-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Tantermek

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ootoribashi Roujuurou
Admin
Admin
Ootoribashi Roujuurou

Férfi
Hozzászólások száma : 277
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 20

Tantermek _
TémanyitásTárgy: Tantermek   Tantermek EmptyKedd Okt. 07, 2008 7:37 am

Az Akadémia főépületében találhatóak meg az elméleti oktatások termei. Ezek általában nagyobb előadóhelyiségek, ahol egyszerre több csoport is kényelmesen elfér. Külön helyisége van a démonmágia elmélet, a shinigami történelem, valamint a hollowismeretek tantárgyaknak.

A történelem előadó falaira különféle térképek vannak felfüggesztve. A tanári katedra mögötti tábla elég kisméretű, azonban nincs is rá égető szükség, hiszen Ashihei sensei sosem használja, a diákoknak mindig maguknak kell jegyzetelniük. Az egyik legvilágosabb terem, ahova a tanulók általában boldogan ülnek be.

A démonmágia elmélet tantermének falai teljesen üresek, a tanár asztala mögötti falon helyezkedik el a legnagyobb tábla az épületben. Ezt - sajnos? - ki is használja Okuma sensei: egy-egy előadás alkalmával rendszeresen teleírja az eszközt, gyakran többször is...

A hollowismeretek tantárgy előadótermének falait a legkülönfélébb ábrák borítják: ezek közt megtalálhatóak a lidércek fejlődését, a leghírhedtebb hollowkat és magát Hueco Mundo-t bemutatóak egyaránt. Kevés ablak van a helyiségben, így ez a legsötétebb - és leghűvösebb - tanterem.
Vissza az elejére Go down
Kyouraku Shunsui
Globális moderátor
Globális moderátor
Kyouraku Shunsui

Férfi
Cancer Tiger
Hozzászólások száma : 24
Age : 37
Tartózkodási hely : 8-dik osztag területén
Registration date : 2009. Jul. 25.
Hírnév : 0

Tantermek _
TémanyitásTárgy: Az újoncok első tanítási napja   Tantermek EmptyVas. Aug. 16, 2009 12:00 pm

// Az újoncok első tanítási napja //

Nagy a felfordulás az akadémián. Már régen a múlté volt a nyár meghitt békés hangulata, amikor csak egy két tanár kószál a folyosón. Most tömve volt az egész épület tanárokkal, diákokkal, a volt végzősökkel, akik "elfelejtették" átvenni leckekönyvüket vagy egyéb adminisztrációs okokból tartózkodtak az épületben, az elmaradhatatlan részei az őszi iskolakezdésnek a tehetősebb szülők és csemetéik jelentős kísérettel és persze az újonc elsősök. Van közöttük ős shinigami családból származó, Rukongai szegény sorú, visszahúzódó és nagyszájú, beképzelt, szóval ez az évkezdés is pont ugyan olyan, mint az eddigi akármelyik.
A tanáriban már minden oktató az új tanév első órájára készül lelkiekben. Vagyis majdnem minden, ugyanis a Noboru-sensei szokásához hűen még mindig sehol sincs. A Hollowismeretek tanár a becsengő után érkezik meg az épületbe és sietős léptekkel halad a tanári felé. Gyors nekivetkőzést követően felveszi fehér köpenyét és már indulna is az első órájára...
~Kiknek is tartok órát? - gondolkodik el, majd azzal a lendülettel visszalép a tanáriba és a Tanterem/Óra beosztási táblázatot kezdi vizsgálgatni.
~Áhá, szóval elsősök. - jegyzi meg magában és sietősen indul a terméhez.
-Oh, a névsor! - csúszik ki immár a száján hangosan és még gyorsan azért is visszalép.
Rövid ideig megáll, hogy biztosan nem felejtett-e el semmit, de úgy véli minden nála van, ami szükséges így már megnyugodva kényelmesen lépked terme felé, hogy megkezdhesse az ifjú shinigamik első és persze leghasznosabb óráját.
Mikor a tanteremhez ér, az órájára pillant és akkor veszi észre, hogy bár valóban minden nála van sikerült egészen pontosan 36 percet késnie. Vesz egy nagy levegőt és úgy lép be a terembe.
A diákok egész jól elfoglalták magukat, amíg ő összeszedte a holmijait, de miután megérkezett a diákok megkeresték helyüket és vigyázzban állva várták, hogy leülhessenek.
-Jó reggelt mindenkinek! Foglaljatok helyet! - köszönt, majd az asztalához lépett.
A táblához fordulva egy krétát keresett és felírta a nevét: Noboru Daisuke, valamit alá, hogy Hollowismeretek.
-A nevem Noboru Daisuke. Én fogom Önöknek a Hollowismeretek tárgyat tanítani. Talán már észrevették, hogy kissé szegényes a termünk fényellátottsága. Megnyugodhatnak, ez nem azért van, mert Huenco Mundo-i hangulatot szeretnénk teremteni, hanem mert ez az a terem, ami elég nagy ahhoz, hogy minden évfolyam hallgatói elférjenek benne kényelmesen. És mivel ilyen nagy kevés az a pár ablak, hogy megtöltse fénnyel. De minden rosszban van valami jó: A nyári időszakban itt lesz a legkellemesebb az időjárás. - mosolyodik el, hagy oldódjanak a feszengő újoncok. - De nem is húznám tovább az időt. Felolvasnám a névsort, és megkérném Önöket, hogy hangos "Jelennel!" tudassák velem, ha itt vannak. És még valami! Ha kérhetném, hogy hozzanak magukkal névtáblákat, mert míg Önöknek csak egy nevet kell megjegyeznem, addig nekem jóval többet. Szóval...
Azzal elkezdte sorolni a neveket, a diákok pedig sorral jelezték jelenlétüket.
-Yuina Michiko?! - hangozz el a következő név
Vissza az elejére Go down
http://bleach.wikia.com/wiki/Shunsui_Kyōraku
Yuina Michiko
Akadémista
Akadémista
Yuina Michiko

nő
Scorpio Dog
Hozzászólások száma : 28
Age : 29
Registration date : 2009. Jul. 22.
Hírnév : -2

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Tantermek Cl0te2500/5000Tantermek 29y5sib  (2500/5000)

Tantermek _
TémanyitásTárgy: Re: Tantermek   Tantermek EmptyHétf. Aug. 17, 2009 10:50 pm

*Kissé késve érkezik meg az edzőteremből a leányzó, lihegve kapkod levegő után, éss nem felejti el az illemet, ahogy eddig se.*~Remek, megint elkéstem, gratulálok!~*
- Elnézést kérek a késésért, sensei, az edzőteremben voltam*mondja ugyanolyan szokásos rideg, merev tekintettel, közben meghajol. Remélhetőleg nem üvöltik le nagyon a fejét, hhiszen még őrült száguldással is elkésett*~Remélem semmi fontos anyagrészről nem maradtam le.~*gondolja, és csak remélni tudja, hogy edzésnek nevezett bénázásai nyomait nem veszi észre a tanár.*
Vissza az elejére Go down
Kyouraku Shunsui
Globális moderátor
Globális moderátor
Kyouraku Shunsui

Férfi
Cancer Tiger
Hozzászólások száma : 24
Age : 37
Tartózkodási hely : 8-dik osztag területén
Registration date : 2009. Jul. 25.
Hírnév : 0

Tantermek _
TémanyitásTárgy: Re: Tantermek   Tantermek EmptySzomb. Aug. 29, 2009 8:57 am

// Az újoncok első tanítási napja //

-Yuina Michiko?! - ismétli el újra, mivel nem érkezik válasz!
Már éppen kapna a szemüvegéhez, hogy rosszul látná a nevet és azért nem felel rá senki, amikor váratlanul betoppan egy diák. Ziháltan, mint akit kergettek esik be terem ajtaján.
-Elnézést kérek a késésért, sensei, az edzőteremben voltam. - magyarázkodik, azért az illemet megtartva.
-Yuina Michiko, ha nem tévedek? - kérdezi megnyugodva, hogy a látásával nincs gond, majd az órájára pillant.
A lány bólint, majd a tanár intésére helyére fárad.
-Szerintem hagytam időt bőven az órára való beérésre és bár ez az első nap azért ilyen fokú késés már igenis soknak számít... - közli a helyét kereső lánnyal megrovóan - Ne forduljon elő többet Michiko-kisasszony! - megjegyzése nyomán kissé elgondolkodik, majd megfogadja, mint már annyiszor, hogy igenis holnaptól Ő sem késik többet, de az a holnap minden nap HOLNAP lesz...
A névsor végére érve lassan belekezdene az órájába, amikor eszébe jut, hogy az első napra mindig valami könnyedebb órát szokott tervezni és már vendéget is hívott. Gyors kutakodásba kezd a papírjai között és végre meg is találja a megfelelőt.
-Szóval! - kezd bele nagy lelkesedéssel - Gondolom még a nyár kellemességeiből alig kizökkentve nem sok kedvük van a tanuláshoz ezért így az első napot nem is szoktam túl szigorúra fogni és egy meglepetés vendéggel gondoltam feldobni az óra hangulatát. Meghívtam a 8-dik osztag egyik tisztjét, hogy meséljen Önöknek néhány hollow-val kapcsolatos élményéről és, hogy miért is fontos, hogy behatóbban tanulmányozzuk ezeket a lényeket. - ismét az órájára pillant, mert már itt kéne lennie a vendégnek. - De, amíg meg nem érkezik, addig én mesélek Nektek egy kicsit erről a tárgyról. - ekkor ismét kopogás hallatszik és nyílik az ajtó.
Belép Hitogorosi a terembe, mire a tanár jelez a diákoknak, hogy álljanak fel!
-Akkor mégsem én mesélek Nektek, mivel megjött a vendégünk. - nyugszik meg, hogy nem ment füstbe a terve. - Üdvözöljétek Hitogorosi-kunt a 8-dik osztag 5-dik tisztjét.
-Foglaljon helyet! - kínálja fel a székét az érkezőnek.
-Nem tudom, hogy tervezte az órát?! Mesél és gondolom a diákok közben kérdezhetnek?! - érdeklődik.
-Ha kérdésetek van, akkor kisiskolás módon - hogy ne legyen keresztbe beszélgetés - jelentkezzetek! - fordul a diákokhoz, majd átadja a szót a vendégnek.
Vissza az elejére Go down
http://bleach.wikia.com/wiki/Shunsui_Kyōraku
Tanaka Hitoshi
6. Osztag
6. Osztag
Tanaka Hitoshi

Férfi
Scorpio Pig
Hozzászólások száma : 116
Age : 28
Tartózkodási hely : A világ végén
Registration date : 2009. Aug. 07.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 6. osztag kapitánya ; a Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Tantermek Cl0te10500/25000Tantermek 29y5sib  (10500/25000)

Tantermek _
TémanyitásTárgy: Re: Tantermek   Tantermek EmptySzomb. Aug. 29, 2009 9:50 am

Daisuke tanárúr nagyon gyorsan beszél és egy kicsit le is dermesztett. Aztán kapcsoltam, hogy mesélnem kell.
-Sziasztok! A nevem Hitogorosi. Ahogy már a tanár úr mondta, a 8.osztag 5.tisztje vagyok. Azért jöttem, hogy meséljek nektek a hollowokról szerzett tapasztalataimról. Nos elsőnek kezdjük az elején. Ki szeretne kérdezni valamit?-
Kérdeztem normális tempóban miközben oda sétáltam a tanári asztal melletti kikészített székhez. Visszafordultam és mindenki engem nézett. Mindenki meg volt szeppenve és úgy tűnt senki sem mer kérdezni. Elnevettem magam.
-Bocsánat.-
Nyögtem ki szabadkozva. A diákok döbbenten néztek rám.
-Ugyan már, nem kell félni tőlem, nem harapok.-
Mondtam mosolyogva. Néhányan kuncogtak ezen. Ekkor kihúztam magam és néhányan meglátták a sebhelyet a nyakamon
-Azt a sebhelyet egy hollowtól szerezte?-
Mondta az egyik diák. Villámgyorsan ránéztem és elvörösödött. Elgondolkoztam.
-Nem, azt hiszem ezt egy osztagtársamtól szereztem az egyik gyakorlás során. Eddig egy hollow sebzett meg, a többinek nem adtam esélyt. És ebből eszembe is jutott egy újabb tanács, ha hollowokkal találkoztok. Sose habozzatok leszúrni egy hollowot sem, bármennyire is néz ki gyengének vagy sebezhetőnek. A hollowokat csak a gyilkolás élteti.-
Mondtam csendesen, és mégis szinte visszhangzott a teremben.
-Nos, van kérdés ezzel kapcsolatban?-
Kérdeztem. Ekkor az a lány aki előttem futott be felemelte a kezét. Ránéztem és láttam, hogy jeges pillantás süt a szeméből.
-Igen Yuina Michiko?-
Kérdeztem mosolyogva mivel, amikor megérkeztem hallottam a nevét.
Vissza az elejére Go down
Yuina Michiko
Akadémista
Akadémista
Yuina Michiko

nő
Scorpio Dog
Hozzászólások száma : 28
Age : 29
Registration date : 2009. Jul. 22.
Hírnév : -2

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Tantermek Cl0te2500/5000Tantermek 29y5sib  (2500/5000)

Tantermek _
TémanyitásTárgy: Re: Tantermek   Tantermek EmptyVas. Aug. 30, 2009 9:03 am

- Gomenasai, sensei, többet nem fordul elő!*kérek bocsánatot, és ha a sensei engedi, én leülök a legelső szabad helyre, ami akad. Mégpedig egy fiú mellett akad csak hely, akit láthatóan nem igen zavart meg a jelenlétem. Miután a vendég elmondta a mondókáját, nekem eszembe jutott egy kérdés.*
- Úgy hallottam felsősöktől, hogy szokott lenni hollowwadászat. Ez hogy zajlik? -*érdeklődöm meg, elvégre jobb, ha utánnajárok valaminek. A többiek mind rámszegezik a tekintetüket, egyedül a mellettem ülő srác néz csak ugyanolyan jeges pillantással a vendégre, mint én. Nagyon nem foglalkoztat a többiek véleménye, én csak utánnajárok a dolgoknak.*
~Remélem nem informáltak félre engem~*reménykedek magamban.*
Vissza az elejére Go down
Tenzo Hanbei
8. Osztag
8. Osztag
Tenzo Hanbei

Férfi
Hozzászólások száma : 25
Registration date : 2011. Nov. 18.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Akadémiai tanár.
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Tantermek Cl0te6500/15000Tantermek 29y5sib  (6500/15000)

Tantermek _
TémanyitásTárgy: Re: Tantermek   Tantermek EmptyKedd Jan. 15, 2013 2:56 am

Első hollowismeret óra.


Magam se tudom, hogy mi üthetett abba a vén fejembe, hogy tanításra adtam magamat. Na jó, mégis mi? Persze hogy csak annyi, hogy a legcsodásabb, legszebb, legkedvesebb, legtüneményesebb Kohaku is tanít. Ha csak ez kell, bebizonyítom, hogy ez a vén shinigami is képes erre, oktatni a kicsiket. Eszem olyan éles, mint a forró vaj, ami a hideg kést vágja ketté. Ravasz vagyok, mint a gorilla, és erős, mint a róka. Megfelelek a tanári állásra, bár, hogy miért vállaltam el a pusztakezes oktatást is… na azt nem tudom. Persze nagyon jó vagyok benne, miért is ne lennék? Kohaku gyönyörűség is elmondhatja, hogy a mozgásommal nincs baj, milyen remek táncot lejtettünk, hogy irigyelhették a fiatalok, ahogy mi ketten roptuk. Csak tudnám, mi is eshetett a fejemre? Mindegy, az a lényeg, hogy akkor is tanújelét adtam remek harci képességeimnek, nem jelenthet gondot továbbadni a kicsiknek. Kohaku pedig megláthatja majd csodás, kidolgozott alakomat, ahogy a fárasztó óra után megcsillan a lenyugvó Napfénye, az izzadságtól gyöngyöződő mellkasomon. Ott, akkor lesz meg a szerelem, vagyis csak a beismerés, tudom, hogy szeret. Na, de túl sokat gondolkoztam, ideje indulni. Természetesen felkészültem arra a lehetőségre is, hogy találkozni fogok Kohakuval, ezért is fújtam magamra némi csábos, vadító, férfiisten illatot. Csak a sok ifjú hölgy ne érezze meg, mert a végén nem tudnám levakarni magamról a hölgyeket. Nah, ne tereljem a saját gondolataimat, irány a terem, ahol remélhetőleg már megvan minden, amit kérettem. Minden asztalon csoki, meg kell adni a módját. Az asztalokkal szemben pedig egy kivetítő, a mai órán kezdjük az alapokkal, a megfelelő felvételek már nálam is vannak, nincs már másra szükség, csak az apró diákokra. Addig is elolvasom a névsort, és ahogy elnézem, akadnak testvérek is. Bár a nevük nem ismerős, de hát én se ismerhetek mindenkit, vagy lehet igen, csak nem emlékezek rá. Biztos ez lehet az oka, ismerem a szüleiket, csak a rengeteg név a fejében… nem tudja kiválasztani a megfelelőt. De ez nem arra utal, hogy öreg, persze, hogy nem, csak egy kicsit lassult a feje.
- Ej, lehet az a táncos est az oka? Pedig nem emlékszem, hogy sokat ittam volna, vagy éppen a fejemre esett valami, hm, nem tudom. Inkább eszek.- leülök az asztalomhoz, és kis táskámból előveszem a reggelimet, amit a drága unokám csomagolt, bár lehet keverte a csomagokat. Nem emlékszem, hogy rózsaszín kiscicás szalvétába kértem a szendvicseket. Sebaj, megesszük, de hátha meglátja Kohaku drága, és megesik rajtam a szíve, amiért ilyet eszek, és főzne nekem, aminek a végeredménye nem a fejemen landolna, hanem végre megehetném, mert lenyalogatni a kezemről, azért nem az igazi. Hiába mond akárki, akármit, akkor se a legfinomabb.
Vissza az elejére Go down
Rosui Suzume
Akadémista
Akadémista
Rosui Suzume

nő
Libra Dragon
Hozzászólások száma : 70
Age : 11
Tartózkodási hely : Papa vagy a mama mellett; Lélektovábbképző Akadémia
Registration date : 2012. Oct. 12.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: másodéves tanuló
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Tantermek Cl0te3500/5000Tantermek 29y5sib  (3500/5000)

Tantermek _
TémanyitásTárgy: Re: Tantermek   Tantermek EmptyPént. Jan. 18, 2013 12:51 am

Hollowismeret óra

Izgatottan vártam a mai órát, mert ez az első órácska, amin részt veszek és a hollowokról fog szólni, amikről a papa és a mama is mesélt már. A mama szerint a hollowok a mumusok csúnya rokonai, de őket szabad szemmel is látni lehet, és nem kell hozzá szemüvegecske. Kepapi szerint meg ők okozzák a természeti katasztrófákat.
- AniueAneue, mi az a természeti katasztrófa? ^o^ – húzogatom meg Aneue ruhácskáját, hogy figyeljen rám, mert eszembe jutott ez és nem tudom, hogy mit is jelent az. An-chan pedig most nincs itt, hogy meg tudjam tőle kérdezni, pedig An-chan nagyon okos és nagyon, nagyon, nagyon sok mindenről tud ám’.
- Aniue szerinted, hogy fogunk tanulni a hollowokról? Aneue, milyen a tanár bácsika? Aniue tudtad, hogy Chichiue szerint a hollowok nagyon veszélyesek? Aneue, képzeld, Hahaue azt mesélte nekem, hogy a hollowok a mumusok rokonocskái, de szabad szemmel is látni lehet őket! ^w^ – mesélem el nekik lelkesen, hogy mikről hallottam. A terem előtt megállva igyekeztem Aniuenak és Aneuenak félrehúzni az ajtót, mert én értem oda előbb és úgy illik, hogy ajtót nyitunk a mögöttünk jövőnek a mama szerint.
- Jó napot! ^o^ – köszönök a tanár bácsinak, miután beléptem a tantermecskébe és becsuktam a nagy ajtócskát magunk mögött. Még meg is hajoltam, ahogy a papa is megmutatgálta egyszer. Utána körülnéztem a terembe, hogy nincs e itt An-chan, de szomorúan láttam, hogy sajnos nincs. T-T Pedig annyira szeretnék An-channal beszélgetni. Át szeretném hívni hozzánk, mert a mama megengedte reggelinél, megkérdeztem és igent mondigált. *.*
- Yu-kun! ^o^ – integetek neki, mert igaz An-chant sajnos nem, de Yu-kunt megláttam így odasiettem, hogy leüljek mellé. - Yu-kun, képzeld, képzeld, karácsonyra megkaptam a bárányocskát, amit kértem a levelecskében, amit Naomi nénivel írtam meg! ^o^ – újságolom el, hogy nálunk milyen nagyon jó volt a karácsonyka. - Szerinted Yu-kun mikor lesz legközelebb karácsony? Hahaue azt mondta, hogy csak a jó gyerekeknek hoz a Mikulás ajándékot. Én nagyon jó leszek, mert legközelebb ikertesót fogok kérni! ^o^ – mesélem el Yu-kunnak. - Ha érdekel a bárányocskám, majd gyere át és megmutatom. *.* – a bárányocska azért nincs most itt velem, mert ő vigyáz az ágyikómra a papír hattyúcskák pedig az ablakocskámra, nehogy beosonjon ott egy mumus, amikor a mama vagy a papa nincs otthon vagy amikor alugálunk Aniueval és Aneueval.
- Yu-kun, te tudod, hogy hívják a tanár bácsit? ^o^ – kérdezem tőle halkan, mert nem tudom ki az a bácsi, de Yu-kun biztosan tudja, mert Yu-kun azt is tudta, hol vannak a békácskák. Azért nem suttogtam, mert a mama szerint azt társaságban nem illik és többet nem is fogok ilyet csinálni, mert a végén rossz kislányocska leszek és a Mikulás nem fog hozni nekem jövő karácsonykor ikertesócskát. Surprised
Vissza az elejére Go down
Yoshida Yukio
Akadémista
Akadémista
Yoshida Yukio

Férfi
Hozzászólások száma : 8
Registration date : 2012. Nov. 09.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Tantermek Cl0te2500/5000Tantermek 29y5sib  (2500/5000)

Tantermek _
TémanyitásTárgy: Re: Tantermek   Tantermek EmptyHétf. Feb. 11, 2013 2:41 pm

Tantermek Nvtelen1o

Nagymamama azt mondta, hogy az én munkám az, hogy rendedesen bejárkáljak az iskolába, bár én ezt nem igazán hiszem, mert egyáltalán nem kell ott kutatni, sőt, kifeljegyzezetten rám szoktak szólogatni, ha néhány eredőményt lejejegyzek. Pedig muszáj ám leírdogálnom, mert lehelletlenség ennyi zseniális tudást tárolni egy egyelőre még aprócska, ám egyre inkább apura hasonlító buksi~muksiban. Cool De én azért nem fogok vitába repülni, vagy szállni? o_O nem számít, a lényeg, hogy a nagymamama azt is mondta, hogy a tanároknak nem szabad, hanem rab ellenkezőset mondani. Surprised
Jó korán keltem, de arany nm volt sehol, biztosan apu kísérletezik vele, és ha még korábban keltem volna, most én is mellettete lehetnék. Siettem az elkészületéssel, hogy Jikko~neechannal egyszerrere indulózhassak el, és lássa, hogy én már nagy vagyok, majdnem akkora, mint apu, éppen ezért már egyedül megyek az Akadémiára. Ennek azonban az lett az eredményessége, hogy sokkal hamamarabb értem be, mint bárki más. Félrebillentett buksival mértem végig a bácsit, aki minden bizonyossággal nem fog kísérleteteket is tanítani, mert még fehér köpenykéje sem volt, ahogy Jikko~neechannál mindenkinek, és amilyen nekem is leszigél majd, természetellenesen nagy korom foltokkal, ahogy apunak! Cool
-
Jó reggelt! – Hajoltam meg, és egy padba ültem, nem túlságosan a szeme elé, bár már öreg volt, szóval akkor sem nagyon látott volna, ha elé ülök.
Így legalább nyugodalmasan tudtam jegyzetetelni, mert idefelé jövet találtam egy új féle növényt, amit persze rögvest le is teszteltetem. Sajnos nem volt túlzottan jó íze, ráadásul szurdigált is kicsit, így nem kerülhet be az alternatív élelmezőszerek listájába, de azért elvetni sem kell teljességgesen, végszükség esetén használható. Surprised Éppen az utolsó sorokat kanyírgáltam a jegyzetfüzetkémbe, amikor Suzsu~chanék megjöttek. Visszaintegettettem neki, mert azt így illik, meg legalább így már nem voltam egyedül a bácsival, aki még jóízletesen falatozik, miközben nem is sejti, hogy a nagy élelmezési katasztrófakor majd az órája előtt lejegyzezett soraimnak hálálkodhatja majd az életét. Újra félrebillentettettem a fejecskémet, nem tudtam, ki is az a Naomi néni, de írni tud, ez már kiderült így róla.
-
Ó! Igazsi bájány? Surprised – A bárányocskákon nem szoktak kísérletezni, de azért biztosan lehet használni valamire! Mondjuk megtaníthatnánk, hogy találja meg a jóízű alternatívizált élelmezésiszereket! – Én jeiatsu-fojgótesztejt kaptam kajácsonyja. – Válaszoltam, de nem fűztem hozzá magyarázgatást, mert mindenki tudja, hogy mi is az, ráadásul szerintem én vagyok az egyetlen, akinek hat és fél éves koráig kellett várakoznia, hogy ilyesmit kaphasson! – Jövője lesz megint kajácsony, Jikko~neechan születés napja után máj csak néhányat kell aludni. Surprised Ikejtestvéjkét pedig nem hozshat, mejt azs ikejtestvéjek egyszejjeje vannak mindenhol, és összekevevejik őket egymással, Suzsu~chanból pedig csak egy van. – Az érv megcáfolhatótlan volt, megnéztem, tényleg egyedül volt! – Jendben, majd átviszem a jeiatsu-fojgótesztejt, és kipjóbájuk a bájányon! *.*
Úgy sem használgathattattam, mióta megkapkodtam, mert a nagyamamamát zavartata a pittyegése, pedig nem volt olyan hangos. Surprised A kérdésén eltöprezegtem, de nem tudtam, hogy most melyik bácsi is van bent, viszont biztosan megmondogatja majd a nevét, mert azt úgy illik, a nagymamama megmondta!
-
Nem, hogy? Surprised – Kérdeztem vissza, mert lehet, hogy ez beugrálós kérdés, és Suzsu~chan végig tudta a választ, csak tesztelt engem, pedig én szoktam tesztelni!
Vissza az elejére Go down
Genki Natsuki
10. Osztag
10. Osztag
Genki Natsuki

Hozzászólások száma : 28
Registration date : 2012. Aug. 29.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Tantermek Cl0te5000/15000Tantermek 29y5sib  (5000/15000)

Tantermek _
TémanyitásTárgy: Re: Tantermek   Tantermek EmptyCsüt. Feb. 21, 2013 11:31 am

Hollowismeret óra

Mikor reggel felébredtem, első pillantásom Nao~chan angyalian tündéri arcára esett. Pár pillanatig forgolódtam, tudtam, hogy baj nem lehet, hisz ha Nao~chan ott van, akkor minden rendben van. Néhány kósza pillanatig azon gondolkodtam, hogy nem a mi szobánkba vagyunk, ráadásul nem Nao~chan ágyában, de végül rájöttem, hogy a diákszálláson. Nem hagytam, hogy elválasszanak bennünket. Valamiért a tanár bácsik és nénik nem akarták, hogy az öcsémmel maradjak, de azért minden éjjel átszöktem az ő szobájába, és hangtalanul bebújtam mellé. Megöleltem a csendesen alvó Naoki~chant, majd hangtalanul kibújtam mellőle a takaró alól, és még halkabban bepakoltam neki az iskola táskáját, nehogy elmaradjon. Különben is, erre is valók a nővérek. Embarassed Olyan aranyosan ártatlan. Csak ezek után ébresztettem őt is. Óvatosan megsimogattam a karját, majd mikor erre nem ébredt fel, lefotóztam... újra. Egy újabb ébresztési kísérletet hajtottam végre, ami már kissé nagyobb eredményt hozott, és egy újabb fotó sorozatot az ébredező Nao~chanról. Az öcsém ilyenkor valami hihetetlenül angyali és ártatlan volt. Muszáj volt, hogy ott legyek, mert valakinek őrt kellett állni, mert a mumusok lépten-nyomon lestek rá. Egy ennyire szeretni való, és tiszta valaki, mint Nao~chan, örökös mumusveszélyben élt! Épp ezért, nővéri kötelességem volt őt megvédeni, tőlük, és persze azoktól a lányoktól, akik csak ki akarták használni az én angyali testvéremet. Cool Elég sokat tudok a mumusok viselkedési szokásairól, hála Anyunak, és Kei~báának, meg persze a kapitánynak. ÉS hogy némelyik lány pont úgy viselkedett, mint valami megátalkodott, gonosz mumus... El akarták nyerni Nao~chan bizalmát, hogy aztán elszakítva tőlem, magukkal vigyék, és ki tudja milyen borzalmas mumus dolgokat műveljenek szegénnyel!
Most azonban figyeltem, ahogy szép lassan felébredt. Már ezért minden reggel megérte felébrednem, hogy ezt láthattam... Embarassed
Miután az öcsémnek előkészítettem mindent, pont úgy, ahogy Anyu szokta, vissza kellett szöknöm az eredetileg kijelölt szobámba. Ez egy igen kényes művelet, minden reggel. Aputól tanult hangtalan lépésekkel osontam a folyosó világosabb oldalán, ugyanis a szőke hajam és a sárga pizsamám jobban bele olvadt a napsütésbe, mint az árnyékba. Apunak is ezért kell mindig valamit tennie a fejére, hogy ne látszódjon a haja hai Embarassed. Én azonban már kifejlesztettem a fénybe osonás művészetét. Azonban egy gonosz mumus, az egyik tanár alakját magára öltve utánam kiabált. Újfent az Aputól tanultakat vetettem be, mivel azt tudtam, hogy a Naoki által kifejlesztett cicásan könyörgő szemekre a mumusok valami oknál fogva érzéketlenek. Nem hat rájuk a technika. Épp ezért, ahogy Apu tanította, úgy tettem, mintha nem az én nevemet kiabálták volna kissé hátrébb, majd mikor a folyosón el kellett kanyarodni, és eltűntem a mumus szeme elől, futásnak eredtem. Persze most is ügyeltem, nehogy csattogjanak a csupasz talpacskáim a hideg kövön, mert akkor nem csak a mumus, de mindenki felébredt volna, amit nem engedhettem meg. Egyszer figyelmetlen voltam, és egy teljes napra elzártak Nao~chantól! Azóta kifejezetten óvatos vagyok. Embarassed Amint a szobám elé értem, kinyitottam az ajtót, és szinte repültem az ágyamba. Egy kis ágymelegítő plüssállat oda volt készítve előre, így mire a tanár néni alakját felvett mumus kissé szaporán szedve a levegőt berontott, addigra én már felmelegedve, lehunyt szemekkel, békésen szundikáltam a pici ágyacskámba. Anyu megmutatta, hogy hogyan is kell halottnak tettetnünk magunkat közvetlen mumustámadás esetén, ha a harc ártatlanokat is veszélybe sodorna. És itt a szobatársam ártatlan volt... A mumus néni dünnyögött valamit, hogy " nem tudja, miként csinálja ez a kis galád" , meg, hogy " miért kell pont egy ilyen csirkefogó gazfickóra vigyáznia, mint amilyen... én. Vagyis lefordítva, egy titkos mumus kódnyelvet használt, amin épp azt jelentette, hogy sem Nao~chant, sem engem nem tudott elfogni. Csak, miután kiment az ajtón, mertem kinyitni a szemem, és felkelni. De addigra már kellett is, nem csak nekem, a szobatársamnak is. Az akadémisták egyenruhájába bújtam, és reggeli után, lelkesen indultam az első órára, hisz ott újra láthattam Nao~chant Embarassed Elsőnek azonban Suzi~chint láttam meg. Lelkesen öleltem magamhoz drága hugicámat, aki tengernyi kérdést tett fel, szokásához híven, egyszerre. Közben Nao~chan is megérkezett, így végül az ő nyakába kötöttem ki. Amíg az öcsémet szeretgettem, a húgocskám az ajtóval erőlködött. Ki szerette volna nyitni, de ő még nálunk is fiatalabb volt, így nem bírta. Szóval segítettünk neki, majd bementünk a terembe. Természetesen Nao~chan mellé ültem. Az asztalunkon volt egy-egy tábla csoki, de mivel Anyu azt tanította, hogy nem szabad csak úgy, mindenféle talált csokit megenni, így nem mertem hozzányúlni. Nao~chant is figyelmeztettem.
- Nao~chan vigyázz, lehet, hogy mumus csokik! - mondtam aggódva.
Vissza az elejére Go down
Genki Naoki
10. Osztag
10. Osztag
Genki Naoki

Férfi
Hozzászólások száma : 25
Tartózkodási hely : Otthon, hai
Registration date : 2012. Aug. 29.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Tantermek Cl0te5000/15000Tantermek 29y5sib  (5000/15000)

Tantermek _
TémanyitásTárgy: Re: Tantermek   Tantermek EmptySzer. Feb. 27, 2013 4:40 am

Hailowismeret óra

BANKHAI! Dájgúren Hjórínmárú, hai! Most meghalsz, meghalsz, mert mi vagyunk Hitsugaya Natsuki és Hitsugaya Naoki, a Juubantai taichouja, hai! Fagyj meg, hai! Hjórun szenbí, hai! Hai…
- Mmmm… még öt percet hadd, hai! Sleep- eszembe jutott, hogy nem a saját ágyikómban fekszem, mert másfelől süt rám a nap, és iskola van. confused Nem tudtam, hogy ki piszkálhat, mert a tanárokat nem érdekli, hogy elkések az óráról, a szobatársam meg nem mer hozzám nyúlni, mert én túl cool vagyok, érinthetetlen. Cool Lassan azért kinyújtózom, és felkelek, egy hangos ásítás kíséretében, és büszkén pillantok oldalra: megtanultam tudat alatt rendet rakni és bepakolni. Cool Viszont el fogok késni, hai. O.O
Egy mozdulattal köptem le a pizsamám, ahogyan felkeltem, majd le is vettem, és gyorsan felöltöztem, egyedül, ahogyan azt anyu tanította. Hai. A kimonót sikerült elsőre is jól felvenni, úgyhogy elmondhatjuk, ezt is ügyesen megtanultam. Cool Ezután felkaptam a zanpakutomat az ágyam végéből, aminek sajnos nem tudtam még a nevét, de remélem valami jeges lesz, mint Hitsugaya-samának volt, hai. Cool Óvatosan oldalba böködtem vele a szobatársamat, majd kevésbé óvatosan, hogy végre felkeljen, aztán, ahogy azt kalkuláltam, fel is kelt. Hai. Cool
Ezután táskám felkapva indultam a terembe, a zanput felrakva a hátamra, a táska mellé. Először haraptam valami nem olyan finomat, mint otthon szomorú, majd elindultam órára. Gyorsan megtaláltam a tesóimat, Natsu-chan azonnal a nyakamban kötött ki. Hai. Surprised A gonosz könyvek, mint megannyi mumus, húztak le, hátrafelé, én pedig éreztem, hogy kezdek elborulni, hai. O.O Egy pár másodpercig egyensúlyoztam, aztán a földön kötöttünk ki Natsu-channal, ami nagyon kemény volt, úgyhogy egy kicsit meg is ütöttem magam, de a gonosz könyvek jártak csak igazán rosszul, mert rájuk estem, és Natsuki-chan sem ütötte meg magát. Mert mi vagyunk a Hitsugaya, hai. Cool
Miután felkeltem, nekem, mint a családból jelenlévő egyetlen férfinek a dolga volt az ajtó kitárása a tesóimnak, akik, bár nagyon ügyesek, mégis szükségük van egy bátyusra, még ha Natsu-channak az öccse is vagyok, hai. Surprised Ezután besétálunk, én pedig integetek Yukio-kunnak, aki mellé Suzi-chan ült le. Ahogy anyu kérte, szemmel tartottam a fiút, mert közel ment a kishúgomhoz, hai. Cool Persze Yukio-kun nem fogja bántani őt, hai.
Ezután veszem csak észre, hogy a tanár bácsi rózsaszínszalvétás szendvicset eszik. kuncog Keibá mondott erre valami szót, búza, bazár, nem tudom már, hai… CSOOOKI, hai, nyami, hai, tudom, hogy nem szabadna enni, mert akkor túl nagy leszek Toushiro-sama haorijába, főleg ha ketten hordjuk Natsu-channal, úgy aztán csak fele akkorák lehetünk. Embarassed De kell. bounce
- Mumoscsoki, hai? O.O Az lehet a céljuk, hogy kihízzuk Hitsugaya-sama haoriját, hai! Köszi, hogy szóltál, majdnem megettem, hai! Vetődik Vigyük oda Yukio-channak elemzésre, hai! bounce Embarassed
Vissza az elejére Go down
Tenzo Hanbei
8. Osztag
8. Osztag
Tenzo Hanbei

Férfi
Hozzászólások száma : 25
Registration date : 2011. Nov. 18.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Akadémiai tanár.
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Tantermek Cl0te6500/15000Tantermek 29y5sib  (6500/15000)

Tantermek _
TémanyitásTárgy: Re: Tantermek   Tantermek EmptyPént. Márc. 01, 2013 12:23 am

Első hollowismeret óra.


Szállingóznak befelé a kis nebulók, és amelyik még meg is hajtól. Jaj, kedvem lett volna odarohanni, és megölelgetni, annyira aranyos volt. Persze biztos vagyok abban, hogy mindegyikük nagyon aranyos lesz, nem is lehetnek mások. S büszke vagyok a feladatomra, hogy nekem kell tudást csepegtetni a fejecskéjükbe. Legjobb tudásom szerint fogok eljárni, habár már vén vagyok, mint a sziklakemény lószar, amit a napon hagytak, de azért nem felejtek. Bár az lehet némi gondot jelent, hogy nem mindig figyeltem az órákon, de amit nem tudok, majd valamivel kiegészítem, mire odakerülnek, a lényeges dolgokat már másoktól is tudni fogják. Nah, de gyorsan befejezem az evést, és persze nézem, ahogyan érkeznek a diákocskák, majd helyet foglalnak, bár az kicsit fáj, hogy nem eszik meg a csokikat, amiket otthagytam, de igazuk is van, idegenektől nem szabad elfogadni semmit. Főleg, ha az egy nő, és nem marad utána más, csak a viszketés, és fájdalmas vízelés. De hova is kalandozok, inkább összegyűröm a szalvétát, megtörlöm a számat, és hát nincs kedvem a kukáig elmenni, ezért belerakom a táskámba, majd kidobom. De csak fel kell állni, megérdemlik ezek a pöttömök, hogy úgy kezeljem őket, mint a nagy felnőtteket.
- Khm. Sziasztok kedveskéim. Én leszek a tanárbácsitok, Tenzo Hanbei, de hívjatok csak Hanbei bácsinak^^. A csokit pedig megehetitek nyugodtan, én hoztam nektek, és aki ügyes lesz az órán, az kaphat még.- mosolyogva nézek végig az osztályomon, majd az asztalom elé sétálok, és ráülök.- Tehát, az lenne a dolgom, hogy az aranyos kis kobakotokat megtöltsem sok-sok tudással. Bár lehet unalmas lesz nektek, mert ez bizony egy darabig csak elméleti óra lesz, majd később, ha nagyobbacskák lesztek, akkor fogunk a szabadba is kimenni, meg ha jobb lesz az idő, nehogy betegek legyetek, mert akkor Kohaku leszedi a fejemet.[b]- azt hiszem lassan elég lehet a mellébeszélésből, igaz, hogy még nincs meg fejben minden, hogy mit is kéne mondani. Ha túl nyersen kezdek bele, akkor lehet nem értik meg az anyagot, valahogy körül kéne írnom az egészet. Üsse kavics, ahogy esik, úgy puffan.
[b]- Ki tudja, mik azok a hollowok? Máshogy kérdezem, ki tudja, mik azok a csúnya lények, amiktől a szüleitek óvnak benneteket? Amik meghamikáznak minden finomat, és eldugják a dolgokat. És egy kis segítség, van a testükön egy lyuk, és fehér a maszkjuk. Csak bátran, fel azokkal a praclikkal. Aki ügyes lesz, az két csokit is kap.
- na, ezt aztán körbeírtam, ha ebből valamit ki is találnak, akkor… megborotválkozok. Lehet nekem is be kéne ülni egy órára, vagy egy régi könyvet előszedni, hátha ragad abból valami rám is. Na mindegy, aki nyújtja a kezecskéjét, azt persze hogy felszólítom, és ha jót mond, kapja a két csokit, ha nem, akkor csak egyet, mert bátor volt, és jelentkezett.

Vissza az elejére Go down
Genki Natsuki
10. Osztag
10. Osztag
Genki Natsuki

Hozzászólások száma : 28
Registration date : 2012. Aug. 29.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Tantermek Cl0te5000/15000Tantermek 29y5sib  (5000/15000)

Tantermek _
TémanyitásTárgy: Re: Tantermek   Tantermek EmptyCsüt. Május 30, 2013 2:28 am

Hollowismeret óra

Szép lassan mindenki leült a helyére. Természetesen és magától értetődően én Nao~chan mellé ültem, hisz mi ketten vagyunk egy egész! Nem is mert eddig senki minket elszakítani egymástól hai. Cool Igaz a mumusok sokszor próbálták már, de akinek olyan ügyes és erős, és okos mamája és papája van, mint nekünk, azzal egy mumus se húzzon inkább ujjat! Arrogáns Kei~báról nem is beszélve. Szóval eddig még senki nem szakított minket el egymástól. Arról nem is beszélve, hogy nem tudhattuk, mikor akar egy mumus osztálytársnak álcázva magát, Naoki közelébe férkőzni. Hisz a mumusok nagyon ravaszak. És nagyon gonoszak. És.. és... és félelmetesek. A mostani osztálytársainkkal ismertük egymást. Suzi~chan, meg Yukio~kun. Ők semmiképp sem voltak mumusok, de talán, ha év közben jön egy diák, akit nem ismerünk, és valójában nem is diák, hanem egy mumus, csak álcázza magát, mint ahogy Apu szokta, csak sokkal ügyetlenebbül? Szóval nem lehetünk elég óvatosak. Ezt már nem is tudom hol hallottam, de felnőtt mondta, szóval ez olyan felnőttes volt hai! Cool Mikor mindenki leült a helyére, a bácsi végre megszólalt.
- Khm. Sziasztok kedveskéim. Én leszek a tanárbácsitok, Tenzo Hanbei, de hívjatok csak Hanbei bácsinak^^. A csokit pedig megehetitek nyugodtan, én hoztam nektek, és aki ügyes lesz az órán, az kaphat még.- vagyis nem mumuscsoki lett volna? És mi van, ha a mumus mondatja ezt a bácsival? Ha megfenyegette, vagy valami ilyesmi? Báár Anyu azt mondta, és Apu is, hogy ezekben a bácsikban és nénikben itt bízhatunk, de azt meg Kei~bá mondta, hogy a mumusok ravaszak, amit pontosan nem értek, de ha Kei~bá mondta, akkor vigyázni kell! Közbe a tanár bácsi folytatta - Tehát, az lenne a dolgom, hogy az aranyos kis kobakotokat megtöltsem sok-sok tudással. Bár lehet unalmas lesz nektek, mert ez bizony egy darabig csak elméleti óra lesz, majd később, ha nagyobbacskák lesztek, akkor fogunk a szabadba is kimenni, meg ha jobb lesz az idő, nehogy betegek legyetek, mert akkor Kohaku leszedi a fejemet. - Ezek szerint ismeri Kohaku nénit hai. Anyu is mesélt már Kohaku néniről...
Gyanúsan kezdett eloszlani a gyanakvásom. Úgy tűnt, a bácsi sem tudja pontosan, hogy mit is mondjon, pedig felnőtt bácsi volt. Nem is tudtam, hogy a felnőtt bácsik is vannak néha zavarban. Vagyis máris tanultam valamit a tanító bácsitól hai. Cool Azért árgus szemekkel figyeltem. Biztos ami biztos. Feltette az első kérdés, ahogy Apu szokta.
- Ki tudja, mik azok a hollowok? Máshogy kérdezem, ki tudja, mik azok a csúnya lények, amiktől a szüleitek óvnak benneteket? Amik meghamikáznak minden finomat, és eldugják a dolgokat. És egy kis segítség, van a testükön egy lyuk, és fehér a maszkjuk. Csak bátran, fel azokkal a praclikkal. Aki ügyes lesz, az két csokit is kap. - nem a csokiért lendült a kezem a magasba. Ha kaptam volna csokit, akkor is Naokival közös lett volna, hisz ugye mi ketten vagyunk egy egész! Vagyis együtt ettük volna meg Embarassed Bár Nao~chan olyan kis aranyos, amikor csokit eszik, és kissé kimaszatolja magát. Na jó, néha nagyon Embarassed Van is róla fényképem, de ez titok. Ezt a fényképet, lehet még Anyu se látta, hisz ott tárolom az ágyam alatt, hogy ne férjenek oda a mumusok... ráadásul körbe építettem csapdával. Apu tanította őket. Cool
- A hollowok mumusok. Natsuki tudja, bár ez titok! Csak nekik már letört a maszkjuk. Ha eltörjük teljesen, elvágjuk a maszkjukat, akkor annyira szégyellik magukat, hogy kiderült, hogy mumusok, hogy eltűnnek, és meghalnak. A maszk nélküli mumusok nem olyan erősek, de ők nem is hasonlítanak az emberekre hai. Ők azok, akik ha tehetik bemásznak az ágy alá, átrendezik a holmijainkat, láthatatlan kavicsot tesznek a lábunk elé, kitörik az ablakot, majd ránk fogják, és mi kapunk ki érte... szomorú - még sorolhattam volna, milyen válogatott gonoszságokat szoktak a mumusok csinálni, de Anyu megkért, hogy ne említsek semmilyen 10. osztagos belső információt az iskolában hai. Cool Szóval a többit inkább nem árultam el.
Vissza az elejére Go down
Rosui Suzume
Akadémista
Akadémista
Rosui Suzume

nő
Libra Dragon
Hozzászólások száma : 70
Age : 11
Tartózkodási hely : Papa vagy a mama mellett; Lélektovábbképző Akadémia
Registration date : 2012. Oct. 12.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: másodéves tanuló
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Tantermek Cl0te3500/5000Tantermek 29y5sib  (3500/5000)

Tantermek _
TémanyitásTárgy: Re: Tantermek   Tantermek EmptyVas. Jún. 02, 2013 12:28 am

Hollowismeret óra
Yu-kun butácska, mert szerinte nem hozhat a Mikulás ikertesócskát, pedig igenis fog hozni! Nagyon is jó kislány leszek, minden étkezés után megmosom a fogacskáimat, és meg fogom tanulni bekötni a cipőfűzőmet és az obimat is, hogy lássa, milyen okos vagyok és megérdemlem az ikertesócskát, és akkor nekem is lesz ikertesóm és ketten leszünk, mint Aneue és Aniue.
- De a Mikulás akkor is fog hozni ^.^ – szögezem le, Yu-kun nem kételkedhet benne, mert én sem teszem, és ha mama azt mondta, hogy hozni fog ikertesócskát a Mikulás, akkor az így is lesz. - Plüss bárányocska, olyanocska, mint ami az égen van, csak ezt a réten lehet látni, mikor legelésznek ^w^ – mesélem izgatottan Yu-kunnak, persze azt is mondhattam volna, hogy őket számoljuk alvás előtt, mielőtt jönne az Álom-manócska.
- Rendben, legyen ma délutánocskán, a mama biztos-biztos, hogy megengedi! *o* – már nagyon, nagyon kíváncsi vagyok, hogy micsoda lehet a „jeiatsu-fojgótesztej”. - De ugye Yuzu bárányocskának nem lesz baja tőle? Surprised – billentem oldalra buksimat, mert miért akarná a bárányocskán kipróbálni Yu-kun? És ha Yuzu-bárányocskának fáj majd a „jeiatsu-fojgótesztej”? Mrt ha igen, akkor Yu-kun nem használhatja Yuzu-bárányocskán az ajándékocskáját, amit a Mikulás hozott neki.
- Én sem tudocskálom, de Kepapi biztos tudná ^w^ – ha nem kellene itt lenni az iskolácskában, akkor Kepapit meg lehetne róla kérdezni, vagy a mamát, mert a mama is mindig mindent tudigál, mert a mami Aneue, Aniue és az én mamácskám.
A bácsi azonban magától elmondta nekünk a nevikéjét, lehet, hogy hallotta, amit beszélünk Yu-kunnal? °o° Akkor olyan fülikéje van, mint Dumbócskának! ^w^
Csodálkozva nézek Tenzo-senseire, mert az asztalocskán ül, ahol nem szabad, mert onnan le lehet pottyanni, a mama sem engedi meg nekünk otthon. És nem értem, hogy Kohaku néni miért bántaná Tenzo-senseit, Kohaku néni nagyon kedves mindenkivel.
- Neeem a hollowocskák és a mumusok mások. A mumusok ritkák, de azt csinálják, amit Aneue mondott. A hollowocskák emberecskék voltak, de valahogy hollowocskák lesznek és segítenünk kell rajtuk, ők látnak minket, nem úgy, mint az emberecskék – jelentkezek, hogy én is elmondhassam, amit tudok a senseinek.
Vajon Tenzo-sensei miért kérdez erről minket, lehet, hogy nem tudigálja? Surprised Akkor meg kell tanítanunk a hollowocskákról, különben bajba kerülhet, ha találkozik eggyel, meg a mumusokról is mesélni kell Tenzo-senseinek, hogy el tudja kergetőzni őket. A mama megtanította nekünk a dalocskát, lehet, hogy a senseinek nem tanította meg a mamácskája? Surprised

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Tantermek _
TémanyitásTárgy: Re: Tantermek   Tantermek Empty

Vissza az elejére Go down
 

Tantermek

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Seireitei és környéke :: Lélektovábbképző Akadémia-