-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Edzőtermek

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Komatsuzaki Ennichi
11. Osztag
11. Osztag
Komatsuzaki Ennichi

nő
Aries Goat
Hozzászólások száma : 9
Age : 45
Registration date : 2009. Jul. 22.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag, 9. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Edzőtermek - Page 2 Cl0te5000/10000Edzőtermek - Page 2 29y5sib  (5000/10000)

Edzőtermek - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek   Edzőtermek - Page 2 EmptyCsüt. Szept. 10, 2009 8:09 am

A külső szemlélőnek úgy tűnhetett, hogy egyedül edz, pedig ez nem így volt, Shinitenshi szelleme táncolt pengéje előtt, kivédve és elhárítva az összes támadását. Nem figyelt a közeledő másikra, sőt, még akkor sem érdekelte, amikor amaz megállt az ajtóban és figyelte. Számára most nem volt más, mint a kard és önmaga - az egymásnak teremtett két rész, ami csak együtt alkothat egészet. Mozdulatai begyakoroltak voltak, minden részletükben a tökéletességre hangoltak, ennek ellenére minden egyes alkalommal talált magában hibát, amit a következő próbálkozáskor már kijavított. Így lehet az, hogy sosem tud elégedett lenni önmagával, sosem fog megelégedni azzal, amit már elért, s mindig lesz harci tudásán mit csiszolni.
Oly könnyű lett volna hallgatnia a másiknak, oly egyszerű lett volna csendben nézni az előadást, de neki mindenképpen meg kellett szólalnia, mindenképpen zavart kellett teremtenie harcra fókuszált elméjében. Shinitenshi megérezte a pillanatnyi kételyt, az elhivatottság cseppnyi megingását, s azonnal visszavonult, hadd rendezze Ennichi úgy a dolgot, ahogyan ő akarja.
Lihegve szakította meg a pengetáncot, s kardját jobbjában tartva engedte le combja mellé. Hófehér ruhája csodával határos módon nem mocskolódott be a hosszú edzés alatt, s egy porszemcse, annyi sem szürkítette el az igazgyöngy színében pompázó együttest. Hosszú másodperceken keresztül csak állt, némán, a földet bámulva, mintha a válaszán gondolkodott volna, pedig az már rég gondolattá érett a fejében. S a gondolatot tett követett:
- Legyen. - mondta még mindig a hátát mutatva a másiknak, majd egy hirtelen mozdulattal fordult a férfi felé, kardjával pontosan annak szívére célozva. - Hiyou Toujin!
A kard parancsszava megtöltötte az egész teret, melytől Shinitenshi pengéje levált, és feketén izzó nyílvesszőként száguldott Takeshi felé. Ennichi nem várta meg a becsapódást, nem is érdekelte, hogy mi lesz a kilőtt pengével, hanem hosszú lépésekkel megindult a másik felé, miközben kardja újra visszaalakult teljes shikai alakjára. Fejében ezernyi lehetőség közül választja majd ki a következő lépését, persze annak függvényében, hogy a másik miképp reagál első támadására.
Vissza az elejére Go down
Himura Takeshi
11. Osztag
11. Osztag
Himura Takeshi

Férfi
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 73
Age : 31
Tartózkodási hely : Soul Society
Registration date : 2009. Aug. 19.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag, 6. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Edzőtermek - Page 2 Cl0te6000/10000Edzőtermek - Page 2 29y5sib  (6000/10000)

Edzőtermek - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek   Edzőtermek - Page 2 EmptyPént. Szept. 11, 2009 8:59 pm

- Legyen. - Jött a válasz némi hezitálás után és a következő pillanatban a nő megfordult és a kardjával rám mutatott.
- Hiyou Toujin! - Hallottam és a következő pillanatban a kard pengéje felém repült.
-Szóval így, nekem ez is megfelel.- Mondtam és egy shunpoval a terem másik felébe ugrottam.
-Kyoubou! Hoshiryuu.- Mondtam miközben kirántottam zanpakutom hüvelyéből és két kézre fogva kettérántottam azt dupla pengés shikai formájára és felkészültem a következő támadásra. Ennichi megfordult és megindult felém a kezében újra teljes kardjával.
-Tudod ennél azért kicsit többre lesz szüksége ellenünk.- Mondja Hoshi nyugodtan.
-Látom megint biztos vagy a dolgodban Hoshi. Te Ryuu mit gondolsz?-
-Azt, hogy mind a ketten kretének vagytok, ha azt hiszitek, hogy könnyű ellenfél.-
-Nem mondtam egy szóval se hogy könnyű csak azt, hogy ez így gyerekjáték.-
-Legszívesebben darabokra szaggatnám az előbbi húzásért.-
-Nyughass marha nem az a cél, hogy gyufásdobozban vigyék el innen.-
-És abban mi az élvezet ha nem nyírhatom ki?-
-És abban mi lenne az élvezet ha kinyírnád és én meg mehetnék a dutyiba nagyokos?- Nem jött válasz.
-Már itt is van.- Mondta Hoshi a közeledő Ennichire célozva.
Vissza az elejére Go down
Komatsuzaki Ennichi
11. Osztag
11. Osztag
Komatsuzaki Ennichi

nő
Aries Goat
Hozzászólások száma : 9
Age : 45
Registration date : 2009. Jul. 22.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag, 9. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Edzőtermek - Page 2 Cl0te5000/10000Edzőtermek - Page 2 29y5sib  (5000/10000)

Edzőtermek - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek   Edzőtermek - Page 2 EmptySzomb. Szept. 12, 2009 10:01 pm

A repülő penge célját nem elérve száguldott tovább, átdöfve a terem falát, apró égésnyommal tarkított sebet hagyva maga után, majd az épület külső felületén is átszaladva szétoszlott, hogy a lélekenergia visszatérhessen Ennichibe.
Nem voltak érzései azzal kapcsolatan, hogy első támadása nem sikerült, nem volt csalódott, nem volt bosszús ... egyáltalán nem érzett semmit. Csak a cél volt előtte, a legyőzendő ellenfél, osztagának hatodik tisztje és annak különleges zanpakutoja - a két pengés Hoshiryuu. Már hallott a mesteri fegyverről, hiszen a kettős kardok oly ritkának számítanak a shinigamik között, hogy mindegyik jelenléte említést érdemel, s egyfajta kegyként fogta fel azt, hogy harcolhat az egyik ellen.
Nem hagyta azonban, hogy az öröm ezen aprócska cseppje befolyásolja, a boldogság gyűszűvel mért adagja eluralja elméjét, s csak a harcra koncentrálva szaladt Takeshi felé. Miért nem használta a shunpot? Jogos kérdés lett volna, de ha megtette volna, már rég vége lett volna a küzdelemnek, és ellenfele még a kardját sem tudta volna előrántani. A harcért élt, de a tisztességes harcért, melyben a felek egyenlő eséllyel indulnak ... amire a kettős kard előhívása után már minden feltétel adott volt. De...
Mintha a kard előhívása után más dolga akadt volna Takeshinek, az alapbeállást követően statikussá vált, majd mozdulatlanul állt. Nem törődött vele, mindenki úgy harcol, ahogy az neki megfelelő volt, s ha a férfinek csak a shikaira volt hajlandósága, akkor ragadjon le annál a pontnál. Ennichi jó öt méterre lehetett a másiktól, mikor majdnem függősleges irányba ugrott fel, talán elhitetve a férfivel, hogy fentről várhatja a következő támadást. Nem is tévedett volna sokat, ha így tesz, de az ugrás után nemhogy közelebb ért Takeshihez, hanem távolodott, s mintha egy lökéshullám taszította volna hátrébb, úgy repült egyre messzebb ellenfelétől.
- Hiyou Toujin! - adta ki újra a parancsszót, egy újabb feketén izzó pengét taszítva a másik felé, amikor hozzávetőlegesen nyolc méter távolságra lehetett tőle. Egy újabb gyenge támadásnak vélhette a férfi és oly beszédes kardjai, de Ennichi most sem a sebzés miatt hívta elő kardja képességét, hanem ellenfelének a figyelmét akarta elterelni a repülő pengével. Hogy sikerült-e, az csak Takeshi reakciójából fog kiderülni, de addig is várt... Várt arra, hogy mikor indíthatja meg az igazi támadását, mely a shunpo sebességével repíti a férfi mellé, hogy egy lábra mért vágással ejtse az első sebet ellenfelén.
Vissza az elejére Go down
Himura Takeshi
11. Osztag
11. Osztag
Himura Takeshi

Férfi
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 73
Age : 31
Tartózkodási hely : Soul Society
Registration date : 2009. Aug. 19.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag, 6. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Edzőtermek - Page 2 Cl0te6000/10000Edzőtermek - Page 2 29y5sib  (6000/10000)

Edzőtermek - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek   Edzőtermek - Page 2 EmptyVas. Szept. 13, 2009 3:35 am

Ennichi felém rohant aztán kb 5 méterre volt amikor felugrott, de nem felém, hanem hátrafelé. Olyan jó 8 méter lehetett a távolság közte és köztem amikor ismét kiadta az előbbi parancsot.
- Hiyou Toujin! - A penge megint felém száguldott, de ez már nem ért váratlanul.
-Higo.- Mondom teljes nyugodtsággal mire védekező kardom kissé megremeg. Mielőtt még a felém száguldó penge elérhetett volna egy fehér pikkelyekből álló felhővé alakult és a penge előtt termett egy fél pillanat alatt, ahol kemény fallá sűrűsödött. A penge egyszerűen lepattant róla és a mellettem lévő falon át elhagyta a termet. A pajzs pedig újra felhővé foszlott szét készen a következő támadás hárítására. Mivel a védekező kardom pengéje nem volt a markolaton ezért úgy döntöttem szabaddá teszem az egyik kezem. Bal kezemmel elengedem az üres markolatot mire a két kardot összekötő lánc egyre rövidebbé vált míg végül a két markolat egymáshoz feszült meghosszabbítva ezzel támadó kardom markolatát.
Vissza az elejére Go down
Chikanatsu Kira
2. Osztag
2. Osztag
Chikanatsu Kira

nő
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 238
Age : 30
Tartózkodási hely : 2. osztag területe, valahol SS-ben, otthon a fürdőkádban
Registration date : 2010. Aug. 15.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: 5. tiszt, Híradó egység (, riteitai) parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Edzőtermek - Page 2 Cl0te15800/30000Edzőtermek - Page 2 29y5sib  (15800/30000)

Edzőtermek - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek   Edzőtermek - Page 2 EmptyPént. Júl. 29, 2011 2:26 am

Edzés Juuichibantai módra


- Áhhhh * ásít* - kapom a kezem a számhoz mikor ásítva felkelek. Jaj, de jót aludtam nem is emlékszem mikor aludtam ilyen sokáig. Várunk csak… Neeeee. Odafordulok az óra felé. Elkéstem, de nagy. A francba, hogy tudtam ilyen sokáig aludni. Na, ezért biztos kapok büntetést, de nem a szokásosat. A francba. Halkan lábujjhegyen slisszolok, a fürdőbe nem akarom felkelteni a keresztfiacskámat és az anyját sem. Most először fürdök le a lehető leggyorsabban. Körülbelül tizenöt perc alatt végzek is és már meg is törölköztem mikor észreveszem…
- Hol a ruhám? Hisz behoztam magammal. – kezdek el kutakodni a szennyes kosárban miközben hangok szűrődnek be az a zárt ajtó mögül. Ördögi kacaj kíséretében hallom meg a halk suttogást.
- Ezt keresed? – hallatszik be zanpakutom hangja.
Csak nem? Nem… mikor? És mégis… hogy? Lassan a magamra tekerem a törülközőt. Ügyelek rá, hogy semmi se látszódjon ki majd az ajtóhoz lépek. Tudom, hogy csapda, de nincs mit tenni nem késhetek el még jobban. Kinyitom az ajtót és akkor meglátom Ookami-chant a kezében a ruháimmal és arcán egy ördögi mosollyal.
- Na, jó ne szórakozz, add ide a ruháimat. – lépek át a küszöbön és nyúlok a ruháim után mikor is Ookami-chan elkapja a karom és a mögötte lévő ágyra ránt. Felém kerekedve még mindig a perverz mosolyával szólal meg.
- Ez kéne ? * feltartja a magasba* Akkor mutass érte cserébe. Vagy engedd, hogy…
- Na, szállj le rólam, de most rögtön. – vágom félbe mondandóját. Jól tudom, mit akar ez a perverz, de azt nem engedem. Helyette egy sokkal jobb ötletem támad. – Oh, Ninsei drága hát felkeltél? – nézek Ookami-chan mögé.
- Nin-chan hol? – kapja hátra a tekintetét így le tudom dobni magamról és a ruháimat megszerezve berohanok a fürdőbe és magamra zárom az ajtót.
Miután sikerült felöltöznöm és zanpakutómat leszídni elindultam az osztag területe felé. Szerencsére hamar odaérek a shunponak hála. Halkan lopózok végig, hogy megvizslassam, hogy mit osztottak ma ki rám. Szerencsére egy osztagtárssal se futok össze főleg nem azzal, aki a büntetéseimet szokta kiszabni. Mivel nem osztottak rám ma semmilyen feladatot, utamat az edzőtermek felé veszem. Találok is egy ürest így belépek oda és kardomat a terembe fogom.
- Na, mire vársz? Külön kérvényt nyújtsak be, hogy ember alakot ölts? Bezzeg mikor nem kéne akkor mindig abban vagy. – a kard fényleni kezd majd másodpercek alatt Ookami-chan ember alakba materializálódik.
- Na, akkor kezdjünk neki a hakuda edzésnek. – szólok felé fordulva és támadó állást veszek fel.
Már egy jó félórája edzünk, mikor a figyelmem harc közben az ajtó felirányul így rést hagyva védelmemen Ookami-chan ismét a földre terít.
- Hehe, én győztem már megint. – henceg mikor is én lelököm magamról.
- Haggyál már épp nem figyeltem. - Ülök fel és ismét az ajtó felé nézek ahonnan már régóta reiatsut érzek, na meg az orrom is kiszimatolta ennyi idő után, hogy van ott valaki. – Sokat ácsorogsz még odakint vagy méltóztatsz beljebb fáradni?- szólok az ajtóban ácsorgó kukkolónak.
Vissza az elejére Go down
http://swordartonline.lifeme.net/
Hageshii Shoukei
11. Osztag
11. Osztag
Hageshii Shoukei

Férfi
Hozzászólások száma : 10
Registration date : 2011. Jun. 17.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 11. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Edzőtermek - Page 2 Cl0te5000/15000Edzőtermek - Page 2 29y5sib  (5000/15000)

Edzőtermek - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek   Edzőtermek - Page 2 EmptyKedd Aug. 02, 2011 5:30 am

Edzés Juuichibantai módra


Reggel a földön ébredtem, kezemben a zanpakutommal, magamra rántva a takarót ugrottam fel, hogy meg nézzem az időt, de nem tudtam megnézni, ugyanis iszonyú ricsajt hallottam, de nem kintről, hanem a fejemben üvöltött.
~ Hé, gyökér! Hagyd már, abba!~ üvöltöttem rá, Gunsoura.
~ Nem vagyok gyökér, tökmag!~ üvöltötte vissza, majd inkább abba hagyta. Végre csend volt, de az idő már nem érdekelt. Elmentem megmosakodni. Viszont nem találtam a világos barna inget >.>
- Hoool van?!- ordítottam magamból kifordulva, miközben feldúltam a szobát, ami már így is rendetlen, és áporodott szagú volt, ruhák a földön, kajával együtt. Alig egy óra múlva megtaláltam, az egyik ruha kupac alatt, majd diadal ittasan feltartottam a levegőbe, a ruha darabot, és, mint Miyoko hadnagy a kedvenc plüssét, magamhoz öleltem az inget, és az egyen ruhával együtt berohamoztam, a fürdő szobába, és neki csapódtam a mosdó kagylónak, aminek hála, bevertem a homlokom. Fájdalmasan felnyögtem, és megengedtem a vizet, csak nagy pechemre a víz tűz forró (na jó, annyira azért nem Smile) volt, és az alá dugtam be az arcomat, és alaposan leforráztam magamat. Mikor végre végeztem, a reggeli tojás rántottával, is, kihúztam a Zanpakutomat, és a földbe dugtam, leültem, és lehunytam a szememet, majd kicsi meditáció után, már a belső világomban voltam.
- Csá, mi van?!- kérdezte gúnyosan, a Gunsuo. Még megfordulni sem volt időm, máris érkezett, az ököl, aminek köszönhetően, szépen gurultam. Egy pár perces beszélgetés után, visszamentem a valóságba. Felálltam, majd kimentem a szobából, és elmentem venni valami rágcsálni valót. Ahogy az utcán mentem, senkinek a lélek energiáját nem érzékeltem, ezért kedvem volt, kiengedni a Gunsout. Mikor elhatároztam, egy kapitány jött felém úgyhogy inkább nem csináltam, inkább mentem tovább. Alig néhány perc séta után, megérkeztem boltba amit megcéloztam magamnak, hogy a napom még rosszabb legyen, zárva volt. Szomorúan kullogtam az utcán, egyszer csak jó ötletem támadt. Edző terembe, menni. Megcéloztam az edzőtermet, futottam, mint az őrült. Mikor megérkeztem, az épület elé, hangokat hallottam, ezért inkább jobbnak láttam, várni az ajtó előtt.
- Sokat ácsorogsz még odakint vagy méltóztatsz beljebb fáradni?- kérdezte, a lány. Benyitottam, és ránéztem a másik hölgyre is.
- Igee-een? Mit akarsz?- kérdeztem gúnyos, vigyorral.


A hozzászólást Hageshii Shoukei összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Aug. 03, 2011 9:28 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Chikanatsu Kira
2. Osztag
2. Osztag
Chikanatsu Kira

nő
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 238
Age : 30
Tartózkodási hely : 2. osztag területe, valahol SS-ben, otthon a fürdőkádban
Registration date : 2010. Aug. 15.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: 5. tiszt, Híradó egység (, riteitai) parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Edzőtermek - Page 2 Cl0te15800/30000Edzőtermek - Page 2 29y5sib  (15800/30000)

Edzőtermek - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek   Edzőtermek - Page 2 EmptyKedd Aug. 02, 2011 7:02 am

Edzés Juuichibantai módra


Az edzésem kezdetét vette Ookami-channal. Mint ahogy mindenben – kivétel a kidou mivel olyat nem tud – a hakudában is sokkal jobb, ami nem is meglepő hisz jelenleg ő sokkal erősebb, mint és. Ezért is szeretek vele edzeni bár az, hogy fölényét aljasul kihasználva le tapperról az már nem olyan jó, sőt egyenesen idegesítő. De nem igazán tudok ellene tenni. Edzésünk közben reiatsut érzek az ajtó mögül így figyelmem arra irányul, és így sajnos nem figyelek zanpakutom támadására, és a földre kerülök. Az ajtón kívül lévőnek szólok, hogy jöjjön be mikor bejön csak annyit, mond:
- Igee-een? Mit akarsz? – ráadásként még gúnyosan vigyorog.
- Nyuu... nézd már, hogy vigyorog a kis tejfölképű. – szólal meg zanpakutom mellettem.
- Mégis mi az, hogy tejfölképű? És honnan vetted ezt a „Nyuu”-t? - kérdem értetlenkedve.
- Hát az csak… hát mit tudom én csak ez jutott az eszembe. – szólal meg a lány sértődötten, majd leül velem, háttal törökülésbe.
- Most meg mi bajod? – kérdem idegesen de, ő csaknem válaszol… hát, ha neki ez, akkor tegye ezt. De visszatérve a kukkolóra… - Jut eszembe mi a jókedved tárgya újonc? Mert az vagy nem? – kérdem a srác felé fordulva. Míg várom a válaszát eszembe, jut valami és odahajolva Ookami-chanhoz el is, mondom neki, hátha neki is tetszik az ötlet. Ekkor ő tekintetét a srác felé fordítja, majd végigméri.
- Rendben benne vagyok de, azért ne legyél vele olyan durva még a végén, megölöd szegénykét. – válasza után visszamaterializálódik katana alakjába melynek hegye a padlóba, vésődik. Rámarkolok a függőlegesben lévő kard markolatára majd álló helyzetbe, tornázom magam a segítségével. Ezután kihúzom a kardot a padlóból, feldobom a plafon felé, és amint visszafelé kezd, esik, elkapom a markolatánál és a srác felé dobom. Gondolom, meglepi előző tettem, hisz miből gondolná, hogy épp felé fogom dobni a kardom. Mielőtt még elhajított zanpakutom sebet ejtene a srácon, vagy egyáltalán hozzá érne egy shunpoval beérem a fegyvert majd ismét csak a markolatánál megragadva, szegezem neki az újoncnak.
- Ha már ráérsz itt vigyorogni, akkor mi lenne, ha inkább csatlakoznál az edzésemhez és megküzdenél velem. Mint shinigami a shinigami ellen? – ejtek meg felé egy gonosz vigyort is majd hátat fordítva neki, beljebb sétálok majd ismét felé fordulva, veszek fel védekező pozíciót ezzel jelezve, hogy ő kezdhet.
Vissza az elejére Go down
http://swordartonline.lifeme.net/
Hageshii Shoukei
11. Osztag
11. Osztag
Hageshii Shoukei

Férfi
Hozzászólások száma : 10
Registration date : 2011. Jun. 17.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 11. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Edzőtermek - Page 2 Cl0te5000/15000Edzőtermek - Page 2 29y5sib  (5000/15000)

Edzőtermek - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek   Edzőtermek - Page 2 EmptyPént. Aug. 05, 2011 9:02 am

Edzés Juuichibantai módra


Az ajtóhoz sétáltam, majd leültem, és hallgatózni kezdtem. Nagyon keményen harcolhatott, a „partnerével” a robajokból ítélve. Néhány perc múlva, úgy gondoltam, hogy már észrevett, és bejött *.* kiordított, a lány, mit tehettem volna, bementem. Vigyorogva bementem.
- Igee-een?...- kérdeztem, még mindig vigyorogva. A két lány heves szócsatája után, a forgató felém fordult.
- Jut eszembe mi a jókedved tárgya újonc? Mert az vagy nem? - kérdezte a lány.
- Az egész napom peches volt, végre edzhetek egy kicsit, amivel levezethetem a feszültséget, és igen újonc vagyok!- mondtam, majd a lány elfordult. Majd pár pillanat múlva a zanpakutoja kard alakba változott, és végül a padlóba fúródott. A lány egy kis műsort csinált vele, és végül felém dobta. Egy Shunpo erejéig már azt hittem megöl, de nem tett így, mivel egy Shunpoval utol érte a szálló pengét, és megfogta.
- Ha már ráérsz itt vigyorogni, akkor mi lenne, ha inkább csatlakoznál az edzésemhez és megküzdenél velem. Mint shinigami a shinigami ellen?- kérdezte, gonosz vigyorral az arcán.
- Rendben, gyúrjuk.- mondtam boldogan. Megfordult, és beljebb ment, és felvette a pozícióját, és úgy tűnt engedi, hogy enyém legyen az első ütés. Én is felvettem a pozíciót, és támadásba lendültem egy shunpos meglepetés, kezdéssel. Nem látszott meglepettnek, csak miután megpróbáltam átdöfni, a veséjét. Persze könnyedén kivédte, ami nem meglepő egy képzett harcostól, ráadásul ilyen gyorsasággal, tudta védeni a csapást. A reakciói is nagyon gyorsak voltak.
Vissza az elejére Go down
Chikanatsu Kira
2. Osztag
2. Osztag
Chikanatsu Kira

nő
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 238
Age : 30
Tartózkodási hely : 2. osztag területe, valahol SS-ben, otthon a fürdőkádban
Registration date : 2010. Aug. 15.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: 5. tiszt, Híradó egység (, riteitai) parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Edzőtermek - Page 2 Cl0te15800/30000Edzőtermek - Page 2 29y5sib  (15800/30000)

Edzőtermek - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek   Edzőtermek - Page 2 EmptyHétf. Aug. 08, 2011 10:32 pm

Edzés Juuichibantai módra


Szimatom nem csalt tényleg egy újonccal van dolgom. Alacsony vékonyka egy srác, de biztos tud valamit, ha felvették az osztagba. Bár én se vagyok egy izmos egyén és mégis itt vagyok, plusz én alapból a gyorsaságomra gyúrok, hogy olyan gyors lehessek, mint Yukezo-san. Igazam volt a srác nagyon meglepődik mikor a katanámat feléje hajítom, de nem kell félnie mielőtt, elérné egy shunpoval beérem és elkapom. A kis bemutatómat figyelem felkeltés gyanánt rögtönzőm, hogy utána rávegyem egy közös edzésre. Végül belemegy, és miután hátrébb sétálok, és védekező pozícióba állok, ő már támad is.
Nem ér váratlanul a támadás melyet felém intéz. Jóval lassabb a shunpoja az enyémnél így könnyedén észlelem támadását és hárítom. A vesémre irányuló támadása már meglep, de még így is sikerül kivédenem. ~ Látom, nem tétlenkedik. Jobb lesz, ha felkötöd a gatyád Kira… Ugyan csak váratlanul ér, hogy már az elején egy ilyen támadást vitt be… Aha persze… Na, inkább hallgass! ~ Ordítom le végül gondolataimban zanpakutom. Na, itt az ideje az ellentámadásnak.
Először én magam is shunpot használok és a háta mögé kerülök, majd egy szúrást indítok felé, de még mielőtt elérném vagy megpróbálná kivédeni ismét elsunpozok ismét a háta mögé (mivel a védéshez felém kell fordulnia és így szemben áll velem) és a jobb lábammal egy erős rúgást viszek be az oldalába. Ha minden jól sikerül a srác már a földön lesz.
- Na, gyerünk, támadj. Vagy csak ennyit tudnál?
Ösztökélem támadásra. Bármi legyen is az, amivel támad, vagy ahogyan támad, hogy egy kicsit játsszak vele egy, amikor támad, elhitetem vele, hogy sikerül eltalálnia. Hogy ezt hogyan teszem? Természetesen Utsusemit alkalmazva magam után hagyok egy utóképet így az szenvedi el a sérülést, amit szerzek. Majd mikor a srác már megörül annak, hogy sikerült eltalálnia az utókép eltűnik én pedig katanám hegyét a tarkójához érintem.
- Sakk. Nos, mit lépsz?
~ Hé azért ne öld meg, ha lehet. Még az kéne, hogy kicsapjanak érte… Ugyan nem fogom megölni ne, hülyéskedj. Ez csak edzés és én csak próbálom felspannolni egy kicsit, amíg bemelegítek. ~ míg zanpakutommal társalgom, várok mit lép a srác előző lépésemre. Jó lesz, ha mutat valamit, mert ha nem akkor unatkozni fogok, és ha unatkozom, akkor a lehető leggyorsabban véget akarok majd vetni a harcnak. De amúgy nem a képzetségemmel szeretnék, kérkedni egy újonc előtt hisz még én sem vagyok, olyan jó egyszerűen csak próbálom izgibbé tenni a harcot.
Vissza az elejére Go down
http://swordartonline.lifeme.net/
Shiruba Eiko
11. Osztag
11. Osztag
Shiruba Eiko

Hozzászólások száma : 12
Registration date : 2011. Aug. 26.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Edzőtermek - Page 2 Cl0te5000/15000Edzőtermek - Page 2 29y5sib  (5000/15000)

Edzőtermek - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek   Edzőtermek - Page 2 EmptyPént. Szept. 09, 2011 2:55 am

~ Ohh jaj látom nehéz dolgom lesz itt, de nem számít nem adom fel.~
Kicsi belső énem büszkén húzta ki magát és most sütkérezik a bátorság és akaraterő fényében. Jobb, mint a napsugár jobb, mint egy fürdés. Talán még annál a páros forró együttlétnél is jobb.
- Lehet, talán igaza van Miyoko-Chanak. Ezért is engem nem érdekel, hogy erősebb az ellenfél, vagy juj, netán sokkal magasabb és nagyobb. Én akkor is neki megyek és hát a többi már nagyon egyszerű. Vagy jól meg vernek vagy én verem meg öt.
Furcsa az egész. Az akadémián soha nem volt ilyen vizsga, persze voltak más célzatúak. Ilyenre nem készítettek fel, Talán nem is tudtak volna. Minden lélek más, nincs két egyforma csak hasonló. Ezért is nem tudnának ilyen kérdésekre felkészíteni senkit. Miyoko- Chanak sajátos érték rendje van és gondolkodás módja is hasonló. Igazából mg lepet, ahogy a helyzetet kezeli. Rendben volt, hogy hadnagy, de a kora és termete még mindig hatást gyakorolt rám egy kicsit.
Ettől független, ha ő képes az én bolond fejem így kezelni úgy érzem, hogy jól megleszünk egymással. Ki tudja, lehet pont ő lesz az, aki majd lenyugtatja háborgó lelkem egy harc után.
- Harcmező az más. Ott mindenek meg van a maga helye. Én.... én olyankor szinte nem is vagyok önmagam. Csak a harc számít. Miyoko-Chan elött elmerem mondani. Mert, hogy még csak most ismertem meg, de tudom, nem nevetne ki ezért.
Én, ahogyan csak erőmből telik, de meg védem azt, aki rászorul. Nem tudom, honnan jön csak az tudom, hogy ilyen vagyok és kész. Nagyon dühös tudok, lenni olyankor mikor azt látom egy erős egyén bánt egy sokkal gyengébbet.
Felemelem a fejem és hadnagy szemeibe nézek. Csak bólintok, hogy értem és már száguldok is a nyomában egyenesen egy edző terembe. Kiszámítható volt egy kicsit, hisz biztos le akarja tesztelni az erőm. Ellene viszont túl gyenge vagyok akkor megint csak egy próbatétel. Nagyot sóhajtok és mosolygok, szemeim csillognak és látszik az izgatottság.
-Úgy hívom, hogy Shiruba Akuma (Ezüst démon). Kicsit nyers, harcias néha vérengző személyisége van. Imád engem meg őrjíteni azzal, amit művel mindig, amikor kezemben van és forgatom, de valahogy én ezt nem bánom, talán kicsit élvezem is.
Bemutattam a lélekölőmet, hogy ő is szerephez jusson végre egy kicsit. Kivonom a pengét és kézbe veszem. Ahogy jobb kezembe vettem szinte azonnal meg kezdődött a suttogás.
~ Es neki ne kíméld, tudod jól, hogy ős is vágyik a harcra. Mire vársz, még rajta sújts le.~
Sok hasonló mondat záporozott elmémben. Halkan sejtelmesen elsuttogva az árnyak homályából.
-Kirikarase, shiruba akuma! (Pusztítsd el ezüst démon.) Remélem így érdekesebb lesz egy kicsit az edzés, és az újabb próba.
Az erőm meg változik, meg ugrik, ahogy shikai parancsát kimondom. Viszont a kard formája nem változik. Ugyan olyan marad, mint mikor kivontam, de még is lehet érezni valami belső változást. Egy tapasztalt shinigami biztosan észreveszi.
Vissza az elejére Go down
Atarashi Miyoko
11. Osztag
11. Osztag
Atarashi Miyoko

nő
Virgo Tiger
Hozzászólások száma : 93
Age : 25
Registration date : 2010. Aug. 09.
Hírnév : 35

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Edzőtermek - Page 2 Cl0te51900/65000Edzőtermek - Page 2 29y5sib  (51900/65000)

Edzőtermek - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek   Edzőtermek - Page 2 EmptyKedd Szept. 20, 2011 4:28 am

Újoncteszt

Pökhendi hümmögéssel vettem tudomásul szavait, mielőtt kirontottam volna az irodából. Még ha az izgalom el is ködösíti a tudatot a csatatéren, a tudatalatti éberen emlékezteti a testet az elme betegségére. Hiába nem veszi észre, hiába véli úgy, hogy máshogyan viselkedik harc közben, mozdulatait akkor is befolyásolják félelmei. Nem képes 100%-os teljesítményt nyújtani, mindig lesz valami, ami kicsit visszatartja őt, éppen csak annyira, hogy ne vegye észre az idegességét. Ha nem lesz képes kiüríteni az elméjét az efféle gondolatoktól, ha nem tud teljes egészében összpontosítani, akkor csak hátráltatni fog másokat. Ha gyenge, hát pusztuljon, de ne rántsa magával az erőseket is. Az ilyeneket gyűlölöm a legjobban... De majd én kinevelem belőle a félelmet, elvégre ez a dolgom, mint a 11. osztag hadnagya. Felkészíteni az újoncokat az osztagban való szolgálatra.
Zanpakutouja aktiválásakor kissé meglepődve húztam fel a szemöldököm. Ugyan megadtam rá az engedélyt, mégse gondoltam volna hogy egyből, minden kertelés nélkül lélekölője teljes erejével fog megtámadni. Persze ettől függetlenül én továbbra sem szándékoztam ennél a közönséges botnál komolyabb fegyvert bevetni, még csak shunpót vagy hakudát sem.
- Miyoko azt kívánja, hogy ne edzésként, hanem élet-halál harcként kezelje ezt a küzdelmet Eiko nee-chan. Gondolj Miyoko-chanra úgy, mint az ellenségre!
Feleltem, továbbra is pörgetve a botot. Nem voltam kíváncsi a lélekölője jellemére, sem az nem érdekelt, hogy érdekes legyen a harc. Viszont látni akartam hogyan viselkedne egy valódi párbajban. Ha ezt ezek között a körülmények között nem fogom megtapasztalni, akkor tenni fogok róla, hogy ellenségként tekintsen rám. Kihívó tekintetem azonban nem csalt ki támadási ingerenciát Eiko nee-chanból, így úgy tűnt, hogy nekem kell elsőnek lépnem. Megilletődött vagy inkább a harcstílusa arra alapult, hogy reagál az ellenfélre? Nem érdekelt ez sem. Lépéseimet úgy irányítottam, hogy közelebb kerüljek hozzá, így egy hirtelen tempóváltással rá tudtam támadni. Botommal először az oldalát próbáltam megütni, majd ezt követően a fegyver kedvező pozícióját kihasználva a másik végét átszúrtam a lábai között, hogy azt magam felé rántva hátulról söpörjem ki a lábát, és ezzel kibillentsem az egyensúlyából. Kombinációmat végül egy felülről lefelé irányuló ütéssel zártam, ami akkor lenne igazán hatásos, ha el is esne, ebben az estben a feje előtt meg is állítanám a botot. Ettől függetlenül azonban minden ütésemet komolyan lendítettem a shinigami felé, így ha nem figyel, akkor komoly fájdalmat tudok neki okozni. Lehet nincs nagy fizikai erőm, de olyan pontokra céloztam, ahol egy relatíve gyenge ütés is fájdalmas tud lenni, és bár csak egy fadarab volt a fegyverem, a napokig érzékeny kék-zöld foltok nem kellemesek.
Vissza az elejére Go down
Shiruba Eiko
11. Osztag
11. Osztag
Shiruba Eiko

Hozzászólások száma : 12
Registration date : 2011. Aug. 26.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Edzőtermek - Page 2 Cl0te5000/15000Edzőtermek - Page 2 29y5sib  (5000/15000)

Edzőtermek - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek   Edzőtermek - Page 2 EmptySzer. Szept. 28, 2011 8:24 am

Újoncteszt

~ Áh végre harc....végre valami izgalom. Fájdalom, vér és adrenalin édes keveréke.~
Elmémet elöntötték az édes érzések. Nem sokan tudták, na, jó talán csak két shinigami az egész lelkek világában, hogy milyen is vagyok. Egy kicsit zakant, és elégé örült legalább is szerintük. Miért őrültség az, ha valaki örömét leli valamiben? Miért örült, ha élvez valamit, még akkor is ha az kissé betegesnek tűnik.
~ Mire vársz még te lány? Hát nem látod arra vár, hogy vérét vedd. Talán már el felejtetted, hogy miről szoktunk beszélni mikor a sötétben egyedül vagy.~
Hogyan is tudnám el felejteni azt, hogy az őrületbe kerget néha a saját kardom. Az, ahogyan sejtelmesen suttog és bele kényszerít dolgokba. Pont mintha fordított lenne a helyzet. Mintha néha én csak egy báb lennék. nem is bánom végül is ha a vágyaim teljesülnek.
- Ahogy kívánod.
Ennyi nem több, további beszéd felesleges lenne. Legalább is szerintem az. Egyenlőre nem támadok, csak készenlétben állok, várom a meg felelő időt és helyzetet. Most épp ehhez van kedvem és mivel az utasítást követni kell, hát legyen. Úgy vélem bármilyen esélyem csak akkor lehet, ha kicsit kitapasztalom a stílusát. Az első csapás váltást tehát át engedem, ami nem is várat magára sokáig.
Hagytam, hogy mikor az oldalam támadja, az betaláljon. Elvileg mást fájnia kellene a találatnak fájt is, de én meg se nyikkantam. Arcomon és szemeimben legkisebb jelét se letehet felfedezni, hogy éreztem volna a fájdalmat. Inkább helyette valami mosoly jelent meg arcomon. Szemeim csillogtak és lehet kicsit perverz módon meg nyaltam ajkaim, de ez a mozdulat a tekintet a mosoly az egész egybe olvadva kihívó volt. Ennyi elég volt, hogy egyre jobban eluralkodjon a harci láz az élvezet, amit a fájdalom okoz. Ami nekem olyan volt akár egy jó és heves együttlét egy férfival vagy nővel hisz csak az élvezet számít semmi más. A lábsöprés elöl sikerült kitérnem, de egyensúlyom még így is elvesztettem kissé. A mozdulat gyors volt és jól kivitelezett. A következő fentről érkező csapást pedig kardom elfordítva annak oldalával hárítottam. A mosolyom csak szélesebb lett mindig mikor Miyoko-chan fájdalmat okozott nekem.
Viszont most én következtem, hogy villantsak valamit egyelőre még szegényes tudásomból. Lehető leggyorsabban, ami csak kitelt tőlem egy felületes és gyakorlatilag elég jól kivédhető támadást indítottam mellkas tájékre célozva. Majd igyekeztem mögé vagy legalább oldalra kerülni, hogy lentről felfelé indított átlós vágásba immár teljes testi erőm és gyorsaságom belefektetve támadjak. Ha a támadásom megakasztja Miyoko akkor kardom csak jobb kézzel fogom. Míg bal kezem ökölbe szorítom, és egyszerű ütést próbálok bevinni.
Vissza az elejére Go down
Atarashi Miyoko
11. Osztag
11. Osztag
Atarashi Miyoko

nő
Virgo Tiger
Hozzászólások száma : 93
Age : 25
Registration date : 2010. Aug. 09.
Hírnév : 35

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Edzőtermek - Page 2 Cl0te51900/65000Edzőtermek - Page 2 29y5sib  (51900/65000)

Edzőtermek - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek   Edzőtermek - Page 2 EmptyVas. Nov. 06, 2011 2:30 am

Újoncteszt

Magasságom sajnos lehetetlenné teszi, hogy folyamatosan fenntartsam ellenfeleimmel a szemkontaktust. Én, aki könnyedén ki tudnám olvasni a másik tekintetéből, hogy mire készül, ilyen akár végzetesnek is tűnő hendikepet kapott az élettől kompenzálásként. Helyette viszont jobb rálátásom van a mozdulataikra, illetve apró termetemnek köszönhetően nehéz célpontot nyújtok, így az előnyei is megvannak ennek a kedvezőtlen porhüvelynek, mely fogságban tartja a lelkemet. Aggódnom ezúttal azonban nem kellett, ki ellenszegült nekem akaratomnak meghajolva, nem okozhat veszélyt számomra. A próbatétel, melyet Eiko nee-channak ki kell állnia, egyikőnk épségére sem veszélyes, rá azért nem, mert csupán egy bottal támadok, rám pedig azért, mert kardja az ő kezében még életlen, csorba fegyver, ha egy olyan zsenire emeli azt, mint én vagyok. Mindent látó ametiszt íriszeim már néhány mozzanatból képesek megállapítani, hogy mennyire érdemes figyelmemre a jövőben a reggeli harmattól felfrissült zöld hajtás, ám első csapásom beengedése még engem is meglepett. Fejemet felkapva pillantottam az arcára, ábrázata groteszk élvezetet tükrözött vissza lélektükreimbe. Egyesek számára még talán ijesztő is lehetne, de engem nem abból a fából faragtak. Csupán szigorú tekintet költözött szemeimbe, ahogy felfedeztem, szándékosan hagyta magát eltalálni, hogy saját magát feltüzelje. Egy valódi karddal ezzel az egyetlen suhintással az életétől is megfoszthattam volna, létfontosságú szervbe hatolt volna pengém.
A továbbiakban semmilyen abnormális cselekedete nem volt, így árgus szemekkel figyeltem mit, hogyan tesz védekezés és támadás közben. Szélesedő vigyorából pedig levontam a következtetést: betegesen élvezi, ha fájdalmat okoznak neki. Rossz tulajdonság, nagyon rossz, igen. Hisz' a test akkor is gyengül, ha az elme eufóriát érez a kíntól. Közben gyenge, gyorsaságra épülő támadása elől könnyedén félregurultam, suta mozdulatán látszott, hogy megerőltetést okoz neki hogy szokatlan magasságban kell lendítenie a magasságkülönbség miatt. Mihelyst talpra pattantam, már jött is a következő, ezúttal sokkal célravezetőbb suhintás. Azonban hiába a kedvezőbb szög, a nagyobb erő és megnövelt gyorsaság, egyszóval a valóban komoly támadás, méretem újra a segítségemre sietett. Egy pördülés és egy lépés hátra, és máris be voltak csapva a felnőttekhez szokott érzékei, elbizonytalanodását pedig nem voltam rest kihasználni. Botommal villámgyors mozdulattal támasztottam meg a kardot, és egy hirtelen felfelé tartó mozdulattal lazítottam meg a fogását, majd oldalra pörgetve a fegyveremet, megteremtetem az erőt, amivel kicsavarhatom a kezéből a lélekölőjét. Cserébe ökle arcon talált, de egy piros folton és némi fájdalmon kívül nem okozott nagy megrázkódtatást a figyelmetlenségem.
- A védelmed gyenge, különösen a lábmunkád okoz neked gondot, Eiko nee-chan. Légy sokkal mozgékonyabb, figyelj oda a lábadra is. Az offenzív kvalitásaidban azonban Miyoko nem talált kifogást, a szintednek megfelelő tudást képviselsz. Csupán az összpontosításod nem volt elég éles, váratlan helyzetekre és szokatlan mozdulatokra nem vagy felkészülve. Eiko nee-chan, köszönöm a játékot, igazán élveztem ^^
Hívtam fel a hibáira a figyelmet, miközben a fájó pontot dörzsöltem, de végül ragyogó mosoly költözött az arcomra. Sokat kell még fejlődnie, de értékes tagja lehet az osztagnak idővel, biztos a papa is elégedett lesz vele. Egy gyors, de illedelmes meghajlást követően sietős léptekkel hagytam el az edzőtermet. A papára gondolva eszembe jutott, hogy éhes vagyok Surprised Abban a tudatban indultam el haza, hogy biztos vár valami finomság otthon *>*
Vissza az elejére Go down
Yamanaka Sozen
11. Osztag
11. Osztag
Yamanaka Sozen

Férfi
Cancer Horse
Hozzászólások száma : 54
Age : 33
Registration date : 2012. Feb. 08.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Edzőtermek - Page 2 Cl0te5900/15000Edzőtermek - Page 2 29y5sib  (5900/15000)

Edzőtermek - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek   Edzőtermek - Page 2 EmptyPént. Márc. 16, 2012 6:36 am

Egész este alig aludtam, nem tudom mért, de túlteng bennem az energia, éppen ezért, az edzőtermek felé vettem az irányt, hogy kiszórakozzam magam egy kicsit, na meg kifáradjak. Megérkezek a térre, majd belépek a gyakorló terembe, a kardom leteszem, a teremben lévő tárolóba. Nekiállok a bemelegítésnek, kezdésnek, futás 5 kör a terem körül, majd a hátamra veszek, egy telipakolt hátizsákot, ami olyan 10 kg körül lehet, azzal is futás még egy 5 kör. Majd, hogy az erőnlétnek is adjunk valamit: 50 fekvőtámasz, még 50 felülés, aztán még bemelegítem az ízületeket is és nyújtok. Felveszek, egy bokkent, és elkezdem gyakorolni a vágásokat fentről lefelé, a függőleges fejvágással kezdek, és a lábvágásokkal fejezem be, ezután folyamatában, is gyakorlom egy kicsit a támadásokat. Miután ezt befejeztem, még egy 50 fekvő támaszt lenyomok, aztán a fegyverrel való bukfenceket, gurulásokat gyakorlom. Unalmas így egyedül edzeni, kéne valami edzőpartner, aki vagy legalább olyan erős, mint én, vagy erősebb. Ki kell találnom valamit, lehet, hogy inkább elnézek, a peremvidékre hátha ott találok ellenfelet, bár az ottani rablók elég gyengék szoktak lenni. Miután befejeztem ezeket a gyakorlatokat, a terem végében lévő kötelekre kezdek el fölmászni, ezúttal 5kg súllyal a hátamon, ezt háromszor megismétlem. Pihenésképpen egy kicsit játszok a Shunpoval is, a terem egyik végéből a másikba kerülök át vele, és igyekszem minél gyorsabban tenni ezt. Majd újra felveszem a bokkent és ismét nekiállok a vágásoknak, de most már mindegyik vágás után a neki megfelelő védekező mozdulatot is végrehajtom. Ezzel a módszerrel folytatom tovább az edzést, erősítés, majd gyakorlás, megint erősítés, megint gyakorlás. Úgy két óra után, megállok egy 5 percre, pihenni. Lehet, hogy tényleg jobban járnék, a peremvidékkel, azért most már befejezem, majd esetleg utána elnézek arra is. Elképzelhető, hogy Kuro Rai al együtt folytatom az edzést, Starkkal, vívott harcból kiderült, hogy égetően szükségem lenne, egy erősebb távolsági csapásra, legalábbis amíg nem állok magasabb szinten Shunpo ból. Hiába, kellett nekem ilyen korán reggel idejönni, ha később jövök, talán találok itt valakit, aki segít nekem az edzésben. Miután egyet szusszantam, csinálok még 50 fekvőtámaszt, majd felveszem a bokkent, és próbálom, minél gyorsabban végrehajtani a mozdulatokat. Amint végeztem a gyakorlattal, előveszek egy másik bokkent amit a bal kezemmel, fogok meg és gyakorlom egy kicsit a kétkezes technikákat is.
Vissza az elejére Go down
Kagami Eisuke
13. Osztag
13. Osztag
Kagami Eisuke

Férfi
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 120
Age : 31
Registration date : 2011. Apr. 22.
Hírnév : 42

Karakterinformáció
Rang: Kagami-ház tagja
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Edzőtermek - Page 2 Cl0te9000/15000Edzőtermek - Page 2 29y5sib  (9000/15000)

Edzőtermek - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek   Edzőtermek - Page 2 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 5:44 am

A búzavágás technikája Surprised


*Ami igaz az igaz. Kissé link mesternek tűnhetek sokunk szemeiben, mint a Juuichibantai hadnagya, de mégis bennem is van némi edzés kényszer. Noha háromszáz éve teperem már a port, de valahol mégis ebben az osztagban kezdtem. Sok emlék fűz ehhez a közösséghez, még akkor is, ha ezek annyira szar emlékek ma már, amire mindig rá kell gyújtanom. Szar dolog, ha valakinek a faterja elpatkol, s minden emlék ideköt hozzá.
Ez ellen viszont aligha lehetne bármi nyavalyát tenni, Leginkább csak, amikor olyan kedvemben vagyok..lejövök edzeni a terembe. Ahogyan most is éppen intézem. Hatásos beugróval rúgom be az ajtót, ami mögött éppen egy gyereket látok meg. Vadállat tekintetemet ezt követően kicsit izgalmasabbá avanzsálóm.*
- Na, hogy haladsz te... *Vakarom meg ekkor a tarkómat. Nem igazán jut eszembe a csávóka neve. Ez lehet, hogy az én hibám, de az is lehet, hogy valójában be sem mutatkozott még nekem. Mondjuk tök mindegy mi a neve, a verejtékéből ítélve már szépen lerághatta ezt a termet. Az egyik wakizashimmal kezdek mutogatni felé.*
- Baszki, ha nem törlöd fel a testnedveidet, és eltaknyálok rajta...feltöröltetem veled a padlót, haver! >.> *Szólok rá már így előre, majd beljebb sétálok a kicsiny árnyékból. Csak ekkor nyilvánul meg leginkább, hogy ezúttal melyik tirpák teszi be a lábát ebbe a terembe csak azért, hogy némileg szadulja az izmait. Kell is ide a kanszag, ideje már egy kiadós edzést ejteni meg. Elvégre is, ha úgy vesszük tegnap óta nem edzettem egy kuma garasnyit se. Mondjuk a papírmunka hiányában bent se voltam igazából. Valami tetves hasi panaszokkal teleírt lapot küldtem Miyokonak, mint szabadságkérelem. El kellett vinni Kotomit bulizni, vagy nem? Nem érek én rá mindenféle fakardok általi pöcsparádéra. Igazi kihívás kellene már, de még nem nagyon tudom, hogy hogyan is szerezzek ezt. Kezdetnek mondjuk ezzel a gyerekkel is kezdhetnék valamit, ember, hogy ez a kardot hogy fogja..*
- Lazítsd már le a karod..úgy állsz azzal, mintha valamit karót nyomtak volna beléd. Talán valami problémád lenne a zanjutsu használattal? *Alapvető kérdéssel indítok. Eléggé úgy tűnik, mintha gondokkal küzdene. Azért párszáz éves fejemmel láttam dolgokat, tapasztaltam is. Igaz ez a külsőmön és viselkedésemen naná, hogy nem mutatkozik meg. De ne hogy már ne tudjam valakinek elregélni, hogyan is kell egy kardot tartani! Vagy lehetséges, hogy ezúttal nem is ezzel lenne gond? Az akadémia jut eszembe, és a rengeteg gond, ami annak pénzügyeivel jár. Megdörzsölöm homlokomat, és körbe nézek az itteni szereléseken. Igaz még semmit sem mondott az állapotát illetően, de majd együtt valamit kisütünk, ha annyira szükséges. Valami hadnagyi munkát is kellene már végeznem, nem igaz?*

Vissza az elejére Go down
Chiruochiba Airisu
4. Osztag
4. Osztag
Chiruochiba Airisu

Férfi
Aries Horse
Hozzászólások száma : 202
Age : 118
Tartózkodási hely : Talpa és haja között.
Registration date : 2012. Feb. 01.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Edzőtermek - Page 2 Cl0te17600/30000Edzőtermek - Page 2 29y5sib  (17600/30000)

Edzőtermek - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek   Edzőtermek - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 16, 2012 8:19 am

Zanjutsu gyakorlásból lett hakuda edzés, Chiyo-sannal

Ahogy szoktam, korán keltem, viszont a mai nap a fésűm ott várt ahol mindig is helye van, ami meglepett. o.o Ennek hála a reggeli készülődésem újra elég rövidre sikerült, hogy mielőtt az eheti rám kijelölt feladatokat megtudjam, és nekiállhassam a mai napi dolgomat, volt időm meglátogatni a kettő kedves zanpakutou lelkemet. Bár Samuraikatagi-san olyan… komoly, szótlan, nem úgy, mint Shijin-chan. Szóval felvettem a megfelelő testtartást, s elmerültem a belső világomban. Nem untatnék senkit sem, ezért csupán röviden összefoglalnám, hogy mi történt. Shijin-chan kis piszkálódás után közölte, hogy a testvére mondani szeretne valamit. Samuraikatagi megkért, hogy nem hanyagoljam a kard használatát.
Ezen a héten csupán takarítói munkákat kaptam, valamint ma délutánra és két nap múlva délutánra nem volt külön feladat kijelölve, így, hogyha elég gyorsan végzek, akkor akár kereshetek is valakit, akivel gyakorolhatnám a kendot. Akárhogyan is gondolkoztam, csupán Chiyo-san járt a fejemben… Embarassed Vagyis csak ő jutott az eszembe, mint társ, akivel a kendot gyakorolhatnám, és egyáltalán nem más miatt. >.> Magy területet kellett kitakarítanom egyedül. ~Szóval ezért van így a mai napi beosztásom!~
- Hadou 50: Rei no kuron! – Idéztem meg kettő klónt, s kiosztottam nekik a feladatukat, hogy minél hamarabb elvégezzük a mai feladatot. Ezzel a módszerrel sikerült az ebédidő után nem sokkal végeznünk, vagyis végeznem. Ezután lejelentkeztem, hogy végeztem, s engedélyt kértem, hogy a nap többi részét szabadfoglalkozással töltsem el, vagyis, hogy Chiyo-sannal gyakorolhassak, amire meg is kaptam az engedélyt. Így haza mentem, hogy magamhoz vegyem a katanámat. Viszont mikor beléptem a lakrészembe a tekintetem Misa kardjára esett, és ezért felmerült bennem, hogy esetleg azt vinném magammal, de mivel a 11. osztag terültére tartok, és nem akartam elveszíteni, vagy tönkre tenni, ezért meg is gondoltam magamat. Magamhoz vettem a zanpakutoumat, s már indultam is. Reméltem, hogy nincs kiküldetésen, valamint nem kapott valami feladatot, ami miatt nem tudnék találkozni vele.
- Tudtad, hogy francia nyelven a találkozó, találkozás úgy hangzik, hogy randevú? – Piszkált Shijin-chan, csak azért, mert tudta, hogy Chiyo-san kísértetiesen hasonlított Misa-neesanra, valamint a múltkori találkozásom is Chiyo-sannal se volt köznapi. Ellenben meg volt a visszavágásom. ~Ezt jó tudni, Shijin-chan, lehet, a végén még megtanulok ezen a francia nyelven.~ Erre az ő válasza csupán nevetés volt.
Mivel nem tudtam, hogy merre találhatom őt, ezért ahogy beértem a 11. osztag területére elkezdtem érdeklődni a shinigamiktól, hogy nem-e ismerik, valamint nem-e tudják, hogy hol találom Chiyo-sant. Senki se tudta, de legalább a legtöbben ismerték, ahogy az utoljára megkérdezett juuichibantaios is tudta, hogy yonbantaios vagyok, amiért el is kezdett kergetni, valamint ki tudja honnan még négy társa került elő, hogy a kezdő üldöző csoportomhoz csatlakozzon. Mivel most nem volt időm a fogócskára, ezért egy sarok után shunpoval folytattam a menekülést. Már-már azt hittem, hogy sikerült leráznom őket, mikor egy általuk utánam küldött pimasz 11. osztagos láthatatlan teknős kigáncsolt, s művészi, akrobatikus mozdulatok után behuppantam egy ablakon… fejjel lefelé. Kicsit homályosan láttam eleinte, de a csillagok mögül is felismertem, hogy egy edzőterembe kerültem. Nem volt több időm nézelődni, mert hasra estem a fejen állásom után. Kisvártatva le is esett, hogy most a juuichibantai edzőtermébe kerültem, ezért gyorsan felkeltem, s a kardomat gyorsan kivontam, s két kézre fogtam, a jobb lábamat a baltól úgy egy vállnyi távolságra előre csúsztatva álltam, hogy felkészülten várhassak az esetleges támadások érkezésére, de szerencsém volt, az előző szerencsétlenségek után. Azért volt szerencsém, mivel csupán Chiyo-san volt a teremben. Hirtelen bevillant, hogy hogyan üdvözölt Nishihara-san egyletének a megnyitó ünnepségén, valamint Shijin-chan mai megjegyzése, meg hát ő mégis mondhatni kedves ismerősöm, meg, bár 11. osztagos, de mégis csak egy kedves hölgy... Embarassed arcomra enyhe pír úszott, a térdeim kisség megrogytak, a katanám vibrálni kezdett a kezeim rázkódásától, s kisvártatva el is ejtettem. Shijin-chan meg csak nevetett rajtam. >.> Ahogy a kardom a padlóra esett mosoly húzódott szét az arcomon:
- K-konichiwa, Chiyo-san! – Pár pillanatnyi heves szívverés után folytattam is. – Gome a zavarásért. ^^” Hogyha nem baj sz… szeret… nélek megkérni, hogy gyakoroljuk a kendot. – Ezután az üldözés és nem mindennapi érkezés miatt kócos fejem búbját megvakargattam, és hadarva folytattam. – Tudod csak te jutottál eszembe, akivel esetleg tudnám gyakorolni a kard forgatásának a művészetét. Remélem nem zavarok a kérésemmel, vagy nem túl nagy baj. ^^” – Aztán csendbe maradtam, mert hát eddig nem engedtem szóhoz. Ameddig válaszolt a kérésemre megpróbáltam felvenni a földről a fegyveremet.
Vissza az elejére Go down
Aikawa Chiyo
11. Osztag
11. Osztag
Aikawa Chiyo

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 398
Age : 32
Tartózkodási hely : Jobb esetekben ruhán kívül :P
Registration date : 2012. Feb. 21.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Edzőtermek - Page 2 Cl0te31700/45000Edzőtermek - Page 2 29y5sib  (31700/45000)

Edzőtermek - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek   Edzőtermek - Page 2 EmptyPént. Aug. 17, 2012 10:39 am

Zanjutsu gyakorlásból lett hakuda edzés, Airisu-sannal!

Átlagos napnak indult ez a nap is. Reggel lezavartam a szokásos teendőimet, majd mivel épp nem voltam beosztásba, hát mentem az edzőterembe gyakorolni. A kardom igyekezett segíteni abban, hogy megtanuljam használni, de azért nem ment elsőre a dolog. Már egész jól kezdtem ráérezni, Gingitsune lelkes útmutatása mellett, hogy miként irányíthatom a szallagnak is bármikor beillő pengémet, de hogy hogy kerüljem el annak élesebbik felét. Ezzel még komoly problémáim akadtak. Hála azonban a kitartó gyakorlásnak, mára már csak felületi sérülésekkel kaszaboltam össze magam. Kicsit itt sértettem föl a bőröm, kicsit ott kezdett el csöpögni a vér. Hozzám képest meglepő türelemmel "láttam el" a saját sebbeimet. (Gingitsune ugyanis ehhez a feltételhez kötötte a segítségét) Épp befejeztem egy újabb adag kötszer rögzítését a hasamon (értsd csak a csoda menekítette meg attól, hogy ne essen le, és három elég méretes csomó) mikor kintről szokatlan zajok szűrődtek be. Mintha egy gyerekhorda masírozott volna el a fal tövében. Egy apró sóhaj kíséretében kaptam magamra a gúnyámat, azt is csak azért, hogy némiképp biztosítsa a kötések egyhelyben maradását, majd már épp indultam volna ki, hogy szemrevételezzem a kinti aktívság forrását, mikor az egyik nyitott ablakon egyszer csak berepült valami. Helyesebben szólva valaki, de erre csak néhány másodperc múltán jöttem rá. Egy legalább ötpontos fejre landolást mutatott be, majd miután néhány másodpercig még élvezte a fejenállás jótékony varázsát, úgy döntött, hogy hason fojtatja a mutatványát. Gyorsan megunta az újabb pózt is. Fölkellt, és kivont karddal körbe nézett. Nyilvánvalóan valami láthatatlan ellenféltől tartott, vagy talán csak azoktól, akik miatt ilyen elképesztő módon pottyant be a terembe. Eddigre már persze volt szerencsém rájönni, hogy a felettébb különös látogatóm Airisu-san, aki sose rest meglepni újabb és újabb betoppanási/röppenési formákkal. Az arca vörös volt, ami ennyi fejen töltött idő után nem is csoda, és talán a fáradtságtól, vagy az izgalomtól, minden esetre kiejtette a kardot is a kezéből. Hagytam, hogy kissé lenyugodjon, kifújja magát, majd épp meg akartam kérdezni, mi járatban van erre, mikor mosolyogva megelőzött.
- K-konichiwa, Chiyo-san! Gome a zavarásért. Hogyha nem baj sz… szeret… nélek megkérni, hogy gyakoroljuk a kendot. Tudod csak te jutottál eszembe, akivel esetleg tudnám gyakorolni a kard forgatásának a művészetét. Remélem nem zavarok a kérésemmel, vagy nem túl nagy baj. - mondta kissé zavartan. Mielőtt válaszoltam volna neki, felé nyújtottam a kezem, majd fölrántottam a padlóról. ( ha nem fogadja el, akkor természetesen enélkül folytatom)
- Konichiwa! - mosolyogtam rá, hisz nem akármi, hogy egy negyedik osztagos azért jön az osztagomhoz, hogy edzen! Nem is tudom volt-e ilyenre példa eddig valaha is. - Ha megfelelek edzőpartnernek, szívesen edzek veled! - hajoltam meg fele, majd félszemmel fölpaslogtam - Egy aprócska kérdésem lenne csupán. Hoztál védőruhát? Mert nem tudok róla, hogy itt az osztagnál lenne, bár lehet, hogy valaki rejteget egyet a padláson, nem tudom. - ahogy a csomagját elnéztem, nem láttam rá sok esélyt. (Ha hozott magával, akkor megkérem, hogy most vegye föl )
Levettem a fölsőmet, hogy lebírjam magamról hámozni a sok lógó, felettébb zavaró kötszer, majd a férfire való tekintettel visszabújtam a ruhámba. A sebek már nem véreztek, így a rókának se lehetett egy rossz szava sem! Miután végeztem, lelkesen előhúztam a katanámat, majd rámosolyogtam a vendégemre.
- Ha úgy érzed, hogy készen vagy, akkor támadj nyugodtan! (ha véletlen zavar az igazi kard használata, akkor van boken is raktáron! Cool )
Ellenfelem végre rám támadott. A suhintásai erősek voltak, szépen szelték a levegőt csodás hangot adva ki ezzel. A mozdulatai is szépek voltak, mégis, elfogott a hiányérzet, miközben tértem ki, vagy hárítottam a csapásait. Emlékeztem, hogy egyszer említette, hogy osztályelső volt vívásból, és azt is láttam már, hogy miért. Egy sanda gyanu kezdte mégis magát befészkelni a pici szívembe, ami egyre erősebb lett, minél tovább figyeltem a mozdulatait. A következő csapásánál galádul shunpóval mögé ugrottam.
- Volna egy kérésem! - kezdtem, miközben elraktam a kardomat - szeretném, ha most pusztakézzel támadnál meg!

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Chiruochiba Airisu
4. Osztag
4. Osztag
Chiruochiba Airisu

Férfi
Aries Horse
Hozzászólások száma : 202
Age : 118
Tartózkodási hely : Talpa és haja között.
Registration date : 2012. Feb. 01.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Edzőtermek - Page 2 Cl0te17600/30000Edzőtermek - Page 2 29y5sib  (17600/30000)

Edzőtermek - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek   Edzőtermek - Page 2 EmptyPént. Aug. 24, 2012 1:30 am

Zanjutsu gyakorlásból lett hakuda edzés, Chiyo-sannal

Már az első összefutásunkkor rájöttem, hogy nem mindennapi személyiség. Mielőtt válaszolt volna kezét felém nyújtotta, hogy guggoló helyzetből talpra rántson, a kezét természetesen elfogadtam, bár úgy hiszem, hogy az arcom egy árnyalatnyival mélyebb vörösbe válthatott.
Bele egyezett, hogyha nekem megfelel gyakorló társnak, akkor szívesen gyakorol velem. Viszont a meghajlásból felpillantva azt kérdezte, hogy van-e védőruhám, amit magammal hoztam-e? Nem igazán értettem, hogy mire gondolt, sose használtam védő felszerelést.
- Itto… Nem hoztam semmilyen védő felszerelést se, hiszen nincs rá szükség. Legalábbis szerintem nincs.
Aztán levette a felsőjét, s a kötéseit szedte le magáról. Ahogy elkezdte levetni magáról, bár el akartam fordulni, de nem bírtam ki anélkül, hogy nem akarjak segíteni, így még mindig pirosló arccal odaléptem hozzá. A három, méretes csomót kioldottam a hasáról.
- Bakudou 59: Kurenai ribon! – S a vörös szalagot a hasi sérüléseire tettem, ami feltekeredett rá, aztán némi fájdalom után a sérülésbe beleolvadt, hogy azt megszüntesse. Aztán el is fordultam, hiszen illetlenség lett volna felé nézni, amíg vissza nem öltözik. – Gome. Remélem így kényelmesebb, és könnyebb. Hogyha gondolod, a gyakorlásunk után a többi sérülésedet is elláthatom. Nem akartam illetlen, vagy tisztelet len lenni, csupán… Yonbantai tiszt vagyok, ez végül is részemről kötelezettség, meg hát…
- Így egyenlőek vagytok, hiszen nincs rajtatok a harcot akadályozó sérülés! – Súgott Shijin.
- Így tényleg egyenlő félként állhatunk egymás elé, hiszen nincs sebesülésed, ami akadályozna… - Használtam a beszédes zanpakutou lelkem segítségét.
Ahogy szólt, hogyha készen vagyok, akkor támadhatok, meg fordultam, kivontam a katanamat, s egy bólintással jeleztem, hogy készen állok, aztán egy fentről indított csapással kezdtem, amit egy szép kitéréssel hárított. Ezután kardomat megfordítottam a kezemben, s egy lentről felhúzott csapást indítottam, amit egyszerű, de elegáns félre tereléssel védett, aztán egy haránt irányú visszacsapást kaptam, ami elől éppen, de sikerült kilépnem, bár a kimonomon egy kis vágás keletkezett. Ez utáni támadásom elől shunpoval tért ki, vagyis jött mögém. A shunpoja gyors volt, vagyis nálam egyértelműen gyorsabb, így a magam lassabb shunpojával mentem elé, viszont ő már rakta el a kardját, s kérte, hogy pusztakézzel támadjak rá. ~Hogy mit csináljak? Miért? Ez nem ér!~ Szemeim elkerekedtek.
- Gyerünk, támadj rá, nyugodtan, hiszen ő kérte, mondjuk, egy jobb egyenessel kezdjél, vagyis inkább azzal, hogy elrakod a fegyvered. – Buzdított Shijin.
- Muszáj? – Kérdeztem, miközben a hüvelyébe csúsztattam a kardom. – Nem akarlak bántani.
- Nyugodtan támadhatsz, nem vagy képes ártani neki. – Szólt rám Samuraikatagi, aki mindig csendes. Mivel biztos igaza lehet, valamint Chiyo is megemlítette, hogy jobb lesz, hogyha én támadok, ezért felvettem az alapállást, aztán egy esetlen, ügyetlen ütést indítottam meg félig csukott szemekkel valahova a válla felé. Ezt talán még én is védeni tudtam volna, hiszen igazából meg se akartam ütni, meg hát a hakuda tudásom legfeljebb is csak elégségesnek mondható. Hogyha nem úgy hárítja a „támadásom”, hogy padlóra küld, akkor, ahogy arrébb léptem volna, hogy balommal indítsak egy újabb ütést a válla felé, a két lábam összeakadt, s újra padlóra kerültem.
- Gome… - Aztán már tápászkodtam is fel. Nem lehet igaz, hogy ennyire ügyetlen legyek. Embarassed A sokszor szótlan zanpakutou szellememnek igaza volt, képtelenség, hogy ártani tudnék Chiyonak... Hiszen ő sokkal képzettebb, ügyesebb hakuda használó, mint én! ><"
Vissza az elejére Go down
Aikawa Chiyo
11. Osztag
11. Osztag
Aikawa Chiyo

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 398
Age : 32
Tartózkodási hely : Jobb esetekben ruhán kívül :P
Registration date : 2012. Feb. 21.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Edzőtermek - Page 2 Cl0te31700/45000Edzőtermek - Page 2 29y5sib  (31700/45000)

Edzőtermek - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek   Edzőtermek - Page 2 EmptySzomb. Aug. 25, 2012 10:34 am

Miután megkértem Airisu-sant, hogy támadjon rám puszta kézzel, hitetlenkedés futott végig az arcán, majd szabadkozni kezdett.
- Muszáj? Nem akarlak bántani.
- Jobb ha te támadsz, mintha én tenném, márpedig kettőnk közül valakinek kell! És a fegyver használata jelen pillanatban tilos!
Megindított egy jobb egyenest a vállam irányába, ami elől egy elhajlással tértem ki, majd indította volna a balosát is, de összeakadtak a lábai és zuhant egy nagyot.
- Gome... - mondta, miközben fölkelt a padlóról.
- Sejtettem, hogy ez hiányzik! - bólintottam egyet. Beletúrtam a hajamba, majd folytattam - Nem vagyok túl jó a magyarázásba, de azért megpróbálom most az egyszer ezt is. Ez után pedig majd bemutatom, hogy mire is gondoltam. Szóval a régi harcosok mindig azt mondták, hogy a fegyver nem valami eszköz, hanem a testük része. Ebből következik, hogy ha nem tudod uralni a tested, az a fegyverforgatásodon is meg fog látszani. Ezért kértelek, hogy támadj meg. - Itt egy pillanatra elmosolyodtam, miközben odasétáltam elé - Az első, ami szerintem felettébb fontos, az az, hogy ilyen esetekben legalább a szemeidet tartsd nyitva! - nevettem el magam akaratlanul - Csukott szemmel felettébb lecsökkented annak az esélyét, hogy eltalálod a másikat. Igaz vannak ilyen edzési technikák is, de azok mellé bónuszként jár a vízesés alatti meditálás, majd a tüdőgyulladás is! Razz - Itt rossz szokásomhoz(?) híven bele borzoltam a hajába, és egy kicsit komolyabban folytattam - A második fontos dolog az egyensúly. Nem csak a harcművészetekben, a világ maga egyensúlyra törekszik. Ami a jó hír, az az, hogy ez tanulható. Az egyensúly megtartása bír az egyik legnagyobb jelentősséggel. Biztos egyensúllyal egyfelől elkerül az a kellemetlenség, hogy lelökjenek a földre, másfelől kisebb erőfelhasználással nagyobb eredményt tudsz elérni. Arról nem is beszélve, hogy biztos egyensúllyal az ellenfeled erejét saját maga ellen fordíthatod. Persze ezek csak azután jöhetnek, hogyha a harcos bizton áll a lábán. Azt hiszem tényleg nem vagyok jó magyarázó. Mi lenne, ha kipróbálnánk, hogy milyen? - itt egy hirtelen ötlettől vezérelve zóriba ugrottam és kiszaladtam, majd jó néhány adag téglával tértem vissza. ( Edzéshez voltak összegyűjtve, jómagam is tevékenyen részt vettem a gyűjtésükbe!) A téglákat dominóhoz hasonlóan fölállítgattam, valamennyit a rövidebbik szélére, lépésnyi távolságra. Mikor végeztem büszkén szemléltem meg a mesterművemet.
~ Az én koromban még bambusszal szerencsétlenkedtünk! ~ jegyeztem meg Gingitsunénak, aki válasz helyett kinevetett.
- A feladat a következő lenne! - biztatóan elmosolyodtam -Fogócskázni fogunk, méghozzá ezeken. - mutattam a téglákra -Nem szabad lelépni róluk, de arra is ügyelni kell, hogy ne dőljenek el! - Könnyeden felugrottam az elsőre, majd újra ránevettem - Meg is van. Ha elkapsz, akkor meghívlak egy vanillíára, ha viszont veszítesz, meg kell, hogy hívj egy csokira. Vagyis közösen eszünk egy-egy vaníliát ha nyersz, és egy-egy csokit, ha én nyerek. Csak, hogy izgalmasabb legyen! Shunpó használata a fogócska idejéig tilos! Kezdhetjük? - válaszát meg se várva ugrottam a következő téglára, ami a lendületemtől egyet billent, de a kezeimmel ellent tartottam. Az egyensúly lényegét annak idején nekem is hasonlóképp tanította meg Shion. Igaz nem téglákat használt. Egy elég gyors vízű folyóból kiemelkedő vizes sziklákon kellett ugrálnom, ha nem akartam, hogy ott hagyjon. Az persze csak egy mellékes dolog volt, főleg az ő szemében, hogy akkor még nem tudtam úszni. Cool A következő téglára már teljes nyugalommal léptem, amit az mozdulatlanul tűrt. Picit hátralestem a vállam fölött, reméltem, hogy sikerrel veszi az első akadályt, amit elé gördítettem.
( Ha gond nélkül veszed az akadályt, akkor lelkesen szalad előled tégláról téglára ugrálva, ha viszont problémáid adódnak, akkor mindig bevár, és csak pont annyira megy előtted, hogy ne érd el, miközben biztat, hogy mutasd be neki a vaníliát, mert még sose evett olyat! )
Vissza az elejére Go down
Chiruochiba Airisu
4. Osztag
4. Osztag
Chiruochiba Airisu

Férfi
Aries Horse
Hozzászólások száma : 202
Age : 118
Tartózkodási hely : Talpa és haja között.
Registration date : 2012. Feb. 01.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Edzőtermek - Page 2 Cl0te17600/30000Edzőtermek - Page 2 29y5sib  (17600/30000)

Edzőtermek - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek   Edzőtermek - Page 2 EmptySzer. Aug. 29, 2012 10:40 am

Zanjutsu gyakorlásból lett hakuda edzés, Chiyo-sannal

Miközben a padlóról tápászkodtam fölfelé, Chiyo-san elkezdett magyarázni arról, hogy miért is kérte, hogy támadjak rá puszta kézzel. Közben én csendben figyeltem minden egyes szavára, hiszen ez a minimum, hogyha valaki beszél hozzánk, főleg, hogyha magyaráz. Amikor a fegyverek és forgatóik kapcsolatáról ejtett meg pár szót, akkor éreztem, hogy Samuraikatagi szúrós tekintetekkel figyeli minden rezdülésemet, hogy figyelek-e Chiyo-sanra? Ilyesmit mintha az akadémián is magyarázott volna a tanárunk. Aztán elmosolyodott, s megjegyezte, hogyha célt akarok találni, akkor hagyjam nyitva a szememet. Ezen Shijin-chin nevetett, Samuraikatagi, meg helyeselve bólogatott. Ezután megemlítette, hogy vannak csukott szemes technikák is, de azokhoz víz alatti meditálás o.O meg tüdőgyulladás jár. ~Ezek nem jó edzési formák! O.o~ Aztán a hajamba túrt, amit nemigen tudtam hova tenni. O.O? S majdnem lemaradtam zavaromban magyarázatának a folytatásáról, ami az egyensúlyról szólt. Megemlítette, hogy a világ is egyensúlyra törekszik, s nem csak a harcművészetekben van szerepe, valamint, hogy az egyensúly tanulható. Ezekről már tudtam, de így, hogy ő mondta, így összefoglalta valahogyan másképpen hangzott. Mondta, hogy az egyensúly megtartása fontos, hiszen így nem lökhetnek könnyen a földre, valamint nagyobb hatékonysággal tehetek bármit, bár nem teljesen ezt mondta, mert szerintem inkább verekedéses, hakudás dolgokra gondolhatott főleg. Eztán azt is mondta, hogy akár a másik erejét is visszafordíthatjuk rá. Ilyesmit már hallottam, meg azt hiszem láttam is. Végül azt mondta, hogy nem magyaráz jól, pedig én csendben figyeltem rá, és minden fél mondatánál egy „e”-vel, vagy egy bólintással jeleztem neki, hogy mind figyelek, mind értem, hogy mit mond. Szerencsére jó felfogó képességgel vagyok megáldva, arról viszont már nem tehetek, hogy hakudában nem jeleskedek. ~Nem lehet mindenki hakuda specialista! >.>~
- Viszont te jól magyarázol, Chiyo-san! ^^ – Dicsértem volna meg, de mire feleszméltem eltűnt. O.O Egy ideig fogattam a fejemet, de aztán rájöttem, hogy bizonyára kiment. Én is megindultam a kijárat felé, hiszen lehet, hogy odakint akarja folytatni.
Csupán fél távra jutottam, mikor megjelent jó pár téglával felszerelkezve. ~Zsonglőrködni fogunk ezekkel? O.O? Vagy építeni fogunk valamit? Netán valami egyensúlyozásos dolgot? O.O?~ Futottak át a kérdések a fejemen, miközben Chiyo-san felállította a téglákat egymástól egy-egy lépésnyi távolságra.
- Segítek! – Mondtam mikor elindult újra kifelé, s segítettem neki majd az egész termet telipakolni, hiszen így hamarabb előkészülünk, valamint mindenképpen segíteni akartam, hiszen az, hogy ő pakol, én meg csak nézem az úgy nem igazságos. Szóval hiába ellenkezne, akkor is segítenék neki. Miután végeztünk közölte, hogy a feladatom az lesz, hogy ezeken a téglákon fogócskázzak vele, vagyis, hogy kapjam el… ~A téglákon? O.O~ Néztem elkerekedett szemekkel a nem éppen járóhelynek kitalált téglarakásra. A játékszabályok elmondása közben ő már el is indult a téglákon, bár a második tégla majdnem kibillent alatta, de hamar visszaállította az egyensúlyát, s minden gond nélkül indult tovább. A szabályok egysezrűek voltak, csak a téglákon szabad közlekedni, shunpot tilos használni, valamint hogyha sikerül elkapnom közösen eszünk egy-egy vaníliás valamit, máskülönben csokit eszünk. Embarassed ~Csokoládé. >.> Pfúj!~
- Gyerünk Risu! Kapd el! Gyerekjáték lesz! Vagy talán szereted a csokit? – Bíztatott, vagy inkább cukkolt Shijin-chin. Kissé bizonytalanul tettem a jobb lábam az első téglára, s azonnal éreztem, hogy mind kettő zanpakutou szellemem teljesen rám figyel, de máshogyan. Amíg Ginyuushijin barátként, aki jót röhöghet a bénázásomon, addig Samuraikatagi valami sensei szerűen, valamint ahhoz képest, hogy másképpen figyeltek, mégis ugyan azt a bíztató erőt éreztem belőlük, valamint Chiyo-san is figyelt, hogy követem-e. Kisvártatva lendületet adtam magamnak, hogy becsatlakozzak a fogócskában, s elinduljak Chiyo után.
Szép és jó volt, valamint tökéletesen haladtam egészen addig, ameddig a súlypontom nem ért át a tégla vonalának a másik oldalára, arra amerre haladnom kellet volna… vagyis amerre… haladtam. Neutral A probléma csupán az volt, hogy egyre gyorsuló mozgást végeztem, vagyis ez nem is lett volna probléma, hogyha a téglák állva maradtak volna, valamint az az ablak, amin sikerült bepottyannom nem közeledett volna olyan vészesen és csábítóan, hogy az indulásom után néhány kalimpálózós, kétségbeesett kiabálós másodperc után nem találtam volna magamat az ablak másik oldalán. Viszont most nem egy fejes ugrással érkeztem át, hanem inkább ilyen hasas, melles becsapódással. S meg kell jegyeznem, hogy itt az utcarész igazán jó minőségű, mivel egy ilyen eséstől elvárt járulékos horzsolásoknak csupán a fele mennyiségét sikerült beszereznem. ~Vagy lehet, hogy már annyian értek földet itt, hogy ennyire simára csiszolták?~ Futott át a gondolat az agyamon, miközben fekvőrajtból gyorsan visszarohantam a terembe, az ajtón át!
- Gomeno! – Hajoltam meg gyorsan, ahogy beérkeztem a terembe, aztán már indultam is a téglákra. – Hogyha lehet, újra kezdhetjük a fogócskát? Smile – Kérdeztem mosolyogva mikor már újra a téglák felett voltam, viszont most csak az elsőt sikerült felborítanom, a másodikat és a harmadikat, amiken csodával határos módon sikerült megállnom, csak majdnem, bár még így is elmozdultak a helyükről.
Hogyha újra kezdhettük, akkor bár nem a legjobb, legszebb mozdulatokkal, s átlagosan majd minden negyedik, ötödik téglát felborítva, s majd mindegyiket valamelyest arrébb helyezve vettem üldözőbe Chiyo-sant. Hogyha egy fertály órán belül nem sikerül elkapnom, utolérnem, akkor egy már kevésbé látványos eséssel érek földet két, már felborított téglán. Viszont, hogyha sikerül utolérnem, akkor annak szintén borulás a vége, szintén az én hibámból.
- Gomeno! Sad
Akár hogyan is végződött a fogócska, a szépen felállított tégla terepet sikerült jól felforgatnom. ^^""
Vissza az elejére Go down
Kagami Eisuke
13. Osztag
13. Osztag
Kagami Eisuke

Férfi
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 120
Age : 31
Registration date : 2011. Apr. 22.
Hírnév : 42

Karakterinformáció
Rang: Kagami-ház tagja
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Edzőtermek - Page 2 Cl0te9000/15000Edzőtermek - Page 2 29y5sib  (9000/15000)

Edzőtermek - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Keo & Miyoko zanjutsu edzés   Edzőtermek - Page 2 EmptyPént. Aug. 31, 2012 8:14 pm

Kenpachi vagy Soutaichou?
~ Titkos egyezség ~

*Lemenő nap szürkületét kémleltem ama szünetben, amikor fajkardot letettem az edzőterem küszöbén, mondva most cigizni megyek. Egészen hozzá szoktam most már ahhoz, hogy ismételten a Juuichibantai tagja vagyok. Régebben ez napi körforgás volt, hogy reggeltől napnyugtáig osztagedzéseken szerepeltem. Aztán e kör megszakadt amiatt a tragédia miatt, mikor apám meghalt egy hollowtámadásban. De megbocsájtottam neki, és felismertem, hogy a legszebb halált halta, amit egy harcos valaha is kiérdemelhet. Egy nap én is a csatatéren szeretném az életemet veszteni. De még mielőtt ez bekövetkezne, sok dolgot szeretnék elintézni. Ez nem csupán a nőügyről, és a családom elrendezéséről szól; hanem valami sokkal fontosabbról. Mint mindent 11. osztagos tiszt, én is áhítozom a Kenpachi cím megszerzésére. Azonban nekem nem csupán nagyzási mániám része, mert Kenpachinak lenni egyáltalán nem arc kérdése. Az apám emléke miatt kell megszereznem ezt a címet, valamint saját magamért. Túl sokat szolgáltam már a Juuichibantai berkein belül ahhoz, hogy egy nap ne nyerjem el a szörnyeteg címét. Valójában még a zanpakutomra is meglehetősen illene, de várnom kell. Ekkor tekintetemet az ajtón át a teraszról egyenesen az edzőteremre helyezem, ahol Miyoko éppen vezeti az edzést. Akárhányszor rápillantok erre a lányra, mindig eszembe jut a tehetsége. Való igaz, hogy jelenleg ez a pöttöm jobban forgatja a kardot nálam, ez egy nap viszont változni fog. Egy nap, ki fog szorulni ebből az osztagból, és akkor az én dolgom lesz levágni minden bitorlót az ő helyére. Sóhajtok egyet, majd eszembe jut egy mondat, ami gyakorta elhagyja Miyoko ajkait egy-egy heves pillanatában. Szélesre nyúló mosolyommal kémlelem tovább. Aztán, amint vége tér az edzés és majdnem mindenki elhagyja a termet, - rajta kívül - akkor lassú léptekkel sétálok be.*
- Yo! Beszélni akarok veled Miyoko! *Az egész szituáció nehéz nekem, hogy egy "taknyossal" kell ilyen dolgokról beszélgetnem. Pedig aztán jelenleg ő a Kenpachi, ami kissé sérti is a büszkeségemet. Háromszázegy éves shinigamiként már kissé abszurd, hogy egy kislány legyen a kapitányod. Nagyon visszamaradtam a fejlődésben, már régen Kenpachinak kellene lennem. De bármi okból kifolyólag sem vagyok az, ezen még mindig lehet változtatni.* - Én a hadnagyod vagyok, mégsem tudunk egymásról lényeges dolgokat. Nem gondolod, hogy nincs jól ez így? Mármint egy csatában kit érdekelne a másik ügyes-bajos dolga, ha úgyis az a lényeg, hogy ne legyünk egymás útjában. Viszont fontosnak tartanám, hogy azért egy-két dolgot megtudjunk a másikról. *Feltűnhet neki, hogy ezúttal nem úgy beszélek hozzá, ahogyan néhány hónappal ezelőtt. Egészen megváltoztam, s maga a tekintetem is másabb. Sokkal komolyabban, és erősebben állok előtte. Ezúttal valóban komolyra akarom fordítani az eseményeket.*
- Tudom, hogy mivé akarsz egy nap válni. De azt te tudod, hogy én milyen célt tűztem ki magam elé? *Ezalatt közben a fekete haorimat egy egyszerű mozdulattal leveszem magamról, majd félre dobom. Aztán leveszem az uniformisom felső részét, így szabaddá téve felső testemet. Egyértelműen látszódik, hogy hónapok alatt újra keményre kidolgoztam. Noha ettől a tetoválások kicsit meghalványultak, viszont hegek is találhatóak rajtam. Bármennyire is hihetetlen, de rengeteg harcban volt részem, néhány régebbről származik. Így pedig, hogy a testem ismét kifejlett, jobban kivehető.* - Te Soutaichou akarsz lenni egy nap. A jelenlegi helyzetedet nézve pedig megvan rá az esélyed, hogy egyszer a legerősebb shinigami lehess. Én viszont személyes ügynek érzem azt, hogy utánad én legyek a Kenpachi. *Lépek egyet előre, de kezem láthatóan nem csúszik kardra meg semmi. Csupán a hadnagyi szalagot oldom le karomról, mert tökre idegesítő most. Békések a szándékaim, ez egyértelműen látszik ábrázatomról.*
- Nem vagyok hajlandó puszta senkiházinak a hátvéde lenni utánad. >.> Apám, még mielőtt meghalt a csatatéren, magas rangú tagja volt a Juuichibantainak. Én pedig a tragédia miatt elhagytam az osztagot, mert gyenge voltam szembe nézni az igazsággal, hogy tőlem várta el azt, mire minden 11. osztagos vágyik. Miatta volt alkalmam 280 évig minden Kenpachival legalább egy edzést lefolytatnom. Azashiro Kenpachi tanított meg a kétkezes stílusra, hogy a zanpakutomat rendesen tudjam tartani..és még számtalan másról fecseghetnék itt. *Mélyen a jelenlegi Kenpachi szemeibe nézek.* - De itt akarom befejezni a történetet, ami engem illet. Utánad én leszek a Kenpachi, ezt garantálhatom. De nem foglak letámadni, és megpróbálni eltüntetni. A látszat ellenére én kedvellek téged, ezt érzékelhetted akkor is, amikor Reit megmentettem édesanyád, az onmitsukidou ellen. Tudom, hogy nem állok készen még a Kenpachi címre. Így aztán személyesen kérlek meg arra, hogy készíts fel. Tudatosan tudom, hogy a képzettségeim még kiforratlanok. De nem akarok senkiktől tanulni. Én csak is a Kenpachitól vagyok hajlandó korrigáló órákat venni. *Kihúzom mindkét pengémet, majd hátrálni kezdek néhány lépésig.* - De, hogy visszafele is történjen a tanítás. Én tudom, hogyan válhatsz a főkapitánnyá, hiszen a Mizushima-ház feje vagyok. Személyes kapcsolatom van a főkapitánnyal az LTA miatt. Megtaníthatom neked a hivatali elvárásokat, a papírmunkát. Ráadásul Soul Society átható történelméről szóló dokumentumokat is szolgáltathatok, valamint még valami. Ahhoz, hogy valamikor elérhesd ezt, ugye tudod, hogy a kidoukat is ismerned kell? Nem kell mágiát használnod, ó nem. Elég, ha elméletben tudod, és azt is hogyan vághatod át. Mit szólsz? *Ropogtatom meg neki a vállamat.* - Ha már a hadnagyod vagyok, te pedig a kapitányom...ez a titkos egyezmény, hogy segítsük egymást a cél felé..igazán megfontolandó. Neked sem lesz mindegy, hogy ki veszi majd át a helyedet az osztagnál. Surprised *Kíváncsian várom a válaszát.* - Ja, és szeretnék vívni ma veled. Neutral *Edzést venni más néven, de ő pontosan tudja, hogy mire is célzok. Ez az első alkalom, hogy komolyan beszélgetünk egymással, kicsit még nekem is furcsa igazából. S akkor még ott van az a bizonyos dolog, amire Vera bízott meg egyszer. Még mindig hihetetlen nekem, hogy nem csupán az én zanpakutom, de Veráé is törvényellenes. De mi lehet a helyzet Miyokoval? Mi az, amit eltitkol mások elől? Nekem tudnom kellene, a hadnagya vagyok. S ha egyszer megbíznék benne és megosztanám vele a lélekölőmet? Nem biztos, hogy beszélnék Verának, ha arról lenne szó. Egyre jobban érzem, hogy képes vagyok Miyokohoz kötődni. Nem tudom miért, meg hogy hogyan. De érzem, hogy egy nap még szüksége lesz a zanpakutomra. Csak nem értem, mi baj lehet egy ilyen kislánnyal? Már az is furcsa, hogy ilyen fiatalon Kenpachi, mikor nekem a háromszáz év alatt nem sikerült azzá válnom...*
Vissza az elejére Go down
Aikawa Chiyo
11. Osztag
11. Osztag
Aikawa Chiyo

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 398
Age : 32
Tartózkodási hely : Jobb esetekben ruhán kívül :P
Registration date : 2012. Feb. 21.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Edzőtermek - Page 2 Cl0te31700/45000Edzőtermek - Page 2 29y5sib  (31700/45000)

Edzőtermek - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek   Edzőtermek - Page 2 EmptySzomb. Szept. 01, 2012 6:33 am

Hakuda edzés Chiru-channal

Miután közösen elkészítettük az akadálypályát ( ellentmondást nem tűrve segített, így amikor végeztük hálásan meghajoltam irányába) el is kezdődhetett a játék. Úgy tűnt az ösztönzés hatott rá. Sokkal kevesebbet hitetlenkedett, mint korábban, és el is indult, hogy elkapjon. Az első próbálkozása közben, valami elképesztő módon került ki a teremből, az ablakon keresztül. Komolyan, nem mindennapi tehetségről tesz tanúbizonyságot minden egyes alkalommal! Már épp indultam ki, hogy megkeressem és összeszedjem, még mielőtt másik 11. osztagosba botlik (szó szerint) mikor beviharzott kivételesen az ajtón át.
- Gomeno! - hajolt meg - Hogyha lehet, újra kezdhetjük a fogócskát? - Lépett föl az első téglára, amit sikeresen föl is borított. Magamban mosolyogva figyeltem, ahogy komoly munka árán sikerült megállnia a következő kettőn. Igaz vészesen billegett alatta, de már az is haladás volt, hogy sikerült téglán maradnia. Megkezdődhetett végre az igazi fogócska. Gonoszul úgy szaladtam előtte, hogy éppen csak ne érjen el. Körülbelül, mint ahogy a macska játszik a láncra vert kutyával. Pont előtte, pont kikerülve a számára elérhető távból. Felettébb tehetségesen rendezte át a szobát, a téglákat, míg a végén egy vetülő repüléssel célozott meg. Hogy ez volt-e eredetileg is a terve, vagy csak a szokás hatalma, esetleg simán csak megbotlott egy téglába, nem tudom, mindenesetre mellettem ért földet, letarolva a környékemen a maradék álló téglát. Komolyan, egyszer majd megfogom kérni, hogy tanítson meg erre a trükkre! Elég látványos, és ahogy elnéztem a rombolóereje se elhanyagolható! De nem volt időm ilyesmiken gondolkodni. Odaléptem hozzá, és újfent a kezem nyújtottam.
- Nem csak az embernek van egyensúlya. - vigyorodtam el, talán kissé gonoszul, miközben egypár getát vettem elő. A papucs különlegessége az volt, hogy a szokásos kettő támaszték helyett, csak egy foga volt, középen. Lelkesen a fiú lába elé raktam. - Innentől kezdve bármit is csinálsz amíg itt vagy, ezeket viseld! - majd neki láttam a téglákból gyártott fölfordulást rendbe hozni. (Ha segíteni szeretne, azt csak papucsban teheti meg, de hálás leszek ha segít.) Miután befejeztem (befejeztük, ha segített, akkor azt persze megköszönöm) folytattam csak a mesélést. - Ezeket a papucsokat Tengu getaknak is hívják. Eredetileg hegyi vándor szerzetesek használták edzés céljából és lábbeliként egyaránt. Nálad most edzés céljából használjuk, de nem kell leejtőn föl-le szaladgálnod benne. Ez a mai napi könnyítés. A geta, az ilyen egy fogas verzió segít megtalálnod a saját súlypontodat, és ha hozzászoksz, akkor meg is erősíti az egyensúlyérzékedet! De nem csak a saját egyensúlyodra kell figyelned, ügyelj a getaéra is! Emellett, ha valakit porig akarsz alázni, csak verd fejbe egy getaval, és már is megoldottad a dolgot. Figyelj, hogy a bokád lehetőleg ne menjen ki, és figyelj az egyensúlyodra. A mai napi nehezítés pedig - itt kissé elmosolyodtam, de ez a mosoly már korántsem volt kedves, inkább ahhoz a kissé eszelős vigyorhoz hasonlított, amiket általában harc előtt, közben szoktam produkálni. Mielőtt befejeztem volna a mondatot, előrelátóan bezártam ablakot és ajtót egyaránt. - Fordul a helyzet. Most én foglak kergetni téged. A shunpó még mindig tilos, de amúgy, mindkettőnknek bármit lehet. A kardot persze most is jobb lenne, ha hanyagolnád. Lehet tényleg kellett volna neked a védőöltözék!
Magam is egyfogas getát kerítettem, és úgy indultam a fogócskába. Nincs szándékomban bántani, de ezt nem kötöm az orrára. Ha elkapom, akkor jó erősen megölelgetem. Amúgy pedig emlékezetébe idézem, hogy csoki, vagy vanília, még mindig a tét!
Vissza az elejére Go down
Atarashi Miyoko
11. Osztag
11. Osztag
Atarashi Miyoko

nő
Virgo Tiger
Hozzászólások száma : 93
Age : 25
Registration date : 2010. Aug. 09.
Hírnév : 35

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Edzőtermek - Page 2 Cl0te51900/65000Edzőtermek - Page 2 29y5sib  (51900/65000)

Edzőtermek - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek   Edzőtermek - Page 2 EmptyHétf. Szept. 10, 2012 12:24 am

- Titkos egyezség -


Nem veszett el még az idő homályában az, mikor a papa kardforgatásra tanított. Tisztán emlékszem arra a napra, mikor először fogtam fakardot a kezemben, vagy mikor irányította a mozdulataim a három alapvágás tanulásánál. Számtalan órán keresztül gyakoroltam, hogy ösztönösen jöjjenek ezek a mozdulatok, mára pedig elmondhatom magamról, hogy megközelítettem a papa tudását, mi több, bizonyos harcstílusokban már én tudok többet. Mégis furcsa érzés, amikor a tanultakat nekem kell átadnom, pedig még az alapokat sem sajátítottam el teljesen tökéletesen. Mindig van hová fejlődni, lehetnék gyorsabb, pontosabb még a legalapvetőbb mozdulataimban is. És leszek is, ezért dolgozok minden nap *.* Mentalitásom mellett ezért kissé érthetetlen számomra, hogy jóval gyakorlottabb, tapasztaltabb shinigamik miért vívnak ennyivel rosszabbul nálam. Csak arra tudtam gondolni, hogy nem fektettek elég munkát az edzésekbe, a különbséget nem magyarázza meg, hogy az osztag tisztjei és az én tehetségem között ég és föld a különbség. Egy 11. osztagos nem engedheti meg magának, hogy ne dolgozzon keményen az edzéseken, ha nem elég felkészült, akkor az életével játszik és szégyent hoz a juuichibantaira. És még csodálkoznak, hogy ha nagyobb terpeszbe rúgom a lábukat, akkor sokkal stabilabban és gyorsabban tudnak a kardjukkal suhintani >.>
Kényelmetlen érzés ezeket az edzéseket megtartanom, és még az sem tölt el elégedettséggel, hogy alaposan elfáradva támolyognak ki a teremből a végeztével. Csak az jár a fejemben, hogy ez nem elég, túl keveset bírnak, túl gyengék. Nem szenvednek eleget, nem fáj nekik eléggé. Összeszorult az öklöm és csikorgattam a fogaim, ha eszembe jutott, Majokko mi mindenen vezetett keresztül mire átadta az erejét. Azonban erőssé tett. Olyasmit adott a kezembe, amivel végre méltó lehetek a rangomra mások szemében is. Megfeszült izmaim azonban elernyedtek, ahogy meghallottam hadnagyom hangját a hátam mögül.
- Hallgatlak, Aniki ^.^ - válaszoltam vékony hangomon. Nem néztem rá, inkább elmentem elpakolni a széthagyott felszereléseket. Nem szerettem a laza hozzáállását, de becsültem azért, amire képes volt és valamiféle kötődés is kialakult bennem iránta. Látszott rajta, hogy amikor számít, akkor felülmúlja az elvárásaimat, ahogy most is komolyság sugárzott belőle. Igaz, ezt már nem éreztem annyira erősen, mint mondjuk mikor még csak hadnagy voltam. Ahogy nőttem, úgy gyengült ez a "képességem". Egy nap talán el is fog tűnni, és pont ugyanannyit fogok érzékelni, mint a vak felnőttek.
Szavaira megálltam a mozdulatomban egy pillanatra, aztán ahogy felvettem a földről a bokent, szembefordultam vele. Tekintetemben szemernyi gyerekekre jellemző csillogás sem volt, viszonoztam ugyanazt a komolyságot, amelyet belőle is éreztem. Változott a viselkedésem az elmúlt hetekben-hónapokban, de talán nem is volt baj, hogy nem tudtam annyira vidám és gyerekes lenni. Sosem viselkedtem a koromnak megfelelően, bár nem tudom miért van ez. Mindenesetre megannyi titkom ismeretében Aniki témájának nem örültem. Még a mami és a papa sem tud sok-sok dologról, az egyetlen, aki pedig igen, már nincs Seireiteiben.
- Ha fel akarod tárni Miyoko előtt elméd mozgatórugóját, nem vagy akadályoztatva - feleltem kérdésére. Hisz közlésének ez volt az oka, el akarta mondani, mi motiválja. Céljaink nélkül nem léteznénk, szükséges velejáró, hogy mindig legyen előttünk valami, amiért küzdhetünk. Én sem titkoltam, mi több, szívesen hangoztattam, hogy egy nap majd én leszek minden idők legerősebb és leghatalmasabb halálistene, aki változást fog hozni Soul Societybe. Van, aki ezt csupán gyerekes ábrándozásnak hívná, olyan elérhetetlen célnak, mint a fiúk esetében az űrhajós, vagy a lányoknál a hercegkisasszony. Én azonban komolyan gondoltam és tudom, hogy képes vagyok rá. A Gotei 13 negyedik főkapitányát Matetsaku Miyokónak fogják hívni egy nap!
Keo nii-chan szavai hatására felvontam a szemöldökömet, karjaimat pedig keresztbe fontam a mellkasom előtt. Kenpachi... úgy hittem ennél kreatívabb céljai vannak, hisz minden egyes 11. osztagosnak, akibe szorult a juuichibantai valódi mentalitásából, egyszer szeretne a legerősebb lenni. Vannak azok, akikből sohasem lesz még csak ténylegesen erős harcos sem, és olyan ostobák is, mint Ayameko nee-chan, akik éretlen gyümölcsként akarják felülmúlni a legnemesebbik fajta zamatát. Megkönnyebbültem, hogy Aniki egyik kategóriába sem tartozik, hogy fényes napként ragyognak előtte saját gyengeségei, és ahelyett, hogy vakon próbálna tapogatózni a helyes irányba, észre is veszi ezeket.
- Nem számít, hogy kedveled-e Miyokót vagy sem, és ha kihívnád a címért, az a haláloddal végződne - közöltem szenvtelenül. - Miyoko élete virága is elhervadhat holnap, holnapután, vagy évek, évtizedek múlva is, megtalálhatja a halál bármelyik pillanatban. A 11. osztag kapitányának erre fel kell készülnie, semmi sem garantálja, hogy Aniki lehet utánam a Kenpachi, ezek ostoba szavak. Évszázadokba is telhet, mire a soutaichout Miyoko felülmúlja, ha valaki addig bizonyítja hogy erősebb nála és legyőzi, az megérdemli, hogy felvehesse a titulust - feleltem az eszmefuttatásra reagálva. Számomra nem jelentett semmit, hogy ki lesz utánam a következő Kenpachi, ha rászolgál, bárki lehet. Nem kezeltem, nem kezelhettem Keo nii-chant másképpen, mint bármelyik másik tisztemet néhány mézes-mázos szó kedvéért. Ugyanúgy bántam vele, mint bárki mással, aki kiérdemelte a figyelmemet és az elismerésemet. Gesztusai viszont egyértelműek voltak, edzeni akart velem, ahogy a többi Kenpachival is: Azashiróval, Kiganjouval, Zarakival, vagy éppen a papával. Ennek megfelelően én is előhúztam a kardomat, kiélvezve a penge búgásának minden pillanatát, amíg előbújt rejtekéből.
- Ha Miyokót szeretnéd mentorodnak, ne számíts könyörületre. Az ösvény, melyre lépni kívánsz, szenvedéssel és kínzó fájdalommal teli. Egyedül kell rajta végigküzdened magad, ha pedig megtörsz és visszafordulsz, örökké elveszel. Az utat megmutathatom, de az akadályokat neked kell legyőznöd - figyelmeztettem egy hátborzongató mosoly társaságában - Ha vívni akarsz a saját stílusoddal, arra Miyoko a sajátjával fog válaszolni. Chikara wo nigase, Kurokaze no Majokko! - engedtem ki kardomat, mely átalakult hosszú, háromágú pengéjű lándzsává. Bár katanával is képes voltam harcolni, az igazi stílusom mégis a lándzsás hadviselésben rejlik, két kard ellen pedig előnyösebb egy yarival, mint egy karddal.
- Ha Kenpachinak vágysz az általad elképzelt módon, Miyoko célja a te célod is. Ha támogatod Miyokót az útja során, azzal magadat is támogatod, Aniki - tettem hozzá, mintegy áldást adva az egyezségre. Zanpakutoum erejének felszabadítása viszont odavonzotta a környéken ólálkodó tiszteket, akik máris lelkesedve gyülekeztek az edzőterem ajtajában várva, hogy mit tartogat számukra a kapitány és a hadnagy párbaja. Én pedig ennek megfelelően alapállásba helyezkedtem, harántterpeszbe állva emeltem dárdám hegyét fejmagasságba, miközben vége a derekam vonala mellett elhaladva kicsivel mögöttem maradt.
- Ne aggódj, Miyo-pyon nem fogja használni lélekölője képességeit ^.^ - váltottam kicsivel játékosabb hangnemre, és intettem, hogy támadhat. A tudat, hogy Keo nii-channal harcolhatok, megemelte az adrenalin szintemet, látni akartam, hogy birkózik meg azzal, ha az ellenfelének hosszabb a fegyvere az övénél. Ha óvatlanul lép be támadás közben, könnyedén átszúrhatok a védelmén, és át is fogok szúrni. Nem féltem megsebezni, ahogy én is kész voltam rá, hogy megsérülhetek.
Vissza az elejére Go down
Chiruochiba Airisu
4. Osztag
4. Osztag
Chiruochiba Airisu

Férfi
Aries Horse
Hozzászólások száma : 202
Age : 118
Tartózkodási hely : Talpa és haja között.
Registration date : 2012. Feb. 01.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Edzőtermek - Page 2 Cl0te17600/30000Edzőtermek - Page 2 29y5sib  (17600/30000)

Edzőtermek - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek   Edzőtermek - Page 2 EmptyCsüt. Szept. 27, 2012 10:34 am

Zanjutsu gyakorlásból lett hakuda edzés, Chiyo-sannal


Rohantam a téglákon Chiyo-san után, mintha csak fogócskáznánk. Jó pár téglát felborítottam, de már kezdtem érezni az egész lényegét, valamit úgy éreztem, hogy kezdek bele jönni. Alig több mint egy karnyújtásnyira voltam már csak tőle, mikor egy emlékkép elevenedett fel előttem, ahogy egy kellemes napon Misa, Kira és én fogócskáztunk. Nem tudom, hogy miért jött elő az emlék, talán azért, mert Chiyo hasonlít Misara, s éppen fogócskáztunk. A lényeg a lényegben, hogy könnycsorgatóan jó, fájó volt az emlék, valamint mikor újra visszakerültem a jelenbe újra a levegőben voltam, s letaroltam nem kevés téglát. A téglarakáson feküdve, bár a fájdalomtól kicsit homályosan, de így is eléggé láttam, hogy mégsem voltam elég ügyes, mivel alig maradt állva pár tégla. ~Ezt jól elintéztem... ^^”””~ Lassan, a landolás, s a téglák okozta zúzódásoktól nyöszörögve kezdtem el feltápászkodni, vagyis először csak a hátamra fordultam, ekkor ért vettem észre Chiyo-san felém nyújtott kezét. Embarassed
- Arigatou. – Köszönöm meg a segítségét, miután felsegített, s ez után leporoltam magam, valamint nyitott fülekkel figyeltem arra, amit mondott.
Amikor a fura getákat nekem adta elkerekedett szemekkel néztem a lábbelikre. ~Ezekben hogy lehet járni?~ Engedelmesen felvettem ezeket, s azzal a lendülettel a földre is estem. Lelkesen, töretlenül próbálkoztam, de úgy a negyedik esés után kénytelen voltam kicsit leülni a földre, hogy a zúzódásaim számát, mértékét felmérjem, s pihenjek is közben. ~Egy, aú, kettő aú, három aú, ez sok aú!!!~ Pedig még csak le se vettem a felsőmet, csupán alá kukkantottam. ~Pedig nem is estem ennyit… Rolling Eyes~
- Csupán akkor esverohantál, amikor megérkeztél, valamint egyszer ki is estél az ablakon, meg a fogócskátok befejezése se volt mentes eséstől, Aici. Valamint most is estél vagy ötször. – Jegyezte meg kegyetlenül Lantos-chan.
~Jó rendben, estem egypárat. Rolling Eyes~ Mivel volt még egy kevés időm, ameddig Chiyo-san elpakolja a téglákat… nélkülem, bár segítetem volna neki, de így, hogy nem igen tudok ezekben még járni, inkább csak hátráltattam volna, semmint segítettem volna. T.T Szóval kihasználva a rövid pihenőt, a három legsérültebb részemre egy-egy Kurenai ribon-t helyeztem, hogy valamelyest elkezdjem a gyógyulást, valamint így talán a mozgás is kellemesebb lesz. Ahogy ezzel végeztem a terem falához mentem térden állva, s a falba kapaszkodva álltam fel ezekre a gonosz getakra.
Mikor Chiyo-san befejezte a pakolást oda jött hozzám, hogy folytassa a mondandóját, én meg már viszonylag stabilan, vagy legalább esés nélkül álltam a papucsokon, s talán a sétát is megkísérelhettem volna benne. Így megtudhattam, hogy ezeket „Tengu geta” néven ismeretes, valamint valami hegyi szerzetek használják. o.O Viszont megnyugtatott, hogy nekem nem kell majd hegyen fel-le rohangálnom. ~Rohangálni? o.O Ezekben még járni is nehéz! O.o~ Chiyo-chan szerint ezek segítik az egyensúly érzékem fejlődését, hát én addig csak az esési technikám gyakorlására tudtam használni. >.>
- Nem szép dolog csak úgy bántani másokat, főleg nem megalázni! – Mondtam a véleményemet a szavába vágva, mikor a getat, mint fegyvert említette meg. Ez után megkért, hogy figyeljek arra, hogy nehogy kimenjen a bokám. Az ezt követő mosolya semmi jót nem sejtetett, s ettől kicsit megijedtem. Viszont, amit mondott az nem is volt annyira veszélyes, hiszen ő fog üldözni engem… ~Futnom kell ezekben? O.O T.T Ezekben lehetetlenség!~ Az arcomról az elkeseredettség egy kicsit alább hagyott, mikor megláttam, hogy ő is ilyen izékat vesz fel, viszont ahogy megláttam, hogy milyen szépen jár bennük… egyszerre volt jó érzés, s egyszerre volt elkeserítő, hiszen hatalmas előnye van velem szemben.
- Szedd a lábad, Kölyök! – Szólt rám Cifraruha-kun, még időben, mert ekkor vettem csak észre, hogy milyen közel ért már hozzám Chiyo-san. o.o Egy kis lökéssel indítottam meg magam a faltól. Hát mit is mondjak a futás kellemes érzéséről? Egyáltalán nem volt kényelmes, sokszor egy hajszál híja volt, hogy nem estem el. Viszont a téglákhoz hasonlóan próbáltam járni, valamint futás közben a lábbelik egyensúlyban tartására is koncentráltam…
- Fal! – Kiáltottam, ahogy észrevettem, hogy alig egy-két lépés választ el a faltól, s én még mindig ugyan azzal a lendülettel haladok. - El Escudo! – Aktiváltam a pajzsot, viszont ennek az lett a következménye, hogy nem a falnak csapódtam neki, hanem a saját kidoumnak. Pontosabban szólva, ahogy lepattantam róla, a tengelyem körül forogva haladtam tovább egy teljesen más irányba.
Hogyha Chiyo-san így is jó erősen beölelget, akkor az összes reakcióm annyi, hogy forgó szemekkel ennyit mondok:
- Vigyázz Chiyo-chan! Forog a szoba!
Viszont, hogyha inkább a „döbbent lefagyásos nézelődés”-t választja inkább, akkor úgy pár méter után kiterülök a földön, s próbálok a padlóba kapaszkodni, s közben ennyit motyogok:
- Forog… Forog…
Akármi is történik annyi biztos, hogy vagy egy percig nem leszek használható állapotban.

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Aikawa Chiyo
11. Osztag
11. Osztag
Aikawa Chiyo

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 398
Age : 32
Tartózkodási hely : Jobb esetekben ruhán kívül :P
Registration date : 2012. Feb. 21.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Edzőtermek - Page 2 Cl0te31700/45000Edzőtermek - Page 2 29y5sib  (31700/45000)

Edzőtermek - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek   Edzőtermek - Page 2 EmptyKedd Okt. 02, 2012 8:32 am

Hakuda edzés Chiru-channal

Amint meghallotta, a következő feladatot kiült a hitetlenkedés az arcára. Ha akarta volna, se tagadhatta volna le, hogy totálisan lehetetlennek találja a feladatot. Elnevettem magam a fején. Próbáltam visszafogni, de nem ment. Így aztán nevetve indultam meg a fiú fele, aki eléggé imbolyogva állt a lábán, de legalább a lábán állt. Jutalomból, nem kezdtem el untatni a maiko edzés gyönyöreivel. Ehelyett mosollyal az arcomon kezdtem a kergetésébe. Elsőre még csak szépen lassan, szinte lépésben mentem utána, hisz szoknia kell a getákat. Szemmel láthatóan próbálta alkalmazni azokat a tapasztalatokat, amiket korábban a téglás manővereinél szerzett. Olyan ingatag és esetlen volt néha, mint egy újszülött misaki-uma ami épp először próbál lábra állni. Mosolyogva figyeltem botladozását, amikor egyszer csak úgy tűnt végleg kiszaladt a lába alól a talaj. Full sebességgel célozta meg az egyik falat.
- Fal! - kiáltotta és egy számomra ismeretlen kidou-val (nem voltam túl szorgalmas diák ha mágiáról volt szó) előrébb hozta a falat, majd miután teljes erővel bele csapódott, kissé tántorogva felém vette az irányt. - Forog… Forog… - mondta olyan hangon, amilyenen a részeges emberek beszéltek régen az ivóban, jó néhány korsó szaké után. Egy apró oldal irányú lépéssel kitértem előle, hogy hogyha szaladni vagy borulni akar, tegye azt egyedül. Mellettem ért - újfent - földet. Szegényt újra kinevettem.
- Egybe vagy? Szólj ha eltört valamid, mert akkor kapsz egy kis pihenő időt, hogy rendbe hozd magad! - mosolyogva nyújtottam nem is tudom, hogy ma hanyadjára a kezem a földön heverő férfi felé - Shion mesélte, hogy a nővérem Misa-chan is hasonló ügyességgel kezelte először a getákat. Esett kelt, de végül csak megtanulta. Olyan elszánt volt, amilyen még a fiúk sem igazán szoktak lenni. Szóval igen fiatalon megtanult a getákba járni, és noha nem ismertem személyesen, valahogy rá emlékeztetsz. Ahogy elképzeltem annyiszor Shion meséi alapján. Bár ez gondolom nem egy érdekes történet. - kaptam zavartan észbe - szóval hagyjuk is Misaki-chant. Készen állsz? Ugyanis ne tudd meg mi fog történni, ha most elkaplak! Az, hogy el kell vinned egy közös csoki evésre, lesz a kisebbik gondod! - fenyegettem meg még mindig mosolyogva. (Nem szomorított el, hogy a nővéremről meséltem neki, hisz nem is ismertem személyesen, így nem tudtam gyászolni sem.) - A szabályok mit sem változtak, talán azt hozzá fűzném, hogy mágiát csak végszükség esete után szabad használni, mert mint látod ezeket a papucsokat olyan galád mód rakták össze, hogy csak kidou nélkül segítik az ember fejlődését! A mágia itt nagyon nem használ, inkább ront! És most nem a 11. osztagos beszélt belőlem!
[Ha képes leszel folytatni a következő kört (a mesét pihenőnek szántam) akkor]
Jókedvűen figyeltem, ahogy nekikészülődött a következő menetnek. Amint úgy ítéltem meg, hogy készen áll, elindultam felé. Természetesen lépésben kezdtem, és ha képes gyorsítani az iramot, magam is sietősebbre veszem a lépteimet.
[Ha túlságosan megütötted magad, akkor fölkaplak és elviszlek az osztagodhoz, és útközben tőled kérem, hogy navigálj, mert másképp a vállamon öregszel meg...]
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Edzőtermek - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek   Edzőtermek - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Edzőtermek

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Seireitei és környéke ::   :: 11. Osztag-