-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Kagari Zekka

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Kagari Zekka
Quincy
Quincy
Kagari Zekka

nő
Aries Dragon
Hozzászólások száma : 93
Age : 36
Tartózkodási hely : műterem, pláza, idolok környékén
Registration date : 2008. Sep. 14.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Quincy
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Kagari Zekka Cl0te10000/12000Kagari Zekka 29y5sib  (10000/12000)

Kagari Zekka _
TémanyitásTárgy: Kagari Zekka   Kagari Zekka EmptyVas. Szept. 14, 2008 8:01 am

Név: Kagari Zekka
Kaszt: Quincy
Kor: 18
Szint: 1
Felszerelés: Quincy íj
Kinézet: Félhosszú világos haj, vörösesbarna szem,átlagos gimnazista öltözködés

Törénet:
Az emberek világában élek. Teljesen átlagos gyerekkorom volt, átlagos barátokkal problémákkal. És nem utolsó sorba átlagos szülőkkel, gondoltam én. Rendesen elvégeztem az áltlános iskolát, majd felvettek a helyi gimnáziumba és jelenleg is ott tanulok. az életem azonban egy napon visszavonhatatlanul megváltozott. Úgy 15 éves lehettem, talán egy évvel azután történt hogy bekerültem a középiskolába. Édesapámmal és édesanyámmal együtt épp hazafelé tartottunk, és már jócskán esteledett. Ez a séta semmiben sem különbözött azokól amiket eddig tartottunk, addíg amíg szörnyű üvöltésre lettem figyelmes. Apám észrevette rajtam a rémületet és megkérdezte:
-Zekka te hallod ezt? -mikor bólinottam,meglepetten nézett rám. A szemében örömöt és csalódást láttam egyszerre. Majd anyámra néztem akinek a szeme szintén ezeket az éréseket tükrözte.
-Mi ez apa, anya? -kérdeztem meglepetten, ám mielőtt választ kaptam volna kérdésemre, egy szörnyeteg termett előttünk. Apa és anya viszont nem voltak annyira meglepve mint én. Hirtelen egy íjíat materializáltak a kezükbe és megtámadták a szörnyet.
-Zekka menj haza! Ott várj meg miket! Ne aggódj!-kiabált hátra apa
-De apa! -kiabáltam
Azonban a szöny nagyon erős volt, és apáék támadása nem pusztította el. Félrelökte őket és elindult felém. én megbénultam a félelemtől. Azonban olyan energiát kezdtem érezni magamban amilyet még soha ezelőtt. Éreztem hogy ez a z erő a kezemben összpontosul, és amikor odanéztem egy íjat láttam materializálódni benne.Azonban ez más volt mint a szüleimé. Sokkal erőteljesebbnek tűnt. Én ugyan nem tudtam mit tegyek de összeszedtem magam, behunytam a szemem és kilőttem egy nyilat. Mikor kinyitottam a szemem azt láttam hogy a szörnyeteg szertefoszlik és feltűntek a háttérben a szüleim. szerencsére semmi bajuk nem volt. Én lerogytam a földre és az íjat szorongatva kérdőn néztem a szüleimre.
-Azt hiszem magyarázattal tartozunk neked. -nyújtotta a kezét apa hogy felsegítsen a földről- Útközben elmesélek mindent, de most menjünk haza!
És ettől a naptól fogva már nem voltam átlagos gimnazista lány. Quincy harcos lett belőlem.
Vissza az elejére Go down
Daisetsu Hattori
Vaizard
Vaizard
Daisetsu Hattori

Férfi
Hozzászólások száma : 135
Tartózkodási hely : Debrecen
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kagari Zekka Cl0te41000/55000Kagari Zekka 29y5sib  (41000/55000)

Kagari Zekka _
TémanyitásTárgy: Re: Kagari Zekka   Kagari Zekka EmptyVas. Szept. 14, 2008 8:06 am

Szép előtörténet! ^^
Tehát Elfogadom! Az adataid a régiek maradnak.
Vissza az elejére Go down
 

Kagari Zekka

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Nyilvántartás :: Előtörténetek ::   :: Quincy-