-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
SzerzőÜzenet
Keisuke Isami
10. Osztag
10. Osztag
Keisuke Isami

Férfi
Virgo Dog
Hozzászólások száma : 143
Age : 77
Tartózkodási hely : A füstforrásnál keress
Registration date : 2010. Jul. 17.
Hírnév : 57

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 5 Cl0te23400/30000Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 5 29y5sib  (23400/30000)

Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd!   Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 5 EmptyKedd Szept. 04, 2012 8:35 am

Látogató a szomszédból

Sokan kérdezik, miért hordok éjjel-nappal napszemüveget, még zárt helyiségben is. Habár nem tudom, mennyire tudnám az irodámat zárt helyiségnem nevezni, inkább egyfajta átmenet a kettő között a 12. osztag legutóbbi akciója óta. A négy fal még stimmel, azok még megvannak és állnak, de tető sehol, legfeljebb törmelékek, ráadásul NaoNao sem akar velem irodát cserélni. >_> Ráveszem én még egyszer, hogy oldjuk meg a cserét, nincs kedvem tetőt javítani.
A bosszú azonban édes, s hamarabb elérkezik, mint azt ezelőtt gondoltam. Vizsgálgatom NaoNao kezében a tartott lapokat, túl könnyű ellenfél számomra egy ilyen primitív játékban. Ujjam hosszasan elidőzik az egyik lap felett, melyet feltűnően kinyújt felém, hogy azt húzzam ki, csakhogy én átlátok NaoNaon. Nem tud nekem hazudni. Nem tud pókerarccal játszani. Angyali arccal veszem el a kikészített lap melletti kártyát, mintha pusztán véletlenül választanám azt a lapot. Észre sem veszi, hogy sokkal könnyebben csapdába csalhatna, ha szándékosan egy jó lapot hangsúlyozna ki, a rossz lapot pedig közvetlenül mellé rakná... Rolling Eyes Persze ha NaoNao hajlandó lenne végre irodát cserélni velem, most nem kéne galád módon elvernem őt a játékban, és PonPonnak sem kéne szomorúnak lennie, ugyebár.
- Szívesen elvinnélek titeket az állatkertbe, de tudod, az irodám, nem hagyhatom magára így... – forgatom szemeim, majd csapom le az asztalra a már nem kellő kártyát. A széken hátradőlve hintázok, és várom, hogy Anao is húzzon tőlem egy lapot, s persze mikor ő kerül sorra, ismét elköveti azt a hibát, hogy túl könnyű átlátni rajta. Persze könnyedén elláthatnám tanácsokkal, hogyan váljon jobb játékossá, de bevallom, élvezem, ahogyan szenved. Ha már nem kapok új irodát ehelyett... Rolling Eyes
- Majd akkor viszlek el, ha újra lesz tető a fejem felett, NaoNao. Surprised – dobom le az utolsó két kártyám, miután figyelemelterelése sikertelenné válik, s kihúzom az utolsó nekem fontos lapot, ezzel végérvényesen megnyerve a játékot, nem foglalkozva a hisztivel, amit levág. Még hogy csaltam volna! Ugyan, kérlek! Surprised Kikérem magamnak, csak éppen nem hagytam magam!
Az érkezőtől és NaoNao pánikolós magyarázkodásától borulok egyet szépen, elegánsan, olyan igazán férfiasan hátra, székestül, kártyástul és mindenestül, éppen csak sikerül kitámasztanom magam két karommal, hogy a fejemet azért még se verjem be, mert az aztán nem lenne jó még sem, bár igaz, ami igaz, legalább NaoNao megszánna, és rendes irodát adna nekem. Neutral
- Ó, igen, a 12. osztag! Nem mi voltunk, becsszó! – szabadkozok felkaparva magam a földről, s komótosan porolom le magam, mintha semmi baj se történt volna. A napszemüvegem az eséstől kicsit csálén áll, pedig nem szokásom nagyokat esni, de kicsiket sem, legfeljebb szándékosan, de hát bizonyára NaoNao hibája ez is, ahogyan a globális felmelegedés is.
Pillanatnyi csendem és nyugalmam persze lehetővé teszi azt, hogy mégis csak szuperáljak abban, hogyan is kell odafigyelni a másikra. Hajbatúrásom közepette mérem végig egyszer az érkezőt, vaknak pedig még sem vagyok vak, igaz, nekem a vörösek nem az eseteim, a szőkéket szeretem. Viszont sportosnak sportosnak tűnik legalább alkata alapján. Persze a végigmérés nem feltűnő, a napszemüveg újabb áldása, hogy mindent takar abból, a szemem éppen merre kajtat.
- No para, NaoNao, azt mondja, eltévedt. Surprised – ülök fel az asztalra, hogy köszöntsem Chiyot isten hozzáddal. Minálunk már csak ilyen otthonosan viselkedik mindenki. Persze az egész eltévedős dolog csak álca is lehet, bizonyára így akarja elérni, hogy kiderítse, dolgoznak-e azok az ostoba tizedik osztagosok. Ügyet sem veszek a tőlem másfél méterre parázsló, apró iratkupacra. Talán sikerül vele elhitetnünk, hogy nincs is ott az igazából.
- Éppen dolgozunk, igen! Szóval nem itt, mert itt már befejeztünk mindent, igen? Igen! Igen, szóval irány az edzőterem! – újra felállok, ezúttal az asztalról, és jelzem Anao számára egy pillantással, hogy ideje megpattanni innen. Ha azt látja, hogy nagyon küzdünk az edzőteremben, majd biztosan szépeket ír rólunk a jelentéseibe.
-. Keisuke Isami, fukutaichou, de hívj simán csak Keisuke-samának. Surprised – nem értem, miért ragaszkodik a lány az eltévedtem dumához, de jelzem azért neki, erre semmi szükség. Nyugodtan kimondhatja, hogy az 1. osztag megbízásából tart minket figyelemmel, hogy kilesse, vajon csináljuk-e a dolgunkat. Ha pedig munkát akar látni, megkapja! Egy edzés talán csak megteszi erre.
Vissza az elejére Go down
Ogiwara Ryushi
10. Osztag
10. Osztag
Ogiwara Ryushi

Férfi
Hozzászólások száma : 22
Registration date : 2013. Aug. 05.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 5 Cl0te6400/15000Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 5 29y5sib  (6400/15000)

Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd!   Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd! - Page 5 EmptyKedd Szept. 10, 2013 8:51 am


Feel like a sir like a sir 


Rohadék folyosók... miért? Miért nem akadályozzák meg az elvetemülteket, akik ilyen rémületes útvesztőket alkotnak egy szimpla szállás helyett? Ez legalább akkora merénylet a társadalom ellen, mintha mondjuk bombát robbantanának valahol, vagy repülőket vezetnének a megbánás tornyába. Nem kéne ezeknek láncra verve sorvadni valami sötét cellában, neeem... Lekötözni őket, tölcsér a szájukba és hadd csússzon pár liter víz. A legnagyobb gonosztevőknek akár zöld teát is, az még kegyetlenebb. :oAztán szépen elengedni őket, mindenki eltűnik, és beküldeni őket egy saját maguk által tervezett barakkba, egyetlen ígérettel; ha megtalálják a wc-t, szabadok. Ha viszont barbár módon összehugyozzák a padlót, meghalnak. Néhány perc bolyongás után csak rájuk jön a szükség, aztán majd leshetnek, amikor a saját halálcsapdájukban rohangászva, szétrepedő húgyhólyaggal szépen lassan begolyóznak. Talán fel lehetne szerelni 12. osztagos hangszórókat is, amik különböző vízesések és csobogó patakok hangját adnák vissza, néha meg kitenni táblákat amik látszólag a mellékhelyiséget jelzik, igazából viszont elsötétített szobákba vezetnének ahol különböző folyóvizekről szóló dokumentumfilmeket vetítenének. Igen, ez lenne a tökéletes büntetés számukra... Csak egyszer fussak össze a tervezők egyikével. Twisted Evil 
Cseppet sem stílusosan, enyhén jobbra-balra táncolós apró léptekkel haladok az ördögi útvesztőben, mikor a végére érek előbbi gondolatmenetemnek. Szokásos laza mozgásomnak nyoma sincs, valami halálos sebet kapott vadra hasonlíthatok, ami még megpróbál eljutni valahová haláltusája közepette. Lelki szemeim előtt áradó folyók cikáznak, a dobhártyámon pedig szerelőért síró csapok gyötrelmes, csepegő éneke lüktet. Az egész valami rossz rémálomra hasonlít. Basszus, egy halálisten vagyok srácok, csak nem halhat meg valaki szétrepedt hólyaggal, akinek a nevében szerepel az isten szó... >.<
Fordulók, elágazások, ajtók, ablakok, táblák. Minden egy óriási horrorisztikus masszává folyik össze... Folyik?! Csobog, zúg, ömlik! Nem, ki kell tartanom. Megpróbálom elképzelni, ahogy egy hatalmas sivatag homokbuckáit rovom éppen, érzem a forró homokot, a tűző nap teljesen elvakít, így csak későn látom meg az előttem baktató tevét. Villámgyors mozdulattal eltávolodom az állat korántsem illatos farától, aztán rögtön meg is pillantom az előtte álló gyönyörű utasát. Hosszú, hollófekete haja érzékien omlik vállára, miközben istennőhöz hasonló, tökéletes alakján megcsillan... megcsillan az éppen magára locsolt víz, majd felém fordul és játékosan megpróbál lefröcskölni kulacsa maradék tartalmával. Én kétségbeesetten védekezek, próbálok kitérni, elfutni, megszűnni létezni, de a galád folyadék körülvesz, majd elementáris erővel zúdul rám...
Meggyötört arckifejezéssel térek vissza kínjaim helyszínére, aztán gyorsan tudatosul bennem a tény, itt már az életem a tét! Neutral Nem szerencsétlenkedem tovább reménytelen kutatásommal, hanem mindenféle feliratot, táblát vagy akármit figyelmen kívül hagyva rontok be a legközelebbi ajtón. Lesz ami lesz, nekem most azonnal el kell jutnom wc-re, felőlem odavezethet az illető, elmagyarázhatja, vagy akár a titkos budi-kidout is bevetheti, amennyiben létezik ilyen. Naa, csak feltalálta már valamelyik sorstársam. >.<
- Helloooo! Sürgősen kéne egy wc. - hadarom, miután feltépve a nyílászárót már bent lépegetek egyik lábamról a másikra. Csak egy gyors körbepillantás után tudatosul bennem, hogy nem éppen a takarítószerek sufnijába jutottam, egész egyedi szobában táncikálok. Talán egy iroda lenne? Mikor tekintetem az asztal mögött ülő alakra téved, karján a félreérthetetlen jelzéssel, már teljesen biztos vagyok benne, mennyire zseniálisan rontottam rá a hadnagyomra. Végül is, asszem ő az akit a pókerpartik ügyében is keresnem kell, szóval természetfeletti ösztöneim még mindig tökéletesen működnek. Cool Talán nem ártana valami normálisabb szöveget nyomnom neki, akármennyire is laza az osztagunk, a srác mégiscsak rangban közvetlenül a kapitány után következik. Viszont talán neki sem kell megfeszülnöm, a földön heverő papírrepülők valahogy nem a vasfegyelem megtestesítőjéről árulkodnak. Azt hiszem itt az alkalom, hogy bemutassam a bennem rejlő kifinomult úriembert. Razz Semmitmondó arckifejezést erőltetek magamra, majd már teljesen összeszedett, kimért léptekkel termek előtte és nyújtok kezet, miközben minden idegszálammal próbálom megállni, hogy még csak meg is rezdüljek hősies harcomban a vizelet ellen.
- Bocsásson meg uram, nem tudom hová tettem a jó modorom... A nevem Ogiwara Ryushi az Ogiwara házból, első ezen a néven. like a sir 
Vissza az elejére Go down
 

Hadnagyi romok - a nagy füstnél keresd!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
5 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Seireitei és környéke ::   :: 10. Osztag-