-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Hősvizsga

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Masamune Raiden
Daitenshi
Daitenshi
Masamune Raiden

Férfi
Gemini Dragon
Hozzászólások száma : 177
Age : 35
Tartózkodási hely : valahol a bárhol és a semmi között
Registration date : 2010. Aug. 03.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: Juunibantai ex-taichou Saizensen - Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Hősvizsga  Cl0te21500/30000Hősvizsga  29y5sib  (21500/30000)

Hősvizsga  _
TémanyitásTárgy: Hősvizsga    Hősvizsga  EmptySzer. Ápr. 06, 2011 2:54 am

Egyszer volt hol nem volt. Egy messzi- messzi galaxisban... ja.. Hoppá ez nem az a történet... De majdnem. Szóval ezen világ peremén létezett egy hatalmas tér, tele mindennel, ami valaha is megragadta az ember képzeletét. Régen, ez a világ uralkodott a main, de az idővel az emberek átvették a vezetést, és a varázslatos dolgok szépen lassan feledésbe merültek. Mély álom telepedett rájuk, de ez nem jelenti azt, hogy már nem is léteznek. Nagyon is vannak még. Sőt, kifejezetten tevékenyek. Arrafelé máshogy mennek a dolgok. Nem úgy gondolkodnak mint itt. Egy olyan térbe, amit csak az találhat meg, aki tudja mit keres, csak kevesen jutottak be. Még kevesebben jutottak ki. Aki kijött, annak az élete visszafordíthatatlanul megváltozott. Sosem tudta elfeledni. Ezen világ mozgolódni kezdett, belső egyensúlya romlófélben. Félő hogy a megmaradt csonkja ennek a világnak végleg eltűnik... vagy mégsem?

Egy fáradt pille táncos éjszakán amikor közeledik a Hanami és bontakoznak ki a szirmok, engem pedig telibe talált nemrég az a gonosz kis angyal. Tudjátok az a kis dagi, akinek íja meg nyila is van. Szóval az én fejem csak egyvalamin járt. És annyit járt, hogy csoda, hogy nem fáradt el. De egyáltalán nem voltam fáradt. Nem voltam éhes és aludni sem tudtam. Ez nem olyan mint amikor találmányokon agyalok és annyi gondolat van a fejemben hogy egyszerűen nem tudok pihenni tőlük. Nem ez egészen más. Olyan könnyen sóhajtozós, majd kipukkadós. Igazán őszintén csak idekinn az emberek világában járkálhatok. S most arra sem vettem a fáradságot, hogy pórtestbe búja rójam a végeláthatatlan utcákat. Láthatatlanul közlekedtem. Most aztán igazán szellemnek érzem magam. Azonban egy hirtelen lökés ért el engem.
- Mi a...- kezdtem. Hiszen az emberi világban nem sok mindenki volt, aki láthatott, azt gondoltam megint összeakadhattam az egyik ex kapitánnyal... de nem. Egy fiatal, szőke, hegyes fülű lány futott belém. Nem akartam azt mondani, hogy belém esett... az kissé félreérthető.>.<. Szegény visszapattant és a földre huppant és jól beütötte a tomporát. Vicces haloweeni dekorációnak tűnő varázsló sapka volt a fején.
- Jól vagy?- kérdezem tőle. Hiszen, ha már megérinteni meg tudott, biztosan lát is engem és hall is. A teremtés nem válaszolt csak felpattant egy riadt tekintetet meresztett felém, a kezembe nyomot valamit és tovább rohant. Mire utána nyúltam volna egy fekete nyílvessző suhant el az orrom előtt, olyan gyorsan és akkora erővel, hogy átvitte a kezemet. Azaz lukat hagyott maga után. A lányt pedig torkon találta. Hörögve, zuhanásában az ajka csak ennyit mondott.
- Vidd el...- a hang már csak felbuborékoló habos vérként csordult le az arcán. Nem láttam honnan lőttek, nem quincy volt. Ez a vessző fából volt. Nem érzékeltem lélekenergiát... ha én nem érzem... akkor az nincs is. Ez pedig aggodalomra adott okot. Most persze az egóm követelhette volna, hogy várjam be a támadókat, de láthatatlan ellenséggel küzdeni nehéz, ha vesztek akkor hiába halt meg. Elsunpó-ztam a helyszínről.


Yuu-chan

Egy régi ismerőst pillanthatsz meg az ablakodon beszállni. Egy pokol lepke. Azonban nem az a tipikus fajta. Ez gép. Leírt róla melyik osztag használhat ilyet. Üzenetet hozott, és ha a férfi fogadja, a kis szárnyas rovar robot elmondta miért is jött.
- Masamune Raiden kapitány vár téged holnap a főtéren, az óra alatt. Az ügy fontos és életbe vágó.- többet nem szólt. Amint a kis pillangó elmondta amit akart, elrepült és pár méterrel arrébb megsemmisítette önmagát. Az üzenettől enyhe rossz érzés kezdett el szét áradni a mellkasodba. A kis robot még egy aprócska csomagot is hozott. A selyempapírba burkolt kis dolog egy kristálymedál. Az akasztójára pedig egy cédula volt ráragasztva egy felirattal.
-Vegyél fel.- csak ennyi. A kis tárgy nem sugárzott energiát, teljesen átlátszó gömb alakúnak nézett ki. Sehol kidou-ra vagy más varázslatra utaló jel. A titokzatos üzenet nem árult el többet.

Slarin Razz

Tehozzád is egy ilyen robot pillangó tért be. Éppen valamelyik fraccionodat kellett nevelned. Mostanában elkanászodtak. A kis pillangó egyenesen feléd tartott a sivatagban. Hogy hogyan talált meg, és hogyan jutott el idáig rejtély. De a lényeg, hogy a kezedre szált. Egy kis csomagot hozott, ami át volt kötve egyszerű spárgával és egy címkével.
-Egy kis apróság...tetszeni fog. Masamune Raiden - állt a cetli elülső lapján. A másik oldalán:
- 22 24 34 Karakura. - és még annyi állt apró betűkkel rajta.
- Fejts meg! -a kis csomagot egész addig sehogy sem tudta kinyitni, amíg meg nem fejtette mi is ez. De mivel Slarin-chan egészen modern arrancarnak mondható, neki nem volt nehéz rájönni, hogy a szám egy GPS koordináta. Ha a nő pontosan ráállt oda ahová a térkép mutatja, akkor a csomag magától kinyílt, és ő is egy aprócska kis kristálymedált talált benne ugyanazzal az üzenettel:
- Vegyél fel. - De ott már összetalálkozott a Sierashi-san-al, aki nála előbb ért oda.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Hősvizsga  Cl0te68000/100000Hősvizsga  29y5sib  (68000/100000)

Hősvizsga  _
TémanyitásTárgy: Re: Hősvizsga    Hősvizsga  EmptySzer. Ápr. 06, 2011 7:55 am

Idejét sem tudom már, hogy mikor volt utoljára dolgom. A napi edzés, valamint Hitomi okítása ugyan némileg kitölti a mindennapjaimat, ám ez mégsem ér fel egy veszélyektől tűzdelt kalanddal. Sokkal jobb lenne, ha már megtaláltuk volna a Sors Dárdájának összes darabját, de valamilyen érthetetlen okból kifolyólag a hatalmas erővel rendelkező, ősi tárgyakat elég jól elrejtik a készítőik. Rengeteg időt és fáradtságot megtakarítottak volna Nekem, ha egyáltalán ki sem találnak ilyesmit. Nos, ezen keseregni már teljesen felesleges, a végzet erre az útra terelt, nem tehetek mást, követem az ösvényt. Ezen gondolat által vezérelve teszem fel az egyik legfinomabb teámat, amelyet még Uraharával szereztem be, meglehetősen magas összegért cserébe. Már-már épp megízlelném a fenséges nedűt, amikor valami szokatlan ragadja meg a figyelmem. Mivel ablakom nem sok van, így a nyitott ajtón száll be, azután megállapodik néhány méterrel előttem. Csodálkozva kémlelek ki a folyosóra, hogy vajon melyik marhának van kedve a régi játékokat elővenni, viszont senkit sem találok a közelben. Kócos üstökömet vakarva térek vissza a szobámba, azután átveszem az üzenetet. Első pillanatban azt se tudom, kicsoda kér Tőlem találkozót, de hamar összeállnak a dolgok, s beugrik a 12. osztag kapitányának vörös kobakja. Kíváncsi vagyok, vajon milyen életbevágó ügy miatt keresett fel, másrészről pedig meg kell erősíteni a raktár védelmét, hogyha ennyire könnyen megtalálható a rejtekhely. A gépesített pokollepke még átad egy kis csomagot, majd arrébblevitál és megsemmisíti magát. Érdeklődve forgatom meg kezemben az aprócska tárgyat, amelyről letépve a csomagolást egy egyszerű medaliont kaparintok meg. Tenyeremre fektetve az ékszert koncentrálok kissé, ám semmilyen energiát nem érzek felőle. Az utasítás elolvasását követően egy vállrándítással akasztom fel a Daitenshi nyakéke mellé, majd folytatom a megkezdett teázást. Ironikus, kapitányként is mindig megzavarták eme rituálémat.
Másnap szokásomhoz híven frissen és üdén pattanok ki az ágyból, csupán fél órára van szükségem, hogy kikecmeregjek az ágyból, mivel a paplan rátekeredett a nyakamra, Én pedig csak a szokásos módon tudok kikecmeregni a bajból, szóval féktelen és indokolatlan erőszakot használok. Miután morgolódok egy sort az újabb kiadás miatt, gyorsan lezuhanyozok és máris indulásra készen vagyok. Megfoghatatlan módon rossz érzésem van az üggyel kapcsolatban, hisz’ Masamune bármelyik kapitánytársát hívhatta volna, azonban inkább Engem választott. Némileg megértem a dolgot, mert Nálam kevés erősebb lény járkál ezen a világon, viszont mindenesetre különös. Nem esik nehezemre napirendre térni a dolog fölött, azonban óvatosságból mind Dotonryuu-t, mind Hisou Karitét felerősítem a hátamra, hátha olyasmivel találkozunk szembe, amit már nem lehetséges puszta kézzel legyűrni. Lévén nem volt pontos információ adva a találkozás időpontjáról, ezért jobbnak látom pontban délben elindulni, hiszen ekkor a legnagyobb a tömeg, senkinek sem fog feltűnni találkozásunk. Gondolatom zsenialitásán elmélkedve indulok is el a megadott hely felé, mivel elég messze van a külvárostól, ahol lakhelyem található. Villámtáncom segítségével szökkenek egyik épület tetejéről a másikra, így küzdve le a távolságot. A Nap ugyan pont a szemembe süt, de annyira azért nem vagyok szerencsétlen, hogy emiatt sérülés érjen. Nos, miután lezakóztam két lakóház között, úgy érzem, ezt át kell értékelnem magamban. A betonport törölgetve ruházatomról indulok tovább, s hamarosan meg is érkezek a főtérre. Természetesen jómagam érkeztem meg elsőnek, így várakoznom kell. Nadrágom zsebébe nyúlva egy szál cigarettát horgászok elő, aztán gyújtót imitálva az ujjammal meggyújtom azt. Tekintetemmel a tömeget pásztázom egy magas alakot keresve, viszont egyelőre nem látom meghívómat. Nem nagyon bírom, ha megvárakoztatnak, szóval ajánlom jó oka legyen a késésnek.
Unalmam közepette már legalább négy-öt bagóval végeztem is, amikor ismerős lélekenergiára leszek figyelmes. Elég régóta nem éreztem már ezt, talán még a Végzet Völgye előtt találkoztam az erő tulajdonosával utoljára. Egész lényemen gyerekes izgalom lesz úrra, gyorsan le is csekkolom a közeli szökőkút vizében a kinézetem és megállapítom, hogy tökéletesen nézek ki, mint mindig. Mit ad isten, pont az a póló van Rajtam, ami fennhangon hirdeti véleményem, vagyis „I Slarin!”. Kétség sem fér hozzá, miszerint a Gondviselés akarta ezt a mai találkozást, más oka nem is lenne erre járni.
- Slarin-chan! **3** - kurjantom el magam harsányan, miután látótávolságba kerül a kebelcsoda. Lábaim maguktól lépnek működésbe, s a kellő sebességet követően el is löknek a talajtól, így a felszínre törő érzésektől megrészegülve repülök kamugyermekem kamuanyja felé, ekképp ünnepelve a viszontlátás örömét. Remélem elkap, mivel eme nap már eleget fetrengtem az aszfalton, illetve egy újabb tanyálás igencsak megnyirbálná az imidzsem. Talán kicsit el kell halasztanunk a Raidennel való találkozást, nem tudom mi lesz itt, ha elszabadulnak az indulatok. :/ Persze Sla-chant az ellenségemként kellene kezelnem, ám valami megzavar a jelenlétében. Csak tudnám, hogy mi az!
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Desmond Phellera
Espada
Espada
Desmond Phellera

Férfi
Sagittarius Rat
Hozzászólások száma : 340
Age : 63
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2009. Jul. 25.
Hírnév : 56

Karakterinformáció
Rang: Segunda Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Hősvizsga  Cl0te48500/65000Hősvizsga  29y5sib  (48500/65000)

Hősvizsga  _
TémanyitásTárgy: Re: Hősvizsga    Hősvizsga  EmptySzer. Ápr. 06, 2011 11:57 am

Amióta Tui leszerelt fracciónomként és átvette a sokáig üresedő Octava helyét, Lala és Lily egyszerűen képtelenek leszakadni tőlem. :/ Hiába, Tui értett a gyerekek nyelvén, akik valami rejtélyes oknál fogva apunak is kezdték el szólítani (annak ellenére, hogy amúgy sokkal idősebbek nála), nála jobb bébiszittert keresve se találhattam volna. Azonban most, hogy ő nincs, már kezdem becsülni munkásságát, hiszen a számítógépes játékaival tökéletesen lekötötte a két vakarcsot, akik így ismét a nyakamra maradtak. Végül addig nyúztak, míg úgy egészen véletlenül fel nem ajánlottam nekik, hogy látogassák meg volt kollegájukat, ezáltal pedig, még ha ideiglenesen is, de csak sikerült megszabadulnom a két agyrémtől. Nevelni nem tudok rajtuk semmit, hiszen úgy sem hallgatnak rám; az egyetlen kivétel talán csak találkozásunk és összeismerkedésünk napja, hiszen akkor sikerült a kis technikámmal szó szerint beléjük fojtani a szót. Azonban ha állandóan ezzel fenyítenék, az unalmas lenne, én pedig kiszámíthatóvá válnék, és elveszne a technikám varázsa. Azt pedig nem kockáztathatom meg, hogy egy ilyen remek fegyvertől megszabaduljak, szóval a problémát inkább más eszközökkel próbálom megoldani. Kénytelen vagyok tehát ismét Tuira támaszkodni, mert még a végén el fog szállni, amiért espada lett, azt pedig nem engedhetem, hogy a fejébe szálljon a dicsőség. Mint volt felettese, továbbra is felelősséggel tartozok iránta, s az én feladatom, hogy Mestereként és Tanítójaként továbbra is egyengessem útját. Meg kell tanulnia, hogy Espadaként sem korlátlan a hatalma, és hogy a magas ranggal nehéz feladatok is járnak, valamint újabb és újabb terhet kell viselnie a vállain. Meg kell tanulnia kompromisszumot kötni még azzal a fracciónjával is, akit amúgy szívből gyűlöl, vagy csak pusztán nem bírja elviselni, hogy kialakulhasson köztük az ideális Espada-Fracción viszony, s egy esetleges harc során ezáltal ütőképes, hatékony csapatot alkothassanak. Legalábbis ezzel a kifogással ámítom magam, amikor néhány sört nyomok Lalyék kezeibe, hogy vigyék már át Tuinak fizetségképpen, ha már annyira hiányzik nekik, addig sem az én hajam tépik.
Éppen csak sikerül kitoloncolnom az ikreket gondolván, hogy utána valóban elkerülnek-e Tuihoz a sörök, már nem az én problémám, mikor megpillantom azt a furcsa szerkezetet, mely a tornyom ablakán repül be. Nem tudom, ki hívta meg Da Vinci-t Las Nochesbe, de szólhatott volna korábban is, hogy végre személyesen is találkozhassak vele. Azonban egy kis csalódás ér, amikor megvizsgálva a lepkeszerű robotot rájövök, hogy ez túl modern ahhoz a mechanikához képest, amit ő használ. Sebaj, a kíváncsiságom azért felkelti, már csak azért is, mert nekem tényleg muszáj tudnom, hogy ki az isten olyan őrült, hogy így küldjön nekem üzenetet. A névről egyből nem ugrik be, hogy ki is küldte a kis csomagot, így azt percekig csak ízlelgetem magamban, de végül csak eszembe jut a 12. osztag kapitányának arca. Szőke herceg igazán lovagias, azonban tudhatná, hogy nekem már késő van, pláne, miután Lalyék órákon át fárasztottak. Kérdés, a robotlepke hogy bírta ki ideáig, meg egyáltalán hogy volt képes nem hogy Hueco Mundoba, de Las Nochesbe épen megérkezni, ám erről még ráérek kifaggatni a Szöszit, csak mert megtehetem, hogy kikérdezzem.
A számok láttán egyből az ugrik be, hogy valamiféle koordináták lennének; nincs benne semmi zsenialitás, egyszerűen ez az első, ami az eszembe jut róla. Ha ebből a konklúzióból indulok ki, már nem olyan nehéz leszűkíteni a kört, különösen, mivel Karakura helyszínként meg is lett jelölve. Pofonegyszerű feladvány, pláne, hogy vezetni is tudok és láttam már GPS-t. Jobb dolgom pedig úgy sem lenne, s ha valóban olyan fontos, akkor biztosan van indoka elhívni erre a találkozóra. Persze fennáll a lehetősége annak, hogy csapdába vezet, s ki tudja, hány kapitány vár rám, azonban a legerősebb arrancarok egyike, ha nem a legerősebb vagyok, így érthető, efféle dolgok nem fognak elrettenteni.
Másnap kicsivel dél után érkezek meg a megfelelő helyre. Saját lélekenergiám elfojtásával nem foglalkozok, így ha a Szöszi is a közelben van, biztosan tudni fogja, merre keressen. Lévén a kódot megfejtettem, s csak úgy egészen véletlenül pont a megfelelő pontra állok, a csomag tartalmát is megkapom… ami már gyanúra ad okot, s ajánlom, hogy ne valami kéretlen kérő szerepében akarjon a Szőke tetszelegni. Mindegy is, ha valami olyat akar, akkor legfeljebb finoman visszautasítom. Mondjuk nem lenne csoda, ha elbűvöltem volna, hiszen fantasztikus vagyok meg minden, de azért gondolhatna az a szerencsétlen, hogy nem pont egy ellenségével kéne kezdenie. A medaliont így inkább egy zsebembe suvasztom a csomagolásába visszarakva. Majd visszaadom neki, ha megjelenik. Nekem nincs szükségem efféle csecse-becsékre.
Minden számításom ellenére viszont csak valami gyökeret látok meg, aki ugyan már előttem is itt volt, a tömegben még reiatsu sugárzása ellenére sem sikerül észrevennem. Pupilláim összeszűkülnek nevem hallatán, tökéletes reflexeimnek pedig pont igazán hasznát veszem, így különösebb erőfeszítés nélkül térek arrébb egy sonidoval. A póttestet, s ami még fontosabb, az illegális fanklubom egyenpólóját viselő kis köcsög nem tudom, mit keres itt és ki hívta meg, de kurvára rossz tréfa volt… Fúúú…. Csak tolja ide a képét az a nyomorék Szőke, első dolgom lesz megkopasztani ezért. Áruló! Pedig én tényleg kedveltem annak ellenére, hogy shinigami. ¬.¬
- Látom, még mindig nem érted, miért hívnak téged köcsögnek… ¬.¬ – morgok hangosan a gyökérkirály láttán. Mondjuk a közönséges emberek számára biztosan mulattató lehet, hogy egy fazon hangos Slarin-chanozás közepette vetődik az aszfaltra, meg közben magának is beszél egy sort. Mindig is tudtam, hogy bolond. Csak tudnám, hogy annyi millió ellenségem közül miért pont a legrosszabbal kellett összefutnom. Még a Patkánynak is jobban örültem volna. Őt legalább tisztességesen a falhoz tudnám kenni.
- Szóval van két választásod, vagy lekopsz, vagy kapsz egy szép cero-t a nyakadba. Valahogy baszottul nem tud érdekelni a civil lakosság épsége. Mire vársz még? Húzz már el, dolgom van. – rúgok még egyszer belé a reményeim szerint földön heverő Sierashiba. Nem engedem, hogy elcsessze a napom, szóval ideje lesz lekopnia, mert ha már eddig elvánszorogtam, akkor már kivárom Szöszi érkezését. Azt meg mereven (nem úgy…) ajánlom neki, hogy ne késsen tovább. Lehet, a végén még az ő beleit is ki kell húznom a kicsi száján, amiért átvert.

Vissza az elejére Go down
Masamune Raiden
Daitenshi
Daitenshi
Masamune Raiden

Férfi
Gemini Dragon
Hozzászólások száma : 177
Age : 35
Tartózkodási hely : valahol a bárhol és a semmi között
Registration date : 2010. Aug. 03.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: Juunibantai ex-taichou Saizensen - Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Hősvizsga  Cl0te21500/30000Hősvizsga  29y5sib  (21500/30000)

Hősvizsga  _
TémanyitásTárgy: Re: Hősvizsga    Hősvizsga  EmptyCsüt. Ápr. 07, 2011 8:20 pm

Váhhh, egy rossz dolog azért van abban, hogy kapitány lettem. Mindenki tudja hova megyek, meg miért, mert árgus szemmel lesik minden mozdulatomat. Ezúttal azonban annyira jól sikerült beadnom a rizsát mindenkinek, hogy senki, de tényleg senki nem akarta megvizsgálni vajon tényleg igaz e, amit mondok. Azonban nem lustálkodhattam, a magyarázás kicsit tovább eltartott, mint szerettem volna. Hát igen az én zsenijeimet nehéz átdobni a palánkon, de hát azért vagyok én a kapitány, mert nekem azért összejön. Amúgy nagyon utálom, mert kénytelen voltam igaztalant állítani. Komolyan nagyobb lelkifurdalásom van miatta, mint mikor kölyök koromban egyszer izzó plazmával szétégettem a hármas labor elektronikáját. De az már régen volt, és minden kezdet nehéz. A két kis robot lepke egy régebbi kutatásom prototípusa volt, szerencsére a harmadikat nem kellett feláldoznom a cél érdekében. A kis dög azért éli túl mert nincsen lélekenergiája, ezért úgy általában nem érzékelik azok, akiknek az üzenet meg. Így akik veszélyesek lennék rá, egyszerűen nem veszik észre. A feladót még ennél is egyszerűbben találja meg. Gondoljátok, hogy nem csórok mintát mindenkitől, akivel eddig találkoztam? Háá... ezért ennyire szent én sem vagyok. Szóval a címzett legyen bárhol a világon, az én kis pillangóm megtalálja. De elég is az önfényezésből, az amúgy sem az én reszortom. Nagyon remélem, hogy egyik sem olyan paranoiás, hogy ne vegye fel a kis medált, bár Slarin-chan lehet félreérti. Rafinált nőszemély, de legalább korrekt. Tisztában van az előnyös adottságaival. De Ő legalább nem színészkedik és nem játszik rá a dolgokra. Eszembe sem jut, hogy eme kettő jómadár ismeri egymást. Gondoltam csak elég erősek, hogy amíg azt a pár másodpercet, amíg óda érek kibírják egymás mellett. Nem is tudom kinek drukkoljak, inkább a szebbik, de nem gyengébbik nemnek Razz. Szerencsére még akkor odaérek, amikor az espada éppen a lábát készül belevágni Sierashi-ba. Épp időben elkapom a kecses lábikót a térdhajlata alatt.
- Slarin ne nyírd ki... ha lehet jó? >.>...- nézek rá bocsánatkérően. Tudom, hogy ez maximálisan az én hibám. De egyiküket sem akarom bajba keverni azzal, hogy esetleg meggondolatlan tiszteket hozok a nyakukra. Amikor a szamuráj lelkületű lány felhagy azzal, hogy betonba építse a férfit észreveszem, hogy nincs rajta a medál. Hát ez nem jó. Most ki kell találnom valamit, hogy felvegye.
- Nálad van a medál, amit küldtem? Ne aggódj nem valami szentimentális ajándék, olyanokat csak Rosa-channak küldők *3*.- Annyira látszik az tény, hogy konkrétan minden más női egyedre vakon tekintek, és ezt még az orbitális mellek és a paskolni való fenekek sem tudják lenyomni.
- Kérlek vedd fel! Kevés az idő, ha átjutottunk a kapun, minden el fogok mondani. - nézek őszintén a lány szemébe, Yuu-channal tudtam, hogy nem lesz baj. Mert ő annyira slendrián, hogy bele sem gondol, hogy valami nagyon rázós dologba fogom őket belerángatni. Mellesleg egy az én nyakamban van. Ha már két másik illetőt is bevontam, legalább én se maradjak ki a buliból, meg a medál nélkül úgysem jutnék át. Ha a nő engedelmeskedik, akkor már minden rendben. Pár pillanattal után egy kis papírtekercs kerül elő a zsebemből és valamit hadonászok a levegőbe, meg elmormogom a varázsigét. Remélem jól ejtem ki. Elsőre semmi. Meredten nézek az utca népére. Hát van ez így, hogy elsőre nem sikerül.
- Na még egyszer!- kezdem előröl és meg is találom hol volt a hiba, kihagytam egy betűt. Az utolsó szótag kiejtésekor, ismerős dolog történik. A tér meghajlik és egy zöldesen örvénylő átjáró nyílik.
- Gyertek! A kapu már csak öt percig él!- mondom és én át is rohanok rajta. Szerintem a két másik illetőben mindenképp van annyi kurázsi, hogy ha én berohanok a kapun, akkor már ők sem maradnak ki ebből. Slarint ismervén szerintem ő nem is viselné el azt a megaláztatást, hogy én meg tudom csinálni, ő meg nem. Gondolom úgy is vágyik egy kis visszavágóra. Yuu-chan... meg Yuu-chan. Kizárt, hogy egyáltalán gondolkozzon azon, hogy miért is kell neki felvágnia.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Hősvizsga  Cl0te68000/100000Hősvizsga  29y5sib  (68000/100000)

Hősvizsga  _
TémanyitásTárgy: Re: Hősvizsga    Hősvizsga  EmptyPént. Ápr. 08, 2011 11:02 pm

Sajnálatos módon ismét a földön kötök ki, holott igazán megérdemeltem volna egy szenvedélytől túlfűtött ölelést. Sla-chan igazán erős személyiség, könnyedén magában tudja tartani az irányomba érzett, mindent elsöprő szerelmet, ezért csodálom is. Bántó szavait sem veszem magamra, szegénykém olyan kis esetlen, ha érzelmi dolgokról van szó. :/ Élvezkedve várom, hogy ismét hozzám érjen, ám ezt megakadályozza a közbelépő Masamune. Gyilkos pillantások közepette tápászkodok fel, egyáltalán nem volt joga a közbelépéshez, már bánom, miszerint nem vágtam le aznap este, amikor először találkoztunk. Mondjuk nem a legmegfelelőbb a hely egy romantikus légyottra, talán vissza kellene majd térnünk Karakura középiskolájába, ott rögtön felizzanának a régi érzések. Álmodozva a tökéletes randevúról porolgatom le magam újfent, az Espada fenyegetőzésével mit sem törődve, különösebb megerőltetés nélkül képes lennék kivédeni bármit, ami a tarsolyában van, azért elég nagy az erőkülönbség köztünk. Valószínűleg még akkor sem tudnának legyűrni, ha a 12. osztag kapitánya betársulna mellé. Nos, igazából felesleges ilyesmin elmélkedni, hiszen elméletileg bajtársakként indulok erre a kalandra, ezer veszélyen átkelve csupán egymásra, valamint szívünk bátorságára számíthatunk! Amúgy tényleg nem értem, hogy miért nevez mindig Slarin köcsögnek, amikor szemmel látható jelét adtam a múltkor is annak a ténynek, mely szerint a gyengébbik nemet preferálom. Kétségtelenül nincs tisztában a szó jelentésével, feltehetőleg ez áll a nem megfelelő megszólítás hátterében. Sokkal jobban tetszene, ha mondjuk Kincsemnek vagy Életem értelmének szólítana! Álmodozásaim rózsaszín felhőjén fetrengve araszolok közelebb a másik két alakhoz, miközben oda sem koncentrálva hallgatom az eligazítást, amely egyáltalán nem elégíti ki kíváncsiságom.
- Szóval menjünk be egy ismeretlen helyre vezető átjáróba, mindenféle különösebb aggodalom nélkül? – kérdezem meg a dolgot kissé hitetlenkedve, majd egy vállrándítást követően napirendre térek a dolgot illetően. – Ennél azért több elővigyázatosságot vártam volna, ha már annyira fontos ez a küldetés. Habár Nekem igazából oly’ mindegy, de máskor némi információmorzsát az úti célról ideszórhatnál, úgy mellesleg…
Valójában nem izgatom magam túlságosan a minimális tudás miatt, amikor a gyíkképűek elrabolták Rei-chant, akkor sem mentem be egy netkávézóba és tudakozódtam az ellenséget illetően. Töprengésem közben a shinigami akcióba lép, valamiféle papírfecnit vesz elő, majd mormolni és hadonászni kezd. Néhány szó ismerősen cseng, némileg hasonlít az ősök nyelvére, viszont ettől függetlenül nem vagyok képes megérteni szavait. Első ránézésre úgy tűnik, hogy Ő se igazán, mivel nem történik semmi. Körülöttem az emberek elég furcsán méregetnek, az előbb magamban beszéltem, most meg egyik lábamról a másikra helyezem a súlypontom, ekképp melegítve be azokat az elkövetkezendő megpróbáltatások miatt. Nem most fordul elő először, miszerint a polgárok szemében félnótásnak tűnök, valahogy mindig sikerül egy nagyobb tömeg előtt megalázó helyzetbe hozni magam. Hm, belegondolva ez nem is teljesen igaz… Mindig egy bizonyos valaki hozott félreérthető helyzetekbe, ráadásul mindig elcsaklizta a pénzem és letépkedte a ruhámat. Maycsit is elég régen láttam már, mostanában leginkább csak lepasszolja a keresztlányomat, aztán megy is tovább. Hihetetlennek tartom, hogy semmiféle ellenszolgáltatás nélkül bébicsőszködök, holott annyi más dolgom lenne! Teszem azt hetente kétszer megmenteni a világot a teljes pusztulástól vagy ehhez hasonló problémák. Néha még számomra is eléggé megerőltető, hiába a sok év tapasztalata az ügy terén. Eközben a halálisten végre normálisan mondja ki a megfelelő szavakat, ennek köszönhetően végre megnyílik az átjáró. Kijelentése szerint még legalább öt perc van a kapu bezáródásáig, szóval nem nagyon értem a sietség okát, de Nekem aztán tökmindegy. Megiramodását fejcsóválva szemlélem, mindig ez a nagy rohanás, egy másodpercre sem lehet megállni, meg normálisan megmagyarázni valamit.
Slasla formás hátsójára rácserdítve egyet ösztönzöm mozgásra, majd kacagva gyorsítom magam shunpóra, mielőtt még súlyos testi sértést követne el szerény személyem kárára, ami valljuk be, nem lenne túl kellemes. Igazából nem értem az irányomba táplált ellenszenvet, ugyan különböző oldalon állunk, de ettől függetlenül nem kellene léptem nyomon a lelkembe tipornia, amikor olyan lovagias voltam annak idején, hogy még a félreértés ellenére is simán támogattam volna, meg minden. Biztos nincs Neki szíve, csak azért nem viszonozhatja a rajongásom. >.> Ám ha Ő így, akkor Én is így! Surprised Soha többet nem fogok udvarolni, inkább belevágok a közepébe! szemöldökrángatás
- Ott vagyunk már? – kiáltok előre elégedetlenül, már mióta megyünk, de sehol sárkány. A dimenziók közötti átjárók mindig végtelenül unalmasak, igazán kirakhatnának ilyen-olyan dekorációt, amit lehet nézegetni menet közben. Ellenben így csak a folytonos ásítozás, illetve a láncdohányzás marad számomra, mint figyelemelterelő lehetőség. Remélem, ezúttal nem akarnak majd lomokat összeszedetni Velem, mert azért nem vagyok oda igazán. Jobb lenne megmenteni mondjuk magam a megerőltetéstől! *<*
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Desmond Phellera
Espada
Espada
Desmond Phellera

Férfi
Sagittarius Rat
Hozzászólások száma : 340
Age : 63
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2009. Jul. 25.
Hírnév : 56

Karakterinformáció
Rang: Segunda Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Hősvizsga  Cl0te48500/65000Hősvizsga  29y5sib  (48500/65000)

Hősvizsga  _
TémanyitásTárgy: Re: Hősvizsga    Hősvizsga  EmptySzomb. Ápr. 09, 2011 7:37 am

A Sors ma nagyon baszakodni akar velem, amiért annyi patkány közül pont a legférgesebb az, akivel ismét találkoznom kell. Az uszodás ♥ -.- eset mély nyomott hagyott bennem, és kurvára nem tartom viccesnek, hogy azt hittem, hogy én és ez az izé gyereket várunk vagy valami. Nem nekem való az anyaság, valamint szex szimbólummá sem akarok avanzsálódni, de amióta az a fanklub létezik, azt hiszem, már túl késő. Pedig nem hasonlítok Marilyn Mondroehoz. Verjék rá a nyálukat, ne rám… ¬.¬
Lábam erőteljesen lendül, azonban egy semmiből előbukkanó kéz megállítja azt, s meg is pillantom a hozzá tartozó vörös búrát is. Lehiggadni? Persze, biztosan… Ő nem tudja, miféle testi-lelki terrort kellett átélnem azon a bizonyos napon. Nem volt ott, és ez így jó, az esetnek titoknak kell maradnia, soha, semmilyen körülmények között és senki sem tudhat róla. Ehhez azonban el kell intéznem ezt az otakut is, hogy teljesen biztos legyek benne, az eset elhallgattatásra talál. Nem fogom engedni, hogy baszakodjon velem, és ha ehhez vérnek kell folynia, örömmel fakasztok szökőkutat a nyaka helyére!
Ép kezem, amin még megvan minden ujjam, ökölbe szorul, és egyenesen a tudóska arca felé közelít. A rúgással ellentétben ez megállíthatatlan, a tökéletesen kivitelezett jobbegyenes eredménye pedig remélhetőleg egy törött orr, alább nem adom. A késéssel persze semmi bajom nem lett volna, de az, hogy felültetett és arra kárhoztatott, hogy ezzel a kis gnómmal kelljen huzamosabb ideig egy levegőt szívnom. Egyszerűen gyűlölöm… Olyan igazi, mély gyűlölet és undor, melyet irányába őszintén érzek. Kár, hogy ő nem úgy kezeli a dolgot.
- Jó. Most az egyszer életben hagyom, ha megmondod azt is, miért tegyem. Te pedig ha még egyszer a képem elé tolod ezt a nyomorékot, levágom a fejed. Espada vagyok… Kapitányként tudnod kell, mire számíthatsz tőlem. Ne feledd, hogy arrancar vagyok. Hamar túlteszem magam egy újabb kapitány megölésén. – lépek arrébb a másik kettőtől. Karjaim ezután görcsösen összefonom mellkasom előtt, mindezt teljesen önkéntelenül, majd a magyarázatra várva fúrom bele szemeimet a szőkéébe, aki ezután arról hadovál, hogy szedjem elő azt a medált. Fogalmam sincs, ki az a Rosa-chan, de úgy igazán nem is érdekel, ez a hülye meg úgy beszél róla, mint Rei-chan a pillangókról. Paranoiám legalább alább hagy egy kicsit, a medált pedig előveszem és megforgatom azt a kezemben. Szerintem gusztustalanul néz ki, még akkor is, ha nem is a giccses fajtából valóak közül van. Nem szoktam ékszereket hordani, azok csak akadályoznak a mozgásban, harc közben pedig pláne nincs ingerenciám arra, hogy azzal is foglalkozzak, nehogy egy nyaklánccal akarjanak megfojtani vagy ilyesmi. Teljesen felesleges, személy szerint pedig még tényleg nem volt alkalmam mindenféle mágikus eszközökhöz és csecsebecsékhez jutni. Nincs szükségem rájuk, de ha most olyan fontos…
Megadó sóhajtás kíséretében erőszakolom magamra a láncot, mely így éppen csak érinti hollow lyukam szélét. Ezután ingyen műsort kapok arról, ahogyan Szőke mindenféle szavakat hadovál valami ősi nyelven. Kezdem unni, hogy csak azért rángattak ide, hogy Harry Pottereset játszhassanak velem, és már nagyon-nagyon bánom, hogy eljöttem ide. Büszkeségem azonban túl nagy ahhoz, hogy hátat fordítsak a helyzetnek. Meg ha már ennyit szenvedtem, akkor hátha nyerek is a végén valamit. :/ Ha mást nem, majd találok rá módot, amivel kicsinálhatom azt a tetűivadékot! Surprised ****.**** Bár már azzal is megelégednék, ha abban a Szöszi által emlegetett, rejtélyes kis univerzumban hagyhatnánk őt. Mondjuk lehet, hogy könnyebb lenne, ha végre kinyögné, hogy hova kell mennünk, nyitnék én gargantát akár Rukongaiba is, oszt cső. Rolling Eyes
- Még ha öt másodperc lenne… – morgok fogaimat összeszorítva, miközben a materializálódó átjárót figyelem. Öt perc alatt Hueco Mundoba is eljutsz, igaz, egy tapasztalatlanabb már a Menosok Erdejében is képes lenne ott hagyni a fogát. Mindez azonban Engem nem fenyeget, hisz a legerősebb Espada vagyok, s lehet, a legerősebb arrancar is egyben. Sajnálatos, hogy még mindig akadnak, akik ezt elfelejtik.
- Grrrrrrrrrrrrrrrrr… >_______________________________> – juttatom kifejezésre nemtetszésemet, kezeim pedig azonnal az érzett irányba lendülnek, hogy kettétörjem a kis geci csontjait. A kezem viszont már csak a levegőt markolássza, így kénytelen vagyok elhalasztani a tervem. Azzal úgyis csak rontanék a helyzeten, ha utánasonidoznék, meg amúgy sincs kedvem fogócskát játszani. Öt perc hosszú idő, mi pedig ráérünk, így számomra kényelmes tempóban haladok át az átjáró alatt. Kezem ekkor már katanám markolatával játszik. Ki tudja, mikor engedhetek végre a vérszomjamnak.

Vissza az elejére Go down
Masamune Raiden
Daitenshi
Daitenshi
Masamune Raiden

Férfi
Gemini Dragon
Hozzászólások száma : 177
Age : 35
Tartózkodási hely : valahol a bárhol és a semmi között
Registration date : 2010. Aug. 03.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: Juunibantai ex-taichou Saizensen - Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Hősvizsga  Cl0te21500/30000Hősvizsga  29y5sib  (21500/30000)

Hősvizsga  _
TémanyitásTárgy: Re: Hősvizsga    Hősvizsga  EmptySzomb. Ápr. 09, 2011 9:07 am

Slarin-chan nem vette valami jó néven azt, hogy megállítottam. Pedig én csak nem akartam hogy bunyó legyen >.<. Szépen be is kaptam egyet Slarintól. Jó most már talán ki tudtam volna térni, vagy meglendítem a lábát a kezemben akkor elvesztette volna az egyensúlyát. De ki vagyok én, hogy egy ilyen nővel ellenkezzek.
- Még mindig türelmetlen vagy... látom semmit sem tanultál a legutóbbi harcból T_T.- jegyzem kissé rosszallóan, ahogy helyre reccsentem fájó nózimat.
- Pedig te lehetnél a legjobb harcos, ha nem lennél ilyen temperamentumos >.>...- mondom és koncentrálok rá, hogy a sérülésem gyorsan begyógyuljon. A fájdalmat, amit okozott, azonban nem csak én érzem, hanem Yuu-chan is. Tudom nem mondtam el nekik előre, mivel is jár az, ha felveszik a császárnő könnyeit. De a szél szentesíti az eszközt, Ha elmondom nekik előre, félő, hogy magánakcióba kezdenek és ezt nem hagyhatom. Amint Slarin bekapcsolja a kapcsot, a fájdalom utolsó sugarai még őt is elérik. Eztán bármelyikünk megsérül, mindenki megérzi majd. Ez életerőnk mostantól összekapcsolódott, és ha bármelyikünk meghal... mindegyikünk meg fog halni. Ismerem Slarint, a harc megmutatta milyen nagyszerű is Ő. De olyan nagyon forróvérű mint egy tinilány. Yuu-chan meg olyan szörnyen makacs, önfejű és néha gátlástalanul felelőtlen, hogy bevallom, úgy nem mertem volna bevállalni ezt a dolgot, hogy ők csak úgy velem jönnek. Itt az élő példa. De most együtt kell működniük, ha akarják, ha nem. Mert a lánc addig nem jön le ameddig nincs vége. A várakozásukkal ellentétben, ez nem az a nyugisan rohangálós, békés átjáró. Amin csak át futunk és kész. Átjáró a fantáziába, nem dimenzió, hanem sík kapu. A zöldes örvényen túl, teljes sötétség várt minket. Abszolút kotta sötét, a levegő nehéz és hideg. Még a szívverésemet is hallom. Yuu-chan lépteit és Slarin fújtatását. Aztán előttem egy fénnyel megvilágított márvány-ezüst palló.
- Ne nézzetek le... itt nem tudunk repülni, nem működik semmi amit tudunk...!- jelentem ki és lelassítok. Ráállok az alig apró balettcipő szélességű márvány lécre és a kezemet két oldalt kiteszem. Közben végre veszem a fáradságot, hogy elmondjam miről van szó.
- Az átjáróban nem létezik idő, szóval itt, már az öt perc nem számít, az úton három próbát kell kiállni, míg át nem érünk Hallhatatlan Quinlan birodalmába. Az első próba az akaraté. Ha nem halunk meg és sikerrel járunk, Sierashi neked ez most lecke, Slarin... neked nem tudom mit tudnék ajánlani... max az úton bebizonyíthatod Neki, mit is jelent harcosnak lenni... Ja, és még valami, vagy együtt jövünk ki innen, vagy sehogy, ha egyikünk meghal, mindannyian meghalunk... értve? Semmi elhamarkodottság. Próbálkozhattok leszedni a nyakéket, de nem fog menni Very Happy. - Vigyorgok hátra kajánul és megmutatom, hogy a dolog rám is érvényes, azaz a harmadik darab rajtam van.
- Mielőtt még eljutnék arra, hogy miért is megyünk mi ezen végig... elárulok még egy dolgot, nem vagytok kiválasztottak, mármint én választottalak ki titeket, nem a kő. Azért gondoltam rátok, mert szerintem mindketten kiérdemeltétek.- Persze azt nem mondom el, hogy ki miért. Szerintem Slarin élvezni fogja, Yuu-chan kevésbé, bár... ki tudja, ha belejön, még akármi lehet. De most inkább a lépésre koncentrálok, baromi vékony ez a kis palló és még nem látom a végét.
- Ha utána kinyírtok bosszúból, mert belekevertelek titeket, nem baj... ezt beleszámoltam. De előbb túl kell élnünk. Átlépni ezen a síkon, majdnem olyan, mint reinkarnálódni. Azaz, nem lesznek különleges lépességeink, a kard, csak kard lesz, nincs gyorsaság, röpködés, varázsolni azt lehet ugyan, de nagyon meg kell gondolni mikor. Nem minden lakó veszi jó néven. - mondom. Az arcomon levakarhatatlan félmosoly. Kíváncsi vagyok mit fognak reagálni, gondolom biztosan kiakadnak majd azon, hogy egyszerű emberi halandók leszünk. Úgy értem tényleg, emberek leszünk. Még Slarin maszkdarabjai is el fognak tűnni. Utána néztem, meglepően sok információt találtam erről a létről a titkos archívumban, amit még Urahara írt, az a lókötő Razz. Úgy tűnik ő is megjárta már ezt az utat, ha neki sikerült kijutni egyben, akkor nekünk is. A leírásaiban azt említette, hogy piszkosul, kegyetlenül fáj amikor végre átér... és, hogy az nagyjából olyan érzés lehet, mint megszületni, csak a testünk, meg az emlékeink, rendes önmagunkat fogják idézni. Odalenn azonban vöröses derengés kezdett el fellobbanni, és nőni kezdett a hő. Egyre forróbb és izzasztóbb lett, és most már Slarin chan hierro-ja nem védi őt az forrósággal szemben. Hónom alól egy ősrégi poros könyv kerül elő.
- " Az út, át a pallón, csak is addig tart, amíg elhiszed, hogy a tűz éget"- olvasok fel egy idézetet. Hát nekem nem sokat segít ez a bölcselet, szerintem igen is forróság van...és elég hihető. Igyekszem elhitetni a racionális elmémmel, hogy az egyre feljebb tartó lángok, nem égetnek, de amikor már a karodon perdül fel a szőr... olyankor nehéz, azt gondolni, hogy a tűz nem is bánt.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Hősvizsga  Cl0te68000/100000Hősvizsga  29y5sib  (68000/100000)

Hősvizsga  _
TémanyitásTárgy: Re: Hősvizsga    Hősvizsga  EmptySzomb. Ápr. 09, 2011 10:27 pm

Legnagyobb megkönnyebbülésemre Sla-chan nem roppanthatja ketté a gerincemet, habár keze mozgásának alapján valami mást is markolászhatna, ám ahhoz sem az idő, sem a helyszín nem megfelelő. Nem elhanyagolható Masamune jelenléte, ámbátor sosem voltam túlságosan szemérmes alkat. Azt viszont nem tartom szerencsés körülménynek, miszerint a nyakékek által össze vagyunk kötve, így minden fájdalmat ugyanúgy megérzek, mint társaim. Mérgelődve masszírozom orrnyergem, az Enyém egy ilyen gyengécske ütéstől nem törik el, de azért sajog kicsit. Mellékelhetett volna ehhez a cucchoz valami leírást a shinigami, ha ezt előre tudom, akkor kétszer is meggondolom, hogy hozzá nyúlok-e egyáltalán. Viszont ami történt, megtörtént, most már nem igazán tudok ellene tenni, hiszen akárhogy rángatom a láncot, egyszerűen nem pattan el. Halkan szitkozódva tűröm vissza az ékszert az egyenpóló alá, egyelőre látni se bírom. A zöld forgatagot hirtelen a vaksötét váltja fel, amely némileg elővigyázatosságra int. Bármilyen ismeretlen veszélyforrás meglapulhat az árnyékok között, ezért érdemes lenne fényt gyújtani. Elég volt gondolnom rá, máris megjelenik egy ezüstösen csillogó út, valamint alig pislákoló, gyér közvilágítás. Egy szökkenést követően tornacsukám talpa máris a márványon koppan, azonban az egyensúlyom kissé elveszítem, ennél fogva nem sokon múlik, miszerint nyomjak egy fejest a végtelen sötétségbe. A 12. osztag kapitányának okfejtését meg-megránduló vonásokkal hallgatom, azért ezt az apró kis tényt korábban is megoszthatta volna. Töprengve tekintek le a mélybe, s az igazat megvallva ezért már tényleg nem sok kedvem van leesni erről a vékony pallóról. A leckékből már kezd elegem lenni, mivel elég sok mindent átéltem már százötven év alatt, ám ettől függetlenül még Nekem is mutathatnak olyat, amivel még nem volt dolgom. Mindegy, ha az acél vágja, akkor nincs gond.
- Ez… remek… - préselem ki fogaim között a szavakat, miközben egy szál cigarettát lökök a számba. Hüvelykujjam végét máris fellobbantanám egy Haiennel, azonban legnagyobb megrökönyödésemre nem járok sikerrel. – Már utálom ezt az egészet, pedig szinte még el sem indultunk… Most hogy fogok így rágyújtani?!
Morgolódva veszem tudomásul a mese további részét, valójában nemigen izgatom magam miatta. Szerény személyem mindenhol kiválasztott, bármilyen létformaként kiemelkednék az átlagból, szóval ez nem ráz meg annyira. Legalább kardforgatói ismereteimet nem tudják elvenni, különösebb erő nélkül is képes vagyok bárkit harcképtelenné tenni, de természetesen a lélekenergia sokkal könnyebbé teszi az ember életét. Már sokkal korábban elhatároztam, hogy Raident valamilyen módon ki fogom véreztetni, amiért Közém és Slarin közé állt, azonban most nem tehetek semmit, mert azzal magamnak is ártanék. Ezen gondolatmenet alapján viszont az arrancar sem bántalmazhat tovább, hisz’ ugyanúgy megérezné, mint Én! Surprised Arcomon egy gonosz mosoly tűnik fel, igencsak ki fogom használni ezt a lehetőséget, amíg csak tart. Oldalra sandítva ellenőrzöm figyelnek-e, viszont mivel mindenki az átjáró végén lévő vörös fénnyel van elfoglalva, így ennek hála észrevétlenül megböködöm a jobb mellizmomat, mialatt szemem sarkából Sla-chant figyelem. Elkeseredésemre nem történik semmi, pedig már úgy beleéltem magam a dologba! Tovább is töprengenék a köztünk kialakult kapocs mibenlétén, ha nem kellene egyre közelebb és közelebb menni a vörös világítóhoz. A hőmérséklet egyenletesen emelkedik, s már-már kényelmetlenné válna, amikor a pofámban felejtett bagó egyszer csak fellobban. A meglepődöttségtől, valamint az örömtől nagyot kiáltva szívok bele egy nagyot, ekképp juttatva a megfelelő mennyiségű nikotint a szervezetembe. Kétségtelenül nem fogunk már itt az elején elpatkolni, szóval a szőr sercegéséről tudomást sem véve menetelek tovább, a lángok tombolása közepette meghallom a halálisten felolvasását, amely egyértelművé teszi, hogy mi is folyik itt. A tűz valójában nem igazi, csak egy nagyon hatásos félrevezetés, amivel visszafordulásra akarnak kényszeríteni bennünket.
Gúnyos vigyorral fogadom az alakunkat körbeölelő forróságot, úgyis valamilyen akaratpróbáról hablatyolt a főtudós, talán épp ez az. Tisztában vagyok Vele, miszerint az erőm nem tűnt el, csupán valami Nálam is hatalmasabb elnyomja azt. Ennek megfelelően nem is félek a pusztulástól, sokkal fontosabb rendeltetésem van, semmint hogy egy ilyen sötét átjáróban patkoljak el. Számomra stílusos vég van elrendelve, bizonyosan egy mindent elsöprő csatában ér majd a halál, ahol az összes képességemet kihasználva bukok majd el, azonban ellenfelemet is magammal vinném, ehhez nem fér kétség.
- Remélem érzed, Kedvesem, hogy izzik köztünk a levegő… Mi ez, ha nem szerelem?! – kacsintok rá az Espadara, mialatt elhajítom a lassan már fáklyaként lobogó energiarudat. Az igazat megvallva kezd kissé kellemetlenné válni a helyzet, de természetesen nem jómagam fogok először sipákolni, az tökéletesen elrontaná a Rólam kialakított képet az emberekben, amiért annyit dolgoztam. Ennek megfelelően megpróbálom arrébb legyezni kezemmel a lángokat, inkább kevesebb, semmint több sikerrel.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Desmond Phellera
Espada
Espada
Desmond Phellera

Férfi
Sagittarius Rat
Hozzászólások száma : 340
Age : 63
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2009. Jul. 25.
Hírnév : 56

Karakterinformáció
Rang: Segunda Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Hősvizsga  Cl0te48500/65000Hősvizsga  29y5sib  (48500/65000)

Hősvizsga  _
TémanyitásTárgy: Re: Hősvizsga    Hősvizsga  EmptyHétf. Ápr. 11, 2011 9:04 am

Kikérem magamnak, Én nem vagyok temperamentumos, ellenben a legjobb harcosnak járó díjat már rég át kellett volna utalniuk nekem. Hiszen az jogosan az enyém, ez teljesen egyértelmű, s nem Én vagyok az, akinek bármit is kellett volna tanulnia a múltkoriból.
Amikor felveszem a medaliont, mintha valami egy kicsit piszkálná az orrom, amit meg is dörzsölök, mert a kellemetlen érzés valahogy nem akar elmúlni egyik pillanatról a másikra, ahogyan jött. Persze arra nem számítok, hogy ez tulajdonképpen az én ütésem eredménye, de nem baj, attól Szöszikém még szerencsésnek nevezteti magát, amiért voltam olyan kedves és egy gyengébb ütéssel jutalmaztam, amiért felcseszte az agyam Sierashi „Majomürülék” Yuusuke elém cipelésével. Egy nagyobb ütéstől valószínű, hogy kilyukadt volna a feje, én pedig nem megölni akartam őt, hanem indulataimat levezetni rajta.
A megadott instrukciók szerint siettetem lépteimet, bár hogy minek, azt még mindig nem igazán értem. Talpaim köré reiatsut gyűjtve próbálok előrébb iramodni, ám ebből kis híján egy egyszerű pofára esés sikeredik csak. Remek, akkor most egy kényelmes tempójú sonido helyett futhatok földi halandók módjára. Rolling Eyes Nem mintha nem edzeném ilyen téren is magam naponta, de azért hogy emiatt kelljen megerőltetnem magam… Rendben, bevallom, kicsit talán tényleg el vagyok szállva magamtól, de nem érdekel. A Segunda vagyok, ennyit igazán megtehetek.
Érdektelen kifejezéssel hallgatom Szőke szavait a medálról meg a világról szólóan. Ha őt az teszi boldoggá, hogy inkább egy vadidegen terepre hív meg kalandozni, hát legyen. A lelkesedést még sem érzem, hisz ahogyan haladunk az átjáró másik vége felé, érzem, hogy valami kezd megváltozni bennem. Valami, amit már rengetegszer megpróbáltam uralmam alá hajtani, teljesen sikertelenül. Kezeimre rápillantok egy röpke pillanat erejéig, azonban nem fedezem fel rajta előjelként megjelenő karmaimat, így kicsit megnyugodva folytatom tovább utam a másik oldalra. Nem véletlenül nem mutatom meg szinte senkinek sem resurrecciónom. Eddig csak ketten vannak, akik látták és túlélték, azonban egyszer úgyis végzek velük is. Ami a 10. osztag kapitányát illeti, csak végtelen jóindulatomnak köszönheti, hogy a múltkori alkalom során nem öltem meg, Maya pedig… neki még be kell bizonyítania, méltó arra, hogy teljes pompámban láthasson. Amíg nem képes harcolni, addig én sem fogom megerőltetni magam. Tanuljon meg küzdeni… és akkor lehet majd róla szó, hogy emberszámba, sőt, méltó ellenfélként veszem. Az új, megváltozott resurrecciónom viszont egyikük sem tapasztalhatta meg. Tökéletes indokom van rá, miért használom csakis akkor, amikor ténylegesen elkerülhetetlen a helyzet. Nem akarom elveszíteni emberségem utolsó maradványát.
- Bizonyára sosem meséltem el, hogyan nyertem el annak idején az Espada címet. – ejtek el egy megjegyzést, amikor a doki elmagyarázza a nyaklánccal kapcsolatos, fontos tudnivalókat. Kezdem elveszíteni az uralmat mimikám is indulataim felett, ajkaim pedig gunyoros, sötét vigyort festenek arcomra. Valami határozottan változni kezd bennem, ahogyan az átjáró másik oldalára érkezünk, de… már kezd egyáltalán nem érdekelni a dolog. Mégis kit akarok védeni? Egy shinigamit? Vagy azt a görényt? Ugyan már… Egyszer már legyőztem ezt az átkot; igen, hasonló dolog történt már velem. Amikor megütöttem, nekem is fájt, megvágtam, s én is véreztem. De legyőztem. Egy nálam elviekben erősebb lényt, egy akkor még Espadát. Trónját ekképpen elbitoroltam, s azóta pedig hatalmam s erőm is csak növekednek. Komolyan hiszik, ez majd visszatart? Hah! Saját testi épségem nem elég indok arra, egyszer még ellenük ne forduljak. Mert meg fogom tenni, amiért bíztak bennem. Kár, hogy nem tudják, ha valóban megtörténik az átalakulás, nem csak emberségem, hősiességem, de még humorérzékem is elvesztem. Kiválasztottak vagy sem… Nem érdekel. Hollowként teremtem erre a világra, a hősiesség pedig annyira izgat, mint az éhező etióp gyerekek a távoli Afrika közepén.
- Büdös bagós. – vetem oda a cigije miatt rinyáló patkánynak. Sosem értettem, mi a jó a cigarettában. Csak büdös leszel tőle, valamint elrohasztod vele a tüdődet. Mindegy végül is, mivel mérgezi magát, csak patkoljon el végre.
Az átjárónak még nincs vége… Hatalmas tűz lobban fel, az izzasztó hősugarak pedig egy lépéssel hátratántorítanak. Pedig csak tűz… Nap mint nap elviselem a Las Noches felett sugárzó, mesterséges nap által keltett meleget is, mondhatni, hozzászoktam. A hierrom sajnos nem véd meg az időjárás viszontagságaitól, egyedül a fizikai támadások, például a penge ellen óv meg. Szemeim behunyom, majd légzésemre koncentrálva hallgatom a doktor szavait. Ha jól értem, a próba pofon egyszerű. Kicsit olyan, mint a parázson járás; megfelelő, meditatív állapottal ugyan, de kiküszöbölhető vele minden fájdalom s félelem. A másik kettő jelenléte viszont túlzottan zavaró ahhoz, máris transzállapotba kerüljek. Sajátos technikám ugyan nem igényel semmi lélekenergiát, csupán napi szinten történő gyakorlást, valamint időt, türelmet és csendet, bizonyos környezetekben még így is szinte lehetetlen a sikerélménnyel gazdagodni. Azonban a bódító hatás már akkor elkezdődött, amikor a járatba léptem; mintha valami kényszerítene arra, hogy ebbe az állapotba kerüljek. Az átokból ezúttal viszont áldást alkotok. Nem egy kis lángörvény fog visszatartani abban, hogy teljesítsem ezt a kis… próbatételt.
- Nem egy nyaklánc fog visszatartani abban, hogy megöljelek, Féreg. És most csendet… Ehhez idő kell. – morgom halkan, behunyt szemekkel válaszként a patkánynak, amit megérdemel. Majd mélyeket lélegezve gondolok a semmire, vagyis épp nem gondolok semmire. Nem szándékozom resurrecciónom előidézni, ám bizonyos okok miatt, amikor használom, mindig megelőzöm egyfajta meditatív állapottal. Engedem, hogy kitörjön belőlem a hollow, mégis megfontolt s higgadt maradok. Tűz? Ugyan már! Nekem nem fáj, nem éget… S ugyan látok és hallok is, elmém valahogy másképp dolgozza fel az információkat. Ha szólnak hozzám, nem reagálok, s egyedül utam céljával foglalkozok. Számomra nincs tűz, csak egy út. Egy út, melyet végigjárok, lángoljon akármi is körülöttem.

Vissza az elejére Go down
Masamune Raiden
Daitenshi
Daitenshi
Masamune Raiden

Férfi
Gemini Dragon
Hozzászólások száma : 177
Age : 35
Tartózkodási hely : valahol a bárhol és a semmi között
Registration date : 2010. Aug. 03.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: Juunibantai ex-taichou Saizensen - Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Hősvizsga  Cl0te21500/30000Hősvizsga  29y5sib  (21500/30000)

Hősvizsga  _
TémanyitásTárgy: Re: Hősvizsga    Hősvizsga  EmptySzer. Ápr. 20, 2011 8:26 pm

A két jómadárnak lassacskán sikerült ráéreznie a dologra. Főkép Sierashi-nak, mert ő még csak nem is erőlködött ezen. Azonban a tűz lángjait mindannyian megízlelhettük a saját bőrünkön, s csak pillanatokig ugyan de átélhettük a máglyahalál kínjait. A fény lassan kékre váltott s egészen elhűl. Narancs lángnyelvei apró fehér jeges hideg pihékké váltak, egy pillanatra mintha minden váratott volna magára, az egész kép megállt. Nekem esett a legnehezebbre átváltani, gyakorlatilag csak akkor ment, ha már láttam, hogy lehetséges. Az én elmémnek az ilyesmit előbb a szeme elé kell tolni és megmásítatlanul ott tartani, hogy el tudja fogadni a létezését. Bajba leszek, ha sok ilyen átképzelős dolog lesz meg fogom szenvedni. Kár pedig úgy gondolom már így is eléggé nihilista vagyok, nem kellene még mélyebbre süllyedni ebbe. Lassan ahogy magam elé vizualizálom a lángok elvonását lehunyt szemhéjam mögött. Nyögve nyelősen megy, még a saját valóságomat is nehéz átírnom a sajt képzeletemben, nem hogy ez megjelenjen kinn. De mikor már stabil a kép és a lángok elhaltak az égett bőrömön a foltok eltűnnek, a fájdalom azonban marad. Mint ezernyi apró tű most a csontomig hatol. A tűz még ott maradt a fájdalomban és a megfagyott időben, a pillanat statikusságában, ha lehet még inkább szétterjed. Az arcom kényszeredett grimaszba torzul, ember nem képes ez merev üres szemekkel tűrni. Bizony bizony halandók leszünk odaát, de ahhoz vissza kell kapjuk a port, amiből régen gyúrtak minket, mielőtt meghaltunk s felemelkedtünk. Ki így ki úgy. S látom a tűz után már a jégmezőn vagyunk. Ameddig a szem ellát üres, kopár, végeláthatatlan jeges sivatag. Valahol a végén pedig egy kékes csillag dereng. Az ott már a Lamdrill... a világ napja. Már nem vagyunk messze, nemsoká vége az átjárónak. Ezt én tudom, de azért elgondolkodom rajta, hogy az ki botor módon tudatlan jön ide, meddig jut el a próbákban. Urahara elsőre megcsinálta... de ő tényleg zseni, az ő nyomában járunk, de most minden könnyebb így. S mire ezt végig gondolom, a megakadt idő fogaskerekei közül kihull a homokszem, ami most titokban belénk költözött, s megindul a szél. A hideg kis havas kristályszemcséket úgy veri megkínzott testünkhöz mint megannyi fagyott ostort. S a szél oly erős, hogy a végig fut min egy vándorló fehér kígyó. Eszeveszetten süvít.
- Ha két világ közt megölöd bármelyikünket is, itt ragadunk mindhárman örökké.- ordítom át a szelet nagy nehezen, a vörös hajam még a pokol izzását őrzi, de csakhamar beleragadnak a hószemcsék és koszos hűvös vöröses újjaként lobognak homlokom elé. A kimonóm széle megszenesedett, s látszik hol kapott bele a tűz, a többiek sem állnak szebben.
- Arra kell menni!- mondom a nap fénye felé mutatva, de a szél olyan erős, hogy igen nagy erőfeszítésembe kerül egyáltalán megmozdulni, s ha befeszítem izmaim a sebeim is megkínoznak, azonban lassan azért erőt veszek magamon. Másik kezembe kerül a kissé kormozott szélű aprócska könyvem.
- "A jég akkor válik vízzé, mikor az ember megtörik". - kiáltom bele a szélbe az újabb idézetet. A távolban, nagyon messze, pedig már ott van a kapu másik fele, innen még csak aprócska buckának tűnik. Jó pár kilométerre lehet az még. Már is belekúszott a sejtjeimbe ez a fagy. Elmerevednek tőle a tagjaim. Nem tudom milyen hideg van itt. Ezt a helyet a Magány Sivatagának hívják elvileg, hát lehet benne valami. Egyedül még megmozdulni is nehéz, lélegezni is nehéz, beszélni is nehéz. Nekünk azonban menni kell, s így hogy ott a szemem előtt a cél, ráveszem magam.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Hősvizsga  Cl0te68000/100000Hősvizsga  29y5sib  (68000/100000)

Hősvizsga  _
TémanyitásTárgy: Re: Hősvizsga    Hősvizsga  EmptySzer. Ápr. 20, 2011 9:49 pm

Kínzó az elutasítás, amit Slarin mutat az irányomba, holott kétségtelenül volt köztünk szikra, ráadásul annyira összemelegedtünk, amikor azt hittük, sikerült magomat jóféle termőföldbe szórni. Természetesen tudásomat biológia terén azóta már kiszélesítettem, egy gyermek megszületéséhez legalább kilenc hónapra van szükség, s egyik napról a másikra nem is lehet megállapítani a terhességet. Ettől függetlenül csalódottságom valós alapokon nyugszik, hisz’ egészen idáig minden nőt megkaptam volna, akit akartam, erre most úgy bánnak Velem, mint egy darab kutyaürülékkel. Fizikailag, valamint szellemileg is gyötör a fájdalom, mivel akárhogy is áltatom magam, a rohadt tűz ettől függetlenül pillanatok alatt szenesre süti a képem. Nem igazán értem a dolog miértjét, mivel következtetésem minden kétséget kizáróan helyes volt, ez az egész átjáró csupán az akaraterőt teszi próbára, ha képes vagy az elméddel legyőzni a tested által érzékelt fals üzeneteket, akkor nem lehet baj. Nos, elképzeléseim jól láthatóan akadályba ütköztek, igenis éppen elégni készülök, bármit is gondolok eközben. Szerencsére mielőtt még komolyabban megijedhetnék a dolgot illetően, a távolban egy kék csillag tűnik fel, miközben a lángok lassan kihunynak körülöttünk. Ruhám itt-ott ugyan még füstölög egy kicsit, viszont arcomat megérintve sikeresen megbizonyosodok a tényről, mely szerint tényleg nem ért egyetlen valós sérülés sem. A fullasztó meleg helyett fagyos szélrohamot kapunk a nyakunkba, ami ha lehet, még jobban irritál, mint az előbbi forróság. Lévén lélekölőm föld elemű, így akár még egy sivatagban is jobban érezném magam ennél a frizsidernél. Mivel az Emberek Világában nem volt túlságosan hűvös, így ruházatom egyáltalán nem passzol egy hóviharba.
- Ugyan, Masamune-san… - szólalok meg egy elnéző mosoly kíséretében, ami rögtön rá is fagy a képemre. – Sla-chan nem fog megölni egyikünket sem, ha képes lenne ilyesmire, akkor már rég megtette volna. Másrészt, ha Rajtam múlik, nemigen fogunk kinyúlni ezen az utazáson, jöjjön szembe bármilyen ellenfél is. Nem lehetnek sokkal rosszabbak, mint amikkel eddigi pályafutásom alatt találkoztam.
A valós gondolataimat osztottam meg a nagyérdeművel, egyáltalán nem aggódok az előttem álló veszélyek miatt. Rengeteg rusnya szörnyön, arrancaron, bounton és efféle kedves teremtményen verekedtem már át magam, s ha meg kell halnom, akkor sem fogok semmit megbánni eddigi tetteimből. Rendeltetésem persze nem ide köt, ebből kifolyólag esélytelennek tartom, miszerint komolyabb bajom essen. Az orkánszerű szélviharban haladni nem túlságosan kellemes elfoglaltság, egy kis pluszként már kezdem is érezni, ahogy lábujjaim elfagynak a vékony tornacipőben. Újabb vonal a 12. osztag kapitányának neve mellett, azon a lapon, amin az elkövetkezendő verések számát rendszerezem. Legalább annyit mondhatott volna, hogy sapka-sál kötelező! Véleményemet azonban jobbnak látom magamban tartani, mivel a sok dumálással is veszítenék a testem hőmérsékletéből, már így is jégcsap fagyott az orromra és mégse kerültünk közelebb ahhoz a híres-neves dimenzióhoz, amibe annyira elindultunk már mióta. A kezdeti sietség ellenére igencsak lassan haladunk, feltehetőleg itt másképp telik az idő, ahogy azt már megszokhattam a különféle átjárókban. A megadott öt perc már rég letelt, már csak az a kérdés, hogy mekkora differencia van az itt bent, illetve a kinti történések között. Nem kizárt a lehetőség, miszerint ha nem haladunk elég gyorsan abban az alagútban, akkor tényleg itt ragadunk örökre. Fontos dolgokat kell még elintéznem, ezért feszült figyelemmel hallgatom meg az újabb idézetet. Vonásaim a hitetlenkedés maszkjába rendeződnek, ez idáig egyetlen olyan talányt sem tettek fel, amire ne tudtam volna a megoldást. A Végzet Völgyében a féktelen pusztítást tartottam a megfelelő megoldásnak, s az igazat megvallva most is azt csinálnám, csak lennének megfelelő képességeim hozzá. A gondolkodás is kezd lassan nehezemre esni és még az égési sérülések fájdalomtőrei is csontig hatolnak, hiába magyaráztam már el a bolond agyamnak, hogy ezt az egészet csak beképzelem.
- Remek, akkor a következő lépcsőfok szerint hagyjuk szétfagyni magunkat? – teszem fel ironikusan a kérdést, mivel a könyvből idézet szöveg szerint ez lenne a megfelelő viselkedési formula. Lövésem sincs, hogy ki írta azt a szart, de fogalmazhatott volna kevésbé ködösen is, akkor talán többen is túlélnék ezt a kalandot. Bár az igazat megvallva egyetlen ilyen személyről sem tudok, valamint eme világ is ismeretlen számomra. Körbetekintve végeláthatatlan síkság képe tárul íriszeim elé, ennél lehangolóbbat régen láttam már. Még Hueco Mundo is mutat valamiféle pezsgést, a hollowok örökké tartó hajszája feldobja a környéket, meg azok a fogpiszkáló fák is színesítik a végtelen dűnéket. Itt viszont nincs más, mint szél, hó meg hideg. Szívesen gyújtanék most egy kis tüzet, ha lenne gyújtóm vagy képes lennék kidout használni. Ez a egész hely egy akkora kibaszás, el se tudom mondani! Az előbb még rimánkodtam volna egy jó jeges limonádéért, most meg legszívesebben forró parázson ugrálnék, attól bizonyosan visszatérne az élet a lábaimba. Remélem nem fognak letörni, hülyén néznék ki nélkülük!
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Desmond Phellera
Espada
Espada
Desmond Phellera

Férfi
Sagittarius Rat
Hozzászólások száma : 340
Age : 63
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2009. Jul. 25.
Hírnév : 56

Karakterinformáció
Rang: Segunda Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Hősvizsga  Cl0te48500/65000Hősvizsga  29y5sib  (48500/65000)

Hősvizsga  _
TémanyitásTárgy: Re: Hősvizsga    Hősvizsga  EmptyCsüt. Ápr. 21, 2011 1:56 am

Tűz? Mit nekem… Bevallom, arrogáns vagyok s olykor pökhendi, ám megtehetem, ezért nem érdekel. Bárki is találta ki ezeket a bizonyos akadályokat, sajnos alábecsülte egy Espada, nem is, az Én képességeim. Ugyan a motiváció elmaradt, hisz kétlem, hogy számomra pont egy shinigami fog bármi újat tanítani, azonban visszafordulni nemhogy értelmetlen, de ciki is lenne. Mindegy is… megtalálom a módját, hogy lekaparjam magomról ezt az átkozott medaliont. Vagy ha nem, hát mindhárman meghalunk. Legalább láthatok szenvedni valakit, akinél talán csak azt a patkány másik Yuusukét utálok jobban.
- Chhh… – reagálok Szőke szavaira. Valóban, nem itt ragadni szeretnék, főleg akkor nem, ha úgy nagyjából végtelen ideig kell ezzel a nyomoronccal egy helyen tartózkodnom. Még mindig nem értem, hogy Szőke miért őt választotta annyi másik potenciális… nevezzük úgy, hogy „társ” közül, ám ha kicsit óvatosabb és körültekintőbb lett volna, bizonyára ügyelt volna arra, hogy nem egy olyan személlyel rak össze, akivel rendelkezek bizonyos… múlttal, ami nem éppen kellemes emlék számomra. Gyűlölöm a gyengeséget… Gyűlölök alárendeltetett lenni, gyűlölök olyan helyzetbe kerülni, amikor másokra kell támaszkodnom, gyűlölök mindenféle ebből adódó megaláztatást. Akkor, abban a pillanatban, amikor tényleg azt hittem, hogy egyetlen kis görcs miatt romba dőlt a hosszú évtizedek munkájával felépített karrierem, sőt, mi több, rá támaszkodva és a segítségéért sóhajtozva kell leélnem hátralévő hollow létem, olyan megalázottnak éreztem magam, mint ezelőtt soha. Esendőnek, gyengének… halandónak. Pedig már levetkőztem magamból minden emberi gyengeséget. Legalábbis eddig azt hittem. Mégis kísért még a Halálon túl is, csupán hogy próbálja megtörni akaratomat. Ez pedig többé nem fordulhat elő… Éppen ezért kell vesznie, vesznie mindazzal a keserű gyengeséggel együtt, amit akkor mutattam. Pedig Nekem a legerősebbnek kell lennem. S ha ehhez újra meg kell halnom, hát legyen!
A lángnyelvek perzselése nem tud meghatni, hisz érinteni nem tudnak. Tudatomból kizárom a fájdalmat, mely hamarosan megszűnik létezni, mintha sosem lett volna. A forróság pedig csak egy kellemetlen emlékké válik, egy felejthető s teljességgel jelentéktelen morzsává. Mindezt pedig szinte azonnal felváltja a hideg, ahogy egy újabb próba színterére, egy hóval fedett sivatag közepébe nem érünk. Cephalus maga kötötte pulcsija most igazán hiányzik, ám a karakurai jó idő miatt nem láttam értelmét elcipelni ide. A kacsás minta miatt meg amúgy is kiröhögtek volna, azt pedig ismét csak nem engedhetem meg magamnak, hogy gyerekesnek nézzenek, holott nem vagyok az. Sajnos a hideg ellen nem tudok tenni… Hosszú időre és mély transzra lenne szükségem ahhoz, hogy sikerüljön úgymond felülkerekedni a hideg „illúzióján”, azonban nekem igenis, valóságosnak tűnik a sok hó. Már-már nosztalgiával tekintek vissza arra a hó-Slarinra, amit Tui, Lala és Lily építettek merő kedvességből, s kénytelen voltam kicsit elporlasztani egy cero-val, mivel kicsit pofátlanok voltak, amiért egy csöcsös dinoszaurusznak formáztak meg. Most még ott is szívesebben lennék, mint itt, de ez van. Azért nem is pár jégtömb fog megakadályozni abban, hogy végre kiérjek ebből az átjáróból. Rolling Eyes
- Utoljára mondom el, ne nevezz Sla-channak, valamint egyikőtök se becsüljön alá… Arról meg lenne egy ötletem, hogy hova fuss inkább, te kis korcs. – vetek egy lenéző pillantást Yuura, azonban bármennyire is erőlködöm, sajnos valami érthetetlen okból kifolyólag még véletlenül se kíván megdermedni nézésemtől. Bár lehet, ezzel talán nem most lenne érdemes szórakozni, hisz ha őt „megfagyasztom”, én se fogok tudni mozogni. Így hát medúza effekt kikapcsolva. Amúgy se olyan vicces azok után, hogy amikor legutóbb alkalmaztam rajta ezt a technikát, valami egészen más hatást eredményezett a megszokottól.
Már csak azért is távolabb állok a másik kettőtől, azonban még hallótávolságon belülre. Kezeimmel karjaimat dörzsölöm, valamint mellkasomat takarom, hisz az arrancar uniformis még kevésbé praktikus egy ilyen terepre, mint amit a shinigamik szoktak hordani. Az információt pedig nem is kapom, bár pillanatnyilag jobban izgat az, hogy leheletemmel próbáljam felmelegíteni szétfagyott orromat. A görény a számból vette ki a szót (persze nem szó szerint… fúj már különben is), hisz az idézetet meghallva nekem is az első gondolatom, hogy hagynom kéne szétfagynunk magunkat. Így hát kevesebb duma, még kevesebb rinyálás és elkeseredett próbálkozás valami meleg szerzésére. Sajnos túl makacs vagyok, akaratom pedig nehezen törik, de ha ez kell ahhoz, hogy végre kijussunk ebből az átjáróból, hát rajta. Nem rajtam múlik.

Vissza az elejére Go down
Masamune Raiden
Daitenshi
Daitenshi
Masamune Raiden

Férfi
Gemini Dragon
Hozzászólások száma : 177
Age : 35
Tartózkodási hely : valahol a bárhol és a semmi között
Registration date : 2010. Aug. 03.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: Juunibantai ex-taichou Saizensen - Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Hősvizsga  Cl0te21500/30000Hősvizsga  29y5sib  (21500/30000)

Hősvizsga  _
TémanyitásTárgy: Re: Hősvizsga    Hősvizsga  EmptySzomb. Ápr. 23, 2011 4:02 am

Kissé hitetlenkedve nézek a mögöttem nyűglődő kettőre. Ezeknek vaspor van az agya helyett. Egész idáig ez hajtotta őket, méghozzá nagyon nagyon sokáig, nem is csoda hogy ilyen mérhetetlenül erősek lettek. Én megállok. Rájöttem a megfejtésre, de úgy vagyok vele hogy nem árulom el nekik. Hag élvezzék még egymás szadizását, hátha közben össze is melegednek egy kicsit. Ami azt illeti néha Slarin-chan olyan mint ez a sivatag. Hatalmas erő, hatalmas büszkeség, hatalmas méltóság... de kinek és miért ? Slarin-chna üres, s ez nyilván arrancar léte miatt van. Elvesztett az emberiségéből valami fontos dolgot, a szívét. Yuu-chan se különb mert ő is elhagyott valami fontosat. Annyira igyekezett túllépni önmagán, hogy el is hagyta azt. Azért választottam őket, mert nekik komolyan szükségük van egy ilyen tapasztalatra. S arról is tudtam, hogy miként éreznek egymás iránt. Kiderítettem... s bár semmi kerítő szándékom nincs, az ellenséges viseltetés illetve Siareshi csajozós dumái, mind részei a tervemnek. Visszatérve a megoldásra. Ezen a megfejtésen nem sokat kellett időznöm. Ahol az ember megtörik, azt úgy hívják hogy megtörik a jég. Ahol megtörik a jég ott átveszik az uralmat az érzések. Mi gyűri le a büszkeséget és az akaratot? Csak is az amiért érdemes élni, amiért érdemes meghalni és amiért érdemes küzdeni. S ez még csak véletlenül sem a hatalom... nem csigázom tovább elárulom. Klisé és közhelyes de két ilyen dolog van az egyik a szerelem a másik a szeretet. Az ember sajátja, hogy nem tud nem remélni. Anélkül elfagy. Kapálózhat akárhogy a saját érzései ellen... bizonyos esetekbe hiába minden,s végül az élet úgy is arra tereli amerre kell. A megfejtés tehát a könny. Egy könnyet kell ejteni és végig érünk az átjárón. Ezek a bolondok meg itt akarnak megfagyni. Hát legyen kíváncsi vagyok mikor fogják fel hogy nem mindenhatóak és mikor esnek kétségbe a fagyhalál szélén. Bízom bennük...tudom hogy mindkettő képes túltennie magát felületes egóján és végre úgy viselkedni, ahogy kell. De attól tartok, ehhez hagynom kell egy kicsit szenvedni őket. Úgy látom sok múltbéli sérelmet kell feldolgozniuk... főleg Slarinnak. Szerintem mélységesen meg van sértődve...Sierashi meg nem is tudja milyen nagy kárt okozott... ha egyáltalán ő volt a ludas. Ami azt illeti sok mindent el tudok róla képzelni, de azt nem hogy intrikával szerezze meg Slarint...valahogy az nem illik hozzá. Hátra fordulok hozzájuk.
- Csevegjetek csak... itt az idő áll, és annyi áll rendelkezésetekre amennyit csak akartok, én tudom a megoldást... de nem a halálra fagyás. A lélek nem tud megfagyni Smile.- mondom szelíden majd elfordulok.
- Odaát megvárlak titeket.- mondom nem nézek hátra a testem egy éles villanással eltűnik a szemül előtt mintha a fény magába szippantotta volna a lényem. A kötődés azonban ettől még nem szűnik meg létezni. Most már csak rajtuk áll mennyit akarnak szenvedni, és mennyi idő kell, hogy igazán kétségbeessenek. Senki sem érinthetetlen, és senki sem legyőzhetetlen. A jég lassan a körmű alá kúszik. A csontvelőjükbe hatol. Éget minden egyes mozdulattal. És ez a fájdalom olyan erős, olyan valós, hogy szinte feledteti az egész eddigi létüket. Megkérdőjelezi az erőt. Megkérdőjelezi minden sikerüket. A szenvedés bizony valós... de még mennyire. Ennél valósabb nem is lehetne. A harc nem tesz senkit naggyá. Az erő nem teljesít ki senkit. Olyan mint a gazdagság, ami mögött nincsen boldogság. Ha nincsen kinek mutogatni az erőt, elveszít az értelmét és üres lesz. Hiába van bármink, ha nem kell semmire. Egyedül magukat kell most megmenteniük. A tüdejüket élesen szaggatja át megannyi jeges tű. Minden lélegzetükkel hűl a vérük, s lassan remegni kezd mindenük. A foguk vacog, a testük magától megadja magát. A lábujjak vége elkékül s a fülűk egyetlen vérvörös fázós góccá lesz, ami kínozza őket. Vajon mennyi szenvedés kell nekik. Amíg rájönnek mit kell csinálni? Lehet nekik száz év lesz, nekem fél másodperc. Igazából csak egy pillanat elég hozzá, hogy véget vessenek neki, de ahhoz bizony sok mindent fel kell adni... az áldozat a próba lényege, méghozzá őszinte áldozat. De én már ideát vagyok...

A jégsivatag egyre kegyetlenebb, a lélegzetetekből kiáradó meleg pára azonnal megfagy a szélben. A ruháitok keménnyé dermednek. Hajatokba jeges pihék fagynak. S ha ez nem lenne elég ijesztő és kínzó önmagában, a lábatok előtt a kékes jég alatt egy megfagyott ember tetem ahogy összegubózódott. Arcán jól kivehetőek a fájdalmak jelei. Itt ragadt, s a hideg elkonzerválta. S ahogy a szél tovább fújja a felső hóréteget, rájöttök, hogy a talpatok alatt talán millió ilyen tetem fagyott már jégbe... ők nem jöttek rá a megoldásra és kitudja mennyi ideje kínozza őket a fagyasztó izzás ami örökkön örökké emészti őket. Testük tökéletesen megmaradt, némelyik szeme üresen s opálosan néz a kapu felé s talán egy mozdulat közepette dermedt meg. A akárhogy is... a félelem lassanként ugyanúgy búszik a bordáitok alá mint a fagy deres ujja. Akár ti is lehetnétek odalenn... akár ti is járhattok így.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Hősvizsga  Cl0te68000/100000Hősvizsga  29y5sib  (68000/100000)

Hősvizsga  _
TémanyitásTárgy: Re: Hősvizsga    Hősvizsga  EmptySzomb. Ápr. 23, 2011 8:55 pm

A Segunda szavai nem érdekelnek különösebben, ám ettől függetlenül szívesen elmennék Neki köszönhetően. Mármint futni, mert ugye azt emlegette. A szétfagyás egy elég hossza művelet, ráadásul egyszer már volt részem benne, bár akkor inkább a vérveszteség miatt vesztettem az életem, semmint a hideg kártékony hatásának köszönhetően. Megoldásomban eléggé biztos vagyok, hisz’ ha az ember megtörik, akkor feladja a harcot, nem remél, nem küzd tovább. Ettől függetlenül csak nem akar valamiféle dimenziókapu megnyílni, amin átsétálva a Bahamákon találnánk magunkat, hanem lehetőleg még fagyosabb szelek cikáznak körülöttünk. A 12. osztag kapitánya ekkor ragadja magához a szót, különösen nyugodtnak tűnik a helyzethez viszonyítva. Elégedett bólintással veszem tudomásul, miszerint legalább csapatunk egy tagja megfejtette a rejtvényt, amire jól észrevehetően rossz választ fogalmaztam meg először. Érdeklődő tekintettel méregetem a shinigamit, ám az a szemétláda nem mondja el, amire rájött, inkább eltűnik! Homlokomon kidagadnak az erek, ez a halálisten féreg itt hagyott minket megrohadni a rákba! Hangosan káromkodva adom a végtelen puszta, valamint Sla-chan tudtára negatív véleményemet, sűrűn emlegetve a vörös üstökű különböző felmenőit. Nem épp ilyesmi jut eszembe, ha a bajtársiasságra gondolok, sokkal egyszerűbb lett volna megmondania mit kellene tenni, mert másképp fagyoskodhatunk itt akár száz évig is, amire jó esélyt látok. Az idézet tökéletes marhaságként lett elkönyvelve az elmémben, lehet ketté kéne törni valami embert áldozat gyanánt, viszont sajnálatos módon egyetlen feláldozható személy sincs a közelben. Attól, hogy a lélek nem képes a megfagyásra, gigaiom igenis kezd hasznavehetetlenné válni, ezért megszabadulok tőle.
- Na, mindjárt más… - szólalok meg némileg felszabadultabban, mialatt összébb húzom magamon régi egyenruhámat. – Szerencsétlen bábu, most örök időkig feküdhet itt a hóban, pedig igencsak súlyos összeget fizettem ki az elkészíttetéséért cserébe. Lássuk-lássuk, mit kell elvinnem magammal.
Inkább csak magamnak beszélek, Slarinnal sosem értettük meg egymást túl jól a szavak útján, köztünk mindig is a tettek domináltak. Még mindig kellemes emlékként él bennem, ahogy feneke az ágyékomnak nyomódik, bár valamilyen érhetetlen okból kifolyólag kétségbeesést érzek, ha visszagondolok arra a pillanatra. Feltehetőleg kezdenek elfagyni az agysejtjeim, ez állhat a háttérben. A póttest zsebeiben turkálva találok némi cukorkát, ugye egy doboz cigit, valamint egy kisebb csomag gyufát, amit gondolkodás nélkül hajítok el oldalra, mostanában mindig kidouval izzítom be a dohányárut, nincs szükségem ilyesmire. Miután Hisou Karitét is felerősítem a hátamra Dotonryuu mellé, már eléggé elfagytak az ujjaim, hiába mondta a nagyokos, hogy nem fagyhatunk meg. Az a rohadék, csak kapjam még egyszer a kezeim közé! Tevékenységem közepette a kékes jég alatt valami meghatározatlan alakú dolgot veszek észre, s miután kezemmel arrébb seprem a havat, már látom is, mi az. Egy férfi hibernálódott teteme. Azt a mocskos mindenit, itt fogunk szarrá fagyni! Tovább szemlélődve egyre több és több ilyen holttestet vélek felfedezni, milliós nagyságrendre tippelhető a hullák száma, ha az egész jégsivatagot számításba veszem. Egyre nehezebbre esik a mozgás, ujjaim már-már a letörés határán állnak, a lábamról nem is beszélve. A tornacsuka se védett valami sokat, ám mégis sokkal jobb volt, mint ez a szandál. Szemeimet is egyre nehezebb nyitva tartani, a dértől lassan összefagynak és akkor viszlát világ. Szenvedésem közepette pillantok meg még valamit hátrahagyott porhüvelyem ujján. Sosem hordtam semmilyen ékszert, kivéve mostanában a Daitenshi-nyakéket, de ettől függetlenül egy karikagyűrűt vélek felfedezni a már fentebb is említett testrészen. Kitartó munka és sok lehelgetés árán sikerül lefejtenem a szétfagyott végtagról, majd némi törölgetés után jobban szemügyre veszem. „2010.02.03.”
Szinte már andalítóan meleg szellő vág keresztül a 8. osztag területén, magában hordozva a cseresznyevirágok jellegzetes illatát. Lövésem sincs, milyen módon kerültem ide, ám most mégis itt vagyok, s azt kell mondjam, sokkal kedvemre valóbb ez a hely, mint a fagyos pokol. Mozgást érzékelek jobbról, így rögvest katanámra csúsztatom kezem, de a használatára nem lesz szükség. Saját magammal nézek farkasszemet, régi Énem sokkalta gondterheltebbnek tűnik, mint amilyen jómagam vagyok. Egyértelműen láthatatlan vagyok, mivel senki sem foglalkozik jelenlétemmel. A Nap már rég lement, így az esti séta célja vagy némi italozás, vagy nőzés lehet. Kaján vigyorral az arcomon követem hasonmásom, mindig is tudtam élni, ehhez nem fér semmilyen kétség. Ismerős a helyzet, ez már megtörtént egyszer… Bizonyosan az átjáró miatt képes vagyok megnézni a blokkolt emlékek egy részét, ez most pont kapóra jön. Egykori szálláshelyem felé kormányozzuk lépteinket, valószínűleg ott vár minden válasz a korábban feltett kérdéseimre. Belépve a szobába jótékony félhomály fogad, Én pedig gyorsan beslisszolok az egyik sötét sarokba, mintha amúgy bárki is képes lenne észrevenni. Az ágyban egy női alak fekszik, de ilyen távolságból nem tudom megmondani, hogy ki is az. Múltbeli személyem ellenben egyáltalán nem hancúrozni érkezett, inkább összeroskad az ajtóban, majd zokogni kezd. Hó-hó, mi a fasz van?! o.O Ez valamiért kimaradt emlékeim forgatókönyvéből, mint ahogy a további események is. Rövidesen sikerül megnyugodnia, azután egy dobozkát helyez az éjjeli szekrényre, s miután betakargatta a lányt, eliszkol. Szerelmem? Kezd egyre érdekesebb formát ölteni ez a történet, most már nagyon kíváncsi vagyok a hölgyeményre, aki a párnák takarásában rejtőzködik. Néhány gyors mozdulattal átszelem a kettőnk között lévő távolságot, ezt követően pedig a holdfénytől megvilágított arcocskára vándorol tekintetem…
- Chiyoko…? – teszem fel a kérdést önmagamnak, miután magamhoz tértem a pillanatnyi elmélkedésből. Hát persze, Ő volt az egyetlen olyan személy, akit valaha is szívemből szerettem, de mindig is gyáva voltam az érzéseim kifejezéséhez. Nagy hős vagyok, ám saját magammal nem merek szembe nézni. És most… elveszítettem Őt is… Csillag volt kilátástalan életem sötét egén, de Én mégis eltaszítottam valamiért. Keserűen felkacagok, miközben íriszeim nedvesen csillognak. Ugyan, mi értelme lenne megfejteni ezt az ostoba rejtélyt vagy elvégezni ezt a küldetést? Hatalmam már most határtalan, mégse tudom megszerezni azt, amire a legjobban vágyom. Kis ügyeskedést követően sikeresen felhúzom a gyűrűt, ezt követően fagyott kimonóm ujjával megtörlöm könnyes látószerveimet, nem akarom, miszerint az arrancar bármit is észrevegyen a dologból. S nem is fog, mivel vakító villanás kíséretében semmissé leszek…
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Desmond Phellera
Espada
Espada
Desmond Phellera

Férfi
Sagittarius Rat
Hozzászólások száma : 340
Age : 63
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2009. Jul. 25.
Hírnév : 56

Karakterinformáció
Rang: Segunda Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Hősvizsga  Cl0te48500/65000Hősvizsga  29y5sib  (48500/65000)

Hősvizsga  _
TémanyitásTárgy: Re: Hősvizsga    Hősvizsga  EmptyHétf. Ápr. 25, 2011 4:39 am

A csontjaimba hatoló hideg meggyőz arról, hogy nincs értelme tovább fenntartani a felesleges külső hatásokat blokkoló állapotot. Kezeimmel megdörzsölöm elfagyni készülő füleimet, valamint átkozom uniformisomat, ami cseppet sem véd meg a hideg ellen. Milyen jó is lenne, ha itt lennének nálam Cephi saját kezűleg kötött, kacsás pulóverja, sálja, kesztyűje és sapkája! Még azzal se nagyon foglalkoznék, hogy kicsit úgy nézek ki benne, mint egy nyolc éves kislány, aki kacsák között nevelkedett, bár bevallom őszintén, nem tiltakoznék, ha hirtelen teremne a semmiből egy nagy kacsafarmom! Surprised
Ahogy a hideg egyre elviselhetetlenebbé válik, úgy kezd eltűnni hidegvérem is, még akkor is, ha tulajdonképpen van bennem egy kevés hüllővér is, már ha sárkány-démon keverék resurrecciónom nézzük. A hideget ennek ellenére gyűlölöm… Csak rossz emlékeim áradatát hozza fel múltammal kapcsolatban, s bőven elég, ha arra a patkány kapitánykára gondolok, aki még egyszerű arrancar koromban késztetett olyan megalázó helyzetre. Azóta többedmagammal visszafizettem azt, mindennek ellenére elégtételt nem érzek, hiszen egyedül még így is kevés vagyok ellene. Bízok azonban abban, hogy egyszer még fordulnak az erőviszonyok, s büszkeséggel fog eltölteni a tény, hogy életét olthattam.
Nem tartom magam műveletlennek, azonban hiába ízlelgetem magamban a szavakat, képtelen vagyok rájönni, mit is jelent az a rébusz. A Mocskos tippje nem nagyon akar működni, hisz hiába várjuk, hogy szétfagyjunk, nem történik semmi. A helyzetre csak rátetőz a tény, hogy még Szőke is sikeresen felbassza az agyam a flegmán odavetett szavaival. Nem azért egyeztem bele abba, hogy eljövök velük, hogy aztán hagyjam magam megfagyni egy jégsivatagban! Én nem fogok egy kibaszott átjáróban rekedve tölteni életem hátralévő részét! Valódi segítséget azonban hiába remélnék, hiszen Szőke nyíltan elfordul tőlünk, s egy fényes villanás kíséretében teleportál el itt hagyva minket ezen az Antarktisz replikán! Remélem, ezek a nyakláncok tényleg működnek és ugyanúgy érzi azt a hideget is, ami engem próbál kikészíteni. Akarom mondani, már rég kikészített, csupán nem voltam hajlandó foglalkozni vele. Még hogy beszélgessek addig is ezzel a mocskos gyökérrel? Pont vele, aki életem legmegalázóbb pillanatait hozta el számomra? Még mit nem… Büszkeségem van elég, épp ezért nem vagyok hajlandó engedni, hogy lealacsonyodjak az ő szintjére. Dacosan fordítok hátat a lassan gondolataiba merülő Sierashinak, kezeimet pedig keresztbe teszem mellkasom előtt, ezzel is próbálva melegíteni testem. Tudjátok, iszonyatosan kellemetlen, ha hollow lyukadon keresztül süvít át a fagyos szél.
A hangos puffanás felkelti érdeklődésem, így mégis hátrapillantok, hogy a póttestéből kimenekülő Yuut láthassam. Csórikám, sajnos ez nem segít, hisz bár én magam sem igényeltem póttestet – melyet kizárólag a karakurai ilyen-olyan akcióimra használok - , épp készülök szarrá fagyni ebben a jeges szelek völgyében. Egyik szemembe lógó hajtincsemen egy kisebb jégcsapot vélek felfedezni, bizonyára egy erős megfázással kell számolnom, ha innen végre kiszabadulok, még akkor is, ha utoljára kilenc évesen voltam beteg, mert elkaptam ikerbátyámtól a bárányhimlőt.
- Akkor most… mi lesz? Hagyjuk magunkat megrohadni? – teszem fel a kérdést a másik itt ragadtnak, bár válaszra nem igazán számítok, s inkább elkezdek gyalogolni a bucka felé, ami egy távoli kaput ígér. Yuusuke pedig vagy követ, vagy nem… El tudja dönteni, mi a jó neki, minden esetre én nem fogok rá támaszkodni a kiutat illetően, lévén ő is pont annyira tanácstalan, mint én. Legalábbis ezt hiszem mindaddig, amíg egy ugyanolyan fényes villanás kíséretében nem hagy magára ő is. Egyedül maradtam, ám bízok abban, hogy ha neki is sikerült eltűnnie, akkor az én időm is eljön hamarosan. Tekintetem mégis az eldobott gyufára vándorol. Szánalmas vagyok, amiért ebben próbálok valami átmeneti megoldást, de jobb, mint a semmi. Talán egy kis pihenésre van szükségem, mielőtt tovább indulok. Éghető anyag pedig van bőven, még ha sokat talán nem is érek el vele. A hullák látványa cseppet sem hat meg, láttam már elég holttestet életemben, bár egy kis kétségbeesés talán mégis költözik szívembe. Szívembe, amit számomra a maszkom prezentál, hisz egy arrancarnak nincs szíve. Hollowként az, amit szívnek hiszel, maszkként materializálódik elfedve minden arcvonásod, a fájdalmas átalakulás pedig olyan erőt biztosít számodra, amit más nem ad meg neked, én pedig mindannyiuk közül a legerősebb vagyok. Most mégis gyenge maradok, hisz még egy egyszerű bara-t is képtelen vagyok ellőni. Keserves próbálkozásom kudarcba fullad, így a Mocskos hátrahagyott pótteste felé görnyedek, melyet egyszerűen megpróbálok felgyújtani a gyufa segítségével. Persze már az első gyufaszálat eloltja egy hirtelen támadt szellő, s magamban szitkozódva próbálkozok tovább, kezemmel eltakarva a szelet. A test kis idő múltával lángra is kap, a hóban némi helyet kerítve magamnak pedig a hogyan tovább kérdéskört ízlelgetem magamban. Egyedüllét, magány… Talán mindig is attól féltem, hogy egyedül maradok. Tény, hogy nehéz engem elviselni, azonban így is rengeteg olyan személyt gyűjtöttem magam köré, akik közel állnak hozzám. Amikor arrancarrá váltam, valamit visszakaptam emberségemből, de máig kétségek közt vergődöm, hogy vajon csak magamra erőltetem ezen érzelmeket ezzel elfedve a bennem tomboló, vérszomjas Bestiát, vagy valódi kötelék fűz hozzájuk. Olyan melegséget kapok tőlük, amit a tűz nem ad vissza. S még ha én sosem támaszkodtam senkire, és inkább én vagyok az, aki arra bíztat másokat, hogy sírjanak a vállamon, és én húzom ki őket a szarból, egyszerűen jó tudni, hogy ott vannak nekem és számíthatok rájuk, ha valami baj van. Talán egyikük se kergetne el a francba, ha azzal állítanék be hozzájuk, hogy szar kedvem van és kéne egy társaság. Talán többet kéne támaszkodnom rájuk, többet kéne bíznom bennük, vagy tudom is én… Csak jó lenne, ha itt lenne valaki. Nem lenne többé egyedüllét, nem lenne többé magány.
Azok közé tartozom, akik sosem mutatják ki az érzelmeiket. Minek? Hogy aztán kinevessenek és menstruáló, érzelgős picsának tituláljanak? Köszönöm, ebből, nem kérek. Ha kell, hát egyedül megyek tovább az úton. Eddig is mindent egyedül csináltam, s mindenem, amim van, saját erőmből értem el. A póttest hamuvá lett, így kicsit jobb állapotban vágok neki másodszor a missziónak. Ugyan nem látom biztosra, de az a hely valahogy kitűnik a többi közül. Az sem érdekel, hogy milyen messze van. Erőt veszek magamon és végigcsinálom, kész, vége, ennyi. Nem vagyok az a fajta, aki megvárja, míg megjelenik a szőke herceg fehér lovon és kimenti a csávából. Még ha tervem valahol hibádzik is, én akkor is végigcsinálom, s nem fog egy apró kis hóvihar megállítani. Karácsonykor így is havat kívántam Las Nochesbe, hát most kaptam bőven.
A jéggé fagyott holttestek közt lépkedve követem a kiszemelt irányt. Fogalmam sincs, mióta sétálok arrafele. Talán csak tíz perc telt el, lehet, órák, azonban mintha évek teltek volna el, mióta betettük a lábunk erre az átkozott helyre. Már jócskán elhagytam a kiinduló pontot, lábnyomaim pedig a friss hó takarja tovább. Csak ki akarok innen jutni, a büszkeség sem érdekel… Kínomban dúdolok egy dallamot, mintha csak ebből a mantrából próbálnék erőt nyerni, azonban ebben a kétségbeesett helyzetben annyira nem lényeges. A cél viszont továbbra is végtelenül elérhetetlen, teljességgel megközelíthetetlen. Fájdalomtól roskadok össze, s a hóba süppedve könyörgöm a sorsnak, hogy legyen már vége. Mindig is igyekeztem úgy élni életem, hogy ne legyenek megbánásaim, s fájó lenne bevallani, hogy megbántam, hogy eljöttem. A hideg azonban nem hagy tovább haladni. A nagy Segunda Espada végzetét pár kibaszott homokbucka hozza el. Végezetül nincs senkim. Egyedül maradtam, a keserves magányban. Mégis kit érdekel sorsom? S kit érdekel, ahogyan keserves sírásba kezdek? Csak a hullák hallják. Talán már én sem.

Vissza az elejére Go down
Masamune Raiden
Daitenshi
Daitenshi
Masamune Raiden

Férfi
Gemini Dragon
Hozzászólások száma : 177
Age : 35
Tartózkodási hely : valahol a bárhol és a semmi között
Registration date : 2010. Aug. 03.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: Juunibantai ex-taichou Saizensen - Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Hősvizsga  Cl0te21500/30000Hősvizsga  29y5sib  (21500/30000)

Hősvizsga  _
TémanyitásTárgy: Re: Hősvizsga    Hősvizsga  EmptyHétf. Ápr. 25, 2011 6:48 am

Fényes villanás. Izzó pátosz szippantotta be a lényünk. Oly átható és erős, hogy egy pillanatra mindenünk átjárta. Egy kicsit vége lett a szenvedésnek és a helyét valami kellemes forró érzés töltötte ki. Ez azonban kevesebb ideig tartott mint remélték, mert aztán valami kegyetlen erő egyenest lerántotta őket. Amit láttak a fényben talán egy olyan dimenzió amit még Soul Societi mellett is kitündöklik a szépségével. Talán a mennyország fénye? Ki tudja, azonban a valóság most egészen másfelé húzza mindhármunk matériáját. S az első dolog amit érzünk, a visszatérő tompa fájdalom, igaz már nem olyan heves, és mindannyian elfáradtunk ebben a lelki harcban. A második dolog, ami az érzékelésünkig eljut a kis kavicsok apró girbe-burba éle. Gonoszan beékelődik a ujjaink közé a mellkasunk és a fülünk alá. Aztán egy új és furcsa érzés kezd eluralkodni mindenkin. Mint egy áramütés úgy szakad fel az első hűs lélegzet. S aztán percekig kapkodjuk a levegőt, mintha épp partra sodortak volna minket egy feneketlen óceán monumentális hullámai. Az igazság nem volt ettől messze. A látásunk homályos volt az elején, s csak a sötétséget mutatta. De az éltető lélegzet után egyre eltűnő fájdalom felpörgette a vért az ereinkbe, s a látásunk csak hamar kitisztult. Na jó az enyém nem...és fogalmam sincs merre hagytam a szemüvegem. Kezemmel óvatosan tapogatózok az már úgy hozzám nőtt hogy a lelkem része. Itt kell lennie valahol. S ujjaim a kavicsok között meg is tapintják a fémes okuláré fülét. S mikor végre az orromra illesztem csodás látvány tárul a szemem elé. Így megkínozva, nem is hittem hogy ez a hely tényleg ilyen gyönyörű. Most teljesen kárpótolva érzem magam. Előttünk egy fodrozatlan ébenfekete víztömeg, s nem is olyan messze a vízből kiemelkedik egy tündöklően fehér torony. Oda vezet első utunk ezen a földön. A víz olyan sima, hogy a csillagok fénye mint megannyi tündöklő bogár fénylik rajta. Olyan sima, hogy azt hinném tudok rajta járni, s a fények hídja ami a lábam elé elér, azért van hogy vezessen. S áhítatomban teszek is egy kísérletet arra, hogy felálljak. De az első lépés után újabb eszeveszett fájdalom hasít bele a hátamba, és mérhetetlenül elkezd kínozni egy fejfájás. Hátamon szép lassan feltépődik a bőr s egy véres csonk vágódik ki, apró vörös színre pettyezve a fekete vizet, s leheletnyire megfodrozva azt. Na erre én se számítottam. Majd megannyi tűként nőnek ki a csonkból a tenyér széles és kar hosszúságú fekete tollak. Az árnyak a vízről s a repedésekből pedig a bőrömre kúsznak s összefonódnak mint egy leheletnyi sötét szövet. Most jövök rá hogy eddig tök pucér voltam. De pironkodni vagy bosszankodni nincs időm. Térdre rogytam a fájdalomtól s mindenem remeg, mire véget ér az újjászületés minden faktora, halkan zizzenek a szárnyaimon a tollak, mert hogy az is remeg. Érzem köztük az éj hűsét. Még egy kicsit úgy maradok. Remélem vége... ennyi volt. Majd ügyetlenül megint feltápászkodom és próbaként kinyújtóztatom új tollas végtagjaimat. Oldalamon az övembe tűzve barátságosan a bőrömhöz nyomódik a két tonkard. Eztán hátranézek a többiekre akiket az imént köpött ki az átjáró. Meglepetésemre Slarin érkezett utoljára. Bár sokáig nem nézem <.<... érthető okokból. Inkább vissza fordulok a csodás látványra, magam előtt. Érzem a sejtjeimbe pezsgő erőt. a kitöltő anyag kellemes nehézségét. Tényleg élek. Nehéz volt ezt felfognom annyi idő után. Kellemes- kellemetlen érzés. Tudtam hogy meg tudják csinálni, egy fikarcnyi kétségem nem volt. Remélem most azért egyből nem esnek nekem, az Ezüst Torony lábánál. El kell oda jutnunk. S onnan indul majd igazán a küldetésünk. A legjobb az, hogy igazából nem fogunk kitűnni a tömegből, még így átváltozva sem. De azért kicsit mókás lesz. Bár szörnyen kíváncsi vagyok, az illem megkívánja, hogy míg végig le nem zajlik a reinkarnálódásuk addig ne forduljak meg, mert óhatatlanul többet látnék, annál mint amit mutatni szeretnének. S egy újabb az élettel járó kellemetlenség tudatosul bennem, ahogy a gyomrom értésemre adta, hogy éhes vagyok. Nem is csoda, amennyit küszködünk ide jövet.... >.>. Elvileg a torony környékén egy hatalmas város terül el. Ha bejutunk, akkor biztos nem maradunk éhen, bár az én zsebem teljesen üres. Ez érdekes lesz azért. Itt állok, mint valami letűnt kor utolsó borús mementója, s nagyot sóhajtok. Még is valahogy megkönnyebbültem, a lelkem szinte súlytalan ehhez képest, még is olyan könnyűnek érzem magam... fura. Vajon milyen meglepetéssel szolgál még a számomra. S mintha csak gondolnom kellett volna erre, a fodrozatlan tengeren egyszerre egy lágy fodor sétált végig, mint valami tünékeny kis varázslat. Aztán a szél apró hullámokat kezdett el korbácsolni, s a víz az ujjaimhoz ért majd visszahúzódott. Elindult az idegenvezetőnk... bizony. A tenger sárkánya, kíváncsi vagyok milyen arcát fogja mutatni nekünk. Ember lesz e vagy bestia... remélem nem esz meg minket azonnal. A víz sötét felszínét egy kékes taraj töri át, mint valami hatalmas tengeri kígyó háta, sejtelmesen eltűnik. Majd a víz fodrai egyre közelebb érnek. S pár méterre tőlem egy halvány kékes fényjelenség közepette a vízre tükröződő csillagok fényéből összeáll egy ember. Illetve nem is ember, csak a teste emberi most. Ő a tenger sárkánya. Minden vizek ura, közel s távol, a királynő leghűbb szolgája és legbátrabb lovagja.
Hősvizsga  Theneverendingstory1


Hősvizsga  Betta2_by_sandara_d318lqc_jpg
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Hősvizsga  Cl0te68000/100000Hősvizsga  29y5sib  (68000/100000)

Hősvizsga  _
TémanyitásTárgy: Re: Hősvizsga    Hősvizsga  EmptyHétf. Ápr. 25, 2011 6:42 pm

Kellemesebb volt a megoldás utáni pillanat, mint ahogy azt remélni mertem volna, legalább a forróság miatt minden fagyos testrészem kiengedett. Természetesen nem sokáig élvezhetem ezt az állapotot, mivel itt az összes jó dolognak pillanatok alatt vége szakad, csupán a kínzás és a szenvedés tart egy örökkévalóságig. Fogalmam sincs, hogy milyen dimenzió várhat a túlsó oldalon, de az előbbi átjárónál csak jobb lehet. Bámészkodni sincs időm, rögtön zuhanni kezdek, nem kis rémületet előidézve ezáltal szerény személyemben. Szerencsére egyfajta érzéki csalódás ért, mivel a becsapódás elmarad, ám mégis földet érek. Bőrömbe ezernyi kavics fúródik, ami amúgy nem zavarna túlságosan, ha nem lennék tök meztelen. Igazából nem érdekel túlságosan a helyzet zavarba ejtő mivolta, sokkalta inkább próbálom elfeledni a tompa fájdalmat, ami még mindig átjárja csontjaimat. Szemeimet kinyitva először a nagy büdös semmi tárul látószerveim elé, melyeket mintha most tártam volna ki először. Homályos, életlen kép, fókuszálni is nehezemre esik. Lassú mozdulatokkal kényszerítem magam négykézlábra, miközben minden létező jelenséget szidok, ami csak a kezem ügyébe kerül ezen a sóderhalmon. Akcióm igencsak kielégítően halad, ilyen iramban akár öt percen belül képes is leszek lábra állni, azután csak valami ruhát kell majd még újítani, hisz’ nem akarhatom, miszerint Sla-chan csak egyetlen pontra koncentráljon a testemen, mialatt ezernyi veszéllyel küzdünk meg. Valójában értetlenséggel tölt el, valamint mulattat a helyzet, az arrancar igazán beadhatná már a derekát, akkor legalább már nem csak ködös feltételezésként élne az együttlétünk fogalma. Ezzel egyidejűleg villan be a tény, hogy ha jómagam egy szál Ádám-kosztümben érkeztem, akkor feltehetőleg a nő is hasonlóképp érkezik meg hamarosan.
Látásom kezd kitisztulni, ezért arcomon kaján mosollyal várom megjelentét, amire rövidesen sor is kerül, ellenben nem láthatok egyetlen selymes bőrfelületet sem. A semmiből jött kardmarkolat olyan erővel vág tarkón, aminek köszönhetően ismét összerogyok, kezd elegem lenni ebből a csetlésből-botlásból. El kell telnie egy bizonyos időintervallumnak ahhoz, hogy észrevegyem, az esti szél már nem cirógat alul, ráadásul térdeim sem jajgatnak, amikor az aprócska kövekből kirakott szőnyegen kell számomra támasztékot nyújtaniuk. Gönceink Velünk születtek újjá, amin nincs is semmi meglepődni való, mivel azok is lelkünk részei, bár kíváncsi lettem volna a történések menetére, hogyha nem hagyom hátra szerencsétlen póttestem, ami azóta már biztos atomjaira fagyott szét. Mivel ez ingyen kukkolásról lemaradtam, ezért inkább a támadó tárgy felkutatásába kezdek. Dotonryuu-t nem nehéz észrevenni, mivel gyémántból készült pengéje már távolról magára vonja a figyelmet. Nem vágom, hogy miért van a Bankai-formájában, amikor egyetlen szóval sem szólítottam, másrészről pedig nem is lettem volna rá képes, lévén minden erőm le volt korlátozva az átjáróban. Kapva kapok az alkalmon, ám legnagyobb csalódottságomra még mindig nem vagyok képes a lélekenergia érzékelésére, így feltehetőleg további képességeim sem működnének száz százalékos szinten. Töprengésem muszáj megszakítanom, mivel látóterembe beúszik egy madárember, akiben ismerős személyt vélek felfedezni. Vonásaimat indulat felhőzi el, ahogy egyetlen mozdulattal állásba lököm magam, s emberi képességeimhez mérten sebesen indulok el felé. Nem érdekel se a táj, se a további akadályok, most csak egyetlen cél lebeg előttem. Eltörni ennek a szemétnek az orrát, ami ugye nem sikerült Sla-channak.
- Rohadj meg! – kiáltok fel figyelmeztetésképpen, aztán repül is az ököl, egyenest a képébe. Nos, ez mind szép és jó, mivel egy tökéletesen kivitelezett jobbegyenest tudtam prezentálni, már csak azt felejtettem el, hogy a medálok által még mindig össze vagyunk kötve. Fájó testrészeim táborába így csatlakozott az orrom is, melynek vérzését összecsippentve próbálom megállítani. Egy marha vagyok, de kétségtelenül megérte a dolog. Hiába volt tisztában képességeinkkel, mégse hagyhatja hátra a társait, csak mert feltételezése szerint úgyis megfejtik azt az ostoba rejtvényt. A hatalmas intelligenciája ellenére akkora hülyeséget csinált, mint egy ház. Hogy legyek képes megbízni egy olyan személyben, aki különösebb gondolkodás nélkül hagy hátra egy szorultabb szituációban, csupán mert számára nem okozott az nehézséget. Egyetlen ok miatt nem választottam még el a fejét a nyakától, ez pedig nem más, minthogy akkor egyúttal magamnak is véget vetnék, ehhez pedig egyelőre még nem fűlik a fogam. Továbbra is mérgelődve szedem össze elejtett lélekölőm, amit rövidesen fel is erősítek Hisou Karite mellé, habár saya híján elég furcsán csüng ott. Az éhséget csak zavaró tényezőként könyvelem el, tekintetemet végighordozom a környéken, mert eddig ez érthető okokból kimaradt. Gigászi fehér torony, körülötte bizonyosan város is található, ott majd szerválhatunk valami étket, viszont Nálam egy lyukas garas sincs, szóval ez mindenképp érdekes lesz. Egy tengerpartra érkeztünk meg vagy legalábbis valami nagyobb vízmennyiség közelébe. Alig ér véget megfigyelésem, máris háborogni kezdenek a habok, s egy hatalmas tüskékkel tarkított hát is előkerül a mélyből. Ebből egy életre elég sushit tudnék csinálni, nem vitás! Már indulnék is meg, hogy elképzeléseimet átültessem a gyakorlatba, amikor a lény eltűnik, helyette némi lézershow kíséretében egy férfi szambázik elő. Biztos Ő a helyi halőr, rögtön leadom a rendelésem, csak jöjjön hallótávolságba!
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Desmond Phellera
Espada
Espada
Desmond Phellera

Férfi
Sagittarius Rat
Hozzászólások száma : 340
Age : 63
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2009. Jul. 25.
Hírnév : 56

Karakterinformáció
Rang: Segunda Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Hősvizsga  Cl0te48500/65000Hősvizsga  29y5sib  (48500/65000)

Hősvizsga  _
TémanyitásTárgy: Re: Hősvizsga    Hősvizsga  EmptyKedd Ápr. 26, 2011 4:02 am

Ugyan szívósságom eddig megrendíthetetlen volt, a magány s a hideg teljesen kikezdett. A megtörés megtörtént, örülhettek. Legmerészebb álmaimban sem gondoltam volna, hogy ez a kulcsa annak, hogy kikerüljek erről az átkozott helyről. Talán ha még egyszer neki kéne futnom, a megoldás kulcsa sem segítene, hisz már nem lennének olyan őszinték a könnyek.
Hagyom, hadd ragadjon magával a vakító fény, ennyi szenvedés után pedig már édes mindegy volt nekem, hogy hova jutok és milyen áron. Újjászületés… Tisztában vagyok a fogalom jelentésével, még ha nem is nézik ki belőlem, nagyon is érdekelnek az idegen kultúrák és vallások, és szeretem elemezni, hogy egyes népeknél mit is jelent a fogalom. S ha engem kérdeznek, hogy vajon milyen érzés lehet, pont azt tudnám felelni, ami most, ebben a pillanatban is történik velem. A pillanatnyi, kétségbeesésem felváltó nyugalmat még több fájdalom követi, ám nem tehetek semmit, csak tűrök, tűrnöm kell. A legrosszabb talán a hátamat széthasító szárnyak keletkezése, amit már csak azért is furcsának tartok, mert nem emlékszem arra, hogy resurrecciónomba szerettem volna váltani. Arra sem emlékszem, hogy az átváltozás ilyen fájdalmas lenne, hisz ezt általában transzban végzem el, viszont nincs más választásom, muszáj vagyok tűrni, míg vége nem lesz. Ujjaim meghosszabbodott karmokban végződnek, amik önmagukban is elég fegyvernek bizonyulnának, azonban a puszta kezes harcmodor nem jellemző rám, s jobb szeretem kardomat forgatni jobbomban. Bőröm itt-ott vöröses pikkelyektől válik csúffá, s ugyan feltűnik pillanatnyi meztelenségem, tenni úgy se tudok ellene.
Az átváltozás és az újjászületés véget ér, talán pár percig eszméletlen is voltam, igazából nem tudom. Arra eszmélek fel, hogy egy kavics felsértette tenyerem, ezért félig még mindig bágyadtan emelem fel kezem, hogy kicsorduló vérem piszkálhassam meg. Idő közben valahogy ismét teremt ruha rajtam, ugyanolyan fehér, mint az arrancar uniformisom, csak valamivel talán megtépázottabb. Legalább takar, de valahonnan kénytelen leszek szerezni egy másikat is. Nadrágom szára – mert nincs az az Isten, amiért én szoknyát vennék fel – kicsit rongyos ugyan, de ez legyen a legkisebb bajom. Megdörzsölve szemeim tápászkodok fel, s nézek végig az elénk terülő tájon. A tenger... Bizonyára nem a Japán partokon vagyunk, ugyanis a város egyáltalán nem hasonlít semelyikhez, amit ezelőtt láttam. Körülbelül azt az izgalmat érzem, amikor Atlantiszba indultam a Sors Dárdájának egyik darabjáért, amit persze ez a kis mocsok ellopott tőlünk, amikor Mi dolgoztunk meg érte, nem pedig ő.
A vízhez közelebb araszolok abban a reményben, hogy egy arcmosás majd helyreráz és visszaadja régi önbizalmam. Még mindig remegek, és nem azért, mert hideg lenne. Nincs az a pénz, amiért bevallanám, hogy megviselt az „utazás”, büszkeségem túl nagy annál, de lehet, nem kerüli el a másik kettő figyelmét, hogy még mindig úgy szipogok és dörzsölöm óvatosan a szemeimet, mint egy kisgyerek, aki elvesztette a szüleit a nagyvárosban. Fájdalmam megtartom magamnak, és inkább egy nagyot merítek a tenger vizéből, hogy lemossam a könnyeket arcomról. Valamiért sokkal könnyebbnek érzem most magam, mintha egy hatalmas nyomás alól szabadultam volna fel.
A víztükörbe pillantva azonban lélegzetem is megáll, mikor tükörmásommal találom szembe magam. Még így is egy perc konstans stírölés után esik le, hogy hollow lyukamnak nincs nyoma, valamint maszkom maradványai is eltűntek. Nem hiszem, hogy Vasto Lordévá váltam volna, pedig szép lenne, azonban sehogy sem érzem magam erősebbnek, inkább meglepően… emberinek. Felsértett kezem ismét megvizsgálom, és már kezdem furcsának érezni, hogy egy egyszerű és sima kavics volt az, ami egy kisebb sérülést okozott nekem. Hierrom eltűnését az új világ számlájára írhatom fel, a tény pedig, hogy sebezhető vagyok, egy kevés aggódással tölt el. Ugyan az én hierrom sem átvághatatlan, talán minden espada közül az enyém a legerősebb és legvastagabb, még a gyengébb kapitányok támadásait is könnyűszerrel verem vissza vele úgy, hogy tulajdonképpen semmit sem csinálok. Arcom maszktalan látványa feleleveníti bennem azt a napot, amikor Aizen adjuchasból arrancarrá változtatott. Hosszú évtizedek után láthattam először újra arcom. A saját arcom, amit az örökös küzdelemben már teljesen elfelejtettem. Hisz vagy a maszk fedett, vagy az ellenségem vére.
Hitetlenkedve simítok végig hajamon keresve azt a két pontot, ahonnan most szarvakként kéne kitüremkednie maszkomnak, ámde nem találom. Azonban a torkomban érzem szívem dobbanását. Lélegzek, élek, mármint igazán, mint egy ember. A hatalmas, megtépázott szárnyak s oldalamon fekvő katanám valahogy mégis azt jelzik, hogy azért nem változtam teljesen emberré. Valami még mindig hollow létemhez köt, még akkor is, ha mellkasomra nem tereli a figyelmet a tátongó üresség, s még ha fejemen nem is éktelenkedik csontos maszk.
Az idillből éles fájdalom hoz vissza; mindeddig nem igazán foglalkoztam azzal, hogy a másik kettő mit bohóckodik itt. Az ütéstől kicsit hátratántorodok, orromból pedig vér kezd folyni. Bizonyára az az idióta eltörte a Szőke orrnyergét, azt pedig elfelejtette, hogy én is itt vagyok. ¬.¬
- Még hogy ő rohadjon meg? Mindketten rohadjatok meg! – állok fel sérült orromat markolászva, másik kezembe pedig néhány kavicsot veszek, melyek tökéletes eszközök lesznek idegbetegségem levezetésére. Kijár nekem a hiszti, megérdemlem, és ők is megérdemlik azt, amit kapni fognak!
- Elhurcoltok ebbe a béna MMO-ba, oké… Elviseltem a Mocskos képét, hajlandó voltam felvenni a kibaszott nyakláncotokat, aztán hagytok megrohadni abban a nyüves hóviharban! Majdnem meghaltam! Tiiii, ti alávaló, nyavalyás csicskák! Tudjátok, milyen érzés volt órákon, talán napokon át gyalogolni abban a jégsivatagban? Tök egyedül voltam, de neeem, nehogy véletlenül segítsetek a kurva megfejtéssel, olyan nehéz lett volna kinyitni a szátokat, hadd röhögjünk a hülye Espadán, mi?! Rohadjon meg a hóban, csináljon tábortüzet magának egy póttestből, dögöljön éhen, és kit érdekel, ha halálra fagy, mi? Tudjátok mit? Rohadjatok meg mindketten… Ott hagytok egyedül… Erre kijövök onnan és betöritek az orromat… Utállak titeket! – dobálom meg kavicsokkal mindkettőt, ahogyan rájuk zúdítom panaszom áradatát. Nem vagyok hisztis, jó? Most csak úgy, csak úgy jött… Elegem van belőlük, elegem van ebből az egészből, és az sem érdekel, ahogyan az én fejemen is koppan a sok-sok éles kavics. Hátha eltalálom a hülye Szőke szemüvegét, vagy épp a másik Mocsok pofáját…
Az idő közben sárkányból ember formájúra vedlő alakot is sikerül véletlenül eltalálnom egy közepes méretű kaviccsal, aztán remélem, nem lesz dühös, most valahogy nagyon nincs kedvem feltérképezni azt, hogy vajon mennyi erőm maradt meg az eddigiekből. Egyúttal arra viszont tökéletes, hogy végre próbáljam lehűteni magam, bár még mindig bőghetnékem van ettől az egésztől. Most az egyszer megmenekültek… Aztán ne számítsanak arra, hogy egy jó szót is szóljak hozzájuk a továbbiakban. >.>

Vissza az elejére Go down
Masamune Raiden
Daitenshi
Daitenshi
Masamune Raiden

Férfi
Gemini Dragon
Hozzászólások száma : 177
Age : 35
Tartózkodási hely : valahol a bárhol és a semmi között
Registration date : 2010. Aug. 03.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: Juunibantai ex-taichou Saizensen - Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Hősvizsga  Cl0te21500/30000Hősvizsga  29y5sib  (21500/30000)

Hősvizsga  _
TémanyitásTárgy: Re: Hősvizsga    Hősvizsga  EmptyHétf. Május 02, 2011 4:50 am

A Sötét tenger újra rezzenéstelen. Yuusuke csakhamar elég erőt merít amivel nekem ront. Nem ellenkezek, elég nagy akaraterő kell ahhoz, hogy ne térjek ki, főleg mert tudom, hogy minden különleges képesség nélkül is elég erő van a karjaiba.
- Rebéleb bost elégedett bagy- mondom ahogy fél kezemmel újra helyre rakom a csontot.
- Ahh...- fújom ki a levegőt, ez jobban fáj mint emlékeztem rá >.<. Szegény Slarin-chan éppen most ál helyre és mire feleszmélek olyan rák vörös színt ölt az amúgy alabástrom színű arca hogy öröm nézni. Mérgében kavicsokkal dobál meg mindkettőnket.
- Ha elmondom, mi a megoldás, sosem lettetek volna elég őszinték... és az akaratok végig felülbírálta volna a szíveteket és ott fagytok meg!- védekezek felemelt kézzel >.<.
- Ne haraguuudj >.< !- A magam részéről én kiszemeltem a kis szigeten álldogáló magányos pálmafát, hogy a kavicsok azt találják el ne engem. Most olyan őszinte, heves, viharos, tobzódik mint egy igazi vihar. Nagyon jól áll neki, úgy értem, így sokkal jobb, mint azzal a fapofával és a vértelen arcával. Szóval így nézett ki ember korában. Hálás vagyok hogy így láthatom.... Ami azt illet még Yuusuke is sokkal szimpatikusabb így. No de sok agyalásra nincs idő mert a fa bunkerem mögül érdekes jelenségre leszek figyelmes. A vízből kibukkanó kékbe öltözött férfi a víz felszínén járva megtorpant és őszintén csodálkozott a kis összetűzésünkre, sőt még a szája elé is kapta a kezét meglepett döbbenetében. Aztán...

Slarin

Már vagy fél marok követ eldobáltál a srácokra, akik kénytelen kelletlen védekezni kényszerültek ellened, mikor valami megakaszt ezen tevékenységben. Az orrod még mindig fáj, és egy kicsit még vérzik is mivel úgy fölhúztad magad hogy a szíved a torkodban dübörög a haragtól. A düh szinte átizzik a szíveden, és jó érzés. El is felejtetted milyen intenzív tud lenni. S ekkor egy hideg kéz simul rá a válladra. Kellemesen hűvös, eső illatát érzed, és mintha mindenhol szél simogatná a bőröd. A kéz puha, selymes és kellemes súly úgy hat mint egy erős nyugtató.
- Csss kisasszony, mérged tartogasd az ellennek...- súgja mély lágy hangján, melyet mintha több felőle hallanál. S a kéz majd hidegen a válladon pihent most a kezed alatt előre csúszik s a hasadon összeér majd egy lágy húzást érzel hátrafelé. Egyáltalán nem erőszakos, sőt valahol jól is esik most a gyengédség. A hasad felől egy kellemes hűvösség kezd el szétáradni a testedbe, mintha a tenger ringatna el, s a fájdalom azonnal enyhülni kezd. Az ölelés finomsága olyan hirtelenül ért, olyan rég volt, mikor valaki önzetlenül tett veled ilyet hogy véletlenül elfelejtesz ellene ellenkezni. Megdöbbenve tapasztalod, hogy az orrodból már nem folyik vér és ami ott volt az is eltűnt. Majd elenged, s a keze ahogy hátralép mögötted, finoman hátrasimítja a tincseket haragvő arcodról. S ahogy hűvös bőre végigvonul a homlokodon, lesimítja róla a mérges árnyakat és ráncokat is. Az egész alig tartott fél percig, de te még mindig megkövülten állsz amikor a férfi ellép melletted és oldalról rád néz. Azokkal a mély óceánszín szemeivel, s minden békétlenséged elillan, talán még a félelmeid és a kételyeid is távolra futnak most. Morcosan tekint, homlokán a szemöldöke közt durcás ráncok sötétlenek.
- Mit képzeletek... hogy mertek bántani egy hölgyet? Tudjátok meg, hogy ez nem úriemberhez méltó!- csattan fel ahogy kissé Slarin elé áll védelmezően és kezét a kardjára illeszti. Körülötte állandóan leng a szél. Kardjának tokja mintha ezüst pikkelyek borítanák.
- Én vagyok a tenger sárkánya, és most kard ki kard, mert nem tűröm az ilyesmit. Ha alázatosan bocsánatot kértek a kisasszonytól talán kegyes lesz és megbocsát!- mondja őszinte átéléssel. Slarin érezheti, hogy a furcsa idegen vér komolyan gondolja a dolgot. Masamune pedig lelöki az őt szorongató Yuusuke-t magáról. Kijön a fák takarásából, már ő se vérzik és ő is meggyógyult.
- Ne haragudj Slarin.- mondja a "Szőke" őszintén csillanó okuláréjának fény mögül.
- A ti érdeketeket néztem...a feladat sokkal nehezebb lett volna, ha megmondom mit kell tenni, mert akkor ellenkeztek. - folytatja tovább s mikor véget ért a mondandója alázatosan fejet hajt. A sárkány kicsit felvonja a szemöldökét, s bal kezét mely nincs a fegyveren a csípőjére illeszti.
- Lám lám... a vérem van a nyakatokban. Akkor ti lesztek országunk megmentői...- kommentálta. Teljességgel ignorálva a kapitány őszinte bocsánatkérését, s gonosz csúnya szemeket meresztet a másik férfinak mintha várna valamire. A sárkánymég hozzáfűzte.
- Múltkor is valami holdkóros kalapos fickó járt itt...azt hittem annál rosszabb nem lehet, de tévedtem... persze nem kegyedre céloztam ^^. Ön teljesen jogosan van felháborodva, ahogy én!- néz vissza a sárkány megint csúnyán Yuusukere. Az emberbőrbe bújt bestia kihúzott háttal felszegett fejjel büszkén áll, mint a legendák korainak lovagjai. S csak a hölgy egyetlen szavára vár, mintha egy végrehajtási engedélyt kérne.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Hősvizsga  Cl0te68000/100000Hősvizsga  29y5sib  (68000/100000)

Hősvizsga  _
TémanyitásTárgy: Re: Hősvizsga    Hősvizsga  EmptyHétf. Május 02, 2011 5:45 am

A csalódottság és a harag különös keverékével méregetem továbbra is bosszúsan a megjelenő lényt, aki első gondolatommal ellentétben mégsem a halakra vigyáz. Halántékomon egyre jobban lüktetni kezd az úgynevezett dühér, amin az sem változtat, hogy egyre-másra koppan némi kavics a tarkómon. Nem tudom Rám miért dühös Sla-chan, amikor fogalmam sincs milyen módon jöttem rá a megoldásra, csupán megtörtént, s mielőtt még bármit is reagálhattam volna, rögtön eltűntem a fagyos pokolból. Másrészről semmi joga nincs kiborulni, tudtommal ellenségnek tekint, sőt még annál is alantasabb dolognak, szóval örüljön, amiért még nem ízlelte meg a pengémet. Az újonnan jött bájgúnár hatalmas májernek képzeli magát, csak úgy elkezdi taperolni az Én területemet, mintha mindig is világi jó barátok lettek volna az Espadával, holott bizonyosan most találkoztak először. Mindenesetre annyit sikerült elérni az egésszel, miszerint orromból már nem folyik a vér, mondjuk az amúgy is hamar elállt volna, mivel szerencsére saját magamnak nem törtem el. A férfi irritáló stílusa csak még feljebb nyomja bennem a pumpát, ezer örömmel csúsztatom jobbomat lélekölőm markolatára, egy ilyen gyökeret még emberként is pillanatok alatt felkockázom, legyen akármekkora is az arcra. Először mindenképp a kezeit fogom levágni, amikkel olyan helyeken kotorászott, ahová egyedül csupán Nekem lenne jogom nyúlni. Természetesen az arrancar erről nem így vélekedne, de hát kit érdekel most ez?! A 12. osztag kapitánya bezzeg rögtön ugrik az idegen felszólítására, ellenben jómagam inkább felemelem balom, s úriember módjára beintek a gyíknak. Mivel Mi vagyunk ennek a tetves helynek az önkényesen kinevezett megmentői, úgysem lenne képes kárt tenni bennem, ráadásul a „kisasszonynak” is baja esne, ha komolyabb sérülést okozna. Patthelyzetben van, Engem viszont semmi sem tart vissza.
- Akkor elő azzal a szablyával, ne csak a szád járjon! – horkantok fel megvetően, gyémántkardomat pedig egy laza pördítéssel máris előtérbe helyezem. – Egyetlen ujjal sem nyúltam a hölgyhöz, a szar bizsujaidnak köszönheti, hogy megérezte azt az öklöst, amit a vörösnek osztottam ki az előbb. Ezen megvilágításból vizsgálva a dolgot az egész a Te hibád, így nincs más választásom, megleckéztetlek. Hihetetlen, minden dimenzióban megtalálnak a gyökerek…
Utolsó mondatomat már inkább csak magamnak motyogom, miközben egy lazább kezdőállást veszek fel. Kénytelen leszek elsőnek támadni, mivel ez a valami biztosan nem fog kezdeményezni, ahhoz túlságosan is jólnevelt. Slarint kell még valamilyen módon eltávolítanom az útból, igazán a szívemre venném, ha véletlenül kettémetszeném egy figyelmetlen pillanatomban. Rövid időn belül rá kell jönnöm a zavaró tényre, mely szerint a villámtáncot képtelen vagyok használni, így igencsak lecsökkent a sebességem, azonban ez még nem ad okot a pánikra. Érzem a lélekenergia áramlását az ereimben, szóval feltehetőleg képes vagyok különböző energiaalapú-technikákat létrehozni, így már csak az a kérdés, hogy mekkora reiatsu-mennyiséget emésztenek fel. Nos, ezzel azt hiszem ráérek később is foglalkozni, nem várakoztathatom meg ellenfelem. Szerencsére jó fizikai állapotnak örvendek, ezért még ebben az esendő emberi testben is nagyobb gyorsaságra tudom késztetni végtagjaimat, mint ahogy az megszokott lenne egy halandótól. Egy alulról indított keresztvágással próbálkozom, mialatt megpróbálok beférkőzni a Segunda, illetve az ismeretlen közé. Hárítás esetén egy félfordulattal térnék ki jobbra, miközben kellő lélekenergiát gyűjtenék egy kidou létrehozásához. Elmémen a pillanat tört része alatt villan keresztül a „Hadou 63: Raikouhou!”, aminek hála üres tenyerem aranyszín felvillan, azután elektromos kisülések egész armadája villódzik ide-oda. Tervem nem más, mint kezemet a mellkasára helyezni, majd egyszerűen átlőni, mint egy egyszerű próbabábut. Elég magas szintű démonmágiát alkalmaztam, legyen akármennyire is erős, ebből képtelen lesz sérülés nélkül kikeveredni.
Sikertelenségem esetén megpróbálnék néhány nagyobb szökkenéssel távolabb kerülne, Dotonryuu-t pedig mindvégig a testem előtt tartanám féloldalasan, nehogy véletlenül becsússzon egy nem várt döfés vagy valami. Kétségtelenül szövetségesként kellene kezelnem a tenger sárkányát vagy mit, ellenben nem fogok annyira nyalizni és ugrani minden szavára, Masamunéval ellentétben. Az önbecsülésem mindennél fontosabb, s ezen a világok között való ugrálás sem változtat semmit.
- Van rendes neved is, hüllő? – teszem fel a kérdést gúnyosan, fegyveremet még mindig fenyegetően tartva, legyen ellenségem sérült vagy sem. – Szeretem tudni a legyőzöttek nevét, legalább van mit a sírkőre írni. Viszont a bemutatkozásod miatt inkább egy angolnára asszociálnék, ha a tengerparton meglátnám a feliratot.
Eszemben sincs jópofizni ezzel a szerencsétlennel, a segítsége nélkül is simán elboldogulok, már amúgy is tudom, merre kell menni. Az úgynevezett társaimat persze muszáj vagyok magammal cipelni, pedig egyértelműen hátráltatnak mindketten. Mit nem adnék most, ha egy Daitenshi az oldalamon harcolna!
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Desmond Phellera
Espada
Espada
Desmond Phellera

Férfi
Sagittarius Rat
Hozzászólások száma : 340
Age : 63
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2009. Jul. 25.
Hírnév : 56

Karakterinformáció
Rang: Segunda Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Hősvizsga  Cl0te48500/65000Hősvizsga  29y5sib  (48500/65000)

Hősvizsga  _
TémanyitásTárgy: Re: Hősvizsga    Hősvizsga  EmptyHétf. Május 02, 2011 7:10 am

Még hogy nem érdemlem ki? Épp ez az, hogy csak én érdemlem ki! Tudjátok mit? Leszarom, mit gondolnak! Azt csinálok, amit akarok, és jogom van megtorolni mindazt, amit csináltak velem! Kiélvezem, ahogyan a kavicsok koppannak a fejeken, Szőke pedig jól teszi, hogy menekül. Biztos érzi a határtalan szeretetemet, amit iránta táplálok. Mondjuk teljességgel megérdemli, úgyhogy ja, rohadjon meg a pálmafája mögött úgy, ahogy van! Biztos vagyok benne, hogy ezt egyiküknek sem fogom elfelejteni, bár jobban belegondolva esélyes, hogy pár röpke óra duzzogás után megengedném, hogy kiengeszteljenek kajával. Megmagyarázhatatlan okból kifolyólag ugyanis a gyomrom az éhségtől rándul össze, és valamiért nem azt az éhséget érzem, mint amit hollowként éreznem kéne. Hiába gondolok különböző, zamatos lelkekre, lidércekre, vagy éppen shinigamikra, egyszerűen ódzkodok a gondolattól, hogy ismét lealacsonyodjak arra a szintre, hogy azt az életmódot folytassam.
Dühödt csapkodásomból egy semmiből jött ölelés ránt ki. Szinte teljesen megfeledkezem az emberformát öltött sárkányról, mintha olyan tök hétköznapi dolog lenne, és minden utcasarkon tanyázna egy-kettő belőle, az meg végképp nem zavar, hogy néhány pillanattal ezelőtt épp sikerült képen találnom egy közepes méretű kaviccsal.
Elhidegült nőszemély vagyok, aki egyszerűen nincs hozzászokva az érintéshez. Engem nem szoktak megölelni, legfeljebb én magam pátyolgatom egy-egy buksismi kíséretében azokat, akik szerintem a védelmemre szorulnak. Most azonban én vagyok a gyengébb fél, akinek támogatásra és megértésre van szüksége. Talán a sokk hatása, talán más miatt van, de megmozdulni is képtelen vagyok. Kezemet, melyet azért emeltem magasabbra, hogy lehántsam magamról a sárkányt, megadóan leeresztem, valamint fejem is lehajtom hagyván, hogy tovább öleljenek. Hiányzó gesztus, arrancarként pedig valahogy képtelen voltam értékelni, még akkor is, ha túl emberi voltam. Most pedig túl hollow vagyok egy közönséges embernek. A markomban szorongatott kavicsok a földre hullanak, de nem igazán foglalkozok tovább a bosszúmmal, egyszerűen engedem, hogy a melegség teljesen átjárjon. Rég éreztem magam ennyire nyugodtnak. Az állandó küzdelem miatt észre se vettem, hogy mennyire kikészültem. Egyszerűen elvesztettem önmagam.
A fizikai sérüléseim ugyanolyan nyomtalanul tűnnek el, mintha soha nem is léteztek volna. Fellélegezni azonban nem tudok, még sem vagyok képes egyik pillanatról a másikra visszavenni szokásos arcom. Nem vagyok hozzászokva, hogy így kezeljenek, s önkéntelenül is René jut az eszembe a csávóról, hiszen ő szokott kisasszonyozni meg hasonló beszédeket lenyomni.
- Öhmm… Izé… Jó, hát na, csak… Olyan izé volt… – vakargatom idegesen a tarkómat és méregetem elvörösödött fejjel a földet, miközben kicsit szárnyaimat is megmozgatom, bár azt is inkább kínomban. Tudjátok, mint amikor valaki idegességében egyfolytában az ujjait tördeli, vagy éppen a tollával játszik. Hasonló a helyzet, csak én éppen a szárnyaimat lengetem. Aztán az arcomból kiszökik a vér, amikor meglátom a pálmafa mögül előbújó Szőkét, akinek sajnos kénytelen vagyok igazat adni. Ez persze nem jelenti azt, hogy megbocsájtok neki, úgyhogy egyenlőre elégedjen meg azzal, hogy hátat fordítva neki teszem keresztbe karjaimat. Így legalább nem látni az ismét elvörösödő búrámat. Hogy mit motyogok, abból szerencsére egy szót nem érteni, legalábbis remélem, hogy egyikük se tud spanyolul, különben elég nagyot szívok.
Ami meg a Gyökeret illeti, az a gyík totál feleslegesen keresi megint a balhét. Nem igazán figyeltem oda a sárkány szavaira, túlságosan el voltam foglalva saját kis világom rendbetételével, de azt nem fogom hagyni, hogy már most hülyét csináljon belőlünk. Engem aztán nem éget, úgyhogy kénytelen vagyok én magam bolondot csinálni belőle. Mindent vagy semmit alapon kísérlem meg akciómat, márpedig én nem fogom hagyni, hogy ez a köcsög itt pattogjon nekem, mint egy bolha. Azt a pillanatot ragadom meg, amikor épp megpróbál kiszambázni mellettem, lábamat pedig lendületből indítom meg felé, hogy siker esetén egy jó nagyot rúgjak bele a bokájába, hadd fájjon.
- Jól van, a kisasszonynak elege van… A hüllőket meg hagyd békén, félig én is az vagyok. >.> – rivallok rá remélve, hogy sikerül elérni, hogy elhasaljon a földön. Ezt az egy alkalmat találom viszont egyetlen esélyemnek a megállítására, a legjobb pillanat, amikor könnyen és egyszerűen elintézhetem, hogy inkább nyeljen homokot.
- De amúgy ja, a neved azért érdekelne, öhm… kedves… jövevény… – próbálok valami beszélgetést kezdeményezni, szárnyaimat továbbra is a levegőben lengetve, nem mintha épp felszállni készülnék.

Vissza az elejére Go down
Masamune Raiden
Daitenshi
Daitenshi
Masamune Raiden

Férfi
Gemini Dragon
Hozzászólások száma : 177
Age : 35
Tartózkodási hely : valahol a bárhol és a semmi között
Registration date : 2010. Aug. 03.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: Juunibantai ex-taichou Saizensen - Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Hősvizsga  Cl0te21500/30000Hősvizsga  29y5sib  (21500/30000)

Hősvizsga  _
TémanyitásTárgy: Re: Hősvizsga    Hősvizsga  EmptySzer. Május 04, 2011 3:39 am

Az felpaprikázott vaizard úgy nekiindult egy ütésnek, hogy szinte érezte ahogy minden izomcsoportja megfeszül a shunpo-ra, azonban annak gyorsító hatása elmarad. Ez némileg azért meglepő. Erőt érez magában, ez még sem működik. Az agresszív félre nem érthető felhívásra a sárkány azonban további teketóriázás nélkül ki is húzza hüvelyéből a kardját. A kétélű szép, zafírkővel és platinával ékített kardját, amely átlátszó, akár a víz. A szép hosszú lovagkard európai stílusú, bár a sárkány ruhája pedig egészen japános. A kard bandázsolása is fehér szövet, s maga a tok pedig ciprusnak tűnik, és szép halas, polipos tengeri herkentyűs intarzia díszíti.
- Az nem bizsu, az nélkül soha nem térhetnétek vissza a saját világotokba, itt újjászületnétek és itt is ragadnátok. - replikázik még jobban összeráncolt szemöldökkel a férfi és éles pengéje egyenes Yuusuke szívére mutat. A további sértéseket elengedi a füle mellett. Raiden oldalt pillant . A pillanat tört része alatt eldönti, hogy nincs értelme azzal próbálkoznia hogy lebeszélje arról, hogy ezen világ legöregebb és legerősebb védelmezőjének nekirohanjon felidegelt társa. No meg, a vörös üstökű azt az apró kissé bosszantó tényt is tudta, miszerint egyedül ez a lény képes elszakítani a köteléket hármuk között, és megölni Yuusuke-t úgy, hogy Slarin és ő egyetlen apró kis sérülés nélkül megússzák. Ez pedig azért volt, mert a megkövesedett sárkány vér felett csak az rendelkezik akié, azaz most ez az idegen. A kapitány magában reménykedett, hátha nem még az elején elvetél kis történetük a temperamentumos Sierashi halálával, és reménykedett abban is, hogy a sárkány megfelelően bölcs ahhoz, hogy ne vegye túl komolyan. Azonban olyasmi történt amire se a sárkány, se Sierashi egyáltalán nem számított. A kimondott varázslat ugyan létrejött, a férfi érezte, hogy az olyan erős és pusztító erejű, mint ahogy otthon, és el is találta a fekete hajú kék szemű sárkányt. Valahol a szíve táján, de nagyjából amikor a bőréhez ért az erő szétfoszlott.
-Sárkány vagyok... rám nem hat semmilyen varázslat...halhatatlan vagyok, amíg a tenger létezik én is..- mondta szinte már kedvesen az ellenfele. Ekkor Slarin, a lányos zavarából szinte kivillanva egy jól irányzott bokarúgást indított el ami olyan szépen célba talált, hogy csak úgy nyekkent. Lévén a vaizardnak most nincs emberfeletti gyorsasága, a váratlan támadásra se ideje se lehetősége nem volt reagálni. Ráadásul szépen a bokacsont alatti ízületeket találta el a nő, hisz igazán jól betanulta a sérülékeny pontokat. Yuusuke bal lába pedig elvesztette tartóképességét, s ennek következtében a nagy lendülettől előre bukott. A kék ruhás idegen pedig egy lágy mosoly kíséretében elegánsan félrelépett az útjából a kardmarkolatot pedig Yuusuke alá rántotta még mielőtt az megint a kavicsokon landolt volna. A szegycsont és a kulcscsont mentén támasztotta alá.
- Hop hop hop... óvatosan, még a végén tényleg komolyan megsérülsz...és akkor kereshetek másokat. Pedig jó sok erőt érzek belőled, szóval ő a varázslótok? Érdekes...- tűnődőt majd egy kis kardlendítéssel visszalendítette a férfit a lábára.
- Szép rúgás... na de ne komolytalankodjunk a királynő már türelmetlenkedik, amúgy szép rúgás ^^! A tenger nagy... a kastély hatvan kilométerre van innen ám...szóval ha nem akartok úszni, akkor jobb ha nyugton maradtok és repülünk. - mondta szemét még mindig Sierashi-n tartva hátha annak még eszébe jut megint valami támadás szerűség. Mintha teljesen elfelejtette volna a két irányból érkezett kérdést a neve irányára amikor Slarinra néz.
- Öhm ^^... izé... nem emlékszem már rá. A palotában Doragon-sannak hívnak... de kitalálhatod a nevem ^^- vigyorgott előzékenyen a férfi. Így ránézve nem tűnt öregnek, és egyáltalán nem úgy viselkedett mint aki pár tízezer éves. Sőt, egészen fiatalosnak tűnt mármint, ami a mozgékonyságát és erejét illeti. Sierashi-t is fél kézzel kapta el.
- Miről akar velünk a királynő beszélni?- kérdezte Raiden hirtelen felvillanyozva.
- Gondolom lovaggá fog titeket ütni...hogy szolgálhassátok a jó érdeket...Őfelsége most éppen nincs túl türelmes kedvében.- teszi hozzá egykedvű elhúzott arccal.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Hősvizsga  Cl0te68000/100000Hősvizsga  29y5sib  (68000/100000)

Hősvizsga  _
TémanyitásTárgy: Re: Hősvizsga    Hősvizsga  EmptySzer. Május 04, 2011 8:15 am

A sárkány hablatyolására szinte oda sem figyelek, nélküle is megtalálnám a módját a visszamenetelnek, aztán meg otthon pillanatok alatt egy kisebb digócsordának elegendő cipőnek valót vágnék a hátából. Magyarázatával ellentétben sokkal jobban izgat a tény, mely szerint igencsak megerősített támadásom fabatkát sem ér, mivel pár centivel a lény bőre előtt egyszerűen semmisé lesz, pedig már annyira odaképzeltem azt az égett szélű, széles lyukat a mellkasára. A helyzet ennél már csak kevéssel lehetne megalázóbb, ám a Sors nem ily’ kegyes hozzám, hogy ennyiben hagyja a dolgot. Sla-chan előzékenyen bokán is rúg lendületem közepette, s habár észlelem tevékenységét, reflexeim nem elég gyorsak, ezért csak beletörődve érzékelem a fájdalmat, majd az ezt követő egyensúlyvesztést is. Lélekölőmet ösztönszerűen kapom magam elé, ám elkésem, mivel izmaim nem képesek elég erőt kifejteni egy normális, gyors mozdulathoz. Dögöljön meg az összes természetfeletti lény ezen a helyen, amikor kitalálták ezt az újjászületős marhaságot. Sokkalta eredményesebben mennének a történések, ha teljes erőmet képes lennék használni, már rég leszaggattam volna ezt a láncot, na meg a bájgúnár állkapcsát is. Összeszorított fogakkal készülök fel a vízszerű penge csapására, mely viszont elmarad, ehelyett esésem is meg lett akadályozva egy előzékeny lökésnek köszönhetően. Az ideg lüktetése csak nem akar csillapodni a fülemben, sokkalta jobb lett volna megint a kavicságyon fetrengeni, mint egy ilyen féregtől segítséget kapni. Megvető horkantással véleményezem halhatatlanságáról szőtt meséjét, azután elgondolkodó oldalpillantást vetek a hatalmas vízmennyiség felé. Sajnálatos módon jelenleg sehonnan nem tudok szerezni ilyen mennyiségű nedvszívó rongyot, ezért Doragon elintézését későbbi időpontra vagyok kénytelen halasztani.
- Engedelmeddel már kitaláltam Neked egy nevet magam is… - szólalok meg rezignáltan, miután kardomat elraktam, érezvén, itt és most nincs esélyem. – Pöcsfej. Szerintem igencsak találó, lévén Te lehetsz a legnagyobb csicska itt, ha csak úgy szaladgáltatnak, mint egy küldöncöt. Más téma… Mi ez a hely és milyen királynőről zagyváltok itt össze-vissza?
Utolsó kérdésemnek nincs pontos címzettje, aki tud, az válaszolhat rá nyugodtan. Kezd marhára elegem lenni ebből az egészből, mindenki idiótának néz, ez pedig igazán böki a csőröm. Semmiféle információt nem kaptunk, mióta elindultuk erre az ostoba utazásra, a 12. osztag kapitánya például azt is elfelejtette megemlíteni, miszerint a nyakláncok nélkül képtelenek lennénk hazajutni. Egyértelműen sokkal többet tud az itt történő eseményekről, mint amennyit elmond. Nem értem milyen jogon vizsgáztat kettőnket, amikor a saját nemünkben mind kiemelkedőek vagyunk, tetteinkről történetek szólnak. Fogalmam sincs, hogy honnan veszi a bátorságot ehhez, ám kamatostól vissza fogom Neki fizetni ezt az átverést, abban biztos lehet. Lenéző pillantással méregetem továbbra is a tengeri gyíkot, aztán tüntetőleg elfordulok a kedves kis csoportosulástól, hadd élvezkedjenek egymáson, amíg tehetik. Megérkezésünk óta a lehető legfurcsábban Slarin viselkedik, még a hátamon is feláll a szőr attól, amit csinál. Ez a nyávogás, meg picsogás egyáltalán nem illik egy erős nőhöz, mint amilyennek eddig mutatta magát, túlságosan sebezhető, gyenge. Érdeklődésem ennek megfelelően csökkent irányába, azonban keblei még mindig figyelemre méltóak, jó lesz még egyszer átgondolnom az udvarlás elvetését. A nyalakodás helyett inkább Hisou Karite névre keresztelt speciális fegyveremet veszem elő, mivel lövésem sincs, milyen módon reagál a dimenzióváltásra. A lélekenergiát tudom koncentrálni, ezáltal sikerült az előbb is hadout kivitelezni, ellenben helyváltoztatásra már nem tudom használni. Érdekes törvények uralkodnak ebben a dimenzióban, érdemes mindent kikísérletezni indulás előtt, nehogy éles helyzetben süljön be a cucc. Ellenben a vizesnyolcas ellenében még ezzel sem tudnék sokat kezdeni, mivelhogy kétségtelenül ebből is kiszipkázná a varázslatot, ahogy a kezemből is tette.
- Kérlek, ne hagyj cserben, öregfiú… - mormogom halkan az orrom alatt, nem is foglalkozva a külvilág történéseivel. Felőlem oda repülnek, ahová és amikor akarnak, akár egyedül is leúszom azt a hatvan kilométert, ezzel nem basztak ki Velem. Feszültségemet megpróbálom kissé elcsitítani, mert sokkal jobban kell koncentrálnom az energia áramlására, mint ezelőtt. A reiatsu hömpölygő folyamként indul el belsőmből a jobb karomon át, egészen a kard markolatáig. Enyhe remegés fut végig a penge felületén, s már lehunyt szemhéjaimon keresztül is érzékelem a kékes ragyogást, amit a pallos áraszt magából. Remek, legalább ez se mondott csődöt, ha már shunpozni nem tudok. Néhány suhintást, valamint egy elegáns pörgetést követően könnyedén csúsztatom vissza sayájába, mialatt töprengő arccal fordulok vissza a többiek irányába. Zanpakutuom felvette a Bankai alakját, azonban semmivel sem érzem magam erősebbnek, mint az átjáróban. Kíváncsi lennék, hogy képes vagyok-e használni bármilyen technikát, ami kizárólagosan az előbb is említett tárgyhoz kötődik. Egyelőre lelkem másik darabjával sem vagyok képes kommunikálni, talán ezen a helyen lepecsételődik a kettőnk között létező mentális kapcsolat. Bárcsak adna valami jelet, hogy megbizonyosodhassak feltételezéseimről!
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Desmond Phellera
Espada
Espada
Desmond Phellera

Férfi
Sagittarius Rat
Hozzászólások száma : 340
Age : 63
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2009. Jul. 25.
Hírnév : 56

Karakterinformáció
Rang: Segunda Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Hősvizsga  Cl0te48500/65000Hősvizsga  29y5sib  (48500/65000)

Hősvizsga  _
TémanyitásTárgy: Re: Hősvizsga    Hősvizsga  EmptyVas. Jún. 12, 2011 9:23 pm

Bizsu vagy nem bizsu, Seirashi (xD) gyerekesen viselkedik. Elég szar lehet neki, a helyében én sem hagynám magam, azonban elfelejti, hogy nem az ő érdeke a legfontosabb. Hanem az enyém. Bár ha itt rohadunk meg miatta, akkor cseszhetem azt is, sőt, úgy minden mást is. Valamiért pedig baszottul nem tud meghatni, hogy szegénynek sérti a becsületét, hogy nem hajolgat előtte ez a névtelen valaki, hát de ilyen az élet, ideje lenne megszoknia. Jó, mondjuk én is elég pipa szoktam lenni, ha valami nem úgy sikerül, ahogyan én azt elképzeltem, de megesik az ilyen… Öregem, nemhogy túltenné rajta magát végre! Ez van, szívtunk egy nagyot, de legalább megtanultuk, hogy bízzunk Szőkében. Bocsánatkérés ide vagy oda, én megmondtam, hogy nehezen felejtek. >.> Nehéz lesz kiengesztelnie, az én haragom meg aztán nagyon veszélyes. ¬.¬
Az indulatokat jelenleg el kell pusztítani, ugyanis csak teljesen feleslegesen generálja a feszültséget, így pedig nem tudunk higgadt fejjel gondolkozni és soha az életben nem kerülünk vissza az eredeti világunkba. A bokarúgásom után sötét pillantásokat vetek a Bolhára, azonban mindez nem állította meg őt abban, hogy teljesen le ne égesse magát. Elégedettségemet jelezve húzódnak ajkaim mosolyra; már az első pillanattól kezdve szívből gyűlöltem Sierashit, és mindig is kedvemet leltem szenvedésének nézésében. Igaz, annak még jobban örülnék, ha ez a rejtett és általam sem ismert szadizmusom nem kéne felhántogatnom, vagyis egyszerűen nem is látnám a kis gyökeret, ezzel elkerülve a felesleges stresszt és az agressziót, valamint egy-két idegösszeroppanást is megspórolok vele. A nyugodt és stresszmentes élet igencsak kecsegtet, végleg visszavonulni a rivaldafényből zúzhatnék Hueco Mundoban leledző, szerény kis tornyomban, és a csillagos eget pásztázva gondolkoznék el legutóbbi pókerben elszenvedett vereségemen, amit fracciónjaimtól kaptam.
Hát, a sárkány sem teljesen normális, kicsit bambának tűnik szegény, azt meg pláne nem értem, hogy miért nincs neve, meg hogy milyen királynőről hablatyol nekünk össze-vissza. Lelki szemeim előtt már ott libeg tonnányi, csicsás anyagba burkolózva valami Madame Pure, s parfümjével ocsmány szagot árasztva hajlonganak szolgák kacsói előtt, miközben valaki a lába körmét festegeti. Már most utálom, amikor még nem is ismerem. Nem szeretek elsőre ítélni, de valamiért mindig ezt teszem, s eddig nem is csalódtam ezen megállapításaimban. Az meg aztán pláne kizárt, hogy én valakinek engedelmeskedjek. Még hogy lovaggá… Pfff… Tudom, hogy mindig negatív vagyok, de ez nem így működik. Vannak bizonyos kikötések, amiknek meg kell felelnie annak a kis királykisasszonynak, és akkor talán hajlandó leszek neki segíteni, ha ez kell ahhoz, hogy kikerüljünk innen.
Azért a röhögés még így is kitör belőlem, ami tudom, hogy nem szép dolog, viszont kénytelen vagyok kiröhögni szegény Picurt meg a gyökérkirályt. Nem lepődök meg rajta, hogy megkapta ezt a becenevet Yuutól, bár elég nagy túlzás volt részéről. Meg láthatóan nem képes még mindig túllépni a dolgokon… Valahogy pedig kurvára nincs kedvem a közönséges kis problémáival foglalkozni, amikor nekem már mehetnékem van már régóta.
- Na ácsi, azért beszéljünk meg egy két dolgot ezzel a lovaggá ütős dologgal kapcsolatban! – erőltetek magamra határozott arckifejezést, bár nem nagyon tudom komolyan venni a helyzetet. Na meg félő, a kis marakodás elfajul. Ha pedig a gyökeret megölik, nekünk is annyi, én pedig nem akarok ezen a helyen meghalni, vili?! Az megint csak mellékes, hogy nekem eszemben sincs megbeszélni a dolgokat. Amit én kijelentek, annak úgy kell lennie. Ha azt mondom, hogy a Föld lapos, akkor annak csak az én kedvemért kutya kötelessége lapossá változni. Kifogásokat meg nem fogadok el, így is még kicsit szar kedvem van, pláne, miután felfedeztem, hogy a hierrom valami oknál fogva hatástalan. Bár amíg rajtam kívül nem tud senki róla, azt hiszem, egy darabig biztonságban vagyok.
- Szőke, legközelebb légy oly szíves és avass be engem is, ha el akarsz cipelni valahova. Picur, vagy hogy hívnak, neked súlyos problémáid lehetnek. Ő meg nem varázsló, csak egy szerencsétlen gyökér. Ami meg Madam Pure-t illeti, nem vagyok hajlandó a parancsait teljesíteni. Szabad arrancar vagyok, újjászületés és törvények ide vagy oda. Nem vagyok hajlandó parancsra cselekedni, így is elég az, amit odahaza kell elviselnem. Majd ha a királynőtök szépen megkér arra, hogy segítsek neki, talán hajlandó leszek felajánlani erőmet, ha ez az ára, hogy visszakerüljek a saját világomba. Majd én eldöntöm, hogy mit teszek meg és mit nem, szabad akaratomból cselekszem és nem fogadok el parancsokat, a királynő kedvére meg nagy ívben tolok, érthető, ugye? – készülök fel az útra, mivel valami repülést emlegettek, azonban bevallom, még nem nagy gyakorlatom van benne. Még nem sikerült hozzászoknom a szárnyaimhoz, ahogyan sok más hollow képességem is hasonló módon nem tudom száz százalékosan kamatoztatni. Ennek ellenére és pont ezért vagyok tökéletes, bár nem vallom be senkinek, hogy pár száz méternél kötve hinném, hogy többet bírnék.

Vissza az elejére Go down
Masamune Raiden
Daitenshi
Daitenshi
Masamune Raiden

Férfi
Gemini Dragon
Hozzászólások száma : 177
Age : 35
Tartózkodási hely : valahol a bárhol és a semmi között
Registration date : 2010. Aug. 03.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: Juunibantai ex-taichou Saizensen - Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Hősvizsga  Cl0te21500/30000Hősvizsga  29y5sib  (21500/30000)

Hősvizsga  _
TémanyitásTárgy: Re: Hősvizsga    Hősvizsga  EmptyHétf. Jún. 13, 2011 12:46 am

Fekete opál tenger partján ott dereng a furcsa kékes fény. Egy átható aura, ami kijut azoknak kikre nem fog az idő. Doragon lehajtja a fejét szemében fények gyülekezetek. Izzó zafír, néha néha holló szín fürtök mögé bújik, de úgy károg akár egy varjú.
- Azt hiszem nem egészen értettétek meg az ittlétetek okát. Amennyiben elbuktok ezen világon, soha többé nem fog létezni a másik. Mit gondoltok? Nélkületek létezne bármi is? Mit gondoltok, ha kivágnék egy ember testéből egy fontnyi húst, túlélné? Talán igen... de egész lenne utána? Ugye nem. Az, hogy itt lehetettek, csak azért lehetséges, mert felborult az egyensúly és megnyílt nektek az átjáró. Nagyon, nagyon messze vagytok a ti világotoktól, s korlátolt hatalmatok, ezt meg is mutatja. Ide csak az igaz valótok került át, semmi több. Nem üdülni jöttetek. Amennyiben nem rakjátok rendbe a dolgokat, a ti világotok is elpusztul, a mienk nem, "csak" káosz lesz egy ideig. A tenger nem fog eltűnni, ezért engem igazából nem is érdekel mi lesz. Ez nekem mindegy. A királynő nem fog titeket semmire sem kérni, és parancsolni sem fog. Elmondja mi van, aztán szabadon eldönthetitek, hogy meg akarjátok e menteni azt az igazságot, amit valóságnak éltek meg. Ez egy olyan álom, amiből talán soha nem ébredtek fel, és mint minden álom, ebben sem ti vagyok azok, akik irányítanak.- mondja egészen mélyre süllyed túlvilági hangon, mintha a víz mélye morogná fel a szavait.
-Te.- mutat a sárkány a vörös hajú kapitány felé.
- Mond el nekik érthetően miért is kerültek ide. Mond el nekik a lány szavait. Ha nem tévedek a kezeid közt érte a halál. - Raiden egészen elsápadt, nem mostanra tartogatta ezeket a bevallani valókat. De hamar engedett, lazult a vállán az izom s a keze teste mellé esett petyhüdten, s éjfekete szárnyai hangtalanul lejjebb ereszkedtek.
- Felborítottuk az egyensúlyt, ami itt van egy olyan igazság, mint a mienk, csak más formában. Az eredete a dolgoknak ugyanaz, de olyan nagyok lettek a különbségek, hogy anomáliát okozott. A lelki energia, ami az érzelmekből szabadult fel, kinyitotta az átjárót, és ideszökött egy lény a mi világunkról, a mi felelősségünk is, hogy rend legyen. Ha nem kapjuk el és nem öljük meg egy lélekölő karddal, akkor a mi valóságunknak vége. A kiszökött részt vissza kell vinni, csak így marad fenn az egyensúly. - magyarázta a tudós miközben helyre illesztette a szemüvegét, majd oldalra széttárta a kezeit.
-Ez a nagy helyzet. - tette hozzá keserűen.
-Gondoltam nem mondom el, hogy meg is halhatunk végleg... mert nem akartam, hogy ez megmérgezze a küldetést. Gondoltam könnyebb, ha nem tüntetem fel vér komolyan. Az idő itt máshogy telik. ha visszaérünk, ott egy pillanat sem fog eltelni, csak a már helyrehozott világunkba térünk vissza, ahol nem repednek fel a mi törvényeink. Azért nincs itt ugyan az az erőnk, mert odaát omlik szét a tér és az idő. A lány, aki felkeresett, azért jött, hogy elmondja nekünk, hogy keresnek minket és meg akarnak minket ölni, hogy ne segíthessünk itt. Azért minket, mert mi vagyunk ezen világ meghatározó alakjai. Ha ott meghalunk, akkor itt is és fordítva. Itt nagyobb biztonságban vagyunk, ami azt illeti. A fickók odaát ragadtak, és most nem tuják lebénítani az erőnket, mert már itt vagyunk. Csak úgy nyerhetünk, ha helyreteszünk mindent és akkor nem fognak minket kinyírni, mert nem lesz hatásos a varázslatuk. Mert ha itt végeztünk, otthon vissza kell küldenünk a fejvadászokat ide.- magyarázta Raiden az orrnyergét masszírozva. Szomorú volt, a két társa bizalmatlansága, arroganciája, sajnálatosan ez rákényszerítette egy vallomásra. Akkor akarta elmondani, amikor felkészültebbek. Nem most. Doragon azonban bólintott és hozzátette.
- Elképesztő, hogy mennyire nem hasonlítasz rá. Nem értem, hogy lehet ekkora különbség a lelketekben. A külsőd ugyan utal a belső sötétségre, de halovány árnyéka sem vagy Keith-nek.- Raiden haloványan elmosolyodott majd gyorsan továbbterelte a szót.
- Inkább menjünk.- tanácsolta. Nem akarta, hogy a többiek rájöjjenek, ő miért van itt igazából. Sierashit tudta miért van itt, odaát sokkal könnyebb őt eltenni láb alól, mint az itteni formájában. Slarin pedig, nos a biztonság kedvéért. Sötét titkok kúsznak még a levegőbe. Várni akart, nem volt itt az ideje, hogy ezeket megtudják. Még nem.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Hősvizsga  _
TémanyitásTárgy: Re: Hősvizsga    Hősvizsga  Empty

Vissza az elejére Go down
 

Hősvizsga

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Egyéb helyszínek :: Karakurán kívüli világ :: Küldetések :: Lezárt küldetések-