-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Kapitányi iroda

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 3 Cl0te34000/45000Kapitányi iroda - Page 3 29y5sib  (34000/45000)

Kapitányi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 3 EmptyHétf. Dec. 13, 2010 9:37 am

Egy újabb újonc

Vállvonással veszem tudomásul, mikor a Nő visszautasítja a teát. Bár ez nem gyakran szokott megtörténni, nem mindenki szeretheti ugyan úgy nem igaz? Személy szerint úgy gondolom, hogy kellemesebb így társalogni, emellett pedig oldja a hangulatot, mivel az újoncok általában mindig kicsit idegesebbek a kelleténél, ha bemutatkozni, vagy bejelentkezni jönnek hozzám és az osztaghoz. Feltett kérdésemre egy gyors fejvakarást kapok válaszul, amiből egyből értem a helyzetet. Senki sem lehet ugyan olyan szorgalmas meg minden, mint mondjuk a volt hadnagyom, Vera. Én sem vagyok egy virágszál, ha erről a témáról van szó, szóval előttem aztán nem kell magyarázkodni, meg kellemetlenül érezni magát az embernek, mert ugyan abban a cipőben járunk. Mosolyogva emelem fel a bögrém és húzok belőle egy jóízűt, miközben hallgatom Anao előadását. Ismerős helyzet. Nagyon sok tiszttel találkoztam már, akik ugyanilyen okokból kifolyólag váltottak osztagot. Sajnos nem minden kapitány társam osztja azokat a nézeteket, amiket én, nyilván azért, mert régebb óta töltik be a posztot, mint én, vagy mert csak 26 éves vagyok. Az öregebb kapitányok, illetve hadnagyok nehezebben viselik az ilyesmit, mert már hozzászoktak a rendhez, tisztasághoz, és ahhoz, hogy minden tiszt normálisan viselkedik, kihágások nélkül, feltétlen hűséggel teljesítik a parancsokat. Mostanában azonban már nem ez a jellemző, és bár Nekem is vannak elvárásaim, és léteznek olyan dolgok, amikben én sem ismerek pardont, alapvetően nem követelem meg a tisztjeimtől, hogy feltétlen lojálissággal viseltessenek felém.
- Nekem nem kell magyarázkodnod. Egy cipőben járunk. - eresztek meg egy halvány mosolyt, majd rákönyökölök az asztalomra. - Bár nálunk valamivel lazábban vesszük a szabályokat, mint a többi osztagnál, vannak dolgok, amiknek az elvégzését elvárom mindenkitől. Nem várom el a tisztjeimtől, hogy éjt nappallá téve gürizzenek, de azért a kötelező dolgokat meg kell csinálni. - ismertetek a szokásos dolgokat Anaoval.
Vetek egy oldalpillantást az ablakra, és önkénytelenül is elmosolyodok. Tél van. Ez a kedvenc évszakom. Ilyenkor hideg van, mindent hó borít, és ez nagyon jó hatással van a közértetemre, nem utolsó sorban pedig a hatalmam is jóval nagyobb hideg helyeken. Nem is tudom mi lenne nélkülem a tél nélkül. Anao arcára visszanézve egyből nyilvánvalóvá válik, hogy mit csinál. Én is ilyen fejet szoktam nagyjából vágni, mikor a Zanpakutuommal beszélgetek. Vagyis az igazat megvallva marjuk egymást, de ez részletkérdés. Harcban tökéletes hátvéd, és mindig is számíthattam rá, csak ez a fontos.
- Ne hallgass rá, nyugodtan mondd ki, amit gondolsz. Én sem szoktam figyelni a Zanpakutuom dorgálásaira. Mondtam, nekem nem kell magyarázkodnod. - mosolygok jóindulattal. Bár nem tudom, miről beszélgettek, éreztem a Lány hangjában, hogy nem azt mondta, amit szeretett volna. Jobban belegondolva, kész csoda, hogy még élek. Néhányszor lehet széttéptük már volna egymást Aokival, még szerencse, hogy ez lehetetlen.
Mindenesetre itt lenne az ideje kicsit témát váltani. Ha valamiről nem szívesen beszélnek a tisztek, akkor azt tiszteletben kell tartani.
- És milyen ételeket szeretsz? Az osztag konyhája egész jó, remélem meg fog felelni az elvárásaidnak. Eddig nem sok panasz érkezett rá. - adom elő a következő témát, bár be kell ismernem, hogy kezdek kifogyni belőlük. Sosem mutattam kiemelkedő teljesítményt, ha úgy kellett ismerkedni, hogy én az asztal egyik végén ülök, míg az újonc tiszt a másikon. Mindig is gyorsan túlestem a formaságokon, és azután jöhetett az igazi dolog, amiben ki szoktam ismerni a tisztjeimet.
- Ha van kedved és időd, szívesen kihívlak egy kis edzésre most az edzőtermek valamelyikében. Harcban lehet legjobban megismerni azokat, akikkel együtt dolgozol..legalábbis itt, a 10. osztagnál. - adom elő ötletemet, majd kiiszom teám maradékát is a csészéből. Valóban, az utóbbi időben minden újoncot próbára tettem, hogy mennyit bír, és hogyan harcol. Egy kapitánynak tisztában kell lennie a tisztjei erejével, illetve harci tudásával. Máskülönben nem ismerné teljesen, illetve harcok során is esetleg végzetes hibát követhet el azzal, ha nem oda osztja be az adott tisztet, ahol az 100%-osan tudna teljesíteni. Persze itt most ilyenről szó sincs, csupán szerintem kellemesebb az ismerkedés, ha közben mozgunk is egy kicsit.
Vissza az elejére Go down
Shiroichi Anao
10. Osztag
10. Osztag
Shiroichi Anao

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 368
Age : 43
Tartózkodási hely : Valahol Seretei újdonsült romjai között
Registration date : 2010. Dec. 03.
Hírnév : 77

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag Kavicskapitánya *3*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 3 Cl0te40700/45000Kapitányi iroda - Page 3 29y5sib  (40700/45000)

Kapitányi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 3 EmptyPént. Dec. 17, 2010 4:39 am

A kopogás nélküli belépő, avagy Anao a 10. osztagnál xD

Figyelmesen hallgatom végig az osztaghoz tartozó tudnivalókat, amit a kapitány ecsetel részletesen. Hát az biztos, hogy nem sok olyan osztagvezetővel találkoztam az életemben, aki gyenge pórázon tartja az embereit. Azt hiszem, erre mondják, hogy a kivétel erősíti a szabályt. Percek teltek el Hyozanryuuval folytatott szóbeli marakodásom során, jószerével a külvilággal kapcsolatban ismét lekapcsolt a relém, amíg egymást becsméreltük a fejemben.
- Ne hallgass rá, nyugodtan mondd ki, amit gondolsz. Én sem szoktam figyelni a Zanpakutuom dorgálásaira. Mondtam, nekem nem kell magyarázkodnod. - mintha a kiégett égőt most cserélték volna, ki bennem úgy kapcsolok ismét, ahogy hallom a jóindulatú tanácsot. Tény, hogy nem rossz ötlet de, ha kimondom mindig, amire gondolok az esetek háromnegyed részében Hyozanryuunak lenne igaza és azt sose bírnám elviselni. Bár... Várjunk. Honnan tudta, hogy éppen a zanpakutommal társalogtam? Ennyire feltűnő lenne, ha éppen belső világom kis lakosával vagyok elfoglalva? Nem is akarom tudni, hogy nézek ki olyankor.... meredek magam elé, mint egy zombi vagy valami hasonló...ehh...ha tényleg így van, akkor nem csoda, hogy rájött... A hirtelen témaváltásra leszek figyelmes, aminek belül örülök is, mert úgy megfogott a szabadidős kérdéssel, hogy hirtelen azt se tudtam, hogy shinigami vagyok-e vagy sem. Rendben tudom, hogy az vagyok. De nem szoktak menni az ilyen alapismerkedések, rossz dolog, ez van. Mondjuk, aki jobban szenved, az azt hiszem a kapitány. Rengeteg újoncot kérdezhetett már ki így. Mint valami kihallgatás egy bűntett miatt vagy valami hasonló és jelenleg én vagyok a gyanúsított. De a legújabb kérdése se jobb, kis híján lefejelem az asztal szélét, ezt hallva. Úgy vélem kezd kifogyni a jó kis témáiból.
- Az-az igazság… - direkt, hagyok egy kis szünetet, az ember ilyenkor azt hiszi valami eget rengető válasz jön, pedig csak végiggondoltam mit lenne jobb felelni. - Édesség fan vagyok. - vigyorodok el, bár ki nem szereti az édességet? *-* Aki nem szereti, az csakis rossz ember lehet. - Úgy amúgy nem vagyok válogatós, mindent megeszek, szóval a konyhának nem kell aggódnia. xD - hát igen, addig a konyhásoknak nincs mitől félniük, míg a süteményeket nem szúrják el, bár úgy hallottam, hogy ahhoz nagy tehetség kell, hogy valaki rosszul süssön. Ha, mégis... pár kegyetlen, gyilkos gondolat fut végig a fejemben, hogy hogyan végeznék egy konyhással, ha elszúrnák a kedvenc süteményeim egyikét. Csúfos vég lenne belőle azt hiszem...
- Ha van kedved és időd, szívesen kihívlak egy kis edzésre most az edzőtermek valamelyikében. Harcban lehet legjobban megismerni azokat, akikkel együtt dolgozol..legalábbis itt, a 10. osztagnál. – kissé meglepődök az ötletnél, ami az arckifejezésemre is kiül pár másodpercig. Hát, ilyenen sem vettem még részt… Netán látja a baljóslatú gondolataimat és meg akarja akadályozni, hogy ily’ kegyetlen módon végezzek a konyhássokkal egy „edzés” álszöveggel? Vagy a belső szándéka a régen való harcolás miatt egy egyszerű tiszt földbedöngölése egy bankaial? Na, azért azt nem hiszem, hogy egy egyszerű tiszt ellen bevetne ilyesmit. Van egy olyan sejtésem, hogy az első kidou csapástól, amit elejt még az is olyan erős, hogy ki is ütne vele. Bele se izzadna a dologba… Várjunk csak! Miért is írom le én ennyire Magamat?! Nem vagyok Én olyan gyönge, hogy egy kapitány első csapásra kiüssön! - vagy mégis?- Megmutatom neki, hogy rossz emberrel akar kikezdeni, még ha egy kis erőfelmérős harc is a dolog.
- Rendben! - pattanok fel hirtelen a fotelből, miközben bal kezemmel az asztalra csapok. - Elfogadom a kihívást! - mutatok jobb mutatóujjammal rá, nagyot nőtt a magabiztosságom, illetve az egoizmusom. Vagy csak túl komolyan vettem a dolgot –bingó >_<”- . Lehet, hogy most írtam alá a halálos ítéletemet? Talán nem ártott volna a válaszadást kicsit vissza fogottabban adni...? Elképzelem, hogy nyugodt békés körülmények között ülök továbbra is a fotelban, nagy relaxációs zenével a háttérben és úgy válaszolok. Na, jó az abszolút lehetetlen, hogy Én visszafogott legyek. oO Na, de mindegy is. A lényeg, hogy engem keményfából faragtak nem fogom hagyni, hogy elsőre kiüssön! xD
~ Anao… fel se hozott ilyesmit… ~ teszi megjegyzését szánakozva Hyozanryuu az egész gondolkodásmódom miatt. Hangjában hallani, ha tehetni most egy kemény falba verné emiatt a fejét, hogy ismét ilyen meggondolatlan voltam.
Vissza az elejére Go down
Shiroichi Anao
10. Osztag
10. Osztag
Shiroichi Anao

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 368
Age : 43
Tartózkodási hely : Valahol Seretei újdonsült romjai között
Registration date : 2010. Dec. 03.
Hírnév : 77

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag Kavicskapitánya *3*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 3 Cl0te40700/45000Kapitányi iroda - Page 3 29y5sib  (40700/45000)

Kapitányi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 3 EmptyKedd Júl. 26, 2011 12:19 am

Trónbitorlás, zöldségismeret, avagy a két isteni lángelme haori szuperhősnek áll Twisted Evil

Kapva Simán Csak Keisuke-sama ötletén araszoltam el Watanabe – tájcsó irodájába, hogy megnézzem, van e ott Kavicsnak rokona, illetve az esetleges papírmunkát is elvégzem, ha már ott vagyok… Rolling Eyes Így történt, hogy halkan osonva Keo-báró-samatól kapott 3D-s kaviccsal kirakott napszemcsiben osonok a kapitány irodájához vezető folyosón – legalábbis remélem ez már végre az a folyosó, amelyik nekem kell *>*’’ - . Egy kis váza mögé bújás, egy kis földön csúszás, egy - két tigris bukfenc, fél méter kúszás katona módra és már ott is vagyok! Cool Felpattanva rúgom be a kiszemelt ajtót, melyre valami iroda volt írva így reménykedtem abban, hogy ez a Kapitányi dolgozószoba. Bedarálva Chuck Norrisos karate rúgásommal a bejáratot lesek körbe, hogy van e itt valaki, s mivel nincs, habozás nélkül vágtattam be, azért ott is ügyelve, hogy észrevétlen maradjak. Így tartottam magam a menő osonáshoz, vázák és gazok mögé bujkálva – melyből egyet sikeresen feldöntöttem, véletlenül természetesen Rolling Eyes -, míg észre nem vettem azt… azt a kapitányi széket… a trónt. *.*
- Nekem… az… KEEEEELLLLLL!!! – hangos kiáltással vetődtem az ülőhely felé, hogy ledozerólva az asztalon található legtöbb tartalmat, leülhessek a kényelmes királyi székbe. Vagyis azt hittem, hogy kényelmes, meg menő, meg minden, mert általában úgy ülnek bene a gonosz haoris uralkodó katonák, de ebben sem volt semmi érdekes, ahogy Simán Csak Keisuke-sama székében sem. Pedig az sajtbugeszokkal volt bélelve! Surprised Megpróbálva kényelembe helyezni magamat, hátha ez a baj fekszek el a székben félig, lábaimat lazásan az asztalra vágva. Már csak a korona hiányzik, hogy úgy nézhessek ki, mint egy igazi menő király. Cool HmSir. Anao Queen? *3*
Merengve a szépséges gondolatokon kezdek el körülnézni a szobában, s megakad a szemem a sok papíron egy – két apró pillanatig. Hát igen… sok lesz itt az idő folyamán az Ördögűzői feladat. :/ Vajon ki lehetett az a trehány Shinigami, aki nem végezte el e csodálatos kötelességet, míg a Tájcsó nyaralni ment? Ch, hogy mindent nekem kell megcsinálni! Neutral Még jó, hogy Én vagyok a legprofibb az Ördögűző szakmában (ˇ.ˇ), persze Simán Csak Keisuke-sama után (^.^). Tekintetemet tovább vezetem egy feldöntött díszvirág felé. Megvakarva tanácstalanul fejemet nézek a felborított aljnövényzet irányába. Mégis, hogy van tartva ez a virág? Jó neki az, ha ki van döntve? Vagy luxus vigyázni ezekre a díszes gazokra itt? :/ Lélektükröm másik megállója egy nagyobb szekrény volt, kérdőn vizslattam a tárolót és egyre inkább azon agyaltam, hogy vajon mit rejthet magában? Lehet, hogy ruhát, vaaagy egyéb „titkos” – csak nem nekem - dolgokat? szemöldökrángatás Meg van a hely, ahol kontárkodni kell. Szememet a következő egyik áldozatom után, végül az utolsó megállóhelye felé vezetem, a kidöntött… ajtó (o_O) irányába. Miért van a nyílászáró kiesve a helyéről? :scatch: Ki lehetett az a vandál, aki leamortizálta a bejáratot. Hát normális az ilyen? Neutral
Nagy kidöntött ajtónézegetésem közepette vélek felfedezni valakit a folyosó végén, ki nagy sebességgel közelít az iroda felé. Felvont szemöldökkel, a részben lecsúszott 3D-s kavics szemcsit megigazítva próbáltam kivenni az messziről errefelé iramodó illető még élethűbb képét. S ni’ csak, hát nem kedves Masa (Katsu) jön segíteni? *>* De nem emlékszem, hogy kértem volna segítséget az Ördögűzéshez. Lehet, hogy Simán Csak Keisuke-sama keze van ebben? Surprised
Nyugisan ücsörögve e tudat ellenére, várom meg, míg a közeledő osztagtárs ideér, hiszen nem árt rendesen üdvözölni, ahogy azt egy felségnek kell, bár a nagy sziesztázás közepette megzavarni az uralkodót trónjában… nagy bűn, nagyon nagy és hatalmas bűn… :/
- Szerbusz Masssaaa~ hogyhogy jöttél segíteni? *3* Nem, mintha bánnám, csak azt hittem, hogy ez egy magánakció lesz. Surprised – jelentem ki nagy csodálkozással hangomban, miközben egy iratokból választott lapból – természetesen a legalsó lett a kiválasztott, hagy dőljön az átkozott stóca - origamizott papírrepülőt röppentve felé, ahogy belépett az irodába. – Origamiröpcsi vészleszállás~ S.O.S.! – mondtam, ahogy már szállt is Masa (Katsu) felé.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Katsuo
7. Osztag
7. Osztag
Sierashi Katsuo

Férfi
Leo Buffalo
Hozzászólások száma : 94
Age : 14
Tartózkodási hely : Menj a füst után
Registration date : 2009. Nov. 22.
Hírnév : 15

Karakterinformáció
Rang: 7. osztag, kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 3 Cl0te25000/30000Kapitányi iroda - Page 3 29y5sib  (25000/30000)

Kapitányi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 3 EmptySzer. Júl. 27, 2011 11:40 pm

Trónbitorlás, zöldségismeret, avagy a két isteni lángelme haori szuperhősnek áll Cool


Manapság a tisztekből kiveszett minden vállalkozó szellemiség. Nem azt kértem ugorjanak a játék vonatunkhoz hasonlatos sínekre, vagy nem oda szoktak? Azt tudom, miután ráuntunk az indiános fogócskára Masa-val, oda akartuk kötözni a visongó tollasokat, de mintha a nagyokosok mást emlegetnének. Van benne ugrás, meg talán váza is? A kettőnek ötletem sincs mi köze egymáshoz. Kirúgod az emeletről és a kezébe nyomsz egy virág tartót? Elég értelmetlenül hangzik, bár a felnőttekhez külön magyarázat, vagy minek nevezik kellene. Kerianyusnak, mióta beszélni tudok rágom a fülét, had mehessek sivatagot fellapátolni, de csak azt hajtogatja szünet nélkül, majd ha felnövök! Szerintem, pedig elég magas vagyok! A vidámparkban már át se kell sétálnom a centi tábla alatt. Különben is, mi az már, hogy pont ő beszél? Kisebb, mint én! Rolling Eyes Ráadásul én biztosan nőni fogok még! Kitartóan szoktam állni az esőben! Anya azt mondta, ha sokat ázok szép szál legény leszek, ami nem tudom mit jelent, de neki kizárólag igaza lehet! Cool Apropó igazság, ott jártam lehurrogom a tiszteket! Lenne nálam paradicsom azokkal dobálnám meg őket, de csak karfiolra futotta, úgyhogy jobb, ha szedik a lábukat! Kifejezetten pontosan célzok, kivéve, ha nem! Ugyan, egy-két zöldség folt remekül feldobja a falakat! Ha már kikiáltottam magam osztag dekomicsodálónak, ennyi belefér!
-Fussatok gyáva nyulak! Mi az, hogy nem vesztek részt a tűzálló tesztben?!-
Eresztem útjára férfiasan mély hangomat, némi haraggal vegyes csalódottsággal. Persze profizmusomnak hála, kapásból fejbe találom egyiküket. Helyes, nagyon helyes. Jobb, ha szó szerint átérzik tettük súlyosságát. Visszautasítani Iszlám hadnagy parancsát felér egy...ide most nem tudom mit kéne gondolni, de megbocsáthatatlan! Csupán annyi dolguk lett volna felvesznek előbb egy esőkabátot, aztán furcsa anyagú kabátot és még egy doboznyi holmit. Nem néztem mit hozok el otthonról. Annyi volt a feladatom szedjek össze minél több ruhát és derítsem ki melyik ég a legjobban. Abban szabad kezet kaptam hogyan. Rolling Eyes Én, pontosan követtem ezt az utasítást és még jó fejként másokat is bevontam. Nagylelkűen megengedtem felvegyék a ruhákat, amiket anya szagos spray-ivel lángra lobbantottam. Tényleg nem értem miért üvöltöztek az első kísérlet után őrült és piros mániákus szavakat. A felnőttek bolondok! Miattuk megbukott a küldetés. Persze, magyarázkodni és takarítani ők fognak. Nálam pedig lehet engeszteléssel próbálkozni. Most nincs mit csinálnom, amíg ki nem találok új játékot. Kénytelen leszek délután előtt gondolkozni! Erre, személyemhez tökéletesen passzoló helyet szoktam használni, Watta bá székét. Bár, mostanság vesztett a vonzerejéből. Biztosan elromlottak a mágnesek azzal, nincs itt. Pedig igazi képességeimet fejlesztő kiruccanás volt, miféle eszközökkel kaparintsam meg. Még mindig az a kedvencem, amikor tehenész fiús film után rajta próbáltam ki a kötél hurkos elrántást. Nem épp az állólámpát akartam befogni és fejére rántani, de akárhonnan nézem, úgy is célt ért zsenialitásom. Mérgesen felállt. A szék az enyém lehetett, meg egy púp is a tökéletesen ívelt homlokomon.
~ Régi szép idők! Dehogy hiányoznak! ~ Kúszott sejtelmes vigyor arcomra, miután két hónapos sebem hűlt helyét fájón megsimogattam. Ideje volt zavartalanul kitűznöm a "Katsuo!" zászlót. Az a szék már az enyém. Ebben senki sem akadályozhatott meg, csak mi ez a hanyag rendszer, hogy ki van dőlve az ajtó? Surprised Hejló! Itt gyújtogatni kell nem berendezést aprítani. Ez a csihipuhi mód nem megengedett a szigorú szabályokat betartó tízeseknél. Kész szerencsés véletlen, mert természetesen az, hogy itt jártam! Hálás lehet érte! Az osztag legjobb tagja fogja felvilágosítani arról, fát csak akkor ütünk szét, ha tűzifa kell! Naná, ezt a felvezetést méltóságteljes belépéssel kezdtem. Ha már nevelek, tegyek úgy, mint Watta bá. Nézzek szigorúan és húzzam ki magam! Azt viszont kihagyom, Nino felbukkanásával engedelmes gyerek leszek. Bennem van tartás, vagy mifene! Cool Bár jelenleg fület eldugó dugónak, vagy fület bedugó dugónak...mindegy, annak, jobban örültem volna. Akkor nem jut el hozzám a süketítő ordítás és azaz aljas szó, mellyel egyedülállóan megismételhetetlen személyemet össze merészelik cserélni külsőmet másoló klónommal.
-Jah, csak a vak Panna... Surprised-
Piszkálom meg gyermekien érzékeny dobhártyámat, miközben elhajolok a papír repülő elől. Nem, nem lehet szépíteni. Az ő hangja éles támadás a hallásom ellen. Sérül a tökéletes érzékem, őt teszem felsőssé - felelős -. Azonnal rá mutatok, hogy mindenki tudja ki az elkövető, addig meg bosszút állok. Ideje helyesen megtanulnia a nevemet és kiesni a székemből. Előbb találtam rá Watta bá ülőhelyére. Másod tulajdonosa vagyok, csak még nem jelentette be keri apus. Tudhattam volna elfelejti és ragaszthattam volna rá matricát! Az óvodában sem piszkálták azokat a cuccaimat, amikre anya Mickey egeres címkét tett. Bár, vakonda nem biztos látná. Mindjárt kiderül! Válaszként rejtélyes oknál fogva nálam maradt és semmi közöm hozzá játék autókat - három darab matchbox - nevem tagolva fejére navigálom. Remélhetőleg telitalálatot dobok és nyereményként kipottyan a székemből, amit terelő félkört írva közelítek meg. Nem oda tartok, dehogy tartok célirányosan felé. Az sincs tervbe véve könnyed mozdulattal hátrébb húzom és kényelmesen elhelyezkedem benne.
-KA-TSU-O! És neked is hello, hüvelyk Panna! Milyen akci...hát, persze! Pontosan azért vagyok itt! Mi másért jöttem volna?-
Fogalmam sincs miről beszél, de természetes úgy teszek, mintha tökéletesen értem mit fogok csinálni. Nyugodtan üldögélek és várom a kezdeményezést. Ha elkezd gyújtogatni, vagy tábortűzhöz kirámolni az irodát, máris előrébb leszek. Megkér, talán segítek pakolni. Arra neveltek legyek előzékeny a nőkkel, de mivel Panna nem az, vagy nem tudom micsoda, csak fontolóra kell vennem. A kérés, viszont jöhetne, mert kezdem unni magam. Nyugodtan ülhetek a székben. Hátradőlhetek, összekulcsolhatom nyakam mögött a karjaimat. Ebben nincs semmi izgalom. Surprised Ideje volt valamit kezdeni a helyzettel. Asztalra pakoltam lábaimat és véletlen mozdulattal tovább borítottam a papírokat, had essenek Panna-ra. Én nem tettem semmit! "Balul elsült" és teljesen "véletlen" mozdulat volt.
-Hoppá! Surprised Na, mit csinálunk, vaksi?-
Vissza az elejére Go down
Shiroichi Anao
10. Osztag
10. Osztag
Shiroichi Anao

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 368
Age : 43
Tartózkodási hely : Valahol Seretei újdonsült romjai között
Registration date : 2010. Dec. 03.
Hírnév : 77

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag Kavicskapitánya *3*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 3 Cl0te40700/45000Kapitányi iroda - Page 3 29y5sib  (40700/45000)

Kapitányi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 3 EmptySzomb. Júl. 30, 2011 12:42 am

Trónbitorlás, zöldségismeret, avagy a két isteni lángelme haori szuperhősnek áll

Hogy tehette? Hát kérdem Én, hogy tehette?! Így félrelépni egy zuhanó repülőgép elől ahelyett, hogy megmentené! Kegyetlen nem létező origami katona gyilkos, mégis mi okból áldozta fel az ártatlanokat, miféle belső elképzelés vezette e kegyetlenségre?
- Masssaa~ (Katsu) megölted Őket! T.T – mutattam a földre zúgott papír röpcsi irányába, ahogy levontam drámaian szóló gondolataimban a galád tetet. De az origamiról hamar áttereltem eszmefutásomat egy igazán kegyetlen térre, amikor meghalom azt a nevet, amit csak egy valaki szokott hajtogatni az osztagban. Rosszabb, mint a Bolha! >.> Dühösen csillanó íriszemmel, ökölbe szorított kézzel ülök fel rendesen a székbe, hogy a balommal egy erőteljes csapást mérhessek az előttem lévő asztal lapjára, hogy szövegem hatásosabb legyen.
- TE! Panna ja nai! Anao da! >____> - nem szeretem, hogyha így hív a közelébe sem ér a nevemnek, legalább a „Nao” egyik változata lenne, de… így! Miért ver az Isten efféle becenevekkel? Miközben ezt aprítom elmémben lesből támadását – ami valójában szemből jött, de ki vagyok Én, hogy ezt csak úgy beismerjem – tripla brümbrüm támadást mért rám Masa(Katsu). Visszaszövegelésre meg bármennyire is törekszem épp a sorra homlokomnak csapódó kisautók kergetik el a legjobb gondolatfoszlányaimat erről a témáról. A harmadik még azt is elérte, hogy valami varázslatos okból kifolyólag lebillentsen a királyi trónról, ezáltal átadva a stafétát osztagtársamnak. Pedig azaz Én királyi székem volt, nem önszántamból adtam át, követelem vissza azt, ami az… „enyém”! Neutral
Kiterülve a padlón pár másodpercig igyekszem összekaparni a kemotoxal lefújt légy állapotomból magamat. Dörzsölgetve sajgó kocsi lenyomatos homlokomat, szemem sarkából már lesek is a hátam mögött kényelembe helyezkedett Masa-t (Katsut). >.> Szövegeléséből még azt is le tudom vonni, mintha az sem tudná, mi a szöszről dumcsizok itt neki. Hiába akarja adni a nagyokost! Pedig Juubantaios létére honnan nem lehet tudni AZ Akcióról?
- Nos, AZ Akció nem más, mint a… - kezdenék bele az észosztásba, de csak kez-de-nék, mert valaki volt olyan kedves, hogy az Ördög által teremtett gonosz dolgokat: a papírokat, rám lökte, míg a földről igyekeztem felállni! O_O Atyaúristen mi lesz, hogyha elkapok tőlük valami fertőzést vagy… vagy rosszabb? Kimászva a köteg papír alól, elsötétedett szemekkel, lángszerűen megnyilvánuló fekete reiatsumat áramoltatva testem körül állok fel, majd ragadok kezembe egy köteg íratott, hogy gyorsaságomat kihasználva papír repülőket origamizzak belőlük. De nem is akármilyeneket, felfegyverzetteket! A semmiből kaptam elő hozzájuk különböző zöldségeket, mint a brokkoli, avagy póréhagyma, sőt újhagymákkal is előhozakodtam. Szóval a felfegyverzett röpcsikkel, Villámtáncos gyorsasággal soroztam meg a székben lazuló kis Massaat (Katsuuut). >.>
- AZ Akció, nem más, mint, hogy megtanulod a nevemet! >.> Karfiolostul, káposztástul, krumplistul, mindenestül! - kaptam fel a repülő bombázás után az íróasztalt magam mellett, hogy hozzávághassam Masanak(Katsunak), miközben hasonlóan, mint Ő nevemet tagolva kajabálok rá. – A… NAA~ - de sajnos elvesztettem az egyensúlyomat a nagy akcióban és ahelyett, hogy ráhajítottam volna, nevemet kiáltva, hátra dőltem elejtve a jócskán csak súlyos asztalt, befejezetlen nevemet megosztva vele. De e miatt az attrakció miatt be is ütött a baj… *<*” az asztal darabokban végezte a szoba kellős közepén, így megmutatva a fiókjaiban rejlő kincseket, a még több feláldozni való iratokat, egy – két kacatot és egy… kulcsot? Nagy csodálkozva nézek a zárnyitóra, majd mielőtt Masa(Katsu) bármit is reagálhatna, felkapom azt a romokból.
- Wohhoo~… ugye… arra gondolsz, amire Én? szemöldökrángatás - mutattam felé a kulcsot, majd fejemmel a szobában lévő szekrény felé böktem, hogy vágja mit is akarok, de azon sem lepődnék meg, hogyha még így sem esik le neki Fészpalm, ezért hozzáfűzök némi magyarázatot. – Nézzzzzzük meeg~.. –ördögien kacarászva, el is felejtve miféle bosszú vezérelt még egy – két apró másodperccel ezelőtt Masa(Katsu) irányába. Hát igen a szekrény tartalma jobban érdekelt és nagyon is reméltem, hogy ez a kulcs nyitja a tárolót. Odaszaladva hozzá próbáltam meg a zárba tenni a kulcsot és… tényleg ez nyitja! *<* Gonosz fél vigyorral képemen tárom fel a szekrényt melyben... nincs is túl nagy dolgok. :|Mogorván döntöm jobbra – balra fejemet, ahogy végignézek tartalmán, ezzel kifejezve, hogy cseppet sem nyerte el tetszésemet mindaz, amiket találtam. Minimum dugi pénzre vagy egyéb titokra gondol az ember, erre kiszúrja egy osztagnyi kosszal és haorikkal a kíváncsiskodó szemét. Várjunk… ha-o-ri? *^* Körülnézek, nehogy bárki is lássa, amit tenni kívánok, hisz emiatt biztosan lekapnák a fejemet egyesek, de mázlimra senki sincs radar közelben, Masat(Katsut) meg úgy is lefizetem Ő nem veszélyes… Rolling Eyes
- Vedd feeel! *<* - veszek ki két fehér rangot jelző kabátot, s az egyiket Masanak(Katsunak) dobom, míg a másikat jómagam veszem fel. Kár, hogy sokkal nagyobb, mint Én, a Taichou egy fél óriás. :/ Nézegetve magamat benne pár pillanatig emelem tekintetemet Masara(Katsura). – Hát nekem jobban áll, mint neked KatsuSa~... Neutral - vonom le szerény véleményemet a haoriban való kinézéssel kapcsolatban, mondjuk ez nem kérdés… nekem van kavicsos 3D-s szemcsim, neki nincs. Cool – Vegyünk fel valami csúcs isten vagy szuperhős nevet és kezdjünk zúzni! *-* - hozakodok elő egy nagyszerű tervvel, mielőtt megvétózhatná iménti kijelentésemet. Rengeteg munka itt az irodában így fölös a beszéd, no meg az osztagban is biztosan van még elszórtan egy – két teendő, amit be kell fejezni. KatsuSa~ meg jó tanítványnak ígérkezik biztos benne lesz az aprításban. szemöldökrángatás - Vagy versenyezzünk és legyen a tét…… A Trón! Persze, hogyha nem félsz, hogy veszítesz. Rolling Eyes – böktem jobb mutatóujjammal a szinte már egyetlen egybe lévő tereptárgyra: a kapitányi székre. S vártam KatsuSa~ válaszát.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Katsuo
7. Osztag
7. Osztag
Sierashi Katsuo

Férfi
Leo Buffalo
Hozzászólások száma : 94
Age : 14
Tartózkodási hely : Menj a füst után
Registration date : 2009. Nov. 22.
Hírnév : 15

Karakterinformáció
Rang: 7. osztag, kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 3 Cl0te25000/30000Kapitányi iroda - Page 3 29y5sib  (25000/30000)

Kapitányi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 3 EmptyHétf. Aug. 08, 2011 11:00 pm

Trónbitorlás, zöldségismeret, avagy a két isteni lángelme haori szuperhősnek áll Cool

Utánozhatatlan és persze osztaghoz hűen lángelmém, amit nem mellékesen Iszlám hadnagytól tanultam és még nem tökéletesen értem mit jelent. Először arra gondoltam, hogy a házban lévő kandalló meg az elme, na de mi azaz elme? Utána, könyvek felett roskadozó, ezzel híremet kockáztató utánzatom megkérdezésével, természetesen cseleztem, ahogy csatárhoz illik, nehogy magamnak adjak kötényt és még rájöjjenek nem értek valamit, hamarosan megfejtettem! Lángelmék, kizárólag a tízesek között fordulnak elő! Azok a kivételesen tehetséges halálistenek voltak, akik különleges képességgel rendelkeztek az egyszerű gyújtogatáson túl. Alap, hogy közéjük tartoztam! Én vagyok a díszítő! Cool Nem csak leégetek, de mindent egyedivé varázsolok, mint Pisztácia - Picasso -. Legalábbis állandóan őt emlegeti anya, ha elkapja a ház átrendezési láz, amire nem tudom mi szükség. Nem lenne egyszerűbb felgyújtani és újat építeni, amikor ennyire unja? Kérnie se kéne, teljesen magától értetődő szívesen tábortüzet raknék belőle. Lehet ""véletlen"" elfelejtenék szólni Masa-nak, bent maradt a holmija, de ""nem"" direkt csinálnám. Aztán elhívnám az osztagot, megcsodálhassák lángokba boruló otthonunk és mi ez a sok fehér repülő? Surprised Horkanok fel a csodálatos tájképből arra, megannyi papír száll egyenesen felém, miközben Panna újabb kiáltással erőszakaszolja -erőszakolja- hallosomat. Szorult helyzetem, leginkább a nórabóra dobálásra emlékeztetett. Öten vettek körbe, valamilyen megtorlaszolást -megtorlás- ismételve. Aljas rágalom volt! Nem volt közöm ahhoz ügyetlen balekok és keresztül estek a gumikötélben egyeneset bele a homokozó sár vermébe. Látták, hogy ások! Ő hibájuk nem vették időben észre. Persze, most nincs nálam kötél, se játszótér, úgyhogy az egyik dossziét felkapva védem ki az első hullámot, mialatt székkel megfordulva gyártok fedezéket. Watta bá széke igazán hasznos! Még szerencse ekkora mérete van! Bőven ad rejtekhelyet a zöldség bombák ellen, amikre kapásból válaszolok! Alkalomhoz illően felhasználom maradék karfiol tartalékaim, mialatt szabad kezemmel spárga dárdákra cérnát kötök. Lángoló elmém tovább öregbítve az osztag hírnevét fedezte fel, ha kötélre köti a zöld valami nevű bigyókat nem csak egyszer használhatóak fel. Ennek tudatában győzelem ízét éreztem számban. Ha pedig siker, legyen látványos! Székre ugorva emeltem két oldalamra spárga kunai-aimat, hogy orron vágjon még egy repülő? Surprised Nem kifejezetten ez volt a cél, főleg, mert a többieket lekésett támadótól hátra vágódva követhettem szemmel Panna szörnyeteg ébredését.
-HÁHÁ! Rettegj Katsuo titkos táma...repü...asztalt vissza, Panna! Nem így kell felaprítani tűzi...így már jó!- Rolling Eyes
Nem akartam belekontárkodni a műsorába, de rosszul csinálta. Gondoltam besegítek, kicsikét megrúgom az asztalt, legyen rajta egy-két törés, de Vaksi remekül boldogult a helyzettel. Az egésszel hátra dőlt, mint egy kövekkel lesúlyozott action baba! Lehet ő is elmerülne a felfújható medencében? Egyszer kipróbáljuk! Twisted Evil Addig marad a szoláriumos -szolid- félmosoly, fiatal testem kihúzása és mellkason összefont kar, hogy igen, én győztem! Elvégre, mindig az nyer, aki talpon marad. Ezért szoktam fogócskánál kitenni a lábam. Persze, nem mutattam, mennyire élvezem, még inkább lenézhetek rá. Csupán jelzés képen rátalpaltam az asztalra, mert a katonás filmekben mindig ezt csinálják, ha elfoglalnak valamit. Panna-t meg nincs az a spenót kényszer, ami rávenne, megszálljam. Az egyáltalán, miként nézne ki? Üldögélnék a nyakában? Inkább legyen cseléd. Cool Anyának kéne némi segítség, meg egy kis ösztönzés több újságot vegyen, amit szigorúan osztag kötögetésből -kötelesség- máglya halálra ítélünk.
-Akkor ez teljesítve, mert tökéletesen tudom, hogy PAnao-nak hívnak! Surprised-
Fűzöm hozzá az előbbi kérdéshez teljes ártatlansággal, mialatt csalódottan tekintek végig a felbukkanó papírhalmokon. Persze, bíztam benne akad más a fehér álca mögé bújó, sátáni iratokon kívül, de biztonság kedvéért, csak lábbal túrtam bele a kupacokba. Na, meg, egyértelműen Panna fölé magasodtam nem fogok lehajolni! Surprised Megerőltető keresésem, viszont nem hozott sikert. Papíron kívül, csak papír volt! Ettől a visszataszító felfedezéstől fintor futott át arcomon. Watta bá, ilyen unalmas papucs lenne? Semmi nyárra készülő nőkkel telerakott magazin, vagy pokemon gyűjtemény. Lehet máshol rejtegeti az érdekes holmikat? Nem kizárt, mert Vaksi valamilyen csodával határos módon ÉSZREVETT Surprised egy kulcsot. Most igazán meglepett! Valószínű a kulcs percekig ott volt az orra előtt és teljesen véletlen botlott bele az ujja, de meg volt és most fény derülhetett Watta bá sötét titkaira! A lehetőségtől, legyen mivel zsarnokolni -zsarolni-, ha valamit meg kíván tiltani, vagy idő előtt akar elhozni a mászófaltól ördögi mosolyt csalt fiatalos vonásaim helyére. Szerintem igazán jól állt! Többször kéne kárva örvendenem, vagy károgva övet kötnöm. Lényegtelen, mert lassan feltárult a szekrény tartalma, ami elég lehangoló volt. Reflexből hátrébb hajoltam a kitámadó molylepkék ne találjanak szembe. Nem értem minek tartja zárva, ha nincs benne semmi. Az egész olyan volt, mint az a gyászos nap, amikor anya megígérte sütit kapunk és elénk lökött valami gusztustalan zöld vitamol -vitamin- bombát! ~ Hát, ez nem fájó, de elég uncsi! ~
Túrtam bele éjfekete hajamba már azon gondolkozva, asztalhoz borítom a szekrényt és tüzet gyújtok. Már készültem oldalára támaszkodva megbillenteni, elvégre, csak egy Vaksi került volna alá. Semmi különösebb vész nem történt volna. Amikor, hozzám dobtak egy haori-t. Szegény, Panna! Neki haori kell, hogy hősies legyen? Kicsit, tényleg nagyon kicsit, most sajnálom. Én alap, hogy nélküle is ütős vagyok! A fehér anyag, meg egyértelmű, úgy simul rám, mintha nekem készítették volna. Tökéletesen festek, így nem adok vaksi véleményére. Ő nem lát rendesen! Surprised Azért, önzetlenségem jeleként rátaposok a földön húzott kabátra, hátha sikerül leszakítanom az aljából. Ha meg ""véletlen"" elesne, csak magának köszönheti!
-Méretedre akartam szabni...Rolling Eyes -
Vonok vállat a saját haori-m ujját húzgálva. Rondán elszabták, mert túlságosan hosszú. Watta bát nem igaz nem zavarja! Az ilyesmit, viszont nem lehetetlen megoldani, főként én ne tudnám kiigazítani? Különben is, nyár van, tombol a hőség, vagy éppen a tűz, semmi szükség az ujjakra. Szóval, két erélyesebb rántás és hoppáré...teljesen magától leszakadtak! Ezeknek a haori-knak már az anyaguk se a régi! Minden gyenge mozdulattól széthullanak.
-Nekem alapból szuper és isteni a nevem. Cool Nincs szükségem újra! De neked kéne...bár a PAnao, úgy hangzik, mint a hős lova! Cool-
Biztonság kedvéért kígyóuborka ütőt ragadok magamhoz, ha netán sorozással próbálkozna, legyen mivel védekezni. Korántse félek a vak és kicsi Panna-tól, de nem hozhatok szégyent a zöld undorra, hogy azzal találnak el! Meg egyáltalán magamra se, hogy vak és kicsi Panna talál el! Surprised
-Félek...mi lesz veled, mert biztosan nyerni fogok! Twisted Evil -
Vigyorgok magabiztosan a start jelzésre várakozva, meg unaloműzés gyanánt szétkenve egy paradicsomot haori-ja hátán. A piros paca határozottan feldobta a kabátját! Ha már dekorkeksz vagyok, csak tudom! Cool Meg ezzel a folttal könnyebb lesz megtalálni az élő célkereszt fejét. Kevésbé fog beleolvadni alacsonyságával a környezetbe. Nem, mintha tudnám mit fogunk csinálni, de nem márt felkészülni. Egy-két biztosíték sose árthat... Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
Shiroichi Anao
10. Osztag
10. Osztag
Shiroichi Anao

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 368
Age : 43
Tartózkodási hely : Valahol Seretei újdonsült romjai között
Registration date : 2010. Dec. 03.
Hírnév : 77

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag Kavicskapitánya *3*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 3 Cl0te40700/45000Kapitányi iroda - Page 3 29y5sib  (40700/45000)

Kapitányi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 3 EmptySzer. Aug. 10, 2011 4:24 am

Trónbitorlás, zöldségismeret, avagy a két isteni lángelme haori szuperhősnek áll Twisted Evil
Nesze neked repülőflottás támadás! Cool Még azzal a sárgával – spárga – sem lehetett überelni, mellyel KatsuSa~ próbált meg előrehaladni, hogy Ő vigye el a győzelmi zászlót. Még mit nem! Annál azért egymilliószor a köbön gyorsabb vagyok, hogy mintsem nemes egyszerűséggel lecsapkodjon engem! Meg erősebb is, s ennek bizonyítéka asztaldobásom lesz, mellyel felköszöntöm, ráadásul még a nevemet is megtanulja – alias első kitűzött akció végbemehet -! Legalábbis azt hittem vagyok olyan coolos 3D-s napszemcsiben, hogy rá tudok röptetni egy asztalt, de valami hiba lépett fel a mozdulatkorrigáló processzoromba… áh’ biztos a Juunibantai megdobott egy vírussal. >-> Mennének az Óperenciás tengerek túljárja, hogy pont a legrosszabbkor találtak be… ehh… ezt most úgy mondtam mintha szájborger klón lennék, pedig nem vagyok az. O.o
@.@~ Biztos túlságosan is betett a földön való landolás, a csudába, hogy nem jött össze! Megérdemelte volna, sőt akár jól is állt volna neki az, amikor szőnyegé avanzsálom. Neutral S most nézze a rossz ég, itt pózol felettem és alul nézetből, ráadásul 3D-s rájavítással kell szemlélnem az általa szuperhősi győzelemnek titulált beállást. Valamiért van olyan kellemetlen női sejtésem a déli sarkról üzent Holle anyótól, hogy voltaképpen belül igen jót kacarászik magában, amiért tripla – duplán letekinthet rám. >-> Persze újabb bosszúhadjáratomra indított origami zöldségrepülők felszállási engedélyt még nem kaptak egy egyszerű és nagyszerű, de annál menőbb ok miatt… a Kulcs! Sok mindenre jó egy kulcs, de ez egy olyan kulcs volt, mely csak egy dolgot nyithatott: a szekrényt! Naná’, hogy kipróbáltam egyáltalán illik ebbe a zárba – mert azért nem árt biztosra menni és ki tudja, hogyha nem ebbe jó, akkor miféle titkot zárhat el a kíváncsi szemek elől szemöldökrángatás - szóval előrelátóan végeztem el egy zárnyitást, hogyha esetleg máshoz kell, akkor nyomozósdiba álljunk másodállás fejeként, de szerencsére a plusz szakma felvétele elmaradt, mert a kulcs nyitotta a szekrényt. *3* Feltárva annyi raboskodó Pokollepkét engedtem szabadjára, amennyit még életemben nem láttam, pedig valljuk be, nem vagyok mai csirke – khm… inkább csak csibe - na de a lényeg, sőt a kérdés, hogy vajon mennyi ideje lehettek fogva tartva? A Pokollepkék Molylepkékké változtak már ilyen hosszú távú rabság után. ’ várjunk csak, hogyha Én engedtem ki Őket, akkor valami felszabadító lettem? *.* Vagy
- Hé, KatsuSaa~… lehet, hogy a Tájcsó valami bűvész csak nem tudunk róla? Mert ha igen, akkor most tetted tönkre az egyik trükkjét… Surprised – még jó, hogy nem Én vagyok a hibás. Neutral Majd elviszi helyettem a balhét, hogyha így van, ahogy azt állítottam. De ha nem hisznek nekem… várjunk csak, miről beszélek?! Ki ne hinne nekem? *-* Bevetem a 3D-s napszemcsi mögött rejtőző óriási boci szemeimet oszt’ már le is vépéztem a társaságot. Viszont most nem akadhatunk le ezen a csiribi – csiribá effekten, ugyanis itt voltak a menő haorik, melyekkel egy magasabb szintre fejlődhetünk! Egyszerű tisztből -> szuper hőssé, kihagyunk pár ranglétrát, de az meg kit érdekel? Leellenőriztem senki sem látja e, mit kreálunk, hiszen csak meglepetésként mutathatjuk meg a jónépnek, hogy új védelmező alfaj bukkant fel Sereteiben, akiket nem győz le holmi kriptonit! Cool
- Az Én nevem lesz Loki a ravaszság és aa~ - kívánnám hangoztatni a menő Isten nevet, melyet jelen események erejéig magamra aggatnék. Hisz ki más lenne a legjobb hozzám illő, ha nem: Loki, a gonoszság, ravaszság és ármány, avagy a tűznek istene – mellékesen megjegyezve a csekélyke istenismeretem közül most Ő jutott egyedül eszembe *<*” - és gondoltam sziporkázok egy keveset, hogy milyen okos vagyok e téren, csak a maradék, menő gondolatfoszlányomat is elkergette ifjú padavanomnak fogadott KatsuSaaaa~. >-> Egy istenhőshöz való művészi csattanást mutatózok be, vagyis… csak bemutatkoztam a talajnak! Igen! KatsuSa~ kényszerített arra, hogy köszöntsem… ez, ez nem az Én bénaságom volt, mielőtt valaki erre gondolna! És mondja a képembe az, aki nem hiszi el!
De amikor meghallom azt az ördögi ártatlansággal átitatott mondatot… elsötétült arccal keltem fel, majd ökölbeszorított kézzel cápafogsort növesztve és a belső volumet maximumra tekerve kezdtem bele a szövegelésbe.
- Fitty fenét! Valld be, szándékos volt!! Különben is, miféle szakképzetlenségi alapon művelsz ilyesmit? Villantsd a tanulmányit a varrási képzetséged felől, mielőtt ilyet csinálsz! Mad >-> - a ruhaigazítás még „okés” lett volna – persze csak papírokkal -, de ez a kéz és lábtörésre ment ki, jómagam már csak tudom! „A Kavics” is megmondta és neki mindig igaza van – az pedig mellékes, hogy Hyozanryuu közvetítette Neutral -. Viszont most nekiállhatok valami új menő hősi nevet keresni poros gondolataim között, hiszen az előző nagyszerű ötletem az esés következtében egytől – egyig elfelejtettem! Ahogy csattantam biztos kiesett a fejemből és elpattogott, hogy ne találjam meg, mondjuk nem álltam le volna keresgélni úgy sem, majd visszajön, ha nem akar Ő is e szoba áldozata lenni. Viszont név nélkül nem lehetünk menők!
Beleélve magamat kezdek agyalni egy igazán coolos néven, amikor meghallom KatsuSaa~ padavanok padavanjának gúnyolódását. Hogy mer engem egy négylábú szamárhoz hasonlítgatni?!
- Hős lova… heee? >-> Inkább már egy sárkány, hogyha ilyesmivel illetsz! És A-NA-O, P nincs! >-> Am… a Te neved pedig… pfffx”””Dkhm…khmm… tudod mit? Én leszek Batman, de pedig a kis veréb: Robin ez legalább hősies. Cool – fölényesen kihúzva magamat, egy öntelt mosollyal spékelem meg a mondandómat. Hiszen az a Denevérember is nagyon menő ám’! Van köpenye, és csúcs járgánya is, no meg repülni is tud. Ő kell ide! Az a Robin fecske mellette pedig úgy is padavan szinten volt, így no problemo, remekül illik KatsuSaa~ra EZ a hősi név. Viszont… azt hiszem nem nyerte el tetszését az előbbi, ahogy érzem hátamon lévő bigyusz számjelzőt telibe találni egy jókora paradicsommal.
- Ez tíz pontos találat volt… >->… Lássuk lesz e ilyen szerencséd a továbbiakban is ifjú padavan! De a győzelem már úgy is az enyém! >_> - jelentettem ki miközben két zellert kaptam elő – titok, hogy honnan -, hogy ezeket alkalmazhassam bunkósbotként. De Ő adta a start jelet, csak magára vessen! És ez még semmi, ugyanis itt jönnek a várva várt origami repülők zöldséggel felszerelve és kavics repülőhajó flottával az élükön! Természetesen a hajók cukorborsó lábcsapdákkal, míg a röpcsik karfiol bombával traktálnak. szemöldökrángatás
- Ezt neked paradicsom! Egyél articsókát! – forgattam meg kezemben a zellert vagy mit és hajítottam RobinKatsuSa~ felé pluszba. Vagy elesik, vagy nem, akár meg is eheti, hisz éljen egészségesen, különben sosem fog nagyra nőni Neutral… Igaz… titkos adat, hogy: nekem is kell egy menő tíz pontos telitalálat! *__* Főleg, hogy NEM hagyhatom csak úgy győzni! >-> A szék az enyém lesz punktum! *^*
- A trón úgy csábít nagyon hív~ *<* - szólalok fel közben lelkesen dalolászva, amikor eszembe jut az Emberek Világában látott oroszlánokról szóló történet egyik betétdala, mely remekül illik az eseményekhez. Vidáman nézek körül, hogy nincs e a szobában valami zenelejátszó, ahol aláfestő - egybe ösztönző zenének be lehet e tenni, hagyd hallja az egész osztag, mit is partyzzanak. Cool De midőn szomorúság egy kazetta vagy lemezfuttató sincs a környéken – aka a felborított asztal vagy a kirámolt szekrénynél -.
- Micsoda, mulasztás… a Tájcsó NEM ismeri a zene fogalmát… scratch - állapítom meg elképedve ezzel levéve tekintetemet a zöldségdobálós RobinPadavan ellenfelemről, mely talán életem eddigi legeslegnagyobb hibája lesz… vagy ha lehet annál is nagyobb! Csak erre későn jöttem rá…*<*”
Vissza az elejére Go down
Sierashi Katsuo
7. Osztag
7. Osztag
Sierashi Katsuo

Férfi
Leo Buffalo
Hozzászólások száma : 94
Age : 14
Tartózkodási hely : Menj a füst után
Registration date : 2009. Nov. 22.
Hírnév : 15

Karakterinformáció
Rang: 7. osztag, kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 3 Cl0te25000/30000Kapitányi iroda - Page 3 29y5sib  (25000/30000)

Kapitányi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 3 EmptySzer. Szept. 28, 2011 4:30 am

Trónbitorlás, zöldségismeret, avagy a két isteni lángelme haori szuperhősnek áll Cool


Panao tökmagból kipattanhatott a mérges, zöld, de kicsi Hulk, mert „elképzelésem” sincs, milyen szakosodott képkeretről, varrás tudományról beszél és mindezt „miért” teszi ilyen ingerülten. Nem tettem semmi rosszat. Még hálás lehet, nagylelkűen megszabadítottam a felesleges anyagtól és nem az osztag közepén, tömegben hasal el. Fene, hogy ez előbb nem jutott eszembe! Nem, mintha efféle alantas trükkök kellenének legyőzéséhez, hiszen ő Panao! Kicsi és vak! Ráadásul, ragaszkodik hozzá, bemutassam a varró tudományom. Rajtam ne múljon. Elképzelésem sincs, miként szokás varrni, de azzal összetapasztasz két vackot, szóval körbenéztem az egykori asztal maradványain, hátha akad ott némi kiindulási alap és igen. Ott pihent a szürke tűzőgép! Egy hete jöttem rá a működésére, amikor Iszlám hadnagy azt mondta, szedjem ki a kalapácsokat –kapocs- az összetűzött lapokból, nehogy akadályozza az égési hatványfokokat –faktort- . Persze, teljesen „véletlen” azt a beszéltethető fém masinát fogtam meg és továbbra is teljesen „véletlen” odatűztem az egész kupacot a függönyre. Kétségbe nem estem az esettől, elvégre a lángelemek –lángelmék – osztagát öregbítem becses nevemmel, szóval lerántottam az egészet és bedobtam a „szennyes ruhák” közé. Mindezzel arra céloztam, hogy az én magas – magasztos – eszemen nem fog ki HüvelykPanao áramlása –ármánykodása –! Laza mozdulattal rátalpalok az egyik lécre, ezzel kezembe reptetve a kincset érő masinát, mely kapásból ördögi fénnyel csillan meg hozzáértő ujjaim birtokában. Több dolgom már nem volt, mint könnyed mozdulattal fejbe szűkült– felbőszült- bika mellé lépni és törpe méretű testén silányul festő haori-ja ujját, néhány precízen kivitelezett lövéssel hozzáékelni a falra függesztett karnishoz.
-Tessék, villantottam! Cool Egész feldobod a díszletet, mintha csak ODA tartoznál! Surprised-
Dobálom cseppet sem „elégedett” és cseppet sem „kárörvendő” vigyorral mesteri tudományom kellékét. Megnyerő látvány, miként próbál lejutni a falról. Szívesen helyet foglalnék a székbe, csak úgy mellékesen és semmi hátsó szándékkal, míg szenved, de nem vagyok csaló. Nem teszek többet, mint kényelmesen letelepedek az asztal maradványaira, lábammal gurítom a széket és kicsiny hümmögéssel fogadom Panao név válogatással lebonyolított előadását. Meglátszik neki nem jutott lego mező – uborka föld -, mert annyit küszködik a találgatással. Vele ellentétben nekem szerencsém volt. Az én immunitást –identitást – jelző szavam sokkal nemesibb és osztaghoz illeszkedő, mint az ő kicsi és vak Panao-ja. Meglátszik az én őseim sokkal menőbbek, mint az övéi. Az mellékes a papusomat fakanálba – kanál vízbe – fojtanám, mert játssza az eszét és Masa, csak egy selejtes utánzata tökéletesre szabott külsőmnek, de minden családba kellenek rosszul elsült tervek. Anya biztosan túl sok bokrot –zöldséget – evett a teher –terhesség- alatt. Esetleg fejre esett, vagy a gyerek esett fejre a hasában, vagyis nem tudom, de biztosan az történhetett! Nincs rá más magyarázat!
-Inkább, én a sárkány, te meg a gyík! Robin? Legalább nem vagyok barlanglakó denevér és látok! Surprised Ennyi erővel lehetnél a Kullancs is. Az méretben, viselkedésben és névben is passzolna hozzád. Surprised
Ekkor adtam hálát az előre látó, mert én alapból hős vagyok, ugye bár Cool képességemnek, hogy uborkát ragadtam magamhoz. Ugyanis vak és kicsi Panao-nak valamiért nem tetszett a paradicsommal kijelölt célterület ötletem, pedig puszta előzékeny segítőkészségből tettem, hogy tudhassa, hova nem fogok támadni. Surprised Ebből kifolyólag teljesen érthetetlen, miért próbált hagymákkal –zeller – találatot vinni fejemre. Kiváló reflexeimnek hála, első ütését könnyedén védtem a nálam pihenő uborkával, de a második elől már kénytelen voltam elhajolni. Egyetlen kósza másodpercre megfordult fejemben nemére való tekintettel hagyok neki kicsinyke sikerélményt a teljes megsemmisítés előtt, viszont be kellett látnom, CSAK Panao-ról van szó. Emiatt, hátrálást „színlelve” beborultam az asztal mögé és művészi esésem közben kezemben szorongatott répát – uborka – kettétörve hajítottam felé. Az átkozott földet érésbe, sajnálatos módon nem volt belekalkulálva a talaj instimulált – intabil- állapota. Természetesen lángoló elmémet mutatja, még ebből is tökéletes fegyvert kreáltam, hiszen a becsapódástól nem kevés adag papír, egyéb fa tartozék repült Panao felé, ráadásul zseniális figyelmemnek hála néhány narancsot – krumpli – tökéletes pontossággal katapultáltam irányába az egyik mozgó valami végére huppanva. A könnyen bezsebelt sikernek, nem örülhettem, mert felém száguldott a kicsi és vak flotta, megannyi undorító zöldességgel –zöldséggel - töltve. Ha pedig, ekkora erővel támadt rám, nem hátrálhattam meg és fénylő elememet – elmém- sem foghattam vissza! Jöhetett a visszavágó, méghozzá a repülőket jócskán megtizedelő –cukorrépa- fokhagyma füzérrel, melyet azzal kívántam támogatni, borsóra – brokkoli – szórt paprika por bombákat hajítottam előre. Valamit valamiért elemózsiámnak –elvemnek- hála, egy-két origami fejen talált, de úgy határoztam mindent felteszek a végső győzelemre! Szóval, igen, jöhetett volna, némi hősiességemet kifejező zene, de Watta bától mit vártunk. Még bűvésznek is rossz. Ezek után meg se lepődöm, nem ismeri a zene fogalmát. Ahogy kicsi és vak Panao sem a maximális koncentrátumot – koncentrációt -. Harc közepén, megmagyarázhatatlan módon, vereség ízét érezve képes volt elfordulni. Alkalomra váró tökéletességem, azonnal kihasználta gyengeségre utaló pillanatot.
-A színpad az enyém! LÚZER! Twisted Evil -
Villant fel sátáni mosolyommal együtt az a bizonyos homlok elé tartott „L” betű. Ám, csodálatos személyem elfelejtkezett egy aprócska mellékhatásról, mely a padlón szétterülő zöld moszatokkal keletkezett. Ennek értelmében férfias széket beölelő touch down mozdulatomból, széket befejelő bukás lett, melynek egyenes következménye lett, ülőalkalmatosságon kiterülve kezdtem kigurulni a helységből. Roppant hatásos és hősies távozás, pontosan így szerettem volna, kivéve azt a kicsiny lehetőséget ajtón túl a folyosó fala kacsintott rám. Sierashi-k becsületkódexét ismerve, hangos sikoly helyett, csupán halk „ajaj” hagyta el számat, viszont kiváló reakció időm segítségével, még ezt a vészt is sikerült kivédenem. Feláldozva utolsó védelmi bástyámat, spárgát - lopótök -, változtattam fájdalmas végkimenetellel kecsegtető útirányomon. Ajtófélfának támasztva fegyverem dőltem jobbra, hogy igazi farrolós rally mozdulattal boruljak a folyosó egyik vége felé.
- Panaló! Verseny a folyosó végéig! Cool -
Gurultam egyenesen a cél fel, hátam mögött hagyva hűséges segédemet, aki valószínűleg megpróbál kicsi, de Hulk szörnyetegként utamat állni. Állok elébe! Cool Van még tarajomban – tarsolyomban – egyenlőre ismeretlen és sose gondolt ötlet.
Vissza az elejére Go down
Shiroichi Anao
10. Osztag
10. Osztag
Shiroichi Anao

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 368
Age : 43
Tartózkodási hely : Valahol Seretei újdonsült romjai között
Registration date : 2010. Dec. 03.
Hírnév : 77

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag Kavicskapitánya *3*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 3 Cl0te40700/45000Kapitányi iroda - Page 3 29y5sib  (40700/45000)

Kapitányi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 3 EmptySzomb. Nov. 19, 2011 2:49 am

Trónbitorlás, zöldségismeret, avagy a két isteni lángelme haori szuperhősnek áll Cool
Magasztos hozzáértéssel villantottam mesteri ötleteimet újdonsült neveink terén, ügyet se vetve KatsuSaa~ véleményére, hiszen egyértelmű, hogy a csodás sziporkázásaim felülmúlhatatlanok, bármily más ötletességgel szemben. Ez a pofára esés, vagyis véletlen megbotlás meghozta az ihletet és nem haboztam kiélni minden egyes cseppjét! *<* Legalább megmutathatom KatsuSaanak, hogy varrás terén tudatlan tudományával kitöltött tudatlansága ezerszer felülmúlja az én tudálékos tudathasadástalan elmém a tudások bölcs tudásának tudását a tudásnak a… öhm mindegy. Surprised
Elmélkedésem során sokkosan hallom a csattanást és csattogást, amely tanúsítja, hogy figyelmetlenségem miatt fali dísznek lettem avanzsálva, micsoda félreértés! O_o
- Tetetettőtőtőtetettő! Mad – keresem a megfelelő szót ötletességgel teli elmémben, amiért hirtelenjében sokasával jelentek meg és akartak kibukkanni belőlem. Közben eszeveszett rángatás kíséretében próbálom leszuperálni magam a karnisról, de túlzott biztossággal lettem felbiztosítva a helyre ahova, ha kívántam is volna sem akartam az életben kilyukadni. Hm? Surprised Tényleg? Embarassed Vagyis, hát persze, hogy feldobom! Cool Nézd csodálatos külsőmet még jó, hogy passzentos vagyok ide! Cool – söpröm ki lila hajamat egy elegáns mozdulattal szabad kezemmel arcom elől, ahogy hallom a kárörvendő dicséretet, melynek célzásait hirtelenjében nem fogtam fel, ízé… vagyis felfogtam csak másféle ágról – végről szóló értelemben. Így romhalmazokba csattogva omlott össze bennem egy kész Science Building létesítmény tudatalattimban, ahogy tudatosult tudálékos tudásomban a tudnivaló célzásainak célzatai. – Álljon meg a menet! >_> Te most sértegetsz engem?! Mondd a profilomba! Gyerünk, gyerünk! Mad – belső dark site oldalam kifejezését elindító kis gombocska automatice bekapcsolásával kezdtem dühödt Rottweilerként csattogtatva precíz egyenességgel álló, Blend-a-med fehérségű fogsoromat feléje, mellyel körbeírom agresszív kisördög énem szülte haragot, amit feléje invitálok mostan. Ezt a dühödt még egy Sith lovag is megirigyelné! Cool Noha, ha nem lennék feltűzve a fali fogasra, akkor minden bizonnyal torkának ugrottam volna mérgemben, így csak fogságba esett aranyhalként ficánkolok feléje.
Hápogva, mint egy kacsa, Donaldot, avagy a hírhedt Dodót imitálva reagálok fantasztikus ötleteimet lehurrogó szövegére. Honnan tudhatja, hogy a Batman és Robin nem az übercoolos style név forradalmárkodásunknak? No, meg a sárkányhoz több közöm van, mint neki! Nem veheti el a sárkányt! Én vagyok a sárkány! Én akarok lenni a sárkány! Csakis én! Senki más! >.>
- Garrrrrr>.> Én vagyok a sárkány, csakis én lehetek, szóval nem veheted el ezt az inget, imidzset vagy imiget vagy mit!! – fogcsikorgatva, toporzékolva, fújtatva, sárkányszerűen lángot okádva fejezetem ki egyöntetű nemtetszésemet a gyíkozással kapcsolatban. A vérszívó kis Kullancsot már nem is említve! Szinte karnisszakító erővel, bika módra igyekeztem szabadulni és megrohamozni KatsuSaat, hogy egy – két zöldséggel dobáljam, e tervezet lépésemmel is megmutatva, nekem van igazam, nem neki!
Koktél paprikája – koktél paradicsomja – mely hátamon ért földet hatalmas bűntettként jegyezte föl magát elmémben, nem kellett volna hajszálvékony türelmemet elszakítania ezzel! Ördögűző lángban égő tekintetemet vizslattam felé, ahogy némi elmeorvost igénylő vicsorítást villantottam irányába és bosszúhadjáratomat máris indítottam; nincs menekvés! Nekem is kell egy top10-es találat! S még így részben falhoz kötve is csak úgy reppentek a zellerek, karfiolokkal és cukkínikkel, a repülő vadászhajókról nem is beszélvén, melyek bombázták megannyi babbal és karalábéval megtöltött fegyverarzenáljukkal őt.
A levegőben pezsgő izgalom miatt terjengő pozitív hatást keltő ionok csak úgy felhevítették jókedvemet, s ebből fakadóan kész operett muzsikába kezdtem a hírhedt „trón megszerző” zenével, csak az aláfestés hiányzott hozzá, hogy a hangszálaim által dalolászott dallam teljes legyen.
A meghökkentő hatás, mely támadássorozatom eredményezett elő, szinte talajig eső állal néztem végig, ahogy hátra bukfencet prezentált előttem KatsuSaa~, vagyis csak a csörömpölést hallottam, amiért szememet takartam, hogy ne legyen tanúja az esetleges töréseknek, mert amin nem lehet segíteni, annak nem lehet segíteni, viszont tanúskodni sem akarok a miérteket magyarázva! Surprised Így, ha nem láttam, egyszerűen annyit mondok, hogy mondjuk… „éppen pislogtam, így passz mi miatt vetett hátast és törte össze magát” vagy valami ilyesmi. *<*” Ahogy szemfültanúskodás miatti misszió elől mentegettem magamat, kész meglepetésként ért a kobakomat ért koppanás, mely tuti, hogy hatalmas nyomot fog hagyni maga után valami gigászi unikornis szarv képében. Szinte csillagokat és fejem fölött köröző bolygókat láttam kibontakozni lelki szemeim előtt, amint elemeltem mancsomat tekintetem útjából és kicsit szédelegve, tiszta becsiccsentett változatban felfelé kémleltem az újdonsült búbomat taperolva.
Viszont a papír és fatenger zöldség-halacskákkal megfűszerezett támadás elől való menekülést, ízé… precíz elkerüléses manőverért kiáltott, így ha már rajta függők az ablaktakarón, kihasználom a velejáró hasznot! Ráakaszkodtam, s Tarzan üvöltést hallatva futottam neki a falnak, majd rugaszkodtam el onnan, mint a menő indán „ájjájizó” majomember. Egészen addig manőverezve, míg egy – két aljas cékla – krumpli – meg nem talált, s lábamnak csapódva ki nem billentett jobbra – balra röppenéseimből, ezáltal felkenődve a nem is oly’ messze elhelyezkedő falnak, khm… mármint most fedeztem fel, hogy milyen közel is állt hozzám konkrétan a térválasztó! Surprised
Lecsordogálva a kemény falról láttam felsorakozni különböző leves tartozékokat. Kukorica – répa – és társai, melyekre még időben kapcsolván – miután egy fejbe talált – rájöttem, hogy ezek nem illúzióhallucinációk, hanem igaziak! Így trendi kitérőmanőverrel gurultam el a felém közeledő gyümölcsöktől – zöldségektől -. S sikeremet ízlelgettem közben, így az előbbi dalomat hangoztatva kerestem forgolódás közben keresni valami lemezlejátszó szerűséget, melybe némi háttérzörejt indíthatnánk ösztökélésképp. De óriásian nagy szégyenkén ruházta fel a tájcsót, mely szerint tán’ nem is ismeri a muzsika szép fogalmát! O.O
- Mire fel a tiéd?! Meg mit lézerezel te itt nekem?! Az nem lézer, hanem fény, mint fénykard! Ennyit sem tudsz, Padawan?! – igyekszem kihalászni magamat a függönyfogságból, mert a menő elpörgéses műveletemnek hála teljes egészében és annál is nagyobb részben sikerült belecsavarodnom az anyagba, így fogságba ejtve saját magamat! o.o” Persze igyekeztem olyan fényben feltüntetni, mint aki számított volna erre és tök simán ki tud jönni a karnis vissza fogó marka alól! Bár lehet, hogy partra vetett hal vergődésem nem erre utal. Rolling Eyes De fel lehet fogni valami művészi ráhatásnak is! Surprised Persze attól nem félek, hogy Massaa…. ízé KatsuSaa~ kisasolna bármiféle művészi vénára utaló jelet! :<
Kisebb pörgéssel, meg Simán Csak Keisuke-samatól hallott átvitt értelmű szavakkal végül csak sikerült kiszabadulnom. Egy menő ninja pózt felvéve álltam szembe KatsuSaaval, vagyis már csak a hűlt helyével, ugyanis igen perfekt mozzanatot vetett be, mellyel képes volt kiváltani belőlem egy tüdőleszakító röhögő görcsöt, mely miatt földön fetrengve vergődtem. S igen nehezen sikerült kilábalnom belőle, vagyis egyáltalán nem, de az más kérdés. Kacajom során, csupán annyit igyekeztem kipréselni magamból, hogy: „Bagoly mondja kakukkos órának” vagy minek monológot, vagy szólást, vagy mit. Laughing
Halálos ítéletemet aláírt kacagást befüggesztette az újabb sértő szó, melyekre már koboldszerűen kiélesedtek már füleim. Vérben izzó szemmel pattantam fel az általam feltörölt talajról, közben ökölbeszorított kézzel prédikáltam utána.
- PANALÓ YUU NAA!!! Evil or Very Mad - átköltött nevemet megvétózva, föld remegtető léptekkel kezdtem irányába trappolni. ~ Verseny? Legyen hát! Én nyerek, ez nem vitás! ~ Csak, hogy elkaphassam és pár citrommal – paprikával – tömhessem meg, mint valami levadászott szegény kis erdőlakó állatot, hogy szuvennnnyírként kitehessem a Pihenő falára. >.>
Majd saját kicsiny terveim szövögetésével foglalatoskodó gondolataimat lehidalva függesztem be, ahogy észreveszem, hogy ellenvetéses ellenségeskedésemet előhozó ellenségem megfutamodni látszik előlem. ~ Ez cseppet sem Kavics!!! T3T ~
- Hééé’ ez csalás! – indulnék meg rohamléptekkel nyomába, de a karnis továbbra is krokodilfogával visszatartva megakadályozza indulásomat. Ezért egy nagyobb rántás kivitelezésével szuperálom le magamról, vagyis helyéről a tereptárgyat. S az erőkifejtés hatására megbotolva a földön szétterülő szőlődarabokban –cukorborsókban - kész műjégpályai piruettet írtam le, utánam a fél függönnyel. Végül egy tigris bukfenccel hárítom el a KNP-t (kolosszálisan nagy pofára esést), hogy azon nyomban futhassak a csaló KatsuSaa~ után híperűrsebességget alkalmazva!
- Bruhaahahahahahahaa!!! Azt hiszed, hogy le tudsz győzni? Twisted Evil - hangoztatom kárörvendéstől csepegő, ördögi örömkacagásommal megfűszerezve gonosz tervem első lépéseinek bevetése közepette, mely különböző módon vigyorgó dinnyesor – sütőtöksor – kipakolásában merült ki. Amivel útját állhatom a rendkívül szabálytalan módon közlekedő KatsuSaanak. Nyehehehe! Én fogok nyerni!! – viháncolok, s már fordulok is sarkon tovább villámtáncitáncizva, hogy utána jól az orra alá dörgölhessem a dolgot, miszerint én értem előbb a folyosó végére, nem pedig ő. szemöldökrángatás
Csak tömény tökéletességben törtető tervem meghiúsulni látszott haori szuperköpönyegem miatt, mely lábam alá mászott, s ez által kigáncsolt. ~ Áh’ miket is gondolok! Hiszen ez a szörnyűséges segéd padoncom bosszúja! >-> ~ Szép „ááá” sort áriázva terülök ki a földön, mint akin egy buldózer hajtott keresztül, alig pár millimétere a céltól. ~ Midőn szörnyű befejezés! T^T Hát lehet ennél rosszabb? T^T ~
Magamnak magamban feltett költői kérdésem közepette fel sem merült ama gondolatfoszlány elmémben, hogy a tökre tökéletes tökcsapdám, a töketlen törekvéssel törtető tökkelütött, éppen eme pillanatban hajthat a vigyorgó dinnyéken – sütőtökökön – keresztül. °.°’’
Vissza az elejére Go down
Yamasaki Shizuo
Kidoushuu
Kidoushuu
Yamasaki Shizuo

Férfi
Hozzászólások száma : 21
Registration date : 2012. Jun. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 3 Cl0te11500/15000Kapitányi iroda - Page 3 29y5sib  (11500/15000)

Kapitányi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 3 EmptyPént. Júl. 12, 2013 1:07 am

Pókerezés a kapitánnyal, avagy a testőr látogatása Cool





Ha már a legutóbb megfogadta, hogy gyakrabban fog kimozdulni a könyvtárból – ami már egy szimpla sétával is elérhető feladat lett volna -, úgy gondolta, ideje meglátogatnia a kis védencét a 10. osztag berkeiben. Igazából nem is tudta, hogy lett Anao-chan taichou testőre, de ha már annak lett kinevezve, időnként illett volna ránéznie. Mint például most is. Voltaképpen ez volt az egyetlen oka a látogatásának a juubantainál, habár legutóbb Keisukével is jól szórakoztak. Cool Ha jól belegondolt, azt a műsort éppen Anaoval kezdték, nem? O.o Szegény kis kapitány, remélte, hogy nem akar bosszút állni rajta ezért, mondjuk házi mumusűzéssel. Az nem lett volna jó ötlet, tekintve, hogy bármennyire is igyekezett, egy-két hivatalos papír mindig maradt nála. A félbehagyott munka ugyebár. Neutral Azt nem lett volna jó vicc elégetni, márpedig Anao-chan szokásait ismerve… Huh, remélte, hogy megússza az efféle motozási akciót.
Az osztag területére könnyedén beengedték. Ennek lehetett valami köze a vezetőséggel való viszonylag jónak mondható viszonyának. Ez őt ismerve kész csoda volt, figyelembe véve, mennyire nem egy közösségi lény. A kapitányhoz vezető utat megtalálni még könnyebb volt. Általában a kisebb füstoszlop felé kellett menni, abból pedig itt mindig akadt. Habár most kettő volt, és az első tippjénél egy fehér hajú kislányt talált, öltözetéből ítélve Akadémiás korút. Tartotta tőle a tisztes távolságot, nem tudván, mennyire vérmes természetű adott gyerkőc szülője. Csak megemelte a szemöldökét a tényre, hogy Anao-chan jó szokása már a kiskorúak körében is hódít. Ezt nem feltétlenül tartotta szerencsés fordulatnak Seireitei és a Gotei 13 jövőjére nézve. De végülis, ha a szülők nem féltik a csöpp lányt a tűztől, akkor neki nem volt beleszólása a dologba. Inkább egy vállrándítással tudomásul vette a helyzetet, és a másik füstoszlop felé vette az útját. A kapitányi jelenlegi székhelyét arrafelé sejtette.
Ezúttal pedig nem is tévedett, valóban Anao-chan taichout találta a kisebb máglya mellett, amint egy idősebb tiszt segít neki égve tartani a gyújtósokat. Az a sok szép papír… Miért nem a 12. osztag fejlesztését használják itt? Pedig tudomása szerint már egy ideje az a bevett szokás, hogy az elpusztíthatatlan papírra írják a jelentéseket, így azok nem éghetnének el.
– Yo, Anao-chan taichou – köszönt a juubantai kapitányának és egy intést is mellékelt hozzá. – Honnan van a gyúlékony papír? – érdeklődött egyik szemöldökét felvonva, miközben a máglyarakást szemlélte. Ezt kiderítendő feladatnak érezte, mert ha Yoshida-san tudomására jutna, abból baj lehetne. Azt a nőt kicsit félelmetesnek tudta találni, amikor megjelent az eszelős pillantásával és a cyborg vagy mi hadseregével. Neutral Brrr, nem tette volna ki ennek a veszedelemnek Anao-chant, pláne, hogy elvileg neki kellett volna megvédenie… Bár az idősebbik Yoshida még mindig csak a kisebbik probléma volt, a Nőegyletben azért akadt félelmetesebb perszóna, avagy házisárkány is.
– Sok irattal kell még elbánnod? – kérdezte meg a kapitánytól, miután az előző kérdésére kapott valamiféle épkézlábnak nevezhető választ. Annak sem értette minden kifejezését, Anaot néha nehezére esett követni, de már majdnem sikerült tökéletesen megértenie, mit akar a lányka. Vagyis a védence, aki szintén testőrködik. Néha komolyan megkérdőjelezte, hogy lehet még életben az, akire Anao vigyáz, de ez sem az ő dolga volt, úgyhogy sosem tette fel a kérdést hangosan. Tulajdonképpen, ha már itt volt, egész sok dolgot lehetett volna csinálni, aminek nincs köze sem a könyvtárhoz, sem a… papírégetéshez, vagy origamizáshoz. Úgy hallotta, mostanában Anao-chan azzal is foglalatoskodik. Nagyon komolyan gondolkodott, mit is ajánlhatna fel, hogy ne legyen ilyen tevékenységekbe belerángatva. Egyiket sem szerette különösebben. Legalábbis csinálni. És mivel a könyvtárban most nem ücsöröghetett, a védencének kellett valamit kitalálnia. A fene sem gondolta, hogy ez ennyire bonyolult egy elfoglaltság. - Szoktál még kártyázni valakivel? – vetette fel végül az egyetlen normálisnak mondható alternatíváját. Végülis, kártyázni nem volt rossz Anaoval, csak meg kellett szokni, hogy keveri a pókert a fekete péterrel, és emiatt sosem lehetett tudni, akkor most melyiket is fogják végül játszani. - Vagy máshoz lenne kedved? A mumusokat elűzik helyetted, amiatt nem kell aggódnod – na igen, fel kellett ajánlania azt is, hogy a kapitány valami más elfoglaltságot válasszon, elvégre azt nem akarhatta, hogy unatkozzon, amikor végre szakított rá egy délutánt. Vagy valami olyasmit, nem igazán tudta, mit kezdjen Anaoval, de kártyázni azért tudott vele. Meg persze időnként vigyázni rá. Az nem volt annyira rossz elfoglaltság, mindig szerzett neki egy-két vidám pillanatot. Már leányzó szórakozottsága. Azt pedig meg lehetett szokni pár perc alatt.
Vissza az elejére Go down
Shiroichi Anao
10. Osztag
10. Osztag
Shiroichi Anao

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 368
Age : 43
Tartózkodási hely : Valahol Seretei újdonsült romjai között
Registration date : 2010. Dec. 03.
Hírnév : 77

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag Kavicskapitánya *3*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 3 Cl0te40700/45000Kapitányi iroda - Page 3 29y5sib  (40700/45000)

Kapitányi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 3 EmptySzomb. Júl. 13, 2013 11:10 pm

Pókerezés a legeslegjobb testőrrel!
Nem panaszkodhatok, olyan bőséges papírtermésünk van az elmúlt időben, hogy ihaj-csuhaj! Névrokon Naocchan mióta írni tanít, azóta halmozom az éghető papírokat, mert amit elrontok azt ki kellene dobni, de megkérdeztem, hogy nem vihetném e őket haza, ezért már van, hogy gyakran szándékosan rontok el kanjikat és hiraganákat. Mert névrokon Naocchan persze olyan kedves és aranyos, hogy megengedte, így mi sem unatkozunk, amiért mostanában stócokban akadnak olyan papírok is, amiket hiába dobunk a tűzre inkább egyre csak beszélgetni kívánnak velünk, értitek… beszél a papír, már a vég kezdete! Biztos a mumusok űznek velünk egyáltalán nem vicces játékot, pedig mi totálisan fel vagyunk ellenük fegyverkezve, végtére is Simán Csak Keisuke-sama hadműveleteit vetjük be ellenük, ami alapos és halálos a legtöbb szörnyűséges Mumus terrificus és Mumus horrobilus ellen!
Na de eltértem a témától, szóval ott tartottam, hogy most is papírégetünk, miután tökéletes csapdát állítottunk fel a 7. osztag tagjai ellen, mert KatsuSa potenciális veszélyforrás lett – csak tudnám, hogy mit jelent az, hogy potenciális? O.o Mindegy valaki így fogalmazott róla, mert elkapta a Fehér pestis, pedig szerintem nem veszélyes, no mindegy majd megkérdezem Kisuke-nii-samat mert biztos tudja és akkor nem fogom elveszteni Simán Csak Keisuke-samatól kapott dicsérő okos jelzőt –, így PonPon székét körberaktuk mindenféle zöldség és origami csapdákkal, ami a Nanabantai tisztjeire rögtön reagál és puff, csatt, paff! *>*
Meg aztán rengeteg rontott papír született abból a fontos üzenetből, amit névrokon Naocchan segédkezett megírni velem, amelyben új tetőt kérvényezünk Simán Csak Keisuke-samának, mert folyton panaszkodik miatta, egyáltalán nem értem mi baja a nyitott tetőablakkal, de tényleg, különben is télen-nyáron jó idő van itt, oké november tájékán kissé szeles az idő, de olyannak is kell lennie. Mindegy, kap szép virág és kavicsmintás cserepes tetőt, amit Himmecchan lurkóival fogunk kipingálni lemoshatatlan zsírkrétával, mert Rikkocchan tud olyat csinálni, tudom, mert megkérdeztem tőle, azt mondta gyerekjáték – amit nem tagadok, hisz keresztfiam-lányomnak kell (sosem tudom, hogy melyik, mert egyszer olyan kislányos, máskor meg olyan fiús scratch) –, ráadásul Himmecchan is beszáll majd a közös alkotásba és Rikkocchan is mondta, hogy elnéz, ennyi a minimum, ha már elkészíti nekünk a céleszközt. *o* Gondolkodtam azon, hogy Keo-báró-samát is meghívom osztagostul – mindenestül kis kikapcsolódásra, akár egy közös kempingelést is lehetne csinálni, de szigorúan automata nélkülit, mert Simán Csak Keisuke-samának, mint már említettem gondja van a tetőablakkal, szóval az nem kéne oda és akkor már Shizcchin is jöhetne, mert valakinek meg kell védenie az automata esőtől! Surprised
Erősen törve kobakomat további ilyen családias programokon a nyári vakációhoz egy hang zökkentett ki elmém rejtekéből… a majomtollát!
- Emlegetett shinigami! *w* – pattanok fel a földről, kissé filctoll mintásan, Shizcchint meglátva az ajtóban. Észre se vettem, hogy Yamakida-sensei így megfogyatkoztatta a papírtornyot, míg én a földön irkafirkálva jegyzeteltem egy általam csinált – oké névrokon Naocchan által segített – naptárba! Kisuke-nii-samától jövő szülinapomra kértem jegesmacis- kavicsos naptárt, hogy megússzam a szerkesztgetést meg a vonalzót, mert nem volt könnyű, de nála gyakran láttam előre nyomtatott ilyen könyves változatot, amiben könnyebb és viccesebb és cukibb lenne az írogatást, szóval igen, kértem tőle.
- Mi honnan? Hogy ja!! A könyvtárból! Cool– billentem szemem elé kavics-virágos napszemcsimet, ami eddig buksimon pihent, hogy lássam, mit írok, mert ha rajtam van minden olyan sötét, de ha villám táncolok, akkor jobb, ha rajtam van a sebesség miatt. Szóval így Shizzchin mellé lépdeltem, a legeslegjobb testőr mellé a világon, majd felelek félvállról a kérdésére. Hát nem egyértelmű? Oké, nem onnan van, a legtöbbje elrontott írásgyakorlásból hozom, de múltkor találtunk egy ördögök lakta helyet a többiekkel, tele van éghető anyaggal, meg kell szabadítanunk tőle Sereteit, mert szentlelkekkirálya!
- Hát persze Shizcchin, Seretei nem nyugodhat, amíg van éghető papír! Az a mumusok fő létforrása, ha megszüntetjük, mumusok sem lesznek többé, ez az élet nagy körforgása! – legalábbis Simán Csak Keisuke-sama valami ilyesmit mondott, de mintha abban lett volna fű, meg oroszlán, no mindegy. Váll rándítva lépdelek vissza a papírhoz, ami tele van különböző műremekkel és helyesen – meg olykor helytelenül leírt hiraganával – bár ennyi belefért, névrokon Naocchan szerint így is elég jól haladok a legtöbb hiragana írásának elsajátításában. Majd lelkesen felemeltem és mutogatni kezdtem Shizcchinnek.
- Nézd, min dolgozok! Nyáron az emberek Vakációzni mennek, és arra gondoltam összeállítok mindenféle csuda jó programot, mert miért ne? Így nem fogunk unatkozni és vicces is lesz! *o* Például lemoshatatlan zsírkrétával fogjuk kipingálni Simán Csak Keisuke-sama új tetőjét, ha megnyerjük a pályázatot, de névrokon Naocchan azt mondta, hogy nagy lehetőségünk van rá, mert ügyesen megírtam a kérvényt. Ugye tudod mi az a kérvény? – hajolok közel titokzatos suttogással Shizcchinhez és várom a nemleges válaszát, mert ilyet nem tud ám akárki, bár Shizcchin testőr, szóval ő már valaki meg minden, de nem úgy van ez, hogy csak úgy tudják. - Egy olyan papír, amit nem szálnak meg az ördögök, se a mumusok – húzom ki magamat, okosan belekezdve a mesébe, amit névrokon Naocchan mondott nekem. Szemüveg villantva, mert Kisuke-nii-sama is így szokta és ettől még okosabbnak tűnik, szóval remélem én is, de olyan igazi Simán Csak Keisuke-samás előadásmóddal, mert így még menőbb! *o* - Igen, igen, és ha kapitányok közül valaki ilyet ír és elküldi, a Főkapitány tisztjeinek kaphat új dolgokat az osztagába! Sajnos beépített medencét még nem sikerült kérnem, meg kerti törpéket a kertbe, mert szerintem cukin mutatnának, és szélcsengőt minden folyosóra, mert az is nagyon aranyos és jelzi, ha mumus vagy szellem jár az osztagban, de új tetőt fogunk kapni ide! Cool
Bólogatok okosságosan, felfelé mutatva az iroda tetején lévő óriási lyukra, majd meghallva Shizcchin kérdését lelkesen csillan fel a szemem.
- Nem, mert Simán Csak Keisuke-sama folyton csal, mindig elnyeri előlem a dugi cukorkáimat… Várj! Miért? Pókerezni fogunk?! *o* – járom körbe Shizcchint izgatottan. Yeee, feltölthetem a készletemet és kihívhatom Keisuke-samát pár visszavágóra! Cool
Választ nem is várva löktem le minden fölös holmit az asztalról, helyet csinálva rajta, kikészítve a Fekete Péter paklit, majd kis esernyőcskével és szívószállal, jégkockával ellátott citromos teával teli négy poharat az asztalra téve – mert természetesen PonPon is játszik és Yamakida-senpainak is inna kell valamit a fárasztó ördögűzés mellett –, mindemellé pedig nagy tálca Kocchan féle süteményes tálcár raktam a szélire elemózsiának. *o*
- Az én tétem három zöldalmás cukor, PonPon három cseresznyéssel indít, te is tartod? *w*
– kérdezem lelkesen, miközben arra várok, hogy megkeverje a paklit és osszon, tűkön ülve, izgatottan, már alig várom, hogy lássam hány darab párom lesz, biztosan sok és elnyerem Shizcchin cukorkáit, mert olyan nem létezik, hogy ne én győzzek. Cool
Vissza az elejére Go down
Yamasaki Shizuo
Kidoushuu
Kidoushuu
Yamasaki Shizuo

Férfi
Hozzászólások száma : 21
Registration date : 2012. Jun. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 3 Cl0te11500/15000Kapitányi iroda - Page 3 29y5sib  (11500/15000)

Kapitányi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 3 EmptyVas. Júl. 14, 2013 5:54 am

Pókerezés a kapitánnyal, avagy a testőr látogatása Cool 




Ugyan azt nem igazán értette, hogy lehetett ő egy emlegetett shinigami, mikor Anao-chan és a segédje között egyetlen szó sem esett semmiről, mikor belépett, annál már edzettebb volt a Kavicskapitány kezelésének ügyében, mintsem, hogy ezt szóvá tegye. Ellenben a leányzó válaszától kissé lesápadt. Pontosabban egy frissen vakolt és fehérre festett fal színét igyekezett felvenni az arcára is, tekintve, hogy Anao-chan könyvtárat emlegetett.
– Milyen könyvtárból? O.O - tette fel az első ésszerű kérdést ezzel kapcsolatban, hiszen ezt nem ártott volna tudni. Arról nem is beszélve, hogy ha valóban könyvtári dokumentumok égetése folyt épp az orra előtt, akkor azok nagy eséllyel fontos iratok voltak, tehát erről mindenképpen értesítenie kellett volna az illetékes tisztet… akár akarja, akár nem, elvégre a Gotei 13 érdekei mindenek fölött. Közben kénytelen volt egy kis időre homlokához emelni az egyik kezét, és összeszorítani a szemeit, hátha attól elmúlik ez a kisebb fajta szédülés, amit a Kavicskapitány szavai okoztak. Persze, sejthette volna, hogy a papírégetésre is akad valami frappáns magyarázat, csak épp arra nem számított, hogy a leányzó valamiféle eltúlzott keresztes hadjáratot hirdetett az összes éghető papíranyag ellen. Meg is jegyezte magának, hogy erről szóljon a Kidoushuu vezetőségének egy tagjának, arra az esetre, ha a juubantai egy tagját meglátnák az osztag területének akár csak a környékén is ólálkodni. Neutral
– Érdekes programnak hangzik… – simogatta meg a kapitány buksiját, majd kicsit összevonta a szemöldökeit, miközben gondolkodott. - De honnan szereztek hozzá lemoshatatlan krétát? – na igen, ebben a kis tervben csak ezt az egy buktatót látta. Amúgy jónak találta, hogy Anao-chan ennyire aktív, és szeretne mindenkinek egy… hm… tevékeny nyarat varázsolni, aki az osztagához tartozik. Néha az volt az érzése, a lányka nem veszi komolyan a munkáját, mint kapitány, de ilyenkor azért belátta, megérdemli a pozícióját, még ha egyedien vezeti is elő a felelősségteljes vezetőt. A kérdésre kis gondolkodás után megrázta a fejét. Persze, tudta, mi a kérvény, de abban is biztos volt, hogy Anao-chan másképpen fogja elmagyarázni, mint az valójában van. És ha eleve hagyja neki, akkor később nem lehet a definícióból vita. Zseniális stratégia, nem igaz? Cool
– Igazán? – vonta fel a szemöldökét, minimális csodálkozást színlelve a lány magyarázatát hallva. Csak meg akart bizonyosodni arról, jól hallotta-e, meg úgy látta, ettől a Kavicskapitánynak is jobb kedve kerekedik, hát miért ne hagyhatta volna, hogy belemerüljön a magyarázatba? Közben követte tekintetével a kapitány iránymutatását az iroda plafonja… hiányzó plafonja fölé. Hát igen, meg tudta érteni, Keisuke miért panaszkodik miatta, ő sem örült volna, ha a könyvtár teteje eltűnik a feje fölül, és ki tudja, meddig kell ott ülnie, kitéve az időjárás szeszélyeinek… És ő még csak hagyján, a tekercseket féltette volna csak igazán. ._.  
– Hát, ha pókerezni szeretnél… – simogatta meg Kavicskapitány buksiját, miközben vállat vont. Sejtette, hogy kártyázás lett a vége, nem véletlenül hozott magával egy zacskó cukorkát. Felkészült erre a látogatásra. Cool Így aztán, miközben Anao-chan helyet csinált a kártyajátékhoz, ő elővette a magával hozott napszemüveget, hogy azért megadja a módját a játéknak. Mégsem kártyázhatott a lánnyal akárhogy. Az meg, hogy a póker fekete pétert jelent, már megszokottnak számított, így ez nem érhette meglepetésként, mi több, számított is rá. Csak arra nem, hogy kis védence ennyire jól felkészült nasiügyileg a partira. Ha jobban belegondolt, élt a gyanúperrel, hogy a hölgyemény mindig tart magánál legalább ennyi nassolnivalót tartaléknak. Bár, hogy minek, azt nem tudta volna megmondani. Inkább csak halványan elmosolyodott és letelepedett Anao-channal szemben, és ameddig a lány felkészítette PonPont a játékra, addig ő elővette a cukros zacskót és kibontotta, hogy legyen mivel játszania. Ezt követően a pakli keveréséhez látott. - Yamakida-sensei is játszik? – érdeklődött még gyorsan, aztán osztott három vagy négy személyre, játékosok számától függően. Hümmögött egy kicsit. Lassan meg kellett adnia, mivel kezd, már cukorkaügyileg.
– Három narancsos – tette a tétet a többi közé, majd Anao-chan elé tartotta a lapjait. - De te kezdesz – mivel ez már megszokott program volt, valahányszor Kavicskapitány közelében tartózkodott, tudta, hogyan kell úgy tenni, mintha komolyan venné a játékot. És közben odafigyelni arra, hogy ha kell, elhúzza a Fekete Pétert a lánytól, nehogy véletlenül sírás legyen a vége. Azt nem bírta volna. És ez amúgy is Anao-chan játéka volt, ő nem tudott volna mit kezdenie a cukorkákkal. A fiatal kapitány pedig jól szórakozott közben, bár amiatt komolyan aggódott, hogy egyszer testőri szerepének eleget téve fogorvoshoz kell majd vinnie a sok cukorka miatt, de ettől ráért akkor félni, amikor már komoly cselekvést igényelt a probléma. Egyelőre igyekezett élvezni a játékot, és úgy húzni a lapokat, hogy lehetőleg veszítsen. Jó testőrhöz illően.
Vissza az elejére Go down
Shiroichi Anao
10. Osztag
10. Osztag
Shiroichi Anao

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 368
Age : 43
Tartózkodási hely : Valahol Seretei újdonsült romjai között
Registration date : 2010. Dec. 03.
Hírnév : 77

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag Kavicskapitánya *3*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 3 Cl0te40700/45000Kapitányi iroda - Page 3 29y5sib  (40700/45000)

Kapitányi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 3 EmptyVas. Júl. 14, 2013 7:48 am

Pókerezés a legeslegjobb testőrrel!
- Hát a könyvtárból, ABBÓL a könyvtárból – felelem Shizcchin meglepett reakciójára. Mégis hány könyvtár van Goteiben, mert én egyről tudok… scratch Az nem jó, fel kell fedeznünk a Goteit! - Ami tele van kidou tekercsekkel meg minden… – fűzöm hozzá, majd gyorsban visszatelepszek a földre, hogy az egyik napra felírjak egy nyomozást a könyvtárak után, ahol további mumus-ördögűző hadműveletet kell majd tartanunk.
- Hát Rikkocchantól! Tudod, ő ért hozzá – magyarázom a lemoshatatlan kréta rejtélyét, ami lehet meglepi Shizcchint, mert elméletileg az osztagaink „háborúban” állnak, de ez csak egy nagyon komoly játék, persze sokan ezt nem tudják, így azt sem, hogy Rikkocchan és én nagyon jó barátnők vagyunk, de lehet, hogy ezt a titkot megtartom inkább magamnak, mert most van kivel titkot tartanom és még egy titkot sem kellett megtartanom, szóval ezt megtartom. *w* - Mi nekünk lesz először lemoshatatlan zsírkrétánk, hát nem nagyszerű? *o* Ugye te is jössz majd rajzolni rá, mármint a tetőre? Keo-báró-samékat is hívni szeretném rá és Shizukcchan valamiért mindig meglep egy automatával, nem lenne gond, ha mondjuk… csoki lenne benne, mint abban a reklámban, amit a varázsdobozban láttam Simán Csak Keisuke-samánál. Te már láttál ilyen dobozt Shizcchin? Rengeteg csatorna van benne, egy dobozban és nem föld alatt és mindegyiken más megy. – mesélem lelkesen, mert én ismerem a fekete doboz rejtélyét, rengeteg olyat láttam már Karakurában is nagy üvegfalak mögött, és hogy azokban is mennyi mindenféle ment, annyira lenyűgöző az egész! *o*
- És képzeld, a fekete dobozban mesélnek is, egy csomó mesét láttam már Naoékkal
– mondom vidáman. - Bár szerintem Himmecchan meséi jobbak. – fűzöm hozzá, mert amikor Himmecchan mesél a gyerekeknek gyakran én is hallgatom, mert egyszer megígérte, hogy fel fog olvasni nekem, de azt nem mondta, hogy hányszor, így elég mindig azt az ígéretet felemlegetnem, hogy meghallgathassam a mesét, amikor szeretném. Ugye milyen okosságos vagyok? Cool
De most a pókerre kellett koncentrálnom, nem mindennapi esemény ez, ráadásul Shizcchint könnyű legyőzni, tarolni fogunk PonPonnal, mint a sicc. Cool A citromízesítésű, finom teát szürcsölgetve várom, hogy Shizcchin osztani kezdje a lapokat, hogy lássam vajon hány párral is kezdek, mert ez az egyik legizgalmasabb része az egésznek. *>*
- Hm?
– kérdőn néztem Yamakida-sensei felé, ki nemet intett felénk, mert még van a munkájából bőven. - Yamakida-sensei mindenkinek példát mutat, ha a munkáról van szó ám’! *o* – dicsérem hangosan, mert hát igaz. Nagyon, nagyon lenyűgöző! - Ráadásul nagyon jól ért az ördögűzéshez Cool De Yamakida-sensei szurkolj nekem!! *w* – mondom izgatottan és már vettem is kezembe a lapokat, hogy megnézhessem hány párom van, természetesen egyel indítottam már is, utána leraktam a lapjaimat, hogy PonPonnak segítsek, mert ő még nagyon kezdő a játékban. És mivel PonPonnak két pár volt a kezében, ezért ő nyerte a cukorkákat ebben a körben.
- Nem értem, hogy csinálja ezt ez a medve… ._. Kész rablás vele üzletelni! – mérgelődöm orrom alatt, majd újabb tétet rakok fel egy szőlős és meg egy almás cukorkával. - De a következő, majd az én köröm lesz, érzem! Különben sem hagyhatom, hogy PonPon nyerjen! – szólok magabiztosan, kihúzva magamat ültemben, majd nem tudtam nem észrevenni mi lapul meg Shizcchin asztalra kihelyezett zacskójába. Összefutott a nyál a számban, miközben vágyakozó pillantást vetettem a műanyag tárolóra. - Öhmmm… Shizcchin… az csak nem egy citromos cukorka ott a zacskóban…? *.* – nyelek egyet, miközben továbbra is szemezek az édességes zacskóval. Citromos cukorka, a kedvencem!
Majd már húzok is, ezzel megkezdve a kört, de sajnos egy pár sem akadt nálam a meglévők mellé, majd PonPonnak is húztam, de ezúttal neki se volt párja, csúnya is lett volna, ha kétszer egymás után vinné a kört. Majd kíváncsi szemeket meresztettem Shizcchinre, hiszen most ő jött.
- Tényleg, Shizcchin tudtad, hogy van egy testvérem, aki úgy néz ki, mint Keisuke-sama, csak Kisukenak hívják? Surprised – kérdezem széles mosollyal az arcomon, hiszen most indul az elterelő hadművelet! Észrevettem ám’ igen, igen, ha Shizcchinhez beszélek, akkor van, hogy megmutatja nekem „véletlenül” a lapjait és tudom, így tudom előre, hogy mit kell később elhúznom tőle. *w* És nini, az ott csak nem egy pár lenne, húhú, ráadásul kettő is? szemöldökrángatás Höhö, én egy igazi Pókerarc vagyok. Cool - És hallottad már, hogy Hayato virág lehet, hogy lány? Surprised Sok pici levelet hoz! – mesélem, mintha csak a mai szép időjárásról lenne szó.
Vissza az elejére Go down
Yamasaki Shizuo
Kidoushuu
Kidoushuu
Yamasaki Shizuo

Férfi
Hozzászólások száma : 21
Registration date : 2012. Jun. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 3 Cl0te11500/15000Kapitányi iroda - Page 3 29y5sib  (11500/15000)

Kapitányi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 3 EmptyKedd Júl. 30, 2013 9:36 am

Pókerezés a kapitánnyal, avagy a testőr látogat Cool

Némi instant rosszulléttel kellett megbirkóznia, amikor a leányzó nekiállt a kidoutekercses könyvtárat emlegetni. Azt észrevette volna, ha belopakodik oda a védelmezettje, nem olyan csendes egyéniség, hogy csak úgy elosonjon mellette, és azt sem tudja, hogy ő könyvtáros, szóval biztosan meglepődne annyira, hogy valamiféle hangot adjon ki magából… ugye? Kezdett aggódni, hogy nem végzi jól a munkáját, és egyre sürgetőbbnek érezte, hogy eme kártyázós látogatása végén a hadnagyánál is tiszteletét tegye. Főleg, amikor Anao-chan válla fölött átpillantva észrevette, mit ír be következő napirendi programnak. A végén még kiderül, hogy itt bizony ő szólta el magát, és akkor komoly problémával kell majd farkasszemet nézniük. Sajnos Anao-channal kevés dologban lehetett felvenni a versenyt, nem is egészen értette, hogy lett a leányzó ennyire erős. Mindenesetre próbálta megnyugtatni magát, és inkább arra koncentrálni, hogy kártyakevergetés közben felmérje a cukorkakészletének tartalmát. Nagy baj lett volna, ha csupa egyforma ízű fogkárosító vackot hoz magával… izé… nyalánkságot. Abban persze nem volt biztos, hogy Kavicskapitánynak kell még cukorbomba, anélkül is elég aktívnak tűnt. De figyelemelterelés… talán kártyázás közben még a lányka is elfelejti, hogy könyvtárakat akart kutatni… ám ez nehéznek tűnt, mivel felírta. Azt meg sajnos nem tartotta valószínűnek, hogy a naptárat is elégetni. ._.
– És nem aggódsz, hogy egyszer rosszul céloz az automatával és nem mellé megy? O.O– nézett némi döbbenettel a lányra, ahogy az vértestvére automatás húzásairól mesélt neki. Azt nem is akarta feltételezni, hogy Shizuka-chan netalántán éppen most céloz mellé, és tulajdonképpen Anao-chant akarja eltalálni… Az aztán veszélyes mulatság lett volna, nem mintha így nem lett volna az. - Igen, már láttam olyat… – bólintott a kérdésre. Csak feltételezni tudta, hogy védelmezettje valószínűleg a televízióra gondol. – Szereted a varázsdobozt? – villantott egy egész kedves mosolyt a leányzóra. Így van, csak így tovább, tématerelésre fel. Előbb-utóbb megfeledkezik a könyvtárakról, remélhetőleg. Újabb zseniális taktika. Cool
Bólintott, akkor három felé osztott. Pechjére neki nem volt párja, de nem is azért játszott Anao-channal, hogy ő nyerjen, hanem, hogy megszabaduljon a cukorkáktól. Nem, ez sem igaz teljesen, Kavicskapitány cukorkészletét akarta feltölteni, de egy kapitány azért dolgozzon meg az édességért rendesen. Bár, amennyi nassolnivalót felhalmozott maga mellé egy kártyapartira, talán erre sem lett volna szüksége. A következő körhöz két barackos és egy dinnyés cukorkát tett fel tétnek. Az olyan apróságok, hogy PonPon is játszik, már meg sem tudták lepni. Meg így legalább a leányzónak is kétszer akkora esélye volt elnyerni a cukrokákat, tehát miért problémázott volna ilyen apróságokon? Tök fölösleges lett volna, csak neki segítettek. A lányka kérdésére csak felvonta a szemöldökét. Letette a lapjait, hogy Anao-chan ne láthatta őket, majd maga elé emelte a zacskót, hogy alaposabban megszemlélje a tartalmát.
– Nem egy citromos cukorka, Anao-chan. 8)Majd a következő körben felteszem őket tétnek – válaszolt a lánykának, majd visszadobta a zacskót az asztalra, és újra kézbe vette a kártyáit. Jól kellett játszania, de nem mutathatta meg a lapjait mindjárt az elején. Az túlzottan feltűnő lett volna. – Nem, erről még nem hallottam, Anao-chan Surprised– válaszolt a lánykának szórakozottan, miközben húzott. Hm, pár, és Kavicskapitányka, illetve PonPon eredményei alapján ezt a kört sikerült is vinnie. Aztán ígéretéhez híven fel akarta tenni a citromos cukorkákat, de Anao-chan újabb hírére majdnem befejelte az asztalt. Ennek következtében sikerült is mellé nyúlnia, és az eredmény ennek köszönhetően egy almás, egy ananászos, és egy barackos cukorka lett a tétek között. Sajnos későn vette észre, és az eddigi játszmáik szabályai szerint már nem tudott módosítani. Bocsánatkérő pillantást vetett a lányra. Ő tényleg a citromosakat akarta feltenni, de sajnos figyelmetlen volt. Inkább ivott egy keveset az elé helyezett citromos teából, miközben azon gondolkodott, miféle választ is adhatna a virág nemváltoztatásának hírére… vagy bármi is volt a lényege annak, amit a lányka mondott.
– Majd akkor kezdj izgulni, ha új virágokat is hoz, hogy kicicomázza magát. Akkor már biztos lesz, hogy lány Cool– válaszolt szórakozottan, ám hite szerint frappánsan. Jobbat sajnos nem tudott erre. Egyelőre azt is értelmetlennek látta, hogy mutogatással segítsen Anao-channak a húzásban, hiszen így is nagy esélye volt annak, hogy elhúz tőle valamit, aminek a párja a saját lapjai között van. A segítséget a játék végére kellett tartogatnia, amikor már a Fekete Pétert kellett elhúzogatni egymástól. Pontosabban neki a védencétől, nehogy véletlenül a lányka veszítsen. Akkor várnia kellett volna a legközelebbi kártyapartiig, hogy odaadja neki a cukorkákat, és azt nagyon-nagyon nem akarta, úgyse ment volna a cukrokkal semmire. ._.
Vissza az elejére Go down
Nara Shiratori
9. Osztag
9. Osztag
Nara Shiratori

Férfi
Gemini Hozzászólások száma : 361
Age : 153
Tartózkodási hely : 9. osztag területe / Kapitányi iroda
Registration date : 2010. Jun. 21.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 3 Cl0te40600/45000Kapitányi iroda - Page 3 29y5sib  (40600/45000)

Kapitányi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 3 EmptyPént. Aug. 30, 2013 9:14 am

Látogatás Anaonál a 10. osztagban

Amikor az irodámban ültem és a kapitányi teendőimnek tettem eleget, egyszer csak véletlenül eszembe jutott Dreamer. Nem tudom, hogy miért, de rajta kezdett el járni az agyam, hogy vajon mit akarhat, meg hasonlók. Akárhogy próbáltam kiverni a fejemből, sehogy se sikerült és így a munkámra sem tudtam koncentrálni. Ekkor jutottam arra az elhatározásra, hogy valakivel ki kell beszélnem a dolgot.
Már csak az volt a kérdés, hogy ki legyen a beszélgetőtársam. Olyannal lenne érdemes beszélnem, akinek fogalma is van róla, miről is beszélek, és nem csak bólogat arra, amit mondok. Eszembe jutott a soutaichou-dono, hiszen leadtam neki a jelentésemet, így tudja, miről van szó. Azonban ő is csak azt tudja, amit én, legfeljebb elmondhatja a véleményét a dologról.
Én viszont olyan valakit akarok, aki első kézből tapasztalta meg Dreamer erejét, vagyis azok közül kell választanom, akik akkor velem voltak, amikor először találkoztunk Dreamerrel. Tasut az elsők között ki is zárnám, mivel nem akarom ilyenekkel zaklatni. Arliva nem az a fajta, akivel ilyenekről beszélgetnék, Kira pedig 2. osztagos és kitudja, hol van és kit figyel meg. Csak egyetlen valaki maradt már a listámon, aki nem volt más, mint Anao.
Ő nem is olyan rossz választás, mivel nosztalgikus lesz visszamenni a 10. osztagba, már régen voltam ott. Bár Verától a fa incidensről hallva, nem tudom, hogy még egyben van-e az osztag, vagy rá fogok-e egyáltalán ismerni. Legalább elmondhatom másoknak, akik még nem voltak ott, milyen is a 10. osztag, persze ha visszatértem, mert ugye vissza fogok térni?
Nem terveztem viszont, hogy üres kézzel állítok be vendégként, ezért gyorsan összedobtam egy adag aprósüteményt. Vagy talán virágot is kéne vinnem, bár nem randi vagy hasonló, az amúgy se az én stílusom. Amint kész voltam, egy légmentesen lezárható dobozba pakoltam az összes sütit és útnak is indultam a 10. osztag felé.
Viszonylag gyorsan odaértem az osztaghoz és beérve az épületbe elkezdtem keresni a kapitányi irodát. Mivel én is 10. osztagos voltam, ezért tudtam, hogy hol is van az iroda, így gyorsan megtaláltam és be is kopogtam. Amint kiszóltak belülről, eltoltam az ajtót és bementem az irodába.
- Yo, látogatóba jöttem. Remélem nem zavarok. - üdvözöltem kapitánytársamat és próbáltam meggyőződni róla, hogy nem-e rosszkor toppantam be az irodájába. - Hoztam sütit is. - nyújtom előrébb a sütis dobozt, hogy abban van az említett dolog.

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
http://myanimelist.net/profile/LeoWyatt
Shiroichi Anao
10. Osztag
10. Osztag
Shiroichi Anao

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 368
Age : 43
Tartózkodási hely : Valahol Seretei újdonsült romjai között
Registration date : 2010. Dec. 03.
Hírnév : 77

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag Kavicskapitánya *3*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 3 Cl0te40700/45000Kapitányi iroda - Page 3 29y5sib  (40700/45000)

Kapitányi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 3 EmptyHétf. Szept. 02, 2013 12:08 am

Pókerezés a legeslegjobb testőrrel!
- Shizukcchan mindig rosszul céloz, eddig, na jó… volt, hogy már eltalált, de legtöbbször nem! – nem értem Shizcchint, hiszen miért kellene félnem Shizukcchantól, vicces a játék, amit folyton játszunk, bár lassan kinevezhetnénk egy házat, mint a fogócskában és így némi pihenési idő is akadna, mikor intenzíven belemerülünk a játékba, mert igazából nagyon ki lehet tőle merülni, mondjuk legalább edzésben tart.
- Hááát… igen is – meg nem is, a könyvek jobbak, mert szebbek – mondom elgondolkodva a varázsdobozt illető kérdésre.
De most se a könyvek, sem pedig a varázsdoboz nem földben húzódó csatornái nem kaphattak nagyobb szerepet a játék miatt, mely cukrokért ment, hogy legközelebb Simán Csak Keisuke-samát legyőzhessem. Ráadásul mit láttak szemeim? Hát nem citromos cukorkákat? *.* Már alig vártam, hogy elnyerjem Shizzcchintől, mert én mindig nyerek, és nem létezik, hogy PonPon győzedelmeskedjen a következő körben is, vagyis az azutániban, mert nekem kell a citromos cukorka, mert hát az a legeslegkedvencebb ízesítésű édességem! *w* Mindenesetre nem lankadhat a figyelmem, hiszen meg kell bűvölnöm a kártyákat, hogy párokat kaphassak a következő körben, bár ha PonPon viszi azokat, akkor maximum elcserélem vele, mert PonPonnal mindig lehet üzletelni, mert PonPon nem igazán szereti a citromot.
A legközelebbinél sikerült vinnem a párokkal a kört, ami a kezemben volt a húzás után, de nem citromos cukorkák voltak a tétek, amit Shizcchin megígért, hogy feltesz. Lefelé görbülő szájjal pislogtam rá, ahogy a narancsos és ananászos csomagolású cukorkákat magamhoz vettem, mert hát úgy volt, hogy a citromosok kerülnek terítékre! T^T
- De ha virágot hoz, akkor fiú, mert mint a madaraknál, úgy a virágoknál is a fiú a szebb, hogy így nyerje el a lány szívét, mikor udvarol neki! Ezt Himmecchantól tudom ám’! :3
– mondom nagy okosan. Nem is tudtam, hogy Shizcchin erről nem tud, de sebaj, mert a 10. osztag egyik zsenijétől tudhatta meg ezt Cool És azért az egyik, mert sok zseni van a 10. osztagban, több mint a 12. osztagban, pedig Rikkocchanéknál is sok okos shinigami van.
Valahogy PonPon több körben is egészen ügyeske volt ezúttal, meg is lepődtem, mert PonPon nem szokott ilyen jól játszani. Lehet, hogy már nincs is olyan nagyon szüksége a segítségemre és a tanítvány ezúttal legyőzi a mesterét? °o° Nem, az nem lehet, nem történhet meg!
- PonPon tud valamit, ugye szerinted is, Shizcchin? Surprised – mondom csodálkozva, mikor kétszer egymás után vitt egy-egy kört, s úgy rakta fel tétként a citromos cukorkákat a jegesmacinyó, hogy az általa nem kedvelt ízt olyan vigye el nyeremény fejében, aki szereti, mint például én. :3 S már alig vártam, hogy elfogyjon az asztalról a pakli, mert akkor jön a neheze, a legnagyobb izgalom! Azonban az utolsó lap az asztalról az enyém volt és mi volt az? Na, mi volt?! T^T Hát a Fekete Péter! Elakadt lélegzettel néztem meg jól a lapot, amit felhúztam, majd Shizcchinre pislogtam, remélem, elhúzza tőlem, mert nekem kellenek a citromos cukorkák, mindenképpen, a többi is, ami a zacskóban van és felkerül az asztalra, mint nyeremény lehetőség!
Így mikor a húzás került sorra izgatott szívveréssel toltam picit feljebb a többinél a Fekete Péter lapot, hogy Shizcchin azt higgye, hogy a neki jó lapot kínálom és elhúzza tőlem a rossz kártyát, de ha esetleg másra fájna a foga, rászorítok a többi lap aljára, hogy ne tudja elhúzni tőlem, mert azok nekem kellenek, különben is kettőnél is PonPonnál láttam a párját…*w*
Vissza az elejére Go down
Shiroichi Anao
10. Osztag
10. Osztag
Shiroichi Anao

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 368
Age : 43
Tartózkodási hely : Valahol Seretei újdonsült romjai között
Registration date : 2010. Dec. 03.
Hírnév : 77

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag Kavicskapitánya *3*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 3 Cl0te40700/45000Kapitányi iroda - Page 3 29y5sib  (40700/45000)

Kapitányi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 3 EmptyHétf. Szept. 02, 2013 12:08 am

Látogató a 10. osztagban!
Óriási és annál is hatalmasabb papírt kaptam Kisuke-nii-samától, amiért megtalálta a jegyzetfüzetemet, ami szintén tőle kaptam és, hogy az mennyire telítve van ilyen – olyan rajzokkal, és amikor említettem neki, hogy micsoda fontos tervet kell összeállítanom a 10. osztag számára, meglepett ezzel a nagy papírral, ami ördögöktől mentes, így nem szorul űzésre sem és nem kell lángra dobni, meg minden… így erre nyugodtan levezethetem a Kidous osztag könyvtárán való rajtaütés menetét, hogy megszabadítsuk Kidóstájcsót az ördögöktől! *w*
Már a harminckettedik lépésnél tartottam éppen, ahol egy jegesmaci osont egy méretes kavics mögé, hogy fel ne fedezzék, persze faágak és egyéb leveles növények sem maradtak le róla a terepruháról nem is beszélve, hiszen az elmaradhatatlan része egy bevetésnek és az osztagban erről nem mindenki tud, így ezt a rendkívül fontos dolgot nem hagyhattam le a rajzról. Mert, hogy nem tudtam leírni a terepruha szót a kis melléjegyzésekben, ami minden kép mellett szerepelt, mert névrokon Naocchan nem azért segít nekem írni tanulni, hogy aztán ne használjam ezt a nagy okosságot! Surprised
S miközben hümmögve, komoly arckifejezéssel törtem a fejemet a harmincharmadik lépésen az ajtónyitódásra már fel se figyeltem, az első pár lépés lerajzolásánál még csak – csak, de most nagyon bele voltam merülve a munkába, ezért nem tulajdonítottam nagy jelentőséget neki.
- Psszt! – a beszélő felé se fordultam, csak legyintettem párat lezseren, majd komoly bólintássokkal és hümmögésekkel behúztam egy rendkívül fontos vonalat a jegesmacira, mellyel végig ábrázoltam a több lépésnyi tennivalóját az osztagnak. Amivel, ha így haladok tovább, két nap se kell hozzá, hogy a többieknek is megmutathassam! Persze ahhoz szólnom kell Simán Csak Keisuke-samának, hogy hívja össze az osztag tagjait, hogy senki se maradjon le róla és természetesen mindenki tudjon a dologról, mert rossz lenne, ha valaki kimaradna belőle, hiszen ez egy nagyon, de nagyon fontos kiküldetése lesz a 10. osztagnak!
- Mi? Süti? Miért nem ezzel kezdted? *>* – kapom fel a fejemet a négy betűs szó hallatán, majd fordulok az érkezett irányába és nagy csodálkozva fogadom, hogy Shizune keresztlányom apukája áll előttem! Surprised
Tátott szájjal, kezeimmel madár módjára csapkodva, majd pár másodperces késedelemmel a szobát betöltő papírra vetődve kezdtem azon sebesen akciózni, hogy minél előbb összecsukjam, tűrjem, gyűrjem, hajtsam, nehogy kitudódjon a 10. osztag titkos-fontos terve. Nem mintha nem bíznék meg Narában, mert derék egy Fukutaichou-sama, de akkor is, még Kisuke-nii-samának sem mutatnám meg ezt! Surprised
- Oké, kész vagyok! Nara fukutaichou-sama és nem sama, szóval fuku és taichou… vagyis san, vagy na… – kezemet porolgatva a nagy és gyors munkálat után lépdelek elé próbálva valami beszélgetést kezdeményezni, hogy eltereljem az előbbiről a figyelmét. De eszembe jutott, hogy anno annakidején nem tetszet neki a fukutaichou megnevezés és hirtelen azt se tudtam, hogyan hívjam, mikor is megláttam a fehér haorit rajta, ezzel immáron sokadára megállapítva, hogy de hát ő már rég kapitány és ezt én nagyon elszúrtam! T^T Pedig nem egy kapitányi összejövetelen ott voltam, ahol ő is ott volt! ._.’’ - szóval vagyis Narracchin! *>*” Mi szél hozott erre? Hogy-hogy te hoztál sütit? És milyen süti? Finom illata van! – járom körbe Naracchint, mert a finom illatokat érzem csak és aztán meg mást küldtem sütiért nem őt, bár nem néztem kinek mondtam, hogy hozzon valami nyalánkságot, hogy jobban tudjak a munkára koncentrálni, lehet, hogy pont Narracchint? O.o Akkor nagyon meg kell köszönnöm neki! Mert fehér lepleseket nem szép dolog ugráltatni, ha csak nem saját magadat, de az más, mert amit meg kell tenni, azt meg kell tenni és az alól nincs kibúvó!
Spoiler:

Vissza az elejére Go down
Nara Shiratori
9. Osztag
9. Osztag
Nara Shiratori

Férfi
Gemini Hozzászólások száma : 361
Age : 153
Tartózkodási hely : 9. osztag területe / Kapitányi iroda
Registration date : 2010. Jun. 21.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 3 Cl0te40600/45000Kapitányi iroda - Page 3 29y5sib  (40600/45000)

Kapitányi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 3 EmptyKedd Szept. 10, 2013 5:08 am

Vissza a 10. osztagba - Látogatás Anaonál

Beérve a 10. osztag területére feltűnt, hogy rendben van tartva a kert, pedig arra számítottam, hogy kiégett fatuskók és egy-két kiszáradt fűcsomó lesz csak az egész telken. Talán egy kicsit túlreagáltam a dolgokat és még mindig Keisuke fukutaichout okolom mindenért, ami nem tetszik, mint akkor, amikor eljöttem a 10. osztagtól. Őt volt a legkönnyebb okolni mindenért, hiszen nem volt olyan jó hadnagy, mint Vera. Most már viszont tudom, hogy nem ő a hibás mindenért.
A szép kertet jobban szemügyre véve feltűnt, hogy itt-ott egy papírrepülő vagy hasonló papíralkotások vannak elhelyezve. Ezekre értetlenül néztem, mivel fogalmam nem volt, hogy minek vannak itt, azoknak bent lenne a helyük. Vagy díszítés lenne, de ha jön egy eső elázik az egész.
Belépve a 10. osztag épületébe, egyből megcsapott a füstszag, de még mielőtt bármit gondolhattam volna, eszembe jutott, hogy biztos Keisuke fukutaichou dohányzik, mert emlékszem rá, hogy ő dohányos. Bár szerintem nem kéne ezt az épületen belül csinálnia, tűzveszélyes lehet.
Anao irodájába érve meglepően tapasztaltam, hogy éppen komoly fejet vágva dolgozik az asztalánál, ezért le is pisszegett. Így volt egy kis időm körbenézni a szobában és most egyáltalán nem lepődtem meg a kinézeten. Olyan volt, mint amilyenre számítottam Anaotól. Ekkor tűnt fel az a papír is, amire éppen Anao írt valamit, mivel egy normál papírnál sokkal nagyobb volt és ilyet tudtommal nem használunk jelentések leadásánál, vagyis valami teljesen mást csinál, mint amire eredetileg gondoltam.
Amikor megemlítettem, hogy sütit is hoztam, egyből felkapta a fejét Anao, de mielőtt letámadott volna, hogy magához vegye az ajándékomat, a hatalmas papírját gyorsan összetekerte és elhelyezte a sarokban. Csak ezután jött közelebb és kezdett igazán beszélgetni velem. Mondandójából viszont csak azt tudtam kivenni, hogy hadnagynak nevezett, annak ellenére, hogy már rég kapitány vagyok. Vagy nem vette észre, hogy nem hadnagyi karszalag van rajtam, hanem kapitányi haori? Bár nem mintha nem takarná egész testemet egy nagy fehér köpeny, ami a rangomat jelzi, ráadásul még majdnem szembe állok vele a kapitányi gyűléseken. Az nem lehet, hogy nem vette észre.
Tudom, hogy nekem sem a legjobb a memóriám, de attól még én nem szoktam ilyen fontos dolgokat elfelejteni. Ennek ellenére ráhagytam a dolgot Anaora, majd rájön magától, hogy mi is a helyzet. De még az is lehet, hogy egy nyelvbotlás volt az egész és én reagálom túl a dolgokat. Ennek ellenére majd meglendítem azért a haorimat, ha Anao hellyel kínál, csak a biztonság kedvéért.
- Csak érdeklődni szeretnék valamiről és a véleményedet kikérni. Gondoltam, mivel látogatóba jövök, ezért illik hozni valamit, ezért sütöttem egy kevés sütit. Karácsony ízű süti. ^-^ válaszoltam sorban a felém intézett kérdésekre, majd a végén Anao felé nyújtottam az immáron levett tetejű sütis dobozt. Tudom, hogy most nincsen karácsony, de hát most ilyen sütit akartam csinálni, ami diós és fahéjas, mert azt nem csak karácsonykor lehet, még ha olyan karácsony íze is van.
- Egy közös küldetésünkön két tiszteddel összefutottunk Dreamerrel. Átadták ezt az üzenetet, gondolom. Nem? Az egyik Sierashi fiú volt, meg egy szőke hajú lány. Mit reagáltál rá? - adtam elő a történetemet, amiről érdekel Anao véleménye, mert ház ő is már találkozott Dreamerrel. Tudja, hogy kivel állunk szemben és meglehet róla a véleménye.
Vissza az elejére Go down
http://myanimelist.net/profile/LeoWyatt
Shiroichi Anao
10. Osztag
10. Osztag
Shiroichi Anao

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 368
Age : 43
Tartózkodási hely : Valahol Seretei újdonsült romjai között
Registration date : 2010. Dec. 03.
Hírnév : 77

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag Kavicskapitánya *3*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 3 Cl0te40700/45000Kapitányi iroda - Page 3 29y5sib  (40700/45000)

Kapitányi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 3 EmptyHétf. Okt. 21, 2013 7:37 am

Látogató a 10. osztagban!
Szinte éreztem, ahogy a nyál kezd összefutni a számban. Móóó, meg akarom kóstolni, amit Naracchin hozott, és immáron nem csak az illata, hanem a csini-vili díszítés miatt is! Karácsonyi sütemééény! *>* Nem baj, hogy még nincs itt a karácsony, a karácsonyi sütik akkor is finomak, ha nem karácsonykor esszük őket, szóval... Rolling Eyes
Csillogó szemekkel, óvatosan fogva vettem át a dobozt, benne az ínycsiklandozó süteménnyel és indultam meg az asztalhoz, ahol lekotortam az estleges útban lévő dolgokat, amik nem adnának elég helyet az édességnek, majd óvatosan az asztalra helyeztem. Szám szélét megnyalva, ahogy gondolataimban már a sütit eszegetem, végül a nagy rumliba vetettem magamat, emlékeztem, hogy valahol mintha lett volna egy – két tányér meg villa és kés… kisebb kutatások után meg is találtam! Egy vitrines szekrényből nézett vissza rám, ki gondolta volna, hogy valaki ide rakja? :/ Nem is ott van a helye! ._. Na, mindegy, a lényeg, hogy van és ehetünk, mert az ilyen süti fincsi és jó és awww *-*
Leraktam a két tálat is az asztalra majd Naracchinnek intettem, hogy nyugodtan tegye le magát az egyik székre, hogy ő is tudjon sütizni, mert illik másokat is megkínálni és különben se álldogáljon. Persze ha citromról és sütiről lett volna szó az más lett volna, sokkal, öhm… kapzsibb lettem volna, azt hiszem. Embarassed Na jó, talán akkor is megkínáltam volna! De inkább nem akarom kipróbálni, különben is szívesen eszek most karácsony ízű sütit! ˇoˇ
- Vegyél csak nyugodtan Naracchin! Ez itt a tiéd, ez pedig az enyém! :3
– mutatom a villával az arányokat, felezésben mindig is jó voltam és most is az vagyok! A háromnegyede úgy illik, hogy az enyém legyen, lévén növésben vagyok és minden ezt segítő ételből többet kell ennem, mint másoknak! Így Naracchin egy kis negyedet kap! *-* Teljesen igazságos, nem? Bár… talán hagyni kellene Nao keresztfiamnak és Natsucchannak is, mert ők is szeretik a sütit, jajj, micsoda nagy gond!! T^T
Végül igazságosság ide vagy oda egy szeletet rakok a tálamra, majd azt majszolgatva fél füllel hallgatom, hogy Naracchin mit is szeretne, mert mondta, hogy valamilyen véleményt szeretne tőlem kikérni, lehet, hogy a sütivel kapcsolatban? °o° Óriásira nyílt szemekkel pislogok Naracchinre, lévén picit lemaradtam, miközben a sütivel foglalatoskodtam, meg a tálak előkerítésével és azt sem tudom mit mondott vagy nem mondott.
- Khm… nagyon finom a süti :3 Bár picit meglepődtem, hogy nincs rajta karácsonyfa és mégis karácsonyos ízű! *.* – dicsérem Naracchint, mert tényleg nagyon, de nagyon ízlik, majd icipicit zavartan vakartam meg tarkómat. - Öhm… mit is kérdeztél, Naracchin? Picit lemaradtam. – remélem, nem a megszólításával van baj, mert valahogy át kellett hidalnom a kapitány, hadnagy dolgot, mert csak belekavarodom és Naracchin megszólítás mégis cukibb így, mintha taichou és fuku ízéhozékkal dobálóznánk!
Mikor Naracchin készségesen elismétli mondanivalóját arcom picit komolyabb színt vesz fel, még villámat is lerakom egy pillanatra. A falatot, amin nyammogtam lassan eszegettem, mintha Naracchin imént mondott szavain rágódnék, majd amikor lenyeltem, kissé vonakodva néztem rá. Szinte lavinaként tódultak elém a régi emlékek, belegondolva, hogy akkor még azt sem tudtam, hogy ki vagyok igazából. Fhú, fura visszaemlékezni!
- Igen, hallottam tőlük... Dreamer ijesztő, nem akartam se KatsuSára, sem pedig Himmecchanra erőltetni, hogy mondjanak el mindent, úgy gondoltam, ha akarnak, beszélnek róla – vonom meg a vállamat. - Szóval, öhm, pontosan milyen üzenetre is gondolsz? – nézek Naracchinre kérdő pillantással.
Már ha erre az álmodó fickóra gondolok, kiráz a hideg, igen nehéz ellenfél volt, annyi szent, ráadásul cselekedetei többnyire érthetetlen volt számomra. Először behízelegte magát közénk, aztán hátba szúrt. Ráadásul hamisságát KatsuSának és Himmecchannak is meg kellett tapasztalnia. Az a fickó nem ismer határokat! Hogy lehet valaki ennyire… ennyire… gonosz?! >.>
Villámra újabb falatot szúrok a sütiből, ahogy lélekenergiám irányításomon kívül sűrűsödik meg körülöttem, ahogy gondolataimban Dreamerrel szemben állok, és jól megleckéztetem azért, hogy egyáltalán merészelt kezet emelni olyanokra, akik számomra fontosak.

Vissza az elejére Go down
Nara Shiratori
9. Osztag
9. Osztag
Nara Shiratori

Férfi
Gemini Hozzászólások száma : 361
Age : 153
Tartózkodási hely : 9. osztag területe / Kapitányi iroda
Registration date : 2010. Jun. 21.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 3 Cl0te40600/45000Kapitányi iroda - Page 3 29y5sib  (40600/45000)

Kapitányi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 3 EmptySzomb. Nov. 30, 2013 5:13 am

Vissza a 10. osztagba - Látogatás Anaonál

Miután Anao elvette a kezemből a doboz sütit, az asztalához vitte, ahonnan lekotrott mindent, ami útban volt. Erre nem is tudtam semmit mondani, csak egy helyben álltam és néztem ki a fejemből. Amint közelebb hívott az asztalhoz és hellyel kínált csak akkor mozdultam meg és ültem le az egyik székre. Természetesen elfogadtam a felajánlott sütit, mert én csináltam és tudom, hogy finom.
Közben elkezdtem mondani, hogy miért is jöttem el hozzá, meg mit szeretnék tőle kérdezni, de láttam Anaon, hogy nem figyel rám és a sütivel van elfoglalva. Persze valaki, így is tud figyelni arra, hogy mit mondanak neki, de szerintem Anao nem tartozik ezek közé. Azért hízelgő, hogy ennyire belemerült a sütimbe és nem tud másra figyelni, át akarja adni magát teljesen a süti élvezésének, ezért elnézem neki.
- Ha olyan ízesítéseket használunk a sütibe, amit karácsonykor szokás, akkor is karácsony íze lesz, ha nincs karácsony. Ilyen a fahéj, dió, mogyoró és a méz például. - magyaráztam meg Anaonak, miért is érzi a karácsony ízeit a sütiben, annak ellenére, hogy még nincs karácsony. Magyarázatom után pedig megismételtem a korábban elmondottakat Anaonak, hogy tudjon rá reagálni.
- Igazából csak az volt az üzenet, hogy visszatért Dreamer és szerintem erősebb, mint valaha. Legutóbb, amikor elváltunk tőle és megsemmisítettük a könyvet azt hihettük, hogy ő is meghalt, de nem. Ha a legrosszabbra gondolok, akkor szerintem valahogy képes itt is úgy tenni, mint a könyvében, bár ez nem biztos. - avattam be Anaot a Dreamerrel kapcsolatos gondolataimba, ha már a tisztjei nem mondták el, hogy mi történt, pedig jelentést kellett volna tenniük, hiszen megkértem őket. Jobbnak láttam, hogy inkább a feltételezéseimet mondom el, hiszen a főkapitánynak leadott jelentésem, majd biztos el fogja olvasni Anao, ha eddig nem tette meg.
- Ha pedig valójában olyan erős, amilyennek gondolom, akkor szerintem nekünk mindenképpen ott kéne lennünk a harcban ellen. Mi ismerjük a legjobban, mert már találkoztunk vele, megtapasztaltuk az erejét és mindketten kapitány szintűek vagyunk. Elég nagy fenyegetésnek gondolom, hogy valamilyen óvintézkedéseket tegyünk ellene. Bár a soutaichounak még nem szóltam előtte veled akartam megbeszélni. Mit gondolsz? - tértem a tárgyra, miért is jöttem el hozzá látogatóba, mert igenis ez nagyon fontos dolog és Anaon is látszik, hogy komolyan veszi, amikor megemlítettem Dreamert. Sok csúnya dolgot művelt velünk Dreamer és szerintem nem kéne megúsznia olyan könnyen. Nem hagyhatjuk, hogy szabadon garázdálkodjon, és esetlegesen szövetségeseket gyűjtsön. Ha tényleg elég erős, akkor nem lenne nehéz neki, hiszen erővel könnyű maga alá kényszeríteni másokat.
Vissza az elejére Go down
http://myanimelist.net/profile/LeoWyatt
Shiroichi Anao
10. Osztag
10. Osztag
Shiroichi Anao

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 368
Age : 43
Tartózkodási hely : Valahol Seretei újdonsült romjai között
Registration date : 2010. Dec. 03.
Hírnév : 77

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag Kavicskapitánya *3*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 3 Cl0te40700/45000Kapitányi iroda - Page 3 29y5sib  (40700/45000)

Kapitányi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 3 EmptyPént. Jan. 10, 2014 10:55 am

Látogató a 10. osztagban!

Még ha komoly értelmet is nyert nálam ezúttal a karácsonyos ízű sütemény dolog. Mert igencsak váratlanul ért, hogy lehet valami karácsonyos ízű, karácsonyfa nélkül, hiszen mindenki tudja, hogy a karácsonyt a karácsonyfa teszi annyira varázslatossá. Még Himecchan gyerekei is tudják, végtére is együtt láttuk abban a fekete dobozban Keisuke-samánál!
Azonban Dreamer most sokkal, de sokkal fontosabb és lényegesebb téma volt, de még az Álmodozó krapek szóbeli jelenléte sem akadályozhat meg abban, hogy a sütit, amit Naracchintől kaptam, jóízűen falatozzam továbbra is. ˇ_ˇ Hiszen nagy odaadással készítette el ezt nekem, ebben biztos vagyok, hiszen kevesen tudják, hogy szeretem a süteményeket. Na jó, talán nem is annyira kevesen…
- Úgy tenni, mint a könyvében? – motyogva orrom elé ismétlem el az alábbiakat. A számban lévő falat miatt picit mackós-mormogósan. S ahogy elismételtem, úgy láttam a régi eseményeket magam előtt, mindannak ellenére, hogy ez csupán egy elképzelés volt [i]Naracchintől
. Bár egyet is kell értenem vele: Dreamer veszélyes. Pont. Ebben nincs mit vitázni. Kirázott a hideg még a gondolatra is, hogy miféle szörnyűségeket tehet még, ha nem állítjuk meg időben.
De lehetséges, hogy sajnálom is, végtére is Dreamer egy zanpakuto lélek, zavarodottsága érthető, már legalábbis én úgy gondolom. Használójától függően lett az, ami és, hogy létrejött az részben a mi hibánk is, mivel az Akadémián felügyelik az ilyesmit, legalábbis én így tudom. De lehet, hogy tévedek. Viszont túl sokat ártott ahhoz, hogy komolyabban együtt érezzek vele, azt hiszem… vagy talán mégis? Eh, nem tudom.
- Nem tudom – feleltem, miután lenyeltem a falatot. Mert névrokonom Naomi-chan szerint teliszájal nem illik beszélni, nem is teszem, tényleg csúnya dolog, még ha sokáig is csináltam, vagyis hát, akkor, amikor még nem tudtam, hogy ez nem szép dolog. :/
- Vagyis… hát… természetesen nem akarom, hogy Dreamer tovább ártson másoknak. Viszont azt sem tudom, hogy én készen állok-e egy komolyan bevetésre, vagy harcra. Főleg így, hogy nem tudjuk biztosra, mit akar. – Kicsit elgondolkodtam. Ha nem lépünk időben, járhatunk úgy, ahogy az arrancarokkal, a közelmúltban sok szorult helyzet volt, amit nem lenne előnyös megismételni. De azt is szemmel kell tartanom, hogy Hyozanryuu és köztem nincs még tökéletesen minden rendben, egy darabjaira hullott várat kell újjáépítenünk, ami azért nem egyszerű. Viszont azt sem tudom, hogy mondjam el ezt Naracchinnek, bár biztosan megértené…
- De, hogyha az elmúlt időkre gondolok, talán még se lenne annyira rossz elhamarkodni azt a védelmet – támasztom meg arcomat a kezemmel. - Inkább készüljünk fel feleslegesen, mint sem pórul járjunk, nem? Legalábbis… én így gondolom, igen, ez a válaszom! – vakarom meg tarkómat, amiért ennyi kitérő után jutottam el végül csak a végső álláspontomhoz. Remélem Naracchint nem untatom ezzel, cseppet sem állt szándékomban feltartani, de a gondolkodáshoz idő kell! Simán Csak Keisuke-sama sem hamarkodná el a válaszát, ő is biztosan rengeteget gondolkodna előtte, hogy aztán még menőbb legyen, mert ő Keisuke-sama! :3
- Gondolom már van is ötleted arra, hogy miképpen lenne előnyös felvértezni Sereteit. Ugye? – billentem oldalra kobakomat. Mi másért jöhetett volna, ha nem ezért? Masa-jii elé csak úgy nem lehet odaállni csak úgy, főleg egyedül, ráadásul ilyen hírrel, én nem mernék. Amikor a sütijét akarom az más, de ez meg Dreamer! Két külön dolog.

Vissza az elejére Go down
Genki Naoki
10. Osztag
10. Osztag
Genki Naoki

Férfi
Hozzászólások száma : 25
Tartózkodási hely : Otthon, hai
Registration date : 2012. Aug. 29.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 3 Cl0te5000/15000Kapitányi iroda - Page 3 29y5sib  (5000/15000)

Kapitányi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 3 EmptyCsüt. Feb. 27, 2014 12:46 pm

Szolgálatra jelentkezünk, hai Cool

Egy csomószor voltunk már Anao-tájcsónál, de ez a mai nap különleges, mert most hivatalosan is a tízedik osztaghoz tartozunk már. Cool Visszagondolva, tök nagy szerencse, hogy egy helyre osztottak be minket, mert van egy csomó testvér, akiket különbontanak több fele, mint például anyu meg a tesója. Igaz, ők nem ikrek, úgyhogy azért kicsit más.
Tök ügyesen sikerült egyedül felvenni az egyenruhát, ezúttal hibátlanul, legalábbis, én nem látok rajta problémát. Ez az ujjatlan megtetszett, jól néz ki, főleg ugye rajtam, ha meg haori kerül rám, akkor úgyis mindegy lesz, hogy mit fogok viselni. A zanpu természetesen a hátamra megy most is, egyszer talán megpróbálom az oldalamon hordani, de az olyan túlzottan tömeg lenne. Különben is, Hitsugaya-sama a hátán hordta mindig, igaz, én elég magas vagyok, hogy ne zavarjon, de így még kevésbé zavar.
- Natsu-chan, jól sikerült felöltöznöm? Ugye nem gomboltam el semmit, hai? Surprised- persze, ezen a ruhán nincs is gomb, úgyhogy ahhoz még nekem sincs elég tehetségem, de azért biztos, ami biztos, kikérem a tesóm véleményét, ő nagyon ügyes ilyesmiben, mindig egy csomót segített öltözködni. Valahogy nem megy ez a ruhásdi.
Kavicstájcsónál nem izgulok annyira, sőt, semennyire, nem úgy, mint pár hete vizsgán. Évek óta ismerjük, most ez tényleg csak formaság, bemegyünk, elbeszélgetünk, és valószínű gyorsan kidobál minket, miután elmondta a formaságokat, mint például, hogy a jelentéseket égő papírhajó formátumban kéri, meg hogy ha létrára mászunk, hívjunk ki mi is magunkhoz negyedik osztagos tisztet, ahogyan anyu szokott, hogy rögtön bekötözhessék, ha leesett. Sajnos, apu már nem kapja el… áh, nemsokára elég nagy leszek, hogy elkapjam én, hai. Cool
Kopogok az ajtón, meg közben mondom hozzá, hogy „kopp-kopp-hai”, és megvárom, hogy azt mondja, hogy bejöhetünk. Lehet, hogy épp az utolsó gyufájával készül begyújtani egy papírköteget arról, hogy mindenki kötelezően tetanuszoltást kap, és ha kinyitom az ajtót, akkor elfújom a tüzet, és akkor mindenki utálni fog. Jó, a gyújtogatás jól megy, csak meg kell próbálnom kidouzni, de én se örülnék, ha benyitogatnának a szobába hirtelen, kivéve persze Natsukit, mert ő jöhet bármikor. Hai. Surprised Suzumének is csak azért kell, mert lehet pont meghall valami nem kicsiknek való dolgot, anyunak meg azért, hogy el tudjuk rejteni a törött dolgokat. Surprised

Vissza az elejére Go down
Genki Natsuki
10. Osztag
10. Osztag
Genki Natsuki

Hozzászólások száma : 28
Registration date : 2012. Aug. 29.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 3 Cl0te5000/15000Kapitányi iroda - Page 3 29y5sib  (5000/15000)

Kapitányi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 3 EmptyPént. Márc. 07, 2014 6:47 am

Szolgálatra jelentkezés, hai!


Ma kell mennünk Anao nénihez hai! Szóval reggel izgatottan ébredtem, hisz ez most nem olyan látogatás lesz, mint mikor Anyuval, vagy mikor tanulni megyünk a mumusokról. Ma hivatalból kell mennünk, akármit is jelentsen, Apu mindig így mondogatta hai! Szóval most először mentünk, mint valós shinigamik. Lelkesen gurultam ki Nao~chan ágyából, hisz egy ilyen komoly nap előtt nem tudtam egyedül  elaludni, de az öcsém mellett már nem volt komolyabb baj. Bár igaz, így meg inkább Nao~chan alvó arcocskáját lestem, amennyire a holdfénynél látni lehet, de Nao~chan egy igazi angyal, szóval mellette szépeket álmodtam hai! Egy mumus se mert megközelíteni se engem, se őt. De  most már fent volt a Nap, szóval hangtalanul kigurultam az ágyikóból, hogy Nao~chan alhasson ameddig csak lehet, és nehogy kialvatlan legyen ezen a fontos napon. Hai! Aputól tanult módon átlopakodtam a saját ágyacskámba, ami a mumusok miatt nagyon hideg volt... szomorú Így inkább az öltözködéshez fogtam. Csendben, és hangtalanul. Mi is megkaptuk már az egyenruhát, olyat, ami Anyuéknak is van, így azt gondoltam, hogy abban megyek, hisz az tudva levően elijeszti a mumus bagázst. A kardomat a hátamra vettem, és a hajamat úgy állítottam be, mint Nao~chan hajacskája szokott lenni. Hogy azért meg tudjanak minket különböztetni, egy piros szalagot is kötöttem a hajamba, és persze ezt azért is, hogy ha kiveszem, akkor ne tudjanak... Cool Közben Naoki is felébredt, és elkészült. Igazán tündérien nézett ki a ruhájában...  csak az övének a csomója nem olyan lett, mint Anyué szokott, vagy épp amilyen az enyém... :oops:De Naoki egyéniség, szóval ebben igazán nincs semmi meglepő hai! De azért pár óvatos mozdulattal átkötöttem az övet, mert sajnos az Akadémián is mindig bántani akarták Nao~chant az ilyenek miatt hai szomorú
Végül mind a ketten ott álltunk, teljesen elkészülve a kapitány ajtaja előtt. Nem féltem, de azért megfogtam Nao~chan kezét, mert ki tudja, vannak~e legyek vagy ilyesmik az ajtó mögött. Hisz köztudott, hogy a legyek a legelvetemültebb lények a világon... pale
Naoki bekopogott, és jól nevelten vártuk, hogy beengedjenek minket, ahogy azt korábban Anyuval már jó párszor átbeszéltük hai!
Elejében még izgultam, hogy mi is lesz, de mikor Anyut megkérdeztem, ő leült velem, elmagyarázta, sőt még egy könyvet is hozott, amit együtt olvastunk el, így most már nem féltem! Cool
Vissza az elejére Go down
Yamasaki Shizuo
Kidoushuu
Kidoushuu
Yamasaki Shizuo

Férfi
Hozzászólások száma : 21
Registration date : 2012. Jun. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 3 Cl0te11500/15000Kapitányi iroda - Page 3 29y5sib  (11500/15000)

Kapitányi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 3 EmptyHétf. Ápr. 21, 2014 4:30 am

Pókerezés a kapitánnyal, avagy a testőr látogat Cool

Némiképp megkönnyebbült, amikor meghallotta, hogy tulajdonképpen elég sokszor mellé megy az a bizonyos röpködő automata, de mindenesetre feljegyezte magának, hogy erről mindenképpen beszélgetnie kellene Shizukával. Kissé balesetveszélyesnek tűnt a játék. Az Anao-chan -féle növénytantól pedig köpni-nyelni nem tudott. Inkább csak megköszörülte a torkát, miközben gondolkodott. A művelet közben a zacskóban tartózkodó cukorkákat is kiborította maga mellé, hogy szétválogathassa őket íz szerint, és legközelebb a megfelelő kupacból tegye fel a tétet. Ez persze korábban is eszébe juthatott volna, sajnálta is, hogy nem sikerült, de az ilyesfajta biológiai tévedések véresen komolyan való hangoztatása enyhén szólva is sokkos állapotba helyezte szerencsétlen szürkeállományát.
– De Anao-chan, a virágokból lesznek a magok, amikből új növények... tehát gyakorlatilag a virág szüli a növény gyerekét, akkor hogy lehetne hímnemű? – tette fel a kissé nyakatekert kérdést. Muszáj volt legalább úgy tennie, mintha komolyan venné Anao-chan ötleteit, így az ifjú kapitány is jobban szórakozhatott. A dolog hátránya csupán az volt, hogy közben a saját idegsejtjeit gyilkolta, de végül is már lassan hozzászokhatott volna a dologhoz... Valamiért ez eddig még nem sikerült, pedig valóban próbálkozott megbarátkozni az ötlettel, és nem túlzottan a lelkére venni az ilyesféle életképtelen tévedéseket, de akkor is mindig rövidzárlatot okozott a búrájában, valahányszor egy-egy hasonlatos kijelentést hallott.
– Valóban, úgy néz ki, PonPon ma különösen ügyes... vagy csak iszonyúan mázlis – válaszolt kis védencének, szinte oda sem nézve, miközben feltette az újabb kör tétjeit. Mivel az ő kezében nyoma sem volt a Fekete Péternek, gyanította, hogy vagy Anao-chan vagy a jegesmedve birtokában kell lennie a vesztést ígérő lapnak, és neki kutya kötelessége lesz elhúznia azt tőlük, ha azt akarja, hogy szent legyen a béke. Természetesen emiatt nem kerülte el a figyelmét a kapitány trükközgetése sem a lappal, és igazi pókerarccal elhúzta tőle a gonosz kis kártyalapot. Ezt követően összecsukta lapjait, és kicsit megkeverte őket, hogy megzavarja Anao-chant, mielőtt legközelebb rá kerülne a húzás sora. Persze eszében sem volt engedni, hogy a lány elhúzza tőle a Fekete Pétert, azt a lapot kicsit lejjebb húzta a többi között, és jól rá is szorította az ujjait, hogy védence, avagy éppen PonPon véletlenül se húzhassa el tőle. Úgy sejtette, annak sírás lenne a vége, ezt pedig a legkevésbé sem óhajtotta megkockáztatni. Éppen ennek érdekében a továbbiakban is igyekezett azokat a lapokat elhúzni, amiket Anao-chan ajánlott neki a maga ravasznak hitt módszerével. A Fekete Pétert pedig továbbra is távol akarta tartani ellenfeleitől. Amikor az utolsó lapokhoz értek, tehát már mindenkinek csak két-három kártya volt a kezében.
- Emeljük a tétet, Anao-chan – húzta apró mosolyra az ajkait, és betolta az asztal közepére össze megmaradt citromos cukorkáját, illetve a kapitány másik két kedvenc ízének összes darabkáját. Úgy akarta intézni, hogy ő veszítsen, akkor pedig védencének a lehető legjobban kellett járnia az alkuval. Már csak azt kellett remélnie, hogy a lányka bízik benne annyira, hogy véletlenül se a Fekete Pétert húzza el a kezéből, amikor segíteni próbál neki. Az kellemetlen lett volna, mert ha a leányzó nem trükközik, el kellett volna húznia tőle a nyerő lapot is...
Vissza az elejére Go down
Shiroichi Anao
10. Osztag
10. Osztag
Shiroichi Anao

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 368
Age : 43
Tartózkodási hely : Valahol Seretei újdonsült romjai között
Registration date : 2010. Dec. 03.
Hírnév : 77

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag Kavicskapitánya *3*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 3 Cl0te40700/45000Kapitányi iroda - Page 3 29y5sib  (40700/45000)

Kapitányi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 3 EmptyKedd Ápr. 22, 2014 3:31 am

Pókerezés a legeslegjobb testőrrel!

- Buta vagy Shizcchin, mindenki tudja, hogy a piciket gólya hozza! – nézek a testőrömre határozottan. Tényleg meglepett, hogy ezt pont Shizcchin nem tudta, de legalább kiderült, hogy nem tudja és fel tudtam világosítani Cool - Szerencséd van Shizcchin, ha ezt a keresztfiamnak mondtad volna, biztos, hogy kinevetett volna – paskolom meg vállát, hogy rá se rántson, amiért ezt nem tudta.
- Igen, mázlis, mázlis, tuti, hogy az! – ráztam a fejemet helyeslően PonPont illetően. Ezt követően pedig megigazítottam az arcomon a kavicsos napszemüvegemet, hogy igazi, Simán Csak Keisuke-samától tanult ravaszdi arccal tartsam lapjaimat Shizcchin felé, és a Fekete Pétert húzza el tőlem ezáltal.
Szerencsére a Keisuke-samától ellesett pókerarcom tökéletes volt és azt a lapot húzta el mindig Shizcchin, amelyiket kellett. PonPonnal pedig csak úgy gyűjtöttük a párokat! *o* Szinte láttam a cél zászlaját, amikor Shizcchin gyanúsan emelni akarta a tétet. Tartogat még valami a tarsolyában?! Komoly tekintettel méregettem a testőrömet, majd kissé vonakodva toltam be pár cukrot magamtól és PonPonttól a tétekhez.
- Rendben – vigyorodom el. Inkább nem kötöttem az orrára, hogy az ereimben érzem a győzelmet. Igen ám’, valahogy legyőzhetetlennek érzem most magamat. Ráadásul az összes citromos cukorka ott volt a téteknél! Ezeket nem hagyhatom kárba veszni! *-*
Már csak egyetlen lap hiányzott az utolsó páromhoz, PonPonnál nem volt, szóval csak Shizcchinnél lehetett. Kiszáradt torokkal néztem a felém tartott lapok hátoldalait. Vajon melyik lehet az, amelyik nekem kell?
Alsó ajkamba harapva, heves szívveréssel, óriási koncentrálással néztem farkasszemet a kártyákkal. Szent Lelkek Királya, melyiket válasszam, melyik legyen? confused
Remegő kézzel, habozva húzogattam mancsomat jobbról-balra a lapok felett, hátha megérzésre sikerül a jót kihúznom, de az a sejtelem csak nem jött… mit tegyek? T_T
Ekkor eszembe jutott Himmecchan okossága, amit a kicsiknek tanított! Egy kiszámoló, amikor bizonytalanok vagyunk! Felcsillant a szemem és nyomban elkezdtem mormolni az „Alma, alma piros alma~” – varázsige kiszámolót, melynek végső szólamánál rámutatott lapot húztam el Shizcchintől és… ez volt az!!! *_*
- Nyertem!! *>*
– csillogó szemekkel mutattam meg az utolsó páromat, hogy Shizcchin lássa: nem hazudok, tényleg nyertem. Aztán magamhoz is vettem a sok-sok finom cukorkát, ami közül a legtöbb citromos ízű volt! *-*
- De ne csüggedj, legközelebb biztos sikerül, Shizcchin :3
– mosolyogva adok neki egy ananászos ízűt vigaszdíjként, majd lelkesen bontottam ki magamnak egy citromos ízesítésű cukorkát. Éppen, hogy elkezdtem kiélvezni a finom ízkavalkádot mikor ablakomon beröppent egy fekete pillangó, melyben Masa-jii üzenete szerint nyomban meg kell jelennem az 1. osztagnál. Kissé elfehéredek a hír hallatán, hirtelen azt se tudom, hogy hol van az első osztag, meg aztán merem remélni, hogy Masa-jiinek nem a most nyert cukorkáimra fáj a foga! ˇ-ˇ
- Ne haragudj Shizcchin, Masa-jii szeretne valamit, szóval most mennem kell…
– motyogom, kétségbeesetten nyelve egyet. - De egy visszavágóban benne vagy, mondjuk aaaa… jövő héten? *>* Ott leszel te is az egyletgyűlésen? – kíváncsiskodom, mielőtt útra kelnék, majd amint megkaptam a választ nyomban indultam is, nehogy Masa-jii felrója nekem a késést.

// Ne haragudj, hogy zárót írtam. Nagyon élveztem a játékot, köszönöm! Smile //
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Kapitányi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Kapitányi iroda

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Seireitei és környéke ::   :: 10. Osztag-