-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Adán Scytacierto
Privaron Espada
Privaron Espada
Adán Scytacierto

Férfi
Capricorn Rooster
Hozzászólások száma : 231
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2008. Dec. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 2 Cl0te15500/30000Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 2 29y5sib  (15500/30000)

Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar?   Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 2 EmptySzer. Júl. 28, 2010 11:43 pm

// Volt egyszer egy találka - avagy az arrancar, a vaizard és a sivatag története //

Talán a közelemben álló vaizard férfinak igaza volt, békét pedig valóban nem tudtam volna teremteni hosszú ideig, még ha valamilyen módon sikerrel is jártam volna. Ennek tudomásul vételével kapcsolatban, csak oldalra fordítottam tekintetemet, mint aki egy utolsó pillantást vetett elpárolgott álmai után.
- Sajnálom, hogy ilyennek kell látnia...- kértem elnézést gyengeségemért Yuusuke-santól, hiszen a harcunk folyamán egy lényegesen más oldalam mutatkozott meg, viszont én sem voltam képes azonnal feldolgozni a dolgokat, amikre ezen a napon rájöttem. Beszédjéből az is nyilvánvalóvá vált, ő úgy gondolta, mindannyian önzőek vagyunk, akármit is mondtunk azelőtt, vagy akármilyen jónak állítottuk be magunkat. Végül is, ez tökéletesen igaz volt, nem vehettem fel vele a vitát ezen téren, ugyanis valamilyen szinten rám szintén igaznak bizonyult az állítása.
- Egyet kell értenem önnel.- válaszoltam, félig leeresztett szemhéjaim megváltoztak, úgy tűnt, eltökéltem magamat valami mellett. De valóban így volt? Annyi minden kötött ehhez a helyhez, mégsem láttam semmi értelmét a maradásnak. Egyedül gyenge voltam reformokat hozni, a nyilvánosan Aizen ellen fordulás pedig felért volna egy öngyilkossággal. Nem voltam gyáva, viszont hülye sem. Igazság szerint, én nem akartam afféleképp meghalni, hogy a saját magam tekintetében is látni lehessen majd a kérdést: Tényleg végig a helyes úton jártam? Miért? Miért adott nekünk erőt, ha utána csak úgy eldobna magától minket? Erre semmilyen más magyarázat nem létezett számomra, csupán az, miszerint ideiglenes bábui vagyunk, és voltunk, egészen ameddig rá nem szánja majd magát a végső támadásra Soul Society ellen. Akárhogy is próbáltam körültekinteni a dolgokat, a Gotei 13 kapitányai ellen az espada képtelen lenne felvenni a versenyt, ráadásul még azt sem tudtam biztosan, Yuusuke-san oldalán kik álltak, de valószínűleg ők sem a mi pártunkat fogták volna. Az árulók és gyilkosok oldalára senki nem párol át, ugye? Ez teljesen érthető is... Tettem olyan dolgokat, amikkel bebizonyítottam, én sem értem többet soha a többieknél. Az erő, s a felsőbbrendűség érzete kegyetlenséget hozott ki belőlem, elvettem életeket, habár nem tudtam volna megfogalmazni, volt-e valami értelme a pusztításaimnak. Egyszerűen, eluralkodtak bennem az ösztöneim, miket talán kordában tarthatok, ám eltörölni sosem leszek képes. Mivel én ezzé lettem. Viszont, egyre inkább kezdtem látni, a lehetőségek még mindig nyitottak voltak számomra, létem nem korlátozhatta meg döntéseimet. A cselekedeteimmel talán meg fogom tudni mutatni másoknak is, egy arrancar sem feltétlenül a dolgok eltörlésére született. A férfi bölcselkedései egyáltalán nem zavartak, ezzel is csak azt fejezte ki, hogy komolyan vett engem. Más lehet kinevetve hagyott volna magamra a gondjaimmal együtt. Kifejezettem örültem neki, amiért megértett engem, mint ahogy eddig csupán egy nő tette, bár belőle nehezebb volt kihúzni, mi is forgott az agyában valójában. Slarin volt, aki ezidáig leginkább elfogadott engem, s talán ő lesz az is, ki legnehezebben bocsátaná meg a tettemet, amire épp készültem.
- Döntöttem, Yuusuke-san. El fogom hagyni Las Nochest. Meg kell tennem... Senki nem fogja megérteni miért, nem is várom el tőlük. Ha ezentúl egész életemet is úgy fogom eltölteni, hogy gyűlölnek a fajtársaim, kik között túlvilági életemet töltöttem, abban az esetben sem veszítem el többé a reményemet. Mert nincs rosszabb dolog, és nagyobb bűn, mint céltalanul élni... Majd, amikor ennek az egész őrületnek vége lesz, talán ismét elfogadnak annak, aki valójában vagyok. Egy közülük.- hajtottam le újra a fejemet a föld felé. A csalódottságom céltudatosságba váltott át, már én sem akartam többé Aizent Las Noches trónján látni. Lehet, úgy állítja be magát, mintha próbálná összekovácsolni a hollowok népét, de ez csakis kóros képzelgés.
- Távozásomat senki ittenivel nem fogom közölni, ám nem kívánok csak úgy a vak világba eredni. Valószínűleg az emberi világban fogok tartózkodni, az a legmegosztottabb, mégis a legalkalmasabb hely a rejtőzködésre.- jelentettem ki. Elmerengtem távozásom részletein, viszont erről hosszabb eszmefuttatásokat kell majd végeznem.
- Öhm... Bocsásson meg, amiért ilyen tolakodó vagyok, már így is rengeteget tett értem, csakhogy meg kell kérdeznem... Tudna esetleg ajánlani egy helyet, ahol meghúzhatnám magamat?- érdeklődtem, s arcomat a fickó felé fordítottam, mialatt megvakartam a tarkómat.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 2 Cl0te68000/100000Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 2 29y5sib  (68000/100000)

Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar?   Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 2 EmptyCsüt. Júl. 29, 2010 9:54 am

[Volt egyszer egy találka - avagy az arrancar, a vaizard és a sivatag története]


A Primera teljesen összetörni látszik, meghajlik tetteinek súlya miatt. Bocsánatkérése felesleges, magam se épp a megfontolt és eltökélt vezető képét mutatom jelenleg, hanem egy olyan férfiét, aki kétségekkel küzd. Mégis, ez a pár percnyi beszélgetés megerősített azon elhatározásomban, miszerint meg kell mentenem minden életet, mely megérdemli azt. Legyen ember, shinigami vagy arrancar, az összes élőlénynek meg van a létezéshez való joga, senkinek sem tisztje elvitatni ezt. Többek között azért is alapítottam a Daitenshit, hogy a testvériséggel eltörölhessem a fajok közti ellentéteket. Habár jelenleg leginkább halálistenek és vaizardok alkotják a csoportot, a későbbiekben remélem mások is csatlakozni fognak, s közösen egy jobb jövőt teremthetünk az utódaink számára. Valamiért megragadott Adán-san elképzelése a békés együttélésről, azonban már ahogy régebben is kifejtettem, ez csupán vágyálom lehet. Sajnos, a nagyobb hatalom mindenkinek rosszat tesz, egyenlőséget hozni már lehetetlen. Talán, ha mindenki tiszta lappal kezdhetné újra az életét, akkor elérhető lenne némi változás, ám mivel ez nem kivitelezhető, így csupán reménykedni tudunk benne, miszerint nem korcsosul tovább az amúgy is rothadó valóságunk. Néha irigylem Suwunt, aki tébolyának köszönhetően bármikor teremthet magának egy békés helyet, ami csak az Övé, és senki más nem veheti el Tőle. Vannak ugyan olyanok, akik önteltségük által vezérelve ezt is ki akarnák sajátítani, azonban az ilyenek sosem fogják elérni azt, amit akarnak, mivel mindig többre és többre vágynak. Ez egy ördögi kör, megtörni nagyon nehéz, legalábbis természetfeletti akarat szükségeltetik hozzá. Nagy elmélkedésemet a lidérc hirtelen kijelentése szakítja meg, amivel sikerül ismét csodálkozásra késztetni vonásaimat.
- El akarja árulni Hueco Mundot…? – teszem fel a kérdést elhűlve, ezzel pontosítva szavainak jelentését. – Be kell valljam, maga az egyetlen olyan személy, aki egyre-másra meg tud lepni! Khm… Természetesen tiszteletben tartom a döntését, más okokból kifolyólag, de mindketten ugyanabban a cipőben járunk. Ha ad egy percet, máris átgondolom, hol bújhatna el akár hosszabb időre is, a lebukás veszélye nélkül. A raktárt érthető okokból nem ajánlom, az ott élő vaizardokkal nem olyan egyszerű szót érteni, mint Velem.
Kétség sem fér hozzá, az első pillantást követően megölnék, akármekkora erővel is rendelkezik. Tudomásom szerint, Én vagyok a legerősebb abból a társaságból, mégis Masakinak nem jelentene gondot egy Espada lenyomása. Első találkozásunkat követően is fontolgattam már ezt a lépést, azonban ismerve az Arkangyalban uralkodó ellentéteket, egyelőre nem tartom jó ötletnek felajánlani Neki a csatlakozás lehetőségét. Másrészről egy ilyen szabadelvű hollownak nem tudnék parancsokat osztogatni, mert ennyi erővel akár Aizen mellett is maradhatna. Szám szélét rágcsálva kezdek el ide-oda sétálni a süppedős homokban, nem kevés cuccot hazahordva majd a csukámban otthonra. Igazából felesleges a gondolkodás, már a kérdés pillanatában bevillant az egyetlen olyan hely Karakura városában, amiről csak minimális számú ember tud, megközelíteni pedig szinte lehetetlen, kivéve, ha a vándor tudja mit és hol keressen. Az esetleges konfliktusok miatt aggódok, ámbátor amíg a védelmem alatt állna, addig senki sem merne dacolni akaratommal. Beletörődő sóhajtás közben realizálódik bennem a tény, mely szerint ez lenne a legjobb megoldás, még akkor is, ha feszültséget szülne a csapatban. Attól függetlenül, hogy Én hoztam létre a szervezetet, mindenki tiszteletét kivívtam, máskülönben egyikük sem tenné azt, amit mondok, ez pedig széthúzáshoz vezetne, s azt nem engedhetem. Egy esetleges árulás teljesen szétzilálná a rendszert, ráadásul azon tudás birtokában, amit már megszereztünk, potenciális veszélyt is jelentene. Ugyan nem volt kimondva, de szerintem mindenki tisztában van vele, hogy egyféleképp lehet kilépni, mégpedig teljes üldöztetés, valamint halálbüntetés terhe mellett. Az embert próbáló idők kemény döntéseket követelnek, ez sosem volt másképp.
- A Seireitei elhagyását követően létrehoztam egy szövetséget, aminek a feladata megvédeni az Emberek Világát és a Tiszta Lelkek Városát, ha már a Gotei 13 nem képes rá. – kezdek bele végül a válaszadásba, némi tájékoztató jelleggel. – Egy régi barátomnak köszönhetően birtokába jutottam egy földalatti bázisnak, ami jelenleg is főhadiszállásként funkcionál. A tagok többségének van saját lakása, így nem sokat tartózkodnak az épületben. Leginkább a tanácskozások és a közös edzések alkalmával van használva. Nem épp a leglakájosabb, azonban nyugodtan meghúzhatja magát, amíg nem talál jobbat. Kicsit ősi és dohos, ám rövid időn belül megszokható. Jómagam is elég sok időt töltök ott, a régi tekercsek tanulmányozása igen szórakoztató elfoglaltság…
Utolsó mondatomba sikerül némi iróniát is csempésznem, holott tényleg sok érdekes dologra lehet fényt deríteni, ha valaki képes elolvasni azt a régen eltűnt dialektust, amivel írva van. Szerencsére a különböző szótárak segítségével hamar elsajátítható ez is, csupán kitartás és egy cseppnyi nyelvérzék szükségeltetik hozzá. Mivel évekig Amerikában éltem, majd halálomat követően vissza kellett ismét szokni a japánhoz, ez nem esett nehezemre. Legalább még egy valamiben tehetséges vagyok, a harcon és a gyilkolászáson kívül.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Adán Scytacierto
Privaron Espada
Privaron Espada
Adán Scytacierto

Férfi
Capricorn Rooster
Hozzászólások száma : 231
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2008. Dec. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 2 Cl0te15500/30000Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 2 29y5sib  (15500/30000)

Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar?   Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 2 EmptyHétf. Aug. 02, 2010 2:53 am

// Volt egyszer egy találka - avagy az arrancar, a vaizard és a sivatag története //

Úgy tűnt, sikerült meglepnem Yuusuke-sant, s saját megvallása szerint ez nem is az első alkalom volt. Ezen nem is nagyon tudtam csodálkozni, persze eme döntésemen már régebb óta gondolkoztam, viszont hangosan még sosem mondtam ki. Szerintem is oktalanság lett volna egyről a kettőre kitalálni olyan cselekedetet, amire én készültem azokban a percekben. Bal kezemet rátámasztottam a térdemre, majd megsimítottam az államat. Figyelmesen hallgattam végig a vaizard mondanivalóját. Valóban hálás voltam neki, rögtön gondolkozni kezdett egy olyan helyen, ami nekem biztonságot fog jelenteni, legalábbis Las Noches erőivel szemben biztosan. Kíváncsi voltam, mire szánja rá magát, elvégre akárhová is fogok menni, bizonyára nem igen néznek majd jó szemmel. Ezt meg is tudom érteni, amúgy is hozzászoktam már a kötekedésekhez, s a rossz kritikákhoz. Tisztában voltam vele, egy ideig jobb lesz visszafogott maradni, akárkikkel is hoz össze a sors, különben még könnyen megjárhatom. Persze, valószínűleg Yuusuke-san védelmét fogom élvezni, ám mégsem maradhatok örökké az árnyékában. Komolyan kell majd edzenem magamat, ha megfelelő szövetségese akarok majd lenni. Hiszen, én sem azért hagyom el Hueco Mundot, mert magányosan kívánok majd bolyongani az emberi világban, amíg ennek a tébolyult helyzetnek vége nem szakad... Határozottan részt akartam venni az eseményekben. Még egyszer a fekete égboltra tekintettem, talán egy jó ideg nem fogom újra látni ezt a képet, a saját otthonomat. Mialatt a férfi töprengett, én elmerültem a táj bámulásában. Végül megtörte a csendet, majd a szervezetéről kezdett beszámolni, valamint annak céljáról, és tartózkodási helyéről.
- Ez nagyon jól hangzik! Ezer köszönetem önnek! Ígérem, megteszek minden tőlem telhetőt, hogy senkinek ne legyek útban, vagy láb alatt. Megpróbálok mindenkivel a lehető legkedvesebben viselkedni, akkor talán ők is elfogadnak engem, annak, aki valójában vagyok, mint ahogy ön is tette.- jelentettem ki, közben egy halvány mosoly rajzolódott ki az arcomon.
- Amúgy, én mindenhol otthon tudom magamat érezni, szóval nem jelenthet gondot az elhelyezkedés. Sőt, lehet még hasznára is tudok lenni a tekercsek tanulmányozásában, hiszen, ha ott fogom tölteni a napjaimat, lesz bőven időm nekem is az átolvasgatásukra.- tettem még hozzá eme kis kiegészítést a hálálkodásomhoz. Arra a döntésre jutottam, hogy ideje lenne komolyabban elgondolkozni távozásom körülményein, mivel még össze kellett volna szednem pár dolgot, amik értékesek voltak a számomra.
- Ha önnek is megfelel, akkor két nap múlva, pontban éjjel tizenegykor találkozzunk Karakura városának parkjában. Véleményem szerint, akkor már nem lesznek annyian az utcákon, vagy ha mégis, akkor könnyebb lesz elkerülni őket.- vélekedtem, természetesen azt is figyelembe vettem, hogy Yuusuke-san mit fog hozzáfűzni az elméletemhez, elvégre ő már jobban ismerte Karakurát, mint szerény személyem.
- Mellesleg, mi volt az a kiváltó ok, ami miatt úgy érezte, hogy letért arról a bizonyos helyes útról? Emiatt jött el ide Hueco Mundoba, mégsem közölte még velem.- intéztem egy kérdést a férfi felé. Az idő még fiatal volt, számunkra pedig úgysem volt nagy jelentősége, elvégre meghaltunk már egyszer.

// Bocsánat a késésért, sajnos a hétvégém be volt táblázva. ^^ //
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 2 Cl0te68000/100000Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 2 29y5sib  (68000/100000)

Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar?   Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 2 EmptyHétf. Aug. 02, 2010 9:00 am

[Volt egyszer egy találka - avagy az arrancar, a vaizard és a sivatag története]


Egy nemtörődöm biccentéssel veszem tudomásul hálálkodását, pedig Én is tisztában vagyok vele, mekkora segítséget is nyújtottam ezzel. Adán remek harcos, s talán a legjobb ember, akit hosszú életem során megismertem. Félreértés ne essék, rengeteg hasonlóan pozitív tulajdonságokkal rendelkező személyt meg tudnék nevezni, azonban Ő más. Lidércsége ellenére ki akar törni az ördögi körből, amiért már jobban tisztelem, mint némely shinigamit. Egykori bajtársaim ész nélkül gyilkolják lefele az arrancarokat, ami igen szomorú, még ha többségük meg is érdemli a sorsát. Már a kezdetektől fogva, az akadémia évek alatt, olyan agymosáson esnek keresztül a tisztek, amit nagyon nehéz levetkőzni. Ezen pedig a vezetőség maradi és begyöpösödött hozzáállása sem segít. Talán abszurdumnak tűnik, ám Aizen legyőzése után, ha egy józan vezéregyéniség tűnik majd ki a tömegből, akkor esetleg fegyverszünetet is köthetnénk egymással. Lehetséges, hogy az előttem ülő férfi lesz az, aki el fogja foglalni ezt a megtisztelő pozíciót. Egy mosoly árnyéka fut át ajkaimon, az élet kiszámíthatatlan, teóriámra van esély. Bátor döntésnek tartom Las Noches elhagyását, nem sok hollownak lenne ehhez mersze. Ráadásul árulásával az elérhető legnevesebb hatalmi címet hagyná hátra, azaz a Primera rangot. Egy kicsit saját pályafutásomra emlékeztet ez, amikor a kapitányi haori löktem el magamtól, amiért annyit küzdöttem éveken át. Ám ezen idő során megtanultam, miszerint nem a kitüntetések, hanem a tettek számítanak. Egyszer mindennek vége lesz, s köszönettel fognak tartozni a leginkább dezertőrökből álló csapatomnak. Adán-sannal kiegészülve már egy egész pofás kis társaságot fogunk alkotni, amely a Gotei 13-mal is fel tudná venni a versenyt, ha véletlenül pont az előbb említett szervezet jelentené a legnagyobb veszélyt a Seireiteire nézve. Nem elképzelhetetlen…
- Másról nem tudom elképzelni, hogy tényleg ki tudna jönni egy teljesen ellenséges csoporttal, azonban Ön kivételt képez, ismét. – szólalok meg végül némi szünetet követően, és most először tényleg meghajlok beszélgetőtársam előtt, ekképp fejezve ki tiszteletem. – Nekem tökéletes az időpont, előreláthatólag semmi dolgom nincs azon a napon. A járókellőktől pedig nincs mit tartania, nem vagyunk azért olyan feltűnőek. Egy póttestet is tudok szerezni, amiben nyugodtan mászkálhat az emberek között, ha ahhoz van kedve.
Urahara pont kapóra jön ilyenkor, sosem kérdez felesleges dolgokat, ha meg mégis, akkor egyszerűen nem válaszolok rájuk, ettől pedig eheti a fene, amíg utánam nem küldi Tessait, aki persze készségesen kémkedik mindenki után, ha úgy hozza a balsors. Segítsége is jól fog jönni, mivel csak azokat a tekercseket futottam át gyorsan, amelyek a Sors Dárdájáról szóltak, valószínűleg a Fészket körülvevő pajzs készítéséről is találhatóak leírások, amiknek köszönhetően akár több védett helyet is ki tudnánk alakítani, ezzel növelve a vészhelyzet esetén a biztonságos evakuálás esélyét. Mondjuk, a főhadiszállás felfedezéséhez és a védőmágia áttöréséhez akkora erőre van szükség, amivel egyikünk sem veheti fel a versenyt, azonban szerencsére ekkora hatalommal senki sem rendelkezik, legalábbis tudomásom szerint. A nagy tervezgetésben teljesen megfeledkeztem saját problémámról, habár a most lezajlott diskurzust követően már nem is tűnik olyan fontosnak. Mindenesetre pont jól jött a pillanatnyi megingásom, hisz’ egy igen jövedelmező szövetséget tudtam kialakítani. Újra gondolkodóba ejt, töprengésemről a szemöldökeim között kialakuló, hajszálvékony ráncok tanúskodnak. Leginkább az elmúlt hónapokkal van bajom, mivel túlságosan lazán vettem az életet, komolytalanságomban már-már megfeledkeztem arról a hatalmas veszélyről, ami haragos fellegként közelít Felénk. Viszont olyan sem szeretnék lenni, amilyen az utolsó halálistenként elvégzett küldetésemen voltam, hidegvérű és számító. Természetesen ezek is jellemem részei, s néha-néha szükség van rájuk, különben túlélésemet kockáztatnám. Nem magam miatt féltem az életem, hanem Chiyo-chan és a srácok miatt.
- Úgy éreztem, túlságosan felelőtlenül viselkedem, mintha még mindig egy idióta egyetemista lennék, holott azok az évek már régen elszálltak, még ha kinézetem nem is erről árulkodik. – nyögöm ki végül jövetelem okát, ami most annyira jelentéktelennek tűnik. - Sosem tartottam magam nagy vezetőnek, egyedül mindig is eredményesebben dolgoztam, így nem kellett társaimra figyelnem, s sokkal szabadabb voltam. Taichouként sem teljesítettem úgy, ahogy ez elvárható lett volna, valamint árulásom pillanatában az is kiderült, miszerint kinevezésem egy rossz ötlet volt. Csalódást okoztam rengeteg embernek, köztük a mentoromnak, Kawazoe Hanaénak is. Habár kevés ideig szolgáltam alatta, mégis több tudást szereztem, mint 140 esztendő alatt.
Ami volt, elmúlt. Felesleges a múlton gondolkozni, az inga lengését semmiképp nem állíthatom meg. Viszont néhanapján jó visszatekinteni, arra az útra, ami a mai naphoz vezetett. Az elért sikerek, a barátságok fényes pontokként ragyognak, fényüket a közelmúlt gyászos eseményeinek köde sem képes eltompítani. Le kellene állnom az alkoholizálással, mert a végén még menthetetlenül szentimentalista leszek. Ábrándozó félmosoly játszik szám sarkában, miközben kezeimet zsebre téve meredek az ezüstösen csillogó Holdra. Hueco Mundo nem is olyan rossz, mint ahogy első ittlétem alkalmával tűnt. Dotonryunnak hála mindig is jól éreztem magam a sivatagokban, biztos teve voltam előző életemben.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Adán Scytacierto
Privaron Espada
Privaron Espada
Adán Scytacierto

Férfi
Capricorn Rooster
Hozzászólások száma : 231
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2008. Dec. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 2 Cl0te15500/30000Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 2 29y5sib  (15500/30000)

Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar?   Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 2 EmptyKedd Aug. 03, 2010 4:03 am

// Volt egyszer egy találka - avagy az arrancar, a vaizard és a sivatag története //

Yuusuke-san úgy reagált a köszönetemre, mintha valami jelentéktelen dologra biccentett volna rá. Valószínűleg ő is tudta, hogy ez egyáltalán nem így volt, ezzel tett nekem egy akkora szívességet, amit csak nagyon kemény munka árán fogok tudni valaha is viszonozni, feltéve, ha egyáltalán lesz rá lehetőségem az életben. Minden bizonnyal a lehető legnagyobb akaratomra kell majd támaszkodnom, de semmi nem fog visszatántorítani, egyszerűen nem engedhettem, hogy a fajtársaim olyan sorsra jussanak, amit talán még ők sem érdemeltek volna meg. Aizen nekem többé nem parancsolt, ideje volt rájönnöm már az igazságra. Vajon mit fogok tenni, amikor már az emberi világan leszek? Könnyen be fogok tudni illeszkedni, abba a bizonyos szervezetbe? Kik lehetnek még a tagjai a társulatnak? A társaságomban lévő férfi biztosan nem vett fel akárkiket, valószínűleg csak az olyan személyeket, akikbe teljes bizalmat helyezett, és a képességeiket is megfelelőnek találta. Elvégre egyfajta utolsó mentőövként hangzott az egész dolog, szóval valamilyen szinten nagyobb felelősség hárulhatott rájuk, mint magára a Gotei 13-ra. Nekem is könnyebb volt elfogadni, hogy egy olyan illető mellé állhattam, aki nem Soul Society parancsainak engedelmeskedett, mivel Seireiteihez nekem sem lett volna semmi kedvem csatlakozni. Ismertem onnan egy pár embert, akikkel nem volt semmi bajom, viszont ennek ellenére néhányan mégis a halálomat akarták volna. Talán Yuusuke-san szava már meg fogja tudni győzni a többieket, hogy legalább ne akarjanak eltenni engem láb alól. Elvégre ő a főnök közöttük, s a fegyelem biztosan ott is fontos. Ha valaki elregélte volna a 8. espada énemnek, miszerint itt fogok kikötni pár éven belül, valószínűleg jót kacagott volna rajta. Furcsa így visszatekinteni a régebbi, túlzott optimista önmagamra. Szentül meg voltam győződve tetteim helyességéről. De most kaptam egy lehetőséget az újrakezdéshez, és semmiféleképpen nem halaszthattam el. Ki kellett használnom, különben még talán még több csalódást tapasztaltam volna meg. A vaizard biztató beszéde egy kicsivel több önbizalommal látott el.
- Nos, köszönöm! Remélem úgy lesz, ahogyan ön is mondja. Hehe!- nevettem el magamat, miközben megvakartam a tarkómat. Tény, sokkal boldogabb lettem, amiért így alakultak az események, egy ideje először kacagtam igazán őszintén. Szerencsére Yuusuke-sannak is megfelelő volt az időpont, amit kitaláltam, sőt még azt is felajánlotta, hogy biztosít számomra egy póttestet. Még soha nem viseltem olyat, de tudtam, a shinigamik is azt hordták, amikor éppen nem lélekként kívántak bolyongani.
- Hát, azzal még jobban lekötelezne. Legalább álcázni tudnám magamat, ráadásul még könnyebben érvényesülhetnék az élők között. Szóval, amennyiben el tudja nekem intézni, ismételten élnék a lehetőséggel, s megkérném, hozzon nekem egyet.- bólintottam egyet a jövőbeli vezetőm felé. Első találkozásunkkor nem gondoltam volna, ám úgy hittem immáron igaz barátra leltem Yuusuke-sanban. Akkor azon a véleményen voltam, ő fogja kioltani az életemet, de megkímélt... Ha ő nem lett volna, talán még mindig Hueco Mundo urának agymosása alatt lettem volna. Éreztem a férfi hangján, megbánta azokat a dolgokat, amiket a múltban tett.
- Vezérnek lenni nehéz dolog... Elvégre nem csupán a saját testi épségünkért kell olyankor felelnünk. Szerintem a Gotei 13 nem hiába választotta önt kapitánynak, hiszen most is egy olyan erőszinten áll, amiről mások még csak álmodni sem mernének. Ez már önmagában megfelelő indok volna, viszont ön még okos és értelmes is. Félre tette a korábbi életét azért, hogy megmentse az egész világot. Többen is csatlakoztak önhöz, tehát megbíznak magában. Még én magam is az ön oldalára álltam, mert segíteni szeretnék ennek a tehernek a cipelésében. Ne muszáj minden felelősséget a saját vállára vennie. A társai azért vannak, hogy segítsék bármilyen téren. Ahol egyedül talán elesne, ott bajtársaival együtt győzedelmeskedhet.- osztottam meg véleményemet beszélgetőpartneremmel.
- Nekem is volt egy mentorom. Vagyis egy olyan ember, aki alatt szolgáltam egy ideig. Viszont, ő is elhagyta Las Nochest... Az indokát még a mai napig nem tudom, csakhogy most már nem ítélem el miatta. Érdekes... Nem hittem volna, hogy egyszer én is követem a példáját. Egy napon talán az én fracciónjaim is észhez térnek. Ám, nem kívánom magammal hozni őket. A döntés mindenkinek a saját kezében van.- pillantottam magam elé. üres tekintettel. Tény, kissé nehezemre esett magukra hagyni őket, mind a barátaim és a bizalmasaim voltak.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 2 Cl0te68000/100000Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 2 29y5sib  (68000/100000)

Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar?   Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 2 EmptyKedd Aug. 03, 2010 9:32 pm

[Volt egyszer egy találka - avagy az arrancar, a vaizard és a sivatag története]


A felajánlott segítség a legkevesebb, amit megtehetek az érdekében, nem kárhoztathatom arra, hogy egészen addig egy poros bunkerben éljen, ameddig le nem győztük az egykori főnökeit. Ráadásul biztos nem tudna ölbe tett kézzel ülni, miközben társaim és Én épp az életünket tesszük kockára. Sosem lennék képes gyávának tartani ezt a férfit, már akkor is bebizonyosodott bátorsága, amikor megérezve erőmet nem szaladt el fejvesztve, mint ahogy némely fajtársa tette volna. Ennek ellenére, mégsem kívánom, hogy a Daitenshi tagja legyen. Talán érthetetlennek tűnhet döntésem, azonban a későbbiekben fény fog derülni a miértekre. Némi büszkeségérzés tölt el dicsérő szavait, valamint fejtegetését hallgatva, rájövök monológja igazságtartalmára. A tagok nem csak azért vannak, mert egyedül nem képviselek elég hatalmat, hanem mert Velük együtt a világ megmentésének terhét is meg tudom osztani. Mindannyian kapitányi szintűek, nincs sok dolog, amitől félteni kellene Őket. Életutunk több ponton hasonlóságot mutat, csupán bizarr módon kifordítva. A mentora elhagyta, ezzel szemben jómagam saját tanítómmal tettem ezt. Mind a mai napig lelkifurdalást érzek a történtek miatt, már ha van Nekem olyan. Egy régi beszélgetés emléke sejlik fel memóriámban, ami a leginkább meghatározó volt az elmúlt időszakban. Szerelmem születésnapját ünnepeltük, azonban a téma valahogy az árulásra terelődött. Akkor vágta a fejemhez nagy felindultságában a kérdést, miszerint mennyi embert vagyok hajlandó még feláldozni a nagyobb jó érdekében. Igaza volt, mi jogon döntök mások sorsáról? A Primera szavai viszont rádöbbentettek, vezetőként áldozatokat kell hoznunk, akkor is, ha ezek szörnyű következményekkel járnak. A Sors Dárdájának elpusztítása elsőbbséget élvez, minden felett.
- Sajnálom, de nem engedhetem, hogy csatlakozzon a Testvériséghez… - szólalok meg különösen komoly arccal, ám nem bírom sokáig, vonásaim ellazulnak és egy sokkal barátságosabb kifejezésbe rendeződnek. – Ezzel ugyanarra a szintre degradálnám le, mint amit Aizen alatt töltött be, s egyik szolgálatból a másikba menekülni értelmetlen lenne. Pártatlan tanácsadóként számítok a segítségére, természetesen, csak ha egyetért ezzel. Gondolom, nem kell kifejteném, de azért elmondom; az árulásért halálbüntetés jár. Túl nagy titkok őrzésére esküdtünk fel, amelyek rossz kézbe kerülve pusztulásba taszíthatják szeretett dimenzióinkat. Las Noches Ura már így is tud a tárgyról, amit Mi is keresünk.
Valószínűleg a Zselékirály semmit nem osztott meg beosztottjaival ezt illetően, az nem Rá vallana. Ebből kifolyólag fel vagyok készülve barátom csodálkozó pillantására is, ámbátor tévedhetek is, akkor viszont Nálam lenne a hitetlenkedés joga. Felajánlásom egyértelmű, nem akarom szabadságában korlátozni, azonban a lojalitást mindenképp elvárom. A többiek sokkal könnyebb helyzetben vannak, a csapat egyik fele teljesen független személy, míg a másik még mindig a Gotei 13 alatt teljesít szolgálatot. Még ugyan sosem terelődött ilyen irányba a tervezgetés, de azért merem remélni, hogy esetleges összecsapás esetén az oldalamra állnának, habár ezzel kétségtelenül Őket is árulónak bélyegeznék. Elgondolkodva nyúlok be felsőm alá, majd néhány másodperc keresgélés után egy angyalszárnyszerű függőt emelek ki rejtekéből. A szervezet jelképe, amiről a tagok mindig megismerik egymást. Tökéletes mestermű, s ami ennél is jobb, szinte elpusztíthatatlan. A fekete obszidiánt nézegetve ezüstös fényt vélek felfedezni a sima kő belsejében, ami az elraktározott reiatsu visszatükröződése. Már elég régóta töltögetem, minden eshetőségre fel kell készülni, kitudja mikor kerülök olyan állapotba, ahol pont egy csipetnyi lélekenergia segíthetne a túlélésben. Az ékszer tanulmányozása közben fogalmazódik meg bennem a gondolat, mely szerint még mindig nem tudtam levetkőzni az őrosztagoknál Rám ragadt viselkedési formulákat. Bármennyire is megvetem Őket, kezdem érteni miért hoztak olyan döntéseket, amikkel megváltoztatták az emberek életét. Az egyén felé helyezték a közösséget, így egy-egy rendbontó kivégzése vagy börtönbe zárása csupán a látszólagos béke fenntartását szolgálta. Az arrancarnak annyi előnye van, hogy eldöntheti akarja-e követni utasításaimat vagy a saját feje után megy. Ezzel addig nem is lesz problémám, amíg nem veszélyezteti a küldetésünk sikerességét, azonban nem olyan embernek ismertem meg, mint aki ilyesmit tenne. Túlságosan jámbor hozzá.
- Egyszer csak megjön majd az eszük… A remény hal meg utoljára, ezt sose feledje! - zendül baritonom ismét némi hallgatást követően, aztán közelebb lépek a férfihoz és a nyakamban lógó láncot kikapcsolva a markába eresztem azt. – Ez a nyaklánc a társaság szimbóluma, hamarosan magának is csináltatni fogok egyet, talán már a póttesttel egy napon kézbe fogja kapni. Jeladóként is működik, szóval ha már minden kötél szakad, csak aktiválni kell és Daitenshi máris a segítségére siet. Ezenkívül a lélekenergia eltárolására is használható, igazán multifunkcionális csecsebecse, nemde?
Miután kellően megcsodálta a tárgyat, ismét magamhoz veszem, majd a szokásos helyére akasztom vissza, így a medalion nem sokkal a szívem mellett van. A hideg fém lüktetése már nem taszít annyira, mint régen, sokkal inkább egy második szívemként gondolok Rá. Van némi igazság ebben az összehasonlításban, hisz’ mindkettőtől az életem függ.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Adán Scytacierto
Privaron Espada
Privaron Espada
Adán Scytacierto

Férfi
Capricorn Rooster
Hozzászólások száma : 231
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2008. Dec. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 2 Cl0te15500/30000Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 2 29y5sib  (15500/30000)

Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar?   Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 05, 2010 2:03 am

// Volt egyszer egy találka - avagy az arrancar, a vaizard és a sivatag története //

Végül is nagyon úgy nézett ki, Yuusuke-san teljes mértékben megértette azt, amit próbáltam neki elmagyarázni. Ez mondjuk már természetesnek számított, hiszen eddig sem voltak közöttünk nézeteltérések. Na jó, ezt egy kissé furcsa volt kijelenteni, elvégre legelső találkozásunk is egy harc formájában végződött, viszont volt, hogy ott is egyet értettünk. Furcsa. Érdekes módon már teljesen elmúlt a zaklatottságom, sokkal jobban tartottam a jövőre nézve attól a két naptól, amit még ezen helyen kell majd eltöltsek. Ha már végre ott lehetek, ahol tényleg megtalálhatom a helyemet, minden könnyebb lesz. Ez pedig nem Las Noches, de még nem is Hueco Mundo akármelyik rejtett zuga volt, ahol olyan hollowok éltek, kik még az arrancar létre sem értettek meg. Tudomásom szerint, tartózkodtak shinigamik még a Menosok erdejében is. Micsoda könyörtelen élet. Biztosan fölöttébb erős személyisége lehetett egy olyan embernek, mivel az ősi ellenségeivel beborított térségben kellett túlélnie, valószínűleg minden egyes napon meg kellett küzdenie az életéért. Az, amikor egy lidérc csatlakozott a halálistenekhez, teljesen más volt, hiszen akárhogyan is néztem, ők be tudtak fogadni egy ellenséges fajból valót, ráadásul még saját képességeikkel is ellátták. Valószínűleg egy erős hollow soha nem tűrt volna meg a maga oldalán egy nála kisebb hatalommal rendelkező shinigamit. Az előítéletek mindenkiben ott voltak, vagyis inkább mindannyiukba bele lett verve a több ezer éves küzdelmek során. A jelenlegi háború, Aizen Sousuke árulása nem volt más, mint eme csatározások komolyabb szintre léptetése. Ő erőt adott nekünk, mi visszavágtunk... A vaizard szavaira nagyra nyíltak a szemeim. Tényleg visszalépett volna? Amikor már idáig eljutottunk a beszélgetésünkkel? Még ő maga ajánlotta fel azt is, hogy ott húzzam meg magamat az emberek világán belül. Ha nem érdekelte a helyzetem, csak szimplán nem adott volna ötleteket. De akkor mégis miért? Meglepődésemet nem kívántam közhírré tétetni, inkább villám gyorsan lehajtottam fejemet, majd értetlenül bámultam a fakó homokot. Nem sok időnek kellett eltelnie, a férfi újra magyarázatba kezdett. Ez megnyugtatott, túl korán estem kétségbe.
- Hehe!... Egy pillanatra sikerült megrémítenie.- vakartam meg a halántékomat, mialatt egy mosoly húzódott fel a számon. Pártatlan szemlélő, mi? Ez nem is rossz, sőt tökéletes és igazán megtisztelő ajánlat volt.
- Rendben van. Afelől biztosíthatom, hogy nem fogok csak ülni, akár egy kuka, erre valószínűleg normális esetben is képtelen volnék. Árulás? Nem, azt hiszem ez nem fog megtörténni. Mellesleg, két nap múlva ilyenkor már amúgy is egy áruló leszek... Ön nem csap be, ezért semmi okom nem lenne elhagyni a szervezetet, főleg így, hogy saját döntésemből csatlakoztam magához.- jelentettem ki, miközben tekintetemet Yuusuke-sanéba ástam, valamint komoly arcot vágtam, ezzel is kifejezve, nem állt szándékomban hazudni. Egy kis ideig némán merengtem, jobban mondva inkább emlékeztem, azokra az élményekre, melyek a mai napon már nem is tűntek annyira kellemesnek. Kegyetlenséget és gonoszságot fedeztem fel bennük, de nem felejthettem el, én voltam, aki ezeket megtette. Intő példa lesz a jövőbeli énemnek, ezt biztosra vehettem. Remény... Igen, ez a mondás nagyon igaz.
- Bárcsak így lenne. Az egésznek a végén, én nem úgy szeretnék örülni, hogy ők nincsenek az oldalamon. Szomorú lenne, amennyiben akkor jutna tudomásomra, miszerint ők már eltávoztak az élők sorából. De még mi sem dönthetünk mindenkinek a sorsáról.- mondtam, ezt követően beszélgetőpartnerem a kezembe nyomta azt az ékszert, aminek láttán megállt bennem az ütő.
- Ez gyönyörű szép...- szólaltam meg, mást nem is tudtam volna kinyögni. Kecses és nemes ékszer, melynek csillogása tükrözte azt a szent célt, amiért ez a bizonyos Daitenshi küzdött.
- Valóban egy nagyszerű nyakék. Ha szabadna megkérdeznem, hogyan lehet majd aktiválni? Van valami különleges módja, vagy csak koncentrációt igényel?- tettem fel a kérdéseimet, miközben Yuusuke-sanra pillantottam. Mellesleg, érdekelt az is, hogy mi lehet az a bizonyos tárgy, amiről már Aizen is tudott, viszont úgy gondoltam, erre elég lesz kitérni akkor, ha már az emberi világban leszek.

Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 2 Cl0te68000/100000Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 2 29y5sib  (68000/100000)

Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar?   Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 05, 2010 9:50 am

[Volt egyszer egy találka - avagy az arrancar, a vaizard és a sivatag története]


Elégedett bólintással vettem tudomásul, miszerint elfogadta ajánlatom, így egy napirendi pontot már ki is húzhatok a képzeletbeli listámról. Figyelmemet azonban nem kerülik el a férfi reakciói, melyeket szavaim váltottak ki Belőle. Látom a kezdeti értetlenséget és csüggedtséget, majd a magyarázatomat követi megkönnyebbülést is. Ajkaim vékony vonallá keskenyednek, miközben arra gondolok, mennyi minden elérhetek csupán egy jól felépített beszéd erejével. Ez a kis diskurzus eltörölte minden kételyem, most már biztos vagyok abban, amiben már az elejétől fogva se kellett volna kételkednem. Vezetőnek születtem, az a sorsom, hogy egy kisebb – aztán nagyobb – közösség élére álljak és legjobb tudásom szerint terelgessem Őket. Új cél sejlik fel elmémben, aminek megvalósításához még a mostaninál is nagyobb hatalomra van szükségem. Meg kell tisztítani a Seireitei a korrupció és az agymosás mocskától. Talán megvalósíthatatlannak tűnik, így elsőre, azonban némi hozzáértéssel, s persze teljes titoktartás mellett akár kivitelezhető is lehet. Természetesen tisztában vagyok a nemesek hozzáállásával, de ha Én is egy lennék közülük, akkor jobban felfigyelnének a szavamra. Kapitányi rangom említése valószínűleg elegendő lenne egy kisebb cím kiharcolásához, bár árulásom ténye ront esélyeimen. Nem félek a Gotei 13 vezetőségének ítéletétől, végezni úgyse tudnának Velem, ráadásul elég jó ismeretségekre tettem szert még szolgálatom idején, melynek igencsak hasznát fogom venni. Persze a barátságok kötésénél, valamint a szerelem megtalálásának pillanatában még eszembe sem volt ilyesmiken gondolkodni, viszont kétségtelenül jó esélyekkel indulok. Világmegváltó elmélkedésemből Adán-san szavai rántanak vissza, amint a medál további képességeiről, ezenkívül működési elvéről érdeklődik.
- Elegendő erősen rákoncentrálni, ezzel pedig olyan kapcsolat kiépítése kezdődik meg, amelynek köszönhetően más már nem lesz képes megfelelően használni. – kezdek bele a magyarázatba, amit már nem egy alkalommal ledaráltam. – A feleslegesnek érzett energiát egyszerűen bele lehet vezetni. Először furcsának tűnhet, olyan akár egy parazita, azonban rövid időn belül hozzá lehet szokni, mostanra már nem is érzem a jelenlétét. Egy normál ékszernek látszik, ennek ellenére hatalmas mennyiségű reiatsuval van töltve ebben a pillanatban is.
Az egyik leghasznosabb tárgy, ami a birtokomban van, ám nem veheti fel a versenyt Hisou Karitevel vagy Evevel. Az előbb említett két fegyver nem egyszer volt már segítségemre, kész szerencse, hogy birtokolhatom ezeket. Csupán egy dolog szomorít el néha, miszerint a Kaszás megszerzéséhez – nevéhez illően – halál árán jutottam hozzá. Magam se tudom megmondani miért végeztem az utamba kerülő tisztekkel, hisz’ Taichouként szinte mindenhova engedélyem volt belépni. Mégis abban a pillanatban csak egy cél lebegett a szemem előtt, s legcélravezetőbb megoldásnak az akadályozó elemek kiiktatását tartottam. Képzésem tökéletes volt, oly’ precíz gyilkoló gépet neveltek Belőlem, melynek nincs is párja a shinigamik között. Bármennyire erős is Hanae-chan, képtelen lenne lelkiismeret furdalás nélkül lecsapni egy bajtársára, még akkor sem, ha az tételezzük fel, árulóvá válik. Részemről gondolkodás nélkül megöltem volna magam ellenkező esetben, így még szerencsésnek is mondhatom szerény személyem, amiért nem vagyok egy öngyilkos alkat. Ráadásul addig nem is patkolhatok el, amíg a Sors Dárdáját meg nem találtuk, majd el nem pusztítottuk. Igazából nagy hasznát vennénk a háborúban, azonban mégsem használhatja egyetlen élő lélek sem, legyen az halálisten vagy hollow. Egy végtelen hatalom birtoklása megfertőzi a szívet, kapzsivá és kontrolálhatatlanná teszi. A sötétségből nagyon nehéz visszatérni, ezért sem akarok senkit erre az útra kárhoztatni. Inkább harcolok még száz évig Aizen hordái ellen, semmint hogy egy újabb gonoszt engedjek felemelkedni, mert türelmetlen, s ami a legrosszabb, óvatlan vagyok. Öklöm egy pillanatra összeszorul a gondolattól, bütykeim teljesen elfehérednek. A saját életemet már régen nem féltem, azonban a szeretteimé többet érnek bármilyen erőnél. Néhány nagy lélegzettel higgadtságot erőltetek magamra, azután más téma felé terelem a beszélgetés folyását.
- Milyen Primera Espadának lenni? – teszem fel a kérdést hirtelen, hiszen csak pár perce realizálódik bennem, miszerint egyetlen lidérc ismerősömtől sem kérdeztem még ilyet. – Sosem hallottam még Las Noches hierarchikus felépítéséről, pedig ez akár döntő tudást is képviselhetne a végső csatában.
Mivel csak kevesen tudnak átjárót nyitni Hueco Mundoba, s még kevesebben tudnak kémként beépülni, nem sokat tudunk az arrancarok életéről. Reményeim szerint a megfelelő vezetők legyőzésével összezavarodna az amúgy sem intellektuális képességeiről ismeretes szedett-vedett sereg, aminek köszönhetően döntő csapást tudnánk rájuk mérni. Mint már mondtam, nem célom fajirtást rendezni, viszont a küzdelem elkerülhetetlen, ez már a kezdetek kezdetén meg volt írva. Az egy-egy elleni párviadaloknak nem sok értelmét látom, egy ütközet nem erről szól. Egy színvonalon aluli mangában még csak-csak elmenne, de Nekem akkor is sülne a képemről a bőr, ha ilyesmit kiadnék a kezeim közül.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Adán Scytacierto
Privaron Espada
Privaron Espada
Adán Scytacierto

Férfi
Capricorn Rooster
Hozzászólások száma : 231
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2008. Dec. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 2 Cl0te15500/30000Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 2 29y5sib  (15500/30000)

Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar?   Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 2 EmptyHétf. Aug. 09, 2010 1:41 am

// Volt egyszer egy találka - avagy az arrancar, a vaizard és a sivatag története //

Kérdésemre megkaptam a választ, azután tudomásul vételem jeléül bólintottam egyet Yuusuke-san felé.
- Szóval csak koncentráció, ugye? Azt hiszem, ebben az esetben nem lesznek problémák. Ne aggódjon, valószínűleg hamar meg fogom szokni. Eléggé érdekes módon szereztem meg a kellő erőt ahhoz, hogy Primera legyek, bár akkor nem elzártam az energiát, hanem rengeteg áramlott belém. Furcsa érzés volt hirtelen akkora mennyiségű reiatsuval rendelkezni. Mára már megtanultam nagyjából kontrollálni magamat, viszont még mindig nem tökéletes. Talán a teljes elsajátítás éveket is igénybe vehet majd... Mondjuk, úgy vélem lesz elegendő időm az edzésre. Tudja, nagyon is jól jött ez nekem, hogy felajánlotta azt a helyet. Hiszen egyaránt fogom tudni fejleszteni az elmémet, valamint a fizikális erőmet.- magyarázkodtam, miközben észre sem vettem, beszédem alatt folyamatosan úgy tettem, mintha kavartam volna a levegőt kezemmel. Minden bizonnyal eme cselekedetsorom annak eredménye lett, hogy olyan nagyon beleéltem magamat a beszédembe. Egy kis ideig csönd keletkezett. Relaxálásom közepette egy kavicsot vettem fel a homokból. Érdekes. A kő önmagában egyáltalán nem illett a homokszemcsék közé, mégsem találta senki zavarónak a jelenlétét, sőt az összképbe a lehető legpompásabb módon passzolt. Amikor a magasba húztam, mégis magával rántott egy párat a homoszemcsék közül, de néhányan azonnal visszahullottak a mélybe.
~ Hm... Már megint ilyen ostoba hasonlatokon töröm a fejemet.~ gondoltam magamban, miközben jobb tenyerembe fektettem arcomat. Miért kellett mindig az összefüggéseket keresnem? Ha az előbbi merengésemet elmondtam volna valakinek, akkor egy normális ember annyit válaszolt volna, hogy a kő az kő, a homok meg homok. Én meg itt tömtem a fejemet a saját hülyeségeimmel. De mindegy, ezzel is le tudtam foglalni magamat valamilyen szinten, addig pedig, amíg senki nem látta az eszmefuttatásaimat, nem is kellett aggódnom ezek miatt. A száz egynéhány év eltelte alatt, bőven volt időm hasonszőrű badarságokon eltöprengeni. Különösen magányos hollow koromban. A folyamatos zabálás és gyilkolás között, maximum elmélkedésekre volt lehetőségem. Még visszagondolni is gyűlöltem arra a korszakomra, csakhogy a múltat nem lehetett olyan egyszerűen eldobni. A férfi érdeklődése furcsán hatott rám, ilyet nem nagyon szoktak tőlem kérdezni.
- Hát, az én életem nem változott meg olyan nagy jelentőségben. Akik azelőtt is tiszteletben tartottak, azok azután is, a többiek meg valószínűleg még most sem. Ne értsen félre, nem azért váltam az első számú espadává, mert az ő megbecsüléseket akartam elnyerni... Én úgy viszonyulok másokhoz, ahogyan ők is énhozzám. Persze, ezen a helyen sokan többre tartják magukat annál, mint amik valójában. Nem az én feladatom volt, hogy erre ráébresszem őket, ezért konfliktusba nem is nagyon bocsátkoztam senkivel. Barátságos edzéseken természetesen sokszor átestem a közelmúltban, mivel mindig is szerettem letesztelni az új fracciónjaimat. Egyrészt a kíváncsiságom is hajtott, másrészt meg mindenáron megakartam ismerni a képességeiket, a csapat és az éles küzdelmek során bekövetkező taktikai lépések érdekében is. Így minél több esély nyílt a győzelemre, s kevesebb százalék jutott az esetleges veszteségeknek. Mellesleg, sok előnye volt az előléptetésemnek, viszont Aizen igazi szándékait nem sikerült kiderítenem velem kapcsolatban. Talán erre már nem is fog sor kerülni, nem mintha komolyabban érdekelne. Különben, valamilyen szinten megtisztelve éreztem magamat, hiszen ez mégiscsak azt bizonyította, miszerint sikerült vinnem valamire. Ám, szokták mondani, a csúcson kell abbahagyni, nemde? Hehehe!- kérdeztem Yuusuke-santól egy barátságos kacagás keretében.
- Ön milyennek találta a kapitányi létet? Elvégre a rengeteg shinigami közül kiemelkedni a tizenhárom legjobb közé, az nem semmi teljesítmény.- tettem fel saját kérdésemet a férfi felé intézve, azután némán vártam a válaszát.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 2 Cl0te68000/100000Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 2 29y5sib  (68000/100000)

Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar?   Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 2 EmptyHétf. Aug. 09, 2010 9:45 am

[Volt egyszer egy találka - avagy az arrancar, a vaizard és a sivatag története]


Örülök, amiért ilyen hasznosan szeretné eltölteni azt az időt, mely bujkálásra kényszerülve telik majd el, habár a férfit ismerve más eshetőséget el se tudok képzelni. Érdekes hallgatni az erejéről szóló történetet, jómagam hosszú évek kemény edzésének köszönhetem azt, amim most van. Természetesen a rengeteg nehéz küzdelem és elpusztíthatatlannak tűnő ellenfél is segítségemre volt, vereségeim csak tovább korbácsolták bizonyítási vágyam. Az igazat megvallva egyetlen olyan összecsapásra sem emlékszek, amiből a legvégén vesztesként jöttem volna ki, azt kell mondjam, eddig makulátlan a mérlegem. Valószínűleg ezért is vagyok annyira eltelve magammal, ám Én ezt mindig egészséges önbizalomként tüntetem fel, s már annyiszor kifejtettem ezt, hogy teljes meggyőződéssel hiszek is benne. Elmondása alapján van egy olyan érzésem, mintha az egész Primerává válása csupán a véletlen műve lenne. Akárhogy is legyen, megvan Neki a kellő eltökéltség, valamint hatalom, ami egy vezető pozíció betöltéséhez szükségeltetik. Ráadásul az elsők mindig is különc figurák voltak, elég ha Luchora és az Ő kis összeesküvésére emlékszem. Nagyon rosszul áll Aizen szénája, ha az összes alattvalója legszívesebben holtan látná. Ez igazából csak kedvez ügyünknek, egy akadállyal kevesebb gördülne elénk a béke teremtéséhez vezető úton. A beosztottjaihoz való viszonyulása sem lep meg különösebben, sosem gondoltam volna egy hollowról, miszerint ilyen módon tud hozzáállni bárkihez. A rohadt sztereotípiák miatt mindig is az agyatlan állat kifejezés ugrik be, ha a lidércekre asszociálok, pedig Adán-san bizonyítja a leginkább ennek ellenkezőjét. Kérdésére elgondolkodó arcot vágok, felidézem a beszélgetést, amikor Yukezo kérdezte meg Tőlem ugyanezt, még hónapokkal ezelőtt.
- Megtisztelő volt, örültem neki, amiért elég jónak tartották a képességeimet a kapitányi ranghoz. – kezdek bele a távolba révedve, egyszerre csodálom a dűnéket, valamint mélyedek el gondolataimban. – Ne értsen félre, itt nem a reiatsum nagysága játszotta a legkiemelkedőbb szerepet. Abban az időben még senki sem tudott vaizardságomról, de már régen túlszárnyaltam némelyik Taichuot. Hanae-chan bízott bennem annyira, hogy támogatásának köszönhetően megkaptam a címet. Egy shinigami életében a legnagyobb eredmény az, ha valamelyik osztag élére állhat. Így éreztem Én is, boldog voltam és elhívatott, képességeimhez mérten megpróbáltam a lehető legjobban elvégezni a feladatot. Sajnos azonban közbejött néhány dolog, ami úgymond keresztbetörte a karrierem, ám erről már Ön is hallott. Viszont ha újra döntenem kéne, akkor se tennék másképp. Ez az út lett kijelölve számomra…
Végére sikerül egy szomorkás mosolyt is felvillantanom, szerettem a 8. osztag vezetője lenni, ehhez kétség sem fér. Ettől függetlenül Mitsuko kezeiben is ugyanolyan jó helyen van a divízió, mint az Enyémben, ha nem jobban! A tisztelet, ami körüllengett semmihez sem hasonlítható, ámbátor a legtöbb tiszttől most csak megvetést és gyűlöletet kapnék, mert számukra érthetetlen módon végeztem több társukkal. Nem tartozom magyarázattal senkinek tetteimért, tudom, egyszer meg fogok bűnhődni meggondolatlanul elkövetett gyilkosságaimért, ám az még odébb van, addig meg kell mentenem a világot egy-két alkalommal. Az önjelölt szuperhős szerepét már ha akarnám sem tudnám lemosni magamról, de meg se fordult a fejemben ilyen cselekedet. Az Espadának igaza van, valóban a csúcson kell mindent abbahagyni, ámbátor inkább gondoltam volna egy nyugis visszavonulásra úgy öt-hatszáz, mint a fejvesztve menekülésre az egész Gotei 13 által üldöztetve. Mindenki azt kapja, amit megérdemel – tartja a mondás, s kétségtelenül igaz is. Az efféle régi bölcselkedésekben mindig van valóságalap, néha-néha jó odafigyelni arra, ami meg van írva. Nem hiszek semmiféle hókuszpókuszban, Én irányítom a saját Sorsom. Hm, ebből egy elég ellentmondásos kijelentés született, hisz’ valamilyen szinten Minket is csak képzeletbeli lényeknek hisznek a normális emberek. Áldott tudatlanság, mennyire örülnék Neked! Biztos lenne más is, aki megpróbálná megakadályozni az apokalipszis eljövetelét, azonban erre csak Én vagyok képes! Nem tudom, miért gondolom így, egyszerűen csak érzem! A feszültség egyre inkább tapintható körülöttem, mintha izzana a levegő a területen, ahol állok. Jobb lenne, ha visszafognám magam, mert már csak a jelenlétemmel felhívtam az ostobább hollowok figyelmét, nem lenne szerencsés egy-egy erősebb arrancar érkezése. A küzdelem kimeneteléhez nem fér kétség, de mégis csendesen szeretné távozni.
- Az áruló valódi céljait senki sem tudja, szerintem még a hozzá közvetlen közel állok sem. – fejtem ki véleményem, akaratlanul egy kis ironikus felhangot adva szavaimnak. – Jó uralkodóhoz méltóan a Lelkek Királya nem avatkozik közbe, kivéve, ha már az ajtaján kopogtat az ellenség. Gyáva féreg, de legalább a Gárda léphetne! Miért ilyen cselekvésképtelen ez az egész rendszer?!
Utolsó kérdésem szinte már ordítom a sivatag sötétjébe, elveszítettem az önuralmam, ami elég régen fordult elő Velem utoljára. A kérdésre akar válaszolhat is a férfi, ha akár, habár inkább költőien tettem fel. Ingerülten gyújtok rá még egy cigarettára, tehetetlenségem kihozza belőlem a láncdohányost.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Adán Scytacierto
Privaron Espada
Privaron Espada
Adán Scytacierto

Férfi
Capricorn Rooster
Hozzászólások száma : 231
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2008. Dec. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 2 Cl0te15500/30000Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 2 29y5sib  (15500/30000)

Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar?   Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 2 EmptySzer. Aug. 11, 2010 3:11 am

// Volt egyszer egy találka - avagy az arrancar, a vaizard és a sivatag története //

Magyarázata szerint, Yuusuke-san jónak találta azt, amikor még ő maga is a Gotei 13 fejesei között volt. Persze, gondolhattam volna, hogy valami hasonlót fog felelni, elvégre kinek ne lett volna ínyére egy akkora megtiszteltetés. Ha pedig volt is efféle személy, akkor annak vagy nagyon az agyára ment valami, vagy komolyabban el kellett volna beszélgetni vele a kötelességeiről. Bár, saját tapasztalataim is arra engedtek következtetni, miszerint Seireitei nagyon vegyes elrendezésű, ott aztán mindenféle személyiségű shinigamira rábukkanhatna az ember, ha keresné. Természetesen nem ismertem mindenkit, sőt a fele társaságot sem, viszont épp elegendő embert, néhányukat azóta talán már el is felejtették, vagy leváltották.
- Értem. Úgy vélem, ön is a legalkalmasabb arra, hogy úgymond megmentse a világot, de ezzel csak magamat ismétlem. Megvan önben az a képesség, ami miatt az emberek hisznek a szavának, s bíznak tettei sikerességében. Erre nem is lelek különösebb magyarázatot, maga szimplán egy ilyen személyiség. Ez pedig jó...- nyújtottam meg a számat füleim tövéig, közben lehunytam szemeimet.
- Lehet, furcsán hangzik, ám nekem izgalmasabb volt az életem, amíg nem álltam olyan rangon, mint most. Valószínűleg azért, mert azokban az időkben még a jelenleginél is jobban feláldozható voltam, noha ennek ellenére élveztem a nehéz, ráadásul életveszélyes missziókat. Mondjuk, az akkori fejemmel gondolkodva így volt.- jelentettem ki. Azt vettem észre, Yuusuke-san sem volt valami boldog azért, mert el kellet hagynia a múltbéli osztagát. A fontos döntések olykor sok kegyetlenséget hurcoltak maguk után, ehhez kétség sem fért. Néha meg kellett tennünk valamit, még akkor is, ha cselekedetünk fájdalmat hurcolt maga után még hosszú ideig. Talán csak napokig, de azok lehettek hetek, hónapok, a nehezen túllépő típusoknak akár még évek is. Viszont, amennyiben szívünk mélyen tudtuk, jól döntöttünk, akkor nem volt semmi probléma ezzel. A végén majd mindent visszakapunk. De vajon miért? Miért nem szűntek meg a rossz emlékek előbb, mint a jók? Egy pozitív élményre az ember emlékszik egy darabig, elmesélheti a barátainak, talán felidézheti még sok idő elmúltával is. Ám, ugyanazon kellemes érzést nem képes visszaadni, ellenben a negatív tapasztalatokkal. Azok képesek bárhol, bármilyen helyzetben lehangolni az embert, legalábbis velem állandóan meg tudták tenni. Azt is elképzelhetőnek tartottam, miszerint csak a hollowságom miatt hajlottam jobban a szenvedésre, noha csupán a saját énemet látták volna az emberek, könnyen letagadhattam volna lidérci származásom. A vaizard egy kissé felidegesítette magát, amiért a Lelkek Királya magára hagyta Soul Society-t.
- Emiatt kár tépnie az idegeit... Ha ő is csak olyan, akár azok a nemesek, akikről a pletykákat hallottam, ezen talán meg sem kellene lepődni. Az affélék sosem alacsonyodnának le a mi szintünkre. Szerintem ő tökéletesen élvezi azt a kényelmet, amiben ott részesítik. Feltéve, amennyiben létezik egyáltalán. Ki tudja? Látta egyáltalán bárki is a mostani kapitányok közül?- kérdeztem, miközben megtördeltem a ujjaimat, és dobolni kezdtem a talpammal azon a sziklán, amelyiken éppen ültem. Ezt a tevékenységemet viszont rövidesen abbahagytam.
- A Gárda... Hát, szerencsésnek érezhetem magamat, hogy ők még nem léptek közbe. Nem tudom miért, de van egy olyan érzésem, miszerint egy elég elfogult banda lehet, szóval amennyiben ide ők lejutnának, talán csupán Aizennek lenne elegendő reiatsuja a megfékezésükre.- osztottam meg feltételezésemet Yuusuke-sannal, mialatt megvakartam az államat.
- Vajon mi lett volna akkor, ha a jövő másképp alakul? Amennyiben ön nem lett volna vaizard, és én nem hoztam volna ilyen döntést. Még azt is el tudom képzelni, hogy azóta már ön is a Gárda tagja lenne. Furcsa. Sokszor gondolkozok ilyeneken, ha csak egy napra is, de betekintenék abba a jelenbe.- mondtam, mialatt egy pillanat erejéig elbambultam.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 2 Cl0te68000/100000Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 2 29y5sib  (68000/100000)

Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar?   Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 2 EmptySzer. Aug. 11, 2010 7:51 pm

[Volt egyszer egy találka - avagy az arrancar, a vaizard és a sivatag története]


Nem egyszer elgondolkoztam már azon, amit a férfi mondott. Valószínűleg igaza van, talán mostanra már Én is a legerősebbek között szolgálnék, akik valaha születtek a Seireitei történetében. Ellenben jobban belegondolva nem lettem volna képes magam mögött hagyni a szeretteimet, hogy egy ismeretlen urat szolgáljak, aki semmit nem tett értem vagy társaimért. A hatalom mit sem ér, ha nincsenek olyanok, kikkel meg lehet osztani azt. Az emésztő céltalanság megfertőzhet bárkit, s saját erejétől eltelve a végzetébe rohanhat. Volt idő, amikor még Én is sebezhetetlennek képzeltem magam, olyan embernek, akit képtelenség legyőzni. Néhány csúfos kudarcot követően azonban rá kellett jönnöm, miszerint ez korán sincs így. Esendő vagyok, gyenge, nem tudtam elérni képességeim végső határát, annyi és annyi ismeretlen aspektusa áll még előttem kiaknázásra várva. Némileg újabb hasonlóságot vélek felfedezni kettőnkben, az élethez való hozzáállásunk több ponton is egyezik. Tisztként szinte megrögzötten kerestem a veszélyt, mondván, Engem úgysem vághatnak le. Kapitányként kicsit visszafogtam eme beteges szokásomat, ám vezetőként érthetően sokkal impozánsabb kihívások elé állítottak. Mind a mai napi emlékszem azon ellenfeleim nevére, melyeknek köszönhetően ma az vagyok, aki. Adrian, a bounto. Kenshin, a régi barát. A velük való összecsapások, mind-mind olyan dolgok mélységére döbbentettek rá, amelyekről előtte álmodni sem mertem. Sajnálom, amiért véget kellett vetnem evilági pályafutásuknak, de akkor még a Gotei 13 agymosott pribékje voltam, a parancs pedig szent és sérthetetlen. Döntések, eredmények… Minden ok-okozati kapcsolatban áll, semmit sem tehetsz következmények nélkül. E örökérvényű igazság körül forog az egész univerzum, a kezdetek óta.
- Elhatározásaink hoztak el ide Minket most, ezeknek hála vált úgymond áruló Belőlünk. – zendül ismét mély baritonom, megpróbálva higgadtságot erőltetni hangomba. – Ettől függetlenül Én bízom benne, hogy egy napon megértenek majd, s a nagyobb jóért folyó küzdelem végén emelt fővel vonulhatok be a Lelkek Világába. Egyelőre nem értik meg egyikünket sem tudatlanságuk miatt, de higgyen Nekem Adán-san, egyszer megint tisztelet fog övezni mindkettőnket a saját fajtája között!
Szavaimból indokolatlannak tűnő bizakodás hangozhat ki, ám remélem mégis így lesz. Nem céltalanul áldoztam fel a megbecsülésem és a Sierashi név makulátlanságát, hanem egy magasztosabb idea elérése vezetett. A Sors Dárdája nem kerülhet rossz kezekbe, egyáltalán nem szabad használni. Az emberi életek irányítása az egyik legborzalmasabb képesség, amit csak el tudok képzelni. Egyetlen gondolattal véget lehet vetni akár millióknak, amit Aizen valószínűleg meg is fog tenni, miután elkészítette a Király Kulcsát. Fogalmam sincs, mi oka lenne betörni egy teljesen más dimenzióba, amikor így sincs senki, aki megállíthatná… Egyelőre. Futó pillantást vetek karórámra, ennek köszönhetően megállapítom, miszerint ideje mennem. Halk sóhaj tör fel mellkasomból, miközben a már szűrőig leégett cigarettát ismét elpöckölöm Hueco Mundo sivatagjának végtelensége felé. Még néhány percig zsebre tett kézzel, némán figyelem a kihalt tájat, mely az elmúlást szimbolizálja. A távolban egy nagyobb csorda hollow vágtat eszeveszetten az erdőségek irányába, talán elég erősnek hiszik magukat egy Menos legyőzéséhez. Botor gondolat, annyi különbség van köztük, mint egy hadnagy és egy 5. tiszt között. Gúnyos mosollyal arcomon csóválom meg a fejem, elintézhetném őket, nem venne igénybe többet egy fél percnél, azonban most nincs kedvem a gyilkoláshoz. Ráadásul bármit is fog tenni a Primera a közeljövőben, szavaiból kitűnt, hogy még mindig ide húzza a szíve. Nincs jogom kérdőre vonni ezért, hisz’ Ő is fenntartás nélkül meghallgatta, amikor Soul Societyről beszéltem. Adánban egy igazi szövetségest sikerült találnom, s ennek semmi köze nincs a faji hovatartozáshoz. Vigyoromba némi büszkeség is vegyül, mivel ráléptem arra az útra, amit már a kezdetekkor kijelöltem magamnak. A Daitenshi a jót fogja védelmezni, nem pedig különféle rendszereket, amelyek valószínűleg megvetik a társaság tagjait, mert ilyen-olyan csoportból származnak. Ennek véget fogok vetni!
- Kellemes beszélgetés volt, Barátom, de Nekem ideje távozni. – szólalok meg végül ismét, megtörve töprengésem hangtalanságát. – Két nap múlva a parkban fogom várni a megbeszélt időpontban. Lehetőleg ne késsen, nem sok kedvem van a sötétben ácsorogni. Öhm… Nyitna egy gargantát? A visszafelé vezető út megteremtése valahogy kiment a fejemből…
Kissé égő fejjel vakarom meg a tarkómat, viszont a legjobbakkal is előfordul, hogy a sok fontos gondolat között egyszerűen megfeledkeznek az apróságokról. Így történt ez Velem is, de szerencsére az immáron Ex-Espada készségesen a segítségemre siet. A tér hasadó hangja egy grimaszt csal vonásaimra, valamiért mindig rossz érzés kap el, ha ezt a hangot hallom. A közeledő ellenségre asszociálok belőle vagy Én nem tudom. Egy barátságost intést követően lépek be az átjáróba, s a raktár irányába kormányzom lépteimet. Elég jól tudok már tájékozódni a hollowok utazási rendszerében, talán vaizardságomból adódóan képes lehetek hasonló portált nyitni magam is. Hm, nem is lenne rossz!

//A következő post mehet a parkba, ha még nem untad meg a játékot. Very Happy//
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Adán Scytacierto
Privaron Espada
Privaron Espada
Adán Scytacierto

Férfi
Capricorn Rooster
Hozzászólások száma : 231
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2008. Dec. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 2 Cl0te15500/30000Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 2 29y5sib  (15500/30000)

Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar?   Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 2 EmptyKedd Aug. 17, 2010 4:52 am

// Volt egyszer egy találka - avagy az arrancar, a vaizard és a sivatag története //

Beszélgetőtársam megnyilvánulására egy mosoly tűnt fel az arcomon, azután bólintottam egyet.
- De, ha úgy vesszük, mindketten egy helytelenül működő társadalmat árultunk el. Ezalatt csakis arra tudok gondolni, hogy a mi cselekedeteink voltak azok, amik igazán a jó célt szolgálták. Talán nem csak mi vagyunk olyanok, akik osztják eme véleményt, ám nekünk volt elég merszünk tenni ellene.- jelentettem ki, majd az ég felé fordítottam a fejemet.
- Azért, erre már alapjáraton is büszkék lehetnénk.- szólaltam meg ismét, azután megint csöndben maradtam. Yuusuke-san szavai kellemesen hangzottak, noha én nem kimondottan a tiszteletre vágytam, viszont kétség kívül jól esett volna. A megvetésből már jutott elég, valószínűleg ennek is köszönhettem azt, miszerint abban a szent pillanatban ott ültem a sziklán. Ki tudja hová fajult volna a személyiségem, amennyiben körbe rajongtak volna? Ahogyan magamat ismertem, nyilván teljesen elszállt volna az agyam, és elpusztíthatatlannak képzeltem volna szerény személyemet. Annak meg a vége egy csúnya halál lett volna, s egy utolsó, későn történő felismerés magamról, amin már képtelen lettem volna változtatni. Még belegondolni is rossz volt ebbe, nemhogy átélni a való világban. Szerencsére, így volt elég időm saját személyiségem kiismerésére, botorság lett volna álarcot viselnem, vagy másfajta embernek beállítani magamat. Nagyon is jól tudtam, mindenki soha nem fog elfogadni, talán nem is létezik a világon olyan illető, akinek nincsenek ellenfelei. Némelyek lehet azért nem kedveltek, amiért nem voltam felszerelve a tipikus lidérci jellemzőkkel. De ki mondja meg, milyennek kell lennie egy arrancarnak? A vaizard szavaival élve, a döntéseink juttatnak minket el oda, ahová, azok alapján dől el, kik is vagyunk valójában. Szerintem nem én voltam a gyenge, hanem az afféle személyek, akik a csordaszellemet követték, a többiek szavára megváltoztak, eltitkolták valódi mivoltukat, azzá lettek, aminek mások akarták látni őket. Távolabb egy hollow csorda döngette a talajt, bizonyára vadászni indultak, noha nem tűntek éppen erősnek.
~ Az ostobák...~ gondoltam magamban, miközben megdörzsöltem a homlokomat. Yuusuke-san hamarosan kijelentette, ide volt elhagynia Hueco Mundot.
- Igen, én is élveztem a társalgást. Hála önnek, végre felnyíltak a szemeim. Még egyszer köszönök mindent!- mosolyodtam el hálálkodásom közepette.
- Megpróbálok minél pontosabban odaérni, ígérem. Természetesen teremtek egy átjárót, ez a legkevesebb, amit megtehetek magáért.- közöltem vele, ezt követően felálltam a túlméretezett kődarabról, és egy kicsivel odébb ballagtam. Két ujjammal lazán intettem egyet a levegőben, a dimenzió pedig megnyílt. Az átjáró belseje ugyanolyan sötét és rideg volt, akárcsak minden más alkalommal.
- Ég önnel! Nem sokára ismét találkozunk.- biccentettem egyet fejemmel, válaszul az intésre, majd a garganta lidércföldi bejárata bezárult. Lehunytam a szemeimet, egy félmosoly villant fel arcom jobb szélén, eztán vettem egy 180°-os fordulatot. Komótos lépteim a fehér palota felé vették az irányt, kezeim már a megszokott módon zsebeimben hevertek. Mégis, másképp indultam vissza, mint ahogyan elhagytam Las Nochest, egy új cél lebegett előttem.
~ Azt hiszem, ideje lesz aludni egy jó otthon.~ hoztam határozatot, majd egy sonido után eltűntem a sivatagos vidékről.

// Köszönöm a játékot! ^^ //
Vissza az elejére Go down
Masamune Raiden
Daitenshi
Daitenshi
Masamune Raiden

Férfi
Gemini Dragon
Hozzászólások száma : 177
Age : 35
Tartózkodási hely : valahol a bárhol és a semmi között
Registration date : 2010. Aug. 03.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: Juunibantai ex-taichou Saizensen - Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 2 Cl0te21500/30000Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 2 29y5sib  (21500/30000)

Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Vér és ezüst / Farkas fogás ala Raiden    Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 2 EmptyPént. Dec. 10, 2010 12:56 am

Egy helyben, egy nyájban élnek ezek itt mind. Ez itt a sötét művészetek feneketlen főzőkondérja. Hát én most ezzel mit kezdjek, mit csináljak, hogy végre elvégezhessem azt a kis ártatlan szívességet, amiért végül is ide kellett jönnöm. Hallatlan.
Csendes átokkal fejemen mászkálok szüntelen. De én most mit kezdjek azzal, hogy mások lelke megtört... szabadjára eredt a sötétebbik rész. Cseppet sem kellene csodálkoznom, legfeljebb vállat vonni miatta. Maguknak csinálták mind, ez a sivatagot. Itt nem fest a vér sötét foltot a földre. A homok állandóan éhes, állandóan felszívja a ráfröccsenő nedveket. Sohasem tudhatom a kacska ördögkórót kergető szél éppen megint mit sodor elém. Innen már nincs messze a semmi. Innen már jóformán akárhová is mehetnék. Végeláthatatlan üresség. Nem történt semmi szokatlan, nincs ebben semmi furcsa vagy groteszk. Én is eltévedek a káoszban. Orrom hiába keresi, szimatolja az igaz szavakat. Itt nincs más csak homok. Ez a homok minden arrancar semmitmondó létének bizonyítéka. Mindegy, hogy néznek ki, azok az emberek... ha a szemükbe nézek az is ugyan olyan kitöltetlen. Némelyikből még visszaköszön ez a forróság. Vajon a sivatag is gyűlöl mindent itt?
Ez a homok csak azért van, hogy koptassa holt testét az ide kerülőknek. Most az enyémet is emészti. Az, hogy a világgal a dolgod elmúlt, az még nem jelenti, hogy ez lesz a végszó. A halál nem törli el a bűnöket. Itt fog élni, itt fog növekedni a bűneivel együtt, amíg fel nem ismeri, mekkorát hazudott... nem nekem,vagy a világnak, hanem saját magának. Amikor a teste meghal, ő magával hozza lelkének ürességét, és a benne kiszáradt reményeket, amiket egyenként hullajt majd el, mint a téli fák a leveleiket. Magával hozza a kérdéseit, az értetlenségét, és ebben a homokban morzsolódik le mindaz, amihez nem ragaszkodik eléggé. Úgy látom ez alatt a jó pár óra alatt többet tudtam meg az emberi lélekről mint az egész egyetemi éveim alatt összesen.
Ez az ég varázs égbolt. Az a különleges képessége, hogy megmutatja a lélek őszinte természetét. Szerencsétlen lények idebenn, mind csak is azért kerülhettek eme varázskupola alá, mert még az életükben elcseszték. Szánalmas emberi lét, olyan hibákkal telít meg amikre rá sem jöttek időben. Talán soha sem gondolták, hogy nem az a gonosz bennük, aki mindig ott volt a hátuk mögött, hanem az aki dicsérte őket. Valaha biztos nekik is mondták, hogy milyen kedvesek, valaha mind ember volt egyszer. Érzett egyszer, szeretett egyszer. Csak végül bebizonyították hogy igazuk van, és akkor váltak gonosszá. Ez a homok.. ez a fehér kristályos porszerű anyag, pont olyan mint az elvárás nevű ostoba kényszer. Az első hazugság ott kezdődött, amikor elhitték, hogy bármit is másért kell tenniük. Elhallgattatták a szívüket.
Nem hiszek az eredendő bűnökben. Nem hiszek az elrendelt szerepeknek, az a lusták luxusa. De hiszek abban, hogy az ember okkal van, semmi sem létezik feleslegesen. Meg kell mindezt értenem. Sosem vethetek véget ennek a harcnak, ha nem az alapjainál kezdem. Ujjaim közül lám, azonnal kifolyik. Észre sem veszem a szemeket, de attól még elsúrlódnak a bőrömön. Így nem vesszük észre mi sem amikor elmorzsolódnak rólunk az emberi érzések. És ez a hő, állandóan nyomaszt. Állandóan körülvesz, ez a hő a kényszer.
Az ember társas lény, társadalmának alapja a kötődés. A függés... de miért tanítják az embert még is arra, hogy függetlennek mutassa magát mindentől és mindenkitől?... Furcsa. Hogy lehetne valaki egyaránt kegyetlen és érző lény? Persze, hogy mindenki összezavarodik. Én sem értettem az elején. A harmóniát ott rontották el alapjaiban, mikortól már nem érdekelte őket. Törölni kell mindent! Ahhoz, hogy újraépíthessem a harmóniát, újra kell építenem, a gondolatoktól kezdve. Újra kell alkotni az egészet! El kell kerülni, hogy az elvárás és a nyomás lepusztítsa az emberi lélek alapvető tisztaságát. Csak így nem lesz homok abból, a megfoghatatlan és spirituális lényből, amit léleknek nevezünk. De készen állunk erre?... Dehogy. Én készen állok erre? Kicsit olyan érzés, mintha ezred évek óta várnám sok-sok idő óta. Más vágyam se lenne. Talán megint megszállottan viselkedek, de megszállottság megérteni, miért somlik el végül minden? Az a dolgom, hogy feltegyem a helyes kérdéseket...mert a válaszok már készen vannak.
Az ösztön, a mohóság, a félelem, a féltékenység, a magány mind csak a mi képzeletünk szüleménye, mi alkottuk... mi teremtjük ezt magunknak. Ugyan így el is tudjuk tüntetni... csak ez nehéz. Könnyebb hagyni, hogy végül elsorvadjon és elporladjon. Amikor felkapja a szél, már nem is érezzük, mert már halott, már nem is fáj. Vajon én képes leszek odafigyelni erre? Képes leszek végig igazat mondani magamnak?... Csak így nem porlad el az, ami én vagyok. Akár ők is lehetnék. Akár én is bújhattam volna álarc mögé. Viszont én választottam, végigmegyek a tövises úton, akármi van. Még a legrosszabb ellenségemnek sem kívánom, hogy kövessen, mégis a felismerést, a tudást, azt amit látok nem adnám semmilyen erőért, semmilyen életért, semmilyen szépségért, semmilyen illúzióért. Az igazságnak tépett arca van, és aki belenéz később megbánja nagyon. Nem lehet visszaaludni a közönybe, miután már elkezdtél rájönni a valódi életre. Csak előre lehet menni, képtelen vagy megerőszakolni a lelked már utána, egyszerűen azért. mert már tudod mit jelent. Visszatart mindaz amit szeretsz. Ez benne a legjobb, itt kezded el élvezni a dolgot.
Forró izzó katlan, már képzelődöm ahogy a fakó holdra nézek. Furcsa lélekenergia zeng a fülembe...
Fáradt sóhaj szökik ki belőlem. Mit is képzeltem, hogy hagy majd csöndesen gondolkodni az élet? Hogy hagy majd csöndesen, addig rágódni, míg bele nem bolondulok? A sorsnak ilyen a gondviselése. Ad mellém társat, ha már úgy látja, eleget agyaltam ezen. Ad megoldani valót, nehogy belerokkanjak a válaszokba.
- Bárki is vagy... áh mindegy... rosszabb már nem nagyon lehet- Emelem fel a fejem és megigazítom a szemüvegem.
- Azt hiszem az agyamra ment a hőség...először az a két oviszökevény... most meg már képzelődöm is...-.-. - Most már hangosan gondolkodom. Idegesít a magány, ha a csönd megközelít, én megszólítom, ezzel nincs probléma. Megoldom én...nem fog ez ki rajtam. De a nyomás egyre erősebb.
- Jó...kész...gyere elő...!- Próbálkoztam meg kihúzni magam. Már vonszoltam a lában. Már arcomhoz tapadtak a vérszínű hajszálak. Nem a hőség bántott... a gondolatok fárasztottak. Mint mindenki, én is magamnak csinálom a bajt. Viszont úgy tűnik tényleg van itt valaki. Megemberelem magam, nincs jogom őt másként kezelni mint másokat. A gyengeségem, nem kifogás ilyen mulasztásokra.
- Üdv ^^.- Köszöntem egyszerűen.
Vissza az elejére Go down
Allen Obrien
Különleges karakter
Különleges karakter
Allen Obrien

Férfi
Hozzászólások száma : 26
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2010. Jul. 22.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Vérfarkas
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 2 Cl0te8000/15000Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 2 29y5sib  (8000/15000)

Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar?   Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 30, 2010 3:23 am

Unalom és éhség. Ezzel tudnám jellemezni a Las Nochesben töltött napjaimat. Aizen az ígéreteiből semmit se tartott be. Semmivel se kaptam több áldozatot, és nem ölhettem úgy, ahogy akartam, mert néha összetűzésbe kerültem az egyik Espadaval akit, ha jól emlékszem valamilyen Luzbelnek hívtak. Múltkor is mikor végre kajához jutottam leordította a fejemet és megfenyegetett, hogy megöl, ha még egyszer meglátja, hogy arrancarokat eszek. Most komolyan akkor mit egyek? Semmi más ehető nincs itt… a hollow meg nem csillapítják az étvágyamat. Azok épp, hogy elegek előételnek. Őket is csak valami ünnepnapkor szoktam megenni, mert akkor több fogásos reggeli, ebédet és vacsorát készítek magamnak, de így, hogy már az Espadak is fenyegetnek elég gázos a dolog. Mondjuk ez engem, mióta idegesít? Lehet, hogy erősebbek, de én gyorsabb vagyok vagy legalább is, remélem, mert ha nem akkor tényleg nagy gázban vagyok. 0.0 Na, mindegy ezzel most nem foglalkozom hanem inkább elindulok keresni valami védtelen kis reggelit mert kezdek éhen halni. Remélem, most nem futok össze azzal a flúgos Espadaval mert a végén még harc lesz a vége, és most nem akarom megnyesetni a bundámat. Mondjuk ebbe a melegbe rám, férne, de inkább nem, mert attól általában még idegesebb vagyok. Viszont manapság jobban tudom kezelni a dührohamaimat. Nem változok át egyből csak akkor, ha nagyon ideges vagyok és ez azért már nagy haladás, de remélem az arrancarok nem, tudnak erről, mert mostanság csak megfélemlítésből szoktam átváltozni. Már a farkas alakom nélkül is sikeresen le tudom őket vadászni hála az én ici-pici kardomnak. Mondjuk nem is nagy hiba, hogy ha megtudják, mert ezzel még nem tudnak nekem ártani, de azért elég kínos lenne, ha megtudnák, hogy mostanság visszafogom magam, mert engem szinte mindenki őrült, pszichopata gyilkosnak tart mióta itt vagyok. Nem is tudom miért, hiszen csak eszek. Igaz, hogy kicsit brutális körülmények közt fogyasztom el a szerencsés kiválasztottat, de az most mellékes.
Miután felrángattam magamra egy fekete bőrnadrágot, egy fekete bakancsot és egy fekete bőrkabátot úgy éreztem, indulhatok vadászni, de egy dolog még hiányzott. A kardomat az ágyam mellett hagytam. Ez nagy hiba, mert most nem sok kedvem van átváltozni és úgy kergetni az ételt. A kardot a hátamra kötöttem és elindultam vadászni. Reménykedtem abban, hogy gyorsan találok magamnak kaját, de vagy húsz perckeresgélés után be kellett látnom, hogy ez mégsem lesz olyan könnyű, mint gondoltam. Ráadásul kezdtem izzadni is a nagy melegségben, mert hát, mint tudjuk a fekete, beszívja a hőt én, pedig csak fekete ruhában voltam ráadásul még a hajam is fekete. Surprised
Már egy ideje rohangásztam a telibekúrt sivatagban, hátha találok a fogamra való falatot, de sehol se találtam mikor megéreztem egy érdekes illatot. Nem tudom mihez hasonlítani, de kellemes volt. Nem olyan volt, mint annó az a Ren gyerek attól még így gondolatban is felfordul a gyomrom. Viszont ezt az illatot még soha sem éreztem Las Noches területén szóval vagy egy újabb szövetséges, vagy egy behatolóval van dolgom. Inkább a behatolóra tippelek, mert a szövetségesek, mint büdösek. Futva indultam el az illat felé. Gyorsan megérkeztem, hiszen én sokkal gyorsabban futok, mint egy átlagos ember. Mikor megláttam, tudtam, hogy nem szövetséges. Vagyis csak egy megérzés volt, hogy nem az ezért lassan lopakodtam utána és, hogy ha bebizonyosodik, hogy betolakodó egyből rávetem magam, és akkor megvan a reggelim. Már egy ideje követtem mikor elkezdett beszélni. Hallottam, hogy engem szólít, vagyis keres valakit, de nem találja. Felegyenesedtem és elé sétáltam. Tudtam, hogy ez veszélyes, de nem érdekelt. Most kell megtudnom, hogy barát vagy ellenség.
-Üdvözletem Las Nochesben… Allennek hívnak és arra lennék kíváncsi, hogy egy magad fajta honnan veszi a bátorságot, hogy egyedül idejöjjön?

Vissza az elejére Go down
Masamune Raiden
Daitenshi
Daitenshi
Masamune Raiden

Férfi
Gemini Dragon
Hozzászólások száma : 177
Age : 35
Tartózkodási hely : valahol a bárhol és a semmi között
Registration date : 2010. Aug. 03.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: Juunibantai ex-taichou Saizensen - Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 2 Cl0te21500/30000Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 2 29y5sib  (21500/30000)

Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar?   Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 2 EmptyPént. Dec. 31, 2010 10:52 pm

víííír farkas

Hát ez nem oviszökevény. Vetüléséből érződik, hogy valami nagyobb kevésbé lányos, sokkal inkább pasas. Hát puff. Hiába tudtam hogy jön. Még köszöntem is, mert olyan rendi vagyok...de nem. Neki rugaszkodni és ugrani kellett, hogy én végül megint elterüljek a homokba akár egy eltévedt és beszívott igen piros béka. Sokáig csak követett,csak figyelt. Tudtam hogy itt oldalog, mint egy kósza gonosz kis árnyék. Figyelt a szemecskéivel és szaglászva követhette nyomaim. Én meg olyan ártatlan és kedves vagyok, csak hagytam, hogy jöjjön. Majd megunja ha akarja. Jó sok idő telt el közben, igazi kis türelem játék volt. Én néha gyanútlan hátra forgolódtam, szemeim ide oda nézelődtek, Hátha majd útközben fel villan a hangos lopakodó. Nem értem, ha már tudom hogy itt van, miért nem jön elő. Minek kell követnie? Kizárt hogy lebuktam, gigai is van rajtam, kardom is van végül is, de aztán minek. Annyit használom Kokutan no Makase-t nagyjából, mint egykét felfújt, izom góré dinnyefej az agyát Seireitei-ben. De ma olyan piszok peches napom van, hogy ma már kellet használnom. Nem szeretem ha rákényszerítenek a harcra...nem is megy olyan jól, meg minek. Rajtam igazán könnyű azt gyakorolni, hogyan tiporjuk sz@rrá más emberkék lelkivilágát, csak egy bibi nekem már nem fáj. Szóval bekaphatják a szerves stukkerem. Ez a barom is kedves invitálás, és kellelkes köszönés nélkül rohant rám, akár az orosz hadsereg. Istenem mit vétettem hogy állandóan idiótákkal vagyok körülvéve..hát nem igaz már. Kiköpöm a homokot megint. Felállok megint, leporlom magam , megint, türelmes leszek megint.
- Látom rosszul hallasz^^... pedig én köszöntem, de látom nincs ínyedre a kultúra. Biztos valami fájdalmat okoz vagy nem tudom. - mondtam édibédi hangon, már eléggé tele van a tököm. Kezdek morcos lenni. Nem mintha ez most fenyegetés lenne erre a homoksivatagra nézve, mert tökmindegy, hogy idegbajos vagy é, vagy hulla nyugodt, így is, úgy is levernének végül. Na hát ez van...nem harcra lettem kitalálva. Ez van ezt kell szeretnem, nem is szeretek harcolni, szóval a k****a anyját mindenkinek, aki arra rávesz engem. Mert aztán tényleg rendes fickó vagyok. Ha van nagyfőnök az égben és lát, biztosan szarva van, mert nem díjjazza esetlen igyekvésem, a jóságra.
- Kössssssz...- sziszegem, mikor meghallom az ő üdvözlési stílusát is. Kicsit, olyan vidékies íze van, mint aki sokáig nem volt városok közelében.
- Ja... itt vagyok egy ideje. Mond nagyon nehezére esett volna csak úgy lazán fa**án idelejteni és bemutatkozni? Minek kellet hozzá ez is. Ha meg akarsz enni, utána is megtehetted volna. Velem azonban nem mész semmire, ha megeszel átragasztom rád a tébolyomat, és belülről veszem át az agyadon az irányítást!!!- teszem a halántékomra a mutatóujjaimat kétoldalúról, mintha én lennék az X-manből Jane. Persze ekkora marhaságot még életemben nem mondtam, de már agyamra ment az itteni légkör. Senki se rója a fejemre, ha túlélem egy hétig ki se fogok mászni a hűtőraktárból.
- A francokat... izé Allan, nem vagyok bátor csak nem félek. Vágod... nem érzek olyat, mert az illúzió, s mint olyan logikátlan, s felesleges. Szóval rossz a kérdésed, rágd meg még egyszer, aztán add vissza Razz.- nézek rá, annyira látszik hogy tisztára meghülyültem, hogy csak na. Valóban ijesztő hitelességgel tudom előadni magam. Blöff az egész, igen, de talán bejön, és a másik még soha sem tanult pókerezni. Kötekedésem talán partot ér, és megkondítja az értelem harangját odabenn. Már annyira nem érdekel az egész. Talán haza sem akarok menni. Otthon sem lenne nagy a különbség ettől a mocsoktól, legalább is nekem nem. Csak itt élből előrántott véres kardokat kapok, ott meg lopott galád tekintetek ostoroznak, mikor elmegyek, kezüket megropogtatják, így üzenik nem bírjuk az arcod. Itt legalább őszinték, nincsenek szabályok, az egyetlen szabály, hogy légy erősebb. Csak velem jól kicseszett az élet, mert én nem erős akarok lenni, hanem boldog, meg korrekt, meg fear...szóval szívás az életem.
- Meg úgy hozzátevőlegesen említeném, hogy nyugodtan hívhatsz Raidennek, amennyiben ez nem felel meg igényeidnek, fordulj bírósághoz Razz hehe.- néztem rá mint egy sült bolond nem is kellet nagyon színészkednem, rólam könnyen elhiszik Razz.
Vissza az elejére Go down
Natalie Salazaar Granz
Espada
Espada
Natalie Salazaar Granz

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 160
Age : 31
Registration date : 2011. Mar. 24.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: Tudós
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 2 Cl0te40550/65000Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 2 29y5sib  (40550/65000)

Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar?   Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 2 EmptyPént. Márc. 25, 2011 4:02 am

*Megint beindult a csodás agytekervényem és mentem össze vissza amerre csak láttam. Megint meg kellett állapítanom, hogy a falakat valaki nagyon de nagyon rossz helyre rakosgatta, hisz megint sikerült egy sarok élbe belerugnom. Lassan tényleg az lesz, hogy mire elérek A-ból a B-be lesántulok. Jelenleg a kaszámat sétabotnak használom. Ki hitte volna, hogy erre is alkalmas a zanpakutom? Én nem, csak most jöttem rá, hogy sántikálok. Fene egye meg, de azért vigyorgok. Sok mindenkivel találkozok. Az egyik gyerek még egy cukorkával is megkínál amiért hálásan össze borzolom a haját. Ő meg erre felkapja a vizet és dühösen rohan el. Értetlenül nézek utána és integetni kezdek egy hatalmas mosoly keretében. Nem igazán értem mi a baja, de most koncentráljunk inkább arra, hogy új helyre kéne menni. Valami olyasmi helyre, ahol közelebbről megnézhetek ismeretlen arcokat. Huu, remélem nem fognak lecsapni. Az írtó ciki lenne. A fejem fölé is írhatnák akkor, hogy "Egy arrancar akit megettek ebédre". Erre a gondolatra inkább gügyögni kezdek. Ha kell eljátszom a csecsemőt. Csak nem lehetnek olyan érzéketlenek, hogy egy szegény árva és nem utolsó sorban cuki arrancart megegyenek. Vagy igen? Végre megérkeztem egy furcsa helyre. Vagy is nem furcsa, csak rég jártam már itt, úgy hogy most szembesülök azzal, hogy semmi sem változott.*
~ Ki hitte volna hogy nem változik semmi? Az a koponya még mindig ott van? Aztaa...kell nekem egy ilyen otthonra csúszdázni!~
*Torpanok meg jelenleg a forró homokban. Valami extra meleg van ide kint. Olyan mint amikor becsuknak egy szaunába azt felnyomják a hőmérsékletet. Legalább olyan durva. Ki is cipzározom a mellényemet és inkább a derekamra kötöm az ujjánál fogva. Így csak egy ujjatlan fehér topp. Nem is kell már, ilyen melegben. Na tehát, eléggé elcsodálkozom. Az a koponya van vagy két méter magas és eléggé ijesztő. De az én szemem mint a mennyei csillagok úgy fénylenek a látványtól.*
- Hát van ennél csodálatosabb? ő tuti nem lő rám cerot...
*Vigyorgok mint a tejbetök és megindulok szaladva a koponya felé. Nem is tudom honnan került az oda, de ott van már egy jó ideje. Most pedig alkalmam van arra, hogy közelebbről megnézzem magamnak. Na látjátok? Eltévedni nem is olyan rossz dolog, mint azt gondolják. Most is olyan helyen kötöttem ki, ahová tuti nem kerülök ha tudatosan indulok neki a dolgoknak.
A szél pedig lágyan simítja arcomat. De ez is oly perzselő ezen a helyen, mintha muszáj lenne neki sült csirkét csinálnia belőlem. Már csak a grill fűszer hiányzik és még lehet a dolgokból valami. Ahogy szaladok előre. Nagyjából 4-5 méter lehet ez, de a zsebemből mindenféle kacatok kezdenek el kifelé hullani. Ez a jancsi és juliska hatás, csak én kacatokkal "kereskedem". Ahogy haladok előre a koponya egyre s egyre hatalmasodik. Még eléri azt a szintet, hogy már háromszor akkora mint én magam. Meg is állok előtte és tátva marad a szám.*
- kamikaze csúszdaaaa!!!
*Visítok fel vidáman majd elindulok fölfelé. Megy ez mint a karika csapás. Felfelé még könnyebb is menni bár megint mintha könnyebb lenne mozognom. Valami itt nem stimmel tutira. De a csúszda most annyira lefoglal, hogy nem is törődöm semmivel. A kaszám és a plüssöm még nálam van és ez itt a lényeg. Lassan azonban felérek a tetejére s nini... Micsoda látvány! Elkezdem saját magam ölelgetni.*
- Eci...peci...ki mehecii...te vagy az a r!hadt g!ci!
*Számolom ki éppen az út irányt merre is kéne elindulni lefelé. Nem megy ez olyan egyszerűen. Először meg kell találni a tökéletes lejtőt, a tökéletes szögben. Ne hogy már e miatt elveszítsem a kedvemet, hogy ezt a koponyát elmozdítsam innen. Amúgy nem vagyok ám tisztába azzal hány kilot is nyomhat, meg hogy felbírom- e egyáltalán emelni. Egyszerűen csak elakarom vinni haza.*
~ Ebből készítek egy baba házat csont barbiekkal!~
*Állapítom meg még államat dörzsölgetve morfondírozok a témán. Nem is volna ez olyan rossz ötlet. Csak a kérdés az lenne, hogy ugyebár Slarin hogy vélekedne arról, ha beállítanék egy bazi nagy koponyával a hátamon amivel a legjobb esetben is kidöntenék pár falat. Még a végén össze omlasztanám az egész kócerájt. Fene egye meg, nem találom merre is kéne lecsúszni. Ezért inkább szépen leülök. S nézek mint b!szott galamb a fűben lefelé....*
Vissza az elejére Go down
Quibelez de Saporán
Exequias
Exequias
Quibelez de Saporán

Férfi
Gemini Goat
Hozzászólások száma : 29
Age : 68
Tartózkodási hely : itt-ott-amott-emitt
Registration date : 2010. Jan. 03.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 99. Arrancar, Exequas tag, Eras helyettese
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 2 Cl0te5500/15000Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 2 29y5sib  (5500/15000)

Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar?   Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 2 EmptyPént. Márc. 25, 2011 6:24 am

Nőutáló vs. gyerekes arrancar - mi lesz itt még? O.o


~ Phuu, miért van itt már megint ilyen meleg? - dühöngtem magamban, miközben próbáltam eligazodni egy olyan részén ennek az egész Las Noches épületegyüttesnek nevezett, cseppet sem kellemes, erősen labirintus hajlamú helyén, ahol egészen a mai napig egészen biztosan nem jártam. Legalábbis nem nagyon hiszem, hogy én valaha is megfordultam volna olyan folyosókon, amiknek a kinézete ekkora vétség a jó ízlés ellen mindenki szemében. Oké, meleg a hely, és kellenek a fehér falak, de melyik divat szempontjából évszázados lemaradással küzdő egyén találta ki errefelé, hogy dekorációs tárgyaknak akkor tökéletesen meg fognak felelni a vörös, véres sebesülések eredményében a falra szökött festék foltok? Brrr, ezek iszonyúan rondák, ráadásul mindenki, aki már látott az elmúlt évszázadok során egy tisztességes divat magazint, nagyon régen tud róla, hogy ez a két szín abszolút nem kompatibilis egymással, leginkább pedig arra hasonlítanak, ami egy tömegmészárlás után hátra marad egy véres csatamezőn télen. Nem értem ki az, aki ezt hajlandó volt a falakra felkenni, és remélem, hogy csak dekorációnak szánta, nem pedig valódi vért használt. Juj, attól minden jobb érzékekkel megáldott arrancar biztosan komoly rosszullétet kapna, hiszen ez mindenhogy kinéz, csak éppen esztétikusan és elfogadhatóan nem. Ráadásul az igazi vér annyira bajos is, le nem megy a kezéről az embernek véletlenül sem, a ruhán is megmarad a nyoma, és egészen biztosan olyan undorító is a szaga, hogy kevesen tudják elviselni. Remélem tévedek, és ez más. Mintha most is kezdeném errefelé érezni azokat a szadista női egyének által aromának nevezett illatokat, amiket akkor szoktak nagy örömmel még ezen kívül kreálni, mikor a főzésnek nevezett, számukra túl nehéz művelettel próbálkoznának meg, és erősen tanakodnak rajta, hogy a félig nyert, egyébként is pocsékra sikerült hússal éppen mit is kéne kezdeni. De persze az ilyesmi errefelé gyakori dolog, hiszen szinte semmire sem jók, ráadásul pedig még ezt nem is szégyellik megmutatni mindenki előtt. Nem is értem, hogy bírja az ilyeneket Aizen-sama megtűrni a közelben, akinek van egy kis esze, menekülne innen, méghozzá jó messzire, mielőtt ráébred, hogy mennyire használhatatlan, haszontalan és ráadásul ronda is az egész banda. Bosszantó...
Ráadásul a "kedvenc" rabszolgahajcsárom megint keresett, csak nem értem miért kellek én neki mindenhova. Biztos vagyok benne, hogy a kedvenc ölebei, meg az új kiskutyái szívesen megtesznek mindent, amit csak akar, akkor meg igazán békén is hagyhatna. Majd lesz eszemben megjelenni neki, a múltkor is oda kerültem, és egész nap írhattam valami hülyeséget, aminek még az értelmét sem tudtam, ráadásul még azt merte rá mondani mikor nagy nehezen végeztem, hogy ronda az írásom, kezdjem újra. Nem fogok neki másképp írni, így tanítottak, ezt fogom használni mindenképp. Amúgy meg lassan már komolyan kezd üldözési mániám is lenni, hála annak az idegesítő nőnek, mivel lassan már a fene sem fogja tudni számon tartani, hány fracciónt is gyűjtött be egy elborultabb pillanatában az életének, akiket persze rögtön ezután rám is állít, hogy keressenek meg. Utálatos dolog, ráadásul majdnem mind a melles népséghez tartozik, nehogy egyszer is szerencsém legyen velük. Ez annyira nem fer, pluszban még mindig sikerült is sprintert találni, nehogy véletlenül el tudjak szökni. Számító tyúk -.-
Nem tudom merre mentem pontosan, csak a lában vitt a kevésbé meredek talaj felé mindig, így végül mire jobban körül néztem már megint máshol voltam. Ez a hely sem lett sokkal divatosabb, de legalább már a vér el lett onnan kaparva, ráadásul pedig láthattam kifelé a helyről valami érdekes alakzatra a távolban. Lassan indultam el felé, ráérősen, hiszen ha egy helyen Slarin biztosan nem fog engem keresni, az a nap. Még mindig biztos benne, hogy fekete nadrágban én oda nem megyek ki, és ennek köszönhetem, hogy megint jó pár napja nem találkoztunk. Pedig nem is olyan szörnyű ez a meleg errefelé, csak éppen az arrancarnak tudnia kell, hogy használja ki. A kék pólóm például simán taszítja a fényt, a napsugarakat meg kibírom az alatt a pár perc alatt, amíg el nem érem azt a fura fejet. Nem szép, de biztos, hogy jó nagy, és lesz egy kellemes árnyéka is, ahol nem leszek feltűnő. Legalábbis egészen eddig ebben reménykedtem, amíg tíz méterre attól a nagy fejtől fel nem tűnt, hogy valami már elfoglalta a tetejét. Egy hófehérke volt ott, aki ráadásul szemmel láthatóan az ízlésemhez képest túl sok női hormonnal rendelkezett. Remek, az életben egyszer nem tudok megszabadulni ezektől a libáktól?
Egy lesajnáló sóhajjal jutalmaztam csak a látványt, majd ráérősen folytattam az utamat az árnyékos rész felé. Oké, itt van, túl közel az ízlésemhez, de senki nem mondta, hogy foglalkoznom is kell egy ilyennek, akkor pedig nem is fogok. Egyszer csak eltűnik, ha meg nem, akkor remélem, hogy legalább a feleslegesen oda rakott száját csukva tudja tartani. Nem ártana neki...

//nem a legjobb, de a karit ritkán használom -.-" //
Vissza az elejére Go down
Natalie Salazaar Granz
Espada
Espada
Natalie Salazaar Granz

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 160
Age : 31
Registration date : 2011. Mar. 24.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: Tudós
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 2 Cl0te40550/65000Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 2 29y5sib  (40550/65000)

Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar?   Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 2 EmptyPént. Márc. 25, 2011 7:30 am

Nőutáló vs. Gyerekes arrancar - mi lesz itt még? O.o

*Innen fentről a táj kevésbé tűnik olyan kietlennek. Látni innen sok mindent. Sőt, fura de nem is tudtam, hogy a környéken vannak már hollowok meg arrancarok amég idáig fel nem jöttem. Nekem valahogy sikerült az összeset kikerülnöm. A szél lágyan ringatja hajamat össze vissza. Szépen ráérősen, mintha nem is akarna innen tovább engedni. Amit meg is értenék, ez a koponya bizonyára nagyon magányos lehet. Nem láttam még ehhez hasonlót. Bizonyára valami extra hatalmas hollownak a koponyája. Vagy nem is tudom, de neki is szüksége lenne valami életre, mert totál kihalt és még foszlásnak is indult. Én tuttifruttira fel tudnám dobni, de ahhoz szükségem lenne némi kellékre, na meg persze arra is hogy magammal vihessem vissza.*
~ Belegondolva, vajon ő bízná a benti hűst? vagy elemeire esne és záporozna a plafonból..huu protkók hullnának az égből?~
*Elkuncogom magam és önfeledtül eldőlök hanyatt a koponyán megsimogatva annak buksiját. Igaz a tenyerem több ezrede lehet, de se baj erről nem is igazán veszek tudomást. Arról inkább, hogy a nap egyenesen az arcomba tüzel így nem sokáig gyönyörködhetek az égen lévő bari féleségekbe. Már ha azok azok az égen. Sosem lehetek biztos benne, lehet akár egy betolakodó is csak álcázza magát. Én mondjuk örülnék neki, lenne kivel beszélgetnem s mivel oda fent van még segíthetne is milyen irányba érdemes a csúszást megejteni. Nem tudom ennek mekkora az esélye, hogy betolakodó lenne, de most először örülnék is neki. Mindenesetre nem akarom, hogy a szemeim kiégjenek, szóval úgy döntök, hogy inkább felülök és csak bámulok a semmibe, közben pedig történeteket találok ki minden féléről. Eddig egy hollow nyuszika a sok hollow múkus mellett és a hollow farkas története már meg van. Most kell valami frappáns. Lehet a hollow nap a hollow barikkal? El is kezdek valami ábrát karcolni a koponyába a kaszám élével, de ennek csak az lesz a következménye, hogy egy darab ki jön felőle. Tisztára snowboard bigyusz jött ki belőle. Ki is veszem, de a plüssöm valami ismeretlen irányba tüskés formájában lehullik. Vagy is Quibelez irányába. Elég esélyes, hogy el is találja. De mire észre veszem, már nem tudok mit kezdeni.*
- Esik a hóóóóó!
*Kiálltok fel, hátha meghallja majd a lábaim alá veszem a csontdeszkát. Itt az ideje kipróbálni az új kamikaze csúszdát. A kaszám lesz az én izém ami meghajt mint amikor sielni szoktak. Szóval elég istenesen meghajtom magam. S lassacskán nem hogy száguldok lefelé, hanem már lassacskán zuhanni kezdek. Épp, hogy megbírok állni az alak előtt. De a plüssömet nem látom sehol. Ezért a ruhájánál fogva kezdem mosolyogva rángatni.*
- Hol van? tudom hogy megszeretnél ismerkedni vele, de ő egy fontos eszköz...elmondod hol van?
*Elengedem és nézek rá hatalmas szemekkel kérlelőn. Remélem nem történt a plüssömmel semmi. Csak azt ne, akkor belehalnék. Éjjel nem lenne kihez hozzá bújnom...*
Vissza az elejére Go down
Quibelez de Saporán
Exequias
Exequias
Quibelez de Saporán

Férfi
Gemini Goat
Hozzászólások száma : 29
Age : 68
Tartózkodási hely : itt-ott-amott-emitt
Registration date : 2010. Jan. 03.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 99. Arrancar, Exequas tag, Eras helyettese
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 2 Cl0te5500/15000Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 2 29y5sib  (5500/15000)

Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar?   Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 2 EmptyPént. Márc. 25, 2011 11:44 am

Nőutáló vs. Gyerekes arrancar - mi lesz itt még? O.o

Furcsa, beteges nőszemély lehetett ez, mivel kifejezetten nem vette észre, hogy ott vagyok. Legalábbis biztos voltam benne, hogy a sóhajtás elég volt, hogy felhívja rám a becses figyelmét, de hiába reménykedtem, ennyi nem volt elég. Fogadni mernék, hogy az egyetlen dolog, amit meg fog érezni, ha jó istenesem odébb rúgom, hogy közelebbről is megnézheti, mennyire át tud itt a homok melegedni errefelé napközben. Én már csak tudom, többször nyakaltam el benne, mint bárki más, volt olyan ráadásul, hogy majdnem egy égési sérüléssel zártam a kényszerpihenőt, de ilyen főleg dél körül fordult elő és akkor is csak egyszer-kétszer, az én legnagyobb szerencsémre. A fenének sem hiányzott most, hogy közelebbről is megnézze a földet, fogadni mernék, hogy megint olyan forró, hogy sütni lehetne rajta, más ide már nem kell. Inkább azt a cuki kis árnyékot néztem ki, ott nem messze, bár ettől a perszónától még a végén kitelik, hogy nem enged a közelébe, nekem meg semmi idegzetem újat keresni, ráadásul errefelé a közelben egy sincs. Na, nem baj, max. megpróbálom onnan lecerózni, előbb-utóbb sikerülni fog, a lényeg annyi, hogy kicsit közelebb kell majd hozzá mennem, de ez nem újdonság. Eddig sem tudtam célozni, nem szimpatikus nekem, nem is most fogok elkezdeni rendesen megtanulni. Előbb-utóbb kialakul, addig meg minek harcoljak. Elvagyok nélküle is jól, van elég sérülésem, nem kell még az is hozzá, hogy valamelyik félőrült, szadista hajlamokkal megáldott nőneműnek nevezett lény, akitől a legszívesebben elmenekülnék a fenébe, egyszerűen fogja csak magát, és neki áll valami karddal, vagy hasonló, nem normális eszközzel megpróbálni feldarabolni. Nem köszönöm, elég volt ez...
Mindenesetre kicsit elgondolkodhattam, mert utána már csak annyit hallottam, hogy a női fúria felém hajít valamit, ami elég meredek pályán járt ahhoz, hogy megpróbáljam a lendülettel vissza is rúgni a feladónak, de ez csak félig jött össze ebből a szempontból. Felemeltem ugyan a lábam, de az utólag kiderítetten tüskés izét nem találtam el, elment mellette. Szerencse, kizárt, hogy a cipőm felfogta volna a sünit. Egyébként ha már itt tartunk, melyik retardált hülye is hajigál az ártatlan arrancarok felé szúrós dolgokat? Tuti megint valami bekattant tyúk lesz, aki éppen nagyon élvezi, hogy Aizen-sama eltűri tőle a viselkedésnek ezt a fajtáját, ezért nem zavartatja magát. De jó -.-
- Mi? Mi van, hol? Beléd csapott a semmiből a villám, vagy alapból ilyen csökkent képességű vagy? - ugrottam hátra, miközben a bigéje leszánkázott arról a fejről, majd mivel nem tudott megállni, elkapott engem is és majdnem rántott magával. Esek el én eleget a lábaimban, nem kell rásegítenie egy idegbeteg nőnek meg a mindenféle nem 100-as hobbijainak is. Brrr, ez a világ egyre szarabb lesz. Ráadásul még el is kapott engem, mintha minden vágyam az lenne, hogy egy ilyen ronda, tartalék ütközőkkel felszerelt lény neki álljon ölelgetni. Nem, ez nem kell nekem, még a végén át ragad rám tőle valami bolha, vagy hasonló ronda dolog. Nem kérek belőle, így is van elég bajom. Ráadásul eléggé agy károsultnak néz ki ezekkel a szemekkel, olyan, mintha valaki felragasztotta volna a szemhéját majdnem az égig. Fúj, minek néz ez engem, kísérleti eredménynek valami boncoláson. A nevem erre utal, de nem, nem vagyok ez, és a hideg rázást kapom a némberétől...
Vissza az elejére Go down
Natalie Salazaar Granz
Espada
Espada
Natalie Salazaar Granz

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 160
Age : 31
Registration date : 2011. Mar. 24.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: Tudós
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 2 Cl0te40550/65000Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 2 29y5sib  (40550/65000)

Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar?   Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 2 EmptySzomb. Márc. 26, 2011 5:28 am

*A nap is szép és hőség is eléggé fel csapott itt. De a leglényegesebb játékszerem most eltűnt. Éppen ezért minél előbb vissza akarom kapni, ez szerintem tökre természetes. Mindenki a számára legfontosabbhoz ragaszkodik. Még én is, tán egy kicsit túlzásba is viszem, de nem baj. Most a lényeg, hogy vissza kapjam. Éppen ezért olyan szép szemekkel nézek az illetőre amilyennel csak lehet. Nem számít, hogy a nap majd kiégeti a szememet. Ez egy csekély dolog. Akár virítani is virítanék valahogy, ha a plüssöm végre vissza kerülne hozzám. Elkerekedik a szemem amikor azonban az ismeretlen teszi a hülyét. Félre is billentem a fejemet. Pedig én megvoltam arról győződve arról, hogy nála kell lennie. Ő meg most közli velem hogy nincs? Ez nálam olyan hatást ér el, mint az időjárás. Változékony, de még mennyire. Először a fény úgy vész ki szemeimből mint ahogy a nap bukik a horizont vonala alá. Ezt követően a szürkeség még szürkeséggé változik. Mint amikor az egek elborulnak és besötétülnek. Lassú és egyenletes folyamat és szinte szemmel látható az én esetemben. Olyannyira, hogy azt sem veszem észre, hogy a kaszám ebben a pillanatban nagyon, de nagyon nyomja a hátamat. Normális esetbe már visítoznék, hogy ez fáj, de most ez nincs így. A plüssöm számomra egy tragédia. Olyan amilyet senki nem akar megélni nap mint nap azt hiszem. Ezért a folyamat egyre tovább tart. Egészen addig, még bevörösödik a szemem. S ez is csak fokokkal feljebb jut. Akár egy kis szürke bárány felhő is lehetne a fejem fölött, amely épp záporozik egyenesen a fejem búbjára. Először könnyet ontanak szemeim majd egy egész záport s mint egy kis gyermek zokogni kezdek.*
- Hol a plüssállatom!!! Mond meg tudom, hogy tudod hol van!! Mond meg!!!
*Lépek közelebb a sráchoz majd megragadom a pólóját. Ahogy a hiány azonban felfokozódik bennem, úgy már csapkodni is kezdem ziláltan a mellkasát. Még is hogy lehet valaki ilyen? Ellopja másnak a játékát? Ez olyan gyerekes. Pedig ő volt az én kedvencem. Nélküle a világ sem olyan világ már. Nem, nem ez nekem nem tetszik. Francba is, nem tudom abba hagyni a sírást.*
- Azt se tudom mit jelent csökkent képességűnek lenni...de te tehetsz arról, hogy eltűnt. Mond meg! Mond meg! Moooond meeeg!
*Visítom le a fejét az illetőnek. Azt se tudom ilyenkor mit kéne csinálnom, de meg kell mondania merre van a plüssállatom. Amúgy meg miért ne mondaná el? Csak nem olyan. Én tudom, hogy megakarja nekem mondani ezért meg is fogja. Lassan hátrébb lépek. Ekkor már kezdem érezni, hogy egy kicsit bele szúrt az oldalamba a kaszám. Kicsit vérzek is tőle. Na most következik be a legnagyobb sikítás. El is dobom két méterre a picsába a zanpakutomat. Ami mondjuk nem helyes. De ilyenkor ki az aki helyesen tud cselekedni? Én biztos, hogy nem...*
Vissza az elejére Go down
Quibelez de Saporán
Exequias
Exequias
Quibelez de Saporán

Férfi
Gemini Goat
Hozzászólások száma : 29
Age : 68
Tartózkodási hely : itt-ott-amott-emitt
Registration date : 2010. Jan. 03.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 99. Arrancar, Exequas tag, Eras helyettese
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 2 Cl0te5500/15000Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 2 29y5sib  (5500/15000)

Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar?   Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 2 EmptySzomb. Márc. 26, 2011 8:12 am

Nőutáló vs. Gyerekes arrancar - mi lesz itt még? O.o

Ez a nő nem százas, az már biztos. Oké, én eddig még nem találkoztam soha olyannal, aki az lett volna, mert az nagyon ritka adottság, de ő mindenen túl tesz. Nem elég, hogy olyan, mint egy szabadjára engedett elmegyógyintézeti bentlakó erős érintkezési hajlamokkal, de még merészelt engem kinézni a játékának. Nem tudom mi baja, de komolyan jó istenesen nyakon kéne vágni, vagy legalábbis szólni neki, hogy ez itt Las Noches és nem a karakurai kórház elmeosztálya, ahol kénye kedve szerint idegelheti ki a nem teljesen józan lényeket. Most nem értem, tényleg minden lény, aki más kromoszómával született ennyire beteg, vagy nekem sikerül az összes különleges esetet kifognom, aki csak létezik ezen a hülye helyen? Nem tudom Aizen-sama hogy a fenébe bírja ki a jelenlétüket, de szerintem nagyon ideje lenne már az összes ilyen picsát innen jó messzire kihajítani, mert a végén a normálisaknak is kihullik a haja, hála nekik. Bár lehet, hogy ott vannak azok a ronda, ráadásul mazochista jegyekkel rendelkező társai, akik a saját szórakoztatásukra keresik meg a teljességgel elviselhetetlen készletet a nőkből, és most éppen megszökött a magán ketreceikből pár darab, méghozzá jó messzire. Vissza kéne vinni a helyére a falra, és lehetőleg időközben mellé pakolni mindenki mást is, aki ennyire idegesítő nőstény csak van a világon. Bár ki nem az közülük? Egyáltalán mit csinálnak ezek Hueco Mundoban? Harcolni nem nagyon tudnak, azt még én is tudom, takarítani nem hajlandóak, ahhoz túl büszkék a körmeikre, főzéshez nincs tehetségük ráadásul még a pasikat sem tudják simán nyugton hagyni, az állandó nyavalygásukról és a nem létező dolgok iránti problémáikról pedig még nem is volt szó. Ráadásul valamelyik beteg arrancar mindegyiknek adott fehér és ronda egyenruhákat, amik nem csak egyenlőek egy merénylettel az elmúlt tíz év divatja ellen, de még olyan részekre is vannak szedve, hogy véletlenül se tudja őket senki felismerni külön-külön. És persze nincs két ugyanolyan, erre még jön a rivalizáció. Mondtam én, hogy a menstruáló népséggel csak baj van, de eddig senki nem akarta elhinni nekem. Hamarosan viszont maguk is meg fogják tapasztalni...
Az a lökött liba itt előttem pedig már lassan méltóztatik is elmondani, hogy mi az az élete szempontjából feltétlenül szükséges eszköz, amit annyira keres rajtam, de egyenlőre nem talált meg. Szerintem nem az esze lesz az, mert bár a meghatározási listán az van az első helyen, már régen elhagyta, valamikor a születése előtt pár pillanattal és most már felesleges a mikroszkopikus maradékot belőle megpróbálnia előkotorni. valahonnan a levegőből. De jó nekem, megint zárt osztályos csitrit fogtam ki, aki ráadásul ezúttal valami anyagállatot keres rajtam. Jézus, ez már csúnya. Ugye nem arra a dögre gondol, amiben több tüske volt, mint a kedves espada vezetőmben és a rózsáiban együtt véve, miközben leföldelt a homokba? Azt ugyan keresheti szerintem, valahol a föld középpontjánál kötött ki, szerintem, vagy a menosok erdejének mélyén vacsoraként. Oda is való... Mielőtt azonban még ezt közölhettem volna az őrültjével is, az egyszerűen fogta magát, és megragadta a pólómat. Fúj, ez már nem túl közel van egy hülye nőtől, meg úgy átlagban mindenkitől, akinek nem farka van. Tűnjön a fenébe és tapizza a többi 120-as mellbőségű babát, de ne engemet, mert én mindjárt úgy itt hagyom, hogy a jövő héten is a dögét fogja keresni.
- Ne érj hozzám, te kattant tyúk! - ugrottam hátra, miközben megpróbáltam eltüntetni a keze nyomát a ruhámról. Már csak ez hiányzott ide, ha eddig orra nem estem, akkor tessék, megkapom az idegesítő nősténytől a napi szívást. - Az az elcseszett sün meg valahol a homokban landolt... - vetettem még oda neki miközben még jobban elhátráltam, és igyekeztem nem fenékre esni. Kellett a fenének, hogy itt tartózkodjon, nekem már most túl sok volt ebből a terrorból. Miért nincs itt egy férfi is, amikor kellene?
- A fülem!!! Hogy kapnál hangszálszakadást te elrontott ruhájú kriptaszökevény, ezt miért kellett? - néztem rá megint, hiszen nem átallott beleordibálni a dobhártyámba, méghozzá teljes hangerővel. Ez se hallott még a decibelekről az biztos, fogadjunk a főnöke is lassan már nagyot fog hallani a javából. Bárki is van vele megáldva, lehet, hogy sajnálni fogom. Persze csak ha férfi, ha nem az, viselje el a saját fajtáját a hatalmaskodó némbere...
Vissza az elejére Go down
Natalie Salazaar Granz
Espada
Espada
Natalie Salazaar Granz

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 160
Age : 31
Registration date : 2011. Mar. 24.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: Tudós
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 2 Cl0te40550/65000Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 2 29y5sib  (40550/65000)

Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar?   Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 2 EmptySzomb. Márc. 26, 2011 9:49 pm

Nőutáló vs. Gyerekes arrancar - mi lesz itt még? O.o

*Ez nem lehet igaz. Komolyan mondom, most már kezdem utálni a koponyát. Miatta történt minden. Ha nem jöttem volna erre akkor nem kerülök ide. Ha nem kerülök ide nem vesztem el az én kis kicsikémet. Ez pedig azt jelenti, hogy totális tévedés volt erre jönnöm vagy még sem? Majd ez kiderül. Egyenlőre most az a gondom, hogy nagyon fáj az oldalam. Ezért lazán magam köré szorítom a mellényemet. Majd elmúlik, most nem ez a legfontosabb. Ez az alak nem éppen készséges. Én pedig értetlenül állok ehhez. Először elcsodálkozom. Majd még rosszabb hatást ér el ezzel a leszólásával. Még jobban visítani kezdek, had hallja sok- sok hollow. Ha szerencsém van ide is jönnek és rá támadnak. Ők biztos készségesek lesznek velem. Hisz a társuk vagyok én is. Meg vagyok róla győződve, hogy engem szeretnek. Szóval csak megesik a nem létező szívük rajtam és segítenek megtalálni a plüssömet. De látszólag egyenlőre semmi hatást nem érek el, csak annyit, hogy még jobban felerősödik bennem a hiány. Teszek hátra két lépést. Majd a kaszámért megyek és azon kezdek el támaszkodni. Felhúzom egyik szemöldökömet a dörmögő dömötörre. Elmosolyodom.*
- Akkor bizonyára oda is adod nekem ugye ugye?
*Bólintok rá egyet. Ha tudja hol landolt, hisz az előbb mondta akkor nyilván valóan oda adja. Ez az én hibám, túlságosan hiszek másokban. Soha nem tudják a jó kedvemet leapasztani, hiába sírtam a sírás mintha nem is lett volna úgy mosolygok rá. Nem is érdekel mit gondol igazából. Én megvagyok győződve arról, hogy ő egy kedves arrancar. Tuti nem olyan mint amilyennek mutatja magát, ezért vigyorgok egyet.*
- Köszönöm a bókokat. Kettőnk közül te azonban jobb vagy!
*Kacsintok rá még lágy hangon közlöm vele. Engem arra tanítottak annak idején, hogy ha valaki bókokat osztogat akkor azt viszonozni kell bizony. Éppen ezért én is ezt teszem. Nem igazából vagyok tisztában azzal, mit is mondott nekem az előbb. Vagy csak nem veszem fel a jelentését s inkább képzeteket társítok hozzá? Ezt senki nem tudná megmondani. Csak egyet fordítok a kaszámon és a plüssömet az ég felé küldöm ezzel a mozdulattal. Itt volt előttem. Magamhoz is veszem és a hátamra teszem.*
- Nini előkerült, de jóóó!
*Na most már azt hiszem minden rendben. Minden a legnagyobb rendben. De még mielőtt minden a legnagyobb rendben lenne, a számomra még ismeretlen alakhoz fordulok buzgó tekintettel.*
- Hogy hívnak? Lenne kedved...áá hagyjuk, te biztos nem vagy olyan!
*Nem tudhatom milyen is, de ennek a csúszdának sajnos annyi. Beleuntam, s ha én beleunok valamiben az sosem jelenthet jót. Legalább is a játékoknak éppen ezért megfordulok és bele rugok. Szanaszét ugyan nem esik, mert nem vagyok olyan hiper, de annyit elérek, hogy egy szép nagy repedés keletkezik rajta. Fel hümmögök.*
- Na mit szólsz? Lenne kedved folytatni? egyébként a nevem Natalie..
*Mosolygok ismételten az illetőre. S majd azon kezdek el gondolkodni, hogy mennyi ideje is lehetek már itt. De valahogy nem is érdekel. Én prímán érzem magamat. Remélem ő is. Nézek az illetőre...*
Vissza az elejére Go down
Quibelez de Saporán
Exequias
Exequias
Quibelez de Saporán

Férfi
Gemini Goat
Hozzászólások száma : 29
Age : 68
Tartózkodási hely : itt-ott-amott-emitt
Registration date : 2010. Jan. 03.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 99. Arrancar, Exequas tag, Eras helyettese
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 2 Cl0te5500/15000Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 2 29y5sib  (5500/15000)

Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar?   Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 2 EmptyVas. Márc. 27, 2011 9:11 am

Nőutáló vs. Gyerekes arrancar - mi lesz itt még? O.o


Jézus, ez a liba nem tudja befogni? Nem tudom mi a jó fene baja van, de most még az eddigieknél is hangosabban ordítozik, had örüljön minden idióta, aki éppen nem tudja, merre is kell mennie, hogy egy böhöm nagy lidérc koponyát találjon, mert ez a hang biztos elvezeti a célállomáshoz. Nem mondom van tüdeje a kiscsajnak, igazán megtehetné, hogy inkább egyszerűen fogja magát és arra használja, hogy felfújja a szülinapi partis lufikat. Egészen biztos nagyobb sikere lenne vele, mint azzal, hogy az én dobhártyámat próbálja meg minden áron berepeszteni, mert attól csak morcosabb leszek, ráadásul legalább félsüket is. Ezen kívül fogadni mernék, hogy a kedves perszóna főnököm nem fogadja el betegszabinak azt az indokot, hogy vissza kellett a dobhártyámat varrni a helyére, mert valami kattant fruska nagyot hallónak nézett és kérdés nélkül teli tüdőből bele sikított párszor. Nem, ez még indoknak sem jó, annyit érnék el vele, hogy a hisztijétől az éptől is búcsút vehetnék. De jó... A fenének van az, hogy ilyenkor nem hozok magammal füldugót, de amikor valamilyen tájékoztatásra megyek, mindig megteszem. Talán be kéne újítanom párat állandóra is, mivel egyre inkább irritál a női nyafogás, esetünkben épp most a vernyákolás, amit ez kiprésel magából. Nagyon remélem, hogy éppen semmilyen önjelölt megmentő nem jár erre, akinek nincs más dolga, mint egyszerűen várni a segítségre szorultakra, mert elég hülye helyzetbe kerülne. Először is én a lánnyal biztosan nem csináltam semmit, ha rajtam múlik hozzá sem nyúlok, magától esett a nyakamba is, és a kínjáról végképp nem tehetek, mivel nem kértem, hogy használjon kidobó célpontnak ahhoz a csipkebokorhoz, amit plüss néven emlegetve küldött el föld körüli pályára egy határozott kilövéssel. Egyébként is, ha kell neki minek dobálja? Most akkor keresse is meg, nekem éppen elég volt ennyit pácolódni ezen a helyen, nem kell még pár óra, amíg ez régészt játszik és átkutatja a környéket.
- Még mit nem, én hozzá nem nyúlok ahhoz a tüskebokorhoz, egyébként sem tudom hova esett... - vetettem oda neki, miközben végre észrevettem, hogy mi a fene volt a napi nagy tragédia másik oka. Nem más, mint egy tetemes vérfolt a ruháján, ami azt jelenti, hogy megsérült. Csak tudnám mitől, mikor itt nincs semmi olyan. Errefelé én sem tudnék lila folton és égési sérülésen kívül mást szerezni, hacsak nem jön ide egy harcias lidérc, de az biztosan nem járt erre. Akkor nyilván a kaszába szaladt bele, amit annyit markolászott, meg majdnem le is fejezett vele. Úgy kell neki, a fenének pattogott annyit. Majd meggyógyul, arrancar, egyébként is, minek játszik vele, ha használni sem tudja?
- Hogy mi? - nem értem mit vartyog ez itt a bókokról, ami azt illeti, semmi olyat nem mondtam, ami kicsit is elmenne bóknak, csak annyit, hogy hülye, kattant és nem normális. De ha ő ezt dicséretnek veszi, hát egészségére. Nekem utána ne nyafogjon, hogy mi van és mi nincs, mert tudom, hogy a fejéből mi hiányzik... és ezt be is mutatja, amikor bele rúg egy hatalmasat a csontokba, mire azok törni kezdenek. Hééé, szét ne szedje már az árnyékomat, vagy poshadhatok meg itt a napon. Nem komplett a csaj, ez már biztos, ráadásul rám nincs is tekintettel. Hogy az a ...
- Állj már le, ezt minek kellett? Nekem az remek árnyék... - néztem rá sértettem, majd egyszerűen oda sétáltam arra a felére, amelyik pontosan árnyékba borult és leültem a tövébe. Na, ez az utolsó hely, a sivatag közepe, ahol a fekete cuccaimmal azoknak a Slarin fan hülyéknek eszükbe jutna engem keresni. Menjenek a francba, én elvagyok itt remekül. Főleg ha az üresfejű szöszike itt hagyni is fog végre békén. - Egyébként melyik Espadahoz tartozol? - kérdeztem meg mellékesen, hogy tudjam, kinek a környékét kerüljem el rendesen. Nem kell ide még egy találkozó, éppen elég ez az egy kényszerű is.
Vissza az elejére Go down
Natalie Salazaar Granz
Espada
Espada
Natalie Salazaar Granz

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 160
Age : 31
Registration date : 2011. Mar. 24.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: Tudós
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 2 Cl0te40550/65000Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 2 29y5sib  (40550/65000)

Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar?   Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 2 EmptyHétf. Márc. 28, 2011 1:46 am

Nőutáló vs. Gyerekes arrancar - mi lesz itt még? O.o

*Nem semmi ez az arrancar, ezt pillanatok alatt megállapítom. Olyan édesen tud dörmögni folyamatosan, hogy a számomra már inkább olyan, mint a hupikék törpikékben a dulifuli. Bár tegyük hozzá, hogy ilyesfajta mesére nem is emlékezhetek, mert mikor én váltam arrancarrá, akkor még nem létezett ez a mese. Plusszba tegyük hozzá, hogy nem sűrűn járok az emberek világában. Szóval mindegy a hasonlat a fontosabb. Én rugdosni kezdem a hatalmas koponyát abból kifolyólag, hogy ha már nem vihetem magammal, akkor más se élvezze a látványát. Bár tudom, gonosz,gonosz vagyok most de hát na. Ez van. A kérdésére egy kicsit megállok a mozdulatban. Talán még egy kicsit jobban is teszem, mert eléggé sanszos a dolog, hogy taknyáltam volna. Szóval örülök is annak, hogy nem tettem meg azt a 90 fokot. Ajkamra illesztem az egyik ujjam s felhúzott, csodálkozó tekintettel nézek rá.*
- Te nem is tudod mit jelent az, hogy bók? pedig én csak megdícsértelek...baj?
*Hátrébb megyek és úgy döntök, hogy inkább támaszkodni kezdek el a koponyán. Az egy jó helynek tűnik a számomra, szóval ott le is telepszem. A kaszámat pedig magam mellé helyezem és csak bámulok minden felé. Tart ez addig még be nem hunyom a szemem és élvezem ahogy a gyengécske szél végig süvít a hajszállaimon ringatva ide oda. Vinné el messzire, mint a legpuhább és legkönnyebb vatta, de oda van láncolva hozzám. Egyszer gondoltam arra, hogy milyen is lenne szállni, repkedni, de rá jöttem az nem buli. Repülni még repülhetek, de nem akarom, hogy egy rugással elküldjenek mekkáig. Szóval inkább maradnék a földön. Kinyitom szemeim s Quibelezre pillantok féloldalasan.*
- Slaa...Slarin.
*Ráncolom össze homlokomat. Most valami elképesztően könnyűen jött ki annak ellenére, hogy még rá is kellett egy kicsit erőlködnöm. Ez van, hogy ha valaki folyamatosa elfelejti az Espadaja nevét. Amúgy azonosítani könnyű, csak rá kell nézni. Szóval mind közül felismerném, annak ellenére, hogy a nevekkel folyamatosan bajlódom. Meg persze azok az átkozott falak. Mindenesetre lassan felkapom a kaszámat és elindulok az egyik irányba. Majd megfordulok pár méterrel odébb vigyorogva.*
- Én a helyedbe arrébb mennék!
*Akár hogyan is cselekszik én a koponyára küldök egy Bara-t. S várom a hatását ami elég hamar be is következik révén, hogy a Bara gyorsabb mint egy Cero. A koponya először is végig reped majd egész egyszerűen mint egy kártya vár össze dől. Én pedig örömtelien sóhajtok egyet. Kár érte azért, haza akartam volna vinni, de nem lehetett sajnabajna túl nehéz....volt.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar?   Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar? - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Az óriás homokozó, avagy miből lesz az arrancar?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Hueco Mundo :: Hueco Mundo-