-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 HM3 autópálya

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Natalie Salazaar Granz
Espada
Espada
Natalie Salazaar Granz

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 160
Age : 31
Registration date : 2011. Mar. 24.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: Tudós
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
HM3 autópálya - Page 5 Cl0te40550/65000HM3 autópálya - Page 5 29y5sib  (40550/65000)

HM3 autópálya - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: HM3 autópálya   HM3 autópálya - Page 5 EmptyVas. Márc. 27, 2011 8:20 am

Ismerkedés /Vex/

*Engem cseppet sem zavar, hogy Rózsinak hív. Sőt valahogy jelen pillanatban szórakoztatóbbnak érzem, mintha a saját nevemen hívna. De ez nem is rossz ötlet. Akár így is bemutatkozhatnék másoknak. Bizonyára legalább egy mosolyt csalna mások arcára. Ami nekem már is jó. Szeretem ha másoknak jó kedvük van és nem emoznak állandóan. Bár mit jelent az, hogy emo? Nem igazán ismerem ezt a fogalmat, hisz én nem vagyok az.*
- Köszönöm! Neked is Vex...van beceneved Karakurájzer?
*Na ez most csak úgy kiesett a számon. El is nevetem magam mert már megint úgy hívtam őt. Szerintem lassan kezdheti is megszokni, hogy tudat alatt előjön majd belőlem, amikor pillanatokra elfelejtem a nevét. Nem tehetek róla. Slarinnak se tudom mindig a nevét. Amiért csak nem fog megharagudni. Végig nézem, hogy mit csinál azzal a szerencsétlen csirkével. Na ez azért brutális. Vihogni is kezdek, hogy hogyan lehet valaki ennyire kreatív, hogy a lyukát táskának használja. Ez számomra teljesen új fogalom. Vicces lenne, ha egyszer egy arrancarnak két lyuka lenne az egy helyett. Az már veszélyes lenne két csirkével. Kész baromfi udvar lenne, és ő rajta keresztül tojnának a csirkék. Tényleg, vajon a hollow csirke milyen tojást tojik? s egyáltalán Vexre tojt e már? Elég ideje van benne, még ha azt az intervallumot is nézem, amit éppenséggel kergetéssel töltünk. Mert én olyan könnyen nem adom magam. Különösen azért mert imádok fogócskácsni. Ez egy olyan játék amit sohasem fogok megunni.*
~ Nem is értem mások miért nem szeretnek fogócskázni. Tök klafa~
*Jah mondom én ezt addig még meg nem fog engem. Akkor biza sikerül egy pofást nyomnom aminek hála majdnem eltörik az orrom, de szerencsére kivédem a kezemmel. Huh ez meredek volt. Fej is pattanok és irány harány tovább. Először jobbról majd balról próbálok. Majd eszembe jut, hogy van egy kaszám is amellyel tudok én hadonászni is hátha eltalálja majd. Szóval már a kaszámmal kergetem őt. Ezt tovább fokozom egy sodinoval. Vagy is egyre csak gyorsulok. S a legvégén amikor már érzem, hogy közel lehetek neki vágom a plüssömet. Csak a szerencse kérdése, hogy nem a tüskése találja el. Meg is torpanok és megbillent fejjel nézek rá nagy szemekkel. Elkerekedt szemekkel nézek egy irányba.*
- Voooáááá...ennek a hollownak hatalmas feje van! Nagyobb mint az egész teste. Pedig több méteres!
*Majd vissza tekintek Vexre. S majd vissza a hollowra. Aki láthatóan felfigyelt az én szavaimra.*
- Nem rég neked is ekkora volt a fejed. Megkérdezzük tőle hogyan csinálja? Te Vex, te neked ki az Espadad?
*Tényleg még nem is kérdeztem rá. Pedig lehet pont, hogy ismerem a mesterét...*
Vissza az elejére Go down
Karasu Vex
Espada
Espada
Karasu Vex

Férfi
Sagittarius Cat
Hozzászólások száma : 479
Age : 36
Tartózkodási hely : Itt is, meg amott is.
Registration date : 2010. Aug. 11.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: 4. Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
HM3 autópálya - Page 5 Cl0te43000/45000HM3 autópálya - Page 5 29y5sib  (43000/45000)

HM3 autópálya - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: HM3 autópálya   HM3 autópálya - Page 5 EmptyVas. Márc. 27, 2011 8:55 am

Ismerkedés /Nat/

Rendben most elnézem neki, legalább a Vexet beletette de ezt a Karakurájzert el kéne felejtenie. Ha már becenevet akarnak adni nekem ne ilyet.
- Nekem nincs de nem is nagyon kell. Elég ha Vexnek neveznek.
Nem igénylek semmi becézést vagy a nevem mellé rakott titulust. Bár az Istencsászárt lehet, eltudnám viselni, de arra nem sok esélyt láttok, hogy ezt megkapjam, marad tehát a Vex. De ha visszahallom holnap valakitől a Karakurájzert akkor verés lesz. De minimum egy új barack a fejre az biztos. Na, ideje eltenni Verebet. Praktikus így használni a hollow lyukat. Gyárilag nekem kettő is van, igaz az egyik nem a hollow énem miatt van. Hm, akkor a női arrancaroknak három is van, most egy perverz gondolat is megfogalmazódót a fejemben. De ezt a gondolatot hamar elhessegetem, túl merész túl beteg, és nincs olyan, akivel ezt kivitelezhetném. Na, kergessem meg, kis testmozgás, és azért remélem nem fog belém csinálni ez a Veréb. Szerintem ha visszaértünk elengedem, nem kell nekem egy új háziállat , elég Csontos és mások szerint is amúgy is én is egy nagy állat vagyok.
~Veréb, kaptál egy kis ingyen szállítást, utána pedig szépen mész a magad útjára.
Nem gondoltam volna hogy az hogy megfogom ilyen hatással lesz Rozsira. Szépen felnyalja az utat, nem lehetett túl kellemes érzés. Most mondja valaki hogy nem extrém és veszélyes sport a fogócska. De most Ő a fogó. Vigyorogva szaladok előle, de csak addig mosolygok míg a vállam felet hátra nem nézek. Elkerekedik a szemem, és megszaporázom a lépteimet. Ennyire komolyan venni egy játékot? Kaszával kerget és hadonászik is utánam? Ha tudom hogy lehet ilyet akkor már az elején egy cerot küldök utána és kész. Egyre közelebb kerül, miért nem sonidozok én hülye? Már mindegy, érzem hogy eltalál valami, elég puha valami. Szerencse hogy nem a kaszáját dobta utánam. Megállok és bevárom, majd egy hatalmas barackot adok a fejére.
- Én se használtam a kaszámat, neked se szabad. Majdnem egy fejjel rövidebb lettem. –amikor pedig lenyugszok, ránézek az említett hollowra. – Megesik néha. És nem nagyon érdekel hogyan csinálta. Espadám? Honnan veszed, hogy van nekem olyan? Nem minden arrancarnak kell fraccionnak lennie. De amúgy van, Luzbel del Admarth Pablo az én espadám. Út közben meg elmondod ki a tied. – én elindulok, vagy jön, vagy nem.
Vissza az elejére Go down
Natalie Salazaar Granz
Espada
Espada
Natalie Salazaar Granz

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 160
Age : 31
Registration date : 2011. Mar. 24.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: Tudós
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
HM3 autópálya - Page 5 Cl0te40550/65000HM3 autópálya - Page 5 29y5sib  (40550/65000)

HM3 autópálya - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: HM3 autópálya   HM3 autópálya - Page 5 EmptyHétf. Márc. 28, 2011 2:07 am

Ismerkedés /Vex/

*Meglepő nekem, hogy nincsen beceneve. Olyan ninc, hogy valakinek nem lenne beceneve. Még nekem is van, jó persze most elvileg új nevet kaptam, szóval akárhogy is vesszük van. Még ha a Rózsit is számolom fel. Még számolgatni is kezdem az ujjaimon, de nem nagyon jut eszembe a Natinál és a Rózsinál több, pedig tudom, hogy rengeteggel láttak már meg. Azonban ez a kettő maradt csak meg. No mindegy.*
- Akkor mától a beceneved Vexus!
*Virulok fel. Fel sem fogom igazából, hogy ő nem akar magának becenevet. Én mindenféle képpen fogok neki adni. Egyszerűbb amúgy is megjegyeznem, már ha egyáltalán megfogom jegyezni. Amúgy meg ügyi volt, mert csak a puha plüss állat repült neki amit fel is veszek a földről, mert a számomra egy érték. Rá is pillantok és azon kezdek el morfondírozni, hogy honnan is lehet meg nekem ez a plüssállat, mert eléggé nem rémlik. Vállat rántok és inkább a hátamra teszem. Nem mindegy? Így is kész kacatkupac van a zsebemben ami miatt, nem éppen mozgok olyan könnyen. Pedig elég vékonykára terveztek. Jelen pillanatban azonban a nagy fejű hollow képe kezd el lekötni. Csak annyit érzek, hogy Vexus ad egy barackot a fejemre én pedig mint egy félőrült hesengetem el a kezét, hogy hagyjon békén én most a hollowra vagyok kíváncsi mert ilyet még nem láttam. Egy hatalmas nagy macit képzelek el a helyére.*
- Luzbel...vele voltam bééézbóóólozni karakurában nem rég!
*jegyzem meg neki még megindulok a hollow felé. Akkor is érdekes látvány szóval meg kell tőle kérdeznem valamit. Egyébként meg hát na. Mint macira gondolva de jó lenne. Akkora maci? Vooááá kell nekem. Virultan indulok meg felé. El is érem, de a hatalmas mancsával majdnem agyon üt, ha nem ugrok el előle.*
- Naaa...méé vagy olyan ideges?
*Rámosolygok, de mikor lepillantok meglátom, hogy a plüssállatom cafatokban van. Valószínűleg akkor eshetett le a hátamról, mikor elugrottam a hollow mancsa elől. Először a mosolyom fokozatosan apad lefelé. Majd oldalra billentem a fejemet és ahogy még egyszer leakar csapni sodinoval megint kitérek előle.*
- Ez hatalmas hiba volt...
*Nézek rá egészen komoly tekintettel. Pont úgy amilyent belőlem nem igazán néznének ki. Éppen ezért a kaszámmal vetek véget ennek az egésznek. Egy hollow tönkre tette a plüssömet. Érte is megyek és lehajolok. De inkább csak elmosolyodom és betemetem a homokba.*
- Így ni jó helye lesz...
*Fordulok meg és látom, hogy Vex már elindult. Így nem is tudom mennyit érzékelhetett az egészből, de lényegében sprintelni kezdek utána s be is érem hamar szerencsére. Nem olyan nagy a táv. Így hát mellette megyek tovább és csak az égre pillantok kezeim meg a tarkómon vannak.*
- Slarin az espadam....tényleg Vexus...kik vannak az espadak fölött?
*Ezen a kérdésen még soha sem gondolkodtam el úgy igazán vagy kérdeztem rá. De talán ő majd megtudja nekem mondani...*
Vissza az elejére Go down
Karasu Vex
Espada
Espada
Karasu Vex

Férfi
Sagittarius Cat
Hozzászólások száma : 479
Age : 36
Tartózkodási hely : Itt is, meg amott is.
Registration date : 2010. Aug. 11.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: 4. Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
HM3 autópálya - Page 5 Cl0te43000/45000HM3 autópálya - Page 5 29y5sib  (43000/45000)

HM3 autópálya - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: HM3 autópálya   HM3 autópálya - Page 5 EmptyHétf. Márc. 28, 2011 4:03 am

Ismerkedés /Nat/

Vexus?? Ez meg milyen név? Mit valami transzvesztita neve, azért hé. Ennyire nem nézek ki nőnek. Rendben néha betudom magamat égetni rendesen. Sőt néha elég khm, meleg helyzetbe hozom magamat. De az mind a környezet gonosz játéka velem, de hogy ilyen nevet kapjak. Na, az már azért durva.
- Nem Vexus, Vex. Csak Vex. Három betű az egész, nem nehéz, egyszerű megjegyezni.
Komolyan, miért ver a…. mink van nekünk? Istenünk vagy mi? Mindegy, miért ver az a valaki, akit nekünk imádni kéne, ilyen hölgyekkel, nem is vele, hanem inkább a becenévadási rossz képességével. Mindegy, elviselem, mert azért kezdem megkedvelni, hiába na, a csekély értelmi képessége ellenére kedvelhető személy. Plusz mellette alán még én is okosnak nézek ki. Legalább nem a tüskés részével talált el a plüssével. Akkor igazán mérges lennék. Fejbe talált volna, és kész elfolyt volna az agyvizem. Van nekünk olyan egyáltalán? Elkell fognom egy embert és felkell boncolnom, utána egy arrancart is, és akkor megtudom nézni miben is hasonlít a mi testünk az övékére. Hm, erre nem én leszek a legalkalmasabb, mármint a boncolásra, először is keresnem kell egy boncolos arrancart, ha ez megvan akkor jöhet az ember fogás. Mit hesseget? Legyek tudtommal nincsenek itt, az ütésemre pedig panasz nem lehet, mert az jogos volt. Ez meglep ismeri Luzbelt?
- Jó neked. – mikor is találkoztam utoljára én Luzbelel? Nem mostanában az biztos, mindegy is, addig jó nekem, míg nem keres meg és ad valami orbitális nagy marhaságot feladatnak. Valami olyasmit hogy takarítsam ki a szobáját, az brutális lenne. A saját lakrészemet se tartom nagyon rendben, akkor másét, hogy tenném? Ez meg mit csinál? O.o Odamegy a hollowhoz? Ennyire nem lehet ostoba, na mindegy, nem az Én dolgom, szépen megyek tovább. Hallom hogy valami szépen a talajhoz ér, bár az ér az kicsit enyhe kifejezés. Ennyit róla, kár érte, jó barátok is lehettünk volna. A többivel nem is törődök, vár már rám egy éhes kutya. Mondhatnám, hogy meglep az a tény hogy életben maradt, de nem mondom. Mert a hülyéknek van néha a legnagyobb szerencséjük.
- Nem Vexus, Vex. Akik magasabbak náluk. De ha érdekel, akkor Aizenék vannak felettük. Aizen, Tousen és Gin, de a nagy főnők az Aizen. Utána az espada, és így tovább.
Vissza az elejére Go down
Natalie Salazaar Granz
Espada
Espada
Natalie Salazaar Granz

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 160
Age : 31
Registration date : 2011. Mar. 24.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: Tudós
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
HM3 autópálya - Page 5 Cl0te40550/65000HM3 autópálya - Page 5 29y5sib  (40550/65000)

HM3 autópálya - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: HM3 autópálya   HM3 autópálya - Page 5 EmptyHétf. Márc. 28, 2011 5:33 am

Ismerkedés /Vex/

*Nanana, nem olyan egyszerű engem elpusztítani, hogy ha egy hollowról van szó. Bár igazán nem értem, én csak játszani akartam vele ő meg megint kajának nézett. Valahogy mániája már ezeknek a hollowoknak mostanság, hogy kajának néznek. Bár engem nem zavar, egészen jól fogom fel a dolgokat azt hiszem. Mindenesetre egy kicsit magamban dalolászni kezdek még az eget bámulva haladok Vex mellett. Van egy fajta kisugárzása, ami miatt már is szimpatikus nekem. Bár én mindenkivel kijövök. Szóval egészen paradoxon lenne azt mondanom más milyen a számomra mint a többi. Néhány hollow madár elhalad felettünk, de nem tulajdonítok nekik valami hatalmas figyelmet. Kicsit meglököm oldalról a "társamat".*
- Naaa, biztos veled is játszana szívesen Karakurában... vagy mit szólnál, ha legközelebb ketten hívnánk el őt?
*Pillantok rá. Elég furcsa képet vágott. Mintha valami baja, azért remélem nem itt fog nekem hollowhalloweent tartani. Nem szívesen vinnék gyertyát az ágyára mert úgy is leégetném vele a kezemet. Szóval, gondoltam azokkal a hatalmas szemekkel megkérdezem tőle, hogy mit szólna eme brilliáns ötletemhez. Szeretek arrancarokkal lógni amúgy is. Annak ellenére, hogy némelyik igen kis negatívkodó, de hát ez van, sosem fogom őket megérteni. Egy kicsit elkerekedik a szám a hármas nevét hallva.*
- Amindenit jól tájékozott vagy te Vex...de őőő én nem rájuk gondoltam!
*Egy mosoly még mellé invitálok. Sajnos nem jut eszembe azoknak a neveik vagy meghatározásuk. Éppen ezért kérdezek rájuk. Talán majd Vex okosabb lesz nálam. Érdekel is a téma, de jó pár hollow csirke száll le előttünk egy egész rajba. Én meg elkapom Vex csuklóját és magammal rántva kezdek el szaladni feléjük. Ha nem emeli meg a lábait akkor meg végig húzom. Mindegy mert nem figyelek erre.*
- Tóóóórpedóóóóó!
*Gázolunk bele a madár tömegbe, akiket sikerül felzargatni az égbe. Most pedig jöhet az amikor Karasu lyukára kell pillantsak. Elég szórakoztató, hogy oda tette szegény madarat, de eljött az ideje, hogy deportáljam onnan, szóval egész egyszerűen átütöm onnan, hogy mekkáig repüljön. S repül is, a többi társához. Heh, még vissza is néz, köröz egyet majd elhajt. Én pedig kiveszem onnan a kezem.*
- Vleeee...a testnedved!
*Megszagolom, még a szaga se jó így belekenem Vex ruhájába inkább. Ő a gazdája, viselje gondját. Bár komolyan is megsérthettem volna ezzel a mozdulattal, de nem ez volt az én tervem. A madár végre hazatalált. Sóhajtok egy nagyot.*
- Na látod látod...végre hajtottál egy hőstettet. A madár haza talált! Klassz vagy Vex!
*Hatalmas vigyor keretében kezdem el vállon veregetni. Bár szó szerint veregetés, mert valahogy nem figyelek a mozdulataimra, és kissé erősre sikeredik.*
Vissza az elejére Go down
Karasu Vex
Espada
Espada
Karasu Vex

Férfi
Sagittarius Cat
Hozzászólások száma : 479
Age : 36
Tartózkodási hely : Itt is, meg amott is.
Registration date : 2010. Aug. 11.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: 4. Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
HM3 autópálya - Page 5 Cl0te43000/45000HM3 autópálya - Page 5 29y5sib  (43000/45000)

HM3 autópálya - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: HM3 autópálya   HM3 autópálya - Page 5 EmptyHétf. Márc. 28, 2011 6:19 am

Ismerkedés/Nat/

A bökésére ránézek és egy „hm” hangzik el. Ja hogy Luzbelel kapcsolatban akar mondani valamit. Most az jött le neki hogy rossz viszonyban vagyok vele? Dehogy vagyok, inkább olyan semmilyen a viszonyom vele. Ő a főnököm és nagyjából ennyi, gondolom, ha majd párszor beszélünk és talán majd lesz valami dolgunk együtt akkor más lesz az egész. De addig is csak beosztott vagyok.
- Nem az én sportom az, amit labdával kell játszani. A golf se volt túl sikeres. Egyszer kipróbáltam, de inkább hagytam a fenébe. Túlságosan idegesítő sport. Pöckölni egy labdát egy lyukba, ebbe mi a jó? – de egy nagy haszna azért volt az egésznek. Hogy megismerkedtem Adorával, az már egy igen jó dolog.
- Ezek alap dolgok amiket általában mindenki tud. Az olyan szerény intelligenciával megáldott személyek, mint én is tudja. De akkor kikre gondoltál? Más már nincs, ha csak a vasto lordokra nem gondolsz. De velük ne foglalkozz, olyanok mint a mese. Egyszer voltak hol nem voltak. – az álom szint amit nem igen érhetünk el. Ezért úgy kell érvényesülni, ahogyan tudunk. Szemétkedni kell, belecsinálni a másik müzlijébe, vagy rágott tenni a széke alá. Most mit akar? Későn eszméltem fel, és már a talajon húz végig. Ad egy szép kis arcpakolást. Szeretnék kiáltani, de a szám teli megy porral és kavicsokkal. Amikor végre megállunk, felállok, kiköpöm a kavicsokat és a port. Ez nem volt kellemes, tiszta horzsolás lett az arcom, és a hajam is koszos lett. Leszeretném cseszni, de nem nagyon sikerül ez se. Inkább elég nagy fájdalmat érzek a mellkasomban, és Veréb is elszállt. A fenébe megint lyukas lett a ruhám. Kifognak nyírni, már naponta megyek új ruhákért. Ez már nagyon nem jó, még a vállamat is megveregeti, mint aki jól csinálta a dolgát. Az eddiginél nagyobb barackot adok neki. Nagyjából olyat hogy megfejelje az aszfaltot. Majd a ruhámhoz nyúlok, és az orromhoz húzom azt a részt ahova belekent valamit. Hamar elkapom az orromtól.
- Fúj de büdös. – ez belőlem jött ki? Na ha fürdők akkor alaposan beszappanozom majd a hollow lyukamat is, és nem csak azt a másik lyukamat. Lehet nyelek majd egy kis tusfürdött is, hátha ad egy kicsit kellemesebb illatot. Ja, igen Rózsika.
- Na, kelj fel és menjünk tovább. És ha lehet az ilyen partizánakciókat kerüld.



Vissza az elejére Go down
Natalie Salazaar Granz
Espada
Espada
Natalie Salazaar Granz

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 160
Age : 31
Registration date : 2011. Mar. 24.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: Tudós
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
HM3 autópálya - Page 5 Cl0te40550/65000HM3 autópálya - Page 5 29y5sib  (40550/65000)

HM3 autópálya - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: HM3 autópálya   HM3 autópálya - Page 5 EmptyHétf. Márc. 28, 2011 4:49 pm

Ismerkedés /Vex/

*Na igen. Nem mindig sikerül érthetően beszélnem. Vagy talán sohasem? Is- is. Mindenesetre, csak akkor kapcsolok, hogy igen csak elláttam Vexus baját mikor egy akkora barackot kapok, hogy púpos lesz a fejem. Na, azért nem kellett volna ennyire aggresszívnak lennie. Mindenesetre a mosolyt még mindig nem tudja lesöpörni az arcomról. Akárhogyan is, ritka eset, ha találkozok valaki olyasvalakivel aki elbír viselni úgy igazán. Vexus pedig kiválló partnernek tűnik. Úgy hogy fel vagyok dobva mint a görögdinnyés vicc. Lassan felkászálódok és leporolom magamat.*
- Nem is mondta? Mi multkor macskát használtunk labdának...az egyiket fel is gyújtottam. De megegyeztünk, ha jön egy shinigami akkor az lesz a labdánk...
*Felelem neki nagy boldogan mintha most találtam volna fel a spanyol viaszt. Bizony, bizony. Remek móka volt, remélem máskor is elhív magával Luzbel egy kis karakurás játékra. Addig is elütöm az időt itt Las Nochesbe meg a Menosok erdejébe természetesen. Az is egy jó hely. Lehet cukkolni a grandekat.*
- Egyébként a Privaron Espadakra gondoltam!
*Ehm. Most lehet egy szép kis hanyatt esést is generálni képzeletben. Hülye kérdéseket teszek fel...Vagy csak szórakozásból csinálom ezt is. Mindenesetre, ő biztosan okosabb velük kapcsolatban is. Azzal még én is tisztában vagyok, hogy bivaly erősek, de én fogócskázni akarok velük is. Szegények, biztosan magányosak, kellene velük játszikálni. Lassan követem természetesen Vexet.*
- Vex...akkor most már barátok vagyunk?
*Nézek rá hatalmas szemekkel, de nem torpanok meg. Csak követem szép lassan és a két kezemmel a vállamon támasztom a kaszámat. Egészen jó érzés most itt sétálgatni. Még ha nagyon is tudom, hogy semmi értelme sincsen. De azért jó. Valahogy nekem mindig sikerül a spontán menéseknél megismerni valakit. Olyan ez mintha meglenne írva egy mesekönyvben, hogy arra megyek azzal találkozok, ha arra akkor meg azzal. Mindenesetre nem is bánom igazából. Egyre több mindenkit megismerni nálam azt jelenti, egyre több barátot szerezni. Barátokkal pedig szép az élet. Rengeteg játék, móka, kacagás. Hálás lehetek Aizennek amiért meghógolyózott. De akinek mégnagyobb hálával tartozom az Slarin. Olyan mintha az anyukám lenne... Cool*
- Mi lenne ha meglátogatnánk az embereket odaát? nem nézzük meg milyen a tenger?
*Természetesen a szavaimat egyeztetem egy kis csillogó szemek combóval, hogy fokozzam a hatást. Na ne hogy már rám varrják, hogy túl nyers lennék. Ez nem igaz, ügyelek a részletekre is. Ezért speciel még nem hoztam össze barbiet és kent a babagyűjteményemben. Ráérnek ők még...*
Vissza az elejére Go down
Karasu Vex
Espada
Espada
Karasu Vex

Férfi
Sagittarius Cat
Hozzászólások száma : 479
Age : 36
Tartózkodási hely : Itt is, meg amott is.
Registration date : 2010. Aug. 11.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: 4. Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
HM3 autópálya - Page 5 Cl0te43000/45000HM3 autópálya - Page 5 29y5sib  (43000/45000)

HM3 autópálya - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: HM3 autópálya   HM3 autópálya - Page 5 EmptyKedd Márc. 29, 2011 6:21 am

Ismerkedés/Nat/

- Persze hogy nem mondta. Mostanában nem találkoztam vele, gondolom valamerre süteti a hasát, vagy nem tudom. Eh, macskákat? Szegény cirmosok, bár a kutyák örülhettek, sült macska. De inkább shinigami lett volna a labda. A macskákat szeretem. – elképzelem a jelenetet, dob egy macskát, amit Luzbel visszaüt, utána egy égő macskát dob. Azt nevezhetik igazán tüzes dobásnak. Haj, hogy nyávoghatott szegény állat. De ezért nem adok fejre barackot, így foglalták el magukat, megesik másokkal is hogy morbid dolgokat csinálnak. Morbidról jut eszembe, kikell raknom pár plakátot majd, amin az ál hogy „Boncolásban jártas arrancart keresek. Jelentkezni Karasu Vexnél” Remek, ha ez meglesz, akkor már csak egy embert kell fogni, gyengébb arrancart én is találhatók. Sajnos felkell áldozni majd valakit, de biztosan nem fogja zavarni a dolog, hiszen a tudomány és az én kíváncsiságom kielégítése a cél.
- Ők miért lennének az espada felet? Privaron, leváltott espadák, tehát már nem elég erősek, Ők nincsenek az espada felet. A sorrend szerintem ez. Aizenék, espadák, privaron espadák, mi arrancarok, és végül mindenki más. – legalábbis nekem ez a véleményen. A fenébe, tiszta horzsolás vagyok, amilyen hülyének néz ki Rózsika olyan erős is. De megint dobhatok ki egy felsőt, és utána fürödhetek meg, és kenhetem be magamat Bepantelt, ami jó horzsolásokra és éget sérülésekre is.
- Ja, valami olyasmi. Úgyis kevés a barátom, legalább már egyel, több van. – felelem neki mosolyogva. Nem tudom miért, de valamiért azt akarom, hogy több barátom legyen, tartozni akarok valahova. S ahova tartozok, azt megvédem bármi áron. Ezért se fogom elárulni Aizent és Luzbelt, kivéve akkor, ha Ők ezt megteszik velem. Akkor már megint minden más lesz, bár remélem erre nem fog soha sor kerülni majd.
- Nem, vagyis én nem megyek. Nincs kedvem, és ahogy mondtam vár rám egy éhes kutya is, akit meg kell etetnem. Ha nem teszem meg tuti szétrág mindent és még szét is fog szarni mindent. Nincs kedvem takarítani. Meg mit nézek rajta? Egy rohadt nagy pocsolya és kész. Ások egy gödröt belevizelek és kész, nekem is van már tengerem. – az ilyen dolgok miért nyűgöznek le másokat? Nem tudom felfogni, bár a nőknél ez kiváltképpen igaz, lehet ilyen romantikus bizbasz beállítottság ez náluk.
- Mi a kaszád neve? Az enyém Orgo.

Vissza az elejére Go down
Natalie Salazaar Granz
Espada
Espada
Natalie Salazaar Granz

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 160
Age : 31
Registration date : 2011. Mar. 24.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: Tudós
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
HM3 autópálya - Page 5 Cl0te40550/65000HM3 autópálya - Page 5 29y5sib  (40550/65000)

HM3 autópálya - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: HM3 autópálya   HM3 autópálya - Page 5 EmptyKedd Márc. 29, 2011 7:42 am

Ismerkedés /Vex/

*A felettünk elhaladó felhők, igazán kárak, hogy csak szintetikusak. Az nem olyan klassz, pedig ha igaziak lennének, akkor még akár utazgatni is lehetne rajtuk. Jaj meg csicsikálni...uhh..elég képrázatos képet vágok hirtelen. Mint aki megütötte volna a mennyei mannát. De meg is rázom a buksim mert Vex szavai vissza térítenek a zuhanó pályára. Ez van. Nem mindenki utazhat mindig az űrben. Pedig a holdat szívesen megnézném. Én bírnám a gravitáció eltorzulást az tuti. Úszkálnék a levegőben mint egy ebihal a vízben.*
- Nekem mindegy...nem igazán vagyok állat párti...hacsak nincs vattával kitömve!
*kacsintok egy elég szépet. Biza itt a plüssökre értettem. Erről jut eszembe valami és a tájat kezdem el kémlelni. De semmi. Mindenesetre a remény hal meg utoljára. Szóval alaposan megnézem magamnak merre fele is járunk, hátha találok egy kitömhető állatot.*
- Valóban? hűűű nem is tudtam...
*Tényleg ezt még így nem is gondoltam vagy mi fene. Lényegében, nem is tudtam vagy csak mint minden mást ezt is elfelejtettem. Ami tipikus lenne. De tök mindegy. Vex okos volt és elmondta nekem szóval a kezemet meg is csípm hogy egy irinyópirinyó vérpöttyet hozzá tapaszthassak Vex csuklójához. Nincs nálam piros filc. Szóval így kapja meg a priso pontját. Amit akkor mos le amit akar. Fellélegezve sóhajtok fel.*
~ Hálaisennek...akkor ismét...ismét van egy játszótársam...~
*Valami egészen nagyra akartam most gondolni. De ismerve a képességeimet, csak ez jött ki belőle. Szóval ennyi tellik jelenleg tőlem. De mindegy is.*
- Érdekes elgondolás...de a tengerben vannak érdekes halak is..mint pl. cápák. Rajtuk utazni...vuuuu...erre ráveszem Luzbelt!
*Nagy kerek szemekkel tekintek előre. Tájban próbálok valami élvezhetőt fellelni. Valami olyasmit ami elkalandoztatja a gondolataimat, ami fantáziát ad valami újabb világmegváltó játékra. De nem nagyon akad itt semmi, révén hogy út és sivatagos hely. No meg pár eltéved hollow akiket a Grandek még nem zabártak fel. Vagy éppen mi arrancarok. Megsimogatok egy félmosoly keretében a kaszámat.*
- Mindketten kasza használók vagyunk...
*Az égre pillantok. Szerintem nem olyan gyakori ha két kasza használó...mindegy ez az én szavaimmal megmagyarézhatatlan.*
- Arullo...de pimasz kasza ám..felsértem vele magam állandóan!
*Hunyorítok a kaszámra. Bizony bizony akadt már vele kellemetlen esetem is. De ettől eltérően imádom.*
Vissza az elejére Go down
Karasu Vex
Espada
Espada
Karasu Vex

Férfi
Sagittarius Cat
Hozzászólások száma : 479
Age : 36
Tartózkodási hely : Itt is, meg amott is.
Registration date : 2010. Aug. 11.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: 4. Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
HM3 autópálya - Page 5 Cl0te43000/45000HM3 autópálya - Page 5 29y5sib  (43000/45000)

HM3 autópálya - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: HM3 autópálya   HM3 autópálya - Page 5 EmptyKedd Márc. 29, 2011 9:36 am

Ismerkedés /Nat/

- Na, téged se foglak Csontos közelébe engedni. Az hiányozna nekem, hogy kitömd. Ha kitömöd az biztos hogy én téged tömlek meg. - eh, most aztán igazán remekül fogalmaztam szerintem. Megszokhatnám hogy általában ilyen ostoba dolgokat mondok, de szerinte amilyen lüke Rózsi nem nagyon fogja érteni mire gondoltam. Ha meg érti, akkor kapok egy pofont. De bocsánatot nem kérek, hátha nem jön rá a dologra, és akkor magyarázkodnom se kell majd neki.
- Pedig így van, téged aztán senki nem okosított ki. – lehet amikor Aizen újraalkotta akkor valamit kifelejtet a fejéből, vagy nem tudom mi lehet az oka. De szerintem ha kettővel kevesebb lenne az IQ-ja már a nyáladzó szinten lenne. Most meg mit csinál.
- Hé ne kenj összeeee. – most ezt miért? Miért kellet összevéreznie? Beletörlöm a már így is elcseszett felsőmbe. Megjegyzés magamnak, ha Rozsival találkozok tartsak tőle pár méter távolságot. Csak is azért, hogy a ruhámnak ne legyen semmi baja. Semmi másért.
- Nem nagyon érdekelnek a cápák se. Nyugodtan, de ha nem gond én kihagyom, nem kedvelem a tengert. – nincs különösebb oka, csak nem kedvelem és kész, ennyi az egész. Mi a jó egy nagy pocsolyában, amibe még bele is húgyoznak sokan? Plusz nem tudom hogy tudják a többiek. De egy bálna amikor elélvez több liter anyagot küld a tengerbe, na ezért olyan sós. S ebbe menjek bele én? Eh köszönöm nem, akkor inkább kiverem magamnak a kádban és abban élvezkedek.
- Nem hiszem hogy olyan nagydolog ez. Csak egy zanpaktou, persze én is kedvelem a kaszámat, a harcban remek. De csak egy eszköz. – amit én tényleg használok, néha szeletelésre, köröm vágásra. Egyszer majdnem egy ujjamat is elvittem vele. De azért én is kedvelem ezt a kis Orgot, na meg ha nem lenne annyi az erő felszabadításnak is. Az meg mennyire kellemetlen lenne? Nagyban harcolnék, aztán nyúlnék Orgoért, erre nincs ott semmi. Elveszem a hátamról Orgot, és magam előtt vízszintesen kitartva mosolyogva nézem.
- Igen, jók a kaszák, nagyon is jók. – egy ideje gondolkodok azon, hogy rakok egy kötelet a markolat végére, és akkor dobálva is tudom majd használni. Csak valami erőset kell keresnem, ami nem szakad könnyen, főleg ha eltalálják egy kidouval.

Vissza az elejére Go down
Natalie Salazaar Granz
Espada
Espada
Natalie Salazaar Granz

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 160
Age : 31
Registration date : 2011. Mar. 24.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: Tudós
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
HM3 autópálya - Page 5 Cl0te40550/65000HM3 autópálya - Page 5 29y5sib  (40550/65000)

HM3 autópálya - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: HM3 autópálya   HM3 autópálya - Page 5 EmptyKedd Márc. 29, 2011 5:34 pm

Ismerkedés /Vex/

*Az elkerekedt szemek bizony megvannak. Eléggé érdekesnek találom Vex szavait a plüssöket illetően. Nem is gondoltam volna, hogy ilyen is tud lenni. De mindenesetre így legalább egy újabb tapasztalatot szereztem vele kapcsolatban, amit majd egy mesében le is vonhatok. Addig is, inkább koncentrálok a jelenre, ami nem is tűnik olyan nehéznek révén, hogy elég nehezemre esik rendesen gondolkodni azo n mit is kéne ezután csinálnom. A jelenben is jól érzem magam, aminek örülhetek azt hiszem. Karakurájzer tényleg egy hős...*
- Akkor utána én leszek a plüssállatod?
*Érdeklődöm. Akármit is akart mondani ezzel (ami a hátsószándékot vezényli) nem igazán esett le mire is céloz. Így megint kénytelen vagyok kérdezni s már is egy szójáték veszi kezdetét, ami a kölcsönös passzolgatásról szól. Olyan ez mint a foci. Ott rugják az adott esetben adódó kerek valamicsodát. Itt meg a szavakkal rugdálózunk, és akkor kap gólt a másik ha azzal lefagyasszuk a másikat. Sosem lesz gól, de nem árt ha olyan hitben vagyok, hogy lesz. Az eszemre vonatkozó szavaira összefonom magam előtt a karjaimat s inkább egy újabb kaszintással nyugtázom ezeket. Akár rá i bélyegezhetném, hogy "Nati hülye vagy" erre a jelenetre. S akkor senki sem kérdőjelezné meg vagy mondaná ki, mert mindenki így tudná, amivel nekem semmi bajom nem lenne. Sajnos még az antiszocok is azt hiszik, hogy letudják apasztani a mosolyom.*
- Szerintem kéne olyan játékokat is kipróbálnod amit eddig még nem próbáltál ki. Hasznos lenne...és sóóójakozzzztatóó!
*Emelem fel az egyik ujjamat. Ennek így kellett kiesnie a számból. nem lenne helyes, ha egyhamar nem rontanám el a tipikus Nati beszólásokkal a szavaimat. Minek? Ez így a legjobb. Néha nem pont az a rejtélyes aki nem szól egy árva mukkot sem, hanem lehet épp azok akik világ életükben beszélgettek a társaikkal és a hülye szerepét vállalták fel magukra. Ez is benne van a pakliban. Akkor most ki is az okos? 1:0 ide. Én pedig nyújtogathatnám a nyelvemet, de nem teszem. Olyan okos azért már nem vagyok, egyenlőre. Vissza támasztom a kezemet a kaszámra.*
- Akkor akár el is dobhatod...hátha fejbe talál valakit és ketté törik rajta!
*Megint hatalmas szemekkel jelentem ki nagy buzgón ezeket. Nem az első eset lenne. De tudom én azt, hogy nem lenne rá képes, mert ez az "eszköz" ahogy ő nevezi fontos a számára. Az enyém is fontos a számomra, csak valahogy mindig sikerül érdekes helyzetekbe taszítanom magam vele. Meg is torpanok ahogy maga elé teszi a zanpját és meglátok egy aprócska mosolyt az arcán. Felsóhajtok és megyek tovább. Nem szándékszom lemaradni.*
- Na és van már terved Orgival?
*Néha vannak elég nyílvánvaló kérdéseim is. Közben pedig ahogy haladunk előre ismételten egy érdekes hollow kerül a szemünk elé. Én fel is figyelek rá rögvest, mert félig úgy néz ki mint egy menos. De csak félig, ebből pedig lehet arra következtetni, hogy hamarosan akár az is lesz.. *
- Yoo...most te jössz!
*Lököm előre Vexet. Előbb én pusztítottam el egyet, most ő jön. Belekell néha törődnöm még nekem is, hogy nem mindig az a jó játék mások számára is amit én szeretek. Hátha Vexnek ez jobban be jön. De mindegy is. Sétálgatni egy sivatagos helyen csak úgy és beszélgetni egy idő után unalmas. Így legalább haladás közben is lehet érdekes. Bár az is lehet, hogy fokozni kéne a haladási tempót?*

//Ma 4 körül érek haza, szóval olyan 5-6-tól vagyok =)//
Vissza az elejére Go down
Karasu Vex
Espada
Espada
Karasu Vex

Férfi
Sagittarius Cat
Hozzászólások száma : 479
Age : 36
Tartózkodási hely : Itt is, meg amott is.
Registration date : 2010. Aug. 11.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: 4. Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
HM3 autópálya - Page 5 Cl0te43000/45000HM3 autópálya - Page 5 29y5sib  (43000/45000)

HM3 autópálya - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: HM3 autópálya   HM3 autópálya - Page 5 EmptySzer. Márc. 30, 2011 12:33 am

Ismerkedés /Nat/

- Ja, rálehet fogni, hogy utána az leszel.
Nem teljesen értette meg azt, amit mondtam neki. Ennek örülök, mert így poffont se kapok és magyarázkodnom se kell. Elég plüss fanatikus lehet ha abból is arra következtet, amit mondtam. Lehet a fejében is egy kis rózsaszín plüss maci van? Á az csak nem, úgy élni se lehetne. De elképzelve most egy kitömött Rózsit ahogy plüss ként van a szobámban. Én nem tudnék mit kezdeni vele, de szerintem Csontos nagyon boldog lenne vele, főleg amikor rájön a kangörcs, nem az én lábamat zaklatná végre. Eh, beteg vagyok, tényleg orvosi kezelésre szorulok.
- Te mióta selypítesz? – ez új nekem, bár szerintem csak megjátssza magát. Az ilyen kis butuskán aranyos lányok szoktak csinálni ilyet. Ezzel is aranyosabbá téve magukat. Nat nagyjából az a fajta arrancar, akit a harcban már csak azért se nagyon vernek meg, mert szegényke így viselkedik.
- Azért nem dobálom, gondolkodtam, rajta hogy valami kötelet teszek a végére, és akkor ha el is dobtam visszatudom húzni. Így nem jó hogy gyalogolnom kell érte. Na meg ha ledobom, hogy használnám az erőfelszabadítást?
Visszateszem a hátamra Orgot, minek vigyem kézben ha vihetem a hátamon is? Igaz minek álljak ha ülhetek is, minek üljek ha fekhetek is? Bár ez nem tudom hogyan kapcsolódik a témához.
- Orgo, a neve Orgo, kezdem azt gondolni te direkt becézel mindent. – bár ez nem nagy észrevétel, ez inkább már egy kész tény. Majd előkerül egy hollow, hm, érdekes. Átmeneti állapotban van? Hé, most minek lökdös? Minek jövök én? Ja igen, Ő megölte az előző hollowot, azt akarja hogy én is megtegyem?
- Nem. Minek ölném meg? Nem ártott nekem, csak itt van és kész, még nincs is kifejlődve teljesen. Csak lézeng itt, nem bántom mert lehet egyszer majd átalakul arrancarrá, és akkor hálás lesz amiért nem öltem meg. Ezért légy rendes kiscsaj és te se bántsd. Hagy éljen csak nyugodtan. Na meg, ne a mi fajtánkat zuzuk le, hanem a shinigamikat kéne. – remélem megértette a lényeget. Ezt a hollowot nem bántsuk helyette a shinigamikat kéne. Ártatlan hollow ez csak, semmi más, igaz ha rám támadna akkor megölném mert megérdemli. De addig is én elvagyok, és elmegyek a hollow mellette, had lézengjen és egyen továbbra is szart.

Vissza az elejére Go down
Natalie Salazaar Granz
Espada
Espada
Natalie Salazaar Granz

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 160
Age : 31
Registration date : 2011. Mar. 24.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: Tudós
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
HM3 autópálya - Page 5 Cl0te40550/65000HM3 autópálya - Page 5 29y5sib  (40550/65000)

HM3 autópálya - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: HM3 autópálya   HM3 autópálya - Page 5 EmptySzer. Márc. 30, 2011 6:11 am

Ismerkedés /Vex/

*Pedig én azt hittem, hogy pontosan az a fajta, aki így érzi jól magát. De úgy nézki eléggé félre értelmeztem a dolgokat. Még pedig olyannyira, hogy még teljesen szabadalmaztatja azt az elméletet, hogy az arrancarok szerethetik a hollowokat. Huu, ettől olyannyira meglepődök, hogy egyenesen lehidalok tőle. Kicsit meg is torpanok.*
- Mi az hogy sejpíteni?
*Nem is tudtam, hogy létezik ilyen szó. Hu az anyját, hogy Vex ennyire furimuri lenne? Azt hiszem lehet jobb lenne vele vigyázni mert tényleg plüssként végzem az pedig nem lenne ugyebár olyan szórakoztató, mert nem járhatnék kelhetnék ahogyan csak akarok. Ennek pedig igen is van lehetősége. Vajon a plüssök rendelkeznek e futó képességekkel? Bizonyára nem. Nem, ez ki van fújva. Megyek inkább tovább még lassan elhaladunk a hollow mellett.*
- Pedig azt hittem ti szerettek szórakozni...ch...emobanda!
*Húzom fel az orromat egy pillanatra. Nem tetszik ez nekem, hogy már megint unatkozásra kényszerülök. Jaj, ha z bekövetkezne én végérvényesen felmondanék, és inkább a shinik kajájaként végezném. Még az is izgalmasabb lenne meg játékosabb minthogy itt unatkozzak ezer évig Las Nochesben. De már itt haladunk annyi, de annyi ideje, hogy rengeteg érdekességet láttam. Szóval ha úgy vesszük nem volt hiába való minden. Hatalmasat, de olyan orbitálisat sóhajtok és a végét azzal nyugtázom, hogy a kaszámat élesbe helyezem. Ha ő ne teszi meg, majd inkább én indulok neki. Talán abban lesz valami játékra hasonlító maszlag. El is indulok a hollow felé. S lassacskán elé is térek. De az elsó mozdulatom is már ellenkezik saját magamnak. Nem igaz. Most először nincs kedvem játszani se, ami csak egyet jelenthet, hogy Vex szavai értek valamit. Ejj, nem lesz ez így jó. Kezeimet idiótág lóbálva mászok vissza Vexhez és megbökdösöm a vállát.*
- hányéves vagy?
*Egészen addig bökdösöm még meg nem mondja. Nem is tudom miért vagyok annyira kíváncsi rá. Talán azért, hogy valamivel elüsem az időd. Ez a csend kezd teljesen megfertőzni én pedig utálom a csendet. Rémesen rossz a csend, nem is szeretem...
Bár nem is tudom mióta nem szeretem. Talán mióta abban az időkben voltak azok a bizonyos dolgok. Nem szeretek olyan dolgokra gondolni. Én örülök a hógolyónak és ez így van rendjén.*
~ Jaj de jó lenne már találkozni az espadammal...~
*Elmélkedek Slarinon még haladok Vex mellett. Néha olyan értelmetlennek találom az ilyen dolgokat.*
Vissza az elejére Go down
Karasu Vex
Espada
Espada
Karasu Vex

Férfi
Sagittarius Cat
Hozzászólások száma : 479
Age : 36
Tartózkodási hely : Itt is, meg amott is.
Registration date : 2010. Aug. 11.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: 4. Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
HM3 autópálya - Page 5 Cl0te43000/45000HM3 autópálya - Page 5 29y5sib  (43000/45000)

HM3 autópálya - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: HM3 autópálya   HM3 autópálya - Page 5 EmptySzer. Márc. 30, 2011 6:48 am

Ismerkedés /Nat/


- Selypíteni? Az, nem más mint ahogy te mondtad a szórakoztatott, sójakoztato. Vagy pösze lenne az? Mindegy is, a lényeg azt hittem beszédhibás vagy. De csak direkt mondtad így. – igen, már biztos az aranyos hülyesége néha beszédhibával párosul. Így mutatva a világ felé egy ostoba arrancart, aki közben lehet egy igazán kegyetlen és vérengző okos nő. Aki csak a lehetőségre vár, hogy megszerezze azt, amit akar. Persze én meg nem vagyok más, mint egy espada aki festi a körmeit és rúzsozza a száját. Jelenleg tényleg nem sok esélyt láttok arra, hogy Rózsi egy veszedelmesen okos valaki lenne. Ő az, aki már a puszta jelenlétével is fel tud vidítani.
- Emo? Az meg mi a fene? De persze hogy szeretünk szórakozni, csak én miért ölnék meg egy ártatlan hollowot? Ha nekem ez mulatságos lenne, akkor téged is megölnélek már csak a poén kedvéért is. – azért ez már majdnem vicces, nem elég hogy a shinigamik szerint minden arrancar egy gyilkológép, aki megölne bárkit, de hogy a saját fajtám egy tagja is ezt gondolja. Az már tényleg kellemetlen és komikus. Hova megy ez a lány? Ő akarja elintézni? rendben van, ahogy akarja, nem akadályozom meg benne, én nem ölöm meg, ez már biztos. Ennyi, nem tette meg, egy félmosoly jelzi, hogy elégedett, vagyok, de most meg bökdös. Ej de jó lenne ha mondhatnám, hogy egy férfitól nem illik ilyet kérdezni.
- 40 éves vagyok ha jól emlékszem, nem tulajdonítok már neki jelentőséget. Egyik nap olyan mint a másik. – itt a második születésnapomra gondoltam, vagy már nem is a második? Volt egy emberként, utána meghaltam és hollow lettem, akkor tehát az a második, majd Aizen megbizbaszolt és az a harmadik. Akkor tényleg értelmetlen tartani ezeket a napokat. Megállok majd Rozsival szembe fordulok, vigyorogva megbököm a vállát majd elrohanok tőle.
- Már te vagy a fogó. – legalább így az idő is eltelik, és gyorsabban is haladunk, kellemest a hasznossal. Kezdem már unni ezt a sivár és egyhangú tájat, inkább a sivár és egyhangú szobám falát akarom nézni, vagy a plafont, nem döntöttem el, hogy a tisztálkodás után fogok-e majd csinálni valamit? Szerintem nem, csak kialszom magamat, ja és adok enni Csontosnak, ennyi.
- Mond Rozsi, mióta vagy Slarin alatt? – hm, megint nem jól fejeztem ki magamat, igaz nem tudom mi Slarin beállítottsága, hogy a férfiakat vagy a nőket szereti, gondolom a férfiakat.
Vissza az elejére Go down
Natalie Salazaar Granz
Espada
Espada
Natalie Salazaar Granz

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 160
Age : 31
Registration date : 2011. Mar. 24.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: Tudós
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
HM3 autópálya - Page 5 Cl0te40550/65000HM3 autópálya - Page 5 29y5sib  (40550/65000)

HM3 autópálya - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: HM3 autópálya   HM3 autópálya - Page 5 EmptySzer. Márc. 30, 2011 8:01 am

Ismerkedés /Nat/

*Érdekesen festhetek, de jelenleg most látszik rajtam, hogy erőlködök olyan téren, hogy sikerüljön felfognom mit is jelent az, hogy sejpíteni. De akárhogyan is próbálkozok vele, valamiért nem megy az olyan egyszerűen. Bár ha valaki elmagyarázná cukorka pálcikákkal, meg úgy általába az én nyelvezetemmel talán még menne is, bár erre sajnos nem sokan látnak esélyt. Én azonban komolyan igyekszem most. Aztán pedig, egyszer csak mint akit fejbe találtak. Háát persze...ugrok is egyet.*
- jaj nem nem az csak úgy jött magától!
*Legyezem a kezemet tagadóan mint akinek ténylen nem lenne semmi oka arra, hogy direkt csinálna ilyet. Ami félig meddig igaz is lenne, de nem kell mindig rémeket látni. Ismételten a kaszámat kezdem el támasztani. Jó kis sétapálca lett belőle már. Szegényke biztos panaszkodik ilyenkor. De ez van máskor szépen bánok vele, zóval remélem ha elalszok nem fog engem szétkaszálni mint a gazt szokták a kertben mikor már túl nagyra nőtt.*
- Micsodaaaaaaaaaa? hát olyan kis...egyik szeme sír a másik haj..vagy valami ilyesmiről beszéltek a karakurai-ak...
*Blllegetem a fejemet. Az már más kérdés, hogy közben Luzbelt bémulták, de nem tudhatom, hogy most keresztül láttak e rajta, vagy látták e. mIndenesetre ez a mondat annyira megfogott, hogy ha kell eszembe fog jutni csak éppen mindig másképpen. De meg vagyok róla győződve, hogy én remekül beszélek. A felhők lassan haladnak el felettünk ezt pillantom meg én. De valami nekem nincs rendben azzal a felhővel így képzeleteket társítok hozzá. De kénytelen vagyok megrázni a fejemet, mert ha ebben a pillanatban nem nézek a lábam elé szépen hasaltam volna. Egy holow csirke kerül megint elém. Egyenesen Vex mögé bújok el.*
- Jáááj a gonosz csirke megint megtalált...ments meg!
*Sikkanok fel. Nem tehetek róla, egyenesen félek az ilyenektől. Vagy csak ehhez volt kedvem hogy most féljek. Mindenesetre nekem nem hiányzik, hogy kövessen egy ilyen amint meglát. Szerencsére, Vexet látta meg először. Így akár fel is lélegezhetnék, de egyenlőre nem megy. Nyelek egyet.*
- Jah..egybe...de amég lesznek olyanok akik életet hoznak a napjaidba érdemes élni...
*Bár élni szó az arrancaroknál egy totális durva kifejezés. Mert lényegében halottak vagyunk. Így pacsiznék azzal az illetővel aki netán zombinak nézne minket. Én megérteném, van közünk pár elég undorító darab. Az ilyeneknek még én is szívesen neki vágom a tüskést. Csak sajna a tüskés betegszabit vett ki még meg nem varródik újból. Megkeresem azt az espadat aki megtudja csinálni az egyszer fix. Akármi is legyen a csirkével amikor vissza bök, hogy én vagyok a fogó olyan feldobot tleszek, hogy egy erőteljes mosoly kerül az arcomra.*
~ Na ez már valami Vex...látom lassan kezded megérteni az igazi játék lényegét...~
*Kacsintok gondolataim közben egy hatalmasat és sonidommal elég hamar mögé kerülök. A csirke képe azonban bevillan. Csessze meg azt a csirkét. Sikerül elterelnie a figyelmem olyannyira, hogy neki fejelek egy fának. De hogy kerül egy hatalmas fa a sivatag közepéde, ezt magyarázza meg nekem valaki? Hátra, elterülök a homokban megint csak.*
- Ki tudja? régóta már...
*nyöszörgöm föl. Ez a fa most elég szépen pofin talált. Talán még valamim el is tört belé. Mindenesetre ahogy lassan össze áll a kép az agyrászkódás során és észre veszek egy csirkét a fejemen egyből Vexnek ugrok és úgy mászok fel rá mint hegymászó a MontEverest-re. Ha a tovább szállna rám akkor elég esélyes, hogy addig karmolászom Karut még lenem gyakja ezt a verebet. Elegem van belőlük...ááá félek tőle...*
Vissza az elejére Go down
Karasu Vex
Espada
Espada
Karasu Vex

Férfi
Sagittarius Cat
Hozzászólások száma : 479
Age : 36
Tartózkodási hely : Itt is, meg amott is.
Registration date : 2010. Aug. 11.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: 4. Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
HM3 autópálya - Page 5 Cl0te43000/45000HM3 autópálya - Page 5 29y5sib  (43000/45000)

HM3 autópálya - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: HM3 autópálya   HM3 autópálya - Page 5 EmptySzer. Márc. 30, 2011 9:06 am

Ismerkedés /Nat/

Tehát csak magától olyan kis szeleburdi és nem direkt csinálta. Mondom én, a bájos butaságát kiegészíti ilyen apróságokkal. Mint a kézlegyezése, ösztönösen aranyos. Na, de ideje tovább menni, mert soha nem érünk haza, és már nem csak Csontos éhes, hanem én is az vagyok. Egész jól használja a kaszáját, de ha én használnám így akkor meg van az esély arra, hogy elesek és utána hiába görnyedve esek Orgora, sajnos a három penge igazán megtudna nyirbálni. Fogynék hamar pár kilót, sőt, ha túlélném, akkor árulnám is. Jöhetne mindenki, aki fogyni akar. Nagynak tartod a lába? Levágjuk, ha elégedetlen vagy a hasaddal? Annan is vágunk ki egy kis felesleget. Gazdag leszek, és ha valaki túléli majd a kezelést és visszajön többedmagával, akkor már hallott is.
- Igen? Nem is beszéltek nekem soha ilyen valakikről. De mi ebben nekik a jó? Ha az egyik szemük sír és a másik haj, akkor nem is látnának semmit. Eh, ennek nincs értelme. – ezen inkább nem is elmélkedek, a végén felrobbanna a fejem. Vannak olyan dolgok, amiken gondolkodok sokat, de ez, hogy az emberek ilyen ostobaságot csinálnak, egyáltalán ennek mi értelme van? Fenébe, csak azon jár az a hülye fejem. Szerencse hogy megint valami hollow madár jelent meg, és Rozsi mögém bujt. Legalább ez elterelte a figyelmemet a gondolkodásról.
- Tőle? Néz már rá, kicsi és nem is tud neked ártani. – komolyan, ha valami vírust is tudna terjeszteni, akkor megérteném a félelmét. De ez? Maga van és nem tűnik félelmetesnek, bár lehet, hogy ez csak egy küldönc, és a társai ránk várnak csak, hogy miután elkaptak a tojásaikat bennünk keltsék ki. Vagy egyszerűen ez csak eltévedt.
- Nem is mondtam, hogy megakarok halni, csak azt, hogy az is egy nap és kész. Nem kell nagy jelentőséget tulajdonítani neki. Nem is vagyunk emberek, hogy ünnepeljünk bármit is. A baszna be ha karácsony is lenne itt. – de tényleg mi a fenét ünnepelnénk Mi a karácsonyban? De komolyan? Szerintem semmit az égvilágon. Na, ideje egy kicsit fogócskázni is, most Rozsi az, aki kerget és egy elég hangos csattanást észlelek. Ez meg mi volt? Megállok és hátranézek. Ez komoly? Honnan nőt ide egy fa? Itt a nagy semmiben, és amikor elhaladtam erre akkor nem volt itt. Valaki szórakozik szerintem. Mindegy, inkább odamegyek a földön fekvő kis butuska arrancarhoz. Hu de rohadt szarul fest, komolyan, nem lehetett kellemes találkozás. Azt is megtudtam hogy mióta dolgozik Slarinnak, pontosabban azt tudtam meg, hogy nem tudja. Most az ütés miatt vagy okosabb lesz vagy ostobább, esetleg marad azon a szinten amin eddig is volt. Reagálni sincs időm, pedig inkább félre álltam volna, had menyen megint neki a fának. De nem, nem itt kellet maradni, és most karmol, tolnám én le magamról, lökném is, dobnám, mindent próbálok, de csak nem akar leszállni. Ragaszkodóbb mint a kutya aki elkapta a postás lábát. Érdekes arcot vághatok, a fél szemem csukva és olyan fintort vágok mint akinek citromlevet lőttek az orrába.
- Szálj… már le rólam…gyáááááá!! – megelégeltem a dolgot, és egy jól irányzott rúgással a csirkét szép messzire küldtem, lehet Ő lesz az új csillag az égen. – Most pedig szállj le. Nem vagyok a buszod baszod.
Vissza az elejére Go down
Natalie Salazaar Granz
Espada
Espada
Natalie Salazaar Granz

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 160
Age : 31
Registration date : 2011. Mar. 24.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: Tudós
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
HM3 autópálya - Page 5 Cl0te40550/65000HM3 autópálya - Page 5 29y5sib  (40550/65000)

HM3 autópálya - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: HM3 autópálya   HM3 autópálya - Page 5 EmptySzer. Márc. 30, 2011 9:28 am

Ismerkedés /Vex/

*No igen nem volt egészen kellemes találkozás azzal a fával. Sőt, egészen kellemetlen volt. De most még kellemetlenebb, hogy egy csikre miatt kell aggódnom. Utálom az ilyeneket. De ahogy elkergeti a kozmóóóó felé megnyugszok és szépen leszállok róla.*
- Nem tudom...de olyan kis tüncik!
*Felelem az emosokra. Nekem aztán édesmindegy hogyan néz ki a másik. Csak ne legyen ragacsony plazma állapotú. Attól még én is kikészülnék azt hiszem, azt Slarin kereshet valamelyik egyiptomi piramisban. Nem is lenne rossz ötlet beépülni egy piramisba dubajkodni.*
- Miéééé szerintem a karácsony tök klaró lenne...
*Kacsintok rá. Végül is szerintem annak az ünnepnek még értelme is van. Főleg arrancarok közt. Lelkeket is adhatnánk egymásnak ajándékba, meg összegyűlhetünk bizonyos helyeken. Á de itt? Szipogni kezdek kicsit erre a gondolatra, jó lenne, de hát sóhajtani kell egy nagyot és tovább lépni. Én is ezt tenném, de akkor még egy fa ki nő a semmiből.*
- Jéé még egy gyökér!
*Vígan szólalok fel, s ez is addig fokozódik, még körül nem vesz minket. Aztán mint a földrengés megindul a talaj amitől megingok és hanyatt vágódom. A talaj kajakra rám pályázik. Lassan pedig felemelkedünk. Az egek de közel kerültek. De hogy mit keres itt egy menos akinek a fején fa nőtt, az egy érdekes kérdés.*
- Hoppácska...ha már buszról van szó!
*Bökdösök lefelé, hogy figyeljen. Majd igyekszek felállni, de ha nagyon mozogni akarnék azzal akár kész lavinát indíthatok meg lefelé vonatkozóan. Pech, de én úgy sem bírok egyhelyben maradni. Főleg ezen a mozgó izén. El is indulok lefelé a cipőmet használva hódeszkának. A lavina el is indul, de hogy Vexel mi lesz? Azt nem tudom mert én egyenesen majd ki csattanok a kamikaze csúszda miatt. Valami baromi gyorsan haladok lefelé, majd a végén talpra érkezem. Ez egy igen méretes példány, meg is állapítom ahogy vissza tekintek.*
- Ez inkább tűnik giliannak mint sem menosnak már...
*Kezdek el morfondírozni a medállapításon. Valahogy nem illik bele az eddigi menos képekbe. Úgy hogy ez tutira valami újfajta féleség lehet. Mindegy, de hogy mekkora krátert hagy maga után.*
- Itt a tómeder...lehet pisilni Vex!
*Uhh mekkora. Eszembe jutott. Na most kíváncsi vagyok milyen tengert bír csinálni. Az mér egyszer biztos, hogy ez nem valami egyöntetű monoton hazafelé sétálás. Valahogy itt minden félórában történik velünk valami. Vagy csak én vonzanám magammal a történéseket?*
Vissza az elejére Go down
Karasu Vex
Espada
Espada
Karasu Vex

Férfi
Sagittarius Cat
Hozzászólások száma : 479
Age : 36
Tartózkodási hely : Itt is, meg amott is.
Registration date : 2010. Aug. 11.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: 4. Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
HM3 autópálya - Page 5 Cl0te43000/45000HM3 autópálya - Page 5 29y5sib  (43000/45000)

HM3 autópálya - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: HM3 autópálya   HM3 autópálya - Page 5 EmptyCsüt. Márc. 31, 2011 1:27 am

Ismerkedés /Nat/

Teli vagyok karmolásokkal, mintha egy macskával akartam volna smárolni, akinek ez nem tetszett. Lehet, egy vascsőbe kellet volna raknom, igen akkor nem tudott volna karmolászni. Fenébe miket nem gondolok, ha lenne ilyen aberrációm, akkor persze így csinálnám, de nincs. Meg amúgy is kutyapárti vagyok, mármint nem úgy… remek ebből már nem jövök ki jól, inkább nem gondolkodok ezen.
- Hogy mi van? Mik? – vágok értetlen képet, nem értem én ezt a kódolt nyelvet. A hülyeséghez már saját nyelv is társul, bár ez érthető is. De szerintem valami pozitív jelző lehet az amit mondott. Bár az a pár dolog amit mondott az emoságról, már nem tetszik nekem. Lehet átmegyek majd, és párat megverek, tanulják meg hogy azért van a fodrász hogy levágja a hajukat.
- Hogy milyen lenne a karácsony? – ezt tényleg nem értem, milyen klaró? Bár karácsonyt tartani itt? Tudtommal egyikünk se keresztény és emberek se vagyunk, tehát értelme sincs egy olyan ünnepet tartani, amit az emberek szoktak. Na, ideje lenne menni, de erre egy másik fa? Jó termékeny itt a talaj, rendesen van trágyázva, de ki szar ide? Remegni kezd a talaj és a fák alól egy kicsit nagy menos nő ki.
- Na, igen, elég ingyenes busz, és szép nagy is. – nekidőlök az egyik fának és rágyújtók egy cigire, vigyorogva megrázom a fejemet és nézem, amit Rózsika csinál. Elég extrém sport ez a menoson leszáguldás. Én inkább kihagyom, élvezem hogy ingyen fuvar van. De azért most szívás, mert csinálhatják újra az utat. Mivel a fa és ez a kis „apróság” is ott nőt ki. Nem kis munka lesz az már biztos. Innen nem nagyon hallom, amit mond Rózsi, ráugrok a menos hegyes orrára, leguggolok és onnan nézek lefelé. A kezemet a fülemhez rakom, mert nem értem mit is mond lent a kis butuska arrancar, nem ér el idáig a hangja. Mindegy, megvonom a vállamat és visszaugrok a nagyra nőt hollow fejére. Van egy jó tulajdonságuk, hogy hallgatnak az erősebbre és az arrancarokra.
- Héé, irány Las Noches. – majd lekiabálok az alkalmi partneremnek. – HÉ, SZERINTEM MÁSSZ VISSZA!!!
Ez letudva, leülök az egyik fa tövébe és cigizek tovább. Kíváncsi vagyok miért is van fa a fején? Nekik ez lenne a korpa?
Vissza az elejére Go down
Natalie Salazaar Granz
Espada
Espada
Natalie Salazaar Granz

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 160
Age : 31
Registration date : 2011. Mar. 24.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: Tudós
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
HM3 autópálya - Page 5 Cl0te40550/65000HM3 autópálya - Page 5 29y5sib  (40550/65000)

HM3 autópálya - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: HM3 autópálya   HM3 autópálya - Page 5 EmptyPént. Ápr. 01, 2011 8:08 am

Ismerkedés /Vex/

*Bennem egészen furcsa de még is klassz képzetek merülnek fel a karácsonnyal kapcsolatban. Ilyenkor gyakorta a régi hazára gondolok, amikor még éltek a szüleim és én is ember voltak. Azok voltak ám a remek idők. Bár nem bánom, hogy vége lett hisz remekül meg vagyok én arrancarnak is immáron 40 éve. Ha minden igaz még anyum él, bár már a végét járja. S ki tudja, hogy ő is mikor gyarapítsa az arrancarok körét. Tényleg! Vajon meg hógolyózná aizen- sama? De maradjunk csak inkább a karácsonyos dolgoknál, amikor családias légkör és hasonló dolgok vannak. Egy pillanatra totál elképzelem milyen lenne egy Las Nochesi karácsony, hogy hűen tudjam magam előadni Vexnek.*
- Lenne egy hatalmas karácsonyfa amely tele lenne lelkekkel. Az lenne rajta a dísz és csak az vehet le róla egyet, ha teljesített egy karácsonyi feladatot. Lennének játékok meg minden. Lenne ajándékozás, fogadás minden. Szerintem klassz lenne.
*Fejezem ki magam kicsit össze szedetten bár cseppet sem kifejtve tulajdonképpen, hogy hogyan is képzelek el én egy arrancar karácsonyt. De szerintem ennek ellenére remekül össze hozná a bandát, de leginkább lehetne jááátszani. Ez a leges legfontosabb mindenesek előtt. Leginkébb lehet, pontosan ezért jutott az eszembe. Lentről nézve ezt a hatalmas nagy valamit, hát nem is tudom. Ilyet még soha sem láttam de fel is kelti a figyelmem. S lefelé, hogy zuhantam már? jájj megint eszembe jut a koponya és a kamikaze csúszda esete. Rémes, hogy micsoda emlékeim vannak azzal kapcsolatban. Mármint milyen rémesen jó. S erre úgy el ámulok bámulok, hogy hiába is szólt hozzám Vex, egyszerűen azt veszem észre percekkel később, hogy mintha egyedül lennék ezen a tájon. Ami meg csak egyet jelenthet, hogy bizony Vex már elment a hatalmas járócsűszdámmal. Halálos baj ez. El is indulok, még pedig futva...*
- Hééé te nagyra nőtt lyuk...told vissza a képed!
*Ordíthatom nekik, de hiába is. Az a vonat már elment, én pedig eszetlenül végig mentem. De nem baj, majd vissza érek Las Nochesbe. Mindenesetre eme nap remekül telt. Egy remek barátra tettem szert, s ez igazán remek. Napról napra több mindenkit ismerek, s egyre jobban kiismerem magam ezen a helyen. Talán majd még nem sokára koszorús lány is lehetek...
Ebbe belegondolva furcsa érzetek törnek fel bennem. Mintha valamit marhára elfelejtettem volna. Meg is torpanok egy pillanatra, hogy vissza nézhessek, de valahogy semmi sem ugrik be ami nem egészen jó, mert zargatja a fejemet. De idő kérdése, hogy eszembe fog jutni. Addig is inkább haladok tovább. A homokból pedig valahol távol ki bukik a plüssömnek a feje s a szeme a délutáni napsugaraiban meg-meg csillan fényviszonyoktól függően...*
Vissza az elejére Go down
Diego Canino
Espada
Espada
Diego Canino

Férfi
Taurus Monkey
Hozzászólások száma : 304
Age : 31
Tartózkodási hely : Hatodik torony, Las Noches
Registration date : 2012. Jan. 04.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Sexta Espada, a Sanador Equipo parancsnoka
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
HM3 autópálya - Page 5 Cl0te40100/45000HM3 autópálya - Page 5 29y5sib  (40100/45000)

HM3 autópálya - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: HM3 autópálya   HM3 autópálya - Page 5 EmptySzer. Márc. 28, 2012 6:10 am

Roncsderbi

A kijózanodás és a másnap elmúlásának örömére úgy döntöttem, hogy most úgy fogok jól szórakozni, hogy nem iszok egy korty alkoholt sem. Ez a "többet sosem iszom" állapot még pár napig biztosan kitart, úgyhogy addig mást kell kitalálnom. Az Emberek világában lévő autók már régen felkeltették a figyelmemet, úgyhogy úgy döntöttem, mi lenne, ha kipróbálnék egyet. Persze csak korlátozott élettartama lesz a járműnek, főleg, mert még soha nem próbáltam vezetni, de azért szórakozásnak nem lesz rossz. Mivel egyedül unalmas, beszerveztem társaságot is. Az emberi világban zavarnák a szórakozásunk, úgyhogy a versenyünk helyszíne a HM3 lett.
A kocsik beszerzése már önmagában is problémás, tekintve, hogy Hueco Mundoban nincsen autószalon, de végül megoldódott a probléma: mindenki megkereste a kiválasztott kocsiját, mellé állt, és a másik kettő egy Negación segítségével felszívta őt a járművel együtt a feltépett tér szövetén át. Sajnos csak hárman vagyunk, jobb lenne a buli mondjuk tíz fővel, de ez van. Talán ha mindenki túléli, akkor majd legközelebb többen jönnek. Erre nincs garancia, több kanna üzemanyagot pakoltunk a csomagtartóba, nehogy már az befolyásolja a szórakozásunkat, hogy meddig megy a kocsi, azt majd mi eldöntjük, ha meguntuk. Én még pakoltam pár nyársat is pillecukorral, ha meguntuk, akkor felgyújthatjuk a kocsikat, és kempingeztünk.
Fogalmam sincs, hogy a két vetélytársam mennyire ért a vezetéshez, bár Lanvenről nem feltételezek ilyesmit, szerintem még a kereket sem találták fel, amikor élt, Dei pedig szintén az emberi életében láthatott csak ilyet. Szóval, a győzelem az enyém lesz... vagyis lenne, ha kitűztünk volna konkrét úti célt. Így szerintem csak simán elöl fogok menni, cél nélkül. Hm, ha lenne navigátorom, még cerozhatnék is néha a kocsijukra, lehet, hogy legközelebb elhozom Sireniát is. Ha mellénk érnének, kitenné az árut, aztán szépen kisiklanának. trollface
-Na, akkor zúzzunk!-beugrok az általam választott kocsiba, ami a legjobbnak tűnt azok közül, amiket megláttam. Sonidoval is alig értem utol, hogy aztán kivágjam belőle a sofőrt a kölkökkel és az asszonnyal együtt. Nem mai darab már, de azért még mindig remek kis gép. Még Hueco Mundoba is eljutott a Mercedesek híre, még jó, hogy ezt választottam, Dei kocsija enyhén szólva nevetségesnek tűnik ehhez képest. Szegény, lehet, hogy pár kilométer után le fog robbanni, aztán jöhet utánunk gyalog, és a kocsmás teljesítménye alapján eléggé lehagynánk.
Felüvöltenek a motorok, a kocsik fényszórói fényt hoznak Hueco Mundo éjszakájába, a kerekek kisöprik maguk alól a homokot, ahogy ráállnak Hueco Mundo kihalt közútjára. Kezdetét vette a roncsderbi.


Spoiler:

/Ezen kívül nem tervezek "mesélői" hozzászólást írni, mindenki leírja, hogy milyen kocsival/traktorral/akármivel száll be, meg amit gondol. Szabály nincs, sőt, cél sem, menet közben is lehetséges beszállni, ha valaki kedvet kap hozzá. Jó szórakozást!/
Vissza az elejére Go down
Lanven Alexander Stark
Arrancar
Arrancar
Lanven Alexander Stark

Férfi
Hozzászólások száma : 145
Tartózkodási hely : Budapest
Registration date : 2012. Feb. 24.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
HM3 autópálya - Page 5 Cl0te13100/15000HM3 autópálya - Page 5 29y5sib  (13100/15000)

HM3 autópálya - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: HM3 autópálya   HM3 autópálya - Page 5 EmptySzer. Márc. 28, 2012 8:55 am

Roncsderbi O.o?

Nem rég ismerkedtem össze egy egész barátságos arccal. Eddig még csak Vexel sikerült valamiféle baráti viszonyt kialakítani, ezért örültem, hogy végre van aki még szeretne itt ismerkedni. Diego Canino érdekes figura, kicsit olyan mint Vex a négyzeten. Felvetette az ötletet, miszerint milyen jó is volna, egy kis autóversenyzés. Nem akartam lelombozni azzal, hogy nem, hogy versenyezni nem tudok, de azt se tudom mi az az autó, ezért aztán szó nélkül erőteljesen bólogatva fogattam el invitálását, erre a felettébb érdekes felhívásra. Mivel nem igazán értettem ezekhez a járművekhez, gyorsan át néztem egy a könyvtárban található beszámolót, illetve leírást ezekről az autónak nevezett gépezetekről. Próbálok felzárkózni ahhoz az időhöz, amiben élünk, de több mint ezer évet kicsit nehéz bepótolni. No se baj, találtam egy leírást, milyen sorrendben kell váltogatni a kuplung nevű pedált, a gáz pedált, és fék pedált, illetve a váltókart. Pár órás tanulmányozás után ki is néztem magamnak, egy számomra igen csak tetszetős járgányt. Az volt rá írva, illetve hát most is az van rá írva, hogy Pegout 206. Nem olvastam, hogy éppen milyen az az autó, vagy éppen mit tud, de gondoltam ez is megteszi. Negacionnal el is tolvajoltam a járgányt. Éppen egy kereszteződésben állt, zöld lámpára várva, amikor elkapta a negacion, és már repítette is Hueco Mundoba. A drága sofőr úr egy kisebb szívritmuszavar után elájult. Meg is fogtam, és vissza vittem az emberek világába. - Ha egyben marad vissza hozom! Ígértem neki könnyelműen, bár szerintem úgysem hall engem, de szerintem még nem is lát. Egy fáradtságos harc után végre kicsit beletanultam, hogyan is kell ezt a csata katicát vezetni. Volt a műszer falon cd lejátszó is, így hát bele raktam azt a cdt, amit még a kocsmában kéretem el. Az egyik kedvenc előadóm játszott rajta. Hihetetlen, hogyan tud ebben a kis izében játszani, ráadásul ennyien egy helyen ennyi hangszerrel. Értelmem felett áll a CD nek nevezett kicsi karika megértése. Azonnal el is kezdte játszani. Paff, paff, paff, paff *ablak törés hang*. Ez az Linkin Park Meteora! Fel csavartam a hangot, majd motort pufogtatva oda hajtottam Diego mellé. A fékezés kicsit intenzívnek hatott, így majdnem megfejeltem a kormányt. Le tekertem az ablakot, és át szóltam:
- Készen áll a móka, mester? Erre csak motor bőgést kaptam válaszul, ezért felkészültem a futamra. Ekkora vettem észre az útközben feltűnő másik játékost. Nem vettem rossz néven, hogy még egy játékos társ becsatlakozik hozzánk, de kétségen kívül nem ismertem.

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Dei Laez
Arrancar
Arrancar
Dei Laez

Férfi
Hozzászólások száma : 80
Registration date : 2012. Mar. 13.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 85. arrancar
Hovatartozás: ...
Lélekenergia:
HM3 autópálya - Page 5 Cl0te11150/15000HM3 autópálya - Page 5 29y5sib  (11150/15000)

HM3 autópálya - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: HM3 autópálya   HM3 autópálya - Page 5 EmptySzer. Márc. 28, 2012 9:23 am

Diego a nemrég történt kocsmai incidens után újra belerángatott valamibe, bár eléggé meglepett voltam, hogy nem haragszik az ott történtek miatt, főleg a piercingek... Ahol kicsit túloztunk. Ezúttal autóverseny volt az őrült ötlete. Eleinte nem volt sok kedvem, de mivel Diego hívott meg, habozás nélkül elfogadtam. A járművekhez sok rossz emlék kötött, de azokat félre téve örültem, hogy ránézhettem az alsóbbrendűek világára, hogy mégis hogyan fejlődött azóta, mióta utoljára ott jártam, még emberként. Egy Garganta használatával átsétáltam az emberek világába. Körültekintgettem és láttam, hogy annyira nem is különbözött a hely, mondjuk nem volt meglepő, mert nem voltam olyan rég óta lélek. Autót még sosem vezettem, így figyeltem, ahogy az emberek vezetnek, néha még pofátlanul be is szálltam az egyedül vezetők mellé. Megfigyeléseim után sikeresen átvettem az autók vezetésének tudását. Már csak egy kocsit kellett szereznem. A keresésem szerencsére nem tartott sokáig, mert hamar találtam egy igazán kényelmes járművet. Nem tűnt annyira gyenge felépítésűnek, mint azok, amikkel a köznép közlekedik, sokkal inkább olyasfajta kitartó stílusnak látszott, valószínűleg azért is volt egyedül egy parkolóban. Miközben elemeztem a kocsit, jött is a tulaj, aki beindította. ~ Tökéletes! Jegyeztem meg, mikor kilöktem a kocsijából és egy Negacion segítségével már magaménak is tudhattam. Amikor Diego felé mentem a kocsival, megpillantottam egy másik személyt is, de mivel nem tűnt ismerősnek ezért figyelmen kívül hagytam. Lassan odaálltam melléjük és vártam, hogy kezdődjön a dolog.

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
http://swordartonline.lifeme.net/
Diego Canino
Espada
Espada
Diego Canino

Férfi
Taurus Monkey
Hozzászólások száma : 304
Age : 31
Tartózkodási hely : Hatodik torony, Las Noches
Registration date : 2012. Jan. 04.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Sexta Espada, a Sanador Equipo parancsnoka
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
HM3 autópálya - Page 5 Cl0te40100/45000HM3 autópálya - Page 5 29y5sib  (40100/45000)

HM3 autópálya - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: HM3 autópálya   HM3 autópálya - Page 5 EmptySzer. Márc. 28, 2012 11:01 am

Roncsderbi

Lanven egész jó kocsit szedett össze, látszik, hogy utána nézett neki, hogy mi alapján kell választania. Dei választásán azonban egy pillanatra elkerekednek a szemeim, de végül nincs szívem megmondani neki, hogy amit választott, az bizony fele olyan gyorsan fog menni, mint mi. Persze lehet, hogy ha ütközünk, akkor azt jobban fogja bírni, mint a mi csúcs-szuper műanyag autóink, amelyeket elsősorban gazdaságosság szempontjából terveztek, és a bőrüléseket a karosszérián akarták megspórolni, persze így is sokkal drágábbak. A pénz nem volt szempont, nem mintha olyan gazdagok lennénk, egyszerűen csak nem fizettük ki őket, úgyhogy kit érdekel, mennyi a piaci ára.
Az első három-négy kilométeren én is csak ismerkedek a járművel, utána kezdek csak el komolyan zúzni. Több kisebb hollow is félre kell, hogy vetődjön az útról, ahogy áthaladunk rajta, bár valószínű nem döglenének meg, tudtommal csak lélekenergia-alapú támadással lehet megölni őket. Ez tisztázódik is, amikor valami gekkó felkenődik a szélvédőmre, de simán túléli. Sajnos nem bírok ellenállni az ösztöneimnek, úgyhogy amíg a leendő vacsorámért kihajolok, nem sok híja van, hogy leszaladjak az útról. Szerencsére megmaradok én is, meg a gekkót is megszerzem, és egészségesen elfogyasztom a szerencsétlent.
A visszapillantó tükör segítségével hátranézek, hogy megtudjam, hogy hogyan állnak a társaim... mert ugye mögöttem vannak... ugye? Nem lehetnek előttem, én vagyok itt a legfaszább gyerek, kizárt, hogy beelőztek. Mondjuk van egy csomó sáv, úgyhogy megtehették, amíg a kajával szórakoztam.
Mivel úgyis le van tekerve az ablakom, kidugom a kezem, és egy cerot kezdek el összegyűjteni vele. Rágyorsítok még jobban, még jobban, a mutató szerint 140Km/h a sebességem, amit talán a sonidommal már rövid távon sem tudok tartani, bár még nem mértem le soha. Most tartok egy kis tűzijátékot. A cero az út mentén végigperzsel mindent, nagyon faszán néz ki, ahogy a zöld energiasugár lebontja a "növényzetet", igaz, ez felesleges energia-pazarlás, de buli van, úgyhogy kit érdekel? Szerintem csak azt, aki éppen ott állt meg hugyozni, az rendkívül kellemetlen lehet.
Még jobban megnyomom a gázpedált, 180Km/h a sebességre gyorsítok, ami már tényleg hihetetlen, a menetszél szabályosan le akarja tépni fejemet, úgyhogy fel kell húznom az ablakot. Sajnos így nagyon csend lett, rádióadás pedig valószínű nincs Hueco Mundoban, de nem baj, így is buli, ahogy elszáguld mellettem a táj. Kíváncsi vagyok, hogy Dei, és Lanven mikor próbál beelőzni, akkor kezdődik a vicces rész, amikor egymásnak megyünk. Mert egy kocsi vezetésénél csak az összetörése lehet még viccesebb.
Vissza az elejére Go down
Lanven Alexander Stark
Arrancar
Arrancar
Lanven Alexander Stark

Férfi
Hozzászólások száma : 145
Tartózkodási hely : Budapest
Registration date : 2012. Feb. 24.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
HM3 autópálya - Page 5 Cl0te13100/15000HM3 autópálya - Page 5 29y5sib  (13100/15000)

HM3 autópálya - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: HM3 autópálya   HM3 autópálya - Page 5 EmptySzer. Márc. 28, 2012 8:22 pm

Felbőgtek a motorok, beindultak a gépek, és Deigo már el is süvített mellettem, mint egy őrült. A kis csata katicám is felbőgött, de nem igazán tartotta a lépést. Nehezen is ment a váltogatás, elvégre még nem volt rutinom az egészben. Első váltás, második váltás, harmadik váltás. Úristen, kezd nagyon begyorsulni a helyzet. Elértem a 120 Km/h sebességet. Hajtottam ezt a szerencsétlen gépet, mintha az utolsó futama lett volna. Kicsit már furcsán bőgött 130-140 km/h nál, de hát mi történhet velem? Maximum lerobbanok, vagy felrobbanok? Nem mindegy! Na minden esetre a zene szólt az legalább nyugton tartott. Meg láttam, hogy közeledek Diego verdájához, majd elkezdett lövöldözni az ablakon át. Kicsit megtorpantam, mert ritkán látok cerot. Közbe eszelős nevetést hallok. Felcsavarom a hangerőt, és kinyitom az ablakot, majd elkezdek én is barákat lövöldözni. Gázt adok erre a szerencsétlenre, és megindul a gyorsulás. Tartom a lépést Diego verdájával egészen 160km/h ig amikor már igazán furcsa hangokat ad ki a csata katica. Hirtelen látok egy táblát. Előre sandítok, és meglátom, hogy kanyar közeleg. Hirtelen belelépek a fékbe, hiszen annyira tisztában vagyok a kocsival, hogy tudjam 50 km/h val sem tudok bevenni egy kanyart, nem hogy 160al. A hirtelen sebesség váltásba kicsit belerokkan a motor. Gyorsan sebességet is váltok. Diego eltűnik a szemem elől az éjszakában. Te jó ég mi lesz ebből. Beveszem a kanyart, majd újra rálépek a gázra, és megpróbálom beérni Diegot. A furcsa trabantot már egy ideje nem láttam, de nem is foglalkoztam vele, miután épp most sikerült megakadályoznom, hogy neki csapódjak, vagy felboruljak valamin. Megnéztem jobban a műszer falat, és láttam, hogy van ott valami N20 címmel ellátott gomb. Felgyorsítottam, hogy utolérjem Diegot. Igazából csak a kíváncsiság vezetett, amikor megnyomtam ezt a gombot. Hirtelen megnőtt a rám ható gyorsulási erő, és éreztem, hogy már nem százzal tépek. Láttam, ahogy a mutató felkúszik száznegyvenre majd hatvanra majd túlszárnyalva eddigi rekordját felkúszik 180 km/hra. Alig győztem váltogatni a sebesség válót, ráadásul teljesen pánikba estem. Egy ilyen gyors kocsinál franc se tudja, hogy mikor kell fékezni. Ha bár jól fékez, de azért mégis csak sebesség ez, amivel haladok. Egy kisebb halál sikolyt hallatok, ahogy elrántom a kormányt, nehogy neki mennyek Diegonak. Amikor elhaladok mellette, könnyes szemekkel kinézek az ablakon és halál félelemtől eltorzult üvöltéssel tudatom vele, hogy száguldok. Le hagytam, és ekkor vettem észre hogy a kocsi segge lángol. Már nem úgy, mintha maga a kocsi lángolna, inkább mintha szórná a lángot. Megállt a gyorsulás, de nem követte lassítás, mert ijedtemben elfelejtettem, hogy lábam a gázon maradt. Szóval tartottam a 200 km/hrát, amibe a kocsi mindjárt bele készült halni.
Vissza az elejére Go down
Dei Laez
Arrancar
Arrancar
Dei Laez

Férfi
Hozzászólások száma : 80
Registration date : 2012. Mar. 13.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 85. arrancar
Hovatartozás: ...
Lélekenergia:
HM3 autópálya - Page 5 Cl0te11150/15000HM3 autópálya - Page 5 29y5sib  (11150/15000)

HM3 autópálya - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: HM3 autópálya   HM3 autópálya - Page 5 EmptyCsüt. Márc. 29, 2012 4:18 am

Diego és a másik alak gyorsan előre húztak, de mire a kocsim elindult már elég messze jártak. Maga az autó nem győzött gyorsan haladni, de még mindig biztattam magam, hogy bizony ez volt a legjobb választás. Már egy ideje robogtam körülbelül 70km/h-val, ami elképesztően gyorsnak tűnt, ahhoz képest, hogy ez bizony egy emberi találmány. Az út mentén néhány friss Cero nyomát láthattam, bár egyes nyomok nem néztek ki Cero nagyságúnak, csak az egyik. Gondoltam, mivel nem szerettem volna kihagyni az élvezetet, én is küldök egy Barát a nyomok közé. Eléggé szánalmasnak tűnt az enyém, ahogy csak szimplán megkarcolta a talajt. Mentem tovább egyenesen, közben valami kütyüvel babráltam az autó belsejében. Láttam az emberi világban, hogy sokan tekergetik és így változtatják a hangokat, amiket kiad. Nyomogattam néhány gombot és tekergettem, mindaddig, amíg hangokat nem kezdett kiadni. Elég kellemesnek éreztem őket, ezért hagytam, hogy szóljanak miközben vezettem. Nem sok, de a többiekhez képest nem is kevés idő alatt egy táblához értem, ami azt szerette volna kifejezni, hogy kanyarodni kell. Észrevettem néhány elég különös féknyomot, bár nem értettem, hogy egy ennyire egyszerű kanyarnál mégis hogyan lehetett ekkorát bénázni. Lassan, szépen és nyugodtan bevettem a kanyart, majd folytattam utamat tovább, egyenesen. Egy ideig még az úton haladtam, majd újra furcsa nyomokat láttam a talajban, mintha valaki hirtelen nagyon begyorsult, és ilyen nyomokat hagyott volna. Egy ideig még nézegettem, miközben fenntartottam a gyorsaságomat. Egy idő után mintha autó alkatrészeket pillantottam volna meg, úgy látszott, mintha lett volna ütközés, bár nem tudtam már mennyi ideje, hiszen legalább öt-tíz perccel le vagyok maradva kettőjüktől, ha nem is többel. Hozzájuk képest én inkább a lassan járj tovább érsz híve voltam és nem siettem előre a versenyben. A roncsdarabok is mutatták, hogy ők bizony keményen megküzdöttek a vezetésért, bár ki tudta, lehet akkorra már mindkettejük autója alig döcögött. Összefoglalva nagyon kíváncsi voltam már, hogy mégis mi történt a két száguldó őrülttel. Őszintén szólva eléggé élveztem ezt a derbit, még sosem vezettem autót. Úgy látszott a hangok közben valami másra váltottak és ideje volt, hogy 85km/h-ra gyorsítsak, bár gondolkodtam, hogy bírni fogja-e az autó, mert már csak abban voltak kétségeim.
Vissza az elejére Go down
http://swordartonline.lifeme.net/
Ajánlott tartalom




HM3 autópálya - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: HM3 autópálya   HM3 autópálya - Page 5 Empty

Vissza az elejére Go down
 

HM3 autópálya

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
5 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Hueco Mundo :: Hueco Mundo-