-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva//

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 3 Cl0te53000/65000Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 3 29y5sib  (53000/65000)

Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva//   Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 3 EmptyVas. Nov. 01, 2009 9:07 am

A pofám leszakadt, hogy egy fű alól kikukkantós, lárva kitermelő segglyuk talált telibe. Tutira csak rohadt szerencsés napja volt ennek a padlófelmosó lábblökinek, mert egy alacsonyan légbalettozó legyet se szúrna ki, annyira alulról kémleli a retkes ibolyákat. Hogy dögölne meg! Most szenvedhetek ezerrel, hogy ezt az ágaskodó fémszutykot kioperáljam a seggemből. Kurva élmény lesz, így vonaglanom a tetves szemgubadós fogyatékosokkal teleszórt városban. Ők legalább legálisan képzelődhetnek betépett országúti stoppos nyomorékként, hogy mocskos kis teaforraló ingyenmunkás vagyok a melegfront községből. Szarnak van ehhez kedve! Vinnyogjon más leprás balekságán, engem meg hagyjon lógva a Legolas műfüles, lövöldöző, kézi bumerángjával! Plusz, hogy a rákba nézett már ki?! Mint egy részegen összetákolt, fogyatékos, áram ütötte, selejtes, szőrtenyészetes Shungoku. Ha ez a csincsilla látná el az univerzumot hónaljpincsikkel fix, hogy minden tetves zugban vágódnál egyet a szőrös tagokban. A biztosítékomat is error-ig pöckölgette, hogy rapelve ugatott nekem. Úgy szállingózott bika orrkarikáját megtestesítve kibaszott sok oktáv között, mintha egy focicsapatot dugott volna a gatyájába, hogy toporzékoljanak a már csak sárga köpködésre alkalmas vezetékével.
Hagytam is volna a francba, de annak a kis bolhafingnak muszáj volt belém kötögetni a retkes fém pálcikáival. Úgy górta egymás hegyére hátára az ágról szakadt buziságait, amitől Yoda botot hajítva költözött volna új bolygóra. Azért hasznot is húztam a cseszegetéséből. Egy könnyed mozdulattal kúrtam el az üdvözlő kártyáját és mivel az egekig toszta az idegindexem nem nyüszítettem csonttal álmodozó öleb mintafóbiájaként. Engem aztán egyetlen homokfúró, pörkölt csontzsák se azonosítson mama pici elkúrt fattyával!
-Mi a jó anyád van? Tán menstruálsz, centizsáner? Szar se kérte, hogy told ide azt a rusnya képedet és lökd a humuszforgató nyűgeid!-
-Gecire semmi közöd hozzá! Asszed a te szerencsétlen kurvakergető pofázásod megnyerőbb?-
-Ki a halált akarnék bekábítani agyhalottkám?! Megteszi a te mentos gyilkos szájszagod...-
-Rohadj meg!-
-Cöh...próbálkozz csak, buzibuzogány!- még a Dumbo füleim se tudtam szemkiverősre polírozni, mert rám zúdította a konyhából lenyúlt felszerelést kobold ríkató. Pedig olyan mocskosul reménykedtem még dekkolhatok pár mutató araszolásig ezen a cseszett ponton. Jó sok sündisznót kopaszthatott meg! Annyi köcsög nyilat eregetett felém, amiket szemmel követni még rohadt pótszemes zoomolással is csak fokozottan csíkként csekkolnál le! Azért akkora sóher skót nem vagyok, hogy energiatakarékos megfontolások végett máris kinyuvadjak. Helyette beégettem magam a lézerfény menekülős betörő aerobikommal, amit csak szakadékba vágtam azzal, hogy fél kézzel a maradékot kapartam el privát négyzetmétereimből. Fasza móka volt! Soha a rohadt életben nem ismétlem meg! Persze a levegőbe gravírozni nem hagytak, mert az atombrutál-hangya-tuskó, kontrázott ezerrel. Biztos baszta a csőrét, hogy elcsesztem a beköszönő cirkuszi mutatványát és még egy részletben poshasztom a betont. A közeledési szánalmas próbálgatásait, mivel retekre untam a burám hamar vízbe fojtottam. Elterelgettem a fosos figyelmét a robbantós démoncuccal -raikouhou- aztán méreteztettem a felsőjén a csukám talpát és megpöccintettem a homlokát, hogy takarodjon el fogat sikálni. Amíg az agyát kotorászta valamelyik szomszédos putriban, addig azt kellett a retináimmal felvennem, amint egy tetűláda ott pitizik robbanógyár előtt. A tipírtapír jelenetétől rohadt erős kényszerem lett arcplasztikai beavatkozásra, de a fejlevételezős hóhér műsora után már inkább túlvilágra akartam teleportálni a nyalizós sutyerák stílusával együtt. Nem is maradtam nyugtatózott debilként a kiikszelt helyemen. Majd VIP páholyból rázom a seggem szurkoló picsaként, egy nagy frászt! Kivártam a becsapódási zónából eltipliző húzását és kiosztottam a víz-halmazállapotú parasztjának kisebb fajta fogköpködős arcon pacsit. Lópatkós mákomra volt annyi menetszelem, hogy arrébb suhanjak a villámcsapástól. Csúnya végszó lett volna egy lenézős csiribiritől elpatkolni.
-Kurvára kiheréllek poénkuka, ha még egyszer a rohadt nyakához baszod a rozsdás gorilla siratódat!- az oktató karattyolásom közben azért levágtam, hogy itt trónol sápadttűzijáték és a szanatórium szökevény is.
¤¤¤

Idegesítette az ellenfele beszéde, ezért visszaszólt. Kisebb "vita", aztán a támadást egyszerűen annyival kerülte ki, hogy igyekezett elhajolni a nyilak elől a maradékot, pedig kézzel elütni. Az újabb érkező közelharcot egy kidou-val akadályozta meg, vagyis elterelte vele az ellenfél figyelmét. Mialatt kivédte, oda shunpo-zott elé és váratlanul gyomorszájon rúgta, majd ököllel fejbe ütötte. A támadó elrepült, Masaki viszont észrevette Shiori-Siegfried párosát. Mérges lett az arrancar nyakvágós bemutatkozásától. Kivárta az alkalmat és Siegfried-et állon vágta. Közben kevés híján, de kikerülte a vaizard nő által kilőtt Byakuray-t.
Vissza az elejére Go down
Amane Syneza Hiszame
Arrancar
Arrancar
Amane Syneza Hiszame

nő
Libra Dog
Hozzászólások száma : 14
Age : 29
Tartózkodási hely : mindennap máshol :)
Registration date : 2009. Mar. 10.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 23. Arrancar
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 3 Cl0te5000/10000Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 3 29y5sib  (5000/10000)

Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva//   Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 3 EmptyPént. Dec. 18, 2009 6:34 am

Sajna választ már nem igen kaptunk, mivel megérkezett egy küldött azzal a paranccsal, hogy sürgősen kísérjük át a bátyámat egy másik cellába, feltehetően az imént felbukkanó kis személykék miatt.
Kicsit durcásan indultam el, mivel láttam, hogy cipőm orrát sikerült lehorzsolnom és feltűnően mocskos lett. Igaz, hogy itt ez nem fontos, de én igenis szeretem, ha szépecske vagyok! Nehogy aztán pont akkor jön oda hozzám valaki helyeske legényke, amikor én ilyen lekopott vagyok!
Mindenesetre miközben sétálgattunk azokon a hosszúúúúúúú-hosszúúúúúúú folyosókon, egyre furcsább arrancarok akadtak az utunkba, akik, úgy látszott nagyon rühellték Zelt, mondjuk nem is csodálkozom rajta, de mégis voltak dolgok, amikkel nem szabadott volna viccelniük. Én éppen Zel mögött sétáltam és továbbra is kis fekete cipellőmet bámultam, ezért mikor ő megállt előttem én jól neki is mentem és beütöttem az orromat is. Le is akartam volna szedni a fejét, de mikor láttam, hogy megint valami mogorva arrancar szólogatja le, jobbnak láttam elhallgatni.
Ekkor viszont váratlan dolog történt és Zel nekiszaladt annak a fickónak. Teljesen eldurrant szegénykének az agyacskája és próbált megszökni.
Pár percig csak álltunk és néztünk, ahogy ő elhalad a folyosókon keresztül, majd gyors tanakodásba kezdtünk.
Gyorsan utána szaladtunk, bár kevés sikerrel, ugyanis, amilyen nagy a szája ennek az idiótának, olyan gyors is. Nyomait azonban nem volt nehéz követni, a hullákból és a törmelékekből.
-Miért van az, hogy ez a barom folyton valami zűrt okoz nekünk!? -kiáltottam miközben futottam és kezdtem úgy érezni, hogy egyre közelebb érünk a behatolókhoz, ami viszont nyugtalanított engem, mivel ott könnyű szerrel kereket oldhat.
Vissza az elejére Go down
Zel Syneza Ka'abel
Privaron Espada
Privaron Espada
Zel Syneza Ka'abel

Férfi
Libra Dog
Hozzászólások száma : 263
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura Town külvárosi elhagyatott kórház
Registration date : 2009. Feb. 25.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 3 Cl0te17500/30000Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 3 29y5sib  (17500/30000)

Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva//   Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 3 EmptyPént. Dec. 18, 2009 8:21 am

[Mesélői szerepben]

Wakahisa Shun


A férfi érdeklődve tekint ezúttal feléd, amint kiejtetted a szádon az ,,érdekes" szót a szádon.
-Úgy gondolod? Szerintem is meglehetősen az. -ekkor feje fölé emelte az ostort és pörgetni kezdte a feje fölött. Kezdett kialakulni egy lángvihar a fegyver körül, így jobbnak tűnt nem közel menni hozzá. Eközben szép lassan elindult feléd és miközben közeledik a földhöz csapkodja maga előtt az ostort, ami ugyanúgy robbanásokat váltott ki a talajhoz érve. Ha tudod mit kell tegyél, hát gyorsan kell cselekedned, ugyanis igen nagy esély van rá, hogy, ha elég közel ér könnyen súlyos sérüléseket szenvedhetsz el, vagy úgy járhatsz, mint bármi, amihez idáig az ostor hozzáért.
De miközben ez zajlik szabad kezét Cero elsütéséhez készen tartja, tehát vigyázz!

Hana Shuuhei Akamoto


Egyre jobban felbosszantja saját magát az arrancar és nem lehet lehiggasztani. Kardodért nyúltál, de ő sem ostoba bármennyire is annak látszik és máris saját fegyveréért kap, csakhogy enyhén szólva nagyobb sebességgel cselekedett, mivel neki már így is készen áll harci eszköze, mint te és azonnal meg is mozdította a jobb kezén lévő kisujját, ami rögtön egy bábot hozott működésbe, amely mérget bocsátott ki a szájából, amit te könnyen elkerültél, de máris egy újabb ujjperc mozzanatra, shurikenek százai repültek feléd. Párat kardoddal sikeresen eltérítesz, de mikor már az első tíz felsérti bőröd, jobbnak látod, ha kiállsz a fergetegből. De az aljas fajtája nem hagy neked pihenést és máris bombák hada zúdul feléd, majd miután ezt is átvészeled egyszerre a három csapás. Valahogy ki kell térned gyorsan és meg is kell akadályozzad, hogy akár egy ujját is megmozgassa a galád, mert lehet, hogy ismét meglepetések várnak majd. Miközben folyamatosan ugrálsz fel-fel csillan egy-egy vékony fonál, ami a bábokat működteti, talán, ha azokkal kezdesz valamit javul a helyzeted, persze rettenetesen nehéz kiszűrni az apró fonalakat, így meg kell próbálnod kisaccolni, vagy a fényjátékára hagyatkozva megtalálni azokat.

Sierashi Yuusuke


Ahogy azt jól gondoltad sikerült kivédenie a támadást, méghozzá nem is akárhogyan! Egyetlen kezével kirakva a penge útjába, elkapja a felé érkező Dotonryuut, majd mikor elugrassz gyorsan elereszti azt.
-Vicces volt, amit az előbb csináltál. -szóltál oda neki miközben te kardodra támaszkodva álldogálsz egy már meggyújtott cigarettával a szádban. -Gondolhattad volna, hogy nem a leggyengébb embereinket hozzuk társunk kiszabadítására. -kommentáltad Deviaem mondatát, de őt ez nem különösebben hatotta meg, továbbra is rezzenetlen arccal állt, ismét becsukta szemét és kardját az órával veled szembe, maga elé emelte. Ekkor különös érzés fogott el. Látod, hogy a fickó még mindig ott áll, de mintha a kardod már kevésbé lenne olyan biztos támasz, mint eddig. Érzed, hogy a környezeted forog és különös színek cikáznak előtted.
-Lehet nem a leggyengébbek... Mégsem erősebbek nálam... -szólt megalázóan, majd lassan elfog egy különös roham is, amitől ég a bőröd és fáj a fejed, de továbbra sem érted mi történhetett, bár az nyilvánvaló volt, hogy köze van a Deviaem nevű arrancarhoz, így valamivel megpróbálod megzavarni, hátha abbamarad ez a kínzás.


Yasuji Chiyoko


Violet szemedbe nézve áll, de úgy, mint aki nem is harcolni akarna, furcsa nőszemély, mégis van benne valami félelmet keltő. Kardját fordítva tartva kezében felvett egy pozíciót, majd csak figyelt. Egészen addig míg egy sóhaj nem jött ki a száján, majd ismét egy csapáshoz készült volna, amikor elővetted a kardod Shikaiát, ettől pár másodpercre ismét leblokkolt és szemlélgette pengédet.
-Szép kard.... -szólalt meg, majd sajátjára tekintett. -Az enyém nem ilyen szép... -tette hozzá a különös megjegyzést, talán valamire célozva ezzel, de nem hagyott neked elég gondolkodási időt, hogy elmerengj mire is értette ezt, helyette egy határozott ugrással támadott ismét feléd, ezt könnyű szerrel kikerülöd, de ekkor egy furcsa lila csíkot látsz elfutni a szemed előtt, ami mögéd érkezett a nő pedig eltűnt. A hátad mögül azonban ismét meghallottad hangját.
-Bár nekem is lenne egy hasonlóan szép fegyverem... de nekem sajna csak ez jutott... -fejezte be mondatát, majd egy Cerot lőtt ki feléd irányítva.

Masaki Sachi


Gyors reakcióid kissé meglepik az arrancart és be is vált terved. De mikor Shiori segítségére siettél nehezebb fába ütötted a fejszéd, ugyanis Siegfried már erősebb, mint eddigi ellenfeled. Majd mikor Siegfried vissza utasít (Magyarázat a Shioris sztoriban!!) hirtelen feltűnik a fejed fölött, az az arrancar, majd a padlóra szegez nyilaival és beleérkezik páros lábbal a gyomorszádba. Mikor leugrik rólad, fölkelsz, de a nyilak nem akarnak lejönni, helyette beleépülnek a testedbe és vörössé változnak.
-Na mi van, fasszopó?! Milyen érzés, amint a Pióca nyilaim beléd hatolnak!? -kiáltotta, majd érzed, amint kínzó fájdalom gyötör és sehogy sem bírsz megszabadulni a nyilaktól továbbra sem, pedig egyre jobban beléd préselődnek és minél beljebb érnek annál nagyobb a fájdalom, de eközben érzed, hogy egyre fogy az energiád. Feltehetően a nyilaknak köszönhetően, hiszen nem hiába hívják pióca nyilaknak őket. -Jut eszembe... Csakhogy tudd ki fogja megásni a sírodat... A nevem Phoreidon! Jól jegyezd meg! -szólt, majd egy Cerot indított el feléd és még kíséret képen egy felfele irányuló nyílzáport zúdított rád, hogy minimalizálja a menekülésed esélyeit.

Hanabi Shiori


A nevedet hallván Siegfiednek egy széles vigyor támadt az arcára.
-Hanabi Shiori... Gyönyörű név. -eközben kardja kezdett sárga színűre váltani. -De az a helyzet, hogy lesz még pár illető, kinek nevét feledésbe taszítom! -ekkor egy furcsa sugarat lőtt ki feléd kardjából, ami nem keltett benned fájdalmat, de lehet, hogy éppen ez volt a baj. Ruhád továbbra is épp maradt, véred nem eredt el sehol, akkor vajon mi történhetett? hasadra tekintesz és te is tapasztalod, hogy semmi nem történt. Különös...
Ekkor lépett a színre a semmiből Masaki, aki egy könnyed állbavágással leszerelte az arrancart, akinek azonban semmi különösebb baj nem lett. Miután ismét talajt fogott a kisebb repüléstől továbbra is kísértetiesen mosolygott felétek. Beletúrt hajába, majd pengéjét visszahelyezte tokjába.
Furcsa reakció. Különösen a harc közepén! De a legfurcsább továbbra is az az egyetlen vágás, amit az a különös kard okozott. A hasadra volt irányítva, mégsem érzel semmit sem, ezért nem törődsz vele egyenlőre.
-Gondolom a barátod ez a különösen szakadt kis paraszt. -túrt bele ismét a hajába, majd gúnyosan nevetni kezdett. -Micsoda arcátlanság csak úgy beleszólni másnak a csatájába! -kiáltott, majd hirtelen eltűnt a szemetek elől és csak azt veszitek észre, hogy hirtelen Masakit hátba rúgja, aki pedig jó pár métert repül a rúgás erejétől.

Kitsune, Cande és Amane


Miközben Zel nyomába eredtetek útvesztőbe keveredtetek. Ugyanis Zel sem bolond, hogy csak úgy hagyja, hogy utána menjetek. Több hálózatot is csinált a falakon keresztül, egész pontosan hármat és mindegyik másfelé vezet. Egyesével nem nézhetitek meg őket, az túl sok időbe telne és addigra Zel is visszatalál társaihoz, így szétváltok, hogy valamelyikőtök meglelje és visszahozza a keresett célszemélyt. Helyenként azonban az alagutak összeköttetésben állnak egymással, így az is lehet, hogy egyszerre akadtok rá Zelre, de csak óvatosan! Felbőszült állapotában kitudja mire képes ez a vadállat!
Vissza az elejére Go down
Zel Syneza Ka'abel
Privaron Espada
Privaron Espada
Zel Syneza Ka'abel

Férfi
Libra Dog
Hozzászólások száma : 263
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura Town külvárosi elhagyatott kórház
Registration date : 2009. Feb. 25.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 3 Cl0te17500/30000Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 3 29y5sib  (17500/30000)

Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva//   Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 3 EmptySzomb. Dec. 19, 2009 10:18 pm

Most gecire nem vagyok jól! Kibaszottul elegem van már ebből az egész csürhéből! Épp ezért megpróbáltam kúrva gyorsan lelépni, hogy ne is lássam ezeket a férgeket, de idővel észrevettem, hogy kíséretem utánam szándékozik jönni, hogy visszavigyen, amit viszont nem hagyhattam.
Sürgősen megkerestem Las Noches azon részét, melyet még én ismertem anno a legjobban és ez a legzsúfoltabb az útvesztőkben, de, hogy mégjobban megnehezítsem a dolgukat többfelé kezdeményeztem alagutakat, hogy eltévedjenek és különváljanak. És nem marat el a kívánt eredmény, ahogy hátam mögé tekintettem. Tervem bevált és külön is váltak, habár azt nem tudtam melyikőjük melyiket választotta, mindenesetre nem hagyom, hogy bármelyikőjük is visszavigyen, ha kell erőszakkal is, de kijutok innen, vagy toszódjak meg!
Éppen már az 546.-ik alagutat kreáltam meg, amikor egy nagyon hosszú-hosszú vájatot, ami majdnem teljességgel egyenes volt és keresztezte, majdhogynem az összes akadálynak felállított vájatot. Ekkor azonban feltűnt nagyon távol a színen Cande, aki valamilyen oknál fogva megállt, lehet, hogy megérezte, hogy a közelben vagyok, bár még nem vett észre. Ezt nem is szándékoztam, hogy bekövetkezzen, mivel akkor lehet bajban lennék, ezért elkezdtem sűríteni két ujjamban egy-egy felerősített Barát, majd Candera céloztam, aki pont ekkor fedezett fel, feltehetőleg a Bara fényének köszönhetően.
-Boom! -kiáltottam, majd a két golyó elhagyta az ujjam és egyenest Cande felé száguldott, aki lehet kikerülte azokat, vagy eltalálták, nem láttam, ugyanis már futottam is tovább, hogy megtaláljam Yuusukeékat. Ekkor azonban meg a hátam mögül hallok meg hangokat. Kitsune futott felém, éreztem az illatát. Gyorsan felugrottam és a mivel azon a részen sötét volt, a plafonon lehetetlennek tűnt kiszúrni, hacsak nincsenek olyan szemelyi valakinek, mint az enyém. A lány alattam megállt, mivel neki is kifinomult szaglása van, feltehetőleg megérezte szagomat, de nem tudta kiszűrni merre vagyok, hiszen már minden felé jártam és nehéz meghatározni ilyen körülmények közt pontos helyzetemet. De én nem vártam meg míg rájön, hogy feje fölött vagyok, helyette leugrottam, megragadtam és arra hajítottam őt, amerről az előbb jött, majd tovább futottam.
De Amane sem maradt ki a jóból. Ő is sikeresen megtalált VOLNA, ha nem rejtőzöm el két útvesztő közt, az árjárójuk peremén, majd mikor elért engem kezemet kirakva fejbe ütöttem, kigáncsoltam és végül egy tenyeres hátralökéssel eltaszítottam magamtól, majd folytattam utamat kifelé.
Azonban egy utolsó meglepetést még tartogattam mindhármójuknak.
Mikor egy kerek terembe értem észre vettem, hogy mindhárom járat ide vezet és csak egy tovább. Itt bevártam a lányokat, kardomra támaszkodva, széles és vészjósló mosollyal, s mikor befutottak kissé ledöbbentek, hogy megálltam. Cande és Kitsune szidásai közt egyszercsak felkacagtam, majd hajamat kisöpörtem jobb szememből, így megpillanthatták azt, amit eddig sose. Aranysárga, kísérteties, s valamilyen oknál fogva félelmetes szememet. A kisebb shock közepette feléjük nyújtottam kardomat, majd elkiáltottam magam.
-Fedd el... Kuro Hebi! -a gáz robbanás szerűen tört ki és mindent elsötétített, míg ők viszont szenvedtek a füstben én tovább szaladtam azon az egy folyosón, amelyen azonban már nem volt hova menekülnöm, csak és kizárólag egyenesen.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 3 Cl0te68000/100000Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 3 29y5sib  (68000/100000)

Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva//   Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 3 EmptyVas. Dec. 20, 2009 6:00 am

Talán még az enyémnél is nagyobb egója van ennek a hollowfajzatnak, amely úgy áll itt előttem, mintha bármely pillanatban bealudhatna. Csak tudnám mire fel ekkora a pofája. Homlokomon kidagad a Masakitól oly' sokszor látott düh-ér, majd épp támadásba lendülnék, amikor furcsa érzés fog el. Bőrömön égető érzés lesz ura, s ehhez szédülés társul. Átmulatott éjszakáimnak hála kedves ismerősként köszöntem ezt, de a táncoló színek eddig még újak számomra. Heveny hányinger lesz ura rajtam a folytonos keringéstől, azonban valamit csinálnom kell, hisz' egyértelmű honnan is jött ez a hirtelen roham. Még mindig teljes nyugalommal álldogál, mint aki biztos győzelmében. Állatias vicsor villan fel arcomon, miközben egy gyors shunpoval próbálnék a közelébe kerülni. Azonban ez a furcsa roham összezavarja az érzékeimet. Méterekkel mellé érkezem, azután nagyobb csattanás kíséretében beágyazódom a talajba. Pár másodpercnyi szentségelés után ismét feltápászkodom, Zanpakutuom segítségével tartva magam. Talán lidércerőm felvenné ezzel a képességgel a versenyt, ám Hana és Chiyo-chan előtt nem kockáztatom meg a lebukást. Ezen megfontolásból fogaimat csikorgatva rántom ki fegyverem a padlóból, ezt követően dülöngélve próbálok erőt gyűjteni. Jobbom skarlátszín felvillan, amint elegendő reiatsut sikerül bele gyűjtenem.
- Hadou 31: Shakkahou! - hangom metszőn harsan, ahogy az energiasugár elhagyja tenyerem. A lövedék röppályáját látva sikerül rájönnöm, hogy kissé mellé céloztam. Szitkozódva kapcsolok villámtáncra, majd nagy nehezen saját támadásom célkeresztjébe kerülök. Nagy levegőt veszek, aztán a Shakkahout Deviaem irányába ütöm. Baseballjátékost megszégyenítő suhintás volt ez, s remélem érek is vele valamit. Lihegve rogyok a földre, Dotonryuu csörömpölve érkezik meg mellém. Az égető érzés egyre elviselhetetlenebb, már-már azon gondolkozom nem lenne-e jobb, ha tőből levágnám a karjaimat. Elmémben hangos ordítás visszhangzik, hollow énem kitörni készülődik, hogy örökre eltörölje a föld színéről ezt a nyavalyást. Erre válaszként én összes szellemi erőmet latba vettem megakadályozására. Mostanában egyre többször kerülök ilyen meleg helyzetbe, csak tudnám miért talál meg mindig engem baj. Lassan sikerül ismét átvennem az irányítást, így már csak zihálva fekszem a porban, azonban arra nem emlékszem mikor is dőltem el pontosan. Reménykedem benne, hogy a vörös tűz eltalálja, ám erre nem sok esélyt látok. A kidou vesztett erejéből az eltérítésnek hála, ezért nem fog teljes intenzitással hatni. Sikerült alábecsülnöm, ami nagy hiba miután puszta kézzel képes volt hárítani katanám szúrását.
~Ez a féreg még képes keresztbe tenni nekem, a szentségit!~ - gondolom mérgesen, míg fél kézzel kardom után tapogatózom. Hamarosan újra tenyerembe simul az ismerős markolat, és máris érzem a belém áramló erőt. Dotonryuu vélhetőleg úgy döntött, kölcsön ad egy keveset reiatsujából, amitől máris múlni kezd az égető érzés, de nem képes teljesen elmulasztani azt. Ironikus, hogy a mentőosztag vezetőjeként talán épp nekem lesz szükségem segítségre.
Fel kellene kelnem, habár sokkal kényelmesebb itt feküdni, mint sajgó izmaimra támaszkodni. Viszont emberfeletti erővel mégis ülő helyzetbe tornázom magam, nem törődve az izmaimban lángoló kínnal. Zellért jöttem és nem fog holmi negyedrangú arrancar megállítani. Acélkék íriszeimben az eltökéltség lángja lobban, amikor kényszerítem magam a lábra állásra. Térdeim többször is összekoccannak, ám nem esek vissza. Ezüstösen villanó pengém lassan felemelkedik, végül ellenfelem szívével egy vonalban állapodik meg. Ezzel némán jelzem az álmatag numerósnak: percei meg vannak számlálva.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Yasuji Chiyoko
4. Osztag
4. Osztag
Yasuji Chiyoko

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 134
Age : 34
Registration date : 2009. Jan. 23.
Hírnév : 20

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 3 Cl0te13000/15000Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 3 29y5sib  (13000/15000)

Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva//   Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 3 EmptyPént. Feb. 19, 2010 9:26 am

Hát nem tudom, sokáig azt hittem, hogy én vagyok kissé problémás eset, akit néha unszolni kell, vagy hátsón billenteni, hogy ugyan már legyek olyan nagylelkű és szedjem össze már magam... De ez a nő lazán kenterbe vert, még csak erőlködnie sem kellett hozzá. Mondjuk ki tudja, lehet, hogy csak egész este sógyurmából épített valami királyi palotát, aztán amikor olyan hajnali három felé úgy gondolta, hogy éppen eleget vesződött az amúgy baromira felesleges de minden bizonnyal kimondottan szórakoztató pepecs munkájával, pont miután jóóól belefúrta a fejét a párnájába, jött valami akárki figura, akinek a létezése biztos valami elhanyagolható paca a fura nőszemély szemében, és aki minden bizonnyal sűrű bocsánatkérések és hajlongások közepette rángatta ki az ágyból, miszerint valami felsőbb parancs szerint (ami nem is biztos hogy a minél egyszerűbb letudáson túl nagyon érdekelné a fura nőszemélyt) azonnal meg kell jelennie ott és ott, ahol egy önelégült pofa tájékoztatja majd a további tennivalókról. Minden esetre, ha még így is van, ami nem hogy nem garantált, de lehet hogy egyáltalán egy szem igazságtartalom sincs benne, már milyen dolog az kéremszépen, hogy egy ártatlan akárkicsodára zúdítja valaki a saját nyígját!! Hát, én is puffoghatnák neki plusszba, amiért Yuu-chancsi olyan nagyon kiverte nálam a biztosítékot, no de neeem ééén soha, igazán példát vehetne rólam, ami a magánéleti problémák félretételét illeti! Tessék csak megnézni, én is totálisan nyugodt és kiegyensúlyozott vagyok, egy csepp felesleges dühöngés nincs bennem! Ez a nő meg, nem elég, hogy bemutatkozni nem volt képes, de hiába téptem neki a szám fél órán keresztül, még véletlenül se méltatott a nyamvadt figyelmére! Úgy tett, mintha csak pajtizásból pattognék előtte vagy fél órája, ráadásul olyan sehogyse hangon állt neki dicsérni Nishibit, hogy egyből tudtam, hogy én ezt a nőt nagyon de nagyon nem kedvelem.. Már éppen visszaszóltam volna valami frappánsat, amikor felém iramodott. Nem volt egy nagy vaszisztdasz kikerülni az arrancart egy oldalra pördüléssel, de mikor Nishibivel egy méreteset sóztam volna a hátára, már nem volt sehol. Csak talán a szemem káprázott egy csöppet, ahogy egy furcsa lila csík kúszott be a látóterembe, úgyhogy egy darabig kicsit megszeppenve pörögtem a tengelyem körül, miután sikerült kiokoskodni, hogy az arrancar az alaphelyzetemhez képest a hátam mögé volt applikálódva.
- Hát az bizony szomorú.... - fürkésztem a nőcit kellőképpen gyanakvó ábrázattal, mert ebben a bigében egyértelműen nagyon nem kóser valami. Ahogy nézett, ahogy beszélt, a puszta jelenlététől felállt a szőr a hátamon, legszívesebben emberesen megráztam volna a vállánál fogva, hogy mutassa ki végre a foga fehérjét, mielőtt elvesztem a türelmem.
- Teetete te amúgy nem hallasz vagy csak úgy magyarázol a semmibe?! Na de ha így játszunk, én se foglak ám meghallani, de nem ám! Pukkadj meg, faképű banya! - Jöttek ki minden előzetes figyelmeztetés nélkül feldúlt fejecskémből a szavak, amiken igazából nem is volt túl sok bánni való, mert nem olyasfajta akárkinek tűnt ez a se íze se bűze nőszemély, mint akit egy kicsit is érdekel, hogy én mit gondolok róla. Bár, valamikor egy okos ürge azt mondta, hogy egy embernek annyi kritikátlan szeretetre van szüksége, amennyit csak elbír, és én mindig is igyekeztem eszerint az örök érvényű okosság szerint élni, de az aktuális ellenfelem valamiért olyannyira nem váltott ki belőlem semmilyen érzelmet, olyannyira nem volt semmilyen, hogy muszáj volt nem szeretnem.
Hát ő nem tudom, hogy hogy viseltetett irántam azon kívül, hogy le se bagózott, de minden jel arra utalt, hogy nem esett nehezére azon lenni, hogy eltegyen láb alól, ennek jeléül újból becélzott egy ceronak álcázott ajándékcsomaggal. Gondoltam sose jutunk egyről a kettőre, ha ő dobál és dobál lelkesen unottan, én meg válaszul csak ide-oda ugrálok, úgyhogy arra jutottam, hogy ideje lenne már cselekedni valami furfangosat. Gyorsan fel is villant a villanykörte jelezvén, hogy gyorsított üzemmódba kapcsolva egész emberi sebességgel sikerült kiötölnöm egy kis csalafintaságot, így hogy megosszam a világgal is zsenim (na meg hogy ne csak elméletben okoskodjak), a Kuokateny parancsszó kimondása után áttranszportáltam az energiacuccost a feladója háta mögé. Na már hogy ne merüljön ki ennyiben a manőver, gyorsban shunpora kapcsoltam és így iramodtam meg az arrancar irányába Nishibivel karöltve, majd egy kis célpontbehatárolás után a nőszemély feltételezett irányába vágtam a körpengével, végül egy szökkenéssel növeltem a köztünk lévő távolságot abban a reményben, hogy a cero célt talál. Afelől nem voltam teljesen meggyőződve, hogy a csapásom sikeres volt, de arra talán elég lehetett, hogy összezavarja a banyát. Jól jöhet minden okoskodás, mivel abszolút gőzöm nincs, hogy mire képes kedves játszótársam, ha egy picikét is komolyan vesz, na meg azt se szabad elfelejteni, hogy mindig a legtunyább akárkikről derül ki, hogy az álarc mögött szadista állatok!
Vissza az elejére Go down
Wakahisa Shun
Vaizard
Vaizard
Wakahisa Shun

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 264
Age : 36
Registration date : 2008. Oct. 01.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 3 Cl0te21000/30000Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 3 29y5sib  (21000/30000)

Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva//   Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 3 EmptyHétf. Ápr. 05, 2010 6:02 am

*Szüntelenül figyeli ellenfelét - a legutóbbi villámgyors sonido óta úgy véli, jobb szemmel tartani, hogy időben reagálhasson... Ráadásul zavarja a másik túlzott higgadtsága is. Túlzott magabiztosságot sugall...*
- Nos, akkor már van egy téma, amiben egyetértünk.
*Jegyzi meg az arrancar szavait hallva. Egyértelműen lerí Shunról, hogy a kivárásra játszik, amíg meg nem teszi az első lépést ellenfele... Hogy megismerhesse a támadásait, és rájöjjön, mi lenne a leghatásosabb ellene.*
- Ügyes bűvészmutatvány.
*Vigyorodik el az ostorpörgetés láttán, és fogást vált kardjának markolatán, majd módszeresen elkezd hátrálni, párhuzamosan ellenfelének előrehaladásával, hogy tartsa a távolságot. Amikor aztán hirtelen belé villan a felismerés... De hisz ez az ostor meglepően hasonlít exkapitányának zanpakutójára! Mondjuk ettől még nem érzi jobban magát, hiszen ugyanúgy nem tud hirtelen jó taktikát kidolgozni ellene. Tovább kell húzni az időt...*
- Hadou 63: Raikouhou!
*Mutat az arrancar felé, majd ellövi a kidou-t, amibe elég sok lélekenergiát fektetett előzőleg. A shikai-át kellene előhívnia, hogy tartsa továbbra is a kettejük közti távolságot... Közben megfordul fejében egyre gyakrabban, hogy ennél még az is jobb lett volna, ha ottmarad Uraharánál dobozokat pakolászni. Bár így legalább az edzéseket letudja egy időre...
Gondolataiból végül az szakítja ki, hogy váratlanul egy cero kezd felé száguldani. Jó, persze, az feltűnt neki, hogy furán tartotta eddig is a kezét, de nem gondolta volna, hogy ilyen gyorsra akarja venni a figurát ellenfele. Épphogy sikerül elshunpóznia a támadás útjából, azonban így is súrolja a lövedék lendülete...*
- Díjaznám, ha elmondanád még egyszer a nevedet... Nem emlékszem rá, de nem ártana tudnom, kit fogok megölni...
*Szólal meg eltorzult hanggal - idő közben ugyanis előrántotta maszkját, tekintet nélkül az esetleges érzékenyebb lelkű shinigamikra a közelben -, amikor feltűnik a porfelhőből kis idő múlva. Azt már csak gondolatban teszi hozzá, hogy "vagy pedig ki fog engem megölni"...*
Vissza az elejére Go down
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 3 Cl0te32500/45000Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 3 29y5sib  (32500/45000)

Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva//   Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 3 EmptySzer. Ápr. 07, 2010 5:52 am

Nem tudom miféle vérpistifalváról szalajtották a fazont, de a támadásom kivédése közben még arra is maradt ideje, hogy a nevemet boncolgassa. Alapesetben jólesett volna, ha megdicsérik de ennek a műmájer ficsúrnak a szájából valahogy furcsán visszatetszően csengett a "gyönyörű" jelző. Nem is hagytam, hogy botor módon legyezgesse amúgy sem magas mércéket megütő hiúságom, hanem egy mormogós "cöh"-t eleresztve megszorítottam a kardom markolatát, és készültem az újabb támadásra.
-Igazán megtisztelő lenne ez a dicséret, ha nem ebben a szituációban hangzana el, uram... -emeltem a levegőbe a zanpakutout, ám ekkor ismét orvul megtámadtak. Próbáltam elshunpozni a felém közelítő sugár elől, de az utolsó pillanatban telibe kapta a gyomromat, anélkül, hogy bármit is tehettem volna ellene. Lelkiekben már felkészültem az ezredmásodpercen belül belém hastó fájdalomra, ám legnagyobb meglepetésemre azt kellett tapasztalnom, hogy nem érzek semmit.
*Kudarcot vallott volna a támadása?...Akkor miért vág ilyen otrombán bevernivalóan elégedett képet?* -dermedtem le elkerekedett szemekkel az ellenfelemre.
Szerencsére a következő pillanatban debütáló Masaki visszarántott a jelen helyzet talajára. Olyan tökéletesen koreografáltan könyökölte állba azt a beképzelt ficsúrt, hogy meg kellett volna örökíteni. Azonban a várt hatással ellentétben Siegfried szinte sem érezte, még annak ellenére sem, hogy jócskán odébb kötött ki a harcunk színhelyétől. Nekem egyre jobban bűzlik valami a fazon felől, és számunkra korántsem előnyös húzásokat rejteget még magában, az egyszer biztos...
-Masaki, nekem nagyon rossz előérzetem van... nem tudom megmondani miért, de határozottan érzem.... -shunpoztam oda mellé, de a következő pillanatban Siegfried eltűnt a szemem elől, és hirtelen felbukkanva egy jól irányzott rúgással elválasztotta Masakit mellőlem. Ijedtemben reflexből hátrébb ugorva vettem fel ismét támadóállást készültem megint rárontani.
-És azt nem tartod eszméletlen taplóságnak, hogy hátulról támadod meg az ellenfeled miszter jómodor? -sziszegtem ingerülten, ahogy fordulásból lecsaptam a válla felé.
-Visszatérve az előbbi kérdésre pedig, semmi köze a magánéletemhez...Tán csak nem féltékeny? -húztam megkeseredetten gúnyos mosolyra a számat. Nem érdekelt, hogy meggondolatlanság, de muszáj közel kerülnöm hozzá, hogy meg tudjam támadni. Támadásom közepette rengeteg stratégia végigfutott az agyamon amit ezidáig tanultam, de sajnos azt is tudtam, hogy nagyon ritkán lehet előre megtervezni egy harcot, főleg ha még a helyzeti előny sem nálad van... Tehát mivel most is ez a szituáció áll fenn, kénytelen vagyok a történtek alapján alakítani a cselekedeteimet, anélkül, hogy bármit előre meg tudnék tervezni. Utálom az ilyet... sosem voltam jó az improvizálásban, és épp ezért nem szerettem olyan ellenfél ellen harcolni akiről ennyire nem tudom megállapítani még azt sem, hogy milyen súlycsoportban van.


//Bocsi Zel, nem tudtam többet írni... ^^" *így is fél postját telerizsázta*//
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 3 Cl0te33500/45000Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 3 29y5sib  (33500/45000)

Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva//   Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 3 EmptySzomb. Ápr. 10, 2010 2:16 am

Kicsiny kellemetlenségem rengeteg kávét ihatott, mert annyira gyors volt, hogy nagyon! Észre se vettem melyik szabadúszó terrorista boltból vásárolt mérgező ködképzőt, de az kiszúrás ártatlan ellenfelével, hogy nem lógatott sehova gázmaszkot! Legalább lenne motivációm! Izé, az így is van, mert fiatalnak érzem magam fulladásos halálhoz. Erről ennyit, de akkor is kölcsön adhatná energiaforrása titkát! Megszánhatná kicsiny viseltes fejemet. Tényleg nincsenek ráncaim, csak fekete a szemem alja! Mégis mit várt egy hiperaktív gyerek mellett?! Ja, hát ezt nem tudja. Hoppá! Oda, se neki. Inkább elaraszolok a gyülekező halálfelhő elől. Hátha sikeredik meglepni valamivel, vagy feltalálom a spanyol viaszt és leesik a fránya tíz csapást ideidéző ujjai. Mázli indexemet tekintve esélytelenek nyugalmával shunpo-zhatok a végtelenbe, plusz még tovább. Mindig beüt egy bibi, amin olajtó méretekben vágódok el. Üsse kő! Irány egy próba!
Kedves naplóm...jaha! Ez a szöveg nem ide jön. Szóval, hát, sajnálattal közlöm akcióm sikere homályba veszett, mivel az a kis nevelendő borzalom bepöccintette a záporeső funkciót. Szépségesen kiakasztotta a tüdőmet, hogy lassan asztma rohamot kapok, amikor ilyen problémán sose nem volt. Arról meg már kevésbé esik jól szövegelni, hogy ruhám szaggatását köszönhetem a korai óra kómás reakció elmaradásának. Ki tudja. Lehet távolról jól áll a dzsungel stílus. Háhá! Hiú ábránd! Aszongya rizsázásról jelenbe tévedve. Most ott tartunk, hogy túléltem, de pislantani sincs időm, nem hogy visszavágni. Gyönyörű slamasztikába keveredve pattogok, pörgök, forgok, szökdécselek, hajlongok és elegánsan csapkodok. Nos, igen. A felvezető után most vegyes díjcsomag érkezett és egyszerre három rémálmot zúdítottak rám. Kapok füstölni való bombákat, suriken-eket, amik nem tudom mit keresnek ebben a sorozatból készült szerepjátékban, és aljas idegméreg ködös hajnalát. Ebből másszak ki élve, vagyis csak elméleti síkon élve, mert gyakorlatilag sose éltem. Vuhuhuuu! Kezdek kidögleni. Mikor akar már elfogyni a muníció? Várjunk csak! Ottan-ottan csillog, villog, vakuzik valamicsodácska! Mintha az ujjából jönne. Hoppácska, Hoppácska! Mondtam, hogy nem velociraptor, de garantáltan okos ujjzsonglőr! Ráadásnak ezt az átlátszó zsinór dolgot már láttam az előbb is. Mi a csoda lehet? Tényleg bábozna?! Miért hagytam otthon Hitomi ujjra húzható plüsseit?! Nem mennék vele semmire, de legalább poénkodhatnék!
Látványos gondolati hisztit követően ideje volt matekból egyes tudásomat villogtatni. Fogalmam sincs, melyik három lehet a hunyó! Nem látom eleget megfelelő szögből, hogy kiszúrhassam a gyanúsan ránduló áldozatokat. Kizárásos alapon maradt az összes elkaszálása, vagy szegény gyerek megfosztása ujjaitól. Akkor gyorsan essünk túl az ucsó keneten aztán adjad neki! Vagyis, előtte terv! Előttem van egy hatalmas meghalsz felhő és folyamatos támadás ér, mert az a fránya báb követ! MEGVAN! Ha tönkre teszem a fa pálcikát nem lesz mit irányítani! De az nem lenne szép! Kinyiffantom a fegyverét és rontsak rá, hogy esélyes sincs védekezni? Á-áá! Ebbe nem megyek bele! Tuti a hatalmas szívem fog sírba vinni! Inkább bepróbálkozom mögé kerülni. Lebénítom a sai-al és laza mozdulattal tönkre teszem azt a bigyulát. Be kell válnia!
Kezdetleges tervből eszeveszett rohangászást rendeztem. Futkároztam körbe-körbe ellenfelem körül. Kicsit se volt nehéz....nem elég merítettem a duracell-em a villámlépésekkel, de még táncolnom is kellett egy-egy felbukkanás között. Emiatt hamarabb untam meg a zavar keltést, de nem érdekelt! Már kezdtem szédülni. Az kellett volna még, ha lehányom. Fúúj! Hajaj, gusztustalan vizekről vissza eseményekhez. Filmekből lopott kézifékes pörgés forgást imitálva emberi külsőn termettem pöttöm arrancar-om mögött. Ráeresztve a kigondolt fogva tartást éreztem magam mennyekben. Túljártam az eszén. MVAHAHA! Ennyi volt! Legalábbis remélem...
Vissza az elejére Go down
Cande Jaegerjaques
Espada
Espada


nő
Hozzászólások száma : 118
Registration date : 2008. Nov. 14.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 3 Cl0te16000/30000Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 3 29y5sib  (16000/30000)

Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva//   Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 3 EmptyCsüt. Ápr. 29, 2010 2:03 am

Már kezdtem azzal a kibaszott különleges elmémmel azt hinni, hogy zsírkirályul faszán elvégezzük a dolgunkat, és lécelhetünk a bús picsába, de totál szarul hittem. Egyszerűen azt sem vágom, hogy a retkes rákos lófütykösbe hittem én bármit is?! Higgyen az a sok nyálgép abban a disznószaros templomban, a fekete kezeslábas figura talpát csókolgatva! A fasz kivan, hogy ennek a mitugrász bolhának a kedve szerint kelljen venni úgy az iramot, hogy mi épp meg ne akarjunk a háttérben dögleni. Nem elég, hogy ez a nyomorult állat itt elől szétveri a brigádot, még a szutykos falakat is nonfiguratívra tossza. Hát marha fasza lesz, ha még ezt is a retkes nyakunkba varrják szájbatoszós kedvességgel! Az egyszer hót ziher lesz, én nem fogok nekik hunyászkodni, arra mérget vehet minden gombáshónaljú szutyadék!
Csóringer répafüggő arracar képződményeket már sajnáltam –volna-, amiért ez a pszichopata sorra elteszi a repedtsarkú láb alól. Kicsit már kezdett is rohadtul idegesíteni csóringer szar Rambó-bemutatója. A hülye pozőr. Már azon gondolkodtam, de kurvára, hogy hozzábaszok valami kemény kezembe kerülő tárgyat. Hátha attól lenyugodna az állatja. De bármit is tettem volna, olyan geci sebességgel, mint a fény, már az idiótáját, totálbrutál új dolgon kaphattam. Hülyegyerek a széttépett retkes mesekönyvet, úgy hagyott minket lógva a picsába. Én még kettőt sem tudtam pislogni, már méterekre eltűnt a látókörünkből. Hogy azt a szerencsétlen anyámat telibe baszarintanám! Rühes korcsok, hogy egyik sem aggatott rá valami láncot, sokkoló berendezéssel megspékelve.
Vettem volna a levegőt, hogy olyat káromkodok, hogy még magam is zavarba jönnék, de rohadtul, ám mire a végére érnék, tutkeráj hogy nem csípnénk el a pudvás valagát. Így hát arra kellett vetemednem, hogy csodálatos személyemet ismét kitegyem az extrára kibaszottul nem hiányzó macska-egér fogócskának. Vethettem ám be a viharbaszta sonido-k sorát, ez az ipse kajra mondom arra volt betanítva, hogy láthatatlanná váljon. Cikázva a megannyi gennyedék romhalmaz fölött hol kanyarodtam jobbra, hol fékeztem be és vettem a mocskos irányt balra. Már a képzeletbeli tököm is majd leszakadt, s a verejtéktől kurvára nem láttam, de azért hősiesen álltam a baszott retkes sarat. Na meg aztán virult is két percig szépséges búrám, hogy nincsen több zavaró tényező. Leszámítva a veszett korcsot, akit be kéne fognom már, de rohadt gyorsan. Mikor egy baszom nagy faldarabot igyekeztem balerinákat nyomorultul megszégyenítő pózban átugrani, előretoszva valamelyik lábamat a kettő közül, sikeresen olyan földre érést produkáltam, hogy majdnem pofára zúgtam. Alap, hogy nem azért ütött ki a gigászi baj, mert fos vagyok, hanem valami leprás jajveszékelés kúrta fel az én szájbaszós koncentrációmat. Megérkezésem után, már majdnem lendült extragyorsan öklöm, hogy ki az anyám picsája merészel retkesül megijeszteni, mikor elém tárult Füleske képe. Szemöldökráncolva lett belőle fél másodperc múlva nyominger aszalt szilva, hisz úgy maradt pofázmányom. Mondhattam volna a toszós szent áldásokat, de idő híján nem kezdtem bele; kaptam én helyette újabb égi jelet: Zelcsó olyan idegbajos röhögésbe kezdett, hogy istenemre mondom, még levegőt sem vett vagy fél percig! Persze egyből be is vágtam a tipikus WTF?!-képet, mi fasz van. De legalább már megállt a szerencsétlenje, így kurva óvatlan pillanatában kiherélhetném. Na ja, ha ez ilyen rohadt könnyen menne... Ennek a palimadárnak már nemcsak a fején biggyeszkedő fehér fészek baszta ki az ember –vagy mi a ráknak- a szemét, hanem már a színjátszós kontaktlencséje! Anyám, olyan sárga szemeket is igen ritkán lát az Arrancar! Vágtam én, hogy itt szarevés lesz a vég, ezért egyből Tigre után nyúltam. Ám az a töredék sem volt elég, hogy előrántsam. Valami humbug szöveg elhadarása után Zelcsó olyan támadást indított felénk, hogy még a seggemről is lepörkölte a szőrt! Egy rohadt kukkot sem láttam, plusz ez a fos rendesen égetett! Szal, kicsit sem szartam be, áh márt miért is? Hiszen csak egy még az én nyomorúságos, rühes életemben nem láttam ilyen technikát!

- Anyádat! – legyeztem extrakibaszott gyors sebességgel képem elől a sötét füstöt, mégsem jutottam előbbre. Ekkor támadt a kurva felismerés! Voltaképp nagymacska lennék, vagy mi a vihar. Összpontosítva –ahogy csak engedte a per pillanatnyi felállás- kerestem a ködös mocsokban Zel körvonalait. Valami ugyan felsejlett, de nem fogadtam volna le, hogy az 100%-osan az ipse. Lesz ami lesz alapon koncentráltam tenyereimbe energiát, majd kikúrt csatakiáltás közepette tosztam az alak felé kibaszott ideggel telt cero-t legalább már annak a fénye is utat mutat. Egyszerűen szánalmasan elveszett zseni vagyok! Sonido-t bevetve ismételten, vágódtam a folyosó felé. Megfordult fejemben az a kósza kis gecis gondolat, hozzávágom élével felé Tigrét, de szegény kardomat nem tenném ki ekkora sokkhatásnak. Így utam közben pár termetesebb faldarabot kezembe ragadva céloztam, és kezdem el oda-odabaszni a menekülő felé.
- Egyszer kapjalak el, te csöves! A farkadnál fogva lógatlak ki! – hangzottak közben kedves szavaim, ahogy checkpoint-ot találva, az ürgét jól fejen basztam. Ha nem ütöm ki, még van egy pár szemét körülöttem... véresre fogom sorozni!
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 3 Cl0te53000/65000Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 3 29y5sib  (53000/65000)

Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva//   Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 3 EmptyCsüt. Ápr. 29, 2010 11:51 pm

Azt a leborult targonca szekér forgató rusnya banya orrsörényét! Mi a veszett takony körforgását képzeli be 3d pápalesővel, hogy legurítva némi paprika levegővétel maró csövet cikázik itten másnapos karvaly lesből tökön csípésével?! Ezt se kúrták még pofán az álszent tahó modora miatt. Húzzon halott csóka képző foghíjas nyanya bot elől hajlásos terrorját lekapni villantó csali, csúcstechnikai szemetével! Az pattant ki a rőzsegyűjtő tetűparókája alól elszállok a bolygó túloldalára lecsekkolni a tangás szőrtelepek tűz faxát! Meg az égből hulló cement szüljön neki gerincsérvet! Előbb veszek bilifejnek új protkót, mint beégjek egy színes bogyókat nyelő modor csavarodott idiótától! Húzzon Neptunra szántani tetves meteor árnyékában, amikor Hugh Jackman ugat teliholdas vadászéjszakán némi zaba reményében. Meghatja a beleim rendszerét ez a beszari seggbe támadás! Rossz számon kopogtat a csöves buzija! Őszülő gülüvérző szökőkutat kapok a szivárványos sugárterápia nyáladzásától. Csikorogjanak csak a stoppoló ernyős szoknyaeregetésem satufékig, vagy habzó rémmel kanyarítom le a beton szarurétegét! És mivel olyan faszán elszúrt, válogatós tetűláda vagyok kiráz a végbélkúp, ha valami kikandikál a rohadtul tervezetlen karistolásom életbe rázásától! Szal, álljak be az elpatkolt csontik tartójába! Leszarom, miből gyártanak védőszerkós kéziféket a bütykeim, de marha tempóval feszüljenek témának, vagy elradírozom őket és még rinya járatot is ütök, amihez kurvára nincs ingereciám! Tesz a földből kimászó eunuch benyaló műmájerkedést ennek a papírhajhászó, egoista, tohonya zsírpaca, pattogó nyomorékoknak, ha leszívott zombi esik koponyákra!
Sunyiban csibészkedett kampós vérebek jöhettek borral felpörgetve, mert csodák hanyatlásos kivégzésére egy helyben poshadhattam! Mint a fentebbi lila tehenes köcsög zagyvája mutatja marha nagy kötélszakadásos madár reptét rekonstruáltam, kibaszott szakadék felett terelgetve az F14-est. Szal, elszámított törpe zóna is villantót nyelt halcsaliként kúrt telibe szűk gatyás szegény mentő angol köcsög alma szétbaszós baromságával. Ergo vérét csapoló szentfazék újra pacsker feldobásával feszítettek rühes keresztre, hátha elpárolgok a löttyedt univerzum anyaszomorító szegletéből és megtérült glória zabáló reklámfazon terápiával csapok szét a gengszter körletek góréi között. Kiábrándítóan mámortó szarakodás volna! Retkes hímringyó kéjelgésével élvezkednék az egymás pofáját szétkaparó öltönyös fazonok keménykedő lúzerkedésén. Mennyi lenne, az hót ziher! Csak ne jutnék másnapba ennyire bealázó fetrengéssel. Kérte a ragasztószalag kabala állat vérnyomása, hogy azon próbálkozzon kiszedje a vacsorámat. Én telibe küldöm, de van egy pótszemes beidegződésem nem fog himnuszt zengeni a célvonal átszakításától. Úgyhogy javaslom a bécsi kapu göndör bárányos terrorjára húzzon a kajafeldolgozó üzememtől, mert kezdek kibaszottul berágni a friss óvodás képétől! Ráadásul azok a rühes Vilmos gyártmány faszálkák betámadták a vörös csöveimet! Ha meg nem kaptam volna mazochista mámort, akkor jelenleg felköthettem a tangámat, mert azok a szarok rohadtul szétszaggatták a belső vázamat.
-Hozzád illő, te élősködő nyomorék!-
Köcsög egy képesség, de szó mi szó, tényleg stimmel arra a pattogó bolhapöcsre! Amekkora suttyó a szövege, olyan szánalmas tüskéket köpköd. Ne lennék így kilőve! Már régen alulról vizitelné az ibolyás mezők orrpusztító üzemét! De mostan, benyelve ezt a suttyó képességet arrébb evickélni se bírok, nem hogy leosztani a lábujjait! Retkes talajgyakorlat szédelgés! Ki van lőve a szenzorom, ami gyöngyszem fűző bal keresztbe lépés. Úgy kiszabadulok, mint fénysugár a csillaghullásban, ha nem szülök egy megváltó zubbonyos terápiát. A kis rajló sáskavezér meg kurvára szenvedett aranyérben, mert pattogott tovább. Küldte a béna szórólámpa vakítást és cölöp zúdítást. A felét hősiesen benyeltem uzsira. Rohadt jól esett. Mint a körömreszelős amputálás savas esőben. Lassan csak a szentlélek középső ujja fog szögben tartani, de kisebb rizsa sorozatot, azért el kellett ereszteni. Ha nem ugatok, minden távoli zug lakója lecsekkolja ki fogok feküdni. Böktem ki a látóidegét agyi hullámhosszon azzal a szerencsétlen fém pöckömmel. Be nem hódolok a sarki picsájának! Előbb patkolok el sunyi dögök fertőzésétől, szóval kösse hón alá a tütüjét, mert lövésem sincs mit, de kipattintok valamilyen szaros ötletet.
-Cöh...szopás felfújt zsákutca! Pogány paraszt vagyok. Te meg álmodozz csak a gödör kaparásról!-
Vissza az elejére Go down
Zel Syneza Ka'abel
Privaron Espada
Privaron Espada
Zel Syneza Ka'abel

Férfi
Libra Dog
Hozzászólások száma : 263
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura Town külvárosi elhagyatott kórház
Registration date : 2009. Feb. 25.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 3 Cl0te17500/30000Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 3 29y5sib  (17500/30000)

Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva//   Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 3 EmptyKedd Május 04, 2010 3:33 am

Mivel sajna elvesztettem a kódjaim nagy részét így kénytelen vagyok Zelel megírni a postot Amane helyett ^^" Legalább nem hátráltatom a küldetést Very Happy :

Amane:

Éppen hogy utolértem volna az én mihaszna bátyámat, amikor sikeresen elvesztettem. Immáron harmadszor. Nem hiszem el, hogy mindig mikor megpillantom nyoma vész. Igaz az én kis cipőcskéimben elég nehézkes a futás, de sajna nincs másik. Erről jutott eszembe, hogy majd néznem kell magamnak szép új hacukát, mert a mostani már olyan fakó. Ám most fontosabb dolgom is volt, mint ezen elmélkedni.
Negyedszerre is megpillantottam azt a féktelen állatot, de ezúttal nem szándékoztam megadni magam egykönnyen. Utána futottam, amilyen gyorsan csak tudtam, s úgy tűnt most talán tényleg képes leszek elkapni, de ekkor váratlanul befordult egy újabb sarkon, s ismételten elvesztettem, azonban tovább futottam, mert abban reménykedtem, hogy, ha akkor nem adom fel, talán mégiscsak sikerrel járok majd, ám nem így lett. A férgese elrejtőzött, s alaposan át is vert. Az ütések pont rossz helyre érkeztek, s így összerogytam.
Fenekemet fogva ültem ott a földön pár pillanat erejéig, de gyorsan észbe kaptam, mivel nem most akartam megint elveszteni azt a gyászhuszárt. Pár pillanattal később ismét összefutottam a másik két társammal, akik ugyanúgy sikertelenül hajkurászták Zelt, ahogy én. Ám egyszer végre sikerült egy nagyobb térbe szorítanunk, ahonnan úgy tűnt csak egy járat vezet ki, s így talán nem tud más merre menekülni csak arra. Ám ekkor bevette azt a furcsa füstöt, amitől ismét sikeresen elmenekült, viszont egyikünk sem szándékozta feladni. Tovább futottunk, még ha én vakon is, míg rá nem találtam a tiszta útra, s onnantól kezdve már én is csatlakoztam Candehoz, hogy megállítsuk a szökött rabot. Én azonban sajna nem vagyok olyan fizikumokkal megáldva, mint ő, így én inkább a 'Gun-Sword'-jaimat vettem használatba, s próbáltam meglőni, lehetőleg lábon, hogy lelassuljon.
Vissza az elejére Go down
Zel Syneza Ka'abel
Privaron Espada
Privaron Espada
Zel Syneza Ka'abel

Férfi
Libra Dog
Hozzászólások száma : 263
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura Town külvárosi elhagyatott kórház
Registration date : 2009. Feb. 25.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 3 Cl0te17500/30000Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 3 29y5sib  (17500/30000)

Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva//   Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 3 EmptyKedd Május 04, 2010 9:19 pm

Wakahisa Shun


Többnyire ugyanaz a sivár tekintet övezi arcát, mikor megpillantja maszkod, s mintha számított is volna ere a lépésre. Az ostor lengetését ekkor abbahagyta, s ismét feltekert állapotban tartotta markában. Úgy tűnt a fegyver benne nem tesz kárt. Ekkor arcához nyúlt, megigazította a kósza hajtincseit, melyek a szél fújása miatt keletkeztek, majd ujjait egészen 'maszkjáig' lehúzta.
-A nevem... -hallatszott ismét kissé torzul a mondat, de ekkor finom mozdulattal leemelte álarcát, így tehát mégsem az a Hollow maszkja.
-Juan del Gigosto, vagy művésznevemen 'A Mártír'. -mutatkozik be, de van valami furcsa ebben a művésznévben. Feltehetőleg köze van talán valamilyen képességéhez, vagy fegyveréhez. Bár ez most talán lényegtelen, mivel mely pillanatban el hajította a levetett álarcot, azonnal támadásba is lendült. Mintha most kevésbé mozogna ráérősen, sokkal inkább felcsigázott lépésekre vallt a viselkedése, még ha ábrázata továbbra sem ezt tükrözné. Egy könnyed sonidoval próbál melléd férkőzni, majd egy hirtelen forgással kiereszti ismét ostorát, így az egy búgócsiga jellegét ölti magára, mivel a nagy forgásból szinte semmit se lehet kivenni, ahogy a fegyver forog körülötte. A fekete fergeteg egyre közelebb ér hozzád, szóval nem ártana valamit kitalálnod gyorsan.

Hana Akamoto

Bár a gyors mozgásod valóban zavart keltett az Arrancarban, az ellene indított támadásod mégsem járt sikerrel. Abban a pillanatban mikor mögé kerültél egy halk nevetés hangzott fel.
-Megvagy...! -szólal meg az Arrancar, s ekkor az összes ujjával előmozgatta bábjait a sötétből. Az eddigi arzenálja is jelentős gondot okozott már, de az is csak két bábtól származott, s most mind a tízzel támad. Időd sincs megállapítani miféle fegyverek tartanak feléd, s inkább a gyors menekülést választod onnan, ami azonban nem volt benne az Arrancar számításai közt, így saját magát találta el. Úgy tűnt most saját csapdája áldozatává vált, ám a hátából kiálló fegyverek, s a mérgek ellenére még mindig életben van.
-Eh... Ezzel még nincs vége! -kiáltozik feléd, meg kell hagyni szívós termetéhez képest.
-Ha meg kell halnom magammal viszlek téged is! -ekkor előkapja Zanpakutoját, ám nem úgy tűnt mintha Ressurreccionra készült volna, az felesleges lépés lett volna részéről, mivel a mérgei már rég megfertőzték, s nem sokra menne vele ezt ő is tudja, mivel saját maga állította elő őket.
-Találkozunk a pokolban! -tépi le magáról a felsőjét, s megpillantasz egy különös objektumot, ami a mellkasa közepén van beleépülve a testébe, egy különös kráterre emlékeztető alakja van, aminek belseje vörösen izzik. A kardot hirtelen a különös tárgyba szúrja, majd az lila színekben kezd el fényleni. Ekkor három nagy sípolás hallatszik, s végül egyetlen hatalmas robbanás válik ki az Arrancarból. Hát ennyi lett volna. Nem tartott sokáig, de nem is várhattunk mást egy forrófejű egyéntől.

Sierashi Yuusuke

A Kidou látszólag nem érdekelte jelentős mértékben. Zanpakutoját maga elé tartotta, hegyével lefelé, majd valamit elmormogott orra alatt, s a kard markolatán lévő óra egyszerűen elszívta magába a lángoló labdát. Ekkor az Arrancar behunyta szemét, majd pár lépést megtett feléd. Fenyegetésed mit sem hatotta meg, mert jelenlegi helyzetedben nem igazán tűnt túl veszélyesnek.
-Szánalmas... Még velünk sem bírtok el, nemhogy Nameru-samaval. A legjobb, ha most végzek veletek. - emeli fel kezét egy újabb Cerora, de ekkor bekövetkezik a robbanás, amit társa önpusztító akciója okozott.
-Hmp... Úgy néz ki mégsem vagytok olyan reménytelenek... -hangzott a furcsa dicséret, ám mégis volt valami, ami nem stimmelt, olyan különös nyugodtsággal és rejtéllyel mondta, mintha nem számítana, hogy létszámuk megcsökkent. Bár ez most nem érdekes. A Cerot nem indította feléd, helyette kardját vette ismét maga elé.
-Remélem vigyáztok egymásra... -hangzik a különös mondat a szájából, majd félszemmel Shiorira tekint, s elégedetten nyugtázta, hogy társa sikerrel járt vele szemben.
-Deformación de dimensión!

Hanabi Shiori

A vágást könnyedén megállítja saját kardjával, majd hátrataszít. S ekkor a robbanás is bekövetkezik, melyet Hana ellenfele okozott. Így kisebb felhő keletkezett előttetek.
-Én féltékeny? Ha! Nálad szebb 'rózsákat' is tudtam már kezeim közt. -néz feléd különös tekintettel, s ekkor keresztbe tette karjait, mintha semmi dolga nem lenne már veled. Támadásod már majdnem célt is ért a férfi nyakára irányítva, ám az utolsó pillanatban pengéd megállt a torka előtt. A férfi elégedetten mosolyog feléd, míg te semmit sem tudsz tenni, s érzed, ahogy szinte elszáll belőled az erő. Tudatodnál vagy az tény, de mintha csak egy tehetetlen báb lennél.
-Azt hiszem itt a vége mi lady. Teszi vissza kardját tokjába, majd téged a vállára kap, s int társainak, hogy végzett.
-Queverro! Megvan a lány. Én leléptem, ha Te is megtetted amit kell gyertek vissza! -kiált, s azzal el is tűnt egy villámlépéssel. Útközben nem sokat tudtál megfigyelni irányotokból, csak mikor megérkeztetek. Egy sötét kerek termet véltél felfedezni, nem láttál belőle sokat, csak egy különös vöröses fény világított a hátad mögül, de nem voltál képes megfordulni. Tekinteted csak előre voltál képes kiterjeszteni, mivel tested továbbra sem mozdult.
-Azt hiszem nem telik el sok idő, s a barátaid is arra a sorsa jutnak, amire te fogsz.

Masaki Sachi

Ti is tapasztaljátok a robbanást, s ekkor Phoreidon félre is tekint. Kisebb aggodalom övezi arcát, ám mikor látja, hogy Siegfried sikerrel járt rögtön széles vigyor terült el ábrázatán.
-Heh... a barátnőd most végezte be! S hamarosan Te is követed őt! -néz vissza rád, de ekkor még Deviaemet is megpillantja, s tudatosul benne mit is kell tennie. Ennyi hangulat változást is ritkán látni egyhuzamban, s most már ideg állapotba lépve ugrott félre.
-Ne feledd, nekünk még van elszámolni valóm, vagy ne legyen a nevem Phoreidon el cezador! -vagy érthetőbben a 'vadász'. S akkor csatlakozott társához, s lelépett a csatamezőről.
Ekkor érzed, hogy a nyilak hatásai elmúlnak, s ismét képes vagy mozogni. Nagy peh, hogy csak most, mert nem ártott volna még eggyel lecsökkenteni a létszámukat, de most már mindegy, inkább sietnetek kell, hogy elkapjátok őket. Ám ekkor valami különös érzés ismét elfog, de ezzel nem csak te vagy így.

Yasuji Chiyoko

Úgy tűnt a kis eltérítésed sem mozgatta meg a nőszemélyt. A Cero tökéletesen eltalálta volna, ám váratlan dolog történt ekkor. A nő egyszerre elsötétedett, mint valami árnyék, s mind a vágásod, mind az energia sugár egyszerűen átfutott rajta. S ez az állapot egészen addig tartott míg a robbanást ti is megéreztétek. A törmelékek úgy szint áthaladtak a nő testén, majd ismét felvette a húsvér formáját.
-Fenébe... -tekint el oldalra, a robbanás irányába, de nem oda kéne figyelnie, mivel még mindig ott vagy előtte. Ám még mielőtt visszatérhetnétek a harc folytatásához a nő egyszerűen lelép, mivel tudta, hogy társai már sikerrel jártak, így ő is követte példájukat, s elszelelt.


Deviaem egy különös teret hozott létre a parancsszó kiejtése után, s egyszerre mindenki ugyanazt a különös érzést érezte. Nem fájdalom, csak amolyan furcsa zavar, amit nem lehet behatárolni. S mikor vége lett egyikőtök sem érezte úgy magát, ahogy az lenni szokott. (Érti mindenki, akiről szó van ^^) A még jelenlévő Arrancarok pedig gyorsan elviharzottak a helyszínről, s búvóhelyükre menekültek, ahol Shiorit foglyul ejtették. Kikell szabadítanotok, mielőtt késő lenne. Ez a hatás azonban nem csak erre a kis csatatérre terjedt ki, ugyanis még a fehér kastélyban szaladgáló Zel, Cande, Amane és Kitsune is a fogságába esett, így ők is hasonlóan érezték magukat.
Amanet és Kitsunét különösen rosszul hatja meg dolog, s eszméletüket is vesztik valami ok folytán. Zel pedig úgy látja jónak, ha az Amanenek ajándékozott kardokat visszaveszi. (Más szóval Amane és Kitsune már nem veszt rész Smile ) Zel pedig kijut a kastélyból, s találkozik a többiekkel.
Vissza az elejére Go down
Zel Syneza Ka'abel
Privaron Espada
Privaron Espada
Zel Syneza Ka'abel

Férfi
Libra Dog
Hozzászólások száma : 263
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura Town külvárosi elhagyatott kórház
Registration date : 2009. Feb. 25.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 3 Cl0te17500/30000Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 3 29y5sib  (17500/30000)

Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva//   Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 3 EmptySzer. Május 05, 2010 10:08 pm

Mikor már azt hittem, hogy végre sikerült leráznom a három nőszemélyt, csak akkor döbbentem rá, hogy a tervem fele defektes volt, ugyanis nem vettem számításba, hogy Cande szintén rendelkezik állati képességekkel. Sajnálatos módon a köveket sem vettem számításba, amik könnyen eltörhetnek a fejemen és kisebb szédülést is okozhatnak, ám azért ennyivel nem intézhettek el, főleg nem a szabadulásom előtt egy lépéssel. Így mikor egy jókora faldarab tartott felém, váratlanul irányt változtattam, majd míg a kő árnyékolásában voltam egy sonidoval Cande elé kerültem, s egyetlen jól irányzott ütést vittem be a gyomorszájába, amitől szépen hátra is szállingózott, nyerve magamnak egy kis időt. Ekkor érkezett be a másik két lány, ám valami átfutott a fejünkön, mert ahogy elnéztem nem csak én éreztem azt a különös hullámot, csakhogy ők ettől eszméletüket is vesztették. Nem tudtam mi volt az, de azzal tisztában voltam, hogy köze lehet a kinti dolgokhoz. Megpillantva a földön fekvő Amanet kicsit haboztam a futással. Gondolkodni kezdtem, majd döntésre is jutottam. Kardjait, melyeket még tőlem kapott visszavettem. A két 'pisztoly-kard' jól jöhet még és legalább bővül az arzenálom, szóval tiszta haszon volt.
Felkapva a két kardot rögtön tovább indultam, ám valahogy furcsa érzések kezdtek eluralkodni rajtam, mintha nem az a személyiség lennék, aki amúgy szoktam lenni, de nem álltam meg, hogy még ezen is gondolkozzak, mert még Cande ismét utol talál érni. A folyosón szaladva már kezdtem érezni, közel a kijutásomhoz vezető kapu. Egészen addig rohantam, míg meg nem pillantottam egy elágazódást, ám az egyenes út nem folytatódott már. Ez pedig azt jelentette, hogy azon túl már a sivatag van. Érezhető is volt a szagok miatt, hisz onnan már kicsit frissebb levegő áramlott. Ennél több nekem nem is kellett. A két kardot egyenest a falnak irányítottam, majd egy kör alakot lőttem rá, nagyjából az én méretemben, s mikor elég közel értem hozzá egy keresztvágást ejtettem rajta, amitől a fal leomlott, s én szabadon kijuthattam, mindezt futás közben.
Mikor talajt értem megpillantottam Yuusukét és kis csapatát, akiknek szintúgy hasonló lélekenergiájuk volt, mint barátomnak. Körbetekintve itt kisebb-nagyobb harc lehetett az elmúlt pár perben, ám vért nem igen tapasztaltam, így tehát biztosra vettem, hogy megszöktek. A kis csoportban jelen volt még Chiyoko is, ám őt csak később fedeztem fel, viszont annál jobban örültem, hogy van még egy ismerős arc köztük. Kardjaimat hátamra téve, beakasztottam szíjaimba, majd egy kézmozdulattal megigazítottam fajfonalaimat.
-Hmp... Ez lenne a nagy felmentő sereg? Ahogy elnézem inkább ti szorultok segítségre. -jelentem ki, tekintve, hogy éreztem még egy Vaizard szagát a közelben, azonban mivel nem láttam feltételezhető volt számomra, hogy elragadták, mivel az ellenfeleik is elszeleltek.
-Yuusuke! Nameru fraccionja volt itt? -teszem fel a kérdést, ám a válasz meghallgatása közben nyomokat vizsgáltam, hogy merre mehettek, ugyanis nyilván szükség van még elvesztett társukra, s én is kíváncsi voltam erre a Namerura, akitől úgy tartanak. Különös. Tény, hogy egyébként is vágynék a harcra azzal az alakkal, mégis olyan rideg gondolatmenetek tömkelege futott végig agyamon, hogy az leírhatatlan. Talán köze lehetett ahhoz a furcsa hullámnak, amit még a kastélyban éreztem.
Mindenesetre nem szándékoztam fecsérelni az időt további szócsépléssel, vagy bármi mással, helyette rögtön elindultam a Vaizard lány irányába. Nemét szintén a szagából voltam képes megállapítani, mivel édes szaga árulkodott róla.
-Ha kiakarjátok szabadítani a lányt kövessetek és tartsátok a tempót. -szólok hátra a többieknek, majd villámgyors sonidokkal szelem az utat. A cél előttem kezd kitisztulni, mintha ismerős hely lenne az, ahova tartok, de nem tudom mitől. Ám, ha odaérünk erre is fény derülhet.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 3 Cl0te68000/100000Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 3 29y5sib  (68000/100000)

Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva//   Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 3 EmptyCsüt. Május 06, 2010 3:43 am

Kidoum hatástalan volt, habár nem is fektettem bele sok reményt. Egyre inkább felül tudok kerekedni a bőrégetős technikán, valamint fejfájásom is csillapodni kezd. A méla unalom kifejezésével az arcomon hallgatom meg a szokásos monológot, miszerint úgy sincs semmi esélyünk a főnökük ellen és bla-bla-bla. Fárasztó! Még egy rossz Shikaira se hagyott időt, szóval nem tudom, mire alapozza kijelentéseit. Nem mintha számítana, legalább nagyobbat fog koppanni az álla a padlón, amint megérzi igazi haragom. Már épp visszaszólnék neki valami igazán csípőset, amikor hatalmas robbanás hangja száll felénk a távolból. Hirtelen felgyorsulni látszanak az események, hisz’ ellenfelem is eltűnik egy furcsa mondat, valamint egy ismeretlen parancsszó kíséretében. Nincs időm utána kiabálni, mert egy ismeretlen energiahullám halad át a testemen. Néhány másodpercig várom az esetleges reakciót, de semmi nem történik. Úgy látszik, ez nem jött össze, mekkora láma! Egy kicsit sikerül fellélegeznem, miközben Zanpakutuomat visszacsúsztatom a sayájába. Rövid nézelődés után sikerül megállapítanom, hogy Shiorit elrabolták. Fojtott káromkodást követően, kézzel-lábbal elmutogatom mindenkinek, mi is a helyzet, ám ekkor megint félbeszakítanak. Homlokomon kiugrik az úgynevezett dühér, ami egy ideig a helyén is marad. Valaki kirobbantja a közeli torony falát, s egy magas alak ugrik ki a résből. Hangjából természetesen rögtön megismerem Zelt, ráadásul lélekenergiája is eltéveszthetetlen. Szám jobb széle felfelé rándul, majd egy viccsorra emlékeztető vigyorban állapodik meg.
- Valóban? Máskor szólj, és nem rohanok át fejvesztve egész Hueco Mundon, hogy megmentsem a mocskos bőrödet… Bár látom nem jelentett nagy gondot megszökni. Itt mindenki ennyire balfék? – szólalok meg, s beszédem elég hosszúra nyúlik. Talán szófosást kaptam vagy valami. Az Arrancar következő kérdésére elhúzom a számat, ezt követően kicsit kelletlenül válaszolok. – Igen, egyfolytában azt a Némócsávót emlegették. Tényleg ekkora tag vagy csak a szokásos mellépofázás ment megint?
Érthetetlen módon ingerültebb vagyok a szokásosnál, de ezt betudom a helyszínnek meg a helyzetnek. Idejövünk megmenteni Kaabelt, erre most rohanhatunk tovább Shioért. Valamilyen érthetetlen okból rögtön a 13. osztag 6. tisztje ragadja magához az irányítást, biztos azért, mert hazai pályán játszik. Na, álljon már meg a díszmenet, ez az Én akcióm, Én riadóztattam mindenkit. Gondolatmenetem egy hangos horkantással zárom, majd egy biccentéssel jelzem a többieknek, miszerint mehetünk tovább. Gyors shunpora kapcsolok és pillanatokon belül beérem az élen haladó Zelt. Némán szeljük a távolságot, habár itt minden ugyanolyannak tűnik. Homokbucka, homokbucka, kő, kiszáradt fa és megint homokbucka. Nagyon unalmas lehet ezen a helyen élni, ráadásul mindened telemegy homokkal. Szandálomban már így is legalább félkilónyi termőföldnek sem nevezhető port cipelik, pedig nincs semmi szükségem rá. Két villámlépés között fél lábon ugrálva kiszórom lábbelimből a cuccot, mert hosszú úton igencsak zavaró lehet. Az út kezd egyre hosszabbra nyúlni, ám most legalább már érzem az üldözöttek reiatsuját. Ajkaimon gúnyos vigyor villan fel, ahogy elképzelem Deviaem elpáholását. Ha utolérem őket, akkor nem lesz semmi finomkodás, Shikai-Bankai, ami kell. Viszont lelkesedésem hamar csökkenni kezd, mivel még mindig csak megyünk.
- Ott vagyunk már? – teszem fel a kérdést újdonsült vezetőnknek két szökkenés között. – Nem mintha sietnék valahová, de jó lenne megmenteni a lányt, mielőtt még megeszik vagy ilyesmi.
Egyre inkább kezd olyan érzésem lenne, hogy valami nem stimmel Velem. Nem szoktam így viselkedni, mint most. Pillanatnyi töprengés után csak az órakardos gyökér akciójára tudok tippelni, amivel látszólag nem ért el semmit. Aminek nincs látható következménye, az szokott a legnagyobbat ütni, ezt igazán tudhattam volna. Mérgelődve halászok elő egy szál Black Devilt a zsebemből, aztán a menetszéltől takarva gyújtómat, beizzítom a dohányrudacskát. Most vettem ilyet először, s igazán különleges, mivel vaníliás vagy mi az anyámkínjás cucc. Szívtam már jobbat is, de mivel megvan benne a kellő nikotinmennyiség, így nem panaszkodhatok. Sűrű füstpamacsok eregetése mellett haladok tovább a megmentet mellett és remélem hamarosan elérünk új célunkig.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Yasuji Chiyoko
4. Osztag
4. Osztag
Yasuji Chiyoko

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 134
Age : 34
Registration date : 2009. Jan. 23.
Hírnév : 20

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 3 Cl0te13000/15000Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 3 29y5sib  (13000/15000)

Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva//   Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 3 EmptyKedd Jún. 15, 2010 10:11 pm

Mikor felé hasítottam, majdnem hogy százszázalékra, vettem, hogy a cero telibe kapja a bigét, így annyira nem is erőltettem meg magam, ami a keresztvágást illeti. Amúgy sem lett volna szerencsés, ha én is benyelek valamit az energiasugár hatásából, és mint kiderült, határozottan jól tettem, hogy nem merészkedtem túlságosan közel, ugyanis a nőci ukk mukk fukk, szó szerint köddé vált, aminek köszönhetően a cero különösebb fennakadás nélkül szánkázott át az arrancart sejtető sötét folton, én meg tisztességeset pördültem, mivel a pengém lendületéből nem fogott vissza a húsával való találkozás. Egyenletes morgással próbáltam valamicske agygőzt kiengedni a szelepen, amikor egy hatalmas robbanás szele, és az általa felkavart törmelék csapott meg a semmiből. Önkényesen az arcom elé kaptam a kezem, összekuporodva próbáltam kisilabizálni, hogy ugyan mi is történhetett. Mire eloszlott a köd, az arrancar sértetlen felhőképzete még ott lebegett látványosan tojva a fejemre, aztán se puszi se pá, egy intés nélkül lelépett, mintha ott se lennék. Tele voltam apró sebekkel, koszos voltam, éhes voltam, és totálisan megalázva éreztem magam, hogy ennyire semmibe vett az a beképzelt liba, amikor itt volt a nagy lehetőség, hogy megmutassam, hogy én se vagyok ám cukorkából vagy valami. Eddig is általánosan elfogadott tény volt, hogy mindent csak elrontani és elhagyni tudok, és ez alkalommal se nagyon cáfoltam rá erre a pletykára.
Egy hirtelen hidegrázás kapált ki lelki nyomorom közepéből, mikor rájöttem, hogy még mindig nem tudom az előbbi robbanás okát, minthogy azt sem, hogy ki az esetleges elszenvedő alany, úgyhogy kapkodva fordítottam magam irányzékba. Legjobb emlékeim szerint Aka-sempai küzdött arrafele egy arrancarral, úgyhogy remegő gyomorral vártam, hogy életjelet adjon magáról, vagy hogy legalább kissé alábbszálljon a köd. Mikor végre sejteni lehetett, hogy mi meg hogy, Aka-sempai sziluettje is előtűnt, jelezve, hogy minden rendben lesz vele, és fölöslegesen keltettem magamban már megint a pánikot. Nem is tudom, hova aggódtam, amikor a sempai nem véletlenül hadnagy a saját osztagában, és ezen kívül meg sokszorosan leköröz talpraesettségben és tökösségben, úgyhogy kár volt magamból kiindulnom.
Nagyjából már összeszedtem magam a nyugtató gondolatnak köszönhetően, hogy mindenki egyben van, és az ellen is elpárolgott, mikor hirtelen valami nagyon különös érzés lett rajtam úrrá. Talán ahhoz tudnám leginkább hasonlítani, amikor az ember úgy érzi a semmiből előbukkanó ledöbbenéstől, hogy gyomorszájon rúgták, mindeközben meg afféle hülye negatív és pozitív benyomásokkal vegyített izgatottság kavarog a mellkasában. Úgy támolyogtam az összeverődőfélben lévő csapat felé, mint akinek gőze sincs arról hogy hol van és mit keres ott amiről nem tudja hogy mi az tulajdonképpen, mint ahogy magával sincs a legkevésbé se tisztában. Eközben Zel-kun is berobbant szó szerint, én meg ahelyett, hogy sipákolva a nyakába vetettem volna magam a viszontlátás hevében, csak álltam mint a tejbetök, és próbáltam megbirkózni az ürességem keltette zavarral.
Az is csak később esett le a Zel-kun és Yuu-chan közti párbeszédből elcsípett foszlányok alapján, hogy mégsem vagyunk annyira rendben, mint ahogy én azt előzetesen hittem, mivel az egyik furcsa lélekenergiájú, idegen lányt magával ragadta az egyik arrancar, és feltehetőleg ennek volt betudható a viharos távozásuk is. Halálosan elszégyelltem magam, hogy annyira el voltam foglalva a saját nyűgömmel, hogy még a teljesen nyilvánvaló se verte ki a szemem, amikor pedig jó szokásom úgy gondolni magamra, mint a másokra messzemenőkig odafigyelő, irgalmas szamaritánusra. Sikerült tehát azon az egyetlen téren is kudarcot vallanom, ahol erősnek éreztem magam, és ez az egyre csak rámnehezedő, nyomasztó borzongás pedig csak tovább lökdösött lelkem defektusának legmélyebb bugyra felé. Még mielőtt teljesen elnyelt volna az egyre dagasztott gyötrelmem, megszültem azt a szent elhatározást, hogy innentől kezdve tényleg beleadok apait-anyait, és soha többé nem hagyom így elterelni a figyelmem az önző belső siránkozásaim által. Gyorsan tempóra is kapcsoltam, hogy a sor végén kullogás helyett inkább elöl vitézkedjek, arról nem is beszélve, hogy Yuu-chan közelsége valami megmagyarázhatatlan oknál fogva mindig megnyugtatott. Ahogy mellettük haladtam, kezdett igencsak feltűnni, hogy a két jómadár is csak körvonalakban emlékeztet átlagos önmagukra, ez a felfedezés pedig legalább annyira rémített meg, mint amennyire vigasztalt azzal, hogy nem nálam mentek el végleg otthonról. Bele se mertem gondolni, milyen következményei lehetnek annak, hogy azokat is ennyire megkavarja ez a hirtelen képzavar, akik amúgy mindig két lábbal állnak a földön, és pontosan tudják, melyik problémát miként lehet megoldani.
Vissza az elejére Go down
Wakahisa Shun
Vaizard
Vaizard
Wakahisa Shun

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 264
Age : 36
Registration date : 2008. Oct. 01.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 3 Cl0te21000/30000Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 3 29y5sib  (21000/30000)

Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva//   Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 3 EmptySzomb. Júl. 10, 2010 10:18 am

*Na, ez már kissé irritáló, hogy még most sem reagál semmit ellenfele. Legalább illemből mutathatna egy kis meglepettséget, ha már maszkját kell használnia Shunnak... Szép, szép, hogy ennyire előre tervez ezek szerint az arrancar, hogy még azt is tudja a másikról, hogy vizard, de ha már ennyire tájékozott akkor találhatott volna valami módot is, amivel gyorsan bevégezheti harcukat. És az az unott képe! Valami förtelem, egyszerűen undorítóan magabiztos. Vagy talán ő lépései lennének ennyire kiszámíthatóak? Hiába, ezek szerint meglátszik, milyen régen edzett utoljára... Talán gyakrabban kellene harcolnia - meg is kér majd valakit, ha visszatértek Karakurába. Mondjuk valószínűleg nem Shiót fogja ezúttal rávenni a gyakorlásra: legutóbb sem volt túl építő jellegű kettejük összeeresztése, többek közt azért, mert egyikük se akart sérülést okozni a másiknak... Ha más nincs, hát Uraharát beszéli rá majd, hogy segítsen, bár elég veszélyes vállalkozás lesz. Remélhetőleg nem szándékozik megint tesztelni rajta valamit, mint múltkoriban azt a három napos bankai-tanfolyamot...
Ekkor lesz figyelmes arra, hogy mégis volt valami eredménye átalakulásának: ellenfele ugyanis feltekeri az ostort, és így tartja tovább kezében. Már nem is csodálkozik azon, hogy a szenvelgő képű arrancarban semmi kárt sem tesz a fegyver. Elvégre logikus is ez az egész, hiszen Shun sem sebesülne meg saját shikai-ától... Igaz, még nem lőtte meg magát zanpakutójával - az igazat megvallva nem is szándékozik ezt megtenni később se -, de hát minden bizonnyal épségben megúszná a golyókat. Valahogy nem állna össze a kép, ha gyakorlatilag a saját lelkének és reiatsujának egy darabjával sebezné meg magát... Égne a képéről a bőr rendesen szerencsétlensége miatt.
Újabb figyelemreméltó mozzanat, ahogy leemeli arcáról az arrancar azt a valamit, amit kapásból a férfi maszkjának nézett. Hát ezeknek már egy maszk sem elég, rögtön kell egy olyan is, ami nem szerves tartozékuk? Nincs túl sok ideje ilyesmiken gondolkoznia azonban, mivel idő közben meghallja ellenfele válaszát, amit ugyan nem várt tűkön ülve, viszont időhúzásnak épp megfelelő, ha feltartja szóval...*
- Találó művésznév, Gigosto úr. Kár, hogy elég kevesen bírják a mártírkodókat...
*Söpri ki szemébe lógó haját, és erősebben markolja meg zanpakutóját, ahogy hátrébb shunpózik, megtartva a távolságot kettejük közt. Ellenfele ezúttal ugyanis sonidóval akarja megközelíteni... Ráadásul elég csalóka a képe; a fene se nézné ki abból a világfájdalmas tekintetből, hogy ilyen gyors mozgásra képes.
Éppen kerülné ki az újfajta, búgócsiga-jellegű támadást, amikor valami hirtelen megváltozik. Nem fáj semmije, és saját maga sem tudja behatárolni az érzést, amely hatalmába kerítette - mint valami váratlan rosszullét, amikor megszédül az ember, vagy ilyesmi. Látása azonban tökéletes maradt, inkább olyan az egész, mint amikor nagyon kifárad az ember. Ez a pillanatnyi eltévelyedés és lefagyás azonban nagy eséllyel végzetes... lett volna számára, ha ellenfele tovább pörög felé. Gőze sincs, miféle csoda mentette meg, de valószínűleg csupán szerencséjének köszönheti, hogy pont ekkor tűnik el az arrancar. Megkönnyebbült sóhajjal oszlatja szét maszkját - a nagyjából tízperces limitét felesleges elpazarolnia, ha egyszer nincs többé ellenség a közelben, és így is gyorsabban regenerálódik ereje -, majd pihenésként előtúrja zsebéből cigijét. Kivesz egy szálat, öngyújtójával meg is gyújtja, legvégül azonban a megérdemelt nyugtató hatás helyett hangos krahácsolásba kezd...*
- Mi a fene történik?!
*Morogja maga elé még mindig fuldokolva, ahogy elhajítja, majd széttapossa a bűzrudat az egész dobozzal együtt (az öngyújtót túl szépnek tartja ahhoz, hogy tönkretegye). Eddig még sosem fordult elő vele ilyesmi... De várjunk csak! Dohányzik egyáltalán? Jó, ott volt a farzsebében a cucc meg minden, de lehet, hogy csak véletlenül keveredett oda! Valaki biztosan megkérte arra, hogy vigyázzon rá, vagy valami hasonló. Egyszerűen kizárt, hogy ő maga rágyújtson, legalábbis előző reakciója a füstre elég egyértelmű...
Csak ekkor néz körül a csatatéren, és Yuu-chanhoz csatlakozik káromkodás terén, amikor felfedezi, hogy Shiót magukkal vitték azok a rohadékok. Ezt követően ráadásul egy újabb égimeszelő is megjelenik a színen, a kedves üdvözlésből pedig arra lehet következtetni, ő az a bizonyos tiszt, akit meg kellett menteni. A rövid közjátékra csak fél füllel figyel, nem is akar közbeszólni. Ezzel tehát feladatuk kipipálva, azonban vissza kéne hozniuk Shiorit is... De legalább ez a Zel nevű privaron ismeri az utat, így hát némán csatlakozik a sonidozó-shunpózó társasághoz.*
Vissza az elejére Go down
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 3 Cl0te32500/45000Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 3 29y5sib  (32500/45000)

Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva//   Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 3 EmptySzer. Aug. 04, 2010 12:55 am

Kezdett eléggé elegem lenni abból, hogy bármivel próbálkozom, nem érek célt az ellenfelemnél. Minden támadásom kisujjból hárítja és még szórakozik is rajtam... Ha nem lennék már több mint 120 éve shinigami már rég elkezdtem volna anyázni, és berserk módban üvöltözve felé rohangászni. De nem, ennyire azért nem hagyhatom elszabadulni magam. Hadd provokáljon csak... Bennem emberére akadt, hiszen egész kiskoromban arra neveltek, hogy fapofával üljek végig bármit mégha az épp az idegeimre megy is. Emlékszem milyen idegesítő is volt folyton a rokonokra bazsalyogni mikor legszívesebben a kedvenc cseresznyefám tetején ücsörögtem volna, hogy onnan figyeljen a birtokon kerítésén kívül miként zajlik az élet. Így az újabb következő bókja sem taposott különösképp az önbecsülésem mélyebb rétegeibe.
-Óh párdon uram... akkor mégis mivel érdemeltem ki kitüntetett figyelmét, ha nem vagyok elég hamvas virágszál a gyűjteményébe? Vagy talán muszáj lejjebb adni a mércét és be kell érnie a hozzám hasonlókkal is? -adtam el a személyes drámám következő felvonását.
Épp indítottam volna a következő támadást, mikor hirtelen robbanás rázta meg a termet. Odalentről jött, szóval nem csak mi kaptunk kemény ellenfeleket. Már csak abban reménykedtem senkinek sem esett baja, de sajnos nem volt időm lélekenergiákat elemezni, hiszen épp egy eléggé húzós macska-egér játék közepében táncikáltam, amiben jelen pillanatban sajnos nem én töltöm be a szőrmebundás ragadozó (júzer épp Gather Roses-t hallgat...XD) szerepét. Ki kellett agyalnom valamit nagyon gyorsan, mert igazán kezd feszélyezni ez a szerepkör...
*De mégis mit csinálhatnék? Próbáltam kidout, próbáltam minden oldalról támadni, de egyszerűen lehetetlen rést találni a pajzsán. Komolyan irigylem tőle, hogy ennyire imba. De mégis, gyerünk, gyerünk lennie kell valaminek... * -járattam félhangos csikorgással a kerekeket, de végül semmi használhatóra nem jutottam. Viszont nem állhattam tovább egyhelyben, szóval pár villámlépés után megint bepróbálkoztam egy egyik oldalról felé suhintani a kardommal. Ám mielőtt célt ért volna a támadásom, hirtelen elvesztettem a kontrollt a testem irányítása felett. Hiába próbáltam mozdítani a tagjaimat, a tőlem telhető legnagyobb erőfeszítéssel is képtelen voltam újra az irányításom alá vonni őket.
-Mi a?!... -zuhantam előre mint egy rongybaba. Ám mielőtt bizalmas viszonyba kerültem volna a padlóval, az a ficsúr a vállára kapott, és elszelelt.
*Meg van a lány?* -kaptam el a társának elejtett félmondatot- *Mit akarnak ezek velem csinálni?! Na jó ez így nagyon nem jó... Masaki, légyszii csinálj valamit!* -üvöltöttem csak gondolatban, mert a következő pillanatban se kép se hang, elájultam.
Nem tudom mennyi ideig voltam kiütve, de egy igencsak furcsa helyen ébredtem.... Ahogy lassanként próbáltam kinyitni a szemem, különösen felsejlő fények ragadták meg a tekintetem. A terem több pontjából jöttek, és helyiség közepén valamiféle energia koncentrálódott. Kíváncsi lennék mivel lettem bekábítva, de egyelőre még nem láttam tisztán azt, hogy tulajdonképpen mi is vesz körül engem. Ezzel azonban nyertem még néhány másodpercet a teljes sokkig. Mozogni továbbra sem tudtam, és mégha ez nem lett volna elég, mikor végre körül is tudtam nézni a szobában, mindenféle olyan ketyerével találtam szemben magam amit még életemben nem láttam, sőt el sem tudom képzelni hogy mi az istenre használhatják őket. De maradjunk annyiban, jobb is ha nem akarok nekiállni elképzelni... ÉS nagyon remélem nem rajtam fogják bemutatni.
*Mi ez valami rossz horrorfilm? Én utálom a horrorfilmeket... A 3D-s mozi is egy dolog, de ennyire szerintem senki nem akarhat belecsöppenni* -álltam volna neki vergődni, de kénytelen voltam ezt is csak gondolatban megtenni a mozgásképtelenségem miatt. Nagyon jó lenne már tudni mi folyik itt, mert kezdem egyre rosszabbul érezni magam, ha ezt egyáltalán lehet még fokozni... De úristen ilyet nem szabad mondani, mert miután valaki kijelenti hogy ennél már rosszabb nem lehet, valamivel menten rácáfolnak, és én nem akarom a saját síromat ásni...
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 3 Cl0te33500/45000Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 3 29y5sib  (33500/45000)

Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva//   Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 3 EmptyVas. Aug. 08, 2010 9:24 pm

Rögtönzött csípőmozgással örömködtem ki magam, mert hát szuper vagyok! Csak a fejembe ne szálljon, bár azt hiszem totál késő. Akkor meg mindegy is! Riszálom magam tovább az hula imitálása közben - nem és nem! Nem arra kell gondolni, hogy drámaian elvágódom és x-be fordult szemekkel némulok -, mert hát kókuszdió cicifix meg fűszoknya hiányában hatványozottan nem az igazi. Nem értem, miért nem tartok párat magamnál. Csak lazán lekapnám a shinigami rucim és voálá, máris mehetne a menet! Viccnek is rossz, de egy próbát megért. Előbb felejtenék el a munkaruha alá felöltözni, mint pislogni. Mondjuk a nudista megjelenéstől, talán lezsibbadna pár méreg ránc a kicsike arrancar arcáról. Vuhuhu! Lefényképezném és betenném a lázadó korszak albumba! Csak, hát! Ebből a fokozatból már kinőttem, vagyis inkább visszafejlődtem belőle. A csudimudiba! Lemarad a kifejezni se bírom milyen rémisztően gáz műsorból! Én pedig szörnyülködhetek, na jó! Hálát adhatok a feledékenységemnek, hogy akadályoz efféle hobbik születésében. Most viszont vége az elmélkedős reklámnak és visszakeveredünk a mai napi egész estés filmhez, melyben egy zakkant halálisten kidou-val hatástalanította ellenfelét. Ugye milyen izgi?*.* Félre nyelném a popcorn-t annyira ideges lennék mi fog történni. Másokkal persze ezt nem akarom, úgyhogy következzék egy kis spoiler!
Csodálatos terveim szerint le akartam róla nyisszantani az összes damil drótot, de a sajtkukaca nem maradt nyugton! Bármiféle hősies monológ előtt lebeszélt a vászonról és fogalmam sincs kötés alatt, hogy a hóbelebattyintásba volt képes mozgatni a bábjait?! Igazságtalanság! Pedig reménykedtem, eltángálom nevelő célzattal és mehetek az ágyikómba aluszikálni. Nagy fenét, mert ő akart leckéztetni. Tudnám mi rosszat tettem a tanár töpicsek ellen. Valószínűleg már a bemutatkozásnál elrontottam valamit. Szörnyű sors a kiközösítés. Verést, magától értetődően nem akarok, úgyhogy most levegőbe el, mert a szélrózsa minden irányzékából egy kohászati vállalkozás termékminta bemutatója zúdult felém. Még szerencse a shunpo-m nem lomha, különben kaktuszként vonulhatnék tovább Las Noches-ben. Azzal a verzióval a többiek jól járnának. Hasznos cucc lévén, újabb balhénál, csak beseggelek melléjük és kiszolgálhatják magukat. Nyugodtan kihúzhatnak mindenféle fegyvert a vesémből, gerincemből, csípőmből. Totál multifunkció! MEG A NAGY PONT-PONT-PONTOT! Senkinek a semmilyen fegyvertára nem leszek! Kényelmetlen lenne úgy élni, nem is beszélve a lomha egy nap/kétszáz méteres csúcssebességről. Szupermodell okés, de megvárom a következő fejlesztést.
A szebbnél szebb gondolatok közepette dübbentem hátsón, tisztes távolban bábozó fenevadtól. Igen, seggre estem, mert valami álnok kavics kigáncsolt. Ha meg már így alakult, csak nem kapkodom el a felkászálódást. Elvégre hátra sandítva láthattam, szegény pindurka magából csinált ementáli sajtot. Kicsit ciki, de sajnálom a dühtől torz mopsz pofiját. Okés, hogy idegesítő paprika Jancsi, viszont nem érdemelte meg befürödjön a technikájával. Legszívesebben adnék neki buksi simit, jelezve nem történt semmi, majd ha felnőtt és nem bakizik ekkorát folytatjuk! Halott próbálkozás, mert észhez se tért befenyegetett tömeg öngyilkos lesz. Elvégre az én személyiségem felér egy kisebb falu lélekszámával! Ihizé, nem magyarázom el! Inkább neki magyarázom el, ez káros az egészségre!
-Áháháááá! Igazán kedves ajánlat, de nem élnék vele. Tudod, az orvosom megtiltotta mártírhalált haljak...-
Hát, említeni sem kell fittyet hányt a tiltakozási kísérletemre, de nem baj! Ebből is tanultam! Legközelebb összefirkálok egy óriási lepedőt és azt lóbálóm mélységesen elszánt tüntetésem jeleként. Azt nem észre venni tehetséges vakságra utal, szóval a remény még velem van! Nyomokban, mint a tacskó gazdaságos kifliben a dió, hiszen törpike isten tudja honnan előkerítette a zanpu-ját és rákezdett körterületet világítani. Így se lett szebb a helység, azonban kezdtem rájönni pöndörnyit túl van töltődve az a nyavalya, mert durván zizegni kezdett. Reméltem, ha már ilyenek történnek legalább csak két hektárnyi méh fog kirobbanni belőle, esetleg valaki kihúzza a konektorból. Hiú ábrándozás. A fenébe! Még nem szándékozom szenes csirkévé változni, úgyhogy ideje az iszkolásnak! Ezt a részt, mennyire tudom utálni...Azért még egy gyors csápolás a hátam mögé és fájdalmas búcsú beszéd.
-Oh, köszönöm, kihagynám! Nem szeretem a túl meleget, de neked jó szórakozást a Pokolhoz! Remélem találsz játszópajtikat!-
Döftem le saccra kimért távolságban kicsiny angyalkámat, ami azonnal bebugyolált véletlen se zuttyanjon rám valamilyen arrancar alkatrész, netán súlyos egyéniséggel felszerelt törmelék. Szerencsére így is lett! Az én drágaságom, - aki nem gyűrű és én nekem is több hajszálam van - szépségesen megvédte a popsikámat, úgyhogy a porfelhő elültét követően nekilódultam rácsimpaszkodni a többiekre. Terveim között az szerepelt rája vágok egy szeretet teljeset Yuyu hátára, nehogy véletlenül is megfelejtkezzen róla: nem gyújt rá a közelemben! Hát, ebből csak annyi teljesült pisloghattam, mint bárányka az újdonsült háztulajdonosra. Előbb, elviharzik mellettem egy fehér ruhás ismerős csomaggal a hátán, aztán majd nem elgázol Zelcsi, majd az őt követő shinigami kupac, slusszpoénként Masaki is szétrobbanni készülve hagy magamra. Ez fájt! Csak így! Se szó, se beszéd elhagynak! Szörnyű ez a szakítás, viszont valaki elmondaná mi folyik itt?! Pattogtam ingerülten, majd rájöttem a falak nem avatnak be, úgyhogy a banda után siettem.
Rövidesen sikerült is utol érnem őket és sértetten igazítottam meg hajzuhatagom, bár szokásaimmal ellentétben nem ugrottam valakinek a hátára, hogy a fejét csapkodva követeljem avasson be a részletekbe. Ez ha önmagában se lenne furcsa, még a kimono-t is csodálatosan igazgatni kezdtem, hogy bőszen kiadja dekoltázsom és továbbra sem mondtam le a lotyósan kirívó csípőringatásról. MI AZ ÖRDÖG FOLYIK ITT?O.O
Vissza az elejére Go down
Cande Jaegerjaques
Espada
Espada


nő
Hozzászólások száma : 118
Registration date : 2008. Nov. 14.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 3 Cl0te16000/30000Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 3 29y5sib  (16000/30000)

Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva//   Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 3 EmptyCsüt. Aug. 12, 2010 3:37 am

Nem tudom, mi a halál fasza tört rám hirtelen, de úgy beleborzongtam, hogy egészen a velőmig hatott a kurva fájdalom. Ráadásul előretoszogatni is nehezemre esett nyomorék csülkeimet. Olyanok voltak mint egy asztalra baszarintott zöld UFO zselé, amit teljes pontossággal kifejtek csóri idegenből. Ha ez még nem lenne elég szerencsétlen valómnak, a könnyed pengéből készült karom egyszerre olyan volt, mintha tonnás súllyal rendelkező beton szart markolnék tenyeremben.
Így muszáj voltam egy pillanatra meg is állni, hogy kissé pofán rúgjam magam, és magamhoz térjek. Viszont mikor kiegyenesedtem, olyan kikúrt fejfájás tört rám, mint még soha. Azt hittem még a hollow maszkom töredéke is szilánkok millióira foszlik szét, úgy lüktetett a tökfejem. Miután végre magamhoz tértem, szaladtam a többiek után, viszont már nem éreztem azt az átszellemültséget, mint előbb. Nem tudom milyen kórság jött rám, de eléggé idegesített. Aztán hamarosan olyan látkép tárult elém, ahol Zelcsi épp cigány módjára meglopja szerencsétlen földön vergődő csajszikát, aztán lohol tovább, mint valami meghibbant állat. Ahelyett hogy utána rohantam volna inkább kétségbeesetten, levetődtem az ájultakhoz, s megkoslattam, élnek-e még... vagy mi a pöcs.

- Ez azért elég gonosz húzás volt, te!
Ordítottam utána, bár nem hiszem, hogy meghallotta. Miután ez a furcsa... akarom mondani, csak számomra furcsa mondat elhagyta a számat, egyből kiütött a pofámra a WTF?! arckifejezés. Nem tudtam, mi ütött belém, de jobban aggódtam ezekért a szarosokért, mint hogy Zel megszökik. Ráadásul már ahhoz sem volt sok kedvem, hogy megerőltessem magam, és visszaszerezzem a fegyvert. Inkább találtam fontosabbnak hogy ők ketten biztonságban legyenek, na meg persze ne rosszabbodjon az állapotuk. Mi a franc ütött belém?! O.o

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 3 Cl0te53000/65000Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 3 29y5sib  (53000/65000)

Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva//   Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 3 EmptyKedd Aug. 17, 2010 8:10 am

Cövekeltem hurkolt nullaként, mert az a pattogó bolhafing benyakalt pár hektolitert a "szívassuk szarrá a tökös legényeket, kizárólag agyalágyultaknak" nektarinból és premier plános mozi vásznon toltak szögletes bagolylesőbe kimozdulós effekteket. Az egész marha eszelős felhajtás gyanúsan sandított tornádó tölcsérbe! Köbö úgy, mint a kezdő gengszterek zsebszótára, amit néhány helyi lúzer forgat általános első tudással. Viszont a levésett kódolást, ha kibogozzák bevilágítják Buddha seggét is az összetákolt morzsáikkal. Szal, fognak egy csilis paprikát tunkolt nyomorékot, felszögezik a falra, eljárnak körülötte egy foghíjasan siratós néptáncot, hátha elered a beszagoló vére és, hogy faszákosan túlbugyogjon a burájában párolt űr, még be is ugatnak párat. Ha bónuszként még el is akarnák földeltetni, akkor be kell nyalják a nagyítós szerencsétlenséget! A hangyafasznyi surmóság meg azt követeli debil falvától, kapják hón alá a csóka valamelyik ágról szakadt ismerősét, aztán tiplizzenek a francba, mielőtt a gyökérnél lerántják a rolót és letarolja őket a gyilkos szándékaival. Most pedig nyomatható nekik a lapról kivillanó piros pont, mert úgy beszopattak, mint a kölkei harmadnapos nagypapit a parti számlával! Ötcsillagos szögelésből vételezhettem az adást, ahogy az összes légtérbe szakadt tapló sárga csíkot freccsentve húz alvégbe Hamupipőkét kopasztani. Bár az egyik vízforralónál túlhevítették a csöveket. Ő már csak cifet cafat lehet mókus falván. Mondjuk kurvára nem osztozom a gyászban, elvégre a kapafogú nyeles rezsó csőcselék lenyúlta durranófényáradatot. Post-ba se kell köpni, ezért létminimum kivégzem azt a csokorba köthető büdöske hadtestet, lehetőleg atomratyi üdvözlőlappal.
-Kapnátok egy lezbi negyvenestől szifiliszt! Kotorjatok csak, úgy is belövöm a tenyészcsótány valagotok és...-
Kezdtem rágyúrni a rohadt lényegtelen szájeregetésbe, erre nem lefagy a processzorom féltávnál se?! Szabotáló arab szakállal azt kezdte hantázta vonszoljam magam elvillámló tápos csibe és szuper ökör után, aki balladai homály, honnan a befalazott hullából keveredett látképbe. Tökös rétes se tudja a fahéjról sötét bőrű, szal tojtam a témára és hűséges ölebként vontattam a virgácsaim, illetve becsípődött a szenzorom illetékbélyegre! Nem vágtam, mi a tehén túrónak lihegek ekkora novellából világra szakadt bájgúnárként toronyba lakatolt korona viselőt szabadítani. Stimm, le akarom gurítani az elfekvőből, de holnap érett retek főzelékre nem megy világgá a tahóizmus tanom! Már vagy kismilliárdszor osztanom kellett volna! Egy, mi a villámháborús porfelhőért hagyjuk, hogy az az útjelző tábla koslasson elől! Kettő, ki a fáról lezakózott Ádám ivadék ez? Három, mér nem húzták be a leprás kéziféket? Majd nem a susnyásban hagytak szatírnak! Négy, hova a csatornapatkány fűszoknyájába szambázunk?! Öt, meddig kell fülre vételeznem, rohadtul sehol se koptatjuk a csempét?! Hat, passz, de unatkozom! Meleg piteként merem ajánlani kúrta vonalzó távon belül kapcsoljuk le a tolvaj bandát, vagy lelécelek! Hót ziher belecsapok a lecsóba! Valamiért nekem kényszeresen menthetnékem van! Megszállt annak a suttyó Hasselhoff-nak a vörös gatyája...
Vissza az elejére Go down
Zel Syneza Ka'abel
Privaron Espada
Privaron Espada
Zel Syneza Ka'abel

Férfi
Libra Dog
Hozzászólások száma : 263
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura Town külvárosi elhagyatott kórház
Registration date : 2009. Feb. 25.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 3 Cl0te17500/30000Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 3 29y5sib  (17500/30000)

Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva//   Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 3 EmptyHétf. Aug. 23, 2010 7:50 am

Úgy tűnt nem igen leltétek a helyet, amiről Zel beszélt. Már egy húsz perc is elmehetett, de közel s távol sehol nem volt egy épület. Bár ha az épület rejtett volt, csakúgy, mint az előző kis csapda színhelye, akkor fölösleges is volt nézelődni. Eközben mindenki tapasztalta a furcsa érzést, hogy nem egészen úgy reagálnak a dolgokra, mint ahogy azt tőlük megszokhatták, s ennek feltehetően köze volt annak az Arrancarnak, aki különös órával felszerelt katanát forgatta.
Deviaem Queverro, vagy más néven Hipno, a legerősebb Nameru fraccionja közül, s úgy tartják ő rendelkezik a leghatásosabb kontroll képességgel. Nem az áldozat tudata felett veszi át az uralmat, helyette kedvére formálja őket, hogy az illető ne boldoguljon még saját magával sem, ezáltal nem sokra mehet bárki is az egyik legkegyetlenebb Arrancar ellen. Az ő varázslatát csak halál esetén lehet megtörni. Ha a megbabonázott személy meghal a varázs feloldódik, de ez természetesen nem lényeges olyankor már, de ha túl akarják élni a hipnózist ahhoz meg kell ölniük Deviaemet, másképp a hatása nem múlik el soha. Persze ti ezt nem tudhattátok, ám az alapállás természetesen fejetekben is az Arrancarok megölése volt.
Mindeközben az elrabolt lány, Shiori már már feleszmélt a különös bénításból, melyet ellenfele okozott neki, s próbálta felmérni helyzetét, ám széttekintve a különös termen ez lehetetlennek bizonyult. Se ablak, se rés, s majdhogynem teljes sötétség uralkodott a szobában, de az a furcsa fény továbbra is világított háta mögül. Sajnos fejét nem volt képes megfordítani az objektum felé, mely kibocsátotta a fényjelenséget, ám ekkor belépett a terembe az Arrancar, ki megbénította.
-Nocsak látom végre magadhoz tértél. Ennek örülök, ugyanis azt akarom, hogy szenvedj utolsó perceidben! -kacag fel, s kardjával fenyegetően közelített felé, ám ekkor ismét újabb személy lépett be.
-Elég lesz ebből! Nameru-samanak élve kell. -szólt Deviaem, s a másik férfi arca kissé torz arckifejezést követve levonta kardját.
-Én csak a karjaitól akartam legalább megszabadulni, úgy sincs szüksége rájuk. -vet egy megvető pillantást társára, de feljebbvalója rá sem hederített. Különös aura áramlott a férfiból. Mintha a halál tükröződött volna vissza szemeiből, s olyan érzést is keltett, mint egy halálraítélt, ki tudja már csak percei vannak hátra, ám feladatát kötelességből ennek ellenére is elvégzi. Ám ekkor egy kisebb földrázkódást lehetett érezni.
További tíz perc telt el, s még mindig sehol semmi a látóhatáron, ám egy váratlan pillanatban Zel lefékezett, majd összehúzta, már amúgy is feszült szemöldökét.
-Megérkeztünk. -szól, majd a homoktengerből felemelkedett a kolosszus nagyságú fehér épület. Azonban nincs idő gyönyörködni, mivel van egy társatok ismét, ki megmentésre szorul, s a furcsa körülmények miatt nem ártana gyorsan véget vetni az egésznek.
Vissza az elejére Go down
Zel Syneza Ka'abel
Privaron Espada
Privaron Espada
Zel Syneza Ka'abel

Férfi
Libra Dog
Hozzászólások száma : 263
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura Town külvárosi elhagyatott kórház
Registration date : 2009. Feb. 25.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 3 Cl0te17500/30000Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 3 29y5sib  (17500/30000)

Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva//   Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 3 EmptySzer. Aug. 25, 2010 8:55 pm

Mily szánalmas, holmi söpredék által fogságba esni. Erőtlen próbálkozásokat sem produkálva a szökésre. De nem számított. Én már megszöktem, s már csak egy feladat volt felróva listánkra, mely kissé váratlanul jött, de ugyanolyan gyorsan is száll el, ha rajtam múlik. Nameru. Egy féreg ki nem érdemel tiszteletet. Még arra sem szánja magát, hogy személyesen intézze dolgait, s mint mindig, most is bizonyára bujdos egy sötét lyukban, kivárva az ő pillanatát. Már emlékeztem. Emlékeztem a férfira, kinek bűze akár kiló méterekről kivehető, csak eddig elnyomta valami. Nameru Lichsaint. Egy féreg kinek nevét most eltörlöm!
-Megérkeztünk! -tekintek fel az égre, s pár pillanat múlva, már az elém tornyosuló toronyépületet láttam, mely a föld alatt volt ezidáig rejtve. Ez is rá vall. Rejtegeti magát, mert fél. Egy, kinek ereje a saját félelmén alapszik. Mily szánalmas.
A fehér torony többnyire hasonlított Hueco Mundo bármelyik oszlopára, ám a közelébe érve tapasztalja csak az ember az óriási masszívságú lélekerőt, mely sokakat képes lenne ledönteni lábáról, ám ahogy elnéztem senki sem volt az a fajta kolonc, hogy ilyesmire földre boruljon. Ez jó jel volt. Legalább nem kell majd vigyáznom rájuk, bár Yuusuket amúgy sem féltettem, hisz tud ő vigyázni magára.
Ajtót sehol sem lehetett látni, de várható volt, hogy valamit ők lépnek majd előbb, hogy aztán a saját várukban harcolhassanak velünk, mivel ott nagyobbra tartják esélyeiket, mint egyébként szabad téren. Meg is értem. A fraccion ereje nem lehet ellenfele a mi csoportunknak, tekintve hogy a legerősebb tagja is csak tudtommal Deviaem Queverro, aki érezhetően megkörnyékezett minket képességével, tekintve, hogy kibaszottul nem így kéne beszélnem! Mint valami megalomániás beteg, aki csak mások lenézésében és ölésben leli az "örömét", ha lehet ilyet mondani, mivel kissé érezhető volt benne az arrogancia gyönyöre is, és akkor most döntse el az ember, hogy mégis mi a fasz, de ez még mind semmi lenne, ha nem lenne az az isteni beütése a dolognak, hogy úgy éreztem éhezem! Na igen mint említettem megalománia... A nyomorékja éhezik az erőre, de most honnan a faszomból kerítsek egy seregnyi Hollowot? Áh... mindegy majd megeszem a tetveket odafent, nem számít. Lényeg a lényeg, ebben a testben olyan volt, mintha egy sajtreszelővel rejszolni... ténylegesen fájt! De csak a hülyesége, a ténye nem.
A sokáig tartó elmélkedésemet egyszer csak furcsa zaj zavarja meg, mely egy ajtó nyitódását jelezte. Ezek szerint látni kívánnak minket. Előttünk jelent meg a furcsa bejárat, mely egy hirtelen jött ablakra emlékeztetett, de végül is ajándék ajtónak ne nézd a KILINCSÉT (tekintve, hogy nem is volt rajta, de azért mondásnak jó). // csak neked Yuu xD// Belépve nem sok mindent láttunk, mivel a sötétség mindent bevett, s csak az ajtó miatt volt szemernyi fény is a teremben, de úgy véltem ez valami tortúra terem féleség. A vér szaga rögtön megcsapott, s rengeteg fegyveré, melyeken szintén megtapadt a vér, így erre engedett következtetni. És valóban az volt, amint előreléptem éreztem a kínzópadot, a falon a csörgő láncos és szöges ostorokat, kések zörejét hallottam, s rohadó hullák bűzét véltem felfedezni. Undorító, és még amatőr is, ami egyenes út a szánalmashoz, hogy ismét előhozzam, de ezt már csak fokozás kép említettem. Továbbhaladva egyszercsak a fény a megszűnt a hátunk mögött. Az ajtó bezárult. Két taps hangját halljuk fejünk fölött, s abban a pillanatban gyertyák rengetege felgyulladt, mire megláttuk a förmedvényeket, melyek elmenekültek.
-*Hmp* Végre elődugtátok a képeteket, s pontot tehetünk az egész ügy végére. -ragadom magamhoz katanámat tokjánál, s egy hüvelykujj pöccintéssel kitoltam belőle Tensit. Gyors, szinte láthatatlan mozdulatnak szántam a nyitó támadást, mely légáramlattal keletkezett, s így darabokra vágtam a spirál lépcsőt, melyen álltak, hogy egy szinten küzdjünk. A tér azonban nem volt elég nagy ahhoz, hogy mindannyian elférjünk a harchoz, így intettem Yuusukénak, hogy kövessen egészen a tetőtérre, mivel halványan éreztem az elrabolt Shiori reiatsuját, így arra felé vettem az irányt fel, egy könnyed ugrással, majd a falon folytattam tovább a futást, míg a lépcső ismét megmaradt a lábunk alatt. S miközben felfelé haladtunk éreztem, hogy egy valaki még követ minket. Deviaem, de nem fog utolérni a tetőtérig, így csak futottunk felfelé, majd mikor felértünk a bizarr terem látványa fogadott minket, ahol a lányt fogva tartották. De nem volt idő azzal törődni, mivel már nem volt sok időnk, mivel a férgese már a seggünkben volt. Szóval gyorsan kivágtam a lányt a béklyóiból, s ekkor megpillantottam azt ami fogva tartotta. Egy visszataszító lény, melynek torz teste, eldeformálódott egy förtelmes masszává. Teste fénylett még, de haloványult, mikor a lányt eleresztette. Két lehetőség volt szemem előtt, vagy ez Nameru, vagy ezzel akarta lecsapolni Shiori erejét, ami valószínűbbnek tűnt azonban, mert továbbra is éreztem a sötét aurát a kastélyban, s a lény pedig már elhalt. Féreg. A lányt most már csak ki kellett vinnünk, ám még egyvalami utunkat állta.
-Deviaem Queverro!- fordulok meg mikor megérzem a szagot, s a férfi a szoba ajtajában álldogálva nézett vissza ránk. Most azonban nem szökhetett meg előlünk.
-Pusztulj! -szólok zordul, majd kirántom kardomat tokjából, s felszabadítom lélekenergiámat.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 3 Cl0te68000/100000Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 3 29y5sib  (68000/100000)

Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva//   Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 3 EmptyCsüt. Aug. 26, 2010 8:08 am

Homok, homok, dűne, fa, homok, homok, dűne. Elképesztően egyhangú ez a Hueco Mundo, valószínűleg belehalnék az unalomba, ha itt kellene élnem. Szerencsére azonban erre elég kevés esélyt látok, így inkább magamban morgolódva hajítom el az egész doboznyi cigarettámat, mert kell a ráknak. Megállapításom helyes, valóban a tüdőben esetlegesen kialakuló tumort táplálom a dohány efféle fogyasztásával, viszont mostantól kezdve inkább egy répát rágcsálok, ha nagyon érzem a nikotin hiányát. Néhány métert követően már megfogalmazódik bennem a kérdés, miszerint hogy lehettem ilyen gyökér, de megállni nem lehet, ezért csak tovább szidom magam hülyeségemért. Tököm tele ezzel a köcsög sivataggal, már a gatyám is telement porral, pedig Én igazán nem akarok homokos lenni. Durva, érdes és behatol mindenhová, erre pedig egyáltalán nincs semmi szükség. Legjobban a kialakult helyzetben az frusztrál, hogy valószínűleg egy technika miatt viselkedem ilyen furcsát, melyet még lélekenergiám növelésével sem tudok megtörni. A rosseb esne belé, amiért nem fordult fel abban a pillanatban, amint ezt a geciséget Ránk tette. Kezdek nagyon begurulni, s ezt még tovább fokozza egy társunk hiánya. Shiori kétségtelenül hatalmas kínokat állhat ki ebben a pillanatban is, élete talán már csak egy hajszálon függ. Ezen gondolat által vezérelve gyorsítok a tempón, vékony szandálom alatt szó szerint felrobban a talaj. A monumentális porfelhőt nemigen fogják értékelni a mögöttem haladók, azonban ez Engem egy cseppet sem érdekel. Aki elég szemfüles, az könnyen a sor elejére kerülhet, így nem kell nyelnie a többiek által felkavart matériát. Elmélkedésemből Zel hangja ránt vissza, aki szerint megérkeztünk a kijelölt helyre. Szememet eltakarva pillantok az építmény tetejére, miközben egy gúnyos horkantás kíséretében megszólalok.
- Errefelé előírás, hogy minden építménynek úgy kell kinéznie, mint egy gigászi műbrének? – teszem fel a kérdést a nagyérdeműnek, hátha tudja valaki a választ. – Komolyan mondom, már nem is csodálom, amiért Gayzen itt húzza meg a hátranyalt sérós seggét. Ráadásul az egész hely tele van üresfejű plázapicsákkal, meg megalomániás félőrültekkel. Kész röhej ez az egész, mikor ugrik már elő a sarokból Danny DeVito?
Egész jól elvihorászok a saját poénjaimon, nem kell itt Nekem közönség, ámbátor a stand up-ban is simán megállnám a helyem, ehhez természetesen kétség sem fér. Jókedvem hamar véget is ér, mivel az épület oldalán egy négyszögletű nyílás jelenik meg, amely bejáratként funkcionálhat, habár inkább hasonlít egy ablakra, semmint ajtóra. Mondjuk kilincs nincs rajta, szóval inkább az előbbi, mint az utóbbi. Belépve a rohadt nagy sötétség fogad, nem látok tovább az orromnál. Ennek köszönhetően bele is sétálok a plafonról lelógó egyik véres buzogányba, aminek köszönhetően néhány másodpercre kicsit kábán káromkodva lézengek az ismeretlen rendeltetésű helyiségben. Valaki igazán olthatna egy pilácsot, ám mire hangot adnék akaratomnak az egyetlen fényforrás is kialszik, mivel a kapu bezáródik hátunk mögött. Faszányos, a legtöbb horrorban ilyenkor ragadnak el egy szűzlányt a csoportból, hogy utána megerőszakolják, majd apró darabokra vágják. A gyermeki lelkesedés kifejezésével arcomon várom a jelentet, de legnagyobb csalódottságomra semmi sem történik. A mocskos vérszag egyre inkább bassza az orrom, jó lenne megpattanni innen, mielőtt még kilököm a prémet a sarokba. Már épp indítványoznám, hogy „Ugyan már robbantsunk fel mindent, aztán takarodjunk ramenezni”, amikor a mellettem lévő arrancar akcióba lendül. Jackie Chant megszégyenítő kiáltás kíséretében ugrom félre akármi elől, miközben társam szépen elintézi a lépcsőt. Oké, ez mind szép és jó, most viszont mi a faszomon menjünk el?! Tudatában észbeli képességeimnek arcomat pár pillanatra a tenyereimbe temetem, azután Kaabel intését követően követni kezdem Őt. Jómagam is érzem Shio halovány, de a távolság ledolgozásával egyre erősödő reiatsuját. Kidöglesztő futkorászás után lihegve érkezünk meg a tetőre, ahol nemes egyszerűséggel hasra vettem magam, aztán ily' módon próbálok erőt gyűjteni.
- Azt a rohadt! Ez mi a genyó? – teszem fel az elmés kérdést két levegővétel között, míg Zel kiszabadítja a csajost. Olyan undorítónak néz ki a cucc, ami fogva tartotta a nőt, biztosan a gumimacik elcseszett unokatestvére! Fúj-fúj, lépjünk le innen nagyon gyorsan, mert kajakra szétrókázok itt mindent. A kettősünket üldöző lidérc is megérkezik, ezzel egyidejűleg valahogy még erősebben, s fojtogatóbban telepszik Rám a menekülés kezdete óta érezhető légkör. Istenemre mondom, a saját kardját fogom feldugni Neki, de kajakra. Amíg a megmentett az ordítozós-erőelengedős figurát alkalmazza, Én addig valami sokkal konstruktívabba kezdek. Dotonryuu gyors mozdulattal rántom elő sayájából és rögtön támadóállást veszek fel. Semmitől sem félve lövök ki eddigi helyemről egy villámtánc segítségével szokásos gyorsaságommal csapva le az ellenfélre. Ám a túlzott magabiztosság visszafelé sül el, hiszen Deviaem egy nevetségesen egyszerű blokkal hárítja védekezésem, majd katanámat félreütve egy igen impozáns barázdát varázsol mellkasomra. Vért köhögve tántorgok hátra, miközben megpróbálom összefogni a sebet, kevés sikerrel. Kardomon támaszkodva rogyok térdre, eközben próbálom légzésemet visszaállítani a normálisra. Ez most kurvára fájt, de azért nem halok bele. Egy adag rubintszínű nyálat köpök oldalra, ezzel téve le aláírásom a tetőn. Kinyírom ezt a gyökeret, aztán meg megyek haza és szundi!
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Yasuji Chiyoko
4. Osztag
4. Osztag
Yasuji Chiyoko

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 134
Age : 34
Registration date : 2009. Jan. 23.
Hírnév : 20

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 3 Cl0te13000/15000Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 3 29y5sib  (13000/15000)

Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva//   Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 3 EmptyVas. Szept. 26, 2010 12:00 am

Minden bizonnyal a bennem dúló adrenalinnak köszönhetően hasítottam elöl olyasféle elszántsággal, hogy „na mindjárt ott vagyunk, és szétrúgjuk a szutykok seggét”, ami lassacskán el is hagyott, amikor már kezdtem igencsak unni a monoton túrát. Amúgy is jóval agresszorabb voltam valamiért az átlagosnál, úgyhogy nem került túl sok erőfeszítésembe pár cifra gondolatot szülni ennek a rusnya sivatagnak a kedves kitalálójáról, de legalább ez lefoglalt valamennyire, mielőtt látványosan halálra untam volna magam. Nem is volt világos, hogy tudom máskor olyan nagy lelkesedéssel belevetni magam a jelentéktelen világ jelentéktelen hülyeségeibe, fölösleges időpocsékolás az egész, egy rakat elvesztegetett pillanat, amit valami hasznossal is tölthetnék. Mint például magasröptű filozofálással! Nem ám olyan bárgyú nyafogással, mint amivel az időmet múlatom az asztalomon könyökölve és kipirultan sóhajtozva, miközben egy hatalmas kehely, gyümivel teletűzdelt, a tejszínhabon lágyan keringő karamellsziruppal díszített éééédes-krémes csokifagyiról ábrándozom vagy netalántán az Ő űberszexi férfiistenállat mosolyáról, amivel egy pillanat alatt levett a lábamról… Mármint dehogy vett! Már hogy vett volna, amikor én egy öntudatos és magabiztos nő vagyok, akit nem szédít meg az álnok férfi praktika, hogy aztán térdre kényszerítve facsarja ki tyúkszaros kis lelkem megfosztva minden önbecsülésemtől! Sose borította rózsaszín hályog a szemem, sőt, direkt én toltam ki mindegyik semmirekellővel, hogy megtanulják, hol a helyük a világban! Egyetlen alkalommal se voltam én szerelmes egy életem nagy Őjébe sem, minden csak álca volt csupán, hogy megtévesszem ezt a mihaszna és alantas életformát muhahahaa! Zseniális agytekervényeimet nem hátráltathatják holmi felesleges érzelmek, fujjpőő, előre a nőuralomért!
Harcias tekintetem villódzásából igencsak alábbvett egy ismeretlen eredetű, ámde annál nagyobb porfelhő arra kényszerítve, hogy könnyezve-fuldokolva próbáljam megtalálni a helyem a világban. Persze haláltusám közben nyomban nyilvánvalóvá vált, hogy a jelenség egyértelműen Sierashi Yuusuke számlájára írható, hogy legyen mindörökké átkozott a szép fekete dús hajával, alfahím vonásaival és pornósztár alkatával együtt, hogy a feszes hátsóját ne is említsem! Halál reá és a férfitársadalomra, aki rabsorba hajtva amazoni nemzetségünket uralkodik felettünk! Eljön még az a nap, amikor dicsőséges forradalmunkkal vérbe folytjuk hitvány önkényuralmunkat és szolgánkká tesszük őket, ahogy rendeltetésünkél fogva ezt megköveteli tőlünk a becsület!
A fényes jövő képe által átmelengetve trappoltam a népség után jóval kevésbé sietősen, mint ahogy azt tettem a legelején. Dolgozzon csak a pór hímsereg, fizikai erejük kétségtelenül csak arra szolgál, hogy csökött agytekervényeiket kompenzálja – sikertelenül. Elvégre réges-rég köztudott tény, hogy minden erős férfi mögött áll egy még erősebb nő; majd mi gondolkozunk helyettük, amíg ők eszetlenül csörtetnek előre és elvégzik helyettünk a piszkos munkát.
Épp ezért nem is meglepő, hogy amint elérkeztünk a semmiből előbukkanó épülethez, Zel rontott be elsőként egyértelművé téve a bármiféle megfontoltság teljes hiányát. Más választás nem lévén én is követtem őt a sötét helyiségbe, elvégre bármennyire egy ostoba férfiról van szó, mégiscsak felelőséggel tartozom érte én, mint okos és erős nő!
Bár nem kellett volna, hogy félnivalóm legyen hatalmas agyvelőm birtokában, mégiscsak hátborzongató élmény volt a majdnemhogy tökéletes sötétségbe burkolózott teremben állni egy halom vértől tocsogó fegyver és kínzóeszköz , valamint a tucatnyi többhetes hulla társaságában. Amint az ajtó becsukódott mögöttünk elvesztettük a kintről beszűrődő egyetlen fényforrást, rám pedig megmagyarázhatatlan félelem telepedett. Hiába gondoltam végig a szituációt százszor és jutottam arra a következtetésre, hogy a legkevésbé sem ésszerű halálosan rettegnem a semmitől, hamarosan azon kaptam magam, hogy görcsösen szorítom az előttem álló Yuusuke kimonójának ujját. A vaksiság áldásos tevékenységének köszönhetően legalább senki sem fedezhette fel a szinte vörösen világító képem, amint kapkodva eresztem el az anyagot, nekem viszont zseniális ötlet fogant meg a fejemben, ami némileg a lélekjelenlétemet is a helyére rángatta. Reiatsut koncentráltam a kezembe mintha csak egy Shakkahouhoz készülődnék, ám mivel nem sütöttem el azt, egy pirosan izzó labdaccsal nyertem némi világosságot. Az ebből fakadó lelkesedésem nem tartott valami sokáig, mert szinte azonnal gyertyák fénye borította el a helyiséget, mi pedig újra szembetalálhattuk magunkat házigazdáinkkal, akik látványa rövid úton előcsalta Zel erőfitogtató hímegyed énjét, hogy aztán ripityára szelhesse a lépcsőt. Persze Yuu-channak se kellett sok, pár pillanat múlva már csak a hátukat láttuk, amint elborulva iramodnak az arrancarok után. Láthatólag nem igényelték a segítségünket és a hely is elég szűkös volt ahhoz, hogy kellőképpen tanácstalannak érezzem magam azt illetően, hogy mitévő legyek. Addigi magabiztosságom is hamar megkopott amint a két önkéntes mészáros eltűnt a szemünk elől, kezdtem magam megint ugyanolyan zavarodottnak érezni, mint egy órával korábban, robbanást követően. Sehogy se tudtam egyenesbe jönni magammal, képtelen voltam rájönni, hogy mikor vagyok önmagam és mikor nem; csak az a tudat kezdett rémisztően a gondolataim közé tolakodni, hogy semmi sincs rendben. A legkevésbé sem.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva//   Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva//

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Hueco Mundo :: Küldetések Hueco Mundoban :: Lezárt küldetések-