-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Hollow túra //Lezárva//

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Hrafn Zuniga
Exequias
Exequias
Hrafn Zuniga

nő
Cancer Buffalo
Hozzászólások száma : 52
Age : 38
Tartózkodási hely : Közöd? -.-"
Registration date : 2009. Jan. 14.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: Exequias tag
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Hollow túra //Lezárva// - Page 2 Cl0te13300/15000Hollow túra //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (13300/15000)

Hollow túra //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hollow túra //Lezárva//   Hollow túra //Lezárva// - Page 2 EmptyHétf. Márc. 22, 2010 7:22 am

Na jó, már talán kezdek kissé túlságosan is hasonlítani egy idegbeteg faszra, de ki a tökömet érdekli? Egyáltalán mi a jó büdös nagyapó hónalját keres itt ez a sok ócskavas? Még is ki olyan zakkant, hogy rozsdafogót gyártson egy rohadt sivatag kellős közepén? Nagy mázlimra sikerült kitérnem normálisan a szemétkupac támadása elől, ráadásul azt a szart is sikerült lenyesnem a farka végéről, így már nem tud szurkálni. Mondjuk eddig se volt ajánlatos engem szurkálnia, elvégre nem vagyok senki vudu babája. Szurkálja az anyja seggét hajnali hatkor, napfelkelte bambulás közben. -.- Szerencsére a fullánkgeci hamar szertefoszlik, így még csak útban se lesz harc közben. Mondjuk így is szarnék egy nagyot a közepébe, legalább használhatom majd azt is fegyverként.
- Csira vagy, nyomorék! Úgy se tudsz eltalálni! Előbb találod meg a sivatagban a légy szart!
Szóltam be neki de rohadt közelről, és úgy tűnt, hogy vette a lapot csórikám. Máris betámadott, s ennek hála faltörő kosként élhettem tovább életemet, ugyanis nekivágódtam egy csodálatosan hófehér falnak, ami rohadtul útban volt számomra. Szerintem nem mondok hülyeséget, ha azt mondom, hogy rohadtul tele volt az a kevés ruhám is ami rajtam volt mocsokkal, meg porral, meg egyéb szarokkal, így ez már csak tovább tudta fokozni a hangyafingnyi jókedvemet. Baszottul elegem volt a kis gennyedékből, így már azon filóztam, hogy miként küldjem melegebb éghajlatokra Mikrobit. Már épp indultam volna vissza R2D2-hoz, hogy szétrúgjam az ólom seggét, erre mit ad isten, megláttam a szomszéd szobában a teljes Droid sereget. Már rohadtul hiányzott, hogy leklónozza magát ez a szerencsétlen hulladéktelep. Már nem tudtam elképzelni mi hiányozhat a csodálatos bidres-bodros ruhákkal teledobált csodálatosan szar életemből. Már az is csoda volt, hogy nem jelent meg személyesen Darth Vader, vagy Chewbacca, Han Solo (***.***) társaságában. Szerencsémre csak hatan közeledtek szerény személyem felé, így csak csökkent az esélyem. Eddig egyel eltudtam bánni, de mi lesz ezzel a hat vonzó egyéniséggel? Csodálatos lesz, ha netalántán egyszerre vetődnek rám, és palacsintává alakítanak, ami hát… nem lett volna szuper számomra. Igaz, szeretem a palacsinátát, de az más, hogy úgy is kéne leélnem maradék életemet, amit nem igazán akartam. Főleg mivel akkor baszottul nem fogok tudni egy rohadt segget se szétrúgni ebben a kibaszott életemben.
- Fasza… már egyedül is képtelen vagy kiállni ellenem, csira? Máris rohansz a bátyókáid után? Szánalmasabb vagy, mint a szarni próbáló csivava.
Próbáltam inzultálni egyhangú ellenfelemet. Ez valahogy mindig nagyon megy, de valószínűleg most valahogy fel sülök vele. Elvégre ez mégiscsak egy rakás vas, nem? Szóval nem sokat várhatok tőle ész terén…
Agyamban kezdett világítani az a rohadt lámpa olyannyira, hogy már lassacskán az egész kurva szobát megvilágította volna vele. Már tököm is tele volt ezzel a köcsöggel, meg a nemrégen érkezett köcsögbratyókkal. Már azt is elfogadtam volna, hogy habos-babos nyuszikák ugráljanak körbe „Süss fel nap…”-ot énekelve, vagy hasonlóan nyálas és gyerekes szart. Na jó… talán kicsit túloztam, de akkor is. Őket legalább könnyen kinyírhattam volna, és még akár ha ügyes vagyok, ki is tömhettem volna őket és fasza kis trófeát gyárthattam volna őket. Igaz, az életben nem tettem volna őket ki a nyüves ketrecembe, de akkor is megnyugtatott volna a tudat, hogy az a hat kis seggdugacs többé nem ugrál répa után kuncsorogva. Faszt a seggébe, oszt legyen el azzal… Idióta rágcsáló köcsög. Na majd megmutatom én a sok fém szarnak, hogy ki a fasza gyerek a házban. Megyek, oszt felszeletelem őket, mint Rozi néni a rebarbarás pitét. -.-
Kevés vizsgálódás után hatalmas gülüimmel és zseniális agyammal azt is sikerül felfedeznem, hogy valami írás van a tarkójukon. További pásztázás után végül az is világos lett, hogy azok számok, mégpedig három darab.
~ Sorozat számok? Vagy mi? Mondjuk nem csodálom amilyen sok van belőle… De ajánlom a sok faszkalapnak, hogy többen ne jöjjenek, különben fémdarát gyártok mindegyikből.
Állapítom meg magamnak, majd megpróbálok rájönni, hogy milyen erősen kell lecsapni őket, hogy végleg kinyírhassam őket.
Már enyhén kezd idegesíteni a közelségük, és már várom, mikor ad az egyik eszkimó puszit, de mivel nem szerettem volna ezt megvárni, jó magasra felsonidoztam, s megpróbáltam szétzúzni a egyik Randarossznak szétverni fejét. Remélhetőleg sikerül ez az így is elbaszott akcióm, és nem támad be közben egyetlen egy faszkalap se, és így legalább sikerül egy köcsögöt kinyírnom a sok fasz közül. >.>
Vissza az elejére Go down
Desmond Phellera
Espada
Espada
Desmond Phellera

Férfi
Sagittarius Rat
Hozzászólások száma : 340
Age : 63
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2009. Jul. 25.
Hírnév : 56

Karakterinformáció
Rang: Segunda Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Hollow túra //Lezárva// - Page 2 Cl0te48500/65000Hollow túra //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (48500/65000)

Hollow túra //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hollow túra //Lezárva//   Hollow túra //Lezárva// - Page 2 EmptyKedd Márc. 23, 2010 9:26 am

[mesélés]

Tadeo: Delora valahogy elkeveredett, talán túl gyors volt számára a sebességed, ám nem érsz rá ilyen kicsinyes dolgokkal foglalkozni. Végül is tud magára vigyázni.
A kinti káosz bent sem sokat változik, néhány klón egyből utadat állja, ám nem jelentenek kihívást számodra. Azonban amikor egy erősebb lélekenergiát megérzel, már gyaníthatod, hogy nem lesz minden ilyen egyszerű. Ahogy haladsz befelé a toronyban, a kinti csatazajokat talán teljesen figyelmen kívül hagyva, meg is látod a közeledő, csontvázszerű, barna hajú alakot, kinek ruházata szinte csak rongyokból áll. A szemeiből az anorexiásokat megszégyenítő testalkata ellenére életkedv sugárzik. A fiú nem lehet több látszatra 14 évesnél, bár volt időd megtanulni arrancar léted során, hogy nem minden az, aminek látszik.
- A Próféta behatolt behatolt. Az arrancar tudatát tudatát teljesen manipulálták manipulálták. Nekem kell kell kiiktatnom kiiktatnom. - *hasít feléd néhány penge, majd az ellenfeled egy sonido után mögéd kerül, és egy kacajt hallatva próbálja levágni a fejed.

Hrafn: A klónok nem sokat törődnek a sértegetéseiddel, bár látszólag fel se fogták mindazt, amit mondtál. Magyarán mintha a falnak beszélnél, ők pedig gépiesen indulnak meg feléd. Támadásod által az egyik ellenfeled összeesik, sikerült egy szép lyukat alkotnod a fejére, a többiek pedig csak egy jelentéssel gyászolják meg sértett társukat. A hátad közepén pillanatnyi fájdalmat érzel, amit azonnali szédülés követ. Az egyiküknek sikerült a fullánkjával egy mély sebet alkotnia rajtad, és minden bizonnyal valami mérget is fecskendezhetett a testedbe. Egy másikuk már emeli is a fegyverét, hogy a végső halálba taszítson, ám végül mint a sorkatonák, félrehúzódnak az utadból. Vagyis valaki más útjából. A közeledő lélekenergia elemeiben más, mint ezeké a klónoké. Sokkal erőteljesebb, s egy veszedelmes ellenfelet sejthetsz mögötte.
- A behatoló behatoló nem áll a Próféta hatása hatása alatt. - jelenik meg az egészen emberinek tűnő alak. Ruhaként gyakorlatilag csak rongyokat hord, a 14 éves forma kisfiú csontos ujjait pedig feléd emeli, míg közeledik. Az imént véresre vert Raneos elég groteszk látványt nyújthat, hiszen bár ereje alig, még így is képes visszacsoszogni a díszsorba.
- Rantai'ir mester látni látni akarja akarja. - hangzik el az utasítás. Ezután eszméletedet veszted, ami valószínűleg a méregnek köszönhető, ám talán még így is fel tudod idézni a csontvázszerű arcot, amivel szöges ellentétben állnak életkedvtől viruló szembogarai.
Egy szék támlájához kötve ébredsz fel, a köteleket pedig valami erős, lélekszemcsékből álló, fehéren világító anyag alkotja. A két oldalról körbevévő, négy klón talán fel se tűnik neked először, csak a trónon ülő, előregörnyedő alak. Ápolatlan külseje alapján nehéz időkön lehet túl, és nagyon hasonlít arra a csontvázszerű, nagyon vékony, rongyokban mászkáló alakra, akit a legutóbb láttál. A férfi bal csuklóján a 8-as szám szerepel, talán ad valami támpontot kilétére.
- Most beszélj. Ki küldött és miért, ha nem a Próféta. - tér a lényegre. Amennyiben ellenkezel, az egyik klón egy hatalmas ütéssel jutalmaz, és képesek lennének addig folytatni, míg olyan választ nem adsz, ami elégedetté teszi őket. A torony tetején lehetsz, innen egész szép kilátás nyílik a sivatagi éjszakába, valamint a torony előtt hadakozó seregre. Utóbbiak közt tengernyi Raneos-t, valamint egyszerű hollowkat is felfedezhetsz, s talán még egy-két arrancar is ott van köztük.
Vissza az elejére Go down
Tadeo Dellomeurtre
Privaron Espada
Privaron Espada
Tadeo Dellomeurtre

Férfi
Sagittarius Snake
Hozzászólások száma : 175
Age : 34
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2008. Sep. 14.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 106. Privaron Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Hollow túra //Lezárva// - Page 2 Cl0te25500/30000Hollow túra //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (25500/30000)

Hollow túra //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hollow túra //Lezárva//   Hollow túra //Lezárva// - Page 2 EmptyHétf. Márc. 29, 2010 12:38 am

Sejtettem egyetlen lövéssel nem jutok végig. Túl népes volt a kastélyt borító szörnymocsár. Megállni azonban őrültség lett volna. A kék fénysugár még eszelten horda figyelmét is ide irányítaná. Most a bejutás számított. Egész biztos nem hullatnék könnyet klónok pusztulása miatt, de feladatunk egyértelmű! Az idős vezető feje kell! Micsoda zsákutca. Hiába kezeskedem a fizikálisan leépült arrancar haláláról, nem fogok szabadulni újabb parancs alól. Ha viszont ellenkeznék, akkor üldöznének a manipulátor talpnyalói. Ráadásul minden zavaros elmémben. Keverednek mesterséges és természetes gondolatok. Várnom kell, amíg kitisztul! Egyenlőre ráérek aggódni. Pillantok körbe, miután belépek a sötét falak közé. Nyirkos kövek közül víz csepeg és mindent dohos szag jár át. Nem épp luxus rezidencia. Inkább olyan idős, mint a benne lakó személy. Mégis itt lapul egy megmagyarázhatatlan elegancia. A kövek nem hanyagul sorakoznak egymás felett és széleik is egyformák. Elképzelhető ellenfelünk szereti ha minden akarata szerint történik. Apropó irányítás! Pillantok hátra érdektelenül. Úgy festett fraccion-om képtelennek bizonyult egyszerű feladat teljesítésére. Elképesztő mennyire haszontalanok tudnak lenni. Nem fontos! Innentől fogva magára van utalva. Haljon meg vagy keveredjen ki élve. Rajta múlik. Remélhetőleg nem olyan buta segítségre vár.
Néhány lépést követően újabb klónok bukkantak fel. Sértő, nincs nagyobb erő a célhoz közeledve. Nos, ezen felvetésem hamar kútba dőlt. Ugyanis túljutva akadályomon figyelemre méltó lélekenergia tartott felém. Türelmesen várva megérkezését, próbáltam rájönni milyen lény lehet. Átlagos arrancar rögtön kizárható. A különcök mindig meglepő és egyedi teremtményekkel rukkolnak elő. Természetesen most sem hagyták cserben elvárásaim. A hangos csoszogás irányába fordítva fejem, egy sírból kimászott csontvázzal találkoztam össze. Ránézésre tizenéves korában halhatott meg, de a kopottas ruhából és repedezett testéből kiindulva már jó ideje a torony tulajdonosát szolgálhatja. Kissé csalódtam. Gyerekkel játszani szimpátiára vagy együttérzésre. Esetleg úgy hitte, ha őt küldi lenézem ellenfelem és könnyelműségből halok meg? Kezdi felkelteni érdeklődésem ez az áruló. Finomak és számítóak lépései.
Az eszelős szemekkel bámuló fiú rövidesen megállt előttem. Zavarodott mondattal közölte velem a tényeket. Igazán lekötelez igyekezete, elmondja, amit már eddig is tudtam, de utána legalább nem húzta az időt. Mindennél jobban gyűlölöm a felesleges bájcsevejt! Az eszét vesztett robot felém dobott pengéit Kárhozott lélek segítségével könnyedén kivédtem. Utána pedig rájöttem a robot nem tökéletes kifejezés. Ez már inkább mesterséges intelligencia, ami tökéletesen ért egyetlen dologhoz, a logikusan kidolgozott harcokhoz! Ugyanis a pengék elterelésre szolgáltak. Amíg védekeztem, ő mögém sonido-zva próbálkozott lemetszeni fejemet. Ha nem kezd fanatikus nevetésbe biztosra veszem későn észlelem helyváltoztatását. Mint már említettem árulkodott felbukkanásáról, ezért a nodachi-t magam mellé helyezve védtem ki csapását. Egész összeszedett ahhoz képest, mennyire tébolyult. Azonban nincs időm vele foglalkozni. Löktem el fegyverét és eresztettem szabadon néhány bara-t. Sajnos elég gyengék voltak, de ahhoz tökéletesen elegek lássam mennyit tud őrült ellenfelem.
Vissza az elejére Go down
Hrafn Zuniga
Exequias
Exequias
Hrafn Zuniga

nő
Cancer Buffalo
Hozzászólások száma : 52
Age : 38
Tartózkodási hely : Közöd? -.-"
Registration date : 2009. Jan. 14.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: Exequias tag
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Hollow túra //Lezárva// - Page 2 Cl0te13300/15000Hollow túra //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (13300/15000)

Hollow túra //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hollow túra //Lezárva//   Hollow túra //Lezárva// - Page 2 EmptyKedd Ápr. 06, 2010 1:54 am

Na jó… már rohadtul kezdenek idegesíteni ezek a szaros fémhulladéknak is be illő köcsögök. Egyet sikerült kinyírni, de hirtelen valami szúró fájdalmat éreztem a hátamon, majd elkezdtem szédülni. Kibaszottul szuper, hogy eltalált valamelyik kis köcsög. Valószínűleg valami szar mérget, vagy tököm tudja micsodát juttatott a szervezetembe, amitől majd csillagokat láthatok szokatlanul közelről. Ajánlom nekik, hogy ne várják meg, hogy jobban legyek, mert szétrúgom az acél seggüket, erre mérget vehetnek.
Hirtelen a robotok sorba rendeződnek, és már kezdek örülni, hogy hajlandóak megtisztelni azzal, hogy békén hagynak, de csalódnom kellett. Egy padlócirkáló takonypóc jelenik meg a semmiből, aki csak még jobban felidegesít, mint a szaros bádogköcsögök. Ráadásul még meg is ismétli néhány szavát. Ettől csak még idegesítőbb lesz. Tökömet már, hogy én csak a degenerált hugyagúakat fogom ki minden szaros helyzetben. Először ezek a droid faszok, most meg ez a kis porba fingó köcsög, akit ha tehetném, most azonnal úgy seggbe rúgnék, hogy mehetne a szaros kórházba kioperáltatni a seggéből a cipőmet.
- Ki a tököm az a Ran… ta…i'ir?
Teszem fel utolsó kibaszott mondatomat, majd elájulok, mint valami pánikoló pláza picsa, amikor meglátja, hogy kedvenc butikjában kifogyott a hupilila-rózsaszín pamacs papucs. Kezd a tököm tele lenni ezzel az egész helyzettel. Már olyan érzésem van, hogy csak azért szívatnak, hogy jókat röhögjenek rajtam a szaros kis székükben, miközben szenvedek.
Lassan ki is nyitom a szemem, és felébredek. Ez egyik jelenlévőnek se jó jel, mert már készülök is megfojtogatni mindegyiket, de valami megakadályoz. Meg vagyok közözve… Fasza, mondhatom… Mi a tököm vagyok én? Húsvéti kötözött sonka? Jó, hogy nem főznek meg forró vízben, és tesznek mellém főtt tojást. Ráadásul mi a tököm ez a fehéren világító szar, amivel megkötöztek? Ezzel körülöttem már simán elmehetnék puccos beszélő villanykörtének. -.- Na meg az a kis szaros is eltűnt. Vagy lehet, hogy még sem? Mert mondjuk az a fura alak eléggé hasonlít rá… Vagy még mindig annak a szaros méregnek a hatása alatt lennék? Ajánlom, hogy ne, mert rohadt morc leszek.
Hirtelen a nyolcas számot pillantom meg a csuklóján, amitől kissé nyugtalan leszek. Nem osztogatják fűnek-fának az egy számjegyű számokat. Igen… tudom, hogy a nyolcas egy egyszámjegyű szám, ami meg rajtam van, az két számjegyű. Nem kell meglepődni, nem vagyok teljesen hülye. -.-
- Közöd, nyomoronc? Előbb te pofázd el nekem, hogy ki a tököm vagy, mielőtt még szétrúgnám a trónban poshadó nyüves valagadat, seggarcú!
Kezdem el jó szokásomhoz híven üvölteni, de ekkor el kezdenek verni. Mondhatom, barátságosak. Rohadtul… Meg aztán a taktikájuk is sok észre vall… Szó szerint ki verik belőlem a választ. Mondjuk… lehet, hogy nem lett volna jó ötlet, látva a nyolcast a csuklóján, de most mi mást csináljak. Én is megtudhatom, hogy kivel van dolgom, nem? Akkor meg? Ne pattogjon, hanem nyögje ki végre, hogy mi a faszt akar tőlem a gyépés rohadéka. Egyébként is tojok arra, hogy esetleg Espada lehet, mert ha már úgy néz ki mint egy trotty gyűjtőből szabadult szaros vénember, akkor nem lehet valami erős. Legalábbis remélem. De azért a szaros droidok még tovább vernek a biztonság kedvéért, hogy még véletlenül se tudjak válaszolni…
- Jó’ van má’ válaszolok, bazd meg! Csak akkor szedd le rólam a köcsög verőgépeidet!
Üvöltöm, amennyire még telik tőlem.
- Senki nem küldött, vili? Egyszerűen ide jöttem, mert ahhoz volt kedvem! Amúgy meg érdekelne, hogy ki az a Próféta, hogy szétrúghassam a löttyedt seggét!
Remélhetőleg megelégszik a kis köcsög ezzel a válasszal, mert ha nem, rohadtul morcos leszek, és az neki fog fájni, nem nekem.
Vissza az elejére Go down
Desmond Phellera
Espada
Espada
Desmond Phellera

Férfi
Sagittarius Rat
Hozzászólások száma : 340
Age : 63
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2009. Jul. 25.
Hírnév : 56

Karakterinformáció
Rang: Segunda Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Hollow túra //Lezárva// - Page 2 Cl0te48500/65000Hollow túra //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (48500/65000)

Hollow túra //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hollow túra //Lezárva//   Hollow túra //Lezárva// - Page 2 EmptyKedd Ápr. 06, 2010 4:24 am

[mesélés]

Tadeo: Akárhogyan is nézed, ellenfeled gyakorlatilag egy gyerek. Mintha csak a kicsinyített, testileg talán kissé leépült mása annak a személynek, akit a Próféta emlékeiben megláttál. A gyengének tűnő testhez viszont iszonyatosan nagy erő tartozik, támadását felmérve pedig biztos lehetsz benne, jól tetted, hogy nem nézted le.
A pengét sikerül kikerülnöd, a fiú eszelős nevetése hallatán pedig bárki, akibe szorult egy kis emberiség, verejtékezni kezdene a riadtságtól. Nem olyan mű a félelmet hozó nevetése, mint valami olcsó horrofilmben; érződik rajta, hogy önbizalmának az oka a talán nem is olyan hosszú ideje megszerzett hatalmas ereje, melyet felhasználva ellened támad. A bara-k, amikkel ellenfeled eltalálod, kisebb sebeket alkotnak a gyereken; döbbenetre adhat okot, amint a szemed előtt gyógyulnak be a sebei, beszívva a lélekszemcséket maga körül. Még az átlyuggatott hasa is pillanatok alatt beforr, a lény pedig egy kedves mosoly kíséretében vágja beléd kését, s érzed a fájdalmat az oldaladnál. Ruhádat is kicsit szétszaggatja, és láthatóvá válik a rangodat jelző tetoválás, mire a kisfiú arca csak még nagyobb mosolyt láttat. Majd kihúzza kését húsodból, s testalkata ellenére egy hatalmasat lök rajtad, mintha csak egy rongybaba lennél, és a földön terülsz ki hamarosan.
- Egy Espada Espada… Érdekes. Rantai’ir örülni örülni fog. - közeledik feléd, hogy a fejedre taposson, megszállott vigyora nem sok jót sejtet. Észreveheted, hogy a többi klón is ott van a közelben, bár mintha kevesebben lennének, mint néhány perccel ezelőtt.

Hrafn: A klónok nem szívesen fogadják első válaszodat és egy hatalmas ütéssel jutalmaz ezért egyikük. Az orrod megtelik vérrel, valószínűleg sikerült betörnie ezt annak a Raneosnak, aki az ütést adta. Rantai’ir ismét felteszi számodra a kérdést, hogy miért vagy itt, és ki küldött, és amikor úgy látja, hogy hajlandóságot mutatsz a válaszadásra, int egyet a kezével, mire a Raneosok kicsit több teret adnak, nem mintha megkötözve lenne esélyed elmenekülni, vagy rárontani bármelyikükre.
A trónoló alak drámaian felsóhajt, kezét pedig beletúrja a hajába, miután meghallgatta ittléted okát. Átható tekintetét rád függeszti, bár valami megmagyarázhatatlan keserűség és évszázadok bölcselme is sugárzik szemeiből.
- Én is azon vagyok, hogy szétrúgjam a seggét. - vigyorodik el hirtelen, s a kötélként funkcionáló energiasugár egy kicsit mintha lazább lenne, bár még mindig elég jól szorít ahhoz, hogy ne csinálhass semmi ostobaságot.
- Ez itt az, ami voltam. - emeli fel kezét a karfáról, és mutatja meg a csuklóján lévő nyolcas számot.
- Ez pedig az, amivé váltam. A Próféta miatt. – tárja szét karjait, mintha csak a birodalmát mutatná körbe, hiszen valóban arról van szó. Egyértelművé válik számodra, hogy ezt a tornyot és a hadseregét ő állította össze, valami rejtélyes képességének köszönhetően.
- Ez az Espada, aki szintén a toronyban van… Gondolom, a főnököd. Ugyanúgy a Próféta befolyása alatt áll, mint annak idején én. Azt hiszi, én vagyok az ellensége. Pedig valójában ő a mi közös ellenségünk. Ahogy a tiéd is. Mit gondolsz? Az ellenséged ellensége a barátod. Összefoghatnánk. - áll fel a trónjáról, és tesz pár lépést feléd. Már nem az a zavarodottság és megtörtség sugárzik a szemeiből, mint pár perccel ezelőtt, ehelyett egy pillanatra meglátod azt a személyt, ki régen tiszteletet parancsoló, jó kiállású Espada volt, s talán még lenne is, ha szavainak igazat adsz.
Vissza az elejére Go down
Tadeo Dellomeurtre
Privaron Espada
Privaron Espada
Tadeo Dellomeurtre

Férfi
Sagittarius Snake
Hozzászólások száma : 175
Age : 34
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2008. Sep. 14.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 106. Privaron Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Hollow túra //Lezárva// - Page 2 Cl0te25500/30000Hollow túra //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (25500/30000)

Hollow túra //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hollow túra //Lezárva//   Hollow túra //Lezárva// - Page 2 EmptyCsüt. Ápr. 08, 2010 8:35 am

Maga az őrület "élő" példánya. Hibátlanul illusztrálta a vékony határt, melyen könnyed lépéssel át lehet tévedni. Végtére is maga módján zsenivel állok szemben. Míg arcáról, mozdulatairól és nevetéséről sugárzik elme homályba veszése, addig tervei kivitelezése tökéletes, kifinomult. Ebből tekintve a kórosan sovány személyre, akár feltételezhetném tetteti magát. Nem kevés színészi tehetség szorulhatott belé, ha ennyire hitelesen játszik az élet színpadán. Mégse hinném tudatos irányításról lenne szó. Lehet valamikor az volt, de jelenleg túlságosan egybeforrt agyi és testi kombinációt mutat. Már csak az a kérdés mennyi idő alatt ment végbe a folyamat. Illetve elnézve megjelenését teljes leépülést lehetne feltételezni. Zavart beszéde azt mutatja mentálisan kínozhatták. Nem meglepő. Elvégre Proféta manipulatív képességeivel valószínűleg újdonsült ellenfelünk is otthonosan bánik. Legújabb láncszemként, pedig saját akarata is megkérdőjelezhető. Nem kizárt jelenleg mutatott leleményessége sem az övé. Viszont brutális erejének forrása megmagyarázhatatlan. Ezen rész személyem esetében is kérdéses, bár nálam védekezésre szolgál a resureccion hatalmas mérete. Apropó ezen képesség. Kíváncsi lennék rendelkezik e ilyesmivel, vagy ehhez hasonló technikával. Nem tartanám kizártnak. Csupa rejtély és kérdés. Érdekel meddig juthatok el megfejtésében. Egyedül magamra számíthatok, ami újfent nem tartalmaz semmilyen ismeretlen információt. Nem vagyok kávé mellett közönségesen cseverésző kontár. Hány és hány ilyen ember faggat érdektelenül. Pénz és pénz. Az embert öntelt ördöggé varázsoló rém, ami távolról sem magányos. Szoros kísérője az élet minden szakaszának. Lehetetlen tőle szabadulni.
Gondolataimból kizökkenve figyeltem emberi vonás révén rózsának nevezett gömbjeim eredménytelenségét. Látható sérülései percről percre tűntek el. A nyers energia, mintha idősíkot vesztett volna. Időmanipuláció? Tudatosan senki sem adna kézzel fogható hatalmat egy őrültnek. Valószínűbb teória a gyors regenerálódási képesség, némi quincy-hez hasonló reiatsu felszívásával. Ennyi volna a titok? Egy korcs? Képtelenségnek tartom. Mélázásom rögtön kellemetlen élménnyel zárult. Idáig tarthatott ellenfelem türelme. Hiszen átszúrva testem mosolygott szenvedésre éhesen. A gyilkolás gépezete és fájdalom látványának perveziója. Erős kettősét saját kezűleg tapasztalhattam. Mindenesetre be kell valljam örültem az égető, hasogató szenvedésnek. Bebizonyította még mindig érző lények közé tartozom. A végén még hálás lehetek érte.
Ruhám keserves szakadását boldog megjegyzés követte. Sosem hittem valakinek könnyed lépés földre juttatni. Undorító! Még csak meg sem próbálok felállni. Élvezem a tátongó seb sajgását, szemben a küldetés céljával. A piti önzésnek is van határa. Ha meghalok méltósággal tegyem! Ideje rátámaszkodnom a karjaimra és feltolni magam. Kivételesen nem szabad foglalkozni megjegyzésével, vagy az érkező hang boldog csengésével. A szolga szolga marad. Minden élőlény ismeri ezt az érzést és kötelesség tudatot. Pontosan emiatt nem neheztelek rá. Nem ítélem el, mert hevessége odáig fajult apró hangyaként akarja széttiporni fejemet. Remélhetőleg kölcsönös nézetem, mivel érdek nélkül nincs rá szükségem. Kénytelek leszek megölni. Elhatározásomat tettnek kell követnie. Gyűjtöttem össze erőmet és ütöttem el lábát. Talán rövid időre kibillentem egyensúlyából. Lényegtelen! Távolságra nálam az előny! Egyenesedtem fel végre, majd lendültem a hátra hajló lény után. Csukóit sikerült megfelelő pillanatban elkapnom. Minden tervemnek megfelelően alakult. Még a falra is sikerült felszúrnom szóban forgó végtagjait. Próba. Úgy hiszem teszek egy kísérletet.
-Mindenképpen Rantai’ir elé viszel. Élve, nem de?-
Fennáll tévedésem lehetősége, de úgy vélem puhításom vagy képességeim felmérése végett küldte elém bizarr megjelenésű testőrét. Mielőtt meghalnék elé kerülnék. Információ vagy más végett nem tudom. Esetleg időnyerés céljából. Biztosan számít rá továbbjutok. Nagyobb tervvel kell rendelkeznie. Csalódás, ha csak ennyivel készült. Az utam mindenesetre rendesen nehezíti a háttérben sorakozó katonákkal. Már csak a büszkeség sem engedné egyszerűen jussak oda.
Vissza az elejére Go down
Hrafn Zuniga
Exequias
Exequias
Hrafn Zuniga

nő
Cancer Buffalo
Hozzászólások száma : 52
Age : 38
Tartózkodási hely : Közöd? -.-"
Registration date : 2009. Jan. 14.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: Exequias tag
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Hollow túra //Lezárva// - Page 2 Cl0te13300/15000Hollow túra //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (13300/15000)

Hollow túra //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hollow túra //Lezárva//   Hollow túra //Lezárva// - Page 2 EmptyPént. Ápr. 09, 2010 8:12 am

Már kezdtem egész jól összehaverkodni a klónokkal, hiszen már néhány sebet is szereztem tőlük. Pontosabban inkább csak az orrom, hiszen nagy valószínűleg be is tört a sok rohadék fasz miatt. Vagyis inkább csak egy miatt. Amiatt a pöcs miatt, aki volt akkora faszkalap, hogy az „engedetlenségem” miatt elkezdett püfölni. Mi vagyok én, bazd meg? Le lettem fokozva egy szaros boxzsákká? Mert már komolyan úgy éreztem magam!
Úgy tűnt, hogy újonnan beszerzett ex-Espada haverom értelmesebb, mint ez a sok klónköcsög, mert lehet vele értelmesen beszélni. Meg hát egész rendes is, meg látszik is rajta, hogy espada volt, meg… minden. De akkor is egy rohadék állat, mert megkötözve tart, mint valami áldozatra váró idióta spinét, aki hogy ha elengedik, vinnyogva menekülne a szobából. Mondjuk az is lehet, hogy a degenerált attól fél, hogy neki ugrok. Na igen, inkább ez lenne a valószínűbb, mint hogy puccos pláza picsa módra elhúzzam a csíkot a terepről.
Ahogy jobban szemügyre veszem a volt Espadat, feltűnik, hogy azért még is maradt régi tekintélyéből valami. Csak egy légyfingnyi, mert én aztán tojok a fejére nagy ívben, hogy egyszer köcsög espada volt. Faszomat se érdekli, hogy régen mások voltak a górék. Azért cserélték le őket, mert már egy gilisztát is képtelenek lettek volna legyőzni. Vagy meg azért, mert Aizen-köcsögnek nem engedelmeskedtek valami miatt. Az is basszus, mekkora egy szemétláda… Mindegy, most nem róla van szó. De neki is szétrúgnám szívesen a seggét, attól függetlenül, hogy mindenki istenként tiszteli, meg ő alkotta az arrancarok egy részét. Bújjon már el azzal a Superman utánzatú fejével a pince legmélyére, ott legyen inkább a rohadt denevérek meg patkányok ura, ne itt rontsa a levegőt… >.>
Figyelmesen hallgatom azt a Rantai’ir nevű ürgét, és egyre inkább az a benyomásom, hogy eléggé bogaras egy fazon, és kezd az agyamra menni. Jó'van, hogy ellenségem rohadt kibaszott ellensége az én nyüves barátom, de akkor is. Ennyire zizzent fasz hogy lehet valaki, hogy unalmában robotokat építget? Jó, hogy nem kezdett el magában sakkozgatni, vagy malmozni… Az lenne már csak az igazi észjáték, baszki… -.-
- Milyen Espadaról beszélsz? Kibaszottul nem értem, hogy miről dumálsz, cseszd meg. Legalább olyan szaros infómorzsával dobálj meg, hogy hogy néz ki az az Espada, mert attól függ, hogy segítek-e a szaros seggeden, vagy sem.
Azonban még ha nem is adja meg a választ, néhány pillanat múlva úgy is megtudom, hogy ki az az anyaszomorító, aki ellen uszítani akar. A közelben lévő lélekenergia rohadtul ismerős, viszont még nem tudom beazonosítani. Valahogy sosem ment jól ez a szaros lélekenergia-érzékelős cucc, de azért erőteljesen próbálkozok. Koncentrálok, amennyire telik tőlem, és sikerül kiderítenem, hogy ki is az a degenerált, aki ide jött. Meglepetésemre felettesem, Tadeo-sama az. Lövésem nincs, hogy mit keres itt, szóval egyelőre csak mozgatom az agytekervényeimet, hogy most segítsek-e az ex-Espadának, vagy se. Végülis arra jutottam, hogy ha el akarom hagyni a rohadt kötelet, akkor valószínűleg mellé kell állnom, és segítenem kell neki. Azt most valahogy rohadtul nem akarom kideríteni, hogy mi a tökömet akar csinálni, ha esetleg ellenszegülök a fasza kis ajánlatának.
- Jól van, cseszd meg… Melléd állok, csak hogy örüljön a fejed.
Morgok magamban, s közben azon agyalok, hogy vajon milyen messze lehet Tadeo-sama. Egyáltalán felettem, vagy alattam van? Meg már ha itt tartunk… Én ugyan milyen magasan lehetek? O.o Rohadtul nincs kedvem lemászni X emeletet, fel meg végképp nincs kedvem dzsalni, szóval ajánlom, hogy ebbe a mocskos szobába tolja a vörös pofáját a felettesem, mert morc leszek. Rohadtul morc leszek… Na jó, mondjuk ha nekem is kell utána mászni, akkor se biztos, hogy tudok vele bármit is kezdeni, elvégre jóval gyengébb vagyok nála, és simán szét tudná rúgni a seggemet ha akarná, de azért remélem, hogy nem akarja… Ugye? O.o
Vissza az elejére Go down
Desmond Phellera
Espada
Espada
Desmond Phellera

Férfi
Sagittarius Rat
Hozzászólások száma : 340
Age : 63
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2009. Jul. 25.
Hírnév : 56

Karakterinformáció
Rang: Segunda Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Hollow túra //Lezárva// - Page 2 Cl0te48500/65000Hollow túra //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (48500/65000)

Hollow túra //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hollow túra //Lezárva//   Hollow túra //Lezárva// - Page 2 EmptyPént. Ápr. 09, 2010 10:48 pm

[mesélés]

Tadeo: Ellenfeled egyensúlyát vesztve esik el, feje nagyot koppan a kőpadlón, melyet hamarosan a lény vére színez vörösre. Egy-két másodpercig nem mozdul, ezután pedig lélekenergia szemcsék látható formát öltve suhannak felé, a földön fekvő fiú regenerációját megsegítve. A szemed sarkából még a robotszerű lényeket is megpillanthatod, közülük az egyik egyszerűen elkezd „oszlani”. Világossá válhat számodra, hogy a klónok is csak lélekenergia részecskékből állnak, és magyarázatot találhatsz a gyors regenerációra is.
A fiú szemei azt sugallják, hogy cseppet sincs megrémülve attól, hogy sakkban tartod, azonban szemöldökeinek felhúzódása azt jelzi, hogy talán meglepted őt „ajánlatoddal”. Nem zavartatja magát, talán még csak nem is érzi úgy, hogy főlényben vagy, és nem is igyekszik lefejteni magát szorításodból. Bár lehet, könnyedén kiszabadulhatna szorításodból.
- Úgy volt, hogy likvidállak likvidállak. Veszélyt jelentesz jelentesz a bátyámra bátyámra. Talán te ezt ezt nem tudod tudod, de a Próféta az igazi igazi ellenséged. – jelenti ki már-már cseverésző hangon, azonban a Próféta iránt érzett, megfogalmazhatatlan hűséged nem igazán engedi, hogy higyj szavainak és kisfiús mosolyának.
- Rantai’ir segíthet neked neked visszaváltozni azzá azzá, aki ezelőtt voltál voltál. De ha hozzáérsz hozzáérsz, meg kell öljelek öljelek. – vázolja fel neked a helyzetet, de a furcsa kötelék, mely a Prófétához köt, nem hagyja, hogy ilyen könnyen eltántorítsanak célodtól. Azonban kizárólag rajtad múlik, hogy elfogadod-e „ajánlatát”. Választhatsz úgy is, hogy megpróbálsz végezni ellenségeddel, de dönthetsz úgyis, hogy úgy teszel, mintha elfogadnád az ajánlatát.

Hrafn: Fogva tartód elégedetten dől előre székében, egyik kezével a fejét megtámasztva s rákönyökölve kőtrónjának karfájára, míg másik kezével egyszerűen csettint egyet, mire a kötélként funkcionáló lélekenergia sugár feloszlik. Int még egyet a kezével, a Raneosok pedig elhelyezek egy széket a trónjával szemben, és – legnagyobb döbbenetedre – egy sakktáblával egészül ki a köztetek lévő tér (xD). A trón miatt Rantai’ir még mindig kicsit magasabbnak tűnik nálad, mintha csak azt akarná sugallni, hogy ő még mindig fölényben van. Bizonyára kényelmesebb a széken ülni, s vendéglátód láthatóan cseppet sem érdekli, hogy szeretsz-e sakkozni, vagy sem, igaz, még csak a bábukat kezdi el a megfelelő kockákra helyezni.
- Ha számít neked az Espada élete, akkor segítesz. Jelenleg a Próféta uralja az elméjét, és nem több egy szolgánál, aki azt teszi, amit Syadvaadin mond neki. – hezitál a király és a királynő elhelyezésénél, mintha nem tudná, hogy melyiket melyik kockára kell ráhelyezni. Régen volt már alkalma ezt a játékot társasággal játszani, hisz a mentális kapcsolat közte és Az Utolsó Parancs között azt az üzenetet hozza, hogy hamarosan a vörös hajú Espada is csatlakozik hozzájuk, aki talán kiváló partner lenne számára. Valójában neki szól a sakktábla, természetesen, hisz a másik arrancar vulgáris megjegyzéseiből Rantai’ir hamar rájött arra, hogy leendő „társa” nem éppen a gondolkozó típus. A saját magából készített klónjai, a Raneosok nem rendelkeznek akkora agykapacitással, hogy méltó ellenfélnek bizonyuljanak ebben a roppant izgalmas játékban, egyedül utolsó, s egyben mindennél erősebb klónja, Az Utolsó Parancs az, aki képes élvezni vele együtt a játékot. Az egyetlen igazi társaságává vált az évek során, s mivel szinte teljesen megegyezik Rantai’irral – leszámítva, hogy nem fejlődött ki teljesen, ezért inkább tűnik egy anorexiás, gyerek másának, mint igazi klónnak - , ezért nem is igazán számított játékaik során, hogy most a király helyezkedik el a saját színén, vagy a vezér. Viszont most fontos vendégre tehet szert, aki igaz, hogy valószínűleg meg akarja ölni, viszont ketten együtt utolsónak létrehozott klónjával könnyedén feltarthatja tervében.
- Syadvaadin a Próféta igazi neve. – néz fel a sakktábláról a szemeidbe, s teszi hozzá a magyarázatot, majd végül úgy dönt, hogy biztos a királynőt kell a saját színére tenni. Milyen rég is volt, amikor a Próféta őt, a 8. Espadát manipulálta oly könnyedén, mintha ő is csak egy lenne a sok, közönséges Hollow közül. Esze ágában sem lett volna Aizen-sama ellen fordulni, ám akkor nem volt más választása, hisz mesterségesen ültették bele a gondolatokat. Tán még most is az Espadak sorai közt lehetne, ha nem találkozik Syadvaadinnal. Bár még a Tres Cifras-ban is jól érezné magát. Bárhol jobb, mint ebben az önkényes száműzetésben.
- Két választásunk van. Vagy megöljük az Espadát, és megvárjuk az alkalmat, amikor biztonságos az út vissza Las Nochesbe, vagy pedig megöljük a Prófétát, és így az Espada ismét képes lesz szabadon gondolkozni. Segítséget adhatok, bármelyiket is választhatod, egyik klónom könnyedén végezhetne az Espadával. Azonban lenne egy feltételem. – fonja össze kezeit és támasztja meg bennük állát.
- A Tres Cifras tagjává szeretnék válni.
Vissza az elejére Go down
Tadeo Dellomeurtre
Privaron Espada
Privaron Espada
Tadeo Dellomeurtre

Férfi
Sagittarius Snake
Hozzászólások száma : 175
Age : 34
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2008. Sep. 14.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 106. Privaron Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Hollow túra //Lezárva// - Page 2 Cl0te25500/30000Hollow túra //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (25500/30000)

Hollow túra //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hollow túra //Lezárva//   Hollow túra //Lezárva// - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 10, 2010 5:07 am

Szóbeli válaszban nem reménykedtem. Az irányított lényekben mindig túlcsordul az ölésre irányuló hajlam. Nem rég bekövetkezett sérülésem pedig csak fokozhatta vágyát. Micsoda lealacsonyító módja a megfelelésnek. Nézetem szerint ugyanis ez már nem hűség. Kényszer arra, látható eredményt érjen el mércéül szolgáló személyénél. Magától értetődik pozitív irányból. Nyomorult érzés lehet elnyomott ösztönlényként versengeni egy önző uralkodó kegyeiért. Függni más szeszélyétől. Bizonyos értelemben azonos szinten állunk. Jelenleg mindenkinél jobban értem, ha valaki elmédbe költözve befolyásolja tetteid, gondolataid. Látható, mindkettőnknél létezik a képesség védekezés felállítására azonban apró döccenő előtt tolongunk. Nem találunk utat megkerülni, esetleg megmászni. Mellesleg, újfent kiharcolta elismerésem. Vagy teljesen bolond, vagy zseniális szolga, aki felülemelkedve a kettős káoszon, maga hasznára fordította hátrányát. Gondolatmenetem oka, egyértelműen felfedte technikája kulcsát. Megmutatta a háttérben húzódó árnyak funkcióját. Energia tárolók. Valóban klónok, de egyetlen vékony lény szemcse hordozói. Az egyik rejtély megoldásától mégsem éreztem szilárdabbnak elképzeléseim. Még mindig megannyi kérdés húzódott fejemben. Ezek számba vételétől el kellett tekintenem. Otromba viselkedésre vallna, ha nem figyelnék harcunk kimenetelét befolyásoló válaszára. Főként az ellenfél tiszteletét követve.
Egyre kuszább labirintusban tekergőzőm. Szó szerint értelmezve szavait rokoni kapcsolatban áll célommal. Ennél is messzebb következtetéseket levonva, pedig nem lehet egyszerű arrancar, ha valóban az. A kilétéről meggyőződhetem. Közönséges lidérc nem jutna ilyen messzire és akadályt sem jelentene a Prófétára. Nos, igen. Az ő pozíciója megmásíthatatlan volt. Aljas rágalom minden ellene felhozott vád. Legalábbis teljes magabiztossággal állítom. Meglepő. Alap tulajdonságom mindenben és mindenkiben kétkedni. Ennek egyik terméke, hogy fraccion-om itt tartózkodásának okáról sincs feltételezésem. Hrafn állandóan terjengő, merő agressziót sugárzó lélekenergiáját nem lehet eltéveszteni. Szóban forgó reiatsu-t pedig azóta érzem, felbukkant fogadóbizottságom. Egyre sürgetőbb válaszokat találnom, illetve teljesíteni küldetésem. Nem mondhatok le fő nézetemtől. El kell pusztítanom az árulót.
Mivel újra kezembe helyeztek egy részlet eldöntését saját terv alapján fogok haladni. A vendéglátás egyenlő lesz néma fenyegetéssel kísért beszéddel. Biztosra veszem próbát tesz oldalára állítani. Remélhetőleg hasznomat lelem benne. Válaszokat akarok! Ehhez vezető utam, vézna ellenfelem szabadon eresztésével kezdődik. Ki kellet húznom a pengét csuklójából. Miután megtettem át kell nyújtanom fegyverem. Talán megnyerhetem átmeneti bizalmát.
-Beszélni kívánok vezetőddel!-
Csúsztattam könnyed mozdulattal Kárhozott lelket hüvelyébe, majd ellenfelem irányába nyújtottam. Az ő kezébe adom sorsom alakulását, egy időre.
Vissza az elejére Go down
Hrafn Zuniga
Exequias
Exequias
Hrafn Zuniga

nő
Cancer Buffalo
Hozzászólások száma : 52
Age : 38
Tartózkodási hely : Közöd? -.-"
Registration date : 2009. Jan. 14.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: Exequias tag
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Hollow túra //Lezárva// - Page 2 Cl0te13300/15000Hollow túra //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (13300/15000)

Hollow túra //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hollow túra //Lezárva//   Hollow túra //Lezárva// - Page 2 EmptySzer. Ápr. 14, 2010 4:10 am

Nagyon úgy tűnik, hogy az elcseszett ex-Espadanak tetszik a válaszom, hiszen a körülöttem lévő, lélekenergiából álló kötél meglazul, majd szertefoszlik. Végre rájött a zseni baromarcú, hogy velem ne szórakozzon, mert úgy tökön rúgom, hogy az is csoda lesz azután, ha egyáltalán nők mennek a közelébe. Faszommal szórakozzon a köcsögje. Amúgy, viszonylag értelmes pofa lenne, ha nem tespedne egész nap ebben a szar épületben. Még valami színt is szerezhetne, ha elmászna az emberek világába.
Bambán figyelem, ahogy a klónok kipakolják a széket, meg valami szart, amin fekete-fehér kockák vannak. Tököm se tudja, hogy mi a faszomat akar csinálni vele. Ha valami szar játék, akkor játsszon magával, mert én rohadtul nem értek az efféle szarokhoz, főleg mivel nem is ismerem. És ráadásul még csak meg se kérdezte, hogy akarok-e vele játszani. Mi van, ha a válaszom egyértelmű nem lesz. Akkor kilógat a bokámnál fogva az ablakból?
Halkan morogva hallgatom, ahogy Rantai’ir beszél, de igazából csak annyi marad meg, hogy ha nem segítek neki, Teo-sama kinyiffan. Hát én meg nem fogom hagyni, hogy a sok degenerált arrancartársam közül az egyetlen aránylag értelmes szerencsétlent is kinyírja. Húzzon el a köcsög ex-Espada melegebb éktájakra, ott baszogassa az elcseszett rákokat.
- Ki a tököm az a Syaizé?
Teszem fel az egyszerű kérdést. Nekem beszéljen normálisan, mert ha nem értem egy mondatát se, ott hagyom, oszt segítsen magán. Ne egy arrancartól kérjen segítséget, aki valószínűleg jóval gyengébb is, mint ő. Hogy lehet valaki ekkora paraszt, már nem azért? Tököm is tele van már azzal, hogy folyton csak ugráltatnak, mint valami kis idiótát, aki még önálló gondolatokat se képes.
Amint közölte velem azt az aprócska információt, hogy az a Syadvakrapek maga a Próféta, már is nagyobb észnek éreztem magam. Mondjuk honnan a tökömből szívjam ki azt, hogy mi a Próféta igazi neve? Még nincsenek gondolatolvasó képességeim. Bár ami késik, nem múlik… Bár ami azt illeti, sejtem, hogy miket beszélhetnek rólam, de a faszomat se érdekli a sok gyökér megjegyzése. Ha nem tetszik valami, ne szóljanak hozzám, vagy meg kerüljenek el.
A székre leülve hallgatom, hogy miről is beszél Rantai’ir, mert hát azért tényleg figyelni kéne, ha már egy szer Teo-sama élete függ tőle, meg mondjuk egyszer a büdös életben tényleg nem árthat. Vagyis de… árthat… méghozzá az idegeimnek. A szemétje még kérni mert valamit cserébe azért, mert „segít” megmenteni a felettesemet. Jó, hogy nem kéri, hogy töröljem ki a seggét szarás után, vagy hogy tegyem tisztába, mert összefosta magát az izgalomtól.
- Bocs, haver, de nem én intézem az ügyeket. Ezt Aizennel kell megbeszélned, mert én csak egy szaros kis arrancar vagyok. Szóval rám rohadtul nem fognak hallgatni a köcsögök Las Nochesben.
Lököm neki sódert, majd azért észbe kapok, hogy hogy lehetek ekkora ökör. Ha nem egyezek bele abba, hogy ő tagja legyen a Tres Cifrasnak, akkor valószínűleg nem fog segíteni, szóval azért megpróbálom javítani a ballépésemet.
- Khm.. De azért megpróbálok beszélni Aizennel, és a többi idiótával. Remélem így megfelel.
Vissza az elejére Go down
Desmond Phellera
Espada
Espada
Desmond Phellera

Férfi
Sagittarius Rat
Hozzászólások száma : 340
Age : 63
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2009. Jul. 25.
Hírnév : 56

Karakterinformáció
Rang: Segunda Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Hollow túra //Lezárva// - Page 2 Cl0te48500/65000Hollow túra //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (48500/65000)

Hollow túra //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hollow túra //Lezárva//   Hollow túra //Lezárva// - Page 2 EmptyCsüt. Ápr. 15, 2010 8:25 am

[mesélés]

Tadeo:: Lehet, a különös lény még csak fájdalmat sem érez, életteli mosolya eddig még egyszer sem kókadt el találkozásotok során. A csuklóján a seb szinte azonnal beforr, a lélekenergia szemcséket mintha mágnesként vonzaná magához, és egy fejbiccentés kíséretében fogadja el a fegyvered. Hisz anélkül talán tényleg nem tudnál ártani Mesterének.
Végig kell nézned, amint a fegyvert az egyik klónnak átadja megőrzésre, de biztosít róla, hogy amikor már nem jelentesz veszélyt Mesterére, visszakapod kardod, és nem fognak kárt tenni benne. Szavakra persze nincs szüksége ahhoz, hogy közölje a többi klónnal, vagy magával Rantai’irral érkezését, hisz mindannyian a Privaronból születtek. Az új élet születésével pedig megszületett az új kommunikációs hálózat is. Mentális síkon, csupán a gondolat erejével képesek megüzenni egymásnak gondjaikat. Legalábbis, Rantai’ir és Az Utolsó Parancs, kik egy magasabb szinten állnak a többi klóntól, nem használnak szavakat ahhoz, hogy megértessék magukat egymással. A köztük lévő köteléket senki sem lenne képes igazán megérteni és felfogni.
Miután Az Utolsó Parancs megkér téged, hogy kövesd, s nem törődve a kinti csatazajokkal indultok fel a legfelső emeletre. Lépcsősor lépcsősort követ, s ahogy egyre magasabbra juttok, az ablakon kitekintve a még mindig harcoló lidércek és klónok egyre kisebb pontoknak tűnnek, egyre távolibbnak hat az egész. A legutolsó lépcsősor, egy szűk csigalépcső megmászása után pedig egy díszes kilinccsel és kopogtatóval rendelkező ajtóhoz értek, azonban hamarabb kinyílik, mielőtt még hozzáérhetnétek Belépésetek után még egy pillanatra láthatod fracciónod, aki egy klón társaságában a veled ellentétes irányba indul el, kifelé a középkorias jellegű, piros bársonyfüggönyökkel díszített teremből.
- Üdvözletem, már vártam Önre. Kérem, foglaljon helyet. - int a lehető legnagyobb lazasággal az előtte levő székre, és bár látszik, az idő kicsit megsínylette külsejét, mégsem tűnik személyesen annak a szánalomra méltó, megtört, magányos alaknak, akit a Próféta mutatott meg emlékeiből. Azonban nem feleded itt léted valódi célját és látogatásod szándékát. Ha mégis a feladat be nem tartására kezdesz el gondolni, iszonyatos fejfájás tör rád egyértelmű jeleként annak, miszerint a Próféta továbbra sem engedélyez számodra teljesen önálló gondolatokat.
- Bizonyára nem szükséges bemutatkoznom. Az Önök „prófétája”, Syadvaadin ”barátom” már biztosan felvilágosította Önt kilétemről. Természetesen tisztában vagyok szándékaival, azonban teremtményem – itt kísérődre, a rongyokba öltöztetett kisfiúra mutat – már biztosan meggyőzte Önt, hogy itt Mi vagyunk azok, akik erőfölényt élveznek Ön ellen. Egy sakkjátszmát? Már régen volt alkalmam játszani. Az utóbbi évtizedekben elég magányosan töltöm szabadidőmet. – hív meg egy játszmára elővéve szimpatikus modorát. Természetesen tisztában van azzal, hogy meg akarod ölni, azonban Az Utolsó Paranccsal oldalán, ráadásul a fegyvered távollétében bízok – talán túlságosan? – abban, hogy nem kell merénylettől tartania. Egyébként is, ha még valaha is szeretne ismét emberibb életet élni ennél a kényszerű száműzetésnél, szüksége van rád.

Hrafn: Rantai’ir szemeiben gyermeki félelem, pillanatnyi riadalom csillan, amikor azt mondod, hogy te nem tudsz tenni érte semmit. Pedig biztosan… Ha bebizonyítaná, hogy még képes hasznos szolgálatot tenni Aizen-samának, és ez az arrancar, meg a másik espada meggyőznék őt, akkor biztosan visszafogadnák. Nem bírna elviselni még több magányos évet, elég volt belőle, azonban az életösztön még elég erős benne ahhoz, hogy meghalni se akarjon. Még sem hagyhatja el a tornyot, amíg Syadvaadin feje a porba nem hullik, viszont a Próféta személyesen nem merészkedik túl közel a toronyhoz. Ördögi körforgás, hisz a klónok nem hagyhatják el a torony közelét, ugyanis maga a torony az, ami összetartja a lélekrészecskéket.
Hirtelen áll fel a trónjából, és az egyik ablakhoz közelít. Kis híján sikerül is ledöntenie egy bábut a sakktábláról, azonban nem foglalkozik vele. Aggodalmaskodva, önmagával vívódva tekint ki a szabadságot aligha rejtő, ám legalább önálló gondolatokat biztosító torony ablakából. Bármi jobb ennél a vegetatív életformánál. Bármi.
- Kérlek, próbáld meg. A szerződés így… megköttetett. – tapsol egyet, mire két Raneos felállít a székből, lefognak, hogy ne tudj mozdulni, egy harmadik pedig belemarja a még ép válladba hatalmas méregfullánkját.
- Bocsáss meg érte, a te védelmed érdekében tettem. A méreg hatása pontosan egy óra. Nem fogsz belehalni, esetleg kicsit fájhat, azonban így Syadvaadin nem lesz képes majd manipulálni. Trükkös fazon, azonban mindig is gyáva volt, mások képességeiből élősködik. – magyarázza még mindig az ablakon kifelé bámulva, és csendben tűri, hogy kidühöngd magad. Persze, enyhe ferdítésnek érezheted, hogy kicsit fájhat, hisz a szúrás alatt mintha égni kezdene a bőröd, és szépen, lassan elkezd terjedni az agyad felé, mintha csak parazsat ültettek volna belé. Végül a fájdalom csillapodni kezd, és ismét tiszta – nagyjából tiszta – fejjel tudsz gondolkozni. Cseppet talán idegesítő lehet, hogy szinte felhangosítva hallod füledben véred lüktetését, ám bíznod kell Rantai’ir szavaiban, ha valaha is túl akarsz lenni ezen az egészen.
- A klónjaim nem hagyhatják el a torony 300 méteres körzetét, de odáig elkísérnek. Mostantól számítva egy órád van, hogy végezz a Prófétával. Valószínűleg megpróbál majd behálózni. Sok szerencsét. Ha jól sejtem, máris megérkezett a következő vendégem. – ül vissza a trónjához, még utoljára megigazítva egy bábut a táblán, s egy bizalomgerjesztő mosoly elhintése után már engedi is, hogy az egyik Raneos kikísérjen. Az ajtó nyitódása után meg is látod Teo-samát, azzal a csontvékony fiúval, aki téged is olyan könnyen elintézett.
- Raneos, a 23. kiadás szeretne bocsánatot kérni az előbbiekért és érdeklődik hogyléted felől. – szólal meg gépi hangján az a Raneos, akinek valószínűleg az orrtörést valamint a szúrást is köszönheted, szemeivel viszont kizárólag előre tekint. Pár perc lépcsőzés után el is juttok a földszintre. A csatának még mindig nincs vége, elég hallhatóan, és amikor az ablakokon kitekintettetek, felfedezhettétek, hogy már több lidérc áll talpon, mint klón. Azonban ki kell jutnotok, át kell verekednetek magatokat a háborúzók között lehetőleg úgy, hogy a hollowk ne pont téged szemeljenek ki célpont gyanánt.
Vissza az elejére Go down
Tadeo Dellomeurtre
Privaron Espada
Privaron Espada
Tadeo Dellomeurtre

Férfi
Sagittarius Snake
Hozzászólások száma : 175
Age : 34
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2008. Sep. 14.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 106. Privaron Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Hollow túra //Lezárva// - Page 2 Cl0te25500/30000Hollow túra //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (25500/30000)

Hollow túra //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hollow túra //Lezárva//   Hollow túra //Lezárva// - Page 2 EmptyHétf. Ápr. 19, 2010 11:40 pm

Láthatóan elhamarkodott döntés volt átadni fegyverem. A törékeny bizalom megnyerésével elvesztettem lehetőségem, hogy kihasználva az alkalmat azonnal megölhessem ellenfelem. Kivételesen rossz utat választottam, ami egyedül saját hibámnak tekinthető. Elvégre minden élőlény tévedhet. Ezen lehetőség kínálta a cél elérésének legnagyobb esélyét. Ha tovább küzdök egy sebezhetetlen akadállyal, értékes órákat veszítek vagy életemet. Elégedett gyermeki mosolya mögött, ugyanis tisztán tapasztalható volt gyilkos szándéka. Legyőzésére csak az energiapótlás megszüntetése, akadályozása szolgáltathatott sikert, de különös kapcsolatuk révén hamar kudarcba fulladhatott volna kísérletem. Legalábbis észrevételem szerint nem külső parancsra nyúltak fegyveremért. Fejük felkapása és egyikük előre lépése nem verbális kapcsolatteremtési eszközt sejtetett. Vagyis feltételezhető nem csak kiszakított részei az eredeti klónnak, de szoros kommunikációs kapcsolatuk révén azt is teszik, amit parancsba kapnak. Nem fog ártani észben tartani a szoros kapcsolatuk okát. Elvégre a kulcsfigurákat mindig testőrség veszi körül és nem feltételezem küldetésem célszemélyéről, hogy kettesben maradna egy életére törő espada-val. Ha ezt tenné vagy vakmerő de elismerésre méltó bolond lenne, vagy egy erejét tényekkel közlő zseni. Bármelyik is legyen, hamarosan kiderül Rantai'ír személyiségi körvonala.
Egymást követő lépcsőkön egyre jobban elhalnak a csata beszűrődő zajai. Minden egyre csendesebb. Tehát ellenfelem ugyanolyan elzárkózó irányító, mint a Próféta. Sorsára hagyja a nevében küzdő, ocsmány szolgákat, míg önmaga biztonságban szemmel követi az eseményeket. Tehát azért marad rejtekében, mert ez még nem része eredeti tervének. A két tábor összetűzése egyszerű elterelés. Vajon miben mesterkedhetnek? Mindketten ugyanazt akarják, vagy egyikük szolgáltatja az ártatlan áldozatot? Egyenlőre túl homályos a megoldás lehetősége. Talán a Rantai'ír-ral folytatott beszélgetés kínálhat némi információval, annak ellenére, hogy kénytelen leszek megölni. Nem tántorodhatok el a feladatomtól lealacsonyító kíváncsiságom miatt. Nem tartozik hatáskörömbe a háttérben húzódó igazság kiderítése, mégis személyiségem követeli megszegését. Jelen esetben nem léphet érvényre akaratom. Valami mintha a klónok hasonló végtelen engedelmességre szólítana fel. Bosszantó, felesleges kettősség! Mindig teljesítem a rám kiszabott küldetést. Kivéve, ha nem áll érdekemben. Erre utaló egyértelmű jelet, viszont nem találok. Csak ez a megfoghatatlan ellentét és fejfájás.
Váratlanul vezetőm megtorpan egy díszes ajtó előtt. Láthatón ez a torony legfényűzőbb részlege, mely gondosan el van zárva a kíváncsi szemek elől. Élvezhető luxus a vezető számára. Szánalmas nagyzolás! Semmi másra nem szolgál, csak ereje hitegetésre. Ennyi volna? Rantai'ír komplexusokkal küzdő, gyáva irányító? Meglehet. Messzemenő következtetéseket azonban nem vonhatok le. Eleve különbözött megjelenése az emlékeimben élő képhez képest. Fennáll a lehetőség nem is maga a vezető áll előttem, hanem újabb klón. Hízelgő kedvessége pedig gyanúm elültére szolgál. Megannyi kérdés és feltevés egyetlen válasz nélkül. Komoly munka lesz kideríteni melyikük a nagyobb hazug. Ugyanis egyre biztosabb vagyok mindketten ugyanolyan hataloméhes őrültek. A jelenlegi rend bomlasztása pedig nem áll érdekemben. Egyikük sem alkalmas Aizen és csatlósai legyőzésére. Igaz a Próféta közelebb áll hozzá. Benne bízok. Ha a nyájas vezető kiiktatása segít, megteszem. Ezért vagyok itt! Helyet foglalok a mutatott székben, végig hallgatom hazug mondatait és a sakkjátszmába beleegyezem. Tartom az ismerkedés látszatát, hogy minél többet kideríthessek róla.
-Köszönöm, elfogadom az ajánlatot.-
Fordítom tekintetem a táblára. Egész hasonló képet mutatott a helyzettel. Tele volt kínálkozó lépésekkel és sorra hulló gyaloggal. A bástyák továbbra is védekezően ölelték körbe a királyi párt. A végső győzelem pedig egyik oldalra sem dőlt el. Csupán azzal nem vagyok tisztában én miféle szerepet töltök be a táblán. Illetve mi célja Hrafn-al, aki előttem távozott a helységből.
Vissza az elejére Go down
Hrafn Zuniga
Exequias
Exequias
Hrafn Zuniga

nő
Cancer Buffalo
Hozzászólások száma : 52
Age : 38
Tartózkodási hely : Közöd? -.-"
Registration date : 2009. Jan. 14.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: Exequias tag
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Hollow túra //Lezárva// - Page 2 Cl0te13300/15000Hollow túra //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (13300/15000)

Hollow túra //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hollow túra //Lezárva//   Hollow túra //Lezárva// - Page 2 EmptySzer. Ápr. 21, 2010 7:26 am

Már kezdtem kicsit lenyugodni, de volt egy olyan érzésem, hogy hamarosan megint megpróbálkoznak azok a rohadt klónok. A hideg is kiráz attól, hogy ennyire hasonlóak, ráadásul még csak beszélni se tudnak értelmesen, ami meg kibaszottul bassza a fülem. Kis híján azon voltam, hogy nekik megyek, oszt szét szedem őket, mint három éves a Barbee babát. Húzzanak a pöcsömbe az egyforma fejükkel, ne pedig engem cseszegessenek.
Úgy tűnt, hogy Rantai’ir tapsikolása valami fasza kis jel volt a kis köcsögöknek, mert azonnal fel állítottak arról az amúgy se túl kényelmes széknek nevezett szarról. Mondjuk ezért még hálás is voltam valamilyen szinten, viszont az meg rohadtul nem tetszett, hogy a degenerált seggarcúak nem voltak hajlandók elengedni. Tapogassák a nagyanyjuk ráncos seggét, ne engem fogdossanak. Attól meg bezzeg még idegbetegebb leszek, hogy valamelyik droid belém bassza a kurva szúrós szarát. Most azt akarják, hogy kihúzzam a vezetőjüket a szarból, vagy hogy megdögöljek? Mert ez így rohattul nem király, ahogy itt böködnek azzal a szarral, hogy aztán itt dögöljek meg egy hatalmas vértócsában fetrengve. Így már baszhatják, hogy megmentsem a szaros kis bőrét a köcsög volt espadanak. Csinálja maga, ha már egyszer a 8. Köcsög volt a 10 közül. A kis faszkalap meg bezzeg mereszti a gülüit kifele az ablakon. Már csak egy lökés kéne, hogy fejest boruljon a kibaszott homokba. Gondolom még nem volt neki elég az, amit attól a Próféta pöcstől kapott, mert még ki is akarja velem nyíratni. Ha ő nem tudta kinyiffantani, akkor miből gondolja, hogy én képes leszek rá.
A szúrás helye egyre jobban fáj, és már kezdem úgy érezni, hogy égek. Mintha lassú tűzön sütnének a kannibálok a lakomára, ahol persze én leszek a főfogás. Az égető érzés már kibaszottul szarul esik, és egyszerűen nem tudok vele mit kezdeni. Fáj, és akármit csinálok, nem enyhül. Valószínűleg az se használna, ha egy medencényi jéghideg vízbe vetném magam. A kibaszott, rohadt, szaros, köcsög fájdalom egyre inkább szétterül a testemben, és én a földön fetrengve üvöltök a fájdalomtól, és persze a szokásos idegbeteg dührohamomtól. Bezzeg ha az a köcsög szól volna, hogy mi a faszomat akar velem kezdeni az a két kibaszott szarházi, akkor már valószínűleg felkészültem volna arra, hogy kurvára fog fájni. Fogadok, hogy ha megdöglenék, az se igazán érdekelné Rantai’ir faszt. Biztos tud találni másik balekot, akit kénye kedve szerint ugráltathat.
A fájdalom rohadtul lassan, de azért csillapodni kezd. Szerencséje, hogy most nem nyúvasztott meg, mert különben elintéztem volna, hogy soha többi ne tudja lehunyni egy kibaszott percre se a redvás szemét a köcsög fasz. Viszont egy valami még ennél is jobban felbaszta az agyam. Az, hogy vérem lüktetése valahogy sokkal hangosabb volt a normál hangerőtől. Én nem tudom, hogy ettől a szartól van-e, amit belém fecskendezett az egyik köcsög, vagy meg valamitől, de rohadtul felbaszta a hangerőt.
- Fasza… kössz a semmit. Azt hittem, hogy ennyi kibaszott fájdalomtól már legalább egy napig immúnis leszek annak a köcsögnek az erejére. De mert már nagyon felbaszta az agyam, tuti kinyúvasztom, és a darabjait meg lebaszom a lábtörlődre, hogy viruljon a kibaszott fejed a köcsög hullája felett.
Mondom el neki érthetően a szitut, majd Raneosszal „karöltve” elvánszorgok a kijárat felé. Útközben Teo-samát is sikerül meglátnom, és ettől csak még jobban felhúztam magam. Most már tuti kinyírom azt a faszkalapot, ha az életem is múlik rajta, mert nem hagyom, hogy Teo-samának valami baja legyen, mert hát ő az egyetlen értelmes degenerált a sok közül, akivel még viszonylag normálisan is el lehet beszélgetni. Ő az egyetlen, akinek hajlandó vagyok szót fogadni, a többi meg inkább kusshagyjon, oszt hagyjon békén. Előbb fosok vörös rózsát, mint hogy a cipőjüket csókolgatva behódoljak nekik.
- Hát kibaszottul szarul vagyok, bazd meg. Nem tudtad volna elintézni, hogy kapjak valami szaros kis érzéstelenítőt, vagy faszom tudja mit? Esküszöm, ti kis köcsögök még jobban felbasszátok az agyvizem, mint az a másik Próféta köcsög. Kibaszottul unom már ezt az egész szaros helyzetet, és legszívesebben most hátat fordítanék a rohadt kis problémátoknak és hagynám, hogy ti intézzétek el, mert nekem erre faszásul nincs időm, csesszétek meg.
Dühöngök hangosan, de persze valószínűleg fel se fogja a kis pöcs, hogy mi kínom van, mert hát eddig nem úgy tűnt, hogy lenne valami értelem is abban a kuglifejében. Ezt bezzeg kihagyta belőle Rantai’ir…
Az orrvérzésem szerencsére már elmúlt, viszont még mindig sajgott. Próbáltam róla elterelni a figyelmem, ami nem is ment olyan nehezen. De most ez alatt a néhány perc alatt még jobban leamortizáltak, mintha harcoltam volna, csessze meg. Most már rohadtul szét kell rúgnom annak a szarházinak a seggét, aki miatt ezt kell elszenvednem. Valószínűleg úgy megfingatom, hogy azt fogja kíván, hogy inkább ült volna rá egy kibaszott elefánt. Fellógatom, feldarabolom, kibelezem, meg hasonlók, mert már rohadtul elegem van belőle. Miatta csesződött el az egész rohadt napom, és ezt valahogy kurvára nem vagyok képes elnézni annak a kis fasznak. Majd meglátja, hogy kivel szórakozott, és akkor majd sírva futhat anyucihoz, hogy megverte a csúnya néni. Adok majd én neki olyan csúnya nénit, hogy ki két hétig nyomja majd testgipszben az ágyat a csirák gyengélkedőjén. Kis köcsög szórakozik itt velem… >.>
A lépcsőn leérve azt is sikerül meglátnom, hogy a degenerált húgyagyúak még mindig egymást csépelik. Persze azért a klónok már jóval kevesebben vannak, mint a gyépés hollowok, akik még a saját lábukban is képesek hasra vágódni, annyira csirák. Bezzeg én milyen vagány vagyok/voltam, és persze leszek is mindörökké. Most már csak azt kéne kitalálni, hogy hogy a faszomba keveredjek át a sok idiótán úgy, hogy ne essen nekem az összes vadbarom hollow, akik még a saját fajtájukbelit is képesek kinyírni csak azért, hogy nekik jobb legyen.
- Gyere utánam, Ubul.
Morgom hátra, mert már tényleg kezdem magam úgy érezni, mint Garfield, aki után folyamatosan lohol az az agyatlan dög. Remélhetőleg sikerül úgy átvánszorognunk a tömegen, hogy ne ugorjanak nekünk.
Vissza az elejére Go down
Desmond Phellera
Espada
Espada
Desmond Phellera

Férfi
Sagittarius Rat
Hozzászólások száma : 340
Age : 63
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2009. Jul. 25.
Hírnév : 56

Karakterinformáció
Rang: Segunda Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Hollow túra //Lezárva// - Page 2 Cl0te48500/65000Hollow túra //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (48500/65000)

Hollow túra //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hollow túra //Lezárva//   Hollow túra //Lezárva// - Page 2 EmptyHétf. Ápr. 26, 2010 6:30 am

[mesélés]

Tadeo: Önkéntelenül is kiül a már-már gyermeki izgatottság célpontod arcára; hosszú idő telt el, mióta igazi társasága lehetett, sőt, mióta egyáltalán történt vele valami, leszámítva Syadvaadin időszakos támadásait. Ám a torony és az általa felállított sereg megvédte, még ha ez azt is jelentette számára, hogy nem hagyhatja el a tornyot, ahogyan a klónjai sem, különben visszabomlanak lélekrészecskékké. Csapdába esett, ugyanis ha elhagyja a tornyot, a Próféta végez vele, vagy egyszerűen ismét átveszi a tudata felett az irányítást, és nincs, mi megvédje, s inkább választotta a kényelmes száműzetést a halálnál vagy a rabszolgaságnál. Legalább szabad akarata és önálló gondolatai maradhatnak.
Semmiképp sem kívánja elmondani „foglyának”, hogy mi célja a másik arrancarral, akit a Próféta után küldött. Nem mintha lenne bármiféle esélye is Az Utolsó Parancs, a legerősebb, ám kétség kívül kifejletlen klón ellen, hisz amíg elég energia pótláshoz jut, semmi sem okozhat benne komoly kárt. Még sem kíván egy ilyen idilli sakkjátszmát elrontani, hisz rég volt rá ekkora lehetősége. Bár egyébként szimpatikus, igaz, kicsit megviselt arcvonásai mögött még ott kattognak agytekervényei azon aggódva, hogy talán mégis a királyt kell a saját színére tenni. A játszma kimenetelével nem igazán foglalkozik, látszik, csupán a szórakozás végett invitálta meg vendégét a játékra.
- Azt hittem, beszédesebb társaságom lesz. Tévedtem, amikor azt feltételeztem, hogy megannyi kérdést szeretne feltenni nekem, bár jelenlegi helyzete miatt most épp azt hiszi, meg akar ölni, pedig valójában én vagyok az, aki az Ön javát akarja, és talán még sikerül is megmentenem mostani igencsak szorult helyzetéből, igaz, azt nem tagadom, hogy önző érdekek vezetnek. Hiába, Syadvaadin mindig is értett az agymosáshoz. Ami azt illeti, csak ahhoz értett. Na meg remek stratéga, jókat sakkoztunk annak idején. Esetleg megkínálhatom egy teával? Ne aggódjon, nem mérgezett, amíg klónjaim fullánkja hozzá nem ér. – folytatja a legtermészetesebb hangnemben, láthatóan egy cseppet sem tartva attól, hogy esetleg megpróbálsz merényletet indítani ellene. Gondolati úton már utasítja is egyik klónját, hogy szolgáljon fel egy-egy csésze teát.

Hrafn: A klón láthatóan elszontyolodik az Ubul név hallatán, talán mégis csak képes magára venni minimális mértékben a sértéseket, ám a megtorpanása után már folytatja is az útját az ajtó elé. A csatazajok nem jelentenek jót, és nincs időtök arra várni, hogy vége legyen a harcnak, minél hamarabb ki kell szöknötök, és el kell érnetek a Prófétát. Kiérve már közelebbről is láthatod az elkeseredetten harcoló klón hadsereget, valamint a még mindig özönlő hollowkat, akik egy bizonyos irányból érkeznek meg a torony felé. Elképzelhető, hogy a Próféta is arrafelé bújhat meg menedékében, a háttérből irányítva a sereget. Ziát és Delorát is megpillantod a seregben, akik egy-egy klónnal hadakoznak, már nem kevés sebesülést elszenvedve.
Több hollow is támad rád és kísérődre, ám végül sikerül egy távolibb helyre jutnotok a toronytól, alig pár száz méterre kiinduló pontotoktól.
- Raneos, a 23. kiadás nem képes távolabb menni a toronytól. – torpan meg hirtelen, és kíván még sok sikert a további kalandjaidhoz. Innentől egyedül vagy kénytelen folytatni az utadat, pár kilométer után pedig valóban meglátod azt a lidércet, aki egyértelműen különbözik a többitől. Bár alakja emberi, csúf, torz arca, és tüskeszerű maszkja nem ad rá kétséget, miszerint erről a Syadvaadinról, egy újabb arrancarról van szó. Jelenleg behunyt szemmel koncentrál, mintha csak egyszerűen aludna, állandó őrsége, négy hollow éberen figyelnek, nehogy bárki is meggondolatlanul merényletet merjen tervezni vezetőjük ellen. Bár még nem vettek észre, egy óvatlan lépés elég arra, hogy mindez megváltozzon.
Vissza az elejére Go down
Tadeo Dellomeurtre
Privaron Espada
Privaron Espada
Tadeo Dellomeurtre

Férfi
Sagittarius Snake
Hozzászólások száma : 175
Age : 34
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2008. Sep. 14.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 106. Privaron Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Hollow túra //Lezárva// - Page 2 Cl0te25500/30000Hollow túra //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (25500/30000)

Hollow túra //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hollow túra //Lezárva//   Hollow túra //Lezárva// - Page 2 EmptySzomb. Május 01, 2010 2:43 am

Feltekintve a tábla döntetlen állásáról, szembe kerültem, egy szokatlan, de maga nemében egyedi személlyel. Eleve eldöntött tényként lógott levegőben ellenfelem különc magatartással fog rendelkezni, de beléptem óta közzé tett mozdulatai tökéletesen példázták, mit tehet a magány és elszigeteltség kettőse. Intelligencia terén felém tornyosul, viszont a megszokott viselkedési közömbösség hiányzik. Emberi természetből fakad, minden ismeretlent tüzetes szem, majd beszéd stílusi próba elé állítunk. Nem tudunk kinőni a kényszeres megítélési szokásainkból. Szükségét érezzük, hogy embertársainkat beleszorítsuk valamilyen szabályok által felépített skatulyákba, amik a kedvelt és unszimpatikus csoportok képviselőiként végzik be funkciójukat. Mindezt rövid idő alatt elhatározzuk. Elég egy mondat, egy mozdulat vagy a puszta megjelenés értékrendünk elütésétől, máris megszületik a véleményünk, amin az esetek többségében kevés sikerrel lehet változtatni. Ezzel szemben áll a társadalmilag kirekesztett, vagy ismeretlen kultúrából érkező egyén, aki buzgó kíváncsisággal csüng idegenek szaván, némi önámítás reményében. Akik ezt teszik általában menekülnek az életük sikertelen voltától, vagy önmaguk elől. Probléma megoldása helyett értelmetlen fürkészésbe kezdenek, hátha találnak valamilyen mentő ötletet a kapott információkból, vagy találnak pár zsarolási felültet, így kényük szerint felhasználva a birtokló személy ügyetlenségét. Mindezt oly furfangos nyugalommal és távolságtartással, hogy az áldozat elhiszi, valóban őt akarják megismerni.
Biztosra vehető, Rantai'ír sem kedvességből hozott színe elé. Sasként figyel, szinte kierőszakolva izgatott szemével a rontást. Erről tanúskodik hosszas beszéde, mely során azon lehetőségeket vette számba, amik ide tartó utam alkalmával fogalmazódtak meg fejemben. Lenyűgöző! Mintha olvasna gondolataimban a játszma alatt. Ha így próbálja lekötni figyelmemet könnyedén elérheti. Nem viselem felhőtlen nyugalommal a megalázó vereséget. Azonban a hízelgő házigazda szerepe némi undorral tölt el. Elítélem a színpadi szórakoztatás eme butított változatát. Viszont az ital ajánlatát elfogadom.
-Köszönöm, kérnék egy csészével!-
Dőlök hátra székemben. Fanyar humora némi zavarodottság érzetét feltételezi. Nem azt kapta, amit remélt. Valószínűleg új tervre van szüksége, de az nem áll rendelkezésére. Bár megeshet, így akarta közölni elutasító viselkedésem sértően hat rá. Szándékos vagy sem, komoly instabilitásra utal. Felesleges azon aggódnia hosszúra nyújtott felvezetése kudarcba fullad. Végighallgatnám, mert eldöntöttem érdekel. A kiiktatásáról egyetlen percre sem felejtkeztem el, nem ezen van a hangsúly. A dolog miértje foglalkoztat. Tudni akarom mi juttatta oda, önkéntes száműzetésbe vonuljon. Mi rémíthette meg, vagy mi volt az a szikra, ami erre sarkalta. Talán erő híján lenne? Nincs kezében elegendő erő a Próféta legyőzésére? Egyenlőre semmit sem derítettem ki személyiségéről. Tökéletesen megbújik a cukormázas, kiváló illemű úriember arca mögött. Nekem ez nem elég. Lépjünk túl a protokoll előírásain és végre tárgyaljunk a helyzetről, ami megkívánta jelenlétem.
-Elnézést, de untató felvezetés helyett beavatna, miért óhajtott találkozni velem?-
Vissza az elejére Go down
Hrafn Zuniga
Exequias
Exequias
Hrafn Zuniga

nő
Cancer Buffalo
Hozzászólások száma : 52
Age : 38
Tartózkodási hely : Közöd? -.-"
Registration date : 2009. Jan. 14.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: Exequias tag
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Hollow túra //Lezárva// - Page 2 Cl0te13300/15000Hollow túra //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (13300/15000)

Hollow túra //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hollow túra //Lezárva//   Hollow túra //Lezárva// - Page 2 EmptyCsüt. Jún. 03, 2010 1:26 am

A gyökér klón bezzeg most elszonytolodik, mikor már kezdek vele viszonylag barátságos lenni, és becézem is. Ha nem tetszik, mehet a büdös picsába, egyébként meg kurvára jó lenne, ha segítene valamicskét. Ráadásul sikerül neki egy rohadt tökéletes időpontban is bedurculnia, ami kibaszottul böki a csőrömet, nem is kicsit. Majd akkor siránkozzon az „Ubul” név miatt, ha kiértünk a sok baromarcú közül, addig meg kuss legyen neki, különben szájon törlöm, de azt meg nem fogja kitenni a rohadt tornya fasza kis ablakába.
A csatazaj egyre hangosabb volt, ahogy közeledtünk. Csodálatos eszemnek köszönhetően kiagyaltam, hogy valószínűleg nem fog ebben a percben befejeződni a rohadt harc a klónok és a hollowok között. Faszom már abba a köcsög Syakárkicsába, hogy van annyira faszkalap, hogy miatta kattan be az összes hollow a környéken. Hát amit majd kapni fog tőlem, ha megtalálom… Azt nem köszöni meg a húgyagyú köcsögje, azt garantálom. Miatta kell mindenki rohadt seggét megmentenem, ráadásul még Teo-sama is a technikája hatása alá került. Már igazából azt hittem, hogy legalább az érzelemmentes idiótája ellen hatástalan ez a képesség.
Kiérve, már látszik, ahogy a klónok elkeseredve harcolnak. Hát megértem őket, én se örülnék, ha egy rakat selejtes hollow rám vetné magát… Bár én tuti kinyírnám őket néhány ütéssel, amekkora balfaszok a sima hollowok. A csicskák még mindig özönlenek egy bizonyos pont felől, és ez kezd kicsit kíváncsivá tenni. Talán a húgyagyú Sy barátunk onnan küldi a még húgyagyúbb szarosokat. Faszom ki van már a sok nyüves szarzsákkal, főleg azzal a mérföldköves vadbarommal, aki ezt az egészet kitervelte.
A tömegben sikerül felfedeznem Delorát és Ziát is. Nem csodálkozom rajta, hogy voltak olyan szerencsétlenek, hogy sikerült beadni a derekukat a Prófétának. Egyedül én voltam olyan mázlista, hogy nem sikerült hipnotizálni, vagy tököm tudja, mit csinálni. Faszomat se érdekli, hogy lényegében milyen képessége is van a csökött agyú gyogyósnak, aki azt hiszi, hogy egy csettintéssel átveheti az uralmat a világ felett.
Amíg bambultunk ki a fejünkből Ubullal néhányan meg is támadtak. Volt a pofájukon bőr, hogy megtámadjanak. Hát kapják be a rohadt köcsögök amiért képesek voltak az elkúrt fejükkel betámadni engem, meg az ideiglenes társamat. Megragadtam a társaságomban lévő klónt, és megpróbáltam kicsit arrébb sonidozni, hátha lesznek olyan degeneráltak, hogy nem esik le a dolog, hogy megszöktünk. Inkább egymást püföljék helyettem, mert rohadtul bepöccenek, ha úgy támadnak rám, hogy közben nekem más dolgom van. Nincs nekem arra időm, hogy ilyen idiótákkal szórakozzam, basszus. Inkább dugják bele a fejüket a homokba, oszt fulladjanak bele. Faszom ki van már a sötét burájukkal. >.>
- Ezaz, húzzál el a picsába. Innentől egyedül is megtalálom a rohadékot.
Forgatom szemeim jelezve, hogy már tényleg ideje lenne elhúznia, mert idegesít a feje, főleg mivel ő, vagy egy másik Raneos majdnem szétbaszta a fejemet. Ha tehetném egyesével ölném meg őket amiért képesek voltak hozzám érni. Meg persze már azért is, mert egyáltalán léteznek.
Még néhány kilométernyi kitartó mászás után vége sikerül rábukkannom arra a faszfejre, akinek mindez köszönhető. Még életemben nem láttam nála rondább rohadékot. Szívesen ajánlanék neki egy plasztikai sebészt, ha ismernék egyet is, de valószínűleg az is sírva rohanna el, ha meglátná. Hogy lehet valaki ennyire bűn ronda? Ez pasas már magában halálos, nem kellene még neki külön.
- Eeeh… Tarajossül fejű! Megtennéd, hogy befejezed ezt a hipnózisos szart, és elhúzol innen a picsába? Különben kénytelen leszek kinyírni téged.
Kiáltok oda Syadvaadinnak úgy, mint hogy ha tök egyedül lenne. Legfeljebb megtámad a négy őre. Oszt, ki a faszomat érdekel. Majd lenyomom a négy kis rohadékot, oszt leshetik a porból, ahogy kinyírom a főnöküket is azért, mert képes ezt csinálni.
Vissza az elejére Go down
Desmond Phellera
Espada
Espada
Desmond Phellera

Férfi
Sagittarius Rat
Hozzászólások száma : 340
Age : 63
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2009. Jul. 25.
Hírnév : 56

Karakterinformáció
Rang: Segunda Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Hollow túra //Lezárva// - Page 2 Cl0te48500/65000Hollow túra //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (48500/65000)

Hollow túra //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hollow túra //Lezárva//   Hollow túra //Lezárva// - Page 2 EmptySzer. Jún. 09, 2010 5:25 am

[mesélés]

Tadeo: Az egyik skorpiószerű klón már ugrik is atyja parancsára, alázatossága pedig példázza számodra a hierarchiát Rantai’ir és klónjai közt. A gyerekképű, Rantai’ir fiatal másának tűnő alak derűs mosollyal őrködik továbbra is feletted, bár látszólag fesztelennek tűnik, hisz meggyőződése, hogy semmit sem árthatsz atyjának és mesterének.
A csésze mintázata erősen elkopott, ám Rantai’ir megtisztel téged azzal, hogy jó házigazda módjára nem a letört fülű, repedéssel tarkított csészével kínálja fel neked a teát, bár bátortalan mosolya arra engedhet következtetni, hogy tart attól, hogyan fogadod vendéglátását. Szemeiben mégis megcsillan valami megmagyarázhatatlan, mikor kérésed hozzá szegezed, s egy pillantásra esélyed van belemerülni abba a mély, kétségbeeséssel vegyített sötétségbe, mely ott lappang valahol vendéglátód és célpontod lelkének legmélyén.
- Szándékaim vannak Önnel. Jelenlegi patetikus helyzetemben Ön az egyetlen, aki képes segíteni abban, hogy ismét Las Noches társadalmának a része lehessek, még ha csak a Tres Cifras egy megvetett és szánalmasnak tartott tagjává is válok ezáltal. Persze, tudom, hogy meg akar ölni, de lássa csak be, ezen körülmények között ez lehetetlen. Meg fogja nekem köszönni azt, hogy – feltételezem – fracciónja által megmentem a bőrét. Jelenleg is csak segíteni igyekszem Önnek. Már ha előző vendégem képes teljesíteni a rá szabott küldetést. – dől előre a székében, hisz a sakkjátszmának már vége, s olybá tűnik, hogy nem kíván többet foglalkozni a játékkal. S egy egészen rövid pillanatra mintha felszállna elmédből az a köd, ami megakadályozza, hogy saját céljaiddal foglalkozz csupán. Csak egy szempillantásig tart, mintha egy parazitát szakítanának ki a fejedből, ám az nem akar engedni, s erősen kapaszkodik vissza kijelölt helyére. Fájdalmas folyamat részese lettél, ám nem tudod megtalálni a miértjére a választ. Ezután pedig elhatározásod Rantai’ir meggyilkolására megerősödik, s valahogy képtelenségnek tűnik számodra mindaz, amit vendéglátód elmondott számodra, különösen az a része, miszerint nem vagy magad ura és csak egy rabszolga lettél.

Hrafn Míg Teo-sama békésen teázgat célpontjával, te több megpróbáltatáson is keresztülmész, míg a Próféta tartózkodási helyére nem érsz. Syadvaadin fél szemét kinyitja és rád mereszti semmitmondó, üres tekintetét, majd egy kézintéssel jelzi két őrének, hogy intézzenek el – a másik kettő biztos, ami biztos alapon szorosan mellette maradnak, hiszen ha megpróbálnád megtámadni a Prófétát, bizonyára szüksége lesz rájuk. Nem adja jelét annak, hogy szeretne személyesen is foglalkozni veled, hiszen a beszólásoddal már így is sikerült kilendítened transzállapotából, pedig a jelenlegi művelethez rengeteg koncentráció szükséges; egy Espada irányítása talán minden energiáját felemészti, s ha most elbukik, akkor mindennek vége.
Két szolgája így rád veti magát, az egyik frontálisan támad, s a fején lévő csápokat próbálja a fejedre tapasztani, a másik pedig eközben mögéd sonidozik, s megpróbál lefogni, hogy társa az előbbi műveletet véghezvihesse. A csápok érintése rettentően fájdalmas és csípős, s arcodon elég csúnya hólyagok keletkezhetnek tőlük, emellett pedig a lélekenergiádat képes elszívni magába.
Vissza az elejére Go down
Tadeo Dellomeurtre
Privaron Espada
Privaron Espada
Tadeo Dellomeurtre

Férfi
Sagittarius Snake
Hozzászólások száma : 175
Age : 34
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2008. Sep. 14.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 106. Privaron Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Hollow túra //Lezárva// - Page 2 Cl0te25500/30000Hollow túra //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (25500/30000)

Hollow túra //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hollow túra //Lezárva//   Hollow túra //Lezárva// - Page 2 EmptyHétf. Jún. 14, 2010 8:06 pm

Megnyerő, úri teázás. Az egész színjáték a megnyerésemmel óhajt végződni. Nem, ez nem erőszakos harc. Jelenleg a cukormázas papír külsejével kecsegtetnek. Biztonság érzetet nyújtanak, mégis meghagyják a fenyegető fölényt. Börtön, kecsegtető ajánlattal. Csapdában tartózkodom, de kedvességgel akarják elhitetni saját döntésem. Rá akarnak venni, önmagam válasszak a javukra, azzal az érzettel rajtam múlt. Ostoba próbálkozás. Egyenlőre távol állnak céljuktól. A vezető zavart viselkedése és fesztelen, könnyed szavai átláthatóak. Színészi játékán kétség kívül fényeznie kell még. Csupán az a kérdés, mikor bújik elő a "bájos" arc mögül. Mire várhat? Meddig élvezi a helyzetét? Nos, úgy vélem húznom kell ezen perceket, bármennyire is kelletlenül érint játékstílusa.
Rövidesen közzé tett válasza kimért. Nincs benne semmi újdonság. Azért ülök kényelmes széken, mert a szándékai így kívánják. A manipulatív szórakozások, viszont kezdenek unalmasak lenni. Más eszköz, de ugyanaz a cél. Kezd számomra érdektelenné válni, miért fogott hozzá terve megvalósításához. Arra magam is rájöttem, nem csak annyiról szól története, amit elmondott. Ha valaki hivatalos arrancar akar lenni, elég bizonyítania vezetőnknek. Ezen lépést régen teljesítette volna. Tehát, mit akarhat? Aizen gyengítéséhez több erő kell a klónjainál. Vagy úgy, szóval én lennék a közvetítő a többi hueco mundo-i lény között. Méltányolom a kedvességét rám hagyná ezt a "nemes" feladatot, de nincs rá okom. Egy báb, bár marad. Részemről tökéletesen elegendő jelenlegi urunk szolgájának lenni. Jelenleg nincs miért lázadnom ellene. Beosztottamról tett kijelentése, pedig igazán művészire sikerült. Rejtett fenyegetéssel nem megy nálam sokra. Fraccion-omnak van elég esze és bőven akad még hozzá hasonló balek Las Noches falain belül. Lényegtelen információ. Felbőszíteni efféle próbálkozásokkal nem tud. Vagyis, meggyőzésemhez, igen erős indokra lesz szüksége. Ha nem, teljesül feladatom, ami ereje percről percre növekszik, majd hirtelen megszűnik. Összezavar és eddigi fejtegetéseim elvesznek. Gondolatok nélkül ücsörgök egy idegen társaságában. Keveredni kezdenek a szálak, míg meg fel nem épül a legerősebb szál: megölni Rantai'ír-t. Nem akarsz hinni a késztetésnek, de átveszi feletted az uralmat. A történet saját lábra áll, mintha csak az lenne, amit az előtted álló akar.
-Igazán ért a manipulációhoz, elismerésem!-
Pillantok fel és használom sonido-m megközelítéséhez. Valami azt súgja nem vesztek sokat megölésével, mégis a legfontosabb szempont a szabadulás. Minél előbb távozni szeretnék ebből a hétvégi kikapcsolódásból. Kivételesen az sem hat rám, át sem gondoltam lépéseim. Esztelenül rontok rá a játszma alakítójára. Emiatt a legkézenfekvőbb következmény lehet, hogy a karmaim és az elégedett férfi arca közé egy klón kerül.
Vissza az elejére Go down
Hrafn Zuniga
Exequias
Exequias
Hrafn Zuniga

nő
Cancer Buffalo
Hozzászólások száma : 52
Age : 38
Tartózkodási hely : Közöd? -.-"
Registration date : 2009. Jan. 14.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: Exequias tag
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Hollow túra //Lezárva// - Page 2 Cl0te13300/15000Hollow túra //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (13300/15000)

Hollow túra //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hollow túra //Lezárva//   Hollow túra //Lezárva// - Page 2 EmptyVas. Jún. 20, 2010 4:26 am

Hát bazz… hogy lehet valaki ennyire köcsög balfasz, hogy testőröket szerványol magának. Ráadásul olyan seggarcú barmokat, akiket akár a kisujjammal is képes lennék kinyírni. Persze a visítozásomra a baromarcú rohadék nem is reagált, csak rám küldte a csatlósait, hogy húzzanak le a klotyón, vagy tudom is én. Komolyan… a világ dőlne össze, ha esetleg megkönnyítené azzal a dolgom, hogy ő maga jön el elverni a seggem. Bár kétlem, hogy képes lenne rá, amilyen degeneráltnak tűnik. Hogy néz már ki, most komolyan? Valami plasztikai sebészköcsög tuti, hogy tudna kezdeni valamit a ványadt pofájával, ha elmenne. Bezzeg a kis szaros faszkalapjai meg rám vetik magukat, mint nagymamik a kiárusított pelenkára. Húzzanak már el ők is a picsába a hülye, degenerált pofázmányukkal, basszus… -.- Basztassanak mást.
Két kataromat előhúzva próbáltam idejében reagálni a két húgyagyú támadására.
- Bazd meg a kurva anyádat, te köcsög fasz, hogy nem vagy képes a baszott pofádat legalább felém fordítani, hogy rohadj meg! – üvöltöm felé magamból kikelve.
Hát komolyan bassza meg, hogy nem figyel rám, pedig én tényleg egy kibaszottul jó csaj vagyok. Na jó, azért nem fordulnak meg utánam a seggfejek a folyosókon, de hát na. Én annak tartom magam, az meg egy másik dolog, hogy ők nem képesek a tökükkel gondolkozni, meg átlátni dolgokon. Ez a fasz is csak meditál, mint Dalai láma a holnap esti vacsora menüjén.
Közben próbálok kitérni a támadások elől, azonban az egyik hollownak sikerül a köcsög csápjaival megtapogatni. Rám cuppant, mint ovis a cumisüvegre, hogy gebedjen meg a ronda fajtája. Húzzanak már el a picsába, hogy rohadna meg az összes ott, ahol van, de most komolyan. A tököm is tele van azzal, hogy úgy viselkednek itt a hollowok, mint egy kibaszott állatkerben. Jó, hogy nem vagyunk emberek, de akkor is azok voltunk egyszer, a kurva életbe. -.- Legalább felebaráti szeretet legyen már, ha nem úgy kezeljük egymást, mint az emberek.
Nagy nehezen sikerül lehámoznom magamról a két dögöt, viszont a pofázmányomon ott maradt a tapicskolásuk kibaszott jele. Gyönyörűszépen feldagadt a képem, hogy bassznák meg… No jóvan, nem foglalkozok vele, inkább fogom a kis fegyverkémet, oszt szétbaszom a sok köcsög balfék állat száját, ha továbbra is szarakodnak velem. Már rendesen szét akarom vágni azt a baromállatseggfejrohadékot, aki miatt ezt az egészet csinálhatom. Szóval, miután sikerült szép apró cafatokra vagdosnom a két csápos polipfaszt, betámadom a tarajossül képződményt, hátha mákom van, oszt most az egyszer nem támad meg a másik két balfaszjankó. Ha meg rohadtul nincs mázlim, egyszerűen leállok fájtolni a két jövendőbeli sushival, oszt csá. Menjenek a picsába a nyolclábú fejükkel… -.-
Vissza az elejére Go down
Desmond Phellera
Espada
Espada
Desmond Phellera

Férfi
Sagittarius Rat
Hozzászólások száma : 340
Age : 63
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2009. Jul. 25.
Hírnév : 56

Karakterinformáció
Rang: Segunda Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Hollow túra //Lezárva// - Page 2 Cl0te48500/65000Hollow túra //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (48500/65000)

Hollow túra //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hollow túra //Lezárva//   Hollow túra //Lezárva// - Page 2 EmptyKedd Jún. 22, 2010 8:56 am

[mesélés]

Tadeo: Rantai’ir pupillái kerekre tágulnak a meglepődöttségtől, amikor utolsó mondatodat hozzáfűzöd, ám klónjai nem engedik, hogy atyjuk döbbenete a végzetévé is váljon. Az egyikük az önfeláldozás példáját mutatja be, ahogyan közted és a játékmester közé vetődik, még ha ez sajnálatos végét is jelenti. A lélekszemcsék viszont nem vesznek kárba, a test ugyan elporlad, ám az energia a legerősebb klón felé áramlik, s egyfajta porfelhőt alkot körülötte, amitől úgy tűnhet, mintha csak saját reiatsuját engedné szabadjára. Az utóbbi klón megpróbál hátulról megragadni, s erejével már volt alkalmad találkozni, tudod jól, hogy ő jelenti az egyetlen kihívást számodra az összes klón közül. Feltűnhet, hogy Rantai’ir önmaga nem bonyolodik harcba, csupán távolról szemléli az eseményeket, s meghunyászkodik a függönyök mögött hagyván, hogy gyermekei intézzék helyette a dolgokat, parancsainak és elvárásainak megfelelően. Trónjából legalább feltápászkodik, ám valószínű, hogy csak saját életének mentése a célja. Tekintetéből azonban eltűnik a barátságos fény, s felváltja a hűvös, tárgyilagos csillanás, melyben mintha ott lapulna a hataloméhségre utaló, arrancaroknál elég gyakori csillanás.
- A célpont célpont likvidálása megkezdődött kezdődött. – hallod visszhangozni a nagy erővel rendelkező, Utoló Parancs névre hallgató klónt, aki megpróbál a földhöz vágni, s ha ez sikerül neki – alacsonysága és nyeszlettsége ellenére mégis csak hatalmas erővel bír - , akkor a jobb lábadat ragadja meg, ami egy nagy reccsenéssel adhatja meg magát. Amennyiben sikerül elkerülnöd, hogy a földön, hanyatt fekve, kiszolgáltatottan állj Az Utolsó Parancs rendelkezésére, akkor az egyik oszlopba próbál beleállítani egy-két törött bordával gazdagítva, s az oszlop így nagyot remegve adja tudtotokra, hogy nem éppen a legmegfelelőbb területen vagytok egy csatához. Talán egyikőtök sem kívánja azt, hogy a törmelékek nehezítsék amúgy sem nehézségmentes napotok. Nem beszélve arról, hogy zanpakutod az egyik alsóbb szinten lehet, s bizonyára azt sem hagyták őrizetlenül. Igencsak zavaró lehet, hogy néha, egy-egy pillanatra megszűnik az elmédet jótékonyan takargató köd, s ismét a magad ura lehetsz – ám ezek nem tartanak tovább, csupán egy-két másodpercig.

Hrafn: a két, csápos hollowt sikerül kiirtanod, így már csak a másik kettő jelent számodra fenyegetést. Sok eszük nem lehet, az egyikük a saját karját áldozza fel azért, hogy a Prófétát mentse, ám a másik ezután máris visszalök a homokba, s ismét mindketten rád támadnak. Az egyik csápos kifeszíti a bal karodat és kirántja azt helyéről (nem, nyugi, nem tépi le xD), a másik pedig megpróbál gyomron rúgni. Láthatóan mindent megtesznek azért, hogy a Prófétát életben tartsák. Feltűnhet az is, hogy a torony felől mintha a hollowk a ti irányotokba tartanának, ám még a leggyorsabbaknak is beletelhet jó néhány percbe, mire ideérnek.
Vissza az elejére Go down
Tadeo Dellomeurtre
Privaron Espada
Privaron Espada
Tadeo Dellomeurtre

Férfi
Sagittarius Snake
Hozzászólások száma : 175
Age : 34
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2008. Sep. 14.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 106. Privaron Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Hollow túra //Lezárva// - Page 2 Cl0te25500/30000Hollow túra //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (25500/30000)

Hollow túra //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hollow túra //Lezárva//   Hollow túra //Lezárva// - Page 2 EmptySzer. Jún. 23, 2010 9:29 pm

Ha kakas viadalon szabadjára ereszted felajzott harcosod, az esetek túlnyomó részében, mint gép esik ellenfelének. Ám, vannak kivételek, mikor a lendület megtorpan és a karnyújtásira lévő képzet elérése helyett megáll és egyszer egyszer szúr oda társának. Mi lehet ez az ösztönös fékezési mechanizmus, ha nem tekintjük intelligens lénynek? Nos, lehet egy röpke impulzus, mely a félelem alfajaként figyelmezteti, például lábai megremegése, elnehezedése, vagy egyéb átmeneti zavartság. Ilyen esetekben vérkeringése vagy primitív agya információ szolgálata kihagy, előidézve a számítógépekhez hasonló rendszer újraindulását. Ennek következtében nem áll be klinikai halál, mivel az anomália mértéke elenyésző. Az egyetlen elfogadott magyarázat a koordinációs problémák fellépése. Lendületes mozgása csökken, akadozik. Ha ezen hipotézist emberi viselkedésre hasonultatjuk, sokkal kuszább megoldásokba botlunk. Lépésem magyarázható a veszélyérzet - általános emberi érzet forma, elhatalmasodásának következménye a szorongásos megbetegedés - hirtelen ugrásával, mely blokkoló hatást ér el az állatokhoz hasonlóan, vagyis késztetésem nem tekinthető tudatos cselekedetnek. Továbbá tekinthető blokkolásom egy múltban lezajlott esemény reprodukálásának, mely eredményét ismerve hátráltam. Túlreagálás, tehát az állandó stressz szint ugrásszerű növelése és még halomnyi eshetőség.
A fenti okfejtés révén számtalan magyarázatot nyerhetnék, miért toppantam meg a klón beavatkozásával. Ha nem teszem elérhettem volna a célt, azonban a spekuláció néha reménytelen. Az események vesztett szituációt hordozó kilátásai pedig könnyedén felerősödhetnek. Nos, valóban mást vártam. Elképzeléseim birtokában úgy hittem Ranta'ír maga intézkedik felettem, de láthatóan saját testi épsége hatalmasabb, elégtétel szerzésénél. Úgy félti kicsinyes céljait, hogy a rögeszme agyi rendellenességét is nyugodt szívvel feltételezhetjük. Ahhoz nincs szükség pszichikai megállapításra, hogy tartsak egy (remélhetőleg) tudatalatti állományból manipulált személytől. Ha ez igaz, akkor öreg vendéglátóm folyamatos ostrom alatt roskadozik. Saját elméje pusztítja, mely egyetlen érzet képében óhajt érvényt szerezni. Megbújik a hovatartozás, hatalomvágy rejtelmeiben, kiforgatja azokat és tömény teljesülésükre sarkallja a tudatában akadályozott férfit. Nem is lepődöm meg, kilátásaim életem vesztével kacérkodik. Elvégre, ha az agy szabadulni akar a vágyi nyomástól, engednie kell a partiális kielégülést. Tehát, halálommal átmeneti "nyugalom" érhető el.
Megfutamodásra nem nyilvánítok akaratot. Saját értékrendem elvárja ne lépjek ki a nyomasztó cselekményszálból, hanem igyekezzem hasznomra fordítani. Nos, ezt nem a legkönnyebb feladat kivitelezni, ha egy vadult ösztönlény megragadja tested és úgy hajít oszlopnak, mintha könnyed rongy lennél. Fizikális fölényét, pedig hűen tükrözi a földre köhögött vérmennyiség és a hátadban keletkező szétfeszítő fájdalom. Bőséges tapasztalatok birtokában kijelenthetem jó pár bordám eltörhetett, illetve a feltörő vérzés belső szervi sérülésre adhat magyarázatot. Az analízistől, már csak becsületem veresége lehetne hatalmasabb. Egyetlen ütés, s lám, rögvest félholtan küzdök. Nonszensz cél, most fogok orvosi ellátásért imádkozni. Ha újfent el kell pusztulnom, hát legyen. Magam sem hiszek a sors kicsinyes irányításában, vagy létezésében. Egyszerűen elfogadom kiszámíthatatlan bekövetkeztét. Részemről, csak kimenetelben adódhat választás. Ennek értelmében a küldetés teljesítésére törekszem. Mily szép a hamvaiból feltörő elismerési vágy...
Nehézségek árán felegyenesedem, szinte egy vonalban tartózkodom ellenfelem vállával. Megállapításom és a látottak alapján elmeháborodott vigyorral nézhet keresztül rajtam, ami esetlegesen viszályára fordítható. Ehhez a többi védelmi rendszer és saját elmém görcsös rángásának kiiktatása szükséges. Meddő kísérlet lenne a klónokkal bíbelődni, így áttértem az égető kérdés megoldására. Nyilvánvalóan tágasabb térre és fegyverem megközelítésére volt szükségem. Kényszer fényében nem tehetettem mást, tűrtem vagy épp elszenvedtem ütéseit, hiszen olybá tűnt nem juthatok elég közel megsebzéséhez. Fáradtság, gyötrelem és őrület határától szenvedve tartottam magam elképzelésemhez. Alattomos csúszómászó módjára ragaszkodtam a szabadulás kulcsához. Jó néhány támadását egyetlen pontra összpontosítottam, tehát rövid idő leforgása alatt újabb reccsenés hagyja el testem. Bal karom ketté törik Utolsó parancs padlózatot beszakító örömtáncától. Csodálatos megnyilvánulása nem csak önmagának szolgáltat elégtételt. A süllyedő törmelék magával ragad, ezzel fájdalmas ámbár pillanatnyi előnyhöz juttatva.
Egy emelettel lejjebb kerülve, néhány másodperc leforgása alatt küzdök zanpaktou-m helyének kipuhatolásával. Tények nincsenek megtalálására, kivéve az elzárt energiaszemcséim, melyek felderítése koránt sem működik tökéletesen. Idegesség, magas adrenalin szint és nem utolsó sorban feladatok között ragadt elmével, csak egy haladási irányt határozhattam meg. Remélhetőleg képes leszek jelenlegi állapotomban egy darabig sonido-t használni. A klónok sűrű láncolatot alkotnak, nem kérdéses náluk gyorsabban kell közlekednem.
Vissza az elejére Go down
Hrafn Zuniga
Exequias
Exequias
Hrafn Zuniga

nő
Cancer Buffalo
Hozzászólások száma : 52
Age : 38
Tartózkodási hely : Közöd? -.-"
Registration date : 2009. Jan. 14.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: Exequias tag
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Hollow túra //Lezárva// - Page 2 Cl0te13300/15000Hollow túra //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (13300/15000)

Hollow túra //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hollow túra //Lezárva//   Hollow túra //Lezárva// - Page 2 EmptySzomb. Jún. 26, 2010 8:31 am

Faszásul kinyiffantottam az első két hollowot, szóval már csak a másik tökkel ütött csöves rohadékot kell kinyírom, az meg már kisujjból megy, szal nem kell nagyon erőlködnöm, hogy kilapítsam őket. Viszont a hawaii fűszoknyás nagyanyám se gondolta volna, hogy a két balfasz majd ennyire jól fog együtt működni. Húzzanak már zsákot egymás fejére, oszt fulladjanak meg a köcsögök ahelyett, hogy engem baszogatnak, mint perverz köcsög a gyanútlan stoppost. Az egyik seggarc olyan gyökér, hogy a saját karját áldozza az ő szeretett Tűpárnájáért, hogy a rosseb egye meg a baromarcút. Inkább engedte volna, hogy kinyírjam, oszt akkor talán, hangsúlyozom talán élve elengedtem az aznapi szaradaggal a vécén. Nem való ő máshova, bazd meg! Alig hogy a kis virnyíkoló szarzsák patáit lekaptam, a másik máris lökött vissza abba a rohadt homokba, így sikerült minden kibaszott helyre bejutni a mikrokavicsoknak. Hogy a jó kurva anyját enné meg vacsorára a szembe jövő rétisas! Lökdösse a bokszzsákot a kondiban a behemótbengabalfaszokkal. Még feltápászkodni se tudok, amikor már rám is támad a két csökött agyú hollow. Már majdnem megkérdeztem tőlük, hogy meg akarnak-e erőszakolni, hogy úgy betámadtak, mint kanos dög a szomszéd lábát, de aztán leesett, hogy inkább ki akarnak herélni. De bazz… nem látszik, hogy luvnya vagyok, a kurva életbe! Herélni nehezen fognak, max. csöcsteleníteni, de azt meg nem hagyom, mert ha már más nem is, legalább ez mutassa, hogy én is a gyengébbik nemhez tartoznék.
Az egyik köcsög fasz még a karomat is kirántja a helyéről. Mi vagyok én bazd meg, fűnyíró, hogy rángatni kell? Egyébként is… Elmondaná valaki, hogy hol a büdös faszban van itt egyáltalán egyetlen egy kibaszott fűszál is?! Hát rohadjon már meg az összes alsógatyájával meg zoknijával együtt! Hatalmasat üvöltve próbálom tudtára adni, hogy hagyja abba, különben úgy a földhöz baszom, hogy még Hamucipőke se fogja tudni kiválogatni a darabjait a homokból. Mi a faszt gondol ez a gumifejű magáról, hogy csak úgy rángathatja minden útjába akadó asszony karját? Menjen már jó modort tanulni Séróbáróhoz (Aizen xD). Bár amilyen arrogáns fasz az is néha, most komolyan, hogy lehet egy ilyen nyálgépet imádni?
Szóval hangosan sikítottam, mint fürdős kurva, ha rányitják az ajtót, de valahogy csak csak nem fogta fel egyik mogyoróagyú se, hogy ezt tényleg nem kéne, mert rohadtul fáj, szóval csak basztattak. Nem volt elég a két pöcs fejű köcsögnek, még az egyik gyomron is rúgott. Úgy fejbe rúgtam volna a két kis rohadékot, hogy amikor meg állt volna a fejük, azt hitték volna, megütötték a jackpotot. Bazd meg… sok a volna. Miért nem ugrok fel, oszt vágom szájon a két buzernyákot? Mondjuk azért, mert: ROHADTUL FÁJ A KIBASZOTT KAROM, AMIT A SEGGARCÚ ROHADÉK FASZ KIRÁNTOTT A HELYÉRŐL, mert azt hitte, hogy felhúzható Barbie baba vagyok. Hát rohadtul mellé pacsált a két degenerált fasz, szóval amint összeszedem magam, úgy seggbe rúgom magam, hogy a plasztikai sebész se fogja tudni kioperálni a csukámat a szaros ülepéből. A két húgyagyú azt hiszi, hogy a Prófétát meg tudják menteni. Hát rohadtul tévednek, mert annak is úgy szétrúgom a fejét, hogy nagyon.
Megelégelve a két baromarcú fasz próbálkozását, elő kotrom a homokból a fegyvereim - mert hát ugye miért is ugornának vissza a helyükre – és máris felpattanok a rohadt homokból. Igen, még kibaszottul nem ugrottam ki abból a szaros homokból, mert kedvemet leltem abban, hogy fetrengjek, mint bolond gyerek a kutyaszarban. Szóval ruhadtul fájós karral próbáltam szétcsapni a két degenerált tök fejét. Remélhetőleg sikerül is, bár amíg nem vetik rám magukat. Ugráljanak a trambulinon gyereknapkor…
Némi hiszti, és egy kevés dühroham után sikerül felfedeznem azt is, hogy egy falka újabb idióta közeledik felénk. Remek, még több seggarcú, aki nem képes normálisan harcolni. Bár lehet, hogy a két pancser partnerem is ott van, őket meg nem biztos, hogy jó ötlet lenne el tenni láb alól. Lehet, Teo-sama kissé idegbeteg lenne, ha megtudná, hogy bokszzsáknak néztem Delorát. Bár amilyen érzéstelen fapofával szoktott kibambulni az elcseszett fejéből, kétlem, hogy olyan rohadtul megsiratná… Mondjuk engem nem izgatna, ha egy fraccal kevesebbje lenne Teo-samának, mert akkor már így is közelebb lennék ahhoz, hogy én legyek nál a legjobb. Bár ki tudja… Lehet, hogy újabb lépne a helyemben. Egy újabb hülye, aki majd úgy kezelne, mint valami hermafroditát. Egyáltalán mi a fasz az a hermafrodita? Valami bőrbetegség? >.> No, mindegy, faszomat se érdekli, hogy mit vakerol az a sok hülye paraszt, a lényeg, hogy már megint jön a sok pöcs engem kicsinálni. Hát ez rohadtul nem fair, ahogy így elnézem, főleg mert én kibaszott egyedül vagyok.
- Fasza… Nem akarod véletlenül abba hagyni ezt az egész faszságot, amíg a fejed a nyakadhoz kapcsolódik? Már kicsináltam két szaros polpodat is. – üvöltöm a Próféta felé. Igazából azt se érdemli meg, hogy egyáltalán hozzá szóljak, vagy valami, szóval inkább úgy döntök, hogy mielőtt folytatódik a party az újabb vendégekkel, inkább megkísérlem kinyírni ezt a hülye köcsögöt, aki miatt elbaszódott az egész kibaszott napom. Hamarabb fogja azt kívánni, hogy én legyek Claudia Schiffer, mint hogy legközelebb engem csesztessen a buzi képével a kis szaros. Mondjuk kibaszottul nem tudom, hogy menny idős, de ahogy elnézem, eléggé vén tata korban lehet. Lehet, hogy liberot is hord, bár arra nem fogom magam semmi pénzért se rávenni, hogy megbambuljam a seggét, hogy beszart-e már a pelenkájába. Majd lecseréli ő magának, ha már ilyen faszányos technikája van, hogy képes irányítani a hollowokat. Remélem valamelyik le is csippenti neki a tökét, had legyen nekem is egy kis örömöm…
Szóval, a Prófétára vetülve próbálom mielőbb kinyírni egy zseniálisan kurvajó függőleges vágással. Ha szerencsém van, elsőre kinyiffan, ha nem, akkor ismét megpróbálkozok a megölésével, viszont ezúttal megpróbálom be is teljesíteni az ígéretem vagyis: megpróbálom fejteleníteni. Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
Desmond Phellera
Espada
Espada
Desmond Phellera

Férfi
Sagittarius Rat
Hozzászólások száma : 340
Age : 63
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2009. Jul. 25.
Hírnév : 56

Karakterinformáció
Rang: Segunda Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Hollow túra //Lezárva// - Page 2 Cl0te48500/65000Hollow túra //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (48500/65000)

Hollow túra //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hollow túra //Lezárva//   Hollow túra //Lezárva// - Page 2 EmptySzomb. Júl. 03, 2010 3:18 am

[mesélés]

Tadeo: A törmelékek kisebb-nagyobb zúzódásokat okoznak, hierrod azonban megvéd a komolyabb sérülésektől. Jobban aggaszthat viszont fegyvertelenséged és a bármikor ismét felbukkanható klón. Zanpakutod hollétét lélekenergia útján érzed meg, hisz gyakorlatilag mégis csak a saját részed, a te erőd nagy részét zárták bele a zanpakutoba arrancarrá válásodkor. A legfelső szint beomlása nincs akkora hatással az alsóbb szintekre, csupán nehezebben járhatóak lettek ezáltal. A skorpiószerű lények megpróbálják utad elzárni egy tönkretett ajtó elől, körülbelül nyolcan lehetnek; ám átverekedve magad köztük, még több törmelék alatt megtalálhatod kardod, mellyel máris több eséllyel folytathatod missziódat. Egy ablakon kipillantva felfedezheted, hogy a hollowsereg nagy része arra az irányba vonul, ahonnan te is érkeztél, s a Próféta is arrafelé tartózkodhat, a torony előtt zajló csata pedig kezd lecsendesedni, bár néhány arrancarnak valószínűleg sikerült bejutnia a zajokból ítélve.
A nyomodba érő klón szavaiból csak az „épsége” kifejezést érted, ezután pedig egy nagy ütés kíséretében kihajít az ablakon, hogy a torony előtt landolj, majd ő is utánad ugrik. A torony környékén maradt hollowk láthatóan neked próbálnak segíteni, amikor ellenfeledre vetik magukat, ám szembesülniük kell azzal, hogy Utolsó Parancs túl nagy falat számukra. Ceroja halvány kékes izzással pusztítja el őket, s kétled, hogy hierrod ettől is megvédene. Külön zavaró tényező, hogy egyik pillanatról a másikra elszáll az elmédet borító köd, ezzel talán végleg elszakadva a Próféta uralma alól.

Hrafn: Nem kerül nagy erőfeszítésbe a másik két hollow legyőzése, s újabb sikerélményt könyvelhetsz el magadnak, amikor sikerül kettészelned a Prófétát. A feje még azelőtt lélekszemcsékké oszlik, mielőtt még földet érhetne, s egyidejűleg észreveheted a már közelebb érő lidércek hirtelen zavarodottságát, mintha mindannyian megtorpantak volna. Emlékezel arra, hogy Tadeo-sama még a toronynál lehet, így sonidoval vissza is sietsz felé, átverekedve magad a még mindig tanácstalanul, bambán nézelődő hollowk csapatát. Valamint már messziről megpillantod a fényes, világoskék cero-t, s az útjában álló Tadeo-t.
Vissza az elejére Go down
Tadeo Dellomeurtre
Privaron Espada
Privaron Espada
Tadeo Dellomeurtre

Férfi
Sagittarius Snake
Hozzászólások száma : 175
Age : 34
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2008. Sep. 14.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 106. Privaron Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Hollow túra //Lezárva// - Page 2 Cl0te25500/30000Hollow túra //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (25500/30000)

Hollow túra //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hollow túra //Lezárva//   Hollow túra //Lezárva// - Page 2 EmptySzer. Júl. 07, 2010 10:11 am

Állapotomból kifolyólag messze képtelen próbálkozás energiatartalékaim tökéletesen ütemezett felhasználása. A könyököm vonalától kezdődve használhatatlan karom, eleve rákényszerít óvatosabban manőverezzek. Kétségbe esni mégsem fogok. Tökéletes nyugalommal várom a folyosó, lépcsőforduló, vagy törmelékek közül felbukkanó ellenfeleim. Veszteni valóm nincs. Már beletörődtem a halál bármikor lecsaphat. Elfogadtam, ez az életnek nevezett állapot egyszer véget ér. Már, csak azt nem tudom behatárolni hova tartozhatok. A világtól félő fiatalhoz, vagy a régi évekhez makacsul ragaszkodó öregekhez? Létezik e még bennem az optimizmus szikrája vagy teljesen kialudt? Talán mindkettő, talán egyik sem. Valóban ragaszkodom az eddig megszerzett tapasztalataimhoz és ismereteimhez, amik tárgyilagosak és semmiképp sem érzelmi síkon mozognak. Arrancar-ként pedig erősödött bennem a vágy újra emberként láthassam a világot. Lépéseket tenni az ügyben mégis féltem. Bevallom, gyáva voltam és vagyok is ahhoz, bizonytalan talajra lépjek. Magyarázhatom rettegésem okát azzal, semmi kézzelfogható emlékem sincs az emberi életemről. Azonban ismerve a pszichoanalízist, állapotom az elfojtás súlyos esetének feleltethető meg, mely értelmében átmeneti amnéziában szenvedek. Természetesen semmi sem garantálja a hipotézis valóság alapját. Esetemben előfordulhat, sosem voltam élőnek minősíthető létforma. Elnézve teremtőnk kézben hurcolt erejét, nem tudnám meghatározni miféle korlátja lehet a kicsiny szerkezetnek, már ha létezik efféle gátló tényező.
Visszakanyarodva helyzetemre, csak az alábbi információkra támaszkodhatom. Ragaszkodom egy megjátszott, ámbár kényelmes nyugalmi helyzethez, melyből rideg elutasítással igyekszem kizárni a környezetem. Ergo, védem a felállított világom. Másodszor emlékek és élettapasztalat hiányában nincsenek múltba vagy jövőbe nyúló céljaim. Ennek eredményeként nem szenvedek depressziótól, szorongástól, vagy egyéb súlyos neurotikus megbetegedéstől. Harmadszor, ha megmagyarázhatatlan oknál fogva örömre, némi kikapcsolódásra vágyom, azt tökéletesen megkapom mások lélektani elemzésével, vagyis az elviekben emberekre jellemző szükségleteimet, felgyűlt dühömet könnyedén levezethetem ezen módszer alkalmazásával. Egy szó mint száz, napjaimra a gépiesen beütemezett kontroll jellemző. Minden mozdulatom egy előre megírt történet alapján következik be. Gépiesen precíz és merő ellentéte fel-felbukkanó képzeteimnek.
Ebben a pillanatban kénytelen leszek befejezni hosszadalmas és olybá tűnik felesleges időtöltésem. Jó néhány skorpiószerű lény állja utamat, azon céllal megöljenek vagy feltartsanak Utolsó Parancs megérkeztéig. Egyértelmű nem időzhetek. Sérüléseim révén rohamosan csökken állóképességem, s ha valamiben hiszek az a tiszta küzdelem. Nem tartom magam fanatikus szamuráj vagy bushido életszemlélet követőnek, azonban elítélem azokat, akik a csatamezőn feladják. Megállnak és széttárt karokkal várják, tévedjen arra egy ellenséges penge. Miért? Nos, képtelen vagyok megfogalmazni. Egyszerűen, így látom helyesnek. Hiába tudom mit akarok, hiába várom teljes nyugalom az elmúlást, nem szabadulhatok a késztetéstől tartsak ki, amíg bírok. Megeshet ismerném a szégyent? Mégis kit hoznék kellemetlen helyzetbe? Ostobaság! Inkább foglalkozzak a továbbjutásommal. Ha nem tévedek közel járhatok. Át kell jutnom a csőcseléken. A többit úgy vélem, csak ezután tudhatom meg.
Újabb hosszúra nyúló gondolataimból a váratlanul kitisztuló szobával és útonállóimmal találkozom néhány tisztán kivehető pillanatra. A sonido-ból való kilépés érzem végérvényesen megterheli testem. Ólomsúly nehezedik egész mellkasomra, mely legszívesebben a padlóba süppedne, vagy testemet keresztül szúrva adná fel a küzdelmet. Karom lüktető, feszítő, égő fájdalma ugrásszerűen növekszik. Zsibbadt állapotomból kényszerítenem kell viszonylag épp karom, hogy megszorítva hárítsa a közeledő villás farkat, majd nem vesztegetve időt döfje keresztül jobbján fészkelődő társát. Elégedettséggel tölt el, saját bajtársa által pusztul el, azonban nem felejtkezhetem el a maradék hat koloncról, ugyanis fogva tartott áldozatom pillanatnyi tétlenségét kihasználva - elvégre egyik testrésze csapdába szorult - kíméletlenül hasítottam végig néha bizarr módon hasznossá fellépő karmaimmal. A töménytelen vér és élettelenül összerogyó testek sem elégedettséggel, sem győzelem ízével nem szolgálnak. Csupán ugyanazt a szálamat érzem, ami az én megölésemmel járhat.
További hat akadályom hasonló brutalitással végzem ki. Gondolatok hiányában, üres fejjel, csak az elpusztításukra koncentrálok. Újra beprogramozott robotként működve teljesítem a megszabott határt, majd távozom ugyanolyan letisztult és semmitmondó érzésekkel, mint érkezésemkor. Magam mögött hagyva az átmeneti teret lépdelek kimérten. Haladok tovább, vissza sem tekintek. Lezártam egy újabb fejezetet haszontalan létemben. Könnyebb lenne a gyilkolás után? Határozottan elutasítom a felvetést. Egyszerűen az agyam blokkolja, hogy a történteken tépelődjek, csak kerget előre és előre. Folyamatosan küldi parancsait, melyek egy méretes kőhalomhoz vezetnek. Való igaz, szobához érkezésemmel tudtam itt találom a keresett fegyverem. Racionális gondolkodással máris érthető. Elkerülhető, megelőzhető lett volna a vérengzés. Némi csel bevetésével régen megkaparinthattam volna Kárhozott lelket. Mi történhetett? Talán, pánik.
Megelégedve a kézenfekvő szavakkal tekint ki az ablakon. A harcok megállás nélkül folytatódnak, immáron a Próféta portájánál. Valami azt súgja segítséget kéne nyújtanom, de nem térhetek vissza a küldetés teljesítése nélkül. Meg kell ölnöm Ranta'ír-t! Különös határozottság jár át, mintha nem a sajátom lenne. Ezen révedésem pedig tökéletesen elég, hogy a betoppanó klón megragadva törött karom számára könnyed lökéssel ki ne taszítson az ablakon. A rémes fájdalom újra erőre kap és néhány másodpercnyi gondtalan lebegés után több emeletnyi zuhanásba kezdek. Jelentéktelen életem kitartóan menteni próbálom és reptén ideje alatt megoldások százai vándorolnak keresztül elmémben. Nem kérdéses minél gyorsabban kellett kiválasztanom és megvalósítanom a fél karral dupla kezes használatra termett nodachi és lábra érkezés bonyolult feladatát, tekintve háttal csupán számítások közölhették, mikor csapódom be. Időzítésemnek megfelelvén a kívánt pillanatban lendítettem át testsúlyom, hogy lábaimmal érhessem el a sivatagot. Miután a könnyed ám annál gyötrőbb feladat teljesült, éreztem immáron jobb lábam is csatlakozott a sérült végtagok táborába. Az ironikus módon tapasztalat útján mérhető skálán meg sem közelítette karom, így ha rogyadozva is, de készen állt tényleges összecsapás indítására. Ennek fényében, önmagam biztatása érdekében, vagy ellenfelem tudatos figyelmeztetése végett, magam elé tartottam Kárhozott lelket. Micsoda pocsék húzás volt részemről. Ha fentebb említettem a megadás jelképeit, akkor önmagamra már jelzőt sem lehet aggatni.
Vásári bolond képében néztem végig homályosuló látással, ahogy Utolsó Parancs komótosan cero-t formál, majd indít felém. Terve megakadályozásában a szándék sem merült fel bennem. Mire pedig ráeszméltem volna önnön balgaságomra egy oldalról érkező rúgás vette el ingatag egyensúlyom. Testem minden ellenállástól megfosztva jó néhány méterrel arrébb kötött ki. Reagálni? Nos, úgy hiszem szükségeltetik némi idő, hogy felfoghassam a történteket, irányomba érkező szitkozódást és fraccion-om akcióját, mely révén elkerültem a garantált szégyent. A mondatba sűrített információk feldolgozását követően büszkeségem, inkább gőgöm mutatása végett, megmarkoltam a nodachi pengéjét és addig küzdöttem, míg sikerült felguggolnom. Nem engedhettem meg magamnak még egyértelműbbé váljon, milyen gyenge vagyok. Nem kellett mondani, bemutatni mikor volt az a pont, amikor a legfontosabb lett volna ragaszkodjak mind a tíz körmömmel eddigi monoton lidérc napjaimhoz. Mutatnom kellett nem törtem meg és sérüléseim akadályoztak a harcban. Kár, hogy saját magam sem hiszem el ezeket a szavakat... Mindenesetre, akár beismerem, akár nem hálával tartozom egy beosztottamnak. Nehéz lesz elfogadnom, inkább megbarátkoznom a helyzettel nagyra tartott hierro-m koránt sem sebezhetetlen, de a hibák bennem is léteznek. Tökéletes teremtmény nem létezik. Régen elfogadtam már ezt a nézetet, tehát önmagamra vagy más lényre sem tekintettem így. Tehát, nehézkesen felemelem fejem és hanyag módon biccentek fraccion-om felé. Tekintetét továbbra is mereven kerülöm, azonban tagadni az egyértelműt nem lehet. Megmentett...egyenlőre!
Vissza az elejére Go down
Hrafn Zuniga
Exequias
Exequias
Hrafn Zuniga

nő
Cancer Buffalo
Hozzászólások száma : 52
Age : 38
Tartózkodási hely : Közöd? -.-"
Registration date : 2009. Jan. 14.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: Exequias tag
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Hollow túra //Lezárva// - Page 2 Cl0te13300/15000Hollow túra //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (13300/15000)

Hollow túra //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hollow túra //Lezárva//   Hollow túra //Lezárva// - Page 2 EmptySzer. Júl. 07, 2010 11:44 pm

Cöh, két csirát kinyírtam, és utána következett a Próféta fasz is, aki már rohadtul felbaszta az agyvizemet. Örüljön, hogy csak simán ketté vágtam a köcsög búráját ahelyett, hogy még kínoztam volna egy kicsit. Mondjuk nem szokásom kínozni, de ez a faszkalap valahogy igazán megérdemelte volna. Most lett volna jó, ha itt lett volna az a sötét tyúk, hogy elszórakozzon vele. Bazz… ez is jókor jut eszembe. Inkább örülnöm kéne, hogy nincs a közelemben. Hülye ribanc folyton baszogat valami szarral, és már a tököm is kivan az elcseszett pofájával. Mindegy, a lényeg, hogy ezt a rohadékot is kinyírtam, és már csak Teo-sama seggét kell megmentenem. Komolyan, lassan megkaphatnám Hueco Mundo szuperhőse címet, mert most is én húztam ki a többséget a szarból. Igazán megköszönhetnék, mert úgy bepöccenek, hogy örülni fognak, ha nem okádok tüzet. Sok kis köcsög fasz… nem tudják értékelni a próbálkozásaimat. Inkább folyton csak baszogatnak a rohadt problémáikkal, amik természetesen velem kapcsolatosak. No mindegy, nem érdekel. Szarok a fejükre, oszt annyi.
A távolban látszik, ahogy a hollow csorda megtorpan. Ebből is látszik, hogy mekkora király vagyok, meg hogy őket is megmentettem attól, hogy kinyírjam őket. Természetesen majd valószínűleg basznak megköszönni nekem, hogy megmentettem a redvás seggüket. Bár az is lehet, hogy egyszerűen csak olyan degeneráltak, hogy nem tudják, hogy én mentettem meg őket. Pedig tök szívesen engedtem volna nekik, hogy vállukon hurcolászva vigyenek haza, elvégre már tök szar állapotban van vagyok. A karom rohadtul fáj, és legszívesebben üvöltenék, nem is beszélve a többiről, amit annak a másik baromarcúnak köszönhetek. Ha visszatérek, esküszöm, hogy úgy fejbe baszom valami szarral, hogy csoda lesz, ha a plasztikai sebész képes lesz azt a valamit kioperálni a pofájából. Ez is mind emiatt a két seggfej miatt van. Ennél szarabb már biztos nem lesz a napom, szóval innentől hawaii van ezerrel. A sok kis gyépés meg majd haza keveredik valahogy. Nem vagyok én kedves fiatal, aki hazakíséri az idős néniket, mert megsajnálja. Felőlem akár meg is dögölhetnek hazafelé, az se érdekel. Inkább elhúzok haza, oszt kipihenem ezt az egész szarságot. Rám férne, mert már rohadtul elegem van. Ez az egész kibaszottul elcseszte a kedvem, meg rohadtul nincs kedvem semmihez ettől az egész szarságtól.
A nagy és megerőltető gondolkozás közben – mert hogy épp azon járt az eszem, hogy a másik két csökött agyú, és még csökött agyúbb merre bassza az eget – leesett, hogy Teo-sama valószínűleg még mindig a klónokkal meg Rantai’ir-ral szórakozik. Én már a helyében rég kinyúvasztottam volna egy csapással. Jó… nekem se ment mikor ott voltam, de csak mert… mert… mert kíváncsi voltam, hogy milyen erős, és ennyi. Kibaszottul nem érdekel az a szarkupac, főleg nem a problémái. Ajánlom neki, hogy valami szarral bökje ki cserébe a szemem, amiért kihúztam őt is, meg fél Hueco Mundot a szarból. Mer’ ha nem, kinyírom és aztán nyavalyoghat, hogy elbaszták az életét. Hülye fasz itt rontja nekünk az életet a balhéival. Sonidoval sietek vissza a toronyhoz – már amennyire tudok sietni a sérüléseim miatt. A karom egyre jobban fáj, szóval majd valahogy meg kell oldanom, hogy ne fájjon olyan rohadtul. Az a seggarcú pöcs megérdemelte, hogy kinyírtam. Ezt tenni a karommal, és velem is… Nagy mázlija, hogy ilyen vagyok, nem pedig valami pszichopata vadállat, aki még élvezkedne is abban, hogy kinyírhat valakit. Jó, elégedettséggel töltött el, hogy kipurcant, meg hogy én minden, de ennyi. Hülye köcsögök miatt van ez az egész. Faszom ki van már velük, hogy mindig akkor csapnak balhét, amikor én is itt vagyok. >.> Ráadásul ez a sok baromarcú fasz is az utamban van, és valahogy tök nehezen tudom átverekedni rajtuk magam. Sok köcsög inkább húzna haza ablakot pucolni, vagy valami mást csinálni, mert már rohadtul felhúzták az agyam, és jobban járnak, ha nem baszakodnak velem tovább, mert megeszem őket reggelire/tízóraira/ebédre/uzsonnára/vacsorára. Faszom se tudja, hogy most mennyi az idő, igazából szarok is rá. Az a lényeg, hogy kinyírhassam a másik senkiházit, akinek köszönhetően nekem kellett kinyírni a Sündisznóképű barmot. Még alig érek a közelbe, amikor meglátom, hogy egy világoskék cero száguld Teo-sama zombifeje felé. Ezt a faszt is nekem kell megmenteni, bassza meg? Mi vagyok én? Superwomen? Talán kék sztreccs szerkót hordok? Nem. Akkor meg? Mi a pöcsömet akarnak még mindig tőlem? Habár mivel nem akarom, hogy Teo-sama megdögöljön, így kénytelen vagyok cselekedni és megmenteni a szottyadt seggét a felé tartó cerotól, mert úgy tűnik, hogy ő valahogy nagyon nem akar előle elvetődni. Faszomat már a sok degenerált önjelölt hullába. Sonidoval indulok meg felé, és próbálok olyan sebesen haladni, amivel tudok. Amint a közelbe érek, felugrok, és egy kibaszottul szexi rúgással eltirhítom onnan a vörös pancsert, aki majdnem kinyíratta magát a másik pöccsel. Muszáj minden vadbaromnak ennyire mérföldkövesnek lenni?
- Bazd meg, Teo-sama!!! – kapom telibe felettesemet és rúgom el a helyszínről, majd egy újabb sonidoval én is arrébb ugrok. Még csak az kéne, hogy engem lyuggasson ki az a buziszínű szar. A cero hatalmas robajjal csapódott a homokba, és robbant fel. Hát ha ez elkap, lehet nekem annyi. Tököm ki van már a hülye köcsögökkel, akik meg akarnak ölni. Mi a faszt ártottam én nekik, most komolyan? -.-
- Mégis mi a faszt gondoltál, a cero előtt várakozva, rohadj meg?! Azt hitted, hogy gondol egyet, oszt kikerül? Nagy büdös faszt, bazd meg! Hogy lehetsz ekkora béna balfasz? – kezdek el üvölteni Teo-samával. Tökömet nem érdekli, hogy mennyire van leépülve az elcseszett feje. Foglalkozott volna inkább azzal, hogy ne nyomja le a sok gyökér harc közben. Ez a másik balfasz meg biztos azt gondolja, hogy ő Isten, vagy tököm tudja kicsoda, oszt kinyírhatja Teo-samát. Hát dugja fel magának az Istenkomplexusát jó magasra.
- Eee… Köcsög! Mi a faszt képzeltél? Már rég kinyírtam a másik baromarcút, szóval innentől Kusshadj a neved, vili? – üvöltöm a klón felé, mert már kibaszottul tele van azzal is a hócipőm. Ölje meg más főnökét, ne az enyémet, bassza meg. Szemöldököm dühösen jár le-fel, de azért próbálom magam lenyugtatni. Már a nagyobb baj okozóját kinyírtam, ez a pöcs meg amúgy se mehet valami messze a toronytól, szóval ha elhúzunk innen mihamarabb, akkor békén hagy. Soha a büdös életben nem akarok többet ide jönni. Bár ki tudja… lehet, hogy meggondolom magam. Bár amilyen állapotban vagyok én is, és Teo-sama is, lehet, hogy inkább elhúzzuk innen a csíkot. Lehet, hogy főnököm már attól a gondolattól is kikészült volna, hogy én mentettem meg a haláltól…
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Hollow túra //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hollow túra //Lezárva//   Hollow túra //Lezárva// - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Hollow túra //Lezárva//

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Hueco Mundo :: Küldetések Hueco Mundoban :: Lezárt küldetések-