-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Irány "El Volcánico"

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Urahara Kisuke
Globális moderátor
Globális moderátor
Urahara Kisuke

Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 210
Age : 31
Registration date : 2011. Aug. 03.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: Kalapos tudós
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Irány "El Volcánico" Cl0te0/0Irány "El Volcánico" 29y5sib  (0/0)

Irány "El Volcánico" _
TémanyitásTárgy: Irány "El Volcánico"   Irány "El Volcánico" EmptyCsüt. Aug. 04, 2011 5:24 am

Résztvevők:
  • Ayumu Michiyo
  • Miyake Diran
  • Matetsaku Miyoko
  • Shiroichi Anao


Irány "El Volcánico" The_is10

Cseppen, s csurran, esik. Már javában délután lehet, amikor ebben a rossz időben is fontos riasztással zavarják meg a 46-ok tanácsát. A Juunibantai egy kihelyezett tisztje félőn kopog be a hatalmas ajtón, amelyen átlépve a tanács körtermében találhatja magát. Arcán látszódik a félelem egy erőteljes szikrája, hiszen a tanácshoz nem szokás egy sima tisztet küldeni. Azonban nagyon úgy néz ki, hogy szükségállapotot kell felállítani, így hát Masamune taichou nem félt egy „futárt” kiküldeni jelentéseivel. A tiszt, aligha szöszmötöl, egyből nekilát az üzenet felolvasásának, mellyel kissé meggyűlik a baja. Itt- ott ugyan elharapja szavait, de a vége ugyanaz, hatalmas csend kerekedik a hatalmas teremben. Mindössze néhány pillanat múltán, némi suttogást megelőzően a tanács kiadja a Juunibantai tisztjének az egyértelmű döntéshozatalát. Azonnali hatállyal fel kell állítani egy felderítő csapatot és a jelentésekben leírtakat ismertetni. Néhány óra múlva a három shinigami ablakán egy-egy pokollepke suhan be a korai éjszaka beköszöntével. A lepke, egy viszonylag hosszú leírást adhat nektek arról, hogy küldetésetek az emberi világ egy lakatlan, még fel nem fedezett szigetén lesz; így hát az esetleges senkai kapu koordinátáinak eltévesztéséért felelősséget nem vállalnak. Az viszont még melléközlik a Juunibantainál, hogy nincs információ a sziget civilizációjáról mindössze annyi, hogy néhány órával ezelőtt erős lélekenergiát mértek be a sziget felől. Bár akadhat némi fenntartásotok a kiválasztott csapattal kapcsolatban, voltaképpen nincs választásotok az indulást illetően. A dangaiba lépés előtt mindannyitok kap egy karórát, arra viszont már nincs idő, hogy elmagyarázzák nektek, mire is szolgál eme tárgy.
Amint a dangai végén meglátjátok a célt, s átléptek azon, rögvest a hideg tenger vizében találhatjátok magatokat. Ha jobban körül néztek, akkor a mélységben megpillanthattok néhány, furcsa tengeri halat, ami miatt lehet, tanácsosabb volna, ki úszni a néhány méterre lévő hófedte partra. Mivel egyikőtök sem számított a zord időjárásra, így valószínűleg fázhattok. Egy fázó shinigami, pedig sok mindenre képes ennek kiküszöbölése érdekében. Tehát, ha jól figyeltek, akkor a téliesnek tűnő dzsungel felől füst szagot érezhettek. Dönthettek úgy, hogy ráléptek az előttetek hirtelen megnyíló ösvényre, vagy egyszerűen bevetitek magatokat a rengetegbe, azonban jobb lesz, ha siettek, hiszen messze már gyűlnek a viharfelhők…

Diran

Karakura ismételten a maga monotonitásában tette le a kötelességeit. A napszakok talán egyik legszebb időszakában járhat az óra. Te magad sem emlékezhetsz, hogy mikor volt utoljára, amikor ennyire bonyolult ügynél kellett volna segédkezned. Mindenesetre már vagy tíz órája lehetsz munkában, amikor hirtelen a semmiből furcsa érzésed támad. Először azt gondolhatod, hogy a város egy bizonyos pontján új hollownak a reatsuja zavarhatja érzékelésed; viszont eme feltételezésed rögvest érvényét veszti, amint a benned lévő kényszerérzés felerősödik. Ha éppen jegyzetelsz, könnyen lehet, hogy elírhatsz valamit, amiből furcsa szavak jönnek ki; ha pedig éppen valamit vizsgálsz, nem hagyhat békén a tudat, hogy otthon mintha várna téged valami. Így hát ezek a megmagyarázhatatlan érzések addig nem hagynak békén, még át nem léped saját lakásod küszöbét.
Eleinte csalódott leszel, hiszen ahogy körbe-körbe mész nem találsz semmit, kivéve a dohányzó asztalon egy aprócska karórát. Az emberek kíváncsiak, ez nagyjából most sincsen máshogy. Ezért, amikor hozzáérsz ehhez a tárgyhoz, a szemközti falnál egy dimenziókapu nyílik meg. Elgondolkodtató lehet a számodra, hogy mit keres a saját otthonodban egy ilyen tárgy, és hogy mi ez az egész, de már te magad is tudhatod az első kérdésedre a választ. Valaki, vagy valami azt akarja, hogy tedd meg az első lépést. A lépés megtételével te közvetlenül ugyanazon szigeten találhatod magad, mint shinigami "társaid". Ami viszont más, hogy kezedben egy karóra mindenféle információ nélkül, s előtted sok-sok lábnyom vezet a rengetegbe. Noha te is felfigyelhetsz a viharfelhőkre, s dönthetnél akár úgy is, hogy másfelé mész. De vajon nem érdekel inkább téged, hogy kik lehetnek ezeknek a nyomoknak a tulajdonosai?

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Miyake Diran
Ember
Ember
Miyake Diran

Aries Dog
Hozzászólások száma : 36
Age : 42
Registration date : 2010. Jul. 19.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: Ügyeletes vérnyom-elrendeződés elemző, sorozatgyilkos szépfiú
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Irány "El Volcánico" Cl0te7000/12000Irány "El Volcánico" 29y5sib  (7000/12000)

Irány "El Volcánico" _
TémanyitásTárgy: Re: Irány "El Volcánico"   Irány "El Volcánico" EmptyCsüt. Aug. 04, 2011 7:05 am

Valahogy nehéz elhinnem, hogy nem én vagyok az egyetlen, aki hasonlóképp tölti minden egyes napját. Nekem azonban – másoktól talán kicsit eltérő módon – mindig akad valami kis izgalom, minden napra. Még egy kis extra is jár, csak hogy ne rozsdásodjon be a jó öreg Diran unalmas hétköznapjai alatt. Azonban most kénytelen vagyok minden erőmmel a rendőrségi ügyekre koncentrálni, hiszen fogalmam sincs, hogy mikor találkoztam utoljára egy ennyire érdekes, és bonyolult üggyel. Munkaidőmön túl is foglalkoztam az esettel, hátha kicsit előrébb haladunk, így még egy kicsit a laborban maradtam néhány nyomot ismét átellenőrizni. Fejem szinte lüktetett a túlzott agymunkától, azonban nem adtam fel, így tovább bogarásztam az eredményeket, hátha megakad a szemem valamin. Hirtelen valami igazán furcsa történt. Gerincem vonalán hideg borzongás fut végig, s ezzel egy időben valami igazán furcsa érzés kúszik be gondolataimba. Szinte ugyan abban a pillanatban azonnal megfordul a fejemben, hogy talán valami hollow lehet, azonban nem tudnék semmit se tenni, hiszen a Youki otthon maradt a csinos kis rejtekhelyén, ahol senki se talál rá. Így, egymagam esélyem se lenne egy hollow ellen… Szinte azonnal el is tűnik az a furcsa érzés, azonban elmém hátsó üléséről ismét egyre hangosabb, és hangosabb lesz az a jól ismert kuncogás. Úgy tűnik, valami miatt igen csak izgatott lett drága utasom. Pedig nem is olyan rég történt, hogy utoljára játszani engedtem, s most mégis… Mi lehet az oka? Miért tört rám megint az érzés?
- Mi történt…? – suttogtam magam elé, miközben bambán pislogtam a tele irkált papírdarabra, melyen sorra furcsa, összefüggéstelen szavak voltak jegyzetelve. Természetesen az egyik laboreredményt sikerült összefirkálgatnom. Dilis Diran újra alkot… Már csak az hiányozna, ha valamelyik nyomozó, vagy munkatársam meglátná a művészien teleírogatott alkotásomat. Talán nem ártana befejeznem a munkát. Elég valószínű, hogy kissé kimerültem a hatalmas gondolkodásban, és rohanásban. Nem ártana egy kis pihenés, aztán holnap újult erővel vethetem bele ebbe a csodálatos munkába.
A lapot óvatosan összehajtva csúsztattam nadrágom zsebébe, nehogy észre vegye bárki is. Még a végén azt hinnék, hogy saját zsebre dolgozom. Ami valljuk be őszintén… részben igaz is… Hiszen áldozataim nagy részét a rendőrségi adatbázis segítségével ellenőrzöm, és vizsgálgatom. Elég hasznos tud lenni, ha épp az áldozat szelleme nem tud semmi infóval szolgálni.
Út közben valahogy nem hagy nyugton a gondolat, hogy talán valaki van nálam… Persze azzal tisztában vagyok, hogy Rawr valószínűleg megint tömi a plüssfejét, valamilyen foci meccset lesve, de ő már megszokott, szóval annyira nem izgat a jelenléte. Most azonban határozottan úgy érzem, hogy valaki, vagy valami vár otthon, és most nem a plüss pudlira gondolok.
Lakásomhoz megérkezve kulcsomat egy pillanatig a zárban pihentetem, majd elforgatom, s kinyitom az ajtót. Látszólag senki sincs itthon, még Rawr se bambulja azt az átkozott masinát, és mégis… mintha valami más lenne. Mintha valaki, vagy valami megváltozott volna a lakásomban.
A küszöböt átlépve ez az érzés azonnal eltűnik, viszont egy másik, igen hasonló átveszi a helyét. Valaki járt, a lakásomban… A rejtekhelyeimhez rohantam szinte azonnal, és magamhoz vettem a Youkit, valamint egy nyugtatóval teli fecskendőt. A lakást körbe járva senkit se találtam, így levetettem magam a kanapéra, mint aki jól végezte a dolgát, és ekkor pillantottam meg… Az asztalon észre vettem egy aprócska változást. Egy karóra pihent ott, ahol amúgy semminek se kéne lennie. Ez csak egy valamit jelenthet, ami pedig egyáltalán nem tetszett. Valaki tényleg járt a lakásomban, és ajándékot is hagyott a számomra. Talán játszani invitálna valaki…? De ugyan ki? És mégis miért?
Szinte csak ujjbegyeimmel érintettem a tárgyat, ám azonnal valami kapu nyílt meg a szemközti falon. Az órát megragadva habozás nélkül lépek be a kapun, nem törődve, hogy hova is vezet. Minden bizonnyal nem puszta mókából hagyták itt ezt a furcsa órát… De mit akarhat?
Az átjáróból kilépve azonnal valami hideget kezdek érezni, mely sejtéseim szerint igencsak kapcsolatban állhat a hófödte tájjal. Kellemetlen, de nem hoztam magammal az anorákomat, se a sífelszerelésemet. Nem számítottam rá, hogy egy világ végi síparadicsomba kerülök, de sebaj… Sosem volt ellenemre a hideg, sőt… igencsak kedvelem a hűvös időjárást.
Némi vizslatás után a lábnyomokat is megpillantom. Közelebb lépek hozzájuk, majd leguggolva próbálom megállapítani, milyen régiek is lehetnek. Azonban mivel nem vagyok egy nyomelemző guru, így sajnos nem tudom megmondani, mennyi ideje is taposhatták le a hófehér havat. Mindenesetre úgy gondolom, talán ajánlatos lenne követnem a nyomokat, ha már egyszer rajtam kívül mások is vannak itt. Ők talán el tudnák magyarázni a helyzetet, amibe kerültem.
Vissza az elejére Go down
Atarashi Miyoko
11. Osztag
11. Osztag
Atarashi Miyoko

nő
Virgo Tiger
Hozzászólások száma : 93
Age : 25
Registration date : 2010. Aug. 09.
Hírnév : 35

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Irány "El Volcánico" Cl0te51900/65000Irány "El Volcánico" 29y5sib  (51900/65000)

Irány "El Volcánico" _
TémanyitásTárgy: Re: Irány "El Volcánico"   Irány "El Volcánico" EmptyCsüt. Aug. 04, 2011 7:56 am

Sötét, komor felhők bámultak vissza rám, ha kitekintettem az ablakon, a párkányon pedig szabálytalan időközönként kopogtak a vízcseppek, különös ritmusú dallamot játszva ezen a különös hangszeren. Jómagam Etopent, a kedvenc plüssömet magamhoz ölelve feküdtem a pihe-puha ágyamon, hallgatva a természet zenéjét. Úgy éreztem elmém már kissé fátyolos az eső altatójától, egy-egy percre már talán el is bóbiskoltam annak ellenére, hogy ilyenkor még nem szoktam aludni. Azonban nem akartam átadni magamat az álomvilágnak. Ahol máskor szépséges és izgalmas kalandokon vezet keresztül fantáziám, ott most csak sötét és gonosz árnyak, rosszindulatú képek vártak. Nyugtalanító kacajok, baljósan kavargó örvények és az elmúlás szaga. Akkor bukkantak fel, míg a 4. osztagnál kezelték a súlyos sérüléseimet az arrancarok inváziója után. Még mindig nem tudtam pontosan mi történt ott velem, de abban biztos voltam, hogy az emlékezetkiesésem és az álmok kapcsolatban vannak egymással. Valahol mélyen úgy éreztem, mindez bennem van, hogy ezeket a látomásokat az elveszett emlékeim táplálják. Beszélni azonban nem tudtam róla senkivel, hiszen a mami és a papa előtt az erőim titkosak, a zanpakutoum új lelke pedig még előttem is ismeretlen entitás, viselkedése pedig nem szimpatikus. Lépten-nyomon éreztette velem, hogy gyengébb vagyok nála, és hogy engedelmeskednem kell neki. Nincs önállóságom a saját belső világomban, és ez nem tetszik.
Az ajtón túlról érkező hang törte meg a csendet, valamint éberségemet is megemelte egyúttal. A mami volt az, aki a vacsora idejének eljövetelét közölte velem. Igaz, az időjárás nem boríthatja fel a szokásos napi rutinomat, aludni csak vacsora után mehetek. Megdörzsöltem hát a szememet és az ágyról leugorva széttárt karokkal repültem ki a szobámból, egészen az ebédlőasztalig futva, és energikusan felpattanva a székre. Végtére is, nincs értelme olyasmin aggódnom, ami felett nincs irányításom, jobb is ha nem aggasztom a mamit és a papát és inkább felhőtlenül, gondtalanul viselkedek...
- Itadakimasu!
Láttam neki a szokás szerint fenséges levesnek, amit legszívesebben behabzsoltam volna, de megtanultam hogy lassan kell enni, nehogy félrenyeljek, szóval nyugodtan ettem Surprised Egészen addig legalábbis, amíg egy pokollepke nem tisztelt meg minket a jelenlétével. Eleinte nem tulajdonítottam neki nagyobb jelentőséget, mivel úgy gondoltam, hogy nem hozzám jött, de miután elém lebegett, kénytelen voltam ráeszmélni, hogy engem keresnek. Kissé meglepett arckifejezéssel néztem össze a mamival, aztán a mutatóujjamat felemelve hagytam, hogy rátelepedjen az állatka, és elmesélje, miért jött.
- Úúú, lakatlan sziget *.* Mami, Miyoko küldetést kapott egy lakatlan szigetre! Ugye elengedsz? **.** Csak felderítés, nem lehet veszélyes.
Lelkendeztem a hír hallatán, esdeklő szemekkel pillantva a mamira. Tudtam, hogy késő van, és nem sokára ágyban lenne a helyem, de ebben a pillanatban már egyáltalán nem voltam álmos, és én még sosem kellett visszautasítsak egy missziót sem, meg ez nem is olyan feladatnak tűnt, amiben megsérülhetek. Nem kellett értem aggódnia a maminak, az invázió amúgy is különleges eset volt, ekkora volumenű dolgok nem történnek állandóan, szóval én sem fogok újra életveszélyes állapotban a yonbantaihoz kerülni. Láttam a mamin, hogy hezitál, de végül azt mondta, hogy ha rá tud bízni valakire, aki vigyáz rám, akkor mehetek. Szavai hallatán örömujjongásban törtem ki és máris szaladtam a felszerelésemért, nagyjából 10 perc múlva pedig már indulásra kész voltam, egyenruhástól, karszalagostól, karkötőstől, kristályostól... na meg persze vacsorástól, mert kaptam rizsgolyók formájában elemózsiát az útra *.*
- Michi-nee, Anao-nii! Mami, velük biztonságban lesz Miyoko!
Derült fel az arcom útitársaim láttán, majd oda is futottam hozzájuk, bár egy pillanatra megilletődtem a fehér haoritól, ami Nii-sanon volt. Azért remélem még tart tőlem, és hogy ezt teszteljem, azonnal fel is másztam a hátára, ahogy a papáéra szoktam Surprised Csak "kicsit" kevésbé volt széles az övé, és nem is volt olyan magas Neutral Sok időnk azonban nem volt játszani, csak felcsatoltak ránk egy... valamit, és indulnunk is kellett. Még elbúcsúzni is alig volt időm a mamitól T_T A senkaimon túloldalán aztán igen kellemetlen meglepetés ért minket, hiszen vízben találtuk magunkat, de nem olyan kellemes melegben, mint a fürdővizem szokott lenni, sőt, még sós is volt, és belement a számba és az orromba, és úgy éreztem nem kapok levegőt o.O Szerencsére Anao-nii hátán hamar kikerültem a partra, de nagyon fáztam, nem tudtam megállítani a remegésemet sem. A parton lévő fehér micsoda is hideg volt ráadásul, gyorsan meg is bántam hogy lemásztam a néni hátáról. Nyűgös lettem és rám tört a fáradtság is. Ilyenkor már ágyban szoktam lenni.
- Nyaa~ Miyoko fázik és aludni akar >.>
Közöltem igényeimet morcosan, majd bebújtam a 10. osztagos kapitány haorija alá, és úgy húztam fel magam újra a nyakába, hogy aztán a fejemet a vállára támaszthassam, és megpróbáljak elaludni. Úgy éreztem nem tudok tovább ébren maradni.
Vissza az elejére Go down
Shiroichi Anao
10. Osztag
10. Osztag
Shiroichi Anao

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 368
Age : 43
Tartózkodási hely : Valahol Seretei újdonsült romjai között
Registration date : 2010. Dec. 03.
Hírnév : 77

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag Kavicskapitánya *3*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Irány "El Volcánico" Cl0te40700/45000Irány "El Volcánico" 29y5sib  (40700/45000)

Irány "El Volcánico" _
TémanyitásTárgy: Re: Irány "El Volcánico"   Irány "El Volcánico" EmptyCsüt. Aug. 04, 2011 11:40 pm

Szokásos házi feladat elvégzéseként segédkezek Simán Csak Keisuke-samanak Ördögöt űzni még ebben a zord esős időben is. Ilyenkor jól jön ez a fehér kabát, amit a Soutaichou küldött nem rég, igaz már sikerült párat teljesen véletlenül elintéznem belőle… de, nem szándékosan ejtettem a lángokba. >-<” Nos, papír jött papír után egészen addig folytatva ezt a sorozatot, míg egy fekete pillangó be nem röppent a félig nyitott ajtón. Nem akadtam le túlságosan is a társaságán, azt hittem Keisuke-samahoz jött, hiszen ő a fukutájcsó, viszont teljesen találomra engem támadott be. Oo Kis híján a pillangót is az önkéntesen halálba sétáló lapok után küldtem, mire reagáltam, hogy ez tőlem akar valamit. Tanácstalanul állítottam meg kezemet, mely lökné a lapokat a tűzbe, s hagytam, hogy a fekete lepke rászállva regélje el, mit is szeretne. Igaz csak darabok maradtak meg belőle a végére. @.@
- Juhhúú~ Simán Csak Keisuke-sama *<* küldetésre kell mennem! Majd jövök! – dobtam a kezemben tartogatott lapokat a lángokba, miközben Keisuke-sama felé fordultam, aki… nem is volt itt. Hupsz, mikor ment el? oO No, mindegy. Fontosabb dolgom van most, ezért is iszkoltam kifelé shunpostúl, zanapkutostúl mindenestül az irodából, hogy a megbeszélt helyszínre minél előbb odaérhessek és ne kések úgy, mint általában. >.<
Odaérve a kijelölt senkaimonhoz, legalábbis nagyon reméltem, hogy ez az, amit az üzenetben is megemlített a lepke, vártam a többieket, akik egészen hamar meg is jelentek. Micchan lányomat hatalmas cicamosollyal kaptam el, ahogy rám vetette magát üdvözlésképp.
- Nyohohho~ Micchan lányom *3* hát te is jövöl szigetet feltérképezni, aztán kincset vadászni? *<* Úúú~ és Te is itt vagy Ai-san? *.* - kérdeztem hatalmas vigyorral az arcomon Ai-sannak is integetve, mintha csak erősítés várnák a felől, hogy Ő tényleg Ő és nem csak halluzok. Ahogy letudtam egy buksisimit Micchan lányomnak, mosolyom hirtelen lefagyott arcomról, amiért meghallottam azt a hangot. Igen, bárhonnan felismerem, már elvoltam egyszer vele bevetésen, csupán annyi, hogy kicsit díszesebb társasággal karöltve mentünk Spanyolhonba. Mint egy videón, rajtam is benyomtak egy bizonyos lassítást, s robotszerűen fordítottam irányba fejemet, hogy ténylegesen is megbizonyosodjak arról, valóban Ő az a hang tulajdonosa, akinek képe fellebegett előttem elsőre. S lám’ igen… alacsony, szőke, shinigami, hadnagy és… kislány! o.o
- Ne… gyere… közelebb… marad… nem jön közelebb… - motyogtam orrom alatt, ahogy igyekeztem hátrálni, s pajzsként alkalmazni Micchant, miközben mögé caflattam, bár úgy tudom, igencsak a szívén viseli a gyerekeket, így bíztam abban, hogy elnézi. Pfáh, milyen anyuka vagyok. T^T Fóbiám és a nem létező anyatigris viselkedésem lett próbára téve, hát erre nem számítottam a mai nap. Földbegyökerezett lábakkal viseltem el, ahogy a kis hadnagyleányzó hátamra mászik, de ki merne ellenkezni mamija társaságában. o.o
- M-M-M-Micchan lányommal é-é-é-és A-A-A-Ai-sannal mindent elkövetünk, hogy ne essen baja… *<*”””” – hebegem a Tájcsónak ki anyaoroszlánként reagált erre az egész helyzetre. Remélem szavaim hatnak rá és nem fogja felizgatni magát ezen, mégiscsak egy kis szigetet megyünk csupán körbenézni. Biztos nem lesz baj… de v - valaki szedje le rólam ezt a gyereket! TT-TT Kiáltozom magamban kétségbeesetten, hiába próbálom a külvilág felé színlelni, hogy erős vagyok és túlélem eme gyerekterrort, de félek, szememből a rémültség kitűnően leírja, hogy nehezen viselem ezt a stresszt. Kezemre nem tudom mikor került rá az a bigyó, csak annyi maradt meg, hogy pucolás van át fele a senkaimonon. De minimum, hogy adott volna hozzá egy használati utasítást, hogy késői észrevételként vágjam mi ez, de mit vártam egy Juunibantai tagtól. Neutral
Robotszerűen vágtattam végig a fekete folyosón, amiért továbbra is rajtam lógót a kis leányzó, de Micchan lányom és Ai-san előtt mégsem akadhattam ki emiatt. o.o Csak tudnám, miért engem cserkészet be áldozatául? S míg e költői kérdésen merengek teljesen váratlanul ér a senkaimonból való kilépést követően a hideg tengervíz, mely ahogy hozzámért, s végre levegőhöz jutottam, nehogy jégkockára deformálódjak határoztam el magamban innen futni kellene. Hiszen mik történnének, hogyha Suwun tájcsó megharagudna a törpike miatt, hogyha esetleg megfázik, no meg Micchan lányom betegen O.o, és-és Ai-san! Simán Csak Keisuke-sama sem örülne annak, hogyha Ai-sannal történne valami.
- Kapaszkodj… @.@ - figyelmeztetem a hátamon csüngő törpikét, majd megragadva Micchan lányom és Ai-san kezét villám shunpoztam kifelé olyan gyorsasággal, amilyet csak álmomban véltem, hogy képes vagyok kivitelezni. Nem is törődtem a víz tanulmányozásával nem vagyok holmi búvár, de úgy vélem minden bizonnyal jobb ötlet lehetett kijönni. Immáron végre a szárazföldön kezdtem el foglalkozni azzal, hogy kiszuperáljam a kimono felsőm ujjából azt a mini Ficánkát, melyet végül visszahajítottam a tenger vízébe, s közben mellé egy méretes izzadtságcsepp kúszott fejem fölé emiatt. De legalább ennyi réteg ruha alatt nem fogok megfagyni, ami jó dolog, hiába lett belőle halfogó közben. Ráadásul a teher is leszállt rólam, mondjuk így is elég volt Hyozanryuut cipelnem hátamon. Cool Jobban körbetekintve ismerős illatot vélek felfedezni, hasonlít Simán Csak Keisuke-sama irodájából kiáramló füstre, így gondoltam szóvá teszem eme észrevételt.
- Lehet, hogy van arra valami? – tettem fel a kérdést, ahogy jobban beleszippantottam a levegőbe, s ráböktem a pontra, mely felől véltem a füst szagot. De nem elemezhetem a tájat túl sokáig, pedig végre sziporkázhattam T^T, amiért törpicúr, megint csak betalálta hátamat ráadásul még nyűgős is. -.-’’ Ki volt, azaz okos fejes a negyvenhatok közül, aki kitalálta, hogy gyereket küld ki ilyen feladatra. De váhh… szedje le rólam valakiii! TT-TT
- Nehh… mássz... rám! T.T.. – motyogtam lehetőleg minél halkabban, hogy ne égjek be Micchan lányom és Ai-san előtt a gyerekfóbiámmal. Főleg, hogy még nekem sincs szívem egy félig alvó gyereket felkelteni, de nem tudom miért érzek így… csak valami azt súgja mélyen bennem, hogy nem lehetek ilyen kegyetlen. ToT – Micchan lányom, Te szeretnél utazni a hátamon? – nézek Micchan irányába válaszra várva. – Esetleg Te Ai-san? Surprised – vezetem át tekintetemet Ai-sanra. Oké, furcsa megközelítés, de ha egy asztalt vagy egy szekrényt is elbírok, amit KatsuSa-ra kívánok dobni, akkor az sem lehet nagy kunszt, hogy még pár plusz embert viszek a hátamon. Megvárva a választ, indultam el az ösvényen, mert fázom és úgy hallottam, hogyha ha a Shinigami mozog, akkor nem fog fázni és az se hiányzik, hogy ez a gyerkőc is megfázzon, szóval okom van rá elég és a többiek sem fázhatnak meg, mert nem, szóval így séta lesz, ha akarják, ha nem. Neutral
- Mado no soto, kirakirakirari… nagareboshi ga hitotsunagareta…otsuki-sama yurayurayurari… ♫♫♫ – kezdek bele az altató dalolásába, amit fogalmam sincs honnan hallottam, de valamiért kényszeresnek éreztem a dudorászását a törpikének, hogy tudjon aludni. *3* Ráadásul így nem is áll be egy kísérteties csend a körünkbe. Surprised

((jelentem Anao megőrült x"D~, amúgy ezt dalolássza a poszt végén, csak kicsivel jobb hanggal >.< -> Kirakirakirari...))
Vissza az elejére Go down
Ayumu Michiyo
7. Osztag
7. Osztag
Ayumu Michiyo

nő
Taurus Rooster
Hozzászólások száma : 144
Age : 30
Tartózkodási hely : itt is, ott is :D 7. osztag, 10. osztag és még Karakurát is megszálltam... muhahaaa >.<
Registration date : 2011. Apr. 24.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Irány "El Volcánico" Cl0te21100/30000Irány "El Volcánico" 29y5sib  (21100/30000)

Irány "El Volcánico" _
TémanyitásTárgy: Re: Irány "El Volcánico"   Irány "El Volcánico" EmptyPént. Aug. 05, 2011 1:44 am

Olyan régen esett már, természetes volt, hogy kikívánkoztam a szabadba, mert mégiscsak imádom az esőt, mert minden, és hát nem volt elég, hogy csak figyeltem. Hogy minél hamarabb kijuthassak a szobámból, természetesen a pont nem erre a célra kifejlesztett ablakon át terveztem a távozást, aminek meg is lett a böjtje. A lábam beakadt a párkányba, és olyan lendülettel zuhantam egy az égszakadástól kialakult mini-tengerbe, hogy egész ruhám, fejem, mindenem tiszta sár meg víz lett. Na, nem azért indultam neki az esőnek, hogy száraz maradhassak, csak éppen nem számítottam rá, hogy rögtön sárpakolást kapok, meg egy hideg-zuhanyt a fejemre. Sebaj, gyorsan felálltam, és úgy tettem, mintha mi sem történt volna, és nem én vetődtem volna a vízbe, mint egy mutatványos delfin.
Az ablakomtól egy köpésre, elkerülve a krátert, amit magam után sikerült hagynom, táncikáltam az esőben, és próbáltam valamit énekelni is. Nem tudom megmondani, mi volt, de rossz kedvem lett tőle, pedig hogy élveztem a rohangászást, meg a táncolást, meg azt is, mikor beborultam az egyik bokorba, mert összeakadtak a lábaim, akik úgy tűnik, arra tették fel az életüket, hogy eltegyenek engem láb alól. De aztán elszomorodtam, a bűnös mesétől, meg mikor felnézve csak a komor, szürke felhőket láttam az égen. Mintha a bánat villáma csapta volna agyon a jókedvem, elszontyolodva másztam vissza az ablakomon, még arra sem volt erőm, hogy engedjem lábaimnak, hogy valami újabb gyilkossági kísérletet hajtsanak rajtam végre. Sőt, még magát az ablakot sem volt erőm becsukni, csak levetettem magam az ágyra, illetve próbáltam oda, de félig mellé gurultam, és halódtam ott egyes magányomban, miközben valami kis erőt próbáltam felfedezni magamban.
Ekkor reppent be a szobámba egy cuki lepke, egyenesen felém irányozódva, ekkor esett le a tantusz, hogy nem az eső elől menekült, ahogy én azt naivan elképzeltem, sokkal inkább engem próbált levadászni, és a nyavalyáért sem akartam vele beszédbe elegyedni. Hagyjon engem békén, hát mi történt a világgal?! Mióta a Hachibantai tiszt lettem, felkapottabb vagyok, mint egy híres modell, vagy nem is tudom én mi. Pedig nem hiszem, hogy olyan nagy segítség lehetnék pont én. Na, de végül nagy nehezen, sok-sok energiát felhasználva felemeltem ujjam, hogy rákuporodhasson a szorgalmasan verdeső kis pille, és úgy csináltam, mintha nagyon is figyelnék, miről lenne szó.
- Ahaaam… Akkor, mi is a feladat? – vakargattam a fejem, miután a lepi eltűnt a képből.
Minden mindegy alapon, meg ha már rám sózták itt a dolgokat, akkor csak átöltöztem, meg minden, hogy azért csak ne ilyen szutykosan induljak már útnak, aztán zanpakutoumat magamhoz véve, előkészítettem rajzfelszerelésem is. Mindent vízálló tasakba gyömöszöltem, mert hát csak esett az eső, és nem akartam, hogy tönkre vágódjon a legkedvesebb füzetem, amit a Nyuci-chanomtól kaptam, meg persze a színes ceruzákat, zselés tollakat, festékeket is meg kellett védeni valahogy. Szóval mihelyst ezekkel is elkészültem, bedugtam mindent a nyuszikás táskámba, és átvetve vállamon kivetődtem a szobámból.
Emlékeztem rá, hogy a Senkai kapuval megyünk, és nagy nehezen odataláltam. Az eső most is esett, én meg kevésbé élveztem, de ez most nem sokat számított, mert küldetésre kellett mennünk. Pedig de nem volt kedvem, és aztán mégis felderült a világom egy kicsit, mert kit láttam meg… naaaa, kit láttam meg?! Hát a Nyuci-chanom ácsorgott a menőőő kapitányi haorijában.^^ Csoda, hogy még egyben volt a szerelése, de én büszke voltam rá. *.*
- Nyuciiiii-chan! – rohamoztam meg, és már messziről elrugaszkodtam, hogy az ölelésébe vetődhessek. Legalább ő hozza vissza egy kicsit a jókedvem.
Ai kisasszony is megkeveredett, mire én szétféltem a fejem, nehogy valami rosszat csináljak. Óvatosan meghajoltam, meg köszöntem, meg minden, csak hogy ne lehessen kifogása ellenem, és ne küldjön felém csúnya pillantásokat. Nem szerettem volna, ha most is megharagszik rám valamiért. És ekkor… Miyo-chan berobogott az anyukájával, Suwun taichouval együtt, aki elég aggodalmaskodónak tűnt, és meg is értettem. Neki lennék, el sem merném engedni a kislányomat, sem a kisfiamat, ilyen kései órán, persze ez nem kritika. Csak én nem lennék olyan bátor, hogy magam nélkül elengedjem a kicsimet.
- Miyo-chan. *.* - csöpögtem kissé visszafogottan. – Üdvözletem, Suwun taichou! – intettem egyet bátortalanul, majd összetört kicsi szívem. T.T
Miyo-chan megrohamozta a Nyuci-chanomat, és engem még egy ölelésre sem méltatott. Egyáltalán nem jött megszottyongatni, és nem is az én hátamra mászott fel, pedig úgy szerettem volna. Úgy tűnik, már nem szeretne annyira barátkozni velem, pedig még állatkás sebtapaszokat is hoztam. Míg én így nyűglődtem, hozzám vágtak egy karórát, habár a Magasságos sem tudta, mire való, vagy azon kívül, hogy az időt megállapítsuk róla, van-e jelentősége, de próbáltam nem elhagyni.
Belülről összeomolva követtem a többieket a dangaion át, mikor aztán kiérve a sötétségből majd széjjelfagytam. Hogy mire volt jó pont a vízbe dobni bennünket, nem tudom, de a hirtelen sokktól elfelejtettem, hogy is kell úszni, aztán meg, mikor Nyuci-chan karon ragadva vontatni kezdett, mint egy motorcsónak, nyeltem vagy három liter vizet. Szomjas már biztos nem leszek egy darabig. Hiába fulladoztam az undorító sós víztől, egyszer csak kijutottunk a partra, ahol… Hó fedte a tájat? o.O Teljesen lefoglalt, hogy van hó, és milyen szép fehér, egy kicsit fázni is elfelejtettem. Mostanában túl sok mindent felejtettem el… De aztán megéreztem a hideget, és mivel Nyuci-chan is felhívta magára a figyelmem, muszáj volt eszméletemre térnem a nagy dípfelhők alatt nyomorogva is.
- Nem, Nao-chan, megvagyok… de köszönöm! – hadartam el gyorsan, hogy sűrűn összekoccanó fogaim nehogy lemetsszék a nyelvem.
Miután visszautasítottam a kedves ajánlatot, még mindig azt fájlalva, hogy Miyo-chan nem engem, hanem a Nyuci-chanomat választotta, kezdtem el lehorgasztott fejjel bandukolni a dalos pacsirta után, aki valószínűleg megpróbált elaltatni, hogy a hóban fagyhalált halva hátra maradjak, és ne akadályozzam meg világrengető tervében, hogy Miyo-chant örökbe fogadja, és új gyermekeként szerethesse. Ilyen az én szerencsém… mah. T.T Teljes beleéléssel dagonyáztam az önsajnálatban, és sétáltam valamerre, de nem is tudtam pontosan, merre. Nyuci-chan éneke kezdett elhalkulni, és egyáltalán nem láttam őket magam körül. Azt hiszem… úgy tűnt, elvesztem.
Váratlanul zokogásban törtem ki, és rohanni kezdtem arra, amerről – úgy gondoltam –, indultam, aztán elkeveredve a sötétben nekirohantam egy valaminek, mire átvetődre rajta zuttyantam egy óriásit. Nincsenek szárnyaim, így a levegőben kivédeni ezt lehetetlen volt, de macska sem vagyok, tehát lábra sem érkezhettem. Nagy levegőbeli átfordulást, szaltót hajtottam végre, végül pedig a fenekemen kötöttem ki nagyot koppanva. Teljesen egyedül maradtam. Magamra… magányosan, egy sötét erdőben. T.T Halkan sírdogálva kapargattam magam előtt a havat egy faággal, és azon agyaltam, maradjak-e egymagamban, vagy induljak el megkeresni a többieket. Nagy elhatározástól vezérelve úgy döntöttem, elindulok egy irányba, aztán vagy megtalálom a többieket, vagy nem, de azért körbenézek. Shinigami vagyok, és össze kell szednem magam, nem azért vagyok itt, hogy elbénázzam a feladatom. Persze, mindezek nem magamtól jutottak szembe, Shinjou nagy segítséget nyújtott benne. Tehát fogtam magam és megindultam… ELŐRE!
Vissza az elejére Go down
Kagami Ai
3. Osztag
3. Osztag
Kagami Ai

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 302
Age : 31
Registration date : 2011. Apr. 04.
Hírnév : 95

Karakterinformáció
Rang: Kapitány, Kagami főnemesi ház XVIII. feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Irány "El Volcánico" Cl0te51050/65000Irány "El Volcánico" 29y5sib  (51050/65000)

Irány "El Volcánico" _
TémanyitásTárgy: Re: Irány "El Volcánico"   Irány "El Volcánico" EmptySzomb. Aug. 27, 2011 3:00 am

*Borongós hajnali órák küszöbén, álmaim martalékából kiszakadván szemeimet nyitogatom ebben a melankolikus álomban. Olyan homályos most minden, még ha tekintetemet a jól ismert plafonra helyezem. Hiába nézem a megannyi pöttyök halmazát, még sem látom értelmét az egésznek. Igazából nincs is értelme, én még is nézem, de úgy, mint aki látni akarna benne értelmet. Talán ott is van, csupán a racionalitásom ezen helyzetben már mit sem ér. Ismerős illat s ezzel társuló érzés fog el. Noha igen nehéz volna nem észre venni Keisuke alvó szívének verését, mikor fél fejem az ő mellkasán pihen. Még mindig félig ébredezve sóhajtok egyet s csak igyekszem kicsit távolabb húzódni mellé. Akár álom, akár nem feltehetőleg a túlzott közelsége volt az, amely felkeltett, vagy nem is tudom. Olyan szokatlan a számomra még mindig. Nem is tudom, mit érzek jelen pillanatban, de legalább nem félelmet, most az egyszer pedig ez a fontos. Végre nyugodtan fekszek ráadásul olyas valaki mellett, aki iránt őszinte érzéseket táplálok. Arrébb húzódva még ily közel hozzá, felé fordulok és hosszasan alvó arcát kezdem el bámulni szelíden. Habár sokak ezt nem érthetik, még is nekem nagyon fontos. Ő az, aki nem hagy magamra és tekintete is más, teljesen más. Most pedig úgy szeretnék a fejébe látni, vagy tudni, hogy mit álmodik jelen pillanatban, ez azonban teljesen lehetetlen. Így ébren igyekszem álmát őrizni, mert jaj annak, aki háborgatni merné. Kissé kaotikus, hogy mellette képes vagyok nyugodtan, és egyszerre nyugtalanul gondolkodni, de most nem ez a lényeg. Hanem, hogy azt hiszem, csak most kezdem felfogni a változást az életemben, s ezt neki köszönhetem. Végre kezdek körbe nézni, és egész egyszerűen ledöbbentő, hogy mennyi olyan shinigami vesz körül, akiknek én lehetek vagy esetleg ők nekem fontosak. Ám még ez sem jelentheti azt, hogy ezeknek, a kapcsolatoknak nincsenek meg a maga veszélyeik. Még magam sem tudom mi az, amit felvállalhatok, és mi az, amit nem. Így hát továbbra is maradok a hallgatag megfigyelőként, hogy ha eljön az ideje időben léphessek. Mert bár személyem némiképp homályos lehet egyet még magam is tudok, ha valaki kárt tesz olyanokba, akik nekem fontosak, annak nem fogok kegyelmezni. Akár tisztán, akár mocskosul, de drágán megfizet, aki rájuk meri emelni kezeit. Ám eme kattogó gondolataim habjai közt jó magam is veszélyben van. Hiszen ezek a habok most egyre erősebbek, és egyre jobban temetnek maguk alá. Olyannyira maguk alá, hogy észre sem veszem igazából, álmaim tengerében süllyedek el.
Ez a tenger nem oly' mély, hogy végleg maga alá temessen, de elegendő ahhoz, hogy órákon keresztül csak benne ússzak, mint egy tengeri hal. S mire a levegőbe emelkednék az ébredés villámszerűen csap bele elmém teljes egészébe. Hirtelen nyitom ki szemeimet, és a szürkeségre, illetve az esőcseppek párkányon való landolása végett bátorkodom a hajnalt idézni magamban. Viszont ez már nem a hajnal ébresztő órája, hiszen ahol órákkal ezelőtt Keisuke feküdt, ott most kihűlt ágy mutatja, hogy bizony feküdtek ott. Ettől pedig cseppet sem leszek jó kedvű, el sem búcsúzott. Legalább felkelthetett volna, hogy tudjam reggel nem a hiánya fog fogadni. Ennek tetőzését már csak akkor érzem jobban, amikor az órára pillantva, annak mutatója egy délutánra kihelyezett időpontot mutat. Ettől pedig szabályosan a már eddig sem briliáns kedvem át csap még negatívabb intervallumba. Nem elég, hogy e nélkül az idióta nélkül kell felkelnem, még munkából is jócskán elkéstem. Igaz, ami igaz nincs kihelyezett munkaidőm... Azonban Nobu és a munka? Szinte lehetetlennek érzem, hogy ő megcsinálta volna helyettem a töménytelen papírmunkát, amely még jócskán hátra van. Lassan kezdem komolyan megunni, hogy egy ilyen felelőtlen alaknak az osztagát szedjem össze legjobb tudásom szerint. Egész egyszerűen most jön ki rajtam, hogy kezdek fáradni. Tehát jó lett volna a kis bolondom mellett felkelnem, de ez lehetetlen. Az ablakra pillantva pedig én magam is szívesen maradnék itthon, de ez még lehetetlenebb. Ha így tennék azzal megint csak, lemaradást generálnék az osztagomnak, ezt pedig nem szeretném. Jó néhány pillanat kell ahhoz, hogy összeszedjem magam olyannyira, hogy egy fekete kimonoba (mert ehhez illik a kedvem) sétáljak le a ház előterébe. Bár kétszer is állítottak meg azzal, hogy ennem kéne, meg Ritsu a lelkükre kötötte, hogy betegen ne menjek sehová...De ugyan, úgy ismernek engem, hogy meglehet állítani ha valamit a fejembe veszek? Jobb is, hogy nem tartózkodik itthon a húgom, így legalább szabadon járkálhatok. Még mindig érzem viszont, hogy nem vagyok túlságosan jól. Az étel képzelt látványára mintha szabályosan a saját sápadtságomat érezném. Mindenesetre amint rideg pillantásokkal illetem néhány szolgát, rögvest előkészítik nekem a kíséretem. Ilyen időben egyszerűen lehetetlenség, hogy egyedül járjak-keljek a Seireiteiben. Így hát néhány perc elteltével elő is állítják számomra a baldachinos, eső elleni menetet mellyel alig még néhány perccel meg is érkezek a Nanabantai körletéhez. A rossz időre tekintettel pedig néhány tisztnek kiadom feladatba, hogy az engem elhozott 5-6 szolgálónak biztosítsanak átmeneti szállást.
Az irodám félhomályában mindössze egyetlen egy szál gyertyát gyújtok meg, hogy valamiféle fényforrásnak bizonyuljon s neki is látok a munkának. Furcsa, jelen pillanatban egyáltalán nincs a fejemben, hogy először a kapitányomhoz kellett volna benéznem, hogy felkeltsem. Nagyon úgy néz ki, hogy egy ilyen idő mindenkire hatással van. Vagy az is lehet, hogy még mindig mérges vagyok Keisukere, amiért nem keltett fel. KI tudja, azonban alig, hogy a második lapot venném a kezembe, már is egy pokollepke suhan be az alig-alig résnyire nyitott ablakon át. Ha most hű akarnék lenni a hangulatomhoz, szétégetném a lepkét egy shakkahouval, mert nem érek rá. Viszont a felelősség az, amely felülkerekedik ezen az állapoton. Így hát kitartva kezemet hagyom, hogy a lepke megpihenjen azon, s átadhassa a nekem szánt üzenetet. Ez az üzenet azért meglehetősen váratlanul ér, hiszen amit magában hordozott mindezidáig váratlan dolog. Lassan már két hónapja, hogy elhagytam a Kidoushuubantait, s most még is egy senkai kapu miatt értesítenek. Habár az üzenet kissé rébuszokban íródott, így merem feltételezni, hogy van egy kis hátulütője a dolgoknak. Ezért határozok csak úgy, hogy a fekete yukatám fölé felveszek egy fehér díszköpenyt, amelynek összetartó brossa a Kagami- ház címere is egyben. Amolyan díszöltözet, ha lehet így nevezni most még is hasznos lesz. Sekit nem fogok magammal vinni egy ilyen időben ezért mondhatni "láthatatlan" módon távozok az osztagom főhadi szállásáról. Ha pedig a Juunibantai területére kell mennem, az azt jelenti, hogy jelenlegi álláspontom szerint Dél-Keletnek indulok pontosan az Akadémiától pár fokkal jobbra. Amennyi éjjeli őrjáratra jártam shinigami utam során az a minimum, hogy kívülről tudom nagyjából, hogy Soul Society-ben mi merre van. Alig néhány perc elteltével végre valahára megérkezek a kijelölt helyre, ahol egy- két olyan személy áll, akit én ismerek. Biccentek ugyan egyet Anaoéknak, de itt nekem teljesen más dolgom akad.* - Üdvözlöm Suwun-san! *Haladok el a nő mellett, még kimért szavakkal illetem az onmitsukidou főparancsnokát. Számomra itt nem akad semmiféle küldetés, mindazonáltal a munkámmal szeretnék törődni nem, pedig ezen shinigamik pátyolgatásával. Anaoval már voltam küldetésen, így talán merhetem feltételezni, hogy tud magára vigyázni. Miyokoval pedig..Vele pedig van egy közös titkunk, ami miatt azt hiszem őt sem félthetem. Michiyo meg, nos, vele lehetnének aggályaim, de szóra sem érdemes össze tudja szedni magát, ha oda figyel. Nem tudom, hogy éppen ki állította fel ezt a csapatot, de bizonyára célja volt vele. S mivel lassan vége szakad a búcsúzkodásoknak, megnyitom nekik a kaput, hogy mindegyikük alakja elvesszék a nagy fehérségben, s térjenek át a dangai röges útjára. Ám, amikor be akarnám zárni a kaput egy ismerős nyöszörgést vélek felfedezni Suwun-san mögül. Szinte kihagyhatatlan ostobaságával vágja hanyatt magát a vizes terepen, lényegtelen. Rideg pillantás keretében adom tudtára, hogy nincs időm most erre a játékra. Viszont a szavait hallva, aztán Suwun-san szavait is hallva...* - Rendben van... *Közlöm velük, végül beállok jó magam is a kapuba, hogy még oldalvást visszapillantva rájuk eltűnjek abban. Rálépve a dangai útjára a többieket már nem igen látom. Mondhatni igen csak siettek, mikor a takarítót lépten-nyomon nem látom sehol sem. Noha jól teszik, hogy elővigyázatosak, de én nem fogok annyira sietni. Egyébként is csak a kezembe adtak egy órát, aminek a felcsatolásával nekem kell megszenvednem. Fogalmam sincs, hogy mire szolgál, de Yukoban azt hiszem megbízhatok annyira, hogy eleget tegyek kérésének. Így lassan kisétálva a homály fedte hosszú "folyosóból" hatalmas reflex kell nekem ahhoz, hogy éppen csak kijátsszak egy tengerbe való zuhanást. Gyűlölöm, amikor a kidoushuu tag elrontja a koordinátákat. Legközelebb azt hiszem inkább majd én intézek ilyeneket, akkor legalább ha gond van vele nem fusztrál annyira a dolog. Tehát egy tenrannal repítem vissza magam a levegőbe, amikor éppen csak belezuhannék, s gyors reishit gyűjtök a talpam alá a környező lélekszemcsékből, hogy megállhassak stabilan. Habár elnézve a többieket a parton ők igen csak rosszabbul jártak, mint én. Viszont magukra vethetnek, ha ilyen alap megoldás nem jut az eszükbe. Mindegy, egyébként is nem meghívott vendég vagyok, csupán két személy kérése miatt jöttem. Aztán végül utánuk shunpozva az én "cipőm" is talajt ér. Csupán csak ekkor veszem észre a zord időjárást, mely teljesen logikus, mikor felfigyelek leginkább arra, hogy hófödte a táj.* - Milyen küldetésre küldtek ide benneteket? *Kérdezek rá egyértelműen, mert azért nem árt nekem is tisztában lennem azzal, hogy milyen alapon küldtek utánuk. Habár megértem egyesek aggodalmait, még is úgy érzem, hogy nekem nem kéne itt lennem. A hideg nem zavar, viszont a vérnyomásom fel le ugrál amitől kicsit émelygek annak ellenére, hogy kontrollálom magam a többiek előtt. Szó mi szó, az egészségem még nincsen rendben, és ezért nem egy ilyen helyen kéne lennem. De azt hiszem vissza út sincs már erről a szigetről, kénytelen leszek velük menni. Anao mellé sétálva indulok meg én magam is a rengetegbe, ami cseppet sem bizalom gerjesztő a számomra. Elvégre miért is volna jó ötlet egy olyan irányba menni, ahonnan a füst szivárog? Nem a félelemmel van gond, de irracionálisnak érzem ezt a mozzanatot. Egyszerűen nem vagyok abban a hangulatban, hogy kedvem legyen bármerre is elindulni csak azért, hogy néhány semmirekellőt kézre kerítsek. Ennek tetejében még egy teljesen összeszedetlen csapattal kell számolnom.*- Le fogsz maradni...shinigami! *Szólok az erősen hátul lévő Michiyo-sannak, aki nagyon el van foglalva mással. Nem fogom megnézni, hogy éppen mivel, mert nem az én dolgom azzal legyek elfoglalva ki, mit és merre tegyen. Bár néhány perc elteltével, amikor Anao éneklésbe kezd, akkor erősen megkérdőjeleződik bennem a dolog, hogy nem-e kéne beleszólnom abba, hogy ki, mit csináljon. Talán egy- két sor az, amelyet még elviselek azok után, pedig egyszerűen tudtára adom véleményem, még ha nem is olyan formában, mint gondolni lehetne.*- Anao, egy teljesen ismeretlen helyen sétálunk. Nem kéne felelőtlenül énekelgetned. Miyoko, ha nagyon fáradt így is, úgy is aludni fog a hátadon. *Komoly hanglejtésű mondatommal illetem a lányt, s majd megtorpanok egy pillanatra, mert valami nekem nincs rendjén a felkerekedő csenddel. Csak hátra kell néznem, és rögvest feleszmélhetek azzal, hogy nem használtak az iménti szavaim. Michiyo egy az egyben lemaradt, és még csak kontúrvonalait sem látni ebben a rengetegben. Elhúzom valamelyest ajkaim.* - Azt hiszem jobb, ha megvárjuk itt. Ha elindulnánk, csak még jobban eltévednénk. Ha van esze előre fele fog haladni... *Jegyzem meg mellékesen a dolgot. Nekem valóban egy ilyen küldetésen kell részt vennem? Semmi ingerenciám ahhoz, hogy egy meg gondolatlan csapattal vágjak neki egy ominózus küldetésnek...*
Vissza az elejére Go down
Urahara Kisuke
Globális moderátor
Globális moderátor
Urahara Kisuke

Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 210
Age : 31
Registration date : 2011. Aug. 03.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: Kalapos tudós
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Irány "El Volcánico" Cl0te0/0Irány "El Volcánico" 29y5sib  (0/0)

Irány "El Volcánico" _
TémanyitásTárgy: Re: Irány "El Volcánico"   Irány "El Volcánico" EmptySzer. Aug. 31, 2011 7:57 am

Anao, Miyoko, Ai
Irány "El Volcánico" 16ashg4
A hideg időjárásra nem számítva, ahogyan egyre beljebb haladtok a hőmérséklet, csak is növekedni kezd. Mikorra mindannyian megálltok, és észreveszitek társatok eltűnését, abban a pillanatban a hőmérséklet oly' mértékben lecsökken, hogy cipőtök jégkristályosodására figyelhettek fel. Michiyora való várakozás veszélyére ugyan felfigyelhettek, de a távolból egy érzés fog el titeket. Ez a szinte pattanásig letargikus állapotba sodró csend még az alvó lányt, Miyokot is felkeltheti álmából. S ti csak vártok, vártok és vártok? Bár a csend sem tarthat sokáig, hiszen valahonnan bentről egy fa nyekergésére lehettek figyelmesek. Ebből az irányból pedig számtalan éhes, s vad madarak indulnak meg, melynek célpontja csak is ti lehettek. A megvadult bestiák megkísérelnek titeket megtámadni, ruhátokat elég szépen megsebezni, és ha ez még nem elég egy helyben sem maradhattok a fagyás miatt. Rajtatok áll, hogy mit kezdtek ezzel a jelenséggel, azonban a fa irányból egy jóval nagyobb veszély leselkedik rátok. Dobbanásokat, léptek zaját érzékelhettek. Fülbe mászó érkezés, s ahogyan lénye kiválik a madár "zuhatagból" az szinte gigászi sokkolással bír. Félig növény, félig állatias humanoid. Tekintete, mint a legvadabbé, de fényes kisugárzása paradoxont állít önmagával szemben.
- Cseppen a vér, és árad a félelem.
Mennyei szó ugyanakkor intelem.
Ki meri szent földre lábát tenni,
Mágus szavának ellenkezni?
Apró orrával ide-oda szaglászva keresi az elhelyezkedéseteket, s tekintetét össze-vissza emelgeti, amely végett vakságot gyaníthattok. Ám a sors nem lehet veletek olyan kegyes, hisz valamelyikőtök egy olyan lépést tesz, mi ennek a lénynek cseppet sincs ínyére. Ekkor előre tartván kezét a fák megreccsennek, és indák százai csapkodva felétek, béklyóba zárnak titeket. Némelyikőtök csontjainak roppanását is hallhatjátok, de csontotok nem törik. A növények pedig egyre jobban magukhoz húznak, mintha valahová el akarnának zárni. Nos, valóban itt volna a vég? A rejtélyes alak szemei mintha könnyeznének. Úgy látszik, több titok lengi körbe ezt a helyet, mint hinnétek.

Diran, Michiyo

Irány "El Volcánico" Wiqyrn
S egek végre valóban ostorozni kezdik a sziget azon felét, amelyre éppen tévedtek. Az eső szinte egyik percről a másikra kezd el szakadni, és Diran előtt leledző lábnyomokat egy csapásra mossa el a koszos víz. Az útmutatásod immáron eddig tartott, ám több mindennel kell számolnod, mint a neked szánt úttal. Ha az égre tekintesz a kaotikus időjárási viszontagságban, megfigyelheted a levegőben valami, mintha meg akarná törni az esőcseppeket. Egy pajzs körvonala kezd előtted megnyilvánulni, amikor két különböző színben pompázó villám zavarja meg észrevételed. Bele akar csapni ebbe a környezetbe, de a védőpajzs hatására egy egyértelmű irányban elterelődik az égi jelenség sűrű fekete ködöt okozva ezzel. A furcsa jelenséget, ami körülötted kezd egyre komolyan felderengni, még is körbe lengi valami megmagyarázhatatlan rosszalló intés. Kétféle reatsu áramlást érezhetsz hozzád különösen közel. Az egyik egy shinigami, Michiyo-é, aki hozzád hasonlóan felfigyelhetett ezekre a körülményekre; illetve egy olyan lényé, akinek létezését sűrű homály fedheti. Bármely irányba elindulhattok, egy bizonyos hang suttogását hallhatjátok füleitekben. A neveteken szólít egy torz lénynek a hangja. Először lágyan, s majd egyre durvábban egészen addig a pillanatig, míg egymásnak nem mentek ebben a feketeségben. Ekkor lilás fény vakító sugara töri meg ezt az árnyat, és egy misztikus állat kezd közeledni felétek a fák rengetegéből kiválva. Ti ránéztek, s ő rátok emeli tekintetét.
- Szárad a vér, és árad a bátorság.
Pokoli szó ugyanakkor kívánság.
Ki meri átkozott földre lábát tenni,
démon szavának ellenkezni?
Hosszanti szőrtincseivel csapkodni kezd ide-oda. Egyértelműen pedig nem fél felétek is meglendíteni a tömör bundaszerűségét. Ám, ha megindultok felé egy különös jelenségre lehettek figyelmesek. Hátrálni kezd, de egyben támad is rátok, azonban tekintete mögétek irányul. Lehet, hogy van itt más is a környéken?


Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Miyake Diran
Ember
Ember
Miyake Diran

Aries Dog
Hozzászólások száma : 36
Age : 42
Registration date : 2010. Jul. 19.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: Ügyeletes vérnyom-elrendeződés elemző, sorozatgyilkos szépfiú
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Irány "El Volcánico" Cl0te7000/12000Irány "El Volcánico" 29y5sib  (7000/12000)

Irány "El Volcánico" _
TémanyitásTárgy: Re: Irány "El Volcánico"   Irány "El Volcánico" EmptyVas. Szept. 11, 2011 8:31 am

-Remek… esernyőt nem mellékeltek? – tárom szélesre karjaim, miközben a zuhogó esőben az égre pillantok. Nem hittem volna, hogy egyszer ennyire átkozni fogom az esőt, pedig az egyik kedvenc időjárásom a sok közül. Nem telik sok időbe, és az előttem heverő lábnyomok semmivé válnak a koszos víznek hála. Csodás. Az egyetlen nyomom, amin elindulhattam volna egy valamivel kecsegtető irányba, eltűnt, és én itt maradtam a semmi közepén, minden ötlet nélkül, hogy mi is lehet ez a hely, hogy kerültem ide, és még sorolhatnám. Azonban muszáj lenyugodnom. Nem tehetek semmi őrültséget, hiszen lehet, hogy itt is nyugodtan lesújthatna rám az a galád igazságszolgáltatás, ami minden alkalommal megköti a kezemet. Tény, hogy nélküle egyszerűbb lenne az életem, és könnyebben végezhetném rejtett hobbimat, azonban most nem ezen kéne filozofálgatnom. Sokkal inkább azt kellene kitalálnom, hogy merre induljak tovább.
Az égre pillantok, abban a reményben, hogy valaki talán segít odafentről. Bár elég buta ötlet, hiszen a madarakon, a csillagokon és a felhőkön nem igazán lehet odafent senki. Legfeljebb néhány kósza repülő, vagy esetleg egy eltévedt csészealj, amint épp egy elveszett, dagadt, világító mutatóujjú fiút próbálnak megkeresni a nagyvilágban. Ez egész hihető lenne, ha nem lennék egy értelmes, felnőtt férfi, aki bármilyen problémából képes kivágni magát, éles eszének köszönhetően.
Tehát, ott tartottam, hogy az eget vizslatva valami furcsát sikerül felfedeznem, és hirtelen eszembe is jut, hogy mi van, ha E.T. tényleg létezik, és ujjtörést szenvedett el, aminek következtében történhetett ez a furcsa jelenség. Viszont ez ismét elvetendő ötletnek bizonyul, miután sikerül felfedeznem, hogy voltaképp egy pajzs veszi körül az egész helyet. Felmerül bennem a kérdés szinte azonnal: kit akarnak elzárni, vagy épp kitől akarnak bármit is elzárni ezen a szigeten? Azt mondjuk azért kétlem, hogy bármi nálam rosszabb is élne ezen a helyen… Neutral
Hirtelen kétféle lélekenergiát is megérzek, melyből egyet nem tudok hova tenni, a másikhoz hasonlót pedig már éreztem egyszer, Uraharánál. Ha jól gondolom, akkor egy shinigami lehet a közelben, akit őszintén szólva nem igazán tudom, hogy ellenségként, avagy barátként kezeljek. Elvégre azért mégiscsak embereket ölök, még ha azok rosszat is tettek a későbbiekben. Bár nem tudom, hogy ez nekik mennyire is számíthat, hiszen jobban belegondolva, már ők se élnek, és nagyjából ugyan azt a munkát látják el, mint én. Azonban már csak kíváncsiságból is elindulok a shinigami felé, hátha valami bajtárs lesz, aztán meg közösen kiagyalunk valamit a probléma megoldására. Ki tudja, talán még össze is haverkodunk. Na jó… ez utóbbi lehetetlen. Nekem nincsenek barátaim, és hogy őszinte legyek, nem is akarok. Csak a problémáim lennének velük, azok meg úgy is vannak bőven.
Ahogy haladok, egy egyre furcsább hangot vélek hallani. Ehhez hasonló alkalom még nem sokszor fordult velem elő. Egyedül, csak az Ő hangját hallom zakatolni az agyam legsötétebb zugában. Csak ő suttog csúnyábbnál csúnyábbakat, ha épp akar valakit. Azonban most mégis más hangját hallom. Mégis más próbál mondani nekem valamit, Ő pedig csak halkan ül a hátsó ülésen, mely annyira szokatlan tőle, mint az, hogy egy tigris vegává váljon a dzsungel kellős közepén, és elkezdjen indákat majszolni.
-Csönd legyen már! – sziszegem halkan fogaim között, mikor valami puhának ütközöm. Meglepődve veszem észre, hogy valami lilás fény kezd el egyre élesebben világítani, majd némi keresgélés után azt a valamit – vagyis inkább valakit – is megpillantom, aki ellenállhatatlanul kemény felsőtestem áldozatául esett. Aztán valami más is láthatóvá válik a lányon kívül. Egy fura tigris-szarva-oroszlán szerű valami, ami őszintén szólva kicsit a frászt hozta rám. O.o” Bár tény, hogy nem jobban, mint a kiscsajra, aki ijedtében sikítva ugrott a nyakamba. Ha nem kapom el időben, tuti dobott volna egy seggest, aztán hallgathattam volna a hisztijét. Viszont lehet, hogy jobban jártam volna vele, minthogy hallgassam a sikítozását. Azt hiszem készül beszakadni egy dobhártyám Neutral
-Bocsi kislány, de nem lehetne, hogy leszállj a nyakamból, és befejezd a sikítozást? – kérdezem talán kicsit bunkó stílusban. Nem szokásom ilyennek lenni, de a helyzet engem is kikészített kicsit. Egy fura lény, plusz egy fura csaj. Rossz párosítás, nem biztos, hogy jó lenne ezt így tovább folytatni. Neutral
A lábam szinte magától indul meg a polipként csapkodó szőrállat felé nem törődve azzal, hogy akár el is kaphat a hosszú, indaszerű szőrével. Mindeközben az a fura versike visszhangzik a fülemben, amint nem sokkal ezelőtt hallhattunk tőle.
-Te maradj itt – mondom a lánynak, ám valami igen furcsát vélek felfedezni az állaton. Mintha… tartana valamitől… Folyamatosan hátrál, s mégis támad. Mintha valamiféle védekezés lenne a részéről, vagy pedig amolyan állatias fenyegetőzés. Hátra fordulva követem tekintetét, s fürkészem a sötétséget. Vajon… mit nézhet annyira? Mert hogy nem minket, az biztos…
-Ki van ott? – teszem fel hangosan a kérdést, hátha valaki válaszol is rá. Lehet, hogy hülye ötlet, de azért akkor is kéne kezdeni magunkkal valamit ahelyett, hogy csak itt nézünk ki a fejünkből, meg sipítozunk össze vissza, mint aki épp készül elveszteni az eszét. Nekem mondjuk már nincs mit elveszteni, így se vagyok teljesen normális. Viszont a lány talán még a menthető kategóriába tartozik.
Vissza az elejére Go down
Atarashi Miyoko
11. Osztag
11. Osztag
Atarashi Miyoko

nő
Virgo Tiger
Hozzászólások száma : 93
Age : 25
Registration date : 2010. Aug. 09.
Hírnév : 35

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Irány "El Volcánico" Cl0te51900/65000Irány "El Volcánico" 29y5sib  (51900/65000)

Irány "El Volcánico" _
TémanyitásTárgy: Re: Irány "El Volcánico"   Irány "El Volcánico" EmptyHétf. Szept. 26, 2011 1:53 am

Anao-nii haorija tökéletes takaróként funkcionált, válla pedig a pihe-puha párnát helyettesítette. Egyre kevésbé vacogtam ahogy a szemhéjaim fokozatosan nehezebbé váltak, mintha ólomgolyókat függesztettek volna rájuk, amik egyben melegséget is adtak. Csupán homályosan jutott el a tudatomig a külvilág, számomra most csak a képzeletbeli ágyam létezett. Nem álltam ellent tovább az álommanónak, becsuktam a szemem, és a távoli éneket hallgatva, mosolyogva kerültem másik tudatállapotba.
- Kira... kira... kira... ri~
Hallatszott halvány hangom, míg fejemben a lágy altató dallama visszhangzott. Még talán csengőket is hallottam mellette, melyek édesen és békésen nyugtatták meg felzaklatott lelkemet. Sem az Ai nee-san általi letorkollást követő csend, sem a hideg, sem a mozgás nem zavarhatta meg álmomat, melyet szokásaim és fáradtságom hintettek rám. Nem állhattam ellen, pedig tudatomban volt, hogy egy küldetésen vagyok. Gyermeki ösztöneim azonban felülkerekedtek a racionalitáson és a józan észen, ahogy általában mindig extrém körülmények között. Ez az oldalam, hogy életkoromat nem tudom megtagadni, fog a sírba vinni T_T
Békés álmomba azonban nemsoká gonoszság vegyült, és a sötétség elüldözte az álommanót. Immár nem esett jól az alvás, így szemhéjaim lassan kinyíltak, és körbenéztem, miközben megdörzsöltem a szemem. Éberségem gyorsan fokozódott, ahogy eljutott a tudatomig a hideg és a baljós, fülsiketítő csönd. Egész testemben remegtem az alacsony hőmérséklettől, különösen a nedves egyenruhámat éreztem jéghidegnek. Igyekeztem még jobban Anao-niihez bújni, de úgy éreztem nem sokat segít.
- Vidd Miyoko-chant valami meleg helyre T_T
Kérleltem a 10. osztag taichouját remegő hangon. Újra elkerülhetetlenül nyűgös lettem, hiszen valami felébresztett, és még szörnyen hideg is volt. Segítségkérően néztem Ai nee-chanra is, Michi nee-chant viszont nem láttam sehol, pedig ő biztos kitalált volna valamit :/ Vergődésem azonban csak addig tartott, amíg fák recsegése nem hallatszott az egyik irányból, és le nem csapott ránk egy vad madárraj. Még valamelyest félálomban, reszketve a jeges időjárástól másra nem tellett tőlem, csak Anao-nii haorija alá bújni az állatok elől, és ott gubbasztani, amíg vissza nem verjük a támadást. A miértjét nem értettem, de azt éreztem, hogy a madarakban rosszindulat lakozik és nem önszántukból cselekednek. Csupán akkor bújtam elő ismét, amikor lépések zaját hallottam, és egy ismeretlen hang szólalt meg. Félig növény-félig ember teremtményt pillantottam meg, mintha maga a természet állt volna előttünk, és ő vezényelte volna védelemre az erdő lakóit. Ám ez a lény más volt, olyan energiát éreztem felőle, mint amilyet abban a toronyban is, Karakurában. Mágikus energia...
- Ártó szándéknak híján vagyunk, oldd fel a varázst és beszélj a mágusról, kérlek!
Óvatosságom a legutóbbi eset után érthető volt, azóta tudok róla, hogy birtokomban van valami, ami kellhet a mágusoknak. Bármi is legyen az, különösen óvatosnak kellett lennem most, hogy a kreatúra szavai szerint ismét egy mágus területére sodort a sors keze. Hogy szavaim, vagy valamelyikőnk egyik cselekedete tette-e, nem tudom, de a lény váratlanul dühbe gurult, és indák százainak segítségét kérte. A csápok gyorsaságára nem tudtam reagálni abból a helyzetből, amiben voltam, könnyedén hozzákötöztek a liánok Anao-nii testéhez, én pedig fogságba estem a fehér kelme alatt. A kötélként rám feszülő növényektől nem tudtam mozgatni a kezemet, így még zanpakutoumat sem érhettem el. Tehetetlen voltam, szó szerint egy púp maradtam a másik shinigami hátán. Esetleg ha aktiválnám az egyetlen általam ismert kidout, azzal fel tudnám égetni az indákat, de azzal Anao-niiben is kárt okoznék. Ugyanakkor a szabadságom fontosabb, mint egy számomra jelentéktelen, csak felszínes ismeretséggel bíró halálisten épsége. Különben is, kapitány, ennyitől nem is sérülhet meg komolyan Arrogáns
- Hadou no yonjuuyon, Kokutan Kou...
Ejtettem ki a számon a démonmágia nevét, mire karjaimon égető, fekete tűz keletkezett. Ha elégetem vele az indát, akkor nem érdekel, hogy sérülhet Anao-nii haorija, netán a bőre.
Vissza az elejére Go down
Shiroichi Anao
10. Osztag
10. Osztag
Shiroichi Anao

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 368
Age : 43
Tartózkodási hely : Valahol Seretei újdonsült romjai között
Registration date : 2010. Dec. 03.
Hírnév : 77

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag Kavicskapitánya *3*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Irány "El Volcánico" Cl0te40700/45000Irány "El Volcánico" 29y5sib  (40700/45000)

Irány "El Volcánico" _
TémanyitásTárgy: Re: Irány "El Volcánico"   Irány "El Volcánico" EmptyVas. Okt. 02, 2011 7:00 am

Szaglószervemre támaszkodva mértem be egy kiszemelt utat, a velős füstszag arra mer következtetni, hogy valahol tűz ég és ahol tűz van ott meleg is ugyebár, illetve nagy lángok maguktól csak nem keletkeznek, ezért feltételezem azt is, hogy vannak ott valakik vagy csak valaki, így nem haboztam arra elindulni. Myo-channal a hátamon. T^T” Nehogy kivitelezésnek tűnjön a dolog, Micchan lányomnak is felajánlottam a hátamon való fuvarozást, illetve Ai-sannak is, akit jobban megnézve, mintha… beteg lenne? O.o Jobban belegondolva Simán Csak Keisuke-sama emlegetett valami ilyesmit, de ha kiküldték ide velünk, akkor már azt hittem kutya baja, de nem úgy néz ki, mint aki full egészséges. Remek, a negyvenhatok megint azt hiszik, hogy Ők a nagyeszűek bármit megtehetnek. >-> Füstölögve a méregtől, melyben a szépszámú nagyokosokról gondolok egy – két átvitt értelműt lépdelek előre, ahogy füleimet megüti Ai-san kérdése. Tényleg beteg, már el is felejtette a küldetés lényegét! O_o Az mellékes, hogy Én sem igazán emlékszem a konkrét célra, azon kívül, hogy helyi felderítőset kell játszanunk, plusz van egy időmutatónk is, amit tuti, hogy azok a WoW kockák – hogy Keisuke-sama szavaival éljek - találták ki, mely biztosan csak hátráltatni fog minket vagy nem tudom, mert semmi infót nem mondtak el róla. Neutral
- Hát, fel kell térképeznünk a szigetet, mi másért, Ai-san? Surprised – felelek kérdésére a leges legegyszerűbben a küldetés célját illetően. Esetleg majd Micchan lányom biztosan részletezi neki, rólam már lepattogtak az adatok, amiket a Pillangó átadott nekem. Az eközben megkapott cipeléssel kapcsolatos nemleges válasz miatt lépdelek előre dalolászva Myo-channak, hogy el tudjon aludni, még hallani véltem a kirakira~ szólamot törpikétől, ahogy kezdett szép lassan bealudni a dalocska hatására, s ez addig ment, míg a következő sort belém nem fojtotta Ai-san. Megbántva emeltem orromat az ég felé, egy egész világ tört össze bennem, remélem nem Hyozanryuura potyogtak a darabok.
- De hát Ai-san! ToT Honnan tudhatjuk, hogy Myo-chan elalszik altató nélkül? T-T – teszem fel neki a költői kérdést, hiszen gondolom, senki sem akarja hallani a nyűgös gyerekletargiát. Nem értek a gyerekekhez, félek tőlük, eeeMicchan lányom a gyógy írem erre, segít kinevelni ebből, de eléggé rizikósan megy a dolog és most hirtelenjében rám szakadt ez a furcsa felelősség micsoda és bwaaa. @.@ Ekkor jut eszembe ama gondolat, hogy Micchan lányom ért hozzájuk! Mintha annak a Gyerekegyletnek lenne a pártfogója vagy mi, így kis lelkesedéssel a szememben néznék irányába, hogy kisegítse bajba jutott fóbiás énemet mikor… Micchan lányomHOVA LETT? O.O S ebben a pillanatban jut el elmémhez az előbbi bölcs szavak Ai-santól, aki előbb észrevette Micchan lányom hiányát, mint jómagam, hát milyen anya vagyok Én? T_T
Lesújtva tekintek körbe, bár leginkább visszafelé, amerről jöttünk hátha kibontakozik látószegletem előtt Micchan lányom, mert nélküle biztos nem teszek innen egy tapodtat sem! Időközben már – már Én is megremegek a hirtelen le hűlő idő miatt, bár sosem bántott a hűvös időjárás, sőt szeretem is, de nem ilyen hirtelenjében bekövetkezve. Lassacskán pedig már a vacogás is úrrá lesz rajtam, melyet igyekszek visszafogni, hogy ne zavarjon engem semmiben sem, főleg a beszédrésznél ne.
- Igyekszünk, igyekszünk Myo-chan>o<” – próbálom nyugtatni a hátamon csüngő potyautasomat, míg nyakunkba nem szakadt a csend mely oly’ váratlanul érkezett mifelénk az utolsó mondatok elhangzása után. Eléggé irritáló hatást váltott ki bennem, sosem jelent jót a túlzott némaság, már többször tapasztaltam, ezért most sem nyeri el tetszésemet. Mégis tétován várom a fejleményeket, mely cseppet sem volt bizalomgerjesztő, amiért fura nyekergés töri meg hirtelen a halk némaságot, majd madarak ezrei bukkannak fel ezt követően, melyek felénk száguldanak. Belső ösztöneimre hallgatva, melyek a fogadalmamra emlékeztetnek, melyet Suwun tájcsónak tettem Myo-chant illetően arra ösztökéltek, hogy minden irányomba röppenő fenevad támadási kísérleteit a hátamon csüngő törpike felé megakadályozzam, saját testemmel védjem, mintsem baja essen. Közben mielőtt végleg erre a szent pontra fagyasztana a hideg időnek hála lábaimra képződő jég, igyekeztem Ai-san mellé shunpozni, úgy vélem nem árt egy helyben lenni egy efféle helyzetben, bár most vagyok először madár támadás áldozata. De figyelembe kell vennem, hogy Ai-sanha hihetek szememnek – nem néz ki túl fényesen. Így Keisuke-sama nevében meg kell védenem ezektől a repülő csirkéktől. Kezemet, melyet csak úgy mardosnak a fránya szárnyas csirkék, próbálom hátamon pihenő zanpakutomhoz emelni, sikertelenül. Mivel egyszerűen nem tudom a pontból, b-be jutatni karomat miattuk.
E cselekvésem közben figyelek fel léptek zajára, bár tekintetemmel meg se próbálom keresni tulajdonosát, s nem is kell, ugyanis szinte egy csapásra a madarak szétszélednek a furcsa lény felbukkanását követően. Kérdőn figyelem az igazán érdekes lényt, melyet nem tudok elmémben hova sorolni. S ez is versel, igazán művészi, minden bizonnyal díjaznák a nagyvilágban, de miért található minden egyes parás helyzetben rímelős sorok? Már csupán biztonság kedvéért is, de jobbommal megmarkolom Hyozanryuu szaggatott markolatát, miközben szemem sarkából Ai-sant keresem, hogy láthassam, Ő mit tesz. Myo-chan kérdésével kapcsolatban nem tudok, hogy vélekedni, esetleg talán valami gyerek meseként foghatja fel a mágus dolgot és emiatt kíváncsi? O.o Ehh… egyáltalán nem értem a gyerekeket… T-T”
- Heee? O.O - nézek meglepetten a lény irányába, s nem foglalkozhatok tovább fóbiás, illetve nem fóbiás dolgaimmal ugyanis valami naaagyon nem tetszet a furcsa jövevénynek, s ezt indák hadával támadva minket foglalta magába. Balommal próbáltam elütni az első növényt, mely felénk iramodott, de a második már rátekeredve karomra fogta le azt, olyan erővel, hogy kicsin múlott alkarom darabokban végzése, vagy csupán a szorongatás okozta fájdalom miatt éreztem ennyire súlyosnak a váratlanul ért sérülést? Nem tudom, nem értek ehhez, de inkább Én, mintsem szegény Myo-chan. Kisebb „áú”-k és apró szisszenések között jobbommal sikeresen előrántott fegyveremmel próbálom leszelni karomról a kellemetlen fájdalmat okozó indát, s figyelmem, amiért csupán erre összpontosítottam meglepetésként ér a hirtelen minket fogságba ejtő liánok tömege. Kisebb szitkozódás távozott felőlem az összeszorított fogsoraim között, ahogy fájdalmat kellet tűrnöm a rám nehezedő sikertelenség érzettel karöltve. Kellemetlen, hogy még Myo-chant sem tudtam megvédeni, ráadásul Ai-san is biztos veszélyben van. Fene ezekbe a gazokba már. T_T Vergődve tehetetlenül, nem jut el tudatomig mit is kellene tennem eme vészhelyzetben, amikor mágiát jelző bűvös szavakat vélek hallani Myo-chan felől. Fogalmam sincs, hogy ez a mágia mit is tesz, de a Hadou jelző már egymagában nem jelenthet túl jót. Így amennyiben lazulnak a liánok, ennek a mágiának a hatására, nem habozom a pillanat legapróbb töredékeit kihasználni, s Utsusemit alkalmazva odébb kerülni a kritikus helyzettől, hisz utóképem szenvedhet el nyugodtan sérelmeket helyettem, nekem viszont idő kell, hogy összeszedhessem magamat és végre valami érdemlegeset is fel tudjak mutatni. Feltéve, ha sikerül a szabadulás…
Vissza az elejére Go down
Ayumu Michiyo
7. Osztag
7. Osztag
Ayumu Michiyo

nő
Taurus Rooster
Hozzászólások száma : 144
Age : 30
Tartózkodási hely : itt is, ott is :D 7. osztag, 10. osztag és még Karakurát is megszálltam... muhahaaa >.<
Registration date : 2011. Apr. 24.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Irány "El Volcánico" Cl0te21100/30000Irány "El Volcánico" 29y5sib  (21100/30000)

Irány "El Volcánico" _
TémanyitásTárgy: Re: Irány "El Volcánico"   Irány "El Volcánico" EmptyVas. Okt. 30, 2011 3:29 pm

Szóval előrefelé tartottam, és sötét volt, nem siettem igazán, vagyis csak éppen annyira, amennyire egy nagyon ijedt alak caplat egy nagyon sötét fás-lombos, havas, meg mindenfelé akadályos helyen, de hiába mentem, semmi ismerős nem tűnt fel, pontosabban minden ismerős volt, és minden egyforma, és az sem jó ám, ha ennyi minden hasonlít, mert így sem tudtam, megyek-e, vagy jól csinálom, hogy nem körözök, mert ha köröztem, azt éreznem kellett volna, vagy nem. Annyira bekavarodtam, sosem tudtam, mit is várhatok, csak várhattam valamire egyáltalán, kedvet kaptam volna hozzá, hogy lehuppanjak valahova, meg beterítsem a hó ilyen kis hóembert csinálva belőlem, míg meg nem találnak a többiek. Nem akartam menni, de muszáj volt, mert Shinjou nem akarta hagyni, hogy megfagyjak a hóban, hiába próbálkoztam, és addig-addig hajtott, pedig Nyuci-channak volt már másik gyereke, Ai kisasszonynak sem hiányoztam, jobb lett volna maradni ott, ahol vagyok.
Aztán, ahogy így éltem kicsiny világomban, és mindenfelé hóangyalka nyújtogatta felém a kezét, hogy tartsak velük, menjek bújócskázni, és rohangáljak, majd nem fázok. Chibi Énnek meg börtönben lett volna a helye, amit meg is kapott, szépen cizellált jégcsapokból rácsozott kis kuckóba zárták a kedves hóangyalok, akik csak addig voltak kedvesek, míg a jeges kalitka be nem zárult, aztán ébredtem csak rá, gonosz népség, saját teremtőjét zárta el, és szeretettel készültek életeket ontani. Rettentő rémisztő volt, főleg, mikor az eső is szakadni kezdett rám, és így belém fagyasztotta a hangos sikolyt, amit az ijesztő kis lényeknek hitt ijesztő kis esőcseppek akartak kiugrasztani belőlem. Hatalmas ellentmondásba ütköztem, mikor megütközött szemem valamin, és annyira nem tudtam, mi van, hogy csak ijedten húzódtam egy fa árnyékába. Két kezemmel magamat öleltem, és nem tudtam, inkább maradjak mozgásban, vagy egyhelyben biztosabb, mert bármennyire is nagylány voltam, azért igenis féltem a villámlástól. o_O
De ez nem akármilyen volt ám, hanem ténylegesen különös. A fényesség megvilágított egy pajzsot, amin megtört a villám, és semmi, de semmi módon nem tudott utat találni hozzám. Ezen aztán annyira felbuzdultam – igeeeen, még jégkalitkából szabadult kicsi-Én, idő közben madárrá változott valóm is boldogan dalolászott fejemben –, lábaim sebesen vittek előre, hogy minél hamarabb visszatérjek a többiekhez, legalább e fantasztikus felfedezést közölni velük, meg hogy én lettem Michinson Crusoe, és beveszem magam a lakatlan szigetre, hogy ne terheljem őket a jelenlétemmel, meg ne is akadályozzam a feladatuk végrehajtásában. De nem volt elég, hogy a zaklató hóördögök továbbra is molesztáltak, sutyorgást hallottam, ami csak még inkább rám hozta a frászt. Épp ezért siettem, és tovább is baktattam volna, ha nem állít meg valami nagy, és kemény, és nem kenődök fel rá úgy, mint pici bogár a szélvédőre, életemtől búcsúztam, mikor söpör már le a… az az izééé, ami így jár, hogy hiss-huss, de nem törölt, csak szépen lecuppantam róla. Szegény Valaki, nem volt elég, hogy elgázoltam, még a lábára is rátapostam, pedig eskü, én nem akartam semmi rosszat. T-T
Kalózbecsületszavam is adtam volna, csak higgyen nekem az ismeretlen, mert rossz szánék, annyi sem volt bennem, bántsak egy katicát, mégis valahányszor csak kiléptem a szobámból, a világ azon nyomban a feje tetejére állt. Nem akartam káoszt okozni, és mindig tömegszerencsétlenség, világkatasztrófea, meg lerombolt épületek szolgáltak bizonyíték gyanánt, mennyire, de nem tudtam a környezetem egészben tartani. Végül, önmagam emésztgetése olyasmi érzést keltett bennem, mintha egy olyan légyevő Vénuszvirágba költöztem volna, vagyis nem tudom, hogyan hívják, de úgy emésztett a sok vizes ruhám, meg a bűntudat, hogy ugyan kellett egy kis idő, de végül sikerült leparkolnom az idegen lábáról, és akkora levegővétellel, majd kicsavartam a fákat tövestől hatalmas vákuumgenerálással.
- Ne ha… haragudj! T-T – nyöszörögtem az ismeretlennek, és bármennyire is féltem tőle, azért mégis elpanaszoltam neki, micsoda tragédia esett meg velem, és miféle kajla kalamajka részese lettem, meg hogy belecsöppentem, pedig igazán nem is akartam, de sikerült megtaposnom, arról nem is beszélve, majdnem betörtem szegény mellkasát, még az volt a szerencse, nem nőtt hatalmasabbra az így is elég buzogány fejem. – Elvesztem, és nem találom sehol sem… T-T A sziget remetéjének álltam, és félek egyedül…
Míg elpanaszoltam életem, és szegény Ismeretlennek végig kellett hallgatnia, különös lilás fény úszott szemeim elé, egészen megtetszett, mégis visszakoztam, hogy arra forduljak, amerről jött. Hiába reménykedtem benne, Nobu-chan csodás lila haja világít csupán ilyen szép fényesen valami különleges fényvisszaverő berendezés segítségével, tudtam, hogy egyszerűen semmi keresnivalója sem lenne itt a Nanabantai taichounak, még ha szép is lett volna tőle, hogy eljön megmenteni, és addig-addig agyalogtam ezen a kedves képen, beugrattam saját magam, és mindenféle balsejtelmem, vészriadós készülékem, és egyéb felszerelésem vinnyogása ellenére a lilaság felé fordultam, és bár ne tettem volna. o_O
Nem találkoztam még ilyen ijesztővel, vagyis igen, de a meglepetés ereje, meg a fejbekólintás, hogy nem Nobu-chan van ott mosolyogva, félig szunnyadozva, sikeresen intézett nekem egy újabb, szégyenletes pillanatot, ami ezen a napon már igazán meg sem kottyant, de attól még nem tettem éppen a legjobb benyomást a Szegényidegenre. Nem tudhatom, ki hogy van vele, de kiönteni a lelkünket egy vadidegennek, elpanaszolni a napunk viszontagságait, és egy rémisztő Óriásmutánscica láttán sikoltva az illető nyakába vetődni nem számíthat a legjobb kombónak, ha Szupermárió lettem volna, két gomba már teljes nyugalommal legyalult volna. Szerencse, hogy nem voltam Szupermárió, de még így is megkaptam a magamét, mert nem akartam halláskárosodást okozni Sötétbenorvtámadott-channak, mégis elképesztően magas hangon sikítottam, mikor felpattantam rá, mint bolha a kutyusra, és bizony, el sem akartam engedni. Csüngtem rajta, és elkerekedett szemekkel néztem rá, meg akartam hálálni, hogy megment, de nem nyithattam ki a szám, nehogy megint hárpiavisítást hallassak.
Ahogy így szorítottam össze ajkaimat, és nyelvemet haraptam, nehogy akármit is akarjak mondani, elfutott fülemig a hang, ami már korábban is ijesztgetett, és amiről megint csak azt hittem első körben, hóördögök támadásának áldozatává válunk. O_o Nem akartam bajba sodorni a kedves Életmentőidegent, így aztán nehezen, de lemásztam róla, egyébként is megkért rá, de nem azért engedtem el, mert megkért, az nem is tetszett, ahogy csinálta, hanem mert ártatlan volt, és gondoltam, majd én megmentem, ha már ő is vigyázott az életemre. Muszáj volt meghálálnom, mert teljesen ismeretlenül kész volt vigyázni rám, így aztán nekem is kellett rá. Lestem, merre rejtőznek a gonosz kis hószörnyek, mikor Életmentő-chan elsétált mellettem, és a csapkodó, visszavonulót fújt szőrgombóc felé araszolt.
- Neeee, ne menj! – gagyarásztam, miközben helyben lefagyott lábaimmal cövekeltem, kezeimmel utána kalimpáltam, hátha legalább a karját elérem.
Miért akarhatta magát feláldozni, és Édiszőrőskiscicaelvadultmutánsnak ajándékozni magát vacsorára, nem tudtam, de mindenképpen meg akartam állítani, és mikor nem úgy tűnt, hogy hallgatni készül rám, nekifutottam, és a hátára vetettem magam, hátha attól majd megáll… meg amúgy is féltem. Olyan hátborzongató volt az egész hely, Nyuci-chan sehol sem volt, már nem akartam többé Michinson Crusoe se lenni, ilyen vadállatokkal – mert lehet, hogy van több is –, körülvéve pláne nem, és hiába volt itt a kedves Idegen,denemengedemel-chan, mert iszonyatosan féltem, és irtóztam a gondolattól, hogy egy pillanatra is egyedül maradhatok, arról nem is beszélve, hogy a versike, amit a szőrállat mondott, nem hagyott nekem nyugtot.
- Pokoli szó… kívánság… átkozott föld… vér… - megszállottként ismételgettem a szavakat, mindig azokat, amik épp eszembe jutottak, és kerestem az értelmüket.
Kapaszkodtam karavánomon, és tudomást sem véve különös felszólalásairól folytattam a kántáláshoz hasonlatos motyogást. Akartam tudni, miért volt ilyen összezavaróan varázslatos és rettentő a reatsuja, és miért ment el. Önkéntelenül is cicát motyogtam elkámpicsorodva, vissza kellett jönnie, nem azért, mert háziállatra volt szükségem, abból volt már elég, hanem mert beszélt hozzánk, félelmetes dolgokat mondott, és érdekelt, tartogat-e mást is a számunkra, sőt, egyáltalán miért is támadt ránk? Annyi kérdésem volt, hogy saját fejemből szabadulni kívánkoztam, és inkább figyeltem, amit az Isemretlenülidegen is, bármi volt is az, ő kereste, és ha ő kereste, nekem is ébernek kellett lennem. Attól ugyanis, hogy valami oknál fogva Szőrgombóccicus érkezésekor nem támadt ránk a hóördög hadsereg, még akármikor felbukkanhatnak a kis sátánfattyak. O_o
Vissza az elejére Go down
Urahara Kisuke
Globális moderátor
Globális moderátor
Urahara Kisuke

Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 210
Age : 31
Registration date : 2011. Aug. 03.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: Kalapos tudós
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Irány "El Volcánico" Cl0te0/0Irány "El Volcánico" 29y5sib  (0/0)

Irány "El Volcánico" _
TémanyitásTárgy: Re: Irány "El Volcánico"   Irány "El Volcánico" EmptyCsüt. Nov. 10, 2011 4:49 am

Anao - Miyoko

A szigeten tengő zord időjárás mindannyitokat próbára tesz, akár csak az elétek kerülő bestiálisok. Még nem igazán lehettek tisztában azzal, hogy milyen szigeten is vagytok, de hamarosan majd mindenre fény derül. Kissé kaotikusnak tűnhet ez az egész, de az érzés, hogy nem szabadulhattok fogvatartótok elől, egészen emberi érzésekkel fognak el. Ebben a pillanatban nem számít, hogy mi lesz, csupán az, hogy valahogyan ki tudjatok kerülni az indákból. Nemes szándéknak indult Anao terve, mi szerint az onmitsukidou nagy becsben tartott technikájával kiszabadítaná magát, és társát; ám kapitány létére meglátszik, hogy nem volt, ezen katonai szervezet tagja. Ha az lett volna, bizonyára tudta volna, hogy valamit hátra kell hagynia a csalóka kis mutatványában. Kiszabadulni ugyan kiszabadul, de Miyokot a haorijával egyaránt maga mögött hagy. Eme cselekedetére az idegen lény hangosan felmorran, s legalább négy indát indít meg felé.
A hátra hagyott társ legnagyobb elkeseredettségére a megidézett technikája hasznavehetetlennek minősül. Abban a meglepettségben lehet része, hogy a növény, mintha elnyelné a megidézett kidout. Ilyet bizonyára még egyikőtök sem láthatott. Ám az élet most is kegyetlen iróniát tartogat a számotokra, hamarosan ti magatok is rá jöhettek, hogy miről is van szó. De ezt csupán, akkor vehetitek észre, ha a fejetekben hallott üzenet után a harmadik feletekre pillantotok.
- A mágus nem kedveli a betolakodókat. Különösen akkor nem, ha azok népét zargatják. Menjetek el, menjetek messzire emberek. Menjetek a tengeren túlra, ha most visszafordultok, életeteken megkönyörülök. -
Bűvösen csengő szavak ezek. S varázslatosan bódíthatja mindannyitok mohóságát. Talán, ha most megfordultok, akkor olyan dolgok fognak várni, amelyre mindig is vágytatok? Kecsegtetőnek tűnik, de egy valami kirángathat benneteket ebből a patthelyzetből. Hová tűnt mellőletek Kagami Ai? S mire ebbe belegondolnátok, a lény egyszerűen eltűnik, és élettelen indákkal a földre zuhanhattok. Vajon mi lapulhat az erdőnek mélyebb zugaiban? Mi veheti körbe ezt a helyet? Befelé haladva pedig, egyre melegebb környezet, s változatos időjárás fogad majd benneteket.


Michiyo

Bátor vagy shinigami, hogy egy embert igyekszel megvédelmezni; de elég bátran tudsz- e megküzdeni a tigrisnek szőrével, mely tested köré csavarodik a következő pillanatban? Úgy ránt le a férfi testéről, mintha egy könnyed holmi volnál, s csap neki az egyik fának, hogy ez által eszméletedet hosszabb időre elveszíthesd. Az előtted lévő világ egyre homályosulni kezd, egyre kaotikusabbá téve a jelent. S míg te eszméletlen állapotodban különös rémálmokba keveredsz, addig tested pillanatok alatt egy másik térbe kevered. Nem messze vagy a lányoktól, s nem sokára talán fel is kelhetsz rémálmodból., mely egy vulkán mélyén élő mágus idézi fel előtted egy képben. ha szerencsés vagy ismét csatlakozhatsz Miyokoékhoz.

Diran - Ai

Való igaz, hogy az állat valamitől hátrálni kezd, miután Michiyo eltűnik a környékről, de szeméből még sem a félelem íródik le. Furcsa paradoxon helyzet áll elő, melyben ott egy ember, és egy bestia, amely nem tudja eldönteni, hogy mi tévő legyen. Nem fél, mégis hátrál, támad és visszavonul. Mind e közben Dirant végig igyekszik távol tartania magától. Hogy ezt elérje, bele csapkod a környező fák törzsébe, ezáltal repülő rönkökkel idézve elő a kettejük közti távolságot. Percekig tartó "küzdelem", mire a fák közül elő kerül egy nő. Ekkor mind ketten egy telepatikus üzenetet hallhatnak a fejükben.
- Nem adom ezt a szigetet, menjetek el, menjetek jó messzire. Tengeren túlra, el, el innen férgek! - Küldi üzenetét a bestia, majd a semmibe vész. Ennek a találkozásnak viszont megvan a maga következménye. Hamarosan, bármit is tegyetek egy csapat ős törzsnek a tagjaival találkozhattok. (Ha éppen nem ők találnak meg benneteket.) Hosszú lándzsáikkal felétek hadonászva vesznek körbe, s egy idegennek tűnő nyelven beszélnek hozzátok. Ha valamellyőtök érti az angol nyelvet, akkor rá lehet jönni, hogy mintha akcentussal kérdezgetnék éppen a következőket: - Kik vagytok ti? Miért jöttetek ide? Ne zavarjátok a helyi energiákat, menjetek el! - De legalább az eső már elállt.

Vissza az elejére Go down
Kagami Ai
3. Osztag
3. Osztag
Kagami Ai

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 302
Age : 31
Registration date : 2011. Apr. 04.
Hírnév : 95

Karakterinformáció
Rang: Kapitány, Kagami főnemesi ház XVIII. feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Irány "El Volcánico" Cl0te51050/65000Irány "El Volcánico" 29y5sib  (51050/65000)

Irány "El Volcánico" _
TémanyitásTárgy: Re: Irány "El Volcánico"   Irány "El Volcánico" EmptyCsüt. Nov. 24, 2011 8:03 am

*A hideg kegyetlenül mardosni kezdi a bőrömet. Betegen jöttem el egy küldetésre, s nagyon úgy néz ki, hogy még betegebben fogok távozni. De nem tehettem mást, ezt a kérelmet nem utasíthattam vissza. Mindazonáltal, talán egy kicsit az is elmondható, hogy hajszolom a karrierem iránti elkötelezettségemet. Ha éppen küldetést kaphatok, nem fogom visszautasítani. Pláne úgy nem, hogy még a kapitányom is személyes beleegyezését adta a dologba. Csendben, komoly tekintetemmel vizslatom az elénk kerülő lényt. Éppen olyan érzések keletkeznek bennem erről az egészről, mint ez az időjárás, semmi jó. De haladnunk kell, és haladni ezzel az egésszel, így kivételesen nem fogok konfrontálódni, amíg nem szükséges. Csupán kivárom majd a megfelelő alkalmat arra, hogy segítsek eltávolítani az elénk kerülő akadályt.
Ám erre sajnos nem sok lehetőségem támad, mert a körém tekeredő indák pillanatok alatt távolítanak el a helyszínről. Nagyobb puffanásként érek földre, ki tudja merre és hogyan. Nem repültem sokat, de mintha nem is itt lettem volna. Teljesen más környezetben ébredek fel, amitől egyre inkább bizonytalanabbá válok. Azonnal föltápászkodom a vizes avarlatról, mintha nem ért volna elég víz mindeddig, Fázom, s mi legfontosabb, hogy kicsit sétálva arról is meg kell bizonyosodnom, hogy egyedül maradtam. Ez pedig nagyon nem jó, azt tekintve, hogy idegen helyen vagyok. Kicsit megszédülök, s elvesztem egyensúlyomat, amiért az egyik fának dőlve pihenek meg. Nem sokáig hagyom magamat az események súlya alatt. Haladnom kell, legalább is meg kell keresnem Anaoékat. Ezért pedig arra indulok meg, amerre éppen eléggé tűnik optimálisnak. Tehát előre megindulva keresek legalább egy élőlényt, akitől kérdezhetek. Sokáig nem is kell haladnom, habár a látvány éppen eléggé komolyítja ki arckifejezésemet. A lény, akit megpillantok különös ridegséget vált ki belőlem. A férfira pillantok, akit egyszerű emberként titulálok, amint megérzem a belőle áradó lélekenergiát. Noha, a lélekenergia azt is elárulja, hogy nem éppen semleges (vagy is nem átlagos ember), de ez talán gy elsőre nem is baj. Feltéve, ha éppen nem ellenség az illető. Előre teszek egy lépést, s kimérten biccentek egyet a delikvensnek. Mozdulatomat csupán félig teszem meg, már is egy különös hangot vélek elmémben felfedezni. Elsőre azt gondolom, hogy talán ő teheti, de nem. Lekezelő pillantást vetek a lényre, ennyi éppen elég ahhoz, hogy tudjam, ez az ember is legalább annyira eltévedt lehet, mint én magam.* - Különös ez a sziget. *Rövid, lényegre törő mondatommal fejezem ki álláspontomat. Arcom rezzenéstelen komolyságot sugároz, nem ijeszt meg egy ilyen mondóka. Shinigamit neveltek belőlem, nem pedig egy gyáva férget, aki egy ilyen felszólításra majd világgá szalad. Végig nézek a férfin, s alig látható, de éppen észrevehető tárgyon állapodik meg tekintetem.* - A gotei...miért küldene egy embert, egy ilyen szigetre? *Teszem fel jól érthetően kérdésem. Furcsán pillantok az illetőre, akinek nem tudom behatárolni kilétét. Most először támad fel bennem azaz érzés, hogy talán be kéne mutatkoznom, de végül még sem teszem. Csupán állok tőle nem messze, s rideg pillantásomat az övébe fúrom. Ki tudja mennyi ideig állhatok, mire a közeledő törzset veszem észre. A tudomás, hogy körbe vettek, kivédhetetlenül beterel a férfi mellé. A lándzsák pedig egyre közelebb terelnek hozzá. Hátamat az övének szegem, de ezt ezúttal önmagam teszem.* - Valószínűleg egyikőnk sem érti meg ezt a nyelvet..igazam van? *Súgok oda hozzá úgy, hogy ezt mások ha van rá lehetőség ne hallják meg. Nincs szükség a felesleges problémákra. A környéket kezdem el pásztázni, illetve azokat, akik körbe vettek. Egyáltalán nem tetszik, hogy ezek az idegen emberek körbe vesznek, s igazából ennek okát sem látom, hogy miért. Nem teszek meggondolatlan lépést, különösen azért nem, mert a létszám fölény náluk van. Jó magam közelharcból nem vagyok túl jó, valamint azt hiszem most örülhetek, ha a nodachimat egyáltalán elbírom. A szervezetem éppen eléggé van legyengülve. Bankait pedig nem használhatok egy ember jelenlétében, ki tudja mekkora az a reatsu szint, amit képes elviselni.*
Vissza az elejére Go down
Atarashi Miyoko
11. Osztag
11. Osztag
Atarashi Miyoko

nő
Virgo Tiger
Hozzászólások száma : 93
Age : 25
Registration date : 2010. Aug. 09.
Hírnév : 35

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Irány "El Volcánico" Cl0te51900/65000Irány "El Volcánico" 29y5sib  (51900/65000)

Irány "El Volcánico" _
TémanyitásTárgy: Re: Irány "El Volcánico"   Irány "El Volcánico" EmptyCsüt. Nov. 24, 2011 10:45 am

Csakis nekem lehet olyan létjogosultságom, hogy egy kapitány hátát használjam ágynak, a vállát párnának, a ruházatát takarónak, a személyét pedig veszély esetén élőpajzsnak. Értékesebb vagyok, hiszen a jövő nemzedékét képviselem, minden idők legtehetségesebb shinigamiját, mi több, főkapitányát meg kell óvni minden veszélytől durcás Gyermeki megjelenésemnek hála könnyen elérem azt, amit akarok, és senki sem akad fenn a cselekedeteim jellegén, még akkor sem, ha egy köztiszteletben álló kapitánnyal bánok úgy, ahogy most is. Így csupán arra kell összpontosítanom, hogy kellően erőssé váljak a céljaim eléréséhez.
Mindennek köszönhetően még akkor sem rántott magával a kétségbeesés a sötétség mélyére, amikor mozdulni sem tudtam a körém fonódó indától, és a növény tagjaimat szorongatta. Felderengett előttem a menekülés ösvénye: a köd szép lassan felszállni látszott és csupán néhány nevetségesen gyenge akadályt kellett leküzdenem ahhoz, hogy rálépjek. Ám az akadályok nem kis meglepetésre végül erősebbnek bizonyultak a vártnál, és hiába kerültem karnyújtásnyira a szabadságtól, egy pillanat alatt megfordult körülöttem a világ. Démonmágiámat mintha felszívta volna a lián, hatástalanul bomlott fel, Anao-nii pedig váratlanul eltűnt előlem, így a földre huppantam. Kibicsakló bokám éles fájdalmat sugárzott a lábam egészébe, aminek hatására hasonlóan fájdalmas grimasz került az arcomra, de szerencsére a kín hamar elmúlt. Nem sérült meg a bokám, csak rosszul fogtam talajt. Ám az inda továbbra is fogságban tartott, kezeimmel pedig nem értem el a kardomat, ami szabadulásom egyetlen módját jelenthette úgy, hogy a 10. osztag vezetőjének is hadakoznia kellett a növénnyel.
- Addig Miyoko nem megy el, amíg nem láthatja a mágust!
Csattantam fel haragosan, miközben nyers erővel kíséreltem meg széttépni béklyóimat, vajmi kevés sikerrel. Noha a lény szavai különösen ígéretesnek hangzottak, azt sugallták, hogy megjutalmaz bennünket, ha eleget teszünk a kérésének, a küldetésünk sikerének a kulcsa azonban a mágusban rejlik. Csakis az övé lehetett a lélekenergia, amit a 12. osztag beazonosított. Ha ez bebizonyosodik, akkor teljesítettük a felderítést. Ugyan kétségek ébredtek bennem afelől, hogy veszélyes-e a Gotei 13-ra a léte, ha ennyire óvja ezt a szigetet a behatolóktól, de amíg fény nem derül a rejtélyre, addig nem hagyhattuk itt a helyet. Még akkor sem, ha csupán egy remetéről van szó. Ellen kellett állnom az engem megkísértő erőnek, nem volt szabad a saját hasznomat nézem a feladatom kárára Arrogáns
Mindebből a tétovázásból hiányérzetem rántott ki, és mikor körülnéztem, Ai-neet nem láttam sehol. Ezzel együtt hirtelen a lény is kámforrá vált, és az indák is élettelenül puffantak le a földre. Mit jelentsen mindez? >.> Újfent megborzongtam a fagyos időjárástól a beálló nyugalomban, és a fehér, nedves anyagot lesöpörve magamtól tápászkodtam fel. Bármi is legyen ez, nem szeretem. Hideg és kellemetlen az érintése is, ráadásul tapad >.> Azonban felállva eszméltem rá, hogy Anao-nii haorija nálam maradt, mi több, csupán be kellett dugnom a kezeimet a ruha ujjaiba, és máris viselhettem a kapitányi kelléket Cool Egészen meleg volt ahhoz képest, hogy milyen vékonynak tűnt, de még így is fáztam T_T
- Kukuku... Miyoko, a 10. osztag kapitánya most felderíti a sziget sötét titkait a csontig hatoló hideggel vacogv... köhh-köhh... dacolva Twisted Evil Jer Miyokóval, hű testvérem és fegyverhordozóm! Keressük meg elvesztett társaikat, és mentsük meg őket a gonosz mágus karmai közül.
Ragadtam meg Anao-nii egyenruháját, és bújtam közel hozzá azt remélve, hogy így nem fogok annyira fázni. De én most a juubantai taichou voltam, így nem mutathattam ki a gyengeségem, szóval fogamat összeszorítva botorkáltam előre, szolgámba kapaszkodva. És nem, nem féltem egy cseppet sem, nem azért akartam minél közelebb maradni hozzá, mert attól tartottam, hogy egyedül maradok ezen az ismeretlen helyen, és nem is azért, mert rossz emlékek szállták meg elmémet a véremet követelő mágusokkal kapcsolatban >.>
Vissza az elejére Go down
Shiroichi Anao
10. Osztag
10. Osztag
Shiroichi Anao

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 368
Age : 43
Tartózkodási hely : Valahol Seretei újdonsült romjai között
Registration date : 2010. Dec. 03.
Hírnév : 77

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag Kavicskapitánya *3*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Irány "El Volcánico" Cl0te40700/45000Irány "El Volcánico" 29y5sib  (40700/45000)

Irány "El Volcánico" _
TémanyitásTárgy: Re: Irány "El Volcánico"   Irány "El Volcánico" EmptyPént. Nov. 25, 2011 9:01 am

Sokkhatásként nyíllal belém a felismerés, amely az Utsusemi használata közben ér. Bár én kiszabadultam, ezzel célomat elérve, de nem gondoltam bele, hogy így Myo-chan életét veszélyeztethetem! A kellemetlen rádöbbenés hatására nem is kezdem törni fejemet a használható mozzanatokon, mellyel kisegíthetem a többiek hadakozását a liánokkal, hanem előtérbe helyezem Myo-channak való segédkezést, amint meglátom, hogy a mágiával való próbálkozása igen sikertelen utakra tér. Cseppet sem tetszik már ez a mozgó gaz! >.> Ráadásul valamiért egyáltalán nincs ínyemre Suwun tajcsó haragját megtapasztalni. ._.”
A földre zuhant Myo-chanhoz shunpozva, a megközelítéshez használat gyorsaságot kihasználva szelem ketté a leányzót fogva tartó indákat. Utttálom, hogyha a gyengébbeket célozzák meg ezek a gonosz teremtmények! Mad Amint Myo-chan ismét szabadon mozoghatott figyelmemet a lény által mozgatott ostorszerű indákra helyeztem, hogyha esetleg mer az egyik túlontúl megközelíteni Myo-chant, akkor azt nyugodt szívvel apríthassam szét Hyozanryuuval, ha már így a kezemben tartogatom. Erősen reménykedve harci felállásom alatt abban, hogy Ai-san segítség nélkül is boldogul. Igaz, attól nem félek, hogy nem, hiszen Ai-san erős és furfangos, akárcsak Pipás Öreg, így biztosan sikerül neki is megoldania ezt a helyzetet valahogy! Surprised Megbékélve a gondolattal, tovább szeltem a merész liánokat, mert itt ugyan nem fog átmenni egy sem Myo-chan felé, hogyha rajtam múlik! ˇoˇ
A már szinte tánccá vált mozgásomból egy ismeretlen hang zökkent ki, mely jelenlegi elhatározásaimmal kirakott elmémben visszhangozva csendül fel. Meghökkenve eresztem le a Hyozanryuuval kialakított védelmet, hogy figyelmemet a mondandó felfogására helyezzem. De ennek ellenére sem értem meg, ki lehet ez a titokzatos, önző mágus, akinek nem tetszik váratlan látogatásunk. Ráadásul tudtommal senkit sem zavartunk meg, szóval dühe irányunkba teljes egészében jelentéktelen. :< Viszont nem hagy nyugodni a hirtelen rajtam úrrá levő aprócska láng, mely arra ösztökél, hogy távozzak innen. Hazamenni, igen… nagyon jó lenne, de még milyen jó! Vissza a melegbe, ahol nem kell indák ellen harcolni és nem fenyeget fóbiám se. Haza, ahol Kavics tesók várnak és Kohaku-sama, illetve Kocchan féle citromos sütemények, no meg a többiek! *-*
Az édeskés vágyálmok mámorában való evickélésemet mindazonáltal Myo-chan elhatározással telt felszólalásának igen apró, de annál fontosabb részlete rángat ki: nem megy el innét. Nem megy el? Nem megyünk el… nem mehetünk el, hiszen Micchan lányom nincsen meg! Mad S közben Ai-san felé nézek, ki szintúgy nincsen meg! Eltűnt, mint Micchan lányom! O.O
Hatalmas villámcsapásként ér eme látottak, ahogy elkezd tudatosulni fejemben mit is jelenthet mindez. Szinte hatalmas szikla súlyával egyenlő, nagy Kavics tesóként nehezedik rám a kötelesség és kellemetlen felelősség hada egyaránt az eddigi üres, gondnélküli vállamra. Megrökönyödve, szédelegve teszek egy apró lépést eközben Ai-san hűlt helyének irányába, ahogy elmémben újra és újra elhangzik a kérdés remény vesztve: „hová tűnt”? S, szinte észre sem veszem a lény váratlan eltűnését, az indák tehetetlen földre zuhanásának csattogó dallama meg elszalad fülem mellett. Pedig épp megosztani kívántam volna gondolataimat az idegen élőlénnyel, mely magába foglalta Myo-channal való egyetértésemet, hogy addig nem megyünk innét, míg nem láthatjuk szemtől – szembe az említett mágust!
Dühödten fújtattam akár egy mérges bika, amely most készül felöklelni a bátor, piros anyagot lengető matadort. Myo-chanbár gyerek és félek tőle – bátorító, harcra ösztökélő szavalása új erőt kölcsönzött, kitartást Ai-san és Micchan lányom megtalálását körbeölelő időre. Buzgón, vakmerő láng lobbant fel egyetlen látó szememben, ahogy elkötelezetten hősi pózt vettem fel, ökölbeszorított kézzel, szinte már felperzselve a körülöttem lévő teret a nagy lángolásban.
- Magam sem mondhattam volna szebben Sir. Myo-chan, Juubantai taichou! Hű testvéred, fegyverhordozód, követőd: egyetért veled, megkeressük azt a varázslót és a többieket is! – megyek bele a vicces játékba és ezzel együtt igyekeztem az erőt kölcsönző szavakat viszonozni. Majd ezután Hyozanryuut visszahelyezve tokjába, oldalamra kötve, s a didergő Myo-chant hátiputiba hátamra kapva indultam is el előre.
Ugyan nem tudom, hogy merre, mettől – meddig visz ez az út, de fontos célokkal és Myo-channal a hátamon karöltve vágok neki. Az után esetleg elbeszélgethetünk a mágussal a felől, hogy elmegyünk innen, addig meg csak leshet! Neutral Ó, hogy én, de meg fogom mutatni, majd ennek a mágus bajkeverőnek, hogy ki itt a tuti! >.> Megrémítette szegény Myo-chant, elrabolta Ai-sant és Micchan lányomat, ez azért már több a soknál! >_>
Nagyokat lépve, trappolok előre, amikor hirtelen egy igencsak ismerős alakot pillantok meg a távolban. Igaz, Myo-chan valószínűleg még mindig fázik és fáradt, amiért nem sikerült túl sokat pihennie az út során, mégis kérdéseimmel zavarom meg, hogy megtudhassam, nem csak beképzelem e már a dolgokat, vagy valóban úgy van, ahogy látom, érzem őket.
- Tombol a nyár, vagy csak nekem van melegem? ._. Esetleg te is érzed, Myo-chan? – kicsit közelebb merészkedve az igencsak ismerősnek vélt személyhez, már – már bízható látási viszonyban, illetve hallótávolságon belül teszem fel a költői kérdést, tekintetemet rászegezve. Micchan? O.o – némi mustrálásba fektetett idő után, máris mellé shunpoztam, ahogy meggyőződtem arról, kit is látok magunk előtt. – Micchaaaaan!!! *.* – lelkesen felszólalva kezdtem tanulmányozni, hogy nem esett e semmi baja. - Nem fáj semmid? Mi történt? Hol voltál? Nem láttad Ai-sant? – kezdem el neki felsorakoztatni kérdéseimet, nem hagyva semmiféle teret számára, ahogy hirtelenjében megfeledkezem a lényeges célokról… többek között arról, amiért konkrétan ideküldtek minket, mely már úgy lassan az indás esett körül eshetett ki fejemből. o.o” Egyetlen, ami a fejemben jár feladat címszó alatt azaz, hogy megkeressük Ai-sant és Myo-chan kedvéért meglessük azt a mágust vagy kicsodát.
Vissza az elejére Go down
Miyake Diran
Ember
Ember
Miyake Diran

Aries Dog
Hozzászólások száma : 36
Age : 42
Registration date : 2010. Jul. 19.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: Ügyeletes vérnyom-elrendeződés elemző, sorozatgyilkos szépfiú
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Irány "El Volcánico" Cl0te7000/12000Irány "El Volcánico" 29y5sib  (7000/12000)

Irány "El Volcánico" _
TémanyitásTárgy: Re: Irány "El Volcánico"   Irány "El Volcánico" EmptyVas. Nov. 27, 2011 8:46 pm

Annyi biztos, hogy az ismeretlen, és igen fura lány nem valami egyszerű eset. Neutral Hiába próbál visszatartani, én még is a furcsa lény felé közeledek. Térdem megroggyan, és majdhogynem pofára esek, mikor érzem, hogy megnövekedett rajtam a súly. Mivel elég valószínűtlennek tartom, hogy egy másodperc leforgása alatt felszedjek plusz 70 kilót, na meg hosszú, barna hajat növesszek, így csak arra tudok gondolni, hogy orvul letámadtak hátulról, ezzel is megnehezítve az oroszlánfílingű hajas babához való közelebb jutást.
- Megtennéd, hogy nem töröd ketté a gerincoszlopom? – teszem fel a nehéz kérdést, és remélhetőleg sikerül levergődnie nagy nehezen rólam. Már ha egyáltalán akar… Ajánlom neki, hogy akarjon… Neutral
Motyogását próbálom figyelmen kívül hagyni, de még így is rettentő idegesítő főleg, hogy épp gondolkodni próbálok. Biztos kell lennie valami jelentőségének ennek a néhány soros versikének, amit alig néhány pillanattal ezelőtt osztott meg velünk ez a valami.
Mikor már kezdtem belemelegedni a rejtély megfejtésébe, hirtelen úgy éreztem, mintha pillanatok alatt leadtam volna a nemrégiben felszedett plusz kilóimat. Persze nem épp a legegyszerűbben. A shinigami majdhogynem cuppanó hang kíséretében vált le a hátamról, s szerencsére minden testrészemet, csontomat és szervemet a helyén, és egyben hagyta. Kellemetlen lett volna, ha a kis akciója közben gerinctörést, vagy valami hasonlót szenvedek el. Neutral Nem túlságosan érdekelt, mikor a lény szőrzete (O.o) segítségével operálta le rólam, és vágta hozzá az egyik fának. Csak egy shinigami. Biztos nem lesz semmi baja. Na meg nem nekem kéne az ő életét megmentenem tudtommal, hanem épp fordítva. Elvégre én vagyok a „gyenge ártatlan”. Na jó, lehetséges, hogy az „ártatlan” erős kifejezés, még idézőjelek között is, hiszen elvégre embereket ölök… Jó, a rosszakat, de akkor is. Semmivel se vagyok különb az előttem lévő vadállattól, aki pár másodperccel ezelőtt minden lelkiismeret furdalás nélkül dobta el a lányt.
Alighogy eltűnik az ismeretlen, zaklatott lelkületű, furcsa, és igen idegesítő lány, az oroszlán – vagy bármi is legyen az – hátrálni kezd, s látszólag igencsak fél valamitől. Hiszen olyan, mintha egyszerre támadna, s visszavonulásával védekezne is. Talán velem van a baj? Na jó… ez hülye kérdés volt. Elég nyilvánvaló, hogy velem elég nagy baj van. Persze ezt mások nem veszik észre, de a baj, akkor is baj. És… jó nagy…
Ahogy egyre csak hátrál, bele-bele csapkod a fák törzseibe, s ekkor jövök rá, hogy milyen nagyszerű favágási módszert dolgoztunk is ki együtt. Számára nem megterhelő, számomra meg végképp, hiszen semmit nem csinálok azon kívül, hogy lassan közeledek hozzá, és figyelem tetteit. Persze azért az első tönk eldőlésekor kicsit összerezzenek, de a többit a szokásos, és jól megszokott fapofámmal várom be, miközben az előzőeken verekedem át magam. Ekkor hirtelen egy újabb nő jön elő a semmiből, s már kezdem azt hinni, hogy ismét ellenállhatatlan vonzerőm a ludas az újabb hölgy megjelenésében, sajnos rá kell jönnöm, hogy ismételten nem az játszott szerepet a dologban. Válaszként én is biccentek felé, csak hogy ne tűnjek udvariatlannak. Persze nála is jó lenne bevágódni, mint ahogy mindenki másnál, csak hogy véletlenül se gyanakodjon rám. Neutral
- Nekem aztán nem kell a szigeted… Van jobb dolgom is. – vágok vissza a gondolati síkon érkező üzenetre, megfeledkezve arról, hogy már nem kettesben vagyunk.
A nő tekintetétől a hideg futkos a hátamon. Valami nagyon zavarhatja rajtam, s látszólag teljesen az ellentéte az előző, sipítozó óvodásnak.
- Magamtól jöttem – válaszolom a kérdésre kissé talán megsértődve. Engem senki se utasítgathat csak úgy. Ha valamit nem akarok elvégezni, akkor nem teszem meg. Vagy megteszem, csak épp a saját szám íze szerint, s pont úgy, hogy nekem legyen belőle inkább hasznom. Ha már nincs lelkiismeretem, használjuk is ki, véleményem szerint.
Tekintetünket egymáséiba fúrva próbáljuk kifürkészni a másikat. Annyit sikerült megállapítanom, hogy igen gyanakvó, és savanyú jellem. Olyan, mint aki citromba harapott. Neutral Persze valószínűleg olykor ugyan ez rólam is elmondható. Főleg a gyanakvó rész, hiszen sorozatgyilkos lévén senkiben se bízhatok meg. Még a saját családomban sem. Bár bennük a legkevésbé…
Fogalmam sincs, hogy meddig állhattunk egyhelyben, farkasszemet nézve, amikor hirtelen arra eszméltem, hogy körbe vettek minket. Azonnal beindultam a dologra, és kezem automatikusan az övemben elhelyezett kés felé csúszott. A nő is kezdett egyre közelebb kerülni hozzám, ahogy közeledtek az őslakosnak tűnő egyének.
~ Remek… Most mi jön? Feltálalnak vacsorára? ~ teszem fel magamban a kérdést, melyet a belsőmben lévő rosszfiú halk kuncogással nyugtáz. Persze remélem nem így lesz, hiszen már nem egyszer vágott át. Még saját magamban se vagyok képes megbízni… Kész röhej…
- Ami azt illeti, én értem, hogy miről magyaráznak. Vagyis inkább kérdezősködnek. – mondom halkan, miközben fürkészem támadóinkat várva az alkalomra, hogy mikor eshetek nekik.
Még szerencse, hogy az unokatestvérem félig amerikai, és így volt alkalmam gyakorolni az angol nyelvet. Most végre alkalmam is nyílik használni a zseniális nyelvtudásomat. Bár eléggé akcentussal beszélnek, amit az első pillanatban nehezen értettem meg, de pár másodpercnyi gondolkodás után leesett, hogy miről van szó.
- Csak a szokásos kérdések. Kik vagyunk, meg miért vagyunk itt. Meg valami helyi energiáról beszélnek. – fordítom neki a helyi lakosok óhaját, sóhaját, majd angol nyelvre váltva, válaszolok azokra a kérdésekre, amikre tudom a választ:
- Véletlenül keveredtünk ide. Még csak azt se tudjuk igazán, hogy hol vagyunk, és hogy miért. Legalábbis én nem. – mondom, utolsó mondatomat már inkább csak motyogva. Elvégre nem tudom, hogy az ismeretlen nő mit keres itt, és hogy miért. – Egyébként… miféle energiákat zavarunk? – teszem fel a kérdést. Lehetséges, hogy kapcsolatban van a nemrég eltűnt cirmossal is?
Vissza az elejére Go down
Ayumu Michiyo
7. Osztag
7. Osztag
Ayumu Michiyo

nő
Taurus Rooster
Hozzászólások száma : 144
Age : 30
Tartózkodási hely : itt is, ott is :D 7. osztag, 10. osztag és még Karakurát is megszálltam... muhahaaa >.<
Registration date : 2011. Apr. 24.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Irány "El Volcánico" Cl0te21100/30000Irány "El Volcánico" 29y5sib  (21100/30000)

Irány "El Volcánico" _
TémanyitásTárgy: Re: Irány "El Volcánico"   Irány "El Volcánico" EmptyHétf. Nov. 28, 2011 11:51 am

Tiszta rejtekes rejtek volt ez a temérdek rengeteg, vagyis nem is, csak annyira egybeépült minden, kicsi fejem majd belekékült, de azért hősies határozatba tároztam, hogy életemet és véremet a becsület-kódex Cincin lovagjáért! *.* Bizony, meg akartam védeni az Ismeretlen idegent, mert olyan menteni való királylány volt, csak aranyhaját kellett volna lógatnia rémisztő magasból, kerekerdő toronyba zárva. De mi sem volt célra vezetőbb védelem, mint gyámoltalan hátán csimpaszkodva várni, ugyan mikor kapjuk el a megfelelni nem akaró felelőt, hogy pillanatnyi pilla illan, és csak rikkanthassak zsííííhát!, ellenségre szegezett szegett szeggel támadásba indítványozva.
Várhattam volna, míg örökkévalóság lába le nem járja magát, az idők végezetén is túl, ahol a cuki göndör szőrű kismalac is túr, úgy futott-szaladt a messzeségbe, hogy majd életét vesztette, mert kicsi visongással menekült batyujában piros almával, nehogy ne legyen elemorzsiája, ha véletlen megéhezne a nagy hajsza alatt. Vérzett a szívem, és épp olyan elhatározásban szottyongattam Ismeretlent, hogy nem hagyom ugyanarra a számkivetett sorsra jutni, mint édi kiskucut, mert nem tehettem, csak fütyörészve elfordítom fejem, míg a nagy szőrgombóccica kifalatozza alólam hű paripámat. Dehogy is, előre hát, majd én kiporolom a rossz cicuska szőrét, engedély nélkül ne riogassa a kissé ijesztő, de még mindig barátságosabb kisfiút (xD), velem gyűlik meg a baja. :/
De alig gondoltam ki magasan szárnyaló kismadárka gondoltaimat, gonosz cicus máris markába kaparintotta én kicsit csőrike énem, és vele együtt egész testem, hogy hiába tapadtam én szorgalmas matricaként ismeretlen kisfiúra, valahogy mégis leerőszakolt róla. ToT Még erőtlen NEEEE!-felkiáltásom sem létezett fülemben, mert superszónikus sebességgel hagytam le, csak fülem sikoltott a nagy légellenállástól. Most aztán igazán megértettem, milyen rossz is a repülőknek, hogy mindig visít rájuk a szél, bizonyosan ezért nincsen fülük, így aztán nem zavarja fejüket a hangoskodás, sem a nyikkanás, amit csitt-csatt-baaaam, és elég ijesztő volt. o_O
- Hahóóó… - magyaráztam, mert az ismeretlen sötétség, ami csak teljesen üres volt, vagyis én nem láttam senkit és semmit, még magamat sem, ha voltam egyáltalán, mert az is előfordulhatott, hogy csupán egy hang vagyok, és már hozzá is szoktam. Egy nagyon vicces kicsi hang voltam a mindenségben, és ahogy visszahangozva daloltam, olyan buli volt, mintha csak velem partizott volna Pimpinkin is.
Kellett is nekem emlegetni, egy nagyon iciri-piciri rés nyílt a sötétben, és annyi fény áramlott be a miniajtón, hogy egész félhomály kerekedett körülöttem, nagyjából már láttam is, de környezetben nem állt be változás, csak színe lett haloványabb, és nem a nagyon ijesztő sötét. Magamat is néztem, de nem igazán láttam, a kis ajtó is egészen majdnem visszacsukódott, hogy csak bevetődve tudtam elkapni, nehogy elmenjen a fényem, mert egyedül egy hangként nagyon félni fogok. T-T Hiányzott a Nyuci-chanom, kedves Éditaichou, Mitsu taichou, meg Hana-chan is, hogy küldetésre menjünk, és beszuttyongassuk Aoi-chant. Menni akartam, át azon a kis lyukon, hogy ne legyen mindenütt ennyire sötét, és hideg, és csak hang, de hiába próbáltam, a kezemen kívül semmi sem fért át a fénybe, és ha vállig bent matattam a nem is tudtam hol, akkor odakint magamnak majdnem teljes sötétséget csináltam.
Hiába csápoltam, tapogatóztam, sehogy sem értem el semmit, és már épp mikor a gyanúper éledezni kezdett bennem, hogy semmi, de semmi nincsen odaát, valami megbántotta az ujjam. Olyan gyorsan fújtam visszavonulót, egészen messzire kuporodtam az ajtótól valahova, és vérző ujjal ücsörügtem rettegve. Nem tudtam, mi történt, nem is láttam semmit sem, és nem is éreztem, vagyis annyit éreztem, hogy fáj, de mintha csak a semmitől fájt volna. Úgy folyt vérem, mintha legalább nem lett volna helyén egynéhány ujjam, pedig ellenőriztem, és mind megvolt, de annyira mélyről jövő rettegés fogott el, nem tudtam, merre is legyek, mit is tegyek.
- Áhááhá-uuuh… T.T – pityeregtem teljes lendülettel, mire óriási nagy ajtó nyílott, olyan fénnyel terítve be a szemem, hogy egyáltalán semmit sem láttam, és egészen sokáig volt ilyen rémisztő jelenség, mindenfelé csak fehér foltok villództak, aztán lassan kezdett megjavulni a szemem, és olyan boldog lettem, még sírni is elfelejtettem. – Nyuszikaaaaa!*.*
Már csak az kellett volna, a föld felett lebegjek néhány centivel, olyan édes volt az a normális, kis fehér nyuszika, csak akkor kezdtem sikítva körbe-körbe rohangászni, mikor édes nyuszimusz árnyéka hatalmas vérengző fenevaddá mutálódott, és gonoszul vicsorgott rám. Sosem láttam még ilyet, és annyira félelmetes volt, hogy remegő térdeim sem állíthattak meg a menedék keresésében, de hiába próbálkoztam, úgy éreztem, minél több kört teszek meg, annál nagyobb lesz a nyuszika is, az árnyéka is, míg végül már egészen apróra töpörödött törpördögnek éreztem magam, de annyira, hogy nagyon. Lehettem-e golyóstoll méretű, nem is tudom, de már lassan azt sem tudtam, hogy vagyok, vagy merre. Annyit rohangásztam körbe-körbe, kezdett az oxigénem is nagyon fogyni, meg a világ forgott, pedig nem most kellett volna táncolnia, mert ahhoz képest, hogy én az életemért küzdöttem és rohantam, nyuszika is csak kárörvendően pörgött vad vicsorgásával. Golyóstoll voltam, vagy tollongós, egyre ment már, hiába írtam ki mindenféle betűvel, hogy sós, meg help, senki sem jött megmenteni, nyuszika meg csak csapkodott hatalmas mancsával, mintha gonosz cica lenne, egérrel játszogatást imitálva, és egy teljesen váratlan pillanatban HHAAAAMMMM!, elnyelve kicsiny buksim, meg mindeneem.
Velőt rázó sikollyal ébredtem, és kicsit nagyon pihegve, lihegve, hörögve bömböltem egy helyen, ahova ilyen kifacsart narancsként lettem eldobva. Minden félelmetes, borzalmas és kusza volt. Egyedül azt tudtam, hogy megevett egy hatalmas nyuszi, és Golyóstoll vagyok. A többi információ valamiért nem volt hozzáférhető, pedig rémlett valahonnan, hallottam már erre szót, hogyan is kell mondani, de nem jutott eszembe. Golyóm is csak forgott, sajgott, és hasogatott, nyöszörgésen kívül nem is igazán tudtam életjelet a jelenbe adni, meg nem is akartam én azt, hát tökéletesen megvoltam kicsavart narancsos golyóstollnak a sokk hatása alatt. Csak tudtam volna, miféle helyen vagyok, kicsit megkönnyítette volna dolgom, kell-e tartanom újabb vérengző morgonc-Nyúl támadástól, vagy nem lesz kötelező áldozati báránynak lennem.
Ekkor hallottam meg egy rettenetesen ijesztően ismeretlen hangot, és már épp majdnem nemlétező odvas fának odvába vetettem magam, nehogy vérállatragadozó ragadjon rám, és felfaljon elevenen, ha már egyszer megúsztam egy veszettül veszettNyuszi támadását. Minden esetre halottnarancs-politikámon nem állt módomban változtatni, mert inkább jobbnak láttam beolvadni a környezetbe, ha már kiolvadni nem tudtam onnan, és mivel egyetlen mukkot nem értettem a micsa-micsaból, hogy mi is lehet, tökéletesen úgy tettem, mint aki se hall, se lát. Nem egészen addig követtem a tereptárgy tökéletes létezését, míg a szép kislány meg nem molesztált, mim fáj, meg jól vagyok-e, és láttam a valami-kijét, hát erre a kérdére már rögtön kaptam a fejem.
- Én láttam, nagyooon ijesztő volt, sohasem láttam vérengző fenevad nyuszikát, de ez megevett, én mondom, bent voltam a szájában, aztán meg csak itt voltam, és Golyóstoll vagyok, ti kik vagytok? – Valami fura púpot hordott a hátán, aminek feje volt, szóval biztosan külön nevük volt, és mivel nem mutatkoztak be, muszáj volt megérdeklődnöm. Meg is tettem, nem volt ezzel gond, maradéktalanul végrehajtottam feladatom, így tovább heverészhettem cseppet sajgó bucival, de azért igen jól fogó golyóstollal. – Tényleeg, tudodjátok, hogy mi ez a hely, és mit csinálok itt? Csak mert én nem tudom, csak azt, hogy szeretem a narancsot, a golyóstollat, mert én is az vagyok, meg a nemvérengző, pici szőrgombóc nyuszikákat. *.*

Vissza az elejére Go down
Urahara Kisuke
Globális moderátor
Globális moderátor
Urahara Kisuke

Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 210
Age : 31
Registration date : 2011. Aug. 03.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: Kalapos tudós
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Irány "El Volcánico" Cl0te0/0Irány "El Volcánico" 29y5sib  (0/0)

Irány "El Volcánico" _
TémanyitásTárgy: Re: Irány "El Volcánico"   Irány "El Volcánico" EmptyHétf. Jan. 09, 2012 5:01 am

Ahogyan elindultok a sűrű erdőben a táj, mintha az érzékeiteket csalná tőrbe. Vannak pillanatok, mikor úgy érzékelhetitek, hogy a földből egy különleges gőz szállna fel, valamint billentene ki titeket egyensúlyotokból. A látásotok néha-néha kissé homályosnak tűnhet, mintha pulzálna. Az egyetlen, de biztos pontja a jelenlegi helyzeteteknek, hogy hallottátok a különös lény fenyegetését. Illetve ott van az is, hogy a hőmérséklet egyre csak nő, és nő. S ahogyan haladtok beljebb a távolból egy vulkáni kráter csúcsát pillanthatjátok meg. Maga a vulkán még kissé messze van, de az itteni hő lassan elviselhetetlenné válik a hideg shinigami uniformiskoz képest. Talán, ha lejjebb adtok ebből, azzal kiküszöbölhető a nyárias hőmérséklet. Egy gyönge, tiszta szél csap át a környéken előre tolva titeket nyomásával. Egy kisebb mocsaras részhez juthattok, ahol a környezet ismét groteszk ellentettjébe csap át. Ugyanis fekete ködben materializálódott tüskék lógnak ki a földből, melyre mindenképpen megoldást kell találnotok az átkelésre. Talán ez még nem is jelenthet nagyobb problémát, inkább maga a fenti látvány az, ami helyet adhat az aggodalomra. Ti magatok is láthatjátok azt a törzset, akik éppen ismerős alakokat cipelnek fel a helyre. Bár ők még meglehetősen távol vannak, számotokra nem jelent gondot a lélekenergiájuk érzékelése. Eme esetet kémlelve pedig rá jöhettek, hogy a vulkán valamiért fontos része lehet ennek a szigetnek. Így hát ha sikerül átkelnetek a nehéz terepen, s megindultok társaitok megmentésére egy idő után furcsa kántálásnak lehettek tanúi. Ai és Diran kezei, valamint lábai kötéllel lekötözötten vannak kifeszítve egy fagerendára, amit jelen pillanatban függőlegesbe állítottak. Esélyük sem lehetett a tömeggel szemben, s talán már ti is rá jöhettek, hogy ennek a szigetnek lakói sem éppen természetesek. Mindegyikük afro bőrét fehér, ezüstösen csillogó jelképek fedik. Az egyikük, - tán a legidősebbik - egy lángalakú tetoválást hord a mellkasán. Az ő kezében lévő bottal, különleges mozdulatokat tesz, melyre a nem messze lévő vulkáni magma erőteljesen bugyogni kezd. Néhányan ravaszul elmosolyodnak, s vannak olyanok is, akik eme pillanatban félni kezdenek.
Hosszas perceken keresztül nem veszik észre a hátuk mögött lévő shinigamikat. A rítusuk izgalmában nem törődnek a rájuk leselkedő veszélyekre. Ez az ő helyük, és egyetlen céljuk jelen pillanatban, eme kettő feláldozása a vulkáni "istenségnek". Néhány füst jelenség után egy érdekes kép materializálódik. Mintha maga a mágus alakja még nem egészen fizikai formában, de megjelenne. Mágia lehet talán? S ha így is van, mély hangra lesztek figyelmesek.
- Ők volnának azok? Dobjátok mind a lávába! Nem, nem csak azt a kettőt, ott mögöttetek is. - Utasítja népét az istennek hitt mágus, s közben ködszerű kezével Anaoék irányába kezd el mutogatni. Az "istenség" eme mozdulatára rengetegen pillantanak a jelenlévő betolakodókra. Néhányuk pillanatok alatt dárdával rohamozzák meg a delikvenseknek. S a csata elhúzódhat akár percekig is, mi alatt a lenti láva egyre csak bugyog. Az idő pedig szépen lassan válik elviselhetetlenné, azonban rövidesen mindannyian megismerkedhettek az igazi kínokkal. Mindannyitok, néhány törzsi taggal egybevéve csapódik bele az égető lávába. Vajon tényleg éget igazából is?

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Shiroichi Anao
10. Osztag
10. Osztag
Shiroichi Anao

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 368
Age : 43
Tartózkodási hely : Valahol Seretei újdonsült romjai között
Registration date : 2010. Dec. 03.
Hírnév : 77

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag Kavicskapitánya *3*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Irány "El Volcánico" Cl0te40700/45000Irány "El Volcánico" 29y5sib  (40700/45000)

Irány "El Volcánico" _
TémanyitásTárgy: Re: Irány "El Volcánico"   Irány "El Volcánico" EmptySzomb. Jan. 21, 2012 10:47 pm

Annyira, de annyira megörültem annak, hogy a két eltűntből egyet sikerült megtalálnunk, hogy szinte észre se vettem kínaiul hangzódó zagyvaságait, melyet kérdéseimre próbált összehozni. Nem elég, hogy nem értettem szóról – szóra, miről is beszél Micchan lányom, de még a felénél is csatlakoztam be mondandójába nagy örömöm miatt, ami még inkább megnehezítette dolgomat. °o°” Pedig általában nem okoz nehézséget a megértése! O.o” De, amikor azt állítja, hogy ő egy vérbeli „Golyóstoll”… rögtön koppan a dolog, mely egyértelműen sipákolja elmémben, hogy itt gond van, méghozzá nem is kicsi! Íróeszköznek hinni magad az már kész rémálom! o_o”
- Szerinted is beüthette a fejét, Sir. Myo-chan? – kezemmel takarom arcomat, hogy falként használjam halk suttogva feltett kérdésemhez, melyet Myo-channak intézek, nehogy véletlenül meghalhassa a beszédben zagyvaságokat összehordó Micchan lányomat. Sajnos én nem értek ehhez, így csak remélni tudom, hogy Myo-chan ezen a téren okosabb. Bár nem hiába lehet hadnagy, biztos okos is, nem csak erős! Surprised Likikividáljam, vagy mi? ._.” – felmerül bennem a jól irányzott nyúlütés – tarkón vágás – gondolata, mellyel kicsit pihenő állapotba kényszeríthetjük Micchant, hogy összekaparhassa magát. Addig maximum cipelem őt is, míg meg nem találjuk Ai-sant, meg a varázslót vagy kit, amire Myo-chan kíváncsi. Surprised
- Szóval, Micchan… te nem „Golyóstoll” vagy, hanem Micchan! Oké? Ez a szörnyű igazság. Jobb lesz, ha elfogadod! A nyuszik stimmelnek, a narancs elfogadható, egészséges. A hely pedig nem lényeg, viszont Ai-sant kerested, ahogy mi is... gondolom. Surprised No, de ennyit a helyzetjelentésről! Iszkiri, előre! – ragadom meg a kezét, mielőtt a fejébe veszi, hogy nem arra megy, amerre mi és megint eltűnik, ahogy az indák támadásakor is. Meg amíg nem jön helyre elméje, addig célszerű inkább biztosítani, hogy a közelünkben legyen.
- Rendben, Sir. Myo-chan, merre menjünk tovább? – érdeklődöm, abban a reményben úszva, hogy az ő látását nem zavarja egy furcsa valami, amely az én egyetlen látó szememet igen. ._. Időnként megdörzsölve próbálom elkergetni ezt a homályos réteget tekintetem elől, illetve igyekszem megküzdeni az időnként egyensúlyomból való kilengéssel, mely miatt olykor – olykor furcsán lépek. De nem botolhatok el Myo-channal a hátamon! Milyen fegyverhordozó lennék így? ._.” Szerencsére a plusz súly, mely a földhöz szegez, megkönnyíti a helyzetemet. Néha – néha, mikor Micchan akar közelebbről megismerkedni a talajjal, igyekszem megtartani, nehogy ténylegesen is üdvözölje. Elhiszem, hogy jó barátok lennének, de ez nem éppen az ismerkedés ideje. Surprised
- Eöööeee… szerintetek is egyre melegebb van…? @.@” – öt lépésenként teszem fel a kérdést, ahogy egyre inkább forróbbnak érzem a klímát. Szívesebben lennék most cápa vagy akár kardhal egy nagy tengerben úszkálva, mintsem, hogy ezt a hőt kelljen elviselnem továbbra is! A végén csupán sült hal lehetnék egy tepsiben… @_@” Nagyon nehézkes elviselni a hőmérsékletet még a szellős uniformis ellenére is. Myo-chant cipelve a hátamon végképp kellemetlenné teszi az egészet. De ő még gyerek, neki rosszabb és nehezebb lehet elviselni mindezt, így ki kell bírnom! ˇ^ˇ
A szelő kész felüdülés volt számomra, még az utat is megkönnyítette, minimum három lépéssel előrébb vitt minket, adott pár másodperc előnyt! *<* Jöhetne még egy – két ilyen átfutó szelő, nem panaszkodnék érte, becs szó! T^T
- Nehh… inkább a meleget, mintsem ezt! T_T – horkanok fel, megtorpanva a látás zavaró sötét füstgöngyöleg után meglátott éles, ég felé nyújtózkodó tüskék előtt, még épp időben, mielőtt sikerült volna beletrappolnom az egyikbe. – Tippek az áthaladásra?! ToT” – hallgatom meg szívest örömest az esetleges ötleteket, miközben azon nyivákolok magamban, hogy vajon miképpen kellene keresztülcsörtetni ezen a tüskéságyon. ~ Ez jellemző rád Kiscsillag! Sosem használod az eszed, jajj… miket beszélek! Nincs is. |-( Ha csak beszólni jöttél, akkor jobb, ha távozol a képből, mert igenis, most gondolkodok! >.>” … Háh, életed legjobb poénja volt ez, Rózsabimbó! Amúgy vizslass már előre, hátha megihlet. ~ Idegesen fújtatva meresztem szemeimet előre, ahogy Hyozanryuu is mondta, de nem látok semmit, mit kellene észrevennem? .___.” Biztos megint hazudott, átvert, fúúú… a nyavalyás kis kígyóját! >.>
S tovább mérgelődnék magamban, amennyiben Myo-chan nem hívta volna fel figyelmemet a furcsa fazonok által rabul ejtett Ai-sanra! °o° Fúúúúúúúúúúúúúúú….. .____.
- Egy kicsit, Myo-chan. Köszönöm. – teszem le a földre, hogy használhassam a hiperszupercsúcs technikát, mely hasznunkra válhat az átkelésnél. Üdvözöljék a nagy és hatalmas mágiát! – Hadou no…!!! Khm - köhécselve, fordulok el Micchantól és Myo-chantól fél oldalasan, hogy bal karomra felfirkált titkos írásból – mely számokból és rajzokból tevődik össze – megnézhessem a kidou számát, hogy újból nekieshessen annak hangoztatásának. Háh! Voálá, meg is van! Cool
- Hadou no nijuugo: Ikusa no hane! – a lélekenergiából felépített szárnyak azon nyomban hátamra materializálódnak a parancsot követően, mely kis súgással ugyan, de legalább meglett. Ezt követően egyik karomba felkapva Myo-chant, másikba pedig Micchan lányomat, átröppenek velük az akadálypálya fölött és csak remélni tudom, hogy nem lesz túl nagy a súly, mely lehúzhatna minket a tüskés szőnyegre. ._.”
– Jobb lesz, ha sietünk! Ai-san nem úgy nézett ki, mintha örömmel sétálgatna velük. – teszem le mindkettőjüket stabilan a földre, amint átértünk a veszélyes zónán. Sir. Myo-chan, csak utánad. – engedem, nagy lovagias mozdulatokkal, szívest örömest előre Myo-chan, hiszen most ő a kapitány, neki kell minket vezetnie. Különben is, igyekszem a sarkában haladni és szemfüles maradni, hogyha történne valami. ._. Viszont Micchan lányomat sem hagyhatom bajba… úúú@.@ Két helyre figyelni egyszerre nehéz!
Odaérve a helyszínre, elképedve nézem az eseményeket és mielőtt bátorkodnának továbbmenni a leányzók, mindkettőjüket megállítom. Nem hiányzik, hogy csak úgy belevessék magukat a nagy, ijesztő tömegbe. Gondolom, okosabb is lenne háttérben nézni az eseményeket és majd innen meglepni őket a megfelelő pillanatban! De végül hát nem én nem bírtam megállni, hogy ne szóljak közbe? *<*”
- Woaah, Myo-chan, megtaláltuk a varázslódat! Surprised – mutatók a kántálók egyikére lelkesen, kinél az a furcsa bot van és olyan ízét tudott megjeleníteni, ami beszél és… heh? o_o Hogy, mi? A lávába, minket? °o°”
Döbbenten lépek hátra egyet, majd reflexszerűen kapom fel Myo-chant és Micchan lányomat, hogy a felénk közelítő hegyes botos ürgéket a még hátamon lévő szárnyak segítségével elkerülhessük és a cölöpökhöz kötött Ai-sanhoz mehessünk, hogy kiszabadítsuk őt a nagy tömegharc közben. Remélem, ameddig ezzel foglalatoskodok, számíthatok a két leányzóra és feltartják azokat a furcsa szerzeteket. O.o”
- Hát Ai-san, láttalak már jobb helyzetben is! Surprised – Hyozanryuut a markomba fogva máris elvágom az Ai-sant fogva tartó köteleket, majd a mellette lévő, hasonló helyzetben leledző szerencsétlent is kiszabadítom. Bár fogalmam sincs arról, hogy ki ő, de rossz nem lehet, hogyha őt is elkapták az itteniek.
Ez után a felém irányuló csapásokat Hyozanryuuval próbálom hárítani, ami rozsdás pengéjének cseppet sem nyeri el tetszését, így visszacsapni pusztakézzel teszem, vagyis pontosabban rúgásokkal, miközben ügyelni próbálok az esetleges lesből érő támadásokra is, mely Myo-channak vagy Meicchannak szólnak, nehogy bajuk essen. Ai-sant nem féltem tudom, hogy ő Seretei legerősebbike és biztos állja a sarat! *.* De az egyre elviselhetetlenebb hőmérséklet kezd túltenni mindenen, kezdek miatta eléggé lelassulni, ez a beszerzett egyes vágásos sebek is kitűnően megmutatják.
- Nehehehe… én esőben akarok meghalni hétszáz évesen!!! TT^TT – szinte vonyítom a tényeket, mikor már a láva irányába zuhanunk. Le se merek nézni, hogy vajon milyen közel is lehet a tűzmedence. Remélem, Ai-san kitalál valami jót, amivel megúszhatjuk a lávában való fürdést. T.T”
Vissza az elejére Go down
Kagami Ai
3. Osztag
3. Osztag
Kagami Ai

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 302
Age : 31
Registration date : 2011. Apr. 04.
Hírnév : 95

Karakterinformáció
Rang: Kapitány, Kagami főnemesi ház XVIII. feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Irány "El Volcánico" Cl0te51050/65000Irány "El Volcánico" 29y5sib  (51050/65000)

Irány "El Volcánico" _
TémanyitásTárgy: Re: Irány "El Volcánico"   Irány "El Volcánico" EmptyHétf. Jan. 23, 2012 12:54 am

*Rég volt már, hogy ilyen helyzetbe kerültem volna. Tán még újonc koromban fordult elő tapasztaltságom hiányában. Ám az évtizedek megkeményítésével egyre kevesebb szorult helyzetet sodort elém az út. Némi értetlenséggel kémlelem a rám tekert köteleket, valamint a fagerendát. Azon gondolkodom jelen esetben, hogy vajon a lélekenergiám felszabadításával elszakíthatnám-e? Esetlegesen milyen kidouval szüntethetném meg? Az események lefolyásában ez a gondolkodás bizony nehéznek bizonyul. Nem lehet karóval a hátadon gondolkozni. Még én sem vagyok rá képes, csak az jár a fejemben, hogy most ez nem azaz a helyzet, amikor feláldozhatom saját magam. Ennek értelmében, mint a Gotei egy hadnagya, kötelességem kitalálni valamit szabadításomra. Ezzel akár társaimat is bajba sodorhatom. S ahogyan ezt a továbbiakban is észlelhetem, nem is olyan sokon múlik. Rideg pillantásomat szegem Anaora, amikor egyszerűen a zanpakutoját használva vág le a helyemről. Maga a momentummal valójában nincs gond, de vajon ő ezt átgondolta egyáltalán? Vagy csak megint a feje után ment, ahogyan általában cselekedni szokott.*
- Tűnj el innen..shinigami! *Ellenkezek, hiszen teljes ostobaságnak vélem, hogy ide jött. Ezzel csak ront a helyzeten. Nem csak a saját, de a küldetés kimenetelén is. Ez pedig feledtébb nyugtalanító tényező. Ennek fejében képtelen vagyok nyugton maradni, és azt várni, hogy kiszabadítsanak. Inkább menjenek el, míg nem késő.*
- Nem kell kockáztatnod...senki nem kérte Anao! *Dühös sóhajtással konstatálom, hogy önfejűsége szinte határtalan. Bárhogyan is, ő pont az a fajta, aki nem hagyja cserben a barátait. A körénk tömörülő tömegre pillantva rántom elő a zanpakutomat. Nem értem, miért nem vették el tőlünk, de ennek is biztosan megvolt a maga oka. Ezek a népek bizonyára nem gondolkodtak el azon, hogy miféle szerzetek lehetünk mi. Ha pedig nem így volna, akkor pedig ostobák, hogy shinigaminál hagynak egy fegyvert, nem is akármilyen fegyvert. Egy keresztező mozdulattal védem ki a felém bökő lándzsát, hogy a penge tompa felével hárítsak. Természetesen, ezt követően egy jobboldali levágó mozdulattal hatástalanítom a bennszülött fegyverét. Ám már késő, hiszen az egyik tárgya éppen ugyanúgy lök le engem a kráterbe, mint társaimat. S a meleg egyre csak közeledik. Végig fut valami gondolataimban.*
- Nyomjátok meg az órát, lehet nem véletlenül kaptuk a Juunibantaitól! *Figyelmeztetek mindenkit, habár a feltörő gőzök és égető gázoktól nem tudom mennyire lehet hallani. Megvan a lehetősége annak, hogy a felfelé törő süvítő hang eltompítja a sajátomat. Ez persze nem volna szerencsés, de ellene aligha lehetne mit tenni. Csak reménykedni lehet, hogy ez nem így van. Érzem, hogy a bőröm ez alatt nagyon felforrósodott, de még az órát sikerül megnyomnom, hátha járok némi sikerrel a láva égetés előtt. Feltehetőleg majd így lesz, ha nem akkor...*


A hozzászólást Kagami Ai összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Márc. 25, 2012 12:02 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Atarashi Miyoko
11. Osztag
11. Osztag
Atarashi Miyoko

nő
Virgo Tiger
Hozzászólások száma : 93
Age : 25
Registration date : 2010. Aug. 09.
Hírnév : 35

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Irány "El Volcánico" Cl0te51900/65000Irány "El Volcánico" 29y5sib  (51900/65000)

Irány "El Volcánico" _
TémanyitásTárgy: Re: Irány "El Volcánico"   Irány "El Volcánico" EmptyHétf. Jan. 23, 2012 7:03 am

Hűséges fegyverhordozóm háta továbbra is elég kényelmes és meleg ahhoz, hogy örömömet leljem az ott tartózkodásban, így egy pillanatig sem ellenkeztem, amikor Anao-nii felkapott a hátára, sőt, inkább minél jobban hozzábújtam, mert még mindig dideregtem T_T Úgy hallottam, hogy ha becsukom a szemem és mondogatom magamban, hogy nem fázok, akkor nem is fogok fázni, szóval ezt ki is próbáltam gyakorlatban, de eleinte nem úgy tűnt, hogy működik T_T Aztán viszont ahogy haladtunk, néhány perc múlva észrevettem, hogy már nem remegek! Surprised Ehhez a varázslathoz idő kell ezek szerint, ha ügyesebb leszek majd, akkor biztos gyorsabban sikerülni fog Surprised
- Buta vagy, Miyoko-chan csinálta a meleget, varázslattal! Surprised - okítottam ki oktondi alattvalómat, bár nem is tudtam, hogy képes vagyok másokat is felmelegíteni. De nyilván ezért vagyok én Soul Society legtehetségesebb shinigamija, mert én ilyesmire is képes vagyok Cool Még mindig köhögtem sajnos, úgyhogy a hideg megszűnése ellenére inkább visszabújtam Anao-nii háta mögé és addig is pihentem egy kicsit. Még mindig álmos voltam, de már egy fokkal éberebben léteztem köszönhetően az előbbieknek. Végül fegyverhordozóm hangjára pattant fel újra a szemem.
- Michi-nee~! Okaeri! - Dugtam ki a fejecskémet a lefokozott halálisten társam háta mögül, hogy üdvözöljem rég nem látott barátos nénimet Surprised - Miyoko a híres juubantai taichou, meg juuichibantai fukutaichou is, Myo-chan, ő itt pedig hű társa és fegyverhordozója, Anao-nii! Michi-neenek pedig az a feladata, hogy csatlakozzon hozzánk és segítsen legyőzni a gonosz varázslót, aki uralja a szigetet! Surprised Ez a mi szent célunk!
Magyaráztam lelkesen új bajtársunknak, és közben lehurrogtam Anao-niit is, aki bolondságokat beszélt. Biztos nem ütötte be a fejét, Michi-nee teljesen normálisan viselkedett, hiszen szereti a nyuszikat, mint Rei-tan Surprised
- Arrr, amerre a szél fújja a vitorlánkat! - utasítottam a már csak volt kapitányt, aki mostan kormányossá avanzsált, vagy magává a hajóvá, aki elviszi a kalózokat a kincshez! Tengeren voltunk, érezhetően imbolygott alattam a hajó és köd ereszkedett le ránk, hiszen a látásom hol elhomályosult, hol kitisztult. Veszélyes vizek voltak ezek, nem csoda hogy szükség volt a kapitány navigálására. Ráadásul a hőség is egyre növekedett, most már melegem volt és kicsit kezdett a figyelmem is tompulni a kábaságtól. Nem éreztem jól magam, és ez nyöszörgésemen is meghallatszott. A táj egyre vadabbnak tűnt, a fehér és hideg és nedves valamihez képest már teljesen más volt ez a hely :/ Nem volt szép, gonosz volt >.> És a baljós érzés a hegy felől érkezett, amikor pedig oda is pillantottam, felfedeztem másik elveszett társunkat.
- Anao-nii, Michi-nee, ott van Ai-senpai! - kiáltottam fel mutogatva a fekete emberekre, akik vitték őt. Hogy merészelik elrabolni ezek a galádok? Ez megbocsáthatatlan bűn! >.> Nyugtalanul toporogtam, amíg Anao-nii nem talált rá módszert, hogy átkeljünk gyorsan a mocsáron és elégedetten morogtam, amikor a levegőbe emelkedtünk. Tekintetem haragos és eltökélt volt, ki akartam szabadítani senpait! Futólépésben indulnék meg, de a hosszú haori akadályozott a mozgásban. A játék ideje letelt, így pillanatok alatt kibogoztam magam a szövetdarabból és Anao-nii kezébe nyomtam azt. Bármennyire is büszke érzés, a haori őt illeti meg, majd megszerzem a sajátomat idővel. És azt még nagyobb büszkeséggel fogom viselni *.*
Megszabadulva a gönctől jóval szabadabbnak éreztem magam, és a koncentrációm is valamelyest visszatért így, hogy frissebb lettem egy réteg ruha hiányában. Nem értettem, miért fog vissza minket Anao-nii, azzal nem segítettünk, hogy tétlenül nézzük, mit tesznek ezek a fekete és gonosz bácsik!
- Mágia... ő a varázsló... - motyogtam a jelenséget figyelve, egyértelműen azt súgták az ösztöneim, hogy ez valamiféle mágiának az eredménye. Tennünk kellett valamit, de mielőtt megmoccanhattam volna, észrevettek minket! Míg Anao-nii elrántott minket az felénk szálló dárdák elől, addig én megragadtam a kardom markolatát, és amint földet értünk, azonnal előbújt a pengém.
- Michi-nee, tiéd a jobb oldal! - néztem rá társamra, arcomra pedig halvány mosoly ült ki, ahogy belevetettem magam a sötét bácsik tömegébe. Mozgékonyságommal könnyedén manővereztem és ugráltam köztük, dárdáik hegyét egytől-egyig elkerültem vagy félresöpörtem, kettévágtam. Közben kardom lapjával és életlen felével ütöttem ki őket, egyiket-másikat pedig fejen vagy gyomron rúgtam. Csak egyetlen pillanatra néztem oda Ai-senpai felé, de a melegtől és a kifacsart testhelyzettől váratlanul megszédültem és elbizonytalanodott az ellensúlyom. Ez pedig elegendő volt ahhoz, hogy az egyik gonosz bácsi magával rántson a láva felé >.> A pillanatnyi meglepetésből hamar felocsúdtam, és az ellenség karján fellendülve a hátára kerültem, és onnan rugaszkodtam el felfelé. Láttam, hogy nem csak én jártam így, hanem a többiek is. Nem tétovázhattam!
- Chikara wo nigase, Kurokaze no Majokko! - kiáltottam fel, mire lélekölőm shikai formájába változott. - Konjiki no Odori!
Suhintottam meg a yarit, mire a fegyverről forgószél távozott, majd háromfelé vált, három társam irányába indulva. Megpróbáltam elérni, hogy felkapja őket az erős forgószél, hiába okozna nekik sérülést a villámok miatt, amik a belsejében cikáznak. De az még mindig jobb, mintha beleesnének a forró, bugyogó lávába. Én közben a láncnál fogva ragadtam meg a zanpakutoumat, és a sziklafal irányába hajítottam, arra gondolva hogy a dárda hegye belefúródik a falba, és majd megakadályoz, hogy leessek.
Vissza az elejére Go down
Ayumu Michiyo
7. Osztag
7. Osztag
Ayumu Michiyo

nő
Taurus Rooster
Hozzászólások száma : 144
Age : 30
Tartózkodási hely : itt is, ott is :D 7. osztag, 10. osztag és még Karakurát is megszálltam... muhahaaa >.<
Registration date : 2011. Apr. 24.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Irány "El Volcánico" Cl0te21100/30000Irány "El Volcánico" 29y5sib  (21100/30000)

Irány "El Volcánico" _
TémanyitásTárgy: Re: Irány "El Volcánico"   Irány "El Volcánico" EmptyHétf. Jan. 23, 2012 12:50 pm

Figyeltem, mit is mond nekem a kedves lény, mert nem szörnyike volt, örültem is neki. ^.^ Igazán aranyos volt, még azt is megmondta, hogy én nem Golyóstoll, hanem Micchan Golyóstoll vagyok. Micchan Golyóstoll. Egy ideig emésztgettem magamban a nevet, aztán ha már megtetszett, akkor még szép, hogy megjegyeztem. *.* Meg hát azt mondták, van valami szörnyű igazság, és hát igaz, mert annál szörnyűbb nem lehetett, hogy a narancs egészséges! o_____O Vagyis, nem tudom, milyen az egészséges, de az szörnyű hír volt, hogy az Egészséges Narancs, akit én követtem, az Ai, és nem tudom, ki ő, vagy miért, szóval elég szörnyű hír, de azért még nagyon hiányzott. Őőőő-chan szerint kerestem Egészséges Narancsot, és elvesztem. Mijáú-chan meg egész cuki volt, ő volt a fej Őőő-chan hátán. ^o^
Olyan boldog voltam, hogy velük együtt mehetek a hiányomat pótolni, nem láttam az örömtől, meg teljesen átfagyosodtam az időben, mindenfelé folyt rólam a lé (xD), már majdnem kétségbe is estem, hogy nem lesz tintám, ha mind elfolyik, és nem lehetek Golyóstoll, pedig én úgy az akartam lenni, meg Micchan is, csak nem tudtam, mit csinálnak a Micchanok, csak valami olyasmi rémelt, hogy mindig nyuszikáááák. **o** De igen ám, cuki nyuszikák ugráltak nagyon intenzíven a szemem előtt, majd lekaszáltak a lábamról is mindig, csak sosem tudtam őket megölelni, pedig szerettem volna, de hiába, ha jöttek volna, valami mindig visszatartott. Már készültem hátranézni, vizsgálatot tartani, ugyan, merre rejtőzik az a gonosz akármi, ami fogva tart, és nem tudok nyuszikááázni. Neutral Amíg azonban nyuszikááákra gondoltam, meg kellett szabadulnom valahogy a nagyon vizes, nagyon zavaró ruháimtól, mert ebben a jégveremben nem tudtam megmaradni, inkább lett volna melegem, és didereghettem volna, így meg már muszáj volt eldobnom a ruháim nagy részét, mert nagyon fáztam. Smile Vicces volt, ahogy Őőő-chan fogta a kezem, én meg leküzdöttem magamról a fél göncömet, azért mégiscsak megérte, mert jól megrángattam, és közben még el sem vesztem. *.*
Alig jutottunk messzire, és nekem nagyon hiányzott Egészséges Narancs, meg nem is tudtam pontosan, még micsoda, csak akartam valamit, hogy naaa, lehetséges, egy szőrös kis bolyhoskát, vagy nem tudom, mert tényleg nem tudtam. Olyan rossz volt, hogy nem tudtam, meg hogy egyre csak fáztam, és folyt a tinta belőlem, minden nyomot teljesen hátrahagytam, a ruháimat is pont arra valamerre, és kitartóan énekeltem, nem mondom meg, mi volt az, mert azt nem tudtam, csak, hogy énekeltem. – Csin-csil-la gu-miii… nézd-már-egy-ajtó! Pár-nát pu-col-nii, nincs ott-hon jó-bor. ^.^ – Biztos, énekeltem, mert mozgott a szám, meg hangom is volt, és nyuszikaaaaa. *O*
- De cukiiiiiiiiiiik! \(*****ω*****)/ - visítottam fel boldogan, mikor megláttam a sok fekete „kis” izééét, és már rohantam is feléjük, hogy megsimogassak egyet, amint Őőő-chan szabad lábra helyezett. Valami műsort akart előadni, de nem tudtam figyelni sajnos, mert épp kapkodtam, hogy buksisimit tartsak cukinál, olyan szőrpamacsos, hegyesfülű játékot játszottam, amikor sikerült megsimizni, és áúú! T~T – Cuki bántott… ToT Nem szeret engem, pe-pe-pedig oholyan aranyooos. T.T Cukiii, rossz cuki vagy, nem szeretlek én se-hüpp-sem! T~T Cuuhuukiiiiii, cuu… Surprised – ekkor történt, hogy valami történt, és ujjamból patakzó piros izé, áú. T.T Szóval arról volt szó, hogy megszúrta ujjam Cuki, és egy nagyon nagy és fájdalmas vörös csepp buggyant elő belőle, amit nagyon meggyászoltam, mert ő is Micchan Golyóstoll volt. (p.p)
Addig folyt a dráma, megláttam, hogy nem is tudtam, mit látok, csak már fent voltam az égen, és folyt rólam a tinta, és asztronauta voltam. *.* Sosem voltam még űrhajós, és ez most akkora meglepi volt, teljesen örültem, hogy az lehetek, ami, hogy én vagyok Micchan Golyóstoll, és velem van Őőőő-chan és Mijaú-chan is, és csak egyedül az volt a baj, hogy nem volt meg Narancs-chan meg az a Másik, akit senki semlegesített, pedig én láttam. Emlékeztem rá, csak mindig úgy fájt a fejem, hogy nem tudtam, mi is van, hogyha próbáltam emlékezni rá. Surprised De nem volt baj, bú, meg bábucibúúú, nem láttam kistehenet a fán, csak valami bulikát. *O* Olyan aranyos parti volt, muszáj volt velük tartanom nekem is, és minden létező formációban kitáncolnom a törzsi dörzsimet. >.< Ezért szálltam be éppen, és kezdtem már a levegőben mozdulatokat gyakorolni, miközben ütemesen ütöttem a szövegem.
- Wá-hu-wá-hí-wá-ho-ho-hoo… wá-hu-wá-hi-wá-ho-ho-hoo… - és így tovább, egészen boldogan, míg földet nem értem, ahol végre szökellhettem is hozzá. Very Happy Míg én elbuliztam, addig valami fura izé beszélt hozzánk. Surprised Megkérdeztem volna tőle, hogy őt keresem-e, mert ha ő Narancs, akkor táncolhatna velem, de nem úgy tűnt, hogy szeretne. Surprised Meg egyééébként is, olyan hideg volt már, szinte elolvadtam, nem is nagyon tudtam, hogy maradtam még egészben. Surprised De megvoltam, létezem, nyuszikává sem változtam, és kiderült, hogy Egészséges Narancs is megkerült. *.* De ami még szebb volt, hogy Valaki, akire annyira akartam emlékezni is ott volt, és játszottak a táncos barátaimmal. *O* - Én akarok Narancs-chan apukájával játszani! ^.^ - jelentettem ki, mik is a szándékaim, és meg is indultam ölelésre tárva karjaimat, hogy mindenféle vágyamat mindenfelé széjjelszórjam, amik egészen addig igencsak élénkek is voltak, míg Apu-chan feladta a játékutasítást, csak mikor láttam, hogy cukiféle fájókkal jönnek felém, akkor ijedtem meg.
- Mijáú-chan, nem akarok fájni. T-T – nyöszörögtem el bánatom a kislánynak, aki elővett egy megnemmondommianevét, és belevetette magát a sok gonosz bácsi közé! o____O Teljesen megijedtem, de annyira, hogy muszáj volt nekem is szétnézni, mégis merre van a micsodám, és mikor megfogtam a markolatot, már tudtam, hogy Ő csak úgy van. ~ Michiyo, figyelj rám! ~ De nem ment túlzottan, mert Micchan Golyóstoll vagyok, és hát ha ennyien másféleképp hívnak, annyira elveszek magamban, hogy a sok miatt nem leszek meg. Surprised ~ Te, Mininyuszihős, figyelj rám, és én majd elvezz…~ Figyeltem, igenis figyeltem, de aztán nem volt már időm, és mire elő akartam volna húzni, addigra inkább menni kellett, és sok pici szúrós elől nem volt menekvés. Hiába adtam elő sikerszámomat, már csak egy leeresztett pá-du-páp-pá-dúú!-ra futotta, mielőtt Narancsapa-channal fagyos ölelést váltottam volna. o.O
Úgy kicsit nem akartam már megölelni, mert hiába volt szép, szépen le is olvadt az arcom, pedig hát nem akartam, vagyis, nem tudom, hogy mi is van, mert én… csak leestem, aztán meg… kávézacc! Nem láttam semmit, csak tudtam, hogy hideg van, elolvadok, és Micchan Golyóstoll vagyok, aki szereti a nyuszikááákat! *O* Micchan Golyóstoll, aki Egészséges Narancsot kereste, mikor nem tudom, mi történt, és aztán jött a Nyusziszörny, Őőő-chan és Mijáú-chan, és megmentettek, megtámadott cuki, és halálos sebet ejtett rajtam, megláttam Valakit, és a keresett Narancs-chant, eltáncoltam a beavatást, mégsem fogadtak be, és Narancs-chan apukája meg akart bennünket enni. Annyi minden történt, hogy lehet, álmodtam, vagy nem. Surprised

Vissza az elejére Go down
Urahara Kisuke
Globális moderátor
Globális moderátor
Urahara Kisuke

Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 210
Age : 31
Registration date : 2011. Aug. 03.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: Kalapos tudós
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Irány "El Volcánico" Cl0te0/0Irány "El Volcánico" 29y5sib  (0/0)

Irány "El Volcánico" _
TémanyitásTárgy: Re: Irány "El Volcánico"   Irány "El Volcánico" EmptySzer. Feb. 15, 2012 8:15 am

Bátorságot tanúsítottatok ama cselekedetekkel, hogy megindultatok társatok irányába. Ugyan sikeresen kiszabadítottátok, ám a neheze csak éppen most következik majd. Lehetséges, hogy most a halállal kell majd szembe néznetek? Fent tömegek lándzsái, míg oda lent az izzó, fortyogó láva szinte értetek kiált. Abban a pillanatban pedig, mikor belökik mindannyitokat választásotok már nincsen. Forró gőzzel, s a gravitáció kegyetlen jelenlétével kell számolnotok. Elnyelni kíván benneteket, hogy testetek az égő katlanba leljen örök nyugalmára. Így volna, ha Miyoko nem aktiválná a zanpakutoját, hogy társait hősiesen megmentse. A forgószél ugyan sikeresen eléri a társaságot, kivéve egyetlen személyt. Ai egyszerűen a forrólávába hullik. Sikoltása mélyen ivódik belétek, s a fent maradók lassan kezdhetik elhinni, hogy egy társuk oda veszett a küldetésen.
Remekül ki találtad, hogy az óra nem véletlenül került fel kezedre. megnyomásával egy különleges mezőt illesztettél testedre, melynek hatására a hő egyszerűen leküzdhetővé válik. Nem égethet sem láva, sem tűz mindaddig, míg az óra bekapcsolva marad. Bár elmerülsz a forró lávában, abban a furcsaságban lehet részed, hogy légüres feketeséget érzékelhetsz. Ebben a térben, ha lepillantasz az órádra, láthatod, hogy mindössze egy órád maradt. Ennyi időt kaptál, hogy megtaláld valódi ellenségedet. Egyelőre talán azt hiheted, hogy mindebben társ nélkül kell túl lenned, de tévedsz, ha így gondolod. Társaid oda fent próbálnának megmenekülni, de egy rendkívüli akadályba ütköznek. Az alattuk lévő láva szinte életre kelve nyúl feléjük, hogy lerántsa őket. Kellemetlen égésben lesz részük, ha nem használják azt az órát, amit ő maguk is megkaptak küldetésük kezdetén. Árulkodó lehet számukra Ai lélekenergiájának megérzése. Pillanatokkal később, amennyiben a láva leránt ismét egy helyen lehettek mindannyian. A láva megnyugszik, a légüres tér, pedig kissé felfénylik. Végre megláthatjátok azt a helyet, ahová kerültetek. Csak egy barlang üreg. egy egyszerű mégis érdekes hely. Most akkor hol is vagytok valójában?
- Üüüdvözlöm önökeeet, kedvees kis aranyos betolakodóim. Mi szél fújt erre, kicsi harang? - Dallamos, fiatal férfi hangjára lehettek figyelmesek. Előlép rejtekéből, s világossá válik megirigylendő külseje. Afféle "szép" külsővel rendelkezik, ráadásul még szőke is (elf). Bármilyen érzést válthat ki belőletek, van egy fajta kisugárzása, ami ellenállhatatlanná teszi. Egyik pillanatról a másikra jelenik meg Anao mellett, hogy a semmiből csókot leheljen hamvas arcára. A másik pillanatban felborzolja Miyoko haját gyengéden, Michiyonak pedig megpaskolja hátsó felületét. Mindez olyan gyorsasággal zajlik le, hogy szinte reagálni nem jut időtök. Megáll Ai előtt éppen pár centiméterre, hogy onnan pillantson a nő szemébe.
- Nincs miért köpeny alá rejtegetned bájos arcodat, szép hölgy. Tehát, miért is nem hagyjátok békén a szigetemet? - Ugrándozik hátra néhány gyors szaltóval, s megáll egy kisebb szikla tetején. Fekete köpeny fedi testét, de kiállása még így is jó fizikum sejtésére adhat nektek okot. Különös ellenfeléllel találhatjátok szembe magatokat.
Vissza az elejére Go down
Shiroichi Anao
10. Osztag
10. Osztag
Shiroichi Anao

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 368
Age : 43
Tartózkodási hely : Valahol Seretei újdonsült romjai között
Registration date : 2010. Dec. 03.
Hírnév : 77

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag Kavicskapitánya *3*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Irány "El Volcánico" Cl0te40700/45000Irány "El Volcánico" 29y5sib  (40700/45000)

Irány "El Volcánico" _
TémanyitásTárgy: Re: Irány "El Volcánico"   Irány "El Volcánico" EmptyVas. Feb. 19, 2012 3:02 am

Jelen pillanatban sokkalta inkább örülnék az itteniek lándzsája elleni harcnak, mintsem ennek a forró helyzetnek. Sosem gondoltam volna, hogy lávába zuhanva fog megtalálni a vég. E miatt az aggasztó gondolat miatt még semmiféle ötlet sem merül fel bennem, amivel elkerülhetném a gyors loccsanást a több fokos lávatengerben. Szívem szerint lehunyt szemmel vészelném át az egészet, azt ismételgetve magamban, hogy mindez csupán egy rossz, egy nagyon, de nagyon rossz álom! T-T Csak ne lenne ilyen meleg, mely keresztülhúzza az elterelésre alkalmazni kívánt gondolatfoszlányaimat. T_T”
Ai-san szavai olyannyira váratlanul érnek, mint Myo-chan tornádós húzása. Pedig aztán már Ai-santól reménykedtem valami megoldáson, hiszen neki mindig olyan eget rengető ötletei vannak, mint például most is, csak a szélörvény hatására nem tudtam a felhozott ötlet szerint cselekedni. Annyi szerencsém volt ezzel legalább, hogy nem landoltam a lávában… még. @_@ Bár remélem, hogy nem is fogok! >o<”
A széllöketet kihasználva, hasonló mód, mint Myo-chan próbáltam Hyozanryuu pengéjét beleállítani a vulkán falába, hátha sikerül úgy egy olyan pontot találnom, melynek köszönhetően meg tud tartani egy kis időre. Ez által kihúzva magamat a zuhanás alól és, hogy ne kelljen továbbá is fölös képzelgésekre hagyatkoznom, miközben esek lefelé a lávatengerbe.
- Fúha, Myo-chan, ez jó húzás volt! – hangoztatom röpke dicséretemet a leányzónak, amint a penge sikeresen megállt a falban és már csak lógtam, akár egy felakasztott ruha a szárítón. S, amint mellőzni tudtam saját kicsinyes problémáimat, végre szentelhettem némi figyelmet a külvilág eseményeire is. – Oké, Micchan, Myo-chan, aktiváljuk ezt a furcsa ketyerét! – szólok a többieknek és már gondolatban kerestem is ennek kivitelezését, viszont végrehajtani már nem tudtam ezt, amiért egy váratlan esemény roppantul megrázóan ér. A láva csobbanása és Ai-san hangja… kirázott a hideg a puszta gondolattól is, hogy miután sikerült nagy nehezen megtalálnunk… ismét elveszítjük. Nem, nem akarok belegondolni ebbe, semmiképpen sem! Bízok Ai-sanban és tudom, hogy kitalált valamit, amivel megúszhatja a dolgot! Remélem…
Némi aggódással és pánikkal vegyített ábrázattal tekintek a fortyogó lávatenger irányába, keresve Ai-sant. De hiába próbálom úgy egyáltalán reiatsu útján megkeresni honlétét, egyszerűen, mint mindig, képtelen vagyok úgy koncentrálni rá, hogy sikerüljön bármiféle lélekenergiaszerű érzékelés. Idegesen kerestem meg tekintetemmel Micchan és Myo-chan pontos tartózkodását, hogy lássam, ők jól vannak e, és nem esett e nagyobb bajuk, ha már itt ilyen ráérősen fecsegek nekik. Miket beszélek! Ai-sannak sem esett baja, ebben biztos vagyok!
Kissé letörten meredek magam elé, amint már a legrosszabb is felmerül gondolataimban, amiért a láva felé való vizslatásom során sehol sem sikerül meglelnem Ai-sant, hiába igyekszem hitegetni magam az ellenkezőjéről, hogy jól van, semmi baja nem esett. S a rajtam úrrá levő rosszkedv miatt pedig szinte észre se veszem a lent történő furcsaságokat. Azt, amikor a láva, mintha élne, megindul felénk. Döbbenten veszem tudomásul ezt a rendellenességet, amint föleszméltem a külső zavarra, majd egy rögtönzött mágiával próbáltam volna éppen eltéríteni a felém közeledő lávafolyamot, de már késő volt. Az átkozott mágia számok, hogy sosem jutnak eszembe akkor, amikor kellenének! >.>”
Bárhová próbáltam volna menekülni már lehetetlen volt, a közelgő hő esetében jöttem csak rá, hogy megfeledkeztem az óráról, mely csuklómon pihen. Még nem is aktiváltam azt, ahogy Ai-san utasított, s hiába nyúltam volna már, addigra a kellemetlen égető érzés már átjárta testemet. Fájdalmamban felordítok, mintha csak ez enyhíthetné az égető érzést, bár csak szeretném, ha így lenne. Már alig vártam, hogy vége legyen, de a kín végleges elmúlása helyett, tovább érezhettem magamon a kellemetlen égető érzést, csupán a körülöttünk lévő helyszín változott meg. Az előbbi miatt kissé kókadtan tekintek körül, s nem messze magamtól a többieket láthattam, több szerencsével átvészelni az előbbi eseményt, vagyis merem remélni, hogy nekik nem volt ilyen kellemetlen az utazás, mint nekem.
- Mi ez a hely? – préselem ki magamból a költői kérdést a furcsa fény hatására, miközben végre erőt vettem magamon és jócskán csak megkésve, éppen aktiválni készültem a furcsa 12. osztagos szerkezetet. Bevallom kissé tartok tőle, ki tudja, hogy az a félszemű Yoshida mikor kezd el konkrétan vadászni a 10. osztag tagjaira. Lehet, hogy csapda és robbanni fog ez az ízé… >o>” S némi habozással ugyan, de végül csak üzembe helyeztem a szerkezetet, mely a furcsa mezőnek hála, melyet megjelenít körülöttem, lassacskán világossá válik számomra, hogy ezt okosabb lett volna már a lávautazás előtt aktiválni, mintsem így utólag.
Egy apró megrökönyödött sóhajt ejtek el a tudatosult dolog hatására, majd meglepetten tekintek fel az idegen hang tulajdonosára. Bár felmerül bennem a kérdés, hogy mit keres itt a szőke herceg fehér lovon, ló nélkül és, hogy kiért jött, de még mindig nem tettem túl magamat az előbbi kis kiruccanáson.
- Meg tud… bwláá… fújj… >o> - dörzsölöm meg arcomat ott, ahol átlépte a megengedett közeledési határt, a szabad kezemmel, melyben nem Hyozanryuu markolatát szorongatom görcsösen. Szinte csettintésre szedtem össze magamat. De mielőtt bármi rossz véleményt is szóvá tehettem volna, annál rosszindulatosabb mozdulattal, a Gyémántsárkánnyal, addigra már teljesen másutt volt, mint az előbb. Így csupán a levegőt szeltem zanpakutom pengéjével, fölösleges csapkodásként lejőve a mozzanatom, külső szemlélő számára. Érthetetlenül vizslattam emiatt az idegen felé, nem igen voltam képben vele kapcsolatban, hogy akkor most, miképpen tudott csak úgy, fél pillanat alatt „A pontból” – „B pontba” menni? o_O
- Ki vagy te? ._.” – teszem fel az engem foglalkoztató kérdést, kisebb morgással. Nemes egyszerűséggel félredobva az eleinte még némileg udvariasan feltenni kívánt kérdésemet egy kisebb modortalan kérdés hangoztatásáért, de egyszerűen ez ült nyelvemen és kész. Könyörgött azért, hogy mondjam ki!
- Wooow°o°… Vagyis., mármint, akarom mondani… mi az, hogy a te szigeted? Az ő szigete? Vagy most mi? Ezt nem mondták, nem? >o>” – nem tagadom, jócskán csak lenyűgözött az előbbi akrobatikus forgásaival, melyre a szám is épphogy nem a földig ért a nagy csodálkozástól. Az iméntit hol a szőke idegennek, hol pedig a mi népes társaságunknak intéztem. De annyi biztos, hogy cseppet sem érvényes az, hogy ki akarja sajátítani a mi általunk felkutatni való kincses szigetet. Valahol elmaradt az infók átadásánál, hogy a sziget már más tulajdona és kérjünk engedélyt az itt tartózkodásra, így nem lehet az övé, ugye? O.o” Ugye? T_T
Vissza az elejére Go down
Miyake Diran
Ember
Ember
Miyake Diran

Aries Dog
Hozzászólások száma : 36
Age : 42
Registration date : 2010. Jul. 19.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: Ügyeletes vérnyom-elrendeződés elemző, sorozatgyilkos szépfiú
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Irány "El Volcánico" Cl0te7000/12000Irány "El Volcánico" 29y5sib  (7000/12000)

Irány "El Volcánico" _
TémanyitásTárgy: Re: Irány "El Volcánico"   Irány "El Volcánico" EmptySzomb. Feb. 25, 2012 2:16 am

Na jó… ez most ugye nem komoly, hogy egy farúdhoz kötözve nézek ki magatehetetlenül a fejemből? Kezdem átérezni az áldozataim helyzetét… De komolyan… Viszont azt hiszem van köztünk annyi különbség, hogy bennem sokkal inkább munkál a túlélési ösztön. Próbálom minél gyorsabban kibogozni a csomókat, hogy gyorsabban szabaduljak. Nem haladok valami gyorsan, így még gúzsba kötve érkezek meg a vulkánhoz.
~ Remek, ha jól gondolom, lávában sütnek meg minket. Még mindig jobb, mintha a gyomrukban végeznénk… azt hiszem… ~ jegyzem meg magamnak mellékesen, miközben tovább ügyködöm szabadulásomon.
Időközben megérkezik a nem is olyan rég eltűnt fura lány, néhány újabb shinigami társaságában. Gondolom nem a vacsira érkeztek, ahol esélyes, hogy mi lennénk a főfogás. Esélyesebbnek tartom azt, hogy kiszabadításunk miatt érkeztek. Bár kitudja… amellett a dilis csaj mellett azon se lepődnék meg, ha valami elől menekültek volna, és úgy keveredtek ide. Se baj, lényeg, hogy itt vannak, és segítenek majd nekünk. Remélem... Mondjuk azt nem igazán értettem, hogy mit keres erre egy gyerek… karddal… O.o Lehet ez valami shinigami dolog, de azért na… egy gyerek ne rohangáljon már ilyen veszélyes fegyverekkel… Neutral
Tekintetemmel az őslakosok minden mozdulatát figyeltem. Igencsak felkeltették a figyelmem a sötét bőrükön fénylő ezüstös jelek. Kíváncsivá tettek.
- Úgy érezem, ez nem lesz jó… - suttogom alig hallgatóan, s amit talán még a velem együtt raboskodó shinigami lány se biztos, hogy meghallott a nagy lávabugyogás, meg minden mellett.
Kezdek egyre vadabbul babrálni a kötelekkel, hiszen mindenképp ki kell magunkat szabadítani, mielőtt még megsütnének. Érzem, ahogy a kötél összevissza karistolja a csuklómat, s már épp azon vagyok, hogy kiugrasztom csuklómat a helyéről, csak hogy egyszerűbbé váljon a szabadulás.
Tágra nyílt szemmel figyelem a kissé átlátszó, füst-alakot, amint felszólítja alattvalóit, hogy dobjanak mindannyiónkat a lávába. Tudtam én, hogy nem csak grillpartit akarnak velünk csapatni, hanem van is valami célja az elfogatásunknak. A nagy gondolkodásban, meg ügyködésben elsőre fel se fogom, hogy az egyik shinigami már elvágta köteleimet, így szabadon mozoghatok, némi kellemetlen bizsergéssel csuklóimban, illetve lábamban. Kell pár pillanat, mire ismét mozgatható állapotba hozom magam. Csuklómat dörzsölgetve sétálok egyre hátrébb. Kezdek pánikba esni. Na jó… mégse. Neutral
Óvatosan, megfontoltan veszem elő a lélekbontó tőröm, melyet indulásnál magamhoz vettem. Még jó, hogy gondolok olykor a részletekre is, és magammal hozom a „munkakellékeimet”. Immár kezemben a tőrrel, támadásra készen fürkészem tovább az egyre szűkülő félkört, aminek hála egyre közelebb is jutunk a szakadék széléhez.
- Valakinek valami ötlet? – teszem fel a kérdést, ám talán kicsit túl későn, hiszen épp ekkor taszítanak minket a mélybe. Ennyi… Miyake Diran, a nagyszerű sorozatgyilkos, és vérelemző szakértő úgy néz ki végleg befejezi pályafutását…

Na jó, talán mégse lesz vége életemnek, mert a kicsi lány, kinek jelenléte igencsak meglepett, megmentett minket kardja segítségével. Habár halványlila fogalmam sincs, hogy mit csinált, de valami forgószél segítségével sikerült minket megmenekítenie a láva forróságától egyikünket kivéve. A lány sikoltása egyre halkabb és halkabb lesz, majd végül egy csobbanás hallatszik csupán.
Bambán meredek a semmibe, mintha átérezném elvesztését, de nem tudom. Képtelen vagyok érezni, habár próbálom ezt mások előtt leplezni, állítólag igen nagy sikerrel.
A többiekhez hasonlóan én is bekapcsolom a karórámat, amit ideérkezésemkor kaptam. Kíváncsi vagyok, mi céllal is kerülhettem ide, vagy, hogy miért kaptam ezt az órát. Na meg az se utolsó kérdés, hogy miért pont én? Az óra aktiválása után nem érezek semmi fájdalmat, amint a láva testemhez ért. Csak ugyan olyan ürességet, mint ahogy eddigi életem során.
Pár pillanat múlva már egy igazán furcsa, barlangszerű helyen tartózkodunk. Összeszűkült szemekkel, pillantok körbe, felmérve a terepet. Kezemben továbbra is szorongatom Youkit, hátha esetleg szükségem lenne rá. Egy pillanatra össze is rezzenek, amikor egy szőke hajú idegen jelenik meg hirtelen, s fegyverem még görcsösebben kezdem el szorongatni. Ám mikor észreveszem, hogy ártani nem igazán akar, kicsit sikerül megnyugodnom.
- Ki vagy? – teszem fel a kérdést továbbra is gyanakvóan pillantva rá. Ráadásul az se tetszik, hogy a szigetet a sajátjának tekinti. Talán ő hozta létre, vagy miért mondja, hogy „szigetem”. Jó, tényleg mi vagyunk a betolakodók, de azért ő is igazán bemutatkozhatna, ha már miatta majdnem megégtünk a lávában… Neutral
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Irány "El Volcánico" _
TémanyitásTárgy: Re: Irány "El Volcánico"   Irány "El Volcánico" Empty

Vissza az elejére Go down
 

Irány "El Volcánico"

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Egyéb helyszínek :: Karakurán kívüli világ :: Küldetések :: Lezárt küldetések-