-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva//

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 2 Cl0te32500/45000Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (32500/45000)

Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva//   Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 04, 2009 8:36 am

Még sosem közlekedtem gargantával, mert eddig nem volt dolgom Hueco Mundoban, ezért nem nagyon tudtam hogyan értelmezni az áthaladáshoz kapott információkat. Közvetlen a sereghajtó Masaki előtt beléptem az átjáróba, ahol aztán az fogadott hogy nincs hova lépnem.
-És most mégis hogyan építsek magamnak lépcsőt. -pánikoltam be kissé zuhanás közben, de aztán hirtelen megálltam.
-Várj, megmutatom. -fedeztem fel a hátam mögött a derekamat tartó Masakit. Lepakolt maga mellé majd előkészített egy újabb lépcsőfokot.
-Á azt hiszem már értem. -szólaltam fel pár lépés után. Megpróbálkoztam vele és sikerült. Elégedetten léptem át mostmár a saját lépcsőmre és haladtam a többiek felé, hogy behozzam a lemaradást.
-Köszönöm. -mosolyogtam Masakira.
Mikor az átjáró végéhez értem reflexből befékeztem. A senkai kapuknál ugyanis jópár pofáraesés árán megtanultam hogy az esetek nagy többségében hajlamosak nem a földszinten megnyílni, ezért nem árt az elővigyázatosság, hátha a garganta is így működik. Nem is kellett tévednem. Miután felmértem a távolságot, kényelmesen leugrottam és mentem tovább a többiek után ám ekkor Yuusuke elkezdett lármázni.
-Mi az? -kérdeztem, de hamar választ kaptam rá egy rakat épp felém süvítő nyílvessző formájában- Bakudou 39: Enkosen -mondtam még ki idejében a kidou nevét, így a nyílvesszők a pajzsot érték és pattogtak le róla. Miután meggyőződtem róla hogy már biztonságos az áthaladás elindultam a folyosón, de a többieket nem láttam sehol.
-Merre lehetnek... -sétáltam előre, mikor észrevettem hogy az egyik lában alól elfogyott a talaj...egy szertornász megirigyelte volna azt az egyensúlyozást amit ott levágtam hogy ne zuhanjak rá a lyuk alján időközben felgyülemlett tömegre.
-Minden rendben odalent? -kiabáltam nekik
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 2 Cl0te33500/45000Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (33500/45000)

Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva//   Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 2 EmptyKedd Ápr. 07, 2009 6:53 am

Komoly röhögőgörcsöt kaptam a magából kikelő Masaki-t látva. Valami miatt én inkább viccesnek láttam a dührohamait. Vagyis nálam sincs minden teljesen rendben, de ez köztudott tény.
Most is adtam erről bizonyítékot, ugyanis addig vihorásztam, hogy az átjáróban majd nem "végtelenbe zuhanó pontosdit" kezdtem el játszani. Az égő csak az, hogy nekem nem ez az első Hueco-i kiruccanásom vagyis rá se foghattam a tapasztalat hiányára. Némi kapálózás kíséretében visszaszereztem az egyensúlyom és pakolgattam lefelé a járólapokat. Egy útépítő megirigyelhetné ezt az erőltetett tempót, ami alatt mi utat gyártunk!
-Tudtam! Napszemüveg! Ezt felejtettem el!-botorkáltam kiérve az átjáróból. Mint mindenkit engem is elvakított a hirtelen fellépő és ráadásnak túlzottan is fényes kiút. Aztán jöhetett is a következő meglepetés! Mindenfelé nyilak cikáztak az egész folyosón. -Oh, mán! Még időm se volt visszanyerni a látásomat!-kerülgettem össze-vissza ugrálva és hajolgatva a hegyes izék elől.
Nagyon élvezetes műsort vágtam le egy magam csak, hogy időközben a többiek eltűntek előlem. Kisebb bosszankodás közepette indultam meg továbbra is esetlenül kerülgetve a nyílvesszőket. Kitartóan meneteltem, amíg varázsütésre el nem tűnt alólam minden nemű talaj.
-O...óóóóó!-néztem le magam alá és már zuhantam is. Útközben előadtam némi visszafojtott áriát, ami inkább hasonlított egy megszállott röhögésére, aztán padlót fogtam. Komoly erőfeszítésembe telt, hogy ne kezdjek visszavágóért ordítozni. Miután lenyugodtam feltűnt egy igen fontos dolog. Túl puha valamim vagyok és még nyekereg is. Késve érkezett is a felismerés, valakire rápottyantam. Félszegen lepillantottam, bár ne tettem volna! Shun sorozatgyilkos arccal meredt rám vissza. Ettől legalább rekord idő alatt pattantam fel.
-Bocseeeesz!-^^" Néztem gyorsan körbe. Szerencsére úgy festett mindenki egy részletben megúszta a repülő leckét.
-Minden rendben odalent? -
-SZERINTEM IGEN!-kiabáltam vissza torkom szakadtából. Ennek persze rajtam kívül senki sem örült a lent tartózkodók közül. -Innen merre, Yuyu?-tettem fel a költői kérdést ártatlanul mosolyogva a "vezetőnkre".
Vissza az elejére Go down
Cande Jaegerjaques
Espada
Espada


nő
Hozzászólások száma : 118
Registration date : 2008. Nov. 14.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 2 Cl0te16000/30000Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (16000/30000)

Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva//   Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 2 EmptySzer. Ápr. 08, 2009 2:16 am

-Ehh... többször ne forduljon elő...-nyögtem ki végül, majd megvakartam a fejemet. Nade a sztorizás... Ahogy elkezdte regélni, hogy mi is ez a kikúrt nagy harci helyzet, hamarosan azt vettem észre, hogy félrebeszél. A szemöldököm hamarosan rángatózni kezdett, és már a fejem is nőtt, lehet észre is vette, s majd a lényegre tért, amit csak kikerekedett szemekkel hallgattam. Mikor befejezte, Füles hamarosan szóhoz jutott. A lehető legjobban lebaszta az ötlete miatt, alig vártam, hogy cafatokra szedje. Mikor kitombolta magát, én is felszólaltam.
- Bevallom, én sem vagyok az a fajta talpnyalója Aizennek, aki minden egyes szavát issza, és már nem egyszer volt olyan helyzet, hogy megtagadtam a parancsát... De...-léptem közelebb és megmarkoltam a rácsokat- Akármennyire is jó harcosnak tartottam magam, sosem bírtam a közelébe kerülni... Így az összecsapás reménye is pillanatokon belül feloszlott...-észre sem vettem, de olyan erővel kapaszkodtam a két rácsba, hogy meghajlítottam.-Nade...-léptem el onnan, míg mielőtt a tömlöcöt atomjaira szedném-Ha nem találsz magadnak jobb szórakozást, mint hogy kinyírasd magad Aizennel, áldásom rá... Nincs beleszólásom abba, hogy baszod el az életedet!-a falon végigcsúszva ültem le a földre, kényelmesen törökülésben, és összefontam karjaimat. -De gondolj csak abba bele, amit Füles mondott... -bámultam a követ - Vannak, akiknek hiányoznál... akármennyire is furcsa a számodra...-mondtam vérfagyasztó nyugalommal . ~ Szerencsétlen... azt sem fogja fel miket beszél...-hunytam be szemeimet
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 2 Cl0te53000/65000Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (53000/65000)

Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva//   Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 2 EmptyHétf. Ápr. 13, 2009 12:29 am

Nekem se kellett több, hogy füstöljön a retkes fejem. A férjes luvnya úgy vihorászott mint egy tetves csipke csodába bújtatott baba, aminél beakadt a lemez. Baszogatta is faltörő kossal drága hallójárataimat. Kedvem lett volna betörni az orrát, de legnagyobb sajnálatomra nőket nem ütök meg. Ennek meg, ha meggörbíteném egy hajszálát is a seggembe kapnám a pattogó férjét. Az meg kell a halálnak!
A dühöngőből bájkeverő szabadesése vágott pofán. Ha mán én voltam a legközelebb gondoltam elkapom szerencsétlenjét, mielőtt összehugyozná magát. Visszarántottam a kész járdámra és dedós módjára elmutogattam neki, hogy kell ezt a kibaszott nehéz utat megcsinálni. Szerencsémre gyorsan leesett neki a tantusz, úgyhogy ez legalább nem kezdte ki az amúgy is törékeny idegrendszerem.
A továbbiakban csak nyugdíjas tempós haladás volt célként kitűzve. Komolyan, már csak egy buzi zsernyák hiányzott, aki traffipaxal méri a gyorshajtókat! Ott fújkálhatnám naphosszat a szondát, mint egy haldokló tüdőrákos. Eszményi látkép lenne, főként a szeretett társaimnak. Ők biztos az egészet videóra vennék és mutogatnák esti mese gyanánt a tetves unokáiknak.
Átérve végre a túloldalra nem éppen az a kép fogadott, amire számítottam. Unalmas fehérházi kiruccanást terveztem, erre meg majdnem levitte a tökömet egy rohadt nyílvessző! Nekem se kellett több. Oltári ordítozásba kezdtem az össze-vissza repkedő szarok centrumában.
-MÉGIS KI A f*sz VOLT ENNYIRE g*ci SZERENCSÉTLEN?! BASSZ MEG A ku*va ISTEN AZT A NYOMORÉKOT! ÉN KITAPASOM A BELÉT! -tartottam elviselhetetlen szintű hangorkán bemutatót. Persze az effekt nem lett volna teljes a sátáni kinézetem nélkül. Még a szemeim is vérben forogtak a dühtől. Sőt,néhány nyilat puszta kézzel kaptam el, annyira eldurrant az agyam.
Miután tank módjára kikeveredtem a gyűrűk ura díszletből és kellően bemutattam Legolas-nak, alig bírtam befékezni az egyensúlyos játékkal szórakozó békekövetet. Tutkóra betépet a csirkéje és mérlegnek képzelte magát. Előadtam kisebb fújtatást és eszelős hangnemben feltettem a nagy kérdést.
-Megint mi a repedt sarkú numera folyik itt?!-karmolásztam veszett módjára az arcomat. A gólyafos színű falba is képes lettem volna egy antik görög szobrot faragni a méregtől. Már csak a barmot kellett megtalálnom, aki tett a kellően tüzes fogadtatásról...
Vissza az elejére Go down
Amane Syneza Hiszame
Arrancar
Arrancar
Amane Syneza Hiszame

nő
Libra Dog
Hozzászólások száma : 14
Age : 29
Tartózkodási hely : mindennap máshol :)
Registration date : 2009. Mar. 10.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 23. Arrancar
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 2 Cl0te5000/10000Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (5000/10000)

Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Las Noches árnyéka-Zel elrablása   Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 2 EmptySzer. Ápr. 15, 2009 2:00 am

Majdnem a szívbajt hozta rám, mikor a nem normális bátyám egy másodperc alatt fölkelt a helyéről és megragadta Cande torkát. Már éppen a kardjaim után nyúltam volna, hogy levágjam Zel kezét, de egy gyors mondta után el is engedte Candet, majd visszaült a helyére. Ezután viszont, mintha misem történt volna, belekortyolt a teájába és csak elégedetten vigyorgott Kitsune-chanra.
~Hogy lehet valaki ennyire barom?!~gondoltam miközben a homlokomra csaptam.
Ekkor azonban Kitsune megnézte az eszméletét vesztett Candet, majd visszament Zelhez és jókorát beleütött a fejébe, amitől leesett az ágyról.
Végül mikor már Kitsune lezavarta a kisebb szidást, végre rátért a lényegre, hogy Zel valójában mit is keres itt. Mindannyian gondoltuk, hogy harcban nem yőzhették le, hiszen ahhoz annyi ember édeskevés lett volna, így valószínűleg magától jött. Oda sétáltam a cellához, majd csak bámultam Zelt és hallgattam a meséjét.
El is kezdte a nem éppen rövid történetét, de a mellébeszélését mindannyian untuk.
Mikor már látta, hogy minket cseppet sem izgat mi történt vele aznap, végre rátért a lényegre.
-...Azért jöttem vissza, erre az igencsak visszataszító helyre, hogy végre megtegyem, amit már akkor meg kellett volna tennem, mikor először idejutottam...Meg akarom ölni Aizent!
Ezen a mondaton mindannyian ledöbbentünk.
-Még hogy legyőzni Aizent? Őrült vagy! Ennyire keresed a halált?
Mind a hárman szidtuk emiatt a terve miatt, mivel bármennyire is voltak nézet eltéréseink, mégis is csak hiányozna nekünk, ha meghalna. Miután mindenki kitombolta magát, egyszerre csak érzem, hogy hatalmas erők léptek be Hueco Mundo területére. Nem egyszerű halálistenek voltak úgy éreztem.
-Gondolom ezt ti is éreztétek...Mi legyen? Kimenjünk eléjük? Bár szerintem a kinti csapdákba belehalnak, úgyhogy fölösleges bármit is tennünk.-mondtam majd szépen lassan elsétáltam a szobám felé, hogy összeszedjem a felszerelésem.
Vissza az elejére Go down
Zel Syneza Ka'abel
Privaron Espada
Privaron Espada
Zel Syneza Ka'abel

Férfi
Libra Dog
Hozzászólások száma : 263
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura Town külvárosi elhagyatott kórház
Registration date : 2009. Feb. 25.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 2 Cl0te17500/30000Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (17500/30000)

Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Las Noches árnyéka-Zel elrablása   Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 2 EmptyPént. Május 22, 2009 2:28 am

[Mesélő szerepben]

-Hallom van pár hívatlan vendégünk mi?
-Jah, hogy csesznék meg...
-Mi legyen? Mennyünk?
-Nem hiszem, hogy túl élték volna a csapdákat.
-Hmm...-a beszélgetést egyszer csak félbeszakítja egy ajtó nyikorgó hangja.
-Most hozom az hírt...-lihegte egy a szobába belépő Arrancar férfi.-A behatolók túlélték a csapdákat.
-Igazán?...*Heh* Nagyszerű.
-Egy nagy szart...Most mehetünk eltakarítani őket.
-Nyugalom...Nem tudom kik ezek, de kétlem, hogy eltudnának bánni velünk.
-*Cöh*...Akkor mire várunk még?! Mennyünk már, aztán had pihenjek!-léptek ki mind a 6an asötét teremből.
Nem is telt bele sok idő és máris kiértek a Shinigami erők elé. Egy hatalmas oszlopon szemlélték őket, majd egy ideig csak fölmérték az ellenséget.
-Furcsa szerzetek.
-Az egyik ahogy elnézem valami idegbeteg állat. Valamint a fele csoport nőből áll.
-Gyorsan vége lesz.
-Ne becsüljétek le őket. Nem hiszem, hogy annyira ostobák, hogy megfelelő erő nélkül jöttek volna ide.
-Lehet...de legyenek bárkik is...minket ugyan le nem győznek.-miután mindegyik kiszemelte magának az ellenfelét az egyik kiállt a többi közül.
-Hé férgek! Jól mulattok?! Remélem igen, mivel ez lesz az utolsó alkalmatok rá!-ekkor mindegyikük lesonidozott az oszlopról és pár méterrel a behatolók előtt álltak. Mindegyik azzal a személlyel szemben, akivel küzdeni akar.
-Akkor talán el is kezdhetnénk...Nem szeretnék sok időt rátok vesztegetni.

//OFF: Elnézést, hogy bevállaltam a mesélői szerepet is^^"", de már nem haladott a küldi ezért kellett már, hogy írjak Smile //


Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 2 2uivjus
Vissza az elejére Go down
Zel Syneza Ka'abel
Privaron Espada
Privaron Espada
Zel Syneza Ka'abel

Férfi
Libra Dog
Hozzászólások száma : 263
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura Town külvárosi elhagyatott kórház
Registration date : 2009. Feb. 25.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 2 Cl0te17500/30000Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (17500/30000)

Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Las Noches árnyéka-Zel elrablása   Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 2 EmptyPént. Május 22, 2009 3:13 am

-Eszednél vagy?! Vágóhídra akarsz menni vagy mi?-kezdett el ordibálni Kitsune az ötletem hallatán.-Aizennel még te sem szállhatsz szembe!-ekkor fölállt helyéről és azt hittem, hogy megakar ütni, de helyette a falba öklözött, amiről szépen lejött a vakolat.-Sajnálom, Zel...-suttogta a fülembe.-De nem engedhetem, hogy megöld Aizent...-ekkor kiegyenesedett, majd kihúzta a kezét a falból.-Túlsokan vagyunk.. előbb halnál meg minthogy eljuss a tanácsteremig, és én NEM szeretném ha egy régi barátom itt veszne oda! Világos voltam?!
~*Cöh*-gondoltam magamban, majd félrenéztem.~Nem mintha nagy nehézséget jelentene bármelyikőtök is...Nah de mindegy...Titeket nem akarlak bántani.-felé vigyorogtam mintha elfogadnám a dolgot, de ez csak amolyan erőltetett volt.
-Bevallom, én sem vagyok az a fajta talpnyalója Aizennek, aki minden egyes szavát issza, és már nem egyszer volt olyan helyzet, hogy megtagadtam a parancsát...-szólalt meg ezután Cande is.-De...-ekkor megmarkolta a rácsokat és kicsit szorította.-Akármennyire is jó harcosnak tartottam magam, sosem bírtam a közelébe kerülni... Így az összecsapás reménye is pillanatokon belül feloszlott...Nade...Ha nem találsz magadnak jobb szórakozást, mint hogy kinyírasd magad Aizennel, áldásom rá... Nincs beleszólásom abba, hogy baszod el az életedet!-majd nekidőlt a falnak és azon lecsúszva leült.-De gondolj csak abba bele, amit Füles mondott...Vannak, akiknek hiányoznál... akármennyire is furcsa a számodra...-ez kicsit meglepett, ugyanis sosem gondoltam volna Canderól.
-Még hogy legyőzni Aizent? Őrült vagy! Ennyire keresed a halált?-törte meg a pillanatnyi csendet a drága húgom. Ekkor mindannyian éreztük, amint hatalmas lélekenergiával rendelkező személyek léptek be Hueco Mundoba.-Gondolom ezt ti is éreztétek...Mi legyen? Kimenjünk eléjük? Bár szerintem a kinti csapdákba belehalnak, úgyhogy fölösleges bármit is tennünk.-tette hozzá Amane, majd elsétált.
-*Hehe* Yuusuke...Ti meg mit kerestek itt?-nevettem föl, mert éreztem, hogy közöttük van ő is. Ekkor egy-két Arracar futott el a cella előtt.
-Azonnal szólnunk kell Nameru-samanak és a fraccionjának! Csak ők alkalmasak erre a feladatra.-erre a névre kicsit meg is rémültem. Nameruról még én is hallottam, nem Espada, de egyesek szerint erősebb, mint bármelyik az Espadák közül.
-Ti maradtok? Vagy ti is mentek üdvözölni a barátaimat?-kérdeztem a jelenlévő két lánytól.
Vissza az elejére Go down
Momichi Kitsune
Privaron Espada
Privaron Espada
Momichi Kitsune

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 79
Age : 32
Tartózkodási hely : Pont ott.
Registration date : 2009. Mar. 17.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 2 Cl0te9000/15000Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (9000/15000)

Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva//   Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 2 EmptyPént. Május 22, 2009 7:57 pm

Zel eléggé közönyösen viselkedett...
- Bevallom, én sem vagyok az a fajta talpnyalója Aizennek, aki minden egyes szavát issza, és már nem egyszer volt olyan helyzet, hogy megtagadtam a parancsát... - mondta Cande. Egyet értetem vele. Igazából senki sem követi vakon.. vagy csak nagyon kevesen, de ők vagy a hatalom miatt, vagy seggnyalás céljából... - De...- megmarkolta a rácsokat és kicsit szorította. Arcán elég sok érzelem futott keresztül... - Akármennyire is jó harcosnak tartottam magam, sosem bírtam a közelébe kerülni... Így az összecsapás reménye is pillanatokon belül feloszlott...Nade...Ha nem találsz magadnak jobb szórakozást, mint hogy kinyírasd magad Aizennel, áldásom rá... Nincs beleszólásom abba, hogy baszod el az életedet!-majd nekidőlt a falnak és azon lecsúszva leült a hideg kőre. - De gondolj csak abba bele, amit Füles mondott...Vannak, akiknek hiányoznál... akármennyire is furcsa a számodra...- Zel eléggé meglepődött Cande beszédén, aminek hatására rám tört egyfajta sajnálat. Nem Zelt sajnáltam.. korán sem.. Amane. Szegény majdnem sírt. Erősnek mutatta magát de Tigrinccsel mind ketten tudtuk, hogy mit érez abban a pillanatban.
- Még hogy legyőzni Aizent? Őrült vagy! Ennyire keresed a halált?-törte meg a pillanatnyi csendet Amane sírós hangon. Szeretem volna még hozzá fűzni valamit, de ekkor éreztük, hogy betörtek HM-ba. Már végig futott a hideg a hátamon.. lefáradt arccal néztem ki a fejemből, megszólaltam.
- Megint tatarozhatjuk azt az utat amin végig fognak haladni... - a cella ajtajához sétáltam. Zel fölnevetett, majd egy nevet is említett. Yuusuke... Valami emlékfoszlány beúszott erről a névről, de azonnal el is tűnt, mikor egy csapar arrancar haladt el a cella előtt, és egy meglehetősen félt nevet ejtettek ki a szájukon.
- Azonnal szólnunk kell Nameru-samanak és a fraccionjának! Csak ők alkalmasak erre a feladatra. - elmentek. Összenéztünk a lányokkal, mire Zel megszólalt.
- Ti maradtok? Vagy ti is mentek üdvözölni a barátaimat? - Cande elvigyorodott, jómagam pedig kicsit kinyújtóztam.
- Hát uh.. szerintem jobb ha még itt maradok veled, várom a további parancsokat. Hiszen ha Aizen-sama úgy rendeli, hogy itt nem vagy jó helyen, akkor fölviszlek a főbb épületrészbe^^ - kinéztem a folyosóra. - Ám ha ellen mersz szegülni.. - megropogtattam az öklömet. - Nagyon csúnyán el leszel intézve... - Candéra kacsintottam, aki eszelősen vigyorgott. Én meg csak nevettem. Tudtam, hogy a mi kis szeretett Tigrincsünk megy hentelni. ^^ Amane pedig kicsit toporogva ácsorgott a cella egyik részében, még nem tudott dönteni. Mellé léptem, majd vállára tettem kezem.
- Azt teszed amit jónak látsz.. Nyugi. Nem lesz senkinek sem nagyon komoly baja. EZT az idiótát pedig bízd csak rám, de ha úgy jobban érzed majd magad, h maradzs, hát rendben. legalább valaki kicsit besegít. Wink - mosolyogva tovább léptem Zel felé. - Na mássz arrább! le akarok ülni! -
"finoman" bele rúgtam. Most már csak várnom kellett...
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 2 Cl0te68000/100000Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (68000/100000)

Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva//   Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 2 EmptyPént. Május 22, 2009 9:17 pm

Türelmet kérek az égiektől, miközben az idegtől kissé remegő kézzel előszedek egy újabb szál cigarettát, hisz' az előbb szerencsésen elveszítettem az előzőt. Legszívesebben a pokolra küldeném azt a férget, aki ilyen csapdát állít fel. Már csak azért is le fogom rombolni ezt a kócerájt, amiért nem szívhattam el rendesen a bagómat. Gyorsan meggyújtom a dohányárut, s nagyot szippantva belőle próbálok lenyugodni. Ekkor azonban egy sikoltásra leszek figyelmes.
- Yuu-chaaaaaaaan! - Chiyo-chan az, és épp elemi erővel igyekszik belém csapódni. Rögtön elkap a menekülési kényszer, de csak nem hagyhatom, hogy a földön landoljon. Sasszémozdulattal próbálok alá kerülni, hogy elkaphassam. Ami pár pillanat múlva meg is történik, aminek hatására újra a padlón kötök ki, miközben magamhoz szorítom a lányt.
- Jól vagy, Chiyo-chan? - kérdezem, azonban választ nem igazán kapok, hisz' sikerült kiütnie magát a „leszállásban". Enyhe sóhajjal pillantok fel, s ismét elkap a rémület. Ezúttal Shun száguld felénk és tudom, hogy nincs időm kitérni. Poénos lett volna, hogyha előkapok egy táblát és ráírom: „Auuuucs!" Mivel nem vagyok prérifarkas, ezért ez nem jött össze. Hatalmas nyögéssel jelzem, hogy nem olyan egyszerű két másik ember testsúlyát tartani. Már épp azon vagyok, hogy kilehelem a lelkem, amikor egy újabb sikoltás hallatszik. Inkább nem reagálok semmit, hanem lehunyom a szemem. Van egy olyan érzésem, hogy valaki megint rajtunk fog landolni. Az eszelős sikongatásból ki tudom venni: Hana az. Amint ő is megérkezik, a kupac alján én már a halálomon vagyok. Kezd fogyni a levegő, amiről vöröslő fejem is tanúskodik.
- Minden rendben odalent? - szól Shiori, s úgy tűnik, hogy csak mi vagyunk olyan bambák, hogy lezakózzunk egy baszott nagy falról vagy miről. A levegőhiány miatt pusztuló agysejtjeimnek hála, arra a döntésre jutok, hogy nekem kell egy slukk cigi. Valamiféle ősi ösztönömnek köszönhetően a bagó épen maradt, így vidáman szívok bele. Látszik, hogy sokat iszok és egyre hülyébb vagyok, mert ennek hatására fuldokolni kezdek.
- SZERINTEM IGEN! - kiabál vissza az embertömeg tetején trónoló nő. Csupán egy ideges morgásra futja, miközben megpróbálok kikommandózni alulról, Chiyo-chant is magammal húzva. Miután ez sikerül lihegve tápászkodok fel, majd megpróbálok rendesen kiegyenesedni. Gerincem ropogását meghallva realizálódik bennem, hogy többet az életben nem megyek sehová az élen. Segáz lett volna már itt az elején elpatkolni, amikor ennyi erős személy van egy csoportban. Az elsőként rajtam landolt lányt finoman a falnak döntöm. Remélem, hamar magához tér.
Ordítozást hallok, ami Masakira emlékeztet. Eddigi félelmeim a sokszorosukra emelkednek, és biztos vagyok benne, hogy ezúttal nem ment meg semmi a haláltól. Ha a Tahókirály megtudja, hogy én voltam az, aki beindította a csapdát, akkor biztos, hogy brutálisan kivégez.
-Innen merre, Yuyu? - kérdezi Shuuheiné. Az igazat megvallva az volt a tervem, hogy bemasírozok, levágok mindenkit, felpakolom Zelt és megyünk haza. Mostanra már tudom, hogy ez nem fog így menni. Elgondolkodó arcot vágok, ezzel leplezve ötlettelenségemet. Nagy levegőt veszek, majd válaszolok.
- Öhm... - kezdek bele értelmesen, ahogyan ez tőlem már megszokott. - Há' szerintem menjünk egyenesen. Biztos találkozunk valakivel.
Próbálok minél kisebbnek tűnni, hogy a felbőszült tömeg (élén Masakival) szét ne tépjen. Azonban testalkatomnál fogva, ezen törekvéseim csúfos kudarcot vallanak. Ekkor viszont nagyobb mennyiségű reiatsu közeledtét érzem. Jó hangulatom egy pillanat alatt elszáll, s immár feszülten várom, hogy történjen valami.
- Hé férgek! Jól mulattok?! Remélem igen, mivel ez lesz az utolsó alkalmatok rá!- Nem is kell sokat várakoznom, hiszen sonidó hangját vélem felfedezni, s egy gyors mozdulattal az érkezők felé kapom a fejem. A féreg megszólításra kiugrik a dühér a nyakamon, de azért elmosolyodva válaszolok neki.
- Anyád a féreg, te mocsok! - kiáltok oda a beszélőnek. Közben feltűnik, hogy minden arrancar beállt egyikünk elé. Valószínű, hogy ez lesz a harci felállás. Ekkor egy másik is megszólal. Nagyon magabiztosnak mutatja magát, meglátom, mit fog csinálni majd fej nélkül...
- Akkor talán el is kezdhetnénk...Nem szeretnék sok időt rátok vesztegetni. - mondja lefitymálóan. Sosem értettem, hogy mire fel van ekkora arcuk, de nem is érdekel nagyon. Dotonryuut lassan előhúzom sayájából, majd felveszek egy kényelmes kezdőpozíciót. Gyorsan lerendezzük őket és mehetünk is tovább.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Yasuji Chiyoko
4. Osztag
4. Osztag
Yasuji Chiyoko

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 134
Age : 34
Registration date : 2009. Jan. 23.
Hírnév : 20

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 2 Cl0te13000/15000Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (13000/15000)

Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva//   Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 2 EmptyVas. Május 24, 2009 12:45 am

*Hangos... Hű de hangos..... Vajon ez a valaki énekel? Szegénykém, nincs túl jó hangja, de a lelkesedése és az igyekezete mindenképp elismerésre méltó. ...... Jesszus, ez egyre hangosabb, mindjárt felrobban a fejem! Önmegtartóztatás, önmegtartóztatás, önmegtartóztatás.....*
Eléééég!!! Valaki üsse már leeee!! - Üvöltöttem önkívületi állapotban mikor magamhoz tértem.
Bágyadtan pislogtam körbe a helységen, hogy feltérképezzem a dolog állását. Már nagyjából mindenki megérkezett, még azok a fura idegenek is...
*A fura idegenek!!* - Sikoltottam magamban a számat befogva, hogy még véletlenül se csusszanjon ki egy hang se a torkomon.
Mikor megláttam a morci Blöki szokásosnál is sokkal de sokkal morcibb pofikáját, legszívesebben kirohantam volna a világból. Lassan felegyenesedem a fal mentén, majd a hasamat annyira behúzva amennyire csak lehet, próbáltam eggyé válni a környezettel.
- Eeehehe, csak rosszat álmodtam... - Nyögtem ki valamit bambán vigyorogva, mikor feltűnt, hogy a fél terem engem bámul.
Így álltam a falnak tapadva egészen addig, amíg ismeretlen lélekenergiára nem lettem figyelmes. Érdeklődve pislogtam a reiatsu irányába, hamarosan meg is érkezett a kibocsájtó alakulat: egy rakat arrancar.
- Hé férgek! Jól mulattok?! Remélem igen, mivel ez lesz az utolsó alkalmatok rá!- Üdvözölt minket barátságosan az egyik idegen, és ez persze már bőven elegendő volt ahhoz, hogy az az elmegyenge Yuu-chan nekiálljon visszadumálni.
Rángatózó szemöldökkel indultam meg felé, majd mikor elértem a kellő távolságot, baseball dobókat megszégyenítő mozdulatsor után a fejéhez vágtam tiszta erőből egy energiatakarékos villanykörtét.
- Idiótaaaaa! - Rivalltam rá torkom szakadtából - Nem azért jöttünk, hogy Zel-kunt hazavigyük? Minden perc számít, a kezed járjon, ne a szád!
Még én is meglepődtem a magamhoz képest eléggé szokatlan hanghordozáson, de otthon akartam már tudni Zel-kunt. Felzaklatott, hogy ennyire felkészültek ellenünk, ami arra enged következtetni, hogy komoly szándékaik vannak Zel-kunnal.
Kipirult arccal rántottam elő Nishibit, majd az egyik arrancar elé trappoltam durcásan.
Vissza az elejére Go down
Wakahisa Shun
Vaizard
Vaizard
Wakahisa Shun

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 264
Age : 36
Registration date : 2008. Oct. 01.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 2 Cl0te21000/30000Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (21000/30000)

Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva//   Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 2 EmptyCsüt. Május 28, 2009 5:59 am

*Hangos nyekkenéssel veszi tudomásul, hogy rá is rázuhant valaki... Először nem tudja megállapítani, hogy ki volt az az újabb szerencsétlen, aki egyenesen belesétált a semmibe - az azonosítás csak akkor sikerül, amikor nehezen hátrafordítja fejét.*
- Kicsi a rakást játszol?!
*Sziszegi gyilkos tekintettel, ahogy felismeri Hanát. Azzal nagyvonalúan nem foglalkozik, hogy néhány perccel ezelőtt pont ő volt az, aki ráesett a két másik tisztre. Vérfagyasztó pillantása legalább annyi előnnyel jár, hogy nem kell sokáig elviselnie, hogy egy újabb halálisten nyomja össze - utódja ugyanis villámgyorsan felpattan róla. Így már ő is le tud szállni Yuu-ról és a shinigamilányról...*
- Miért kell ordítanod, ha egyikünk sem süket...? Legalábbis egyelőre...
*Vakarja meg feje búbját, ahogy Hana válaszol Shiori kérdésére. Ez a hangerő kis túlzással még a teljes létszámú raktár zajszennyezését is felülmúlja... Különösen akkor, amikor fentről még Masaki is betársul...
Miközben leporolgatja magát, veszi észre, hogy keze már kissé remegni kezd - minden bizonnyal a nikotinhiány következtében... Zsebében kotorászva tudatosul benne, hogy valamerre bizony elhagyhatta saját cigijét... Lassacskán kiveri a hideg veríték is, ahogy gravírozott öngyújtóját sem találja... Ekkor hallja meg Yuusuke fuldoklását. Rögtön kap is az alkalmon - egy mozdulattal ott terem a másik vizard mellett és elegánsan kirántja annak kezéből a bagót...*
- Tudod, ez csak elsősegély... Nehogy már megfulladj itt nekem a cigitől, te szuperhős!
*Vigyorodik el, és rögtön el is enged egy füstkarikát a plafon felé. Valószínűleg erőteljes tiltakozásba fog kezdeni a másik Shun cselekedetének láttán... De a lány az ellenkezés első jeleire halkan odasúgja majd Yuu-nak:*
- Ha nem maradsz nyugton, elmondom Masakinak, hogy te indítottad be a csapdát odafönt...
*Nyomatékosításként még felfelé is bök ujjával. De nem magyarázhat sokáig. Hamarosan ugyanis nagy mennyiségű lélekenergia jelenik meg és egyre csak közeledik feléjük... Nemsokára már meg is látja a lesonidózó és közben őket szitkozó arrancar-csapatot.*
- Milyen kedves fogadóbizottság...
*Sóhajt fel unottan. Aztán meglepetten fordul Yuu és a shinigamilány felé, amikor utóbbi elég alaposan leteremti a vizardot... Ekkor pedig Shun is inkább csendben marad - elvégre előfordulhat, hogy ő lesz a következő, akinek közeli kapcsolatba kerül a feje valamiféle jól irányzott tárggyal, amiért szintén visszaszólt -, és bal kezét Herufuaia markolatára teszi, miközben megpróbálja kiválasztani leendő ellenfelét.*
Vissza az elejére Go down
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 2 Cl0te32500/45000Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (32500/45000)

Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva//   Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 2 EmptyCsüt. Május 28, 2009 10:06 am

- SZERINTEM IGEN! - kiabált vissza a kupac tetejéről Hana. Ezután szép sorban mindenki lekászálódott a másikról, míg végül Yuu is újra levegőhöz jutott. Olyannyira bele voltam merülve ennek az életképnek a nézegetésébe, hogy azt sem vettem észre hogy közben Masaki majdnem nekemrohant. Még szerencse hogy épp idejében meg tudott állni, mert különben mi is ott kötöttünk volna ki a kupac tetején.
-Megint mi a repedt sarkú numera folyik itt?!-szólalt meg mögöttem, amitől hirtelen megint majdnem elvesztettem az egyensúlyomat.
-Azt hiszem valakinek egész furcsa humora volt mikor ezt az épületet megtervezte.... -fordultam hátra Masakihoz, majd visszapillantottam a többiekre. Épp azt találgatták hogy innen merre tovább. Nem nagyon volt ötletük, így én is körbenéztem idefent.
*Tényleg nem sok lehetőségünk van, egyáltalán lehet innen valamerre menni?* -pördültem körbe tanácstalanul.
-Szerintem le kellene mennünk hozzájuk. -néztem ismét Masakira, és ugrottam volna le a csoporthoz, ám ekkor egy hangot hallottam az egyik oszlop teteje felől.
-Hé férgek! Jól mulattok?! Remélem igen, mivel ez lesz az utolsó alkalmatok rá!-kiáltott valaki, de mikor a hang forrása felé fordultam volna, egy arrancar termett előttem.
-Csapda? -böktem ki félhangosan, majd ahogy gyors helyzetfelmérést tettem, láttam hogy mindenki kapott egy ellenfelet.
*Ezek szerint már vártak ránk...* -ugrottam hátrébb a fal szélétől, és immáron a terem közepén, Masaki mellett néztem szembe az ellenfelemmel.
*Így nem látom a többieket, de remélem boldogulnak odalent* -néztem a szemem sarkából arrafelé.
-Most levezetheted a fölös feszültségedet... -böktem kicsit oldalba Masakit egy halvány mosoly kíséretében. *Biztos el tudunk bánni velük...hiszen csak egyszerű arrancaroknak tűnnek.*
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 2 Cl0te33500/45000Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (33500/45000)

Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva//   Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 2 EmptyCsüt. Május 28, 2009 10:21 pm

A kis modern lányka valami eszméletlen mennyire harapós kedvében volt. Lassan a másik vaizard barátunkat is felülmúlja morgások és szemétkedő kijelentések terén. Lehet szegénykém pont a rossz női időszakát éli vagy fordítva fogta meg a bögréjét. Mindenesetre én nem vettem komolyan a beszólogatásait. Egy egyszerű nyelvnyújtással elintéztem a válaszadogatásokat.
Költi kérdésemre Yuyu valami irdatlan tanácstalan fejet vágott. Látszott rajta, hogy ezt az egészet éjszakákon át tervezgette komoly számtani spekulációk kíséretében. Nem is bírtam ki a bamba fejét látva röhögés nélkül. Elismerően megveregettem a vállát, hiszen az elgondolkodó alakítása egy Oscar-díjat simán megért volna. Másrészről meg örültem, hogy nem csak nálam ütött be a vész GPS hiánya révén. A legnagyobb bizonyossággal tudtam volna magyarázni órákon át mennyire nincs halvány Uruha lila fingom se merre lehetünk. Engem például összezavart, hogy minden ugyanúgy néz ki. Fel kéne festeni turista jelzéseket meg térképeket is osztogatni a betévedőknek. Tiszta aranyos lenne már, ha arrancar lányocskát fogadnák a betérőket huszonnégy karátos mosollyal és adnának útba igazítást minden kedves átutazónak. Vagy még ilyen automatákat is lepakolhatnának, amikből lehet venni képeslapot, térképet meg minden jót! Sőt! Olyat is bevághatnának, ami a nagy bevásárlóközpontokban vannak! Azok a hatalmas táblák az "Ön itt áll" felirattal. Tiszta izgi lenne! Na meg ettől Hueco Mundo gazdasági válság mutatója is lejjebb csusszanna. Kész haszon lenne Aizen sama-nak és vehetne negyven évre elegendő hajzselét!
-Nem csalódtam benned Yuyu!-kacsintottam rá végül, miután leesett, hogy kissé elkalandoztam a "virágoztassuk fel Las Noches-t" projektemen. Még szekálni akartam kicsit, de a kicsi shinigami, aki vele volt, egy csettintésre magához tért és úgy üvöltözött mintha nyúznák. Hatalmasakat pislogva meredtem rá, de a kaméleon akciója után jobbnak láttam, ha megnyerően mosolygok és nem röhögöm képen szegénykét. Így is elég kínosan érezte már magát.
-Csúnya álom lehetett...Üdv újra közöttünk!-intettem neki valami bődületesen broadway-esen. Tényleg el kéne gondolkoznom valami színészi pályafutáson. Túl jó vagyok amatőrnek! Ideje lenne az egész világnak is megmutatnom mennyire profi vagyok! Szerencsémre előadásba nem kezdtem már bele, mert valaki eleresztett egy könnyeket fakasztó belépőt. Hirtelen azt hittem a gyenge idegzetű Masaki-nak támadtak vizelettartási problémái vagy hasonlók, de hamar rá kellett jönnöm neki nincs ilyen magas orrhangja. Épp ki akartam okítani a fogadónkat az illedelmes köszönésről, amikor előttem termett egy alacsony arrancar. Akkora tornádót kavart nekem, hogy az összes hajam az arcomban kötött ki. Beletelt némi időbe mire kihorgásztam a tincseimet a szemeimből, orromból és számból. Dolgom végeztével elégedetten felsóhajtottam és lepillantottam a szélvész bolhára, mert kíváncsi voltam mondani szeretne e valamit.
Vissza az elejére Go down
Cande Jaegerjaques
Espada
Espada


nő
Hozzászólások száma : 118
Registration date : 2008. Nov. 14.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 2 Cl0te16000/30000Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (16000/30000)

Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva//   Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 2 EmptyKedd Jún. 23, 2009 2:47 am

- Ti maradtok? Vagy ti is mentek üdvözölni a barátaimat?
- Hát uh.. szerintem jobb ha még itt maradok veled, várom a további parancsokat. Hiszen ha Aizen-sama úgy rendeli, hogy itt nem vagy jó helyen, akkor fölviszlek a főbb épületrészbe^^ Ám ha ellen mersz szegülni.. Nagyon csúnyán el leszel intézve...
-Hát harchoz mindig van kedvem... de a mi fogadóbizottságunk már úton van. Fölöslegesen meg mi a rákért menjek?-néztem körül a bandán majd sóhajtottam.-Maradok itt, eeeh, ku*va jó lesz...-morogtam magamban, ahogy ismét a cella sarkában kényelembe helyeztem magam.
Míg Füli a kis fogoly mellett ült le, addig egy kisebb morgássorozatom után beállt a csend. Rohadtul idegesített ez a tétlenség. Legszívesebben kitombolnék és én is nekiállnék kardozgatni, csak hogy történjen már valami.
~Kezdek idegösszeomlást kapni...-csikorgattam a fogaimat, s már kínomban a hajfonatom szálait kezdtem el számolgatni. Már a száznegyvenharmadik hajszálnál tartottam amikor belevertem a falba.
-Meddig kell még itt döglenünk, a picsába is?!-ütöttem a lábammal idegesen egy ritmust. Fülike természetesen elkezdett nyugtatgatni két szürcsölés között, de kibaszottul nem ért el vele semmit. Mintha arról lennék én híres, hogy pár csicsijja szóval lenyugtatnak... a faszokat! Mert ha valamit csinálnánk, nem az hogy ülünk és meresztjük a valagunkat.
-Annyira kész vagyok ettől a tétlenségtől!
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 2 Cl0te53000/65000Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (53000/65000)

Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva//   Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 2 EmptyCsüt. Jún. 25, 2009 1:45 am

A szarkupac ott gőzölgött meg nyomorékoskodott a faszom kútban és kész latin amerikai somblero-s szappanhányadékot sugároztak szanaszét. A pöffeszkedő hímringyó pofozgatta felfelé a bekómált drogárus lánykát, miközben a lepratelek házas szuka vinnyogott. Az elcseszett hátteret meg fémlyuggatott rongybaba szolgáltatta, ahogy haldoklott kátrányelvonási tünetekben. Maga a mámoros förmedvény. Remélem a székében rohadó takonyhajzat izgalommal túlfűtve szürcsölte a füvét ezt az előadást sasolva. Tudnám mi a francért nem zöld ez az egész kóceráj, ha már az a macsó nyálgép ennyire fűfüggő. Vagy legalább baszott legelő színű gazok virítanának pár helyen. Tökön kéne rúgni azt a dekorációgyilkos fószert, hogy ennyire kiégtek az ízlésfaktorai a baszott nagy világuralmi tervei közben. Bár jobban belegondolva ezeknek az alföldi síksággal megáldott agyszintű rémségek boltjabeli kiselejtezett gyűjteményeknek még ahhoz sincs gógyijuk, hogy miként kell összetákolni egy idióta pálcika köcsögöt. A végén az egész kóceráj úgy virítana itt mint valami dedó felvigyázó lakhelye, amiben elszabadult két busznyi elmeháborodott.
Kicsit visszatámolyogva a valóság keserű mezejére piszkálgattam a füleimet ritka életunt pofázattal. Még egy rohadt légy se pofátlankodott errefelé az meg kurvára nem hozott lázba, hogy gyümölcskoktél próbálgatta milyen becsavarodva pattogni a Holdon. Szerencsétlennél valamiféle agybaj nagyon elszabadult a picsába. Épp be akartam neki krákogni egy orbitális levegővétel után, amikor valami kis g*ci rohadtul seggbe baszott. Még a levegőm is beszorult ijedtében én meg nyöszörögtem akár egy légáteresztős nájlonzsák. A faromat taperálva derítettem ki mi a fészkes tetűnövendék kapott el. Hát egy köcsög nyíl tévedt a ku*va pirosbetűs területemre. Egy bődületeset káromkodva kezdtem el búgócsiga üzemmódban hányásig körbe mászkálni a defektes behatolót rángatva.
-Úgy látom tetszik a gyenge fogadtatásom...-szólalt meg egy koporsójelölt a faszom hátam mögött. Erre persze föndöntúli gyilkolási hajlammal sandítottam hátra. A kis g*ci még kurvára nem tudhatta, hogy a retek gagyi kötözködésével aláfirkantotta a kivégzését, amit jó hóhér módjára addig fogok csinálni, amíg ki nem nyúvad az anyaszomorító kispicsája.
-ku*va vicces volt a faromba dugni egy baszott hegyes szarságot, te foghíjas trampli növendék! Mingyá ízekre szedem a szőrös pofádat!-rángattam tovább azt a köcsög villanypóznát, de rohadjak meg ha egy kicsit is megmoccant. Nekem meg már lassan a könnyem is hódító hadjáratra indult, annyira kibaszottul fájt az a kis fos.
Vissza az elejére Go down
Amane Syneza Hiszame
Arrancar
Arrancar
Amane Syneza Hiszame

nő
Libra Dog
Hozzászólások száma : 14
Age : 29
Tartózkodási hely : mindennap máshol :)
Registration date : 2009. Mar. 10.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 23. Arrancar
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 2 Cl0te5000/10000Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (5000/10000)

Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Las Noches árnyéka-Zel elrablása   Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 2 EmptyCsüt. Júl. 02, 2009 1:00 am

Miután sikerült a pillanatnyi érzelmeket kiadnom magamból a szobámba siettem és kicsit rendbe szedtem magam, hiszen mégsem mehetek úgy harcolni, hogy rosszul nézek ki. bementem a fürdőszobámba és a tükör előtt elkezdtem kisminkelni magam, bár lehet fölösleges volt, én jobban szerettem szépen kinézni még a harc közben is. Persze a másik énem vitatkozott ezzel az ötlettel.
~Minek kell ez a sok cicoma?! Úgyis véresek és koszosak leszünk, akkor meg nem mindegy!?
-Nem! Így jobban érzem magam.
~Istenem...Elmerohasztó vagy néha!
-Csönd legyen!
~*Cöh*...
-Na kész is! -kiáltottam föl vidáman, majd fölszereltem magamra a kardocskáimat és vidáman indultam vissza, hogy hívjam a többieket is, de mikor kiléptem egy nevet hallottam meg két másik Arrancartól, akik rohanva mentek a kijárat felé.
-Nameru? Hmm... Az meg vajon ki lehet? Nem tudok róla, hogy Espada lenne...és még soha nem hallottam róla. Na mindegy! -kiáltottam föl, majd vissza sétáltam a ketrechez. Nem mentem be a többiekhez, mert inkább készen vártam, arra, hogy mi is elinduljunk és én akartam lenni az első, aki fogadhatja a vendégeket.
-Nyugalom Cande! Mindjárt indulhatunk, bár azt én sem értem minek kellünk mi ide...Esetleg elinduljunk? -tettem föl a kérdést, majd csak vártam, hogy valaki megszólaljon.
Vissza az elejére Go down
Zel Syneza Ka'abel
Privaron Espada
Privaron Espada
Zel Syneza Ka'abel

Férfi
Libra Dog
Hozzászólások száma : 263
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura Town külvárosi elhagyatott kórház
Registration date : 2009. Feb. 25.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 2 Cl0te17500/30000Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (17500/30000)

Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Las Noches árnyéka-Zel elrablása   Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 2 EmptyPént. Júl. 03, 2009 12:54 pm

[Mesélő szerepben]


Már mindegyik Arrancar tudta kivel fog csatázni és, hogy körülbelül mekkora lehet az erőtök. Nem szándékozták elhúzni a harcot fölösleges fecsegéssel, hiszen nem ezért rendelték ide őket. Nameru-sama fraccionja egyfajta, még az Exequias-nál is különlegesebb és ritkábban használt osztaga. Csak igen magas lélekenergiájú személyeknél szokták megbízni őket feladatokkal. Ha esetleg pedig küldetésük van, legyen bármi is az ára, de megteszik amit kiszabtak rájuk, soha nem végeznek többet, mint amit számon kértek tőlük és soha nem is csinálnak meg kevesebbet, ugyanis a többi mellékes dolog már nem rájuk tartozik. Bármiféle ellenkezés azonnali halált jelent a számukra. Röviden ennyi amit mindenki tud róluk, mivel nem igen szoktak velük előjönni, nem sokan ismerhették őket, akik mégis, azok pedig, csupán rettegéssel gondoltak rájuk.

Hana Shuuhei Akamoto

Méreteihez képest azért nem gyenge ellenfél jutott számodra. Bár ez egyből nem vehető észre, ugyanis csak szitkoz és úgy tesz, mintha már ezer éve gyűlölne. Miután nagy nehezen kiontja magából az összes trágárságot, egy mozdulattal hátrébb lép és keresztbe rakja karjait, majd, alaposan fölméri a helyzeted és látszólag semmi különöset nem csinál, azonban ez nem marad így sokáig.
-*Heh* Na rajta ...táncolj! -egy apró új perc hajlítással képes volt rád szabadítania több száz apró pengét a sötétből. Majd mikor a támadás abba marad láthatóvá válik a 10 báb szerű dolog, amit az ujján lévő vékony, ámde igen éles fonallal irányít.

Wakahisa Shun


Míg fölméred az ellenfeled ő csak féloldalt állva várja, hogy cselekedj, keze még a fegyvere közelében sincs, fejével is csak sivatagot lesi, látszólag föl sem tűnne neki, ha megtámadnád. Mikor azonban megejted a legapróbb mozdulatot is, ami csupán a kezed megmozdítása volt, az Arrancar, egy szempillantás alatt eltűnik, fekete füstszerű nyomot maga után hagyva és mögötted jelenik meg. Lassan beletúr a jobb kezével a hajadba.
-Milyen szép darab...Kár érte... -jegyzi meg halkan, ugyanis az száját és orrát fedő maszk miatt eléggé elnyomott mormolásokat lehet csak érteni. Egy újabb b sonidot használva visszatér a helyére és ezúttal már feléd koncentrál.
-Makete Kyotoko ...örvendek. -mutatkozott be, majd elővett egy fekete, föltekert ostort, amin rengeteg tüske volt. Majd egy szemléltető csapást mért az előtte elterülő homokban. A homok pillanatok alatt feketén lángolni kezdett és az ért pont körül majd egy fél méteres sugárban minden szén fekete lett.

Masaki Sachi


-Úgy látom tetszik a gyenge fogadtatásom... -szólalt meg a hátad mögül az éppen rád támadott Arrancar férfi.
Elég különösen festett az ellenfél, akit te fogtál ki, a bizarr, hosszú égnek állóhaj, az ideges tekintet, a kicsit bozontos szemöldök, ami mindig vonaglik, a homlokon duzzadó ér, ami éppen felrobbanó állapotban van, ha még a kinézetetek is megegyezne azt mondanák lemásoltak. Egy Arrancar aki folyton folyvást csak káromkodik és beleköt mindenkibe, talán a sors iróniája, de ki tudja.
-Hé, hogy a ku*va anyádat te kis faszrágó csőbuzi! Hogy a picsába nem tudod valahol máshol verni a faszodat és hagysz engem pihenni?! Inkább húzzál vissza a picsába mielőtt megsérülsz és itt fogsz nekem bőgni anyucid után, akit különben már szarrá basztam! -az értelmetlen szitkozódásba te is becsatlakozol, hiszen magadhoz hűen viselkedsz, de miután sikerült túlesni a szócséplés után, ismét elővette fegyverét, amivel a nem sokkal ezelőtt is rád lőtt. Egy igen furcsa íjat használt, amin szinte mindenféle extrát lehetett találni. Gyorsan szájával kifeszítette az íjat, majd szabad kezével a háta mögül előkapott egy hosszú, hullámos élű tőrt. Több száz nyíl repült ki egyetlen húzással. Meglehetősen hasonlított egy Quicy íjához. Majd amint kiengedte a sorozatot rögtön meg is rohamozott, hogy közelről is csapást mérhessen rád.

Sierashi Yuusuke


Nameru-sama fraccionjának legerősebbike, Deviaem Queverro, akit csak úgy hívnak a hipnotizőr, ő vele kell kiállnod. Igaz, hogy van elég erőd hozzá, hogy kisebb erőfeszítés árán legyőzz ámde, vigyázni kell vele, a módszereit még soha senki sem látta, aki mégis az már nincs az élők sorában.
Csukott szemmel, zsebre tett kézzel áll előtted. Arca semmilyen érzést nem mutat ki. Egyszer csak előveszi egyik kezét a nadrágjából és rád mutat. Lassan elkezd gyűlni az energia az ujjában, közben a zöldes színű energiagömb egyre csak növekszik, majd egy pillanat múlva egy kicsit kinyitja szemeit és halkan suttogja:
-Cero! -azonnal feléd tart villámgyorsasággal a szokatlanul nagy sugárnyaláb és hatalmas port kavarva ér céljához. Queverro vissza rakta a kezét zsebébe, majd behunyta ismét a szemét, hátat fordít és, mint aki jól végezte a munkát lép egy párat, majd megáll és ekkorra már te is kikerülsz a füstből.
-Nem mondom, erős lehetsz, ha ezt ennyivel megúsztad. -jelentette ki, de még mindig csak háttal állt neked. Jobb kezét kirántotta, de ezúttal már a kardjával együtt. Igen csak különös penge volt az. A markolata különösen hosszú volt és benne egy óra helyezkedett el, a kard pengéjében pedig egy hosszú lila metszet volt.
-Gyere csak!

Hanabi Shiori


Hosszú szőke haj, mély kék szemek, elegáns öltöny szerű ruha, látszólag meglehetősen ízléses Arrancar. Valójában az is. A legudvariasabb és legkedvesebb talán az összes Hollow közül és talán pont ezért is különös. Egy meghajlással köszön neked és apró mosollyal a száján föltekint rád.
-Örvendek a találkozásnak. A nevem Siegfried. Kegyed is elárulja becses nevét? -hangzott el a kérdés, ami nem is lenne különös, ha nem épp egy harc előtt állnátok. A férfi kihúzza magát, egy sonidot használ, majd előtted terem és kézen csókol. Ez kicsit felelőtlen cselekedetnek tűnik, de épp elég gyors volt az Arrancar, hogy kitérjen az ütésed elől.
-Ugyan hölgyem, nem kell így fölkapni a vizet. -szólalt meg a hátad mögül, majd egy hatalmas, görbe pengét rakott a torkodhoz.
-Mert különben hamar fejek fognak hullani... -szólalt meg, majd éppen elvágta volna az ütőeredet, de te sikeresen félreugrottál. A férfi lassan visszahúzta a pengét és a szájához emelte, hogy végig nyalja a penge élén lévő kevés vért, ugyanis egy kicsit még így is sikerült megvágnia.
Majd egy laza mozdulattal feléd hajította a pengét, ami forogva közelített feléd, de már megvolt a megfelelő ív ahhoz is, hogy visszatérjen gazdája kezébe.

Yasuji Chiyoko


Egy unott arcú Arrancar nő állt előtted, aki csak bambán bámult téged. Nem tűnik túlságosan nehéz ellenfélnek. Hosszú sötét lila haját csavargatta egyik kezével másik kezét pedig a hatalmas pengéjén tartotta, amit a földön húzott maga után. Kis idő elteltével még mindig csak bámult rád és egy unott sóhaj után fölkapta kardját és egy sonidoval eléd termett, derékmagasságban próbált meg vágást ejteni, de te sikeresen kivédted. A nő továbbra is csak unott képpel nézett föl rád.
-Violet... -szólalt meg egyszer csak, majd hirtelen hátrébb ugrott és az ugrás közben kilőtt néhány Barat feléd, majd miután földet ért egy Cerot is elkezdett gyűjteni az ujjában, várt még egy pillanatot, majd szabadjára engedte a sugarat. Előtted csapódott be, de ez éppen elég port kavart ahhoz, hogy ne láss. Ezt kihasználva gyorsan megrohamozott és megpróbált eltalálni, azonban eléggé mellé ment a vágás, vagy három méterrel.
-Francba... -vakarta meg fejét mikor meglátta, hogy a port szabdalja és te jóval arrébb tartózkodsz. Gyorsan ismét megpróbált eltalálni ezúttal fölülről támadva, de még előtte eldobott feléd egy lila rózsát, ami az arcodat érte, de semmi kárt nem tett benned. Majd megpróbálsz védekezni az éppen fejed fölül támadó lány ellen.
Vissza az elejére Go down
Zel Syneza Ka'abel
Privaron Espada
Privaron Espada
Zel Syneza Ka'abel

Férfi
Libra Dog
Hozzászólások száma : 263
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura Town külvárosi elhagyatott kórház
Registration date : 2009. Feb. 25.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 2 Cl0te17500/30000Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (17500/30000)

Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Las Noches árnyéka-Zel elrablása   Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 2 EmptyPént. Júl. 03, 2009 1:43 pm

-Hát uh.. szerintem jobb ha még itt maradok veled, várom a további parancsokat. Hiszen ha Aizen-sama úgy rendeli, hogy itt nem vagy jó helyen, akkor fölviszlek a főbb épületrészbe. Ám ha ellen mersz szegülni... -ropogtatta meg a kezét Kitsune. -Nagyon csúnyán el leszel intézve...
-Hát harchoz mindig van kedvem... de a mi fogadóbizottságunk már úton van. -szólalt meg ezután Cande is. -Fölöslegesen meg mi a rákért menjek?
~Ezt most úgy mondja mintha lenne mitől...Canden kívül nem nagyon láttam olyan ellenfelet, aki akár öt percnél is tovább lefoglalt volna. ~gondoltam magamban, miközben a kisujjammal szedtem ki a piszkot a fülemből. -Persze, persze... -szóltam kicsit elfordulva, majd megláttam az éppen visszaért húgomat, akihez pont akkor ment oda Kitsune.
-Azt teszed amit jónak látsz.. Nyugi. Nem lesz senkinek sem nagyon komoly baja. EZT az idiótát pedig bízd csak rám, de ha úgy jobban érzed majd magad, h maradsz, hát rendben. Legalább valaki kicsit besegít. -lépett oda hozzám vigyorogva. -Na mássz arrább! le akarok ülni!
-Mi az, hogy én idióta? Nem, hogy örülnél, hogy látsz! -raktam arrébb a seggemet, majd elfeküdtem féloldalasan.
-Meddig kell még itt döglenünk, a picsába is?! -kiabált föl Cande miközben a lába gépszerűen járt. -Annyira kész vagyok ettől a tétlenségtől!
-Hát már én is kimozdulnék...Kezd unalmas lenni itt... -ekkor jött egy újabb Arrancar. Megállt az ajtó előtt és rám mutatott.
-Aizen-sama parancsára kísérjétek át Zel Syneza Kaabelt a főbb épület részbe!
-Na nézd csak Kitsu! Csak emlegetned kellett. -röhögtem föl, majd fölpattantam az ágynak nevezett kőröl és elindultam csoport vezetőként, hiszen ismertem a járást. -Gyertek már! -kiabáltam hátra, majd a tarkómra raktam a kezeimet és úgy sétáltam tovább.
Már vagy a százezredik faszom folyosón kanyarodtunk be, mikor már kezdtem úgy érezni, majd felrobbanok. Mindig is tudtam, hogy minden folyosó egyforma, de hogy ennyire ne legyen rajtuk semmi ez már tényleg gáz. Aizen igazán berendezhette volna. De nem csak ez volt a zavaró tényező. A folyamatosan felbukkanó régi ismerősök, akik a szememre hányták a hibáimat útközben és, hogy ide kerültem és a többi és a többi...KURVÁRA NEM IZGAT! De már a tele volt vele a tököm és már csak egy apró dolog kellett, ami elvisz addig a pontig míg végleg fölrobbanok. Már tudtam nem járunk messze a céltól, de ekkor szembe jött velem egy másik jómadár, akivel már nem voltam olyan kedves, mint azokkal, akiknek csak betörtem az orrát. Teljesen eldurrant az agyam. Nekirohantam, a falhoz kentem és megállás nélkül soroztam a pofáját. Az őr próbált leállítani, de nem voltam olyan hangulatban, hogy leállítsam magam. Kardot ragadtam és kettészeltem a derekánál. Majd a másik gyerekkel áttörtem a falat és elkezdtem arra haladni, amerre éreztem Yuusukéjék lélekenergiáját. Úgy döntöttem elegem volt ebből, vagy kimegyek a többiekhez, vagy kinyírok mindenkit. Persze Kitsuék próbáltak megállítani szép szóval és erőszakkal is, de hiába. Elővettem Tensit és addig növeltem az erőmet míg földre nem rogytak. Nem tellett bele sok idő mire föl álltak, hiszen nem volt az nagy erő löket, csak egyszerre volt sok, és utánam jöttek megint, de már kezdtem unni őket is és gyorsan eltűntem valamelyik folyosón. Nem tudtam merre a kijárat, de gondoltam, majd csinálok magamnak egyet, ha más nincs. Csak a lányok rám ne találjanak...Bár kétlem, hogy ebben a Las Nochesnek nevezett labirintusban valaha is rám lelnek. Viszont az is igaz, hogy meglehetősen feltűnő a sok félhullára vert Arrancar, az áttört falak és a tönkre tett folyosók, tehát gyorsnak kellett lennem.
Vissza az elejére Go down
Momichi Kitsune
Privaron Espada
Privaron Espada
Momichi Kitsune

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 79
Age : 32
Tartózkodási hely : Pont ott.
Registration date : 2009. Mar. 17.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 2 Cl0te9000/15000Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (9000/15000)

Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva//   Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 2 EmptyHétf. Júl. 13, 2009 8:03 pm

Nemsokára kaptuk a parancsot, hogy Zelt fölvigyük, valami biztosabb helyre.
- Na nézd csak Kitsu! Csak emlegetned kellett. - pattant föl Zel. - Gyertek már! - ő ment elsőnek ki a cellából.
Las Noches hatalmas, néha még fölfogni sem tudom. Rengeteg folyosón haladtunk végig, és szinte minden 3-dikon egy újabb arrancart pillantottunk meg, aki természetesen belekötött a mi kis "védencünkbe". Zel ahogy haladtunk egyre idegbajosabbá vált a folytonos beszólások és zaklatások miatt. A végén már addig fajult a dolog, hogy dühében elkezdett tombolni, s minden alsóbbrendű kis férget elkezdett leöldösni.
- ZEL ELÉG!!! - kiáltottuk, miközben próbáltuk megállítani, de nem igazán volt hatásos.
- ZEL! Hagyd abba!! - rángattam a karját, de a vége csak az lett, hogy a fal mellett kötöttem ki. Elővette a kardját, és Tenshit használva hirtelen megugrott a lélekenergiája. Mit ne mondjak, nem esett túl jól az a löket, de amikor körül néztem, a többieknek sem. Földre rogytam, alig kaptam levegőt. Mikor abbahagyta Zel a nyomorgatást, nagy nehezen összeszedtem magam, s megint megpróbáltam elfogni, de a vége az lett, hogy meglépett. Folyosóról folyosóra szaladt, közben ahol nem talált, csinált magának be és kijáratot.
Megálltam az első ilyen lyuk előtt, néztem a végtelennek tűnő fehérséget.
- Na lányok.. itt NAGY gebasz lesz... - leültem a lyukkal szembeni falhoz, hogy átgondoljam, mit is kéne tenni. Pár pillanatnyi üresség után a követésnél maradtam. Végül is, így is úgyis összeakadnánk a kis pajtásaival, jobb elejét venni a dolgoknak, hátha még utol is érjük.
Felálltam, leporoltam a kissé bemaszatolódott ruhát, majd a lányok felé fordultam. - Na, indulhat a hentelés?



______________________________________________________
bocsi csak ennyi tellett a jelenlegi agykapacitásommal. ^^"
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 2 Cl0te68000/100000Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (68000/100000)

Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva//   Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 2 EmptyHétf. Júl. 13, 2009 10:50 pm

Már épp azon vagyok , hogy jól leoltom azt a kis mocskot, amikor hirtelen egy energiatakarékos villanykörte csapódik a tarkómnak. Onnan tudom a fajtáját, hogy a normál az nagyobbat szokott ütni. Elkerekedett szemekkel fordulok támadóm felé, aki hihetetlen módon Chiyo-chan. Értetlenül állok az esett előtt, hisz' ilyen még nem fordult elő, mióta ismerjük egymást.
- De-de... - próbálnék magyarázkodni, azonban csak egy fejmosást kapok válaszul. A mai világban már egy kicsit szájkaratézni se lehet?! Tudván, hogy nem bírok el a leányzóval, inkább ráhagyom a dolgot és fájó fejemet fogva odatántorgok az engem kinéző arrancar elé. Nagyon laza a csávó, mert még a harc előtt szunyál egyet! Legalábbis erre következtetek abból, hogy lehunyt szemmel áll előttem. Kezei a zsebében pihennek, nem úgy tűnik, mintha támadni akarna. Azonban hirtelen előtűnik a keze, melynek mutatóujján egy Cero kezd materializálódni. Szájáról le tudom olvasni a technika nevét, de hallani már nem hallom a felém suhanó lövedék keltette hangorkán miatt. Nem lépek félre, csupán nyugodtan várom, hogy elérjen az energiasugár. Lustán felemelem katanámat, majd a sayával egyszerűen eltérítem a támadást. Hatalmas erővel csapódik be mellém, s jókora füstfelhőt hagy maga után. A szemét hollowja meg mint aki jól végezte dolgát, hátat fordít nekem és lelépni készülődik. Nevetséges, hogy azt gondolta ennyitől feldobom a pacskert.
- Nem mondom, erős lehetsz, ha ezt ennyivel megúsztad. - szól, miközben egyre távolabb sétál. Nem néz vissza. Botor dolog azt gondolnia, hogy nem támadom hátba. Ekkor viszont hirtelen visszafordul, s máris ott tündököl a kezében fura alakú kardja. Felszólítására csak elmosolyodom, miközben a fegyverem felteszem a hátamra. Óvatosan kihúzom Dotonryuut, majd egyszer-kétszer megpörgetem magam mellett. Természetesen a kard tökéletes állapotban van, s éle akár még a hajszálat is elvágja. Egy újabb forgatás, és a penge hegye máris a lidérc irányába mutat. Egy gyors Shunpoval kombinálva felugrom, s máris felülről intézek felé csapást. Zanpakutuom markolata a bal fülemnél van, hogy minél nagyobb lendülettel tudják rávágni ellenfelemre. Valószínűleg sikerül kivédenie, így ezek után kissé hátrébb szökkenek, majd rágyújtok egy cigarettára. A füst a mennyezet felé száll, miközben én egy igen laza testtartásban álldogálok, kardomra támaszkodva. Ha most valaki kirúgná alólam támaszom, olyat zakóznék, hogy öröm lenne nézni. Azonban tekintetem éberen figyeli újdonsült ellenfelemet, így akár a legkisebb mozdulatra is képes vagyok reagálni. Az idő csak fogy, s ki tudja mit szándékoznak tenni Zelel...
- Vicces volt, amit az előbb csináltál. - mondom, míg fejemet kissé félre döntöm. - Gondolhattad volna, hogy nem a leggyengébb embereinket hozzuk társunk kiszabadítására.
Hangom gúnyosan száll az arrancar felé, megpróbálom kizökkenteni méla egyhangúságából. Aizen küldhetett volna nekem valami vidámabb ellenfelet. Ez a csávó úgy néz ki, mint aki bármelyik pillanatban horkolva esik össze.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Yasuji Chiyoko
4. Osztag
4. Osztag
Yasuji Chiyoko

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 134
Age : 34
Registration date : 2009. Jan. 23.
Hírnév : 20

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 2 Cl0te13000/15000Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (13000/15000)

Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva//   Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 2 EmptyKedd Júl. 28, 2009 10:48 pm

Hát legalább felrobbantam volna, ha csak egy fokkal húztam volna jobban fel az agyam. Nem igen szokásom átmenni idegbetegbe, de ha valamiért mégis sikerül, képtelen vagyok lenyugodni addig, amíg ki nem mozgom/sütöm/fetrengem magamból a feszültséget. Ha higgadt fejjel gondolnám át a dolgot, talán még örvendeznék is pillanatnyi lelkiállapotomnak, ami azért sokban megnöveli a harci kedvem no meg a teljesítményem is.
Annyira elborult a fejem, hogy nem is néztem kihez megyek, ami nem igazán jellemző rám, tekintve hogy híján vagyok az eszeveszett erőnek, így jobb ha megválogatom, ki ellen állok ki.
Az ellen mint kiderült egy lilahajú nő volt, aki csak bambán figyelt, mintha már az első perctől fogva tudta volna, hogy még csak játszadozásra se leszek jó. Ha lehet, ez most még jobban felbőszített.
- Yasuji, Chiyoko, tizenharmadik osztag... - azt hiszem inkább egy durcás kisgyerekére hasonlított mind a hangom, mind a morcos fejem, de igyekeztem minél komolyabb és felelősségteljesebb képet vágni, hátha kicsikarhatok némi tiszteletet abból a nőszemélyből.
Választ nem kaptam, és épp megjegyzést akartam tenni az arrancar jólneveltségére, amikor pikk pukk, hirtelen előttem termett a semmiből és kis híján ketté vágott, épp hogy hárítani tudtam Nishibivel a támadást.
- Hé, semmi illendőség nem szorult beléd?? Tessék bemutatkozni!! - Toporzékoltam hisztériásan, miközben a nő arcának közvetlen közelében ráncoltam a homlokom.
Mint eddig, most is semmibe vett, csak valamit elmormogott az orra alatt, ami feltehetően minden volt, csak a neve nem.
Még egy ideig unottan tanulmányozott, majd hátraugrott, és egy rakat fényes labdát kezdett felém dobálni. Nem volt valami nagy cucc kikerülni őket még nekem sem, de amihez az energiát gyűjtötte az egyik kezében, már nem tűnt ilyen könnyű falatnak. Kissé bepánikoltam amikor eldobta az energiagömböt, de szerencsémre épphogy előttem csapódott a földbe, így a keletkezett porfelhőtől való fulladáson és vakságon kívül komolyabb bajom nem esett.
Miután jól kiköhécseltem magam a levegő is kezdett tisztulni, észrevettem, hogy a nőci három méterrel mellettem elszántan kaszabolja a homokfergeteget nyilván azt feltételezve, hogy én is ott tartózkodom. Hamarosan azonban észrevette magát, és egy morgás után pukk megint eltűnt, majd a fejem fölött fedte fel magát újra, hogy egy lila rózsát hozzámvágjon. Későn vettem észre így nem tudtam kikerülni, bár legnagyobb meglepetésemre semmi következménye nem lett lassúságomnak.
- Tomoru, Nishibi! - kiáltottam a kardom hívószavát miután előrántottam, mert már tényleg kezdett az agyamramenni ez a neveletlen nőszemély. Még nem tudtam, hogy mit csinálok a következő pillanatban, ahogy az arrancaron sem tudtam még kiigazodni, így arra jutottam, hogy inkább még várok egy konkrét támadással, Nishibi forró érintése valamiért mindig egy kis nyugalmat költöztet a szívembe.
Vissza az elejére Go down
Wakahisa Shun
Vaizard
Vaizard
Wakahisa Shun

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 264
Age : 36
Registration date : 2008. Oct. 01.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 2 Cl0te21000/30000Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (21000/30000)

Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva//   Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 2 EmptyPént. Júl. 31, 2009 3:49 am

*Bal kezével még mindig Herufuaia markolatát szorítja, és rezzenéstelen arccal figyeli leendő ellenfelét. Nem tűnik valami idegbajos fajtának. Legalábbis az alapján, ahogy az alak elmélyülten kémlel egy teljesen másik irányba, mint ahol Shun álldogál... Akár meg is támadhatná - de jobb nem alábecsülni a fajtáját. Túl magabiztosan bámul maga elé az alak, és látszólag mintha a legkevésbé sem érdekelné az, hogy mit tesz a vizard. Felettébb gyanús...
A következő pillanatban pedig már azt veszi észre, hogy a néhány perccel ezelőtt, Yuu-tól elkobozott bűzrudacskája leégett, így hát szabad kezével felé nyúl, hogy eldobja, majd eltapossa a csikket. A legkisebb mozdulatára azonban váratlan dolog történik: ellenfele egy kis füstölgés keretében eltűnik orra elől...
Tehát jól gondolta - az arrancar szüntelenül figyelte eddig is. Azt azonban nem gondolta, hogy ennyire gyors... Pár másodperc múlva ugyanis már a háta mögött jelenik meg.*
- Eressz el!
*Sziszegi hátrafelé, amikor megérzi, hogy hozzáér hajához. Fordulna is hátrafelé rögtön, hogy elkapja az arrancar karját, és lehetőség szerint kicsavarja vagy eltörje, de mire odáig jut a mozdulatsorban, hogy ezt véghezvihesse, már ismét eredeti helyére sonidózik az ellenfél...*
- ...én már kevésbé...
*Jegyzi meg hangosan a bemutatkozás "örvendek" részét hallva. Bolond lenne elárulni saját nevét... Majd legfeljebb a harc végén, ha nyerésre áll. További beszéd helyett inkább előhúzza zanpakutóját, a kardhüvelyt pedig másik kezébe veszi, hogy azt is fel tudja majd használni a küzdelemben.*
- Érdekes játékszer...
*Sóhajt fel az ostort és az azzal végrehajtott mutatvány meglátva, és várja a következő csapást, hogy megpróbáljon rájönni a technika lényegére és arra, hogyan harcolhat a legeredményesebben ellene.*
Vissza az elejére Go down
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 2 Cl0te32500/45000Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (32500/45000)

Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva//   Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 2 EmptyPént. Júl. 31, 2009 4:17 am

Egy pillanat alatt mindenki előtt termett egy ellenfél. Aggódva néztem körbe, mikor engem is megszólítottak. Egy rendkívül elegáns és jómodorú arrancar mutatkozott be nekem.
-Örvendek a találkozásnak. A nevem Siegfried. Kegyed is elárulja becses nevét? -hajolt meg és mosolyodott el.
*Ez tréfát űz velem?Mintha egy kedélyes csevejre készülne...* -néztem a mosolyára válaszként egy kicsit csúnyán. Ráadásul nagyon elszoktam ettől az udvariaskodástól, ami megintcsak feszélyezett egy kicsit. Már épp meg akartam szólalni hogy bemutatkozzak, mikor a férfi hirtelen eltűnt, és közvetlen előttem megjelenve kezet csókolt. Én hirtelen úgy leblokkoltam, hogy egy hang se jött ki a torkomon. Ahogy úrrá lettem nagy zavaromon, olyan hirtelen rántottam el előle a kezemet, hogy ezzel újfent mosolyt csaltam az arcára.
*És még szórakozik is rajtam...Istenem ez mennyire megalázó* -törölgettem ösztönösen a kezem a ruhám ujjával, mikor egy pillanat múlva egy pengét éreztem a nyakamnál.
-Ugyan hölgyem, nem kell így fölkapni a vizet. Mert különben hamar fejek fognak hullani... -karcolta meg a bőrömet, majd ismét távolabb került tőlem. Felszisszentem, és öszötönösen a nyakamhoz kaptam, de szerencsére nem volt mély vágás, annak ellenére, hogy szivárgott belőle a vér. Pillanatnyi rémületem kezdett egyre inkább dühbe átmenni, de nem hagyhattam hogy elborítsa az agyamat, mert egy harcban az a lehető legrosszabb ha gondolkodás nélkül rontunk neki a másiknak. Összevont szemöldökkel bámulva rá figyeltem, ahogy megtisztítja a kardja pengéjét a véremtől.
Az arrancar azonban még mindig nem fejezte be a megalázásomat. Újfent szóhoz sem jutva kellett védekező állásba emelnem magam elé a zanpakutoum, mikor elhajította felém a görbe pengét, ami azonban félúton visszakanyarodva ismét a kezében landolt.
-Már meg ne haragudjon a modortalanságomért uram, -kezdtem bele igencsak ironikus hangnemben- de ha nem hagy szóhoz jutni, mégis hogy tehetnék eleget az alapvető illemszabályoknak?... -eresztettem kicsit lejjebb a zanpakutoum, de még mindig védekező állásban.- Nem szeretném, hogy faragatlannak tartson, ezért bár így utólag is de úgy hiszem nekem is illendő bemutatkoznom. A nevem Hanabi Shiori. De ne lepődjön meg ha ez lesz az utolsó név amit hall... -fintorogtam a pukedlis bemutatkozás végén.
*Kezdem értékelni a neveltetésem. Pedig mennyit dolgoztam azon régebben, hogy elfelejtsem ezt a fajta beszédmódot, amit a nevelőnő belémtuszkolt...*
Ezután két kézre fogtam a kardom, majd shunpoval mögé kerülve úgy tettem mint aki le akar csapni, de az utolsó pillanatban újabb shunpoval fölé kerültem és egy fehér villámot lőttem felé, ezután egy elegáns fordulattal hátrébbugrottam tőle. Különösen szerettem a harcban alkalmazni a 2. osztagban tanult technikáimat, tekintve, hogy a legmagasabb szint amit a küzdelmek során hajlandó vagyok előhívni az a shikai. Ezért nem is indítok egyből azzal.
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 2 Cl0te33500/45000Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (33500/45000)

Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva//   Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 2 EmptyPént. Júl. 31, 2009 11:13 pm

Hajtalanítás után vigyázzba vágtam magam és csípőre tett kezekkel füleltem mit akarhat mondani az alacsony ellenfelecském. Néha még egy-egy kósza tincsemet muszáj volt megreguláznom, ami már engem kezdet idegesíteni. Úgy festhettem mint egy fodrásztól frissen szabadult cicamicácska.
Kiszenvedve magam immáron csak előre fókuszáltam. Láthatóan lilult a hipergyors bolha feje, bár nem értettem mitől. Lehet szegényke fordítva vette be a gyógyszerét, esetleg nem mer levegőt venni. Kit tudja, de én nem hagyhattam ennyiben jó szokásomhoz híven! Épp rá akartam kérdezni a problémájára, amikor rákezdett végeláthatatlan hosszal megáldott szitkokat a nyakamba zúdítani. Mit ne mondjak úgy kiakadtam, hogy levegőt is elfelejtettem venni és a szemeim egyre jobban elkerekedtek a döbbenettől. Nagyon is szíven ütött a dolog. Kapcsolgattam is befelé a fogaskerekeket, mert ezt a belépőt meg kellett bosszulnom! Mint családos anya meg kell nevelnem az ilyen féktelen lurkókat, főként ha felém címezik ezeket a szépségeket. "Tanulja csak meg hol a helye!" Rángatózott intenzíven a szemöldököm és tűrtem fel képzeletben az ingujjamat.
Miután csend lett azt hittem csak káprázik a fülem. Valahogy hihetetlen volt a lendületét tekintve, hogy valamikor is befejezi. Fel is sóhajtottam megkönnyebbülten. Ennyi terror kezdésnek bőven sok volt, de itt még korán sem ért véget!
-Te aztán tudod, hogy kell azonnal őrületbe kergetni egy idegent...-
-Éjs? Valami mézes-mázas nyálverős ku*va név baszarintást vártál, nyanya?-
-NYANYA?! MÉGIS MIT KÉPZELSZ MAGADRÓL TE KIS MITUGRÁSZ?! NEM SZÉP BÁRKINEK IS ILYESMIT MONDANI! És nincsenek is ráncaim...-taperoltam körbe az arcomat. Őszintén szólva most valami megnyugtató bók jól esett volna a megtépázott lelkivilágomnak, de helyette gondolkozhattam azon mit értett a táncoláson. Nos, ezt fél perccel később meg is tudtam. Úgy elkezdett körülöttem záporozni kismillió penge, hogy köpni nyelni nem tudtam. Akkor tértem csak észhez, amikor szakadt a fekete munkaruhám ujja. Nem volt mit tennem shunpo-val iparkodtam kitérni előlük. Azért egy esetleges visszatámadásról nem mondtam le, így egyre közelebb próbáltam araszolni a meglepetést okozó töpszlihez. "Kicsi a bors, de erős, mi?" Tűntem fel végre lőtávolon belül.
-Hadou 04: Byakuray!- Eresztettem útjára a visszafogott kidou-mat. Egyenlőre csak felmérni akartam mit tudhat, de rendesen kifogtam a legkellemetlenebb ellenfelet. A villámomat könnyedén hárította egy felbukkanó, furcsa figurával, amit láthatóan ő irányított. Legalábbis mintha láttam volna egy felcsillanó fonalat tőle kiindulni.
-Szóval bábozni fogunk?-
-Geh...legalább a faszormányos parókád alatt hordasz eszet...-
-Köszönöm a bókot!-csúsztattam Akai markolatára a kezemet és láttam neki agyalni, hogy mivel támadjak be.
Vissza az elejére Go down
Cande Jaegerjaques
Espada
Espada


nő
Hozzászólások száma : 118
Registration date : 2008. Nov. 14.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 2 Cl0te16000/30000Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (16000/30000)

Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva//   Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 2 EmptySzomb. Okt. 24, 2009 3:10 am

Hamarosan megérkezett egy nyomoronc, aki kiadta azt az utasítást, miszerint a kis gyíkot átvezetik a főbb épületbe. Épp időben. Már a lábam kezdett lerohadni. Úgy zsibogott az ütemes kopogás miatt, hogy majdnem baszottul összecsuklottam. Megropogtatva csontjaimat eredtem a többi után. Már azt merészeltem hinni, hogy majd minden a legnagyobb rendben fog menni, de kurvára mellé fogtam.
Mintha valami Zelcsó agycsökevényét megbirizdálta volna, ugyanis totál idegbajos lett. Olyan szinten vöröslött a pofája, hogy a homár mellette rohadtul eláshatná magát. Ezekben a pillanatokban szinte azt sem vágtam, hogy mit is tegyek. Lehet az lett volna a legjobb, hogy jól pofán baszarintom ezt a gyíkszeműt? Bár lehet semmit sem értem volna el vele. Minek kell az, hogy én is idegbajos legyek?
Miközben szerencsétlenül visítanak az előttem lévő ribancok, én a háttérben fogom a fejem.
~Miért áldott meg az ég egy ilyen bagázzsal? Könyörgöm, gumiszobát! Moost!
Ahogy Gyökérke egyre jobban szétkapta a berendezést, csak utána eredtünk. Szerencséjére ő volt a gyorsabb, így elvesztettük a nyomát. Szinte biztos voltam benne, ha elkapom, puszta kézzel kiherélem.
-Esküszöm, ettől hamarosan agyfaszt fogok kapni!
Tomboltam feltűnően.
-Füli, ezt kérdezned sem kellett volna! Amúgy is kurvára ideges vagyok!!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva//   Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva// - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Las Noches árnyéka-Zel elrablása //Lezárva//

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Hueco Mundo :: Küldetések Hueco Mundoban :: Lezárt küldetések-