-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 [Winter War]

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
[Winter War] - Page 2 Cl0te32500/45000[Winter War] - Page 2 29y5sib  (32500/45000)

[Winter War] - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: [Winter War]   [Winter War] - Page 2 EmptyPént. Dec. 02, 2011 5:54 am

Nem díjaztam ezt a hosszas szájtépést. A felállást tisztáztuk, az erőviszonyok meg úgyis csak a harc során derülnek ki. Ez már rég nem megoldható azzal, hogy lyukat beszélve a másik hasába minél fennköltebb szlogenekkel húzzuk az időt. Legalábbis, nekem már nagyon viszketett a tenyerem, hogy nyomatékosíthassam is a szándékaimat amiért ide jöttem. Ám ahelyett, hogy bárki is megtenné a kezdő lépést, csak méregetjük egymást... Már épp azon voltam, hogy fogom magam, és nekirontok annak a senkiházinak, hátha akkor végre történik valami, mert így csak tropára mennek az idegeim. Ám mielőtt kivitelezhettem volna ezt a meglehetősen forrófejű lépést, egy hatalmas hollow ordítás szakította félbe a diplomatikus egymás ízlelgetését. Ha jól sejtem megérkezett az erősítés az ellenfeleink oldalára... Remek, igazán örülök neki, hogy ezzel el is játszottuk azt a kevéske kis létszámfölényünket ami eddig megvolt, ugyanis a levegőben nyíló átjáróból egy hatalmas lidércnek tűnő szörnyeteg csak úgy köpködni kezdte magából a Menosokat. Félreértés ne essék, nem vagyok az az "előbb ütök, aztán kérdezek" típus, de amikor biztosan tudom, hogy harcolni kell, akkor nem szeretem húzni az időt. Így most is, mivel a türelmem már az előbbi agyzsibbasztással teljesen elpárolgott, azonnal neki is rontottam a felém közeledő lidérceknek. A zanpakutoumat egyelőre pihenőpályán tartottam a hátamon, és elsőként pusztakézzel próbálok meg annyit legyilkolni amennyit sikerül. Jó lesz még tartalékolnom a kardom képességeit későbbre. Ha jól sejtem ez egy mindent vagy semmit ütközet, de én még így is felvállalom a kockázatot és osztom be az erőmet... merem ezt csak amiatt is megtenni, hogy nem vagyok egyedül. Nem arra számítok, hogy bármelyik óvatlan pillanatomban itt terem valaki, és kimenteni a hátsóm, már csak azért sem, mert szerintem mindenki a saját harcát vívja, és annyira lekötik a figyelmét az ellenfelei, hogy nincs ideje azzal foglalkozni, hogy másoknak ugráljon. Az viszont tény és való, hogy sokkal több kéz van erre a sok nyomorult lidércre, mintsem most rögtön mindent beleadjak. Szép sorban egyesével ütöttem, rúgtam a maszkjaikat, de csak nem akartak elfogyni. Én viszont nem értem rá arra, hogy ítéletnapig ezekkel szórakozzak, így taktikázva igyekeztem úgy manőverezni, hogy közelebb kerüljek az irányítójukhoz. Ám Aizennek úgy tűnt az egész csatára kész forgatókönyv van a fejében, mert rövidesen egy újabb fázisba utasította alattvalóit. A megjegyzés fennhéjázó és egoista hangnemén csak szemöldökrángatózva húztam elő végre a hátamról Shugotenshit, olyan tervezetekkel a fejemben, hogy bárhogy is, de tövestől nyisszantom ki a nyelvét a képéből. Ha van valaki akit gyűlölök, akkor az ez a személy... Bármiféle bűntudat nélkül képes vagyok végezni vele ha nem adatik meg a végső csapás lehetősége. És én még titkon attól féltem, hogy majd ilyenekkel próbálja megingatni az állásfoglalásunkat, hogy előhozza a "kinek köszönhetitek ezt az erőt?" blablát... Ezek után nekem már bármit mondhat, egyáltalán semmivel nem tartozok neki, ha mással nem azzal, hogy megkíméljem tőle a világot. Egyik pillanatról a másikra viszont Tousen termett előttem, és muszáj volt kitérnem, ah nem szerettem volna telibekapni a kardját. Kicsit távolabb állapodtam meg, ő pedig követett. Ezek szerint ő lesz az első ellenfelem. Körbepillantottam, és láttam, hogy nem csak én keveredtem el a többiektől... szabályos kisebb csoportokba tereltek minket, mellé pedig még Shun került. Akkor kettőnk dolga lesz elintézni a látás és agysérült Aizen fanatikust.
- Bármit is akarsz mondani, légyszíves tartsd meg magadnak, én nem vagyok rá kíváncsi... -fordítottam magam elé a zanpakutoum, és indítottam meg az első támadást. Össze kell dolgoznunk Shunnal, de ha a shikai-ából indulok ki, ő valószínűleg a távolsági harcot részesíti előnyben, míg én a pusztakezes közelharcot. Mostani támadásomat úgy próbáltam meg kivitelezni, hogy szemből nekirugaszkodva egy hirtelen kitérést tettem oldalra. A kardom hegyére koncentráltam a lélekenergiát, hogy megtámaszthassam a levegőben, hogy arról lendületet véve oldalról megpróbáljam fejberúgni a shinigamit. hiába vak az ellenfelem, a reiatsuérzékelése valószínűleg még az átlagosnál is jobb, így próbáltam arra is törekedni, hogy a lehető legkisebbre redukáljam a magamból kibocsátott mennyiséget.
Vissza az elejére Go down
Desmond Phellera
Espada
Espada
Desmond Phellera

Férfi
Sagittarius Rat
Hozzászólások száma : 340
Age : 63
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2009. Jul. 25.
Hírnév : 56

Karakterinformáció
Rang: Segunda Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
[Winter War] - Page 2 Cl0te48500/65000[Winter War] - Page 2 29y5sib  (48500/65000)

[Winter War] - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: [Winter War]   [Winter War] - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 05, 2012 4:48 am

Hogy mit is rontottam? Nem, nem voltam figyelmetlen, azt hiszem, mindent jól csináltam egyetlen, apró mozzanatot leszámítva. Hű vagyok önmagamhoz, ez pedig olyan megtorlást vonz magával, amit megérdemlek. Ámde megérdemlem-e vagy sem, már kevésbé érdekel, hiszen legalább önmagam, igazán önmagam lehetek. Kérdés, vajon ki mikor is lehet igazán önmaga. Talán a leginkább akkor, amikor választások elé van állítva egy olyan helyzetben, ahol saját élete a tét. S még ha végzetesen meg is kínozzák, akkor is ott van még a személyiség, melynek ugyan felszínes részét eltörli a vér és a szenvedés, ugyanakkor kiemeli a lényeget, a valódi belső énedet. Kiemel mindent, amit szeretsz, és még inkább kiemel mindent, amit gyűlölsz. Én azt hiszem, szeretek gyűlölni. Bennem van, a részem, az énem egy része az, hogy gyűlölhessek, hogy tudjak gyűlölni. Ugyanakkor az is, hogy engem gyűlöljenek, hogy én csak még jobban tudjak gyűlölni.
Azt hiszem, tökéletesen értem, hogy Aizen miért tette ezt velem. Tudta, talán tudta, hogy én nem bírom őt tisztelni. Csak a félelemnek köszönhető az, hogy képes vagyok, vagy voltam őt követni. Mindezt nem azért tettem, mert tisztelném, nem. Hanem mert féltem. Féltem a hatalmától, féltem az erejétől, ám még inkább féltem önmagamtól. Féltem attól, hogy nem lesznek társaim, és nem lesz hová tartoznom. De mi van, ha nekem sosem voltak társaim, ha én mindig is önmagamra voltam utalva? Mert én vagyok, csakis én! Nem számít senki más boldogsága a sajátommal szemben, én pedig espada vagyok, tehát megtehetem, hogy egyszerűen félresöpörjek másokat csupán azért, hogy megtarthassam személyiségem, hogy hű legyek önmagamhoz, hogy büszkén pillanthassak a tükörbe és elmondhassam magamról, önmagam vagyok. Hisz ezért teszi Aizen is azt, amit. Azért söpört félre engem is, mint egy elhasznált papír zsebkendőt, mert egyszerűen megteheti, mert az útjában álltam, és mert ezáltal végre önmaga lehet. Hisz semmi sem fontosabb annál, hogy hű légy önmagadhoz, hisz ha nem vagy az, akkor nem vagy semmi. Nem igaz?
Én azonban nem leszek semmi, nem leszek senki, én igenis, valaki akarok lenni. Hosszú percekig csupán saját véremben áztatom magam, azzal az elégedett, kéjes mosollyal, ahogyan visszagondolok arra a pillanatra, amikor láthattam meghalni azt az espada társamat, akit mindenkinél jobban utáltam. Jól esett a látvány, élveztem. Sőt, még hasznot is tudok belőle húzni.
Ugyan levegőt csak szaggatottan kapok, sikerül kipréselnem magamból az asesinato curativo szavakat. Elhalálozott, velem sosem egyenrangú társam lélekszemcséit kezdem el gyűjtögetni, és a mellkasomon átívelő seb felé helyezem tenyerem. Egy hosszadalmas, fájdalmas folyamat veszi kezdetét, de nekem szükségem van erre, e nélkül tovább nem megy. A fájdalomtól végül a gyógyítás közben sikerül elalélnom néhány másodpercre, bár az is lehet, hogy percek vagy órák is elteltek azóta. Egyetlen egy dologban vagyok biztos, hogy ez mentette meg az életem. Tudom persze, hogy ez csak ideiglenesen stabilizálja az állapotomat, de arra éppen elég, hogy életben tartson. Egyelőre. Még mindig nagy rá az esély, hogy többé nem jutok vissza Hueco Mundoba. Vajon rám milyen túlvilág vár, ha meghalok? Volna-e esélyem arra, hogy lelkem megtisztítsák, és akkor vajon sikerül-e feledni mindazon szörnyűségeket, amiket az éhség tett velem? Vagy már túl szörnyű vagyok, és ezt sem érdemlem meg? Mikor lelhetek végre nyugalmat, mikor lesz vége mindennek?
Egyelőre azonban harcolnom kell; valószínű, már abba belehalok majd, ha resurrecciónomból visszaváltok, de nem vagyok az a típus, aki hagyná, hogy a félelem letaglózza. Kardomra támaszkodva tápászkodok fel a betonról, amit ezután kicsit megemelek, hogy parancsszavát hallassam.
- Itsuryuu chishio, intención de demonios! – hangzik határozottan, ám kicsit gyengén alapjába véve kicsit mély hangom. Zanpakutom pengéje rövid időre eltűnik, maszkom formája megváltozik, hátamból pedig kiszakadnak sárkányokéra emlékeztető szárnyaim, melyekkel azonnal a levegőbe is emelkedek. Sérüléseim a feloldott zanpakutom miatt eltűnnek, így újult erővel folytathatom a harcot. Az ötödik osztag jelenlegi kapitánya ugyan nemrég ellenfelem volt, most viszont az ő erejére is szükségem van, hogy legyőzhessük a közös ellenségünk. Hiszen így lehetek igazán hű önmagamhoz.
Bizonyára elég meglepetést okozhat számukra hirtelen újra felbukkanásom, de én már döntöttem. Nem vagyok a shinigamikkal, azonban veszteni valóm már úgy sincs, és akinek nincs veszteni valója, az szabadon dönthet arról, mit és hogyan és miért csinál. Kinyújtott mutatóujjamon bíborszínű energia kezd el materializálódni, a saját véremmel kevert Gran Ray Cerot pedig egyes egyedül a zsarnok felé irányítom. Azt hitte, nem lát többet? Valóban, hamarosan talán elérkezik az az idő is.

Vissza az elejére Go down
Urahara Kisuke
Globális moderátor
Globális moderátor
Urahara Kisuke

Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 210
Age : 31
Registration date : 2011. Aug. 03.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: Kalapos tudós
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
[Winter War] - Page 2 Cl0te0/0[Winter War] - Page 2 29y5sib  (0/0)

[Winter War] - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: [Winter War]   [Winter War] - Page 2 EmptyVas. Jan. 29, 2012 3:53 am

Hangos morajlások terjengnek a levegőben szerteszét. A hideg szél, szinte egyetlen egy hatalmas reatsu góccá sűrűsödik. Alkalmanként a hetven méter magasból akkora lélekenergia csap alá, hogy a lent tanyázó hollowokat a puszta jelenlét is megsemmisíti. Félelem lapulhat mindenki szívében, aki félt valamit. De nem ok nélkül teszik ezt. Sokuknak rengeteg veszteni valójuk van, feltéve, ha hagyják a zsarnokot diadalmaskodni. A csata, egyelőre még menthetőnek tűnik. Wonderweiss akciójának köszönhetően rengeteg hollow lepi el a harcterepet, ám a hirtelen létre jött szövetség hamar elintézi ezeket. Aizen ajkai ravaszul ívelnek felfelé Sierashi Yuusuke nem régiben emlegetett szavainak hatására. Csak egy kicsit emeli fel fejét, máris vérig nyilalló gyűlölet kaphat el valamennyiteket. Mindannyian tudjátok, hogy kiért jöttetek, s ő most egyértelműen dacol mindazzal, amit próbáltok elérni. Nyugodtan áll kiválasztott helyén, zsebébe illeszti kezét, s lehunyt szemmel vár valamire. Talán úgy tűnhet, mintha teljesen biztos volna a dolgában. Felfigyelhettek egy rendkívülien furcsa esetre. Aizen Sousuke reatsuja néhány pillanatra úgy tűnik, mintha megnövekedne, - ezzel arányosan a levegő nyomása megemelkedik - s majd egyszerűen eltűnik a lélekenergiája. A látszat azt sugallhatja, hogy ennyi volt. S lesznek olyanok, akik megkönnyebbülésként foghatják fel. Még sem lesz olyan nehéz megölni az áruló kapitányt?
Érdeklődve pillant végig Gin a levadászott ellenfeleire. Szórakoztatónak találja civakodásukat. Már nem is emlékszik, mikor volt igazából hasonló élménye Seireitei utcáin. Néha elgondolkodik azon, hogy vajon, ha nem Aizennel jött volna, akkor most ő is mellettetek harcolna? Csak egy hangos hümmögést enged meg magának, és egy jól irányzott shunpoval lép félre a felé irányított hölgyemény támadása elől. - Yare, yare..milyen mérgesek vagyunk ma! - Kerekednek el szemei, ahogyan a vaizard pillanatok alatt veszi célba védtelen vállát. Mindössze kamu az egész, rókaszerűen mosolyodik el, s kardjának tompa felével hárítja a támadást. Ezt követően megváltoztatja kardjának állását, kísérletet tesz egy megnövesztésre. Tehát, ha Masaki nem reagál időben, a növekedő penge egyszerűen a bordái között fog utat találni magának, egyenesen Hitomi felé. Akár így, akár úgy kirúgja magát a vaizardtól, és arrébb áll meg. Tekintete hosszasan Aizenre irányul. Valamiért furcsának találhatjátok az esetet, azonban mire cselekednétek, ő ismét megszólal. Hangja a végletekig komornak hallatszik. - Én a helyetekben nem pazarolnám az energiát. Hamarosan megkezdődik, miért nem nézzük meg együtt? - Résnyire nyílnak fel gyűlölettől fortyogó szemei. Visszapillant rátok. - A társatok, Sierashi..mit gondoltok, sikerül majd neki?
Aizen, amerre jár, társakra lel. De miért? Vajon mit tudhat ő, amit elődei nem tudhattak? Lehetséges, hogy valójában egy olyan igazságot kerget, ami nincs is. Ellopott egy eszközt, és megtévesztette az egész Tiszta Lelkek Városát, csak is azért, hogy céljait kellőképpen elérhesse. Eme célokban Tousen mindig is hűen segítette. Az igazságot fejtette ki neki a shinigami, roppantul manipulatív módon. Ennek fejében csatlakozott a volt kapitányhoz, és választotta főnökéül. Valóságos undor csap át mimikáin, ahogyan hallja az egyik vaizard szavait a véleményekkel kapcsolatosan. Tousen egyébként sem mindig a szavak embere, leginkább egy jól mozgatható katonára hasonlít, amit Aizen sosem félt kihasználni. Kioldja kardját a volt kapitány, és még csak meg sem próbál kitérni a Shiori által indított támadás elől. Egyszerűen megvárja, míg centikre legyen tőle, csak akkor shunpozik ez tőle, majd hátulról támad a nőre. De annál ravaszabb ő, hogy védtelenül hagyja hátát, így hát egy "Haien" kidout ereszt társára, aki jól láthatóan távol harcosnak minősül. - Rossz oldalon állsz. Gondolom meg sem próbáltad megérteni Aizen taichou helyzetét. - Suttogja a nőnek, akit kardjával támad. Természetesen alig észrevehetően, de bizonyos okból mintha egyenesen Shun felé terelné. Mi célja lehet ezzel?
Nyugalommal követte végig két szövetségese akcióját. Valahogy tudja, hogy nem fognak csak úgy rá támadni ellenségei, ahhoz ő túlontúl veszélyes ellenfél számukra. Amit akart e pillanatban, azt már azonban el is érte. Gyakorlatilag az espada tagjai közül mindössze Slarin az egyetlen, aki ellene fordulhat. S mi több, az előtte állók körében is roppantul nagy feszültséget kelthetett azzal, hogy bogarat ütött fülükbe az elveszett kapitányok hallatán. Felnyitja szemeit, és önelégülten pillant szemetekbe. - Féltek? Most, hogy nem érzitek a lélekenergiám nagyságát? - Kérdezi, azonban pillanatok alatt egy nagy méretű cero indul meg feléje a saját beosztottja részéről. Balgatag lenne, hogyha nem számított volna rá. A puszta tenyerével irányítja arrébb az espada ceroját, egyenesen Shun irányába. Erősen mély tónusú lila fény szabadul fel ekkor Aizen mellkasából, melynek hatására mindannyian (akik látják őt) pillanatnyi vakságban részesültök. Alakját ellepi a fény, s csak másodpercek után halványodik az egész jelenség. Igen, ahogy számolni lehetett, a Hougyoku elkezdte viselőjének átalakítását. Aizen létének emberi jellemzői elmosódni látszanak ebben az állapotában. Testét tompa fehér, vastag, bőrszerű páncél lepi el (arcát is bele értve ). Szemei szinte a holdfogyatkozásra hasonlító sötét "gömbökké" alakultak, s arca groteszkül irreálisnak hathat.
- Hadou no hachijuuhachi, Hiryu Gekizoku Shinten Raihou! - Magas, szinte elemi erővel tör ki kezéből a pusztító erejű hadou, melyet egyenesen a társaság irányába ereszt. Aizen láthatóan most kezdi el tesztelni a Hougyoku által szolgáltatott erőt. Hideg nyugodtsággal, mégis gyors ütemben halad a levegőben, egyenesen Akane taichou irányába, zanpakutoját maga mellett tartva. Egy gyorsan célzott vágással akarja kiiktatni a nőt, viszont számolnia kell társai ellentámadására. Hangos, kard általi csattanások zaja lepi be a környéket. Aizen fizikai teljesítménye számtalanszor söpri el az elé kerülő ellenfeleket, de egy pillanatban egyszerűen megáll. - Észre sem vettétek, hogy kihúztam a zanpakutomat, nem de bár? - Vészjósló hírrel fogad benneteket. A kérdés csupán az, hogy mit kezdtek az éppen kialakuló helyzettel?

Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
[Winter War] - Page 2 Cl0te68000/100000[Winter War] - Page 2 29y5sib  (68000/100000)

[Winter War] - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: [Winter War]   [Winter War] - Page 2 EmptyVas. Jan. 29, 2012 5:09 am

A csata tomboló fergetege haragos viharrá erősíti a kezdetben még gyenge hóesést. A lélekenergia szinte tapinthatóvá válik a levegőben, midőn egyre-másra csapnak össze az ellenfelek, nem ismerve könyörületet. A gillianok kiirtása nem volt túlzottan megerőltető feladat, habár valamiért úgy érzem, ez csak arra volt jó, hogy eltereljék a figyelmünket. Aizen nem reagál se szavaimra, sem pedig fenyegetésemre, hanem inkább felvillantja a szokásos önelégült mosolyt, ami akkor is az arcán terpeszkedett, amikor elhagyta a Seireiteit. Némileg megnyugtatónak találom a tényt, mely szerint Hitomi pont Masaki mellé sodródott és habár az egykori kapitány modora hagy egy kevés kivetnivalót maga után, nem sokan vannak ebben az összevisszaságban, akik Nála erősebbek lennének. Tekintetem így ismét célpontunk felé fordítom vissza, miközben meghallom Hanae szavait. Enyhe fejrázással válaszolok az burkolt megrovásra, természetesen eszemben sem volt egyedül megrohamozni… most már. Alkalmi kupaktanácsunknak hamar sikerül véget vetni, mivel minden zselécég pártfogója éppen nagy puffogtatásba kezd. Nem tudom mit akar ezzel elérni, de jól láthatóan eddig sem sikerült megfélemlítenie senkit az erejével, szóval számomra ez csak felesleges energiapazarlásnak tűnik. A kisugárzás eltűnése gúnyos vigyort csal az arcomra, Én megmondtam, besült a rendszer, most már mindegy! Meg van ez bolondulva, eddig sem volt okom a félelemre, azután sem fogom elkezdeni összecsinálni magam. Ezzel szemben a semmiből érkező Cero nem kis riadalomra ad okot, ám érthetetlen módon elkerül Minket és Las Noches urának irányába száguld. Ennél azért nagyobb kihívásra számítottam, még csak elő sem kellett vennem a lélekölőmet és máris vége! Aha, legalábbis így lett volna a legoptimálisabb…
A vörös halálsugár úgy pattan le a tenyeréről, mintha valami vízipuskából lőtték volna ki. Kezd olyan érzésem támadni, miszerint nem is annyira flúgos ez a csávó, mint amennyire látszik, ráadásul egész okosságokat mond, vagyis tényleg nem porladt el az átlagosnál jóval hatásosabbnak látszó támadásban. Mindazonáltal egészen ostoba dolog volt a hamvaiból feltámadó arrancar tette, s habár valójában nem vagyunk szövetségesek, azért máskor jobban odafigyelhetne hogyan és hova céloz. Napirendre térve az Espada váratlan pártfordulását követően kezdene szerénységem is valami destruktív alkotásba, viszont mielőtt még akár egy lépést is tehetnénk, főellenségünk mellkasából hátborzongatóan lilás fény kezd sugározni. Előre rosszat sejtve emelem feljebb fegyverem, mialatt a hógolyó parancsolója először kanállá, majd ezt követően ufóvá változik. Eddig sem volt egy matyó hímzés, ám ha ez lehetséges, még a szokásosnál is rusnyább lett. Ugyan a 13. osztag vezetője magára vállalta a hátvéd szerepét, a szemből érkező hadout mégsem tudom teljesen figyelmen kívül hagyni. Remélem, egyértelművé válik számára is a ki nem mondott terv, mely alapján kivédem a sárkányágyút, ezalatt Ő is visszatámadhat valami hasonló kaliberű tűzijátékkal. Kardomat vízszintesen mellkasom elé tartva kezdek hadarva idézésbe, jobb lesz egy megerősített védelmet felhúzni, hiszen fogalmunk sincs, hogy milyen plusz képességeket kapott Hougyoku beültetésének hála. Íriszeimben tompán villan fel reiatsum árnyéka, midőn karjaimon végigfutva a tenyereimben koncentrálódik. A szavaknak hatalmuk van, ezt most érezhetem leginkább, hisz’ minden kiejtett hanggal egyre határozottabb és határozottabb pulzálás kezd érződni végtagjaim felől. Egy szökkenés előre és remélhetőleg mindenkinek van annyi esze, hogy mögém helyezkedik.
- Bakudou 81: Dankuu! – a parancs kimondása után egy tizedmásodperc alatt épül fel a pajzs, amit pontosan ilyen helyzetekre fejlesztettek ki. Tegyen szert akármekkora hatalomra, nincs az az isten, hogy képes legyen egy kántálással megtámogatott, kidou-mester által létrehozott akadályt széttörni egy kilencven alatti mágiával. Elgondolásomnak megfelelően tényleg kitart a fal, azonban valamiért rossz érzés lesz úrrá Rajtam. Ez nem volt egy túlzottan komoly akció, a hanglejtés és a nemtörődöm célzás egyértelműen kérdéseket von maga után. Vajon miért nem használt teljes idézést vagy erősebb démonmágiát? Talán még Ő sem teljesen tudja milyen rettenetet szabadított el, jobbnak látja először kipróbálni új játékszerét. Amennyiben tényleg ez áll a háttérben, akkor nem szabad hagynom kibontakozni. Utódjára támadva próbál meg ezúttal közelharcba bocsátkozni, amiben viszont jómagam is elég képzettnek vagyok mondható. Akane kapitányt megtámogatva suhintok az elmutálódott shinigami karja felé, ám ekkor olyan játszi könnyedséggel veri vissza csapásomat, mintha gyermek lennék és fakarddal hadonásznék. Az igazat megvallva úgy is nézhetek ki, miután jópár métert követően tudok csak lefékezni a hárítás által keltett lökéshullám következtében. Gyorsabb és erősebb lett, viszont ettől függetlenül bizonyosan megvan a gyengéje, csak még rá kell jönnünk! Mondandója egy pillanatra kibillent koncentrációmból, először le sem esik, mire célozgat ez a majom. Kit érdekel mikor húzta elő a kardját, anélkül hogy lehetne vívni? Hülye! Fejemet csóválva kezdek mormogni balgasága hallatán, aztán néhány másodperc múlva hangos káromkodás csúszik ki a számon. Ha sikerült aktiválnia zanpakutuoja shikai szintjét, akkor mindannyian elvesztünk. Fogaimat csikorgatva húzom elő saját lélekölőmet, a kialakult helyzet magasabb megerőltetést kíván. Nem azért jöttem el idáig, hogy veszítsek!
- Me ga samero, Dotonryuu! Sabaku no Arashi! – a hívószavak elhangzását követően fegyverem fényesen felizzik és változásba kezd, de rövidesen ezernyi apró kőszilánkká omlik szét. Nem túlságosan nehéz adott számú csapást kivédeni bizonyos időintervallumon belül, ellenben ha több száz kis ellenfélre kell figyelni, amelyek egyszerre csapnak le, szinte lehetetlen a hárítás. Ezen gondolatmenet alapján küldöm előre sárkányom „pikkelyeit”, a lehető legjobban próbálva lefoglalni Aizent ezáltal, lehetőséget biztosítva a többiek számára valami monumentálisabb kivitelezésére, mivel azt be kell látnom, hogy egy egyszerű feloldással még Én sem leszek képes diadalt aratni.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Sakai Hitomi
Daitenshi
Daitenshi
Sakai Hitomi

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 242
Age : 34
Tartózkodási hely : Karakura, Tokió, vagy ahová Yuu-chan rángat
Registration date : 2010. Mar. 02.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: A Daitenshi és a Raion tagja
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
[Winter War] - Page 2 Cl0te33500/40000[Winter War] - Page 2 29y5sib  (33500/40000)

[Winter War] - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: [Winter War]   [Winter War] - Page 2 EmptyPént. Feb. 03, 2012 8:22 am

Volt valami abban a fickóban, ami miatt nem igazán ébredt fel a szimpátiám iránta, és ami azt illeti, szavai tökéletesen alátámasztották a sejtésemet vele kapcsolatban. Ellenfelünk sem volt éppen bizalomgerjesztő a sunyi mosolyával, de a vaizardnak ez az egyetlen momentum elég volt, hogy kedvem legyen jó alaposan fejbe kólintani azért, amiért ilyen... ilyen bunkó és alpári és... >.>
- Mattaku... Tudod mit? Ha már ilyen kedves vagy, csak arra fogok törekedni hogy az utadban legyek, vili? - válaszoltam sértődötten és felháborodottan, kidagadt homloki erekkel, nem sokon múlott hogy ne szóljak vissza valami nagyon nem nőieset >.>\" Látva ezt a két mintapéldányt, lassan kezdem azt hinni hogy az összes shinigami-hollow keverék defektes valahol, remekül reprezentálják a fajukat, ha az a céljuk, hogy ne legyen róluk jó véleményem. Yuu-chan legalább a flúgossága ellenére tud normális is lenni, ellenben erről az alakról el se tudtam képzelni...
Egy pillanatra becsuktam a szememet és vettem egy mély levegőt, nem fogom magam felhúzni rajta, amikor a szemünk előtt van valaki, akit le kéne győzni. A csapatmunka valószínűleg teljesen esélytelen, de megpróbálhatom még a javamra fordítani ezt a kis civakodást, és a férfi támadásaihoz időzítve a sajátjaimat meglepni a rókaképűt. Nem lepett meg, hogy kisülésemet könnyedén elkerülte, távolról indult és egyenes vonalban támadtam szembe vele. Annál inkább meghűlt a vér az ereimben, amikor "partnerem" rárontott, minden stratégiai érzék hiányáról tanulságot téve pontosan velem egyvonalban helyezkedett o.O"
- Baka... - mormogtam az orrom alatt miközben elszökkentem oldalra, hogy még véletlenül se indíthasson az áruló shinigami olyan támadást, amivel mindkettőnket meg tud célozni egyszerre. Már csak az hiányzik, hogy valami elől félreugorjon a férfi, és hirtelen egy kidouval vagy ilyesmivel találjam magam szembe >.>\" Futás közben balommal a szoknyám rejtekében bújó dobókéseimhez nyúltam, és az ujjamat beleakasztva az egyikbe húztam elő a kiválasztott fegyvert, hogy aztán megtorpanjak, és megvárjam a vaizard következő támadását. Ám a harc megáll, ahogy ellenfelünk elrúgja magát és megáll a levegőben, tekintetét pedig arra az Aizenre függeszti. Az én tekintetem az őt körül vevő csapatra vetül, főként Yuu-chant figyeltem, de aztán felfedeztem még egy ismerős arcot, akit abban a fura álmomban láttam, amiben beszippantott egy féreglyuk és egy párhuzamos világban kötöttem ki. Ott ő ember volt, de pontosan ugyanúgy nézett ki... mínusz a hollow-maszkot. Kicsit értetlenül pislogtam a nőre, leginkább azért mert az álmomon kívül még biztos hogy nem láttam sosem, pláne mivel arrancar... Mindegy, meg is ráztam a fejem, nem szabad hogy elterelje valami a figyelmemet.
- Nem kérek a tanácsaidból, és egyáltalán nem mozizni vagyok itt! Yuu-chan pedig tud vigyázni magára, egyáltalán nem féltem! - feleltem a shinigami nyájas szavaira. Tele voltam energiával, ha ő nem mutat agressziót, majd én megteszem. Üres jobb kezemet a magasba tartva elektromosságot generáltam körülötte. A felettünk lévő felhőréteg töltését szándékoztam birizgálni kicsit, a célom pedig az volt, hogy természetes villámokat generáljak, melyek abból adódóan, hogy ellenfelünk tartózkodik a legmagasabban, a kezében lévő kard oda fogja vonzani a kisüléseket. Az oka mindennek az volt, hogy a vaizardnak teremtsek esélyt egy sikeres támadásra, remélem lesz annyi esze, hogy nem fogja kihagyni a lehetőséget. Úgy terveztem, hogy közben előkészíthetem a kezemben lévő kunai köré a megfelelő erősségű elektromágneses teret, és a férfi támadását követve kilőhetem a kést a halálisten felé a hangsebesség háromszorosával. Remélhetőleg most nem fog "társam" bemozogni elém, hogy eltakarja a célpontomat :/
Vissza az elejére Go down
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
[Winter War] - Page 2 Cl0te32500/45000[Winter War] - Page 2 29y5sib  (32500/45000)

[Winter War] - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: [Winter War]   [Winter War] - Page 2 EmptySzomb. Feb. 18, 2012 1:03 am

Támadásom az utolsó pillanatban végrehajtott kitéréssel fullad kudarcba. Bosszantó, hogy ennyire lenéznek, hogy még küzdeni sem hajlandó normálisan, hanem ilyen fennhéjázóan „mindenkinél jobbnak hiszem magam” stílusban manőverezget. De nagyon nagy hibát vét azzal, ha engem lebecsül. Ezzel most nem azt akarom mondani, hogy én is ugyanígy vélekedem saját magamról, de azt sem viselem túl jól, ha nem adják meg a tiszteletet. Könyörgöm, egy értelmes ellenféllel harcolok, aki szintén shinigamiként kezdte a pályafutását. Nem hiszem el, hogy ne várhatnék el annyit, hogy megkapjam az egy harcosnak járó alap tiszteletet. Lehet, hogy túl sokat olvastam mostanában a régi erények könyveit, de teljesen egyet tudok érteni a bushido erre vonatkozó eszméivel. Azzal kapcsolatban viszont azt hiszem ideje lerombolnom az illúzióimat, hogy itt bárkitől is hasonló hozzáállást várhatok el. Elvakult Aizen-mániás talpnyaló, aki annyira meg van győződve abban, amit hisz, hogy némely nézőpontból akár még tökéletes csatlósnak is tekinthető, ha elvonatkoztatok a dolog többi részétől. A feltétlen hűség, és a fanatizmus viszont megint csak két különböző fogalom. De nem tisztem erről kioktatni, nekem csak annyi a dolgom, hogy a saját eszméimet képviselve kiálljak ellene. A hátbatámadás ellen egy gyors fordulattal magam elé kapott, és a lapját tenyeremen megtámasztott zanpakutouval védekeztem. A hárítás nem volt teljes, így mielőtt még eltolhattam volna magamtól a kardját, az sebet ejtett a kulcscsontomon. Nem volt mély, így egyelőre foglalkozni sem volt vele kapacitásom. A halk megjegyzést pedig teljesen tisztán értettem, attól függetlenül, hogy továbbra sem értettem.
- Mindenki abban hisz, amiben akar… nem mintha közöd lenne hozzá, vagy érdekelne, de nem azért harcolok a Gotei oldalán, mert a szövetségesük vagyok…Sőt, senki sem mondta, hogy az ő oldalukon állok. Én ezt úgy nevezném, hogy alkalmi közös cél. Egyedül az köt velük össze, hogy mindketten az ellenségeitek vagyunk. Ettől függetlenül még mindig nem bocsátottam meg nekik azért, amit velünk tettek, úgy ahogy nektek sem. Szóval ne vonj le téves következtetéseket. –próbáltam ellökni magamtól a mondandóm befejeztével. Részemről tényleg csak erről volt szó. Gyűlölöm Aizen-t és a Gotei 13-at… gyűlölöm őket azért, mert elválasztottak a családomtól, és teljesen újra kellett értelmeznem az életemet. Attól függetlenül, hogy azóta megpróbáltam a legjobbat kihozni abból, ami jutott, még mindig túl nagy árnak tartom, amit fel kellett áldoznom érte. Ezek után már csak arra leszek kíváncsi, hogy mit terveznek velünk a harc után. Ha egyáltalán túlélem… Igazság szerint jelenleg egyetlen ember van itt, akit mindennél jobban szeretnék megkímélni attól, hogy elveszítsen. A saját büszkeségem viszont azt diktálja, hogy ne egy ilyen ellenfél kezétől essek el, mint Tousen. A könyörületesség pedig továbbra sem opció. Kicsit távolabb ugorva tőle ismét a kezembe vettem az események irányítását. Néhány kikerülő manőverrel próbáltam a közelébe férkőzni, miközben egy gyors „van egy tervem” pillantást vetettem Shunra.
- Bakudou #99 – Kin pecsét. –idéztem meg a kidout, amint lehetőségem nyílt rá. Bíztam abban, hogy a lány hamar kapcsol, és kihasználja a lehetőséget, ha tényleg sikerül megbénítanunk az ellenfelünket mielőtt még nagyobb erőket mozgósíthatna. Az már az ő baja, ha túl sokáig vár a képességei felfedésével, én nem fogom vissza magam. Megidéztem a vaizard maszkom, és készen álltam arra, hogy csontkarmokat növesztve ismételten támadásba lendüljek amint kivitelezhető.


Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
[Winter War] - Page 2 Cl0te53000/65000[Winter War] - Page 2 29y5sib  (53000/65000)

[Winter War] - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: [Winter War]   [Winter War] - Page 2 EmptyKedd Feb. 21, 2012 4:28 am

Nagyon fasza! Majd szétvet a globális seggpörkölés ez a forrázott stóla itt gyúr ezerrel a dráma szakkörre. Rohadna elemeire a saruja és bucskázna bele egy kibaszottul csigolya tiprós pöcegödörbe, ahol még a protkója is fancsali pofát vágna, ehelyett a betaposni való sündörgő gőgös gúnár Gedeon fog villantás helyett, amit kurvára humusz mutter tőgyébe kennék a fémmel bélelt szardagonyázóm bumm-recece mintázatával. Idegeim csócsálja fazabbantó szúként! Rohadtul szétkapnám, mint flopi a csülökhúzgálót! Nekem itt ne tegye a grimasz tavasz fesztivál felvonultatást a szivárványos pudli ködében vitorlázva! Gólyafos légtér szállingózási engedély kunyerálása, hogy baszottul rá van cuppanva erre a becipzározott hangolódj firka formációra, amit kurvára a horrorra akadva filmből csengetett le és marhára benyúlta a szétszívott sikoly maszkos ürge ábrázatát! Le kéne a ravaszdi klotyó bili kóc tengerét perelni, mert gatya marci csak dekkoljon a helyén. Végén SS halálosztó listája ánuszba lenne rontva, aztán a négyesek karistolhatnák a sok farbatosz kőtáblát, meg vonyíthatnának dárk napot. Kurva poén lenne, ha arra pattanna be a „the end” szlogen, hogy szürkebarát mindenkit megpakolt, oszt a piedesztálra nyalakodott csuhás country klub ott vonaglana sajgó picsával. Geci méretes csattanó lenne, csak retekre ne sasoljam le a tömeg kufircolást! Jódli Juli mediterrán virgács melengető rendszerére mazsola szottyadást kapnék! Kell kapa pendítő tanyasi mukinak képzelgésbe pofátlankodó szatír szörme! Én rohadt bársony ingerenciám cseszettül alfába süppedve óhajt csucsukálni, szal taszigáljuk arrébb a buzi pornót. Sac per köbö azután mehet a csín adatta, felmázolunk bundás ordasnak némi rafkósan tartós pacsmagot.
Köhintem, szétcsapjuk a plakát fószer pofikáját! Mi a szarért? Rágcsálina köpött az egész stájszra és kék vászon előtt sasszézva baromkodott, hátha messiás bratyó erre csövel és beugrik egy hippi peace-t lenyomatni. Gógyim kotrom zaciba! Mi a tevelevegelt láma csulák bolygóbeli rúnavéséssel szirénázzak, ne szobrozzon kurva debella távlatokban grill gerléért, hanem küldje üstökös sétafikálásra rőtszőr szálat? Cefetül nem dobbantottak képen picsi pacsi koma listával, vonszoljak képcsík vaker keresztbe szolmizálást, meg csurrantsak dobhártyába füttyentést, ha kibaszottul beugatok a tetves pofádnak, vagy csusszanjak át a degenerált suttyó báb tespedés becsekkolási baromkodásán, mert ezen az elbaszott porondon orrba szájba nyomatják a kuss szakaszos gag szerencsétlenkedéseket. Hát, szoptam! Erről lefikkantam, mint vasorrú bába a csórizás gátló kapuról. Marad a tapló sztájlos csihipuhi. Szal, libress bunda nem kajáltat be ezzel a tini picsa, ósdi kicitkacat göncöt lecsekkoló maca rángásával. Kamuzol, csesződj meg! Menyus kacsázós protkójára nem kúrsz át a palánkon, hogy berezeltél a cölöp suhintástól és naná, fényezi a színpadi bohóc papírjait. Lazán kipattintotta a menőn behajított marhára leimprózott katyvaszomat. Erre postázok egy cerkádat a hegyezőbe cümmentést, mert az egomat tapogatja szürke flótás, ami cefetül nem kóser! Meg hékás, kazánház! Most gubancolódtál a képem elé, ne nyomuljunk kapásból matracra, hogy se puszi, se pia, csak nesze neked járatot fúrok! Nénikéd matyó hímzésével gravírozzanak Jimmy nyávogásokat a homlok lapátodra! Fogja a debilen vinnyogó szamóca hagyni, birka nyársra cuppants! Olyat kapsz, bebandzsulsz! Vagy se! Shakesapeare muff sárga csíkot spriccentve farcolt le a kontra kombóm elől, pedig faszom meló volt lentről varjút ledöngetésre lódítani mini huszárját, miközben bunkó szemétládaként rázuttyantam megszállni nádszáli poszáta bendőjét. Kár a gőzért, mert nagy büdös semmit kaszálhattam vízszintben. Addigra elhúzta a belét. Ezért középre földelt ujj pecekem a retinádba.
-Baszódj meg! Aszittem ráhúzod a kulás pelust, miközben faszom tangót ropunk…-
Vakkantom hátra jézuskát csekkoló fruskának. Attól levakoltam nuku közmeló, még dörrenthetne egy lámpa búra füstölést, ha kicsikicsukizok hangyafasznyi betrafálási terepet. Eddig nikkelbolhaként pattogott, hova az a kolosszális ritmikus gimnasztika tréning? Teszek rá! Épp elég ideghúr zsibbasztó detonáció, amit bundás Frédi köhintett el. Nem kamuzok akkora trauma rongyolt át a népművészeti agyagedény képemen, süket sügérként, befagyott software-rel csekkoltam sündörgő komára és orbitális homályban felsejlő „te most szopatsz?!” sandítással kongattam be tintázott süllőként a jéghegyet. Kiskakas fix imába férceli a képemet, annyi tallér zuttyant karmai közé.
-Ginzilla!- Kúrom telibe a pofámat, had csattanjon a szitu. Bebuktam! Asszittem nem lehet ekkora csökött mogyorójú kozmált zsákutca, diára vetítse, majd lebasszuk a seggünket és bámulunk, mint Rozi a moziban. Fílingnek adva kirámoljuk a naplopó távlatokban tespedő sírkő mű flamókat, amiket hintaágyban vergődve csettintésre betolunk. Fikakent selyemhernyó és budi kokszoló menetére lezavarjuk a bwin-t, meg szétböfögjük főgóré csuhás rohadt pápaszemes benyögéseit és akkora öribari lapocka simításos haverságot fogadunk, polip vakond újra csekkolóképes görény lesz, oszt cafatokra téphessük a rokkant nyugdíját. Aha! Persze! Kurvára úgy festek fém pöcökkel a vállamon, mint az a nyomoregér, aki dögunalmas fetrengését kocsányokra lógatott bagolylesőkkel és lepacsizó marokkóval akarja elütlegelni.
- Naná! Retekbe ezzel a felhajtással! Terítsd az uno-t, mert ezt a feszkót kibebaszottan nem csipázza a pészmékerem! – Szerepet kell tolni, ne maradjak már le a tapló járatról. Hót ziher nem csűröm csavarom rétestésztára. Rohadtul felkúrja a gógyi vizem, szal köbö ezen a tetves ponton currikolok retina csík rángásba és baszom hozzá lajhár tárolóját. - Ne szórakozzá velem! Rohadtul nem csengetünk zsét az energiatakarékos izzó ügynöködésedre! Tápászkodj fel és nyomassuk a bulit!-
Mákoslaska tini picsának se tolongott házaló beszippantó a zsebében és valamit elkezdett megint buzulni a csesszett elektro boogie est sokkjával, a helyett lehuppant volna trécselni teleszopás kacatokat rádtukmáló melóssal. Nem vágtam, miféle defibrillátoros séró égnek meresztésre gyúrt, de lesasolva mennyire Olümposz csúcsaira tornászkodott, beztos valami cikk-cakk gerjesztéssel cseszte az időt. Én meg normálatlan barom vagyok, de ezt tény, mert berizikóztam a faktort, csak nem épp „x”-be, némi első fordulós fűszerkeverékkel. Lajhár slattyogós bondor gönce, radarral csicskáztathatja nukleárisan sugárzó fruska gyogyóintézetét. Épp annyi a difi, kurva lóhalálában kell bedöngetnem lopakodó vigyornak, vagy engem is szenesre zötyögtet valamelyik elkóborolt villanás. Hát, no para! Mindig le akartam csekkolni, milyen a koromáztatta déli sötétség. Szal, míg rágcsa mágcsa bekészítette rotyogásra a vacsit, előre tűztem pöcök szurka piszka rizsázni. Leszartam, mit májerkedik nekem homárka. Magasról tehén trágyát kotortam, merre hajlong bambusz rügyként, vagy milyen elbaszott fogasnak halluzik. Annyi volt a szitu, hamarabb összecsörtessenek piszkavasak, mint becsengetne Zeusz teadélutánra. Elég volt egy bolhaszellentésnyi pengetés, aztán húzgálhattam elfelé sunyi muki nótáját Piroska rakott szoknyájával. Az faszányosan lecövekeltette és kanos dögként csalogatta tini luvnya cikázásait. Utána már, csak a rohadt könnyed kondimatyi tricepsz villantás volt hátra. Csillaghullásos nászéjszakákba kellett szelelnem, ergo kurva messzire a zónából.
Vissza az elejére Go down
Abarai Renji
Globális moderátor
Globális moderátor
Abarai Renji

Férfi
Virgo Pig
Hozzászólások száma : 394
Age : 40
Tartózkodási hely : Pont ott!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 40

[Winter War] - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: [Winter War]   [Winter War] - Page 2 EmptyHétf. Május 07, 2012 12:20 am

HATÁRIDŐ: 2012. MÁJUS. 18. (kérésre)

Aizen vs Yuusuke (Hanae, Akane, Slarin)

Némán figyel titeket. Érdeklődve várja, mit reagáltok kérdésére. Tény, már kezében tartja lélekölőjét, azonban annak egyszer sem láttátok jelét aktivizálta volna személyiségéhez tökéletesen illő képességét. Mire akart utalni? Próbálná bennetek elhinteni a bizonytalanság csíráját, bárhol lehet? Szemfényvesztés áldozataivá váltatok? Akárhogy legyen, egyetlen Aizen áll előttetek. Ti döntésetek rátámadtok vagy sem. Lépésetek következményeként fennállhat a veszély egy társatokra rontotok. Aljassága határtalan és egyértelműen élvezi mindannyian kezére játszotok. Roppant mód szórakoztatja esetleges hezitálásotok. Arcjátékán jele sem mutatkozik, de szavaiból és pökhendi tartásából napnál világosabban kiderül, ura bármilyen kialakuló helyzetnek.
-Támadj, Sierashi Yuusuke!-
Nyújtja feléd karját várakozóan. Hasztalan mozdulatnak tűnhet, mindaddig míg azt nem észleled, tenyeréből homok pereg a földre. Honnan lenne? Merről került kezébe? Egyszerűen provokálna, vagy előre kiszámította mit fogsz tenni? Időd sincs gondolkozni. Következő pillanatban eltűnik szemeid előtt. A levegőben kavargó porszemcsék szanaszét rebbennek, s mindez bőségesen elegendő több megmagyarázhatatlan esemény történjen. Aizen alakja közvetlen mögötted bukkan fel. Kardja leeresztve pihen kezében. Testén egyetlen sérülés sem látható. Mi lett Dotonryuu-val? Hova lett támadása? Remek kérdés, azonban tested helyetted is választ szolgáltat. Hosszanti vágás szeli ketté mellkasod. Égető fájdalom jár át. Mikor keletkezhetett? Lényegtelen. Ott éktelenkedik rajtad és észre sem vetted mikor kaphattad. Aizen követhetetlen gyorsasággal rendelkezne? Még is aktiválta képességét és kénye kedve szerint veszi fel társaitok alakját?
-Ön következik a sorban, Akiyama Akane?-
Tekint a cero-t kivédő kapitányra, ki shikai alakját aktiválva néz vele farkasszemet és kívánja ketté vágni az árulót. Tisztában van vele, ebben az állapotban sokkal élesebbek utódja érzékszervei. Valószínűleg azért küldhették őt, hátha észre vesz apróságokat, amiket a többi shinigami nem képes. Abban bízhattak a kapitány, talán ráérez Aizen előbbi kérdésének igazságtartalmára. Egyértelmű nem hagyhatta egyenes választ kapjon ellenséges tábora. Még se kapkod. Játszi könnyedséggel tér ki a csapás elől és állítja meg a pengét egyetlen ujjával. A mozdulat ismerős a recept jól bevált. Amint behajlítja mutatóujját rengeteg vágás keletkezik Akane testén. Az ötödik osztag vezetője már magáénak tudhatná a sebeket, azonban a hármas fogat hátvédje, épp időben cselekszik. Kihasználva Aizen figyelmének megoszlását egy kettős idézéssel teszi mozgásképtelenné - Bakudou 61: Rikujoukourou és Bakudou 49: Kuro Shitsui-. A páros offenzíva, ennyivel nem ér véget. Gyenge próbálkozásnak minősülne. Akane kihasználva az alkalmat vált fogást kardján és döfi keresztül Aizen mellkasát. A küzdelemnek úgy tűnhet vége. Vér bugyog fel a férfi szájából. Szemeiben hitetlenkedő döbbenet tükröződik. Nem hiszi el vereséget szenvedett. Nem hiszi el ilyen könnyen besétált a csapdába.
Mindannyian fellélegezhetnétek, sikerrel jártatok, ám az ünneplés elmarad. Másodpercek töredéke alatt Slarin veszi át Aizen helyét. Őt szúrtátok le. Az áruló shinigami továbbra is szabadon mozog. Hol lehet? Egyértelműen Slarin eddigi tartózkodási helyén. Mire a bűvöletből felocsúdnátok, újra mozgásba lendül. Ki veszi észre? Tudtok reagálni? Yuusuke képes időben segítségetekre sietni? Slarin alkalmas még a harcokra? Megannyi kérdés suhanhat át agyatokon. Egyetlen ellenségetek az idő. Aizen nem vár döntésre jussatok.
-Hadou no Hachijuuhachi Hiryu Gekizoku Shinten Raihou!-
Válaszol, szemérmetlen módon kidou-ra kidou-val és természetesen az életére törő hármast veszi célba. Játszadozik veletek. Élvezi azt tehet, amihez kedve támad. Arcotokra kiülő érzelmek is kedvére tesznek, ahogy látjátok a felétek közeledő technikát. Aizen szem előtt tartva Seiretei két legerősebb démonmágia használójával zárta össze a sors, nem bízza véletlen támadásait. Az első varázslat árnyékában egy másikat indít - Hadou no nanajuu san: Souren Soukatsui-. Érdeklődve szemléli észre veszitek e turpisságot és mit válaszoltok rá. Nagyképűségét kifejezvén hátat fordít nektek. Hatalmas, védtelen felületet kínál támadásra. Ordít a pillanatért, valaki rárontson. A triónak nem ártana együttműködnie. Talán egy közösen kivitelezett támadás beválthat. Persze, ha sikerrel túljut a bivalyerős démonmágián és képes villámgyors ellentámadást kezdeményezni.
Az esetleges zavaró tényezőt, személy szerint Sierashi Yuusuke-t nem kívánja a hölgyek közelébe engedni. Azt sem óhajtaná, ha a férfi felhívná a társaság figyelmét a közelgő veszélyre. Őt venné célba? Nyugodt lépteiből semmi sem szűrhető le. Titokzatos és bosszantóan felvágós.
-Mi a következő lépésed? Démonmágia? Nem, annál önteltebb vagy. Meg akarsz lepni. El kívánod érni, csodáljalak. Épp, oly hitvány vagy, mint én. Az egyetlen különbség én beismerem, mire vágyik a szívem. A te bukásod ez okozza, Sierashi Yuusuke. Megtagadod valódi céljaid. Sóvárogsz a hatalom után.-
Rövid monológja záró szavait közvetlen melletted hinti el. Fülbemászó dallamként duruzsolja füledbe. Hogyan reagálsz szavaira? Biztos jó ötlet megtámadni? Mi történik, ha még mindig be kíván csapni képességével és egy társad vágod le?

Tousen vs Shiori (Shun)

A kötés fekete fonalai elemi erővel rántják le Tousen magatehetetlenné váló testét. Hatalmas porfelhőt kavarva robbant krátert a város betonzatába. A kidou tökéletesen működött. Az egér csapdába került. Minden tökéletesen elő van készítve. Hatalmas súlyok tartják fogva az áruló férfit, aki könnyű célpontot szolgáltat Shun-nak. A vaizard nő szigorúan összeráncolt homlokkal biccentett társa felhívására. Megértve szándékait, azonnal reagál. Maszkját lehívva gyűjt cero-hoz szükséges energiát shikai-ban tündöklő pisztolya elé. Addig növeli méretét, míg tekintélyes gömb nem keletkezik, ami kellő erővel bírhat egy Tousen szintű féreg megsebesítéséhez. Miután elegendőnek érezi a pusztító erőt, meghúzza a ravaszt. Fegyvere dörrenésével egyidejűleg hosszú cero szeli ketté az eget, egyenesen a kötés alatt sínylődő férfi felé tartva. (sikíts rám, ha félre értettem a képességet>w<)
A cero óriási robajjal csapódik be. Telitalálatot könyvelhető el. A nagy felfordulásban, valamit nem vehettek észre. Tousen, szándékosan hagyta lebénítsa a démonmágia. Feltűnően könnyen engedte fogságba ejtsék. Az oka egyszerű volt. Megjátszotta a sarokba szorított vad szerepét. Kihasználta azt a néhány másodpercet, ami amíg a kötés maximálisan kifejthette erejét és egyetlen mozdulatot tett. Tenyerét fejére helyezte, ezzel megidézve egész fejét, nyakát és vállait borító, hófehér csontmaszkját. Ennek a trükknek köszönhetően, könnyedén vészelte át a elementális támadást.
-Hollow a hollow ellen. Így már fair az ütközet.-
Jegyzi meg színtelen hangon, ahogy cero-tól szaggatott ruhájában lerázza magáról a kötés maradványait. Testét több vágás, égés szeli át, bal karja talán több helyen is törést szenvedett. Rossz bőrben van, sajnos átmenetileg. Súlyos sérülései egyik pillanatról a másikra tűnnek el. Arrancar-okra jellemző, ám annál gyorsabb regeneráció pörög le ellenfelei szeme előtt. Természetesen nem sokáig marad tétlen. Amennyiben Shiori úgy határoz megtámadja a csont karmokkal, mozdulatai elől könnyedén hajol el, vagy vág vissza pengéjével. Láthatóan nem csak külseje, de sebessége is növekedett. Vaizard-okhoz hasonlóan az ő képességei is szintet léptek a maszkra hasonlító fejvedő előkerültével. Sőt, hozzá szokatlan módon fizikális támadással válaszol. Ahogy alkalma nyílik rá, megkísérli baljával megragadni Shiori karmait és kardja markolatával erőteljesen hasba vágni. Sikertől, visszavágástól, reakciótól függetlenül magasabb pontra szökken. Tisztes távolba kerülve a párostól aktivizálja kardja shikai képességét. Lenézne titeket? Tesztelné türelmetek? Miért nem használja bankai-át?
-Suzumushi Nishiki: Benihikō!-
Parancsot követően ismert látkép terülhet szemetek elé. A félkört leírt zanpakutou pályájáról több száz penge hasít levegőbe. Átláthatatlan nyílzáporként süvít célpontjai felé. Ezt követően meg se várja ellenfelei következő lépését. Érzékelhetően sietős dolga. Pusztán lélekenergiát ellenőriz, ne keveredjenek vaizard ellenfelei túlságosan messze. Miután meggyőződik róla, hol tartózkodtok, rideg hangon veti be következő lépését.
-Bankai! Suzumushi Tsuishiki: Enma Kōrogi!-
A gyűrűkből álló, éjfekete sátor ballonként fújódik fel a hármas körül. Az óriási vákuumon belül, szinte azonnal megszűnnek az érzékek. Nem érezhető lélekenergia, nincs hallás, látás, szaglás. Egyedül a tapintás működik. Feladat egyszerű, de sokkal nehezebben kivitelezhető, mint gondolatban lejátszani. A képesség megszüntetéséhez meg kell érinteni a hétköznapi katana-ként jelen lévő kardot, vagy magát Tousen-t. A dolgot, azonban nehezíti, hogy a férfi szabadon mozog, míg áldozatai érzékek híján, olyanok, akár a szedált zombik.

Gin vs Hitomi, Masaki

Sunyi mosolya egyetlen pillanatra sem fagy le hosszúkás arcáról. Kicsit sem érintették meg az ellenséges szavak. Leperegtek róla a dühödt felmordulások. Továbbra is nyugodt, kiegyensúlyozott, idegesítően magabiztos. Lerí róla nem levegőbe beszél. Minden egyes kiejtett betűt véresen komolyan gondol. Tökéletes alattvalóként hisz Aizen erejében és a ti bukásotokban. Bosszantóan tükrözi arca, mennyire elkönyveltnek véli az ütközetet. Az ő szemébe halálra ítélt szemetek vagytok. Pontosabban Aizen szemében. Az mi járhat az ő ravasz agyában rejtély marad. Színpadiasan hozza eddigi szerepét. Nem törődöm könnyelműséggel kezeli minden agresszív megmozdulásotok.
-Figyelemre méltó bátorságod, kicsi lány! Meglátjuk meddig marad így.- Húzza szélesebbre sunyi vigyorát, ahogy elereszti füle mellett Masaki szitkozódásait. Nem kíván értelmetlen civakodásba bocsátkozni. A vaizard felől érkező felesleges szócséplés nem tartozik a kultúrált beszélgetés fogalomkörébe. Inkább nevetségesen primitív, akár gazdája a lopakodó róka szemében. Immáron biztossá váló tárgyalási kudarcát látva kósza pillantást vet Aizen felé. Némán kér tőle bocsánatot, amiért nem képes befolyásolni titeket. Bemutott rövidke mozdulatával nem csak alázatát fejezte ki, hirtelen megváltozott hozzáállása is. Nem az előbbi sunyi róka tekintett le rátok. Ravasz mosolya mögött ott lapított a néma fényegetés. Arckifejezése hűen tükrözi az elkövetkezendő percekben mutatott viselkedését. Komolyan kezdte venni az ütközetet. Wakazashi-ját rá jellemzően behúzott könyökéhez húzva készül a felé érkező Masaki-val történő találkozásra. Meglepettséget szimulálva könyveli el a shikai alakú kard képességét. Száját alig észlelhetően eltátva ad ki „oh!” felkiáltást, miután pengéje zavartalanul áthalad a vaizard-én. Mutatott reakciója, természetesen átmeneti. Gyorsaságát kihasználva vág vissza és indít megszámolhatatlan mennyiségű, szögű, formájú döfést az egykori kapitány felé. Felvenni vele a tempót szinte lehetetlen. Épp elég energiát emészhet fel a védekezés. A sorozatot egyedül Hitomi villámai szakíthatják félbe. Hatalmas robajjal megannyi természeti jelenség csapódik be a páros közelébe. Mi történik? Láthatóan célt ért a támadás. A földet érő villámok kiváltotta porfelhőből, azonban senki sem kerül elő. Hosszú másodpercekre síri csend telepszik a csatatér ezen felére.
-Ijesztő! Igazán ijesztő páros vagytok. Nem jövök el a kellő pillanatban nagyobb bajom esik.-
Csendül fel hangja valahonnan a leülő por közeléből. A Hitomi-t érő hosszabbított penge, azonban nem onnan érkezik. Háta mögül bukkan elő Shinshou villámgyorsan megnyúló hófehér alakja. Amennyiben, látatlanul eldobod a kunai-okat semmit sem találsz el. Az ex-shinigami, rafináltan kihasználva zanpakutou-ja képességét nem tartózkodott mögötted. Kardját fél kör ívben hajlítva került meg és ugyanott állt, ahonnan előbb hallottad hangját. Az immáron elülő porfelhő mögött ácsorgott egy nagyobb törmeléken. Ha észleled a turpisságot és célzottan rá küldöd a kicsiny fegyvereket, meglepetten kell tapasztalnod képes kivédeni őket fegyverével. Létezik, ennyire gyors lenne? Gyorsabb, mint a hangsebesség?
-Elismerésem.-
Rázza meg jobb karját, amiről könyöktől lefelé földre hullik hófehér egyenruhája. A viseltesen megszaggatott anyag, egyértelműen Hitomi villámainak eredményét hirdették. Tehát a támadás nem könyvelhető el teljes kudarcnak. Az egyetlen személy, aki még nem került elő az Masaki. Kivédte a villámokat? Megsült? Ha nem, hova lett? Rejtély. A sunyi róka azonban nem teketóriázik. Játékos hangnemben ejti ki a következő szavakat.
-Ban…kai, Kamishini no Yari!-
Kicsiny fegyverét egyenesen Hitomi-nak szegezi. Jogosan várható valamilyen hatalmas támadás, hiszen a shinigami-k második szintű képessége nem csak destruktív erejéről, de méretéről is hírhedt. Szavait követően, azonban alig tapasztalható változás. A várva várt jelenség vagy meg sem történt, vagy gyorsabban lezajlott egyetlen pislantásnál. Valószínűleg utóbbiról lehet szó. Ha kellő koncentrációval figyelték karját, észlelhették, mintha nyúlni kezdene pengéje, azonban a következő momentumban, ugyanolyan kicsi volt, mint az eddigiek során. Az egyetlen árulkodó jel a Hitomi mögött félbe hasított épületek morajló összeomlása. Mi történhetett az ember lánnyal? Sikerült kikerülnie? Valahogy kivédte a kígyóként kúszó képességet?

Megjegyzés:


A hozzászólást Abarai Renji összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Május 14, 2012 7:56 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Sakai Hitomi
Daitenshi
Daitenshi
Sakai Hitomi

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 242
Age : 34
Tartózkodási hely : Karakura, Tokió, vagy ahová Yuu-chan rángat
Registration date : 2010. Mar. 02.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: A Daitenshi és a Raion tagja
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
[Winter War] - Page 2 Cl0te33500/40000[Winter War] - Page 2 29y5sib  (33500/40000)

[Winter War] - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: [Winter War]   [Winter War] - Page 2 EmptySzomb. Május 12, 2012 6:02 am

Ideiglenes partnerem megnyilvánulásai egyre inkább nekem voltak kellemetlenek, nem igazán fűlött hozzá a fogam, hogy ezzel az alakkal együtt mutatkozzak, nem hogy harcoljak >.>\" Összhangunk valahová a nulla felé konvergált, nekem úgy tűnt, hogy kábé semennyire nem zavarja őfelségét, hogy ketten vagyunk egy ellen és jobb esélyünk van, ha összedolgozunk. Megy a saját feje után, aztán várja, hogy csodát tegyek, vagy valami ilyesmi... Neutral Mattaku ^^" Én viszont csak azért is ki akartam használni az előnyünket, hogy egyszerre kétfelé kéne figyelnie az ellenfélnek, akinek mellesleg a folyamatos sunyi vigyora legalább ugyanolyan zavaró volt, mint a vaizard ocsmány beszéde. Igyekeztem nyugodtnak és higgadtnak maradni, hiába irritált ez a kettő. Nem veszíthettem el a koncentrációm, ez a harc teljesen másmilyen, mint amit az espada ellen vívtam. Ott belefért, hogy ne vegyem száz százalékosan komolyan a küzdelmet, ez a shinigami viszont bizonyított, hogy nem szabad alábecsülni.
Míg én a megfelelő körülmények létrehozásával bíbelődtem, társam persze beugrott harcolni ahelyett, hogy várt volna egy percet és kihasználja, hogy Gin nem akar támadni. A felhők közt morajló villámok azt jelezték, hogy jó úton haladok, viszont csak fél szemmel tudtam követni, hogy mi is történik a párossal. A szürke hajú arcán mintha már másféle vonások ültek volna, kevésbé volt játékos az arckifejezése, a mozdulatai pedig követhetetlenül gyorsak voltak. Ha egy ilyen támadás érne engem, azt hiszem esélyem se lenne, annyira nem vagyok jó vívó, sőt :/ Koncentrált arckifejezésem alábbhagyása viszont arra utalt, hogy végeztem a környezet elektromos terének megformálásával, innentől pedig minden a természeten múlott. Pillanatokon belül be is csapott az első villám, majd jó néhány másik is lesújtott a "tangózó" párosra. A vaizard épsége nem érdekelt, tűnt olyan erősnek, hogy képes vigyázni magára, meg ha már ilyen nagy a szája, akkor el is vártam tőle, hogy ne essen bele a támadásomba. A villámok erejétől viszont még én is hátrahőköltem, a fényjelenségtől pedig szememet eltakarva védekeztem. Várakozóan pillantottam fel a keletkező porfelhőt vizslatva, támadásom eredménye után kíváncsiskodva. A rengeteg szálló részecske miatt nem tudtam betájolni, hogy mi merre van, zavarták az érzékelésemet. Szememet résnyire összehúzva kerestem az árnyékokat, de végül egy cinikus hangot hallottam meg, a kezemben lévő dobókést pedig ebben a pillanatban már célzásra is emeltem. Csakhogy megéreztem, hogy a hátam mögül érkezik valami, a visszaverődő elektromágneses hullámok középmagasan érkező, gyorsan közeledő lapos tárgyat jeleztek. Hatalmas lélekjelenlétről téve tanúbizonyságot, teleportáltam feljebb jó két méterrel mielőtt elért volna a megnyúlt kard. Nem onnan érkezett, ahonnan a hangot hallottam, de egy pillantás oldalra elegendő volt ahhoz, hogy az érkezési szögből rájöjjek a turpisságra. Míg a gravitációnak engedelmeskedve leestem, újra célzásra emeltem a karomat, és egy pillanattal később már ki is lőtt belőle a kunai, átfúrva a porfelhőt, és egyenesen az áruló felé haladva. Csakhogy hiába ez volt az egyik legerősebb támadásom, a felhevült tárgy egy kardon kapott mandinert... ugyanazon, amely az előbb még alattam repült el.
- Nem hiszem el, ekkora sebessége nem lehet... - hitetlenkedtem összeráncolt szemöldökkel a mutatvány láttán. Villámgyors volt és trükkös, de a villámok legalább hatottak, elnézve az elszakadt uniformisát. A törmelék leültével szememmel a kőbunkót kerestem, de sem vizuálisan, sem máshogy nem érzékeltem a jelenlétét. Hova a fenébe tűnhetett el? >.> Biztos voltam benne, hogy egyedül nem bírok ezzel az alakkal, nyilvánvaló volt, hogy sokkal erősebb nálam, és talán még nem is mutatta meg a teljes erejét. Kuso...
- Bankai... o.O - kardomat azonnal előkaptam és védekezően emeltem magam elé. Tisztában voltam vele, hogy nem tréfadologgal nézek szembe, még ha olyan látványos változás nem is történt, mint mondjuk Yuu-chan bankaiakor. Az erőnövekedést azonban így is éreztem, és ez elég volt ahhoz, hogy összpontosításom a maximumra törjön. A következő pillanatban viszont erős fájdalmat éreztem a vállamban minden koncentrációm ellenére, mögöttem pedig hatalmas robajjal omlott össze egy épület. Sokkosan hőköltem hátra, bár valamiféle mozgást észleltem, nem láttam semmit. Mégis, a ruhámon terjedő vérfolt arra utalt, hogy valami megsebezte a vállamat. Fájdalmasan felkiáltva rogytam térdre, és a fájó ponthoz kaptam fogamat összeszorítva. Fél szememet nyitva tartva pillantottam fel a férfire.
- Mit csináltál? - nyögtem ki a kérdést, zavart hogy nem tudtam mi történik körülöttem. Milyen képessége lehet? Volt mozgás... olyan gyors lenne, hogy az emberi szem képtelen érzékelni? Vagy valamit közvetlenül a testemmel tett? Esetleg becsapta az érzékeimet? Nehezedő légzéssel, vállamat szorítva álltam újra talpra, igyekezvén leküzdeni a fájdalmamat, ami a vállamból sugárzott szét a testembe. Gyűlölettel teli pillantással pattant fel a szemem, a kíntól átszakadt bennem valamiféle gát. Felszabadult a lélekenergiám, az általam kibocsátott elektromágneses teret megváltoztatva pedig mikrohullámú sugarakat küldtem ellenfelem kardot tartó keze felé, majd megragadtam a képzeletbeli kezeimmel a vasbeton törmelékdarabot, melyen Gin állt, és imbolyogva felemeltem a levegőbe. Így akartam megzavarni a férfit, hogy kicsit kibillentsem az egyensúlyából, és talán fegyverét is kiejtse a kezéből, a következő pillanatban pedig valóságos felhő csapódott ki a romok alól, fekete színben játszva, és igyekezve körbevenni a shinigamit. A hatalmas mennyiségű vaspor nagy erővel zúgott a pontba, ahol az áruló állt azzal a céllal, hogy összezúzza a testét puszta tömegével. Nem kíméltem, nem kímélhettem azzal, hogy visszafogom magam. Még ha az ilyen erejű támadásoktól hamar ki is fáradok, nem volt más választásom.
Vissza az elejére Go down
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
[Winter War] - Page 2 Cl0te32500/45000[Winter War] - Page 2 29y5sib  (32500/45000)

[Winter War] - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: [Winter War]   [Winter War] - Page 2 EmptySzomb. Május 12, 2012 6:51 am

A megidézett pecséttel úgy tűnik sikerült meglepnem Tousen-t, mert különösebb gond nélkül gúzsba is kötötte a tagjait. A megidézett karmokkal takarva arcom és a maszkom pillantottam Shun irányába, aki tétovázás nélkül támadásba lendült az általam nyújtott helyzeti előnyt kihasználva. Ahhoz képest, hogy nem fordítunk túl sok figyelmet a csapatmunka fejlesztésére, amikor szükség van rá, egész jól alkalmazkodunk a másikhoz. Bár ez nem kellene, hogy meglepő legyen, hiszen nem tegnap kezdte egyikünk sem a harci technikák elsajátítását. Lendületet véve rugaszkodtam el, hogy megadjam a kegyelemdöfést a lány ceroját telibe kapó Tousennek, viszont a porfelhő felszálltával döbbenten kellett hátrahőkölnöm az elém táruló látványtól. Nem csak hogy életben maradt, de olyan fejleményről hullajtotta le a leplet, amit a legkevésbé sem képzeltem volna. Eltorzult hangja pedig egyértelműen arról árulkodott, hogy nem csal meg a szemem, bármennyire nem akartam elhinni, hogy rajta is egy hollow maszkot látok. Azt viszont rögtön le kellett szűrnöm, hogy nem teljesen olyan, mint a miénk. Hiszen száz év alatt én még egyszer sem tapasztaltam ilyen mértékű öngyógyulást, mint amit most ő prezentált. Jó, az egy dolog, hogy tényleg kicsit gyorsabban gyógyulok, de ez, hogy szinte pillanatok alatt varázsolta magát olyanná, mintha az előző támadásaink meg sem történtek volna.
- Azért ezt nem nevezném teljesen fairnek. –fintorogtam egy sort magam előtt hagyva a karjaim. Bele sem merek gondolni, hogy ezek szerint mennyit kísérletezett azóta azzal a förtelmes szerkezettel Aizen, hogy még több hollow képességet képes legyen átruházni egy shinigamira. Óvatosnak kell lennem, de ettől még nem állhatok itt karbatett kézzel, és várni, hogy megtörténjen a csoda… Plusz a maszkom fenntartásának ideje sem végtelen. Így pillanatok alatt összeszedve a koncentrációmat lendültem neki ismét a megszakítás után, hogy leteszteljem, mennyire bírok vele. Félelmeim azonban beigazolódtak. Hozzánk hasonlóan, az ő reflexein is jó nagyot dobott a plusz erő. Bármennyire gyorsan is reagáltam a mozdulataira, mindig egy lépéssel előttem járt. És mindezt a látása nélkül… ha ez most egy barátságos mérkőzés lenne, még el is ismerhetném, de jelen pillanatban csak a szénám áll tőle rosszabbul. És még így is azt érzem, hogy nem ad bele mindent. Ez az egész lassan kezd egy macska-egér játékhoz hasonlítani, ami eléggé bosszant. Emiatt pedig elkövettem azt a hibát, hogy kezdtem egyre forrófejűbben válaszolni a kitérésekre, mígnem megfeledkeztem arról, hogy a védelmemről is gondoskodjak. Egy óvatlan pillanatban kardjának markolata közelebbi ismeretségbe került a legalsó lengőbordáimmal. Nem volt időm azzal foglalkozni, hogy vajon el is törtek-e, de a belém hasító fájdalom eléggé arról árulkodott, mert amint távolabb került tőlem, máris megidézte a kardja shikai képességét. Még arra sem volt lehetőségem, hogy elkezdjem befoltozni magam, mert a rendelkezésemre álló időt egy körpajzs megidézésére használtam fel inkább, hogy a következő pillanatban felénk süvítő nyilak ne okozzanak még több gyógyítanivalót magamon.
- Harcoltam már törött bordákkal, ez legyen a legkevesebb. –motyogtam félhangosan magamnak, miközben a pajzsot tartottam. Az viszont nem bírta túl sokáig, mert a nyílzápor felénél darabokra tört. A maradék elől egy utolsó pillanatban kivitelezett shunpoval tértem ki. Néhány azonban még így is olyan közel süvített el, hogy a magam előtt tartott karomon megmaradt a nyoma. A növekvő adrenalinszint viszont egyre inkább elnyomta a tompán lüktető fájdalmat. Lesz ez még rosszabb is, ha most nekiállok sírni rajta. Nem is pazarolva az időt készültem fel egy cero megidézésére, azonban mielőtt kellő mennyiségű energiát gyűjthettem volna össze, minden elsötétült. A csapást azonban már nem tudtam visszafogni. De nem láttam semmit, és nem akartam szövetségest megsebezni vele, így tehetetlenül forgolódtam jobbra balra a fülsüketítő ürességben. Az egyetlen dolog amit biztosan éreztem, az a rám ható gravitáció volt, így más nem lévén felfelé irányítva a kezemet eresztettem szabadjára a cerot. Fogalmam sem volt, hogy hol kötött ki, és csak reménykedni tudtam benne, hogy senkinek nem esett baja, akinek nem kellett volna. Én viszont továbbra is slamasztikában voltam. Minden eltűnt körülöttem. Magamnál voltam, legalábbis a tudatom teljesen tiszta volt, mégsem érzékeltem a körülöttem lévő világból semmit. Ez lenne a zanpakutoujának végleges képessége? Regéket már hallottam róla, még annak idején, de gyakorlatban még egyszer sem volt szerencsém látni, pláne nem a saját bőrömön tapasztalni. Ha jól emlékszem, tényleg magamnál vagyok, csak az érzékeim bénultak meg. Tehát gyakorlatilag teljesen ki vagyok neki szolgáltatva… Ez így eléggé nem fair. Csak létezik valami gyenge pontja? Nincs olyan, hogy tökéletes képesség… Az enyémek sem azok. Lehet, hogy ezzel most csak magamat akarom vigasztalni, de mit nyernék vele, ha feladnám? Ennyi erővel már a legelején széttárhattam volna a karjaimat, hogy nesze szúrj le. Anélkül is eléggé megrémültem, hogy azzal traktáljam magam, nincs kiút. Érzem, hogy reszket a karom, de le kell nyugodnom. Csak nem vehetett el tőlem mindent, hiszen a saját arcom tapintását érzem, ahogy elsöpröm az orrom elől az oda hullott hajtincseket. Tehát ez megmaradt… de mihez kezdek vele? Stílusosan vakon hadonásszak? És mi van, ha véletlenül Shunt találom el? Legszívesebben ordítanék a tehetetlenségben, de nem hallom a saját hangom. Még a lélegzetvételem hangját sem. Az egyetlen dolog, ami lüktet a fülemben az a saját szívdobogásom. Erre koncentrálva próbáltam kicsit lehiggadni, és egyenletes levegővételekkel élesíteni az egyetlen megmaradt érzékszervemet. Amondó voltam, hogy csak magamon segítek, ha nem mozdulok. Ha Tousen el akar intézni, úgyis rám kell támadnia. Sosem csináltam még ilyet, de elvileg, ha közeledik feléd valami, annak menetszele van, amit megérezhetek a bőrömön. Az egyetlen probléma viszont az, hogy az arcomon és a két kezemen kívül nincs más szabad bőrfelületem… annyival még rádobtam a helyzetre, hogy ledobtam magamról a már így is megrongyolódott kabátot, és feltűrtem a pólóm ujját. Pattanásig feszült idegekkel állva koncentráltam, hogy a legapróbb észlelt érintésre reagálni tudjak. Nem tudom hány szívdobbanásnyi idő múlva, mintha csak egy felhúzott íjat oldottak volna ki, ragadtam meg egy csuklót ami a mellkasomon landolt. Valami viszont nem stimmelt teljesen… Túl vékony volt ez a csukló ahhoz, hogy Tousené legyen, plusz miért akarna letaperolni, ha csak egy egyszerű mozdulat kellene ahhoz, hogy megöljön?
- Shun?! –kiáltottam el magam, de még mindig nem hallottam a saját hangom. Az egyetlen módja, hogy meggyőződjek arról, hogy tényleg őt találtam-e meg, az volt, hogy abba az irányba nyúltam, amerre a fejét sejtettem. Rövidesen bele is ütköztem egy fém karikákkal tömött fülbe. Egy pillanatra megnyugodva fújtattam nagyot, hogy legalább őt megtaláltam. Vagyis ő talált meg engem… ez most részletkérdés. Kicsit erősebben megszorítottam a csuklóját, hogy jelezzen jobb, ha egymás mellett maradunk. A legfőbb problémát viszont még mindig nem sikerült megoldani, ami egyre inkább kikezdte az idegeim.

Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
[Winter War] - Page 2 Cl0te68000/100000[Winter War] - Page 2 29y5sib  (68000/100000)

[Winter War] - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: [Winter War]   [Winter War] - Page 2 EmptyVas. Május 13, 2012 6:06 am

A kétség fagyos marka alig észrevehető módon fonja körbe szívemet. Ostoba dolog lenne engedni a provokációnak, de mégis az ellenfelünkből sugárzó önteltség szinte ordításra késztet. Sosem tűrtem el senkitől, hogy lenézzen és ez alól még Aizen sem képez kivételt, birtokoljon most akármekkora erőt. Nem tudom igazán értelmezni az előbb hallott felhívást, hiszen támadásom már úton van, rövidesen ezernyi penge fogja körülfogni, amik elől kitérni nem egyszerű feladat. Elegendő egy pislantásnyi ideig lankadni hagyni figyelmemet, máris megtörténik a baj. Jobban megszemlélve kinyújtott kezét fel vélem fedezni a jelenséget, ami aggodalomra adhat okot. Markából homok pereg ki, viszont több emeletnyi magasságban csupán egyetlen helyről szerezhette meg eme matériát. Használt technikám jól észrevehetően eredménytelenül zárult, egyetlen karcolást sem volt képes ejteni az 5. osztag egykori kapitányán. Ám akkor felmerül a kérdés, hova is lett a sivatagi vihar? Fogaimat csikorgatva kell tudomásul vennem, miszerint csak szórakozik Velünk, egyáltalán nem tart komoly ellenfélnek egyikünket sem. Mielőtt ezt az arcátlanságot megkísérelhetném megtorolni, egy furcsa jelenség szenvedőalanyává válok. Felfoghatatlan gyorsasággal tűnik el szemem elől, de feltételezéseim alapján bizonyára mögöttem fog megjelenni, hogy orvul hátba támadhasson. Annál nagyobb a meglepetésem, amikor mellkasomon mély barázdát rajzol a penge, aminek közeledtét egyáltalán nem is érzékeltem. Égető fájdalom árad szét a testemben, amitől kénytelen vagyok térdre roskadni, jobbommal pedig megkísérlem összefogni a sebet, holott a siker valószínűsége nulla felé tendál, csak rossz beidegződés. Lehetetlen, máris a Kyōka Suigetsu hatása alatt lennénk?
Úgy látszik Las Noches ura egyelőre megelégszik ennyi bemutatóval. Korábbi hideg eltökéltségemet egyre jobban kezdi háttérbe szorítani az éledező harag. Egyszerűen végezhetett volna Velem, esélyem a védekezésre annyira csekély volt, hogy számokkal vélhetőleg kifejezni is képtelenség volna. A találat, amit bevitt, kellemetlen ugyan, azonban egyáltalán nem halálos. Megalázó vereségben akar részesíteni halálunk előtt, el akarja érni, miszerint féljünk Tőle és rettegjünk attól, amire képes. Szám sarkában rángatózó vigyorkezdemény tűnik fel, mialatt nehézkesen ismét álló helyzetbe küzdöm magam. A homokszemcsék gyilkos forgataggá változnak alakom körül, azután ismét felveszik szokásos kard alakjukat. Felesleges lenne továbbra is shikaiom ezen módszerétől eredményt várnom, észrevehetően az előbb se értem vele túl sokat. Négyen vagyunk a leghatalmasabbak közül ellene, mégis akadémistának érzem magam. Ennyivel felettünk állna? Nem szabad így gondolkodnom, minél jobban kételkedem önmagamban, ő annál erősebbé válik. Minden szó, mely száját elhagyja, méreg, amivel csupán gyengíteni akar. Itt és most nincs értelme habozásnak, mindannyian felkészültünk a legrosszabbra is, amikor betettük lábunkat a hamis Karakurába. Agonizálásom közepette a történések láncolata új fordulatot vesz. Már-már úgy látszik önteltsége miatt sikerült csőbe húzni a renegát kapitányt, azonban az átszúrt test megváltozik, s Slarin alakját ölti magára. Illúzió. Minden tervünk darabokra esik szét, ha a hatása alatt vagyunk, esélyünk sincs ténylegesen eltalálni, attól való félelmünk okán, mely szerint valamelyik társunkat sebesítjük meg. Figyelmeztető kiáltásom remélhetőleg elegendő lesz ahhoz, hogy sikeresen védekezhessenek a közeledő kidouk ellen. Eddigi tapasztalataim alapján képtelen lennék elég gyors helyváltoztatást alkalmazni ahhoz, hogy segítségükre siessek és útközben ne is vágjanak félbe. Elszigetel, nem tudok semmit se tenni, bajtársaim magukra vannak utalva.
- Csodálatod az utolsó, ami érdekel ebben az életben! – megvető horkantással válaszolok monológjára, habár tudom, minden bizonnyal csak bosszantani akar. – Ne hasonlíts magadhoz, nem vagyok olyan, mint Te! A hatalom önmagában semmit nem ér, ha nincsenek olyanok, akik érdekében képes vagy felhasználni azt. Mondd, mi értelme volt elkezdened ezt az őrültséget? Mit akarsz elérni?
Nem vagyok képes ép ésszel felmérni tetteinek motivációját, mivel látszólag nem több egy tévképzetes megalomániás kényszeres játékánál. Számtalan lelket áldozott már fel így is önös érdekeit szem előtt tartva, most pedig az Ouken létrehozásával ugyanezt tervezi. Nem lesz képes megölni a Lelkek Királyát, bizonyára nem véletlenül él elzárkózottan saját dimenziójában. Ebből adódóan nem Őt akarom megvédeni, hisz’ nem tesz semmit azért, hogy Rajtunk segíthessen, holott közvetetten miatta is harcolunk. Tekintetem egy másodpercre elidőzik a küzdők forgatagán. Sokat emlegettük, s most itt vagyunk, a vihar tomboló epicentrumában. Egy csata, mely eldönti további sorsunk… Nem veszíthetünk! Ezüstösen kék lélekenergia kavargó örvénye fogja közre alakom, acélkék íriszeimben természetfeletti fény gyúl. Minden aggályom, minden bizonytalanságom úgy hullik le Rólam, mint száraz levelek a faágról, ha eljön az ősz. Elsuttogott, ismerős szavak, amelyek következtében szinte felrobban körülöttem a világ, amint hatalmas mennyiségű reiatsu szabadul fel. A tornádóvá erősödő szél eltakar küzdőfelem szeme elől, miközben Dotonryuu magára ölti bankai formáját. Egy pillanatig sem szabad haboznom, máskülönben könnyen a Segundáéhoz hasonló szituációban találom magam.
- Naiya… - hangom a szélvihar közepéből csendül, azonban villámtáncommal a lehető leggyorsabban török ki baloldalra, megkísérelvén a lehető legközelebbről eltalálni a zselékirályt. - …Saberu!
Gyémántból formázott karók zápora indul el, amit aranyszín energianyaláb fog közre. Ám botorság lenne abban bíznom, miszerint ennyivel képes lennék eltalálni, hiszen korábban már megmutatta milyen gyorsaságra képes. A néma idézés ereje elhanyagolhatónak számít ilyen körülmények között, ám remélhetőleg addig a pár másodpercig mégis kitart, amíg a félköríves technika célba nem ér. Ennek megfelelően néhány pillanatnyi késéssel emelem fel jobbomat, mialatt gondolatban felidézem a Bakudou 79: Kuyou Shibari! parancsot. A démonmágia működési elvének értelmében hamarosan kilenc fekete lyuk fog megjeleni körülötte, s ezek elméletileg korlátozni fogják a mozgását. Igazából nem vagyok teljesen biztos benne, hogy ez így is fog történni, a szokásos törvényszerűségek itt valamiért nem akarnak érvényesülni.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
[Winter War] - Page 2 Cl0te53000/65000[Winter War] - Page 2 29y5sib  (53000/65000)

[Winter War] - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: [Winter War]   [Winter War] - Page 2 EmptyKedd Május 15, 2012 1:43 am

Hogy szakadna rád a rinocérosz ülepének csili papritás martaléka! Ez a szottyadt burger engem totál kamura vesz. Löki ezerrel a kurvára idegeket kerékbe és cseszettül nem derékba törő gúnáros Gedeon fakutya vigyorát, oszt még nekem esik a fogpiszkálójával. Normál ez a paraszt?! Mi a sutyernák sík réti alacsonyan serkenő pofa szőrzetnek halluzik ez? Atom gányosan falécről szökkent pelyhes puffancsnak? Na, tod hová húzzál, de kibaszott tempósan! Rohadtul nem csippentem a díszpéldányosan seggvakkantós szintekről lekurrogást! Másszá lefelé csökiböki, ha merészkedik a csíkmszemedben elég kurázsi! Szétkaplak kopoltyú nasinak! Gecire nem humor retkezem! Nem nyakaltam cserép pattintósan szétfikkantó pancser vodkát, baszódj meg! Kanalazz össze menőbb durvulást csóra-csóka, mert ez gecire nem gördül a körletemben. A rusnya stóla pofád úgy is reklamáló táblaként vágódik hozzám egy kis cakkozásért. Adjad neki, mufflonka! Kimászok a gebaszból, ne rinyáljál! Felturbóztam a tankert csiga ügetős tempo dieselel! Secpec kicsapkodom a picsa vergődő csalapálásod. Beszartás, mert a numera téll úgy postázza a pöckölő sallerokat, mintha szaporán bekanalazott volna egy kurva terebélyes szappanosan opera talpalót. Nyomatja ittenfelé a félre kamatyolós vernyákolást. Hát, baszod! Ekkora pattogatott kurvuló csicska kell a hóhérnak! Ügessé visszafelé az Atlatisszal besüllyedt odudba, nimfomán szuka! Cefetül undorgáló rángást kap a szemellenzőm ettől a rusnya bányászati engedélyért kajabáló ábrázatodtól. Asziszed nem kanyarítom fel rühes zajládát, hogy anyásan beverjem a pofádat?! Szopacs, mert lazán kizuttyantom a protkódat!
Rohadt lelkesen pöckölgettem májerre duzzadt pipera pampuc reszelőjét, mert én cseszettül betápoltam napirendbe köpök a felvágottas menőzésre és rohadtul betalpalom egy nadegiri-vel. Hogy a verőedényes kolompálásba fogom becsörrenteni a maflást, még kurvára nem csüngettem kampóra, de mi a francért kússzak távolból szélvédőre placcsanó balek muslicaként szitura?! Majdan csörög magától a cucc! Gyömbér gyökér ad egy kis cécó terepet, szépen odacsusszantom a névjegyem. Nehogy már ez a faszkalap visszakaparászás mentesen vészelje át a textil szaggatásom. Ez az avarban csusszanó mezei poszáta belecicomázott a kurvára bejövősen példányos göncömbe! Fél szenyás repesztést csesszerintett delta haver bagolylesői közé! Hogy mállana le csatorna meszesedéstől a csülköd, te kibelezendő fogpaszta cickány! Ezért gecire kicsinállak, köbö ebben az elfajzottan gógyi pukkasztó zsebtelep kattanásban! Mér nyomatom ennyire a zaciba górást? Azért bébipapesz, mert minden tetves szitu csengetésben tenyészkedik újra pörgető zagyvaság. Szőrme bunda se tiplizett slágeresen gyanús bevadításokkal. Témánként dobbantotta ugyanazt a csipkézést. Be kellett csumpizni a sok szarakodást, ráteperhessek, mikor kattint szippantós frekvenciát és koppanthatok oda csatorna patiszonként. Ezzel a retek értelmi vergődéssel el is szambáztam addig benyaljam a bélyeget és rácuppanjak a feszkóra, amikor jobbosra vághatom málnást turkálni, csak sokkos bige nem bírta tovább szorongatni ob furkóst és rohadtul képen akart baszni kettőhússzal.
-Kurva édenbe…- Köhintem éterbe a gázos szitut, ha már szürke sügére volt, olyan lyuggatni való szarházi, bemarkolta a kurvára ne buzeráld cuccom bura támasztó rését és baszottul bependerített a foszfor nyalábokkal kicímkézett áldozati tulok helyére. Bónusznak az a mocskos kis gennyláda még az én oszlopomat belapítva szelelt el. Rohadna meg! Ha már benne hagy a pöcegödörben, legalább ne tapernyásszon flancoló trambulinként! Oszt még ott volt a rühes égi átok is! Faszomat ebbe az egészbe! Ráncigálhattam mazsolára katyvaszba cuppanás elhárító, vásári majom bunkó védőt, nyálveretősebb rizsában, maszkot és nyisszanthattam séróvédő nyikhajt a gebasz központi zárjába, nehogy kaparós lovetta jegyre kozmásodjon a picsám, mialatt messzi paca távlatokba paterolódóm. Majd ott terpesztek, persze! Lószart! Felcsusszantottam a tipli klumpát és húztam a búsba suhogóval. Fellöktem a csülköt egy szonda zónán belüli tákolmányra. Az a redvás villantás, így is gallyra vágott. Megpárolta balos csápot, tovább kaszabolta göncöst és bassza meg! VÉRZEK! Mi a rossebtől, hát egy szutykos kamikaze kavicstól! Marha frankó! Itten tolom a kaszás taknyoltatást gatya reccsenésig, oszt kicsesz velem egy szaros sóder tartalék! Berángott a szemöldököm kurva ütemesen az hót ziher!
-Bokán foson magam! Ez a fruska tutkóra vasaló és villanypózna félrekettyintésének végterméke. Na, de hol a redvában tesped Hulk? Cefetül kéne a zöldellő valaga…-
Lecsekkolva gyászinduló duót, még a sutyerák porcelán köcsögöm is felcsusszantottam. Homály homár becsődítette Bankokot, diabétesz díva meg rágörcsölt a gőzölős funkcióra. Én meg mi a szart csicsergek? Rohadtul lószart se. Full csihipuhi körleten kívül támasztom a kérót turha telepre ne bukkanjon. Nagyon fasza! Nem górunk humuszt a fejfámra! Tépek Casablanca-t perdíteni, csak kimalmozom mi a tehenészeti díszmarha csurran ki rúdcsócsáló luvnya vergődéséből. Rohadt para ez a beton dagonyáztatás, de lövésem se nincsen meddig húzza és mi marad nyeszlett stólából. Mondjuk leszarom. A cikkcakk hepajtól bezizzent szeletelőm visszacsapattam dögleni. Lúzert, zsizsik zsongásba tuszkolta fruska, szal lajhárt kipenderíthettem erről a körül metélésről. Eci peci, te rohadt geci! Maradt a cinkes aprítást. Behorpad vagy se, rácsusszanok egy váza lappal felspanolt kensei-el, vagy befuccsol odalófrálok és ánuszon csapatom kanashibi-rel, mielőtt kicsiribizi a potencia tápoltató hurkapálcikáját. Ha meg beszopom a kefét, legalább nem vernyoghatják oda se toltam a pofámat. Ja, meg eldurranthatok vészfékként egy lidérces villantást is. Tököm bököm csütörtökön. Csapatok valami kalamajkát, oszt szevasz!
Vissza az elejére Go down
Desmond Phellera
Espada
Espada
Desmond Phellera

Férfi
Sagittarius Rat
Hozzászólások száma : 340
Age : 63
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2009. Jul. 25.
Hírnév : 56

Karakterinformáció
Rang: Segunda Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
[Winter War] - Page 2 Cl0te48500/65000[Winter War] - Page 2 29y5sib  (48500/65000)

[Winter War] - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: [Winter War]   [Winter War] - Page 2 EmptyCsüt. Május 17, 2012 10:13 pm

Ugyan az egyedüli vagyok az Espada tagjai közül, aki nyíltan fellázad Aizen ellen, én tisztában vagyok azzal, hogy a legtöbbeknek már így is kétes érzéseik vannak Las Noches királya iránt. A különbség köztem és köztük pedig csupán az, hogy én bolond vagyok, amiért kockáztatom az életem, kockáztatok mindent egy olyan győzelemért, amit talán sosem érhetek el. Erre vártam hosszú idő óta, azóta, hogy először megfogalmazódott bennem egy olyan utópia, ahol szabad lehetek, de nem kell gyáván menekülnöm. Azért harcolok, hogy megdöntsem azt a rendet, mely eddig honolt Las Nochesben. Mert Las Nochesnek változásra van szüksége, s a leginkább önmagamnak is. Nem, ebben semmi dicső nincs, az én fajtám nem ismeri a dicsőséget, csupán nekem lesz jobb, ha megváltozik minden, ez pedig éppen elég.
Cselekednék is abban a reményben, hogy véget vethetek ennek a korszaknak s részese lehetek egy újnak, ami megteremti azt a világot, ahol már nem kell megalázkodnunk. Amikor azonban megpillantom Hitomit, mégis csak ledermedek egy pillanatra, elég… furcsa, hogy pont így találkozok vele. Mármint, jobban mondva maga a létezése az, ami meglep. Nem tudok elvonatkoztatni attól a valóságosnak tűnő álomtól, s kétkedően összehúzom szemöldökeimet, pár pillanatra teljesen kiszakadva a jelenlegi eseményekből. Nem éppen a legmegfelelőbb pillanatot szemeltem ki az elbizonytalanodásra, az események viszont olyan gyorsan pörögnek, hogy mire feleszmélnék, már túl késő számomra. Még fel se fogom gyakorlatilag a történteket, fájdalmat érzek mellkasom tájában, azt a bizonyos fájdalmat, amit nem először érzek, amit nem először sikerült megtapasztalnom, azonban mindig ugyanolyan égető, ugyanolyan forró, fémes és csípős, ahogyan most is. Vagy talán, most egy kicsit jobban is az. Szemeim hitetlenkedve kerekednek el, kitágult pupillákkal pillantok támadómra, a gyorsan pörgő eseményeket gyakorlatilag felfogni is képtelen vagyok. Vér bugyog fel ajkaim közül, majd fogom le felhasított húsomat, miután Akane kihúzza belőle a pengéjét. Egyáltalán nem értem, mi történt, az értetlenkedésem pedig egy fájdalmas nyögéssel is alátámasztom. Éppen csak most emeltem fel a porból, máris süllyedhetnék alá? Nem is tudom, hogy gondoltam azt, hogy egyáltalán megpróbálhatok változtatni, hogy egyáltalán megpróbálhatok lázadni. Vért köhögök fel, s összegörnyedt testtartással vergődök tehetetlenül. Azt hiszem, itt lesz a vége, azt hiszem, eljött az a nap, amikor már nem halogathatom tovább. Igen, a mai napon valószínűleg meghalok. Ragaszkodjak-e göcsörtösen s görcsösen életem fonalaiba, s hulljak alá elbukva, vagy engedjem el minden késztetésem, egyúttal tartsam meg emberségem utolsó szilánkját, még ha tudhatom is, hogy ez lesz az utolsó tettem, mely emberhez közelivé tesz? Tűnne is úgy, mintha pár méterrel zuhanni kezdenék a föld felé ismét, azonban megerőltetem magam és irányítok reiatsut közvetlenül önmagam alá, s erőltetem magam vissza a csatatérre. Kardom még mindig kezemben tartom, s elszántan nézek az ellenség irányába. Holott itt mindenki ellenségem, nem érdekel. Ha ennek vége és valahogyan túlélem, még azt is hagynám, ha akár kegyelemből, akár vérszomjból önmaguk ölnének meg.
Úgy döntök, hogy támadnom kell minden erőmből, azonban még láttam és tapasztaltam a nemrég történteket. Cerommal hiába próbálkoztam, azt egy könnyed mozdulattal terelte át egy másik ellene küzdő ellenfél felé. Nincs azonban nagyon más, erős támadásom, amivel elérhetnék valami sikert, legalábbis nem olyan, amivel önmagamnak nem okoznék kárt. Azonban nekem már nem mindegy? Teszem is vissza kardom hüvelyébe, hisz tisztában vagyok vele, nem lesz rá szükségem. Talán az utolsó tett, amit tehetek ebben az életemben.
- Valahogyan közel kell kerülnöm hozzá… – mondatom szenvedős köhécseléssel fejeződik be, látszik rajtam, hogy nem fogom túl sokáig bírni. Mégis van tervem, éppen csak valahogyan el kell érnem, hogy minél közelebb jussak Aizenhez és a vele csatározó Yuusukéhez. Kérdeznék talán, miért erőltetem még mindig, de nem féltem az életem. Kétszer már megtapasztaltam, milyen a halál. Már nem félek tőle.
Akane és a másik kapitány nem igazán érthetik, milyen tervem van, azonban szükségem van arra, hogy Aizen valahogy megfeledkezzen rólam, és inkább rájuk, valamint Yuusukére koncentráljon. Lévén hátat is fordított nekünk pökhendien, feltételezhetem, hogy talán sikerrel járhatok, ha a tőlem telhető leggyorsabb sonidoval kerülök a lehető legközelebb hozzá. Nem kell, hogy érinthessem, s lévén fegyvert sem forgatok kezemben, talán támpontot adhatok ezzel arra, hogy azt sugalljam, valami másra készülök. Ha sikerül elég közel kerülnöm hozzá – egy-két méter távolság is megteszi, de minél szorosabban odajutok, annál jobb - , lélegzek fel talán utoljára, hogy kimondjam a technika nevét.
- La opresión demoníaca. – pecsételem meg vele saját sorsom, a levegő pedig hirtelen nehézzé, belélegezhetetlenné válik. Fájdalmasan pillantok fel, ahogyan érzem, hogy a gravitációnak hirtelen történő megnehezülése rám is ugyanúgy kihat, sőt, rám talán még jobban is, mint bárki másra, de tűröm a fájdalmat. Az én csontjaim és szerveim ugyanúgy összeroppanthatnak, mint másoké, akik megtapasztalják azt, milyen az, amikor hirtelen kifordul a világ önmagából. Gyakorlatilag egy kamikaze akció, tisztában vagyok vele, hogy nagy eséllyel nem élem túl. Ugyanakkor elég az a tudat, hogy talán Aizen ezzel már nem fog mit tudni kezdeni, hiszen őt is ugyanúgy bekebelezheti a súlyos gravitáció, mint engem. S mindenki mást is, aki a közelben van, mindaddig, míg én magam nem bírom tovább fenntartani a technikát.
Vissza az elejére Go down
Wakahisa Shun
Vaizard
Vaizard
Wakahisa Shun

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 264
Age : 36
Registration date : 2008. Oct. 01.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
[Winter War] - Page 2 Cl0te21000/30000[Winter War] - Page 2 29y5sib  (21000/30000)

[Winter War] - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: [Winter War]   [Winter War] - Page 2 EmptyPént. Május 18, 2012 9:42 am

*Túl könnyen hagyta magát Tousen elfogatni egy ilyen mezei kis kidou-val... Elég gyanús; ugyanakkor nem hagyhatom, hogy talán az egyetlen ilyen látványos esélyünk is kárba vesszen. Maszkomat villámgyorsan előhívom tehát, shikai-pisztolyommal pedig egyenesen ellenfelünkre célzok, majd egy cerót kezdek el megidézni, végül pedig ellövöm - minél erősebbet természetesen, nem akarok sokat vacakolni; még a végén meglóg annak ellenére, hogy ilyen feltűnően a földhöz szegeztük. Van valami rossz előérzetem ezzel az egésszel kapcsolatban, de ne legyen igazam... Az mindenesetre meglepő, hogy ennyire gördülékenyen megy a csapatmunka Shióval, elvégre a raktár nem éppen a rendszeres gyakorlások és edzések helye. Mondjuk azért mégiscsak száz éve törjük szét koptatjuk az ottani asztalokat, székeket meg mindenféle egyéb mozdítható dolgot... Attól függetlenül azonban, hogy Shio csak pár éve csatlakozott újra hozzánk, egész gyorsan visszailleszkedett a bandába (és bebizonyította, hogy mindezt tömegverekedések kirobbantása nélkül is el lehet érni).
Kettős támadásunk sikeresnek bizonyul: a becsapódás körül felszálló porfelhő mögött a legkisebb mozgást sem látom; így, mivel dolgom bevégeztetett, maszkom szertefoszlik a levegőben, Shio pedig azonnal indul, hogy megadja a kegyelemdöfést. Aztán hirtelen lefékez a levegőben... Már éppen odakiáltanék neki, hogy mi történt, amikor magam is meglátom a jelenség okát. És a fenébe is, miért kell mindig Murphy törvényeinek bebizonyosodniuk?!
Először nem tudom hova tenni az elém táruló látványt, hiszen még egyszer sem láttam ekkora vizardmaszkot, ráadásul hiába néztem volna ki bármit Aizenből, ilyenféle fejleményre nem számítottam. Hogyan használhatja kísérleti nyúlnak a saját társait is?! Jó, az igaz, hogy ugyanezt egyszer már eljátszotta velünk, még ha nem is ilyen szinten...*
- Shio, a világért se akarlak elkeseríteni, de a "fair" az lenne, ha nem kettő az egy ellen felállásban harcolnánk...
*Jegyzem meg, mikor meghallom társamat. Bár az azért tényleg görénység, hogy ennyire gyorsan regenerálta magát Tousen... Volt sérülés - nincs sérülés, mintha valami bűvészelőadáson ülnék a közönségben. Egyelőre nem hívom elő újra maszkomat, inkább tartogatom, később hátha még jól jöhet. Tíz perc túl rövid idő ahhoz, hogy feleslegesen pocsékoljam el a semmire...*
- Bankai! Heru no mottomofuchi Fuaia!
*Kiáltom el magamat inkább, és hamarosan már majdnem teljes fegyverzettel nézek szembe ellenfelünkkel. Egy ilyen alak ellen nem fogom elaprózni erőmet holmi shikai-okkal - nem vagyok hülye, hogy teljesen felőröljem tartalékaimat, mire eljutnék a bankai-ig, minél gyorsabban végezni akarok. Igyekszem bemérni a célpontot, ami azonban elég nehézkes, mivel közben Shio próbálja lefoglalni Tousent, így azonban a folytonos mozgás miatt nem akarok lőni, nehogy véletlenül "kollégámat" találjam telibe. Nem mintha a saját célzóképességemben kételkednék, de a tudat, hogy miután már egyszer elsütöttem a fegyvert, még simán elébe ugorhat bárki, azért kissé frusztrál. Használni viszont már így sem jut időm: az áruló gyorsan shikai-ba vált és rögtön meg is támad minket... Mindössze egy Enkosent tudok megidézni védekezésképpen, az is elég hevenyészettre sikerül, így pár nyíl végigsúrolja karjaimat. Annyira nem vészes, de elég kellemetlen és zavaró.
Aztán minden elsötétül hirtelen. Meg elnémul. Meg az orrom is csődöt jelent. Érzékszerveim teljes kiiktatása után vakon tapogatózom a semmiben, miközben karomat kinyújtva (vagyis hát én legalábbis úgy gondolom, ki vannak nyújtva, de már ebben sem vagyok biztos) próbálom feltérképezni a környezetemet. Félelmetes, hogy ilyen sötétség is létezik... Máskor szemem pár perc után hozzászokik a fényhiányhoz és legalább nagyjából be tudom tájolni magamat, ezúttal azonban semmi nincs itt az ég egy adta világon. Nem tudok mit tenni, kínomban inkább elindulok egy tetszőleges irányba - előbb-utóbb csak beleütközöm valamibe, és azzal már mindjárt előbbre vagyok. Valami megoldásnak kell lennie, amivel ezt az egész vackot meg lehet szüntetni, vészhívó vagy ilyesmi...
Egészen addig masírozok holdkóros módjára, míg valamibe bele nem ütközik a kezem. A puha, testmeleg valamivel kapcsolatban kis továbbtapogatózás után kiderül, hogy valakinek a mellei azok... Aztán a csuklómat is megragadják váratlanul - valami rejtélyes oknál fogva meg vagyok győződve róla, hogy Shio az, elvégre rajtunk kívül más nem tartózkodik itt, Tousen meg kevésbé van eleresztve ilyen téren, legalábbis ránézésre. Hogy aztán Aizen miket kísérletezett még velük (akár ilyen téren is), már nem az én dolgom...
Hangosan felszisszenek (vagyis hát elvileg kiadtam magamból valami hangot, gyakorlatilag viszont ebből semmit nem érzékelek), mikor érzem, hogy a fülemet ráncigálja a másik vizard. Értem én, hogy így a legkönnyebb kitalálni személyazonosságomat, de egy kicsit lehetett volna finomabb is - a fájdalomérzet persze pont megmaradt ebben az istenverte cirkuszsátorban. No mindegy, a lényeg az, hogy Shio megvan. Innentől kezdve bárki más jelenlétét megérezzük a közelben, az nem fogja megúszni! Ennek érdekében pedig a szabad bal kezemben tartott pisztolyomat rettenthetetlenül magam elé szegezem, hogy a legkisebb érzékelhető jelre, legyen bármi is az, elsüthessem.*
Vissza az elejére Go down
Akiyama Akane
5. Osztag
5. Osztag
Akiyama Akane

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 153
Age : 33
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 5. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
[Winter War] - Page 2 Cl0te45500/65000[Winter War] - Page 2 29y5sib  (45500/65000)

[Winter War] - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: [Winter War]   [Winter War] - Page 2 EmptySzomb. Május 19, 2012 1:47 am

*Stílszerűen fogalmazva egyáltalán nincsenek illúzióim - tökéletesen tisztában vagyok azzal, hogy Aizen zanpakuto-jának hatása alatt állok azóta, hogy ismerem... Ez nem olyasvalami dolog, amit csak úgy ki- és bekapcsol az ember kénye-kedve szerint; ráadásul az is biztos, hogy nincs annyi gerinc ellenfelünkben, hogy tisztességes eszközökkel álljon ki ellenünk. Bár határozottan kényelmes lehet ilyen hajlékony csontokkal létezni, hiszen így sosem csípődhet be a dereka vagy ilyesmi... Nem hiszem el, hogy létezett volna olyan alkalom, amikor nem használta ki a shikai-képességéből adódó tisztességtelen előnyöket. Semmi kétségem nincs afelől sem, hogy a többiek is ugyanilyen tökéletesen meg vannak tévesztve, mint én; még ha előzetes találkozások alkalmával nem is vetette volna be technikáját, az teljesen bizonyos, már-már tényként is kezelném, hogy ezúttal viszont az első pillanattól kezdve "elvarázsolt" mindannyiunkat elbűvölő személyisége... Hiába viselkedik úgy ilyen szempontból, mint maga a megtestesült fair play, ismerem annyira, hogy tudjam, egy ilyen nagymértékű ütközetnek nem fog nekiállni bármiféle végső biztosíték nélkül, ami a saját javára billenti a mérleget. Óvatosnak kell lennie mindannyiunknak, ha túl akarjuk élni ezt a csatát, akármennyire is a legerősebbek gyűltek össze közülünk.
Úgy tűnik, egyesével akar elintézni minket - újabb roppantul tisztességes módszer. Tudja, hogy külön-külön túl gyengék vagyunk hozzá, és így akarja szétforgácsolni a csapatot... Igaz, hogy talán a leggördülékenyebb együttműködéssel sem jutnánk többre, mint így. Először az áruló Yuusuke kap tőle emlékbe egy csinos kis vágást, aztán hozzám intézi szavait. A cerót kivédve fordulok Aizen irányába, alaposan szemügyre véve ellenfelünket, hogy a legapróbb változást is észrevehessem rajta, amiből bármiféle előnyt kovácsolhatnánk a későbbiekben. Gondolkodás nélkül rontok rá a másikra zanpakutómmal, megfeledkezve minden másról - ez a hirtelen jött forrófejűség okozza vesztemet is: a legnagyobb lelki nyugalommal állítja meg Aizen a kisujjával támadásomat, majd válaszként rengeteg vágást akar ejteni rajtam. Egynémelyik szépen be is talál, ellenfelünk teljes sikerét azonban Hanae akadályozza meg a háttérből két kidou-val, melyek rövid időre lekötik az árulót. A rövid szünetet kihasználva szólítom bankai-omat - a meglepetés ereje hátha az én javamra fog dolgozni; legalábbis nem emlékszem, hogy bármikor is látta volna végső támadásomat Aizen, így nem is ismerheti képességét. Ha sikerül megsebezni, szép lassan elszívom majd az erejét... Nem bízok abban, hogy túl sokáig tartana egy ilyen erővel szemben a Rikujoukourou és a Kuro Shitsui, szóval gyorsan fogást váltok katanámon és minden erőmet beleadva egyenesen a férfi mellkasába mélyesztem fegyveremet szinte markolatig. Nem fogom veszni hagyni ezt a lehetőséget...*
- Mi a fene?!
*Csattanok fel, amikor az általam leszúrt alak szép lassan átalakul Slarinná. Gondolhattam volna, hogy ennyivel nem ússzuk meg, hanem valami újabb aljas kis trükköt vet be. Ami igazság szerint nem meglepő; kíváncsi lennék, vajon a zanpakutója nélkül mire menne... Pillanatnyi töprengésemnek Yuusuke figyelmeztető kiáltása vet véget: a széllökést és az azt követő Souren Soukatsui-t jobb híján egy egyszerű Enkosennel igyekszem kivédeni, és ha ez többé-kevésbé sikeres, már el is kezdem megidézni a következő kidou-t:*
- Szörnyek Szétszórt Csontjai! Orom, Karmazsin Kristály, Acélkerék! Ha mozog, akkor Szél, ha nem, akkor Ég. A zengő dárdák hangja betölti az üres kastélyt! Hadou 63: Raikouhou!
*Nem vagyok túl biztos a dolgomban mindenesetre, azért is használom a teljes formuláját az idézéshez, hogy a lehető legerősebb változatot küldhessem Aizen felé, akit idő közben Yuusuke próbál megbénítani, Slarin pedig a mélybe rántani magával.*
Vissza az elejére Go down
Abarai Renji
Globális moderátor
Globális moderátor
Abarai Renji

Férfi
Virgo Pig
Hozzászólások száma : 394
Age : 40
Tartózkodási hely : Pont ott!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 40

[Winter War] - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: [Winter War]   [Winter War] - Page 2 EmptyHétf. Május 21, 2012 7:17 am

Határidő: 2012. Június 8.

Molyzen vs Yuusuke, Akane, Slarin (Hanae)

Yuusuke-tól érkező mondatokra halvány mosoly kúszik arcára. Gúnyosan tekint ellenfelére. Semmivel sem tartja magánál jobbnak, rosszabbnak, de még egyenlőnek sem. Szemeiből még sem sugárzik megvetés, inkább arrogancia árad tekintetéből. Továbbra is úgy viselkedik, mintha minden és mindenki úgy mozogna, ahogy elvárta. Az egész olcsó marionett gyülekezet akarata szerint ugrál. Pontosan emiatt, kétélű fegyvernek könyveli el az egykori shinigami szavait. Egyszerűen ellene fordítható, üres fecsegésnek. Nem lát benne semmi fenyegetést, kész érvet. Leperegnek róla a mondottak.
-A válaszom ugyanannyi, több és kevesebb, mint neked. Mond, megérte otthagynod a szép életet, szerelmet, gyerekeket? Mi ez, ha nem haszontalan feláldozás egy őrült terv érdekében?-
Mindvégig higgadt oktondisággal viszonozza az esetlegesen felé érkező tekintetet. A vaizard elszántságát jelző erőtől sem inog meg. Szilárd talpakon állva várja a bankai előkerültét. Egyedül karját emeli arcához. Szélvihar felverte piszoktól tenyerével iparkodik védeni látását. Valószínűleg bevörösödő szemekkel veszítene értékéből világuralomra törekvő megjelenése. A színpadias mozdulatot követően, továbbra sem mutatja, bármit is hajlandó lenne tenni. Gerinctelen csúszómászóként egész karót nyelt sznobként magasodik a látóteréből röpke másodpercre eltűnő Yuusuke előtt. A vaizard közelében történő felbukkanására feje félre fordításával válaszol. Másik két harc színterére téved tekintetével, mintha csak unalmától próbálkozna azzal szabadulni talpnyalóit ellenőrzi. Röpke messzeségbe kalandozását követően lassan méri végig a készülődő támadás másodpercek alatt lezajló viharát. Testét akadálytalanul fúrják át az ezüstös pengék. Kellemetlenül ható erőtől megtántorodva görnyed kissé előre. Fehér ruháját gyöngyöződő vérfoltok tarkítják. Egész teste sündisznóként bővelkedik a bankai nyomától. Fájdalomnak még sincs nyoma. Karját emelve húzná ki az egyik pengét, jelképesen bizonyítva mennyire hasztalan próbálkozás volt, azonban végtagja ellenállásba ütközik. Hiába emelné, nem képes rá. Akaratának ellent mondva dermed meg a levegőben. Körülötte pedig kirajzolódik a bénító technika feketén derengő körei. Elismerést engedélyezve magának hümment fel. Tovább nem erőlködik. Elengedve testét tekint körbe a díszes társaságon, mit lépnek kiszolgáltatottságára.
Látva a piedesztálra teperő Aizen mozdulatlanságát, háttérbe szorult női hármas sem marad tétlen. Enkosen-nel igyekezett a két kapitány többé- kevésbé hárítani a kettős erejű démonmágiát. Mindketten megúszták a támadás erejét és Akane azonnal újabb idézéssel válaszolt. Minél hamarabb kívánta kihasználni ellenfelük átmeneti bénultságát. Ebben igyekszik hasznára lenni a tizenharmadik osztagos is. Bankai-át szabadon eresztve hihetné mindenki a sárkánnyal fog támadni, ám Hanae tovább koncentrálja erejét. Igyekszik a lehető legrövidebb idő alatt sen-bankai-hoz elegendő reiatsu-t gyűjteni és addig cselekedni, míg kitart lépéselőnyük. Külső változásai mellett a kapitány által bevethető erőszint is rohamosan növekszik. Nem adva tétlenségre rögvest vörös sakura szirmokat idéz, melyeket kígyózó folyamba gyűjtve zúdít Aizen-re.
A támadás, ha nem is maradéktalan, de jelentős sikerrel kecsegtet. Minden egyes technika szemmel követhető sikerrel járt. Mélybe zuhanó vércseppekből ítélve végre elérték ellenfelük. A záporozó technikák elültét követően, erről minden jelenlévő meggyőződhet. Aizen testét mély sebek borítják, ruhája szaggatott, légzése zaklatott és első ránézésre szenvedéstől rándulnak meg arcizmai. Kedvező látkép, hamar darabjaira hullik. Színpadiasan letépve felsőtestét borító textílt tárja fel a döbbent társaság előtt képtelenségnek számító hófehér bőrét. Az arrancar-okéhoz hasonló, ám annál sokkalta gyorsabban és látványosabban összefoltozódó anyag, hiszen az emberi szövetekhez képest abnormális szinten beforrt sebek még hozzá képest is groteszk képet nyújtanak.
A csapatot döbbent bénultságából Slarin gravitációt rohamosan növelő technikája zökkenthet ki. A támadás alatt mozgásba lendült technika fokozatosan erősödve keríti hatalmába a területet, így benne lévőket is. Mindannyian érezhetik egyre nehezebb képzeletbeli súlyok kapcsolódnak bokájukra. Nehézkessé vált a magasság tartása, míg szervezetükben növekvő légnyomástól kínzóvá méreteket ölt a légzés, mozgás, test koordinálása. A fellépő jelenségtől, úgy érezhetik menten összeroppan testük. Egyetlen megoldásnak bizonyulhat, ha minél előbb megpróbálnak távolra kerülni a technikát bevető Slarin-tól, hiszen a távolsággal, elviekben csökkennie kéne a támadás erejének. Erre igyekszik Hanae felhívni a figyelmet, aki szirmokra széthullva igyekszik, minél nagyobb távot megtéve kievickélni a területről és arra ösztönözni társait kövessék példáját, vagy fékezzék meg képességet.
Mindannyian a váratlan nehézség elhárításával foglalkoznak, látszólag Aizen-nel együtt. Várhatóan újabb trükköt fog bevetni, mely nem várat magára sokáig. Turpisságára hamarosan fény derül. Testét helyettesítő illúzió lassan berepedezik és millió darabkára hullik. Úgy esik szét, akár egy tükör. Mióta lehetett ott? Nem tudni. Ellenfeleire nézve megalázó shikai technika szűntével, felmerül a kérdés, hol lehet az eredeti áruló? A válasz mögöttük. Kezét emelve ajándékozza meg gravitációs nyomástól viseltes ellenfeleit, előbb bénító – Bakudou no Kyuu: Geki - , majd eredménytől függetlenül súlyos sérülést kiváltó kidou-val - Hadou no Kyuujuuroku: Ittou kasou -. Dolga végeztével már nem maradt más hátra, mint gondoskodni feleslegessé váló beosztottjáról.
-Ennyi elég lesz, Slarin. –
Bukkan fel az espada mellett. Láthatóan nincs rá hatással az elementális erővel gyötrő képesség. Teljes nyugalomban emeli a sérüléstől szenvedő arrancar-ra mutatóujját. Rideg hangon ejti ki a következő démonmágiát életre keltő szavakat – Hadou no kyuujuu: Kuroshitsugi -. Bevetett kidou számából is kitűnik, már nincs szüksége alattvalója munkájára, sem arra, véglegesen kifejthesse hatását a gravitációra.

Gin vs Hitomi, Masaki

Hitomi kérdésére ártatlanul tárja szét karjait. Vállát megrántva parodizálja el a helyzet komolyságát. Mosolyát tovább mutatva tér ki a válaszadás elől. Gúnyolódásból, vagy dacból, de nem hajlandó a vérző sebet jelölő értetlenkedésre reagálni. Annál nagyobb döbbenettel billen ki egyensúlyából, miután dühödt ellenfele megmozgatja alatta a talajt. Néhány pillanatra tökéletesen hozza az imbolygó balekot, aki bármelyik pillanatban orrára pottyanhat. Újabb műsorát sejtelmes mosolyával zárja le. Magas rangú shinigami-ként, könnyedén tudja hárítani a talaj instabilitását. Néhány centiméterrel a törmelékek fölé tornyosul. Talpába koncentrált lélekenergián álldogál, ezzel megszabadulva gyomrát felkavaró élményektől. Láthatóan megkönnyebbülés fut át arcán a felüdülés, azonban elég tiszavirág életűnek bizonyulhat. A törmelékek alól felszabaduló vasporra résnyire nyitott szemekkel fókuszál. Nem sűrűn látott technika és igen látványos erővel rendelkezhet, melyről első kézből értesül. Számolva a rázúduló tömeggel védekezően csúsztatja hátra lábait és emeli vízszintesen elfektetett lélekölőjét arca elé. Meg se kísérel villámtánccal elmenekülni. Nyugodtan várja a nyakába tóduló súlyt.
A hatalmas erejű fém teljesen beteríti a rókaképű férfit. Úgy tűnhet elsöprő eredménnyel járt a technika, ha csak a betonban keletkező kráterre gondolunk. A mély gödörből, azonban egy részletben kerül elő. Ruhája tovább tépázódott, karjait, homlokát és mellkasát zúzódások valamint apróbb vágások tarkítják. Komolyabb sérülésnek nyoma sincs. Hogyan védhette ki? A válasz egyszerű. Közvetlen a becsapódást megelőzően enkosen-t idézett meg. Démonmágia erejét tekintve nem bírhatott ki ekkora fizikai nyomást, ám a széthulló pajzs alá képes volt annyi lélekenergiát koncentrálni, mellyel féken tarthatta az erősödő nyomást.
-Ejnye-ejnye. Szerettem ezt az uniformist.-
Jegyzi meg méltatlankodó hangnemben, mialatt könnyed mozdulatokkal leporolja a vállára telepedett port. Átmeneti békességét nem sokáig élvezhette. Felismerése jeleként hümmentve fordul az épületen pöffeszkedő Masaki irányába. Az általa indított támadást, mondhatni csukló mozdulattal védi ki, ám a következő pillanatban kanashibi-től elképedést színlelve morran fel. Néhány vágás mértani pontossággal éri. Azonban saját sebességére építkezve pontosan annyival tér el, ne kaphasson harc kimenetelét eldöntő sérülést. A váratlan roham eredményeként egész testét beborító karcolások mutatható fel. A sunyi kígyó, lassan kezdett egy megtépázott tyúkra hasonlítani, akinél elromlott a koppasztó gép. Felületes sebeken kívül még nem érte komolyabb vész. Ennek örömére rögtön megajándékozza Masaki-t egy Butō-val. A mellkasa elől indított támadás villámgyors, még a legképzettebb shinigami-k sem képesek szemmel követni. Valószínűleg ebben a hitben maradva fordul el, ám a támadása nem elegendő a vaizard hosszabb, netán végérvényes lekötésére. Hamarosan egy cero zúg felé. Kénytelen kelletlen megvakarva fejét lép fel ellene védekezően – Butō: Renjin -. Az előbbi technika még pusztítóbb változatával, tökéletes időzítéssel vágja ketté a tömör lélekenergia sugarat. Tettével, pedig gondoskodik róla a kotnyeles vaizard újabb probléma elé nézzen és felezett erejű reiatsu Hitomi-t se kímélje. Karját még néhány égési sebbel megajándékozva, baseball mozdulatot megszégyenítő módon küldi az emberlány felé, akit a robogó erő mögött maga is követ. Shunpo-val ered áldozata felé, hogy a kellő pillanatban leheletfinoman elhintve kidou-t zúdíthasson a nyakába - Hadou no Gojuuyon: Haien -.

Tousen vs Shiori, Shun

Bankai elhangzását követően félelmet generáló burokban találják magukat. Érzékeik híján, egyszerű zombi bábokként araszolnak, remélhetőleg társuk fel. Némi céltalan imbolygást követően sikerül megtalálniuk a keresett személyt, ki férfi szíveket megdobogtatóbb, ki gyermek nevelésre alkalmasabb helyen. A távolból figyelő veszélyt, azonban nem lehet félvállról venni. Tousen mondhatni „hazai” pályán versenyzik. Hosszasan méregetve fordul áldozatai felé. Látása hiánya nem akadályozza abban, úgy fürkéssze csapdába ejtett egereit, mintha tanulmányozná őket. Valószínűleg kíváncsi rá, hogyan birkózhatnak meg a teljes elszigeteltséggel. Miként szándékoznak felülkerekedni a kommunikációs közlés megszűnésével és hogyan kívánnak kievickélni vert helyzetükből. Ismerve saját képessége hátrányát, vagyis azt, amíg megérintik fegyverét, netán testét, átmenetileg visszanyerik elveszettnek hitt képességeik, egyre sürgetőbbé válik, azelőtt szánja rá magát lépésre, mielőtt foglyai kieszelnek valamit és oda környezeti adottságokból eredő előnye.
Kézenfekvő megoldásnak bizonyulhat, ha valamilyen zanjutsu esetleg hakuda technikával, csapatmunkával mozgásképtelenné teszik és cselhez folyamodva kiszámítják, vagy számára elképzelhetetlen mód testét érintve pontosan látják menetirányát. A vésztől mindenesetre jogosan tart. Nem becsülheti le egy volt kapitány és hadnagy leleményességét. Épp ettől tartva szegezi maga elé kardját. Türelmesen kivárja, míg az egymást köszöntő üdvözlésnek vége szakad, majd akcióba lendül. Támadásai során gyorsaságára és pontos kardforgatására építkezik. Halálbiztos találatokat kíván bevinni. Shunpo-ját használva közvetlen Shun üresen tátongó oldalához érkezik. Egyetlen lépésre tőle, csupán annyira torpan meg, míg egyetlen vágását megejti. A sötétben puhatolózó vaizard-ot erőteljes, felülről lesújtó, egyenes vágással jutalmazza és továbblépése közben sem kíméli. Áldozata reakciójától függetlenül, mellette ellépve vízszintesen sújt le hátára. Ezt követően sikerével nem foglalkozva a másik nőt veszi célba. Pusztán néhány méterrel távolabb szökkenve, hirtelen irányt változtat, hogy, ha a hakuda-ban erősebb ellenfele azzal számolna háta mögül érkezik, meglepetésben részesülhessen. Könnyed léptekkel, félkört leírva kerüli meg a duót, továbbra is Shun oldalán maradva. Az előbbi támadásból épp csak felocsúdó páros előtt leguggolva lendíti kardját. Egyértelműen az a célja térd alatt le, vagy épp súlyosan megsebesítse zsákmányai lábát, majd mindkettőtök felsőtestét egy széles kereszt irányú csapással jutalmazhassa – körülbelül Shun-t deréktól borda, Shiori-t pedig innen váll magasságig -.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
[Winter War] - Page 2 Cl0te68000/100000[Winter War] - Page 2 29y5sib  (68000/100000)

[Winter War] - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: [Winter War]   [Winter War] - Page 2 EmptyPént. Május 25, 2012 7:18 am

Az acél forrasztja majd torkára a szót, s habár arcom eltorzul egy másodpercre az indulattól, nem látom értelmét szópárbajban felé kerekedni, lévén provokációjával csupán palástolni próbálja a tényt, mely szerint „őrült tervem” siker koronázta. Mindketten vágytunk a Sors Dárdájára, más-más okokból kifolyólag, azonban a hajsza végén a Daitenshi tartotta kezében az összes darabot, nem pedig Aizen és díszes kompániája. A maga szokásos, aljas módján tér ki a válaszadás elől, ebből adódóan úgy vélem, igazából már Ő sem tudja, hogy mit és miért csinál. A család, a gyerekek és a szerelem valószínűleg olyan fogalmak, amelyek jelentésével tisztában van, hisz’ botor dolog lenne megkérdőjeleznem zsenialitásának létezését, azonban az ezek mögötti érzelmi pluszról fogalma sem lehet. Szemeim előtt egy olyan személy alakja kezd körvonalazódni, aki ugyan véleménye szerint mindent elért, még sincs semmije. Valami sajnálatféleséget kellene most éreznem, ahogy a megvilágosodás átjárja lényemet, viszont hideg üresség tölt el. Végül mindenki azt kapja, amit megérdemel, a Gobantai egykori kapitánya pedig rengeteg életet vett el, s tett tönkre, szemernyi szánalmat sem érdemel, valamint maga sem mutatott soha effélét áldozataival szemben. Így elmondhatatlanul bosszant a jelenet, amikor megalázó módon illeti támadásom, ellenben ezúttal Én fagyaszthatom a képére azt az öntelt mosolyt. Gúnyosan vigyorogva intek búcsút, mielőtt shunpo segítségével néhány méterrel távolabb lépek, így kerülve ki a közelítő támadások hatósugarából. A démonmágiát, illetve a szirmokat biztos messziségben tudva magamtól engedélyezek egy szusszanásnyi pihenőt, ám ebben a csatában nincs megállás. Időm sincs feleszmélni és máris elemi erővel telepszik Rám a gravitáció tonnás súlya, lehúz, szinte összeroppant.
Hanae figyelmeztetése nélkül is rögtön beugrott az olajra lépés gondolata, mivel a Segunda Espada eltorzult vonásaiból arra tudok következtetni, miszerint a mező belsejében még kellemetlenebb mellékhatások érvényesülnek. Sajnálatos módon nem tudok porrá válni, szóval csak úgy természetes módon igyekszem elevickélni a vonzás középpontjából, megpróbálván figyelmen kívül hagyni a mellkasomat összenyomó erőhatást, amitől nem csak a lélegzetem akad el, hanem ráadásképp a kapott seb is felszakad, tovább áztatva ezáltal véremmel ruházatomat. Fulladozva keresem tekintetemmel ellenfelünket, aki szemét módon minden gond nélkül forrasztotta be valószínűtlenül fehér bőrén az általunk kiosztott tengernyi sérülést. Korábbi helyén csak a széthulló illúzió darabkáit vélem felfedezni, a következő másodpercben pedig már bénultan kezdek süllyedni, elveszítve az eddig összegyűjtött előnyömet. Megvető horkantással méltatom a bakudout, melyet alkalmazott Rajtunk, egyetlen gondolattal söpröm félre, lélekenergiámnak bankai szinten nem jelenthet akadályt egy egyjegyű sorszámmal rendelkező kötés, legyen akármennyire is képzett a kivitelezője. Az újabb parancsot hallva viszont ereimben megfagy a vér, s valós rémülettel kapom oldalra a fejem, megkísérelvén megtudni merre is lehetnek szövetségeseim. Legkevésbé feltehetőleg a sziromalakban lévő ifjú kapitány tud védekezni a lángoló pallos ellen, ezért némi megfontolás után inkább felé mozdulok el. Ismerem az Ittou Kasou működési elvét, ennek köszönhetően teljesen biztos vagyok benne, hogy egyetlen olyan pajzstechnika sincs a birtokomban, ami képes lenne birokra kelni vele. Nincs más megoldás, kénytelen leszek a régi módszert bevetni, vagyis indokolatlanul brutális erővel azelőtt berobbantani, mielőtt még teljes alakjában kiteljesedhetne.
- Hadou 91: Senjū Kōten Taihō! – kiáltok kapkodva, ezzel akarván időt nyerni az utóidézés megvalósításához. - Ezer kéz határa, sötétséget megérinteni képtelen tiszteletteljes kezek. A kék eget tükrözni képtelen száguldó kezek. Út, mely fényben sütkérezik, szél, mely feléleszti a parazsat, idő, mely a kettőt együtt megerősíti, ne habozzatok és engedelmeskedjetek az akaratomnak. Fénygolyók, nyolc test, kilenc tárgy, mennyei könyv, elveszett kincs, nagyszerű kerék, szürke erőd tornya. Tüzelés után célozz messze-messze, szóródj fényesen és tisztán.
Elképzelésem alapján a két ellenkező irányú energia valamilyen szinten képes lesz kiegyenlíteni egymást, habár vélhetőleg a sorrend miatt a kilencvenhatos hadou erősebb az enyémnél, de az idézés akár a javamra is billenheti a mérleg nyelvét. Amennyiben elképzelésem kudarccal végződne, úgy a lehető leggyorsabban igyekeznék kikerülni a pusztító forgatagból. Be kell valljam, álmomban sem gondoltam volna, miszerint lehet olyan, aki csupán shinigami létére ennyire túlképzett legyen. Nos, bukásának kulcsát adta a kezünkbe, hiszen nem a második erőszintfeloldás az utolsó lépcsőfok képességeim tárházában. Van Nekem is egy trükköm, ami az övéhez hasonló instant regenerációra képes, csupán egy nem akármilyen maszkot kell felhúzni hozzá. Gondolatmenetemnek megfelelően balomba összegyűjtöm a lélekszemcséket, majd egy vízszintes mozdulattal megidézem belső lidércem létének fizikai bizonyítékát. Ezzel egyidejűleg reiatsum ismét masszív növekedést mutat, amelynek hála talán már van esélyem egy esetleges kiugrásra, ha nem válna be az „A” terv, amire igencsak nagy az esély. Kifejezetten egyenlőtlennek érzem eme küzdelmet, Aizen lélekölője olyan előnyöket biztosít számára, amikkel egyszerűen képtelenek vagyunk versenyezni. Már réges régen megtanultam, hogy mindennek és mindenkinek megvan gyengepontja, csak rá kell jönni arra... S valami abnormális módon most mégsem találunk fogást! Karakura másolata tökéletesen megsemmisülni látszik, beleborzongok a lehetőségbe, mely szerint ártatlanok ezrei veszítenék odalent életüket, ha nem cselekedtünk volna időben. Habár most sincsenek teljes biztonságban, mivel kudarcunk esetén Las Noches ura könnyedén átsétál majd Soul Societybe, s ott hajtja végre ördögi tervét. Képregénybe illő szituációként tényleg Rajtunk áll vagy bukik a világ sorsa!
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Sakai Hitomi
Daitenshi
Daitenshi
Sakai Hitomi

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 242
Age : 34
Tartózkodási hely : Karakura, Tokió, vagy ahová Yuu-chan rángat
Registration date : 2010. Mar. 02.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: A Daitenshi és a Raion tagja
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
[Winter War] - Page 2 Cl0te33500/40000[Winter War] - Page 2 29y5sib  (33500/40000)

[Winter War] - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: [Winter War]   [Winter War] - Page 2 EmptyHétf. Jún. 04, 2012 6:33 am

Szinte éreztem, ahogy a támadásom kiszipolyozza belőlem az erőt. Elgyengült a lábam, össze-összekoccanó térdekkel figyeltem az eredményt, miközben a vállamat szorítva, lihegve szenvedtem a fájdalomtól, amit a shinigami technikája okozott. Még mindig nem tudtam mit csinálhatott, gúnyolódása pedig cseppet sem segített nyugalmam megtartásában. Olyan volt, mintha csak játszott volna velem, velünk. Árgus szemekkel, leszegett fejjel néztem az áruló irányába, és bár láttam, hogy valamit megidézett a rázúduló porfelhő alatt, bíztam benne, hogy nem volt elég erős ahhoz, hogy kibírja a nyomást. Yuu-chan szerint ezen az erőn már bankai-szinten voltak a támadásaim, így talán sikerült megfelelő választ adnom az ő lépésére. Végül felnyögve ereszkedtem féltérdre, és engedtem el a vállamat. Már köpenyem is átvérzett, néhány mozdulattal pedig felfedtem a sebesülésem. Úgy tűnt, mintha mélyen megszúrtak volna és elég ronda és súlyos volt ahhoz, hogy kénytelen legyek azonnal lépni. Szememet becsukva koncentráltam arra, hogy felgyorsítsam az érintett sejtjeim működését legalább annyira, hogy a vérzést elállítsam, és hogy valamelyest csökkentsem a sebből sugárzó fájdalmat. Nehéz szuszogásom végül aztán ismét fájdalmas lihegéssé fajult, ahogy kapkodtam a levegőért és a fogamat szívva igyekeztem összeszedni magam. Ismét talpra küzdöttem magam, bár még mindig imbolyogtam kicsit. Ha így megy tovább, muszáj lesz felhasználnom egy reiatsu-tablettát, vagy pedig erőt kell merítenem a medálomból.
A porfelhő elültével végül ismét megpillanthattam Gin-chant, akit zúzódások és apró, vérző sebek borítottak, de... semmi súlyos sebet nem véltem rajta felfedezni, ráadásul ő is úgy viselkedett, mintha mi sem történt volna. Fogaimat összeszorítva szitkozódtam az orrom alatt, ám ez a látvány elég volt arra, hogy megnyugodjak. A nyers erő nem lesz elég, ahhoz túl gyenge vagyok. Ám azért mégis hihetetlennek tűnt, hogy egy ilyen erőteljes támadás ennyire hatástalan legyen.
- Hol a fenében voltál eddig? >.> - rivalltam rá a színen újra feltűnő vaizardra a tőlem telhető leghangosabban. Míg a shinigami az ideiglenes partneremmel volt elfoglalva, addig én megkíséreltem nekiállni valami technikát előkészíteni, de hamar rájöttem, hogy nem leszek elég ütőképes, bármit is veszek elő a tarsolyomból. Alkalmam volt azonban megfigyelni a férfi kardjának működését, ahogy harcolt. Úgy tűnt, elég ha csak megakadályozom, hogy felém mutasson a fegyvere hegye, és immár sikerült rájönnöm, hogy velem mit csinált. Félelmetes erejű volt ez a zanpakutou, a gyorsasága könnyedén felülmúlta az enyémet. Nem volt azonban sok időm arra, hogy lamentáljak az ellenstratégián, ugyanis nemsokára egy cero zúdult felém. Újabb szitkok szökkentek ki az ajkaimon, miközben minden erőmet megfeszítve elugrottam az energiasugár elől. Fájdalmasan kiáltottam fel, ahogy sérült vállamat beütöttem miközben odébb gurultam a felém irányított támadás elől, de már jött is a következő, egy újabb energiaáldás formájában. Nem volt elég időm visszatámadni, így a pillanat törtrésze alatt döntöttem egy kockázatos teleportálás mellett a helyzetemet felfogva. Néhány méterrel odébb jelentem meg újra szerencsére ezúttal sértetlenül.
- Nyerj egy kis időt nekem! - kiáltottam a sötét hajú férfi felé, majd rohanni kezdtem, ahogy csak tudtam és néhány újabb teleportálást követően egy épület mögé érkezve igyekeztem minél jobban elfojtani a lélekenergiám. Kellett néhány perc, amíg összeszedem magam, hisz' most is lihegve rogytam le a falnak támaszkodva. Egyik zsebemből előtúrtam egy apró fehér tablettát, melyet egy nagy levegőt véve haraptam el a számban. Fintorom jól jelezte, mennyire keserű ez a vitaminféle, de ennyit megért az, hogy öt percen belül visszanyerjem az energiám nagy részét. Feltéve, ha zavartalanul pihenhetek.
Vissza az elejére Go down
Akiyama Akane
5. Osztag
5. Osztag
Akiyama Akane

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 153
Age : 33
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 5. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
[Winter War] - Page 2 Cl0te45500/65000[Winter War] - Page 2 29y5sib  (45500/65000)

[Winter War] - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: [Winter War]   [Winter War] - Page 2 EmptySzomb. Jún. 09, 2012 7:06 am

*Rezzenéstelen arccal, feszülten figyelve nézem az előttem lejátszódó jelenetet. Egyszerűen túl szép, hogy igaz legyen... Akármennyire erősek vagyunk, akármennyire jól is működtünk együtt az előző percekben, képtelen vagyok elhinni, hogy ennyivel végeztünk Aizennel... Pláne azok után, hogy ennyire magabiztosnak láttatja magát - mintha tökéletesen ugyanúgy viselkednénk, ahogy ő azt előzetesen kiszámította. Bár egy ilyen shikai-képességgel, mint amilyen az övé, úgyis csak egyszerű bábok lehetünk, akiket kénye-kedve szerint mozgathat bárhogyan... Nem mintha nem tetszene az elénk táruló látvány - egy, válogatott módokon megsebesített áruló, megalomániás exkapitány a halál küszöbén, aki tulajdonképpen arra tette fel egész életét, hogy mindenki másét tönkretegye -, de nem vagyok olyan hülye, hogy elhiggyem egyelőre. Bármelyikünk alakját felhasználhatja, hogy leplezze jelenlétét; bármit elhitethet velünk... Aljas trükkjeinek felfedésére pedig még a Kigahen Seijo által kiélesített érzékszerveim sem elegendőek.
Ennek ellenére mégis rendesen meglepődök, mikor szembesülök azzal, mennyire keveset érünk még ennyien is vele szemben. A sérülések úgy forrnak be testén, mintha ott sem lettek volna, hófehérré váló bőre pedig szinte világít... Saját magával is kísérletezett volna?! Erre végképp nem számítottam; tipikusan olyannak tűnt, aki csak másokat használ kísérleti patkánynak - őket viszont elég intenzíven -, saját testét pedig féltve őrzi mindentől... Ilyen gyors szintű regenerációra viszont még az általam ismert vizardok egyike sem volt képes. Ennyire tökéletesítették a készítési eljárást Hueco Mundóban?
Több ideig nem filozofálgathatok azonban ellenségünk vélt és valós képességein, ugyanis váratlanul engem is hatalmába kerít az espada gravitációnövelő technikája. Már csak ez hiányzott, hogy egy nem remélt szövetséges is akarva-akaratlanul ellenünk forduljon... Értem én, hogy ezzel talán sikerül eltenni láb alól Aizent, nekem azonban nem áll szándékomban ezen a helyen feldobni a talpamat, és feltételezem, a többieknek sem.*
- Gondolkozz már, ezzel csak mindenkit kinyírsz, aki segíthet megölni Aizent!!!
*Ordítom Slarin felé, mialatt igyekszem minél gyorsabban kilavírozni az espada hatásköréből, Hanae szavainak engedelmeskedve. No nem mintha ez olyan egyszerűen menne - mindenem kezd elnehezülni ettől az istenverte ön- és tömeggyilkos támadástól, szóval nem ártana minél gyorsabban megszüntetni ezt a technikát, használjunk is bármilyen módszert a cél érdekében...*
- Hadou 73: Souren Soukatsui!
*Kiáltom a kidou nevét, tenyeremet nehézkesen az espada felé irányozva. Valamivel ki kell zökkenteni ebből a nőt, mielőtt végleg elteszi láb alól az összes lehetséges személyt, aki felveheti a harcot Aizen ellen.
Még épphogy sikerül időben kikecmeregnem a célterület szélére anélkül, hogy csontom törne; viszont az előző nyomás épp elég volt arra, hogy mély levegőt véve rövid szünetet kelljen tartanom. Azt hiszem, ez az átka, ha keveset edz és ellustul az ember kicsit...
A nagy kavarodásban, úgy tűnik, pillanatra mindenki megfeledkezett Aizenről, ő pedig ellentéteinkről - legalábbis azt elnézve, hogy szinte velünk karöltve próbál kijutni a sokszoros gravitáció vonzásából. Aztán váratlanul kissé elhomályosulnak körvonalai, a kép pedig vibrálni kezd... Néhány pislogás után a látomás el is tűnik, azonban ez a pár másodperc is beleültette a bogarat a fülembe. Rögtön Hanae és Yuusuke reakcióit kezdem vizslatni, de arcukon nem látok semmiféle meglepődést vagy ilyesmit, tehát ők valószínűleg nem voltak részesei a délibábnak - vagy csak egyszerűen elkerülte figyelmüket, amit kétlek. Csak én lennék ennyire kimerült már a harc kezdetén, hogy megcsaljanak azon érzékeim, melyeknek ráadásul most pont jobban kellene működniük...?
Nincs azonban több időm ezen agyalni, az Aizen-kép ugyanis a következő pillanatokban szertefoszlik, újabb rejtvényt hagyva maga után. Már megint hova a fenébe tűnt? A választ sajnos túl hamar meg is kapjuk: a hátunk mögött, legalábbis a hang onnan jön, ami azonnal két kidou-t is megidéz... Tengelyem körül megfordulva készülök válaszként felhúzni egy Dankuu-t, bár az vajmi kevés lesz az Ittou Kasou megállítására, de a Gekit remélhetőleg felfogja, a másikat pedig hátha tompítja. Meg ott van még Yuusuke ellenrobbantása is. Van egy sanda gyanúm, hogy amennyiben ez telibe kap minket, tényleg itt fogunk elpatkolni, minden tervem ellenére...*
Vissza az elejére Go down
Wakahisa Shun
Vaizard
Vaizard
Wakahisa Shun

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 264
Age : 36
Registration date : 2008. Oct. 01.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
[Winter War] - Page 2 Cl0te21000/30000[Winter War] - Page 2 29y5sib  (21000/30000)

[Winter War] - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: [Winter War]   [Winter War] - Page 2 EmptyHétf. Jún. 11, 2012 8:55 am

*Feszülten figyelek a körülöttünk lévő legapróbb mozzanatra is, hátha itt ólálkodik a közelünkben ellenfelünk. Ha legalább a lélekenergia-érzékelésem működne, betájolhatnám könnyedén, hogy hol van Tousen, de így... Hirtelen ötlettől vezérelve mindenesetre igyekszem magam mögé perdíteni Shiót, hogy egymásnak háttal támaszkodjunk - így máris védettebbnek érzem helyzetünket; legalább nem lehet hátba támadni egyikünket se. Csak oldalba... Ami a következő pillanatban meg is történik: hirtelen égő fájdalmat érzek végigfutni oldalamban, aminek hatására térdre zuhanok.*
- Itt van a rohadék!
*Ordítom a semmibe felfedezésemet hasztalanul, hiszen hangomat rögtön elnyeli a sötétség; saját magam se tudom eldönteni, vajon tényleg meg akartam-e egyáltalán szólalni... De nincs idő siránkozni helyzetünkön, elvégre csak úgy juthatunk ki innen élve, ha minél gyorsabban cselekszünk. Nem hiszem, hogy sokáig tartana ki ez a bankai, ha a tulajdonosát sikerülne megsebezni elég súlyosan... Erre pedig tökéletes pisztolyom, szóval azonmód el is lövök egy golyót abba az irányba, ahonnan jött a támadás és amerre Tousent sejtem. Nem tudom, sikerrel járt-e válaszom, mindenesetre annyi hamarosan bizonyossá válik, hogy ha el is találtam az ellenfelet, korántsem sebeztem meg annyira, amennyire számítottam - ugyanis időközben a hátamat is éri egy vágás. Nem is gondolnám, hogy ilyen precízen lehet támadni a semmiben, vakon... Persze rá biztos nem hat a cucc, de attól függetlenül a látását valószínűleg nem nyeri vissza ilyenkor, az túl nagy kicseszés lenne az áldozataival szemben. Bár... amilyen gerinctelen az egész banda, simán kinézném belőlük az ilyesféle, nem túl fair harcmodort.
Aztán, ahogy továbbra is térdelve szidom hangosan Aizent és egész talpnyalóhadát, új ötlet villan be. Maszkomat reflexszerűen lehívva kezdek el energiát gyűjteni egy kisebbfajta ceróhoz - sürget az idő, nagyobbra egyelőre nem telik -, és megfeszített figyelemmel próbálom lekövetni ellenfelünk mozgását. A hadművelet nem túl sikeres, azonban Shiorit egyelőre még nem támadta meg; legalábbis nem érzem, hogy ő is mozgásba lendült volna. Szóval, Tousen következő lépésében valószínűleg ő lesz a következő áldozat... Társam felé fordulok, továbbra is a legapróbb légmozgásokra összpontosítva. Előbb-utóbb fel kell bukkannia ismét a közelünkben, és akkor beleeresztem a cerót! És remélhetőleg nem Shiót találom el majd vele. Egyébként is gyorsan kell cselekednem, azok a vágások nem túl kellemesek az oldalamban és hátamban...
Hamarosan a végrehajtás ideje is eljön: egymás rövid kerülgetése után mintha Tousen megunná a várakozást, és támadni készülne. Valami kis szelet érzek oldalamnál, melyet ugyan nagy eséllyel a másodperc törtrészén belül követni fog egy katana pengéje is, azonban meg kell kockáztatnom az újabb sérülést. Szóval amint megérzem a légmozgást, rögtön elsütöm fegyveremet a ceróval abba az irányba, amelybe támadónkat sejtem, miközben reménykedem abban, hogy nem most fognak szétszabdalni és még jó darabig egyben maradok majd...*
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
[Winter War] - Page 2 Cl0te53000/65000[Winter War] - Page 2 29y5sib  (53000/65000)

[Winter War] - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: [Winter War]   [Winter War] - Page 2 EmptySzer. Júl. 04, 2012 2:16 am

Hulla jó! Azért a büdös nukupicsaságért toltam ide a képem, hogy még istenesebben szétmázgálják randi ratyiról lecsusszant hóhér tavaszi bödön pofámat. Melyik vidéki sanzonnal behintett tetvedéket hozná rumba pengetésbe ez az elkúrt stóla meg a háttér vernyogást nyomató laposra reszelt deszka laska? Lótúrót csótány ügető rodeó közben! Faszomat már! Nem elég a pompom hurka, még a bűzös bajszos se akarja menetszélbe lódítani bütykeit. Kurvára dobhártyán kipenderítős csízióval zsebeli befelé a csikidamos karmizsolásokat. Hát, bassza meg! Nem a redvás bolhazsák pedikűrömet csiszoltatom kapirgáló vackokon! Hót ziher csülök amputálósan befenyített a cövekelőm. Az a termál pataki pikkelysömör meg ki van csukva vasállóval töltötte csurig frigó cimbikéjét. Ki kéne nyuvadnia az a teves szitu! Erre mi a csűrről leszaladt gőgös Gedeon trottyantása araszol?! Rohadtul agyfasz se! Fel lehet címkézni totál buggyant ürge, nyomokban purgyé bolhazsák kaparásokat tartalmaz, de befittyenhet a szenesítő felbőgés, csak szétkaparászta Louis vércsapoló pirosan pöttyös lerakati csomagocskáit. Marhára tréfa trágyás! Surranóval kenném lámpa burán, frankón villódzón a hótkefélt pofájával. Végén eltűzne, mint brummogó a málnásban, ebben az elkúrt havasi gyopár tájgraffitiben. A melóhoz meg hozzácsapatnám károgó szálkát. Kapna defektet a dugasza azokon a kínosan cinkes napokon és állna bele egy kibaszott rozsdás fém pöcök, abba a deszkázottan szálkás picsájába! Nekem, csak ne csicseregjen egy bébi rébi a tanyasi közértből. Alap, visszakrákogom az esti misét. Pattogatott kukacoskodik, baszottul rossz ajtón dörömböl.
-Közöd, gatyafos?! Tán tele lett a szuszpenzor?- Köhintem oda kicsi csírának duplás fül kapargatás között. Gránát vezetéket fektetek arra, épp bimbón készülnek rázatni pislantós gürizéssel. Cseszd meg! Épp osztok! Várjad kifelé a sorszámod! -Kül meg úgy gyepálnál, ahogy ugatsz előrébb tepernénk, lécike! Mellékállásban tégy egy tetves kőbunkóságot és húzz el megkukkerolni ott döglesz e rohadtul leszarlak alvégen!-
Mit veri az ótvaros nyálát?! Kurvára vízszintesen elnyúló vonalra van közösködési pontom a rinyálós vasaló léc ábrázatához. Bónuszként gecire nincs mutató vonszolásom rinya mizériával elbaszni a szitut. Így is, addig koptattam a retkes farmer rojtjait sunyi bunda rám durrantotta kacsintókát. Azt a rakás hulladékot belőni GPS-el! Rohadt nagy szopatás! Főleg akkor kozmálós, ha oda se sasolsz, mert pontosan, de kurvára húr reszelősen osztod Kamuipőke dáma ámbár cet központosítottan ocsmány tini csitri pofáját. Mi a retektől ekkorák a gülüi? Beoltották pupesz tágesszal?! Menjen a redvás elementális sajt képzőbe, ezzel a tizesen átgördült díszlajhár berendezkedéssel. Amilyen taknyosan nyálzós fruska, tutira becentizik a nagy büdös semmit. Mekkora röhej, tartó cölöpén ciheli a láthatatlansági mellénytől duzzadó tőgyeit. Ha meg cefetül nem döglenék valag kaparászásban, bedübbentett sunnyogó azzal a vicek vacak lézer stukijával. Eszem-faszom zálogba zuttyantom! Karattyoltam, baszki! Jolánka volános vonalkájára nem csekkoltam mi a szarra készülsz a rohadj meg, te balfasz távrecsegőn! Oszt még rám cuppantja a tetves drótszamár reflektorát, amikor hernyó genyóra nem csurrantom a kocsonyákon csüngedező bekukkantó rizibizit. Naná, ki se mendegéltem a retkes hancúr elől. Terménybundásan odakapatott. Még mákos laska szívószálas szürcsögit előrugdaltam a sziesztájáról. Kurvára elhablatyoltam valamilyen imprós zsoltit, ha már tetves atya gatya lennék, befér a melóba a fakereszt villantás, aztán belógattam fogpiszkálót nyomassa a műszakot. Kurvára becsurrant a csekkolási vészradar, hogy ideje lenne felkászálódnia zsizsik zsongó zavarból és kiköhögnie piri kapaszkodó gumi karikát, vagy alázósan szétlyuggat szénkefe.
Lópikkólóra besündörgött szerencsétlenség csillagmintája, mert az a rakás fos üzembe vonszolta a gótikusan bongyor picsáját. Baszottul ellőve az időzített bombázást tolta fel a kifikkanás menetesítő tégla falat. Redvás boríték díszítmény nyalifalizástól lecsusszantam és befejeltem egy frizkó kurtítós balos válltáska csonkítást. Na végre, bassza meg! Ez már cseszettül nem kamu karcolás. Kurvára helyre billent a tahósági rátám. Ettől még visszarugdalom szőrme bundás elfajzott vigyorgását a setét iccakába! Meg a szokásos góré nevébenes bla-bla. Érdekli a francokat, csak toljak már keménykedést, mert ettől a tötyi mötyizéstől kiakad a ketyegőm. Bedöngettem Marist hipózott csontika lövedékkel. Kampóra gürizett a csali, mert stóla nem bírt a nikkelbolha nyomulással. A bivaly böffentős szurkapiszkát, viszont lájt margarinosan kicsengettem horkoló fikusszal. Duplán nem szopatnak be ugyanazzal a szöszmötölő pitiszkával.
-HEH?! TOD KIT CSICSKÁZTASS! Pattints fel egy tipmix szelvényt, baszódj meg!- Górok utána egy szikra csippentést – byakurai- ne csiszolgassa retina kipattintósra a türelmi rendeletem, vagy stólával egy szuszra elföldeltetem a tetvesen elburjánzott arcoskodó csóri dámák körletébe. Az más aszma roham, kurvára befigyel áll csumákoztatása. Azt a rohadt! Én vágom még, hogy az aranyeres jajongásba kell ezt a lószart eldurrantani?! Frankó! Aszittem már cseszettül levedlett a halálosztó köntössel együtt. Para ez a gógyi! Mi szar lapulhat még benne? Leszarom! Teperjünk bunda Bandira. Utána ügettem, mint egy rohadt műhódas követő, oszt mér? Hogy jól pofán gyűrhessem! Még kurvára nem morzsoltam szét egyetlen kósza muslicát sem az ábrázatán! Mi a geci szállt meg?! Se gáz, behozzuk a tentikét! Beleszállok ököl pusszantással a deszkát molesztáló burájába, herén fércelem pálcikával és rotyoghat a sikamika tángálás. Ingyé hámlasztás! Legyé kurva hálásan befejelt csöröge fánk, oszt dögölj meg!
-Nesze, baszd meg!- Nyúztam el a képem középső haverom felvillantásával, köbö arrafelé palackozva a csomagot, amerre az a retkes barbie fruska elszelelt. Rühellem, ha leosztják a kurvára semmi ingerenciám tartani a farod fecniket. Azt meg még úgy, hogy az a sarkörről letutajozott pólusosan eltömődött szőrtelepről levedlik a bunda és mezítelen csigaként lapul ki a beton dzsungelre. Csessze meg! Csak baszott só kéne ide?!
Vissza az elejére Go down
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
[Winter War] - Page 2 Cl0te32500/45000[Winter War] - Page 2 29y5sib  (32500/45000)

[Winter War] - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: [Winter War]   [Winter War] - Page 2 EmptySzer. Júl. 04, 2012 6:33 am

Kitűzött feladatom egy részét már megvalósítottam azzal, hogy megtaláltam Shunt, így nem kell attól tartanom, hogy egy félrement támadás miatt még a végén belső leszámolásnak tűnjön csapdábaesett helyzetünk. Még jó, hogy ez nem valami „csak egy maradhat” szituáció… itt csak egyet kell elintézni, hogy végre kiszabaduljunk innen. Miközben a hogyan tovább kérdéskörén elmélkedtem, Shun kezébe vette az irányítást, és a kezét fogó csuklómba markolva maga mögé rántott. Hirtelen nem értettem mi a célja ezzel, de hamar rájöttem, hogy ha védjük egymás hátát, akkor egyrészt felszabadul mindkét kezünk, másrészt biztosabb formáció egy orvtámadás ellen. Mielőtt még a hátam nekihuppant volna az övének, lekaptam róla a zanpakutoumat, és vízszintesen magam elé tartva, élével felfelé támasztottam meg a pengét. Behunyt szemmel koncentráltam tovább, az érkező támadásra várva, mikor hirtelenjében majdnem elvesztettem az egyensúlyom. Shun háta eltűnt az enyém mögül, amiből a másodperc tört része alatt sikerült rájönnöm, hogy megtámadtak minket. Épp csak sikerült egy lépést hátra lépve visszanyernem a talapzatot a lába alatt, zanpakutoumat keresztben a hátam mögé emeltem, másik kezemmel pedig megtámasztottam a könyökömet, hogy némi védelmet adjak a mellkasomnak is, ha esetleg szemből támadnak. Biztosra kellett mennem, mert egyáltalán nem éreztem semmit, hogy honnan közelítene felém a csapás. Idegtépően hosszú időnek tűnt az a néhány pillanat, amióta Shun eltűnt mögülem. De engem még nem vettek célba… Kezdett nagyon nem tetszeni a dolog, de ha most lankad a figyelmem, akkor már csak Murphy-ből is kiindulva csúnyán meg fogom járni. Bármennyire is nehezemre esett, de tartanom kellett a pozíciómat, és összeszedni a gondolataimat, mégha a legtöbb akörül is forgott, vajon Shunnal minden rendben van-e. Aztán kisvártatva halovány szellőt éreztem a hátam mögül, de csak néhány pillanatig. Mire lejjebb toltam volna a kardom, hogy hárítsam a csapást, már el is tűnt, és nem tudtam megjósolni merre. Újfent tanácstalanul szorongattam a kardom markolatát, mikor hirtelenjében egy elég tetemes mennyiségű szabadon eresztett energia szele csap meg. Ez annyira kibillentett a koncentrációmból, hogy már csak arra kaptam észbe, hogy egy éles penge csúszik végig a zanpakutout tartó jobb felkaromon. Nem volt túl lendületes vágás, valószínűleg megzavarták a támadót, de így is elég mélyre hasított. Viszont hiszti helyett, abban a pillanatban ahogy a fájdalom tudatosult bennem, le is sújtottam a saját kardommal. A hátam mögül indítva egyenesen magam elé lendítettem, annak reményében, hogy elérhetem vele Tousent. Kéz kézzel szorítottam a markolatot, de a művelet után muszáj volt bal kézbe vennem a fegyvert, mert a jobbal nem voltam képes tartani. A szerencsétlen pozíció miatt valószínűleg keresztülvágott egy akkor épp megfeszített állapotban lévő karizmot a felkarom belső oldalán. Ez szimplán csak annyit jelentett, hogy nem fogok tudni kardot forgatni vele, míg valamennyire el nem látom. Ez azonban még várat magára, pláne hogy megint elszalasztottuk a közelünkből az ellenfelet. De remélem legalább ő is megsérült Shun támadásától. Halvány lila gőzöm sincs, hogy hogy fogunk kijutni ebből a nevetséges marionett játékból. Ha így folytatódik tovább, előbb leszünk darabokra szeletelve, minthogy valami érdemleges sérülést okozzunk Tousennek. Én pedig nem vagyok hajlandó ilyen szélmalomharcot vívni… azért jöttem ide, hogy nyerjek! Vagyis fenéket… nincs más választásom, mint nyerni. Sajnos a kettő nem teljesen ugyanaz. Ha józan ésszel felmérem a helyzetet semmi értelme tartalékolni az energiáimat, addig kell felhasználnom amíg van rá lehetőségem.
- Bankai, segíts rajtam Yuumei Shugotenshi… -idéztem meg köztes átmenet nélkül a kardom végső formáját, majd amilyen gyorsan csak lehet felvontam a védőburkot, hogy még azelőtt befejezhessem az energiakoncentrálást, hogy újból rám támadnának. Ez több szempontból is előnyös lépés volt. Egyrészt nem fogok elvérezni a majdnem csontig hatolt vágásomból, másrészt pedig mivel a védőburok az én lélekenergiámnak a része, azonnal megérzem ha valami át akar hatolni rajta. És mivel a burok sugara másfél méter, így mire az ellenfélnek sikerül áttörnie, bármilyen irányból, én már ott állhatok készenlétben, hogy viszonozzam a csapását. Hogy ez miért nem jutott előbb eszembe? Igaz, hogy ez az ő birodalma, de én létrehoztam benne a sajátomat. Vajon továbbra is annyira nagyra lesz magával?

Vissza az elejére Go down
Abarai Renji
Globális moderátor
Globális moderátor
Abarai Renji

Férfi
Virgo Pig
Hozzászólások száma : 394
Age : 40
Tartózkodási hely : Pont ott!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 40

[Winter War] - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: [Winter War]   [Winter War] - Page 2 EmptyPént. Júl. 06, 2012 7:04 am

Határidő: Július 13.

Molyzen vs Yuu, Akane, Slarin (Hanae)

Mindenki maga módján reagál Slarin megmozdulására. Legtöbben a fedezékbe menekülést választják, kivéve a paprikás hangulatba kerülő Akane-t, aki viszonylag erős hadou-t indít az espada irányába. Találta nem a legerősebb és legpontosabb, ám ez nem jelenti, teljes mértékben célt tévesztene. Hosszú energiasugár széle egy távolabbi épületnek sodorja a gyilkos technika alkalmazóját, melynek köszönhetően a képesség érvényét veszti. Mindezek tetejében még az érkező Aizen támadását is kénytelen elszenvedni az arrancar. Ennek eredményéről azonban mit sem tudhattok. Fennáll a lehetősége, Slarin még utolsó erejéből kitalált valamit, ezzel mentve életét a biztos haláltól.
A némileg szétszéledő, ám egy viszonylag szabályos félkörben állomásozó hármast bitang erős démonmágia köszönteni. Yuusuke dupla idézéssel és maszkjával kíván védekezni, ami elegendő erőt biztosíthat számára, míg Akane két gyengébb bakudou-val foglalatoskodik, Hanae megidézve a sakura szirmokat. Kavargó virágfelhőjét maguk elé navigálja, másodlagos védőmezőt képezve kicsiny triójuk körül. Ezzel párhuzamosan maga is hasonló anyagi formát ölt, hiszen letelt a korlátozó idő. Vörös tengerré bomolva próbálja úgy kihasználni Aizen mesterkedését mögé kerülhessen. Terve szerint kihasználja a férfi figyelmét lekötő idézést és látatlanul rontana rá, ezzel esetlegesen másik két társának is nyerve néhány percet összeszedhessék magukat a kellemetlen erejű hátba döfés után. Kissé bántja magukra hagyta egy ekkora erejű támadásnál, de bízik képességeikben és abban Yamazakura kellő segítséget nyújt számukra. Kockázatos lépésének egyetlen hátránya, megfelezte erejét, így nem fog ártania valamit kitalálnia, ne szabadulhasson meg tőle játszi könnyedséggel Aizen és életét se veszítse el terve hátrányaként. Előnyére válhat, ebben az alakban mindent átvág teste. Aizen gyakorlatilag egy kavargó penge rengetegbe lenne zárva.
Hanae tervének megvalósítása közben Yuusuke útjára eresztette utólag megerősített támadását, amit sikeresen indított el, így még becsapódást megelőzően találkozott a nála erősebb kidou-val. Jelentős részét elnyelte a robbanás erejét, sőt Yamazakura gondoskodása is tovább gyengítette. Ennek ellenére töredéknyi erejű démonmágia mégis átpréselte magát a falon. Nagyjából shakkahou szintjét súruló energia elől rajtuk áll, hogyan térnek ki. Kettősük így is viszonylag könnyedén megúszta a támadást. Állhatják a sarat és Yuusuke immár maszkkal arcán készül tovább fokozni támadó erejét. Esetleges támadásra használhatják Hanae magán akcióját. Talán, ha összedolgoztok hatékonyabban lephetik meg a tizenharmadik osztagossal foglalatoskodó zselékirályt. Ugyanis Aizen-t láthatóan leköti a sakura szirmok kavalkádja. Pontosabban szólva, érdektelen arckifejezéssel várja, mi fog vele történni a támadás során…

Gin vs Masaki, Hitomi

Hitomi teleportálós technikáján meglepődöttséget játszva húzza szélesebbre vigyorát róka arcú ellenfeletek. Érdekesnek találja ezt a váratlan technikát és kissé csalódottan veszi tudomásul, amikor eltűnnek látómezőjéből. Helyesebben szólva, nyomába érkező Masaki akadályozza további nyomkövetését. Csalódottan veszi tudomásul, egyik végét járó prédája megszökött és cserébe egy kellemetlenkedő vaizard-ot kapott, aki öklét villantva készül nem épp kellemes ütést mérni arcára. A garantáltan erős pofon elől utolsó pillanatban tér ki, így az még végigsúrolja bőrét. Számolva ezzel a lépéssel visszakézből kapta Wameku-t, amit saját apróra töpörödött fegyverével hárított. Ha pedig kellemetlenkedésről van szó, ahhoz nagyon értett. Mutatóujjával orron bökve Masaki-t ajándékozta meg oni dekopin-nal, melynek erejétől szép ívben repült az előbb támasztott épületnek.
A felkenődés és Hitomi parancsolgatása nem vette el kedvét a további fortyogástól. Lélekölőjét immár shikai szintű támadásban használta. Ráütve pengéjére mozgósította a vörös vérfolyamot, melynek eredményeként Gin-t ellepte a köd. A támadás áldozata, viszont nem jött zavarba a lépéstől. Kihasználva gyorsaságát, igyekezett zavarni a köd szemcséket és erősebb Butō: Renjin-t indított irányába. Élve a támadás átmeneti gyengülésével egy bődületesen gyors senka-val került Masaki mögé. Sikerétől függetlenül még maradt ném ideje gyengébb Raikouhou-val jutalmazni ellenfelét.
Arra játszadozva a vaizard-ot rövid időre leköti az esemény, fejét égnek emelve fülel. Úgy viselkedik, akár egy kósza neszre figyelő ragadzó. Feszülten szemléli érzékeivel a területet. Valamit, vagy valakit keresgél. Lévén Hitomi, amennyire lehetett elfedte lélekenergiáját, kisebb időt vesz számára igénybe, míg búvóhelye irányába emeli fejét. Valószínűleg megtalálta, legalábbis biztos benne félig lerombolt épület mögött kuporog. Megeshet téved, esetleg valamiféle technikával átverték érzékeit, ám Gin biztos sikerében. Kicsiny tanto-vá zsugorodott fegyverét a célra emelve sújt le Butō-val. Képessége bevetését követően maga is célterülethez shunpo-zik.
-Az elveszett bárányka…vajon mit csinálhat itt?-
Bekukucskálva a vélt búvóhelyre teszi fel érdeklődő kérdését. Kissé nevetséges azt feltételezi még mindig ugyanúgy ott tartózkodik áldozata, ennek ellenére meglepődik, amikor nem találja ott. Értetlenül vakarja meg fejét mi történhetett. Jogos kérdés lenne elejétől kezdve tévedett, vagy ellenfele időközben tűnt el. Mindenesetre fonalat vesztett ácsorgása szabad területet kínál egy támadáshoz.

Tousen vs Shun, Shiori

Shun vaktában elsütött golyóját elnyeli az éjsötét tér. Nem sejtheti, de annyiban sikert ért el, rendesen meglepte Tousen-t, akinek vállát súrolta a reiatsu-val erősített töltény. Némileg megrökönyödött a találaton, de annyira nem vonta el figyelmét ne folytathatta volna szent küldetését. Újabb támadás hullámmal jutalmazta, immáron Shiori-t. Azonban mielőtt pengéje elérhette volna a nő karját, hatalmas erejű cero zúgott irányába. Shun támadása elől kénytelen volt irányt változtatni, amivel jócskán veszített lendületéből, így a tervezett sérülést sem oszthatta ki Shiori részére. Másrészt saját maga is kényes közelségbe keveredett az energia nyalábbal. Viszonylag időben reagált, ennek köszönhetően pusztán súrolta a hatalmas erő. Karján és oldalán ettől függetlenül könnyebb égési sérülésekkel gazdagodott, valamint bankai-a is megsínylette a támadást. Való igaz, hatékonysága az érzékek elnyeléséből áll, azonban egy ekkora kaliberű technikát nem tud megsemmisíteni. A cero kisebb lyukat üt a fekete burkon, ezzel új lehetőséget adva a benne raboskodó kettősnek. Ha ügyesek, hamarosan észlelhetik, nem tér vissza összes érzékük, de hallásuk rendelkezésre áll. Megfelelő koncentrációval, pedig javukra fordíthatjátok. Miután rájönnek a turpisságra, esetlegesen tudják egymást figyelmeztetni az érkező támadásokról, netán közös erővel fabrikált tervet is kidolgozhatnak.
Emellett ott van fegyverként Shiori bankai-a. Shugotenshi védelmi mezőjét nehéz észrevétlenül áttörni, ezt maga Tousen is sejti, ha nincs tudatában annak, mi lehet igazi képessége, így elsősorban a védtelenebb Shun-ra fordítja figyelmét. Az a célja, előbb a könnyebbnek vélt áldozatot teszi el láb alól, majd ezt követően koncentrál a biztosabb környezetben lévő Shiori-ra. Terve értelmében, azonnal hozzálát a megvalósításhoz. Második szintű erejét nem tarthatja fenn örökkévalóságig. Sürgeti az idő vaskereke. Kapkodása eredményeként viszonylag megfontolatlanul ront rá kiszemelt áldozatára. Közlekedése kevésbé légies, mint eddig. Lábbelije többször megcsúszik egy-egy kavicson, apróbb törmeléken, ruhája széle, pedig súrolja Shugotenshi védőmezőjének szélét, ezzel lekövethetővé téve mozgását, hogy célja pontosan Shun. Egyenesen elé kíván érkezni és Senmaioroshi-val felnyársalni. Az erre érkező választól, valamint Shiori lépésétől függetlenül, hiszen tisztán észlelhette merre ért lélekenergiájához birodalom ura, kísérletet tesz meglépni a vész elől. Távolabb próbál húzódni és cero-val zavarni Shiori védőmezőjét. Arra kívánna játszani, míg az energiát észleli a támadás mögött meglapulva észrevétlenül betörhet a burokba és mire lecsap a nadegiri-vel, már késő lesz a vaizard számára.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
[Winter War] - Page 2 Cl0te68000/100000[Winter War] - Page 2 29y5sib  (68000/100000)

[Winter War] - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: [Winter War]   [Winter War] - Page 2 EmptyCsüt. Júl. 12, 2012 10:26 pm

[Winter War] - Page 2 Yuuressuheader
A robbanás dübörgő robajától szinte megsüketülve igyekszem minél hamarabb elhagyni a veszélyzónát, azonban balszerencsémre nem aratok teljes sikert. Ugyan az általam használt démonmágia megerősített energiadárdái képesek felvenni a versenyt az Itou Kasouval, ám tökéletesen nem tudják közömbösíteni azt. A maszk felvételét követően gyorsaságom ugrásszerűen megnövekedik, ennek ellenére az egyik kicsapódó lángnyelv útjába kerülő bal karom által közvetített fájdalomérzet egyértelművé teszi, miszerint ezúttal nem voltam elég ügyes. Kosodém lángoló ujját nemes egyszerűséggel tépem le, s meggyötört kifejezéssel arcomon igyekszem mozgásra bírni az égett testrészt. Lehunyt szemekkel, reiatsumat végtagomba koncentrálva lépek távolabb shunpom segítségével a harcoló felektől és néhány másodperc múlva, mikor acélkék íriszeim ismét felvillannak, az azonnali regeneráció már el is végezte dolgát. Kezem ugyan kicsit kormos még, de ettől eltekintve tökéletes állapotnak örvend. Vonásaim elégedett vigyorba rendeződnek, Aizen vélhetőleg nem számított arra, hogy öncélú kísérletezgetéseivel olyasfajta képességeket ruház ellenfeleire, melyek a jövőben megbosszulják magukat. Hanae Taichō hathatós közbenjárásának köszönhetően gyógyulásom különösebb nehézségek nélkül megy végbe, innentől kezdve újult erővel vethetem bele magam a küzdelem forgatagába. Csupán futó pillantásra méltatom a közeli épület omladozó valóját, ahova Akane kapitány jutatta az öngyilkos akciót végrehajtó Espadát. Önfejű ténykedésének eredményeképp majdhogynem mindannyian odavesztünk, habár feltehetőleg ez kicsit sem érdekelte tevékenysége közepette a Segundát, lévén Mi is ugyanúgy az ellenségei vagyunk, mint az igazi valóját felfedő renegát vezető.
- Túl erős, nem bírunk Vele! - hangomon egyáltalán nem érezhető félelem, inkább izgatottság szövi át lidérci énem által eltorzított baritonom. – Támadásaink fabatkát sem érnek ellene jelenlegi szintünkön, kénytelenek vagyok emelni a téten… Akiyama-dono, amennyiben nem leszek képes kontrollálni a megidézett erőket, akkor idejében tegye meg a megfelelő lépéseket, máskülönben nem szavatolhatom, hogy a sajátjaink közül is mindenki élve hagyja el a csatateret. Ne habozzon, öljön meg, ha szükségét érzi! Készüljön… Golpe Etéreo - El Rey destrozador de los diamantes!
Utolsó szavaim már parancsként értelmezhetőek, ezeknek hála véglegesen átlépem a határt, mely a shinigami és a hollow lét között húzódik. Minden lélekenergia eltörpülni látszik amellett, amely oly’ feketén, akár a tenger egy holdtalan éjszakán, tör elő testemből. A sötét, kegyetlen aura körülöleli alakom, az árnyak jótékony leple alatt változhatom át azzá, ami gyilkolásra termett. Csontjaim fülsértő ropogás közepette nyúlnak meg, ébenfekete hajam a pillanat tört része alatt fehéredik ki, s gyors növekedésnek indulva rövidesen hátam közepéig ér. Magasságom hamar eléri a két és fél métert, körmeim sötét karmokká korcsosulnak, amikkel könnyedén tépem szét a sötétség szövetét. Lélekölőm is elveszti minden korábbi szépségét, a mesterien megmunkált gyémántfelület immáron a múlté, helyette egy egyszerű, gyolccsal becsavart hengeres famarkolat kerül a kezembe, az ebből kinyúló penge hossza pedig egy nodachiéval vetekszik. Szikár, nyúlánk alakomat hófehér lepel takarja - hasonló ahhoz, amilyet az arrancarok szoktak viselni -, amelynek mellkasi része pont engedni látatja a lyukat, ami normál esetben akkor jön létre, ha a léleklánc teljesen felfalta magát. Karjaimat kitárva, rezzenéstelen arccal meredek az égre, majd fejem kínzó lassúsággal hanyatlik előre, aranyszín ragyogó tekintetemmel mostani formám ajándékozóját keresem. Figyelmem ezután kissé elkalandozik, valószínűtlenül hosszú ujjaimat kezdem méregetni, mintha most látnám őket életemben először. Jobban belegondolva ez igaz is, hiszen legutóbbi alkalommal, mikor Ressurreciónban voltam, nem Én irányítottam, hanem a lelkem mélyén rejtőző gonosz. Ezúttal viszont nem engedhetem az irányítást kicsúszni a markomból, az egész mindenség sorsa Rajtunk áll vagy bukik. Az igazat megvallva korábban egyszer sem éreztem ennyire egésznek lényem, korlátaimtól megszabadulva elértem a tökéletességet. Le fogom győzni!
- Ironikus… - hátborzongató morgás tör fel torkomból, lassacskán minden elvész, mi igazi valómra emlékeztet. – Itt, a legvégén értettem meg igazán, milyen esendő, emberi is vagy igazából, Aizen Sōsuke. Minden végtelenségig kiszámított lépésedet a félelem mételyezi meg, hiszen rettegsz az ismeretlentől, ezáltal mindentől, amit intelligenciád nem képes feldolgozni, holott egy vagy a legnagyobb géniuszok közül. Nocsak, mi ez az érzés? Talán szánalmat érzek irányodba? Nevetséges.
Elmémben abszurd gondolat kezd körvonalazódni, melyet valójában nem nagyon tudok hova tenni. A Gobantai egykori irányítója nem érdemli meg azt az elképzelhetetlen hatalmat, aminek parancsol, ebből adódóan nem tehetek mást, el kell vennem Tőle. Miután a Hōgyoku biztonságba kerül, már nem lesz semmi, ami fenyegetést jelenthetne személyében. S kinél lenne nagyobb biztonságban ez az eszköz, ha nem Nálam? A gondolatmenet hihetetlen módon racionálisnak tűnik számomra, ezért egyetértő bólintás után munkához is látok. Sonido ismerős hangja zengi be a környéket, ahogy szinte alig követhető sebességgel tűnök el addigi helyemről és jelenek meg veszélyesen közel Las Noches uralkodójához. Yamazakura felbolydult méhrajként kavargó szirmaival mit sem törődve emelem csapásra fegyverem, tervem pedig nem más, minthogy vállától egészen csípője vonaláig kettéhasítom a férfit és ezután nemes egyszerűséggel magamhoz veszem a Lélekbontót. Hamarabb véget ér az egész, mint ahogy számítottunk rá, hát nem csodálatos?
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Sakai Hitomi
Daitenshi
Daitenshi
Sakai Hitomi

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 242
Age : 34
Tartózkodási hely : Karakura, Tokió, vagy ahová Yuu-chan rángat
Registration date : 2010. Mar. 02.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: A Daitenshi és a Raion tagja
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
[Winter War] - Page 2 Cl0te33500/40000[Winter War] - Page 2 29y5sib  (33500/40000)

[Winter War] - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: [Winter War]   [Winter War] - Page 2 EmptyPént. Júl. 13, 2012 4:16 am

Nem bíztam benne, hogy sikerül egyből meglépnem az áruló shinigami elől, de partnerem végre mutatott egy kis hajlamot az együttműködésre azzal, hogy egyből meg is támadta a férfit. Kételkedtem benne, hogy a csapatszellem szállta meg, de ettől függetlenül jól jött amit tett, szóval hálásan pillantottam vissza rá. Nem mintha láthatta volna nyúzott arckifejezésemből, hogy mit is szerettem volna kifejezni, és az is valószínű, hogy nem is figyelt rám, de nem érdekel. Az épület mögött megbújva halkan pihegtem a csatazajt hallgatva, míg vártam hogy a spéci vitamin hasson. Többször is ellenőriztem, hogy a karkötőm valóban minimumra van-e állítva, vagyis hogy az energiakibocsátásom tényleg csak annyira elegendő, hogy talpon tudjak maradni. Remélem Yuu-chanékat nem ijesztette meg, hogy váratlanul elhalványult a reiatsum. Becsuktam a szememet, és a többi körülöttünk lévő lélekenergiára kezdtem koncentrálni. Egészen elképesztő reiatsutömegek szabadultak fel időnként, egy-egy pillanatra meg is éreztem a fojtogató hatását. Azok közül, akik az árulókkal harcoltak, alighanem messze én voltam a leggyengébb, tulajdonképpen semmi keresnivalóm nem lenne itt, ha ezt vesszük. Ám a Daitenshi képviseletében, valamint az otthonom megvédése érdekében volt némi jogom itt tartózkodni, és talán nem is hátráltatok senkit. Szemem újra felpattant, és a még kissé remegő tenyeremre pillantottam, majd úgy döntöttem, hogy leszakítok egy darabot ebből az ostoba köpenyből és végre elkötöm vele a sebemet, hogy legalább az eséstől újra elinduló vérzést elállítsam. Most nem használhattam erre az erőmet, hiszen az egyből felfedné, hol vagyok, és még nem is érzek magamban annyit, hogy ilyen szinten kontrollálni tudjam a szervezetemet.
Némi fájdalmas nyüszítés árán bekötöttem a sebet, és lihegve meredtem magam elé a feladat végeztével. Kissé megráztam a fejem, hogy kitisztítsam a kavargó gondolataimtól, muszáj volt józan ésszel áttekintenem a helyzetünket. Nincs meg a megfelelő erőm ahhoz, hogy kárt okozzak a shinigamiban, így trükkökre és csapdákra kell építenem, kiszolgáltatott helyzetbe kell hoznom a volt kapitányt, hogy a vaizard bevihesse a kegyelemdöfést. Bíztam benne, hogy legalább neki megvan ehhez az ereje, máskülönben semmi esélyünk sincs. Valahogy nem láttam magam előtt olyasmit, hogy kombinált, egymást erősítő támadásokkal harcoljunk, mint mondjuk Yuu-chan esetében >.>\" Mattaku, legalább lenne egy fokkal szimpatikusabb ez a pasas, de eddig csak a tahóságát villogtatta...
Arra kaptam fel végül a fejem, hogy elcsendesedett mögöttem a harc. Ez nem jelentett sok jót, így kicsit jobban összpontosítottam a környezetemre. Az túlzás, hogy minden csepp energiám visszatöltődött, de ahhoz eleget visszanyertem, hogy még néhány percig bosszúságokat okozzak, így megkíséreltem belőni, hogy merre lehet Gin-chan és a másik. Ebben a pillanatban hangos vészcsengő szólalt meg a fejemben, éreztem, hogy a pillanat törtrésze alatt kell cselekednem. Kardomat megmarkolva vetődtem a földre, éppen időben, így a kard nem lyukasztotta át újra a testemet az épülettel együtt. Francba, ez a fegyver idegesítőbb, mint gondoltam >.> Karkötőmet feljebb tekerve szabadítottam fel lélekenergiámat, és az erőm segítségével egy törmelékhalmaznak látszó bunkert építettem magam köré a vasbeton elemekből, így elrejtőzve a helyszínre érkező halálisten elől. Türelmesen megvártam, amíg nem figyel arra, amerre vagyok, legalábbis bíztam benne, hogy tényleg nem érzi, hol vagyok, és ebben a pillanatban teleportáltam közvetlenül mögé. Kockázatos volt ilyen közel kerülnöm hozzá, de úgy véltem megéri a kockázatot.
- Lássuk milyen, ha a fejedből villanykörte lesz Twisted Evil - szólaltam meg felvillanó szikrák fényétől baljósan megvilágított arccal, mielőtt megkíséreltem volna megragadni az ezüstszínű buksit, a másik kezemmel pedig a férfi átölelésével próbálkoztam. Ha sikerül hozzáérnem, ha nem, akkor is elszabadítok egy maximális erejű elektrosokkot a kezeimből. Ha összejön az érintés, akkor nem csak megrázom magas feszültségű árammal, hanem az idegrendszerét is összezavarom. A testében futó elektromos jelek megkavarásával elérhetem, hogy ne tudja irányítani az izmait az akaratának megfelelően, így például pislogás helyett a kisujját hajlítja be, és amíg újra meg nem tanulja a mozgását, addig lenne esélyünk legyőzni őt. Ám ha mégsem sikerül hozzáérnem, akkor igyekszek elteleportálni mielőtt megvághatna, és a fényhullámok megtörésével klónozom magam, hogy a kardomat magamhoz véve küldjek a férfi felé egy-egy elektromosságból álló vörös energianyalábot két irányból... melyből persze csak az egyik valódi, a másik érzéki csalódás. Kétlem, hogy komolyabb sérülést tudok vele okozni még úgy is, hogy Rakurai erősíti a támadásaimat, viszont ha csak egy pillanatra is megzavarom, esély nyílhat a partnerem előtt egy döntő találatot bevinni.


Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




[Winter War] - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: [Winter War]   [Winter War] - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

[Winter War]

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Egyéb helyszínek :: Alternatív idősíkok ::   :: Fake Karakura-