-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 HM3 autópálya

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Carl Heller
Arrancar
Arrancar
Carl Heller

Férfi
Hozzászólások száma : 30
Tartózkodási hely : KREMATÓRIUM!
Registration date : 2010. Feb. 23.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 47. arrancar, Slarin Sleryrrlyn'dreskel fracciónja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
HM3 autópálya - Page 3 Cl0te5000/10000HM3 autópálya - Page 3 29y5sib  (5000/10000)

HM3 autópálya - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: HM3 autópálya   HM3 autópálya - Page 3 EmptyVas. Ápr. 18, 2010 4:28 am

Szánalmasan pergő percek egy szerencsétlen roncstelepen...


Slarin Sleryrrlyn'dreskel... az 5. Espada. Egy vicc. Egy szánalmas és nevetséges kislány, aki elhiszi, hogy van szerepe a dolgokban, és hogy vannak olyanok, amik miatta történnek. Fel sem tudja fogni, hogy mindent, ami ebben a nevetséges városban történik egyetlen személy irányít. Azt is rosszul, de hatásosan. Mert a sokak által istenített Aizen is a végét járja, ehhez még csak jóstehetség sem kell. Ráadásul van olyan ostoba, hogy elhiggye, tényleg megvédené. Őt? Mit tett ő érte? Mit tehet ő egyáltalán érte? Egyenlőre semmi mást nem jelent neki, mint egy eszközt, amit felhasznál, és utána bűnbánat nélkül eldob. Ez a nő... megjátssza azt, hogy kemény páncél fedi, ami csak részben igaz. Sebezhetőbb még egy döglött békánál is. Legszívesebben gúnyosan rámosolygott volna. Elhiszi, hogy fontos. Görcsösen kapaszkodik abba a hitbe, hogy fontos...
Magához húzta az italát, és annak ellenére is belekortyolt, hogy undorodott tőle. Néha már egészen nevetséges, hogy mit meg nem tesz...
A simogatást elkerülni nem tudta, az túl gyors volt, de a szeme össze is húzódott. Nem tűrte, hogy hozzáérjenek, nem tűri, és nem is fogja. Az engedélye nélkül nem. Nem szerette az érintést... ugyanolyan felesleges volt, mint az érzelmek többsége. Természetesen, mint mindenhol, itt is vannak kivételek: a gyilkolás és a másik kínzása, a vér látványa és íze maga a sötétség által alkotott mennyország. Milyen is jó lenne valakit megkínozni... Vajon Slarin megtenné ezt érte? Hagyná hogy megkínozza? Valószínűleg nem.
- Ez csak egy bók volt... Mellesleg ne nyúlj hozzám hirtelen ezek után, mert vannak... hirtelen válaszreakcióim. - mondta, és a megkezdett mozdulatot, mely eredetileg arra irányult, hogy egy tőrt kapjon elő és mélyesszen a nő torkába, úgy fejezte be, hogy a zsebébe nyúlt és elővette az öngyújtóját, majd rágyújtott, megint.
- Ez könnyen meglehet. Kevés az olyan arrancar, aki megérdemli azt, hogy tiszteljem. De te elérted azt, amit más nem. Azt, amire más nem voltál képes. Ezért jár számodra a tiszteletem. - tekintetét végigfuttatta a tömegen, és leplezte, hogy mennyire unatkozik. Mennyivel jobban tette volna, ha elmegy és vesz valami ennivalót... Vagy legalább megöl valakit. Nem, neki itt kell jópofiznia egy nővel, akitől a hideg is kirázza. de abban, amit mondott, hajszálnyi igazság volt: ez a nő megtette azt, amire más nem volt képes. Ha másért nem is, hát ezért kell rá figyelnie.
- Nem vagyok, nem voltam, és nem is leszek udvari bolond. Csupán udvariasan akartam megtudni, mi a célod velem. Akkor fogalmazok máshogy... majd mondd meg, hogy mit akarsz tőlem, én pedig teljesítem. - mondta, és tekintetét a nő arcára függesztette. Mégis... mi a retkes faszt képzel? Hogy mer vele úgy bánni, mint egy darab szarral a cipője talpán? Boldog lehet, hogy hajlandó volt őt választani. Nyilván nem is tudja, hogy ő választotta őt, nem pedig beosztották mellé. Lényegtelen, legalább már van oka, amiért később bántsa őt. Mert igen, minden bizonnyal bántani fogja, méghozzá mérhetetlen kéjjel és örömmel nézi majd végig a szenvedését. Legyen csak az útjában... a közelébe férkőzik, kilesi a titkait, és ellene fogja felhasználni. Ingyen megtanítja egy leckére, amire őt a bátyja tanította meg. Mert úgy helyes ez is, ha szépen továbbadja, nem igaz?
- Ahogy akarod... Nem rajongtam az ötletért amúgy sem. - és a cigaretta már el is tűnt. elszórakozott vele, hogy milyen mélyen tudja szétnyomni a hamutartón, majd intett, hogy kér még jeget a whiskyjébe. Nem az volt a célja, hogy részegre igya magát, és ha Slarinnal versenyt is ittak volna, megállt volna egy pontnál. Mindenkinek szüksége van rá, hogy tudja, mikor kell megállnia. Hűvös mosollyal fürkészte a nő arcát, és eldöntötte, hogy vannak olyanok, akiknek tetszik az ő stílusa. Nagyszájú, nagyképű, és ott domború, ahol kell. Egy férfi, akinek van agya, nyilván másféle nőt akar magának... mindenki a hozzá hasonlót, ugye... De valami idióta tisztaságmániás biztosan szétolvadja magát, már attól is, ha csak meglátja ezt az idiótát.
- Nincs kérdésem... Mellesleg ezt a hivatalos szöveget teljesen feleslegesen mondtad el. Tudtam, hogy így gondolod és tartod... elég ehhez rád nézni. Nekem legalábbis. - mondta, és kiitta az üvegét. Tekintete a virágra tévedt, ami ott rohadt tőlük nem is olyan messze. Ahhoz képest, hogy most nincs kedve annyi inni... A kis flaska kapta a nagyobb törődést.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Carl_Heller
Desmond Phellera
Espada
Espada
Desmond Phellera

Férfi
Sagittarius Rat
Hozzászólások száma : 340
Age : 63
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2009. Jul. 25.
Hírnév : 56

Karakterinformáció
Rang: Segunda Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
HM3 autópálya - Page 3 Cl0te48500/65000HM3 autópálya - Page 3 29y5sib  (48500/65000)

HM3 autópálya - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: HM3 autópálya   HM3 autópálya - Page 3 EmptyVas. Május 09, 2010 1:32 am

Szánalmasan pergő percek egy szerencsétlen roncstelepen...

*Komolyan, ez a Carl olyan, mint valami rossz útra tért kisgyerek. Egy halk sóhajt hallatok a „ne nyúlj hozzám” kijelentés után, új fracciónom valami miatt igencsak idegesnek tűnik. Talán azt hiszi, hogy nagyon teljesítenie kell meg példát mutatnia, meg mit tudom én, és egyszerűen nem tud lazítani. Erre utal az a nyálas szöveg a tiszteletről, amire egy szemforgatással válaszolok, mert nem igazán értem, hogy most mire is akar kilyukadni. Mit értem el? Azt, hogy kaptam egy magas rangot, és ezáltal csapdába szorítottam magam, hogy nap mint nap attól retteghessek, hogy egyszer csak Aizen-sama eldob majd, mint egy használt zsepit. Cseppet sem kellemes azzal a tudattal élni, hogy akármikor arra a sorsra juthatok, mint megannyi privaron. Azonban ha megpróbálnék elmenekülni, lehet, hogy sokkal rosszabb sorsom lenne a Tres Cifras tagjainál, hisz már nem csak Soul Society célpontja lennék, és megannyi arrancar örömmel keresne meg a fejemért kitűzött jutalom reményében. Nem nekem való a menekültek életmódja, azonban ez az egész espadásdi is kezd az idegeimre menni. Néha egyszerűen sok nekem ez az egész. Úgymond példát kéne mutatnom, mert vezető szerepben vagyok, vagy mi a fene. Persze a vezető képességeimet senki sem vonhatja kétségbe, teljesen egyértelmű, hogy értek hozzá, meg azért már túléltem olyan helyzeteket, amiket átlagos képességű arrancar nem lenne képes. De mégis, az, hogy mindig tökéletesnek tűnjek, az nem nekem való. Nem akarok „jó kislány” lenni, és azért sem akarok szégyenkezni, ami valójában vagyok. Én csak önmagam akarok lenni, és nem érdekel, ha kiröhögnek azért, mert nekem fontosabb a magam által felépített baráti köröm talán még a saját életemnél is. Ha arra van szükség, képes lennék áldozatot hozni azokért, akik igazán fontosak. Gondolom, nem ezt várná el az ember egy Espadától.*
- Aztán csak óvatosan azokkal a hirtelen válaszreakciókkal. - *bontom fel unottan a sört, és fintorgok egyet, amikor a füst a közelembe merészel jönni. Nem vagyok oda a cigarettáért, nem szeretem a szagát, bár ettől függetlenül sosem zavart, ha mások dohányoznak körülöttem. Persze, amíg nem fújják pofátlanul a képembe a füstöt, mert az igencsak zavaró. Most is cseppet irritál, hogy a hülye füstöt pont erre fújja a szél, amikor a másik irányba kéne, így kicsit előre dőlök, hogy ne zavarjon annyira. Remélem, hogy Carl is veszi a célzást, hogy úgy füstöljön, hogy még véletlenül se rám szálljon a bűze. A szél meg igazán terelhetné a másik irányba is, ugyanis az 5. legerősebb arrancar vagyok, éppen ezért azt kéne tennie, amit én akarok. -.- Hát na, hatalmam van itt, még ha korlátozottan is, mit kell ezen tagadni? Surprised
Merő tévedés, miszerint feleslegesen mondtam el a hivatalos szöveget. Igaz, hogy egyértelmű dolgokat magyaráztam el, de én soha semmit sem teszek feleslegesen! Mad Ha van itt valami, ami felesleges, az Carl teljesítmény kényszere, mert úgy sem attól fog befutó lenni, ha szép dolgokat mond nekem. Sosem tartoztam azok közé az üresfejű, álmodozó kiscsajok közé, akiket szép dumákkal lehet hülyíteni, és még mindig jobban csípem azt, ha valaki egyszerűen megmondja nekem a véleményét, még ha az éppen ellentétes is az enyémmel. Persze, ha gondolatolvasó lennék, Carl arrancar élete valószínűleg már véget ért volna, egy gyors fejmetszéssel meg némi morgolódással elintézném könnyen, azonban igazán szerencsésnek mondhatja magát, amiért nem rendelkezem eme képességekkel. Így aztán nem állok annak tudatában, hogy fracciónom azt hiszi, ő a kemény legény, csak mert hogy ő választott engem. Nincs olyan helyzetben, hogy efféle beképzeltséget megengedjen magának, meg végül is tökmindegy, a lényeg, hogy a fracciónom, és kész. Azt meg már elmondtam, hogy engem marhára nem érdekel, mit csinál a szabadidejében, csak harcokon és küldetéseken szedje kicsit össze magát. Vagyis nem kicsit, mert természetesen teljes sikert várok el, bármi is legyen az adott küldetés célja. Eddig szerencsére egy fracciónomban sem kellett olyan nagyot csalódnom, még Raúl is összekapta magát, amikor szükség volt rá, de egyszer esküszöm, elküldöm kávéültetményekre dolgozni, amiért ilyen bamba. >_>*
- Na és, mit szoktál szabadidődben csinálni? Hobby, barátok, meg ilyenek, vagy ha esetleg tudnom kell rólad valamit. Meg majd egyszer sort kéne keríteni fraccióntársaid megismerésére. A többségük elég rendes fazon, szerintem kedvelni fogod őket, bár az ikrekkel azért legyél óvatos, érdekes humorérzékük van. Egy gyrost esetleg? - *rendelek máris két gyrost a büféből, miután az utolsó kortyot is kiiszom a sörömből. Ez se tartott sokáig, ehh… Inkább veszek ebből is még egyet, a sör meg amúgy sem olyan pia, amitől fejre tudnék állni. Amennyi alkoholt megittam életem során, már alig vagyok képes arra, hogy bármitől is berúgjak, meg a detoxos eset után még mértéket is igyekszem tartani. Pedig azt fogadtam meg az a bizonyos nap után, hogy soha többé nem iszok, de hát aki ekkora bor,-és egyéb szeszesital gyűjteménnyel rendelkezik, az nem tehet ilyen elhamarkodott döntéseket. Pláne így, hogy mindig akad egy-egy új arc, akit megkínálhatok velük.*
Vissza az elejére Go down
Carl Heller
Arrancar
Arrancar
Carl Heller

Férfi
Hozzászólások száma : 30
Tartózkodási hely : KREMATÓRIUM!
Registration date : 2010. Feb. 23.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 47. arrancar, Slarin Sleryrrlyn'dreskel fracciónja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
HM3 autópálya - Page 3 Cl0te5000/10000HM3 autópálya - Page 3 29y5sib  (5000/10000)

HM3 autópálya - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: HM3 autópálya   HM3 autópálya - Page 3 EmptyVas. Május 09, 2010 2:32 am

Szánalmasan pergő percek egy szerencsétlen roncstelepen...


Az összes idióta kis hülye kurva, aki azt hiszi magáról, hogy valaki, megérdemelné, hogy egy tehénléccel jól beletúrjanak a seggükbe, és hazáig rugdossák őket. minimális esetben, amikor még jókedvében találkozik velük. ez a szuka, itt, mellette, pedig komolyan elhiszi magáról, hogy valaki. Pedig csak egy szánalmas csicska, aki büszke arra, amit előtte már több ezren elértek. Az ilyen primitív agyú idióta utcanők, mint ez itt, viszik sokra az életben. Nevetséges. Ahogyan az is, hogy ezt a szánalmas nyomorgást életnek nevezik egyesek. Ahol a sok balfék majom egymás szemét taposva mászik felfele a parasztlétrán, és vihogva berúg, ha akár egyetlen félrangnyit is felülemelkedett a többin. Ez a sok nyomorék semmi mást nem érdemel, csak azt, hogy a belüknél fogva lógassák fel őket Las Noches fehér tornyaira. Az ős szíves segítségével, magától értetődően.
Szenvtelenül nézett a nőre, és összébb húzta a szemeit. Nem, vissza kellene fognia magát. Bármennyire is undorodik attól, hogy egyáltalán szóba álljon egy olyan mélységesen alja némberrel, mint ez az alkoholista, aki minden apró indokot megragad arra, hogy egy újabb liter piát magába döntsön, kénytelen lesz türtőztetnie magát, és nem beleönteni mondjuk egy gyorsan ölő mérget a poharába. Nem, az túl nagy kedvesség és előzékenység lenne, az pedig egyenesen megengedhetetlen neki. Még hogy kedves... ha haldokolna, akkor is inkább rúgna bele hármat, sőt, röhögve taposná ki a beleit, és vígan húzná végig Las Nochesen, nem, egész Hueco Mundon, hogy: "Íme, itt egy újabb nyomorék ribanc, aki megpusztult a saját bénaságából..." Igen, ez fölöttébb szórakoztató lenne. Utána hajlandó lenne még egy kis kiruccanásra is a helyi kocsmába, ahol talán még többet is inna, mint amennyit jelen esetben.
Azzal a szótlan instrukcióval, mely szerint menjen arrébb a füstjével együtt, cseppet sem törődik. Miért is érdekelné a nő tüdeje? Sokkal boldogabb lenne, ha azt a hírt kapná, hogy leszakadt, elrohadt, megrágták a molyok... Boldogan mondana nemet, ha a nőnek másik tüdőre lenne szüksége, és ő tökéletes donor lenne a számára... az egyetlen. *.*
Így hát ignorálva a nő hangtalan jelzéseit, továbbra is nyugodt lélekkel szívta a cigarettát. Sőt, mivel ez a szál már a végét járta, elővette a dobozát, és egy újabb szál fekete cigarettát készített elő, majd meg is gyújtotta, és a csikket belepöckölte a hamutartóba.
Slarint nem érdekli hogy mit csinál? Elnézést... őt az sem érdekli, hogy egyáltalán létezik. Ha Aizen eldobná, mint egy használt WC-papír darabot, közömbösen nézné végig a kínlódását. Lehetséges, hogy még egy gúnyos , és őszinte mosolyt is küldene felé. Akkor miért is kellene kiállnia érte? Csak azért, mert a fracciónja? Nem... Még csak meg sem vethetné azért, maiért mosolyogva nézi a szenvedését. Tudja ő is, hogy milyen az arrancarok világa... Küzdelem és a másik hátbatámadása. Róla pedig egyenese lerí, hogy képes hátbatámadásra. Szóval csak kussoljon...
- Általában könyvek olvasásával töltöm el a szabadidőmet, vagy gyakorlok. Fontosnak tartom, hogy minél gyorsabban fejlődjek... Nincs kedvem megvárni, míg egy nálam erősebb megöl. inkább megelőzöm őt. - mondta, és az elé letett sörös dobozt nézte. Szórakozni támadt kedve a kisasszonynak? Ám legyen... rajta nem fog múlni. Ha ő jobban kedveli azt, ha valaki annyira nagyon laza a környezetében, hát legyen... Ő nem lesz elrontója ennek a kis játéknak.
- Na és neked mi a hobbid, Slarin? Miket csinálsz a szabadidődben? - eresztett meg felé egy vigyort, és lerázta a cigarettájáról a hamut. Lassan már ez a szál is elfogyott, tehát ideje volt egy újabbat előkészíteni. Időközben megérkezett a gyros is, aminek az illata egy pillanatra elnyomta a hely bűzös kocsmaszagát. Nem rajongott ezért az ételért, de nem is utasította vissza. Így legalább nem kell majd azzal fáradnia, hogy valami ostoba hollowot fogyasszon el. Jelenleg jobban kedvelte az ő ízüket, igen. Hmmm... Vajon milyen íze lehet ennek a nőnek itt, mellette? A sok alkoholtól már biztosan sajátságos ízt kapott... a vére pedig eléggé pállott lehet, de sebaj. Nem tartana sokáig felfalni úgysem. Csak sajnos, jelenleg túl gyenge ahhoz, hogy egyáltalán gondoljon ilyesmire. De majd egy napon... Ha nem is ezt a nőt, de egy Espadát igenis, el fog fogyasztani...
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Carl_Heller
Desmond Phellera
Espada
Espada
Desmond Phellera

Férfi
Sagittarius Rat
Hozzászólások száma : 340
Age : 63
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2009. Jul. 25.
Hírnév : 56

Karakterinformáció
Rang: Segunda Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
HM3 autópálya - Page 3 Cl0te48500/65000HM3 autópálya - Page 3 29y5sib  (48500/65000)

HM3 autópálya - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: HM3 autópálya   HM3 autópálya - Page 3 EmptyHétf. Jún. 14, 2010 4:46 am

Szánalmasan pergő percek egy szerencsétlen roncstelepen...

*Van valami legújabb alárendeltemben, ami baromira nem hagy nyugodni. Nem, nem vagyok egy meghunyászkodó alak, aki összehugyozza magát, ha valaki olyannal találkozik, akinek a sötét oldala sokkal nagyobb, mint ami bennem rejtőzik, viszont nem ez az első olyan eset, amikor olyan dologgal állok szemben, amit egy átlagos arrancar jobban szeretne nem ismerni. Nem is tudom, ezt a rossz érzést egyszerűen nem vagyok képes megmagyarázni, s ez a fura aura, ami körüllengi fracciónom, szótlanul arra figyelmeztet, hogy figyeljek a hátam mögé, mert különben könnyen megjárhatom. Nem mintha olyan egyszerű dolga lenne annak, aki esetlen meg akarna ölni… a legtöbb méregre egyszerűen immunis vagyok, meg amúgy is, én is mérgekkel támadok, vagy mi a fene, s Hueco Mundo egyik legrettegettebb harcosa vagyok, de mégis, amolyan belső hang az, ami mintha arra akarna figyelmeztetni, hogy fél szememet tartsam rajta Carlon. Nem hiszem, hogy paranoiás lennék, ez csupán óvatosság, hiszen egy hatodik érzékem folyamatosan azt súgja, hogy valami akkor sem stimmel fracciónommal. Az esze, az viszont biztos a helyén van, bár kedves gesztus lenne tőle, ha hajlandó lenne nem az én pofámba fújni a füstöt. Az illem azt követelné, hogy legalább igyekezzen alkalmazkodni, ha már egyrészt ő a füstös, másrészt meg a felettese vagyok, és én nem vagyok hajlandó eltűrni tőle, hogy csak így semmibe vegyen. Felőlem lehet rólam rossz véleménye, az igazából soha senkitől sem zavart – legalábbis próbáltam nem mutatni és nemtörődöm módon viselkedni - , de azt nem engedem meg, hogy bárki is ennyire elszálljon magától.*
- Hogy nekem? A hobbyjaim? - *fordulok a lehető legártatlanabb mosolyommal felé, ám amikor tekintetem találkozik az övével, az már csak rosszat sejtet. Attól, mert nem várom el, hogy palotapincsiként nyalogassa a talpam, még nem jelenti azt, hogy hagyni fogom, hogy semmibe vegyen. Különben is, nem csak rangban állok magasan felette, de erőben is. Ha sikerül megragadnom a tekintetét – mert miért is ne sikerülne - , akkor a mr jól ismert, kedvenc technikámat alkalmazom rajta. Elég ritka az, hogy fracciónon alkalmazom, de néha kénytelen vagyok rá, ha el akarom érni, amit akarok. Még Lala és Lily is meghúzták magukat, amióta használtam rajtuk eme képességem. És igen, René kiakadt, de hát az ő baja… Minden esetre ajánlom Carlnak, hogy ne akadjon ki, most már bizonyára érteni fogja legalább, amit közölni akarok. Ha én megkértem rá, hogy ne fújja a pofámba a füstöt, akkor legyen olyan kedves és igyekezzen legalább úgy tartani azt a büdös rudat, hogy ne én legyek nikotinszagú tőle, és ne nekem kelljen fuldokolnom azért, mert Ő döntött úgy, hogy szívesen rohasztaná le a tüdejét.*
- Először is az, hogy legalább annyi tiszteletet vívjak ki másokból, amennyit én is megadok nekik. Vagyis ha valakit megkérek, hogy ne az én képembe fújja a füstöt, akkor az lesz szíves alkalmazkodni, világos? ^^ - *vázolom fel a helyzetet, és azt hiszem, boldog lehet, mert végre megkapta, amit akart, és képes voltam drasztikusabb eszközöket bevetni ahhoz, hogy végre megértessem vele, amit akarok. Eközben ha sikerül a technikám, Carl még lélegezni, de pislogni se tud majd. Kiprovokálta belőlem, és még kifejezetten kedves voltam. Nem vagyok hajlandó eltűrni senkitől, hogy ennyire semmibe vegyenek.
A cigarettáját legalább életben hagyom, bár félig tuti leég, mire befejezem a monológom. Ezek után valószínűleg nem meri majd még egyszer felém terelni a füstöt, de ha mégis, akkor úgy tűnik, további bemutatóra lesz szükségem, hogy nyomatékosítsam az üzenetem. A rendelt italt már csak unott képpel méregetem, igazából semmi kedvem még egy kortyot inni belőle, pedig nem, nem vagyok másnapos, egyáltalán nem, és tegnap sem ittam semmit. Nem vagyok alkoholista, az csak egy hülye pletyka, ami elterjedt rólam, vili? >_>*
- Szeretek a barátaimmal lógni, és persze ha gondolod, te is nyugodtan csatlakozhatsz a társasághoz. Aztán, érdekelnek a természettudományok és a saját képregényemen dolgozok, de nem valami jó, csak úgy eltöltöm vele az időm. Természetesen mindezek csak másodlagos dolgok, hisz kötelességemnek leginkább azt érzem, hogy fracciónjaimmal Las Noches egyik legerősebb harci egységét alkossuk. Végül is, háború van. Viszont ha nem haragszol, akkor nekem most le kéne lépnem, van mára egy találkozóm valakivel. Ha valami kérdésed van még, akkor általában a szobámnál megtalálsz, vagy az egyik szórakozóhelyen, nem nehéz megtalálni. Hát akkor, örülök, hogy megismerhettelek, Carl. - *veregetem meg távozás – csak azért is – a vállát, s igazán ajánlom neki azt, hogy ezentúl óvakodjon a cigarettafüst rám való terelésétől, mert egyáltalán nem volt szórakoztató. A virágot persze nem hagyom itt, mert szemét dolog lenne tőlem és kész, én pedig nem vagyok olyan. Még ha az előbbiek miatt Carl talán egy utolsó rohadéknak is fog elékönyvelni.*
Vissza az elejére Go down
Luzbel del Admarth Pablo
Privaron Espada
Privaron Espada
Luzbel del Admarth Pablo

Férfi
Taurus Rat
Hozzászólások száma : 74
Age : 28
Tartózkodási hely : Sátorbugyifalva! xD
Registration date : 2008. Dec. 31.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: privaron espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
HM3 autópálya - Page 3 Cl0te17300/30000HM3 autópálya - Page 3 29y5sib  (17300/30000)

HM3 autópálya - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: HM3 autópálya   HM3 autópálya - Page 3 EmptyVas. Júl. 11, 2010 10:06 am

[Ryuuji visszalátogat Las Nochesbe azaz a Visszatérés]

Az ágyamban fekszem. Nem tudom, hogy milyen nap van, de abban biztos vagyok, hogy kibaszott korán. Ez honnan tudom? Onnan, hogy a nap még nem kelt fel. A szokott lustaság, mint mindig most is uralkodik rajtam. Nem volt kedvem kiszállni az ágyból. Most fedeztem fel, hogy milyen kényelmes is valójában. Jó puha és kényelmes. Ahogy az ágyon fekszek, eszembe jut, hogy is jutottam idáig. Ott hagytam Las Nochest azért mert lelkiismeret furdalásom volt. Ennyire gyenge lennék? Nem… tulajdonképpen még most is Aizent szolgálom csak nem, úgy ahogy kezdetekben. Már vagy egy éve gyűjtöm az információkat, de eddig egy olyan dologról se sikerült infót szereznem, ami igazán fontos lenne pedig már egy ideje Seireiteiben kempelek. Azóta levágattam és befestetem a fekete hajamat és beszereztem pár tetoválást is. A kinézetem így vadabb lett. Talán azért mert én akartam így vagy csak azért tettem, hogy Zel lássa, hogy tényleg kemény arc vagyok? Nem is tudom… Egy ideje már őt se láttam. Az egyetlen barátom volt itt Seireiteiben, de eltűnt. Vajon én üldöztem el vagy más okból tűnt el? Ezekre a kérdésekre csak akkor kapok válaszokat, ha újra feltűnik, de arra, egyelőre egy icipici esélyt sem érzek. Kár érte. Jó fej volt. Mennyi baromságot csináltunk…. Grafitiztünk, ittunk és csajoztunk. A régi szép idők. Elég nehéz elképzelni az életem egy ilyen jó haver nélkül… Pedig elég nagy esély van rá, hogy ennyi volt a barátságunk, hacsak valami csoda folytán elő nem kerül. A visszaemlékezés sorozatnak az lett a vége, hogy megszomjaztam, ami az jelentette, hogy ki kell kászálódnom a kényelmes kis ágyikómból. A tüzes víz a szekrényem legalján kempelt és az elég messze volt az ágyamtól. Vettem egy nagy levegőt és egy nagyobbacska felüléssel állásba szökkentem és indultam a piáért. Nem gondoltam volna, hogy ilyen gyors i tudok lenni a sonido nélkül. A nagy távolságot három nagy lépésből letudtam. Mikor beletúrtam a szekrénybe a kezem közé akadt a réig arrancar ruhám és ekkor eszembe jutott a harc Sierrával. Istenem. Milyen szánalmas volt. Azt hittem, hogy lehet esélyem egy Espadaval szemben. Az arrancar ruhát szépen elhelyeztem a szekrény mellett található széken majd kutattam tovább a pálinka után. Tíz perc turkálás után megtaláltam az isteni nedűt és egy húzásra megittam a felét. Hát igen… Zel mellett tanul az ember… Soha életemben nem ittam ennyi alkoholt, mint vele vagy most így, hogy eltűnt. Az üveggel és az arrancar ruhával a kezemben visszamentem az ágyamhoz, de most csak leültem és emlékeztem. Nem is emlékeztem rá, hogy ilyen sok dolog történt velem. Először harcolok egy espadaval aztán a fracciónja leszek… Kér, hogy ont az egyik legidiótább espadat fogtam ki magamnak. Ezek után csak parancsolgatot meg minden és talán éppen ezért vállaltam el a kémkedős küldetést. Minél messzebb akartam kerülni Sierrától, de a szívem visszahúz Las Noches falai közé. Ha visszamennék, még az is lehet, hogy visszafogadnak. Végül is egész idáig gyűjtöttem az infókat csak nem éppen Aizennek hanem magamnak, de ha ezeket elmondom, akkor az is lehet, hogy megengedi, hogy visszatérjek. Ki tudja. Megittam a maradék itókámat majd előkerestem egy lapot és egy tollat. Soha nem gondoltam volna, hogy ismét visszamegyek az annyira utált helyre. Mondjuk ez alatt a rövidke idő alatt az is kiderült, hogy nem utálom sőt! Szeretem Las Nochest. Ott legalább tudok barátokat szerezni. A papírra egy levelet írtam amiben ez állt:

Kedves Kapitányok és Hadnagyok!
Bejelentem, hogy ezen túl ne keressetek úgy, mint Seireitei arrancart. Ha akartok, valamit gyertek el értem Las Nochesbe ugyanis visszatérek testvéreim körébe. Remélem, megértitek és megpróbálok kinyírni, de esküszöm, hogy az utolsó szívdobbanásomig azon leszek, hogy keresztbe tegyek nektek.
Üdv: Ryuuji


Miután befejeztem a levelem a tollat eldobtam a fenébe majd kerestem egy kisebb, de éles kést. Miután össze cuccoltam felkaptam az arrancar ruházatom és a hátamra kötöttem a megszokott úti társamat. A késsel az ajtóra rögzítettem a levelet majd kerestem egy kevésbé látható területet ahol nyitottam egy gargantat. Még mielőtt beléptem volna körbenéztem és elbúcsúztam. Nem tudom miért búcsúzkodtam… Talán azért mert legközelebb úgy fognak látni, mint egy ellenük küldött harcost. Ki tudja? Én se látom előre a jövőmet, ahogy senki más. Vettem egy nagy levegőt és behunytam a szemem. Már nem is emlékeztem á pontosan, hogy hogyan is néz ki Las Noches. Mikor kinyitottam a szemem már láttam a kijáratot. Kiléptem és megcsapott a régi levegő és a hőség. Körbenéztem és láttam, hogy nem pont oda lyukadtam ki ahova akartam. A sivatagban találtam magam ahol össze visszajárkálnak az arrancarok, hollowk meg egyebek. Közepes tempóba indultam el mikor megéreztem egy testvérem lélekenergiáját.
~Vajon hol lehet?~ Gondoltam majd elindultam előre. Mikor elértem a domb tetejét a szám tátva maradt. Egy autópálya mellet álldogáltam.
-Hát ezt meg mikor építették? Surprised




A hozzászólást Ariwara Ryuuji összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Júl. 22, 2010 3:03 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Rodrigez Therfore
Arrancar
Arrancar
Rodrigez Therfore

Férfi
Hozzászólások száma : 37
Registration date : 2010. Jun. 13.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 15. Arrancar
Hovatartozás:
Lélekenergia:
HM3 autópálya - Page 3 Cl0te5000/10000HM3 autópálya - Page 3 29y5sib  (5000/10000)

HM3 autópálya - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: HM3 autópálya   HM3 autópálya - Page 3 EmptyVas. Júl. 11, 2010 11:52 pm

Mint Hueco Mundoi önjelölt védelmi vonal, vagyis én, szükségét éreztem annak, hogy ellenőrizzem a Hueco Mundon átvonuló autópályát, aminek ugyan nem látom semmi értelmét, de hála drága hollowtársaink megfeszített erejének, gyorsan létrejött. Autó nincs semerre, csupán egy nyomjelzés lehet, hogy merre találják a várost. Vagyis az egyetlen várost ebben a világban. Vajon miért nem építettek meg többet is ezen a vidéken? Aizen egyeduralma és GDP miatt biztos nem tellett volna rá...
Már legalább egy kilómétert gyalogoltam végig a kietlen úton, számolgatva a kátyúkat és egyéb veszélyes helyeket, amiket a sugárzó nap hozhatott létre, mikor egy hirtelen megjelenő reiatsu forrást vettem észre, ami a közelből jött. Szétnézek, de sehol sem látok semmit. Lehet azért van ez, mert jobbról és balról is homodűnék határolják az utat. Biztos valamelyik oldalon van az egyik dűne mögött és amilyen hirtelen a semmiből bukkant fel, azt mondanám, hogy valamilyen átjáró lesz. Biztos az egyik arrancar tért vissza egy küldetésről. Jó, hogy neki egyéb dolga sincs, csak shinigamikat hajkurászni. Nekem meg semmi extra az út hibáinak számolgatásán kívül.
Megtorpanok, mert mellettem egy óriási kátyú gubbaszt az aszfaltban. Miféle álnok időjárás okozhatta ezt? Lehajolok, hogy jobban szemügyre vegyem. Ez így nem jó, még baleset is lehet belőle! Gyorsan csinálok egy fényképet az útburkolati hibáról, majd figyelmemet a közeledő reiatsu forrás irányába terelem. Még mindig nem tudom megmondani, hogy merről jöhet pontosan, De az érzés jobban húz a jobb oldalam felé, így arra fordulok, bal kezemet napellenzőként használva.
Nem kell magamban csalódnom, a dűne tetején rövidesen egy arrancar jelenik meg. Láthatóan férfi és egy táska is van nála. Vajon egyedül van? Aizennek nem szokása egyszemélyes akciók kiosztása. Vagy a másik lehetséges dolog, hogy többen indultak el és csak ő jött vissza... De akkor is, miért pont ide, az autópálya mellé? Mehetett volna egyenest a királyhoz. Meglepődöttnek tűnik, még hallok is valami megjegyzést az útra.
- Nemrég..! - mondom kicsit hangosabban, hogy biztos jól megértse és észre is vegyen., majd teszek pár lépést az irányába.
- Üdv, tudok segíteni valamiben, hogy erre jöttél? Küldetésen vagy? - kérdem, majd reflexszerűen szétnézek jobbra és balra is. Nem jön autó. Hehe...
Vissza az elejére Go down
Luzbel del Admarth Pablo
Privaron Espada
Privaron Espada
Luzbel del Admarth Pablo

Férfi
Taurus Rat
Hozzászólások száma : 74
Age : 28
Tartózkodási hely : Sátorbugyifalva! xD
Registration date : 2008. Dec. 31.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: privaron espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
HM3 autópálya - Page 3 Cl0te17300/30000HM3 autópálya - Page 3 29y5sib  (17300/30000)

HM3 autópálya - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: HM3 autópálya   HM3 autópálya - Page 3 EmptyHétf. Júl. 12, 2010 2:27 am


[Ryuuji visszalátogat Las Nochesbe azaz a Visszatérés]
Rohadt meleg volt. Nem voltam hozzászokva ugyanis Seireiteiben nincs sivatag. Talán ez a szerencse. Ennyiben jobb Seireitei. Még pár perig egymagam álldogáltam az egyik dombocskán mikor újra megéreztem azt a lélekenergiát amit pár perccel ezelőtt, de most meg is láttam. Nem pont olyan volt amilyenre számítottam, de az is igaz, hogy kb. egy évig egyetlen egy arrancart se láttam Zelen é magamon kívül. Most, hogy belegondolok nem is olyanok az arrancarok mint amilyenekre visszaemlékeztem. Meglepődtem, hogy van itt autópálya, de hossza nézés után észrevettem, hogy tele van bazi nagy kátyúkkal és éppen ezért vigyáznom kell ha elindulok mert ha nem figyelek akkor biztos, hogy a bokámat töröm. Elkezdtem keresni a maszkját mert az arcán nem láttam. Lehet, hogy nem is arrancar? Jött a kérdés, de aztán láttam a nyakán valami csont féleséget. Ekkor megnyugodtam és válaszoltam a kérdéseire.
- Szia. Ariwara Ryuuji vagyok arrancar. Hát fogjuk rá, hogy küldetésen voltam. Eleinte árulásnak kellett volna lennie, de aztán rájöttem, hogy a "testvéreim" nélkül semmit sem érek.- Fejeztem be a mondanivalómat majd jobban szemügyre vettem a kátyúkat. Az is lehet, hogy nem is az időjárás volt hanem csatározások voltak itt. Mert tulajdonképp ha úgy nézzük egy bara vagy egy kisebb támadás is tud ilyen kátyúkat csinálni. Aztán ki tudja. Az is lehet, hogy tényleg az időjárás miatt ment ennyire tönkre. Elkezdtem körbenézni és ismét beszívtam a régi jó kis meleg levegőt. Na, jó azért nem mondható se jónak se frissnek, de arra megfelel, hogy életben maradjak. Ebben is jobb Seireitei...
- Remélem nem zavarom köreid. arra szeretnélek kérni, hogy elvinnél Aizen-samahoz? Muszáj vele beszélnem ugyanis elég régen tettem jelentést neki.- Mondtam majd láttam a szemében a meglepődést, hogy ha Aizenhez megyek akkor miért nem egyből a kastélyba mentem... Nos, azért mert hát, hogy is mondjam elég rég használtam a gargantat és teljesen elfelejtettem, hogy hogyan is kell eljutni ide vagy oda. Ha nem hiszi el akkor elmagyarázom neki, hogy nem direkt a sivatagba jöttem, de így sikerült. Ennyit tudok én .. Na, de az a lényeg, hogy itt vagyok Las Nochesben. Igaz, hogy nem ott vagyok ahova gondoltam hanem egy kibaszott kis geci sivatagban. Na mindegy. Csak túlélem a sétát.
- Akkor induljunk tesó!
Vissza az elejére Go down
Rodrigez Therfore
Arrancar
Arrancar
Rodrigez Therfore

Férfi
Hozzászólások száma : 37
Registration date : 2010. Jun. 13.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 15. Arrancar
Hovatartozás:
Lélekenergia:
HM3 autópálya - Page 3 Cl0te5000/10000HM3 autópálya - Page 3 29y5sib  (5000/10000)

HM3 autópálya - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: HM3 autópálya   HM3 autópálya - Page 3 EmptyCsüt. Júl. 29, 2010 12:58 am

- Ó, azt mondod árulás? Ezek szerint most meg azt a helyet árultad el, ahol eddig voltál… Minden esetre jó látni, hogy rájöttél, az arrancaroknak össze kell tartaniuk. – mondm, majd intek neki, hogy kövessen. Visszavezetem Las Nochesbe. Szerencsére nem kell olyan sokat menni, csak pár kilométer az út és az is jó, hogy csak szinte csak egyenes. Nem ágazik el, nem kanyarodik a sivatag mélyére, csak egyenest. Arra nincs semmi, minek menne arra bárki..?
- Hogyne, indulhatunk is vissza Aizen színe elé. – Azt mondja régen tett jelentést. Nem tudom miről kéne jelentést tennie, ha egyáltalában véve nem is szolgált itt senkinek. Elvégre nem erről szól az árulás..? Persze nincs jogom ítélkezni, csupán a logikai hibák mindig is megfogtak. Úgy értem ha igazán odafigyelünk arra, amit a másik mond, könnyedén kielemezhetjük és felhasználhatjuk ellene. Csak egy kis odafigyelés kell. Na nem mintha én fel akarnék bármit is használni egy másik arrancar ellen, nem erről van szó…
- Az út innen egyenesen vezet tovább, akár egyedül is eljuthatnál. De én itt mára végeztem, szóval megyek veled, majd holnap kijövök újra, hogy átnézzem a maradékot. – mondom, majd a gyér útra mutatok.
Belenyúlok nadrágom zsebébe és egy kis zacskót veszek ki. Kibontom, s belelesek. A tartalma nem más, mint néhány kétszersült. Mi más jutni egy katonának? Minden esetre az emberek világából való és a fűszerezése miatt igazán ízletes. Ez az ebédem. Las Noches nem hajlandó napszámot fizetni, sőt semmiért nem kapunk pénzt. Maximum egy kis elismerést. Bár ha jobban belegondolok, nem is kell nekünk pénz, a végén még a mi társadalmunk is olyan kapitalista lenne, mint az embereké. És akkor Aizen lehetne a miniszterelnök. De ez nem vicces, a szegény kuldos arrancarok nem kapnának családit, csak a gyorsan szaporodó hollowoknak jutna a segély. És akkor a sok hollow itt szálguldozna a béjemvével meg a merdzsóval, közben meg az elszegényedett arrancar a kis szuzuki szvifttel… Hű, de kegyetlen élet lenne..!
- Szóval miért fordultál az árulás felé? Jobban húzott egy másik oldal? Netén Aizen a hunyó? – kérdezősködök újdonsült ismerősömtől mindenfélét arra nézve, hogy a mi a rosseb vehette rá az árulásra. Aizen helyében kitömném üveggyapottal és a falra akasztanám, de mivel nem én vagyok Aizen és ráadásul nem is vagyok ilyen elvetemült, így ez biztos nem fog megvalósulni. Hisz’ mégis csak egy arrancar!
Vissza az elejére Go down
Luzbel del Admarth Pablo
Privaron Espada
Privaron Espada
Luzbel del Admarth Pablo

Férfi
Taurus Rat
Hozzászólások száma : 74
Age : 28
Tartózkodási hely : Sátorbugyifalva! xD
Registration date : 2008. Dec. 31.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: privaron espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
HM3 autópálya - Page 3 Cl0te17300/30000HM3 autópálya - Page 3 29y5sib  (17300/30000)

HM3 autópálya - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: HM3 autópálya   HM3 autópálya - Page 3 EmptyKedd Aug. 03, 2010 9:02 pm

[Ryuuji visszalátogat Las Nochesbe azaz a Visszatérés]

Értelmes arcnak tűnt az, akivel találkoztam és arra is, rájöttem, hogy ő még valószínűleg „új” a szakmában, hiszen egyből felismert volna, ha már akkor is köztünk lett volna mikor Aizen elküldött SS-be kémkedni. Istenem milyen rossz is visszaemlékezni arra az időre. Senki se akart befogadni majd miután a kapitány mindent megtette, nagyjából befogadtak, és tessék ismét itt vagy Las Nochesben. Az a sok kérdés istenem mintha csak azokból állna a beszélgetése. Na nem baj itt az ideje, hogy elmondjam neki, hogy mi is történt hiszen ő visz Aizen elé.
-Aizen Seireteibe küldött kémkedni és én egy ideig teljesítettem a feladatomat, de aztán a bűntudat elkezdett emészteni. A 13. osztaghoz kerültem és a kapitány mindent megtett, hogy befogadjanak én, pedig akkor még elárultam őket és úgy döntöttem, hogy ha már ilyen sokat tettek értem ott maradok. Most viszont rájöttem, hogy testvéreim ellen akarnak felhasználni így elhatároztam, hogy visszatérek és minden összegyűjtött információt, átadok Aizennek.- mondtam el a történetet majd vártam, hogy mit fog szólni ehhez az egészhez. Az is lehet, hogy egy jó nagyot röhög rajta, de az is lehet, hogy megért. A fene se tudja az arrancaroknál, hogy mit akarnak. Mindegyiknek más a világnézete. Van, aki a harcot imádja, van a ki a szabadságot… Nem is értem, hogy egy arrancar, hogy lehet szabadság kedvelő mikor Aizen csicskása.
Vissza az elejére Go down
Masamune Raiden
Daitenshi
Daitenshi
Masamune Raiden

Férfi
Gemini Dragon
Hozzászólások száma : 177
Age : 35
Tartózkodási hely : valahol a bárhol és a semmi között
Registration date : 2010. Aug. 03.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: Juunibantai ex-taichou Saizensen - Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
HM3 autópálya - Page 3 Cl0te21500/30000HM3 autópálya - Page 3 29y5sib  (21500/30000)

HM3 autópálya - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Hálátlan kutatás:avagy a morc, a moj és sivatag árnyéka :P   HM3 autópálya - Page 3 EmptyPént. Aug. 06, 2010 11:42 pm

előzmények

Találkozás Abyssal

Egy félbarbár szakadt idegen toppan ki elém a dűnék porából. Én kissé hátra hőkölök, csupa kosz és por és juj. A tekintete akár egy űzött vadé, szinte alig hisz a szemének.
- Nem ez pajtikám...a nevem Raiden- Mondom és mosolyogva meghajolok kicsit, ekkor hátra pördítem a könyököm alá a botot, de nem teszem el Kai-nak igaza van, elég hangosak voltunk. Bárki itt lehet a közelben. De ki tudja hogy miféle ez a jöttment jobb ha nem tartom ár a fegyverem Very Happy.
érzek valamit, kicsit messzebb, de ezt még nekik nem kell tudniuk, továbbra is úgy csinálok, mint akit egy kicsit sem zavar ez... vérbeli színész vagyok ^^. Újaimmal, ekkor egy filmből vett mókás mozdulattal a szememtől felé intek vigyorogva, valahogy úgy ahogy James Bond tenné,
- Masamune Raiden... és ő itt mellettem Kihaku Kai, kutatni jöttünk ide. Te ki vagy? Vagy, jobban szeretnéd ha úgy kérdezném, hogy hát ez mi vagy ?- nevetek egy kicsit aztán ijesztően gyorsan lefagy a mosoly az arcomról, egyáltalán nem hagyom, hogy szóhoz jusson. Razz * Most mrá biztos vagyok benne hogy valami van a közelben*
- Te pont úgy nézel ki mint aki még itt ragadt... mi ez a cucc... adjál már magadra ^^ Razz. De lehet, hogy erre ez a divat Very Happy...bár itt inkább a fehér a divat nem a fekete >.<- és ekkor meglátom a kezét. *te jó ég* tágra nyílik a szemem és mélyen beszívom a levegőt.
- Te jóságos... hát ez? Mi ez itt a kezed helyén?- pofátlanul odarohanok, csak egy vörös hajcsíkot látni és már is új érdeklődésem, számomra roppant érdekes alanyával foglalkozom, amire rá kell jönnöm, hogy él... O.o. Ki is ment a fejemből, hogy egy vadidegen tök szakadt és koszos Shinigamit tapizok... annyira leköt az új felfedezés. eresze nem úgy ahogy egyesek gondolják... juj mire gondolsz.-.-.
- Hűűűű *.* Ilyen nekem is kell...- nézegetem elmélyülten ,meg-megigazítgatom közben a vékony keretes szemüvegem, és ahogy hozzáértem, hogy meglessem, a töltés át is áramlott aminek a következménye, hogy az ő haja is kezdett ellentmondani a gravitációnak.
Vissza az elejére Go down
Kihaku Kai
12. Osztag
12. Osztag
Kihaku Kai

Férfi
Hozzászólások száma : 6
Registration date : 2010. Aug. 04.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 7. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
HM3 autópálya - Page 3 Cl0te5000/10000HM3 autópálya - Page 3 29y5sib  (5000/10000)

HM3 autópálya - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: HM3 autópálya   HM3 autópálya - Page 3 EmptyVas. Aug. 08, 2010 7:02 am

Érdeklődve figyeltem a hirtelen megjelenő alakot. Hát igen, nem pont a jól ápoltság mintaképéhez volt szerencsénk. Egyáltalán nem. A fickón lassan több homok volt, mint egy sivatagban. Amikor Raiden bemutatott engem, én csak bólintottam neki, üdvözlésképpen. Na de ami ezután történt, arra még én se számítottam. Ugyanis az én ,,őrült" tudós társam szépen odament az idegenhez és elkezdte vizsgálgatni, mint valami kísérleti nyulat. Én csak álltam ott egy helyben, ahogy elképedve figyeltem Raiden ténykedését. Nem tagadom, néhány izzadtságcsepp meg is jelent a homlokomon, jelezve, hogy eléggé meghökkentőnek találom én ezt az egészet. Második napja voltam összezárva ezzel a tudomány emberével, de ennyi idő még nem volt elég ahhoz, hogy megszokjam a hóbortjait.

- Mi lenne, ha hagynád élni szegényt, hogy legalább egy kérdésedre válaszolhasson? - tettem fel az igencsak logikus kérdést.
Szó mi szó, ha én az idegen helyében lettem volna, már rég levágtam volna egyet az idegesítő vörösnek. Mondjuk valószínűleg az még nem lett volna elég, hogy kedvét szegjem a vizsgálódástól, de legalább jól éreztem volna magamat néhány perc erejéig.
Vissza az elejére Go down
Saruwatari Kazuma
Shinigami
Shinigami
Saruwatari Kazuma

Férfi
Leo Horse
Hozzászólások száma : 11
Age : 33
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Registration date : 2009. Jan. 05.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás:
Lélekenergia:
HM3 autópálya - Page 3 Cl0te5000/10000HM3 autópálya - Page 3 29y5sib  (5000/10000)

HM3 autópálya - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: HM3 autópálya   HM3 autópálya - Page 3 EmptyVas. Aug. 08, 2010 8:03 am

Saruwatarinak esélye sem volt a menekülésre, a vörös hajú fickó úgy támadott, mint valami ragadozó. Gyakorlatilag alig tudta felfogni az általa mondottakat, a szóáradat még Aburamushin is túltett, pedig ez nagy szó. Pont az említett lény hívta fel a srác figyelmét és Saruwatari kezét elkapva összevont szemöldökkel vizsgálni kezdte.
- Eresztesz el, de rögtön! - kiáltotta Aburamushi, majd megharapta a kíváncsiskodó Raiden ujját.
- Én a helyedben nem piszkálnám kölyök - mondta a shinigami, majd elkapta a kezét, így megakadályozva, hogy a rosszul sikerült első randi ellenére a vörös hajú megint a parazitára vesse magát.
- Amúgy örvendek ennek a "felvillanyozó" találkozásnak. Saruwatari Kazuma vagyok a negyedik osztag - nagy valószínűséggel már csak ex - hadnagya. Nem tudom mennyi éve raboskodhatok már itt, de meglehet olyan száz esztendő is. Gondolom a Gotei 13 se az mint régen volt. Azt esetleg megtudnátok mondani Unohana kapitány-e még a 4. osztag kapitánya?
Közben Saruwatari is felfigyelt a furcsa lélekenergiákra.
- Azt hiszem jobb ha nem kötekedsz ezeknek a gazdáival - sutyorogta a fejében Aburamushi - Nem mindegyikre állsz még készen.
Vissza az elejére Go down
Midoriiro Hikage
Privaron Espada
Privaron Espada
Midoriiro Hikage

Férfi
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 24
Age : 31
Tartózkodási hely : Las Noches, hát nem ...tökéletes?
Registration date : 2009. Jun. 02.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 109. Arrancar
Hovatartozás:
Lélekenergia:
HM3 autópálya - Page 3 Cl0te7500/15000HM3 autópálya - Page 3 29y5sib  (7500/15000)

HM3 autópálya - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: HM3 autópálya   HM3 autópálya - Page 3 EmptyPént. Aug. 13, 2010 5:00 am

"o.O.o" A Privaron és az Ex-shinigami találkozása – avagy Hikage és Loraine összefut "o.O.o"

Reggel 5 óra volt mikor fölkeltem. Mindig is jó korán fönt vagyok anélkül, hogy meglátszana rajtam a fáradtság vagy akár érezném, hogy majd összeesem. Sőt még talán későn is keltem magamhoz képest. Elindultam lefürödni, mint ahogy minden reggel. Magamhoz kaptam egy pamut törülközőt, valamint kivettem egy tiszta ruhát a szekrényemből, majd a fürdőm felé vettem az irányt. A tusfürdőt most egyből megtaláltam hála annak, hogy mostanában fejmagasságba pakolászom a cuccaimat, hogy ne szenvedjek, baleseteket miközben keresem őket. Miután végeztem a fürdéssel megtörülköztem majd a hajszárítóm után nyúltam. Nem volt a megszokott helyén és ezt furcsálltam, hiszen általában ugyan oda rakom vissza a cuccaimat. Elkezdtem keresni és nagy meglepődésemre egy centivel volt arrébb csúszva a meg szokott helyéről. Nem tudtam, hogy minek köszönhetően, de nem is érdekelt. Felkaptam és megszárítottam a hajamat. Miután ezzel is végeztem felöltöztem majd elkezdtem kisminkelni magam. Miután azt is befejeztem a gyomrom egy egyszerű mordulással jelezte, hogy itt az ideje a reggelinek. Öles léptekkel indultam el a kis hűtőm felé. Mikor odaértem kinyitottam és kivettem belőle egy üveg narancslevet és egy szép piros almát. Hát istenem muszáj tenni valami a tökéletes alakért. Az almát egész gyorsan bekebeleztem és jól is laktam tőle. Miután a narancslevemet is megittam gondoltam egyet és felmentem az orgonámhoz játszani egy kicsit. Mint mindig most is tökéletesen játszottam. Körülbelül két óráig játszhattam a kedvenc hangszeremen majd felálltam és lementem a szoba részlegbe. Mikor leértem úgy döntöttem, hogy elmegyek sétálni egyet és megnézem, hogy hogyan is néz ki az a sokat emlegetett autópálya. Fegyveremet nem vittem magammal, hiszen biztos voltam benne, hogy nem kell harcba bonyolódnom, vagy ha mégis akkor ezek ellen nem kell más, mint a kezem. Mint mindig most is zsebre dugott kézzel haladtam előre. Út közben találkoztam pár ismerős arccal, akik köszöntek én meg csak egy biccentéssel jeleztem, hogy észrevettem őket. Sajnos most már nem hajoltak meg előttem, mint annak idején mikor még én voltam a 9. Espada. Olyan jó volt látni, hogy a sok semmire kellő térdre borul előttem és tisztel. A régi szép idők… Sajnos átvette a helyemet valami Ronny vagy ki a fene. Na, nem baj így is szép az élet, mert vannak, akik még mindig emlékeznek arra, hogy mi is voltam mielőtt Ronny lett a 9. Espada. Annyira elterelte a figyelmemet a visszaemlékezés, hogy észre se vettem, hogy megérkeztem az úgynevezett „autópályához”. Komolyan mondom, ha nem tudnám, hogy ott ahol állok, egy autópálya van akkor fel se ismertem volna, hiszen tele volt kátyúkkal, amik vagy a melegtől vagy a csatározásoktól keletkeztek. Még pár percig ott álldogáltam majd megéreztem egy lélekenergiát, ami a shinigamikéhoz hasonlított. Pár percig gondolkoztam rajta, hogy ki lehet mikor azon kaptam magam, hogy elindultam abba az irányba amerről éreztem a számomra ismeretlen lélekenergiát.
Vissza az elejére Go down
Rajin Loraine
Shinigami
Shinigami
Rajin Loraine

Férfi
Hozzászólások száma : 100
Tartózkodási hely : Hueco Mundo alatt, Menos erdő kellős közepén, a kupiban
Registration date : 2010. Mar. 12.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Ex-shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
HM3 autópálya - Page 3 Cl0te5000/15000HM3 autópálya - Page 3 29y5sib  (5000/15000)

HM3 autópálya - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: HM3 autópálya   HM3 autópálya - Page 3 EmptySzomb. Aug. 14, 2010 8:42 am

"o.O.o" A Privaron és az Ex-shinigami találkozása – avagy Hikage és Loraine összefut "o.O.o"

Megint izzadságtól csapzottan ébredtem fel… Mostanában csak így tudtam, hisz szörnyű rémálmok kínoztak, képekről, amiket nem láttam tisztán, de tudtam, hogy az elkövetkezőhöz volt köze. Néha azt hittem, hogy csupán megőrültem, de nem így volt…
Kuromeru Shikon azonnal kiabálni kezdett velem, és az ékes szitokszavait hallgatva keltem fel, és indultam lefürdeni. Mikor ezzel végeztem, felöltöztem, megint a kissé már szakadozott, de még jó Shinigami egyenruhámért nyúltam, de a kezem megállt. Valami furcsa érzés súgta, hogy ma nem azt kell viselnem. Felsóhajtottam, és elindultam egy másik ruháért. Azért, amit még akkor kaptam, mikor az első arrancarral megküzdöttem. Akkor a kapitányom, nekem adta ezt az egyenruhát, ami különbözött az átlagos shinigami ruháktól. Nem volt semmilyen hatása, vagy ereje, csak éppen gyönyörű hímzéssel volt díszítve, és szívből adták nekem…
Felvettem, ám előtte a kezemre csatoltam a Kidou Amput. S felvettem a kesztyűket is, melyekkel minden részét eltakarhattam a medálnak. Belecsúsztattam a lábam a bakancsokba, melyeket a ruhámhoz kaptam. Ismét emlékek törtek a felszínre, és én elmosolyodtam.
-Köszönöm Taicho…- Motyogtam, és a derekamon, ferdén, keresztbe felkötöztem a kardom. Használni nem akartam, de a gyengébb Arrancarok elől eltakarta a reiatsum, hisz Kuromeru Shikon lélekenergiája olyanná vált, mint az arrancaroké… De egy espada, vagy egy volt espada felismerheti, de ezzel nem törődtem. Ha harcra kerülne sor, akkor megpróbálnék megszökni… A Kidouim között szerepelt kettő, ami az eltűnésemet segíthette elő. De reméltem, hogy nem lesz rájuk szükség. Felöltözve, már kevésbé hasonlítottam egy shinigamira, de még megérezhették rajtam.
Las Noches volt a cél, és én most nem féltem, hogy rám támadnak. Megeshetett ugyan, de már a képességeim egy részét visszanyertem, és volt néhány menekülési tervem, ezért nyugodhattam meg.
Egy hatalmas emberi világbéli út volt, melyen azok a négykerekű… Automobilok szoktak közlekedni. Nem tudtam, mire szolgálhat itt ez az építmény, de úgy tűnt, mintha játszótérként szolgált volna néhány egykori hollownak…
S most ott álltam, az emlékektől vezérelve véletlenül egy aprócska mennyiségű reiatsu kiszivárgott belőlem. Megéreztem az enyémnél erősebb lélekenergiát, ami felém közeledett. Én megpróbálhattam volna elszökni, de inkább vártam mi lesz…
Vissza az elejére Go down
Midoriiro Hikage
Privaron Espada
Privaron Espada
Midoriiro Hikage

Férfi
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 24
Age : 31
Tartózkodási hely : Las Noches, hát nem ...tökéletes?
Registration date : 2009. Jun. 02.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 109. Arrancar
Hovatartozás:
Lélekenergia:
HM3 autópálya - Page 3 Cl0te7500/15000HM3 autópálya - Page 3 29y5sib  (7500/15000)

HM3 autópálya - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: HM3 autópálya   HM3 autópálya - Page 3 EmptySzomb. Aug. 14, 2010 8:20 pm

"o.O.o" A Privaron és az Ex-shinigami találkozása – avagy Hikage és Loraine összefut "o.O.o"

Ahogy haladtam előre egyre nagyobb kátyúkkal kezdett megküzdenem. Esküszöm, szólok Aizennek, hogy a sok szerencsétlen flótás milyen munkát végzett. Egyszer kétszer megbotlottam, de szerencsére senki se látta. Már egy ideje követtem a lélekenergia foszlányt mikor a távolban észrevettem egy alakot. Mivel lusta voltam sétálni megoldottam a távolságot egy sonidoval. Mikor odaértem meglepődtem. Nem láttam rajta maszk töredéket. Ami azt jelentette, hogy vagy egy kémmel vagy egy Aizen csatlóssal van dolgom.
-Yo! Cool Mi szél hozott erre shinigami?- kérdeztem tőle kedves hangon. Míg ki nem derítem, hogy mit keres, itt nem fogok vele végezni, mert az is lehet, hogy tényleg Aizen csatlósa, és ha megölöm, akkor Aizen öl meg engem. Sajnos már nincs olyan hírnevem, mint régen volt így nem biztos, hogy egyből felismer, de hát ez van. Nem lehetek életem végéig espada. Ráadásul van nálam erősebb is aki betöltheti az espada helyet. Nem éppen Ronnyra gondolok, mert úgy érzem, hogy őt le tudom győzni. Bárcsak felfelé és nem lefelé indultam volna el a ranglétrán. Mondjuk még így is jó, hogy itt maradtam. Ha úgy nézzük, már semmi dolgom sincs itt ezen a lepratelepen. Az is lehet, hogyha ez a shinigami nem Aizen csatlósa, akkor elmegyek vele felfedező útra, mert eddig nem igazán látta világot. Sőt talán még a képességeimet is tudnám fejleszteni.Na, de azért még ennyire nem szabad elszaladom a lóval, mert Aizen biztos utánam küldené valamelyik kutyáját, hogy nyírjon ki. Akkor röhögnék egy nagyot ha Ronniet küldi utánam. A basszuskulcs, hogy ennyire eltértem az eseményektől. Na, szóval akkor hol is tartottam? Ja, igen ott, hogy megkérdeztem mit csinál errefelé. Miközben vártam a válaszát rájöttem, hogy mekkora egy bunkó vagyok, hiszen be se mutatkoztam.
-Midoriiro Hikage, 109. Arrancar, volt 9.Espada- hadartam el a bemutatkozásomat. Kezet nem nyújtottam neki. Minek? Lehet, hogy levágta volna, vagy nem tudom. Az is lehet, hogy egy álcázott kapitány és mindjárt előkapja a szép kis disznó vakaróját és kinyiffant. Mondjuk azért azt észrevettem volna, ha egy kapitánnyal van dolgom. azért béna még nem vagyok. Sőt! Én tökéletes vagyok Cool bár nem mindenki tudja rólam :/. Na, nem baj majd egyszer az egész világ tudni fogja, hogy ki vagyok.

Spoiler:


A hozzászólást Midoriiro Hikage összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Aug. 15, 2010 11:39 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Rajin Loraine
Shinigami
Shinigami
Rajin Loraine

Férfi
Hozzászólások száma : 100
Tartózkodási hely : Hueco Mundo alatt, Menos erdő kellős közepén, a kupiban
Registration date : 2010. Mar. 12.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Ex-shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
HM3 autópálya - Page 3 Cl0te5000/15000HM3 autópálya - Page 3 29y5sib  (5000/15000)

HM3 autópálya - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: HM3 autópálya   HM3 autópálya - Page 3 EmptyVas. Aug. 15, 2010 9:06 am

"o.O.o" A Privaron és az Ex-shinigami találkozása – avagy Hikage és Loraine összefut "o.O.o"

Megtalált, aki felém közeledett, egy arrancar volt, de pár másodperc alatt felismertem. A kilencedik espada volt az. Már láttam egyszer őt, ahogy Las Noches utcáin járt, akkor elszöktem, mert gyengébb voltam még. Sérülten, és rettegve szöktem el, hisz akkor ért véget egy csatám. Még ha egy nálam kétszer erősebb ellenfél is állt előttem, akkor is volt valamennyi esélyem. De hirtelen rám köszönt, és megérdeklődte, mi járatban vagyok ott.
Hirtelen ledermedtem, hisz még mindig annak a kutyának volt az embere, de nem hazudhattam, nem esett volna jól. Kuromeru Shikon testvért látott bennük, így nem tehettem. A kardom nem engedte, így csak az igazságot mondhattam neki.
-Egy kitaszított vagyok, és itt rejtőzöm a Menosok erdejében. Meg akarok erősödni, hogy legyőzhessek egy általam gyűlölt személyt… Most megtámadhatsz, de nem biztos, hogy védekezni fogok, mert nem tartalak ellenségemnek! Sosem gyűlöltem a Hollowokat, vagy az arrancarokat, ezért, azokat, akik felhagytak a megjelentemre az ártatlanok mészárlásával, nem bántottam.- Szóltam halkan, és meghajtottam a fejem. Mikor bemutatkozott meglepődtem, és felnéztem rá.- Volt Espada? Mikor legutóbb láttalak, még az voltál, és akkor bizony tiszteltelek, na jó nem arról beszélek, hogy nem érzem megtiszteltetésnek azt is, hogy egy Privaron Espada hozzám szólt!
Persze úgy tűnhetett, hogy csak megúszni akarok egy harcot, de nem így volt. Őszintén tiszteltem az erősebb Arrancarokat, sőt mindegyiket. Egyedül az volt számomra zavaró, hogy azt az embert követték, akit gyűlöltem.
-Amúgy, Rajin Loraine vagyok, Kidoushuu osztagban szolgáltam, méghozzá a harmadik tisztjeként. Előrébb léphettem volna, de nem adtam alább kapitány akartam lenni, ám Aizen úgy határozott, hogy végez velem… Ezért ott kellett hagynom azt a helyet, először az emberi világban, majd itt éltem. Egykoron, kapitányi szintű Kidoukat ismertem, de azóta történt néhány dolog, és újra kellett kezdenem a tanulást…- Végigmondtam a történetem, ezzel sem a szívét akartam sajdítani, hogy megérthessen. Csupán ki akartam mutatni a gyűlöletem egy ember iránt, aki örökre beleégett a lelkembe. Felsóhajtottam, és hátra nyúltam előhúztam a kardom, és belevágtam az útba.
-Nem támadni akarok! Csupán azt akartam, hogy tudd van nálam fegyver, de nem fogom használni!- Mondtam neki. Nem óhajtottam támadni, vagy harcolni vele.- Ma azért jöttem ide, mert ismét álmokat láttam, miszerint ma ide kell jönnöm, és találkoznom kell valakivel… Szerintem te vagy az! Nem tudom mi okból, de követtem ezt a „megérzést”.
A hangom erős volt, és magabiztos. Tudtam, hogy nem biztonságos erről beszélnem egy ilyen erős Arrancarral, de megtettem.
-Ha megengedsz egy kérdést még…- Szóltam, és egy másodpercre elmosolyodtam.- Szeretsz Aizen alatt dolgozni? Hogy egy fajtám béli dirigál? Én sem tűrném, pedig és is Shinigami vagyok…
Vissza az elejére Go down
Midoriiro Hikage
Privaron Espada
Privaron Espada
Midoriiro Hikage

Férfi
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 24
Age : 31
Tartózkodási hely : Las Noches, hát nem ...tökéletes?
Registration date : 2009. Jun. 02.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 109. Arrancar
Hovatartozás:
Lélekenergia:
HM3 autópálya - Page 3 Cl0te7500/15000HM3 autópálya - Page 3 29y5sib  (7500/15000)

HM3 autópálya - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: HM3 autópálya   HM3 autópálya - Page 3 EmptySzer. Aug. 18, 2010 7:24 pm

"o.O.o" A Privaron és az Ex-shinigami találkozása – avagy Hikage és Loraine összefut "o.O.o"

~Szóval egy kitaszított shinigami. Nem zavar sok vizet, ha beszélek vele.~ gondoltam miközben hallgattam újdonsült beszélgető partneremet. Min a mondandójából kiderült látott már engem annak idején mikor még én voltam a 9. espada. Vajon, hogy került Las Nochesbe? Isten tudja.. Lehet, hogy valakivel beszélni vagy harcolni akart. Tudtam, hogy az ellenségeimtől származik, de mégse támadtam meg, mert egy testvért láttam benne. Mind a kettőnket kitaszították azzal a különbséggel, hogy én maradhattam Aizen uralma alatt, ami egyszerűen tökéletlen volt hozzám képest. Szinte mindent csak az Espdakra meg a semmire kellő arrancarokra bíz. Mintha én ott se lennék. Lehet, hogy tényleg el kéne mennem? Lehetséges, de az nagy vizet zavarna, és biztos utánam küldene egy igazán tápos emberkét. Az is lehet, hogy a Primerát küldi utánam, hogy kinyírjon. Miközben ezen agyaltam láttam, hogy partnerem előkapja a kardját és a földbe szúrta majd kijelentette, hogy nem fog támadni. Cöh… ezek szerint fel se mért, mint ellenfelet. Nincs nálam a zanpakutom csak a végtagjaim, de az nem elég egy ilyen ellenfél ellen. Vagyis… lehet, hogy elég lenne, hiszen azt mondat, hogy már nem tudja a kapitányi kioukat mert történt egy s más és újra kellett kezdenie a tanulást. Ezt furcsálltam eddig sose hallottam olyanról, hogy valaki elveszíti a harci tudását és újra kell tanulnia, de nem is nagyon érdekel, illetve érdekelt. Miután elhadarta, hogy ne akar megtámadni elkezdett valami álomról is beszélni, hogy álmában találkozott valakivel pontosan itt és azt mondta lehet, hogy én vagyok az a valaki. Hát még szép, hogy én vagyok Surprised Cool Tökéletességem annyira kisugároz, hogy már meg akarják szerezni, de sajnos nem eladó :/ Komolyan mondom ilyen hülyeséget. Biztos vagyok benne, hogy a tökéletességemet akarja megszerezni, vagy ha nem akkor is húzzunk el innen, hiszen egy kicsit idegesítő ez a meleg, amit az az autópálya féleség sugároz magából. A végén még elkezdek izzadni és lejön a sminkem, ami nem a legkellemesebb látvány Surprised!
-Őszintén. Nem nagy örülök neki, hogy egy ízlésficamos shinigami dirigál, de ki kell bírnom, ha élni, szeretnék. mondtam majd eleresztettem egy szelíd mosolyt.
Vissza az elejére Go down
Masamune Raiden
Daitenshi
Daitenshi
Masamune Raiden

Férfi
Gemini Dragon
Hozzászólások száma : 177
Age : 35
Tartózkodási hely : valahol a bárhol és a semmi között
Registration date : 2010. Aug. 03.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: Juunibantai ex-taichou Saizensen - Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
HM3 autópálya - Page 3 Cl0te21500/30000HM3 autópálya - Page 3 29y5sib  (21500/30000)

HM3 autópálya - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Hálátlan kutatás:avagy a morc, a moj és sivatag árnyéka    HM3 autópálya - Page 3 EmptyCsüt. Aug. 19, 2010 6:13 am

Amikor az a kis izé a kezén megharap, akkor olyan gyorsan rántom el a kezem, mintha meg akarnám hazudtolni vele a térelméleteket. Amint elengedtem a férfit és az idegesítő beszélő és felettébb szemtelen kis izét a kezén, a haja és egyéb szőrei is visszakapták nyugalmi állapotukat.
- Ember hol szedted ezt össze... én tutira meghülyülnék tőle ^^- talán ez azért is igaz, mert az már nekem is leesett, hogy a kis beszélő parazita, (eztán kukacnak becézném ha szabad és most cseppet sem érdekel ha netán neve is van.) szóval a kukac láthatóan pont ugyan annyit beszél mint én... és mivel én nem vagyok nőböl, előbb utóbb vagy ő vagy én Very Happy. És én kedvesebb, aranyosabb bolondabb és szebb is vagyok ^^.

Pár pillanat erejéig még gonosz szemekkel méregetem a kis bestiát, eljutott a tudatos gondolkozásomig az is amit a férfi, nevén nevezvén, Saruwatari Kazuma mondott, s bár látszólag későn esett le az infó, látszólag, és tényleg csak látszólag mert, az én agyam szereti elsődleges érdeklődési körét favorizálva csak egy dologra figyelni ezért a késedelem. Persze Kairól egyenlőre ügyet sem vetek, jelenleg teljesen levegő számomra Very Happy, nem mintha utálnám csak most nem szerepel az érdekes dolgok porondján, de arről jut eszembe illene válaszolni is.
- Unohana kapitány ? Hát arról már lekéstél,úgy értem- valóban igen rég óta lehet itt, s bizonyára, ha feltételezzük hogy a normálisabbak közül való szerette az osztagát és tisztelete a kapitányát, bizonyára lesujtó hallani az igazságot, hát leszegem a fejem és úgy mondom tovább.
-Öhm sajnálom.., már nem- kicsit köhintek kifejezve részvétemet, majd levegőt nem hagyva lassú gondolkozású társaimnak, újabb beszédbe kezdek.
- Nos, jelenleg Yasuji Chiyoko a negyedik osztag kapitánya Smile- mondom Kazumának és én a magam részéről elindulok az érzékelt nagyobb sűrűségű lélekenergia felé. Teljesen olyan hangulatváltással minta immár ők ketten száz éve ott szoborrá váltak volna, s csupán az a bizsergő kissé hívogató érzés szólítana ami, jelzi célom irányát.
* vajon mi lehet az ... ez nem holow...de nem is, ez valami egészen más...*
Vissza az elejére Go down
Kihaku Kai
12. Osztag
12. Osztag
Kihaku Kai

Férfi
Hozzászólások száma : 6
Registration date : 2010. Aug. 04.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 7. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
HM3 autópálya - Page 3 Cl0te5000/10000HM3 autópálya - Page 3 29y5sib  (5000/10000)

HM3 autópálya - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: HM3 autópálya   HM3 autópálya - Page 3 EmptyCsüt. Aug. 19, 2010 9:57 am

Egy ideig még fejcsóválva figyelem, ahogy Raiden valószínűleg a tudata alatt halálra idegesíti az újdonsült jövevényt. Mondjuk kissé meglep engem, hogy Unohana kapitányt emlegeti. Hát igen, ez már nem az a generáció. Mondjuk, jobban belegondolva, ezt nem igen sajnáltam. Hallottam ugyanis a 12. osztag előző kapitányáról, Kurotchusi Mayuriról. A mai napig kiráz engem a hideg, ha csak eszembe jut az az őrült tudós, vagy valamely rémtörténet róla. Valahogy nem szívesen szolgáltam volna a parancsnoksága alatt akkoriban.

De aztán jobb dolgom is támad, mint bosszankodni vagy történeteket felidézni. Ugyanis érzem, hogy közeledik valami. Felkapom a fejem, majd az irányba fordulok.
,,Ez a reiatsu... nem átlagos hollowé... ez valami erősebb..."
Látom, hogy Raiden elindul, ezért gyorsan felzárkózom mellé. Elvégre, azért rendeltek ki mellé, hogy megvédjem, ha netalántán valami zűr keveredne... és ha a megérzésem nem csalatkozik, akkor itt bizony lesz egy kis zűr... vagy talán nem is olyan kicsi. Na mindegy, majd kiderül hamarosan úgy is.
Vissza az elejére Go down
Rajin Loraine
Shinigami
Shinigami
Rajin Loraine

Férfi
Hozzászólások száma : 100
Tartózkodási hely : Hueco Mundo alatt, Menos erdő kellős közepén, a kupiban
Registration date : 2010. Mar. 12.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Ex-shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
HM3 autópálya - Page 3 Cl0te5000/15000HM3 autópálya - Page 3 29y5sib  (5000/15000)

HM3 autópálya - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: HM3 autópálya   HM3 autópálya - Page 3 EmptyCsüt. Aug. 19, 2010 10:56 am

"o.O.o" A Privaron és az Ex-shinigami találkozása – avagy Hikage és Loraine összefut "o.O.o"

-Ki kell bírnod?- kérdeztem halkan, és eltakartam az arcom, hogy ne lássa, a vigyorom.- Te, aki valaha a kilencedik legerősebb volt, tényleg megijedsz tőlük? Bocsánat nem akartalak megsérteni, de te sem gondolhatod komolyan, hogy elbánhatnak csak úgy veled! Pláne, hogy nem kell egyedül kiállnod az ellenséggel…
Mikor elhallgattam, végighúztam a kezem az egy napos borostás államon, és felsóhajtottam. Nem állt szándékomban fellázítani az öreg bolond Aizen-sama ellen, na jó talán bennem volt, mert nem találkoztam túl gyakran ilyen Arrancarral. Nem látta egy atyaúristennek azt a férget, aki elvett tőlem mindent…
-Tudod, a mostani „főnököd” árulásra készült, amióta rájött, hogy az ereje nem fejleszthető a végtelenségig. És most, hogy ekkora hatalomra tett szert, úgy képzeli, hogy egy istenné vált. És én… Még ifjú koromban felesküdtem, hogy végzek vele, így azóta próbálok erősebbé válni, mint valaha. Jó úton járok, hisz a kidouim egy részét visszanyertem, sőt a kardommal is közelebb állunk már… De Aizen miatt… Tönkrement az életem!
Felsóhajtottam, és a kardomra támaszkodtam, közben a kesztyűm vizsgáltam. Valami újat vettem észre a tenyerén. Egy pont volt, hogy könnyebben összpontosíthassak.
Kuromeru Shikon valamit megérezhetett az előttem álló Arrancarban, mivel nem szólt egy szót sem, sőt kivételesen, mintha nem érdeklődött volna a beszélgetésünk iránt.
-A fenébe… Kuromeru Shikon, te ennyire testvért látsz benne?- kérdeztem hangosan a pengétől, aztán kihúztam a földből, és végignéztem a pengén.
~Loraine, kérlek… Hagyj békén, és inkább az előtted állóval diskurálj, mert ha nem…- Ekkor megnyugodtam kissé, mert a szokásos sértéssorozat zúdult a nyakamba. Vettem egy mély levegőt és bólintottam, majd a kardom a helyére csúsztattam.
-Bocsánat, csupán a kardom… Furcsán viselkedett!- Motyogtam, és elmosolyodtam. Számomra még nem volt lezárva az Aizen ügy. Számomra mindkét oldal fenyegetést jelentett, már hosszú ideje így ha bizonyos Shinigamik támadnak rám, vagy netán Aizen csatlósai vesznek üldözőbe, mindkét esetben harcolnom kellett a szabadságomért, és az életemért.
-Azt hiszed, én nem félek, hogy egy nap betörnek a kunyhómba és kirángatnak belőle? Sőt, már megtaláltak néhányan, kisebb szintű gyenge harcosok, akiket le tudtam győzni, és így nem tudtak visszamenni, jelenteni. De nem tehetek semmit! Csak annyit, hogy harcolok, míg egy csepp vér is van bennem!- Mondtam, és a végén megütögettem a kardom markolatát.
Vissza az elejére Go down
Desmond Phellera
Espada
Espada
Desmond Phellera

Férfi
Sagittarius Rat
Hozzászólások száma : 340
Age : 63
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2009. Jul. 25.
Hírnév : 56

Karakterinformáció
Rang: Segunda Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
HM3 autópálya - Page 3 Cl0te48500/65000HM3 autópálya - Page 3 29y5sib  (48500/65000)

HM3 autópálya - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: HM3 autópálya   HM3 autópálya - Page 3 EmptySzer. Szept. 08, 2010 10:43 pm

Kóborlás a homokban

Mit ad Isten? Szabadnap. Megint. Aizen kitalálhatna már valami kreatívabbat is, felfogom én köntörfalazás nélkül is, hogy nincs meló, különben meg szerencséje, hogy feltalálom magam. Legalábbis általában nem okoz gondot, hogy összeszedjem a népet egy random találkozóra, de valamiért ma senkit sem tudtam elérni, senkit! Surprised Tui biztosan megint kiütötte magát, vagy az ikrek ütötték ki, Raúl alszik, Cephi kötöget, Carl belezget, Gabinak nyoma veszett, én meg poshadhatok egész nap a csinos kis szobámban, bassza meg. >.> Kicsit unalmassá válik a plafon bámulása, mostanában pedig semmi kedvem a képregényemmel foglalkozni, pedig muszáj valamit kezdenem magammal. Annak nem látom értelmét, hogy újra a homokban fuldokolva vessem bele magam egy edzésbe. Minek? Jelenleg én vagyok az egyik legerősebb espada, pláne, amióta Adán is bemondta az unalmast. Legközelebbi találkozásunkkor számíthat egy nevelő célzatú pofonra. Igen, szívás arrancarnak lenni, pláne Aizen alatt, de ez nem jelenti azt, hogy csalódást hozhat azokra, akik számítanak rá! Surprised Gyakran az én fejemben is megfordult, hogy egyszerűen fogom a cókmókom és lelépek innen világot látni, ahogyan azt René is tette, de szembesülve azzal, hogy Cephalust mennyire tönkretette akkori felettese hirtelen lelépése elég meggyőző erő volt számomra ahhoz, hogy ne akarjak meglógni a felelősség alól. Hiszen igenis, vannak, akik tőlem függenek, és én nem vagyok az a típus, aki cserben hagyná a társait. Egyszer ez fog a sírba vinni, tuti. :/
Jelen pillanatban azonban mégis úgy tűnik, hogy engem hagytak cserben, és ahhoz képest, hogy úgy nagyjából fél Hueco Mundo le van spanolva velem (a másik fele meg utál, de ők meg kit érdekelnek?), valahogy most sorra elkerülöm az értelmes egyéneket, akikkel esetlen még beszélgetni is lehetne és nem vesznek mindent halálosan komolyan. Ranil meg mintha direkt követne mindenhova. Már biztosan betanította a palotapincsijét, hogy odacipelje neki a szempillaspirálját, amikor épp hiánya van. Hogy szúrná ki vele a szemét… -.- Felelőtlen csitri, aki azt hiszi magáról, hogy elég méltó ahhoz, hogy az ellenfelem legyen, de ezt megszívta, ugyanis sosem lesz olyan jó, mint én vagyok, a nyomomba se tud érni a bunkó pofázmányával. Amíg nem provokál, addig életben hagyom, szerencsés napja van. ^^
Miután úgy hetedik alkalommal sétálok el mellette a lehető legközömbösebb képpel – bár általában elég közönyös arcot szoktam vágni, és nem flegmaságból, hanem csak úgy - , úgy gondoltam, ideje lesz elhagyni a tornyot, mert úgy sem találok bent semmi különöset. Amilyen szemeket meresztget rám az a zakkant luvnya, nem csodálkoznék, ha következő alkalommal megpróbálna megtépni. Nem mintha egy kicsit is tartanom kéne tőle, hisz a műkörmeivel még csak sebet sem lenne képes ejteni a hierromon. Szerencséje, hogy jókedvem volt akkor, amikor visszahallottam azokat az általa terjesztett pletykákat, miszerint alkoholista vagyok, pedig ebből tényleg egy szó sem igaz! Surprised Szerintem tök normális dolog, hogy ha az ember találkozik a barátaival, akkor megiszik egy-két sört, s vele ellentétben nekem legalább vannak barátaim. Ha egy kicsit kevésbé lenne bunkó, talán neki is összejönne, ami nekem is, de így… reménytelen a kiscsaj. Rolling Eyes
Az ismerős, mesterséges napsütés végre feledteti velem a magát riválisomnak tekintő, igazából oly jelentéktelen arrancart; na ja, errefele az igazi napfény is luxus, örülhetek, hogy egyáltalán ilyen is van, ez is csak Las Noches közvetlen környékén. Nem éppen egy álom itt lakni, de hahó, az élet már csak ilyen, akik pedig idekerültek a Princess kivételével, azok mind tisztában is vannak vele. Na meg azok után, amit a tetűfejű Aizen művel, nem csodálkoznék, ha valamit nagyon elrontana, hogy aztán ismét mi szívjunk miatta. Akkor meg már napunk se lesz, baromi jó. :/ Lehet, mégis fogom a bandát, aztán meglépünk Karakurába, mindenki jobban járna vele.
- Khmm… Félreállnál? Légy oly szíves… – közlöm az előttem ténfergő arrancarral, hogy lehetne olyan kedves, hogy ne takarja el előlem az utat. Igen, fájna megkerülni. Nem, nem vagyok beképzelt… talán csak egy kicsit. Egyáltalán az is nagy bátorság tőle, hogy pont az utamba áll, hiszen igen, képes voltam elvánszorogni arra a helyre, ahol csak kínomban szoktam lézengeni. A kajájuk nem a legjobb, de azért ehető, meg nincs is felemelőbb a tűző napsütésen való sörözésnél. Csak lenne oly kedves, hogy arrébb vánszorog két méterrel a vöröske. :/
Vissza az elejére Go down
Masamune Raiden
Daitenshi
Daitenshi
Masamune Raiden

Férfi
Gemini Dragon
Hozzászólások száma : 177
Age : 35
Tartózkodási hely : valahol a bárhol és a semmi között
Registration date : 2010. Aug. 03.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: Juunibantai ex-taichou Saizensen - Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
HM3 autópálya - Page 3 Cl0te21500/30000HM3 autópálya - Page 3 29y5sib  (21500/30000)

HM3 autópálya - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Szemcsés sivatag !   HM3 autópálya - Page 3 EmptyKedd Szept. 21, 2010 5:08 am

A szemüveg, a nyuszi meg az ajánlatok
Csodálatos szikrázó homok dűnék vánszorogtak lassacskán az autópálya mentén, hol egyes egyedül én kóborlok most. Két társamnak más dolga akadt, viszont én elkötelezett vagyok ^^. Az adminisztráció nehéz súly és bizony sokunkat kerékbe tőr, és egy eltűnt tiszt ügye fontosabb mint, én meg a kémcsöveim. Komolytalanok! De hát a nem, az nem! Magamra maradtam ebben a nagy homoktengerben. Vörös hajam akár a nap lángja, lengedezett a kellemes szélben. Én az út mentén meg-megálltam figyelni, vizsgálódni észrevételezni. Kis állatkák mozgolódtak csöndesen a homokban, s én békésen klappoltam tovább. Egy cseppet sem zavart a tény, hogy holow tengerbe csöppentem fekete ruhásként, úgy sem érzik a jelenlétem, hála az átalakítónak. ^^
A távolban messzire elkanyargózó út a semmibe tartott látszólag, sosem gondoltam volna hogy ez tényleg ekkora.
- Hát nem igaz, hogy sehol egy vizsgálni való illető :/!- csattantam fel csalódottan ahogy fülem mögé tűrtem a tincseim. Úgy tűnik társaimmal a szerencse is elhagyott, hát flegmán letettem a nagy laboros táskát, és ráülve lógattam a lábam, és szórakozottan kinyújtottam a kezem hogy stoppoljak Razz Már éppen úgy nagyjából húsz perc láblógatás után már kezdtem feladni a reményt amikor nagy lélekenergia változást érkeztem az útról. Méghozzá egyből nem is egyet. felkaptam a fejem, a hirtelen mozdulattól az orromra csúszott a szemüvegem. Felpattantam, egyenlőre még nem tudtam eldönteni, hogy ez most jó e, vagy nagyon rossz, de hát a remény hal megy a tonhal után. Hát helyére biggyesztettem orrnyergemen az okulárét és feszülten fókuszáltam, kicsit előre dőlve, hogy jól lássam mi is közeledik. A szemem már rég nem az igazi. Majd szórakozottan vállat rándítottam és kitartottam a hüvelykujjam Razz.
Vissza az elejére Go down
Minamoto Muramasa
9. Osztag
9. Osztag
Minamoto Muramasa

Férfi
Hozzászólások száma : 41
Tartózkodási hely : Keress meg! ;)
Registration date : 2008. Oct. 23.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Rang nélküli tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
HM3 autópálya - Page 3 Cl0te5000/15000HM3 autópálya - Page 3 29y5sib  (5000/15000)

HM3 autópálya - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: HM3 autópálya   HM3 autópálya - Page 3 EmptySzer. Szept. 22, 2010 3:50 am

Shut up and Smile Wink - Találka Raidennel! Surprised

A nap éppen, hogy megjelent az égen mikor felébredtem. A szemeim úgy pattantak ki mintha kötelező lett volna. Rémálmom volt. Vagyis nem tudom, hogy rémálom volt e ugyanis nem nagyon emlékszem a végére. Csak egy vörös hajú egyénre emlékszem, aki nekem háttal állt így még az arcát se láthattam. Ez nagyon érdekes volt, hiszen eddig még soha a büdös életben nem volt ilyen álmom. Csöpögött a homlokomról az izzadság mikor felvettem a szemüvegemet és elindultam a fürdőszobám felé. Igen nekem ilyenem is van. Igaz, hogy akkora, mint egy nagyobbacska szekrény, de az mellékes. Az a lényeg, hogy van! Surprised Miután a fogaim úgy ragyogtak, mint a gyémánt elindultam a szekrényem felé, hogy keressek valami használható göncöt. Nagy lendülettel nyitottam ki a szekrény ajtaját, aminek köszönhetően a polcon levő ruhák leestek a földre. Lehajoltam, hogy összeszedjem őket mikor a szemem megakadt egy arrancar ruhán. Eddig észre se vettem, hogy van itt ilyen ruha is. Lehet, hogy még Aizentől kaptam annak idején? Ki tudja, de tetszik >.< Leakasztottam az öltözéket és felvettem. Mintha rám öntötték volna. Pont ott feszül ahol kellett és kényelmes volt. Még a kardomnak is volt helye a hátamon! Surprised A titokzatos ajándékozó tudta, hogy mit szeretek és ez általában itt Las Nochesben elég ritka.
Felkaptam a kardomat a földről majd elhelyeztem a hátamon és elindultam egy sétára. Tudtam, hogy az arrancarok meg fognak bámulni, de nem érdekelt. Engem az nem érdekel, hogy nekik tetszik e a kinézetem vagy sem. Az a lényeg, hogy magamnak tetsszen. Már egy ideje haladtam előre mikor rájöttem, hogy én egy zseni vagyok. Nem tudom honnan jött. Sőt! Még a kutatási vágy is elkapott, ami nálam elég ritka! Surprised Lehet, hogy ez valami betegség? Ki tudja. Na, mindegy magamba kell fojtanom ugyanis itt egy olyan emberke, sincs, akivel boldogan kutathatnék. Itt csak idegbeteg, szadista állatok vannak, akik boncolnak és tulajdonképp nem is kutatnak semmi után. Erre csak az tudom mondani, hogy elpazarolják a tökéletes példányokat.
Kiértem az úgynevezett autópályához ahol még melegebb volt ugyanis az aszfaltnak nevezett valami pluszba lökte a felvett hőt. Haladtam előre és nézelődtem hátha találok valami érdekeset esetleg egy ellenfelet, akivel elszórakozhatok, ugyanis nagyon unom a fejemet! Surprised Eddig minden nap találtam valami elfoglaltságot, de most valahogy ez nem jött össze. Minden dolog, amit élvezni szoktam unalmas volt vagy nem volt hozzá kedvem és éppen ezért elindultam erre a sétára hátha összefutok valakivel vagy valamivel. Körül belül húsz perce haladtam előre mikor megakadt a szemem egy alakon, aki kinyújtott kézzel kempelt az út mellett. Eddig észre se vettem a lélekenergiáját és ez meglepett. Lehet, hogy ennyire lefoglalt a gondolkozás, hogy észre se vettem? Ahogy közelebb értem elakadt a lélegzetem. Az illetőnek hosszú, vörös haja volt. Pont olyan, mint az álmomban szereplő személynek. Lehet, hogy nem is rémálom volt, hanem előre láttam, hogy találkozni fogok vele? Komolyan mondom, ez az egész kezd átmenni X aktákba O.o. Egy shunpoval előtte teremtem.
- Szervusz. Erre nem járnak autók. A nevem Sanosuke. -mondtam majd barátságosan felé nyújtottam a kezemet.
- Mi járatban errefelé? -
Vissza az elejére Go down
Masamune Raiden
Daitenshi
Daitenshi
Masamune Raiden

Férfi
Gemini Dragon
Hozzászólások száma : 177
Age : 35
Tartózkodási hely : valahol a bárhol és a semmi között
Registration date : 2010. Aug. 03.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: Juunibantai ex-taichou Saizensen - Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
HM3 autópálya - Page 3 Cl0te21500/30000HM3 autópálya - Page 3 29y5sib  (21500/30000)

HM3 autópálya - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: HM3 autópálya   HM3 autópálya - Page 3 EmptySzomb. Szept. 25, 2010 2:17 am

Lélekszilánk projekt|
|Információ szerzés fázis|

Gyanútlanul stoppoltam és már minden honnan folyt rólam a víz. * Báh, jó lenne majd ezután ázni egy kicsit* Morgolódtam magamban, ahogy arcomhoz ragadt tincseimet a fülem mögé hessegettem, hogy ne melegítsen annyira. Ekkor váratlanul puff... egy magas fekete hajú arrnacarnak tetsző szemüveges fickó termett oda a semmiből.
- Áh...!- O.o Ennek hatására, jó nagyot ugrottam hátra ijedtemben. Lélekenergiája se nem arrancar se nem shinigamiéra nem volt jellemző, valahol a kettő között tengett. Kiguvadt szemekkel néztem a látszólag barátságos és talán kicsit elunt arcú srácra.
- Embeeer...!- Csúszott ki a számon a méltatlankodásom. Jól rám hozta a frászt a ruhájával meg a hirtelen felbukkanásával. Mondjuk még így sem tuti, hogy nem akar megenni reggelire. Hueco Mundóban mászkálni nem épp életbiztosítás. Az ugrásomnak köszönhetően nagyot csilingelve a kis doboz is eldőlt amiben az eddig szerzett anyag is volt. Felváltam nézem rá és a táskára, s azon tűnődtem most fussak fejvesztve, vagy ne. Minden számításom ellenére, azonban a szemüveges fickó kezet nyújtott. Erre ha lehet még jobban elképedtem, szemöldököm mókásan felemelkedett arcomon.
"- Szervusz. Erre nem járnak autók. A nevem Sanosuke. -" Köszöntött kedvesen. Pislogtam még párat míg megdermedve álltam. Kicsit olyan volt , mintha farkas szemet néztem volna önmagammal. Próbáltam összeegyeztetni a kedvességét a hellyel, de akárhogy is próbálkoztam, ez valahogy irreálisan groteszk képnek bizonyult.
- Ööhm...szia...én Raiden vagyok !^^- Fogadtam el végül a kézfogást. A kedvességbe senki nem fog belehalni, és végre most közelről is megismerhetek egy itteni lakost. *Végre valami izgalmas!* Gondoltam magamban és szememben a pillanat tört részéig felcsillant egy kis gonosz kutató szenvedély.
- Hát azt észre vettem, hogy nem valami forgalmas hely...>.>.- Mondtam könnyed hangon miután kezet ráztam vele. Kézfogáson nem volt se erős, se nem határozott, hanem olyan semleges, sőt kifejezetten visszafogott. Kicsit furcsán érintett a férfi közvetlensége. Remélem, ez nem valami perverzió része >.<. aztán észbe kaptam ,és rájöttem, hogy illene választ is adnom, az illedelmesen bemutatkozó arrancarnak látszó Sanosuke-nek.
- Öhm... izé..-* Ná zsenikém, most erre mit mondasz?* Korholtam magam míg az égre nézvén törtem a fejem egy hihető magyarázaton. Végül ez egyik legegyszerűbb szövegnél maradtam, ez általában beválik.
- Azt hiszem kicsit eltévedtem.^^..de te sem vagy arrancar...Ugye ? >.<- Szólaltam meg diplomatikusan, kerülve a a konkrét választ. Váltogattam tekintetem a fehér ruháján, az én ruhámon és az ő kedves arcán és sehogy sem akart összeállni ez a kép. * De hát mi ellenségek vagyunk vagy mi a szösz? Nem ? O.o.* Hát egyértelmű ,volt hogy én mi vagyok, bár most hála a nyakláncnak, az én energiám egy holowéra hasonlított, hogy ő micsoda halvány apró lila gőzöm sem volt róla, de erre való a türelem hogy kiderüljön. Ha elég ügyesen beszélek, talán magától is elárulja anélkül, hogy kérdeznem kellene. Testbeszédemmel, a tekintetemmel és minden gesztusommal, igyekeztem a szerencsétlen hülye képét festeni társaságom elé. S meg kell hagyni, elég hitelesen tudtam előadni, hiszen amúgy is hajlamos vagyok ilyen idiótának lenni, csak rá kellet játszanom kicsit. Ügyetlen mozgásom és ijedt tekintetem tökéletesre csiszolták ezt a képet. Nagy szemekkel néztem Sano kun-re, és lopva közben lázasan elemeztem a viselkedését, hogy kiderüljön számomra ő most éppen milyen félhez is tartozik. Bár ő nem láthatta, de testemmel eltakartam bal kezem, ami egyenlőre még bármelyik pillanatban kész volt kirántani a kardot a saya-ból. Itt óvatosnak kell lenni, sosem lehet tudni kit sodor mellém a fakó színű homoki szél.
Vissza az elejére Go down
Minamoto Muramasa
9. Osztag
9. Osztag
Minamoto Muramasa

Férfi
Hozzászólások száma : 41
Tartózkodási hely : Keress meg! ;)
Registration date : 2008. Oct. 23.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Rang nélküli tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
HM3 autópálya - Page 3 Cl0te5000/15000HM3 autópálya - Page 3 29y5sib  (5000/15000)

HM3 autópálya - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: HM3 autópálya   HM3 autópálya - Page 3 EmptySzomb. Szept. 25, 2010 3:00 am

Találka Raidennel

~Tökéletes… -.- ’ Sikerült megijesztenem~gondoltam majd jól megráztam a kezét. Kézfogása nem az a férfias típusba tartozott. Magyarul nem szorította meg a kezemet. Azt mondta eltévedt… na persze… egy shinigami nem véletlenül jön Las Nochesbe. Biztos vagyok benne, hogy van valami feladata, de végül is, ha úgy nézzük, akkor, ha olyan feladat, akkor segíthetek is neki, hiszen nem vagyok olyan, mint az a sok szerencsétlen arrancar.
-Fején találtad a szöget. Nem vagyok arrancar.- mondtam majd felmértem még egyszer újdonsült ismerősömet. Remélem senki se követett, mert ha ez kiderül, hogy barátkozok Las Noches területén egy shinigamival és nem ölöm meg akkor Aizen akar majd velem végezni. Mondjuk, nem érdekel a zsíros hajú kis nyomorék. Csak parancsolgatni tud. Ő maga épp, hogy csinál valamit. Kíváncsi vagyok rá, hogy mi a célja velünk. Esküszöm, ha valami nagy baromságot akar, akkor én eltűnök innen és inkább segítem azokat a mitugrász shinigamikat minthogy ezt a félresikerült dzsigolót.
Kivettem a hajgumit a hajamból és megráztam a fejemet, hogy lássa, tényleg nem vagyok arrancar. Sehol sincs rajtam maszk maradvány. Mondjuk, ha el akarnám árulni mi is vagyok, előhívhatnám azt a maszkot, ami ennyi galibát okozott nekem. Mondjuk vigyáznom, kell a „fajomra” mert ha elárulom, hogy mi vagyok, akkor őket is elárulom és a végén még hajtóvadászatot indítanának ellenünk. Mondjuk Aizen nem nagyon hagyná, hogy ide bejöjjön az a sok szerencsétlen. Vagy az is lehet, hogy ez az ártatlannak tűnő shinigami most itt helyben megöl, vagyis nem mert nem úgy néz ki, mint egy könyörtelen gyilkos.
Vettem egy nagy levegőt, amit nem nagyon kellett volna ugyanis a forró homokot is sikerült letüdőznöm. Elkezdtem köhögni ugyanis elkezdte égetni a tüdőmet a homok. Kb. három percig küzdöttem az életemért mikor elmúlt a köhögő görcsöm. Felegyenesedtem és elmosolyodtam.
-Mit csináljunk? Szerintem te is nagyon unod itt a fejedet.- mondtam majd körbenéztem hátha látok valami izgalmas időtöltéshez alkalmas helyet. Akármerre néztem csak homokbucka meg bokáig érő homok. Megint jött egy jó forró szellő, aminek köszönhetően a hajam úgy összekócolódott, hogy csak, na.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




HM3 autópálya - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: HM3 autópálya   HM3 autópálya - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 

HM3 autópálya

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Hueco Mundo :: Hueco Mundo-