-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Hollow túra //Lezárva//

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Desmond Phellera
Espada
Espada
Desmond Phellera

Férfi
Sagittarius Rat
Hozzászólások száma : 340
Age : 63
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2009. Jul. 25.
Hírnév : 56

Karakterinformáció
Rang: Segunda Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Hollow túra //Lezárva// - Page 3 Cl0te48500/65000Hollow túra //Lezárva// - Page 3 29y5sib  (48500/65000)

Hollow túra //Lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Hollow túra //Lezárva//   Hollow túra //Lezárva// - Page 3 EmptyHétf. Júl. 26, 2010 10:13 pm

[mesélés]

A cerotól kitérni nem szándékozó Tadeo-t fracciónja menti meg egy nem túl elegáns rúgással; a nagy erejű energiasugár elporlaszt minden útjába kerülő lidércet. Lévén a Próféta halálával a hollowk felett gyakorolt befolyása is megszűnt, Rantai’ir nem látja értelmét a további felesleges pusztításnak, s Utolsó Parancs is leáll mindenféle támadással, hogy a háttérbe szorítkozzon, s engedje atyját érvényesülni. Kicsit bátortalan léptekkel, ám emelt fővel jelenik meg ismét előttetek, hogy köszönetét fejezze ki.
- Lám, a Prófétának bevégeztetett, és ezt egyedül a hölgynek köszönhetem. – hajol meg Hrafn előtt alázata jeléül, majd biccent egyet Utolsó Parancsnak, aki egy utolsó, félénk mosolyt villant meg előttetek, mielőtt társaival együtt lélekszemcsékké nem porlad. A kavargó, zöldes színű füst egy percig még kering a levegőben, s végül egy kard alakját ölti magára, hogy ekképpen materializálódva Rantai’ir ismét magához vehesse azt.
- Hűen védelmeztetek egy évszázadon keresztül is… Itt az ideje végre a pihenésnek. – csatolja oldalához zanpakutoját, és észrevehetitek, hogy volt fogvatartótok különös gyengeséget mutat. A lábai kissé remegnek, és ha valamikor, most bizonyára rendkívül gyenge célpontot jelenthet nektek.
- Hát akkor… Indulhatunk? – kérdezi meg elsősorban Tadeotól, s egyértelműen látszik tekintetéből, hogy megbízik bennetek. Nincs oka arra, hogy kétségbe vonja szavaitokat, s még ha jelen állapotában a lehető legkönnyebben eltaposható csótányt, egy egyszerűen és gyorsan kivégezhető célpontot is nyújt számotokra, ő akkor is bízik abban, hogy van még becsület Las Noches arrancarjai közt. Idő közben Zia és Delora is visszacsapódnak hozzátok, bár a tekintetükből áradó zavarodottság alapján egyértelmű, hogy nem igazán tudják, mi folyik itt.
Rajtatok áll a választás, hogy végeztek Rantai’irral, vagy tartjátok magatok szavatokhoz, és visszaviszitek őt az általa olyannyira hiányolt „civilizációba”. Amennyiben úgy döntötök, hogy nem szegitek meg szavatok, veletek tart Las Nochesbe, és újabb néhány napos út után meg is érkeztek a régen látott tornyok felé. Aizen-sama elégedetten fogadja az elért eredményeket, hisz a Próféta seregével nagyobb kellemetlenséget is okozhatott volna előbb vagy utóbb. Minden esetre Rantai’irt nem hajlandó visszafogadni, hisz egyszer már elbukott. Halála híre talán elmond valamit egyet s mást arról, hogy miféle ember vezeti az arrancarok seregeit.

//Nos, akkor ezt az utolsó körnek szánnám. >.< Remélem, hogy élveztétek a küldetést. ^^ Kellemes tápolódást. xD//
Vissza az elejére Go down
Tadeo Dellomeurtre
Privaron Espada
Privaron Espada
Tadeo Dellomeurtre

Férfi
Sagittarius Snake
Hozzászólások száma : 175
Age : 34
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2008. Sep. 14.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 106. Privaron Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Hollow túra //Lezárva// - Page 3 Cl0te25500/30000Hollow túra //Lezárva// - Page 3 29y5sib  (25500/30000)

Hollow túra //Lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Hollow túra //Lezárva//   Hollow túra //Lezárva// - Page 3 EmptyCsüt. Júl. 29, 2010 10:42 pm

Ingerülten felém célzott szidalmak sora könnyedén fejezi ki minden fültanú számára, Hrafn Zuniga idegessége mögött akad más érzetimpulzus is. Távolról sem állítok fennhéjázó szeretetről vagy ehhez hasonlatos állapotokról. Úgy vélem kifakadása mögött azon képlet áll, elveszít egy felettest, aki kényelmi támpontként szolgált itt tartózkodása alatt. Tagadhatatlan sokkal nagyobb biztonságban tudjuk önmagunk, ha a környezetünkben találunk egy-egy személyt, akire ráhúzhatunk bizonyos család-barátok modell funkciót. A választás során valamelyik tulajdonsága miatt, vagy épp hiánya okán kapnak szerepet a kiválasztott. Továbbá végbe mehet szelektáció egy adott helyzetben mutatott reakció, mondat vagy gesztus alapján is, mely végett világos szerep állapítható meg. Bekövetkezte után az alany leosztja a mutatott viselkedési mintákat, lehetőleg alig észrevehető fokban. Fontos megjegyezni az addig környezete által látott beszéd, járás és egyéb értékek, csupán minimális módon torzulnak. Tehát, kimondható a személy tudatában van tettével, önmaga generált helyzetről van szó, de nem kizárható tény, tette mögött valamilyen veszteség vagy a fentebb említett biztonságérzet nyugtalanító elhatalmasodása áll. Mindenképpen trauma idézte ragaszkodásról, kötődési, kapcsolat teremtési vágyról van szó.
Nos, felvetésem igazság tartalma indoktalan marad, míg tökéletesebb rálátásom nem nyílik fraccion-omra, ami azon esetekben következhet be, ha távozik felügyeletem alól. Tartom magam önnön megállapodásomhoz, mely értelmében nem bonyolódom beosztottaim magánszférájába. Ezen munkakapcsolati pontot nem óhajtom felrúgni, bár kijelentésem több sebből is vérzik. Egyrészt, fentebbi gondolataimban máris képletet állítottam fel. Másodrészt, Hueco Mundo társadalmában kissé szabadon használt fogalom a munkamorál. Oly szinten csőcselékként vagyunk számon tartva, semmilyen írt vagy íratlan szabállyal nem rendelkezünk. Így tekintve kapcsolatrendszeri felfogásomra, hatványozott értékben képmutatásnak nevezhető. Azonban változást eszközölni a hierarchiás rendszerhez való gondolkodásomban nem fogok. Egyértelműen beismerném hibáztam, illetve nem tartozik céljaim közé, hogy egy elemeiben összedőlés szélén lavírozó világ büszke tagjává váljak. Ezen élvezeteket meghagyom a pszichotikus tünetektől szenvedő flótásoknak, akik mániákus csőlátással kapaszkodnak valamibe, nehogy a szakadék szélén önismerettel a kezükben találják magukat. Nyilvánvaló természetes dolog a félelem, de futni előle hasztalan. Egy váratlan pillanatban úgyis utol ér mindenkit. A legyengült test, pedig összeroppan az élet hirtelen ugró súlyától.
Hasonlatos gondolatok tengerében kell látnom, amint kifejező készségében fogyatékos Utolsó parancs apró lélekszemcsékre hullik szét. Be kellett látnom a klónnak titulált zanpakuto képesség igencsak elmés lény volt. Szépítés nélkül megállapítható, csúfos vereséget szenvedtem el. Nincs mentségem a történtekre. Cserben hagyott a nagyra becsült intelligenciám, de úgy vélem élek a mondással és tanulok a leckéből. Többet kell cselekednem, mint elemeznem. Kénytelen leszek némi aktivitást erőltetni a testemre, különben újra ide vagy még rosszabb állapotba kerülök. A megoldást jelentő kulcson egyenlőre nem óhajtok gondolkodni, inkább figyeltem Ranta'ír-ra. Továbbra is kitartóan színészkedett, bár már korántsem elsöprő vehemenciával. Valószínűleg a harcok elültével ismét ott lebegett feje felett a kimért sors, amitől szemmel láthatóan belefáradtan és kétségbe esetten próbálkozott egérutat nyerni. Menekülés kontra félelem. Elvágyódás az ismertből egy jobb világ reményében. Igaz, esetében csupán hovatartozási visszacsatolásról van szó. Ennek fényében megbocsátható bűn, ha minden létező eszközzel az elérésén volt. Hiszen nincs jó vagy rossz, csak az ember, aki önző mód pusztít, ha el akarja érni céljait. Az pedig tagadhatatlan minden jelen lévő lidérc valaha ilyen lény volt. Tehát, cáfolhatatlan tény, ne hordozzunk bizonyos sémákat. A bizonytalan csupán annyiból áll, kiben mekkora helyet követelnek és ezáltal, milyen kettősséget vagy torzulást eredményez a régmúlt memóriaképeinek felbukkanása.
Nehézkesen kiegyenesedve csúsztatom hüvelyébe Kárhozott lelket, némán válaszolva a burkoltam irányomba érkezett kérdésre. Részemről a történet lezárult. Nem kívánok több összecsapásban részt venni és a száműzött arrancar megérdemli Aizen elé állhasson. Ráadásul több tényező alapján is hasznos lehetne, mint "katona". Természetesen pont ezért lehet veszélyes, de úgy vélem bizonyította sziklaszilárdan kitartana az oldalunkon, ha élhetne a beépülés reményével. Igen, határozottan tartom a megállapításom, szükséges a megtartása.
-Indulás!-
Zárom le a kötelező programként kitörni készülő vitát színtelen hangon. Természetesen ettől a méhkas még inkább felmorajlik, de köztudottan semmit sem magyarázok el nyomásra, ha előtte önszántamból nem tettem meg. Vagyis, teljes nyugalomban indulok a fehér tornyok irányába, már amennyire fizikális állapotom engedi. Nem is vagyok képes tiltakozni Delora aggodalmas támogatásának. Némileg sérti hiúságom segítség nélkül nem bírnék járni, ráadásul egy nőnek szolgálok teherként, de arra tökéletesen megfelel némileg büntessem a kiszámíthatósága miatt. Egyértelmű volt rövid idő leforgása alatt körülöttem fog aggodalmas arckifejezéssel legyeskedni.
___________________________

Mindenki legnagyobb meglepetésére felépülésem alatt is könyvolvasással kötöttem le figyelmem, főként a hírt követően, nagyra becsült vezetőnk könnyedén távolította el az útból Ranta'ír-t. Primitív módon egyszerűbb volt tőle megszabadulni, mint a hasznunkra fordítani. Kényelmesebb megoldás a szemetet félre söpörni, de egy aduászt elpuskázni a köztudottan isteni magasztokba emelkedett sérthetetlen felsőbbrendűsége miatt már felér az agyalágyult színismereti káoszával. Felkavarodik a gyomrom, ha arra gondolok egy élősködő senkiházi kénye kedve szerint ugrálok. Igazán megkérdezném mégis miféle tervvel legózik ezek után a hatalmas trónján? Egyértelmű, mi csak eszközök, apró hangyák vagyunk, de arra készül eltapossa az ellenálló védelmet és kivert kutyaként hátra hagyja a megkergült bolyt? Nincs velünk több célja, csak az, hogy átmeneti fedélként élheti ki vezér képzetét, miközben szétzilálja Hueco Mundo némi értelemmel bíró rétegét. Feláldozza a társadalmunkat, valamiért, aminek kilétéről mélyen hallgat. Egyenlőre nem értem mi haszna származik abból, ha egy uralma alá vont világot a feje tetejére állít, hacsak épp nem az a cél, míg mi el vagyunk foglalva a vész megfékezésével, addig ő kizárhatja azon lehetőséget az útjába kerülünk.
Undorító! Mégis az zavar a leginkább, ezzel a mai napig tisztában voltam. Fittyet hánytam rá. Eleresztettem a józan eszem mellett, néhány kívánsága súrolja a barmok elé vetett kukorica állapotát és tettem, amit elvárt. Tűrtem és tűrtem. Ezek után, rejtély miféle szikrára várok. Talán arra, pár elvetemült unatkozó előfutára legyen egy hatalmi vitának. Talán, eleve menthetetlennek ítélem ezt a társadalmat. Elvégre minden birodalom bukással ér véget, amit egy újabb követ. Viszont az összes küzdött a túléléstért. Az egyetlen kérdés, mit tehet egy porszem az álló sivatagban...
Vissza az elejére Go down
Hrafn Zuniga
Exequias
Exequias
Hrafn Zuniga

nő
Cancer Buffalo
Hozzászólások száma : 52
Age : 38
Tartózkodási hely : Közöd? -.-&quot;
Registration date : 2009. Jan. 14.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: Exequias tag
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Hollow túra //Lezárva// - Page 3 Cl0te13300/15000Hollow túra //Lezárva// - Page 3 29y5sib  (13300/15000)

Hollow túra //Lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Hollow túra //Lezárva//   Hollow túra //Lezárva// - Page 3 EmptyPént. Júl. 30, 2010 9:28 pm

Há’ jó’van… Nem elég, hogy még ez a degenerált felettesem is meg akarja magát öletni, még ez a másik degenerált is játsza az eszét. Örüljön, hogy nem baszom bele a homokba, oszt folytom meg benne. Még itt hajlong nekem mint valami kibaszott úrifasz, aki azt hiszi, hogy ezzel mindent el lehet intézni. Hát a nagy büdös faszt, hogy görbüljön ketté… legalább akkor még haszna is lenne abból, hogy életben hagyom. Igen, életben hagyom, mert ez a degenerált annyira szerencsétlen, hogy nincs szívem megölni. Meg semmi hasznom nem lenne belőle. Igaz már csak azért is keresztül kéne döfnöm rajta fegyverem, amiért egyáltalán megfordult a fejében a gondolat, hogy kinyír engem is, meg Teo-samát is. Meg azért kicsit elegem van a köcsög húgyagyúakból, akik annyit nem képesek kinyögni, hogy „kérlek bazdmeg” vagy „légy szíves”. Ez így baszottul nem tetszik, főleg mivel kurvára utálom, ha csicskáztanak, mint valami cselédet. Az meg végképp nem tetszett, hogy ez a fasz Rantai’ir úgy kért segítséget ahogy. Ahelyett, hogy szépen kért volna, meg faszom tudja, itt nyomta nekem a nagy mártír cuccot, hogy jajj szegény feje, meg mittom én, oszt várta, hogy sajnáljam. Hát tudja mikor fogok én egy ekkora degenerált seggarcút sajnálni, hogy szülne sünt. >.> Miatta most úgy nézek ki, mintha épp most szart volna ki egy baszott nagy rinocérosz. Mondjuk nem mintha annyira izgatna, hogy hogy nézek ki, de azért ez most kibaszottul szar. Nem elég, hogy eddig is fikáztak amiatt, ahogy kinézek, most még szarabbul festek emiatt a köcsög balfasz arrancar miatt, hogy a holló játszon a szemeivel.
Magamban morogva követem Teo-samát és Rantai’ir faszt, aki miatt totálisan el lett kúrva az egész kibaszott napom. Legközelebb ha meglátok egy hasonló köcsögöt kapásból elválasztom a fejét a nyakától, aztán meg oda adom Erasnak, hogy tegye fel a polcára – már ha van neki egyáltalán olyanja. Most lenne alkalmam rá, hogy csak úgy rárontsak, és belevágjam katarom, de már olyan szinten szarul érzem magam, hogy semmi kedvem egy ilyen kis fasszal szórakozni. Lehet, hogy most előbb esnék össze a fájdalomtól, meg a fáradtságtól, minthogy kinyírjam. Szar ügy, ha ennyire elbasszák valakinek a napját. Az meg még nagyobb, ha valakivel ennyit szívóznak egész nap, mint az én burámmal.
Lassacskán a másik két gyökér is megjön, akik voltak annyira szerencsétlenek, hogy irányította őket a másik gyökér. Azt legalább kinyírtam, mert lényegében ő is oka volt ennek az egész szarnak. Jó, persze van ennek az egész napnak pozitívuma is… Én lehetek a nap hőse, és begyűjthetem a kibaszottul imponáló dicséreteket. Bár valószínűleg az arrancarok többsége inkább menne nyaralni a Napba, minthogy nekem mondjanak köszönetet azért, mert megmentettem a redvás picsájukat. Aizen legalább valamilyen szinten tudja értékelni a próbálkozásaimat. >.> Igaz, ettől még ugyan úgy utálom a nyálas pofázmányát a köcsögnek. Persze azért Rantai’irt nem fogadta vissza… Mondjuk meg is értem amilyen elcseszett egy seggarcú a pasas. Meg ha már egyszer elbukott, akkor nem értem, hogy mi a fasznak akarja visszatolni a nyomoronc pofáját ez a debil állat. Én Aizen helyében fogtam volna a zanpakutomat, oszt ketté vágtam volna, mint ahogy azt a másik köcsöggel is tettem… >.>
Vissza az elejére Go down
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Hollow túra //Lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Hollow túra //Lezárva//   Hollow túra //Lezárva// - Page 3 EmptySzer. Aug. 04, 2010 12:15 am

Halihó!

Gratulálok a küldetés sikeres befejezéséhez a résztvevőknek, valamint a mesélőnek is. ^^



Lezárva

Ajándékotok:

Delora Hernandez: 1500 lp + 1500 ryou
Zia Ametru: nem kap ajándékot, hiszen a user lemondott róla
Hrafn Zuniga: 2000 lp + 2000 ryou
Tadeo Dellomeurtre: 1500 lp + 1500 ryou

Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom




Hollow túra //Lezárva// - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Hollow túra //Lezárva//   Hollow túra //Lezárva// - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Hollow túra //Lezárva//

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Hueco Mundo :: Küldetések Hueco Mundoban :: Lezárt küldetések-