-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Hősvizsga

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Hősvizsga  - Page 2 Cl0te68000/100000Hősvizsga  - Page 2 29y5sib  (68000/100000)

Hősvizsga  - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hősvizsga    Hősvizsga  - Page 2 EmptyHétf. Jún. 13, 2011 3:31 am

Sla-chan kacagása belevegyül saját morgolódásomban, ám a poénjaimon való nevetéssel nem fog kiengesztelni. Tudom ám, hogy valós érzéseit mélyen rejtegeti, sértő szavai ezért felérnek egy-egy szerelmi vallomással is, ám jelenleg sem erőm, sem hangulatom nincs kibontakoztatni a kapcsolatunkat. Be kell valljam, sokkalta jobban kedveltem, amikor még azt hittem sikerült teherbe ejtenem, viszont lidérci mivoltát képtelen levetkőzni, ezért a szimpátiám nagy részét is elveszítette. Mogorva fintor közepette fonom össze mellkasom előtt karjaimat, felőlem annyit pofázhatnak feleslegesen, amennyit akarnak. Senki parancsát nem fogom követni, ebben az összeverbuválódott bandában Nekem van a legnagyobb tapasztalatom vezetés téren, a gyík érdemei pedig nem érdekelnek, lévén egy csúszómászó emberi alakban. Figyelmemet teljesen más téma foglalja le, lévén lélekölőm még mindig nem képes szólni hozzám. Kezd olyan érzésem lenni, miszerint a nagy újjászületés közepette lelkünk ismét egyesült, s amit keresek, az már önmagam vagyok. Persze ez csak egyfajta feltételezés, bizonyítani nemigen tudnám, de azért érdekes gondolat. Több, mint száz éve nem voltam egész, személyiségem és szellemem két részre szakadt, ekképp alkotva meg zanpakutoumat. Természetesen ehhez az évek elteltével hozzácsapódott a belső hollow is, igazi kis házibulit tudnék már tartani lassan magamban. Fáradtan dörzsölöm meg látószerveimet, hisz’ már egy ideje nem tudtam rágyújtani, a nikotinfüggőségem pedig kétszeres erővel csak le teljesen egészséges valómra. Szopás ez az új test, a régivel is tökéletesen meg voltam elégedve, egyszerűen képtelen vagyok felfogni, miért nem csináltak ide rendes átjárót, mint mondjuk a Soul Society és az Emberek Világa között.
- Szabad? – kérdezek vissza gúnyos vigyor kíséretében az arrancar egyik kiragadott mondatrészére reflektálva ezzel. – Talán annyira, mint a diktatúra alatt élő emberek. Amíg Aizen hatalmon van Hueco Mundoban, Te csak egyféleképp lehetsz a magad ura, mégpedig lélekrészecskék csoportosulásaként. Vicces, hogy olyasvalamiről papolsz, amiről fogalmad sincs. Kíváncsi lennék az arcodra, amikor meg kell alázkodnod az általad annyira megvetett shinigami faj egyik képviselője előtt… Képmutató vagy.
Egyszerűen képtelen voltam szó nélkül hagyni a dolgot, frusztráltságomat muszáj vagyok kitölteni valakin, még feltehetőleg az élő fába is belekötnék, ha a tengerparton találni lehetne valami növényzetet. Doragon meséjére muszáj vagyok odafigyelni, mivel a 12. osztag kapitányával ellentétben legalább ad némi felvilágosítást, bár igazán hanyagolhatnánk ezeket a rébuszokat, már az átjáróban is tököm tele volt a sok találós kérdéssel. Nem értem igazából a dolgot… Miért lenne ez a párhuzamos dimenzió magasabb rendű a miénknél? Tudomásom szerint minden létező világ össze van kötve, ha az egyik megsemmisülne, akkor követné a többi is, mivel megszűnne az egységet adó körforgás. Számomra igencsak zsarolásnak tűnik ez az egész, nem is vágom, hogy miért kellett bevonni minket. A saját világunkban elenyésző azon dolgok száma, amit ne tudnék megölni, ezért is volt idiótaság elhozni Minket egy olyan helyre, ahol képességeinknek csupán töredékét vagyunk képesek alkalmazni. Zavaros ez az egész, még a mostaninál is több információra lenne szükségem. Szerencsére a sárkány parancsára Raiden végre kész előadni a történet másik részét is, ámbátor jól láthatóan kelletlenül teszi ezt. Mondanom sem kell, egyáltalán nem bízok egyik utazótársamban sem, ennek oka gondolom egyértelmű az Espadát illetően, a halálisten viszont eljátszotta a lehetőségét. Következő találkozásunkkor ellenségként fogom kezelni, már ha erre sor kerül a háború kirobbanása előtt. Lövésem sincs, hogy miből gondolja a tényt, mely szerint azok a fejvadászok képesek lettek volna megölni Engem. Nem látom a rációt a dologban, hiszen itt sokkalta gyengébb vagyok, mint a másik oldalon. Na mindegy, legalább ezektől a manusoktól nem kell tartanunk, amíg ebben az átokverte dimenzióban vagyunk, de a hallottak alapján nem egy kedves kiscica ugrott át ide látogatóba. A fenébe, miért nem kergethetek soha pillangókat?!
- Félrevezettél. – egyetlen egy szóval kommentálom a hosszúra nyúlt monológot, azután elsuhanok mellette, vállammal erőteljesen nekiütközve az övének. Eszemben sincs egyetlen jómadártól sem segítséget kérni a távolság legyőzésében, megoldom a magam módján. Meglepő lenne, ha bármilyen szállítóeszközbe is botlanék, a középkorias öltözékekből, valamint az idegenvezető szóhasználatából ítélve taxit nemigen fogok fogni. Hatvan kilométer első hallásra nem is tűnik olyan soknak, de az úszás igencsak megerőltető testmozgás és emellett még egészséges is. Az is gyökér volt, amelyik egy rákos tenger közepére épített kastélyt. Halk fújtatással próbálom visszafogni háborgó indulataimat, még a végén elragad a hév, s házi lidércem is a felszínre tör. Azzal kétségtelenül letörölném az önelégült vigyort a pöcsfej képéről, azonban vélhetőleg a nagy megtisztulás közepette ezen kiegészítésem is semmisé vált. Jó lenne tudni, hogy mi alapján lett kiválasztva az úgymond „valós énünk”, mert részemről igencsak hiányosnak érzem szerény személyem. Nos, igazából felesleges ezen agyalnom… Meg kell találnom valamit, amiről semmit nem tudok, és bárhol elbújhat. Remek, egyszerű, mint egy séta a parkban.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Desmond Phellera
Espada
Espada
Desmond Phellera

Férfi
Sagittarius Rat
Hozzászólások száma : 340
Age : 63
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2009. Jul. 25.
Hírnév : 56

Karakterinformáció
Rang: Segunda Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Hősvizsga  - Page 2 Cl0te48500/65000Hősvizsga  - Page 2 29y5sib  (48500/65000)

Hősvizsga  - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hősvizsga    Hősvizsga  - Page 2 EmptyHétf. Jún. 13, 2011 11:43 am

Senkinek nincs joga úgy beszélni velem, mint ennek a penészfejű sügérnek. Velem senki az égvilágon nem beszélhet így, engem nem kezelhet így senki, különösen nem egy szexmániás parazita, aki még egy fát is megdugna, még csak melleket se kellene rá rajzolni. Szegény fákat igazán sajnálom emiatt, hiszen ők elmenekülni sem tudnak.
Mégis mit tud rólam? Semmit! Beszélgettünk valaha értelmes dolgokról? Nem! Megkérdezte valaha, hogy milyen nekem odaát? Nem! Nem vagyok ember! Csak kaptam éppen egy hibás testet, ami képességeim töredékét képes csak kamatoztatni, semmi több! Attól én még nem felejtettem el, honnan jöttem és ki vagyok valójában. Igaz, itt talán gyengébb vagyok és valamivel fogjuk rá, hogy érzelmesebb, azonban még mindig azt csinálom, amit csak én akarok, és sokkal szabadabban gondolkozok, mint az a köcsög kis menekült hajléktalan! Persze, elnyomásban élek, és igen, kénytelen vagyok egy olyan shinigami parancsait követni, akit szívesebben látnék holtan, mintsem trónjában kényelmesen terpeszkedve, de ilyen az élet, baszki! Nem fogok neked mindenben megfelelni, vili?! Nem leszek hozzád hasonlóan kivert kutya, és ha az kell a túléléshez, hogy hűséges ölebként kövessem Aizen minden utasítását, megteszem. S tudjátok, miért? Mert nem vagyok gyáva. Nem fogom otthagyni mindazt, amit kemény munkával elértem, s mindezt csak azért, hogy utána pocskondiázzák a nevemet, melyet átírnak a bukott espadára. Én mindig espada maradok, amíg világ a világ, és vele ellentétben nem fogom meghúzni magam a hatalom elől. Nem leszek bujdosó, s a magam módszereivel, akár belülről omlasztom a rendszert, hogy a kellő és megfelelő pillanatban fordíthassak mindenkit a diktátor ellen. S ha nem tart velem senki, akkor fájó szívvel fogok búcsúzni tőlük is. Nincs szükségem olyanokra, akik nem képesek bízni bennem.
- Az égvilágon semmit sem tudsz, te görény. – küldök sötét pillantásokat felé, s amennyiben sikerül elkapnom tekintetét, csupán erőfitogtatásképpen kénytelen vagyok fél perces mozdulatlanságra ítélni. Csupán mert megérdemli. Nem látta, hogyan élek és mit teszek meg azért, hogy próbáljam életben tartani azt, ami még megmaradt Hueco Mundoból. S ami számomra fontos. Jobban védem őket, mint saját magamat. Ebben nincs semmi képmutatás. Egy hozzá hasonló zöld szemes ostoros sajátos tulajdonsága az egysíkú gondolkozás, már amennyiben az ő esetében beszélhetünk gondolkozásról. Én is elfogult vagyok, de képes vagyok több szinten is látni a dolgokat. Míg ő… Ugyan már.
Ha sikerül felsőbbrendűségem kinyilatkoztatása, ha nem, tovább nem vagyok hajlandó egyáltalán hozzászólni a húgyagyúhoz. Homlokom közepét megdörzsölöm, míg elfordulva és tökéletesen ignorálva őt hallgatom Doragon meséjét és a számonkérést. Bár bevallom, már az elején elvesztettem a fonalat, ugyanis nem igazán esik le, milyen lány haláláról vagy miről van szó. Már-már én érzem magam lassú felfogásúnak, sőt, egyenesen hülyének, amiért nem áll össze egyből a kép. Valakik állítólag megpróbáltak minket megölni… Meg hogy átszökött ide egy lény a mi világunkból, aztán szó volt Raiden ikertestvéréről, vagy kiről. Mindez az információáradat nekem kicsit soknak bizonyult egyszerre, s nem látom a logikát benne, hogy itt, feleakkora erővel miért lenne több esélyem azok ellen, akik ki akarnak nyírni. Szöszin meglátszik, hogy nem szívesen közölte velünk a dolgokat, viszont nem ez volt a fontos. Megfosztott engem a tudás jogától, és itt most nem az átjáróról van szó. Ha világosan közli velem, mi a helyzet, egy szó és morgás nélkül vele tartok, elkerülve ezzel egy csomó felesleges stresszt.
- Ficánkához többé nem vagyok hajlandó egy szót sem szólni. Velem senki sem beszélhet így. – közlöm karba tett kézzel a tényállást a doktornak meg a sárkánynak, s lassan felnyitom azt a bizonyos harmadik szemem is, hogy kicsit más színben lássam a világot. Bevallom, hogy csakúgy mint a repüléssel, ezzel sincs sok tapasztalatom, s ugyan néhanapján eltesztelgettem, az eredmény mindig katasztrofális volt. Nem tudok száz százalékosan megbízni a képességemben, hisz nem rendelkezek a kellő tapasztalattal ahhoz, hogy kamatoztathassam. De valamikor már tényleg ideje rendesen elkezdeni a gyakorlati használatot, nem igaz?
- Bevallom, nem volt minden tiszta, úgyhogy majd útközben meséld el ismét a tudnivalókat, kérlek. Valamint örülnék neki, ha megtisztelnél a jövőben azzal, hogy közlöd velem a fontos információkat, amit tudnom kell. Nem szeretek tudatlan lenni. Ezt a hátrányt még Espadaként sem vagyok képes legyőzni, legyen bármilyen pusztító fegyver kezemben, vagy óvjon bármilyen mágia. – közlöm Raidennel kívánságom és elvárásom. Út közben lesz ideje mesélni, és lesz, aki megtart, mielőtt belepottyannék a vízbe, vagy valami, bármennyire is utálok esendőnek látszani.
- Először is, ez a Kitt, vagy hogy is hívják… Meg ezek a fejvadászok. Na meg aki állítólag átszökött ide, és kénytelenek lesztek elintézni majd ti ketten. Nekem ugyanis a zanpakutom nem lélekölőkard, úgyhogy leszek olyan kegyes, hogy meghagyom nektek. – magyarázom el a Szőkének, majd szárnyaimmal nagyokat csapkodva a levegőbe szállok a magasba. Nem tudok elvonatkoztatni tőle, még mindig Espadaként gondolok magamra, erre a helyre meg mint egy szükséges rosszra. A halacskára meg még csak gondolni sem vagyok hajlandó. Remélem, sok cápa úszik a tengerben. Minden esetre végül komor hangulatban, ám némiképpen céltudatosan, s remélhetőleg felvilágosítva érkezünk meg a kiszemelt helyre, ahol majd szépen bevárjuk őt, akit nem nevezek nevén, hacsak nem vette fel őt valami tutajos. Bár még továbbra is tartom magam azon álláspontomhoz, hogy számára a legmegfelelőbb utasszállító egy gigászi polip lenne. Ugyanazon intelligenciaszinten állnak, biztosan megértik egymást.

Vissza az elejére Go down
Masamune Raiden
Daitenshi
Daitenshi
Masamune Raiden

Férfi
Gemini Dragon
Hozzászólások száma : 177
Age : 35
Tartózkodási hely : valahol a bárhol és a semmi között
Registration date : 2010. Aug. 03.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: Juunibantai ex-taichou Saizensen - Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Hősvizsga  - Page 2 Cl0te21500/30000Hősvizsga  - Page 2 29y5sib  (21500/30000)

Hősvizsga  - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hősvizsga    Hősvizsga  - Page 2 EmptyCsüt. Jún. 16, 2011 10:29 pm

Úgy tűnt végre tényleg kezdetét veszi ez az összekuszálódott küldetés. Doragon részéről leginkább is a dolog bőségesen ki lett beszélve.
- A lényeg, hogy visszavigyétek a szellemet, és minden rendben lesz. - mondta szűkszavúan aztán visszalépett az ében tengerfelszínre, ami egyetlen érintésétől fekete márvánnyá feszült, és akár egy fényesre csiszolt üvegtábla úgy is maradt. Majd a fények gyűlni kezdtek a víz alól, a torony felől és a bestia levedlette ember ruháját, hogy felszínre törhessen eredeti valója a tengeri sárkány. A káprázat csupán pillanatokig tartott, míg kirajzolódott a barnás-arany pikkelyekkel borított test. Lélegzetállítóan hatalmasnak tűnt, legalább száz méter hosszúnak és ötven méter magasnak, ha a kiálló szarvait nem vesszük bele. Éles borostyán színű szeme a fenevadakra jellemző tiszteletet parancsoló sugárzásól volt izzó. Lebernyeges szárnyai ahogy lesújtottak a levegőbe, a nagy test azonnal felemelkedett, mintha nem is lenne súlya. A tengeren megindultak a hullámok.
- Csak utánam ifjak!- hangzott a hangja mintha a szél fújná, de a sárkány hátra sem nézett csak megindult. Igen gyorsan.
Hősvizsga  - Page 2 Water_spirit_by_vampireprincess007

Alatta a tengerből, a sziget felől kiindulva vékonyka földcsík emelkedett fel utána. Raidennek nem nagyon volt ideje már további magyarázatokra, ha a nyomában akart maradni. Éjszakából teremtett fekete szárnyai, tökéletes beleolvadtak a sötétségbe, csak tollainak halk surranását letett hallani ahogy felemelkedik. A mozdulatain látszott, hogy nem most először gyakorolja.
- Jó elmondok útközbe mindent, amit csak akarsz. De sietni kellene, minél több kárt tesz itt a szellem, annál nehezebben tudjuk majd elkapni. A két világ között fellépő rés miatt, egyre erősebb lesz, mi meg talán egyre gyengébbek....ebben nem vagyok biztos. Reméljük nem így van. Ám attól hogy te magad nem küldheted át a lelkét a mi világunkra, segítened kell. Tétlenül végig ücsörögnéd az itteni időt?- hitetlenkedett kicsit Slarintól több harci kedvet várt volna, ám míg ezt elmondta, észbe kapott, hogy a tenger ura már legalább háromszáz méterrel előrébb van. El is indult utána rögvest. Slarinnak a levegőben is lehetősége van követni a két "jómadarat". Sierashinak pedig ottmaradt a föld, egyenesen a hófehér torony felé. A horizont keleti végét már véresre kente a hajnal első lángja. S mire mindannyian odaértek, már javában reggel tájt jár az idő. A toronyhoz közelebb érve, alapjánál hófehérre festett házak díszlenek, hangos utcák. Emberek, gyermekek teszik mindennapi dolgaikat gyanútlanul. S a házak felett elsuhanó hatalmas sárkányra csupán egy ketten mutogatnak fel, a többiek már talán megszokták. Még magasan a torony felé repülve is, megérezzük a frissen sült kalács, és más íncsiklandó étkek illatát. Slarinnak az éhség nem újdonság, de az ízek olyan nosztalgikusak, amiket szinte a szájában érez. Talán oly sok idő után, most lakhat majd jól először. Raidennek sem kerüli el a figyelmét. Legrosszabbul azonban a meggondolatlan, lánglelkületű Yuusuke jár, mert földön sokkal lassabb. Nos, hát a repülést most elszalasztotta, s jó másfél órával később ért be mint a csapat többi tagja. S ha elindult egyáltalán, beérve a népek között az utcán még a járókelőket is kerülgethette. Nagy szerencséjére azonban. pár lovag rátalált, akik mind teljes vértes páncélban virítottak. S készségesen eligazították őfelsége Hallhatatlan Quinlan királynő elé. Slarint, Droagont és Raident pedig megkérték hogy várják meg míg utolsó társuk is megérkezik. S az idő alatt egy hűs átriumban élvezhették a reggel színeit. Mikor azonban az elkallódott kissé morózus Sierashit, is bekísérte egy lovagszakasz újra együtt volt a tró, s kinyílottak a hatalmas nehéz márványajtók. Odabentről egy két ember magas hófehér lótuszvirágot mintázó ezüsttrónon ült egy alabástrombőrű nő, oldalán kard, fején ében szín vaskorona. Mikor kicsit beljebb léptetek, Ő a ragyogó trónján oldalra billentette csinos kis fejét, és ébenfekete hosszú uszályos, fűzők szálaitól és csipkétől díszes ruhájában felállt. Karcsú törékeny teremtésnek tűnt, de oldalán kard villogott dísztokjában. Ahogy a királynő előrébb lépett, hátából sötét fekete félig áttetsző szitakötő szerű szárnyak libbentek elő. Mint valami gonosz bár gyönyörű tündér. egy pillanatig mindenkibe berekedt a szusz a hölgy személyes kisugárzásától, nem voltak képesek elnézni róla. Kicsit olyannak tűnt mint egy fekete darázs, oldalán a kis fullánkjával. Egy azonban bizonyos, férfi nem marad érzéketlen feléje.
Hősvizsga  - Page 2 Dragon_slayer_by_arsenixc
/ Slarin a kérdéseidre msn-en, vagy chaten válaszolok, játékba sokáig tartana nagyon, kicsit ugrottunk az időben >.< /
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Hősvizsga  - Page 2 Cl0te68000/100000Hősvizsga  - Page 2 29y5sib  (68000/100000)

Hősvizsga  - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hősvizsga    Hősvizsga  - Page 2 EmptySzomb. Jún. 18, 2011 9:32 pm

Slarin semmitmondó riposztjára egy gúnyos horkantással felelek, természetesen tisztában voltam a ténnyel, mely szerint szavaim a teljes igazságot tükrözik, nem kell ahhoz ismernem Őt, hogy tudjam, miképp működik a rendszer, amiben él. Szó se róla, magam is végtelenül arrogáns alkat vagyok, de az Espada semmivel sem marad le mögöttem. Biztos hatalmas dicsőségnek számít, miszerint az agyatlan csőcselék közül kiemelkedve ismét megtanult beszélni. Nem hat meg különösebben szótlansági fogadalmával, úgy beszélek, ahogy akarok, nem egy lidérc fogja Nekem megtanítani a jómodort, ebben biztos lehet. Kissé bizalmatlanul pillantok az egyre inkább hullámzó vízfelszín felé, valamiért most nem érzem annyira jó ötletnek az úszást, mint ahogy az először megfordult a fejemben. Segítséget persze még ennek ellenére sem fogok kérni, repüljenek csak előre, addig sem kell látnom egyiküket sem. Ez a küldetés nem életre szóló kalandnak indul, ellentétben a beharangozottakkal. Vezető vagyok, az istenért, nem fogok úgy táncolni, ahogy bármelyik gyíkarcú fütyül. Abban az esetben, ha nagyobb helyismerettel rendelkeznék, egy szó nélkül hagynám itt az egész bandát, s magam indulnék a szellem felkutatására. Új test ide vagy oda, ebben a dimenzióban még mindig Én rendelkezek hármunk közül a legnagyobb hatalommal, legalábbis varázslataim tárháza szinte kimeríthetetlen. Faszányos a bűvészmutatvány, de sajnos már láttam emberből sárkány átváltozást, szóval nem lepődtem meg túlságosan. A sok felesleges pofázás ellenére most hirtelen sietőssé válik a dolog, lehetséges már most elkéstünk és a dimenziónkból átszabaduló valami már rengeteg agyat kiszívott! Az elméleten heherészve indulok meg egyenesen, az elém varázsolt vékony földsávon keresztül. Azért így valamivel másabb az utazás, még a ruhám sem lesz vizes… annyira.
Hatvan kilométer igazából semmi se lenne, ha képes lennék shunpót használni. Egyszerűen képtelen vagyok felfogni az itt létező törvényszerűségeket. Saját lélekenergiámból merítve képes vagyok démonmágiát használni, azonban a sokkalta kevesebb koncentrációt igénylő helyváltoztatásra már nem vagyok képes. Jól érzékelhetően megfosztottak minden olyan képességemtől, ami igazán hasznomra lehetne. Lélekölőm bankai formája ugyan szemet gyönyörködtető, ám kétlem, hogy ezen kívül bármi másra használni lehetne. Shikaiban szerény személyem is tudott volna magának kezdetleges szárnyakat teremteni, a kőszilánkok irányítása már ösztönszerűen működik, parancsot nem is igen szoktam osztogatni. Nos, valójában teljesen felesleges ilyen felvetéseken elmélkedni, mivel egyelőre bizonyítani úgysem tudom. Zanpakotuom erejének még mindig van egy előttem rejtett aspektusa, talán képes lennék kedvem szerint manipulálni mindenféle matériát, aminek egy kicsit is köze van a földhöz. Legyen az lösz vagy sár, egyre menne. Halkan dudorászva lépdelek nyugodtan az egyre közeledő kastély felé, ám hirtelen megtorpanok, aztán a privát járdámon letérdelve egy kisebb kupacnyi port gyűjtök össze. Jobb tenyeremet lazán felé helyezem, ezt követően szemeimet lehunyva koncentrálni kezdek. A kísérlet, amit elvégzek, telekinetikus képességeim fejlettségét hivatott kimutatni. Hiába az erőlködés, hiába minden, egyszerűen nem vagyok képes megmozdítani valamit, ami nem tartozik hozzám. Kissé csalódottan szusszanok fel és térdeimet leporolva folytatom tovább az utam előre. Talán érdemes lenne egy másodpercre még hátra pillantanom, akkor láthatnám a talajtól néhány centiméterre lebegő dombocskát. Viszont Nekem sietnem kell, hogyha részt akarok venni a vadászatban, ezért futólépésre váltok, egy kisebb maraton nem fog megártani…
Jó, tévedtem… Szinte tüdőmet a várfalra köpve támaszkodom meg, muszáj vagyok némi vizet kérni az egyik elhaladó polgártól, mert különben a helyszínen haláloznék el. Ez a test nem jó semmire, képtelen átvinni a valóságba a bennem rejlő potenciált. Miután arcomat is megnedvesítettem egy kissé, s megköszöntem a segítséget ismételten a főépület irányába kormányzom lépteimet. A tömegben ugyan nehéz haladni, viszont igencsak megnyugtató érzés a fagyos sivatag után, ahol kitudja mennyi ideig sínylődtünk. A különböző illatok hatására gyomrom hangos morgolódással adja tudtomra akaratát, azonban Nálam egyetlen fitying sincs, ráadásul azt se tudom milyen fizetőeszközzel lehetne itt üzletet végrehajtani. Szerencsére van némi tapasztalatom az utcai életben, ezért különösebb megerőltetés nélkül veszek kölcsön magamnak két almát. Lövésem sincs, miszerint a Kuokantenyt használták-e már lopásra, de ha nem, akkor Én vagyok az első, aki ilyen módon szerezte meg a betevő falatot. Érzek-e lelkiismeret furdalást az elkövetett bűn miatt? Igazából hazudnék, ha erre a kérdésre igennel vagy talánnal válaszolnék. A szükség törvényt bont, ez az én mottóm. Rövid időn belül be is nyomom mindkét gyümölcsöt, a csutkákat pedig különösebb gondolkodás nélkül dobom el az utca közepén. Alig történik meg eme procedúra, máris fényes vértezetben feszítő lovasok jelennek meg, rögtön körbefogva szerénységem. Sosem gondoltam volna, hogy Svájcon kívül még egy országban ennyire komolyan vennék a köztisztaságot. Aggodalmam persze alaptalan, ezt hamar tudtomra is adják, csupán az uralkodó vár Rám türelmetlenül. Tegye csak, nem vagyok az alattvalója, megyek, ahogy akarok. Elhatározásomnak megfelelően semmit sem gyorsítva lépteimen haladok tovább, miközben egy kis városnézést is beiktatok. Nincs annyi látványosság, ami huzamosabb ideig képes lenné megragadni a figyelmem, a fehér falak igencsak unalmasak. Pár rikító színnel igencsak fel lehetne dobni a kecót, első dolgom lesz javaslatot tenni erre Őfelseggénél. Az átriumban a várakozó trióval találom szembe magam, látszólag már megunták az életüket is. Nem zavartatom különösebben jómagam, íriszeimet is inkább az ajtóra fordítom, mert félő, ismét elkap az indulat, ha továbbra is egy légtérben kell lennem társaimmal. Töprengésemre mintegy azonnali válaszként tárul fel a hatalmas ajtó, amin belépve feltehetőleg a trónterembe érkezünk. Jobb szemöldököm kissé felemelkedik a királynő láttán, egy újabb szárnyas freak, remek.
- Mellben lehetne valamivel erősebb… - suttogom halkan Doragonnak, ám remélem mindenki hallotta a jelenlévők közül. Pimaszságomnak kétségtelenül lehetnek következményei, ám ez kit érdekel? Semmi szín alatt nem fogok megalázkodni, nem vagyok Én Espada… Lehet akármekkora politikai hatalma ennek a nőnek, egy senki hozzám képest. Csak játszanánk már végre valahára a megszokott szabályok szerint, mindegyikkel feltörölném a padlót. Kísérőnkből pedig ágyelő lenne, ehhez kétség sem fér. Cool
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Desmond Phellera
Espada
Espada
Desmond Phellera

Férfi
Sagittarius Rat
Hozzászólások száma : 340
Age : 63
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2009. Jul. 25.
Hírnév : 56

Karakterinformáció
Rang: Segunda Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Hősvizsga  - Page 2 Cl0te48500/65000Hősvizsga  - Page 2 29y5sib  (48500/65000)

Hősvizsga  - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hősvizsga    Hősvizsga  - Page 2 EmptyHétf. Jún. 20, 2011 6:41 am

Nem értem, az a patkány mit van úgy oda saját magáért. Fogalma sincs arról, hogy mit jelent Espadának lenni, és mekkora felelősséggel jár. Ugyan nem tudok semmit az ő életéről, mármint azon kívül, hogy elég nagy vérdíj van a fején a shinigamiknál – az efféle hírek mindig eljutnak hozzánk - , de abban biztos vagyok, hogy sosem nyomta a vállát akkora teher, mint ami engem érint. Jobb, szebb és okosabb vagyok nála, és csupán a lehetőség hiánya akadályoz meg abban, hogy végképp megszabaduljak ettől az elviselhetetlen kis mócsingtól. Ami meg a Szőkét illeti, végtelenül csalódtam benne. Én tényleg kedveltem a magam módján, még ha ezt néhány vállon bokszoláson és hátlapolgatáson kívül nem is nagyon tudom másképp kifejezni. Az érzelmeim – melyek legyenek akár hamisak, akár nem, hollow mivoltomból fakadóan – azonban nem hagyhatom az érdekek felé kerekedni. Hiszen életveszélyben vagyok, még ha nem is fenyeget nyíltan a veszély. S ha nem is ezért, de saját büszkeségem visszaállítása miatt kénytelen vagyok megbirkózni a kihívásokkal.
A sok információ elhadarva nekem nem volt teljesen tiszta, éppen ezért kértem meg Masamunét, hogy még egyszer fejtsen ki mindent, ha lehet, egyértelműbben. Nem a felfogóképességemmel van a gond, csupán az adatok olyan áradatát zúdította a nyakamba, amit képtelen voltam egyből megérteni. A dolgok pedig további magyarázatra várnak, még akkor is, ha nem igazán sikerült többet kiszednem belőle annál, amit az előbb mondott.
Ariel, a kishableány műsorát sajnos nem nézhetem végig, ugyanis valami földutat kapott, de nem baj, kocogjon csak, én majd röhögök rajta egy jót. Természetesen jó nagy ívben kerülöm el őt, bár magam sem értem, minek, hisz ezzel a minimális erőfeszítéssel is csak ellentmondok magamnak azzal, hogy túl sokat foglalkozok vele. Meg kell tanulnom tökéletesen kizárni őt magamból, hogy még csak reagálnom se kelljen a hülyeségeire, ehhez viszont nem ártana, ha valaki más vonná el a figyelmem akár azzal is, hogy csak pusztán utálhatom. Raiden azonban nem alkalmas személy erre, hiszen nem gyűlölöm, csupán nem tudok bízni benne. Nem szeretem azt, ha átvernek vagy manipulálnak. Márpedig ő megtette – nem játszott nyílt kártyákkal, amikor meghívott erre a kis kalandra, és ahelyett, hogy közölte volna velem, hogy mi a helyzet – többek között, hogy meg akarnak ölni, bár már maga a feltételezés és a kísérlet elképzelése könnyeket csal a szemembe - , aljas módszerekkel gyakorlatilag rászedett, hogy vele tartsak. Nagyon más választásom azonban nincsen, most már úgyis mindegy, megjátszani meg nem fogom magam senki kedvéért. Legalább mindig hű leszek önmagamhoz, ez pedig nekem jóval fontosabb annál, mintsem életemet féltsem. Igen, képes vagyok feláldozni magamat – de nem másért, saját magamért. Eszmék helyett elvek, valamint büszkeség, de nem önimádat. Minden, mely igazán engem ad.
Az utolsó pár száz métert már igencsak kínlódva teszem meg a levegőben, hiszen nagyon ritkán használom ezeket a szárnyakat, és sosem kellett ilyen hosszú távot megtennem velük, ám azért biztonságban sikerül megérkeznem a partra. Egy falnak nekidőlve fújtatok egy kicsit, egy pillanatra pedig a szemeimet is behunyom, hogy ezután megérezzem azt a tömény kajaszagot, ami valamelyik szomszédos bódé felől jöhet. Jóllehet, tudom, hogy Raiden és Doragon is látnak – Ficánka még nem ért ide - , azért én próbálom elhitetni magammal, hogy senki sem látja meg pillanatnyi gyengeségemet. Képtelen leszek hozzászokni ehhez a testhez, tele van korlátokkal, utálom. ¬.¬ Sajnos viszont nem vagyok benne biztos, hogy ha megölném magam, akkor a rendes szellemtestemet kapnám-e vissza, vagy a tényleges pusztulásommal járna, na meg nem vagyok egy öngyilkos típus, így nincs más választásom, mint tűrni.
Gyomrom korgása előrébbvaló holmi királynők megmentésénél, igaz, csak huszonnégy óra telt el azóta, hogy fracciónjaimmal befaltunk egy családi méretű pizzát. Mégis, ez az éhség valahogy eltér attól a megszokottól, igaz, adjuchassá, majd arrancarrá válásomkor a legtöbb ezzel kapcsolatos kíntól megszabadultam. Mert igenis, egy kín, amiről kurvára nem tehetek, és nagyon nem kellemes egy hat méteres nyelvet tudni a szádban, miközben egyedül csak az motivál, hogy minél több és erősebb lelkeket falj fel. Na meg miután rákaptam a shinigamik ízére… Ehh, csúnya idők voltak, jobb is, hogy szinte elfelejtettem őket.
Persze pénz nincs nálam, legalábbis nem olyan, amit itt is elfogadnak, így kénytelen vagyok lemondani a frissen sült péksüteményekről, ugyanis nincs pofám kuncsorogni Doragontól, amúgy is utálok tartozni.
- Na, essünk túl ezen az egészen. – vezetem a sort hagyván, hogy a fogadtató sereg elcipeljen ahhoz a királynőhöz. Nem, továbbra sem tudok bízni benne, hiszen nem ismerem, sosem beszéltem vele, bár éppen ezért nem is ítélhetem el egészen addig, amíg meg nem szólal. Lesz ami lesz alapon, Sierashitól jó távol állva – idő közben sajnos ő is visszatért, pedig mekkorát röhögtem volna, ha beszakad alatta a kis földsáv, amin járt – én is betérek abba a trónterembe, vagy akárhova is vezessenek minket. Ami meg a királynőt illeti, a tündérszárnyak egyenesen gázak, de legalább megvan az a határozott kiállása, amire egy jó vezetőnek szüksége kell, hogy legyen. Bár valamiért feszélyezve érzem magam ezen a helyen, egyszerűen nem tudom túltenni magam azon, hogy együtt kell működnöm valakivel, akit a hátam közepére sem kívánok. Nem akarok vele egy légtérben tartózkodni, pláne nem segíteni neki. Olyan nehéz ezt felfogni?
- Slarin Sleryrrlyn’dreskel, a Segunda Espada, legalábbis ott, ahonnan jövök. – indulok meg a királynő felé, akinek időközben elfelejtettem a nevét, hogy egy kézfogással üdvözöljem. Nem nagyon izgat, hogy még az én világomban sem ez a norma egy nő irányában, pláne nem egy másik nőtől, de nem is fogok hajlongani, ahogyan ők akarják. Már ez is a tiszteletadás jele részemről, elégedjen meg vele.
- Nem tudom, neked mennyi közöd van ahhoz, hogy át kellett rángatni engem ide, bár lelkesebb lennék, ha nyílt lapokkal játszottatok volna. Szóval, mit kell tennem, hogy végre visszatérhessek a sajátjaimhoz? Odaát már biztosan hiányolnak, ígértem egy esti pókerpartit a fracciónjaimnak. – teszem fel a kérdést, ami a leginkább izgat. Nem akarok én hős lenni, csak egyszerűen vissza akarok jutni, fenyegessen akármilyen veszély. Különben sem engedhetem meg magamnak azt a luxust, hogy meghaljak. Nekem még sok rendeltetésem van a világban. Fracciónjaimnak pedig nem vagyok hajlandó olyan csalódást okozni, amit René is megtett annak idején.

Vissza az elejére Go down
Masamune Raiden
Daitenshi
Daitenshi
Masamune Raiden

Férfi
Gemini Dragon
Hozzászólások száma : 177
Age : 35
Tartózkodási hely : valahol a bárhol és a semmi között
Registration date : 2010. Aug. 03.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: Juunibantai ex-taichou Saizensen - Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Hősvizsga  - Page 2 Cl0te21500/30000Hősvizsga  - Page 2 29y5sib  (21500/30000)

Hősvizsga  - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hősvizsga    Hősvizsga  - Page 2 EmptyHétf. Jún. 20, 2011 9:58 am

Ahogy Slarin közelebb lép és előzékenyen bemutatkozik, Raiden szemei kikerekednek, hogy milyen egyszerűen odasétált. Arcán lehúzta a kezeit, de mosolygott. Doragon az espada reakciójára ugyanúgy elmosolyodott, mint a kapitány. A királynő nagyokat pislogott borostyán sárga szemeivel ahogy lekezeltek. Puha fehér kis bőre akár a selyem megsimogatja az espada bőrét. Rég érezte ennyire intenzíven bárminek is az érintését. Pár pillanatig a királynő meredten állt, mint egy lefagyott monitor, aztán fapofával finoman kihúzta a kezét, megnézte, majd Doragonra nézett és vissza Slarinra, végül ajkai elé kapta kis kezét és kuncogni kezdett. Őszinte csilingelő kis nevetésbe.
- Milyen bátor nő! Nem olyan nyámnyila mint te. - jelentette ki Doragonnak lelkendezve, ahogy közelebb lépett az espadahoz és jól megnézte magának, még körül is járta.
- Látod... megmondtam, hogy a nők sokkal, de sokkal de sokkal, sokkal, jobbak lovagi feladatok ellátására, mint a férfiak. ^^ :3- duruzsolta akár egy kis bekávézott ovis, ahogy közben zizegtette a szárnyát.
- Én Quinlan királynő vagyok... már nem hercegnő... és ez itt a koronám, ami rohadt nehéz.- mondja és egy laza mozdulattal lekapja fejéről és teljes erővel hozzávágja a sárkányhoz. Aki láthatólag nagyon elbambult a semmibe, és akkorát koppan a vaskorona a kobakján, hogy öröm nézni.
- Nem is figyelsz...báhh mindegy...- legyintett rá, mivel a Sárkány tényleg elég későn kapcsolt. Fekete haját a lány hátradobta és csettintett.
- Hozzátok be a reggelit! Egy-kettő!- parancsolta és a szavára kinyíltak a nagy ajtók és hosszú asztalokat hoztak be, majd ugyan olyan szárnyas alul öltözött tündérlányok tányérokat, gyümölcskosarakat, sütiket hoztak be. Mindenki megérezte a frissen sült kenyér illatát. Miközben a szolgák a székeket rendezgették a királynő odavezette Slarint a kezénél fogva, a fő helytől első jobb oldali székhez. Majd irányba vette Yuusukét. Mivel férfi sokkal magasabb volt neki, egy újabb csenttintésre egy épen arra járó fiú szó nélkül hasra feküdt, a lány a hátára állt. Vállánál fogva közelebb húzta a Yuu-chant úgy, hogy majdnem összeért az orruk.
- Milyen vékony vagy... azt hittem az olyanok mint te izmosabbak...- nézte meg kicsit jobban, egy hajszálat a kabátjáról leemelt.
- De szép a szeme, imádom a kéket. :3 - mondta és meg sem kérdezvén mi a neve őt is kézen fogta és a másik oldalra ültette.
- Úgy hallottam, nem szeretitek nagyon egymást... de nem baj, mert én mindenkit szeretek ^^. Még azt a mamlasz és teljesen használhatatlan házi sárkányt is ott. - mutat Doragon felé. A sárkányról mintha lepattant volna minden szava és teljesen közömbös tekintettel hallgatta a szidást. Végül a királynő visszaugrabugrált Riaden elé, aki aztán tényleg sokkal magasabb volt nála.
-De magas vagy O.o...- nézett fel.
- Te hoztad át őket ugye?... De hol a negyedik?- kérdezte a királynő miközben a kapitány vörös haját az ujja közé csippentette és közelebbről is megnézte magánat.
- A piros kiment a divatból nem tudtad ?- kérdezte mindjárt utána.
- Nem is értem, miért áll neked olyan jól...- duruzsolta majd felcsattant.
- Írnok, jegyezd fel hogy mostantól, megint divatba hozom ezt a színt...- A kapitány éppen válaszolni akart volna a királynő kérdésére de csak nem hagyta olyan könnyen magát eddig. De azért össze szedte magát.
- Felség...A negyedik taghoz szükségem van a jogarra, mivel az illető még él. - mondta Raiden csöndesen miközben a királynő odavezette Slarin mellé.
- Él... ?... Hát ha él, öljék meg... úgy sokkal könnyebb..!- parancsolta a nő könnyeden.
- Felség, de nem tudunk már visszamenni, hogy végrehajtsuk az akaratodat...- közölte a kapitány.
- Igaz... fenébe... na jó. Megkapod a jogaromat, de csak kölcsönbe...>.<... :3. Most reggeli ^^. Doragon... ne állj ott, mint egy kabát akasztó!- szólt rá a sárkányra, aki végül csöndesen átballagott a terem másik oldalán lévő székhez és elhelyezkedett a királynővel szemben. S végre némi csend ült a teremre. A kapitány, pedig kerülte a többiek tekintetét.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Hősvizsga  - Page 2 Cl0te68000/100000Hősvizsga  - Page 2 29y5sib  (68000/100000)

Hősvizsga  - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hősvizsga    Hősvizsga  - Page 2 EmptyHétf. Jún. 20, 2011 7:33 pm

Horkantásként kezdődő, majd köhögésnek álcázott röhögésem harsogva verődik vissza a terem falairól. Rendben van, eddig is tisztában voltam a ténnyel, miszerint Slarin nem épp a legnőiesebb leány a környéken, de amit most csinált, az felülmúlt minden képzeletet. A kép akkor lenne igazán teljes, ha ezután még megvakarná a fenekét és kiköpne oldalra. Lövésem sincs, hogy miért büntet a gondviselés ilyen társakkal, bizonyosan nagyon rossz ember vagyok, csak még erre nem eszméltem rá. Fejemet csóválva fonom össze karjaimat mellkasom előtt, mialatt a királynő beszélni kezd. Remek, nem csak gyereknek néz ki, ám még úgyis viselkedik ráadásul. Ezzel az engedelmesség esélye a minimálisról a nullára csökkent, lehet akárhány ezer éves, amíg a teste nem múlt el tizennyolc, nem vagyok hajlandó teljesíteni a parancsait. Azt kell mondjam, első ránézésre egyáltalán nem tűnik szimpatikus alkatnak. Jól láthatóan el volt kényeztetve a szülei által, feltehetőleg egyke gyerek volt, bár királyi családokban az összes kölyköt tejben-vajban fürösztik, mert attól lesz igazán porhanyós a hús. Kissé feminista megnyilvánulására gúnyos mosoly tűnik fel az arcomon, szegénykének biztos nem volt még barátja, azért mond ilyen badarságokat. Mozdulata hirtelen, már-már felmerül bennem a lehetőség, mely szerint a kiscsaj gondolatolvasó, azonban félelmem alaptalannak bizonyul, hiszen a súlyos vaskorona Doragont találja el, a kondulásból pedig lehet következtetni feje ürességére. Na, egy idióta hüllő, nem megmondtam? Könnyeim potyognak már a nevetéstől, csupán akkor eszmélek fel kissé, amikor az uralkodó - mellőzve az etikett mindenféle formuláját – belemászik az intim szférámba. Smaci nem lesz, ezzel reményeim szerint tisztában van, nem akarom a kelleténél jobban megsérteni. Eme gondolatom persze rögtön tovaszáll, amint a testalkatomat kezdi kritizálni.
- Az olyanok, mint Én? – kérdezek vissza tetetett értetlenséggel. – Nem-nem, Felség, a kifejezés hibás. Egyedi vagyok, megismételhetetlen, az izomzatom pedig nem véletlenül olyan, amilyen. Harci stílusom a gyorsaságra épít, a hatalmas izomkötegek csak lelassítanának. Ettől függetlenül köszönöm a bókot, bár itt jegyezném meg, hogy ismerek olyan személyt, akinek semmi nem tetszik. Való igaz, egyáltalán nem jövünk ki egymással… Ez a csapat… ehh… hagyjuk is inkább.
Véleményem gondolom eddig is nyilvánvaló volt útitársaim számára, de így kimondva legalább pontosítottunk is a dolgon. Egyértelműen hátráltató tényezőként tekintek mindkettőjükre, különösebb megerőltetés nélkül kapnám el egymagam is azt a lényt, ráadásul még az elhallgatott információk létezésével sem kellene törődnöm. Némileg bosszankodva engedek a finom erőszaknak, ami az asztal felé kormányoz, azonban meglátva a temérdek étket, minden ellenérzésem füstté lesz. Füstről lévén szó igencsak kínoz már a hiány egy jóképű cigaretta után, szóval valamilyen módon üzletelnem kellene. Kézenfekvő lehetőségnek tűnik a lányt zargatni ezen kérésemmel, hiszen valamiért kizártnak tartom, hogy egy tengeri sárkány dohányozzon. Mondjuk ennyi erővel egy szárnyas freak miért tenné? A zavaró gondolatokat elhessegetve a fejemből rántok közel magamhoz minden kartávolságon belül található tálat, ezt követően bőségesen megrakom a tányérom és falatozni kezdek. A sütemény jelenlétét nem értem túlságosan, részemről ilyesmit nem szeretek kora reggel fogyasztani, mert még megfekszi a gyomrom vagy valami, s hasmenés által kísérve egyáltalán nem lehet világot menteni. Hazudnék, ha azt mondanám, úriemberhez méltóan étkezem, mert hát két pofára tömni mindent, ami előtted van, nem éppen ezt az értékrendet képviseli. Különösebben nem érdekel senki véleménye, ráadásul olyan középkorias érzésem van ettől az egész helytől és akkor bizony így ettek, ahogy Én most. A beszélgetésre csak fél füllel figyelek, így annál nagyobb a meglepetésem, amikor egy negyedik személyt emlegetnek, akit meg is kell ölni. Az elhangzottakkal egyidejűleg egy olivabogyó megakad a torkomon, ezáltal szinte a pillanat tört része alatt válik a fejem lilás színezetűvé. A Heimlich-fogás saját magamon való alkalmazásában még nincs túl nagy tapasztalatom, ám ez most vészhelyzet. Pár másodpercnyi tusakodás után számból kirepül a galád zöldség, ami egyenest Doragon homlokának közepe felé száll. Fúú baszki, majdnem meghaltam! O.O
- Hogy micsoda? – szólalok meg krákogva, majd valami frissítő után nézek. – Eszükbe ne jusson megölni senkit se! Mi ez már megint? Egészen idáig csak hárman voltunk kiválasztottak, erre most összeszednek valami D’Artagnant? Elő a teljes igazsággal, követelem!
A helyzet komolyságán némileg ront az előbbi közjáték, valamint képem maszatossága is. Ingerült mozdulattal törlöm arcom vadiúj ruhám ujjába, amely Velem együtt jelent meg ezen a világon. Feltehetőleg nem szívlelik túlságosan ebben a birodalomban a nudizókat, ha már a jelenlévő mágia is ilyeneket csinál. Jobban belegondolva eléggé deja vu érzésem volt az érkezésünk pillanatában. Egy másodpercre igazán terminátornak képzelhettem magam, hisz’ Ő is egy szál semmiben érkezett. Már csak valami parasztot kellett volna találni és előadni: „Kell a ruhád, astala vista!” És Astala Vista úr biztos átadta volna.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Desmond Phellera
Espada
Espada
Desmond Phellera

Férfi
Sagittarius Rat
Hozzászólások száma : 340
Age : 63
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2009. Jul. 25.
Hírnév : 56

Karakterinformáció
Rang: Segunda Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Hősvizsga  - Page 2 Cl0te48500/65000Hősvizsga  - Page 2 29y5sib  (48500/65000)

Hősvizsga  - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hősvizsga    Hősvizsga  - Page 2 EmptySzomb. Júl. 02, 2011 4:28 am

Pár perce még azt hittem, hogy a kis királylányt egyáltalán nem fogom tetszeni, de az ego közbeszól, és szeretem, ha fényeznek. Cool Bátorságom nem ismer határokat, s hiába, az olyanokat, mint én, nem lehet nem tisztelni.
Így hát a kézfogás után alaposan hátba veregetem a szárnyas királynőt, csak aztán le ne törjenek a kis tündércsillámos csökevényei, s jó nagyot röhögök a markomba, amikor épp Yuut szapulja. Na ja, nem éppen egy izompacsirta, nem tudom, mit van oda magáért az a kis törpe, a derekamig sem ér fel. :/ Minden esetre a kaja emlegetése elég ahhoz, hogy máris otthon érezzem magam, bár azért bevallom, kicsit sajnálom ezeket a szerencsétleneket, akik kénytelenek Quinlant szolgálni. Egy kicsit emlékeztet saját magamra, igaz, én fracciónjaimat inkább családtagként, nem pedig szolgaként kezelem. Akik pedig egyikbe sem tartoznak – Cephalus, meg jó, egy-két személy kivételével - , azok meg így jártak. Nincs velük tárgyalnivalóm, s igenis, elvárom a nekem járó tiszteletet, és ha én azt mondom, fekszik, akkor fekszik. Hatalmam szinte korlátlan Hueco Mundoban, s a láttottakból ítélve mindez itt se nagyon változik, legalábbis Quinlan nem úgy néz ki, mintha tiltakozna az ellen, hogy rossz pillanataimban leordítsam egy-két helyi lakos fejét. A veszély egyenlőre még nem fenyegeti őket, hiszen nyűgöm utolsó morzsáit is elsöpri a friss kaja illata. Legalábbis remélem, hogy friss, ezekből a barbárokból én már mindent kinézek, de éhes ember nem válogat, s évtizedek óta nem volt részem ilyen lakomában. Igaz, időnként újra és újra megpróbálkozok az „emberi” kajákkal, just for fun, sőt, már egyedül képes vagyok elkészíteni bármilyen Uncle Bens-es ebédet, a látszat ellenére nem is olyan bonyolult. Kár, hogy nincs olyan sok időm főzni, na meg nem is akarok. Mindezt meghagyom Renének, úgyis olyan kis konyhatündér szegény. Arrancarként valahogy az ízeket sem tudom úgy élvezni, mint emberként, egyszerűen más. Na meg az a bizonyos kielégíthetetlen étvágy, az állandó üresség… Kétség kívül a legfájdalmasabb hátrány, melyet Espadává válásomig meg kellett tapasztalnom.
Ha hajlandó lennék hozzászólni a gyökérhez, akkor megragadnám a lehetőséget arra, hogy alaposan beoltsam, azonban némasági fogadalmat tettem, sőt, egyáltalán annak is örülhet majd, ha hajlandó leszek ránézni.
- Nem olyan mamlasz ő… Kicsit feszült, de egy korsó sör talán helyre hozná. – kelek fel Doragon védelmére, miközben helyet foglalok jól megérdemelt székemen a királynő jobbján. Ha nem lenne itt a Gyökér, akkor természetesen én ülnék az asztalfőnél, azonban ezzel megelőzendő, hogy mellette kelljen reggeliznem, talán mégis csak jobban jártam.
- Hmphh… Jó’a ka’a. – tömöm meg számat egy zsömlével és készítem ki a tányéromra a sajtot és a zöldségeket. Mintha évtizedek óta egy falatot nem ettem volna, pedig még huszonnégy óra sem telt el azóta, hogy beburkoltam egy fél pizzát. Azért tekintetemet kissé megemelem, amikor valami negyedikről van szó, és teljes egyetértéssel bólogatok, mikor a királynő kijelenti, hogy akkor meg kéne ölni. Ugyan, mégis mit tudhat egy egyszerű ember? Szerettem embernek lenni és kétségtelenül megvannak az előnyei, például nem tátong egy hatalmas lyuk a mellkasodon, meg nem zavar a napi fésülködési rituáléban a maszkod – nem csoda, hogy beleuntam és egyszerűen megszabadultam régen hosszú loboncomtól - , azonban ha hősködésről meg világuralo… megmentésről van szó, akkor nem árt, ha inkább negyedik dimenziós lény vagy. Több erővel és hatalommal jár, s kétségtelenül megfelelőbb lenne a célra valaki, aki olyan erőt képvisel, mint én. Mindezek ellenére végül egy vállrántással nyugtázom a dolgot; a sci-fi és fantasy regények állandó eleme az emberiséggel járó erő. A különbözőségek és tökéletlenségek ellenére mégis sikerül jó vezetőként megfelelő stratégiát választani az ellenség ellen, összetartják a csapatot, ésatöbbi, még akkor is, ha nincsenek mindenféle speckó skilljeik, mint mondjuk nekem. Igaz, én valaha ember voltam, s állítólag most is az vagyok, még ha a külsőm inkább resurrecciónommal egyezik meg. Ámde dobog a szívem, s ismét sérthető vagyok, úgyhogy valami talán mégis csak van a dologban. Igaz, arról senkinek nem vagyok hajlandó szólni egy szót sem, hogy hierrom eltűnt. Hatalmas gyengeségem, azonban nem engedhetem, hogy bennem lássák a megvédendő, ártatlan áldozatot. Nekem erősnek kell lennem, hisz vezetőnek születtem. Egy bizonytalan vezető miatt pedig alárendeltjei is feszültek, idegesek lesznek. Esendőek… Ezt pedig nem engedhetem meg magamnak.

Vissza az elejére Go down
Sakai Hitomi
Daitenshi
Daitenshi
Sakai Hitomi

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 242
Age : 34
Tartózkodási hely : Karakura, Tokió, vagy ahová Yuu-chan rángat
Registration date : 2010. Mar. 02.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: A Daitenshi és a Raion tagja
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Hősvizsga  - Page 2 Cl0te33500/40000Hősvizsga  - Page 2 29y5sib  (33500/40000)

Hősvizsga  - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hősvizsga    Hősvizsga  - Page 2 EmptyPént. Nov. 04, 2011 7:27 am

Roppantul utálok kórházba járni, mivel az orvosoknak nem mondhatom azt, hogy bocs, hiába van effektíve kettétörve a gerincem, mégis tudok járni. Szóval kénytelen vagyok előrángatni a régi tolószékemet ilyenkor, és azzal végigtáncikálni az utcán, elviselve azt, hogy három emberből kettő megbámul és sajnálkozó pillantásokat vet rám, majd úgy tesz, mint aki nem is vett volna észre. Egyszerűen rühellem ezt, és legszívesebben a föld alá süllyednék ilyenkor. Nem vagyok náluk semmivel sem rosszabb, mégis úgy tekintenek rám, mintha egy törött játékbaba lennék, vagy valami ilyesmi >.> Nem véletlen, hogy amikor egy teljes hónapig nem tudtam a képességem használni, akkor arra az időre el is bújtam a világ elől... Nem bírom elviselni az emberek tekintetét. De mégis az a legrosszabb az egészben, hogy ilyenkor kísért a múltam, amelyet legszívesebben elfelejtenék már végre. Azok a napok, melyeket a tolószékben töltöttem... valahol ott siklott félre az életem és lett belőlem az a szörnyeteg, aki most vagyok. Bezzeg ha nem történik meg az a baleset... Nem is tudom hányszor gondolkodtam el ezen azóta, de nem is akarom összeszámolni. Szerencsére már egyre kevesebbszer jut eszembe, bár még nem mondanám, hogy egyenesbe fordult az életem. Ó nem, korántsem, attól még nagyon mesze vagyok. Hiába hittem már azt, hogy túl vagyok a shinigamikkal kapcsolatos gyűlöletemen, mégis megtámadtam Sukét a Végzet Völgyében. A jobb kezemet csúfító kötés pedig ékes bizonyítéka annak, hogy megérdemelten megbűnhődtem ezért, és még egy darabig emlékeztetni fog arra, hogy miért is ne veszítsem el a fejemet.
Szerencsére már nem sokáig tarthatott a szenvedésem, hiszen immár hazafelé gurultam a kontrollvizsgálatról. Meg is ajándékoztam magam egy zacskó édességgel egy ilyen édességboltból, ahol csak pár yenbe kerülnek a finomságok, és egészen nevetséges összegekért lehet egy csomó finomságot szerezni. A cukorkák és egyéb édességek valamelyest felvidítottak, remélhetőleg mire megszabadulok a széktől, addigra helyreáll a lelki nyugalmam, amit ez a kis út felborított. A finom ízek segítettek félresöpörni a zavaró gondolatokat, és elvonták a figyelmem a járókelőkről is, szóval win-win Cool Csak a közeledés bosszantott egy kicsit, Tokióban sokkal könnyebb kerekesszékkel járkálni, mint itt. Váratlanul azonban az időjárástól idegen, csípős fuvallat csapott meg, és egyben fújt a képembe egy szórólapot. Mikor felpillantottam, furcsállva a széllökést, az utca teljesen kihalt volt, egy lelket sem lehetett látni. Felvontam a szemöldököm, ebben a napszakban ezen a környéken elég sok diáknak kellett volna járkálnia erre, egyszerűen kizárt dolognak tartottam, hogy egyfajta szellemvárosi érzésem legyen. Megálltam, és tétován lelassultak a mozdulataim is, amivel éppen egy cukorkát szopogattam lelkesen. Ez pedig hiba volt. Közvetlenül alattam zöldes fény ragyogott fel, és egy átjáró nyílt, melybe persze elkerülhetetlenül belezuhantam. Meglepetésemben tágra nyílt szemekkel kiáltottam fel, de a hangomat elnyelte a becsukódó átjáró, melynek a másik végén felbukkanva ismeretlen helyre kerültem. Azonnal felpattantam és az oldalamon lévő kistáskához nyúltam egy dobókésért, ha esetleg támadás érne, de megszédültem, így azon nyomban össze is estem, ahogy egy pillanatra elsötétült a világ. Mihelyst visszanyertem a tudatom, azonnal ijedten kaptam fel a fejem, és hamar rá is jöttem, hogy kábé úgy nézhettem ki, mint aki sikertelenül megpróbált felállni a tolószékéből Fészpalm
Szerencsére nem ért támadás, így picit megnyugodva nézhettem végre körül, de csak csupa... mesebelinek tűnő lényt pillantottam meg. Értetlenül pislogtam rájuk, miközben lassan talpra álltam, lábaimat pedig kissé megráztam, mintha nem lettem volna biztos benne, hogy működnek. Pedig de, ahogy a kezemmel sem volt semmi gond. Már-már szólásra nyitottam volna a szám, amikor megpillantottam egy olyan alakot is, aki felettébb ismerősnek tűnt. Elsöprő megkönnyebbülés telepedett rám Yuu-chant látva, bár ettől még nem derült ki, hogy mibe keveredtem, csak valamivel jobban éreztem magam, hogy talán valaki magyarázatot tud adni arra, hogy mi folyik itt.
- Yuu-chan... mibe keveredtél már megint? :/ Hol vagyunk és mi történt velem?
Szegeztem neki a kérdést, közelebb sétálva hozzá. Nem igazán tetszett, ahogy a többi jelenlévő bámult rám, és csak remélni tudtam, hogy ez a Yuu-channak tűnő valaki tényleg az, akit én ismerek, noha a lélekenergiája mintha másmilyen lett volna, mint máskor. Sőt, minél többet bámultam, annál inkább úgy tűnt, hogy egészen... emberi a vaizard reiatsuja o.O Elég rosszul éreztem magam, hogy egy ilyen teljesen ismeretlen környezetbe csöppentem abszolút minden előjel nélkül, feszültségem pedig lassan kiütközött rajtam. Persze nem volt nálam szinte semmi olyasmi, ami megnyugtatólag hatott volna néhány kunait leszámítva, szóval csak abban bízhattam, hogy a férfi valóban az, mint akinek hiszem, és tud valami megnyugtató dolgot mondani. Már egy magyarázat is elég lett volna... talán. Jót tett volna, ha legalább egy kicsit felvilágosít, vagy ő, vagy valaki más.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Hősvizsga  - Page 2 Cl0te68000/100000Hősvizsga  - Page 2 29y5sib  (68000/100000)

Hősvizsga  - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hősvizsga    Hősvizsga  - Page 2 EmptyVas. Nov. 06, 2011 12:08 am

Kérdésem természetesen megválaszolatlanul lóg a levegőben, a 12. osztag kapitánya pedig zavartan fordította oldalra tekintetét. A repülő zöldség ugyan eltalálja a sárkányt, azonban már feleannyira sem mulattat a helyzet, mint ahogy azt korábban gondoltam. Tekintetem egy pillanatra elsötétül, féktelenségem miatt elsiklok fontos részletek fölött. Raiden, shinigamiságából adódóan, semmi szín alatt nem vehetné el egy ember életét, még akkor se, ha tudja, később gond nélkül visszaadhatja majd Neki. A jogar az egész kulcsa, feltehetőleg valamilyen módon képes megnyitni egy másfajta átjárót az Emberek Világába, ami már nincs olyan veszélyes, mint amin mi jöttünk és gyorsabb is. Bolond voltam, az indulataim túlzottan elhomályosították látásomat. Lassan fújom ki a mellkasomban tartott levegőt, miközben kisugárzásom is megváltozik kissé. A korábbi sértettséget is elengedem ezzel a sóhajjal, lényegében most egy küldetést kell végrehajtanunk, racionálisan kell megvizsgálni az események láncolatát. A halálisten minden kétséget kizáróan azért választott Engem, mivel képességeim messze túlszárnyalják még a kapitányok erejét is. A lélekenergiám nagyságára alapozott, stratégiai tudásomat tökéletesen figyelmen kívül hagyta, egyértelműen egymaga akarta irányítani a történéseket. A bizalom fontos a társak között, ám jól érezhetően a Mi kis csapatunkban ennek nyomát sem látni. Kifejezéstelen arccal dőlök hátra, mialatt a vöröshajú önjelölt idegenvezető hókuszpókuszolni kezd a királynőtől kapott tárggyal. Logikátlannak érzem a lépést, valószínűleg azon jelenség szülte, mely szerint ki nem állhatjuk egymást. Nem tudom, hogy ezen mennyivel fog segíteni egy újabb ismeretlen ismerős megjelenése, de nem ellenkezem. Azért elkönyvelem magamban, miszerint ha volt egy könnyebb út, akkor Nekünk miért kellett a fagyos pusztán átkelni?
Egyébként a kialakult helyzet sem lehet annyira válságos, amennyire fel volt vázolva korábban, hiszen minden különösebb lelkifurdalás nélkül kezdtünk itt neki falatozni, s se a szárnyas kiscsaj, se az a mamlasz vízigyík nem siettet semmit. Mindenesetre részemről tele vagyok, újdonsült gyomrom nem a réginek megfelelően szuperál, máskülönben már az egész asztalt megettem volna, székestől, mindenestől. A fényjelenség kibontakozása a terem másik végében arra enged következtetni, hogy a tudós végül sikerrel járt, ennek köszönhetően egy igencsak alacsony alak képe kezd kibontakozni előttünk. A magasság persze nem döntő egy harcban, ám reményeim szerint nem egy gyermek kerül megidézésre. Feltételezésemmel ellentétben azonban egy tolószékes nő materializálódik a semmiből, amit egyszerűen képtelen vagyok elhinni! Ez most tényleg megtörténik vagy csak valami vicc? A kandikamerát keresve forgatom körbe tekintetem a csarnokban, de semmi árulkodó jelet nem találok, így hát el kell fogadnom a tényt. Jobban megnézve nagyon ismerősnek tűnik, amit csak tovább növel felpattanásának megtörténte. Kissé kiemelkedve ülőhelyemből és a csodálkozástól elnyíló szájjal veszem tudomásul, hogy tanítványom az! A helyzet abszurditásától függetlenül őszinte mosoly terül szét vonásaimon, végre valahára egy olyan valaki, akivel képesek vagyunk megérteni egymást és össze is dolgozni. Ezzel az erővel Én már haza is küldeném az Espadát együtt a szemüvegessel, simán megoldjuk a krízist ketten is. Az esper reakciójából ítélve Őt nem avatták be utazása előtt, mint Minket, ellenben némileg megbotránkoztat a feltételezés, mely szerint szerény személyem rángatta bele ebbe az egészbe. Kikérem magamnak, ezúttal semmi közöm nem volt ehhez!
- Szintén örülök Neked, Hitomi-chan… - szólalok meg némileg dorgálóan, mialatt teljesen felállok, azután a genetikust az egyik mellettem lévő trónushoz invitálom. – Hosszú történet, de megpróbálom röviden felvázolni. Átkerültünk ide, Sohaországba és most meg kell találnunk valami árnyat, ami átszökött a világunkból, különben lőttek a dimenziónknak. Az asztal másik végén látható idióta hüllőnek hála össze lettem kötve a két szárnyas szerencsétlennel, s még csak leütni sem tudom Őket, mivel a sárkánykönnyeknek köszönhetően minden sérülést ugyanúgy elszenvedek, akárcsak azok, akik hasonló függőt viselnek. Eléggé szorult a helyzetünk, ezért is reggelizünk ilyen hatalmas beleéléssel, kérlek, csatlakozz!
A gúnyos él szavaimban egyértelművé teszi, miszerint mennyire tele van már a tököm ezzel az egésszel, ám azért integetek egyet a királynőcske irányába, hadd legyen tisztában vele, hogy rá nem haragszom különösebben. Persze egyszerűbb lett volna, ha küld valami követet, aki szépen felvázolja a cselekményt és nem úgy kellene rájönni mindenre, mintha egy elfuserált társasjátékot játszanék. Sosem voltam a csapatmunka híve, viszont amennyiben így hozta a Sors, akkor szeretek valaki olyat magam mellett tudni, akire gondolkodás nélkül rábíznám az életem. Hitomi pontosan ilyen személy, ráadásul a Végzet Völgyében mutatott bátorsága ugyancsak értékelendő. Jobban megnézve hiányolom is a kötést a karjáról, mivel korábban a síremlékben jócskán megsebesítette az a bestia. Gondolom hozzánk hasonlóan Ő is újjászületett, csupán a nudizást hagyta ki. Perverz egy istenség volt, aki ezt kitalálta, annyi szent!
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Desmond Phellera
Espada
Espada
Desmond Phellera

Férfi
Sagittarius Rat
Hozzászólások száma : 340
Age : 63
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2009. Jul. 25.
Hírnév : 56

Karakterinformáció
Rang: Segunda Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Hősvizsga  - Page 2 Cl0te48500/65000Hősvizsga  - Page 2 29y5sib  (48500/65000)

Hősvizsga  - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hősvizsga    Hősvizsga  - Page 2 EmptyVas. Nov. 06, 2011 1:51 am

Nem kifejezetten izgat, hogy nemrégiben még emberölésről volt szó az asztalnál. Nem vagyok én szívtelen, vagyis bizonyos szempontból talán mégis az vagyok, azonban nem fogok beleszólni abba, ezt a leendő új útitársunkat hogyan akarják ideszállítani. A halál különben sem olyan nagy cucc. Egyszerűen megtörténik. A lét egy természetes része, amit ugyanúgy meg kéne ünnepelni, mint a születést. De nem is értem, minek gondolkozok ilyeneken, amikor tulajdonképpen nem is érdekel. Valahogy jobban lefoglal az, hogy jól teleegyem magam, mint még soha ezelőtt. Nem tudom, miért érzem magam ilyen jól a bőrömben, pedig még a lábam is fáj, miután a forró kavicsokon kellett végigmasíroznom. Az viszont biztos, hogy évtizedek óta nem ettem ilyen jól. A hollow lét egyik legnagyobb átka, őrjítő tud lenni, hogy hiába eszel, akkor is éhes maradsz. S az a velejáró kín… Bár arrancarként már csak ennek töredékét érzem, sosem tudhatom, mikor fordul a kocka. Megannyi olyan veszéllyel jár arrancarságom, melyeket még nem ismerek. Túl instabilnak érzem létem, s legbelül valahol rettegek attól, hogy egyszer még megszívhatom miatta. Sosem tudhatom egyszerűen.
Kínosan vakargatom a tarkómat, amikor megpillantok egy tolókocsis kiscsajt. Ha valamire, akkor erre igazán nem számítottam. Persze arra fel voltam készülve, hogy valami élő embert hoznak át, de ha már hősködni kell, minimum valami Herculesre számítottam, nem egy… bocsánat, egy nyomorékra. Neutral Valahol rémlik mondjuk egy film, amiben egy tolókocsis bige csinált olyan pszichoizéket, tudjátok, gondolatolvasás meg hasonlók, de eh, sosem kedveltem őket. Bár némiképp megnyugszom, amikor kiderül a kiscsajról, hogy tud járni, talán még sem lesz haszontalan. Döbbenetemet igyekszem inkább a reggelizésbe fojtani, valami isteni ez az áfonyás pite. Olyan furcsa „embernek” lenni, kifejezetten üdítő. Végre nem tátong egy lyuk a mellkasomon, s nem is tudom, egyszerűen kezdem élvezni. Amennyi hátránnyal jár, annyi előnnyel is. Szeletelés közben ugyanis sikeresen megvágom az ujjam egy közönséges késsel, amit igazán nem tudok mire vélni, egy ilyen fegyver normál esetben hierrom miatt hozzá se tudna érni bőrömhöz. Számítanom kell tehát arra, hogy kivételesen nem véd meg hierrom a különböző csapásoktól, ez pedig kicsit sérthetővé tesz, ami nem igazán tetszik. Szerintem nyilvánvaló, hogy miért, azt hiszem.
Köszönni elfelejtek, teli szájjal amúgy sem illik olyat, de majd bepótolom. Kicsit jobban kell fülelnem ahhoz, hogy halljam, az a patkány miket mond annak a Hitominak, majd arcom jól láthatóan vörösbe vált, mikor szárnyas szerencsétlennek titulál. Gondolkozás nélkül fogok meg egy almát az asztalról és vágom vele képen az exkapitányt, nem foglalkozva azzal, hogy ez nekem is ugyanannyira fog fájni. Jól homlokon is találom „magam”, amitől kicsit hátra is tántorodok. Eh, talán ez a legrosszabb az egészben. Szerencsére vagyok olyan elvetemült, hogy akár a villát is beleállítom a kezembe, ha ettől Yuunak fájni fog, mwahaha.
- Tudod, kit nevezz szárnyas szerencsétlennek, nyomorék! ¬_¬ – fájlalom homlokom, amihez épp a tenyeremet érintem hozzá. Szemeim lehunyva összpontosítok kicsit, hogy rendbe jöjjek, a magam okozta fájdalomtól kénytelen vagyok még az asztal szélét is erősen megmarkolni. De nem bánom, ez azt jelenti, hogy ő is érezte, amit én. Talán csak Einsteint sajnálom egyedül, amiért neki is éreznie kell ezt, de ekkor eszembe jut, hogy ő hozott ide, és én még nem bocsájtottam meg neki. >.>
- Öhm… Nem tudom, mit mondjak… Üdv a csapatban? :/ Ja, és Slarin vagyok. – dobok most a csaj felé egy másik almát, ezt azonban nem azért, hogy homlokon találjam, hanem csak úgy… jó, hát na, próbálkozni lehet. Sosem voltam jó benne, hogy csajokkal barátkozzak, nem vagyok kifejezetten lányos, szóval értitek. Ennyi. Cool Ezután jóllakottan dőlök hátra a székemben, a lábamat pedig mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne, az asztalra teszem. Ismerem én az illemszabályokat, csak nem tartom be őket. Lehet, nagyképűnek tarthatnak ettől, de ha már össze lettem kötve ezzel a szerencsétlennel, ennyi a minimum, ami kijár nekem.
A királynő eközben int Einsteinnek, s valamit a fülébe súg. Nem tetszik, hogy nem osztja meg velünk a dolgát, de igyekszem ennek nem jelét mutatni. Majd kupáját emelve jelez számunkra, hogy mi is tegyünk így. Erre már én is abbahagyom a hintázást a széken, pedig igazán kényelmes volt. Na mindegy.
- Ím hát, a csapat készen áll. Utatok az Északi Erdőn át vezet Valwald barlangjába. Öljétek meg a varázslót… és visszatérhettek világotokba. ^3^ – tudja le az utasításokat, majd poharát emelve mond el egy toastot, mielőtt utunkra engedne. Valami biztosan nem százas ezzel a királynővel, kicsit túl lazán veszi a dolgokat, de igazán nem az én dolgom. Csak legyünk túl az egészen, hadd mehessek haza. Neutral Miután pedig kellően felkészülhettünk, már türelmetlenkedve várom az indulást. Tény, évtizedek óta nem ettem ilyen jót, ez pedig kicsit a hangulatomat is visszahozza. Indulás előtt még barátian hátba csapkodom Hitomit, talán csak nem esik össze, bár ebben a tolószék miatt nem vagyok teljesen biztos. Kicsit zavar, hogy nem tudok sonidot használni, de talán most az egyszer túlélem, nem?

Vissza az elejére Go down
Sakai Hitomi
Daitenshi
Daitenshi
Sakai Hitomi

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 242
Age : 34
Tartózkodási hely : Karakura, Tokió, vagy ahová Yuu-chan rángat
Registration date : 2010. Mar. 02.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: A Daitenshi és a Raion tagja
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Hősvizsga  - Page 2 Cl0te33500/40000Hősvizsga  - Page 2 29y5sib  (33500/40000)

Hősvizsga  - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hősvizsga    Hősvizsga  - Page 2 EmptyKedd Nov. 08, 2011 6:00 am

Kissé össze voltam zavarodva attól, ami éppen velem történt, elvégre nem minden nap ránt be magába egy ismeretlen tér-dimenziós örvény és visz át valami ismeretlen helyre. Ha legalább lett volna valami nyom, amiből kiindulhattam volna, akkor talán össze tudom rakni, hogy miért is vagyok itt ahelyett, hogy otthon pihenhetnék, de az információk hiányosak és homályosak voltak. Még azt sem tudtam eldönteni, hogy egyáltalán a saját világomban vagyok-e, elvégre ott is vannak furcsa, fantasy világból szökött lények, Yuu-chan meg lehet, hogy szimplán elvesztette vagy korlátozzák az erejét, azért érzem a lélekenergiáját az emberekéhez hasonló struktúrájúnak. Ugyanakkor az is előfordulhat simán, hogy egy másik dimenzióban kirándulok, végül is miért ne történhetne meg ilyesmi? Ebben az alternatív világban mindennapos jelenségnek számítanak a sárkányok, a tündérek, a démonok meg a miegyebek, mesterem pedig minden bizonnyal emberi mágusként tengeti mindennapjait... vagy valami ilyesmi. De hogy én hogy kerülök a képbe, arról halvány lila gőzöm sem volt scratch
Arról, hogy egy élő MMORPG-be csöppentem, végül Yuu-chan szavai győztek meg, aki "kicsit" bosszúsnak tűnt a hangszíne alapján. Miközben invitálására helyet foglaltam, tekintetem először az általa szárnyas szerencsétlennek hívott nőre tévedt, de figyelmemet egyre inkább elvonta az asztalon található lakoma látványa, különösen a sütemények, melyek mennyei illatukkal és lélegzetelállító látványukkal teljesen megbabonáztak.
- Bocs, éppen beszippantott magába egy takonyzöld féregjárat és átdobott egy ismeretlen helyre, engedd meg, hogy eltekintsek az olyan alapvető udvariassági formuláktól, mint a köszönés...
Válaszoltam a vaizardnak, ám a szemrehányó hangnem hiányzott a mondókámból, helyette halvány, monoton módon beszéltem, mint aki nem is figyel vagy transzba van esve. Nos, mindkettő igaz volt, a szavak anélkül jöttek, hogy gondolkodtam volna rajtuk. Az ellenállhatatlan süti jelenléte immár teljesen kikapcsolta érzékszerveim külvilágra adott reakcióját, csak arra tudtam koncentrálni, hogy meg kell kóstolnom azt a pitét **.**
- Pedig a reggeli igenis fontos, arra minden körülmények között időt kell szakítani...
Ragadtam ki az egykori kapitány mondandójából a nyilvánvalóan legfontosabb szeletet és ezzel együtt ugyanezt megtettem a sütivel is, hogy aztán jóízűen nekiálljak én is falatozni *>* Testem egészében megrázkódtam a kulináris élménytől, melyet az áfonya és a tészta ízének együttes harmóniája biztosított, melyet a lábammal való dobogással is jeleztem Neutral Mielőtt azonban belemerülhettem volna az étkezésbe, fejemen váratlanul egy alma koppant, én pedig egyensúlyomból kibillenve zuhantam hátra a székkel.
- Itetetete T_T
Nyilvánultam meg meglepetésemben, semmint fájdalmamban, miközben előmásztam az asztal alól. A gyümölcs becsapódási szöge alapján nyilvánvaló volt, hogy a Slarinként bemutatkozó lánytól érkezett az áldás, és Yuu-chanra pillantva alighanem ő is kapott belőle, bár a hallottak alapján - igen, hallottam mindent, ami az asztalnál folyt, ennyire azért nem voltam se hall-se lát állapotban - eltérő célzattal kapta az almát. Mindenesetre legalább a sárkánykönnyek hatását láthattam élesben is, mivel mindketten a fejüket fogták, ahogy én is Neutral
- Az én nevem Hitomi, örvendek a találkozásnak, Slarin-chan ^^
Mutatkoztam be én is, bár én nem követtem az általa használt dobálózós üdvözlési formulát, csupán biccentettem egyet a démonnak (?). Kicsit visszafogottabban folytattam a sütipusztítást, a vaizard által felvázolt helyzetre nem különösebben kívántam reagálni. Elfogadtam a küldetést, ha meg kell találni egy árnyat, hát akkor megtaláljuk, mást úgysem tehetnék. Gondolom visszamenni nem tudnék vagy nem is engednének, ha már megidéztek, vagy mit csináltak velem :/ Lehet valahol nem érzem át a helyzet súlyát, de ahogy Yuu-chan is említette, annyira nem lehet vészes a dolog, ha belefér egy lakoma Neutral
Még egy emberinek tűnő alakra felfigyeltem fél szemmel nézelődés közben, ám a vörös hajú, szemüveges figura inkább a legékesebb ülőhelyen helyet foglaló lénnyel diskurált, így nem törődtem vele sokat. Ahogy sejtettem, ez utóbbi a helyi nagyfőnök, legalábbis abból kiindulva, hogy megmondta nekünk, mit csináljunk, ha haza akarunk jutni. A poháremelgetés kicsit idegenül hatott számomra, de azért én is megtettem, ne lógjak már ki a sorból. Háromfős csapatunk nem tűnt teljesen összehangoltnak, legalábbis a mentorom és a nő közötti súrlódások jellege egyértelműen mélyebb ellentétre utalt egyszerű piszkálódásnál, illetve az én belépőm sem lehetett a legbizalomgerjesztőbb a számára. Akárhogy is, lassan útra kellett kelnünk, így fájó szívvel ugyan, de elszakadtam az asztaltól :/
- Öhm... ha lehet, a hátcsapkodást mellőzhetnénk? Vagy finomabban kicsit :/
Szóltam Slarinhoz udvariasan, mivel az akciója hatására furcsa és kellemetlen érzések cikáztak keresztül a testemen. Szúrt a hátam a derekamnál és enyhe fájdalmat is éreztem, gondolom azért, mert csak egy szimpla energiakapocs tartotta össze az idegrendszeremet Surprised Igaz ilyet még nem tapasztaltam, mióta újra tudok járni scratch Tolószékemet kénytelen-kelletlen ott kellett hagynom, így azt a kevés dolgot, amit hozzáerősítve cipeltem, magamhoz vettem, mielőtt elindultunk volna. Így is felkészületlennek számítottam a rendelkezésemre álló muníciót tekintve, még a völgyben szerzett kardom sem volt itt, pedig úgy éreztem kellhet.
- Te Yuu-chan, honnan ismered ezt a nőt?
Kérdeztem meg a férfit az épületből kifelé haladva, igyekezve diszkrétnek maradni, hogy ne tűnjön úgy, mintha a háta mögött akarnám kibeszélni Slarint. Lehet megfogom kérdezni ugyanezt a másiktól is, csak fordított szereposztással, egyszerűen kíváncsi voltam rá ezek után, hogy hol futottak össze és miért is alakult ki bennük ez az ellentétecske.
Egy darabon velünk tartott egy kísérő is, aki útba igazított minket mihelyst kiértünk a városból, de az erdőség felé már csak hármasban indultunk el. A természet hangjai lassan elnyomták a városi forgatagot, visszanézve pedig igazán impozáns látvány fogadott, ha felnéztem a toronyra. De ahogy beértünk az erdőbe, a fák lombjai már ettől is megfosztottak, így nem maradt más, csak a keresztül szűrődő napfény, a madarak csicsergése és néhány meglehetősen furcsa, csavaros törzsű fa, melyeknek piros levelei olykor-olykor vöröses színbe borítottak minket, ahogy elhaladtunk mellettük. Jómagam az édességes zacskómmal szöszöltem, azon voltam, hogy felkössem az övemre, és diadalittas mosollyal vetem tudomásul, amikor sikerült jó tíz perc szenvedés után Neutral Egyik-másik fán voltak valami vésetek, bár arra már nem jutott energiám, hogy figyeljem is őket... remélem a többiek megtették Neutral Az ijesztő hangokkal, amik az erdő mélyéről jöttek, meg gondolom senki sem törődött.
A békés utazgatást azonban megtörte egy reccsenés a lábam alatt, melyet egy vakító, kékes villanás kísért. Az engem körbevevő fényjelenség egy kisebb sikkantást kicsalva belőlem a magasba rántott, és fejjel lefelé, egy indával a jobb bokámon állapodtam meg néhány méter magasban o.O Meglepetten pislogtam körbe, arról nem volt szó, hogy csapdák is vannak az erdőben :/ Enyhe fájdalmat éreztem ott, ahol a lián fogva tartotta a lábamat, de cseppet sem éreztem magam veszélyben egészen addig, amíg meg nem próbáltam kiszabadulni. Az első meglepetés ott ért, amikor rájöttem, hogy nem tudok teleportálni, de ezt még le tudtam volna nyelni. Azonban amikor megkíséreltem elektromosságot vezetni a növénybe, és úgy kényszeríteni arra, hogy eresszen el, éktelen fájdalom rázta meg a lábamat, melyet nem bírtam ki anélkül hogy ne kiáltsak fel kínomban. Kivet a víz, és tehetetlenül rángatóztam, de kiszabadulni saját erőmből nem tudtam... Az égető érzés azonban rávezetett, hogy az inda elnyeli a lélekenergiámat, ugyanezt éreztem enyhén az előbb. Lepillantva a magasból pedig elhűltem: a talajon szabálytalan összevisszaságba voltak elszórva ilyen csapdák, melyeket onnan lentről alighanem nem is lehetett látni.
- Állj! ...atok meg. Ez a hely olyan, mint egy aknamező, egy rossz lépés, és ti is úgy jártok, mint én! Az indák valószínűleg reiatsuval táplálkoznak, szóval ha ki akartok szabadítani, azt fegyverrel tegyétek, ha lehet :/
Figyelmeztettem őket, mielőtt esetleg mondjuk Yuu-chan rám lő egy kidout és további fájdalmakat okoz nekem. Más kérdés, hogy fel tudnak-e ide jutni valahogy, talán Slarin, ha azok a szárnyak használhatóak is valamire azon kívül, hogy ott vannak a hátán.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Hősvizsga  - Page 2 Cl0te68000/100000Hősvizsga  - Page 2 29y5sib  (68000/100000)

Hősvizsga  - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hősvizsga    Hősvizsga  - Page 2 EmptyKedd Nov. 08, 2011 8:20 am

Arrogáns vigyor kíséretében veszem tudomásul az Espada vörös ábrázatát, ezek szerint sértésem igencsak betalált és feltehetőleg Ő maga is igaznak véli, amennyiben ilyen reakciót mutat. Éppen Hitominak ecsetelném tovább a dolgokat, amikor egy alma koppan erőteljesen a homlokomon, nem kis fájdalmat okozva ezzel. Hangos káromkodás közepette kapok az érintett terület felé, miközben támadóm az ölembe hull. Ingerült mozdulattal kapom fel a gyümölcsöt, ami egyszerűen szétroppan markom szorításában. Nagyon meg fogja bánni, ha még egyszer megpróbál ujjat húzni Velem. Időközben egy óvodáscsoport értelmi szintjére jutunk le, hiszen a következő támadás ezúttal tanítványomat éri, aki már korábban sem figyelt teljesen a külvilágra, lévén az édesség mindig elvonja a figyelmét a fontosabb történésekről. Ennek köszönhetően szegényt ugyancsak találat éri, ráadásul hátra is vágódik a székével. Gondolatban arcomat a tenyerembe temetem, annyira nem illik hozzá ez a szerencsétlen viselkedés, azonban mostanában egyre inkább jellemző rá. Feltehetőleg hatalmas intelligenciájának hátránya ez vagy csak egyszerűem kétbalkezes, nem tudom. Hálát adok az égnek, amiért a Segunda ilyen tökös csaj, mert ennek hála különösebb lelkiismeret-furdalás nélkül rúgok rá egyet az asztalra, mely véleményem szerint legalább annyival fog arrébb mozdulni, hogy az arrancar elveszítse az egyensúlyát, s szintén a földön kössön ki. Sajgó tarkóm elégedettséggel tölt el, remélem nem lepődik meg túlságosan a visszavágáson, hiszen Én sem sajnálom különösebben a testi épségem, ameddig ezzel neki is keresztbe tudok tenni. Miután mindenki ismét ülő helyzetbe tornázza magát, a királynő először sugdolózik valamit Raidennel, azután következik valami poháremelgetés és toast, bár pirítóst bevallom nem láttam az asztalon. Viszont legalább elhangzik a feladatunk is, így minden további nélkül indulhatunk el. Mennyire jobban tetszik ez, mint a titkolózás!
- Régi história… - térek ki a válaszadás elől, hisz’ rögtön eszembe jut az úszódás eset, amikor megpróbált intim kapcsolatot létesíteni Velem. – Egy ostoba liba, aki túlzottan sokat képzel magáról. A Mi világunkban hollow, ezért nem vagyok hajlandó több szót pazarolni rá, nem érdemli meg.
Ezennel részemről lezártnak tekintem a beszélgetés ezen részét, sokkalta jobban érdekel ideérkezésének körülményei. Korábban már említette, miszerint egy foszforeszkáló portálon keresztül esett át ide, azonban semmilyen utalást nem hallottam a kétségbeesés jégsivatagáról. Ez megint csak a 12. osztag töketlenségét bizonyítja, rögtön a kezdetek kezdetén elkérhette volna azt az ostoba jogart és elég lett volna kizárólag Neki szenvednie ott a hidegben. Még mindig morgolódva vágódok ki a palota kapuján, viszont előtte azért egy-két cipót azért elraktározok a zsebemben, kitudja mikor kerül sor étkezésre. A shinigami valami más feladatot kapott az uralkodótól, s be kell valljam, ezt nem is bánom túlzottan. Túl sok mindent szedett most össze hirtelen a számlájára, nem lepődődtem volna meg, ha véletlenül beleszalad a katanámba. Habár ez nem teljesen igaz, mivel a Rajtam is megjelenő seb eléggé figyelemfelkeltő jellegű lenne. Nincs kétségem afelől, hogy a küldetés végkimenetele sikeres lesz, az esperrel az oldalamon könnyedén visszapateroljuk azt az árnyékot vagy mit, ámbátor egymagamban is képes lennék ugyanezt megtenni. Az erdő fáit fürkészve valamiért rossz érzés kerít hatalmában, azonban ezt csak betudom a kiújuló paranoiámnak. Vajon mi bajunk eshetne? Megtámad egy nyúl vagy őz? A gondolat abszurditásán mosolyogva harapok bele a zsebemből elővarázsolt péktermékbe, ám a falat majdhogynem a torkomon akad a váratlan támadás hatására. Fényes villanás kíséri a genetikus sikkantását, ami egyértelműsíti az akció sikerességét. Beletelik néhány pillanatra, mire látásom ismét a régi lesz, ennek következtében kissé elnyíló szájjal veszem tudomásul a lány újdonsült helyzetét. Ismeretlen eredetű növényzet tekeredett a lábára, ráadásul olyan magasra emelte fel, ahová biztosan nem tudok felugrani. Meghallgatva figyelmeztetését egy bólintással reagálok, majd a csapás további része felé fordulok.
- Vágd le! – utasítom Slarint, mialatt elhajítom étkemet és ruháim ujjait feltűrve mellkasom előtt összeillesztem tenyereimet. - Ó, Nagyúr a hús és csont burka! Minden teremtmény, szárnyak suhogása! Te, ki az Ember nevét hordozod, faragj iker lótuszt egy fényét vesztett kéklángon, és várj, míg a lángoló tűz eléri a távoli mennyországot. Hadou 73: Souren Soukatsui!
Az idézéssel megerősített kidou pusztító energiasugárként csapódik ki időközben előrenyújtott kezeim végéből, tökéletesen letarolva a növényzetet mindkét oldalon. Gyökerek ropognak, indák szakadnak, ahogy a megállíthatatlan fénypázma végigcsap a területen. Villanás villanást követ, amint az aknák egymást követve aktiválódnak, de a nyújtózkodó kacsok immáron senkinek nem árthatnak. Magabiztos vigyorral a képemen egyenesedek fel előző testtartásomból, viszont még mielőtt túlzottan elbíznám magam, minden bezengő ordítás hallatszik, szinte fülsiketítően. Előre tartva az esetleges bestia támadásától fordítom körbe tekintetem a környéken, de egyelőre semmi szokatlant nem látok. Váratlan hirtelenséggel indul meg lábunk alatt a föld, aminek hála egyensúlyunkat vesztve kezdünk el mind hátrafelé csúszni a hirtelen lejtőssé váló úton. Soha életemben nem találkoztam ilyen technikával és ami a legrosszabb, nem is látom, hogy mi vagy ki csinálja. Rövidesen egy kisebb zuhanás után megáll a rázkódás, így kissé meggyötörten emelhetem fel a fejem, azonban nem várt képpel találom szembe szerény személyem. Vastag izmokkal borított, pikkelyes, karmokban végződő láb lóg ki a talajból, ami percekkel ezelőtt még a földszinten volt, nem pedig legalább öt méteres magasságban. Elhűlve a látványtól tápászkodok fel, midőn a bestia felénk fordítja ocsmány, teknősére emlékeztető pofázmányát.
- E-ez… - kezdek bele kissé dadogva, míg önkénytelenül is hátrébb vonom mindkét nőt, habár Sla-chant talán érdemes lenne odadobni, amíg kereket oldunk Hitomival. – Ez az izé az erdő?!
Sok gyökérséggel találkoztam már mióta megérkeztünk, de ez bizonyosan túltesz az összesen. Természetesen megint minden figyelmeztetés nélkül indultunk el, nehogy a végén még épségben eljussunk addig a barlangig, á, minek? Kizártnak tartom, miszerint jelenlegi képességeink mellett meg tudnánk ölni ezt a bestiát, azonban kiütni reményeim szerint még sikerülhet. Fogalmam sincs milyen a lény felépítése, de korábbi ehhez hasonló küzdelmeimből kiindulva a lágy részek felé kell támadni: szem, orr és száj a főbb célpontok. Persze a tervezés a dolog könnyebbik része, sajgó testrészeim emlékeztetnek arra, hogy jelenleg halandó vagyok, sokkal kevesebbtől is padlóra kerülhetek, mint amúgy. Jó lenne tudni társaimnak milyen képességeik működnek, egy kombinált támadás minden alkalommal bejön… vagy nem.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Desmond Phellera
Espada
Espada
Desmond Phellera

Férfi
Sagittarius Rat
Hozzászólások száma : 340
Age : 63
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2009. Jul. 25.
Hírnév : 56

Karakterinformáció
Rang: Segunda Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Hősvizsga  - Page 2 Cl0te48500/65000Hősvizsga  - Page 2 29y5sib  (48500/65000)

Hősvizsga  - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hősvizsga    Hősvizsga  - Page 2 EmptyPént. Nov. 11, 2011 5:48 am

Megölni a varázslót… Mi sem egyszerűbb ennél. Persze jó lett volna valami rendes útmutatást kapni a királynőtől azon kívül, hogy irány Észak. Kezdve azzal, hogy merre van Észak. Vagy ki ez a varázsló, hogy ismerjük fel, s ami a legfontosabb, hogyan öljük meg. Azonban semmi reményt nem fűzök afelé, hogy véletlenül normálisan informálnak a dolgokról, így inkább meg sem próbálkozom a kérdezősködéssel. Fontosabbnak tűnik a lehető legrövidebb idő alatt a lehető legtöbb kaját a zsebembe tuszkolni, ami ezelőtt érdekes módon nem volt szokásom, de az étel itt valahogy, valahogy finomabb, mint odaát. Vagy csak én érzem ezt így?
- Nem lehetne csak simán Slarin? – kérem meg a kiscsajt, hogy nevezzen meg rendesen, de attól tartok, hogy esélytelen, hogy meghallja, úgy zabálja ugyanis az áfonyás pitét, hogy rossz nézni. Remélem, én nem tűnök ilyennek. Bár már így is elég ciki volt, amikor pár perce hanyatt vágódtam a székemmel együtt. Az a hülye köcsög… >.>
A csapat, hát… megmondom őszintén, válogathattak volna jobban is. Én nem vagyok hajlandó összedolgozni rendesen ezzel a szarrágóval. Raidennel még csak-csak, ugyanis kettejük közül nem ő az, aki megpróbált megerőszakolni, na meg tulajdonképpen bírom is a búráját, de azért na, értitek. Neutral Magamban duzzogva haladok Doragon irányítása mellett a kijelölt úton, aki az erdőnél búcsút int nekünk. Még kicsit fájlalom a tarkómat a nem is oly régi hanyatt esés miatt, de igyekszem azért összekaparni magam, ciki lenne, ha nem én tűnnék a legtökösebbnek. Sötét erdő? Ugyan már… Látnák a Menosok Erdejét! Legjobb gyakorlóhely, de tényleg. Mindig odamegyek, ha aprítani van kedvem.
Elnézve magunkon elégedetten konstatálom, hogy nem én vagyok az egyetlen, aki alaposan felvértezte magát kajával, ki tudja, mikor lesz szükségünk rá. Meg aztán nem csak éhségből lehet enni, hanem unalomból is, meg mert finom és jól esik, ezen a véleményen pedig legalább nem vagyok egyedül. Minden esetre ijedtemben mégis csak eldobom a kezemben lévő péksütit, amikor Hitomi hirtelen a magasba emelkedik. Nem számítottam ilyen meglepetésre, na. >.> Kezem automatikusan kardom markolatára kúszik, hisz ki tudja, miféle veszélyekkel kell szembenéznünk. Így is kifejezetten veszélyben érzem magam, amióta felfedeztem, hogy hierrom egyszerűen már nem védi testem, pedig ha valamikor, most talán égető szükségem lenne rá.
- A kiscsajt vagy az indát? Különben is, te csak ne parancsolgass nekem, köcsög. ¬_¬ – suhintok párat szárnyaimmal, hogy bizonytalanul bár, de a levegőbe emelkedjek. Nehéz hozzászokni a magaslati levegőhöz, de általában egy-két perc után belelendülök. Hogy Yuu mit tervez, azt nem tudom, de valami nagyon rossz érzésem van vele kapcsolatban, így inkább jobban sietek Hitomi felé. Remélem, nem veszi komolyan a levágós megjegyzést, tényleg csak vicceltem vele. :/
- Kapaszkodj belém. – próbálom felsegíteni a fejjel lefelé lógó lányt, s persze az indát addig nem vágom el, amíg Hitomi biztos… ööö… szárnyakon nem áll. Persze képletesen. Végül az egyik kezemmel a derekánál átkarolom, hogy biztosan megtartsa egyensúlyát, hisz alig másfél órája még tisztán láttam őt egy tolókocsiban gurulni, és ki tudja, mikor kell neki megint. Lehet, az emberek világában egyébként képtelen járni, csak ebben az univerzumban képes rá? Ez tűnik számomra a leglogikusabb válasznak.
- Hogy te mekkora egy gyökér vagy… – kezdek kiakadni a levegőben egyensúlyozva, miután meglátom, hogy ez az ökör miféle öngyilkos merényletet készített elő. Lehet, az utasom számára nem éppen kellemes, hogy fel-le himbálódzunk a levegőben, ahogyan egyszer süllyedünk, majd felemelkedünk, azonban még mindig biztonságosabb itt, mint a robbanó aknamezőn. Tuti meg akar gyilkolni. Idióta. - -’ Szemeim végül megakadnak egy másik szempáron, ami lassacskán Yuu felé kezd el magasodni. Ez… Ez a valami nem tudom, mi, de brutális. O.O Szemek, szemek… Nem, itt harccal nem biztos, hogy nyerhetünk.
- Félre az utamból. Kaptok harminc másodperc előnyt. Meneküljetek olyan messzire, amennyire csak bírtok, én majd gondoskodom róla. – teszem le a földre Hitomit, amikor úgy érzem, a talaj már biztonságos számára, majd egyszerűen kitolom Yuut a szörnyeteg, vagyis az erdő elől. Fél perc, annyi elég lesz. Szemeim azonnal megtalálják a lény tekintetét, az erdő eddig imbolygó csapdái, itt-ott hullámzó talaja, de még szélfútta falevelei is megdermednek. Jó hosszan követem tekintetét, miközben egy sérülékeny pontot is igyekszem szemem sarkával megtalálni rajta. Mikor már letelni látszik az a fél perc – s a másik kettő minden bizonnyal utasításaimnak megfelelően cselekszik - , kardommal egyetlen sebet ejtek egy ponton, az erdő feltételezett arcán, ezáltal annyi mérget beléültetve, amennyit csak tudok. Időm azonban nincs sok, az öt másodperc előnyömet kihasználva szárnyaim ismét gyors csapkodásba kezdenek. Néhány inda megpróbál utánam kapni, ám éppen csak sikerül súrolniuk bokámat. Ez számomra kevés.
Reiatsu érzékelésemet kihasználva próbálom beazonosítani Yuu és Hitomi hollétét, akik már igencsak előrehaladtak. Amit ők észrevehetnek, az erdő hirtelen belassulása, mintha hirtelen aludni készülne. Nem halt meg, ez nyilvánvaló, s továbbra is küzd a betolakodók ellen, azonban olyan, mintha egy lassított felvételről néznék az erdő mozgását. Azonban talán már így is késő számunkra.
A fák egy összefüggő, áthatolhatatlan sorfalat állnak; éppen csak beérem a másik kettőt, de tovább egyszerűen nem tudunk haladni. Masszív növényfal vesz körbe minket, amikhez nem lesz elég az, ha egyszerűen levágjuk őket. Mindez egy aprócska tó partján, aminek felszínén apró, ujjnyi méretű, szárnyas, repkedő izék kacagnak, csillámos port hintve maguk után. Szárnyas, repkedő izék… ez jó, hehe. Hirtelen tör ki belőlem a nevetés, miután véletlenszerűen belélegzem ezt a fura csillámport, amit a tündérkék hintenek el körülöttünk, s elnézve a másik kettőt ők szintén ugyanígy jártak. Hát nem nevetséges? A nagy második espada valami mágikus erdőben futkározik az erdő haragja elől. A legrosszabb az egészben, hogy ha valaki megpróbál például egy kis fényt csinálni kidouval, egy apró szikrától is egy kisebb robbanást idézhet elő, ugyanis ez a nevetőpor kicsit… nagyot tud robbanni. Neutral xDD

Vissza az elejére Go down
Masamune Raiden
Daitenshi
Daitenshi
Masamune Raiden

Férfi
Gemini Dragon
Hozzászólások száma : 177
Age : 35
Tartózkodási hely : valahol a bárhol és a semmi között
Registration date : 2010. Aug. 03.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: Juunibantai ex-taichou Saizensen - Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Hősvizsga  - Page 2 Cl0te21500/30000Hősvizsga  - Page 2 29y5sib  (21500/30000)

Hősvizsga  - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hősvizsga    Hősvizsga  - Page 2 EmptyHétf. Nov. 21, 2011 11:08 pm

A kapitány egészen eddig csendben követte a triót, és már nem sajgott semmilyen Slarin bosszúhadjáratai miatt. Hitomi-chant udvariasan köszöntötte, kicsit azért kételkedett abban, hogy neki könnyebb útja lesz e. Slarin-chan pedig makrancos nő lévén, szokás szerint inkább bánt mindenkit, csakhogy bántsa Yuu-chant is, ezért lágyan figyelmeztette:
- Öhm... izé... megkímélhetnél mindhármunkat ezektől. Essünk túl ez egészen, aztán mindenki mehet amerre lát. - ám utunkat egy gonosz erdő még gonoszabb teremtményei állták el. Hitomi jó észrevételeket tett.
- Ne lélegezzetek...- mondtam és lehetőleg befogtam. Konkrétan a fegyverem csak fizikai formájában hasonlított önmagára, ám a képességeit használni nem tudom, ugyanúgy mint Yuu. Szóval irány a kis szálldosó puttók. A köpenyemből elővettem egy öngyújtót, amit még Yuko-chan-tól koboztam el. Nem egészen értem, hogy ilyen kis apró dolgok hogy jöhettek át, na mindegy. És mellette megtalálta a hadnagy szikrabombáit is. Fogytam meggyújtottam és a tündértömeg közepébe bevágtam. Durrr!! A kis jószágok visítva szétrebbentek, vagy megégtek mint a bogarak a tűzfényben. Slarin pedig beszívott. Vigyorogva édeleg minden felé. Az erdő is lehiggadt és a bokrok utat engedtek nekünk. Hitomi-chan, akit amúgy nagyon aranyosnak és kedvesnek ítéltem, egy kicsit más átjárón keresztül ért ide. Erre kellett Quinlan jogara, ami megnyitja az egyenes átjárót. Elkaptam Slarin-t meg kissé ténfergett a bódultságtól.
- Eh...na igen, most a mérgek is hatnak ránk. >.>- finoman paskolgatta az Espada arcát, hátha kicsit magához tér.
- Jobb lesz, ha máshogy csináljuk. Én körbenézek fentről, és keresek egy utat, amivel megkerüljük ezt a terepet, vagy legalább valami értelmes helyre juthatunk. Mellesleg a tündérek rühellik a fényt. - mondta és halkan mormogott, tenyerébe apró fénygömb manifesztálódott. Egyszerű kis fényt adó parázs, majd finoman elengedte a nőt. Kitárta szárnyait és felreppent. Odafentről közel s távol csak fák koronáit látta. De akkorákat mint a felhőkarcolók. A messzeségből fény szűrődött elő.
- Arra valami település lehet.- mondta hangos suhogások közepette. Reménykedő tekintettel, arra gondolva, hogy talán rámosolyog a szerencse.
- Fényt látok arra...- tette hozzá, majd visszatért, hatalmas szárnyaival kissé felkeverte a port ahogy leért a lába. Előre lépett a tonkardjaival és az egyik csápos bokor kikandikáló ágát levágta, amire a bokor visszahúzódott az útból.
- Még alig indultunk el, és már is megakadtunk itt... hát... remélem, azért ennyire nem lesz keserves. - mondtam és elindultam előre kezemmel a fénygömbbel, ami szépen távol tartotta a többi kis tündért és a gonosz bokrokat a támadástól, de lesznek erre sokkal macerásabb lények is. Slarin remélem hamar kijózanodik, és ha jól sejtem azok a hatalmas fák értelmes, intelligens, civilizált lényeket foglalnak magukba. Tőlük talán tudunk valami információt szerezni az Árnyékról. az nagyon jó lenne. Igen embereket nem ölhet meg, ezt tudja jól, csakhogy a mágus, nem ember. Közel sem az , még csak nem is él... és nagyon megszegte a törvényt, nem csak Gotei-ét hanem úgy teljesen, minden etikai és egyéb törvényt. Természetesen ha lesz rá eszköze, keres rá más megoldást, de képességek, korlátozott varázserővel és ezzel a borzasztóan feltünő külsővel... elég érdekes lesz. Yuu járt a legjobban, neki se szárnya se semmi feltűnő képessége nincs, csak a kardja. Azon kívül, hogy csillog és éles, gyakorlatilag ugyan olyan vágóeszköz mint a kapitány fegyverei. De el kell boldogulni azzal, ami van. Egy idő után átáll a gondolkodásunk, végül is harcművészet tudományát senki nem vette el...
Vissza az elejére Go down
Sakai Hitomi
Daitenshi
Daitenshi
Sakai Hitomi

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 242
Age : 34
Tartózkodási hely : Karakura, Tokió, vagy ahová Yuu-chan rángat
Registration date : 2010. Mar. 02.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: A Daitenshi és a Raion tagja
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Hősvizsga  - Page 2 Cl0te33500/40000Hősvizsga  - Page 2 29y5sib  (33500/40000)

Hősvizsga  - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hősvizsga    Hősvizsga  - Page 2 EmptySzer. Nov. 30, 2011 5:46 am

Mondhatom, csodálatos érzés volt egy indán himbálózni tehetetlenül, több méteres magasságban. Még szerencse, hogy nem vagyok tériszonyos :/ Nem lenne jó innen leesni, szóval bíztam benne, hogy Yuu-chan nem azt találja ki, hogy elhajítja felém a kardját. Valahogy őt ismerve ez lett volna a legtermészetesebb reakció a vaizardtól >.>\" Már csak azért sem akartam leesni, mert fogalmam sem volt, hogy milyen képességem működik, és mi nem, tartottam tőle hogy szinte semmi. Ha még az alapvetőnek mondható teleportálás is befuccsolt, akkor hogy tudnék olyan kényes és ebben az ismeretlen környezetben bonyolultnak mondható technikát bevetni, mint a levitálás? Mondjuk a lábamon meg tudtam állni, és a jobb kezemet is képes voltam mozgatni hellyel-közzel, szóval legalább valamilyen szinten működött, ebben biztos lehettem. Ami azt illeti, a bokámon érződő enyhe fájdalom is ezt mutatta, hiszen a növény folyamatosan szívta el a lélekenergiámat. Mattaku, össze kéne szednem magam ^^"
Yuusuke szerencsére (vagy szerencsétlenségünkre?) Slarin-chant bízta meg a lehozatalommal, akinek a szárnyai se libáéra, se hollóéra nem emlékeztettek, szóval nem értem, hogy a férfit mi lelte Surprised Nekem egy kissé komolytalan, de rendes és vagány csajnak tűnt, leszámítva azt az almás orvtámadását :/ A versengésük Yuu-channal arra utalt, hogy van benne is némi egó, de én eddig nem tapasztaltam tőle olyasféle arroganciát, mint amit a mentorom sugallt. Viszont a civakodásuk egész aranyos volt a maga nemében Surprised Az viszont már kevésbé volt cuki, amikor megláttam, hogy a vaizard mire készül ^^" Elhűlve figyeltem, ahogy démonmágia használatára emeli a kezét, pedig innen fentről simán átnavigálhattuk volna őt a csapdák között :/ De már késő volt, miközben megkapaszkodtam Slarinban, ő meg levágott az indáról, addig alattunk elszabadult egy kékesfehér, kettős energiagömb. Nem mondom, hogy meglepőt cselekedett volna a férfi, de azért na... :/
- Kö-köszönöm... ^^" - fejeztem ki a hálámat a nő felé, amiért leszedett, de mivel még Yuu-chan ostoba tettének a hatása alatt voltam, elég furán hangozhatott... na mindegy. Az erdő megelevenedésén meg már csak kínomban röhögtem, nehezen tudtam elképzelni ennél bizarrabb napot -.-" Minden figyelmeztetés nélkül beránt egy féreglyuk, és átrepít egy fantasy-világba, ahol sárkányokkal, erdőhátú teknősökkel és egy emberi lélekenergiájú Yuu-channal találkozom, és valami árnyékot kell előkerítenünk, mint kiválasztottak, hogy megóvjuk a mi dimenziónkat. Hát csodás, örültem volna, ha megkérdeznek róla, hogy kérek-e belőle >.> Még ha ünnepelt hősként bánnának velem, akkor talán meggondolnám, de így, hogy csak kiosztották a feladatot négyünknek egy buksisimi kíséretében... Semmi kedvem és erőm nem volt most ehhez, túl hirtelen ért :/
- Egyszer gondolkodhatnál is, mielőtt cselekszel, Yuu-chan Fészpalm - korholtam meg az egykori kapitányt, miközben én is arra ösztökéltem, hogy lépjünk inkább le. Lélekenergiát eszik, szóval nem hiszem hogy olyan nagyon hatásos támadásokat tudnánk ellene bevinni, így szégyen a futás, de hasznos alapon ildomos volt felvenni a nyúlcipőt kivételesen. Útközben sikerült meggyőződnöm róla, hogy nem a növény blokkolta le a teleportálásomat, hanem valóban nem működik. Remélem Slarin-chan tudja, mit csinál, mindenesetre a talaj hullámzásának megállása arra utalt, hogy volt valami ellenszere.
Nemsokára azonban zsákutcába futottunk, mivel a tisztás, amire érkeztünk, látszólag áthatolhatatlanul sűrű erdővel volt körülvéve. Kicsit tanácstalanul torpantam meg és néztem körbe, de egy kicsiny tavon és a felette szálldogáló tündérszerű lényeken kívül nem sok látnivaló volt. Slarin látszólag épségben csatlakozott hozzánk szerencsére, ám Raiden-chan figyelmeztetése már későn ért minket, amikor a tündérek körénk reppennek. Azonnal eltakartam az orromat és a számat a tenyeremmel, de még így is beinhaláltam egy kevés port. Elfojthatatlan nevethetnékem támadt, bárkire vagy bármire néztem rá, elvégre annyira vicces volt a helyzetünk Surprised Noha magam sem tudom, miért találtam humorosnak azt, ahogy Slarin-channal együtt felhangzott csilingelő kacagásunk, rezonálva a kicsiny szárnyas teremtményekével, egyszerűen csak vicces volt. Ahogy az is, amikor a kapitányi haoriba öltözött férfi öngyújtót és valamilyen szerkentyűt vesz elő, és ennek hatására a körülöttünk szálló por is belobban *.* No azért megégni nem akartam, így azonnal lebuktam, és képeztem magam köré egy pajzsot a környezetben lévő vasporból Surprised Milyen jó, hogy ilyeneket is tudok Very Happy
- Akár piknikezhetnénk is, kaja is van nálunk meg fürödni is lehet a tóban Surprised - javasoltam kuncogva, miközben feltápászkodtam, és leporoltam magam, de ha ennyire menni akarunk, akkor menjünk. Én is gyújtottam egy kis fényt, csak mert miért ne, és ilyen varázslós mozdulatokkal nyúltam ki a közelünkbe merészkedő tündérek felé, akik a fénylő kézfejem láttán azonnal hátrébb is vonultak. Jól el lettem volna én ezzel is, ha a többiek nem hagynak itt, de nem vártak meg, szóval inkább mentem utánuk. Raiden-chan előtt az erdő úgy nyílt szét, mint Mózes előtt a víz, kíváncsi lennék, ha ez akkor is így lenne-e, ha valaki más törné az utat elöl. Én mindenesetre igyekeztem követni őket, és figyelni arra, hogy ne essek el a kacagás miatt, de nem tehettem róla, egyszerűen nem tudtam abbahagyni.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Hősvizsga  - Page 2 Cl0te68000/100000Hősvizsga  - Page 2 29y5sib  (68000/100000)

Hősvizsga  - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hősvizsga    Hősvizsga  - Page 2 EmptySzer. Nov. 30, 2011 6:59 am

Tökéletesen meg vagyok elégedve az általam választott megoldással, csupán egy ostoba ember próbált volna meg átnavigálni egy olyan területen mindenféle segédeszköz nélkül, ahol alig pár perccel ezelőtt pont az egyik társa esett áldozatul valamilyen ismeretlen csapdanövénynek. Egy pillanatig sem voltak veszélyben, ha pedig Slarin véletlenül belelevitál a Souren Soukatsui hatómezejébe, hát istenem, maximum egy kicsit odakozmált volna a szárnya, az meg Engem teljesen hidegen hagy, lévén nem rendelkezem olyannal. A folytonos sipákolás kezd kissé irritálóvá válni, a robbanások hamar véget értek, szóval nincs miért rinyálni. Mondjuk az erdő felzavarása nem volt túl jó döntés, de feltehetőleg akkor is felébredt volna, ha nem robbantom le a hátát. Hüvelykujjamat feltartva értek egyet a Segunda önfeláldozásával, bár azért remélem nem akar tényleg meghalni, hiszen akkor Nekem is annyi lenne. Fürgén szedve lábainkat érünk ki a veszélyzónából, azonban úgy érzem újabb akadályokba fogunk ütközni. Tekintetemet apró, alig tíz centis lényecskék ragadják meg, akik kacarászva szórnak valamiféle port mindenfelé. Okulva az előbbi jelenségből egyértelműnek tűnik, miszerint ezek sem olyan kedvesek, mint amilyennek kinéznek. A továbbjutást sűrű bozótos akadályozza, amit talán még karddal sem lehetne egykönnyen átvágni. Habár jobban belegondolva miért is mennénk innen akárhova, kellemes a környék, ráadásul még fürdőzési lehetőség is biztosítva van, ahogy arra Hitomi-chan rá is mutat nevetve. Valamilyen érthetetlen okból kifolyólag magam is felnevetek, holott ebben a küldetésben semmi olyasmit nem tudok találni, ami derűre adna okot. Raiden megjegyzésére komolytalan grimaszt vágok, mivel lélegzés nélkül mind megfulladnánk és akkor bizony nem fogunk semmilyen árnyat elkapni, mert halottak leszünk mind, hehe.
- Sose félj, megoldom! – kiáltok fel vidáman, azután a még a zsebemben lévő cipó belsejéből kitépett tésztából egy-egy galacsint gyúrok, amit orrdugóként használok fel. Elmém rögtön kitisztul kissé, így tanítványomnál azért valamivel komolyabb módon veszem tudomásul a tényt, mely szerint simán belobban a tudós által odadobott petárdaszerűség miatt az egész környék. – Hoppá-hoppá! Bakudou 81: Dankuu!
Felelőtlenségből azért nem viszem egyedül a prímet, de szerencsére most is időben képes mindenki reagálni, ennek megfelelően különösebb megerőltetés nélkül idézem meg magam elé az áttetsző pajzsot, melyen megbicsaklik a lángtenger és két oldalamon, immáron ártalmatlanul száguld tovább. Ezzel a kis gyújtogatással sikerült legalább megtisztítani a levegőt, ennek hála már a rögtönzött szuszogásgátlókra sincs szükségem. Úriember módjára kifújogatva őket csatlakozom be a 12. osztag kapitánya mögé, aki éppen az arrancart próbálja jobb belátásra bírni elmeállapot terén. Nos, csapatunk női tagjai olyan durván beszipkáztak ettől a partidrognak is beillő tündérportól, ahogy az meg van írva. Amíg a vöröshajú shinigami a levegőbe emelkedik tájékozódás céljából, addig jómagam inkább összeszedem az espert, mielőtt még elképzelésének megfelelően nekivetkőzik és fürödni megy a kitudja milyen szörnyekkel teli tóba. Ismerve milyen dolgokra képes külső befolyásolás alatt, inkább egyértelműen magam elé kormányzom, miközben a hátamon lévő tartóból kicsúsztatom Hisou Karitet, aminek pengéjébe reiatsut vezetve szerény személyem is szert tesz egyfajta világítóalkalmatosságra. A halálisten tájékozottságában eddig sem kételkedtem, ebből fakadóan nem ér nagy meglepetésként a jelenség, miszerint a kis dögök elmenekülnek a közelünkből, amint komolyabban megsuhintom fegyveremet. Lövésem sincs, hogy milyen település lehet egy hatalmas erdő közepén, de mivel ismerem az ewokokat, így reálisnak tartom eme eshetőséget. Reménykedhetni kezdhetnék az őslakók civilizáltságában, ám azzal csupán egy újabb lehetőséget adnék a csalódottságnak, hogy eluralkodhasson Rajtam. A palotából elhozott péksütemény maradékát a számba tömve kalimpálok továbbra is óriási lelkesedéssel, elég egyelőre Nekünk ennyi szefós, majd visszafelé cserélünk.
- Felesleges aggodalmaskodnod, minden kezdet nehéz és a legrosszabbat már túléltük. – jegyzem meg félvállról visszautalva a jégsivatagra, mialatt az önálló helyváltoztatást folytató cserjéket tartom szemmel. – A környező népek mennyire barátságosak az ismeretlen vándorokkal szemben? Csak azért kérdem, mert körülbelül már egy mérföldről kiszúrhatóak vagyunk…
Nem lenne bajom a regulázatlan jókedvvel, amennyiben éppenséggel nem ellenséges területen haladnánk végig. Mondjuk a zaj általában elriasztja a vadállatokat, ámbátor ha egy cseppnyi értelemmel és gonosz szándékkal rendelkező valami vagy valaki hallja meg, az bizony könnyen a nyomunkra akadhat, annyira még keresgélnie sem kell. Elmélkedésemet az egyre erőteljesebben fellépő fejfájás zavarja meg, amit hamarosan émelygés is követ. Valószínűleg a por mellékhatása lehet, mivel jól láthatóan nem Én vagyok az egyedüli, aki a másnaposság átkával küzd. Fogaimat összeszorítva kísérlem meg túltenni magam a zavaró érzésen, mialatt hálát adok az égnek a nagy eszemért, hogy hoztam magammal egy kis elemózsiát, legalább lesz mit kiadni, amennyiben odáig fajul a dolog.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Desmond Phellera
Espada
Espada
Desmond Phellera

Férfi
Sagittarius Rat
Hozzászólások száma : 340
Age : 63
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2009. Jul. 25.
Hírnév : 56

Karakterinformáció
Rang: Segunda Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Hősvizsga  - Page 2 Cl0te48500/65000Hősvizsga  - Page 2 29y5sib  (48500/65000)

Hősvizsga  - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hősvizsga    Hősvizsga  - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 01, 2011 1:04 pm

Reménytelen a helyzet, azt hiszem. Itt állunk egy varázserdő közepén, egy teknőspáncél tetején, nekem meg elég ránéznem annak a fatökű kis senkinek a beszívott fejére, és, és egyszerűen elkap a nevethetnék. Muszáj megkapaszkodnom Hitomi vállában, bár így is kissé összegörnyedek a nevetéstől, pedig tulajdonképpen nem tudom, mi az, ami ennyire vicces, de mégis, mégis csak, valamitől nagyon nevethetnékem támad. Olyan, mintha egy hatalmas pávatollal csikiznének, vagy nem tudom, pedig azt se tudom, hogy egyáltalán csikis vagyok-e. De ez most teljesen mindegy, ahogyan összenézek Hitomival, inkább csak tovább és tovább nevetek szánalmasan kiábrándító helyzetünkön. Egyáltalán mit is keresek én itt? Már annyira mindegy, a lényeg, hogy jól érzem magam! **>** Már szárnyalnék is szabadon a hülye kis tündérek között, hadd legyen végre egy jó napom az évben, a piknik, az pedig nekem remek ötletnek tűnik! Most így belegondolva már attól is röhögnöm kell, hogy több évtizedig gyakorlatilag lelkek fogyasztásán éltem, de most annyira más minden, annyira emberi. Kezdem megszeretni ezt a helyet, még az sem szokott ennyire megnevettetni, mint amikor Lala és Lily csesznek ki jól Tuival, vagy amikor Nati áll le sörösüvegekből pillangót modellezni. Azt hiszem, lehet, nekem itt kéne maradnom, mert ez a hely egyszerűen király! ***<*** Remélem, van belépőkártyája Hitominak vagy Raidennek Las Nochesbe, hogy megüzenjék odaátra, hogy leléptem. Bár ha nem lenne, talán az se lenne baj. Kit érdekel mindez, ha egyszerűen ilyen jól érzem magam?
- Üüü… eööeee… – próbálok valamit szólni, amikor megpillantom Szöszit, azonban amikor kimondanám, hogy üdv ismét a csapatban, vagy valami ehhez hasonló, kúlosnak hangzó szlogent, ismételten kitör belőlem a nevetés. Kész, vége, nem bírom tovább. Holnapra biztosan rekeszizomlázam lesz, annyi már teljesen biztos. Erőtlenül engedem el Hitomi vállát és görnyedek össze hasamat fogva, egyszerűen nem bírom tovább. Arcom teljesen kivörösödik, pedig tulajdonképpen fogalmam sincs, mi az, ami olyan vicces. Csak abban vagyok biztos, hogy vicces és kész. Elég csak arra a szerencsétlen nyomorultra pillantanom, aki kenyérdarabokat tuszkolt az orrába. Mégis mi a fenének csinált ilyet? Persze más dolog, hogy ha tudnám, hogy a tündérpor okozza a nevetőgáz hatását, akkor bizonyára én is eltakarnám valamivel orrom, csupán nem mindenki lehet olyan atomkirályisten, hogy erre egy szempillantás alatt rájöjjön. Wink Lehet, szőkére kéne festenem a hajam? Surprised Persze, ez még viccnek is rossz, de jelenleg a rekeszizmomnak jóformán minden favicc orgazmust okoz, szóval talán… á, nem mindegy? Menjünk inkább fürdeni! *>*
Szőke valamit ügyködik valami szerkentyűvel, de éppenséggel potyognak a könnyeim a röhögéstől, így igazából fel sem fogom, mi történik. Hitomira támaszkodva, szabad kezemmel szememet takarva követem a csapatot, alig figyelek oda, mi történik, és még hosszú percek múltán is csupán azzal vagyok képes foglalkozni, hogy milyen marha jó is az élet. Bár kicsit gyanús nekem ez a hosszú út, olyan messze lenne az a tó? :/
Eltelik egy kis idő, mire látásom kitisztul, s döbbenten meredek arra a tájra, ami előttünk van. Egy lepusztultnak tűnő, ám azért még kedves kis falu terül szét előttünk. A nevetésem még mindig nem marad abba, még ha néha el is csendesül, időről időre újra és újra felkuncogok a semmin. Persze, tudom, koncentrálnom kéne meg minden, de ki a fene akar koncentrálni, ha közben jól is érezhetem magam? Surprised Így hát némiképp megilletődötten pillantok a csapat többi tagjára, hol Yuura, hol Raidenre, hol pedig Hitomira eresztve meg hatalmas kiskutyaszemeim. Ritka látvány, ne szokjátok meg tőlem, csupán most az egyszer, a hatás és a drámafaktor, na meg persze a hétszentséges LULZ kedvéért, jó?! ¬_¬ Nem csinálok belőle rendszert, ígérem. Neutral xD
- Akkor… nem is piknikezni megyünk? – pislogok rájuk hatalmas szemekkel, mint aki teljesen elvesztette világát, mert…. nos… Én tényleg elvesztettem a világom. Neutral Arra még emlékszem, amikor megérkeztünk a tisztásra, volt ott egy szép, nagy tó, meg… Már nem tudom, nem emlékszem. Nem mindegy? Inkább nevessünk tovább! Surprised

Vissza az elejére Go down
Masamune Raiden
Daitenshi
Daitenshi
Masamune Raiden

Férfi
Gemini Dragon
Hozzászólások száma : 177
Age : 35
Tartózkodási hely : valahol a bárhol és a semmi között
Registration date : 2010. Aug. 03.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: Juunibantai ex-taichou Saizensen - Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Hősvizsga  - Page 2 Cl0te21500/30000Hősvizsga  - Page 2 29y5sib  (21500/30000)

Hősvizsga  - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hősvizsga    Hősvizsga  - Page 2 EmptyVas. Dec. 04, 2011 6:05 am

Kerek erdő közepén a világ legveszélyesebb arrancarnője és a világ egyik legaranyosabb lánykája együtt összekapaszkodva nevet. Raiden minden erőlködése ellenére teljes életnagyságában szivárványos fényben csillogott, annyira tele lett tündérporral a robbanás következtében hogy a haja rózsaszínű lett a csillogós fehér portól.
- Hölgyeim...- kezdte komolyan de megbotlott egy kőben, megigazította szemüvegét de nem látott ki mögüle mert az is tiszta por. Szórakozott dülöngésben ruhája ujjában letörölte.
- Ő hatalmas Slarin-chan sith mesterek gyöngye, lenne oly kedves és felállna az oly kedves arcú kishölgyel az oldalán, mert attól tartok, hogy borzasztó túladagolásbán szenvedek.- mondta a kapitány és szemében a pupilla hatalmasra tágult.
-Sla...chan neked nem állna jól a szőke, én inkább kéket vagy rózsaszín árnyalatokat ajánlanék... :3- suttogta bizalmasan hozzáhajolva végül a lányokra dőlve mert teljesen elvesztette közben az egyensúlyát és nagy fekete szárnyaival beterítette mind a kettőt.
- Boccsi...hehe..- majd mutatóujjával gonosz arccal ránézett a fekete végtagokra
- Rossz szárnyak...csúnya rossz szárnyak!
- Hé Yuu!
- nézett a vaisard felé hirtelen ötlettől vezérelve és a kimonójába ájult kis tündért teljes erővel a férfi arcába vágta. aminek az lett a következménye, hogy Yuu is tiszta por lett és elkerülhetetlenül ő is beszívta. S közben remegni kezdett a föld sötét árnyak gyülekeztek. A bokrok takarásából egy magas árny érkezett egyes egyedül. Derékig érő apró fonatokba font sötétvörös haja volt. Megtévesztően hasonlított a szemöveges éppen lepkéket képzelgő kapitányra. Leginkább Yuu volt az aki magánál tudhatta a józan eszét. A többiek a feléjük magasodó árnyékból alkotott csápokból csak annyit érzékeltek, hogy valami nagyon nincs rendben. Hihetetlen energiasűrűséget éreztek meg olyan erőset hogy fuldokoltak tőle és alig tudtak mozdulni. Ez a förtelmes kisugárzás egyúttal lassacskán kezdte kimosni az agyukból a tündérport. Szépen lassan a fekete csápok alattomosan közelükbe kúsztak és síkos hűvös felületükkel felkúsztak Hitomi karcsú puha lábára, majd kegyetlenül megragadták és fejjel lefelé behozták az erdőbe. Pillanatokkal később Yuu-chan Hitomit a vöröshasú idegen karmai közt látta viszont, egy kést tartva torkának.
- Vége a komédiának...- mondta mély hangon izzó tekintettel vonagló árnyszörnyek között a férfi. Alakja majd megbénította a többieket és éles fájdalom mardosta tudatukat hacsak felé néztek, mérhetetlen gyűlölet kezdett akaratlanul is ébredezni a szívükben, megmagyarázhatatlan okokból. Olyan erős gyűlölet, mert természetfeletti törvények kifacsarásából fakad. Undorodtak tőle.
- Ko vagyok, az arctolvaj...- mutatkozott be a férfi. Nem mosolygott, arca hideg és érzéketlen marad, smaragdszínű szeme vékony arca megszólalásig olyan mint a kapitányé. Ko mögül pedig előlépett egy feketehajú lány, kezei árnyékokba olvadtak és pontosan úgy nézett ki mint Hitomi.
- Végre mester... vége a bezártságnak, az összes világ a miénk lesz!- kiáltott fel a lány hataloméhes tekintettel és úgy tűnik már is kipécézte magának Yuu-chant ellenfélként, mert kihívó tekintetét rá terelte.
Vissza az elejére Go down
Sakai Hitomi
Daitenshi
Daitenshi
Sakai Hitomi

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 242
Age : 34
Tartózkodási hely : Karakura, Tokió, vagy ahová Yuu-chan rángat
Registration date : 2010. Mar. 02.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: A Daitenshi és a Raion tagja
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Hősvizsga  - Page 2 Cl0te33500/40000Hősvizsga  - Page 2 29y5sib  (33500/40000)

Hősvizsga  - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hősvizsga    Hősvizsga  - Page 2 EmptySzer. Dec. 14, 2011 11:25 pm

Nagyon mulattató volt ez az egész, valamiért mindenki körülöttem csoportosult Surprised Yuu-chan szemében valamiért aggodalmat véltem felfedezni, ahogy kezét a vállaimra tette és úgy irányítgatott, amit tulajdonképpen meg tudtam érteni, tekintve hogy nem igazán voltam magamnál a nevetéstől. Kissé tompán érzékeltem a külvilágot, de az olyan momentumokat, mint Raiden-chan botladozása, vagy a vaizard képébe repülő tündér, kivétel nélkül elcsíptem, hogy röhöghessek rajtuk Slarin-chan mellett dülöngélve Surprised Kétség sem fért hozzá, hogy még Charlie Chaplint is felülmúljuk ezekkel a burleszkbe illő jelenetekkel, humorunk csillogása elhalványítja még a Siriust is az esti égbolton! Remélem valaki veszi kamerával az egészet, és akkor hamarosan mindannyian milliomosok leszünk, miután mozikba kerül a világ legviccesebb vígjátéka, főszerepben velem és három társammal Cool
- Raiden-chaaaa~n, most hogy levadásztad a fejünk a szárnyaiddal, muszáj leszek téged szárnyas fejvadásznak hívni!
Pillogtam komolyan a férfira, miután betámadott minket a hátából kiálló repülést segítő testrészeivel, de aztán újra kitört belőlem a nevetés mihelyst rájöttem, milyen sziporka is született meg ragyogó elmém jóvoltából Surprised Valami balsejtelmes érzés azonban még így is bekúszott a tudatomba valahonnan, hiába gondoltam úgy, hogy már ezért a pár percért és a kiadós nevetésért megérte végigmenni ezen a tortúrán, amit azóta éltem át, mióta akaratom ellenére takonyszínű féregjáratokon utazgatok másik dimenziókba. És lám, néhány pillanat múlva elemi erővel sújtott le ránk a lélekenergia nyomása. Valakinek nem tetszett, hogy ilyen vidámak vagyunk és hogy ilyen jól érezzük magunkat :/ Ráadásul a lábamon valami hideget is éreztem, mire persze a meglepetéstől felsikkantottam, de mikor elvesztettem a lábam alól a talajt - már megint - egyből nem volt annyira vicces már semmi. Ha megint gigantikus teknősök elől kell menekülnünk, én nem tudom mit csinálok >.>\"
- Hopp, te nem teknős vagy...
Vontam le a következtetést abból, hogy most nem méteres magasságba kerültem egy inda által, hanem egy mély hangú idegen szólalt meg mögöttem, miután magához ragadott és kvázi túszul ejtett. Hangulatom másodpercről másodpercre romlott, fejfájás tört rám és kába is lettem, de legalább kijózanodtam a reiatsu nyomásától. Nem igazán voltam boldog attól, hogy már megint én kerültem ilyen helyzetbe, egyszer még csápok fognak megerőszakolni, ha így folytatom. Utálom, hogy mindig engem szemelnek ki az ilyen disznók csak azért, mert ártatlanul nézek ki :/ Nem estem különösebben pánikba, megszoktam már, hogy nem sétagalopp az életem, de azért az meglepett, hogy mikor oldalra pillantottam, a kiköpött másomat véltem felfedezni, ahogy előlépett. Így belegondolva mintha az a Doragonként emlegetett férfi is emlékeztetett volna Yuu-chanra, a trónon pöffeszkedő lény pedig Slarin-chanra. És így, hogy egy pár tucat fokkal elfordítottam a fejemet és hátrasandítottam, az arctolvaj meg Raiden-chant volt hivatott leutánozni külsőben. Hát ez nagyszerű, vajon ők itt mind az evilági megfelelőink vagy csak ellopták a külsőnket? :/
- Nem valami nyerő ötlet kést szegezni pont az én torkomnak, Ko...
Figyelmeztettem a kapitány hasonmását, mielőtt a fegyver önálló életre kelt volna és egy közeli fába nem fúródott, köszönhetően az erőmnek, ami úgy tűnt, hogy a teleportálást leszámítva kifogástalanul működött. Kellett is, mert pár dobókésen kívül más fegyver nem volt nálam, lévén kicsit váratlanul ért a kaland híre. Márpedig nagyon úgy tűnt, hogy ezt most nem nagyon ússzuk meg harc nélkül, ha már ilyen agresszíven viselkednek velünk szemben.
- Volnál olyan kedves, és elengednél? Hányingert kapok, ha arra gondolok, hogy hozzám érsz :/
Kértem meg nem túl kedvesen a vörös hajú férfit, ugyanis tényleg furcsa undort éreztem a közelségétől. Valahogy az egész lényéből áradt ez a... valami, talán rosszindulat, gonoszság? Speciel az én hasonmásomnak se volt valami könnyen megemészthető aurája, szörnyű volt belegondolni, hogy még régen lehet hogy én is valahogy így nézhettem ki. Mindenesetre ha a kérésemet derogál teljesíteni ez az ál Raiden-chan, márpedig ennek nagy esélye van, akkor úgy szándékoztam kiszabadulni, hogy a belőlem sugárzó elektromágneses hullámok frekvenciáját megváltoztatva vakító fénnyel villanok fel hirtelen. Ettől pedig majd ő jól meglepődik és elenged, remélhetőleg. Aztán tárgyalhatunk, hogy kik ők és mit akarnak Neutral
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Hősvizsga  - Page 2 Cl0te68000/100000Hősvizsga  - Page 2 29y5sib  (68000/100000)

Hősvizsga  - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hősvizsga    Hősvizsga  - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 15, 2011 6:30 am

Egy futó másodpercig ugyan reménykedtem benne, miszerint Raidenben komoly beszélgetőpartnert találok, lévén tisztában volt a tündérpor mechanikájával, ezért is figyelmeztetett Minket, hogy ne lélegezzünk, de sajnálatos módon csalódnom kell. A többiekhez hasonlóan teljesen agyhalottként kezd viselkedni. Figyelmem ezáltal az előttünk lévő akadályra emelem, viszont a megszólításra reflexszerűen fordulok vissza, hátha megjavultak már. Az igazság azonban keményen pofán vág, mégpedig egy meztelen tündér képében. Ugyan már-már kezdett elmúlni a nevetőpor hatása, de ennek az idióta tettnek köszönhetően ismét ott vagyok, ahol a part szakad. Utolsó épp gondolatommal még megpróbálom kettévágni a szárnyas bajkeverőt, ám mozdulatomat megakadályozza a fel-feltörő kuncogás, amit balom számra szorításával próbálok meg meggátolni. Kísérletem persze tökéletes kudarccal végződik, hiszen hamarosan magam is csatlakozom a vég nélkül kacagók táborához, s még a legapróbb fűszál is képes valami mulatató sajátosságot magára ölteni. Valamiért a fejünk fölé boruló csápok is felettébb mókásnak látszanak, kedvem lenne megpiszkálni az egyiket. Kezem már lendül is az ismeretlen jelenség irányába, amikor hirtelen letaglózó, szinte már-már fullasztó kisugárzás csap le egész csapatunkra, amitől önkéntelenül is féltérdre rogyok. Fogaimat csikorgatva emelem fel immáron józanon csillogó tekintetem az újdonsült ellenfelek felé, akik figyelmetlenségem miatt máris foglyul ejtette Hitomi-chant valami undorító csáppal. Némileg ironikusnak tartom a dolgot, valahogy mindig Őt találják meg az efféle támadó entitások. Miután újra képes vagyok megmozdulni, haragosan tornázom magam álló helyzetbe, pengémet pedig fenyegető szögbe emelem.
- Valóban. - értek egyet a komédiás beszólásra reagálva, mialatt jobban szemügyre veszem az arcrablót. Nevének megfelelően valóban felöltötte a 12. osztag kapitányának alakját. – Ereszd el szépen a lányt, különben eltöröllek ezen föld színéről, alattomos féreg... Teljesen hidegen hagy, hogy ki vagy és honnan jöttél, a célod sem érdekel túlzottan. Fenyegeted a tanítványom testi épségét, már csak ezért is halállal kellene lakolnod! Csupán egy gyáva ember ejt túszt harc közben.
A baltaarc, amivel kénytelen vagyok szemezni azt az érzetet kelti bennem, mely szerint a sértegetéssel és a fenyegetőzéssel nem sokra fogok menni Vele szemben, viszont valamin le kell vezetnem az indulatomat, mivel sakkban tart. Normál körülmények között már apró cafatokra robbantottam volna, ám jelenleg félek megkockáztatni bármilyen erősebb támadást, hiszen véletlenül még Hitomi-chan is kapna belőle egy kicsit. Elmém fogaskerekei sebesen pörögnek megfelelő megoldás után kutatva, de még mielőtt bármit is kiötölhetnék, újabb szereplő lép a színre. Tippem sincs, hogy milyen képesség segítségével tudja Ko lemásolni az embereket, viszont elég jól csinálja, amit csinál, erre a legjobb példa a sötétségből előkerülő esper-hasonmás. A szemétje ráadásul addig helyezkedik, amíg pontosan Elém nem kerül. Elégedetlen sóhajtás kíséretében adom a jelenlévők tudtára nemtetszésemet, de amennyiben a pszichikai hadviselés módszerét akarják Rajtam alkalmazni, az sajnálatos módon nem fog összejönni. Ugyan tényleg félelmetes a hasonlóság, azonban az alakjából áradó gonosz lélekenergia, valamint a pofáját elhagyó mondatok egyértelművé teszik a kettőjük között lévő különbséget. Valamilyen szinten szánalmat érzek szerencsétlen miatt, lévén alig kapott egy testet, máris el fog pusztulni. Mentoráltam attrakciójára szinte azonnal reagálok, a pillanatnyi zűrzavart kell kihasználnom ahhoz, hogy minél gyorsabban kiiktathassam ellenlábasom. Emberi porhüvelyem lehetőségei ugyan korlátoltak, ám így is a lehető leggyorsabb mozdulattal rántom elő lélekölőm nevetséges másolatát, ami egyetlen támadásra sem képes, amit általában játszi könnyedséggel hoz létre az eredeti. Ebből adódóan csak vívótudásomra támaszkodhatok, illetve a rengeteg démonmágiára, amiket az évek során elsajátítottam. Kétkardos harcmodort alkalmazva próbálom egy ollózó mozdulattal lemetszeni a nő fejét, majd az esetleges ellentámadás elől kimozdulva húzódok hátrébb, mialatt dacolva a koponyámat kínzó hasogató fájdalommal reiatsut gyűjtök kézfejeimbe.
- Bakudou 63: Sajou Sabaku! Bakudou 79: Kuyou Shibari! – az egymás után elharsogott parancsok hatására bal kezemből egy vastag, aranyszín izzó lánc indul el az árnymásolat irányába, miközben a másik technikának hála nyolc feketelyuk fog elméletileg materializálódni körülötte, valamint egy a mellkasán, aminek köszönhetően képtelenné válik majd a mozgásra. Eléggé magasrendű akadályozó mágiákról van szó, ennek megfelelően reményeim szerint ebben a dimenzióban is olyan nehéz lesz megtörni őket, mint ahogy az Nálunk megszokott. Nem akarom túl sokáig elhúzni ezt az összecsapást, a lehető leghamarabb szeretnék Hitomi-chan segítségére sietni, már ha addigra egyedül meg nem oldja a kialakult helyzetet. Elhatározásomhoz igazodva lendülök újra mozgásba, ezt követően pedig néhány méterrel ellenfelem előtt a magasba szökkenek, kardjaimat pedig fejem fölé emelve akarnék két párhuzamos, lefelé tartó vágást kivitelezni.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Desmond Phellera
Espada
Espada
Desmond Phellera

Férfi
Sagittarius Rat
Hozzászólások száma : 340
Age : 63
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2009. Jul. 25.
Hírnév : 56

Karakterinformáció
Rang: Segunda Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Hősvizsga  - Page 2 Cl0te48500/65000Hősvizsga  - Page 2 29y5sib  (48500/65000)

Hősvizsga  - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hősvizsga    Hősvizsga  - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 05, 2012 2:00 am

Képtelen vagyok abbahagyni a nevetést, olyan, mintha az egész világ kikelt volna magából. Ilyet utoljára talán akkor tapasztaltam, amikor sikerült úgy igazán becsiccsenteni a sok töménytől, de máskor tuti nem. Úgy érzem, akár évekig is itt tudnék maradni, imádom ezt a helyet! Semmi stressz, semmi felelősség, és végre úgy igazán önmagam, sőt, mi több, annál több, ember lehetek! Sosem gondoltam volna, hogy hiányozni fog az a lét, bár tulajdonképpen nem is igazán hiányzik mindaz, ami emberi életemben rám hárult. Azokhoz a felelősségekhez képest maga az espadaság valahogy nem is tűnik olyan súlyosnak, sokkal lazább, szabadabb, ugyanakkor mégis nagyobb és veszélyesebb. Most pedig itt vagyok egy olyan világban, ahol nem kell eldobnom emberségem, és nem kell attól sem tartanom, hogy ki, mikor és mit gondol pontosan rólam. Hát nem fantasztikus?
Segítek Raidennek feltápászkodni a földről, bár a nevetéstől kis híján én is a földre esek. A karomat nyújtom felé, hogy nyugodtan kapaszkodjon belém, egyik zsebemből pedig egy kendőt túrok elő, hogy abban törölje meg a szemüvegét. Mondjuk még mindig nem tudom, mi a fészkes lidérc az a sith, de biztos igaza van. Azt viszont nem tudom, hogy gondolatokat olvasni mikor tanult meg, hisz jóformán beletrafált egy egyébként tréfás gondolatba – természetesen sosem lennék képes hajszínt váltani, régi barátnőm szokása volt ez, engem meg már inkább összezavart, hogy egyszer zöld, máskor meg barna volt a haja, idegesítő, ráadásul szörnyen nézett ki. Neutral Én is csak azért nyestem le a hajam, mert a hülye hollow maszkom miatt kábé lehetetlen fésülködni. ¬_¬
Hirtelen engedem el Raiden kezét, és kicsit zavartan hátralépek, miután a fülembe súg. Nem szeretem az ilyen dolgokat, és kezdem úgy érezni, hogy van valami vele kapcsolatban, amit nem tudok, de tudnom kéne. Lehet, csak paranoiás vagyok? Elképzelhető. De meg kell tartanom a kellő távolságot tőle. Nem szabad elfelejtenem, hogy ő shinigami, akit arra tanítottak, hogy elpusztítson, engem pedig azért teremtettek, hogy hadban álljak az ő fajtájával, tehát nem bízhatok benne. Karjaimat összefonom mellkasom előtt, és lassacskán hátrébb tántorgok Yuutól, Raidentől és Hitomitól is. Nekem nincs köztük a helyem. Egyáltalán mit is keresek én itt, ezek között a… szóval köztük? Nem kockáztathatok, nekem haza kell térnem a sajátjaim közé. Én már nem lehetek ember, nekem megannyi felelősségem van Las Nochesben, és nem válok olyanná, mint René. Törődnöm kell a sajátjaimmal, mert ha én nem teszem meg, akkor mégis ki más fogja megtenni?
Hogy a tündérpor hatása kezd elmúlni magától, vagy valami más józanított ki? Nem tudom. De össze kell szednem magam. Szótlanul várom, hogy végre ők maguk is kezdjenek valamit magukkal, és valamiért már az sem szórakoztat, hogy Raiden Yuu képébe vág egy tündérkét. Pár perce biztosan harsányan kacagtam volna rajta, most viszont nem találom viccesnek.
A józanításra rátetőz az a negatív aura, amit érzékelek. Rendívül tömény reiatsu kering a levegőben, azonban fojtogatása ellenére nekem még sem kellemetlen. Hiszen bár itt „ember” vagyok, ez csak egy burok, semmi több.
Kezeim leengedem és kardomon pihentetem, amikor a forrás előbukkan. A fickó jóformán majdnem teljesen ugyanúgy néz ki, mint Raiden maga, én pedig hol rá, hol a másolatra pillantok, mintha egyfajta magyarázatot várnék. Mégis, amikor a másik Raidenre néztem, egy olyan érzés hasít belém, amit szavakkal nem lehet leírni. Még jobban emlékeztet engem, hogy ki vagyok, hogy valójában ki vagyok. Én arrancar vagyok, sosem nevethetek úgy, mint ők. Tehát meg kell keményítenem magam, most mindenképp.
- Tanítvány? – tekintek hol Yuura, hol a foglyul ejtett Hitomira; utóbbinak újabb másolata kerül elő, aki egyértelműen a vaizardot szemelte ki ellenfelének. Bízok benne, az a szerencsétlen el tud bánni a kiscsajjal. Bár az sem érdekelne, ha nem élné túl, túl sokat sértegetett ahhoz, hogy képes legyek őt elfogadni.
- Miért jó neked, ha ellenünk fordulsz, féreg? – kérdezem; támadást nem indítok ellene, csupán kardom markolatán pihentetem kezem. Kétséges, van-e esélye támadni a lány elektromos sokkja miatt, azonban én magam nem érzem a késztetést, hogy segítsek a lánynak. Megtartom a tisztes távolságot mindannyiktól, és távolabbról szemlélem az eseményeket.

Vissza az elejére Go down
Masamune Raiden
Daitenshi
Daitenshi
Masamune Raiden

Férfi
Gemini Dragon
Hozzászólások száma : 177
Age : 35
Tartózkodási hely : valahol a bárhol és a semmi között
Registration date : 2010. Aug. 03.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: Juunibantai ex-taichou Saizensen - Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Hősvizsga  - Page 2 Cl0te21500/30000Hősvizsga  - Page 2 29y5sib  (21500/30000)

Hősvizsga  - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hősvizsga    Hősvizsga  - Page 2 EmptyHétf. Jan. 30, 2012 12:56 am

Az arctolvajnak talán lehetett volna esélye elpusztítani a világokat, hogy aztán ő maga oszthassa szét az energiákat tetszése szerint. Ám megfeledkezett egy fontos dologról, ami nem is olyan rég, nagyjából fél másodperce most Raiden agyába ötlött.
- Az hiszem tudom hogyan rúghatnánk ezeket hátsón.- még ebben a tragikomikus helyzetben sem tudta rávenni magát arra, hogy káromkodjon. S bár ferde szemmel nézett végig a vaisardra, békés tudott maradni.
- Ko az én tükröm, valamiért az én arcomat viseli, és Hitomi kisasszony arca pedig a tanítványáé, ez nektek nem mond el semmit?- néztem körbe magam körül. S bár a lány túsz, még sem fogoly, legalább is az ő szeméből. Csak azt sajnálta, hogy úgy tűnik állandóan Ő az, akit megmentenek, pedig látszik rajta, hogy erős. Kifordított feje tetejére állt világban, aki erősnek mutatkozik az a gyenge és az a legagresszívabb. Ezen elmélete szerint Yuu-chan a legsebezhetőbb, s utána Slarin. Mindkettejük az ellentétét mutatta igaz természetének. Magukra húztak egy maszkot, s ez a maszk ebben a létben, ebben az igazságban önálló életet él. Mégis...
- Ko, engedd el a lányt, ha nem teszed, a tanítványodnak annyi. - mondta határozottan. Ám nem azért mert Yuu elagyabugyálja, hanem azért, mert a kettő nem különbözik semmi lényeges dologban. Csupán álarcok, valódi emberi természettől távol állnak.
- Azt hiszem a harc itt nem megoldás.- tette hozzá. S ahogy ezt kimondta, még utoljára megszédült a tündérpor eufóriájának utóhatásától. Egy hatalmas sárkány körözött felettük és szarvai mögött egy fekete lovagkardos tündérkirálynő forgatta a pengét.
- Ők tükörképek, nem valódi, ahogy itt semmi sem.- mondta tovább egészen elhalkulva, megkábulva saját arcától, mely az árnyakat tovább táncoltatta, s a tanítván hideg üres szemeit tovább meresztette. A túsz nyakába a kés továbbra is éles és hideg maradt. Ám az ellenség, az a megszólalásig hasonló lény tekintetében valami ködös zavar keletkezett és szemeit összehúzta, mintha nagy világosság zavarná a látásában. Valóban így volt, mert a kapitány ragyogott. Raiden egy pillanatra meg értette az egész helyzetet.
- Slarin ne haragudj, tudom, hogy utálod ha meg próbálnak védeni, tudom, hogy nem szereted a kedvességet, és a gesztusaim számodra ijesztőek. Pedig nem akarlak bántani. S amit most tenni fogok, kellemetlen lesz, mint eddig is kellemetlenkedtem. Én már csak ilyen maradok. Örök szemtelen, s ennek oka, hogy nagyon szeretem az embereket. De ami itt fenyeget, én vagyok, és Hitomi san.- nézett a túszul esett lány szemeibe.
- Bizony.- a fény közben erősödni kezdett, mint egy égető aura, és hirtelen a nyaklánc és a könnycsepp, a sárkány könnyei mérhetetlenül égetni kezdtek. Nehezek lettek és a sárkány leszállt egy magas tölgy ágai közé és a királynő a sárkány szarvai mögött karddal a kezében a fején ugrált és ordítozott. Támadás, támadás! Egyre ezt kiabálta, de közelebb még sem jött. Ko közben a szeme elé kapta a kezét.
- Miféle varázslat ez?...- kérdezte döbbenten, egészen ijedten.
- Ez nem varázslat. - válaszolta a kapitány nyugodtan.

GONG

Örvénylő kavargás, fényár, bántó fájdalom keveredve kéjjel. Az ablak kivágódott a függöny betört a szobába, jeges szeleket fújt a szél, de a nap ragyogott. Karakurában hó szállingózott és ragyogott a nap. A vaisard szobájában az ágyon a takaró összegyűrve a földön hevert, ahogy ő maga is, kezében a kardját szorongatta, szinte fojtogatta, és markolatán függött egy furcsa kő. Az álom oly valós, hogy hirtelen nem is tudta mi a különbség. Az ablakra a jégvirág bontotta szét ezerszirmú virágát, pont egy sárkányt mintázott, kissé ügyetlen. S a fényben az üvegre a pára is kiült kicsit feljebb valaki egy sort írt kapkodva, elnagyoltan.
- Csak semmi pátosz.

A homoksivatagban, ahol megannyi megrekedt lény tengette örök éhségben hosszú életét, a nap izzott. A szél fújt és a szikrázó homok a secunda-t betakarta. Körmei alá befészkelt pár dühítő homokszemcse. Már mióta nem álmodott. Azt álmodta, hogy egyszerű ember. Akkor elhitte, hogy ez igaz, felébredve a maszk s a ruhája a helyén, de a kard tőle pár méterre ágaskodott a homokban az ég felé törvén, és kereszt alakú árnyékot vetett, mint egy fejfa. Mikor felébredt zavartban volt, még mindig ember, vagy már újra Slarin. És melyik a valóságos, ez is pont olyan hihető, mint a másik, de melyik ezek közül Ő. Ám a homok redőződött tovább és egy maszkos skorpió illegette a fém markolat gombbon ízelt lábait, és a szemcsék a körme alatt, ugyanúgy irritálták, még ha kételkedett is pár percig annak létezésében.

A megint Karakurában, a tévé bekapcsolva maradt. Bántóan hangosan szólt.
- Jeges anticiklon közeledik az Antaktisz felől, hóra, fagyra és havas esőre lehet számítani, az úton kérjük óvatosan vezessenek.- hangoztatta a bemondó. A törékeny lány a konyhai asztalon ébredt fel, kezében kanállal. Megint áldozat volt, s ez kissé dühítő. Jó lenne ha egyszer Ő is megmenthetne másokat. De hősnek lenni nem szereplésről szól. S ő ezt tudta jól, valahogy kicsit még is aggódott, mert az is álmodta, hogy Yuu- chan bajban van, sőt még mindig így érezte. S hirtelen erős késztetést érzett, hogy felhívja Őt, csak biztos ami biztos alapon, hogy jól van e.

A kapitány pedig a kertben ébredt fel. Egy ősrégi könyvet olvasott a meditációs technikákról és a belső energiákról. Körülötte szétszort földdarabok. Füst és puskapor szaga, és csillámpor. Úgy tűnik óvatlanul belelépett egy aknába.
- Yuko chan -.-. - állapította meg. Másik oldalára nézve egy nagy ágat látott, és feje zúgni kezdett mikor felállt, ahogy megtapogatta egy fájós dudor éktelenkedett ott. A robbanás következtében, biztosan a fejére esett és kiütötte. Egy null a fa javára. Fekete ruhája és a haorija is ragyogott a fényben. Leporolta magát, de csak azt érte el, hogy a bőre is csillogni kezdett, bántotta a szemét. Valami nagyon kuszát hallucinált, biztos jól beverte a fejét. Sierashi, egy teljesen ismeretlen ember lány és Slarin-chan volt benne. Ember volt, és most megnyugodva vette észre, hogy itthon van. A földön nem lehetett, hiszen már huszonhárom éve meghalt, rákban, úgyhogy csak is egy gonosz és kusza álom lehetett. Összecsapta hát az ősi varázslatokat tartalmazó könyvet, emlékezett, hogy elmélyülten mormolgatta és próbálgatta az igéket. Aztán bumm, de szerencsére semmi baj nem történt. Ám a könyvből egy furcsa dolog hullott ki, biztos volt benne, hogy ezt nem Ő rakta oda. Egy falap, amelyen egy lótuszvirág kopottas mintája bontakozott ki és elmosódott fekete írás rajta.
- Hm... pont jó.- gondolta és ahol tartott, oda visszatette, majd útjára indult, hogy szeleburdi hadnagyát előállítsa és felszedesse vele az életveszélyes robbanótölteteket.

Vége Very Happy
Vissza az elejére Go down
Szayel Aporro Granz
Admin
Admin
Szayel Aporro Granz

Virgo Snake
Hozzászólások száma : 712
Age : 34
Registration date : 2010. Aug. 04.
Hírnév : 45

Hősvizsga  - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hősvizsga    Hősvizsga  - Page 2 EmptyHétf. Jan. 30, 2012 3:23 am

Szép, hosszú küldetést vittetek végig, bár a vége már kicsit nyögvenyelősre sikeredett.

Masamune Raiden: Helyesírási hibákból akadt azért bőven, viszont ötletes, eredeti sztorit alkottál "illegális mesélőként", s élvezetes küldetésre törekedtél. Jutalmad 3500 LP és 4000 ryou.

Sierashi Yuusuke: Tartalmas, szép postokat írtál, azonban nehezedre esett elfogadni a többi karaktert és NJK-t is, nehezen alkalmazkodtál a környezethez. Ellenséges viselkedésed ellenére jutalmad 3500 LP és 3500 ryou.

Slarin Sleryrrlyn'dreskel: Urahara elbírálása alapján - mivel komolyan vetted a karaktered a küldetésben - a te jutalmad 3500 LP és 4000 ryou.

Sakai Hitomi: A küldetés végén csatlakoztál csak be ugyan, hogy a feszültséget csillapítsd, s bár talán te nem érzed így, de szerintem sikerült ezt elérned. Jutalmad 2000 LP és 2500 ryou.

A küldetést LEZÁROM. Gratulálok!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Hősvizsga  - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hősvizsga    Hősvizsga  - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Hősvizsga

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Egyéb helyszínek :: Karakurán kívüli világ :: Küldetések :: Lezárt küldetések-