-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 A misszió!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A misszió! - Page 3 Cl0te33500/45000A misszió! - Page 3 29y5sib  (33500/45000)

A misszió! - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: A misszió!   A misszió! - Page 3 EmptyPént. Ápr. 18, 2014 10:55 pm

Kicsi kocsi repült és repült, míg bele nem pottyant a felfújható végállomásba. Mit kéne rajta szépíteni, meg letagadni, becsapódástól feltartott kezekkel egyensúlyoztam a kerékpáromon, ami nem volt túl kifizetődő felvetés, mert biztosíték nélkül szépen belebucskáztam az első jött-ment sövényesbe. Persze ez sem szeghette életmentő génjeimet, ne rugdaljam le magamról a kétkerekű és gallyak tucatijait, hogy sánta rókaként ügethessek a várból csápoló főnökasszonykámhoz.
-Jövöööö~k! Észre sem veszed és már ott is vagyok, Micchan! Ne aggódj, te sem Nishi-Mishi! Közeledek, tényleg, csak kicsi...ja, hát ezért!-Pillantottam le a bokámra akadt szalagokra, melyek segedelmével békés egyetértésben vonszoltam hátasomat a betonon. Precíz mozdulatokkal leszaggattam magamról a kellemetlenkedő nehezéket, majd profi mélytengeri búvár csukafejessel ugrottam az összecsukló várba.
Kissé fura, engem kövezzenek meg, de pukizásra emlékeztető hangot adott ki, de fenét se érdekelte abban a pillanatban, mert csak azzal foglalkoztam megragadjam Michmon karját és közben valamilyen shongoista kame-hame erőkifejtéssel kipenderítsem részeg tisztecskémet a ránk szakadó vészből. Ez a mozdulat elég látványosra sikeredett, mivel a fém kocsi több méteres betont szaggató szikrázással csúszott biztonságos távolságba. Ezer meg egy bocsánat érte Nishi-től, de pindurkát siettem és nem érdekelt mekkora dinamikával találom be a fém kasznit.
Másik nehezékemmel sikeresen bent ragadtunk az aprítóban, viszont ez nem az a nap, amikor meghalunk, tehát igazi tajtékzó amazonként görgettem magammal együtt a puhábbnak látszódó fű felé. Kész születési kitörésnek éreztem, ahogy gigantikus küzdelmek árán szabad levegőre kerültünk.
-Ah, szentséges teflon serpenyő, már átérzem min ment keresztül Ace Ventura a rinocéroszos jelenetben...-
Kóboroltam a talicskában vígan ráadásért ficánkoló tisztemhez, akit beszólásáért, csak könnyed tockossal illettem. Ilyenkor bezzeg magához tudott térni, hogy mindenféle őrültséget kérjen rajtunk számon.
-Nünükéd bütykös térdkalácsát! Viszont, ha már ennyire elemedben vagy, igazán cipelhetnéd tovább a pihe súlyodat!-
Tettem csípőre kezemet és vertem szemmel, nehogy a végén azért küldjenek SS dutyiba, mert bucira pofoztam Nishi-Mishi pofikáját egy fej környéki rövidzárlat következtében. Persze a verekedésre, amúgy sem lett volna idő, mert a félárbocra ereszkedett vár tulajdonosai vasvillával, seprűvel, fáklyával jelentek meg, hogy elpüfölhessék a kártevőket.
Forrongó helyzet elől, nagyon elegáns megoldásom támadt. Könnyed mozdulattal toltam hátra arcot és kezdtem el nyugodt tempóban minél messzebb tolni Nishi-t, abban reménykedve Michi sem marad hátra desszertnek. Ha ez a taktika hamarabb fulladna kudarcba, mint szép reményeim hitték, hát legyen! Életért és becsületért küzdő sprinttel elgörgünk az út túloldalán árválkodó és fogalmam sincs milyen indíttatásból oda került golf autóhoz!
-Azt az izét, mondjátok, hogy kitaláljuk együttes erővel, hogy lehet vezetni, mert nekem fogalmam sincs, miként működnek ezek a négykerekű borzalmak!-Indexeltem fejjel a célpontra.-Ha már elkeveredtünk innen, vissza kéne indulni a többiekért, csak már nem emlékszem merre hagytuk el őket!-
Vissza az elejére Go down
Amatsuji Youko
1. Osztag
1. Osztag
Amatsuji Youko

Férfi
Aquarius Hozzászólások száma : 63
Age : 511
Registration date : 2011. Jul. 14.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: 1. osztag tagja
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A misszió! - Page 3 Cl0te10000/15000A misszió! - Page 3 29y5sib  (10000/15000)

A misszió! - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: A misszió!   A misszió! - Page 3 EmptyVas. Ápr. 20, 2014 8:01 am

- Igen. Arra. Neutral – felelek röviden, tömören Eizo kérdéseire. Mindeközben jelzésképpen még egyszer abba az irányba mutatva, amely felé eddig is jeleztem honlétünket, még ha csapatunk egyik része előre is zarándokolt. Szerencsére felhasználható, kreatív nyomot hagytak maguk után.
- Csak Youko Neutral – hívom fel figyelmét a „chan”, mint lealacsonyító, talán „kedveskedő” jelző használatának mellőzésére. - Egyikünk se több, vagy kevesebb a másiknál, nincs szükség ilyen felesleges jelzők használatára, ezt a jó szokásodat tartogasd inkább a hivatalos körökbe, így mindenkinek kényelmesebb – teszem hozzá magyarázatképpen.
A kommunikációval kapcsolatos monológot végighallgatván, csupán azzal a bizonyos tekintettel szemléltem mindez idő alatt Eizora, amivel Shuuichira szoktam, mikor fél órás noszogatás után sem hajlandó felkelni. Bár lehet jobban hasonlított arra, amellyel a testőrség pipogya, teszetosza tagjait illetem.
- Ne aggódj. Ez elméletileg velünk született képesség, az a szomorú, ha tanítani kell – közlöm a vörös hajú lánynak a tényeket, majd követem is az egyértelmű nyomokat, melyek csakis csapatunk másik feléhez tartozhattak. S nem is kellett sokat gyalogolnunk, hogy teljes rálátásból szemtanúi legyünk a roppantul érdekes, és még inkább szokatlan menekülési terv kivitelezésének. Aprót hümmögve ismerem el a valóban lenyűgöző eseményeket és indulok meg a landolási irányukba, hogy szemben velük is szóban is elismerésemet kapják a csodás terv véghez vételéért, még ha éppenséggel felesleges is volt, hiszen a rendfenntartók végül nem tapadtak ránk, bár ugyan, ezt nem tudhatták.

Vissza az elejére Go down
Ayumu Michiyo
7. Osztag
7. Osztag
Ayumu Michiyo

nő
Taurus Rooster
Hozzászólások száma : 144
Age : 30
Tartózkodási hely : itt is, ott is :D 7. osztag, 10. osztag és még Karakurát is megszálltam... muhahaaa >.<
Registration date : 2011. Apr. 24.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A misszió! - Page 3 Cl0te21100/30000A misszió! - Page 3 29y5sib  (21100/30000)

A misszió! - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: A misszió!   A misszió! - Page 3 EmptyHétf. Ápr. 21, 2014 9:13 am

Hála Kupida szintén szupernyuszi erejének, mert hát mi más lehetne, mikor végül is ő is tiszta nyusziszerelmes szerelembolond, pont, mint én, szóval neki is biztos csillámnyuszi ereje volt, mindenesetre nagyon bátorságosan vetődött utána és a bebörtönzött Shishi-chan után, hogy kihorgásszon bennünket a romok alól, és hát persze, hogy megmenekültünk, mert másképp nem lehetett volna, bár mikor kicsikét agyonnyomorodva a fejem körül mindenféle botladozó csillagkoszorús kisnyulak borultak jobbra-balra, kicsikét nem egészen rémlett a dolog, akkor egyáltalánban hol is vagyunk, vagy vagyunk-e még.
DEE!, és bizony, itt jött a csavarhúzás Hana-channal, aki kisegített bennünket a nehéz időkben, és micsoda mutatvány volt! Igaz ám, hogy még ő sem kapott nyertes érmét, meg kupakot a teljesítményéért, mert hát én sem, meg még Shishi-chan sem, pedig ő biztos örült volna neki, de azért hogy Kupida, mikor annyira hősies nyuszikódexes lovagként vetette be magát a lapulósba. Surprised Felfoghatatlan volt számomra, azonban Shishi-chan szívből jövő éljenzése, és repetéárt könyörgős tekintete mindent egyből szivárványosan boldogra fordított, egyből meg is feledkeztem, éppen most süllyesztettük el valakinek a valamicsudiját, és hát egészen pontosan még akkor sem igazán vetemedtem nagy feleszmélésre, mikor Hana-chan és Shi-chan lassan vágtató párosként tolongott el egy irányba, úgy pontosan mindketten egyfelé, és hát lassú feldolgozásos üzemmódban lézengtem előbbi agyonnyomott állapotom miatt.
- Ööööö… - lestem nagy, villogós kérdőjelekkel a fejem fölött, most akkor mégis nekem is hogyan kellett volna tennem, mert hát mégsem lehetett, hogy én most itt maradjak, és akkor majd csak elmagyarázzam, hogy hatalmas nagy verseny volt, és aztán beborultunk, és repültünk, és tádááám!, meg köszönöm gyerekek, köszönöm!, mert a végén megint meghívták volna a rendőrbácsikat barátkozni, és nem volt semmi bajom a rendőrbácsikkal, de azért annyit tudtam, hogy ők sem nagyon szeretik, ha elrombítjuk valakinek a valamicsodáját, és én sem szerettem, de megtörtént, és szóval fürge róka lábak, csak nem úgy, mint Shishi-chan csináltam, hanem olyan nyuszisan a nyakamba kaptam a tappancsaimat, aztán hopp már ott sem voltam, még annyira le sem maradtam, hogy ne találjam meg a bébijét komfortosan tologató Hana-chant.
Egyetlen gubanc az volt, eszem vesztetten csattogó sprintelésem tökéletesen szolgálta az egyáltalán be nem tervezett figyelemfelkeltést, és aki csak akart, mind észrevehetett bennünket, ahogy teljes véletlenségből éles kanyart vettünk egy kicsi kocsi felé, minél hamarabb távozzunk a helyszínről. Egyből jelentkeztem is a megtisztelő feladatra, sofőrként szuperáljak a kormány mögött, csupán csak ott akadt a probléma, számomra az egyetlen izgalmasnak, és éppen elég feladatnak tűnt, tekergessem a kormányt, mit sem értettem én hozzá, mégis hogyan indul be a picike gépállat.
- Hát, Hana-chan, én azt hittem, hogy ez majd ilyen egyszerűbbebb lesz, mert hát Shishi-channal is egészen elkalózkodtam a tolikocsival, de én még ilyen mindenféle kütyüvel, meg gombbal, meg hát nincs is itt olyan sok, de hát van pedál is, és mégsem lehet tekerni, nem értem én ezt. – közöltem lesújtottan reménytelenül szerencsétlen sofőrségemet. – Azt hiszem, nincsen más hátrányban, mint, hogy feladjam magamat az ugri-bugri kivégzéséért, ti pedig meneküljetek minél hamarabb megelőzve rólatok is fanta képet készíthessenek!
Vissza az elejére Go down
Hidetada Nishigami
11. Osztag
11. Osztag
Hidetada Nishigami

Férfi
Capricorn Pig
Hozzászólások száma : 147
Age : 52
Tartózkodási hely : Valamelyik kocsma, esetleg otthon iszom
Registration date : 2013. Jan. 09.
Hírnév : 10

Karakterinformáció
Rang: Alkoholista tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A misszió! - Page 3 Cl0te13400/15000A misszió! - Page 3 29y5sib  (13400/15000)

A misszió! - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: A misszió!   A misszió! - Page 3 EmptyKedd Ápr. 22, 2014 6:05 am

Egy óvatlan pillanatban Nishi kezébe pálinka került, lehúzott egy kortyot, s az egész csapatot haza teleportálta, hatalmas „részeg” erejével.

A küldetés már így is elhúzódott, így csak egy efféle szösszenettel vetnék neki véget. Ugyanakkor ez csak Nishi szemszögéből történt így. Mindenki úgy vethet véget a sztorinak, ahogy szeretne.
Most pedig jöhet az összegzés!

Shima Eizo: Gyorsan postolgattál, és eltekintve attól, hogy semmi közöd nem volt a valódi küldetéshez …  viszonylag jónak bizonyultál, nem voltak rossz megoldásaid, de igazándiból jók sem. Fontos megjegyeznem, hogy bár nem tetszik ez az öntelt stílus, de remekül tudod kijátszani! Very Happy

Aikawa Chiyo: Chii-saaam *-* *gyömöszkél* Jó voltál, ugyanakkor túl sokat időztél volna a kocsmában!  De hát, ez már csak a szerethetőségi szintedet növeli  Arrogáns Megdicsérnélek a kitalált sztorijaidért, amikkel többször sikerült továbblöknöd a csapatot.

Amatsuji Youko: Elkötelezettségeddel, sikeresen indítottad el a csapatot a helyes irányba, amiért hálával tartoznak neked a többiek. Ezen kívül azonban feleslegesnek bizonyult túlzott határozottságod.

Kuchiki Hana: Hana-saaam *-* *őt is gyömöszkél* többször is erőszakot követtél el, akár „véletlenül”, akár önszántadból. Pedig ez tisztázva volt, hogy kerülendő a küldetés folyamán. Valamint kissé túlzottan engedted el a fantáziád, s így másztál ki szorult helyzetekből  >.< Ugyanakkor stílusod továbbra is rettentően egyedi *-*

Ayumu Michiyo: Nyuszikaaa *-* *tojását, keresi, ha már úgyis opcionális Razz* Különösebb bajom veled se volt, talán csak, ugyanaz, mint Eizoval, bár nem is vettél el a sikerekből, hozzá sem adtál. Remekül adtad viszont a kissé butácska, ugyanakkor mégis imádnivaló gyerekes leányzót  Very Happy

Közös: Szeretném megjegyezni mindeteknek, hogy egy villámküldetésről volt szó, ennek ellenére, zömével olvashattam a majd egy oldalas postokat. Talán épp ezért is csúsztunk ki a határidőből, ezért ezt nagyon sajnálom.  Az utolsó körre határidőt írok ki, két napot, így április 24-én éjjel lezáratom a küldetést!  
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A misszió! - Page 3 Cl0te33500/45000A misszió! - Page 3 29y5sib  (33500/45000)

A misszió! - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: A misszió!   A misszió! - Page 3 EmptyKedd Ápr. 22, 2014 8:27 am

Elegáns lökéssel borítom fel a golf autó platójára, vagyis ilyen tároló részére Nishi-Mishi-t, abban reménykedve véletlen sem forgolódik meg vele a világgal egyetemben, le merészeljen onnan pottyanni.
-Mindenki kapaszkodjon és semmi esetre se kopaszodjon, mert mingyá, de azonnal elindulunk ezzel az ördögi masinériával! Vételezted, Nishimon?-
Fordulok hátra, hogy a józanodás halovány útjára tévedő tiszt beleegyező reakcióját követően, rábízhassam Micchan-ra a repesztést. A bonyodalom csak az volt, hogy neki se volt fogalmazása a működési mechanizmusról, így két szőke nőként matattunk a kicsi kaszniban, hogy kényszerítsük indulásra. Abba, viszont semmi eshetőségre sem adhattam áldásom, többiek után, őt is elveszítsem köreinkből.
-Egyetlen egy millimétert ne merészelj az ülésről eltávolodni, Michiwonka! Együtt megyünk, vagy sehogy, mert már, így is felére csökkent a mentőcsapat létszáma, nem veszíthetünk további hős katonákat!-
Jelentem ki eszméletlen határozottan a kijelenteni való tényezőt, mielőtt leadom a forródrótot kicsiny szerelemgyár tulajomnak, fordítsa el a csüngő kulcsot, aztán taposson bele tövig, valamelyik pedálba!
Az már igazán semmiségnek számított, miután végrehajtotta bonyolult kérésem a fehér koporsó nem előre, hanem hátra kezdett vágtázni. Enyhén kerületet bezengő sikollyal kapaszkodtam az ülésbe és vonyítottam hátrafelé Nishi-Mishi-nek, navigálja párosunk merre forgolódjunk. Az egyetlen öröm az ürömben, hogy azáltal hátramenetben kacsáztunk, talán beérhetjük a nyomunkban járó bajtársainkat, legalábbis szerettem volna ebben a hitben könyörögni a túlélésért, miközben harminccal rongyoltunk a beláthatatlan beton úton...

//Nishiii*-* -agyongyömöszkéli- Köszi szépen a küldit!*-* Meg a többieknek is! Remélem még lesz alkalmunk együtt randalí...mármint felelősségteljes halálisten munkát végezni.XD//
Vissza az elejére Go down
Amatsuji Youko
1. Osztag
1. Osztag
Amatsuji Youko

Férfi
Aquarius Hozzászólások száma : 63
Age : 511
Registration date : 2011. Jul. 14.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: 1. osztag tagja
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A misszió! - Page 3 Cl0te10000/15000A misszió! - Page 3 29y5sib  (10000/15000)

A misszió! - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: A misszió!   A misszió! - Page 3 EmptyKedd Ápr. 22, 2014 9:29 am

Óriásira nyílt szemekkel nézem az elveszett, majd végül megtalált csapat felének ténykedését, ahogy valami furcsa szerkezetbe helyet foglalva szeretnék útjukat tovább folytatni.
- Jelezni kellene nekik, hogy már elült a veszély, és menekülésre semmi szükség - jegyzem meg a mellettem állóknak. Azonban az elénk táruló kép, ahogy a furcsa mechanikus eszközzel cikcakkban kezdtek, hátra, a mi irányunkba haladni, valami mélyen belül azt súgta, hogy ez így nincs rendjén... Még úgy sem, hogy felénk közelítenek, ami normális esetben helyénvaló volna, de ezzel a gépezettel kevésbé tudtam pozitív végkimenetelre gondolni. Nem láttam más lehetőséget, mint elhagyni a műtestet és halálisten valómban viselt zanpakutoimat levéve oldalamról megnyitni a Senkaimont Seireiteibe, hogy bizonytalan útjuk legalább megfelelő célnál végződjön...

// Én is köszönöm a játékot *.* Jót nevettem minden körön Very Happy //
Vissza az elejére Go down
Shima Eizo
11. Osztag
11. Osztag
Shima Eizo

Férfi
Hozzászólások száma : 54
Tartózkodási hely : Valahol lófrál
Registration date : 2014. Jan. 21.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A misszió! - Page 3 Cl0te6000/15000A misszió! - Page 3 29y5sib  (6000/15000)

A misszió! - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: A misszió!   A misszió! - Page 3 EmptyKedd Ápr. 22, 2014 11:21 am

Színjátékkal való próbálkozásom úgy tűnik kudarcot vallott, a kémnőszemély épp hogy a szemöldökét vonta csak fel azon, amikor őt akartam okolni a többiek elvesztéséért. Nem valami könnyedén jön le róla ez a "Rendőrkisasszony vagyok" álca, az ötleteim pedig kezdenek limitáltak lenni afelől, miként tudnám még leleplezni. Amikor meggyőződtem róla, hogy a felénk száguldó kocsiban a többiek ültek totál sértetlenül, akkor kezdtem el azon töprengeni, mit is csináltam egész idáig. Mint kiderült, nem voltak semmiféle haramiák, és a gyanús nindzsa kémnőszemély sem volt nindzsa kémnőszemély, az álcamester nem volt álcamester, valamint Terence Hill sem volt Terence Hill. Sad Lehet, legközelebb nem ártana jobban oda figyelnem az eligazításon, hogyha egy csokor virágért küldenek le, akkor ne az árus fejével térjek vissza. Ez a misszió tökéletes bizonyíték arra, hogy néha a nagyok is tévedhetnek egy kicsikét. Némi lelki furdalás gyötört, amiért árulással vádoltam az egyik társamat, még ha szerencsére magamban is és nem nyíltan, de nyílt hozzáállással. Még mielőtt letűnt volna a térképről, bátorkodtam elé állni:
- Hé, izé, bocsi amiért elég hülyén viselkedtem a misszió alatt, csak tudod azt hittem hogy... na mindegy, hagyjuk... Rolling Eyes 

( Köszönöm a játékot! integet )
Vissza az elejére Go down
Aikawa Chiyo
11. Osztag
11. Osztag
Aikawa Chiyo

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 398
Age : 32
Tartózkodási hely : Jobb esetekben ruhán kívül :P
Registration date : 2012. Feb. 21.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A misszió! - Page 3 Cl0te31700/45000A misszió! - Page 3 29y5sib  (31700/45000)

A misszió! - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: A misszió!   A misszió! - Page 3 EmptyKedd Ápr. 22, 2014 9:11 pm

Először a hangok értek el hozzánk, szép halkan, mint egy a távolba viháncoló gyerkőc-sereg hangjai, ám ez a hang nem maradt egy helybe, hanem viharos gyorsasággal erősödött. Elsőként ledöbbenten bámultam a tüneményes jelenésnek ható látomást, majd mikor el tudtam magam szakítani a káprázattól, gyorsan a társaimra néztem, hogy vajon ők is látják~é, vagy csak a csapos tekert valamit bosszúból az italomba, és azért hallucinálok ott sem lévő látomásokról. De a többiek is néhány pillanat erejéig hasonló döbbenettel meredtek a felénk robogó, elveszítettnek hitt csapattársakra. Vagyis a csapos ártatlan volt, lévén a társnőnk nem is ivott! Majd a Rendőrkisasszony kapcsolt először, és cselekedett is. Én még momentán köpni-nyelni nem voltam képes, mire ő már nyitotta is pont eléjük az átjárót. Nekem csak annyira volt időm, hogy félreugorjak az útjukból, had repüljenek tovább, és az orrocskámhoz igen csak közel el is robogtak. Suza~channal egyetembe, egyszerre, egyetemleges döbbenettel bámultunk utánuk.
- Oro.... - nyögtem ki az első sikeresnek elkönyvel szót... még ha értelme nem sok volt, akkor is. - Hát akkor ezzel a Rendőrkisasszonynak hála, Nishi~chan haza repült... mármint került. - bólintottam, valamelyest még mindig a látottak hatása alatt tengődve. - Akkor szerintem mi is mehetünk haza... - motyogtam, miközben jómagam is elindultam. Abba bele se mertem gondolni, hogy a gondosan összegyűjtött, és elraktározott üvegcséim miként is robbantak volna ripityára, szétfolyatva a magukba zárt értékes nedűt, ha nekem is azon a robogó szörnyűségen kellett volna utaznom. Egy fejrázással nyugtáztam, hogy jobb volt ez így... Elvégre mindenki a helyére került... remélhetőleg egybe!
Köszönöm szépen a játékot! :3
Vissza az elejére Go down
Ayumu Michiyo
7. Osztag
7. Osztag
Ayumu Michiyo

nő
Taurus Rooster
Hozzászólások száma : 144
Age : 30
Tartózkodási hely : itt is, ott is :D 7. osztag, 10. osztag és még Karakurát is megszálltam... muhahaaa >.<
Registration date : 2011. Apr. 24.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A misszió! - Page 3 Cl0te21100/30000A misszió! - Page 3 29y5sib  (21100/30000)

A misszió! - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: A misszió!   A misszió! - Page 3 EmptyCsüt. Ápr. 24, 2014 2:03 am

Kicsikét elvesződve úszkáltam a hidegverejtékben, úgy felfűtött a gondolat, most már aztán igazán mindegy, mit is teszek, csak tegyek valamit, mielőtt még tehenek repkednek a fejek fellett! O__o Bizony!
Hana-chan annyira édes volt, annyira nem akarta hagyni, önfeláldozva menekítsem ki őt és Shishi-chant a kalamajkából, amit repülős mutatványom okozott, könnyes szemmel meredtem a kicsi kocsi kormányára, és szeretettúltengéses mámorban kanyarintottam el a kulcsot, hogy végül minden boldogságom beletaposhassam az egyik pedálba a sok közül, és minő meglepetés, úgy lőttünk ki, mintha terveztünk is volna. *w* Az már részletkérdés volt, nem előre, hanem hátrafelé szlalomoztunk olyan sebességgel, amitől nem láttam, mondjuk nem is a tempótól, hanem a széltől, mert az így súúú, előre fújta a hajam, és hát még szerencse volt, Shishi-chan navigált, mert egyébként mindig pont nem jó felé kanyarodtam, de azért ez is segített! ^w^
- Hana-chaaan! Nem tudom, hogy kell megállni! T.T – rikoltottam könnyes szemekkel, miközben továbbra is tartottam a kacskaringós irányt, és száguldottunk valamerre, ki tudja, merre. Surprised
Szerencsére, miután megegyezéses alapon levettem a lábam a hőn szeretett pedálról, a kicsi kocsi megadta magát a hiányos energiautánpótlásnak, és lelassulva döccent egyet, aztán nyuuh, kifulladva csusszantak ki alóla kerekei nagy megkönnyebbülésében. Boldogan vetődtem a földre, hálát adjak neki, senkit sem hagytam el a kisautóról, és még meg is álltunk az előtt, mielőtt letaroltuk volna a fél világot, micsoda mázli! :oAnnyi pénzem biztosan nem lett colna, hogy mindent helyrevásároljak. O_o
Még jó, hogy a világvége előtt megálltunk, meg ám, de még hol! SurprisedÉszre sem vettem, egyenesen hazahajtottam, mindenkivel épségben! *w* Úúú, mehetek a jogsimért, éljen! \(^o^)/


/Köszönöm a játékot, élmény volt! *w* *Micchan eközben még mindig nagyon boldogságosan eregeti szívecske alakú buborékait, hazaértek, és egyben is vannak, és jeeej*/
Vissza az elejére Go down
Ichimaru Gin
Globális moderátor
Globális moderátor
Ichimaru Gin

Férfi
Libra Dog
Hozzászólások száma : 156
Age : 29
Tartózkodási hely : .^v^.=.~
Registration date : 2011. Jul. 11.
Hírnév : 13

A misszió! - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: A misszió!   A misszió! - Page 3 EmptyPént. Ápr. 25, 2014 9:19 pm

Üdvözlet! ^v^

Jeleztétek a küldetés végét, ezért jöttem lezárni a missziótokat. Mindenki jutalma 400 ryou. További jó játékot! ^ v ^
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




A misszió! - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: A misszió!   A misszió! - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 

A misszió!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Küldetések az Emberek Világában :: Lezárt küldetések-