-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Utca

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Videl Usuge
11. Osztag
11. Osztag
Videl Usuge

nő
Cancer Horse
Hozzászólások száma : 5
Age : 33
Registration date : 2008. Sep. 15.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Utca - Page 3 Cl0te5000/10000Utca - Page 3 29y5sib  (5000/10000)

Utca - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Utca   Utca - Page 3 EmptyVas. Nov. 29, 2009 10:48 am

Találkozás Kazumával



Gondolkoztam és ara jutottam hogy elmegyek sétálni valamerre. Kimentem az osztag körzetéből és elindúltam az utcán egyenesen a könyvtár felé. ~Kivel találkozhatok ma? Nem érdekel ha olyan akkor kikerülöm.~ Sétálgatásomnak egy üzlet kirakata vetett véget. Oda fordúltam és odaléptem az ablakhoz hogy szemügyre vegyem. Minden holmi volt ott, de nekem most nem kellet semmi sem. Kis idő múlva elértem a könyvtárhoz ahol egy elbambúlt emberke jött nekem. Fellökött, de ő maga is a földre huppant.
-Mi lenne ha a szemed elé néznél? Vagy tán vak vagy? Mit keres egy ilyen fafej itt köztünk?
Felálltam és lesöpörtem magam és vártam a válaszát.
Vissza az elejére Go down
Kazuma Raya
11. Osztag
11. Osztag
Kazuma Raya

Férfi
Gemini Horse
Hozzászólások száma : 7
Age : 33
Tartózkodási hely : Ha a törim jó akkor leírom
Registration date : 2009. Sep. 19.
Hírnév : -1

Karakterinformáció
Rang: 11. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Utca - Page 3 Cl0te5000/10000Utca - Page 3 29y5sib  (5000/10000)

Utca - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Utca   Utca - Page 3 EmptyVas. Nov. 29, 2009 10:57 am

Találkozás Videl-channel



Ahogy elindúltam csak merengtem magamban hogy nagyon senkit sem ismerek itt. Sétáltam előre üres tekintettel a gondolataim mesze elkalandoztak, mikor egy lányba ütköztem. Ahogy hátra estem a lány hangjára lettem figyelmes.
-Mi lenne ha a szemed elé néznél? Vagy tán vak vagy? Mit keres egy ilyen fafej itt köztünk?
-Szia én is üdvözöllek. Bocsánat hogy neked mentem csak elkalandoztam. Nem vagyok vak és főleg nem fafej. a nevem Kazuma Raya a 11. osztagnál szolgálok. Megtudhatnám a becses neved?
Majd vártam a lány válaszát.
Vissza az elejére Go down
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Utca - Page 3 Cl0te34000/45000Utca - Page 3 29y5sib  (34000/45000)

Utca - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Utca   Utca - Page 3 EmptyKedd Dec. 01, 2009 2:48 am

~~~Kirándulás Chiyo-channal~~~


Kis késéssel ugyan, de végül odaértem a megbeszélt helyre, ám Chiyo-chant még nem találtam ott. Hát igen, a nőkre mindig várni kell, nála meg még rá tesz egy lapáttal az, hogy állapotos, de hát emiatt igazán nem lehet rá haragudni, meg amúgy sem haragudnék rá. Fogtam magam és leültem addig az utca másik oldalán lévő padra, és rágyújtottam egy cigire, hogy addig is valami hasznosat csináljak. Egy szálból lett kettő, majd három, és így tovább. Amúgy is gyakorolnom kellett a türelmességet, mert a jövőt tekintve, Mitsura kell majd várnom eleget, na nem mintha bajom lett volna vele. Elvoltam magamban egy darabig, nézegettem az utcán rohanó, siető embereket, ám egy idő után kezdett unalmassá válni. Ám nemsokára megláttam Chiyo-chant, amint egy tiszt hátán közelít. Milyen kedves volt a tiszttől, hogy elhozta. Persze Chiyo-chan pillantásának és annak, hogy állapotos, egyik férfi sem tudna ellenállni, valószínűleg én is elhoztam volna a hátamon, sőt biztosan. Mentem volna üdvözölni a távolból érkező Chiyo-chant, ám megéreztem az átható dohányszagot, ami körülvett. Rémülten kapkodtam a fejem valami megoldás után, és gyorsan bevetettem magam a közeli boltba, ahonnan 1 perc múlva sprayvel telefújva jöttem vissza. Legalább már nem voltam büdös a cigitől. Chiyo-chan jókedvűen köszöntött, óvatosan megölelgettem, nehogy kárt tegyek benne. Egyből tudatomra adta, hogy kb lehet jobban jártam volna, ha nem fújtam volna be magam, de hát ez van, nem akartam, hogy Chiyo-chanból passzív dohányos váljék különösen most.
- Jólvan, menjünk. Bocsi, csak cigiztem és nem akartam, hogy azt szagold. Légyszi ne mondd el Mitsunak, nem muszáj róla tudnia. - mondtam mosolyogva a lánynak, míg haladtunk a bolt felé, amit Chiyo-chan először kiszemelt. Nem kellett sokat nógatni a lányt, húzott maga után egyből a bolt felé, láttam rajta, hogy nagyon be van sózva már. Mosolyogva hagytam magam vezetni, hisz ez most Chiyo-chan ideje volt, én csak asszisztáltam, vagy mi. Jól haladtunk, Chiyo-chan újult erővel vette be magát a bolti játékok rengetegébe, és mutogatott meg mindent, amit a gyerekeknek szánt. Persze mindent jól megnéztem, mert nekem is számított, hogy a születendő ifjoncok a lehető legjobbat kapják mindenből.
Egyszer csak minden átmenet nélkül lehuppant egy puffra, mivel elfáradt. Minden bizonnyal kimerítő volt a nézegetés, vásárlás, mivel eléggé beleélte magát. Mosolyogva leültem mellé egy másik puffra, és beszélgetni kezdtünk.
- Hát őő..megvagyok, megvagyunk. - mondtam kissé zavarban. Még mindig furcsa volt, hogy össze fogjuk kötni az életünket Mitsuval, és ezek után nem én leszek, hanem mi, de hát bele kell szokni.
- Megkértem a kezét, és esküvő lesz, meg összeköltözünk, meg minden. Az osztagnál meg minden rendben, azt hiszem. - soroltam a fontosnak vélt dolgokat. Chiyo-chan közben mondott valamit a gyerekek keresztapjáról, amit igazából fel se fogtam, csak annyit értettem, hogy Masa-chan keresztapja legyek.
- Mi? Ki? Én? Mármint, hogy én? - kérdeztem nagy szemekkel. - Biztos vagy benne Chiyo-chan? O.o
Nem biztos, hogy jó ötlet lett volna, bár kétségkívül megtisztelő lett volna, ha én lehetnék a keresztapja Masaru-nak, és elvállalnám biztosan, csak abban nem voltam biztos, hogy Chiyo-chan komolyan gondolta e a kérdést. Megkapna mindent amit csak meghaphat, és persze tanítanám is őket, ha arra kerülne sor. Elvégre mégiscsak egy kapitány vagyok, aki azért tud egyet s mást a harcról.
- Megtisztelő lenne Chiyo-chan. - mondtam boldogan, és megnyomorgattam a lányt úgy rendesen.
- És mond csak, veled mi van? Minden rendben? - kérdeztem kissé aggódva a lánytól, mert hát azért történtek dolgok a múltban.
Vissza az elejére Go down
Tamachi Rei
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Rei

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 458
Age : 34
Registration date : 2009. Jun. 06.
Hírnév : 52

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Utca - Page 3 Cl0te25250/30000Utca - Page 3 29y5sib  (25250/30000)

Utca - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Utca   Utca - Page 3 EmptySzomb. Jan. 23, 2010 5:08 am

Romantika tébolymártásban

*A pincérnő valami miatt duzzogva sétál el az asztaltól, egy számlát itt hagyva jelezve, hogy itt az ideje fizetnünk és távoznunk. Döbbenten meredek rá, mert hát azért ilyen kiszolgálásra nem számítok. Mégis valamiféle elégedettség kering bennem, amiért Kai ilyen egyszerűen elhagyta őt. Na persze... valószínűleg hozzá van szokva, a viselkedéséből és tartásából is látszik. Én pedig ugyanarra készülök, amit most a pincérnő is művelt. Én is csak egy leszek, a sok rajongó közül, akik ilyen könnyedén felajánlják magukat neki? Egy közönséges kis fangörl leszek a nyomában, és Kai biztosan engem is úgy kezel majd, mint a többit. Egyszerűen elküld a fenébe, és soha többé nem akar majd látni.
Nem, most nem gondolhatok ilyenekre, nem fogok megfutamodni a tervem elől. Már elhatároztam magam, csupán a megfelelő pillanatot kell megvárnom.
Hirtelen olyan unszimpatikussá válik a hely. Kai megjegyzi, hogy valószínűleg azt a zenét is csak a fejemben hallottam, és valószínűleg most is ez történik. A klasszikus zenébe undorító nyikorgások kerülnek be, a vendégek pedig mintha kapafogú szörnyetegek lennének. Torz a képe mindnek, mintha most látnám a valódi arcukat. A téboly... most is igazi barátom. Megmutatja nekem, hogy milyen a világ valójában.*
- Tényleg gyakorolnál velem? Csak... kérlek, ne mondd el senkinek... - *csillognak a szemeim, ahogy ránézek szerelmemre, és felvillan a harcunk emléke. Egy kicsit elszontyolódok, hisz emlékszem arra, hogy miket is műveltem vele akkor. Nem érdemes kifogásokat keresnem, miszerint nem én voltam, hanem "Suwun". Oly mindegy, hisz az én testem volt az, ami ellene támadott. Az én zanpakutom sebesítette meg, és tébolyította meg hosszú órákra. Vagyis én voltam, én tehetek arról, hogy annyit kellett szenvednie miattam.*
- Én nem akarom ott hagyni az osztagot... Életemben először hamis jelentést írtam, de tényleg megbántam! Csak elképzeltem, hogy mi lett volna, ha kineveznek kapitánynak emiatt, és rájöttem, hogy ez nem nekem való... Én szeretek az osztagnál lenni, Watanabe taichout pedig sosem bírnám ott hagyni. Ő egy igazi hős a szememben... - *állok fel az asztaltól, mert látom, hogy Kai is indulni kíván, miután az ételek árát lerakja az asztalra. Amikor már Macska póráza is a kezemben van, kisétálunk az étteremből, mit sem törődve a lelkek pillantásai. Torzak mind... és én ezeket védelmezem?
A friss és hideg levegő csípi az arcomat, de elég ahhoz, hogy kicsit kitisztítsa a fejem. Mintha a gondolatiamat kissé kiüríthetném. Aztán az újabb pofon Kai szavaiból érkezik. Mindig ez van, ha ilyen helyre megy... A letargia ismét úrrá lesz rajtam, és eszembe jutnak korábbi gondolataim. Annyi lány udvarol neki... igen, a nők neki, nem pedig fordítva. Olyan jó lenne, ha kivétel lehetnék...
Kai indulni készül, hogy tegyünk egy sétát, én viszont szorosan megmarkolom a karját, hogy maradjon itt. Arcomat mellkasába fúrom, mert körülbelül odaáig érek neki. Talán érzi is a legördülő könnycseppeket, amiket megejtek.*
- Te sosem gondoltál arra, hogy... esetleg én is érezhetek valamit? - *szorítom magamhoz még jobban a férfit. Olyan jól esik, hogy itt van, és hogy meg tudom őt érinteni. Közelebb, még közelebb akarok kerülni hozzá.*
- Lehet, hogy ezért utálni fogsz, de... én szeretnék elmondani neked valamit. Az sem számít, ha emiatt soha többé nem akarsz majd látni, és elküldesz engem is, mint azt a pincérnőt. Gondolom, mindennap megteszed ezt más nőkkel. Bár gondolom, rám sohasem tekintettél nőkent. - *kezdek elremegni is, ahogyan próbálom visszafolytani könnyeimet - sikertelenül. Végül lábujjhegyre állva pipiskedek, karjaimat Kai nyaka köré fonom, és finoman lehúzom magamhoz, hogy egy rövid, de érzelmektől dús csókot nyomjak a szájára. Ajkaim pár másodpercig érintik az övét, hogy azután elengedjem őt. A szemeibe nézek ezután, hogy lássam a reakcióját. Érdekes, most olyan kékesek... vajon az én szemem színe is megváltozott?*
- Szóval... ennyit akartam. Jogodban áll utálni emiatt, megértem, csak... bocsáss meg érte. - *szipogok, a táskámat és Macska pórázát szorosan markolászva. Végül megtettem, kockáztattam... Kérdés az, hogy nyertem-e ezzel a cselekedetemmel, vagy csak vesztettem.*
Vissza az elejére Go down
Matetsaku Kai
Shinigami
Shinigami
Matetsaku Kai

Férfi
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 101
Age : 31
Tartózkodási hely : Edzőtér | Vera vagy Miyoko mellett
Registration date : 2009. Oct. 10.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Utca - Page 3 Cl0te15500/30000Utca - Page 3 29y5sib  (15500/30000)

Utca - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Utca   Utca - Page 3 EmptySzomb. Jan. 23, 2010 10:52 pm

Romantika tébolymártásban


Kifejezetten örülni kezdett, hogy hamarosan távolabb kerülhet ettől a helytől. A meggyújtott cigarettát másodpercek alatt elszívta, emiatt pedig köhögési roham akart rátörni. Nem is csodálkozott rajta: ennyi füst és kátrány régen volt egyszerre a tüdejében. Megköszörülte a torkát, és ezzel elintézettnek tekintette a dolgot. Éppen szólni akart, amikor megérezte, hogy Vera visszahúzza, hozzábújik és elkezd sírni. Döbbenten ölelte át, elképzelni se tudta mi lehet a baja. Aggódott érte, talán megint Suwun készül valami rosszra? Aztán Vera kérdése úgy érte, mintha a villám csapott volna belé. Fellángolt benne a remény, de ugyanakkor villámgyorsan le is hűtötte magát. Biztosan másra gondol. Nincs ennek a lánynak szüksége egy olyan szerencsétlenre, mint ő. Még az életére sem emlékszik... Hogyan tudna így bármit is adni neki?
- Verácska, nincs a világon semmi olyan, ami miatt elküldenélek, vagy nem akarnálak látni... - szívesen folytatta volna még, de a lány apró kis magánakciója belefojtotta a szót. Örömmel viszonozta a csókot, aztán megölelte a lányt, és elengedte. Néhány másodpercig csak nézte, ahogy szinte már kétségbeesetten markolászta a táskáját, és a kutya pórázát. Mintha még Macska is ellenségesen méregetné. Jelen pillanatban tényleg nincs miért, hiszen próbálja felfogni, hogy viszont szeretik. Vagy legalább kedvelik, de innen számára gyerekjáték lesz a dolog. A korábbi pánik elszivárgott belőle, és halvány mosoly ült ki az arcára. Már olyan hosszú ideje hallgatott, hogy felmerült benne az a gondolat, hogy Vera valami hülyeségre gondol, megint... Hajlamos volt rá, de nem bánta. Sokszor pont az ilyen gondolataival tudta őt felvidítani.
- Nem tudlak ezért utálni, inkább... hálás vagyok. Én ezt nem mertem volna megtenni, tekintve hogy nem akartalak leterhelni magammal. Mondd csak, Vera... lenne kedved velem randevúzni?- kérdezte komolyan, és a lány szemébe nézett. Majdnem kimondta, hogy mennyi ideje szereti. Igazából nem tudta volna pontosan meghatározni. Talán a Karaoke-s kiruccanás óta? Vagy a közös küldetés óta? Érdekes módon úgy érezte, hogy mintha mindig is így lett volna. De igyekezett visszafogni magát, elvégre is kinek lenne jó, ha lerohannák? Különben is, még beszélnie kell Sakurával... semmit sem jelentenek egymásnak, hiába az évek óta tartó kapcsolat. Az ilyet pedig nem szabad erőltetni. Ráadásul ő már mással képzeli el az életének egy részét, és az a személy itt áll előtte.
- Persze ha a válaszod nem, megértem. Neked meg azt kellene tudnod, hogy szeretlek. - hajolt a lány fölé, és ölelte meg.
Vissza az elejére Go down
Tamachi Rei
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Rei

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 458
Age : 34
Registration date : 2009. Jun. 06.
Hírnév : 52

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Utca - Page 3 Cl0te25250/30000Utca - Page 3 29y5sib  (25250/30000)

Utca - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Utca   Utca - Page 3 EmptyVas. Jan. 24, 2010 1:36 am

Romantika tébolymártásban

*Viszonozza… A felismerés villámként csap belém. Nem húzódzkodik el tőlem, mintha valami fertőző patkány lennék, és nem tekint rám hideg szemekkel. Nem utasítja el a csókom, hanem inkább közelebb húz magához, és megölel. A melegség, ami árad belőle, és a kedves hangneme arra késztet, hogy kiadjam magamból az utolsó könnycseppet is. Mintha egy ládát pakoltam volna tele érzelmekkel, és túltelítettem volna. Egyszerre ömlik ki belőle a felesleges, amit a láda már nem bír el, ám utána minden könnyebb. Ismét van hely, ahova újabb és újabb érzelmeket lehet pakolni. Milyen jó érzés is sírni! Egy csodás megtisztulás. Suwun sosem szokott sírni. Na jó, talán egyszer, amikor Watanabe taichou meglátta, amint egy bögrével beszélgetünk… Meg ha éppen könnyes szemeket kellett szimulálnia. Igazi mestere volt az embermanipulálásnak. Hihetetlen ennek tudatában Kai mellett maradnom, amikor tudom, hogy ő úgy játszik velem, mint Suwun az emberekkel általában. Mintha pontosan tudná, hogy milyen cselekedettel milyen reakciót vált ki belőlem. Tudja, mit akar látni, és hogy éri el nálam azt, amit akar. Mintha kénye-kedve szerint irányíthatna. Idegesít a tudat, mégis kihívást látok benne. És… egész jól elviselném, ha ő lenne az, aki egész életemben irányít.*
- Leterhelni…? - *kérdezek vissza megbabonázva, fel se fogva a tényt, hogy Kai randevúra hívott. Az utolsó könnycseppem is letörlöm, és hagyom, hogy Kai ismét megöleljen. Azt mondja szeret. És most biztos nem a hangok szólaltak meg a fejemben. Ez az ő hangja; kicsit rekedtes a sok dohánytól, mégis kellemesen érces. Összetéveszthetetlen, tudom, hogy hozzá tartozik. Ha meghallom, máris rá asszociálok. Megannyiszor dobbant szívem hevesen, ha meghallottam, tudván, hogy Kai ott van, és talán beszél velem. És most randevúra hívott… hát mégis megérte a rizikót! Ha tudná, hogy mióta epedezek érte… Lehet, megkíméltem volna magam rengeteg szenvedéstől, ha korábban bevallom neki, hogy szeretem. S ő vajon… Először fordult meg a fejében, hogy mi ketten esetleg…? Vagy már korábban is gondolt rá?
Ez most nem számít; elbúgok neki egy igent, hogy aztán tovább csókoljam, levegőt se hagyva neki. A táskám önkéntelenül a földre ejtem, csak a pórázt markolom szorosan, szabaddá vált kezemmel pedig Kai pólójába markolászok. Nem, nem most fogok elbúcsúzni tőle, most, hogy végre „megszereztem” magamnak. A boldogságom kulcsa itt van, nem akarom elengedni. S ha ő nem taszít el magától, vagy nem állít le, akkor nem is engedem el ajkaim forró öleléséből. Túlságosan régóta epedeztem iránta, hogy azzal az apró csókkal beérjem. Csupán Macska dögölőzik a lábunkhoz, mintha azt jelezné, hogy ő már unja magát, és haza akar menni.*
Vissza az elejére Go down
Matetsaku Kai
Shinigami
Shinigami
Matetsaku Kai

Férfi
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 101
Age : 31
Tartózkodási hely : Edzőtér | Vera vagy Miyoko mellett
Registration date : 2009. Oct. 10.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Utca - Page 3 Cl0te15500/30000Utca - Page 3 29y5sib  (15500/30000)

Utca - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Utca   Utca - Page 3 EmptyVas. Jan. 24, 2010 2:12 am

Romantika tébolymártásban


Egészen megkönnyebbült, hogy kiadta magából a visszafogott érzelmeket szavakba öntve. Szóval Verának mégsem fog gondot okozni, ha többet akar tőle, mint barátság. Mondjuk, egy szép, hosszú, együtt töltött időszak az életéből. Halvány mosoly játszott az arcán, mikor Vera megint megcsókolta, úgy tűnt, hogy ez a csók nem akar megszakadni, mintha azt akarnák, hogy örökké tartson. Bár levegőt csók közben is lehet venni, azt elég bajosan és bénán, így elkerülve a megfulladás veszélyeit, elszakította száját kedveséétől, és megfogta a kezét.
- Megfulladni azért biztosan nem szeretnénk… - mosolygott, és maga után húzta Verát. Őszintén szólva nem ezt tervezte, és nem látott semmiféle reményt arra, hogy valami az eszébe jusson. Illetve, volt valami, ami nagyon intenzíven ott motoszkált a fejében, és még sok mozgással is járna, de hát… azzal még várni kell. Nem lehet egyből lerohanni Verát sem. Sajnálkozó sóhajt hallatott, majd igyekezett a fejében valami hely után kutatni, ahová elvonulhatnak. Végülis, Soul Society nem a szerelmesek Paradicsoma volt, ahol minden sarkon love hotelek vagy mozik sorakoznának. Arcán egy félmosollyal pillantott Verára, aki egy ideje már hallgatott. Mondjuk, ő sem volt valami bőbeszédű jelenleg, de ez nem is zavarta annyira. Ezentúl mindig, még a szokottnál is jobban fog vigyázni volt hadnagyára. Már nemcsak azért, mert szereti, hanem azért is, mert lett rajta még egy sebezhető pont. Ezt pedig ő adta neki… annyira hiszékeny Vera, és a jövőben valószínűleg lesznek páran, akiknek kellemesebb lenne az, ha a 10. osztag hadnagya és a 11. osztag kapitánya nem lennének együtt. De azok ne nagyon várják meg, míg meglátja őket... Furcsamód ugyanannak érezte magát, mint tegnap, vagy azelőtt... csak valamivel erősebbnek. Igen érdekes hatással van az emberre, ha szerelmes.
- Nos, főzzek neked valami finomat, drágám? Ha jól emlékszem, van pár hozzávalóm még. Csak ne regéld el senkinek, hogy tudok és szeretek főzni, mert akkor oda a dark kúl imázsom!- vigyorgott, és gyors csókot lehelt Vera ajkára. Utána megcélozta a 11. osztag területét, azon belül is a szobáját. Útközben azért módosította a felállást úgy, hogy átkarolta Verát, és néha-néha megcsókolta....
Vissza az elejére Go down
Tanaka Hitoshi
6. Osztag
6. Osztag
Tanaka Hitoshi

Férfi
Scorpio Pig
Hozzászólások száma : 116
Age : 28
Tartózkodási hely : A világ végén
Registration date : 2009. Aug. 07.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 6. osztag kapitánya ; a Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Utca - Page 3 Cl0te10500/25000Utca - Page 3 29y5sib  (10500/25000)

Utca - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Utca   Utca - Page 3 EmptyPént. Jan. 29, 2010 11:12 am

Az első találkozás
Hülye jelentések! Mégis miért foglalkoztat embereket az, hogy ki, mikor, mit, és miért csinált? Ez már ... na értitek? Ráadásul pfúú az egész, mert még senkivel nem találkoztam az osztagomból. Ááá, hogy szakadjon ketté a minden én ezt a baromságot hagyom is. Elég volt mára ennyi végbél termék kavarás. Na szóval miután befejeztem azt a szemétséges papírost, elhúztam a csíkot aludni egyet, mert már kész voltam a mai naptól. Óóó ha most látnék egy sebességcsökkentésre ösztönző menetdinamikai küszöböt, akkor jól megpüfölném. De mivel a közelben egy kocsis sincs, akit kéne akadályozni ilyesféle fekvőrendőrökkel... így inkább felejthető gondolat volt. Na szóval miután sikeresen megérkeztem a szállásomhoz, gyors ruhaeltávolító akció után bevetettem magam az ágyba. Ám mielőtt elaludtam volna, eltöprengtem pár dolgon ami nem hagyott nyugodni. Mégis, hogy akarok így fejlődni? Hogy óhajtók így a Daitenshi egy erős tagjává válni? Mostantól minden erőmmel azon kell lennem, hogy fejlesszem magamat. Boldog voltam, hogy képes voltam ezt elhatározni, így már be is csuktam a szemem, és belesüppedtem az álmok mély habjaiba. Egy kellemes arany színű gömb jelent meg előttem, mely furcsa mód ahelyett, hogy elvakított volna, barátságos, és hívogatónak tűnt. Miközben egyre közelebb kerültem a fénylő izéhez, egy alak kezdett kiformálódni a gömb mögött. Az elején nem tudtam kivenni, hogy mi lehet az, de ahogy fogyott a távolság köztünk, egyre inkább egy nő formát ismertem fel benne. Azt nem láttam, hogy nézett ki a nő, vagy, hogy például milyen magas volt, viszont valamilyen furcsa érzést keltett bennem. Aztán megpillantottam egy apró kék kört a testem előtt, ami egyre nagyobb, és nagyobb lett, majd végül engem is lenőtt. Hirtelen tűnt el az egész kép, majd éreztem, hogy ismét az ágyamban vagyok. Még sötét volt odakint, tehát aludhattam tovább. Legközelebb mikor kinyitottam a szemem, a tudatomból kiürült, vagy legalábbis hátrébb tolódott ez az álom, mivel valahogy nem volt az eszemben. Mikor már ülő helyzetben feküdtem az ágyon, éreztem azt a szokásos érzést, mely jelzi, hogy ideje meginni a reggeli frissítőmet. Lassan, féregmozgással elmásztam az asztalig, majd mikor odaértem feltornáztam magam a székre. Előrelátóan kikészítettem magamnak a mai sake adagomat, ám a következő pillanatokban történtek teljes letaglóztak. A pillantásom, mely az alkohol felé irányult, undortól csillogott. Ismét eszembe jutottak a tegnap elhatározott döntések. Na fenébe, essünk neki a változásoknak. Akkor mit is igyak... basszus, csak most látom, hogy sakén kívül van egy kevés teafilter, de biztosan... Tea. Az pont jó lenne most. Idegnyugtató, és finom. Na akkor ideje mostantól azt inni. De, én nem is tudom, hogyan kell elkészíteni. Sebaj csak nem lehet nehéz. Hamarosan a sok szenvedés után egy csésze gőzölgő teával ültem le az asztalomhoz. Lassú szürcsölgetés következett, miközben élveztem a tea melegét, amint átjárt a testemen. Kellemes kis kikapcsolódás volt pár perc erejéig. Mikor befejeztem a kortyolgatást, döbbent szemekkel meredtem a szobámra, mely csak így frissült állapotban tűnt fel. Valami nagyon nagy kupi volt. Volt itt több hetes szennyes is, és még minden csak így összevissza ledobálva. Borzasztó. Nos hát ideje a ... milyen hónap is van? Január. Akkor itt az ideje a téli nagy takarításnak. Hosszú órák teltek el, azóta, hogy elkezdődött a takarítás. A végeredmény valami fantasztikus lett. Ismét szobának nézett ki, ez a kis kuckó, amiben igaz, hogy csak pár hete költöztem be... de hamar szétbarmoltam az egészet. Nos azt hiszem mára egy kis pihenőt veszek ki. Úgyis megvár az a sok papír. Lassan felpakoltam magamra a ruházatomat, aztán elindultam életem első olyan sétájára, melynél nem kavargott a fejemben, valami idegesítő dolog. Mennyire másabb így minden! Hogy mégis hogy lehet ez, az kész rejtély. Nos tehát ott tartottam, hogy sétálok. Lassú léptekkel haladtam, mivel most nem volt konkrét célom, csupán az, hogy megcsodálhassam eme napon az eget. Végül is mindenki csak siet, és sosem figyelik a környezet apróbb dolgait. Pedig milyen csodálatosak is tudnak ám lenni. Mikor éppen egy madarat figyeltem, ahogyan repdesett az égen, szembe jött velem egy másik shinigami. Úgy 10 centivel lehetett alacsonyabb nálam. Vörös haja volt, és lilás szeme. És hát ami nem mellékes: nő. Valahogy felkeltette az érdeklődésemet, amint egy nagy könyvvel a kezében sétált. Belemélyedhetett a saját gondolataiba, mivel nem nagyon figyelte az utat, és azt sem, hogy mit hagy el. Mert bizony ám, a könyvéből kiröppent egy lap, aminek a röppályája pont olyan ívet írt le, melyet a lány csak akkor láthatott volna, ha nézelődik. Már pedig nem ezt tette. A lány ment a tovább, a papír pedig a földre hullott. Éreztem, hogy nem tehetem azt, hogy most csak úgy elmegyek. Gyorsan elindultam a lány után, miközben felkaptam a földről a papírt. Miközben próbáltam nem összegyűrni a papírt, rákapcsoltam, hogy utolérjem az illetőt. Mikor már hallótávolságon belül volt, mérsékelt hangerővel, de elkezdtem kiabálni.
- Hé, várj, elhagytad az egyik papírodat! - remélhetőleg meghallotta a felszólításomat, és nem haragszik meg rám, amiatt, hogy letegeztem. Végülis én csak jót szerettem volna neki.
Vissza az elejére Go down
Kuroi Seiun
12. Osztag
12. Osztag
Kuroi Seiun

nő
Hozzászólások száma : 45
Tartózkodási hely : 12. osztag, Laboratórium
Registration date : 2009. Aug. 23.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 12. osztag hadnagya
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Utca - Page 3 Cl0te5000/10000Utca - Page 3 29y5sib  (5000/10000)

Utca - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Utca   Utca - Page 3 EmptySzomb. Jan. 30, 2010 1:32 am

Az első találkozás


Némán pislogtam a Laboratórium ablakán át kifelé, a verőfényes napsütésbe. Úgy hajnal háromkor jöhettem be ide, és most... már hét teljes óra telt el? Nem is gondoltam volna, hogy képes vagyok jelentéseket begépelni a számítógépbe hét tejes órán keresztül. Ez mindenképp az előnyömre, és kiváltképp a dicséretemre válik. Végülis, amikor én éltem, még lámpa sem nagyon volt, nemhogy számítógép... Tehát végre megnyugodhatok: az intelligenciám a kellő szinten áll. Különben meg, ha nem lennék elég okos, hogyan kerültem volna be a 12. osztagba? Mély levegőt fújtam ki, és felálltam. Mentettem a módosításokat, aktiváltam a tűzfalat és levédtem az adatokat, majd a könyvemet felemelve elindultam a büfé felé. Gyomrom hangos kordulással jelezte, hogy ideje lenne ennem valamit. Vágyakozva gondoltam egy pohár keserű teára és némi friss, vaja zsömlére. Áhítattal húztam magamon szorosabbra a selyemövemet, és dobtam hátra hosszú, vörös hajfonatomat. Állandóan előrecsúszott... Mélyet szívtam a kinti, meleg, friss levegőből, és sietve haladtam célom felé. Persze vittem magammal a könyvemet, amit már annyiszor forgattam, hogy a lappok rég szétbomlottak. Végülis, idősebb nálam a könyv. Az a csoda, hogy a bőrkötés még tart valamennyire.
- Hé, várj, elhagytad az egyik papírodat!- hallottam meg egy kiáltást, amitől a frász olyan szintje tört rám, hogy kiesett a kezemből a könyv, és a papírok is belőle. Összerándultam, és gyorsan lehajoltam, hogy elkezdjem felszedni a papírokat. Nem volt rajtuk sorszám, de kívülről tudtam az egészet, csukott szemmel is sorba tudom majd rakni őket, remélem.
- Oké... ha jól emlékszem, minden lapom megvan... - visszatettem őket a bőrkötésbe, majd eszembe jutott, hogy hozzám szóltak. Régen, nagyon régen kommunikáltam valakivel....
- Óhh, köszönöm! Igazán kedves öntől... Tanaka hadnagy. - hajoltam meg gyorsan. egyértelmű volt, hogy Seiretei minden tisztjét ismerem névről, hiszen az adatbázisba is van olyan, hogy nekem kell bepakolnom a módosításokat velük kapcsolatban. Azt például én tettem be, hogy hadnaggyá léptették elő.
Vissza az elejére Go down
Tanaka Hitoshi
6. Osztag
6. Osztag
Tanaka Hitoshi

Férfi
Scorpio Pig
Hozzászólások száma : 116
Age : 28
Tartózkodási hely : A világ végén
Registration date : 2009. Aug. 07.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 6. osztag kapitánya ; a Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Utca - Page 3 Cl0te10500/25000Utca - Page 3 29y5sib  (10500/25000)

Utca - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Utca   Utca - Page 3 EmptySzomb. Jan. 30, 2010 2:50 am

Az első találkozás
Úgy tűnt, hogy a kiáltásom megijjeszthette, mivel a könyve a földön landolt. Gyorsan összeszedte, mintha indulni akart volna, amikor feltűnt neki, hogy neki beszéltem. Miután odanyújtottam neki a lapot, megköszönte. Viszont meglepett a köszönet, vagyis annak a vége, mivel tudta a nevemet. Mégis honnan? Nem rémlik, hogy ezelőtt találkoztam volna vele. Érdekes eset, túl érdekes ahhoz, hogy csak így hagyjam elúszni.
- Ugyan! Ez csak természetes, hogy egy segítek egy ilyen szép hölgynek mint Ön. Kérem szólítson Hitoshinak. - próbáltam bókolni. Végül is amit mondtam minden igaz, volt, így nem furdalt a lelkiismeretem. Remélhetőleg nem utasítja vissza a közeledési kísérletemet.
- Megtudhatnám esetleg a becses nevét? - kérdeztem nemes egyszerűséggel, mintha csak az időjárásról beszélnék, pedig belül úgy éreztem majd szétvet az izgatottság. Régen éreztem ehhez hasonlatos érzést. Ekkor egy hangot hallottam, mely általában a has tájék felől szokott jönni, így jelezve a személyt, hogy ideje lenne egy kis tápanyagot küldeni a szervezetébe. Magyarul: gyomor korgást hallottam. Mivel éreztem, hogy nem felőlem jön a hang, így még a zavarodást megelőzve megkérdeztem a lánytól, hogy lenne-e kedve eljönni velem ebédelni. Természetesen megértem én, ha nem akarja, hisz csak most találkoztunk elsőnek -bár már tudja a nevem-. Eközben pár madár szállt el fölöttünk az égen, kecsesen, mint akik sokkal szabadabbak, felemelkedettebbek, mint mi. Végül is, ők tudnak repülni, is nincs annyi feladatuk, mint nekünk. Milyen jó is lenne ha tudnék repülni. Senki sem tarthatna vissza attól, hogy szabadon szelhessem az eget. Bár kicsit hülyén nézne ki... De az most kit érdekel? Na de ideje visszatérni a valóságba, mivel a lány még mindig itt van, és én is! Nem nyújthatok rossz benyomást. Akkor nem felelnék meg a saját elvárásaimnak. Ha ez bekövetkezne... az szörnyűű lenne.
Vissza az elejére Go down
Kuroi Seiun
12. Osztag
12. Osztag
Kuroi Seiun

nő
Hozzászólások száma : 45
Tartózkodási hely : 12. osztag, Laboratórium
Registration date : 2009. Aug. 23.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 12. osztag hadnagya
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Utca - Page 3 Cl0te5000/10000Utca - Page 3 29y5sib  (5000/10000)

Utca - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Utca   Utca - Page 3 EmptyVas. Jan. 31, 2010 3:52 am

Az első találkozás


Gyorsan a lapért nyúltam, és beletettem a könyvbe. Majd ha hazaérek, akkor rendbe szedem... Meg ideje lesz lassan elvinni egy könyvkötőhöz is. Ha legközelebb Karakurában járok, ez lesz az első dolgom. Hálásan néztem a hadnagyra, majd egy szelíd mosoly és egy meghajlás kíséretében a nevemet is elárultam:
- Kuroi Seiun vagyok, a 12. osztagból. Örülök hogy megismerhetem, Hitoshi úr.- az arcomon még ott játszott a pír, ami akkor jelent meg rajta, amikor "szép"-nek nevezett az előttem álló férfi. Milyen szuverén dolog... és mégis, annyira jól esik! Utoljára életemben kaptam bókot, és most bennem van a kétség.
- Igazán kedves hogy szólt nekem, nagyon rosszul esett volna, ha ez a lap elveszik...- pillantottam a felettünk elszálló madarakra. Milyen jó lenne, ha én is repülhetnék... talán majd egy nap, Anzentaru taka segítségével...
~ Számíthatsz rám, Seiun... Majd úgy fejlődünk, hogy szárnyaink legyenek.- hallottam meg a hangját. Ez jókedvre derített, és vidáman kezdtem szemlélni a felettünk szálló felhőket. Aztán elpirultam, mert a gyomrom hangosan megkordult. Nagyon elszégyelltem magam: ez a helyzet annyira szánalmas volt. Ki az az idióta - rajtam kívül persze,- aki képes annyira belemerülni a munkájába, hogy még enni is elfelejt?!
- Nem lenne nagy megterhelés az Ön számára? Igazán... köszönöm. - mosolyogtam, és belekaroltam.
- Hová szeretne menni? Nekem van egy jó ötletem... Mit szólna a büféhez?- ajánlottam fel lelkesen. Nagyon finom teát tudnak készíteni, és a gombócaik is isteniek. A keserű tea iránti sóvárgásom hirtelen elszállt: valamiért felettébb vidámabbnak éreztem magam, mint azt hittem volna, hogy valaha is lehetek. A hadnagyommal mosolyogtam utoljára ennyit, maikor lovacskásat játszottunk...
Vissza az elejére Go down
Tanaka Hitoshi
6. Osztag
6. Osztag
Tanaka Hitoshi

Férfi
Scorpio Pig
Hozzászólások száma : 116
Age : 28
Tartózkodási hely : A világ végén
Registration date : 2009. Aug. 07.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 6. osztag kapitánya ; a Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Utca - Page 3 Cl0te10500/25000Utca - Page 3 29y5sib  (10500/25000)

Utca - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Utca   Utca - Page 3 EmptyVas. Jan. 31, 2010 9:12 am

Az első találkozás

Úgy tűnt, nem utasította a közeledési próbálkozásomat. Ennek igazán örülök, mivel így könnyen meglehet, hogy egy új barátra teszek szert. Vagy esetleg tovább is juthat a kapcsolatunk, de ne siessünk ennyire előre. Amikor válaszolt az invitálásomra, ismét tett valamit a nevemhez, amivel úgy éreztem, hogy nem lehet már a régi. Miért kell az iyen apróságokért is megküzdeni? Nem lehetne mindenki olyan egyszerű, hogy csak úgy nyugodtan letegezzenek? Na de térjünk át más témára. Megtudtam a lány nevét, és azt, hogy melyik osztagba való. Seiun... szép név. A beszédében, és a viselkedésében volt valami furcsa. Mintha már jó ideje nem kommunikált volna mással. Biztos csak képzelődök, végül is az nem nagyon lehetséges. Igaz, csak pár pillanatig láttam azt az arcot, de mintha ugyanolyan érzések tükröződtek volna rajta, mint amilyet nem sokkal ezelőtt éreztem én is. Felettébb figyelemfelkeltő volt, de ezután a lány hangot adott annak, hogy szívesen velem tart, majd belém karolt. Eléggé meglepett ez a cselekedete, de nem nagyon tiltakoztam ez ellen. Végül is nem változtam még annyit, és remélem nem is fogok, hogy ne tűrjem meg magam közelében a nőket. Hamarosan már hallottam is a javaslatát, amit nem tartottam rossz ötletnek, sőt még jól is jött, mivel ötletem sem volt, hogy hova mehetnénk.
- Remek ötletnek tartom... bár ezelőtt még nem nagyon jártam ott. - magyaráztam kissé zavart arccal, mivel régen bevált hely volt a Kenpachi Ivója. Mivel ha csak egy helyben állunk nem történik semmi, úgy döntöttem ideje meg tenni az első lépéseket. Azaz elindultunk, és próbáltam hagyni, hogy Seiun vezessen. Ha rajtam múlna egy olyan helyre kerülünk, amit még a leginformáltabb shinigamik sem ismernek. Nem sok beszélgetés történt az eddig megtett út folyamán, és mivel én voltam jelent esetben a férfi, nekem kellett kezdeményezni.
- Megkérhetném, kedves Seiun, hogy tegeződjünk? Úgy látom korban sem állunk olyan távol egymástól, és csupán a rangom, vagy az ilyen apróságok miatt pedig nem szeretném, ha erőltetett udvariassággal kéne beszélgetnünk. - magyaráztam a lánynak, mivel ezeket én így is gondoltam. Semmi szükség formalitásokra... anélkül könnyebb minden.
- Egyébként mesélne magáról? Érdekel, hogy milyen személyt rejthet az a név, hogy Kuroi Seiun. - érdeklődtem udvariasan, ügyelve arra, hogy semmi féle bunkóságot ne mondjak, még véletlenül se. Lehetséges, hogy egy nagyszerű barátra leltem ebben a személyben. Majd az idő eldönti. De várom a válaszát, hisz anélkül nehézkesen tudnék meg róla bármit is.
Vissza az elejére Go down
Ueshima Asuka

Ueshima Asuka

nő
Virgo Rat
Hozzászólások száma : 47
Age : 27
Registration date : 2009. Jan. 06.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Utca - Page 3 Cl0te5000/10000Utca - Page 3 29y5sib  (5000/10000)

Utca - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Utca   Utca - Page 3 EmptyVas. Feb. 14, 2010 8:02 am

~ ~ | Idegtépés Aiko-módra | ~ ~
Nagyon megkedveltem Watta-kunt, mert kedves volt velem. Vagyis egy részt ezért, másrészt pedig azért, mert vett nekem fincsikécske fagyikát. Kedvencem a zöldalma volt, és épp ezért veszekszek mindig Mitsu-channal, ha fagyizni megyünk, mert ő minden áron rám akarja erőltetni a csúnya és fura ízű eperfagyiját… De mindig én győzök, így folyton szép, zöld színű gombóc díszeleg pici tölcséremben. *.*
A feltett kérdésemre kitűnő választ adott, hiszen nem is lett volna más választása. Ha nem úgy válaszolt volna, ahogy nekem tetszik, akkor valószínűleg morc lettem volna. Akkor semmivel se tudtak volna kirobbantani a helyemről!
- Hát… Mitsu azt mondta, hogy ne mondjam el senkinek.
Mondtam kicsit bamba képpel, mert amúgy tényleg ezt mondta. És durcika lenne, ha elmesélném az ő magán ügyeit. Bár ő mikor nem durci?
- Igazából folyton összefüggéstelenül beszél valamit arról, hogy főz, meg szeret, meg hasonlók.
Nyalogattam nyugodtan a fagyimat, közben pedig jó nagyokat lépegettem, hogy lépést tudjak tartani a naaaagyon magas Watta-kunnal. Ilyenkor nagyon utáltam azt, hogy ilyen kicsike vagyok. De azért ennek is vannak pozitívumai, hiszen minden pici helyre beférek, és olyan dolgokat csinálhatok, amiket a nagyok nem.
A fagyim lassacskán elfogyott, de azért a kezem, még mindig tiszta rigics-ragacs volt a jeges édességtől. Gyorsan odatrappoltam egy közeli kúthoz, és leöblítettem kicsi kezecskéimet, majd beletörölgettem a ruhácskámba. Ezek után gyorsan visszaugráltam Watta-kunhoz, és elhatároztam, hogy ráveszem; játsszon velem.
- Watta-kun, Watta-kuuuuun! Ugye játszol veleeeem? **.**
Öleltem be, és pislogtam rá hatalmas bociszemekkel, miközben egy szomszédos játszótérszerű hely felé böködtem. Terveztem, hogy jó alaposan kifárasztom Watta-kunt, mielőtt haza mennénk. **.**
Vissza az elejére Go down
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Utca - Page 3 Cl0te34000/45000Utca - Page 3 29y5sib  (34000/45000)

Utca - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Utca   Utca - Page 3 EmptyHétf. Feb. 15, 2010 9:40 pm

.:|Idegtépés Aiko-módra|:.

Jókedvűen nyalogattam én is csokis fagyimat a mellettem haladó Aiko-chan mellett, és arra gondoltam, hogy egész jól alakult ez a mai nap. Elindultam Hanae-hez, hogy egy jót beszélgessek vele, erre véletlen összetalálkozom kedvesem elragadóan bűbájos kishúgával. (xD) Az igazat megvallva eléggé be voltam rezelve attól, hogy milyen lesz a kislány reakciója, de eddig nem történt semmi rossz, és úgy tűnt, hogy már nem is fog. Bár lehet, hogy csak arra vár, hogy tegyek egy rossz lépést, és akkor elszabadul a pokol? O.o Csak nem, meg különben sem nézné ki az ember belőle, hogy minden nap káoszt hagyjon ott maga után, amerre csak járt. Lesandítottam Aiko-chanra, hogy ellenőrizhessem, nem változott e át vérengző nővérkevédelmező szörnnyé, vagy valami ilyesmivé, de a kislány épp olyan jókedvűen sétált mellettem, mint eddig, és nyalogatta jóízűen a fagyiját. Megvontam vállam, és belekezdtem a kérdezősködésbe. Ha nem teszek semmi rosszat, talán nem fog semmi sem történni, ha meg igen, akkor meg már úgyis mindegy lesz. Mosolyogva lépdeltem a kislánnyal az utcán, közben hallgattam mondókáját. Kicsit mondta nehezére esett volna lépést tartani, így lassítottam, kicsit, és próbáltam felvenni Aiko-chan tempóját. Némi gondolkodás aztán végre kibökte azon kérdésemre a választ, hogy Mitsu miket szokott rólam neki mesélni. Őszintén remélem, hogy csupa jót, mert lehet nem éltem volna túl, ha valami negatív tulajdonságot is felsorol húgának kedvesem, bár olyan nekem nincs. xD
Főz? Pislogtam kissé értelmetlenül az első szó után. Mitsu..főz? Hol? O.o Vagy lehet, hogy főzni tanul, meg főzni gyakorol, hogy készíthessem nekem valami finomat? *.* Az nagyon jó lenne, igazán megkóstolnék már valami ínyencséget, amit Kedvesem készített. A szerelemről nem néztem nagyokat, hisz tudtam, hogy odáig van értem, meg én is Őérte, szóval ezzel a dologgal nem volt probléma, de a főzés? Majd kiderítem, hogy miről is van szó. Ezen ábrándjaimból egy kérdés hozott vissza a jelenbe, amit hirtelen nem is értettem, mert nem figyeltem oda, de mivel Aiko-chan kérdezte, nem lehetett más a válasz, mint:
- Perszeee! Mit is kérdeztél? O.o - kérdeztem vissza értetlenül, de a kislány egyből kilőtt a közeli játszótér fele. Ja hogy játszótér...Ez nem volt leírva a szerződésben, bár lehet, hogy az apró betűs rész tartalmazta? Nem voltam az a "gyerekkel a játszótérre" fajta, de már mindegy volt. Megígértem a kislánynak, hogy játszok vele, hát nem volt más választás, menni kellett. Egy baj volt csak, hogy elég zsúfolt volt a játszótér, sok anyuka, meg még több gyerek tartózkodott egy helyen. Segáz, legfeljebb ég majd egy nagyot a 10. osztag kapitánya...mostanában úgy se szívtam, épp ideje volt. xD
Beletörődve másztam Aiko-chan után a játszótérre, és azon törtem a fejem, hogy lehet most jön az a rész, hogy megpróbálja a féltékeny hugica elüldözni a hősszerelmest? Csak nem! Surprised Beleadok apait anyait, és mindent megteszek azért, hogy az apró tiszt jól érezze magát, így nem lesz oka panaszkodni, stb >.<
- Mit szeretnél játszani Aiko-chan? - kérdeztem immáron mosolyogva a kislánytól annak reményében, hogy nem lesz semmi olyasmi, amit ne tudnék véghezvinni. Ha harcról volt szó, nem volt probléma, bármit könnyen véghez tudtam vinni, ám ha játszótéren kellett valami maradandót alkotni, megállt a tudomány...
Vissza az elejére Go down
Kudo Akira
5. Osztag
5. Osztag
Kudo Akira

Férfi
Aries Rooster
Hozzászólások száma : 22
Age : 31
Tartózkodási hely : Seireitei
Registration date : 2010. Mar. 06.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 5. osztag 8. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Utca - Page 3 Cl0te5000/10000Utca - Page 3 29y5sib  (5000/10000)

Utca - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Utca   Utca - Page 3 EmptyHétf. Márc. 08, 2010 9:09 am

oO Találkozás az utcán... vagy valami hasonló? Oo

Akira ismételten az egyik utca közepén állt. Mindig ezt csinálja ha eltéved vagy elfelejti hová és miért tartott. Most is ez volt a helyzet, elindult valahova és a második kanyar után eltéved. Majd nagy bolyongás után elfelejtette hova tartott.
~ Megint sikerült eltévednünk...- hallotta a fejében Gekkou hangját.
~ Nagyon úgy tűnik, pedig azt hiszem csak két sarokra mentem, vagy volt az három is? Na mindegy úgyis elfelejtettem, hogy hová indultam. De ha már itt vagyok szétnézek hátha találok valami érdekeset. - válaszólta a fiú nemtörődömséggel a hangjába. Gekkou úgy döntött inkább csendben marad, Akira lustaságával úgysem veheti fel a harcot. Akira egy ideig nézelődött, majd mikor megpróbált elindulni, ahogy az mindig is történni szokott, nekiütközött valakinek.
-E...elnézést.-vakargatta a fejét a földön ülve.
Vissza az elejére Go down
Kagami Ritsu
10. Osztag
10. Osztag
Kagami Ritsu

nő
Pisces Rat
Hozzászólások száma : 105
Age : 28
Tartózkodási hely : Kagami-birtok vagy 10. osztag
Registration date : 2010. Mar. 06.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: 6. tiszt | A Kagami-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Utca - Page 3 Cl0te14000/15000Utca - Page 3 29y5sib  (14000/15000)

Utca - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Utca   Utca - Page 3 EmptyHétf. Márc. 08, 2010 10:54 am

/Találkozás az utcán... vagy valami hasonló?/


Valami egyszerű dalocskát dúdolgatott, miközben üdvözült mosollyal az arcán baktatott az utcán. Teljesen belefeledkezett a hümmögésbe, koncentrációját a dallam megkreálása kötötte le. Élvezte a szabadságot és a friss levegőt. Talán a mai napon utoljára. Egy nagyon hosszú és tapasztalatai szerint nagyon unalmas családi összejövetel várt rá. Egész idő alatt apja mellett kell majd ülnie, mindenki mástól jó távol. Utálta. Utálta, hogy szenvednie kell majd a kimonója felvételével. Mint mindig. Utálta, hogy mozdulatlanul kell majd ülnie. Utálta, hogy érdeklődést kell mutatnia. Utálta, hogy csak nagyon keveset fog az elhangzottakból megérteni. Utálta, hogy csöndben kell majd lennie. Mindent utált ezekben a gyűlésekben, de valamiért az idősebbek nagyon fontosnak tartották, hogy havonta egyszer megtárgyalják a családot érintő kérdéseket és a kapcsolatukat a többi nemesi házzal. Titkon abban reménykedett, hogy kap majd valamiféle dicséretet, amiért sikeresen elvégezte a Shinigami Akadémiát és immár hivatalosan is a Gotei 13 tagja. De Ritsu most nem ezzel akart foglalkozni, sőt, ki akarta verni a fejéből az egészet. Ezért most a dallamra koncentrált minden idegszálával.

~ Vigyázz! - hallotta meg hirtelen Kaminami hangját, de már késő volt. Érezte, hogy feje valami kemény dologba ütközik és azt is hogy hátrazuhan.
~ Mi történt? Miért estem el? - töprengett el magában, de ahogy a fájó fejét tapogatva felnézett, még az ő nem túl pengés észjárása számára is nyilvánvalóvá vált, hogy mi a válasz a kérdésére. A nagy fehér masszából lassan kibontakozott egy emberi alak, aki szinte tökéletesen mímelte az ő testtartását. Kék szemeivel hosszasan bámulta a lassan feltápászkodó fiút. Bár szemét bántotta az a sok fehér, ami sorstársán volt, elfelejtette tekintetét levenni róla. És ez a fiút láthatóan zavarta.
~ Ébresztő, Csipkerózsika! - szólalt meg ismét a zanpakuto barátságos hangján, és a hatás nem maradt el, Ritsu tényleg "felébredt" kábulatából, megrázta a fejét, majd váratlanul négykázlábra állt és bocsánatkérően a földre hajtotta a fejét.

- Gomennasai, gomennasai, az én hibám! Nem figyeltem oda...
Motyogta, majd őzikeszemekkel felnézett az előtte tornyosuló ismeretlenre. Nem mert felállni, ez a ruha az arany díszítésekkel a nyakában nyilván nem egy egyszerű shinigami ruhája, hanem valami gazdag nemesi család családé. Nem akarta megkockáztatni, hogy illetlenül viselkedjen egy magasabb rangú nemessel szemben, számtalanszor kapott már feddést emiatt. A nyakában lévő jellegzetes ezüstláncról pillanatok alatt leeshet egy másik előkelő számára, hogy ő hová tartozik, hiszen a hagyományok minden Kagamitől megkívánják ennek a láncnak a viselését. Ahogy a Kuchiki-háznak a keisenkan, a Shihouin-háznak a pecsétes köpeny, úgy a Kagaminak az ezüst nyaklánc a jellegzetes viselete.

- Te... nemes vagy, ugye?
Bukott ki belőle a kérdés, bárcsak visszaszívhatta volna. De kimondta, nincs visszaút. Ha tényleg egy magsabb rangú nemest tegezett le, akkor nagy bajban van. Elpirult arccal, a fiú tekintetét kerülve várta a választ.
Vissza az elejére Go down
Kudo Akira
5. Osztag
5. Osztag
Kudo Akira

Férfi
Aries Rooster
Hozzászólások száma : 22
Age : 31
Tartózkodási hely : Seireitei
Registration date : 2010. Mar. 06.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 5. osztag 8. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Utca - Page 3 Cl0te5000/10000Utca - Page 3 29y5sib  (5000/10000)

Utca - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Utca   Utca - Page 3 EmptyHétf. Márc. 08, 2010 11:04 am

/Találkozás az utcán... vagy valami hasonló?/

Meglepődött a lány reakcióin... és mi a fene az ott a nyakában?
~ A Kagami család nyakéke. Úgy látszik egy nemes kisasszonyba ütköztél.-jött a kérdésére a válasz zanpakutojától.
~ Egy NEMES?!-ijedt meg, ha kiderül, hogy fellökött egy nemest szó mi szó nagy gondban lesz. Hát mikor még az is kiderül, hogy nem tudja, majd hova kell menjen és eltéved. Aztán egy egész osztagot küldenek rá. De attól függetlenül kedves lánynak tűnik. Reménykedik, hogy nem lesz különösebb baja. Miután felállt látta illetve érezte magán a lány tekintetét, majd a következő meglepetés a lány heves bocsánatkérése volt.

-É...én? Nem... én nem vagyok nemes...-pirult el kissé, még hogy egy ilyen alakot mint ő nemesnek lássanak...
-De ugye semmi bajod?-ereszkedett a lány előtt féltérdre és a kezét felé nyújtotta, hogy felsegíthesse.

~ Egy lány aki téged nemesnek hitt. Talán nem kéne annyira eltérően öltözz. Mert a végén még nem ő lesz az egyetlen aki nemesnek fog hinni téged.- kuncogott Gekkou.
Vissza az elejére Go down
Kagami Ritsu
10. Osztag
10. Osztag
Kagami Ritsu

nő
Pisces Rat
Hozzászólások száma : 105
Age : 28
Tartózkodási hely : Kagami-birtok vagy 10. osztag
Registration date : 2010. Mar. 06.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: 6. tiszt | A Kagami-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Utca - Page 3 Cl0te14000/15000Utca - Page 3 29y5sib  (14000/15000)

Utca - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Utca   Utca - Page 3 EmptyHétf. Márc. 08, 2010 1:03 pm

/Találkozás az utcán... vagy valami hasonló?/


A felelet hallatán ismét a fiúra kapta a tekintetét miközben felhagyva eddigi testtartásával illedelmesen a sarkaira ült. Így sem volt sokkal kényelmesebb felnézni Akirára.
- Tényleg nem? Hála az égnek... - Sóhajtott fel megkönnyebbülten, majd a shinigami segítő kezét elfogadva ő is talpra állt. Még így is volt köztük vagy két fejnyi magasságkülönbség, de legalább Ritsunak nem kellett kitörnie a nyakát, ha a másik fél arcára akart nézni.
- Jól vagyok, köszönöm. Úgy nézek én ki mint akinek könnyen baja esik? - Kacsintott vidáman a fiúra. Persze hogy úgy nézett ki, cseppet sem volt atlétikus alkat. Mindig is alacsonyabb volt a kortársainál, aminek megvoltak mind a hátrányai, mind az előnyei. Ritsu persze inkább az előnyöket látta meg, lévén optimista felfogású.

- De mondd csak, miért van rajtad ilyen ruha? Vagy te nem shinigami vagy? Esetleg valami speciális rangod van, azért nem viseled az egyenruhát? Vagy most nem vagy szolgálatban? Vagy rád ömlött egy vödör fehér festék? Esetleg nem csak fekete egyenruha létezik?
Kezdtek záporozni a lány kíváncsi kérdései kissé talán váratlanul érve Akirát, de Ritsu is gyorsan rájött, hogy ez így egyszerre talán egy kicsit sok volt és ennél jóval kevesebb kérdésből is megoldhatta volna.
- Gomen ne, elragadtattam magam. - Kért ismét elnézést bűnbánóan, de most már némi pajkossággal a hangjában.
Vissza az elejére Go down
Kudo Akira
5. Osztag
5. Osztag
Kudo Akira

Férfi
Aries Rooster
Hozzászólások száma : 22
Age : 31
Tartózkodási hely : Seireitei
Registration date : 2010. Mar. 06.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 5. osztag 8. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Utca - Page 3 Cl0te5000/10000Utca - Page 3 29y5sib  (5000/10000)

Utca - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Utca   Utca - Page 3 EmptyKedd Márc. 09, 2010 2:24 am

/Találkozás az utcán... vagy valami hasonló?/

-Örvendek, hogy semmi bajod.-mosolygott, a lányra aki legalább két fejjel alacsonyabb volt nála. ~Úgy látom ő is shinigami, nemcsak egy nemes, hanem amellett shinigami is.-gondolta magában, majd elárasztották a kérdések amit a lány tett fel. Majd az utána következő meglepetés, amikor a lány újra bocsánatot kért.

-Semmi baj. Shinigami vagyok, különlegesebb rangom nincs, csak egy 8. tiszt vagyok. Most szolgálaton kívül. A fehér festék messze elkerült, és azért hordom ezt a ruhát, mert az eredeti shinigami ruha nem egészen hozzám való. Ez sokkal inkább. -Lassan kezdett megnyugodni, a pillanatnyi meglepetés és önön épségéért való aggodalom elmúlt.

- Amúgy mi járatban vagy erre fele kedves... ömm....-hirtelen eszébe jutott, hogy még nem is tudja a lány nevét, csak azt, hogy egy nemes család tagja. - Az én nevem Kudo Akira. Örvendek.-nyújtotta felé jobb kezét.
Vissza az elejére Go down
Kagami Ritsu
10. Osztag
10. Osztag
Kagami Ritsu

nő
Pisces Rat
Hozzászólások száma : 105
Age : 28
Tartózkodási hely : Kagami-birtok vagy 10. osztag
Registration date : 2010. Mar. 06.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: 6. tiszt | A Kagami-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Utca - Page 3 Cl0te14000/15000Utca - Page 3 29y5sib  (14000/15000)

Utca - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Utca   Utca - Page 3 EmptyKedd Márc. 09, 2010 7:02 am

/Találkozás az utcán... vagy valami hasonló?/


- 8. tiszt...?
Tágra nyílt a pupillája a meglepetéstől. Kezét felemelte és összekulcsolta maga előtt, a szemében pedig furcsa, csodálattal teli csillogás jelent meg.
- Micsoda véletlen, én is az vagyok!
Ritsu váratlanul közelebb hajolt a fiúhoz, és az arcára meredt. Kétségtelenül nem csalta meg látószerve, Akirának tényleg mindene fehér volt. A bőre, a szeme, a haja... valamiért mégsem olyan ijesztő jelenség, mint amilyen Kaminami első látásra volt. Pedig neki is sokmindene fehérben pompázik.
~Kaminami az ijesztő külseje ellenére kedves és gondoskodó... lehet hogy ennél a fiúnál is fordítva van, és a kedves külső mögött undok személyiség húzódik?
Ritsu amilyen hirtelen közel hajolt, most olyan hirtelen hagyta abba a vizsgálódást.
- Miért ne állna jól neked a fekete? A fehér és a fekete jól kiegészítik egymást... nem?
Kérdezte komoly arccal, miközben lelki szemei előtt megpróbálta elképzelni a fiút a fekete egyenruhában. Ki tudja miért, hirtelen egy pingvin képe villant be neki.
- Bár... Lehet hogy igazad van.
Fűzte hozzá sietősen ideges nevetgélés kíséretében. Jól jött neki, hogy Akira emlékeztette arra, hogy még be sem mutatkoztak egymásnak, bármennyire is kellemetlen volt ezt felismerni. Még a végén valami neveletlen fruskának nézik, ha valami ilyesmi terjedne el róla a Seireiteien belül, annak biztosan megint csak apai feddés lenne a vége. Így is annyira kevés dolgot tudott megjegyezni abból az etikettnek hívott micsodából, legalább kimutatni nem kéne ezt.
- Engem Kagami Ritsunak hívnak. Örülök, hogy megismerhetlek, Aki-chan.
Mosolyodott el és hajolt meg. A fiú kinyújtott kezét nem igazán tudta mire vélni. Az előbb ugyanígy tett, amikor fel akarta segíteni, de most nem a földön ült, hanem ő is állt, akárcsak Akira. Bizonytalanul ő is a másik felé nyújtotta a jobb kezét, bár maga sem tudta miért tette s hogy mit is kéne csinálnia most.
~Ja, persze, válaszolni!
Gyulladt fel egy kis lámpa a fejében.
- Ó, én csak úgy sétálgatok. Igazából semmi dolgom sincs most, épp azon gondolkodtam hogy mivel is kéne eltöltenem a szabadidőm. És te miért vagy itt? - kérdezett vissza.
Vissza az elejére Go down
Kudo Akira
5. Osztag
5. Osztag
Kudo Akira

Férfi
Aries Rooster
Hozzászólások száma : 22
Age : 31
Tartózkodási hely : Seireitei
Registration date : 2010. Mar. 06.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 5. osztag 8. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Utca - Page 3 Cl0te5000/10000Utca - Page 3 29y5sib  (5000/10000)

Utca - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Utca   Utca - Page 3 EmptyKedd Márc. 09, 2010 7:15 am

/Találkozás az utcán... vagy valami hasonló?/

~ Szóval ő is 8. tiszt.-gondolta magában majd kissé meglepődött mikor a lány közelebb hajolt. ~Most mit néz így?- a válasz hamar megjött az előbb feltett kérdésre. A kérdés Akirát is elgondolkoztatta... miért is nem szereti ő a fekete egyenruhát? Vajon a fekete szín miatt? Vagy az alakja miatt, esetleg a formája miatt? A fiúnak hirtelen bevillant, hogy miért is nézne ki hülyén ha feketében lenne...
~ PINGVIN?- fogta a hasát a nevetéstől zanpakutója miközben a könnyek csepegtek a szeméből.
~ Igen pingvin. Arra hasonlítanék a legjobban.
A lány hamar elterelte a témát így nem kellett elmondani neki a nyomós okot amit a előbb derített ki.
~ Szóval Ritsunak hívják? Szép név és amint látom, nem sokat tud még az emberek szokásairól. Igaz énis csak könyvből tanultam róluk..

-Kézfogásnak hívják. Az emberek világában egyfajta köszönő módszer... azt hiszem...-fogta meg a kezét és gyengéden megrázta, majd elengedte.
-Hogy miért...?-Akira fejébe újra bevillant, a tény, hogy elfelejtette miért van ott és, hogy hová is indult. - Hát... elfelejtettem.-hajtotta le a fejét... sajnos a feledékenység nagyon ártalmas nála, gyakran megtörténik, hogy egy-két dolgot elfelejt.
Vissza az elejére Go down
Kagami Ritsu
10. Osztag
10. Osztag
Kagami Ritsu

nő
Pisces Rat
Hozzászólások száma : 105
Age : 28
Tartózkodási hely : Kagami-birtok vagy 10. osztag
Registration date : 2010. Mar. 06.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: 6. tiszt | A Kagami-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Utca - Page 3 Cl0te14000/15000Utca - Page 3 29y5sib  (14000/15000)

Utca - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Utca   Utca - Page 3 EmptyKedd Márc. 09, 2010 9:21 am

/Találkozás az utcán... vagy valami hasonló?/


Kicsit meglepte hogy Akira megfogta a kezét. Az érintése meleg és kellemes volt, így már érthető volt számára, hogy miért használják a kézfogást üdvözléshez. Csak azt nem tudta hová tenni, hogy miért is kell megrázni a kezet. Az emberek világa kifejezés pedig különösen felkeltette az érdeklődését. Az akadémiai évek alatt nem egyszer tartottak gyakorlatot az élők világában, de mindig egy alaposan körülzárt, elhagyatott területen, ahol az égvilágon semmi érdekes nem volt.
- Furcsa szokás... ezek szerint te már jártál az emberek világában? Mármint valódi küldetésen, ahol emberek között voltál? Mesélj valamit, milyen ott? Nagyon hálás lennék érte!
Kérlelte a fiút. Lévén ő itt született a Lelkek Társadalmában, ezért fogalma sem volt róla, milyen lehet a "túloldalon".

- Elfelejtetted? - kuncogott fel - Furcsa, én is szoktam elfelejteni dolgokat időnként... gyakran... De olyankor Nami-chan segíteni szokott. Ja igen, Nami-chan... azaz... Kaminami a zanpakutóm, őt be se mutattam.
Szégyellte el magát egy kicsit. Bár még soha, senki nem mutatkozott be a zanpakutójával együtt, ő úgy érezte, kardját is kötelessége bemutatni, hiszen ő is egy lélek.
- Ne haragudj, Nami-chan. - pillantott az oldalán csüngő fegyverre.
- Yosshi, segítek neked meglelni az elfeledett emlékeidet! Bízd csak ide! - kiáltott fel lelkesen és határozottan, miközben jobb kezét ökölbe szorította maga előtt. Már csak azt kellett kitalálnia, hogy pontosan hogyan is kéne ezt a feladatot véghezvinni.
Vissza az elejére Go down
Kudo Akira
5. Osztag
5. Osztag
Kudo Akira

Férfi
Aries Rooster
Hozzászólások száma : 22
Age : 31
Tartózkodási hely : Seireitei
Registration date : 2010. Mar. 06.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 5. osztag 8. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Utca - Page 3 Cl0te5000/10000Utca - Page 3 29y5sib  (5000/10000)

Utca - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Utca   Utca - Page 3 EmptyKedd Márc. 09, 2010 9:33 am

/Találkozás az utcán... vagy valami hasonló?/

-Sajnos én se voltam emberek között. Csak pár könyvet olvastam róluk, mikor időm volt. De remélem majd egyszer sikeresen eljutok oda.-nevetett. Ezután a lány kuncogott azon, hogy elfelejtettem, de legalább nem én vagyok az egyetlen felejtős ember.

-Bárcsak én is remélhetnék ennyi segítséget az én zanpakutómtól, csak sajnos ő is az én részem így ebben a kegyes rossz tulajdonságban is osztozunk. Amúgy az én zanpakutom neve Gekkou.-emelte meg balján pihenő kardját.
~ Miért nem, hagytad, hogy én mutatkozzak be? Olyan izé vagy...-duzzogott Gekkou.
~ Te is tudod, hogy amíg nem kerülök arra a szintre, hogy materializálódni tudj addig csak velem tudsz beszélni.-nyugtatgatta a lányt a fejében, közben gyorsan szemügyre vette Ritsu-chan zanpakutoját.
~ Szép a markolata, látszatra nem akár milyen fegyverről van szó.

-Meglelni az emlékeimet?-ez a kijelentés kicsit meglepett...- Hát ha van türelmed hozzá és időd rá akkor megköszönném, bár az igazat megvalva semmien támpontot nem tudok adni.-hajtotta le újra a fejét.
Vissza az elejére Go down
Kagami Ritsu
10. Osztag
10. Osztag
Kagami Ritsu

nő
Pisces Rat
Hozzászólások száma : 105
Age : 28
Tartózkodási hely : Kagami-birtok vagy 10. osztag
Registration date : 2010. Mar. 06.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: 6. tiszt | A Kagami-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Utca - Page 3 Cl0te14000/15000Utca - Page 3 29y5sib  (14000/15000)

Utca - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Utca   Utca - Page 3 EmptySzer. Márc. 10, 2010 6:51 am

/Találkozás az utcán... vagy valami hasonló?/

- Könyvet? - kérdezett vissza, igazából nem várva választ, hiszen hallotta. Neki sose volt türelme hozzá, hogy olvasson. Annyi más érdekes dolgot lehet csinálni. Egy helyben ülni és egy halom egybefűzött papírt bámulni... na ez nem tartozott azok közé a dolgok közé, amit ő izgalmasnak talált. Megpróbálta néhányszor, leginkább az akadémiai tanulmányok kapcsán, de legfeljebb 10 oldal után már egybefolytak a betűk és rettentően el is álmosodott.

~Segíííits, Nami-chan~ - kérte kétségbeesetten zanpakutóját, miután akárhogy is törte a fejét, nem jutott eszébe semmi okos gondolat. Már bánta, hogy segíteni akarása miatt ekkora lelkesedéssel vállalkozott a dologra, Akira bizonyára most reménykedve várja a tanácsokat.
~Vak vezet világtalant, ugye? - jegyezte meg Kaminami barátságosan - ~Kérdezd meg, hogy honnan indult...
Ritsu késlekedés nélkül tolmácsolni kezdte Kaminami szavait.
- Ööö... Honnan indultál?
~...hogy kivel beszélt utoljára és miről...
- Kivel beszéltél utoljára és miről?
~...van-e nála valami, ami esetleg emlékeztetheti...
- Van nálad valami, amiről eszedbe juthat?
~...esetleg próbálja meg elterelni a figyelmét róla, sokszor ez a legcélravezetőbb.
- Esetleg próbálj meg valami másra gondolni, hátha az segít.
~És ha még mindig nem jut eszébe, akkor vágd fejbe.
- Ha pedig ez sem működik akkor fejbeváglak!
Ez az utolsó tanács valahogy furcsán hangzott, főleg miután a zanpakuto hangos nevetésben tört ki.
- Mi? Jaj, izé... felejtsd el amit utoljára mondtam!
Tette hozzá pánikolva miközben fülig pirult.
Vissza az elejére Go down
Kudo Akira
5. Osztag
5. Osztag
Kudo Akira

Férfi
Aries Rooster
Hozzászólások száma : 22
Age : 31
Tartózkodási hely : Seireitei
Registration date : 2010. Mar. 06.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 5. osztag 8. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Utca - Page 3 Cl0te5000/10000Utca - Page 3 29y5sib  (5000/10000)

Utca - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Utca   Utca - Page 3 EmptySzer. Márc. 10, 2010 7:37 am

/Találkozás az utcán... vagy valami hasonló?/

Türelmesen várta végig a látszólag hosszú gondolatmenetet amin végigjárt. Mondjuk, nem is várt egyből tökéletes válaszra.
~ Szerencsés vagy. Nem hinném, hogy akárki akibe csak így belemész, hajlandó lenne segíteni neked.- gúnyolódott Gekkou.
~ Ezt, hogy érted? Várjunk, azt ne mond, hogy megint a gúnyolós hangulatodban vagy...- ijedt meg kissé. Már párszor megtörtént, hogy ilyen hangulatban volt, olyankor sikeresen a padlóra küldött sértegetéseivel.
~ És ha igen? Rajtad az nem változtat semmit...-tűnt el.
~ Bárcsak meg tudnálak érteni... néha...-mondta végül Akira, közben a lány belekezdett újra a kérdések halmozásába. Türelmesen válaszolgatott.
- Hogy honnan indultam? Ha jól emlékszem az osztagom szálláshelyéről. Utoljára a zanpakutommal beszélgettem. Semmit nem hoztam magammal. Hogy másra gondolni? Akkor csinálni kéne valamit, mert nem igazán az én stílusom megállni valahol és csak gondolkodni.- Bár az utolsó kijelentés meglepte azért nevetni még tudott.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Utca - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Utca   Utca - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Utca

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Seireitei és környéke :: Város-