-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 KatasztróFaLak ^^"

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Rosui Kagehime
10. Osztag
10. Osztag
Rosui Kagehime

nő
Aquarius Monkey
Hozzászólások száma : 164
Age : 32
Registration date : 2012. Feb. 16.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag 3. tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
KatasztróFaLak ^^" Cl0te24700/30000KatasztróFaLak ^^" 29y5sib  (24700/30000)

KatasztróFaLak ^^" _
TémanyitásTárgy: KatasztróFaLak ^^"   KatasztróFaLak ^^" EmptyPént. Aug. 10, 2012 11:36 pm

Az ominózus szobafelcserélős eset óta, az ajtón egy kis táblácska jelzi, hogy ez bizony Hime~chan szobája. Természetesen virággal és kaviccsal díszítve, valamint utólag Taki~kun neve is felkerült rá.
A belépő az előtérbe jut, ahonnan két ajtó nyílik, az egyik az étkező felé, a másik pedig az első hálóhoz, amiben Taki lett elszállásolva, onnan nyílik egy kisebb háló, ami Hime-é. Az étkezőből pedig a konyha, valamint a fürdő. Az étkező falain cseresznyefaág minták futnak körbe, s napközben fényárban úszik, amitől olyan érzése van az embernek, hogy világítanak az apró cseresznyevirágok. A hálóban a futon általában feltekerve egy sarokban áll, kivéve, ha éppen rajta alszik Hime, ruhái egy ládában a másik sarokban sorakoznak pedáns rendben, színsorrendbe állítva, kivéve egyenruháját, ami egy fogason lóg szépen, gyűrődés mentesen. A lakás általában mindig rendben van, hiszen koszt nem igen tűr meg Hime, egyetlen furcsaság talán az lehet, hogy a legtöbb helyen, ahol küszöb van, az gondosan le van takarva valamivel, nehogy "valaki" átessen rajta. ^^" A konyha jól felszerelt, és friss gyümölcs is mindig található benne, meg persze számtalan különböző tea, ha valaki megkockáztatja a Himével való teázás veszélyeit. Neutral
Vissza az elejére Go down
http://dragonmaster.hungarianforum.com/
Rosui Kagehime
10. Osztag
10. Osztag
Rosui Kagehime

nő
Aquarius Monkey
Hozzászólások száma : 164
Age : 32
Registration date : 2012. Feb. 16.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag 3. tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
KatasztróFaLak ^^" Cl0te24700/30000KatasztróFaLak ^^" 29y5sib  (24700/30000)

KatasztróFaLak ^^" _
TémanyitásTárgy: Re: KatasztróFaLak ^^"   KatasztróFaLak ^^" EmptySzomb. Aug. 11, 2012 10:11 am

Tea és nasi, Tsuki és Taki,
~ avagy mami bevetésen Cool ~


Dudorászva készülődtem a nagy pillanatra, bizony. Hiszen végre megismerhettem Taki híres-neves Tsuki~chanját! *-* Nem volt ám könnyű elintézni, mert még Keisuke~samat is rá kellett vegyem, hogy írja meg a levelemet, bár amikor meglátta a fincsi csokoládés sütit, amit cserébe sütöttem, volt olyan kedves, hogy leírta, amit kértem. Vagyis remélem, hogy azt írta, mert átolvasni nem olvastam át, elvégre az osztag legokosabbját még sem ellenőrizhetem. ^_^” Szóval tudom, hogy azt írta le, amit kértem, mert olyan érdekesen vonogatta a szemöldökét, meg mosolygott is, pedig nem is vicces üzenet volt, bár tény, hogy Taki nevében íródott. Bocsánat Taki~kun, de már olyan kíváncsi voltam! *_*
A nap nagy részét azzal töltöttem, hogy különböző süteményeket sütöttem, hogy mindenféle teához illő legyen. Volt gyümölcsös, csokis, amiből Keisuke~samanak is vittem, meg vaníliás, kókuszos, fahéjas, minden, amit csak receptes könyvben találtam. ^o^ Bár a nagy részéből egyesével kellett kihalásznom a tojáshéj darabokat, és kétszer csúsztam el a leesett margarinon, valamint kissé fehérebb volt az arcom egy agresszívabb liszttámadás miatt, ami mögött egy galád mumus csínyt sejtek, de azért így is büszke voltam a sütikre. Cool Főként azért, mert több rózsaszínt is sikerült összehoznom, és Tsuki~channak pedig rózsaszín a haja, szóval biztosan tetszeni fog neki. *>* Meg a szív alakúak, azokra voltam a legbüszkébb, mert azokhoz még formát is kellett találnom, és az egész konyhaszekrényt áttúrtam utána, de én nyertem. Cool
Az egész napos sütés után persze kitakarítottam a konyhát, hogy ne úgy nézzen ki, mint egy mumus hadjárat utáni csatatér, ^_^” aztán megfelelő ruhát kerestem. Végülis a fehér nyári ruhát vettem fel, amit az Emberek Világában is viseltem, nagyon tetszett, hogy olyan könnyedén omlottak a fodrai, és szabadon hagyta a lábaimat, ezáltal könnyebben fogok tudni majd mozogni a teával, és a süteményekkel. :3 Erről jutott eszemben, hogy nem maradt már Tsuki~chan érkezéséig sok időm, így gyorsan megszabadultam a lisztmerénylet utolsó jeleitől is, majd kifésültem a hajam, de nem fogtam össze, hiszen amúgy is percek alatt kibomlana. >_> Aztán eszembe jutott az is, hogy talán illene Taki~kunnak is szólnom, hogy legalább arra felkészüljön, hogy érkeznek hozzánk. Neutral De azon töprengtem, hogy ezt hogyan is kivitelezhetném, anélkül, hogy elszaladna az érkezése előtt? .__.
Szerencsére az én hálóm pont az övéből nyílt, így egyből megláthattam, hogy mivel is foglalta el ezidáig magát, nagyon remélem, hogy semmi koszolóssal, mert néhány perc múlva megérkezik a díszvendégem, s ha minden jól megy, a napvégére talán egy vallomás is kicsúszhat Taki~kun száján. *-* Az milyen szép lenne, ha láthatnám, talán még le is fényképezhetném, ahogy pirulva Viszonozza Tsuki~chan a vallomást, mert biztosan viszonozná, Taki~kunt nem lehet nem szeretni. ˇ^ˇ
- Taki, légy szíves készülődj, vendégünk lesz – mosolyogtam rá, bármit is csinál – Az egyik barátod jön a gyerekegyletből – kacsintottam sejtelmesen, s már tova is libbentem. Ha bármit is kérdezett volna, válasz nélkül hagytam, nem akartam elárulni a meglepetést, s csak reméltem, hogyha koszos, tiszta ruhát vesz és rendbe szedi magát.
Az étkezőben körbepislantva elégedetten bólintottam, hiszen minden tiszta volt, a párnácskák szépen elrendezve, egy kis friss virágot is szedtem, amik édes illatot árasztottak, s egy kis bájt is kölcsönöztek a szobának. A konyhában a víz fel lett téve forrni, így nem volt semmi dolgom, egészen addig, míg kopogást nem hallottam. Igen, itt van, itt a nagy pillanat. *-* Szinte repültem az ajtóig, ami azt hirdette, hogy Taki és én bizony itt lakunk, s hatalmas meleg mosollyal ki is tártam azt az ajtót.
- Isten hozott! Kerülj beljebb! ^_^ - Üdvözöltem, s már arrébb is álltam, hogy beférjen mellettem – Taki, gyere és üdvözöld a vendégünket! – Kiáltottam, hátha ő nem hallotta a kopogást, s reméltem nem fog elájulni, ha meglátja Tsuki~chant. Ugye nem? T.T
Vissza az elejére Go down
http://dragonmaster.hungarianforum.com/
Kaminari Taka
3. Osztag
3. Osztag
Kaminari Taka

Férfi
Cancer Monkey
Hozzászólások száma : 128
Age : 31
Tartózkodási hely : Mosonmagyaróvár
Registration date : 2012. Feb. 02.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 3. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
KatasztróFaLak ^^" Cl0te18000/30000KatasztróFaLak ^^" 29y5sib  (18000/30000)

KatasztróFaLak ^^" _
TémanyitásTárgy: Re: KatasztróFaLak ^^"   KatasztróFaLak ^^" EmptyHétf. Aug. 13, 2012 4:27 pm


Reggel arra ébredtem, hogy valami irdatlan hangosan csörömpöl a konyhában. Ránézek az órára, reggel hat. Te Jézusom, Hime-chan mit aktívkodik ilyen kora reggel? Kitörlöm a visszaalvás reményét a szememből, megmosakszom gyorsan és felkapom második kedvenc kényelmes vajszínű ruhámat, majd szép lassan kibattyogok a konyhába. Pontosabban az ajtóig jutok, mert a konyhát már háborús területté nyilvánították. Ha mégsem, akkor most megteszem én.
-Jó reggelt Hime-chan. Nem kell segítség? Mire ez a nagy felhajtás?
Kérdeztem, de az utóbbira nem jött válasz. Mindenesetre nem hagyhattam szó nélkül, hogy egymaga vesse be magát az egész hadtér ellen. Segítettem neki előteremteni a tiszta edényeket az újabb süteményekhez. Azaz egy megátalkodott feladatot a mosogatást hajtottam végre. Ám viszonylag hamar ki lettem zavarva, hogy hagyjam nyugodtan dolgozni. Egyáltalán nem értettem mire ez a nagy hajcihő. Hát, hogy ne unatkozzak, de messzire se menjek valamit a szobámban kellett kezdenem. Nem hagyhattam csak így itthon Hime-chant, mert a végén kivégzi a lakást ezzel a nagy igyekezetével. Elfoglaltságul az ajtóknak háttal felállítottam a festőállványomat, s nekiálltam, azaz folytatni kezdtem a festményt, amit már egy ideje csinálok. Egy A/0-s méretű festmény Tsukiról, s már csak a háttérrel bajlódom. Természetesen rózsaszín, de bele kell rakni a cukira figurázott kitüntetéseket, melyeket a kalózok elleni hősi csatáinak elismeréséért kapott. Az alapjai már meg is voltak, s már csak az utolsó simítások lettek volna hátra, ám száradni hagyni kellett. Így a Yoriko-chantól kapott lélekerőgyűjtő eszközöket kezdtem el babrálni, és átvenni még egyszer, hogy mit hogyan. Hisz legközelebb mikor megyek arrancarral küzdeni hozni akarok mintát Tsukinak. Ekkor Hime-chan beszólt, hogy vendégünk lesz. ~Egész eddig abban a hitben voltam, hogy az egész nőegyletnek süt. Ráadásul a gyerekegyletből? Ugyan kicsoda? Hajime-kun? Nem, senki sem tud róla, hogy Hajime-vel akár csak egyszer is találkoztam volna az egyleten kívül, csak úgy. Akkor Tsuki? Nem-nem-nem, az lehetetlen ugyan mit keresne itt? ~Teljesen elvörösödtem. Párszor megcsapkodtam az arcomat, hogy lehűtsem a fejemet, s folytassam a gondolkozást. ~Megvan, akkor nem lehet más, csakis Yoriko-chan. Hát akkor azt hiszem készülődök. ~ Megmosom a kezemet, mert kicsit festékes lett. Aztán beállítom a festményemet a szobám sarkába, el még nem tehetem, mert kárba veszne az egész. A fürdőben még megigazítottam a hajamat, és ekkor hallottam a kopogást. Nah mindegy jó lesz így alapon hagytam a hajamat, hisz tényleg nem rossz, csak mindig lehet rajta igazítani. Megindultam kifelé, s Hime-chan már nyitotta is az ajtót, valamint szólt, hogy menjek üdvözölni a vendéget, ami természetes. Ahogy odapillantok a nyíló ajtóra azonnal felismerem a kis részletből amit látok a vendégből. Ts..Ts..Tsu..Tsuki?!?!?? Pánikszerűen shunpoztam be a szobámba, s az ajtóm becsapódásával együtt vágódott fel az ablakom is menekülésre készen már fél lábam az ablakban volt, mikor leesett, hogy ugyanarra van az ablakom, ahol az ajtó is van, ergo azonnali lebukás. Nagy levegőt vettem, s csak akkor fagytam végleg le, mikor megtelt a tüdőm. Lassan visszavettem a lábamat az ablakból, és szép egyenletesen kifújtam a levegőt. ~Ts..Ts..Tsuki itt van. És... Tsuki van itt... Mégis miért? Hime-chan mióta tudja? Előre tervezte az egészet? Vajon miért jött? Miért hívta? Hívta, vagy jött? Miért nem szólt? Szólt, de mégsem. Tsuki eljött hozzánk. De-de-de-de-de...de...~
-Mindjárt jövök! Egy pillanat az egész!
Mondtam hangosan, hogy megnyugtassam Himét nem szándékozom elmenekülni. Azonnal kinyitottam az elit szekrényem, és az egyetlen ruha ami fogason lógott benne gyűrődés mentesen az az volt, amit még Tsuki választott nekem. Gyorsan átöltöztem a másik ruhát csak behajítottam, s rávágtam a szekrényajtót. A gyors szuszogásomat az ajtó és én közöttem lévő távolsággal együtt csökkentem. ~Csak nyugalom Taki, csak semmi pánik, minden rendben, minden a legnagyobb rendben. Menni fog ez, csak nyugalom.~ Óvatosan elhúztam az ajtót. S amint megláttam Tsukit totál elvörösödtem.
-Sz..Szer...Szere...Szia...Tsuki...-chan. M..Milyen sz.szép va..meglepetés. F..foglalj...csak helyet...
Kínálom hellyel a nappaliban, ha még nem ült le. Majd kicsit szaggatott mozdulatokkal lassan helyet foglalok mellette. Pont úgy lettek a helyek rakva, hogy egy Hime-channak a konyha felől, és kettő a túloldalon. ~Te ÚRAM ATYÁM mi folyik itt?? Ez... ez, egy családi b..be..bemu.bemutatás?!? É..és Hime-chan e...ezt, tudta? Vajon Tsuki kezdeményezett? Nem, azt nem hiszem. ~ Ránézek Hime-chanra, és leesik. Az egész az ő ördögi terve. A vidámság, és nyugodtság, ami sugárzik belőle egyértelművé teszi a dolgot. ~Vajon Tsuki-chan tud erről az ördögi tervről? Összefogtak ellenem? Hime-chan csapdába csalt minket? Van még kiút? Miről nem tudok még? ~ Teljesen lesokkoltam, vörös fejjel ülök, látszik rajtam, hogy teljesen zavarban vagyok.
-E...egy, k..k.kis sütit?- Kérdezem meg már már a lehetetlennel vetekedő mértékű zavarral.
Vissza az elejére Go down
Yamakida Tsuki Leiko
12. Osztag
12. Osztag
Yamakida Tsuki Leiko

Hozzászólások száma : 28
Registration date : 2011. Aug. 15.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: 6. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
KatasztróFaLak ^^" Cl0te6000/15000KatasztróFaLak ^^" 29y5sib  (6000/15000)

KatasztróFaLak ^^" _
TémanyitásTárgy: Re: KatasztróFaLak ^^"   KatasztróFaLak ^^" EmptyCsüt. Aug. 16, 2012 5:50 am

KatasztróFaLak ^^" Pink-unicorn-big-smile KatasztróFaLak ^^" Pink-unicorn-crying KatasztróFaLak ^^" Pink-unicorn-blowing-a-kiss
Angolos tea Takival

Sosem gondoltam volna, hogy az új rangom első feladata a kódfejtés lesz, mégpedig nem is az a fajta kódfejtés, amit szeretek, hiszen nincs is izgibb dolog az algebránál. Na jó, a nukleotid-sorrendek megfejtése talán még izgibb. Csakhogy én nem régész vagyok, hogy mindenféle krikszkrakszokat kelljen bogoznom! TT_TT Hosszas teljes egy órát töltöttem el azzal, hogy megfejtsem, mi is áll a levélben, amit kaptam, mert kaptam bizony egy olyan levelet, amiben az írás szinte olvashatatlan. >.> Alap lenne, mindenkit megtanítanak szépen írni, pedig nem értek a kalligráfiához. Néha komolyan kezdem elhinni, hogy azok, akik nem elég okosak ahhoz, hogy bekerüljenek a 12. osztagba, analfabéták mind. Neutral Pazarolhattam hát hosszú időt arra, hogy megfejtsem, amit meg kell, és móóó, utálom, hogy nem tudnak érthetően írni, és meg fogom mondani az apukámnak, hogy ilyenekkel zaklatnak, és veszik el az időmet attól, hogy igggazi unikornist csináljak. >.> Mert most, hogy Yukko-chan azt mondta, hogy vezethetem a reiatsu és gén technológiai részleget, mi mással is foglalnám le magam, ha nem ezzel? *3*
Szóval aztán, a levél~desu adott nekem elfoglaltságot a varázslatos unikornisok meg a Hannah Montana mellé, ráadásul kitűnő indokot találtam arra, hogy kihisztizzem magamnak a nagybevásárlást, mert egyszerűen nincs már több ruhám! TTT_TTT Sok-sok olyanom is van, amit már nem is tudom, hogy minek vettem meg, de végül aztán még sem hordtam, de valamiért nincs szívem kidobni őket, mert milyen az már... Na meg az apu is azt mondta, hogy Reika-channak több ruhája van, ami természetesen egyáltalán nem igaz, nagyon is alábecsül, ha azt hiszi, Reika >.> akár csak ebben is képes lehet engem legyőzni, nem beszélve arról, hogy a ruháim nagy része még mindig Masato-san >.> házában van. Tehát, megvan a kifogásom, miért kell nekem még több ruhát venni, az a kimono szerűség pedig, amit találtam, több, mint tökéletes, szerelem első látásra. *.*
Mint ahogy az a levélből kiderül, Taki-chan szeretné megünnepelni a kinevezésem~desu, ezért meghívott az anyukájához együtt ünnepelni. Még szerencse, hogy egyeseknek Yoriko-chanon kívül is eszébe jutott ez. ^^” Meg persze Yukkot, de neki még mindig nem bocsájtottam meg, amiért olyan volt velem, a keddi és a csütörtöki napokon pedig rendszeresen kénytelen vagyok különféle betegségeket szimulálni. Eddig még nem volt probléma~desu belőle, de hiszen mindig is tudtam, hogy színésznőnek is zseniális vagyok. Surprised
A hajamat úgy fonom be, ahogyan a kedvenc magazinomban is láttam, és még azt a nyakláncomat is felveszem, amit Taki-chantól kaptam. Kíváncsi vagyok az arcára, mit szól majd, ha meglátja, hogy viselem. Taki-chan mindig odafigyel rám, a leghűségesebb alattvalóm, segítségével pedig egyszer igenis, le fogjuk győzni a kalózok söpredékét és eltöröljük őket a Gyerekegylet színteréről. Szörnyű lenne, ha még egyszer kikapnánk tőlüka csatában. T.T
Nagyon, nagyon, naaaagyon sokat kell ám gyalogolni, mire odaérek a 10. osztaghoz. T^T Tisztára kifáradok meg minden, és most még nem is shunpoztam, kicsit ugyanis kényelmetlen a cipő, amit felvettem, pedig tényleg azt hittem, hogy jó lesz. Többször is meg kell állnom pihizni, pedig ennél sokkalta magasabb sarkúakat is szoktam viselni. Imbolygok jobbra, aztán meg imbolygok balra is, meg hátra, de végülis előre, ahogyan nehezen elvonszolom magam a koordinátákhoz, s fáradtan sóhajtva szedikézem össze magam, hogy bekopogjak az ajtón. Sajgó talpaimmal beljebb kerülök a kinyíló ajtó és betessékelés után, s fagyok le egyúttal hosszúnak tánő pillanatokig. Ez lenne Taki-chan anyukája? *.* Jó, jó, nem olyan szép, mint az én anyukám, meg nagy az orra is, meg öreg is már, de Taki-chan sosem mondta nekem azt, hogy az anyukája európai. *.* Minden csodálatom azonban pont Taki-chan teszi tönkre, hiszen alig hogy megpillant, úgy rohan el engem ott hagyva, mintha fertőzött lennék. >____> Kamillázok tágra nyílt szemekkel értetlenül, míg végül gununu fejet vágva tiporgok a bejáratnál, hogy most akkor bemehetek-e vagy sem. Meg aztán mégis mi az, hogy csak így faképnél hagy? T-T
- Hmphh! >_> – pillantok rá durcásan laposan, amikor végre visszajön – Neked is szia, Taki-chan Ha ennyire nem látsz szívesen, nem muszáj ám itt lennem. Akkor egyáltalán miért küldted a meghívót? ¬.¬ – juttatom tudomására, én igenis, haragszom! Súlyomat az egyik lábamról a másikra rakom, a karjaimat pedig keresztbe téve türelmetlenkedem. Megjegyeztem ám ezt, Taki-chan, ez nagyon gonosz volt tőled! >_>
- No így már mindjárt más~deeeeesu. ^.^ Levegyem a cipőmet? Ugye levehetem? *.* Különben sem mesélted, hogy az anyukád európai! Mindent meséljetek el, mindent tudni akarok! *.* – tiporgok még egy sort a lábam fájdalmával mit sem foglalkozva, legalábbis pár pillanatig elfeledve. Legalább már azt is tudom, holnap miért kérek kikérőt vásárolni. Nem tehetek róla, ha egyszerűen nincs cipőm...

Vissza az elejére Go down
Rosui Kagehime
10. Osztag
10. Osztag
Rosui Kagehime

nő
Aquarius Monkey
Hozzászólások száma : 164
Age : 32
Registration date : 2012. Feb. 16.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag 3. tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
KatasztróFaLak ^^" Cl0te24700/30000KatasztróFaLak ^^" 29y5sib  (24700/30000)

KatasztróFaLak ^^" _
TémanyitásTárgy: Re: KatasztróFaLak ^^"   KatasztróFaLak ^^" EmptyVas. Aug. 19, 2012 1:39 am

Tea és nasi, Tsuki és Taki,
~ avagy mami bevetésen Cool ~


A találkozás nem éppen úgy sikerült, ahogy vártam. Mármint természetesen én nem hibáztam, kedvesen mosolyogtam, ajtót nyitottam, üdvözöltem, vagyis minden tőlem telhetőt megtettem annak érdekében, hogy ez legyen a megfelelő, a legjobb, a tökéletes erre pont Taki hibázza el! T.T Pedig számára volt a legfontosabb, hogy magabiztosnak látsszon, ezért sem szóltam előre, meg azért sem, mert akkor el kellett volna mondanom a levelet, de azt nem lehet! >_< Az a levél meg sem történt, hiszen le sem tudnék írni hasonlót, szóval ártatlan vagyok. Rolling Eyes Mégis kényelmetlenül érintett, ahogy megjelent, majd se szó se beszéd, eltűnt, s csak félszemmel pillantottam utána, remélve, hogy nem lépett meg, mert akkor nagyon szorult helyzetbe kerülnék. ^-^”
Így kissé megkönnyebbültem, amikor néhány perccel később vissza is tért, így kis vendégünket is könnyedén beljebb tessékeltük, és az ajtót is becsukhattam.
- Persze, vedd csak le, Taki biztosan tud adni helyette egy házi papucsot – mosolyogtam rá továbbra is – Igaz, Taki? ^_^
Arról pedig tudomást sem vettem, hogy Tsuki~chan már a második mondatával elárult, hiszen ártatlan vagyok, lévén nem tudok kanjikat rajzolni. Vagyis tudni még csak-csak tudnék, elvégre elolvasni a legtöbbet el tudom, így a képük a fejemben van, de lerajzolni más tészta. Persze Taki tanítgat rajzolni, de egy petúnia, vagy liliom mégsem hasonlítható az íráshoz. Szóval tökéletes alibim van, Keisuke~samát pedig egy doboz sütivel a kezemben majd felvilágosítom, hogy ő sem az a levelező típus. >_< Így kissé megnyugodva csupán egyetlen szóra rezzenek ismét fel. Európai? °O°
Mintha Keisuke~sama is beszélt volna arról, hogy külföldi, de nem igen gondoltam volna, hogy ez számít, ráadásul z nincs hatással Takira, hiszen ő a fogadott fiam, ami nem jelenti, hogy ne szeretném, vagy ne anyáskodnék felette, de ezzel ő nem lesz az, vagy igen? O_o És ez vajon rossz? O.O Bár ahogy megörült ennek Tsuki~chan nem feltételezném, hogy kevésbé kedvelné érte Takit, biztosan nem. ^o^ De mért kellett volna mondania, hogy én nem vagyok japán? O.O Lehet, hogy mesélt rólam? *-* Biztosan ódákat zengett a különleges süteményeimről, amiket, most meg is kóstolhat Tsuki~chan. Cool
- Igen, valóban Angliában éltem – erősítettem meg Tsuki~chan sejtését, bár vajon honnan tudhatta? >__> Bár tény, hogy a mai fiatalok nagyon okosak, és ő annak ellenére, hogy tizenkettedik osztagos, még kedvesnek is tűnt. – Üljetek csak le, én hozom addig a teát és a süteményt! ^o^ - tereltem őket beljebb a nappaliba, és Takira kacsintva jeleztem, hogy itt az esély számára, percekig kettesben lesznek. Hajrá! >_<
A konyhában igyekeztem minél hangosabban és minél tovább pepecselni. A cukrot nagy műgonddal tettem egy tálaló edénybe, a csészék közül kiválasztottam azt, amit külön Tsuki~chan érkezésére készülve vásároltam, s amin rózsaszín alapon apró, fehér virágok voltak, egy kis citromot is karikáztam, valamint minden, a konyhában megtalálható teafüvet szépen kitettem. Egy tálra piramistornyozással, a lehető leglassabban a sütemények kerültek, amit persze megtehettem volna az érkezése előtt is, de akkor nem hagyhattam volna őket kettesben. Aztán a fütyülő, felforrt víz alatt elzártam a tűzhelyet, és a csészékhez tartozó kancsóba öntöttem. Először a csészéket és a meleg vizet tettem le az asztalra, aztán következett a teafüves tálka, végül pedig a sütemények.
- Parancsoljatok, remélem ízleni fog – ültem le én is velük szemben, s mosolyogva figyeltem, ahogy kiszolgálják magukat, remélhetőleg anélkül, hogy bármi baj is történne. ^_^ - Könnyen ide találtál Tsuki~chan? – kérdeztem tőle kedvesen, hiszen tudom, hogy milyen nehéz az osztag területén kiigazodni – Egyébként nyugodtan tegezz, és szólíts Hime~channak – ajánlottam fel neki, ne érezze magát kényelmetlenül, mert felnőtt is van a körükben. Surprised
Végül Takira pillantottam és próbáltam felmérni, hogy mi a helyzet. Nem szándékoztam sokáig maradni, nehogy zavarjam őket, az ürügyet pedig régen kitaláltam, elvégre nem véletlen a rengeteg sütemény, Takashi~kunnak is vinni szeretnék, így majd egy kis beszélgetés után, egyszer csal elköszönve neki is juttatok néhány finom falatot, esélyt adva arra, hogy Taki végre elmondhassa Tsuki~channak, mennyire szereti. *-* Aztán pedig nagyon hálás lesz nekem, hogy ilyen csodálatos alkalmat biztosítottam neki. Cool Igen, biztosan így lesz… Cool
Vissza az elejére Go down
http://dragonmaster.hungarianforum.com/
Rosui Suzume
Akadémista
Akadémista
Rosui Suzume

nő
Libra Dragon
Hozzászólások száma : 70
Age : 11
Tartózkodási hely : Papa vagy a mama mellett; Lélektovábbképző Akadémia
Registration date : 2012. Oct. 12.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: másodéves tanuló
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
KatasztróFaLak ^^" Cl0te3500/5000KatasztróFaLak ^^" 29y5sib  (3500/5000)

KatasztróFaLak ^^" _
TémanyitásTárgy: Re: KatasztróFaLak ^^"   KatasztróFaLak ^^" EmptyVas. Feb. 24, 2013 5:22 am

Mamácska – a bárányocska, a nővérke és a ruhásszekrényecske!

A mama és én éppen mumusokat kerestünk a 10. osztagocskában mikor ráleltünk a mami régi szobácskájára. Olyan sok érdekesség volt itt, hogy körül szerettem volna nézni és a mami is megengedte, szóval nyugodtan kinyithattam minden szekrényecskét, és megfoghattam, ami benne van. Találtam nagyok sok mindent, a mama régi ékszereit, amit nem hozott haza, ruháit, mindent!! *-* Sok, sok jó dolog akadt a kezemben, bár egyik sem volt olyan jó, mint Yuzu bárányocska, amit karácsonyra kaptam.
Magamhoz öleltem a pihe-puha bárányocskát, ki segített nekem és a mamácskámnak mumust keresni és elűzni, ha egy gonoszocska példány megbújt valamelyik ágyacska alatt vagy szekrényecskében, nehogy bántson valakit az osztagocskában. A mama éppen érdekes dolgocskát mesélt a lámpácskájáról, amikor jött egy fekete pillangócska, hogy szóljon a mamácskának, hogy nagyonicska fontos feladata van, amit muszáj megcsinálnia.
Mama megkért, hogy legyek jó kislány, amíg idehívja Aniuet vagy Aneuet. Én tudok jó kislányocska lenni és egyenesen, kihúzott háttal állni három óráig csendben, ahogy a papa tanította és mindig elsőcske vagyok az ebédecskénél és én vagyok így a kisangyalocska, meg azt is tudom, hogy az iskolában is csendben és jónak kell lenni az órácskán és akkor megdicsérnek a tanár nénik és tanár bácsik. ^o^
Amíg Aniuera és Aneuera kellett várnom Yuzu báránykával kíváncsian nézegettem mama régi ruhácskáit. Úgy bele szeretnék bújni az egyik szépbe! De az összes szép, de ez a felhőcskés még szebb! *-* Igaz is, Suzume már nagylány, magasabb An-channél meg tudja csinálni!! *o*
Lelkesen bújok bele a ruhácska egyik ujjacskájába, majd a másikocskába, aztán megpróbálok masnicskát kötni rá a kék szalagocskájával, de nem megy olyan szépen, mint a mamának. T_T De a szép ruhácska nem elég, biztos van hozzá cipőcske! Bemászok a szekrényecskébe, hogy cipőcskét keressek hozzá, és találtam is! Volt olyan, aminek nem volt párocskája, mint Hamupipőke üvegcipőjének. Lehet, hogy a mama Hamupipőke, a papa pedig herceg? *-*
Miközben a ruhácskaszekrényből próbálok cipőcskét keresni a szép ruhácskához hangot hallok kintről. Csendben maradok egy pillanatra, mert ha egy gonosz mumuska akar ártani nekem, akkor időben észre kell vennem, hogy az aranyos dalocskával elkergethessem, amit a mama tanított! De mi lesz, ha egyedül nem fog menni? T-T Sosem kergettem mumuskát a mama nélkül. De ahogy halkan odafigyelgélek nem mumus hangocskát hallok, hanem Aneuet! *-*
- ANEUEEE! *o* – mászok ki a szekrényecskéből óvatosan, nehogy elessek, hogy meg tudjam mutatni neki milyen szép ruhácskát és cipőcskét találtam. - Nézd! Hahaue régi ruhácskái! *-* Olyan szépek… nem, Aneue? ^o^ – kérdezem tőle, majd körbefordulok, hogy lássa, milyen szép mintácska van a ruhácskán.
- Hol van Aniue? – billentem oldalra a fejemet kíváncsian, mikor hangos csörömpölést hallok a szekrény felől és ijedten sietek Aneuehoz. - Jajj, egy mumus! – bújok Aneue mögé, mert ő biztos üldözött már csúnya, ijesztő mumust egyedül a mama nélkül és tudja végig a dalocskát. Meg szerettem volna nézni a szemüvegecskében is, hogy tényleg ott van e, de a szemüvegecskét és Yuzu bárányt is ott hagytam a szekrényecskénél, amiben a mumuska van. - Aneue... T.T Yuzu bárány… – mutatok a bárányocska felé. - Fogságba ejtette a csúnyácska mumus… TwT
Vissza az elejére Go down
Genki Natsuki
10. Osztag
10. Osztag
Genki Natsuki

Hozzászólások száma : 28
Registration date : 2012. Aug. 29.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
KatasztróFaLak ^^" Cl0te5000/15000KatasztróFaLak ^^" 29y5sib  (5000/15000)

KatasztróFaLak ^^" _
TémanyitásTárgy: Re: KatasztróFaLak ^^"   KatasztróFaLak ^^" EmptyVas. Márc. 03, 2013 8:44 am

Yuzu bárány megmentése a csúnya mumustól


Nao~chan épp az ebéd utáni csendespihenőhöz készülődött, ugyanis ha olyan erősek akarunk lenni, mint Hitsugaya kapitány, akkor minden ebéd után aludnunk kell. Ezt Apu is megígérte, szóval ennek így kell lennie! Már olyan nagyok vagyunk, mint Hitsugaya~sama, és nemsokára olyan erősek is leszünk, és akkor majd mi leszünk a 10. osztag új kapitánya hai! Cool Sőt, nem csak olyan erősek leszünk, hanem erősebbek is, ugyanis Hitsugaya~san egyedül volt, mi viszont együtt vagyunk egész hai Embarassed
Nao~chan szép lassan, és csendesen elszundított. Itt volt az alkalom. Hangtalanul az asztalkánkhoz lopakodtam, és egy fényképezőgépet vettem ki a fiókjából, majd vissza Nao~chan mellé. Apu biztos büszke lett volna rám, ha ezt látta volna, ugyanis majdnem olyan ügyesen csináltam, mint ő tudja! Csendesen ráfektettem a fejecskémet az ágyra, Nao~chan arcocskája mellé, miközben a földön térdeltem, és az öcsémet figyeltem. Ahogy önfeledten álmodott. Majdnem elfelejtettem fotózni. Viszont ahogy az eszembe jutott, önfeledt kattintgatásba kezdtem. Direkt csöndes gépem volt, hogy Nao~chan ne ébredjen fel rá. Midig itt szoktam őrizni az álmát, nehogy a gonosz mumusok kihasználják azt, hogy alszik. Bármeddig el tudnám nézni az angyali arcocskáját. Néha elmosolyodott álmába, egyszer még motyogott is valamit. Éreztem, hogy szépet álmodik, és az egész olyan volt, mintha egy külön világba kerültünk volna. Talán a tündérek így vigyáznak ránk... Anyu mesélte, hogy a mumusok legnagyobb ellensége az angyalok, és a tündérek. Szóval ez most biztos Tündérország volt. Elvégre tündérország olyan, hogy bárhol megjelenhet, és bárhol eltűnhet. Viszont a mumusok nem léphetnek be. Ha a Tündérország védi az öcsémet, és engem, akkor ez azt jelenti, hogy az Anyukánk, vagy az Apukánk, esetleg mind a ketten tündérek? Lehet, hogy Anyu a tündérek hercegnője, és Apu a lovagja! Ahogy erre rájöttem, meg is jött Anyu! Most már bizonyos, hogy ő a tündérek úrnője hai bounce
Halkan, tekintettel, hogy Nao~chan olyan édesen aludt, megkért, hogy egy kicsit vigyázzak a húgomra, amíg ő vissza nem ér! Egy gyors pillantást vetettem az öcsémre, majd Anyura, végül elraktam a fényképezőgépet. Nem árulhattam el, hogy rájöttem, hogy ki is ő valójában. Inkább Tündérországban hagytam Nao~chant, hisz ott nyugodtan pihenhet, Anyu alattvalói megvédik, amíg vissza nem érek, és a húgocskámhoz siettem. Anyu már nem kísért vissza hozzá, így egyedül kellett megkeresnem. Benyitottam a szobába, és Suzume~chan nem volt sehol! O.O
- Suzi~chan? - kérdeztem először halkan, majd egyre hangosabban. - Suzi~chan! - Az nem lehet! Anyu alig pár perce bízta rám, és máris elvesztettem szomorú
Elkezdtem keresni a szobában, míg a szekrényből elő nem bújt.
- ANEUEEE! *o* Nézd! Hahaue régi ruhácskái! *-* Olyan szépek… nem, Aneue? ^o^ - fordult körbe egy tündér ruhácskában.
- Nagyon szép! - simogattam meg az okos kis fejecskéjét. Kicsit nagyocska volt neki, de ez semmit nem vont le az értékéből. Igazi tündér királykisasszonynak nézett ki *o* - Nao~chan pihen, hogy nagy és erős legyen, mint a Papa, és Hitsugaya kapitány hai. Natsuki is vele volt eddig, de nem hagyja Suzi~chant se magára Embarassed - mondtam.
Mosolyogva simogattam meg a húgocskám fejecskéjét, mikor egy nagy csörömpölés ijesztett meg mind a kettőnket. Suzi~chan igazán gyorsan megállapította, hogy egy mumus garázdálkodhat a szekrényben, és ráadásul a báránya is bent maradt... Muszáj volt valamit tenni! Gondolatban végig futottam, hogy Keibá és Anyu mit is mondtak, mit kell ilyenkor tenni, ha véletlenül egyedül találkozunk egy mumussal. Első lépés, ne szaladjunk el, mert szeretnek fogócskázni. Második lépés, ha olyan helyen vagyunk, próbáljuk őket elkapni. Ha karddal nem megy, gyújtsuk fel őket! A mumusok ki nem állhatják a tüzet! Ha a felgyújtás sem lehetséges, a legvégső esetben, ott a mumusűző szertartás. Énekkel kell elriasztani. És ez itt egy nagyon komoly eset volt, szóval a végső megoldáshoz kellett folyamodni hai bounce
Belekezdtem a dalba, amit Anyu tanított nekem, és amire Keibá is azt mondta, hogy a mumusok eltűnnek miatta. Kissé bizonytalan voltam, hisz ez egy nagyon hosszú dal volt, és fejből kellett énekelni végig. Megfogtam a húgocskám kezét, a szememmel biztatva, hogy ő is énekeljen, hisz minél többen énekeljük, annál erősebb a hatás. Majd amikor az ének végére értem, kerestem valamit, amit fegyverként használhatok. Vagyis megragadtam egy vállfát, és azt magam elé tartva, óvatosan a szekrény felé kezdtem araszolni. Mégis csak elvetemült és pimasz mumusnak kell lennie, ha képes Tündérországban ránk támadni!
Vissza az elejére Go down
Rosui Suzume
Akadémista
Akadémista
Rosui Suzume

nő
Libra Dragon
Hozzászólások száma : 70
Age : 11
Tartózkodási hely : Papa vagy a mama mellett; Lélektovábbképző Akadémia
Registration date : 2012. Oct. 12.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: másodéves tanuló
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
KatasztróFaLak ^^" Cl0te3500/5000KatasztróFaLak ^^" 29y5sib  (3500/5000)

KatasztróFaLak ^^" _
TémanyitásTárgy: Re: KatasztróFaLak ^^"   KatasztróFaLak ^^" EmptyHétf. Márc. 25, 2013 10:20 pm

Mamácska – a bárányocska, a nővérke és a ruhásszekrényecske!

- De hát Aniue nem magasabb Hitsugaya taichounál? Vagyis… Aniue már lassan olyan erős, mint a kapitány, nem igaz, Aneue? ^o^ – csimpaszkodok bele Aneue ruhácskájába, amiért a mama régi szép cipője sajnos túl nagyocska rám és nem tudok megállni benne. De egy csúnya mumus alattomosan rajtunk ütött, mint a gonosz mostoha Hófehérkén, vagy mint a legtöbb csúnya, kampós orrú boszorkány a mesékben, amit a mama olvas fel nekünk lefekvés előtt. ^o^ T^T
Annyira nagyon, nagyon örültem, hogy Aneue itt van, mert nélküle bizony nagy bajban lennék, és nagyon félnék és a mumusok szeretik, ha félünk. De amiért a nővérkém itt van, ezért nem félek, annyira… Embarassed Kár, hogy Aniue nincs itt, mert ő a nagyfiú és mindig megvéd minket, meg vigyázz ránk, amikor a papa nincs otthon és Kepapi is őt képezi ki, szóval Aniue tudása mumusűzésben a Kepapiéval egyenlő, nem? De a legjobb mégis a mama, mert ő nagyon szépen énekel, és csak úgy futnak előle a gini-gonosz mumuskák!
- Aneue, félek. ToT – kapaszkodok nővérkémbe, ki megfogja a kezecskémet. Meglepetten pillantok fel rá, mert sokkal nagyobbacska, mint én, de egyszer majd leszek olyan nagy, mint a papa és szép, mint a mama vagy Aneue… de most segítenem kellett a testvérkémnek. Megértettem, hogy mit szeretne, hogy segítsek neki elkergetni a mumust Kepapi és a mama dalocskájával, de én… de én nem tudom végig… Embarassed Ennek ellenére énekelni kezdtem, ahogy Aneue, mert ha nem is fogom tudni végigénekelni a szép dalocskát, ketten mégis csak erősebbek vagyunk, mint egyedül. A mama is megmondta, mindig! ^o^
Mikor a nővérkém végigért a zenécskén, mert a felénél megakadtam, elfelejtettem a szövegecskét (T-T), mert nagyon hosszú és a mamával még nem tudtuk megtanulni. Embarassed Aneue nagyon, nagyon bátor lépést tett, már majdnem bátrabb, mint a papa! Egy vállfácskával kezdte megközelíteni a mumus rejtekhelyét, mintha ő lenne egy jó Hook kapitány a Pán Péterből!
- Hitecske, bizalmacska, tündérporocska Aneue, csak óvatosan! Ott van a szemüvegecske, ha azt eléred, akkor láthatjuk, hogy ott van-e még a mumuska vagy elmenekült! – toporgok egy helyben, nagyon, nagyon félve és aggódva Aneueért. Nem nézhetem, hogy egyedül száll szembe a csúnya szörnnyel, segítenem kell neki, ha én is olyan nagy és erős akarok lenni, mint a papa, de mindenekfelett olyan bátor, mint a papa, mama, Kepapi és Kemami együtt!
Kiléptem a szép cipőcskéből, mert nem tudtam abban rendesen mozogni, majd kerestem én is egy vállfácskát, hogy a nővérkémmel ketten legyünk, akik rajtaütnek a csúnyácska mumuskán, ha még itt van és nem futott el a szép énekecskénktől!
- Aneue, Suzume is segít! ^o^ – mondom lelkesen, felemelve kezecskémben a vállfácskát, majd bátran vizslattam a szekrény felé. De azért közben közel húzódtam a nővérkémhez, mert icipicicskét talán féltem és biztos voltam benne, hogy Aneue is, csak szeretett volna olyan nagy bátorságosnak látszani, mint, mint a mama! *.*
- Mumuska, ha itt vagy, halld hát szavamat: nem félünk tőled! – dobbantok lábacskámmal, mikor egy karnyújtásnyira van Yuzu bárányocska tőlünk. Mindjárt megmenekítjük, aztán legyőzhetetlenek leszünk, mert Yuzu bárányocska tud repülni, és nagy felhőserege van, tudja hívni a többi bárányocskát az égről, akik megeszik a mumusokat, mint a rossz álmocskákat is, ha este megszámoljuk, hogy hányan ugranak át a kerítésecskén! - Igaz, Aneue? ^o^ – nézek nővérkémre, nagy mosolyogva, mert most nagyon bátorkácska voltam, ugye? ^w^
Vissza az elejére Go down
Kaminari Taka
3. Osztag
3. Osztag
Kaminari Taka

Férfi
Cancer Monkey
Hozzászólások száma : 128
Age : 31
Tartózkodási hely : Mosonmagyaróvár
Registration date : 2012. Feb. 02.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 3. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
KatasztróFaLak ^^" Cl0te18000/30000KatasztróFaLak ^^" 29y5sib  (18000/30000)

KatasztróFaLak ^^" _
TémanyitásTárgy: Re: KatasztróFaLak ^^"   KatasztróFaLak ^^" EmptyKedd Márc. 26, 2013 11:45 am

Tsuki úgy tűnik berágott rám. T.T Meghívó?
Flippert játszanak a szemeim, egyszerre ennyi érzelem és új információra képtelen vagyok figyelni Tsuki jelenlétében. Aztán újabb és újabb dolgok zúdultak rám, s egyszerűen lecsapta a biztosítékot. Nem tudtam mihez kezdeni ennyi mindennel, ezért lenulláztam az agyamat, s igyekeztem innen bekapcsolódni. Az iméntieket, meg majd megemészti a tudatalattim, ha képes egyáltalán rá. A papucs említésére azonnal reagálok, igaz nem számítottam rá, hogy ilyen hamar használatban lesz, így még el van rejtve, de most elő kell kerítenem. Elhúzom a papucsos szekrény ajtaját, majd adok két koppanósat a hátuljának, minek hatására azt is odébb tudom mozdítani. Mögötte egy zacskóból szedem ki a két puha szőrmés rózsaszín papucsokat. Természetesen nem csomagolhattam ki előtte, hisz akkor azonnal lebukok, hogy legutóbb osontam vissza a boltba, ahol szemezett vele. Bár jelenleg csak reménykedni merek, hogy tetszése miatt nézegette.
Aztán azt kérte, hogy mesélj(ünk)ek el mindent...=>tudni akar rólam valamit=>többet fog tudni rólam=>egymás megismerése folyamat on.
Ezzel a lendülettel olvadtam el, s ült ki pír az arcomra, meg egy halvány eltörölhetetlen mosoly. Megfogadtam, hogy nem szalasztok el egy ilyen lehetőséget, szóval, ha már így alakult, legalább az idegességemen felül kell kerekednem.
-Gy... -Gyerünk Taki mond ki! Bal horog az önbizalomtól, jobb egyenes a céltól, kiütéssel győz a cél.- Gyönyörű vagy, pompásan áll ez a ruha. -Aztán meglátom a nyakában a medált s tényleg elvörösödöm, a szemébe nézek, majd.- Örülök, hogy tetszik a medál. ^^
Aztán már el is kapom a tekintetem, így is háromszázzal dobog a szívem a torkomban, még csak az kellene, hogy összeessek, mennyire ciki lenne már? Ezt követően Hime tök természetesen beszélget Tsukival, mintha egy pillanatra sem lepődött volna meg. Várjunk csak, tudta, hogy jön valaki, és Tsuki említett valamit. Hime kacsintásával összeáll a kép, s viszonzásul olyan villámló szemeket kap, hogy már majdnem hallani a mennydörgést. Persze nem szándékozom megbántani, de nemán felé mondom, hogy: "MEGHÍVÓ?!" Aztán mosolyogva helyet foglalok Tsuki mellett.
-Tudod, Hime örökbe fogadott engem. Rukongaiban néhai társaim voltak az egyetlenek, akiket családnak tudtam nevezni Hime előtt. Aztán egyszer pihenni voltam a Kingyoban, ahol összeismerkedtünk, és nagyon jól kijöttünk, nagyon jól éreztem vele magam, rajta kívül csak egy valaki van, akivel még ugyanígy érzem magam. Aztán utána csak jöttek a dolgok, én már nem is igazán emlékszem.
Aztán megérkeztek a sütemények, és a tea is. Megvártam, míg kipakol mindent a helyére, hisz, nem akartam én rossz színben feltüntetni, így egyelőre tudatom mélyére száműztem ennek a furcsa eseménynek a kezdetét. Próbáltam élvezni a Tsukival töltött időt, mint ahogy azt a gyerek egyeltben, vagy a plázázás közben.
-Önthetek neked?
Kérdeztem Tsukit, hogy próbáljak udvarias lenni vele. Bár azt a halvány mosolyt és a pírt, mely idegességemben ültek ki az arcomra nem tudtam eltüntetni. Kicsit igazgattam a felsőmet, hisz teljesen elfelejtettem, hogy odarejtettem a borítékot, amit le akartam adni a 12. osztagnál. Ismét egy jellemző Takihúzás, hogy nem mertem szemtől szemben odaadni neki a gyerekegyletben. Talán majd most odaadom, de egyelőre nem merem, hisz még azt sem tudtam, hogy miért is hívtam meg, vagy egyáltalán mikor. Ha mindenkinek került tea, akkor a sajátomból iszok egy-két kortyot, hogy lenyugtassam magam, nehogy ismét eluralkodjon rajtam a pánik. Igazából akartam kérdezni Tsukitól, sőt mesélni is akartam neki, meg, de nem tudtam. Egyszerűen leblokkolt az agyamnak ez a része, és képtelen voltam gondolkodni. Váratlanul ért az egész, és nem, egyszerűen nem tudom mi lelt már megint.
Vissza az elejére Go down
Yamakida Tsuki Leiko
12. Osztag
12. Osztag
Yamakida Tsuki Leiko

Hozzászólások száma : 28
Registration date : 2011. Aug. 15.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: 6. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
KatasztróFaLak ^^" Cl0te6000/15000KatasztróFaLak ^^" 29y5sib  (6000/15000)

KatasztróFaLak ^^" _
TémanyitásTárgy: Re: KatasztróFaLak ^^"   KatasztróFaLak ^^" EmptyVas. Márc. 31, 2013 2:56 am

KatasztróFaLak ^^" Pink-unicorn-big-smile KatasztróFaLak ^^" Pink-unicorn-crying KatasztróFaLak ^^" Pink-unicorn-blowing-a-kiss
Angolos tea

Tisztára izgi, hogy Taki-channak angol anyukája van! *.* Sosem gondoltam volna, hogy európai származású, az arcvonásai cseppet sem tükrözik ezt, sőt, tulajdonképpen egyáltalán nem hasonlít az ő gyönyörű anyukájára~deeeesu. Na nem azt akarom mondani ezzel, hogy Taki-chan csúnya lenne, de az anyukája olyan... európai! *.* Mindig is szerettem a szőke hajat, persze apukámnak is az van, és a rózsaszín még mindig sokkal jobb, mint a szőke, s ennél már csak az a jobb, amikor valakinek rózsaszín és szőke haja van egyszerre, de nekem jó így! *>* Anyukájának persze van egyetlen egy szépséghibája, hogy túl nagy az orra. Neutral Mint az európaiaknak általában...
- Szóval csak... nem az igazi anyukád? Oh. Neutral - vesztem el némileg az érdeklődésem a téma felett~desu, hiszen így tényleg nem olyan érdekes az egész. Pedig szívesen értekeztem volna velük a genetikai azonosságokról~desu, és a különbségekről, de így az egésznek értelme sincs. T.T
- Nahát, hasonló papucsom van otthon! Surprised - huppanok le a házipapuccsal lábamon az egyik ülőhelyre, no persze, nekem nagyon sok rózsaszín papucsom van. >w> Aztán Taki-chan anyukája, aki igaziból nem is az anyukája, kimegy a süteményekért, meg a teáért, biztosan angolos teát fog hozni nekünk, láttam én egy filmben, hogy ők fekete teát isznak, kevés tejjel. Bár én nem szeretem a fekete teát, a tejet meg még annyira sem, kivéve persze, ha kakaóba, pudingba, vagy süteménybe van, de az megint csak más. De biztosan így is jó lesz, remélem, mert én szívesen kipróbálok mindent, amit Taki-chan nem igazi anyukája mond, mert az olyan európai! *-*
- Hűűű! *-* Bárcsak én is találkoznék a Kingyoban olyanokkal, mint a te anyukád! T.T Tudod, az én anyukám most világ körüli úton van! *.* Az élettársával, akit persze utálok. >w> Úgyhogy ezért lakom most az apukámnál~desu. ^_^ Az anyukámmal persze mi is sokszor mentünk a Kingyoba. Remélem, ha hazajön, majd hoz nekem mindenfélét! *-* Majd írok neki levelet, és megmondom neki, hogy neked is hozzon valamit, jó? Surprised Riko-channak is fog hozni valamit, tudod, ő a legeslegjobb barátnőm. Surprised De ezt már biztosan tudod. Neutral - nagyjából akkor fejezem be a beszédet, amikor Taki-chan anyukája visszajön, aki eddig a konyhában csörömpölt, és készítette elő a teát meg a sütit. Dekoratívan elrendezett tálcával közelít meg minket, amit lerak elénk egy asztalkára, sosem gondoltam volna, hogy itt ilyen szépen tudnak vendégül látni. Meg aztán amikor meglátom a kis csészéket...
- Sugoooooi~desu! *_* - hagyja el ajkaimat az ámuldozó csodálkozás hangja, egyszerűen olyan kawaiik ezek a csészécskék! *-* Nem is értem, nálunk, otthon, apuéknál miért nincsenek ilyenek. Neutral Ott olyan unalmas minden! Miután Taki-chan önt nekem egy csésze teát, kezdek el körbenézni a szobában, hiszen biztosan találok valami érdekeset, amit eddig még nem vettem észre. Nálunk minden olyan szürke. Bár azt nem értem, a citromkarikák miért vannak itt, persze szeretem én a citromot, de az se nem sütemény, se nem tea. Mégis csak furcsák nekem ezek az európaiak.
Vissza az elejére Go down
Rosui Kagehime
10. Osztag
10. Osztag
Rosui Kagehime

nő
Aquarius Monkey
Hozzászólások száma : 164
Age : 32
Registration date : 2012. Feb. 16.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag 3. tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
KatasztróFaLak ^^" Cl0te24700/30000KatasztróFaLak ^^" 29y5sib  (24700/30000)

KatasztróFaLak ^^" _
TémanyitásTárgy: Re: KatasztróFaLak ^^"   KatasztróFaLak ^^" EmptyVas. Márc. 31, 2013 8:16 am

Tea és nasi, Tsuki és Taki,
~ avagy mami bevetésen Cool ~


- Dehogynem, az igazi anyukája vagyok! *o* - Öleltem magamhoz Taki~kunt, nem törődve azzal, hogy ettől zavarba is jöhet, mert tudnia kell, hogy történjen bármi, én az igazi anyukája vagyok. Nem számít, hogy nem én szültem, ő akkor is az én fiam! ˘^˘
Aztán persze elengedtem a hős szerelmest, ne hozzon szégyent erre a remekbeszabott tervre. Egy pillanatig sem foglalkoztam villámló tekintetével, csak egy kedves mosolyt küldtem válaszul, és a meghívó említésére, vagyis inkább tátogására, csak megvontam a vállam. ^w^ Tényleg nem én írtam, hanem Keisuke~sama, mert én nem tudok olyan szép kanjikat írni, azokat nagyon nehéz elolvasnom is, de már jól megy, egész sokat fejlődtem! *w* Miután megküzdöttem a csészékkel, és az asztalon szépen elrendeztem a süteményeket is, leültem velük szemben, és figyeltem, ahogy Taki~kun tölt. Olyan kis ügyes volt! *.* Még a keze sem remegett meg, pedig én nagyon izgultam, mikor Takashi~kunnal először sétáltunk együtt. :3 De régen is volt… Révedt el kicsit tekintetem, és gondoltam arra az első igazi estére. Embarassed Aztán megráztam a fejem, és igyekeztem a beszédtémára figyelni.
- Ha szeretnél, legközelebb eljöhetsz velünk! ^w^ Szeretek oda járni, lazítani, és Taki~kun biztosan örülne, ha vele egykorúak is lennének ott. :3
Ajánlottam fel, és közben közelebb toltam a süteményes tálat, hogy abból is vegyenek nyugodtan, elvégre azért sütöttem, hogy fogyjon! *>* Még egy mumussal is megküzdöttem, úgyhogy a legkevesebb, hogy mosolyogva megeszik. ˘w˘ Közben hallgattam a gyermeki csacsogásukat, ami annyira megnyugtató volt, ismét felötlött bennem a gondolat, hogy talán jó lenne még egy gyerek. Ahogy Tsuki~chant néztem, egy kislánynak örültem volna nagyon, hiszen azok olyan aranyosak! *.* Ráadásul a csészéink is tetszettek neki, szóval Taki~kun megtarthatja ezt a lányt, mert kedves, aranyos, és még illedelmes is! ^_^ Jobbat akkor se kívánhatnánk neki, ha lehetne olyat! Surprised Bár azt hiszem lehet, mintha olvastam volna egy kívánságkútról, amibe csak pár ryout kell beledobni, és az ember minden kívánsága teljesül!. De nekünk erre már nincs szükségünk, nem igaz? :3
- Ugye? *w* - Lelkesedtem vele együtt. – Nagyon szeretek különböző csészéket vásárolni, az egyik nagy szenvedélyem, elég sokféle van nálunk a konyhába. A fiúk nem nagyon használják, de én ha teázom, mindig kiválasztok egy nagyon szépet, és abban csinálom meg magamnak! Egészen más íze lesz úgy a teának! *3*
Jól emlékeztem még, hogy Chiyo~san is milyen lelkes volt a teáért, amit főztem neki, és a csésze is elnyerte a tetszését, ami nem is csoda, az is egy remekbeszabott darab volt. Valóban elég sok készlet sorakozott a konyha polcain, de nem éreztem feleslegesnek őket, hiszen napi szinten használtam a legtöbbet. Úgy szerettem, hogy mindig a hangulatomhoz megfelelőt tudtam levenni a polcról, anélkül, hogy azon rágódnék, mért nincs olyan, amilyet szeretnék.
- Ha ettetek egy kis süteményt, és érdekelnek, szívesen megmutatom a többit is! – Végre találkoztam valakivel, aki ugyanúgy rajong ezekért a dolgokért, ahogy én. Gondolom apukája sem egy nagy teázós alkat. – Sőt, legközelebb vehetünk egy készletet hozzátok is. Biztos vagyok benne, hogy apukád is tudna értékelni egy használható készletet! ^w^ - Én magam legalábbis biztosan örülnék, ha Taki~kun, vagy Takashi~kun valami ilyennel lepne meg. :3
Vissza az elejére Go down
http://dragonmaster.hungarianforum.com/
Kaminari Taka
3. Osztag
3. Osztag
Kaminari Taka

Férfi
Cancer Monkey
Hozzászólások száma : 128
Age : 31
Tartózkodási hely : Mosonmagyaróvár
Registration date : 2012. Feb. 02.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 3. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
KatasztróFaLak ^^" Cl0te18000/30000KatasztróFaLak ^^" 29y5sib  (18000/30000)

KatasztróFaLak ^^" _
TémanyitásTárgy: Re: KatasztróFaLak ^^"   KatasztróFaLak ^^" EmptyKedd Ápr. 16, 2013 12:59 am

Tsuki csalódottnak tűnik egy picit, és én szeretném valamivel feldobni a hangulatát. Ebben a minutumban ölelnek át Hime karjai, meglepetten pislogok kettőt, de aztán egy fél mosolyt megeresztek, amikor magyarázza a véleményét. Meglehetősen örülök neki, hogy nem nyújtotta hosszúra, mivel kezdtem magam különösen zavarba érezni, vagyis még nem, de már épp készültem. Úgy tűnik Hime nagyon is élvezte ezt az egészet, azt is, hogy szinte bármit csinálhatott, mondhatott, mert egyszerűen nem voltam képes Tsuki érkezésén, és jelenlétén kívül másra koncentrálni, avagy erőt fordítani. Pár óra, mindössze ennyit, ha adott volna nekem, hogy felkészüljek, de nem, egy másodpercre sem árulta el, pedig tudta, hogy mi lesz a vége. Bár, lehet attól tartott, amit majdnem elkövettem, de megfelelő érvekkel mellett úgy sem lett volna esélyem meglépni. Mellesleg tök jó, hogy megint együtt tölthetem az időmet Tsukival, csak ez az egész koncepció volt egy kicsit zavarba ejtő. Erről jut eszembe, hogy ugyan Kawashima-sant meg akarom látogatni, elterveztem már, hogyan, csak még nem vitt rá a lélek. Bár edzés keretében, de talán sikerül valamennyit megtudnom róla, no meg talán bizonyítani is tudom, hogy nem vagyok nyámnyila. Amúgy sem hívhatnék el csak úgy egy kapitányt, ráadásul pont Tsuki apját egy teára. Amúgy is nemet mondana rá °_° . Vajon Tsukinak mesélt róla? Nem volt ez olyan rég. Azonban ez, hogy így gyakorlatilag család látogatás, nem nem, remélem igen, de mégsem. Szóval jó lenne, de még nem tudom, hogy mi van, meg hogyan, elvégre vagyok akkora nyuszi, vagy nem is tudom mi, hogy még csak a r..ra..szóval azt sem tudom elképzelni. Nem, sokszor elképzeltem már, de a közelébe se tudok jutni, mert, ha rá gondolok, akkor olyan, mintha betonba öntötték volna a lábamat, és bevarrták volna a számat. Egyre jobban pironkodok, a gondolataim, s az imént lefojt beszélgetés miatt is. Ugyan bele telik egy fél percbe, de összeszedem magam annyira, hogy normális választ tudjak adni, és olyat, ami ugyan zavarba fog taszítani engem, de nagyon nagyon szeretném kimondani, mert jó lenne.
-Igen, néha beszélgetek is vele.... Köszönöm.... É-és tényleg jó lenne, ha majd közösen elmennénk a Kingyoba.
@.@ Amilyen könnyen jött az eleje, a közepe már nehéz volt, s a végét alig bírtam ki. Már gombóc volt az idegesség a torkomon, de csak sikerült kimondanom. Dadogtam? Remélem nem o.o. A figyelmemet hamar új dolog vonta el, így szerencsére nem volt időm elindítani a dominót, s nem kábultam be az idegességtől. A csészék, Himének rengeteg van, és ha elférne, akkor lenne még pár tucat, ebben biztos vagyok. Egyszer voltam vele vásárolni, tisztára, mint Tsuki a ruháknál. Most, hogy így belegondolok, tuti jól kijönnének, csak az egész pláza meggazdagodna belőlük o.o”. Azt hiszem maradok Tsuki párti, nem merném bevállalni, hogy kettejükkel egyszerre menjek vásárolni. Rámutatok az egyik sütire.
-Az a kedvencem, szerintem neked is ízlene.
Ugyan nem volt meglepő, hogy Hime gyümölcsteát hozott ki, de lehet Tsuki másra számított. Bár a fene tudja, hogy ízlett-e volna neki a fekete-tea. Őszintén szólva meglehetősen egyedi íze van, főképp tejjel. Azonban a sütemények most is roppant finom, mint mindig, hiába ijesztő, amit a konyhában művel. Ha Tsuki megy Himével nézegetni a teáskészleteket, akkor besurranok a szobámba egy másodpercre, s felkapom a lélekgyűjtő edénykét, aztán kifele becsukom az ajtót. Nem tudom mit szólna a festményhez, ráadásul még készen sincs. Talán a festőállvány nem vonzza annyira a kíváncsiságát, de jobb biztosra menni. Kiérve a konyhába várom mit beszélgetnek, s ha a kedvencről van szó, és kérdeznek, akkor természetesen megmutatom a három kedvencemet. Lehet nem vagyok akkora fan, mint anyu, de akkor is van ízlésem, és egy-kettőnek a fogása is remek. Egyelőre nem akarok én megakasztani semmit, szóval a hátam mögött marad a kis eszköz, de majd meg akarom kérdezni Tsukit, hogyan is kell pontosan használni, mert már teljesen kiment a fejemből, amit Yoriko mondott. Könnyen lehet azért, mert közben az járt a fejemben, hogy Tsuki lehet örülne egy kevés arrancar lélekrészecskéért, vagy mifene. Pontosan nem tudom, hogy mit csinál ez a gyűjtő.
Vissza az elejére Go down
Yamakida Tsuki Leiko
12. Osztag
12. Osztag
Yamakida Tsuki Leiko

Hozzászólások száma : 28
Registration date : 2011. Aug. 15.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: 6. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
KatasztróFaLak ^^" Cl0te6000/15000KatasztróFaLak ^^" 29y5sib  (6000/15000)

KatasztróFaLak ^^" _
TémanyitásTárgy: Re: KatasztróFaLak ^^"   KatasztróFaLak ^^" EmptyHétf. Május 20, 2013 8:43 pm

KatasztróFaLak ^^" Pink-unicorn-big-smile KatasztróFaLak ^^" Pink-unicorn-crying KatasztróFaLak ^^" Pink-unicorn-blowing-a-kiss
Angolos tea

Hogy egészen más íze lenne a csészétől a teának? O_O Sosem értettem, ha valaki képletesen beszélt~desu, mert annyira butaságnak hangzik minden, meg úgy az egész ettől, hogy nagyon! >.< Például sosem hallottam arról, hogy ízesített csészék, mert ostobaság, még ha amúgy kivitelezhető is lenne talán, de nem a csészétől kéne finomnak lennie a teának, nem? Szinte már látszanak az apró, pink kérdőjelecskék a buksim felett, ahogyan értetlenül meredek vagy Taki-chan nem-igazi igazi anyukájára, vagy pedig a cukker kis csészécskére, amit a kezemben tartok, egyszerűen annyira, de annyira nem értem ezt az egészet. Mármint az még sem lehet, hogy izé, szóval na. >.< Még bele is pirulok saját buta gondolatmenetembe, mert tudom én, hogy ostobaság~desu az egész, amire gondolok, de egyszerűen nem tudok mit csinálni ellene. Ha a fejembe ragad egy gondolat, akkor nem bírom ki, hogy ne vezessem végig, és ne komplikáljak össze dolgokat, na. >.<
Azt ugyan nem tudom, hogy Taki-chan tényleg velem egykorú-e, hiszen már az ötvenet is betöltöttem ám, azonban serényen bólogatok, hogy szívesen elmegyek velük a Kingyoba, sőt, mi több, szeretnék is! *.* Amióta az anyu elment, még nem is mentem oda, mert az apuval nem lehet, amúgy is mindig túl elfoglalt, meg fura is lenne, hogy épp az apukámmal mennék oda. o.O Viszont a legrosszabb az egészben az lenne, hogy vinné magával Reikát, a barátnőjét, akit meg ki nem állhatok! >3> Undok, csúnya lány, aki el akarja venni tőlem az apukám! TT_TT Inkább én se megyek apuval a Kingyoba, mintsem hogy ő maga is eljöjjön velünk~deeeesu. Neutral
- Köszönöm, Taki~chan! *>* Tudod, amikor az anyu otthon van, nem nagyon engedi, hogy sütit egyek, mert nem akarja, hogy meghízzak, és lehet, hogy igaza van, mert szerintem tényleg felszedtem pár kilót~desu, amióta az apunál lakok. Neutral Yoriko-channak meg azért nem szokták engedni, mert ő meg mindig bepörög a cukortól, ráadásul tönkreteszi a fogakat, de persze minden nap mosunk fogat meg használunk fogselymet is, és így ez akkor sem fordulhat elő. >.< Hűűűű, ez tényleg finomabb, mint a gépi süti! *.* Rosui néni, mit raktál bele? *.* - teszem fel kérdésecskémet, na persze igazából fogalmam sincsen, hogyan kell sütit csinálni. Riko-chan ugyan csinált sütigépet, meg fagyigépet is, de ott csak meg kell nyomni a gombot, hogy milyen sütit vagy fagyit szeretnél, és egyszerűen kiadja, én pedig nagyon szeretem. ^3^
- Taki-chan, ha apukám megengedi, egyszer nincs kedved átjönni hozzám? Embarassed Bár otthon csak bolti sütik szoktak lenni, meg csokik, meg mirelit, hacsak nincs ott Reika. >_> Viszont az ő főztjéből nem ehetünk, mert ő egy gonosz boszorkány. ˇ^ˇ Képzeld, egyszer megpróbált egy plüssállattal lekenyerezni, hogy megbocsájtsak neki. >.> És én egyszer még egy kalapot is kölcsönöztem neki. T.T - sírom el nagy problémám, mert hát biztosan azért gyűltünk mi itt össze, hogy az én gondjaimmal foglalkozzunk. Mi másért is szervezte volna le Taki-chan ezt az egészet? *.*
Vissza az elejére Go down
Genki Natsuki
10. Osztag
10. Osztag
Genki Natsuki

Hozzászólások száma : 28
Registration date : 2012. Aug. 29.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
KatasztróFaLak ^^" Cl0te5000/15000KatasztróFaLak ^^" 29y5sib  (5000/15000)

KatasztróFaLak ^^" _
TémanyitásTárgy: Re: KatasztróFaLak ^^"   KatasztróFaLak ^^" EmptyCsüt. Jún. 13, 2013 11:34 am

Yuzu bárány megmentése a csúnya mumustól


Suzi~chan nem csak vérbeli 10 osztagos, de látszik, hogy a mi kistestvérünk, és hogy Anyu és Apu kislánya! Sokkal okosabb, már most, mint a legtöbb felnőtt! A felnőttek valamiért azt hiszik, hogy mivel már nagyok, okosak is. A legtöbbjüket ezért tudják a mumusok olyan egyszerűen, és könnyen kihasználni, átejteni. És még csak észre se veszik hai. A gyerekek viszont okosak. Suzi~chan pedig nem csak okos, de aranyos is! Nem hiába, a mi hugicánk. És ha Nao~chan és az én húgom, akkor ez nem is lehet kérdés, hogy erősebb is a mumusoknál. Főleg az ágy alatt bujkálós fajtánál hai! Yuzu báránnyal meg végkép felvértezte magát minden féle és nemű mumus támadás ellen. Yuzu bárány olyan mumus riasztó segítő társ neki, mint Nao~channal nekünk Cica hai. bounce Ha mumust észlel a közelben, akkor mindent megtesz, hogy segítsen a társának. Lehet, hogy pont ezért került veszélybe Yuzu bárány is? Mert meg akarta védeni Suzi~chant egy előre nem látott mumus veszélytől? 
Mindenesetre biztos ami  biztos, a vállfát erősen szorítottam,, elvégre nem akármilyen vállfa volt, hisz Anyué volt. Vagyis akkor tündér vállfának kellett lennie hai. CoolÉs mit nem szeretnek a mumusok? A tündéreket! Vagyis akkor a vállfájukat sem szerethetik hai. Nagyon büszke voltam magamra, amiért egyes egyedül minderre rájöttem. 
- Hitecske, bizalmacska, tündérporocska Aneue, csak óvatosan! Ott van a szemüvegecske, ha azt eléred, akkor láthatjuk, hogy ott van-e még a mumuska vagy elmenekült! - Suzi~chan tényleg hihetetlenül okos! Ő is teljesen egyedül rájött, hogy a mumusok félnek a tündérektől. Ráadásul, mivel ő maga a tündérkirálynő lánya, így a tündérporocskát is használhatja ellenük. Ez nekem eddig nem is jutott az eszembe hai. Surprised 
Mivel én voltam a nagyobb, és nekem hosszabbak voltak a kezeim, így egy kis erőlködéssel el is értem a szemüveget. Ez a szemüveg Anyué volt, és különleges. Mumus figyelő szemüveg. Keibá is ezért van mindig szemüvegben hai. Mert ő nem tündérkirálynő, mint Anyu, így neki szemüveg kell. Mi pedig még gyerekek vagyunk, így néha mi is használjuk. Elértem a szemüveget, és fel is emeltem óvatosan az idő közben felszabadult kezemmel. Aggódva Suzi~chan felé pillantottam, hisz eddig az ő kicsi kezecskéjét fogtam, és a mumusok nagyon ravaszok, szóval nem szerettem volna, ha átejtenek, és amíg én a szemüvegért és Yuzu bárányért harcolok, ők szép lassan elrabolják Suzi~chant. Még jó, hogy a tündérpor megvédte! Levetette a cipőcskéjét, majd ő is egy tündér vállfát keresett, és mellém állt segíteni. Kedvem lett volna őt is úgy magamhoz ölelgetni, mint ahogy Naoki~kunt szoktam, de sajnos most nem lehetett. Amíg mumusok garázdálkodtak a környéken, addig vigyáznom kellett a kishúgomra. Bár ő is ügyes volt, és segített nekem ebben. Pont ezért, mivel nem ölelgethettem meg, pedig nagyon meg szerettem volna, inkább rá adtam a szemüveget először, hogy ő nézzen szét. Olyan aranyos volt, és olyan okos. Ráadásul Anyu sok mindenre már őt is megtanította. És a mumusok pont az ilyen aranyos és okos gyerekeket szeretik. Ezért kell annyira Nao~chanra is vigyáznom hai bounce
- Se Suzi~chan nem fél, se Natsuki nem fél! - fogtam meg a kezét, hisz úgy főleg nem féltünk, ha valakinek a kezecskéjét foghattuk. Ezt már Nao~channal megtanultam, és gondoltam, itt most alkalmazhatom is. - Suzi~chan, látsz mumust Yuzu bárány közelébe? -Teljes egészében az én nagyon okos kishúgomra bíztam magam. Elindultam a bárány felé. - Ha látsz valahol mumust, akkor mindenképp szólj Natsukinak. Bármerre is látod a gonosz és csúnya mumust szólj, jó? - Egy nagyobbat nyeltem, és elindultam. Biztosabban éreztem magam, ha én is látok, de csak egy szemüveg volt, és sejtettem, hogy Suzume is legalább annyira félt a mumustól, mint én.  Csak remélni tudtam, hogy ettől a kalandtól nem fog Naoki rosszat álmodni. Szép óvatosan rakosgatva a lábaimat egymás után, igyekeztem Yuzu bárány közelébe érni, hogy vissza vegyem a csúnya mumusoktól. 
Vissza az elejére Go down
Rosui Suzume
Akadémista
Akadémista
Rosui Suzume

nő
Libra Dragon
Hozzászólások száma : 70
Age : 11
Tartózkodási hely : Papa vagy a mama mellett; Lélektovábbképző Akadémia
Registration date : 2012. Oct. 12.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: másodéves tanuló
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
KatasztróFaLak ^^" Cl0te3500/5000KatasztróFaLak ^^" 29y5sib  (3500/5000)

KatasztróFaLak ^^" _
TémanyitásTárgy: Re: KatasztróFaLak ^^"   KatasztróFaLak ^^" EmptyCsüt. Júl. 11, 2013 8:04 am

Mamácska – a bárányocska, a nővérke és a ruhásszekrényecske!
Kiszáradt torokkal, izgatottan várom, hogy Aneue visszatérjen a kiküldetéséből és megkaparintsa a mumus elől a napszemüvegecskét, amivel leleplezhetjük a gonosz arcocskáját! Mert mindig a jók győzedelmecskélnek a mesekönyvecskék is folyton ezt mondják, és mivel Aneue és én is a mami tündérleányai vagyunk, ezért mi vagyunk a jók és a mumuskák, akik mindig csúnyák és gonoszak, ők a rosszak, mert mindig mindenkinek ártanak és bántanak és egyszerűen hát olyan rosszak.
Mikor Aneue épen és egészségesen visszatért a napszemüvegecske megszerző küldetésből és nekem adta nem haboztam felvenni, mert ez azt jelentette, hogy Aneue megbízik bennem azzal, hogy rám bízta a napszemüvegecskét. Vagyis Aneue szeme most én leszek, mert én fogom látogálni a gonosz és félelmetes mumuskákat! Öhmm… talán mégsem olyan jó, hogy Aneue ennyire megbízik bennem EmbarassedÉn nagyon félek a mumusoktól! Ezért is mesél nekünk a mama minden féle hattyúcskás mesét este lefekvés előtt, mert a mumuskák félnek a hattyúcskáktól és elkergetik őket és félnek még a mami szép hangjától is, mert a mami egymaga elintézett egyszer több mint kétszázhatvanötöcske gonosz, csúnya, rossz mumuskát! Mert a mi mamánk nagyon szép és okos és még erős is és, és bátor, mint a papa! *-*
És mivel a mama szerint én hasonlítok rá és még igaz nem vagyok olyan szépecske és okoska mint a mama, de bátor talán igen… azt hiszem. Ezért Aneue mellett a lehető legeslegbátrabban néztem szembe a mumussal, bár lehet picit erősen fogtam Aneue kezét, miközben közelebb húzódtam hozzá. Már vártam, hogy a csúnya, gonosz mumus válaszol, de még egy pisszenést sem ejtett mifelénk, ez is megmutatja, hogy a mumuskák nagyon rosszak.
- N-nézem, Aneue! ^w^ – igyekszem összeszedni magamat, hiszen Aneue most nagyon, nagyon megbízik bennem és már lesem is nincs e Yuzu bárány környékén egy mumus se. - Nem, nem látok… – mondom összeszűkült szemekkel, jobban szemügyre véve Yuzu bárányocska környékét, nehogy az legyen, hogy nem voltam alapos és akkor most Aneue bajba kerül és egyedül én pedig nem tudok legyőzni egy csúnya és gonosz mumuskát! T-T Tényleg, vajon mit jelent az, hogy alapos? Surprised
- I-igen – hebegtem tétován bólintva és vártam, hogy Aneue Yuzu bárányocskával térjen vissza, de ekkor megmozdult valami, az ajtó felől… hang szűrődött be és ijesztő volt, meg hangos és… és biztosan egy mumus!
Eldobva a fegyverként kezembe tartott vállfát, felsikítva szaladtam Aneuehoz és öleltem át, nem mertem az ajtócskára nézni, biztos egy mumus áll ott éppen és Yuzu bárányocskát, a mama szép ruhácskáit, cipőit és Aneuet akarja. És Aneuet nem adom neki, vigye Yuzu bárányocskát és a ruhácskákat, de Aneuet nem! Mert most nekem kell megvédenem Aneuet, de, de a mumusok olyan nagyon ijesztőek! T-T
- Aneue, Aneue egy mumus az igaz? Elment már vagy itt van még, Aneue? - kérdezem Aneuet, arcomat a ruhájába fúrva, még mindig nem mertem felnézni. De Aneue mindig olyan bátor, mint a mama és most sem fél, én tudom! Yuzu bárányért is elindult és a napszemüvegecskét is elvette a csúnya, csúnya gonosz mumuskáktól, akik itt lapulnak a mama régi szobácskájában.
Vissza az elejére Go down
Genki Natsuki
10. Osztag
10. Osztag
Genki Natsuki

Hozzászólások száma : 28
Registration date : 2012. Aug. 29.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
KatasztróFaLak ^^" Cl0te5000/15000KatasztróFaLak ^^" 29y5sib  (5000/15000)

KatasztróFaLak ^^" _
TémanyitásTárgy: Re: KatasztróFaLak ^^"   KatasztróFaLak ^^" EmptySzomb. Júl. 27, 2013 9:36 am

Yuzu bárány megmentése a csúnya mumustól
Suzi~chan igazán remekül helyt állt. Az egyedüli furcsa dolog csak az volt, hogy vele nem volt meg az a furcsa kapcsolatom, mint Nao~channal. Mármint rajongtam Suzi~chanért, hisz aranyos volt, okos, és nagyon szép, mégse éreztem azt, amit ő érzett, ellentétben az öcsémmel. :oops:Vele amikor mumusokra vadásztunk, akkor pontosan tudtam, hogy mit lát, mikor ijed meg valamikor, és sorolhatnám. De Suzi~channak muszáj volt elmondania, hogy megtudjam. Embarassed És még Cica sem volt itt... pedig Cica született mumusűző volt hai. 8)De mit is mondhatnék, Cica tündér cica, szóval ezen semmi meglepő nincs. Sokan azt hiszik, hogy Nao~channal az Akadémia udvarán találtuk, de a valóságban nem véletlen találtuk meg Cicát. A tündérek küldték oda nekünk Tündérországból, hisz Anyu a tündérek hercegnője, vagyis ez ha jól tudom, akkor azt jelenti, hogy Anyu a tündérek között is nagyon erős hai! bounce És elküldték Cicát, hogy titokban segítsen nekünk, hisz mi is szuper titkos küldetésen vagyunk itt, mumusfelkutatás és űzés terén hai. 8)Erről a küldetésről nagyon kevesen tudnak, csakis a közvetlenül érintett személyek. Pontosabban a 10 osztag legerősebb emberei, Apu, hisz ő Anyu lovagja, és még talán Chiyo~nee bár őt nem tudom biztosan... De mivel a csúnya mumusok ellopták Suzi~chan Yuzu bárányocskáját, és kitudja milyen gonosz dolgokat művelnének vele, ha a karmaik közt hagynánk, így nem volt mit tenni. Kissé óvatosan, talán nagyon óvatosan lépkedtem Yuzu bárányocska felé, miközben teljesen Suzi~chanra bíztam magam. Egy újabb nagy korty, egy újabb lépés, amikor valami megzörrent. Suzi~chan abban a pillanatban mellettem termett, és magához ölelt. Mondom, hogy ritka okos a kishúgunk! 8)Anyu mindig azt mondta, hogy noha a mumusok szeretik a szép dolgokat, de elsősorban elrontani szeretik őket. Például amikor valakinek szép kedve van, akkor a mumusok elrontják, valami gonosz, és természetesen ostoba csínnyel. Vagy ha kapsz egy szép játékot, azt reggelre a gonosz mumusok biztos, hogy eltörik. Cica~sant is eltörték volna, ha Cica nem tündércica lenne. Pont emiatt féltem annyira Nao~chant, mert a mumusok biztosan megpróbálnák őt is bántani, de nem hagyom nekik. Se én, se Anyu, se Apu, se Suzi~chan hai! bounce A lényeg, hogy amikor valami szépet nem tudnak tönkre tenni, kénytelenek elmenekülni. És amikor Suzi~chan megölelt, szépet tett. :oops:Vagyis a mumusok nem tehettek ellenünk semmit, ugyanis Suzume ügyes kislány. Az egyik kezemmel megsimogattam a hajacskáját, ami pont olyan színű volt, mint Apucskáé. Bár ez szerintem nem azt jelentette, hogy ő is tündér lovagocska lenne! Elvégre mindig a lányok a hercegnők, és a fiúk a hercegek, vagyis a lovagok is. Vagyis ha valaki hármunk közül lovagocska lehet, akkor az valószínűleg mi lennénk Nao~channal, ugyanis Nao~chan a fiú, de mivel ketten egyek, szóval mi egyszerre lennénk herceg, meg lovagocska, meg hercegkisasszonyocska, meg minden. Mindenesetre eszembe jutott a megoldás, hisz Anyu mindig azt mondta, hogy én vagyok a legidősebb, pont ezért nekem kell megvédenem a testvéreimet. És most itt voltunk. Halkan elkezdtem dúdolni, majd bele kezdtem az éneklésbe, miközben simogatva Suzi~chan hajacskáját, léptem egy újabbat, és így, ha már nagyon kinyújtottam a kezecskéimet, el is tudtam érni Yuzu~chant is hai! CoolÉs mivel meg tudtam tenni, meg is tettem. Persze ha Suzi~chan nem segít, mind ez nem történt volna, így, de ketten együtt, két tündérhercegkirálylányocska, már más történet volt hai! Cool Arról nem is beszélve, hogy hogy tudnék segíteni Nao~channak, az új Hitsugaya~vá vállni, ha hagyom, hogy a mumusok elrabolják Suzi~chan bárányát? Surprised Szép óvatosan Yuzu~chant Suzi~chan arcához érintettem, ugyanis tudtam, hogy Yuzu~chan most meg szeretné ölelgetni a húgomat, amiért ilyen bátor és okos. 
- Suzi~chan hai !  - szóltam neki, az ének végeztével, hisz a gonosz és csúnya mumus már biztos szégyenkezve elkullogott, vagy épp menekült, vagy valami ilyesmi.... 
Vissza az elejére Go down
Rosui Kagehime
10. Osztag
10. Osztag
Rosui Kagehime

nő
Aquarius Monkey
Hozzászólások száma : 164
Age : 32
Registration date : 2012. Feb. 16.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag 3. tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
KatasztróFaLak ^^" Cl0te24700/30000KatasztróFaLak ^^" 29y5sib  (24700/30000)

KatasztróFaLak ^^" _
TémanyitásTárgy: Re: KatasztróFaLak ^^"   KatasztróFaLak ^^" EmptyPént. Aug. 23, 2013 4:30 am

Tea és nasi, Tsuki és Taki,
~ avagy mami bevetésen Cool~

Nagy mosollyal az arcomon fogadtam lelkesedését, elvégre nem mindennapos, hogy megdicsérik a főztömet, ráadásul Taki~kun barátj! Surprised Ráadásul, ha jobban belegondolok, Tsuki~chan az első barátja, akit haza is hozott! Vagyis… Embarassed Akit egy szuper titkos Kaisuke~sama által jóváhagyott akcióval sikerült meghívnom, hogy többet tudjak meg róla, elvégre az én fiam a legjobbat érdemli. ˘o˘ Bár azt hiszem, bárkit választhatna, mert ha valaki mellett boldog, én annak csak örülhetek, még ha én magam nem is őt választanám. ^w^ Vagy ilyesmi. :oMég az sem zavar annyira, hogy tizenkettedik osztagos, pedig háborúban állunk, ez egy igazi Rómeó és Júlia történet! *w* Azzal a különbséggel, hogyha a gyerekek egy haja szála is meggörbül, halál fia lesz Lőrinc barát. Neutral
- Köszönöm a dicséretet, azt hiszem, azért ilyen finom, mert meg kellett küzdenem egy mumussal, hogy elkészülhessen nektek, de lehet a friss gyümölcs, és a finomra őrölt kandiscukor is számít, de ebben nem vagyok biztos. Surprised– Gondoltam végig a folyamatokat, mi is vezetett a süti elkészüléséhez.
Nem emlékeztem arra, hogy bármi különösebbet is tettem volna vele a recepten túl, kivéve persze a gonosz és galádul hátulról támadó mumust, aki liszttel próbált ártalmatlanná tenni, de egy szempillantás alatt leszereltem a fakanállal. 8)Látszott, hogy nem egy megátalkodott konyhai gaztevő volt, hiszen nem ismerte, micsoda hatalma is lehet egy helyesen forgatott fakanálnak. Arrogáns
- Szerintem nyugodtan ehetsz süteményt otthon is Tsuki~chan, a gyerekek a sok mókázástól úgyis hamar elégetik a kalóriákat. Surprised– Legalábbis, mintha hasonlót olvastam volna egy gyermeknevelési könyvben, de sajnos sok volt az olyan kanji, amit nem ismertem, így csak egyes szavakat tudtam kivenni. >_< - Ha szeretnéd te is kipróbálni, a receptet is odaadom, én már tudom fejből. 8)A legjobb talán az lenne, ha apukáddal együtt sütnétek, szerintem ez nagyon jó elfoglaltság, ha az egész család együtt csinálja! *w*
Megvillant szemem az ötletre, már tudtam, hogy a legközelebbi szabad délutánunkon mind a két fiút ráveszem a közös sütésre! *.* Felkuncogtam, ahogy elképzeltem Takashi~kunt fehér fodros kötényben, ahogy egy határozott kézmozdulattal feltöri a tojásokat a konyhabútoron, aztán szemem előtt lejátszódott az a kép, hogy ezután a pult nemes egyszerűséggel kettéhasad az erőtől, amivel ráütöttek. Neutral Nem volt kedvem tovább nevetni, nehéz beszerezni az ilyen jó minőségű pultokat, és úgy szeretek gyúrni rajta! T_T
- Ki az a Reika? Surprised– Kíváncsiskodtam közbe, hogy én is megtudjak néhány részletet, kiszakadva a rémes kép fogságából.
Az biztos volt, hogy nem az anyukája, mert az anyukájáról nagyon kedvesen beszélt, és bizonyosan anyunak szólítja, nem pedig a keresztnevén, bár Taki~kun is Himének szólít engem, pedig az anyukája vagyok… Szinte nyikorogtak a fogaskerekek a fejemben, ahogy azt próbáltam meg kisütni, ki lehet az emlegetett személy, aki bizonyára gonosz, elvégre kedves emberek nem próbálnak megmérgezni gyerekeket! >_< Mert biztos, hogy azért nem lehet a boszorkány főztjéből enni, mert az mérgező, vagy rosszabb, békává változtat! O_O Borzalmas a gondolat is, hogy az én kedves kicsi fiacskámból zöld békát varázsol egy bibircsókos némber! T.T
- Taki~kun! Te sem ehetsz abból, amit ez a Reika főz! >w> - Néztem szigorúan, mert az olyan anyukás. ˘w˘
Vissza az elejére Go down
http://dragonmaster.hungarianforum.com/
Rosui Suzume
Akadémista
Akadémista
Rosui Suzume

nő
Libra Dragon
Hozzászólások száma : 70
Age : 11
Tartózkodási hely : Papa vagy a mama mellett; Lélektovábbképző Akadémia
Registration date : 2012. Oct. 12.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: másodéves tanuló
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
KatasztróFaLak ^^" Cl0te3500/5000KatasztróFaLak ^^" 29y5sib  (3500/5000)

KatasztróFaLak ^^" _
TémanyitásTárgy: Re: KatasztróFaLak ^^"   KatasztróFaLak ^^" EmptyVas. Szept. 01, 2013 11:29 pm

Mamácska – a bárányocska, a nővérke és a ruhásszekrényecske!
Nem mertem felnézni még akkor sem mikor Aneue szép hangocskáját hallottam, ahogy a mama által tanított gyönyörű dalocskát dudorászta. A gonosz, csúnya mumusok ettől félnek a legeslegjobban, így ez csudajó ötlet volt Aneuetől, de annyira féltem ránézni a mumusra, hogy nagyon. T-T
De tudtam, hogy nem hagyhatom cserben Aneuet, hiszen egyszer én is olyan nagy és erős leszek, mint a papa és akkor az én feladatom lesz megvédeni Aneuet és Aniuet! Ezért nagy levegőt vettem, majd én is énekelni kezdtem a dalocskát Aneueval, hogy a mumuskát megfutamítsuk, mint a társasjátékban a gonosz ellenségeket, ahogy a szerencse kártyácskában szól a szövegecske.
A szememet még inkább összeszorítottam és még jobban kapaszkodtam Aneue ruhácskájába, mikor valami puhácska ért az arcocskámhoz. Először azt hittem, hogy egy olyan csúnyácska mumussal állunk szemben, ami szőrös és pfúj és nagyobb bajban vagyunk Aneueval, mint azt hittem és szólni kell a mamának vagy a papának! De amikor beleszippantottam a levegőbe Yuzu bárány kellemes eprecskés illatát éreztem. Kíváncsian pillantottam fel Aneue hangjára, majd ragyogó szemekkel vettem át tőle a bárányocskát, hogy boldogan magamhoz ölelhessem, mert szegény Yuzu bárány miken mehetett keresztül mindez idő alatt, biztos nagyon, de nagyon megijedt!
- Nagyon, nagyon, nagyon szépen köszönöm Aneue – ölelem át nővérkémet is fél kezemmel, ahogy tudom, miközben Yuzu bárányocskát is a karomban tartottam. Nagyon örültem, hogy Aneue ilyen ügyes és el tudta kergetni a csúnya mumust, aki fogságban tartotta Yuzu bárányt. Remélem, ha majd jó nagyra növök, akkor én is ilyen bátor leszek, mint Aneue, és mindent megteszek, hogy nagy és erőske legyek! Minden, de minden zöldséget megeszek, amit a mama készít, még a karfiolt is pedig azt nem szeretem annyira, mint mondjuk a sárga répácskát, amiből ha sokat eszegetünk, akkor nagyon jól fogunk tudni fütyülni. :3
Majd az ajtó nyitódására felfigyeltem, ami megütötte a fülecskémet, kérdőn pislogva, hogy ki vagy mi lehet az. Mert, ha újabb mumus, akkor most sokkal, de sokkal bátrabbnak kell lennem, ami Yuzu bárányocskával sokkal, de sokkal könnyebecske lesz, legalábbis úgy érzem. De semmi gonosz, csúnya mumuska nem mert már a közelünkbe jövigélni, hanem a mama volt az! Felcsillanó szemekkel Aneue kezét fogva mentem oda a mamához, hogy átöleljem, majd elmeséljem neki, hogy micsoda nagy kalandban volt részem Aneueval és, hogy az én nővérkém a legbátrabb a világon!

// Köszönöm szépen a játékot :3 //

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




KatasztróFaLak ^^" _
TémanyitásTárgy: Re: KatasztróFaLak ^^"   KatasztróFaLak ^^" Empty

Vissza az elejére Go down
 

KatasztróFaLak ^^"

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Seireitei és környéke ::   :: 10. Osztag-