-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Városi Park

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 22  Next
SzerzőÜzenet
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Városi Park - Page 11 Cl0te68000/100000Városi Park - Page 11 29y5sib  (68000/100000)

Városi Park - Page 11 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 11 EmptyKedd Május 04, 2010 4:34 am

[Amikor a Jövő találkozik a Múlttal...]

Újabb unalmas és izgalmaktól teljesen mentes nap. Igaz mostanában talán túl sok izgalom is ért, hiszen egymást követték az összecsapások. Inkább örülnöm kellene a pillanatnyi békének, de nem megy. Sosem voltam az otthonülős fajta, a harc a mindenem. Ebből adódóan kissé kedvetlenül lépdelek Karakura városának zsúfolt utcáin, miközben az érdeklődés teljes hiányával szemlélem a csicsás kirakatokat. Körülöttem mindenki vidám és látszólag semmi gondjuk nincs. Mennyivel jobb is a tudatlanság, amiben élnek. Emberi életem emlékei túl haloványak már ahhoz, hogy képes legyek felidézni őket, így is csodaszámba megy, hogy néhány dologra emlékezni tudok. Lassú léptekkel sétálok az egyik szökőkút melletti padhoz, s kényelmesen elhelyezkedem rajta. Rövid szemlélődés után egy cigarettát kotrok elő zsebemből, majd rövid időn belül máris a számban füstölög a mennyei dohányrúd. Magamba mélyedve szemlélem a játékosan cikázó vízsugarakat, miközben megpróbálom kirekeszteni az emberek zsivaját. Mondjuk, ha csendességre vágytam volna, akkor inkább a Fészekben is ücsöröghetnék. Két slukk között fásultan felsóhajtok, mivel biztosan ez lesz a dologból. Funkcióját tekintve tökéletesen megfelel a hely, azonban egy kicsit nyomasztóvá is tud válni. A földalatti mélység, ráadásul az egyforma ódon falak… Kétségtelenül nem egy wellness-szálló, ámbátor nem is annak lett kitalálva. Meg egyedül ott lenni sem valami csalogató lehetőség, mivel a Daitenshi összes tagja épp házon kívül van. Felkereshetném Hitomit egy kis edzés miatt, azonban jelenleg Ő is valami szupertitkos Esper-kísérleten munkálkodik. Úgy tűnik csak Nekem nincs semmi tennivalóm. A csoport shinigami tagjait meg nincs kedvem riadóztatni Seireiteiből, azzal az ürüggyel, miszerint unatkozom. Dai meg hadd legyen a barátnőjével.
Már épp az indulás mellett döntenék, amikor érzékeim ismerős lélekenergiát mérnek be. Egy hollow ólálkodik a közelben, de jól érezhetően alacsony rangú. Nemtörődöm módon megvonom a vállam, mivel ez már nem az Én feladatom. Az alsóbbrendű férgeket üldözzék a shinigamik, van nekem jobb dolgom is. Nagyot ásítva nyomom el a csikket a pad aljában és már álló helyzetbe is tornázom magam, amikor egy újabb reiatsu tűnik fel. Ez már sokkal erőteljesebb, mint az előző, szóval valószínűleg egy arrancarról van szó. Nos, ez már jobban felkeltette az érdeklődésemet, így hát kelletlenül bár, de egyre ébredő kíváncsisággal indulok útnak. Gyorsabb tempóban kanyarodok be az egyik közeli sikátorba, majd miután megbizonyosodtam róla, hogy senki sem figyel, fogom magam és shunpora váltok. Sokkal felszabadultabb vagyok itt a magasban, ahol felülemelkedhetek a tömeg nyüzsgésén. Élvezem, ahogy a menetszél összeborzolja fekete hajkoronámat, miközben megállíthatatlanul közeledem célom felé. Nem telik bele pár percbe és máris meglátom jövetelem okát. Egy furcsa öltözetben álló lidércfajzat pont ebédelni készül, azonban úgy tűnik sikerült kellően megzavarnom. Míg pillantását Rám emeli, egy biccentéssel jelzem a mellette tanyázó Plusnak, miszerint meneküljön, ha kedves az élete. A fiú ismer Engem, ami nem is olyan meglepő. Volt már dolgom Hueco Mundoban nemegyszer, sőt még a Primerával is volt nézetletérésem. Ennek köszönhetően Aizen is ismeri a nevem, mivel biztos figyelemmel kíséri a Soul Societyben történteket is. Lazán, zsebre dugott kézzel álldogálok az épület tetején és onnan figyelem szótlanul a gyereket. Szemmel szinte láthatatlan villámtánccal érkezek le néhány méterrel elé, s csak ezután szólalok meg.
- Úgy van… - ejtem ki e két szót a számon, metsző gúnnyal átitatva. – Nocsak, már Las Noches kutyái között is ekkora ismeretségnek örvendek? Ez igen hízelgő… Sajnos, rosszkor vagy, rossz helyen. Csak egy okot mondj, hogy miért hagyjalak futni? Ha elég jó az indok, akkor talán nem végezlek ki, Arrancar.
Arcomon magabiztos vigyor tükröződik, majd ezt követően látható válik a hátamon tárult két katana is. Egy óvodás szintű Kidounak köszönhetően el tudom rejteni őket a kíváncsi szemek elől, így nem kell tartanom az emberek értetlenkedő pillantásától. Egyelőre még nem teszek semmi fenyegetőt, csupán akkor fogok harcolni, hogyha rákényszerít. Közelebbről még egyszer végigmérem a srácot, azonban nem tűnik olyannak, mint akikkel eddigi pályafutásom során összehozott a balsors. Lehetséges, hogy Aizen új stylistot vett fel, mert már megunta a fekete-fehéret, ami meg amúgy is a halálistenek uniformisának majmolása. Mondjuk zseléshajú főellenségünktől nem is számítottam többre, viszont nem az Én tisztem divattanácsokat adni Neki. Érzékeim hirtelen kiélesednek, megpróbálom felmérni milyen erős is lehet a Velem szemben álló kölyök. Vigyorom csak tovább szélesedik, amint megérzem a kettőnk között lévő különbséget. Még reggelire is kevés lenne, habár egy alacsonyabb rangú tisztnek biztos meggyűlne a baja egy ilyennel. Mindenesetre teljes lelki békével és jéghideg pillantással várom válaszát.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Achille Catahecassa Wayra
Arrancar
Arrancar
Achille Catahecassa Wayra

Hozzászólások száma : 5
Registration date : 2010. Apr. 05.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 11. arrancar, Sierra Montero fracciónja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 11 Cl0te5000/10000Városi Park - Page 11 29y5sib  (5000/10000)

Városi Park - Page 11 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 11 EmptyVas. Május 09, 2010 1:35 am

[Amikor a Jövő találkozik a Múlttal...]
A kettőnk között lévő különbség már most is ég és föld. Viszont maga a gondolat, hogy ilyen egoista az akkori mesterem, eléggé nevetségesnek tűnt. Ráadásul a szeméből óriási önbizalom, és gúny érződött ki. Úgy gondoltam egyelőre nem indítok támadást, mivel lehet meg tudom zavarni pár elhintett információval.
-A túlzott magabiztosság hátrányt jelenthet. Ha túlságosan el vagy telve Önön nagyságoddal, akkor lehet, hogy ez fogja a bukásodat előidézni. – mondtam sejtelmes mosollyal, mivel tisztában voltam azzal, hogy magától Yuusukétől idéztem. Ha erről nem ismer magára, akkor nehezen fog rájönni arra, hogy ismerem. Mivel sejtettem, hogy ennyivel nem igen fogom meggyőzni, hirtelen beúszott pár név a tudatomba. Át se gondolva mit mondok, szintre rögtön beszéltem.
- Hogy van a kedves Yasuki Chiyoko? Esetleg az utódaid… a Sierashik. Esetleg a névrokon Watanabe Yuusuke? – kérdeztem lendületesen, és nem tudtam megállni, hogy közbe ne vigyorogjak. De valahogy nem az átlagos vigyort sikerült mímelnem, hanem egy sokkal vérszomjasabb, őrültebb fajtát. Szinte hallható volt, ahogy Yuunak kattogtak a fogaskerekek az agyában. Miközben lezavartuk ezt a gyors kis párcsevejt, a lélek elmenekült. Különösebben nem bántam, mivel semmi dolgom nem volt vele. Felőlem az elején el sem kellet volna esnie. Hátat fordítottam Yuunak, majd nyugodtan elindultam előre. Miközben mentem direkt olyan hangosan szólaltam meg, hogy még hallja a szavaimat.
- Az ostoba, még fenyeget is, hogy megöl, miközben ő maga mentett meg. – Miután ezt kijelentettem, egy gonosz vigyorral megfordultam, és előrántottam a fegyveremet. Hirtelen elhatározás volt, és tisztában vagyok vele, hogy egy ostoba dolog volt tőlem, de csupán karddal rátámadtam. Ami hab volt a tortán, hogy ugyanazokkal a mozdulatokkal, amit hajdanán tanított nekem, és amit olyan szinten megtanultam, hogy már-már beépült az ösztönömbe. Egy kevéske Sonidót csempésztem a futásba, így változó helyeken tűntem fel, miközben a Yuu és a köztem lévő távolság vészesen fogyott. Az utolsó pillanatban mögötte teremtem, és egy gyors rántással a lapockái közé próbáltam szúrni. Mivel sejtettem, hogy még megsebezni sem fogom ezzel, így a lábammal próbáltam kirúgni alóla a talajt, viszont a lábam nem ütközött semminek. Mikor már sejtve, hogy mi történt, gyorsan lekaptam a fejem, mely fölött elsuhant egy penge. Ha akár egy másodperccel is később mozdulok, a nyakamat felhasítja az acél, mely után elkerülhetetlen lett volna a súlyos sebesülés. A kardomat védekezően magam elé kapva pördültem meg, s az ellenfelem felé fordulva hátráltam pár lépést.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Városi Park - Page 11 Cl0te68000/100000Városi Park - Page 11 29y5sib  (68000/100000)

Városi Park - Page 11 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 11 EmptyVas. Május 09, 2010 3:04 am

[Amikor a Jövő találkozik a Múlttal...]

Húú, de bölcs itt valaki, hogy oda ne rohanjak. Már alapból képtelenséget beszél, hisz’ még nem találkoztam olyan ellenféllel, aki két vállra tudott volna fektetni. Jó-jó, meghaltam már egy párszor, ám végül mindig én diadalmaskodtam, s ennek köszönhetően nem fér kétség nagyságomhoz. Nem pazarolok felesleges szavakat a ficsúrra, inkább egy gúnyos vigyorral jutalmazom meg okosságáért. Úgy tűnik elkapta a szófosást, mivel egyre tovább és tovább beszél. Látszólag sikeresen elvégezte a feladatát és kellően felkészült az életemből, valamint családom és ismerőseim tárházából. Ragadozószerű vicsorából nem sok jóra tudok következtetni, azonban még mindig nem látom értelmét bármelyik fegyverem előhúzásához. Utolsó mondatát nem tudom mire vélni, mert még életemben nem láttam ezt a csávót. Ennek ellenére Ő mintha már évtizedek óta jól ismerne, holott elképzelni se tudok olyan szituációt, amiben megtűrnék magam mellett egy arrancart. Hirtelen támadásba lendül és végre kedvemre való elfoglaltságot nyújt a szócséplés helyett. Érdekes módon közelít meg, Sonidójával ide-oda cikázik, azonban ez még kevés lesz ahhoz, hogy elveszítsem szem elől. A távolság vészesen csökken, viszont még mindig nem szántam el magam semmilyen mozdulatra. Hamarosan mögöttem tűnik fel, majd egy igazán precíz szúrással próbálkozik, melynek kivitelezésében saját vívótudomány kecsességét vélem felfedezni. Egy értetlenebbül állok a dolog előtt, azonban előbb ki kellene térnem. A penge elől oldalra fordulok, azután egy ugrással a levegőbe tornázom magam. Dotonryuu szemmel szinte követhetetlen gyorsasággal kúszik elő sayájából, ezt követően megpróbálnám eltávolítani a hollowfajzat fejét a testéről, ám nem járok sikerrel. Mintha csak várt volna ezen mozdulatsorra, egyszerűen elhajol előle és a visszavonulás mellett dönt.
- Meg kell hagyni, ügyesen sikerült kicsúsznod a kezeim közül, Fiú! – szólalok meg elgondolkodva, miközben egy mozdulattal hátrasimítom virgonckodó hajtincseimet. – A mozdulataid ismerősek… Mond csak, ez valami különleges képesség Nálad? Le tudod másolni az ellenség harcstílusát, jól sejtem? Sajnos, ez még vajmi kevés lesz ellenem!
Nem lesz valami nagy kihívás végezni Vele, hiszen az eredeti mindig jobb, mint a silány másolat. Laza villámlépéssel indulok el felé, azt követően egy gyenge szúrással próbálom meg felnyársalni. Valószínűleg könnyedén hárítani tudja, ha már egyszer kitért a lefejezés elől. Könnyed természetességgel szorítom hátrafelé csapások és döfések tömkelegével, melyek találat esetén sem okoznának számottevő sérülést. Most még csak játszok, mert hogyha akarnám, akkor egyetlen pillanat alatt elsöpörhetném. Ezt Ő is tudja, látom a tekintetében. Viszont a szokásos félelem helyett egy teljesen más érzést tudok kiolvasni íriszeiből, amint nem tudok hova tenni. Ez pedig csak további indulatot szül bennem, így utolsó vágásom sokkal erőteljesebb, mint az eddigiek. Ideje elővenni a nagyágyukat is, lássa csak mennyivel fölötte állok! Fegyvertáram telis-tele van pusztítóbbnál pusztítóbb Kidoukkal, a bőség zavarában azt sem tudom, mit szabadítsak Rá először. Rövid töprengés után egy kevésbé ismert technika mellett döntök, melyet talán csak egyszer használtam igen hosszú pályafutásom során. Egy Shunpóval az arrancar mögött termek, ezt követően bal mutatóujjamba lélekenergiát koncentrálok. Becélzom ellenfelem hátának közepét, míg gondolatban a „Hadou 29: Aka Fenikkusu!” parancsot hadarom el. Ennek köszönhetően kisebb tűzvihar tör elő balomból, ami egy főnix formáját felvéve suhan áldozata felé. Nem ez a legerősebb támadó jellegű démonmágiám, viszont a jelenlegi helyzetben ez is tökéletesen megfelel. Biztos nem fog elpusztulni tőle, ám ha nem vigyáz, akkor egy igen csinos égésnyomot kaphat a hátára, ami kellőképpen megpecsételné amúgy sem rózsás sorsát. Monumentális robbanás kíséretében csapódik be támadásom, ezt követően nagyobb füstfelhő kerekedik. Most már csak az a kérdés, hogy milyen intenzitással sikerült eltalálnom Őt.
- Csodálkoznék, ha nem élted volna túl… - jegyzem meg vontatottan, habár még nem érzékelek semmi mozgást a detonáció irányából. – Rohadt sok dolgot tudsz Rólam, netán Las Nochesben külön kis aktát vezetnek szerény személyemről vagy mi? Ehh, csak költői kérdés volt, ne válaszolj! Ellenben megtudhatnám a neved? Tudod, a sírkő miatt.
Gúnyos szavaim ismételten csak szerencsétlen lidércen csattannak, aki csupán rosszkor és rossz helyen akarta elkölteni szegényes ebédjét. Ez azonban nem menti fel a büntetés alól, melyet ezirányú törekvése vont maga után. Felőlem máshol annyi lelket zabál fel, amennyit akar, azonban az én környékemen hagyja békén a lézengő Plus-populációt. Katanámat egy pörgetéssel a vállamnak döntöm, majd zsebemben egy szál Black Devil után kezdek kutatni. Igazán megkedveltem ezt a márkát, ráadásul a vaníliás íznek köszönhetően mindig olyan trópusi hangulat ragad magával. Már érzem is a virágfüzér érintését a nyakamon, eközben sűrű füst szál fel a meggyújtott dohányrudacskából. Halálos nyugalommal cigarettázgatok tovább, amíg ellenfelem méltóztatik előmászni a füstből.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Kamioka Rosa
5. Osztag
5. Osztag
Kamioka Rosa

nő
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 219
Age : 30
Tartózkodási hely : Az 5. osztag, vagy a Kamioka birtok környékén
Registration date : 2010. Mar. 19.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy // A Kamioka-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Városi Park - Page 11 Cl0te16400/30000Városi Park - Page 11 29y5sib  (16400/30000)

Városi Park - Page 11 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 11 EmptyPént. Május 21, 2010 8:54 pm

oO Találkozás Kamimaru-kunnal Oo

Imádom a reggeleket. Talán ez lehet az oka annak is, hogy a parkban sétálgattam. Egyik lábam a másik után. A nemrég tomboló vihar is elmúlt és a nap meleg sugarai borítottak be mindent. Igaz, még kicsit hideg volt, de reménykedtem, hogy hamarosan felmelegedik az idő. Séta közben volt időm egy félpercre megállni és kicsit nevetgélni az egyik ott szaladgáló kisgyerekkel.
- Légy ügyes.-köszöntem el tőle mosolyogva a kis nevetgélés után és folytattam az utam. Sok ember volt a parkban. Közben elméláztam azon, hogy még mit csináljak a mai nap. Cukrászda? Esetleg vidámpark? Az nem is lenne olyan rossz ötlet hisz ott az óriáskerék. Elgondolkodásomnak, az lett az eredménye, hogy figyelmetlenül mentem előre és belebotlottam egy nálam magasabb, majdnem minden fiú magasabb nálam, és jobb fizikumú fiúba, aminek hatására a földre estem.
- Elnézést kérek.-álltam fel és hajoltam meg. - Kicsit elgondolkodtam, remélem nem haragszik...

Ezután néztem, csak meg az előttem álló fiút. Úgy tűnik a korát rosszul állapítottam meg. Nem is látszott annyival idősebbnek nálam. Hirtelen eszembe jutott, hogy lehet, hogy megharagszik azért, hogy magáztam.
-Elnézést kérek, ha haragszik azért, hogy magázom.-mondta gyorsan, de ismét magáztam. Ennél kínosabb helyzet biztos, van de nekem ez is eléggé kínos.
Vissza az elejére Go down
Kamimaru Iratuza

Kamimaru Iratuza

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 59
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Mar. 03.
Hírnév : -2

Karakterinformáció
Rang: Ember/Helyettes Shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 11 Cl0te3000/7000Városi Park - Page 11 29y5sib  (3000/7000)

Városi Park - Page 11 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 11 EmptyPént. Május 21, 2010 9:13 pm

oO Találkozás Rosa-channal Oo


* Aznap épp a parkban sétált, figyelmet sem fordítva a külvilágra, az eget kémlelve nézte, hátha tud valami újat csinálni máma... Nem nagyon volt ötlete, hogy mi legyen az, de aztán arra jutott, hogy egyszerűen el lesz itt és megmarad a sok boldog ember közt, akik épp a Parkban tartózkodtak.
Érdekes volt már, hogy mióta Shinigami, egészen másként tekint erre a helyre, és egészen másképp néz az egész városra is, hisz ha Hollow támad, akkor rögtön rohan és segíteni akar.*
- Én sajnálom, nem ütötte meg magát ?
* kérdezte visszamagázva a magázódásra, de nem nagyon tudta, hogy mit mondjon, mivel utána a lány rögtön elnézést kért azért is mert lemagázta, megpróbálta tehát felsegíteni a lányt, több kevesebb sikerrel, de a lány valószínűleg újra talpra tud állni hiszen táncos.*
- Semmi gond, akkor tegeződjünk... a nevem Kamimaru Iratuza...
* mutatkozott be, mivel nem tudta, hogy a lány hogy reagál arra ha hirtelen sok információt kap egy adott illetőről, ezért inkább befejezte a mondatot.
Aztán újra zsebre tette a kezét, majd normális hangerővel így szólt újdonsült beszélgetőpartneréhez.*
- Nos, Kikapcsolódni jöttél ki ide a parkba, mert ahogy elnéztem nagyon élvezed az itteni gyerekeket nézni. Ami nem is baj...
* újra a légbe bámult és azon gondolkodott, hogy...*
~ Nos, talán mégsem fogok unatkozni, még partnerem is lesz akivel beszélgethetek... Mostanság úgysem volt időm arra hogy más emberekkel beszéljek... a Hollowok minden időmet elveszik. ~
* szegte le a fejét, majd rögtön el is tűnt az arcáról ez az érzés, csak pont addig a pillanatig tartott, mikor belegondolt az egész napos rohangálásra a suli mellett. Hisz még mellette tanulnia is kell, mert sok tárgyból a 4es átlagát lerontotta 3asra , ami az bizonyítványában megmutatkozik majd, és ez közel sem jó.*
Vissza az elejére Go down
Kamioka Rosa
5. Osztag
5. Osztag
Kamioka Rosa

nő
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 219
Age : 30
Tartózkodási hely : Az 5. osztag, vagy a Kamioka birtok környékén
Registration date : 2010. Mar. 19.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy // A Kamioka-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Városi Park - Page 11 Cl0te16400/30000Városi Park - Page 11 29y5sib  (16400/30000)

Városi Park - Page 11 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 11 EmptyPént. Május 21, 2010 9:24 pm

oO Találkozás Kamimaru-kunnal Oo

- Köszönöm semmi bajom.- mondtam most már mosolyogva.- Az én neve Rosa De la Cruz. Örvendek a találkozásnak.
Lepalltam a ruhám, hisz azért mégsem hagyhatom porosan. Eléggé érdekesnek találtam, hogy a fiú többször is felnézett az égre. Egyszer kétszer én is felnéztem, hogy vajon mit láthat odafönn de semmi érdekeset nem találtam.
- Látsz fenn valami érdekeset?-kérdeztem meg végül, hisz furdalt a kíváncsiság, hogy mit láthat az égen. Közben mellé sétáltam, hogy hátha onnan jobban látszik az a bármi, de így sem láttam semmit.
- Sétálunk tovább? Esetleg addig kicsit ismerkedhetünk is, hisz nem sok barátom van itt Japánban.- kérdeztem kissé zavartan, és elég érdekes volt ezt egy számomra vadidegen embertől kérdezni, de valahol reménykedtem, hogy nem fogja visszautasítani a felajánlást.
- Vagy esetleg, ha kedved van játszhatunk a gyerekekkel.-mosolyogtam.- Hisz olyan aranyosak.
Hát igen. Az a sok vidám, nevető kisgyerek akik a parkban játszódtak. Miközben sétáltam többel is összetalálkoztam és hol játszódtunk egy kicsit, hol pedig elbeszélgettünk. Igaz, egy kicsi honvágy is rám tőrt időközben, de ezt igyekeztem legyűrni.
Vissza az elejére Go down
Kamimaru Iratuza

Kamimaru Iratuza

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 59
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Mar. 03.
Hírnév : -2

Karakterinformáció
Rang: Ember/Helyettes Shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 11 Cl0te3000/7000Városi Park - Page 11 29y5sib  (3000/7000)

Városi Park - Page 11 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 11 EmptyPént. Május 21, 2010 9:41 pm

oO Találkozás Rosa-channal Oo



* Nézelődött tovább, de mivel az égen semmi különöset nem látott, többet nem fordult vissza, és megállapította, hogy nincs hollow veszély a környéken sehol.*
- Semmi különös, csak elbambultam. Ha engem kérdezel, akkor sétálhatunk... Miért honnan származol?
* kérdezte, a lány által mondott kifejetésre, pontosan arra, hogy itt Japánban nincs sok barátja, de ez nem probléma, hisz itt is normálisak az emberek, Karakurában, és eléggé segítőkészek is tudnak lenni ha akarnak.*
- Kevés embert ismersz Japánban? Pedig, elég jól beszéled a nyelvünket...
* mondta és egy féloldalas mosoly jelent meg az arcán, és meg is hagyta egy ideig. Nem volt biztos benne, hogy honnan jöhetett a lány, hisz nem sokat járt Japánon kívül, egyszer volt összesen Kínában, de az ottaniak nem sok különbséget tettek közte, és a több keleti nép közt, hisz ők is azok voltak.*
~ Háát, meg kell mondani, hogy talán Európai, nem tudom, de kedves, talán lehetséges hogy az Európai lányok mind ilyen normálisak, vagy lehet hogy az a legnagyobb bajom hogy sok olyan csajt ismerek aki nagyon kizárja a külvilágot??? ~
* kérdezte magától, és majdnem megvonta a vállát, ami elég furcsa lett volna, hogy menet közben hirtelen csak vállat von.*
~ Na de teljesen mindegy, majd elmondja ha kedve lesz, elég érdekes társalgásnak nézünk elébe.~
* gondolkodott és közben azért néha néha az ég felé tekintett, de nem is észrevehetően, épp csak egy pillanatra, lassan már paranoiássá vált, hisz általában naponta 4-5 Hollowot el kellett intéznie, de ma még egy sem futott be. Ez pedig furcsa volt számára.*
- És mi a hobbid, mit szeretsz csinálni? Én személy szerint sokat sétálok... Ha ez hobbi.
* bökte ki a következő kérdést, ha az előzőre választ kapott. Majd továbbra is a lányra nézve várta annak a válaszát.*
Vissza az elejére Go down
Kamioka Rosa
5. Osztag
5. Osztag
Kamioka Rosa

nő
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 219
Age : 30
Tartózkodási hely : Az 5. osztag, vagy a Kamioka birtok környékén
Registration date : 2010. Mar. 19.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy // A Kamioka-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Városi Park - Page 11 Cl0te16400/30000Városi Park - Page 11 29y5sib  (16400/30000)

Városi Park - Page 11 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 11 EmptyPént. Május 21, 2010 9:59 pm

oO Találkozás Kamimaru-kunnal Oo

- Spanyolországból. Egy éve körülbelül, hogy átköltöztem ide Japánba. És eléggé kevés embert ismerek itt. Maximum 10et. Veled együtt... A nyelvel még néha van bajom, hogy félre értek valamit, vagy rossz szavakat használok.
Mondtam miközben sétálgattunk. Elég érdekes volt, hogy bár semmi érdekeset nem talál az égen, mégis gyakran fel-fel tekint rá.
- Ugye nem attól félsz, hogy valami a fejedre esik?

Emeltem rá a tekintetem, bár szerinted biztos nem azt nézi, hanem csak talált valamit az égen. Mondjuk egy éppen repülőgépet amin esetleg egy ismerőse utazik.
- Hobbi? Hát... a tánc az mindenképpen és szeretek még úszni, sétálgatni és játszani a szomszéd gyerekkel.
Mondtam el, talán kicsit sokat is. De számomra a legfontosabb ott volt. A tánc, az egyetlen dolog amiből nem ismertem határokat. Ráadásul, most még az is hátravan, hogy Hitomi-sant megtanítsam táncolni. A tanítást is meg kell még tanuljam, hisz amint ő is mondta, nem épp egy könnyű eset. De majd ahogy lesz, úgy lesz.
- Te szeretsz, vagy tudsz egyáltalán táncolni?
Halvány remény csillogott a szemembe, hogy mára lesz egy jó kis programom, ha Kamimaru-kun tud táncolni, akkor elmehetünk valahova ahol lehet. Olyan rég volt már, hogy partnerrel táncoltam.
Vissza az elejére Go down
Kamimaru Iratuza

Kamimaru Iratuza

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 59
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Mar. 03.
Hírnév : -2

Karakterinformáció
Rang: Ember/Helyettes Shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 11 Cl0te3000/7000Városi Park - Page 11 29y5sib  (3000/7000)

Városi Park - Page 11 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 11 EmptyPént. Május 21, 2010 10:15 pm

oO Találkozás Rosa-channal Oo



- Neem, egyáltalán nem ettől tartok, ez kicsit bonyolultabb annál, mint hogy el tudjam magyarázni.
*mondja az eges kérdésre utalva, közben egy kicsit elgondolkodott a hallottakon, hisz elég sok információt kellett hirtelen feldolgoznia, de ez egyáltalán nem esett nehezére.*
- Hááát.... Tangó-ztam régen 2-3 évig, tetszett, csak nem volt hozzá meg a túlzott érzékem... Ezért egy szinten leragadtam, és onnan már nem tudtam tovább tanulni... Persze nem mondom, hogy nem szerettem, de nem az én stílusom... de még mindig tudok valamennyire.
* bökte ki, majd egyszerűen köhentett egyet, hogy nyomatékot adjon ennek a dolognak, és újra a lányra nézett. Tényleg nem volt valami nagy táncos, de tudta az alapokat, sőt, talán még egy kicsit többet is.
Sosem jutott el addig, hogy valaha is verseny szinten táncoljon, de nem is vágyott rá.
Nem volt versenyző típus, és ez nem abból fakadt, hogy nem tudott nyerni, hanem az, hogy nem talált örömöt abban hogy a többi embert félretéve legyőzzön mindenkit.
Neki ebben nem sok sikerélménye volt, de annál inkább sikerélményt érzett, mikor a suliban, valami jó poént elsütöttek az osztálytársaival, bár sosem ő volt a középpont, de mindig ott volt azok közt akik csináltak valamit, de őt általában csak nyaggatták, és végül tudták csak rávenni, hogy elmenjen valahova, vagy csináljon valamit.*
- Amúgy az úszás szerintem sem rossz, a sétálgatás meg a legjobb, frissíti az embert mikor a szabadban sétál, mellesleg, nagyon is segít hogy kitisztítsa az ember fejét.
* mondta, és közben tovább sétáltak. *
- Szóval Spanyolország... Európa... szóval kevés embert ismertél meg, de nem is baj hogy kevés embert ismersz itt, de velük legyél jóban.
*mondta, mivel az első mondat, csak most jutott el az agyáig, majd ő is megszólalt.*
- Én mióta megszülettem itt élek, és csak ritkán jártam külföldön, de nem is kívánkozom oda különösebben.
* mondta majd várt.*
Vissza az elejére Go down
Kamioka Rosa
5. Osztag
5. Osztag
Kamioka Rosa

nő
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 219
Age : 30
Tartózkodási hely : Az 5. osztag, vagy a Kamioka birtok környékén
Registration date : 2010. Mar. 19.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy // A Kamioka-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Városi Park - Page 11 Cl0te16400/30000Városi Park - Page 11 29y5sib  (16400/30000)

Városi Park - Page 11 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 11 EmptyHétf. Május 24, 2010 3:10 am

oO Találkozás Kamimaru-kunnal Oo

- Van időnk. Nyugodtan elmagyarázhatod. - mondtam, hangomban eléggé erős kíváncsiság hallatszott.
- Hááát.... Tangó-ztam régen 2-3 évig, tetszett, csak nem volt hozzá meg a túlzott érzékem... Ezért egy szinten leragadtam, és onnan már nem tudtam tovább tanulni... Persze nem mondom, hogy nem szerettem, de nem az én stílusom... de még mindig tudok valamennyire.- mondta, majd nyomatékosításként köhentett egyet. Nagy boldogság árasztott el. Végre valaki akivel esetleg táncolhatok.
- Ömm...Kamimaru-kun mond csak... kicsit később eljössz velem valahova táncolni?- kérdeztem kissé zavartan, hisz bármennyire is a vágy hajtott, hogy táncolhassak azért a megkérdezéssel még akadtak bajok. - Az sem baj ha nem, csak már nagyon rég nem táncoltam partnerrel. Már jó ideje csak egyedül táncolok.
- Amúgy az úszás szerintem sem rossz, a sétálgatás meg a legjobb, frissíti az embert mikor a szabadban sétál, mellesleg, nagyon is segít hogy kitisztítsa az ember fejét.
Na igen az úszás. Szeretek úszni, ahhoz képest, hogy a víz a képességem elemének a szöges ellentéte. De attól függetlenül úszhatok nem? Igenis úszhatok.
- Igen. Épp ezért szeretek úszni. Egy hosszabb nap után kifejezetten jól esik.-mosolyogtam rá. Mialatt beszélt, volt annyi időm, hogy megnézzem őt magamnak. A szemei tetszettek meg a leginkább, bár a magasságunk közti eltérés miatt csak ritkán láthattam, de szép szemei vannak.
- Igen. Kicsit nehéz volt megszokni Japánt. Hisz az éghajlat is más és még sok mindenben eltér a számomra megszokottól. Talán ezért van, hogy nem kívánkozol külföldre.-mondtam elgondolkodva.
Vissza az elejére Go down
Kamimaru Iratuza

Kamimaru Iratuza

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 59
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Mar. 03.
Hírnév : -2

Karakterinformáció
Rang: Ember/Helyettes Shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 11 Cl0te3000/7000Városi Park - Page 11 29y5sib  (3000/7000)

Városi Park - Page 11 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 11 EmptyHétf. Május 24, 2010 7:25 am

oO Találkozás Rosa-channal Oo




*Hirtelen belegondolt, hogy mi lenne abból ha ő táncolni kezdene, de aztán elhessegette az ötletet, mert nem akarta vele terhelni magát, így szólt hát.*
- Szerintem, ez nem lenne egy jó ötlet, de , ha ragaszkodsz hozzá akkor talán...
* itt befejezte a mondatot, mivel ebből ki lehet találni, hogy ez nem egy "talán", hanem egy "igen" a lány számára, ha az ténylegesen ragaszkodik ehhez a válaszhoz.
Ezek után hősünk többet nem nézett az égre, csak tovább folytatta mondandóját.*
- Semmi érdekes nincs az égen, egyszerűen csak... elnézem a felhőket... sétálás közben ez egy elég jó elfoglaltság.
* mondta, ezzel újabb köhintéssel ezt a mondatot is nyomatékosítva.*
- Lehetséges, hogy ténylegesen ez az oka, hogy nem akarok kimozdulni a saját országomból.
* mondta, egy mosoly keretében, és egy újabb kis pillantást vetett az égre, de ez volt az a pillanat amitől tartott.
Egy hollow tartott, elég széles ívben repülve a Park felé, hosszú csápok, egy ronda maszk, és négy undorító láb árulkodott arról hogy ez nem egy nagy madár, hanem tényleg egy hollow, amely épp abban a pillanatban lépett ki a Mundo-ba vezető átjáróból. *
~ A fenébe, pont most tűnik fel a mocsok... Napi meló, egyszer kimaradhatott volna... De most hogy magyarázom ki magam?~
* gondolkozott, és a hollow már elég közel volt, így nem volt idő rendesen kigondolni, rögtönöznie kellett, így szólt.*
- Bocsi, egy pillanat, tudod, szólít a természet... Tényleg egy pillanat és jövök.
* szólt, majd elrohant egy irányba,ahol búvóhelyet remélt, végül egy bokorban kötött ki, és ott vette be a pótlelket rejtő lélekpirulát... majd szép lassan kilépett a testéből, fekete Shinigami egyenruha, egy hatalmas Zanpakuto a hátán, így szólt a fejét forgató testéhez.*
- Figyelj, el ne mozdulj innen, nem akarom, hogy bárkivel beszélj, érintkezz, megfogj , elmozdíts, vagy akármi más módon kapcsolatot teremteni, maradj itt a seggeden.
* mondta szinte ordítva a pótléleknek, aki egy kicsit ciki helyzetbe hozta a múltkori alkalommal mikor hirtelen Shinigamivá kellett válnia, ezek után magyarázhatta ki magát nagy nehezen.
Na de mindegy is, hisz Shinigami Helyettes, Kamimaru Iratuza már ki is futott a bokorból, kezében a Zanpakutója, sajnos nem is sejtette hogy a mellette álló lány látja a szellemeket, ezért ügyet sem vetett rá.
A hollow nagy csattanással ért földet, ezek után így szólt.*
- MI? EGY SHINIGAMI? ITT? MIÉRT KELL FOLYTON A LEGROSSZABB HELYEKET VÁLASZTANOM?
* kérdezte szinte ordítva a Shinigami helyettestől, aki megforgatta a kezében a Zanpakutot majd így kiáltott.*
- Mit tudjam én, nem is érdekel, csak az érdekel, hogy a te fajtád megint elrontotta a napomat. És amikor egy lánnyal való beszélgetés közben megszakítanak, akkor nagyon be tudok pöccenni.
* kiáltott rá a hollowra, persze hideg és ijesztő hangon, egyenlőre még nem támadtak csak méregették egymást, majd így szólt a hollow.*
- Nem te, hanem a lány lélekenergiája vonzott ide.
~ Micsoda? Neki olyan is van?~
* kérdezte , majd hátra pillantott, de még kérdés, hogy a jelenlegi jelenetet hogy reagálja le a lány.*
Vissza az elejére Go down
Kamioka Rosa
5. Osztag
5. Osztag
Kamioka Rosa

nő
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 219
Age : 30
Tartózkodási hely : Az 5. osztag, vagy a Kamioka birtok környékén
Registration date : 2010. Mar. 19.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy // A Kamioka-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Városi Park - Page 11 Cl0te16400/30000Városi Park - Page 11 29y5sib  (16400/30000)

Városi Park - Page 11 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 11 EmptyHétf. Május 24, 2010 7:58 am

oO Találkozás Kamimaru-kunnal Oo

- Dejóóóóó....-örvendeztem a fiú válaszán a táncolással kapcsolatban. Ezután Kamimaru-kun elmagyarázta azt, hogy miért nézi az eget. Alapjában véve igaza van, tényleg jó dolog csak megeshet, hogy beleütközik valakibe, vagy valamibe. Ezután igazolta a külföldi utazással való ötletemet, egy mosoly kíséretébe. Érdekes az arca, mikor mosolyog. Ezután a hideg végigfutott a hátamon.
- Bocsi, egy pillanat, tudod, szólít a természet... Tényleg egy pillanat és jövök.
Mondta a fiú és eltűnt. Pedig meg akartam kérdezni tőle, hogy ő is fázik? Sajnos a közelben hallható becsapódás jelezte azt, hogy nem hideg van csak váratlan vendég. Ennél jobban, csak a hirtelen shinigami ruhában megjelenő és mellettem elrohanó fiú lepett meg. Lassan sétáltam utána, hisz amint látszott a hollowwal beszélgetett.
- Nem te, hanem a lány lélekenergiája vonzott ide.
Hallottam a hollow hangját mikor a kis társaság közelébe értem, ezután a fiú csodálkozó pillantásával találkoztam.
- Úgy látszik lebuktam. Akárcsak te.-kopogtattam meg a kezében lévő kard pengéjét. - Látom a többi shinigamihoz képest egy elég nagy fegyvert hordasz magadnál.
Eközben a hollow már támadt is rám. Még időben mozdítottam el a fiú kardját. Még szerencse, hogy lepődött állapotban volt, így nem szorította olyan erősen a kardját. A hollow csápja a kard élét találta el és alighanem megsérült.
- Most megmutatom, mit értett a hollow az én lélekenergiám alatt.- alakult ki egy tűzgömb a tenyeremben és azt, a hollow csápjához érintettem ami fellángolt. -Ébresztő... ha így alszol még leütnek.-kopogtattam meg most a fiú fejét, hogy térjen magához. Bármennyire is fájdalmas a képességem, fizikai szempontból a hollow áll nyerésre.
Vissza az elejére Go down
Kamimaru Iratuza

Kamimaru Iratuza

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 59
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Mar. 03.
Hírnév : -2

Karakterinformáció
Rang: Ember/Helyettes Shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 11 Cl0te3000/7000Városi Park - Page 11 29y5sib  (3000/7000)

Városi Park - Page 11 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 11 EmptyKedd Május 25, 2010 1:42 am

oO Találkozás Rosa-channal Oo



* A hollow elég furcsán viselkedett, de ezt Iratuza addig nem vette észre, mert a lányra figyelt, ő viszont tudatosan cselekedett, majd mikor a srác kicsit felocsúdott így szólt.*
- Hát le bizony, csak Shinigami helyettes vagyok, ezért én nem tanultam meg, hogyan tudom lekorlátozni az erőmet erőmet annyira, hogy a Zanpakutom katana formájú legyen.
* mondta, és közben a hollow felé fordult, aki az előbb sunyiban indított egy támadást, persze ezt a jelenlegi társa közbenjárásával gyorsan kivédték, sőt a lány, valami tűz alapú támadás folytán még meg is égette az amúgy iszonyat ronda hollowot.
Ezek után kapott egy kis kopogtatást a fejére, de erre már nem válaszolt, csak egyszerűen köddé vált, vagyis igazából Shunpo-t használt, de ezek után rögtön a hollow alatt tűnt fel, majd innen egy felfelé ívelő vágással megfosztotta még két csápjától.
Végül egy újabb Shunpoval a hollow felett tűnt fel, majd egy kicsit ferdébb vágással elintézte annak a maszkját.
Közben továbbra is háttal állt a lánynak, majd felé fordult és így szólt.*
- Na, ezért nézegetem az eget állandóan, de mivel nem vagyok jó a Reiatsu érzékelésében, ezért nem tudtam megmondani, hogy látod a szellemeket, és ezért sem adtam rendes magyarázatot az égre nézegetésért.
* mondta, közben egy kicsit a vállán támasztva a kardját fújt, majd a hátára visszarakva azt, elindult a bokor felé, majd egy pillanattal később megtalálta a testét, és gyorsan vissza is vette felette az irányítást.
Majd kisétált a bokorból, és egy kicsit megvakarta a fejét.*
- Hol is tartottunk? .... Ja igen, sétáltunk...
* mondta, majd újra zsebre tette a kezét, és nem szólt semmit egyenlőre, csak sétált tovább.*
Vissza az elejére Go down
Kamioka Rosa
5. Osztag
5. Osztag
Kamioka Rosa

nő
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 219
Age : 30
Tartózkodási hely : Az 5. osztag, vagy a Kamioka birtok környékén
Registration date : 2010. Mar. 19.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy // A Kamioka-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Városi Park - Page 11 Cl0te16400/30000Városi Park - Page 11 29y5sib  (16400/30000)

Városi Park - Page 11 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 11 EmptyKedd Május 25, 2010 2:56 am

oO Találkozás Kamimaru-kunnal Oo

- Igazából én sem érzem őket. Csak a nagyobb reiatsuval rendelkező emberek vagy szörnyek közelében álltalában kiráz a hideg.-mondtam elgondolkodva, majd eszembe jutott, hogy a közelébe nem éreztem semmit. Pedig neki is nagyobb a reiatsuja az átlagosnál... - De valamiért a tiédet nem éreztem.-tettem hozzá, közben mellette sétálgattam.
- Szerintem jó ötlet lenne most menni táncolni. Elvonná mindkettőnk figyelmét a történtekről, nem gondolod?-álltam meg és néztem rá.
- Amúgy, mi az a helyettes shinigami és, hogy tudod elhagyni ezt a testet. Amennyire én tudom, egy ember csak halála után hagyhatja el a testét.-sétáltam tovább, közben kezeimet a hátam mögé tettem és egyikkel megfogtam a másikat.
Vissza az elejére Go down
Kamimaru Iratuza

Kamimaru Iratuza

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 59
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Mar. 03.
Hírnév : -2

Karakterinformáció
Rang: Ember/Helyettes Shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 11 Cl0te3000/7000Városi Park - Page 11 29y5sib  (3000/7000)

Városi Park - Page 11 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 11 EmptyKedd Május 25, 2010 3:19 am

oO Találkozás Rosa-channal Oo



- Ha gondolod tőlem mehetünk...
* mondta, majd megint csak gondolkodóba esett. *
~ Az igazság az, hogy én sehogy nem vagyok képes a hollowok, sem más lények Reiatsuját érzékelni, de jó a megfigyelőképességem, és ezért tudom legtöbbször hogy hol van hollow botrány...~
* gondolta, és belefeledkezett a gondoltba, így egy pár pillanatig nem válaszolt a kérdésekre, de aztán eljutott az agyáig és kapcsolt.*
- Ember vagyok... egy Shinigami átadta az ereje egy részét ezért lettem én is az, így aztán a Seireiteiben számon nem tartott Shinigami vagyok, aki tehát Shinigami helyettes.... Nem vagyok teljes jogú.
A másik kérdésedre csak annyit mondanék, hogy lélekpirulákkal... Amiben pótlélek van, így amíg kilépek a testemből ott egy erre a célra készített lélek helyettesít, amíg a dolgomat végzem.
* majd miután befejezte felmutatta a pótlelket, amely eléggé idegesítő kis dög volt.*
- Ennek különlegesen bosszantó személyisége van.... Múlt alakalommal mikor el kellett intéznem valakit, akkor képes volt egy egész étteremnyi ételt felzabálni, aztán rajtam akarták behajtani a számlát, ráadásul még egy jó kis gyomorrontást is kapta.
* elhűlt miközben arra az esetre gondolt.
Majd ahhoz a gondolathoz jutott, hogy még mindíg nem tudja a Zanpakutoja nevét, ami eléggé bosszantó volt, hisz míg nem tudja a nevét, addig nem is hívhatja segítségül az erejét.*
Vissza az elejére Go down
Kamioka Rosa
5. Osztag
5. Osztag
Kamioka Rosa

nő
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 219
Age : 30
Tartózkodási hely : Az 5. osztag, vagy a Kamioka birtok környékén
Registration date : 2010. Mar. 19.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy // A Kamioka-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Városi Park - Page 11 Cl0te16400/30000Városi Park - Page 11 29y5sib  (16400/30000)

Városi Park - Page 11 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 11 EmptySzer. Május 26, 2010 4:13 am

oO Találkozás Kamimaru-kunnal Oo

- Amíg oda nem érünk... mesélsz nekem kicsit a shinigamikról meg ezekről a hollowokról? Hisz te már belekóstoltál milyen és biztos, hogy többet tudsz róluk mint én.- mondtam miközben legugoltam egy virágágyás mellé és a virágokat néztem.
- Néha azon gondolkodom, milyen lenne normális embernek lenni. Bár akkor bizonyára nem lenne ilyen érdekes az életem, mint most. De azért annyira zsúfolt életet sem szeretnék mint a tiéd, hisz folyton arra figyelsz, hogy nem-e jön egy hollow valahonnan. Habár lehet, hogy az enyém is ilyen lenne, ha vadásznék rájuk.- Tűnődtem el, hisz már annyi lidérccel hozott össze a sors. Nagy részük mind gyenge volt, meg az erősebbeket mindig a shinigamik ölték meg. És utána rám rimánkodtak, hogy miért szólok bele a munkájukba és, hogy legközelebb megölnek vagy elpusztítanak. De amint az látszik ezt nem tették meg.
- Mennyünk... már nagyon szeretnék veled táncolni.- álltam fel, majd elkapva a fiú karját elkezdtem magammal rángatni.
Vissza az elejére Go down
Kamimaru Iratuza

Kamimaru Iratuza

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 59
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Mar. 03.
Hírnév : -2

Karakterinformáció
Rang: Ember/Helyettes Shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 11 Cl0te3000/7000Városi Park - Page 11 29y5sib  (3000/7000)

Városi Park - Page 11 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 11 EmptySzer. Május 26, 2010 7:45 am

oO Találkozás Rosa-channal Oo



- Hollowok, Shinigamik... ja, ennek nagyon a közepébe tenyereltem, persze a rendes Shinigamik már többször el akartak tenni láb alól, amikor csak rám akadtak, mindig jöttek az univerzális törvényeikkel, meg hasonlókkal.
* mondta és fújt egyet, majd egyszerűen újabb pillantást vetett az égre, amely ezek után tiszta volt és csendes, többet hollow nyomát nem látják a mai nap, bár ez remélhető is volt, hisz épp pár perce intéztek el egyet.*
- Nos a hollowok, lélekre vadászó lények, amelyek szintén lelkekből keletkeznek... illetve miután felfalták a lelküket, azután lesz belőlünk ilyen nagy csápos izé.
A Shinigamik meg az arra szakosodott feketecsuhás Zanpakutoval szaladgáló fickók, akik nagyon jól alkalmazkodtak a hollowok irtásához.
* mondta, persze ez nem volt valami okos mondat, de a magyarázat biztos jó volt, csak a megfogalmazással akadtak kisebb problémák.*
- Hova sietünk? * kérdezte, mikor a lány elkezdte ráncigálni a karját.
Természetesen nem rántotta ki a karját, egyszerűen hagyta magát húzni, de elég furcsa volt számára ez a helyzet, sosem volt valami nők kedvence, így ez a "nő ráncigálja" helyzet nem volt megszokott,
és furcsán érezte magát ebben a helyzetben.*
~ Na vajon mi lesz még a mai napból??? ~
* kérdezte magától, majd szabad kezével elővett egy mobilt és megnézte rajta az időt, majd eltette.
A mobil arról árulkodott, hogy még rengeteg ideje van, ezért nem is aggódott, hagyta magát ráncigáltatni.*
Vissza az elejére Go down
Kamioka Rosa
5. Osztag
5. Osztag
Kamioka Rosa

nő
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 219
Age : 30
Tartózkodási hely : Az 5. osztag, vagy a Kamioka birtok környékén
Registration date : 2010. Mar. 19.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy // A Kamioka-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Városi Park - Page 11 Cl0te16400/30000Városi Park - Page 11 29y5sib  (16400/30000)

Városi Park - Page 11 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 11 EmptySzer. Május 26, 2010 8:10 am

oO Találkozás Kamimaru-kunnal Oo

Érdeklődéssel hallgattam végig amit a shinigamikról és a hollowokról mondott, bár találkoztam már olyan shinigamival aki kifejezetten nem örült, hogy hollowot kellett vadásszon. De lehetnek köztük is különcök nem?
- Természetesen táncolni.-mondtam boldogan, miközben magammal húztam a fiút. Egy jó pár lépést megtettünk így, majd hirtelen megálltam.
~ Várjunk csak. Vajon merre lehet itt találni valamilyen helyet ahol táncolhatunk? Mindegy milyen hely csak táncolhassunk... Esetleg....~fordultam lassan Kamimaru-kun felé.
-Ömm.... izé... merre van egy hely ahol esetleg táncolhatunk?
-kérdeztem egy angyali mosoly kíséretében. Szinte látni lehetett a szárnyakat és a glóriát a fejem felett. Habár a fiú arcából ítélve nem sok esély látszódott, hogy tud egy olyan helyet ahol lehet táncolni. - Vagy esetleg... nem muszáj épp valami közösségi hely legyen... csak táncolhassunk...- itt egy kicsit kevésbé angyali inkább amolyan szégyenlős mosoly volt a kísérő. Hisz mégis... ő szinte vadidegen. Csak a nevét tudom és hogy helyettes halálisten, és hogy szeret sétálni. De azon kívül semmit nem tudok róla.
Vissza az elejére Go down
Kamimaru Iratuza

Kamimaru Iratuza

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 59
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Mar. 03.
Hírnév : -2

Karakterinformáció
Rang: Ember/Helyettes Shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 11 Cl0te3000/7000Városi Park - Page 11 29y5sib  (3000/7000)

Városi Park - Page 11 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 11 EmptyPént. Május 28, 2010 11:00 am

oO Találkozás Rosa-channal Oo



- Hát.... őm... szóval, ha gondolod akkor mehetünk.... mondjuk hozzánk, ha csak nem zavar, hogy a 9 éves öcsém ott fog lábatlankodni... Végülis nagy házunk van... egyedül élek, és egyedül nevelem az öcsémet, szóval nem lesz gáz ha téged sem zavar.
* mondta, majd elgondolkodott az előbbi dolgokon, de aztán el is hessegette a fejéből a baljós gondolatokat a hollowokkal kapcsolatban, inkább koncentrált a lányra... aki már oda vissza húzta, csak épp azt nem tudta merre is akar igazából menni.*
- Azért jó hogy tudod merre vonszolsz.
* mondta vigyorogva mikor a lány megállt vele, majd zsebre dugta a kezét és így folytatta.*
- Amúgy nem zavaró, jófej öcsém van, meg szorgalmas gyerek, ha bekapcsolom neki a gépet, vagy a TV-t akkor biztos be sem néz a nagy szobába.
* bíztatta a döntésében a lányt, közben pedig ide oda siklott a tekintete cikázva, felmérte a terepet, és gondolatban lejátszotta magában, hogy hol vannak olyan helyet és hol van hozzájuk vetőlegesen a háza.
Ebből arra a következtetésre jutott, hogy közelebb van mint bármelyik szórakozóhely.
Természetesen a lányé a döntés, kérdés hogy jön-e , vagy nem.*
~ Oh haver, de fura napom van, Orichiro érdekes dolgokat fog mondani, ha nem sikerül leültetnem a gép elé rendesen, de a játékai általában lekötik, most is így lesz, de amúgy sem rossz gyerek, csak őszinte, valószínűleg keményen elmondaná a véleményét a táncban való bénaságomról.~
* gondolkozott, majd vissza siklott a többi helyről a tekintete a lányra, aki láthatóan elgondolkodott és mérlegeli a helyzetet, eldönti, hogy mi legyen, menjen, vagy ne menjen.
Iratuza tehát várta a választ.*
Vissza az elejére Go down
Kamioka Rosa
5. Osztag
5. Osztag
Kamioka Rosa

nő
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 219
Age : 30
Tartózkodási hely : Az 5. osztag, vagy a Kamioka birtok környékén
Registration date : 2010. Mar. 19.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy // A Kamioka-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Városi Park - Page 11 Cl0te16400/30000Városi Park - Page 11 29y5sib  (16400/30000)

Városi Park - Page 11 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 11 EmptyVas. Május 30, 2010 8:06 pm

oO Találkozás Kamimaru-kunnal Oo

-Hogy hozzád?- néztem fel rá miután megálltunk.- Mehetünk, amúgy engem nem zavar a kisöcséd, majd maximum őt is táncolásra fogjuk.-nevettem, majd mellette sétáltam, hisz csak ú tudta merre kell menni.
- De hogy-hogy te neveled az öcséd? A szüleiddel mi van? Nem az ő felelősségük, hogy vigyázzanak egy gyerekre? Pláne, hogy még csak 9 éves.-faggatóztam, valahogy az ilyesmit soha sem értettem, hogy lehet magára hagyni bárkit is. Még szerencse, hogy Kamimaru-kun ügyel az öccsére. Különben lehet, hogy az árvaházban lenne, vagy az utcán, vagy.... Megráztam a fejem, mert nem igazán akartam folytatni az előbbi gondolatmenetet. Talán nem is lett volna érdemes.
- És milyen házatok van?- kérdeztem miközben már a park kijárata felé tartottunk.
Vissza az elejére Go down
Kamimaru Iratuza

Kamimaru Iratuza

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 59
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Mar. 03.
Hírnév : -2

Karakterinformáció
Rang: Ember/Helyettes Shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 11 Cl0te3000/7000Városi Park - Page 11 29y5sib  (3000/7000)

Városi Park - Page 11 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 11 EmptyKedd Jún. 01, 2010 8:01 am

oO Találkozás Rosa-channal Oo





- Nem tudom, egy éve, csak úgy összeszedték a holmijukat és sutty, leléptek... Azóta semmit nem hallottam felőlük... Viszont a gyerektartást a bíróság simán megítélte nekem... Különben átkerült volna a nagynénémékhez , akik nagyon nem kedvelnek egyikünket sem.
* mondta vállat vonva, mert ténylegesen nem érdekelte semmi ami a "Szüleivel" volt kapcsolatban, ha képesek voltak itt hagyni, akkor kik ők, hogy egyszer majd visszajöjjenek ha pénz kell vagy valami...
Iratuza akkor szépen elküldené őket egy melegebb éghajlatra.
De nem is baj, hogy így alakult, hisz az ő hétvégés keresletéből megélnek elég jól, és segélyekkel is támogatják őket rendesen.*
- Szóval most a tanuló diák, és a pénzkereső szülő is én vagyok egyben... Bár nem panaszkodom, sosem szűkösködtünk a pénzel, de természetesen mióta az a kettő lelépett, nagyon vissza kellett fogni a költekezésből.
* mondta és közben magában tényleg dühöngött a felelőtlen szülei döntésén, de ezt nem mutatta ki külsőre, ez egyáltalán nem látszott, csak az látszott rajta, hogy nem jó kedvű, mikor erre gondol.*
- Hát, családi házunk van... itt nem messze, két utcányira, bár sosem voltam a távolsági közlekedés híve, de néha messze lakom, ez most egy különleges alkalom, hogy pont itt kötöttünk ki.
* ezzel természetesen tényleg nem célozgatott, hisz tényleg nem tudta hogy a végén majd ide jutnak a parkból, mindenesetre egyenlőre nem szándékozott semmit mondani, de már gondolkodott a következő mondaton, és szép lassan ki is forrotta magát.*
- És mond csak, Rosa-chan, mit akarsz velem táncolni? Mint mondtam tangózom, de nem vagyok jó a többiben... Vagyis .... hát az alapokat ismerem de azokban nem vagyok jó.
* próbálta elterelni a szót a családja hosszú és unalmas történetéről, amelyben az egyetlen tényleges fényfolt jelenleg az, hogy most ő neveli az öccsét... *
- Amúgy a te családod is itt van? Itt lakotok már 1 éve... vagy egyedül jöttél?
* nézett kérdőn a lányra, majd zsebre dugta a kezét és várt séta közben, közben lassan közeledtek a cél felé.*



//A következő üzenet mehet majd az "Iratuza háza" nevezetű részbe, most csináltam meg...//
Vissza az elejére Go down
Kazuo Sachiaru
Shinigami
Shinigami
Kazuo Sachiaru

nő
Gemini Pig
Hozzászólások száma : 80
Age : 40
Tartózkodási hely : Las Noches ~ Szobám ~ Játszóházam // Karakura town
Registration date : 2008. Sep. 09.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Városi Park - Page 11 Cl0te5000/15000Városi Park - Page 11 29y5sib  (5000/15000)

Városi Park - Page 11 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 11 EmptyKedd Jún. 08, 2010 12:12 am

@~’~,~ Séta Karakurában, avagy hogyan ismerkedjünk össze fraccionunkkal? ~,~’~@
A kellemes tavaszi napsütés lágyan cirógatja az arcomat. Kellemes érzés. Valahogy, megnyugtat, és olyan érzésem van tőle, mintha élnék. Olyan érzés lenne, mintha hús-vér ember lennék, nem csak egy arrancar, aki a legjobbak közé küzdötte fel magát. Tekintetem Akki arcára siklik; érzem, hogy zavarban van. Igazából én is kicsit furcsán érzem magam emiatt az egész miatt, de muszáj kapcsolatokat létesítenem Las Nochesben. Nem ülhetek egész nap az erkélyemen, vagy sétálhatok a folyosókon egymagam. Nem azért, mert érdekel, hogy mások ezzel kapcsolatban mit gondolnak, csupán azért, mert szeretem a csendet és a magányt. Akkor úgy érzem, hogy önmagam lehetek. Elmerülhetek a gondolataimban.
Figyelmesen hallgatom Akkit, miközben beszél. Az, hogy elfelejti emberi életét normális, hiszen mindenki elfelejti egykori önmagát, amint hollowvá válik. Nálam is ez volt, és most épp ezért nem tudom, hogy ki is vagyok. Valahogy rossz érzéssel tölt el, ha azon gondolkodok, hogy ki is lehettem egykor. Talán volt egy szép családom, néhány apró kis lurkó, akik nevetgélve rohangáltak a házban, élettel feltöltve azt. A gondolattól egy halvány mosoly jelenik meg az arcomon. Szeretem a gyerekeket… Olyan gondtalan az életük… Nem kell azon aggodalmaskodniuk, hogy hogyan is irányítsák az életüket, vagy mit tegyenek, hogy nyugodt, gondtalan életet élhessenek.
- Gyere, ülj le.
Húzódok arrébb a padon, hogy Akki is le tudjon ülni. Nem szeretek felnézni senkire, főleg ha úgy a nap is a szemembe süt. Talán félre értheti a helyzetet, de ez engem nem zavar, hiszen nem érdekel, amit mások gondolnak. Miért érdekelne? Hiszen úgy se tudnék változtatni azon, ami, vagy aki vagyok. Nem is igazán akarok, hogy őszinte legyek. Az nem mondom, hogy véletlenül nem mehet rajtam végbe valamilyen változás az évek során, hiszen már most is rengeteget változtam ahhoz képest, hogy milyen is voltam régen.
- Nem könnyíted meg a dolgom azzal kapcsolatban, hogy megismerjelek…
Sóhajtok, majd nézek fel a tiszta kék égre. Azon gondolkodva, hogy Akki vajon miért fél tőlem ennyire, hiszen ok nélkül senkit se bántanék. Vagy legalábbis úgy gondolom. Persze a verbális bántalmazás már más kategóriába tartozik.
Furcsa, hogy Hueco Mundohoz képest milyen szép itt, az Emberek világában. Vannak fák, csodálatosan kék az ég, ráadásul nem minden második ember akar megölni, hogy a helyedbe léphessen. Ez attól is függ, hogy milyen foglalkozása van az embernek, vagy hogy milyen a jelleme.
- Igazából én se emlékszem az emberi életemre, csupán csak képek villannak be néhanap. Furcsa, néha igazán megmagyarázhatatlan és ijesztő képek… De igazából nem is az érdekel, hogy milyen voltál emberként, hanem az, hogy most milyen vagy. Szeretném megismerni azokat, akikben meg kéne bíznom.
Mondom továbbra is az eget figyelve, ahol most szemeim előtt egy hatalmas felhő úszik át lomhán. Én is szeretnék ilyen nyugodt életet… Arra vetődni, amerre a szél fúj, azonban ez lehetetlen. Muszáj Aizen-sama mellett maradnom, hogy őt szolgálhassam, és igazából félek is, hogy ha elhagyom Las Nochest, és az Emberi világba menekülök, akkor már nem fogom olyan csodálatosnak tartani, mint amilyen. Akkor már valószínűleg börtönömnek tartanám. Egy csodálatos, nyüzsgő börtönnek…
Vissza az elejére Go down
Akki Enzeru
Arrancar
Arrancar
Akki Enzeru

Férfi
Aquarius Cat
Hozzászólások száma : 150
Age : 36
Tartózkodási hely : Magányosan Hueco Moundo területein
Registration date : 2008. Dec. 12.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 90. Arrancar
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 11 Cl0te13000/15000Városi Park - Page 11 29y5sib  (13000/15000)

Városi Park - Page 11 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 11 EmptyPént. Jún. 11, 2010 1:55 am

@~’~,~ Séta Karakurában, avagy hogyan ismerkedjünk össze fraccionunkkal? ~,~’~@


Figyelve Sierra - samát furcsa jeleket fedeztem fel a tekintetében és az arc vonásaiban. egyszerre volt gondterhelt és felszabadult. Kicsit felengedtem, de teljesen nem bírtam így megmaradtam az a unalmas Arrancar aki voltam vagy akinek látszani akartam. Tekintetnem a minket körbevevő tájra futott. Egyszerűen megnyugtatott ez a látvány, de egyszerre nyugtalanított is mivel olyan érzést keltett bennem ami kétségbe vonta a hova tartozásomat.
- Gyere, ülj le!
Hirtelen vissza zökkentem a valóságba és tekintettem Sierra felé fordult. Láttam ahogy arrébb húzódik a padon amin helyett foglalt. Nem akartam sokat hezitálni ezért megpróbáltam minél határozottnak tűnni és rögvest teljesíteni a kérését, de nem tudom mennyire látszódott ez a tetteimen.
- Nem könnyíted meg a dolgom azzal kapcsolatban, hogy megismerjelek…feleli Sierra egy sóhaj kíséretében.
Nem kerültem még hasonló helyzetbe ezért elég kellemetlenül éreztem magam. Nem akartam feladni a magamra erőltetettet lényem, de nem is akartam őt megtéveszteni, valahogy most a bizalmat sugallta a tekintette és a tettei. A töprengésemből egy újabb monológ térített vissza a valóságba:

- Igazából én se emlékszem az emberi életemre, csupán csak képek villannak be néhanap. Furcsa, néha igazán megmagyarázhatatlan és ijesztő képek… De igazából nem is az érdekel, hogy milyen voltál emberként, hanem az, hogy most milyen vagy. Szeretném megismerni azokat, akikben meg kéne bíznom.
Tekintetem Sierrára vetül. Tekintete az eget fürkészi és látszólag teljesen nyugodt, velem ellentétben.
~ Ugyan mit kéne tennem? Mondjam el a céljaimat és fedjem fel való kilétemet? Az mire lenne jó? Ellenségből van egy pár, barátból nem tudok senkit aki hasonlónak tartana...jobb esélyem nem lesz kitárulkozni és legalább minél hamarabb tisztázhatom a dolgot és ha netalántán a mondandóm és az elveim megsértik hamarabb túl esünk az atrocitáson... ~
Ahogy eldöntöttem,hogy elmondom amit gondolok teljesen megnyugodtam és felkészültem bármilyen nemű folytatásra. Az eddigi összehúzódó testtartásomat felváltotta a kinyújtott hát és a leengedett váll. Lassan hátra dőltem a padon kezeimet a fejem alá raktam tekintettemmel én is felnéztem az égre lesve a felettünk kúszó bárányfelhőt. Egy kisebb sóhaj után belekezdtem a mesélésbe.
- Hát nem is tudom hol kezdjem Sierra - sama. Ha azt akarja hallani, hogy olyan vagyok mint bármelyik másik Arrancar vagy Hollow el kell keserítsem.Már azóta, hogy Arrancar lettem úgy érzem, hogy nem tartozom ide. először amikor Megpillantottam Las Noches külső falait, megláttam a bennük lévő lényeket azokat akik hasonlítanak rám keserű és megvető érzés öltöt el. Egy kis ideig megpróbáltam beilleszkedni, mindenkinek a kedvére tenni, de sehogy sem ment és minden próbálkozásom egy kudarc volt. Addig is úgy éreztem, hogy nem tartozom Hueco Mundo népeihez, de a sorozatos kudarcok felerősítették ezt az érzést. Elszállt belőlem minden olyan emberi érzelem - ha egyáltalán nekem van vagy esetleg volt hasonló - ami a beilleszkedést segítette volna elő. Emellett történt egy olyan esemény ami gyökeresen megváltoztatta a véleményemet az egész Nochesben lakókról és magáról Aizenről. - fejeztem be a mondatott és nyeltem egyet. A torkom kiszáradt és le kellett küzdjem a dühöt ami hirtelen végig szaladt rajtam.
- Ha jól emlékszek a harcunknál megkérdeztem, hogyan is vélekedik magáról Aizenről. Akkor olyasmit felelet, hogy Aizen adta önnek meg ezt az erőt amit most birtokol és szabadította fel abból a testből amit önerejéből elért és ezért tiszteli. Én azonban abszolút nem így vélekedek róla. - Lassan felkeltem a padról pár lépést tettem a szökőkút irányába és háttal álltam a beszélgető partneremnek.
- Én minden egyes lelket egyformának tekintek. Engem különösebben nem érdekel Hollow-e vagy Shingami, erős-e vagy nem, bunkó vagy esetleg tisztelet tudó. Kész vagyok a saját társaimért kiállni és meg védeni őket bárki ellen habár ez sosem mutatom ki, mivel ez nem egy olyan gondolat menet ami Las Noches-ben élők többsége pártolna. Természetesen vannak különbségek amik a hovatartozásunkat igazolják, ettől függetlenül semmi különbséget nem fedeztem fel köztünk. Talán épp ezért próbálom elkerülni az olyan konfliktusokat amelyben elkerülhetetlen hogy az egyik fél véglegesen eltűnjön az ismert világokból. - tekintetem az égről a szökőkútra szegeződött. A kezeimet levettem a tarkómról és a magam előtt kulcsoltam össze. - egyszer egy küldetésre küldött Aizen pár Arrancarral együtt. Örömmel fogadtam el a megbízatást, megtisztelve éreztem magam, hogy elég erősnek és megihatónak tart egy küldetésre. egy feltüzelt ifjú lelkesedésével indultam el. A vég kifejlett az lett, hogy minden társam elesett. Habár sose kedveltek engem és sose tiszteltek mégis elég kellemetlenül éreztem magam majd csalódottam tértem vissza Aizen elé. Ahogy elmondtam a küldetés részleteit gúnyos mosollyal jutalmazta és feleltéből egyértelművé tűnt számomra, hogy azok akik elesnek az ő nevében jelentéktelen áldozatok. - kezeimet magam mellé engedtem és akaratlanul is ökölbe rándultak. Testemmel félig Sierra felé fordultam. Éreztem, hogy a düh teljesen kiült az arcomra. Szemöldököm összeráncolódott.
- Ekkor fogadtam meg, hogy megpróbálok olyan szintre lépni ahol már a parancsait nem vagyok köteles teljesíteni és olyan erőre szert tenni amivel a végén letaszíthatom a helyéről és remélhetőleg egy olyan személy foglalhatja el a helyét aki akár csak egy kicsit is jobban törődik a saját fajtájával. - testemmel most már teljesen Sierra felé fordultam, arcomról megpróbáltam eltüntetni a felgyülemlett feszültség minden jelét.
- Arra volt kíváncsi, hogy bízhat -e bennem. Én elmondtam milyen is vagyok valójában,mit érzek és mi az értékrendem. A többit most már önnek kell eldöntenie Sierra - sama és elnézést ha a mondandóm zavaros és nem időrendi. Soha sem volt erősségem a beszéd emlékeim szerint. - Hangom most már teljesen barátságos és tisztelet tudó volt. kezeimmel megfogtam a derekamat és ösztönösen felkészültem egy támadás kivédésének a hárítási kísérletére miközben vártam miként reagál a válaszomra Sierra.
Vissza az elejére Go down
Kazuo Sachiaru
Shinigami
Shinigami
Kazuo Sachiaru

nő
Gemini Pig
Hozzászólások száma : 80
Age : 40
Tartózkodási hely : Las Noches ~ Szobám ~ Játszóházam // Karakura town
Registration date : 2008. Sep. 09.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Városi Park - Page 11 Cl0te5000/15000Városi Park - Page 11 29y5sib  (5000/15000)

Városi Park - Page 11 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 11 EmptySzomb. Jún. 19, 2010 2:30 am

@~’~,~ Séta Karakurában, avagy hogyan ismerkedjünk össze fraccionunkkal? ~,~’~@
Az eget figyelve hallgatom Akkit, olykor-olykor el is mosolyodom egy-egy mondatán. Annyira nem meglepő, hogy más a gondolkodásmódunk, és máshogy érezzük magunkat egyazon környezetben. Habár nekem mindig sikerült alkalmazkodnom, tekintve, hogy senkihez se fűz semmilyen érzelem. Egyáltalán az se biztos, hogy képes vagyok érzelmek kipréselésére. Legalábbis eddig nem úgy tűnt számomra. Az azonban még engem is meglepett, hogy Akki teljesen érzelmi analfabétának vallja magát. Érdekes helyzet… két érzelmileg teljesen vak arrancar ül egymás mellett, Karakura egyik parkjában, és arról beszélnek, hogy milyen emberek.
Pár pillanatig képek sorozata jelenik meg előttem, mint egy diavetítés. Szinte mindegyik az első néhány napomhoz, hónapomhoz kapcsolható. Emlékszem, hogy akkor kicsit magányosnak is éreztem magam Las Noches óriási épületében, hiszen senkit se ismertem. Még a saját felettesemmel se találkoztam az első néhány hónapban. Nem volt rám kíváncsi, és engem se érdekelt. Csupán az foglalkoztatott, hogy minél előbb erősebbé válljak, és hogy tiszteljenek azért, aki vagyok.
Néha-néha rápillantottam fracciónom arcára a szemem sarkából, s figyeltem, ahogy megrándul arca. Minden különösebb reakció nélkül hallgattam szavait. Olykor persze meglepődtem, vagy összeszorult a szívem, de nem mutattam. Rezzenéstelen arcal hallgattam végig monológját, majd amikor befejezte, felé fordítottam fejemet.
- Bátor dolog volt, hogy elmondtad mindezt. Igazán becsüllek érte, kedves Akki – mosolyodok el.
Szemem a derekára siklik, s egy pillanatig elidőzik zanpakutoján. Nem lep meg, hogy keze egyre közelebb kúszik hozzá, hiszen ki ne félne a felettesétől egy efféle beszélgetés alatt? Azonban hiába fél, hiszen nem bántom. Nincs értelme annak, hogy bántsam, hiszen azon kívül, hogy az érzéseiről és gondolatairól beszélt, nem tett semmi rosszat. Ráadásul mindezt én kértem tőle, így tényleg igazságtalanság lenne részemről, ha csak úgy letámadnám.
- Azt hiszem, valamennyire megértelek. Én is hasonlóképpen éreztem, mikor beléptem Las Noches kapuin. Megijedtem az óriási hófehér épülettől, ami később a lakhelyemmé vált. Furcsa, hogy most már mennyire kötődök ahhoz, amitől egykor féltem. Sőt, talán rettegtem. Attól féltem, hogy nem fognak elfogadni olyannak, amilyen vagyok. Olyan számító, és irányítani akaró személy voltam. Ha jobban belegondolok, nem sokat változtam azóta – mondtam keserű mosollyal arcomon.
Ugyan úgy meg van bennem az irányítás vágya, ugyan úgy szeretném, ha mindenki azt tenné, amit én mondok. Most már egyszerűbb dolgom van, mint akkor, hiszen a tíz legerősebb egyike vagyok. Teljesítik parancsaimat, és ettől olyan jó érzésem van.
- Aizen-sama mindannyiunktól erősebb, így rengeteget kell edzened, hogy legyőzhesd. Talán még a primera se lenne képes legyőzni őt.
Vissza az elejére Go down
Akki Enzeru
Arrancar
Arrancar
Akki Enzeru

Férfi
Aquarius Cat
Hozzászólások száma : 150
Age : 36
Tartózkodási hely : Magányosan Hueco Moundo területein
Registration date : 2008. Dec. 12.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 90. Arrancar
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 11 Cl0te13000/15000Városi Park - Page 11 29y5sib  (13000/15000)

Városi Park - Page 11 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 11 EmptyHétf. Jún. 21, 2010 10:41 pm

@~’~,~ Séta Karakurában, avagy hogyan ismerkedjünk össze fraccionunkkal? ~,~’~@


Pár pillanat telt el azóta amióta befejeztem az önéletrajzom elmondását és Sierra azonnal lereagálta egy magasztaló mondattal. Ekkor eszméltem fel, hogy a kezem a kardom markolatára kúszott. A szavak annyira megnyugtattak, hogy azonnal le emeltem róla a kezemet. Megpróbáltam leplezni azt az érzést ami átfutott rajtam. Azt a boldogságot, hogy nem vagyok teljesen egyedül.
eközben belekezdett a saját történetébe. Figyelmesen hallgattam, nem volt nehéz mivel érdekelt is a története. a mondata végeztével egy mosoly kúszott arcára azonban ez a mosoly nem a boldogságot sugallta. köze akartam vágni, de úgy éreztem még nem kell, mert mondani akar valamit. éreztem, hogy egy kisebb szellőhullám érkezik meg a hátamhoz és végig siklik rajtam. Ahogy befejezte Sierra a mondani valóját vissza sétálok a padhoz és leülök mellé. Evvel is szeretném kifejezni, hogy nem félek tőle hiszen nincs okom. Ha akarna akkor is könnyűszerrel el tudna intézni.
ahogy leültem térdeimre helyeztem alkarjaimat és előre dőltem. Pár pillantott vártam miközben élveztem a park szépségét és a benne uralkodó környezeti viszonyokat.

- Először is köszönöm a dicséretet igazán jól esett, bár nem hiszem, hogy megérdemeltem. Kicsit meglepődtem, hogy hasonlóan érezte magát mint én, de önnek jobban sikerült a beilleszkedés mint nekem. sajnos nem tudok mint mondani arra, hogy parancsolgató típus mivel nem igazán ismerem, de ha az is nincs benne semmi gond. Ha kérhetné elmondaná hogyan lett arrancar és miként sikerült Espadává válnia? Természetesen ha úgy gondolja, hogy nem tartozik rám megértem. Tudom, hogy Aizen sokkal erősebb mindannyiuknál. Nem bolond, hogy hozzá hasonlóan erős Arrancarokat hozzon létre. Nem veszélyezettné a tekintélyét és a hatalmát Las Noechesben. Avval is tisztában vagyok, hogy sem most sem később sem lesz nagy esélyem ezen pucs véghez viteléhez még akkor sem ha edzek, de úgy érzem nem nézhetem tétlenül amit ő csinál. - hangom nyugodt, néhol teljesen kiveszik belőle, hogy egy nálam erősebbel beszélek, néhol pedig ez a fajta lazaság eltűnik belőle.
- Elmondaná nekem mire emlékszik még abból a korszakból amikor ember volt? Elvégre ez most egy ilyen beszélgetés.
Szemem sarkából rápillantok Sierrára, hogy nem-e léptem át egy bizonyos határt. Hiába egy barátságos beszélgetés, még mindig a felettesem és jóval erősebb nálam, valamint nem akartam megbántani sem.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Városi Park - Page 11 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 11 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Városi Park

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
11 / 22 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 22  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Karakura Town ::   :: Belváros-