-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Enemigo Público

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Natalie Salazaar Granz
Espada
Espada
Natalie Salazaar Granz

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 160
Age : 31
Registration date : 2011. Mar. 24.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: Tudós
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Enemigo Público - Page 2 Cl0te40550/65000Enemigo Público - Page 2 29y5sib  (40550/65000)

Enemigo Público - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Enemigo Público   Enemigo Público - Page 2 EmptyKedd Márc. 29, 2011 7:09 am



*Na hát igen csak igen. A padló nekem remek célt szolgál arra, hogy legalább a plafont rendesen láthatom. El is kezdem számlálni a fent található mintákat egészen addig még el nem jutok a 15 ig. Valahogy kiesek a ritmusból s elfelejtem hol is tartok. Szóval akárhányszor belekezdek, egyszerűen eljutok arra a szintre, hogy bedurcázok és már mindegy is. Összefonom magam előtt a karomat. Ez nem igazán jött be pedig remek elfoglaltságnak indult. Csak tehát, nem igazán jó ha belekezdesz valamibe és egyszerűen elfelejted, hol is tartottál. Nem, nem én ebbe most bele untam, szóval inkább úgy döntök, igyekszek felkászálódni. El is kerekednek rendesen a szemeim, amikor Slarin-chan aggódni kezd miattam. Nekem ez olyan mély sokkot okoz, hogy hiába is ellenkeznek a kezeim, nem bírom kiállni a rángatását. Csak ki visz arra a friss levegőre. A plüssömet eljő fordulóba a hátamra teszem. Másodfordulóba hatalmas vigyori képpel nézel bele Slarin arcába.*
- Látod? Semmi bajom...nem és mii? pihenni? abba hol a játék?
*Nézek rá butácskán. Igen ez egy fontos tényező, hisz ha alszok akkor nincs játék. Magyarán, semmi olyasmi tevékenység nincs benne ami szórakoztató lenne. Ezért fordul elő velem gyakran, hogy a végkimerültségig hajtom magam. Még a végén egész egyszerűen össze esek valahol. Nem ritka dolog ez az én esetemben, de emiatt nem bajlódom. Kacsintok egy hatalmasat Slarinra, majd vissza pillantok a kocsma dohány füstel telt helységére.*
- Mi miért nem csinálunk egy olyan helyet, ahol mások a játékkal dobhtják fel a napjukat?
*Kérdésem egészen nyílván való arra hivatkozólag, hogy látszik arcomon egy kis komorság aprócska jele. Semmi bajom az alkohollal, ezt lehetett látni az imént, amikor egész egyszerűen bevedeltem a sört. Leginkább azzal van bajom, hogy vagy egyáltalán nem vagy senki sem látja úgy a játékokat mint én. Nem ártana kicsit szocializálódniuk, vagy csak egyszerűen jó lenne ha az espadak közelebb kerülnének a beosztottjaikhoz. Igen, ez egy igen jó lenne. S ha épp egy ilyn hely hozná őket össze? Sóhajtok egy nagyot, majd elragadom az espadam csuklóját és vissza húzom a kocsmába.*
- Eleget levegőztünk már...inkább szórakozzunk!
*Határozottan és buzgóm jelentem ki szándékomat. Fő cél most a szórakozás, szóval most nincs megállás. Jutott pár spontán dolog az eszembe. Bár ezek nem olyan gyerekesek mint általában azok szoktak lenni. Szóval csak egész természetesen felugrok az általunk már elfoglalt astalra és lerugdosom a földre a kacatjaimat. Na jó itt már nem stimmel valami. Majd az összes részeg pasasra pillantok.*
- Hé ti! Aki meghívja Slarin-chan-t egy sörre azzal este eljátszadozom!
*Kis vigyor kis kacér tekintet. Bár nekik minden nő úgy tekint ha részegek. Szóval nem kell félre érteni, majd max barbiezok velük egyet. Na de a hatás lassan azért beér. Valahogy vagy 5 korsó sört is mutogatnak Slarinnak.*
- Idd meg, idd meg, idd meg!
*Buzdítani kezdem a népet. Lesz is hatása ennek pillanatok alatt, mert kórusba kezdjük mondogatni. Na ebből másszon ki az én espadam. Vagy inkább ne, szeretném látni azt, hogy jól érzi magát. Nekem ez most mindenképpen fontos. Zenét szerencsére be is raknak kicsit pörgősebbet és a hangulat szalad felfelé. Ideje volt már, kicsit kezdett laposodni ez a hely. Én meg ismét megmutattam egy rejtett tartalékom...*
Vissza az elejére Go down
Desmond Phellera
Espada
Espada
Desmond Phellera

Férfi
Sagittarius Rat
Hozzászólások száma : 340
Age : 63
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2009. Jul. 25.
Hírnév : 56

Karakterinformáció
Rang: Segunda Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Enemigo Público - Page 2 Cl0te48500/65000Enemigo Público - Page 2 29y5sib  (48500/65000)

Enemigo Público - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Enemigo Público   Enemigo Público - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 02, 2011 11:56 am

Társasági ember vagyok, Las Nochesben pedig arról vagyok nevezetes, hogy én tartom a legjobb bulikat. Ami persze nem igaz, mert nekem eszem ágában sincs soha sem bulikat rendezni, csak egyszerűen könnyen ismerkedek új arcokkal (már ha normálisak, persze, vagy éppen a fracciónjaim), a régiekkel pedig tartom a kapcsolatot, és azért csak elhívogatom őket egy kis beszélgetésre. Az már igazán nem az én hibám, hogy ezek a kis összeröffenések néha eldurvulnak, gyakran pedig még nem is az alkohol miatt, csupán a gonosz ikrek, Lala és Lily ámokfutásai torkollanak valami nagyobb volumenű katasztrófába. Még mindig nem tartom jó bulinak, hogy miatta kellett újjáépíttetni az egyik toronyrészt, azt meg pláne, amikor az egyik gigászi Aizen plakátra rajzoltak rá alkoholos filccel egy bajuszt és egy szemüveget. Meg aztán ott a tavalyi húzásuk is, amikor valami politikusokat akartak Aizenék helyére léptetni… Szerintem nem vágják, hogy köbö azon múlt az életük, hogy hamar el tudtam tüntetni azt a plakátot, meg a szemtanúkat is megnémítottam. Hiába a paktumunk, csak megtalálják a módját, hogy alám vágjanak.
Szóval, az ilyen alkalmak miatt már van némi tapasztalatom elsősegély nyújtásban, még akkor is, ha Gabi épp túlságosan felöntött a garatra és a mosdóba kell hurcolásznom, hogy kiadja magából azt, amire nincs szüksége. Natinak pedig friss levegő kell, mert én azt mondom és kész. Legalább egy kis friss oxigénhez én is jutok, mert ebben a tetves lebujban azt nem lehet szívni, csak azt a büdös nikotint. :/ Mondjuk nem tudom, mit sír a szám. Gyakorlatilag teljesen hozzászoktam, hiszen már emberként is a passzív dohányosok körébe tartoztam, közvetlenül, miután kaptam az alkalmon és leléceltem az édes otthonból.
Az viszont váratlanul ér, hogy Nati ennyire elemében van. Oké, mindig is tudtam, hogy egy kicsit talán stikkes a csaj, azonban hogy még hiperaktív is legyen, az már kezd egy kicsit sok lenni. Ez ijesztő. o.O Jól van, nyugi, bunkó nem leszek vele, aztán valahogy csak túlélem. Kérdés, mit ért játéknak, mert hogy én nem érek rá barbie babákat nyüstölni egy műanyag kunyhóba, az teljesen biztos. Hogy majd Tui jól pofán röhögjön, mi? Na még csak az kéne! Már a múltkor is kicikizett, amiért Fatal Error koncira mentem, de az alapos tarkón baszás után azért csak megértette, hogy meg voltam hívva, és hogy alapból nem hallgatok ilyen nyálas bandákat. >.>
- Hát, van biliárd, van csocsó, melyiket választod? :/ – válaszolok unott képpel ezzel próbálván leplezni, hogy még mindig nem értem, miféle játékról beszél. A baj az, hogy nincs túl sok türelmem, a kinevet a végén típusú játékokban pedig mindig én nyerek, mert véletlen ledermesztem a játékostársaim, vagy épp egy nagyobb pofont keverek le nekik, amiért merészelnek kinevetni, mert rossz számot dobtam. :/
Nati viszont úgy döntött, nem akar többet levegőzni, szóval hagyom, hogy húzzon magával vissza a sör áztatta asztalunkhoz, amiről ugyan nem tűnt el semmi, de feltakarítani azért luxus volt, mi? Mad Időm azonban nincs arra, hogy jól kiosszam a jelenlegi pultost, mert Nati már rendezi is a műsort. Vazze………………. O.O Nem engedhetem, hogy elkurvuljon szegény, már így is túl sok fanart készült rólam, ez meg csak ráadna egy lapáttal a rólam és fraccijaimról alkotott elképzelésekre. Az öt megjelenő hímből kettőt könnyűszerrel kiütök (az egyiknek a fogát töröm ki, a másiknak meg a férfiassága bánja), aztán az meg mit érdekel, hogy a fájdalomtól görnyednek össze? Beszólni úgy se mernek, a segunda vagyok, az ilyen mértékű sörpazarlás meg nem hat meg különösebben, úgyis van másik. A többi sört leparancsolom a még mindig sörben úszó asztalunkra, az egyiket pedig megragadom, másik kezemmel pedig Nati vállát ragadom meg és elkezdem terelgetni a játékterem felé. Persze nem kell sok dologra számítani, néhány R2D2 mintájára pittyegő rablógépen keresztül csak egy csocsó, valamint egy biliárdasztal van itt, valamint egy gigászi, falra szerelt plazma tévén keresztül láthatjuk a Las Noches Világkupa Bajnokságot. Itt már a zene is halkabb, viszont legalább lehet hallani egymást.
- Most mi van? Te kérted, hogy játsszunk! Surprised Figyelmeztetlek, kurva szar vagyok benne, szal ne csodáld, ha mindig te nyersz. Surprised – rúgok bele kettőt az asztalba ezzel megoldva, hogy fizetni kelljen a játékért, s az adagolónál meg is jelenik tíz, kicsi, fehér labda, amit a játékhoz tartogatnak. Én magam a pirosaknál helyezkedek el, hiszen lélekenergiám is vörös színű. Majd egy cseppet se vérszomjas á, dehogyis nem ragadozóvigyort elejtve cibálom meg az egyik bábu forgatóját, hogy a bedobott labdát megpróbáljam eltalálni vele. Nem hazudtam, tényleg pocsék vagyok benne, de hiszen én sem lehetek mindenben tökéletes.
napozik
Vissza az elejére Go down
Natalie Salazaar Granz
Espada
Espada
Natalie Salazaar Granz

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 160
Age : 31
Registration date : 2011. Mar. 24.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: Tudós
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Enemigo Público - Page 2 Cl0te40550/65000Enemigo Público - Page 2 29y5sib  (40550/65000)

Enemigo Público - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Enemigo Público   Enemigo Público - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 02, 2011 10:50 pm


*Tökéletesen sikerült az összes kacatot lerugnom az asztalról. S lám még nem is kezdtem el hisztizni miatta, sőt nagyon úgy érzem, hogy a könnyedtség miatt nem is kellenek nekem. Totál könnyen mozgok és ez igazán remek pláne ismeretlen érzést nyújt a számomra. Most bulizni akarok, szerintem pedig ezt Slarin- chan is értékelni fogja. Legalább is gondolom, hogy lassacskán ő is felmászik ide. Addig is úgy intézem a dolgokat, hogy a zene bekapcsolódjon és már is egy fajta fogadás szerűség veszi a kezdetét. Hiába is, az én espadam a világ legeslegjobb espadája. A pasik meg szeretik, legalább is gondolom. Így az öt arrancarocska szépen el is indul korsó söröcskével az imádott főnököm felé, még én szépen nézek a többiekre. Na ne hogy már csak öten erőltesség meg magukat, tudom, hogy van itt több éhes is. Vigyorgok egészen addig még értetlenül billentem oldalra a fejemet, mert Slarin elég szépen ellátja kettőnek a baját. Némileg a többiek is megrémülnek. Persze, hogy megrémülnek. De nem értem ezt a kálváriát. Az asztal is tiszta sörös lesz engem pedig lerángat onnan. Csücsörítve pillantok rá. Közben pedig kedvesen kacsintok a többiekre.*
- Azt hittem örülni fogsz...ez egy remek játék lett volna...
*Morfondírozok az esetleges lehetőségeken, amelyekből nincsen valami túlzottan sok. Csak annyit lehet tudni, hogy még számtalan lehetőséget kitalálhatnék ami a játékot illeti. Főleg most, hogy végre könnyebben mozgolódom. Szemeim pedig csillagokat látnak ahogyan egy csocsoasztalhoz érkezünk. Egyik ujjammal végig is simítok az oldalán. A játék szelleme most igen csak kezdi átfutkosni a testemet. Ugrándozva kezdek el vihorászni. Közben pedig két kezemet össze csapkodom. Bravúros ötletei vannak a nőnek azt nekem már nem is kell bevallanom. Szerintem félperc és úgy is úgy gondolnék rá, hogy minthogy ha én valamit hittem volna. Na tehát beállok a magam színéhez amely cseppet sem hasonlít az én lélekenergiám színére. Amúgy meg nem is igazán figyeltem meg, hogy nekem milyen is lehet. Általában ritkán jutok el arra a szintre, hogy harcolni kezdjek. Ez olyan nálam minthogy nem tévedek el Las Noches épületén belül. Nincs olyan nap, hogy ne tévednék el, szóval nem kell ezt továbbragozni. Le támasztom a kaszámat egy bizonyos helyre s majd megforgatom az a bigyuszt az asztalban. Felfigyelek a velem szemben álló nőci kis mosolyára. Én csukott szemmel vigyorgok rá. Majd miután a golyó elindul az asztalba neki is látok a védekezésnek, hisz az ellenfelem már is támadni kezd. Érdeklődve látom, hogy ez könnyebb mint az egyszer egy. MIért is lenne nekem nehéz, ha imádok játszani? Elég szépen megy, így amikor hozzám jut rendesen a golyó, egyet bebikázok Slarin - channak. De a végeredményt már nem látom, mert egy arrancar férfi elvonja a figyelmemet. Na hát na, akármennyire is gyerek vagyok azzal csak egy oldalamat rejtegetem. Tyűűű a francba. Mivel nem figyeltem az espadam már is betalált egy gollal. Én pedig kezdhetem alulról szagolni az ibolyát ha nem állok neki rendesen játszani. Ez az első alkalom, hogy a játék nem tud lekötni annyira, az az alak....*
- Egyik espadaval meglátogattam a napokban karakurát...képzeld hagytunk meglepit a shiniknek!
*Kacsintok rá, majd igyekszem azért oda figyelni. Szórakoztató játék azt meg kell vallani, de hogy figyeljenek minket játék közben, az egy kissé zavaró. Így nem tudok koncentrálni. Éppen ezért sóhajtok egy hatalmasat és a többiekre pillantok olyan kis szórakozottan.*
- Ha megzavarjátok Slarin-chant a figyelésetekkel beveri mindenkinek a képét!
*Hatalmas szemek után ismét a játékra kezdek el figyelni. Nem is tudom miért éppen Slarinnal kezdtem úgy mond dobálózni. Habár tisztában vagyok vele, hogy tőle azért félnek. Nem is tudom miért. Olyan kis aranyos, és nekem nagyon jó játszótársam. Egyszer meg kéne látogatnom a szobájában. Vajon milyen lehet az ő szobája? van benne játék vagy csak egy átlagos szoba amit fel kéne dobni némi élettel? Mert én megtenném és akkor ő is jobban érezné magát. Megkéne találni a szobáját cak nem lehet akkora gond megtalálni. Rajtam kívül mindenki tudja merre van. Majd megint rákérdezek és elrángatok valakit. Huuu ez egy tökéletes cél lenne a számomra, hogy Slarin -chan szobáját ki kéne dekorálni olyan kis babásra.*
- Néééézd...az a pasi feléd mutogat!
*Mutatok a háta mögé. Tényleg mutogat felé, az már más kérdés hogy én gyerek módra miért is árultam be. Na ne hogy már. Nem szeretek csalni a játékokban, de ez egy tisztes csalás arra, hogy lőjjek egy gólt. Nagyjából kiengyenlített a játék. Így meglehet állapítani, hogy ketten, mi igazán egymásra találtunk. Én tudtam ám, hogy az espadam az remek játszótárs, csak rá kellett venni, hogy játszunk. Szeretem mikor így mosolyog és van benne motiváció. Jól érzi magát, és ez az ami igazán fontos nekem. Nem szeretem ezeket a mai búvalbéleltséget. Sok itt a pesszimismuz, amit rövidesen elfogok törölni. Már vnnak terveim, szóval reszkessetek Las Nochesi betörőőőők...*
Vissza az elejére Go down
Tui Giobbe Zuolgo
Espada
Espada
Tui Giobbe Zuolgo

Hozzászólások száma : 36
Registration date : 2010. May. 25.
Hírnév : 20

Karakterinformáció
Rang: 8. espada hell yeah
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Enemigo Público - Page 2 Cl0te14000/15000Enemigo Público - Page 2 29y5sib  (14000/15000)

Enemigo Público - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Enemigo Público   Enemigo Público - Page 2 EmptyKedd Ápr. 12, 2011 4:42 am

/Az Áltimét Cefrenyelő Torna - Avagy ki marad tovább az asztal felett ivászat /

Espadaságom első napjai tényleg olyan űberfaszán teltek, mint ahogy azt mertem remélni. Úgy látszik a Karma talált helyettem valami másik hülyét, akit fáraszthat az egrecíroztatásaival mert feltűnően nem jár rám a rúd mostanában; még a kinevezésem körül se volt semmi gebasz, pedig én aztán tényleg számítottam rá. Egyből át is transzportáltak valami helyre kis pecóba a Halálsorról, úgyhogy azon kívül, hogy nem kell többé egy patkánylyukban nyomorognom a szemeteim között, még a sok korrekciós ideggondozószökevény közül is sikeresen kikerültem. Nem kell többé csicsósan esténként hazafele attól rettegnem, hogy összefutok Erassal miközben ő zombi múdban grasszál újabb áldozatok után kutatva; sőt, még az ikrek se ronthatnak rám a legszarabb pillanatban, hogy akár egy csajról rángassanak le puszta heccből. Mondjuk velük továbbra is ver a Sors rendesen, ugyanis Slarin persze amúgy teljesen érthető okokból totál kivan mióta leléceltem, és elképesztő hiányomat azzal igyekszik kistoppolni, hogy úgy küldözgeti hozzám a két vicskot, mintha direkt láthatási jogom lenne. Nem is vágom miért csodálkozok ezen, mindig rá kell jönnöm, hogy milyen furmányos a fehérnép, ha a férfiember behálózásáról van szó; hány olyan esetről hallani, hogy valami ketyós suna csak azért hoz össze egy zabigyereket, hogy azzal láncoljon magához egy szarul járt tagot! Na hát Rinka is pont ezen ügyködik, ha hetente kétszer nem rúgja be az ajtóm a két takony, akkor soha. Bár még így is lájtosabb a helyzet, mint amikor naponta/kétnaponta sunnyogtag át, hogy az agyamat szívják; meg hát ugye Slarint se lehet hibáztatni, biztos beletelik még egy kis időbe, mire túlteszi magát a fájó veszteségemen.
Na mindegy, igazából ennyi még pont belefér, ha már más úgy se basztat különösebben; elképesztően imádom, hogy végre nem engem ugráltatnak minden szarságért és nem kalapálhat csak úgy bármilyen nyomorék az ajtómon hajnali nyolckor, csak mert Azien Őnaccságának kifogyott a vazelinkészlete. Az meg már külön bónusz, hogy a laza erkölcsű luvnyákat már annyira se kell fűzni mint eddig, csak szabadkozva megemlítem nekik, hogy "ja, tulajdonképpen én vagyok az Octava :/" és már dobálják is le magukról a bugyit. Mondjuk így a kihívás se olyan nagy estéről estére, úgyhogy ezt csak végszükség esetén vetem be, például amikor már tényleg csak ennyit tudok komoly koncentráció árán elböfögni.
Eddig ráadásul még fracciónt se varrtak a nyakamba, so időm mint a tenger; újabban nem is a szobámban tankolok, hanem ráérősen iszogatok az EP-ben egy-egy edzés után, ha már nincs különösebb dolgom. Ennek megfelelően támasztottam a búrám a pultnál ma is; rohadtul nem volt kedvem random purdék faszságait hallgatni, inkább elbájcsevegek a pultossal, de egészen biztos, hogy nem tisztelek meg egy ótvar asztaltársaságot a jelenlétemmel. Amelyik cefrehuszár eddig betalált azt úgyis gyorsan hazavágtam szkanderban vagy bepakoltam az asztal alá, ha egyéb kívánsága volt, úgyhogy hamar eljutottunk egy "élni és élnihagyni" szerű kocsmatársdalami struktúráig.
Pont ezért nem is tudtam hirtelen hova tenni, amikor valami idegen fószer vágta be magát a krimóba azzal a felkiáltással, hogy ő bizony bárkit leiszik per hecc. Ugyan nem volt valami sok hangulatom egy újabb nyomorulthoz, a "Kocsma Nagykutyája" titulosom megkövetelte, hogy tegyem szépen helyre a formát, ha már ennyire el van tévedve.
- Na gyere csak ide Töki, mi is a problémád? Én ugyan nem fizetek valami random ingyenélőnek; ha állod a cehhet, leszek olyan elképesztően jó fej és simán leiszlak, ha ez szíved minden vágya. - Intettem a Tufláknak, hogy tegye le magát a pultnál, ha már ilyen nagy a szája. Nem mondom, azért nem spórolták ki belőle az alapanyagot, ha minimálisan is, de még nálam is nagyobbra nőtt a kölök, amihez azért nem vagyok túlságosan hozzászokva. - Amúgy Tui Giobbe Zuolgo.. - Ropogtattam meg a nyakam bemutatkozásképpen, mert ha már az ember nőnek csak a legvégső esetben árulja el a nevét, egy ivópartnert szokás ennyivel megtisztelni. Azon kívül amúgy, hogy kedves gesztus, nincs valami sok értelme; a saját nevére nem fog emlékezni ez a szép életű, miután helyben hagytam ivásban. Cool
Vissza az elejére Go down
Karasu Vex
Espada
Espada
Karasu Vex

Férfi
Sagittarius Cat
Hozzászólások száma : 479
Age : 36
Tartózkodási hely : Itt is, meg amott is.
Registration date : 2010. Aug. 11.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: 4. Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Enemigo Público - Page 2 Cl0te43000/45000Enemigo Público - Page 2 29y5sib  (43000/45000)

Enemigo Público - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Enemigo Público   Enemigo Público - Page 2 EmptyKedd Ápr. 12, 2011 6:45 am

/Az Áltimét Cefrenyelő Torna - Avagy ki marad tovább az asztal felett ivászat /

Reggel van végre reggel irány a gyárba és vár rám a munka. Minden csodás, a Nap ragyog, a virágok rügyeznek, csicseregnek a madarak, és dalolnak a gyerekek. Olyan csodás minden, minden nőnek hatalmas mellek és csodás arc, tökéletes test, a férfiaknak pedig minimum 64 foga van, persze alul és felül, térdig érő szerszám, szőke haj és kék szem, izmos test. Ez a tökéletes világ számomra is, de mi ez a zaj? Valamit hallok valami csörgés…. a picsába is, többet nem fogok piálni lefekvés előtt. Ilyen marhaságokat álmodni, hol van itt virág? Talán az a pár száraz fa ami kint van a sivatagban? Nők se mind kedvesek és cicababák, fenéket van egy pár érdekes. Főleg valamilyen Eras vagy ki. Elért már ide is a hírneve, és mondhatom, nem tűnik olyannak akit meghívnék teára vagy valami fontosabb eseményre. Igazi kis fenegyereknek mondják, akinek van pár érdekes aberrációja. De tudom az okát miért ilyen, szerintem a szeretet hiány az oka. Csak valakinek lekéne ülni vele beszélgetni, és akkor biztosan megnyílna és megtudnánk mi is az igazi oka annak amiért ilyen. Vagy amit mondtak róla az alapján az nyílna meg, pontosan úgy ahogy azt elképzelik, gyomránál felvágva és belek az asztalon. Bár találkozni szeretnék vele, pár fontos dolgot akarok vele megbeszélni. Főleg ami az emberi és arrancar testfelépítésével kapcsolatos. Eh, nem csak a piával kell leállnom, hanem ezekről a bódító szerekről is. Inkább irány a zuhany és csináljunk belőlem valami értelmesnek kinéző lényt. Zuhany után pedig jöhet öltözés és a szokásos unalmas séta, ami mit tesz megint egy ismerős helyre juttatott el. Enemigo Público na, végre, hát a lábaim tudják hova is kell nekem menni. A lábaimról jut eszembe, lábbal nyitok ajtót. Elvigyorodok amikor köszönhetően a két szép futóművemnek már tárva-nyitva az ajtó, indulnék befelé és már mondanám a mondandómat, csak azt nem gondoltam volna, hogy ez ilyen visszacsapódó ajtó. Rendje és módja szerint orrba is talált. Belém fojtva azt az orbitális monológot. Na de második kör, most inkább csak benyitok, és elkurjantom magamat.
- Aki van elég tökös az kiáll velem piálni, bárkit az asztal alá iszok. – biztos ezt akartam én mondani? Már mindegy, valaki már meg is szólalt. Rám gondolt volna a Tökizéssel ez a Holtpofa? Odamegyek de majdnem arcon röhögöm.
- Akarsz fogadni Mekmester? Inkább az fizet aki veszít, persze csak ha elég jó a májad, és nem félsz, hogy megkönnyítem a tárcádat.- mondom vigyorogva.- Én pedig Karasu Vex vagyok. – ismerős a neve, de honnan? Hm, majd csak egyszer az eszembe jut vagy nem. - Itt a pultnál vagy egy külön asztal? Persze ne legyen az, hogy a sok pia után kiderül rólad, hogy egy Matula bácsi vagy, és szeretnéd szépen bezavarni a mackót a málnásba. Mert akkor inkább nem fogok piálni veled, kivan csukva. Biztosan vannak páran akik szíves örömest vállalnák ezt a dolgot, csak nem Én. De ha csak inni akarsz, akkor rendben van, benne vagyok, egy jó piálás, aminek tétje is van, a vesztes fizet. De előre szólok, alkesz voltam tehát bírom a piát. Cool De amúgy ismerős a neved, csak nem tudom honnan. Nem árulnád el Mekmester? Ja tényleg, mi legyen az amit inni fogunk? Gondolom kezdhetnénk valami Töménnyel utána jöhet a Sör egy kis pihentetőnek, majd megint a felesek, egészen agyhalálig vagy májrobbanásig. Vélemény? - kérdezem vigyorogva és talán egy kicsit beképzelt ábrázattal. Na, piálásban még nem sikerült senkinek se lepipálnia Cool.
Vissza az elejére Go down
Desmond Phellera
Espada
Espada
Desmond Phellera

Férfi
Sagittarius Rat
Hozzászólások száma : 340
Age : 63
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2009. Jul. 25.
Hírnév : 56

Karakterinformáció
Rang: Segunda Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Enemigo Público - Page 2 Cl0te48500/65000Enemigo Público - Page 2 29y5sib  (48500/65000)

Enemigo Público - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Enemigo Público   Enemigo Público - Page 2 EmptySzomb. Júl. 02, 2011 5:24 am

Natipipőke tökéletesen az a típus, aki veszélyes rám nézve; na nem a rózsaszín és csilli-villi kis cukisága miatt, vagyis hát de, csak ennek a rózsaszínhez nincs köze, ugyanis utálom azt a színt. Rossz szokásom, hogy szeretek védelmezni másokat, és attól félek, hogy ezzel elgyengítem őket is és magamat is. Ha megfosztom fracciónjaimat attól a lehetőségtől, hogy a saját lábukra álljanak, akkor képtelenek lesznek önmaguk érvényesülni a nagyvilágban, ha esetleg nem tudok ott lenni, hogy fogjam a kezüket, amikor át kell őket kísérni a zebrán. Ettől a veszélytől mindig is tartottam, s már csak ezért is igyekszem őket keményen, de nem rövid láncon „tartani”. Hadd bontakozzanak ki maguktól! S igenis, elráncigálok mindenkit még jelentéktelen shinigami vadászó akciókra is, hogy ezáltal tapasztalatot és m,ég több erőt nyerjenek. Nem csak egy család vagyunk, hanem Las Noches talán legösszefogóbb csapata. Szükségük van rám, ahogyan én sem tudnék meglenni nélkülük.
Szó mi szó, Nati nem csak cserfes, meg kicsit olyan elvarázsolt, olyan fura, vagy hogy is mondjam, de látszólag védelemre szoruló. Valamiért még sem érzem úgy, hogy mindezek ellenére féltenem kéne őt. Van valami aljas csillanás a szemeiben, ami – ha az ellensége lennék – óvatosságra intene, na meg arra, hogy ne engedjek a megtévesztő látszatnak, ne becsüljem őt alá. Képességeiről ugyan semmit sem tudok, s nem áll szándékomban erőszakkal elcipelni valami homokbuckára fájtolni, úgyhogy maradok a csendes megfigyelő. Különben sincs abban semmi élvezet, hogy bármiféle megerőltetés nélkül leverem a nálam gyengébbeket. Na jó, Ranil azért kivétel, meg Rina is, de őket utálom, persze, hogy élvezem beledöngölni a fejüket a falba.
A csocsó mindig is az egyik kedvenc kocsmai játékom volt; mindenhol ott van, az érme bedobálását ki tudom vépézni egy jól irányzott rúgással, valamint garantáltan jó hangulatot hoz. Bár a múltkorit nem felejtem el Tuinak, hiszen csalt a kis mocsok, csak felemelte azt a rohadt csocsóasztalt. >.> Aztán még csodálkozik, hogy semmi kedvem tovább játszani. Nem hogy kiengesztelt volna egy sörrel. ¬.¬ Ez van, néha én is lehetek hisztis, akinek meg nem tetszik, annak szépen lehúzom a fejét a nyilvános vécében, ennyi.
- Szerintem nem lett volna jó ötlet, van itt pár veszélyes alak, ki tudja, milyen hátsó szándékokkal. Na persze amíg velem vagy, nem kell mitől tartanod, tökéletes biztonságban vagy. – kacsintok rá, majd megrántom az egyik fogót, hogy ezáltal a kilazult gumikapus egy furcsa, csörgőkígyószerű remegésbe kezdjen. Semmi haszna nincs, az igaz, de kurva látványos, már csak ezért is megérte.
- Nahát, és kivel ruccantál ki? Surprised – kortyolok bele a jó hideg sörömbe egy kis szünetet tartva a játékban, bár fél kezem még mindig a hátsó védősort mozgató fogantyút markolássza. Nem kifejezetten foglalkozok a környéken randalírozókkal, hiszen mit érdekelnek engem, hogy épp mit csinálnak. Merjenek csak bármit csinálni. Összetörök szívesen pár csontot. Evil or Very Mad
Reflexből hátrakapom a fejem, amikor Natica felhívja a figyelmem arra, hogy valaki felém mutogat. Az persze eszembe nem jutna, hogy mindez egy gólszerzés alapját szolgáltatja, szóval el is vigyorodok Nati sikerét látva. Biztos nem először játszik, hisz ellenem csak képzett csocsómászterek képesek döntetlent hozni, bár megmondom őszintén, nem néztem volna ki belőle, hogy ennyire profi.
- Nem érdekes, nem ismerem. Biztos csak autogramot akar. Indulhatunk? – fogom meg a sörömet a játék végeztével és dőlök hátra egy falnak, amitől persze jó falas lesz a hátam, bár a fehér egyenruhán ebből nem sok látszik. Minden esetre én jól éreztem magam, azonban megígértem magamnak, hogy ma befejezem a kozmológiai olvasmányomat, úgyhogy kénytelen vagyok vállon ragadni Natit, hogy visszakísérjem, nehogy aztán eltévedjen vagy valami. Azért jó volt megismerni. Talán végre megszűnik az a sok hülye pletyka, amit az az ótvaros ribanc terjeszt rólam és fracciónjaimról.

//Bocsánat a késői post miatt T.T//

Vissza az elejére Go down
Lanven Alexander Stark
Arrancar
Arrancar
Lanven Alexander Stark

Férfi
Hozzászólások száma : 145
Tartózkodási hely : Budapest
Registration date : 2012. Feb. 24.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Enemigo Público - Page 2 Cl0te13100/15000Enemigo Público - Page 2 29y5sib  (13100/15000)

Enemigo Público - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Enemigo Público   Enemigo Público - Page 2 EmptyVas. Márc. 11, 2012 5:38 am

A szelíd, és a vad


Az arrancar élet ritka nagy szívás esetenként. Gondoljunk csak bele, itt ragadtunk egy hatalmas sivatagban, ahol folyton éjszaka van. Ha ez nem lenne elég, a föld alatt szinte végtelen mennyiségű lidérc garázdálkodik, és ha még mindig nem lennénk eléggé morcosak a mostani helyzet állásának koncepciói miatt, még ott van a mindenféle dekorációt nélkülöző palota, ahol állandóan süt a nap. Ráadásul Las Noches ronda. Persze ízlések és pofonok. Rémálom ez a hely. Persze lehet csak nekem. Fel nem foghatom, hogyan tudják egyes arrancarok ebben a helyben élvezetüket lelni. Mert ha mondjuk egy antiszociális pszichopata lennék, akkor ez a hely ideális lenne, vagy ha mondjuk csak simán egy elmebeteg. Igen szűk a lehetőségek tárháza, vagy lidércet ölsz, vagy halálra unod magad Las Nochesben, vagy Hueco Mundoban. Aztán még csodálkoznak az arrancar társaim, hogy szívesebben tartózkodom az Emberek Világában. Ott legalább mindig van valami történés. Lehet péládul lelkeket halálra ijeszteni, gyönyörködni a tájban, esetleg átrendezni a tájképet. De ugyan akkor lehet küzdeni, mondjuk ez az a dolog ami az Emberek Világában idegesítő, hogy nem hagynak békén. Ott meg túl sok a játszó társ. Lehet, csak nekem nem jó semmi. Ha nagyobb szintű arrancar leszek, vajon az Emberek Világába küldött halálistenek is erősebbek lesznek? Előbb vagy utóbb kiderül. De addig még sok homokszemet hord odébb Hueco Mundo szele. Viszont most találni kéne valami elfoglaltságot magamnak. Az edzés fáradalmait még nem pihentem teljesen ki, éppen ezért nem mehetek most az emberek világába. Illetve hát mehetek csak az életemet teszem kockára. Az edzés után két napig fel sem keltem az ágyamból, csak ezután a hosszú szieszta után vett rajtam erőt eléggé az unalom, hogy keressek valami elfoglaltságot. Las Nochesben még mindig nem igazán ismertem senkit, leszámítva Vexet. Sokat hallok Vexről, hogy zsivány, hogy hatalmas ereje van. Mivel ő az egyetlen arrancar, akivel már csináltam valamit is együtt, úgy éreztem kicsit kiterjeszthetnénk a "barátságunk" korlátait. Ugyan még csak kétszer találkoztunk, ebből az egyik alkalommal harcoltunk, avagy edzettünk, én mégis úgy érzem, hogy jól ellennénk. Felkeltem hát ágyamból, búcsút intettem a sok modell csajnak és Sirenia képének a falon, és elindult megkeresni Vexet. Kerestem egy jó darabig, hiszen Las Noches hatalmas! De tényleg! Az ember simán eltéved benne. Még szerencse, hogy én arrancar vagyok, hö hö. Jó ideje kerestem már, amikor össze futottunk egy folyóson. Meg is beszéltünk egy találkozót az egyik Las Nochesi kocsmában. Sosem voltam még ilyen helyen, hiszen az életem nagy részében lidérc voltam. Meg aztán az én időmben nem is voltak ilyen helyek. Hát igen, bezzeg az én időmben. Manapság már minden olyan modern, hogy semmihez sem értek. Nekem már csak a séta, a nézelődés, és a harc maradt. Például ezt a számítógépes dolgot sem értem. Jól van oké, hogy bekapcsolom és az egérrel irányítok, ami egyáltalán nem olyan, mint egy egér, ráadásul még valami billentyűzetet kell nyomogatnom... Nem rég tanultam meg olvasni és írni emberek! No mindegy, nem is érdekel az egész. Néha kedvet kapok hozzá, de a sok eredménytelen próbálkozás mindig lelomboz. Megyek inkább inni. Sosem ittam még, már úgy lidércként. Emberként ihattam egy keveset, de apám sosem engedte, hogy sokat igyak. Meg aztán az az erjesztett kancatej sosem volt, a kedvencem. Kíváncsi vagyok itt milyen italok lesznek. Azt hiszem rá bízom magam Vexre. Időközben haladtam. Vex még elment valamit elintézni, de majd ő is jön. Addig én még tébláboltam egy keveset, mire megtaláltam a helyet. Az ajtó mellé álltam, hátamat a falnak vetve, és vártam. Mindig korábban érkezem a megbeszéltnél. A hely neve Enemigo Público volt. Egész jó kis muzsika szólt bentről, és éreztem a cigi, és még kitudja milyen más szagokat bentről. A cigivel nemrég ismerkedtem meg. Érthetetlen számomra, miért szívják ezt a szutykot egyesek. De hát egyszer élünk. Illetve hát, ez nem is igaz. Hallottam, hogy odabent csak úgy nyüzsög az élet, és már izgatottan vártam, hogy Vex megérkezzen.
Vissza az elejére Go down
Karasu Vex
Espada
Espada
Karasu Vex

Férfi
Sagittarius Cat
Hozzászólások száma : 479
Age : 36
Tartózkodási hely : Itt is, meg amott is.
Registration date : 2010. Aug. 11.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: 4. Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Enemigo Público - Page 2 Cl0te43000/45000Enemigo Público - Page 2 29y5sib  (43000/45000)

Enemigo Público - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Enemigo Público   Enemigo Público - Page 2 EmptyVas. Márc. 11, 2012 6:21 am

A szelíd, és a vad.

Néha elgondolkozok azon, hogy minek is kezdek bele dolgokba… mint most is. Gondoltam kicsit átrendezem a szobámat, és ez azzal jár, hogy majdnem mindent kidobáltam, lekapartam a falat, kitéptem a falból a vezetékeket, és elkezdtem egy pöröllyel verni a falat, hát na, kell a hely annak, amit elterveztem. Buuuum és megint buuum, tompa a hangja amikor találkozik a pöröly feje a falammal, és hát remeg is, de végre lassan ledőlt… le, a kurva életbe, rá a TV-re. Gondolkozhattam volna mielőtt mindent a szunyaszobába pakolok. Már késő, nem csak a TV, hanem a mécses is eltört, könnyek patakoznak az arcomon… mert a plafonról egy termetesebb betondarab úgy gondolta, hogy jó lesz neki a lábfejemen. Mindegy, már csak valahogyan megkell szabadulnom a törmelékektől, és be kell szereznem pár „apróságot” és kész is lesz az új otthonom. Addig is pedig beköltöztem egy üresbe, aludni tudok, és zuhany is van. Megyek is azonnal, mert már kezd oroszlánszagom lenni.
El is mentem a befoglalt szobába, egy hamar zuhany, és már kellemesebb is az egész, persze mivel lehet itt majd fognak lakni, ezért nem verem bele a zuhanyzóba, maradok „feszült”. Most pedig irány szépen ahhoz az arrancarhoz, akitől beszerzem a cuccokat. Útközben pedig kivel találkozok? Az ideiglenes tanítványommal, Lanven, aki volt olyan kedves és meghívott egy kis piálásra. Na, azt tudni kell, férfi ilyen alkalmat nem utasít vissza. Megmondtam Lanvennek, hogy menjen csak előre, nekem akad még egy kis elintézni valóm, majd ott találkozunk. S miután elváltunk, mentem tovább a másik megbeszélt találkozómra. Odaérve leadtam a rendelést, neoncsövek, csomó pia, bárszékek, hűtől, meg ami csak kellhet, kanapé és a többi, és a többi. Irány végre kocsmázni, és beledugni a fejemet egy korsó sörbe, és hajnalig nem is veszem ki onnan. Felkaptam erre az alkalomra valami egyszerűbb ruhát, farmer, fekete póló és kész is, pénz a zsebbe, go.
Belépve azonnal Lanvent kezdtem keresni, nem volt nagy munka, a fal mellett állt, odaléptem hozzá, és barátságosan megveregettem a vállát.
- Na, akkor itt is vagyok, nyomás a pulthoz és az első kört majd állom én. Csináljunk egy istenes berúgást, hogy holnap a fejfájás miatt ne tudjunk felkelni. Oké? – széles vigyorral az arcomon, és már indultam is a pulthoz.
Vissza az elejére Go down
Lanven Alexander Stark
Arrancar
Arrancar
Lanven Alexander Stark

Férfi
Hozzászólások száma : 145
Tartózkodási hely : Budapest
Registration date : 2012. Feb. 24.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Enemigo Público - Page 2 Cl0te13100/15000Enemigo Público - Page 2 29y5sib  (13100/15000)

Enemigo Público - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Enemigo Público   Enemigo Público - Page 2 EmptyVas. Márc. 11, 2012 7:36 am

A szelíd, és a vad.


Nem kellett sokat várnom Karasura. Ahogy megérkezett, rögtön megcsillant a szeme. Már mondta is:
- Na, akkor itt is vagyok, nyomás a pulthoz és az első kört majd állom én. Csináljunk egy istenes berúgást, hogy holnap a fejfájás miatt ne tudjunk felkelni. Oké?
Igen csak izgatottnak tűnt. Én inkább feszengtem, hiszen még életemben nem rúgtam be, de még azt sem tudom, hogy mennyitől állok fejre. Hát itt az ideje egy kicsit kísérletezni.
- Úgy valahogy! Karasu dönts te, hogy mit igyunk! Én még igen csak tapasztalatlan vagyok az itallal szemben. Szóltam neki figyelmeztetés képen.
El is indultunk a pult felé. Csak úgy cikáztunk az asztalok között, miközben próbáltuk kikerülni a legtöbb arrancart, illetve egyéb furcsa lényt. Karasu egy kettőt fel is lökött, de hát ő megtehette. Az éterben ütős zene szólt. Hogy is mondják mi ez? Áh igen Rock! A dob sűrű egymásutánja szólt együtt a gitárnak nevezett hangszer vad üvöltésével. Rögtön beleszerettem ebbe a zene fajtába. Teljesen felpörgetett a zene. Olyan érzés volt, mint mikor a férfi az első éjszakája után, kielégülve fekszik a hátán, és büszke magára. Kedvem támadt kicsit tombolni. Persze nem vagyok én az a fajta, csupán ez a zene, hogy is mondjam... Manipulál! Talán ez a legjobb kifejezésre. Milyen ironikus az, hogy a manipuláló iker használóját manipulálja a zene. Elértünk a bárpulthoz. Egy hosszú mellkas magasságú keskeny asztal volt. A háttérben rengeteg ital fajta volt elővéve kirakatnak, vagy éppen használati célzatból. Kicsit elveszettnek éreztem magam, miután még soha nem láttam más italt a kumiszon kívül. Nos, bízok Karasu ítélőképességében. Meg is kérdezem tőle a frankót!

- Karasu, miféle italt kéne innunk? Ezúttal rád bízom magam. Mellesleg nagy frankó ez a zene! - Vigyorodtam el, miközben alig bírtam megállni, hogy ritmusra rázzam a fejem. - Te mit szoktál inni és mennyit?
Megvártam válaszát, aztán rögtön mondtam is:
- Olyan régen ittam, hogy már el is felejtettem, milyen érzés is berúgva lenni. Régen, még vagy 1135 évvel ezelőtt emlékszem rá, hogy ittam a törzsben, de olyan kevésszer fordult elő, hogy már nem is emlékszem rá. - Így belegondolva, egy vén szaros vagyok... - Az egyedüli dologra amire emlékszem, hogy nem voltam teljesen berúgva, de megpróbáltam lovagolni. Hát nem sikerült. Neked milyen történeteid vannak?
Az izgatottság teljesen átvette az irányítást felettem, és éreztem, hogy vissza kell fognom magam, mert egy: nem kapok levegőt a sok beszéd közben, kettő: nem hagyom szóhoz jutni Karasut. Vártam hát válaszát, és rendelését. Kíváncsi voltam rá, hogy milyen piát iszik Karasu, illetve, hogy annak milyen íze van, és milyen erős. Igazából az erősségi fokokkal sem voltam tisztába. Szóval tulajdonképpen teljese mértékben Karasura voltam bízva. A pultost csak ekkor vettem észre, izgatottságomból kilábalva. Kérdezte is mit kérünk. Közben körbe néztem, valamiféle vad után kutatva. Habár bunkóság lenne, ha csajozni kezdenék Karasu mellett, hacsak nem vele együtt teszem. Jó lenne már beújítani valamilyen csajt, mert már teljesen kivagyok. Ott álltunk a pult előtt, és én le is ültem az első székre, amit találtam. Fura szék volt, a hasamig ért az ülő része. Szembe fordultam Karasuval és hallgattam válaszait.
Vissza az elejére Go down
Karasu Vex
Espada
Espada
Karasu Vex

Férfi
Sagittarius Cat
Hozzászólások száma : 479
Age : 36
Tartózkodási hely : Itt is, meg amott is.
Registration date : 2010. Aug. 11.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: 4. Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Enemigo Público - Page 2 Cl0te43000/45000Enemigo Público - Page 2 29y5sib  (43000/45000)

Enemigo Público - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Enemigo Público   Enemigo Público - Page 2 EmptyHétf. Márc. 12, 2012 4:01 am

A szelíd, és a vad.
Na, megint tanár leszek, meg fogom tanítani Lanvent piálni. Az oktató programot magamban kezdőre állítom be. Nem kéne elkapni, és tölteni belé a feleseket, mert hamar vége lenne a bulinak, és akkor kivel tudnék piálni? Naná, hogy csak a marha iszik magában.
- Nyugi, bízd ide magad, és csak remélem, hogy nem vagy sörbuzi. Ami annyit tesz, hogy hamar beállsz a sörtől, majd mindenkinek mondogatod, hogy mennyire szereted, és ilyenek. Az nem jó, ilyet csak is nőknek mondhatsz, de akkor is tedd hozzá, hogy az egy espadának dolgozol, tudod, sok picsa szereti a befolyásos személyeket. Persze Nekem szerencsém van, mert nincs szükségem erre, elég az erőmre támaszkodni. Akad pár olyan csaj, aki azt hiszi, hogy ha eltöltök egy éjszakát velük, már is fenyegetőzhetnek Velem. Na, ezek szoktak rábaszni. – kicsit elnyújtottam a beszédet, de most „civilben” vagyunk itt, két pasi, akik eljöttek inni, ilyenkor megengedett a sok duma, és hülye témák.
Na, most irány a pult, sajnálom a kicsiket, akiket véletlenül fellöktem, de hát útban voltak, meg majd kapnak egy potya piát, és kész, nem fognak magyarázni. Pulthoz érve pedig, egy elégedett vigyor kúszik az arcomra, ez egy jó pont, szereti ezt a fajta zenét.
- Okés, akkor majd kezdesz valami gyengébbel. – Lanvennel ellentétben az én fejem lassan mozgott a ritmusra. – Én, hát… van egy saját koktélom, majd meglátod, de általában sörrel kezdek, utána pár tömény, megint sör, tömény, a sörben a tömény, és kb addig vedelek, míg vagy nem találok egy megfelelő csajt, vagy teljes képszakadás. Hogy másnap rohadt fejfájással ébredjek, és néha nem otthon.
Hm, na ma érdekes lesz, a szobám darabokban, hát kíváncsi vagyok, hova is fogok jutni.
- Hát tényleg nem vagy egy mai csirke, de nincs gond, majd modernizálunk. És mielőtt belekezdek a történeteimbe, rendelek. – a pultoshoz fordultam és előadtam, mi is az, amiért a nem létező szívem remeg.– Két sört, két szakét, lehetőleg az erősebbekből… a haveromnak pedig egy szaké lesz, kezdő szinten van, tehát valami gyengébbet, és egy sört is dobj már, ja és kell egy doboz cigi is. Köszi. – feldobtam magamat a székre, és néztem a kipakolt italokat, remek. Elveszem a cigit, elsőnek az alját kocogtattam meg, majd megfordítottam, és a tetejét, utána megint az alját, és végül a tetejét, jöhet a rágyújtás, majd lehúztam ez első felest, vagyis nem, mert koccintásra emeltem, remélem érti Lanven a célzást, utána pedig… nagy korty a sörből, a cigis dobozt pedig, hanyagul a pultra dobtam. S vidám hangon beszélni kezdtem. – Szolgáld ki magad. Na, egy történet. Kezdek egy nem is olyan régivel. Volt ez a harc, amikor Aizen megindította a támadást. Előző nap, gondoltam bepiálok. Tudod, hátha nem térnék vissza élve, akkor meg legyen már egy jó estém még. Jó is volt, míg nem kértem az Agyhalált. A saját piám. Elmondom mi is van benne. Fogj egy korsót, egy jó nagyot, és keresed meg a legerősebb töményeket, amik itt vannak. Lehetőleg annyit, hogy végül félig legyen teli a kicsi „poharad”. És végül mehet bele a sör is. Abból két vagy három adag, és garantált a bebaszás. Na, de a történetem, tehát eljöttem piálni, cefetül be is rúgtam… - egy korty a sörből, majd szívás a cigiből, kiszáradtam a beszédtől. - és a sok teszetoszoterontól fűtött fasz, egymásnak eset, persze részeg voltam, és beszálltam már Én is. Ment a bunyó, törten a csontok, a széklábak, repültek az asztalok, és néhány arrancar is. Megjegyzem, köztük néha még Én is. A lényeg, hogy másnap, bent a budiban keltem fel, pontosabban, ha jól emlékszek, a fejem bent volt a WC ajtóban. Mondhatom, érdekes volt a harc. Marha másnapos voltam, és ami csak tett a dologra, hogy akit ellenségnek kaptam… hát nem csak harc volt, hanem piáltunk is. Olyan kurva másnapos még nem voltam, mint utána. Egy csomó törmelék alatt ébredtem fel. Durva éjszaka volt, de töröljem ki a seggemet egy sünnel, ha nem ismételném meg. – fültől-fülig volt a vigyorom, és nyakon ragadtam a sörömet, majd leküldtem az egészet, majd a szakét, és egy nagy slukk a cigiből. – Elég finom ez a ser. Na, gyerünk, igyál csak, ma olyan részegek leszünk, hogy közös hányás lesz, és közös hugyozás is, persze nem rázzuk ki egymásnak, az már túl buzis. – röhögni kezdtem, és haverosan megveregettem Lanven vállát. Reménykedve tekintek a ma éjszaka elő, lesz egy jó ivászat, majd lehet befigyel valami huncut kis csaj is. Olyan, akinek nincs semmi az agyában, de annál több a melleiben, és forró a combja, a pinája meg… legyen édes mint a méz, és lehetőleg ne annyira tág, mint a mézesbődön. Nem akarok tornaterembe dobálni virslit.
Vissza az elejére Go down
Lanven Alexander Stark
Arrancar
Arrancar
Lanven Alexander Stark

Férfi
Hozzászólások száma : 145
Tartózkodási hely : Budapest
Registration date : 2012. Feb. 24.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Enemigo Público - Page 2 Cl0te13100/15000Enemigo Público - Page 2 29y5sib  (13100/15000)

Enemigo Público - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Enemigo Público   Enemigo Público - Page 2 EmptyHétf. Márc. 12, 2012 5:52 am

Karasu szakét és sört rendelt nekem. Ugyan semelyikről nem tudtam semmit, de azért le döntöttem, abban a sorrendben, amelyikben Karasu tette. Közben elmondott pár tippet, és gondolatot. Láttam, hogy tetszik neki, hogy "oktathat". Éreztem a zene pörgő ritmusát, ahogy felpörget. Közben próbáltam kivenni Karasu szavait is az éterből. Válaszoltam is első kérdésre.
- Nem nem vagyok sörbuzi, bármi legyen is a sör. Mondtam kicsit emelet hangszínen, mert hát azért a zenét csak a bolond hallgatja halkan.
Elmesélte, hogyan itta magát félholtra az Aizen ideje béli harcok előtt. Kicsit agresszív ha részeg, vagy csak én vagyok túl szelíd. Végig hallgattam szavait, és több alkalommal is széles mosolyt eregettem, vagy éppen hangosan nevettem története csattanóin. Igazán mulatságos volt. Mire befejezte, már el is tűnt a bemelegítő köre. Tényleg elég durván tölti magába az alkoholt. Én még szemezgettem az elém rakott szeszekkel. Végül bele kóstoltam a sörbe. Hát nem nyerte el a tetszésemet. Keserű volt, és rossz. Egyszerűen nem az én ízlésem, de ha már meg lett rendelve, akkor nincs vissza út. Nagy nehezen letuszkoltam magamba, hangos böfögések keretében. Jeleztem Karasunak, hogy még egy ilyet ne! Ez után óvatosan kicsit bizalmatlanul nyúltam a szakénak nevezett italhoz. Először csak meg kóstoltam, de ez teljesen más volt. Sokkal finomabb volt, mint a sör. Le is döntöttem, miközben sűrűn forgattam számban, kiélvezve az ízeket. Az alkohol marta a torkom, és végig a nyelőcsövemet, de nem bántam, mondhatni élveztem. Karasu eközben rágyújtott. Nem mondhatnám, hogy zavart, mert nem zavart, de én nem gyújtottam rá. Nem szeretem a szagát, de ha mondjuk kocsmában keveredik a cigiszag és az alkohol mámoros illata, na az egy isteni dolog. Ezért szeretek többek közt kocsmába járni.

– Elég finom ez a ser. Na, gyerünk, igyál csak, ma olyan részegek leszünk, hogy közös hányás lesz, és közös hugyozás is, persze nem rázzuk ki egymásnak, az már túl buzis.
Ez a mondata kicsit közvetlen volt, talán túl közvetlen is. Kicsit furcsa tekintettel néztem rá, de aztán végül is poénra vettem. Elég nyersen fejezi ki magát, de legalább esélyem sincs félre érteni. Gondoltam nem fogok ingyen élni, ezért rögtön szóltam is:
- Karasu! Ezt a kört most én állom! Legyen egy kör szaké és... Rá böktem egy üveg palackos italra, amire valami olyasmi volt rá írva, édes vörös bor.
A pultos hozta is és lerakott elénk egy kevés szakét, és két két deci bort. A szakét legurítottam újra, elvégre ez már bevált. Kicsit óvatosabban nyúltam a borhoz, de az első korty után egyszerűen bele szerettem. Éreztem, hogy ez kell nekem! Isten ital volt. Édes, erős, és sok van belőle. Ennél jobb nem is lehetne.

- Elég vadul nyomod Karasu. Én azért egy kicsit szolidabb vagyok, persze még sosem ittam magam a sárga földig, vagy épp alá.
Elkezdtem érezni, hogy kóvályog a fejem. és zsibbadás éreztem az ajkaimban. Igen, határozottan kezdek berúgni. Ahogy jöttek elő a részegség tünetei, mint például a felhőtlen jó kedv, és a szédülés, kezdtem élvezni a dolgot.
- Karasu, mi a véleményed Sireniáról? Kezdtem mondatomba, információ gyűjtés céljából, illetve hát nem jutott más vonzó nő hirtelen az eszembe.
Vártam Karasu mit szól a választásomhoz. Úgy érzem, hogy hamarosan nem lesz alkalmunk józan beszélgetésre, hiszen én már kezdek jól lenni.
Vissza az elejére Go down
Karasu Vex
Espada
Espada
Karasu Vex

Férfi
Sagittarius Cat
Hozzászólások száma : 479
Age : 36
Tartózkodási hely : Itt is, meg amott is.
Registration date : 2010. Aug. 11.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: 4. Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Enemigo Público - Page 2 Cl0te43000/45000Enemigo Público - Page 2 29y5sib  (43000/45000)

Enemigo Público - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Enemigo Público   Enemigo Público - Page 2 EmptyKedd Márc. 13, 2012 5:53 am

Mondhatni a háttér most tört darabokra, egyedül vagyok egy kopár vidéken, körülöttem pedig csak élettelen testek, vége a világnak. Hisz adott egy férfi, aki nem tudja mi az a sör? Egy világ omlott össze benne, ezt máshogy nem is tudom ellensúlyozni, csak úgy, hogy nyelem tovább a sörömet. S hiába issza meg Lanven is, csak egy böffentésre futja, semmi más, egy elégedett mosoly, vagy egy csettintés a nyelvével, még annyi se, és még szól is, hogy nem kell több. Tényleg nem egy sörbuzi, bár ez még jó is. Nem fog a nyakamban csimpaszkodni, és azt mondani, mennyire is szeret, de legalább a szaké elnyerte a tetszését, legalábbis a jelek szerint. De a sztorim az jó volt, röhögött is rajta, meg minden, és arra se panaszkodott, hogy zavarja a cigi… igaz, nem is foglalkoznék vele, mivel ez egy kocsmaféleség. Itt az alkohol, cigi, és a budiban bokáig érő hugynak kell lennie. Ez adja meg a hely varázsát, minden hely varázsát. Mint az is, hogy visszahívnak…
- Oké, akkor szaké… - és mivel elsőnek én voltam az, aki rendelt így hagytam, hogy kérjen Lanven, a szaké az okés... és… bor? Végülis megfelel, ereje van, az íze se rossz, de azért én majd maradok a sörnél. Mikor megkaptam, azonnal leküldtem a torokba. Mit mondhatnék? A bor az bor, se nem erős, se nem gyenge, hanem megfelelő, és a bor után, jöhet azonnal a szaké is, kísérje a kellemeset a vad. Lanven kijelentésére pedig vigyorogva legyintettem.
- Áh kérlek, semmiség. Csak élem az életet, kihasználom a perceket, hiszen nem igen fogok a májam miatt meghalni, tehát nincs is okom aggódni. És te se fossál, ma meglesz, leiszod magad a sárga földig, vagy éppen a vörösig, mindegy, csak legyen látszata. – majd intettem a pultosnak, és kértem az Agyhalált. Ne hogy már Lanven berúgjon, én meg kimaradjak az egészből. Szépen nekem is be kell pótolni az egészet. S nocsak, a kis kakas, milyen kérdést nem tesz már fel. Csak nem talált egy csajt, akinek szeretné bezavarni a macit a málnásba? Ejnye már.
- Sireniáról? Hát, eddig csak láttam, személyesen nem volt szerencsém hozzá, látásból azt mondom, hogy jó a teste, az arca se rossz, pont olyan, akit szívesen ágyba visznek, sőt, még engedik is, hogy az estét ott töltse. Persze reggel mehetne is el, de ez csak a saját véleményem. Tudod, nő ügyekben nem feltétlen kellene Rám hallgatnod. Mostanában kimerülnek abban, hogy fogom, viszem, dugom, küldöm. – mondtam könnyedén, és vigyorogva. – De neked csak hajrá, tedd oda magad, hiszen mit veszíthetnél? – áh, és kész az Agyhalál, bele is iszok, majd az arcomon egy jó pár fintor végigszalad, erős egy pia…
Vissza az elejére Go down
Lanven Alexander Stark
Arrancar
Arrancar
Lanven Alexander Stark

Férfi
Hozzászólások száma : 145
Tartózkodási hely : Budapest
Registration date : 2012. Feb. 24.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Enemigo Público - Page 2 Cl0te13100/15000Enemigo Público - Page 2 29y5sib  (13100/15000)

Enemigo Público - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Enemigo Público   Enemigo Público - Page 2 EmptyCsüt. Márc. 15, 2012 3:51 am

Karasu valamilyen nagyon bizarr italt kért a pultostól. Meg is kapta, a hatalmas mixet. Néha odakaptam a fejem, mit csinál a pultos, miközben Karasura figyeltem. Csak azt láttam, hogy folyamatosan tölt, és mindig mást. Lehet, hogy én ezt inkább kihagyom. Rendelek is még szakét. A bor igazából jó volt, de valahogy nem éreztem, hogy ide való lenne. Legközelebb ha eljövök kocsmázni, előtte elmegyek könyvtárba, és utána nézek az italkultúrának. Karasu nem igen volt lenyűgözve a bortól. Nekem azért bejött. Megint gondoltam egyet, és ráböktem egy véletlen szerű italfajtára. Erre az volt rá írva, hogy Abszinthe. A csapos rá kérdezett, hogy biztosan ezt akarom e, ami kicsit elbizonytalanított, de most már nem vonom vissza a szavam. Bólintottam felé, ezzel is nyomatékot adva annak, hogy igen is kérem a piát. Már kezdtem jól lenni, és az ajkam is zsibbadt. tökéletes, gondoltam. Amíg az italt hozták, Karasu fel fordultam, és folytattam igen csak érdekfeszítő beszélgetésünket.
- Az az igazság, hogy nem ismerem Sireniát. Azt se tudom mit szeret, és tulajdonképpen semmit nem tudok róla. Azért így elég merész lenne kikezdeni vele. Meg aztán én nem vagyok a vidd ágyba küld haza szokás híve. Számomra a nők, hogy is mondjam... Olyanok mint a drog. Ha egyszer megkaptam egyet, akkor azt újra, és újra akarom. Természetesen ebből is vannak rossz fajták, akiket nem éri meg újra és újra megkapni. Épp ezért kéne egy minimális szinten megismerni.
Az alkohol hatásának köszönhetően, már egy kicsit furán beszéltem, és feltűnően sokat vigyorogtam. Gondoltam Karasu már elég sokat beszélt, amíg tölt a garatra, és amíg ki nem hozzák az italom, addig beszélek én.
- Egyszer, még emberi napjaimkor, volt egy, hogy is mondjam... Nálunk ezt törzsi rituálénak mondják, de inkább hasonlított ez egy alkoholba torkolló bulira. Az elején még mindenki csak beszélgetett, de mivel folyton ittak, hamar átcsapott ez az egész erő fitogtatásba. A bátyámnak volt az esküvője, és nálunk köztudottan elég érdekesek az esküvők. Rendszerint egy ilyen esküvő nem arról szól, hogy milyen jó a párnak, hanem a vendégek ajándékairól, illetve hogyan próbálják szórakoztatni az ifjú párt. Én már eléggé rá töltöttem a garatra, amikor gondoltam egyet, és csendre intettem mindenkit. Épp azelőtt egy héttel ismertem meg egy bogár fajtát, aminek a vére igen csak gyúlékony. Össze kentem vele a kezemet, és egy botot. Bele mártottam a botot a tűzbe, és az végig terjed a kezemre. Nem égetett, de mindenki hangos sóhajba kezdett. Pörgettem egy darabig a botot, majd miután már éreztem, hogy igen csak forrósodik a hangulat, és lehet jó lenne eloltani a kezem, a földbe vágtam a botot, és beletúrtam a földbe. Mondanom sem kell, hogy mindenkinek elnyerte a tetszését. Ezek után elkönyveltek a helyi tűzmágusnak. Persze azután, hogy rájöttek mit csináltam, ezt a címet el is törölték. Viszont arra a röpke két hétre csuda egy életem volt. Ital, lányok. Azok voltak ám a szép idők.
Időközben kihozták az italt. Furcsa mód a pultos meggyújtotta az italt, és mellékelt hozzá egy magyarázatot. Ennek megfelelően eloltottam a tüzet, és lehúztam azt a kevés kis piát, ami a pohárban volt található. Az abszinthe színe zöld volt, azt mondta a pultos, hogy egyes helyeken zöld tündérnek hívják. Az érzés felejthetetlen volt, ahogy lekúszott a torkomon. Először csak marni kezdte a torkom, majd szabályosan égetni, és ez az égés lekúszott a gyomromba is. Alig fél perc alatt olyan szinten elérzéstelenítette a torkom és a nyelőcsövem, hogy akár kardot is nyelhetnék. Ahogy felszívódott a pia, megsokszorozódott a véremben lévő alkoholszint. Éreztem, hogy már minden vicces, és kezdtem nagyon szédülni. Nagyon bejött ez az ital. Karasu valószínűleg csak annyit látott, hogy lenyelem, egy hatalmas fintort engedek a levegőbe, majd furcsa mód élvezni kezdem. Intettem a csaposnak, hogy hozzon még egyet.
- Arra is gondoltam, hogy Espada akarok lenni! Te nem gondoltál még ilyenekre Karasu?
Kérdeztem tőle, igen csak vontatottan, alkoholtól mámoros fejjel.
Vissza az elejére Go down
Karasu Vex
Espada
Espada
Karasu Vex

Férfi
Sagittarius Cat
Hozzászólások száma : 479
Age : 36
Tartózkodási hely : Itt is, meg amott is.
Registration date : 2010. Aug. 11.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: 4. Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Enemigo Público - Page 2 Cl0te43000/45000Enemigo Público - Page 2 29y5sib  (43000/45000)

Enemigo Público - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Enemigo Público   Enemigo Público - Page 2 EmptyPént. Márc. 16, 2012 4:55 am

Na… szerintem nem fogok Lanvenek szólni, hogy amit inni fog… hát azzal nem jár jól. Főleg ha a sör se ízlett neki. Majd pont a Tündérke fogja elnyerni a tetszését, még ha így is lesz, szegény haver hamar padlóra kerül. Persze nekem nem gond, igya csak, ha akarja, az én piámba is van, maximum majd egymást fogjuk támogatni hazafele, közös hányás, és szerencse, hogy nincsenek árkok, mert tuti ott kötnék ki, mint régen, amikor még ember voltam. Elég gyakori volt, hogy ott aludtam, de hát fiatal kiscsikó voltam, és tudatlan, alig bírtam a piát, de most… most csak annyi változott, hogy bírom és kész. Inkább figyelem Lanven sztoriját.
- Tehát csak látásból ismered, és tetszenek a domborulatai, igaz? Tudod, most, hogy ezt elmondtad, simán olyan vagy, mint a többiek. Gyarló férfi, kit csak a farka vezet, és arra vágysz, hogy megmártsd a csodák barlangjában. De tudod, ha egy pinát láttál, láttad már mindent, ami meg az arrancar női társadalmat illeti. Háááát, lehet abban igazad van, hogy egy állandó kéne, mert mindegyiknek van valami defektje. Hogy finoman fejezem ki magamat, egynémelynek szerintem a lábközt is fogak vannak.
Hanyagul megvontam a vállamat, majd végre megkaptam a koktélomat, szép hamar nyelni kezdtem, és az arcomon mindenfajta fintor megjelent. Érzem, ahogyan marni kezdi a nyelőcsövemet, majd a beleimet is égeti, és végül a gyomromat pusztítja. Ez már nem semmi, talán ezért is röhögök Lanven sztoriján.
- Na, hát neked tényleg ég a kezed alatt a munka… - megvárom, míg megissza azt a kis zöldséget, majd vigyorgok az arca látványától. – Ja, tudod, amit ittál, nem alkoholfüggőséget okoz, hanem Abszintfüggőséget. Csak úgy igyad. – mondom én, miközben az, amit most iszok, nagyjából képes lenne megölni egy kezdőt, de legalábbis mérgezést okozni. De hát mitől kéne félnem? Arrancar vagyok, nehogy már ettől haljak meg. Viszont a kérdése miatt, majdnem kiköptem a piát.
- Espada? Öregem, ha espada leszel, készülj fel arra, hogy rohadt sokan meg akarnak majd ölni, plusz nem tudod ki az, aki tényleg a haverod akar lenni, vagy csak saját maga miatt nyalja a segged. Habár ha espada leszel, talán akkor lenne végre két normális tag is. Mert a mostaniak… hát összesen van egy, akire azt mondom, oké, espadának való. De a többi… hát gyengébbek, mint Én, és ha espada leszel, akkor tudnod kell, nem fogok engedelmeskedni neked, míg nem leszel erősebb nálam. Ez van, persze a gyengéket nem szívatom meg ilyenek, csak egyszerűen az a véleményem, erő is kell az espadasághoz. És hogy a kérdésedre válaszoljak, ja, nekem is járt már errefelé a gondolatom, de csak gondolat maradt.
Megint csak egy vállvonás, majd ismételten ivás.
Vissza az elejére Go down
Lanven Alexander Stark
Arrancar
Arrancar
Lanven Alexander Stark

Férfi
Hozzászólások száma : 145
Tartózkodási hely : Budapest
Registration date : 2012. Feb. 24.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Enemigo Público - Page 2 Cl0te13100/15000Enemigo Público - Page 2 29y5sib  (13100/15000)

Enemigo Público - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Enemigo Público   Enemigo Público - Page 2 EmptyPént. Márc. 16, 2012 5:34 am

Kicsit nyers vélemények, de már majdnem megszoktam Karasutól. Valami nagyon durva piát iszik. Én kézbe se merném venni, nehogy átmarja az üvegen magát. Úgy láttam, hogy a csapos mindent bele rak, amit csak lát. Persze mindenből egy keveset. Elég durva volt már csak azt nézni, hogyan tölti, tölti, és tölti a piát. Az abszint meg... Hát jónak jó erős. Igazából nem kéne túlzásba vinni, mert hamar a földön fogok kikötni, ezt biztosan éreztem. Amíg iszogatott Karasu, addig én rendeltem, valami gyengébbet, azt ami már úgymond bevált. Bort rendeltem, hogy kicsit felfrissítsem a számban érzett ízkultúrát. Ezt most lassan kezdtem el inni, és miközben iszogattam újabb kérdésre nyílt a szám.
- Ki az az egy normális espada? Azt mondjuk meg tudom érteni, hogy egy nálad sokkal gyengébb espadának nem fogsz betartani. Mondjuk nálad kevés arrancar erősebb. Mondhatni elit vagy az arrancarok között. - Nevettem felé tömény jó kedvel, majd ittam egy kortyot. - Az az igazság, hogy nem ismerem az arrancarokat itt Las Nochesben. Először szeretnék szövetségeseket gyűjteni, akik támogatnának egy ilyen posztra. Meg aztán addig még el is kell jutni, ugyebár. Meg túl kéne élni ezt az éjszakát.
Igen nagy önuralom, és önkontroll volt szükséges ahhoz, hogy ne kezdjek el súlyos akcentussal beszélni. Éreztem, hogy az abszint felszívódik, és hirtelen nagy mértéket ölt a kábaság. Nagyon jó kedvem volt már, de muszáj volt egy kis időt hagyni a májamnak, különben még a végén idő előtt leszek cső részeg. Na meg az agyam roncsolása se egy kifizetődő dolog. Elvégre ki nem szarja le a máját? Bármikor szerezhetek újat, vagy a tudósok legyártanak egyet nekem a tőlem vett DNS minta alapján. Viszont az agyam, azt nem lehet pótolni, legalábbis nem hallottam még róla.
- Igazából még meg kéne találni a helemet. - Na basszus kezdődik, olyan részeg vagyok, hogy már nem tudom rendesen kontrollálni a beszédem. - Mivel mégh nem vagyoh elég erős, ezét az egész téjma fölösleges szócéplés.
Egy kicsit félre toltam a bort, ott lesz az még, csak nem kél lába.
- Vissza télve a nő ügyekhre, ennyile egy ügyű lenne minden allancal csaj a kölnyéken? Csak van, valami nomális alrancar Ras Nocseszben. Ha ennyile rossz a választék, elmegyek keverni egy shinigamival. Az lenne ám a vicces!
Mámoros jókedvemben enyhe koordinációs problémáktól eltekintve, szilárdan támaszkodtam a bár pultra. A pulton álló boros poharat piszkálgatta, miközben Karasu válaszát vártam. Roppant szórakoztató ez az érzés. Lehet, hogy alkoholista arrancar leszek. Egyszerre biztosítja mámoros jókedv, könnyed súlytalanság, és zsibbadtság érzetét. Többször kéne kocsmázni. Bár azt mondják a másnaposság a legrosszabb a dologban, szóval nem kapkodom el az ítéletet. Elvégre ha holnap úgy kelek fel, mint akit megrágtak, kiköptek, és még meg is taposták, akkor inkább hanyagolom az alkoholizmust. Már pedig Karasunak ez az elképzelése.
Vissza az elejére Go down
Karasu Vex
Espada
Espada
Karasu Vex

Férfi
Sagittarius Cat
Hozzászólások száma : 479
Age : 36
Tartózkodási hely : Itt is, meg amott is.
Registration date : 2010. Aug. 11.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: 4. Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Enemigo Público - Page 2 Cl0te43000/45000Enemigo Público - Page 2 29y5sib  (43000/45000)

Enemigo Público - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Enemigo Público   Enemigo Público - Page 2 EmptyPént. Márc. 16, 2012 5:56 am

Haj Lanven, megtalálod a gyengepontomat, azt, ha elismernek. Nem vágyok másra igazából, csak az elismerésre, hogy érek valamit, és most megkaptam, már most haverom lesz Lanven, ez már tuti. S mielőtt válaszolok, iszok, kezdem érezni, hogy nehezedik a fejem, és vonzza a pult, hamarost fejelés lesz ebből, ezt már biztosra veszem.
- Ki is, várjá, mindjárt mondom, ne lődd le a poént… na tehát, espada nem más mint… a reklám után megtudjuk. –röhögni kezdtem, és amikor abbahagytam rágyújtottam egy cigire, majd ivás, és duma. – Slarin Sellery… Sleryreni… francba, nehéz neve van, Slarin és kész. Neki van tekintélye, és nem azért népszerű, mert a melleinek saját gravitációs mezőjük van, sok espadát kinevelt már. Igen, Slarin megérdemli a helyét. És nem kell ám barnázni, ha valaha elérsz oda, a támogatásomat megkapod, de csak annyit, nem leszek a frakod… francot… tudod, az a f betűs ízé, na itt van már, csak nem tudom kimondani. – csettintgetek, de csak nem sikerül. – Na mindegy, leszarom.
Vedelek tovább, és már most tudom, annyira részeg leszek, hogy talán az ajtóig se fogok elérni, de mindegy, néha megengedhetek magamnak egy kis lazítást, főleg ilyen időkben, na meg nem is szóltak, hogy munka van, tehát be lehet kapni, piálok és kész. Bárgyú, alkoholista vigyort öltök fel, tudom, hogy hamarosan elérek arra a szintre, amikor csajozni kezdek.
- A-a, nem tsak az erő számít haver… másho is szerezhetsz espadaságot, csak ne kérdezd hogyan. Nézz rám, gyakran módják, brutális erőm van… akkor meg mi a fasz van? Semmi, erős vagyok és ennyi. Az erővel nem mindig lehet elérni mindent, de teszek rá, mert ha erős vagy, akkor nem vagy célszalag… vagy tábla, valami ilyesmi.
Már megint, nem tudom mit beszélek, egyik témából valami hülye módon kilyukadok egy másikba, eh, durva ez néha.
- Hááá, inkább bonyolultak, nem egyszerű esetek, nehéz elkapni őket tartalmasabbra, meg mondom, mindenek van valami kínja, vigyáz velük. A shinigami csajokat meg hagyd, még valami ocsmány korcsot csinálnátok. Maradj meg a mieinknél, vagy verd a faszod, de ne fanyalodj rájuk. Azt mondom, a sajátnéped pinájába tedd a faszod, mert a ha nem, még le is eshet. Na, igyunk.
Emelem a korsómat, majd egy húzásra inni kezdem, és végül csak elkopott, az arcom pedig elég durván átalakult, zöld, kék, minden szín, az ajkaim elé kapom a kezemet, és harcolok, nem hányhatom el magamat… és tényleg nem hánytam, de most már kész vagyok, sikerült berúgni. A jele, hogy elég érdekesen ülők a székben, félig már lecsúszva.
Vissza az elejére Go down
Lanven Alexander Stark
Arrancar
Arrancar
Lanven Alexander Stark

Férfi
Hozzászólások száma : 145
Tartózkodási hely : Budapest
Registration date : 2012. Feb. 24.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Enemigo Público - Page 2 Cl0te13100/15000Enemigo Público - Page 2 29y5sib  (13100/15000)

Enemigo Público - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Enemigo Público   Enemigo Público - Page 2 EmptyVas. Márc. 18, 2012 8:28 am

Láttam, hogy Karasunak is már nagyon jó kedve van. Tanácsai sokaságát próbáltam feldolgozni agyam azon részével, amit még nem támadott meg az alkohol.
- Slarin? Édekes... Maj beszéek vele. De most igyunk még egyet! Az éjszakára!
Rendeltem még egy kör szakét, és lecsaptam az asztalra egy marék pénzt. Valószínűleg kicsit több volt, mint amennyit kellet volna adni, mert eléggé teketóriázott a pultos mielőtt elvette volna. Engem már nem igazán érdekelt, hogy ki mit mond, hiszen nagyon is vidám hangulatomnak köszönhetően mámoros jó kedvel bámultam meg két arrancar lányt. Megvártam még Karasu is rá szánja magát a piára, és koccintottam vele majd fenékig. Vissza is fordultam a két lány felé, akik sűrű mosolygás közepette felálltak, és a pult felé vették az irányt. Az egyik egy magas vörös rövid hajú lány volt, karcsú csípővel, és szeplős arccal, és viszonylag nagy mellekkel. A másik egy középmagas fekete hosszú hajú lány volt, kisebb mellekkel. Szívmelengető mosolyukkal közeledtek. Kivágott felső volt rajtuk, és miniszoknya, mondhatni össze öltöztek. Megmozgatta a fantáziámat mind a kettő. Oldalba böktem Karasut, hogy szedje össze magát, mert társaságot kapunk.
- Hölgyek? Lenne kedvük veünk tőteni az északát? Mondtam jókedvűen. A lányok csak egymásra mosolyogtak, és már közelebb is léptek. Olyan volt az egész mint egy álom. A fekete hajú lány az én ölemben, a vörös Karasu ölében kötött ki. Nem tudtam a nevüket, de akkor nem is számított. Flörtölgettünk, ittunk, és egy két csókig is fajult a dolog. Csak ittam, és ittam, és nevettem, és fűztem az arrancar csajt. Vagy ő fűzött engem? Már nem is emlékszem. Egyszer csak képszakadás, és földindulás. Azt hiszem teleportáltam. így szokás hívni azt, amikor annyit iszol, hogy az éjszaka egyszer csak kiesik és csak a reggeli piszok csúnya másnaposság marad. A szobámban feküdtem fejjel lefelé, félig az ágyon, félig a padlón. Hirtelen durva hány inger fogott el. Fel pattantam, és megkerestem az első kukát, majd szabadon engedtem a rókát. Csalódottan tapasztaltam, hogy a kukába nincsen zacskó, és a kuka fala lyukacsos. Minden erőmet össze szedtem, hogy feltápászkodjak, és legyűrjem a fájdalmat a fejemben. Bementem a fürdőszobába, és rögtön jobbra befordultam a mosdó kagylóhoz. Megmostam az arcom, és bele néztem a tükörbe. Egy nyúzott rúzsfoltos vérben forgó szemű arrancar bámult vissza. Kicsit kihúztam magam, és próbáltam meg erőltetni az agyam, vajon mi történhetett? Ahogy így törtem a fejem körbe néztem a fürdőszobába, és megláttam Karasut, ahogy a kádban fekszik éppen az igazak álmát aludva. A vízcsobogásra már ő is ébredezett. A felismerés után vettem csak észre, hogy itt ott meg van zúzva a csempe.
- Ó te jó ég... Mi a franc történt velünk este? Tettem fel a költői kérdést. Előhúztam egy fekete hajszálat a hajamból, és elégedetten mosolyogtam rá. Bele nyúltam a zsebembe, és feltűnően üresnek éreztem a pénztárcám. Szeget vert a fejembe az felismerés... Basszameg ezek kiraboltak. Kicsit jobban bele gondoltam, és hát végül is megérte. Úgy sem volt sok pénz nálam. Karasura néztem, aki még félkómásan ismerkedett a fürdőszobával. Meghallgattam a mondani valóját, majd elsántikáltam a szobámba, hogy meg nézzem mennyi az idő. Délután két óra. Vajon mikor dőltünk ki? Körbe néztem. Egy két dolog nem volt a helyén, de ami megdöbbentett, szinte halálra rémisztett, az a plakátok felcserélődése volt a falon. A sok modell, és Sirenia mellett ott mosolygott egy férfi modell képe, amire az volt rá írva, hogy jó reggelt fiúk. Ijedtemben felordítottam.
- JÉZUS ÚRISTEN! MEGSZENTSÉGTELENÍTETTÉK A FALAMAT! A félelmetes felismerés után eleresztettem egy barát a plakátba. Egy kisebb kráter maradt utána, de még mindig jobban nézett ki, mint az az ocsmány valami. Ekkorra határoztam el, hogy nem csajozunk, ha bulizni megyünk!
Vissza az elejére Go down
Wolloh Del Desierto
Arrancar
Arrancar
Wolloh Del Desierto

Férfi
Pisces Goat
Hozzászólások száma : 147
Age : 81
Tartózkodási hely : Hierro-jában
Registration date : 2012. Mar. 17.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 44. arrancar, Räv elhagyott fraccionja
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Enemigo Público - Page 2 Cl0te18000/30000Enemigo Público - Page 2 29y5sib  (18000/30000)

Enemigo Público - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Enemigo Público   Enemigo Público - Page 2 EmptyPént. Május 25, 2012 11:26 pm

Beszélgessünk Dei!

A szobám végre úgy nézett ki, ahogy kellett, a falain posterek, ágyam alatt a titkos kacsám, de tisztán, a mangák az asztalon, szekrényben a három Alucard cosplayem. Hasam nem porzott, szerencsére, viszont a májam már igen. Nemrégiben úgy is az Enemigo Publicoba indultam, mikor összefutottam Dei Laez fajtársammal, aki eddig még nem keresett fel. ~Biztos valami dolga van, meg hát nem is kicsi Las Noches, valamint a nevemen kívül nem sokat tud rólam.~ Lassú tempóban elindultam a kocsma felé, ahol, ha Deit nem is találom meg, legalább egy-két pofont csak kioszthatok. ~Semmit se változott, azóta, mióta megnyílt.~ Jegyeztem meg magamban, mikor beléptem a punk zenétől és kocsmahangoktól zajos helységbe. A pulthoz léptem, s az asztalra csaptam visszafogottan, mert nem akartam rongálni, csupán a borukra vágytam. Szóval a pultra csaptam, s odakiáltottam a nekem háttal álló pultosnak:
- Vért, por favor! – Felém fordult a számomra ismeretlen arrancar, s láttam a szemében, hogy kést állítana a kezembe, úgy tűnik, hogy pultos váltás volt, ezért módosítottam a rendelésemet. – Üveg vörösbort és két poharat hozzá, por favor!
- Új vagy itt, fiú? – Kérdezte tőlem, miközben a borukból egy üveggel, s két poharat tett elém.
- Mondjuk úgy, hogy összetévesztettelek az elődöddel! – Válaszoltam neki vigyorogva, s a szokásos árat oda csúsztattam hozzá. Örömmel láttam, hogy az egyik sarokban üres volt az asztal, vagyis nem ült senki se ott, így egy sonidoval gyorsan be is foglaltam az asztal tartalmát meg egyszerűen el… pakoltam, igen ez a megfelelő szó. Egyik poharat lefordítva tettem az asztalra, míg a másikba töltöttem magamnak, s ettől elfogott némi Alucardos hangulat, így csak puszta szórakozásból nagyjából a zene ritmusára lüktetően meg-megemeltem a reiatsu kibocsátásomat. Természetesen pár punkos kutya bepróbálkozott, de valamiért egy-egy pofon után távolságot tartottak tőlem. Cool ~Nagyszájú senkik! Ezek lennének mostanság itt a keménylegények? Vagy csupán még fiatal az idő?~
Már vagy öt szám elhangzott, s a borom felénél jártam, mikor egy ismerős arc lépett be a kocsmába, egy tényleg erős arc. ~Dei, hát megtaláltál? Vagy te is szereted ezt a közeget?~ Nem mozdultam, csupán utoljára megemeltem a lélekerőmet, úgy, hogy biztosan észrevegye a jelenlétemet, csak reméltem, hogy felismeri, vagy legalább ismerősnek tűnik neki. Mikor láttam, hogy egyértelműen rám néz, akkor csak intettem neki, kiáltani felesleges lett volna, a zenétől nem hallotta volna rendesen. Hogyha az asztalhoz jön, akkor egy kézmozdulattal megkérem, hogy üljön le. Hogyha nincs nála ital, akkor:
- Kérsz vért? – Kérdem tőle Alucardos vigyorral, ha kér, akkor az üres poharat felfordítom, s töltök neki a borból.
Miután mindkettőnk előtt van ital, megemelem a poharamat.
- Igyunk a kíváncsiságra! – Én mindenképpen iszok. – Örülök, hogy újra látlak, Dei testvér! Mond csak, mennyire vagy te Seth hű, arrancar? Itt nyugodtan válaszolhatsz őszintén, engem nem zavarna, ha a fejére pályáznál, vagy le se szarnád a szavait, de az sem, ha teljes mértékben, vakon követed. Szóval, mennyire vagy Seth hű?
Ez egy fontos kérdés volt a beszélgetésünk további részéhez, hiszen a nagy utam a trónbitorlót is érinti, s csak a megfelelő társakkal tudnék végig haladni. Hogyha túlzottan hűséges, akkor sajnos Dei mégse lehet úgy a csatlósom, ahogy akarom, viszont, ha elegendő mennyiségű hűtlenség is van benne, akkor megfelelő arrancarra leltem Dei személyében.
Vissza az elejére Go down
Dei Laez
Arrancar
Arrancar
Dei Laez

Férfi
Hozzászólások száma : 80
Registration date : 2012. Mar. 13.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 85. arrancar
Hovatartozás: ...
Lélekenergia:
Enemigo Público - Page 2 Cl0te11150/15000Enemigo Público - Page 2 29y5sib  (11150/15000)

Enemigo Público - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Enemigo Público   Enemigo Público - Page 2 EmptySzomb. Jún. 02, 2012 12:07 am

Beszélgessünk Wolloh!


Igazán kíváncsivá tett Wolloh, nem hittem volna, hogy egy ilyen rejtélyes személlyel találkozni fogok valamikor. Bár nem mondhatom azt, hogy én nem vagyok rejtélyes, de Wolloh kifejezetten az volt, főleg, hogy találkozni akart valami oknál fogva. A kíváncsiság furdalta az oldalam és Wolloh keresésére indultam. Kutatni kezdtem a lélekenergiája után, mire, sok keresgélés után egy kocsmában pillantottam meg. Először egy szemmel, sunyiban, betekintettem az ablakon, hogy vajon tényleg ő az. Szerencsémre igazán könnyen meglehetett állapítani feltűnő ruházatáról. Éppen egy asztalhoz készült leülni. Gyorsan elhúztam a fejem az ablaktól és indultam az ajtó felé. Az ajtó előtt azonban megálltam, pontosabban lecsúsztam a falnak dőlve és leültem, hogy átgondoljam, hogy vajon tényleg bölcs dolog lenne-e ennyire a kíváncsiságot hajkurászni. Alapos gondolkodás után úgy döntöttem, hogy mégis megteszem.
Benyitottam a kocsma ajtaján és néhány pitiáner arrancar állt elém. Elengedtem reiatsum, mire szépen félre álltak és leültek. Gondoltam, hogy ennyi elég is volt a megfélemlítésből, hiszen érződött, hogy itt, ebben az időben én voltam a legerősebb, így lecsitultam. Bár tudtam merre van Wolloh, ő mégis kissé megemelte reiatsuját, úgy látszott nem tudta, hogy tudom tartózkodási helyét. Oda fordítottam fejemet, majd egy sonidóval helyet foglaltam Wollohhal szemben. Nem gondoltam, hogy tisztán látta a mozdulatot, hiszen, mikor küzdtünk nem tűnt valami gyorsnak. Wolloh megkérdezte, hogy kérek-e vért. Azonnal italra gondoltam, mert Las Nochesben igazán népszerű az italok különös elnevezése. Például, mikor Diegoval találkoztam, akkor cero italt ittam, szóval Wolloh kérdésére igennel válaszoltam. Megemelte a poharát és mondta, hogy igyunk a kíváncsiságra. Beleittam egy keveset, hogy megkóstoljam. A kóstoló ízlett, így készen álltam kortyintani belőle egy rendeset. Wolloh megkérdezte tőlem, hogy mennyire vagyok Seth hű arrancar. A kérdése mellett meg is nyugtatott, hogy akármit mondhatok, így az igazat válaszoltam.
- Én mindig is ahhoz voltam hű aki erősebb nálam. Engem nem igazán zavar a kinézete, nem zavar a jelleme, sőt a képességei és a módszerei sem. Hueco Mundo, azon belül Las Noches élén jelenleg Seth áll, kinek erejét nem ismerem. Mivel nem ismerem erejét, nem tudhatom, hogy erősebb-e nálam, így jelenleg hű sem vagyok hozzá. Ez így volt, van és lesz mindig is.
Ittam egy keveset a "vérből" és vártam Wolloh reakcióját.
Vissza az elejére Go down
http://swordartonline.lifeme.net/
Wolloh Del Desierto
Arrancar
Arrancar
Wolloh Del Desierto

Férfi
Pisces Goat
Hozzászólások száma : 147
Age : 81
Tartózkodási hely : Hierro-jában
Registration date : 2012. Mar. 17.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 44. arrancar, Räv elhagyott fraccionja
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Enemigo Público - Page 2 Cl0te18000/30000Enemigo Público - Page 2 29y5sib  (18000/30000)

Enemigo Público - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Enemigo Público   Enemigo Público - Page 2 EmptyPént. Jún. 08, 2012 10:23 pm

Beszélgessünk Dei!

Dei, mikor belépett a kocsmába nem kért magának italt, hanem egyenesen hozzám jött, ebből egyértelmű volt, hogy engem keresett, vagyis sikerült felkeltenem a kíváncsiságát. Megkínáltam a borból, mit vérnek nevezek elfogadta, aztán ittunk a kíváncsiság egészségére. A válaszán nem sokat gondolkozott, olyan volt, mintha előre készült volna, nem inkább őszinte volt, s teljesen így gondolta. Reménykedtem, tehát, hogy jól szűrtem le a szavait, és tényleg úgy gondolja, ahogy mondta. Sőt szavaiból gyanúm támadt, hogy őt egyáltalán nem zavarta, hogy az előbbi gazdánk, Las Noches előző királya egy shinigami volt. ~Szóval az erő, az övénél nagyobb erő az, amivel hűségre lehet kényszeríteni. Ez így már más. Mi ketten már egyszer megmérettünk, ott én találtattam gyengébbnek, tehát a harcunk alapján ő az erősebb, így nem fogadna nekem hűséget, viszont a szavai azt sem zárják ki, hogy valahogy, valamilyen módon rávegyem arra, hogy segítsen az úti céljaim elérésében. A válasza után nem kérdezett vissza, de biztos benne van a tüske, még akkor is, hogyha apró az a tüske, hogy miért kérdeztem, illetve én hogyan állok ehhez a kérdéshez.~ A nem túl hosszú gondolkodási szünetem alatt egyszer újra kortyoltam a poharamban lévő italból, s utána én is őszintén szólaltam meg, ahogy az érzéseim szerint ő is:
- Aizennél számomra szimpatikusabb ez a Seth, hiszen mégis csak a mi fajtánkból való, nem? Jelenleg még megtűröm a trónon, hiszen úgy tűnik, hogy Eras, vagyis az Exequias sem ellenzi az ottlétét. – Egy újabb korttyal kiürítem a poharamat, aztán újra töltöttem magamnak, ezzel is egy kis időt adva Deinek, hogyha nem szólalt fel a kis szünet alatt, akkor így folytattam. – A szavaidat, hogyha jól értelmezem, akkor téged nem zavarna, hogyha újabb vezetőség váltás történne?
Ameddig vártam a válaszát, szemeimmel az arcát fürkésztem. ~Kifejezéstelen arc, rajta az örök higgadtsággal, viszont a szemei… azokban mintha ott ülne a kíváncsiság.~ Válaszától függetlenül így folytattam, természetesen akkor, hogyha nem kérdezett, mert akkor előbb én válaszoltam, s aztán tettem fel a kérdésemet, hogyha az előbbi megszólalásában még nem adott rá választ:
- Valamint akkor téged az se zavarna, hogyha miután megtudtad, hogy Seth biztosan erősebb nálad, azután ölné meg valaki, s venné át a helyét? Jól következtetek? – Amíg erre a kérdésemre is válaszolt, vagy ha az előbbi megszólalásában válaszolt rá, akkor az idő alatt újabbat kortyoltam a borból.
Vissza az elejére Go down
Dei Laez
Arrancar
Arrancar
Dei Laez

Férfi
Hozzászólások száma : 80
Registration date : 2012. Mar. 13.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 85. arrancar
Hovatartozás: ...
Lélekenergia:
Enemigo Público - Page 2 Cl0te11150/15000Enemigo Público - Page 2 29y5sib  (11150/15000)

Enemigo Público - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Enemigo Público   Enemigo Público - Page 2 EmptySzomb. Jún. 09, 2012 12:16 am

Beszélgessünk Wolloh!

Ismét ivott a poharából, majd megszólalt. Közölte, hogy számára szimpatikusabb Seth, mint Aizen, hiszen Seth is arrancar, úgy, mint mi. Majd azt mondta, hogy az exequias sem ellenzi az ottlétét. Újra ivott az italából, majd egy kérdést tett fel, hogy engem zavarna-e, hogyha valaki más lépne Seth helyébe, mire én a következőképpen méltattam válaszolni:
- Igazad van, nem zavarna, nem kötődöm Sethhez. Mégis miért zavarna az, ha egy nagyobb hatalom venné át az uralkodást? Az csak jobb lenne nekünk. Egy erősebb, jobb vezetővel biztosan többet érünk, de mindaddig amíg ő ül a trónon, ő az abszolút hatalom és ezért engedelmeskedem neki.
Kortyoltam egyet az italomból, miközben Wolloh fürkészte arcomat. Hamarosan egy újabb kérdést tett fel nekem, miszerint az sem zavarna-e, hogy miután meggyőződnék, hogy Seth erősebb nálam, valaki legyőzné és átvenné a helyét. Rákérdezett arra is, hogy jól következtetett-e és én csak bólintottam. Gondolkodtam egy keveset, végül úgy döntöttem, hogy a könnyebb megértés miatt többet is elmondok neki, mint amennyit eredetileg szerettem volna. Reméltem, hogy nem fogja kihasználni.
- Nos, hogy könnyebben megértsd a gondolkodásom, most nem igazán a kérdésedre fogok válaszolni, de mondanivalómban megfogod találni a választ. Elmondom neked, hogy én hogyan gondolkozom.
Wollohhal együtt ittam egyet az italomból, majd bele is kezdtem.
- A gondolkodásmódom szerint, minden egy hierarchikus rendszer. Az irányítás tetején áll Las Noches uralkodója, az abszolút király. Nem számít, hogy ki az, nem zavar a múltja, céljai, csak az a lényeg, hogy ott ül a trónon. Alatta áll az espada, kiknek alapból nagyobb a tekintélye, mint az átlag arrancaroknak, ezért őket is tisztelni és félni kell. Ez a két hatalom alatt állunk mi, azaz arrancarok, mi egyenjogúak vagyunk és nem ítélhetünk másokat, míg meg nem küzdöttünk velük. Alattunk állnak a hollowok, kik becses fajtánkból származnak, viszont még nem fejlődtek ki. A hollowok alatt állnak az emberek, de csak azért, mert belőlük származunk. Az emberek alatt pedig a módosított lelkek vannak, és végül alattuk a shinigamik, kiknél szintén van egy vezető és alatta az átlag shinigamik.
Kortyoltam még egy utolsót az italból, majd az üres poharat az asztal széléhez toltam.
- Ez azonban csak az alap, így határolhatjuk be, hogy ki a hatalmasabb. Azonban az egész lényege, sőt, a világok, a létezés és minden alapja a hatalom és az erő. Aki legyőzte a másikat és megkímélte életét, az hatalommal rendelkezik felette. Mindig az erős uralkodik és a gyengébbek hódolnak be neki, és aki megszegi ezt a rendszert, az halálnak halálával kell, hogy haljon. Mint már elmondtam, van ez a rendszer, azonban minden fajból vannak olyan teremtések, kik felülkerekednek a felsőbbrendűeknél. Például, bár nem vagyok rá büszke, mégis van egy shinigami, aki menekülésre kényszerített. Őt tisztelem, mert erősebb, de egyben nem félek tőle, mert egy alsóbb rendből származik és idővel gyengébb lesz, mert nem juthat el addig, mint a fajunk. Azonban Seth, ki fölöttünk áll a hierarchia élén, tőle félni kell, de tisztelni nem tisztelem, mert még nem mutatta erejét. Számomra csak az az igazi uralkodó, kitől félek is, meg tisztelem is.
Reméltem, hogy érthetően magyaráztam el és vártam, hogy mit reagál rá Wolloh.


A hozzászólást Dei Laez összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jún. 09, 2012 2:22 am-kor.
Vissza az elejére Go down
http://swordartonline.lifeme.net/
Wolloh Del Desierto
Arrancar
Arrancar
Wolloh Del Desierto

Férfi
Pisces Goat
Hozzászólások száma : 147
Age : 81
Tartózkodási hely : Hierro-jában
Registration date : 2012. Mar. 17.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 44. arrancar, Räv elhagyott fraccionja
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Enemigo Público - Page 2 Cl0te18000/30000Enemigo Público - Page 2 29y5sib  (18000/30000)

Enemigo Público - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Enemigo Público   Enemigo Público - Page 2 EmptySzomb. Jún. 09, 2012 2:07 am

Beszélgessünk Dei!

~Igen, jól gondoltam, jól következtettem a vezetőség cserék nem érdeklik. Az erő, ez az, amit tisztel, az erő.~ A második kérdésemre kifejtette a gondolatait a hatalom rendszeréről, hogy kinek hol a helye, ki felett ki áll, ki van ki alatt. Tetszett, tetszett ez a meglátása, bár egy komoly hiányossággal bírt! Az egyik a fraccionok, Eras, illetve az Exequias, a privaronok helyzete valamint… Igen a nők helyzetének a meghatározásával! A nők mindennek a legalja! Nők között nem teszünk különbséget, legfeljebb abban, hogy melyiket hogy lehet kínozni, kihasználni, elpusztítani! Igen, az lényegtelen, hogy egy rendszerben egy nő hol foglal helyet, attól még nő, legfeljebb ki lehet használni a pusztulása előtt, mint ahogy Räv la Luzt. A kis nő espada fraccionjává fogadott, az indok nem számít, a lényeg, hogy magához fogadott, így ezzel Seth és a többi nő espada előtt leplezni tudom identitásomat, hiszen egy nőgyűlölő biztosan az egyik férfi espada mellett akart volna elhelyezkedni, és az, hogy a nőknek kiemelkedett figyelemmel ártanék, esetleg azzal is magyarázhatnám, hogy nem akarok semmilyen vetélytársat Rävnek. Miközben ezek az érzéseim, gondolataim feltörtek a szemben talán felizzott a szenvedély, az élet lángja, amit esetleg Dei is észrevehetett, bárr talán a szemüvegem eléggé tompította, ha nem, akkor nem. Beszéde közben Dei tartott egy kis szünetet, míg kiürítette poharát, mit az asztal széléhez tolt, hogyha inna még, részemről nyugodtan tölthet magának, én nem akadályozom meg. ^^ Nem sokkal a beszéde után vigyorogva szóltam:
- Érthető, érthető és érdekes elgondolás a hierarchiáról! Akkor ezek szerint, illetve a harcunk szerint te felettem állsz, bár a rendszer szempontjából egyenrangúak vagyunk. Viszont van némi hiányossága a gondolataidnak, az első és talán a legszembetűnőbb ~a nőké! Igen az övék! Pf.. Nem árulhatod el magadat! Nem! A nőket nem szabad megemlítenem!~ az Exequias ők hol állnak szerinted? Eras szerinted egyenrangú velünk? Botor elképzelés szerintem! Vagy őket a rendszeren kívülre helyezed? Az is érthető, teljesen érthető. – Hadartam, igen megint hadartam megállíthatatlanul, de nem tehetek erről, hogyha belelendülök nehéz megállnom, sőt észre se veszem, hogy hadarok, csak utólag, vagy hogyha tüdőm kifogy a levegőből. – Viszont akkor mi van a fraccionokkal? Ők is egyszerű arrancarok? Vagy talán ők az espadakhoz tartoznak, tehát úgy tekintesz rájuk, mint az espadara, akinek a kutyái? Végül is ez is érthető lenne, hiszen a fraccionok az espadajuknak az akaratának engedelmeskednek, viszont lehetnek saját gondolataik is, miknek kedvére cselekednek. Valamint amit még kihagytál azok a privaronok, a privaron espadak, ők is egyenrangúak lennének velünk? Vagy talán az espadaval egyenrangúak? Érdekes az ő helyzetük is, nem? Vahlamint mih vhan… ah…ha..hah…. – kezdtem fulladni, már megint. >.> Bár belegondolva most jól jött, hiszen a nőkre akartam rákérdezni, amivel felfedtem azon identitásomat, amit rejteni akarok mindenki előtt, aki előtt csak lehet. Vettem egy mély levegőt, aztán még annyit biggyesztettem a végére, hogy – az utazókkal? Az utazók alatt azon testvéreinkre gondolok, akik a csúcsra irányítják a létezésük perceinek folyamát.
Tovább is beszéltem volna, de inkább ittam egy kortyot, nem kell, hogy megint hadarjak, valamint az sem elhanyagolandó, hogy a válaszát, reakcióját is meg kellene várni, hiszen nem monologizálási est volt az Enemigo Publicoban, hanem beszélgetés, beszélgetés Dei arrancar testvérrel. Így most hallgattam, s vártam a reakcióját.
Vissza az elejére Go down
Dei Laez
Arrancar
Arrancar
Dei Laez

Férfi
Hozzászólások száma : 80
Registration date : 2012. Mar. 13.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 85. arrancar
Hovatartozás: ...
Lélekenergia:
Enemigo Público - Page 2 Cl0te11150/15000Enemigo Público - Page 2 29y5sib  (11150/15000)

Enemigo Público - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Enemigo Público   Enemigo Público - Page 2 EmptySzomb. Jún. 16, 2012 11:16 am

Beszélgessünk Wolloh!

Miután Wolloh végzett a monológjával, készen is álltam a válaszokra. Meglepetésemre, Wolloh felhozta az Exequiast. Megkérdezte, hogy őket vajon hova sorolom. A válasz igazán könnyű volt számomra, közelebb hajoltam Wollohhoz és elmosolyodtam.
- Tán valamiben különlegesek lennének? Sok arrancar fél tőlük, de vajon miért is? Azért, mert ők intézik a gyilkolást? Pff, nagy szám. Én is gyilkoltam már, nem kell ahhoz Exequiasos kitűző, vagy a bánat tudja, mit hordanak azok. Szerintem az Exequias tagjai a szimpla arrancarokhoz tartoznak, az lényegtelen, hogy most miféle gyilkolászást végeznek, nem mondhatjuk tagjaikat erősebbnek nálunk, semmiben sem különböznek!
Mosolyom lehűlt és vissza tértem görnyedt ülésemhez, ezúttal nem volt kedvem az asztalnak dőlni, mint az előbb. Éreztem a beszélgetés súlyát és... TETSZETT. Élveztem, nem, felpörgetett, felpörgette a gondolataimat, felpörgette az énemet! A véleményemnek súlya volt, és ez egyenesen éltetett. Vajon bolondként vagy bölcsként tekint rám Wolloh? Ez forgott itt kockán... IMÁDTAM ezt az érzést. Hátra dőlve egy gonosz, kisebb vigyor kíséretében szólaltam meg.
- Fracciónok? Ugyan már! Miért lennének különlegesek? Hiszen ugyanolyan gyengék... nincsen számuk sem, nem kerültek be a listába, nincs semmilyen plusz erejük, csak egy erősebbet szolgálnak, és ez az, ami bölcsnek számít. Kutyáknak semmiképpen sem szólítanám őket, a kutyák az alsóbbrendű embereket szolgálják... kutyák... láttam már egyet meghalni... nincs bennük semmi különleges.
Egy emlék villant fel bennem emberi életemből, mikor láttam, hogy a hőn szeretett kutyámat elütötte egy autó, de ezt hamar el is zavartam, csak alsóbbrendű emberi emlék. Hamarosan folytattam is beszédem.
- A fracciónok velünk egy szintűek, de okosabbak nálunk. Csak okosságra vall, ha szerzel magadnak egy olyan társat, ki sokkal erősebb a veled egyszintűeknél, ki akár több száz shinigamitól is megvédene, de életét nem tenné kockára. Az a hű irányító.
Jobb kezemmel rákönyököltem az asztalra és lejjebb emeltem alkaromat, pontosan, hogy a pohár felé nézzen mutatóujjam. Kissé begörbítettem az ujjamat, majd megszólaltam.
- Privaron espadák... Sohasem voltak erősek... Aki nem tudja megtartani a pozícióját az gyenge. Igazán gyenge és elítélni való. A privaron espadákat lelökték a pozíciójukról.
Ujjamat kiegyenesítve löktem le a poharat az asztalról, mi a földet érintette és szilánkokra tört.
- Még arrancarnak is nehezen mondanám őket. Ha valaki túl gyenge, inkább haljon meg a pozíciójában, mintsem, hogy arról lemondva lépjen le. Tévedtem, mégis vannak olyan arrancarok, akik összehasonlíthatóak a kutyákkal, mégpedig ezek... a privaronok.
Wolloh következő kérdése az utazókkal kapcsolatos volt, mire csak rövid választ adtam.
- Kérlek legyél pontosabb. Mindenki utazik, az is aki egy-két lépést tesz meg és az is, aki mérföldeket. Nem minden utazó irányítja a csúcsra létezését... Ezt igazán nem értem, szerintem már csak az alkohol beszél benned. Fogalmazz másként és ne felejtsd... ez egy privát beszélgetés.
Dőltem hátra és komoly arccal néztem Wollohra.


A hozzászólást Dei Laez összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Júl. 01, 2012 1:21 am-kor.
Vissza az elejére Go down
http://swordartonline.lifeme.net/
Candy Cane
Arrancar
Arrancar
Candy Cane

nő
Virgo Dragon
Hozzászólások száma : 27
Age : 35
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2011. Aug. 07.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Enemigo Público - Page 2 Cl0te6250/15000Enemigo Público - Page 2 29y5sib  (6250/15000)

Enemigo Público - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Enemigo Público   Enemigo Público - Page 2 EmptyKedd Jún. 26, 2012 3:58 am

Testvértalálka

Nem is oly’ rég volt mikor találkoztunk testvérünkkel, szeretett elvesztett bátyánkkal, ki gigászi, óriási, nagy meglepetésünkre él és virul, s látott minket a túlvilági létünk folyamán, idején, során is. Ő is hasonló, olyanféle, olyasforma akárcsak mi, s igazán boldogak, jókedvűek, vidámak vagyunk ezért. Új találkozásunk Las Noches szórakozóhelyén volt, röpke egyeztetésünk után sikerült kikeresni, kiszemelni, kiválasztani egy délutáni időpontot, ahol mind ráértünk és szabadon elmehettünk oda. Már nagyon vártuk, hogy elérkezzen, eljöjjön, megjöjjön ez a nap! Kora reggel készülődni, szedelőzködni kezdtünk és a kelleténél korábban hagytuk el Nat-chan és Kyo-chan gigantikus, hatalmas, óriási méretű tornyát.
A hosszú, hosszú idő elütését végül Las Noches bő, széles, tágas területének egy darabjának, részének, szakaszának a bejárására szenteltük, s az is eltartott nekünk egy ideig, míg egyáltalán odataláltunk a szórakozóhelyre. Kisebb keresés, kérdezősködés, kutatás után végül is sikerült beesnünk, elérkeznünk, megérkezünk oda időben. Tanulságot is levontunk belőle, máskor még előbb, hamarabb, korábban fogunk elindulni, ha számunkra anonim, idegen, ismeretlen helyre szeretnénk betérni, nehogy még egyszer előforduljon a majdnem kései, késő, megkésett érkezésünk.
A hangulatos bárban, mulatóhelyen, szórakozóhelyen körbepillantunk, ahol látunk egy pultot rengeteg székekkel, ülőhellyel, hangos dallam, muzsika, zene szól a háttérben és minden jelenlévő arrancar elevenen, lelkesen iszogatnak maga bajtársi, baráti, haveri társaságában, kik itt vannak eme helyen. Nyomban elfoglaltunk egy foglalatlan, üres, szabad asztalt, miután körülnézésünk során nem láttuk, pillantottuk meg bátyánkat. Már innivalót is hozattunk, kértünk, rendeltünk magunknak, s kezünkkel malmoztunk a várakozásunk során. Lassan pedig kezdtük azt feltételezni, gondolni, hinni, hogy bátyánk talán elfelejtett minket a hosszú várakozásunk során… de az nem lehet! Nem, nem, bátyánk sosem felejt el ilyen fontos, központi, lényeges eseményeket!
Türelmetlenül fészkelődtünk ülőhelyünkön, székünkön és igyekeztük az ellenkezőjét ismételgetni a felmerülő borúlátó, kishitű, pesszimista gondolatnak. Hiszen biztosan van kifogása, oka, ürügye arra, hogy miért is késik bátyánk, mikor világéletében mindig, minden helyzet, körülmények, viszonyok között pontos volt. Imént, jelenleg, most is az lesz, ebben biztosak vagyunk! De csak telt és telt az idő, mire felbukkant, feltűnt, megjelent előttünk bátyám. Megdöbbenve, megkövülten, meglepődve pillantottunk a szórakozóhely bejárata felé, szinte nem is hittünk szemünknek, amikor megláttuk őt, s csak pár perc elmúlása, eltelése után kezdtünk lelkes integetésbe, mellyel jeleztünk bátyámnak, hogy hol is vagyunk, majd amint ideért, hozzánk ért, odaért és leült elénk nyomban belekezdtünk a beszédbe, szövegelésbe; még szóhoz se hagytuk jutni fivéremet.
- Nii-chan! Azt hisszük, hogy nem vagy tisztában a „pontosság” fogalmával!>3> – felfújt arccal adtuk jelét, nyomát némi sértettségünknek, ami a hosszadalmas várakozás hozta ki belőlünk. Már mi is azt hittük, hogy elkésünk, aztán kiderült, hogy nem is kellett volna igyekeznünk, rohannunk, sietnünk! - Mi oka volt annak, hogy késve jöttél hozzánk, Nii-chan? – mély levegővétel után nyugalmat erőltetünk, késztetünk magunkra és gondolatainkban egyre csak ismételgetjük, megismételjük, visszamondjuk a „nem a Nii-chan hibája” – szöveget, mert biztosak vagyunk abban, hogy nem tehet róla. Csak a hosszan nyúló várakozás ezt váltotta ki belőlünk, nem volt megfontolt, szándékos, tudatos…
- Tudod, Nii-chan már kezdtem aggódni, hogy nem tudsz eljönni, pedig annyira bizonygattad nekünk, hogy ma ráérsz. De mindegy, ne erről beszéljünk! Mesélj! Olyan keveset sikerült elmondanod nekünk legutóbb a találkozásunkkor! Teljesen megleptél minket, amikor hirtelen felbukkantál akkor, ott! Ugye emlékszel? Hirtelen nem is hittünk a szemünknek. – bálványozva, csodálva, imádva pillantottunk bátyánkra, akárcsak régen. Most sem változott, itt van előttünk, orrunknál, szembe velünk úgy, ahogy emlékeztünk rá. Nekünk is van mit mesélnünk neki, de mi őt azt akarjuk, hogy őt halhassuk beszélni, mesélni, nyilatkozni, mert olyan régen volt már mikor utoljára testvér módjára társaloghattunk.
Vissza az elejére Go down
Wolloh Del Desierto
Arrancar
Arrancar
Wolloh Del Desierto

Férfi
Pisces Goat
Hozzászólások száma : 147
Age : 81
Tartózkodási hely : Hierro-jában
Registration date : 2012. Mar. 17.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 44. arrancar, Räv elhagyott fraccionja
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Enemigo Público - Page 2 Cl0te18000/30000Enemigo Público - Page 2 29y5sib  (18000/30000)

Enemigo Público - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Enemigo Público   Enemigo Público - Page 2 EmptyCsüt. Jún. 28, 2012 6:44 am

Beszélgessünk Dei!

Szerencsére Dei megvárta, amíg végzek a kisebb monológommal, s csak azután válaszolt. Így minden válaszát végig hallgathattam. Mosolyogva kezdett bele a válaszaiba. Az exequiast és tagjait az egyszerű arrancarok szintjére helyezi. ~Pf.. Botor gyermek, így semmibe venni őket, lehet, hogy ez a szemlélet lesz az, ami majd a vesztét hozza, de nem érdekel, hogyha a hasznomra lesz majdan. Érdekesek a gondolatai, de néhol hibásak.~ Az exequitasról mondottak után mosolya elszállt, s újra az eddigi görnyedt ülőhelyzetét vette fel, s aztán a fraccionokról, vagyis egy részben rólam szólt. ~Úgy néz ki nincs teljesen tisztában a dolgokkal, nem mindegyik fraccion szám nélküli, ahogy én sem, viszont ez is szint úgy lényegtelen az utammal kapcsolatban.~ Amikor a kutyákkal kapcsolatban szólt közben egy kis időre mintha máshova terelődtek volna el a gondolatai, természetesen tisztában voltam ezekkel, miket mondott. Szerinte a fraccionok csak okosabbak nálunk, mert patrónust szereztek maguk mellé. Aztán a privaronakkal kapcsolatos kérdésemre, kijelentésemre reagál. A privaronokat gyenge, sőt egyben mihasznának is titulálta, kik talán az arrancarságra is szégyent hoztak, valamint, hogy a szavainak nyomatékot adjon a poharat, miből ivott a földre pöckölte, ami csilingelve megannyi szilánkra tört szét. Ezután az utolsó kijelentésemre, vagyis kérdésemre válaszolt, amit némileg félreértett, de ez se akkora nagy baj, viszont ez már magyarázatra szorulhatott, de úgy gondoltam, hogy inkább felfedem pár lapomat. Szélesre húzódott a mosolyom, s miután elcsendesült, s hátra dőlt újfent megszólaltam:
- Nem, nem az alkohol az, ami belőlem beszél, csupán, mint mondtad ez egy privát beszélgetés, így az esetleges kíváncsi fülek miatt fogalmaztam úgy, ahogy, de, hogy tisztán értsd a dolgokat: tetszetős az elképzelésed a rendszerről, bár szerintem néhol hiányos, vagy téves, viszont nem igazán érdekel, hogy szerinted hol és kinek van a helye, mivel a szavaidból levettem már, illetve te is mondtad már, hogyha Sethet egy arrancar letaszítaná a trónjáról, s a helyére ülne az téged nem érdekelne igazán. Tisztábban fogalmazva én a trónra tartok, török. Nem, nem most, most még csak az előkészítésnél, felkészülésnél tartok. El kell pár segéd arrancar. A harcunk igazán tanulságos volt, s az alapján azt mondom, hogy hasznomra lehetnél. Lenn-e kedved a jövendőbeli királyt segíteni? Cserébe nem tudok sok mindent ajánlani, csupán veszélyt, harcot, valamint miután elértem az után is számítanék rád, ne, ne hidd, hogy a bizalmamba fogadlak, csupán azt mondom, hogy a képességeid hasznosak.
Most én dőltem hátra, s a poharamban lévő bort forgattam a pohárban, s bár a szememmel a bor táncát figyeltem, de a fülemmel Deit. Kíváncsian vártam a reakcióit, esetleges kérdéseit.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Enemigo Público - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Enemigo Público   Enemigo Público - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Enemigo Público

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Hueco Mundo :: Las Noches ::   :: Centrum-