-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Az arany könyvtár meséje

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Rosui Kagehime
10. Osztag
10. Osztag
Rosui Kagehime

nő
Aquarius Monkey
Hozzászólások száma : 164
Age : 32
Registration date : 2012. Feb. 16.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag 3. tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Az arany könyvtár meséje - Page 2 Cl0te24700/30000Az arany könyvtár meséje - Page 2 29y5sib  (24700/30000)

Az arany könyvtár meséje - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Az arany könyvtár meséje   Az arany könyvtár meséje - Page 2 EmptySzer. Dec. 05, 2012 11:15 am

Félrebillentett fejjel pislogtam Keisuke~samara, aztán a kapitányra néztem. Nem, most biztosan téved a hadnagy! O_O Shiroichi~taichou lány, egyértelműen, mert van egy lánya, és a fiúknak csak lánnyal lehet gyerekük, de lányoknak lehet fiú nélkül is, ezt tudom. ˇ^ˇ A kapitány meg fiú, mert a lányoknak nincs szakálla, kivétel, ha cirkuszban dolgoznak, de a hajóstaichou nem úgy tűnt, mint aki cirkuszban dolgozott, mert hajós egyenruhája volt, mint egy igazi hajóskapitánynak! *o* Szóval lányból nem lehet fiú, ezt én is jól tudom! Arrogáns Főként nem öregedett volna meg ennyire Shiroichi~taichou csak úgy! Surprised De Keisuke~sama mitől beszél ilyesmiket? O.O Koooooody valóban agyevő szörnyeteg lenne, és amíg nem figyeltem, kiette Keisuke~sama agyát? O_o Gyanúsan méregettem a madarat, de nem láttam egyetlen mumusra utaló jelet sem… Akkor bizonyára a tizenkettedig osztag biológiai hadviselése már a fejére is ráhúzódott! O_O Csak érjünk vissza a kapitányságra, majd megbosszuljuk! >_< Egy egész repülőflottányi madarat origamizunk majd a kapitánnyal, és megszálljuk a tizenkettedik osztagot velük! Cool
Nem igazán értettem, hogy a kulcskeresés helyett mért ült le játszani a hadnagy, de nem vitatkoztam vele, annak ellenére sem, hogy akikkel játszott, még annyira sem tűntek okosnak, mint Koooooody. Surprised Meg nem is értettem a játék lényegét, de majd ha visszaértünk megkérdezem Keisuke~samat, hogy megtanít-e engem is! *w* Biztosan nem olyan nehéz, ha olyan buták is tudják játszani, akik csak morogva tudnak beszélni, pedig az illetlenség! ˇ^ˇ Motyogni rossz modorra vall, mindig ezt mondta Kanae, szóval nem csak a szaguk, de a modoruk is rossz volt. :/ Amikor végre tovább mentünk, már-már eufórikus állapotban szívtam magamba a folyosó levegőjét, amit a legtisztább hegycsúcsénak éreztem. Körülveszi őket a rengeteg víz, ők meg mosdani sem hajlandók, ez igazán neveletlenség. .__.
Aztán Keisuke~sama felülkerekedett a tizenkettedik osztag álnok cselén, szinte látszott az arcán, ahogy egyszerűen legyűrte a butító szert! Nem hiába ő a főmumusűző, képtelenség legyőzni! Cool Meg persze sokkal okosabb annál, minthogy egy butítószer hasson rá, hiszen ha butább lenne, még akkor is okosnak számítana. Surprised
- Igenis! >w< - Szalutáltam is, nem tudom mért, talán csak azért, mert örültem, hogy Keisuke~sama végre Keisuke~sama és nem a butusabb verzió, mert az nem volt menő, pedig neki mindig menőnek kell lennie és okosnak. Surprised
A dobozok között keresgéltem madzag után, és néhány perc alatt találtam is egy egész gombolyagnyit! Ügyességem és zsenialitásom teljes tudatában vittem oda a hadnagynak, hogy lássa, semmilyen akadály nem létezik számomra! ˇ^ˇ Félredöntött fejjel figyeltem ügyeskedését a kosárral, meg az ággal, meg persze az általam zsákmányolt madzaggal! Cool Jól megjegyeztem, hogyan is kell tökéletes csapdát csinálni, mert a tizenkettedik osztagon ezt is kipróbáljuk majd, hogy bosszút álljunk! >w< Csak nagyobb kosarat kell majd keresnünk, mert biztosan nincs ilyen aprócska tizenkettedik osztagos. Surprised
Az mumusegér, mert biztosan az volt, másként nem nőhetett volna ekkorára! Vagy lehet elefántegér? o_O Majd utána kell olvasnom, mert ez biztosan nem olyan hétköznapi, mert a sok evéstől nem nőhet ennyire meg egy sem! >w> Szóval az általam még nem ismert alfajba tartozó rágcsáló egyszerűen megállt, és nem is mozdult. Pedig a zseniális csapdába kellett volna esnie! TwT De aztán rájöttem, hogy az a baj, hogy túl okos csapdát csinált Keisuke~sama egy ilyen buta állatnak, szegény azt sem tudta felfogni, hogy hova kéne esnie, meg mit kellene csinálnia. confused Végülis Koooooody megmentette a helyzetet, mert ragadozó madarakat megszégyenítően csapott le az egérre, aki persze elmenekült, de azért a kulcsot megszerezte nekünk a zsenimadár. El is raktam a belső zsebembe a mumuslátó hiper-szuper mumuslátó szemüvegem mellé.
- Igen, Koooooody nagyon ügyes, és okos! *w* - Mondtam neki lelkesen, de persze nem okosabb a hadnagynál, de nem akartam elszomorítani, meg ezt Keisuke~sama is tudja, szóval neki nem is kellett mondanom. ^_^
Meglepetten pillantok Koooooodíra, mert azt nem mondta a hajóstaichou, hogy jósmadár. Mert ugye azt tudtam, hogy okos, és tudja hol a kulcs, de hogy látja is a jövőt, azt már nem mondta senki! >w< Pedig tényleg varázslat jött, és nem is kidou, mert ilyet még sosem láttam, és Keisuke~sama nem is csinált semmit, szóval biztosan nem lehetett ő sem, a hajóstaichou meg nem tud kidouzni, mert nem shinigami, mondjuk ő is kapitány, szóval lehet, mégis tud? o_O Bár ez most nem gonosz mumusvarázslat volt, mert megtaláltuk a többieket, és ennek én nagyon örültem, mert rossz volt, hogy félteni kellett őket a mumusoktól, mivel Keisuke~sama velem volt, és nem tudta volna őket elűzni. T.T
Aztán bizseregni kezdett a belső zsebem. O.O Nem értettem, hiszen a mumuslátó szemüveg volt ott, meg a kulcs. Már olyan modern lenne, hogy nem csak látja, de ki is jelzi a mumusokat, ha a közelben vannak? O_o Praktikus, de ha nem lennék ilyen bátor, biztosan sikoltottam volna a hirtelen remegésre, mert még csak nem is csipogott, vagy valami, hanem csak remegett magában! .__. Aztán érte nyúltam, hogy szétnézzek, hol is lehet az a gonosz mumus, akkor éreztem meg, hogy a kulcs az. Surprised Ki is vettem, és jól megnéztem, hogy hol lehet kikapcsolni, mert az ilyeneket biztos kilehet, de közben megjött a hajóstaichou is, aki bizonyosan nem volt már Shiroichi~taichou, hiszen ő is itt volt velünk, és nem lehet két helyen, mert nem használt klóntechnikát! ˇ^ˇ
Aztán mágnesezni kezdett a kulcs, pedig fa volt rajta, én megnéztem, és fa nem mágneses! O_O Ráadásul valaki be is kente valamivel, mert elengedni meg nem tudtam… Gonosz csínyek ezek! TwT Először játszanom kell, pedig én nem is akartam, aztán egeret kergetni, meg tojásmenteni, most meg ragacsozzák a kulcsot is. Nem valami kedves ám ez a hajóstaichoutól, és ezt meg is mondom neki, annak ellenére, hogy zsepit kaptam tőle. >w> És nem csak mágneses volt, de szivattyús is, éreztem, ahogy a reiatsum egyszerűen átkúszik a zárba, amit hiába próbáltam meggátolni, nem ment. Gonoszság, én mondom! >_> Aztán persze elengedett, mert biztosan megijedt, hogy berobbantom, mint az unokatestvérét a hajóstaichonál! ˇ^ˇ
A feltárult teremnek a közepén volt az aranytojás, amire mindenki áhítozott, de megközelíteni nem tudták. Nem értettem, hiszen húsvétkor én is szoktam ilyet festeni, mondjuk nem ekkorát. Surprised Aztán eltűnt a terem, és ott ültem a pipacsrét közepén a cseresznyefa alatt, és szokásaival szemben most nem bujkált Karasu. o_O Furcsálltam is, mert sosem szokott egyből előjönni, meg mindig gúnyolódik, de most nem is a saját hangján szólalt meg! Betörtek a lelkembe a mumusok! O.O De semmi gonosz nem volt abban, amit mondott, szóval lehet nem mumus, de akkor mi?
- Lelked? O_O – Ijedten pislantottam rá. Csak nem arrancarnak néz? >w> Gonosz dolog és neveletlenség ám ilyesmit feltételezni. – Én nem vagyok lidérc, vagy mumus, nem gyűjtök lelkeket, csak kavicsokat, mint Shiroichi~taichou! Meg ember sem vagyok, régen az voltam, de mostmár nem vagyok. >w< Mit csináltál Karasuval, hogy ilyen jól nevelt lett? Surprised Ha elmész, így marad? Neutral - Lehet, hogy így kicsit jobban kedvelnénk egymást, ő nem mondana gonoszakat, én pedig nem gondolnék… - Kívánni kell? o_O – Persze, hogy választ nem kaptam, de talán ez olyan, mint a mesékben a lámpás és a dzsin, és akkor kívánni kell, hogy ő tudjon dolgozni. – Várj, ezt nagyon meg kell fontolnom! >w< Mekkorát lehet kívánni? Surprised – Bár az elején azt mondta, hogy lehet akár a világot is, szóval akkor biztosan lehet nagyot is! *o* - Szeretnék olyan okos lenni, mint Keisuke~sama! Vagy olyan ügyes, mint Shiroichi~taichou! *.* Mohh, nem tudok dönteni! T.T Nem lehet kettőt igaz? Neutral Akkor… szeretnék végre ott lenni egy nagy, tüzes Űzésen! *w* - Mondtam lelkesen, azt biztosa el tudja intézni, hiszen dzsin! ˇ^ˇ
Vissza az elejére Go down
http://dragonmaster.hungarianforum.com/
Shiroichi Anao
10. Osztag
10. Osztag
Shiroichi Anao

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 368
Age : 43
Tartózkodási hely : Valahol Seretei újdonsült romjai között
Registration date : 2010. Dec. 03.
Hírnév : 77

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag Kavicskapitánya *3*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Az arany könyvtár meséje - Page 2 Cl0te40700/45000Az arany könyvtár meséje - Page 2 29y5sib  (40700/45000)

Az arany könyvtár meséje - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Az arany könyvtár meséje   Az arany könyvtár meséje - Page 2 EmptySzer. Dec. 05, 2012 10:49 pm

Gunyoros mosoly kúszik arcomra és karba fonom kezeimet, s úgy várom, hogy KatsuSa~ jusson valamire a majommal, az ő ötlete volt, neki is kell kitalálni, miképpen küldi fel a kulcsért. Különben is, én csak kígyóbűvölőről hallottam, de majombűvölőről még nem. Szóval, ha sikerül neki, nyugodtan elmehet egy cirkuszba fellépni, megengedem neki, mint fehérleples kapitány! ˇoˇ
- Igazán csipkedhetnéd magadat KatsuSa~! – mondom neki, amikor a hajó olyan furcsán meginog meg minden és láttam a vizet innen fentről, szent Lelkek királyára! O_o” Félek a víztől, mohohoho! TwT - Wooow, ezt, hogy csináltad?! O.O – nézek a maki után, ami fogta magát és berohant a rengetegbe, mikor nem figyeltem. Biztos ígért neki valamit, vagy valami, nem hiszem el, hogy KatsuSanak magának sikerült megoldani a majombajt. Ez biztos, hogy nem így van, segíthettek neki mikor nem néztem oda, ezért nem lehet külön száma egy cirkuszban! ˇoˇ
- Nem azért, de… arra is gondoltál ugye, hogyha esetleg netalántán a maki nem jár sikerrel, akkor mi legyen? – nézek a majom után, mert nem igazán kecsegtető az a feladat, hogy nekünk így be kellene vetnünk magunkat a rengetegbe, hogy aztán átverekedjünk mindenkin és utána, a legeslegveszélyebb része: vagyis felmásszunk a kulcsért. Nem, nem, nem! Én nem akarok oda menni! Majmóca kérlek, járj sikerrel! Nem akarok így, itt meghalni úgy, hogy se Simán Csak Keisuke-samatól, sem pedig Himmecchantól nem búcsúzhattam el és Ricchantól se! T^T Várjunk csak…
- Hé, KatsuSa~! Hol hagytuk Ricchant?! O_o” Hát nem figyeltél rá?! – nézek először KatsuSará ijedtséggel és haraggal vegyített egyveleggel, miközben számon kérem, aztán pedig Ricchant kezdem keresni, hogy hol is hagyhattuk. Láthattam is ott, a baj sűrűjében, ezért meghúzogattam KatsuSa ruháját, hogy figyeljen oda, hol találtam meg Ricchant!
- Nézd, bajban van! Segítenünk kell neki! – indulnék is meg oda, de pár melák az utamat állja fegyverestül, meg mindenestül. Döbbenten nézek az illetőkre. Hát ők nem látják, hogy Ricchan bajban van?! Vagy… - Áhá! Ez csak elterelés volt és valójában Ricchant akarjátok ti szemtelenek!? Mad – öklömet rázom feléjük, de ők eszeveszett rohanással indultak meg felénk, ijedtemben nem is haboztam KatsuSa mögé shunpozni, hogy őt használjam fedezékül a mérges arcú kalózok ellen. Különben is, az élőpajzs mindennél jobb! Surprised
- Miért támadnak ezek ránk, nem csináltunk semmi rosszat! Csak Ricchant akarjuk menteni!TToTT” – panaszolom, mikor is már mögöttünk is jönnek sok, ugyanilyen mérges kalózok. Át kell valahogy verekednünk rajtuk, hogy segítsünk a bajba jutott Ricchannak, különben nem tudom mi lesz! @_@
De olyan csúnya dolog más embereket bántani, a lidércek mások, ők rendben vannak, hogy bántjuk őket, mert ők másokat bántanak, de a kalózok most miért akarnak minket megverni? Nem akarom megütni őket… igyekeztem úgy leütni azokat, akik felém jöttek, hogy ne fájjon nekik annyira, mikor felkelnek. Még Hyozanryuu markolatának a végét is segítségül hívtam olykor – olykor, hogy azzal üthessem ki azokat, akiket nem láttam meg időben. De egyszerűen nem fogynak el! ToT
- Mit csináljunk KatsuSa~? Így sosem érünk oda Ricchanhoz! Mi lenne, ha te itt maradnál feltartani őket, én pedig előreszaladnék, hogy megnézzem, mi folyik ott? :3 – oké, nem gondoltam komolyan, ilyen vészes helyzetben még KatsuSat sem hagynám itt! Kivel játszanék zöldségháborút odahaza, hogyha itt hagyja a fogát, ráadásul miattam? Biztosan visszajárna utána kísérteni, mint egy gonosz mumus! O.O Na, neeem, azt már nem, nem akarom! T^T
Teljesen váratlanul ér az ezt követő széllöket, amitől elvesztem egyensúlyomat és eldőlök a felém csörtető kalózokkal együtt, mint egy dominó. Csillagokkal vegyített kavicsokat és kalózruhás KatsuSakat és majmokat látok hirtelen a fejem fölött körözni, mikor is fejemet megrázva sikerül elkergetnem őket és felemelnem fejemet, hogy megnézzem, mi is volt ez az egész, de csak reflektorfényeket látok és… és… Ricchan hova lett?! O.O
De nem tudom sokáig szemmel tartani a csillogó – villogó fényeket, mert olyan élesen világítanak, hogy már nem is látok semmit, így kénytelen – kelletlen hunyom le szememet, hogy így várjam meg, míg alábbhagy a díszkivilágítás. Közben a legjobbakban reménykedem, hogy Ricchannak kutyabaja, mert ha történt volna valami, azt nem tudnám feldolgozni! Ai-sannak is, hogy mondhatnám el azt, nem vigyáztam rendesen a húgocskájára? Biztos nagyon, de nagyon mérges lenne, ráadásul jogosan! TwT
Amikor érzem, hogy a szemkivivős fény alábbhagyott, kérdőn ülök fel, s nézek körül az ismeretlen helyen. Tátott szájjal csodálkozom azon, hogy Himmecchan és Simán Csak Keisuke-sama is itt van és, hogy Ricchannak sincs semmi baja, meg rendben… annak is örülök, hogy KatsuSaval sem történt semmi nagy baj, de ezt neki nem kell tudnia. ˇ-ˇ
- Hogy kerültetek ide? Ti nem a másik irányba mentettek? – állok fel a földről. - És hova lett hirtelen mindenki? Nem értem… T_T Á, kettő van belőlük! – bökök a két kalózra, akik majdnem ugyanúgy néznek ki, de csak majdnem, szóval nem egészen, vagyis kísértetiesen hasonlítanak. Lehet, hogy meghaltam és a Mennyországban ilyen furcsa angyalok vannak? Surprised Ez megmagyarázná, hogy a többiek… nem lehet, ha meghaltam, akkor mit keresnek itt a többiek? Nekik is bajuk esett volna?! O_O”
- Mitől haltunk meg? Miről beszélnek? Te érted, Simán Csak Keisuke-samaaa? TToTT – most már nem is haragszom rá a papagáj miatt, inkább a fejemet fogom, lassan kezdem látni ismét a csillagokat, meg a kalózruhás KatsuSakat magam előtt, amiért nem értem egyáltalán, hogy most mi folyik itt… Meg mi ez az ajtó, hová vezet? Haza akarok menni, nem is hiszem el, hogy Masa-jii ide küldött minket! Először könyvtár, aztán a tengerek, hajó, meg majmok és papagájok, meg kalózok, nekem ez túl sok!
- Himmecchan, Ricchan, mit csináltok? Ne menjetek oda! Lehet, hogy veszélyes! O_o” – nézek a két lányra, amiért elindultak az ajtó felé. Azt sem tudjuk, mi van a túloldalán! Főleg, ha tényleg a mennyben vagyunk, akkor nem okos ötlet szerintem ajtókat nyitogatni, mert sosem tudhatod hova vezetnek! Lehet, hogy ez éppen egy próba, amit most fogunk elbukni, ha nem figyelünk! ._.”
Kicsit bánt, hogy Himmecchan és Ricchan nem hallgat az okosságos megszólalásomra és inkább kinyitják az ajtót. Ácsi, hogy kerül hozzájuk kulcs? Meglepetten hápogva mutatok Ricchan kezében tartott zárnyitóra, ami ugyan az, ami a madárnál volt, de akkor mégis, hogy került hozzá? Sikerült lehoznia a majomnak, vagy mi? De ez nem is volt annyira meglepő, mint az ajtó, ami kinyílt és benne egy nagy aranytojás volt. Surprised Csak nem húsvét van? O_o”
- Elfelejtettük volna a húsvétot megünnepelni, Simán Csak Keisuke-sama? O_O – kérdezem, de amikor látom összeesni Ricchant és Himmecchant nyomban odasietek, hogy segítsek nekik, nem is foglalkozom a húsvét üggyel, meg a válasszal sem. De alig, hogy odaértem hozzájuk és megkérdeztem „jól vannak e?” – hirtelenjében Hyozanryuu világában találtam magamat. Előrejelzések nélkül! O_o”
Döbbenten pislogtam és néztem körül az esti tájon, a csillagokkal teli égbolton és a gyöngéden fodrozódó vízen és a szép, színes kavicsokon, amik itt voltak körülöttem. De leginkább egy valakit kerestem, hogy megkérdezzem, mit akar egy ilyen vészhelyzet pillanatban és ne szórakozzon! Meg is láttam, jött is felém olyan fölényeskedőn, mint mindig. Felháborodva álltam fel, elhatározva, hogy most jól megmondom a gyíknak, milyen rossz dolgot is tett! >.>
- Hyo… mi-mi-mi?! O_O – billentem oldalra fejemet, amiért olyan furcsa volt a hangja, lehet megfázott? Jajj, szegény! Lehet, csak ezt akarta elmondani? T_T Bár igen hosszan meséli, várjunk, miről beszél? Milyen Vízisten és kalózok, nem kértem esti mesét! O.o Huhú, Sárkánygyík, kint baj van, kiengednél? - Lelked… kívánni?! Hyozanryuu megőrültél? Vagy mi szállt meg, ki szállt meg? – homlokráncolva nézek rá, próbálok rájönni, hogy miért viselkedik ilyen furcsán. Nem tetszik így Sárkánygyík, már megszoktam, hogy folyton beszól, meg visszaszól. Különben is, megígértem neki, hogy nem fogom hagyni, hogy máskor is behatoljanak ide és átvegyék felette az uralmat! - Ugye nem maradandó? confused – hiába kérdeztem, nem válaszolt. Súlyomat egyik lábamról a másikra helyeztem, oké… értem, kívánság. De mit kellene kívánnom, most komolyan, ilyen helyzetben?
- Tűnj el innen bárki vagy bármi is vagy, vissza akarom kapni az igazi Hyozanryuut és vissza akarok menni a többiekhez! T^T – oké, ez lehet kettő volt, de ez az igazság! Menjen innen, jöjjön vissza a rendes Hyozanryuu és engedjen vissza! Surprised
Vissza az elejére Go down
Kagami Ritsu
10. Osztag
10. Osztag
Kagami Ritsu

nő
Pisces Rat
Hozzászólások száma : 105
Age : 28
Tartózkodási hely : Kagami-birtok vagy 10. osztag
Registration date : 2010. Mar. 06.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: 6. tiszt | A Kagami-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Az arany könyvtár meséje - Page 2 Cl0te14000/15000Az arany könyvtár meséje - Page 2 29y5sib  (14000/15000)

Az arany könyvtár meséje - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Az arany könyvtár meséje   Az arany könyvtár meséje - Page 2 EmptyVas. Dec. 23, 2012 5:41 am

Fejem felett hullámokként csaptak át a mondatok, ahogy megjelent a kapitány úr, mármint a hajóskapitány úr testvére is, és kibontakozott közöttük a szópárbaj. Mélyről jövő konfliktust éreztem, de semmi sem megoldhatatlan, ha megértjük mindkét fél szándékát, céljait, és segítünk megtalálni a megoldást, ami mindenki számára megfelelő. Ezt a feladatot jelenleg a sajátomnak éreztem. Csakhogy amíg nem ismertem az összes részletet, addig hiába próbálkoztam volna igazságot tenni, így figyelmesen hallgattam mondandójukat. Egészen addig, amíg meg nem pillantottam a taichout és Kacchant hadakozni.
- Ne bántsátok őket, kérlek! - kiáltottam feléjük, hátha még nem késő megakadályozni őket abban, hogy hevességük és aggodalmuk valami ostobaságra késztesse őket. Bántott, hogy aggodalmat ébresztettem bennük tettemmel, de nem volt más választásom, nem hagyhattam kibontakozni a szükségtelen vérontást! Biztonságban voltam, és ebbéli hitem akkor sem rendült meg, mikor a hajóskapitány úr testvére magához rántott, és kampós kezét a nyakamnak szegezte. Higgadtan mosolyogtam rá Waylon-donóra, jelezvén hogy nincs semmi baj, nem eshet bántódásom. És még csak nem is tévedt a kezem Kaminami-sama markolatára, tudtam, éreztem hogy van egy erő, ami meg fog védeni. Behunytam a szememet, és a csoda megtörtént. Szélroham támadt, mely kiszabadított, kinyújtott kezembe pedig egy zöld színű kulcs esett.
- Suteki~ *.* - lelkendeztem halkan a míves kulcs mintáján, ám amikor felkaptam a fejem, azt vettem észre, hogy hirtelen minden megváltozott körülöttem és nem csak Kacchanék voltak ott, de Kei-kunék és megjelentek. Boldog mosoly került az arcomra, örültem, hogy ők is épségben vannak, és nem esett bajuk nekik sem. Immár nem volt bennem semmiféle bizonytalanság, inkább élveztem ennek a varázslatos helynek a kisugárzását, vagy a tenyeremen fekvő kulcs lenyűgöző auráját. Egy pillanatig sem ellenkeztem, mikor az előttünk lévő ajtón látható zár vonzani kezdte a kezemben pihenő tárgyat, habár azért egy kicsit meglepett a dolog. Talán ez volt az utolsó, innentől kezdve mindenre fel voltam készülve.
- Ne aggódjon, taichou! - mosolyogtam rá Anao-chanra, bizonyos voltam benne, hogy nem eshet semmi bajom, még akkor sem, ha hirtelen úgy éreztem, minden csepp erő elszáll a testemből. Mikor magamhoz tértem, meleg és kellemes energia járta át minden porcikámat, és immár a belső világomban találtam magam. Előttem Kaminami-sama állt, de aranyos derengés vette körül, s tekintete is másmilyen volt, mint szokott lenni.
- Te nem ő vagy, ugye? - kérdeztem, még mielőtt megszólalhatott volna, s válaszomat megkaptam, mikor mesélni kezdett. Kicsit furcsálltam ugyan, hogy zanpakutoum lelkét emlegeti, ahogy korábban is tette a hajóskapitány úr, de nagyon kedves volt, amiért megajándékozta a kalózokat. Lassan mindent megértettem, sajnáltam hogy azt önzőség megmérgezte a testvérek egyikét. Ha visszajutok, és tudok vele még egyszer beszélni, felnyitom a szemét, erre meg is esküszöm akár Surprised
- Azon az áron, hogy a lelkedet magamhoz láncolom, nem kívánok semmit. Mi értelme volna boldognak látnom mindenki mást, ha közben rabságra ítélek egy szabadságra született lelket? - feleltem, s behunytam a szememet. Lelki szemeim előtt sorra jelentek meg szeretteim, barátaim élükön Ai-samával, a szüleimmel, Masaru-samával, egykori és jelenlegi osztagtársaimmal, kiknek boldogságát kívánnám, ha nem volna ekkora ára. Bíztam bennük, hogy még ha most el is szalajtom a lehetőséget, megtalálják a boldogságot önmaguk is.
- Légy szabad, tégy a saját akaratodnak megfelelően! - nyitottam ki a szememet, s mosolyogtam rá a Kaminami-sama képébe bújt lélekre, majd kinyújtottam feléje a kezemet, hátha meg tudom érinteni és megsimogathatom a kezét.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Katsuo
7. Osztag
7. Osztag
Sierashi Katsuo

Férfi
Leo Buffalo
Hozzászólások száma : 94
Age : 14
Tartózkodási hely : Menj a füst után
Registration date : 2009. Nov. 22.
Hírnév : 15

Karakterinformáció
Rang: 7. osztag, kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Az arany könyvtár meséje - Page 2 Cl0te25000/30000Az arany könyvtár meséje - Page 2 29y5sib  (25000/30000)

Az arany könyvtár meséje - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Az arany könyvtár meséje   Az arany könyvtár meséje - Page 2 EmptyHétf. Dec. 24, 2012 6:41 am

Bazsalikom – brokkoli – szellemektől üldöztetve sosem a legkellemesebb imbolygó hajón tartózkodni. Eddig nem tudtam róla rossz hatalommal – hatással – lenne gyökeremre – gyomromra -, de ezentúl feljegelem – feljegyzem – ezt az apróságot. Ahogy azt is mehetnék cirkuszokba majom idomárnak. Kicsike szőrös állat minden szó nélkül indult meg az árboc irányába. Kétség sem férhet hozzá, túl tökéletes vagyok. Szavak sem kellenek alkalmam – akaratom – alá kényszerítsek fejletlenebb lényeket. Ennek semmi köze ahhoz, külsőmet galád módon eltulajdonító másolatom nem rég azt az apróságot kötötte orromra, rokonságban állunk a majmokkal. Furcsa megállapítás, mert én, akárhogy nézem azt a kicsike, négy lábon közlekedő, szőrös, hosszú farkincával lófráló és idegesítően racsító állatot nem találok hasadékot – hasonlóságot – közte és köztem. Bizonyos szemszögből egész úgy festett, mint a vak és kicsi Panaló. Ettől függetlenül még rá se mondanám nagynénje, sokadik unokatestvére lehetne a szőrös maki. Másnak kellett a dolgok mögött lapoznia – lapulnia -, csak, hogy nem maradt rá szabad percem tűzvészesebben – tüzetesebben - elmerenghessek rajta. Odáig jutottam államat végigsimítva hunyorogtam az árboc felé szaladó majomra. Következő pillanatban már több tucatnyi dühödt kicsi inka – indián – rontott felém, miközben a félénk na meg vak Panaló hátam mögött keresett fedezéket.
-Miért nekem kellett volna rá figyelnem?!-
Rándul meg szemöldököm a feltérképezésre – feltételezésre – nekem kéne tyúkanyót, vagy kakast, vagy milyen feladatot ellátni a társaságban. Senki sem emelte – említette – rám hámozna – hárulna - a női szakad védelme. Elfogadom, hogy másoktól hallott felvágottas – felvágós – mondatokból kifolyólag, férfi kötélzetem – kötelességeim - közé tartozik ártatlanok, védtelenek, nők és gyermekek biztosítékba – biztonságba – helyezése, viszont legjobb tudomásom szerint nem én vagyok tízesek kapitánya, hanem a mögöttem gubbasztó vak póni. Ezen ne múljon az osztag hírneve, nagyon muszáj beleegyeznem, akkor kérem a haori-t. Nem dolgozom ingyen és ennyi munkával kiérdemeltem az előre lépést. Már, ha nem zavarnának bele a sárgarépát – póréhagymát – előkapó műveletembe felsőm rángatásával. Panaló csodás műveletétől kibillenve egyenletemből - egyensúlyomból - szeletelték fel egyik zöldellő – zöldség – fegyveremet. Végtére is a levesbe még pont jó lesz, csak a hajam fazon igazításával ne társult volna. Idegesen felmorranva nyomok twix-et szuvas foggal üvöltő ellenfelemnek, mialatt Panaló vak szemében bízva, remélhetőleg nem tévútra kapom oldalra fejemet. Mindenfelé rohangászó kalózok között ott ácsorgott Tsu chan karjait széttárva, elszántan próbálkozva ingyen ölelés kiosztásával. Ötletem sincs mi vezényelte – vezérelte – erre, tekintve nem volt a fogatlan férfiak kedvére barátságot próbál velük kötni. Hamarabb fognának balsorsi – bajtársi – kezet, miután tisztességesen fejbe csapja őket néhány jól irányzott tarkón ütéssel.
-Biztos nem szeretik a hittérítőket…-Vonom meg a vállamat. Jelenleg nem volt alkalmam ezzel foglalkozni. Lekötötte figyelmemet, na meg reflektoromat - reflexeimet- kitérjek a nyakam felé tartó pengék elől. Raion tokját használtam védekezésre, vagy épp szüntelen rohamaik hátrébb szorítására. –Eddig ez a legértelmesebb mondatod, Panaló!-
Tekintek körbe, mivel segíthetnék az elemi – elméleti – felvetés megvalósításában. Sok felesleges HüvelykPanna szövegeléstől kezdtem kiakadni. Azt az időt, amit tanácsolatlan – tanácstalan – nyavalygással töltött el, már régen Tsu chan megmentésére indulhatott volna. Eszméletlen erről is nekem kell gondoskodnom, bár legyen, mert nem akarhatom baja essen klónom rajongójának és hallgathassam több irányzékból, nem vitézkedtem - viselkedtem -felnőttként. Éjfekete hajamat megborzolva zártam ki a lehetőséget, mielőtt ravasz mosollyal ugrottam volna teljes súlyommal a szemeim elé kerülő kötélre. Filmekben láttam felekezeten - fedélzeten - himbálózó kendert megrángatva mozgatták a vitorla rudat. Nekünk pont arra volt szükségünk, vízszintesen keresztül suhanó farönk lecsapja óvatlan kalózok fejét. Ezáltal utat engedhettem Panalónak a mentőakcióhoz és magasról lecsapva rúghattam pár lábam alá kerülő alkatot – alakot -. Mutatvány remekül sikerült, épp a folytatás nem következett be. Földet mérés – érés - sokkal fájdalmasabb lett, mint terveztem. Hatalmas széllöket támadt, melytől hajó oldalának csapódtam. Minden álmom volt birodalmamat - bordámat – törni, szóval törhetetlen örömömben nyögtem fel. Megmozdulni úgy sem jött össze. Óriási erő passzírozott fának és mindezek tetejében díszkivilágítástól fintorogva küzdhettem tenyerem szemem elé. Kissé korán van karácsonyi vakításhoz, főleg, hogy nem jár az izzósorokhoz ragasztott klónom kapálózó szilikonja – sziluettje -. Azzal teljes a díszítés, ehhez kétség sem férhetett, de mivel Masa-t sehol se láttam, csak Iszlám hadnagy és Kancsó chan hangjait vélem felfedezni. Érdemrendre – érdeklődve - kukucskáltam magam elé milyen év végi csoda osztásról maradtam le. Oldalamat bőszen dörzsölve léptem a kulacsokkal - kulcsokkal -felszerelt társaság elé. Széles vigyorral bólintottam Iszlám hadnagyéknak. Látszat ellenére örültem egy részletben megkerültek és semmilyen tengeri hörcsögnek nem estek áldozatul. Már csak egyetlen dolog piszkálta idegrendszeremet.
-Te vak és megbokrosodott LÓ!-Vágtam kupán gesztenyével –krumpli – fejezze be az értelmetlen hisztériázást. Engem is érzékenyen érintett a hír férfiak melóznak, csajok akarsztják – aratják - le helyettük a borsót – babért- . Ettől még nem vetődtem földre. Gyerekesen viselkedett, na meg percek óta hallgattam a nyivákolását. Elegem volt belőle, aminek gyengéden adtam hangot. Szerintem teljesen jó fej voltam nem faléccel, némító technikával, ordítozással rontottam neki. -Mert a szokottnál is értetlenebb, kibírhatatlanabb és rikácsolóbb vagy!-
Tártam szét karjaimat ártatlanul, miközben Tsu és Kancsó chan párosára néztem, mit fognak kezdeni a kulcsokkal. Erre rövidesen élménydúsabb válasz érkezett, mint gondoltam. Energia löketekből ne szenvedjen hiányt a közrendűség – közösség -, találkoztam szembe Raion meglepően kisimult vonásaival. Kevésbé vonta össze szemöldökét és szokotthoz képest elenyésző mennyiségű redő sorakozott homlokán. Ebből eleve gondoltam nincs valami rendjén. Képkeret – képlet – akkor állt igazán össze, miután történetet mesélt Szirénekről. Azok a bestiák aljas csábítók, vagy micsodák. Azt állítják álomszép teremtmények, akik elvarázsolják a férfiakat, aztán kegyetlenül megölik. Nagyon furfangos Merlin tanonc sorozatgyilkosok lehetnek. Egyértelműen ki van zárva Raion szövetkezetet – szövetséget – kössön velük a tudtom nélkül, vagy idegen személyeknek adja ki lelkemet. Itt egész biztosan önszánalmán – önszántán – kívül kényszerítették szóra.
-Most, hogy mondod…PSP-re gyűjtök. Az például jól jönne!- Bökök lélekölőm felé szórakozottan. Arra sem hajlandó ez a tojásokat dugdosó Vízistennő előttem mutatkozzon, én sem vagyok hajlandó komolyan venni ajánlatát.-Mond el, mit akarsz igazából! Állj elém és mond el kerek perec, mit akarsz!-
Nem sejtem pontosan mire akar kilyukadni. Tervez velünk valamit ez napnál is világosabb. Nem hozott volna egyenest a történetben fontos szerepet játszó tojáshoz, ha nem akarna munkát adni nekünk. Abból kiindulva magát se hajlandó, vagy képes megmutatni nincs kizárva azt a griff kalitkát kell valahova cipelni, elpusztítani és ezzel felszabadítani az istennő lelkét. Sok mesét olvasok. Nem lepődnék meg hasonló kérésen…
Vissza az elejére Go down
Keisuke Isami
10. Osztag
10. Osztag
Keisuke Isami

Férfi
Virgo Dog
Hozzászólások száma : 143
Age : 77
Tartózkodási hely : A füstforrásnál keress
Registration date : 2010. Jul. 17.
Hírnév : 57

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Az arany könyvtár meséje - Page 2 Cl0te23400/30000Az arany könyvtár meséje - Page 2 29y5sib  (23400/30000)

Az arany könyvtár meséje - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Az arany könyvtár meséje   Az arany könyvtár meséje - Page 2 EmptyVas. Márc. 31, 2013 5:20 am

Na persze, a sajt helyett működött volna az is, ha egy hatalmas mágnest veszünk a kockázáson nyert pénzből, azonban ez nem kevés komplikációt okozott volna. Először is, nagy volt az esélye, hogy nem találunk mágnest, sajtos szendvicset még mindig egyszerűbb szerezni. Másrészt pedig, egy hajón vagyunk, azt hiszem, még mindig, ami azt jelenti, tele az egész mindenféle fém bigyóval. Ugyan nem vagyok egy fizikus zseni, de abban biztos vagyok, hogy sokkal több fejfájást okozott volna nekünk hosszú távon a mágnes. Meg aztán kegyetlenség is lett volna szegény egérrel szemben, kinek egyetlen bűne, hogy magával hordozza A kulcsot. :/
Lényegtelen igazából, hiszen megszereztük sikeresen a sajtos csapdának köszönhetően az egeret, s ezzel együtt a kulcsot is, amire szükségünk lesz a továbbiakban. Még Koooooody is sokat segít nekünk, hiszen ő az, aki lecsippenti a rágcsálóról a kulcsot, s Hime~chan kezébe pottyantja azt, mielőtt visszatelepedne a vállamra. Egészen vagány ez a madár. Remélem, nem haragszanak meg, ha hazaviszem őt.
- Igen, valóban az. - cirógatom meg a papagáj nyakát kicsit, majd a Himénél lévő kulcs felé hajolok. Nincs időm azonban alaposabban megvizsgálni azt, hiszen alattam megnyílik a padló, vagy szimplán csak behúz engem valamiféle örvény, nem is tudom ezt igazán. Nem értem pontosan, miként, hogyan, s miért utazunk így, s hogy miféle helyre kerülünk, gyorsan összeszedve magam tápászkodom fel, s lesek körbe, Hime~chan megvan-e még, és ha igen, épen van-e. Azonban nem csak Hime~chant találom itt, nagy örömömre tényleg, de tényleg mindenkit újralátok itt, akiktől nem is annyira régiben el kellett válnom. Ricchan, Katsu-san, és ami a legfontosabb, NaoNao! *>* Hittem azt botor módon, csúnya, öreg kalózzá változott, ráadásul férfivá, én meg komolyan pánikba estem tőle. De semmi probléma! NaoNao friss, üde és egészséges, hangjával pedig ugyanazon kérdéseket teszi fel felém, amiket általában szokott! sosem gondoltam volna, ennyire fogok örülni a kis lükének, de elvégre az én keptönöm, meg volt tisztem is ugyebár, meg hát nélküle nem lenne az élet olyan, amilyen, s még csak az kéne, ne álljon partyból az egész napom. >_>
- NaoNao! *<* Hime~chan, nézd, még sem változott férfivá! Surprised - válaszolok rohadtul értelmeset, még nem bírom feldolgozni az újralátási és megkönnyebbülési örömöm. Még sohasem örültem neki ennyire, pusztán csak azért, mert létezik, és ugyanolyan, mint rég!
Nincs időm azonban tovább örömködni, hiszen éppen csak említenem kellett Hime-chant, aki látszólag teljesen megbolondult. Neutral Persze, csak Hime~chanról van szó, ő pedig hajlamos néha érthetetlen dolgokat tenni, nem csoda, hogy mindig lassan és megfontoltan kell hozzá beszélni, hiszen mégis csak külföldi, és nehéz neki a japán. Annál inkább meglepő, hogy Ritsu-chan is elvesztette a józan eszét, vagy ítélőképességét, valahonnan márpedig veszi a bátorságot, hogy badarságot csináljon. Gondolkodás nélkül shunpozok oda társaimmal, hogy felkaparjam őket a földről, hiszen még sem hagyhatom őket itt. Gyengének, erőtlennek érzem őket, ez pedig igencsak aggaszt. Nem igazán értem, mi is történik körülöttünk, azonban a tény, hogy Hime~chan és Ricchan bajban vannak, elegendőek ahhoz, hogy józan eszemre próbáljak kicsit hagyatkozni.
Azt sem értem, hogyan, s hogy nem, de lelki világomban találom magam. A hatalmas katedrális végeláthatatlan beltere most is rendelkezik megannyi sötét zuggal, melyeket kardom lelke, Amejishuto annyira szeret. Mikor megjelenik előttem, mégis egyértelmű, hogy valami nem stimmel. Annak ellenére, hogy lételeme a sötétség, hiszen ő maga az árnyakból táplálkozik, s ő maga sem több egy árnyéknál, szemei úgy villognak, mintha két led lámpát dugtak volna a helyükre, ez pedig az ő esetében egészen biztos, hogy nem normális. Aggaszt a dolog, de még inkább aggaszt az, hogy nem tudom, miért vagyok itt. Én most nem érek rá ezzel foglalkozni! Odakint van rám szükség!
Hallgatom végig az idegen mondandóját. Hiányolom zanpakuto szellemem idegesítő kuncogását, s még ha nehezen is, de el kell fogadnom, hogy valami nem stimmel vele. Hogy én most nem vele beszélek. Éppen csak csatornaként, közvetítőként működik köztem, meg azon vízistennő között, akinek történetét hallhattuk az imént. Még mindig nem áll teljesen össze a kép, már azon kívül, hogy van egy veszélyes aranytojás, amire vigyázni kell, s egy magát Istennőnek nevező lény el akarja adni a saját lelkét. Talán a tojás lehet az, de lehet, csupán rosszul kötöm össze a szálakat... Sosem voltam jó az ilyenekben, ráadásul még zanpakutom lelkére sem támaszkodhatok. confused
- Tudod, az imént láttam két barátomat ájultan az ajtód miatt. - támaszkodok neki egy oszlopnak. Hangnemem akaratlanul is sokkal komolyabbá válik, mint amit általában megszoktak tőlem, pedig igazán én sem tudom, mit csinálok. Nem engedhetem azonban, hogy bajuk essen azoknak, akik közel állnak hozzám.
- Semmit sem szeretnék jobban, mintsem biztonságban legyenek azok, akik nekem fontosak. - nem gondolok bele abba, hogy ennek akár következményei is lehetnének, azonban nem tudom, tudnék-e bármit tenni így, hogy saját lelki világomba vagyok beleránatva. Vissza kell jutnom, ezért jobb lenne mihamarabb túlesni ezen az egészen. A legjobb lenne mihamarabb kikerülni ebből az ostoba könyvből, és visszatérni a saját világunkba.
Vissza az elejére Go down
Ichimaru Gin
Globális moderátor
Globális moderátor
Ichimaru Gin

Férfi
Libra Dog
Hozzászólások száma : 156
Age : 29
Tartózkodási hely : .^v^.=.~
Registration date : 2011. Jul. 11.
Hírnév : 13

Az arany könyvtár meséje - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Az arany könyvtár meséje   Az arany könyvtár meséje - Page 2 EmptyKedd Ápr. 02, 2013 5:37 am

Szellemeitek némán, felelet nélkül, rezzenéstelen arccal hallgatták meg válaszaitokat, majd ezt követően amilyen hirtelen elevenedett meg előtettek lélekölő kardotok világa, olyan váratlanul eset apró aranyló porszemekké. S miközben az előtettek lévő kép lassan eltűnni látszott még láttátok egy fehéres ragyogással körülvett, hosszú hullámos hajú, gyönyörű selyemöltözékbe bújt hölgy távozását zanpakuto szellemeitek testéből.
Jómagatok szélörvény közepébe kerültök ismét, akárcsak érkezésetekkor, s eme orkán a kiindulásotok pontjára vezet, mellyel beléptetek ebbe a meseszerű világba. Lehet nagy meglepetésként ér benneteket a lélekölőkardotok birodalmában tett utazást követően is látott aranyló porszemek, mellyé most a könyvtár hullik darabokra. Mindez előtettek gyűlik össze, hogy egy aranytojás formájában materializálódjon egy csuklyás alak bal tenyerében tartott nyitott könyv tetején. Igen hátborzongató az alak, és akár a mumus jelzőt is megérdemelné, amiért szemei két foszforeszkáló pontként fénylenek az arcát rejtő anyag alól, s csak érezhetitek, hogy gúnyos mosollyal illet benneteket.

Az arany könyvtár meséje - Page 2 Akakatta.full.736994
- Igazán köszönöm ezt a nagyszerű délutánt nektek, Játszótársaim! Majd még találkozunk – jókedvűen kacagva hajol meg előtettek elegánsan, melyet követően hagyja, hogy alakját fekete polipszerű csápok vegyék körbe. Miután a szokatlan anyag befedte egész valóját egy gömb alakzatban, az egy halk pukkanással esik szét sötétszín, szagtalan füstfelhővé.
Rengeteg kérdés fogalmazódhat meg fejetekben az illetővel kapcsolatban, hogy mit keresett nála a tojás és mégis milyen játékról beszélhetett. Mindenesetre mindannyira megkövülten állva nézitek az idegen hűlt helyét, mikor is Keisuke lélekmobilja egyszer csak felcsörren, kirángatva titeket a döbbenettől való megkövültségből.
- A 10. osztag tagjai jelentkezzenek, jelentést kérünk! Kerek tíz percre eltűnt a monitorjainkról lélekenergiájuk, mi történt? – kapjátok a kérdést a vonal túloldaláról. Az a bizonyos tíz perc minden bizonnyal többnek tűnhetett számotokra, ráadásul miképpen magyarázzátok meg odaát a könyvtár eltűnését? No és az esper, ki miatt valójában jöttetek? Netalántán mind csak tréfa lett volna, vagy esetleg egy csapda? Tehetitek fel magatoknak vagy akár a többieknek a kérdéseteket, mely talán örökre megválaszolatlan marad, ha csak a csuklyás illető nem tartja be az ígéretét.

VÉGE
Jutalomosztás:
Nem fecsérelem az időt fölösleges szócséplésre, inkább összességében írok rövid véleményt. Én személy szerint a lassú haladás ellenére is nagyon imádtam a küldetést, mert a 10. osztag végre bemutathatta mire is képes és, hogy milyen remek csapatot alkotunk meg minden *>* és nagyon, nagyon remélem, hogy nem untátok magatokat halálra a küldetésen. >.< Imádtam mindenki postjait, karakterhez illő hozzáállását a szituációkhoz. Remélem, ha legközelebb is lesz osztagküldetés, akkor is ilyen jót fogunk szórakozni. *w*

Keisuke Isami: 2500 LP és 3500 ryou
Rosui Kagehime: 3000 LP és 3500
Sierashi Katsuo: 3000 LP és 3500 ryou
Kagami Ritsu: 2500 LP és 3500 ryou
Shiroichi Anao: 3000 LP és 3500 ryou
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Az arany könyvtár meséje - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Az arany könyvtár meséje   Az arany könyvtár meséje - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Az arany könyvtár meséje

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Seireitei és környéke ::   :: 10. Osztag-