-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 A misszió!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Aikawa Chiyo
11. Osztag
11. Osztag
Aikawa Chiyo

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 398
Age : 32
Tartózkodási hely : Jobb esetekben ruhán kívül :P
Registration date : 2012. Feb. 21.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A misszió! - Page 2 Cl0te31700/45000A misszió! - Page 2 29y5sib  (31700/45000)

A misszió! - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A misszió!   A misszió! - Page 2 EmptyKedd Márc. 25, 2014 10:27 am

Kapkodhattam a buksim ide-oda, csak úgy röpködtek az ötletek, meg a cigaretták, meg úgy alapjában felgyorsultak a dolgok körülöttem. Még rókalest, meg ordasokat is emlegettek, amit lélekölőm igen csak zaklatott lelki állapotba kerülve vett tudomásul. Arról nem is beszélve, hogy Suzaku kurta-furcsán, csivitelősen-gunyorosan felvihogott a hallottakon.
- Elhallgass, mert te se szoktál különbül kinézni fél csésze szaké után... - hörrentem még rá kissé megrovón, kellőképp halkan, mert nem szerettem volna, ha engem is részegnek titulálnak. Most nem. Főleg, mikor meghallottam, hogy Hana~sama milyen rémesnek hangzó hideg zuhanyt javallott a kedves páciens részére. Ráadásképp ez a kijelentése támogatásra talált.
- Én az alkoholos megoldást támogatom Hana~sama - paslogtam kissé elszörnyedve az igen díszes társaságra. Azért mégis csak no. Önként szolidaritást vállaltam Nishi barátosunkkal, vagy legalábbis igen csak átéreztem szegény kiszolgáltatott helyzetét, még úgy is, ha életembe sose voltam részeg, nem hogy ilyen állapotba. De akkor is...
Mikor a kék hajú lány vehemensen, meg se várva, hogy ágyat eszkábáljunk, megragadta Nishi~chant, hogy elvigye a grabancát, kissé elkerekedett szemekkel slattyogtam gyorsan utána. Persze vigyáznom kellett, hogy időközben a ruházatomba rejtett személyes és persze személyi mini krimóm, alias italtáram nehogy kis nyuszinak képzelje magát, és kereket akarjon oldani, holott, minden valamire való üveg és doboz tudhatja, hogy a keréken semmi oldandó nincs!
- Kedves ital ellenes rendőrkisasszony - értem be, és ellentmondást nem tűrőn fűztem Nishi~chan hóna alá a kacsómat, ezzel átvállalva súlya egy jelentős részét. - Segítek!
A Drága kissé bárgyúnak hatón vigyorgott, és veszettül örült a világon szerintem mindennek. Ezt a részét, ezt a megkülönböztetés nélküli jó kedvet kicsit még talán irigyeltem is volna tőle, ha nem épp az én jövendőbeli jókedvem forrásaira kellett volna a rucimba extra mód vigyáznom. Mert hát titkos fider-fodor rekesz és zseb, azért ha az ember túl erőlteti a dolgot, akkor az túlerőlködik, no. Nem épp versenykűri sétánk, ami azért bármely táncházba megállta volna a helyét azt hiszem, végül egy csobogóhoz ... egy széép méretes csobogóhoz vezetett minket.
- Nishi~chan, egy fürdő jót tenne az állapotodnak, és nem utolsó sorba a szagodtól se meredezne hullagörcsbe a madaram... - próbáltam én kedves és nyája szavakkal rávenni az aranyifjúnk a fürdőzésre. De mind hiába. Kedves szavaim semmi eredményt nem hoztak, pedig annak idején arra tanítottak, hogy ha nem megy szép szóval, alkalmazzak erőszakot. De látva, hogy szegényt kirángattuk a kényelmes asztala alól, elvettük a cigijét, már hányt is egy méreteset, és még most fürdetni is akarjuk, persze szigorúan csak hideggel, valahogy megesett rajta a szívem. Ebből fakadóan vetemedhettem csak a következő felettébb meggondolatlan cselekedetre, hogy egy sörös dobozt elő vettem, természetesen bontatlant, hisz tapasztalatból tudtam, hogy a részeg emberek, ha piáról volt szó, valami elképesztő leleményességről tettek tanúbizonyságot, szóval a dobozzal a csobogó szélére ugrottam, persze figyelve, hogy én NE legyek vizes, és próbáltam oda csalogatni Nishi~chant a széléhez, miközben a többieknek eljeleltem, hogy amint elég közel imbolygott a Drága, egyöntetűen kapják el a két lábát, és mártsák meg a jótékony vízbe szegény párát. Még arra is hajlottam, hogy siker esetén neki adjam a söröcskémet, amolyan vigaszdíj gyanánt...
Vissza az elejére Go down
Shima Eizo
11. Osztag
11. Osztag
Shima Eizo

Férfi
Hozzászólások száma : 54
Tartózkodási hely : Valahol lófrál
Registration date : 2014. Jan. 21.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A misszió! - Page 2 Cl0te6000/15000A misszió! - Page 2 29y5sib  (6000/15000)

A misszió! - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A misszió!   A misszió! - Page 2 EmptyKedd Márc. 25, 2014 8:33 pm

Miután a gyanús kémnőszemély átvette mellőlem Nishit, akkor kezdett bennem összeállni a kép. A shinigami rablók barlangjából mindenki egymást támogatva haladt kifelé, kivéve a kémnőszemélyt, aki a két fickóval lemaradva, egy üzenetet hagyott hátra nekik cetli formájában, hogy hol várjanak meg minket az embereik, majd felkarolta Nishi-samat, a kulcsemberét az egész missziónak, hogy a saját belátása szerint befolyásolhassa a menetirányunkat. Ezután már csak a megfelelő helyen, a megfelelő pillanatkor fognak előugrani cinkostársai a bozótosból, hogy egy nem várt csapást mérhessenek maréknyi csapatunkon. Én tudtam, a kellőképpen kiélesedett megérzői képességemben most sem fogok csalódni. Cool  Úgy döntöttem, hogy nem fogom megosztani a többiekkel, hogy mire jöttem rá, bármennyire is lelkesen törekednek elérni azt a szintet, amit én már megtudtam, még csak az hiányozna, hogy ők arassák le a babérokat. Én magam fogom lerántani a leplet az árulóról! Arrogáns  Ezek tudatában a kémnőszemély mellé sasszéztam, tartva vele a tempót, majd követve cseles taktikámat előbb kivárom, hogy ő buktassa le saját magát.
- Szóóval… mit is mondtál, hogy hívnak? Mennyi ideje is szolgálsz nálunk? Gyakran szeretsz sötétben járkálni? Van maffiózó a családodban? Követtél el már bűncselekményt? Macskák, vagy kiskutyák? – ezeket a teljesen átlagos, nem feltűnő kérdéseket tettem fel a számára.
Nem sokára egy szökőkúthoz értünk, tehát valószínűleg itt van felállítva a csapda. Nekiálltam szívószálakat keresni a vízfelszínén, de csak nem találtam, lehet, hogy a rosszfiúk túl hidegnek találták a vizet. Egyelőre nincs más ötletem, de rajtam továbbra sem fognak kifogni ezek a sötét nindzsák!
Vissza az elejére Go down
Amatsuji Youko
1. Osztag
1. Osztag
Amatsuji Youko

Férfi
Aquarius Hozzászólások száma : 63
Age : 511
Registration date : 2011. Jul. 14.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: 1. osztag tagja
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A misszió! - Page 2 Cl0te10000/15000A misszió! - Page 2 29y5sib  (10000/15000)

A misszió! - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A misszió!   A misszió! - Page 2 EmptySzer. Márc. 26, 2014 12:02 am

Faarccal, talán némi örömmel fogadtam a vörös hajú lány segítségét Nishigami ügyében. A tisztből áradó bűz ugyanis rendkívül rontott összpontosításomon és egy ideig eltart, míg hozzászokik az ember szaglószerve az ilyesmihez.
- Ahogy gondolod – vállamat megvonva adok szabad utat cselekedeteinek, majd indulok meg a víz irányába a többiek útbaigazítása szerint. Közismert a hideg víz roppantul józanító hatása, és ha jelenlegi állapotához képest összekaparja magát, akkor személyével több hasznunk lesz, mint terhünk.
- Ez egy kihallgatás…? Mi a neved? Neutral– szúró pillantást vetek a hátam mögött kérdéseket feltevő férfinak, kinek neve nem jut hirtelen az eszembe. Rossz lenne a memóriám? Neutral Kizárt. Biztos nem nálam van a probléma, talán elfeledkezett bemutatkozni. Majd miután végigmértem párszor és túltettem magamat az udvariatlanságán, úgy határoztam, hogy nincs okom tartani tőle, tehát nem láttam kivetnivalót abban, hogy jóllakottá tegyem kíváncsiságát.
- Youko. 400 éve. Nem, de igen, helyzettől függ. Nincs. Attól függ, mit veszel annak. Nem vagyok rájuk allergiás. – Lehunyt szemmel idéztem fel minden kérdését, ami elhangzott és válaszoltam meg őket. Mindez idő alatt odaértünk a vízhez, ahova jól irányzott mozdulattal tessékelném be, ám ismeretségünk nem enged meg ilyen közvetlen lépéseket, így ráhagytam a meggyőzést a vörös hajú lányra, kinek érveit nem tudtam hova tenni.
- Végül is, ha kijózanodik, elölről kezdheti kedvelt hobbiját. Ha van esze, megfontolja a dolgot – a háttérben maradva jegyzem meg az alábbit kivonva magamat Nishigamit erőszakos vagy éppen ötleteiben gazdag vízbe kényszerítése alól. Csak ha minden kötél szakad, csupán akkor, egy határozott mozdulattal segítek kísérlek segíteni neki beszállni a vízbe, amennyiben a kút mellett némileg közel helyezkedik el. Hiszen nem megölni akarom, csupán a javait tartom szem előtt. Neutral
Vissza az elejére Go down
Ayumu Michiyo
7. Osztag
7. Osztag
Ayumu Michiyo

nő
Taurus Rooster
Hozzászólások száma : 144
Age : 30
Tartózkodási hely : itt is, ott is :D 7. osztag, 10. osztag és még Karakurát is megszálltam... muhahaaa >.<
Registration date : 2011. Apr. 24.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A misszió! - Page 2 Cl0te21100/30000A misszió! - Page 2 29y5sib  (21100/30000)

A misszió! - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A misszió!   A misszió! - Page 2 EmptySzer. Márc. 26, 2014 7:41 am

Míg én boldogan elpásztorkodtam kicsi hangyakómám felett a pizsiparti önkényesen továbbindult, mármint nem ment messzire, de az pont elég volt hozzá, hogy ijedtem felugorjak, és Hana-chanra vessem magam, mégse maradjak már le a bulivonatról, ami végül is nem úgy tűnt, hogy közösen megállapodásos úton alakult, mert igazából senki más nem vonatozott, még én se igazán, hanem inkább családosat játszottak, olyan kiscicásan. ^.^
Kicsikét nem értettem, hogy akkor most hogy is van ez a dolog, hogy hát a Kékhajlány a cicamama, és Shishi-chan meg a kiskölyke, de Shishi-chan és a másik lány, akinek nagyon sajnáltam, hogy nem tudom, de akkor sem tudtam a nevét, szóval hogy ők meg testvérek, és akkor neki is Kékhajlány az anyukája, de közben meg ők nem is hasonlítanak, és ez annyira de nagyon zavarosan kavaros volt, hogy teljesen meg is szédültem a gondolattól, és majdnem közelebbről is megvizsgáltam a már rég elhagyott hangyatelepem, hátha mégis követett, mert én nem akartam ám otthagyni őket, hanem velük is akartam bulikázni. T.T
Persze azért mégiscsak túl kellett tennem magamat az eseten, mert Shishi-channal rókalesre akartunk menni, és muszáj volt, mert én is akartam, meg biztos mindenkinek tetszett a dolog, úgyhogy én nagyon figyeltem, és lestem, merre szalad a kis vörös, és hát volt velem kettő kis vörös is, meg cukik is voltak, csak hát ők már cicák voltak, és nem lehettek még rókák is. Surprised
El-elbambulva lépegettem Hana-chant nyunyurgatva, nyúzva, miközben igyekeztem odafigyelni, hogy mi is megy előttem, körülöttem, ne daráljak be senkit. Végül is úgy tűnt nekem, hogy nem is igazán ismertem meg senkit sem a pizsipartiból, és nem értettem, hogy történhetett meg, de azért épp úgy füleltem, mintha tudnám is, miről van, és végül is úgy gondoltam, tudom is! Nélkülem barkóbáztak! Surprised
Én is be akartam szállni a játékba, csak éppen azt nem nagyon tudtam, hogy most miről is, hogyan, és meg mi is van, szóval minden ami elharangozott a fülem mellett totálisan össze-vissza ilyen gubancos sövényizé volt, amilyen az indiános lovacskás filmekben is mindig így elgurungál a képernyőn pont akkor, mikor valami nagyon veszedelmes rész következik, és még csak észre sem veszi, hanem csak úgy dalolgatva boldogan elhempereg a naplementébe. Szerintem nagyon cuki, és én is szeretnék egy gömböckét, csak még nem találtam meg, hogy hol is lehet örökbe fogadni. *w*
Ahogy így töpörögtem én kicsi bogyócskámon, milyen jól is élnénk-éldegélnénk Bubu-channal, és a nyuszikákkal, és Berryvel, meg mindenkivel, annyira belejöttem egyszemélyes bulivonatomba, fel sem tűnt, hogy a fél társaság már oroszlánszelídítős üzemmódban próbálja megfenyíteni Shishi-chant valamiért, és szóval én meg annyira bepörögtem a saját kis világomba, búgócsiga módjára suhantam éppen pontosan Shishi-chan meg a szökőkút felé. Amint elértem a nyusziúsztató szélét, rögvest átborultam rajta magammal rántva Shishi-chant, és nagyon elegánsan két bukfenccel is megcseresznyéztem a fagyi kelyhet.
- Én-én-én… nahagyon bocsánat, hogy így, és minden, és ugye nem fáj semmid, ugye?! Surprised – rázogattam Shishi-chant nehogy nekem kilehelje kicsi lelkét a nagyon hideg és nagyon fagyis uszikálásunktól. O-o – De azért… ügyesen szinkronbukfenceztünk, nem? *w*
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A misszió! - Page 2 Cl0te33500/45000A misszió! - Page 2 29y5sib  (33500/45000)

A misszió! - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A misszió!   A misszió! - Page 2 EmptySzomb. Márc. 29, 2014 3:17 am

Mit ne mondjak, hogy mondanám, de minek, csak tátogtam, mint partra vetett sellő a szatyorban, miféle lendületes nevelési mozdulattal állítják talaj körüli pályára Nishi-Mishi-t. Azt kellene erre kiböknöm, hogy "héj, még nem értünk a megtárgyalni való demokratikusan szavazásra bocsátott részére", de érdekelte a teflon olaj lepergető képességét ez az apróság! Elindultunk valamerre, és ehhez semmit se volt szükséges tennem, úgyhogy boldogságos szivárvány buborékokat eregetve lódultam a cikk-cakkban rongyoló társaság után, mert nekem is akadt ám nehezékem egyetlen egy csillámnyuszi főnököm szeszélyében.
Kicsikét nyekkentem a bizonyosság kedvéért hűséges hátasává váltam, de minek lázadoztam volna? Ügettem véle a végtelenbe és még tovább, bár kissé meglepett, mitől lett ilyen felhőtlen szeszgőz csapzott hangulata.
-Michmókám! A puha pamacskáid szerelmére, komoly, de tényleg aztat akarod velem beetetni, hogy betintáztál egy nyalintásnyi alkoholtól?-
Sandítottam felé, mégis mit szeretne tőlem ennyire, meg úgy általában, bár semmi kifogásom a szeretgetés ellen, csak jobb, ha tisztázzuk, én nem fogok két méteres lila hajú férfi egyeddé változni, sem kockás fülű nyuszkóvá. Maradok annyiban, maradtam hátrafelé tisztességes távolságban és figyeltem szerelmetes főnököt meg az alakuló hadműveletet, hogyan juttassák Nishkót vízbe. Nekem erre roppantul egyszerű és kellően fájdalmas megoldás lapult az öklöm képében, de mire reflektorba verekedhettem volna magam, nyuszkó elvtárs már elegancsos, szó szerint gáncsolós megoldással borította vízbe a célpontot.
Lenyűgöző hadművelettől hangos röhögésben törtem ki, mert ez annyira szépséges mozdulat volt, amire senki se lett volna képes gyár vezetőnkön kívül. Ezerrel fütyörésztem gigantikus tetszésemet kifejezvén, mert, akinek ez nem jött át, annál valami problematika lehetett fej tájékon...
-Én aztán maximális pontszámmal tovább juttatom párosotokat a döntőbe! Indulnotok kéne szinkron szökőkút fejelés számban a Zolimpián!-
Dobáltam feléjük szívecskéket és araszoltam közelebb, peremre ráncigálhassam Nishi palántát, mielőtt belefulladna a saját nyálába, vagy utólag derengene fel neki fulladásos halált játsszon el a bokáig érő vízben.
Vissza az elejére Go down
Hidetada Nishigami
11. Osztag
11. Osztag
Hidetada Nishigami

Férfi
Capricorn Pig
Hozzászólások száma : 147
Age : 52
Tartózkodási hely : Valamelyik kocsma, esetleg otthon iszom
Registration date : 2013. Jan. 09.
Hírnév : 10

Karakterinformáció
Rang: Alkoholista tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A misszió! - Page 2 Cl0te13400/15000A misszió! - Page 2 29y5sib  (13400/15000)

A misszió! - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A misszió!   A misszió! - Page 2 EmptySzomb. Márc. 29, 2014 6:29 am

Ment a tervezgetés, a kikérdezés, a kivételezés megkezdése, meg hasonló nagyszabású dolgok, egészen addig, amíg a háttérben megbúvó, Michi-sam, aki természetesen nem volt józan, az egészet félbe nem szakította akciófilmekbe illő jelenetével! Nishi szemei előtt már-már megelevenült, ahogy a szájába a dönti, az elé kitűzött sörös dobozt, amikor bekövetkezett az említett dolog.
Mind a két delikvens éppen ugyanúgy, ugyanabban a másodpercben zúgott bele a szökőkútba. A részegebb alak a baleset hatására enyhe sokkot kapott, s ahogy a jéghideg víz végigkarmolta a testét teljesen leblokkolt. Azonban azon néhány másodperc alatt, amíg a víz alatt volt sikerült elég vizet benyelnie ahhoz, hogy, amikor elkezdte rázni az úszópajtása, rögtön kiszökjön vagy félliternyi víz, aminek egy részét arcba kapta a leányzó.
Rögtön utána pedig a vele szemben lévő vállára dőlve kezdte el kiereszteni magából a felesleget. Természetesen egy elenyésző része a hölgy hátára jutott, azonban a nagyja a szökőkút peremére, s bármennyire is ügyelt Chiyo-sam, a lábát sikerült telibe kapnia.
Miközben pedig az „A” kategóriás akció után a „C” kategóriás horrorba csaptunk át, elmaradhatatlan kellékként megjelentek a rendőrök is.
Vissza az elejére Go down
Shima Eizo
11. Osztag
11. Osztag
Shima Eizo

Férfi
Hozzászólások száma : 54
Tartózkodási hely : Valahol lófrál
Registration date : 2014. Jan. 21.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A misszió! - Page 2 Cl0te6000/15000A misszió! - Page 2 29y5sib  (6000/15000)

A misszió! - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A misszió!   A misszió! - Page 2 EmptyHétf. Márc. 31, 2014 11:05 pm

- Az én nevem Shima Eizo, a 11. osztag tagja. Nem tudom, hogy mi rossz van abban, ha valaki érdeklődik egy csapattagja felől. – mutatkoztam be, még én voltam megsértődve, hogy ő miért volt megsértődve.
Ezután elkezdtem összeadogatni magamban a válaszokat: 400 éve áll szolgálatban, tehát nindzsa, néha szeret sötétben járkálni, tehát nindzsa, nincs maffiózó a családjában, tehát nindzsa, követett el már bűncselekményt, tehát nindzsa, és nem allergiás egyik állatra sem, tehát nindzsa. Kész, nincs is szükségem több válaszra, az eredmények magukért beszélnek. Viszont még így is kevés bizonyítékom van a gyanús kémnőszemélyre, mivel a csapatból senki sem kiáltott fel, hogy „Úristen egy nindzsa!”. Pedig erre számítottam, azt hittem, hogy ez egyértelmű volt a többiek számára is. Remélem nem fogok kifutni az időből, mert abból most kevés akad. A szökőkútnál elkenődött mosollyal vakartam meg fejemet, miután rájöttem, hogy az ellenség nem a víz alatt rejtőzködik. Lássuk csak, ha én rosszfiú volnék, vajon hol bújnék? scratch  (eközben benéz egy kő alá) Mindezek mellett nem értettem, hogy a társaim mit szórakoznak a háttérben, amikor az egész csapat veszélynek van kitéve, hogy az osztagtársam miért lóbálja maga előtt azt a sörös dobozt, mint egy horogra akasztott szerencsétlen haleledelt, és hogy az álcamester miért találta jó döntésnek, hogy magával löki Nishit a vízbe. Bizonyára meg volt rá a jó oka, lehet, hogy észrevette az ingébe rejtett poloskákat, amiket egyszerű balesetnek álcázva hatástalanított. Okos, nagyon okos, ez nekem eszembe sem jutott, látszik, hogy lenne még mit tanulnom. Mindegy, én magánnyomozásba kezdtem, továbbra is maradok a csapat szeme, és a füle. Kopók szagát érzem, egyenesen felénk közelednek, kétség kívül ők az álruhás nindzsák, bár meglepett, hogy mégsem a rajtaütés mellett döntöttek, látszik, hogy egy zöldfülű kezdő lehet a parancsnokuk, aki még csak most került ki a Rosszfiú Képző Akadémia iskolapadjából. Nincs más hátra, önként vetem magamat az oroszlánok fogai közé, félelmet nem ismerve, és míg én egyedül felveszem velük a kesztyűt, addig a társaimnak egérutat biztosítok, és rájuk hagyom Nishi védelmezését. Biztosra veszem, hogy ezért az önzetlen hőstettemért ki fognak tüntetni, ha én nem is élném túl! Arrogáns 
- Heló, heló az uraknak, szép estét! – lépek eléjük gyanútlanul, barátságos mosollyal. – Mi járatban errefele? Látom a rendfenntartás most sem alszik, hiszen kitudja, hogy a nap mely szakaszában történik törvényszegés, nem igaz? – kíváncsian fogom várni, hogy mikor veszik elő rejtett késeiket, viperáikat, shurikenjeiket, én pedig abban a pillanatban cselekedetre készen állok a csapat védelme érdekében. Cool
Vissza az elejére Go down
Aikawa Chiyo
11. Osztag
11. Osztag
Aikawa Chiyo

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 398
Age : 32
Tartózkodási hely : Jobb esetekben ruhán kívül :P
Registration date : 2012. Feb. 21.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A misszió! - Page 2 Cl0te31700/45000A misszió! - Page 2 29y5sib  (31700/45000)

A misszió! - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A misszió!   A misszió! - Page 2 EmptyKedd Ápr. 01, 2014 12:11 am

"Végül is trükkösen tökéletes összjátéknak lehettünk a tanúi!" - kommenteltem magamban a történteket. Nishi~chan a vízbe került, igaz kedves cinkostársam is, de mindezt olyan aranyosan művelve, hogy muszáj volt egy pillanatot rászánnom a mozzanat kiélvezésére. A sört, mivel lássuk be Nishi~chan a víz alatt nem fogyaszthatta el, és hát kár lett volna veszni hagyni, szakavatott mozdulattal bontottam el, hogy elmélyítsem vele az amúgy is igen csak bensőséges viszonyomat. Eme csodás és mindennapian nem mindennapi pillanat teljes figyelmet kívánt és követelt ki magának. Az ital íze, ahogy jól esőn csurdogált le a torkomon, természetesen csak szigorúan belülről... Így történhetett meg, hogy nem szenteltem különösebb figyelmet a már-már rituális mozdulataimat kísérő hangeffekteknek. Miért is tettem volna, hisz otthon a krimóba is rendszeresen hallok effélét elmélyült italozásaim alatt-mellett, épp ki a tettes. Mindenesetre arra eszméltem, hogy Nishi~chan bosszúból, amiért nem neki adtam a sokat érő nedűt, a zórimat vette célba, és mert nem voltam elég figyelmes, megajándékozott egy "szeretetcsomaggal". Faarccal, pár lépést arrébb léptem, remélve, hogy kiértem Nishi~chan hatósugarából, majd ha már úgyis ott voltam víz közelbe, megszabadultam a zórimtól és a zoknimtól egyaránt, és elkezdtem kimosni a szökőkút vizébe megveszekedett cimborám kissé ömlengősre sikeredett hálálkodását.
~Oh a mindenségit! Hát így tegyen jót az ember a másikkal! ~ zsörtölődtem magamban faarccal. Még egy fintort se eresztettem meg, csak azért se. Ellenben immáron teljesen jogosnak éreztem, hogy én ittam meg a csali doboz sört, és végül nem adtam Nishi~channak Arrogáns Ki látott már olyat, hogy így pazarolja valaki az italt, hogy csak úgy rám hányja... Neutral Persze hangosan nem panaszkodtam, hisz még mindig nem én jártam a legrosszabbul.
Idő közben meghallottam, hogy osztagtársam lelkes tereferébe kezdett a kiérkező rend őreivel. Még jobb, mindig is szerettem a hatóságokat, főleg az otthonlévő és épp alvó állapotukba. Szóval felvettem a nem túl patyolat, de mindenképp csurom víz lábbelim, majd oda slattyogtam kissé cuppogós hangot hallatva minden második lépésnél, a megjelenő közeghez.
- Üdv biztos urak! - köszöntöttem őket jól nevelten, egy lefegyverző mosollyal - Mint látják, az öcsém rosszul van. Szédül, és hányingere is van. Nem tudnák véletlenül megmondani, hogy merre találhatunk orvost. Azt hiszem valami olyat ehetett, ami romlott volt... - aggódó pillantásokat küldtem a szemmel láthatóan ramaty állapotban lévő srác felé. - Tudják a rendőrkisasszony se ide való, szóval igyekszik segíteni, de az öcskösnek sürgős ellátásra lenne szüksége! - Ijedtséget igyekeztem erőltetni a képemre, és sűrűn pislogni hátra fele, hisz ha mindenki kész volt, akár szaladhattunk is volna. Ez már csak tőlük függött...
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A misszió! - Page 2 Cl0te33500/45000A misszió! - Page 2 29y5sib  (33500/45000)

A misszió! - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A misszió!   A misszió! - Page 2 EmptyKedd Ápr. 01, 2014 12:40 am

Oda se sűrűn kellett kanalaznom magam, hogy felszínre cibálhassam Nishkómát, mert a kicsiny bálna Béla, úgy arcon és lábon tisztelte két szépséges nimfánkat, abban aztán hiba nem volt. Az első sokkos két lépést hátra, kezeket magasba sokkolódás után, azért anyai tockossal tiszteltem meg az ön és józansági kívületen garantáltan méterekkel távolabb tartózkodó tisztem fejét.
-Szégyelljed magad, mitet, hogy nem csináltál, pedig csináltál, amikor nuku agysejttel is lehetnél illedelmesebb a szépséges hölgyekkel szemben, akik itten életed mentik a szesz általi korai elhalódástól! Ezért virágcsokrot veszel a szépséges segítőidnek!-
Fenyítettem látványos nevelő felügyeletként, bár kételkedem az eredmény halovány szikrájában, bármilyen morzsikát felfogott a nagy előadásomból. Semmi vészfék, mert én emlékezni fogok rája és kőkeményen bevasalom rajta.
Elmélkedést követően rátaposhattam a tettek göcsörtös mezejére. Ruhája nyakánál fogva cibáltam kifelé ebihalat a posványosból, amikor felbukkantak a rend kozmikus őrei. Abban a minutumban lelkes menekülőként eresztettem el Nishinyót nagyot koppanjon a hideg csempén és távolabb araszolhassak. Bevált alkesz szokás, hogy messzire távolodok a bajtól, ha felbukkannak. Akad némi pecsét a dádá könyvecskémben és nem igazán akartam hűvösre kerülni, de ahogy a hős megmentő ezüst róka bevetette magát, rögtön csápoltam a társaság maradékának, vigyük express teperéssel a nehezéket.
-És mostan mindenki ragadja meg ennek a jó madárnak egy mozdítható testrészét és...-Görgettem oda hurrikán tombolásával egy szomszédos bokorban horpasztó csövestől eltulajdonított bevásárló kocsit, abba varázsoljuk bele secpec az ál-hullánkat, aztán hasítunk a szivárványos végtelenbe.-...ebbe ide-e, belefelé!- hadonásztam kézzel-lábbal, mitet kéne megvalósítani másodpercek töredéke alatt.-Skacokat bevárjuk valami közeli és kellően biztonságos fedezékben!- Hajigáltam feléjük gigantikus szívecskéket, hogy ezért tuti biztos lehet két kívánságuk, amit beteljesítek, mert a fenének se volt kedve rácsok mögött roskadozni, míg főtörzs őrmester kivált minket a sake kuponjaival.
Vissza az elejére Go down
Amatsuji Youko
1. Osztag
1. Osztag
Amatsuji Youko

Férfi
Aquarius Hozzászólások száma : 63
Age : 511
Registration date : 2011. Jul. 14.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: 1. osztag tagja
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A misszió! - Page 2 Cl0te10000/15000A misszió! - Page 2 29y5sib  (10000/15000)

A misszió! - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A misszió!   A misszió! - Page 2 EmptyKedd Ápr. 01, 2014 4:10 am

- Egy szóval se mondtam, hogy rossz az, amit teszel, Eizo – szólítom immáron nevén a delikvenst, felvilágosítva, hogy szavaim mögött egy negatív rejtett üzenet sem lapult meg.
Kezembe temetem az arcomat a szökőkút eseményeit látva. Remélem, azért a műkincs egybe marad, kellemetlen lenne a közfelügyeletnek megmagyarázni a helyzetet. S tessék az emlegetett szamarak Rolling Eyes Elhúzott szájjal nézek a munkájukat végző rendőrtisztek irányába, majd a hadnagy menekülési akciójába besegédkezve kaparom a vízben ázókat a kézikocsira, majd kézjeles üzeneteket ejtettem meg azok felé, kik a rendőrök figyelmét vonták el éppen. A kézjelek tartalma rövid és lényegre törő volt, siessenek, és Dél-kelet felé megtalálnak minket. De ha a fakabátok nagyon nem kívánkoznak engedni talán nem okoz nagy problémát, hogy bénító tűkkel kis pihenőt szolgáltatok nekik.
Vissza az elejére Go down
Ayumu Michiyo
7. Osztag
7. Osztag
Ayumu Michiyo

nő
Taurus Rooster
Hozzászólások száma : 144
Age : 30
Tartózkodási hely : itt is, ott is :D 7. osztag, 10. osztag és még Karakurát is megszálltam... muhahaaa >.<
Registration date : 2011. Apr. 24.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A misszió! - Page 2 Cl0te21100/30000A misszió! - Page 2 29y5sib  (21100/30000)

A misszió! - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A misszió!   A misszió! - Page 2 EmptyKedd Ápr. 01, 2014 7:27 am

Nagyon boldog voltam, mindenki örömét lelte szinkronbukfencező mutatványunkban, még Shishi-chan is annyira boldogságos volt, egyből miniszökőkútként tört elő belőle minden, ami csak kikívánkozott, szerencsére, első körben kimaradt a sűreje, és már csak vállamra borulva adta ki magából a komolyabb elemeket, például a cukin előhuppanó kis rókát. Szörráng hangeffekt kicsit megzavarta lelkivilágomat, ami egy az egyben ki is akart ugrani belőlem, viszonozva Shishi-chan arconköpős akcióját, de nagyokat nyelve, rókásat dúdolgatva igyekeztem nem észrevenni az észrevehetetlent, hogy éppen pontosan most is rókalesen vagyok, ahogy azt korábban nagyon is beajánlgattam, bár most már inkább ne tettem volna. Surprised
Azért mégiscsak túltettük magunkat a dolgon, és ahogy Shishi-chant ázott kismacskaként horgászta ki Hana-chan valamiféle anyamacskaszerepi cserélődés miatt, én is távozóra fogtam, és kis nehézségek árán végül is valahogy kipottyantam a nyusziúsztatóból a szárazra. ^.^ De persze, semminek sem lehetett sokáig örülni, pedig hát mennyire, de jól haladt már a pizsiparti, hát túl voltunk rókalesen, meg még szinkronszökőkutaztunk is, és izéke, szóval még mindig nagyon sok mindent nem csináltunk, de azért, mégsem álltunk úgy, hogy máris leakarjanak kapcsolni bennünket a rendőrbácsik, mert nem is voltunk hangosak se, meg nem is csináltunk semmi rosszat, tényleg. Surprised
Szerencsére Hana-chan nagyon benne volt a rejtőzködésben, és míg… hát izééke, még mindig nem igazságosan tudtam, hogy is hívhatják a két hőst, akik önként áldozták fel magukat, Shishi-chant azonnal és sürögve elvontathassuk a láthatárról, remek alkalmat adva nekem kihasználjam kicsi sárga targoncás tehetségemet, szóval hogy végül is olyan megmenekülősfélét zavarhattunk be gyorsan a susnyásba, és hát ottan tartottam, hogy nagy erőkkel tartottam felfelé Shishi-chan kezét, ne nagyon kocogjon a feje, mert megint úgy döntött, hogy nagyon nem akar magánál lenni, pedig szerintem igazán jó volt az a hűsítőbukfenekzés, csak úgy a mellékes áradat nem, ami beterített, de a lényeg az volt, túléltük, megvagyunk, és talán még úgy is tűnt, hogy megleszünk, mert hogy hát szerintem azért eléggé jól elfedeztük magunkat a menedékünkben, és most már csak nem volt hátra más, mint egy kicsike sutyorgás a kompániának: - Nyúlcipő! *w*
Vissza az elejére Go down
Hidetada Nishigami
11. Osztag
11. Osztag
Hidetada Nishigami

Férfi
Capricorn Pig
Hozzászólások száma : 147
Age : 52
Tartózkodási hely : Valamelyik kocsma, esetleg otthon iszom
Registration date : 2013. Jan. 09.
Hírnév : 10

Karakterinformáció
Rang: Alkoholista tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A misszió! - Page 2 Cl0te13400/15000A misszió! - Page 2 29y5sib  (13400/15000)

A misszió! - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A misszió!   A misszió! - Page 2 EmptyCsüt. Ápr. 03, 2014 2:36 am

A rendőrök feltűnő sziluettje mindenkiben kiváltott valamit, kiben az önfeláldozás érzését, kiben a stratégia visszavonulás lehetőségét! Az autóból kiszálló urak, Chiyoval és Eizoval elegyedtek szóba, ám, amint, néhány másodperces késéssel érzékelik, a csapat többi tagjának meglépési akcióját utánatok kiáltanak.
- Álljanak meg! –Amennyiben a felszólításra nem cselekedtek, erőteljesebben szólnak rátok, de egyébként nem foglalkoznak veletek. – Hogy hívják a menekülőket? - Kérdik az ott maradottakat.

Mindeközben:

Nishit önakaratán kívül belegyömöszölitek az elkobzott bevásárlókocsiba, és menekülőre fogjátok. Mindeközben gagyogásra emlékeztető ellenkezést hallhattok tőle. Hosszú másodpercekig gügyög, egészen addig, amíg a gyors menetelés még jobban felkavarja, s egy újabb ajándékkal jutalmazza meg, most éppen a földet.
-Háljátokmánmeg! – Hogy ebből mit sikerül kivennetek, az rajtatok áll.
Már csak az van háta, hogy valamiféle tervvel is álljatok elő a továbbiakban.
Vissza az elejére Go down
Shima Eizo
11. Osztag
11. Osztag
Shima Eizo

Férfi
Hozzászólások száma : 54
Tartózkodási hely : Valahol lófrál
Registration date : 2014. Jan. 21.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A misszió! - Page 2 Cl0te6000/15000A misszió! - Page 2 29y5sib  (6000/15000)

A misszió! - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A misszió!   A misszió! - Page 2 EmptyCsüt. Ápr. 03, 2014 10:43 am

A csoportvezető hölgyben ismét nem csalódtam, nincs is szükség szavakra köztünk, ha én mártír akcióba indulok, készen feláldozni életemet a csapatért, hogy végül elfoglalhassam méltó helyemet a hősök között, amit már születésem óta kipárnáztak a számomra, akkor az úgy is lesz, köszönhetően ő neki. A jóban a rossz már csak az, hogy a gyanús nindzsa kémnőszemély is velük tart, pont ahogyan lennie kell, az elejétől fogva tudtam hogy egy profi beépülő, még most is láthatatlanná tévő köpenyt hord valódi személyisége felett, hogy a csapat megfogyatkozott felével tartson tovább, kisebb rizikóval. Viszont az osztagtársammal már nem számoltam, hogy ő is szeretne részt venni az öngyilkos akcióban, ami így már nem is öngyilkos. Neutral  Le sem tagadhatnánk, hogy egy osztagban szolgálunk. Így nem fogok tudni hős lenni, elvették tőlem a színpadot… kiált  (hisztizik belül, mint egy négy éves kisgyerek, akitől elvették a játékmackóját) Nem számít, akkor arra fogok törekedni, hogy minél több rosszfiút intézzek el ő nála. A gyanús nindzsa kémnőszemély még egyszerű kézmozdulatokkal is jelzett gazfickó társainak, hogy merre haladjanak tovább, miután már leszámoltak velünk.
- Ömm izé, én nem ismerem őket, csak nem rég csatlakoztam hozzájuk, miután megláttam szegény rosszbőrben lévő pasast, hogy legyen a környéken egy férfi segítőkéz is, de a mellettem lévő hölgy máris megmondja a nevüket! – veregettem meg egy erőltetett mosollyal osztagtársam vállát egy kacsintás kíséretében, hátha ő majd tud rögtönözni valami furfangosat, vagy ha gondolja, rögtön nekik is ugorhatunk. A szófecsérlés nem az én műfajom, na uccu, vegyék már elő azokat a gyilkos fegyvereiket, és essünk túl ezen az erőltetett színjátékon, hiszen mindenki tudja, hogy csak kamurendőrök, én pedig akciót akarok már végre. Ennyi Sherlock Holmes izé után, meg ki rejtőzik el ki elől már belefájdul a fejem, végre én is megérdemelnék már egy Bud Spencerhez hasonló főszerepet, ahol kedvem szerint osztogathatom a pofonokat boldog, boldogtalan roszfiúknak hű társammal, Terence Hillel, aki most egy nő, és nem is így hívják, de ez már csak részlet kérdése. Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
Aikawa Chiyo
11. Osztag
11. Osztag
Aikawa Chiyo

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 398
Age : 32
Tartózkodási hely : Jobb esetekben ruhán kívül :P
Registration date : 2012. Feb. 21.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A misszió! - Page 2 Cl0te31700/45000A misszió! - Page 2 29y5sib  (31700/45000)

A misszió! - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A misszió!   A misszió! - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 05, 2014 6:33 am

Nem kicsit ledöbbentem pislogtam a labdát épp nekem passzoló Ei~chanra, :O.O:majd csodásan kivitelezett idült fulladozásba kezdtem. Hát hová gondol a tudatlan párája, hogy azt hiszi, hogy én Nishi~chanon kívül bárkit be tudnék mutatni. Hiszen még az ő nevével is lehet gondba keverednék. Ráadásképp, ha tudnám, sincs rá okom, hogy csak úgy kiadogassak ismeretlen alakoknak neveket, csak mert vicces ruhákban feszítenek... ArrogánsÍgy aztán berekesztve a szolid fulladást, végül csak megszólaltam.
- Huh, nem is tudtam, hogy ragályos! Ezek szerint mégse ételmérgezés volt, mint hitte doktor úr! - pislogtam osztagtársamra, majd folytattam - Lássuk csak... a fickó, aki rosszul volt, az ő neve Kasumi Kenshiro.- oké, a nevekkel Suza~chan segített ki, súgván a fülembe őket - A hölgy, akinek olyan szép fekete a haja, az ő neve Hudinella. Tudják, hol itt van, hol nincs, amolyan meseszerűen... Fogalmam sincs, hogy csinálhatja... A kék hajú leány, aki mellesleg egy titkos kollégájuk, szóval a rendőrkisasszony neve Chidori Kaname, és a leányzóé pedig Roromiya Karuta. - soroltam fel teljes komolysággal, ámbár egy pillantással újfent osztagtársamra lestem, de meg is nyugodhattam egyből, hisz ha verekedni kell, mivel ő is osztagom béli, tuti besegít majd... remélem... Ekkor jutott eszembe, hogy hisz magunkat még be se mutattam. - Tényleg is... ez az úr itt mellettem Doktor John Watson, segíteni sietett ide hozzánk, én pedig Kasumi Youko vagyok. És ha most megbocsátanak, orvost kell vinnem az öcsémnek Doktor Watson személyébe, ráadásképp lehet én is megfertőződtem... én a maguk helyébe nem állnék ennyire közel, mert a doktor felesküdött, de maguk nem... és ha nem szeretnének először időszakos köhögőgörcsöt szenvedni, majd hányni a köhögéstől, végül véreset köhögni, a helyükbe kissé távolabb lennék. Tudják nekem az öcsém, én vállalom a kockázatot, hogy elkapjam, de maguk?
Közben persze fel voltam rá készülve, hogy az első gyanús és kellemetlenkedő mozdulatukra megszabadítsam őket az eszméletüktől... elvégre ők legfeljebb tíz éve tanulhattak harcolni, én viszont már közel háromszáz... Cool
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A misszió! - Page 2 Cl0te33500/45000A misszió! - Page 2 29y5sib  (33500/45000)

A misszió! - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A misszió!   A misszió! - Page 2 EmptyKedd Ápr. 15, 2014 4:23 am

-Sálálááá~h! Senki sem hall semmit, de nem ám, ugye, hogy nem ám?!- Kacsingattam nagyon nagy sietségben a mellettem haladó hölgyikékre, véletlen se jusson eszükbe egyetlen pillanatra se behúzni a kéziféket! Ha megteszik, oda a remény és elkap a sintér! Szóval, tovább süvítettem az első gigantikus sövényes mögé, hogy ott berendezve fedezékünk kapjam le egyik szandálom. Minden gát szakadna, azzal is fejbe csaphattam az utánunk szaglászó rend őreit. Addig meg meresztettem szemeimet a távolba, mi történik a többiekkel.
-Bizony ám, drága Michiwonka úrnő! Ha nálam lenne a felszerelésem nem hezitálnék, hogy szerelembe ejtsem a két vadat, de most maradjunk csendben, mert még jobban lebuktatjuk magunkat, mint kellene....és NISHIIIIII~H! Fogjad már visszafelé a hangerőt azt a rézfán fütyülő rézangyalát! Le fogsz minket buktatni és akkor szappanért hajolgathatsz életed végéig....és ott még alkoholt sem fogsz kapni!- Hessegettem a kocsiban vadul arab terrorista nótákat daloló tisztemnek, hátha meggyőzi az utolsó érvem, ne akarja még jobban ránk gyújtani a reflektorfényt.
-Van nálatok zokni, zsebkendő, rongy, felesleges melltartó szivacs?-
Tekintettem körbe a női szakaszon, hogy ha szükséges kíméletlen szájbetömő szankcióval állok elő. Ebben a hangazavarban nem lehetett gondolkozni, ami eleve nehezemre esett, mit kezdjek egy részeggel, aki sose józanodik ki.
-Következő a tippem! Furikáztassuk addig, míg minden ki nem jön, aminek ki kéne és ki nem tisztul annyira a feje, ezekből az artikulálatlan halandzsákból vietnami csirke recept érthetőségű hablaty lesz! Többieknek majd....öhm....hagyunk hátra nyomokat!-
Vissza az elejére Go down
Ayumu Michiyo
7. Osztag
7. Osztag
Ayumu Michiyo

nő
Taurus Rooster
Hozzászólások száma : 144
Age : 30
Tartózkodási hely : itt is, ott is :D 7. osztag, 10. osztag és még Karakurát is megszálltam... muhahaaa >.<
Registration date : 2011. Apr. 24.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A misszió! - Page 2 Cl0te21100/30000A misszió! - Page 2 29y5sib  (21100/30000)

A misszió! - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A misszió!   A misszió! - Page 2 EmptyKedd Ápr. 15, 2014 5:13 am

Hana-channak igazán remek ötlete volt, hogyan is szórhatnánk továbbra is széjjelfelé a világban a szerelmet, és hát mennyire de jó is lett volna, szóval hogy nekem nagyon tetszett volna, csak hát ha már így ennyire de semmi esélyünk sem volt rá, megeshessen a nagy eset, amit más esetekben jó lenne kiküszöbölni, és erre nagyon is jó lenne egy hordozható miniszerelemágyú, olyan kötelező viselet, csak úgy a biztonság kedvéért mindenkorra, szóval na, igazán csudiklassz lenne, de hát most még nincs, és majd kell a pénz arra is, de édességre is, mert már az is kevés van, pedig hát betáraztam, igazán mindig szoktam, de mégiscsak fogy, és még olyan hősös kártyás cukorkát is kell vennem, mert az is tetszik, és akarom, hogy sok kártyám legyen, és sokat tudjunk játszani Kacsával. *w*
A babakocsijában fetrengő Shishi-chan időközben valami rókacsalogató mondókába kezdett, bár nem értettem egy szavát is, aranyosnak találtam, de nem értettem, minek a kántálás, mert nagyon is köztudomány, hogy a róka-móka addig nem dugja ki egyetlen kicsi bajsza szálát sem a lakásából, míg mindenki nagyon csendesben nem van, meg például a pók is csak akkor rakja le a kiskölykeit a sarokba, amikor csend van, úgyhogy nálam mindig mindenütt nagy a hangzavar, hogy még inkább be se költözzenek a pókok, nemhogy  nagyon lerakja a kicsijeit is, mert igazából még a nagyon mini pókoktól, amik megsúgják, hogy milyen színű lesz a szerelmes kisnyuszipárom haja, bár én még nem láttam olyan Nobu-chan lila pókicát, de akkor is Bubu-chant szeretem, de szóval nem tudom, pontosan, mit is akartam, aztán Hana-chan javaslata meg el is telelte befagyott gondolataimat, és belepottyantam egy másik hálóba.
- Szerintem Shishi-chan nagyon erősen azon van, nyomokat hagyjon a hátramaradt felmentőseregnek. ^^” De ha mégsem elég jó, mert lehet belőle olyan is, amit más csinált, akkor rajzolhatnánk valamit valamivel a földre, mondjuk egy jó kis kavicskával, mert most nincs nálam se kréta, se papír, semmi, de tényleg. :oDe egy jó kavicska mindent megold! Nyuci-chan ezt mondta, és akkor biztos így van. *w* - El is kommandóztam a fedezékben, hátha akad valahol egy kavicska, amivel megválthatjuk a világot, esetleg valami eldobott egy krétát, mert annak még jobban örültem volna, nem akartam aranyos kavicskákat koptatni, de végül mégiscsak ez maradt, kréta nem akadt, kavics azonban több is, nem túl sok, de raktam párat a zsebembe is. Aztán visszamentem a többiekhez, és rajzoltam egy édi kis csillámnyuszisszancsot, míg folytak a tárgyalások a további teendőkről. – Na-na-na? *o* - mutattam be művemet, aztán cseppet elszégyelltem magam, hogy másoknak nem is engedtem teret. SurprisedBocsánat, hogy csak így, meg se kérdeztem, micsudit rajzolhassak, és nem is adtam kavicskát sem, pedig még jutna, szóval itt van, és azért jó lesz? – miután senki sem akart visszaküldeni a rendőrbácsikhoz, amiért önző voltam, így végül is megnyugodhattam, és végre az én tapsi füleimig is eljutott Hana-chan ötlete, mit is csináljunk az ufó nyelven beszélő Shishi-channal. - Úúúú, szerintem is nagyon jó ötlet ez a furikázás, én akarom tolni a kocsiját, és akkor még bébiszitterest is játszhatunk a pizsipartiiin! ^.^
Meg se vártam, engedélyt kapjak, egyből gurítani kezdtem Shishi-chan kicsi kocsiját, igaz, csöpit lassan indultunk meg, nem volt egy repülő rajt, de azért beleadtam minden szupernyuszi erőmet, előrébb haladhassunk az első nyomtól, és alkothassuk a következőt! ^w^
Vissza az elejére Go down
Hidetada Nishigami
11. Osztag
11. Osztag
Hidetada Nishigami

Férfi
Capricorn Pig
Hozzászólások száma : 147
Age : 52
Tartózkodási hely : Valamelyik kocsma, esetleg otthon iszom
Registration date : 2013. Jan. 09.
Hírnév : 10

Karakterinformáció
Rang: Alkoholista tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A misszió! - Page 2 Cl0te13400/15000A misszió! - Page 2 29y5sib  (13400/15000)

A misszió! - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A misszió!   A misszió! - Page 2 EmptyKedd Ápr. 15, 2014 9:26 am

Fakabátoknál: A két csávó láthatóan eléggé tájékozatlan az itteni helyzetben. Egyikük még napszemüvegét is felemeli, hogy zavarában megigazíthassa szemöldökét.
- Áhh tudtam, hogy ismerős valahonnét az ifjú hölgy, még Tokyoban ismertem meg, tudod, ott voltam gyakorlaton! Ő az ottani hadnagy, biztos vagyok benne, hogy remekül kézben tartja a dolgokat! – Azzal ők, kissé talán sietve is magatokra hagynak benneteket.  A többiekről lemaradva, csak az általuk hátrahagyott nyomok alapján tudjátok őket követni (Valamilyen különös okból kifolyólag valaki egyszerű nyillal jelzi a megfelelő irányt Rolling Eyes .)

Amottan

- Hátimeg – Öklendez, fejét bever. – tok – Szólal meg a másodszori elindulás nyomán, majd akár érezik válasz, akár nem elkezd erősen kapaszkodni, és rágyújtana egy cigire. –  A! – kiált fel, mikor a dobozból alig-alig bírja kiszedni a cigijét, mikor pedig cigijét szájába illeszti, előrébb esik a feje, és eltörik a cigarettája. – Akuuesdatszi! – Próbál káromkodni, miközben egy erős gyomormozgás után a cigarettával együtt ismét bélsarat ürít, stílusához hűen. – Inkuk!
Még hosszú ideig folytatódik Nishi kálváriája, melynek során jól megfigyelhető fejlődésen esik keresztül, mígnem sikerül megértenetek néhány egyébként nemigen értelmes mondandóját, valamint hányás helyett is csak erős böfögések törnek ki belőle. Hiába próbálnátok még jobban kijózanítani, nem fog menni. Ideje lesz útnak indulni.


A hozzászólást Hidetada Nishigami összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Ápr. 16, 2014 6:59 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Shima Eizo
11. Osztag
11. Osztag
Shima Eizo

Férfi
Hozzászólások száma : 54
Tartózkodási hely : Valahol lófrál
Registration date : 2014. Jan. 21.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A misszió! - Page 2 Cl0te6000/15000A misszió! - Page 2 29y5sib  (6000/15000)

A misszió! - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A misszió!   A misszió! - Page 2 EmptySzer. Ápr. 16, 2014 3:15 am

Terence Hill, vagyis akarom mondani Chi-chan előadása során teljesen le voltam gyökerezve. Mielőtt feltették volna a kérdést, nekem már akkor gombóc akadt a torkomon, így semmi értelmes nem jött volna ki belőlem. Azzal, hogy meg se próbálok magyarázkodni, utaltam arra, hogy készen állok a küzdelemre, de teljesen váratlanul ért az osztagtársam meséje. Nincs Bud Spencer főszerep. Sad 
- Igen, úgy van ahogyan a hölgy mondja, én egy szakképzett orvos vagyok, hiszen ki nézné ki belőlem, hogy nem az vagyok! Arrogáns  –húztam ki magamat széles mosollyal, hüvelykujjammal mutatva magam felé, remélem nem alkottak furcsa egyveleget az orvos, és a hős póza. - Mindent tudok, amit egy orvosnak tudnia kellene, hallottak már a szefiliszkuszról? – jó, mert én sem hallottam róla. – Az utóbbi időkben különösképp elterjedt, köhögés útján, a tünetek pedig napról napra súlyosabbak lesznek. Ragyás kiütések, légzés, hallás, illetve látás zavar, míg végül a beteg bele nem hal a… a légzés, hallás, látás zavaraiba… igen! – hitelességemet még egy bólintással is megerősítettem, mintha tudnám, hogy mit mondtam az előbb. – De ne aggódjanak, létezik rá gyógymód, szóval gyorsan el kell szállítanom őket egy kivizsgálásra, a rendelőmbe. Nem ajánlom, hogy a betegség hordozójának közelébe menjenek, rendkívül gyorsan terjed. Biztosra veszem, hogy a három menekülő hölgy csak önöket akarta megóvni a fertőzéstől.
A fakabát jelmezes fickókat viszont nyílván nem az én szedett-vetett marhaságom, hanem Chi-chan meséje győzte meg. Eléggé könnyen elpucoltak, lehet, hogy mégis valódi rendőrök voltak?
- Én nem egészen erre a megoldásra gondoltam, de ez is szép volt. Egyszer engem is megtaníthatsz a szavak erejére. – jegyeztem meg mosollyal az osztagtársamnak, miután magunkra maradtunk. Remélem nem fogunk későn odaérni, miután az áruló felfedte magát. Abban reménykedem, hogy még folyik a harc, vagy a kollegina nők már elhárították a veszélyt.
- Azt hiszem találtam valamit… - mutatok rá egy jól kivehető nyílformára. – Lehet, hogy a mijeink voltak azok. – lódulok előre a megfelelő irányba. Höh, a gyanús nindzsa kémnőszemély biztos nagyot fog majd lesni, amikor az ő erősítése helyett, a mi erősítésünk fog megérkezni.


A hozzászólást Shima Eizo összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Ápr. 16, 2014 7:30 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Amatsuji Youko
1. Osztag
1. Osztag
Amatsuji Youko

Férfi
Aquarius Hozzászólások száma : 63
Age : 511
Registration date : 2011. Jul. 14.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: 1. osztag tagja
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A misszió! - Page 2 Cl0te10000/15000A misszió! - Page 2 29y5sib  (10000/15000)

A misszió! - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A misszió!   A misszió! - Page 2 EmptySzer. Ápr. 16, 2014 6:56 am

- Mi tartott ennyi ideig? Neutral - nézek a befutókra, ezzel együtt visszaillesztve karvédőm kis zugaiba a két bénítóanyaggal ellátott tűt. Inkább nem kötöm az orrukra, hogy már-már készültem közbeavatkozni, mire a rendfenntartósság hajlandó volt engedni, melyet követően pedig a két lemaradt csapattársunk igyekezett a lehető leggyorsabban felzárkózni. Eleinte pedig úgy tűnt, hogy nem képesek uralni a helyzetet, örülök, hogy tévedtem.
Ezt követően elvezettem őket a zöld ágas-bogas rejtekhelyhez, amely búvóhelyként szolgált a csapat másik felének. Remélem, nem siettek innen tovább olyan nagyon, ugyanis nem tájékoztattak az indulásról kézjelekkel... Furcsa, hogy a halálistenek nem könnyítik meg ezzel a kommunikációjukat egymás között, beszélnem kellene erről Fujimotoval. Neutral
- Biztosíthatom, hogy az imént még itt voltak - megelőzve bárminemű kérdésüket a többiek hollétével kapcsolatban jelentem ki az alábbit és mutatok a letaposott aljnövényzetre és a remekműre, a nyúlszerű élőlényre, mely a földön látható. A sasszeműek akár jobban is ki tudják venni a körvonalait.
- Ez a jel - vonom le a következtetést. Szóval más az új módszerrel, mellyel jeleznek egymásnak a csapatok. Nekünk még nem tanították az Akadémián, talán Fujimotonak volt egy kis esze és bevezetette, helyes. Neutral Magamban bólintok, majd a nyomokat követve indulok meg.
Vissza az elejére Go down
Aikawa Chiyo
11. Osztag
11. Osztag
Aikawa Chiyo

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 398
Age : 32
Tartózkodási hely : Jobb esetekben ruhán kívül :P
Registration date : 2012. Feb. 21.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A misszió! - Page 2 Cl0te31700/45000A misszió! - Page 2 29y5sib  (31700/45000)

A misszió! - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A misszió!   A misszió! - Page 2 EmptySzer. Ápr. 16, 2014 7:47 am

Őszintén mondom, én lepődtem meg a legjobban, hogy a zsernyákság, ilyen könnyen távozott a helyről, és hogy ilyen könnyen bevették azt a sok sületlen halandzsát, amit ott összehordtunk hirtelen nekik. Mint később Suza~chan, a szentem elárulta, csupa mese vagy könyv szereplő neveket soroltatott fel velem. Így hát legfeljebb utólag izzadhattam volna le izgalmamban, de úgy meg nem volt értelme, így inkább hanyagoltam a dolgot. Büszkén veregettem vállon ifjú zseni osztagtársamat, hisz kiválóan improvizált, ahogy az egy harcostól elvárható. Cool A mondandójára csak egy kissé félrébb nyeltem a megszokottól, miszerint nekem kéne őt megtanítanom a szavak erejére. Szerény fuldoklást követően (ugyebár az első tünet...) végül válaszolni is sikerült neki.
- A szavak erejét én se nagyon ismerem. A haiku gyártásban sem jeleskedem, pedig igazán próbálok... - vakartam a fejem zavaromba, holott nem is viszketett - Ha bármit tanítok, az általában vagy kardforgatás, vagy valami ilyesmi... - bólintottam rá nyomatékosítva a dolgot. -Ha erre vágyik a lelked, segítek szívesen, de amúgy nem tudok... - az ikebana készítést, és a sütés-főzést inkább fel se ajánlottam. Embarassed Közben persze mentem utána engedelmesen, hisz fogalmam sem volt, merre vagyok arccal, és most Suza~chan se hangoskodott, lévén idegenvezetőmül fogadtam a fiút.
Midőn a rendőrkisasszonyt is beértük, lelkes vigyoromon a megrovó pillantásai se ronthattak. Titkolatlanul azért igencsak büszke voltam a teljesítményemre. Elvégre mit meg nem tesz az ember a barátaiért... még a rend nevezetes őreit se üti le szó nélkül. Innentől nem volt más dolgom, mint rábízni magam a társaimra, hisz nálam csak jobban tudhatják merre kell menni. Ezt is tettem, természetesen még mindig vigyorogva.
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A misszió! - Page 2 Cl0te33500/45000A misszió! - Page 2 29y5sib  (33500/45000)

A misszió! - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A misszió!   A misszió! - Page 2 EmptySzer. Ápr. 16, 2014 11:21 am

-Ez aztán a fantörpikusan gigantikusan szuperságosan elképesztő ötlet, Michiwonka!- Csaptam büszkén háton, mekkora remekbe szabott álcázott jelzés nyuszikákat rajzolni a gyeptéglára, amit aztán senki se vesz komolyan a fekete csuhásokon kívül. Bárki más tutira gyerekes átlag firkának tekintené, úgyhogy oda se bagózna rá! Teljes vállszélességgel támogattam a felvetést.
-Akkor hát, Michmimi, tijedé a jelölés, meg...úgy a HA...HÓÓÓÓÓÓ~H!-Téptem bele gyönyörűségesen hosszú hajzuhatagomba az elém terülő látképen, kicsiny kupaktanácsunk azzal zúzza elemeire, szeretett gyártulajom, megveszett bevásárló kosár rodeót tartva indul eszeveszett gyorsuló versenynek a los angeles-i lejtős utcákat beutánzó járdán. Azt se tudtam hova legyek a sokktól, csak úgy megindulnak háromszáz kilométer per órával az aszfalton. Pontosabban ez kamu, mert azon nyomban repülő rajtot véve kezdtem utánuk sprintelni és sűrű vészjelzésekkel hadonászni, most azonnal próbálják megállítani az elszabadult kocsit.
-Mimiiiiiiii~ch! Fék, fék, fék! Találj azon a fémkasznin valami stop gombot, vagy előbb, mint utóbb fel fogtok kenődni fára, kocsira, oszlopra, házra, akármire!-
Ordítottam a díszesen csicsós társaság után, mert valljuk be shunpo nélkül, kissé hátrányból indultam, de hát mire valók a kertes házak, ha nem található ott bicikli. Azon nyomban becserkésztem az első útba eső pink kislány kerékpárt. Anyatigrisként vetődtem rá, hogy eszméletlen figyelem felkeltő csilingeléssel tekerhessek a páros után.
Ezzel a megoldással, azért már jóval könnyebben szegődtem utánuk, bár mire sikerült a vadul görgő bevásárló kocsihoz érnem, jócskán elfogyott a szuflám. Már csak arra kellett éles ésszel megoldást kreálnom, hogy az ördög bicskájába állítsuk meg a masinériát két hónapon túl gyógyuló sérülések nélkül.
-Ottan-ottan, Michi nyuszkó kapitány! Van egy felfújható vár, mingyá arra lököm a kocsit, aztán beborultok és elmondok két imát, hogy ne essen bajotok!-
Mutogattam szorgalmasan a színes gyerekvár irányzékába, mielőtt megadtam volna a kegyelem döfésnek számító lökést, pontosan oda száguldjon a négy kerekű koporsó...
Vissza az elejére Go down
Ayumu Michiyo
7. Osztag
7. Osztag
Ayumu Michiyo

nő
Taurus Rooster
Hozzászólások száma : 144
Age : 30
Tartózkodási hely : itt is, ott is :D 7. osztag, 10. osztag és még Karakurát is megszálltam... muhahaaa >.<
Registration date : 2011. Apr. 24.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A misszió! - Page 2 Cl0te21100/30000A misszió! - Page 2 29y5sib  (21100/30000)

A misszió! - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A misszió!   A misszió! - Page 2 EmptyCsüt. Ápr. 17, 2014 8:10 am

Mivel Hana-chan is annyira beleegyezett az ötletembe, egyből belevágtam a versenyben, bár lehet, hogy nem is igazán egyezkedett, az már annyira nem is volt lényeg, mármint én szerettem Hana-chant, meg mindig érdekelt is a véleménye, és ilyenek, szóval nem azért rajtoltam elfelé, mert nem, és nem akartam hallani, és semmi ilyesmi! O_o
De persze Hana-chan nem értette félre a dolgot, sőt, még be is csatolkozott az őrült futamba egy rózsaszín kis bicajjal, és úgy szelte az utcákat, olyan gyorsan, hogy nem is értettem igazán, hogy megy ilyen jól neki ez a versenybicangázás, mert hát ezt mégiscsak tanulta valakitől, mert tisztára olyan volt, mint azok a fiúk, akik így vaaam, és aztán bruum, szóval hogy még a térdük is leért a betonhoz, igazán ijesztően, és hát nem értem, hogy nem koptak még el, de na, szóval Hana-chan is pont így tépetett mindenféléről csevegve, amit Shishi-chan időnkénti rókacsalogatásától nem nagyon értettem, DE! azért a lényegről nem maradtam le. \(o^w^o)/
- Áhááám, szóval ugratásos verseny lesz, teljesen megértettem! Szóval Shishi-chan ragacsoljad magad az ülésedbe, és wooooah!!!4! – mire észbe kapódtam, már annyira megszaladt a csodajárgány, olyan hátbaütésszerűen, egyenes a cél felé tartottunk, mintha csak pont oda lökött volna minket a jó szerencse, és csak így repültünk, kicsit lassított felvételben, és láttam azt is, ahogy Shishi-chan végül mégiscsak majdnem kipottyant a tolikocsijából, és aztán meg csak bamm, becsapódtunk! SurprisedÁávává! – kaparintottam össze minden kicsi darabkámat, pózba vághassam magam a hiteles műugratói díszfigurába, igenis megérdemlem az örök életre szóló csokijutalmat, bár senki sem érkezett még csak ehetetlen virágcsokorral sem, és hát kicsit úgy éreztem magam, mint Micimackó, mikor üresen találja a mézes csuporkáját, de mit volt mit tenni… hatalmas letargiába zuhantam vissza a légvárba, és fetrengtem ott kínomban, mikor is észrevettem szegény Shishi-chant meg összecsomagolódva ott felejtettem a tolikocsija alatt. O_o – Sz-szentséges csillámnyusziverzum! Shi… Shishi-chan jól vagy, életben maradsz? T.T – könnyes szemmel tekintettem győzelmem áldozatára, aki miatt még a vár is mintha egyre laposodni kezdett volna hatalmas gyászában, oly annyira majdnem maga alá temetett bennünket. – Hana-chan, segítsééééég! – nyújtottam kezem süllyedőben a légpárnák közül teljes katasztrófeában fetrengve, mert hát nem lehetett így vége mindennek, mert nekem még nagyon sok dolgot el kellett intéznem, például Shishi-chant is megmenkíteni, és új Gyárat építeni, és édességet enni, és nyuszikázni, és Bubu-chanozni, és nagyon rengeteg minden volt még nekem a számlámon, de tényleg, mert be merem vallani, szóval muszáj volt, hogy kijussunk!
Vissza az elejére Go down
Hidetada Nishigami
11. Osztag
11. Osztag
Hidetada Nishigami

Férfi
Capricorn Pig
Hozzászólások száma : 147
Age : 52
Tartózkodási hely : Valamelyik kocsma, esetleg otthon iszom
Registration date : 2013. Jan. 09.
Hírnév : 10

Karakterinformáció
Rang: Alkoholista tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A misszió! - Page 2 Cl0te13400/15000A misszió! - Page 2 29y5sib  (13400/15000)

A misszió! - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A misszió!   A misszió! - Page 2 EmptyCsüt. Ápr. 17, 2014 11:26 pm

Az „A” csapat rettentően lemarad a „B” csapattól így esetleg a következő körben érhetik őket utol, ha szükség lesz rá.
Nishi és Ayu ismét filmbeillő jelenettel bukfencez bele a játékvárba, mely a becsapódók súlya alatt megadja magát, s hihetetlen sebességgel kezdi el kiereszteni a levegőt. A részeg férfi lassú reflexei miatt ügyetlenül a kocsi alá esik, s el is ájul ennek okán. Mikor sikerül valahogyan újraélesztenetek a következőket mondja.
- Ez rohadt jó volt! – Csillogó szemekkel, s egy böfögéssel szakítja meg a beszédét. – Csináljuk, még egyszer!
Mindeközben a játék tulajdonosai kezdenek el özönleni a házból, tettesek után kutatva. A továbbiak rajtatok állnak!
Vissza az elejére Go down
Shima Eizo
11. Osztag
11. Osztag
Shima Eizo

Férfi
Hozzászólások száma : 54
Tartózkodási hely : Valahol lófrál
Registration date : 2014. Jan. 21.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A misszió! - Page 2 Cl0te6000/15000A misszió! - Page 2 29y5sib  (6000/15000)

A misszió! - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A misszió!   A misszió! - Page 2 EmptyPént. Ápr. 18, 2014 7:04 am

Egy kicsit hátra hőköltem, amikor a kémnőszemély fogadott minket, épp nindzsa tűit visszahelyezve.
 - Nem értem, egész idáig vártál ránk? És hol vannak a többiek? – kérdeztem aggódóan. Ez nem jelenthet semmi jót, ilyen hamar eltett volna láb alól mindenkit? A helyzet kritikusabb mint gondoltam, csak néhány hosszú perc telt el, de létszámunk máris a felére fogyatkozott. Nem tudom mennyire bízhatok Chi-chan harctéri képességeiben, de minden erőnkre szükségünk lesz a túléléshez mert valljuk be, nem semmi ahogyan a veterán tapasztalatokkal rendelkező beszivárgó nőszemély felhasználja lapjait a játéksorán. Persze nem ijedtem be, hiszen tőlem távol áll az ilyesmi, ellenfeleim még nem tudják, ki az a Shima Eizo. Cool  Ezután egy bokros helyre vezetett minket lévén, hogy tudja hol vannak, én pedig résen voltam, nehogy egy medvecsapdába lépjek, vagy pedig egy nyomás érzékelő lapra, ami mérges gázzal van megtöltve. Még a fákra is figyeltem, hátha automata nyíllövő rendszer van beszerelve a törzsekben. Képben vagyok az e félékkel, hiszen sok filmet láttam már. Persze kínos mondandóba kezdett, hogy fogalma sincsen a helyzetünkről miután rádöbbent, hogy még egyetlen csapdát sem aktiváltunk.
- Biztos hogy nem mondtak semmit sem? A föld csak nem nyelte el őket, Youko-chan… >.>\"  - kezdtem bele én is egy gúnyos színjátékba. – Azt hittem, hogy a tizenhárom védelmi osztag tisztjeinek megtanították az alapvető kommunikációt, illetve annak befogadását/megértését. Ha ez ellen van cáfolni valód, kérlek jelezd, mi csak megértjük. Én legalább is jártam akadémiára, és ugyan ez elmondható az osztagtársamról is. Ha számodra ez kimaradt volna, az gondot jelenthet.
A jelekre én is elindultam, jó lenne megtalálni az eltűnteket, hogy egyáltalán arról megbizonyosodhassak, életben vannak-e még.
Vissza az elejére Go down
Aikawa Chiyo
11. Osztag
11. Osztag
Aikawa Chiyo

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 398
Age : 32
Tartózkodási hely : Jobb esetekben ruhán kívül :P
Registration date : 2012. Feb. 21.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A misszió! - Page 2 Cl0te31700/45000A misszió! - Page 2 29y5sib  (31700/45000)

A misszió! - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A misszió!   A misszió! - Page 2 EmptyPént. Ápr. 18, 2014 9:29 am

-Tényleg tanítanak ilyesmit az Akadémián? - pislogtam osztagtársamra megrökönyödve. Én ugyan kijártam a sulit annak rendje és módja szerint, de valahogy ez nekem kimaradt. - Melyik órán volt tananyag... várj, egyszerűbb, ha tanárt mondasz, lévén az óra neveket lusta voltam azt hiszem megtanulni - vakartam bele a buksimba. - Mondjuk ha kidou óra volt, vagy valami ilyesmi, akkor érthető, miért nem emlékszem.
Vagy csak úgy voltak vele, hogy nekem ilyesmit felesleges tanítani, hisz előbb arra kéne rájönni, miként is lehet tájékozódni. De ezt már inkább nem árultam el nekik...  Mint ahogy azt se, hogy noha megláttam én is azt az izét, amit olyan lelkesen követtünk, tuti nem jöttem volna rá, hogy az nekünk szólt! Gyerkőc rajzmester első szárnypróbálgatásainak, vagy nem is tudom, kavicskatonák stratégiai próbajátékának néztem volna. De hogy harcosok egymást közti kommunikáció! Roppant frappánsnak és megtévesztőnek találtam, lévén engem egyből megtévesztett. Mellesleg utólag észbe kapva, egy vállon veregetéssel jutalmaztam Ei~chant.
- Ügyes voltál a zsernyákságnál - súgtam a fülébe, ha véletlen nem tudta volna mire is kapta a dicséretet. Elvégre annak idején azt mondták, hogy a dicséret legalább olyan fontos, mint a büntetés! - De most jobban járunk, ha hiszünk a Rendőrkisasszonynak! - tettem hozzá, hisz én alapból potyogtam ki nyomkövetésügyileg a szórásból, és Ei~chan se csinálta még olyan régen a szakmát...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




A misszió! - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A misszió!   A misszió! - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

A misszió!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Küldetések az Emberek Világában :: Lezárt küldetések-