-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Nocturn Vegyesbolt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Nocturn Vegyesbolt - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt - Page 3 EmptyCsüt. Márc. 19, 2009 11:02 pm

Pár nap késéssel ugyan, de Urahara fülébe jutott, hogy mi folyik Seireiteiben, ezért magához hívatta az emberek közt élő összes shinigamit, és vaizardot, hogy ha esetleg néhány csali eltörne az emberek világában, segíteni tudjanak nekik. Elmagyarázta nekik a helyzetet, és várta, hogy mi fog kisülni belőle.
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Wakahisa Shun
Vaizard
Vaizard
Wakahisa Shun

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 264
Age : 36
Registration date : 2008. Oct. 01.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt - Page 3 Cl0te21000/30000Nocturn Vegyesbolt - Page 3 29y5sib  (21000/30000)

Nocturn Vegyesbolt - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt - Page 3 EmptyVas. Júl. 05, 2009 1:56 am

//Folytatás küzdőterekről//

*Szó nélkül vár a másik reakciójára, közben pedig arra is felkészül, ha esetleg René nem akarna a vegyesboltba elmenni vele. Ami mondjuk teljesen érthető is lenne részéről - ismeri már annyira a kétes hírű ex-shinigamit, hogy ne szívesen mászkáljon arrafelé ő sem... Nem csodálkozna azon, hogy nem szeretne Urahara lekötelezettjévé válni a privaron espada.
Végül aztán René lábra áll, Shun pedig feszült figyelemmel követi tekintetével a férfi minden mozdulatát, de nem tesz semmit. Úgy érzi, azzal csak rontana a helyzeten, ha még azt is ráerőltetné, hogy hadd támogassa... Így inkább pár lépéssel lemaradva követi a privaron espadát, hogy ne legyen útban, de segíteni is tudjon, ha szükséges lenne esetleg. Hogy lefoglalja magát valamivel, hol haját igazítgatja, hol pedig fülbevalóit birizgálja amolyan kényszercselekvésekként, néha pedig a környéket tanulmányozza.
Hamarosan azonban elérkeznek az üzlethez, és beletörődve figyeli, ahogy a bejáratot nagy zajjal szinte kitépi helyéről René. Először csak hátulról hallja Jinta morgását és a többieket, majd szokatlanul rövid idő múlva megjelenik maga Urahara is, aki látszólag nem lepődött meg azon, hogy így berontottak hozzá... Bár az exkapitánynak sosem volt szokása kifejezni érzelmeit...*
- Üdv, Kisuke...
*Köszönti a tulajdonost válaszként, majd ijedten veti magát az ismét összeeső René mellé, és aggódva próbálja kideríteni, mi történt.*
- Nos, amint látod, egy kis segítségre lenne szükségünk...
*Szólal meg végül, a felette ácsorgó és magát legyezgető Uraharára nézve.*
Vissza az elejére Go down
Abarai Renji
Globális moderátor
Globális moderátor
Abarai Renji

Férfi
Virgo Pig
Hozzászólások száma : 394
Age : 40
Tartózkodási hely : Pont ott!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 40

Nocturn Vegyesbolt - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt - Page 3 EmptyHétf. Júl. 06, 2009 12:32 am

// Folytatás a küzdőterekről - Urahara Kisuke //

A kegyetlen munkatempótól hamar tervezte karikás szemű bolttulajdonosunk, hogy álomba szenderül. A sok stressz egyszerűen nem volt neki való, hiszen a zseniális kutatásai során nem lett volna szerencsés ha egy vegyi anyag felett alszik el. Megnyugtató teáját elfogyasztva vonult el privát szférájába megszokott csíkos - hogy tartsa a trendjét - pizsamájában. Még kedvenc hálósapkáját is felvette az összhatás teljessége érdekében, illetve így nem látszódott az amúgy is érdekes formában lézengő hajformája.
Fejét békésen helyezve párnájára csukta be szemeit, de ahogy ez a híres filmekben lenni szokott valaminek történnie kellett. Jelen esetben egy hatalmas koppanás érte el, amitől lefordult ágyáról. Sajgó tagját simogatva kezdett el figyelni. Megneszelve az üvöltöző Jinta-t és feltehetően másik két idegen szóváltását ráérősen sétált ki a bolt helyiségébe. Természetesen elmaradhatatlan kellékét most is magával vitte, elvégre mindig hasznát veszi a számtalan mennyiségben rendelkezésére álló legyezőknek.
Beérve a csatatérre elegánsan vágja fejbe a támadni készülődő segédjét és tenyérbemászó vigyorát elővéve fékez be a villámokat szóró két fél között.
-Látom megint tele energiával Wakahisa kisasszony!- a majdnem rajta landoló sérültet figyelve egyre rejtélyesebben bújik el legyezője árnyékában.-Viszont a másik vendégünkről ez már nem mondható el...- Heves reakciót és feltehetően személye ellen irányuló ölési szándékot szokásához híven könnyedén kezeli. Legyezőjét fegyverré minősítve üti gyomorszájon a lázadozó férfit. A morogva kiterülő egyedet a semmiből szuperhősként előbukkanó Tessai menti meg és vállára helyezve vonul el az egyik szobába.
-Ejnye-ejnye! Talán köszönhette mielőtt rám ront. Nos, Wakahisa kisasszony, beavatna mi történt magukkal?-jelzi illedelmesen legyezőjével, hogy a hölgyeké az elsőbbség, amíg beérik a gyógyításhoz előkészülő segédjét.
-Jinta, Urura! Örülnék, ha kimennétek örködni! Több meglepetésnek nem örülnék. Szegény ajtó így is megsínylette a kedves vendégeink érkezését.- sajnáltatja magát látványosan, majd a sort zárva leül az ismerős asztalkához a nyugtalanul fészkelődő vaizard-dal szemben.
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt - Page 3 Cl0te53000/65000Nocturn Vegyesbolt - Page 3 29y5sib  (53000/65000)

Nocturn Vegyesbolt - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt - Page 3 EmptySzer. Júl. 15, 2009 11:34 pm

// Hollow- bai-os nyomorékoskodás//

A majomház dühöngése újfent kivágott a bébiseggre puha fekvőhelyemből, így lecsörtettem a bevált recepttel, ordítottam torkom szakadtából és minden elém tévedő félnótást üdvözöltem egy tárggyal agyonbaszva. Nem gondolhatták komolyan a sarki mutogatós ribanc iq-ukkal, hogy a mellettük virító merci gázsója csak a térképen való eligazodáshoz igényelné a segítségüket! Szóval adtam nekik rendesen! Keltegessék a vakondot áradás idején ekkora lagzi Lajcsis nyomorékoskodással! Miután minden tetű agyon lett vágva bevágódtam a lepratelepre valami flamót összedobni.
Épp a paradicsomot beleztem kifelé, amikor a mobiláriától majd nem egy ujjal kevesebb nem lett a felhozatalom. Néhány beszólást eltekintve leszartam kinek a miével támadtak halálos problémák és inkább rázendítettem betolni az összetákolt kajámat.
-Menni kell Urahara-hoz!- akartam hipergyorsan megfulladni a rövidke rémségesen pocsék hanghatástól. Hatalmas hörgések és vérnyúllá fejlett csipákkal rúgtam ki a csöves otthon ajtaját. A szecsómat bombaként funkcionáltatva basztam istenesen kupán a bodris hajzatú Tedeko-t, mindenki gógyijára adva, hogy kurvára nem tetszik az ötlet. Mivel a pofázás továbbra sem ment rázendítettem activity show-s vigyorix csípőlengető idiótát alakítva az összes tolongó gyökérrel közölni, faszom se fogja a szempilláit mozgatni és maradok itt a picsámon.
Rövidke kriptahangulat után elkezdődött a mindenki Masaki ellen játék, mert a köcsög team nem akart a rühes szájú kabalaállat nélkül meccsre menni. Viszont a buzi állatjának nem volt ingerenciája elvonszolni magát. A raktárreformáló fájt azzal ért véget, hogy valamelyik elvetemült gengszter meglőtte a sérómat.
-Indulás van...-
-Te....teeee.....TEEEEEEEE!-
-Én,én, éééén! Inkább mozdulj meg végre vagy legközelebb nem tévesztek célt.-
-TE MEGPÖRKÖLTED A KURVÁRA ÉRTÉKES TINCSEMET!- üvöltöztem fába szorult féreg módjára és láttam volna neki kinyiffantani az elégedetten villogó rozsdás fémgyűjteményt, de mire a gyilkos árnyékom beterítette egy tank farba toszott és megküldött föld körüli pályára repkedni. Egy rohadt fallal összehaverkodva hallucináltam retkes fókákat, akik kerón száguldoztak előttem.
-Áááh, sejthettem volna, hogy maga érkezett ilyen hangerővel, Sachi úr!-
-Cöh...Örüljél kattant homokozsó! Mi a f*sz van ezekkel a baibai szása orrhangú kis genyákkal?-kanalaztam fel magam és csekkoltam le az újabb lenyomatomat. Úgy tűnt ez lett az eddigi lepofásabb darab a többi közül.
//gondoltam már írokxD//
Vissza az elejére Go down
René Zubarán
Privaron Espada
Privaron Espada
René Zubarán

Férfi
Hozzászólások száma : 89
Registration date : 2009. Mar. 04.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt - Page 3 Cl0te10500/15000Nocturn Vegyesbolt - Page 3 29y5sib  (10500/15000)

Nocturn Vegyesbolt - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt - Page 3 EmptySzomb. Júl. 18, 2009 12:24 pm

[Folytatás küzdőterekről]

- A nyomorult... - Morogtam az orrom alatt, bár abban sem vagyok biztos, hogy akkor tudtam e, mire értem, mint ahogy most se vagyok teljesen tisztában vele.
Leginkább eszméletben állapotban, negyed részt éberen, és háromnegyed részt ájultan repkedtem egy ismeretlen tájon, egészen olyan ütemben haladva, ahogy egy testes férfi haladhat a vállán egy rozoga kerékpárral. Már akkor is sejtettem valamiféle beazonosíthatatlan eredetű sugallmaknak köszönhetően, hogy az a rozoga kerékpár én volnék, de erről csak később, egész pontosan huszonegy óra negyvenkilenc perckor fogok megbizonyosodni, mikor inkább leszek éber, mint eszméletlen.
Hasonlóképpen éreztem magam bódult utazásom során, mint amikor az ópium gyönyöreiben merülök el, csak most éppen nem egy alaktalan energiahalmaznak éreztem a testem, sőt, épp ellenkezőleg. Lebegésem ellenére kimondottan öregnek és elhasználtnak éreztem magam, ahogy küllőim kattogtak, színtelen pedáljaim csak lógtak néha meg meg nyekkenve áhítozva a pillanatra, amikor újra megtehetnek háromszázhatvan fokot előre, és hátra is.
Elvágódtam, pontosabban elvágódtattam, -ugyanis vajmi kevés közöm volt ahhoz, hogy a testemmel mi történik- majd melegem volt, fáztam.. Újra melegem volt és újra fáztam, és már kezdtem azt hinni, hogy ez így lesz ezentúl az idők végezetéig, amikor egy újabb hőhullám után szabályszerűen kivert a víz, úgy, ahogy az orvosi szakkönyvekben említik a pestisben haldokló beteg tüneteinek természetét. Volt ez az egész annyira kellemetlen élmény, hogy ne akarjak tovább kábultan vonaglani, viszont vágyjak az ébrenlét keserédes ízére még úgy is, hogy mennyire utálom. Nyöszörögve kinyitottam a szemeim, éppen csak annyira, hogy halvány körvonalakat lássak a világból, sokkal többet amúgy se látnék tágra nyílt szemmel sem. Az ágyam mellett egy nagy, fura fickó, épp az a fajta, amelyik olyan ütemben haladhat egy rozoga biciklivel a vállán, ahogy én röpködtem egy ismeretlen tájon ez előtt olyan fél órával. Nem egy efféle látványra vágytam ilyen ébredés után, de otromba vonásai valamiért mégis szimpátiát keltettek bennem, így halkan köszönetet mondtam, bár nem voltam benne biztos, hogy ő segített e, de nem is érdekel.
Hamarosan újabb alakok érkeznek a szobába, egy fiú, egy lány, egy férfi és egy nő... A szobában sötét van, nem látom őket csak az illatukat érzem halványan. Olyan másfél perc, és nagyjából visszatérnek az emlékeim, az illatokhoz arcok, élmények párosultak, így már én is jobban éreztem magam, hiszen egy közülük mindennél fontosabb.
- Nem tudom mivel érdemeltem ki ezt a kínszenvedést egy apró karcolás miatt, de mondd, Mi Vida, hogy már vége van... - fogtam meg szívem hölgyének kezét, miközben a másikkal a homlokomat dörzsöltem. Urahara tekintetét szándékosan kerültem, bár az az isten csapása még a legyezőjén és a csukott szemhéjamon keresztül is az agyamba égette hátborzongató mosolyát. Nem tudom, hogy mindenki ilyen visszataszítónak látja e, de én minden esetre rosszul vagyok az álságos képétől.
Vissza az elejére Go down
Wakahisa Shun
Vaizard
Vaizard
Wakahisa Shun

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 264
Age : 36
Registration date : 2008. Oct. 01.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt - Page 3 Cl0te21000/30000Nocturn Vegyesbolt - Page 3 29y5sib  (21000/30000)

Nocturn Vegyesbolt - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt - Page 3 EmptyVas. Júl. 19, 2009 2:10 am

//Folytatás küzdőterekről//

- Hé! Mit csin...?!
*Kezdene méltatlankodni felháborodottan, amikor látja, mit csinál Urahara a sebesülttel, de ez hamar abbamarad - ekkor ugyanis ő is szembesül a kelleténél jóval gyakrabban fegyverré avanzsált legyezővel, majd kérdezgetni kezdi.*
- Talán megnézhetnéd, mi baja van, mielőtt még jobban kiütöd...
*Morogja, és igyekszik nem a másik szemébe nézni, miközben szórakozottan piszkálgatja zanpakutójának markolatát. Kis idő múlva elindul a volt shinigami előtt, amerre az mutat legyezőjével. Úgyse tehet mást, ha nem akar megint kapni a fejére.*
- Nem tudom pontosan, mi történt... Elindultam innen a raktár felé, aztán hirtelen feltűnt René lélekenergiája egy halálistenével és egy arrancaréval együtt... Mire odaértem, az arrancar épp elmenekült, René pedig a shinigamival kapott össze valamin... Már épp közbe akartam lépni, amikor végül eltűnt a halálisten is, majd ezután pedig összeesett René is... Kidou-val megpróbáltam meggyógyítani a sebét, de úgy éreztem, jobb, ha Tessai is megnézi... Először Hacchira gondoltam, de a vegyesbolt jóval közelebb van...
*Magyarázza menet közben hátrafelé fordulva. Magában pedig abban reménykedik, hogy nem kérdez tőle mást Urahara - az már így is elég feltűnő lehet, hogy a máskor finoman szólva is passzív Shun bele akart szólni az arrancarok és a shinigamik dolgába, különösen úgy, hogy egy privaron espada érdekében tette volna azt.*
- Apropó, nem fogjuk ledolgozni még az ajtó árát is...
*Fűzi hozzá, majd kis idő múlva ő is belép a szobába, ahova Renét vitték.*
- Szóval az kínszenvedés, ha segíteni szeretne valaki?
*Kérdez vissza megjátszott sértettséggel, arckifejezéséből és hangsúlyából azonban lerí, hogy nem gondolja komolyan.*
- Kisuke... Ennyire régen indultam volna el innen, hogy már átöltöztél azóta, ráadásul aludtál is?
*Teszi fel vigyorogva az újabb kérdést, a bolt különös tulajdonosa felé fordulva.*
Vissza az elejére Go down
Abarai Renji
Globális moderátor
Globális moderátor
Abarai Renji

Férfi
Virgo Pig
Hozzászólások száma : 394
Age : 40
Tartózkodási hely : Pont ott!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 40

Nocturn Vegyesbolt - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt - Page 3 EmptyVas. Júl. 26, 2009 11:41 pm

// Folytatás a küzdőterekről - Urahara Kisuke //

Türelmesen hallgatja könnyed sétájuk közben a beszámolót. Azért léptei között begyakorolt mosolyáról sem felejtkezik el egy pillanatra sem, na meg legyezőjével is ugyanolyan szórakozottan játszadozik mint mindig. Nem adja jelét észrevételeinek sem, csupán az alkalmi fegyvere mögötti elbújás okozta sötétség fejezi ki agyi működésének újabb lépcsőfokát. Természetesen a két érkező közötti kapcsolatról nem nyit beszélgetést. Megtartja magának addig a pillanatig, amikor a legnagyobb döbbenetet tudja kelteni meglátásával. Legalább lesz ideje kidolgozni a legmegfelelőbb elméletét, bár azt kapásból gondolta nem fogadásból viselkedett így Wakahisa kisasszony.
Rövidke csend telepedik kettőjük közé, miután a történetnek vége szakad. A fürkésző hátrapillantást érzékelve bárgyún vigyorodik el és legyezőjével kezdi hessegetni az érkező negatív hullámokat. Persze a kínos helyzettől nem ijed meg! Máris idegesítő mosolyával élve intézi el a témát.
-Oh, még nem ébredtem fel teljesen! Elszomorít ezzel a hírrel! Pedig reméltem újra besegít nekünk a ház körüli munkában...-vágott fancsali képet, majd legyezőjével paskolgatva terelte be a hátsó helységbe a vendégét. Ő maga a sarokba húzódva figyeli némán az eseményeket, amik gyakorlatilag nem is voltak a beteg felébredéséig.
- Na, de kérem! Ha az órájára tekint láthatja jogos a ruhám leváltása! Nem mindenki olyan éjjeli bagoly mint kegyed...- hangzik a nyugodt és idegesítő válasz, majd újra semmi. Azonban az aggódó tekintetet és beszélgetés kezdeményezését észlelve előrébb lép rejtekéből. Hűséges segédje felsőjét megragadva lát neki az ajtó felé szlalomozásnak. Közben a kínos nevetgélés és legyezővel hadonászás azért megmarad.
-Nos, úgy hiszem jól esne egy tea! Önök kérnek?-csapódik a választ meg sem várva az ajtó, ezzel magukra hagyva a két vendégüket. Egy könnyed sóhaj után helyet foglal az ismerős asztalánál és Tessai kérdő pillantására csak sejtelmesen összecsapja legyezőjét.
Vissza az elejére Go down
René Zubarán
Privaron Espada
Privaron Espada
René Zubarán

Férfi
Hozzászólások száma : 89
Registration date : 2009. Mar. 04.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt - Page 3 Cl0te10500/15000Nocturn Vegyesbolt - Page 3 29y5sib  (10500/15000)

Nocturn Vegyesbolt - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt - Page 3 EmptyCsüt. Aug. 06, 2009 6:20 am

[Folytatás küzdőterekről]

Kezdtem teljes bizonysággal állítani magamban, hogy valószínűleg jobban jártam volna, ha hagynak egyedül elpusztulni, de lehet, hogy ezt csak az az áldott nagy önbecsülésem mondatja velem. Minden esetre elég megalázónak találtam egy aprócska karcolás miatt ennyit szenvedni, de a teremtő lássa lelkem, én tényleg igyekeztem megtartani magamnak gyötrő kínjaimat.
- Szóval az kínszenvedés, ha segíteni szeretne valaki? - kérdezett vissza Shun kellően túljátszva a szerepét, hogy még véletlenül se érthessem félre.
- Ugyan kedves, tőled még a foghúzást is szívesen venném, de ezek a shinigami módszerek.. Azt hiszem, nem egy vén romhalmaz összefoltozására találták ki őket... - villantottam szívem hölgye felé egy mosolyt, miközben berozsdásodott ízületeim fájdalmasan csikorogtak egy lassú és kissé bizonytalan felülés következtében.
Tekintetem az én szépségemről Uraharára vándorolt, de hiába fürkésztem az arcát, még egy rövidke szemkontaktus után se sikerült még csak megsejtenem sem, hogy mi járhat abban a csavaros eszében, mert azt egyből biztosra vettem, hogy az az alávaló gazember már bőszen tervezgeti, hogy és miként kívánja visszafizettetni majd velem ezt a szívességet. Valószínűleg észrevette, hogy erősen szugerálva igyekszek befurakodni a gondolatai közé, mert hirtelen felpattant és elhagyta a helyiséget "teabeszerzés" címszó alatt.
Urahara távozását követően akarva akaratlanul is agyamba szökött a gondolat, miszerint ildomos volna angolosan távoznom még a kufár visszatérte előtt, ha nem óhajtom újabb szennyfolttal gazdagítani becsületem már amúgy is viseltes lebernyegét, de mivel annak talán már régestelen régóta mindegy legnagyobb fájdalmamra, meg aztán műsorozni se sok kedvem volt Shun előtt, inkább vettem egy mély levegőt, hogy aztán egy reményvesztett sóhaj kíséretében váljak meg tőle.
- Kérlek ne haragudj, hogy belekevertelek ebbe a tragikomédiába... Uraharával ne foglalkozz mondjon is bármit, elvégre ez az egész az én saram, no meg a fene nagy büszkeségemé... - Néztem ismét Shunra, majd róla a paplanra az első mondatom végeztével. Bosszantó volt belegondolni, hogy ha csak kicsivel többre tartom az ellenfelet, és ha csak kicsivel több energiát fektetek a harcba, nem kerültem volna ilyen helyzetbe, amiben a legrosszabb az, hogy Mi Vida előtt is sikeresen lejárattam magam. - Valamiért mindig sikerül nevetségessé tennem magam előtted, és ezen tény előtt őszintén mondom, értetlenül állok, lévén napját se tudom, mikor kerültem más előtt zavarbaejtő helyzetbe.... Talán az lehet a magyarázat, hogy.... - Ide előzőleg valami frappánsan kedves megjegyzést terveztem, de akkor épp nem jutott eszembe semmi érdemleges gondolat. Csak néztem Shun karcsú kézfejét, ami a puha takarón pihent, és aminek hajlataiban és apró ráncaiban oly szívesen révedek el. Hiába, ha egyszer elvesztem akkor elvesztem, nincs mit tenni.
Vissza az elejére Go down
Wakahisa Shun
Vaizard
Vaizard
Wakahisa Shun

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 264
Age : 36
Registration date : 2008. Oct. 01.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt - Page 3 Cl0te21000/30000Nocturn Vegyesbolt - Page 3 29y5sib  (21000/30000)

Nocturn Vegyesbolt - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt - Page 3 EmptySzer. Aug. 19, 2009 5:30 am

//Folytatás küzdőterekről//

*Érzi, hogy egyszer még meg fogja majd fojtani a folyton rejtélyeskedő exshinigamit... Most is bújik a legyezője mögé sokatmondóan vigyorogva, mintha az arcára fagyott volna az ominózus arckifejezés. Ráadásul Shun is tudja, hogy valószínűleg éppen az járhat a másik fejében, mikor lesz a legszívrohamkeltőbb és természetesen legalkalmatlanabb pillanat, melynek során felteszi kérdéseit kettejüket illetően. Nehogymár a könnyű utat válassza, és most, négyszemközt faggatná ki! Bár annak se örülne nagyon, ugyanis simán kinézi Kisukéből, hogy az így megszerzett információkat a tudta nélkül kiadja a többieknek is...*
- Pedig nem is olyan rég indultam el innen a raktárhoz... Így lefárasztott volna a rabszolgamunka felügyelése?
*Jegyzi meg Urahara szabadkozását hallva, és reméli, válaszként nem a legyezővel kap ismét a fejére. Érthetetlen módon sosem volt kibélkülve a bolttulajdonos nevelési módszereivel... Részint azért, mert úgy gondolja, már egy ideje kilépett abból a korból...
A teára irányuló kérdést figyelmen kívül hagyja. Úgyis azért tették fel nekik, hogy legyen ürügy kimenniük a helyiségből, és rosszabb esetben kitárgyalják a váratlan látogatókat egymás közt...*
- Azt hiszem, a vizard-módszerek még rosszabbak lettek volna... Pláne, ha egy-két papuccsal egészítik ki őket...
*Reagál mosolyogva René szavaira, és óvatosan végigsimít a másik arcán, majd pár kóbor hajszálat söpör ki szemei mellől. Figyelmesen hallgatja tovább a magyarázkodást, le nem véve tekintetét a sérültről. Aztán egy hirtelen ötlettől vezérelve váratlanul átkarolja René vállait, és közelebb bújik hozzá.*
- Tudhatnád már, hogy ilyenek miatt nem foglak nevetségesnek nézni...
*Suttogja a másik fülébe, és nyomatékosításként kicsit erősebben szorítja meg vállát.*
Vissza az elejére Go down
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt - Page 3 Cl0te52100/65000Nocturn Vegyesbolt - Page 3 29y5sib  (52100/65000)

Nocturn Vegyesbolt - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt - Page 3 EmptyHétf. Ápr. 19, 2010 5:08 am

//Düh, szerelem, magány, múlt, kaktusz//

A Tamachi rezidencia egy érdekes party után állt. Tamachi Nazo hét csajjal feküdt az ágyában, nem kevesebb ruhával, mint aaaaaa takaró... A hölgyek is eképpen feküdtek mellette. Egy másik szobában magányosan ül a fehér hajú kissé sápadt kedvenc nemesünk Yuke. Kellemetesen rajta volt a páncélja, és indulásra készen állt. Már lélek állapotban volt. Elhagyott gigaia kihűlt testtel feküdt az ágyán, mintha meghalt volna... vicces volt így látnia magát. Node gyorsasn átugrunk Yuke szemszögébe, hisz az E/1 az én igazi stílusom... *a user beletuszkolja magát kedvenc shinigamiéba* Nos így mindjárt jobb. Megigazítom a galléromat, majd a nyitott ablakon át távozom a lakásból. A köpenyem csak úgy lebeg mögöttem. Élveztem a hűs szellőt, ahogy megfújja az arcomat, és életet ad a hajamnak. Igazából azért indultam el, mert 1: Egy hollowot érzek valahol a városban... 2: kell egy... kaktusz és 3: meg kell keresnem valakit. Valakit akit már réges régen látni akarok. Valahogy nem teljes az érzelmi állapotom nélküle, és mivel az érzelmeim nagyban befolyásolják az erőmet, így az kevésbé működik. Shunpom minimálon működik még mindig. A lábsérülésem jelentősen befolyásolta a speed mániámat. Az a hülye hollow majdnem lekapta. És most nem kérhetek segítséget a 12. osztagtól... Remek. Előkaptam a zippomat, majd egy cigihez nyúltam. Már éppen meggyújtottam, mire eszembe jutott, hogy az az ember, akit most keresek, az nem szereti a dohányosokat... a zippomat eltettem, a többit eldobtam a francba. A hosszú kabátor becsatoltam, így nem látszott a páncélom. Kardom most nem volt nálam, de hát most nem is kellett... Különben is. Közelharcban is erős vagyok, nem is beszélve a kidoukról. Igaz egy dührohamra valahogy nem számítottam. Lényegtelen... A parkba igyekeztem. Ott éreztem a szokatlanul erős hollow jelenlétét. Megpillantottam a csúnya fejét, ahogy egy shinigami ruhából próbálja kihántolni eledeljét. Megjelent három társa, de gyorsan lekapta őket. Megjelentem a kerek sötét szemüvegemben, és a széles kalimáriájú kalapomban. Megragadtam félkézzel az egyik villanypóznát, majd némi reiatsu segítségével kikaptam azt. A súlya majdnem hátradöntött, de a coolság megtartása képett nem engedhettem a tehernek. Mind a négy felfigyelt rám. Egy gyors shunpo, egy hatalmas koki a lámpabúrával, és kiterült a szörny... egy ideig... a többit nem részletezem, mert elveszíti a coolságom erejét. //elejtette a lámpát, mert annyira nehéz volt, hogy majdnem átesett benne... sőt átesett benne. Izomból fejbe ütötte Yukét a hollow, majd kábán kifeküdt... két perc múlva tért magához, mikor ahárom shinigami már elintézte// Szóval a hollow legyőzése után ismét az 1: kaktusz 2: szívem szenzora felé vetettem az utamat. Meg is éreztem egy ismerős reiatsut... És őt kerestem. Pláne, hogy kaktusz is lesz arrafelé. SHUNPO! Hihetetlen sebességgel száguldoztam direkt Reiatsumat szabadon eresztve... Urahara boltjában ráleltem. Egy könnycsepp száguldott el az arcomról. Érzelmi vihar támadt bennem. Egy kaktusz!!! Najó valahogy nem egy évelő növény nyűgözött le ennyire. Hanem a lány aki előtte állt... Ledobtam a kalapom a földre, és odaszaladtam hozzá.
- Bocsáss meg!- csak ennyit tudtam mondani a nagy asztrális csatámból.
Vissza az elejére Go down
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt - Page 3 Cl0te36000/45000Nocturn Vegyesbolt - Page 3 29y5sib  (36000/45000)

Nocturn Vegyesbolt - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt - Page 3 EmptyHétf. Ápr. 19, 2010 5:48 am

//Düh, szerelem, magány, múlt, kaktusz//

Magától értetődött, hogy elmegyek Karakurába. Már csak azért is, mert élhettem azzal a sötét hatalommal, amit kapitányságnak neveztek. Bár tényleg jó lett volna végre a papírmunkához is hozzálátni, de hát nem volt hozzá energiám se, meg kedvem se. Menni akartam növényt venni Uraharához, és már régen láttam úgyis. Azt hiszem akkor, amikor a vaizardokkal volt közös a küldetésünk. Gonosz Masaki, még meghajigált kavicsokkal is, amiért közöltem, hogy aljas dögök, amiért nem úsztak velem együtt, vagy legalább szóltak volna, hogy kidouval menjek át a part másik felére… no de mindegy is, hiszen egy doboz cigivel majd kiengesztelem. Bár az továbbra is rejtély marad számomra, hogy miért én akarom, hogy kiengeszteljem, amikor engem kellene, mert… én vagyok a lány! ><
Elhatároztam magam ám nagyon, így hát felnyaláboltam Shirot, és miközben a derekamra csatoltam, vidoran nyomtam a számba egy mentolos cukrot. Azóta, mióta ő elment, hanyagolom az epres nyalókát. A nosztalgia kedvéért néhanapján, egy csöndes estén azért megeszegetek egyet-egyet, és ilyenkor elmerengek azon, hogy mennyi szépet is megéltünk együtt. De jó ez így… Mára már megtanultam nélküle élni, pedig eleinte tényleg nagyon nehéz volt, és ha nincs Linzer és Hana, meg persze Nabe-kun, én nem élem meg a mai napot. Ami valljuk be, igazán nagy kár lett volna, hiszen egészen belezörögtem már a kapitányságba is. Imádtam az életem, csak az a bizonyos társ hiányzott mellőlem, amiről sokáig azt hittem, hogy nem kell. Utána egy ideig meg arról győzködtem magam, hogy nem is kell. Mert soha többé nem fogom hagyni, hogy megszeressek valakit- azzal úgyis csak fájdalmat okoznék neki. Ezt az állításom még most is fenntartom, és a győzködés napirendi pontom.
Mosolyogva lépdeltem az osztag terültén, és még a hajam is hátradobtam, mert kezdtem magam egészen jól érezni. Annyira jó idő volt, és kilátásom volt egy szabad napra! Ahol nincs munka, és még isteni finom teát is kapok majd Uraharától, mert tudom, hogy kapok, mert mindig teázik a vén kalapos, legnagyobb örömömre.
Még csak erőlködni sem kellett a Senkai kapu megnyitásánál, pedig elég régen voltam már Odaát, azt hiszem legutoljára akkor, amikor Linzerrel részegedtünk le. Ezen is illendő lenne már eltöprengenem, hiszen régen nem voltam én alkoholizálódó egyén! Régen… Az még a 6. osztagos korszakomban volt, és ma már a 3. osztagos korszakomat élem. Azt hiszem, ennyi változás belefér, és meg is engedhetem magamnak.
A Karakurai meleg levegő és a friss szellő úgy felfrissített, hogy legszívesebben az egész világot a keblemre öleltem volna, persze Aizenék kivételével. Őket szívesen megrugdostam volna, tekintve hogy milyen aljas dolgokat műveltek, és rengeteg szenvedést okoztak mindenkinek. Csak azt sajnálom, hogy az én átalakulásomhoz semmi köze nem volt, mert ha lett volna, nyugodtan gyűlölhetném még ezért is. Olyan extra- bónusz-utállak pontok, tudjátok. ><
Szívesen intéztem el azt a pár hollowot mindenféle megerőlködés nélkül, akik az utamba kerültek, míg a bolt felé sétáltam. Csak azon töprengtem el kicsit, hogy az ügyeletes, őrjáratozó shinigaminak nyoma sincs. Mondjuk ide felesleges is, hisz Jinta mega többiek hobbiból nyírják őket kifele… De akkoris aggasztó, hogy mostanában ennyire elszaporodtak!
- Aloha mindenki! Mi van veletek? Rég láttalak titeket! – borultam bele Tessai nyakába és ölelgettem meg, majd Uraharát is. Miután kezemben a kis teámmal körbenyargaltam a bolton, eljutottam a növényekhez is, és pislogva nézegettem őket. Annyira szépek voltak! Annyira szerettem őket, meg vinni akartam haza, hogy szeretgethessem őket, ha már Miyavi aljas módon néha otthagyott engem és elment valahová. Biztos voltam benne, hogy nem Vera Macskájával lóg, vagy találkozott össze, mert Seiretei még egyben volt. Estére úgyis hazakerült, méghozzá sértetlenül: hiszen minden rosszlelkű egyén tudta, hogy kinyírom, ha Miyavinak akár egyetlen szőrszála is meggörbül.
- Kaaktuuuusz! – lelkendeztem csillogó szemmel, majd a teát gyorsan le is raktam mellé, mert görcsbe rándult a gyomrom. Mintha ő lenne itt, de biztosan csak meghülyültem. A szívem a torkomban dobogott, és hirtelen nagyon is érdekesnek találtam a kaktusz tüskéit. Ujjammal piszkáltam őket, csak hogy csináljak valamit, és bele is szaladt az egyik tüske a mutatóujjamba, amit hozzányomtam a szerencsétlen növényhez az ismerős hang hallatán. Fel se mertem nézni az első pár másodpercben, féltem, hogy vagy a nyakába ugrok, vagy képen vágom, amiért így megrémített.
- Szia Yuke… Rég láttalak. Hogy vagy? – kérdeztem fojtott hangon, és bekaptam fájón lüktető ujjam. Nem zavart a dolog, sokkal rosszabb dolgokat is túléltem már, csak idegesített, hogy pont előtte bénázom. Aztán felnéztem, és belemosolyogtam az arcába. Nem muszáj szegénykémnek tudnia, hogy mennyire felkavart az, hogy újra látom, azt meg pláne nem kötöm az orrára, hogy még hiányzott is a hülye feje ><
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt - Page 3 Cl0te52100/65000Nocturn Vegyesbolt - Page 3 29y5sib  (52100/65000)

Nocturn Vegyesbolt - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt - Page 3 EmptyHétf. Ápr. 19, 2010 6:22 am

//Düh, szerelem, magány, múlt, kaktusz//


Hátra tettem a kezemet, mert nem akartam mutatni neki, hogy remgett, mint a habverő. Ideges voltam. Ennyire megemberelte magát? Vagy csak tetteti? Ilyen gyorsan elfelejtett? Az lehetetlen. Eléggé ismertem őt, hogy tudjam a választ erre a kérdésre. Mélyen belül éreztem a dühömet... csak most magam felé éreztem ezt... nemtudtam kiélni. Számtalan szó átfutott az agyamon. Rengeteg variáció, és lehetőség. Végülis én kerestem meg. Pár másodpercig csak hangtalanul ledermedve álltunk egymással szemben.
- Nem tudok jól lenni...- törtem meg a csendet végül kérésére válaszolva - Nem vagyok teljes mióta itt vagyok. Igaz gazdag vagyok, elismert könyvelő és ügyvédi pályám is megkezdődött... De ez semmit sem ér... ~Nélküled semmit~ tettem hozzá gondolatban. Egy mosolyt erőltettem magamra. Odasétáltam, beleszagoltam a teájába, persze csak ha engedte. Megcsóváltam a fejem. Úgyis a növényeknél voltam. Letéptem egy citromfű levelét, és összemorzsoltam a tenyerembe. Széttépdeltem, majd keveset beleszórtam az italába. Fahéjat is összekaptam, amit még odadobtam Urahara-sannak. Gyakran jövök el, és megmutatom mitől lesz jó az ember teája. Amit most Mayának adtam némi gyümölcsös ízt ad az italának... Tudtam hogy szereti. Mindig tettem neki titkon, hát most lelőttem a nagy poént. Megrántottam a vállam, majd öntöttem magamnak egy kis teát. A maradék citromfűvet a sajátomba szórtam. Leültem Mayával szemben, és a szemébe néztem. Még mindig ugyanaz az aranyos tekintet. Imádtam. Nem tudok elszakadni ettől. Egy nagyon halk kuncogást megejtettem a dologért, majd ujjamal végig simitottam a szemem alatti vágást, amit akkor adtam emlékeztetőül magamnak, amikor leléptem, és ott hagytam az egészet. Neki még mindig ugyanaz a bűnös lehetek... De tudom, hogy nem ölne meg... most nem.
- Gondolom a kapitányi életed teszi ki a jelentős részét a dolgaidnak. Hehh... Harmadik osztag. Valahol ott lehetek Aizenék alatt náluk a körözöttek listáján- mondtam elégedett arccal, de mélyen belül mély megvetést éreztem magam iránt emiatt. Rengeteg álmatlan éjszakát hagyott magam után a minden egyes látogatós levelem utána halottak száma. Nem is beszélve a távozásomkor leszedett embereké. A szívem szakadt meg mindegyikőjükért. És ezt Maya is tudta. Legszívesebben itt ölném meg magamat, dehát rám még nagy sors vár... Lehetőleg ne a Soukyoukuu de hát lesz ami lesz xD.
- Nemtudom miért mondom ezt, de úgy érzem, hogy beszélnem kell róla- nyeltem egyet- Nem telt el nap, hogy ne gondoljak rád. Még... még virágokat is vittem a sírodhoz ha ez jelent bármit is- a végén elmosolyodtam, most nem színlelve. Ittam egy kortyot a teámból, majd kigomboltam a kabátomat... Ezzel is azt mutatva mekkora fasza páncél van alatta, közben kaktuszt kerestem a szobámba. Néha néha megállt a szemem Mayán, akár több másodpercre is. Nem gondoltam volna, hogy még mindig szeretem... de hát ez van, majd jól kisírom magam otthon.
- Hogy vagy?- kérdeztem úgy, mint ha egy nagy trauma után lenne... mert azután is volt, csak élt egy kicsit azóta.


A hozzászólást Tamachi Yukezo összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Ápr. 19, 2010 6:55 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt - Page 3 Cl0te36000/45000Nocturn Vegyesbolt - Page 3 29y5sib  (36000/45000)

Nocturn Vegyesbolt - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt - Page 3 EmptyHétf. Ápr. 19, 2010 6:54 am

//Düh, szerelem, magány, múlt, kaktusz//


Némán üldögéltem a kis asztalnál, és görcsösen szorongattam a teáscsészémet is, ami rövid úton pontosan olyan ízű lett, mint amit annyira szerettem és hiányoltam. A hamisítatlan Yuke-féle tea, amiért hadnagyi koromban rohanva mentem hazafelé, és estem be a szó szoros értelmében az ajtón. Elmélyülten tanulmányoztam az asztal mintáit, miközben hallgattam Jinta ordítását odakintről, és néha – néha belekortyoltam az isteni teába. Lopva belélegeztem az illatát is, aztán tekintetemet mindenre ráfüggesztettem, csak Yukéra nem. Mondandója nyomán arcom vörösre gyúlt, és titkon nagyon is örültem, hogy a hajam hosszú, és ha lehajtom a fejem, semmi sem látszik az arcomból. Végül, amikor sikerült úrrá lennem magamon, megpróbáltam kedvesnek hallatszó hangon megszólalni:
- Ügyvéd is lettél? Mindig is tudtam, hogy nagyon okos vagy. A gazdagság meg téged úgy követ, mint másokat a balszerencse… - utaltam itt magamra, mert egy ideje tényleg csak szerencsétlenségek történnek velem. De tényleg örültem, hogy egészen jól mennek a dolgai, hiszen ép, egészséges, van mit ennie… Sokat aggódtam érte, és az a pár levelezési kísérlet, amit megpróbáltunk folytatni, félbeszakadt. Ami engem illet, nekem túlságosan is fájt, hogy beszéljek vele. Hiszen az én hibámból jutottunk ide, és még most is sóvárogtam azért, hogy odabújjak hozzá, hogy elbőgjem a bánatomat.
- De hogyhogy semmit sem ér? Valóságos sztár lehetsz, Yuke. – mosolyogtam rá. Meglepő volt, hogy mennyire könnyű volt tettetni magamat. Nem akartam elárulni magam, úgyis csak körbenevetett volna. Biztosan boldog, hogy túl van ezen az egészen. Arról meg inkább nem beszélek, hogy milyen körülmények között találkoztunk utoljára. Azok az én tisztjeim voltak, akik meghaltak. Az én felelősségem, és az én kudarcom, az én hibám… Ha jó kapitány lettem volna, ha az lennék, akkor és ott megöltem volna őt. Mielőtt elment volna, és még nagyobb kárt okozott volna. Nem számít, hogy nem tett semmit sem, csak szabadulni akart… Én megkaptam a magamét a vezetőségtől. Ők nem nézik az érzelmeket. Tényleg hibáztam, igazuk van. Furcsa módon ez a hiba mégsem okozott nekem bűntudatot, még örültem is neki. Soha nem ölök meg olyat, aki egy kicsit is közel áll hozzám. Ezért is imádkozok azért minden este, hogy ne kelljen élet-halál harcot vívnom Linzerrel. Nem tudom, mi lenne a vége, mert önszántamból, támadásból nem bírnám megölni. A hollow énem… az már más tészta. Akkor tényleg megváltozok kicsit. Örülök, hogy ő nem látott engem úgy.
- Ó, nagyon szeretek kapitány lenni, és képzeld, el is fogadnak! Olyan az egész, mint egy álom. Lassan sikerül egy kis családot kovácsolni az osztagból. Nos… előkelő helyet foglalsz el, de megpróbállak védeni… csak nem nagyon akarnak figyelembe venni a szemetek. – Morcultam be a végére, és dühös szemöldökráncolással gondoltam a sok vén szottyadékra, akik tönkreteszik az erőfeszítéseimet. Mégis hogy jönnek az ilyenhez? Jó, igazuk van, mert gyilkolt, méghozzá olyanokat, akiket nagyon kedveltem, de nem tudom érte gyűlölni, na><
- Virágokat a síromhoz? – néztem fel döbbenten. Zavartan raktam le a csészét, és kulcsoltam össze a kezemet. Most tényleg tanácstalan voltam. Nem akartam magam feladni, mert ha megtenném, olyan lenne, mintha feladnám az elmúlt pár hónapot, amiért harcoltam. Könnyű úgy jártatni a számat, hogy nem látom, úgy mondhatom, hogy nem kell… De most, hogy látom, mintha a keresztre feszítésemre gyalogolnék nagy vidáman.
- Úgy tűnt, lesz egy jó napom Karakurában, erre szembe találkozok életem eddigi egyetlen szerelmével, aki még most is hiányzik. Szerinted hogy vagyok? – hajtottam bele a tenyerembe az arcom, és próbáltam meg visszafojtani az előtörni akaró sírást. Ebből a szögből megpillantottam a nyakamban függő gyűrűt, amit még tőle kaptam, és így inkább lehunytam a szememet, és sóhajtottam egyet.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt - Page 3 Cl0te52100/65000Nocturn Vegyesbolt - Page 3 29y5sib  (52100/65000)

Nocturn Vegyesbolt - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt - Page 3 EmptyHétf. Ápr. 19, 2010 7:22 am

Sztár??? A barom ügyfelek talán ezt látják bennem. Nos a 200 éves tapasztalat segít az emberen, ha a business kell. Lúzerek, akik nem vágják mi a pálya az élmezőnyben. Kellek nekik, mint tanácsadó, mert a végén még elhullanak a porba, és a vén üzletarcok maradnak meg, teljesen feleslegesen. Saját okból tönkretesznek mindent... eléggé szánalmas. Igaz csüngödtem a szavain, de ennek hála elkerekedett szemmel néztem a reakcióit. Meg beszámolója a körözésemről eléggé érdekes volt. Valahol nevettem valahol sírtam. Vicces volt hallgatni, hogy mennyi minden hatást gyakoroltam Seireiteire. Nazo-kun is velem részesül ebből a jóságból, csak ő nincs fennt a listán annyi nullával amennyi az én képem alatt van. De mégis. Nem hiszem, hogy ez a napunk most erről szólna... Sokkal több lesz még ebből, valahogy érzem. Válasza megrendítette a lelkemet, és mélyen belém gázolt. Egy hihetetlen gyors shunpoval mögé került és ültünkben a lábam közé engedtem, és átöleltem. Ekkor megláttam a nyakában lógó gyűrűt, amitől egy érzelmi hullámmal megfogant könnycsepp gördült végig arcomon.
- Sajnálom, hogy ezt a napodat is tönkre tettem... Elmehetek ha kell, de nem szívesen teszem. Csak miattad tenném- mondtam vékony hangon... A torkomon volt a sírás, de valahogy megálltam. A hideg fém neki nyomódott a testének, akármi is volt rajta, ezt megérezhette. Talán arcom melege elnyomta ezt az érzést. De most magammal törődtem. Éreztem az illatot, azt a finom bőrt, azt a mindent átható lehetőséget... Könnyeim kicsit megáztatták vállát, ami kicsit zavart, de visszatartottam. Vártam reakcióját, és reméltem hogy az izzadságra fogja a kis nedvességet. Ha elküld riadva felrogva mindent, én eleresztem... menjen amerre akar, de ha enged engem oda, akkor kifejezem mit is érzek még titkon hozzá.
- Sajnálom, amit veled tettem, nem volt semmien indítékom, hogy ezt tegyem. Kérlek bocsáss meg- susogtam a fülébe további vékony hangon. Ismét ez az unalmas nyugtató meleg érzés. Elültem volna akármeddig így. Szánalmas ez az egész, nemtudok semmit se hozzáfűzni. Najó kimondom.
- Bármit gondolok, bármint mondok... szeretlek még- és milyen jó, hogy Urahara-san vágja a témát, és magunkra hagyott.
Vissza az elejére Go down
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt - Page 3 Cl0te36000/45000Nocturn Vegyesbolt - Page 3 29y5sib  (36000/45000)

Nocturn Vegyesbolt - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt - Page 3 EmptyKedd Ápr. 20, 2010 5:35 am

//Düh, szerelem, magány, múlt, kaktusz//

Tényleg nem így terveztem volna ezt a napot. Lenyeltem a torkomban növekvő gombócot, és úgy éreztem, mintha majdnem megfulladtam volna. Lassan, mély levegőket vettem, hogy lenyugodjak. Szánalmas vagyok… szánalmas ez az egész. Hogy jutottam ide? A válasz mondjuk elég nyilvánvaló volt… De nem akartam gondolni rá. Most őszintén sajnáltam, hogy nem dohányoztam: az a fajta pótcselekvés most tökéletes indok lett volna arra, hogy kimenjek innen, és eltűnjek. De nem igazán láttam értelmét sem. Inkább sóhajtva tűrtem, hogy hátam a mellkasához érjen, és nem akartam mondani semmit se. Annyira könnyű lett volna kérni, hogy próbáljuk meg újra… Miért is törődtem volna azzal a kis önbecsülésemmel, amim volt? Nálam ilyesfajta nemes eszmék sohasem léteztek. Mindig annyit akartam csak, hogy meg tudjam védeni a szeretteimet. Nem mintha ennyi nem lett volna elég… Saját magam üldöztem el magam mellől őt is.
- Nem tettél te ellen semmi olyat sem, amit nem tudnék megbocsátani. – mondtam, és lehunytam a szemem. Nem mondom, hogy nem bántott, de én is bántottam őt. Megszámolni sem tudom, hányszor.
Furcsán érintett, hogy még szeret. Legszívesebben a nyakába borultam volna, de tudom, hogy nem tudnánk helyrehozni mindent. Továbbra is ott lenne köztünk az az űr, ami már a végén ott volt. Tehet bármit, mindig a saját hibámként fogom cipelni azt, hogy megölte az apját Nazoval. Talán megállíthattam volna, és akkor mindez nem történik meg. De nem tettem, nem vagyok jobb egy rakás kukába való szemétnél. Őszintén szólva undorodtam magamtól, amiért ennyire bántottam, kihasználtam, és legfőképp azért, mert annyira jól esett a mellkasán pihenni.
- Túl sok mindent követtem el ellened, és ennek ellenére én is szeretlek. – mondtam halkan, és megfogtam a kezét. Tényleg fájt, hogy ez az egész lehetetlen köztünk, pedig ebben a pillanatban felötlött bennem, hogy igenis, meg tudnánk oldani… Ugye mennyire ragaszkodunk a szerettünkhöz? Inkább vágnám le a kezem, semmint hogy itt hagyjam most őt. Hiszen ha másnak megy…
Hozzáemeltem a kezét a számhoz, és megpusziltam. Jobban akartam őt, mint eddig bármi mást, de attól féltem, hogy túl sokat bántottam már. Másik kezemmel megfogtam a gyűrűt, és megszorítottam. Egy egész élet játszódott le a szemem előtt: az esküvőnk, az életünk a palotában, és a kisbaba, aki talán nem is létezett. Utólag morbid módon mégis örülök neki, hogy nem szóltam róla, mert az én hibámból ment el ő is, ha volt. Tudom, hogy ha elmondanám neki, meggyűlölne. Hiszen egy unoka, egy kisfiú, egy örökös talán meglágyította volna az apja szívét is, és mindent rendbe hozott volna köztük. Engem nem érdekelt volna, ha engem semmibe néz az öreg Tamachi… Hozzá voltam már szokva.
- Mégis… mit kellene tennünk? – kérdeztem, és meg sem mozdultam. Túlságosan is kellemes volt a karjaiban feküdni, és féltem, hogy ha az arcomba néz, meglátja, hogy eltitkolok előle valamit. Illetve valakit… de ő miattam egy nem létező személy. Keserű mosoly szaladt szét a számon: íme, az örökké vidám vaizard kapitány, ha magára marad a problémáival. Hiszen már Seireteiben sincs keresnivalóm, csak pár ember miatt vagyok képtelen elszakadni onnan… Még vaizardságom előtt teljesen átértékeltem az egész értékrendszerem…
Némán várakoztam, legszívesebben az egész kapcsolatunkat újraéltem volna egyetlen nap alatt… Csak hogy haza tudjam vinni magammal egy utolsó emlékként.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt - Page 3 Cl0te52100/65000Nocturn Vegyesbolt - Page 3 29y5sib  (52100/65000)

Nocturn Vegyesbolt - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt - Page 3 EmptyKedd Ápr. 20, 2010 6:43 am

//Düh, szerelem, magány, múlt, kaktusz//

Megdöbbentem, és egyszerre tudtam már, hogy szeret. Mégis kegyetlen volt, hogy ilyeneket tettem vele, de háhh. Most nem az akadéskodásé volt ez az idő. Kiéltem minden nélküle töltött percet. Ilyenkor derül ki számomra, hogy tulajdonképpen nem is lettem az a gonosz, akitől féltem. Igaz valahol éreztem, hogy önmagát okolja mindazért, ami velünk történt. Sőt most még hangot is adott ennek.
- Hogy tudod még most is magadat hibáztatni, hiszen neked köszönhetem mindazt, ami jó történt velem. Mindent! Nem éreztem volna bűntudatot apám után, ha te nem lettél volna. És most. Érzem, hogy nem lettem az akitől féltem, csak magamra erőltettem. Ugyanaz maradtam, és ezt neked köszönhetem... sőt itt és most Köszönöm neked ezeket- fejtettem ki. Lehunyt szemmel hallgattam a szívverését, és a légzését. Szörnyű, hogy ilyenkor is elemezgetek, és logikázok, hogy tudja mit érez. Egyszer tudnék a szívemre hallgatni.
~ A tempo nem utal félelemre, csak zaklatottságra, a mély lélegzetvételek arra utalnak, hogy az agya rengeteget éget a tartalékból, és a szíve is zakatol. Megfogalmazható tehát a szeretet és a áááááá nyugodjak már le. Felejtsem már el a logikát, most nem a felszínes Yukéról van szó. Szeretem. Tényleg szívemből szeretem őt. Mit súg a szívem~ gondoltam végig a dolgot. Arra jutottam, hogy ő is arra gondol amire én. Arra az életre, amit ott kellett hagynom.
~ Tudjátok mit Seireitei? Vissza fogok menni. Bebizonyítom, hogy visszamehetek. Ha kell akár... nem! Most megint csak diplomatikus út kell. A nemesek szerintem kitagadtak, de Kuchiki-sama biztos megértett, és ellenezte megint csak ezt. Vissza tudok menni, most ezt súgja a szívem... Méghozzá Yuu-san segítségével, és a csoport segítségével, akiknek tagja Yuu-san. Velük visszatudok menni a régi posztomra érzem!~ nyugtattam meg, és ennek hatására megéreztem mit is súg a szívem. Hát ezt. Nazo vajon megfogja ezt érteni? Biztos. Megint itt kell hagynom... eléggé szánalmas. Erről még nem szólok neki, így is eléggé maximumon ver szegénykém szíve. Mikor rákérdezett, hogy mitévők legyünk ezek után, elakadt a lélegzettem, és kimeredt a szemem. Ebben a kérdésben benne volt, hogy ha elválunk ismét, akkor mi lesz, márpedig el kell. Elmondjam neki mit tervezek? Nem... igazam volt az előbb. Még várunk. Tudnom kellett még mit érez.
- Nem tudom- mondtam gondterhelt súlyos hangon. Menjünk el hozzánk? Próbáljuk már élvezni az együtt létet. Majd mindjárt. Még csend legyen, és nyugalom. Ez most az együttlét pillanata, és ez megtörhetetlen. További érzelmek törtek fel belőlem. A düh. Megint megjelentek a koncentrikus körök a szememben. Ezt most nem akartam. Valahogy éreztem a gonosz reiatsut bennem. Megpróbáltam elfojtani, de ezt már egy kapitányi szintű ember simán kiérzi. Adtam egy puszit, majd felálltam. Mély levegőket vettem.
- Nem akarom, hogy így láss... Ilyen gyengén. Ez az erő ami bennem van, az érzelmeimen alapszik... Csak te tudod ezt is meggyógyítani... Hogy mi legyen? Nem tudom egy biztos. Megint el kell válnunk. Nem maradhatsz mellettem, túl veszélyes. Nem bírnám ki ha bajod esne, de azt is nehezen tűröm, hogy nélküled legyek. Ez az üres érzés ami megmaradt bennem átcsapott dühbe, és ez tombol most bennem- közben itt ott narancssárga nyalábok törtek ki belőlem reiatsu formájában. Lélegeztem, majd odaléptem elé. Ha állt, akkor úgy, ha ült akkor úgy. Szembefordultam vele, és átöleltem. Nyakára hajtottam a fejem és megnyugodtam. Egy puszit nyomtam ajakommal reá. Meglepett milyen könnyen megoldást ad minden bajomra. Szemébe néztem, és még rajtam voltak a piros körök. Hamar eltűntek végül.
- Látod? Nem csak benned van egy szörnyeteg... Itt bennem is honol egy. Az a Yuke, aki a nélküled lét fájdalmát hordozza, itt van mélyen nálam. Folyton ki akar törni. Ezt nem tudom Én megállítani. Ez csak tőled függ- vettem egy levegőt - Vissza akarok térni hozzád, és ezt vedd egy ígéretnek... Nem tudom hogy, de meglesz. Csak úgy, mint a régi Yuke. Csak úgy, nem többel- mondtam őszinte szívvel. Megvártam míg reagál, és mivel nem akartam hatalmas érzelmi hullámot okozni, és tovább álltam. A kaktuszokat néztem. Kicsit magára hagytam, had nézzen magába, és döntsön úgy ahogy akar. Elemeltem egy kaktuszt, és felé mutattam.
- Ez vajon jó lesz a szobámba?- tudtam hogy nem, csak meg akartam törni a csendjéből, hogy ne a fájdalmainkkal törődjünk. Most boldognak kell lennünk.
Vissza az elejére Go down
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt - Page 3 Cl0te36000/45000Nocturn Vegyesbolt - Page 3 29y5sib  (36000/45000)

Nocturn Vegyesbolt - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt - Page 3 EmptySzer. Ápr. 21, 2010 7:02 pm

//Düh, szerelem, magány, múlt, kaktusz//

Némán hallgattam, amit mondott nekem, és alig bírtam vele betelni. Nem tudta, hogy valaki ennyire hiányozhat. Rosszabb volt ez, mint amikor meghaltam és a bátyámat nem láthattam. Mert ugye a halott számára meghal a családja is, és ez visszafordíthatatlan. Évekkel később persze láttam, de az már nem volt ugyanaz. Tulajdonképpen minden Seireteiben töltött percem formált engem, és már nem is hasonlítok arra, aki egykor voltam. Egyébként, nem bántam. Jobb volt így, mint úgy. Amikor még az árnyéktól is féltem. Nem vagyok sokkal bátrabb most sem, csak tapasztaltabb. Ennek többségét pedig neki köszönhetem. Ha ő nincs, nem leszek az, aki ma vagyok. Ezért pedig tényleg hálás voltam.
- Yuke… Nem tagadhatod le, hogy igenis tetem ellened rosszat. Tudom, hogy tettem. Például, amikor hagytam, hogy elmenj, vagy, hogy megöld apádat. Megállíthattuk volna… - mondtam dühösen, de csak magamra haragudtam: egyrészt azért, mert néha még most is úgy tettem, mintha élne a kicsim, na meg azért, mert túl idióta voltam és álomvilágban éltem ahhoz, hogy lássam, mire készül. Ezt nem fogom sem elfelejteni, sem megbocsátani.
Ökölbe szorult a kezem, és inkább felálltam mellőle. Tényleg szerettem, és jó lett volna vele lenni, nem bírtuk volna összehozni. Ezt ugyanolyan világosan éreztem, mint ahogyan azt, hogy vele akarok lenni. Annyira nehéz volt dönteni…
Furcsa volt látni, ahogy rajta is eluralkodnak a saját démonai. Ilyen szempontból pontosan megfeleltünk egymásnak: mindketten küzdtünk magunk ellen. Megsimítottam az arcát, és nem vettem le a tekintetemet a megváltozott szeméről. Elmosolyodtam: engem aztán tényleg nem zavart.
- Valahogy én is így vagyok vele, tudod? Jó lenne veled lenni, de bármennyire is akarjuk, ez egyszerűen lehetetlen. Nem tudnál visszajönni, én pedig nem bírnék onnan eljönni. Még nem. Egymásra várni pedig ostobaság, nem? – hajtottam a homlokom az övéhez, és még futotta egy keserű mosolyra az erőmből. Hogy mennyire gyáva vagyok… Ha nincs Nabe-kun, valahol már biztosan meghaltam volna. Fogalmam sincs hányszor húzott ki a bajból. Az ő nyakán is csak egy teher vagyok…
Tekintetem a kaktuszra esett, amit felmutatott. Pont azt, aminek a tüskéje még mindig az ujjamban volt. Odasétáltam, és megnyomtam az egyik tüskét, persze óvatosabban, mint az előbb, így megúsztam a kisebb sérüléseket is.
-Fogalmam sincs, nem tudom, milyen a szobád. De azt hiszem, ha hasonlít a régihez, akkor nagyon is. Szerintem én is szerzek be egyet, nagyon hiányzik valami élő zöld a szobámból. – mert ugyan a takaró, a párnák, a szőnyeg és a faliszőnyeg is zöld volt, a többi berendezés pedig fekete. Nehéz volt mellette lenni így, de jól esett. Valahogy úgy éreztem, hogy tényleg ez lesz az utolsó nap, amit együtt töltünk. Majd meghasadt a szívem, de igyekeztem erősnek látszani. Végülis, annyi helyzetben ment már, hogy megszámolni sem tudom. Nem, nem szabad megengednem, hogy lássa, ennyire gyenge vagyok. Ha ez az utolsó napunk, akkor legyen minden tökéletes, búcsúzzunk el egymástól. Végülis, mert tényleg az én hibámból jutottunk ide, és megszüntetni sem fogom tudni azt, amit iránta érzek. Mindig szeretni fogja valamelyik kis részem, mert ezt lehetetlenség kitépni magamból.
- Mondd csak, eljössz majd velem enni valamit? Tudod, hogy nem bírom sokáig kaja nélkül… - mosolyogtam rá, és felemeltem egy másik kaktuszt. Ez már majdnem virágzott, és elhatároztam, hogy el fogom nevezni. Mosolyogva kajtattam fel Uraharát, és öleltem meg, meg fizettem neki ki a virágom.
- Menjüüüüüüünk! Együnk valami finom krémes sütit meg húst! – karoltam Yukéba csillogó szemmel, és húztam magam után.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt - Page 3 Cl0te52100/65000Nocturn Vegyesbolt - Page 3 29y5sib  (52100/65000)

Nocturn Vegyesbolt - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt - Page 3 EmptyCsüt. Ápr. 22, 2010 2:02 am

//Düh, szerelem, magány, múlt, kaktusz//

Örültem, hogy vette a lapot, és nem szomorkodtunk magunk mellett. Elvégre... itt ér véget az előző életem. Ezen az éjszakán. Kitalálom majd, mi legyen. Szórakoznunk kéne. Nagyon jól tudtam, hogy a barátai mindenen túl segítik, de nekem sajnos nem sikerült összehozni ezt. Az egyetlen jó ismerősöm is csupán Yuu-san, de nem tudok barátként tekinteni rá. Ő mindig is egy vezetői posztot fog betölteni felettem, ezen nem tudok változtatni. Ezt róta ki osztályrészemül a világ. Talán ez is egy teszt az életnek, milyen az aki 200 éven át, csak egyedül járja a sors rögös ösvényét. Apám... most visszagondolva talán minden gaztette azt sarkalta ki belőlem, hogy ne törődjek velük, mert én nem tudok beilleszkedni. Azt akarhatta, hogy ne sajnáljam magam emiatt, és ettől függetlenül boldog életet tudok kialakítani. Kikerekedett a szemem. Mayára pillantottam aki a zárt butikokat nézegeti. Ismertem már eléggé Karakura városát, de ő mégis csak itt született. Hagytam, had vezessen. Igaza volt, nem térhetek vissza hozzá. Csak keresztezték egymást az utunk, és lám az lett a vége, hogy helyet cseréltünk. Én idejöttem, ő meg oda ahol én születtem. Vicces ez a része. Fejemben rengeteg gondolat száguldozott végig, csak nem tudtam rendezni ezeket. Viszont Apám akarata most magot ültetett belém. Talán egész életét erre áldozta, talán megrendezte az egészet, tudta, hogy meg fogom ölni? Nem ez lehetetlen, de kétségkívül brilliáns elme volt. Nem! Ezzel most ne törődjek. Talán később kiderítem mi volt, majd utána kutatok a Tamachi palotában. Majd visszakísérem Mayát oda. Úgyis Paragonnal sokkal könnyebben visszamehetünk. Majd magunkra akasztjuk a detektblokkert. A lábvédőm még így is zavarja a jelüket, de a lány miatt kicsit aggódtam. Kapitányi patyolatját nem akartam már megint bemocskolni. Szánalmas vagyok már megint. Igaz elértem, hogy egy kis életet öntsek az érzelmi hullámaiba. Egyszer kétszer a gondolataiba akartam olvasni. Vajon mit akarna? Jut eszembe! Begomboltam gyorsan a kabátomat, hogy a páncél ne látszódjon ki.
- Ájh most jut eszembe, hogy nincs rajtam gigai... Beugorhatnánk hozzánk? Gyors az egész... megaztán nálunk úgyis fel van töltve a hűtő. Igaz egy party után van, dehát Nazoék csak az alkohol tartalmú részét fogyasztották ki- ha nemet mondd, akkor felkapom, ha beleegyezik, akkor csupán csak egy lazább felvétellel max shunpora kapcsolok. Bocsánatot kérek tőle ha nem az utóbbi történik, de ez van. Most átvettem az irányítást. Száguldozva törtem a levegő visszafogását. Úgyis zárva van minden... hamarabb is előrukkolhattam ezt a tervet.
Vissza az elejére Go down
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt - Page 3 Cl0te52100/65000Nocturn Vegyesbolt - Page 3 29y5sib  (52100/65000)

Nocturn Vegyesbolt - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt - Page 3 EmptySzomb. Jún. 05, 2010 8:17 am

//Állig felfegyverezve. A Tamachiak arzenálja//

Eljött az idő, hogy Urahara-sannal beteljesítsem az első tervemet. Ha nem állíthatom magam mellé a quincyket, akkor csinálok magamnak egy kézi quincyt. Kénytelen vagyok nah. És ha már itt tartok, Nazot is magammal rángatom. A zanpakutomhoz akarom csatolni a pisztolyokat, amikkel majd tudunk lelkeket is ölni... remélem köze lesz a képességünkhöz. Már többször is fejlesztgettem a dolgot, de sajnos semmire sem mentem. Csak annyira jöttem rá, hogy emberi fegyvereket át tudunk alakítani, ha a tárat amit megbuheráltunk beletesszük. Érdekes lenne hmm... Mindenesetre hangtalanul sétáltunk a páncélunkban a bolt felé. Csupán csak egy cigi volt a szánkban, de többre nem volt szükségünk, csak a kardra. Szememben izzott a 3 karika. Erőmet kissé sem fogtam vissza, így tudhatják, most felvonulunk mi, Tamachiék. Jobb ha tudják mit tervezek. Már közeledtünk a célponthoz, mikor megtörtem a csendet.
- Mit gondolsz... Seireitei mellé, vagy ellene álljunk? Igen, vagy nem- kérdeztem meg kérdést. Tudnom kellett ő mit akar. Én mint a Daitenshi tagja felesküdtem Gotei 13 védelmére. Lehet még egymás ellen fogunk harcolni a végső csatában. Mi. Tamachiak. Az is lehet, hogy vadásznom kell majd rá. A nagy visszatérésem után minden kiderül. Ránéztem fivéremre mikor válaszolt, és eldőlt a dolog. Még változhatnak is a dolgok vele... engem fog az eskü. Behunytam a szeme, és kifújtam az éppen bennem lévő füstöt. Vajon sikerrel járunk egy ilyen agytröszttel, mint Urahara-san? Ökölbe szorítottam páncélos kezemet, és szívtam egy mélyet. És most mi lesz. Mikor törnek rá megint az életemre. Mikor fog beteljesedni az álmom. Maya mikor fog rálelni az igazi szerelmére? És Rika mikor visel el engemet? Csupa csupa kérdés, és ezekre én nem adhatok választ, csak befolyásolhatom. Legyen már valami! Utálok várni a semmire! Mindenestre hamarosan beérünk a boltba. Jinta már megint ott várt, és hűvös tekintetem elriasztotta még az ő vakmerőségét is. A bolt-tulajdonos már készen állt.
-Akkor essünk neki Urahara- válaszoltam várakozására, és elővettem eddigi eredményeimet. Már ami hasznos.
Vissza az elejére Go down
Tamachi Nazo
Shinigami
Shinigami
Tamachi Nazo

Férfi
Taurus Rooster
Hozzászólások száma : 39
Age : 31
Registration date : 2009. Sep. 16.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Ex-Shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt - Page 3 Cl0te6500/15000Nocturn Vegyesbolt - Page 3 29y5sib  (6500/15000)

Nocturn Vegyesbolt - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt - Page 3 EmptyVas. Jún. 06, 2010 6:58 am

//Állig felfegyverezve. A Tamachiak arzenálja//

Yukezo nem élősszőr vetette fel a fegyveres témát. Már egy kicsit gyanakvóan néztem rá, hogy megint én leszek az, aki lőni fog azzal az izével. Nem sok kedvem volt a tesztekhez, mert az eddig legyártott fegyver inkább ön veszélyesnek mondható. Lősz vele egyet és hopp, máris kitépték a fél lélekenergiádat, ami nem túl kellenes érzés. Az egyetlen dolog, amiatt eljöttem vele, hogy talán Urahara-sama kicsivel többet tud az ilyen cuccokról, mint Yuke. Így hát 5 perc múlva azon kaptam magam, hogy az utcán sétálok páncélban, kardommal a hátamon és egy szál cigivel a számban. Talán most nem fogom kiütni magamat 3 lövés után. Talán. Az mondjuk nem értem, hogy mire kellenek ezek a fegyverek, de csak lesz valami haszna.
- Mit gondolsz... Seireitei mellé, vagy ellene álljunk? Igen, vagy nem? -törte meg a csendet Yuke. Nem gondoltam volna, hogy eljön a pillanat amikor döntenem kell. Így hirtelenjére nem tudtam mit is mondjak. Egy kis szünet után mégis jutottam valamire.
- Az igazság az, hogy nekem teljesen mindegy melyik oldalt választom. Amíg nincs elég hatalmam befolyásolni valamelyik oldalt, addig teljesen közömbös vagyok ez iránt. De megnyugtatlak, mivel most még oda megyek, ahova te. Szóval a te kezedbe teszem ezt a döntést. - Yuke arán látszott a megkönnyebbülés, hogy unokatestvére nem lesz az ellen fele. Egyenlőre. Vajon képesek lennénk végezni egymással? Ki tudja. Bármit is hozzon a jövő, az nem most van és per pillanat csak a most számít. Befordultunk egy sarkon és megindultunk a bolt felé. Ekkor egy ismerős arcot pillantottam meg a tömegben. Gaarát. Hogy mit keres itt az nem tudom, de láthatóan neki is feltűnt az ismerős lélekenergia, mivel jobbra balra kapkodta a fejét. Nagy nehezen észre is vett minket. Intettem neki, de nem nagyon eset le neki, hogy ki is vagyok. Mondjuk rég találkoztunk. Ha valamit akar, majd utánunk jön. Végre megérkeztünk. Urahara már várt bennünket.
- Akkor essünk neki Urahara - köszöntötte Yuke és elővette azt a valamit, amitől a hideg borsózik a hátamon.
- Lehet, hogy jön még egy ismerősünk. - néztem Yukezora és a hátam mögé mutattam.
Vissza az elejére Go down
Kaguyama Gaara
7. Osztag
7. Osztag
Kaguyama Gaara

Férfi
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 24
Age : 30
Registration date : 2010. Jan. 10.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 7.osztag tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt - Page 3 Cl0te6500/15000Nocturn Vegyesbolt - Page 3 29y5sib  (6500/15000)

Nocturn Vegyesbolt - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt - Page 3 EmptySzer. Jún. 16, 2010 8:31 am

//Állig felfegyverezve. A Tamachiak arzenálja//

Unottan sétáltam Karakura utcáin, arra gondoltam, hogy most otthon feküdnék és hatalmasat szunyokálnék, helyette itt járőrözöm. El se hiszem, hogy egy ilyen munkát elválaltam, de inkább ez, mint a szemetszedés a 7.osztag területén, legalább kinyírhatok egy-két hollowt és az, majd felvídit, remélem.
-Az,az,az nem Nazo-sama?-tettem fel magamnak hangosan a kérdést.-Áú-és ahogy érzem Yuke-sama is itt van, mert ez a fullasztó lélekenergia csak az ővé lehet.
~De mit keresnek itt?~tettem fel magamban a kérdést, aztán felmértem a terepet, hogy hol lehetek. Körülnéztem és láttam, hogy Uraharánál vagyok, de a Tamachiék mit keresnek itt??Majd Nazo intett nekem, azt hiszem, mert nem voltam biztos benne, hogy nekem int vagy ,hogy egyáltalán ő Nazo, bár a lélekenergiája megegyezik vele. Aztán bementek Uraharához. Ezt nem hagyhatam annyiban, ki kell derítenem, hogy mit keresnek itt, Seireiti érdekében. Így utánuk futottam, lassan odaosontam, majd benéztem nem láttam senkit, így bementem.Kezem a kardomon, bár esélyem nem lenne, de bizok benne, hogy nem kerül sor csatára. Ezen gondolva inkább elengedtem a kardom, hogy lássák békés szándékkal jöttem. Majd bementem egy szobába és ott láttam, a két Tamachit és Uraharát, akinek elöbb adott át valamit az idősebb Tamachi.
-Üdvözlettem Urahara-san,Yukezo-sama,Nazo-sama, megtudhatnám mit csinálnak itt??-szóltam hozzájuk legbarátságosabb hangomon. Várva a választ azon gondolkodtam, hogyan fognak megölni engem, remélem gyors lesz és fájdalommentes. Nem kellet volna erősítés nélkül idejönnöm, de remélem nem fognak bántani, hisz a remény hal meg utoljára.
Vissza az elejére Go down
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt - Page 3 Cl0te52100/65000Nocturn Vegyesbolt - Page 3 29y5sib  (52100/65000)

Nocturn Vegyesbolt - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt - Page 3 EmptySzer. Jún. 16, 2010 10:47 pm

//Állig felfegyverezve. A Tamachiak arzenálja//

Amikor megemlítette, hogy van egy vendégünk azponnal elrejtettem a Daitenshis nyakéket, majd odafordultam. Hát ez meg mit keres itt? Őt küldték ide, hogy kémkedjen, vagy csak szerencsétlenül járt? Hát valószínüleg az utóbbi, hiszen már segítséget kellett volna kérnie. Egyedül esélytelen. Vagy így felfejlődött??? Lehetetlen az ő tekintetében. Ez egy barom. Amint belépett és köszönt, sajnos a torkánál kellett éreznie Paragon hegyét. Végülis hamár ennyivel gyorsabb vagyok nála. Erre még Urahara-san is odakapta a fejét. Egy mozdulattal belenyeshettem a torkába a kardot, kiontva ezzel életét. Nem kell tudnia, hogy megígértem Mayának, hogy nem bántok Shinigamit. Lényegtelen ez most. Hmm. Ha már odaszegeztem a kardomat a torkához, szerintem egy kérdést is fel kéne tennem.
- Mond csak. Milyen naívitás vezényelt, hogy egyedül gyere. Ugye tudod, hogy még csak a kisujjamat sem kell megmozdítanom, hogy megöljelek, vagy halálra kínozzalak- ezzel jeleztem, hogy egyetlen gyanús mozdulat az irányából, és fűbe harap. Nazo nemt'om mit gondol, de nekem nem tetszik, hogy itt van. Majd jó lesz tesztalanynak. Levettem róla Paragon halálos fémét. Visszatettem a helyére, majd elsétáltam mögülle. Kicsit megszeppenve otthagytam magában. Ha most távozik innen a francba, akkor hagyom menekülni, hiszen nekem jó, ha tudosítja Őket mizujs a Tamachiakkal. Very Happy . Na ennyivel elintéztem a vendégünket. Visszamentem Uraharához, aki már valamit csinált is a töltény tárakkal. Belehelyeztem duplacsövű pisztolyomba.

Nocturn Vegyesbolt - Page 3 BlueRose

A nyitott ajtón kicéloztam, majd lőttem egyet. Megrándult az egész vállam. Füstölögni kezdett a karom. Mintha megsemmisülni készülne. Aztán alább hagyott ennek. Ahhoz képest, hogy fapofával álltam és néztem az eseményeket, kicsit megrémített a dolog. XD. Lecsaptam az asztalára jelezve, hogy nem jó.
- Megkérhetném a nemes urat, hogy legközelebb ne a boltban akarjon kárt tenni?- hidegen ránéztem, de azért vettem a dolgot. Kinyitottam a training termet. Visszamentem Uraharához, és közben én is állítottam pár dolgot. Valószínüleg az egész léleklövedék elképzelés rossz. Valami hobás benne. Túlságosan is arányokban gondolkozik, és nem egységben. Minél erősebb a shinigamija, annál nagyobbat lő. Ezt lehet kicsit módosítani kéne. És ha egy kesztyű mondjuk tárolná a reiatsunkat? Akkor egységesen adagolná bele. Érdekes meglátás. Mindenesetre most anélkül próbáljuk. Addig Nazo is kapott egy teszt lehetőséget. Neki két fegyvere lesz.

Nocturn Vegyesbolt - Page 3 0guns



A hozzászólást Tamachi Yukezo összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Júl. 01, 2010 7:39 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Kamioka Rosa
5. Osztag
5. Osztag
Kamioka Rosa

nő
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 219
Age : 30
Tartózkodási hely : Az 5. osztag, vagy a Kamioka birtok környékén
Registration date : 2010. Mar. 19.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy // A Kamioka-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt - Page 3 Cl0te16400/30000Nocturn Vegyesbolt - Page 3 29y5sib  (16400/30000)

Nocturn Vegyesbolt - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt - Page 3 EmptyCsüt. Jún. 17, 2010 10:22 am

*Régi ismerősök találkoznak...*

~ Na mindjárt megvan.-babráltam a hajammal a tükör előtt. Még nem igazán szoktam hozzá ahhoz, hogy hogy könnyebb felkötni ezért általában perceket vesz igénybe mire sikerül.
~ Már megint a hajaddal bíbelődsz? Most lenne esélyünk eljutni az Emberek Világába erre fel te még mindig a hajaddal babrálsz.-dühöngött másik énem. Én persze, mint minden reggel, figyelmen kívül hagytam zsörtölődését. Végül sikerült elérnem a célom és a hajam most már tökéletes, legalábbis számomra. Felálltam a tükör elől, majd az ágyam mellől felvettem a két zanpakutoumat és a bal oldalamra kötöztem fel őket. Nagy levegő vettem, majd bezárva lakrészem ajtaját elindultam a kapu felé. Végre egy kis kimenő és kiszabadulhatok Seiretesből. Igaz, hogy a kimenőm a járőrözés rejteke alatt történik meg, de ki veszi majd észre? Úgy van, SENKI. Átlépve a kapun, kis séta után, már az emberi világban voltam. Nem sokat változott amióta meghaltam... Tényleg... vajon mit gondolna Hitomi vagy Kamimaru-kun ha csak úgy megjelennék előttük. Körülbelül Hitomi megölne... Kamimaru-kun pedig... lehet, hogy ő is. Az első úticélom az Urahara vegyesbolt volt. A kis vöröske mint általában most is a bolt előtt sepregetett fekete hajú társával együtt.
- Sziasztok.-köszöntem mosolyogva miután sikeresen talajt fogtam pár lépésre tőlük.
- Te meg mit keresel itt?- fogadott Jinta kedvesen.
- Ururu, Urahara-san itt van?- hagytam figyelmen kívül a fiú kérdését, ami látszólag nem igazán tetszett neki.
- Igen. Egy fiúval foglalkozik épp.- válaszolt a kis hölgy. Egy halk "köszönöm" hagyta el a szám, majd beléptem a bolt ajtaján.
~ Hát ez meg?-hallottam Hotaru ijedt hangját.
~ Csak nem félsz?-nevettem. -Szia Tesai bácsi. Urahara-sant keresem.-mosolyogtam az előttem álló nagydarab emberre aki jelezte, hogy kövessem, majd a számomra már megismert, múltkori itt járásomnak köszönhetően, edző "terem"-hez vezetett. Leültem egy szikladarabra és vártam, mert hallhatólag épp harcoltak. Gondolom ez is az edzés része lehet, vagy valami.
Vissza az elejére Go down
Kamimaru Iratuza

Kamimaru Iratuza

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 59
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Mar. 03.
Hírnév : -2

Karakterinformáció
Rang: Ember/Helyettes Shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt - Page 3 Cl0te3000/7000Nocturn Vegyesbolt - Page 3 29y5sib  (3000/7000)

Nocturn Vegyesbolt - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt - Page 3 EmptyCsüt. Jún. 17, 2010 10:49 am

- Watashi ni hoshi o hyōji suru, Reinbō no taki (Mutasd meg a csillagokat, Szivárvány Zuhatag).
* kiáltotta hősünk, aki épp a napi edzést végezte Urahara-sannal, még a Shikai szint fenntartásával gondok adódtak, de próbálkozott keményen, az utóbbi időben már több mint 10 percig képes volt fenntartani intenzív harc során, amely azt jelentette, hogy jelenleg nagy lépést tett az eddigiekhez képest.
Tehát hatalmas csillámló fény lepte el a terepet előtte, majd egy fénylő gyémántból készült kard volt a kezében.
Megforgatta azt, majd a gyémántok mint a jég elkezdtek növekedni, és Urahara-san felé mozdulva szúrni,
a kardja kissé hasonlított talán Hitsugaya Toshirou-éra, abból a szempontból, hogy a kard pengéje helyén tört elő a gyémánt, mint Toshironak a jég.*
- Mi az Urahara-san, le ne lassuljon...
- Ugyan már Kamimaru-san, ugye nem hiszi hogy ki tudok fáradni ennyitől.
* mondta mosolyogva a kalapos foszer, akit Iratuzának egyedül kellett megtalálnia, azután hogy Rosa-chan meghalt a találkozásuk után nemsokkal...
Megrázkódtatás volt számára, hisz nem sok ideje ismerte a lányt , de tudta, hogy barátok, és rengeteg ideig azon töprengett, hogyha őt megölték, az nem lehetett más mint egy szellemi lény...
És ha szellemi lény, az azt is jelenthette, hogy ő meg tudta volna menteni, de nem volt ott hogy segítsen... egy újabb kudarc.*
- Gyerünk Kamimaru-san megy ez jobban is...
* mondta Urahara a maga kedélyes hangján, mikor a fiú elvesztette a kontrollt a Shikai felett, ebből kifolyólag az visszaváltozott az eredeti formájába.
Na igen, a Zanpakuto formája is megváltozott a Hitomival való találkozás után, de ez nem jelenti azt, hogy a kard lelke más lett, mivel Urahara a halálos harc után megtalálta és segített visszaszerezni az erejét,
már tudta hallani a Zanpakutoja hívását és elő tudta hívni az erejét.
Tehát újra előhívta ezt az erőt , és újra támadásba lendült, már sokkal jobb volt a Reiatsu érzékelésében és sokkal tehetségesebb a harcmodor terén, hisz útközben azt is kifejlesztette.*
- Várjon Kamimaru-san, azt hiszem vendégünk van, és úgy hiszem maga ismeri ezt a vendéget.
* erre Iratuza visszalépett, majd a Shikai eltűnt és a kardját visszacsatolta a hátára.*
Vissza az elejére Go down
Kamioka Rosa
5. Osztag
5. Osztag
Kamioka Rosa

nő
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 219
Age : 30
Tartózkodási hely : Az 5. osztag, vagy a Kamioka birtok környékén
Registration date : 2010. Mar. 19.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy // A Kamioka-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt - Page 3 Cl0te16400/30000Nocturn Vegyesbolt - Page 3 29y5sib  (16400/30000)

Nocturn Vegyesbolt - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt - Page 3 EmptyCsüt. Jún. 17, 2010 11:01 am

Halkan dudorásztam és közben hallgattam, shikaiom mellékhatásának hála tökéletesen, amit a távolban beszélgettek. Ahogy gondoltam, Kamimaru-kunnal edzenek, de remélem nem fogja leharapni a fejem azért, mert meghaltam. Habár nem tehetek arról, hogy meghaltam. Akarva akaratlanul történt... annak a furcsa fickónak köszönhetően.
- Á... Rosa kisasszony. Mennyit változott amióta nem láttam.-hallottam a vidám hangot, majd a tulajdonosa is megjelent a számomra már ismert személlyel.
- Örvendek Urahara-san.-mosolyogtam a kalapos férfire, majd a tekintetem a mellette álló fiúra tévedt. -Kamimaru-kun. Rég láttalak.-mondtam halkan. Nem tudtam mi mást mondhatnék... azt, hogy örülök, hogy él? Na igen, az így is látszott, hogy ő nem ugyan abban a stádiumban van mint én. Ő még igenis él, míg én... én halott vagyok.
- Miben lehetek a segítségére?- vonta magára a figyelmemet Urahara-san.
- Azért jöttem eredetileg, hogy egy pót testet kérjek öntől, de gondolom nem fog haragudni érte, ha innen átvenném az edzőpartner szerepét.-kacsintottam Kamimaru-kunra.
- Én ugyan nem bánom, ha ön is elfogadja.- nézett nyitott legyezője fölött a fiúra.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Nocturn Vegyesbolt - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Nocturn Vegyesbolt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Karakura Town ::   :: Diáknegyed-