ez van. Egyébként meg mi szél hozott erre?- mondta közben megveregette a vállam, hogy ne érezzem magam, annyira idegesnek.
-Hát erre fele járőröztem, mert untam a hazai életet és egy kis pezsgésre vágytam. Aztán amikor erre fele tévedtem ne kérdezd meg hogyan, akkor meglátalak titeket bejönni Uraharahoz.-válaszoltam neki. Hirtelen egy hatalmas robbanást hallottam az ajtó felől. Oda néztem és egy hatalmas lyuk tátongott az ajtón, Yuke mérgelödött, Urahara meg mostmár ideges volt, tehát jól fogom magam itt érezni.
-Amint látod éppen fegyvereket tesztelünk.-magyarázta nekem a dolgokat. Majd áttértünk egy kellemesebb helyszínre, ahol lehet pusztítani.
-Én is kaphatok egyet, próbának??Ha lehet?-kérdeztem reménykedve. Aztán Nazo-sama hozzám vágot egy két kezes fegyvert és ő kért egy másikat Urahara-tól. Majd elvonult gyakorolni. Én is követtem a példáját, megforgatam a kezemben, hogy eggyé váljak vele és tudjam használni. Felemeltem a két fegyvert és tüzelni kezdtem, elég könnyen ment, szép kis piros labdák szálltak ki a fegyverekből, de elkezdtem azon gondolkdni, hogyan lehetne nagyobbat lőni.
~Várjunk csak, ezek valami lélekenergia tárakról beszéltek, akkor viszont.~gondolkoztam magamban. Majd felemeltem a két pisztolyt, beleengedtem egy kis lélekenergiát a tárakba, na jó, majdnem az összes lélekenergiámat, céloztam és BUMM, mindkettőből egyszerre. Na ez nem volt egy fényes ötlet, mert megint megtanultam repülni, csak azt nem értem, miért mindig hátrafele repülök, majd bevágtam a fejem egy nagy sziklába. Elájultam. Mikor felkeltem körül néztem, hogy nem látták-e ezt a szerencsétlenséget, amit müvelem, de megnyugodtam, most egyelőre senki nem nézet.
-Azt hiszem inkább megkérdezem Yuke-t vagy Nazo-t, hogy kell használni.-elmélkedtem hangosan magamban, majd a választásom Yuke-ra esett, mert Nazo-sama éppen pihengélt, vagy nem tudom mi.
-Elnézést Yuke-sama, kaphatnék egy kis segítséget,hogyan kell használni ezeket, mert az elöbb, majdnem kinyírtam magam?!-kérdeztem.
Vissza az elejére Go down
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt - Page 4 Cl0te52100/65000Nocturn Vegyesbolt - Page 4 29y5sib  (52100/65000)

Nocturn Vegyesbolt - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt - Page 4 EmptyKedd Jún. 22, 2010 11:47 pm

//Állig felfegyverezve. A Tamachiak arzenálja//

Na megjött ez a Gaara gyerek és máris azt hiszi, hogy szívesen látom. Cöh. Van ám naívitás rendesen. Utálom azokat, akik képtelen felfogni, hogy meghalhatnak egy-egy ilyen mosolygással, de úgy tűnik Nazo kezébe vette őt, jelezve, hogy span és ne öljem meg. Örülj te szerencsétlen Shinigami. Ráadásul elkövette a következő hibát. Samázott. Bár az ő szempontjából ez egyértelmű. Kivettem kezéből azt a fegyvert, amit Nazonak szántam, de valószínüleg, amit Kisuke adott az jobban tetszik neki. Na mindegy, ha már így hozta a sors Rolling Eyes .
- Mondd csak. Milyen Shinigami az, aki egy bűnözőt tisztel olyan szinten, ahogyan nem kívántam még akkor sem, amikor ott laktam Seireiteiben... Amúgy megtöltöd a reiatsuddal, majd meghúzod a ravaszt. Lesz, ami lesz kategória. Nincsenek még kifejlesztve- fejtettem ki magamat kissé durván, teljesen hideg szemekkel. Közben Urahara-sannal javítgattunk a dolgon, majd leugrottam a kiképző helyre. Céloztam valami kis idegesítő tárgyra. Meghúztam a ravaszt, de nem lőtt semmit. Tulajdonképpen az történt, amit én nem veszek észre, de Nazoék jó eséllyel megérzik. A reiatsum a tudtom nélkül elszabadult. Csak úgy zúgott a terem tőle. Hát szó-mi-szó nem olyan, mint amikor Yuu-san kicsit eleresztette magát, de azért volt ebben is craft. Mindenesetre a célpont megsemmisült. Tehát ezt találta ki Kisuke. Nem tetszik. Ebből nem lehet sokat lőni. Elővettem egy csavarhúzót, és az előző felé visszafejlesztettem. 10 perc alatt meg is volt, közben a többiek is próbálgatták a fegyvereiket. Újból egy célpontot kerestem... Gaarát. Csak mert hülye neve van, és emlékeztet valami szívecske homlokú, kikent szemú, amúgy homok alapozót használó, homokosok közt rejtőző egyénre. Nem is tudom miért, de csak mert jó. Jobb válla. Meghúztam a ravaszt, most az energiám egy hosszú nyalábban távozott a csőből. Ha eltalálja, akkor van egy rosszhírem. Ez most fájni fog neki, de nem is érdekeltek a részletek, hátra fordultam, és konstatáltam nem tetszésem. Durculva másztam fel //ugrottam// a létrán, majd odacsaptam a zöldcsíkos sapkás úriember elé. Szétkaptam pillanatok alatt, és kerestük tovább a megoldást. Kell valami, ami adagolja a tolgot, mint egy Pez cukorkát. Keresek mindjárt valamit, csak most még kiakarok próbálni még valamit. Valahogy nem az én erőmmel akarom összetenni, sokkal inkább a kardoméval. Az sokkal ütősebb Paragont tekintve.
Vissza az elejére Go down
Tamachi Nazo
Shinigami
Shinigami
Tamachi Nazo

Férfi
Taurus Rooster
Hozzászólások száma : 39
Age : 31
Registration date : 2009. Sep. 16.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Ex-Shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt - Page 4 Cl0te6500/15000Nocturn Vegyesbolt - Page 4 29y5sib  (6500/15000)

Nocturn Vegyesbolt - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt - Page 4 EmptySzer. Jún. 30, 2010 3:06 pm

Fogalmam sem volt róla hogy mióta feküdtem a földön, de szép lassan kezdtem magamhoz térni. Lélekenergiám még nem sok töltődött vissza, de legalább volt. Szép lassan felkeltem és leporoltam magam. Körülöttem mindenki gyakorolt, habár Yuke nem tűnt igazán boldognak. Sőt inkább ideges lehetett, amit ismét sajátos módszerrel próbált levezetni. Szép lassan célba vette a neki háttal álló Gaarát. Már akkor éreztem, hogy ebből nem sülhet ki semmi jó. Egy gyors lépéssel Gaara mellé léptem és félre ugrottam vele a lövés elől. Gyorsan felkeltem és egy jókora ütést mértem megmentettem tarkójára, így ő gyorsa kifeküdt a földre. Összeszedtem a cuccokat, majd felkaptam a vállamra és elindultam kifelé.
- Bocsi haver, de ezt a te érdekedbe teszem. Ha Yuke egyszer úgy dönt, hogy valakit nem akar látni, annak jobb messziről elkerülni őt, hacsak nem akar meghalni. - magyaráztam a kiütött srácnak a vállamon, reménykedve, hogy valamire csak emlékezni fog abból amit mondtam neki. Szép lassan elérkeztem vele egy erdő széléhez. Itt lefektettem őt egy fa törzséhez, majd előkaptam egy levelet és egy tollat, majd írni kezdtem.

Kedves Gaara!

Bocs a fejbevágásért, de ez most kellett. Körülbelül két hét múlva gyere el a fegyvereidért. Addigra talán már kész lesznek.

Üdv Nazo.


A levelet letettem mellé, majd elindultam vissza Yukéhoz. Mikor megérkeztem felkerestem Uraharát. Előkaptam a fegyver és kinyitottam a tárat. Amiben még mindig ott volt az az egy golyó, amire elment az egész lélekenergiám.
- Szeretném, hogy a forgótár is kicserélhető legyen. -nyújtottam át a fegyvert Uraharának. Kb 10 perc múlva vissza is kaptam. Így most már van két táram is. Az egyiket arra fogom használni, hogy hosszú napok alatt megtöltsek 5 üres helyet maximumra sűrített lélekenergiával. Így lesz 5 erős lövésem. A másikat pedig csak úgy lövöldözésre. Oda sétáltam Yukéhoz kicsit elkértem tőle a fegyverét.
- Szerintem neked is jó lenne az a töltési módszer, amit mi találtunk ki. - előkaptam a fegyver a belehelyezett üres forgótárral. Lejjebb nyomtam a sűrűség szabályzót, majd megpörgettem a tárat és a már megszokott módon odatartottam az ujjam. A tár megtelt egy fél másodperc alatt így becsuktam és már lőttem is ötöt a szemközti falba. Szép kis nyomot hagyott maga után.
- Persze még lehet rajta finomítani. De arra jó, hogy mondjuk más személy is meg tudja tölteni a tárat és úgyis tudok lőni. A kérdés már csak az, hogy ez miért lesz jó nekünk?
Vissza az elejére Go down
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt - Page 4 Cl0te52100/65000Nocturn Vegyesbolt - Page 4 29y5sib  (52100/65000)

Nocturn Vegyesbolt - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt - Page 4 EmptySzer. Jún. 30, 2010 10:57 pm

//Állig felfegyverezve. A Tamachiak arzenálja//

Láttam, hogy Nazo könnyedén elintézte ügyetlen barátunkat... De miért kellett ehhez megmenteni őt? A fene essen belé! Megvakartam okos buksimat, és megnéztem mit alkotott a tárral. A gond csak az, hogy az én pisztolyom nem egy forgó táras alkotás. Mindegy végülis, hiszen olyan könnyű dolgom lenne. Mindenesetre kitaláltam hogy legyen ez a fegyver. A Quincyktől lopom az ötletet. A tár csak arra vár majd, hogy megtöltsem reiatsuval. Megoldható hmm... már tudom is hogyan. Mély levegő, benntart, kifúj. Ez most kellett ahhoz, hogy lenyugodjak. Gyorsan felszaladtam Kisukéhoz, és elmagyaráztam nagyvonalakban.
- A markolat legyen olyan, ami átereszti a lélekenergiámat. A töltény meg olyan, ami ezt befogadja, és elraktározza, mint ez a medál itt- és felmutattam neki a Daitenshis jelt. Persze úgy, hogy Nazo ha erre jár, ne lássa. Azonnal megértette, és hozzá is láttunk a bütykölésnek. Legalább egy órát szöszmötöltünk vele, mire végre készen lett. Megragadtam, és töltöttem. A csövön már világított, ebből tudni lehetett, hogy nem lesz valami jó. Csináltunk rá egy kis elfordítható pöcköt, amit ha aktiválunk, akkor a bennt lévő reiatsu szertefoszlik. Így is tettem. Nem tehetek ennyit bele. Most azzal próbálkoztunk, hogy megoldható legyen az, hogy a ravasz lenyomásától is függ a reiatsu elvétele a tárból, így az adagol. Már rájöttünk, hogy jobb, ha én adom bele a reiatsut, és nem ez veszi el. Másrészt ha én adom bele, nem tudok harc közben arra is figyelni, hogy mennyit tegyek bele, szóval egyenletes adagolás szükségeltetik. Lemásztam a training terembe, és céloztam. Egy kisebb sárgás-lilás világító töltet repült ki a csőből, és mély nyomot hagyott a falon. Remek! Máris imádom. Már csak kikell gyakorolni a használatát. Árasztom a lélekerőmet bele, és lövöldözni kezdek. A hangja egy furcsa fémes hangja lett. Csak úgy oda-vissza szalad a fémcsatolás rajta. Képtelenség volt könnyedén célozni vele. Nagyokat rúgott vissza. A vállam is zsibbadni kezdett tőle. Hogy az a rohadt! Ránéztem Nazora, és egy elégedett mosolyt eleresztettem. Még gyakorolni kell, de lassan készen van. Lemászott Urahara-san is, és egy távirányítót szorongatott.
- Kérem, próbálják ki a fegyverüket a teszt pályán - és egy szokásos mosolyt eresztett el, amitől a hideg futkosott a hátamon. Fapofával lereagáltam a dolgot, és feszültem figyeltem, hogy mit tesz a távkapcsolóval. Mikor megnyomott egy gombot, kis fatáblák jelentek meg, és mozogni kezdtek jobbra-balra. Nem sajnáltam, céloztam és lőttem azonnal. Nem találtam a fenének se. Nehezen ment ez a célzás dolog, de azért már lassan kezdtem ráérezni a dolog nyitjára. Úgy a huszadik próbálkozásra sikerült eltalálnom. Lehet csak véletlen volt, de töretlen lövöldözéseim lassan célt értek. Egyre jobb eséllyel találom el a célpontokat. Még legalább hetek kellenek, hogy jól lőjek vele. Nem kell töltenem, folyamatosan lehet lőni. Egyre több tábla jelent meg, és most én is mozgásba lendültem. Ugrásból lőttem, de mellé mind. Kicsit ideges kezdtem lenni. Miután rájöttem, hogy képtelenség egyelőre ezzel foglalkozni, így leültem egy sziklához a lőtéren kívülre, és néztem unokatestvérem mit alkot. Megszorítottam a karomon a kötést, és elmélkedni kezdtem, hogy lehetne pontosítani a lövedékeket.
~ Segítenem kell ebben is, te gyökér fasszopó! ~ kacagott a fülembe Paragon ~ Najó segítek neked... most próbáld meg~ felálltam, és céloztam egy tábla fejére. Meghúztam, és bumm! Egy luk lett a fején. A golyót nem láttam olyan gyors volt, ami nagy szó. Vagy esetleg teleportált? Az lehetetlen. Lélekenergiát nem teleportálok... hacsak nem Paragon volt az. Hiszen mindig azt teszi. Elteleportálja a lélekenergiám. Világított egy kis csík a pisztoly-tuson. Na kezdődik.
~Paragonon is ez a csík jelenik meg. Tehát képes leszek teleportálni a golyót, de csaaaaak, ha jól látoooooom, ötször. ÖTSZÖR??? De az édes kevés! Na mindegy. Meg kell tanulnom lőni!~ véleményeztem magamban, majd addig gyakoroltam, amíg értelmesen nem használtam a fegyvert... kipróbáltam teleporttal is. Érdekes lesz.
- Hogy mire jó ez nekünk? Többé neked sem, és nekem sem kell közel mennünk ahhoz, hogy megöljünk valakit. Legalábbis kidou nélkül. És ami még lényegesebb, az az, hogy rohadt jól néz ki Very Happy


Vissza az elejére Go down
Tamachi Nazo
Shinigami
Shinigami
Tamachi Nazo

Férfi
Taurus Rooster
Hozzászólások száma : 39
Age : 31
Registration date : 2009. Sep. 16.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Ex-Shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt - Page 4 Cl0te6500/15000Nocturn Vegyesbolt - Page 4 29y5sib  (6500/15000)

Nocturn Vegyesbolt - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt - Page 4 EmptyCsüt. Júl. 01, 2010 3:05 am


Unokatestvérem nem lepett meg a válasszal, hogy igazából sokra nem megyünk ezekkel a fegyverekkel. Csak az a probléma, hogy láttam amit láttam. A golyó, amit Yuke kilőtt teleportált. Még nem igazán értem ez miképpen történhetett meg, de rá fogok jönni és egyébként is ezt csak Paragorn segítségével lehetséges. Nem kellet sokat gondolkodni. Még mázli. A következő kérdés, hogy képes vagyok-e erre én is. Igazából csak Hitotoki Bakkot kéne rávennem.
~ És szerinted azok után, hogy lecsapoltál belőlem egy jó adagot még segíteni is fogok neked? -morgolódott a zanpakutom. Ezek szerint nem csak engem tépett meg az túlsűrített golyó. Azt hiszem ki is kéne most próbálnom, hogy milyen az a golyó amiben Bakkor energiája is benne van. Előkaptam azt a bizonyos tárat és beszereltem a fegyverbe. 1 lövésem van. Mivel a célzást már gyakoroltam nem lesz nehéz pontosan lőnöm. Becéloztam egy tőlem nem messze lévő mozgó bábut.
- Yuke lécci nézd, hogy a lövésem csinál-e valami furcsát. - miután végre felnézett unokatestvérem a nagy gyakorlásból, elsütöttem a fegyvert. Az első dolog ami feltűnt, hogy a lövést követően a visszarúgás sokkal lassabb és elnyúltabbnak tűnt, mit eddig. A második dolog az, hogy amikor elérte a mozgó testet az elkezdet lassulni. Így a lövés mellément és belecsapódott a falba. Hatalmas volt a robbanás. Ököl nagyságú faldarabok repültek szanaszét. Ekkor lettem csak biztos abban, amit láttam. A golyó becsapódásakor kirobban darabok, a centrumtól számolt fél méteren belül lassabban repültek és utána gyorsultak fel eredeti tempóra. Ezek után arra tudok következtetni, hogy amíg a golyó rendes tempóban halad addig az idő lelassul körülötte. Így érthető, hogy a bábú mért lassult le a golyó előtt. A probléma pedig ebből adódóan az, hogy elég erősen számolni kell azt hogy hova kell lőnöm a golyót a pontos lövés érdekében És akkor még nem is számoltam azzal, hogy ilyen golyók elkészítéséhez több napra van szükségem. De sajnos muszáj még egyszer látnom, hogy miképpen működik ez a dolog. Így hát a sűrűség mérőt ismét maximumra nyomtam és az ujjamat a tárhoz tartottam. Nagyából olyan 4-5 órát lehettem kiütve, mire felébredtem. Yukén látszott, hogy ez idő alatt szorgalmasan gyakorolt. Szép lassan fölkeltem és a tárra néztem. Egy újabb aranysárga golyó volt benne. Így újra van 1 lövésem.
- Yuke ebből az időcsapdából próbálj kishunpozni! -és már el is sütöttem a fegyvert. Azzal teljesen tisztában voltam, hogy a lövés nem találhatja el Yukét, ő túl gyors, de tudnom kell mennyire befolyásolja a lövésem az élőlények mozgását.
Vissza az elejére Go down
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt - Page 4 Cl0te52100/65000Nocturn Vegyesbolt - Page 4 29y5sib  (52100/65000)

Nocturn Vegyesbolt - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt - Page 4 EmptyCsüt. Júl. 01, 2010 4:44 am

//Állig felfegyverezve. A Tamachiak arzenálja//

~Ez a gyökér arcú rám lőtt! Mire jó ez, és most hogyan védjem ki? Ha valóban lassítja az időt, akkor nehéz lesz kitérnem előle. Azért bizton mondom, hogy még lassítva is gyorsabb vagyok, mint egy szerencsétlen kis töltény. De akkor is ki akarok próbálni valamit~ kitartottam a kezemet. Már rengetegszer próbálkoztam puszta kézzel megállítani a támadásokat. Hát újabb próbát teszek, najó egy kis segítség nem árt.
- Kounkanteny- mondtam ki a kidou nevét. A reiatsu-golyó hirtelen találkozott az én reiatsummal. Hogy shunpozok ki, a golyó útjából? Előttem lebegett az aranysárga töltény. Egy halk kacajt eleresztettem, majd feltettem az igazi kérdést.
- Te hogyan fogsz kishunpozni előle?- kifeszítettem ujjaimat, és megfordítottam az útját a töltetnek. Egyenesen Nazo felé repült az időlassítással rendelkező különlegesség. Tényleg jó muri volt ez, de be kéne látnom, hogy unokatestvérem ebből nem fog élve kijutni. Háhhá. Talán nem most kéne elvenni az életét. Sóhajtottam egyet, majd lekapcsoltam a lélekenergiámmal a láb-kontrollt. Megremegett a lábam, de utána kedvenc specialitásom következett. Nazo számára elmosódott folttá lettem csupán. Ritkán látta a 100%-os sebességem. Talán egyszer, esetleg kétszer. Jobb nem tapasztalni. Utamat csak az jelezte, hogy a por kavarogni kezdett, ahol elhaladtam. Megragadtam az igazi örökös vállait, majd arrébb vittem őt. Amennyit felfogott belőle, azt annak köszönhette, hogy az időlassítás hatása alatt állt. Furcsa volt érezni, hogy hiába teperek annyira, továbbra is csak lassulok, aztán megint felgyorsulok. Belső időm egy pillanatra megzavarodott. Így majdnem nekimentem egy falnak. Előtte még megálltam. Utána közvetlen hallani lehetett a robbanást, amit a falba ütött a golyó. Távolról úgy néz ki, mintha a célpont előtt homokká oszlana. Így sokkal nagyobb felületen kis szemcsék fúródnak bele az áldozatba. Ha eltalál egy hollowot egy ilyen golyó, akkor a fele eltűnik. Egy shinigaminak is nehéz lenne megállítani ezt, hiszen külön-külön a homokot nehéz egyenként lefogni... lehetetlen. Nekem úgy látszik szerencsém volt. Elővettem a cigis dobozt, és egy szálat vettem a számba. Black... A szegfüves íz miatt összefutott a nyál a számban. Leültem és zippommal meggyújtottam a végét, ahol a dohány a szabad világ felé nyúlt. Hát most parázslani kezdett. Örömmel vettem észre, hogy Nazo túlélte azt, hogy arrébb rántottam. Kétségkívül fájdalmas is lehetett, de nem leszarom? A füst egyenletesen távozott a tüdőmből, a számon át. Megforgattam a fegyveremet, és lőttem egy célpontra. Talált! Oh yeah. Ideges lettem volna, ha nem. Igaz első ránézésre nem volt halálos, de talált, és ez egy bónusz point. Míg szívtam a cigarettát, kipihentem magam, és mikor végeztem, újból jöhetett az edzés. Most nincs rajtam a láb kontroll. Odashunpoztam egy táblához, felrúgtam, majd fejbe lőttem a földön. Hátraszaltóztam, és a vállára érkeztem az egyik célnak, kitörtem lábbal a nyakát, majd mikor lebukott, még beleeresztettem párat. Utána jobbra is egyet, balra is egyet. Kezdett fejlődni a pisztoly technikám. Mikor végeztem hihetetlen körülményes módon az összessel, Urahara megnyomta a gombot, és újra felálltak, teljesen épen. Tetszik ez nekem. Kimehetnénk majd lidérceket gyilkolászni, ha itt végeztünk. Most Nazonak kell megcsillogtatnia a tudását.

Vissza az elejére Go down
Tamachi Nazo
Shinigami
Shinigami
Tamachi Nazo

Férfi
Taurus Rooster
Hozzászólások száma : 39
Age : 31
Registration date : 2009. Sep. 16.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Ex-Shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt - Page 4 Cl0te6500/15000Nocturn Vegyesbolt - Page 4 29y5sib  (6500/15000)

Nocturn Vegyesbolt - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt - Page 4 EmptyCsüt. Júl. 01, 2010 8:03 am

- Te hogyan fogsz kishunpozni előle? -jött egy igazán meglepő kérdés. A szívem dobszólóba kezdett a rémülettől. Nem gondolta, hogy a pofámba fogom vissza kapni ami adtam. Hála az istennek azért Yuke még sem olyan gonosz. Na jó ez hülyeség, egy szívtelen gyilkológép, de most valaminek köszönhetően még is megkímélte az életemet. Habár a megmentő akció nekem jobban fájt, mintha belém szállna egy golyó, mert Yuke kb egy Lamborghini sebességével lökött félre. Sőt még időm is volt kiélvezni a fájdalmat, mert a golyó nem sokkal mellettünk szált el. Egy darabig szenvedtem a földön, majd szép lassan felkeltem. Unokatesóm éppen légi bemutató tartott. Eközben én azon gondolkodtam, hogy miképpen tudnék gyorsabban lőni. Pafff!! Ekkor vettem észre, hogy a forgótár csukot állapotban is kilóg egy picit. Így ha odatartom az ujjam miközben fogom a fenyót és mutatóujjam segítségével megpörgetem a tárat, megtudom tölteni a fegyvert. Így értékes másodperceket nyerek. Ezek után már csak tesztelnem kell.
- Urahara véletlenül nincs valami olyan dolog itt ami tud lőni? - fordultam a bolt tulajdonosa felé.
- Lőni!?- mosolyodott el - Olyan kell, ami után még fel is tudsz állni? Úgy is ki kéne próbálni az új hollow csapó 200-ast. - ezzel eltűnt. Egy fél perc múlva már jött is vissza a kezében valami kis dobozkával. Letette a földre majd össze csapta a tenyerét. A doboz egy nagy pukkanással átváltozott valami rakétavető szerűséggé. Egy nagy doboz szerű izéből egy hossz cső állt ki. Urahara még állított rajta néhány dolgot, majd a szerkezet halk robotikus hangokat kezdet hallatni.
- Az ágyú most ököl nagyságú üreges vasgolyókat fog lőni rád. Ja és a gép követi a célpontot. -fejezte be mondanivalóját és még megnyomott egy gombot.
- Én valami olyanra gondoltam, ami - nem volt időm végig mondani a mondandóm. A gép lőtt. Gyorsan megindultam a cuccaim felé. Fel kaptam a kardom , majd felpattantam. A gép folyamatosan lőtte felém a golyókat.
- Hmm a pontosságon még javítani kell és lehetnének kicsit gyorsabbak is a golyók. -hallottam Urahara dünnyögését.
- Lassabban Hitotoki Bakko!! - szólítottam a kardomat. Az idő belassult, így már nem esett nehezemre kikerülni a golyókat. Kerülgetés közben megpördítettem a tárat ujjammal és már lőttem is kettőt. A két felém közelítő lövedék szikrázva pattant darabokra. Még két lövés. Még két golyó. Most egy kicsit pihentem és csak elegáns módon kerülgettem. A gép egyre gyorsabban kezdett lőni. És egyre jobban zavartak az olyan lövedékek, amik 1 fél mm-re tőlem, repülnek mögém. Töltöttem és elkezdtem előre sétálni. Ha nagyon kellett lőttem, ha meg nem akkor csak kihajolgattam. Ám amikor már csak olyan 25 m-re voltam a szerkezettől, rájöttem, hogy ennél közelebb nem lehet menni. 5 golyó tartott felém. Az első kettőt lövéssel lekaptam, ám elfogyott a lőszerem. A fegyvert magasra feldobtam és két kézzel ráfogtam a kardomra. A harmadikat kihajoltam, így jött a negyedik, amit kardom segítségével. Kettészeltem. A golyó kettészelt darabjai a füleim mellett szálltak el. Ezután felugrottam a levegőbe és elkaptam a fegyvert. A gép csöve rámfordult a levegőbe és ismét tüzelésbe kezdett. Esés közben a sűrűség mérőt picit nagyobbra toltam és egy golyót töltöttem a tárba. Megérkeztem a földre, majd céloztam. újabb 5 lövedék közeledett felém. Sajnos már észrevettem, hogy hol van a rés. Lőttem. A golyó egyenesen a gép csövébe repült bele, majd hátul távozott. A még felém repülőket kikerültem. A gép leállt. Vagyis azt hittem, hogy leállt.
- Ezt lehet, hogy nem kellet volna. - motyogta Urahara A gép hihetetlen tempóba kezdett el engem sorozni. Még lassítva sem volt időm lereagálni az első lövést, ami telibe kapott gyomorszájon. Éreztem, hogy a páncélom behorpad és én olyan 50 m-t repültem hátra. Miközben fetrengtem a fájdalomtól ismét egy lövés vágott hátba. Hála a távolságnak már kisebb erővel.
- Tetesse magát halottnak. Akkor talán leáll.- üvöltötte Urahara valami haláli nyugodt hangon, mintha semmi sem történt volna, de azért hallgattam rá és a gép tényleg leállt. Ezek után ki is lett kapcsolva. Egy darabig még szenvedtem a földön, de aztán erőt vettem magamon és felkeltem.
- Azt hiszem mára ennyi gyakorlás nekem elég lesz.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Nocturn Vegyesbolt - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Nocturn Vegyesbolt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Karakura Town ::   :: Diáknegyed-