-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 A kapitány és a hadnagy irodája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Komoki Daniel Hiroto
Módosított lélek
Módosított lélek
Komoki Daniel Hiroto

Férfi
Sagittarius Goat
Hozzászólások száma : 75
Age : 32
Tartózkodási hely : Otthon, NTV
Registration date : 2009. Apr. 18.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: Díszlettervező
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
A kapitány és a hadnagy irodája - Page 2 Cl0te4000/12000A kapitány és a hadnagy irodája - Page 2 29y5sib  (4000/12000)

A kapitány és a hadnagy irodája - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány és a hadnagy irodája   A kapitány és a hadnagy irodája - Page 2 EmptySzer. Jún. 24, 2009 10:33 pm

Sztárolt mindene karjaiban teljesen elborította elméjét a rózsaszín köd és ha nem tudta volna éppen merre tartózkodik még azt is megkockáztatja, hogy repked néhány bárányfelhő között. Főleg azok után, amilyen szó elhagyta hőn szeretett kedvese száját. "Szeret! Azt mondta szereeeet!" Dobbant nagyokat szíve, miközben szemei könnybe lábadtak. Elég régóta gyártott erről a pillanatról álmokat, de egyszer sem remélte meg is kapja. Viszont volt egy árnyékoló tényező! Annyira hadart álmai hímnemű egyede, hogy nem is biztos ez a szó hagyta el a száját. Komoly fejtörések közepette csimpaszkodott tovább kapitánya nyakában. Miközben fejében milliónyi változat fordult meg az elhangzott szóról. "Lehet azt mondta, de nem úgy értette! Elvégre a hadnagya vagyok! Vagyis mint munkatársat szeret! Vagy nem is ezt mondta! Milyen "sz" betűs szavak vannak még?!"
-Akkor kiválasztottad mit is szeretnél? Csak mert itt elég hideg van és még fölső sincs rajtam.- jutottak el tudatáig a szavak, főként az utolsó pár darab. Elkerekedett szemekkel ugrott le taicho-járól. Ekkor tudatosult benne, hogy a meztelen felsőtestét taperolta. Azonnal érezte is a sztárolás érzését. Olyan izgatott lett mint egy kisovodás, ha fagyiskocsi hangját hallja. Ráadásnak olvadozott össze-vissza, hogy rátehettek akár csak az egyik ujját is az ő magasztalt férfijára. El is képzelte, ahogy imádott férfija, karjait széttárva várja, hogy megérkezzen felé. Ő pedig hihetetlen boldogsággal szökdécselne a célhoz. Ám, mielőtt elérte volna az áhított mennyországot,vége lett az egésznek. Dünnyögve nyitotta ki szemeit ekkor azonban szembe találkozott felettese egyre kérdőbb pillantásával. Körbejáratta tekintetét megszeppenve, hogy legyen fogalma arról mégis mit művelt. Nem is kellett nagy tehetség az észrevételhez, pont Aki-sama karját szorongatta. Rémülten ugrott hátrébb és kedve lett volna azon nyomban hajótörést szenvedni és az egyik óceán alján kikötni. Szörnyen érezte magát, hiszen ilyen ostoba helyzetbe még sosem került isteni kisugárzással megáldott kapitánya előtt.
-Annyira sajnáloooom...-lábadtak könnybe szemei és mászott vissza a sütik közé, amik között villámgyorsan kezdett válogatni. Végül is addig se kellett a másik szemébe néznie megbocsáthatatlan viselkedését követően.
Vissza az elejére Go down
Momichi Aki Ryakuren
4. Osztag
4. Osztag
Momichi Aki Ryakuren

Férfi
Libra Dog
Hozzászólások száma : 29
Age : 29
Tartózkodási hely : Yume mellett xD
Registration date : 2009. Mar. 25.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A kapitány és a hadnagy irodája - Page 2 Cl0te10000/25000A kapitány és a hadnagy irodája - Page 2 29y5sib  (10000/25000)

A kapitány és a hadnagy irodája - Page 2 _
TémanyitásTárgy: A kapitány és a hadnagy irodája   A kapitány és a hadnagy irodája - Page 2 EmptyHétf. Jún. 29, 2009 4:32 pm

/Első nap az osztagnál/

-Köszönöm, minden nagyon szép és megfelel nekem. -válaszolt a kérdésemre, mire én csak mosolyogtam továbbra is.
-Rendben. -majd miután ezt is letudtam szép újra rendeztem az iratokat az asztalomon, de a Kairól szóló papírt továbbra is elől hagytam magamnak.
-Még lenne két kérdésem. -szólalt föl, mire én érdeklődő fejjel vártam a folytatást.
-Mond csak, hallgatlak!
-Hogyan szólítsalak? Mert az egy dolog, hogy ismerjük egymást egy ideje, de csak a kapitányom vagy, és hát be kéne tartanom bizonyos tiszteletet veled szemben. A másik pedig, hogy ezt a virágot hogyan kell gondozni? Úgy értem, milyen sűrűn öntözzem?
-Jaj hagyd csak el. Általában Aki-samanak szoktak nevezni, de úgy hívsz ahogy szeretnél, kizárólag a többi kapitány jelenlétében, szólíts kérlek Momichi kapitánynak, ott is csak azért, hogy ne szálljanak rám emiatt. *hehe*. -nevettem fel, majd válaszolni akartam a második kérdésre. -Ezt a növényt nem kell gyakran öntözni. Csupán két-három naponta kap egy csészényit az bőven elég. Csak még annyit tegyél vele, hogy rakd ki egy naposabb helyre, mert akkor gyorsabban virágzik és sokkal szebb lesz. De egyébként szinte bármilyen körülmények közt megél. Remélem tetszeni fog majd a szobádban is. -mosolyogtam ismét, majd fölálltam a helyemről és az ajtó előtt megálltam. -Most nekem mennem kéne, mivel találkozóm van a hadnagyommal Yumeval. Ha most nem kéne huzamosabb ideig távol lennem itt is maradhatnál, de most muszáj leszek kulcsra zárni, ne haragudj. -vakartam meg a fejemet. -Ha gondolod elkísérlek valameddig.
Vissza az elejére Go down
Sakuranbo Kai
4. Osztag
4. Osztag
Sakuranbo Kai

nő
Cancer Tiger
Hozzászólások száma : 40
Age : 37
Tartózkodási hely : Lelkek világa, 4. osztag.
Registration date : 2009. Apr. 28.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 4. osztag 3. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A kapitány és a hadnagy irodája - Page 2 Cl0te5000/15000A kapitány és a hadnagy irodája - Page 2 29y5sib  (5000/15000)

A kapitány és a hadnagy irodája - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány és a hadnagy irodája   A kapitány és a hadnagy irodája - Page 2 EmptyCsüt. Júl. 02, 2009 1:33 am

/Első nap az osztagnál/

Figyelmesen hallgattam végig mindent, elraktároztam a kapott információkat az agyamba. Egyáltalán nem lepődtem meg azon, hogy dolga van, hiszen egy kapitánynak mindig van mit csinálnia. Kicsit meglepődtem, mikor felajánlotta, hogy elkísér egy darabon, de nem ellenkeztem. Szerettem vele beszélgetni, legalábbis ezalatt a pár perc alatt annyira közvetlen és kedves volt, hogy úgy éreztem, mint ha kaptam volna egy testvért.
Pár szót még váltottunk, miközben bezárta az ajtót, majd a folyosón, egészen addig, míg el nem váltak az útjaink.
Kaptam még pár biztató szót, majd szétváltak útjaink.
Vissza az elejére Go down
Momichi Aki Ryakuren
4. Osztag
4. Osztag
Momichi Aki Ryakuren

Férfi
Libra Dog
Hozzászólások száma : 29
Age : 29
Tartózkodási hely : Yume mellett xD
Registration date : 2009. Mar. 25.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A kapitány és a hadnagy irodája - Page 2 Cl0te10000/25000A kapitány és a hadnagy irodája - Page 2 29y5sib  (10000/25000)

A kapitány és a hadnagy irodája - Page 2 _
TémanyitásTárgy: A kapitány és a hadnagy irodája   A kapitány és a hadnagy irodája - Page 2 EmptyKedd Júl. 21, 2009 3:42 am

Nem akartam szegény Yumét megbántani, csak hát soha nem voltam még ennyire zavarban, ráadásul a kimonómra is vágytam, mivel nem igen volt a kamrában meleg.
-Annyira sajnáloooom... -szólt könnyes szemekkel, majd visszaindult az édességek fellegvárába, hogy kiválasszon valamit. Eközben én gyorsan magamra kaptam a kimonómat és visszasiettem Yumehoz, aki éppen az egyik magas polcon kotorászott, de sajna nem érte el, amit szeretett volna. Máris bekapcsoltam az ,,Aki taicho" funkciót, megragadtam a lányt a derekánál, majd feljebb emeltem, hogy elérje azt a csokitortának tűnő édességet. -Köszönöm. Jajj! -nézett le ekkor rám, majd a meglepődöttségtől hirtelen elejtette a tortát. Gyorsan a hónom alá kaptam Yume-chant, majd a szabad kezemmel elkaptam a tortát, mielőtt leesett volna. -Bocsásson meg taichoooo...! -szólta a lány mentegetőzve, majd én leraktam, hogy függőlegesen legyen és magamhoz öleltem.
-Ugyan Yume-chan. Nekem nem kell mindig mentegetőznöd. Nem tudnék rád haragudni. -eresztettem el, majd leraktam a tortát az asztalra, hogy felvághassam. Ekkor elkezdtem kés után kutatni, de sehol sem leltem. Pedig biztos voltam benne, hogy valahol tartok egyet az irodámban. De mielőtt nagyon belemerültem volna, gyorsan kihívattam Yumet a kamrából, nehogy megfázzon, majd becsuktam az ajtaját. -Na hova is tehettem? -kezdtem el kutatni a fiókomban, de ott sem leltem, végül arra jutottam, ha nincs kés végül is a Zanpakutommal is elvághatom, bár kicsit mentegetőznöm kellett szegény Cerberusnak, amiért ilyen dolgokra használom, de hát csak túléli. -Tessék itt egy szelet Yume-chan! -adtam á tányérostul az első szelet tortát neki, majd magamnak is levágtam egy vékonyabb szeletet és visszaültem a székemre, hogy kényelmesen elfogyaszthassam. -Mond csak... Ha megettük a tortát van kedved elmenni az emberek világába velem? Elmehetünk moziba, vagy étterembe is, de, ha esetleg van más ötleted akkor mond bátran.
Vissza az elejére Go down
Maki Kenta
4. Osztag
4. Osztag
Maki Kenta

Férfi
Capricorn Horse
Hozzászólások száma : 71
Age : 33
Tartózkodási hely : Jaa~h...
Registration date : 2009. May. 22.
Hírnév : 8

Karakterinformáció
Rang: 4. osztag 4. tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A kapitány és a hadnagy irodája - Page 2 Cl0te10500/15000A kapitány és a hadnagy irodája - Page 2 29y5sib  (10500/15000)

A kapitány és a hadnagy irodája - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány és a hadnagy irodája   A kapitány és a hadnagy irodája - Page 2 EmptyPént. Júl. 31, 2009 3:54 am

oOo A 4. osztag új (kis) HŐSE! oOo



Már épp azon voltam, hogy megragadjam a bácsi karját és ráncigálni kezdjem kifelé, az irodájából, mert már nagyon izgatott voltam, hogy milyen szobát kapok, amikor egy ajtóhoz lépett, és kinyitotta. Ahogy arra néztem, olyan volt, mintha a gyerekmennyben lennék. Hatalmas csillogó szemekkel kezdtem el irtó gyorsasággal körbeleskelődni, de még bemenni nem mertem, ezért felpillantottam a kapitányomra. Egy mosoly kíséretében megengedte, hogy beljebb menjek, így sipítozva ugráltam be. Már éreztem, hogy a nyálam is folyik, s annyi de annyi édesség volt ott bent, hogy egyből nem is tudtam volna, hogy melyiket kóstoljam meg. Végül, ahogy kiszúrtam, egy óriási nyalókát, egyből rákaptam. Minden igyekezetemmel próbáltam levarázsolni a polcról. Ahogy végül sikerült, diadalittasan letéptem róla a csomagolást és máris majszolni kezdtem.
-Áááááh, de fincsiiiiii! *.*-
Jajgattam boldogságomban, ahogy szorgosan nyalinkóztam az incsi fincsi édességet. Számban a nyalókával indultam meg, hogy egy műanyag dobozból markoljak magamnak egy nagyobb adagot a rengeteg cukorka közül. Ahogy megtömtem vele a zsebemet, hatalmas vigyorral mentem a következő, majd a következő, majd az azután következő dobozkához. Mikor már semmi sem fért bele a zsebeimbe, kicsit szomorkodva ugyan, de kisétáltam a kamrából. Hogy megköszönjem a rengeteg édességet a bácsinak, megölelgettem, aztán végre belekezdhettem a ráncigálásba.
-Naa, naaa akkor megyünk tovább? Muti muti muti meg az osztagooot! De! Előtte tényleg mutasd meg a szobámat! Úgy le szeretném rakni a tatyókámat!-
Ráztam nadrágját össze-vissza, s kicsit hisztizve nyüstöltem, hogy tényleg induljunk már meg!
Vissza az elejére Go down
Amatsu Yukariko
4. Osztag
4. Osztag
Amatsu Yukariko

Hozzászólások száma : 122
Registration date : 2009. Mar. 29.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: hihetetlen, de hadnagy *.*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A kapitány és a hadnagy irodája - Page 2 Cl0te7300/15000A kapitány és a hadnagy irodája - Page 2 29y5sib  (7300/15000)

A kapitány és a hadnagy irodája - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány és a hadnagy irodája   A kapitány és a hadnagy irodája - Page 2 EmptySzomb. Júl. 31, 2010 12:12 pm

Mutatkozzunk be Yasuji kapitánynak! ^.^

Amikor el akarok mesélni valamit, olyan nehéz… valami igazán frappáns kezdést találni. Persze, talán nem is lenne szükséges, úgy értem, ez csak egy történet, valami, ami velem esett meg – ez a tény önmagában korántsem biztosítja, hogy bárkit is érdekeljen. Ám mégiscsak illene valahogy belevágni, valamivel, ami esetleg felhívja az olvasó figyelmét, és az érdeklődését is felkelti a mondanivaló iránt… Tudom, ezzel akkor kéne foglalkoznom, amikor arra vetemedem, hogy kiadjam az emlékirataimat, addig igazán mellőzhetném, ez igaz is. Ez csupán egy egyszerű kis történet, egy egyszerű kis látogatásról, mégis… Szeretném szépen elmondani, ha másnak nem, csupán magamnak ^.^
Akkor történt, amikor csatalakoztam a negyedik osztaghoz… Tudtam, sok dolgom lesz; az előtte való időkben mondhatni teljesen ellustultam >.< Nem csináltam semmi érdemlegeset, semmi konkrét feladatom nem volt, csak éltem a napokat szépen, egymás után, eseménytelenül. Számítottam tehát a munkára; amikor rászántam magam, hogy kérvényezzem az áthelyezésemet, tisztában voltam vele, hogy nagyon sok minden lesz, amit meg kell tanulnom. És előre örültem neki ^.^ Sem életemben, sem azután nem gondoltam soha, hogy orvoslásra születtem, de ha már így adódott, eldöntöttem, hogy próbálok lehetőleg mindent elsajátítani. Úgy terveztem, beköltözöm a kórházba, csak figyelelek, hogyan tevékenykedik mindenki, próbálok nem útban lenni… S persze segíteni, ahol tudok ^.^ Őszintén szólva nem gondoltam, hogy ilyesmi túl gyakran elő fog fordulni, minden tapasztalat híján nem nagyon mernék komolyabb dolgokra vállalkozni, mit a sebek bekötözése, fertőtlenítése… az ilyesmik, kisebb apróságok. Mert ez a munkakör tényleg önfeláldozást kíván, türelmet, tudást, figyelmet, még ha ez klisés is… Azt hiszem, ezért is tetszik annyira még mindig. Valahogy jó érzés segíteni, és az, hogy gyógyíthatok (majd) – ez is egyfajta hatalom *.* Életemben először éreztem, hogy jobb akarok lenni, fejlődni akarok… Eddig nem volt komolyabb célom, nem akartam semmit sem elérni, de csak magamért létezni önzőség volna, tehát hasznosan kéne munkálkodnom ^.^ Talán nem ide kellett volna jönnöm, hiszen egyáltalán nem értek az ilyesmihez, és csak útban leszek, de szerettem volna megpróbálni...
Ilyen ambíciókkal indultam útnak a kapitányi iroda felé, hogy bemutatkozzam. Első az illem, de nem csak ezért, meg hogy leadjam az áthelyezési lapokat, szerettem volna ha… valaki megmondja, mit csináljak, hogy ügyesebb legyek, esetleg tanít. Erre nem feltétlenül szegény Chiyoko kisasszonyt akartam kiszemelni, ám ő volt az egyetlen, akivel beszélhettem, hiszen hivatalosan is van okom felkeresni – mást nem mertem volna megszólítani. És egy ilyen látogatásnál nagyon fontos az első benyomás, legalábbis állítólag; s mondanom sem kell, nagyon izgultam, mert hosszú ideje nem találkoztam már ilyen magas rangú shinigamival. Talán nem is lett volna rá okom, hiszen igazán felkészültem ám! *.* Amikor a hatodik osztaghoz kerültem, odamenet sikerült eltévednem, ráadásul úgy emlékszem, sikeresen átnyúltam az irodaajtón – minden ilyesmit szerettem volna elkerülni, reméltem, hogy jól sikerül, persze nem lesz túl mesterkélt, bár sosem tudnám megmondani, hogy miért… Túl sokat vártam volna magamtól? Bárhogy is, ez csak egy látogatás volt, ráadásul előre megtudtam, merre kell menni, gondosan elraktam a papírokat, amiket Yurenai hadnagytól kaptam, még Anemonét is rávettem, hogy viselkedjen. Igazából… kértem, hogy ne tegyen semmi rosszat, elvégre korántsem tudok neki olyan értelemben parancsolni ^.^ Mindenesetre elindultam, bandukoltam a napfényes utcákon, ezredszerre is végiggondoltam, nem hagytam-e el valamilyen fontos iratot, és amikor odaértem, óvatosan bekopogtam, aztán, ahogy szokásom, idegesen toporogtam. Annyira ismerős volt ez a helyzet – mindig ez van, annyira izgulok >.< – már-már megnyugodtam, ha értik, mire gondolok. Lassan komoly rutinra tettem szert a fontosabb személyek szobái előtt való izgatott kopogtatásban, már ha rövid időn belül két látogatás annak mondható… Remélem ^.^
Vissza az elejére Go down
Yasuji Chiyoko
4. Osztag
4. Osztag
Yasuji Chiyoko

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 134
Age : 34
Registration date : 2009. Jan. 23.
Hírnév : 20

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A kapitány és a hadnagy irodája - Page 2 Cl0te13000/15000A kapitány és a hadnagy irodája - Page 2 29y5sib  (13000/15000)

A kapitány és a hadnagy irodája - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány és a hadnagy irodája   A kapitány és a hadnagy irodája - Page 2 EmptyHétf. Aug. 02, 2010 1:59 am

~ Új hadnagy a színen, avagy Yuki-chan látogatóba jön! ~

Már legalább negyed órája bűvöltem tinta-varázskörökkel az asztalon lévő papírkönyőklőt, anélkül, hogy értelmes gondolat egyáltalán megkörnyékezett volna. Néha ugyan a szemem sarkából rá-rá pillantottam a tőlem karnyújtásnyira lévő tankönyvkupacra, de ilyenkor a hang, ami már korábban is a lelkemre kötötte, hogy legalább az ebédszünetem legyen munka- és tanulásmentes, könyörtelenül rendreutasított, így nem maradt más választásom, mint szép, egyre kisebb, majd egyre nagyobb karikákat pingálni a papírlapra. Tulajdonképpen hálásnak kéne lennem kardom szellemének, hogy ennyire ügyel a pszichikai állapotomra, ugyanis amióta bevezettette velem ezt a semmibezombulás terápiát, lényegesen használhatóbb vagyok a nap végén is, nem agyatlan gólemként keringek a házban és még az alvászavaraimra is határozottal jó hatással van! Ki gondolná, hogy pont akkor a legnehezebb álomba ringatnia magát az ember lányának, amikor szellemileg és fizikailag a béka nyálkás feneke alatt van..? Lényeg a lényeg, egészen határozottan vallom már, hogy minden felelős beosztású, egyedülálló anyának receptre kéne felírni a zombikúrát!
Kezdeti háborgásom az első pár nap után el is múlt, mikor már nem csak az unalmas semmittevést láttam az unalmas semmittevésben, hanem hagytam magam hipnotizálni, hogy kizárva a külvilágot egy -vagy legalábbis nem sokkal több- teljesen lényegtelen dologra összpontosítsak, ami azon kívül, hogy igazoltan jót tesz az idegrendszernek, igen kedves foglalatosság! Vegyük például jelen esetben a tintát, ami hol egyenletes, hol egyenletlen vastagságú vonalat hagy a toll nyomán... És az apró, alig látható barázdákat, amik festék nélkül maradnak az érdes papír felületén! Rettentő jó dolog ám belefeledkezni ezekbe az amúgy kicsit sem fontos finomságokba, és nyilván számukra is hízelgő, hogy valaki végre foglalkozik velük, úgyhogy végül is ez is tekinthető határozottan hasznos elfoglaltságnak!
Ennek szellemében olyannyira sikerült beleásnom magam a csöppnyi foltok elemzésébe, hogy csak sokadszori kopogás után jutott el az agyamig, hogy valaki nyilván be kívánna jönni, ha én esetleg visszaigazolnám, hogy bent vagyok. Így hát a spirálok transzbaejtő hatásának köszönhetően még kissé kábultan arra a következtetésre jutottam, hogy akár meg is adhatom, amire az ajtóm előtt toporgó illető vágyik, úgyhogy egy "Gyere bee~"-vel adtam jelét, hogy meg vagyok és még élek, sőt akár még fogadóképes is vagyok, ha persze ennek a valaki akárkinek nincsenek túlságosan nagy elvárásai személyemmel szemben.
Miután sikeresen beazonosítottam látogatómat, vagyis az új hadnagyomat, Yukariko-chant, eszeveszett igyekezetben próbáltam úrrá lenni pillanatnyi zavarodottságomon, meglepően több, mint kevesebb sikerrel. Nyilván segített lélekjelenlétem összekaparásában, hogy egy korábbi találkozásunk alkalmával már volt módom vele egy rövid ideig elbeszélgetni, ám viszonylag frissen kinevezett kapitányként, és mint olyan, az új tisztek fogadását illetően kevés tapasztalattal rendelkezőként így is hatalmába kerített a lámpaláz. Odáig még magamtól is eljutottam, hogy illene hellyel kínálnom, de miután ezt megtettem, egy csapásra leblokkoltam, úgyhogy egy kedves mosoly mögé bújva igyekeztem leplezni zavaromat, és némi időt nyerni.
- Mi újság Yukariko, minden rendben van? Remélem eddig jól érzed magad az új osztagodban! - Valóban érdekelt és szívemen viseltem új tisztjeim kedélyállapotát, így kézenfekvőnek tűnt efelől érdeklődni, így amíg válaszol, én is jobban felkészülhettem a felállásra. Mivel túl sok alkalmam még nem volt új tisztet fogadni, így kétségbeesetten kutattam az emlékeimben, összehalászva Hanae kapitánnyal való első találkozásaim képeit. Mivel a hivatalos papírokat már korábban elintéztük, ez a pont kilőve, viszont határozottan emlékszem, hogy a Kapitány teával kínált, mi lenne ha én is főznék egyet az új hadnagyomnak?
- Ugye neked is hozhatok egy teát? - Álltam fel az asztaltól a sarokban lévő vízforralót megcélozva, elvégre ha már egy embernek főzök, főzök többnek is, tekintve a kanna űrtartalmát.
Amíg a szűrővel bíbelődtem, bekúszott a látóterembe a Chizu-chan által hozott, nagy tál csokis süti, úgyhogy az asztalhoz már ezekkel együtt tértem vissza. Nem hiába mondják, hogy az édesség bármit megold, reméltem, hogy Yukarikot is feloldja pár falat finomság. Különben meglepően hasonlított a 13. osztaghoz frissen beköszönő énemre annyi különbséggel, hogy ő nem kezdte egyből rombolással az első napját. És ha bár plusz magabiztosságot sosem adott a haori, a rágcsálnivaló látványa kellőképpen megnyugtatott ahhoz, hogy különösebb feszélyezettség nélkül lehessek hasznára Yukarikonak, és jobban megismerhessem.
Vissza az elejére Go down
Amatsu Yukariko
4. Osztag
4. Osztag
Amatsu Yukariko

Hozzászólások száma : 122
Registration date : 2009. Mar. 29.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: hihetetlen, de hadnagy *.*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A kapitány és a hadnagy irodája - Page 2 Cl0te7300/15000A kapitány és a hadnagy irodája - Page 2 29y5sib  (7300/15000)

A kapitány és a hadnagy irodája - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány és a hadnagy irodája   A kapitány és a hadnagy irodája - Page 2 EmptyPént. Szept. 17, 2010 11:25 am

Yuki látogatóban ^.^

- Gyere beee! - szólt nagybecsű kapitányom az ajtón túlról. Nem éppen rikkantott, soha, de valami olyasmi volt, szóval nagyon is vidám volt a hangja, persze nem úgy, mint aki.... Nem tudom elmagyarázni ^.^" Szóval Yasuji kisasszonyról mindig is az volt a benyomásom, hogy vidám alaptermészetű. Bár ebben a mondatban is elég sok hiba van... Mert egyrészről, hogy lehetne valakiről olyat mondanom, hogy "mindig is az volt a benyomásom", ha alig találkoztunk még? Pláne nem beszélgettünk sokat... ez egyértelműen ara utal, hogy én egy rettenetesen előítéletes személyiség vagyok! Pedig gyakran mondják, hogy senkit sem szabad első látásra beskatulyázni, meg kell ismerni az illetőt, és ez nagyon is igaz, legalábbis... azt hiszem ^.^ Az sosem jó, ha valakit elítélünk anélkül, hogy pontosan tudnánk milyen jellem... Mentségemre szóljon, elítélni nem szoktam senkit. Tényleg nem. Pusztán csak... valahogy megmaradt bennem az, hogy a múltkor is vidám volt; és most, ahogy behívott, ahogy ezt mondta, megerősítette bennem ezt az elképzelést. A másik "hiba" a kisasszony megnevezés: na jó, igazából nem komoly baj, de valaki említette, hogy a kapitány bizony kétgyermekes anyuka! Remélem, valóban így van... Mármint, hogy nem tévedek, mert attól csak még jobban összezavarodnék. De ez akkor sem változtat azon, hogy én valahogy akaratlanul is lekisasszonyozom, legalábbis magamban, talán nem is illene, vagy elég, ha figyelek, mikor megszólítom? Az is egy megoldás, ha taichou-nak szólítja az ember lánya, persze, lehet, hogy az lenne a legjobb, nem tudom. De mindegy is… Egy mondaton belül két szavamba is belekötni szőrszálhasogatás, még önmagammal szemben is! A kapitányról van most szó, tehát: úgy gondoltam, mindig vidám, és derűs lelkületű shinigami, nem is attól tartottam, hogy mogorva lesz, csak… Elképzelhető, hogy reflexszerűen izgulok minden találkozás előtt. Jobban belegondolva, persze, mi baj történhet? Ráadásul eddig csupa-csupa kedves feljebbvaló felé vitt a szerencsém – semmi rossz tapasztalat, semmi trauma, semmi ilyesmi – talán pont ezért, nem tudom, mi várna rám, ha ez történne. Mert nincs rá sok esély, de mi van, ha valami olyant csinálok, ami miatt Yasuji kisasszony megharagszik? >.< Persze, erre semmi jel nem utalt, kedves volt, közvetlen, nyugodt, egyszóval… tökéletes? Itt nem ez a jó kifejezés… Valami… napsugaras nyugalom, bár ez elég költőien hangzik, de valami ilyesmi vette körül. Olyasmi, amitől bárki megnyugodna, feloldódna, de én persze nem. Pedig hát… A többi lélek mind-mind olyan különleges, olyan egyedi, minden dologra másképp reagálnak; eredeti személyiségek, mindegyikőjükben van valami, ami megkülönbözteti őket a többiektől. Viszont bennem nincs semmi, legalábbis nem tudok róla… azt hiszem, mindenből talán a középértéket képviselem. Igaz, többet izgulok ugyan a szokásosnál, de ez nem olyan különlegesség, ez csak egy tulajdonságom: rám a dolgok úgy hatnak… Ahogy azt bárki elvárná. Bár azt nem tudom, milyennek láthat valaki kívülről, és talán érdekes is lenne tudni, de ezt most hagyjuk ^.^
Amikor bementem, köszönt, hellyel kínált, kedvesen mosolygott, a hogylétem felől érdeklődött… Nem láttam ugyan sok kapitányt, de amit ő tett, nagyon természetesnek hatott. Mintha mindig is ezt csinálta volna, terelgette a magamfajta bizonytalan lelkecskéket, mintha a napjai része lenne az efféle találkozás, a barátságos csevegés – azt hiszem, ez a lételeme. Én is kezdtem megnyugodni, szóval jó hatással volt rám: otthonossá tette a légkört, olyannyira, hogy különösebb dadogás nélkül válaszoltam.
- Nagyon jól vagyok, köszönöm – még mosolyogtam is, bizony! ^.^ Majdnem hozzátettem, hogy milyen nyugodt itt minden és hogy gondolom, hasznossá kéne tennem magam, de nem terveztem ilyen hamar erre terelni a beszélgetést, nem is mertem. Bár kicsúszhatott volna a számon; következett volna az előtte lévő mondatomból. Tudom, ilyen egy normális beszélgetés, viszont furcsa lenne így a saját hangomat hallani… ^.^” Közben a lapokról teljesen elfeledkeztem, akárcsak az első alkalommal, de talán nem is voltak olyan fontosak, hiszen akkor már keresték volna őket. Igazából össze kéne magam kapnom! Ha még a papírokhoz sem értek, nem tudok gyógyítani, mégis miféle elzüllött hadnagy leszek én?! >.< Legfeljebb csatornatisztításra vállalkozhatok, de ott meg biztos, hogy eltévednék, ez szörnyű >.<
- Ugye neked is hozhatok egy teát? – állt fel közben vendéglátóm.
- Ööööö… Igen, köszönöm – mosolyogtam kicsit pironkodva oly'rettenetesen határozott válaszom miatt, vagyis éreztem, ahogy lassan az arcomba szállingózik a vér; a jelek szerint magam megfigyelésével kéne kezdeni a tanulást? Mert azt már tudom, hogy vérem, az van… ^.^”
...Aztán előkerült egy tál teasütemény is, csokis kis finomságok – mint egy teadélutánon. Én pedig hirtelenjében nem is tudtam, miért jöttem… egyszerűen csak ületem, a szobát nézegetve csendesen, nem koncentráltam igazán… Végül arra jutottam, az sosem árt, ha megtudakolom, hogy mi a teendőm, mert az sosem árt, ha tudhatom, hol is kéne hasznossá tennem magam, ugye?
- Yasuji kapitány… – kezdtem habozva – miben tudnék segíteni? Mert arra gondoltam… szóval jó ideje itt vagyok, és nem csinálok semmit…
Óvatosan, kérdőn felnéztem, elvégre… tudnom kéne, mik a feladataim. Vajon mások hogy tudnak olyan könnyen alkalmazkodni egy magasabb ranghoz, a nagy felelősséghez? >.< Szegények... vagy ők nem is vívódnak? >.<

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Chiruochiba Airisu
4. Osztag
4. Osztag
Chiruochiba Airisu

Férfi
Aries Horse
Hozzászólások száma : 202
Age : 118
Tartózkodási hely : Talpa és haja között.
Registration date : 2012. Feb. 01.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A kapitány és a hadnagy irodája - Page 2 Cl0te17600/30000A kapitány és a hadnagy irodája - Page 2 29y5sib  (17600/30000)

A kapitány és a hadnagy irodája - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány és a hadnagy irodája   A kapitány és a hadnagy irodája - Page 2 EmptySzomb. Feb. 18, 2012 10:11 am

Delelő naplementében való távozás után
Jelentkezés a hadnagynál


A nap első fele hasznos és szórakoztató volt, mert szerencsére Ta..ki-val összefutottam. El se merem képzelni, hogy milyen unalmas lett volna egyedül... vagyis csak Cifra ruha-kun kíséretében körül nézni. Így viszont teljesen vidáman állhatok a hadnagyom elé, és az idevezető út alatt Cifra ruha-kunnal jól megvitattuk, hogy deles naplementében távoztunk az étteremtől. Ezekkel az új tapasztalatokkal, teljesen vidáman emelem a jobbomat kopogtatásra a kapitány és a hadnagy irodája előtt állva, de a bölcs, okos zanpakuto szellemem szava megállít:
- Misa-chan kardját nem kellene előbb a szobádba letenni? Ki tudja, hogy mit fog szólni hozzá?
Köszönöm, hogy ennyire aggódsz, de nincs mit titkolnom Misa kardján a kapitányom és a hadnagyom előtt! És így úgymond Misa-nak is megmutatom, hogy ki az én hadnagyom, és remélem, hogy egyszer a kapitányomat is megismerhetjük kicsit közelebbről!
- Remélem, tudod, hogy az a kard csak egy üres, egyszerű kard, és, hogy Misa már nincs többé! Csak akkor kopogj be, ha ezzel tisztában vagy! Ha nem, akkor inkább tedd le a szobádba! Velem együtt!

Kezemet leengedem magam mellé, hogy újabb lendületet vegyen a kopogtatásra. Választ várva fülelek, s miután kisvártatva egy női hang jelezte, hogy szabad a belépésem, az ajtót kinyitom, belépek, s meghajolva mondom tisztelet teljesen:
- Elnézést a zavarásért! Jöttem lejelentkezni és bemutatkozni, ha megengedtetik számomra. - Ezután kiegyenesedek, és némi zavarral az arcomon a hadnagy asztala felé fordulok, mivel eddig a kapitány asztala felé néztem, ami mögött nem ül senki se. Nem úgy a hadnagyi asztal mögött. És a "legjobbkor" újra megszólal Cifra ruha-kun:
- Ezt egy kicsit benézted, de az illedelmes viselkedésed dicséretet érdemel!
Kérlek most egy darabig hallgass, mert a hadnagyomra kellene inkább figyelnem!

Csupán remélem, hogy amíg ez a rövid beszélgetés lezajlott köztem és a zanpakuto-m között Amatsu-hadnagy nem mondott semmit se. Így csendben és kicsit zavartan, feszülten várom, hogy megkapjam az engedélyt a bemutatkozásra. Mihelyt megkapta a lehetőséget újra meghajol és miután kiegyenesedett ezt mondja:
- Chiruochiba Airisu vagyok, pár napja érkeztem az osztagba, és elnézést kérnék, amiért csak most jöttem el bemutatkozni, lejelentkezni. Mentségemre legyen, hogy ahogy megérkeztem rögtön munkához láttam, és az osztagtársaim már, úgy ahogy körbe vezettek az osztag területén, és az önök által a rendelkezésemre bocsátott szobát.
Vissza az elejére Go down
Amatsu Yukariko
4. Osztag
4. Osztag
Amatsu Yukariko

Hozzászólások száma : 122
Registration date : 2009. Mar. 29.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: hihetetlen, de hadnagy *.*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A kapitány és a hadnagy irodája - Page 2 Cl0te7300/15000A kapitány és a hadnagy irodája - Page 2 29y5sib  (7300/15000)

A kapitány és a hadnagy irodája - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány és a hadnagy irodája   A kapitány és a hadnagy irodája - Page 2 EmptyCsüt. Május 17, 2012 9:21 am

~ Chiruochiba Airisu-san felbukkanása történetecskémben *.* ~

A hadnagyi munkakörnek, mint olyannak, számos velejárója van, negatívok, pozitívak egyaránt – és azt hiszem, csupán hozzáállás kérdése, mit miként fogunk fel. Csak sablonokban gondolkozva például ott van a rengeteg papírmunka, vagyis azt mondják, sok, és akkor minden bizonnyal az is; én nem értek hozzá, hiszen sosem készültem tudatosan a fukutaichouságra, csak úgy jött, s mivel sosem gondoltam volna, hogy én valaha ebben a székben köthetek ki, elmulasztottam tüzetes megfigyelés alá vetni korábbi feljebbvalóim munkálkodását, hogy legalább némi viszonyítási alapom lehessen… >.< Vagy például ott van a felelősség, hiszen ha az embernek az a dolga, hogy mások munkáját irányítsa, segítse, felelős értük magukért is, és én ehhez még nagyon-nagyon kicsi vagyok, és nem is hiszem, hogy olyan jól végezném a dolgomat, ha mégúgy igyekszem is… >.< De mindegy is, hiszen nem panaszkodni szeretnék. Példának okáért, ha az ember leánya mint második tiszt fejti ki többé-kevésbé áldásos tevékenységét a világegyetemben, már csak a rang miatt is rengeteg érdekes személlyel hoz össze az élet, olyanokkal, akiket nagyon megkedveltem, és igazán, annyira… tehát olyanok, akikre fel lehet nézni. Egyszóval jó emberek, még ha… még ha valójában nem is emberek ^.^ Nagyon sajnálnám, ha nem ismerhetném őket, viszont, azt hiszem, sosem mernék odamenni hozzájuk, mármint… valójában, ha a munkánk nem sodorna egymás mellé minket, sosem találkoznánk, nem lenne lehetőségem beszélgetni velük, ami nagy kár lenne. Mindez pedig csak onnan jutott eszembe, hogy ha nem így alakult volna az életem, talán sosem ismertem volna meg Airisu-sant.
Ugyanis egy nap, mikor éppen az irodában voltam, mert egy aktát kerestem (égen-földön nem találtam sem a gyengélkedőn, sem az irattárban, sem másutt, és hirtelen eszembe jutott, hogy talán magammal vittem egy alakalommal, és ott felejtődött), ami persze azzal járt, hogy mindent szerteszét kellett pakolnom, de végül komoly expedíciómat siker koronázta! *.* S miután rácsodálkoztam a rendetlenségre, amit oly sikeresen létrehoztam, nem akarván elhinni, hogy mindez az én művem, összeszedve minden lelkierőmet, nekiálltam elpakolni a különféle lapokat. Csak remélni tudom, hogy nem kevertem össze semmit, és minden az eredeti helyére került vissza, mert különben talán Chiyoko-sama nem találna meg valami nagyon fontosat, és abból hatalmas felfordulás is lehetne akár! T.T Már éppen az utolsó pár nap jelentéseit rakosgattam sorba időrend szerint, amikor valaki hirtelen kopogott. Kopogott, amitől én úgy megijedtem, hogy az egész pakkot szépen beejtettem az asztal alá, így hát pár másodperces döbbent pislogás után bemásztam a meghitt kis zugocskába, hogy villámgyorsan összegyűjtve a lapokat, felegyenesedve, fejecskét beverve, s végül kikecmeregve, irulva-pirulva (csak én lehetek ilyen ügyetlen >.<) szólhassak ki az ajtón, miszerint:
- Ööööhm... szabad! o.o
Tudom, butaság, de elképzelni sem tudtam, mi járatban lehet valaki ilyenkor errefelé, és nagyon féltem, hogy esetleg komoly baj történt, amit nekem kéne megoldanom, pedig Chiyoko-sama sokkal rátermettebb nálam, csak nem volt ott. Úgyhogy tágra nyílt szemmel néztem az ajtón belépő fiatalembert, amint meghajolt, s mikor kiejtette a „lejelentkezni”, és „bemutatkozni” szavakat, úgy megkönnyebbültem, hogy lehuppantam a mellettem álló székre. Persze, igazából… reméltem, hogy nem fogok elrontani semmit, nem bántom meg, és nem fogja hirtelen megutálni miattam az osztagot, vagy ilyesmi… Izgultam emiatt is. De legalább pillanatnyilag nem volt baj, eltekintve persze attól, hogy csak ücsörögtem, ami szörnyen modortalan dolog, úgyhogy az fel sem tűnt, valójában nem pont hozzám beszélt.
- Nagyon örülök, hogy eljött - mondtam felpattanva s meghajolva, miközben mosolyogni próbáltam, de csakhamar eszembe jutott valami. - Ne haragudjon, de… nem tudom a nevét… Embarassed
Zavartan hajoltam meg, és nézegettem a lábacskáimat, fel sem mertem pillantani, amíg ő nem folytatta… Airisu-san, egyébként, igazán udvarias fiatalember *.*
- Én Amatsu Yukariko vagyok – mondtam egy meghajlás kíséretében –, de… öhm… foglaljon csak helyet! ^.^
Miközben az asztal előtt álló székekre mutogattam, agyacskám lázasan dolgozott a probléma megoldásán, hogy vajon mit kéne még mondanom, hiszem még sosem fogadtam új tagot az osztagnál, nem igazán tudom, hogyan kéne csinálni… >.<
- Igazán sajnálom, hogy nem találkozhat most Yasuji Chiyoko-samával, de úgy tudom, a taichou-sama éppen egy fontos küldetésen van… Később biztosan megismerheti majd őt is ^.^ - mosolyogtam, miközben a pár másodperces csendben azon törtem a fejem, mit is kérdezhetnék. - És… És mondja csak, jól érzi magát az osztagnál? Igazán nagyon dicséretre méltó, hogy máris munkához látott *.*
Vissza az elejére Go down
Chiruochiba Airisu
4. Osztag
4. Osztag
Chiruochiba Airisu

Férfi
Aries Horse
Hozzászólások száma : 202
Age : 118
Tartózkodási hely : Talpa és haja között.
Registration date : 2012. Feb. 01.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A kapitány és a hadnagy irodája - Page 2 Cl0te17600/30000A kapitány és a hadnagy irodája - Page 2 29y5sib  (17600/30000)

A kapitány és a hadnagy irodája - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány és a hadnagy irodája   A kapitány és a hadnagy irodája - Page 2 EmptyPént. Május 18, 2012 11:48 am

Delelő naplementében való távozás után
Jelentkezés a hadnagynál


A lélekölőm a kérésemre nem válaszolt, így csak remélhettem, hogy nem a legrosszabbkor fog majd közbe szólni, mint ahogy nem egy szer tette már. Hogy is mondjam… A hadnagy, igazán kedvesnek tűnt, már a hangjából ítélve is. Bemutatkozásom után ő is szintén bemutatkozott, s hellyel kínált, amit én azt megköszönve el is foglaltam, Misa kardját Cifra ruha-kunnal együtt a szék jobb oldalának támasztottam. ~Amatsu Yukariko, még a neve is kedvességet sugároz.~ - Jegyeztem meg magamban a hadnagyom nevét. A bennem kavargó zavart, feszültséget a hadnagyom kedves mosolya enyhítette, de még így is elég volt bennem, hogy teljesen komoly arccal, egyenes háttal üljek, s hogy a gyomrom remegjen. Hiszen én csak egy újonc voltam akkor, ő meg a hadnagyom, nagy a különbség köztünk. A különbség, mind tapasztalatok, mind rangban hatalmas, hiszen a Yonbantai hadnagyi pozícióját akárkinek nem adhatják. Miután helyet foglaltam kedvesen elnézést kért, amiért Yasuji-taichouval nincs lehetőségem most találkozni, mivel valami fontos küldetésen vesz részt, s biztosított, hogy később lesz lehetőségem őt is megismerni. ~A Kapitányasszony valami fontos küldetésen van! Ó! Remélem nem lesz semmi baja!~
- Értem. – Mondtam a pár másodperces szünetben, hogy jelezzem Amatsu-hadnagynak, hogy az eddig elhangzottakat hallottam és fel is fogtam. Nem sokkal ezután, tényleg mondhatni közvetlen utána, a hadnagykisasszony az után érdeklődött, hogy jól érzem-e magam az osztagban, illetve meg dicsért, amiért ilyen hamar munkába álltam. Meghajoltam felé, s ahogyan illik szerényen válaszoltam a megtiszteltető dicséretére: – Megtisztel a dicséretével, viszont nem érdemlem, hiszen, csupán a dolgomat végeztem, illetve végzem. A kedves kérdésére, hogy válaszoljak, először is nagyon köszönöm a kérdést, és eddig nincs okom panaszra, valamint úgy érzem, hogy nem is lesz, hiszen a legmegfelelőbb osztagban vagyok, hogy egy ígéretemet be tudjam tartani! – Ekkor akaratlanul is Misa kardjához tévedt a kezem, úgy, hogy észre se vettem. Így egyik kezem Misa kardján, másik az ölemben ültem a mosolygó hadnagyom előtt, s tisztelettel és kíváncsisággal, csendben vártam a következő kérdését. Ami viszont meglepett, hogy a zanpakutou szellemem hallgatott a kérésemre, s nem szólalt meg eddig, ami tőle furcsa, hiszen eddig majd mindenre volt egy szava, az is igaz, hogy nem mindig kedves, de legalább tudtam, hogy itt van, s figyel rám. Most csak remélhettem, hogy velem van.
Vissza az elejére Go down
Amatsu Yukariko
4. Osztag
4. Osztag
Amatsu Yukariko

Hozzászólások száma : 122
Registration date : 2009. Mar. 29.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: hihetetlen, de hadnagy *.*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A kapitány és a hadnagy irodája - Page 2 Cl0te7300/15000A kapitány és a hadnagy irodája - Page 2 29y5sib  (7300/15000)

A kapitány és a hadnagy irodája - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány és a hadnagy irodája   A kapitány és a hadnagy irodája - Page 2 EmptyCsüt. Jún. 28, 2012 2:46 am

~ Airisu-san bemutatkozik *.* ~

Chiruochiba-sama talán a legeslegeslegudvariasabb ember volt, akivel valaha is találkoztam. Csendes, szerény, visszafogott, de okos! És nem szól közbe, nem beszél feleslegesen, szóval… amolyan igazi, tökéletes, ízig-vérig úriember, az ilyesmi ritkaság *.* Ráadásul, kis híján el is felejtettem, hogy kötelességtudó is – személy szerint nekem fogalmam sincs, mit csináltam az első napokban, amikor ide kerültem, persze, az teljesen zavaros helyzet volt, sokkoló, és megdöbbentő. Azt hiszem, mindenféle orvosi szakkönyvet bújtam, miközben próbáltam feldolgozni, hogy hirtelen hadnagy lettem, de száz százalékig biztos vagyok benne, hogy nem voltam ilyen bátor, hogy a körzeten kívülre is kimerészkedjek; igazán csodálatra méltó, hogy a fiatalember az itteni beilleszkedés mellett még erre is tudott időt szakítani. Egyszóval Chiruochiba-sama fantasztikus! *.*
Persze-természetesen-magátólértető módon, ez nem jelenti azt, hogy bárki más, akit ismerek, ne lenne ugyanilyen nagyszerű jellem! Shin-kun például a legeslegnagyszerűbb bátyus a földön. Erős, okos, bátor, határozott, és mindig megvéd, vigyáz rám, mellettem van, és amikor eltűntem, megkeresett! *.* Yuusuke-san meg egy igazi, valódi titkosügynök, aki az Emberek Világában teljesít elképesztően veszélyes küldetéseket, hogy szolgálja Seireitei érdekeit. *.* És… És… Öhm… Noah-kun is… *.* És minden kisasszony- sama, és asszony-sama, akit ismerek, szintén csodálatos, természetesen. Szóval még sok nagyszerű shinigamit-nemshinigamit ismerek! *.* Csupán azt akarom mondani, nagyon örültem, hogy Airisu-san személyében olyasvalakit ismerhetek meg, akihez foghatóval még sosem találkoztam ^.^
Sajnos azonban, mivel nem beszélt sokat, főleg nem feleslegesen, fogalmam sem volt, mit kezdjek a beálló csenddel. Elvégre éppen azon gondolkoztam, milyen elképesztő, hogy egy ígéret miatt van itt! *.* Mármint, természetesen, semmi közöm a dologhoz, nem lehetek olyan indiszkrét, hogy megkérdezem, mi volt az; én csak önmagában a tényt csodáltam, hogy micsoda motivációt adhatott ez neki. Nekem az ilyesmit kellőképpen átérezni, értékelni mindig eltartott pár pillanatig, így csak később eszméltem rá, hogy némán ülünk mindketten a székünkön, miközben én csillogó szemekkel merengek.
- Jaj, bocsásson meg – pislogtam párat zavartan –, csak azon gondolkoztam, milyen nagyszerű, ha van egy célja, aminek a teljesítéséhez… Szóval, hogy meg kell találnia a megfelelő módokat, hogy elérje, dolgoznia kell érte, fáradságos, hosszú út lehet az ilyesmi! o.o Mármint… igazán becsülendő, hogy Önnek van valamije, ami másnak nincs, amiből ennyi erőt tud meríteni, még ha éppen reménytelennek is tűnhet a helyzete, tudja, hogy hová tart… Én igazán nem éltem még túl sokat, tényleg nem, de szerintem ez nagyon-nagyon fontos lehet. Ha megengedi… hiszen éppenséggel nem igazán vagyok olyan helyzetben, hogy tanácsokat osztogathassak, és gondolom, tudja maga is, de… Szerintem ezt sose felejtse el. Vigyázzon erre a céljára, mert nagyon-nagyon értékes, vagyis… ugye érti? Embarassed
Talpig vörösen hallgattam el, hiszen nem állt szándékomban beleavatkozni Chiruochiba-san dolgaiba, én csak… csak azt akartam mondani, hogy felnézek rá, amiért ilyen céltudatos, hogy mindig tudja, mit tegyen >.< Nekem nem volt semmi határozott szándékom, amikor ide jöttem, nem ígértem semmit senkinek; tulajdonképpen csak azért vagyok itt, mert talán több hasznos dolgot tehetek, és segíthetek. Persze, ez is egy cél, de kétségkívül megfoghatatlanabb, mint teljesíteni egy adott szót. Annyival egyszerűbb lenne minden, ha rendesen el tudnám mondani, mit gondolok! T.T Ám nem süllyedhettem emiatt teljes apátiába, hiszen azzal teljes mértékben véget vetettem volna a társalgásnak; mert hát valamiért úgy tűnt – persze, ez korántsem biztos, de úgy tűnt –, mintha Airisu-sama kicsit zavarban lett volna (biztosan attól, amit mondtam T.T), vagyis csak ült, és várta a kérdéseimet, nekem pedig fogalmam sem volt, hogy mit kérdezhetnék - én még sosem csináltam ilyesmit! Semmi sem jutott az eszembe.
- Mindenesetre nagyon örülök, hogy ilyen nagyszerű új tagja lett az osztagunknak *.* - mondtam, mert ez olyasvalami volt, amiben biztos voltam; gondoltam, ha ilyet mondok, nagy baj nem lehet belőle. Mert igaz! – És szerintem igenis elismerésre méltó, hogy ilyen kötelességtudó, ez nagy büszkeség lehet! *.* Mondja csak, sikerült már ismerősöket, barátokat szereznie?
Örültem, hogy eszembe jutott végre valami kérdés, attól függetlenül, vajon butaság-e… azt hiszem, ezt fontos tudni. Elvégre, a végén még kiderülne, hogy szegény teljesen a munkájába temetkezett, és másra nincs is ideje! o.o Az borzalmas lenne, hiszen néha-néha ki kell mozdulni, és az igenis nagyon fontos, hogy másokkal beszélgessünk… Mindenkinek kellenek barátok, még nekem is vannak, vagyis remélem Embarassed Ha kiderülne, hogy Airisu-san csak dolgozik, csakis, hát… hát én…én meg fogom kérni Chiyoko-samát, hogy tiltsa meg neki! >.<
Vissza az elejére Go down
Chiruochiba Airisu
4. Osztag
4. Osztag
Chiruochiba Airisu

Férfi
Aries Horse
Hozzászólások száma : 202
Age : 118
Tartózkodási hely : Talpa és haja között.
Registration date : 2012. Feb. 01.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A kapitány és a hadnagy irodája - Page 2 Cl0te17600/30000A kapitány és a hadnagy irodája - Page 2 29y5sib  (17600/30000)

A kapitány és a hadnagy irodája - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány és a hadnagy irodája   A kapitány és a hadnagy irodája - Page 2 EmptyHétf. Júl. 02, 2012 12:44 am

Delelő naplementében való távozás után
Jelentkezés a hadnagynál


Hadnagyom, annyira, de annyira vidám volt, hogy így a bennem lévő feszültség, idegesség, izgalom enyhülni kezdett, s enyhe mosoly jelent meg a szám szélén. Jó magam se tudom, hogy igazából miért is vagyok ennyire feszült, hiszen Amatsu-fukutaichou rendkívül kedves és vidám, és egyáltalán nem szigorú. Talán azért izgulhattam, hogy nehogy valamit elrontsak, hiszen ez mégis egy fontos momentum az életemben, s a pályafutásomban, hiszen most mutatkozok be a hadnagyomnak. Jó benyomást kell tennem, vagyis nem csak az számít, hogy jó benyomást tegyek, hanem az is, hogy tényleg önmagam legyek, hogy önmagamat mutassam be, hiszen hazugságok között élni nem lehet könnyű, valamint egyáltalán nem szép, vagy jó dolog. Válaszom után csend áll be, s a hadnagyom csak mosolyogva néz engem a csillogó szemeivel. ~Talán valami rosszat mondtam? Vagy valamit elfelejtettem? Nem, ne gondolj ilyesmire, biztosan csak a következő kérdésen kondolkozik… Remélem…~ Jártak a fejemben a zavaros gondolatok, s a boldog mosoly kezdeményem kínos mosollyá alakult, miközben egy izzadság csepp csúszott le az arcom jobb felén. A szavai törték meg mind a csendet, mind a kavargó gondolataim folyamát, s helyette teljes zavart tett bele. ~Összezavartam! T.T Ez nem jó, hogy lehettem ilyen… ~ Kezdtem volna kétségbe, letargiába esni, viszont zavaros fejem hirtelen kitisztult, s felismertem, hogy a mi kedves, drága hadnagyunk most dicsér, amiért céllal érkeztem ide, viszont ez még jobban összezavart. Sose hittem volna, hogy ilyen rövid idő alatt vagy négyszer, négy féleképpen zavarodok össze, ez utóbbitól a kínos mosolyom mellé mély pír úszott az arcomra, egyrészt, mert ilyesfajta dicséretet kaptam, valamint ez eszembe juttatta Misámat…. vagyis Misát, meg, hogy tényleg nem akarok senkit se elveszíteni. Nem soha többet nem akarok. Egy belső érzés azt sugallta, hogy fussak, meneküljek, akkor megszűnik a zavarom, viszont ekkor Cifraruha-kun megszólalt:
- Kisöreg! Nyugodj meg, vegyél egy mély lélegzetet, s futás helyett válaszolj a kisasszonynak!
Jókor szólt hozzám a nyugodt hangjával a zanpakutoum szelleme, mert már majdnem felpattantam, hogy elmeneküljek, viszont így hallgattam a tanácsára, s vettem egy mély lélegzetet, s még mindig pírban úszó arccal válaszoltam a szintén pírban úszó hadnagyomnak:
- I-igen, t-teljes mértékben értem. Valamint m-megfogadom tanácsát, s vigyázni fogok a célomra. ^^
A fukutaichou igen különleges shinigami, a pír az arcáról már visszaenyhült, a vidámság pírjává, s úgy osztotta meg velem, hogy örül annak, hogy az osztag tagja vagyok, valamint igenis dicséretre méltó az, hogy ennyire kötelességtudó vagyok. Ettől viszont a zavarom, pírom egyáltalán nem enyhült, de szerencsére nem is erősödött, mert zanpakutoum mind végig ott, vagyis itt, szóval végig suttogta nekem, hogy „Csak nyugalom. Nincs semmi gond. Nyugodj meg!”. Valamint megkérdezte, hogy sikerült-e már barátokat szereznem. Egy kicsit fészkelődtem, vagyis az eddigi ülőhelyzetemen igazítottam, aztán válaszoltam neki:
- Hát… Még az akadémián a csapat társammal vagyok barátibb viszonyban, ő vele néztem körül a városban ma délelőtt, valamint… – Itt Genki-sanra, akivel sajnos harcolnom kellett egy kicsit, vagyis igazából ő vert meg, gondoltam, valamint a kedves osztagtársaimra, akik segítettek eligazodni az osztagterületén. – Másokat is volt szerencsém megismerni, de egyelőre még nincs senki más Ta..kin kívül, akit esetleg barátnak nevezhetnék. De hiszem, hogy lesznek még, akiket barátnak tekinthetek. – Ekkor a kardom szelleme krákogott egyet. – Oh! Valamint Cifraruha-kun is a barátom. ^^ Akarom mondani, Ginyuushigin, a zanpakutou szellemem is a barátaim közé tartozik, annyira okos, bölcs és művelt! *.* És mindig segít a tanácsaival és az okos ötleteivel. Ő tanított meg az illemre, valamint neki bármit elmondhatok, ő meghallgat, s ő is szokott érdekes dolgokat mesélni. És hogyha ő is shinigami lenne, akkor biztos majd olyan jóban lennénk, mint ahogy Misaval voltam… – Ekkor vettem észre, hogy csak úgy fecsegek olyan dolgokról, amikről igazából nem is kérdezett. Arcom egészét pír lepte el, hiszen talán illetlenül beszéltem, meg… Misaról is csak úgy elkezdtem volna beszélni. Embarassed Így inkább újra hallgatásba merültem, s a szememet is lesütöttem. Csak reméltem, hogy nem mondtam semmi rosszat, vagy nem viselkedtem illetlenül.
Vissza az elejére Go down
Amatsu Yukariko
4. Osztag
4. Osztag
Amatsu Yukariko

Hozzászólások száma : 122
Registration date : 2009. Mar. 29.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: hihetetlen, de hadnagy *.*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A kapitány és a hadnagy irodája - Page 2 Cl0te7300/15000A kapitány és a hadnagy irodája - Page 2 29y5sib  (7300/15000)

A kapitány és a hadnagy irodája - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány és a hadnagy irodája   A kapitány és a hadnagy irodája - Page 2 EmptyVas. Júl. 08, 2012 11:52 pm

~ Airisu-san bemutatkozik *.* ~

Furcsán hangozhat, főleg tőlem, hiszen nem hiszem, hogy túl jól és gyorsan kiismernék másokat, de talán… kicsit… esetleg Airisu-san és én, bizonyos szempontból, talán hasonlítunk. Vagyis lehet, hogy ő is könnyen zavarba jön, pont, mint én! *.* Mindenesetre teljesen meghatott a kedvessége és az udvariassága, elvégre akik már régóta ismernek, tudják, hogy cseppet sem vagyok kiemelkedő shinigami, még ha hadnagy is vagyok… Az csak egy rang, és csak egy véletlen műve, hogy én kaptam Embarassed Nem éreztem úgy, hogy rászolgáltam volna ekkora tiszteletre, éppen ezért szokatlan volt, és picit kényelmetlenül éreztem magam – bár azt is be kell vallanom, egészen pirinyót hízelgőnek találtam >.< –, és el is döntöttem, hogy ezt a félreértést sürgősen tisztáznom kell, úgy sokkal egyszerűbb mindenkinek ^.^ Csak hát… Persze… mi van, ha Chiruochiba-sama számára ez… ez egy rendkívül kiábrándító dolog lesz? o.o Hiszen nem hozhatok szégyent az osztagra! De ugyanakkor, ahogy ő is azért jött ide, hogy bemutatkozzon, és kicsit közelebbről is megismerhessem, minden bizonnyal neki is többet kéne megtudnia rólam… Ez… Ez tulajdonképpen barátkozás, hát persze! *.* Szóval, hogy nem úgy kellett volna felfognom a dolgot, mintha hivatalos formaság lenne, hanem egy beszélgetés valakivel, akit még nem ismertem, de a jövőben gyakrabban fogunk találkozni! Így természetesen sokkal egyszerűbb minden ^.^
Ezen villámcsapásszerű felismerésem teljesen felvillanyozott, ráadásul pont a legjobbkor világosodtam meg, hiszen Airisu-san nagyon belelendült a mesélésbe *.* Csak elhallgatott, talán mert szégyenlős, vagy nem is tudom… reméltem, azért nem miattam állt meg hirtelen. Engem tényleg érdekel az ilyesmi, de nem szeretnék a dolgaiban avatkozni...
- És Ta..ki-sama, ha nevezhetem így, melyik osztag tagja? – kérdeztem gyorsan mosolyogva. Én örültem, hogy megismerhetem, legyen ő is boldog, ne legyen zavarban! *.* - Mármint… azt hiszem, ő nem ide tartozik, igaz? Embarassed Sajnálom, ha esetleg indiszkrét vagyok, vagy ilyesmi… >.< Csak nagyszerűnek találom, hogy ennyire nyitott; tudja, én nagyon sokáig nem ismertem mást az osztagtársaimon kívül, és őket is alig…
És ez tényleg így volt ám! >.< Aztán persze mindannyian magasabb pozícióba kerültek, más osztagokhoz, de az nem ugyanaz… Felnézek mindenkire, aki ilyen könnyen köt ismeretségeket ^.^ És Chiruochiba-san biztosan jó ember, ha ilyen közeli viszonyban van Ginyuushiginnel, mert az szerintem tényleg fantasztikus, ha valaki ilyen nagy barátságban van a zanpakutojával; ahogy nekem is nagyon sokat jelent, hogy Anemone-chan mindig velem van. Csak nem tudtam, hogy ezt hogyan mondjam el, mármint nem hiszem, hogy kíváncsi lenne arra, hogy mennyire szeretem a lélekölőmet, és végül is ez nagyon személyes, belső viszony, talán ő sem akarna többet mesélni róla… Csak amikor elhallgatott, a fiatalember teljesen vörösre vált, ugye, és attól tartottam, egyetlen kérdésem talán nem oszlatja el a zavarát; viszont én sem vagyok valami gyakorlott társalgó, hogy olyan könnyedén mondjak valamit >.<
- Öhm… Mi történt a kisasszonnyal? – kérdeztem jobb híján, bár amint kimondtam, úgy éreztem, rosszabbat talán nem is kérdezhettem volna. Hiszen attól még, hogy igazán természetesen, szinte magától értető módon hozta szóba… Ha esetleg kicsúszott a száján… hiszen ez az ő dolga, nincs is semmi közöm hozzá! >.< Nem szabad beleavatkoznom! >.< És… olyan egyszerű lett volna, ha csak úgy el tudtam volna beszélgetni vele, és minden esélyem megvolt rá, de talán minden elrontottam! o.o
- Bocsánatot kérek – tettem hozzá az előzőekhez gyorsan, fülig vörösen meghajolva. – Nem akartam túl kíváncsinak tűnni… Csak… csak tudja – magyaráztam dadogva – nem igazán fogadtam még senkit… senkit az osztagnál, és nem igazán tudom, miket kéne kérdeznem >.< Hiszen én nagyon örülök, hogy megismerhetem Önt, és nagyon szeretném, ha jól érezné itt magát… kérem, ne haragudjon, hogy ennyire rossz beszélgetőtárs vagyok! >.<
Annyira szégyelltem magam, sőt, utólag ezért a hirtelen kifakadásért is… Mármint tény, hogy zavarban voltam, de talán, ha megpróbáltam volna nyugodt maradni… Meglehet, hogy teljesen lehetetlen helyzetet teremtettem mindezzel! o.o Egyáltalán, effajta kétségbeesés nem illik egy hadnagyhoz… Igyekeztem magam ültő helyemben minél kisebbre összehúzni, és fel sem mertem pillantani. Még úgy sem, hogy lassacskán elmúlt az első ijedségem, és képes voltam úgy-ahogy megnyugodni, azért… Ilyen viselkedésre talán nem is lehet mentség! És elképzelni sem tudtam, mit gondolhat szegény Airisu-san ezek után… >.<
Vissza az elejére Go down
Chiruochiba Airisu
4. Osztag
4. Osztag
Chiruochiba Airisu

Férfi
Aries Horse
Hozzászólások száma : 202
Age : 118
Tartózkodási hely : Talpa és haja között.
Registration date : 2012. Feb. 01.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A kapitány és a hadnagy irodája - Page 2 Cl0te17600/30000A kapitány és a hadnagy irodája - Page 2 29y5sib  (17600/30000)

A kapitány és a hadnagy irodája - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány és a hadnagy irodája   A kapitány és a hadnagy irodája - Page 2 EmptyCsüt. Júl. 19, 2012 2:20 am

Delelő naplementében való távozás után
Jelentkezés a hadnagynál


Úgy tűnik, hogy Cifrafuha-kun most nagyon hallgatag kedvében van, vagy az is lehet, hogy átérzi, hogy milyen fontos helyzetben vagyunk, s ezért csak akkor szólal meg, amikor tényleg fontos? :O Viszont most ez nem annyira lényeges, hiszen csupán az a lényeg, hogy csendes, s oda tudok figyelni Amatsu-fukutaichoura. ^^ Aki volt olyan kedves, hogy végig hallgatta volna a fecsegésemet, ami lassan teljesen Misara terelődött volna. Embarassed Alighogy elhallgattam a nagyszerű hadnagyom máris folytatta a beszélgetést, mivel ez a bemutatkozás már lassan eltért a hivatalos beszélgetéstől, s inkább barátibb beszélgetéssé vált. ~Hogy, milyen kedves a hadnagy. *.*~ Ta..ki-kun felől érdeklődött, hogy ő melyik osztagba tartozik, valamint örömét fejezte ki afelé, hogy más osztagból is ismerek shinigamikat, mivel ő sokáig nem ismert másokat a Yonbantaios társain kívül.
- Ta..ki-kun a harmadik osztagba tartozik. Még az akadémián voltunk csapat társak. Amúgy a hadnagykisasszony egyáltalán nem indiszkrét. – Válaszoltam neki újra felemelt fejjel. Nem mertem vissza kérdezni, mert hát, lehet, hogy baráti ismerkedős beszélgetésnek kezd tűnni a beszélgetésünk, valamint érdekelt is, hogy hogyan lehetséges, hogy más osztagokból nem ismert másokat, de attól még lehet, hogy nem lenne illendő, helyén való. És én egyáltalán nem vagyok olyan, aki csak úgy mások magándolgaiba akarná ártani magát, mártani az orrát. Aztán már érkezett is a következő kérdése.
- Öhm… Mi történt a kisasszonnyal?
Ahogy Misara és arra, hogy mi is történt vele elvörösödtem, s a fejem erőteljesen a padlóra szögeztem. Válaszolnom kell, hiszen a hadnagyom kérdezte, viszont… nem könnyű beszélnem, vagyis… inkább az emléke az, ami fáj, meg az, hogy már nem lehetünk egymás mellett többet. T.T szemeimből könny is csordult, de aztán a szám mosolyra gördült, hiszen a nagyszerű hadnagyom a kérdés után fél pillanattal már szabadkozott is, hogy nem akar túl kíváncsi lenni, csupán próbál megismerni, valamint azért is szabadkozott, hogy ő nem jó beszélgető társ.
- Pedig ez nem igaz! Én nem vagyok jó, biztos csak meg akar nyugtatni Amatsu-chan! T.T – Zanpakutoum szelleme krákogott, de nem tudtam, hogy mi a baja, ezért folytattam a gondolatmenetemet, amiről nem is tudtam, hogy ki hallatszik. – Minden másról fecsegek, valamint, hogyha kérdez a kisasszony, nem tudok felelni.
- Ez hangos volt! – Jegyezte meg kegyetlen hidegséggel Cifraruha-kun. A szemeim elkerekedtek, s teljesen vörös lett a fejem, s elkezdtem habogni:
- Go… Si… Eln... Nem... én… hát… ő… itto… ano…
- Nyugodj meg Airisu! Nyugodj meg! Nem csináltál akkora bajt! – Nyugtatott kedvesen a kardom lelke, mire én vettem egy mély levegőt, s kifújtam.
- Gomeno nasai! – Hajoltam meg ültömben. – Nem akartam illetlen lenni. – Zavaromban, szégyenemben még lejjebb hajtottam a fejemet. – És, hogy válaszoljak a kérdésére, Misa-nee-san eltávozott. – Motyogtam hozzá, aztán elhallgattam. ~Végem, mindent elrontottam biztosan egy illetlen, faragatlan bugris bunkónak fog tartani csak meg akarja játszani a jól nevelt shinigamit. T.T~ Zanpakutou szellemem csupán lemondó sóhajjal konstatálta a ténymegállapításomat.


Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Chiruochiba Airisu
4. Osztag
4. Osztag
Chiruochiba Airisu

Férfi
Aries Horse
Hozzászólások száma : 202
Age : 118
Tartózkodási hely : Talpa és haja között.
Registration date : 2012. Feb. 01.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A kapitány és a hadnagy irodája - Page 2 Cl0te17600/30000A kapitány és a hadnagy irodája - Page 2 29y5sib  (17600/30000)

A kapitány és a hadnagy irodája - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány és a hadnagy irodája   A kapitány és a hadnagy irodája - Page 2 EmptySzer. Jan. 02, 2013 8:49 am

Osztag Osztályzás

A küldetés, mikor egy, Karakura közelében lévő városkában kellett furcsa eltűnések után kutatnunk, s ott emberi orvosnak kellett álcáznom magam azt a gondolatot vetette fel bennem, miután a jelentésemet megírtam a küldetésről, hogy Yasuji-taichounak ötletként felvetem, hogy a yonbantai-t át lehetne alakítani, az emberi korházakhoz hasonlóvá, hátha úgy még hatékonyabbak lehetnénk. Viszont kettő dolog is megakadályozott ebben, az egyik, hogy és talán a legfontosabb, hogy nem voltam benne biztos, hogy elegendően kidolgozott lenne az ötletem, hogy a kapitányom elé állhassak. A másik dolog meg az, volt, hogy miközben próbáltam papírra összefoglalni az elképzelésemet, ez az összefoglaló a fésűmmel együtt elbújt előlem, s a fésűmet hiába találtam meg, a papírra vetett elképzelésem nem került elő, így kicsit feledésbe is merült. Ez egészen addig tartott, amíg a kinevezésem után a Diego-espadaval való találkozásom után vissza nem tértem, s miután a shinigamik sérüléseinek ellátásáról gondoskodtunk, valamint megírtam a jelentést róla véletlenül bukkantam rá.
Pár napba beletelt, mire sikerült véglegeshez hasonlító formába öntenem az elgondolást. Mivel most már én voltam a kapitány, így ez a végleges féle forma azt is jelentette, hogy részletesen papírra vetettem, hogy melyik osztálynak mi a pontos feladata, valamint, hogy az osztályokat kik vezetik. Véleményem szerint így, ezzel a rendszerrel hatékonyabban fog működni a negyedik osztag, s így a társainkat nagyobb sikerrel segíthetjük, menthetjük, védhetjük meg. Már csupán annyi volt a dolgom, amit magam elé tűztem ki a Yonbantai átszervezése előtt, hogy Amatsu hadnagyom véleményét is kikérjem róla, valamint, hogy a tisztekkel átbeszéljem, hogy a jelenlegi rangjuk kötelezettségeit továbbra is el tudják-e vállalni, valamint akár az ő véleményeikre is kíváncsi vagyok az új szerveződéssel kapcsolatban.
~Viszont csak sorrendben, mindent a megfelelő sorrendben!~ Figyelmeztettem magam. Természetesen ismét este, éjjel volt ekkor, így elnyomtam egy ásítást, s az asztalomon újra átnéztem, s rendszereztem az papírokat a megfelelő sorrendbe, végül az osztag osztályozásával kapcsolatos papírokat újra átolvastam, hogy mindent leírtam-e, jól írtam-e… vagyis, csak olvastam volna.
Újfent az asztalra, a papírokra dőlve talált a reggeli napsugarak, valamint Amatsu hadnagy. Vagyis, a kedves hadnagyom már úgy, hogy éppen kócos, álmos fejjel nézek fel az asztalom mögül.
- Jó reggelt! ^^ – Mosolyogtam rá kissé fátyolos szemekkel és elaludt arccal. – Itto… Valamiről beszélni szeretnék veled! – Vakartam meg a fejemet. – Valami fontos dologról…
~Nézz az asztalra, Aici! – Súgott Ginchin, mire én lassan a fejemet lehajtottam, hogy a még szűkre nyílt szemhéjaim mögül megnézzem, hogy miért mondta azt a Bárd, amit.
- Oh! Tényleg! – Vakartam meg újfent a kócos fejemet. – Arra gondoltam, hogy átszervezném kicsit az osztagunk belső felépítését. És ezzel kapcsolatosan kérném ki a véleményét! Fontos lenne számomra a véleménye, ezért kérdem, hogy lenne-e kedve végig hallgatni? ^^ – Türelmesen vártam a válaszát.
Vissza az elejére Go down
Amatsu Yukariko
4. Osztag
4. Osztag
Amatsu Yukariko

Hozzászólások száma : 122
Registration date : 2009. Mar. 29.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: hihetetlen, de hadnagy *.*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A kapitány és a hadnagy irodája - Page 2 Cl0te7300/15000A kapitány és a hadnagy irodája - Page 2 29y5sib  (7300/15000)

A kapitány és a hadnagy irodája - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány és a hadnagy irodája   A kapitány és a hadnagy irodája - Page 2 EmptyKedd Jan. 15, 2013 10:22 am

Airisu-san látogatása, mely egyre zavarbaejtőbb fordulatokat hozott o.o

Bármennyire is úgy éreztem, hogy szégyenemben egészen csöppre zsugorodom az asztal mögött, sajnos egészen egyszerűen nem tudtam nem észrevenni, mennyire rossz helyre vezettem a társalgást. Mert bizony olyannyira érzéketlen voltam, mint talán még senki a világon; legalábbis Chiruochiba-san nagyon zavarba jött, talán még annál is jobban, mint én! Pedig olyan kedves volt. És udvarias! Próbált megnyugtatni, hogy nem én tehetek arról, hogy akadozik a beszélgetés – pedig hát ki más, ha nem én nem tudok rendes kérdéseket feltenni –, majd hirtelen pironkodva mentegetőzni kezdett. Ekkorra már korábbi méretemre nőve néztem elkerekedett szemekkel, hiszen fogalmam sem volt, mi miatt szégyelli magát ennyire a fiatalember: mert semmi rosszat nem mondott, még csak azt sem mondhatnánk, hogy esetleg illetlenül sokat beszélt volna… nem, azt végképp nem! És bár minden hadnagyok legkezdőbbikeként korántsem rendelkezem annyi tapasztalattal, mint kéne, vagy éppenséggel szeretném, eddig nem vettem észre, hogy az osztagon belül csakis szűkszavúan lehet válaszolni a feltett kérdésekre, sőt! Hiszen Chiyoko-sama is mérhetetlenül kedves mindenkivel *.*
Ám én a nyomába sem érek a taichou-samának, mert amellett, hogy szegény Airisu-sant ilyen kellemetlen helyzetbe hoztam, még el is szomorítottam szegényt. Persze, igazából nem tudhattam, hogy Misa-san meghalt, de… nem kellett volna ennyire indiszkrétnek lennem. Vagyis tényleg nincs sok közöm a fiatalember ismerőseihez. Csak akkor mit is kérdezhettem volna? Fülig vörösödve szégyenemben csak hallgattam, és néztem, ahogy ül lehajtott fejjel; miközben egyre inkább hatalmába kerített a kétségbeesés, mennyire elrontottam mindent, a tétlenség is egyre inkább zavart.
- Nagyon sajnálom – motyogtam szintén lehajtott fejjel. De ennél több nem jutott eszembe, és csak ültem csendben, nagyon-nagyon gondolkozva azon, hogy mit tegyek. Nyilvánvalóan az én hibám volt, hogy zsákutcába futott a beszélgetés, és mint ilyen, az is az én dolgom, hogy helyrehozzam ezt. Csak hát hirtelen teljesen üresnek éreztem a fejemet, és semmi sem jutott eszembe, amit csinálhatnék azon kívül, hogy az ujjaimmal malmoztam az asztal alatt, bár el kell ismernem, ez semmivel sem vitte előrébb a dolgokat. Elvégre… valahogy fenn kell tartanom a beszélgetést, mint egy igazi fukutaichou, csak én nem vagyok az, de meg kell próbálnom! Akárhogy is, nagyon nehéz helyzet volt, nehéz volt a szívem is, de ahogy kétségbeesetten pillantottam körbe a szobában valami támpontot keresve, megláttam a sarokban Chiyoko-sama vízforralóját, ami azonnal jobb kedvre derített, mert mégiscsak valami, amit csinálni lehet. És a tea finom!
- Kér esetleg egy csésze teát? – kérdeztem tehát hatalmasakat pislogva. – Tudja – mondtam, miközben felállva odalépkedtem az asztalkához, és csak reménykedni tudtam, hogy nem remegnek túl feltűnően a lábaim a nyugtalanságtól, vajon nem rontok-e még tovább a helyzeten –, amikor az osztaghoz kerültem, és először jöttem az irodába, rettenetesen izgultam, hogy vajon milyen lesz, meg hogy jól döntöttem-e, amikor elhatároztam, hogy kérem az átvételemet… Nem is igazán tudtam, mit mondhatnék, de Yasuji-sama főzött nekem teát, szépen lassan megnyugodtam, és egy idő után már nem is találtam olyan ijesztőnek a helyiséget. Azóta meg szeretek is itt lenni ^.^
Mosolyogva fejeztem be, mert egyrészt ezek nagyon szép emlékek… Másrészt, és ez sem elhanyagolható szempont, sikerült úgy megtöltenem a kannát vízzel, hogy nem történt semmi baj! *.*
- Jaj, kérem, ne haragudjon, hogy csak úgy elkezdtem monologizálni o.o – kaptam hirtelen észbe. A hátam mögött halkan duruzsolva kezdett el forrni a víz, miközben én visszaültem a helyemre, és félve pillantottam Airisu-sanra, vajon megbocsátott-e nekem általánosságban és teljességgel helytelen viselkedésemért. Igyekeztem hősiesen kitartani, bár éreztem, hogy a pír tulajdonképpen már visszavonhatatlanul állandósult az arcomon, lázasan gondolkoztam, mit is felejthettem el, mert homályosan motoszkált bennem, hogy valami még hiányzik.
- Ohhhhhhhh, bocsánat, teljesen kiment a fejemből – pattantam fel hirtelen, és előkerestem az egyik fiókból a dobozt, amiben a tea volt, hatalmas készlet, filteres is, rendes teafű is, gyógy-, gyümölcs-, fekete-, zöld-, vörös-, fehér-, indiai, angol, és még ki tudja, milyen fajta teák, rengetegféle ízben, színben, illatban… Mert ez egy valóságos varázsdoboz! *.*Mindenki találhat benne kedvére valót.
- Igazán sajnálom, hogy állandóan felugrálok – mondtam meghajolva, amikor letettem az asztalra a dobozt. – Azt hiszem, kicsit szétszórt vagyok… Embarassed Furcsa, hogy Ön és a barátja nem egy osztagnak a tagjai?
Bár ez a kérdés teljesen hirtelen jutott eszembe, és hirtelen is mondtam ki, tényleg nagyon kíváncsi voltam rá. Én ugyan senkihez nem kerültem közel az akadémián, ám ha például Anemone-chan valós személy lenne, biztosan hiányozna, ha nem lehetne mellettem. Persze… a zanpakotou mégiscsak más, mint egy igazi barát, vagyis hát az is, de több is… Kicsit belezavarodtam ebbe a fejtegetésbe, így inkább csak csendben ülve vártam, Airisu-san mit gondol erről.
Vissza az elejére Go down
Amatsu Yukariko
4. Osztag
4. Osztag
Amatsu Yukariko

Hozzászólások száma : 122
Registration date : 2009. Mar. 29.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: hihetetlen, de hadnagy *.*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A kapitány és a hadnagy irodája - Page 2 Cl0te7300/15000A kapitány és a hadnagy irodája - Page 2 29y5sib  (7300/15000)

A kapitány és a hadnagy irodája - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány és a hadnagy irodája   A kapitány és a hadnagy irodája - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 17, 2013 6:20 am

Osztag osztályozás ^.^

Nem is tudom, az utóbbi időben mikor sikerült végre annyit aludnom, mint most reggelig, de nagyon kipihentnek éreztem magam *.* Mikor Chiyoko-sama elment, hirtelen összeomlott minden, én legalábbis úgy éreztem; nem voltam felkészülve ilyen helyzetekre! Mert az igaz, hogy volt, amikor a taichou-sama éppen küldetésen volt, és elutazott, de… Sosem hagyott itt minket sokáig, és tudhattam is, hogy visszajön, bármerre is jár. És ezúttal is vissza fog térni egyszer, hiszen Yasuji-sama a legjobb gyógyító, akivel valaha is találkoztam, és tudom, hogy meg fog gyógyulni, és akkor majd visszajön! *.* Hiszen ő nagyon bölcs: ha nem gondolta volna úgy, hogy ez a lehető legjobb megoldás, nyilván végül nem dönt mellette. Ám sajnos eközben én nem tehettem meg, hogy csak várjak, mint ahogy eddig, mert a yonbantai most magára maradt, és a legrosszabb, hogy mindez miattam történt, mármint talán a taichou-sama úgy érezte, hogy én elboldogulok a feladattal, de ha tudná… Biztosan nagyot csalódott volna bennem! >< Egy jó hadnagynak könnyedén meg kellene birkóznia az ilyen helyzetekkel, de nekem nem sikerült, csak azért nem borult fel túlzottan szervezet működése, és így egész Seireiteié, mert nem maradtam túl sokáig egyedül. Hiába, én… egyedül még nem vagyok elég jó ahhoz, hogy fenntartsak egy osztagot, azt hiszem, soha nem is leszek. Mert ez egyszerűen nem nekem való, nem azért, mert sok a munka, vagy a felelősség, egyszerűen… hiányzik belőlem a kellő határozottság és tapasztalat, hogy biztos lehessek abban, hogy amit teszek, azt jól teszem. Alacsonyabb pozícióban ez annyira nem feltűnő, viszont ha mindenki tőlem várná az utasításokat, a bizonytalanságom óhatatlanul átterjedne mindenkire, végül talán ők maguk sem tudnák, hogy így kell-e valóban elvégezni a feladatokat, ez pedig mindannyiuk teljesítményének a rovására menne, ami pedig, mint tudjuk, nem engedhető meg egy olyan osztagnál, ahol ilyen fontos munkával bíztak meg minket! >.<
Ezért is voltam végtelenül hálás Chiruochiba-sannak, hogy vállalta a kapitányi vizsgát; hogy felismerte, mekkora szükség lenne valakire az osztag élén, hiszen, persze, idővel talán kineveztek volna mást, ám… addigra talán mindent elnyelt volna a Káááááosz, és egy máshonnan érkező tiszt talán nem látta volna át, hogyan kéne valójában mennie a dolgoknak. Airisu-taichou-sama viszont egyértelműen a legjobb személy, akit kinevezhettek volna - én tudom ezt, persze, természetesen, ahogy egyre jobban megismertem őt, de örültem, hogy ő is tudta ^.^ Elvégre nekem soha nem lett volna merszem olyasmit javasolni neki, hogy próbálja meg, mert… az csak olyan lett volna, mintha megpróbálnék megfutamodni, és másra áttestálni a felelősséget. Nekem talán nem is hitt volna, elvégre, lássuk be, az én ítéleteim talán… egyszóval korántsem biztos, hogy megbízhatóak. Mennyből jött csodának talán túlzás volna nevezni ezt a szerencsés fordulatot, de… na, hiszen az, hogy felismerte ennek a lépésnek a szükségességét, megint csak azt mutatja, hogy Airisu-sama mennyire jó kapitány lesz! *.* Chiyoko-sama is biztosan nagyon büszke lenne rá ^.^
Csakhogy fogalmam sem volt, hogyan mondhattam volna el neki, mennyire hálás vagyok azért, hogy végül is… hát, kiállt értünk, miközben én ezt nem tudtam megtenni. És emiatt rettenetesen szégyelltem magam, hiszen ugye ez is azt mutatja, hogy ő mennyivel feljebbvaló nálam, és mint ilyen, nem tudom, hogy egyáltalán illendő volna-e szóbahoznom ezt… Pedig valahogy mindenképpen meg kellett volna köszönnöm! Aztán az jutott eszembe, hogy süthetnék sütit, de az... az fura lett volna, talán, kicsit olyan, mintha megpróbálnám behízelegni magam az új kapitánynál?! o.o Borzalmas szégyen lenne, minden eddiginél nagyobb, ha bárki ilyesmit gondolna >< Maradnak tehát a szavak; nem baj az (győzködtem magam lelkesen), Chiruochiba-sama nagyon kedves, biztosan nem fogja leharapni a fejem. Amúgy is kérte, hogy reggel menjek be az irodába… Ettől függetlenül, persze, sütit is lehet vinni (öhmm… vaníliásat! azt hiszem, azt szereti ><), mert hiszen neki hála szabadult fel végre annyi időm, hogy legyen időm készíteni… meg persze pihenni is, mert amíg egyedül kellett intéznem a papírmunkát, vajmi kevés időm maradt erre.
Mindezen okok miatt egy szép, derült reggelen, ahogy az iroda felé ballagtam, bármennyire izgultam is, mit fog szólni a taichou-sama, ha szóba hozok olyasmiket, hogy mennyire sajnálom, hogy alkalmatlan voltam, és mennyire hálás vagyok, mennyire tisztelem, hogy ilyen jó kapitány lett, nem tudtam nem észrevenni, hogy a világ szép. Az osztag végre a lehető legjobb kezekben van, Yasuji-sama is meg fog gyógyulni, én pedig nem döntöttem romlásba a yonbantait! *.*
- Jó reggelt, Airisu-sama! ^.^ – hajoltam meg az ajtóban állva, aztán ijedten vettem észre, hogy szegény kapitány mennyire fáradt. Tessék, már megint nem végeztem megfelelően a kötelességeimet! T.T Segítenem kellett volna neki, és akkor ő is tudott volna pihenni… ><
- Igazán megtisztelő, hogy megosztja velem az elképzeléseit, taichou-sama Embarassed - mondtam pirulva, miközben letettem az asztalra a tálcát. – De mondja csak, mármint… elnézést, hogy ilyet kérdezek, de… biztosan nem fáradt? Egyen egy kis sütit! És… izéééé… esetleg kér egy kávét? o.o Sajnálom, hogy nem tudtam a segítségére lenni, és így minden önre szakadt… >< - tettem hozzá lehajtott fejjel.
Igazán, nem lenne szabad így túlhajszolnia magát… Tessék, ez is csak az én hibám! Egyszóval… megint kétségbeestem, és szégyenkeztem is, még jobban, mint ezelőtt >.<
Vissza az elejére Go down
Chiruochiba Airisu
4. Osztag
4. Osztag
Chiruochiba Airisu

Férfi
Aries Horse
Hozzászólások száma : 202
Age : 118
Tartózkodási hely : Talpa és haja között.
Registration date : 2012. Feb. 01.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A kapitány és a hadnagy irodája - Page 2 Cl0te17600/30000A kapitány és a hadnagy irodája - Page 2 29y5sib  (17600/30000)

A kapitány és a hadnagy irodája - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány és a hadnagy irodája   A kapitány és a hadnagy irodája - Page 2 EmptyKedd Jan. 22, 2013 8:12 am

Delelő naplementében való távozás után
Jelentkezés a hadnagynál


Kínos, kellemetlen csend telepedett ránk. ~Ez is az én hibám. T.T Nem tudok megfelelő beszélgető partner lenni. Sőt még meg is akasztom a folyó beszélgetést. Biztosan rossz személynek gondol, Amatsu-fukutaichou. T.T~
- Ugyan, Airisu, nem a te hibád, sem a hadnagyé, amiért véletlenül ilyen témához keveredtetek. – Nyugtatott Ginyuushijin.
~Biztos? Szerinted tényleg így van?~
- Biztos, Kisöreg!
- Hogyha szabad, akkor kérnék. – Válaszoltam félénken a kérdésére, hogy kérek-e egy csésze teát, s én is felálltam vele együtt, s néztem, ahogy vizet kezd el forralni. Arról mesélt, amikor ő volt újonc és először járt az irodában.
- Kérem, egyáltalán nem haragszom… Embarassed – Mondtam az igazságnak megfelelően. – Hogyha szabad megjegyeznem, akkor hihetetlennek hangzik, hogy ön annyira izgult…
Csendben figyeltem, hogy a kedves hadnagyom mit csinál. Az egyik fiókból egy dobozt vett elő, amiben talán tea levél, fű, vagy mi lehetett.
- Egyáltalán nem furcsa. Bár csupán azért lehetne az, mivel itt még nincsenek ismerőseim, barátaim, sok az új arc. Viszont azért nem furcsa, mert ő inkább harciasabb, nem úgy, mint én. Valamint… én az akadémiára is… már… úgy jelentkeztem, hogy gyógyító shinigami szeretnék lenni, hogy Misa-chanon segíthessek. – A végét kissé halkabban mondtam, ahogy eszembe jutott, hogy lassú voltam, hogy nem tudtam segíteni rajta. – De nem untatnám ezzel, Amatsu-fukutaichou. – Tettem hozzá gyorsan, s kicsit talán erőletett mosollyal. – Nem szeretnék tiszteletlennek látszani, és olyan dolgokba ütni az orromat, amik nem tartoznak rám, de hogyha szabad megkérdeznem, akkor mely osztagból jelentkezett át ide, a negyedik osztagba? – Tényleg csak kíváncsi voltam arra, hogy vajon melyik osztagnak volt tagja, s nem akartam rám nem tartozó dolgokat firtatni. Reméltem, hogy a kérdésemmel nem bántottam meg a hadnagyomat, s nem fogja azt gondolni rólam, hogy egy minden lében kanál, rosszember, vagyis rosszshinigami vagyok. T.T
- Legfeljebb, csak egy kíváncsi kisgyereknek fog nézni. Nem kell félned, Airisu-chan.
~Arigatou, Cifraruha-kun. ^^~
A zanpakutoum szavai tényleg megnyugtattak, de attól még kicsit tényleg zavarban voltam, hiszen lehet, hogy tényleg rossz kérdést tettem fel, sőt lehet, hogy nem is lett volna szabad kérdeznem. T.T

Osztag Osztályzás


A tálca sütit csupán akkor vettem csak észre, mikor letette az asztalra. S az illatából éreztem, hogy valami vaníliás köze is van a világhoz. Amatsu-chan mindig nagyon kedves.
- Nyugodtan kérdezhetsz bármit. ^^ – Mosolyogtam rá. – Csupán annyira vagyok fáradt, mint amennyire ébredés után szokás. – Felkeltem a székből, hogy egy kicsit nyújtózkodjak és megmozgassam magamat, s hozzá léptem, a kezemet meg a vállára tettem. – Megkérhetlek, hogy ne hajtsad le a fejed? Így nem lehet látni a kedves arcodat. ^^ – Aztán a süteményeket tartó tálcára néztem. – Ezeket te sütötted? Nagyon finom illatuk van. – Jegyeztem meg mosolyogva, miközben az illatukban gyönyörködtem, aztán vettem belőlük egyet. ~Vaníliás *>* És milyen finom *>*~
- Risu-chin, nehogy megfeledkezz a világról. – Intett óvva Ginyuushijin.
- Nagyon finom a süti, Amatsu-fukutaichouchan. *>* – Dicsértem meg a legnagyobb őszinteséggel.
- Airisu! – Mordult rám Samuraikatagi, aki valószínűleg érezhette, hogy kezdek a valóságban maradva eltávolodni a valóságtól, vagy legalábbis az eredeti témától.
- Oh… Valamint ami ugyan olyan igaz, hogy ezek a vaníliás sütik nagyon finomak, az, hogy önnél jobb segítséget el sem tudnék képzelni. Teljesen megértem, Yashuji-samat, hogy miért téged tett meg hadnagynak. ^^ – Mondtam mosolyogva az igazságot. Tényleg jobb hadnagyot elképzelni sem lehetne, mint Amatsu-fukutaichouchan, hiszen a kedves mosolya bármely zord reggel akkora felüdítést jelent, hogy mindenki erőre kap tőle, a kedvessége meg példamutató.
- Az osztag átszervezését érintő gondolatom… – Kezdtem bele, s léptem vissza az asztal mögé, hogy a papírjaimat magamhoz vegyem. – Gondolom hallott már, az emberi világok kórházainak a felépítéséről, hogy úgynevezett osztályokra vannak felosztva és ezek az úgynevezett osztályok más-más dologra vannak specializálódva, viszont van, hogy együtt dolgoznak, hasonlóan, mint egy-egy kiküldetésnél a Gotei Juusantai osztagai. – Itt egy apró szünetet tartottam. – Még régebben, mikor Yashuji-sama még itt volt, akkor volt egy kiküldetés, ahol én, és a csapatunkat vezető, Kamioka-san a Juuniibantaiból adatgyűjtés miatt egy emberi kórház dolgozójának adtuk ki magunkat a parancs szerint, s miközben nyomoztunk az ottani feladatainkat is el kellett látnunk, hogy le ne bukjunk, hogy mi nem emberek, hanem shinigamik vagyunk. Oh, ebből a lényeg, mielőtt elkalandoznék, ^^ hogy a kiküldetés befejezése után az az ötletem támadt, hogy talán beszélhetnék Yashuji-sama-val, hogy vele is megosszam ezt az ötletemet. Oh, tényleg, az ötletem lényege, hogy az Osztagunkat is feloszthatnánk ilyen osztályokra, s ezeknek az egyes osztályoknak a másik tizennyolc tiszt lenne a vezetője. A véleményem szerint így hatékonyabban védhetnénk a shinigamik egészségét, és láthatnánk el a sérüléseiket. Itt össze is foglaltam a felosztást. – Nyújtottam át az előző este rendszerezett, s tisztázott leírást. – Kérem, legyél őszinte. ^^

A leírás, amit Airisu át nyújtott:
Vissza az elejére Go down
Amatsu Yukariko
4. Osztag
4. Osztag
Amatsu Yukariko

Hozzászólások száma : 122
Registration date : 2009. Mar. 29.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: hihetetlen, de hadnagy *.*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A kapitány és a hadnagy irodája - Page 2 Cl0te7300/15000A kapitány és a hadnagy irodája - Page 2 29y5sib  (7300/15000)

A kapitány és a hadnagy irodája - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány és a hadnagy irodája   A kapitány és a hadnagy irodája - Page 2 EmptyPént. Márc. 01, 2013 2:56 pm

Üdvözlet az osztagban, Airisu-san! *.*

Igazán, nagyon-nagyon örültem, hogy Chiruochiba-san nem haragudott meg amiatt, hogy csak úgy, minden további nélkül kisajátítottam a beszélgetés jelentős részét; már persze, olyan keretek közt, ami egy általunk folytatott beszélgetésre igaz, mert én nem beszélek sokat, vagyis… hangosan egyáltalán nem! >.< És igazából, úgy vettem észre, ő sem az a szószátyár típus, illetve, persze, könnyedén lehet, hogy valójában az, csak én hoztam túlzottan zavarba, vagy csak túl tolakodó voltam… Embarassed Talán mindent elrontottam, és nem is így kéne valakit fogadni? Esetleg valójában általában így kéne, ám minden esetben szem előtt kéne tartani az illető jellemét, egyszóval ebben a helyzetben teljesen máshogy kellene viselkednem? Olyan nehéz ezt eldönteni! >.< Chiyoko-samának pedig mégis ment, egészen könnyedén és természetesen! De Chiyoko-sama Chiyoko-sama, sokkal jobb nálam…
Miközben intettem, hogy a fiatalember nyugodtan üljön le, csodálkozva pillantottam rá, mert azt mondta, nehezen tudja elképzelni, hogy izgulhattam annak idején; hiszen szerintem szemmel láthatóan remegtem az idegességtől, vagyis legalábbis… Tutira látszott most is, mennyire nyugtalan vagyok, márpedig ezt többé-kevésbé biztosan állíthatom, az asztalnak ezen az oldalán lenni talán még nehezebb! Bár igazából egyik szerepkör sem túl könnyű véleményem szerint. Elvégre teljesen újnak, ismeretlennek lenni sem egyszerű, teljesen meg tudtam érteni Airisu-sant, hogy ettől kissé furcsának találhatja a helyzetet, ugyanakkor, mint már mondtam, lenyűgözött, hogy határozott céllal érkezett, nem csak azért látogatott most meg, mert egy táblázatnak egy bizonyos rubrikájába került. Rettenetesen sajnáltam, hogy a jelek szerint Misa-san még ennek ellenére sem… gyógyult meg, ám felnéztem a fiatalemberre, hogy mindezek után nem adta fel. Hiszen szerintem sokan gondolnák úgy, hogy ha fő céljuk többé nincs, küzdeni sem érdemes; és más talán itt hagyta volna az osztagot, de Chiruochiba-san nem! *.* És azonnal lelkes és hasznos tagjává vált a Yonbantainak, szóval annyira jó, hogy… hogy ő ennyire elhivatott, és kitartó! Én korántsem voltam ennyire ilyen; legalábbis úgy érzem, hogy az én céljaim, amiért idejöttem – hiszen tulajdonképpen pusztán csak elmenekültem! – nem foghatók az övéihez. Biztosan sokra fogja vinni még, lehetne például hadnagy! *.* Nagyon jó hadnagy lenne a fiatalember, de nálam mindenesetre jobb... Csak nem tudtam eldönteni, hogy ezt mennyire mondhatom el neki, elvégre még csak most találkoztunk, nem nyúzhatom szegényt azzal, hogy nem szeretne-e fukutaichou lenni… Nem is tehetném. Úgy hatna, mintha semmibe venném ezt a tisztséget, holott ez egyáltalán nem így van, csupán nem szeretném hátráltatni az osztag munkáját, és ezáltal egész Seireitei életét azáltal, hogy foggal-körömmel ragaszkodom egy ranghoz, amire talán nem is volnék alkalmas. Viszont pont ő kérdezte, hogy melyik osztagból jöttem, és hát… a puszta válaszon kívül szükség lenne indoklásra is; a gondot pedig az okozta, hogy eme indoklás mennyire legyen részletes. Nem szerettem volna untatni, vagy éppen zavarba hozni azzal, hogy azt mondom, gyáva vagyok, hiszen, bár ez így van, ő nem ismert, és talán (mert hát eddig úgy tűnt, nagyon kedves és udvarias fiatalember) úgy érezte volna, hogy tiltakoznia kell… Ráadásul, ha túlzottan hangsúlyoznám, mennyire nem vagyok megfelelő egyetlen munkakörbe sem, azzal Chiyoko-samára is szégyent hoznék, hiszen az ő döntésének, választásának a helyességét kérdőjelezném meg, ezzel pedig a kezdet kezdetén kedvezőtlen képet alakítanék ki a kapitányról, pedig a kapitány a legeslegjobb kapitány! *.* Ezért is kell megtennem minden tőlem telhetőt, hogy jól végezzem a dolgom. Tehát… mennyit is mondjak el, anélkül, hogy bárkit is kínos helyzetbe hoznék, de mégiscsak fenntartom a társalgást, hiszen ez az én dolgom, ugye? >.< Olyannyira nem tudtam elhatározni magam, hogy roppant modortalan módon nem rögtön a kérdésre válaszolva teljesen másról kezdtem beszélni, csak hogy időt nyerjek.
- Egyáltalán nem untat azzal, ha elmeséli, mi minden vezetett a döntéséhez – mondtam mosolyogva, de közben rettenetesen szégyelltem magam udvariatlanságom miatt. – Hi-hiszen minden, ami velünk történik, alakítja a jellemünket, mármint… életünk minden perce hozzáad valamit ahhoz, akik a következő pillanatban leszünk! *.* Ettől lehetünk önmagunk és egyediek, igaz? Sajnálom, nem igazán tudom megfogalmazni, mire is gondolok… De én szeretném Önt megismerni, mivelhogy a jövőben még sokat fogunk együtt dolgozni, és úgy gondolom, Chiruochiba-san nagyon kedves ember, akit öröm és megtiszteltetés ismerőseink közt tudni. Vagyis… ne értsen félre – vörösödtem el – eszem ágában sincs tolakodó módon a múltjáról faggatni Embarassed Csakis annyit meséljen, amennyit szeretne, hiszen nem feltétlenül én vagyok az a személy, akivel ezeket a bizalmas dolgait meg szeretné osztani, ez teljesen jogos! Mármint… Embarassed Csa-csak azt akartam mondani, hogy igazán megtisztel, ha mesél egy kicsit önmagáról, nagyon örülnék neki, és semmiképpen sem untatna…. Ám egyáltalán nem sértődnék meg, ha úgy gondolná, elég, ha ennyit tudok Önről, elvégre nem mindenki ragaszkodna hozzá, hogy megismerjem; anélkül is remekül lehet együtt dolgozni, ezért igazán nem szeretném ezzel terhelni Embarassed
Mivel időközben felforrt a víz, felálltam, hogy a csészék és az immár forró vízzel töltött kanna, cukor, tej, citrom és miegyéb, a szekrénykében talált tea-kiegészítő tálcára pakolásával és asztalhoz lavírozásával – csak össze ne törjenek, jaj, csak össze ne törjenek! >< – leplezzem hatalmas zavaromat.
- Nyugodtan válasszon! – mondtam a dobozt kinyitva, és hogy közben se üljünk némán, folytattam (bár szerintem még sosem beszéltem ilyen sokat egyszerre o.o). – Egyáltalán nem volt tiszteletlen a kérdésével, én kérek elnézést, hogy nem válaszoltam rögtön Embarassed Kedves Öntől, hogy érdekli, honnan jöttem a Yonbantaihoz ^.^ Igazság szerint az Akadémia után a hatodik osztaghoz kerültem, mert a gyógyítás sokáig eszembe sem jutott, mint lehetőség; hiszen a zanpakutoum, Anemone-chan, nem tud gyógyítani… vagy csak még nem ismerem ezt a képességét! *.* Mindenesetre nem igazán volt semmi ötletem, mihez kezdhetnék, csak sodródtam, így kerültem a hatodik osztagba. Az akkori kapitány nagyon kedves volt, elnézte nekem, hogy nem igazán jártam el küldetésekre, azt hiszem, kezdeti félénkségnek hitte… Embarassed viszont én idővel rájöttem, hogy soha nem lennék képes elhagyni Seireiteit, hogy odakint lidérceket öljek, vagy legalábbis harcolnom kelljen >.< Mert hiába tudom, hogy jó célért küzdenék, nem lennék rá képes; ezért, vagy épp fordítva, nem is tudom, de képtelen voltam támadó technikákat elsajátítani, miközben, azt hiszem, viszonylag tűrhetően megtanultam védekezni. So-sosem jutottam el odáig, hogy ezt ki is próbáljam… egy idő után már annyira zavarban voltam amiatt, hogy csak terhére és szégyenére vagyok az osztagnak, hogy kérvényeztem az átvételemet ide >.< Elvégre itt minden nap segíthetek másokon, és ha nem is lesz belőlem a Lelkek Világának legjobb gyógyítója, alapvető kidoukat megtanulhatok, és tehetek valami hasznosat ^.^
Kicsit még mindig piros volt az arcom, mert aggódtam, vajon udvariatlanság-e ennyit beszélni folyamatosan… egészen biztosan igen! >.< Ráadásul valószínűleg Airisu-san is unta önéletrajzom részletes ismertetését, de nem tudtam rövidebben összefoglalni a történteket. Mert ez egy folyamat! Napról napra alakultam ilyen személlyé, és ha csak egyetlen nap máshogy történik valami, lehet, hogy nem itt lennék, és akkor most nem teázgatnánk! o.o




Osztag osztályozás ^.^

Airisu-taichou-sama igazán nagyon-nagyon-nagyon kedves, és megnyugtató Embarassed Mert egy percig sem hagyott aggódni, mármint nem csak úgy intett az asztal mögül, hogy menjek közelebb, mint akit zavarok bokros teendői közepette, hanem odajött hozzám, és azt mondta, hogy ne hajtsam le a fejemet *.* Úgy értem… ez egy nagyon kedves gesztus volt tőle Embarassed Pedig hát tényleg minden okom megvolt szégyenkezni… Vagy talán ő nem is tartotta annyira soknak a tennivalókat? Örültem, hogy nem volt túlzottan fáradt, merthogy semmiképpen sem szeretném kimerültnek látni; elvégre az, hogy a Yonbantainál mindig akad tennivaló, és rendkívül sokféle szituációra kell készen állnunk bármelyik pillanatban, nem feltétlenül jelenti azt, hogy a végletekig kéne bárkinek is hajszolnia magát… azért vagyunk, hogy segítsünk. Másoknak és egymásnak egyaránt! *.*
- Örülök, hogy ízlik Embarassed - mosolyogtam-pironkodtam hálásan. Pedig hát, őszintén szólva nem tudom, mennyire lettek finomak, mert nem szoktam nagyon sütni… másoknak nem nagyon! Csak néha Embarassed Azért remélem, Shin-kun bevallaná, ha nem ízlene neki, ő biztosan nem hazudna, és nem is tévesztene meg ilyesmivel! És Airisu-taichou-sama sem olyan shinigami, aki ne mondana mindig igazat, tökéletesen megbízom az ítéletében; bár persze rendkívül udvarias, de éppen ezért, ha nem tetszene neki, akkor azt nagyon kedvesen adná tudtomra! Szóval… szóval ez azt jelenti, hogy akkor tényleg finomat sütöttem? *.*
A kapitány kedves szavaira csak még jobban vöröslött az arcom. Nagyon… nagyon rendes volt tőle, hogy azt mondta, hasznosnak találja a segítségemet. Én… tényleg igyekszem is, de hát annyival lehetnék még jobb! Annyi jó hadnagyot ismerek, igazán ügyesek, rátermettek és tehetségesek; szinte elérhetetlen szintet képviselnek számomra - olyan jó lenne olyannak lenni, mint ők. De hát ők sem egyformák, és én is csak én vagyok, a magam korlátaival… Viszont… tulajdonképpen, visszatekintve, talán mégiscsak fejlődtem picikét ahhoz képest, hogy hogyan kezdtem. Teljesen elárvultnak éreztem akkor, de nagyon hamar itthon éreztem magam, hiszen annyi segítséget kaptam mindenkitől… Így hát jó lenne, ráadásul igazságos is, ha én is legalább ennyit tudnék segíteni Airisu-taichou-samának *.* Mindenképpen meg kell majd kérdeznem, szüksége van-e valamire, hiszen senkinek nem gyerekjáték csak úgy, hirtelen átvenni egy teljes osztag vezetését, még akkor sem, ha tényleg neki való ez a pozíció… Néhányaknak kell idő, amíg megszokják az új helyzetet; de azt hiszem, Chiruochiba-sama igazán könnyedén alkalmazkodott az új helyzethez. Ugyanis hozzám képest sokkal talpraesettebben állt hozzá az új pozíciójához, nem kétkedett, nem habozott, tökéletesen és magabiztosan, határozottan, mégis könnyedén vezetve az osztagot… mindenféle fennakadás nélkül! *.* Tudtam én, hogy eredendően tehetséges, látszott is, hiszen most sem kapkodott, hanem máris kész tervvel állt elő. Méghozzá pontosan kidolgozott tervvel, ami már hosszú ideje érlelődött… hiszen ez fantasztikus dolog! *.* Bárcsak Chiyoko-taichou-sama is láthatná, tudhatná… Egészen biztosan nagyon tetszene neki, és büszke is lenne, hogy Airisu-sama nem csak gépiesen elvégezte a küldetést, hanem megfigyelt minden apró részleteket, tapasztalatot gyűjtött, hogy később felhasználhassa, és jobbá tehesse az osztagunk életét, megkönnyíti a munkánkat, miáltal még többet tudunk segíteni. Elképesztő *.*
Csillogó szemekkel olvastam az átszervezés leírását – kicsit féltem először, hogy talán nem értek meg elsőre mindent, hiszen rendkívül zavarba ejtő lett volna, ha a kapitányt kell megkérdeznem; de tökéletesen világos és átlátható volt az egész. Minden ott volt a papíron, ami fontos volt, az osztályok neve, feladata, még a létszáma is! Próbáltam minél jobban megjegyezni mindent, hogy ha bármi eszembe jut, minél pontosabban tudjam elmondani a kapitánynak, ne csak összeszedetlen… izé… mondathalmazként.
- Ez… ha megengedi… ez nagyszerű, Airisu-sama! *.* - néztem fel elbűvölten, amikor végigértem a lapon. – Annyira remekül eltervezett, és logikus: például hogy az adminisztrációt Ön tartja kézben, hiszen Önt mindenki ismeri, és mindenki bemutatkozik, amikor idekerül, úgyhogy Ön mindannyiunkat ismer… és… és tudja, hogy milyenek a képességeink, minden ilyesmit… Ön tudja a legjobban, melyikünkre hol lehet a leginkább szükség. És remélem... úgy értem, remélem én is minél többet tudok majd ebben segíteni *.*
Bárhogyan próbáltam is, nem sikerült olyan határozottan elmondanom, mit gondoltam, úgyhogy zavaromban ismét a papírra temetkeztem; de egy idő után tétován, irulva-pirulva ismét felpillantottam.
- Öhm… Csak azt akarom mondani… Igazán megtisztelő, hogy vezethetném a Szanatóriumot Embarassed Nagyon szépen köszönöm… de… de biztosan… mármint biztosan én vagyok erre a legalkalmasabb? >.< Úgy értem, tényleg nagyon szívesen foglalkoznék ezzel, és nagyon kedves, hogy rám gondol… Nagyon hálás vagyok, de igazán nem szeretném elfoglalni ez a posztot esetleg valaki erre alkalmasabb elől… Embarassed
Kérdőn néztem a taichou-samára. Hiszen attól még, hogy én vagyok a hadnagy… szóval, mint tudjuk, ez nem jelent semmit, és nem csak vezetőként lehet tevékenykedni egy osztályon, szívesen dolgoznék ott csak… csak úgy, egyszerűen is!
- Viszont az is remek ötlet… - folytattam - mármint szerintem… hogy az osztályok nem szigetelődnek el, megmarad az összedolgozás! *.* Ú-úgy értem, bár tényleg mindenki ott dolgozhat, ahol a legtöbbet tud tenni, nem szükséges egy konkrét dologra specializálódni, így megmarad a sokszínűség, és hogy mindenki helyt tud állni bármilyen helyzetben anélkül, hogy kaotikussá… vagyis hogy átláthatatlanná válna a rendszer és az, hogy éppen ki hol dolgozik. Ráadásul az, hogy a különböző részlegeket adott tiszt vezérli, feladatot rendel a tisztekhez… ne-nem csak egy egyszerű szám lesz a rangjuk, hanem tényleg… Tényleg meghatározott pozíciót töltenek be *.*
Ismét elhallgattam pár percre, hogy próbáljak valami mások számára is érthetőt kihámozni a fejemben összekuszálódott gondolatokból. Nem akartam azzal rabolni a kapitány idejét, hogy egyesével végigveszek minden osztályt, és elmondom, mennyire értek egyet a felosztással; mert bár ez tényleg így van… elvégre Airisu-sama írta a felosztást, pontosan tudja, hogyan szervezte meg a különböző egységeket, hogy tökéletesen lefedjék a működési területünket! *.* Vagyis… hirtelen eszembe jutott, hogy esetleg nem csak a shinigamikkal, hanem a házikedvencekkel is törődhetnénk. Az is gyógyítás, és most is vannak olyanok a Yonbantainál, akik kiemelkedően értenek hozzá, de… talán nem is annyira fontos?
- Esetleg… esetleg hozzátehetnék valamit, taichou-sama? – néztem fel habozva. Előfordulhat persze, hogy ez egy értelmetlen ötlet, vagy csupán felesleges, céltalan, és… és talán nincs is rá szükség, vagy éppenséggel az általános orvosláshoz tartozik, de ha mégis… Chiruochiba-sama nem harapja le a fejemet csak azért, mert teszek egy javaslatot, és ha esetleg tévedtem volna, csupán kedvesen elmagyarázza majd, hogy miért gondolta máshogy. Hiszen nyilván remekül átgondolta ezt az egészet... Airisu-taichou-sama egészen fantasztikus *.*
Vissza az elejére Go down
Chiruochiba Airisu
4. Osztag
4. Osztag
Chiruochiba Airisu

Férfi
Aries Horse
Hozzászólások száma : 202
Age : 118
Tartózkodási hely : Talpa és haja között.
Registration date : 2012. Feb. 01.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A kapitány és a hadnagy irodája - Page 2 Cl0te17600/30000A kapitány és a hadnagy irodája - Page 2 29y5sib  (17600/30000)

A kapitány és a hadnagy irodája - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány és a hadnagy irodája   A kapitány és a hadnagy irodája - Page 2 EmptyKedd Május 14, 2013 1:41 am

Delelő naplementében való távozás után
Jelentkezés a hadnagynál


Igazán kedves volt, hogy a hadnagy kisasszony azt mondta, hogy nem untatja, hogyha elmondom, hogy mi vezetett el idáig. Az ehhez fűzött magyarázatát csodálva hallgattam, s mondhatni ittam a szavait. Szememben érdeklődés és egyfajta csodálat keveréke ült, miközben hallgattam. Csak igazat tudtam adni neki, amit egy, talán eltúlzott bólintással adtam tudomására. Megtisztelő, és teljesen érthető volt, hogy meg kívánt ismerni. Viszont voltak, és vannak dolgok, amiről nehezemre esett beszélni. Az, hogy kedvesnek nevezett valamelyest pírt csalt az arcomra. Viszont elhatároztam, hogy mihelyt lehetőséget kapok a megszólalásra, mindenképpen megpróbálok ejteni magamról néhány szót, amik remélhetőleg hasznosnak fognak bizonyulni.
Csodálkozva néztem a doboz tartalmára, ami felől a megannyi finom tea illata cirógatta az orromat, viszont valahogy a szemem és az orrom segítségével képzeletben megragadtam egy teát.
- Ezt a vaníliásat választanám, hogyha nem baj. – Nyúltam óvatosan, enyhén remegő kézzel a tea felé.
Egy negyed pillanatig sem gondoltam, hogy Amatsu-fukutaichou tiszteletlen lenne, amiért a kérdésemre nem válaszolt azonnal. Érdeklődve és figyelmesen hallgattam az elbeszélését arról, hogy hogyan került a negyedik osztaghoz. Mint kiderült a nagybetűs Sors mindig is ide szánta, bár Anemone-san, a zanpakutouja vagy nem tud gyógyítani, vagy még nem fedte fel neki ezt a képességét, és ő is segíteni szeretne másoknak.
- Hogyha szabad megjegyeznem, akkor biztos hasznos munkát végez, hiszen akárkiből nem lesz hadnagy. Embarassed Én is segíteni szeretnék másokon… ezért is szerettem volna ebbe az osztagba kerülni… – Mondtam egy kissé félénk hangon. – Túl sokakat veszítettem el magam körül, s ezt nem szeretném hagyni. Tu… Tu… Tudja… Misa-chan akkor távozott el, mikor még akadémista voltam, és… mivel azért jelentkeztem az akadémiára, azért akartam shinigami, gyógyítóshinigami, vagyis negyedik osztagos lenni, hogy meggyógyíthassam. A távozása letört, sőt majdnem meg is tört, de hála Ginyuushijin-nek összeszedtem magam, s tanácsát megfogadva tovább folytattam mindent beleadva az akadémiát, hogy bármelyik osztagba is vesznek fel, én megvédhessem a körülöttem lévőket, és jó shinigami lehessek. A kard forgatásában jeleskedtem, ahogy a kidoukban is, viszont a hakudából egyáltalán nem jeleskedtem, mivel nem lettem volna képes senkit sem megütni. Az, hogy önökhöz kerültem öröm számomra, hiszen végül is ebben az osztagban tudok a legtöbbet azért tenni, hogy mások továbbra is közöttünk legyenek, nem? ^^ – Tényleg így gondoltam, hiszen itt gyógyítással foglalkozunk, ennél megfelelőbb osztag nem nagyon lehetne számomra. Itt sérülteket látunk el, s nem sérüléseket okozunk. ^^ – Bár lehet, hogy csupán takarításra leszek alkalmas… de azt is el kell végeznie valakinek, és hogyha olyan valaki végzi, aki máshoz nem ért, akkor az, aki viszont máshoz ért, foglalkozhat azzal… – S itt valahogy elhallgattam, nem tudtam, hogy mit mondhatnék még, semmi sem jutott az szembe. Újra miattam lett csend… egyre jobban az lett az érzésem, hogy beszélgetésre nem vagyok alkalmas. ~Lehet, hogy hakudában nagyobb a jártasságom, mint a beszélgetésben? o.O? T.T~ Embarassed T.T

Osztag Osztályzás


Kíváncsian, s izgatottan vártam Amatsu-fukutaichou-chan véleményét az átszervezésről. Reméltem, hogy érthetően írtam le mindent, valamint abban is reménykedtem, hogy nem fogja túlzásnak, vagy korainak vélni az osztagunk belső felépítésének az átszervezését. Miközben véleményt mondott világosan látható volt a hadnagyon arcán, hogy tetszik neki az ötletem, s ez megkönnyebbülést és örömöt is okozott számomra. Ahogy kimondta, hogy a kapitány, vagyis én ismerek mindenkit, ezért jó hogy én vezetem az adminisztrációs osztály, csak akkor tudatosult bennem teljesen, hogy mennyire igaza van, hogy mekkora a felelősségem. o.o Viszont a felismerés nem vette el a jó kedvemet, mivel bíztam az osztagtársaimban, hogy a shinigamik osztályokba osztásánál is segédkezni fognak.
- Úgy érzem, hogy biztosan nagy segítségem lesz. ^^ – Mondtam mosolyogva, az igazságnak teljesen megfelelően, hiszen ő mégis csak régebb óta az osztag tagja, valamint a félénkebb, bátortalanabb shinigamik, biztosan szívesebben beszélgetnek majd el a kedves, szeretni való hadnagyunkkal, mint a kócos kapitányukkal. Talán ez játszott leginkább közre azzal kapcsolatban, hogy miért Yuki-fukutaichout szerettem volna a Szanatórium élére. Egy kedves mosoly megkönnyíti a gyógyulás felé vezető utat.
- Sajnos… – Kezdtem bele kissé szomorkásabbra vett hangon, s elnyomott mosollyal a szám szegletében. – Keresve sem találnék erre a pozícióra megfelelőbb személyt. ^^ – Reméltem, hogy ezzel az ártalmatlannak szánt viccel nem sértettem meg, hiszen egyáltalán nem állt szándékomban. – Hiszem, érzem, tudom, hogy helyt tud állni, hogy képes a feladat ellátására. ^^ Természetesen, hogyha ismer olyan osztagtársunkat, aki megfelelő személy lenne a többi osztály élére, kérlek, ne habozz szólni. Valamint minden más témában is mindig nyitott a fülem. ^^
Nagyon kedves volt a dicsérő szava, amiért az osztályok közötti együttműködést is bele vettem, de ez igazából nem az én saját ötletem, hiszen, mint ahogy az egész felosztást, ezt is az emberek kórházáról mintáztam.
- Örülök, hogy ilyen jó a véleménye, viszont az én érdemem, csupán annyi, hogy ezt is ellestem az emberi kórházakból. ^^ Ezek mellé remélem, hogy ezzel a felosztással az osztagtársaink pálya célját is megkönnyítjük. – Való igaz, hiszen így, hogy a tisztjeinknek konkrét feladatot, valamint az osztagban osztályokat adunk, mint a saját osztagtársaink, mind a többi osztag számára is megkönnyítjük, meggyorsítjuk az intézkedést, így, hogy tudni lehet, hogy bizonyos panasszal, kihez kell fordulni.
- Kíváncsian hallgatom, hogy mit szeretnél, de előtte megkérnélek valamire. Ne legyél annyira távolságtartó velem, hiszen te voltál az, akinél a lejelentkezésemet tettem. Valamin úgy gondolom, hogy a „-sama”, meg a „taichou-sama” túlzások, nagyon túlzások, hiszen semmivel sem érdemeltem ki. A „-taichou”-t is csupán a haori miatt… vagyis azért, mert… én vagyok a kapitány… – Tényleg úgy gondoltam, hogy nincs semmi, nem tettem semmit, amivel kiérdemeltem volna az ilyesfajta megtiszteltető megszólítást. Hiszen hogyha Kawashima-taichou nem adott volna inspirációt arra, hogy próbálkozzak meg a kapitányi vizsgával, akkor nem én lennék a kapitány, valamint a bankait se biztos, hogy még egyszer meg tudnám idézni, ezt Samuraikatagi és Ginyuushijin is megmondta.
A kérésem feletti döntését, legyen az akár mi, elfogadom, s utána a felvetését figyelemmel végig hallgatom.

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Shiranui Kikyo
4. Osztag
4. Osztag
Shiranui Kikyo

nő
Capricorn Dragon
Hozzászólások száma : 93
Age : 95
Tartózkodási hely : Seretei, Shiranui-ház birtoka
Registration date : 2011. Apr. 09.
Hírnév : 10

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A kapitány és a hadnagy irodája - Page 2 Cl0te5000/15000A kapitány és a hadnagy irodája - Page 2 29y5sib  (5000/15000)

A kapitány és a hadnagy irodája - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány és a hadnagy irodája   A kapitány és a hadnagy irodája - Page 2 EmptyVas. Jan. 19, 2014 1:24 am

Első nap halálistenként
Hevesen dobogó szívvel tettem meg minden lépést a 4. osztag barakkjai felé. El se hiszem, hogy eljutottam idáig, biztos meg sem érdemeltem, csak megszántak az Akadémiai vizsgán Embarassed Minden lépésemnél, mikor elment mellettem valaki, esetleg rám köszönt, kétségbeesetten húztam be a nyakamat, hátha az egyenruhám elég takarást biztosít, hogy a pipacsvörössé vált arcomat elrejthessem és mindemelet természetesen igyekeztem viszonozni a kedves gesztust. De talán picit hangosabban kellett volna beszélnem? Vagyis… biztos, hogy nekem köszöntek? Lehet, hogy jött mellettem valaki és neki szólt a jóravaló szándék és nem is nekem. Embarassed Jajj, mit tettem! T///T A következő alkalommal már a biztonság kedvéért körül is néztem, hogy valóban nekem szól a mellettem elhaladó halálisten társam, akit még sosem láttam, csak most először és mégis, mint a Nap, jókedvvel és vidáman fogadott. D-de most őszintén, é-én meg se érdemlem ezt a bánásmódot… T///T
Mikor átléptem a 4. osztag kapuját igyekeztem senkinek sem útban lenni mikor a Nabiku ágyon vittek sérülteket, vagy siettek el mellettem papírokkal, esetleg különböző gyógynövényekkel. Senkit nem akartam hátráltatni a munkájában, sosem lennék képes feldolgozni, ha miattam veszítené el valaki az életét. Nem, nem! Inkább minden lépésemet előre megfontoltan tettem meg, és igyekeztem a lehető legkisebbre összehúznom magamat, a mellkasomhoz szorított papírköteget nagy odaadással őrizve, nehogy kiessen a kezemből, mint ma már annyiszor, hiszen az indulásom során valami hatszor kipottyant a markomból, persze nem szándékosan, hanem teljesen véletlenül. Embarassed Sosem dobnék földre hivatalos papírokat szánt szándékkal é-én tényleg nem!
Miközben jártam az osztag területét, szinte minden fordulónál azt ismételgettem magamban, hogy: „Nyugodj meg Kikyo, nem lesz semmi baj, végtére is ez az első napod halálistenként nem hibázhatsz!Embarassed
Útbaigazítás hiányában igen nehezen találtam meg a kapitányi irodát. A többieknek a Lélektovábbképző Akadémiáról igaza volt, az osztagok óriásiak, és olyanok, mint egy hatalmas labirintus, akárcsak az intézmény, ahol tanulmányainkat végeztük. Bár az Akadémiában is pár hónap alatt sikerült kiismernem magam, talán itt is lesz annyi szerencsém, mire mindent megtanulok, hogy hol van, mert ugye ez lehetséges? Embarassed
Kissé habozva kopogtam be az ajtón, és őszintén reménykedtem abban, hogy jó helyre jöttem. Mikor bentről megkaptam az engedélyt a belépésre mély levegőt vettem és remegő kézzel nyitottam be a szobába, ahol a lehető leggyorsabban járattam végig a tekintetemet. Nem szeretnék cseppet sem udvariatlannak tűnni kíváncsiságommal! Embarassed Cs-csupán szeretnék meggyőződni arról, hogy jó helyen járok. Bár itt nincsenek szorgosan munkájukat végző tisztek, és ágyban pihenő betegek, kiknek nyugalmát nem egyszer megzavartam utam során, ahogy az irodát kerestem fel-és alá.
- E-e-elnézést é-én a-a szó-szóval Chi-chiruochiba kap-kap-kapitányt keresem Embarassed – hebegem földre szegezett tekintettel és imádkoztam, hogy ezúttal a megfelelő helyre nyitottam be. - H-ha esetleg n-nincs itt, akkor me-meg tet-tetszik tud-tudni mondani, hogy h-hol találom? T///T Na-na-nagyon fo-fontos le-lenne – szégyenlősen pislogtam az asztalnál ülőre, kit csak ekkor vettem szemügyre rendesen. A külső leírásokra alapozva pedig hasonlított egy kapitányra, fehér haorit viselt, ahogy a Gotei összes taichouja. - Ö-ön Chi-chiruochiba ka-kapitány? – elhűlten hadarva teszem fel a kérdést számára. Kétségbeesetten belepirulva újabb hibámba heves gesztikulálásba kezdtem, hogy megmagyarázzam, hogy azért nem tudtam, hogy ő az, mert fel se néztem, mikor beléptem, de mielőtt szabadkozni kezdhettem volna a kezeimből kieső papírok hangos csattanással értek földet.
- É-én őszintén el-elnézést kérek, ne-m is tudom, ho-hogy hol jár a fejem, kérem n-ne haragudjon, én, szóval, sajnálom!! T///T – térdelek le, hogy összeszedjem irataimat, mindeközben zavartan mondva az alábbit, hogy a helyzetem ne legyen annyira kellemetlen. De már ha akarnék, se tudnám visszafordítani az egészet, hogy megváltoztassam a belépőmet és, jajj milyen topa vagyok! TT///TT Az se lepne meg, ha most rögtön kizavarna az irodájából, vagy az osztagból, vagy egész Seretei területéről és én tökéletesen megérteném… T///T

Vissza az elejére Go down
Chiruochiba Airisu
4. Osztag
4. Osztag
Chiruochiba Airisu

Férfi
Aries Horse
Hozzászólások száma : 202
Age : 118
Tartózkodási hely : Talpa és haja között.
Registration date : 2012. Feb. 01.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A kapitány és a hadnagy irodája - Page 2 Cl0te17600/30000A kapitány és a hadnagy irodája - Page 2 29y5sib  (17600/30000)

A kapitány és a hadnagy irodája - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány és a hadnagy irodája   A kapitány és a hadnagy irodája - Page 2 EmptyHétf. Jan. 20, 2014 5:55 am

Első nap halálistenként
Újonc érkezik *>*

Ez a nap is már mondhatni megszokottként kezdődött. Az irodában… El se hinné a shinigami, hogy a saját maga által készített jegyzetei menyire kényelmes párnák tudnak lenni. ^^ Éppen a különféle gyógynövények és rövid ismertetéseikről írt papírjaimon szunyókáltam el tegnap este… Vagy talán ma hajnalban? :scratch:A lényeg, hogy azok újra olvasásán, esetleg átírásán munkálkodtam, valamint az asztalomon biztos helyre tettem az akadémiától és a kidoushuu-tól érkezett üzenetet, amiben értesítettek, hogy az osztagom új taggal fog bővülni. Az akadémia azt küldte, hogy a hölgy kiképzése befejeződött, s a negyedik osztagba osztották, míg a kidoushuu-é inkább csak egy rövid igazolás, miszerint megkapta az alap gyógyítói képzést. Miközben azon gondolkoztam, hogy vajon az általános osztályra, vagy esetleg már rögtön egy másik osztályra osszam be, kezdtem el tanulmányozni a jegyzeteimet, hogy rendben vannak-e. Valahol az orvosi veronikánál aludhattam be, legalábbis úgy emlékszem, hogy azt olvastam utoljára… ^^” Viszont, hogyha a napot onnan számoljuk, hogy felébredünk, akkor viszont ez a kócos nap a hadnagyom mosolya nélkül indult.
Rendbe szedtem magam, valamint az asztalomon is igyekeztem rendet tenni, miközben kerestem a levelet, hogy megnézzem, hogy is hívják az újoncunkat… mert… elfelejtettem, nagyjából mindennel együtt, amit írtak, talán még az is csoda, hogy arra emlékeztem, hogy . :|Az asztal alatt kerestem nagy kétségbeesve, hiszen bármelyik pillanatban meg is érkezhetett… S mint valami végszó, alig hogy lebuktam az asztal alá, már is kopogtak az ajtón.
- Nyitva! – Szóltam kétszeresen ki. Igen, kétszeresen, mert egyszer az asztal alól, aztán az irodából. Már a levéllel a kezemben bújtam ki rejtekhelyemről, nagyjából egy ütemben az irodába bebújó rózsaszínes fejjel.
Mosolyogva figyeltem, s annyira elmerültem gondolataimban… ~Zavarban van, én is hasonlóan zavart voltam, és én is hasonló bátorsággal léptem be ebbe a helységbe, valamint én se vettem észre elsőre, hogy kihez beszélek. Bár akkor, emlékszem, a kapitányasszony nem tartózkodott bent, hanem a kedves hadnagya, a hadnagyunk fogadott… Most viszont fordítva áll a helyzet, most Yuki-hadnagy nincs itt, mag a kapitány igen… Én vagyok a kapitány! O.O! ~ …nem válaszoltam neki!
- Igen, én vagyok! ^^ – Mosolyogtam barátságosan rá, azután az asztalom túloldalán lévő székre mutattam. – Ülj le, úgy biztosan kényelmesebben el fogunk tudni beszélgetni. ^^
- Ne szabadkozz! Nem történt semmi baj! ^^ Képzeld, amikor én léptem be életemben először ebbe a szobába, akkor annyira igyekeztem udvariasnak lenni, nehogy a kapitányunk, Yashuji-taichou illetlen, rosszul nevelt fiatalnak tartson, hogy észre se vettem, hogy az üresen álló kapitányi asztalnak hajoltam meg, míg a kedves Yuki-hadnagyot észre sem vettem. Viszont szerencsére hamar tisztázódott a helyzet és a kedves hadnagyunk egy csöppet sem neheztelve rám üdvözölt az osztagnál… Oh, de sokat fecsegek! Kér egy teát, régen engem is megnyugtatott. – Felkeltem a székből, s Yashuji-taichou nyomán, mondhatni hagyománnyá növekvő tea felkínáláshoz elővettem a mindenféle ízű teákat rejtő dobozt, s azt kinyitva felé nyújtottam. – Válasszál nyugodtan. ^^
Miután választott feltettem forrni némi vizet, s visszaültem vele szemben.
- Ameddig felforr, a víz kérlek, mutatkozz be, hogy megismerhesselek, mondj el mindent, amit úgy érzed, hogy el szeretnél mondani. ^^ – Türelmesen vártam, figyeltem mind rá, mind a vízre. Ahogy a víz felforrt, csészéket vettem elő, s az általa választott tea fűvel beízesítettem a vizet… vagyis, elkészítettem a teát. Bizonyára nem sikerült olyan jól, minthogyha Chiyo-chan csinálta volna, vagy ahogy a Kingyo-ban készítik, sőt valószínű, hogy még az új osztagtársunk is ügyesebb lett volna… Sóhajtottam, s száműztem fejemből ezeket a gondolatokat, hiszen nem érek rá velük foglalkozni, hiszen most a hölggyel kellett foglalkoznom, mint egy jó kapitánynak. ~Remélem jó, vagy legalábbis tűrhető kapitány vagyok. o.o~
- Mond csak, melyik osztályon szeretnél dolgozni itt nálunk a negyedik osztagban? ^^ – Kérdeztem tőle, s arra az esetre, hogyha nem ismerné az osztályokat oda nyújtottam neki azt a leírást, ami alapján az osztag hirdetőfalára is ki lett írva az osztályok leírása.

A leírás, amit Airisu át nyújtott:
Vissza az elejére Go down
Shiranui Kikyo
4. Osztag
4. Osztag
Shiranui Kikyo

nő
Capricorn Dragon
Hozzászólások száma : 93
Age : 95
Tartózkodási hely : Seretei, Shiranui-ház birtoka
Registration date : 2011. Apr. 09.
Hírnév : 10

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A kapitány és a hadnagy irodája - Page 2 Cl0te5000/15000A kapitány és a hadnagy irodája - Page 2 29y5sib  (5000/15000)

A kapitány és a hadnagy irodája - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány és a hadnagy irodája   A kapitány és a hadnagy irodája - Page 2 EmptySzer. Jan. 22, 2014 12:49 am

Első nap halálistenként

Jajj, Lelkek királya ez annyira kellemetlen! Embarassed Tényleg ő az! Én ostoba, miért nem néztem meg előbb, hogy ki van itt az irodában? Persze ki más lehetne a kapitányi irodában, ha nem maga az osztag vezetője. Jajj, és annyira kedves, pedig semmi oka így bánnia velem, hiszen mit tettem? T///T
- É-én nem is tudom, sz-szóval, én… én csak, én… vagyis hát… köszönöm Embarassed
– préselem ki magamból a hálás szavakat, és ahogy összeszedtem a fontosabb papírokat igyekeztem minél előbb a felajánlott helyhez menni. De abban a fél méterben is megbotlottam saját lábamban, nem estem el, de biztosan nagyon ügyetlenül nézhettem ki. Atyaég, atyaég! Mit gondolhat rólam most a kapitány? T///T
- K-kérem… bocsásson meg az előbbiért, én… é-én tényleg nem tudtam, vagyis, miután megláttam Önön a haorit, akkor már igen, de mikor beléptem, akkor nem tudtam, szóval én igazán, é-én, vagyis hát… akarom mondani őszinte elnézést! Embarassed
– össze-vissza beszélve, hadarva, és motyogva igyekeztem bocsánatot kérni. De pont ilyenkor nem találom a megfelelő szavakat! Ez annyira kellemetlen… T///T De remélem a bocsánatkérésemből fakadó meghajlásból a kapitánynak is egyértelmű, hogy mit szerettem volna közölni érthetetlen – bár remélem számára érthető – szavaimmal.
- T-tényleg? – hebegem meglepetten, miután a lelkiismeretemen némileg könnyítettem a bocsánattal, amit a kapitánynak szántam. Döbbenten hallgattam végig ezt követően a kapitány régi emlékének történetét. Nem igazán tudtam, hogy ezt azért találta ki, és mondta el, hogy jobb kedvem legyen, tőle vagy valóban így volt, de ez… ez igazán kedves volt a kapitánytól… Embarassed
- É-én i-igen, e-elfogadnék egy csésze teát, va-vagyis kérek szépen Embarassed – pirultam bele válaszomba, amiért elkalandoztam a kapitány úr kedvességén.
- M-málnásat, h-ha szabad – mutatok a filterre. - Ez a kedvencem – ismerem be. Bár mindegyik gyümölcsös teát egyaránt szeretem, bár ez a legkiemelkedőbb mindközül. Mikor ráébredtem azonban, hogy mit fecsegtem én itt a kapitánynak teljesen elszégyelltem magamat. Biztosan egyáltalán nem érdekli a kapitányt, hogy milyen teát szeretek inni és milyet nem, hiszen ez is csupán a formalitás része, vagy nem? Embarassed
- É-én el-elnézést nem akartam fe-fecsegni… – motyogtam, majd megkönnyebbültem, mikor a kapitány témát váltott. Azonban a felhozott téma cseppet sem tűnt egyszerűnek, vajon ez egy felmérés, mint az Akadémiai vizsgák? Mit kellene pontosan elmondanom… magamról? Embarassed
- É-én ne-nekem nem ment a pusztakezes és a fegyveres harc az akadémián – hebegtem zavartan. De talán nem ezzel kellett volna kezdenem? Embarassed - D-de a… a mágia igen! Tu-tudok harcolni! Va-vagyis nem… i-igazából… é-én sosem ártottam soha senkinek [b]T///T – fülig vörösödve hajtottam le a fejemet. Mondanivalómat annyira motyogva hangoztatva, hogy csak remélni tudtam, hogy a kapitány hallotta. De lehet, hogy inkább a bemutatkozással kellett volna kezdenem, nem is mutatkoztam be… micsoda modortalanság ez tőlem!
- A-a…a nevem Ki-kikyo – fűzöm az előbbihez remegő hangon. Teljesen elbizonytalanodtam… vajon jól csinálom? Embarassed De ekkor meghallottam a vízforraló ördögi hangját. Elkéstem! Csak ennyit tudtam mondani, és biztosan nem tartalmazott beszédem semmi rendkívülit. Lelkek királyára, é-én untatom a kapitányt! Jajj, istenem, mi lesz így velem? T///T
- H-hogy me-melyikbe…? O///O
– megszeppenve vettem a kezembe a felém nyújtott lapokat, azonban nem tudtam egyszerre az otthonról hozott aktákat fogni és olvasni az új iratot. - Ö-öhm… e-elnézést… l-le szabad t-tennem i-ide? H-h-ha nem túl udvariatlan a ké-kérés tőlem Embarassed – nézek az asztalra, majd jelentőségteljesen az irataimra, s ha megengedte a kapitány élek is lehetőséggel.
Szabaddá tett kezeimbe fogtam a lapot, s részletes tanulmányozásába kezdtem. Tartalmában fel voltak sorolva az osztag, különböző frakciói. Ahogy olvastam háromban láttam lehetőséget. Az egyik a Gyógyszerészeti Osztály, lévén a Shiranui-birtokon is ápolom a gyógy-és dísznövényeket, így némi tudásra szert tettem ott velük kapcsolatban, akkor ott volt a Gyerek-és Akadémiai Osztály… a gyerekek nagyon aranyosak, és szívesen gondoskodnék halálistennek tanuló diákokon is, de talán nem vagyok elég talpraesett még ahhoz, hogy fiatalokkal foglalkozzak, hiszen én sem vagyok túl idős, azt hiszem… Embarassed Mindazonáltal leginkább a Hadi Osztály felé vonzódtam. Igazán, de őszintén szeretnék segíteni beteg, sérült tiszteken, akik valóban rászorulnak képességeimre, és ez tökéletes lenne, hiszen csatából visszatérő, hős shinigamikat ellátni igazán megtisztelő lehet. Embarassed
- É-én… a-azt hiszem a…a Hadi Osztályt vá-választanám, h-ha a ka-kapitány alkalmasnak ta-talál rá… – hebegtem zavartan. - D-de értek a gyógynövényekhez is! Embarassed – tettem hozzá mielőbb, ha esetleg nem találna a kapitány alkalmasnak az elsőre választott szakaszra, akkor talán ebbe felvételt nyerhetek… talán… T///T

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Chiruochiba Airisu
4. Osztag
4. Osztag
Chiruochiba Airisu

Férfi
Aries Horse
Hozzászólások száma : 202
Age : 118
Tartózkodási hely : Talpa és haja között.
Registration date : 2012. Feb. 01.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A kapitány és a hadnagy irodája - Page 2 Cl0te17600/30000A kapitány és a hadnagy irodája - Page 2 29y5sib  (17600/30000)

A kapitány és a hadnagy irodája - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány és a hadnagy irodája   A kapitány és a hadnagy irodája - Page 2 EmptyKedd Jan. 28, 2014 1:30 am

Első nap halálistenként
Újonc érkezik *>*

- Nincs miért elnézést kérnie. ^^ – Lehet, hogy más kapitányok emiatt leszidták volna, vagy legalább a bocsánatkérését elvárták volna, viszont én nem. Még azért sem szóltam volna, hogyha nem kért volna elnézést. Hiszen nem volt miért. Látszott rajta, hogy nagyon ideges, hogy zavarban van, valamint újonc, így nem tudhatta, hogy én nem vagyok olyan kapitány, aki mindenért harap. Ahogy azt sem, hogy én próbálok minél kedvesebb lenni az osztagtársaimmal.
- A málnás… értem. Nekem a vaníliás a kedvencem. ^^ – Mondtam el neki, miközben feltettem a vizet forrni. Valamint memorizáltam az információt, hogy a málnás tea a kedvence.
Kissé előre kellett hajolnom, hogy értsem, hogy mit mond.
- Értem. Szóval a harcot nem szereted… ^^ ~Akkor a Sürgősségi hadiosztályba semmiképpen nem fogom tenni.~ Én sem szeretem. Nem jó dolog másokat bántani, ezért is voltam annyira pocsék az akadémián hakuda-ból. ^^ – Sőt még azután sokáig is, egészen addig, míg Chiyo-chan nem bizonyította be, hogy nem csak a harcban van haszna. Bár ettől nem lettem sokkal jobb, de már nem viszonyosuk úgy hozzá, mint annak előtte.
- Nyugodtan, de nehogy itt felejtsed majd. ^^ – Feleltem a kérdésére, miszerint a papírjait az asztalomra teheti-e. Nem tudtam, hogy miért volt nála, viszont hogyha rám is tartoznak, akkor biztosan elmondja, szóval különösebben nem érdekeltek, így tényleg csak azért aggódtam, nehogy itt hagyja.
Ameddig az osztagokat olvasta, én is végig gondoltam, hogy az eddigiek alapján mely osztályokba illene. ~Először is az Általános osztályra, aztán természetesen a Gyógyszerészeti osztályra gondoltam, valamint talán az Állatorvoslási osztály lenne neki való. Még a Gyerek és Akadémiai osztályon lenne jó helyen, vagy még a Szanatóriumban is dolgozhatna, meg… esetleg… talán még esetleg a Hadi osztályon…~ Kisvártatva meg is mondta a válaszát.
- Én magam is gondoltam erre a kettőre, bár más osztályokra is. Mint például az Állatorvoslási osztályra, aminek vezetője Kuchiki Samanuske-kun, és sajnos… ~Lehet, hogy azon a lapot, amit oda adtam Kikikyo-sannak, azon nincs rajta? o.o~ egyedül van még az osztályon… Hoppá! – Csapott belém a felismerés, hogy bizony arra nem írtam föl. – Elnézését kell kérnem, amiért megtévesztettem, vagyis pontosabban alul informáltam. – Kezdtem bele kínos mosollyal, miközben bal kezemmel a fejem búbját megvakartam. – Arra a lapra nincs felvezetve Samanuske-kun osztálya. ^^’ Az osztálya, vagyis ő maga a shinigamik-, illetve Seireitei állatainak egészségével foglalkozik, hiszen, hogyha egy shinigami-nak az állata egészségéért kell aggódnia, akkor nem tud a munkájára koncentrálni. ^^ Szóval, hogyha kedve lenne, akkor oda is beoszthatnám. Ameddig átgondolja, hozom a teát. ^^ – Szervíroztam a teát, egy csésze málnás Kikikyo-sannak, és egy csészényi nekem. Közben azon gondolkoztam, hogy vajon az osztag hirdetőfalán kint van-e vagy sem? Mert, hogyha nincs, akkor gyorsan ki kell írnom oda is… Kicsit jobban belemerültem a gondolatokba, mert majdnem túltöltöttem az egyik csészét. o.o ~Hoppá! ^^” ~
- Mielőtt véglegesen eldöntjük, hogy melyik osztályra küldöm el dolgozni, még szeretnék megtudni még néhány dolgot önről, feltéve, hogyha nem zavarja! ^^ – Reméltem, hogy nem fogja zavarni, hiszen amikre rá akarok kérdezni, azok fontosak abból a szempontból, hogy melyik osztályon lenne a helye. – Először is, hogyha nem túl nagy udvariatlanság, elmondaná, hogy a zanpakutou-ja milyen típusú, illetve milyen képessége van, már hogyha már tudja. ^^ – Abban biztos voltam, hogy megidézni már megtudja a shikai alakját, viszont mivel sok zanpakutou, főleg így eleinte nem mindig szokta képességeit felfedni, ezért számítottam arra, hogy az övé sem.
- Kérem, mondja el, Kikikyo-san, miért akart shinigami lenni? ^^ – Ez is fontos kérdés volt, ami segíthet eldönteni, hogy hol lenne a helye.
- A következő kérdések amolyan szituáció játékok lesznek. ^^ – Mondtam neki mosolyogva, s hagytam egy rövid szünetet, hogy kissé felkészülhessen rájuk. –[/b] Tegyük fel, hogy ön most a Gyógyszerészeti Osztály shinigami-ja. ^^ Egy shinigami társa – lényegtelen, hogy melyik osztagból – felkeresi önt, hogy rosszabbodó emlékezőképességén segítsen valamilyen gyógyteával. Mit javasolna, illetve adna neki? ^^[/b] – Erre kettő tea közül az egyiket vártam válasznak. Az egyik az orvosi veronika tea, amiből lefekvés előtt egy csészényit kellene fogyasztania a betegnek kúraszerűen, vagyis legalább 1-2 hétig. A másik megoldás pontosabban egy teakeverék lenne, amit szintén kúraszerűen kellene ajánlani, ennek az egyik összetevője az orvosi veronika, míg a másik a zsurlófű, és a keverék aránya fele-fele. Természetesen azt is lehetségesnek tartottam, hogy tud valamilyen más teáról is, ami nekem egyelőre nem jutott az eszembe, így, hogyha olyat mond, akkor azt is elfogadhatónak ítélhetném.
- A következő esetben, azt feltételezzük, hogy a Hadi Osztály shinigami-ja. Egy shinigami társa az emberek világában tett járőr szolgálatot, miközben, bár társaival legyőztek egy lidércet, ő is megsérült. A jobb felkarján látható egy seb. Valamint a shinigami elmondja, hogy nem tudja mozgatni azt a karját. Ön szerint mi okozhatja a kar bénultságát, valamint hogyan látná el a shinigami-t, akinél most is lényegtelen, hogy melyik osztag tagja. ^^ – Ezzel a kérdéssel azt kívántam tesztelni, hogy eddig mennyit tud a sérülésekről s kezeléseikről.
- A következő esetben ön egyszerre több osztálynak is a tagja lesz. Arra leszek kíváncsi, hogy mit mondana, vagy mit csinálna az egyes osztályokon. A szituáció mindig ugyan az lesz. Három shinigami társa egyszerre keresi fel, mind hármuknak a fegyverforgató kezén zúzódások vannak, és mind hárman kimerültnek látszanak, az egyikük a második osztagba, a másikjuk a tizenegyedik osztagba tartozik, míg a harmadik a tizenkettedik osztagba. Első esetben önt úgy keresték fel, minthogyha az Általános Osztály tisztje lenne. Második esetben ön a Gyógyszerészeti Osztályon dolgozik, mag a harmadik esetben a Hadi Osztály tagja. Az egyes esetekben miként és milyen sorrendben kezelné a shinigami társait? ^^ – Ebben az esetben arra voltam kíváncsi, hogy Kikikyo-san hogyan kezeli az egyes osztagok tagjait, valamint hogyan kezelné azt a helyzete, hogyha egyszerre többen keresnék fel, illetve az is érdekelt, hogy a shinigami triónak a problémájára milyen megoldásokat mondana. Természetesen, hogyha kellett, akkor újra elmondtam neki a szituációt, illetve hogy mely esetnél, melyik osztályon dolgozik. ^^ A kérdésekre adott válaszai alapján, még azt is elképzelhetőnek tartottam, hogy esetleg tiszti rangot adjak neki, hiszen az átszerveződés alatt lett egynéhány megüresedett pozíció is.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




A kapitány és a hadnagy irodája - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány és a hadnagy irodája   A kapitány és a hadnagy irodája - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

A kapitány és a hadnagy irodája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Seireitei és környéke ::   :: 4. Osztag-