-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 A kapitány és a hadnagy irodája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Shiranui Kikyo
4. Osztag
4. Osztag
Shiranui Kikyo

nő
Capricorn Dragon
Hozzászólások száma : 93
Age : 95
Tartózkodási hely : Seretei, Shiranui-ház birtoka
Registration date : 2011. Apr. 09.
Hírnév : 10

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A kapitány és a hadnagy irodája - Page 3 Cl0te5000/15000A kapitány és a hadnagy irodája - Page 3 29y5sib  (5000/15000)

A kapitány és a hadnagy irodája - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány és a hadnagy irodája   A kapitány és a hadnagy irodája - Page 3 EmptyKedd Ápr. 22, 2014 3:39 am

Első nap halálistenként

Hogy nincs miért elnézést kérnem? TT///TT Biztos csak azért mondja, hogy ne érezzem rosszul magamat, gyakran szokták ezt csinálni az emberek. De én képtelen voltam nem bocsánatot kérni, hiszen mit tettem? Nem ismertem fel a Kapitányurat! Milyen udvariatlan vagyok… T_T
- D-de, ízé… rendben… – szerettem volna a Kapitányúrra nézni, de nem mertem. Olyan hatalmas bűntudatom volt amiatt, amit tettem, hogy legszívesebben elástam volna magamat egy mély gödörbe, de ez a lehetőség nem állt most a rendelkezésemre.
- A vanília tényleg finom Embarassed – hebegtem zavartan. Nem gondoltam volna, hogy Chirouchiba kapitány ilyen dolgokat is el fog mondani nekem. Szóval ez természetes? Vagy van valami határ, amit nem illik átlépni? Esetleg már az előbb túlmentem a kereteken, csak nem szólt? D-de miért ne szólt volna? Minden bizonyára az udvariassága miatt, lehet, hogy ezzel szeretett volna utalni arra, hogy ez már nem szép dolog… vagy nem? Lehetséges lenne, hogy pont az ellenkezője, bátorítani szeretne? Jajj, istenkém, mit tegyek most? T///T
- Igen, v-vagyis nem, szóval igen, n-nem szeretem… Embarassed
– motyogtam lesütött szemmel orrom alatt, vöröslő arccal. Gondolataim csak úgy pörögtek kobakomban és nem tudtam, hogy mi tévő legyek. De valóban ez a legjobb szó arra, amit igyekeztem elmondani a Kapitányúrnak.
Meglepetten emelem Chirouchiba kapitányra a tekintetemet, döbbenten pislogva rá, amikor elmeséli nekem, hogy a pusztakezes harc művészete ő neki se ment. Bár az lehetetlen, hiszen haorit visel és a kapitányok, hogy eme rangot kiérdemeljék, számtalan dologban jeleskednek, és olyan tudással rendelkeznek, aminek én csupán csak a felével is, ha bírnék, óriási öröm volna számomra. Talán, meglehet, hogy csak… vigasztalni szeretne? O///O
- Oh…
– nézek zavartan az asztal lapjára. - N-ne tessék ennyire kritikusnak lenni önmagával szemben Chirouchiba kapitány, m-minden bizonnyal nagyszerűen ment önnek a hakuda, vagyis megy, szóval, én… öhm… Embarassed – belepirulva mondandómba, sütöm le szemeimet, amiért elfeledkeztem a lényegről, amit meg szerettem volna osztani a Kapitányúrral.
- R-rendben, n-nem fogom… Embarassed – zavartan helyeztem a magammal hozott papírokat a lehető legrendezettebb állapotban az asztalra. Természetesen ügyeltem arra, hogy a Kapitánynak se legyen útban.
- Ízé… – néztem a papírt tétován, miközben hallgattam Chirouchiba kapitány véleményét és segítőkész tanácsait a beosztással kapcsolatban. - Kuchiki-sama? – hebegve ismételtem el a nevet és kutattam szemeimmel a lapon a szépen írott kanjik között, de egyik sem egyezett meg a szóban forgó személy nevével.
- Á-állatok? Embarassed – gondolkodom el. - Csábítóan hangzik, nagyon szeretem az állatokat, mert igazi, hűséges, odaadó barátok… de én inkább a halálisten t-társaimnak szeretnék segíteni a tudásommal. T-tudom, csupán kezdő vagyok, és még sokat kell tanulnom, de é-én igyekszem a legjobbat nyújtani mindazoknak, akik életüket k-kockáztatva védik meg a lelkeket, szálnak szembe a rosszal Soul Societyért – osztom meg a Kapitányúrral, amint visszatért a teákkal és rám tudott figyelni.
- K-köszönöm. Embarassed – vettem át a csészét, először kiélvezve a benne lévő ital kellemes illatát. Úgy szeretem a málnát! Ki is tisztítja picikét, a gondolataimat… - Finom. – Mondom elhűlten, amint belekortyoltam a teába. Nagyon jól esett, majd arcom ismét vörös árnyalatú lett. Ezt valahogy máshogy kellett volna elmondanom a Kapitányúrnak, ez nem volt túl udvarias így. T///T”
- P-persze, i-igyekszem megfelelni őket Embarassed – bólintok zavartan. Arcom továbbra is égett a szégyentől az előbbi botlásom miatt.
- N-nem u-udvariatlanság Embarassed – legalábbis azt hiszem Embarassed, még sosem kérdezték tőlem, egyedül csak Naomi-nee-samának meséltem róla, neki is levélben és az Akadémián oktató illetékes tanárnak. - Kokoro no Himemiya… vagyis a z-zanpakutom Embarassed Hát… öhm… gyógyító és nem is, sz-szerintem – felelem zavartan. Nem ismerjük túl régóta egymást lélekölőkardom lelkeivel, és úgy érzem nem túl őszinték velem időnként, legalábbis Ro-sama ritkán az, ő gyakran rejteget előlem dolgokat, nem úgy, mint Ko-san. De én szeretem mindkettőjüket, ennek ellenére is! >.< Lehet, különben is, hogy azért van ez, mert nem tartanak még készen arra, hogy hű társak legyünk, de én mindent bele fogok adni, hogy elérjem náluk ezt! >.< - Sz-szóval, öhm… a z-zanpakutom egy mérleg segítségével dönti el, hogy k-kinek segít és k-kinek nem. I-ilyenkor az i-illető lélekenergiáját veszi alapul az „í-ítélet” meghozására. Nem igazán é-értem még, hogy mit tart szem előtt, mi alapján dönti el, hogy k-kinek segít és k-kinek nem… – teszem hozzá, megpróbálva a lehető legjobban elmagyarázni a Kapitányúrnak zanpakutom körüli dolgokat.
- Anou… picit fáradalmas f-fenntartanom a shikai formát, ezért elég kevésszer h-használtam… az Akadémián azt m-mondták, hogy sok gyakorlással ez változhat, é-én mindent bele fogok adni, hogy így legyen! >///< – osztom meg Chirouchiba kapitánnyal, elhadarva az alábbit, amit fontosnak találtam megemlíteni, mert ez lényeges, ugye?
A következő kérdés picikét meglep. Zavart idegességgel igyekszem összeszedni a mondanivalómat, hiszen igen hosszú folyamat volt, míg eljutottam az Akadémiáig és igazából csak ott alakult ki az igazi ok, amiért halálistenként szeretném megállni a helyemet Soul Societyben.
- Az i-igazság az, hogy eleinte önző érdekek vezéreltek… sz-személyes dolgok, szerettem volna v-valakivel többször találkozni, de az Akadémián ráébredtem, hogy milyen j-jó érzés segíteni másokon és m-mennyire szeretem csinálni. Szerintem szép dolog, ha a képességeinket m-mások gyógyítására használjuk, ha meg van erre a hatalmunk, lehetőségünk Embarassed Meg legfőképpen ez ment a legjobban a-az Akadémián – feleltem, halvány mosollyal az arcomon, ahogy visszaemlékezem az Akadémia éveire.
A szituációs játékok említésére enyhén jobbra billentett fejjel, kíváncsian néztem a Kapitányúrra. Az első helyzetre, amit ki kellett fejtenem, mielőtt választ adtam volna elgondolkodtam, hiszen fogós kérdés volt. Foglalkozgatok a Shiranui-háznál a gyógynövényekkel, azonban nem mindegyiknek ismerem az összes felhasználási lehetőségét. Gondolom tudásomat tudnám ez ügyben tágítani, de itt nem volt időm keresgélésre saját elmémből kellett kihámoznom a megfelelő választ.
- E-esetleg… t-talán a… a Ginkgo Biloba tea? Napi 2-3 bögrével, akár csalán levéllel, vagy galagonyával, esetleg fehér fagyönggyel k-kiegészítve. Mézzel ízesítve az immunrendszert is biztosítani lehet vele, szóval igen hasznos n-növény, a-azt hiszem… Embarassed – igazából saját tapasztalatból meséltem el az alábbit. Emlékszem, hogy a vizsgák ideje alatt édesanyám ilyen teát készített nekem, mézzel keverve, így hosszabb ideig bírtam a sokáig tartó ébrenlétet. Ezerszer egészségesebb, mint az a csúnya koffein… >///<
- Először mindenképpen nyugalomba h-helyezem a beteget, b-beszélek hozzá. Leellenőrzöm, hogy a s-seb milyen mély lehet, csavaró mozdulattal v-vizsgálom meg, hogy a sérült kar nem e törött, illetve, hogy a vérzés mennyire komoly, ha csupán hajszáleres, akkor egyszerűen elég l-lefertőtlenítenem és letapasztani, de ha gy-gyűjtőeres vérzésről van szó, akkor v-vénás nyomókötést kell alkalmaznom rá, miután jóddal f-fertőtlenítettem a sebet. Ha t-törött csontról, ficamról vagy rándulásról van szó, akkor azt háromszögletű kendővel k-kötözöm fel, stabil megtartás c-céljából, é-ékszereit, é-és az útban l-lévő ruhadarabot e-eltávoltom. Sínbe helyezést, kificamodott végtagot csak megfelelő, steril körülmények között valósítható meg a megfelelő eszközökkel. De ha l-lehetőségem van a lélekenergia pecsét ellenére is a K-keikatsut használni, akkor azzal k-könnyítek a s-shinigami fájdalmain.
– felelem meg a következő szituációt. Igyekezvén azt a bennem keringő gondolatot elhessegetni, hogy esetleg egy hozzám közelálló személy van ebben a helyzetben.
A következő kérdés igencsak elgondolkodtat, hiszen összetettsége miatt nagyon oda kellett figyelnem. Ráadásul icipicit izgultam is, amiért kezdett olyannak hatni az egész, mint egy teszt… lehet, hogy nem talál alkalmasnak Chirouchiba kapitány arra, hogy az osztagában szolgáljak? Embarassed
- Öhm… hát… anou… a 2. osztagos tiszt, mivel az Á-általános Osztály tagjaként k-keresett fel az ő tünetei nem lehetnek olyan nagyok, mely nem v-várhatna, az se kizárt, hogy kontrollra érkezett. Míg a 11. osztagos esetében e-előfordulhat, hogy csupán gyógyteát kért, vagy egy gyógyszeranyaga fogyott el, aminek kikeverése ugyan időbe telik, de nem jelentheti azt, hogy nem v-várhat. Persze ha f-fertőzésről van szó, mielőbb őt kell ellátni, nehogy v-veszélyt jelentsen más jelenlévőkre, mi tovább a sz-szervezetére. A 12. osztagos tiszt pedig v-valószínűleg egy harcmezőről v-visszatérő tiszt, aki szintén megelőzheti a 2. osztagost az e-ellátás terén, és a 11. osztagost is, ha ő nem f-fertőzött, mivel neki egy f-fárasztó, harcmezőről kellett eljönnie e-ellátásért. Az á-ápolásuk sorrendjét befolyásolhatja, hogy melyikük van éppen s-sokkos állapotban, vagy k-kezd abban lenni, ami a 12. osztagosnál leginkább fent áll, hiszen a 2. és 11. osztagos tisztek k-kifejezetten rátermettebbek egy harci szituáció kezelésére. A-azt hiszen Embarassed Bár szívem sz-szerint mindhármukat e-egyszerre l-látnám el, még ha ez lehetetlen is, de o-olyan gonosz lenne megvonni a másiktól a segítséget, mikor t-tudom, hogy fájdalmai vannak… – Igyekeztem gondolataimat a lehető legjobban levezetni a kapitánynak. A végén belekortyolva málna ízű teámba. Szavaim a vége felé vesztettek a határozottságból és kissé halkabban mondtam, mint kellett volna. De remélem ennek ellenére is értette a Kapitányúr. Embarassed
- Öhm… anou… e-ezeket a papírokat azt hiszem, el kellene olvasnia… – mondom óvatosan, mikor úgy tűnt, hogy nem szeretne több kérdést feltenni nekem. Átnyújtom a papírokat, amik eddig türelmesen az asztalon pihentek; mielőtt elfelejteném. Igen lényegesek, mert ez tartalmazza azt, hogy immáron családnevem Shiranui és hivatalosan is Naomi-nee-sama húga vagyok *.* >///<… adminisztrálás miatt ez pedig igencsak lényeges információ.
Vissza az elejére Go down
Chiruochiba Airisu
4. Osztag
4. Osztag
Chiruochiba Airisu

Férfi
Aries Horse
Hozzászólások száma : 202
Age : 118
Tartózkodási hely : Talpa és haja között.
Registration date : 2012. Feb. 01.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A kapitány és a hadnagy irodája - Page 3 Cl0te17600/30000A kapitány és a hadnagy irodája - Page 3 29y5sib  (17600/30000)

A kapitány és a hadnagy irodája - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány és a hadnagy irodája   A kapitány és a hadnagy irodája - Page 3 EmptySzer. Május 21, 2014 6:36 am

Első nap halálistenként
Újonc érkezik *>*

~Igazán érdekes a zanpakutou-ja Kikikyo-san-nak. Lélekenergia alapú ítélettel dönti el, hogy segít, vagy sem… Ginyuushijintosamuraikatagi-t is kettőség jellemzi, de szerencsére, legalábbis azt hiszem, hogy szerencsére, hogyha kell bármikor, bárkinek tudunk segíteni.~
- Minden bizonnyal sikerül idővel mind hozzászoknia a shikai-hoz és megértenie a zanpakutou-ját. Kedvesség, tisztelet, illem és kommunikáció. Ez a négy dolog az, ami nekem sokat segített a köztem és zanpakutou lelkeim közötti jó kapcsolat kialakításában. A zanpakutou-k legyen bármilyenek a kommunikáció mindenképpen elengedhetetlen a közös munka sikerességéhez. – Osztottam meg a tapasztalatomat mosolyogva, kedves hangnemmel.
- Értem. Gondolom, ez a valaki már shinigami, és az ő osztagába szeretett volna menni. Sajnálom, hogy nem sikerült a vágyott közelséget elérnie, viszont annak örülök, hogy talált más célt is, és nem veszett el. ^^ – Nem törtem feje felett pálcát, amiért „önző” érdek vezérelte az akadémiára, hogyan is tehetném, hiszen engem is önző cél vezérelt. Nem akartam elveszíteni Misa-chan-t. Misa…
~Khm…!~ Nem hagytam magam a múlton keseregni nem ez volt a megfelelő idő erre, még nem. A kérdéseimre adott feleleteit türelemmel és figyelemmel hallgattam végig, de a válaszaihoz egy szót sem szóltam, míg az utolsót is meg nem válaszolta.
- Őszintén szólva, Kikkikyo-san, meglepett a válasza, nem erre a teakeverékre számítottam. – Fogtam bele a válaszai értékelésébe, még mindig mosolyogva. - Ellenben ez nem jelenti azt, hogy rossz választ adott volna. Sőt, az, hogy gondolt az immunrendszer karbantartására is, külön plusz pontot érdemel. A másik kettő szituációra adott válasza is helyes. – Itt egy lélegzetvételnyi szünetet tartottam, s azután folytattam továbbra is mosolyogva és kedves hangon. – Ezeknek a kérdéseknek az volt a lényege, hogy el tudjam dönteni, hogy melyik osztályon tudna a legtöbbet segíteni. – Illetve az utolsó kérdéssel azt is ki szerettem volna deríteni, hogy vannak-e neki előítéletei, és hogyha vannak, akkor azok mennyire befolyásolják. Úgy gondolom, hogy szerencsére nincsenek előítéletei, vagy hogyha vannak is, gyógyítás közben azokat félre teszi. – A Hadi osztály lesz számodra a megfelelő, és bátorság, úgy vélem, hogy egy újabb remek shinigami-val bővült az osztag, valamint idővel még rangot is kaphatsz. ^^ – Fejeztem be bíztató szavakkal a mondani valómat.
A lapokra három nagyot pislantottam, s azután egy negyediket is, hogy meglegyen mind a négy pislantás. Egy ”Rendben.” után el is kezdtem átolvasni, s kisvártatva újabbakat pislogtam. ~Shi-ra-nu-i? o.O Az első osztag hadnagyának a rokonya? Pedig nem is hason…~ Itt a gondolatmenetem meg is szakadt, hiszen köztem és Yashuhiro-ojiiniisama között se volt sok hasonlóság, ahogy Mae-san és Yashuhiro-ojiiniisama közt se… bár mind ketten komolyak… Gyorsan lejegyzeteltem az adminisztrációhoz szükséges dolgokat, s azután visszanyújtottam a papírokat, s felkeltem a székből.
- Kérlek, kövess, megmutatom az osztályhoz tartozó épületet, illetve bemutatom a vezetőjét. Utána, hogyha úgy gondolja, meglátogathatja Shiranui-fukutaichou-t és elmesélheti neki, hogy sikeresen alakult az első napja.

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Shiranui Kikyo
4. Osztag
4. Osztag
Shiranui Kikyo

nő
Capricorn Dragon
Hozzászólások száma : 93
Age : 95
Tartózkodási hely : Seretei, Shiranui-ház birtoka
Registration date : 2011. Apr. 09.
Hírnév : 10

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A kapitány és a hadnagy irodája - Page 3 Cl0te5000/15000A kapitány és a hadnagy irodája - Page 3 29y5sib  (5000/15000)

A kapitány és a hadnagy irodája - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány és a hadnagy irodája   A kapitány és a hadnagy irodája - Page 3 EmptySzomb. Jún. 28, 2014 7:25 am

Első nap halálistenként

Kokoro no Himemiyát nagyon különleges lélekölőkardnak találtam, mióta megismertem, és hittem abban, amit az Akadémián mondtak vele kapcsolatban, hogy a későbbiekben lelki társam erejének alkalmazása jobban fog menni. De, hogy a kapitány is sok-sok hasznos tanáccsal látott el, mindazok után, hogy fel sem ismertem, annyira zavarban voltam! Embarassed
- É-értem, szóval k-kommunikáció, ezt mindenképpen m-megjegyzem – felelem lesütött szemekkel. Bár ehhez tartani magamat nem lesz egyszerű, mert a Szívhercegnők kissé nehezen nyílnak meg felém, legalábbis Ro-sama nem a legegyszerűbb eset…
~ Utalni akartál ezzel valamire?!
~ Biztos vagyok benne, hogy Kikyo-chan nem úgy értette… Bár ténybe tény, Ronak nagyon nehéz természete van.
~ Ro-S-A-M-A! Hányszor kell elismételnem, hogy megjegyezd?!
~ Kérlek, ne veszekedjetek T///T

Zavart mosoly jelent meg arcomon, amiért zanpakutom lelkei kissé összezörrentek, s a megkezdett vitát szóról-szóra végighallgattam. Nem szeretem a konfliktusokat, ezért igyekeztem megelőzni, hogy minél rosszabbra fajuljon a dolog Lelkem Világában, az se jó, ha két idegen veszekszik, de ha Ro-sama és Ko-san az, meglehet az még rosszabb, mintha a külvilágban történne ez a szomorú esemény.
- A-ami azt i-illeti, i-igen – préselem ki magamból, kellemetlen mosoly kíséretében. - D-de, é-én tényleg nem b-bántam meg! – fűzöm hozzá gyorsan, kétségbeesetten, hogy mielőbb megpróbáljam meggyőzni a kapitányt arról, hogy tényleg nem bánom, hogy itt vagyok. Így szerintem, még többet tudok segíteni halálisten társaimnak, mint ahogy azt eredetileg gondoltam. Gondolom, legalábbis… Biztos vagyok abban, hogy az Akadémián ezt vették figyelembe, amikor besoroztak minket osztagokba, vagyis ez is közre játszott. >///<
Megrökönyödtem, amikor Chirouchiba kapitány az általam felhozott teakeverékről fejtette ki gondolatait. Mellkasomban hevesen dobogott a szívem, hogy talán rosszat mondtam, és nem megfelelő a gyógyfőzet, amire gondoltam, még ha tudom is, hogy jó, lévén eléggé ismerem és én is fogyasztom, fogyasztottam, mikor szükségét érzem. Jómagam édesanyámtól tanultam meg elkészítését, szóval külön fontos számomra eme teakeverék. Egyre rémültebb lettem, ahogy részletesebben fejtette ki gondolatait a kapitány az általam elmondottakról. Ami azt illeti, csak én beszéltem az előbb, és nem szólt közbe, egyszer sem, nem adtam rá lehetőséget T///T Biztos meg fog szólni ezért, hogy udvariatlan módon túl sokat beszélek, és még igaza is lesz. Bizonyára rengeteg rossz dolgot mondtam, ami miatt pedig még inkább megriadt attól, hogy közbeszóljon és ezért nem tette, szeretne minél előbb szabadulni jelenlétemtől, főleg, hogy kapitány, van ezerszer jobb dolga is, mint velem, újonccal foglalkozni… T-T
Teljesen megszeppenve hallgattam végig a kapitány úr mondanivalóját, a halálistenként megkezdett életem első löketét megadva válaszaival. Megkönnyebbülten sóhajtottam fel, amikor elmondta nekem, hogy mit gondol, hol tudnák a legjobban helyt állni tudásommal, amit a felhozott szituációk megválaszolásával mérlegelt. Milyen praktikus megoldás, hiszen így kiismeri a tisztjeit! Vajon másokat is így sorolt be Chirouchiba kapitány? Ez igazán elmés, szerintem! Embarassed
- H-hadi o-osztály? – ismétlem meg, megilletődve. A papírra téve egy kósza pillantást, hogy az ismertetőjét újra átolvassam. Igen, itt azt hiszem, tényleg hasznos lehetek majd halálisten társaimnak. Kósza mosoly bukkant fel arcom szegletében. Annyira boldog voltam! *_*
- R-rendben, Chirouchiba taichou-sama
– pattantam fel. Nem szeretnék kellemetlenséget okozni a kapitány úrnak, lévén időt szakít azért, hogy körbevezessen. Gyorsan megigazítottam ruhámat, hogy egy gyűrődés se legyen rajta, hiszen Naomi-nee-sama húgaként nem okozhatok csalódást! - N-nagyon szépen k-köszönöm az o-odafigyelését, i-igérem, nem o-okozok csa-csalódást Embarassed – tettem hozzá, közben követtem a Kapitány urat. Azt hiszem, nagyon hosszú út áll még előttem, amit örömmel fogok megtenni! >///<

// Köszönöm a játékot! >.< //
Vissza az elejére Go down
Nekomata Hachirō
4. Osztag
4. Osztag
Nekomata Hachirō

Hozzászólások száma : 5
Registration date : 2014. Jul. 16.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A kapitány és a hadnagy irodája - Page 3 Cl0te5500/15000A kapitány és a hadnagy irodája - Page 3 29y5sib  (5500/15000)

A kapitány és a hadnagy irodája - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány és a hadnagy irodája   A kapitány és a hadnagy irodája - Page 3 EmptyVas. Júl. 20, 2014 2:05 am

Vissza a 4. osztagba - Találkozás a kapitánnyal

Miután végeztem a Yasuji taichounak való segédkezéssel, vissza kellett térnem az osztaghoz, hogy ismét felvegyem a munkát. Ezzel nem is volt semmi bajom, hiszen Yasuji taichou biztosított róla, hogy nem volt feleslegesen a közreműködésem és ettől én meg is nyugodtam. Az a legjobb érzés, mikor másoknak segítünk, ha ők is értékelik az erőfeszítésinket és nem természetesnek veszik, hogy valaki segít nekik. Ez a 4. osztagosok munkájára nagyon is igaz, jobb kedvvel tesszük a dolgunkat, ha nem csak "robotokat" kell gyógyítanunk, hanem rendes emberi érzésekkel rendelkezőket. Talán jobb is lesz visszatérnem az osztaghoz és folytatni, amit eddig tettem.
Ez abból is látszott, hogy első utam a gyógynövénykerthez vezetett, már szinte régi ismerősként köszöntöttem. Sokat változott, amióta nem láttam, látszik rajta, hogy jól bántak vele. Bár azt nem mondanám, hogy szebb lett, mint amikor én gondoztam, de így sem csúnya. Ha lehetőségem lesz rá, majd megpróbálom újra rátenni a kezemet, hiszen most biztos más felelős érte és csak úgy nem lehet elvenni valakitől a feladatát.
A gyógynövénykertbe tett látogatásom után, jelentkezni indultam a jelenlegi kapitánynál, akivel még eddig nem találkoztam. De nem ő az egyedüli ilyen, amíg nem voltam szolgálatban, bizonyára sok új tiszt csatlakozott az osztaghoz, tehát nem ő az egyedüli, akit nem ismerek. Lesz majd, mit bepótolnom az elkövetkezendő időben.
- Nya! - intettem egy ismerős arcnak, mert olyanok is voltak az osztagban, bár tény, hogy ittlétem alatt sem barátkoztam olyan sokat, de néhányukkal azért váltottam pár szónál többet is. Amúgy sem lehetne mindenkit ismerni egy osztagból, hiszen több százan vagyunk, nehéz lehet mindenkiről a nevénél többet megjegyezni.
Lassan közeledtem az irodához, ahol valaha még Yasuji taichou végezte dolgát. Az ajtó elé érve csak pár pillanatnyi várakozás után kopogtam be. Amint meg lett adva a jel, hogy beléphetek az irodába, kinyitottam az előttem álló ajtó és beljebb mentem az irodába.
- Jó napot. Maga lenne a taichou~nya? - köszönés után jobbnak láttam először megtudni, hogy valóban a kapitányt találtam, mielőtt belekezdenék a jövetelem okának ecsetelgetésébe. Mivel még nem láttam soha az illetőt, így nem tehete mást, mint rákérdezek a félreértések elkerülése miatt.
- Nekomata Hachirō vagyok. Szeretném jelezni, hogy visszaállnék szolgálatba~nya. - mutatkoztam be és miután megtudtam, hogy valóban a kapitányt találtam meg, el is mondtam érkezésemnek okát. Nem számítok rá, hogy tudni fogja ki is vagyok, hiszen egy ideje távol voltam, nem valószínű, hogy feljött valahol is a nevem. Bár ha az osztag tagjainak névsorát olvasta lehet, hogy átfutott rajta, de ennél többre szerintem felesleges is várnom. Bár meglepődnék, ha tényleg ismerős lenne a nevem számára.
Vissza az elejére Go down
Chiruochiba Airisu
4. Osztag
4. Osztag
Chiruochiba Airisu

Férfi
Aries Horse
Hozzászólások száma : 202
Age : 118
Tartózkodási hely : Talpa és haja között.
Registration date : 2012. Feb. 01.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A kapitány és a hadnagy irodája - Page 3 Cl0te17600/30000A kapitány és a hadnagy irodája - Page 3 29y5sib  (17600/30000)

A kapitány és a hadnagy irodája - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány és a hadnagy irodája   A kapitány és a hadnagy irodája - Page 3 EmptyVas. Júl. 20, 2014 8:19 am

Vissza a 4. osztagba – Találkozás Nekomata-sannal

Yashuhiro-ojiiniisama már napok óta változatlan állapotban volt, de szerencsére, és a megnyugodásunkra már nem igényelt állandó felügyeletet. Ezért visszatérhettem újra a pozíciómba, vagyis újra teljes vállal állhattam a negyedik osztag élére. A felhalmozódott papírmunkát csakhamar sikerült letudnom, így a mai napra már csak egy komolyabb kérdés maradt nyitott az a kérdés mellett, hogy Yashuhiro-ojiiniisama mikor épül fel? Ez nem volt más kérdés, mint az új hadnagy személye. Ahogy egy osztag nem teljes osztag kapitány nélkül, úgy hadnagy nélkül sem teljes. Már sok ideje halogattam a kérdést, mindig valami másra fogva húztam az időt, hátha Yukariko-fukutaichouchan valamelyik reggel újra belép az iroda ajtaján, és vidám mosollyal közli, hogy visszatért. ~Nem… Ez nem vallana rá. Inkább kissé remegve, teljesen elpirulva kérne elnézést mindenkitől, hogy eddig kellett hiányolnunk őt. Igen. Ez inkább Ő lenne. Viszont én nem tudnám megszidni.~
Úgy gondoltam, a hadnagy választás, amúgy sem egyszerű dolog. Hiszen olyan személy kell, akiben, és akinek képességeiben teljesen megbízik a kapitány, és az sem baj, hogyha az osztag többi tagja is bízik benne. Szóval nem könnyű választás, főleg, hogyha az osztag vezetője, jelen esetben jó magam, ennyire megkötötte a hadnagy feladatkörét, hiszen nem csak az előbbi feltételeknek kell megfelelnie, hanem még a feladatkörét is képesnek kell lennie ellátnia.
A mai napon is újra gondolkodni kezdtem, hogy kit kérhetnék fel hadnagyomnak. Viszont ahogy ezelőtt, most is találtam valami sürgősebb dolgot, mert hirtelen eszembe jutott, hogy amíg a rokonomat ápoltam teljesen megfeledkeztem a hátamon lévő, már majdnem gyógyult sebem megvizsgálásáról. Levettem a haorimat, s a székem ülő részére hajtottam, majd kibújtam az egyenruhám felső részéből, s próbáltam a fejemet annyira hátrafordítani, hogy láthassam a sebemet. Nem láttam, hiába tekertem a nyakam, hiába meresztettem a szemem és hiába forgolódtam körbe-körbe, már kezdett annyira gyógyult lenni, hogy alig láthattam. A hatodik körömet írtam le, mikor kopogást hallottam, egy ismeretlen kopogást.
- Nyitva! – Szóltam ki az ismeretlennek, s ahogy nyílt az ajtó, úgy eszméltem rá, hogy félmeztelen vagyok. Pánikszerűen kaptam magamra az egyenruhám felsőjét és ültem a székemre vissza. Ennek eredményeképpen már csak a napszemüveg hiányzott rólam, és úgy néztem volna ki, mint aki a shinigami férfiegylet gyűlésén van. Szerencsére észrevettem a hibámat, s azt kijavítva feleltem a vendégnek.
- Önnek is jó napot. És igen én vagyok, hiszen itt a… ha..o..ri… Hol a haorim?! – Pattantam fel a székemből, s néztem körbe pánikszerűen. Csakhamar megláttam, hogy az előbbi pillanatokban azon trónoltam. Kissé elpirulva húztam vissza magamra. – Elnézését kérem… – Ekkor néztem csak meg jobban a belépő shinigamit. Ismerősnek tűnt, minthogyha láttam volna. Mivel a shinigaminak a feje macska fej volt… Hogyha már találkoztam volna vele, biztosan megjegyeztem volna, hiszen nem minden shinigami macska. Első gondolatra azzal a gyanúperrel éltem volna, hogy a tizenkettedik osztag egy balul… vagy jól? o.O? sikerült kísérletének eredményével van dolgom. Vagyis ebből következően nagy valószínűséggel Yoriko-taichou tisztje. Mivel ennek megemlítését, megkérdezését illetlenségnek találtam ezért úgy döntöttem, hogy kivárásra játszok, és megvárom, hogy mi mondani valója, mi dolga van itt, hátha abból kiderül. – …éppen egy röpke önvizsgálatot hajtottam végre. Miben lehetek szolgálatára? – Fejeztem be kicsit talán megkésve az elnézéskérésemet.
Egy kisebb, alig hallható, de megkönnyebbült sóhajt eresztettem el, ahogy kiderült, hogy az én tisztem. Örültem, hogy nem arra kérdeztem rá, hogy Yoriko alatt szolgál-e, így nem kerültem abba a kínos helyzetbe, hogy nem ismertem fel az egyik osztagtársamat. Leültem a székre és neki is mutattam, hogy foglaljon helyet.
- Örülök a találkozásnak, Nekomata-san. Kérem, üljön le. – Nekomata-san személyében újabb kifogást találtam, a hadnagy kérdésének halogatására. – Először is üdvözlöm újra a negyedik osztagnál. Másodszor, hogyha nem siet sehova sem, szeretnék önnel beszélgetni, és hogyha nem zavarja, rögtön egy kérdéssel rohannám le. – Ahogy jelét láttam, hogy nem zavarja, hogy rögvest egy kérdést szegezek neki, így folytattam: – Milyen okból volt távol az osztagunktól? Remélem nem valami betegsége, vagy rokonának betegsége miatt? – A kérdés alatt, egy kicsit aggódó volt az arcom.
Vissza az elejére Go down
Nekomata Hachirō
4. Osztag
4. Osztag
Nekomata Hachirō

Hozzászólások száma : 5
Registration date : 2014. Jul. 16.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A kapitány és a hadnagy irodája - Page 3 Cl0te5500/15000A kapitány és a hadnagy irodája - Page 3 29y5sib  (5500/15000)

A kapitány és a hadnagy irodája - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány és a hadnagy irodája   A kapitány és a hadnagy irodája - Page 3 EmptyHétf. Júl. 21, 2014 1:11 am

Vissza a 4. osztagba - Találkozás a kapitánnyal

Egy kicsit meglepődve véltem felfedezni, hogy a kapitány félmeztelenül ült asztala mögött, egyenruhájának felső része, egyszerűen csak a vállára volt terítve. Így jött volna munkába, mert reggel sietősen indult el otthonról és azóta fel sem tűnt neki? Bizonyára sokan elnevethették magukat az utcán, de nekem természetesen ilyen meg sem fordult a fejemben, bár elég vicces látvány volt.
Végül neki is feltűnt, hogy nincs rajta a haorija, ezért utána meg is igazította felső ruházatát és immáron egy normál kinézetű kapitánnyal álltam szemben. Bár ha rajta lett volna a haorija, akkor is megkérdeztem volna, hogy tényleg ő-e a kapitány, hiszen bárki rátalálhat az irodában egy védtelenül hagyott haorira és felveheti azt magára. Az újabb tisztek pedig valószínű nem látták még a kapitány és bárki elhitethetné velük, hogy ő a kapitány. És itt vagyok én, aki még nem látta, hogyan is néz ki a jelenlegi kapitány, én sem akartam hasonló szituációt megkockáztatni. Szerintem nem haragszik meg egyik kapitány sem, ha biztos akarok lenni, hogy valóban ő-e a kapitány.
Ha jól értettem, akkor éppen magát vizsgálta, mielőtt megérkeztem volna, amihez félmeztelenre kellett vetkőznie, azt viszont nem említette, hogy miért is szólt ki, ha éppen ilyen állapotban zavartam meg. Nem haragszik meg szerintem senki, hogy ha azt mondják neki, hogy várjon pár percet. Ez teljesen érthető kérés és bárki megérti. Hasonló szituációban a legtöbbek ugyanis ezt tennék, és nem beengednék a látogatókat, akik olyan állapotban látják, így meg, amiben nem biztos, hogy szeretnék.
Miután hellyel lettem kínálva, természetesen leültem, így sokkal kényelmesebben lehet pár szót váltani, mintha állnánk. Amúgy sem csak pár percre terveztem itt tölteni, hiszen még meg kell tudnom, hogy milyen feladatot fogok most ellátni. Reménykedek benne, hogy azért megnézi korábban miket csináltam, vagy legalább megkérdezi, hogy merre felé szeretnék tevékenykedni.
- Hát, ha nem ad valami sürgős feladatot a taichou, akkor nincs okom elsietni~nya. - válaszoltam és ezzel próbáltam rá utalni, hogy még nincs semmilyen elvégzendő dolgom, hiszen csak most jöttem vissza. Ha lenni is valami fontos dolgom, sem sietnék el, amíg nem tudom, hogyan fog alakulni elkövetkezendő időkben elvégzendő feladataim. Felesleges lenni újból visszajönni, ha már egyszer itt vagyok, el akarok intézni mindent, hogy rendeződjenek a dolgaim.
- Igen, mondhatjuk, hogy betegség miatt, csak nem a sajátom. Yasuji taichounak, vagyis ex-taichounak segítettem a kutatásaiban. Gondoltam klánunk tudásával még ő sem rendelkezik, így ezzel próbáltam kisegíteni, amennyit tudtam. De betegsége nagyon komplikál, még számára is, ezért már nem nagyon tudtam tovább neki segíteni. De úgy jöttem el, hogy a tőlem telhetőt megtettem~nya. - meséltem el távollétemnek okát, bár valakinek szóltam, hogy hol is vagyok, ha vészhelyzet van és segítség kell, de ezek szerinte a kapitányhoz nem jutott el ez az információ. Az is igaz, hogy akkor még nem lett kinevezve kapitánynak, akkor lehet, hogy a hadnagy kapta meg ezt az információt, bár nem tudom, hogy azóta változott-e a rang tulajdonosa.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




A kapitány és a hadnagy irodája - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány és a hadnagy irodája   A kapitány és a hadnagy irodája - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 

A kapitány és a hadnagy irodája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Seireitei és környéke ::   :: 4. Osztag-