-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Konami Chika
10. Osztag
10. Osztag
Konami Chika

nő
Sagittarius Pig
Hozzászólások száma : 30
Age : 28
Tartózkodási hely : Hb/ 10. osztag/ vagy ahol akarod:)
Registration date : 2010. May. 29.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag 3. tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 4 Cl0te5000/15000Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 4 29y5sib  (5000/15000)

Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd!   Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 4 EmptyKedd Júl. 06, 2010 4:21 am

[Záróra – Hagyjuk, had tegye a hadnagy a dolgát!]


Hát igen, én már tényleg csak szemlélődő személy vagyok, azonban Vera még így is figyel rám, ami roppant kedves gesztus. A beszélgetés alatt Nara és Rika felváltva válaszolgat, főleg bólintással. Közben a fiú kérdésére válasz érkezik, melyről eddig én sem tudtam, és köszönöm szépen neki, hogy megkérdezte, így legalább nem fogok megfeledkezni erről, vagyis ettől még megfeledkezhetek a gyakorlatozásról, de így már nincs az, hogy én nem tudtam erről. Mert igen, én tényleg mindenről képes vagyok megfeledkezni, még akkor is, ha pár perccel a szóban forgó dolog megtörténése előtt mondják el, és képes vagyok arra is, hogy egy kívülről ismert terepen eltévedjek. És hogy a bénaságomat tovább fokozzam, elmondanám, hogy olyan is megesett már velem, hogy álló helyzetben orra estem, és pedig nem volt szándékos, nem akartam megnevettetni vele senkit, azonban mégis sikerült.
Ajánlkoztam volna szívesen Narának edzőpartnernek, de tudom, hogy férfi lévén sokkal erősebb nálam, így én talán előedzésnek volnék jó a számára, vagy még annak se. Valószínű az is, hogy az egész csak számomra lenne edzés, s minthogy eddig úgy tűnik, hogy Nara igen tisztelettudó személy, az sem nagyon biztos, hogy megtámadna engem. Végül is mindegy, mert meg se szólaltam, nem bocsátkoztam beszélgetésbe, és az én dumaáradatommal nem szándékoztam tovább feltartani Verát sem, aki éppen ebben a pillanatban küld el két pokollepkét. A beszélgetésük továbbra is akadozgatott, minthogy senkinek nem volt semmi különösebb mondanivalója, és úgy tűnik, a hadnagy is kifogyott a formális kérdésekből.
Aztán hosszú, kínos csönd következett, amelyben még a tőlem nem messze fekvő állat szuszogását is hallani lehetett. Egy kissé zavarba jöttem, mert már én sem tudtam mit mondani, habár nekem nem is igazán kellett volna, mivel ez már nem az én beszélgetésem. Ez az övék, s minthogy az övék, én immáron, mint kívülálló szemlélődöm benne. Majdnem, mint egy NJK, aki csak ott van, mert neki ott kell lenni, és ha tőle kérdeznek, bólint. Viszont ez nem esik meg velem, mert én csak, mint gardedám vagyok itt, egy testőr, aki követi azt, akit rábíznak. Máskor a húgocskámnak is milyen nagy szája van, még egy légyről is képes lenne órák hosszat beszélni, na persze, erre nagy ritkán én is képes vagyok, de csak akkor, ha van valaki, akit érdekel a téma.
~Miután elmegyünk, valószínű, hogy ezzel a rengeteg papírral egyedül kell megbirkóznia a hadnagynak… Vajon engedné, hogy besegítsek egy kicsit? –Gondolkozom magamban, de nem akarok túlzottan az agyára menni, így inkább elhesegettem a gondolatot.
Kopogást hallottunk, valószínű, hogy a két pokollepke által iderendelt személyek azok, de amint belépnek, már bizonyossá válik, hogy ők tényleg azok. Kísérőnek hívta őket Vera, hogy megmutassák nekünk, vagyis nekik, Narának és Rikának a hálókörleteket, mivel én már feltérképeztem azokat még mielőtt ideértem. Azonban már az is holtbiztos, hogy egyes egyedül nem találnék el oda, csak vagy egy kísérővel, vagy pedig órák hosszanti bóklászással, melyben YukiTora biztos, hogy ismét hozzám szólna, pontosabban megdorgálna, hogy miért vagyok én ennyire ügyetlen, és, hogy miért nem vagyok képes tájékozódni. Pedig, ha nagyon akarok, akkor képes vagyok eljutni bárhova, de oda is csak rohanva, úgy, hogy nem figyelem, mi mellett haladok el. Ám ez a taktika nem tökéletes, mert miután odarohanok, ahova kell, nem jutok vissza egykönnyen, és mivel nem rohanhatok mindenhova, mert akkor, azt hinnék, hogy bolha van a fenekemben, így nem alkalmazható. Mielőtt követem a kísérőt rápillantok Verára felállás közben, mindeközben megláttam az órát, amit eddig tényleg észre se vettem, és tudomásul vettem az időt. Egyszer, még az akadémián hallottam egy hadnagytól, aki éppen arra járt, hogy lassan vége a munkaidejének. Láttam akkor is az időt, s pont ugyanennyi volt, illetve egy negyed órával korábban. Így felteszem azt, Verának is hasonló az időbeosztása, és ha ez igaz, akkor a mi ittlétünk miatt jóval kicsúszott belőle.
Így én is csak annyit engedtem meg magamnak, hogy gyorsan elköszönjek, ne húzzam tovább drága hadnagyom idejét. Majd Rika és én követtük a kísérőt a hálótermek felé.
Vissza az elejére Go down
Nara Shiratori
9. Osztag
9. Osztag
Nara Shiratori

Férfi
Gemini Hozzászólások száma : 361
Age : 153
Tartózkodási hely : 9. osztag területe / Kapitányi iroda
Registration date : 2010. Jun. 21.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 4 Cl0te40600/45000Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 4 29y5sib  (40600/45000)

Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd!   Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 4 EmptyKedd Júl. 06, 2010 7:56 am

[Fellélegezhet a hadnagy, Vége az újonc rohamnak]


- Hmm, edzőpartner? Talán az osztag nyilvántartásában nézz szét, s persze más osztagok tagjaival is nyugodtan megbeszélhetsz egy edzést, nincs megtiltva. ^^ Természetesen a 10. osztag számára fontos, hogy minden tisztünk megfelelő kiképzést kapjon, így minden hétköznap reggelente az edzőtermünkben tartjuk a gyakorlatozásokat. Néha még a taichou is meg szokott jelenni, de általában én felügyelem az edzéseket is. – érkezett a válasz a kérdésemre Verától.
- Köszönöm szépen a kielégítő válaszát Vera Hadnagy. – köszöntem meg illedelmesen a választ.
Ezután még beszélgettünk jó pár percet, közben a hadnagy eleresztett egy pokollepkét, hogy küldjenek két tisztet az irodájába. Miután elküldte az üzenetet nyögvenyelősen haladt tovább a társalgás, mert a hadnagy folytan az órát nézte, biztos már nagyon el van maradva a munkával, amit annyira szeret. Amikor már egy ideje néma csend volt, végre elbúcsúzott Vera tőlünk:
- Hát, akkor azt hiszem, hogy nekem ideje lenne visszatérnem a munkámhoz, lényegében mindent elmondtam, amit tudnotok szükséges. Remélem, hogy jól érzitek majd magatokat az osztagban, bármilyen panasz vagy kérés esetén pedig nyugodtan forduljatok hozzám. Üdvözlet ismét a 10. osztagban.
- Megtisztel, hogy maga lehet a hadnagyom és még egyszer köszönöm a tájékoztatást. – köszöntem el én is újdonsült hadnagyomtól, majd maghajoltam.
Éppen végszóra érkeztek meg a tisztek, akik körbevezetnek minket. Még egyszer búcsút vettünk kedvenc hadnagyunktól és elindultunk a hálótermek felé. Félúton ketté váltunk, mert külön van a női és a férfi részleg. Mikor beértem a szobámba, meg köszöntem a tisztnek az útbaigazítást, majd mikor elment le is dőltem az új ágyamba, mert elfáradtam a sok állásba.
Vissza az elejére Go down
http://myanimelist.net/profile/LeoWyatt
Konami Rika
10. Osztag
10. Osztag
Konami Rika

nő
Pisces Buffalo
Hozzászólások száma : 39
Age : 27
Registration date : 2010. Jun. 17.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 4 Cl0te5000/15000Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 4 29y5sib  (5000/15000)

Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd!   Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 4 EmptyKedd Júl. 06, 2010 11:23 pm

[Visszatérhet a hadnagy a munkához]


Elégé nyögvenyelősen haladt a beszélgetés tovább. A hadnagy folyton az órát nézte bizonyára eléggé el van maradva a munkájával. Még egy kicsit beszélgetett Nara és a hadnagy.
-Hmm, edzőpartner? Talán az osztag nyilvántartásában nézz szét, s persze más osztagok tagjaival is nyugodtan megbeszélhetsz egy edzést, nincs megtiltva. ^^ Természetesen a 10. osztag számára fontos, hogy minden tisztünk megfelelő kiképzést kapjon, így minden hétköznap reggelente az edzőtermünkben tartjuk a gyakorlatozásokat. Néha még a taichou is meg szokott jelenni, de általában én felügyelem az edzéseket is. – érkezett a válasz Nara kérdésére aki éppen edzőtársat keres, azt hiszem nekem is jól jönne majd egy.
- Köszönöm szépen a kielégítő válaszát Vera Hadnagy. - illedelmesen megköszönte a segítséget
Kínos csend lett, ez nem igaz pont most vagyok zavarban annyira hogy nem tudok semmit se mondani. Úgy festett búcsúzni készül a hadnagy.
Eközben a hadnagy elküldött egy pokollepkét.
- Hát, akkor azt hiszem, hogy nekem ideje lenne visszatérnem a munkámhoz, lényegében mindent elmondtam, amit tudnotok szükséges. Remélem, hogy jól érzitek majd magatokat az osztagban, bármilyen panasz vagy kérés esetén pedig nyugodtan forduljatok hozzám. Üdvözlet ismét a 10. osztagban.
- Megtisztel, hogy maga lehet a hadnagyom és még egyszer köszönöm a tájékoztatást.-
Köszönjük, biztos vagyok benn, hogy jól fogjuk magunkat érezni itt. –megköszöntem én is és elbúcsúztunk.
Megérkeztek a tisztek és elvezettek minket a hálótermekhez. A férfiak és a nők hálóterme külön volt. Még mindig nem jutott eszembe semmi jó téma, amiről beszélhettünk volna, de nem baj. Rövidesen megérkeztünk a hálótermekhez. Megköszöntünk Chikával, hogy elkísártek és bementünk a szobánba.
Vissza az elejére Go down
Ito Gorou
10. Osztag
10. Osztag
Ito Gorou

Férfi
Leo Pig
Hozzászólások száma : 19
Age : 28
Registration date : 2010. Nov. 02.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 4 Cl0te5000/10000Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 4 29y5sib  (5000/10000)

Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd!   Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 4 EmptyVas. Nov. 07, 2010 2:51 am

Bemutatkozása hadnagynak

Azt kell mondjam, hogy semmi kedvem nem volt felkelni ezen a napon, de van néhány kötelezettség. Például, hogy be kéne menni a hadnagyi irodába. Elég sokat hallottam arról, hogy kissé nagy a rendetlenség és, hogy néha kigyullad. Azt, azért nem szeretném megkockáztatni, hogy megpiruljak egy felelőtlen shinigami hibájából. Kikeltem az ágyamból, majd felvettem az egyenruhát. Elmentem reggelizni, majd zanpakutomat is felcsatolva az oldalamra elindult az iroda felé. Mikor közel értem azonnal megcsapta az orromat a cigarettafüst.
~Tényleg enyhén láncdohányos. Már korán reggel szívja a koporsó szöget.~
~Ugyan ne törődj vele.~ szolt kissé álmos hangon a kardom.
Nem szerettem, hogy folyton mindenbe belepofázik, de ez van. Odaértem az ajtóhoz, majd kopogtam. Vártam néhány pillanatot, majd benyitottam.
- Szép jó reggelt, hadnagy. Én vagyok az osztag legújabb tagja, Ito Gorou.- mondtam, majd kicsit közelebb indultam az asztalhoz. Nehézkes volt a közlekedés. Próbáltam nem rálépni egy papírra sem, bár látszott rajtuk, hogy nem sokat ártanék nekik.
- Uhh, tényleg nagy a rendetlenség.- morogtam az orrom alatt. Zanpakutom is megjegyezte ezt.
~És mi komolyan egy ilyen osztagban szolgálunk?~
~Ugyan, azért, mert kissé lazák a tisztek még lehet jó osztag.~ mondtam Akumaraidanak.
- Lenne valami feladat a számomra?- kérdeztem, mikor egy repülő fejbe talált. Ez remek itt még légitámadásra is lehet számítani? Most komolyan ez rosszabb hely, mint Hirosima vagy Nagaszaki. Reméltem, hogy nem lesz semmi feladat, mert semmi kedvem sincs ahhoz, hogy a mai napomat egy értelmetlen küldetéssel töltsem miközben lustálkodhatnék is. A hadnagy lehet, hogy észre sem vette, hogy valaki bement hozzá és még meg is szólítja? Csak reménykedni merek, hogy nem lesz túl ideges, hogy zavarom és nem gyújtja rám a szobát.
Vissza az elejére Go down
Keisuke Isami
10. Osztag
10. Osztag
Keisuke Isami

Férfi
Virgo Dog
Hozzászólások száma : 143
Age : 77
Tartózkodási hely : A füstforrásnál keress
Registration date : 2010. Jul. 17.
Hírnév : 57

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 4 Cl0te23400/30000Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 4 29y5sib  (23400/30000)

Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd!   Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 4 EmptyVas. Nov. 07, 2010 10:36 am

Az égő cigarettát ezúttal sikerül megmenekíteni attól, újabb tűzesetet okozzon, hisz még időben rátaposok, mielőtt az asztalom alá – feleslegesen – süllyesztett irathalmok lángra gyulladtak volna. Bár ha ismét pirománkodásom áldozatává válnának, igazából az sem hatna meg. Legfeljebb még egyszer magyarázkodhatok a mélyen tisztelt vezetőségnek, hogy bocsesz, újabb baleset. Bár már biztosan gyanút fogtak, amiért heti rendszerességgel történnek efféle események a 10. osztag tájékán, bár végül is ki merné mindezt felróni egy olyan mintahadnagynak, mint amilyen én vagyok? Cool Meg aztán, lustának sem nevezném magam, ugyanis nem menekülök ám a munka alól, az menekül tőlem! Surprised Szívesebben hentelnék lidérceket Karakurában, mintsem hogy ebben a kényelmetlen székbe tespedjek, de Suke is ugyanúgy szereti a munkát, mint én, szóval ja, szépen kitulajdonította a karakurai őrjáratok jogát. És én még mertem azt hinni, hogy egy kapitányra azért komolyabb feladatokat bíznak. Rolling Eyes
Sóvárogva gondolok vissza a délelőtti kelésre és Ama-chan puha bőrére; magam sem értem, miért ilyen hirtelen történt minden, úgy értem, alap esetben az cseppet se normális, hogy találkozol valakivel és már aznap a közös jövődet tervezed vele. Persze az ő részéről is teljesen érthető, hisz minden megvan bennem, amire egy nőnek szüksége van. Hiába, tökéletes vagyok. Cool A több évtizednyi edzés is meghozta a gyümölcsét, így aztán Ama-chan akkor se tudna ellenkezni, ha akarna. szemöldökrángatás Az pedig csak természetes, hogy férfiasságának lenyisszantásával jutalmazok mindenkit, aki akár csak rá mer pillantani az én barátnőmre, de azt hiszem, ez természetes, hiszen ki ne érezne féltékenységet, ha ilyen gyönyörű barátnője van? Lehet, a tündérvére teszi, minden esetre egy idő után már elég nyomasztó, hogy bárhol járunk, megfordulnak utána, érdeklődnek, tetszik nekik, meg akarják ismerni, el akarják tőlem hódítani… Skandulum! Ama-chan egyszerűen hozzám tartozik, még ha talán indokot nem is tudnék szolgáltatni hozzá. A 4. osztagban pedig minden bizonnyal megfelelő helye lesz, hiszen nem éppen a tökösségükről ismertek a helyi férfiegyedek, s valahogy kétlem, bármelyikük képes lenne elhódítani Tőlem, hiszen mit tudna egy csatornatisztító biztosítani számára? Én mindent megadok neki, ami kell. Birtoklási vágyam pedig lám, győzedelmeskedett, így pedig elhajtva messzire az ezzel járó kötelességeket, árnyoldalakat, felelősséget láncolom magamhoz, tartom fogva, hisz ő az enyém, egyszerűen megtehetem. Legfeljebb ismét kikiáltanak, rossznak, gonosznak, amolyan anti-hősnek, ki a követendő példa ellentétét szolgálja, mint egy tucat egymásra pakolt, negatív minta. Megszoktam már, hogy egyesek kicsit ellenszenvesek velem, s leírnak, megbélyegeznek tetteimért, viselkedésemért, stílusomért, a probléma viszont ott kezdődik, hogy nagy ívben szarok rájuk. Nem mellékesen pedig én is ugyanezt teszem másokkal. Egy-egy pillantás, szóváltás, mozdulatok s kisugárzás alapján döntöm el másokról, a szimpátiafaktoromon hol helyezkednek el.
A belépő tisztet egy ívesen szálló papírrepülő találja fejbe, ám magamba süppedve, a munkaidő végét várva azt is csak késve veszem észre, látogatóm érkezett. A rendetlenséggel mit sem törődve söprök le még több papírt az asztalról, míg az ismeretlent beljebb tessékelem, hadonászásomból pedig talán felfedezi szándékom, hiszen hellyel kínáltam. Mondjuk az egyik széken ott virít egy pizzás doboz, amit még Karakurából hozattam, de gondolom, feltalálja magát. Majd szabályos füstkarikákat fújva a levegőbe hajtogatom szét az egyik madarat, melyet további unaloműzés céljából hajtogattam össze, hogy az előző hadnagy instrukcióit fussam át újra. A kapitánnyá avanzsálódott Vera igazán kedves csaj amúgy, amikor elmondtam, hogy tanácsokat szeretnék, egyből leírta nekem, hogy mire kell ügyelnem, mit csináljak az újoncokkal meg hasonlók. Jó, igaz, hogy nem tartom be őket, de azért hátha egyszer szükségem lesz rá. :/
- Ööööööö… Kezdjük azzal, hogy is hívnak? Még nem láttalak az osztagban. Amúgy érezd otthon magad. Sütit? – nyújtom felé az Unohana és Ukitake büféjéből szerzett zacskót, melybe reggelim gyanánt néhány süteményt pakoltattam.
- Keisuke Isami vagyok, a látszattal ellentétben pedig ez tényleg a hadnagyi iroda. Vagyis valaha az volt… Mindegy. Feladat, feladat… Legfeljebb segíthetnél megkeresni azt a redvás aktát, faszom tudja, hova tűnt már megint. – kezdek el túrni a még az asztalon lévő papírrengeteg között reménykedve abban, hogy megtalálom azt a fekete aktát, amiről még Vera tett pár említést. Ha ez megvan, hátravan még a toll kutatása is, amiből talán találok is egyet közvetlenül a tiszt széke alatt. Az első tagfelvételem, na, milyen vagyok? Cool

Vissza az elejére Go down
Ito Gorou
10. Osztag
10. Osztag
Ito Gorou

Férfi
Leo Pig
Hozzászólások száma : 19
Age : 28
Registration date : 2010. Nov. 02.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 4 Cl0te5000/10000Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 4 29y5sib  (5000/10000)

Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd!   Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 4 EmptySzomb. Nov. 13, 2010 11:14 am

Most komolyan Ő a fukutaicho? Jézusom hová kerültem? De végül is jó fej csak kicsit bohókás. Hála Istennek észrevett és még hellyel is megkínált. Szívesen el is foglaltam volna a széket, de egy pizzás doboz éktelenkedett rajta. Ez penész? Ez penész. Basszus, csodálom, hogy még nem fulladt bele a mocsokba.
- Ráférne egy alapos takarítás erre a helyre.- mondtam, majd a dobozt lelökve leültem az ülőalkalmatosságra.
Látszik, hogy elsőre nem vett észre, mert a nevemre is rákérdez.
- Ito Gorounak hívnak.- válaszoltam első hozzám intézett kérdésére.
Első feladatként keress meg egy szaros aktát? Azért ennél kicsit komolyabb dologra gondoltam feladat gyanánt. Na mindegy nem zavar, legalább nem erőltetem meg magam. Egy fekete füzetecskét kellett volna megtalálni a sok szanaszét heverő fehér lap között. Láttam valami olyasmi színűt, mint a füzet, de az csak egy agyonkormolt jelentés volt.
- Az nem lesz egyszerű. Itt megtalálni valamit kész csoda, de talán az ott az.- mutattam a hadnagy széke alá.
Ismételten kiszúrtam valamit, ami hasonlított a keresett tárgyra.
- Amúgy, ha szabad ilyen kérdeznem mennyi időbe telt így leamortizálni ezt a helyet?- faggattam Isami fukutaichot.
Mi a faszom? Beleléptem egy rágóba vagy mi a… Na baszki ez a hely egyre több furcsaságot rejt. Hogy a csába tud itt valaki is dolgozni? A taicho meg nem szól neki, hogy kéne valamit működni, hogy el lehessen itt igazodni?
~Hát, bazze ez nagyon nagy arc.~ szólalt meg a kardom.
Nem válaszoltam neki, de kétségtelenül igaza volt. Első benyomásra jó fejnek tűnt a hadnagy.
- Túl lazán veszi a feladatát. Ez tetszik. Jobb helyre nem is kerülhettem volna.- jegyeztem meg újdonsült feljebbvalómnak.
Azt hiszem már megint túl sokat tépem a pofámat, de ez van meg kell ismerkedni vele. A cigaretta füstöt nem nagyon bírtam, de azért kértem egy szálat hátha ad.
- Elnézését kérem, de ha nem nagy probléma tudna adni egy szál cigit?- kérdeztem, holott nem is dohányzom, csak néha.
Ezért nincs is nálam soha, így ha szükségem van rá akkor valakit, lehúzok, azzal a szöveggel, hogy majd megadom. Ez csak duma, soha senkinek nem adtam meg semmit és nem is fogok. Nem az én stílusom. Gondolataim közt merengve eszembe jutott, hogy ma még nem is ittam bort. Ez szégyen. Egy ekkora borfan, mint én nem ivott már korán reggel? Habár szolgálatban nem nagyon szoktam,de egy pohár még nem a világ vége. Vagy még is? Very Happy Sajnos most én nem figyeltem. Süteménnyel kínált meg.
- Köszönöm, de nem kérek sütit. Főleg, ha édes. Az édes sütitől herótom van, én csak a sósat szeretem.- válaszoltam gyorsan.
Miután befejeztem a mondanivalómat egy fejrázással is jeleztem, hogy rakja el a képemből a zacskót, mert kurvára zavar.

Vissza az elejére Go down
Keisuke Isami
10. Osztag
10. Osztag
Keisuke Isami

Férfi
Virgo Dog
Hozzászólások száma : 143
Age : 77
Tartózkodási hely : A füstforrásnál keress
Registration date : 2010. Jul. 17.
Hírnév : 57

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 4 Cl0te23400/30000Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 4 29y5sib  (23400/30000)

Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd!   Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 4 EmptySzomb. Dec. 04, 2010 11:40 am

[Bemutatkozás]

Rend és fegyelem? Csesszék meg a szabályokat, nem érek rá… Jobb helyem lett volna mondjuk a 11. osztagban, Kai alatt szolgálva tuti nem kéne retkes aktákkal nyűglődnöm, de ehh… Ilyen az élet. Amúgy is mágia típusú a lélekölőm, bár a kidouk még most se mennek igazán. A 12. osztag mondjuk kifejlesztett valami ampullátort, akármit is jelent az, de lehet, lenne valami hatása és nem kéne a szerencsére bíznom magam, ha valami egyszerű kidouval próbálkozok. Pedig gyakorlok, tényleg! Surprised Még az is jobb ennél a melónál… Csesszétek meg, Suke átbaszott. -.- Mai napig nem értem, hogy az előző hadnagynak miért kellett kapitánynak mennie, nem mintha valaha is láttam volna harcolni, bár még beszélgetni sem volt alkalmam Kai jegyesével, leszámítva persze azokat a levélben kapott jó tanácsokat az osztag dolgai kapcsán. Kedves és aranyos lánynak tűnik… Meg legalább képes lenne kiigazodni ezen a káoszon, mely a hadnagyi munkával jár. Na igen, van, aki rászolgált a hadnagyságra, és van, aki meg ajándékba kapja… Cool Jó, ez selfoltás volt, tudom… Igazából tökéletesen éltem volna kis világom a 3. osztagban tovább, még kaját is kaptam Chizu taichoutól, igazán remek vendéglátó volt. Nos, nálam csak némi kajamaradék van, de azért kiteszem az asztalra a papírzacskót, melynek mélyén némi péksütemény lapul. Pillantásom az egyik szakés üvegre téved, mely a kevésbé zsúfolt sarokban díszeleg, azonban talán nem ez a legmegfelelőbb pillanat az iszogatásra, talán még ráérünk a májmetszővel. Félek, Ama-chan csalódott lenne, ha kicsit részegen jönnék haza. Bár eddig nem szólt egy szót sem a kis kicsapongásaimra, de nem lehetek mindig vele, akármennyire is szeretem. Nem leszek egy olyan kis szarrágó, aki teljesen megfeledkezik a haverjairól egy nő miatt. Valahogy egyensúlyba kell hozni a kettőt, nem engedhetem, hogy a mérleg kibillenjen. Ez nem jelenti azt, hogy Ama-chan nem lenne fontos nekem, csupán néha kell egy kis friss levegő, mielőtt még valami nyálas filmhősnek érzem magam. Nem szándékozok papuccsá válni, köszönöm.
- Nem is tudom… Néhány nap? Surprised Az előző hadnagy már az Omnitsukidou főparancsnoka, nagyjából fél éve, és sürgősen kellett az utánpótlás, és hát… A papírmunka nem az erősségem. Nem vagyok az a típus, akit a négy fal közé lehet zárni. – találom meg némi matatás és rugdosás után a megfelelő aktát, igaz, valami kiöntött üdítőtől a legtöbb lap szépen elázott, de sebaj. Azért találok egy szárazat is, amire gyorsan fel is firkantom macskakaparásommal az új tiszt nevét.
- Öhm… Persze, tessék. – dobom az asztalra hanyagul a cigis dobozt, eközben teljesen ignorálva a tiszt ama szándékát, hogy tegyem el az útból a zacskót. Inkább kiveszek belőle egy péksütit, majd hátradőlve a széken, lábaim felcsapatva az asztalra állok le majszolni azt és a további információs mezőket kitölteni, egy-egy szekcióba valami elolvashatatlan krikszkrakszot odafirkantva, csak hogy úgy tűnjön, mintha tudnám is, mit kell odaírni. Ugyan, ezek csak papírok… Úgy sem ellenőrzi senki. :/
- Na szóval… A nevem már tudod, meg azt is, hogy hol vagy… Viszont nekem téged kéne kicsit jobban megismernem. Szóval, ha van kedved, mesélj kicsit magadról. Mik a hobbyjaid, miért lettél shinigami, hogy tetszik az osztag, meg ilyenek. – gyújtok rá végre a mérgező rúdra s sóhajtok mélyet az első néhány szívás után, s eregetek szabályos füstkarikákat, meg persze hangosan káromkodva egy jót, amikor sikerül kicsit lehamuznom az iratot. Tudtam én mindig, hogy nem ez a nekem való szakma… Unalmas, csak ülnöm kell egész nap, mi ebben a móka? Surprised

//Bocsi, hogy eddig tartott, el vagyok havazva kicsit >< //

Vissza az elejére Go down
Shiroichi Anao
10. Osztag
10. Osztag
Shiroichi Anao

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 368
Age : 43
Tartózkodási hely : Valahol Seretei újdonsült romjai között
Registration date : 2010. Dec. 03.
Hírnév : 77

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag Kavicskapitánya *3*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 4 Cl0te40700/45000Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 4 29y5sib  (40700/45000)

Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd!   Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 4 EmptyPént. Feb. 04, 2011 11:51 am

Nem ez-az ajtó... vagy még is?
Egy apró százszorszép szirmait tépkedve haladok az osztagépület folyosóin, melyen még mindig nem igazodok ki. Emiatt szerencsétlen, apró kis virágtól várva a választ, tépkedem ki egyesével szirmait – amúgy istentuja honnan van a virág -.
- Ez az-az ajtó, nem ez-az ajtó, ez az-az ajtó… - ismétlem az alábbiakat minden egyes sziromnál a „Szeret - Nem szeret” játék alapján. Meg se lepődök már a folyosón keresztülvágók furcsa tekintetén, melyekkel páran illetnek. Megértem, ha nem tartanak normálisnak. De meguntam, hogy minden egyes szobába benyitogassak. Főleg, hogy egyes helyeken, aztán furcsa dolgokat is látni. Mikor már a sokadik folyosóra kanyarodok be, kezdem feladni a virággal való kísérletezést, mikor az egyik ajtónál utolsó szirmát húztam ki „nem ez-az ajtó” szöveggel. Egy lehorgonyzott sóhajtással támaszkodok neki a falnak jobb kezemmel, fejemet a föld felé hajtva.
- Elhagyott az erő… - bököm ki magamból reménytelenül. – Hol lehet az-az átkozott Hadnagyi iroda! – szólalok fel fennhangon idegeskedve. A fél napom elment a keresésével és nem akarom ezek után föladni, míg meg nem találom! De nem ám’! Még idén végig akarok érni a hivatalos körök elintézésén, szóval nem szerencsétlenkedhetek! A nagy elhatározásom pár lépésig tartott, ahol ismét magamba roskadva álltam meg az iménti pozícióba a falnál.
– Még is… hol kezdjem a keresést? – teszem fel magamnak a kérdést. Depressziós gondolatomat egy hangos szimatoló hang zavarja meg. Idegesen emelem föl a fejem és teszem fel hangosan a kérdést, kisebb ingerült szemöldökrángatás közepette. – Hyozanryuu?
~ Mintha… égne valami… ~ jegyzi meg pár szippantás között. Nem értve bánatát, eresztem el szövegét elmélkedésem mellett, mikor az égett szag az én orromat is megcsapja. Kérdőn kapom fel a fejemet és indulok meg a szag irányába, pár ajtót haladva meg is találom. Egy kutyaajtóval felszerelt bejárat mögött leledző szoba az, melynek alján halvány füstköd száll föl. Hátra hőkölök döbbenetemben, majd tekintetemmel valami anyagot vagy vizet kezdek keresni, mellyel a tűzet, el lehet oltani. De, vajon mi kapott lángra, ilyen hirtelen és legfőbb kérdés, mitől? Oltóanyagként a havat tituláltam be, hisz az is víz vagy mi. *>* Így a folyóson lévő ablak párkányáról egy kevés havat kotortam le kezembe, így indulhatott a „tűzoltási akcióm”. Szó szerint berúgva az ajtót robogok be a szobába.
- Majd én eloltom! – kiáltom, de a földön heverő kisebb kacatban megbotlottam és egy szépet zuhantam előre, az itteni padlóval is kisebb ismeretséget téve. Miért van az, ahová én megyek, a padlónak köszönök először? Esésem folyamán még a kezemben tartogatott kisebb hókupacot is elejtettem, mely valahol a szoba túl végébe csattant, egyenesen a tűz keletkezési pontján, mely rögvest kialudt. Ha, akartam volna, sose sikerül ily’ pontos találatot tennem! *-* Amint sikerült felvakarnom magamat a padlóról, csak az után nézek körül a szobába, ahova ész nélkül betörtem. Ilyen rendetlen még az én szobám sincs… ráadásul ehhez képest még az én kis alvóhelyem is egy mennyország! Shocked Elképedve nézek körül. De… legalább ki lehet igazodni. A helyiség tulajdonosára emelem tekintetem, nagy bamba pislogások közepette. Szóval… mind végig itt volt ez a valaki… és végignézte, ahogy szerencsétlenkedek… remek… újabb rajongó a táborban. *>* De, ha már így összehozott vele a sors rákérdezek a keresett személyre, csak tudja, hogy hol van végül is, ha a 10. osztag területén van, akkor csak egy tiszt lehet.
- Ööö… Yo! – intek neki, majd az ajtó felé nézek, szerencsére még egyben van. Oké, legalább azért nem kell magyarázkodni és egy elnézést is megteszi. – Bocs, hogy így betörtem. – bökök a vállam felet, a bejárat felé. – A… Hadnagy-bát keresem. Meg tudod mondani, hol van? Még új vagyok! Thehe - vakarom meg tarkómat kicsit zavartan, amiért csak így simán letámadom kérdésemmel. Bár végül is az idesüléstől mentettem meg az életét, még ha nem is kérte a segítségemet. Szóval talán elnézi, nem tűnik olyannak, aki felkapja az ilyesmin a vizet. Rolling Eyes Remélem a látszat most nem csal... De nem lehet rossz ember, főleg azért, mert ilyen körülmények között képes élni – utalás a rendetlenségre-. Teljesen otthon érzem magam. *>*
Vissza az elejére Go down
Keisuke Isami
10. Osztag
10. Osztag
Keisuke Isami

Férfi
Virgo Dog
Hozzászólások száma : 143
Age : 77
Tartózkodási hely : A füstforrásnál keress
Registration date : 2010. Jul. 17.
Hírnév : 57

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 4 Cl0te23400/30000Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 4 29y5sib  (23400/30000)

Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd!   Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 4 EmptySzomb. Feb. 05, 2011 4:07 am

Üdv az osztagban, jó helyen jársz Cool

Hadnagyság. A második legrosszabb dolog, ami valaha is történt velem. Amikor a tojáshéj még ott fityegett egyébként véleményem szerint igen formás fenekemen, azt képzeltem, hogy hadnagynak lenni olyan hú, de jó dolog. Lófaszt. Tespedhetek egy néhány négyzetméter alapterületű patkánylyukban és görcsölhetek buta jelentések felett, hogy ki mikor sikálta ki utoljára a mosdókat, meg ilyenek. Mégis ki a francot érdekel, hogy Gotounak hány fogkefébe került olyan csillogóvá varázsolni a csempéket a férfimosdóban? Vagy hogy Harukának mikor jött meg a menzesze… Különben is, ez egy olyan dolog, amiről jobb, ha mi, férfiak nem tudunk. Már a gondolatától kiráz a hideg. Nekem ez fura, és jobb minél kevesebbet tudni róla. Amit pedig nem látunk, az nem létezik, ugyebár. Kezdem tisztelni a struccokat.
Ugyan ismét megfenyegettek a határidőkkel és ultimátumot kaptam az elmúlt pár hónap adminisztratív melójának pótolására, tudom, hogy ez csak üres duma. Amelyik kutya ugat, az nem harap. Soul Society törvényei ellen pedig nem vétettem, szóval még csak joguk sincs eltávolítani a kényelmesnek cseppet sem nevezhető székből. Ha nem élnék rendszeres nemi életet, akkor biztosan maga alá temetne a feszültség és a stressz, ami ezzel a roppant kellemetlen munkával jár. De hála az átlag napi másfél doboz ciginek és a rendszeres szexuális lefárasztásnak Ama-chan által, már-már frissebb vagyok, mintha egy masszázsszalonból vagy egy onsenből lépnék ki.
Szemeim gyilkos szikrákat szórnak (persze csak képletesen) az asztalon fekvő, szép sorba rendezett iratokra, amit küldtek nekem azzal a felszólítással, hogy töltsem ki őket. A füst ismét kezdi ellepni az egész irodát, pedig tegnap már éppen sikerült kiszellőztetnem azáltal, hogy messziről elkerültem a szobát, s a tél ellenére is nyitva hagytam az ajtót. Egy kis hó már mit számít, különben is… Na meg szeretem a havat, és valahogy jobban esett Ama-chant megfürdetni a hidegben, mint hogy továbbra is az irodában kuporogjak, mint valami szerencsétlen, fatökű titkár. Persze az edzéseket sosem hagyom ki – hiszen ez az egyetlen dolog, amihez igazán értek, leszámítva a mesterien tökéletes füstkarikák eregetésénél, meg az ivóversenyek megnyerésénél. Ép testben ép lélek, de mit érek vele, ha közben baromira unatkozok? Inkább megmaradok az önpusztításomnál, de legalább jól szórakozok. Na meg, muszáj formában tartanom magam, hogy továbbra is el tudjam kápráztatni Ama-chant.
Döntöttem. Nem hagyom, hogy a rendszer elnyomjon… Elszánt tekintettel ragadok meg egy kupac papírt s dobom a földre, s az erre a célra az egyik fiókba rakott benzinből egy keveset (hogy azért ne gyújtsam fel az egész irodát… de ha megteszem, az se baj) a papírokra csöpögtessek. Cigarettám pedig egész véletlen pont a gyúlékony anyagra ejtem, s aztán következhet az egy perces néma csönd, amivel hálám jeléül tiszteleghetek a tűznek. A munka, amit el kellett volna végeznem, hamar a lángok martalékává válik, íriszeimből pedig visszatükröződik a vörös lángnyelvek tánca.
Értetlenül pillantok a berontó lányra; lerí róla, hogy újonc lehet, hisz aki már egy ideje az osztagnál van, az már nem is töri magát, amikor néhanapján újra és újra kigyullad az iroda. Néha azt kívánom, hogy bárcsak tűz alapú zanpakutom lenne, akkor legalább lenne kire fognom a baleseteket, másrészről viszont tökéletesen elégedett vagyok az árnyakkal, amik adottak nekem.
- Á, kösz! Surprised Megütötted magad? – segítem fel a kiscsajt, akárki is ő. Majd vissza is kúszik arcomra a vigyor, mikor megtudom, hogy mit is akart itt pontosan. Még egyszer-kétszer rátaposok a hóval borított papírhalomra, hiszen az nem égett el rendesen, valamint még így is akad bőven elégetnivaló.
- Ne keresd tovább, megtaláltad. Keisuke Isami vagyok, az osztag hadnagya. És tegezz nyugodtan… nem vagyok öreg, jó? Surprised Kérsz valamit enni? Cigit? Úgy emlékszem, még van valahol egy sajtburesz, Karakurából. – kezdek el kutatni az egyik széken lévő papírzacskóban, azonban sajnálattal kell tapasztalnom, hogy valaki (lehet, hogy én, már nem emlékszek) véletlenül ráült. Még nekem se lenne pofám egy ilyennel megkínálni bárkit is. Ebből rendelés lesz megint.
- Ööö… Új vagy, ugye? Tisztséged van? Ja, és erről nem szólj senkinek, igaz, mindenki tudja. Segítesz? – készítem ki a maradék iratokat, hogy aztán jól felgyújthassam őket, amiért merészelnek létezni. Földre le, addig is elszívok egy szál cigit. Nem hinném, hogy tartanom kéne attól, hogy beköpne, vagy valami. :/

Vissza az elejére Go down
Shiroichi Anao
10. Osztag
10. Osztag
Shiroichi Anao

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 368
Age : 43
Tartózkodási hely : Valahol Seretei újdonsült romjai között
Registration date : 2010. Dec. 03.
Hírnév : 77

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag Kavicskapitánya *3*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 4 Cl0te40700/45000Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 4 29y5sib  (40700/45000)

Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd!   Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 4 EmptySzomb. Feb. 05, 2011 11:21 am

I am very happy! Az ajtó talált süllyedt, isten veled hazug virág!

A padlóról való felállásnál segít nekem az ismeretlen fickó. Pluszba még a hónak is rá is segít a tűz eloltásának kivitelezéséhez. Bugyuta arccal tekintek rá, amint szememmel végigtanulmányoztam szobáját, illetve fölfigyeltem esésem okozójára is. Majd miután sikerült feldolgoznom, hogy akrobatikai mutatványomat végignézte, felelek neki.
- Dehogy ütöttem! Én mindig a padlónak mutatkozok be először! Razz – magyarázom neki teljes hihetőséggel. Jaj… a fejem, de fáj… figyelnem kellett volna az orrom elé. Dörzsölöm meg homlokomat, melyen holnap 100%, hogy egy méretes szarvam nő. A kellemetlen dolgot hamar félre helyezem a fejemben lévő „majd később” nevezetű dokumentum részlegbe és kihasználom, hogy egy osztagbélivel hozott össze a sors és felteszem neki a kérdést, hogy még is hol a szöszben találom meg a Fukutaichou-t. Válasza igencsak megdöbbentett. De, először csak a szövege eleje jutott el agyamig. Szerencse, hogy a számat nem nyitottam meglepettségemben Godzilla méretűvé. Legszívesebben kirohantam volna a szobából és az ablakon kikiáltottam volna, hogy „LEHETETLEN”, mint az egyik késő esti Dorama egyik jelenetében. De ebben a helyzetben talán a földre vágódás lett volna a megfelelő cselekedett és a „ELNÉZÉS” szó elkiáltása… Hogy, tudok én mindig, ilyen ciki helyzetbe kerülni a rangos Shinigamik előtt? El lennék átkozva? Még a víz is kivert ijedtemben, amit kis zsebkendővel törölgettem le arcomról sokkos fejjel. Már megijedtem, hogy emiatt valami leszúrást kapok, amiért betörtem az ajtót és kopogás nélkül rárontottam, ráadásul még spontán le is szólítottam. De elképzelésem ellentétben egy egész barátságos szöveggel fogadott. oO Mi? Tegezhetem? Szóval… nem haragszik? Meg… mit, cigit? Eho_o”
- O… oké… Hadn… akarom mondani Keisuke-sama… vagy valami hasonló. – mondom zavartan megvakarva tarkómat, amiért ismét kavarodás állt fel bennem a végződéseknél. Ez ciki még a nyelvet sem beszélem rendesen. – Eh… nem cigizek. Sajt micsoda? – nézek értetlenül az érdekes nevű étel hallatán. Még sose hallottam ilyenről. A nagy kerek pizzáról még igen, de erről a bureszről még az életben nem. Látva a nagy kutatását az említett étel után, leizzadva hozzáteszem. – De, nem kérek, azért köszi. Ettem már. – legyintek párat a levegőbe jobb kezemmel, ezzel jelezve, hogy hagyja csak nem fontos a dolog. Akármiről is hablatyol. Még ha a gyomrom ellenem is érvel, is kiállok szövegem mellett. Ugyanis nem bírta megállni, hogy ne morduljon bele mondandómba. Kicsit szégyellve magamat, vakarom meg tarkómat.
- I… igen, ennyire egyértelmű lenne? He – he – he - lehet, hogy rá van írva homlokomra, hogy újonc, hogy ilyen kétséget kizáró a találatuk egyeseknek? Biztos, hogy ez a magyarázat… - A… a nevem Shiroichi Anao és a hányadik is… - fejemet megkopogtatva merengek el a számon. – Á! Igen a kilencedik! – mondom ki hirtelen széles vigyorral az arcomon, majd elbizonytalanodva nézek magam elé egy ideig és utána folytatom ismételten széles mosolyt húzva képemre. - Jaj nem, a hatodik, a hatodik tiszt lennék. Shiroichi Anao! Yoroshiku! – hatalmas szám csehelésemet kijavítva mutatkozok be neki. Hisz, illendő lenne mivel egyrészt emiatt jöttem. >.< Bemutatkozásomat úgy teszem fényesebbé, hogy mint egy idióta madár, kezdek el csapkodni két karommal, mint akinek szárnyai lennének. Meglepődve nézek felé, amint meghallom, hogy segítenem kellene valamiben, amiről nem szólhatok senkinek. Nem értem hirtelen mi lehet az-az eget rengető dolog, melyről senki se tudhat, de még is tudják. oO Méghozzá a részvételemet kéri? Biztos benne…?
- Segítek… de… miben is? – nézek értetlenül, még se mondhatom azt, hogy felejtse el segítségemet ezek után, amiket összehordtam neki. Amint meglátom, ahogy az iratokat készítgeti elő nagy ördögűzős kézmozdulattal hőkölök hátra. – Sajnálom, de ha papírmunkáról van szó abban reménytelen esett vagyok! Maximum gyönyörű szép íves mozdulattal tudom elhajítani a kukáig őket, többet sem! – hadarom el, biztos papírmunkára akar fogni emiatt. Ne~~~ utálom, utálom, utálom az iratokkal kapcsolatos dolgokat. Bármit, csak ezt ne! Ekkor az adag papír melyet kezébe fogott a földön végezte. Heh? Nem értve cselekedetét nézek hol rá. Hol a padlón heverő papír kötegre. Jobban mondva az újabbra, mely a többi között landolt. Mi lehet ezzel a célja? Netalántán szőnyegként akarja használni és össze kellene őket rakni vagy mi?
Vissza az elejére Go down
Keisuke Isami
10. Osztag
10. Osztag
Keisuke Isami

Férfi
Virgo Dog
Hozzászólások száma : 143
Age : 77
Tartózkodási hely : A füstforrásnál keress
Registration date : 2010. Jul. 17.
Hírnév : 57

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 4 Cl0te23400/30000Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 4 29y5sib  (23400/30000)

Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd!   Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 4 EmptyVas. Feb. 20, 2011 1:44 pm

Rituális papírégetés Keisuke és Anao módra

Ha az jó neki, hogy a padlónak mutatkozik be először, hát egészségére. Én azért igyekszem felsegíteni, hisz mégsem olyan szép látvány, ahogy ott fetreng szegényke. :/ Bár részemről aztán oly mindegy, neki hogy kényelmes. Jó, jó, néha nagyon geci tudok lenni, de azért nálam is van egy határ. Hátööö, néha, ha nem hollowról van szó. Netalántán arrancarról, bár szerencsére eddig nem sokkal találkoztam. Ama-chan kivétel, ő szent, de ő a nőm, szóval értitek.
Az iratokat a lehető legkomolyabb fejjel gyűjtöm össze a terem közepére egy szép kis kupacba. Kicsit távolabb a hótól, mert mégis csak nehezen gyulladt meg. Páran már lehülyegyerekeztek, amiért kicsit piromán vagyok, de valahogy el kell tüntetnem a sok melót újabb és újabb sosem volt balesetekre fogva az egészet. Tudom, nem vagyok fantáziadús, de erről is csak az iroda tehet. Még csak elég szabad levegőt sem kap az ember… A 11. osztagban lenne a helyem, a sok agyizom helyett. Ott legalább tudják, hogy kell élni.
- Simán Keisuke, jó? De a Kei-kunra is hallgatok, Anao-chan. – készítem elő a stócot, mindezt úgy, hogy a direkt erre a célra tartott téglák szorításából ne tudjanak kilógni, mert párszor előfordult már, hogy véletlenül többet gyújtottam fel az irodából, mint amennyit szándékoztam. A szemetet lazán arrébb rugdosom mondván jó lesz ez így, s büszkén csillannak sötét szemeim, amiért ennyi mindent megtettem biztonsági óvintézkedésért. Így elvileg az átkozott lapokon kívül nincs más, ami felgyulladna. Elvileg.
- A szemetes nem jó… Megtalálják. – bányászok elő egy újabb szál cigit, majd meggyőződve arról, hogy Anao biztos nem kér, a képembe is lökök egyet, hogy aztán az irodát ha lehetséges ez, még több füsttel tömjem tele. Tudom jól, hogy mennyire tehetséges vagyok, kétségtelen. Cool Bár lehet, lassan tényleg ráférne a helyre egy kis szellőztetés. Csak azt remélem, hogy Ama-chan nem fog úgy gondolni, hogy bocsi, meglátogatlak. Bár akkor sem mondott semmit, amikor az én szobámat meglátta, még a 3. osztagnál. Az se volt sokkal jobb, de na, legénylakás, belefér! Surprised
- Na szóval… az osztagban így működnek a dolgok. A következőt csinálhatod te, ha gondolod. – prezentálom Anaonak az osztag méltán híres morálját, vagyis pillanatok alatt lángra kap az eldobott gyufaszál által az összegyűjtött papírhalom. A kis alkoholtól ugyan tovább is ég, mint kéne, de legalább megmelegíthetem valahol azt az összelapított sajtburgert. Bár lehet, úgy nem lesz az igazi.
- Tudod, a régebbi tisztek már nem törik magukat azzal, hogy segítsenek tüzet oltani. Megszokták már. :/ Komolyan nem ettél még sajtburgert? Sosem jársz az Emberek Világában? Várj csak, rendelek egy pizzát, meghívlak rá. Remélem, nincs bajod a húsos kajákkal. Surprised – küldök egy pokollepkét az 5. osztag konyhájára, ahol a helyi szakács néni némi bevételért – amit az ördögi szervezetüknek, a feminista egyletnek adományoznak ismeretlen okokból – tényleg isteni pizzát süt! Surprised Bár olcsóbban megúsznám, ha húznék Karakurába, de lusta vagyok, különben is, ez még a munkaidőm, és megfogadtam magamnak, hogy legalább próbálok úgy tenni, mint akit érdekel.
- És hogy érzed magad az osztagban? Nem láttalak az újoncok listáján… Mert nem olvastam el… Nos, akarod csinálni a másikat? Nagy móka. Cool – mutatok az utolsó halomra, mely pusztulásra vár, aztán pedig megszabadítom az egyik széket a felesleges kacathalmoktól, hogy le is tudjon ülni szegény valahova. Remélem, nem a ragacsos széket sikerült kiszemelnem neki… Az egyik nap kiöntöttem egy cukros üdítőt és tudjátok, milyen, ha rászárad.

Vissza az elejére Go down
Shiroichi Anao
10. Osztag
10. Osztag
Shiroichi Anao

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 368
Age : 43
Tartózkodási hely : Valahol Seretei újdonsült romjai között
Registration date : 2010. Dec. 03.
Hírnév : 77

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag Kavicskapitánya *3*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 4 Cl0te40700/45000Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 4 29y5sib  (40700/45000)

Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd!   Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 4 EmptyHétf. Feb. 21, 2011 10:51 am

Rendben legyen rituális...
Rituális "Sátán űzés"! *>*

Figyelmesen követem végig szorgoskodását a papírlapokkal, hátha megtudom, mi célja is lehet velük voltaképpen. Pontosan pár tégla közé igazítja. Azok fekete árnyalatukból ítélve, már sejteni kezdem a szisztémát, de csak apró megérzés. Nem vonok le rossz következtetéseket, inkább kivárom, hogy mi is lesz pontosan. A szemetes nem jó? Sejttettem, hisz nem pakolná spontán szórakozásból, csak úgy az egészet a földre, hogy ha nem oda szeretné tenni. Feltéve, hogy ha nem az a hobbija, hogy földre dobálja a lapokat, majd fölszedi. Neutral De, ezt kétlem.
- Ha? Megtalálják? – nézek kérdő, oldalra döntött fejjel tanácstalanul a földre vetett papírkötegre. Most már tényleg érdekel, mit szeretne tenni ezekkel a fránya ördögi papírokkal! Szinte azonnal választ kapok értetlenségemre, miután ecsetelte a Hadnagy-bá, hogy az osztagon belül miképp is funkcionálnak bizonyos dolgok. Ekkor a kis papírhallom rögtön lángra kap a véletlenül „elejtett” gyufaszálnak köszönhetően. Majdnem kieső szemekkel nézem az esemény sort.
~ Sugoi na~! *-* Ahogy... ahogy elbánik az sátán teremtette munkával! A példaképem! *>*És azt mondta, hogy a következőt csinálhatom Én? De jó! *__*~ halmozom el a Fukutaichout dicséreteimmel, de csak magamban jegyzem meg a dolgokat, annyira nem jutok szóhoz a meghatóságtól, ahogy nézem a szoba közepén lobogó tűzet, ami épp apró kis szénmartalékká perzseli a földre kihelyezett papírhalmot. Még a sejtésem is pontos volt, félig-meddig. Az előttem elrepülő pokollepkére figyelek fel, részben ekkor érnek el hozzám a szavai, mintha meglassult volna számomra az idő és időigényesebbé vált volna a beszéd A-ból – B-be való jutása.
- Ezen túl, én se oltok tűzet! *__* - fordulók felé szép lassan, imádkozásra kulcsolt kézzel, teljes áhítattól ragyogó tekintettel. Remélem, azért nem hozom rá a frászt. Nem mindenki viselheti el az efféle angyali tekintetett. Majd megrázva a fejem térítem vissza normál arckifejezésemet. – Megfordultam már párszor az Emberek között. – folytatom a válaszolgatást kérdéseire, közben visszatekintek emlékeimben rejlő pár alkalomra, de nem tudok egy burgeres eseménnyel sem előhozakodni. – De… sajnos… sajtburgerrel még nem találkoztam. – mondom nagy gondolkodva, fel se tűnik, hogy márt az ételt is emberrangúnak kezelem, ahogy fejemben motoszkálok a poros mappák között, hátha eszembe jut azért egy alkalom, nehogy már túl zokninak tűnjek! Surprised PIZZA?! Az jöhet, azt ismerem és szeretem is!á’ mit művelek.T-T Megint a gyomromra gondolok… de, ha nem eszek végre valamit, akkor nagyon csúnyán fog felszólalni és nem kellene azzal beégni. – Vagyis… - kezdenem el visszautasítani, mert az agyam tudja, hogy mi a helyes, de a hasam másképp reagál, mint sejtettem visszakárog. hehehe^>^ semmi… - vakarom meg zavartan a tarkómat. Mondjuk, nehezen utasíthatok vissza olyasmit, ami már valószínűleg úton van errefelé. A fekete, gondolat félbeszakító pilléből ítélve…
- Jól Surprised… a mai napom kicsit vacakul kezdődött, de… most már remek ez is! *>* – felelem teljes beleéléssel, inkább nem untatom a fölösleges mindennapjaimmal, ha lehetőség van a következő vérengzésre. Csillogó szemekkel kezdem szememmel körbepásztázni a szobát, hogy találjak valami gyúlékony anyagot, amivel kezdeményezhetem a papírok végét, de közben leesik, hogy jó magam is elő tudok idézni ilyet. Az oly’ sok kevés kidou közül, melyet ismerek, sokak kedvence is… *.*
- Állj, félre Simán Keisuke! - intem óvatosságra a Hadnagyot, mintha valami fergeteges Arrancarral állnánk szembe. - Mi az utolsó kívánságotok?! – kérdezem a halálraítélt papírkötegtől gonosz mosollyal az arcomon, majd egy ördögi kacaj kíséretében lövöm el a Lánglabdát feléjük. – Távozz sátán! – teszem hozzá kacajom közepette. Az egészet úgy adom elő, mint aki csak erre várt volna, hogy kiűzhesse az e világról ezt a gonosz teremtményt. Mondjuk, ebben a feltételezésben lenne is valami… De, azért remélem nem túloztam el a dolgot és nem gyújtok fel semmi mást azokon kívül. Rolling Eyes Bár, ha úgy vesszük Hadnagyi „parancsot” követve cselekedtem. *>* Szóval, ha a fél szoba bánja lesz mire hivatkoznom. Oké, azért nem tennék ilyet… dehogynem...xD
Vissza az elejére Go down
Keisuke Isami
10. Osztag
10. Osztag
Keisuke Isami

Férfi
Virgo Dog
Hozzászólások száma : 143
Age : 77
Tartózkodási hely : A füstforrásnál keress
Registration date : 2010. Jul. 17.
Hírnév : 57

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 4 Cl0te23400/30000Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 4 29y5sib  (23400/30000)

Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd!   Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 4 EmptyPént. Márc. 25, 2011 9:27 am

Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 4 Carry_My_Cross_by_duhcoolies Sátán eltávozott, béke poraira, Ámen Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 4 Carry_My_Cross_by_duhcoolies

Íriszeimben visszatükröződik a lobogó tűz fénye, mely keringőt járva pusztítja el a tetemes mennyiségű irathalmazt, melyeket nekem ki kéne töltenem. Sorsuk s végzetük, hogy az enyészetévé váljanak, a porba hulljanak, s végül megfeledkezzünk róluk. Egy könnycseppet elmorzsolok szemem szögletében, melyet csak a felszálló füst vált ki belőlem holmi gyászérzet és egyéb ökörségek helyett. Ki a faszt érdekelnek a köcsög iratok, már nem azért? Persze, majd újra megpróbálnak elhalmozni efféle alantas feladatokkal, de tudjátok mit? Nyasgem! Nem vagyok titkárbácsi, rossz helyen kopogtatnak, én shinigami vagyok és nem fogom a tököm vakarászva rohadni ebben az irodában… Bár néhány burger már úgyis biztosan elrohadt, takarítónőt pedig nem mellékeltek az álláshoz, én pedig túl kemper vagyok ahhoz, hogy feltakarítsak magam után, amikor annyi jobb dolgom is lenne. Ama-chan miatt a legénylakásom vagy mim már egészen tűrhető, de na, szerintem meglátszik, hogy nőügy van a dologban. :/
- Persze, persze… Nyugodtan járj ez ezzel a szabványmicsodával akkor is, ha valaki egészen véletlenül letámadna egy nagy stóc irattal. A sajtburger meg a második legjobb kaja a pizza után. Ha legközelebb Karakurában van valami feladatunk, meghívlak egyre. A buzi hollowk úgyis megvárnak. – veregetem jó erősen hátba a kiscsajt; elég laza, meg jó arc, csípem. Örülnék, ha csak olyan emberekből állna az osztag, mint amilyen ő is, akkor végre nem kéne a kötekedő kis görényekkel szenvednem minden nap, akik így meg úgy felháborodnak, mert hogy mi az, hogy nem végzem el a hadnagyi teendőimnek ezen felét is? Na persze, az edzések mások, és a küldetések is, azokat komolyan veszem, hisz társaim élete múlhat egy-egy döntésemen. Az viszont, hogy nem veszek mindent olyan görcsösen halál komolyan, már csak egyéni szoc probléma, nem én születtem fapinának. Néha nevetni is tudni kell, valahol mégis csak emberek vagyunk, nem csak katonák. :/
Nagyot vigyorgok a kiscsaj attrakciójára, láthatóan nagyon beleélte magát abba, hogy mi most gyújtogatunk, aztán ha meg kigyullad az iroda, legfeljebb elég vele együtt ez a sok szemét is. Mondhatni, megfontoltságból nem tartom itt a jelentékesebb, értékesebb holmijaimat, de ez talán túlzás, mert nem igazán szoktam ennyire előre gondolni. Azért kicsit irigylem a csajt, ő legalább képes értelmesen kidoukat használni velem ellentétben – nekem még a legegyszerűbb démonmágia szakszerű használata is gyakran kudarcba fullad, és bizony előfordul, hogy a robbanó kis labdák nagyobb felfordulást okoznak, mint amit eredetileg kellett volna. Emlékszem, amikor még csak másodjára gyújtottam fel véletlenül az irodát, lusta voltam felkelni a helyemről, hogy leszedjem az egyik polcra (akkor még voltak polcaim) feldobott gyorséttermi kaját. Az volt a tervem, hogy egy kis robbanással leerőszakolom onnan, hogy pózőren pont az én kezembe essen, nehogy aztán fel kelljen állnom érte vagy valami. Szóval ezért van az, hogy az asztal mögötti falból hiányzik egy kis darab, és innen vannak a téglák is, amik azóta gyújtogatáshoz használt kellékekké avanzsálódtak. Még szerencse, hogy nem látott senki, odalett volna minden büszkeségem… Bár annyi füstben csoda lett volna bármit is látni belőlem. :/
- Na, ezzel megvolnánk. Amíg megjön a zaba, addig zúzhatnánk ki hóembert építeni, amíg még lehet, mit szólsz? Surprised – terelgetem kifele az irodából az osztag kertje felé, hiszen innen úgyis meglátjuk majd, ha megérkezik a pizza. Hogy közben még füstölög a papírhalom, már nem igazán tud érdekelni, olyan mindegy. Az osztag kertje felé sétálva azonban új ötletem támad; a hó még viszonylag friss és tökéletes egy kis hócsatához, épp ezért, amíg Anao szövegel, gyúrok is egy labdát, majd aljas és sunyi módon megpróbálom Anao képét megcélozni vele. Mwahaha, neki annyi, hócsatában én nyerek. Twisted Evil
- Kapj el, ha tudsz. – shunpozok mellé és ejtek meg egy elvetemült vigyort előtte, majd ismét shunpora kapcsolok, hogy az egyik fa mögött bújjak el az esetleges felém repülő hógolyói elől. A kezeim ugyan fáznak, mivel nem vettem fel kesztyűt, de túlélem, s inkább sebesen készítem elő a hógolyókat, amit a lánynak szánok.

Vissza az elejére Go down
Shiroichi Anao
10. Osztag
10. Osztag
Shiroichi Anao

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 368
Age : 43
Tartózkodási hely : Valahol Seretei újdonsült romjai között
Registration date : 2010. Dec. 03.
Hírnév : 77

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag Kavicskapitánya *3*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 4 Cl0te40700/45000Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 4 29y5sib  (40700/45000)

Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd!   Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 4 EmptyVas. Ápr. 10, 2011 12:11 am

A világ első számú sátánűzőjével nem jó ötlet packázni Keisuke-sama Twisted Evil
Jobb karomat, mintha sírnék, arcom elé emelem, igaz csak gonosz kacajomat nem akarom, hogy az éppen elhalálozó íratok, utolsó emlékként éljék át, de nem bírom tovább; keserves pityergésszerű hangot ejtek el, ami fokozza a hatását annak, hogy én most sírok. Fél perc se telt el ezen állapotomban, mikor is az ördögi kacajomat nem bírtam tovább magamban tartani, s nevetésem elszabadul… ördögi hahotám a papírok égése láttán kicsit ijesztőnek tűnhet, bár kis bemutatója is lehetne jelenlegi elmeállapotomra. Remélem, nem fogom megrémíteni ezzel Keisuke-samat. Rolling Eyes De, valamiért olyan érzésem van, hogy kicsit eltúloztam a Pokoli rituálét, amiért a lángok kezdenek elterjedni a fából készült íróasztalra is, pedig igyekeztem visszafogni magamat, igaz nem éppen vagyok a kidou mesteri művelője, de hát nem lehetek Én se mindenben tökéletes. Neutral Ehh… csak ne okozzon a tűz nagy felfordulást; mondjuk, ne gyulladjon ki az egész iroda, mert akkor a következő hónap elején, bambán fogok pillogni, hogy most pontosan miért is lett ilyen kevés a fizetésem… :/ aztán kiderülne az ördögi hír, hogy az iroda renoválására ment el az összeg háromnegyede. Attrakcióm várható következményein való merengésem során, azt érzem, hogy a Hadnagy jó erősen hátba vereget. Értetlenül nézek rá, hogy most mire fel is kapom ezt a barátságos gesztust, míg szép lassan el nem jut az agyamig a szövege és fel nem dolgozom. Szóval nem zavarja, hogy valószínűleg odavész a fél iroda? *>* De jó, mondjuk, legalább megszabadul a munka nagyobbik felétől. Surprised Igaz is! Kit érdekel a fizetés, hogyha a Hadnagynak jót teszek vele? Viszont nem értem a többiek által felhozott véleményüket Fukutaichouról, szerintem teljesen reális, hogy ilyesmit tesz, ez is egy saját egyedi módja a papírok feldolgozására – méghozzá az általam valaha látott legjobb mód Cool -.
- Tényleg alkalmazhatom? De, jó! *>* - szóval nincs ezen az eljáráson Licenc szerződés? Halleluja, reszkessetek a jövőben íratok „Anao a világ első számú sátánűzője” a mai naptól fogva akcióba lendül! szemöldökrángatás Ahogy a lobogó lángot figyelem mi alatt a papírok szép lassan porhanyóssá válnak, ördögi mosoly húzódik arcomra a gondolatomban elhangzó beképzelt szövegelésem miatt. Ha, eddig Keisuke-sama nem gondolta azt rólam, hogy bogaras vagyok belül, akkor most már biztosan felmerültek benne ilyen gondolatok. Vagy mégse? O.o
- Oké! *>* Hóembert, meg hónyuszit is! – felelek lelkesen az ötletére, szinte meg is feledkeztem arról, hogy Tél közepe van még javából, túlságosan nyárias idebent a klíma… nem is értem miért. Rolling Eyes Vidáman követem a Hadnagyot az udvarra, ahova a hófickót fogunk kreálni. - És hova épít… - kérdésemet nem tudom feltenni, mert egy méretes hógolyó landol a képembe, ezzel belém fojtva a szót. Lassan letörlöm az arcomban landolt hideg anyagot, majd ördögi tekintettel nézek az aljasan rám támadó Hadnagyra. Attól még, hogy rangban Ő van följebb, nem fogom visszafogni magam, miután így hátba mert támadni:| – mellékes, hogy a hókupacot szemből küldte Rolling Eyes -!
- Harcolni akarsz? >.> Rendben, legyen harc! Nem fogom visszafogni magam! Twisted Evil - élem bele magam kicsit túlságosan is a játékba, majd már készítem is a hógolyókat a bombázásra, de mire elhajítottam őket, addigra már egy fa mögé bújt, hogy azt használhassa élő pajzsként.
- Hékás! Ez nem ér! Surprised Légy férfi és gyere ki a hóra! – követelőzők, majd fenyegetőzően megindulnék felé, de a gyönyörű szépen leesett hó alatt nem látszott ki a kő, ami a földbe volt ágyazódva, így nemes egyszerűséggel botlottam el benne, mivel nem számítottam a természet aljas támadására. A hóban landolva egy elfuserált forma alakul ki az Én alakzatom mintájára, ahogy éppen landoltam benne, legalább nem fájt a hirtelen jött esés.
- Ezt nem láttad! >__<” – pattanok fel, mintha mi sem történt volna az imént, közben leporolva magamról a hideg havat, mely rám tapadt. Tekintetemet felemelem, amiért eléggé rossz előérzetem támad, ami ezúttal igazat is mond, méghozzá ez a bizonyos rossz megérzés hógolyó zuhatag formájában bontakozik ki előttem.
- ÁÁÁO________o… túlerő! – kiáltok fel, majd sarkon fordulva próbálok meg elfutni a vészesen felém közelítő hólabdák elől, de az a fránya kő még mindig ott volt és az újabb zakózástól nem kímélt meg. Ismét a hóban csattantam, de így legalább a Hadnagy aljas támadását sikeresen ki tudtam kerülni. *>*
- Bruhahaha… láttad ezt a gyönyörű kitérési manővert? Ilyet is csak Én tudok! Cool –nagyzolok, miközben felülök és felé emelem tekintetemet, arcomon csak a két szemem és a szám látszik ki, a többit hó takarja, ezzel eléggé nevetséges látványt nyújtva Keisuke-samanak. De nem törődök humoros kinézettemmel, inkább elkezdek sunyiban egy méretes hógolyót összetákolni magam előtt, amivel visszatámadhatok. Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
Keisuke Isami
10. Osztag
10. Osztag
Keisuke Isami

Férfi
Virgo Dog
Hozzászólások száma : 143
Age : 77
Tartózkodási hely : A füstforrásnál keress
Registration date : 2010. Jul. 17.
Hírnév : 57

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 4 Cl0te23400/30000Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 4 29y5sib  (23400/30000)

Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd!   Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 4 EmptySzomb. Május 28, 2011 10:15 am

Megvolt a hócsata, jöhet a zaba *>*

A környezet adott egy remek hócsatára: a fák ágai kellően el van lepve a megfelelő mennyiségű hótömeggel, valamint a nagyobb hóbuckák épp megfelelő rejtekhelyet biztosítanak a minden bizonnyal felmérgesített lány elől. Így jár, ha velem akar packázni, majd én megmutatom neki, hogy milyen kemény golyóim vannak!
Ha nem tudnám, hogy épp atomkemény hógolyócsatát vívunk, lehet, azt hinném, bunyózni akar, nőt azonban, már ha shinigami, elvből nem verek, így abban az esetben is a sok hó lenne a megoldás a bajra. Kellően lehűt, tökéletes feszültségoldó, mi kell még?
Talán több időt is várok a kő mögött megbújva, mint amire eredetileg számítok, a puffanásból ítélve pedig valaki már megint taknyolt egyet. Legalább a talaj most jó puha, ennek ellenére nem lehetett túl kellemes, de azért igazán kedves a természettől, hogy elősegíti az Anao-fürdetési akciómat. Twisted Evil Vigyoromat nem fojtom vissza, amikor kilesek a fa takarásából, hogy meglessem, mi történt a kiscsajjal, kímélni azonban nem kímélem, karom pedig lendül, ezzel együteműen pedig a hógolyó szörnyetegek is megindítják a gyilkos záport Nao-chan ellen.
- Persze, tudjuk, tulajdonképpen direkt estél így. Na, gyere, úgy látom, nem vagy elég fehér, Nao-chan. – lépek vissza mellé és tartom felé jobbomat, hogy segítsek neki feltápászkodni. A képemben landoló, méretes hógolyó azonban más elképzeléseket nyújt számomra a délután további eltöltésével kapcsolatban. Ajkaimból egy kevés vér is kibuggyan, mert véletlenül vagy direkt egy apró és éles kavics vagy szilánkdarab is belekerült a gyilkos, mindent megváltoztató lövedékbe. Tekintetem oldalra fordítom, s drámaian sötét pillantást vetek a lányra, olyan tipikus vérig sértődött, macsó tekintet, mintha tényleg egy olyan bűnt követett volna el, amit nem engedhetek el megtorlatlanul, különben egész életemre bánni fogom. A büszkeség nagy úr, meg az ego is, én pedig nem vagyok hajlandó hagyni magam.
- Jól van, Nao-chan, ezt örök életedre bánni fogod. – indulok meg vigyorogva felé, s lököm vissza a jól megérdemelt helyére, a gigászi hóbuckába, ahova való. Nem foglalkozok vele, hogy eközben engem is szinte teljesen beborít a hó, a lábbelim meg elázott és lassacskán ezüstös fényben derengő jégcsapok merednek lefele hajtincseimről. Az efféle fizikai fájdalmak teljesen lényegtelenek, ha közben mókáról és hóban való fürdetésről van szó. Surprised
Miután úgy gondoltam, hogy elég havat szórtam Nao-chan ruhája alá, valamint már az én nyakamon is elég fagyos hótakaró teremtődött, már békésebben nyújtom felé ismét segítségül karomat, hogy abba kapaszkodva tápászkodjon fel. Talán van az irodában egy törölköző, a tábortűz pedig elegendő meleget ad, ahol kicsit megszárítkozhatunk. A megfázás még így is garantált, de hát istenem… Mi más is lenne mindez, mint egy remek és kihagyhatatlan alkalom a lógásra?
- Megjött a kajánk. Azt ajánlom szárítkozzunk meg, aztán együnk pár falatot. Meg teszek fel valami teát is… már ha megtalálom a vízforralót. – terelem befelé az irodába, aminek ajtaja előtt már a futárszolgálat képviselője áll a megrendelt kajával. Út közben azért még egy fa is meglep minket még több hóréteggel, hisz kire másra szállna a hó, ha nem éppen ránk?
- Fűtés rendben… – szórok rá pár ősrégi, poros aktát a pislákoló tűzre, majd egy öreg kancsót megtöltök vízzel és a tűz felé helyezem. A pizza kiterítve, igazi terülj-terülj asztalkám. Még egy kis éneklés az igazi hangulathoz és elmondhatom magamról, ismét remek munkanapom volt.

Vissza az elejére Go down
Shiroichi Anao
10. Osztag
10. Osztag
Shiroichi Anao

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 368
Age : 43
Tartózkodási hely : Valahol Seretei újdonsült romjai között
Registration date : 2010. Dec. 03.
Hírnév : 77

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag Kavicskapitánya *3*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 4 Cl0te40700/45000Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 4 29y5sib  (40700/45000)

Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd!   Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 4 EmptyHétf. Jún. 06, 2011 2:40 am

Fejem fölött sorakozó idegességjelek kezdenek egyre csak elszaporodni a sok cikis ballépés után, melyet a természet segít elő, mintha magamtól nem lennék képes bezuhanni minden egyes havas árokba. :/ Ismételt puffanásom, vagyis csúcs szuper kitérési manőverem után még egy jópofa sminket is sikerült szereznem, ahogy befejeltem a legnagyobb hókupacba, mely az udvaron található. Mintha csak nekem lett volna idekészítve, szándékosan előre biztosítva a landolás tompítását, illetve a kellemetlen helyzetbe hozást. Keisuke-sama kételkedésére elhúzom a számat, hisz teljesen egyértelmű, hogy az iménti bukfencem egytől-egyig szándékos volt.
- Én elég fehérnek érzem magamat Simán Csak Keisuke-sama. Surprised Kettőnk közül az egyetlen, aki még nincs hó lovaggá ütve az Te vagy. szemöldökrángatás - gonosz vigyor húzódik arcomra, ahogy önkényesen elém sétált. Szinte rá volt írva a kérés, hogy „dobj hozzám egy hógolyót, lécci”, s Én eme belátás szerint cselekedtem is. Sunyiban gyúrt támadófegyveremet lendítettem is Keisuke-sama felé, mely sikeresen célt talált.
Meglepetten nézem, ahogy az ártatlan gyönge hógolyótámadásom véresen veszélyesnek bizonyult. O__o Döbbent arckifejezéssel nézek a már földön fetrengő hólabdára, s választ kapok az imént mért játékos támadásom veszélyességének okára a kavics formájában, mely miatt olyan ügyesen eltaknyoltamkhmkhm… mármint kitérő hadműveletet hajtottam végre. Nekem szánt sötét tekintet miatt megfagyok, s nyomban agyalni kezdek, azon miképp magyarázzam el neki a szép mellédobásomat, hisz nem az arcára céloztam… tényleg így jobban belegondolva, soha az életbe nem sikerült volna képen dobnom, hogyha az lett volna a célom. scratch
- Ano… Keisuke-sama… - kezdek bele dadogva a legmegfelelőbb okon agyalva, s hirtelen bevillan, igen ez lesz a megfelelő! *>* ’ valami átvette felette az uralmat! Meg fog ölni! o.o” – mondom színészi képesítésemet erőszeretettel alkalmazva, miközben előadom, hogy jobb kezemet uralja valami földönkívüli és emiatt külön életet él, s nem Én parancsolok neki jelenleg. De felhozott ürügyem nem volt a legjobb már, csak azért sem mert ismét a hóban kötöttem ki. Igaz, ezúttal rásegítéssel. :/
Mint a partra vetett hal úgy csapkodok a hóréteg alatt mellyel még pluszba meg lettem kínálva és lassan kezdek mirelit csirkévé materializálódni, kész műemlék leszek a Juubantainál. Surprised Lehet, hogy még se volt olyan jó ötlet harcba keveredni Keisuke-samaval.
- Oké, rendben! Feladom! Feladom! Te nyertél! Te nyertél! – vergődők, mint egy partra vetett hal, égő helyzetem ellenére épp, hogy nem szakadok meg a röhögéstől hisz a maga módján óltári jó szórakozás, csak a következményekre nem gondoltam, mely nem más, mint azaz átkozott nátha. Elfogadva segítségét, ismét állhatok, kisebb vacogás kíséretében pedig megejtek egy jókora tüsszentést bal kimono ujjamba jobb anyag híján.
- Tudsz teát csinálni? – teszem fel a kérdést szipogva az ötletét hallva, miszerint melegebb éghajlatra vonulunk. Jómagam sosem tudtam normális teát összedobni és nem bánnám, hogy sok hónap után végre valami minőségit tudnék inni. Sosem értettem, hogy miért mászkál el a teakészítés közben hol a cukor, hol pedig a citrom. :/ Emiatt nincs ellenemre ez gondolat eme náthás állapotomnál meg végképp, frásznak kell az a fránya tüdőgyulladás, bár már az idejét se tudom annak mikor utoljára beteg voltam.
- Ez meg honnan jött? :/ - egyértelmű válasszal rendelkező kérdést hangoztatom, miközben mérgesen felsandítok a fára, mely még plusz hózáporral ajándékozott meg minket.
– Szerinted hiányozna bárkinek is, ha valami fergeteges véletlen folytán eltűnne az éterben? – érdeklődöm, gonosz vigyorral az arcomon, lepecsételve a fa jövőjét ez által, de tényleg igyekszem teljes egészében véletlenül eltüntetni, majd a helyéről. Rolling Eyes Mellékelve egy utolsó, gonosz visszatekintést a növény felé, lépek be az irodába amint visszaértünk, ahol kész lakoma fogad és még meleg is van. *>* Semmi akadályát nem látom annak, hogy csóringoljak egy szelet pizzát és közben tök nyugisan levágódók a hadnagyi székbe kisajátítva így a szoba hatalmát. *>*
- Wuhhúú *>*… ebben a székben semmi menő nincs Neutral - kezdeti lelkesedésem hamar alább hagy, bár már rég ki akartam próbálni, hogy mi menő lehet a hadnagyi székben, de ezek szerint nem egy hű, de nagy durranás. Surprised Már épp készültem visszaadni a trónszéket Keisuke-samanak mikor egy meglepő látvány tárult elém, mely nem más, mint a fél iroda lángokban állása. O_o Hebegve mutatok fel szabad kezemmel, teli szájjal szövegelve, hogy felhívjam a figyelmét a keletkező katasztrófára, alias, a lángokban álló fél irodára.
- ’ most mit csináljunk?! O_o – kérdezem lenyelve az adott falatot, döbbenten kapkodva a fejemet össze-vissza, míg a megfelelő megoldást próbálom felfedezni a szobában. Természetesen a papírok kivégzése még normális volt, de az iroda romokba végzése nem volt benne ebben a feladatkörben. Idegesen kezdek el járkálni az asztal körül, s egy hirtelen ötlettől vezérelve, mikor a klíma egészen forróvá vált a lángok felé fordulok nagy komoly arccal.
- Hadou no sanjuuichi: Shakkahou! – mondom két kezemet magam elé tartva, ellőve a lánglabdát a tűzbe, mely valamiért fantasztikus ötletnek bizonyult az adott időben. Szinte falfehér leszek, miközben tudatosul elmémben, hogy mit is csináltam valójában. Szemidegem meg-megrándul, ahogy figyelem a nagyobbodó lángtengert.
- Áááá! Ez nem az a kidou volt… o__o” sőt nem is ismerek olyan mágiát, ami jó erre a helyzetre… O_O” - sírós boci szemekkel fordulok Keisuke-sama felé, kezemmel a tűz felé mutatva közben és tőle várom a megoldást erre a patthelyzetben.
Vissza az elejére Go down
Keisuke Isami
10. Osztag
10. Osztag
Keisuke Isami

Férfi
Virgo Dog
Hozzászólások száma : 143
Age : 77
Tartózkodási hely : A füstforrásnál keress
Registration date : 2010. Jul. 17.
Hírnév : 57

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 4 Cl0te23400/30000Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 4 29y5sib  (23400/30000)

Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd!   Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 4 EmptySzer. Júl. 13, 2011 8:33 am

Na szóval... Új hadnagy, új szabályok. Üdv, Keisuke vagyok. Cool *próbálja arrébb terelni a füstöt, miközben megcsillantja vigyorát*
Amit elvárnak tőlem? Hogy üljek a fotelemben és tologassam a kibaszott aktákat... Nem érek rá erre, nekem nőm van. >.> Így aztán ez az a dolog, ami sosem fog megtörténni. Na ja, folyton késünk az iratokkal, de nem tehetek róla... lehetetlen időre végezni velük. Különben sem várhatják el tőlem, hogy egész nap görnyedjek felettük, mint egy kibaszott WoW kocka a billentyűzete felett.
A falakon itt-ott égésnyom található ((c) Sakai hadnagy), a bútorzatot két szék és egy asztal alkotja. A padló termászetesen bőven el van árasztva iratokkal, aktákkal, dobozokkal, némelyiken kávéfolt és cipőnyom is látható. Az iroda berendezéséhez tartozik egy kutyaajtó is, amit még az előző hadnagytól örököltem. Ha kiüt egy kis tűz, ne ijedj meg, sajnos gyakoriak a véletlen baleset, hiszen a félreejtett cigarettacsikktől könnyedén meggyullad ez a halom papír. Rolling Eyes A tűzesetek és hasonló balesetek amúgy már tök megszokottak, még Suke se szólt eddig semmit rájuk! Surprised
Kicsit láncdohányos vagyok és luxus lenne kiszállingózni az iroda elé stresszlevezetni és tüdőrohasztani, de néha szoktam szellőztetni is, úgyhogy talán nem fulladsz meg a füsttől. Elvétve találni szakás üvegeket, kávés poharakat és kajás dobozokat is. Az asztal origami céljára felhasznált, amúgy kurva fontos iratokkal van megtömítve, s előfordulhat, hogy a belépőt egyből fejbe találja egy papírrepülő.
Szóval ennyi lenne, kellemes kempelést. Wink *megpróbál eltaposni egy lángcsóvát az asztal alatt*
Vissza az elejére Go down
Kagami Ai
3. Osztag
3. Osztag
Kagami Ai

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 302
Age : 31
Registration date : 2011. Apr. 04.
Hírnév : 95

Karakterinformáció
Rang: Kapitány, Kagami főnemesi ház XVIII. feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 4 Cl0te51050/65000Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 4 29y5sib  (51050/65000)

Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd!   Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 4 EmptyHétf. Aug. 08, 2011 6:14 am

*Kavargó gondolatok, nyugtalan tudat. S ahogyan telnek, múlnak a percek..órák, úgy egyre jobban válok szertelenebbé. Nem tudom, hogy hol vagy mikor vehettem fel ezt a szokásomat, azonban jobban fertőz ez, mint a munka. Nem tudok koncentrálni, és mások szavai is pillanatok alatt elkerüli a füleimet. Oda haza tán napok óta nem jártam, de nagyon úgy néz ki, hogy nem is fogok. Valahogy nem visz rá a lélek a kötelességeim ellenére, hogy otthon legyek. Az irodám az egyetlen, ahol kicsit félre vonultan érezhetem magamat. Négy fal, falakon képek...sóhajtok egyet s hátra dőlök a székemben, amely már kezd szinte hozzám nőni.* - Szépen élünk... *Suttogom amolyan lemondóan, ahogyan mondhatni önmagammal kezdek szembesülni. Noha, nem vagyok az a személy, aki kiváltképp a kapcsolatairól volna híres, de bezárkózni sem szokásom. Most pedig mit teszek? Ki sem mozdulok az irodámból, csak ha a fürdőbe kellene mennem. Még az ételt is behozatom, ami egyáltalán nincs a helyén, hiszen eddig minden egyes ebédemet a húgommal töltöttem. Visszagondolva most még hiányzik is. Hiány, hogy én mennyit érezhettem ebből az életem során. Először is az anyai hiány, majd apai, példakép és sokáig a pénz is. Most volna testvérem, pénzem, még sem érezhetem magam annyira boldognak. Annak ellenére, hogy azért van olyan személy az életemre, akire igencsak büszke lehetek. Anaoból kapitány lett, Michiyo szépen halad az osztagában, Yuki rálelt a maga erősségeire, a kapitányom igyekszik... Nem szeretek ilyenekről gondolkodni sem, vagy beszélni, mert egy olyan oldalam kerekedik felül, amely..egyszerűn megfogadtam. Komor pillantást vetek az asztalomon lévő képre, amely Ritsu-t ábrázolja. Sokszor eszembe jut az a bizonyos beszélgetésünk a könyvtárban, amikor elárulta nekem Masaru és a közte lévő kapcsolatot. Én pedig akkor megígértem neki, hogy segíteni fogom, ahol csak bírom. De végül nem tettem semmit.. szerencsére a Juubantai tagja lett, így ezen a ponton már nem érhet nehézség, azonban felelősséggel tartozok az irányában. Hiszen, ha valaki tudja, akkor az én vagyok; a boldogsága csak egy rövidke ideig tarthat. Ugyan utána sokkal jobb lesz, de ugyan ki adja vissza neki az apját? Senki, s én ezt pontosan tudom, hogy mennyire fog neki fájni. Tudom, hisz nekem már se apám, se anyám. Legalább is Kanatat nem tartom az anyámnak. Hatalmas átható sóhajtás keretében állok fel a székemből, hogy az erkélyre sétálva a világoskék yukatámban az éjszakai távolt kémlelhessem.
A hollófekete eget már javában csillagok mezeje fedi. A fenti világot e mellett a Hold ezúttal narancsos, melegfénye is áthatja ez által reményt hozva a nyomorultakban. Ahogy a szél, a múl, a percek és gondolatok elszállnak úgy a hideg, sem tarthat örökké. Én sem maradhatok ebben az irodában örökké, így hát végig nézve az edzőtéren némi magány kezd el kerülgetni. Sokszor éreztem már ezt, de ez most más. Teljesen más, ez valahonnan nagyon bentről érkezik. Nem köthetem ahhoz, hogy bizonyára csak a húgom, hiszen ha rágondolok egyáltalán nem fog el ilyes fajta érzet. Ez bonyolult és kissé megmagyarázhatatlan didergés. Amolyan félelemérzet. Talán itt volna az ideje, hogy túllépjek végre azon és megszegjem egy saját elvemet? Bizonyára. Eléggé bátor elgondolás tőlem, ugyanakkor tán még helyén is való. Senki sem mondta, hogy folyvást ragaszkodni kell a dolgainkhoz, azonban azt sem, hogy elkéne hagyni. Változni ugyan nem volnék képes teljes mértékben, de ez az egyedüllét kissé nyomasztó tud lenni. Az életemben sosem voltak olyan nagyra törekvések. Nem akartam pl. sokakkal ellentétben főkapitány lenni vagy hasonló ostoba elgondolás. Mindössze családot akartam. Azt hiszem mára már mindenem meg van, amire vágytam. Vagy is majdnem minden meg van, csak majdnem. De az- az igen kicsiny dolog, amitől teljes életem volna, az sokkal nehezebb. Sőt, tudom-e egyáltalán, hogy mi az-az a kicsiny dolog? Talán igen, talán nem. A kérdés igazából az lehetne, hogy merem-e egyáltalán magamnak bevallani? Attól, hogy gyakorta elhatárolódom, még nőből vagyok, azt hiszem...
Egy még nagyobb nyomasztó sóhajjal, s a végére tett határozott tekintettel shunpozok le az osztagom kertjébe az erkélyen át, majd egyenesen az osztag kapuhoz. Kimérten biccentek egyet az őröknek, majd elindulok egy irányba. Nem tudni a célt, sem a gondolatokat, nem érteni a jelent, és félni az elkövetkezendő jövőtől. Számít ez? Én csak meg akarom ismerni, vagy elmondani neki..azt hiszem, elakarok mondani valami neki. Valami olyasmit, amit még a húgomnak sem mondhatok el. Nem tudom, hogy miért éppen neki és azt sem, hogy hogyan is. De az osztagához érve egy- két kidouval elrejtve magamat nyitok be az irodájába. Ahol...ahol senki sincs? Csupán némi iratokkal teli íróasztal, és a kihűlt szoba félhomálya. Becsukom magam mögött az ajtót, felfedve a kidout pedig tekintetem csalódottá válik. Látni akartam az arcát távolról, de nincs itt. Igazából kideríthetném, hogy még is hol lehet, de ugyan, mi ez ha nem valamiféle jel? Bátorkodom leülni a székére és gyertyát gyújtani. Nem akarok semmihez sem nyúlni, így hát inkább...inkább valami másba kezdek. Látom, hogy az iratok még nem tűntek el. Jobban megnézve őket pedig nagyjából felismerem, hogy még is mi alapján írná meg Keisuke a jelentéseit. Félmosolyra ívelnek valamelyest az ajkaim, majd pennát fogva elkezdem megcsinálni a papír munkáit. S nem is tudom, valahogy jobban megy, mint a saját osztagomé. Igazából majdnem egy órát tippelhetnék be, mi alatt sikerül megcsinálnom. Viszont, amint az utolsó szavakat írnám az iratok fölött elnyom az álom, és egy olyan helyre „utazhatok”, ami csak is az enyém és nem másé…*
Vissza az elejére Go down
Keisuke Isami
10. Osztag
10. Osztag
Keisuke Isami

Férfi
Virgo Dog
Hozzászólások száma : 143
Age : 77
Tartózkodási hely : A füstforrásnál keress
Registration date : 2010. Jul. 17.
Hírnév : 57

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 4 Cl0te23400/30000Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 4 29y5sib  (23400/30000)

Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd!   Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 4 EmptyHétf. Aug. 08, 2011 9:27 am

Hadnagyként kötelességem formában tartani magam, így gyakorlatilag csak kisebb szüneteket vettem az intenzív erőnléti edzésem folytatása közben. Kifejezetten zavar, hogy a többi hadnaggyal ellentétben én nem tűnök ki semmiben, sőt, mondhatni, tökéletesen átlagos vagyok minden tekintetben, nem csak képzettségeimet illetően. Nem érzem úgy, hogy kiérdemeltem volna rangomat, hisz gyakorlatilag nem tettem semmit sem érte. Mindez érdekes módon eddig nem zavart, hisz az enyém lett, megkaptam, azonban most, most már szükségem van arra is, hogy bizonyítsak, hogy jelezzem, számítok valamit. Még ha ebből semmi sem igaz.
Na nem mintha széltől félresöpört, zselés hajú tinédzser lennék, de megvan a kellő önkritikám. Tudom jól, hogy csak szerencsém volt már azzal is, hogy Soul Societybe kerültem, sőt, amiért harmadik próbálkozásomra egyáltalán felvettek az Akadémiára. Azonban elhatároztam, mostantól a kezembe veszem sorsom irányítását, s újra megtanulok küzdeni. Pont, mint annak idején. Hisz azért lettem shinigami, hogy kitartást és türelmet tanuljak.
Már későre jár, mikor teljesen kifáradva és leizzadva dőlök neki az edzőterem egyik falának. Az elvesztett folyadék pótlása közben nyúlok ki fáradtan az egyik padon. Minden izmom, minden ízületem sajog, a mellkasom és a tüdőm még mindig szúr, valamint minden lélegzetvételnél olyan érzésem van, mintha több ezer apró pengét hasítanának belém, azonban nem bánom. Ez az a fajta jól eső szenvedés, ami jelzi neked, hogy élsz, és hogy kemény munka áll mögötted. A test és a lélek is meghálálja, ha képes vagy ezt elérni.
Sajgó izmaimat még utoljára megerőltetve tápászkodok fel, hogy egy zuhany után az edzőterem melletti zuhanyzóban utamat hazafele irányítsam. A mai napra meghagytam az osztag összes tagjának, de még NaoNaonak is, hogy még sátánűznivalóval se zavarjanak, ugyanis nem érek rá, így nem lepődnék meg rajta, ha az irodámban – vagyis ami még megmaradt belőle – már halomban állnának az előkészített elégetni kitöltenivalók.
Annál inkább meglepődök a pislákoló fény láttán. Útba eső irodám felől egy apró, alig észrevehető fényforrást pillantok meg, pedig egészen biztos, hogy egész nap nem jártam errefele, villany pedig nincs is fokozott balesetveszélye miatt. Irányt változtatok tehát, hogy minden osonási képességemet latba vessem az ajtó kinyitásakor. Mondjuk ez eleve halott ötlet, hiszen az ajtó úgy nyikorog, hogy öröm hallani, mintha valami gagyi horrorfilmbe csöppentem volna. A gyertya halvány fényében pedig meglátom Őt, ki késői látogatóként ragadt az irodámban. Nem teljesen értem a szándékait, és egy pillanatra elfog az aggodalom, de akárhogy is gondolkozok, sehogy sem emlékszek arra, hogy a mai napra megbeszéltünk volna egy randit.
Mióta lehet itt? Vajon engem várt ennyire? Ugye nem okoztam csalódást? Mi van, ha bajba keveredett? Remények és kétségek kavalkádja kavarodik bennem, a legjobbtól és a legrosszabbtól egyaránt tartva, azonban nem szeretnék bűnös lenni azáltal, hogy felkeltem. Anélkül lopta be magát a szívembe, hogy azt ténylegesen megnyitottam volna. Egyszerűen csak megtörtént. Nincs mit tagadnom, de Ai-chan számomra teljesen kiismerhetetlen, és ez ijesztő. Más lányoknál egy pillantásból elég rájönnöm, hogy valójában mit gondol rólam, így nem volt kockázat. De Ai-chan más, az ő fejébe sohasem láthatok bele. Bár magam sem tudom, ha egyszer lenne rá lehetőségem, vajon élnék-e vele.
Minden esetre itt nem maradhat, azonban túl késő van ahhoz, hogy hazavigyem, ráadásul az egész napos edzéstől túlságosan kifáradtam, nem biztos, hogy képes lennék elvinni odáig. Engedek hát a csábító gondolatnak, mely ebben a pillanatban egyszerűen fantasztikus ötletnek tűnik, úgyhogy a teljesen kimerült Ai-chant felemelve – óvatosan és gyengéden, hogy ne ébredjen fel – viszem el a legközelebbi biztos szállásig.
Nem egyszerű túra, de szegénykém annyira kifárasztotta magát, hogy látszólag nem ébred fel a mozgásra. Hazaérve – miután átlépek egy folyosón garázdálkodó szemeteszsákot, valamint egy padlódeszkát, ami mindig recseg, ha rálépek, de szerencsére már megjegyeztem a helyét – első dolgom, hogy egy kényelmesebb fekhelyet biztosítsak számára az ágyam képében. Egy takarót ráterítve hagyom, hadd aludjon tovább, majd én magam a földön helyezkedek el hálát adva az égnek, hogy volt eszem már az edzőtermi zuhanynál megtisztálkodni. Csak egy párnát engedek meg magamnak, hiszen azért még sem kéne befeküdnöm Ai-chan mellé az ágyba, ugyanis nem szeretném, ha emiatt akadna ki. Kezét azonban így sem engedem, mintha utolsó kötelékem lenne ahhoz az egyetlen dologhoz, mely különlegessé tesz.

Vissza az elejére Go down
Wang Liu Mei
3. Osztag
3. Osztag
Wang Liu Mei

nő
Virgo Dog
Hozzászólások száma : 158
Age : 29
Tartózkodási hely : Általában a 3. osztag főhadiszállásán
Registration date : 2011. Sep. 10.
Hírnév : 48

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 4 Cl0te24000/30000Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 4 29y5sib  (24000/30000)

Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd!   Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 4 EmptySzer. Okt. 19, 2011 6:55 am

Ismerkedés a Juubantai kapitányával
Avagy csak szép nyugodtan...



Egy teljesen átlagos napnak indult. Korán felkelni, normálisan felébredni, és menni a hadnagyi irodába, segíteni a papírmunkában Shizuka-sannak. Teljesen átlagos napi rutin, amit én annyira élvezek. Azonban Ai-sama az irodájába rendelt már azelőtt, hogy odaértem volna kedvenc fukutaichoum dolgozószobájához. Ettől kicsit megszeppentem, elvégre nem is olyan rég a tudta nélkül elugrottam az emberek világába, a tizedik osztag hadnagyával küzdeni. Nagyon örültem, hogy arcom képtelen prezentálni az érzelmeimet, mert amikor Ai-sama egy cetlit adott, mondván keressem Shiroichi Anao-sant, a juubantai kapitányát, akkor tényleg teljesen lefagytam. Gyorsan erőt vettem magamon, és miután meghajoltam, távoztam kapitányom irodájából, majd el is indultam a 10. osztag főhadiszállása felé.
Igen, itt tartok most. Nem tudom, mi lesz ezek után, de félek, semmi jó. Vajon rájöttek az aljas támadásra, és ezért kapok büntetést, de nem Ai-samatól, hanem Shiroichi-taichou-tól? Úr isten, ugye nem?! Nem szeretnék szembe kerülni egy kapitánnyal ilyen felelőtlenség miatt… Különösen nem a sajátommal… de bármelyik másikkal sem! Nem akarooooom!
Befordulok egy újabb sarkon. Komoly erőfeszítéseimbe kerül, hogy ne visszafelé induljak el, a sanbantai területe felé. De ott lebeg bennem a tudat, hogy amennyiben a kapitányok nem értesültek a történtekről, úgy ez a viselkedés buktatna le. Elvégre borzasztóan gyanús lenne, nem igaz? Tehát mennem kell, és lesz, ami lesz. Igazából elolvashatnám a cetlit, avagy összehajtogatott levelet is, amit Kagami-taichou adott nekem, azzal az utasítással, hogy személyesen vigyem el Shiroichi-samanak, de az nem vallana rám. Amúgy is ellenkezne az elveimmel, hogy belelessek mások leveleibe. Meg aztán miféle sanseki lennék, ha ezt meg merném tenni?! Nem, nem. Ezt méltósággal, és teljes nyugalommal fogom végigcsinálni, és ha mégis beigazolódnának a félelmeim, hát emelt fővel viselem a büntetésem, mert ha jól belegondolok, teljesen jogos lenne. Hát akkor mély levegő, és kapcsoljunk rá egy kicsit arra a tempóra. Legyünk túl ezen minél hamarabb.
A juubantai területére érkezve első dolgom körülnézni, nem rohangál-e az udvaron a haorit viselő egyén. Legnagyobb pechemre nem látom, ezzel tovább odázva lassacskán közeledő halálom, jobb esetben is idegösszeroppanásom. Komolyan áldom az eget, hogy a bennem tomboló feszültségnek esélye sincs kiülni az arcomra. Erőt veszek magamon, és megnyugszom végre, beletörődve a nem sokára kopogtató Végzet minden döntésébe.
Odalépek az egyik udvaron masírozgató tiszthez, megérdeklődni, merre találom a kapitányát. Ő a hadnagyi iroda felé irányít, ami már nem sok jót sejtet. Udvariasan megköszönöm neki az információt, és folytatom utamat a megadott irányba. Nem értem, mit keresne egy kapitány a hadnagya irodájában. De remélem, nem azért rendel oda, hogy ezzel is emlékeztessen a tetteim célpontjára. Jelenleg ez most mindegy. A folyosókon komótosan sétálok végig, nem sietem el a dolgot. Ez a tempó arra szolgál, hogy sikerüljön megőrizni éppen csak visszanyert hidegvéremet, és teljes lelki nyugalommal bekopogtatni a hadnagy irodájába. Bentről hallok néhány puffanást. Ezt nem igazán tudom mire vélni, így kinyitom a tolóajtót, és teszek egy lépést az iroda belseje felé. Bár az irányt csak találgatni tudom a földön heverő irathalmok miatt. Oldalra billentett fejjel keresek a fehér kupacok között bárminemű életre utaló jelet. Ilyesmit mutatóban sem találok, bár könnyen meglehet, csak én vagyok figyelmetlen, vagy a kapitány haorit visel, és az irathalmok kitakarják a színesebb pontokat az öltözetén.
- Ano… Shiroichi-taichou? Kagami-taichou küldött egy üzenettel… - próbálom szólongatni az illetékes felsőbb tisztet, hátha csak bújócskázik. – A Sanbantai sansekije vagyok, Wang Liu Mei – próbálkozok újra a szólongatással, teljesen nyugodt, érzelmet alig sem mutató hangon. Még mindig utálom a teljes nevemet mondani, de egy kapitánynak mégsem mutatkozhatok be „csak simán Mei”-ként. Hjaj, ezért utálok magasabb rangú tisztekkel ismerkedni. A neveltetésemből fakadóan megtartok egy csomó formalitást, ami néha előny, néha hátrány. Többnyire jobban örülnék, ha nyitottabban tudnék viselkedni másokkal szemben. Most is ez a helyzet.
Az egyik fehér papírkupac mögül végül előmászik a lila hajú, haorit viselő lány. Feltételezésem szerint Shiroichi Anao-san. Legnagyobb örömömre nem látszik haragosnak, így nyugodt lélekkel lépek hozzá közelebb, és nyújtom felé a neki címzett, rövidke levelet. Erről én ugyan nem tudok, de a papiros tartalma, hogy shunpo-edzést kellene vennem a 10. osztag területén.
Vissza az elejére Go down
Shiroichi Anao
10. Osztag
10. Osztag
Shiroichi Anao

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 368
Age : 43
Tartózkodási hely : Valahol Seretei újdonsült romjai között
Registration date : 2010. Dec. 03.
Hírnév : 77

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag Kavicskapitánya *3*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 4 Cl0te40700/45000Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 4 29y5sib  (40700/45000)

Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd!   Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 4 EmptyCsüt. Okt. 20, 2011 4:42 am

Ismerkedés a Sanbantai, harmadik tisztjével
avagy csak csapjunk az egész közepébe… *<*
Nevezhetni megszállott szokásnak ezt, de engem nem érdekel, hatalmas örömmel, minden élvezetet belefektetve dobálom a papírokat Simán Csak Keisuke-sama irodájában lévő lobogó Ördögűző lángokba, hogy emelt fővel távozhassanak az önként tűzbe masírozó íratok. Hol vidáman dudorászom – hol pedig hangosan dalolom a gyászinduló nótát, melyet már mesteri szintre fejlesztettünk a többiekkel. Mivel már több verziója is létezik, így élhetek a változatosság színes skálájával! *<*
Még PonPon és PonPonKavics és Kavics is itt van élvezve a mindennapi partit. Önmagam szórakoztatására még különböző formájú origamikat is összetákolok, az éppen kezembe kerülő lapokból az írat halomból, s így invitálom a tűzbe őkelméjüket. Sajnos valamivel muszáj lekötnöm magam, mert e munka során folyton előhozakodik bennem némi hiányérzet és még mindig nem jöttem rá, hogy vajon… miért? T^T Igazán kellemetlen, megmagyarázhatatlan és legfőbbképpen idegesítő! Amiért nem tudok rájönni, hogy mi miatt van ez az egész. Surprised
De igyekszem ezzel minél kevesebbet törődni nagyobb probléma az, hogy mostanában valami furcsán csörgő, csilingelő szellem támadja meg időnként a Juubantait, félelmet keltve így mindenkiben, azóta nem igen merjük megközelíteni a szeretett Társalgó termünket és annak környékét, mert onnan származik, vagyis pontosabban a körül valahonnan ez a bizonyos hangforrás. Már elgondolkodtam azon, hogy talán Pipás Öreg segítségét kérem az ügyben egy hétvégén, mikor meglátogat minket, mert szégyenszemre nem tudom megoldani ezt a problémát egyedül. De ez olyan ciki lenne! T.T Kavics játékban leverem, de ezt nem tudom elintézni? Milyen lenne már, mooohT-T Minden bizonnyal Sárkánygyík és Masa (Katsu) is orrom alá dörzsölné ezt. Bár… úúú! Meg van! *.* Majd megkérem a nagy, bátor Ai-sant! Ő biztosan segít! Hisz, Ő mindent tud! *o* Nem lenne nagydolog megoldani vele ezt a katasztrófát. *<* Így nem bátortalanul kellene a többiek elé állnom, hogy „Bocsi a késésért, de Pipás Öreggel már dolgozunk az ügyön”, hanem vidáman, gond nélkül nézhetnék szemükbe kijelentve, hogy: „Ai-san volt a hős segítőnk!”. *.* Höh, egy zseni vagyok! Cool Már csak annyi a dolgom, hogy megkeressem Ai-sant és segítséget kérjek tőle! *_*
Gondolataimat megállítva akartam útra kelni most azonnal, hogy minél előbb elűzhessük a kísértetet, de nagy örömteli felindulásomban a hátamon kapaszkodó, folyton követő, fehér szörnyeteg megakadályozta és megint meghiúsította a gondosan összeszedett tervemet! Így egy óriásit csattanva a padlón, szokásos üdvözletemet téve kedves Frederichnek keresztelt parkettának még a futólag lángokba sétáló iratokat is elejtettem, melyek immáron rajtam pihennek, teljes békességben. S ekkor véltem felfedezni egy – két angyal szárnyas, fehér kabátot fejem fölött körözni, mint a ringlispíl, ráadásnak ez mellé, mintha az egész iroda forogna velük együtt.
Szinte halálra rémülve a hirtelen hang hallatán tűnnek el ezzel egy időben a fejem felett repdeső haorik, illetve a szoba is abbahagyta a körbe – körbe való forgást, így nagyjából némi figyelmet szentelhettem a jövevényre. Kicsit elgondolkodtam azon mégis ki lehet az a Kagami, de hamar leesett, hogy Riccchan vezetékneve az, csak nem Ricchanról van szó, hanem Ai-sanról kieséses alapon, amiért tájcsót mondott a váratlan látogató. No meg mondott valamit a Sanbantairól meg még többet a hármas számról, meg hosszú nevet, amit nagyon hamar valami rövidre fogok faragni, mert ez így megjegyezhetetlen, csak akadt némi problémám. Neutral Nem igen sikeredett kitalálnom a papírok alól! TT-TT Mint valami Papírtenger - i szörnyeteg úgy csúsztam össze – vissza a padlón, hátha kitalálok a lapok alól előbb, vagy talán csak utóbb, viszont reménykedem abban, hogy inkább minél előbb lesz a felállás.
Több - kevesebb sikerrel, de végül rám ragyogott a szerencse, helyesbítve az Ördögűző láng segített a kijutásban, így kikászálódhattam a papírtenger alól. Első dolgom ugyan az volt, hogy leporoljam magamról a szürke szín hamut, hogy ne álljak már tiszta koszosan a vendég előtt, főleg ne Ai-san tisztje előtt! Surprised
- Kavics *w*, szóval azt mondod, hogy A~~~ai-saaan küldött, ízé... öhm:/ - szemezek vele erősen törve fejemet hosszú nevén. Wang~~ ehhMeiMeicchan! Ez az, ez lesz, Meicchan! >o< Szóval, Meicchan milyen üzenet, hol, mi, mikor? *<*” – kérdezem, miközben zavartan a tűz elé osonok, hogy haorimmal takarjam a lángokat, bár nem félek attól, hogy elfecsegi a látottakat, csak jobb félni, mint megijedni, ahogy mondják. Embarassed Zavartan nézek a levélre, melyet felém nyújt, s nem sok híja van annak, hogy elkezdjek pityeregni, hogy megint paphhííííír. T-T
- Nehh… az iratokból elégAi-shaaan miért? T^T - motyogom orrom alatt letörten, miközben felnyitom magamnak az üzenetet. Ai-san kegyetlen lépése volt ez most, elég lett volna egy fekete pillangó is, mintsem papír wááhhh @.@ de mivel Ai-san küldte, ezért nem dobtam azonnal a lángokba a lapot, hanem csak megtekintése után. Na, igen, olvasás… elég nehéz volt megérteni a tartalmát, mivel az olvasás még mindig nehezemre esik bizonyos kanjik miatt, de szerencsémre Ai-san nagyrészt hiraganákat alkalmazott, így a lényeg azért átjött belőle.
Csak, hogy ne tűnjek túl oktondinak ezzel kapcsolatban, komoly arcot öltve magamra, bólogatva, néha – néha egy – két „hümmöt” elejtve bogarásztam ki az üzenet tartalmát, melyen egyértelműen Ai-san kézírása szerepelt. S csak ezután gyűrtem össze, majd dobtam a hátam mögött leledző tűzbe, hogy szívem mélyén gyászolván, emelhessem tekintetemet Meicchanra, kinek némi tudást kell átadnom shunpo terén. Tudnám miért hozzám küldte Ai-san ezzel kapcsolatban. Várjunk csak, ez azt jelenti, megbízik képességeimben? *.* Nem hagyhatom akkor cserben, mindent bele fogok adni! *^*
- Nahh, Meicchan még nem igen ismerlek, nem is nagyon láttalak még, szóóóval ha nem bánod szeretnélek kicsit jobban megismerni téged! *w* Utána pedig rátérhetünk az edzésre, amiért Ai-san küldött téged. *<* Nyo~ öhm… kezdjük is azzal, hogy anoöhm… kérsz sütit? *.* - ások elő az asztalon lévő papírkupac alól egy tál citromos süteményt, melyet Koocchantól és Kohaku – samatól szereztem be, majd Meicchan irányába tartom. – Kóstold csak meg, nagyon finomak! *<* No meg kell az erő a shunpohoz, ha nincs benned elég üzemanyag, nem jutsz sehova! Surprised – mondom nagy hozzáértéssel, némi tapasztalattal beszélve, mivel ha nem eszek eleget akkor feltűnően lassabban közlekedek. T-T” De tényleg! Surprised Meeg mióta szolgálsz a Sanbantainál? Sansekinek lenni nem piskóta! Surprised Tudod, régen Én is ott kezdtem, annál az osztagnál. Lehet, hogy láttuk már egymást, bár nem emlékszem rád. >o<” De lehetséges, viszont nem biztos, szóval érted. Ugye? Surprised – kíváncsiskodom, miközben jómagam is eszek egy citromos süteményt, ahogy felteszem kérdéseimet irányába. Majd a tűz felé tekintek, mely elől óvatlan mód elléptem, így felfedve teljes egészében kilétét. Igaz, meg az edzés előtt lenne egy – két „kevésbé” fontosabb papír melyet nem ártana eltűntetni. Szóóóval… mit veszthetek? Surprised
- AnoMeicchan. Mondd csak, kérhetem a segítségedet? Embarassed - érdeklődőm a dolog felől, ahogy az asztalon egy kisebb adag írat adagra mutatok. – Azokat minél előbb el kellene tűntetnem. Ne aggódj, Ai-san sosem tudja meg! Wink – magyarázom el a problémámat, s már a felét be is dobom gyorsan a lángokba, miután visszahelyeztem a tálca süteményt az asztalra. De mielőtt ő is fogna egy adag laphalmot, a kezébe nyomok egy 3D-s napszemcsit a jobb rálátás érdekében. *<* Remélem, számíthatok a segítségére, utána akár indulhatunk is az edzőterem felé, nehogy szégyent hozzak Ai-sanra! Ígérem, Meicchan nem hagyja el úgy a Juubantai területét, hogy nem tanul valamicskét tőlem! Cool
Vissza az elejére Go down
Wang Liu Mei
3. Osztag
3. Osztag
Wang Liu Mei

nő
Virgo Dog
Hozzászólások száma : 158
Age : 29
Tartózkodási hely : Általában a 3. osztag főhadiszállásán
Registration date : 2011. Sep. 10.
Hírnév : 48

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 4 Cl0te24000/30000Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 4 29y5sib  (24000/30000)

Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd!   Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 4 EmptyCsüt. Okt. 20, 2011 6:08 am

Ismerkedés a Juubantai kapitányával
Avagy csak szép nyugodtan...



Hamu a haorin. Ezt kicsit furcsállom, de hamar napirendre térek a dolog fölött, elvégre nyilván nem azért vagyok itt, hogy a hadnagyi iroda állapotát mérjem fel, a benne tartózkodó(k) állapotával együtt. Nem, nem, nekem az a dolgom, hogy átadjam Ai-sama levelét ennek a furcsán beszédes kedvű kapitánynak. A viselkedéséből ítélve (MÉG!) nem vagyok bajban. De majd leszek, ha a levél azt tartalmazza, amit én gondolok, hogy tartalmaz, szóval… Khm, nyugalom.
Szóval a juubantai kapitányával szemben vagyok, és még csak most, ahogy a papirost olvassa, jut el a tudatomig, hogyan is szólított. Ez akkor most annak a jele, hogy barátságos, vagy csak így próbál megtéveszteni, hogy utána lenyeljen keresztbe? Nem, nem, nem hiszem. A hümmögése és az arckifejezése alapján nem erről van szó, akkor viszont fogalmam sincs, mit keresek itt. Elvesztettem a fonalat, de nagyon. Vagy talán – uram isten – azért lettem ideküldve, hogy megkínozzanak? Neeeee! Vissza akarok menni Shizuka-sant felügyelni! Shizuka… süti… a még arra sem volt időm! Pedig mikor szállítom az ellátmányt Shizuka-sannak, abból nekem is szokott jutni, és ez most annyira nem jó… Hiányzik a cukor. Na jó, ez már beteges. Lehet, hogy süti-függő vagyok? Oo
Közben Shiroichi-sama az üzenet végére ért, és még mindig nem haragos, nem is lángol körülötte a pokol tüze – bár valami lángol, de ahogy az összegyűrt levél röppályáját követem, azt papírégetésre használják, nem az engedetlen tisztek megrettentésére, úgyhogy tényleg nem vagyok bajban. Ezt megúsztam. Huh, micsoda mázli. Na, még jó, hogy nem rohantam vissza az osztagomhoz, és ugyanúgy viselkedtem, mint általában, mert most szörnyen gyanús lenne, ha nem így tettem volna.
Shiroichi-taichou még mindig beszédes kedvében van, és ugyanolyan kedves velem, mint a bemutatkozáskor, tehát úgy tűnik, tényleg nincs mitől tartanom, és simán megúszom anélkül, hogy bajba keverednék. Hah, úgy tűnik a juubantai hadnagya még nem került kapcsolatba az itteniekkel, vagy csak nem említette a kis magánakciót a harmadik osztagnál. Minden esetre emiatt egy jó ideig már nem kell aggódnom. A taichou következő szavai is erről biztosítanak, amint elkottyantja, mi is állt a – már feltehetőleg szénné égett – levélben. Tehát edzés. Akkor ez jót jelent, ugye? Az agyamig még eljut a „shunpo” szó, de utána képszakadás. Tálca süti *-* És Shiroichi-sama megkínált vele! Eddig kifejezéstelen arcom fokozatosan átalakul egy csillogó szemű, rajongó gyermekévé.
- Süti… - motyogom és veszek egyet, majd az első falat után ragyogó arccal fordulok a kapitányhoz. – Oishii! Arigato, Shiroichi-sama! – Közben persze a kapitány tovább beszél, én pedig győzöm váltogatni a figyelmem az isteni süti és a beszélgetés folyama között. Nem könnyű feladat, de azt hiszem, minden információt sikerült felfognom. Nyelek egyet, és végiggondolom, mit is akarok mondani, nehogy véletlenül összekutyuljam a szórendet. – A Sanbantainál csak nem túl rég óta vagyok… - ez mondjuk relatív. Mi számít nem soknak? 1 év? 2? Meg mondjuk, mihez képest, elvégre 80 éve vagyok shinigami, és a jelenlegi osztagomon kívül csak az elsőre emlékszem igazán jól. – Én a 13. osztagnál kezdtem annak idején, és a Sanbantai sem a második osztagom, de eddig talán itt a legjobb – nocsak, nocsak, a mai cukoradagom hiányának itteni pótlása kicsit megoldotta a nyelvemet, és még egy egész észrevehetően kedves mosolyka is került az arcomra. Ejnye, ejnye, ilyesmi sem sokszor fordul elő.
Tulajdonképpen én sem emlékszem, hogy találkoztam volna Shiroichi-samaval… Lehetséges, hogy elkerültük egymást? Ki tudja. Úgy látom, ő is szereti a süteményt, és ahogy ismét körbetekintek, megbizonyosodhatom a tábortűz meglétéről is. Hát ez azért veszélyes. Éghető anyagokkal teli szobában tüzet rakni… Nem félnek, hogy leég az egész épület? Oo Mindegy, nem az én dolgom.
Mikor a kapitány a segítségemet kéri, először arra gondolok, hogy a kitöltésben kellene segítenem, így az asztalon heverő iratkupachoz sétálok, és már el is kezdeném megnézni, mi hiányzik róla, mikor Shiroichi-taichou a felét beleszórja a lobogó narancsos lángokba. I-igy értené a segítséget? Ezt a módszert a papírmunka elintézésére meg ne lássa Shizuka-san, mert akkor – bármennyire is tiltotta Ai-sama – ki kell vennem a kezéből és megírnom. A juubantai ügyintézése nem az én dolgom, viszont a káros elemeket (mint tűz, víz, juubantai…) távol kellene tartanom a sanbantai papírmunkájától, nehogy bajuk essen azoknak a fontos iratoknak, mert akkor Ai-sama megharagszik, és jaj nekünk. De mint említettem, az itteni papírmunka nem az én saram, így felemelem az asztalon maradt papírhalmot, és odaviszem Shiroichi kapitányhoz, hogy onnan könnyebben szórogathassa bele a tábortűzbe az égetnivalót. Csak azt nem értem, miért szükséges ennyire fűteni vele a hadnagyi irodát… Ezt viszont tiszteletlenség lenne megkérdezni, tehát hallgatok is, mint a sír. Ahogy fogy a papír, egyik kezem felszabadul, és már az arcomhoz emelhetem vizsgálgatás céljából a kezembe nyomott szemüvegféle tárgyat. A kapitányra pillantok, és várakozó tekintetét látva gyorsan felteszem. Isten őrizz, hogy megbántsam valamivel, amikor edzést kell vennem tőle shunpora!
- Ano… Shiroichi-taichou… Hogy-hogy a fukutaichou-san irodájában dolgozik? – teszem fel kérdésemet, miután a fehér lapszörnyek eltűnnek a perzselőben. Közben visszamegyek az asztalhoz, hogy felvegyem a süteményes tálcát. Ez a mozdulatsor szinte reflexszerű, inkább amolyan pótcselekvés, amiért a mai napomból eddig kimaradt fukutaichou-sanom ellátmányának szállítása. Mikor észreveszem, mit csinálok, és mi van a kezemben, fél kézzel lepöccintem orromra a szemüveget, hogy Shiroichi-sama láthassa tanácstalan tekintetem. – Ezt hozzam, taichou? Gondoltam, hasznos lehetne, ha esetleg megéhezne edzés közben… - a kapitány válaszától függően vagy jön velünk a tálcányi citromos édesség, vagy marad a hadnagyi irodában, ugyanis én nem ragaszkodom hozzá, hogy itt is a tálcahordásról legyek közismert, de ha a kapitánynak tetszik az ötlet, örömmel viszem magunkkal ezt a tárgyacskát is, hogy kicsit komfortosabban érezzem magam egy idegen osztag területén.
Ezek után lassacskán felkerekedünk, hogy átsétáljunk a juubantai edzőtermébe, és elkezdhessem mai tanulmányaimat. Persze, még a folyosón furkálni kezdi az oldalamat a kíváncsiság.
- Van már ötlete, mit fogunk csinálni? – kérdezem az edzőterem felé közeledve. Biztos vagyok benne, hogy egy kapitány már tudja, mit is fogunk csinálni, így efelől teljesen nyugodt vagyok, csupán kíváncsi. Halvány mosollyal az arcomon hallgatom és nyugtázom válaszát az üggyel kapcsolatban. Már várom, hogy ismét tanuljak egy keveset és fejlesszem a sebességem. Azt hiszem, bármennyire is furcsa kapitánnyal hozott össze a sors ezért, ma növelhetem egy kicsit képességeim hatásfokát az ő segítségével. Igen, minden bizonnyal így van.
Vissza az elejére Go down
Keisuke Isami
10. Osztag
10. Osztag
Keisuke Isami

Férfi
Virgo Dog
Hozzászólások száma : 143
Age : 77
Tartózkodási hely : A füstforrásnál keress
Registration date : 2010. Jul. 17.
Hírnév : 57

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 4 Cl0te23400/30000Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 4 29y5sib  (23400/30000)

Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd!   Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 4 EmptyKedd Okt. 25, 2011 5:25 am

A napok, amikor Anao még kaviccsal dobálózott Neutral

Sosem szerettem a lovagos sztorikat, túl nyálasak, meg nem is tudom, egyszerűen túl nyugati kultusz nekem. Nem csoda hát, hogy erőteljesen igyekszem ellenkezni, amikor NaoNao hólovagot vagy mit szeretne belőlem csinálni. Komolyan mondom, hogy nem nekem való, hisz nem vagyok én hiró. Surprised Persze kétségtelen, hogy jól állna rajtam a lovagi páncél, meg egyben nevetségesen is festenék keresztesként, s ha valaki, akkor Kotomi biztosan kiröhögne miatta.
A lovagok megpróbáltatásait látszólag nehezen viselem, a kis kavics felsérti bőröm, s vérem egy ponton kibuggyan, amire igyekszem úgy reagálni, mint egy felbőszült rinocérosz, mínusz a rinocérosz rész. Kicsit úgy érzem magam, mint a Boogeyman, hiszen nekem is az a célom, hogy jól ráijesszek szegény kislányra. Csak aztán nehogy miattam kezdjen el félni az ágy alatt és a szekrényben lakó mumusoktól, mert még a végén nekem kéne kipaterolnom őket onnan, közben meg még csak nem is léteznek. Neutral Bár nem lenne szívem nemet mondani, s sajnos már látom magam előtt, amint nagy beleéléssel csapkodom egy seprűvel a szekrényben a levegőt.
Lehet, van valami rejtett szadista énem, de kifejezetten élvezem, ahogyan szegényke összeféli magát itt nekem. Surprised Olyan aranyos. *>* Pláne, amikor az egész röhögésben tör ki, hiszen ekkor eszmélünk rá mindketten, hogy mi egyszerűen nem vagyunk komplettek. De kit érdekel? Én jól érzem magam a bőrömben, bár NaoNao már kevésbé, mert úgy megfürdettem a hóban, hogy ha megfázik, azt egészen biztos, hogy nekem köszönheti. De lényegtelen, shinigami, ez meg itt nem a bölcsi, bírnia kell ezt a kiképzést. Surprised Remélem, nem fog annyira köhögni. Neutral Ami viszont annál fontosabb, hogy nyertem, ez pedig azt hiszem, mindent elmond az egészről. Cool
- Tudok. Surprised – büszkélkedek el amúgy nem létező konyhai tudományomról. – Meg zacskós levest is. Csak néha odaégetem a vizet. – terelem be az irodába, ahol a tábortűz körül megszárítkozhatunk. Hamarosan még a pizza is megérkezik, amit az asztalra rakok, s kérdés nélkül veszek is belőle egy hatalmas szelettel, mert ami engem illet, én már nagyon éhes vagyok. Surprised Remélem, NaoNao sem fogja visszautasítani, mert egyedül nem tudnám megenni az egészet. Na jó. Hazudtam. Meg bírnám enni az egészet, de nem vagyok olyan, hogy sajnáljam tőle.
- Nekem biztosan. Surprised Remek rejtekhely a havi ellenőrzéskor, amikor el kell tűnni az iratok miatt. Neutral – válaszolom a fa iránti kérdésére. Sajnos nem látok a fejébe, és így nem tudom megállapítani, miféle rémtetten agyal, bár ami engem illet, én tényleg sajnálnám, ha nem lenne. Az egyetlen búvóhely, amit még nem fedeztek fel, ráadásul egész kényelmes is. Surprised Valamiért senkinek nem jut eszébe egy fa tetején keresni.
- Az a szék igenis, menő. Neutral Én szoktam ülni benne. Cool – tömöm a fejem a pizzával, miközben kicsit közelebb állok a tűzhöz, hogy kicsit átmelegedjek. Eközben természetesen nem veszem észre, ahogy az egész terem vörösen-narancssárgán borul világításba, valamint lángokba, hisz számomra a tűz már olyan természetes, mint a levegő. Még annak ellenére is, hogy nem tűz alapú zanpakutom van. Döbbenetemben még a pizzaszeletem széle is a földre esik, miután NaoNaonak köszönhetően rájöttem, mi történhetett. Mindig is figyelmeztettek arra, hogy egyszer még megégetem magam, de természetesen soha senkinek sem hittem. S lám, most mégis csak én szívok emiatt.
- Ööö… Aguamenti! Surprised – locsolom rá a lángokra az olcsó szakét, amit az irodám egyik rejtett zugában tartok, miközben a herripotterből jól ismert varázsszót mormolom bízva sikeremben. Természetesen arról megfeledkezek, hogy a szaké nem víz, hanem alkohol, az alkohol pedig szintén ég. Neutral Nincs mese, itt már nem tudok mit megmenteni. Surprised Hónom alá kapom NaoNaot, másik kezembe pedig a még nem elfogyott pizzát teszem, mert nincs az az isten, amiért én hagynám odabent megsemmisülni a kajám, amúgy is drága volt, a fizetésem meg elég alacsony. Mint egy akciófilm főszereplője, lábammal kirúgom az ajtót, s mielőtt füstmérgezést kapnánk, már a hideg hóba menekülünk a lángoló iroda elől. A pickwickemet sajnos már nem tudom megmenteni, de a tisztem és a pizzám ép, azt hiszem, szóval csak nincsen baj. Zsebemből előkapok egy napszemüveget, amit NaoNao fejére tolok, egy másikat pedig a sajátomra, hogy még hatásosabb legyen a komikus helyzet. S mint a felkelő Nap sugarai, a narancsszín lángok bearanyozzák a 10. osztag területét, örök békességet hozva lassacskán álomba szenderülő tagjai számára.
- Hát akkor… Üdv az osztagban? Surprised – tömöm búrámba a következő pizza szeletet, mert az irodát már úgy sem menthetem meg. Minden esetre még utoljára alaposan összeborzolom NaoNao haját, a kezébe nyomom a pizzás dobozt, s elindulok haza kipihenni a fárasztó nap ööö… fáradalmait. Most mi van? Még újoncoztam is. Neutral

Vissza az elejére Go down
Aikawa Chiyo
11. Osztag
11. Osztag
Aikawa Chiyo

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 398
Age : 32
Tartózkodási hely : Jobb esetekben ruhán kívül :P
Registration date : 2012. Feb. 21.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 4 Cl0te31700/45000Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 4 29y5sib  (31700/45000)

Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd!   Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 4 EmptyCsüt. Aug. 16, 2012 8:17 am

Látogatás a szomszédba... kissé másként, mint ahogy azt terveztem Very Happy
Aznap reggel úgy keltem föl, hogy az egész napot azzal fogom eltölteni, hogy a kardommal és magammal foglalkozok. Reggel a szokásosat meditáltam, majd mivel szaké készletem erősen fogyatkozóban volt (nem, nem vagyok zugivó, de milyen háztartás már az, ahol semmi alkohol nincs?) így reggeli után elindultam beszerző körútra. Három óra alatt megjártam, szereztem piát, és még vissza is találtam, bár nem állítom, hogy senkit nem kérdeztem meg az útvonalról, és egy kerítésre vagy háztetőre se másztam föl. De szerencsésen vissza találtam, így aztán kezdődhetett is az edzés. Gonoszkodva fölvettem egy fakardot, amivel persze vérig sértettem Ezüstkét.
~ Édes, ezt most ugye te sem gondoltad komolyan? ~ nem kellett sokat várnom hisztis hangjára.
~ Féltékeny vagy, hogy nem téged használlak? ~ kérdeztem indokolatlanul jó kedvűen.
~ Nem értem miért jobb az a gyújtósnak való, mint én! Szebb vagyok, kecsesebb, arról nem is beszélve, hogy sokkal élesebb és férfiasabb! És itt még nem beszéltünk a méreteimről, amik össze se hasonlíthatók azzal a fogpiszkacsökevényével!
~ A szerénységedről már szót se kell ejteni! Az magáért beszél! ~ nevettem el magam kissé talán gonoszul, de teljes szívemből. Rég éreztem magam ennyire jól a rókámmal, hisz a reggeli légyottokon rendszerint, helyesebben mindig edzettünk. Ráadásul olyankor mindig ő volt előnyösebb helyzetben, de most... Előhúztam végre a kardom is a hüvelyéből. Felettébb költőien festhettem felemás karddal, így aztán lemondtam a boken-ről. Csak miután elraktam jó messzire, nyugodott meg a kis lelkem.
~ Mit szólnál, ha játszanánk egy kicsit, ha már úgyis elhisztizted a fakardot!~ kérdeztem, végigsimítva a pengémet és halkan elmotyogva neki a hívóparancsot. A katana ezüst színű nagamakivá vált abban a pillanatban a kezemben.
~ Kipróbálod amit a múltkor? ~ kérdezte Gingitsune
~ Még szép!~ vágtam rá.
~ Akkor kérj meg !~ Búgta kitsunéhoz nagyon nem méltóan Gingitsune.
- Táncoló penge! - A kardom pengéje engedelmesen omlott a földre, mint bármilyen jól nevelt selyem szalag tette volna ezt a helyében. Amint egy parányit megmozdítottam a kard nyelét tartó kezem, a pengén jól látható remegés futott végig. Kissé elfeledkezve magamról, kezdtem el szórakozni a karddal. Pörögtem, miközben a szalagpenge is pörgött velem. Kipróbáltam, hogy éles-e még mindig annyira, amennyire korábban, mire ügyesen belehasítottam egy kicsit a kézfelembe. Mivel csak felületi sérülés volt, nem különösebben törődtem vele, sem Gingitsune szidásával, miszerint több eszem is lehetne, sem hogy magamat vagdossam, illetve még az sem borított ki felhőtlen jókedvemből, amikor lefakírozott. Egy könnyed mozdulattal belemaszatoltam a vért a ruhámba, majd folytattam önfeledt szórakozásom. Kissé elvesztettem az időérzékemet. Csupáncsak a jó hangosan megkorduló gyomrom ébresztett rá az idő igencsak gyors múlására. Visszamentem hát a szobámba, és miután rendbeszedtem magam, hozzá is láttam elég sokoldalú onigiri ebédemnek. A rizst majszolgatva egyszer csaK megakadt a szemem a friss virágaimon, amik a Hime-chantól kapottak mellett virítottak. Ekkor jött az isteni szikra, hogy meglátogassam a barátnőmet! Seperc alatt összekaptam, mindent, ami a virágkötészethez kell, majd nekiláttam.
Egy elég szép ikebanát sikerült csinálnom, így úgy döntöttem, hogy elviszem Hime-channak, mint egy viszonzásképp a múltkori kedvességéért. Jó időben el is indultam, a kardommal néhány üveg szakéval,( hisz egy baráti látogatásnál ez kihagyhatatlan) és a virággal fölfegyverkezve, hogy még lehetőleg sötétedés előtt odaérjek. Talán én lepődtem meg a legjobban, hogy a tizenegyedik osztagtól a tizedikig csak csekély két óra kellett, hogy átérjek. Magamra felettébb büszkén láttam hát hozzá, hogy megkeressem Hime-chant. Mivel a kertben viszonylag sokan voltak (értsd itt, voltak a kertben) és mivel Hime nem volt köztük, hát a keresésére indultam. Nagyon nem volt jó ötlet. Azt az előnyömet, hogy CSAK két órámba telt, míg oda értem, most elherdáltam. Úgy belekeveredtem az épületekbe, hogy azt öröm lett volna nézni... ha valaki észre veszi. Az volt a baj, hogy magam sem vettem észre igazából. Mire eszméltem, már a teljesen egyforma ajtók labirintusában találtam magam. Magamat és a labirintusok feltalálóját felváltva szidva próbáltam meg valahogy kikecmeregni az útvesztőből. Első ötletemet, miszerint karddal vések egy vonalat a falba, hogy tudjam merre jártam már, Gingitsune elég hevesen ellenezte. Emiatt aztán egy kissé talán parázs vita is lobbant ki köztünk, persze én eközben is haladtam rendíthetetlenül. Akkor torpantam meg, mikor halvány dohányfüst és egy nagyon enyhe szakéillat keverékét éreztem meg. Természetesen azon nyomban mentem az orrom után, és egy meglepően különleges ajtó előtt lyukadtam ki. Alakra ez is olyan volt mint a többi, de egy kis csapóajtó volt bele építve, felettébb földszintesen. Talán állatnak, vagy gyereknek...
Aprót kopogtam az ajtón, majd szép óvatosan benyitottam. A füst egész biztosan innen jött, vagyis az orrom nem csalt. Minden bizonnyal egy irodába jutottam, itt ugyanis hegyekben álltak a papírok.
~ Érdekes együttes a füst illata és a sok papír!~ futott át a kissé gonoszkodó gondolat a fejemen, de hangosan már nem mondtam ki, ugyanis megpillantottam egy férfit az irodában. Fekete haja, és sötét szemei egy pillanatra apámat jutatták az eszembe, és mivel épp már megint a múlton nosztalgiázott az agyam, hát én gondolkodás nélkül meghajoltam, felé, majd megszólítottam.
- Elnézést! Megtudná mondani, hogy hol a csudába is vagyok? Ugyanis úgy néz ki, egy kissé eltévedtem... már megint! - itt kezdett az agyam normálisan funkcionálni, alias gondolkodni, és észbe kaptam, hogy még csak be se mutatkoztam. Zavartan beletúrtam a hajamba, miközben pótoltam a hiányosságomat. - Aikawa Chiyo vagyok. Bocsánat a zavarásért.
Vissza az elejére Go down
Shiroichi Anao
10. Osztag
10. Osztag
Shiroichi Anao

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 368
Age : 43
Tartózkodási hely : Valahol Seretei újdonsült romjai között
Registration date : 2010. Dec. 03.
Hírnév : 77

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag Kavicskapitánya *3*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 4 Cl0te40700/45000Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 4 29y5sib  (40700/45000)

Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd!   Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 4 EmptyCsüt. Aug. 23, 2012 3:51 am

Látogató a szomszédból, de jó! *o*

Rendkívül komoly pókerarccal ültem Keisuke-sama előtt, ami tőlem kitellett, azaz PonPont majdnem megfujtva szorongattam és öleltem magamhoz fél kézzel, míg a másikban a nem sok jóval kecsegtető kártyákat tartottam, s fölötte nagyon – nagy könyörgő szemekkel néztem Simán Csak Keisuke-samara, hogy ne azt a lapot vegye el tőlem, hanem a másikat, mert nem én akarok veszíteni. T_T
- Keisuke-sama kicsit jobbra, vagyis nekem jobbra, neked balra. *.* – nézek rá, szememben minél nagyobb csillogással, hogy elérzékenyüljön és meghagyja nekem a jó lapot, amivel nyerhetek, vagyis ízé… thehehe^o^”- Tudod, hogy PonPon nem szeret veszíteni! Ugye? ._. – hozok fel további érveket, a naaagy jegesmacinyót elővéve, mint ok, amiért a másik lapot kelljen kihúznia és nem pedig azt, amit eredetileg akart, ami nekem kell és akkor jajj, de veszítenék! ToT
- Tényleg Keisuke-sama mikor viszel engem és Himmecchant állatkertbe, hm? Surprised – húzom ki magam, ahogy eszembe ötlik a nagy, menő délutáni program, amit megígért, csak még nem vitt el minket, nem is értem, hogy miért. Mivel tisztességesen égetjük a papírmunkát minden nap és jók is vagyunk, meg ugye okosak, ahogy ő mondta! *o* - Mert ugye azt mondtad, hogy elviszel minket, de mikor? Mindig azt mondod, hogy „majd”. T-T De a „majd” olyan tág fogalom, egyértelműsítsd!háh! Milyen hű, de nagyon okoska vagyok! Megjegyeztem ezt a szót Tomocchantól. Cool Még rá is bökök PonPont ölelgetős kezemmel Keisuke-samara, hogy jelet adjak a követelésemnek. Remélem, nem jön rá, hogy ez valójában egy trükk arra, hogy elfelejtse melyik lapot is akarta kihúzni a kezemből, mert nem akarom elveszíteni a játékot. ^w^” Ezt az aljas húzást Shizcchannál fejlesztettem ki, mert ő gyakrabban szokott velem ilyet játszani, mert Keisuke-samanak időnként sok dolga van. Amit nem igazán értek, mert a papírmunkát mi elintézzük – örökre –, de így is talál valahogy magának valami feladatot. Vajon mit? scratch Nem is tudom! Surprised Na, mindegy… Simán Csak Keisuke-sama biztosan tudja, ő mindig, mindent tud és ha ő tudja, akkor jó és minden rendben van.
- Jajj ne! Simán Csak Keisuke-sama! Kialszik a tűz! Surprised – dobtam mindjárt pár éghető papírt a kihunyóban lévő tűzre a szoba közepén, mert kísérteties módon előkerültek már a gyűjteményünkből olyan papírok is, amiket nem lehet felgyújtani. Én nem is értem, hogy miért, de megnyugtató, hogy a többiek sem, de legalább hajtogatásra jó használni őket! Surprised Ráadásul tök jó dolgokat lehet belőlük csinálni. Én már nem csak repülőt, hanem Himmecchannak köszönhetően békát is tudok már készíteni, és az emberek világából pedig ellestem a pillangót is. Jó lenne ezeket a remekműveket kipakolni az osztagba, biztos feldobná a hangulatot. Tényleg, itt az alkalom, hogy megkérdezzem Simán Csak Keisuke-samat erről! *o*
- Tényleg, Keisuke-sama, Keisuke-sama! Ugye Himmecchan szokott hajtogatni, vagyis nem csak ő, mert mi is meg ő is, szóval… van soook papírrepülőnk meg békánk és pillangóink ezekből a furcsa lapokból, amik nem égnek, és nos, arra gondoltam, mi lenne, ha kiraknánk őket az osztagba? Surprised Mármint a lepkéket valahogy fellógatni, mintha repülnének meg a repülőket is és a békákat meg elszórtan kitenni valahova. Na, na, na, milyen ötlet? *___* – hozakodok elő a nagyszabású ötlettel, szinte megfeledkezve a kártyajátékról, amit éppen játszunk. Emiatt nem is láttam, amikor kihúzta a kezemből azt a lapot, amit nem szabadott volna, mert a másikat kellett volna, mivel ez nekem kellett volna a nyeréshez és mooohT_T
- Keisuke-samaaaaaaaaTwT Ez csalás! Csaltál! Möh, nem játszok veled többet! >o> – makacsolom meg magam, lerakva az asztalra a kártyalapokat és karba tett kézzel oldalra fordítva a fejemet megmutatva neki, hogy most mennyire is haragszom rá ezért az aljas húzásért. ._.
Bosszúságomnak a kopogás vet véget, kérdőn pillantok az ajtó irányába, és csak ezután jövök rá, hogy a jelenlegi ülési helyzetben nem látok semmit sem Keisuke-samatól és PonPontól, így azt sem tudom ki jöhetett be. De… várjunk csak… mi van akkor, ha valami iratokat felügyelő kém az illető? Jajj, ne! Gyorsan, minél gyorsabban el kell tűntetni a nyomokat, különben baj lesz, világvége, sőt rosszabb!
- WÁÁÁ! NEEEM ez tévedés! Nem a mi hibánk! A 12. osztag, a 12. osztag bűne! Idejöttek és bedobtak egy nagy robbanó bummot és az egész tetőt levitte vele! Ugye, Keisuke-sama, ugye? ToT – cserélek helyet PonPonnal, vagyis PonPon-t leteszem a székre én meg nagy szárnyszerű kézcsapkodások közepette kezdem el magyarázni az érkezőnek a szobában lévő tábortüzet. Szerencsére a tető hiánya éppen kapóra jött, mert így élethű lehet az előadásunk. Igazából ez megtörtént esemény volt, csak valójában az két hónappal ezelőtti sztori, thehehe. ^^” Szóval olyan nagyot nem is hazudtam, inkább lódítottam! Igen ez az! Ez az a szó! Surprised
Nagy kapkodásom közben meg sem hallom, hogy az érkező voltaképpen útbaigazítást kér tőlünk csak és nem is a papírmunkát jött ellenőrizni, azaz semmiféle köze nincs, az írat végzés után szaglászó mumusok… oh… mumusok? Várjunk csak, hogy erre nem is jöttem rá eddig! Szóval az iratokat felügyelő kémek valójában… mumusok! Fel a 3D-s kavicsnepszemcsit, ellenőrzés! Né… nem mumus! °o°
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd!   Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Seireitei és környéke ::   :: 10. Osztag-