-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Shinginotou - A hűség tornya

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Nara Shiratori
9. Osztag
9. Osztag
Nara Shiratori

Férfi
Gemini Hozzászólások száma : 361
Age : 153
Tartózkodási hely : 9. osztag területe / Kapitányi iroda
Registration date : 2010. Jun. 21.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Shinginotou - A hűség tornya - Page 2 Cl0te40600/45000Shinginotou - A hűség tornya - Page 2 29y5sib  (40600/45000)

Shinginotou - A hűség tornya - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Shinginotou - A hűség tornya   Shinginotou - A hűség tornya - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 11, 2012 10:33 am

Ismerkedés a Daitenshivel és a vezetőjével

Bár nem tudom, hogy miért akarta hallani Sierashi-san, hogy milyen a kapcsolat a kapitányok között, ennek ellenére eleget tettem a kérésének. Az már az ő dolga, hogy mit kezd a kapott információval, ez engem már nem érint. Lehet, hogy azt gondolja Sierashi-san, hogy a mostani kapitányok, az ő idejében lévő kapitányok közelébe sem érnek, ami lehet, hogy igaz is. Sok kapitányváltás történt, miután én is az lettem és az újjak még nem olyanok, mint a régiek. Talán nem is lesznek olyanok, de az biztos, hogy megtesznek minden tőlük telhetőt. Lehet, hogy a kapitányok különböznek egymástól és talán néha összetűzésbe keverednek, de ha meg kell védeni Soul Societyt, akkor félre tudják rakni ellentéteiket és egymás oldalán tudnak harcolni.
Már alapból nehéz valakit találni egy kapitányi posztra, hiszen nem mindenki szaladgál bankaial és jó vezető készséggel. Magamat sem tartom még jó kapitánynak, nekem is van még mit fejlődnöm. Még én is az újak közé tartozom, talán pont tőlem kezdve számolhatjuk az újabb generációt. Én indíthattam el a kapitányváltási hullámot, mert miután kapitány lettem, jó sok kapitány beavatáson vettem rész és egy-két kapitányi vizsgán is jelen voltam.
- Ezt a fát szimbolikusan is lehet érteni, magára a 10. osztagra. A hadnagy, majd kapitányváltással, mintha a fejetetejére fordult volna az egész osztag. - módosítok egy kicsit a mondandómon, bár ez csak a saját véleményem. Nekem sem tetszik különösen az, amit Anao csinált a 10. osztaggal, de az már az ő osztaga, mi nem szólhatunk bele, mit hogy csinál. Egy kapitány azt tesz az osztagával, amit akar, teljes körű hatalma van felette. Bár Anaot én sem tartom annyira alkalmasnak egy osztag vezetésére, hiszen csak egy bankait villantott és az ölébe szállt az osztag. Mondjuk, ameddig elvégzi a feladatait megfelelően, addig nem szólhatok semmit.
A 12. osztag mindig is különc volt, amióta Urahara Kisuke elhatározta, hogy ez az osztag tudósokból fog állni. Sosem értettem meg őket, talán azért, mert ők máshogy gondolkoznak, mint mi egyszerű halálistenek. Masamune pedig ennek az egész osztagnak a feje és mintha egy teljesen másik világban élne, mint mondjuk én. Nem is akarom megérteni igazából, hogy mi jár a fejében. Nekem nem kötelező vele jóban lennem, ezért nem is leszek elég, ha elviselem, ezt pedig meg tudom tenni, nem olyan nagydolog.
- Még csak a menyasszonyom. Rendben, ezt megjegyzem és köszönöm a tanácsot. - javítom ki Sierashi-sant, hiszen még nem tűztük ki az esküvőnk időpontját sem. Jól mondta Sierashi-san, a szerelem tényleg egy különleges érzés, olyan mintha megtaláltam volna a másik felemet, aki tökéletesen kiegészít engem. Ez nem csak a normál életre igaz, hanem a harcokra is, hiszen Tasu inkább hakudával és shunpoval harcol, míg én zanjutsuval és kidoukkal. Bár valami hasonló igaz volt a hadnagyi éveimre is, mivel akkor Mistyvel egészítettük ki egymást, de az teljesen más volt, mint ami Tasuval van.
- Akkor én lassan távoznék is. Köszönöm a szíves fogadtatást, remélem nem raboltam feleslegesen az idejét. - elérkezettnek láttam az időt, hogy visszamenjek az osztagomhoz. Amiért idejöttem azt elintéztem és ezzel egy nagy kő esett le a szívemről. Egy gonddal kevesebb, bár egy kapitánynál talán sosincs olyan, hogy gondtalan élet, valami kis apró-cseprő gond mindig akad valahol, ami megoldásra vár.
Egy meghajlás után el is hagytam a Daitenshi Seireteii birtokát és elkezdtem visszaballagni egy újabb ismerőssel a hátam mögött. Még nem tudok mindent erről a csoportosulásról, de mivel tudni akarom, milyen környezetbe került Shizune, ezért majd kifaggatom valamikor a sotaichout újabb információkért. Sierashi-san vele egyezkedett, így tudnia kell sok mindenről. Még szerencse, hogy nem a 46-ok Tanácsa volt az egyezkedő fél a mi oldalunkról, mert belőlük valószínű semmilyen információt nem tudtam volna kiszedni. Nem fogok tétlenül ülni, amíg Shizune eljön hozzám, megpróbálok minél többet megtudni, erről a szervezetről.
Vissza az elejére Go down
http://myanimelist.net/profile/LeoWyatt
Masachika Ryuutarou
Daitenshi
Daitenshi
Masachika Ryuutarou

Férfi
Aquarius Tiger
Hozzászólások száma : 80
Age : 37
Tartózkodási hely : Ji'pó 10km-es körzetében
Registration date : 2012. Mar. 14.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: Yuu házi bolondja (Tenshi)
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Shinginotou - A hűség tornya - Page 2 Cl0te15600/30000Shinginotou - A hűség tornya - Page 2 29y5sib  (15600/30000)

Shinginotou - A hűség tornya - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Shinginotou - A hűség tornya   Shinginotou - A hűség tornya - Page 2 EmptyPént. Okt. 12, 2012 6:52 am

Security…kicsit máshogy?

Tudjátok, hogy van ez. Sokáig pitiszkál egy szálka, csak megmoccansz. Én általában nem, de most váltsunk témát, mert sose lesz sztori. Nem azért hordok „Daddy’s son” felsőt, vicces lenne, vagy elfogyott a kreativitás. Simán be akarok nyalni. Nem titok. Na, de ha ennyire teperek, csak szürke marha állományt karistolja, mi lehet az ősömmel. Jah! Érdekel! Miért? Hát, az egy jó kérdés. Vegyük sorba. Nem jövünk ki? Stimm. Ki akart nyírni? Stimm. Nem beszélünk? Stimm. Sose tudom, merre jár? Stimm. Tudok róla egyáltalán valamit? Hátöh, N-E-M! Tiszta röhej! Másról lenne szó, kajak telibe küldeném kárörvendő hahotával, de vazze! Nálam ciki! Még is az ősöm. Se anyám, se tesóm, csak idegbeteg nagyPém, meg Kyo-m van zálogban. Gáz, de a legközelebbi rokonom. Meg, dikk! Böki a csőröm, mi frászt művel. Lekötelezne, ha kiböffentené alkoholmámoros percében, merre settenkedik elveszett örömlányok szoknyája után. Tengés-lengésnek is van határa. Ki van csukva, nap-nap után döglik kocsmákban. Ahhoz túl jól néz ki. Baszki! Ne forgassad kifelé! Nem ferdültem be! Ájjá le a vész visongással! Gondojjá bele! Csumákosan függő ipse már lazán vetekszik hajlékony dobozlakóka öt méterre retinát kicsapó borosta bukéjával. Ji’pó meg feltűnően frissen van nyalva. Hol a kővári rozoga viskóban jógázik?! Kajak viszkető görcsöt kaptam tőle. Ezért villantottam bankókat.
Szanaszét pateroltam, néhány fürge ürgét csurrantson le nekem forródrótot. Elúszott szép adag zsebpénzem, mire forró kutyagumiba ütköztünk. Szívtam rendesen a fogam. Kész rablás! Nem gáz! Visszacsengetem a kaszából. Lényeg, meglett az ősöm. Valami istenverte szervezetbe kavarodott. Be se lepődtem! Tipikus! Lelécel valami zűrös balhéba, minket meg hátrahagy a fenébe. Kössz! Őt bezzeg baromira nem izgatja, mi van velünk. Néha! Tényleg! Komolyan! Eskü! Fejére húznám a bugyogóját, szálljon már magába. Dedós. Jah! De könyi már, ő, hogy viselkedik? Félig legális cuccban matat. Már! Nem rég hunyt felette szemet MuszkLee. Mér? Passzolok. Ráuntam a kutakodásra. Pont eléggé felkúrta az agyamat, pihentessem, eddig. Ma úgy keltem, én tutira letárgyalom ezt a témát. Felnyálaztattam egy kövér bélyeg lepkét, összeröffennék fejeskével. Nem tom vevő e az ötletre. Bizarr szitu lehet, valami no name takonygomba randiért holofonál és annyit bök ki, lenne pár kérdése. Mindegy. Összejön, összejön. Nem, akkor megyek inni.
Én idecsörtettem. IDŐBEN! Nagyon para! Sehova nem érek oda három órás késésnél előbb. Ebből látszik atombrutálisan rákattantam a dologra. Itt rohadok. Pontosan délután kettőkor. Bemasíroztam a kapun. Keresztül vágtattam az udvaron. Puccos. Kicsit uncsi. Aludni frankón lehet. Köbö ennyi a vélemény. Különösebben nem hat meg. Nyomulok a bejárathoz. Itt akadt némi problem. Mostan kopogjak, keressek csengőt, vagy mifene? Nem az! Megoldottam. Benyitottam. Csoda, mi? Ő bajuk. Mér nem zárják. Bemasírozni tilos lenne, bettos fennakadnék valami pókháló trutyin. Mindegy! Bent vagyok a rendszerben. Innen meg. Hát, jó kérdés merre. Beszobroztam a lépcsővel szemben. Kóslattam egyet, van e pingvines ürge, táblás jelzés, arra mennyé. Há, nem volt. Faszintos. Totál tanácstalan lúzerként vakarásztam a fejemet. Honnan szültem volna ki a tárlatvezetési irányzékot?! Nem volt esernyős picsa! Semmilyen csini bige! Gáz! Nem baj! Kitartok. Jöhetett a kapcsolatteremtés. Kieresztettem baromi nagy intelligenciám.
-Csövi!-Leledzik itt élőlény? Jah! Én a…-Párdón! Névmemória megint befuccsolt. Nem vész. Két csettintés között kivágom magam.-…főkolompost keresném. Távrecsegtem miatta. Baszki! Hallja ezt egyáltalán valaki?! Totál skizó fíling…-
Jah! Szerintem durvásan égés, levegővel pofázok. Vehetnék Na’jó chan-tól kaktuszt. Annak tolhatnám a stájszot. Vissza se ugatna. Nem, mintha itt bárki szörcsögött volna. Lehet defektes lett a lepkém. Elvitte egy taifun. Félrebeszélt. Tudom is én. Mai világban bármi megtörténhet. Az is nálam szalad el normi norma. Bejegyzem, kattantnak érzem magam. Erre mit csinálok? Pofázom tovább! Értelmi! Szörnyen.
-Jelszavas rendszer? Na! Azt nem kaptam. Jöhet némi hint! Megfejtem! Asszem.-
Közben füleltem. Hátha jön nesz, bármilyen nyösztetés. Ennél méretesebben úgy se égek. Vagy igen. Sose szóld el magad. Bár, ha ismerik Ji’pót… Sebtében leesik a tantusz. Rossz pénz nem vész el. Gyakran magyarázzák rá ütöttem. Ha tudnák hányat. Olvastam vackokat azok nem jönnek ki, akik nagyon hasonlítanak. Na várjá! Azok se, akik fullosan különböznek! Oltári! Apát akarsz? Változzá, geci! Nagyon humoros. Áh, nye-nye-nye! Jöjjön a csávesz, vagy itt döglök meg a filózásban.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Shinginotou - A hűség tornya - Page 2 Cl0te68000/100000Shinginotou - A hűség tornya - Page 2 29y5sib  (68000/100000)

Shinginotou - A hűség tornya - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Shinginotou - A hűség tornya   Shinginotou - A hűség tornya - Page 2 EmptyPént. Okt. 12, 2012 8:49 pm

[Ismerkedés a 9. osztag vezetőjével és Security kicsit máshogy?]
Könnyed főhajtással veszem tudomásul a Kyuubantai kapitányának távozását, lényegében mindent megbeszéltünk, ami érdekelhette Őt, jómagam pedig nem kaptam olyan információkat igazából, amiket amúgy ne tudtam volna. Kicsit talán a kelleténél jobban elkomorodok a hallatok miatt, ám valamilyen szinten érthető, ha az ember egyik közeli társának munkáját földbe tiporják hozzá nem értő egyének. Suke már legalább egy hónapja eltűnt a dangai sötétjében, kutatásaink ezidáig eredménytelenek maradtak, már-már megfogalmazódott bennem a feltevés, miszerint életét vesztette valamilyen érthetetlen ok következtében. Elégedetlenül csóválva a fejem fordulok vissza a ház irányába, amely üres tartóként nyitogatja Rám méretes szájait, melyeket egyébként ajtóknak nevezünk. Egészen egyszerűen nem tudom hova tenni a mostani kapitányságot a fejemben, az elmondottakból kitűnik, miszerint többségük csak azért birtokolja a haorit, mert képesek a bankaira, ami igencsak nagy szónak számított, legalábbis régen alig voltak olyanok, akik elegendőnek érezték magukat ezen szint eléréséhez, általában legalább tíz év kell a normális irányítás elsajátításához, s talán száz sem elég a tökéletesítéséhez! A körülmények persze változóak lehetnek, minden a kard és a viselője közötti kapcsolaton múlik. Dotonryuu és a köztem lévő összhang megtörhetetlennek látszik, habár legutóbb igencsak megmakacsolta magát, negatív gondolataimnak hála belső világom majdhogynem összedőlt, ily’ módon próbált meg távol tartani képességeim újabb szintjétől, inkább kevesebb, semmint több sikerrel. Nézeteltérések mindig vannak és lesznek is, ezt jelenti a különbözőség, senki sem egyforma. Bölcselkedésemet némi bólogatással erősítem meg, amikor ismeretlen lélekenergia sugárzását vélem felfedezni az épületből. Melyik ostoba akarna betörni hozzám?
Homlokomat ráncolva szökkenek fel az egyik kitárt emeleti ablakhoz, amin bemászva észrevétlenül közelíthetem meg a betolakodót. Fürge léptekkel, zajtalanul siklok a padló felett, időközben zanpakutōmat is sikeresen magamhoz veszem, no, nem mintha enélkül nem volnék képes elbánni akárkivel, azonban valljuk be, egy borotvaéles acélpenge mindenkiben nagyobb félelmet kelt, mint egy pár csupasz ököl. Nem esik nehezemre behatárolni az érkező pozícióját, mivel eléggé ostoba módon óbégatni kezd, szavait viszont képtelen vagyok kivenni teljes egészében a távolságnak hála. Értelemszerűen az előcsarnokban ácsoroghat, amennyiben a főbejáraton keresztül érkezett, ám igencsak nagyfokú neveletlenségre vall előzőleges engedély nélkül belépni más birtokára, ezért modernebb helyeken le is lőhetném, már amennyiben képes lennék lőfegyvereket kezelni! A kisugárzásából egyértelműen kikövetkeztethető származása, egy újabb shinigamival van dolgom, úgy látszik felettébb felkapott celeb lettem mostanság a Seireitei falai között, egészen egyszerűen zaklatnak! Mivel elég sajátos módon oldom meg az ilyen helyzeteket, szerencsétlen paparazzók jobban teszik, ha messziről elkerülnek, máskülönben törött fényképezőgépük lesz a legkisebb kár, ami éri őket. Az agresszív véleménycsere szervezetileg is bevett szokás lett, lényegében azt jelenti, hogy először jól elagyabugyáljuk az áldozatot és csak utána tesszük fel kérdéseinket. Ám mint minden ilyen technikának, ennek is megvannak a hátulütői, példának okáért az alany eszméletvesztése vagy halála esetén semmilyen választ nem kapunk. Zavaró, de még mennyire az! Ebből adódóan most visszafogom magam, ígérem!
Shunpomat használva rövidítem meg az emelet és a földszint között lévő távolságot, szemmel nem is követhető módon tűnök el, majd jelenek meg ismét a betolakodó előtt. Fegyveremet épp olyan szögben tartva rántom elő, hogy a tsuka részének vége pont keresztezze útját a nagyhangú férfi állcsúcsával, ahol igen sok idegvégződés található, néhány percig biztos nem fogja tudni mi is történt vele, ez egyfajta mellékhatása a fejre mért erős ütésnek. Minimálisan emelkedik a levegőbe, majd hangos csattanás kíséretében terül el a parkettázott padlózaton. Hm, egészen könnyen ment a rajtaütés, még a végén átkérem magam a Daitenshi Youkai különítményébe, nehogy elkallódjon a tehetségem! Eme kérdéskörön morfondírozva fűzöm össze ujjaimat hátam mögött és hagyom rövid időre magára a pórul járt szerencsétlent. Rövidesen visszatérek kezemben egy jókora kancsó jéghideg vízzel, célom eléggé egyszerű.
- Ideje felkelni, hétalvó! – szólítom fel emeltebb hangon, miközben fejére zúdítom a jeges áradatot. – Ki vagy és mit keresel itt? Javaslom, a további atrocitások elkerülése végett az igazat mondd, máskülönben nem leszünk jóban, s azt feltételezem Te sem szeretnéd, ugye?
Kedves személy lévén mondatomat egy hátborzongató mosollyal zárom, amit nem egy félbolond ismerősömnél láttam már, példának okáért egykori felettesemnél, Masaki Sachiarunál! Jobban végigmérve a földön fetrengő alakot némi hasonlóságot vélek felfedezni közte és Ryouji között, habár valami mintha hibádzna. A vizeskannát hívom segítségül, pontosan olyan pozitúrában tartva, hogy eltakarja a srác jobb szemét. Tényleg olyan! Ködös elmémből hívom elő egy beszélgetés emlékfoszlányát, ahol tanítványom említette a fiát is… Bele is egyeztem egy találkozóba, ami… ma lenne? o.O
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Masachika Ryuutarou
Daitenshi
Daitenshi
Masachika Ryuutarou

Férfi
Aquarius Tiger
Hozzászólások száma : 80
Age : 37
Tartózkodási hely : Ji'pó 10km-es körzetében
Registration date : 2012. Mar. 14.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: Yuu házi bolondja (Tenshi)
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Shinginotou - A hűség tornya - Page 2 Cl0te15600/30000Shinginotou - A hűség tornya - Page 2 29y5sib  (15600/30000)

Shinginotou - A hűség tornya - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Shinginotou - A hűség tornya   Shinginotou - A hűség tornya - Page 2 EmptyVas. Okt. 14, 2012 3:17 am

Security…kicsit máshogy?

Értettem is én mi van itt. Sehol pingvin. Beugratós kérdés. Szilikon macák se lézengtek a gangon. Őrző-védő szolgálat se támadott be. Tök üres az egész pecó. Aszittem, ha kajabálok történik valami. Debil megoldás. Bocsesz világ, meg Ji’pó. Szidd magad. Te génjeidet örököltem. Bára bárka! Úgy nézem, valami beindult. Bezizzentem. Az a nagy szitu fullosan agyszivacsosodást kaptam. Melyik barom cseverészne magával az ötórai teán? Én! Öngól! Szépen állok. Szó szerint! Köbö, mint a harmadik lábad a lagziban. Nincs itten senki, minek van nyitva az ajtó? Vágom, nem félnek kipucolják őket. Nem, mintha sok lom lehetne errefelé. Elég lepukkant a cucc. Jóvan, jóvan! Csiripelték kis verebecskék friss a meszelés, de akkor se kapkodták el a berendezkedést. Pedig aszittem jól döcög a szekér. Errefelé teng-leng Ji’pó, csórik nem lehetnek. Oké már! Nem ettem naiva gombát, csak buli, ivászat, légvonalasan tökéletes csibék miatt kérték klubtagsági kártyát. Tutkóra sunnyog valamiről. Kéjbarlang lenne, évek óta ismerném. Ez totál más irányzék. Pontyosan ez az izéség idegel benne. Ji’pó nem az a keménykötésű akcióhős, bármilyen balhéért sitysuty otthagyná a láblógatós halálka üzemet. Lustább és alkeszabb ennél. Komolyabb surmóság lapul itten! Nem para! Kiderítem!
Eddig szép meg jó a gondolat, csak sehova se jutottam. Cövekelek továbbra is. Lököm a hadovát és most szorult belém a bécsi virsli!O_O Egy krapek, köbö a semmiből szambázott elém. Hogy? Merre? Meddig? Há, dikk! Fogalmatos rozmaringom kicsi szára sincsen!O_O Elsőre, aszittem alkoholizmus mellékhatás. Aztán rájöttem tök mindegy, ezer százasra kicsinál!O-o Atompara szitu! Mármint vágod. Évekig nyúzott kínai piacos mester, muslica elől is elhajoljak, de úgy lecsusszantam suhanó ipséről, mint a sicc. Reflexek? Ugyan, kérlek! Semmi! Brutálisan semmit se vettem észre. Közben meg annyit se nyöghettem be faklumpa, házszámot tévesztettem, pénz és vámügy őrség! Durcásan időt se hagyott levegőt összekaparászva eresszek éterbe lányos sikolyt, vagy hasonló baromságot. Öcsím! Alig tudtak elkerekedni a szemeim, már puff neked idióta! Állon kólintott a mittom én mivel. Nem maradt bámészkodásra elköthető szabad másodpercem, lecsekkoljam hogyan, mert olaj tóként kidőltem. Fennakadtak a szemeim és bájosan elvágódtam. Se kép, se hang. Lehúzták a rolót. Fetrengtem filmszakadást bezsebelve.
Passzolás, meddig szunyókáltam. Bírom ezt az elfoglaltságot. Szal, jah! Rajtam áll napokig. Valszeg, ezért kaptam zuhanyt. Vinné el a mankós vakbottyán! Nem ért, ismeri az idegrendszer kiiktatós pontozást, még befürdet. Takaroggyá mán! Ezt a szívatást! Okés, hiába vágom mit nyomogatott, nuku ellenszer révén, kicsapta a biztosítékom, erre még szadiz a mosdással?! Fürödtem, vazze! Mármint, asszem. Csak nem voltam büdös. Áh, mendegy! Orrom-fülem-szemem, minden zugom beszippantotta a vizet. Ekkora lelkesedéssel tutkóra nem keltem. Kiugrasztotta a málnás bundást, de sebtiben. Beszarás, milyen tempósan ültem fel.O-o Kiakasztó! Teljesen letaglózott a cucc. Meg úgy a partra vetett hörgés is. Ottan krákogtam a mukesz előtt. Ezt a lebőgést. Nem tom még akart e valamivel szadizni, de többet nem látogatom meg az fix. Fog a franc beledögleni a vendégszeretetébe. Azért meg ne engem toszogasson nem tom a jelszót. Rohadt infós rendszer! Kajak az lesz a ludas. Mondtam én, hogy selejtes volt a lepkém!
-A~h, ember! Maflás még okés, de az áztatás…-Tápászkodás alatt csak gondoskodom a fülembe szorult itókáról. Kiütögetem belőle, mielőtt gázosan besüketülnék. Jobban vételezem a kérdését. Gondoltam lazán bemutatkozom, de az a vigyor.O_O Ez az ipse már duplán állítja belém a frászkarikát mittom én hány perc alatt! Rekordot döntött! Én meg, naná, összerezzentem tőle. Nem vagyok kattant fazonokhoz szoktatva. Működik a túlélő ösztön, ami erősen sípolt, meneküljek az életemért. Fiatal vagyok a szívinfarktushoz. Peacemaker-hez meg csecsemő! Arra pedig rájöttem, ne cseszekedjek vele. Vigyázni fogok a picsámra. Lazaságot nem tom levedleni. Belém van kódolva. Ettől még érteni célzás. Összekaparom magam, de tényleg!
-A~öh…nyugesz! Mondom már, mondom! Indíthatok az elejéről?-Szeretkezz, ne háborúzz, kéz feltartást beengedek magamnak. Jah, igen! Fel is kukkantok a muksóra. Ha már engedélyt kunyerálok, tegyem, ahogy kéne. Sejtem mostan hajlongani kéne, bocsánatot kérni, életemért könyörögni…na, azt nem fogom csinálni. Ez a krapek, pislantással kifingat. Megunja a banánt, nekem végem. Így! Minek nyalizzak?! Á-ááá! Futos a bohóc kalapos kattant bájos köröket rohangászni. Úgy se neveltek illemre. Árad belőlem a modortalanság. Nem kő mondani, vágom önerőből is.
-Lezsíroztam mára ezt a találkát. Noteszben úgy kéne virulnom, Masachika Ryuutarou.-Lájtosan üdvözlény Marisra emelem a kezemet.-Hali! Ősömről lennének kérdéseim a fővezírhez, meg így az egész felhajtásról. Jól sejtem nálad kell kopogtatni? Pacsi vagy hajlongás?-
Sose vágom, melyik trendi a szomszédoknál. Nekem egyre megy. Bólintás, vagy kézfogás. Tökön a paszuly. Mindkettő megy. Lényeg túlessünk a kötelező szenvelgésen. Utána jöhetett a fekete leves. Ne fogyasszuk egymás idegrendszerét. Rákanyarodtam a tárgyra. Már, amennyire tudtam. Ji’pó motivációjáról bedobtam a paklit. Nem tudtam, mi azaz indok, ami idehozta. Nem vártam életrajzi kisregényt. Némi morzsácska. Azzal is beérném. Legalább biztosra vágnám, merre lófrál.
-Értem zártkörű ez a cucc, meg miért nem őt kérdezem. Há~t, ez egyszerű sztori. Mosolyszünetet tartunk…köbö születésem óta. Engem viszont érdekelne mibe mászott bele és minek. Miért jött ide? Mit kapott itt? Ezek a promóciós bizgentyük, minek válaszd ezt a terméket. Benyugtató lenne, ha vágnám, miért pattintott le minket, ezért az angyalkodásért.-
Nem volt bajom a szervezettel! Remélem nem úgy jött le, most, hú, de paprika vagyok. Tök normálisnak látszódott. Kissé para volt a főnök. Vizes kancsós akció se esett jól. Ettől, még egész pofás volt a cucc. Baromi sokat nem kapartam róla össze. Kisokosban, ennyi infó nem tolongott. Az tuti, volt értelme. Asszem. Tökéletesen nem vágom, meg nem is érthetem. Kívülálló vagyok. Ez van!
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Shinginotou - A hűség tornya - Page 2 Cl0te68000/100000Shinginotou - A hűség tornya - Page 2 29y5sib  (68000/100000)

Shinginotou - A hűség tornya - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Shinginotou - A hűség tornya   Shinginotou - A hűség tornya - Page 2 EmptyVas. Okt. 14, 2012 10:30 pm

[Security kicsit máshogy?]
Ébresztésem kellő hatást ér el, szinte azonnali a reakció! Észrevehetően nem bírja a hideget vagy a vizet, hiszen olyan sebességgel lendül ülő pozícióba, már-már attól tartok, a gyorsulás miatt egészen egyszerűen kiugranak a szemgolyói. Szerencsére nem történik semmilyen ehhez hasonló undorító dolog, minden bizonnyal feltöröltettem volna vele állapota ellenére is a cuccot. Nem illik csak úgy összenyálkázni valaki másnak a parkettáját! Úgy látszik, egészen sikerült a frászt hoznom rá, kezdem kapizsgálni mit élvezhet annyira a Tahókirály mások piszkálásában. Szerencsétlen flótás, nem kellene sok ahhoz, miszerint szépen maga alá csináljon itt Nekem, szóval inkább berekesztem a paramosolyt és jobb mutatóujjamon pörgetni kezdem a kancsót, amennyiben nem találom megfelelőnek válaszát, jól hókon nyomom vele, érezze a vendégszeretetet! Viselkedéséből egyértelműen le tudom vonni a következtetést, mely szerint sejtésem valószínűleg igaz lehet, ugyanolyan félnótás kisugárzása van, mint az apjának. Fejemet csóválva állítom meg a kezemben tartott tárgy pörgését, azután nemtörődöm módon intek Neki, kövessen. Köszöntését egyelőre figyelmen kívül hagyom, még el kell döntenem, akarok-e egyáltalán ilyen bensőséges viszonyba kerülni egy betörővel, legyen bármilyen előre megbeszélt időpontja is az említett noteszban, aminek létezésében igencsak kételkedem. Egészen idáig semmi gond nem volt a memóriámmal, habár mostanság annyian fordulnak meg ezen a helyen, tisztára átjáróház feelingje van az egésznek! Szótlanságom minden kétséget kizáróan tovább fogja növelni frusztrációját, amit nem is bánok, stresszhelyzetben mutatkoznak csak meg igazán az adott személy gyengeségei, illetve erősségei. Mondanom se kell, eddig nem nyűgözött le.
- Masachika, he? – sandítok hátra vállam felett, olyan képet vágva, mint aki nem tudja hova tenni az adott nevet. – Egyelőre maradjunk a hajlongásnál, aztán eldöntöm, hogyan tovább. Szóval Ryouji sarja vagy… Szegény flótás, igazán sajnállak, nem lehet könnyű ekkora teherrel élni! Eléggé Rá ütöttél, nem vagyok biztos benne, hogy kezelhető a dolog, vannak örökletes defektek!
Viccelek-viccelek, de természetesen minden poénnak van valóságalapja, ahogy ennek is. A köztünk lévő korkülönbség alapján a fentebb említett vaizardnak kéne felnőttesebben viselkednie, ám jól láthatóan ez nem csak a testvériség kötelékében, hanem a magánéletében sem jött össze teljesen. Hazudnék, ha azt mondanám, igencsak közeli kapcsolatot ápolok tanítványommal, képzésében nemigen jutottunk előrébb a Fészket ért támadás óta, ahol bebizonyította mennyire forrófejű két évszázadnyi kora ellenére is. Egy hajszálon múlt az élete, az első közös találkozón meglehetősen durva bemutatót kapott arról, milyen veszélyeknek is vagyunk kitéve Mi, akik a világ megóvására tettük fel létezésünket. Ebből adódóan, illetve a minimális idő miatt nem sok információm van az előcsarnokban ücsörgő fiúról, meglehetősen nehéz ápolni a családi kötelékeket, amikor vérszomjas gyilkosok, s félőrült kovácsok törnek az emberre, Nálam jobban szerintem kevesen érthetnék meg eme szituációt. Egy napra két érdeklődő elkalauzolásával igencsak kimerítem a mai jócselekedeteimet, ezek után senki se számítson kedves szavakra Tőlem, kifogytam belőlük! Lépteimet könnyedén irányítom a tárgyalóteremként is funkcionáló étkező felé, amely szinte üresnek tűnik, lévén csak két párna van kirakva, valamint egy kisebb szekrényszerűség, amin a teát és hozzávalóit hoztam be a helyiségbe. A vizeskancsó letétele után löttyintek magamnak az időközben kihűlt italból, aminek élvezeti faktora valamilyen szinten csökkent ezáltal, azonban a koffein átadására még ily’ módon is képes, aminek köszönhetően nem fogok nyálcsíkot folyatva összeesni a beszélgetés közepén. Aggodalmak-aggodalmak, úgy tűnik, a hozzátartozók jobban átérzik a helyzet komolyságát, mint azok, akik ténylegesen benne vannak a sűrűjében!
- Lehetőséget adtam Neki, egy életcélt, ha úgy tetszik. – kezdek bele a válaszadásba, miután kényelembe helyeztem magam, s ittam pár kortyot. – Semmit nem tisztel, a halandók védelme nem több számára nyűgnél, holott meglenne az ereje nagy tettek véghezviteléhez! Megmentettem, az életéért cserébe pedig hűséget kértem és elhivatottságot.
Elevenen él bennem ama eseménysorozat emlékképe, amikor Tőle szokatlanul önfeláldozó módon szenvedett sérülést egy ártatlan, hétköznapi lélek védelmének érdekében. Akkor eldöntöttem, nem engedem meghalni, legyen amúgy bármennyire arcátlan és megvetendő is gondolkodásmódja. A hatalommal kötelezettségek is járnak, ez az a tanítás, amit nem sikerült igazán elsajátítania sem az Akadémián, sem pedig a Daitenshi kötelékében. Ugyan örülnék a gyors fejlődésnek, azonban eszemben sincs siettetni Őt. Hitomi-chan jellemfejlődése sem egyik pillanatról a másikba ment végbe, az egykori shinigami-vadász most meglehetősen ódzkodik a gyilkolástól, ami korábban nem volt jellemző. Félreértés ne essék, nem vagyunk mészárosok, ám vannak olyan ellenfelek, akiket nem lehet szép szavakkal megfelelő belátásra bírni. A köz érdekében elkerülhetetlen kiiktatásuk!
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Masachika Ryuutarou
Daitenshi
Daitenshi
Masachika Ryuutarou

Férfi
Aquarius Tiger
Hozzászólások száma : 80
Age : 37
Tartózkodási hely : Ji'pó 10km-es körzetében
Registration date : 2012. Mar. 14.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: Yuu házi bolondja (Tenshi)
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Shinginotou - A hűség tornya - Page 2 Cl0te15600/30000Shinginotou - A hűség tornya - Page 2 29y5sib  (15600/30000)

Shinginotou - A hűség tornya - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Shinginotou - A hűség tornya   Shinginotou - A hűség tornya - Page 2 EmptyHétf. Okt. 15, 2012 7:33 am

Security…kicsit máshogy?

Fúha-juhaj! Szent juhar levél! Nem piskóta, de még baba se! Morbid az ipse. Pörgeti a búgócsigát, mikor vághat vele kupán. Osztós! Szórólapon ingyé idomításról nem csipogtak. Ostor nem kerül elő…ugye?O-o Szexi a latex szerkóval meghintett domina cucc. Bajom nincs vele. Dehogy van! Kivéve csáveszokon és kivéve akkor, ha azzal durvásan ki akarnak csinálni. Ez a krapek nem szarozik. Fejemen töri mozaikosra azt a köcsögöt. Felvillantaná az ostort, ott döglenék meg. Masszívan be is fogtam lepénylesőt. Hülye, azért nem vagyok, alacsonyra tegyem a zárakat. Kövi kuncsaftra hagyom az önkéntes elföldelési kényszert. Köszöntem, meg vagyok nélküle. Így se csipázhat túlzottan. Ezek a benyögések. Ha-ha-ha! Még jó nem veszem fel őket. Sajna-bajna tisztában vagyok vele lyukas guminak a fele se tréfa. Én is elcserélnék pár gént a bolhapiacon. Eskü jobban járnék velük. Kajak megnézném, hány debil válaszolna az apróhirdetésemre. Eladnék, vagy cserélnék néhány nem kívánatos génemet, sokkal beszámíthatóbb, okosabb, jól neveltebb, nemesebb példányokra. Nagyon fantáziadús! Röhög a vakbelem. Működne, én se itt tartanék. Talán, hangsúlyozom: TALÁN! Többet, ja, pontosítva, elkezdenék melózni. Aludni se aludnék ennyit. Nem szórnám a családi vagyont. Kevesebbet lennék az est stricije valamelyik menő csehóban. Totál normálisan hangzik. Betegesen átlagos!O-o Bele is döglenék. Nincs, minek beerőltetnem magam? Előbb kéne, valami izé. Az a motivációs levél, vagy micsoda. Nem értek hozzájuk. Meglátszik mennyire rászorultam…
-Kössze a tippet! Holnap bepróbálkozom difi cserével a sebész rovatban. Küldök szösszenetet az eredményről. Tutira sokáig húzom made in Taiwan bóvlival. Úgy két óra?-
Lazán rákacsintok komára. Nálam ezek a beszólások nem jönnek be. Nem vertek belém semmit, azon kívül, ne durranjak el mindenféle beszólásra. Kuglóf mester szanaszét szadizott, betanuljam a fatális zombizmust. Kajak az! Annyira jól csinálta! Öcsím! Nem húzom fel magam semmin. Asszem. Eddig nem trafáltak el témát, amire haraptam volna. Frankón tudom megjátszani magam. Vagy szimplán érzéketlen fatuskó vagyok. Passz. Az a fix, alkalmazkodom. Szenya poént kapok? Oda se neki! Totál félvállról rálapátolok valami sületlenséget. Kül is! Felkarcoltam a testamentumot nem cseszekedem Mózessel, vagyis az előttem menetelő ipsével. Tiszta cink! Elfelejtettem a nevét. Na, hallod! Ezt lazán elárvereztetném. Tapsiznék, ha működne a névmemóriám. Gázos! Nem gyártok belőle királydrámát, de az! Követem itten a koffeint ellátóba és az se dereng, hogyan szólítsam. Anyás! Burtin lepattant a szerencse csillagzatom.
-Sejtettem nem a kosztért van itt.-Széttárom a karjaim, hogy nem támadásnak szántam. Megúsznék egy kancsós tockost. -Bocsesz! Okés…köhöm…-
Beköszörülöm a rendszert. Ideje stílust váltani. Bírok értelmesebb lenni. Néhanapján egész pofásan megy. Ilyenkor szívhatom a fogam nem botorkálok nemesi citromfacsarásra. Zsigerből jönne, hogyan tárgyaljak. Vagy se. Esélyesebb lenne. Hamarabb megunnám rám ragadjon némi értelem. Estenem! Hogy lehetek ekkora lusta disznó?!O-o Hát…így! Nem para! Most begyújtom a kemencét! Kituszkolom a jobbik oldalam. Kételkedem létezne. Próbát megér. Elvégre, trécselésre jöttem. Felsülés lenne a javából, azért fuccsolna be, mert nem tok kinyögni egyetlen értelmes mondatot se. Az értelmes résznél akadnak kétségeim, de oda se neki! Csak bátran, előre! Ez mekkora fájdalmas beszólás. Merre mennél?! Áh! Mindegy! Ne zagyváljak már rákjárásról…
-Ismerős recept. Én se vagyok jobb. Alma és a fa...biztos Masachika vonás.-Fanacsali vigyorra még futja.-Köszönöm, hogy megmentetted.-
Könyvjelzőzni lehet. Meghajoltam valaki előtt. Előfordul a lehetetlen. Rendicsek meg van az oka miért tette. Ebben a világban élünk. Én se moccanok, ha nem érdekem. Ettől még él az öregem. Hálával tartozom érte. Ja meg! Héjló! Bevállalta értelmi embert farag belőle. Lábai elé kéne vetnem magam. NagyP tutira fele királyságát neki adná. Arra nem teperek, ettől csettintésre javul a kapcsolatunk. Legyen normális. Nekem ez fullra elég. Azért még motoszkál bennem a sárga szemű irigység. Jó lenne valami hasonló fordulat. Dikk! Egyáltalán egy fordulat! Idáig csak csináltam, amit NagyP kajabált. Halálka fazon se álmodozásból lettem. Azt mondták legyek és kész. Osztó! Tippem sincs mit akarok. Lézengek a büdös nagy semmiben. Fantasztikus életem van.
-Most mi a célja?-Bebamultam. Nekem is lehetnek elmélkedős pillanataim. Csak bele ne fájduljon a fejem. Kac-kac!-Mármint nem az…csak érdekel a magamfajta lusta dögöket, mivel lehetne motiválni? Nekem mit mondanál? A~h! Attól tekintsünk el nem látsz bennem fantáziát. Gondolom, mínuszban vagyok az első benyomás listán. Válogatón, első rostán kihullanék.-
Erre már bevakarászom a fejem. Kínos! Szándékosan felsülni gázabb, mint tudatlanul. Meglátszik ritkán filózom el rajta, mekkora céltalan takony vagyok. Ez van! Szomorú. Frászt! Szánalmas! Nem véletlen folyton lógok. Asse tom, mit akarok. Másznom kéne olyan önismereti csordázásra. Hátha, kisülne belőle valami. Valszeg az agyam maradéka. Lazán megeshet, bekrepálna tőle. Bírom a rövidke ápoló nénike rucit, de zoknisan?! Ki van csukva! Meghagyom ezt másnak. Gyorsban tekerek is a sávon. Visszavedlek kíváncsi kölökké.
-Ide egyáltalán, hogy lehet bejutni? Van valami teszt, vagy micsoda?-
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Shinginotou - A hűség tornya - Page 2 Cl0te68000/100000Shinginotou - A hűség tornya - Page 2 29y5sib  (68000/100000)

Shinginotou - A hűség tornya - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Shinginotou - A hűség tornya   Shinginotou - A hűség tornya - Page 2 EmptyKedd Okt. 16, 2012 7:59 am

[Security kicsit máshogy?]
Kerge egy zerge ez az ipse, eme következtetés nem esik nehezemre levonni. Kissé már öregnek érzem magam az ilyen-olyan szintetikus drogok fogyasztásához, azonban érdekelne, mit szed, aminek ehhez hasonló hatásai vannak, mert nagyon durva! Össze-vissza szövegel, ráadásul megállíthatatlanul dől belőle a szó, a homlokomon kitagadó ér egyértelművé teszi, miszerint igencsak megbántam már, hogy megváltam attól a jó kis vizeskancsótól, amit fenyítőeszközként kívántam alkalmazni. Relatíve régen néztem a szervkereskedelem alakulását a feketepiacon, így csak egy vállrándításra telik Tőlem válaszként a feltett kérdésére, fogalmam sincs mennyi ideig tart kilöknie a szervezetnek a nem kompatibilis orgánumot. Lassacskán kezdek magam is bolondságokról elmélkedni, amikor félreérthetetlenül Rám kacsint, nem kis meglepődöttséget kicsalva ezáltal belőlem. Lévén időközben nem hagytam fel teám szürcsölgetésével, így az attrakció láttán sikeresen félrenyelek, fulladozó krákogás közepette igyekszem megmenteni saját életem, bőszen elhárítva mindenfajta segítségnyújtási próbálkozást Ryuutarou részéről. Igazán bizarr szökőkút látványát nyújthatom, ám a gesztus fényében ez semmiség! Simán kinézek Gyöksziből egy enyhe homofóbiát, biztos ez lehet az oka annak a ténynek, mely szerint olyan régóta alig-alig tartja a kapcsolatot egyszülött fiával. Nos, valóban, nem vagyunk vöröskereszt, hogy csak úgy minden ok nélkül ételt osztogassunk a szegény, céltalan lelkeknek, meglepődnék, ha a Daitenshiben bárki is értene a főzéshez. A dolgok felrobbantása, illetve elégetése nagyon megy, vélhetőleg az előbb említett időtöltéssel is megbirkóznánk, csupán hónapok kérdése lenne a projekt megvalósítása!
- Nem szívjóságból tettem… - horkanok fel köszönetét hallva, némileg visszaszerezvén ezzel kezdeti kisugárzásomat. – Megmentettem, de nem azért, aki volt, hanem a személyért, ki válhat belőle! Senki sem születik hősnek, nehéz az út, mely odáig vezet, ráadásul az emberek ellenszenvével van kikövezve. Önös céljairól nem nyilatkozhatok, azonban a társaság feladata fenntartani a rendet, amennyiben a Gotei Juusantai már nem képes erre, ennek megfelelően munkálkodik Ő is. Esetedben egyelőre nem tudok mit mondani, még nem döntöttem el, bátor vagy-e vagy egyszerűen bolond!
Az első benyomás fontos, mínuszból valóban nehézkes elérni az elismerést, viszont nem lehetetlen, csak meg kell dolgozni érte. Erre saját példámat tudnám leginkább felhozni, hiszen annyi mindent tettem jó és rossz dolgokat egyaránt, most mégis itt állok a Seireitei szívében, holott lépdeltem már a bitófa irányába is. Habár a lehető legerősebb harcosokat szeretném kinevelni az Arkangyal tagjaiból, kezdetben mégsem a lélekenergia nagysága az, ami eldönti hogyan tovább. Egykoron a fenyegető veszély kényszerűvé tette, hogy csakis kizárólag olyan személyekkel vegyem körbe magam, akiknek képzettsége, valamint ereje közel azonos az Enyémmel, némely esetben akár túl is szárnyalja azt. Fáradhatatlanul küzdöttünk, pedig nem egyszer kilátástalannak tűnt a helyzet, a mai napig látom, amint egykori társaim egymást követve eltűnnek szemem elől, s különös módon mindannyiukat a sötétség ragadta el. Halál, vakság, fekete útvesztő. Minden bizonnyal az ifjú Masachikának is elmenne a kedve a kérdezősködéstől, ha ezekkel a szavakkal prezentáltam volna testvériségünket. Képletesen értve a Shinginoutou is vérből épült, hisz’ karddal fizettem meg az árát, mint ahogy ártatlanságunk elismerésének is. Természetesen a nagyobb jó misztikus fogalma üres szavakként cseng az elhullt katonák halálsikolyával háttérzajként, minden tettünknek van következménye, egyszer feltehetőleg Engem is utolér majd az a hat ártatlan élet elvétele. Régen kínzott a lelkiismeret-furdalás emiatt, úgy éreztem tökéletesen elárultam mindazt, amiben hittem-hittünk egy ködös célzás okán, amit egy félőrült vaizard suttogott a fülembe utolsó kívánságként. Ámbátor minden egyes szó igaz volt, s lelkemben mostanra elült a vihar, nincs mit megbánnom! A Sors útjai kifürkészhetetlenek, talán már jómagam is megteremtettem tevékenységemmel azt az ellenfelet, ki egyszer a fejemet veszi.
- Én vagyok a teszt. – pislogok szaporán, ekképp próbálva meg visszatérni a beszélgetés fonalához. – Lényegtelen mit tanultál vagy honnan jöttél, úgyis mindent elölről kell kezdened egy rátermett mentor keze alatt! A motiváció a legfontosabb, anélkül értelmetlen létezni! Mi az, ami Téged hajt? Mi az, amiért feláldoznád a létezésed?
Amennyiben képtelen a feltett kérdésekre reflektálni, eszmecserénk abban a pillanatban véget is ért. Nem létezik rossz felelet eme talányokra, mindenki önmagában láthatja meg a választ. Felesleges magasztos dolgokra gondolni, senki sem azért szeretné megmenteni a világot, mert az milyen jó buli! Képességeink nagyrészt érzéseinkből táplálkoznak, a félelem és a kétely elgyengít, épp ahogy megerősít a szeretteink védelmére sarkaló ősi ösztön. Ebben tér el a Daitenshi a Tizenhárom Őrosztagtól vagy bármelyik másik hasonló csoportosulástól! Fontos a kötelezettség és az elhivatottság, viszont sosem rendelnénk alá a szabad gondolatokat régi, elavult törvényeknek.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Masachika Ryuutarou
Daitenshi
Daitenshi
Masachika Ryuutarou

Férfi
Aquarius Tiger
Hozzászólások száma : 80
Age : 37
Tartózkodási hely : Ji'pó 10km-es körzetében
Registration date : 2012. Mar. 14.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: Yuu házi bolondja (Tenshi)
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Shinginotou - A hűség tornya - Page 2 Cl0te15600/30000Shinginotou - A hűség tornya - Page 2 29y5sib  (15600/30000)

Shinginotou - A hűség tornya - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Shinginotou - A hűség tornya   Shinginotou - A hűség tornya - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 18, 2012 3:28 am

Security…kicsit máshogy?

Héjkás, méjkas! Az ipse kajak meg akart fulladni. Beztos pocsék volt a kávé. Na, ezér nem iszom! Undorító az íze és még beledöglesz! Inkább alszom. Sokkal egészségesebb. Csávesznak be kéne vele próbálkoznia. Akkor nem hörögne. Nem azért, zavart volna. Nyugodtan. Jobb kint, mint bent. Mármint, várjá mán! Nem úgy! Ki ne fordítsam már az inget! Ha kajak pirosló labdaként bepuffad a feje, odamászok segíteni, de csak krákogott. Nízzed mán! Megoldja egyedül. Kezével is ezerrel jelezgette, ne moccanjak. Én csak engedelmeskedtem. Eszembe nem jutott felkászálódni. Gondoltam, kicselezi a cigányutas kortyot, ahogy engem kiütött. Maradtam a hátsómon és fogamat piszkálva bámészkodtam össze meg vissza, hátha jön egy kósza légy, amit lecsaphatok. Betanították, hogy skalpoljak le rovarokat evőpálcikával. Gusztustalan egy cucc. Elveszek a dzsungelbe tuti hasznomra válik. Meg a persze, hogy a nem! Inkább átállok gyökér vegetáriánus bambi létformára. A hülyeségen agyalás úgy is frankón megy. Csak érted! Most nem fogok csórira meredni. Ekkora bunkó meglepő módon én se vagyok. Mellkasomat vakargatva kivártam a soromat. Jöhetett a folyt. köv. Készen álltam, mester! Unott pofával, tűkön ülve vártam, mit fog hozzám hajítani.
Mit ne mondjak! Tetszik a téma. Szeretek kockáztatni. Imádok pengeélen táncoló dolgokba fejest ugrani. Aki mer, az nyer, vagy akkorát zakózik, belezoknisodik. Vágom, ám ott a szakadék. Tudom, mekkorát bukhatok. Ettől még megyek. Lehet, lusta disznó vagyok. Köpök a világra. Hidegen hagy mások nyűge. Érzéketlen tuskó vagyok. Ettől még, ha kihívást érzek, rögtön ráharapok a mézesmadzagra. Valamit akarok, nem nyugszom. Hirtelen fellángolásokból kinőttem. Igazából, ezt keresem. Az újabb kihívást. Klassz dolog a szerencsejáték, de már nem hoz lázba. Elveszett a varázsa. Komolyabb cuccra vágyok. Jó lenne értelmes izével vacakolni. Most drámázhatnék. Téll! Ilyeneket lázálmomban szoktam tolni.O-o Csak nem dőltem ágynak attól a kancsó víztől. Ennyire azért ne már! Oh, mán! Hagyjuk! Elkapott valami hormonális gány, oszt cső!
-Is-is! Csak a bátrak elég bolondok meghalni és a bolondok elég bátrak hinni. Én hinni akarok és meghalni valamiért, ezért is-is. Kül is! Fortuna-nak mindig élmény keresztbe tenni.-
Lelkesen beeresztek egy vigyort. Szívemből szóltam. Tökkelütött idióta vagyok, akkor az vagyok. Paff neki! Nem tok vele mit kezdeni. Lófrálok bohóc sapkában. Úgy se szimpi a hulla ruha. Hátha NagyP még jobban berág rám. Nem, mintha hiányozna, üvöltözik velem. Menetirányba lövi a séróm e nélkül is. Az ipse szövegelésén, meg csak elhúzom a szám. Régen rossz, ha ő a teszt. Rem, nem az a feladat megnevettessem. Enyhén cinkes lenne. Inkább vinném kocsmázni. Könnyed kocsmatúra. Állom! Úgy se voltam elvedelni a napi zsebpénzem. Még azt hiszik megjavultam.
-Há~h?! Megint sulipad? Neee~h!- Ezt nem bírtam cérnával. Én gyomrom se vette be. Kidőltem a szekrényen. Elég volt a fejtágításokból. Jóvan, nem azér! Eddig se erőltettem túl magam. Szimplán lázadó kölyök vagyok. Viszkető görcsöt kapok a tanulástól. –Kik a mentorjelöltek? Tiszta X-faktor. Énekelnem, ugye nem kell? Egyáltalán, kik vannak benne a felhajtásban? Elég üres a placc, nem azért, csak érted…fura~ha~h!-
Ja, megfordult a fejemben skizó. Sose lehet tudni. Aztán rájöttem, csak nem skizó a skizókkal gyűlés. Nem tűnt fel Ji’pónál ilyen problémák lennének. A teszter ipse se motyogott furán. Szimplán nem csípett. Nem vevő a szövegelésemre. Végül is, nem kötelező kedvelni. Meg nála a kancsó. Leüt, aztán nesze nekem. Megeshet hamarosan. Nem adnék sokat, ha ennyire kiakasztanám. Főleg, mert fogalmam se volt, mit nyögjek neki. Forgattam erősen a szemem, erre a kérdésre mit vágjak rá. Beugratós cuccnak látszódott. Jó lett volna nem elvágódni. Jah! Másik univerzumban. Nagyobb a szám, ne magyarázzak valamit.
-Pont erre kíváncsi a bolond! Eddig tollba mondták, mit csináljak. Menjek Akadémiára, legyek shinigami, szolgáljam a tizenhármasokat...Frankó! Csak nem tom, én mit akarok. Próba cseresznye! Tudni akarom, mire vagyok elég és miben vagyok jó. Ennyi!-
Ragozhattam volna naphosszat. Előkaparászhattam volna benyalós szövegeket. Minek? Gyorsan kiderülne kamu. Fő a békesség. Előre leszögezem, semmit se tudok. Nincsenek céljaim. Nincsenek álmaim. Vagyok a nagyvilágban. Na, ennek kéne pontot tennem a végére. Azért csövezek itt, hátha rájövök ezekre. Békés a semmittevés, de egy ponton túl már szörnyen uncsi.
-Nem önismereti leckéért teperek. Akkor behuppannék valamelyik névtelen csopi foglalkozásra. Egyszerűen érdekel, ide való vagyok, vagy se. Nem tok mit ígérni, de, ha bejön a cucc, garantáltan tartom a hátam. Ha nem…hát, megdöglök. Vállalom a rizikót. -
Megeshet mellé nyúltam. Nem tom mi a szokás. Bukott tagokkal mi lesz. Arról is passz, mit akart hallani. Nem készültem propaganda szöveggel. Nincs is! Eddig csak leépítő kritikát kaptam. Abból szobára való van. Le kéne pattintanom a tízeseknek. Úgy hallom nagyon profi kemencét üzemeltetnek.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Shinginotou - A hűség tornya - Page 2 Cl0te68000/100000Shinginotou - A hűség tornya - Page 2 29y5sib  (68000/100000)

Shinginotou - A hűség tornya - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Shinginotou - A hűség tornya   Shinginotou - A hűség tornya - Page 2 EmptyHétf. Okt. 22, 2012 9:44 pm

[Security kicsit máshogy?]
Egészen meglepő módon egyet kell értenem a fiúval, egyetlen normális ember sem keresi olyan nagyfokú odaadással a halál közelségét, mint ahogy azt mi tesszük nap-nap után. Félreértés ne essék, eszünkben sincs még hosszú ideig elpatkolni, azonban feladatkörünkből adódóan mindig veszélynek vagyunk kitéve, ami a daitenshik esetében fokozottan igaz a medalion beágyazódása végett. Szinte semmivel sem jutottunk előrébb a probléma megoldását illetően, s habár szerencsésen megtaláltam a Próféták erődjénél elhagyott kardmarkolatot, mostanáig nem sikerült a készítője nyomára akadni. Igazából az elmúlt hetek alatt tökéletesen hozzászoktam a szegcsontomban pulzáló jelenséghez, nem fáj, nem viszket, nem csinál semmit! Egyszerűen csak idegenként hat, mintha egy féreg vagy szimbionta tapadt volna a testemhez, azzal a különbséggel, miszerint az ékkőben folyó lélekenergia hullámzását képtelenség figyelmen kívül hagyni. A gondolat hatására töprengő arcot vágva dörzsölöm meg mellkasomat, mely mostanság igazán idegesítő szokásommá vált, talán úgy vélem, ha eleget piszkálom, akkor leesik Rólam, mint ahogy horzsolt sérüléseknél szokott lenni? Nos, ekkora szerencsém úgysem lesz, annyiszor tettem keresztbe már az említett Fortunának, ezúttal Rajta a sor, hogy megszívasson. Fél füllel hallgatom Ryuutarou szövegelését, elképesztőnek tartom milyen könnyedén képes valaki távolabbi cél nélkül lézengeni, létezésének alapot egyedül a ma élvezése jelenti. Valamilyen szinten emberi önmagamra emlékeztet, ám azt a viselkedésformát magam mögött hagytam abban a pillanatban, amikor átléptem az Akadémia kapuját. Onnantól kezdve mindig lebegett a szemem előtt valami, amiért érdemesnek éreztem dolgozni, edzeni, harcolni. Ilyen volt a kapitányság vagy a Sors Dárdájának elpusztítása, illetve ide sorolható a Seireiteibe való visszatérésem is.
- Érdekes felvetés párhuzamot vonni egy tehetségkutatóval, habár jobban meggondolva tényleg valami ilyesmiről van szó. – szólalok meg halkan, miután kiszenvedte magát a tanulás megpróbáltatásainak felvetése végett. – Rajtam kívül jelenleg két mester teljesít szolgálatot a szervezetben, Ők név szerint Sakai Hitomi és Tamachi Yukezo. A csapat további tagjának kilétét egyelőre nem osztanám meg, azonban eléggé sokszínű kompániával rendelkezünk, ha fogalmazhatok így. A kihaltság pedig nem véletlen, ez az épület nem az Arkangyal főhadiszállása, nem több egy átmeneti szállásnál.
Nos, valóban, általában egyedül szoktam itt tartózkodni, aminek köszönhetően eléggé kihalt hatást nyújt a környezet. Értelemszerűen mivel semmilyen tanácskozást nem végzünk ezen a helyen, leginkább egy fogadóházra emlékeztet, ahova mindenki betérhet és megfogalmazhatja kérdéseit a testvériséggel kapcsolatban, habár választ egyértelműen abban az esetben kap, ha megfelelő ranggal rendelkezik vagy, ahogy az esetünkben is fennáll, valamelyik résztvevő rokonságába tartozik. Kénytelen leszek kinevezni egy szóvivőt, akinek az lesz a feladata, hogy az ilyesfajta beszélgetéseket lefolytassa helyettem, adjon egy prospektust, valamint egy gyümölcsitalt, aztán elbocsájtsa az érdeklődőt Isten hírével! Már-már éppen azon kezdenék el elmélkedni, vajon az alma vagy a szőlő-e a jobb, amikor beszélgetőpartnerem megfogalmazza a válaszát a feltett talányra. Ugye nem gondolja komolyan, miszerint asszisztálni fogunk az aranykalitkából való kitöréshez? Hisz’ milyen szörnyű bármi mást is csinálni a dorbézolás helyett, amennyiben eddig is a kiadott ukáznak megfelelően élte életét, s ez nem tetszett Neki, akkor köztünk aztán még rosszabb dolga lesz, lévén komoly helyzetekben egyáltalán nem tűrök ellenállást, főleg nem az újoncoktól. Csalódott sóhajtás közepette dörzsölöm meg tarkómat balommal, korábbi felvetésem a fáról és az almáról hatványozottan igaznak bizonyult. Szép önfeláldozásról szónokolni, főleg Soul Society szívében, ahol több ezer shinigamival körülvéve, s a dicső kapitányok vigyázó árnyékában ücsörögve, maximum gyenge hollowokat üldözve. Nem egyszer kerültünk már olyan szituációba, ahol súlyos döntéseket kellett hoznunk, fizikai és szellemi épségünket se kímélve vetettük bele magunkat az ismeretlenbe, nem jókedvből, kötelességből!
- Pedig lehet nem ártana az az önismereti foglalkozás… - szusszanok fel rezignáltan szemforgatás közepette. – Önző érdekből kerestél most fel, nem is igazán az apád miatt. Kíváncsiság hajt, vagy-e olyan jó vagy jobb, mint Ő. Felelőtlenség ilyen könnyedén lemondani az életedről, nem vagy tisztában az értékével! Mondd, mily’ módon várhatnám el, hogy szívvel-lélekkel harcolj egy olyan ügyért, amit nem is érzel igazán magadénak, ha pusztulásod se más, mint egy feltehető tét?
Elégedetlenül csóválom továbbra is a fejem, ez már régen túlment a személyes szimpátia kérdéskörén. Ryouji tudatalatti késztetést érzett, amikor a plus és a lidérc közé vetette magát, megvetendő tanult viselkedésformája alól felszínre tört valódi személyisége, bizonyított. Ezért mentettem meg és vettem pártfogásomba. Ez a srác viszont egy jó balhéként fogja fel az egészet, ahol úgy mellesleg fel is dobhatja a pacskert, ámbátor ez feltételezem sokadik helyen szerepel fontossági listáján. Nemes ifjak önmegvalósítási problémái nem tartoznak Rám.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Masachika Ryuutarou
Daitenshi
Daitenshi
Masachika Ryuutarou

Férfi
Aquarius Tiger
Hozzászólások száma : 80
Age : 37
Tartózkodási hely : Ji'pó 10km-es körzetében
Registration date : 2012. Mar. 14.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: Yuu házi bolondja (Tenshi)
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Shinginotou - A hűség tornya - Page 2 Cl0te15600/30000Shinginotou - A hűség tornya - Page 2 29y5sib  (15600/30000)

Shinginotou - A hűség tornya - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Shinginotou - A hűség tornya   Shinginotou - A hűség tornya - Page 2 EmptyKedd Okt. 30, 2012 2:33 am

Security…kicsit máshogy?

Anyás! Migrént kapok! Ez a csivitelés kezdett durván félre siklani. Az nem téma beszól. Szapuljon csak! Megérdemlem. Téll nem sokat pakoltam asztalra. Elfogadom. Pacsit rá. Véssük kőbe. Nem izgat! Az már jobban böki a csőröm, lenéz. Semmibe se vesz. Kössz, ezt már eleget kaptam. Elkényeztetett úri fiú. Naphosszat hallom. És? Ilyen a stílusom. Azért, mert félvállról szövegelek, rögtön beszari alak vagyok?! Na, ezt nem bírom! Suhanc vagyok, stimm. Szeszélyes, stimm. Kevés a tapasztalatom, stimm. Elkallódtam félúton, hát, nagyjából. Azért ember! Melyik agybeteg veszi be, tiniként rá vagy állva egyetlen nézetre? E van, akkor húzzál dokihoz, mert tutira agymostak! Komolyan minden poronty úgy jön világra, szasz, én terminátor leszek? Ha egen, baromira elcsesztek! Újabb pont Ji’pó noteszébe. Az a surmó hagyta eszme nélkül cseperedjek fel! Mekkora szemét! Itt pattintanám be azt a szösszenetet, mindenki maga kaparja ki a gesztenyét. Összes bölcs arc azt szajkózza önerőből keresd az utad. Én próbálkozom. Gyakran pocsékul, de teperek. Jah! Ismerem a könyv fogalmát. Te szent ég! Tudok olvasni! Két dorbézolás közben edzeni is szoktam. Uram egy ég! Követ reám! Megszegtem a lusta nemesek értékrendjét!
CEH! Még, hogy ne ítélj elsőre. Vicces! Esélyegyenlőség? Smafu! Ez az alak se jobb, mint a többi. Eldöntötte mi vagyok és kész. Most sírnom kéne? Hagyjál már! Élek a kedvenc idézetemmel. „A nemes ember mértéktartó beszédében, de kitűnik tetteivel.” Jihá! Emlékszem rá! Beza! Erre is telik. Néha rázombulok Konfuciuszra. Hallgatok róla, mint a sír. Azt csicsergik gáz a koromban régi tanokat átnyálazni. Meg, hát igen. Nem mondanám hibátlanul betartom. Kicsit…nagyon sántítanak a tanácsaik megvalósítása. Fogjuk rá, újraértelmezem. Oké, későn jutnak az eszembe. Valszeg most se itt szívnám a budikefét. Befogom a lepcses számat…öhm…nem tudom? Mindegy! Ezt benéztem! Nem jutok háromra feltételezésekkel. Most jókora felkiálltó mondatra lenne szükségem. Ehhez zöld ágra kéne vergődnöm. Nagy ívben kerülöm az idegeskedést. Árt a szépségemnek! Frászt! Kínai tamagochi verte belém, sose hagyjam el a fejem. Na, hallod! Osztó lenne, hónom alá csapnám. Jóvan, nem úgy értette. Nem hülyülök tovább. Szedált dög vagyok. Nem azért ücsörgök totál nyugisan, mert teszek a világra. Az a buzgómócsing erre tanított. Vénámba karistolta sose üssek, ordítozzak, stb, stb indok nélkül. Pofozkodom, ha megütnek. Kung fu nem cséplés, eredetiben önvédelem. Mozdulatokkal elutasítom az erőszakot. Miért ez? Passz. Az tuti, kiakasztottak a kattant barmok. Hideglelést kaptam a balhé bombáktól. Minek folyton szítani a feszkót? Van elég gáz nélkülük is. Nem bírom teszik az eszüket és folyton nyüstölik a csórikat. Fair meccs. Azzal szenyózzon, aki vissza tud csapni. Hogy jövök ide? Isten óvja Japánt, világot akarjak megváltani. Szimplán odacsapok, ha kell. Akkora paraszt nem vagyok, elsétáljak jajveszékelő anyóka mellett. Segítek. Hmm. Ez egy célféleség lenne? Jó kérdés. Hopácska! Elszóltam magam! Nem verekszem minden kocsma nyitás után. Fene! Újabb mítosz dőlt meg.
-Hogy lehetne az enyém, ha nem is ismerem?! Ááá~h!-Erre beborzolom a séróm. Ezzel az ipsével nehéz szót érteni. Főleg, ha elveszek a saját agytekervényeimben. Nem tom mit vár tőlem. Szónoklatot? Komolyan fel kéne másznom az asztalra és mellkasomat verni, mekkora király harcos vagyok? Felőlem. Egyszer voksolok rá nem fényelem a kasznit, nesze neked. Bedarált. Elvesztem, mint maci a málnásban. Mit akarhat? Esküdözzek Máriára még mindig szűz? Hazudjam le a csillagokat? Bökjem ki, mennyire igaza van? Igen, önző vagyok. Ki nem? Valamit, valamiért! Eléd tesznek két sört. Tele beszélik a fejed az alkoholmentest válaszd. Erre mi lesz? Felkapod a barnát! Minek? Mert kihívás kell. Ilyen az ember. Megy a feje után. Követi a saját eszét, szívét, farkát, fejében karattyoló hangot. Tök mindegy neki! Belénk van kódolva.
-Oké~h! Szünet! Benyelem a békát! Önző kretén vagyok. És? Versengés tán illegális? Mért gáz, jobb akarok lenni? És, ha nálad, vagy a mentoroknál akarok jobb lenni? Nem kondira gyúrok. Változni akarok!-
Vágom magam homlokon. Jókor szabadulok el. Tuti arra vágyott felpattanjak és az asztalra csapva magyarázzak. Persze. Éghet a fejem. Ennyi papolás után kibillenek a béketűrésből. Gratulálok magamnak. Nem gyakori jelenség, az fix. Örülhet a szerencsének. Így festek, ha idegesen magyarázok és még komolyan is veszem. Hatásos. Szörnyen. Gondolom mennyire meghatja. Azért, ha már itt tartunk. Kirúgás előtt tiszta vizet löttyintenék a bilibe. Jobban úgy se kedvel meg. Minden mindegy alapon, nem lépek le a véleményem ledarálása nélkül. Bosszant totál elhalandzsázunk egymás mellett.
-Egy, ha az életet túlértékeled nem azt jelenti félsz meghalni? Persze élni kell! Maximálisan élvezni minden oldalát. Ezt csinálom! De, öregem! Ha nem vagy kész meghalni, akkor gyáva vagy! Parázol hátrahagyni a biztonságos életed és tartasz az ismeretlentől. Kettő, halál csak a kezdet. Most is halott vagy! Három, sosem beszélek levegőbe. Teszetld le, mennyire veszem komolyan. Négy, kiömlött a kávéd!-
Nagyjából ennyi. Többre nem futja. Kimerítettem a malac perselyt. Emlékezni sem emlékszem valamit lefelejtettem. Innentől fogva nincs mit mondanom. Mit lehetne? Nyaljam fényesre a cipőjét? Dicsérjem a frizkóját? Blőeh! Attól megkímélem magam. Nem adom fel. Szó sincs róla. De minek pattogjak? Előre? Kivárom, mit nyög a műsoromra. Rossz beidegződés nem kapkodok. Ez tisztára vénül hangzik. Öregszem!O-O Erről jut eszembe! Oh~h! Újabb megjegyzés egy előbbi témához. Egész passzol ide. Valszeg belőlem se nézi ki, több lehet bennem a buli szintmérőnél.
-Még valami~h! Tudod, miért volt bolond minden király mellett? Ő volt a legfontosabb tanácsadó. Sokan estek abban a hibába egyszerű őrültnek hitték…-
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Shinginotou - A hűség tornya - Page 2 Cl0te68000/100000Shinginotou - A hűség tornya - Page 2 29y5sib  (68000/100000)

Shinginotou - A hűség tornya - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Shinginotou - A hűség tornya   Shinginotou - A hűség tornya - Page 2 EmptySzer. Okt. 31, 2012 1:32 am

[Security kicsit máshogy?]
Döntéshozatalnál a szimpátia másodlagos, legalábbis egyetlen tag sem azért csatlakozott a szervezethez, mert annyira jó barátok lettünk volna, sőt a kezdetekben éppen az ellenkezője volt jellemző vagy a semlegesség. Valamilyen érthetetlen okból kifolyólag nem jelent jó pontot egy férfiember szemében, ha valaki leszúrja a menyasszonyát, abból úgy következtetni lehet némi negatív felhangra, úgy vélem. Sukét mégis sikerült észérvekkel meggyőznöm, ám a jelenlegi szituáció merőben más annál, lévén ezúttal a másik oldalról kell szemlélnem a történéseket. Ryuutarou eléggé figyelmetlen és szétszórt, hiszen már korábban megosztottam vele milyen célért küzdünk, vélhetőleg elsiklott felette a sok fejvakargatás közepette, lassacskán úgy néz ki, mint egy szénaboglya. Igazából lényegtelen egyet ért e az irányába intézett fejtegetésemmel, hiszem, miszerint megérzéseim helyesek Vele kapcsolatban, ezért sem tudom mit kéne tennem egyelőre. Elhivatottsága a bizonyítási vágyból fakad, kíváncsi lennék mennyire jellemző rá a kitartás és a fegyelem olyan helyzetekben, amikor például emberéletek múlhatnak az Ő döntésén. Természetesen kezdetben erre nem lesz szükség, azért vannak a daitenshik, hogy meghozzák ezeket helyette. Mentalitásában valamilyen szinten képesnek érzem magam régi személyemre ismerni, akinek legnagyobb célként az életben a kapitányság elérése számított. S mégis, a ranglétra legfelső fokán sem éreztem teljes elégedettséget, hisz’ tudtam, ennél többre is vihetném, olyan erőknek parancsolhatok, melyekhez foghatóról mások álmodni sem mernek. Néha-néha elgondolkozom rajta, vajon melyik döntésem nyomán jutottam el idáig és nem lettem a következő Las Noches trónján, Aizen utódjaként?
- Nincs ezzel probléma, az ambiciózus ember ismérve, hogy mindig magasabbra akar törni, mint ameddig szárnyai éppen képesek vinni. – vonom meg a vállam nemtörődöm módon, zagyvaságai között valódi jelleme kezd felszínre jönni, ezt már akár fejlődésként is elkönyvelhetem. – Valóban, a halál csupán egy újabb utazás kezdete, de ehhez pusztulnia kell annak, mi egykoron volt. Az elmúlásban az emlékek, érzések elvesztése a szomorú és az űr, amit szeretteidben hagysz magad után. Elgondolkodtató kijelentésed, mely alapján gyávának titulálsz, kifejtenéd ezt számomra egy másféle véleménycsere formájában is?
Elég volt a szájtépésből, ezzel nem megyünk semmire, simán elbeszélünk egymás mellett, mivel értékrendünk minimálisan találkozik. Az a Sierashi Yuusuke, aki régen a Juusanbantai sansekijeként szolgált minden bizonnyal remek barátságot kötött volna ezzel a gyerekkel, viszont a közelmúlt eseményeinek fényében másképp tudok viszonyulni az ismeretlenekhez. Teámat oldalra téve tápászkodom fel a lótuszülésből, miközben katanámat felmarkolva a hátsó udvar felé veszem az irányt. Mezítelen talpamat jólesően melengeti a gyakorlótér keményre döngölt homokja, ezen a területen érzem igazán otthon magam! Végeláthatatlan vitázások, meddő filozófiai fejtegetések, igazam bizonygatásának unalmassá váló kötelessége, ezek azok a szerepkörök, melyeket a Seireitei igyekszik rám erőltetni, holott a nézeteltéréseket mindig is egyszerűbb módszerrel oldottam meg. Nagyot szusszanva szívom be a levegőt, lehunyt szemekkel élvezem egy pillanatig a délutáni napfény érintését, s ahogy a hűvös szellő végigvág a területen. Acélkék íriszeim éberen villannak meg, habár ennek semmi köze nincs az elfogyasztott koffeinben gazdag italnak. Harcosnak születtem, nem hittérítőnek, majd itt eldől, valóban képes-e a fejlődésre vagy egyszerűen mellébeszél, ahogy azt a következtetést első pillantásból levontam vele kapcsolatban. Érdekes módon izgalom fut keresztül testemen, holott a kettőnk közötti klassziskülönbségben senki sem kételkedhet, s mégis az összecsapás lehetősége egészen felvillanyoz. Fárasztó egyfolytában a komoly, megfontolt vezető képét mutatni, néhanapján lehetőséget kell biztosítanom önmagam számára a szórakozásra, máskülönben ugyanolyan begyöpösödött leszek, akárcsak a Negyvenhatok Tanácsa. Gyors mozdulattal rántom elő lélekölőmet, az aranyozott tsuba szikrázva szórja szét a fényt. Könnyed alapállást veszek fel, a sayát továbbra is balomban tartva.
- Győzz meg bolond, hogy nem vagy őrült! – adom ki az utasítást ellenállást nem tűrő hangon. – Amennyiben képes vagy vért fakasztani, átmentél a teszten és pártfogásomba veszlek… Máskülönben meghalsz.
A hideg vigyor egyértelművé teszi komolyságomat, arról minden bizonnyal nem lehet tudomása, hogy Masa-jiival megegyeztem, egyetlen shinigaminak sem eshet bántódása a kezem által. Választ sem várva lendülök támadásba, shunpóm segítségével, számomra igencsak lomha tempóban jelenek meg előtte és indítok a hüvellyel egy rézsútos csapást, aminek célpontja megegyezik a megérkezésekor kapott találatéval. Egyelőre kizárólag védekezésre használom a pengét, ettől függetlenül Ő bevethet bármit, ami a tarsolyában van, lepjen meg!
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Masachika Ryuutarou
Daitenshi
Daitenshi
Masachika Ryuutarou

Férfi
Aquarius Tiger
Hozzászólások száma : 80
Age : 37
Tartózkodási hely : Ji'pó 10km-es körzetében
Registration date : 2012. Mar. 14.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: Yuu házi bolondja (Tenshi)
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Shinginotou - A hűség tornya - Page 2 Cl0te15600/30000Shinginotou - A hűség tornya - Page 2 29y5sib  (15600/30000)

Shinginotou - A hűség tornya - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Shinginotou - A hűség tornya   Shinginotou - A hűség tornya - Page 2 EmptyHétf. Nov. 12, 2012 2:55 am

Security…kicsit máshogy?

Na, ezt jól megcsináltam! Én a fatuskó! Felbőszítettem a kancsós terroristát! Pöppernyák! Meg fogok dögleni! Az nem gáz, csak a hogyan!O_O Kajak akváriumot fog a picsámba tuszkolni! Gány egy halál! Mindig papolnak, milyen szép, milyen nemesi, milyen csodálatos pillanat az egész. Nekem meg jut egy retkes haltartó! Nem kérhetném a közönség segítségét? Beszavazhatnának valami klassz helyszínt, vagy újratervezhetnék a jelenetet. Felező díjcsomag sincs? Jöhetne a kancsó, mondjuk a fejembe! Csak keményen! Bumm a fejbe! Százra meghatna. Szóval, ne már! Bratyizzuk le ezt a részt! Jöhet bármi, csak ne ezt a szégyent már! Kezet rá ő a főnök, én meg a senki. Elhiszem! Kajak elfogadom, csettintésre ki tudna csinálni. Üdvözlő kártyát úgy adta postára, hátszelét nem láttam. Paráztató csávesz. Fosok tőle? Mint állat! Elszelelek? Lópikkolót! Le akarom pipálni, tesztelnem kell! Honnan tudnám mennyi az annyi, ha nem keni el a számat? Ji’pó ezer meg egy, matek zsenit hívna, kalkulálja ki. Lusta dög. Én még nem tartok itt. Jöhet az agyabugya! Férfiasabb sport, mint a kockatöltögetés. Pasi vagy, intézd ököllel! Kicsinálhat? És? Nem próbálkozom, esélyt se adok meglepire. Beleadom az összes génem, aztán meglássuk. Be nem adom a derekam. Makacs öszvér vagyok. Küzdeni kell, tipegek az első sorba! Összes nagy arc így tolta. Mutass fityiszt a halálnak. Nyomulj, míg van benned szufla. Vesztesként ügetsz csatamezőre, inkább húzz a KFC-be rántott csirkét zabálni.
Az más tészta magára is vették a szövegem. Nem pont rá értettem gyáva. Általánosságban gagyorásztam. Kajak az a beöntésem támadt, szándékosan tolja! Kiforgatja a kiforgatni valót jól elhasaljak. Hát, felőlem! Dőlök! Engedelmesen alávetem magam a szenyázásnak. Telibe szívtam a tüdőmet! Kiroppantottam az ujjaimat. Illedelmes suhancként öklömmel tenyerembe pacsiztam. Hajlongtam egy sort üvegesnek. Kész voltam, mint a lecke. Mehetett a ketrec harc. Véresen, de komolyan vettem a szitut. Alvégről zsákba macska ragadozó kedve kopogtatott be. Nem csak papírom van róla. Kajak lusta tigris vagyok. Felpörög a fordulatszám, kimászik belőlem az állat. Átváltozom! Nesze, Kafka! Ezt kapd ki! Enyimé legalább nem valami ocsmány rovar. Blőeh! Elég van Las Noches-ben.
-Meg is fejtem, mint a rejtvényt!-
Prédát lencsevégre kapva vigyorodtam el. Jöhetett az izgis rész! Besóztak, de dögivel! Régen szörfözött bennem ennyi adrenalin. Vadászatra kattant idióta voltam! Bal lábamat hátra csúsztatva rogytam tojtoj budi felett rostokoló balek formációba. Karjaimat előre szegezve húztam be ujjaimat. Pöpec tigris mancsok, mi? Elaléltál! Tudom én! Teljesen bekészültem a nyitányra. Ott dongtam, mikor rontanak nekem. Elszelelt mellettem a szövegelés. Bekattantam. Lehúzták a rolót! Felém így ment. Bekapott a gépszíj, nem lőttek le. Csak a zsákmány, másra rá se néz! Háh, suzuki! Szívás! Én fullosan japán vagyok. Nem sokáig, ha nem figyelek. Jó, hogy csak fejben pofázok ennyit. Tettek mezején összeszedettebb vagyok. Éberen radarozom. Eldurrantanának fülemnél lufit, ott döglenék meg. Pattanásra feltüzelt csíraként bambulásztam merre lépett le főnök. Zsebszótárból kipiszkáltam közelebb settenkedik. Hova menne? Kávéültetvényekre?
-Hamarabb túlesünk rajta, mint hinnéd!-
Mit mondhatnék? Önbizalomban sose volt hiány. Lényeg a lényegtelenségben! Készítettem a mentő övemet, nehogy első menetben padlóztasson. Erre mi jön? Ismétlés! Na, kössze! Vagy szenilis, vagy kigúnyol. Egyik se pöpec. Mendegy. Bekészülve már nem gyerekjáték telibe találni. Állítmányos szerkezetbe foglalom, kivédem. Vagy se! Ezt a lehetőséget, hagyjuk. Fejjel a falnak! Én azt mondom, úgy lesz, hogy elcsippentem a ló vágót tartó csuklóját. Kifelé csavarom a termoszt rajta. Aztán-aztán! Másik manccsal betámadom a mellkasát. Felsőjét ujjaim közé fogom. Párszor rápattintom az anyagot, megrántom és átlendítem magamon. Útközben kötelező program elereszti a karját. Kell a lendület! Visszakézből nyúlhassak utána. Tigrisfogásban be szándékozom markolni a torkát. Kínos lenne, ha sikeredik! Hamar meglenne a vérpaca. Tudod, miért? Speckós a kéztartás. Tenyérrel ütsz, behúzott ujjakkal ellenfeled bőrébe mélyeszted körmeidet. Jobb a kicsikéimtől félni. Bitang élesek! Ha meg elakadok útközben, akkor felugrom. Rúgás páros lábbal mindig bejön. Nem, akkor…Pácban vagyok!
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Shinginotou - A hűség tornya - Page 2 Cl0te68000/100000Shinginotou - A hűség tornya - Page 2 29y5sib  (68000/100000)

Shinginotou - A hűség tornya - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Shinginotou - A hűség tornya   Shinginotou - A hűség tornya - Page 2 EmptyKedd Nov. 13, 2012 10:31 am

[Security kicsit máshogy?]
Észrevehetően képesek vagyunk egy nevezőre jutni, legalábbis a sokatmondó villanás a tekintetében egyértelművé teszi a tényt, mely szerint számára is kezdett eléggé frusztrálóvá válni a társalgás, úgy körülbelül a legelejétől fogva. Mindazonáltal pozitívumként könyvelhető el, hogy nem próbál meg feleslegesen habogva kibúvókat keresni, habár feltételezheti, miszerint komoly küzdelemben vajmi kevés esélye lenne ellenem, de hát ezzel nincs egyedül a Seireiteiben. Jobb szemöldököm kissé megemelkedik beállását látva, mely alapján kikövetkeztethető az általa preferált küzdőstílus, ami nem más, mint a hakuda. Pillanatnyi grimasz fut keresztül az arcomon a sayával való suhintás közepette, habár lehetőségeimhez mérten elsajátítottam a fentebb említett harcformát, sosem vált a kedvencemmé. A katanával való vívásnál talán nincs is elegánsabb módja egy nézeteltérés agresszív formában történő rendezésének, gyors, precíz és könyörtelen. Alapvetően helyzeti előnyből indulok, habár a tok közel sem olyan veszélyes, mint az acél, azért igencsak nagyot tud ütni, minden kétséget kizáróan lila foltokat képes festeni az ember bőrére. Bemelegítésnek szánt támadásomat könnyedén kerüli el, alapvetően reménykedtem, kétszer ugyanaz a trükk csak nem válik be, alig telt el néhány perc legutóbbi földre kerülése óta. Láthatóan tanult módon igyekszik kivitelezni valami csípődobás-féleséget, rövid ideig hagyom is, hadd emeljen a lendület, ám amikor megérzem a szorítás hiányát csuklómon, rögvest akcióba lendülök. A kardhüvellyel erélyesen lesöpröm magamról a kosodémet markoló kezét, esésemet pedig akrobatákat is megszégyenítő módon akadályozom meg: lélekölőmet a gyakorlótér talajába döföm, s ezen keresek támasztékot fél kézzel, ahonnan ellökve magam szökkenek biztonságosabb távolságba.
Gyűrött felsőruházatomat igazgatva be kell vallanom, nem is volt ez azért rossz próbálkozás, habár vért egyértelműen nem tudott fakasztani vele, legalábbis sehol sem vettem észre egyetlen cseppet sem. A roham viszont ennyivel nem ért véget, a bizonyítási vágy igencsak él az ifjoncban, bizonyára a Ryouji iránt érzett összes negatív érzését Rajtam akarja levezetni, mivel ahogy az szokás szerint lenni szokott, az említett jómadár megint nem ott tartózkodik, ahol szükség lenne rá! Ezúttal felülről támad, páros lábbal kivitelezett rúgása szép és jó, ellenben van egy nagyon nagy hátránya, amit szívesen ki is használok. Csak megadott sebességgel képes ezt kivitelezni, ellenben Engem semmilyen szabály nem köt, aminek értelmében ne használhatnám teljességgel speciális képességeimet, amik az egyszerű emberek fölé emelnek minket, shinigamikat. Villámtánc segítségével tűnök el előle, így csak egy hátrahagyott szellemképet talpalhat fejbe, s a korábban hátrahagyott zanpakutōm közelében jelenek meg ismét. Nemtörődöm módon, ellenfelem irányába a hátamat mutatva szedem össze lelkem másik felét, majd ezt követően rezignált sóhajtás kíséretében visszalököm az említett eszközt tárolójába. Nem lenne fair, amennyiben pengével küzdenék ellene, miközben Ő botor módon egyedül a kezeivel igyekszik előnyt kovácsolni magának. Értelemszerűen nem célom kioltani az életét, ezért is használtam a találat bevitelére egy amúgy teljesen másféle rendeltetéssel rendelkező tárgyat, másrészt viszont a régi berögződések miatt gondolkodás nélkül lecsapnék egy olyan végtagot, amit veszélyesnek ítélek. Talán átfut a fejében a gondolat, hogy meg is untam a játékot, ám ez koránt sincs így, csupán lehetőséget biztosítok számára stratégiájának újragondolására, habár annak létezésében kissé kételkedem.
- Utsusemi. – jegyzem meg csak úgy mellékesen, miközben ismét szembe fordulok a fiúval. – Néha jól jön egy tökéletesen élethű másolat, főleg, ha nem akarjuk más szandáltalpának textúráját alulról tanulmányozni! Szép próbálkozás volt, ámbár ennél ezért többre lesz szükség a sikerhez. Folytassuk!
Felszólításomnak megfelelően ezúttal Én leszek az, aki magához ragadja a kezdeményezés jogát. Bal kézfejemet felemelkedése közben karmazsin lángok kezdik égetni, mialatt némán megidézem a Hadou 29: Aka Fenikkusu megnevezéssel ellátott kidout. Az aprócska főnix akár valamelyik tündérmese lapjairól is érkezhetett volna a Hűség tornyának hadszínterére, olyannyira valódinak tűnik, ámbátor nem több egy szépen megkomponált démonmágiánál. Szinte hallani vélem a rikoltást, amellyel megkezdi útját célpontja felé. Sokan fordítanak fokozott figyelmet egyetlen halálisteni művészet fejlesztésére, de személyem azt az elvet vallja, ami szerint akkor lehetsz a leginkább veszélyes, amennyiben minden eshetőségre és szituációra képes vagy megfelelően reagálni. Távolsági és közelharc, aki ezekben megfelelő képzettséggel rendelkezik, szinte lehetetlen leteríteni vagy egyáltalán megközelíteni. A hadout valójában figyelemelterelésnek szántam, amíg azzal bajlódik, ismét shunpót alkalmazok, ezúttal jómagam ugrom fel kellő közelségben hozzá, ezután egy félfordulattal kísérlem meg csontrepesztővé formálni jobb lábammal elindított rúgásomat. Eme mozdulatsort igencsak kedvelem, sokszor alkalmazni is szoktam, hol kisebb, hol nagyobb eredményességgel, vélhetőleg akik többet edzettek már Velem, azok betéve ismerhetik, tudják, számíthatnak felbukkanására.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Masachika Ryuutarou
Daitenshi
Daitenshi
Masachika Ryuutarou

Férfi
Aquarius Tiger
Hozzászólások száma : 80
Age : 37
Tartózkodási hely : Ji'pó 10km-es körzetében
Registration date : 2012. Mar. 14.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: Yuu házi bolondja (Tenshi)
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Shinginotou - A hűség tornya - Page 2 Cl0te15600/30000Shinginotou - A hűség tornya - Page 2 29y5sib  (15600/30000)

Shinginotou - A hűség tornya - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Shinginotou - A hűség tornya   Shinginotou - A hűség tornya - Page 2 EmptySzer. Nov. 28, 2012 8:47 am

Security…kicsit máshogy?

Ezt elpacskáztam. Megesik. Szöget ütött, kisujjból kivédi. Segáz! Beparázva ugrok neki saját nyakam töröm ki. Nincs vesztes csata, csak elvesztett lelkesedés! Ej, de piszok bölcs vagyok máma. Sárga mester büszke lenne. Frászt! Tolná a pik-pak-ping-pong átkozódást. Büntit eresztene a nyakamra. Rizses zsákokat cihelhetnék a kantinra. Váh! Hideg ráz tőle! Régi rusnya emlékek. Többet gubbasztottam sarokban, mint edzőteremben. Mendegy! Túlestem rajta. Itten vagyok a pácban. Átérzem Roger nyúl kínját. Fószer könnyedén védekezik. Lazán elugrik a lélekölőjével fékezve. Távolabb húzza a potrohát villámtánccal. Alázó! Cseppet se jelentek kihívást. Az a satnya gyanúm, lenéz. Finomkodik. Pöpec. Téll komolytalan purgyénak néz. Felbőgés. Legyen. Így akar játszani. Kipiszkálom a csigaházából. Valamit még én is találhatok. Csodatévő gombákat tutira nem. Ide két ökörrel behúzott erőbomba kéne. Messze van. Gáz, mennyivel erősebb. Lúzer vagyok a lélekenergia becolozásban. És? Elég rálesnem. Csuklóból leráz. Pfeh! Le ne essen a gyűrűje! Idegel! Hatványozottan berágtam rá. Sokkal jobb. Másszak el a satnya hírtől? Dobjam be a törölközőt! Frászt! Adjunk bele mindent. Szellentést se ér a szövegelésem, ha nem pörgök maximumra. Fejlődéshez, úgy is verésen át vezet az út.
-Egs!- Bököm oda. Szörnyet behat a fejtágítása. Számat megtörlöm a kegyességén. Nem izgat a technikája. Háta se. Nem vagyok suttyó, telibe küldjem. Szöszöljön. Addig körbe lesek. Gyűjtögetem a tippeket. Gyenge vagy? Csalj! Stílusosan! Alap! Piti játszmáktól kíméljen Fortuna szelleme. Kedvelem a bögyös zöldikét. Gyakran pakol nekem keresztbe. Elnézem. Jöhet minden hiszti. Hűséges maradok hozzá. Életre szóló románcot fogadtam. Értékelhetné. Besegíthetne valamicskét. Tolom az ipart, nincs kecmec. Azért jól jönne a támogatása. Oda se neki. Lesz, ami lesz. Bekészítem a készíteni való husit. Kicsi homokot kanalazok a markomba. Lazítok még egyet az obi-mon. Felcsimpaszkodom az ereszre. Átlendítem talpaimat és lám, fent vagyok a tetőn. Pöpec! Csípem ezt a magasságot. Onnan jobban csúszik hallgatni a fószer magyarázását.
-Kehe~h! Magadnak mondogasd. Nagyon toltad megölsz! Kíváncsian várom! Ne csak kóstolgass!-
Jó vagyok. Olyat kaptam. KIDOU!O-o Az! Kellett nekem háborogni. Menykő és pokoli gránit! Ahhoz se sokat konyítok. Van ez így. Némi tejbepapit tudok aprítani. Sok bukás között ragadt rám valamicske nemes kosz. Ismertem az alapokat. Gondolom. Egy ujjamon megszámolom hányszor használtam élesben. Szívás újnak lenni. Gizminél asztalt fogok verni. Küldi kell! Le vagyok maradva, mint a befőtt. Addig is! HADARÁS! Ajánlott volt próbálkozni. Korán volt elégni. Begyújtottam a foghíjas idézést. Sikerült enkosen-t kiáltani. Eddig pöpec. Bökkenő a minőségben ütötte fel fejét. Gyengus eresztés lett. Nem zabálta meg a főnixet. Átkandikált rajta. Medve puszit dobott a kezeimre. Bájos alkar gyantával jutalmazott. Mér? Emese nem vagyok, ne ügessek arrébb. Másztam, csak nem időben. Tigris bukfenccel távolabb gurultam. Erre jött a másik difi. Lejt a talaj! Kénytelen voltam fél térdre ereszkedni. Majd lezakózok. Haha! NEM! Bár! Azzal tuti meglepem fószert. Betámad, erre elvesződöm. Váratlan csavar! Jobban jártam volna. Csoda rudiba! Arra eszméltem beárnyékol a talpa. Remek. Derült égből lekongatás. Parázom? Á-áá! Elvigyorodom. Jöjjön csak. Fekszik a tervemnek. Mellkasomhoz eresztem rúgását. Bele fogok dögleni. Vágom ám. Bordapecsenye lesz belőle. Nem vész. Kibírom. Muszáj lesz. Rá kell csimpaszkodnom a lábfejére. Meg kell akasztanom a lendületét. Mihez? Az bonyi. Jobb kézzel lefogom a bokáját. Ballal képen lököm a homokkal. Magam felé rántom. Itten lesz a rizikó. Működik a csel? Néhány másodperc kéne teljes fordulatnyi őrülethez. Indulásnál lerántanám az obi-m. Negyednél gigán könyökölném. Fél távnál rátekerném csuklójára övemet és végszóként kirúgnám lábait. Extra rántással tutira puffanna. Sikeredne szökkenésből öklöznék a törzsére. Ja! Ha menne! Seggemben a borsószem. Könnyen bukhatom. Nem pörgök elég gyorsan, befürödtem.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Shinginotou - A hűség tornya - Page 2 Cl0te68000/100000Shinginotou - A hűség tornya - Page 2 29y5sib  (68000/100000)

Shinginotou - A hűség tornya - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Shinginotou - A hűség tornya   Shinginotou - A hűség tornya - Page 2 EmptyVas. Dec. 02, 2012 4:16 am

[Security kicsit máshogy?]
Legalább bebizonyosodott számomra a tény, mely szerint az alapvető harci-etikettet azért betartja, s nem támadja hátba az ellenfelét. Nemes felfogás, habár előfordulhat olyan eset, amikor a rivális nem ennyire gáláns. Az okítás úgy látszik nem túlzottan nyeri el a tetszését, holott nem felvágásból osztottam meg vele a technika nevét, csupán tudatni akartam mi is történt pontosan, nehogy a végén még az a rágalom érjen, miszerint feláldozom az eltitkolt ikertestvéreimet egy rúgás elkerülésének érdekében. Hasonló hozzáállással rendelkezik Ryouji is, úgy gondolja mindent elsajátított már az életben, ami jó harcossá teszi, ám ez közel sincs így, ráadásul a Daitenshinek nincs szüksége remek katonákra… Kizárólag a legjobbakra! Rezignált mosollyal az arcomon veszem tudomásul falmászását, illetve beszólását is, rájött volna a blöffömre? Á, alaptalan felvetés, kóstolgat, megpróbál kihozni a sodromból. Ettől függetlenül szemei mégis tányérnyi nagyságúra tágulnak, amikor meglátja a felé süvítő formát öltött, eleven tüzet. Az általa megidézett pajzs jó választásnak tűnik, ám valamit sikerülhetett elbaltáznia, lévén olyan könnyedén hatol át rajta a főnix, mintha ott sem lenne. Nem mondom, biztos kellemetlen lehet az a kis égési sérülés, ámbátor éppen időben ugrott félre, mielőtt még az egész felsőruházata lángra kapott volna. Lényegtelen, ezzel elpocsékolta a lehetőséget a rúgásom elől való kitérésre. Amint közelebb érek, érthetetlen módon vigyor jelenik meg a képen, ennyire szereti, hogyha összetörik a csontjait? Furcsa egy perverzió, ám ki vagyok Én, hogy bárkinek is megmondjam, milyen formában élje ki beteges hajlamait? Szerencsére a közelben találhatóak a yonbantai barakkjai, remélhetőleg nem leheli ki addig a lelkét, amíg a gyógyítók meg nem érkeznek.
Ejnye, észrevehetően megvezetés áldozata lettem. A korábbi tisztességes hozzáállásból kiindulva egy ilyen akcióra nem is számítottam, ámbár mindenre fel kell lennem készülve, így arra is, ami ezután történik. A szemembe kapott maréknyi pornak köszönhetően látóterem minimálisra csökken, ennek köszönhetően ugyan támadásom teljes erővel csapódik az oldalának, mégis kissé megbillenek, ezáltal szolgáltatva rést védelmemen. Elismerésem, könnyedén kihasználta a környezet által nyújtott lehetőségeket, s ezekkel igyekszik kiküszöbölni az erőink közötti különbséget. Impozáns! Egy századmásodpercig megfordul a fejemben, talán hagynom kellene, hadd vigye végig a kombinációt, hiszen valódi sebesülést nemigen lenne képes okozni, de abban az esetben minden bizonnyal megszólna, amiért nem veszem kellően komolyan összecsapásunkat, pedig jómagam kezdeményeztem! Feltételezem az ifjú szerint tökéletesen megfosztott legfontosabb érzékemtől, azaz a látástól, amivel a lehető leghamarabb képes vagyok reagálni a környezet történéseire. Ellenben az évek során megtapasztalhattam, nem hagyatkozhatok kizárólagosan látószerveimre, azok könnyedén becsaphatóak ilyen-olyan technikák, illúziók által. Mindig is az élen jártam a lélekenergia érzékelésében, ezért nem esik nehezemre lekövetni ama ragyogó fénygóc mozgását, ami a Masachika sarjat szimbolizálja. Alig követhető mozdulattal kapom alkarjaimat a fejem elé, némileg előre dőlve véve fel olyan pozitúrát, amivel legalább felsőtestem egy részét is képes vagyok védelmezni. Maximum az ütés érkezésének irányát tudom meghatározni ilyen módon, legalább tucatnyi lehetséges célpont van. Szem, orr, száj, áll, lágyékrészek, amik akár gyengébb találat esetén is kellemetlenséget okoznának. A gondolatmenettől függetlenül a csontos könyök érkezése védelmemen egyértelművé teszi következtetésem helyességét, így elég az agyalásból!
Legnagyobb balszerencséjére nem csupán lélekenergia, hanem fizikai erő terén is a sokszorosával rendelkezem az övénél, ennek köszönhetően nem esik nehezemre előnyömre fordítani a csuklómra tekert anyagot. Elképzeléseim szerint különösebb megerőltetés nélkül kéne kitépnem magam szorításából vagy eltépnem az anyagot, eközben előre lépve, fejemet lehajtva vetném előre egész testemet, ily’ módon igyekezvén koponyám kemény tetejével gyomorszájon fejelni, mint ahogy egy francia csatár küldi földre az olasz védőt. Bizony-bizony, nem mindennapi hasonlatokra képes az ember, ha hetente többször is sportcsatornákat néz szabadidejében! Természetesen ez nem manapság történt, igazából nem is emlékszem mikor jártam utoljára a raktárban, ahol élvezhettem kedves plazmatévém remek műsorait! Nos, elképzeléseim viszont alakulhatnak rosszul is, mégpedig teszem fel el is ugorhat az utamból, ebben az esetben egy gyors bukfenccel vezetném le a felgyülemlett felesleges lendületet, amit követően villámtánccal szökkenek arrébb, elegendő távolságot biztosítva szerény személyemnek ahhoz, hogy megszabadítsam íriszeimet a galád homoktól!
- Ez nem volt szép! – adom a fiú tudtára is nemtetszésemet vöröslő lélektükrökkel. Nem érzek irányába valós haragot, sőt, inkább elégedett vagyok a teljesítményével, habár vért még mindig nem sikerült fakasztania és ennek megtörténtéhez a puszta kéz nem elegendő fegyver. - Hadou 44: Kokutan Kou!
Újabb kidou alkalmazása mellett teszem le voksom, de ezzel nem távolodok el az ellenfelem által jobban preferált hakuda irányából. Kezeim váratlan hirtelenséggel kapnak lángra, a fekete tűz beborítja ökleimet, mégsem égnek meg. Újult erővel indulok rohamra, stílusomat ezúttal megváltoztatva a korábban látott akrobatikus rúgásokat mellőzve, s a szokásos ökölvívás fortélyait használva igyekszem találatot elérni. Egy fejre célzott jobb-bal-jobb egyenessel nyitok, ezt követően erőteljes horgokkal kísérlem meg eltalálni oldalait, főleg a valószínűsíthetőleg megrepedt, ha nem is törött bordákra koncentrálva.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Masachika Ryuutarou
Daitenshi
Daitenshi
Masachika Ryuutarou

Férfi
Aquarius Tiger
Hozzászólások száma : 80
Age : 37
Tartózkodási hely : Ji'pó 10km-es körzetében
Registration date : 2012. Mar. 14.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: Yuu házi bolondja (Tenshi)
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Shinginotou - A hűség tornya - Page 2 Cl0te15600/30000Shinginotou - A hűség tornya - Page 2 29y5sib  (15600/30000)

Shinginotou - A hűség tornya - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Shinginotou - A hűség tornya   Shinginotou - A hűség tornya - Page 2 EmptyVas. Dec. 30, 2012 8:44 am

Security…kicsit máshogy?

Mér gondoltam egyszerű menet lesz? Álmok, álmok, édes álmok. Ee~h! Milyen szép lett volna, ha sikerül. Pikácsuba! Naná, hogy megszívatott. Kajak harmadik szeme van. Telibe löktem porral. Erre lazán vágta merről közeledek. Nem ér! Ez a fószer nem csak bődületesen erős, beépített fullextrái vannak. Lepasszolhatná a kasznisa számát. Befizetnék egy átépítésére. Szétmegy az oldalam. Szúrka piszkálnak a nyamvadt bordáim. Kevés tejet ihattam és így állnak bosszút. Tropára mentek. Nekem meg befellegzett. Besípolt a girbegurba jeles káromkodás, akárhányszor beleszippantottam a vidéki, zamatos levegőbe, vagy erőteljesebben moccantam. Beszarás! Minden ellenem dolgozik. Légypiszok vagyok fószer felsőjén és még sánta róka is. Hipp~er klassz! Mondjuk…ácsi-pácsi! Eleve hulla vagyok. Bazzeg!O-o Két hulla püföli egymást. Kívülről ez a fájt úgy tűnhet, két döglött disznó tetem vergődik egymásom?! Pfúúúj! Blő~eh! Ez gusztustalan! Örvendek a technológiai lemaradásnak nem kell nyomon követnem. Tolató radar azér jöhetne. Könnyebben csusszannék el a medve pusszancs elől. Díjnyertes! Használd a fejed. Mennyit koptatták. Köbö ugyanerre jutottam. Pöpec. Valamiben hasonlítunk.
Fantasztikus természeti sors csapás belátásaim vannak. Lehidalok magamtól. Kész zseni palánta! Gyökerestől ki vele! Kicsit se húz ki a slamasztikából. Ottan tornyosult előttem mind a…giccses girlandba! Mennyivel?O-o Dikk! Ez is magasabb nálam! Fekete halál minden genetikai öröklésre! Minden elföldelt krapek növesztő bogyót szedett?! Ahová lépek Gorillákba futok. Mi ez a rendszer, csak én csusszantam le centi osztásról? Valamerre nagyon elkavarodhattam. Tutira csajoztam. Fene! Tudtam, akadhat fehér holló ritkaságú pillanat, amikor nem jön jól a lógás. Ennek már annyi. Nem zabbantok égig érő paszujt, ekkorka maradok. Nem para. Csini pipik nem kokszolták túl a finoman domborodó tomporaikat. Jobban passzintok hozzájuk. Több mazsit találok a kalácsban. Nyamesz! Oké-oké! Lépek a témázástól. Pirospacsizok, nem popsit pofozok. Tulok még mindig nekem feszült. Vígságtól azt se tudtam hova legyek. Feneketlen bendőt! Húztam volna a vérbajba! Iszkiri papírból kifogytam. Maradt a helyből kámforrá válás. Láthatatlan hasamat húztam gerincemre elcsörtessen mellettem. Fószer vállpárnái, így is végigkaparták a fényezésem. Lepattoghatott volna a hasra épített kockáim festése. Mér nem? Nem kellett gyomorbántalom. Jöhetett a nyuszi hopp! Rátámaszkodtam a hátára, lendülés, tornász terpesz és már át is toltam magam felette. Aztán beütött a vész. Kitört belőlem a veszett paripa. Levegőben hátra lendítettem a talpam. Rárúgtam a löttyedt valagára. Betalált? Passzandusz. Vaker vagyok tolatásban. Elreteszelték a tarkóra szerelt visszapillantómat.
-Eee~h?! Nem nézegetni kell a homokot.- Tenyérrel földet lapogatva érek földet. Kapásból besztrájkolt az oldalam. Felciccentem. Héj-héj! Én se vagyok érzéketlen! Még jól is jött! Dögöljek meg, de franya ötletem támadt. Kivi vagy? Na-na-na? Cserépszavazás! Mire jó? Nem komálod a szitut széttörheted a másikon. Laza rendszer. Nem beszólni! Tudom, hogy nem így pörgették. Újítani kell a modern világ oltárán. Én simán újraértelmezem. Teszek egy könnyed próbát működik e még. Egy lazítás itt, még egy ott. Készen a szőnyegbombázás. Mostan hozzá fogom rúgni? Majdnem! Bedobom szandit, Mandi nélkül! Becsusszantom a cserép csücskét a lábujjam és fonott betonrongyoló közé. Kivárom, mit nyomat megest. Fenének vagyok jó fej. Megest démonmágia…
-Háá~h?! Öcsím! Mér varázslókkal ver a háromágú jós bot?!-
Borzolom össze a sérómat. Látványosan kő szenvedni. Hozom a felkészületlen nyűgkirályt. Meddig? Elindul. Nem szimpi az a fekete vicek. Színe is kaszást kajabált. Fájdalom a köbön kisugárzása volt. Távozzon csak tőlem, de sántán. Mivel űzöm el? Hát, cink, de szentelt vízre nem futotta. Karóválság volt, szal cserép! Bevágtam egy vigyort, aztán adjad neki. Átfordulva lehajoltam fellendítsem a bütykeimet. Tetőszerkezetet megbontva reptettem felé az első cipővel felkanalazott darabkát. A-aaa! Nincs még vége! Ennyivel nem úszta be. Felmarkoltam még néhány darabot. Felkászálódtam és jól meghajigáltam vele. Nesze neked! Profi cucc. Agyaggalamb lövöldözés. Pontozni kellett volna, elhozzuk a trófeát. Feldobom a témát induljunk a Zolimpián. Maa~jd! Mostan zavartam az adást. Hanyagolandusz mennyi agyag találta pofán. Foglalja le! Nem bratyi öklözéssel száguldott felém. Az annya!O-o De még mennyire, hogy nem! Pofám elé lógattam cserepet, hátha, csak úgy, hátha. Nem működött. Átszánkázott rajta. Akkora maflást beakasztott kikattintott az állkapcsom. És még jött dupla szórás. Kövibe beleslisszantam. Vissza kellett kozmetikázni a farpofám. De a harmadik. Na, ne! Jóból is megárt a sok! Kettőtől csillagokat láttam. Lepasszoltam másnak. Hatástalanítottam a bombát. Ellöktem a lángcsóvásan sokkoló pörölyt. Ettől még szurka piszkát ki nem hagytam volna. Elgázolt teve kecsességével dobtam csuklóból pofán tenyeremben maradt cserép szilánk darabkával. Minek? Azt mondta vérezzen! Akkor meg? Szó szerint ügyködöm. Nem csípte. Telibe vágta a bezúzott kasznimat. Jackpot! Életmentőért hápogó gumicsirkeként görnyedtem össze. Azta, de szopacs volt. Összeszartam magam az erejétől. Szele meg. Na, dikk! Az súlyos volt. Elküldött a szomszédos épületbe buldózernek. Egyiptomi oldal profilban taroltam be. Combos strike-ot ütött velem. Megtapsolnám, ha menne. Kifeküdtem a cucctól. Szedáltan dőltem előre. Térdre borultam. Gecó! Ez nem járta. Nyesta levegő. Kifacsarták az erőmet. Sajgott az összes tagom. Cefrésen bűzlött a szitu. Nem nyuvadhattam ki ennyitől. Meg se izzadt. Franc vinné el! Cseszte a csőröm. Legalább kibökne egy au-t! Nem fújhatták le itt a meccset.
-Kue, Hakkin Tora!-Kicsit megvesztem. Bekattantam az nem kérdés. Őrült állatként fújtattam. Eszem, azt eltettem ínségesebb időkre. Tüzes latin csávesz voltam. Némi difivel megfűszerezve. Oda se neki. Begőzöltem a totál felsüléstől. Tigris úgy üvöltött bennem szétrobbant a fejem. Nem akartam kikapni. Nem akartunk kikapni. Még nem. Kicsit később! Talán! Esetleg! Á, nem! Nem az én kenyerem feladni. Összeszorítottam a fogaimat és mindent fellöktem a bárpultra. Felkapartam magam a betonról. Betájoltam hol van. Zöld jelzésre megindultam. Lendítettem az öklöm. Belesűrítettem minden mérgemet. Néhány lépésre eleresztettem a vadállatot. -Hakkin utsu!- Lőttem felé a fincsi koktélom. Így is kikerülhette. Passz. Közelebbről több esélyem volt. Asszem.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Shinginotou - A hűség tornya - Page 2 Cl0te68000/100000Shinginotou - A hűség tornya - Page 2 29y5sib  (68000/100000)

Shinginotou - A hűség tornya - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Shinginotou - A hűség tornya   Shinginotou - A hűség tornya - Page 2 EmptyPént. Jan. 04, 2013 11:54 pm

[Security kicsit máshogy?]
Nocsak-nocsak, netán egy tornász veszett volna el a fiúban? Igencsak megrázó öklelésem elől egy egyszerű ugrással igyekszik kitérni, s átlendülve felettem próbál kikeveredni a veszélyzónából. Ejnye, valóban azt gondolja, hogy ennyivel meg fogja úszni? Már éppen fordulnék utána, amikor megérzem rúgását a szebbik felemnél, aminek köszönhetően némileg előre tántorodok, azonban ettől nemigen fogok zavarba esni. A kezeimen égő éjfekete lángok belemarnak a talajba, miközben előre vetődöm és egy tigrisbukfenccel kísérlem meg elkerülni az esetleges további támadásokat, ám ezek egyelőre váratnak magukra. Ismételten védekező állást felvéve, jobb kezemet némileg előrébb tartva közelítek hozzá, célom semmit sem változott, kész vagyok finomra őrölni a bordáit, amennyiben nem talál ki valamit, méghozzá gyorsan. Valamilyen szinten akár leckéztetésnek is felfoghatjuk kettőnk összecsapását, észrevehetően apja fia, nem ért másból, csak egy kiadós verésből. Mindazonáltal nem tartom magam szőrösszívűnek, ezért megkapja, ha erre vágyik! Szemeimet hunyorítva várom mit is lép, amikor szinte reflexszerűen lendül előre öklöm és zúzza porrá a cserépdarabot. Ugye most viccel? Hitetlenkedő pillantással figyelem tevékenységét, s jól láthatóan arra készül, mint aminek cselekedete látszik, más szóval cserépdarabokkal akar megdobálni. Minden bizonnyal erőteljes homlokon csapásban részesítettem volna magam egy másik szituációban, viszont a jelenlegi körülmények között csupán annyit értem volna el a dologgal, hogy hajzatom is lángra kap. Szakadatlan lendülettel folytatom menetelésem előre, mit sem törődve a képembe lökött éles szilánkokkal vágom állon erőteljesen, majd még két ütést mérek a felsőtestére, aminek köszönhetően átszánkázik a birtokot körülölelő falon.
Mély lélegzetvétellel veszem tudomásul a történteket, míg a levegő kiáramlik tüdőmből, azon idő alatt felső végtagjaimról is elpárolog a hadou. Az igazat megvallva nem mondanám, miszerint túlzottan meg kellett volna erőltetnem magam, a ruházatom piszkossága is leginkább a földön való gurulásnak tudható be, amivel időközönként kitértem az ilyen-olyan csapások elől. Tompa szusszanással veszem tudomásul kudarcát, valójában teljesíthetetlen feladat elé állítottam, igazándiból eltökéltségének fokára voltam kíváncsi. Kimért léptekkel indulok el irányába, már ilyen távolságból is kifejezetten megviseltnek látszik, kész szerencse a tény, mely szerint a Yonbantai barakkjai éppen tőszomszédságunkban terülnek el, máskülönben még egy hosszabb utazás is várna a pórul járt nemesi ifjoncra. Viszketést érzek a bal arccsontomon, de amikor odanyúlok, hogy megvakarjam, valami nedveset tapint mutatóujjam, ami majdhogynem teljes megrökönyödésre késztet. Jelentéktelen karcolás, szinte a bőröm felszínét is alig volt képes átvinni, egy kövér vércsepp mégis kibukkant a minimális résen. Rezignált mosollyal az arcomon csóválom meg fejem, néhány törött csonttal ugyan, de képes volt megtenni a lehetetlent. Már-már éppen szólnék Neki sikeréről, amikor hirtelen lélekenergiája megugrik, az elhangzó szavak pedig csak egyvalamit jelenthetnek: shikai. Vigyorgásom hamar fancsali grimaszba torzul, megmondom őszintén, örültem volna, amennyiben a seggén marad, ámbátor nem mindig úgy alakulnak a dolgok, ahogy azt eltervezzük, elég sokat mesélhetnék erről saját tapasztalataim közül válogatva. Láthatóan lélekölője képességei is a pusztakezes-harcmodor űzéséhez szolgáltatnak számára segítséget, mely valamilyen érthetetlen okból kifolyólag nem áll túlzottan közel hozzám, ebből adódóan jobbára az általam preferált módon védekezem.
- Bakudou 81: Dankuu! - a láthatatlan pajzs szempillantás alatt emelkedik fel, ekképp szabva gátat a tigrisformában közelítő, tömény lélekenergiának. Lendülete megtörik a számára áthatolhatatlannak tűnő falon, ennek hála immáron veszélytelenül suhan tovább két oldalamon, mély árkot vájva a gyakorlótér talajába. Vélhetőleg ez volt az utolsó dobása, a legerősebb roham, amit a végére tartogatott. Egyszerre zabolátlan és megformázott erő, ami minden bizonnyal ledönt a lábáról egy átlagos shinigamit, azonban személyem se nem halálisten, se nem pedig átlagos. Gyors villámtánccal lépek előre az összeomló akadály törött darabkái között, könnyedén kerülve Ryuutarou háta mögé, aki alighanem egy leheletnyi széllökésként érzékelheti mindezt. Kosodém belső zsebébe nyúlva veszek elő egy szál cigarettát a kissé gyűrött dobozból, amit rövidesen meg is gyújtok.
- Korlátaid most itt húzódnak… - szólalok meg könnyedén, orromon fújva ki a letüdőzött füstöt. – Nincs ebben semmi szégyellnivaló, minden hatalmas harcos kicsiként kezdte, ám egyvalami megkülönböztette őket a tömegtől: a szív. Kiolthatatlan tűz ég benned, s Én megtanítom, miképp használd fel ezt előnyödre. A tesztnek vége, átmentél… bolond!
Őrültségét kizárólag akkor fogja belátni, amikor ráeszmél, az edzések sem lesznek kevésbé megrázóak, mint eme kis küzdelem. Úgy tűnik a sors kifürkészhetetlen útjai mindkét Masachikát a nyakamba varrták, kizárólag reménykedni tudok, hogy nem mindennapi viselkedésük mellett is képes leszek megtartani elmém épségét. Újabb slukkot eltüntetve a nikotinrúdból szemlélem az okozott pusztítást, már ki is találtam a srác számára az első feladatot, ami nemesíteni fogja szellemét! Vicces lesz nézni, ahogy visszaépíti a lerombolt falrészt. Neutral
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Shiroichi Anao
10. Osztag
10. Osztag
Shiroichi Anao

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 368
Age : 43
Tartózkodási hely : Valahol Seretei újdonsült romjai között
Registration date : 2010. Dec. 03.
Hírnév : 77

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag Kavicskapitánya *3*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Shinginotou - A hűség tornya - Page 2 Cl0te40700/45000Shinginotou - A hűség tornya - Page 2 29y5sib  (40700/45000)

Shinginotou - A hűség tornya - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Shinginotou - A hűség tornya   Shinginotou - A hűség tornya - Page 2 EmptyVas. Jan. 13, 2013 12:20 am

Sierashi-jii-san!

Oson, szimat, fél… vagy, hogy is volt a mesében, amit a kicsi Naocchan, Natcchan és az ijesztő kicsi lány nézett Himecchannal? Mindegy, a mozdulat a lényeg, mert először a földön kell kúszni, aztán levegőt venni és megijedni az esetleges zöldségtámadástól, ami bármely irányból jöhet! KatsuSat semmi sem rettenti vissza, még a piros napos ünnepekre sincs tekintettel, karácsonyfa díszítésekor is mit csinált? Hát nem kelkáposztával – salátával – hajkurászott csak azért, hogy ő rakhassa fel a csúcsdíszt? ˇoˇ Az persze részletkérdés, hogy Simán Csak Keisuke-sama volt csak olyan magas, hogy fel tudja tenni, ezért egyikünk sem rakhatta fel, de hát akkor is!
Mindenesetre itt volt a pillanat a megtorlásra! A bab – zöldborsó – lábcsapda volt az utolsó csepp a pohárkámban, itt volt az ideje a támadásnak! Fergeteges tervet eszeltem ki, igen ám’, de előtte jól fel kellett rakodnom magamat zöldséggel, papírhajókkal és repülőkkel, meg persze békákkal, mielőtt csatába indultam volna, ami nem volt annyira egyszerű. Vajon hol áll lesben KatsuSa? Hm… ._. Meg kell keresni! Biztosan megneszelte, hogy a mai nap öt óra hét perckor, vagy mennyi az idő… mindegy. Nos, a mai nap folyamán támadás éri! Háh! De előlem nem lehet csak úgy megfutamodni, a verhetetlen Fekete Péter kártyajátékos haragja elől senki sem menekülhet! Cool
Na de, hol is tartottam? Igen, az osonásnál! Mert tulajdonképpen osontam, csak gondoltam nem árt tudni, hogy miért is osonok itt az osztagok közötti labirintusban. Rengeteg helyen kerestem KatsuSat, Ai-sannál, Keo-báró-samanál, bár ott ért egy kis automatabombázás, de sikeresen túléltem, köszönöm Meicchan! Surprised Akkor elugrottam Amaririsu-kunhoz megkérdezni, hogy nem e látta errefelé KatsuSat, aztán Micchan lányomnál is érdeklőttem, Nagano tájcsót is meg akartam lepni, de valamiért elbújt, amint meglátott, ezért inkább nem erőltettem. T-T Tomocchan papírmunkára akart fogni, nem értette meg, hogy nekem fontos háborúba kell mennem, Kocchanhoz bizonyos cseresznyefás dolgok miatt nem mertem elnézni, de névrokon Naocchan tudott nekem segíteni, ő tudta merre keressem KatsuSat azért cserébe, hogy leírtam egy papírra a nevemet! *.*
Így, hogy már tudtam merre keressem, ízé~hozé, merre osonjak, minden kanyarnál, mielőtt kiléptem volna háromszor, négyszer, sőt hétszer is körülnéztem. Az egyik kereszteződésben viszont nagy mattot kaptam, mert két KatsuSat láttam, két felé menni. Igazából lehetséges is, de vajon melyik KatsuSa és melyik MasaSu, mert nem mindegy! Bár szerintem KatsuSa és MasaSu is egy és ugyan az a személy, csak KatsuSa esze MasaSuban ragadt. :/ De most… döntenem kell: merre menjek, merre fussak, merre meneküljek? Vagyis, ízé… támadjak? Surprised Nincs más választásom, be kell vetnem a csakis legéletveszélyesebb helyzetben használt fegyveremet, hogy dűlőre jussak!
Ecc, pecc, kimehetsz…
Kezdem el szélsebesen kiszámolni, hogy melyik KatsuSa után menjek, de mikor már eltűnni látszottak a kanyarban inkább úgy döntöttem, hogy nem húzom ezzel az időmet, jobbra mentem, mert a jobbra azt mondják, hogy mindig jobb! :3 Kicsit lemaradva követtem, úgy néz ki, nem számít a támadásra, tökéletes! Akkor itt az ideje, hogy lecsapjak! Cool
- KAAATSUUUSAAA! Figyelmetlen vagy! – villámtáncolok fölé, hogy fentről küldjek le rá papírrepülőket, majd ahogy földre érek onnét dinnyékkel – paradicsomokkal – sorozzam meg. Folytatnám is, de nem találtam a többi zöldséget, hogy hova rakhattam, száraz virág, kavicsok és egyéb nyalánkságok, ú citromos süti! *.* Ízé, szóval minden akadt a kezembe csak zöldség nem. Mohh, pedig olyan jól indítottam, már nyerésre is álltam! TToTT
- Állj, állj, várj! Szünet, szünet! Nem találom a békahadsereget! – mutatom kezemmel, hogy várjon, míg előkeresem legalább a brekiket, mert nem ér, ha most hirtelen visszatámad, és én nem tudok védekezni, az nagyon nagy csalás lenne. T^T - Á, megvan! :3 – kapok elő egy krumplit – póréhagymát – a haoriból, ami nyomban félúton el is dől jobb irányba, amiért az ide – oda való osonástól, lesben állástól, majd a támadástól, szóval a rengeteg próbatételt nem bírta tovább.
- Nyohh. T_T Hopszthehehe… mi, hogyhogy nem támadsz? Surprised Né, KatsuSa nőttél! Nem érrrr~ >.> – toporgok mérgesen, hozzá is vágom ezért a törött krumplit – póréhagymát –, amint látom, hogy most sokkal magasabb, mint volt. Lehet, hogy az eső tette? De nem is esett eső mostanában, csak a hó! Nem ér, én is nőni akarok, miért olyan nagy kérés ez, hm?
Még az ég felé is nézek, hátha válaszol onnan valaki, mert ez tényleg nem fer, miért olyan nagy kérés egy – két centicske? Nem kell több, tényleg, csak egy icikepicike, hogy ne legyek ilyen alacsony. TT_TT
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Shinginotou - A hűség tornya - Page 2 Cl0te68000/100000Shinginotou - A hűség tornya - Page 2 29y5sib  (68000/100000)

Shinginotou - A hűség tornya - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Shinginotou - A hűség tornya   Shinginotou - A hűség tornya - Page 2 EmptySzer. Jan. 16, 2013 9:28 am

[Anao-chin!]
Halk sóhajtás közepette zárom be a rozoga kis ajtót hátam mögött, melyet feltételezéseim szerint kizárólag a szentlélek tart össze. Chiyoko saját döntése volt, miszerint nem a zsúfolt, mindazonáltal orvosi eszközökkel tökéletesen felszerelt Yonbantaiban kezd kutatásnak ismeretlen eredetű betegsége után, hanem a világtól teljesen elzárva, szinte remeteként. Mindig belesajdul a szívem, amikor törékeny kezét a sajátjaim között tartom és érzem, ahogy egyre inkább emészti a kórság. Legszívesebben őrjöngenék, azonban ez olyasfajta a harc, amiben nem segíthetek életem szerelmének, itt az Én erőm fabatkát sem ér. Néhanapján elgondolkodom rajta, hogy vajon milyen dolgokra lennék most képes, amennyiben a pusztítás útja helyett a gyógyításét választom magaménak. Feltételezéseim szerint feleannyira sem vagyok tehetséges ebben, holott a démonmágia mindig is az erősségeim közé tartozott, ámbár a destruktív technikáknak feladatkörömből adódóan mindig is nagyobb hasznát vettem. Önkéntelenül is megfogalmazódik bennem a gondolat, mely szerint Chiyo-chan állapotát valamilyen formában személyem okozta. A sok aggódás és idegeskedés nem tesz túl jót az ember szervezetének, ezzel azért tisztában vagyok. Ugyan Ő igyekszik mindig meggyőzni ezen feltevésem értelmetlenségéről, de világéletemben makacs személyiség voltam, ha valami befészkeli magát az elmémbe, arról igencsak nehezen tudok megfeledkezni. Az elmúlt időszaknak köszönhetően szinte rutinszerűen járom végig ugyanazt az utat minden nap, amely az aprócska kunyhó, valamint a Gotei Juusantaitól kapott szálláshely között húzódik. Igazából ugyanolyan nyugalomban tölthetné kedvesem itt is kutatásának idejét, hiszen jelenleg leginkább egy kísértetházra hasonlít, ahol egyedül Én szoktam huhogni. Néha unatkozom… Neutral
Kellemetlen borzongás fut végig testemen, hirtelen még a tarkómon is feláll a szőr. Figyelnek. Nem meglepő, már a kezdetektől fogva a nyomunkban loholtak a Nibantai álarcos tisztjei, olykor-olykor még arra sem vették a fáradtságot, hogy normálisan bokornak álcázzák magukat, viszont reménykedtem benne, hogy erről már leszoktak, azonban úgy látszik, tévedtem. Alig észrevehető fejcsóválás közben folytatom tovább menetelésemet, az igazat megvallva nem kellene egyetlen másodperc sem, s akkora mennyiségű előnyre tehetnék szert megfigyelőimmel szemben, aminek ledolgozásához legalább egy félóra kellene. Megtehetném, ellenben nem éri meg a vesződség, úgysem csinálok semmi olyasmit, amiért érdemes lenne megfigyelni, legalábbis Soul Societyben biztos nem. Már csak pár lépés választ el a Shinginotou kapujától, amikor jobb fordulásomat követően a kém akcióba lendül. Orvtámadás, fényes nappal?! Haragosan villanó acélkék íriszekkel kapok egy századmásodperc alatt lélekölőmhöz, ám még mielőtt kiránthatnám a sayából, homlokomnak csapódik az első… papírrepülő? o.O Sokéves tapasztalatom ellenére igazából fogalmam sincs, mit kéne tennem ilyesfajta merénylet esetén. Könnyedén táncolok el a Felém repülő paradicsomok útjából, az utolsót jobbommal kapom el és szétroppantom markomban. Micsoda gyerekes tréfa ez? Közelebbről megszemlélve támadómat eléggé ismerősnek tűnik, habár akkoriban még nem adta fejét haori-lopásra. Agytekervényeimet megerőltetve igyekszem feleleveníteni nevét ködös emlékeim közül, de sajnálatos módon nem járok sikerrel. Nos, ahogy a szituáció alakulását nézem, nem kizárólag szerény személyem az egyetlen, aki nincs tisztában a résztvevők igazi kilétével, KatsuSa talán Katsuo, a fiam beceneve lehet.
- Te vagy az, Taknyi? – húzom össze szemeimet gyanakvóan, lefitymálóan végigmustrálva fegyverzetét. – Legutóbbi találkozásunk alkalmával legalább szereztél valahonnan egy rozsdás kardot, ezúttal beéred a zöldségekkel? Yare-yare, meg sem ismertelek szinte annak a csinos foltnak hiányában, amit még Én hagytam az egyenruhádon! Sikerült kimosni, ugye? A fontosabb kérdés viszont inkább az, hogy honnan szerezted ezt a kapitányi köpenyt? Nem szaladgálhat ilyenben akárki!
Megrovássommal szinkronban rázom le a gyümölcs levét kézfejemről, igencsak jól mehet az élet a Seireiteiben, amennyiben annyi étel van, eldobálásra is akad belőle elég. Watanabe eltűnése óta nem sok információ érkezik hozzám a Juubantai háza tájáról, ettől függetlenül annyi következtetést már most le tudok vonni, miszerint igazán szertelen személy lehet az új vezető, hisz’ ez a kislány is különösebb nehézségek nélkül lopta el Tőle ingóságát. Mondjuk egyáltalán nem lepődtem meg, valójában semmit sem várok már el a Tizenhárom Őrosztagtól, eddigi tevékenységeikkel is megfelelően negatív véleményt alakíthattam ki. Nem értem teljesen, milyen módon változhatott ennyit egykoron szeretett otthonom röpke két év távollét alatt. Szerencsére páran megmaradtak a régi vezetőségből, ennek köszönhetően nem vélem tökéletesen reménytelennek a Tiszta Lelkek Városának jövőjét, ám keveseket könnyedén le lehet győzni, ehhez a következtetéshez még csak remek érzékkel megáldott stratégának se kell lenni, egyszerű logika. Töprengésem alatt arcomról nem kopik le a kissé gúnyos félmosoly, karjaimat mellkasom előtt összefonva várom, mikor esik le Neki a tantusz.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Shiroichi Anao
10. Osztag
10. Osztag
Shiroichi Anao

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 368
Age : 43
Tartózkodási hely : Valahol Seretei újdonsült romjai között
Registration date : 2010. Dec. 03.
Hírnév : 77

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag Kavicskapitánya *3*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Shinginotou - A hűség tornya - Page 2 Cl0te40700/45000Shinginotou - A hűség tornya - Page 2 29y5sib  (40700/45000)

Shinginotou - A hűség tornya - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Shinginotou - A hűség tornya   Shinginotou - A hűség tornya - Page 2 EmptyPént. Jan. 18, 2013 12:40 am

Sierashi-jii-san!

Egy helyben toporgok, amiatt, hogy én, csak én nem nőhetek pár centicskét, illetve azért is, mert a többi zöldséget és papírhadsereget sem igen találom magamnál. Lehet elfelejtettem ennél többet elrakni? T3T De rossz! A végén KatsuSa~ nyer, pedig én direkt úgy indultam háborúba, hogy győztesen vonulhassak el a csatamezőről, diadalittas dallal a háttérben, de így…!
A kutatás további felét, no meg az egyhelyben való toporgást, ami eléggé hasonlított egy pingvin tötyögésére, amelyet kénytelen kelletlen berekesztek, amiért KatsuSa olyan névvel illet, ahogy még senki. Vagyis de, szólított valaki így, egyszer, régen, nagyon régen, már az idejét sem tudom, hogy mikor, mély nyomokat hagyott bennem az a régi esemény. Szívemhez kapok és hápogva pislogok rá. Kapott pár centit az esőtől és máris nagynak hiszi magát? De hát sokkal, de sokkal idősebb vagyok nála, nem? Ugye igen? T.T Meg aztán, mi lett a Panalós ízéhozé szövegével, az sokkal viccesebb volt és kevésbé bántó. TwT
- Utállak KatsuSa, ne hívj így! ToT – hadnászok a krumplival – póréhagymával – előtte. - Kard, ki kard, KatsuSa, ez bosszúért kiállt! Hogy mi…? O.O – pislogok rá döbbenten, mikor jobban odafigyelek, hogy miről is beszél. Rozsdás kard? Honnan szereztem a köpenyt? KatsuSa, ugye nem vagy beteg, náthás vagy valami ilyesmi? Háh, megszállta egy mumus?! °o° Vaaagy
- Vénember? ’O.o – döntöm oldalra a fejemet, összeszűkült pillantással méregetve. Mindent megmagyarázna, legalábbis a Taknyizást, a foltot, meg a rozsdás kardot meg, hogy nem tud a haoriról sem. De akkor ez azt jelenti, hogy… KatsuSa sem lett magasabb!! *o*
- Nahát! Te mit keresel itt? Csak nem jöttél visszaadni a csili-vili kardot, amit elvittél? Surprised Várj, várj, ne mond meg! Kitalálom. Ezzel a nagy erejű kaviccsal tudok a gondolataidban olvasni. >o< – eldobom a krumplit – póréhagymát – véletlenül az ő irányába, de ha már a dinnye – paradicsom – bombázásomat is túlélte sikeresen a krumpli sem lehet neki akkora nagy falat. Ezután előkapom a leghatalmasabb kavicsot és összefüggéstelen szavakat motyogok, csukott szemmel és hadonászok a kaviccsal magam előtt csak, hogy hatásosnak tűnjön a dolog, mert amúgy igazából semmiféle erőfeszítés nem kellene hozzá, hogy a kavics megsúgja nekem hová is tartott Vénember az imént. - Látom, már látom! Éppen a toronyba mész, igaz, Sierashi-jii? :3 – mutatok az építményre; kaviccsal így kitalálni a megoldást! Hát igen, nekem nem nagy feladat, de akinek nincs kavicsa és nem is látja? No, az mit tesz? Sosem találta volna ki, rá kellett volna kérdeznie. ˇoˇ
- Aaaz a ruha már nincs meg, kinőttem. ._. Szerencsére… hogy ezt honnan szereztem? Surprised – futó pillantást vetek a haorimra, majd Vénemberre nézek. - Masa-jii adta, hogy vigyázzak rá és az osztagra és az osztagtagokra. Kapitány voltál és még azt sem tudod, hogy miért jár valakinek haori? :/ De buta vagy, pedig okosnak tűntél! Surprised – emlékszem ám’ ő maga mondta, hogy régen ő is kapitány volt itt. Nem felejtek egy könnyen, pedig de jó lett volna arról a napról megfeledkezni. T^T
- Amúgy meg… miért nem hagytad magadat eltalálni egy dinnyével – paradicsommal – sem? Ez olyan gonosz tőled, igazán felfoghattad volna a játékot, még ha azt is hittem, hogy KatsuSa vagy és vele állok zöldségháborúban! Tényleg, nem láttad KatsuSat? Egész nap őt keresem, felszívódott, teljesen, elképzelésem sincs, hogy hol lehet, de te biztos tudod, tudod… olyan magas vagy és sok mindent belátsz, ráadásul szem se kell hozzá, hogy meglelj valakit, végül is ex-kapitány vagy nem? :3 Áh, miket is beszélek, neked nincs kavicsod, biztos nem lelnéd meg. ˇoˇ – dicsekszem el a színes kaviccsal, majd el is rejtem fehér leplem belsejébe. - Még 3D-s napszemcsid sincs, rögtön egy mumusba rohannál.shunpozok mögé a hatás kedvéért, az egyik nagy válaszfal tetejére állva, felvéve a kaviccsal kirakott napszemüvegemet. Sok mindenről lemaradt, míg nem volt itt. Cool
- Tudod mitől félnek a mumusok? szemöldökrángatás – lesek ki a szemüveg fölött, szemöldökömet emelgetve, miközben titokzatos kérdésemet teszem fel neki.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Shinginotou - A hűség tornya - Page 2 Cl0te68000/100000Shinginotou - A hűség tornya - Page 2 29y5sib  (68000/100000)

Shinginotou - A hűség tornya - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Shinginotou - A hűség tornya   Shinginotou - A hűség tornya - Page 2 EmptyPént. Jan. 18, 2013 10:17 am

[Anao-chin!]
Sérthetetlenségem teljes tudatában emelkedem felé, hiszen szerencsére személyem nem állt meg a növekedésben a pubertás kapujában, így a szerzett centiméterek minden előnyét kihasználom, még akkor is, amikor egyes vaizardok azt merik feltételezni, hogy magasabbak Nálam, pedig nem is! Észrevehető lassúsággal dolgozza fel a rendszer a kapott információt, az általam kitalált becenév elhangzását követően egy darabig továbbra is fiam nevén szólít, miközben toporogva igyekszik a lehető legmélyebbre nyúlni zsebeiben. Táncol talán? Amennyiben igen, csinálhatná ügyesebben is, mivel így leginkább egy hasmenéses pingvinre hasonlít, aki nem találja a mellékhelyiséget. Remek humorbonbonomon nevetgélve kapom el a Felém hajított törött póréhagymát, amiből nemes egyszerűséggel harapok is egy falatot, csak azután gondolkodok el rajta, vajon merre is járhatott, miután lenyeltem. Nemtörődöm vállrándítással térek napirendre a dolog felett, a jó gyomor mindent bevesz, egy kis bacilus és vírus bevitele felfogható az immunrendszer edzésének is. Fejemet kissé oldalra döntve hallgatom hablatyolását, természetesen eszemben sincs visszaadni az eltulajdonított Hisou Karitet, hiszen először is nem kérte vissza senki, másodszor olyannyira összeszoktunk már, feltételezéseim szerint más kezében nem is működne, habár kitudja. Igazából elég bántónak érzem a vénemberezést, elég csak Rám nézni, hiába koptatom már körülbelül másfél évszázada testemet, egy nappal sem nézek ki többnek huszonkettőnél. Taknyinak minden bizonnyal rossz a szeme, esetleg beüthette valahova a fejét és ezért beszél butaságokat, úgy ám! Ugyan az előbbi gondolatmenet csak viccként fogalmazódott meg bennem, az előkerülő gondolatolvasó kavics egyértelműen megerősíti ezen feltételezésemet.
- Pontosan, a Hűség tornyába igyekszem… - értek egyet tarkóm vakargatása közben, egyszerű logikával is ki lehetett volna következtetni eme tényt, de hát a vuduzós téma messzemenően izgalmasabbnak hangzik. - Sajnos a kardot nem áll módomban visszaszolgáltatni, azonban tudok hozni ezer másikat, ha ezen múlik! Láthatóan nem mozogsz eléggé felső körökben, mert akkor minden bizonnyal tudnád, miért vagyok itt. Segítettem legyőzni Aizent, ebből adódóan mostantól megint a Seireitei oldalán állok!
Részben, viszont ezt nem pont Anao előtt fogom részletezni, az bizonyos! Öblös kacagásom betölti az egész teret, lelki szemeim előtt pedig felelevenedik a jelenet, ami réges régen történt, meg sem tudom mondani, mikor is pontosan. Vélhetőleg egy eddig sosem látott nátha-mutáció majdhogynem teljesen ledöntött a lábamról, kis híján ágynak is zuhantam miatta! Ilyen állapotban kellett találkoznom ezzel a kölyökkel, aminek eredményeként végül csöpögő ormányom tartalmát végül művészien elhelyeztem hakamájának ujj-részén. Be kell vallanom, igazán gonosz tett volt ez, de hát kettőnk közül Ő támadott Rám, ezért minden tettem kizárólag önvédelemnek fogható fel. Mindazonáltal az egykori uniformis eltűnését szomorú grimasszal konstatálom, ami rövidesen átmegy egy nyelvöltésbe, hiszen természetesen tudom, milyen módon juthat valaki kapitányi haorihoz, éppen ezért tettem fel a kérdést, mely szerint Neki honnan a csodából lehet ilyenje. Rozsdás agytekervényeim hangos kattogással lépnek működésbe, s egy olyan hihetetlen tézist tárnak Elém, aminek valóságtartalmában kicsikét kételkedem. Lehetséges lenne, hogy ilyen röpke idő alatt olyan erőre tegyen szert az a kislány, akinek legyőzése egykoron nem okozott semmiféle problémát számomra, ellenben most megfelel a taichō-szintnek? Meglepődöttségem vonásaimon nem jelentkezik, lévén jobban belegondolva jómagam is rengeteget fejlődtem dezertálásomat követően, szóval annyira mégsem hihetetlen ez az egész. Ellenérzéseimet mégis relatíve fiatal kora okozza, valamint érdekes viselkedése, ami határozottan mulattató, ettől függetlenül egy cseppet érdekes. Jobban belegondolva lövésem sincs róla, miszerint hány éves lehet pontosan, akár több emberöltő is eltölthető Soul Societyben egyetlen ránc megjelenése nélkül. A kapott zöldséget rágcsálgatva követem tekintetemmel, ahogy felugrik a fal tetejére, feltett kérdésáradatára pedig egy horkantással kezdem a válaszadást.
- A feleségem nem örülne Neki, ha összepiszkítanám az uniformisomat. Egyébként Nekem senki sem szólt erről a hadiállapotról! confused – vonom meg a vállam egyszerűen, a félig elfogyasztott zölddel mutogatva. Jelentőségteljes pillantást vetek rá, azután szemeimet lehunyva koncentrálok néhány másodpercig, s mire acélkék íriszeim ismét feltűnnek, tudom is merre jár gyermekem. - Pont elkerültétek egymást, az ellenkező irányba tart… Tudomásom szerint a mumusok az erős fénytől tartanak, bár ezek lehetnek a denevérek is, azt hiszem. Ilyesfajta lények lepték el a Tiszta Lelkek Városát, amíg távol voltam?
Egy másodpercig sem kételkedem efféle entitások létezésében, találkoztam démontól kezdve ókori istenségig bezárólag szinte mindennel. Villámtáncomat használva jelenek meg mellette, azután nemes egyszerűséggel megkísérlem homlokon pöckölni, ezáltal invitálva be a Daitenshi helyi bázisára. Lassacskán kezd az egész épület olyanná válni, akár egy fogadóház, manapság egymást váltják a beérkező érdeklődők!
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Shiroichi Anao
10. Osztag
10. Osztag
Shiroichi Anao

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 368
Age : 43
Tartózkodási hely : Valahol Seretei újdonsült romjai között
Registration date : 2010. Dec. 03.
Hírnév : 77

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag Kavicskapitánya *3*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Shinginotou - A hűség tornya - Page 2 Cl0te40700/45000Shinginotou - A hűség tornya - Page 2 29y5sib  (40700/45000)

Shinginotou - A hűség tornya - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Shinginotou - A hűség tornya   Shinginotou - A hűség tornya - Page 2 EmptySzomb. Jan. 19, 2013 4:06 am

Sierashi-jii-san!

Zsenialitásom a kaviccsal fenomenális, legyőzhetetlen, s legfőbbképpen csodálatraméltó. Ezért is vártam volna egy egyfős elismerő tapsvihart, de hát hiába pózoltam abban a kevés dicső napfényben, ami ezen a téli napon bevilágította éppen Sereteit, elmaradt. Számmal sértődötten csücsörítve karba fonom kezeimet magam előtt.
- Most álmélkodva kellett volna azt mondanod, hogy: „nahát, ez nagyszerű volt tőled Shiroichi Anao, a kavics és a te erőd elképesztő!>3>;; – jegyzem meg, majd hallgatom a kard ügyben való felszólalását. De hát az jogosan Soul Societyjé, ejnye, ejnye, Vénember, ez nem mentség, de nem ám’. :/
- Tényleg mintha lett volna erről szó… Surprised – gondolkodok hangosan. - De Aizent mindenki segített legyőzni. Rolling Eyes – utalok arra, hogy a nagyoknak mi kisebbek tisztítottunk terepet Sereteiben. Brr, nagyon rossz volt… pedig Teddy mackó viccesnek tűnt, főleg a neve, de az ereje már nem volt annyira szórakoztató, azonban Kojiro-bácsi segített legyőzni. - Ízé, de csak azért állsz ismét Seretei oldalán, mert segítettél legyőzni nekünk Aizent vaaagy~, mert azért is, mert tulajdonképpen a szíved is visszahúzott ide, Sireashi-jii? ;P – én el sem tudom képzelni, hogy valaha is elhagyjam Sereteit. Az osztagom a családom, a barátokat pedig végképp nem lenen szívem itt hagyni, elszakadni tőlük pedig… bele se merek gondolni. Nem tudom min nevet Sierashi-jii ennyire, de vele együtt heherészek. Ha valami vicces, akkor biztosan az, minek lohasszam le jókedvét? Az olyan gonosz lenne és én csak azokkal vagyok gonosz, akire haragszom. Twisted Evil
- Mi vagy te, kígyó? Húzd vissza a nyelved a helyére, tessék, inkább egyél egy kis citromos sütit Kohaku-sama sütötte, nagyon finom!shunpozok elé, hogy a szájába nyomjak egy édességet, hátha így meg tudja zabolázni nyelvét és a szájában, vagyis a helyén tartja, ahogy azt illik.
A falon álldogálva ismét vártam egy tapsvihart, ami csakugyan elmaradt az egy fős nézőközönségről, öreg hiba. Legközelebb nem a csata miatt szólalok fel, hanem azért, mert elmarasztalja a dicső kiállásom jutalmazását. Pedig nem áldozatot kérek vagy ajándékokat, hanem egy egyszerű, prosztó tapsot! T^T
- A feleséged? Neked van feleséged? Nahát! Surprised Nem is mondtad még! – csodálkozva billentem oldalra a fejemet, ezt az érdekes dolgot hallva. Feltételezésére, hogy KatsuSa a másik irányba ment el, kis meglepettség kúszik arcomra és egy kósza pillantást vetettem a választófalon állva belátható álltaellenes útra. Szóval sikerült rossz irányba jönnöm, mohh, miért néznek ki hátulról ugyanúgy? >.> Semmi közük sincs egymáshoz, azon kívül, hogy mindketten Sierashik… Sierashik… mindketten! °o°
- Khm, de… biztosan, hogy az ott KatsuSa és nem egy emberöltött mumus próbálja elhitetni veled? – villámtánccal kerülök jobb oldalára. - Ezek a mumusok nem félnek ám’ semmitől. – háta mögé lépdelek. - Sok mindenről lemaradtál, amíg nem voltál Soul Societyben, Sierashi-jii! Sok mindenről! – nevetek fel, majd a következő alkalommal már ismét ott állok az utat elválasztó fal cserepes tetején. - A mumusok mindenhol ott vannak és a közhiedelemmel ellentétben nem csak az ágyak alatt és a szekrényekben, hanem mindenütt! Lehet, hogy most is ott oson egy az árnyékodban a hátad mögött, ők okozzák a globális felmelegedést, ráadásul a lidércek egyik könyörtelenebbik és elvetemültebb alfaja! Veszélyesek! Áú! – jelzem szigorúan idézőjeles „meglepettségemet” arra, hogy hirtelen előttem van és megpöcköli a homlokomat. Háh, azt hitte belemerülök a sztorizásba, hát tévedett! Cool Ha jobban megfigyeli azt az Anaot, aki előtte van, már láthatja is, hogy igazából senki sincs már előtte a lehulló fehérleplen kívül. Az utókép hátrahagyása olyan szórakoztató és vicces.
- Itt vagyok~ – dalolom mögötte, majd egy gatoringu jidandaval próbálom letessékelni úri helyemről, majd utána eredménytől függetlenül, egy könnyed szökkenéssel visszaugrok a fal tetejére és felveszem a földre hullott haorit, hogy lerázva azt visszavegyem magamra.
- Erre nem számítottál mi? *<* – nevetem el magamat közben, majd a toronyra pillantok. - Oda akarsz menni? Jöhetek? Tudod mit, Sierashi-jii, nézzük meg, hogy mennyire vagy rozsdás belülről, versenyezzünk! szemöldökrángatás – szemöldökömet emelgetve indulok is meg a torony felé, meg se várva reakcióját. Még azért utólagosan hozzászólok nagy futtában.
- Lassan járj, tovább érsz, Siesie-jii! Itt a kitűnő alkalom, hogy megmutasd, hogy az öregek mennyire tudják toppon tartani magukat! Wuhhú!

Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Shinginotou - A hűség tornya - Page 2 Cl0te68000/100000Shinginotou - A hűség tornya - Page 2 29y5sib  (68000/100000)

Shinginotou - A hűség tornya - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Shinginotou - A hűség tornya   Shinginotou - A hűség tornya - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 31, 2013 12:01 am

[Anao-chin!]
Homlokomat ráncolna, némileg értetlenkedve nézek Taknyira, lévén fogalmam sincs, hogy ki is lehet pontosan az emlegetett Shiroichi Anao. Természetesen pár másodpercnyi gondolkodási időt követően nem esik nehezemre összerakni a következtetést, miszerint az általam nem túl hízelgő becenévvel illetett személynek ez az igazi neve, melynek felbukkanására amúgy számíthattam volna, hiszen legutóbbi találkozásunk alkalmával emlékeim szerint elmaradt a bemutatkozás, legalábbis az Ő részéről. Arcomat tenyerembe temetve csóválom meg a fejem, ennyi sületlenséget igazán régen hallottam egyhuzamban, pedig manapság érdekesebbnél érdekesebb figurákkal sodor össze a sors. Felvetését hallgatva tartózkodó hümmögéssel válaszolok, valójában egyedül a családom miatt akartam visszatérni erre a helyre, ami már réges rég óta nem tölt el amúgy ugyanazzal az érzéssel, mint egykoron. Feltehetőleg dezertálásom végett legtöbbször hazaárulóként emlegethettek, mindazonáltal a rendszer, melyet szolgáltam, ugyanannyi töprengés után állított volna félre akkor is, ha mindenféle botlás nélkül teljesítem a kötelességeimet. Az elmélkedésem által okozott bambulást sikeresen kihasználva ugrik elém, majd valamiféle süteményt emlegetve igyekszik végzetes módon a fulladás szélére jutatni! Jobbnak látom bele sem gondolni, vajon mióta bujkálhatott a zsebében a citromos piskóta, inkább engedelmesen nyeldekelek, akárcsak az a bizonyos a kuplerájban. Kígyónak még sosem neveztek, nem is sok hasonlóságot tudnék megnevezni, sokkalta jobban illik hozzám a sárkány, ami nagy és erős, meg minden! Habár egy ősi hiedelem szerint, minél többször veti le bőrét a hason csúszó, annál közelebb kerül a sárkány-léthez, ami lássuk be, sokkal királyabb dolog.
- Általában illik elvenni a gyermekeink anyját… - válaszolok rezignált sóhajtás közepette, felmutatva a kezemen látható ezüst gyűrűt, aminek belsejébe házasságkötésünk dátuma lett gravíroztatva. – Ezek a lények képesek teljesen lemásolni valaki lélekenergia-lenyomatát? Mert máskülönben nem hiszek a lehetőségben, mely szerint tévednék Katsuoval kapcsolatban… A változásokban nem kételkedem, szinte semmi nem olyan, mint egykor, ezért nem lepődnék meg, amennyiben a mumusok tényleg képesek beszivárogni a városba!
Egy cseppet sületlenségnek hangzik ez Nekem, így első hallásra, ámbátor ennyi erővel egyetlen értékelhető nyomon sem tudtunk volna elindulni a Sors Dárdája után, hosszú-hosszú ideig kénytelenek voltunk csupán feltételezésekre hagyatkozni, onnantól kezdve vált igazán valóságossá az egész, amikor végre a kezeim között tarthattam a lándzsa egy darabját. Kissé elkerekedő íriszekkel kell tudomásul vennem, hogy Taknyi könnyedén kitör homlokon pöckölésem elől, ráadásul meglepő gyorsaságról tanúbizonyságot téve. Ezek szerint nem beszélt a levegőbe, amikor a kapitányságot emlegette, habár személyisége elég érdekesnek hat a vezetőség körében, korábban is, most viszont aztán tökéletesen szertelennek tűnik! A haorira való felvigyázást láthatóan nem veszi túlzottan komolyan, Yamamoto Genryuusai Shigekuni főkapitány minden bizonnyal nem létező hajszálait tépkedné, hogyha szemlélője lenne ezen szituációnak. Megszólalása igazából felesleges, sokkalta nagyobb esélye lenne a találatra némán és váratlanul, bár cserfessége miatt ez szinte kivitelezhetetlennek tűnik. Féloldalasan állva fogadom rúgását, jobb alkaromat az arcom elé emelve, mialatt elmémen átvillan a „Bakudou 08: Seki!” parancs. A szótlan idézésnek köszönhetően ugyan némileg veszít erejéből a megjelenő, kör-alakú pajzs, viszont ettől függetlenül is elegendő védelmet nyújt támadásával szemben. Fizikai előnyömből kiindulva nem esik nehezemre visszalökni kiindulási helyére, nem eszik azért olyan forrón a kását, nem lehet csak úgy fejbe rúgni a Daitenshi vezetőjét! Újdonsült becenevemet hallva halántékomon kidagad egy ér, vonásaimon pedig vicsornak is beillő vigyor jelenik meg. Valamilyen érthetetlen okból kifolyólag rögtön a Lochness-i tóban élő bestiára asszociálok, lelki szemeim előtt pedig feltűnik egy dinoszauruszszerű állat, amely nagyrészt Rám hasonlít.
- Alábecsülsz, Anao-chin! – szólalok meg fogaimat csikorgatva, mialatt állórajtba helyezem magam. – Nem is olyan régen még Én voltam a Seireitei leggyorsabb kapitánya, felelőtlenség azt hinned, hogy megkopott a tudásom ilyen rövid idő alatt. Készülj fel egy súlyos vereségre!
Ördögi kacajom bezengi a területet, miközben shunpómat használva kilövök, akár a puskagolyó, szétrobbantva a talpaimnak előzőleg támaszt nyújtó cserepeket. Elképzeléseim szerint pontosan mellette fogok landolni, s megragadva a haja felkötésére használt szalagot libbennek tovább, mint a méh egyik virágról a másikra. Belül fortyogásom időközben sem ér véget, meglehetősen gonosz feltételezésnek tartom, hogy megöregedtem! Ugyanolyan fitt vagyok, miként átléptem a Lélektovábbképző Akadémia kapuját, a derekam is csak néhanapján szokott fájni, ami gondolom mindenkivel előfordul frontérzékenység esetén, igaz-e? Nincs más hátra, bizonyítanom kell!
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Shiroichi Anao
10. Osztag
10. Osztag
Shiroichi Anao

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 368
Age : 43
Tartózkodási hely : Valahol Seretei újdonsült romjai között
Registration date : 2010. Dec. 03.
Hírnév : 77

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag Kavicskapitánya *3*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Shinginotou - A hűség tornya - Page 2 Cl0te40700/45000Shinginotou - A hűség tornya - Page 2 29y5sib  (40700/45000)

Shinginotou - A hűség tornya - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Shinginotou - A hűség tornya   Shinginotou - A hűség tornya - Page 2 EmptyPént. Feb. 15, 2013 11:01 pm

Sierashi-jii-san!

Többen, sokan, rengetegen nem értik meg, hogy a mumusok itt ólálkodnak közöttünk, bár Amaririsu-kun, meg az egész 10. osztag és szerencsére a Lélektovábbképző Akadémia ifjai legtöbbje már fel van készítve az alattomos, szekrényben és ágy alatt bujkáló szörnyetegekre. Jii-san azonban nagyon meglepett! A kora és ráncai miatt cseppet sem hittem volna, hogy netalántán elhiszi a mumusok létezését, mert Kohaku-sama is megmondta, hogy sületlenség, mumusok nincsenek, de Simán Csak Keisuke-sama megmondta, hogy vannak és bár Kohaku-sama süteményei nagyon, nagyon finomak, Keisuke-sama mégiscsak Keisuke-sama, szóval… Rolling Eyes
- Ez igaz! – bólogatva helyeselek arra, hogy a gyerekek mamáját illik elvenni. Várjunk, micsoda?! Gyerekei?! O_o Nem koros már icipicit hozzá…? - Háhá, Sierashi-jii, majdnem bevettem, jó szöveg volt, de nem elég jó! ˇ>ˇ – karba font kézzel, orromat égnek emelve mutatom meg neki, hogy nem veszem be. Nem is ismerek több Sierashit, KatsuSa is Sierashi, na és? Akkor pedig MasaSu is az… várjunk ők is Sierashik, és amikor KatsuSat kerestem, azt hittem, hogy az ikrek játszanak velem, de aztán kiderült, hogy nem KatsuSa vagy MasaSu volt, akit követtem, hanem maga Sierashi-jii és Sierashi-jii olyan, mint egy nagyra nőtt KatsuSa, szóval ami az egyenlőségjel túloldalán áll az… °O°
- TEEE!! – leesett állal mutattam Sierashi-jiire, ahogy hatalmas csörömpöléssel esik le, hogy mit is jelent az, hogy mindketten, vagyis mindhárman Sierashik! - H… hát persze! Aa mumusok mindenre képesek, még arra is, amire nem! – kicsit Yukko féle robotszerű mozgással igyekszem összeszedni magam. Ez hihetetlen! Nem is tudtam, nem is mondták! T^T Mondjuk elég egyértelmű… *<*’’ Különben is akadt jobb dolgom, hogy ilyesmiken morfondírozzak, hogy akkor a Sierashi az most Sierashi vagy nem Sierashi, mert a végén belefájdulnak az agytekervényeim. @_@ No meg Sierashi-jii játszani szeretne, és én miért utasítanék el egy nagyszerű, vicces, bár igaz vén játszótársat? *o*
A szél süvítése miatt alig értem minden harmadik szavát Jii-sannak, ezért csak integetek hátrafelé, hogy elhiszem, ha ő mondja. Mondjuk okosabb lett volna ismert terepen kihívni versenyre, mert nem tudom hol az épület bejárata. De majd csak megtalálom! Vagy sem… nem, ez nem történhet meg, szegény Vénember már olyan öreg, így is alig tud lépést tartani velem, vagy nagyon is erőlködve. Lehet, picinyke előnyt kellene adnom neki? Surprised
- Hékás!! >o>;; - villanó tekintettel illetem a mellettem elsuhanó Jii-sant, mikor olajra akarna lépni hajékemmel, de a 10. osztag tagjai annál leleményesebbek! Keisuke-sama megmondta, hogy Himmecchan és én zsenik vagyunk, és most is alátámasztom ezt az állítását. Megragadom Sierashi-jii ruhájának hátulját; majd ő elvisz a célig! *o* A megduplázott sebességet egy vidám „Wííí”-vel fogadtam, de közben ügyeltem arra, nehogy lenyeljek rossz ízű bogarakat, mert már nyeltem le futás közben és fúj ízűk volt és még egyszer nem akarom átélni.
- Ez tök jó volt, Siesie-jii! Még egyszer! *<* – kiáltom lelkesen mikor megállt a célnál és hátralesett, hogy vajon hol vagyok lemaradva. Örömtelien veregettem hátba, tök jó buli volt, amit hidegvérrel ismételnék meg!
- Visszakaphatom? Surprised – nyújtom felé jobbomat, hogy visszaadja hajdíszemet, oda bele, mert nélküle úgy nézek ki, mint egy kócos boszorka, főleg ezután a szélsebes Sierashi-jii expressz közlekedés után. Hajamat próbáltam vízszintes állásából közben lefelé simítani, majd a messziről látott épületkomplexumot veszem szemügyre immáron közelről.
- Szóval itt laksz most, Jii-san? Messziről sokkal kisebbnek tűnt! Surprised – kérdezem, majd fejemet billegetve jobbra – balra fűzöm hozzá. - Nem túl otthonos. Olyan, mintha a toronyba zárt hercegnő lenne itt őrizve és te lennél hozzá a sárkány, Siesie-jii. Bár a vén korod miatt inkább az öreg király lehetnél, aki vissza akarja kapni bajbajutott kislányát. Surprised – lezser vállrándítással vonom le a következtetést a legutóbbi mesekönyv alapján, amit Himmecchan olvasott a gyerekeknek. Aztán hirtelen ötletemtől, mely fellángolt elmémben, megcsillan a szemem.
- Megmentem a hercegnőt! – kard rántva, hősi bevonulásra készen készülök fel arra, hogy betörjem az ajtót. - WÁÁÁ! – nagy csatakiáltást hallatok, de rájövök, hogy fegyverrel a kézben nem fog menni az alakításom, ezért abbahagyom és átadom Jii-sannak addig Hyozanryuut. - Vigyázz rá egy picikét és állj hátrébb! – bízom rá a Gyémántsárkányt egy pillanatig, majd ismét rázendítve a csatakiáltásra készülök bevinni az ajtónak egy Ikkotsut, hogy kitáruljon előttem a bejárat. Cool
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Shinginotou - A hűség tornya - Page 2 Cl0te68000/100000Shinginotou - A hűség tornya - Page 2 29y5sib  (68000/100000)

Shinginotou - A hűség tornya - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Shinginotou - A hűség tornya   Shinginotou - A hűség tornya - Page 2 EmptySzomb. Feb. 16, 2013 12:49 am

[Anao-chin!]
Anao-chin felfogása észrevehetően semmivel sem lett gyorsabb az elmúlt időszak alatt, legalábbis megfigyelésem szerint elég hosszú másodpercekbe telik számára, mire sikeresen összerakja a képet a kapott információtöredékekből. Jó-jó, azért ennyire nem egyértelmű a dolog, az is előfordulhat a nagyvilágban, miszerint két embert ugyanúgy hívnak, ettől függetlenül még sincs semmilyen kapcsolat a két személy között. Esetünkben természetesen a Sierashi név közeli rokonságra utal, jelenlegi tudásom szerint senki sem járkál a Seireiteiben ugyanilyen megszólítással, ami nem is baj, legalább ez is erősíti egyediségünket. Némileg összeráncolt homlokkal veszem tudomásul meglepődött kiáltását, minden tekintetben egészségesnek mondhatom magam a mellkasomba ágyazódott ékkőtől eltekintve, szóval könnyedén képes lennék további utódok nemzésére is, ám ezt valószínűleg csak a távoli jövőben fogom ismét kivitelezni, hisz’ Chiyoko legyengült állapotában egy terhesség igencsak megerőltető, s talán végzetes is lenne. Fejemet megrázva korholom önmagam töprengésem miatt, ilyesmire gondolnom se lenne szabad, a végén úgyis megoldódnak a problémák és visszatérünk a régi kerékvágásba, melyben annakidején is haladtunk. Várom már ezt a pillanatot, mindazonáltal ennek eljövetele nem a mostani, érezhetően átmeneti békességben fog bekövetkezni. A kötelességnek eleget kell tenni mindkettőnknek, szerelmem feladat most egyértelműen a gyógyulás, míg az Enyém a rend fenntartása, bármilyen eszközzel, aminek eleget is fogok tenni. Egy verseny közepette azonban nem ilyesmiken kellene törnöm a fejem, a végén szégyenszemre ki fogok kapni egy taknyostól, azt pedig képtelen lenne elviselni a büszkeségem!
- Lassú vagy! – kiáltom a hátam mögé a hajszalagot lobogtatva, mialatt tovább gyorsítva szelem a távolságot kiindulási pontunk és az épület között. Egy pillanatig érzem ugyan, mintha valami beleakadt volna világoskék haorimba, viszont ezen esemény felett egy egyszerű vállrándítással térek napirendre, feltehetőleg a menetszél kapott bele az anyagba, aminek hála kialakult a fentebb is említett érzékcsalódás. Lényegtelen igazából a vetélkedő szempontjából, melyet jól láthatóan szerény személyem fog megnyerni, hiszen ellenlábasomat egyik oldalamon sem látom közeledni, illetve a shunpo jellegzetes hangja is elmarad mögülem. Hehe, valószínűleg belátta, Velem nem kelhet birokra, túlságosan nagy a különbség kettőnk között. Diadalom teljes tudatában fékezek le nem sokkal a bejárat előtt, képemen már fel is tűnik a sokak által ismert, önelégült vigyor, ami hamarosan az arcomra fagy, lévén meghallom Taknyi hangját, méghozzá rémítő közelségből. Ijedt kiáltás közepette ugrom előre, aztán fújtatva pördülök meg tengelyem körül, jobbommal hüledezve mutogatok a potyautasra. Az efféle módszereket a bírák biztos nem tolerálnák, ha lennének, ebből adódóan elsőségem megkérdőjelezhetetlen! Végül mégis kitör belőlem a nevetés hajzatát látva, amelynek lelapítgatásával éppen foglalatoskodik, ennek hála különösebb lelkiismeret-furdalás nélkül vezetem tovább a mutogatás mozdulatát egy rögtönzött kócolásba, ártani úgysem árthat! Egy pillanatra elgondolkozom a lehetőségen, mely szerint nem adom vissza ilyen könnyedén a megszerzett ereklyét, ámbár ez kifejezetten gonosz cselekedet lenne Tőlem. Végül úgy döntök, nem szemétkedem hívatlan vendégemmel feleslegesen, szóval beleengedem tenyerébe az elcsaklizott szalagocskát.
- Valami olyasmi, inkább úgy fogalmaznék, hogy manapság itt töltöm a napjaim döntő többségét… - kezdek bele a magyarázatba, mialatt bal kezemet zsebre téve felbámulok a Hűség tornyára. – Valóban nem néz ki túl otthonosnak, feltehetőleg azért, mert csupán egy átmeneti szálláshely, ahol a Daitenshi tagjai megpihenhetnek, amennyiben a Tiszta Lelkek Városában akadna dolguk, tudod, ez is benne volt az egyességben, amit Masa-jiivel kötöttem. Hmpf, ha Én sárkány vagyok, te akkor gyíkocska vagy! Arrogáns
Értetlen pillantásokkal figyelem attrakcióját, amennyiben megkérdezné, nem esne nehezemre beengedni az épületbe, mivel semmilyen különleges védelmi rendszer nincs a területen, habár ezt a későbbiekben lehet pótolni kéne, majd fel is írom a tennivalók listájára. Első pont: csinálj egy tennivalók listát! Bambán merengve tervezgetem a kis füzetecskét, ennek köszönhetően eléggé váratlanul ér, amikor kezembe nyomja zanpakutōját, amit megilletődöttségem okán először majdhogynem el is ejtek. Előadása helyett figyelmemet inkább a pengére koncentrálom, ám az ugyanolyan csúf képet mutat magáról, mint legutóbbi találkozásunk alkalmával, bár a letört hegye azóta visszanőtt. Könnyedén pörgetem meg ujjaim között a katanát, amelyiket egykoron megrongáltam, talán emlékszik is Rám a kard lelke, biztos haragos akkori akcióm miatt. Gondolatmenetemet hangos puffanás és reccsenés szakítja félbe, rossz ötlet volt egyedül hagyni a Juubantai kapitányát… A rizspapír ajtó képtelen ellenállni az ütés erejének, apró faszilánkokká robbanva teríti be az előszoba padlózatát. Halántékomon rögtön kiugrik egy ér, haragtól lángoló, elsötétedő tekintettel emelkedem a lány fölé, aztán szabad kezemmel elkapom a koponyáját és megnyomorgatom kicsit, de csak kedvességből, hadd érezze a szimpátiámat! Neutral Hercegnőt odabent nem sokat fog találni, ezért be kell érnie a vén királlyal, aki nem is annyira öreg! >.>
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Ajánlott tartalom




Shinginotou - A hűség tornya - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Shinginotou - A hűség tornya   Shinginotou - A hűség tornya - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Shinginotou - A hűség tornya

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Seireitei és környéke :: Város-