-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Edzőtermek

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
SzerzőÜzenet
Miyake Ichiro
11. Osztag
11. Osztag
Miyake Ichiro

Férfi
Hozzászólások száma : 16
Tartózkodási hely : 11. osztag területe
Registration date : 2010. Apr. 22.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 8. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Edzőtermek - Page 4 Cl0te5000/15000Edzőtermek - Page 4 29y5sib  (5000/15000)

Edzőtermek - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek   Edzőtermek - Page 4 EmptyKedd Márc. 26, 2013 12:31 pm

[Gyengeség]
Hakuda edzés Urufu-santól...

Nem tudtam feldolgozni azt a tényt, hogy sikerült kivédenem az egyik ütését. Ami azonban meglepett, hogy nem fájt amikor célba ért az előző kettő. Tehát csak jelző vagy milyen ütéseket márt rám. Kicsit bosszantott, de örültem is neki. Ha nem így tett volna akkor valószínűleg a földön fetrengenék törött bordával, vagy már halott lennék mert eltörte volna a szegcsontom.
Abbahagyta az ütést ahogy látta az arcomra kiülő megilletődöttséget. De egyből le is törte a jókedvem. Egyből azzal jött, hogy a vak szerencsének köszönhetem azt, hogy sikerült hárítanom. De ég ha így is van nem érdekel mert sikerrel jártam... igaz, hogy előtte benyeltem kettőt, de legalább egy sikerült, és ha így folytatódik akkor lassan, de biztosan az összeset képes leszek hárítani, vagy legalábbis nagyon remélem. Tényleg nagyon jó lenne elsajátítani a pusztakezes harcmodort is mert csak karddal elég gyenge vagyok... vagyis ha nem tudják tőlem elvenni a kardom akkor elég jól helyt állok mert egészen idáig csak a zanjutsu képességeimet tornáztam fel ameddig csak tudtam, de ha véletlenül egy harc kellős közepén szabadítanak meg lélekölőmtől akkor cseszhetem az életem... és még Dirannal se találkoztam a fene vigye el... pedig olyan jó lenne látni a testvéremet. Rajtam kívül senki se tudja itt SS-ben vagy legalábbis remélem, hogy van egy ikrem. Nem tudom miért, de sose dicsekedtem vele.
- Hűhaaa....- maradt tátva a szám amikor láttam, hogy az ideiglenes mesterem egy egyszerű ütéssel felborította a bábut. Ráadásul még a felülete is megsérült, de az Ő kezének semmi baja nem volt... egy igazi profival volt dolgom... jó ember fogtam ki magamnak, szerencsére. Ha egy fatökűvel lenne dolgom akkor tuti az lett volna az első dolgom, hogy egy laza mozdulattal kettévágom, de Ő gondoskodott arról is, hogy ne tudjam használni a fegyveremet... átadta a feleségének megőrzésre...
A báb elé tessékelt. Kicsit féltem, hogy nevetség tárgyává fogom magam tenni fél percen belül, de nem érdekelt. Az erőért rögös utakat kell bejárni... és én most egy elég rögösre tértem rá. Megropogtattam az ujjaimat, a csuklóimat, illetve a nyakaimat majd vettem egy nagy levegőt, az arcom elé emeltem a kezeimet és egy egyszerű mozdulattal megpróbáltam megütni a bábut. Sajnos későn ért el az agyamig az a felszólítás, hogy legyen feszes a csuklóm. Nagyot roppant, de szerencsére nem tört el vagyis tudtam mozgatni. Valószínűleg a mesterem most a fejét fogta... olyan lehetett neki most ez az eset mintha a falnak beszél volna, de nem érdekelt. Mindenki követ el hibákat. Ismét nagy levegőt vettem kifújtam és azzal egy időben indítottam még egy ütést, de most a testsúlyomat is belehelyeztem. Vagy legalábbis az volt a tervem. A szemem mindvégig csukva volt, nem mertem nézni, hogy mit csinálok. Csak a hangos csattanás, az éles fájdalom és a puffanás vett rá arra, hogy kinyissam a szemeim. Láttam, hogy a mester felállítja nekem a bábut és közli, hogy csak szerencsém volt. Lüktetett a kezem és úgy éreztem mintha valami meleg csordogálna rajta... nem értettem míg meg nem néztem. A bábu felszakította az öklömet ami most vérzett.
- Hát ez kurva jó..- mondtam majd ismét felvettem az alapállást. Tudtam, hogy ez az ütés még jobban fel fogja szakítani a sebet és még jobban fog fájni, de nem érdekelt. Szereztem már ennél nagyobb és súlyosabb sebeket és itt állok... tehát azért tudok valamit... Végighallgattam Urufu-sant.. azt mondta, hogy a saját állásomra is figyeljek nehogy kibillentsenek az egyensúlyomból mert az nem csak az én életembe kerülhet. Ebben igaza van... erre is figyelnem kellett. Furcsa volt, hogy most kard nélkül kellett majdhogynem ugyan azokat az alapokat átvennem. Most már magabiztosabban indítottam el az öklömet a fabábu felé, ami másodjára is felborult. Majdnem örömujjongásba kezdtem, de még időben észhez tértem. Ez most alap dolog volt, hogy sikerül. Ezen semmi megünnepelni való nincsen.
- Rendben, pihenek, csak még egyszer megcsinálom... - mondtam. Nagyon lelkes voltam mert láttam magamon a fejlődést. Kb. egy órával ezelőtt meg se tudtam mozdítani a bábut most pedig fel tudom borítani. Most a bábu fejét vettem célba. Ütöttem, éles fájdalom hatolt az öklömbe, de a bábu még így is felborult. Széles mosoly terült el az arcomon. Leültem majd letéptem egy kisebb darabot az egyenruhámból és bekötöttem a sebemet.
Végighallgattam ahogyan Urufu-san kritizál, illetve magyaráz valamit a védekezésről, de már sajnos elbóbiskoltam. Nagyon meglepett, hogy ennyitől el tudtam fáradni... de nem érdekelt, most nem dőlhetek ki... még meg kell tanulnom védekezni.. anélkül semmit nem érek az ütésekkel.
- Urufu-san.. maga mikor tanulta ezt az egészet? - tettem fel egy egyszerű kérdést. Nem tudtam , hogy hány éves, azt se tudtam, hogy mióta shinigami. Csak annyit tudok, hogy szolgált a 11. osztagnál, meg hogy van egy felesége, illetve képzett hakudából. Mondjuk nem csoda, hogy csak ennyit tudok róla hiszen nemrég ismertem meg. A legjobb az, hogy még így szinte ismeretlenül sikerült rávennem, hogy segítsen nekem.
A plafonra pillantottam és sikerült elbóbiskolnom. Bárcsak ne haltam volna meg. Akkor még most is Diran mellett lehetnék, akár családi vállalkozásunk is lehetne. Én személy szerint egy bárt nyitottam volna... az iker sárkány vagy valami hasonló űberszuper névvel. Lehet hülyén hangzik z az egész, de nem ez az álmom... ami már tényleg csak álom marad hiszen halott vagyok már egy j ideje és nem tudom mi van a testvéremmel... Szégyen, hogy ennyire elhanyagoltam Őt... még az se érdekelne ha nem lát... csak lássam, tudjam mi van vele. Lehet el kéne látogatnom... talán látogatja a síromat.. lehet, hogy gondozza... ki tudja... lehet, hogy pont a síromnál futnék össze vele... s lehet, hogy még látna is... az lenne a legjobb. Mondjuk csak annyit tudok róla, hogy ugyan úgy néz ki mint én. Vagyis majdnem mert neki vörös a haja. Mindig erről tudtak minket megkülönböztetni... semmi másról csak a hajszínünkről... ~Hiányzol Diran! ~ gondoltam majd megdörzsöltem a fáradtságtól égő szemeimet és visszatértem a valóságban. Ott ültem az edzőterem padlóján és már nem a plafont hanem Urufu-sant bámultam. Lassan már itt lett volna az ideje a védekezés gyakorlásának, de még gyorsan letéptem még egy darabot a ruhámból és lecseréltem a kötésemet, ugyanis átvérzett... Csúnyán felszakadt, lesz majd vele bajom míg meg nem gyógyul, de ez most nem érdekes... Vettem egy nagy levegőt majd talpra pattantam.
- Azt hiszem itt az ideje folytatni...- mondtam. Éreztem, hogy az adrenalin szintem ismét az egekbe ugrik... ez hiányzott nekem... kár, hogy ez csak edzés és nem egy kardpárbaj...
Vissza az elejére Go down
Urufu Yashuhiro
3. Osztag
3. Osztag
Urufu Yashuhiro

Leo Hozzászólások száma : 104
Tartózkodási hely : Soul Socety, Seireitei
Registration date : 2012. Aug. 09.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Sanseki
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Edzőtermek - Page 4 Cl0te15100/30000Edzőtermek - Page 4 29y5sib  (15100/30000)

Edzőtermek - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek   Edzőtermek - Page 4 EmptyKedd Márc. 26, 2013 3:51 pm

[Gyengeség]
Hakuda edzés Miyake-sannak

Nem igazán lepődtem meg azon, hogy izgatottan, türelmetlenül, és majdnem csuklóval ütötte meg a bábút, s valamiért egy lehetetlenül régi emlékkép villant be, amin az első, szüleink, rokonaink kísérete nélküli találkozásunkkor minden figyelmeztetés nélkül megöleltem Sakura-t. Ifjúság, bolondság. Tartja egy szólás, s valóban igaz, hogy mindenki, főleg az ifjak képesek annyira fellelkesülni, hogy ne gondolkodjanak, mielőtt cselekednének.
Örömmel töltött el, hogy az ifjú nem csupán engedi, hogy segítsem, hanem, hogy a tanácsaimat megfogadva, s azokat betartva folytatja az edzést, valamint az is örömmel töltött el, hogy fejlődik, már ilyen rövid időközben láthatóan. Bár az is igaz, hogy ez egyáltalán nem látszódott rajtam.
- Még az életemben, de először Rukongai, azután az Akadémia frissítette fel, idézte vissza belém a tanultak emlékeit, így nem csupán érthetetlen tudás, képesség ez a ködös múltból.
Ameddig pihent elmentem a takarító eszközökért. Amiket visszatértemkor az ajtó mellett hagytam, s visszasétáltam az ébredező Miyake-sanhoz.
- Akkor állj velem szemben, s amit csinálok, próbáld utánozni. – Mondtam, s alapállásként felvettem egy vállszélességű terpeszt, valamint a karjaimat kinyújtva kis szögben az oldalam mellé helyeztem.
- Több féle védekezési mozdulat létezik, hiszen ütések, rúgások több irányból érkezhetnek. – Kezdtem bele, mihelyt ő is nagyjából úgy állt, ahogy én. – Ütéseket főleg onnan kaphatunk, ahová a karunk elér, nem úgy rúgásokat. Rúgásokat már bárhonnan kaphatunk. Viszont most csupán néhány, alap mozdulatot fogok bemutatni. Az első hárítási technika valószínűleg ismerős lesz, hiszen a mozdulat hasonlít arra, ahogyan a kardot előhúzzuk. – Ezután lassan, követhető, megfigyelhető sebességgel jobbomat a bal oldalamhoz emeltem, minthogyha lenne ott egy kard, azután haránt irányba fölfelé jobboldalra húztak, minthogyha a saya-jából húznék elő egy katanát. Azután ezt megismételtem a bal karommal is.
- Ismételd meg a mozdulatsort. – Szólítottam fel, s figyeltem, hogy hogyan hajtja végre. Hogyha valami hibát láttam benne, akkor elmondtam neki, miután a mozdulat sort befejezte, s utána újra felszólítottam a mozdulatsor elvégzésére.
- A következő, amit mutatok, még mindig ismerős lehet, hiszen az előbbi képzeletbeli kard még mindig a kezünkben lesz. Viszont most ez olyan, minthogyha ezzel a karddal harántirányba lesújtanánk egy ellenfélre. – Ezután jobbomat nagyjából oda emeltem, ahova az előbbi védekező mozdulat végén a bal karomat húztam, azután lefelé keresztirányban a képzeletbeli karddal a levegőbe hasítottam, s a mozdulat végén a karom ugyan ott volt, mint az alapállásnál. Ezt követően bal karommal is végrehajtottam a mozdulatot.
- Ismételd meg a mozdulatsort. – Szólítottam fel, s figyeltem, hogy hogyan hajtja végre. Hogyha valami hibát láttam benne, akkor elmondtam neki, miután a mozdulat sort befejezte, s utána újra felszólítottam a mozdulatsor elvégzésére.
- Még mindig a kezekkel fogunk dolgozni, viszont most előtte, minthogyha ütni akarnánk, a kezünket felemeljük. – Balomat magam elé emeltem enyhén behajlítva, tenyeremet hátra feszítettem, míg a jobbomat behajlítottam, s oldalam mellé húztam ökölbe szorítva úgy, hogy a tenyerem az ég felé nézett. – Figyelj! – Szólítottam fel, azután a balommal kifelé egy kis kört írtam le, s ezután kezet cseréltem. A jobbom volt magam elé emelve, míg a balom volt az oldalamhoz húzva, s megismételtem a mozdulatot. – Figyelj! Ugyan ez befelé is lehetséges. – Mondtam neki, s aztán újra kezet cseréltem, hogy újra a balom legyen magam elé emelve, és egy újabb kis kört írtam a levegőbe vele, viszont most befelé. Ezután újabb kézcserével, a jobbommal ezt is megismételtem.
- Ismételd meg a mozdulatsort. – Szólítottam fel, s figyeltem, hogy hogyan hajtja végre. Hogyha valami hibát láttam benne, akkor elmondtam neki, miután a mozdulat sort befejezte, s utána újra felszólítottam a mozdulatsor elvégzésére.
- Most a lábakra térünk át. Amit mutatni fogok az söprésnek nevezik. Mikoron meglátod, érteni fogod. Ez is, mint az előbbi kifelé és befelé is lehetséges. – Ezután a jobb lábammal egy kört írtam le előre, kifelé irányba, de a földet nem hagyta el a lábam, aztán ugyan ezt megismételtem másik irányba, vagyis befelé irányba. Ezt követően a bal lábammal is megismételtem a mozdulatsort.
- Ismételd meg a mozdulatsort. – Szólítottam fel, s figyeltem, hogy hogyan hajtja végre. Hogyha valami hibát láttam benne, akkor elmondtam neki, miután a mozdulat sort befejezte, s utána újra felszólítottam a mozdulatsor elvégzésére.
- Rendben. – Mondtam. – Már csupán egy van, amit mutatni kívánok. Ez végül is ugyan az, mint a söprés, de most nem a földön írunk le kört, hanem a térdünkkel, ez felhúzva írjuk a levegőbe a kört. Figyelj! – Szólítottam fel, s ezután jobb térdemet befelé indítva felhúztam, s miután ívesen felhúztam a térdemet kifelé irányítva ívesen félig oldalra húztam, s azután visszanyújtottam oda, ahonnan elindítottam. Ezt követően a bal lábammal is megismételtem a mozdulatsort.
- Ismételd meg a mozdulatsort. – Szólítottam fel, s figyeltem, hogy hogyan hajtja végre. Hogyha valami hibát láttam benne, akkor elmondtam neki, miután a mozdulat sort befejezte, s utána újra felszólítottam a mozdulatsor elvégzésére.
- Ezennel végeztünk, vagyis a mozdulatok bemutatásával, átvételével. Viszont lassan tényleg vége az edzésnek, de addig még legalább kettő dolog van még. – Hagytam némi hatásszünetet, s csak aztán folytattam. – Az első, az, hogy az előbb bemutatott mozdulatok megismétlése egy huzamban. Figyelj, most megmutatom, hogy mire gondoltam. – Miután elmondtam a feladatot kezdve a kard előhúzásra hasonlító mozdulattal kezdtem, azután a levegőhasításra hasonlítóval folytattam, ezt követte a kifelé, aztán befelé kis körzéses mozdulat, az utolsó előtti mozdulat a lábbal kifelé, aztán kifelé söprés volt, végül a térd emeléses mozdulattal zártam a gyakorlatot. – Most együtt csináljuk. – Szóltam, hogy most neki is el kell végeznie a gyakorlatot. Az előbbi sorrendet tartva újra megcsináltam a gyakorlatot. – Rendben, akkor most csak te. – Szólítottam fel, és figyeltem, hogy hogyan hajtja végre. Hogyha valami hibát láttam benne, akkor elmondtam neki, miután a mozdulat sort befejezte, s utána újra felszólítottam a mozdulatsor elvégzésére.
- Ezeket akár kombinálni is lehet, valamint szükséges plusz mozdulatokkal kiegészíteni, ezeknek a variációknak a számát csupán a képzeleted határolhatja be, viszont végrehajtásukhoz éles harcban, vagy csak gyakorláson már tapasztalatot is igényelhet. Van kérdésed?


Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Miyake Ichiro
11. Osztag
11. Osztag
Miyake Ichiro

Férfi
Hozzászólások száma : 16
Tartózkodási hely : 11. osztag területe
Registration date : 2010. Apr. 22.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 8. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Edzőtermek - Page 4 Cl0te5000/15000Edzőtermek - Page 4 29y5sib  (5000/15000)

Edzőtermek - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek   Edzőtermek - Page 4 EmptySzer. Márc. 27, 2013 5:56 am

[Gyengeség]
Hakuda edzés Urufu-santól...

Azt hittem, hogy csak kezdeti lelkesedés, ami elkapott, de rá kellett jönnöm, hogy nem. Szomjaztam az új dolgok iránt. Tanulni akartam.. minél többet és többet... erősödni akartam, hogy megvédhessem a gyengéket, többek közt a testvéremet, Dirant. Még él, érzem legbelül... ha halott lenne biztos ide kerülne, hiszen mi rosszat tehetne az életben az én egyetlen és imádott ikrem? Pontosan semmit... vagy nem tudom.. lehet rossz útra tért, de azt nem hinném el róla... Sokkal jobb ember annál...
Időközben Urufu-san elment a takarító eszközökért, ami arra utalt, hogy az edzésnek nemsokára vége. Kár.. évekig el tudnék időzni és bővíteném a tudásomat általa, jó mester... más elkergetett volna szerintem az első kisebb hibám után, de Ő tanácsokat adott, segített talpra állni és a legjobb, hogy sikerült tanítania nekem valamit. Ez azért meglepetés mert már az Akadémián majdnem feladták. Engem csak a fegyveres harc érdekelt. Sokkal nagyobb biztonságban érzem magam ha a fegyverem a kezemben van. Annak ellenére, hogy nem jövök ki olyan jól vele. Majd annak is eljön az ideje, remélem. Az ideiglenes mesterem válaszolt a kérdésemre. Még az emberi életében kezdte a pusztakezes harcmodor elsajátítását.
- Akkor maga nem most kezdte ezt az egészet... ezért ilyen képzett és ezért ilyen jó tanár. - mondtam kedvesen majd figyeltem ahogyan arra kér álljak vele szembe és utánozzam azt amit csinál.
Én is vállszélességű terpeszt vettem fel, a kezeimet megpróbáltam ugyan úgy elhelyezni a felsőtestem mellett ahogyan Ő majd összpontosítottam, hogy egy apró hibát se ejtsek, most már nem szabad, eljutottam arra a szintre, hogy most már, hogy van egy kis sikerérzetem a pusztakezes harccal kapcsolatban nem fogadok el semmiféle hibát sem.
Figyeltem ahogyan elkezdte elmagyarázni a védekezés alap feltételeit. Azt, hogy az ütés csak kartávolságból, míg a rúgásokat lábhosszunk határozza meg, ami szemmel láthatóan hosszabb mint a karunk. Mondta, hogy az első mozdulat ismerős lesz... eleinte nem értettem miért mondta azt hiszen nem tudtam mi lehet kapcsolatban a hakudával. A kérdésemre egyből megkaptam a választ, ugyanis követhető sebességgel bemutatta az első mozdulatot, ami iszonyatosan hasonlított arra amikor valaki a kardját húzza elő. Széles mosoly terült el az arcomon, hiszen a karddal kapcsolatos dolgokban elég képzett vagyok... ez nemfog gondot okozni... mondjuk kicsit furcsa lesz, hogy kard nélkül csinálom. Miután figyelmesen végigkövettem a mozdulatot én is elkezdtem. Tényleg furcsa volt kard nélkül, de nem okozott gondot, egyből meg tudtam csinálni. Ismét boldog voltam, de nem vesztettem el a fejem, mert az edzésem még nem ért véget tehát nagyon kell figyelnem.
A következő mozdulat is ismerős volt. Ugyanis a mozdulat úgy nézett ki mintha a karddal most lesújtanánk. Abban még jobb vagyok mint a kard előhúzásában tehát ez sem okozhatott gondot. Örültem, hogy ilyen könnyen haladok és aránylag jók voltak a mozdulataim. Vagyis úgy gondoltam, hogy jók, ugyanis Urufu-san nem mondott semmit. Ennek csak örülni tudtam. Örültem, hogy nem különbözik annyira a két kezdő mozdulat a zanjutsutól... azonban a harmadik... nos az már meglepett. Azt hittem, hogy folytatjuk a lesújtásos vagy egyéb mozdulatokat, de nem most valami kört kellet leírni egy elég érdekes kéztartásból kiindulva. Hasonlított az ütésre, de mégsem mert nem ütöttem hanem védekeztem... vagy legalábbis azt hiszem.
Figyeltem ahogyan végrehajtja a gyakorlatot. Nem tűnt olyan bonyolultnak mint amennyire gondoltam, ezért megnyugodtam. Felvettem a technika alapállását, visszaemlékeztem ahogyan Urufu-san csinálta majd én is elkezdtem. Az első akadozva sikerült mert féltem, hogy valami elrontok, de a másodikat már teljes sebességgel tudtam végrehajtani. Majd megcsináltam befelé is.... ~Ez az egész könnyebb mint gondoltam....~ elmélkedtem.
A következő műveletsornak viszont kevésbé, ugyanis a lábbal kellett dolgoznom. Furcsa volt minden így ebben a helyzetben, ugyanis karddal is végrehajtható feladatokat végeztünk kard nélkül az első körben, de most a lábunkat is bele kell vinni a dologba. ~ Ez érdekes lesz basszameg...~ gondoltam majd megfigyeltem, hogy miféleképpen is hajtja végre a seprésnek nevezett technikát. Ebbe már egy kicsit belegabalyodtam, de nem vesztettem el teljesen a fonalat , szerencsére.
Tényleg bonyolultnak tűnt a mozdulat, ugyanis botlábúnak csúfoltak annak idején az akadémián mert egy rúgást sem tudtam megcsinálni, meg semmi hasonlót. Csak a zanjutsu alapbeállásokat tudtam elsajátítani meg azokat a minimális kombinációkat amik szükségesek egyes kard technikához. Na, de az ember holtáig tanul... hupsz én már halott vagyok... na mindegy... akkor átírom ezt az idézetet. Az ember halála után is tanul!
A fejemben lejátszódó bohóckodás után megráztam a fejem, hogy észhez térjek és folytatni tudjam majd az edzést. Nagyot sóhajtottam majd megpróbáltam leutánozni a mozdulatot. Először kicsit lassan, akadozva próbáltam meg nehogy valami hibát kövessek el... azt most nem szeretném... túl sokat tanultam eddig és még nem értem a végéhez... ekkor eszembe jutott, hogy lehet mesteremnek lenne más dolga is azon kívül, hogy itt fecsérli rám a drága idejét... kicsi bűntudatot éreztem ezért, de amíg nem mondja azt, hogy vége nem fogom abbahagyni. Harmadik nekifutásra már majdnem teljes gyorsasággal futottam neki és sikerrel jártam. Még boldogabb lettem hiszen ez sem okozott akkora fejtörést mint ahogyan azt gondoltam, szerencsére. A következő ami sorra került az a térfelhúzós söprés volt. Ez számomra így míg nem láttam a technikát bonyolultnak tűnt. Sajnos nem voltam egy h de vizuális típus ezért valamiért nem tudtam csak úgy elképzelni ezt az egészet. Szerencsére nem felejtette el a bemutatását, így már megértettem, hogy hogyan is gondolta ezt az egészet. Örültem, hogy ilyen alapos mestert sikerült kifognom...
Vettem egy nagy levegőt és felhúztam a jobb térde és elkezdtem a mozdulatot. Félúton éreztem, hogy kicsit megingott a testem, de nem okozott problémát, meg tudtam csinálni, az egy dolog, hogy a másik lábammal egy kicsit arrébb kellett lépnem miután földet ért a jobb lábam.... Majdnem örömujjongásba kezdtem ismét, de még időben rájöttem, hogy még nem szabad ünnepelnem mert még mindig nem ért véget az edzésem.
Hallottam ahogyan Urufu-san bejelentette, hogy ezennel befejeztük a feladatsorok átvételét és gyakorlását. Ez meglepett, azt hittem így a vége felé, hogy mutat még nekem valamit, de be kell látnom van saját élete is. Ráadásul a felesége valószínűleg halálra unta magát. Eleinte szerintem jót kuncogott a szerencsétlenkedéseimen, de a végére már nem hibáztam olyan hű de nagyokat tehát nem volt semmi sem nevetség tárgya. Végül azt is hozzá tette a sensei, hogy be kell mutatnom azt a mozdulatsort, amit az imént vettünk át. Kicsit megijedtem, de tudtam, hogy sikerülni fog... valamiért most nagyon magabiztos voltam... nem tudom miért.. talán azért mert külön-külön már sikerültek, akkor együtt miért ne mennének?
Vettem egy nagy levegőt és belekezdtem. Először a kardelőhúzásos dolog, aztán a lecsapásos, aztán a karkörzéses izé, azt követte a söprögetés aztán pedig jött a térdes söprögetés. Nagyon koncentráltam, hogy ne csesszem el és sikerült is. Most már volt okom ugrabugrálni örömömben, de mégsem tettem.
- Sikerült Cool ennyivel jeleztem az örömömet. Semmi több. Még végighallgattam Urufu-san monológját...
- Igen, két kérdésem lenne... miért döntött úgy, hogy segít nekem? Visszakaphatom a kardomat? Persze csak akkor ha végeztünk - vakarom meg a tarkómat majd eleresztettem egy szerény mosolyt. Boldog voltam, hogy fejlődőképes vagyok. Eddig nem tudtam magamról, de most már igen. Sokat dobott most ez az önértékelésemen...


A hozzászólást Miyake Ichiro összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Márc. 28, 2013 10:53 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Urufu Yozora
Vaizard
Vaizard
Urufu Yozora

Férfi
Hozzászólások száma : 35
Tartózkodási hely : :clown:
Registration date : 2013. Feb. 01.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Edzőtermek - Page 4 Cl0te10800/15000Edzőtermek - Page 4 29y5sib  (10800/15000)

Edzőtermek - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek   Edzőtermek - Page 4 EmptySzer. Márc. 27, 2013 7:46 am

Békavéres tavirózsa

Úgy tűnik, a lányka rendkívül ügyes, ügyesebb, mint némelyik férfi az ő korában, legalábbis, még nem sérült meg. Ez egy furcsa világ, az itteni nőkkel vigyázni kell, nem állnak oly könnyen munkába, mint azok, akiket életemben ismertem. clown Lassan azért már feladhatná, kezd idegesítővé válni, hogy ilyen soká húzza. clown
Megforgatom a kardom, amivel elütöm a felém térített dobótőröket, majd felugrok a levegőbe, hogy onnan hulljak alá, mint szelíd eső, a rám támadó kislánykára, aki azonban nem várt meg, inkább kitért az újabb csapda elől. clown Milyen szomorú, de azt hiszem, segíteni kell neki meghalni, talán még nem tudja, hogy kell. clown
- Shose, Naganoruzan! clown- a kardjaim pengéjét vörös fény burkolja be, ahogy szabadjára engedem, ebben a teremben ugyan elég veszélyes lesz a használata, de nem baj. clown Meg is van az első célpont: én. clown Villámgyorsan okozok magamnak kisebb vágásokat a felső testemen mindkét kardommal, és bár így a gyönyörű ruhám véres lesz, a hatodik vágás után pehelykönnyűvé válok, éppen csak több leszek egy kisgyereknél, aki nem kapott zabálni valót. clown Így már könnyedén elugrálok azok elől a dolgok elől, amiket nem kívánok a hátam közepébe. clown
A lányka támadásait hárítgatom, bár el kell ismerni, egész erős, de a visszatámadásaim miatt a kardja nemsokára már felfelé fogja húzni. clown Na, onnantól már nem lesz ilyen kis ügyes, biztosan zavarni fogja. clown Lehet, hogy csak akkor veszi észre, ha egy csapdánál cserbenhagyja őt a piszkavas. clown Hihihihüüüühhh…
Összegörnyedtem, ahogy a kis szuka megrúgott, és a lábát sem tudtam lekaszabolni ráadásul, ez pedig elég idegesítő. clown Eddig még nem sokan tudtak anélkül megrúgni, hogy le ne csaptam volna közben a lábukat, volt, amikor már csak egy levágott darab hús volt, ami eltalált, nem egy test része, az ügyesebbek csak utána veszítették el a lábukat. clown
Néhány kisebb penge súrolt, mire felálltam, de nem esett komolyabb bajom, talán pont annak köszönhetően, hogy a földön voltam. Nem áll jól ez a védekezés, ideje támadni. clown Elrúgtam magam a földtől, és a plafonon kötöttem ki, ahonnan elrúgtam a könnyűvé vált testemet a lány felé. clown Lassabban fáradok el, úgyhogy többet tudok ugrabugrálni, így könnyebben elkerülöm a tőröket, és többet táncolhatok. clown Ráadásul, lassan meglesz a tizennegyedik vágás is, amikor eléri a teljes negatív tömeget a kardja. clown


/Bocsi az ötlettelen posztért Sad/
Vissza az elejére Go down
Urufu Yashuhiro
3. Osztag
3. Osztag
Urufu Yashuhiro

Leo Hozzászólások száma : 104
Tartózkodási hely : Soul Socety, Seireitei
Registration date : 2012. Aug. 09.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Sanseki
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Edzőtermek - Page 4 Cl0te15100/30000Edzőtermek - Page 4 29y5sib  (15100/30000)

Edzőtermek - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek   Edzőtermek - Page 4 EmptySzomb. Márc. 30, 2013 3:58 am

[Gyengeség]
Hakuda edzés Miyake-sannak

Mindegyik mozdulatot le tudta elfogadhatóan utánozni, ami akár dicséretes is lehetne, hogyha egy tényleges kezdőről lenne szó, viszont Miyake-san véleményem szerint nem az. Hogy miért? Csupán egy érzés, amit az, hogy az akadémiát csak sikerült elvégeznie, az, hogy a tizenegyedik osztag tagja táplál, erősít. Amiket vétet, azok csupán abból eredtek, hogy nem gyakorolta még eléggé, szóval hogyha elegendőszőr végrehajtja, majd nem fog akadozni a mozgása.
Sikerélménye, aminek hangot is adott, számomra is öröm volt, hiszen amit mondtam, amit mutattam, egyelőre nem csupán széleresztett szavak, mozdulatok voltak, viszont rajtam egyáltalán nem látszódott az öröm egyetlen kicsi jele sem.
- Te kértél meg, hogy segítsek. Bár nem az osztagom tagja vagy, s nem is ismerjük egymást igazán, mégis egykori osztagom tagja vagy. Valamint a Gotei Juusantai shinigamija, ezért is döntöttem amellett, hogy segítek neked. – Mondtam őszintén. – Visszakaphatod a kardodat, viszont csak azután, hogy kitakarítottál. Neutral – Mutattam az ajtó mellett lévő takarító eszközökre, amik egy vödörből és négy keféből álltak, valamint egy seprűből. Magát a takarítást is az edzés részének szántam, hiszen a munka is megerősít. – Először a gyakorló eszközöket tedd újra a helyükre. – Adtam az első instrukciót.
- Most seperd fel az egész termet. – Mondtam a következőt, miután az előzővel végzett, s ameddig sepert én és Sakura egy-egy ablak párkányára ültünk, s onnan figyeltük.
- Most a vödörbe hozzál vizet. – Szólítottam fel, s miután visszatért a vizes vödörrel folytattam. – Mint láthatod mindegyik kefének van pántja. Kettőt a lábadhoz köss, a másik kettőt a két kezedbe vedd. A takarítást ezekkel úgy csináld, hogy a kezeiddel a falakon köröket írj le, míg a földet a lábaddal fogod tisztítani, szintén körző mozdulatokkal. – Mondtam el az utolsó feladatát, miközben a kezemmel mutattam, hogy milyen mozdulatokra gondolok.
- Remélem, azt nem fogod szem elől veszíteni, hogy az, hogy mutattam, magyaráztam néhány, alapvető tudnivalót, az nem elég, hogyha nem gyakorlod. – Mondtam, miközben elkezdett takarítani. Így eljött az idő arra, hogy távozzak. Valamiért nem akartam búcsúzkodni, talán féltem annak a gondolatnak elképzelésétől is, hogy az ifjúval valami hosszabbtávú mester-tanítvány kapcsolatot alakítsak ki, hogy miért? Talán csupán távol akartam tartani magamtól. Így búcsúképpen, csupán egy utolsó tanácsot osztottam meg vele. – Ne gondolj, cselekedj. – Közben intettem kedvesemnek, hogy ablakon keresztül távozzunk, aki követett, miután Miyake-san kardját az ablak mellé támasztotta.
- Nem azt beszéltük meg, hogy a hakuda tudásodad fogod gyakorolni? – Dorgált meg Sakura mosolyogva. - De most az egyszer eltekintek ettől. ^.^ – Belém karolt, s úgy haladtunk tovább, az osztagunkhoz közeledve, az edzőtermektől távolodva.


Spoiler:
Staff-hoz:
Vissza az elejére Go down
Aikawa Chiyo
11. Osztag
11. Osztag
Aikawa Chiyo

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 398
Age : 32
Tartózkodási hely : Jobb esetekben ruhán kívül :P
Registration date : 2012. Feb. 21.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Edzőtermek - Page 4 Cl0te31700/45000Edzőtermek - Page 4 29y5sib  (31700/45000)

Edzőtermek - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek   Edzőtermek - Page 4 EmptyHétf. Ápr. 29, 2013 11:29 am

Tavirózsa? Hol?

Már majdnem reméltem, hogy kellemes játszópajtásra találtam. A hangsúlyt a majdnem-en kell hallani! Akkor romlott el bennem minden, elsősorban a kedvem, amikor felfénylett a kardja. Mivel a katanák normál állapotban nem fénylenek, meg úgy általában sem, nem volt nehéz kitalálni, hogy valószínűleg ez a kardja képessége. Még bele se nagyon melegedtünk, és már a shikai~át villogtatja? Szó szerint ráadásul. Neutral
- Csak nem nemes lennél? - fintorodtam el akaratlanul, miközben elhajolva néhány ellenséges szándékú shuriken elől, neki támadtam. Nem szerettem a nemességet. Azután, amit a családommal tettek, megtagadtam már jó régen a valamikori rangunkat, és ha csak lehettem kerültem a fajtájukat. De ki gondolta volna, hogy az ellenfelem is egyike a nemeseknek. Én biztos, hogy nem... Úgy tűnt ez annyira nem tetszhetett neki, ugyanis ő is támadott, nem csak én. Szép lassan kezdtem arra is rájönni, hogy mi is volt ez a képesség. Egyszer csak könnyebb lett Gingitsune. Igaz már az első alkalommal sejtettem, a másodiknál már éreztem, de tényleg könnyebb lett. Sóhajtva hívtam elő hangtalanul én is a kardom valódi alakját. Amíg csak a súlyával szórakozott a kardomnak, addig még nem volt veszve minden, ugyanis azzal én is tudtam játszani. Halkan, szinte már hangtalanul mondtam ki a képesség nevét.
~ Holdpöröly~ A kardom kissé nehezebb lett, mint volt. Csekélyke tíz kilót rádobtam az eredeti súlyára, és már lendítettem is. A mozdulat ugyanolyan könnyed volt, mint eddig, hisz én nem éreztem a változást, viszont az ellenfelem minden kétséget kizáróan megérezhette. Kicsit kíváncsi is lettem a lélekölőjére, hisz ez volt az első alkalom, hogy Gingitsune képességéhez hasonló képességű karddal találkoztam volna. Viszont jelen esetben nem ez volt a célom. Ahogy a kardjaink megkóstolták egymást, a meglepetést, és az extra lendületet kihasználva kicsit hátrébb toltam az ellenfelemet, miközben belepislogtam a szemeibe.
- Kedves nemes, elárulod, hogy melyik ághoz is tartozol? Főág, vagy csak köznemes? Netalán egyszerű sokadhegedűs egy régi ranggal? - az arcom egy nem túl kedves grimaszba rándult pár pillanatra. - Igazán elnézést kéne kérnem, mert "felségedet" ilyen piszkos helyre hoztam, igaz? Vagy legalábbis a fajtád ezt szokta elvárni nem? Arrogánsan rögtön azt gondoljátok, hogy, a tietek a világ, minden benne élővel... Viszont saját erőd nincs. WC~re azért ki szoktál tudni menni egyedül, vagy oda is az egyik szolgádnak kell elkísérnie? A kardod képessége nélkül ennyire vagy csak képes? ~ Eldöntöttem magamban, hogy amennyiben nem nemes, utólag majd küldök neki egy virágot, mint egy bocsánat kérés végett, ha meg tényleg nemes, akkor megérdemli, szóval nincs baj. Cool Shunpóval ugrottam hátra, majd újabb támadást indítottam meg. Pár nyíl elől elugorva, átlendültem a feje felett, miközben amikor épp fölötte voltam, suhintottam felé egyet. Már nem fordítva használtam a pengémet. Az élesebbik felével céloztam meg, hisz ha már megkörnyékezte a nemesség vádja, akkor nem foghatom vissza magam teljesen. Azért kicsit reméltem, hogy mégse sérül meg túlzottan... Embarassed Ezek után sóhajtva indultam meg a kijárat felé.
- Azt hittem szórakozhatunk egy kicsit közösen, de úgy látszik tévedtem... - mondtam még vissza a vállam felett, miközben a repkedő fegyverek között sétáltam az ajtó felé.


Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Chiruochiba Airisu
4. Osztag
4. Osztag
Chiruochiba Airisu

Férfi
Aries Horse
Hozzászólások száma : 202
Age : 118
Tartózkodási hely : Talpa és haja között.
Registration date : 2012. Feb. 01.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Edzőtermek - Page 4 Cl0te17600/30000Edzőtermek - Page 4 29y5sib  (17600/30000)

Edzőtermek - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek   Edzőtermek - Page 4 EmptyHétf. Júl. 15, 2013 9:59 am

A harangvirág zanjutsuja

Az akadémián zanjutsuból az osztály él diákjaként végeztem, viszont azóta sajnos ezt a tudományomat kissé hanyagoltam, vagyis csupán szinten tartást végeztem, és semennyit sem fejlődtem belőle, sajnos. Bár nem célom mások bántalmazása, ahogy a harc sem, viszont, mint kapitány kötelességem megvédenem az osztagom tisztjeit. A démonmágiában jártas vagyok, viszont hogyha olyan veszedelem fenyegetné, ami kidouval nem hárítható el, akkor legfeljebb céltáblának lehetnék csak jó, ezért úgy gondoltam, hogy a napokban segítséget kérek valakitől. A Kardok és Rózsák egylet megemlékezéses edzése válasz lehetet volna a gondolatomra, viszont sajnos el kellett jönnöm papírügyek okán onnan, amik után elhatároztam, hogy mihelyt van újra időm, akkor ellátogatok a tizenegyedik osztaghoz, hogy Chiyo-t felkérjem az egyletedzés fojtatására.
A Shiranui-fukutaichou által tartott edzésről véletlen elhozott, s még virágzó kardvirággal a kezemben, valamint egy gyakorló karddal az oldalamon sétáltam a legkedvesebb Juuichibantai tiszthez. Sajnos, vagy talán annyira mégsem sajnos egyszer, vagy kétszer rossz felé fordulhattam, és ezért először valami nagy térre tévedtem. ~Hmm… Hogy kerültem ide?~ Futott át agyamon a gondolat, ami után rögtön egy másik is. ~Ez lehet a fő terük, nem? Akkor gyorsan mennem kéne! ^^~ És sietősebb léptekkel ott is hagytam. Nem sokkal utána az edzőtermekhez keveredtem, pedig azt hittem, hogy végre jó irányba tartok. A második téves célnál derült ki, hogy annyira nem is kár, hogy rossz helyen vettem egy kanyart, mivel akit kerestem, éppen ott volt.
- Yo, Chiyo-chan! ^^ – Köszöntem rá hangosan, széles mosollyal és a szabad kezemet lóbálva.
- Remélem, nem zavarlak, – tényleg, őszintén reméltem, hogy nem zavarom, hiszen nem akartam sem az osztagának, sem az ő feladatát gátolni – és elnézést, hogy az Ichibantai-fukutaichou által tartott egyletedzésről eljöttem, de sürgős papírmunka akadt. ^^ Embarassed– Vakartam meg a fejem búbját.
- Hogyha ráérsz, akkor megkérhetlek arra, hogy annak az edzésnek azon részét megmutasd, elmagyarázd, amiről sajnos lemaradtam? – Mosolyogtam rá, s aztán a kardvirágot megemeltem felé. – Van nálam virág is.
Miközben Chiyo-hoz tartottam egy tizenegyedik osztagossal sem találkoztam, és ez csupán aközben jutott eszembe, mikor előtte álltam, s vártam a válaszát. Ezt gyorsan annak gondoltam, hogy mindenkinek pont máshol volt dolga, mint, ahol én voltam. ^^ Természetesen levélben értesítettem Matetsaku-taichout, hogy át látogatok az osztagához az egyik tisztjéhez. Nem kaptam nemleges választ, ezért nyugodtan sétáltam az utcáikon.
Chiyoról sem feledkeztem meg közben, figyelmesen figyeltem rá, s kíváncsian vártam, hogy miről maradtam le az egyletedzésről.
Vissza az elejére Go down
Aikawa Chiyo
11. Osztag
11. Osztag
Aikawa Chiyo

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 398
Age : 32
Tartózkodási hely : Jobb esetekben ruhán kívül :P
Registration date : 2012. Feb. 21.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Edzőtermek - Page 4 Cl0te31700/45000Edzőtermek - Page 4 29y5sib  (31700/45000)

Edzőtermek - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek   Edzőtermek - Page 4 EmptySzer. Júl. 17, 2013 10:13 pm

A harangvirág zanjutsuja

Gyönyörű időre ébredtünk. A nap ezer ágra sütött, lágy szellő lengedezett, kellemessé szelídítve a tomboló nyarat. Egy ilyen napot vétek lenne bent tölteni, így én sem tettem. Nem venném a lelkemre, ha ilyen vétkek nyomnák piciny szívemet, Gin~chanról nem is beszélve. Így aztán rögtön ébredés után felcsomagoltunk mindent és mindenkit, és kimentünk egy kicsit piknikezni az osztag udvarára. Legalábbis a reggeli erejéig mindenképp. Bár azt nem állítanám, hogy nem volt teljesen zökkenőmentesek az előkészületek. Kezdve rögtön azzal, hogy arra ébredtem, hogy Hikaru~chan rám potyogott. Ne kérdezzétek, mit is akart, de kevdenc ön és közveszélyes barátosném úgy döntött, hogy felkel. És az ilyen döntéseinek majdnem mindig ilyen következményei vannak. Még szerencse, hogy ott voltam, így nem esett fejre. Csak a gerincemet roppantotta félig meg. Miután igyekeztem úgy kitekerni a nyilalló hátamat, hogy fel tudjam a Drágát segíteni. Elég fájdalmasan, de azért megoldottam, igaz éreztem, hogy olyan izmaim és inaim húzódtak, amelyek létezéséről eddig csak homályos sejtésem volt. Azért sikerült felkecmeregnünk Cool , bár Kasai~chan azzal kezdte a napot, hogy aggódva és zöldellve megvizsgált. De keményebb fából faragtak, semhogy ilyen apró reggeli kis balesetek árthattak volna. Jó sok sütit, meg gyümölcsöt felpakoltunk, igaz inkább én, ugyanis kétbalkezes kis segítőm két tányért is összetört volna, ha el nem kapom őket. De minden jó, ha jó a vége, végül csak kijutottunk a szabadba reggelizni. Kis párolt rizs, tsukemono savanyúsággal karöltve, és persze az édesszájúaknak, vagyis Hikaru~channak és nekem, még egy kis mizuame cukorka is akadt. Csendes, és idilli időtöltésünkben pusztán Suza~chan zavart, aki valamiért szükségét érezte, hogy horror történeteket meséljen nekünk. Pedig úgy tudtam, hogy azt éjszaka szokták művelni. Surprised Kasai~chan azért még így is fehérre vállva reszketett a nyakamon. Hikaru~chan közben eltűnt, majd egy nagy csokor frissen szedett virággal, és jó néhány sérüléssel, de mindennél boldogabban tért vissza.
- Hát ezek? - pislantottam fel csodálkozva. Megjelenése a madárkát is kissé megzavarhatta, ugyanis ő is elhallgatott. Épp valamilyen mosdókról, meg vörös szörnyekről, akik lehúzták az ember bőrét, szóval ilyenekről mesélt. :|De most ő is meglepődött. Lássuk be, azt a viszonylag kevés, és rejtett virágot, ami az osztag kertjében fellelhető, Hikaru~chan mind megtalálta, és le is szedte. 
-Szépek nem? Amíg sétáltam, közben találtam őket! Gondoltam tetszeni fognak neked! Embarassed
Most komolyan, ilyenkor még haragudni sem lehet rá.
- És hol szedted össze azokat a sebeket? - érdeklődte le Suzaku, miközben Kasai~chan munkához látott, hogy rendbe tegye őket.
- Oh ezeket? - valamiért lelkesen elmosolyodott -Nem olyan rosszak, mint amilyennek tűnnek.
- És honnan való? - nem hagytam, hogy elterelje a témát. 
- Hát... Embarassed Szóval néhányan kint gyakoroltak. És talán túl közel mentem hozzájuk.- Itt kaptam majdnem infarktust, miközben ezt zavart mosollyal mesélte - De nem lett bajom, mert még mielőtt hozzám érhettek volna, elestem... Embarassed És a fa nem ütött meg, a földdel ellentétben. De a virágok épek maradtak!  
Nem csoda, hogy gyakoroltak tovább, bár Hikaru~chan ott sétálgatott közöttük, hisz nem látták. Viszont sérüléseket még így is tudtak volna neki okozni. Szóval egy mizuame cukorkát nyomtam a szájába, majd behurcolkodtam kevés kis csomagomat az egyik üres edzőterembe. A virágokat egy nagy vázába a sarokba állítottam, Suzakunak könyvet pakoltam elő. Megint egy fegyvernek is beillő nagyságú olvasnivalót cipeltetett velem. Szóval amíg kis családom biztonságos távolságba húzódott, én előkerestem pár bokent, és elkezdtem gyakorolni. Kis bemelegítés, és már próbálgathattam is. Két bokennel egyszerre eléggé más harcolni, mit eggyel, de megakartam tanulni. Kissé talán belemelegedhettem a dologba, ugyanis arra eszméltem, hogy Suzaku csörög, mint egy ébresztőóra. Ráadásképp újfent azt a titokzatos Rikut éltette, ami csak egyet jelenthetett. Óvatosan letöröltem a homlokomat, majd szétnéztem magam körül. Jó pár széttört boken, és kicsit arrébb az egyenruhám felső része hevert a földön csodás összevisszaságban. Emellett az ajtóban megpillantottam Risu~chant. Köszönés kép meghajoltam felé. Még jó, hogy nem éreztem felőle vérszomjat, sem az elhatározást, hogy ha a sors úgy hozná, akár meg is ölne. Talán ezért nem riasztott fel úgy a jelenléte, nem éreztem a veszély eltéveszthetetlen érzését belőle. Ott állt, mosolyogva egy gyönyörű vörös kardvirággal. Akaratlanul is elmosolyodtam, ahogy Hikaru~chan felcsillanó szemeit láttam, majd óvatosan kinyújtottam a kezem a virágért.
- Hikaru~chan, oda tennéd őt a többihez a vízbe, nehogy baja legyen? - nyújtottam át a virágot a lelkes lánynak. - És ha lehet óvatosan menj, jó? - mind kettejükért kár lett volna, ha elesik. Suza~chant innentől nem különösebben zavarta a megnövekedett lélekszám. Hangtalanul beletemetkezett a könyvébe, míg Kasai~chan kíváncsian körbetáncolta Risu~chant, majd amint véletlenül egyszer hozzáért, hófehérre vállt, és a hajam mögé bújt a vállamra. Csendesen meghajoltam újra Risu~chan felé.
- Ha megfelel az én segítségem, és ha tudok, akkor örömmel segítek. Bár ha nem baj, akkor nem nyüstölnénk a virágokat megint. Te is szereted őket, meg én is, szóval ne bántsuk őket. Inkább... - mentem oda a kis tároló szoba szerűséghez, amiben rengeteg gyakorló kard volt, és kezdtem el lelkesen keresgélni. Végül kis porolás, néhány hangos csattanás után találtam is egy shinait. Hiába, valamiért a boken volt az osztagunknál jobban favorizálva, de ez a mi hibánk. Büszkén, kissé porosan kászálódtam ki, és a felsőmet és kis családomat magamhoz véve, kikalauzoltam Risu~chant a szabadba. Az egyik eldugott sarokba állt a kedvenc fám. Egy ősöreg cseresznye fa. A legalsó ágai is olyan magasan voltak, hogy nyújtózkodva sem értem el őket. Jó sok bambusz "üveg" lógott le róla, valamennyi tele töltve vízzel, hogy nehezebb legyen. Mosolyogva alávezettem Risu~chant.
- Üdvözöllek a 11. osztag lógó bambusz poklában. - a mosolyom a lehető legmegnyerőbb volt, sugározva, hogy nem kell félni - A feladat a következő. A barátaimmal - intettem a többiek felé, de nem emeltem ki Hikaru~chant, mert úgy se látta - mozgatni fogjuk az üvegeket. Neked arra kell igyekezned, hogy egy se találjon el, és közbe lehetőleg maradjon egybe a shinai is. De szívesen megmutatom, hogy miként is képzeltem
De mivel tudtam, hogy a magyarázásban nem vagyok túl jó, így inkább intettem Hikaru~channak, majd letettem a bokenem a földre, és fegyvertelenül besétáltam a bambuszok sűrűjébe. Az elsőt hátulról lendítette nekem a kislány, de figyelve a suhogásra, és a megérzéseimre, az ösztönömről nem is beszélve, egy apró mozdulattal kitértem előle. Épp csak a fejemet húztam arrébb, hisz a túl nagy mozgással a többi bambuszba ütköztem volna. a fülem mellett elsuhanó bambusz néhány társának ütközött, és úgy döntöttek, immár közös erővel hogy újabb támadást indítanak ellenem. Eközben Hikaru~chan két újabbat lökött felém, amelyek elől már egy oldal lépéssel kellett kitérnem. Óvatosan és a fölösleges mozgást hanyagolva kerülgettem az egyre sűrűbben, egymást mozgásba lendítő bambuszokat, majd elindultam, és az ide-oda suhogó üvegek között kisétáltam a többiekhez. 
- Valami ilyesmit kéne, bár te a gyakorló kardodat is használhatod. Ezzel megtanulható, hogy ne csak a kardod erejére számíts egy küzdelem során. Rengeteg mindenben segíthetitek egymás munkáját, de ehhez neked is hozzá kell tenned, nem csak csapdosni vele. Mármint nem állítom, hogy ezt teszed, félre ne értsd, de ez volt a lényege a virágos edzésnek is. Embarassed De szegény virágok, hogy hogy néztek ki a végén... szóval itt össze kell dolgoznod a karddal! Ezenkívül a shunpót és a kidout hanyagold kérlek. - mosolyogtam, miközben kicsit távolabb lecsüccsentem. Hikaru~chan lelkesen vállalkozott rá, hogy segitkezik, és lendítgeti a bambuszokat, és kivételesen a kétbalkezessége még jól is jött. - Lássuk csak, - vigyorodtam el - Ha húsz alatt teljesítesz az első körben, akkor kapsz egy mizuame cukorkát! Cool Így, hogy az ösztönzés is megvolt, neki is kezdhettünk.


 
hali:
Vissza az elejére Go down
Chiruochiba Airisu
4. Osztag
4. Osztag
Chiruochiba Airisu

Férfi
Aries Horse
Hozzászólások száma : 202
Age : 118
Tartózkodási hely : Talpa és haja között.
Registration date : 2012. Feb. 01.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Edzőtermek - Page 4 Cl0te17600/30000Edzőtermek - Page 4 29y5sib  (17600/30000)

Edzőtermek - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek   Edzőtermek - Page 4 EmptyVas. Júl. 28, 2013 12:05 am

A harangvirág zanjutsuja

Kissé elkerekedett szemekkel figyeltem, ahogy a kardvirág, amit hoztam, s Chiyo-nak oda adtam ellebeg a szemem láttára. ~Chiyo beidomított egy mumust? o.O? Lehetséges? Valamikor beszélnem kell erről Shiroichi-taichouval. Mert hogyha lehetséges, akkor ez tökéletes megoldás lehetne egy esetleges mumusinvázió elkerülésére! ^^~
A kis lángocskát már csak akkor vettem észre, mikor fehéren Chiyo-chan hajzuhatagába bújt el. ~Lehet, hogy úgy lehet velem, mint ét mágnes ugyan azon pólusa? Taszítom őt? T.T Pedig nem akarnám bántani!~
- Hogyha nem felelne meg, akkor ide se jöttem volna! ^^ – Vakartam meg a fejem kócos búbját. – Nem tudom elképzelni, hogy mire alapozod még a gondolatának a feltételezését. Hiszen te biztosan nagyon jó kardforgató vagy, akár Yashuhiro-ojiiniisama. Valamint mi nem utáljuk egymást, legalábbis én nem utállak egyáltalán, és remélem te sem engem… ugye, nem? T.T Hogyha igen, akkor szólj, s megyek is! – Mondtam teljes őszinteséggel, miközben valamilyen gyakorló kardokat hozott elő.
~Bambuszok pokróca? o.O? Miért pokróca?~ Néztem végig a kis bambusz tárolókon. ~Biztos 11. osztagos dolog.~
- Hogyha, nem baj, akkor megmutatnád? ^^ – Kértem tőle a bemutatót, bár elsőre is megértettem, hogy mi lesz a feladat, viszont biztos, ami biztos alapon, hogyha látom is, akkor talán jobban sikerül, mind megértenem, mind teljesítenem a feladatot.
Elkerekedett szemekkel néztem, hogy mit is vár tőlem Chiyo-chan. Hirtelen felrémlett bennem, a múltkori hakuda edzése, ahol, mint hurrikán feldöntöttem a téglákat – pedig, csak rajtuk futottam. Előre fájt minden tagom, pedig, csupán néztem, ahogy Chiyo ügyesen elkerüli a bambuszokat.
- Ugyan, a te szintedhez képest, és minden bizonnyal csupán csapkodok a kardommal. ^^”
- Virág, shunpo és kidou kímélő és mentes edzés, megértettem. ^^ – Gyakorló karddal a kezemben, s lelkes mosollyal, de már előre fájó szemmel besétáltam nagy léptekkel a „Bambuszok pokrócába”. Már lendültek, a bambuszok, mikor Chiyo valamilyen édességet említett. Visszafordultam, – a vesztemre, – hogy megkérdezzem, mit is mondott, vagyis, hogy az micsoda, amit mond. Viszont csupán egy nyekkenő jaj csúszott csak ki a számból, mert a bambuszizékről teljesen megfeledkeztem, így ami szemből jött volna, s el kerülhettem volna, az hátból talált el, minek következtében előre tántorogtam, s lefejeltem egy másikat, azután vagy még három, egyszerre telibe talált, s már a földön is feküdtem a fájó tagjaimat szorongatva, a gyakorló kardomat elejtve.
Úgy tűnik, hogyha Chiyoval gyakorlok, edzek, akkor a feladatot mindig elbukom, legalábbis egyszer annyira, hogy újabb esélyt kelljen kérnem, s most sem volt másképpen.
- Újra próbálhatnám? ^^” – Kérdeztem, kisvártatva, miközben tápászkodtam föl, immár a gyakorló karddal a kezemben.
A következő próbánál már sikerült az első bambuszt elkerülnöm, viszont fejemmel – pont ugyan ott, ahol már megütöttem magam – egy másikat lefejeltem. Innentől inkább a kardom használatára támaszkodtam, s kerülgetni nem kerülgettem. Minden figyelmemet a „pokróc” mozgásának szenteltem. Nem éppen a legszebb mozdulatokkal, de nagyrészt sikerült arrébb ütnöm a támadókat, viszont még így is, főleg, amik hátulról jöttek, volt, ami eltalált. Úgy nagyjából a negyedik tockos után aktiváltam az el escudo kidout, de aztán le is engedtem, hiszen Chiyo arra kért, hogy ne használjak démonmágiát, ezért védekezőből támadóba mentem át, s a gyakorló karddal félre ütve, s előrefelé, gyorsan, vagyis szaladva kitörtem a „Bambuszok pokrócából”. Bár út közben újabb – egy-két – találatot sikerült szereznem, de kiértem a saját lábamon. *>*
- Mennyire voltam ügyes? – Kezdtem a kérdés záporomat. a fájdalomtól könnyes szemekkel. – Min és hogyan kellene javítanom? Miért hívjátok „Bambuszok pokrócának”? Nincs valami kevésbé fájdalmas lehetőség? T.T

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Aikawa Chiyo
11. Osztag
11. Osztag
Aikawa Chiyo

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 398
Age : 32
Tartózkodási hely : Jobb esetekben ruhán kívül :P
Registration date : 2012. Feb. 21.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Edzőtermek - Page 4 Cl0te31700/45000Edzőtermek - Page 4 29y5sib  (31700/45000)

Edzőtermek - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek   Edzőtermek - Page 4 EmptyPént. Aug. 02, 2013 11:47 pm

Harangvirág zanjutsu

Akaratlanul is elhúztam a számat, mikor az első bambuszt lefejelte Risu~chan. Valahogy sejtettem, hogy lesz ilyen része a dolognak, már akkor, amikor ide hoztam, de most, hogy a szemem előtt meg is történt, fájdalmasabbnak látszott, mint amilyenre számítottam tőle. De valamit valamiért. Amikor virágokkal próbáltuk meg elsajátítani ezt a fajta dolgot, Risu~chan mindenről megfeledkezve a virág gyógyításába kezdett, vagyis sajnálta a virágokat, pedig az ő áldozatuknak köszönhetően lettek a harcosok kímélve. Így kíméltük a virágokat, ellentétben a gyakorlóval. Embarassed Ámbár az a helyzet, hogy a földről kéri az újra próbálás lehetőségét, valamiért veszett ismerős volt. Besétáltam, és a kezemet nyújtottam neki. Persze reméltem, hogy ez a kérdés nem volt komoly. Már miért ne próbálhatta volna újra? Nem élet-halál harcot vívtunk. Általában olyankor nem lehet újra próbálni...  A következő alkalommal már jobban indultak a dolgok. Lelkesen vigyorodtam el, mikor az első bambuszt kikerültem, majd vigyorom mit sem hagyott alább, mikor a második eltalálta. Nem mintha nem tudtam volna, hogy min mehet keresztül. Nem egyszer játszottam már ezzel a játékkal én is. Próbálkozott kerülgetni, ahogy én csináltam, próbálkozott a kardjával, de még így is nem egy tockost kapott. Végül csak kidouzni próbált, de vigyorom mosollyá szelídült, mikor láttam, hogy meggondolta magát, és mégse mágiával védekezett. Vagyis a nagy kavarodásban is eszébe jutott, hogy miben is állapodtunk meg az elején. Ezért aztán el is döntöttem, hogy adok neki még egy tippet segítségképp. Igaz kiszaladt a bambuszok közül, de legalább kidou nélkül. Kissé talán könnyes szemekkel kezdett el faggatni, ami elgondolkodtatott. Nem volt mese, cselekedtem. 
- Suza~chan! Hikaru~chan! Kasai~chan! - Az aprónép odajött a hívásomra, és kíváncsian pislogtak rám. Két mizuame cukorkát vettem elő a csomagunkból. Az egyiket Hikaru~channak nyomtam a kezében, miközben megsimogattam a fejecskéjét, a másikat pedig Risu~chan szájába nyomtam zsebtolvajokat megszégyenítő ügyességgel. 
- Pontosan minket miért is hívtál? Engem miért is hívtál? - kérdezte a madárka közben a vállamra szállva, hogy csak én hallhattam. Úgy tűnt, ment volna vissza a könyvéhez. 
- Csak nem szerettem volna, ha azt érzed, hogy kihagyunk a dolgokból. Emellett... ha Hikaru~chan szeretne valamit, akkor légyszi szinkronizáld, de mintha ő mondaná jó? Risu~chan tuti szívbajt kapna, ha hirtelen a semmi elkezdene a fülébe suttogni!  
- Ezt komolyan mondod? - kérdezte Suzaku, és éreztem, hogy most, ha szája lett volna, talán gúnyosan el is húzza, de csőre volt, így nem tehette.Razz - Azok után, hogy Hikaru~chan hurcibálta a virágokat, ő lökdöste a bambuszokat, komolyan azt hiszed, hogy attól fog frászt kapni, hogy meghallja a hangját? Mellesleg ha én beszélek neki, attól is frászt kaphat... Neutral- csiccsentett egyet a végére. Volt logika abban amit mondott, szóval sóhajtottam egyet válaszul. Mit mondhatnék? Annyira természetessé vállt a kis Zashiki warashi jelenléte, hogy néha el is feledkeztem róla, hogy mások nem látják. Embarassed De most fontosabb dolgom is volt, mint ezen filozofálni.
- Kasai~chan - tartottam az ujjamat a vállamra, amire a kis lángocska egy vöröset lobbanva rá is telepedett. Okos nagy szemecskéit rám függesztette. Muszáj volt megsimogatnom, amire vörösre vállt dörgölőzéssel válaszolt. - Risu~chan a nővérem öccse. - bólintott egyet, azon a furcsa kékes-vöröses színen - Vagyis mondhatjuk, hogy az én rokonom is! Megtennéd, hogy megnézed a sérüléseit, hogy melyik milyen komoly, esetleg ellátnád őket, a kedvemért? - tudtam, hogy sokat kérek a kis lángocskámtól. Mikor meghallotta a kérésemet, egy fehéret lobbant, de azért bólintott. Fokozatosan zöldülni kezdett, szóval egy puszit nyomtam a buksijára, majd lapoztam egyet Suza~chan könyvébe, végül Risu~chanhoz fordultam, akit idő közben Kasai~chan kezelésbe is vett. 
- Ne ijedj meg, ha kérhetem - mosolyogtam rá - Hikaru~chan egy nagyon fontos személy a számomra, és most segíteni fog Kasai~channak, miközben én elmondanám a következő teendőket. Kissé szégyenlős a lány, ezért nem láthatod, de kérlek ne ijedj meg. - a lány a térdeire billantette a férfit, így Kasai~chan könnyebben végig tudta vizsgálni.
- Ne mozogjon, mert Láng~chan most minden bátorságát összeszedte, kérem, pihenjen, amíg nem végez!

Én közben rátértem a gyakorlati dolgokra.
- Nem igazán vagyok otthon az egészségügyi dolgokban, szóval ezt te jobban fogod érteni. Szóval az embernek ugye van öt érzéke. A látás, a hallás, a szaglás, az ízlelés és a tapintás. Önkéntelenül valamilyen formában használjuk valamennyi érzékünket, de ezek amellett, hogy kiegészítik egymást, valamilyen szinten el is nyomják egymást. Mivel látunk, nem vagyunk ráutalva annyira, hogy kiválóan halljunk, mert ha nem is halljuk meg a dolgokat, még megláthatjuk, és így tovább. Azonban egy harcos teljesen másmilyennek kell, hogy legyen. Néhai nevelőm mindig azt mondta, hogy a harcosnak az emberen túl kell emelkednie. Bár ezt nem tudom, mennyire emelkedés, de ő így fogalmazott. Amikor küzdesz, most példának okáért, a bambuszokkal, ne a szemedre és a füledre támaszkodj elsősorban. Az emberek valamiért ezt a két érzékszervüket kedvelik a legjobban, holott mind egyen rangú! Hát használd is úgy őket. Nekem életemben hetekig kellett valamelyik érzékemtől megfosztva élni, hogy megtanuljam valamennyi érzékszervemet egyformán kihasználni. De mivel most nincs arra időnk, így ide hoztalak. Bár ez se kevésbé fájdalmas, amikor a vadonba kell élned a látás vagy a hallásod nélkül. Twisted Evil Ja és ez nem pokróc, hanem POKOL. Nem tudom hallottál~e már a kardtávolságról. Ez egy képzeletbeli kör a harcos körül. Minél ügyesebb, ez a kör annál nagyobb. Ez azt jelöli, hogy mi az a terület, amire úgy képes koncentrálni, hogy bármi is lép be ebbe a körbe, azt meg tudja ölni. Ez az a terület, ahol minden érzékszerveddel figyelsz, és pont ezért bármire tudsz reagálni. Nem utolsó sorban csodás érzés is! Próbáld ki! Nem csak az ellenfeleket érzékeled olyankor, hanem a kis állatokat, a növények illatát, minden olyan élénket, olyan varázslatosan szinte rád zuhan, nem minden napi élmény. Ámbár nem vagyok túl jó a szavakkal. Szóval itt a lógó bambusz pokolban, nem kiszaladni kell, hanem ezt a képességet kifejleszteni. Hogy megtanulj mindent észre venni a kardtávodon belül! Figyelj a légmozgásra, a hangokra, a legapróbb érzékletekre is! Erre tanít ez a hely. 

Mosolyogva kalauzoltam vissza a bambuszok közé, remélve, hogy sikerül most már, ha nem is tökéletesen, de majdnem tökéletesen végrehajtani a feladatot. Szóval Hikaru~chan újra munkába lendült. Embarassed 

Edzőtermek - Page 4 Blue-bell-flower-macro_00440475
Vissza az elejére Go down
Chiruochiba Airisu
4. Osztag
4. Osztag
Chiruochiba Airisu

Férfi
Aries Horse
Hozzászólások száma : 202
Age : 118
Tartózkodási hely : Talpa és haja között.
Registration date : 2012. Feb. 01.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Edzőtermek - Page 4 Cl0te17600/30000Edzőtermek - Page 4 29y5sib  (17600/30000)

Edzőtermek - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek   Edzőtermek - Page 4 EmptyVas. Aug. 25, 2013 8:02 am

A harangvirág zanjutsuja

Pokróc, pokol, egyáltalán nem mindegy. NeutralÉn meg ügyesen összekevertem, de így, hogy tudom már, hogy hova is kerültem, talán jobban tudok a helyre koncentrálni, hiszen nem kell azon gondolkodnom, hogy miért is bambuszok pokrócának hívják. :|Viszont még nem sietnék előre, mert még történt egy-két dolog, mire újra a bambuszok közé értem.
Mint például, miután aljasul lecsapott egy pokoli bambusz, Chiyo-chan felsegített.
Úgy ahogy sikerült egy darabig bent maradnom, de kikényszerültem jönni, mert annyit kaptam a fejemre. >.> Chiyo a barátait oda hívta hozzánk, bár láthatóan a madarának nem volt csőrére, mert egy minden bizonnyal érdekes könyv mellől kellett a figyelmét elszakítania. Ő volt „Suza-chan”. „Kasai-chan” az apró kidou lánglény volt, akinek a megszületésében közre játszottam. ~Születésről jut eszembe, Rosui-neesant, és a gyerekeit meg kellene látogatnom egyszer!~ Az aranyos, kis lángocska valamiért mindig fehérré vált és menekült, mikor egymáshoz értünk… Nem tudom, hogy miért lehet ez. :SViszont „Hikaru-chan” neve idegen volt számomra, de hamar kikövetkeztettem, hogy ő lehet az, aki a virágot elvitte egy vázába. Ameddig Chiyo Suza-sannal beszélt én Hikaru-sant kerestem, fejemet forgatva, hátha látok valami, rá utaló nyomot, vagy valamit.
Mint megtudtam, Hikaru-san lány, és szégyenlős, ezért nem láthatom. Valamint az apró lángocska Chiyo kérésére megvizsgál. ~Ez olyan, de olyan kedves tőle! Embarassed~ Igyekeztem minél nyugodtabb, s minél barátságosabb kisugárzású lenni, nehogy újra megrémisszem Kasai-sant. A kis lángocska leginkább a fejem hátsó részénél találhatott zúzódást, de a vállaim, kezeim se voltak mentesek tőlük.
- Rendben, Hikaru-san… – Bár furcsa volt, hogy a semmiből, vagyis a szabad szemmel látható világhoz képest a semmiből jött a hang, de tudtam, hogy ki szól hozzám, és azt is, hogy miért nem látom. Szóval úgy tettem, ahogy kérve lettem.
Érthetően monda Chiyo az érzékek kapcsolatát, bár egyet kihagyott, ami nem más, mint a lélekérzékelés, de ez talán azért lehet, mert a tizenegyedik osztagban annyira nem nagy hagyományú a démonmágia ismerete, ellenben a fegyverek forgatásának művészetével. Ez utóbbiban, Chiyo messze túlmutat rajtam, s nagyon jó, hogy tőle tanulhatok! ^^
~Hetekig? O.O~ Tágult kissé meg a szemem a csodálkozás jeleként. ~Így már érthető, hogy miért ilyen nagyszerű.~ Ezután mondta félreérthetetlenül, hogy nem pokróc, hanem pokol, vagyis bambuszok pokla a hely neve.
Kardtávolság… Ismerős szó volt, talán még az akadémiáról, de nem biztos. Ahogy mondta, rögtön megpróbáltam tudatosan érzékelni minden érzékszervemmel a környezetemet. Némi csukott szemes koncentrálás után elsőnek a szememmel Chiyo-t láttam meg, azután az ízlelő bimbóimmal jobban éreztem az édesség ízét, azután Suza-sant is láttam, ahogy olvas, éreztem, hogy Kasai-san éppen a tarkóm mely részét vizsgálja, gyógyítja, illetve lélekérzékelésemmel is éreztem mindannyiukat, még Hikaru-sant is halványan. Érdekes volt, főleg az, hogy valahonnan még virágillatot is éreztem, de nem vagyok én vadászkutya, így pontosabbat már nem tudnék mondani róla.
Chiyo bekísért újra a bambuszok poklába, s mielőtt kimehetett volna a keze után nyúltam, s óvatosan a fülébe súgtam, nehogy más is meghallja, mert senkit sem akartam megijeszteni.
- Chiyo-chan, Hikaru-sant ne engedd a tízedik osztag közelébe. Tudod, mivel számodra fontos, ezért nem lenne jó, hogyha valaki elmumusűzzék! :oops:Szóval csak ennyit akartam mondani gyorsan, mielőtt még egy bambusz kiveri a fejemből. ^^
Vettem néhány mély lélegzetet, s újabb rövid koncentrációval igyekeztem az érzékeimet rászorítani arra, hogy a bambusz tárolókat érzékeljék, hogy elkerülhessem azokat. Az első néhánynál nem igazán akaródzott sikerülni a dolog, de ahogy haladt előre az idő, úgy kezdtem ráérezni az ízére, vagyis a gyakorlatára, bár még így se voltam közel se olyan ügyes, mint Chiyo-chan, de magamhoz képest már jobb voltam. Rá ismertem, hogy miféle suhogó hangot adnak ki, valamint oda figyeltem, hogy ez a hang honnan jön, ennek segítségével is már könnyebb volt kikerülnöm őket. Valamint azt sikerült megfigyelnem, hogy mielőtt eltalálnának, miféle szellőszerű valamit érzek. Valamint ezek mellett, vagyis a bambuszokkal való közelebbi ismeretségnek hála lett egy sejtésem, amit majd ki kell tapasztalnom valamikor, hogy a lélekérzékeléssel a tárgyakat felépítő lélekenergiát is lehet-e érzékelni.
Szóval ott voltam a bambuszok poklában, már tudtam, hogy hogyan nevezik, és értettem is azt, hogy miért, ezért ezen nem kellett gondolkodnom. A feladatra tudtam koncentrálni, hogy a bambuszokat elkerüljem. Az előbbi próbálkozás után szemmel láthatóan jobban mozogtam. Legalábbis szerintem szemmel látható volt, mert abból, hogy kevesebb talált el, ezt a következtetést vontam le. Bár lehetséges, hogy csupán nőtt a szerencsém, vagy aki rám lökdöste a bambuszokat, már nem akart annyira szétverni velük.
A hátamon, ahol Diego-espada ceroja eltalált, már teljesen begyógyult a seb, nyoma nem látszódott, viszont a bőröm érzékenyebb maradt. Ezt a diagnózist egy bambusz is megerősítette, mikor telibe találta azt a részt. Éppen felugrottam, hogy úgy üssem el egy felém közeledő bambuszt, s nem teljesen átgondolt ötletemnek meg lett a következménye. :roll:Kettő nyögés és egy puffanás. Az első, é hangosabb nyögés, amikor eltalált, a második nyögés az a puffanással együtt keletkezett, ahogy térdre érkeztem.
- Chiyo-sensei! – Szóltam csillagok mögül, a sarkamon ülve. – A bambuszok pokla győzött, visszavonulót fújnék! – S azzal elkezdtem kifelé kúszni, nehogy véletlenül is eltaláljon még egy.
Fáradt voltam, vagy azért, mert tovább voltam bent, vagy azért, mert a koncentráció ki fárasztott, bár végeredményt nézve lényegtelen volt, hiszen így is, úgy is fáradt voltam.
Vissza az elejére Go down
Aikawa Chiyo
11. Osztag
11. Osztag
Aikawa Chiyo

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 398
Age : 32
Tartózkodási hely : Jobb esetekben ruhán kívül :P
Registration date : 2012. Feb. 21.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Edzőtermek - Page 4 Cl0te31700/45000Edzőtermek - Page 4 29y5sib  (31700/45000)

Edzőtermek - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek   Edzőtermek - Page 4 EmptySzer. Feb. 12, 2014 1:24 pm

Harangvirág zanjutsuja
Hangtalan mosollyal figyeltem az igyekezetét. Nem csak én mosolyogtam. Egyszerre csak azt vettem észre, hogy Gingitsune is ott csücsült mellettem, és fülig ért a szája valamiért. Közösen figyeltük, ahogy Risu~chant hol eltalálta egy bambusz, hol sikerült kitérnie előle. Vigyora nem csak a látványnak szólt. Szint biztos voltam benne, hogy különböző emlékektől virult így a feje...
- Nos? Mit fog szólni szegény, ha kijön onnan, és újfent szembesülnie kell a megnövekedett társasággal? - érdeklődtem le, már csak azért is, mert a Róka csak mosolygott, de meg nem szólalt volna, a világ semmi kincséért se előttem. Persze most se arra válaszolt, amit kérdeztem...
~ Szerinted mennyit fog neki érni az a tudás, amit tanítani próbáltál?
- Szerintem sokat! - vágtam rá magabiztosan - Nézd csak meg. Ez az első napja, és már milyen ügyes! Más újoncoknak hetekbe, sőt már volt olyan, akinek hónapokba is tellett, míg egyáltalán ki sikerült egyet kerülnie anélkül, hogy még többet zúdított volna a nyakába!
~ Nem vitatkozom... veled most semmiképp. ~ hajtotta a vállamra Ezüstke a fejét.
Közben Risu~chan megpróbálta visszaütni az egyik támadóját, és kissé leüttette vele magát. Bár elsőre nem volt világos, hogy egy egyszerű hátba veregetés miért is volt rá ilyen hatással, de Kasai~chan lelkes magyarázatba kezdett, szóval szép lassan kiderült a sérülés. Ismeretlen eredetű zúzódás, ahogy a drága öcskös mondta volna, ha épp ő látja el. Így azonban csak kihirdette a bambusz-győzelmet, és már kint is volt mellettünk. Nézett rám nagy kíváncsi szemekkel, én meg újfent nem tudtam, hogy miként is fogalmazzak. Kissé megköszörültem a torkom.
- Oké, kezdem az időddel. Újonc létedre szép időt futottál! Általában jópár heti, sőt némelyeknek majd egy havi gyakorlás is kell, míg ennyi időt képes eltölteni idebent... - mondtam mosolyogva, ám ekkor könyörtelenül a szavamba vágott Gingitsune.
~ Szerintem mutasd be neki, hogy ez az egész mire is volt jó... ~ Risu~chan ekkor vette csak észre a kardom materializálódott, igen csak kajánul vigyorgó alakját
De nem mondott butaságot a Róka. De hogy neki se legyen teljesen gyereknap, az egyik bokent oda dobtam neki, a másikat meg én vettem föl, és oda súgtam Risu~channak.
- Próbáld meg kitalálni, hogy mely érzékünket használjuk!- Szegényen látszott, hogy fáradt, vagyis, ha az ő kezébe adtam volna a fakardot, a fáradtság, rontott volna az eredményein. És így is levonhatta a tanúságot. Gin~chan is és én is bekötöttük a szemünket, majd egymással szembe álltunk. Nagyon nem volt szép, hogy milyen hangtalanul mozdult Gingitsune, ám í levegőt így is, pont idejébe sikerült megéreznem. Összeszokott edzőpárosként, a mozdulataink, ahogy az egész lényünkkel a kardtávunkra koncentráltunk, már-már táncszerű kinézetet kölcsönzött a harcunknak. Pár összecsapás után, kíváncsian vettük le a szemkötőinket, és mentem oda Risu~chanhoz. Hibátlanul felsorolta mindet.


Vissza az elejére Go down
Szayel Aporro Granz
Admin
Admin
Szayel Aporro Granz

Virgo Snake
Hozzászólások száma : 712
Age : 34
Registration date : 2010. Aug. 04.
Hírnév : 45

Edzőtermek - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek   Edzőtermek - Page 4 EmptyHétf. Márc. 10, 2014 7:12 am

Chiyo, Airisu: edzéseteket lezárom. Airishu kapitány jutalma 500 LP. Chiyo a következő edzésénél kap jutalmat.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Edzőtermek - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek   Edzőtermek - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Edzőtermek

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Seireitei és környéke ::   :: 11. Osztag-