-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Enemigo Público

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Dei Laez
Arrancar
Arrancar
Dei Laez

Férfi
Hozzászólások száma : 80
Registration date : 2012. Mar. 13.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 85. arrancar
Hovatartozás: ...
Lélekenergia:
Enemigo Público - Page 3 Cl0te11150/15000Enemigo Público - Page 3 29y5sib  (11150/15000)

Enemigo Público - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Enemigo Público   Enemigo Público - Page 3 EmptyVas. Júl. 01, 2012 1:20 am

Beszélgessünk Wolloh!

Miután válaszoltam, Wolloh is a monológjába kezdett, egy mosoly kíséretében. Közölte velem, hogy a trónra akar törni és kell neki pár segéd arrancar. Közölte, hogy hasznára lehetnék, majd megkérdezte, hogy nem lenne-e kedvem a jövendőbeli királyt szolgálnom. Hátrébb dőlt és poharát fogva várta válaszomat. Gondoltam, hogy a monológból sejtheti a válaszomat, de azért megszólaltam. A világ legszélesebb mosolya ült az arcomra. Szememet tágra nyitottam és Wollohra néztem.
- Wolloh... te, király? Azt hiszed, hogy a hierarchia élére tudsz törni úgy, hogy még hozzám, egy átlagos arrancarhoz is kevés voltál? Sajnálom, hogy ezt nekem kell közölnöm, de számodra ez csak egy álom fog maradni, mindaddig, míg ennyire gyenge maradsz.
Visszatértem a komoly arckifejezéshez, majd rendesen felültem. Hátam viszonylag egyenesen helyezkedett el, fejemet hátra döntöttem a székre és a plafont néztem, miközben kezeim az asztalon hűsöltek.
- Már bocsáss meg, de te most alattam vagy. Amíg te vagy alattam, addig te szolgálsz engemet és sehogy másképpen. Ha esetleg kell a segítségem legyél erősebb nálam. Pont, mint ahogy a harcunk végén mondtam, erősödj és majd utána keress meg, mert amíg nem győzöl le, addig csak egy alsóbbrendű féreg maradsz számomra, nem király. Ha esetleg félnél, toborozz még másokat is és csoportosan győzzetek le, de amíg én vagyok az erősebb, ilyen szóba sem jöhet.
Hátrébb toltam székemet, jelezve, hogy távoznék, felálltam és ismét megszólaltam. Ezúttal már semmi érzelemmel, az asztalra nézve, úgy, ahogy szoktam.
- Köszönöm az italt, mi kielégítette kíváncsiságszomjam, de nem szándékozom tovább társalogni, mindent megtudtam, amit akartam. A titkodról pedig ne félj, de senkinek sem szólok.
Hátat fordítottam Wollohnak, megemeltem a jobb kezemet és megszólaltam.
- Adiós, falso rey!
Kisétáltam a bárból és távoztam a környékéről. Végre megszabadultam a kíváncsiságtól. Reméltem, hogy még egyszer megtalál, mikor tényleg erős lesz, hogy egyszer egy ismerősöm lesz a király, egy szövetséges lesz a trónon. Mindig is a legerősebbet akartam szolgálni, és az csak akkor a legélvezetesebb, ha akkor is ismertem, mikor gyenge volt. Szolgálómat szolgálni... ez gondolkoztatott el, miközben Hueco Mundo örök homokjában lépdeltem. Tényleg, igazán reméltem, hogy egyszer eljön, hogy legyőzzön. Reménykedtem, hogy nem fogja feladni, mert aki ennyitől feladja az nem nevezheti magát királynak, sőt nem is érdemli meg, hogy a király közelében legyen. Túl hamar kezdett toborozni, nem érdemes az uralkodásra. Egy igazi uralkodó nem sietheti el a cselekedeteit és csak akkor toborozz hadsereget, ha rendbe tudja őket tenni káosz idején. Csak akkor lehet valakinek erős serege, ha ő egymaga meg tudná ölni az összeset. Az az igazi hatalom és bizalom... a félelem. Sajnálatos módon Wolloh nem értette, hogy az erősebbek mindig fellázadnak, ha pedig ő nem tudja ezt a lázadást visszaszorítani, akkor nem a trónon, hanem a király lába előtt holtan fekve végzi.
Ezekről filozofálva lépdeltem tovább, minél messzebb attól a bizonyos bártól. Reméltem, hogy egy ideig békén fognak hagyni a többiek és nyugodtan ücsöröghetek naphosszat. Az lenne az igazi paradicsom.

//Köszönöm a játékot!//
Vissza az elejére Go down
http://swordartonline.lifeme.net/
Wolloh Del Desierto
Arrancar
Arrancar
Wolloh Del Desierto

Férfi
Pisces Goat
Hozzászólások száma : 147
Age : 81
Tartózkodási hely : Hierro-jában
Registration date : 2012. Mar. 17.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 44. arrancar, Räv elhagyott fraccionja
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Enemigo Público - Page 3 Cl0te18000/30000Enemigo Público - Page 3 29y5sib  (18000/30000)

Enemigo Público - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Enemigo Público   Enemigo Público - Page 3 EmptySzer. Júl. 18, 2012 10:22 pm

Feltettem neki a kérdést, igen, elmondtam neki, hogy miféle utat járok. Ő már tudja, hogy Wolloh Del Desierto a király akar lenni. Bár reménykedtem a pozitív válaszában, de visszagondolva már az egész beszélgetésünk elején leszögezte, hogy nem lesz hajlandó szolgálni engem. Így hát a válasza, amit tágra nyílt szemekkel és széles vigyorral adott nem is lepett meg igazán, bár azért némileg sértő volt, hogy nem nézi ki belőlem, hogy király lehetek, de nem számít, hiszen úgy is csak egy feláldozható bábú, mint ahogy mind azok, mind azok vagyunk. Sejtettem, hogy itt véget is fog érni a beszélgetésünk, így hátradőlve, mosolyogva, s a poharammal játszva hallgattam, hogy miket mond. Miután közölte velem, hogy egy álmodozó balfék vagyok, jó nem ezekkel a szavakkal, de lényegében ezt mondta, az egyéb körítő szavak nem számítanak. Azok csupán megtévesztenek, félre vezetnek, vagy csak díszítések, mikkel azt próbálhatjuk elérni, hogy az, aki hallja az a javunkra döntsön, kedveljen minket, bízzon bennünk, vagy csak életben hagyjon minket. Szóval miután közölte velem ezt, újra komollyá vált, s újabb mondatokban elmondta, hogy amíg nem győzőm le, addig maga alattinak tekint, szóval ő a felsőbbrendű, s így ő nem segít, nem szolgál, amíg le nem győzőm. ~Oh! Dei, arrancar testvérem, hogy te milyen vicces vagy! Már most így is segítesz nekem, engem segítesz, de megnyugodhatsz, nem rontom el az illúziódat. Pedig azzal, hogy meg hallgattál, a rendszer szemléletedet elmondtad, meg saját magadat felkínáltad arra, hogy legyen mihez viszonyítanom az erőmet, az már segítség.~ Csupán mosolyogtam, s hallgattam, hogy miket mond. Végül felállt, s megköszönte, hogy kielégítettem a kíváncsiságát, aztán közölte, hogy a titkom őrzője lesz, s távozott. Búcsúképpen megemeltem a szabad kezemmel a kalapomat:
- Hastala Vista, vasallo! – Viszont én még itt üldögéltem a gondolataimmal, míg el nem fogyott a borom. ~Még, hogy nem vagy hajlandó segíteni. Tudod, Dei már azzal is segítesz, hogy nem árulod el senkinek se az úti célomat.
Deit már a csatlósaim közé számíthattam, csupán annyi kell, hogy legyőzzem. Bár mindenkivel ilyen könnyű lenne.~

Ahogy elfogyott a borom, már indultam is, mivel egyáltalán nem volt kedvem elveszíteni a Thres espada kegyét csak azért, mert lopom a napot. Bár igazából eszem ágában sincs inaktívkodni, hiszen akkor sose ülhetnék majdan a trónon, viszont ezt titkolnom kell, hiszen hogyha rossz fülekbe kerül, akkor az Exequiassal nézhetnék szembe, s az a végemet jelentené! @.@

//Én köszönöm a játékot!//

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Wolloh Del Desierto
Arrancar
Arrancar
Wolloh Del Desierto

Férfi
Pisces Goat
Hozzászólások száma : 147
Age : 81
Tartózkodási hely : Hierro-jában
Registration date : 2012. Mar. 17.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 44. arrancar, Räv elhagyott fraccionja
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Enemigo Público - Page 3 Cl0te18000/30000Enemigo Público - Page 3 29y5sib  (18000/30000)

Enemigo Público - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Enemigo Público   Enemigo Público - Page 3 EmptyVas. Szept. 30, 2012 8:48 am

Technika tanulás Quinta Espadatól

Miután a Diego-sannal való találkozásom után volt egy kevés időm, szóltam a chibiknek, hogy rajta kívül keressenek olyan arrancart, aki tud szemtechnikát használni. Erre azért kértem meg őket, mivel egyrészt, érdekelt, hogy miféle szemtechnikák vannak még, amik hasonlítanak ahhoz a kígyós technikához, amit ő is használt, valamint, hogyha van valami olyasmi, s elég erős és hatásos technika, akkor lehet, hogy megkérnék valakit, hogy tanítsa meg nekem. Előre éreztem, hogy nem az első ilyen arrancar lesz az, aki bele fog menni, hogy a kincsét, a technikája használatának titkát átadja nekem.
Mióta ezt a feladatot kiadtam a chibiknek volt kettő fajtársam, akik nem, hogy nem akartak tanítani, de még le is tagadták. Egy szörnyű balesetben elvesztettem az eredeti zanpakutoumat, valamint volt még egy arrancar, aki még szóba se állt velem. Az utolsó név, akit említettek a chibijeim magának az ötödik espadanak a neve volt. ~Pf… Még egy nő… De, hogyha nincs ló, jó a szamár is.~ Mivel egy espadaról volt szó ezért újra levelet írtam:

„Buenos Noches, Szépséges, Erős, Quinta Espada, Eliziana Aberquero!

Abból az okból írok önnek, tudomásomra jutott, hogy Nagyságának birtokában fellelhető szemtechnika is. Így venném a bátorságot, hogy Kegyétől egy találkozót kérjek, minek a tárgya egy pofátlanul nagy kérés lenne, miszerint szeretném, hogyha egy szemtechnikát megtanítana nekem.

Előre is köszöni a válaszát: Wolloh Del Desierto, a 44. arrancar, Räv la Luz, a Thres Espada Első Fraccionja

U.I.: Az Enemigo Publicoban várom Nagyságát, minden nap délutánján.”


A levelet odaadtam Besnek, hogy vigye el az espadahoz, valamint szóltam Sayyidnak, hogy mondja meg Thres Espadanak, hogy egy ideig délutánonként a földalatti kocsmában találhat meg, hogyha szüksége lenne rám. Ezután, mivel akkor is délután volt elmentem az említett kocsmába, s Sayyidot felkértem, hogy jöjjön velem, hogy vele üzenhessek majd a többieknek, hogy már nem kell keresniük tovább arrancarokat, akik használnak szemtechnikát.
- Rendben, veled megyek, és remélem Eliziana akkor is szép lesz, mikor eljön hozzánk.
- Feltéve, hogyha eljön hozzánk!
Reméltem, hogy most nem váltották le a csapost. Múltkor is, mikor Dei-kunnal találkoztam ott más csapos volt ott, aki még a vért sem ismerte. Rolling Eyes Valamint azt is reméltem, hogy viszonylag hamar választ kapok a felkérésemre.
- Csapos! Vért! – Kiáltottam oda az arrancarnak, mikor beérkeztem az EP-be, s m Még mindig ugyan az volt a csapos, így arcomon a mosoly egy pillanatra valódi volt. – Egy feles poharat is adj most! – Mutattam Sayyidra, aki akkor is a jobb vállamon ült. – A napokban fontos vendéget várok, így hogyha az üvegem kiürül, azonnal hozz másikat! – Tettem hozzá, miután megkaptam a kért italt, s megindultam a „szokásos” helyemhez.
Amikor Quinta Espada eljön a találkozóra, a Punk zenétől és kocsmazajoktól hangos helységbe, azon a napon a következő jelenet játszódott le.

Miután a helyem felé fordultam ültek ott, ami nem tetszett nekem. – Takarodjatok az asztalomtól, pondrók! – Szóltam az arrancarokra, miközben letettem a bort és a két poharat (az egyiket szájjal lefelé fordítva) az asztalra.
Négyük közül ketten azonnal elhúzódtak, nekik vagy lehetett eszük, vagy csupán érzékelni tudták a köztünk tátongó erőkülönbséget, viszont a másik kettő embereskedni akart.
- Ezt a helyet mi már befoglaltuk, így takarodj innen azzal a kis izével együtt, te vigyorgó idióta! – Szólt vissza a másik, mire az volt, hogy Behemot-ot elővettem, ami nagyjából abban a pillanatban el is sült, viszont ennek köszönhetően a másik, emberkedni szerető társát mellkasba találtam, így az előttem álló arcára kiült a rettegés. ~Oh! Mily élvezetes ezt az arcot látni!~ Vigyorom még őrültebbé, még boldogabbá vált egy kis időre. Más esetben, talán hagytam volna, hogy meneküljön, de mivel azt akartam, hogy ne zavarjanak, példát kellet statuálnom, így kénytelen voltam tovább pazarolni az energiámat. A fegyvert a feje felé fordítottam, hogy egy erőteljes lökéssel a szájába nyomjam, s úgy meghúzzam a ravaszt… mert úgy hívják azt a kicsi izét, aminek a meghúzásával lövök, nem? Viszont nem teljesen így történt, mivel egyrészt az arcát találtam el, másrészt meg, ahogy neki ütközött úgy meg is húztam újra a kis billentyűt. Alig, hogy végeztem ezekkel a testük porrá vált. Ennek a kis jelenetnek köszönhetően teljesen nyugtom volt, egészen addig, amíg a Quinta Espada meg nem érkezik.
Vissza az elejére Go down
Eliziana Aberquero
Espada
Espada
Eliziana Aberquero

nő
Cancer Pig
Hozzászólások száma : 167
Age : 112
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Registration date : 2010. Jun. 22.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Quinta Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Enemigo Público - Page 3 Cl0te21950/30000Enemigo Público - Page 3 29y5sib  (21950/30000)

Enemigo Público - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Enemigo Público   Enemigo Público - Page 3 EmptyCsüt. Jan. 10, 2013 10:46 am

Technika tanítás...


Vannak alkalmak, amikor az átlagosnál is jobban gyűlölöm hímnemű fraccionomat. Főleg azokban az esetekben, mikor többet jár a szája a megengedettnél. A kezemben tartott levél is ezt bizonyítja.
A levél feladója a kis vöröskének a fraccionja. Tulajdonképp ezért állt szándékomban titokban tartani a technikai repertoárom, hogy holmi jött-ment arrancarok ne zaklassanak azzal, hogy arra kérnek, hogy tanítsam őket. Igaz, hogy a fajunknak erősödni kellene, mert jelenleg azért, bármennyire is nehéz beismerni, nem vagyunk egy szinten a rongyos shinigamikkal. Viszont azt sem lehet, hogy mindenfélét az arrancarok szájába rágunk, hogy így milyen könnyű lesz nekik. Ha nem a saját tapasztalatukon át ismerik meg a technikákat akkor nem érünk a dologgal el semmit. Értéktelen az egész. Abban is fogadnék, hogy ez az arrancar még csak meg sem próbálta elsajátítani a technikát. Remélem nem azt várja, hogy kölcsönadjam az egyik szememet, mert az úgy mennyire könnyű már lévén sok munkám van belefektetve. Chh... még mit nem. Jobb szemem látványától és különlegességétől biztos vagyok benne, hogy pillanatok alatt maga alá csinálna bármelyik gyengébb arrancar. Egy félresikerült technika végeredménye, melyet mostanra már tökéletesen képes vagyok használni, viszont a priméra segítségével megoldódott, hogy ez a szem ne tűnjön el, ne vesszen a feledésbe.
A szem, ami vérvörösen világít vissza rám a tükörből sötét szobámban igazán... csodálatos. Egy fenomén, egy fizikai anomália, egy új erő.
- Hát legyen, lássuk mennyit ér ez a bizonyos arrancar... - támaszkodtam fel tükrös asztalom mellől, majd egyetlen kézmozdulattal varázsoltam az arcomra a maszkomat. Immáron több rendeltetése van ennek az eszköznek, mint korábban. Most már nem csak megtévesztés és félrevezetés a dolga, hanem, hogy kordában tartsa újonnan szerzett erőmet. Valamint, hogy elrejtse azt a nem kívánatos szemek orra elől. És valóban, a változtatások, melyeket a priméra végzett rajta kiválóak, habár elfedi a szememet a külvilág elől, így is képes vagyok a szememet látásra használni. A vakság szóba sem jöhet.
- Sietek vissza. Addig ne menj sehová... - szólok vissza a falra felszegezett fraccionnak mielőtt kilépnék szobám ajtaján. Lehet, hogy erősnek mutatja magát és szó nélkül tűri a kínzást, de ez nem jelenti azt, hogy fájdalmai nincsenek. Különben is, egy idő után unalmas a fájdalomtól ordítozók hangját hallgatni. Akkor már inkább a gyors halál a jutalom nekik, nem a folytatás.
A levélben említett helyiség sohasem volt a cégállomásaim közül való. Nem szeretem az ilyen lebujokat. Az alja nép székhelye, szánalmas és beképzelt szemét temporális tartózkodási helye.
Épp megfordult volna a fejemben, hogy képes lenne az engem idehívó arrancar megvárakoztatni, mikor az egyik asztalnál egy férfi állt fel, majd nevemet kiejtve hellyel kínált. Egy, már azért túlságosan is, magas alak volt, fekete haj, fehér kalap. Nem értem, hogy miért nekem kell kifogni a leglehetetlenebb és legfurcsább alakokat egész Las Nochesben.
Az ülőhelyet elérve vér szaga csapta meg az orromat, mely jelen esetben némi alig észrevehető fintort váltott ki belőlem. Mindennek meg van a maga helye és ennek határozottan nem itt volt. Az ülőhelyet elfoglalva keresztbe teszem a lábaimat és várom, hogy a korábban, az asztalhoz érésem előtt, kikért pohár bort elhozzák nekem.
- Szóval ön lenne a harmadik espada fraccionja. - szólaltam meg, miután a maszkom alsó részét letörve felszabadult némi lélekenergiám és a poharat az ajkaimhoz emelhettem, hogy megkóstoljam a lila szín nedűt. Nem volt épp egy minőségi bór, de a még elmegy kategóriába belefért.
- Az első kérdésem a dologgal kapcsolatban az, hogy mely szemtechnikát óhajtja elsajátítani? A második pedig az, hogy egyáltalán tett-e próbálkozást arra, hogy önön erőből elsajátítsa azt? - tettem fel, a jelenlegi legfontosabb kérdéseket, hogy valami alap legyen amiből kiinduljak, hisz ha esetleg mégis szándékomban áll megtanítani egyet, az általam preferált technikákból, akkor szükséges tudom, hogy honnan kell kezdenem. Ha egyáltalán nem próbálkozott a technika elsajátításával az önmaga csendességében, akkor az azt jelenti, hogy már az elkezdéssel gondjai vannak.
~ Szánalmas... ~ hangosítottam ki a fejemben a gondolataim folytatását miközben, egy újabb korty után, hátradőlve a széken emeltem a poharamról a férfire a tekintetemet. Biztos voltam benne, hogy fogalma sincs arról, hogy pontosan kivel is áll szemben. Ahogy arról sincs fogalma, hogy milyen eszközöket vagyok képes használni ahhoz, hogy elérjem, hogy azt tegye amit szeretnék...
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Eliziana_Aberquero
Wolloh Del Desierto
Arrancar
Arrancar
Wolloh Del Desierto

Férfi
Pisces Goat
Hozzászólások száma : 147
Age : 81
Tartózkodási hely : Hierro-jában
Registration date : 2012. Mar. 17.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 44. arrancar, Räv elhagyott fraccionja
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Enemigo Público - Page 3 Cl0te18000/30000Enemigo Público - Page 3 29y5sib  (18000/30000)

Enemigo Público - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Enemigo Público   Enemigo Público - Page 3 EmptyCsüt. Jan. 10, 2013 12:15 pm

Technika tanulás Quinta Espadatól

~Hát eljött.~ Konstatáltam örömmel, ahogy megpillantottam a pultnál éppen rendelését leadó Quinta-espadat. Fölálltam, s felé intetem:
- Eliziana-espada! – Szólítottam meg a nőt a nevén, mivel tudtam, hogy a nevükre mindig hallgatnak, hogyha elhangzik, akkor felfigyelnek. Ahogy felém tekintett a jobbommal helyet kínáltam neki az asztalomnál. Ahogy megjelent Sayyid le sem vette a szemét róla, már nekem volt kínos az, hogy Elizianat méregette, ezt egészen addig tette, amíg le nem ült hozzánk, utána már integetett is neki és vigyorgott, mint a tejbe tök.
- Inkább igyál… - Töltöttem a chibi előtt heverő üres feles pohárba a még félig lévő üvegből. Türelmesen megvártam, míg, amit kért idehozzák neki. Amikor megkapta, s belekóstolt, akkor én is belekortyoltam a még alig megkezdett poharamba.
- Igen, Thres fraccionja vagyok. Ez itt meg az egyik játékszerem, Sayyidnak hívják. – Mutattam a negyed részeg chibire.
- Hola, Eliziana! – Integetett szélesebben neki Sayyid. Ekkor döbbentem rá, hogy már megint őt hoztam, akár csak Primerahoz, remélhetőleg Quinta-t sem fogja rám haragítani.
- Az első kérdésére később adnék választ, Quinta-espada.
- Gonosz vagy Wolloh! – Kiáltotta rám a chibi, miután a kalapommal lefedtem, s így eltakartam.
- A második kérdésére a válaszom az, hogy párszor próbálgattam, de csak a már ismert szemtechnikámat tudtam csak megidézni, azt átalakítani még nem sikerült, talán azért, mert nem láttam eléggé pontosan a célomat. És itt jönne az első kérdésére a válasz. Egy harcom során találkoztam egy szemtechnikával, ami nem egy harmadik szemet, hanem a használó sajátját változtatta meg, s ezzel kígyókat idézett meg. Nos, én egy ilyesmi technikát szeretnék elsajátítani, viszont a kígyókat nem érzem magamhoz közelinek. Ezért most én kérdeznék, szintén kettőt. – Ami igaz, hogy tényleg nem érzem közelinek magamhoz a kígyókat, valamint tényleg próbálgattam párszor, de más dolgok jobban lekötöttek, mint például, hogy mikor találnak a chibik olyan arrancart, aki bír az általam vágyott szemtechnikával. Hát találtunk egyet, és el is jött beszélni, már csak az a kérdés, hogy segít-e a technika elsajátításában? Én is hátra dőltem, s a poharamat kezdtem forgatni. ~Az is kérdés, hogy van-e olyan is, ami nem kígyókat idéz meg. Bízom benne, hogy van, hiszen a harmadik szemtechnikának is több fajtája van. Így talán logikus, hogy ennek a szemtechnika fajtának is több típusa legyen.~
- Az első és fontosabb kérdés, hogy hajlandó-e segíteni nekem? Mert, hogyha nem, akkor ne raboljuk egymás idejét. – Itt tartottam egy-két pillanatnyi szünetet, hogy megmozdul-e, itt akar-e hagyni, hogyha nem, akkor folytatom. – A második kérdésem, hogy ezek a szemtechnikák csak kígyók megidézésére szolgálnak? Mert, hogyha igen, akkor szintén tárgytalanná válik a beszélgetésünk. – Belekortyoltam a boromba, s vártam a válaszait. Reméltem, hogy van olyan is, ami nem kígyókat idézz meg, mert akkor talán revansot vehetek Diegon, azért, hogy megfosztott a bara technikáktól. ~Hogyha többféle is van, akkor az sem lepne meg, hogy rájönne arra, hogy Diego-val küzdöttem meg egykor.~
Vissza az elejére Go down
Eliziana Aberquero
Espada
Espada
Eliziana Aberquero

nő
Cancer Pig
Hozzászólások száma : 167
Age : 112
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Registration date : 2010. Jun. 22.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Quinta Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Enemigo Público - Page 3 Cl0te21950/30000Enemigo Público - Page 3 29y5sib  (21950/30000)

Enemigo Público - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Enemigo Público   Enemigo Público - Page 3 EmptyPént. Jan. 11, 2013 2:23 am

Technika tanítás...

Nem igazán számítottam a plusz fogadóbizottságra, de az apró arrancar merőben áthúzta ezen számításaimat. Ráadásul szörnyen idegesítő is volt számomra a kis féreg, viszont a kalappal való hatástalanítással jó pontot szerzett a segítségemet kérő alak.
- Az előbb végzett akciójának - mutattam a kalapjára. - valamint annak fényében, hogy tett próbálkozásokat a technika elsajátítására azt hiszem, hogy megoszthatom önnel tudásom morzsáit. - húzódott egy kis mosoly az arcomra, mely mégsem jelenthetett túlságos bizakodást a férfi számára. Feltehetőleg nagyobb reményeket kelt benne a válaszom, mint ami a valóság, de a naivitás nem bűn. Egyáltalán nem az.
- Nem, nem csak kígyókat lehet egy ilyen szemtechnikával megidézni. - feleltem sejtelmesen miközben előre hajolva egyik ujjamat a poharam szájára helyeztem, majd nagyon halkan kiejtettem a szemtechnika azon fajtájának a nevét, mely a pókok feletti uralmat biztosítja, ugyanakkor ennek köszönhetően hamarosan apró nyolclábú állatkák is megjelentek, melyek elsősorban a férfi poharának a tetején szőttek hálót, valamint a kalapja körül. Amiatt nem aggódtam, hogy esetleg leolvassa a technika nevét a számról. Habár a neveknek nagy erejük van, de a tudás mindig megvédi saját magát. - Viszont ezek szerint találkozott valakivel, aki képes a szemtechnika segítségével kígyókat idézni. Segítségemért cserében hálás lennék, ha elárulná ennek a bizonyos illetőnek a nevét. - továbbra sem hagytam el a sejtelmes hangot egészen addig, míg a várva várt választ meg nem kapom. Volt tippem, hogy esetleg ki lehetne az, aki annyi affinitást érez a hüllők ezen faja iránt, hogy egy ilyen technikát megtanuljon, viszont nem akartam értelmetlen találgatásokba bonyolódni, mikor ebből az alakból is kihúzhatom a választ egy apróságért cserébe.
- Ugyanakkor mielőtt belekezdenénk a tanítás folyamatába érdekelne, hogy mely állatot szeretné megidézni illetve irányítása alá vonni. Ez egy fontos kiindulópontja a dolognak, lévén, bizonyos állatok rendelkeznek bizonyos plusz képességgel, mint ahogy azt, ha harcolt a kígyók ellen, bizonyára ön is tapasztalta. - kortyoltam bele az italomba miközben egyetlen gondolattal oszlattam fel a technikát, a pókok pedig, hálójukat hátrahagyva, egyszerűen eltűntek, lévén csupán puszta lélekenergiából álltak. - Ugyanakkor érdekelne, hogy melyik szemtechnika az, melynek birtokában áll és amelyre alapozni próbálta az új szemtechnikát. Ez szintén lényeges információ, hisz bizonyos szemtechnikák eltérnek egymásból és általában még az alapoknál és nem csak különlegességükben. - dőltem hátra ismét megigazítva kicsit a hajamat és a szoknyámat. ha minden jól és a tervek szerint megy, akkor jelenleg elég érdekes információk birtokába juthatok. Először is azt tudom meg, hogy ki az a személy, aki rajtam kívül birtokolja a kígyók létrehozásához és irányításához szükséges technikát. Másodsorban azt is megtudhatom, hogy ez az alak miféle szemtechnikával rendelkezik. Természetesen lehetséges az is, hogy nem valós információt oszt meg velem, habár utasíthatom arra, hogy pontos jelentést adjon. Nem kevés előnye van az espada létnek az is biztos.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Eliziana_Aberquero
Wolloh Del Desierto
Arrancar
Arrancar
Wolloh Del Desierto

Férfi
Pisces Goat
Hozzászólások száma : 147
Age : 81
Tartózkodási hely : Hierro-jában
Registration date : 2012. Mar. 17.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 44. arrancar, Räv elhagyott fraccionja
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Enemigo Público - Page 3 Cl0te18000/30000Enemigo Público - Page 3 29y5sib  (18000/30000)

Enemigo Público - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Enemigo Público   Enemigo Público - Page 3 EmptyKedd Jan. 15, 2013 8:40 am

Technika tanulás Quinta Espadatól


Nem úgy, mint az arrancar előre gondolta volna, de mégis segítségemre volt Sayyid, bár csupán azért vittem magammal, hogyha Quinta hajlandó segíteni nekem, akkor elküldjem őt a többiekhez, hogy nem kell már tovább keresniük. ~Furcsa dolgokra képes a véletlen.~ Mosolyom ekkor valódivá vált egy pillanatra
Mozgott a szája, de hangot nem hallottam, az ilyen alkalmakkor sajnáltam, hogy nem tudok szájról olvasni, talán egyszer azt is meg kellene tanulnom, még hasznomra válhat az utamon és a hadjáratomban, miben mind a shinigamikkal, mind a nőkkel leszámolni kívánok. Most is jól jött volna, hiszen valamilyen olyasféle szemtechnikát alkalmazott, mint Diego, viszont most pókok jelentek meg. Valamint a szeme sem olyan volt, mint Diegonak, vagyis nem kígyó, hanem pókszerű volt. ~Szóval a szemek az uralt állatéhoz hasonlóvá válik? Ezt jó tudni.~
Kezemet, ami addig a poharamat piszkálta vissza húztam, s türelmesen figyeltem, hogy a pókok mit csinálnak, viszont izmaimat végig megfeszítve tartottam, hogy bármikor közbeavatkozhassak, hogyha úgy ítélem meg, hogy vagy rám, vagy Sayyidra veszélyt jelentenének.
- Diego Canino. – Hagyta el számat a Sexta Espada neve. Nem volt rá okom, hogy titkoljam ezt, sőt, talán sikerült némi plusz erő látszatát keltem, hogy elárultam, hogy egy espadaval, bár akkor még nem volt az, de megküzdöttem, s életben maradtam. Bár volt egy érzésem, hogy ez a látszat legfeljebb addig létezhet, míg elhiszi az igazságot, vagy míg nem beszélt Diegoval, viszont ez ebben a pillanatban, ebben a helyzetben mellékenek számított, csupán az volt a fontos hogy segítsen, az már engem nem érdekelt, hogy esetleg rátámad-e Diegora, hogy kiderítse az igazat, vagy lemérje, hogy az ő pókjai, vagy Diego kígyói az erősebbek. ~Még külön szívességet is tennének nekem, hogyha elpusztítanák egymást!~
- Hogy mely állatot? – Gondolkodtam el a Quinta kérdésén, s nem tudom miért, de az egyik Hellsing manga egyik jelenete ugrott be hírtelen, mikor Alucard hadat üzent a Millenniumnak, s rengeteg denevér szállt fel a kabátja alól. ~Hogyha többféle állat is lehet, akkor talán denevért is meg lehet idézni.~Denevér. Sí, denevéreket kívánnék használni. – Balommal a beszőtt szájú poharamat emeltem meg, s kezdtem játszani a még benne lévő nedűvel úgy, hogy a poharat döntögettem jobbra-balra, miköben gondolkoztam, hogy eláruljam-e neki, hogy pontosan melyik szemtechnikát is birtoklom.
- Szólj a többieknek, hogy menjenek haza! – Téptem fel a kalapomat kisvártatva, s utasítottam Sayyidot.
- Már itt sem vagyok, Wolloh! Hastala Vista, Eliziana! – Integetett búcsúzásképpen a nőnek, azután elszaladt.
- A Tercer ojo: la maldición de la lentitud technikát. – Feleltem végül neki, miután a chibi elhagyta a kocsmát, bár nem túl szívesen, hiszen így egy fegyveremet árultam el neki, viszont úgy éreztem, hogy most nem lenne helyén a hazugság. Hiszen én fordultam hozzá szívességért, s nem tehetem meg, hogy Thres espada akár árnyékát is bemocskoljam semmiségeken. – Mielőtt azt gondolná, hogy hazudok önnek, elárulom, hogy nem. Egyik legfőbb okom, hogy nem lenne értelme ennek a hazugságnak. A másik, ami viszont a fontosabb, hogy Thres nevét semmiképpen nem mocskolhatom be, hiszen a bizalom, ami itt Las Nochesben képes arra, hogy létrejöjjön két arrancar között, az törékenyebb, mint ez a pohár. – Azzal egy könnyed csukló mozdulattal a földre hajítottam a poharat. A pohár, ahogy a földre ér, a háttérben szóló punk zenén át is hallatja a magas, csilingelő hangját.
Hátra dőltem én is, s vártam újabb kérdéseit, reakcióit, illetve az esetleges instrukcióit, hogy hogyan kezdjek neki a technika elsajátításának.
Vissza az elejére Go down
Eliziana Aberquero
Espada
Espada
Eliziana Aberquero

nő
Cancer Pig
Hozzászólások száma : 167
Age : 112
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Registration date : 2010. Jun. 22.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Quinta Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Enemigo Público - Page 3 Cl0te21950/30000Enemigo Público - Page 3 29y5sib  (21950/30000)

Enemigo Público - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Enemigo Público   Enemigo Público - Page 3 EmptyVas. Aug. 25, 2013 6:23 am

Technika tanítás...


Szórakoztató volt nézni az asztalt uralmuk alá vevő pókocskákat, meg a "tanítvány" reakcióját rájuk. Igazából ez volt az egyik próbatétel, amivel a türelmét és az önfegyelmét tettem próbára, de megbukott rajta, hisz elhúzódott az állatkák elől, arról nem is beszélve, hogy a feszültség ami azért jelentkezik nála, mert készül az esetleges ellentámadásra, szintén túlságosan látszik rajta.
- Nem kell félned, numeros. Nem veszélyesek, nincs szándékomban bántani téged. - szólaltam meg miközben felnézve rá egy széles vigyor jelent meg az arcomon. Lehet, hogy a mimikám ellent mond a szavaimnak, de ez igazából egy amolyan győzelmi mosoly, hisz rögvest az első harcot elveszítette. Kérdés, hogy még mennyi információt tudok kiszedni belőle.
- Á, szóval Diego... - felelem sejtelmesen a név hallatára. mikor utoljára harcba keveredtem vele akkor még nem ismerte a technikát, habár én használtam ellene. Biztos valamikor azután tanulta meg, hisz elég kígyós fazonról beszélgetünk, így nem meglepő a dolog.
- Ojo de murciélago. - ejtettem ki a kért technika nevét és összegyűjtve a pókokat a kezembe alakítottam át őket egy denevérré. Még szerencse, hogy olyan állatot kért, amihez van szemtechnikám, hisz más esetben rájött volna, hogy véges a technikáim listája, így meg fenntarthatom annak az illúzióját, hogy szinte bármelyik állatot képes vagyok megidézni.
- Gondolom eddig ahhoz hasonlóan kezdted el a képességgel való próbálkozást. Igazából ahhoz a képességhez semmi köze nincs, felesleges próbálkozás volt a részedről. Ennek a képességnek az alapja nem az, hogy egy újabb szemet generálj magadnak, a már meglévőket kell átalakítanod a lélekenergiád felhasználásával. - magyaráztam a numerosnak nem is törődve azzal, hogy tegezem, különben sem erősségem a formalitás. Közben a denevérrel játszottam, hisz kényem és kedvem szerint utasítgattam, hogy egyik kezemről hol átrepüljön, hol pedig átmásszon a másikra. Számomra ez a kis állat csak játékszer volt, lévén az én lélekenergiámnak a felhasználásból jött létre, habár hasznos, mert többet tud szerezni nekem, mint amennyit a kreálásához felhasználtam.
- Ennél pontosabb magyarázatot nem tudok szolgáltatni, hisz nagyon is attól függ az egész, hogy mennyire vagy képes irányítani az energiáidat. - csaptam össze a tenyeremben az állatot ezzel egyidejűleg megszüntetve a technikát. Ezek a technikák játékszerek számomra és semmi több. Puszta szórakozás amit harc közben is be lehet vetni figyelemelterelésnek...
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Eliziana_Aberquero
Wolloh Del Desierto
Arrancar
Arrancar
Wolloh Del Desierto

Férfi
Pisces Goat
Hozzászólások száma : 147
Age : 81
Tartózkodási hely : Hierro-jában
Registration date : 2012. Mar. 17.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 44. arrancar, Räv elhagyott fraccionja
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Enemigo Público - Page 3 Cl0te18000/30000Enemigo Público - Page 3 29y5sib  (18000/30000)

Enemigo Público - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Enemigo Público   Enemigo Público - Page 3 EmptyHétf. Szept. 09, 2013 4:26 am

Technika tanulás Quinta Espadatól

Úgy tűnik, hogy nem sikerült eléggé rejtve tartanom készültségemet, s ez bántott. Viszont szerencsére nem feltételezte, hogy a chibit is félteném. Csupán arra gondolhatott, hogy önvédelmi reflex volt. Bár ellenszenvemet nem tudtam titokban tartani, ellenben egy gyenge pontomról úgy tűnik sikerült nem lerántanom a leplet. ~Gyengepont, titok? Egyre megy!~
Láthatóan a név elég volt neki, hogy felfedje a képesség nevét. ~Ojo de murcumago? Nem, Ojo de murciélago.~ Jegyeztem meg a nevet, s mosolyom vigyorrá szélesült, valamint újra a valódiság csillant benne, ahogy a szemem láttára a pókjai denevérré alakultak át.
Bólintottam, jelezvén a harmadik szemtechnikámhoz hasonlóan próbáltam ezt a technikát életre hívni. Fel se tűnt, hogy tegez, vagyis inkább csupán némán, oda se figyelve érzékeltem. Egy números, egy fraccion, hogyha egy espada felé beszél, akkor okosan kell fogalmaznia, főleg, hogyha nem ismeri az illetőt, valamint nem a saját espadaja. Viszont fordítva már nem ennyire komoly, feszélyezett a dolog, egy espada nála alacsonyabb rangúakhoz úgy szól, ahogy akar, ahogy az érdeke, szokása kívánja. Ezért nem törődtem tudatosan a tegezéssel.
- Lélekenergia összpontosítás a kulcsa, valamint, hogy nem létrehoz, hanem átalakít. – Foglaltam össze röviden, inkább magamnak, sem mint az espadanak. Bár lehet, hogy neki úgy tűnt, minthogyha a leckét mondtam volna vissza.
Vettem egy mély levegőt, s minden óvatosságot félretéve koncentrálni kezdtem. Felidéztem gyorsan, ahogy Diego előhívta a kígyóit, a „semmiből jöttek elő”. Azután Quinta pókjaira gondoltam, azok is mondhatni a semmiből tűntek elő. ~Viszont nem a semmiből, hanem a lélekenergiájukból teremtették őket. Vagyis nem csak a szemembe kell koncentrálnom a lélekenergiát, hanem a környezetembe is, hogy létrejöjjön legalább egy denevér, miközben a szemem is hasonlatossá válik azok szeméhez.~ Felidéztem magamban egy denevér szemét. Fekete és gombszerű, hát a sajátjaimat is ilyenné kell alakítanom. Ezután a denevér teljes testét is magam elé idéztem képzeletben. Egyszerre gondoltam a denevér létrejöttére és a szemem átváltozására. Minthogyha érezni kezdtem volna, hogy a lélekenergiám engedelmeskedik a gondolatomra.
- Ojo de mulciérago! – Kiáltottam fel, nem is tudom, hogy mennyi idő múltán. A lélekenergiám port képzett, ahogy a sikertelen idézést végrehajtottam. Szemem dühösen villant egyet, s vigyorom kínossá vált. ~Elszúrtam, úgy látszik, hogy kevés volt az összekoncentrált lélekenergia, vagy nem koncentráltam eléggé.~
Újra kezdtem az egészet, újra összpontosítottam, hatalmas reiatsut megmozgatva koncentráltam, de most mindenképpen rövidebb ideig, valamint most csak egyetlen egy denevér létrehozására összpontosítottam, ami majd a jobb mutatóujjamhoz fog szállni, hogy azon függjön fejjel lefelé.
- Ojo de murciélago! – Szóltam újra fennhangon, s jobb kezem az asztal fölé, szemmagasságba emeltem úgy, hogy a mutató ujjam kivételével mindegyik csukva volt. Kisvártatva egy körömhegynyi denevér szállt az ujjamra, amit én észre sem vettem, s próbált kapaszkodó fogást keresni ujjamon. Az észrevételét az sem segítette, hogy világosszürke színt öltött magára. Néhány pillanat múlva leeresztettem ujjamat, amiről koppanva esett le a teremtmény. A koppanásnak hála vettem észre, s nem titkolt "WTF?" arckifejezéssel meredtem rá.
Nem sokkal később tenyeremmel szétnyomtam, s megszüntettem a technikát. Ekkor már újra a szokásos mosoly ült az arcomon, s egy kérdést intéztem az espadahoz:
- Nem tud egy jó célpontot ajánlani, akin gyakorolhatnám a technikát? Smile
Vissza az elejére Go down
Flavia nella Sinestesia
Espada
Espada
Flavia nella Sinestesia

nő
Aries Monkey
Hozzászólások száma : 75
Age : 80
Tartózkodási hely : Szükség szobája
Registration date : 2012. Apr. 22.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: Tres espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Enemigo Público - Page 3 Cl0te20400/30000Enemigo Público - Page 3 29y5sib  (20400/30000)

Enemigo Público - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Enemigo Público   Enemigo Público - Page 3 EmptySzomb. Jan. 25, 2014 2:39 am

Találtam egy Őrangyalt
Flavia újdonsült rangjában aligha változott, bár senki sem tudta, hogy miképpen szerezte meg elődjétől az espada rangot, ráadásul rendkívül kevesen voltak tudatában, új pozíciójával. Annak a kicsin körnek is csak annyit mondott egyszerűen, félvállról: Találtam. A megszokott, szűk és lényegre törő választ, már Flaviától. S nem is akarta túlcifrázni a dolgot. Sokat tanult az esetből, de nem kívánta senki orrára kötni az eseményt, ha nem volt muszáj.
Így Flavia szokásos feladatát végezte, értékeket szabadított fel, hogy egy új, jobb helyre vigye őket, ahol meg vannak becsülve. Jelenleg egy drága kövekkel teli csomagot igyekezett e kegyben részesíteni, amit egy nála kétszer nagyobb, izmos, eléggé felvágós alak szorongatott markában. Természetesen eléggé felöntött a garatra, hisz ebben az ivóban a legtöbb arrancar kikapcsolódni jár. Így jobb alkalom nem is adódhatott volna számára, mint ez. Miközben Őméltósága dicsekedett azzal, honnan szerezte a kincsekkel teli tatyót, Flavia véletlenül megtalálta az övére kötött drágaköveket. S már éppen beleolvadt volna a tömegben, mikor egy alaknak neki ment. Az felháborodva lökte arrébb. Flavia profi volt egyensúlya megtartásában, így egy hátra felé végzett cigánykerékkel talpon maradt, azonban így leleplezésre került szerzeménye.
A drágakövek hatalmas csörömpöléssel potyogtak a padlóra, mindegyik apró darabra törve végezte. Flavia szíve hatalmasat dobbant! Szegény ékkövek, hogyan jártak! De még hamisságuk sem zavarta, elkezdet markába gyűjteni a maradványokat. Azonban az eredeti tulajdonosról nem volt elmondható a beletörődés, vöröslött az arca a szégyentől, hogy ilyen egyszerűen „kirabolták” – milyen csúnya kifejezés is ez Flavia szerint –, s a tény, hogy rendesen felültették még csak hab volt a tortán. Hogy megtartsa tekintélyét a szórakozott társaság között meg akarta leckéztetni Flaviát, hiszen egy részegnek ez volt a legegyszerűbb gondolkodásmód. Flavia nem haragudott rá, megértette, hiszen az orrfacsaró szag elárulta neki, hogy már vagy tíz poháron lehetett túl. S most így, vagyon nélkül maradva fizetni is képtelen. De hát ez mit sem változtat Flavia valóságnézetén…
- Mi a bajod? Flavia találta, szóval ez Flaviáé! ^_^ – mosolygott szemrebbenés nélkül a fickó arcába, ki dühödten ragadta meg a nyakánál áttekert palástot, artikulálatlan üvöltéssel közölve Flaviával, hogy most aztán nagyon meg fog lakolni.
Flavia az arcába kapott rémes szagtól émelyegni kezdett, de őrangyala pont időben bukkant fel. Hát mennyit kereste, s most megtalálta! Flavia tudta, hogy neki is van! *_*
Az őrangyal hangosan csörtetett be az épületbe, ajtóstul, mindenestül, szemrebbenés nélkül a Flaviát fogva tartó alakot kemény, faajtó alá terítve. Flavia a leütött kezéből könnyedén ki tudott szökkeni, így megúszta, hogy egy nehéz, vaskos bejárattól egy óriási búbot kapjon kobakjára. De Flavia sem volt ostoba, kihasználta az adott pillanatot, verekedést kezdeményezett. Kezdésnek egy széken ülőt lökött el, majd mutatott egy ártatlanra, hogy ő volt az elkövető. Persze elhitték neki, miért kételkedtek volna benne? A csata egyre jobban kiterjedt a mulatóhelyen, Flavia pedig fel tudta szedni a földről a talált kincseit, s tartozva az őrangyalnak lőtte szét egy barával a felé repülő alkohollal teli üveget, s szökkent mellé, hogy a hátát fedezze. Cseppet sem érdekelte, hogy az iménti megmenekítő tette mennyire volt szándékos, vagy mennyire volt a véletlen műve. Flavia fejébe vette a dolgot és nem kívánta másképpen felfogni a helyzetet.
- Flavia igazán hálás az őrangyalnak – mondta. - Flavia hogyan hálálhatná meg neked?
Vissza az elejére Go down
Dalarea Cortéz
Arrancar
Arrancar
Dalarea Cortéz

nő
Hozzászólások száma : 48
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2012. Oct. 19.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Enemigo Público - Page 3 Cl0te5800/15000Enemigo Público - Page 3 29y5sib  (5800/15000)

Enemigo Público - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Enemigo Público   Enemigo Público - Page 3 EmptyKedd Jan. 28, 2014 4:42 am

Őrangyal
 
 Daniella egy könnyed mozdulattal megigazította az alabárdot, ami fásliba csavarva lógott a vállán, azután a fejébe nyomta a fehér bőrkalapot, aminek a karimáján végighúzta a mutatóujját. Összesen, ha öt másodpercet töltött a tükör előtt, mielőtt a kocsma felé indult. A húgai mindig olyan szépen fel tudták dobni a testet, de ahová ő ment, tökéletesen elég volt a természetes szépsége.
 Egy apró mosoly ült ki az arcára, ahogy megérintette a húgai tudatát, persze, óvatosan. Jelenleg mind békésen alszanak, olyan közel hozzá, olyan biztonságban, amit senki más nem tudna biztosítani nekik. Talán ez a legtöbb, amit kívánhat az élettől, biztonságos közelben tudni őket minden pillanatban, megvédeni őket ettől a gonosz világtól. Meg persze, a saját hülyeségeiktől.
 Kinyújtotta a karjait, és elégedetten hümmögött egyet, ahogyan a kocsma látható közelségbe ért. A zsebéből előtúrt egy cigarrot, és a bal keze mutatóujján létrehozott szürke reiatsulángocskával meggyújtotta. Mélyen a tüdejébe szívta az erős szivar füstjét, egy pillanatra lehunyta a szemét, majd kifújta. A testvérei nem szerették ezt a szokását, de úgy gondolta, azért Juliának három perc plusz fogmosás belefér. Egy kisebbet szívott a szivarból.
 „Hé, kislány, adsz egy slukkot?” Daniella egy mosollyal nézett a szemmel láthatóan holtrészeg, vékony arrancarra, azután egy határozott mozdulattal megragadta a ruháját, maga elé rántotta, azután a levegőbe ugrott, és páros lábbal beküldte az ajtón. A mozdulat annyira jól sikerült, hogy az ajtó még maga alá temetett még egy arrancart, aki éppen egy lánnyal kötekedett. Hiába, így érkeznek meg a fontos alakok.
 Ahogy megállt az ajtóban, mélyet szívott a szivarból, és közben körülnézett. Tudta, hogy a napfény miatt, az eddig sötétben lévők nem látják tisztán, legfeljebb a sziluettjét. Éppen ezért, nem sietett, várt néhány másodpercet, azután elnyomta a szivart az ajtófélfán, és könnyed léptekkel sétált át a kidöntött ajtón, az alátemetett áldozattal, és huppant le a bárszékre. Csak ekkor vette észre, hogy már komoly verekedés kezd kitörni, és felé dobtak egy sörösüveget, amit azonban valaki eltérített. Úgy döntött, beszáll, de persze, nem szomjasan.
 - Tequilát, lámabaszó!- a pultos már ismerte, úgyhogy szokás szerint, csúszva jött fél perc múlva a pohár, ő pedig elkapta, egy cseppet sem kilöttyentve. Most ugyan valószínűnek tartotta, hogy kevesen figyelik, de nem érdekelte annyira. Igazából, ő nem a külvilágnak csinálta ezt, hanem saját magának. Segített neki megtartani azt a képet magáról, hogy ő erős, magabiztos, és képes megvédeni a testvéreit.
 - Hát… mondjuk fizethetnéd a piámat, Flavia.- a poharat egy könnyed mozdulattal vágta hozzá egy éppen háttal álló arrancar tarkójához, azután leszállt a bárszékről, és bedobta azt is a közösbe, a kocsmáros legnagyobb kétségbeesésére. - Nem láttalak még itt, de ez egy kurva balhés hely, aranyom.- Daniella egy könnyed mozdulattal hajolt le az arrancar elől, akit éppen bedobtak az italok közé, azután újra felegyenesedett, és megigazgatta a kalapját. - Ja, tényleg. Én meg Dalarea vagyok. Örvendek!- kezet nyújtott az arrancar felé, közben gyorsan körülnézett, hogy mi a helyzet a verekedés terén. Sosem szeretett ész nélkül beleugrani semmibe, mert fennállt a veszélye, hogy összeszed valami sérülést, ami zavarja a húgait.
Vissza az elejére Go down
Flavia nella Sinestesia
Espada
Espada
Flavia nella Sinestesia

nő
Aries Monkey
Hozzászólások száma : 75
Age : 80
Tartózkodási hely : Szükség szobája
Registration date : 2012. Apr. 22.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: Tres espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Enemigo Público - Page 3 Cl0te20400/30000Enemigo Público - Page 3 29y5sib  (20400/30000)

Enemigo Público - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Enemigo Público   Enemigo Público - Page 3 EmptyPént. Feb. 07, 2014 5:46 am

Őrangyal
Flavia minél többet látott az általa angyalnak titulált személyből, annál szimpatikusabbnak tartotta. Látott benne valamit, ami nincs meg minden arrancarban, valami különlegeset, ami vonzotta. Mint a kígyós fülbevaló, egy az a koponyás kasza, esetleg a holdmedalion… nem, ennél komolyabb volt, ami megragadta az előtte álló szárnytalan, mégis angyali személy. Talán, mint Ivela-aneja esetében, mert leginkább ahhoz tudta hasonlítani ezt, ami most a lelkében járt. Igaz, nem volt ugyanaz, meg nem is tudta egyazon fokra helyezni a kettőt, ezért előbb többet szeretett volna látni az előtte állóból, még inkább megismerni, ugyanis Flaviában ott motoszkált ama gondolat, hogy a nőben több rejlik, mint amit megmutat magából. S Flavia szokott hallgatni a megérzéseire, Ivela-aneja erre többször hívta fel a figyelmét, s most úgy sejtette érdemes a belső hang előtt fejet hajtania. Ez nem olyan dolog, ami árthat neki, legalábbis Flavia így érezte, ezért úgy határozott, meg fogja ismerni még jobban az „őrangyalt”.
- Ahogy Flaviától kívánod, őrangyal – hajolt meg elegánsan. Persze, hogy emelje a tekintélyét a pultra ugrott, hogy ott hajtson főt előtte.
- Balról, vigyázz ^_^ – intette óvatosságra a nőt. Bár Flavia sejtette, hogy az őrangyal is tisztában van azzal, hogy éppen egy rendkívül ittas állapotban lévő monstrum pontatlan mozdulatokkal kívánja eltorzítani az arcát.
- Flavia szerint szórakoztató – nevetgélte. - Bár Flavia nem jár ide túl sűrűn ^_^ – osztotta meg a nővel tapasztalatait, majd egy elegáns szaltóval leugrott mellé, s egy jobbról-balra indított rúgást intézett egy másik arrancarra, ki hátba támadta volna az őrangyalt. Az ütést kicsit oldalasan, a lábszárával intézte derék magasságban, s hogy még fájdalmasabb legyen, némi lélekenergiát is koncentrált oda hierrojába, hogy keményebb legyen a csapás, melyet rámér, és annál biztosabb legyen, hogy nem fog egyhamar felkelni.
De amikor tömegesével akartak rátörni a megszállott, kissé nagyon ittas állapotban lévő arrancarok, belátta, hogy nem lenne egyszerű mindegyiket kifektetni, nagyobb sérülések nélkül, ráadásul Flavia kezdte unni a helyzetet, túlságosan is, ezért másik megoldáshoz szeretett volna folyamodni. Lopva a bal gyűrűsujjára tekintett, ahol ott pihent a Solar Anillo teljesen feltöltött állapotban. Tény, régen alkalmazta, így nem látta akadályát annak, hogy bevesse.
- Csapos úrság, Dalarea kedves, Flavia szeretne megkérni titeket, hogy csukjátok le a szemeiteket a ti érdeketekben ^_^ – figyelmeztette őket. S csak rajtuk múlott, hogy hallgatnak eme bölcs tanácsra, avagy sem. Mindenesetre Flavia leszedte ujjáról az apró kiegészítőt, jobb kezével előre nyújtotta, az őrjöngő társaság felé, majd hagyta, hogy lélekenergiája szabadon áramolhasson körülötte. Az eddig pórázon tartott nagy mennyiségű reiatsu most táncolt körülötte, amelyre szinte azonnal reagált az ékszer és a benne összegyűlt fény elárasztotta az egész ivót. Aki nem a magas lélekenergiától esett össze, az bizony a szemvakító ragyogás áldozata lett.
Flavia mosolyogva fordult a nő és a csapos irányába, majd lépdelt lassan a pulthoz, ahol felállított egy-egy még ép állapotban lévő széket. Az egyikbe helyet foglalt, majd a nőre pillantott.
- Flavia végzett, kinyithatjátok a szemeiteket – mondta. - Csapos úr, ha kedves az élete Dalareának felszolgálja mindazt, amit kíván! – A nagy hadakozásban félrecsúszott palástját igazgatva adta ki az ukázt a pultosnak. Direkt úgy fordulva, hogy a bal lapockáján lévő számot az illető láthassa, ezáltal meghúzva magát és nem kikérve magának a parancsot.
- Flavia örülne, ha együtt iszogatnátok, Dalarea kedves ^_^ Flavia szeretne jobban megismerni téged, már ha nincs ellenedre – mosolyogva mutatott a mellette lévő üres székre. - Flavia meglátása szerint, nagyszerűen harcoltál, elképesztő volt! Hol tanultad? – kezdett is bele a kérdezősködésbe.

Vissza az elejére Go down
Dalarea Cortéz
Arrancar
Arrancar
Dalarea Cortéz

nő
Hozzászólások száma : 48
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2012. Oct. 19.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Enemigo Público - Page 3 Cl0te5800/15000Enemigo Público - Page 3 29y5sib  (5800/15000)

Enemigo Público - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Enemigo Público   Enemigo Público - Page 3 EmptyCsüt. Feb. 13, 2014 10:34 am

Őrangyal

Daniella egy könnyed mozdulattal kapta el a férfi öklét, azután az egyik csizmája orrával az ágyékába rúgott, és végezetül, egy pohárral teljes erőből arcon csapta, hogy a törött üvegszilánkok felvagdossák a férfi arcát. A lány mutatóujján és tenyerén is kibuggyant a vér néhány karcoláson, de ez még bőven az apróság kategória, mivel szinte nem is fáj, másnapra már csak két halvány csík lesz ott, Juliát nem fogja zavarni, bármit is tervez következő napra.
- Kösz.- Daniella megfordult a bárszéken, és a pultra könyökölve figyelte, hogy intézi el a piás arrancarokat újdonsült barátja. Gyorsan megállapította, hogy a lány, mint sok arrancar, remek harcos, de még közöttük is kiemelkedő. Ami őt illette, piszkos trükkökre, cselekre, megfélemlítésre épített, és sok férfiról tudta, hogy mi az a határ, ahol még nem ütnek komolyan vissza. A lány azonban egyértelműen komolyabb harcos volt, nem csak az élet tanította, lehetett rendes tanára is. Keleten rengeteg pusztakezes harcművészet fejlődött ki, biztos volt benne, hogy ő egynek a mestere.
Daniella úgy döntött, hogy megbízik a lányban, és lehunyta a szemét. Tanult ugyan Catalina hibájából, de magát jobb emberismerőnek gondolta, és nem volt viszálya vele, ahogyan a testvérei sem szóltak neki, ahogy álom-szerű állapotukban feltűnt a lány arca, megszólalt a hangja a fejükben. A szemhéján keresztül is látta a villanást, és ahogy kinyitotta a szemét, egy mosollyal nyugtázta, hogy a terep tiszta, mindenki elkábult a fénytől. Nem ismerte ezt a technikát, de gyorsan megállapította, Flavia valószínű erősebb nála. Igaz, az ő képessége is nagyon erős a maga módján.
Örült, hogy a verekedés után megkapta a piáját, bár nem értette, hogy a lány miért akar ennyire vele iszogatni. Az első gondolat, ami eszébe jutott, hogy a lány esetleg ráhajtott, és éppen azt akarja tőle, mint azok a férfiak, akik meghívják egy italra, de úgy döntött, hogy ezzel az eshetőséggel csak akkor számol, ha van valami reális alapja. A maga részéről úgy döntött, hogy hagyja folyni az eseményeket, aztán, ha történik valami, legalább ebben megelőzi Lucíát. A második ötlete, hogy ez valami Catalina-féle szövetségi beszervezés lesz, vagy valahová hívni akarják, hogy csatlakozzon, de mivel a lány nem tudta, hogy jön, valószínűtlennek tartotta. Akkor lehet, hogy csak az egyetlen, még talpon lévő személlyel akart beszélgetni ivás közben.
- Igazság szerint, nem tanultam soha verekedni, megedzett ez a kurva élet. Ötszáz évvel ezelőtt kint éltünk a dzsungelben a testvéreimmel, tizenkét éves koromtól kezdve magamnak szereztem a kaját, én csaptam agyon hozzá az állatot, a ruhámat is magamnak csináltam a szőréből, tizennégy éves koromtól pedig baszakodtunk a kereskedőkkel is. Tizenkilenc éves koromra olyan kurva gazdagok lettünk, hogy kiadtuk magunkat grófnőknek meg grófoknak, és beköltöztünk a kikötőváros egyik palotájába.- Daniella meghúzta a tequilát, közben pedig visszagondolt arra a boldog napra, amikor végre rendes tetőt, ruhát adott a húgai feje fölé. Kár, hogy nem élvezhették tovább. - Sosem lehettem gyenge, meg kellett védenem a testvéreimet, azután pedig igazságot kellett szolgáltatnom, és az sem könnyű. Ha valaki le akarja vágni egy kormányzó falloszát, kibaszott keményen kell vágtatnia. Veled, mi a helyzet? Ez karate volt? Vagy judo?

Vissza az elejére Go down
Eliziana Aberquero
Espada
Espada
Eliziana Aberquero

nő
Cancer Pig
Hozzászólások száma : 167
Age : 112
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Registration date : 2010. Jun. 22.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Quinta Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Enemigo Público - Page 3 Cl0te21950/30000Enemigo Público - Page 3 29y5sib  (21950/30000)

Enemigo Público - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Enemigo Público   Enemigo Público - Page 3 EmptySzomb. Ápr. 05, 2014 1:17 am

Technika tanítás...


Államat feltámasztva unottan figyeltem a koncentráló tanítványt. Nem is tudom, hogy számomra mibe és mennyi időbe is telt a legelső ilyen technika megtanulása, de akár az is lehet, hogy született érzékem van ezekhez, bár azt hiszem, hogy sikerült bizonyos szempontból elég magas szintre emelnem mindezt.Szó szerint értve is a szempontot, hisz jobb szemem automatikusan szórja magából a legutoljára aktivált technika állatait.
A felkiáltásokra csak a szemöldökömet emeltem meg, bár ez a maszk miatt nem volt látható, lévén nem értettem, hogy minek kell emellé kiabálni. A technika akkor is működik, ha csak suttogja a szavakat az ember, sőt, akár kiejtés nélkül is működésbe lehet hozni megfelelő gyakorlás mellett. De ez az ő dolga, ha ebben van neki az élvezet, hát hajrá.
A második felkiáltás után, már megjelent az első hírnöke annak, hogy a technika első felének a kivitelezése sikeresen megtörtént, habár látszott a numeros arcán, hogy észre sem vette a teremtményét, pedig lévén tiszta lélekenergia, igazán könnyen észlelni lehet a jelenlétét.
- Túl sok energiát pazaroltál el. - a kérdését szándékosan engedtem el a fülem mellett. Azt nem lehet gyakorlásnak mondani, ha ilyen kis bolhákkal letámad bárkit is. Még egy ma született hollow is szemberöhögné, rólam nem is beszélve.
- A technika első fázisán már túl vagy, képes vagy a szemtechnikát aktiválni, de ez koránt sem jelenti azt, hogy el is sajátítottad. Amit az imént létrehoztál, az egy selejt volt. Annak a jele, hogy túl sokat akartál és túl gyorsan, ezért nagy energia elpocsékolásáért gyenge eredményt értél el. - a kritikám teljes egészében objektív vélemény volt, ezt ha máshogy nem is a hanglejtésemből biztos ki tudta venni. Ugyanakkor teljes mértékben igazam volt, amennyiben lehetséges lenne biztosan tartanék neki egy lassított bemutatót arról, hogy hogyan kell létrehozni egy állatot puszta lélekenergiából, de ez nem áll módomban, hisz ez mind fejben dől el, így marad a szájkoptatás.
- Feltételezem, hogy a fejedben úgy pörgött le az egész denevér létrehozás, hogy puff, egy csapásra létrejöjjön egy állat. Amíg így fogsz nekilátni, addig annál a nyamvadt valaminél jobbra nem számíthatsz. Ahhoz, hogy egy olyan lényt hozhass létre amit életrevalónak lehet nevezni és nem kerül sokkal több energiádba, mint amit nyerni tudnál vele, akkor más oldalról kell megközelítsd a dolgot. Az egésznek a lényege, hogy a lényt szinte teljesen magadnak kell felépítened kívül belül. Se az idő, se a hely nem alkalmas arra, hogy biológia órát tartsak neked a denevérek szerkezeti felépítéséről, de a minimális vázlatot közlöm veled, hogy legyen amiből kiindulj. Először egy vázat kell létrehozz, körülbelül azt, hogy mekkora legyen a denevér és hogyan nézzen ki. Ezt követően ezt a vázat kell kitöltened "belső szervekkel" ami, lévén ez nem valódi denevér és még kezdeti szinten ismered a technikát, kimerül egy idegen lélekenergiát tárolni képes "gyomorban", az energia elszíváshoz szükséges fogazatban, valamint abban a minimális "agyban" aminek hatására képes értelmezni és elvégezni a rá kiszabott parancsokat. Az elején ezt természetesen nem kell elsietned, hagyj neki időt, hogy nyugodtan ki tudd mindezt alakítani a fejedben és azután akard csak átültetni a valóságba. Idővel és gyakorlással persze ezt spontánul, szinte azonnal is képes leszel megtenni és némi kutató munkát követve a lény fiziológiáján is képes leszel változtatni, valamint rá is jössz, hogy szinte szükséges is. Most pedig hajrá, próbálkozz a létrehozással, amikor pedig sikerül akkor válassz ki bárkit innen és kezdheted az olyan nagyon óhajtott gyakorlást. - fejeztem be a nem is rövidre sikerült magyarázatot és hátradőltem a székben várva, hogy mire jut a kísérletezéssel. Azt természetes, hogy megvárom amíg valóban képes lesz minimális szinten elsajátítani a technikát, azután pedig nyugodtan elhagyhatom ezt a helyet és a társaságát, hisz onnan úgyis rajta áll, hogy mit fog tenni azért, hogy effektívebben használhassa fel a tanultakat.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Eliziana_Aberquero
Natalie Salazaar Granz
Espada
Espada
Natalie Salazaar Granz

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 160
Age : 31
Registration date : 2011. Mar. 24.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: Tudós
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Enemigo Público - Page 3 Cl0te40550/65000Enemigo Público - Page 3 29y5sib  (40550/65000)

Enemigo Público - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Enemigo Público   Enemigo Público - Page 3 EmptySzer. Ápr. 16, 2014 3:59 am

Találka


*Rég volt már, hogy valamerre is kitettem volna a lábam, ami Las Nochest illeti. Persze ez nem azt jelenti, hogy egyébként nem szeretem ezt a kastélynak számító, hatalmas mészkőtömböt! *.* Valahogy, a kutatásaim most rögvest lekötöttek engem. Lassan ki fogunk futni az időből, s már alig- alig van hátra minden, hogy összetegyük, amit össze kell tennünk. Ha ez megtörténik, akkor minden eddiginél erősebbek leszünk. Természetesen ez a tervemnek csak egy járulékos nyereménye. Ami valójában érdekel, az nem ez. Viszont a kutatásnak is egyszer be kell fejeződnie egy nap, így aztán ki kell némileg fújnom magam. S hova máshová mehetnék a cuncimunci erdőn kívül, mint egy játszótérre sárga bubis vizet inni? Hatalmas mosollyal az arcomon jelenek meg így a "játszótéren", amitől persze sokaknak a vér is megfagy a porhüvelyében. Áá, én nem ragaszkodnék az ilyen dolgokért, így a pultoshoz oda megyek s kikérem a sörikémet, hogy valahol zavartalnul zavarhassam, avagy ne, a jelenlévőket. Már csak arra leszek figyelmes, hogy egy fehér hajú alak, hátulról éppen az asztalomba akar belegázolni - valami feltörő kocsma balhé miatt - , így nyakánál fogva fektetem nei az asztalnak.*
- Karakura Veximus! *.* *Nincs ideje reagálni sem, mert fogom a sörös üvegem és betömöm vele a száját. Ha inni kell, hát inni kell! Közben közbe nézek azért a többieken, és cuki mosollyal rájuk kacsintok. Elgondolkodok előtte azért azon, hogy mit kéne csinálni; de lassan Vexet is elengedem, mert nem akarom bántani. T.T Szegényke, biztosan belefulladni készült már a sörbe - vagy nem. *
- Olyan rég láttuk már egymást. T.T Mikor megyünk újra Giliant lovagolni? *.* *Szomorú, s egyben boldog arcot is vágok erre. Nem igazán kivehető, hogy most mit akarok ezzel; azonkívül, hogy valamikor jó lenne megint gilianokat lovagolni. Az igazán jó mókának számított, bár akkor még nem is voltam espada.*
- Mata..te nem Luzbelnek a fraccusa voltál? *Teszem egyik ujjam az ajkaimra. Valami dereng a múltból, hogy macskákkal baseballoztunk, de nem tiszta a dolog. Mindenesetre majd kicsttanok, amiért újra összefutottam vele. Ki hitte volna, hogy éppen itt tartózkodik? S ki hitte volna, hogy nekem az fog eszembe jutni, hogy ma itt kell lennem? Ebből kiindulva, akár a fraccijimat is megbízhattam volna azzal, hogy jöjjenek ma szórakozni. Tekintve viszont, hogy Kiyo az összes piából mérget fabrikálna; így annyira nem lenne mókás most az itt léte. Ásítok egyet.*


Vissza az elejére Go down
Karasu Vex
Espada
Espada
Karasu Vex

Férfi
Sagittarius Cat
Hozzászólások száma : 479
Age : 36
Tartózkodási hely : Itt is, meg amott is.
Registration date : 2010. Aug. 11.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: 4. Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Enemigo Público - Page 3 Cl0te43000/45000Enemigo Público - Page 3 29y5sib  (43000/45000)

Enemigo Público - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Enemigo Público   Enemigo Público - Page 3 EmptySzer. Ápr. 16, 2014 4:22 am

Találka

Nem szívesen jön már erre a helyre. Van saját kocsmája, el van ott magának, iszogatásra pont megfelel. De amióta megvan Yozora, valahogy a törékeny dolgok el is törnek, és már az alkoholszomj halálnál tart Karasu. Alig van mit innia, és mostanában nem megy újabb adagot beszerezni, vagyis de, mennie kell, de majd holnap. Ma még betér egy másik kocsmába, vagy éppen az egyetlenbe, már ahova mások is járnak, és nem meghívásos alapon megy az egész.
El is lenne a Públicoban, ha valakik nem kezdtek volna balhézni. Naná, hogy Vexet is megtalálták. Csak kell a megfelelő ellenlépés, na meg a ríszpektet is meg kell tartani. Felvesz némi távolságot, azzal meg nem is foglalkozik, hogy valakinek az asztalát sikerült meglöknie. Nadeám azzal, ami utána következett. Be kell, hogy ismerje, a fojtogatós szex nem tartozik azok közzé, amiben gyakran volt része. Valamiért a csajok gyakran zongorahúrt akartak használni. Márpedig ha jól tudja, az tényleg légzési nehézségeket okoz. Na, de a lényeg a lényeg, felrakták az asztalra, mintha csak valami terítő lenne. Még nyögni, meg nyikkanni se volt ideje, már kapta is a cumit. Kezd félni, hogy bizony még peluscsere is kifigyel. Bár látva, hogy ki is babáskodik vele, már nem annyira izgul… na jó, inkább dehogynem. Rózsikából kinézi, hogy babaruhát ad rá, bááár, ha tejet kell inni a melléből… az még talán okés. De havercsajjal ilyet nem csinál. Inkább cuclizza az üveget, fogyjon csak a tartalma. Habár, szó mi szó, szorított nyelőcsővel nem a legegyszerűbb feladat, de küzd, ahogy csak tud. S’ mikor végre szabad a nyaka, lefordul az asztalról, az immár üres üveg is kiesik a szájából (még szerencse, hogy nyakkal a jó irányba rakta Rózsika), és köhögni kezd.
- Áve… köh… jah… tényleg…- ütögetni kezdi a mellkasát, hörög, és kapkod a levegőért.… rég találkoztunk Rózsika… köhköh… de lehet… mostantól Acélkéznek hívlak… van egy szorításod, az már fix. Féltem a pasid…- némi nyálat is kiköpött, de végre már kap levegőt. Felegyenesedik, és leül Rózsika asztalához, majd elkap egy arrancart, és leadja a rendelést. Hozhat pár üveg sört, jó párat.
- Ha gondolod, gyere el a Murohoz, és majd mehetsz pár kört az egyikkel. De ne bántsd, sokáig tartott, mire normálisan meg tudtam nevelni.- ropogtatni kezdi a nyakát, még csak érzi azt a vasmarkot. Tuti, hogy ott van az összes ujjának a nyoma. Mondhatni szerencse, hogy nincs csaja, nem lesz féltékeny, de mint mondjon a haveroknak?... Megvan, majd elmondja, hogy vad szex volt! Igen, ez lesz az! Már csak haverokat kell találni, és lesz kinek dicsekednie.
- Neki is, meg Tuinak is. Tudod, hogy megy ez. Kerestem az igazit, a nagy Ő-t de nem találtam meg, és addig-meddig mászkáltam ide-oda, hogy végül kaptam egy számot az alkalomra.- felemeli a karját, vagyis úgy tartja, hogy Rózsika lássa a 4-es számot az alkarján. - Azóta élem a nagy Las Nochesi álmot én is. De te mi járatban vagy erre? Nem láttalak már… a kurva életbe, hát majdnem olyan rég láttalak, mint amikor utoljára láttam pinát. Olyan rég.- mondta nevetve, és az asztalra is rácsapott jókedvében, és még a sörök is megérkeztek, sőőőt, még rá is gyújtott, a cigisdobozt meg az asztalra dobta, meg a gyújtott is, ha akar akkor Rózsika is szívjon valamit, mindegy, ha éppen cigit is.- Na, mesélj, hogy van az én rosszcsont Csontosom? Meg tényleg merre jártál? Csak a laborodban voltál végig, ment a munka? Tényleg, volna kedved a Muronak segíteni? Lehetnél a technikusunk, olyanunk még nincs.- lehet sokat kérdezett, és vidám is volt. Mondhatni az egyetlen egy barátjával találkozott.
Vissza az elejére Go down
Natalie Salazaar Granz
Espada
Espada
Natalie Salazaar Granz

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 160
Age : 31
Registration date : 2011. Mar. 24.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: Tudós
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Enemigo Público - Page 3 Cl0te40550/65000Enemigo Público - Page 3 29y5sib  (40550/65000)

Enemigo Público - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Enemigo Público   Enemigo Público - Page 3 EmptySzer. Ápr. 16, 2014 11:42 pm

Találka


*Én aztán rögvest örülök Veximusnak. Olyan régen találkoztam már vele, s ahogyan látom, ő is jól megerősödött. *.* Slarin óta nem láttam olyan erős espudát, mint ő vagy Desmond. Lassan persze mások elkezdhetnének piszkálni, hogy kiesek a primera szektorból, ám én efelől nem aggódom. Sosem aggódok azért, mert valaki jó erős lesz. *.* Ő erős, én rózsaszínes pillangóságos pillangóval renelkezem, azaz az intelligenciával. Noha, ha körbe nézek ezen a báron, látom, hogy itt aligha tanyáznak olyanok, akik akárcsak egyetlen egy egyenletemet megértenék. Ettől persze nem fogom brümmögni az orrom alatt, csupán cukinak tartom őket. Ellenben Vex az tényleg jó ismerősöm; a Gillianokkal való lovaglás az igazán szórakoztató volt. Remélem, egyszer majd elvihetem őt kipróbálni a pónimon, amit még Slarintól kaptam. Hiányzik a régi espudám, viszont túl fejlődtem rajta, s ez nem is baj. Kiakad a felkiáltójelem, amikor Vexre mosolyogva végül megfogalmazza az első mondatát.*
- Wtf? Ki, mi, merre?! Nekem nincs is pasim! *Egy angol megszólalás is közbe ugrott, míg a pasikról kérdezett. A megszólítása persze nekem roppant tetszetősnek hat, bár inkább kiegészíteném.*
- Legyek Acélkezű Rózsika; mit szólsz? *Nevetem el magam, majd egy cetrile felbiggyesztem ezt a nevet. habár az imént a pasi kérdés, az egyébként is furcsán hatott. Nem hittem volna, hogy valaki egyáltalán meg is kérdezi ezt tőlem. Persze már váratott magára, hiszen sokan félre érthetik, hogy miért látnak gyakran együtt minket a sengundával. Mentségemre szóljon, mindig van ott fracción! >.> Amúgy is, nincs is közöttünk semmi; pedig cuki lenne.*
- Áá sörike! *Simán kézzel leszedem a tetejét, még egy kicsit az üveg nyaka is megreped. Bele is iszok, s jól esően teszem le az asztalra. Félre billentem a buksimat.*
- Murohoz? Mivel mehetek néhány kört? *.* *Tapsikolnék örömömben, de erről már leszoktam. Azért komolyan érdekel, hogy jelen pillanatban Veximus mire is gondol. Nem igazán értem, hogy a pár kör alatt kivel, vagy mivelre gondol; de őszintén örülnék egy kocsma közepén egy giliannak. Olyan cuki házi állat lenne egy gilianból! *.* Lehet megalkotok majd egy mini giliant; legalább csontosnak lesz barátja is.*
- Kit neveltél meg? *Én aztán totálisan nem értem most, hogy miről is van szó. Aztán látom Vexi arcán, hogy valami nagy dologra készül. Már csak a szavait kell kivárnom, hogy megértsem. Amit pedig elmond, azon kicsit meglepődöm. Persze, lehet, hogy erről már tudnom kellene; de most meglepődök akkor is.* - Ki is a 4.? Aladina Cascadus? Surprised *Sűrű gondolkozásba kezdek, mert fejből tényleg nem tudom most, hogy ki is ő. Az új espadákkal nem igazán vagyok tisztában, hiszen aligha mozdultam ki a laboromból már egy ideje. Elnevetem magam Vex vehemenciájára. Én magam is legalább ennyire örülök neki.*
- Nem is tudom, jöttem megnézni a sok primitív, alkoholista jelöltet. *Tekintetem gonoszan cukivá változik.* - Szórakozni jöttem, mi másért? *Váltok, mintha csak viccelődtem volna az előbb. Kivételesen, tényleg szórakozni jöttem, csupán jól esik egy kicsit a frászt hozni Vexre.* - Hát..még sosem cigarettáztam, de most kipróbálom. *Ki is veszek egy szálat és meggyújtom. Felcsillannak rögvest szemeim, de még csak köhögni sem kezdek tőle. Hát ez igazán érdekesnek tűnik, kifújom a füstöt. Aztán beleiszok a sörbe.*
- Csontos? Remekül elvan, igazi vadász lett a kicsikéből. Kapott egy pár újítást, ha gondolod ide hívhatom. Roppant könynen megtanítottam sok mindenre; képzeld takarítani is tud! *.* *Lököm oda dicsekedésből, hogy mennyi mindenre jutottam csontossal. Fel is húzom a fehér felsőm ujját, hogy a fekete kesztyűmön megnyomjak egy gomdot. Majd még néhányat megnyomok, s csontos már is úton lesz felénk.*
- Sok felé jártam, gyakran itt sem voltam igazából. Sok, sok mintát begyűjtve a visszafejlődési problémákat oldom meg. Egyébként szívesebben ülnék egy olyan kocsmában, ami modernizáltabb. Persze, csak ha ingyen fogyaszthatok cserébe. A fraccijaim meg fizessenek! ^.^ *Jelentem ki, minő kedvességgel.*





Vissza az elejére Go down
Karasu Vex
Espada
Espada
Karasu Vex

Férfi
Sagittarius Cat
Hozzászólások száma : 479
Age : 36
Tartózkodási hely : Itt is, meg amott is.
Registration date : 2010. Aug. 11.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: 4. Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Enemigo Público - Page 3 Cl0te43000/45000Enemigo Público - Page 3 29y5sib  (43000/45000)

Enemigo Público - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Enemigo Público   Enemigo Público - Page 3 EmptyCsüt. Ápr. 17, 2014 3:14 am

Találka

- Tényleg nincs? O.o - nézett nagy, és elkerekedett szemekkel. Pedig simán azt gondolta, hogy Rózsikára csak úgy mennek a pasik, és ha egy megfogja, akkor Rózsika talpa mindig a plafont fogja bámulni. Legalábbis Vex tuti ezt csinálná. Tesztelné, hogy mennyire is stabilak az ágyak a környékükön, főleg a lábaik.- Pedig mintha hallottam volna, hogy valakivel szoktak látni… biztos az egyik fraccisod volt. Ja, neked van is. Nekem meg csak… valami olyasmi.- mondta valamennyire fancsali arckifejezéssel, mint aki mustáros citromba harapott. A tarkóját is vakargatta közben. Igen, Yozora nem nagyon tekinthető annak, leginkább amolyan fél-alárendelt, vagy ilyesmi lehet.
- Hmhm… okés, legyél. De azért ha pasit akarsz, ne így mutatkozz majd be. Még félreértik, és azt hiszik, le akarod tépni nekik, habáááár… lehet dominónak vagy minek hisznek. Akkor meg… ja, hagyd meg így. Very Happy - vigyorogva adta elő a javaslatát a tudoskának. Ja, tudós. Ahhoz képest néha igen csak furán beszél, bár ahogy mondani szokták; A zsenit és az őrültet csak egy vékony vonal határolja el. Acélkezű Rózsika következő mutatványán pedig már majdnem meglepődik, de hát nem hiába lett az a neve, ami. Akkor most mutat valamit Karasu is.
- Az is valami. Ezt figyeld, de figyeld!- kezébe vette a sörét, a kupakját a fogai közzé rakta, és erősen ráharapott, majd erősen feszíteni kezdte. Hunyorgott mint a veszet fene, de végül csak sikerült foggal leszednie. Igaz, lehet vigyorognia nem nagyon kéne, mert vér kezdett el folyni a szájából, majd oldalra fordult, és kiköpött, nem csak véres nyálat, de egy fogát is.
- Áh, mindegy, úgy is lyukas volt, meg már mozgott is. De töményt nem kérek.- mondta vigyorogva, és persze nyelt a söréből. Az alkohol fertőtlenít, ezért az ivás most csak fertőzés meggátolása miatt folyik.
- Jaja, a Muro, tudod, a Fal. Seth megunhatta, hogy egésznap csak szexuális szabadságon voltam, basztam a munkára. Na, de a lényeg, egy sereg, aminek az a dolga, hogy megvédje ezt az egész szart a támadásoktól. A technikai dolgokhoz kéne valaki, és ha már Te vagy a legokosabb a környéken, ezért rád gondoltam. A gépekhez én is értek valamennyire, de szerintem nem sokra mennék a pornó letöltési tudományommal. Ott meg akad pár nagyobbacska hollow, Gillian is. Ergo, őket neveltem meg. Lehet rajtuk lovagolni, csak ne halálra nyúzni.- beleszívott a cigijébe, és annyira nem élvezte, ahogy a foga helyén keresztülhaladt a füst, de aki hülye, az szenvedjen.
- Héjhéjhéj! A 4. az én vagyok. Ha gyorsabban kapcsolok, akkor valami bulit is csináltam volna a haveroknak, neked… őőő… meg neked és neked.- más hamarjában nem is jutott az eszébe. Bár azt biztosra veszi, hogy lennének páran, akik belógtak volna. Alap, hogy Vex is ezt csinálta volna, régebben még csinálta is. Lehet nem örültek neki, de ott volt, evett, ivott, bulizott, jól érezte magát, mások meg nem nagyon érdekelték.
- Nah, köszi a sok primitív alkoholista nevében, hogy ezekkel említesz egy lapon minket Neutral - sértődött arcot vágott, majd kitört belőle a nevetés, és magában motyogni kezdett valami érthetetlent, és persze ivás, szívás.- Kell is az néha. Ki kell engedni a fáradt gőzt. Csoda, hogy nem lettél még golyós a sok izétől, amit csinálsz. Számok, meg ilyen bizbaszok. Nincs neked egy kicsit mazochista beállítottságod? Már azért, mert magadtól szereted az ilyen cuccokat. De aztán csak ügyesen a cigivel, nehogy kocabagós legyél, aki csak belenyal, majd fújja is ki a füstöt, otthon meg dicsekedik, hogy de nagylegény.- az ilyenek tényleg zavarják. Legszívesebben egy doboz szivart nyomna a szájukba, és az egészet letüdőztetné velük, aztán lehetnek kemények.
- Újítást? O.o Kasztráltad? Takarítani…? Neutral Te tényleg kasztráltad szerencsétlent. Na, de hamar, hamar híjad csak.- mint türelmetlen gyerek, úgy dobolt az asztalon, és verte befelé a sörét, meg szívta a cigijét.
- Visszafejlődés? Néha én is érzem, mintha visszafele fejlődnék. Van, hogy nem sikerül elsőre levernem egy főellenséget valami játékban, sőt, néha, ha másnapos vagyok, nincs belőlem semmi? Szerinted ez komoly gondot jelent?- némi rájátszott aggodalommal kérdezte, és reméli, hogy Acélkezű Rózsika nem veszi komolyan. Mert pillant kettőt, és már análszondázák is megfele. - Hát, ha gondolod néha benézhetsz hozzám is, általában tetemes mennyiséggel van pia. Igaz, most nincs, azért esz itt a fene, ami meg a fraccidat illeti. Neked van egy csaj, jó kis bögyös, és hosszú a haja, asszem bíbor, meg kemény a segge is, és formás, na őt is hozhatod.- persze most is kitört belőle a hangos nevetés, és még mindig kuncogott, miközben a fejét rázta, és belekortyolt a sörébe. Lassan ez az üveg kezd üres lenni.
Vissza az elejére Go down
Wolloh Del Desierto
Arrancar
Arrancar
Wolloh Del Desierto

Férfi
Pisces Goat
Hozzászólások száma : 147
Age : 81
Tartózkodási hely : Hierro-jában
Registration date : 2012. Mar. 17.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 44. arrancar, Räv elhagyott fraccionja
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Enemigo Público - Page 3 Cl0te18000/30000Enemigo Público - Page 3 29y5sib  (18000/30000)

Enemigo Público - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Enemigo Público   Enemigo Público - Page 3 EmptyCsüt. Ápr. 17, 2014 9:12 am

Technika tanulás Quinta Espada-tól

Selejtet hoztam létre, de a technikát sikerült aktiválnom. Akár mondhatnám, hogy nem is rossz teljesítmény, de hogyha a következő csatámban be akarom vetni, akkor pocsékeredmény. Eldöntöttem, hát, hogy alaposabb leszek, s jobban fogok koncentrálni. Viszont ehhez kellett valami. Az eddig a szájára állított poharat megfordítottam, s öntöttem, közben hallgattam az értékelést, instrukciót. Az elején némi kézrángás, s a folyó bor hullámzása adott némi jelet, hogy hiúságomat sértette, de hamar túltettem magam rajta. ~Mit meg nem teszek az erőért, a hatalomért…~ Nem elég, hogy egy nőtől kértem segítséget, de még a kritikáját is el kell viselnem szó nélkül, bár ezeket segítette, hogy egy espada-val van dolgom.
- Félsiker nem siker. – Összegeztem, inkább magamnak a hallottakat. Lassan kiittam a bort a pohárból, s közben ellazultam. Ritkán szoktam ennyire rákoncentrálni bármire is, de most meg kellett tennem, ahhoz, hogy ne csak aktiválni tudjam a technikát, hanem használni is. Légzésem lelassult, arcom nyugodttá vált, a környezetet kizártam. A szemem átalakítására nem kellett sokat gondolnom, koncentrálnom, nem úgy, mint a denevérre. Egy tenyérnyi jószágot képzeltem el, s minden megmaradt kapacitásommal azon voltam, hogy a csontozatát, azt mozgató izmait elképzeljem, s rajta a fekete bőrt. Szemei neki is voltak, olyanok, mint amilyenné az enyémek váltak, csak jóval kisebbek. Arca elején száj volt, a szájában kettő metszőfog, s a testében gyomor, ami képes lélekenergiát tárolni. Fejében agy, egy olyan agy, ami nem csak lát, hall, az izmokat mozgatja, hanem ami képes a parancsaimat követni. A hangtalan parancsaimat, vagyis az ő agya és az enyém között egy láthatatlan száll volt, amin keresztül irányíthattam. Igen, elképzeltem, minden meg volt, amit Eliziana mondott. Vettem egy mélyebb levegőt, jobbomat magam elé tartottam, de csak a mutató ujjam volt nyújtva.
- Ojo de murciélago! – Ejtettem ki a technika nevét, mint felszólítást. Lélekenergiámat mozgósítottam egy része ment a szemem, míg a másik az ujjam felé, hogy ott az előbb elképzelt denevér pontos mását létrehozza. Kifújtam a levegőt, s kinyitottam a szemem, ami már a denevérekéhez hasonló volt. Az ujjamon ott függött a denevér, ár nem volt a leghűbb a valósághoz, főleg, hogy minden egyes négyzetcentiméterén fekete volt, még a foga is, de ez már életképesebbnek tűnt. Gondolatban kiadtam neki a parancsot, hogy repüljön egy kőrt a fejem körül. Ezt végre is hajtotta, s ahogy megtette a kört fogta magát és lezuhant. ~Ehh…~
- Ez így már életképesnek nevezhető? – Kérdeztem a velem szemben ülő espada-t, miután kiadtam a gondolat parancsot a denevérnek, hogy szálljon fel újra, tegyen kettő kőrt Quinta-espada előtt, s aztán kapaszkodjon vissza az ujjamra. Minek következtében a denevér felszállt, rá kapaszkodott az ujjamra, repült egy kőrt az espada előtt, azután visszakapaszkodott az ujjamra, s aztán újra megtett egy kőrt előtte, s végül újra az ujjamon függött. ~Azt hiszem túl butára sikerült, vagy túl bonyolult parancsot adtam neki… -.- ~
Mihelyt megkaptam a pozitív visszajelzést, a denevért útjára engedtem, s az egyik szomszédos asztalnál ülő arrancar-on teszteltem le a technikát. Természetesen kocsmaverekedésbe fulladt a gyakorlásom, de az már más történet.

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Flavia nella Sinestesia
Espada
Espada
Flavia nella Sinestesia

nő
Aries Monkey
Hozzászólások száma : 75
Age : 80
Tartózkodási hely : Szükség szobája
Registration date : 2012. Apr. 22.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: Tres espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Enemigo Público - Page 3 Cl0te20400/30000Enemigo Público - Page 3 29y5sib  (20400/30000)

Enemigo Público - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Enemigo Público   Enemigo Público - Page 3 EmptyKedd Ápr. 22, 2014 3:42 am

Őrangyal

Flavia arcán csalafinta mosoly jelent meg, alig pár másodperc erejéig, mikor látta, hogy a pultos szó nélkül cselekszik, ahogy megpillantotta bal lapockáján, ruhája alól kikandikáló számot. Flavia a legvadabb álmaiban sem gondolta volna, hogy egy számjeggyel ekkora befolyást fog szerezni.
- Flavia szerint ez igazán lenyűgöző, hogy magadtól tanultál meg így harcolni, kedves – tapsolta meg ünnepélyesen, majd vette át a két italt a csapostól, az egyiket a beszélgető partnerének adva. - Flaviának főleg a belépőd tetszett Dalacsi! – tette hozzá széles vigyorral az arcán, ahogy visszagondolt az alig öt-tíz perccel ezelőtt történtekre.
- Flavia reméli, hogy megfelel az ízlésednek. Nehogy kiszáradj – kacagta el magát. Flavia kicsit hosszabb ideig nézte az őrangyalnak titulált arrancart mire szóra nyitotta volna a száját. Elég időt adott magának az erős itóka ízének kiélvezésére is mellette, míg megfogalmazta mondanivalóját.
- Flavia szeretne megkérdezni téged arról, hogy hol vannak a testvéreid? Flavia szívesen megismerné őket is, ha szabad persze, Dalacsi – mosolygott, s bízott abban, hogy ivópartnere nem veszi ezt tolakodásnak.
- Flavia kung fu mester, Dalarea kedves! ^_^ – billentette kobakját picit oldalra, mosolyogván. - Flavia tudja, hogy picit hasonlít az általad említett két harcstílusra, de a kung fu ezen ága is sok rúgást alkalmaz. Bár Flavia saját állatjegyére épít, a kung fu-ban mindenkinek meg van a maga, egyéni harcstílusa – fülig érő mosollyal lóbálta lábait lelkesen. Flavia áthatóan pillantott a mellette ülő őrangyalra, csendben tanulmányozva, majd mielőtt megosztotta volna újabb gondolatait a nővel, egy újabbat kortyolt italából.
- Flavia szerint a te aspektusod talán a kígyó lenne, kordában tartod egész lényedet, átvered az ellenfeledet, a kígyó teste és puhának hat, erőtlennek látszik, mégis ott lappang benne az erő. Mindezek mellett tele van ellentétekkel, hajlékony, de szilárd, lágy, de erős, folyton mozgásban van. A kígyó villás nyelve megfélemlít, adottságait aljas trükkökre építi fel – néz Dalareára, majd a kiivott pohárra pillant, melyet követően tekintetét a pultosra szegezi. - Kérünk még – mondja, kellő udvariassággal, azonban ellenvetést nem tűrően, a csapos felé nyújtva üresen ásító poharát.
- Flaviát érdekelné, hogy kerültél Las Nochesbe! Hueco Mundo kemény világ, de Flavia által hallottakból, amit mondtál, neked nem lehetett nehéz, igaz-e Dalacsi? – mosolyogva várta a mesét, legalábbis bízott abban, hogy az újabb italért cserébe kap némi zsemlemorzsányit a figyelmét felkeltette őrangyal múltjából. Flavia mindenesetre a legjobbakban reménykedett és nem szomorodott el akkor sem, ha nem ecsetelte végül múltját ívó partnere, hiszen így is remek társaságnak örvendhetett legalább. Egy olyat, akit ha Flavia akart, se kapott volna meg, ehhez mindenképpen a véletlen szerencsének a közbejátszására volt szüksége, ebben biztos volt.

Vissza az elejére Go down
Natalie Salazaar Granz
Espada
Espada
Natalie Salazaar Granz

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 160
Age : 31
Registration date : 2011. Mar. 24.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: Tudós
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Enemigo Público - Page 3 Cl0te40550/65000Enemigo Público - Page 3 29y5sib  (40550/65000)

Enemigo Público - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Enemigo Público   Enemigo Público - Page 3 EmptySzer. Ápr. 23, 2014 10:29 pm

Találka


*A panelen kémlelem közben a hollowdroid közlekedését, míg Vexnek be sem áll a szája. Néha- néha felpillantok, hogy rámosolyogjak, ám sokáig meg sem szólalok. Közben állítgatni kezdek valamit a hollokivetített dolgon, néhány furcsa funkciót, amelyet senki sem érthet. Aztán hátradőlök és intek egyet a csaposnak. Csak megemlítem neki, hogy annyi nullát tegyen a számomhoz, mint amennyi vagyok. Ezzel a találós kérdéssel ki is készítem szegénykét, majd odabököm neki, hogy hozzon ide tíz felest. Aztán gonoszul pillantok Vexre, miről sejtheti, hogy ez egy baráti lerészegedés előjele. Nincs kedvem a mai nap kis dolgokban utazni. Aztán egyszercsak felpillantok rá, felkönyöklök az asztalra s mint aki begolyózott, ledarálom neki egyöntetűleg az összes válaszomat. Meglepő lehet, hogy mást nyomkodtam, de a memóriám az mégis makulátlan.*
- Tényleg nincs! Ha a Segundára gondolsz, ő csak olyasmi nekem, mint te. *.* *Pillantok csillogó szemekkel, míg arcomon kedves mosoly kerekedik. * - Yozorára célzol? Pedig cukinak tűnt távolról, ahogyan szerencsétlenkedik. Nincs szükségem félfiakra Veximus, ha pedig kellene..megoldom. *Kacsintok rá.* - Nem volt rossz a mutatványod. Már lekéstél róla, pont így a vicces töményt inni! *Egyik ujjamat felfelé tartom s félrebillentem fejemet. Ugyan már, tudom, hogy Vex nem egy nyámnyila alkat.*
- Majd kiküldöm Kiyot terepszelére s meglátjuk, hogy mit tehetünk. *Azt persze nem teszem hozzá, hogy a fal csak másodlagos védelem lesz a burokhoz képest. Vannak dolgok, amikről most pont nem szeretnék beszélni. Kicsit kinyújtózom, s a pia, meg csontos szinte egyszerre érkezik meg. Rápillantok csontosra, aki éppen készül leborítani Vexet a székéről. Ha nem vigyáz, akkor tanúja lehet annak, hogy miben is változott a kutya. Először is továbbfejlődött, másodszor a gerince adamantiumból van, illetve a szarva is. Lehúzok egy felest ennek örömére, s azon kapom magam, hogy közben elfogyott a cigim.*
Spoiler:
- Ugyan már.. csak vicceltem, sosem alkoholistáználak le. *Nézek rá sejtetősen, majd elnevetem magam. Hiszen éppen az előbb alkoholistáztam le, de végül is nem lényeges. Mindenesetre azért ettől a sok kérdéstől be fogok golyózni. Remélem ez nem sokáig fog így menni, különben el fog tompítani a pia.*
- Mazo? Mi?! De hogy! >.> S rendben, benézek hozzád.. de Kiyo, nos a nyakamba ugrana, ha piszkálnád. *Hintek el neki egy aprócska információt, aztán eszembe jut a Riccoval előfordult eset. Csontos lefekszik az asztal lábához, s mindenkire rámorog, aki csak elmegy mellettünk.*
- Habár, legutóbb eltörtem Ricco, privaron espada fracciónomnak a lábát. De már nem is emlékszem, hogy Kiyo miatt, vagy csak a beszólásai voltak azok.. *Forgatom körbe a szememet, majd megfogom még egy pohár felest s ha nem issza meg Vex, pedig nyújtom neki, akkor megitatom vele.* - Hoppá, kicsit akaratos vagyok! ^_^*Aztán visszatérek egy régebbi megszólalására, melyre számolgatni kezdek fejben. Az eddig megivott ital mennyisége alapján még tíz percig tudok megfelelő időzítéssel gondolkodni. S ezt kihasználva, gyorsan átszámolom az anyagot, amire szükség lenne egy ilyen kísérletre. Jelenlegi mennyiség szerint kettőt tudnék készíteni.*
- Te figyelj Vexike, csináljak születésnapodra két barátot? Arrancart is csinálhatok, ha gondolod. De valamit összehozhatod, ha van ötleted. *.*
Vissza az elejére Go down
Ichimaru Gin
Globális moderátor
Globális moderátor
Ichimaru Gin

Férfi
Libra Dog
Hozzászólások száma : 156
Age : 29
Tartózkodási hely : .^v^.=.~
Registration date : 2011. Jul. 11.
Hírnév : 13

Enemigo Público - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Enemigo Público   Enemigo Público - Page 3 EmptyPént. Ápr. 25, 2014 10:22 pm

Üdvözletem! ^v^

Wolloh jelezte, hogy Elizianától kapott edzése befejeződött és lezárható állapotba került, így jöttem is adminisztrálni a dolgokat.
Wolloh az edzésedet sikeresnek nyilvánítom, ezúton jutalmad Ojo de murciélago technika!
Eliziana, elmésen vezetted rá Wolloht a technika elsajátításához, így az edzetésedet sikeresnek hírdetem ki. Jutalmad a technika ára: 1500 ryou! További jó játékot! ^ v ^
Vissza az elejére Go down
Karasu Vex
Espada
Espada
Karasu Vex

Férfi
Sagittarius Cat
Hozzászólások száma : 479
Age : 36
Tartózkodási hely : Itt is, meg amott is.
Registration date : 2010. Aug. 11.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: 4. Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Enemigo Público - Page 3 Cl0te43000/45000Enemigo Público - Page 3 29y5sib  (43000/45000)

Enemigo Público - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Enemigo Público   Enemigo Público - Page 3 EmptyHétf. Ápr. 28, 2014 3:53 am

Találka

Nem csak a csapos néz bambán, és hülyén, de még Vex is. Nem nagyon érti, hogy ezzel a találós kérdéssel mit is akart Rózsi. De ha ingyen pia, meg sok lesz, akkor mindegy is, jöhet. Jó kis bebaszás lesz ebből, az meg sose gond. Majd felébred valami idegen csaj mellet, és csak remélheti, hogy nem annyira issza le magát, hogy még csak élvezni se fogja az éjszakát.
- Ahaaa, olyan mint én? Aki felé még csak nem is nézel? Neutral De jó neki akkor.- vágott morcos képet. Mert hát na, ha tényleg barátok, akkor nem kopna le tövig Rózsika lába attól, ha néha elnézne Vex felé. Jójó, persze lehet mondani, hogy Vex is elmehetne. De kettejük közül Rózsi a tudós, tehát nem biztos, hogy jó ötlet csak úgy megzavarni. Lehet a végén az arcába robbanna valami főzet, és szakálla lenne, vagy herék nőnének az állára. Ki tudja? Sose lehet tudni egy fehérköpenyesnél.- CUKI!? Távolról még lehet, hogy az, na de közelről, amikor a te lakásod szerencsétlenkedi szét, meg győzzed tanítani arra, hogy nem kéne mindenkivel kikezdenie, meg sorolhatnám még addig, még kint felkel a Nap. Tényleg addig mondhatnám.- olyan durva, hogy meg is kellett innia a maradék sörét, és gyorsban elszívni a cigit.- Höhöhöhö… ja, megoldod. Fürgeujjak öt perce, mi? Bááár, van fraccid is, meg Csontos… na jó, Csontost már belekeverni már durva lenne.- végig is rohant rajta a hideg, és a kiakadás, hát mi hülye már, hogy a kis kutyuskáját is belekeveri a saját perverz fantáziájába.- Ej, ezt se tudtam, hogy így a vicces. Bakker, öregszek már rendesen. Mész a csontjaimban, kő a veséimben, por a pisámban, lassan olyan vagyok, mint egy gyártelep.- játssza is itt a vénembert, remegő kézzel fogja a cigijét, és ha lenne piája, még azt is lögybölné. Jé, de van is, de inkább megissza rendesen, még ha ingyér is van, nem pocsékol.
- Kiyo… Kiyo… áh, tudom kiről van szó.- de a szó is belefagy, amikor meglátja Csontost. Leesik az állá, elkerekedik a szeme, megmozdul vele a világ, bár lehet azért, mert fellet lökve. Bár kezdetei meglepetés elmúlik egy kicsit, és inkább szeretgeti a régi kutyáját.
- Na ki az apuci kedvence, na ki az apuci kicsi… kutyája? Úgy bizony, te vagy apuci kicsi kutyája.- gügyög Csontosnak, aki arcnyalással kínálja meg Vexet.
- Bár mit ne mondjak, kurvára nem így néztél ki lánykorodban. De puszi a sebészed hasára. Legalább nem csapták ki a golyóid.- feltápászkodik, és megtörli az arcát, majd kivesz egy újabb szálat a dobozból, és meggyújtja, na meg iszik, mert hát dehidratált nem akar lenni.
- Peeersze, na meg mint tudjuk, az az alkoholista, aki annyit iszik, mint mi, csak nem szimpatikus.- mondta nevetve, jókedvűen.- Nyugi, nem gond, ha az vagy. Nem ítélkezek, néha jó is az, ha egy szép csaj kicsit megdádáz minket. Báááár, néhány shini nagyon félre tudja érteni ezt, és nem kicsit, meg nem is dádáz. Na de ki érti őket, mi?- kérdezte vigyorogva.- Áh, nyugi, nem vagyok én olyan félelmetes, meg hát piszkálás se a szokásom. Feldobom az asztalra, és jól megrakom, na az már inkább, de a piszkálás.- lemondóan legyintett, és hátradőlt a székében.- Ricco… basszus, úgy váltják az espadákat, mint a bokszereket. Höh, még jó, hogy már vagyok annyira bika, hogy nem nagyon tudod eltörni semmimet Razz - visszahúzta a nyelvét, és tovább vigyorgott, a piát meg a második kínálásra vette el.- Kicsit? Szerintem ha lesz pasid, akkor bizony akkor lesz sex, amikor akarod. Leüvöltöd a fejét, és csá. De kezdem azt hinni, hogy bizony le akarsz itatni.- kacsintotta, és az ujjával intett ejnyét, majd lenyelte a felest. Csípte is a foga helyét, mint a tüzes pokol.
Barátot?- hökkölt meg egy pillanatra. Már ennyire szánalmas lenne, hogy barátokat kéne csinálni neki? Mi lesz a következő? Alkoholmentes sör?- Áh köszi, de nem kell. Inkább egy PS4, annak tudnék örülni. Bár még a 3-ra is jönnek jó játékok, de készülni kell az elkövetkező időkre, na meg ingyen HBO-nak is tudnék örülni… hm, de egy tortát se dobnék ki, citromos, azt szeretem.- el is mélázik egy pillanatra ezen, de jó is lenne, ingyen HBO.
Vissza az elejére Go down
Dalarea Cortéz
Arrancar
Arrancar
Dalarea Cortéz

nő
Hozzászólások száma : 48
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2012. Oct. 19.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Enemigo Público - Page 3 Cl0te5800/15000Enemigo Público - Page 3 29y5sib  (5800/15000)

Enemigo Público - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Enemigo Público   Enemigo Público - Page 3 EmptyPént. Júl. 18, 2014 5:27 am

Őrangyal

Daniella elnéző mosollyal hallgatta a lány csacsogását, aki eszébe juttatta, milyenek voltak a húgai, amikor tizennégy-tizenöt évesen éltek a dzsungelben egy fatetőre épített viskóban. Arra nem emlékezett, hogy ő valaha ilyen lett volna, neki erősnek kellett lennie, határozottnak, magabiztosnak. Mindig irigyelte azokat, akik ennyire boldognak tűntek, ennyire önfeledtnek, gondtalannak. Olyannak, amilyen Julia volt, mielőtt széttépte a jaguár.
- Ittam már jobbat is, de egynek jó- ahogy belekortyolt az italába, nem érzett rajta semmi kiemelkedőt, de azt a szintet hozta, amit elvárt tőle. A lényeg, hogy erős volt, érezte, hogy megüti, kiüti, ahogyan a verekedések közben is szerette ezt az érzést. Elfelejtette vele az emberi életet, aminek csak néhány boldog, és számtalan fájdalmas pillanata volt, és megakadályozta benne, hogy gondolkozni kezdjen. Ahhoz viszont még nem ivott eleget, hogy ne tudja végiggondolni, milyen választ adjon a testvéreiről szóló kérdésre.
Nem mesélték el senkinek, hogy hatan osztják meg ezt a testet, az arrancarok fele őrültnek nézte volna őket érte, egy kisebb csoport pedig felhasználta volna őket, kísérletezett volna rajtuk, ha megtudják, különleges. Így könnyebb volt kapcsolatokat építeni is, aki pedig egynél több személyiségükkel találkozott, szimplán csak szeszélyesnek hitte. Senkivel nem kerültek olyan közeli kapcsolatba, hogy tudjon a titkukról.
- Halottak. Mind az ötöt túléltem, elég hosszú ideig hozzá, hogy a felelősök megbánják, hogy túlélték a születésüket, aztán ólmot repítettem a koponyámba- az ital íze egy kicsit édesebb volt, ahogy belekortyolt. Miután Julia meghalt, és Mercedes sem tért haza többé, Daniellában nem maradt más, csak harag, gyűlölet, keserűség, amit egy évig cipelt magával, tervezgette a bosszúját a felelősök ellen, és végül néhány nap alatt intézte el az összes felelőst. Élete utolsó napján felszabadító érzés volt, hogy mindenki megfizetett, aki bántotta a húgait. A haragtól segített neki megszabadulni, a bánattól pedig az szabadította meg, amikor újra egyesült a húgaival. Kedvesnek találta Flaviát, de nem kockáztatta, hogy a bizalma miatt ismét elszakítsák őket tőle.
Bár ő maga soha nem érdeklődött különösebben a szabályos, kötött harcművészetek iránt, érdeklődve itta a lány szavait az itala mellé. Egy verekedésben hatékonyabbnak tartotta a tanulásnál a törött üvegnyakakat, a székeket és a figyelemelterelő dekoltázsokat, de egy kicsit mindig csodálta, hogy valaki minden szituációban képes ugyanúgy harcolni, üvegnyak, szék és dekoltázs nélkül is. Eldöntötte, hogy megosztja az információkat Serenával is, ő volt a hat közül, akit különösen érdekelt a harc.
Egy kicsit ittas, egyáltalán nem nőies, orrból jövő nevetés hagyta el Daniellát, amikor meghallotta, hogy a lány szerint ő kígyó. Kíváncsi volt rá, hogy Flavia hogyan látta volna Catalinát, ha ő kígyó. - Igazság szerint inkább galamb vagyok, kedvesem- a galamb is hasonlóan alattomos jószág, mint a kígyó. Turbékol, kedvesen viselkedik, és közben megfertőzte a városa lakóit különböző betegségekkel. A galamb ellentétek madara volt, egyszerre tiszta és koszos, jó és gonosz, egyszerre visz békekötést és hadüzenetet. Akármennyire erősködött Serena, hogy sárkány legyen a nevük, utólag a galamb tűnt jó választásnak, és jól mutatott a címerük is. Reménykedett benne, hogy számtalan gyereke lesz, ahogy a testvéreinek is, akikre ráhagyhatják, amit összeszedtek, de a családjuk ki is halt a létrejötte után, egyedül Serena maradt meg egy máig fennmaradt dalban a galambról és a varjúról. Ő is Servació néven.
- Nem nagy sztori, a szokásos hollow-mese. A tizenhatodik század közepének elején valamikor feldobtam a talpam, hollowvá változtam, és háromszáz évig ettem a többi hollowt. Csak azokkal foglalkoztam, akik szánalmasan gyengének tűntek, azért tartott ilyen sokáig. Pár éve adjuchas lettem, azután egy másik, farkasszerű menos egy harcban letépte a maszkomat, és arrancarrá változtam, akkor pedig rögtön idejöttem. Aizen adott egyenruhát és helyet a seregében, amikor éppen háborúzni támadt kedve, mentem és öltem neki, a többi időm a városban ütöm el. Többnyire piával, bunyóval és férfiakkal- lehúzta a piát, és egy könnyed mozdulattal átdobta a válla felett a poharat, ami ripityára tört a falon. Volt a testvéreinek sok különböző tevékenysége, ő főleg ezzel a hárommal ütötte el a hétfőit. - Mesélhetnél te is magadról, Flavia. Ritkán látni ilyen fiatal arrancart, mint te, biztos van valami érdekes történeted magadról- ráadásul, elég erősnek, ügyesnek is tűnt, mégis nehéz volt elhinni, hogy abban az őrült forgatagban, amikor eggyé válik az a rengeteg test és lélek, ott, ahol hatan együtt is alig voltak képesek összetartani és győzni, egy éppen eladósorba kerülő lányka győzelmet arathasson.

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Enemigo Público - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Enemigo Público   Enemigo Público - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Enemigo Público

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Hueco Mundo :: Las Noches ::   :: Centrum-